FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Orbitreki do ćwiczeń / Ranking orbitreków magnetycznych do 1000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych orbitreków magnetycznych do 1000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych orbitreków magnetycznych do 1000 zł,
 • TOP5 często wybieranych orbitreków do wykorzystywania w klubach fitness i w domowych warunkach.

Jakie orbitreki magnetyczne do 1000 zł najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane orbitreki magnetyczne do 1000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking orbitreków magnetycznych do 1000 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Orbitrek magnetyczny Hiton Polska Ocelot d2, biały ☆

Orbitrek magnetyczny Hiton Polska Ocelot d2, biały Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek magnetyczny Hiton Polska Ocelot d2, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hiton
 • Nazwa produktu: Orbitrek magnetyczny Hiton Polska Ocelot d2, biały
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek Hiton Polska Ocelot czarno-czerwony to bardzo cichy i zrównoważony trenażer eliptyczny z magnetycznym systemem oporu.

  Orbitrek wyposażony został w wielofunkcyjny komputer z obszernym wyświetlaczem, byś w trakcie treningu mĂłgł na bieżąco kontrolować tak ważne atrybuty jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mĂłgł kontrolować swĂłj aktualnym puls.

  zastosowane w orbitreku koło zamachowe o wadze aż 7 kg w połączeniu z konkretnymi magnesami i możliwością regulacji oporu sprawi, że nie tylko zaspokoi on kryteria początkujących ale także innowacyjnych użytkownikĂłw. Mocna budowa umożliwia używanie z orbitreka osobom o wadze choćby do 120 kg.

  Orbitrek także łatwo wypoziomujemy w pomieszczeniu z krzywą posadzką dzięki dostosowywanym tylnym stopkom. Na dodatek chcąc po treningu przenieśÄ‡ sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały wyekwipowane w rolki transportowe.

  Trenażer magnetyczny Hiton Polska Ocelot pozwoli Ci na systematyczne ćwiczenie 80% mięśni swego ciała. Dzięki niemu spalisz zbędną tkankę tłuszczową, zniżysz poziom ciśnienia krwi, a przede wszystkim poprawisz wydolnośÄ‡ swojego serca i płuc. Do jednych z najważniejszych zalet orbitreka możemy zaliczyć fakt,podczas ćwiczeĹ„ nie są obciążane stawy ani kręgosłup tak jak w sytuacji biegania.

  • Najważniejsze dane:
  • Koło zamachowe o wadze 7kg
  • asygnowany dla początkujących, jak i dla profesjonalistĂłw
  • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
  • Łatwy montaż
  • Cicha praca☆ Orbitrek Magnetyczny SCUD LYNX XXL ☆

Orbitrek Magnetyczny SCUD LYNX XXL Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek Magnetyczny SCUD LYNX XXL - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Scud
 • Nazwa produktu: Orbitrek Magnetyczny SCUD LYNX XXL
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek SCUD Lynx to wyjątkowo cichy i zrównoważony trenażer eliptyczny z magnetycznym systemem oporu.

  Orbitrek zaopatrzony został w wielofunkcyjny komputer z obszernym wyświetlaczem, byś w trakcie treningu mógł na bieżąco kontrolować tak ważne właściwości jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mógł kontrolować swój aktualnym puls.

  zaimplementowane w orbitreku koło zamachowe o wadze aż 12 kg w połączeniu z konkretnymi magnesami i możliwością regulacji oporu sprawi, że nie tylko zaspokoi on wymagania początkujących lecz także progresywnych użytkowników. Mocna konstrukcja pozwala na stosowanie z orbitreka osobom o wadze choćby do 150 kg.

  Orbitrek także łatwo wypoziomujemy w pomieszczeniu z krzywą posadzką dzięki regulowanym tylnym stopkom. Ponadto chcąc po treningu przenieść sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały wyposażone w rolki transportowe.

  Trenażer magnetyczny SCUD Lynx pozwoli Ci na systematyczne ćwiczenie 80% mięśni swego ciała. Dzięki niemu spalisz zbędną tkankę tłuszczową, zmniejszysz poziom ciśnienia krwi, a przeważnie poprawisz wydolność swojego serca i płuc. Do jednych z najważniejszych zalet orbitreka możemy zaliczyć fakt,w trakcie ćwiczeń nie są obciążane stawy ani kręgosłup tak jak w sytuacji biegania.
☆ Orbitrek magnetyczny sg-920e pulsar - srebrny marki Sapphire ☆

Orbitrek magnetyczny sg-920e pulsar - srebrny marki Sapphire Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek magnetyczny sg-920e pulsar - srebrny marki Sapphire - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Orbitrek magnetyczny sg-920e pulsar - srebrny marki Sapphire
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  dane
  • wymiary: 151 x 95 x 65
  • Waga: 31,5 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • System hamowania: magnetyczny
  • Regulacja obciążenia: 8 poziomów
  • Waga koła zamachowego: 7 kg
  • Komputer z wyświetlaczem
  mocne strony
  • Dotykowe sensory pomiaru tętna
  • Rolki transportowe
  • przeciwpoślizgowe pedały
  • wielkie płozy
  • Miękka i przyjemna w dotyku pianka na uchwytach
  • Wyciszona pokrywa
  • Funkcje komputera: czas, szybkość, dystans, spalone kalorie, pomiar pulsu, ODO, SCAN

  Sprawdzony i potężny sprzęt do ćwiczeń aerobowych

  Orbitrek magnetyczny Sapphire SG-920E wyszczuli sylwetkę, a także pomoże w osiągnięciu wymarzonej kondycji. Regularny trening pozwoli zrzucić zbędne kilogramy i poprawić ogólny stan zdrowia. Asygnowany dla początkujących użytkowników, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z domowym treningiem cardio.

  Cisza i spokój w domowych warunkach

  Magnetyczny system oporu gwarantuje niemalże bezszelestną pracę. Ćwiczenia są płynne i w niewielkim stopniu obciążają stawy, więc mogą być wykonywane jednocześnie poprzez młodych, jak i tych troszkę starszych użytkowników. Koło zamachowe o wadze 7 kg zapewnia adekwatne obciążenie. Regulacja energiczności ćwiczeń odbywa się za pośrednictwem pokrętła będącego w zasięgu ręki ćwiczącego.

  funkcjonalna konsola główna

  Wszystkie wyniki aktualnego treningu można śledzić na czytelnym wyświetlaczu LCD. Nietrudny w obsłudze panel główny pozwala na podejrzenie wszystkich parametrów podczas ćwiczeń i ustawienie nowych celów treningowych. Komputer pozwala na pomiar m.in. Takich wartości jak: czas, prędkość, spalone kalorie czy całkowity przebyty.

  Gwarancja udanych treningów

  wzmocniona budowa z wyciszoną obudową minimalizuje poziom słyszalności wydobywających się podczas ćwiczeń dźwięków. Znaczne płozy pokryto przeciwpoślizgową powłoką, żeby zapewnić pewne oparcie dla stóp, a także pokaźniejszą stabilność podczas ćwiczeń. Wielka trwałość pozwala na długofalowe stosowanie bez obawy o awarię.


  Orbitreki Sapphire

  energiczność na najwyższym poziomie to możliwość, jaką dają orbitreki Sapphire. Pozwolą każdemu użytkownikowi na przeprowadzenie w pełni mistrzowskich treningów, które pozytywnie wpłyną na stan zdrowia, a także kondycję fizyczną. Trenażery znamionują się wysoką jakością oraz innowacyjne rozwiązania, dzięki którym sprzęt świetnie pasuje równocześnie do amatorskich ćwiczeń, jak i do wymagających treningów interwałowych.

  Orbitreki Sapphire gwarantują wszystko to, co w tego typu sprzęcie najlepsze. To produkty wysokiej jakości, starannie tworzone, o bardzo atrakcyjniej stylistyce. Mogą być używane jednocześnie jako domowy sprzęt treningowych, jak i komercyjne przyrządy do klubów fitness. Dzięki zaimplementowaniu wewnętrznego mechanizmu oporu magnetycznego sprzęt ten zagwarantuje cichą i miłą pracę, która w dodatku charakteryzuje się wspaniałą płynnością.

  rozszerzona waga i optymalna kompozycja sprawia, iż orbitreki Sapphire są niezwykle stabilne podczas ćwiczeń. Sprzęt ten przemyślany jest pod każdym względem — wystarczy spojrzeć na jego konstrukcję i komponenty wyposażenia, żeby zauważyć, iż jest on dopasowany do ciągle rosnących wymagań użytkowników. Komfortowe siodełko, czy rączki kierownic pokryte miękką pianką, to jedynie niektóre z części, które zapewniają komfort i wygodę używania, dając stuprocentową przyjemność z treningu.


  Sapphire

  Sapphire to firma istniejąca na rynku polskim już od 7 lat. Tak długi czas pozwolił na zdobycie ugruntowane pozycji i zaufania kupujących. Niezwykła precyzyjność i dokładność produkcji powoduje, że przyrządy fitness i outdoorowy asortyment jest doceniany zarówno poprzez indywidualnych konsumentów, jak i specjalistyczne siłownie i kluby fitness. Mnogość opinii i recenzji sprzętu sprawia, że zainteresowanie produktami Sapphire nieprzerwanie rośnie.

  W ofercie producenta dominuje sprzęt fitness, który spełnia wymagania najbardziej wymagających kupujących. Wszystkie przyrządy wyprodukowane są z dbałością o najmniejsze szczegóły z wysokiej jakości materiałów, które potężne konstrukcje i płynność pracy każdego urządzenia. Produkty Sapphire spełniają w dodatku unijną dyrektywę RoHS, nakazująca zmniejszenie ilości substancji niebezpiecznych przenikających do środowiska. W dodatku zgodność z normą EN957 powoduje, że przyrządy są bezpieczne i trwałe w użytkowaniu, nie narażając zdrowia użytkownika.


  Pulse Device

  Czujniki pulsu umieszczone w rączkach prędkie podejrzenie akutalnej wartości pulsu. Kontrola własnego tętna pozwala optymalnie dobrać intesywność treningów, a poprzez to wydajność ćwiczeń będzie dużo większa.


  Nice Touch

  Uchwyty kierownicze pokryte miękką i miłą w dotyku pianką. Piankowy materiał zapewnia pewny chwyt i uniemożliwia ślizganiu się rąk podczas intensywnych treningów interwałowych.


  Enjoy+

  Płynna regulacja oporu przy pomocy komfortowego pokrętła pozwala dostosować intensywność treningu w zależności od własnych preferencji. Możliwość zmiany oporu nawet w trakcie trwania ćwiczeń pozwala na nieprzerwany trening.


  Fine Cascors

  Zintegrowane rolki transportowe prędkie i wygodne przesunięcie przyrządu w dowolne miejsce.


  Safety Traps

  Pedały pokryte antypoślizgowym materiałem, który ulepsza stabilność podczas długich i intensywnych ćwiczeń. Pewne oparcie dla stóp jest kluczem do bezpiecznych i skutecznych treningów.


  LCD Panel

  praktyczna konsola sterująca zaopatrzona w czytelny ekran, na którym wyświetlane są wszystkie cechy treningu. Komputer dokonuje pomiaru takich wartości jak czas, szybkość, liczba spalonych kalorii, dystans i pozwala na pojedyncze wyświetlanie poszczególnych wskaźników treningowych.


  towar
  producent
  Kod producenta
  SG-920E
  EAN
  5902340242629
  Wiosna2018
  wiosna_sprzet_fitness
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Komercyjne
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  7
  Nośność [kg]
  150
  Waga [kg]
  31,5
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  typ gwarancji
  Producenta

☆ Orbitrek magnetyczny H402-E ☆

Orbitrek magnetyczny H402-E Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek magnetyczny H402-E - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Orbitrek magnetyczny H402-E
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek magnetyczny H402-E to wyśmienite rozwiązanie dla osób szukających kompaktowego sprzętu zajmującego małą ilość miejsca. H402-E umożliwi produktywną ulepszenie kondycji, pozwoli spalić zbędną tkankę tłuszczową i wzmocni mięśnie. Trening na rowerze eliptycznym sprawia,podczas ćwiczeń angażujesz całe swoje ciało. Magnetyczny system oporu, działa na zasadzie zbliżającego i oddalająego się od koła zamachowego magnesu. Przy najwyższym stopniu, magnes jest najbliżej koła dlatego opór jest największy. Regulujemy go pokrętłem. Ćwiczenia są niezwykle ciche, więc nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu.Na wyświetlaczu komputera, prezentowane są najważniejsze dane, dotyczące prowadzonej sesji treningowej, pomiędzy innymi puls, który możemy zmierzyć przy pomocy sensorów, dotykowych znajdujących się na rączkach. Stalowe płozy wyekwipowane w komfortowe przeciwpoślizgowe stopki są kolejnym atutem tej konstrukcji. Poręcze, z regulacją wysokości, zostały pokryte miękką, ergonomiczną gąbką dla jeszcze większego komfortu treningu.

☆ Orbitrek eliptyczny magnetyczny HMS H6512 | Darmowa dostawa ☆

Orbitrek eliptyczny magnetyczny HMS H6512 | Darmowa dostawa Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek eliptyczny magnetyczny HMS H6512 | Darmowa dostawa - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Orbitrek eliptyczny magnetyczny HMS H6512 | Darmowa dostawa
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  szeroki dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

☆ Hms Orbitrek magnetyczny h9249v (5907695532340) ☆

Hms Orbitrek magnetyczny h9249v (5907695532340) Najniższa Cena Online

☆ Hms Orbitrek magnetyczny h9249v (5907695532340) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Orbitrek magnetyczny h9249v (5907695532340)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 6
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek ceniony przez klientów Orbitrek magnetyczny H9249V to głównie sprzęt, który jest na rynku sprawdzonym i uwielbianym rozwiązaniem. Wielu klientów rekomenduje urządzenie i ćwiczy na nim każdego dnia, gubiąc zbędne kilogramy i zmieniając swoje życie na lepsze.

  Orbitrek magnetyczny z magnetycznym systemem oporu to gwarancja sukcesu i płynności w trakcie każdej sesji treningowej. Zmień swoje ciało, polepsz samopoczucie i wybierz to, co wybiera setki klientów. Orbitrek H9249V to sztandarowy towar w ofercie marki HMS.

  unikalne wzornictwo umożliwia cieszenie się nie tylko z treningu, lecz także z prezencji urządzenia, co pozytywnie wpływa na wystrojenie wnętrza. Bez wątpienia dodaje sportowego charakteru. Intuicyjność obsługi to główny aspekt, który charakteryzuje ten model i pozwala swym użytkownikom na produktywne modyfikowanie ustawień treningowych, czy obciążenia.

  Głównym założeniem producenta było stworzenie orbitreka, który zapewni frajdę na dużo godzin, pomoże zbudować sylwetkę marzeń i w intuicyjny sposób przedstawi wszelkie możliwości urządzenia. Udało się spełnić te założenia i kupujący z całego świata otrzymali orbitrek magnetyczny, który bez niepotrzebnych kompilacji dostarcza postępowe rozwiązania sprzyjające wygodnemu i bezpiecznemu treningowi cardio.

  Ćwicz i modeluj swoje ciało Decydując się na urządzenie do treningu cardio, warto wybrać produkt, który będzie prosty w konfiguracji i zapewni przyjemny, zrównoważony trening w każdym momencie. Z magnetycznym ruchem oporu macie pewność, iż ciche działanie pozwoli na trening nawet w godzinach nocnych, bez obawy przed zbudzeniem domowników - to niewątpliwy atut, który niewątpliwie niemało osób doceni.

  Komputer z wyświetlaczem LCD wyekwipowany jest w sporo funkcji ułatwiających jazdę na orbitreku i głównie pozwala na wykonanie potężnej analizy. Jest to podstawa w celu optymalizacji swojej jazdy, a co za tym idzie - polepszaniu swej kondycji i sylwetki.

  Jak na artykuł niekomercyjny cechuje się wysoką estetyką wykonania oraz sprawdzonymi funkcjami, tak więc w tym zakresie cenowym orbitrek magnetyczny H9249V spisuje się wybornie. Nie ma więc powodów do zdziwienia, że te sztandarowe urządzenie firmy HMS jest często wybierane przez klientów.

  Dołącz do grona aktywnych i zrewolucjonizuj swój trening - osiem programów treningowych rzuca Ci wyzwanie ku ulepszonemu! Sprawdzona konstrukcja Orbitrek magnetyczny H9249V to w głównej mierze artykuł o zrównoważonej i przemyślanej konstrukcji, co przekłada się na bezpieczeństwo i skuteczność ćwiczeń.

  Jazda na orbitreku powinna być przyjemnością i dostarczać użytkownikowi frajdy połączonej z satysfakcją - tak właśnie funkcjonuje model H9249V. Interesująca kolorystyka połączona z użyciem wysokiej jakości materiałów daje artykuł na LATA, który pomoże w kształtowaniu sylwetki i żelaznej kondycji.

  Rolki transportowe pokaźnie ułatwiają cykl transportu urządzenia, a ogólna waga towaru i jego rozmiary są wspaniale przypasowane tak, żeby osoba do 120 kg mogła na nim spokojnie ćwiczyć bez chwiania się na boki.

  cechy technologiczne: Opór: magnetyczny zewnętrzny Regulacja obciążenia: 8 stopni Koło zamachowe: 9 kg Pomiar pulsu: sensory dotykowe Rolki transportowe Waga towaru: 33,5 kg Maksymalne obciążenie produktu: 120 kg rozmiary towaru: długość: 130 cm szerokość: 60 cm wysokość: 157,5 cm Funkcje komputera: Scan Czas prędkość Dystans Spalane kalorie Pomiar pulsu Pozostałe dane: Nie dedykowany do użytku komercyjnego Gwarancja 24 miesiące #OrbitrekMagnetyczny #OrbitrekHMS #OrbitrekH9249V #OrbitrekMagnetycznyH9249V #OrbitrekTreningowy #OrbitrekStacjonarny #HMS #MarkaHMS #Cardio #TreningCardio


☆ Orbitrek magnetyczny eb fit e580 marki Energetic body ☆

Orbitrek magnetyczny eb fit e580 marki Energetic body Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek magnetyczny eb fit e580 marki Energetic body - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Energetic Body
 • Nazwa produktu: Orbitrek magnetyczny eb fit e580 marki Energetic body
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Obiecałeś sobie, że zadbasz o swoje zdrowie i kondycję? Zastanawiasz się, od czego rozpocząć przygodę ze sportem w domowym zaciszu. Mamy dla Ciebie wyśmienitą propozycję ORBITREK MAGNETYCZNY EB FIT E580  • czytelny podświetlany wyświetlacz LCD wskaże wszystkie ważne informacje dotyczące treningu

  • spore, przeciwpoślizgowe podesty zagwarantują bezpieczne i komfortowe korzystanie z urządzenia

  • gumowe przeciwpoślizgowe nakładki na stopkach orbitreka zabezpieczą przed ślizganiem i zarysowaniem podłogi

  • 8 stopni oporu pozwoli na stopniową zmianę poziomu ćwiczeń, dostosowanych do polepszającej się kondycji

  • pojemnik na bidon albo butelkę pozwoli mieć picie za każdym razem pod ręką

  • śladowe rozmiary umożliwią na korzystanie z niego nawet na śladowej powierzchni

  • czujniki pulsu umieszczone w dodatkowych pionowych rączkach pozwolą na regularną kontrolę pracy serca

  • rolki transportowe pomogą ustawić orbitrek w dowolnym miejscu


  ORBITREK MAGNETYCZNY EB FIT E580 to niezwykle prawidłowy dobór, jeżeli chcesz poprawić kondycję, zadbać o swoje zdrowie, czy zapewnić odrobinę ruchu na co dzień.
  Jak każde tego typu urządzenie, pozwoli Ci naśladować ruchy, jakie wykonasz podczas wycieczek górskich, jazdy na rowerze czy nawet biegów narciarskich. Wszystkie te dobroczynne dyscypliny sportu odwzorowano w tym jednym śladowym urządzeniu. Orbitrek zajmuje niewiele miejsca, dlatego idealnie nadaje się do ćwiczeń w warunkach domowych. Dzięki tym i jeszcze wielu innym zaletom warto rozpocząć swoją przygodę ze sportem w swym domowym zaciszu za pomocą ORBITREKA MAGNETYCZNEGO EB FIT E580


  adekwatna waga koła zamachowego, korzystne trwałe materiały, funkcjonalność wyświetlacza LCD, zapewnią Ci jego używanie poprzez długi czas. Możliwość wyboru jednego z 8 poziomów oporu nie pozwoli Ci spocząć na laurach, lecz zmobilizuje do ciągłego polepszania swoich możliwości. Czujniki pulsu w rączkach pionowych dadzą Ci możliwość kontrolowania pracy serca, a uchwyt na bidon pozwoli ugasić pragnienie, bez konieczności przerywania treningu. Orbitrek daje jeszcze sporo innych możliwości na pracę nad swym ciałem, np.: nie używając rączek podczas treningu wzmocnisz mięśnie brzucha i popracujesz nad stabilizacją pozycji. Nie zwlekaj z zakupem mamy już wielu zadowolonych klientów!


  parametry komputera:


  Czas, dystans, szybkość, kalorie, tętno.

  cechy  • Regulacja obciążenia: manualna 8 stopniowa

  • typ koła zamachowego: magnetyczne

  • System hamowania: magnetyczny

  • Długość kroku: ok. 24cm

  • Waga koła zamachowego: 4 kg

  • Waga netto: 28 kg

  • Waga brutto: 29,9 kg

  • wymiary ok: 123 x 61 x 147 cm (dł. X szer. X wys. )

  • wymiary opakowania: 91,5 x 33 x 52cm (wys. X szer. X gł.)

  • Odległość pomiędzy podestami: 23cm

  • wyświetlacz LCD: tak, zasilany na baterie

  • Zasilanie wyświetlacza: baterie 2 x 1,5 V AAA

  • Model wyświetlacza: BJ-HT0003

  • Maksymalna waga użytkownika: 100 kg

  • Maksymalny wzrost użytkownika: 190 cm

  • Uchwyt na telefon: tak, na wyświetlaczu

  • Pomiar pulsu: tak, przez czujniki w rączkach

  • Uchwyt na bidon: tak

  • Wejście audio: nie

  • Rolki transportowe: tak

  • Programy treningowe: nie

  • Klasa dokładności: C

  • Klasa użytkowania: H

  • Model: E-580 EB FIT

  • typ łożyska: kulkowe


  EB FIT to firma specjalizująca się w akcesoriach fitness i sprzęcie asygnowanym do domowych siłowni, wieloletnie doświadczenie, a także nieprzeciętne opinie dają gwarancję zadowolenia z zakupu.


  Uwaga: urządzenie przeznaczone jest do wykonywania ruchu tylko do przodu!


☆ Hertz Orbitrek magnetyczny fitness trico (5906167011222) ☆

Hertz Orbitrek magnetyczny fitness trico (5906167011222) Najniższa Cena Online

☆ Hertz Orbitrek magnetyczny fitness trico (5906167011222) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hertz
 • Nazwa produktu: Hertz Orbitrek magnetyczny fitness trico (5906167011222)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Ośmiostopniowa samoczynna regulacja oporu zezwala na dostosowanie ćwiczenia do jednostkowych potrzeb i możliwości. System Magnetic Pro - dwa razy pokaźniejszy opór przy zastosowaniu tej samej wagi koła zamachowego. Dzięki temu systemowi i zaimplementowaniu większej ilości magnesów odczuwalny opór jest dwukrotnie większy aniżeli w standardowym kole o tej samej wadze. Znaczne, antypoślizgowe platformy z regulacją pozycji komfortowy trening. Paskowy napęd umożliwia bardzo cichą pracę urządzenia. Zezwala na to ćwiczenie przy jednoczesnym oglądaniu telewizji czy słuchaniu muzyki. Korpus pokrywy jest ponadto wyciszony....

☆ Hertz Orbitrek fitness gymbo 77 ☆

Hertz Orbitrek fitness gymbo 77 Najniższa Cena Online

☆ Hertz Orbitrek fitness gymbo 77 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hertz
 • Nazwa produktu: Hertz Orbitrek fitness gymbo 77
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Zdrowa sylwetka Wysokiej klasy orbitrek magnetyczny. Zadbaj o swoją kondycję bez wychodzenia z domu. HERTZ FITNESS Gymbo 77 to wysokiej klasy orbitrek magnetyczny, przeznaczony do wykorzystywania domowego, który pomoże zachować korzystną formę fizyczną.

  Pamiętaj, że ćwicząc regularnie na orbitreku HERTZ FITNESS Gymbo 77 masz zapewnioną zdrową sylwetkę. Trening całego ciała Orbitrek Gymbo 77 znakomicie wpływa na trening takich partii mięśni jak mięśnie czworogłowe uda, dwugłowe uda, łydki, pośladki, mięśnie dwugłowe i trójgłowe ramienia, klatka piersiowa, grzbiet, mięśnie naramienne i inne.

  spore możliwości treningowe Pozwala dostosować ćwiczenia do jednostkowych potrzeb. Orbitrek pozwala przystosować ćwiczenia do indywidualnych potrzeb i możliwości HERTZ FITNESS Gymbo 77 oparty jest na magnetycznym systemie oporu z ośmiostopniową manualną regulacją oporu.

  Waga koła zamachowego wynosi 8 kg w systemie Magnetic Pro. System Magnetic Pro stawia dwa razy obszerniejszy opór przy zaimplementowaniu tej samej wagi koła zamachowego. Programy treningowe Komputer treningowy wyświetli programy treningowe, a także 7 funkcji: czas ćwiczenia, szybkość, przejechany dystans, ilość spalonych kalorii, puls, przebyta droga (odometer), a także skanowanie wszystkich parametrów.

  Cicha praca Orbitrek Gymbo 77 dopuszcza maksymalne obciążenie 120 kg, dlatego doskonale nadaje się w dodatku dla wysokich i postawnych osób. Na dodatek duże, antypoślizgowe platformy z regulacją pozycji komfortowy trening, a paskowy napęd umożliwia wyjątkowo cichą pracę urządzenia....


☆ Orbitrek magnetyczny HERTZ FITNESS Symbio ☆

Orbitrek magnetyczny HERTZ FITNESS Symbio Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek magnetyczny HERTZ FITNESS Symbio - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hertz
 • Nazwa produktu: Orbitrek magnetyczny HERTZ FITNESS Symbio
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Zdrowa sylwetka Wysokiej klasy orbitrek magnetyczny. Zadbaj o swoją kondycję bez wychodzenia z domu. HERTZ Symbio to wysokiej klasy orbitrek magnetyczny, przeznaczony do wykorzystania domowego, który pomoże zachować prawidłową formę fizyczną.

  Pamiętaj, że ćwicząc regularnie na orbitreku HERTZ Symbio masz zapewnioną zdrową sylwetkę. Programy treningowe Orbitrek Symbio nadzwyczajnie wpływa na trening takich partii mięśni jak mięśnie czworogłowe uda, dwugłowe uda, łydki, pośladki, podudzia, brzuch, nogi, uda, barki, bicepsy, mięśnie dwugłowe ramienia, górne partie ciała, klatka piersiowa, triceps.

  Liczne programy treningowe pomogą z zachowaniu systematyczności i regularności treningów. Duże możliwości treningowe Pozwala przystosować ćwiczenia do indywidualnych potrzeb. Orbitrek pozwala dopasować ćwiczenia do indywidualnych potrzeb i możliwości HERTZ Symbio oparty jest na magnetycznym systemie oporu z ośmiostopniową manualną regulacją oporu.

  Waga koła zamachowego wynosi 6 kg. A system Magnetic Pro stawia dwa razy pokaźniejszy opór przy zaimplementowaniu tej samej wagi koła zamachowego. Cicha praca Orbitrek Symbio dopuszcza maksymalne obciążenie 120 kg, dlatego świetnie pasuje także dla wysokich i postawnych osób.

  na dodatek duże, antypoślizgowe platformy z regulacją pozycji komfortowy trening, a paskowy napęd umożliwia nad wyraz cichą pracę urządzenia. Programy treningowe Komputer treningowy wyświetli programy treningowe, a także 7 funkcji: czas ćwiczenia, prędkość, przejechany dystans, liczba spalonych kalorii, puls, przebyta droga (odometer), a także skanowanie wszystkich parametrów....Podobne zestawienia:


Najtańsze orbitreki magnetyczne do 1000 zł – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze orbitreki magnetyczne do 1000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich orbitreków magnetycznych do 1000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Orbitrek magnetyczny Hiton Polska Ocelot d2, biały ☆

Orbitrek magnetyczny Hiton Polska Ocelot d2, biały Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek magnetyczny Hiton Polska Ocelot d2, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hiton
 • Nazwa produktu: Orbitrek magnetyczny Hiton Polska Ocelot d2, biały
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek Hiton Polska Ocelot czarno-czerwony to niezwykle cichy i jednostajny trenażer eliptyczny z magnetycznym systemem oporu.

  Orbitrek wyekwipowany został w wielofunkcyjny komputer z wielkim wyświetlaczem, byś podczas treningu mĂłgł na bieżąco kontrolować tak ważne właściwości jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mĂłgł kontrolować swĂłj aktualnym puls.

  zastosowane w orbitreku koło zamachowe o wadze aż 7 kg w połączeniu z mocnymi magnesami i możliwością regulacji oporu sprawi, iż nie tylko zaspokoi on oczekiwania początkujących ale także zaawansowanych użytkownikĂłw. Konkretna budowa pozwala na wykorzystywanie z orbitreka osobom o wadze choćby do 120 kg.

  Orbitrek także łatwo wypoziomujemy w pomieszczeniu z krzywą posadzką dzięki regulowanym tylnym stopkom. Ponadto chcąc po treningu przenieśÄ‡ sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały zaopatrzone w rolki transportowe.

  Trenażer magnetyczny Hiton Polska Ocelot pozwoli Ci na systematyczne ćwiczenie 80% mięśni swojego ciała. Dzięki niemu spalisz zbędną tkankę tłuszczową, zniżysz poziom ciśnienia krwi, a najczęściej poprawisz wydolnośÄ‡ swego serca i płuc. Do jednych z najważniejszych zalet orbitreka możemy zaliczyć fakt,w trakcie ćwiczeĹ„ nie są obciążane stawy ani kręgosłup tak jak w przypadku biegania.

  • Najważniejsze dane:
  • Koło zamachowe o wadze 7kg
  • przeznaczony dla początkujących, jak i dla profesjonalistĂłw
  • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
  • Łatwy montaż
  • Cicha praca☆ Orbitrek magnetyczny H402-E ☆

Orbitrek magnetyczny H402-E Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek magnetyczny H402-E - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Orbitrek magnetyczny H402-E
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek magnetyczny H402-E to wspaniałe rozwiązanie dla osób szukających kompaktowego sprzętu zajmującego małą liczba miejsca. H402-E umożliwi efektywną udoskonalenie kondycji, pozwoli spalić zbędną tkankę tłuszczową i wzmocni mięśnie. Trening na rowerze eliptycznym powoduje,w trakcie ćwiczeń angażujesz całe swoje ciało. Magnetyczny system oporu, działa na zasadzie zbliżającego i oddalająego się od koła zamachowego magnesu. Przy najwyższym stopniu, magnes jest najbliżej koła dlatego opór jest największy. Regulujemy go pokrętłem. Ćwiczenia są niezwykle ciche, więc nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu.Na wyświetlaczu komputera, prezentowane są najważniejsze informacje, dotyczące prowadzonej sesji treningowej, pomiędzy innymi puls, który możemy zmierzyć przy pomocy sensorów, dotykowych znajdujących się na rączkach. Stalowe płozy zaopatrzone w komfortowe antypoślizgowe stopki są kolejnym atutem tej konstrukcji. Poręcze, z regulacją wysokości, zostały pokryte miękką, poręczną gąbką dla jeszcze większego komfortu treningu.

☆ Orbitrek magnetyczny sg-920e pulsar - srebrny marki Sapphire ☆

Orbitrek magnetyczny sg-920e pulsar - srebrny marki Sapphire Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek magnetyczny sg-920e pulsar - srebrny marki Sapphire - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Orbitrek magnetyczny sg-920e pulsar - srebrny marki Sapphire
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  dane
  • rozmiary: 151 x 95 x 65
  • Waga: 31,5 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • System hamowania: magnetyczny
  • Regulacja obciążenia: 8 stopni
  • Waga koła zamachowego: 7 kg
  • Komputer z wyświetlaczem
  mocne strony
  • Dotykowe sensory pomiaru tętna
  • Rolki transportowe
  • przeciwpoślizgowe pedały
  • szerokie płozy
  • Miękka i przyjemna w dotyku pianka na uchwytach
  • Wyciszona pokrywa
  • Funkcje komputera: czas, szybkość, dystans, spalone kalorie, pomiar pulsu, ODO, SCAN

  Sprawdzony i konkretny sprzęt do ćwiczeń aerobowych

  Orbitrek magnetyczny Sapphire SG-920E wyszczuli sylwetkę i pomoże w osiągnięciu wymarzonej kondycji. Regularny trening pozwoli zrzucić zbędne kilogramy i poprawić ogólny stan zdrowia. Przeznaczony dla początkujących użytkowników, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z domowym treningiem cardio.

  Cisza i spokój w domowych warunkach

  Magnetyczny system oporu zagwarantuje niemalże bezszelestną pracę. Ćwiczenia są płynne i w niewielkim stopniu obciążają stawy, więc mogą być realizowane jednocześnie przez młodych, jak i tych troszkę starszych użytkowników. Koło zamachowe o wadze 7 kg gwarantuje adekwatne obciążenie. Regulacja dynamiczności ćwiczeń odbywa się za pośrednictwem pokrętła będącego w zasięgu ręki ćwiczącego.

  poręczna konsola główna

  Wszystkie wyniki aktualnego treningu można śledzić na czytelnym wyświetlaczu LCD. Nieskomplikowany w obsłudze panel główny pozwala na podejrzenie wszelkich parametrów w trakcie ćwiczeń oraz ustawienie nowych celów treningowych. Komputer umożliwia pomiar m.in. Takich wartości jak: czas, prędkość, spalone kalorie czy całkowity przebyty.

  Gwarancja udanych treningów

  wzmocniona budowa z wyciszoną obudową minimalizuje poziom słyszalności wyciągających się w trakcie ćwiczeń dźwięków. Pokaźne płozy pokryto przeciwpoślizgową powłoką, aby zapewnić pewne oparcie dla stóp, a także pokaźniejszą stabilność podczas ćwiczeń. Obfita odporność pozwala na długofalowe używanie bez obawy o awarię.


  Orbitreki Sapphire

  aktywność na najwyższym poziomie to możliwość, jaką dają orbitreki Sapphire. Pozwolą każdemu użytkownikowi na przeprowadzenie w pełni mistrzowskich treningów, które pozytywnie wpłyną na stan zdrowia oraz kondycję fizyczną. Trenażery cechują się wysoką jakością i nowoczesne rozwiązania, dzięki którym sprzęt rewelacyjnie nadaje się równocześnie do amatorskich ćwiczeń, jak i do wymagających treningów interwałowych.

  Orbitreki Sapphire zapewniają wszystko to, co w tego typu sprzęcie najlepsze. To produkty wysokiej jakości, precyzyjnie stworzone, o bardzo ciekawiej stylistyce. Mogą być wykorzystywane równocześnie jako domowy sprzęt treningowych, jak i komercyjne przyrządy do klubów fitness. Dzięki zastosowaniu wewnętrznego mechanizmu oporu magnetycznego sprzęt ten zapewnia cichą i miłą pracę, która na dodatek cechuje się nadzwyczajną płynnością.

  powiększona waga i stosowna kompozycja sprawia, że orbitreki Sapphire są istotnie zrównoważone w trakcie ćwiczeń. Sprzęt ten przemyślany jest pod każdym względem — wystarczy spojrzeć na jego konstrukcję i części wyposażenia, żeby zauważyć, że jest on dobrany do ciągle rosnących wymagań użytkowników. Komfortowe siodełko, czy rączki kierownic pokryte miękką pianką, to jedynie niektóre z składników, które gwarantują komfort i wygodę używania, dając stuprocentową przyjemność z treningu.


  Sapphire

  Sapphire to marka istniejąca na rynku polskim już od 7 lat. Tak długi czas pozwolił na zdobycie ugruntowane pozycji i zaufania klientów. Niezwykła dokładność i precyzyjność produkcji sprawia, iż przyrządy fitness i outdoorowy asortyment jest doceniany zarówno poprzez indywidualnych kupujących, jak i specjalistyczne siłownie i kluby fitness. Różnorodność opinii oraz recenzji sprzętu sprawia, iż zainteresowanie produktami Sapphire bezustannie rośnie.

  W ofercie producenta dominuje sprzęt fitness, który spełnia kryteria najbardziej wymagających konsumentów. Wszystkie przyrządy produkowane są z dbałością o najmniejsze detale z wysokiej jakości materiałów, które konkretne konstrukcje i płynność pracy każdego urządzenia. Produkty Sapphire spełniają jeszcze unijną dyrektywę RoHS, nakazująca zmniejszenie ilości substancji niebezpiecznych przenikających do środowiska. Na dodatek zgodność z normą EN957 sprawia, że przyrządy są bezpieczne i trwałe w użytkowaniu, nie narażając zdrowia użytkownika.


  Pulse Device

  Czujniki pulsu umieszczone w rączkach szybkie podejrzenie akutalnej wartości pulsu. Kontrola własnego tętna pozwala trafnie dobrać intesywność treningów, a przez to wydajność ćwiczeń będzie dużo pokaźniejsza.


  Nice Touch

  Uchwyty kierownicze pokryte miękką i przyjemną w dotyku pianką. Piankowy materiał zapewnia pewny chwyt i uniemożliwia ślizganiu się dłoni w trakcie dynamicznych treningów interwałowych.


  Enjoy+

  Płynna regulacja oporu za pomocą wygodnego pokrętła pozwala przypasować energiczność treningu w zależności od własnych preferencji. Możliwość zmiany oporu nawet w trakcie trwania ćwiczeń umożliwia nieprzerwany trening.


  Fine Cascors

  Zintegrowane rolki transportowe szybkie i wygodne przesunięcie przyrządu w dowolne miejsce.


  Safety Traps

  Pedały pokryte przeciwpoślizgowym materiałem, który polepsza stabilność podczas długich i dynamicznych ćwiczeń. Pewne oparcie dla stóp jest kluczem do bezpiecznych i produktywnych treningów.


  LCD Panel

  użyteczna konsola sterująca wyekwipowana w czytelny ekran, na którym wyświetlane są wszystkie atrybuty treningu. Komputer dokonuje pomiaru takich wartości jak czas, szybkość, ilość spalonych kalorii, dystans oraz pozwala na pojedyncze wyświetlanie poszczególnych wskaźników treningowych.


  towar
  Kod producenta
  SG-920E
  EAN
  5902340242629
  Wiosna2018
  wiosna_sprzet_fitness
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Komercyjne
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  7
  Nośność [kg]
  150
  Waga [kg]
  31,5
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  rodzaj gwarancji
  Producenta

☆ Hertz Orbitrek magnetyczny fitness trico (5906167011222) ☆

Hertz Orbitrek magnetyczny fitness trico (5906167011222) Najniższa Cena Online

☆ Hertz Orbitrek magnetyczny fitness trico (5906167011222) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hertz
 • Nazwa produktu: Hertz Orbitrek magnetyczny fitness trico (5906167011222)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Ośmiostopniowa samoczynna regulacja oporu pozwala na dostosowanie ćwiczenia do jednostkowych potrzeb i możliwości. System Magnetic Pro - dwa razy pokaźniejszy opór przy zaimplementowaniu tej samej wagi koła zamachowego. Dzięki temu systemowi i zastosowaniu większej ilości magnesów odczuwalny opór jest dwukrotnie pokaźniejszy aniżeli w standardowym kole o tej samej wadze. Pokaźne, antypoślizgowe platformy z regulacją pozycji komfortowy trening. Paskowy napęd zezwala na bardzo cichą pracę urządzenia. Zezwala na to ćwiczenie przy jednoczesnym oglądaniu telewizji czy słuchaniu muzyki. Korpus obudowy jest w dodatku wyciszony....

☆ orbitrek magnetyczny neon / codziennie nowa oferta dnia - sprawdź! marki Zipro ☆

orbitrek magnetyczny neon / codziennie nowa oferta dnia - sprawdź! marki Zipro Najniższa Cena Online

☆ orbitrek magnetyczny neon / codziennie nowa oferta dnia - sprawdź! marki Zipro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: orbitrek magnetyczny neon / codziennie nowa oferta dnia - sprawdź! marki Zipro
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Jesteśmy autoryzowanym Przedstawicielem marki Zipro. Wszystkie sprzęty są świeże i mają gwarancję na okres 2 lat, gwarancja typu door to door. Wysyłka w cenie.
  oferujemy w dodatku RTV/AGD wszystkich producentów i inne produkty niemal z każdej kategorii.

  ZIPRO FITNESS oferujE JEDNE Z najlepszYCH I niezawodnYCH ORBITREKÓW dostępnYCH NA RYNKU W przystępnEJ CENIE.

  Posiadamy bogatą ofertę sprzętu fitness producenta Zipro. Można wybierać spomiędzy takich sprzętów jak rower magnetyczny, bieżnia, orbitrek. Na dodatek asortyment obejmuje piłki do ćwiczeń, rollery, trampoliny.

  Nieograniczony dostęp do treningu

  Orbitrek magnetyczny Zipro Neon we własnym domu wytwarza niczym nieograniczony dostęp do jednej z najistotniej wszechstronnych form treningu.

  w trakcie ćwiczeń na orbitreku jednocześnie tworzysz kondycję, harmonijnie wzmacniasz mięśnie całego ciała, spalasz kalorie, pozbywasz się zbędnych kilogramów, a także poprawiasz ogólną wydajność swego organizmu. Regularny trening poprawia witalność i każdorazowo dostarcza dużą dawkę energii na cały dzień.

  atuty treningu na orbitreku w domu:
  • Trenujesz kiedy chcesz
  • Trenujesz jak długo chcesz
  • Angażujesz do treningu całe ciało
  • Systematycznie udoskonalasz swoje osiągnięcia
  • Cieszysz się momentalnie zauważalnymi rezultatami


  ulepszone efekty dzięki komputerowi

  Wielofunkcyjny komputer

  Orbitrek Neon został wyekwipowany wielofunkcyjny komputer, który obserwuje dane dotyczące treningu.

  Mierzy i wyświetla m.in. Czas, prędkość, dystans, czy spalone kalorie. Ma funkcję Scan, która bez konieczności wciskania przycisków cyklicznie przedstawia wszystkie mierzone właściwości.

  staranny pomiar pulsu

  Komputer rejestruje również puls. Aby dokonać jego pomiaru wystarczy położyć dłonie na dotykowych czujnikach umieszczonych na uchwytach kierownicy, a po kilku sekundach wyświetlacz wyświetli wysokość pulsu.

  Czytelny ekran LCD pozwala bez trudu odczytywać informacje, a trzy funkcyjne przyciski gwarantują łatwą obsługę.


  bezusterkowy system oporu i solidna kompozycja
  8 poziomów regulacji magnetycznego oporu

  Orbitek Neon Zipro ma koło zamachowe o wadze 7 kilogramów i magnetyczny system oporu, który charakteryzuje cicha i płynna praca i bezusterkowe działanie. Urządzenie pracuje jednostajnie na każdym z 8 poziomów obciążenia. Regulacji oporu dokonuje się uzywając pokrętła umieszczonego na kolumnie kierownicy.

  Stabilność w trakcie treningów

  konkretna kompozycja i rękojeści, obfite stabilizatory, a także przeciwpoślizgowe podstawy pod stopy sprawiają, iż orbitrek zachowuje stabilność podczas treningów.


  Dla obszerniejszej wygody

  spore podstawy konstrukcji gwarantują stabilność, a optymalne rozmiary orbitreka sprawiają,idealnie sprawdza się także w niewielkich pomieszczeniach.

  Ruchome rękojeści pokryte są wysokiej jakości pianką, która zagwarantuje wygodny i pewny chwyt.

  Magnetyczny system oporu zapewnia płynną i niezawodną pracę. 8-stopniowy zakres oporu reguluje się pokrętłem.

  Kółka transportowe pozwalają bez wysiłku przestawiać orbitrek w dowolne miejsce

  Nakładki umieszczone na tylnej podstawie zezwalają na wypoziomowanie urządzenia.

  obfite płozy z przeciwpoślizgową powierzchnią udoskonalają wygodę treningu.


  Wygoda użytku w warunkach domowych

  Orbitrek Zipro Neon jest dobrze przypasowany do pracy w warunkach domowych. Dzięki kółkom transportowym umieszczonym na przedniej podstawie bez trudu można zmieniać jego położenie. Przekręcając nakładki na tylnej podstawie można starannie wypoziomować urządzenie.

  funkcjonalne udogodnienia:
  • adekwatne rozmiary przypasowane w dodatku do niewielkich mieszkań
  • Kółka usprawniające ustawianie orbitreka
  • jednostajna konstrukcja z szerokimi profilami podstawy
  • duże płozy z przeciwpoślizgową powierzchnią
  • niezawodny system oporu magnetycznego zapewniający płynność ruchu
  • komfortowa regulacja poziomu oporu w zakresie 8 stopni
  • Ruchome rękojeści pokryte wysokiej jakości pianką


  Kompleksowy trening - z orbitrekiem angażujesz do treningu całe ciało
  Harmonijne wzmacnianie mięśni całego ciała

  Ze względu na specyficzną konstrukcję orbitreka treningi na nim są najszczególniej wszechstronne, ponieważ oddziałują na mięśnie całego ciała. W czasie ćwiczeń pracują wszystkie grupy mięśni: nóg, pośladków, brzucha, klatki piersiowej, grzbietu, ramion i przedramion.

  Korzyści dla kręgosłupa

  Ruch eliptyczny, który wykonują stopy podczas treningu, w połączeniu ze sprawnie działającym systemem oporu sprawia, iż ćwiczenia na orbitreku nie obciążają kręgosłupa. Co więcej, dzięki korzystaniu z ruchomych rękojeści pracują mięśnie odpowiedzialne za stabilizację kręgosłupa, wyjątkowo jego odcinka piersiowego.

  Szczupła sylwetka

  Regularne treningi na orbitreku są genialnym sposobem na pozbycie się zbędnych kilogramów, spalanie kalorii, a także wyszczuplenie sylwetki. Równomierne wzmacnianie mięśni całego ciała owocuje nie tylko pokaźniejszą siłą,dodatkowo elastyczną skórą - bez rozstępów i cellulitu.


  Orbitrek
  • wymiary: 107 x 66 x 152 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 28,9 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
  • Magnetyczny system oporu
  • Waga koła zamachowego: 7 kg
  • Manualna regulacja oporu
   • 8 stopni obciążenia
   • pokrętło na kolumnie kierownicy
  • Dotykowe sensory pulsu na kierownicy
  • Profilowane, potężne rękojeści
  • antypoślizgowe podstawy pod stopy
   • powierzchnia użytkowa: 32,5 x 11 cm
  • Rozstaw podstaw pod stopy: 22 cm
  • Długość kroku: 28 cm*
  • szerokie stabilizatory
   • przód: 49 cm
   • tył: 47 cm
  • Rolki transportowe wbudowane w przedni stabilizator
  • Stopki poziomujące na tylnym stabilizatorze
  • rozmiary transportowe: 87,5 x 28,5 x 52 cm
  • Gwarancja door to door
  Komputer
  • ekran LCD
  • Dotykowe przyciski sterowania komputerem
  • Czas
  • prędkość
  • Dystans
  • Kalorie
  • Odo
  • Puls
  • Scan

  Specyfikacja
  artykuł
  producent Zipro
  Kod producenta
  5905669153089
  EAN
  5905669153089
  dane PODSTAWOWE
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  7
  Nośność [kg]
  120
  Waga [kg]
  29
  Wyposażenie
  Komputer
  System pomiaru tętna
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Pomiar pulsu
  Wydatek energetyczny


Podsumowanie, czyli jaki orbitrek magnetyczny do 1000 zł najlepszy?


Najlepszy orbitrek magnetyczny do 1000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy orbitrek magnetyczny do 1000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre orbitreki do ćwiczeń – Ranking kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych orbitreków magnetycznych do 1000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych orbitreków do wykorzystywania w klubach fitness i w domowych warunkach.


Powiązania tematyczne:

 • jaki orbitrek magnetyczny do 1000 zł opinie i efekty,
 • dobre orbitreki magnetyczne do 1000 zł cena,
 • ranking orbitreków magnetycznych do 1000 zł,
 • orbitrek magnetyczny do 1000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o orbitrekach magnetycznych do 1000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o orbitrekach magnetycznych do 1000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o orbitrekach magnetycznych do 1000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki orbitrek magnetyczny do 1000 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych orbitrekach magnetycznych do 1000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki orbitrek magnetyczny do 1000 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z orbitrekami magnetycznymi do 1000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań userów. Modele znajdujące się najwyżej w rankingach to produkty często rekomendowane przez kupujących.