FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Orbitreki do ćwiczeń / Ranking orbitreków magnetycznych do 1000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych orbitreków magnetycznych do 1000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych orbitreków magnetycznych do 1000 zł,
 • TOP5 często wybieranych orbitreków do wykorzystywania w klubach fitness i w domowych warunkach.

Jakie orbitreki magnetyczne do 1000 zł najlepiej wybrać? Ranking listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane orbitreki magnetyczne do 1000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking orbitreków magnetycznych do 1000 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Bodycoach 5909132142 ☆

Bodycoach 5909132142 Najniższa Cena Online

☆ Bodycoach 5909132142 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bodycoach
 • Nazwa produktu: Bodycoach 5909132142
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Model powystawowy widoczne rysy na obudowie

  Orbitrek z magnetycznym układem hamulcowym
  8-stopniowa regulacja oporu z kołem zamachowym ok. 8 kg
  Pomiar tętna ręki za pomocą czujników na poręczach
  Zamykane poręcze - stałe albo ruchome

  do 100 kg
  Rolki transportowe i bezpieczny stojak dzięki wyrównaniu poziomu  Orbitrek Bodycoach to doskonały sprzęt sportowy do nieobciążającego stawów treningu całego ciała i treningu wytrzymałościowego. Sekwencja ruchów jest jak bieganie, tylko bez obciążeń uderzeniowych na stawy, które występują w trakcie biegania, chodzenia albo na bieżni. Na tym orbitreku możesz jednocześnie ćwiczyć mnóstwo partii ciała i grup mięśni. Ramiona i górna część ciała są trenowane przy pomocy drążków wahadłowych, podczas gdy dolna część ciała i mięśnie nóg są ćwiczone przy pomocy podnóżków. Poręcze można regulować, aby były stałe lub sprężyste, w zależności od rodzaju treningu. Trenażer ma tylne koło zamachowe z systemem kół o masie ok. 8 kg. Magnetyczny układ hamulcowy można regulować ręcznie w 8 krokach. Pomiar tętna dłoni odbywa się przy pomocy czujników na poręczach. Komputer treningowy prezentuje stosowne informacje na czytelnym wyświetlaczu, takie jak tętno rąk, czas, szybkość, dystans, zużycie kalorii i zmiana wyświetlacza (skanowanie).


☆ Christopeit CT 3 ☆

Christopeit CT 3 Najniższa Cena Online

☆ Christopeit CT 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Christopeit
 • Nazwa produktu: Christopeit CT 3
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek treningowy CT 3 3w1 Cechy: 3w1: bieżnia, stepper, rower Wbudowane sensory pulsu Trening całego ciała Łatwy w przemieszczaniu Parametry REGULACJA OPORU: 8 stopni, manualna MECHANIZM HAMULCOWY: magnetyczny ANTYPOŚLIZGOWE PEDAŁY: TAK ROLKI TRANSPORTOWE: TAK KOŁO ZAMACHOWE: 7 kg UCHWYT NA SMARTFON/TABLET: TAK CZUJNIKI PULSU: TAK Komputer POMIAR: czas, dystans, prędkość, spalone kalorie, puls WPROWADZANIE WARTOŚCI GRANICZNYCH: czasu, dystansu, przybliżonego spalenia kalorii i górnego limitu pulsu Wymiary WYMIARY (WYS/DŁ/SZER): 152 cm / 111 cm / 66 cm WAGA URZĄDZENIA: 28 kg Rekomendowany dla: osób o wzroście 160-185 cm wadze do 100 kg DOSKONAŁY DO MODELOWANIA SYLWETKI Orbitrek Christopeit CT 3 został specjalnie zaprojektowany pod kątem treningów odchudzających i kondycyjnych.

  Komputer posiada pomiary, które pomogą Ci zrzucić zbędne kilogramy! Orbitrek zapewnia kompleksowy zestaw ćwiczeń wzmacniający najważniejsze mięśnie Twojego ciała. Dzięki niemu wymodelujesz swoje uda, biodra, pośladki i ręce.

  CICHY Konstruktorzy orbitreka CT 3 zadbali też o jego cichą pracę. Mechanizm magnetyczny firmy Christopeit, został specjalnie zaprojektowany pod kątem redukcji hałasu, a dodatkowa obudowa wygłuszająca sprawia, że Twoje treningi nie będą przeszkadzały domownikom.

  Rower ma wbudowany uchwyt na tablet więc możesz oglądać podczas treningu ulubione filmy lub słuchać muzyki bez zakłóceń spowodowanych hałasem roweru. FUNKCJE POMIAROWE Christopeit CT 1 oferuje możliwość sprawdzania poszczególnych parametrów w trakcie ćwiczeń.

  Intuicyjny w obsłudze komputer posiada liczniki najważniejszych parametrów treningu: prędkość dystans całkowity dystans czas spalone kalorie Scan: wyświetlanie tylko jednej wartości z ww. Dodatkowo w uchwyty zostały wbudowane czujniki pulsu aby Twój trening był jak najbardziej efektywny.

  IDEALNY DO TRENINGÓW W DOMU Kompaktowe wymiary orbitreka sprawiają, że doskonale sprawdzi się w niewielkich mieszkaniach. Sprzęt wyposażony jest w kółka transportowe, które pozwalają na łatwe i szybkie przenoszenie w dowolne miejsce.

  Orbitrek jest rekomendowany dla osób: o wzroście 160-185 cm wadze do 100 kg. SOLIDNA I BEZPIECZNA KONSTRUKCJA Idealne wyważenie sił oraz niemiecka precyzja wykonania sprawia, że urządzenie nie jest bardzo ciężkie, a przy tym jest stabilne i trwałe.

  Dzięki antypoślizgowym pedałom unikniesz wypadków i wszelkich kontuzji. Przy projektowaniu orbitreka w dużej mierze brał również aspekt wygody użytkownika, dlatego możesz regulować wysokość uchwytów oraz ich zadecydować czy chcesz, aby ruszały się razem z pedałami, czy były stałe.


☆ Hammer EllypTech CT3 ☆

Hammer EllypTech CT3 Najniższa Cena Online

☆ Hammer EllypTech CT3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer EllypTech CT3
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek HAMMER ELLYPTECH CT3 Nr katalogowy: 4129 Twoje wejście do świata fitnessu. Kompaktowy i zajmujący mało miejsca - Twój nowy orbitrek. Ręczna kontrola obciążenia Możesz prosto i indywidualnie regulować 8-stopniową kontrolę obciążenia za pomocą przycisku regulacji oporu.

  Jedną ręką kręcisz pokrętłem i ustawiasz obciążenie. Pomiar tętna spoczynkowego Zrób test wydolności zaraz po treningu i zmierz swój puls. Naciśnij przycisk Recovery i chwyć rękoma czujniki tętna. Otrzymasz ocenę efektywności (1-6), która pojawi się na wyświetlaczu.

  Komputer treningowy prezentuje stopień Twojej zdolności do regeneracji fizycznej. Z każdym treningiem możesz się doskonalić i motywować. Trenuj z odpowiednim pulsem Wartość tętna jest ważna dla skutecznego treningu i dlatego musi być monitorowana.

  Aktualne tętno może być wyświetlane na ekranie komputera treningowego, a nawet możesz indywidualnie je ustawić. W przypadku przekroczenia górnej granicy tętna rozlega się sygnał dźwiękowy. Wygodniej już się nie da - częstotliwość pulsu mierzy się przy pomocy owalnych sensorów dotykowych na kierownicy.

  stabilne i mocne Ellyptech CT3 jest napędzany poprzez niewymagający konserwacji pasek rowkowany. Zainstalowano układ hamulcowy z magnesami trwałymi w celu starannej kontroli obciążenia. Układ hamulcowy współdziała z układem napędowym, a tym samym reguluje intensywność treningu.

  Sterowanie obciążeniem jest zależne od szybkości i odbywa się na różnych etapach. Wysokiej jakości łożysko kulkowe i 12-kilogramowe koło zamachowe gwarantują maksymalny komfort treningu i niezwykle płynną pracę.

  Dzięki uchwytom możesz zmieniać pozycję treningową, by jeszcze komfortowoj kończyć treningi. Zmiana pozycji chwytu pozwala na większe obciążenie nóg i pośladków, dzięki czemu trening jest jeszcze bardziej produktywny.

  Sukces treningowy na całym ciele Orbitrek to jedno z najskuteczniejszych maszyn do ćwiczeń całego ciała. W trakcie treningu do 90% dużych grup mięśni jest intensywnie wprawianych w ruch. Genialny do redukcji tłuszczu i kształtowania sylwetki.

  Orbitrek można znaleźć na każdej siłowni. A od dzisiaj możesz wygodnie trenować w domu z Ellyptech CT3. Przed Tobą intensywne treningi, a przed Tobą następujące cele treningowe do osiągnięcia: Poprawa wytrzymałości Wzmocnienie wszelkich głównych grup mięśni Spalanie dodatkowych kilogramów Niższe ciśnienie krwi i tętno spoczynkowe Komputer treningowy z przyciskiem,,Push and Turn" do prędkiego wyboru wartości użytecznych proponuje krystaliczną i zwięzłą prezentację danych treningowych.

  Zintegrowany jest dodatkowo uchwyt na urządzenie mobilne, a wyjątkowo czytelny ekran LCD na bieżąco dostarcza wszystkich danych. Na wyświetlaczu pokazywane są następujące informacje treningowe: szybkość, częstotliwość pedałowania, czas treningu, dystans, spalone kalorie, puls i użytkownik.

  podczas treningu możesz także,,pracować" na wartościach domyślnych. Dodatkowa zaleta: opisane klawisze prędkiego wyboru ułatwiają obsługę komputera i umożliwiają bezpośrednie sterowanie funkcjami. Na przykład, możesz wykorzystać przycisku,,Body Fat", by po kilku sekundach został wyświetlony wskaźnik BMI i zawartość procentowa tkanki tłuszczowej.

  Komputer potrzebuje tylko dwóch baterii (typu AA). Jesteś niezależny od gniazdek elektrycznych i przedłużaczy. Rozrywka i dostatek Dzięki postępowym aplikacjom fitness, takim jak Kinomap i BitGym (z funkcją aparatu), możesz doświadczyć wirtualnych tras na żywo w trakcie treningu crossowego.

  Oczywiście możesz także słuchać muzyki lub oglądać ulubione seriale na tablecie. Umieść tablet lub smartfon w uchwycie i rozpoczynaj trening multimedialny. Pasuje rewelacyjnie Ergonomia orbitreka Ellyptech CT3 została zaprojektowana w taki sposób, aby trenować mogą jednocześnie osoby wysokie do 2 metrów, jak i osoby niskie od 1,55 m.

  Uchwyty Ellyptech CT3 różne pozycje chwytu i są odpowiednie dla osób o długich i niedługich rękach. Maksymalne obciążenie na orbitreku to do 100 kg. Niezłomny towarzysz treningu 4-punktowy system podparcia i regulacja wysokości tylnej podstawy gwarantują absolutną stabilność na nierównym podłożu.

  Możesz również polegać na Ellyptech CT3 w zakresie intensywnych jednostek treningowych. Po treningu możesz z łatwością przechylić orbitrek do przodu i za pomocą dwóch zintegrowanych rolek transportowych na przedniej nodze przetransportować, aby zaoszczędzić miejsce.

  Funkcje komputera: typ wyświetlacza: LCD z przyciskiem Push and Turn Wyświetlane funkcje: Dystans, Czas, szybkość, RPM, liczba spalonych kalorii Uchwyt na tablet Pomiar pulsu przez sensory dotykowe Uchwyt na tablet lub telefon Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna dane techniczne: Rolki transportowe Kolor: srebrny System hamowania: system hamowania z magnesem trwałym Ręczne ustawianie oporu Rozpiętość obciążenia: 8 stopni System napędu: pasek rowkowany Długość kroku: 28 cm Odległość między płozami: 21 cm Wysokość skoku/podnoszenia: 30 cm Waga koła zamachowego: 12 kg Zasilanie: Baterie Max.waga użytkownika: 100 kg rozmiary: 114 x 57 x 163 cm Waga orbitreka: 35 kg Pozostałe dane: Gwarancja domowa 24 miesiące Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 4129 przesyłka gratis Nie znalazłeś towaru który Cię interesuje $74 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ HMS H6512 ☆

HMS H6512 Najniższa Cena Online

☆ HMS H6512 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS H6512
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Dlaczego to nieprzeciętny dobór? Cenisz odporność i korzystny design? Orbitrek H6512 – umożliwi wygodny trening nawet w małym mieszkaniu. To znakomite rozwiązanie dla osób szukających kompaktowego sprzętu zajmującego małą liczba miejsca.

  H6512 firmy HMS umożliwi efektywną udoskonalenie kondycji, pozwoli spalić zbędną tkankę tłuszczową i wzmocni mięśnie. Trening na rowerze eliptycznym powoduje,podczas ćwiczeń angażujesz całe swoje ciało. Zadbaj o komfort i zdrowie!

  przejrzyj jak działa unikatowy system oporu na zasadzie mechanizmu dociskowego, polegającego na dociśnięciu filcowego klocka oporowego. Opór regulujemy pokrętłem. Ćwiczenia są bardzo ciche, więc nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu.

  Na wyświetlaczu komputera prezentowane są najważniejsze informacje dotyczące prowadzonej sesji treningowej, między innymi puls, który możemy zmierzyć za pomocą sensorów dotykowych znajdujących się na rączkach.

  Zadbaj o komfort i zdrowie! z pewnością docenisz specjalne stalowe płozy zaopatrzone w komfortowe antypoślizgowe stopki. Są one kolejnym atutem tej konstrukcji. Kółka transportowe zamontowane w przedniej podstawie, umożliwią nieskomplikowane przestawianie sprzętu.

  Poręcze, z regulacją wysokości, zostały pokryte miękką, poręczną gąbką dla jeszcze pokaźniejszego komfortu treningu. Co w sobie mam? informacje techniczne: Waga: netto: 30kg, brutto 32kg Waga koła zamachowego: 7kg Maksymalna waga użytkownika: 110kg rozmiary: 923x613x1326mm Długość kroku: 369 mm Odległość między pedałami: 2400 mm Komputer: Scan - Skan Time – Czas Speed - szybkość Distance - Dystans Calories - Kalorie Odometer – Dystans całkowity Pulse – Puls Baterie: W pakiecie 2xAAA Uwagi:Nie przeznaczony do stosowania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące dobre...

  Chcę to u siebie!...


☆ Energetic Body E590 ☆

Energetic Body E590 Najniższa Cena Online

☆ Energetic Body E590 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Energetic Body
 • Nazwa produktu: Energetic Body E590
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Obiecałeś sobie, że zadbasz o swoje zdrowie i kondycję? Zastanawiasz się, od czego rozpocząć przygodę ze sportem w domowym zaciszu. Mamy dla Ciebie perfekcyjną propozycję ORBITREK MAGNETYCZNY EB FIT E590  • czytelny podświetlany wyświetlacz LCD mieści wszystkie ważne informacje

  • 8 poziomów oporu pozwoli na stopniową zmianę intensywności ćwiczeń dopasowaną do udoskonalającej się kondycji

  • magnetyczne koło zamachowe zagwarantuje cichą pracę urządzenia, świetną do treningu w warunkach domowych

  • obszerne pedały nożne i ich antypoślizgowa powierzchnia zapewniają bezpieczne i wygodne korzystanie z orbitreka

  • kółka transportowe umieszczone w stopkach orbitreka ułatwią jego przesuwanie

  • gumowe przeciwpoślizgowe nakładki na nóżkach zabezpieczą go przed ślizganiem się i zarysowaniem podłogi

  • urządzeniem o niewielkim koszcie utrzymania, zużywa niewielką liczba prądu!


  ORBITREK MAGNETYCZNY EB FIT E590 to bardzo dobry dobór, jeżeli chcesz poprawić kondycję, zadbać o swoje zdrowie, czy zapewnić odrobinę ruchu na co dzień. Jak każde tego typu urządzenie, pozwoli Ci naśladować ruchy, jakie wykonasz podczas wycieczek górskich, jazdy na rowerze czy nawet biegów narciarskich. Wszystkie te dobroczynne dyscypliny sportu odwzorowane są w tym jednym urządzeniu. Dzięki tym i jeszcze wielu innym zaletom, warto rozpocząć swoją przygodę ze sportem w swoim domowym zaciszu przy pomocy orbitreka.


  ORBITREK MAGNETYCZNY EB FIT E590 zajmuje niewiele miejsca, dlatego nieprzeciętnie nadaję się do ćwiczeń w warunkach domowych. Optymalna waga koła zamachowego, dobre trwałe materiały, funkcjonalność wyświetlacza LCD, zapewnią Ci jego używanie poprzez długi czas. Możliwość wyboru obciążenia z 8 –stopniowej skali, nie pozwoli Ci spocząć na laurach, ale zmobilizuje do ciągłego osiągania udoskonalonych wyników.
  ORBITREK MAGNETYCZNY EB FIT E590 daje mnóstwo możliwości pracy nad swoim ciałem, wzmocnisz mięśnie brzucha i popracujesz nad stabilizacją pozycji, nie używając rączek w trakcie treningu. Jest nad wyraz bezpieczny i ekonomiczny w użyciu. Nie zastanawiaj się więcej, mamy już wielu zadowolonych klientów!


  Funkcje komputera:


 • Czas, dystans, szybkość, kalorie, puls.

 • atrybuty  • Regulacja oporu: tak, manualna 8-stopniowa

  • System hamowania: magnetyczny

  • Waga koła zamachowego: 4 kg

  • Kolor: czarny

  • Materiał: stal, tworzywo sztuczne

  • Waga netto: 27 kg

  • Waga brutto: 30 kg

  • Rolki transportowe: tak

  • typ łożysk: kulkowe

  • Maksymalny wzrost użytkownika: 190 cm

  • Maksymalna waga użytkownika: 100 kg

  • rozmiary: 110 x 60 x 151 cm (dł. X szer. X wys. )

  • rozmiary opakowania: 91,5 x 32 x 53 cm

  • wymiary podestu: 32 x 11 cm (dł. X szer.)

  • Długość kroku: 30 cm

  • Odległość pomiędzy podestami: 21 cm

  • Regulacja długości kroku: nie

  • Pomiar pulsu: tak, w uchwytach do trzymania

  • Wejście audio: nie

  • Uchwyt na bidon: nie

  • Miejsce na telefon: tak

  • ekran LCD: tak

  • Zasilanie wyświetlacza: baterie, 2 x 1,5 V AAA

  • Model wyświetlacza: Model: BJ-HT0003

  • Licznik spełnia normy CE: tak


  EB FIT to marka specjalizująca się w akcesoriach fitness i sprzęcie asygnowanym do domowych siłowni, wieloletnie doświadczenie i świetne opinie dają gwarancję zadowolenia z zakupu.


  Uwaga: urządzenie asygnowane jest do wykonywania ruchu tylko do przodu!


☆ HMS H2205 ☆

HMS H2205 Najniższa Cena Online

☆ HMS H2205 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS H2205
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek H2205 – pozwoli na komfortowy trening nawet w niewielkim mieszkaniu. To idealne rozwiązanie dla osób szukających kompaktowego sprzętu zajmującego małą liczba miejsca. Jego atrakcyjne, nowoczesne wzornictwo, przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi, treningu w domu. H2205 firmy HMS umożliwi wydajną ulepszenie kondycji, pozwoli spalić zbędną tkankę tłuszczową i wzmocni mięśnie. Opór regulujemy pokrętłem. Ćwiczenia są nad wyraz ciche, więc nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu. Na wyświetlaczu komputera prezentowane są najważniejsze informacje dotyczące prowadzonej sesji treningowej, pomiędzy innymi puls, który możemy zmierzyć za pomocą sensorów dotykowych znajdujących się na rączkach. Stalowe płozy wyposażone w wygodne antypoślizgowe stopki są kolejnym atutem tej konstrukcji. Specyfikacja
  • Klasa wykorzystywania: H
  • typ oporu: magnetyczny wewnętrzny
  • wariant regulacji oporu: manualny
  • liczba poziomów regulacji oporu: 8
  • Waga koła zamachowego (kg): 6
  • Rozstaw pedałów (stopnic): 40
  • Komputer (pomiar):
   • czas: tak
   • dystans: tak
   • szybkość: tak
   • puls: tak
   • kalorie: tak
   • temperatura otoczenia: tak
  • Komputer (wyposażenie dopełniające):
   • Wyposażenie dodatkowe:
    • sensory do pomiaru pulsu: tak
    • miejsce na urządzenie mobilne: tak
    • stopki poziomujące: tak
    • rolki lub kółka transportowe: tak
   • rozmiary orbitreka (rozłożony):
    • długość (mm): 1230
    • szerokość (mm): 600
    • wysokość (mm): 1520
   • Komputer (funkcje):
    • SCAN: tak
   • Waga towaru: 32,5 kg
   • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
   Uwagi
   • Nie dedykowany do wykorzystania komercyjnego
   • Gwarancja 24 miesiące

  ☆ HMS H9249V ☆

  HMS H9249V Najniższa Cena Online

  ☆ HMS H9249V - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: HMS
  • Nazwa produktu: HMS H9249V
  • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis orbitreka:

   Orbitrek ceniony przez klientów Orbitrek magnetyczny H9249V to głównie sprzęt, który jest na rynku sprawdzonym i uwielbianym rozwiązaniem. Wielu klientów rekomenduje urządzenie i ćwiczy na nim każdego dnia, gubiąc zbędne kilogramy i zmieniając swoje życie na lepsze.

   Orbitrek magnetyczny z magnetycznym systemem oporu to gwarancja sukcesu i płynności w trakcie każdej sesji treningowej. Zmień swoje ciało, polepsz samopoczucie i wybierz to, co wybiera setki klientów. Orbitrek H9249V to sztandarowy towar w ofercie marki HMS.

   unikalne wzornictwo umożliwia cieszenie się nie tylko z treningu, lecz także z prezencji urządzenia, co pozytywnie wpływa na wystrojenie wnętrza. Bez wątpienia dodaje sportowego charakteru. Intuicyjność obsługi to główny aspekt, który charakteryzuje ten model i pozwala swym użytkownikom na produktywne modyfikowanie ustawień treningowych, czy obciążenia.

   Głównym założeniem producenta było stworzenie orbitreka, który zapewni frajdę na dużo godzin, pomoże zbudować sylwetkę marzeń i w intuicyjny sposób przedstawi wszelkie możliwości urządzenia. Udało się spełnić te założenia i kupujący z całego świata otrzymali orbitrek magnetyczny, który bez niepotrzebnych kompilacji dostarcza postępowe rozwiązania sprzyjające wygodnemu i bezpiecznemu treningowi cardio.

   Ćwicz i modeluj swoje ciało Decydując się na urządzenie do treningu cardio, warto wybrać produkt, który będzie prosty w konfiguracji i zapewni przyjemny, zrównoważony trening w każdym momencie. Z magnetycznym ruchem oporu macie pewność, iż ciche działanie pozwoli na trening nawet w godzinach nocnych, bez obawy przed zbudzeniem domowników - to niewątpliwy atut, który niewątpliwie niemało osób doceni.

   Komputer z wyświetlaczem LCD wyekwipowany jest w sporo funkcji ułatwiających jazdę na orbitreku i głównie pozwala na wykonanie potężnej analizy. Jest to podstawa w celu optymalizacji swojej jazdy, a co za tym idzie - polepszaniu swej kondycji i sylwetki.

   Jak na artykuł niekomercyjny cechuje się wysoką estetyką wykonania oraz sprawdzonymi funkcjami, tak więc w tym zakresie cenowym orbitrek magnetyczny H9249V spisuje się wybornie. Nie ma więc powodów do zdziwienia, że te sztandarowe urządzenie firmy HMS jest często wybierane przez klientów.

   Dołącz do grona aktywnych i zrewolucjonizuj swój trening - osiem programów treningowych rzuca Ci wyzwanie ku ulepszonemu! Sprawdzona konstrukcja Orbitrek magnetyczny H9249V to w głównej mierze artykuł o zrównoważonej i przemyślanej konstrukcji, co przekłada się na bezpieczeństwo i skuteczność ćwiczeń.

   Jazda na orbitreku powinna być przyjemnością i dostarczać użytkownikowi frajdy połączonej z satysfakcją - tak właśnie funkcjonuje model H9249V. Interesująca kolorystyka połączona z użyciem wysokiej jakości materiałów daje artykuł na LATA, który pomoże w kształtowaniu sylwetki i żelaznej kondycji.

   Rolki transportowe pokaźnie ułatwiają cykl transportu urządzenia, a ogólna waga towaru i jego rozmiary są wspaniale przypasowane tak, żeby osoba do 120 kg mogła na nim spokojnie ćwiczyć bez chwiania się na boki.

   cechy technologiczne: Opór: magnetyczny zewnętrzny Regulacja obciążenia: 8 stopni Koło zamachowe: 9 kg Pomiar pulsu: sensory dotykowe Rolki transportowe Waga towaru: 33,5 kg Maksymalne obciążenie produktu: 120 kg rozmiary towaru: długość: 130 cm szerokość: 60 cm wysokość: 157,5 cm Funkcje komputera: Scan Czas prędkość Dystans Spalane kalorie Pomiar pulsu Pozostałe dane: Nie dedykowany do użytku komercyjnego Gwarancja 24 miesiące #OrbitrekMagnetyczny #OrbitrekHMS #OrbitrekH9249V #OrbitrekMagnetycznyH9249V #OrbitrekTreningowy #OrbitrekStacjonarny #HMS #MarkaHMS #Cardio #TreningCardio


  ☆ Energetic Body E580 ☆

  Energetic Body E580 Najniższa Cena Online

  ☆ Energetic Body E580 - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Energetic Body
  • Nazwa produktu: Energetic Body E580
  • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis orbitreka:

   Obiecałeś sobie, że zadbasz o swoje zdrowie i kondycję? Zastanawiasz się, od czego rozpocząć przygodę ze sportem w domowym zaciszu. Mamy dla Ciebie wyśmienitą propozycję ORBITREK MAGNETYCZNY EB FIT E580   • czytelny podświetlany wyświetlacz LCD wskaże wszystkie ważne informacje dotyczące treningu

   • spore, przeciwpoślizgowe podesty zagwarantują bezpieczne i komfortowe korzystanie z urządzenia

   • gumowe przeciwpoślizgowe nakładki na stopkach orbitreka zabezpieczą przed ślizganiem i zarysowaniem podłogi

   • 8 stopni oporu pozwoli na stopniową zmianę poziomu ćwiczeń, dostosowanych do polepszającej się kondycji

   • pojemnik na bidon albo butelkę pozwoli mieć picie za każdym razem pod ręką

   • śladowe rozmiary umożliwią na korzystanie z niego nawet na śladowej powierzchni

   • czujniki pulsu umieszczone w dodatkowych pionowych rączkach pozwolą na regularną kontrolę pracy serca

   • rolki transportowe pomogą ustawić orbitrek w dowolnym miejscu


   ORBITREK MAGNETYCZNY EB FIT E580 to niezwykle prawidłowy dobór, jeżeli chcesz poprawić kondycję, zadbać o swoje zdrowie, czy zapewnić odrobinę ruchu na co dzień.
   Jak każde tego typu urządzenie, pozwoli Ci naśladować ruchy, jakie wykonasz podczas wycieczek górskich, jazdy na rowerze czy nawet biegów narciarskich. Wszystkie te dobroczynne dyscypliny sportu odwzorowano w tym jednym śladowym urządzeniu. Orbitrek zajmuje niewiele miejsca, dlatego idealnie nadaje się do ćwiczeń w warunkach domowych. Dzięki tym i jeszcze wielu innym zaletom warto rozpocząć swoją przygodę ze sportem w swym domowym zaciszu za pomocą ORBITREKA MAGNETYCZNEGO EB FIT E580


   adekwatna waga koła zamachowego, korzystne trwałe materiały, funkcjonalność wyświetlacza LCD, zapewnią Ci jego używanie poprzez długi czas. Możliwość wyboru jednego z 8 poziomów oporu nie pozwoli Ci spocząć na laurach, lecz zmobilizuje do ciągłego polepszania swoich możliwości. Czujniki pulsu w rączkach pionowych dadzą Ci możliwość kontrolowania pracy serca, a uchwyt na bidon pozwoli ugasić pragnienie, bez konieczności przerywania treningu. Orbitrek daje jeszcze sporo innych możliwości na pracę nad swym ciałem, np.: nie używając rączek podczas treningu wzmocnisz mięśnie brzucha i popracujesz nad stabilizacją pozycji. Nie zwlekaj z zakupem mamy już wielu zadowolonych klientów!


   parametry komputera:


   Czas, dystans, szybkość, kalorie, tętno.

   cechy   • Regulacja obciążenia: manualna 8 stopniowa

   • typ koła zamachowego: magnetyczne

   • System hamowania: magnetyczny

   • Długość kroku: ok. 24cm

   • Waga koła zamachowego: 4 kg

   • Waga netto: 28 kg

   • Waga brutto: 29,9 kg

   • wymiary ok: 123 x 61 x 147 cm (dł. X szer. X wys. )

   • wymiary opakowania: 91,5 x 33 x 52cm (wys. X szer. X gł.)

   • Odległość pomiędzy podestami: 23cm

   • wyświetlacz LCD: tak, zasilany na baterie

   • Zasilanie wyświetlacza: baterie 2 x 1,5 V AAA

   • Model wyświetlacza: BJ-HT0003

   • Maksymalna waga użytkownika: 100 kg

   • Maksymalny wzrost użytkownika: 190 cm

   • Uchwyt na telefon: tak, na wyświetlaczu

   • Pomiar pulsu: tak, przez czujniki w rączkach

   • Uchwyt na bidon: tak

   • Wejście audio: nie

   • Rolki transportowe: tak

   • Programy treningowe: nie

   • Klasa dokładności: C

   • Klasa użytkowania: H

   • Model: E-580 EB FIT

   • typ łożyska: kulkowe


   EB FIT to firma specjalizująca się w akcesoriach fitness i sprzęcie asygnowanym do domowych siłowni, wieloletnie doświadczenie, a także nieprzeciętne opinie dają gwarancję zadowolenia z zakupu.


   Uwaga: urządzenie przeznaczone jest do wykonywania ruchu tylko do przodu!


  ☆ Sportia Nu-Sportia EL10201 ☆

  Sportia Nu-Sportia EL10201 Najniższa Cena Online

  ☆ Sportia Nu-Sportia EL10201 - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Sportia
  • Nazwa produktu: Sportia Nu-Sportia EL10201
  • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis orbitreka:
   Orbitrek treningowy magnetyczny


  Podobne zestawienia:


  Najtańsze orbitreki magnetyczne do 1000 zł – Ranking listopad 2022 wg ceny

  Tabela TOP5 zawiera najtańsze orbitreki magnetyczne do 1000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich orbitreków magnetycznych do 1000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

  ☆ Bodycoach 5909132142 ☆

  Bodycoach 5909132142 Najniższa Cena Online

  ☆ Bodycoach 5909132142 - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Bodycoach
  • Nazwa produktu: Bodycoach 5909132142
  • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis orbitreka:

   Model powystawowy widoczne rysy na obudowie

   Orbitrek z magnetycznym układem hamulcowym
   8-stopniowa regulacja oporu z kołem zamachowym ok. 8 kg
   Pomiar tętna ręki za pomocą czujników na poręczach
   Zamykane poręcze - stałe lub ruchome

   do 100 kg
   Rolki transportowe i bezpieczny stojak dzięki wyrównaniu poziomu   Orbitrek Bodycoach to nieprzeciętny sprzęt sportowy do nieobciążającego stawów treningu całego ciała i treningu wytrzymałościowego. Sekwencja ruchów jest jak bieganie, tylko bez obciążeń uderzeniowych na stawy, które występują w trakcie biegania, chodzenia lub na bieżni. Na tym orbitreku możesz jednocześnie ćwiczyć sporo partii ciała i grup mięśni. Ramiona i górna część ciała są trenowane przy pomocy drążków wahadłowych, podczas gdy dolna część ciała i mięśnie nóg są ćwiczone za pomocą podnóżków. Poręcze można regulować, aby były stałe albo sprężyste, w zależności od typu treningu. Trenażer ma tylne koło zamachowe z systemem kół o masie ok. 8 kg. Magnetyczny układ hamulcowy można regulować ręcznie w 8 krokach. Pomiar tętna rąk odbywa się przy pomocy czujników na poręczach. Komputer treningowy prezentuje optymalne dane na czytelnym wyświetlaczu, takie jak tętno rąk, czas, prędkość, dystans, zużycie kalorii i zmiana wyświetlacza (skanowanie).


  ☆ Christopeit CT 3 ☆

  Christopeit CT 3 Najniższa Cena Online

  ☆ Christopeit CT 3 - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Christopeit
  • Nazwa produktu: Christopeit CT 3
  • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis orbitreka:

   Orbitrek treningowy CT 3 3w1 Cechy: 3w1: bieżnia, stepper, rower Wbudowane sensory pulsu Trening całego ciała Łatwy w przemieszczaniu Parametry REGULACJA OPORU: 8 stopni, manualna MECHANIZM HAMULCOWY: magnetyczny ANTYPOŚLIZGOWE PEDAŁY: TAK ROLKI TRANSPORTOWE: TAK KOŁO ZAMACHOWE: 7 kg UCHWYT NA SMARTFON/TABLET: TAK CZUJNIKI PULSU: TAK Komputer POMIAR: czas, dystans, prędkość, spalone kalorie, puls WPROWADZANIE WARTOŚCI GRANICZNYCH: czasu, dystansu, przybliżonego spalenia kalorii i górnego limitu pulsu Wymiary WYMIARY (WYS/DŁ/SZER): 152 cm / 111 cm / 66 cm WAGA URZĄDZENIA: 28 kg Rekomendowany dla: osób o wzroście 160-185 cm wadze do 100 kg DOSKONAŁY DO MODELOWANIA SYLWETKI Orbitrek Christopeit CT 3 został specjalnie zaprojektowany pod kątem treningów odchudzających i kondycyjnych.

   Komputer posiada pomiary, które pomogą Ci zrzucić zbędne kilogramy! Orbitrek zapewnia kompleksowy zestaw ćwiczeń wzmacniający najważniejsze mięśnie Twojego ciała. Dzięki niemu wymodelujesz swoje uda, biodra, pośladki i ręce.

   CICHY Konstruktorzy orbitreka CT 3 zadbali też o jego cichą pracę. Mechanizm magnetyczny firmy Christopeit, został specjalnie zaprojektowany pod kątem redukcji hałasu, a dodatkowa obudowa wygłuszająca sprawia, że Twoje treningi nie będą przeszkadzały domownikom.

   Rower ma wbudowany uchwyt na tablet więc możesz oglądać podczas treningu ulubione filmy lub słuchać muzyki bez zakłóceń spowodowanych hałasem roweru. FUNKCJE POMIAROWE Christopeit CT 1 oferuje możliwość sprawdzania poszczególnych parametrów w trakcie ćwiczeń.

   Intuicyjny w obsłudze komputer posiada liczniki najważniejszych parametrów treningu: prędkość dystans całkowity dystans czas spalone kalorie Scan: wyświetlanie tylko jednej wartości z ww. Dodatkowo w uchwyty zostały wbudowane czujniki pulsu aby Twój trening był jak najbardziej efektywny.

   IDEALNY DO TRENINGÓW W DOMU Kompaktowe wymiary orbitreka sprawiają, że doskonale sprawdzi się w niewielkich mieszkaniach. Sprzęt wyposażony jest w kółka transportowe, które pozwalają na łatwe i szybkie przenoszenie w dowolne miejsce.

   Orbitrek jest rekomendowany dla osób: o wzroście 160-185 cm wadze do 100 kg. SOLIDNA I BEZPIECZNA KONSTRUKCJA Idealne wyważenie sił oraz niemiecka precyzja wykonania sprawia, że urządzenie nie jest bardzo ciężkie, a przy tym jest stabilne i trwałe.

   Dzięki antypoślizgowym pedałom unikniesz wypadków i wszelkich kontuzji. Przy projektowaniu orbitreka w dużej mierze brał również aspekt wygody użytkownika, dlatego możesz regulować wysokość uchwytów oraz ich zadecydować czy chcesz, aby ruszały się razem z pedałami, czy były stałe.


  ☆ HMS H6512 ☆

  HMS H6512 Najniższa Cena Online

  ☆ HMS H6512 - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: HMS
  • Nazwa produktu: HMS H6512
  • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
  • Ilość ofert: 2
  • Charakterystyka / Opis orbitreka:

   Dlaczego to wspaniały wybór? Cenisz wytrzymałość i dobry design? Orbitrek H6512 – umożliwi komfortowy trening nawet w małym mieszkaniu. To rewelacyjne rozwiązanie dla osób szukających kompaktowego sprzętu zajmującego małą ilość miejsca.

   H6512 producenta HMS umożliwi skuteczną ulepszenie kondycji, pozwoli spalić zbędną tkankę tłuszczową i wzmocni mięśnie. Trening na rowerze eliptycznym sprawia,w trakcie ćwiczeń angażujesz całe swoje ciało. Zadbaj o komfort i zdrowie!

   przejrzyj jak działa wyjątkowy system oporu na zasadzie mechanizmu dociskowego, polegającego na dociśnięciu filcowego klocka oporowego. Opór regulujemy pokrętłem. Ćwiczenia są nad wyraz ciche, więc nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu.

   Na wyświetlaczu komputera prezentowane są najważniejsze informacje dotyczące prowadzonej sesji treningowej, między innymi puls, który możemy zmierzyć za pomocą sensorów dotykowych znajdujących się na rączkach.

   Zadbaj o komfort i zdrowie! niewątpliwie docenisz specjalne stalowe płozy zaopatrzone w wygodne przeciwpoślizgowe stopki. Są one kolejnym atutem tej konstrukcji. Kółka transportowe zamontowane w przedniej podstawie, umożliwią przystępne przestawianie sprzętu.

   Poręcze, z regulacją wysokości, zostały pokryte miękką, praktyczną gąbką dla jeszcze obszerniejszego komfortu treningu. Co w sobie mam? informacje techniczne: Waga: netto: 30kg, brutto 32kg Waga koła zamachowego: 7kg Maksymalna waga użytkownika: 110kg rozmiary: 923x613x1326mm Długość kroku: 369 mm Odległość między pedałami: 2400 mm Komputer: Scan - Skan Time – Czas Speed - szybkość Distance - Dystans Calories - Kalorie Odometer – Dystans całkowity Pulse – Puls Baterie: W zestawie 2xAAA Uwagi:Nie przeznaczony do wykorzystania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące prawidłowe...

   Chcę to u siebie!...


  ☆ HMS H2205 ☆

  HMS H2205 Najniższa Cena Online

  ☆ HMS H2205 - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: HMS
  • Nazwa produktu: HMS H2205
  • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
  • Ilość ofert: 4
  • Charakterystyka / Opis orbitreka:
   Orbitrek H2205 – pozwoli na komfortowy trening nawet w niedużym mieszkaniu. To świetne rozwiązanie dla osób szukających kompaktowego sprzętu zajmującego małą ilość miejsca. Jego interesujące, progresywne wzornictwo, przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi, treningu w domu. H2205 firmy HMS umożliwi produktywną ulepszenie kondycji, pozwoli spalić zbędną tkankę tłuszczową i wzmocni mięśnie. Opór regulujemy pokrętłem. Ćwiczenia są szczególnie ciche, więc nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu. Na wyświetlaczu komputera prezentowane są najważniejsze informacje dotyczące prowadzonej sesji treningowej, pomiędzy innymi puls, który możemy zmierzyć za pomocą sensorów dotykowych znajdujących się na rączkach. Stalowe płozy wyekwipowane w komfortowe przeciwpoślizgowe stopki są kolejnym atutem tej konstrukcji. Specyfikacja
   • Klasa używania: H
   • wariant oporu: magnetyczny wewnętrzny
   • typ regulacji oporu: manualny
   • liczba stopni regulacji oporu: 8
   • Waga koła zamachowego (kg): 6
   • Rozstaw pedałów (stopnic): 40
   • Komputer (pomiar):
    • czas: tak
    • dystans: tak
    • szybkość: tak
    • puls: tak
    • kalorie: tak
    • temperatura otoczenia: tak
   • Komputer (wyposażenie uzupełniające):
    • Wyposażenie uzupełniające:
     • sensory do pomiaru pulsu: tak
     • miejsce na urządzenie mobilne: tak
     • stopki poziomujące: tak
     • rolki lub kółka transportowe: tak
    • rozmiary orbitreka (rozłożony):
     • długość (mm): 1230
     • szerokość (mm): 600
     • wysokość (mm): 1520
    • Komputer (funkcje):
     • SCAN: tak
    • Waga artykułu: 32,5 kg
    • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
    Uwagi
    • Nie przeznaczony do wykorzystywania komercyjnego
    • Gwarancja 24 miesiące

   ☆ Energetic Body E590 ☆

   Energetic Body E590 Najniższa Cena Online

   ☆ Energetic Body E590 - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
   • Marka produktu: Energetic Body
   • Nazwa produktu: Energetic Body E590
   • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
   • Ilość ofert: 1
   • Charakterystyka / Opis orbitreka:

    Obiecałeś sobie, że zadbasz o swoje zdrowie i kondycję? Zastanawiasz się, od czego rozpocząć przygodę ze sportem w domowym zaciszu. Mamy dla Ciebie perfekcyjną propozycję ORBITREK MAGNETYCZNY EB FIT E590    • czytelny podświetlany wyświetlacz LCD mieści wszystkie ważne informacje

    • 8 stopni oporu pozwoli na stopniową zmianę intensywności ćwiczeń dopasowaną do poprawiającej się kondycji

    • magnetyczne koło zamachowe zagwarantuje cichą pracę urządzenia, genialną do treningu w warunkach domowych

    • duże pedały nożne i ich przeciwpoślizgowa powierzchnia gwarantują bezpieczne i wygodne korzystanie z orbitreka

    • kółka transportowe umieszczone w stopkach orbitreka ułatwią jego przesuwanie

    • gumowe antypoślizgowe nakładki na nóżkach zabezpieczą go przed ślizganiem się i zarysowaniem podłogi

    • urządzeniem o niewielkim koszcie utrzymania, zużywa niewielką liczba prądu!


    ORBITREK MAGNETYCZNY EB FIT E590 to niezwykle korzystny wybór, jeżeli chcesz poprawić kondycję, zadbać o swoje zdrowie, czy zapewnić odrobinę ruchu na co dzień. Jak każde tego typu urządzenie, pozwoli Ci naśladować ruchy, jakie wykonasz w trakcie wycieczek górskich, jazdy na rowerze czy choćby biegów narciarskich. Wszystkie te dobroczynne dyscypliny sportu odwzorowane są w tym jednym urządzeniu. Dzięki tym i jeszcze wielu innym zaletom, warto rozpocząć swoją przygodę ze sportem w swym domowym zaciszu przy pomocy orbitreka.


    ORBITREK MAGNETYCZNY EB FIT E590 zajmuje niedużo miejsca, dlatego znakomicie nadaję się do ćwiczeń w warunkach domowych. Adekwatna waga koła zamachowego, korzystne trwałe materiały, funkcjonalność wyświetlacza LCD, zapewnią Ci jego użytkowanie poprzez długi czas. Możliwość wyboru obciążenia z 8 –stopniowej skali, nie pozwoli Ci spocząć na laurach, ale zmobilizuje do ciągłego osiągania udoskonalonych wyników.
    ORBITREK MAGNETYCZNY EB FIT E590 daje sporo możliwości pracy nad swoim ciałem, wzmocnisz mięśnie brzucha i popracujesz nad stabilizacją pozycji, nie używając rączek w trakcie treningu. Jest niezwykle bezpieczny i ekonomiczny w użyciu. Nie zastanawiaj się więcej, mamy już wielu zadowolonych klientów!


    Funkcje komputera:


   • Czas, dystans, szybkość, kalorie, puls.

   • cechy    • Regulacja oporu: tak, manualna 8-stopniowa

    • System hamowania: magnetyczny

    • Waga koła zamachowego: 4 kg

    • Kolor: czarny

    • Materiał: stal, tworzywo nienaturalne

    • Waga netto: 27 kg

    • Waga brutto: 30 kg

    • Rolki transportowe: tak

    • wariant łożysk: kulkowe

    • Maksymalny wzrost użytkownika: 190 cm

    • Maksymalna waga użytkownika: 100 kg

    • rozmiary: 110 x 60 x 151 cm (dł. X szer. X wys. )

    • rozmiary opakowania: 91,5 x 32 x 53 cm

    • wymiary podestu: 32 x 11 cm (dł. X szer.)

    • Długość kroku: 30 cm

    • Odległość pomiędzy podestami: 21 cm

    • Regulacja długości kroku: nie

    • Pomiar pulsu: tak, w uchwytach do trzymania

    • Wejście audio: nie

    • Uchwyt na bidon: nie

    • Miejsce na telefon: tak

    • ekran LCD: tak

    • Zasilanie wyświetlacza: baterie, 2 x 1,5 V AAA

    • Model wyświetlacza: Model: BJ-HT0003

    • Licznik spełnia normy CE: tak


    EB FIT to firma specjalizująca się w akcesoriach fitness i sprzęcie asygnowanym do domowych siłowni, wieloletnie doświadczenie oraz nadzwyczajne opinie dają gwarancję zadowolenia z zakupu.


    Uwaga: urządzenie dedykowane jest do wykonywania ruchu tylko do przodu!   Podsumowanie, czyli jaki orbitrek magnetyczny do 1000 zł najlepszy?


   Najlepszy orbitrek magnetyczny do 1000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


   Najtańszy orbitrek magnetyczny do 1000 zł w Rankingach – nasze TOP3


   Podobne zestawienia:


   Dobre orbitreki do ćwiczeń – Ranking listopad 2022

   Jeżeli żadna z powyższych orbitreków magnetycznych do 1000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych orbitreków do wykorzystywania w klubach fitness i w domowych warunkach.


   Powiązania tematyczne:

   • jaki orbitrek magnetyczny do 1000 zł opinie i efekty,
   • dobre orbitreki magnetyczne do 1000 zł cena,
   • ranking orbitreków magnetycznych do 1000 zł,
   • orbitrek magnetyczny do 1000 zł jaki najlepszy.

   Podobne zestawienia:


   Nasze FAQ o orbitrekach magnetycznych do 1000 zł

   #1 Gdzie szukać opinii o orbitrekach magnetycznych do 1000 zł?

   Aktualnie zaprezentowane informacje o orbitrekach magnetycznych do 1000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

   #2 Jaki orbitrek magnetyczny do 1000 zł wybrać? Który najlepszy?

   Poszukując informacji o dobrych orbitrekach magnetycznych do 1000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

   #3 Jaki orbitrek magnetyczny do 1000 zł jest najchętniej polecany?

   Nasze zestawienia z orbitrekami magnetycznymi do 1000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań userów. Modele znajdujące się najwyżej w rankingach to produkty często rekomendowane przez kupujących.