FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Orbitreki do ćwiczeń / Ranking orbitreków Horizon Fitness


Pomagamy w wyborze dobrych orbitreków Horizon Fitness. Opracowane zestawienia są aktualne marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych orbitreków Horizon Fitness,
 • TOP5 chętnie kupowanych orbitreków do domowych ćwiczeń i klubów fitness.

Jakie orbitreki Horizon Fitness najlepiej wybrać? Ranking marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane orbitreki Horizon Fitness, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking orbitreków Horizon Fitness, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Horizon Fitness Andes 3 ☆

Horizon Fitness Andes 3 Najniższa Cena Online

☆ Horizon Fitness Andes 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Horizon Fitness Andes 3
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  ORBITREK HORIZON FITNESS ANDES 3 Zacznij przygodę z fitnessem z ANDES 3. Prosty montaż, prędki sposób składania sprawia, iż urządzenie jest proste do przechowywania w domu, a ergonomia ruchu i długi krok powodują, że ANDES 3 jest perfekcyjny w użyciu.

  Magnetyczny system oporu zapewnia płynną i cichą pracę. Urządzenie wyposażone jest w tryb oszczędzający energię. Szeroka liczba programów gwarantuje różny i ciekawy trening, a HR Wheel - wyświetlacz pulsu - umożliwia całkowitą kontrolę nad tętnem w trakcie ćwiczenia.

  ORBITREK ANDES 3 szanowanej marki Horizon Fitness zapewni Tobie komfortowy i bezpieczny trening, nie musisz już się więcej martwić o warunki pogodowe czy godziny otwarcia siłowni! Orbitrek posiadający 10 przeróżnych programów uczyni, iż ANDES 3 stanie się najwygodniejszym rozwiązaniem w domowym fitnessie.

  wyświetlacz LCD jest genialną motywacją dla podnoszenia maksymalnej efektywności podczas każdej sesji ćwiczeń. Horizon Fitness ANDES 3 jest wyśmienitym wyborem dla amatorów fitness w domu. W SKRÓCIE o Rama SixStar i krok o długości 50,8 cm odtwarza naturalny ruch o Bez wysiłkowe jednoetapowe składanie o Kompaktowe wymiary dla większej wszechstronności umieszczenia o progresywny ekran Cardio Kompas dla jasnej informacji zwrotnej treningu, który pomaga pozostać w swej strefie wysiłku docelowego o Długość kroku: 50,8 cm / 20" proponuję komfortowy trening jednocześnie ten spokojniejszy jak i bardziej intensywny.

  o Wyważone 7 kg Koło zamachowe gwarantuje najszczególniej gładki i płynny ruch. O 11 programów zapewni Tobie obfitość, którą Ci trzeba. Cechy artykułu TRYB OSZCZĘDZANIA ENERGII Ponieważ dbamy o środowisko naturalne, oszczędzamy energię elektryczną.

  Nasze urządzenia mają tryb oszczędzania energii, który przełącza urządzenie w stan uśpienia jeśli jest nieaktywne przez 15 minut. SIXSTAR Twój eliptyk powinien pracować zgodnie z naturalnym ruchem Twojego ciała.

  Taka jest główna idea systemu SixStar(TM), zastosowana w konstrukcji sprzętów eliptycznych producenta Horizon. Sześć głównych składników urządzenia, od pedałów, po uchwyty ramion eliptyka zostało zsynchronizowanych tak, aby zapewnić najbardziej komfortowy i naturalny trening.

  wyśmienite ustawienie pedałów nieduży rozstaw pedałów sprawia, iż stopy są ustawione w naturalny sposób poprzez to biodra i plecy nie są narażone na obciążenia. Prosta postawa Prosta sylwetka w trakcie treningu to nie tylko wygoda, lecz także droga do osiągnięcia prędkich rezultatów.

  Niskie wejście Pedały zostały umiejscowione nisko nad ziemią, by łatwo i bezpiecznie można było wejść na urządzenie. Optymalne ustawienie uchwytów Uchwyty znajdują się na wysokości odpowiedniej równocześnie dla niskich jaki wysokich Użytkowników.

  Naturalny sposób poruszania się Pedały poruszają się tak, iż odzwierciedlają rzeczywisty sposób biegania. Spore koło zamachowe duże koło zamachowe powoduje, iż ruch jest cichy i płynny, a zakres regulacji obszerny.

  Twój eliptyk powinien pracować zgodnie z naturalnym ruchem Twojego ciała. Taka jest główna idea systemu SixStar(TM), zaimplementowana w konstrukcji maszyn eliptycznych firmy Horizon. Sześć głównych komponentów urządzenia, od pedałów, po uchwyty ramion eliptyka zostało zsynchronizowanych tak, aby zapewnić najszczególniej komfortowy i naturalny trening.

  o perfekcyjne ustawienie pedałów o mały rozstaw pedałów powoduje, że stopy są ustawione w naturalny sposób poprzez to biodra i plecy nie są narażone na obciążenia. O Prosta postawa o Prosta sylwetka w trakcie treningu to nie tylko wygoda, lecz także droga do osiągnięcia prędkich rezultatów.

  o Niskie wejście o Pedały zostały umiejscowione nisko nad ziemią, by prosto i bezpiecznie można było wejść na urządzenie. O optymalne ustawienie uchwytów o Uchwyty znajdują się na wysokości adekwatnej równocześnie dla niskich jaki wysokich Użytkowników.

  o Naturalny sposób poruszania się o Pedały poruszają się tak, że odzwierciedlają rzeczywisty sposób biegania. Pokaźne koło zamachowe o duże koło zamachowe powoduje, iż ruch jest cichy i płynny, a zakres regulacji obszerny.

  Dowiedz się więcej >> FEATHERLIGHT Dzięki hydraulicznemu systemowi składania bez wysiłku złożysz bieżnię, a następnie przechowasz ją do kolejnego treningu. To połączenie wytrzymałości konwencjonalnej bieżni i wygody jaką daje możliwość złożenia urządzenia.

  Dowiedz się więcej >> właściwości technologicznE Długość kroku 50,8cm Koło zamachowe / System indukcyjny 7kg Pedały o APS, Ponadgabarytowe, obrotowe pedały o Najniższa pozycja pedału: 27 cm o Q Factor (rozstaw pedału): Krok na wysokość 26,6cm Rozstaw pedałów 2,5 cm ekran 5,5" LCD Wyświetlane dane o Czas o Dystans o Kalorie o szybkość o RPM o Profil ćwiczenia o Kalorie o Opór o Puls o Watt o HR Wheel Programy o 10 Programów: - Manual - Interwały - Gry - Odchudzanie - Toczenie - Reverse Train - Losowy - Stały Watt - THR Zone - Niestandardowe sensor pomiaru pulsu W uchwytach Odbiornik tętna Polar Wireless Heart Rate Receiver TAK Inne o Tryb oszczędzający energię o System składania EasyLift o Kółka transportowe o Uchwyt na gazetę/smartphone o HR Wheel o Uchwyt na bidon System oporu ECB Magnetyczny system oporu Zasilanie Sieciowe (Zasilacz) Opór o 16 poziomów oporu o elektronicznie regulowane o Zmiana co 5 Watt (25-350 Watt) wymiary (dł x szer x wys) 173 x 67 x 171 cm rozmiary po złożeniu (dł x szer x wys) 102 x 67 x 171 cm Waga 77kg Max.

  waga Użytkownika 136kg 24 miesiące gwarancji DOOR TO DOOR W ramach gwarancji serwis dojezdny do Klienta!


☆ Horizon Fitness Andes 7 ☆

Horizon Fitness Andes 7 Najniższa Cena Online

☆ Horizon Fitness Andes 7 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Horizon Fitness Andes 7
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Indukcyjny system hamowania gwarantuje staranność w trakcie zmian oporu. System ViaFit przystępny w Andes 7i ułatwia kontrolę nad treningiem i sprawia, że będziesz bliżej założonych poprzez siebie celów. Szerokie, ciężkie koło zamachowe oraz ekran z rozbudowanymi funkcjami powodują, iż Andes 7i jest genialnym urządzeniem dla najbardziej wymagających Użytkowników.

  linia ANDES

  MASZYNY ELIPTYCZNE

  Dzięki składanej konstrukcji oraz naturalnemu sposobowi poruszania się będzie to urządzenie, które nie tylko perfekcyjnie dopasuje się do twojego mieszkania,też doskonale dostosuje się do Twojego ciała.

  właściwości maszyn eliptycznych Andes:

  – prosty montaż (tylko 3 kroki)

  – prędki sposób składania urządzenia ułatwia przechowywanie oraz ich przestawianie

  – poręczna konstrukcja i długi krok zapewniają komfort w trakcie ćwiczenia

  – nowoczesny ekran Cardio Compass, który działa z różnorodnymi opaskami do telemetrycznego pomiaru pulsu gwarantuje czytelny podgląd przebiegu ćwiczenia

  Odwiedź Wenecję, Paryż, Góry Skaliste i inne zakątki świata w trakcie codziennego treningu. Dzięki systemowi Passport i programom Virtual Active zwiedzisz cały świat nie wychodząc z domu! kupując system Passport do sprzętów Vision Fitness i Horizon Fitness (Johnson Health Tech.) dostajesz pakiet najróżniejszych tras, łączysz „Passport Box" z telewizorem i rozpoczynasz wycieczkę po np.: Alpach Szwajcarskich, Los Angeles, wybrzeżu Pacyfiku czy Górach Skalistych. Komplet Passport składa się z: Odtwarzacza Passport z 6 filmami (zestaw "O"), Pilota, USB, Przewodu RCA i zasilającego, Instrukcji obsługi. System Passport jest kompatybilny z bieżniami, rowerami, maszynami eliptycznymi Vision Fitness/Horizon Fitness oznaczonymi logo Passport.

  • podczas treningu nie musisz cały czas trzymać głowy spuszczonej w dół żeby kontrolować pdostawowe atrybuty treningowe. Dzięki funkcji fitVISTA podstawowe funkcje będą wyświetlane na ekranie TV.
  • Jeśli chcesz cieszyć się tylko otaczającymi Cię widokami to możesz uruchomić kino Passport. Wystraczy zgrać film na dołączony nośnik USB, podłączyć go i radować się treningiem w trakcie oglądania ulubionego filmu.
  Jak to działa?

  1. Podłącz odtwarzacz Passport do TV używając do tego ząłączonego przewodu video. Podłącz zasilacz do odtawrzacza i gniazdka elektrycznego. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  2. Podłącz USB do odtwarzacza.

  3. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  Aby móc korzystać z programu Virtual Active, ćwicząc na urządzeniach marki Horizon Fitness, potrzebne jest dokupienie odtwarzacza Passport, który umożliwia odtwarzanie filmów w jakości HD na ekranie telewizora.

  Konsole Touch i Elegant w urządzeniach marki Vision Fitness posiadają możliwość wyświetlania filmów na ekranie urządzenia i posiadają w standardzie dwie trasy wgrane fabrycznie: Northern Italy, a także American Southwest. Dokupując zewnętrzny dekoder Passport, jednakowo jak w sytuacji maszyn firmy Horizon Fitness, zyskujemy możliwość wyświetlania filmów na ekranie TV.

  dodatkowe trasy można dokupić w następujących zestawach (nagranych na Pendrive USB): zestaw A

  nieodgadnione wybrzeża i ścieżki Nowej Zelandii. Historyczna dzielnica "Gastown" w Vancouver. Zapierające dech w piersiach wybrzeże Francuskiej Riwiery. Virtual Active przeniesie Twój trening w jedne z najszczególniej urzekających miejsc na Świecie. Przemierzanie ulic miast, bieg w skalistym terenie albo leśne szlaki – ten dobór tras daje możliwość odczuć każdego rodzaju terenu.

  pakiet A: Vancouver (Kanada), Wyspa Południowa (Nowa Zelandia), Góry Trinity (USA), Góry Skaliste (Kanada), Riwiera Francuska (Francja), Stan Waszyngton (USA) komplet B

  Kalifornijska pustynia w Dolinie Śmierci. Urzekajacy Park Narodowy Maine Acadia. Malownicze bulwary Paryża. Zapierające dech w piersiach lodowce Kolumbii Brytyjskiej. Dzięki Virtual Active możesz sie przenieść do krain ze snów i powracać do nich, kiedy tylko zechcesz. Ten komplet pokazuje majestatyczność przyrody i różnorodność historii na każdym kroku.

  pakiet B: Paryż & Reims (Francja), Kolumbia Brytyjska (Kanada), Utah (USA), Góry Skaliste (USA), Park Narodowy Acadia (USA), Pustynie Kalifornii (USA) pakiet C

  Wygasłe wulkany Nowej Zelandii. Purpurowe kaniony w Arizonie. Przełęcze we włoskich Alpach. Wielokolorowe lasy Nowej Anglii. Dzięki tym trasom Virtual Active, możesz codziennie odwiedzać wybrzeża Amryki, Europy I Nowej Zelandii. Pakiet dzięki dalekiemu zasięgowi, daje największe mozliwości przemierzania Świata w poprzek i w zdłóż.

  komplet C: Arizona (USA), Wybrzeże Kalifornii (USA), Oregon (USA), Nowa Anglia (USA), Auckland & Wellington (Nowa Zelandia), Aply Włoskie (Włochy) zestaw O

  Splendor Chicago. Malownicze wybrzeża Ameryki Północnej. Zapierająca dech w piersiach przestrzeń, której można odczuć w Szwajcarskich Alpach. To miejsca, które z pewnością warto zobaczyć, a ten pakiet daje przedsmak tego, czego możemy spodziewać się na miejscu.

  pakiet O: Chicago (USA), Los Angeles (USA), Północno-Zachodni Pacyfik (USA), Alpy Szwajcarskie (Szwajcaria), Utah (USA), Kalifornia (USA). komplet O jest dołączany do Passport Box gratis!
  W końcu! Jedna aplikacja, która pozwala na kolekcjonowanie danych na temat Twojego zdrowia jak i pomiarów z treningów w jednym miejscu. Dzięki ViewFit, analizowanie i obserwowanie postępów treningowych, jeszcze nigdy nie było tak proste. Wejdź na stronę www.viewfit.com lub pobierz aplikację ViewFit, przystępną jednocześnie dla maszyn Apple jaki Android.
  • samoczynne przesyłanie danych z sprzętów cardio do aplikacji.
  • Zapisywanie pomiarów z treningów prowadzonych na świeżym powietrzu i na siłowni.
  • Bezproblemowe przesyłanie zapisanych informacji na inne aplikacje.
  • Wizualizacja pozwala na stały podgląd, na ile nadążamy za postawionym sobie celem.
  ViewFit ™ zezwala na zbieranie danych z rozmaitych aplikacji za pośrednictwem sprzętów kontrolujących oraz z wybranych maszyn marki Vision i Horizon. ViewFit ™ programuje maszyny za nas, zawsze, gdy rozpoczynamy trening. Wystarczy odwiedzić stronę ViaFitness.com i zsynchronizować ze sobą sprzęt, żeby nasz trening zmienił się na zawsze! ViewFit ™ przekazuje informacje z urządzeń, na których ćwiczysz, do aplikacji nadzorującej dietę. MyFitnessPall za sprawą skategoryzowanych danych, potrafi zadbać o trafne odżywienie i nawodnienie Twojego organizmu, żeby jak najszybciej osiągnąć wymarzoną wagę ciała.

  Gwarancja domowa - 2 lata

  Obowiązuje przy eksploatacji maszyn w warunkach domowych z przestrzeganiem limitu długości treningu przekazanego poprzez producenta


☆ Horizon Fitness Syros 2.0 ☆

Horizon Fitness Syros 2.0 Najniższa Cena Online

☆ Horizon Fitness Syros 2.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Horizon Fitness Syros 2.0
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek Horizon Syros 2.0 to komfortowe urządzenie fitness do treningu w domu. Dzięki masie koła zamachowego 22 kg gwarantuje równomierny, przyjemny ruch i jest delikatny dla stawów. ŁAGODNY DLA STAWÓW TRENING CAŁEGO CIAŁA Szukasz dobrego orbitreka do treningu we własnych czterech ścianach? Syros 2.0 to z całą pewnością korzystny wybór.

  mocny orbitrek znamionuje się atrakcyjnym wyglądem i delikatnym dla stawów ruchem. Wyekwipowany w koło zamachowe o masie 22 kg, Syros 2.0 gwarantuje harmonijny, równy i błogi ruch. RegulowanY OPÓR – 16 poziomów Z Syrosem 2.0 trenujesz ważne grupy mięśni i równocześnie bronisz stawy.

  Intensywność ćwiczeń możesz z łatwością zmienić w trakcie treningu przy pomocy obrotowej głowicy. Opór można zmieniać na 16 stopniach. MOTYWUJĄCE PROGRAMY TRENINGOWE Syros 2.0 ma transparentną konsolę z 16 programami treningowymi, które gwarantują motywację i zaangażowanie.

  Dzięki programowi treningowemu sterowanemu tętnem możesz zdefiniować limity obciążenia treningowego. TRENING Z POMIAREM TĘTNA Tętno jest mierzone bez przerwy za pomocą paska na klatkę piersiową (sprzedawany osobno).

  Syros 2.0 automatycznie dostosuje intensywność, tj. Opór, tak abyś zawsze znajdował się w wybranej strefie tętna. Dodatkowo komputer treningowy z dwukolorowym podświetleniem oferuje program treningowy sterowany mocą (25–350 watów w interwałach co 5 watów).

  KOMPAKTOWA konstrukcja Syros 2.0 o wymiarach dł. 124 x szer. 61 x wys. 165 cm zajmuje niedużo miejsca. Dzięki kółkom transportowym można go przesuwać, żeby zaoszczędzić miejsce po treningu. Dwukolorowa konsola LCD z 16 najróżniejszymi programami pokaźne, antypoślizgowe i dostosowywane w 3 kierunkach pedały Wyświetlanie poziomu tkanki tłuszczowej Tryb oszczędzania energii Uchwyt na urządzenie przenośne solidna rama malowana proszkowo


☆ Horizon Fitness Syros 3.0 ☆

Horizon Fitness Syros 3.0 Najniższa Cena Online

☆ Horizon Fitness Syros 3.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Horizon Fitness Syros 3.0
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  instynktowny, bezusterkowy ekliptyk Horizon Syros 3.0 ułatwia rozpoczęcie ćwiczeń cardio i treningu całego ciała. Cicha, płynnie działająca w czasie stosowania kompozycja z napędem na tył i kompaktowa budowa powodują,perfekcyjnie pasuje do prawie każdego mieszkania....

☆ Horizon Fitness Syros Pro ☆

Horizon Fitness Syros Pro Najniższa Cena Online

☆ Horizon Fitness Syros Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Horizon Fitness Syros Pro
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  SYROS PRO Ciężkie koło zamachowe pozwala na płynną i cichą pracę urządzenia, a regulowane pedały umożliwią dostosowanie właściwej pozycji w trakcie ćwiczenia. Ponadto spora liczba programów treningowych sprawi, że będziesz zmotywowany i chętny do ćwiczenia.

  kolekcja SYROS

  CROSSTRAINER

  Syros to perfekcyjne urządzenie na początek przygody ze światem fitnessu.

  Gwarancja domowa - 2 lata

  Obowiązuje przy eksploatacji sprzętów w warunkach domowych z przestrzeganiem limitu długości treningu podanego poprzez producenta


☆ Horizon Fitness Andes 5 ☆

Horizon Fitness Andes 5 Najniższa Cena Online

☆ Horizon Fitness Andes 5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Horizon Fitness Andes 5
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Opis: szybki i prosty montaż, prędki i prosty system składania i naturalny ruch powodują, iż Andes 5 to prędki i prosty sposób na poprawę kondycji. Dzięki składanej konstrukcji, a także naturalnemu sposobowi poruszania się będzie to urządzenie, które nie tylko perfekcyjnie zwiąże się do twojego mieszkania,w dodatku nieprzeciętnie dostosuje się do Twojego ciała.

  atrybuty sprzętów eliptycznych Andes: nieskomplikowany montaż (tylko 3 kroki) prędki sposób składania urządzenia usprawnia przechowywanie oraz ich przestawianie użyteczna kompozycja i długi krok gwarantują komfort w trakcie ćwiczenia postępowy ekran Cardio Compass, który działa z zróżnicowanymi opaskami do telemetrycznego pomiaru pulsu zapewnia czytelny podgląd przebiegu ćwiczenia Specyfikacja techniczna: Długość kroku: 50,8cm Koło zamachowe / System indukcyjny: 8kg Pedały: APS Najniższa pozycja pedału: 27cm Q Factor: rozmiary: 174x68x171cm rozmiary po złożeniu: 102x68x171cm Waga: 78kg Max.

  waga użytkownika: 136kg ekran: LCD 5,5" Czas Dystans Kalorie prędkość RPM Opór Puls Watt HR Wheel Profil programu Programy (10 programów): Manual Interval Game Weight Loss Stamina Builder Reverse Training Watt Goal HRC Program użytkownika Rozrywka: ViewFit dostępne oprogramowanie passport Głośniki Sonic Surround Pomiar pulsu: Telemetryczny system pomiaru pulsu i czujniki pomiaru pulsu w uchwytach System oporu: ECB magnetyczny system oporu Zasilanie sieciowe (zasilacz) 20 stopni (zmiana co 5 Watt, 25-400 Watt) Inne: Tryb oszczędzania energii Jednostopniowy system składania z uchwytami EasyLift Kółka transportowe Uchwyt na gazetę / Smartfon Uchwyt na bidon wyświetlacz z performance HR Wheel Multimedia: Technologie: ENERGYSAVER Po 15 minutach nieaktywności urządzenia Horizon Fitness wyekwipowane w funkcję Energy Saver przejdą w stan uśpienia, w trakcie którego urządzenie pobiera mniej energii.

  FEATHERLIGHT Dzięki hydraulicznemu systemowi składania bez wysiłku złożysz bieżnię, a następnie przechowasz ją do kolejnego treningu. To połączenie wytrzymałości konwencjonalnej bieżni i wygody jaką daje możliwość złożenia urządzenia.

  SIXSTAR Twój eliptyk powinien pracować zgodnie z naturalnym ruchem Twojego ciała. Taka jest główna idea systemu SixStar(TM), zastosowana w konstrukcji urządzeń eliptycznych producenta Horizon. Sześć głównych części urządzenia, od pedałów, po uchwyty ramion eliptyka zostało zsynchronizowanych tak, aby zapewnić najmocniej komfortowy i naturalny trening.

  wspaniałe ustawienie pedałów niewiele znaczący rozstaw pedałów powoduje, że stopy są ustawione w naturalny sposób przez to biodra i plecy nie są narażone na obciążenia. Prosta postawa Prosta sylwetka w trakcie treningu to nie tylko wygoda, lecz także droga do osiągnięcia szybkich rezultatów.

  Niskie wejście Pedały zostały umiejscowione nisko nad ziemią, by z łatwością i bezpiecznie można było wejść na urządzenie. Trafne ustawienie uchwytów Uchwyty znajdują się na wysokości trafnej jednocześnie dla niskich jaki wysokich Użytkowników.

  Naturalny sposób poruszania się Pedały poruszają się tak, iż odzwierciedlają rzeczywisty sposób biegania. Pokaźne koło zamachowe wielkie koło zamachowe sprawia, iż ruch jest cichy i płynny, a zakres regulacji obfity.

  Passport: Odwiedź Wenecję, Paryż, Góry Skaliste i inne zakątki świata w trakcie codziennego treningu. Dzięki systemowi Passport i programom Virtual Active zwiedzisz cały świat nie wychodząc z domu! Kończy się sezon urlopowy, pozostają wspomnienia z odwiedzonych miejsc.

  Aby nieco przedłużyć wakacyjny czas i urozmaicić żmudny trening producent Johnson Health Tech. Wprowadziła do swych maszyn aerobowych system Passport. Od dziś nie będziesz się nudzić w trakcie ćwiczenia. Będziesz móc zwiedzać nowe miasta, przemierzać bezdroża, słuchać dźwięków natury i ulic, jednocześnie ćwicząc i pokonując świeże tereny.

  Prawdziwe jak najszczególniej realne trasy zostały wykonane poprzez grupę ludzi, którzy faktycznie pokonali odtwrzane szlaki skanując obraz z kamery klatka po klatce. Teraz Ty możesz pójść w ślad za nimi. Będziesz czuć pod stopami zmianę ukształtowania terenu, wzgórza i spadki, biegnąc i idąc w góre lub dół do miejsca przeznaczenia trafnie do pokonywanej trasy.

  Wycieczkę w dodatku wzbogacą otaczające dźwięki płynące z głośników albo słuchawek. Podczas treningu nie musisz cały czas trzymać głowy spuszczonej w dół żeby kontrolować podstawowe cechy treningowe.

  Dzięki funkcji fitVISTA podstawowe funkcje będą wyświetlane na ekranie TV. Jeśli chcesz cieszyć się wyłącznie otaczającymi Cię widokami to możesz uruchomić kino Passport. Starczy zgrać film na załączony nośnik USB, podłączyć go i cieszyć się treningiem podczas oglądania ulubionego filmu.

  kupując system Passport do maszyn Vision Fitness, a także Horizon Fitness (Johnson Health Tech.) dostajesz pakiet różnorodnych tras, łączysz -žPassport Box-ť z telewizorem i rozpoczynasz wycieczkę po np.: Alpach Szwajcarskich, Los Angeles, wybrzeżu Pacyfiku czy Górach Skalistych.

  komplet Passport składa się z: Odtwarzacza Passport z 2 filmami, Pilota, USB, Przewodu RCA i zasilającego, Instrukcji obsługi. System Passport jest kompatybilny z bieżniami, rowerami, maszynami eliptycznymi Vision Fitness/Horizon Fitness oznaczonymi logo Passport.

  Podłącz odtwarzacz Passport do TV używając do tego załączonego przewodu video. Podłącz zasilacz do odtwarzacza i gniazdka elektrycznego. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie. Podłącz USB do odtwarzacza.

  Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie. W odtwarzaczu Passport wgrane są fabrycznie 2 trasy: Północne Włochy oraz Południowo-Zachodnia Ameryka. Do dokupienia są obecnie 4 pakiety tras: komplet A: Vancouver (Kanada), Wyspa Południowa (Nowa Zelandia), Góry Trinity (USA), Góry Skaliste (Kanada), Riwiera Francuska (Francja), Stan Waszyngton (USA) pakiet B: Paryż & Reims (Francja), Kolumbia Brytyjska (Kanada), Utah (USA), Góry Skaliste (USA), Park Narodowy Acadia (USA), Pustynie Kalifornii (USA) zestaw C: Arizona (USA), Wybrzeże Kalifornii (USA), Oregon (USA), Nowa Anglia (USA), Auckland & Wellington (Nowa Zelandia), Aply Włoskie (Włochy) komplet O: Chicago (USA), Los Angeles (USA), Północno-Zachodni Pacyfik (USA), Alpy Szwajcarskie (Szwajcaria), Utah (USA), Kalifornia (USA) Viewfit: W końcu!

  Jedna aplikacja, która pozwala na kolekcjonowanie danych na temat Twojego zdrowia jak i pomiarów z treningów w jednym miejscu. Dzięki ViewFit, analizowanie oraz obserwowanie postępów treningowych, jeszcze nigdy nie było tak proste.

  Wejdź na stronę www.viafitness.com lub pobierz aplikację ViewFit, przystępną jednocześnie dla maszyn Apple jaki Android. Samoczynne przesyłanie danych z maszyn cardio do aplikacji. Zapisywanie pomiarów z treningów prowadzonych na świeżym powietrzu i na siłowni.

  Bezproblemowe przesyłanie zapisanych danych na inne aplikacje. Wizualizacja zezwala na stały podgląd, na ile nadążamy za postawionym sobie celem. ViewFit (TM) zezwala na zbieranie informacji z różnych aplikacji za pośrednictwem urządzeń kontrolujących i z wybranych sprzętów producenta Vision i Horizon.

  ViewFit (TM) programuje maszyny za nas, zawsze, gdy rozpoczynamy trening. Wystarczy odwiedzić stronę ViaFitness.com i zsynchronizować ze sobą sprzęt, żeby nasz trening zmienił się na za każdym razem! ViewFit (TM) przekazuje dane z sprzętów, na których ćwiczysz, do aplikacji nadzorującej dietę.

  MyFitnessPall za sprawą skatalogowanych informacji, potrafi zadbać o trafne odżywienie i nawodnienie Twojego organizmu, by jak najszybciej osiągnąć wymarzoną wagę ciała. Załączniki: Karta artykułu Gwarancja domowa: 2 lata Gwarancja domowa obejmuje urządzenia dedykowane do stosowania domowego.

  Gwarancja Light Commercial: nie Gwarancja Light Commercial obejmuje urządzenia pracujące w fitness klubach dla Pań, minimalnych hotelach, gabinetach rehabilitacyjnych, przychodniach itp. Maksymalny czas pracy to 4 godziny dziennie.

  Gwarancja Full Commercial: nie Gwarancja Full Commercial obejmuje urządzenia pracujące w siłowniach, szkołach itp. Jeśli jest ono właściwie konserwowane, maksymalny czas pracy wynosi 12 godzin dziennie.Podobne zestawienia:


Najtańsze orbitreki Horizon Fitness – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze orbitreki Horizon Fitness, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich orbitreków Horizon Fitness jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Horizon Fitness Syros Pro ☆

Horizon Fitness Syros Pro Najniższa Cena Online

☆ Horizon Fitness Syros Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Horizon Fitness Syros Pro
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  SYROS PRO Ciężkie koło zamachowe pozwala na płynną i cichą pracę urządzenia, a dostosowywane pedały umożliwią przypasowanie właściwej pozycji w trakcie ćwiczenia. Dodatkowo spora ilość programów treningowych sprawi, iż będziesz zmotywowany i chętny do ćwiczenia.

  seria SYROS

  CROSSTRAINER

  Syros to nieprzeciętne urządzenie na początek przygody ze światem fitnessu.

  Gwarancja domowa - 2 lata

  Obowiązuje przy eksploatacji maszyn w warunkach domowych z przestrzeganiem limitu długości treningu podanego przez producenta


☆ Horizon Fitness Syros 2.0 ☆

Horizon Fitness Syros 2.0 Najniższa Cena Online

☆ Horizon Fitness Syros 2.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Horizon Fitness Syros 2.0
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek Horizon Syros 2.0 to wygodne urządzenie fitness do treningu w domu. Dzięki masie koła zamachowego 22 kg gwarantuje równomierny, miły ruch i jest delikatny dla stawów. ŁAGODNY DLA STAWÓW TRENING CAŁEGO CIAŁA Szukasz prawidłowego orbitreka do treningu we własnych czterech ścianach? Syros 2.0 to z całą pewnością dobry wybór.

  mocny orbitrek znamionuje się ciekawym wyglądem i delikatnym dla stawów ruchem. Wyposażony w koło zamachowe o masie 22 kg, Syros 2.0 zapewnia harmonijny, równy oraz miły ruch. DostosowywanY OPÓR – 16 poziomów Z Syrosem 2.0 trenujesz ważne grupy mięśni i jednocześnie bronisz stawy.

  Intensywność ćwiczeń możesz prosto zmienić podczas treningu za pomocą obrotowej głowicy. Opór można zmieniać na 16 stopniach. MOTYWUJĄCE PROGRAMY TRENINGOWE Syros 2.0 ma transparentną konsolę z 16 programami treningowymi, które zapewniają motywację i zaangażowanie.

  Dzięki programowi treningowemu sterowanemu tętnem możesz zdefiniować limity obciążenia treningowego. TRENING Z POMIAREM TĘTNA Tętno jest mierzone bez przerwy za pomocą paska na klatkę piersiową (sprzedawany osobno).

  Syros 2.0 automatycznie dostosuje intensywność, tj. Opór, tak abyś za każdym razem znajdował się w wybranej strefie tętna. Na dodatek komputer treningowy z dwukolorowym podświetleniem oferuje program treningowy sterowany mocą (25–350 watów w interwałach co 5 watów).

  KOMPAKTOWA konstrukcja Syros 2.0 o wymiarach dł. 124 x szer. 61 x wys. 165 cm zajmuje mało miejsca. Dzięki kółkom transportowym można go przesuwać, by zaoszczędzić miejsce po treningu. Dwukolorowa konsola LCD z 16 różnorodnymi programami znaczne, przeciwpoślizgowe i regulowane w 3 kierunkach pedały Wyświetlanie poziomu tkanki tłuszczowej Tryb oszczędzania energii Uchwyt na urządzenie mobilne solidna rama malowana proszkowo


☆ Horizon Fitness Syros 3.0 ☆

Horizon Fitness Syros 3.0 Najniższa Cena Online

☆ Horizon Fitness Syros 3.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Horizon Fitness Syros 3.0
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  intuicyjny, bezusterkowy ekliptyk Horizon Syros 3.0 usprawnia rozpoczęcie ćwiczeń cardio i treningu całego ciała. Cicha, płynnie działająca w czasie użytkowania konstrukcja z napędem na tył i kompaktowa kompozycja sprawiają,genialnie nadaje się do prawie każdego mieszkania....

☆ Horizon Fitness Andes 5 ☆

Horizon Fitness Andes 5 Najniższa Cena Online

☆ Horizon Fitness Andes 5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Horizon Fitness Andes 5
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Opis: prędki i prosty montaż, prędki i prosty system składania i naturalny ruch sprawiają, że Andes 5 to szybki i prosty sposób na poprawę kondycji. Dzięki składanej konstrukcji i naturalnemu sposobowi poruszania się będzie to urządzenie, które nie tylko doskonale zbrata się do twojego mieszkania,jeszcze nieprzeciętnie dopasuje się do Twojego ciała.

  atrybuty maszyn eliptycznych Andes: prosty montaż (tylko 3 kroki) szybki sposób składania urządzenia usprawnia przechowywanie oraz ich przestawianie praktyczna kompozycja i długi krok gwarantują komfort w trakcie ćwiczenia nowoczesny ekran Cardio Compass, który działa z przeróżnymi opaskami do telemetrycznego pomiaru pulsu zagwarantuje czytelny podgląd przebiegu ćwiczenia Specyfikacja technologiczna: Długość kroku: 50,8cm Koło zamachowe / System indukcyjny: 8kg Pedały: APS Najniższa pozycja pedału: 27cm Q Factor: wymiary: 174x68x171cm rozmiary po złożeniu: 102x68x171cm Waga: 78kg Max.

  waga użytkownika: 136kg wyświetlacz: LCD 5,5" Czas Dystans Kalorie prędkość RPM Opór Puls Watt HR Wheel Profil programu Programy (10 programów): Manual Interval Game Weight Loss Stamina Builder Reverse Training Watt Goal HRC Program użytkownika Rozrywka: ViewFit dostępne oprogramowanie passport Głośniki Sonic Surround Pomiar pulsu: Telemetryczny system pomiaru pulsu, a także czujniki pomiaru pulsu w uchwytach System oporu: ECB magnetyczny system oporu Zasilanie sieciowe (zasilacz) 20 stopni (zmiana co 5 Watt, 25-400 Watt) Inne: Tryb oszczędzania energii Jednostopniowy system składania z uchwytami EasyLift Kółka transportowe Uchwyt na gazetę / Smartfon Uchwyt na bidon wyświetlacz z performance HR Wheel Multimedia: Technologie: ENERGYSAVER Po 15 minutach nieaktywności urządzenia Horizon Fitness wyekwipowane w funkcję Energy Saver przejdą w stan uśpienia, w trakcie którego urządzenie pobiera mniej energii.

  FEATHERLIGHT Dzięki hydraulicznemu systemowi składania bez wysiłku złożysz bieżnię, a następnie przechowasz ją do kolejnego treningu. To połączenie wytrzymałości klasycznej bieżni i wygody jaką daje możliwość złożenia urządzenia.

  SIXSTAR Twój eliptyk powinien pracować zgodnie z naturalnym ruchem Twojego ciała. Taka jest główna idea systemu SixStar(TM), zastosowana w konstrukcji maszyn eliptycznych marki Horizon. Sześć głównych elementów urządzenia, od pedałów, po uchwyty ramion eliptyka zostało zsynchronizowanych tak, żeby zapewnić najbardziej komfortowy i naturalny trening.

  znakomite ustawienie pedałów niewielki rozstaw pedałów powoduje, iż stopy są ustawione w naturalny sposób przez to biodra i plecy nie są narażone na obciążenia. Prosta postawa Prosta sylwetka podczas treningu to nie tylko wygoda, lecz także droga do osiągnięcia szybkich rezultatów.

  Niskie wejście Pedały zostały umiejscowione nisko nad ziemią, by łatwo i bezpiecznie można było wejść na urządzenie. Optymalne ustawienie uchwytów Uchwyty znajdują się na wysokości optymalnej równocześnie dla niskich jaki wysokich Użytkowników.

  Naturalny sposób poruszania się Pedały poruszają się tak, że odzwierciedlają rzeczywisty sposób biegania. Pokaźne koło zamachowe duże koło zamachowe powoduje, że ruch jest cichy i płynny, a zakres regulacji wielki.

  Passport: Odwiedź Wenecję, Paryż, Góry Skaliste i inne zakątki świata w trakcie codziennego treningu. Dzięki systemowi Passport i programom Virtual Active zwiedzisz cały świat nie wychodząc z domu! Kończy się sezon urlopowy, pozostają wspomnienia z odwiedzonych miejsc.

  Aby nieco przedłużyć wakacyjny czas i urozmaicić żmudny trening marka Johnson Health Tech. Wprowadziła do swych urządzeń aerobowych system Passport. Od dziś nie będziesz się nudzić podczas ćwiczenia. Będziesz móc zwiedzać świeże miasta, przemierzać bezdroża, słuchać dźwięków natury i ulic, jednocześnie ćwicząc i pokonując świeże tereny.

  Prawdziwe jak najszczególniej realne trasy zostały wyprodukowane poprzez grupę ludzi, którzy faktycznie pokonali odtwrzane szlaki skanując obraz z kamery klatka po klatce. Dzisiaj Ty możesz pójść w ślad za nimi. Będziesz czuć pod stopami zmianę ukształtowania terenu, wzgórza i spadki, biegnąc i idąc w góre lub dół do miejsca przeznaczenia trafnie do pokonywanej trasy.

  Wycieczkę ponadto wzbogacą otaczające dźwięki płynące z głośników lub słuchawek. Podczas treningu nie musisz cały czas trzymać głowy spuszczonej w dół by kontrolować podstawowe parametry treningowe.

  Dzięki funkcji fitVISTA podstawowe funkcje będą wyświetlane na ekranie TV. Jeśli chcesz cieszyć się wyłącznie otaczającymi Cię widokami to możesz uruchomić kino Passport. Wystarczy zgrać film na załączony nośnik USB, podłączyć go i radować się treningiem w trakcie oglądania ulubionego filmu.

  kupując system Passport do urządzeń Vision Fitness, a także Horizon Fitness (Johnson Health Tech.) dostajesz pakiet różnych tras, łączysz -žPassport Box-ť z telewizorem i rozpoczynasz wycieczkę po np.: Alpach Szwajcarskich, Los Angeles, wybrzeżu Pacyfiku czy Górach Skalistych.

  pakiet Passport składa się z: Odtwarzacza Passport z 2 filmami, Pilota, USB, Przewodu RCA i zasilającego, Instrukcji obsługi. System Passport jest kompatybilny z bieżniami, rowerami, maszynami eliptycznymi Vision Fitness/Horizon Fitness oznaczonymi logo Passport.

  Podłącz odtwarzacz Passport do TV używając do tego dołączonego przewodu video. Podłącz zasilacz do odtwarzacza i gniazdka elektrycznego. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie. Podłącz USB do odtwarzacza.

  Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie. W odtwarzaczu Passport wgrane są fabrycznie 2 trasy: Północne Włochy, a także Południowo-Zachodnia Ameryka. Do dokupienia są aktualnie 4 pakiety tras: komplet A: Vancouver (Kanada), Wyspa Południowa (Nowa Zelandia), Góry Trinity (USA), Góry Skaliste (Kanada), Riwiera Francuska (Francja), Stan Waszyngton (USA) pakiet B: Paryż & Reims (Francja), Kolumbia Brytyjska (Kanada), Utah (USA), Góry Skaliste (USA), Park Narodowy Acadia (USA), Pustynie Kalifornii (USA) komplet C: Arizona (USA), Wybrzeże Kalifornii (USA), Oregon (USA), Nowa Anglia (USA), Auckland & Wellington (Nowa Zelandia), Aply Włoskie (Włochy) pakiet O: Chicago (USA), Los Angeles (USA), Północno-Zachodni Pacyfik (USA), Alpy Szwajcarskie (Szwajcaria), Utah (USA), Kalifornia (USA) Viewfit: W końcu!

  Jedna aplikacja, która pozwala na kolekcjonowanie danych na temat Twojego zdrowia jak i pomiarów z treningów w jednym miejscu. Dzięki ViewFit, analizowanie oraz obserwowanie postępów treningowych, jeszcze nigdy nie było tak proste.

  Wejdź na stronę www.viafitness.com lub pobierz aplikację ViewFit, dostępną zarówno dla urządzeń Apple jaki Android. Automatyczne przesyłanie danych z urządzeń cardio do aplikacji. Zapisywanie pomiarów z treningów prowadzonych na świeżym powietrzu i na siłowni.

  Bezproblemowe przesyłanie zapisanych informacji na inne aplikacje. Wizualizacja pozwala na stały podgląd, na ile nadążamy za postawionym sobie celem. ViewFit (TM) pozwala na zbieranie danych z różnorodnych aplikacji za pośrednictwem urządzeń obserwujących oraz z wybranych maszyn marki Vision i Horizon.

  ViewFit (TM) programuje maszyny za nas, zawsze, gdy rozpoczynamy trening. Wystarczy odwiedzić stronę ViaFitness.com i zsynchronizować ze sobą sprzęt, by nasz trening zmienił się na za każdym razem! ViewFit (TM) przekazuje informacje z sprzętów, na których ćwiczysz, do aplikacji pilnującej dietę.

  MyFitnessPall za sprawą zgromadzonych informacji, potrafi zadbać o adekwatne odżywienie i nawodnienie Twojego organizmu, żeby jak najszybciej osiągnąć wymarzoną wagę ciała. Załączniki: Karta produktu Gwarancja domowa: 2 lata Gwarancja domowa obejmuje urządzenia asygnowane do użytku domowego.

  Gwarancja Light Commercial: nie Gwarancja Light Commercial obejmuje urządzenia pracujące w fitness klubach dla Pań, śladowych hotelach, gabinetach rehabilitacyjnych, przychodniach itp. Maksymalny czas pracy to 4 godziny dziennie.

  Gwarancja Full Commercial: nie Gwarancja Full Commercial obejmuje urządzenia pracujące w siłowniach, szkołach itp. Jeśli jest ono właściwie konserwowane, maksymalny czas pracy wynosi 12 godzin dziennie.


☆ Horizon Fitness Andes 3 ☆

Horizon Fitness Andes 3 Najniższa Cena Online

☆ Horizon Fitness Andes 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Horizon Fitness Andes 3
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  ORBITREK HORIZON FITNESS ANDES 3 Zacznij przygodę z fitnessem z ANDES 3. Prosty montaż, prędki sposób składania powoduje, iż urządzenie jest łatwe do przechowywania w domu, a ergonomia ruchu i długi krok sprawiają, iż ANDES 3 jest świetny w użyciu.

  Magnetyczny system oporu zapewnia płynną i cichą pracę. Urządzenie wyposażone jest w tryb oszczędzający energię. Duża liczba programów zapewnia rozmaity i interesujący trening, a HR Wheel - wyświetlacz pulsu - pozwala na całkowitą kontrolę nad tętnem w trakcie ćwiczenia.

  ORBITREK ANDES 3 szanowanej producenta Horizon Fitness zapewni Tobie komfortowy i bezpieczny trening, nie musisz już się więcej martwić o warunki pogodowe czy godziny otwarcia siłowni! Orbitrek posiadający 10 różnorodnych programów uczyni, że ANDES 3 stanie się najwygodniejszym rozwiązaniem w domowym fitnessie.

  ekran LCD jest wyśmienitą motywacją dla podnoszenia maksymalnej skuteczności podczas każdej sesji ćwiczeń. Horizon Fitness ANDES 3 jest wspaniałym wyborem dla amatorów fitness w domu. W SKRÓCIE o Rama SixStar i krok o długości 50,8 cm odtwarza naturalny ruch o Bez wysiłkowe jednoetapowe składanie o Kompaktowe wymiary dla większej wszechstronności umieszczenia o progresywny wyświetlacz Cardio Kompas dla jasnej danych zwrotnej treningu, który pomaga pozostać w swej strefie wysiłku docelowego o Długość kroku: 50,8 cm / 20" oferuję komfortowy trening jednocześnie ten spokojniejszy jak i bardziej intensywny.

  o Wyważone 7 kg Koło zamachowe zagwarantuje najmocniej gładki i płynny ruch. O 11 programów zapewni Tobie mnogość, którą Ci trzeba. Parametry artykułu TRYB OSZCZĘDZANIA ENERGII Ponieważ dbamy o środowisko naturalne, oszczędzamy energię elektryczną.

  Nasze urządzenia mają tryb oszczędzania energii, który przełącza urządzenie w stan uśpienia jeśli jest nieaktywne poprzez 15 minut. SIXSTAR Twój eliptyk powinien pracować zgodnie z naturalnym ruchem Twojego ciała.

  Taka jest główna idea systemu SixStar(TM), zastosowana w konstrukcji maszyn eliptycznych firmy Horizon. Sześć głównych części urządzenia, od pedałów, po uchwyty ramion eliptyka zostało zsynchronizowanych tak, by zapewnić najszczególniej wygodny i naturalny trening.

  świetne ustawienie pedałów znikomy rozstaw pedałów sprawia, iż stopy są ustawione w naturalny sposób przez to biodra i plecy nie są narażone na obciążenia. Prosta postawa Prosta sylwetka w trakcie treningu to nie tylko wygoda, ale także droga do osiągnięcia prędkich rezultatów.

  Niskie wejście Pedały zostały umiejscowione nisko nad ziemią, by z łatwością i bezpiecznie można było wejść na urządzenie. Optymalne ustawienie uchwytów Uchwyty znajdują się na wysokości stosownej zarówno dla niskich jaki wysokich Użytkowników.

  Naturalny sposób poruszania się Pedały poruszają się tak, iż odzwierciedlają rzeczywisty sposób biegania. Pokaźne koło zamachowe obszerne koło zamachowe powoduje, że ruch jest cichy i płynny, a zakres regulacji pokaźny.

  Twój eliptyk powinien pracować zgodnie z naturalnym ruchem Twojego ciała. Taka jest główna idea systemu SixStar(TM), zastosowana w konstrukcji sprzętów eliptycznych marki Horizon. Sześć głównych elementów urządzenia, od pedałów, po uchwyty ramion eliptyka zostało zsynchronizowanych tak, żeby zapewnić najmocniej wygodny i naturalny trening.

  o nieprzeciętne ustawienie pedałów o drobny rozstaw pedałów sprawia, iż stopy są ustawione w naturalny sposób przez to biodra i plecy nie są narażone na obciążenia. O Prosta postawa o Prosta sylwetka w trakcie treningu to nie tylko wygoda, ale także droga do osiągnięcia szybkich rezultatów.

  o Niskie wejście o Pedały zostały umiejscowione nisko nad ziemią, by z łatwością i bezpiecznie można było wejść na urządzenie. O słuszne ustawienie uchwytów o Uchwyty znajdują się na wysokości trafnej jednocześnie dla niskich jaki wysokich Użytkowników.

  o Naturalny sposób poruszania się o Pedały poruszają się tak, iż odzwierciedlają rzeczywisty sposób biegania. Obszerne koło zamachowe o pokaźne koło zamachowe powoduje, że ruch jest cichy i płynny, a zakres regulacji spory.

  Dowiedz się więcej >> FEATHERLIGHT Dzięki hydraulicznemu systemowi składania bez wysiłku złożysz bieżnię, a następnie przechowasz ją do kolejnego treningu. To połączenie wytrzymałości konwencjonalnej bieżni i wygody jaką daje możliwość złożenia urządzenia.

  Dowiedz się więcej >> parametry technicznE Długość kroku 50,8cm Koło zamachowe / System indukcyjny 7kg Pedały o APS, Ponadgabarytowe, obrotowe pedały o Najniższa pozycja pedału: 27 cm o Q Factor (rozstaw pedału): Krok na wysokość 26,6cm Rozstaw pedałów 2,5 cm ekran 5,5" LCD Wyświetlane informacje o Czas o Dystans o Kalorie o prędkość o RPM o Profil ćwiczenia o Kalorie o Opór o Puls o Watt o HR Wheel Programy o 10 Programów: - Manual - Interwały - Gry - Odchudzanie - Toczenie - Reverse Train - Losowy - Stały Watt - THR Zone - Niestandardowe czujnik pomiaru pulsu W uchwytach Odbiornik tętna Polar Wireless Heart Rate Receiver TAK Inne o Tryb oszczędzający energię o System składania EasyLift o Kółka transportowe o Uchwyt na gazetę/smartphone o HR Wheel o Uchwyt na bidon System oporu ECB Magnetyczny system oporu Zasilanie Sieciowe (Zasilacz) Opór o 16 stopni oporu o elektronicznie regulowane o Zmiana co 5 Watt (25-350 Watt) rozmiary (dł x szer x wys) 173 x 67 x 171 cm wymiary po złożeniu (dł x szer x wys) 102 x 67 x 171 cm Waga 77kg Max.

  waga Użytkownika 136kg 24 miesiące gwarancji DOOR TO DOOR W ramach gwarancji serwis dojezdny do Klienta!Podsumowanie, czyli jaki orbitrek Horizon Fitness najlepszy?


Najlepszy orbitrek Horizon Fitness w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy orbitrek Horizon Fitness w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane orbitreki do ćwiczeń – Zestawienie marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych orbitreków Horizon Fitness nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych orbitreków do domowych ćwiczeń i klubów fitness.


Powiązania tematyczne:

 • jaki orbitrek Horizon Fitness opinie i efekty,
 • dobre orbitreki Horizon Fitness cena,
 • ranking orbitreków Horizon Fitness,
 • orbitrek Horizon Fitness jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o orbitrekach Horizon Fitness

#1 Gdzie szukać opinii o orbitrekach Horizon Fitness?

Aktualnie zaprezentowane informacje o orbitrekach Horizon Fitness odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki orbitrek Horizon Fitness wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych orbitrekach Horizon Fitness warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki orbitrek Horizon Fitness jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z orbitrekami Horizon Fitness zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań userów. Modele znajdujące się najwyżej w rankingach to produkty często rekomendowane przez kupujących.