FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Orbitreki do ćwiczeń / Ranking orbitreków Horizon Fitness


Pomagamy w wyborze dobrych orbitreków Horizon Fitness. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych orbitreków Horizon Fitness,
 • TOP5 chętnie kupowanych orbitreków do domowych ćwiczeń i klubów fitness.

Jakie orbitreki Horizon Fitness najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane orbitreki Horizon Fitness, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking orbitreków Horizon Fitness, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Horizon fitness Trenażer eliptyczny andes 7i (4717011435948) ☆

Horizon fitness Trenażer eliptyczny andes 7i (4717011435948) Najniższa Cena Online

☆ Horizon fitness Trenażer eliptyczny andes 7i (4717011435948) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Horizon fitness Trenażer eliptyczny andes 7i (4717011435948)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Indukcyjny system hamowania gwarantuje staranność w trakcie zmian oporu. System ViaFit przystępny w Andes 7i ułatwia kontrolę nad treningiem i sprawia, że będziesz bliżej założonych poprzez siebie celów. Szerokie, ciężkie koło zamachowe oraz ekran z rozbudowanymi funkcjami powodują, iż Andes 7i jest genialnym urządzeniem dla najbardziej wymagających Użytkowników.

  linia ANDES

  MASZYNY ELIPTYCZNE

  Dzięki składanej konstrukcji oraz naturalnemu sposobowi poruszania się będzie to urządzenie, które nie tylko perfekcyjnie dopasuje się do twojego mieszkania,też doskonale dostosuje się do Twojego ciała.

  właściwości maszyn eliptycznych Andes:

  – prosty montaż (tylko 3 kroki)

  – prędki sposób składania urządzenia ułatwia przechowywanie oraz ich przestawianie

  – poręczna konstrukcja i długi krok zapewniają komfort w trakcie ćwiczenia

  – nowoczesny ekran Cardio Compass, który działa z różnorodnymi opaskami do telemetrycznego pomiaru pulsu gwarantuje czytelny podgląd przebiegu ćwiczenia

  Odwiedź Wenecję, Paryż, Góry Skaliste i inne zakątki świata w trakcie codziennego treningu. Dzięki systemowi Passport i programom Virtual Active zwiedzisz cały świat nie wychodząc z domu! kupując system Passport do sprzętów Vision Fitness i Horizon Fitness (Johnson Health Tech.) dostajesz pakiet najróżniejszych tras, łączysz „Passport Box" z telewizorem i rozpoczynasz wycieczkę po np.: Alpach Szwajcarskich, Los Angeles, wybrzeżu Pacyfiku czy Górach Skalistych. Komplet Passport składa się z: Odtwarzacza Passport z 6 filmami (zestaw "O"), Pilota, USB, Przewodu RCA i zasilającego, Instrukcji obsługi. System Passport jest kompatybilny z bieżniami, rowerami, maszynami eliptycznymi Vision Fitness/Horizon Fitness oznaczonymi logo Passport.

  • podczas treningu nie musisz cały czas trzymać głowy spuszczonej w dół żeby kontrolować pdostawowe atrybuty treningowe. Dzięki funkcji fitVISTA podstawowe funkcje będą wyświetlane na ekranie TV.
  • Jeśli chcesz cieszyć się tylko otaczającymi Cię widokami to możesz uruchomić kino Passport. Wystraczy zgrać film na dołączony nośnik USB, podłączyć go i radować się treningiem w trakcie oglądania ulubionego filmu.
  Jak to działa?

  1. Podłącz odtwarzacz Passport do TV używając do tego ząłączonego przewodu video. Podłącz zasilacz do odtawrzacza i gniazdka elektrycznego. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  2. Podłącz USB do odtwarzacza.

  3. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  Aby móc korzystać z programu Virtual Active, ćwicząc na urządzeniach marki Horizon Fitness, potrzebne jest dokupienie odtwarzacza Passport, który umożliwia odtwarzanie filmów w jakości HD na ekranie telewizora.

  Konsole Touch i Elegant w urządzeniach marki Vision Fitness posiadają możliwość wyświetlania filmów na ekranie urządzenia i posiadają w standardzie dwie trasy wgrane fabrycznie: Northern Italy, a także American Southwest. Dokupując zewnętrzny dekoder Passport, jednakowo jak w sytuacji maszyn firmy Horizon Fitness, zyskujemy możliwość wyświetlania filmów na ekranie TV.

  dodatkowe trasy można dokupić w następujących zestawach (nagranych na Pendrive USB): zestaw A

  nieodgadnione wybrzeża i ścieżki Nowej Zelandii. Historyczna dzielnica "Gastown" w Vancouver. Zapierające dech w piersiach wybrzeże Francuskiej Riwiery. Virtual Active przeniesie Twój trening w jedne z najszczególniej urzekających miejsc na Świecie. Przemierzanie ulic miast, bieg w skalistym terenie albo leśne szlaki – ten dobór tras daje możliwość odczuć każdego rodzaju terenu.

  pakiet A: Vancouver (Kanada), Wyspa Południowa (Nowa Zelandia), Góry Trinity (USA), Góry Skaliste (Kanada), Riwiera Francuska (Francja), Stan Waszyngton (USA) komplet B

  Kalifornijska pustynia w Dolinie Śmierci. Urzekajacy Park Narodowy Maine Acadia. Malownicze bulwary Paryża. Zapierające dech w piersiach lodowce Kolumbii Brytyjskiej. Dzięki Virtual Active możesz sie przenieść do krain ze snów i powracać do nich, kiedy tylko zechcesz. Ten komplet pokazuje majestatyczność przyrody i różnorodność historii na każdym kroku.

  pakiet B: Paryż & Reims (Francja), Kolumbia Brytyjska (Kanada), Utah (USA), Góry Skaliste (USA), Park Narodowy Acadia (USA), Pustynie Kalifornii (USA) pakiet C

  Wygasłe wulkany Nowej Zelandii. Purpurowe kaniony w Arizonie. Przełęcze we włoskich Alpach. Wielokolorowe lasy Nowej Anglii. Dzięki tym trasom Virtual Active, możesz codziennie odwiedzać wybrzeża Amryki, Europy I Nowej Zelandii. Pakiet dzięki dalekiemu zasięgowi, daje największe mozliwości przemierzania Świata w poprzek i w zdłóż.

  komplet C: Arizona (USA), Wybrzeże Kalifornii (USA), Oregon (USA), Nowa Anglia (USA), Auckland & Wellington (Nowa Zelandia), Aply Włoskie (Włochy) zestaw O

  Splendor Chicago. Malownicze wybrzeża Ameryki Północnej. Zapierająca dech w piersiach przestrzeń, której można odczuć w Szwajcarskich Alpach. To miejsca, które z pewnością warto zobaczyć, a ten pakiet daje przedsmak tego, czego możemy spodziewać się na miejscu.

  pakiet O: Chicago (USA), Los Angeles (USA), Północno-Zachodni Pacyfik (USA), Alpy Szwajcarskie (Szwajcaria), Utah (USA), Kalifornia (USA). komplet O jest dołączany do Passport Box gratis!
  W końcu! Jedna aplikacja, która pozwala na kolekcjonowanie danych na temat Twojego zdrowia jak i pomiarów z treningów w jednym miejscu. Dzięki ViewFit, analizowanie i obserwowanie postępów treningowych, jeszcze nigdy nie było tak proste. Wejdź na stronę www.viewfit.com lub pobierz aplikację ViewFit, przystępną jednocześnie dla maszyn Apple jaki Android.
  • samoczynne przesyłanie danych z sprzętów cardio do aplikacji.
  • Zapisywanie pomiarów z treningów prowadzonych na świeżym powietrzu i na siłowni.
  • Bezproblemowe przesyłanie zapisanych informacji na inne aplikacje.
  • Wizualizacja pozwala na stały podgląd, na ile nadążamy za postawionym sobie celem.
  ViewFit ™ zezwala na zbieranie danych z rozmaitych aplikacji za pośrednictwem sprzętów kontrolujących oraz z wybranych maszyn marki Vision i Horizon. ViewFit ™ programuje maszyny za nas, zawsze, gdy rozpoczynamy trening. Wystarczy odwiedzić stronę ViaFitness.com i zsynchronizować ze sobą sprzęt, żeby nasz trening zmienił się na zawsze! ViewFit ™ przekazuje informacje z urządzeń, na których ćwiczysz, do aplikacji nadzorującej dietę. MyFitnessPall za sprawą skategoryzowanych danych, potrafi zadbać o trafne odżywienie i nawodnienie Twojego organizmu, żeby jak najszybciej osiągnąć wymarzoną wagę ciała.

  Gwarancja domowa - 2 lata

  Obowiązuje przy eksploatacji maszyn w warunkach domowych z przestrzeganiem limitu długości treningu przekazanego poprzez producenta


☆ Horizon Fitness Syros Pro (4711542957597) ☆

Horizon Fitness Syros Pro (4711542957597) Najniższa Cena Online

☆ Horizon Fitness Syros Pro (4711542957597) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Horizon Fitness Syros Pro (4711542957597)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  SYROS PRO Ciężkie koło zamachowe pozwala na płynną i cichą pracę urządzenia, a regulowane pedały umożliwią dostosowanie właściwej pozycji w trakcie ćwiczenia. Ponadto spora liczba programów treningowych sprawi, że będziesz zmotywowany i chętny do ćwiczenia.

  kolekcja SYROS

  CROSSTRAINER

  Syros to perfekcyjne urządzenie na początek przygody ze światem fitnessu.

  Gwarancja domowa - 2 lata

  Obowiązuje przy eksploatacji sprzętów w warunkach domowych z przestrzeganiem limitu długości treningu podanego poprzez producenta


☆ Orbitrek Horizon Fitness ANDES 3e ☆

Orbitrek Horizon Fitness ANDES 3e Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek Horizon Fitness ANDES 3e - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Orbitrek Horizon Fitness ANDES 3e
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  ORBITREK HORIZON FITNESS ANDES 3 Zacznij przygodę z fitnessem z ANDES 3. Prosty montaż, prędki sposób składania sprawia, iż urządzenie jest proste do przechowywania w domu, a ergonomia ruchu i długi krok powodują, że ANDES 3 jest perfekcyjny w użyciu.

  Magnetyczny system oporu zapewnia płynną i cichą pracę. Urządzenie wyposażone jest w tryb oszczędzający energię. Szeroka liczba programów gwarantuje różny i ciekawy trening, a HR Wheel - wyświetlacz pulsu - umożliwia całkowitą kontrolę nad tętnem w trakcie ćwiczenia.

  ORBITREK ANDES 3 szanowanej marki Horizon Fitness zapewni Tobie komfortowy i bezpieczny trening, nie musisz już się więcej martwić o warunki pogodowe czy godziny otwarcia siłowni! Orbitrek posiadający 10 przeróżnych programów uczyni, iż ANDES 3 stanie się najwygodniejszym rozwiązaniem w domowym fitnessie.

  wyświetlacz LCD jest genialną motywacją dla podnoszenia maksymalnej efektywności podczas każdej sesji ćwiczeń. Horizon Fitness ANDES 3 jest wyśmienitym wyborem dla amatorów fitness w domu. W SKRÓCIE o Rama SixStar i krok o długości 50,8 cm odtwarza naturalny ruch o Bez wysiłkowe jednoetapowe składanie o Kompaktowe wymiary dla większej wszechstronności umieszczenia o progresywny ekran Cardio Kompas dla jasnej informacji zwrotnej treningu, który pomaga pozostać w swej strefie wysiłku docelowego o Długość kroku: 50,8 cm / 20" proponuję komfortowy trening jednocześnie ten spokojniejszy jak i bardziej intensywny.

  o Wyważone 7 kg Koło zamachowe gwarantuje najszczególniej gładki i płynny ruch. O 11 programów zapewni Tobie obfitość, którą Ci trzeba. Cechy artykułu TRYB OSZCZĘDZANIA ENERGII Ponieważ dbamy o środowisko naturalne, oszczędzamy energię elektryczną.

  Nasze urządzenia mają tryb oszczędzania energii, który przełącza urządzenie w stan uśpienia jeśli jest nieaktywne przez 15 minut. SIXSTAR Twój eliptyk powinien pracować zgodnie z naturalnym ruchem Twojego ciała.

  Taka jest główna idea systemu SixStar(TM), zastosowana w konstrukcji sprzętów eliptycznych producenta Horizon. Sześć głównych składników urządzenia, od pedałów, po uchwyty ramion eliptyka zostało zsynchronizowanych tak, aby zapewnić najbardziej komfortowy i naturalny trening.

  wyśmienite ustawienie pedałów nieduży rozstaw pedałów sprawia, iż stopy są ustawione w naturalny sposób poprzez to biodra i plecy nie są narażone na obciążenia. Prosta postawa Prosta sylwetka w trakcie treningu to nie tylko wygoda, lecz także droga do osiągnięcia prędkich rezultatów.

  Niskie wejście Pedały zostały umiejscowione nisko nad ziemią, by łatwo i bezpiecznie można było wejść na urządzenie. Optymalne ustawienie uchwytów Uchwyty znajdują się na wysokości odpowiedniej równocześnie dla niskich jaki wysokich Użytkowników.

  Naturalny sposób poruszania się Pedały poruszają się tak, iż odzwierciedlają rzeczywisty sposób biegania. Spore koło zamachowe duże koło zamachowe powoduje, iż ruch jest cichy i płynny, a zakres regulacji obszerny.

  Twój eliptyk powinien pracować zgodnie z naturalnym ruchem Twojego ciała. Taka jest główna idea systemu SixStar(TM), zaimplementowana w konstrukcji maszyn eliptycznych firmy Horizon. Sześć głównych komponentów urządzenia, od pedałów, po uchwyty ramion eliptyka zostało zsynchronizowanych tak, aby zapewnić najszczególniej komfortowy i naturalny trening.

  o perfekcyjne ustawienie pedałów o mały rozstaw pedałów powoduje, że stopy są ustawione w naturalny sposób poprzez to biodra i plecy nie są narażone na obciążenia. O Prosta postawa o Prosta sylwetka w trakcie treningu to nie tylko wygoda, lecz także droga do osiągnięcia prędkich rezultatów.

  o Niskie wejście o Pedały zostały umiejscowione nisko nad ziemią, by prosto i bezpiecznie można było wejść na urządzenie. O optymalne ustawienie uchwytów o Uchwyty znajdują się na wysokości adekwatnej równocześnie dla niskich jaki wysokich Użytkowników.

  o Naturalny sposób poruszania się o Pedały poruszają się tak, że odzwierciedlają rzeczywisty sposób biegania. Pokaźne koło zamachowe o duże koło zamachowe powoduje, iż ruch jest cichy i płynny, a zakres regulacji obszerny.

  Dowiedz się więcej >> FEATHERLIGHT Dzięki hydraulicznemu systemowi składania bez wysiłku złożysz bieżnię, a następnie przechowasz ją do kolejnego treningu. To połączenie wytrzymałości konwencjonalnej bieżni i wygody jaką daje możliwość złożenia urządzenia.

  Dowiedz się więcej >> właściwości technologicznE Długość kroku 50,8cm Koło zamachowe / System indukcyjny 7kg Pedały o APS, Ponadgabarytowe, obrotowe pedały o Najniższa pozycja pedału: 27 cm o Q Factor (rozstaw pedału): Krok na wysokość 26,6cm Rozstaw pedałów 2,5 cm ekran 5,5" LCD Wyświetlane dane o Czas o Dystans o Kalorie o szybkość o RPM o Profil ćwiczenia o Kalorie o Opór o Puls o Watt o HR Wheel Programy o 10 Programów: - Manual - Interwały - Gry - Odchudzanie - Toczenie - Reverse Train - Losowy - Stały Watt - THR Zone - Niestandardowe sensor pomiaru pulsu W uchwytach Odbiornik tętna Polar Wireless Heart Rate Receiver TAK Inne o Tryb oszczędzający energię o System składania EasyLift o Kółka transportowe o Uchwyt na gazetę/smartphone o HR Wheel o Uchwyt na bidon System oporu ECB Magnetyczny system oporu Zasilanie Sieciowe (Zasilacz) Opór o 16 poziomów oporu o elektronicznie regulowane o Zmiana co 5 Watt (25-350 Watt) wymiary (dł x szer x wys) 173 x 67 x 171 cm rozmiary po złożeniu (dł x szer x wys) 102 x 67 x 171 cm Waga 77kg Max.

  waga Użytkownika 136kg 24 miesiące gwarancji DOOR TO DOOR W ramach gwarancji serwis dojezdny do Klienta!


☆ Trenażer eliptyczny andes 5.1 | marki Horizon fitness ☆

Trenażer eliptyczny andes 5.1 | marki Horizon fitness Najniższa Cena Online

☆ Trenażer eliptyczny andes 5.1 | marki Horizon fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Trenażer eliptyczny andes 5.1 | marki Horizon fitness
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek Horizon Fitness Andes 5.1 eliptyczny | wymiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 6% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, mistrzowski sklep sportowy.


☆ Orbitrek magnetyczny HORIZON FITNESS Syros 2.0 ☆

Orbitrek magnetyczny HORIZON FITNESS Syros 2.0 Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek magnetyczny HORIZON FITNESS Syros 2.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Orbitrek magnetyczny HORIZON FITNESS Syros 2.0
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek Horizon Syros 2.0 to komfortowe urządzenie fitness do treningu w domu. Dzięki masie koła zamachowego 22 kg gwarantuje równomierny, przyjemny ruch i jest delikatny dla stawów. ŁAGODNY DLA STAWÓW TRENING CAŁEGO CIAŁA Szukasz dobrego orbitreka do treningu we własnych czterech ścianach? Syros 2.0 to z całą pewnością korzystny wybór.

  mocny orbitrek znamionuje się atrakcyjnym wyglądem i delikatnym dla stawów ruchem. Wyekwipowany w koło zamachowe o masie 22 kg, Syros 2.0 gwarantuje harmonijny, równy i błogi ruch. RegulowanY OPÓR – 16 poziomów Z Syrosem 2.0 trenujesz ważne grupy mięśni i równocześnie bronisz stawy.

  Intensywność ćwiczeń możesz z łatwością zmienić w trakcie treningu przy pomocy obrotowej głowicy. Opór można zmieniać na 16 stopniach. MOTYWUJĄCE PROGRAMY TRENINGOWE Syros 2.0 ma transparentną konsolę z 16 programami treningowymi, które gwarantują motywację i zaangażowanie.

  Dzięki programowi treningowemu sterowanemu tętnem możesz zdefiniować limity obciążenia treningowego. TRENING Z POMIAREM TĘTNA Tętno jest mierzone bez przerwy za pomocą paska na klatkę piersiową (sprzedawany osobno).

  Syros 2.0 automatycznie dostosuje intensywność, tj. Opór, tak abyś zawsze znajdował się w wybranej strefie tętna. Dodatkowo komputer treningowy z dwukolorowym podświetleniem oferuje program treningowy sterowany mocą (25–350 watów w interwałach co 5 watów).

  KOMPAKTOWA konstrukcja Syros 2.0 o wymiarach dł. 124 x szer. 61 x wys. 165 cm zajmuje niedużo miejsca. Dzięki kółkom transportowym można go przesuwać, żeby zaoszczędzić miejsce po treningu. Dwukolorowa konsola LCD z 16 najróżniejszymi programami pokaźne, antypoślizgowe i dostosowywane w 3 kierunkach pedały Wyświetlanie poziomu tkanki tłuszczowej Tryb oszczędzania energii Uchwyt na urządzenie przenośne solidna rama malowana proszkowo


☆ Horizon fitness Orbitrek syros 2.0 ☆

Horizon fitness Orbitrek syros 2.0 Najniższa Cena Online

☆ Horizon fitness Orbitrek syros 2.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Horizon fitness Orbitrek syros 2.0
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:


  Orbitrek magnetyczny Horizon Fitness Syros 2.0 to nieprzeciętny produkt dla osób, które nie lubią lub nie mają czasu na regularne wizyty na siłowni. Model ten można indywidualnie dopasować do wymiarów ciała i pozycji treningowej, co zezwala na intensywne ćwiczenia cardio, bez konieczności wychodzenia z domu.

  Trening na orbitreku angażuje całe ciało: mięśnie nóg, brzucha, pleców, ramion i klatki piersiowej, dbając jednocześnie o zdrowie stawów.rozszerzyć intensywność ćwiczeń, można regulować opór w 16 stopniach. Dzięki bezstopniowo regulowanemu uchwytowi ze zintegrowanymi czujnikami pulsu oraz potrójnie dostosowywanym, przeciwpoślizgowym pedałom, crosstrainer Syros 2.0 proponuje przyjemny komfort treningu podczas rutynowych ćwiczeń. O naturalne uczucie chodzenia i biegania zadba długość kroku - w tym wypadku to aż 39 cm. Z kolei serce urządzenia - 22-kilogramowa masa zamachowa - gwarantuje płynność ruchu.

  Projektanci orbitreku Horizon Fitness Syros 2.0 zadbali także o bezpieczeństwo użytkowników. Stabilna kompozycja i praktyczny zarys rączek zapewniają pewne i wygodne ćwiczenia. Ponadto antypoślizgowe pedały minimalizują ryzyko poślizgnięcia się, a elektroniczny magnetyczny układ hamulcowy zagwarantuje bezpieczne używanie. Proszkowo malowana rama gwarantuje wytrzymałość na lata.

  Dla większego urozmaicenia podczas treningu można wybrać jeden z 16 programów na dwukolorowej konsoli LCD. Zastosowany wyświetlacz o wielkości 5,8" zezwala na monitorowanie części treningu, w tym szybkości, czasu, dystansu, spalonych kalorie i tętna w trakcie ćwiczeń. Dzięki temu można kontrolować swoje postępy i przypasowywać trening do swoich możliwości i wyszczególnionych celów, co sprawi, że będą one jeszcze bardziej skuteczne. Model dodatkowo uchwyt do maszyn inteligentnych, dzięki temu możesz radować się swoją ulubioną muzyką albo filmem w trakcie ćwiczeń.

  Orbitrek magnetyczny Horizon Fitness Syros 2.0 jest przystępny w konstrukcji i przechowywaniu. Po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca, a kółka transportowe w znaczący sposób upraszczają jego przemieszczanie. Urządzenie zasilane jest sieciowo.

  atrybuty technologiczne

  atrybuty komputera

☆ Orbitrek Horizon Fitness Syros 3.0 ☆

Orbitrek Horizon Fitness Syros 3.0 Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek Horizon Fitness Syros 3.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Orbitrek Horizon Fitness Syros 3.0
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:


  Orbitrek Horizon Fitness Syros 3.0 to cichy, płynnie działający napęd na tylne koła i minimalne rozmiary, które perfekcyjnie pasują do niemal każdego domu. Model ten to połączenie technologii i wygody użytkowania, które zapewnią wydajne treningi i maksymalny komfort ćwiczeń.

  Horizon Fitness Syros 3.0 został zaopatrzony w duży wyświetlacz LCD o przekątnej 5,5" i niebieskim podświetleniem, który dostarcza czytelne dane zwrotne dotyczące treningu: czas, dystans, spalone kalorie, szybkość, obroty na minutę, tętno, poziom oporu. Dodatkowo, Bluetooth FTMS zezwala na synchronizację z ulubionymi aplikacjami treningowymi, analizowanie swych wyników i śledzenie praktycznie każdego celu. Ponadto zaimplementowany uchwyt na tablet lub smartfon pozwala na korzystanie z multimedialnych treningów, czy ulubionej muzyki podczas ćwiczeń. Znacznym udogodnieniem jest dodatkowo 20 stopni oporu z regulacją elektroniczną w uchwytach, dzięki temu bez odrywania dłoni od kierownicy możesz dostosować poziom ćwiczeń do swoich potrzeb. To powoduje, iż regulacja intensywności treningu jest jeszcze łatwiejsza i szybsza.

  Urządzenie zostało wyekwipowane w 10 programów treningowych, które pozwalają na ćwiczenia o różnorodnej intensywności. Łatwo spalisz zbędne kalorie albo po prostu zadbasz o swoją kondycję. Koło zamachowe waży 7 kg i gwarantuje płynny ruch w trakcie treningu.

  Dzięki aplikacji @Zone możesz podzielić się swym sukcesem ze światem. Przy każdym treningu aplikacja @Zone oferuje możliwość zrobienia szybkiego selfie, połączenia jej z kontem fitness i natychmiastowego udostępnienia fotografie w sieciach społecznościowych. Możesz także wybierać spomiędzy gotowych treningów i dzielić się swoim nowym rekordem życiowym w social mediach.

  Każdy trening na orbitreku jest szczególnie dynamiczny i angażuje całe ciało, dlatego istotnie ważna jest jakość urządzenia. Projektanci Horizon Fitness Syros 3.0 zadbali o każdy detal, wykorzystali elementy najwyższej jakości oferując tym samym innowacyjny wygląd i kompatybilne wymiary.

  właściwości technologiczne

  atrybuty komputera

☆ Orbitrek Horizon Fitness Syros Pro ☆

Orbitrek Horizon Fitness Syros Pro Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek Horizon Fitness Syros Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Orbitrek Horizon Fitness Syros Pro
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:


  Orbitrek Horizon Fitness Pro to podstawowy model asygnowany do wydajnego treningu całego ciała. Dzięki adekwatnym parametrom, wielkim wyświetlaczu, który kontroluje każdy komponent treningu i 16 wbudowanym programom, zapewni wygodne wykorzystywanie poprzez długie lata.

  Orbitrek Horizon Fitness Pro gwarantuje ruch eliptyczny, który odciąża stawy angażując równocześnie mięśnie całego ciała. Koło zamachowe o masie 7 kg odpowiada za płynną i bezpieczną jazdę. Ten zasilany sieciowo trenażer posiada magnetyczny system oporu ECB, który gwarantuje cichą pracę urządzenia. Możesz więc trenować tak intensywnie, jak chcesz, nawet gdy za ścianą śpią domownicy. Model ten został zaprojektowany z myślą o użytkownikach o najróżniejszym wzroście - długość kroku może być dopasowana bez wysiłku dzięki regulowanym podestom stóp.

  Podstawowe właściwości treningu (jak czas, dystans, prędkość czy spalone kalorie) sprawdzisz na progresywnym i estetycznym wyświetlaczu o przekątnej 5,5". Orbitrek Horizon Fitness Pro posiada 12 wbudowanych programów stałych, które zadbają o to, by Twój trening nigdy nie był monotonny.

  Syros Pro marki Horizon Fitness to świetny wybór dla osób lubiących domowy trening na zrównoważonym urządzeniu wysokiej jakości. Model został wyposażony w rolki transportowe, dzięki którym po zakończonym treningu bez problemu przesuniesz urządzenie w dowolne miejsce, tak żeby odzyskać domową przestrzeń.

  parametry techniczne

  właściwości komputera

☆ Trenażer Horizon Fitness Andes 5.1 ☆

Trenażer Horizon Fitness Andes 5.1 Najniższa Cena Online

☆ Trenażer Horizon Fitness Andes 5.1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Trenażer Horizon Fitness Andes 5.1
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Z serią eliptyków Andes nie musisz iść na żadne kompromisy, ponieważ możesz intensywnie, a jednocześnie delikatnie dla swych stawów trenować całe ciało. Trenażer eliptyczny Andes 3.1 precyzyjny, sterowany watami trening cardio.

  Nasze trenażery eliptyczne posiadają solidną i niebanalną konstrukcję z niską wysokością wejścia oraz są wyposażone w wygodną, składaną ramę. Dzięki sześciu przemyślanym elementom konstrukcyjnym ramy SIXSTAR możesz cieszyć się wyjątkowo naturalnymi doznaniami treningowymi. Należą do nich na przykład: jednolity układ napędowy z przodu urządzenia, wyjątkowo mały rozstaw podestów (2 cm) (współczynnik Q), użyteczne uchwyty lub obfite podesty z naturalną elipsą ruchu.
  właściwości techniczne cechy komputera

☆ Horizon fitness Orbitrek andes 7i viewfit ☆

Horizon fitness Orbitrek andes 7i viewfit Najniższa Cena Online

☆ Horizon fitness Orbitrek andes 7i viewfit - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Horizon fitness Orbitrek andes 7i viewfit
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek eliptyczny Horizon Fitness Andes 7i Viewfit to sprzęt fitness, który jest kompaktowy, pozwala na efektywny trening cardio, zapewnia naturalny przebieg ruchu i nie zajmuje dużo miejsca. Wyśmienicie stanie na wysokości zadania w trakcie treningu w domu.

  Horizon Fitness Andes 7i Viewfit gwarantuje naturalny przebieg ruchu. O prawidłową postawę podczas treningu dba szczególnie wąski rozstaw platform na stopy (tzw. Q-Faktor). Zaletą tego orbitreka jest także długość kroku - 50,8 cm. Umożliwia on wygodny trening osobom o przeróżnym wzroście, dodatkowo powyżej 200 cm. Pedały Dynamic Motion z gumowaną powierzchnią uniemożliwiają ślizganiu się stopy.

  Model posiada 14 programów treningowych, m.in.: program manualny, sterowany Watt, program sterowany tętnem, gwarantując ćwiczenia o rozmaitym działaniu. Na dodatek 30 stopni oporu zezwala na przypasowanie intensywności treningu do własnych możliwości. Ustawienie oporu jest niezależnie od szybkości obrotowej. Co wyraźne, Horizon Andes 7i Viewfit ma niskie wejście, wynoszące zaledwie 27 cm. Dzięki czemu sprawdza się rewelacyjnie też w rehabilitacji.

  Orbitrek został wyposażony w elektromagnetyczny hamulec indukcyjny i w 6,25-calowy ekran LCD z niebieskim podświetleniem, który zlicza i demonstruje wszystkie najważniejsze parametry treningu: czas, prędkość, tętno, pokonaną odległość, częstotliwość pedałowania i ilość spalonych kalorii.

  Złożenie i rozłożenie urządzenia realne jest za pomocą bardzo prostego i komfortowego mechanizmu FEATHERlight. W dodatku orbitrek wyposażony jest w rolki transportowe, dzięki którym przenoszenie i przesuwanie sprzętu nie jest kłopotliwe.

  w dodatku orbitrek Andes 7i Viewfit jest kompatybilny z aplikacją Viewfit, zezwalającą na śledzenie postępów treningów, oraz z systemem Passport Ready, umożliwiającym wirtualne pokonywanie tras niemalże na całym świecie.

  Orbitrek elektromagnetyczny Horizon Fitness Andes 7i Viewfit został zaprojektowany z dbałością o najmniejszy detal i gwarantuje intensywny trening całego ciała.


  właściwości techniczne właściwości komputera


Podobne zestawienia:


Najtańsze orbitreki Horizon Fitness – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze orbitreki Horizon Fitness, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich orbitreków Horizon Fitness jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Horizon Fitness Syros Pro (4711542957597) ☆

Horizon Fitness Syros Pro (4711542957597) Najniższa Cena Online

☆ Horizon Fitness Syros Pro (4711542957597) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Horizon Fitness Syros Pro (4711542957597)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  SYROS PRO Ciężkie koło zamachowe pozwala na płynną i cichą pracę urządzenia, a dostosowywane pedały umożliwią przypasowanie właściwej pozycji w trakcie ćwiczenia. Dodatkowo spora ilość programów treningowych sprawi, iż będziesz zmotywowany i chętny do ćwiczenia.

  seria SYROS

  CROSSTRAINER

  Syros to nieprzeciętne urządzenie na początek przygody ze światem fitnessu.

  Gwarancja domowa - 2 lata

  Obowiązuje przy eksploatacji maszyn w warunkach domowych z przestrzeganiem limitu długości treningu podanego przez producenta


☆ Orbitrek Horizon Fitness Syros Pro ☆

Orbitrek Horizon Fitness Syros Pro Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek Horizon Fitness Syros Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Orbitrek Horizon Fitness Syros Pro
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:


  Orbitrek Horizon Fitness Pro to podstawowy model asygnowany do efektywnego treningu całego ciała. Dzięki stosownym parametrom, znacznym wyświetlaczu, który monitoruje każdy element treningu i 16 zaimplementowanym programom, zapewni wygodne stosowanie przez długie lata.

  Orbitrek Horizon Fitness Pro zagwarantuje ruch eliptyczny, który odciąża stawy angażując równocześnie mięśnie całego ciała. Koło zamachowe o masie 7 kg odpowiada za płynną i bezpieczną jazdę. Ten zasilany sieciowo trenażer ma magnetyczny system oporu ECB, który zagwarantuje cichą pracę urządzenia. Możesz więc trenować tak intensywnie, jak chcesz, nawet gdy za ścianą śpią domownicy. Model ten został zaprojektowany z myślą o użytkownikach o różnym wzroście - długość kroku może być przypasowana bez wysiłku dzięki regulowanym podestom stóp.

  Podstawowe właściwości treningu (jak czas, dystans, prędkość czy spalone kalorie) sprawdzisz na progresywnym i estetycznym wyświetlaczu o przekątnej 5,5". Orbitrek Horizon Fitness Pro ma 12 zaimplementowanych programów stałych, które zadbają o to, by Twój trening nigdy nie był monotonny.

  Syros Pro producenta Horizon Fitness to nadzwyczajny dobór dla osób lubiących domowy trening na jednostajnym urządzeniu wysokiej jakości. Model został wyekwipowany w rolki transportowe, dzięki którym po zakończonym treningu bez problemu przesuniesz urządzenie w dowolne miejsce, tak aby odzyskać domową przestrzeń.

  cechy technologiczne

  cechy komputera

☆ Orbitrek eliptyczny horizon elliptical syros 3.0 marki Horizon fitness ☆

Orbitrek eliptyczny horizon elliptical syros 3.0 marki Horizon fitness Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek eliptyczny horizon elliptical syros 3.0 marki Horizon fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Orbitrek eliptyczny horizon elliptical syros 3.0 marki Horizon fitness
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  intuicyjny, bezusterkowy ekliptyk Horizon Syros 3.0 usprawnia rozpoczęcie ćwiczeń cardio i treningu całego ciała. Cicha, płynnie działająca w czasie użytkowania konstrukcja z napędem na tył i kompaktowa kompozycja sprawiają,genialnie nadaje się do prawie każdego mieszkania....

☆ Orbitrek magnetyczny HORIZON FITNESS Syros 2.0 ☆

Orbitrek magnetyczny HORIZON FITNESS Syros 2.0 Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek magnetyczny HORIZON FITNESS Syros 2.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Orbitrek magnetyczny HORIZON FITNESS Syros 2.0
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek Horizon Syros 2.0 to wygodne urządzenie fitness do treningu w domu. Dzięki masie koła zamachowego 22 kg gwarantuje równomierny, miły ruch i jest delikatny dla stawów. ŁAGODNY DLA STAWÓW TRENING CAŁEGO CIAŁA Szukasz prawidłowego orbitreka do treningu we własnych czterech ścianach? Syros 2.0 to z całą pewnością dobry wybór.

  mocny orbitrek znamionuje się ciekawym wyglądem i delikatnym dla stawów ruchem. Wyposażony w koło zamachowe o masie 22 kg, Syros 2.0 zapewnia harmonijny, równy oraz miły ruch. DostosowywanY OPÓR – 16 poziomów Z Syrosem 2.0 trenujesz ważne grupy mięśni i jednocześnie bronisz stawy.

  Intensywność ćwiczeń możesz prosto zmienić podczas treningu za pomocą obrotowej głowicy. Opór można zmieniać na 16 stopniach. MOTYWUJĄCE PROGRAMY TRENINGOWE Syros 2.0 ma transparentną konsolę z 16 programami treningowymi, które zapewniają motywację i zaangażowanie.

  Dzięki programowi treningowemu sterowanemu tętnem możesz zdefiniować limity obciążenia treningowego. TRENING Z POMIAREM TĘTNA Tętno jest mierzone bez przerwy za pomocą paska na klatkę piersiową (sprzedawany osobno).

  Syros 2.0 automatycznie dostosuje intensywność, tj. Opór, tak abyś za każdym razem znajdował się w wybranej strefie tętna. Na dodatek komputer treningowy z dwukolorowym podświetleniem oferuje program treningowy sterowany mocą (25–350 watów w interwałach co 5 watów).

  KOMPAKTOWA konstrukcja Syros 2.0 o wymiarach dł. 124 x szer. 61 x wys. 165 cm zajmuje mało miejsca. Dzięki kółkom transportowym można go przesuwać, by zaoszczędzić miejsce po treningu. Dwukolorowa konsola LCD z 16 różnorodnymi programami znaczne, przeciwpoślizgowe i regulowane w 3 kierunkach pedały Wyświetlanie poziomu tkanki tłuszczowej Tryb oszczędzania energii Uchwyt na urządzenie mobilne solidna rama malowana proszkowo


☆ Horizon fitness Orbitrek syros 2.0 ☆

Horizon fitness Orbitrek syros 2.0 Najniższa Cena Online

☆ Horizon fitness Orbitrek syros 2.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Horizon fitness Orbitrek syros 2.0
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:


  Orbitrek magnetyczny Horizon Fitness Syros 2.0 to rewelacyjny towar dla osób, które nie lubią lub nie posiadają czasu na regularne wizyty na siłowni. Model ten można indywidualnie zjednoczyć do wymiarów ciała i pozycji treningowej, co zezwala na intensywne ćwiczenia cardio, bez konieczności wychodzenia z domu.

  Trening na orbitreku włącza całe ciało: mięśnie nóg, brzucha, pleców, ramion i klatki piersiowej, dbając jednocześnie o zdrowie stawów.powiększyć intensywność ćwiczeń, można regulować opór w 16 stopniach. Dzięki bezstopniowo dostosowywanemu uchwytowi ze zintegrowanymi czujnikami pulsu , a także potrójnie regulowanym, antypoślizgowym pedałom, crosstrainer Syros 2.0 oferuje przyjemny komfort treningu podczas powszednich ćwiczeń. O naturalne uczucie chodzenia i biegania zadba długość kroku - w tym wypadku to aż 39 cm. Z kolei serce urządzenia - 22-kilogramowa masa zamachowa - gwarantuje płynność ruchu.

  Projektanci orbitreku Horizon Fitness Syros 2.0 zadbali ponadto o bezpieczeństwo użytkowników. Zrównoważona kompozycja i funkcjonalny zarys rączek zapewniają pewne i wygodne ćwiczenia. W dodatku antypoślizgowe pedały minimalizują ryzyko poślizgnięcia się, a elektroniczny magnetyczny układ hamulcowy zapewnia bezpieczne wykorzystywanie. Proszkowo malowana rama zapewnia solidność na lata.

  Dla większego urozmaicenia w trakcie treningu można wybrać jeden z 16 programów na dwukolorowej konsoli LCD. Wbudowany wyświetlacz o wielkości 5,8" pozwala na monitorowanie komponentów treningu, w tym szybkości, czasu, dystansu, spalonych kalorie i tętna w trakcie ćwiczeń. Dzięki czemu można kontrolować swoje postępy i przystosowywać trening do swych możliwości i wyznaczonych celów, co sprawi, że będą one jeszcze bardziej skuteczne. Model jeszcze uchwyt do urządzeń inteligentnych, dzięki czemu możesz cieszyć się swoją ulubioną muzyką lub filmem w trakcie ćwiczeń.

  Orbitrek magnetyczny Horizon Fitness Syros 2.0 jest łatwy w montażu i przechowywaniu. Po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca, a kółka transportowe w stanowczy sposób ułatwiają jego przemieszczanie. Urządzenie zasilane jest sieciowo.

  właściwości technologiczne

  atrybuty komputera


Podsumowanie, czyli jaki orbitrek Horizon Fitness najlepszy?


Najlepszy orbitrek Horizon Fitness w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy orbitrek Horizon Fitness w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane orbitreki do ćwiczeń – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych orbitreków Horizon Fitness nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych orbitreków do domowych ćwiczeń i klubów fitness.


Powiązania tematyczne:

 • jaki orbitrek Horizon Fitness opinie i efekty,
 • dobre orbitreki Horizon Fitness cena,
 • ranking orbitreków Horizon Fitness,
 • orbitrek Horizon Fitness jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o orbitrekach Horizon Fitness

#1 Gdzie szukać opinii o orbitrekach Horizon Fitness?

Aktualnie zaprezentowane informacje o orbitrekach Horizon Fitness odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki orbitrek Horizon Fitness wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych orbitrekach Horizon Fitness warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki orbitrek Horizon Fitness jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z orbitrekami Horizon Fitness zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań userów. Modele znajdujące się najwyżej w rankingach to produkty często rekomendowane przez kupujących.