FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Orbitreki do ćwiczeń / Ranking orbitreków Finnlo


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych orbitreków Finnlo. Opracowane zestawienia są aktualne czerwiec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych orbitreków Finnlo,
 • TOP5 często wybieranych orbitreków do domowych ćwiczeń i klubów fitness.

Jakie orbitreki Finnlo najlepiej wybrać? Ranking czerwiec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane orbitreki Finnlo, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking orbitreków Finnlo, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Orbitrek Finnlo Crossflow ☆

Orbitrek Finnlo Crossflow Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek Finnlo Crossflow - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Orbitrek Finnlo Crossflow
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek FINNLO CROSFLOW Numer katalogowy: 3219 Dlaczego warto wybrać FINNLO$26 marka FINNLO należy do niemieckiej marki HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak poprawnie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, lubiana w Polsce marka KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem firmy FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio i maszyn siłowych, jak na dodatek akcesoriów bokserskich, a także fitness.

  Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji innowacyjnych pomysłów i najnowszych technice. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości sprzętów.

  Jeszce kilka lat temu przystępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy wybór sprzętu, od sprzętów domowych, przez profesjonalne maszyny do zastosowania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna marka. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od precyzyjnego doboru tworzyw, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i większa świadomość firmy powoduje, iż FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i sprzętów siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Sprawdź: www.finnlo.com.pl progresywny design najwyższej jakości klasy premium!

  Trening układu sercowo-naczyniowego zorientowany na zdrowie, trening wytrzymałościowy w celu poprawy kondycji i intensywny trening siłowy w celu wyeliminowania codziennego stresu - to tylko niektóre z powodów, aby jak najszybciej rozpocząć trening na orbitreku FINNLO Crossflow.

  Trening na Crossflow jest bezusterkowy zarówno w celu redukcji masy ciała i tkanki tłuszczowej i ujędrnienia ciała. Delikatny i płynny ruch zagwarantuje bezpieczny dla stawów i przyjemny trening. Sterowany komputerowo, postępowy system treningowy z 18 programami i 16 stopniami sprawności pomaga osiągnąć osobiste cele i zapewnia,zawsze będziesz na nowo zmotywowany żeby rozpocząć swój indywidualny zestaw ćwiczeń.

  postępowa technologia zapewniająca zdrowy i bezpieczny dla stawów trening: FINNLO Crossflow to urządzenie klasy premium, które gwarantuje maksymalny komfort i zdrowie. Płynny ruch w połączeniu z użytecznie ukształtowanymi pedałami i uchwytami, podwójną prowadnicą szynową, nowoczesnym elektronicznym hamulcem magnetycznym i kołem zamachowym o wadze 14 kg pozwala na łagodne treningi na najwyższym poziomie.

  innowacyjny komputer treningowy zorientowany na zdrowie: jednocześnie początkujący, jak i innowacyjni użytkownicy korzystają z wielu programów i stopni sprawności na orbitreku Crossflow ciesząc się równocześnie ze zróżnicowanego i za każdym razem wymagającego treningu.

  Podstawą tego jest postępowy komputer treningowy w połączeniu z czujnikami tętna dłoni i wbudowanym odbiornikiem pasa telemetrycznego. 18 programów treningowych gwarantuje zasobność, która bez wątpienia Cię przekona do wyboru orbitreka FINNLO Crossflow.

  4 programy serca zapewniają trening układu sercowo-naczyniowego zorientowanego na zdrowie, dzięki któremu zachowasz kondycję i witalność. Tablet i dźwięk dla idealnej motywacji do ćwiczeń: Czy za każdym razem chciałeś odkrywać świat$27 Biegnij ekscytującymi trasami w trybie "na żywo" i ciesz się ulubioną muzyką lub obejrzyj ekscytujący film.

  Nabierasz formy, a czas leci w mgnieniu oka. Fitness w domu nigdy nie był tak ekscytujący, najróżniejszy i motywujący. Dzięki aplikacji BitGym doświadczasz efektownych krajobrazów i miast z całego świata dzięki interaktywnym informacjom o szybkości i lokalizacji, a także słyszysz prawdziwy dźwięk otoczenia podczas wycieczki.

  Design FINNLO Crossflow jest uosobieniem progresywnego i wytwornego stylu. Dzięki okrągłym, wysokiej jakości wykwintnym akcentom Crossflow jest urządzeniem o najwyższej klasie jakości. Podsumowanie: korzystne urządzenie treningowe oferuje więcej komfortowy trening.

  Jest zrównoważonej budowy, wysoce skuteczny i nowocześnie zaprojektowany. Markowe urządzenie, takie jak FINNLO Crossflow będzie służyło użytkownikowi przez dużo lat, a to dzięki wysokiej jakości komponentom i nienagannej jakości wykonania.

  Tak więc trening z domu będzie prawidłową zabawą! Dzięki treningom na FINNLO CROSSFLOW osiągniesz: udoskonalenie kondycji i układu krążeniowego. Umocniony układ wytrzymałościowy i udoskonalenie ogólnego samopoczucia. Zmniejszenie tkanki tłuszczowej dzięki powiększonemu metabolizmowi.

  Wzmocnienie tkanki łącznej i zgrabne nogi - zwłaszcza na pośladkach i łydkach. Jednoczesny trening pokaźniejszej partii mięśni nóg i górnych partii ciała, tym samym wzrost spalanych kalorii. Zoptymalizowany metabolizm, a tym samym powiększone spalanie tłuszczy.

  informacje techniczne: Kolor: czarny Waga: 70 kg Max. Waga użytkownika: 120 kg rozmiary: ( L/W/H ): 147 x 64 x 173 cm Dynamiczny, popularny, niezrównany design Orbitrek klasy HA odpowiada normie DIN EN 957-1/5 Dwa sensory dotykowe praktyczne uchwyty ( 1 stały i 2 ruchome uchwyty dla większej zmienności ) Specjalnie uformowane pedały dla pewnego stania, odstęp między pedałami 9 cm, dla zapewnienia zdrowego ruchu Uchwyt na tablet Moc: 10-350 Watt System napędowy: pasek rowkowany System hamowania: układ hamulcowy z magnesem trwałym Ustawienie oporu: sterowane komputerowo Rozpiętość obciążenia: 16 stopni Regulacja obciążenia: niezależna od ilości obrotów ilość programów fitness: 12 Waga koła zamachowego:16 kg Długość kroku: 50 cm wariant wyświetlacza: LCD Wskaźniki na komputerze: dystans/ czas/ prędkość / spalanie kalorii/ tętno Stale wyświetlana wartość: 1+5 ilość programów treningowych: 18 Pomiar tętna: sensory dotykowe rąk Zintegrowany odbiornik tętna dla pasa telemetrycznego: tak Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna Procentowy wskaźnik tętna dla górnej granicy tętna: tak Programy treningowe sterowane tętnem: 4 Zintegrowane rolki transportowe: tak Zasilanie: 230V, 50Hz uzupełniające dane: Gwarancja domowa 36 miesięcy Paragon lub faktura vat Nr katalogowy 3219 przesyłka gratis Nie znalazłeś produktu, który Cię interesuje$28 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Orbitrek Finnlo Fly RX9 (4005251342202) ☆

Orbitrek Finnlo Fly RX9 (4005251342202) Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek Finnlo Fly RX9 (4005251342202) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Orbitrek Finnlo Fly RX9 (4005251342202)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek FINNLO FLY RX9 Nr katalogowy: 3222 Dlaczego warto wybrać FINNLO$209 marka FINNLO należy do niemieckiej producenta HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak prawidłowo ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, popularna w Polsce producent KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem firmy FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio i maszyn siłowych, jak w dodatku akcesoriów bokserskich i fitness.

  Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji pionierskich pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości maszyn.

  Jeszce kilka lat temu przystępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy dobór sprzętu, od sprzętów domowych, przez mistrzowskie maszyny do użycia komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna firma. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od skrupulatnego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszelkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i większa świadomość marki powoduje, że FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i maszyn siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Przejrzyj: www.finnlo.com.pl Nieziemsko intensywny trening kardio uwielbiasz trening fitness na orbitreku$210 Jeśli tak, to z FINNLO Fly RX będzie to miłość od pierwszego,,ćwiczenia"!

  Dlaczego$211 Dzięki swojej progresywnej technologii Fly RX zagwarantuje nieziemski trening - rozszerzając wysiłek na udach i pośladkach w porównaniu z innymi orbitrekami. Trenujesz żeby osiągnąć wymarzoną sylwetkę$212 - Fly RX zaopatrzony w konsolę z ekranem dotykowym i bogatym sprzętem multimedialnym zapewni Ci najlepszą rozrywkę i motywację.

  Ćwicz starannie dostosowując trening,,pod siebie" i poręcznie poprawnie - a to dzięki możliwości indywidualnego przypasowania długości kroku do Twojego wzrostu. Produktywny, komfortowy, wyjątkowy - Twój trening z orbitrekiem Fly RX!

  Trening jednocześnie dla początkujących jak i profesjonalistów Lekki program rozgrzewkowy albo intensywny trening siłowy Od,,lekkich" 30 watów po wymagające 400 watów. Fly RX pozwala dopasować trening do Twoich możliwości.

  z zasady możliwość treningu z niewielkim oporem jest korzystna dla osób, które muszą się oszczędzać z powodu kontuzji sportowej albo zaawansowanego wieku. W takim przypadku 30 watów jest świetne!

  Opór można także podkręcić do 400 watów! dzięki czemu będziesz miał zapewniony intensywny trening, podczas którego będziesz mógł się porządnie zmęczyć. Kontroluj swoją skuteczność! Komputer z testem wydajności Program Recovery pozwala wyświetlać jednostkowy wynik fitness po każdym treningu.

  Po prostu mierzysz tętno po treningu, a po niedługim czasie uzyskasz wynik w zakresie od 1 do 6. Kolejne Twoje wyzwanie, aby wyniki były coraz ulepszone! Konsola z ekranem dotykowym i 21 programami wielka dostatek treningu Sercem Fly RX jest konsola z ekranem dotykowym z 21 programami treningowymi.

  Wybierz trasę spośród 12 profili wysokich i niskich i rozpoczynaj Twoją przygodę! Oczywiście możesz także utworzyć własne trasy, aby uczynić Twój trening jeszcze bardziej indywidualnym. Za pomocą ekranu dotykowego można niezwykle prędko i prosto wybierać programy.

  Na komputerze może być zarejestrowanych 4 użytkowników. Dzięki czemu nie musisz za każdym razem wprowadzać swych danych takich jak wiek, waga itp. Multimedia, które doskonałą zabawę YouTube, Spotify, Instagram, Facebook itp.

  FLY RX oferuje idealną rozrywkę w trakcie treningu kardio! Komputer można podłączyć do Internetu za pośrednictwem sieci WLAN, dzięki temu w trakcie treningu można surfować po Internecie. Absolutną atrakcją są jednak zainstalowane aplikacje: Youtube, Netflix, Spotify, Chrome, iRoute i Kinomap.

  w trakcie treningu możesz obejrzeć najnowsze filmiki na Youtube. Oglądać Twój ulubiony film na Netflix. Sprawdzić najnowsze wiadomości na Facebooku. Dla FLY RX to żaden problem - gwarancja zabawy na treningu!

  Możesz także skorzystać z aplikacji fitness Kinomap, która daje Ci możliwość ćwiczenia w niesamowitych miejscach na całym świecie. Trenuj w lesie albo nad morzem! Aplikacja reaguje na podjazdy wzrostem oporu lub jego ograniczaniem podczas zjazdów.

  Nie uwierzysz jakie to jest prawdziwe. Dostosowywana długość kroku Trening dla całej rodziny dostosowywana długość kroku Fly RX jest kolejną atrakcją i absolutną zaletą. Zwłaszcza przy większej ilości użytkowników regulacja długości kroku okazuje się szczególnie przydatna, ponieważ osoby o różnym wzroście mogąprzystosować dobrą długość kroku.

  Kolejną zaletą regulacji długości kroku jest symulacja najróżniejszych stylów biegania. Z niedługim krokiem ruch jest podobny do stepera, gdzie najmocniej są ćwiczone mięśnie pośladków. Przy większej długości kroku ruch staje się prędkim biegiem i przypomina jogging na świeżym powietrzu.

  Ta sama intensywność, to samo spalanie kalorii i absolutnie bezpieczny dla stawów! Gwarancja radości z biegania dzięki lekkiemu,na ogół dynamicznemu biegowi. Długość kroku Fly RX można 2-krotnie regulować w zakresie od 45 cm do 55 cm.

  Kierownica Vario i super miękkie pedały komfortowy trening Uchwyt Vario zezwala na kilka najróżniejszych wariantów trzymania. Docenisz to szczególnie przy dłuższych sesjach treningowych, kiedy będziesz mógł od czasu do czasu zmienić ułożenie ramion, a tym samym zapewnisz swojemu treningowi zawsze świeże impulsy.

  bardzo komfortowe pedały Super-Soft też są doskonałe na dłuższe sesje treningowe. Pianka perfekcyjnie się dopasowuje i zapewnia maksymalny komfort podczas treningu. 4 programy serca dla twojego zdrowia! Tętno zawsze pod kontrolą Fly RX oferuje perfekcyjne warunki do kontrolowanego i ukierunkowanego na zdrowie treningu sercowo-naczyniowego.

  Pomiar tętna jest możliwy za pomocą sensorów dotykowych lub opcjonalnie przystępnego pasa telemetrycznego. Cztery programy serca uzupełniają aspekt zdrowotny orbitreka. Ustawiając górny limit tętna, za każdym razem trenujesz w bezpiecznym obszarze.

  Sygnał ostrzegawczy rozlegnie się, gdy osiągniesz górną granicę tętna, a opór zostanie automatycznie przypasowany. To takie proste! genialnie przemyślany! Sportowy design najwyższej klasy Design orbitreka FINNLO Fly RX jest niezwykły, innowacyjny i progresywny.

  Ze względu na konstrukcję z ruchomymi pedałami na Fly RX można ustawić wyjątkowo dużą długość kroku. A przy tym samo urządzenie jest niewielkich rozmiarów. Wyśmienity do treningu w domu! Dzięki sportowym proporcjom orbitrek klasy premium demonstruje dynamiczny design i najwyższą osiągalną klasę.

  Kolejne mocne strony klasy premium Rolki transportowe usprawniają przemieszczanie FLY RX został wyekwipowany w dwie rolki transportowe, żeby urządzenie można było łatwo i ekspresowo schować. Możesz ćwiczyć w salonie, a następnie urządzenie sprzątnąć do schowka.

  dostosowywane podnóżki nadzwyczajną równowagę na nierównej podłodze. Funkcje komputera: Programy fitness: 16 Program użytkownika: 4 Program sterowany tętnem: 2 Stale wyświetlana wartość: 5+1 ekran: TFT Push & Turn Puls ręczny przez sensory dotykowe Pomiar pulsu przez pas telemetryczny (opcja) Możliwość ustawienia górnej granicy tętna: tak Multimedia: Aplikacja, Aux, Bluetooth, Muzyka, uchwyt na tablet, USB Miejsce na bidon informacje technologiczne: Waga koła zamachowego: 12 kg Moc: 30-400 watów System napędowy: pas rowkowany System hamowania: układ hamulcowy z magnesem trwałym Ustawienie oporu: sterowane komputerowo Rozpiętość obciążenia: 16 stopni Regulacja obciążenia: niezależna od liczby obrotów Długość kroku: 45-50 cm, 2- krotnie regulowana Odległość między pedałami: 10 cm Wysokość podnoszenia/skoku: 50 cm Waga orbitreka: 95 kg Max.waga użytkownika: 150 kg wymiary (dł.

  x szer. X wys): 130 x 91 x 167 cm Zintegrowane rolki transportowe Pozostałe informacje: Gwarancja domowa 36 miesięcy Gwarancja light commercial: 24 miesięcy Paragon albo faktura vat Numer katalogowy: 3222 wysyłka gratis Nie znalazłeś artykułu, który Cię interesuje$213 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Finnlo Orbitrek loxon ☆

Finnlo Orbitrek loxon Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Orbitrek loxon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Orbitrek loxon
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 6
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek
  • Przełożenie: 1:9
  • Waga koła zamachowego: 20 kg
  • Średnica koła zamachowego: 46 cm
  • Długość kroku: 42 cm
  • Kontrola obciążenia:zależna
  • Zakres obciążenia: 1-32
  • Zasilanie: 230 V, 50 Hz
  • Max.waga użytkownika: 150 kg
  • rozmiary (dł.szer.wys.): 144 x 61 x 161 cm
  • Kolor: metaliczny / ciemny szary
  • Waga: 61 kg
  • regulowana stopka
  • Rolki transportowe
  • Łożyskowane przeguby
  • System hamowania:magnetyczny
  • System napędu: pas klinowy
  • Gwarancja domowa: 3 lata
  Komputer
  • Funkcje: czas, dystans, prędkość, RPM, spalone kalorie
  • Sposoby pomiaru pulsu: sensory dotykowe, pas telemetryczny opcjonalnie
  • Dolna i górna granica pulsu dostosowywana
  • Górny limit pulsu wyrażony w procentach
  • szybki start
  • Wynik końcowy treningu
  • Tętno recovery
  • Ustawienia wartości treningowych
  • Programy treningowe: 12
  • wyświetlacz LCD niebieski
  • liczba wyświetlanych funkcji jednocześnie: 8
  • Programy HRC - sterowane tętnem: 4
  • Kontrola wytrzymałości: komputerowa
  • ilość użytkowników: 4+1

  skuteczny trening w domu

  progresywny i stylowy orbitrek magnetyczny Finnlo, który stanie na wysokości zadania wymagających użytkowników i początkujących pragnących pracować nad kondycją na naprawdę solidnym urządzeniu. Rower eliptyczny Loxon pozwala w komfortowy, przystępny, produktywny i bezpieczny sposób ćwiczyć w zaciszu domowym. Jego praca jest cicha i płynna. Wyekwipowano go w sterowaną z panelu komputera, 32-poziomową regulację oporu.

  Komputer z programami treningowymi

  Podświetlany na niebiesko czytelny wyświetlacz komputera wskazuje użytkownikowi precyzyjne informacje dotyczące sesji zezwalające kontrolować i analizować poczynane postępy. Dwanaście programów treningowych, konfiguracja dla czterech użytkowników, programy sterowane tętnem, kontrola wytrzymałości, czy limity tętna czynią komputer prawdziwie rozbudowanym pomocnikiem w treningu.

  Korzyści

  Znany także jako rower eliptyczny orbitrek jako połączenie bieżni, stepera i rowerka pozwala produktywnie trenować we własnym domu. Podczas ćwiczeń na rowerze eliptycznym człowiek angażuje aż 80% mięśni umożliwiając rozwój sylwetki i gubienie nadmiarów kalorii. Orbitreki są jednym z częściej sugerowanych urządzeń do treningu cardio - spalającego tkankę tłuszczową.


  Orbitreki Finnlo

  firma Finnlo ma w ofercie orbitreki magnetyczne i elektromagnetyczne. Typowo wybierane do prowadzenia komfortowego treningu w domu są orbitreki z magnetycznym systemem oporu. Są przystępne w dostępnej cenie, gwarantują płynną pracę bez zrywów skuteczność ćwiczeń. Mechanizm oporu jest w nich oparty o koło zamachowe, którego waga ma wpływ na siłę obciążenia (im cięższe koło, tym silniejszy opór może wytwarzać orbitrek) i jeden albo dwa magnesy umieszczone tuż nim. W trakcie regulacji magnes zbliża się lub oddala od koła i na skutek czego opór zwiększa się albo zniża. W zależności od modelu orbitreka obciążeniem zarządza się na dwa sposoby: ręcznie za pomocą pokrętła albo elektronicznie bezpośrednio z wykorzystaniem komputera.

  Orbitreki elektromagnetyczne mają napęd działający na zasadzie emitowanego pola magnetycznego poprzez elektromagnes, który znajduje się przy kole zamachowym. Odległość pomiędzy nimi jest stała - mechanizm ma mniej elementów ruchomych, co zagwarantuje bezusterkowość i długą żywotność. System elektromagnetyczny cechuje pokaźny zakres oporu wyrażany w Watt i zagwarantuje istotnie płynne zarządzanie obciążeniem w trakcie treningu i zezwala na niezwykle precyzyjne jego dopasowanie.


  Finnlo

  Finnlo jest marką premium i należy do firmy Hammer Sport AG z Niemiec, głęboko zakorzenionej w produkowaniu, sprzedaży i dystrybucji wyrobów sportowych od ponad 100 lat. Popularność producenta na rynku europejskim jest na wysokim poziomie, a znakiem rozpoznawczym jest atrakcyjny design, a także najwyższa jakość wykonania i precyzyjne wykończenia. Patenty wprowadzane na rynek poprzez Finnlo są nagradzane oraz doceniane w testach i prestiżowych czasopismach m.in. Nagroda Men'sHealth w teście atlasów dla modelu opartego na przełomowej technice TNT oporu azotowych siłowników – BioForce.

  Asortyment Finnlo jest przeznaczony do wykorzystywania w warunkach domowych, a także do zastosowań profesjonalnych w siłowniach i klubach fitness. Oferta Finnlo rozwijana jest dwutorowo – w kierunku sprzętu do treningu fitness (bieżnie, rowerki, orbitreki, wioślarze), a także w kierunku ciężkiego sprzętu siłowego (atlasy, ławki, bramy, hantle systemowe). Każdy, kto szuka rowerka lub orbitreka z najwyższej półki powinien zwrócić uwagę właśnie na Finnlo. Są to urządzenia, dzięki którym trening w mieszkaniu lub domowej siłowni będzie stał na mistrzowskim poziomie.


  produkt
  marka
  Kod producenta
  3284
  EAN
  4005251328404
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  20
  Nośność [kg]
  Brak informacji
  Waga [kg]
  61
  Wyposażenie
  Komputer
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar szybkości
  Wydatek energetyczny
  Maksymalna waga użytkownika [kg]
  150
  Warunki gwarancji
  Długość
  36 miesięcy
  typ gwarancji
  Producenta

☆ Finnlo Orbitrek cleverfold ef90 bt (4005251321108) ☆

Finnlo Orbitrek cleverfold ef90 bt (4005251321108) Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Orbitrek cleverfold ef90 bt (4005251321108) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Orbitrek cleverfold ef90 bt (4005251321108)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek składany FINNLO CLEVERFOLD EF90 BT Nr katalogowy: 3211 Dlaczego warto wybrać FINNLO$145 producent FINNLO należy do niemieckiej marki HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak poprawnie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, modna w Polsce producent KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem producenta FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także sprzętów siłowych, jak jeszcze akcesoriów bokserskich oraz fitness.

  Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji pionierskich pomysłów i najnowszych technice. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości sprzętów.

  Jeszce kilka lat temu przystępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy wybór sprzętu, od sprzętów domowych, poprzez fachowe maszyny do wykorzystania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna producent. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od precyzyjnego doboru tworzyw, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszelkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i większa świadomość producenta powoduje, iż FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i sprzętów siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Przejrzyj: www.finnlo.com.pl Orbitrek - cud z fachowymi detalami wyposażenia Trenuj, złóż, schowaj Nowa generacja orbitreków Wysoka jakość, lecz z odpowiednimi wymaganiami jeśli chodzi o miejsce lub składana, lecz kosztem jakości$146 Orbitrek CleverFold EF90 BT i już nie musisz dokonywać tego skomplikowanego wyboru.

  EF90 BT to trenażer o jakości studyjnej, który dzięki zaimplementowanej technologii można złożyć do 60% jego wielkości. Trenujesz na wyjątkowo jednostajnym i wysokiej jakości urządzeniu fitness z postępowym komputerem treningowym, a po treningu możesz złożyć kilkoma prostymi ruchami i schować w kącie albo za szafą.

  najróżniejsze wstępnie zainstalowane programy treningowe i możliwość korzystania z aplikacji treningowej dzięki połączeniu Bluetooth motywują Cię podczas każdego treningu od nowa! Serce, kondycja, figura - EF90 BT staje się Twoim osobistym trenerem.

  A po treningu$147 starczy przesunąć i zaoszczędzisz aż 60% miejsca! Przestrzeń we własnych czterech ścianach jest na ogół ograniczona i często rezygnujemy z własnego orbitreka w domu właśnie z powodu braku miejsca.

  FINNLO CleverFold proponuje nadzwyczajne rozwiązanie. Orbitreka CleverFold EF90 BT można łatwo złożyć - tylko 3 ruchy ręki po treningu. Dzięki temu oferuje on doskonałą oszczędność miejsca - aż 60%.

  Dzięki systemowi rolek transportowych, które można obracać o 360 poziomów, EF90 BT można prosto przesuwać i przechowywać bezproblemowo w rogu pokoju, za drzwiami lub obok szafy. Popraw swoją kondycję! Komputer z testem skutecznościowym: czy jesteś naprawdę efektywny$148 Po udanym treningu mierzysz tętno.

  Im szybciej spada, tym udoskonalona Twoja kondycja. Komputer Twojego orbitreka EF90 BT nagrodzi Cię - otrzymasz ocenę w zakresie od 1 do 6. Celem jest poprawa oceny z każdym treningiem. Wielki i wyraźny ekran LCD Najprostszy w obsłudze komputer obfity, o wysokiej rozdzielczości wyświetlacz EF90 BT jest bardzo wyraźny i zrozumiały.

  Możesz w 100% skoncentrować się na treningu i nie musisz czytać trudnych instrukcji. Prosta nawigacja w menu:,,Naciśnij-obróć-trenuj". Konwencjonalny monitor LCD lub wyświetlanie na smartfonie / tablecie Konsola multimedialna daje wybór: konwencjonalne wyświetlanie danych treningowych na zintegrowanym ekranie LCD (wyświetlanie: profili wysokich i niskich, szybkości, czasu, przebytego dystansu, liczby spalonych kalorii, pulsu, zawartości tkanki tłuszczowej, wskaźnika BMI i testu produktywności) lub za pomocą smartfonu lub tabletu, dzięki którym możesz wygodnie kontrolować swój trening za pomocą jednej z aplikacji fitness.

  potrzebne zmiany$149 innowacyjne multimedia z technologią Bluetooth Oprócz oglądania filmów na YouTube lub treningu z własną muzyką w tle możesz korzystać przy użyciu kompatybilnych aplikacji fitness z zapierających dech w piersiach tras na żywo, a także dokumentować i porównywać postępy treningowe.

  Aplikacja treningowa BitGym prezentuje wybraną trasę na smartfonie jako wideo. Im szybciej pedałujesz, tym szybciej biegniesz przez las lub wzdłuż morskiego wybrzeża. Po prostu umieść swój telefon w uchwycie na smartfon / tablet i ciesz się najnowocześniejszą motywacją do treningu.

  Ani się nie spojrzysz i będzie po treningu. Przez port USB możesz komfortowo ładować smartfon albo tablet podczas treningu. Twoje programy fitness na każdym poziomie treningu: Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy progresywnym użytkownikiem sprzętu fitness: po prostu wybierz program i zaczynaj.

  Komputer treningowy wykona dla Ciebie wszystko w całości automatycznie. Możesz wybierać pomiędzy programami tętna, spalaniem tłuszczu albo jednostkowym treningiem fitness. Łącznie 22 programy umożliwiają urozmaicony i za każdym razem ciekawy trening fitness na różnych poziomach.

  4 programy użytkownika pozwalają poszczególnym członkom rodziny na zapisanie własnego profilu wysokiego bądź niskiego. Informacja nt. Mocy i jednostkowy program do ustawiania górnego limitu tętna - dla orbitreka EF90 BT jest to oczywiste.

  Kontrola tętna i zdrowy trening sercowo-naczyniowy Do kontrolowanego treningu kardio poręcznie zamocowane sensory dotykowe wygodne monitorowanie tętna w trakcie treningu fitness. Możesz na dodatek mierzyć tętno za pomocą opcjonalnie dostępnego pasa telemetrycznego.

  Odbiornik tętna otrzymasz w zestawie ze swoim orbitrekiem CleverFold EF90 BT. Czy to redukcja masy ciała, poprawa kondycji, czy zdrowy trening sercowo-naczyniowy - właściwe tętno ma kluczowe znaczenie dla szybkiego osiągnięcia celu.

  Po wprowadzeniu maksymalnego tętna orbitrek CleverFold EF90 BT samoczynnie zniży opór, jeśli ustawiona wartość zostanie przekroczona. Cichy i wspaniale dynamiczny bieg Dla utrzymania prawidłowych stosunków sąsiedzkich zaimplementowana technologia nowego FINNLO EF90 BT różni się od zwykłych i konwencjonalnych orbitreków.

  Koło zamachowe o wadze 18 kg w połączeniu z mistrzowską technologią łożysk kulkowych wspaniale płynny bieg i wyjątkowe doznania - poczujesz się jakbyś biegł w chmurach. Wysokiej jakości pasek klinowy zapewnia znakomite przełożenie mocy bez poślizgu.

  EF90 pcha Cię do przodu, tak długo, jak nie osiągniesz osobistego,,szczytu". Czysta dynamika! dzięki czemu możesz w pełni skupić się na treningu, ani Tobie, ani sąsiadom nie będą przeszkadzać odgłosy zgrzytania lub dudnienia, które są typowe dla zwykłego sprzętu fitness.

  Możesz ćwiczyć bezszelestnie o każdej porze dnia i nocy, a choćby przed telewizorem. Trenuj bezpiecznie dla szyi i stawów nieznaczny odstęp pomiędzy pedałami i doskonała elipsa, pozwalają na bezpieczny dla stawów i przyjemny trening eliptyczny.

  technika,,FINNLO Ergo-Neck" zagwarantuje zoptymalizowaną odległość między ruchomymi ramionami, żeby zapobiec naprężeniu szyi. Także w tym zakresie FINNLO CleverFold EF90 BT wyraźnie różni się od konwencjonalnych orbitreków przystępnych na rynku.

  różnorodne opcje chwytania drążków Vario pozwalają na zachowanie adekwatnej postawy dla użytkowników o przeróżnym wzroście i długości ramion. Adekwatny do użytkowników o różnorodnym wzroście Wyższe klasy wagowe i niskie wnętrza Ergonomia CleverFold EF90 BT została zaprojektowana w taki sposób, by wysocy użytkownicy do 2 m i osoby o niskim wzroście od 1,55 m mogły komfortowo trenować, wyprostowani i w sposób bezpieczny dla pleców.

  Długość ramion umożliwia różne sposoby chwytu, a pokaźne pedały stanowią pewną podstawę dla wszystkich wymiarów butów. Poza tym możesz jeszcze przypasować długość pedału do swego wzrostu. Technologia długiego, płaskiego kroku symuluje naturalną dynamikę biegu.

  Ze względu na niską wysokość pedału możesz ustawić swój EF90 choćby w niezbyt wysokich pomieszczeniach np. W piwnicy. Jakość studyjna w domu bardzo jednostajny i trwały Pomimo techniki składania, orbitrek CleverFold EF90 BT jest wyjątkowo jednostajny, a dzięki 4-punktowemu systemowi wsparcia stoi stabilnie na podłodze, nawet w trakcie intensywnych i skrajnych sesji treningowych.

  mocna konstrukcja ramy ze stali Mammut, która była szczegółowo testowana pod względem stabilności i żywotności - typowe dla orbitreków firmy FINNLO. Funkcje komputera: ekran LCD: dwubarwny Wyświetlane parametry: dystans, czas, szybkość, kalorie, obr./min., puls, moc 22 programów treningowych 4 programy sterowane tętnem 4 programy użytkownika Indywidualnie regulowany opór przy pomocy przycisków Komputer treningowy z aplikacją iConsole+ plus sterowanie przy pomocy smartfona lub tabletu Funkcje: System hamowania: magnetyczny Moc: 10-350 Watt System napędu: pas rowkowany Czujniki pulsu ręcznego Zintegrowany odbiornik impulsów dla pasa telemetrycznego (opcjonalnie) Odległość pomiędzy płozami: 18 cm Długość kroku: 43 cm wielkie i komfortowe pedały Waga koła zamachowego: 18 kg Rolki transportowe Wysokiej jakości łożyska Zasilanie: 230 V, 50 Hz Waga użytkownika: 130 kg rozmiary: 175 x 50 x 175 cm rozmiary po złożeniu: 74 x 50 x 156 cm Waga urządzenia: 54 kg Kolor: czarny uzupełniające informacje: Gwarancja domowa 36 miesięcy Paragon albo faktura vat Nr katalogowy 3211 dostawa gratis Nie znalazłeś artykułu, który Cię interesuje$150 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Orbitrek maximum el 8000 marki Finnlo ☆

Orbitrek maximum el 8000 marki Finnlo Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek maximum el 8000 marki Finnlo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Orbitrek maximum el 8000 marki Finnlo
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek FINNLO MAXIMUM EL 8000 Dlaczego warto wybrać FINNLO$274 firma FINNLO należy do niemieckiej marki HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak prawidłowo ugruntowanej pozycji na rynku. Dla zobrazowania tematu, modna w Polsce firma KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem marki FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio oraz maszyn siłowych, jak także akcesoriów bokserskich oraz fitness. Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji innowacyjnych pomysłów i najnowszych technice. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości maszyn. Jeszce kilka lat temu przystępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy dobór sprzętu, od maszyn domowych, poprzez mistrzowskie maszyny do zastosowania komercyjnego. Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna producent. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od precyzyjnego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych. Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość producenta powoduje, iż FINNLO jest jednym z najkorzystniejszych na świecie dostawców sprzętu fitness i urządzeń siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie. Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Sprawdź: www.finnlo.com.pl konkretny crosstrainer FINNLO Maximum przeznaczony jest do stosowania w klubach fitness. Zagwarantuje intensywny trening cardio bez ryzyka kontuzji. Intensywność treningu można precyzyjnie ustawić w zakresie 25-200 Watt. Osiągalny jest też trening zorientowany na tętno. Pomiar tętna następuje poprzez sensory dotykowe lub kompatybilny odbiornik tętna dla pasa telemetrycznego (opcjonalnie przystępny). Orbitrek został skonstruowany w taki sposób, że wytrzymuje częste sekwencje treningowe. Koło zamachowe o wadze 14 kg i precyzyjne łożyska kulkowe zapewniają harmonijny bieg i dbają o wysoki komfort treningu. Sercem trenażera jest wysokiej jakości komputer treningowy z dużym wyświetlaczem LED. Wszystkie informacje treningowe są krystalicznie wyświetlane, a wszystkie programy można wybrać bezpośrednio przyciskając jeden przycisk. Obojętnie czy trening spalania tłuszczu czy trening czasowy - dzięki swym programom orbitrek zapewnia zróżnicowany trening cardio. Po zakończonym treningu urządzenie wystawia ocenę. Funkcjonowanie generatora: Orbitrek marki FINNLO MAXIMUM pracuje bez źródła prądu i baterii. Komputer treningowy, wentylator i elektromagnetyczne hamulce są zasilane dzięki energii wyprodukowanej w trakcie treningu. Zintegrowany generator zaopatrza części urządzenia w potrzebną im energię. Dzięki czemu można trenować wszędzie, niezależnie od źródła energii broniąc zasoby ziemi. Główne atuty: konkretny crosstrainer do stosowania w klubach fitness posiada własny generator Gwarancja komercyjna 2 lata Gwarancja domowa 3 lata pokaźny ekran LED postępowy design Specyfikacje: Moc: własny generator Opór: elektromagnetyczny, sterowany komputerowo Indukcyjny system hamowania Napęd: pasek klinowy Przełożenie 1:8 Koło zamachowe 14 kg Długość kroku: 55 cm\Odległość stopy od podstawy: 12 cm Pomiar tętna przez sensory dotykowe dłoni i kompatybilny pas telemetryczny znaczny ekran LED Kontrola obciążenia niezależnie od szybkości liczba programów fitness: 6 ilość programów: 10 Programy treningowe kontrolowane pulsem: 1 Stały wyświetlacz: 2 liczba użytkowników: 1 Zintegrowany odbiornik tętna dla pasa telemetrycznego: tak Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: tak Możliwość wprowadzania danych treningowych Watt: 25-200 Zintegrowany wentylator Regulacja wysokości niwelująca nierówności podłoża dokładne łożyska kulkowe Max.waga użytkownika: 150 kg rozmiary: 195 x 63 x 175 cm Waga: 122 kg uzupełniające informacje: Gwarancja komercyjna 24 miesiące przesyłka gratis Nr katalogowy 3570 Paragon lub faktura vat Nie znalazłeś towaru który Cię interesuje $275 Skontaktuj się z nami tel. 32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem

☆ Orbitrek składany FINNLO CLEVERFOLD CF70 BT (4005251326004) ☆

Orbitrek składany FINNLO CLEVERFOLD CF70 BT (4005251326004) Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek składany FINNLO CLEVERFOLD CF70 BT (4005251326004) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Orbitrek składany FINNLO CLEVERFOLD CF70 BT (4005251326004)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek składany FINNLO CLEVERFOLD CF70 BT Nr katalogowy: 3260 Dlaczego warto wybrać FINNLO$1186 marka FINNLO należy do niemieckiej producenta HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak dobrze ugruntowanej pozycji na rynku. Dla zobrazowania tematu, popularna w Polsce firma KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem producenta FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także maszyn siłowych, jak również akcesoriów bokserskich oraz fitness. Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji prekursorskich pomysłów i najnowszych technice. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości urządzeń. Jeszce kilka lat temu przystępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy wybór sprzętu, od maszyn domowych, poprzez profesjonalne maszyny do użycia komercyjnego. Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna firma. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od starannego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszelkich etapach produkcyjnych. Ciągle trwający rozwój i obszerniejsza świadomość marki powoduje, iż FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i urządzeń siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie. Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Sprawdź: www.finnlo.com.pl Życie miejskie$1187 niewiele miejsca$1188 CleverFold! Nowa koncepcja treningu w domu: trenuj - złóż - schowaj progresywna technologia prędkiego składania na głównej ramie zapewnia nieszablonową oszczędność miejsca na poziomie ponad 50%. Wreszcie po treningu orbitrek o profesjonalnych wymiarach może być kompaktowo schowany w rogu pokoju lub za szafką. Innowacyjny system rolek transportowych, które można obracać o 360 stopni, ułatwia przesuwanie - pojedziesz tak wygodnie jak walizką na kółkach. Funkcje premium High end bez końca Oprócz innowacyjnej technologii składania, CF70 BT imponuje na dodatek pod względem wyposażenia i wykonania - to absolutna klasa premium. Nawet w porównaniu z wieloma orbitrekami dostępnymi na rynku, FINNLO CF70 BT jest o niemało bardziej zrównoważony i trwały. Twój nowy trenażer CF70 BT jest poza tym zaopatrzony w Bluetooth i najnowsze multimedia. Różne programy fitness i serca, podświetlany ekran cyfrowy i intuicyjny komputer fitness to oczywistość dla FINNLO CF70 BT. Komputer z testem produktywności Jaki jesteś skuteczny$1189 Po udanym treningu mierzysz tętno. Im szybciej spada, tym lepsza Twoja kondycja. Komputer Twojego orbitreka CF70 BT nagrodzi Cię - otrzymasz ocenę w zakresie od 1 do 6. Celem jest poprawa oceny z każdym treningiem. Przyjazny dla oka, wyraźny wyświetlacz LCD Prosta obsługa komputera znaczny wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości jest transparentny dla wszelkich grup wiekowych. Intuicyjne, proste menu: Zaczynaj:,,Naciśnij-Obróć-Trenuj"! Masz wybór: konwencjonalny monitor LCD lub wyświetlanie na smartfonie / tablecie Ciężki orzech do zgryzienia: konwencjonalny ekran na znacznym monitorze LCD albo smartfon / tablet. Wyświetlane są profile wysokie i niskie, szybkość, czas, przebyty dystans, liczba spalonych kalorii, puls, zawartość tkanki tłuszczowej, wskaźnik BMI oraz test wydajności - wyraźnie na jeden rzut oka. Na smartfonie albo tablecie możesz komfortowo kontrolować swój trening korzystając z jednej z aplikacji fitness (Kinomap, iConsole, BITGym). Najnowocześniejsze multimedia Z technologią Bluetooth Oprócz oglądania filmów na YouTube albo treningu z własną muzyką w tle możesz korzystać z zapierających dech w piersiach tras na żywo (przy pomocy kompatybilnych aplikacji fitness), dokumentować i porównywać postępy treningowe. Aplikacja treningowa Kinomap demonstruje wybraną trasę na smartfonie jako video. Im szybciej pedałujesz, tym szybciej biegniesz przez las lub wzdłuż morskiego wybrzeża. Po prostu umieść swój telefon w uchwycie na smartfon / tablet i ciesz się różnorodną motywacją do treningu. Przez port USB możesz komfortowo ładować smartfon lub tablet w trakcie treningu. Twoje programy fitness na każdym poziomie treningu: Komputer treningowy z 22 programami fitness robi wszystko samoczynnie. Możesz wybierać pomiędzy programami tętna, spalaniem tłuszczu lub jednostkowym treningiem fitness. 22 programy oferują rozmaite i motywujące treningi fitness na różnorodnych stopniach. 4 programy użytkownika pozwalają poszczególnym członkom rodziny na zapisanie własnego profilu wysokiego bądź niskiego. Informacja nt. Mocy i jednostkowy program do ustawiania górnego limitu tętna - to też charakteryzuje Twój orbitrek CF70 BT. Kontrola tętna i zdrowy trening sercowo-naczyniowy Dla Twoich zdrowych celów fitness Jakie masz cele fitnessowe$1190 Poprawić swoją kondycję, spalić tłuszcz albo schudnąć$1191 Tutaj puls ma decydujące znaczenie! Dzięki praktycznie zamontowanym sensorom dotykowym albo opcjonalnie przystępnemu pasowi telemetrycznemu zawsze masz tętno pod kontrolą i błyskawicznie osiągniesz swoje osobiste cele treningowe. Odbiornik tętna otrzymasz w komplecie ze swym orbitrekiem CF70 BT. Możesz w dodatku wprowadzić na komputerze maksymalne tętno. Wtedy FINNLO CF70 BT samoczynnie zmniejszy opór po przekroczeniu ustawionej wartości. Dzisiaj już trenuj cicho Z wyśmienicie dynamicznym biegiem Koło zamachowe o wadze 18 kg oraz technika łożysk kulkowych, która została przetestowana tysiące razy, gwarantują płynny ruch, który nadzwyczajnie imituje bieg na łonie natury. Wysokiej jakości pasek klinowy zapewnia genialne przełożenie mocy bez poślizgu. Generuje to niemal bezgłośną dynamikę ruchu. Możesz w pełni skoncentrować się na treningu i nie będą przeszkadzać ani Tobie, ani sąsiadom odgłosy zgrzytania albo dudnienia, które są typowe dla zwykłego sprzętu fitness. Możesz ćwiczyć przed telewizorem, o każdej porze dnia i nocy. Zdrowa ergonomia: broni szyję i stawy Bezpieczny dla bioder odstęp pomiędzy pedałami i idealna elipsa stanowczo błogi cross-trening, który jest bezpieczny dla stawów. Technologia,,HAMMER Ergo-Neck" zapewnia zoptymalizowaną odległość pomiędzy ruchomymi ramionami, by zapobiec naprężeniu szyi. Trafny do użytkowników o rozmaitym wzroście Wyższe klasy wagowe i niskie pomieszczenia Ergonomia CF70 BT została zaprojektowana w taki sposób, aby wysocy użytkownicy do 2 m i osoby o niskim wzroście od 1,55 m mogły komfortowo trenować, wyprostowani i w sposób bezpieczny dla pleców. Długość ramion zezwala na rozmaite chwyty, a duże pedały stanowią stabilną i bezpieczną podstawę dla wszelkich wymiarów butów. Możesz ponadto dostosować długość pedału do swego wzrostu. Jeszcze więcej detali klasy premium Wyjątkowo stabilny i trwały przy wszelkich intensywnościach treningowych Pomimo techniki składania, orbitrek CleverFold CF70 BT producenta FINNLO jest wyjątkowo zrównoważony, a dzięki 4-punktowemu systemowi wsparcia stoi pewnie na podłodze, choćby podczas intensywnych i skrajnych sesji treningowych. Potężna konstrukcja ramy ze stali Mammut i podwójne spawanie gwarantują wyjątkowo długą żywotność. Jakość ponad wszystko! Funkcje komputera: ekran LCD: dwubarwny Wyświetlane właściwości: dystans, czas, prędkość, kalorie, obr./min., puls, moc 22 programów treningowych 4 programy sterowane tętnem 4 programy użytkownika Indywidualnie dostosowywany opór za pomocą przycisków Komputer treningowy z aplikacją iConsole+ plus sterowanie za pomocą smartfona lub tabletu Funkcje: System hamowania: magnetyczny Moc: 10-350 Watt System napędu: pas rowkowany Czujniki pulsu ręcznego Zintegrowany odbiornik impulsów dla pasa telemetrycznego (opcjonalnie) Odległość pomiędzy płozami: 18 cm Długość kroku: 38 cm znaczne i komfortowe pedały Waga koła zamachowego: 18 kg Rolki transportowe Wysokiej jakości łożyska Zasilanie: 230 V, 50 Hz Waga użytkownika: 130 kg rozmiary: 170 x 60 x 162 cm wymiary po złożeniu: 80 x 60 x 138 cm Waga urządzenia: 44 kg Kolor: czarny uzupełniające dane: Gwarancja domowa 36 miesięcy Paragon albo faktura vat Nr katalogowy 3260 przesyłka gratis Nie znalazłeś artykułu, który Cię interesuje$1192 Skontaktuj się z nami pod nr tel. 32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.

☆ Orbitrek magnetyczny FINNLO Ellypsis E3000 ☆

Orbitrek magnetyczny FINNLO Ellypsis E3000 Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek magnetyczny FINNLO Ellypsis E3000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Orbitrek magnetyczny FINNLO Ellypsis E3000
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek
  • rozmiary: 162 x 52 x 162 cm
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • Waga koła zamachowego: 16 kg
  • Kontrola obciążenia: zależna
  • staranne łożyska kulkowe
  • Wysokiej jakości łożyska
  • Zintegrowane rolki transportowe upraszczające przesuwanie urządzenia
  • System hamowania: magnetyczny
  • Regulacja obciążenia niezależna 15-stopniowa
  • System napędu: pas klinowy
  • Długość kroku: 50 cm
  • Rozstaw pedałów: 9 cm
  • Zasilanie: 230V, 50 Hz
  • Rolki transportowe
  • Płozy z przeciwpoślizgową powierzchnią
  • Regulacja stopek eliminująca nierówności podłoża
  • Gwarancja domowa: 3 lata
  Komputer
  • Funkcje: dystans, czas, prędkość, kalorie
  • ekran LCD: niebieski
  • Uchwyt na tablet
  • Gniazdo USB (do ładowania)
  • Programy treningowe: 5
  • Programy sterowane tętnem: 2
  • Pomiar pulsu: sensory dotykowe
  • Pas telemetryczny: opcjonalnie
  • Możliwość ustawienia informacji treningowych
  • Możliwość ustalenia górnej i dolnej granicy tętna
  • Procentowy wskaźnik tętna
  • Możliwość zdefiniowania 2 użytkowników
  • Nawiew

  Naturalny ruch bez ryzyka kontuzji

  Orbitrek Finnlo z przednim napędem, długością kroku 50 cm i małym rozstawem pedałów dla zachowania jak najmocniej naturalnego ruchu w trakcie ćwiczeń. Magnetyczny system oporu z 16-kilogramowym kołem zamachowym gwarantuje swobodę w wyborze odpowiedniego poziom oporu. Wwysokiej jakości łożyska kulkowe gwarantują płynność i bezawaryjną pracę. Mocna kompozycja zagwarantuje zachowanie stabilności i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Pomimo sporej wagi urządzenie łatwo przenieść z miejsca na miejsce dzięki kółkom transportowym, a umieszczone na podstawie stopki pozwalają wypoziomować sprzęt.

  progresywny komputer

  Sprzęt został zaopatrzony w rozbudowany komputer z czytelnym ekranem podświetlanym na niebiesko. Dokonuje on pomiaru czasu, prędkości, pokonanego dystansu i spalonych kalorii. również o wysokości pulsu rejestrowanego przez dotykowe czujniki umieszczone na uchwytach, a także telemetrycznie po dokupieniu opaski. Progamy treningowe, funkcja ustawiania górnej i dolnej granicy tętna oraz możliwość zdefiniowania dla 2 użytkowników polepszają komfort treningów i sprawiają, że są one skuteczniejsze.

  Trening całego ciała

  Orbitreki są jedną z najpopularniejszych grup maszyn fitnessowych przeznaczonych do treningu cardio zarówno w prywatnych domach, jak i siłowniach i klubach. Zasługą tego jest to, iż ćwiczenia na takich trenażerach w przeciwieństwie do innych sprzętów włącza partie mięśniowe całego ciała. Ruch eliptyczny zapewnia produktywny trening nóg i pośladków, a kierownica i uchwyty na kolumnie pozwalają stosować kilka rodzajów chwytów, aby zmuszać do pracy przeróżne mięśnie , a także ramion, barków i klatki piersiowej.


  Orbitreki Finnlo

  marka Finnlo ma w ofercie orbitreki magnetyczne, a także elektromagnetyczne. Z zasady wybierane do prowadzenia komfortowego treningu w domu są orbitreki z magnetycznym systemem oporu. Są przystępne w dostępnej cenie, zapewniają płynną pracę bez zrywów sprawność ćwiczeń. Mechanizm oporu jest w nich oparty o koło zamachowe, którego waga ma wpływ na siłę obciążenia (im cięższe koło, tym silniejszy opór może produkować orbitrek) i jeden albo dwa magnesy umieszczone tuż nim. W trakcie regulacji magnes zbliża się lub oddala od koła i w rezultacie opór zwiększa się albo zniża. W zależności od modelu orbitreka obciążeniem zarządza się na dwa sposoby: ręcznie za pomocą pokrętła albo elektronicznie bezpośrednio z wykorzystaniem komputera.

  Orbitreki elektromagnetyczne posiadają napęd działający na zasadzie emitowanego pola magnetycznego przez elektromagnes, który znajduje się przy kole zamachowym. Odległość pomiędzy nimi jest stała - mechanizm ma mniej części ruchomych, co zapewnia niezawodność i długą żywotność. System elektromagnetyczny charakteryzuje obfity zakres oporu wyrażany w Watt i zagwarantuje wyjątkowo płynne zarządzanie obciążeniem podczas treningu i pozwala na nad wyraz precyzyjne jego dostosowanie.


  Finnlo

  Finnlo jest marką premium i należy do marki Hammer Sport AG z Niemiec, głęboko zakorzenionej w tworzeniu, sprzedaży i dystrybucji wyrobów sportowych od ponad 100 lat. Popularność firmy na rynku europejskim jest na wysokim poziomie, a znakiem rozpoznawczym jest niebanalny design oraz najwyższa jakość wykonania i precyzyjne wykończenia. Patenty wprowadzane na rynek poprzez Finnlo są nagradzane, a także doceniane w testach i prestiżowych czasopismach m.in. Nagroda Men'sHealth w teście atlasów dla modelu opartego na rewolucyjnej technologii TNT oporu azotowych siłowników – BioForce.

  Asortyment Finnlo jest dedykowany do stosowania w warunkach domowych oraz do zastosowań fachowych w siłowniach i klubach fitness. Oferta Finnlo rozwijana jest dwutorowo – w kierunku sprzętu do treningu fitness (bieżnie, rowerki, orbitreki, wioślarze), a także w kierunku ciężkiego sprzętu siłowego (atlasy, ławki, bramy, hantle systemowe). Każdy, kto szuka rowerka albo orbitreka z najwyższej półki powinien zwrócić uwagę właśnie na Finnlo. Są to urządzenia, dzięki którym trening w mieszkaniu albo domowej siłowni będzie stał na mistrzowskim poziomie.


  artykuł
  producent
  Kod producenta
  3216
  EAN
  4005251321504
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  16
  Nośność [kg]
  150
  Waga [kg]
  Brak danych
  Wyposażenie
  Gniazdo USB
  Nawiewy
  System pomiaru tętna
  ekran LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar szybkości
  Pomiar pulsu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny
  Maksymalna waga użytkownika [kg]
  150
  Warunki gwarancji
  Długość
  36 miesięcy
  typ gwarancji
  Producenta

☆ Orbitrek FINNLO CLEVERFOLD CF70 BT ☆

Orbitrek FINNLO CLEVERFOLD CF70 BT Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek FINNLO CLEVERFOLD CF70 BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Orbitrek FINNLO CLEVERFOLD CF70 BT
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Mozliwe ryski

  Model powystawowy

  B-kategoria

  B-grade

  Funkcje komputera:


  • wyświetlacz LCD: dwubarwny
  • Wyświetlane cechy: dystans, czas, szybkość, kalorie, obr./min., puls, moc
  • 22 programów treningowych
  • 4 programy sterowane tętnem
  • 4 programy użytkownika
  • Indywidualnie regulowany opór przy pomocy przycisków
  • Komputer treningowy z aplikacją iConsole+ plus sterowanie przy pomocy smartfona albo tabletu


  Funkcje:


  • System hamowania: magnetyczny
  • Moc: 10-350 Watt
  • System napędu: pas rowkowany
  • Czujniki pulsu ręcznego
  • Zintegrowany odbiornik impulsów dla pasa telemetrycznego (opcjonalnie)
  • Odległość pomiędzy płozami: 18 cm
  • Długość kroku: 38 cm
  • wielkie i komfortowe pedały
  • Waga koła zamachowego: 18 kg
  • Rolki transportowe
  • Wysokiej jakości łożyska
  • Zasilanie: 230 V, 50 Hz
  • Waga użytkownika: 130 kg
  • wymiary: 170 x 60 x 162 cm
  • wymiary po złożeniu: 80 x 60 x 138 cm
  • Waga urządzenia: 44 kg
  • Kolor: czarny


Podobne zestawienia:


Najtańsze orbitreki Finnlo – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze orbitreki Finnlo, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich orbitreków Finnlo jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Finnlo Orbitrek loxon ☆

Finnlo Orbitrek loxon Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Orbitrek loxon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Orbitrek loxon
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 6
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek
  • Przełożenie: 1:9
  • Waga koła zamachowego: 20 kg
  • Średnica koła zamachowego: 46 cm
  • Długość kroku: 42 cm
  • Kontrola obciążenia:zależna
  • Zakres obciążenia: 1-32
  • Zasilanie: 230 V, 50 Hz
  • Max.waga użytkownika: 150 kg
  • wymiary (dł.szer.wys.): 144 x 61 x 161 cm
  • Kolor: srebrny / ciemny szary
  • Waga: 61 kg
  • dostosowywana stopka
  • Rolki transportowe
  • Łożyskowane przeguby
  • System hamowania:magnetyczny
  • System napędu: pas klinowy
  • Gwarancja domowa: 3 lata
  Komputer
  • Funkcje: czas, dystans, szybkość, RPM, spalone kalorie
  • Sposoby pomiaru pulsu: sensory dotykowe, pas telemetryczny opcjonalnie
  • Dolna i górna granica pulsu dostosowywana
  • Górny limit pulsu wyrażony w procentach
  • szybki start
  • Wynik końcowy treningu
  • Tętno recovery
  • Ustawienia wartości treningowych
  • Programy treningowe: 12
  • ekran LCD niebieski
  • ilość wyświetlanych funkcji jednocześnie: 8
  • Programy HRC - sterowane tętnem: 4
  • Kontrola wytrzymałości: komputerowa
  • ilość użytkowników: 4+1

  sprawny trening w domu

  nowoczesny i stylowy orbitrek magnetyczny Finnlo, który spełni oczekiwania wymagających użytkowników i początkujących pragnących pracować nad kondycją na naprawdę mocnym urządzeniu. Rower eliptyczny Loxon pozwala w wygodny, nieskomplikowany, wydajny i bezpieczny sposób ćwiczyć w zaciszu domowym. Jego praca jest cicha i płynna. Wyposażono go w sterowaną z panelu komputera, 32-poziomową regulację oporu.

  Komputer z programami treningowymi

  Podświetlany na niebiesko czytelny ekran komputera wskazuje użytkownikowi staranne informacje dotyczące sesji pozwalające kontrolować i analizować poczynane postępy. Dwanaście programów treningowych, konfiguracja dla czterech użytkowników, programy sterowane tętnem, kontrola wytrzymałości, czy limity tętna czynią komputer prawdziwie rozbudowanym pomocnikiem w treningu.

  Korzyści

  Znany także jako rower eliptyczny orbitrek jako połączenie bieżni, stepera i rowerka pozwala skutecznie trenować we własnym domu. Podczas ćwiczeń na rowerze eliptycznym człowiek włącza aż 80% mięśni umożliwiając rozwój sylwetki i gubienie nadmiarów kalorii. Orbitreki są jednym z częściej sugerowanych maszyn do treningu cardio - spalającego tkankę tłuszczową.


  Orbitreki Finnlo

  producent Finnlo posiada w ofercie orbitreki magnetyczne oraz elektromagnetyczne. Zwykle wybierane do prowadzenia wygodnego treningu w domu są orbitreki z magnetycznym systemem oporu. Są przystępne w przystępnej cenie, gwarantują płynną pracę bez zrywów efektywność ćwiczeń. Mechanizm oporu jest w nich oparty o koło zamachowe, którego waga ma wpływ na siłę obciążenia (im cięższe koło, tym silniejszy opór może tworzyć orbitrek) i jeden lub dwa magnesy umieszczone tuż nim. Podczas regulacji magnes zbliża się albo oddala od koła i na skutek czego opór zwiększa się albo zmniejsza. W zależności od modelu orbitreka obciążeniem zarządza się na dwa sposoby: ręcznie za pomocą pokrętła albo elektronicznie bezpośrednio z wykorzystaniem komputera.

  Orbitreki elektromagnetyczne posiadają napęd działający na zasadzie emitowanego pola magnetycznego poprzez elektromagnes, który znajduje się przy kole zamachowym. Odległość pomiędzy nimi jest stała - mechanizm ma mniej komponentów ruchomych, co zagwarantuje niezawodność i długą żywotność. System elektromagnetyczny charakteryzuje duży zakres oporu wyrażany w Watt i gwarantuje wyjątkowo płynne zarządzanie obciążeniem podczas treningu i umożliwia nad wyraz dokładne jego dostosowanie.


  Finnlo

  Finnlo jest marką premium i należy do firmy Hammer Sport AG z Niemiec, głęboko zakorzenionej w produkcji, sprzedaży i dystrybucji wyrobów sportowych od ponad 100 lat. Popularność marki na rynku europejskim jest na wysokim poziomie, a znakiem rozpoznawczym jest atrakcyjny design oraz najwyższa jakość wykonania i staranne wykończenia. Patenty wprowadzane na rynek przez Finnlo są nagradzane, a także doceniane w testach i prestiżowych czasopismach m.in. Nagroda Men'sHealth w teście atlasów dla modelu opartego na rewolucyjnej technologii TNT oporu azotowych siłowników – BioForce.

  Asortyment Finnlo jest asygnowany do korzystania w warunkach domowych, a także do zastosowań mistrzowskich w siłowniach i klubach fitness. Oferta Finnlo rozwijana jest dwutorowo – w kierunku sprzętu do treningu fitness (bieżnie, rowerki, orbitreki, wioślarze), a także w kierunku ciężkiego sprzętu siłowego (atlasy, ławki, bramy, hantle systemowe). Każdy, kto szuka rowerka albo orbitreka z najwyższej półki powinien zwrócić uwagę właśnie na Finnlo. Są to urządzenia, dzięki którym trening w mieszkaniu lub domowej siłowni będzie stał na mistrzowskim poziomie.


  produkt
  marka
  Kod producenta
  3284
  EAN
  4005251328404
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  20
  Nośność [kg]
  Brak informacji
  Waga [kg]
  61
  Wyposażenie
  Komputer
  ekran LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Wydatek energetyczny
  Maksymalna waga użytkownika [kg]
  150
  Warunki gwarancji
  Długość
  36 miesięcy
  rodzaj gwarancji
  Producenta

☆ Finnlo Orbitrek cleverfold ef90 bt (4005251321108) ☆

Finnlo Orbitrek cleverfold ef90 bt (4005251321108) Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Orbitrek cleverfold ef90 bt (4005251321108) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Orbitrek cleverfold ef90 bt (4005251321108)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek składany FINNLO CLEVERFOLD EF90 BT Nr katalogowy: 3211 Dlaczego warto wybrać FINNLO$145 firma FINNLO należy do niemieckiej producenta HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak dobrze ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, popularna w Polsce firma KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem marki FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio i sprzętów siłowych, jak dodatkowo akcesoriów bokserskich, a także fitness.

  Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji pionierskich pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości sprzętów.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy wybór sprzętu, od sprzętów domowych, przez mistrzowskie maszyny do zastosowania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna marka. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od starannego doboru tworzyw, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszelkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość producenta powoduje, iż FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i maszyn siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Zobacz: www.finnlo.com.pl Orbitrek - cud z mistrzowskimi detalami wyposażenia Trenuj, złóż, schowaj Nowa generacja orbitreków Wysoka jakość, lecz z odpowiednimi wymaganiami jeśli chodzi o miejsce albo składana, ale kosztem jakości$146 Orbitrek CleverFold EF90 BT i już nie musisz dokonywać tego nieprzystępnego wyboru.

  EF90 BT to trenażer o jakości studyjnej, który dzięki zaimplementowanej technologii można złożyć do 60% jego wielkości. Trenujesz na wyjątkowo stabilnym i wysokiej jakości urządzeniu fitness z postępowym komputerem treningowym, a po treningu możesz złożyć kilkoma prostymi ruchami i schować w kącie lub za szafą.

  różne wstępnie zainstalowane programy treningowe i możliwość korzystania z aplikacji treningowej dzięki połączeniu Bluetooth motywują Cię w trakcie każdego treningu od nowa! Serce, kondycja, figura - EF90 BT staje się Twoim osobistym trenerem.

  A po treningu$147 wystarczy przesunąć i zaoszczędzisz aż 60% miejsca! Przestrzeń we własnych czterech ścianach jest typowo ograniczona i niejednokrotnie rezygnujemy z własnego orbitreka w domu właśnie z powodu braku miejsca.

  FINNLO CleverFold oferuje idealne rozwiązanie. Orbitreka CleverFold EF90 BT można prosto złożyć - tylko 3 ruchy ręki po treningu. Dzięki temu oferuje on znakomitą oszczędność miejsca - aż 60%.

  Dzięki systemowi rolek transportowych, które można obracać o 360 stopni, EF90 BT można z łatwością przesuwać i przechowywać bezproblemowo w rogu pokoju, za drzwiami lub obok szafy. Popraw swoją kondycję! Komputer z testem efektywnościowym: czy jesteś naprawdę sprawny$148 Po udanym treningu mierzysz tętno.

  Im szybciej spada, tym lepsza Twoja kondycja. Komputer Twojego orbitreka EF90 BT nagrodzi Cię - otrzymasz ocenę w zakresie od 1 do 6. Celem jest poprawa oceny z każdym treningiem. Znaczny i wyraźny ekran LCD Najprostszy w obsłudze komputer spory, o wysokiej rozdzielczości ekran EF90 BT jest bardzo wyraźny i zrozumiały.

  Możesz w 100% skupić się na treningu i nie musisz czytać trudnych instrukcji. Prosta nawigacja w menu:,,Naciśnij-obróć-trenuj". Tradycyjny monitor LCD lub wyświetlanie na smartfonie / tablecie Konsola multimedialna daje wybór: konwencjonalne wyświetlanie informacji treningowych na zintegrowanym ekranie LCD (wyświetlanie: profili wysokich i niskich, szybkości, czasu, przebytego dystansu, liczby spalonych kalorii, pulsu, zawartości tkanki tłuszczowej, wskaźnika BMI i testu sprawności) lub za pomocą smartfonu lub tabletu, dzięki którym możesz komfortowo kontrolować swój trening przy pomocy jednej z aplikacji fitness.

  potrzebne zmiany$149 postępowe multimedia z technologią Bluetooth Oprócz oglądania filmów na YouTube albo treningu z własną muzyką w tle możesz korzystać przy użyciu kompatybilnych aplikacji fitness z zapierających dech w piersiach tras na żywo, a także dokumentować i porównywać postępy treningowe.

  Aplikacja treningowa BitGym ukazuje wybraną trasę na smartfonie jako video. Im szybciej pedałujesz, tym szybciej biegniesz przez las albo wzdłuż morskiego wybrzeża. Po prostu umieść swój telefon w uchwycie na smartfon / tablet i ciesz się najnowocześniejszą motywacją do treningu.

  Ani się nie spojrzysz i będzie po treningu. Przez port USB możesz wygodnie ładować smartfon albo tablet w trakcie treningu. Twoje programy fitness na każdym poziomie treningu: Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym użytkownikiem sprzętu fitness: po prostu wybierz program i zaczynaj.

  Komputer treningowy wykona dla Ciebie wszystko w pełni samoczynnie. Możesz wybierać pomiędzy programami tętna, spalaniem tłuszczu lub indywidualnym treningiem fitness. Łącznie 22 programy pozwalają na urozmaicony i zawsze niebanalny trening fitness na różnorodnych stopniach.

  4 programy użytkownika pozwalają poszczególnym członkom rodziny na zapisanie własnego profilu wysokiego bądź niskiego. Informacja nt. Mocy i indywidualny program do ustawiania górnego limitu tętna - dla orbitreka EF90 BT jest to oczywiste.

  Kontrola tętna i zdrowy trening sercowo-naczyniowy Do kontrolowanego treningu kardio praktycznie zamocowane sensory dotykowe wygodne monitorowanie tętna podczas treningu fitness. Możesz w dodatku mierzyć tętno za pomocą opcjonalnie przystępnego pasa telemetrycznego.

  Odbiornik tętna otrzymasz w komplecie ze swoim orbitrekiem CleverFold EF90 BT. Czy to redukcja masy ciała, poprawa kondycji, czy zdrowy trening sercowo-naczyniowy - właściwe tętno ma kluczowe znaczenie dla szybkiego osiągnięcia celu.

  Po wprowadzeniu maksymalnego tętna orbitrek CleverFold EF90 BT automatycznie zmniejszy opór, jeśli ustawiona wartość zostanie przekroczona. Cichy i genialnie dynamiczny bieg Dla utrzymania prawidłowych stosunków sąsiedzkich zaimplementowana technika nowego FINNLO EF90 BT różni się od zwykłych i tradycyjnych orbitreków.

  Koło zamachowe o wadze 18 kg w połączeniu z fachową technologią łożysk kulkowych idealnie płynny bieg i wyjątkowe doznania - poczujesz się jakbyś biegł w chmurach. Wysokiej jakości pasek klinowy zapewnia świetne przełożenie mocy bez poślizgu.

  EF90 pcha Cię do przodu, do czasu, aż nie osiągniesz osobistego,,szczytu". Czysta dynamika! dzięki temu możesz w pełni skupić się na treningu, ani Tobie, ani sąsiadom nie będą przeszkadzać odgłosy zgrzytania lub dudnienia, które są typowe dla zwykłego sprzętu fitness.

  Możesz ćwiczyć bezszelestnie o każdej porze dnia i nocy, a nawet przed telewizorem. Trenuj bezpiecznie dla szyi i stawów nieduży odstęp między pedałami, a także rewelacyjna elipsa, pozwalają na bezpieczny dla stawów i błogi trening eliptyczny.

  technologia,,FINNLO Ergo-Neck" zagwarantuje zoptymalizowaną odległość między ruchomymi ramionami, aby zapobiec naprężeniu szyi. Także w tym zakresie FINNLO CleverFold EF90 BT pokaźnie różni się od klasycznych orbitreków dostępnych na rynku.

  różne opcje chwytania drążków Vario zezwalają na zachowanie stosownej postawy dla użytkowników o rozmaitym wzroście i długości ramion. Stosowny do użytkowników o najróżniejszym wzroście Wyższe klasy wagowe i niskie wnętrza Ergonomia CleverFold EF90 BT została zaprojektowana w taki sposób, by wysocy użytkownicy do 2 m i osoby o niskim wzroście od 1,55 m mogły wygodnie trenować, wyprostowani i w sposób bezpieczny dla pleców.

  Długość ramion zezwala na najróżniejsze sposoby chwytu, a znaczne pedały stanowią pewną podstawę dla wszystkich wymiarów butów. Poza tym możesz ponadto przystosować długość pedału do swego wzrostu. Technologia długiego, płaskiego kroku symuluje naturalną dynamikę biegu.

  Ze względu na niską wysokość pedału możesz ustawić swój EF90 nawet w niezbyt wysokich pomieszczeniach np. W piwnicy. Jakość studyjna w domu wyjątkowo zrównoważony i trwały Pomimo techniki składania, orbitrek CleverFold EF90 BT jest wyjątkowo jednostajny, a dzięki 4-punktowemu systemowi wsparcia stoi jednostajnie na podłodze, choćby podczas intensywnych i skrajnych sesji treningowych.

  solidna konstrukcja ramy ze stali Mammut, która była szczegółowo testowana pod względem stabilności i żywotności - charakterystyczne dla orbitreków producenta FINNLO. Funkcje komputera: wyświetlacz LCD: dwubarwny Wyświetlane parametry: dystans, czas, szybkość, kalorie, obr./min., puls, moc 22 programów treningowych 4 programy sterowane tętnem 4 programy użytkownika Indywidualnie dostosowywany opór za pomocą przycisków Komputer treningowy z aplikacją iConsole+ plus sterowanie za pomocą smartfona albo tabletu Funkcje: System hamowania: magnetyczny Moc: 10-350 Watt System napędu: pas rowkowany Czujniki pulsu ręcznego Zintegrowany odbiornik impulsów dla pasa telemetrycznego (opcjonalnie) Odległość między płozami: 18 cm Długość kroku: 43 cm szerokie i komfortowe pedały Waga koła zamachowego: 18 kg Rolki transportowe Wysokiej jakości łożyska Zasilanie: 230 V, 50 Hz Waga użytkownika: 130 kg rozmiary: 175 x 50 x 175 cm rozmiary po złożeniu: 74 x 50 x 156 cm Waga urządzenia: 54 kg Kolor: czarny uzupełniające dane: Gwarancja domowa 36 miesięcy Paragon lub faktura vat Nr katalogowy 3211 przesyłka gratis Nie znalazłeś towaru, który Cię interesuje$150 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Orbitrek składany FINNLO CLEVERFOLD CF70 BT (4005251326004) ☆

Orbitrek składany FINNLO CLEVERFOLD CF70 BT (4005251326004) Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek składany FINNLO CLEVERFOLD CF70 BT (4005251326004) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Orbitrek składany FINNLO CLEVERFOLD CF70 BT (4005251326004)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek składany FINNLO CLEVERFOLD CF70 BT Nr katalogowy: 3260 Dlaczego warto wybrać FINNLO$1186 firma FINNLO należy do niemieckiej firmy HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak korzystnie ugruntowanej pozycji na rynku. Dla zobrazowania tematu, lubiana w Polsce marka KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem marki FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także urządzeń siłowych, jak też akcesoriów bokserskich oraz fitness. Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji najnowocześniejszych pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości urządzeń. Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy dobór sprzętu, od maszyn domowych, poprzez fachowe maszyny do wykorzystania komercyjnego. Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna producent. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od starannego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych. Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość marki powoduje, iż FINNLO jest jednym z najkorzystniejszych na świecie dostawców sprzętu fitness i urządzeń siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie. Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Sprawdź: www.finnlo.com.pl Życie miejskie$1187 niedużo miejsca$1188 CleverFold! Nowa koncepcja treningu w domu: trenuj - złóż - schowaj zaawansowana technika szybkiego składania na głównej ramie gwarantuje nieszablonową oszczędność miejsca na poziomie ponad 50%. Wreszcie po treningu orbitrek o fachowych wymiarach może być kompaktowo schowany w rogu pokoju lub za szafką. Postępowy system rolek transportowych, które można obracać o 360 poziomów, usprawnia przesuwanie - pojedziesz tak wygodnie jak walizką na kółkach. Funkcje premium High end bez końca Oprócz innowacyjnej technologii składania, CF70 BT imponuje w dodatku pod względem wyposażenia i wykonania - to absolutna klasa premium. Choćby w porównaniu z wieloma orbitrekami przystępnymi na rynku, FINNLO CF70 BT jest o niemało bardziej zrównoważony i trwały. Twój nowy trenażer CF70 BT jest poza tym zaopatrzony w Bluetooth i najnowsze multimedia. Przeróżne programy fitness i serca, podświetlany ekran cyfrowy i intuicyjny komputer fitness to oczywistość dla FINNLO CF70 BT. Komputer z testem wydajności Jaki jesteś wydajny$1189 Po udanym treningu mierzysz tętno. Im szybciej spada, tym ulepszona Twoja kondycja. Komputer Twojego orbitreka CF70 BT nagrodzi Cię - otrzymasz ocenę w zakresie od 1 do 6. Celem jest poprawa oceny z każdym treningiem. Przyjazny dla oka, wyraźny wyświetlacz LCD Prosta obsługa komputera duży ekran o wysokiej rozdzielczości jest przejrzysty dla wszelkich grup wiekowych. Intuicyjne, proste menu: Zaczynaj:,,Naciśnij-Obróć-Trenuj"! Masz wybór: konwencjonalny monitor LCD albo wyświetlanie na smartfonie / tablecie Ciężki orzech do zgryzienia: tradycyjny ekran na dużym monitorze LCD albo smartfon / tablet. Wyświetlane są profile wysokie i niskie, prędkość, czas, przebyty dystans, ilość spalonych kalorii, puls, zawartość tkanki tłuszczowej, wskaźnik BMI i test skuteczności - wyraźnie na jeden rzut oka. Na smartfonie lub tablecie możesz komfortowo kontrolować swój trening korzystając z jednej z aplikacji fitness (Kinomap, iConsole, BITGym). Najnowocześniejsze multimedia Z technologią Bluetooth Oprócz oglądania filmów na YouTube albo treningu z własną muzyką w tle możesz korzystać z zapierających dech w piersiach tras na żywo (przy pomocy kompatybilnych aplikacji fitness), dokumentować i porównywać postępy treningowe. Aplikacja treningowa Kinomap demonstruje wybraną trasę na smartfonie jako wideo. Im szybciej pedałujesz, tym szybciej biegniesz poprzez las albo wzdłuż morskiego wybrzeża. Po prostu umieść swój telefon w uchwycie na smartfon / tablet i ciesz się przeróżną motywacją do treningu. Poprzez port USB możesz wygodnie ładować smartfon lub tablet w trakcie treningu. Twoje programy fitness na każdym poziomie treningu: Komputer treningowy z 22 programami fitness robi wszystko automatycznie. Możesz wybierać pomiędzy programami tętna, spalaniem tłuszczu lub indywidualnym treningiem fitness. 22 programy proponują najróżniejsze i motywujące treningi fitness na różnych poziomach. 4 programy użytkownika pozwalają poszczególnym członkom rodziny na zapisanie własnego profilu wysokiego bądź niskiego. Informacja nt. Mocy i jednostkowy program do ustawiania górnego limitu tętna - to też cechuje Twój orbitrek CF70 BT. Kontrola tętna i zdrowy trening sercowo-naczyniowy Dla Twoich zdrowych celów fitness Jakie masz cele fitnessowe$1190 Poprawić swoją kondycję, spalić tłuszcz lub schudnąć$1191 Tutaj puls ma decydujące znaczenie! Dzięki poręcznie zamontowanym sensorom dotykowym lub opcjonalnie przystępnemu pasowi telemetrycznemu za każdym razem masz tętno pod kontrolą i ekspresowo osiągniesz swoje osobiste cele treningowe. Odbiornik tętna otrzymasz w komplecie ze swoim orbitrekiem CF70 BT. Możesz w dodatku wprowadzić na komputerze maksymalne tętno. Wtedy FINNLO CF70 BT automatycznie zniży opór po przekroczeniu ustawionej wartości. Dzisiaj już trenuj cicho Z znakomicie dynamicznym biegiem Koło zamachowe o wadze 18 kg, a także technologia łożysk kulkowych, która została przetestowana tysiące razy, zapewniają płynny ruch, który świetnie imituje bieg na łonie natury. Wysokiej jakości pasek klinowy gwarantuje znakomite przełożenie mocy bez poślizgu. Buduje to niemal bezgłośną dynamikę ruchu. Możesz w pełni skupić się na treningu i nie będą przeszkadzać ani Tobie, ani sąsiadom odgłosy zgrzytania lub dudnienia, które są standardowe dla zwykłego sprzętu fitness. Możesz ćwiczyć przed telewizorem, o każdej porze dnia i nocy. Zdrowa ergonomia: broni szyję i stawy Bezpieczny dla bioder odstęp między pedałami i doskonała elipsa stanowczo przyjemny cross-trening, który jest bezpieczny dla stawów. Technika,,HAMMER Ergo-Neck" zapewnia zoptymalizowaną odległość pomiędzy ruchomymi ramionami, by zapobiec naprężeniu szyi. Optymalny do użytkowników o różnym wzroście Wyższe klasy wagowe i niskie wnętrza Ergonomia CF70 BT została zaprojektowana w taki sposób, by wysocy użytkownicy do 2 m i osoby o niskim wzroście od 1,55 m mogły wygodnie trenować, wyprostowani i w sposób bezpieczny dla pleców. Długość ramion zezwala na najróżniejsze chwyty, a spore pedały stanowią jednostajną i bezpieczną podstawę dla wszelkich rozmiarów butów. Możesz dodatkowo przypasować długość pedału do swojego wzrostu. Jeszcze więcej detali klasy premium Wyjątkowo stabilny i trwały przy wszystkich intensywnościach treningowych Pomimo techniki składania, orbitrek CleverFold CF70 BT producenta FINNLO jest wyjątkowo zrównoważony, a dzięki 4-punktowemu systemowi wsparcia stoi pewnie na podłodze, nawet podczas intensywnych i skrajnych sesji treningowych. Potężna konstrukcja ramy ze stali Mammut i podwójne spawanie gwarantują wyjątkowo długą żywotność. Jakość ponad wszystko! Funkcje komputera: ekran LCD: dwubarwny Wyświetlane cechy: dystans, czas, szybkość, kalorie, obr./min., puls, moc 22 programów treningowych 4 programy sterowane tętnem 4 programy użytkownika Indywidualnie regulowany opór za pomocą przycisków Komputer treningowy z aplikacją iConsole+ plus sterowanie przy pomocy smartfona lub tabletu Funkcje: System hamowania: magnetyczny Moc: 10-350 Watt System napędu: pas rowkowany Czujniki pulsu ręcznego Zintegrowany odbiornik impulsów dla pasa telemetrycznego (opcjonalnie) Odległość między płozami: 18 cm Długość kroku: 38 cm pokaźne i wygodne pedały Waga koła zamachowego: 18 kg Rolki transportowe Wysokiej jakości łożyska Zasilanie: 230 V, 50 Hz Waga użytkownika: 130 kg wymiary: 170 x 60 x 162 cm wymiary po złożeniu: 80 x 60 x 138 cm Waga urządzenia: 44 kg Kolor: czarny dopełniające informacje: Gwarancja domowa 36 miesięcy Paragon lub faktura vat Nr katalogowy 3260 wysyłka gratis Nie znalazłeś artykułu, który Cię interesuje$1192 Skontaktuj się z nami pod nr tel. 32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.

☆ Orbitrek FINNLO CLEVERFOLD CF70 BT ☆

Orbitrek FINNLO CLEVERFOLD CF70 BT Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek FINNLO CLEVERFOLD CF70 BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Orbitrek FINNLO CLEVERFOLD CF70 BT
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Mozliwe ryski

  Model powystawowy

  B-kategoria

  B-grade

  Funkcje komputera:


  • wyświetlacz LCD: dwubarwny
  • Wyświetlane cechy: dystans, czas, prędkość, kalorie, obr./min., puls, moc
  • 22 programów treningowych
  • 4 programy sterowane tętnem
  • 4 programy użytkownika
  • Indywidualnie regulowany opór za pomocą przycisków
  • Komputer treningowy z aplikacją iConsole+ plus sterowanie przy pomocy smartfona lub tabletu


  Funkcje:


  • System hamowania: magnetyczny
  • Moc: 10-350 Watt
  • System napędu: pas rowkowany
  • Czujniki pulsu ręcznego
  • Zintegrowany odbiornik impulsów dla pasa telemetrycznego (opcjonalnie)
  • Odległość pomiędzy płozami: 18 cm
  • Długość kroku: 38 cm
  • duże i komfortowe pedały
  • Waga koła zamachowego: 18 kg
  • Rolki transportowe
  • Wysokiej jakości łożyska
  • Zasilanie: 230 V, 50 Hz
  • Waga użytkownika: 130 kg
  • wymiary: 170 x 60 x 162 cm
  • rozmiary po złożeniu: 80 x 60 x 138 cm
  • Waga urządzenia: 44 kg
  • Kolor: czarny

☆ Orbitrek Finnlo Crossflow ☆

Orbitrek Finnlo Crossflow Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek Finnlo Crossflow - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Orbitrek Finnlo Crossflow
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek FINNLO CROSFLOW Numer katalogowy: 3219 Dlaczego warto wybrać FINNLO$26 marka FINNLO należy do niemieckiej firmy HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak poprawnie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, lubiana w Polsce producent KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem producenta FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio oraz maszyn siłowych, jak w dodatku akcesoriów bokserskich, a także fitness.

  Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji prekursorskich pomysłów i najnowszych technice. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości urządzeń.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy wybór sprzętu, od urządzeń domowych, przez mistrzowskie maszyny do wykorzystania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna firma. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od skrupulatnego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszelkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość producenta powoduje, iż FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i maszyn siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Zobacz: www.finnlo.com.pl innowacyjny design najwyższej jakości klasy premium!

  Trening układu sercowo-naczyniowego zorientowany na zdrowie, trening wytrzymałościowy w celu poprawy kondycji i intensywny trening siłowy w celu wyeliminowania codziennego stresu - to tylko niektóre z powodów, by jak najszybciej rozpocząć trening na orbitreku FINNLO Crossflow.

  Trening na Crossflow jest niezawodny zarówno w celu redukcji masy ciała i tkanki tłuszczowej, a także ujędrnienia ciała. Delikatny i płynny ruch zagwarantuje bezpieczny dla stawów i przyjemny trening. Sterowany komputerowo, progresywny system treningowy z 18 programami i 16 stopniami efektywności pomaga osiągnąć osobiste cele i gwarantuje,za każdym razem będziesz na nowo zmotywowany by rozpocząć swój jednostkowy komplet ćwiczeń.

  postępowa technologia zapewniająca zdrowy i bezpieczny dla stawów trening: FINNLO Crossflow to urządzenie klasy premium, które zapewnia maksymalny komfort i zdrowie. Płynny ruch w połączeniu z praktycznie ukształtowanymi pedałami i uchwytami, podwójną prowadnicą szynową, zaawansowanym elektronicznym hamulcem magnetycznym i kołem zamachowym o wadze 14 kg umożliwia łagodne treningi na najwyższym poziomie.

  innowacyjny komputer treningowy zorientowany na zdrowie: równocześnie początkujący, jak i nowoczesni użytkownicy korzystają z wielu programów i stopni wydajności na orbitreku Crossflow ciesząc się równocześnie ze przeróżnego i za każdym razem wymagającego treningu.

  Podstawą tego jest progresywny komputer treningowy w połączeniu z czujnikami tętna rąk i zastosowanym odbiornikiem pasa telemetrycznego. 18 programów treningowych gwarantuje obfitość, która z pewnością Cię przekona do wyboru orbitreka FINNLO Crossflow.

  4 programy serca zapewniają trening układu sercowo-naczyniowego zorientowanego na zdrowie, dzięki któremu zachowasz kondycję i witalność. Tablet i dźwięk dla perfekcyjnej motywacji do ćwiczeń: Czy zawsze chciałeś odkrywać świat$27 Biegnij ekscytującymi trasami w trybie "na żywo" i ciesz się ulubioną muzyką albo obejrzyj ekscytujący film.

  Nabierasz formy, a czas leci w mgnieniu oka. Fitness w domu nigdy nie był tak ekscytujący, różny i motywujący. Dzięki aplikacji BitGym doświadczasz błyskotliwych krajobrazów i miast z całego świata dzięki interaktywnym informacjom o szybkości i lokalizacji oraz słyszysz prawdziwy dźwięk otoczenia podczas wycieczki.

  Design FINNLO Crossflow jest uosobieniem progresywnego i wysmakowanego stylu. Dzięki okrągłym, wysokiej jakości wysmakowanym akcentom Crossflow jest urządzeniem o najwyższej klasie jakości. Podsumowanie: dobre urządzenie treningowe proponuje więcej komfortowy trening.

  Jest zrównoważonej budowy, wysoce produktywny i nowocześnie zaprojektowany. Markowe urządzenie, takie jak FINNLO Crossflow będzie służyło użytkownikowi przez dużo lat, a to dzięki wysokiej jakości komponentom i nienagannej jakości wykonania.

  Tak więc trening z domu będzie prawidłową zabawą! Dzięki treningom na FINNLO CROSSFLOW osiągniesz: poprawę kondycji i układu krążeniowego. Umocniony układ opornościowy i ulepszenie ogólnego samopoczucia. Zmniejszenie tkanki tłuszczowej dzięki powiększonemu metabolizmowi.

  Wzmocnienie tkanki łącznej i zgrabne nogi - zwłaszcza na pośladkach i łydkach. Jednoczesny trening większej partii mięśni nóg i górnych partii ciała, tym samym wzrost spalanych kalorii. Zoptymalizowany metabolizm, a tym samym rozszerzone spalanie tłuszczy.

  dane techniczne: Kolor: czarny Waga: 70 kg Max. Waga użytkownika: 120 kg rozmiary: ( L/W/H ): 147 x 64 x 173 cm Dynamiczny, popularny, nieprzeciętny design Orbitrek klasy HA odpowiada normie DIN EN 957-1/5 Dwa sensory dotykowe poręczne uchwyty ( 1 stały i 2 ruchome uchwyty dla obszerniejszej zmienności ) Specjalnie uformowane pedały dla pewnego stania, odstęp między pedałami 9 cm, dla zapewnienia zdrowego ruchu Uchwyt na tablet Moc: 10-350 Watt System napędowy: pasek rowkowany System hamowania: układ hamulcowy z magnesem trwałym Ustawienie oporu: sterowane komputerowo Rozpiętość obciążenia: 16 poziomów Regulacja obciążenia: niezależna od ilości obrotów liczba programów fitness: 12 Waga koła zamachowego:16 kg Długość kroku: 50 cm rodzaj wyświetlacza: LCD Wskaźniki na komputerze: dystans/ czas/ szybkość / spalanie kalorii/ tętno Stale wyświetlana wartość: 1+5 ilość programów treningowych: 18 Pomiar tętna: sensory dotykowe dłoni Zintegrowany odbiornik tętna dla pasa telemetrycznego: tak Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna Procentowy wskaźnik tętna dla górnej granicy tętna: tak Programy treningowe sterowane tętnem: 4 Zintegrowane rolki transportowe: tak Zasilanie: 230V, 50Hz dopełniające informacje: Gwarancja domowa 36 miesięcy Paragon albo faktura vat Nr katalogowy 3219 przesyłka gratis Nie znalazłeś towaru, który Cię interesuje$28 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.Podsumowanie, czyli jaki orbitrek Finnlo najlepszy?


Najlepszy orbitrek Finnlo w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy orbitrek Finnlo w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane orbitreki do ćwiczeń – TOP7 czerwiec 2023

Jeżeli żadna z powyższych orbitreków Finnlo nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych orbitreków do domowych ćwiczeń i klubów fitness.


Powiązania tematyczne:

 • jaki orbitrek Finnlo opinie i efekty,
 • dobre orbitreki Finnlo cena,
 • ranking orbitreków Finnlo,
 • orbitrek Finnlo jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o orbitrekach Finnlo

#1 Gdzie szukać opinii o orbitrekach Finnlo?

Aktualnie zaprezentowane informacje o orbitrekach Finnlo odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki orbitrek Finnlo wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych orbitrekach Finnlo warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki orbitrek Finnlo jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z orbitrekami Finnlo zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań userów. Modele znajdujące się najwyżej w rankingach to produkty często rekomendowane przez kupujących.