FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Orbitreki do ćwiczeń / Ranking orbitreków profesjonalnych


Pomagamy w wyborze dobrych orbitreków profesjonalnych. Opracowane zestawienia są aktualne lipiec 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych orbitreków profesjonalnych,
 • TOP5 chętnie kupowanych orbitreków do wykorzystywania w klubach fitness i w domowych warunkach.

Jakie orbitreki profesjonalne najlepiej wybrać? Ranking lipiec 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane orbitreki profesjonalne, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking orbitreków profesjonalnych, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Horizon fitness Trenażer eliptyczny andes 7i (4717011435948) ☆

Horizon fitness Trenażer eliptyczny andes 7i (4717011435948) Najniższa Cena Online

☆ Horizon fitness Trenażer eliptyczny andes 7i (4717011435948) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Horizon fitness Trenażer eliptyczny andes 7i (4717011435948)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Indukcyjny system hamowania zagwarantuje skrupulatność w trakcie zmian oporu. System ViaFit dostępny w Andes 7i ułatwia kontrolę nad treningiem i powoduje, iż będziesz bliżej założonych przez siebie celów. Pokaźne, ciężkie koło zamachowe oraz ekran z rozbudowanymi funkcjami powodują, że Andes 7i jest nadzwyczajnym urządzeniem dla najistotniej wymagających Użytkowników.

  linia ANDES

  MASZYNY ELIPTYCZNE

  Dzięki składanej konstrukcji i naturalnemu sposobowi poruszania się będzie to urządzenie, które nie tylko wyśmienicie scali się do twojego mieszkania,w dodatku nieprzeciętnie przystosuje się do Twojego ciała.

  atrybuty sprzętów eliptycznych Andes:

  – prosty montaż (tylko 3 kroki)

  – szybki sposób składania urządzenia ułatwia przechowywanie i ich przestawianie

  – funkcjonalna kompozycja i długi krok gwarantują komfort podczas ćwiczenia

  – progresywny wyświetlacz Cardio Compass, który działa z różnymi opaskami do telemetrycznego pomiaru pulsu zagwarantuje czytelny podgląd przebiegu ćwiczenia

  Odwiedź Wenecję, Paryż, Góry Skaliste i inne zakątki świata podczas codziennego treningu. Dzięki systemowi Passport i programom Virtual Active zwiedzisz cały świat nie wychodząc z domu! nabywając system Passport do sprzętów Vision Fitness, a także Horizon Fitness (Johnson Health Tech.) dostajesz komplet różnorodnych tras, łączysz „Passport Box" z telewizorem i rozpoczynasz wycieczkę po np.: Alpach Szwajcarskich, Los Angeles, wybrzeżu Pacyfiku czy Górach Skalistych. Zestaw Passport składa się z: Odtwarzacza Passport z 6 filmami (zestaw "O"), Pilota, USB, Przewodu RCA i zasilającego, Instrukcji obsługi. System Passport jest kompatybilny z bieżniami, rowerami, maszynami eliptycznymi Vision Fitness/Horizon Fitness oznaczonymi logo Passport.

  • podczas treningu nie musisz cały czas trzymać głowy spuszczonej w dół aby kontrolować pdostawowe atrybuty treningowe. Dzięki funkcji fitVISTA podstawowe funkcje będą wyświetlane na ekranie TV.
  • Jeśli chcesz radować się tylko otaczającymi Cię widokami to możesz uruchomić kino Passport. Wystraczy zgrać film na załączony nośnik USB, podłączyć go i cieszyć się treningiem podczas oglądania ulubionego filmu.
  Jak to działa?

  1. Podłącz odtwarzacz Passport do TV używając do tego ząłączonego przewodu video. Podłącz zasilacz do odtawrzacza i gniazdka elektrycznego. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  2. Podłącz USB do odtwarzacza.

  3. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  Aby móc korzystać z programu Virtual Active, ćwicząc na urządzeniach marki Horizon Fitness, potrzebne jest dokupienie odtwarzacza Passport, który pozwala na odtwarzanie filmów w jakości HD na ekranie telewizora.

  Konsole Touch i Elegant w urządzeniach marki Vision Fitness mają możliwość wyświetlania filmów na ekranie urządzenia i mają w standardzie dwie trasy wgrane fabrycznie: Northern Italy, a także American Southwest. Dokupując zewnętrzny dekoder Passport, równie jak w sytuacji sprzętów producenta Horizon Fitness, zyskujemy możliwość wyświetlania filmów na ekranie TV.

  dodatkowe trasy można dokupić w następujących pakietach (nagranych na Pendrive USB): komplet A

  nieodgadnione wybrzeża i ścieżki Nowej Zelandii. Historyczna dzielnica "Gastown" w Vancouver. Zapierające dech w piersiach wybrzeże Francuskiej Riwiery. Virtual Active przeniesie Twój trening w jedne z najmocniej urzekających miejsc na Świecie. Przemierzanie ulic miast, bieg w skalistym terenie albo leśne szlaki – ten dobór tras daje możliwość poznać każdego rodzaju terenu.

  zestaw A: Vancouver (Kanada), Wyspa Południowa (Nowa Zelandia), Góry Trinity (USA), Góry Skaliste (Kanada), Riwiera Francuska (Francja), Stan Waszyngton (USA) zestaw B

  Kalifornijska pustynia w Dolinie Śmierci. Urzekajacy Park Narodowy Maine Acadia. Malownicze bulwary Paryża. Zapierające dech w piersiach lodowce Kolumbii Brytyjskiej. Dzięki Virtual Active możesz sie przenieść do krain ze snów i powracać do nich, kiedy jedynie zechcesz. Ten pakiet przedstawia majestatyczność przyrody i obfitość historii na każdym kroku.

  komplet B: Paryż & Reims (Francja), Kolumbia Brytyjska (Kanada), Utah (USA), Góry Skaliste (USA), Park Narodowy Acadia (USA), Pustynie Kalifornii (USA) pakiet C

  Wygasłe wulkany Nowej Zelandii. Purpurowe kaniony w Arizonie. Przełęcze we włoskich Alpach. Wielokolorowe lasy Nowej Anglii. Dzięki tym trasom Virtual Active, możesz codziennie odwiedzać wybrzeża Amryki, Europy I Nowej Zelandii. Zestaw dzięki dalekiemu zasięgowi, daje największe mozliwości przemierzania Świata w poprzek i w zdłóż.

  zestaw C: Arizona (USA), Wybrzeże Kalifornii (USA), Oregon (USA), Nowa Anglia (USA), Auckland & Wellington (Nowa Zelandia), Aply Włoskie (Włochy) pakiet O

  Splendor Chicago. Malownicze wybrzeża Ameryki Północnej. Zapierająca dech w piersiach przestrzeń, której można odczuć w Szwajcarskich Alpach. To miejsca, które z całą pewnością warto zobaczyć, a ten pakiet daje przedsmak tego, czego możemy spodziewać się na miejscu.

  komplet O: Chicago (USA), Los Angeles (USA), Północno-Zachodni Pacyfik (USA), Alpy Szwajcarskie (Szwajcaria), Utah (USA), Kalifornia (USA). komplet O jest dołączany do Passport Box gratis!
  W końcu! Jedna aplikacja, która zezwala na kolekcjonowanie danych na temat Twojego zdrowia jak i pomiarów z treningów w jednym miejscu. Dzięki ViewFit, analizowanie oraz obserwowanie postępów treningowych, jeszcze nigdy nie było tak proste. Wejdź na stronę www.viewfit.com albo pobierz aplikację ViewFit, dostępną zarówno dla urządzeń Apple jaki Android.
  • samoczynne przesyłanie informacji z maszyn cardio do aplikacji.
  • Zapisywanie pomiarów z treningów prowadzonych na świeżym powietrzu i na siłowni.
  • Bezproblemowe przesyłanie zapisanych danych na inne aplikacje.
  • Wizualizacja zezwala na stały podgląd, na ile nadążamy za postawionym sobie celem.
  ViewFit ™ umożliwia zbieranie danych z rozmaitych aplikacji za pośrednictwem sprzętów obserwujących i z wybranych sprzętów marki Vision oraz Horizon. ViewFit ™ programuje maszyny za nas, zawsze, gdy rozpoczynamy trening. Wystarczy odwiedzić stronę ViaFitness.com i zsynchronizować ze sobą sprzęt, by nasz trening zmienił się na zawsze! ViewFit ™ przekazuje informacje z maszyn, na których ćwiczysz, do aplikacji monitorującej dietę. MyFitnessPall za sprawą skatalogowanych informacji, potrafi zadbać o adekwatne odżywienie i nawodnienie Twojego organizmu, by jak najszybciej osiągnąć wymarzoną wagę ciała.

  Gwarancja domowa - 2 lata

  Obowiązuje przy eksploatacji maszyn w warunkach domowych z przestrzeganiem limitu długości treningu podanego przez producenta


☆ Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 800 (7640119481371) ☆

Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 800 (7640119481371) Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 800 (7640119481371) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 800 (7640119481371)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek KETTLER Optima 800 to najnowocześniejszy i najistotniej zawansowany technicznie crosstrainer w rodzinie Kettler. Wykwintny i wysokiej jakości design znajduje też odzwierciedlenie w jego funkcjonalności.

  Model Optima 800 olśniewa nieskończoną rozmaitością programów, które sądostępne na kolorowym wyświetlaczu TFT klasy premium o wymiarach 155 x 86 mm. Po wprowadzeniu Twoich informacji możesz cieszyć się słusznym treningiem, dzięki intensywności przypasowanej do Twoich potrzeb i zaawansowania treningu.

  W czasie rzeczywistym Twoja wydajność pokazywana jest na wyświetlaczu. Koło zamachowe gwarantuje maksymalną ergonomię. Technika Extended Motion gwarantuje wyjątkowo łagodny i skuteczny ruch. Orbitrek crosstrainer to wszechstronne urządzenie do treningu, które włącza mięśnie całego ciała.

  Ruch eliptyczny to połączenie ruchu wykonywanego na trzech urządzeniach: stepper, bieżnia i rower. Zaangażowane są równocześnie górne jak i dolne partie ciała. Regularny trening na orbitreku pozwala poprawić kondycję, spalić zbędne kalorie i schudnąć.

  Wzmacnia mięśnie, nie obciążając kręgosłupa, stawów skokowych czy kolanowych. Dobrze wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Może być użytkowany w treningu cardio i obwodowym. KETTLER OPTIMA 800 sugerowany jest każdemu, komu zależy na regularnym i efektywnym treningu.

  Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat), zezwala na przypasowanie intensywności treningu do jednostkowych potrzeb. W trakcie treningu można wybrać jeden z 15 programów, przypasowanych do różnych poziomów efektywności.

  przy pomocy konfiguratora można wytwarzać świeże programy lub modyfikować już istniejące. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki temu każdy z domowników będzie miał dostęp do swoich informacji z ostatnich treningów.

  Cicha i płynna praca zezwala na trening w domu. Kółka transportowe pozwalają na komfortowe przestawienie orbitreka po skończonym treningu. Komputer treningowy - znaczny, czytelny, barwny i intuicyjny w obsłudze ekran TFT o wymiarach 155x86mm wyświetla siedem najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane parametry: czas treningu dystans (km lub mile) zużycie energii (kcal albo kJ) tętno prędkość kadencja (obr./min) moc (w Watach) posiada 15 zaprogramowanych programów treningowych, dzięki którym realne jest przypasowanie intensywności treningu do produktywności i kondycji użytkownika.

  wbudowany konfigurator pozwala dowolnie rozbudowywać i zmieniać programy treningowe. Ergometr może być wykorzystywany w dwóch trybach: TRYB AUTO (niezależny od ilości obr./min) TRYB MANU (zależny od ilości obr./min) przystępne programy treningowe (szczegółowy opis znajduje się w instrukcji obsługi komputera): szybki start Trening WYZWANIE KETTMAPS KETTLER WORLD TOURS Trening HIT Trening HRC IPN Coaching 30 min.

  fitnessu Trening w rozmaitych strefach tętna 30 min. Spalania tłuszczu Regulacja oporu KETTLER OPTIMA 800 to indukcyjny crosstrainer z 22 kg kołem zamachowym. Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat).

  Platformy na stopy duże, przeciwpoślizgowe platformy na stopy zapewniają bezpieczne podparcie w trakcie treningu. Technologia EXT(Extended Motion Technology) gwarantuje wyjątkowo delikatny i efektywny ruch.

  Rozstaw: 190 mm Długość kroku: 480 mm Wysokość płozy (w miejscu stawiania stopy) od poziomu podłoża początkując od najniższej: 27, 35, 41 cm. Rama - mocna, stalowa rama zapewnia stabilność i wygodę podczas ćwiczeń.

  Wytrzymała kompozycja z 22 kg kołem zamachowym pozwala na bezpieczny trening, także z dużą intensywnością. Obudowa - wyprodukowana z wysokiej jakości tworzyw, stanowi genialne wyciszenie magnetycznego systemu oporu.

  osiągalna jest regulacja wypoziomowania urządzenia. Kierownica - U-kształtna kierownica i ergonomiczne uchwyty dają Ci możliwość wyboru słusznego chwytu podczas treningu. Sensory dotykowe - umieszczone na kierownicy sensory dotykowe zezwalają na pomiar tętna.

  Do treningu HRC zalecane jest użytkowanie pasa na piersiowego z technologią Bluetooth (nie jest dołączony do urządzenia). Uchwyt na smartfon - uchwyt na tablet albo smartfon pozwala na komfortowe umieszczenie urządzenia mobilnego w zasięgu wzroku i korzystania z niego podczas treningu.

  Bluetooth - zintegrowany inteligentny system Bluetooth, zezwala na korzystanie z najszczególniej motywujących aplikacji dedykowanych do treningu. Kompatybilny z aplikacją fitness Kinomap (subskrypcja nie jest wliczona w cenę urządzenia Google Play lub App Store), a także z KETTLER WORLD TOURS.

  Kółka transportowe - kółka transportowe wygodny transport orbitreka po treningu. SPECYFIKACJA typ urządzenia: orbitrek, crosstrainer typ: indukcyjny Waga koła zamachowego: 22 kg Regulacja oporu:25-400 watów (co 5 wat) Moc szczytowa: 400 Wat Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Długość kroku: 480 mm Rozstaw: 190 mm Pomiary: czas, prędkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, moc w watach Wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści Programy treningowe: 15, można dowolnie rozbudowywać za pomocą konfiguratora Języki menu: 7 (EN, DE, FR, IT, NL, PL, RU) Kierownica: U-kształtna, ergonomiczna, profilowane rękojeści Podstawy na stopy: antypoślizgowe Zasilanie: zasilacz (230V) rozmiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 144 x 56 x 162 cm Waga: 82 kg Klasa urządzenia: Urządzenie treningowe jest zgodne z normą DIN EN ISO 20957-1 2014/DIN EN ISO 20957-9 2017, klasa HA (sprzęt do wykorzystania domowego o wysokiej klasie dokładności).


☆ Kettler Orbitrek magnetyczny hoi cross+ granatowy ☆

Kettler Orbitrek magnetyczny hoi cross+ granatowy Najniższa Cena Online

☆ Kettler Orbitrek magnetyczny hoi cross+ granatowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Orbitrek magnetyczny hoi cross+ granatowy
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek crosstrainer KETTLER HOI CROSS+ to wszechstronne urządzenie do treningu, które włącza mięśnie całego ciała. Regularne ćwiczenia wpływają na ulepszenie kondycji, wysmuklają sylwetkę, dodają energii i wpływają na dobre samopoczucie. Mechanika pracy na orbitrekach odwzorowuje komponenty treningu na rowerze, stepperze i bieżni – łącząc w sobie wszystkie mocne strony wymienionych aktywności.

  Orbitrek wzmacnia mięśnie z górnych i dolnych partii ciała, a eliptyczny ruch nie obciąża kręgosłupa ani stawów. Regularny trening sprzyja poprawie funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego oraz oddechowego. Co ważne, ruch eliptyczny to połączenie ruchu wykonywanego na trzech urządzeniach: stepper, bieżnia i rower.

  Łączność Bluetooth i ANT+

  Zintegrowany system Bluetooth zezwala na korzystanie z najszczególniej motywujących aplikacji asygnowanych do treningu. Zbratasz się z aplikacjami fitness Kinomap i Zwift.

  Kinomap to dostęp do wirtualnych tras z całego świata i możliwość trenowania z innymi użytkownikami. Zwift to wirtualna platforma do treningu fizycznego dla wielu graczy online, umożliwiająca użytkownikom interakcję, trening i rywalizację w wirtualnym świecie.

  Konsola urządzenia

  ma 20 wbudowanych programów treningowych, dzięki którym realne jest dostosowanie intensywności treningu do efektywności i kondycji użytkownika. Wbudowany konfigurator pozwala dowolnie rozbudowywać i zmieniać programy treningowe. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki czemu każdy z domowników będzie miał dostęp do swoich informacji z ostatnich treningów.

  ekran orbitreka KETTLER HOI CROSS+ w trakcie treningu na bieżąco przedstawia Twoją rzeczywistą pracę wyprodukowaną w określonym czasie wyrażoną w watach. Miernik mocy pozwala lepiej kontrolować aktywność: w czasie rzeczywistym pokazuje ile watów generowanych jest w danej chwili. Zmniejsza ryzyko przetrenowania albo niedotrenowania. Moc jest na dodatek świetną metoda do mierzenia postępów w czasie. Maksymalne wyróznionie mocy to 300 W. Komputer zasilany jest zasilaczem załączonym do zestawu, posiadającym długi przewód zasilający.

  atrybuty technologiczne atrybuty komputera

☆ Orbitrek eliptyczny omnium 300 marki Kettler ☆

Orbitrek eliptyczny omnium 300 marki Kettler Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek eliptyczny omnium 300 marki Kettler - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Orbitrek eliptyczny omnium 300 marki Kettler
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Kettler Omnium 300 jest doskonałym sprzętem dla początkujących. Dzięki eliptycznemu ruchowi, orbitrek jest niezwykle przyjazny dla stawów, choćby podczas dłuższych sesji treningowych. Komputer treningowy oferuje 10 różnych programów treningowych i wystarczającą ilość pamięci, gwarantując wysoki komfort treningu.

  nowoczesnY I przystępny W OBSŁUDZE Kettler Omnium 300 z obecnie zmodernizowanej serii orbitreków Omnium producenta Kettler to kompaktowy sprzęt fitness do realizowania skutecznych treningów przekonujący uczciwym stosunkiem ceny do sprawności.

  Ten orbitrek jest wyśmienitym kompletem all-in-one i nadaje się wspaniale do stosowania we własnych czterech ścianach. PŁYNNY, funkcjonalnY I przyjaznY DLA STAWÓW RUCH Orbitrek Kettler Omnium 300 ma 18-kilogramowe koło zamachowe, które zagwarantuje dobrą ergonomię i płynną pracę.

  Eliptyczny ruch Omnium 300 wspomaga sekwencję ruchu stawów i chroni wiązadła i układ stawowy organizmu. Dzięki wykrzywionemu kształtowi, uchwyty duży zakres możliwości chwytania, pozwalając każdemu użytkownikowi na przyjęcie perfekcyjnej postawy.

  PROSTA NAWIGACJA PO MENU Do wygodnej nawigacji po menu służy pokrętło na konsoli. Kąt nachylenia wyświetlacza może być dostosowywany przez pochylenie wyświetlacza, co daje użytkownikom o różnym wzroście stosowny widok informacji treningowych.

  przezroczystA KONSOLA Z 10 PROGRAMAMI TRENINGOWYMI Wszystkie wartości treningowe są wyświetlane i mierzone na czytelnym wyświetlaczu LCD. 10 rozmaitych programów treningowych z 15 rozmaitymi poziomami oporu zezwala na najróżniejszy trening.

  WYSOKIEJ JAKOŚCI WYKONANIE Sprawdzone wzornictwo, wysokiej jakości elementy i profesjonalna produkcja to jedne z najważniejszych cech jakościowych produktów Kettlera. Uchwyty są wyposażone w łożyska kulkowe wahliwe, inne części ruchome są połączone przy pomocy podwójnych łożysk kulkowych, co zagwarantuje wysoki stopień bezusterkowości.

  CICHA I poręcznA PRACA ORBITREKA Podłużny pas żebrowy jest cichy, mało zużywający się i równomiernie przenosi siłę napędową na układ napędowy, co sprzyja cichemu i użytecznemu treningowi. Unikatowa ergonomia ruchu wyjątkowo przyjazna dla stawów jednostkowe programy i profile użytkowników Pamięć dla 4 użytkowników i jednego gościa Opór samoczynnie dopasowuje się do profilu użytkownika Program zorientowany na tętno 7 osiągalnych do wyboru języków użytkownika: DE, EN, FR, NL, POL, RUS, IT Sterowany silnikiem magnetycznym system hamulcowy Wąski rozstaw platform Uchwyty z użytecznie ukształtowanymi końcówkami Zintegrowane rolki transportowe umożliwiają łatwy i wygodny transport Kompaktowa budowa


☆ Orbitrek elliptical | marki Technogym ☆

Orbitrek elliptical | marki Technogym Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek elliptical | marki Technogym - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Technogym
 • Nazwa produktu: Orbitrek elliptical | marki Technogym
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek Technogym Elliptical | wymiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 12% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, mistrzowski sklep sportowy.


☆ Orbitrek magnetyczny optima 400 marki Kettler ☆

Orbitrek magnetyczny optima 400 marki Kettler Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek magnetyczny optima 400 marki Kettler - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Orbitrek magnetyczny optima 400 marki Kettler
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek KETTLER OPTIMA 400 rekomendowany jest każdemu, komu zależy na regularnym i efektywnym treningu w warunkach domowych. Podczas treningu można wybrać jeden z 10 programów treningowych. Niezależnie od tego czy Twoim celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów, wyrzeźbienie sylwetki czy poprawa kondycji - możesz wybrać program przypasowany do Twoich potrzeb lub go po prostu stworzyć.

  przy pomocy konfiguratora można kreować świeże programy lub modyfikować już istniejące. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki czemu każdy z domowników będzie miał dostęp do swych informacji z ostatnich treningów.

  Orbitrek wyekwipowany jest w magnetyczny układ hamulcowy sterowany silnikiem. Opór magnetyczny zapewnia płynną i cichą pracę. Sterowanie oporem odbywa się za pomocą komputera treningowego. Płozy z regulowanymi podstawami na stopy mają antypoślizgową powierzchnię, gwarantują stabilność i bezpieczeństwo podczas treningu.

  umożliwiają trafne dopasowanie do wzrostu. Wyświetlacz orbitreka KETTLER OPTIMA 400 podczas treningu na bieżąco demonstruje Twoją rzeczywistą pracę stworzoną w określonym czasie wyrażoną w watach. Miernik mocy pozwala lepiej kontrolować aktywność: w czasie rzeczywistym prezentuje ile watów generowanych jest w danej chwili.

  zmniejsza ryzyko przetrenowania lub niedotrenowania. Moc jest dodatkowo perfekcyjną metoda do mierzenia postępów w czasie. Maksymalne wyszczególnionie mocy to 250 W. Orbitrek crosstrainer to wszechstronne urządzenie do treningu, które włącza mięśnie całego ciała.

  Ruch eliptyczny to połączenie ruchu wykonywanego na trzech urządzeniach: stepper, bieżnia i rower. Zaangażowane są jednocześnie górne jak i dolne partie ciała. Regularny trening na orbitreku pozwala poprawić kondycję, spalić zbędne kalorie i schudnąć.

  Wzmacnia mięśnie, nie obciążając kręgosłupa, stawów skokowych czy kolanowych. Poprawnie wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Może być użytkowany w treningu cardio i obwodowym. Cicha i płynna praca zezwala na trening w domu.

  Kółka transportowe umożliwiają wygodne przestawienie orbitreka po skończonym treningu. Komputer treningowy - czytelny, kolorowy, intuicyjny w obsłudze wyświetlacz LC o wymiarach 117x86 mm wyświetla siedem najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane parametry: czas treningu dystans (km lub mile) zużycie energii (kcal albo kJ) tętno szybkość kadencja (obr./min) moc (w Watach) ma 10 zastosowanych programów treningowych, dzięki którym realne jest dostosowanie intensywności treningu do efektywności i kondycji użytkownika.

  zaimplementowany konfigurator pozwala dowolnie rozbudowywać i zmieniać programy treningowe. Przystępne programy treningowe (szczegółowy opis znajduje się w instrukcji obsługi komputera): szybki start Trening z wyodrębnionym celem (czas/dystans/kalorie) Trening HRC Trening na trasie o zróżnicowanym profilu (trasa płaska, wzgórze, góra) Regulacja oporu KETTLER OPTIMA 400 to magnetyczny crosstrainer z 14 kg kołem zamachowym i 15 poziomami oporu.

  Poziom oporu regulowany jest elektronicznie, przy pomocy komputera treningowego. Regulacja w zakresie od 1 do 15 pozwala dopasować poziom treningu do indywidualnych potrzeb. Platformy na stopy znaczne, przeciwpoślizgowe platformy na stopy zapewniają bezpieczne podparcie podczas treningu.

  posiadają regulację odległości od kierownicy, dzięki temu każdy wynajdzie stosowne ustawienie, niezależnie od wzrostu. Rozstaw: 230 mm Długość kroku, którą można uzyskać to 390 mm. Rama - konkretna, stalowa rama gwarantuje stabilność i wygodę w trakcie ćwiczeń.

  Wytrzymała kompozycja z 14 kg kołem zamachowym pozwala na bezpieczny trening, także z dużą intensywnością. Obudowa - tworzona z wysokiej jakości materiałów, stanowi idealne wyciszenie magnetycznego systemu oporu.

  osiągalna jest regulacja wypoziomowania urządzenia. Kierownica - U-kształtna kierownica i ergonomiczne uchwyty dają Ci możliwość wyboru słusznego chwytu podczas treningu. Sensory dotykowe - umieszczone na kierownicy sensory dotykowe zezwalają na pomiar tętna.

  Uchwyt na smartfon - uchwyt na tablet albo smartfon pozwala na komfortowe umieszczenie urządzenia przenośnego w zasięgu wzroku i korzystania z niego w trakcie treningu. Bluetooth Zintegrowany inteligentny system Bluetooth, umożliwia korzystanie z najszczególniej motywujących aplikacji asygnowanych do treningu.

  Kompatybilny z aplikacją fitness Kinomap*, którą można pobrać z Google Play albo App Store. Aplikacja Kinomap to dostęp do wirtualnych tras z całego świata i możliwość trenowania z innymi użytkownikami aplikacji.

  przejrzyj aktualne wyzwania albo stwórz własne. Kółka transportowe Kółka transportowe komfortowy transport orbitreka po treningu. SPECYFIKACJA rodzaj urządzenia: orbitrek, crosstrainer wariant: magnetyczny Waga koła zamachowego: 14 kg Regulacja oporu: elektroniczna, 1 - 15 Maksymalna waga użytkownika: 130 kg Pomiary: czas, prędkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, moc (WATT) Wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści Programy treningowe: 10 Języki menu: 7 (EN, DE, FR, IT, NL, PL, RU) Łączność: Bluetooth, Kinomap Kierownica: U-kształtna, funkcjonalna, profilowane rękojeści Podstawy na stopy: dostosowywane, antypoślizgowe Zasilanie: zasilacz (230V) wymiary po rozłożeniu (dł.

  x szer. X wys.): 132x62x169cm Waga: 56 kg


☆ Orbitrek 570e marki Schwinn ☆

Orbitrek 570e marki Schwinn Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek 570e marki Schwinn - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Orbitrek 570e marki Schwinn
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  bezprecedensowY ORBITREK PROGRAMOWANY 570E Orbitrek Programowany Schwinn 570E to sugestia urządzenia z przednim kołem amerykańskiej firmy Schwinn, będącej częścią korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA.

  Orbitrek między innymi 29 różnych programów treningowych, aż 25 poziomów oporu magnetycznego, 10 stopniową elektroniczną regulację nachylenia oraz gustowny i stylowy wygląd. Orbitrek został wyposażony także we wszelkie niezbędne akcesoria, a także dodatki, które uczynią trening przyjemnym i komfortowym, w tym głośniki z możliwością podłączenia Mp3, port USB z możliwością ładowania sprzętów, tackę na akcesoria, uchwyt na bidon, wentylator z 3 poziomami regulacji natężenia nawiewu, kółka transportowe do komfortowego przemieszczania sprzętu, a także technikę Bluetooth, która umożliwia np.

  połączenie urządzenia z bezprzewodowym pasem telemetrycznym do skrupulatnego pomiaru tętna podczas treningu. Model 570E ma także możliwość śledzenia swoich aktywności przy pomocy wielu kompatybilnych aplikacji przystępnych w sklepach Android i App Store oraz przeprowadzenia treningu w trybie tzw.

  wirtualnej rzeczywistości - weź udział w maratonie londyńskim bądź w jednym z pośród wielu wydarzeń, które zapewnia integracja z platformą Explore the World. Co więcej, w przeciwieństwie do innych tego typu rozwiązań na rynku, platforma Explore the World sprawi,w dodatku razem z Tobą będą mogli trenować znajomi i inni użytkownicy sprzętów z rodziny Nautilus, przeprowadzający swój trening w tym samym czasie co Ty.

  Wszystko to przeżyjesz w trybie rzeczywistym, na ekranie Twojego urządzenia. Sprzęt marki Schwinn sprawi, że Twój trening nigdy nie stanie się monotonny, wprowadzając doznania z nim związane i jakość na zupełnie nowy, istotnie wyższy poziom!

  CZY WARTO INWESTOWAĆ (CZY też NIE) W DANY SPRZĘT 1. Ćwiczenia niwelują negatywne skutki stresu. Ćwiczenia zwiększają poziom substancji łagodzących stworzonych w naszym mózgu, takich jak serotonina, dopamina czy noradrenalina.

  Na poziomie komórkowym, ćwiczenia mogą pobudzać trawienie, zniżać ciśnienie krwi, stymulować reakcje immunologiczne i usuwać niektóre negatywne skutki stresu, które mogą przyspieszyć proces starzenia.

  2. Ćwiczenia obniżają objawy depresji. Według ostatnich badań, dłuższa intensywna aktywność fizyczna może ograniczać objawy depresji tak wydajnie jak leki przeciwdepresyjne. 3. Ćwiczenia ułatwiają proces uczenia się.

  Ćwiczenia powiększają poziom substancji chemicznych w mózgu - tzw. Czynniki wzrostu - które pomagają tworzyć świeże komórki mózgowe. Osoby uprawiające sport w głównej mierze koncentrują się szybciej i efektywniej wykonują zadania niżeli ich 'siedzący' rówieśnicy.

  4. Ćwiczenia zwiększają poczucie własnej wartości i polepszają wyobrażenie o wyglądzie swojego ciała. Po prostu widząc ulepszenie sprawności (np. Szybsze przebiegnięcie danego dystansu lub podniesienie pokaźniejszego ciężaru) może poprawić samoocenę i wyobrażenie o wyglądzie własnego ciała.

  To poczucie świadomości przekłada się na wydajność pracy, interakcje międzyludzkie i ogólną jakość życia. 5. Ćwiczenia wywołują uczucie euforii. Intensywne ćwiczenia mogą wywołać poczucie euforii. Mogą prowadzić do przyspieszonego metabolizmu i maksymalnego spalania tłuszczu.

  Proszę zacząć biec (jechać na rowerze albo płynąć) tak szybko, jak to jest realne przez 30-40 sekund, następnie ograniczyć szybkość do łagodnego tempa przez 1 minutę, następnie zacząć ponownie sprint. To podejście jest powszechnie określane mianem Treningu interwałowego wysokiej intensywności (ang.

  HIIT). Dane technologicznE wyświetlacz DualTrack(TM) 2 wysokiej rozdzielczości wyświetlacze LCD umożliwiają śledzenie i kontrolowanie dwóch niezależnych parametrów treningu. Kontrast STN negatywowy, niebieskie tło i obfite, czytelne cyfry i litery w kolorze białym pełną widoczność Trening w trybie wirtualnej rzeczywistości realny dzięki aplikacji Explore the World (wymagana aplikacja dostępna w App Store i Google Play) Programy treningowe 29 - w tym treningi oparte o puls docelowy, predefiniowane, jednostkowe, recovery test, fitness test typu szybki start ilość profili użytkowników 4 Regulacja oporu 25 poziomów oporu magnetycznego zarządzane z poziomu konsoli Aplikacje i śledzenie aktywności możliwość transferu informacji treningowych za pośrednictwem portu USB i synchronizacja ich ze stronami takimi jak Schwinn Connect(TM), Under Armour czy MyFitnessPal Funkcje czas, dystans, kalorie, puls, nachylenie, opór Waga koła zamachowego 9 kg (Systemie Hybrid HIIT) Długość kroku 51 cm Nachylenie 10 stopniowa regulacja elektroniczna Płozy wielkie i przeciwpoślizgowe Odległość między płozami (czynnik q) 8 cm Uchwyty wyprofilowane, statyczne i ruchome Konsola z miejscem na tablet TAK Transmisja danych Bluetooth (BLE 4.0) Puls pomiar za pośrednictwem czujników umieszczonych na uchwytach i za pośrednictwem pasa telemetrycznego (pas możliwy do kupienia osobno) Klawisze szybkiego dostępu w zasięgu ręki umożliwiające komfortową zmianę poziomu oporu i nachylenia orbitreka podczas treningu Wentylator 3 stopnie regulacji natężenia nawiewu dodatkowe wyposażenie port USB z możliwością ładowania maszyn, kółka transportowe, tacka na akcesoria, uchwyt na bidon, głośniki z wejściem Mp3, zasilacz sieciowy wymiary sprzętu 178,1 x 160,5 x 71,5 cm (dł.

  x szer. X wys.) niewiele znacząca wysokość sufitu wysokość użytkownika + 53 cm (najwyższe położenie płozy) + kilka centymetrów zapasu gwarantujących wygodne warunki treningowe Waga artykułu 76,5 kg Maksymalna waga użytkownika 136 kg Przeznaczenie użytek domowy Gwarancja 2 lata APLIKACJA EXPLORE THE WORLD Aplikacja Explore the World (TM) pozwala na wirtualne treningi w rozmaitych miejscach na świecie.

  Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec lub jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości urządzeń Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które mają połączenie Bluetooth(R).

  Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km przez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu albo Pragi i mnóstwo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Ponadto funkcja Explore the World umożliwia Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, polepszając swoje wyniki na trasach.

  Poznaj świat już dziś! Użytkownicy premium aplikacji JRNY nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World (TM), ponieważ mają gratisowy dostęp do wszelkich tras. Aplikacja gromadzi: + Dziesiątki lokalizacji z całego świata + Sześć darmowych map do nieograniczonego stosowania + wideo dostosowane do Twojej prędkości + Śledź i przechowuj swoje informacje Explore the World (TM) jest połączeniem RunSocial, a także RideSocial, które aktualnie nie są już przystępne.


☆ Orbitrek KETTLER Crosstrainer Optima 800 | ☆

Orbitrek KETTLER Crosstrainer Optima 800 | Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek KETTLER Crosstrainer Optima 800 | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Orbitrek KETTLER Crosstrainer Optima 800 |
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek Kettler Crosstrainer Optima 800 | rozmiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 18% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, profesjonalny sklep sportowy.


☆ Orbitrek elliptical e30xr graphite grey | marki Matrix fitness ☆

Orbitrek elliptical e30xr graphite grey | marki Matrix fitness Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek elliptical e30xr graphite grey | marki Matrix fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Matrix Fitness
 • Nazwa produktu: Orbitrek elliptical e30xr graphite grey | marki Matrix fitness
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek Matrix Fitness Elliptical E30XR | wymiar: OS | Kolor: Szary | Taniej o 19% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.

☆ Orbitrek Bowflex Max M6I | ☆

Orbitrek Bowflex Max M6I | Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek Bowflex Max M6I | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Orbitrek Bowflex Max M6I |
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek Bowflex Max M6I | rozmiar: OS | Kolor: Szary | Taniej o 24% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, mistrzowski sklep sportowy.Podobne zestawienia:


Najtańsze orbitreki profesjonalne – Ranking lipiec 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze orbitreki profesjonalne, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich orbitreków profesjonalnych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Orbitrek eliptyczny YESOUL E80EV ☆

Orbitrek eliptyczny YESOUL E80EV Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek eliptyczny YESOUL E80EV - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: YESOUL
 • Nazwa produktu: Orbitrek eliptyczny YESOUL E80EV
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Poczuj wyjątkową różnicę, korzystając z trenażera eliptycznego Yesoul E80EV - urządzenia, które łączy nowoczesność, wygodę i styl. Dzięki cichej technice magnetycznej, możesz trenować w domowym zaciszu bez zakłócania spokoju innych, a funkcjonalna budowa wspiera poprawną postawę i skuteczność ćwiczeń....

☆ Tunturi c20 (8717842028377) ☆

Tunturi c20 (8717842028377) Najniższa Cena Online

☆ Tunturi c20 (8717842028377) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tunturi
 • Nazwa produktu: Tunturi c20 (8717842028377)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Trenażery eliptyczne to jedne z bardziej zawansowanych urządzeń sportowych. W ostatnim czasie zyskały bardzo na popularności wśród osób chcących poprawić kondycję lub zrzucić zbędne kilogramy. Orbitrek spośród maszyn fitness włącza najwięcej grup mięśniowych i to zarówno dolne partie jak i górne.

  Pomiar pulsu przez sensory dotykowe Pomiar pulsu dokonywany jest przez sensory, które zamontowane są uchwytach maszyn. Działanie tego układu pomiarowego jest bardzo proste. Starczy ścisnąć sensory obiema dłońmi, poczekać kilka sekund, aż na wyświetlaczu pojawi się wynik.

  Pomiar pulsu tą metodą obarczony jest błędem i wynik należy traktować jako orientacyjny. Program kontroli pulsu HR T-Pulse™ oferuje użytkownikowi niezawodny, inteligentny i kompletny program kontrolujący rytm bicia serca.

  T-Pulse™ jest nieszablonową koncepcją Tunturi, która zezwala na kontrolowanie bicia serca, której wcześniej nie było. Automatyczna regulacja energiczności treningu daje pewność, że Twój puls nie przekroczy ustalonych granic.

  Konfiguracja i zmiana ustawień jest wyjątkowo prosta i prosta. Program motywujący Grupa tych programów dedykowana jest do prowadzenia treningu z elementami motywacji i współzawodnictwa. Wszelkie pomiary i analizy odbywają się samoczynnie we wszystkich programach z grupy Fitness Test.

  Ocena własnej kondycji jest obliczana, analizowana i podawana użytkownikowi, który może w sposób niezależny kontrolować postępy w treningu. Ocena podawana jest w formie komunikatów: “good”, “excellent”.

  Używając funkcji “Race”, która w tłumaczeniu oznacza “wyścig”, będzie można zmierzyć się w rywalizacji z poprzednim zarejestrowanym wynikiem w celu jego poprawienia. Innymi słowy, jest to wyścig w rywalizacji z własnymi słabościami.

  Charakterystyka Trenażera eliptycznego Tunturi C20: Regulacja obciażenia: tak Ciężar koła zamachowego (kg): 28 Nośność (kg): 135 wariant pomiaru tętna: sensory dotykowe Rolki transportowe: tak Możliwość poziomowania: tak wyświetlacz: LCD Wyświetlanie czasu (min, sek): tak Wyświetlanie dystansu (km): tak Wyświetlanie szybkości liniowej (km/h): tak Wyświetlanie wydatku energetycznego (kcal/kJ): tak Wyświetlanie tętna (ud./min): tak Wyświetlanie mocy (W): tak Program manualny (ręczna zmiana oporu): tak Profile predefiniowane (z góry ustalone): 4 Program kontroli mocy: tak Pomiar tkanki tłuszczowej FAT (%): nie Sygnalizacja przekroczenia tętna max.: tak Test wydajności: Recovery HR rozmiary (dł/szer/wys): 163/61/163 [cm] Waga (kg): 58 Zasilanie: Baterie Gwarancja [m-cy]: 24


☆ Kettler Orbitrek magnetyczny hoi cross grafitowy (7640119482156) ☆

Kettler Orbitrek magnetyczny hoi cross grafitowy (7640119482156) Najniższa Cena Online

☆ Kettler Orbitrek magnetyczny hoi cross grafitowy (7640119482156) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Orbitrek magnetyczny hoi cross grafitowy (7640119482156)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  HOI CROSS to magnetyczny orbitrek z 10 poziomami obciążenia. Komputer treningowy z czytelnym wyświetlaczem i wygodnymi przyciskami umożliwia kontrolę parametrów treningu. Opór magnetyczny zagwarantuje płynną i cichą pracę. Sterowanie oporem odbywa się za pomocą pokrętła umieszczonego w zasięgu ręki.

  Płozy z dostosowywanymi podstawami na stopy posiadają antypoślizgową powierzchnię, gwarantują stabilność i bezpieczeństwo podczas treningu. Pozwalają na słuszne przypasowanie do wzrostu.

  Orbitrek crosstrainer to wszechstronne urządzenie do treningu, które angażuje mięśnie całego ciała. Ruch eliptyczny to połączenie ruchu wykonywanego na trzech urządzeniach: stepper, bieżnia i rower. Zaangażowane są zarówno górne jak i dolne partie ciała.

  Regularny trening na orbitreku pozwala poprawić kondycję, spalić zbędne kalorie i schudnąć. Wzmacnia mięśnie, nie obciążając kręgosłupa, stawów skokowych czy kolanowych. Korzystnie wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Może być stosowany w treningu cardio i obwodowym.

  Kettler HOI Cross sugerowany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji. 10 stopni regulacji oporu umożliwia przypasowanie intensywności treningu do jednostkowych potrzeb. Cicha i płynna praca pozwala na trening w domu. Kółka transportowe zezwalają na komfortowe przestawienie orbitreka po skończonym treningu.

  atrybuty techniczne parametry komputera

☆ Kettler Orbitrek magnetyczny hoi cross+ granatowy ☆

Kettler Orbitrek magnetyczny hoi cross+ granatowy Najniższa Cena Online

☆ Kettler Orbitrek magnetyczny hoi cross+ granatowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Orbitrek magnetyczny hoi cross+ granatowy
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek crosstrainer KETTLER HOI CROSS+ to wszechstronne urządzenie do treningu, które włącza mięśnie całego ciała. Regularne ćwiczenia wpływają na udoskonalenie kondycji, wysmuklają sylwetkę, dodają energii i wpływają na dobre samopoczucie. Mechanika pracy na orbitrekach odwzorowuje elementy treningu na rowerze, stepperze i bieżni – łącząc w sobie wszystkie atuty wymienionych aktywności.

  Orbitrek wzmacnia mięśnie z górnych i dolnych partii ciała, a eliptyczny ruch nie obciąża kręgosłupa ani stawów. Regularny trening sprzyja poprawie funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego oraz oddechowego. Co ważne, ruch eliptyczny to połączenie ruchu realizowanego na trzech urządzeniach: stepper, bieżnia i rower.

  Łączność Bluetooth i ANT+

  Zintegrowany system Bluetooth zezwala na korzystanie z najistotniej motywujących aplikacji asygnowanych do treningu. Zbratasz się z aplikacjami fitness Kinomap, a także Zwift.

  Kinomap to dostęp do wirtualnych tras z całego świata i możliwość trenowania z innymi użytkownikami. Zwift to wirtualna platforma do treningu fizycznego dla wielu graczy online, umożliwiająca użytkownikom interakcję, trening i rywalizację w wirtualnym świecie.

  Konsola urządzenia

  ma 20 wbudowanych programów treningowych, dzięki którym osiągalne jest przypasowanie intensywności treningu do produktywności i kondycji użytkownika. Wbudowany konfigurator pozwala dowolnie rozbudowywać i zmieniać programy treningowe. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki czemu każdy z domowników będzie miał dostęp do swych danych z ostatnich treningów.

  wyświetlacz orbitreka KETTLER HOI CROSS+ podczas treningu na bieżąco ukazuje Twoją rzeczywistą pracę produkowaną w określonym czasie wyrażoną w watach. Miernik mocy pozwala lepiej kontrolować aktywność: w czasie rzeczywistym demonstruje ile watów generowanych jest w danej chwili. Zniża ryzyko przetrenowania albo niedotrenowania. Moc jest na dodatek wspaniałą metoda do mierzenia postępów w czasie. Maksymalne wyróznionie mocy to 300 W. Komputer zasilany jest zasilaczem załączonym do zestawu, posiadającym długi przewód zasilający.

  cechy techniczne parametry komputera

☆ Orbitrek magnetyczny optima 400 marki Kettler ☆

Orbitrek magnetyczny optima 400 marki Kettler Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek magnetyczny optima 400 marki Kettler - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Orbitrek magnetyczny optima 400 marki Kettler
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek KETTLER OPTIMA 400 polecany jest każdemu, komu zależy na regularnym i produktywnym treningu w warunkach domowych. Podczas treningu można wybrać jeden z 10 programów treningowych. Niezależnie od tego czy Twoim celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów, wyrzeźbienie sylwetki czy poprawa kondycji - możesz wybrać program dostosowany do Twoich potrzeb lub go po prostu stworzyć.

  za pomocą konfiguratora można tworzyć nowe programy albo modyfikować już istniejące. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki czemu każdy z domowników będzie miał dostęp do swoich informacji z ostatnich treningów.

  Orbitrek zaopatrzony jest w magnetyczny układ hamulcowy sterowany silnikiem. Opór magnetyczny zagwarantuje płynną i cichą pracę. Sterowanie oporem odbywa się przy pomocy komputera treningowego. Płozy z dostosowywanymi podstawami na stopy posiadają antypoślizgową powierzchnię, zapewniają stabilność i bezpieczeństwo podczas treningu.

  umożliwiają trafne przypasowanie do wzrostu. Ekran orbitreka KETTLER OPTIMA 400 w trakcie treningu na bieżąco pokazuje Twoją rzeczywistą pracę wykonaną w określonym czasie wyrażoną w watach. Miernik mocy pozwala lepiej kontrolować aktywność: w czasie rzeczywistym przedstawia ile watów generowanych jest w danej chwili.

  ogranicza ryzyko przetrenowania lub niedotrenowania. Moc jest także rewelacyjną metoda do mierzenia postępów w czasie. Maksymalne wyznaczonie mocy to 250 W. Orbitrek crosstrainer to wszechstronne urządzenie do treningu, które włącza mięśnie całego ciała.

  Ruch eliptyczny to połączenie ruchu wykonywanego na trzech urządzeniach: stepper, bieżnia i rower. Zaangażowane są równocześnie górne jak i dolne partie ciała. Regularny trening na orbitreku pozwala poprawić kondycję, spalić zbędne kalorie i schudnąć.

  Wzmacnia mięśnie, nie obciążając kręgosłupa, stawów skokowych czy kolanowych. Korzystnie wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Może być używany w treningu cardio i obwodowym. Cicha i płynna praca pozwala na trening w domu.

  Kółka transportowe pozwalają na komfortowe przestawienie orbitreka po skończonym treningu. Komputer treningowy - czytelny, kolorowy, intuicyjny w obsłudze wyświetlacz LC o wymiarach 117x86 mm wyświetla siedem najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane atrybuty: czas treningu dystans (km lub mile) zużycie energii (kcal lub kJ) tętno prędkość kadencja (obr./min) moc (w Watach) ma 10 zaimplementowanych programów treningowych, dzięki którym osiągalne jest dopasowanie intensywności treningu do skuteczności i kondycji użytkownika.

  zaimplementowany konfigurator pozwala dowolnie rozbudowywać i zmieniać programy treningowe. Dostępne programy treningowe (szczegółowy opis znajduje się w instrukcji obsługi komputera): prędki start Trening z wyszczególnionym celem (czas/dystans/kalorie) Trening HRC Trening na trasie o różnym profilu (trasa płaska, wzgórze, góra) Regulacja oporu KETTLER OPTIMA 400 to magnetyczny crosstrainer z 14 kg kołem zamachowym i 15 stopniami oporu.

  Poziom oporu regulowany jest elektronicznie, przy pomocy komputera treningowego. Regulacja w zakresie od 1 do 15 pozwala zjednoczyć poziom treningu do jednostkowych potrzeb. Platformy na stopy duże, antypoślizgowe platformy na stopy zapewniają bezpieczne podparcie podczas treningu.

  mają regulację odległości od kierownicy, dzięki temu każdy odszuka optymalne ustawienie, niezależnie od wzrostu. Rozstaw: 230 mm Długość kroku, którą można uzyskać to 390 mm. Rama - potężna, stalowa rama gwarantuje stabilność i wygodę w trakcie ćwiczeń.

  Wytrzymała kompozycja z 14 kg kołem zamachowym pozwala na bezpieczny trening, także z dużą intensywnością. Obudowa - wytworzona z wysokiej jakości materiałów, stanowi idealne wyciszenie magnetycznego systemu oporu.

  możliwa jest regulacja wypoziomowania urządzenia. Kierownica - U-kształtna kierownica i ergonomiczne uchwyty dają Ci możliwość wyboru słusznego chwytu podczas treningu. Sensory dotykowe - umieszczone na kierownicy sensory dotykowe zezwalają na pomiar tętna.

  Uchwyt na smartfon - uchwyt na tablet albo smartfon umożliwia komfortowe umieszczenie urządzenia przenośnego w zasięgu wzroku i korzystania z niego podczas treningu. Bluetooth Zintegrowany inteligentny system Bluetooth, pozwala na korzystanie z najistotniej motywujących aplikacji dedykowanych do treningu.

  Kompatybilny z aplikacją fitness Kinomap*, którą można pobrać z Google Play lub App Store. Aplikacja Kinomap to dostęp do wirtualnych tras z całego świata oraz możliwość trenowania z innymi użytkownikami aplikacji.

  zobacz aktualne wyzwania lub stwórz własne. Kółka transportowe Kółka transportowe wygodny transport orbitreka po treningu. SPECYFIKACJA rodzaj urządzenia: orbitrek, crosstrainer rodzaj: magnetyczny Waga koła zamachowego: 14 kg Regulacja oporu: elektroniczna, 1 - 15 Maksymalna waga użytkownika: 130 kg Pomiary: czas, prędkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, moc (WATT) Wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści Programy treningowe: 10 Języki menu: 7 (EN, DE, FR, IT, NL, PL, RU) Łączność: Bluetooth, Kinomap Kierownica: U-kształtna, funkcjonalna, profilowane rękojeści Podstawy na stopy: dostosowywane, antypoślizgowe Zasilanie: zasilacz (230V) rozmiary po rozłożeniu (dł.

  x szer. X wys.): 132x62x169cm Waga: 56 kgPodsumowanie, czyli jaki orbitrek profesjonalny najlepszy?


Najlepszy orbitrek profesjonalny w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy orbitrek profesjonalny w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze orbitreki do ćwiczeń – TOP7 lipiec 2024

Jeżeli żadna z powyższych orbitreków profesjonalnych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych orbitreków do wykorzystywania w klubach fitness i w domowych warunkach.


Powiązania tematyczne:

 • jaki orbitrek profesjonalny opinie i efekty,
 • dobre orbitreki profesjonalne cena,
 • ranking orbitreków profesjonalnych,
 • orbitrek profesjonalny jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o orbitrekach profesjonalnych

#1 Gdzie szukać opinii o orbitrekach profesjonalnych?

Aktualnie zaprezentowane informacje o orbitrekach profesjonalnych odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki orbitrek profesjonalny wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych orbitrekach profesjonalnych warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki orbitrek profesjonalny jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z orbitrekami profesjonalnymi zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań userów. Modele znajdujące się najwyżej w rankingach to produkty często rekomendowane przez kupujących.