FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Orbitreki do ćwiczeń / Ranking orbitreków magnetycznych do 2000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych orbitreków magnetycznych do 2000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne grudzień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych orbitreków magnetycznych do 2000 zł,
 • TOP5 często wybieranych orbitreków do domowych ćwiczeń i klubów fitness.

Jakie orbitreki magnetyczne do 2000 zł najlepiej wybrać? Ranking grudzień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane orbitreki magnetyczne do 2000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking orbitreków magnetycznych do 2000 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Orbitrek magnetyczny crosslife bt marki Hammer ☆

Orbitrek magnetyczny crosslife bt marki Hammer Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek magnetyczny crosslife bt marki Hammer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Orbitrek magnetyczny crosslife bt marki Hammer
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  dane
  • wymiary: 130 x 62 x 164 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Długość kroku: 32 cm
  • Waga: 42 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 130 kg
  • System hamowania: magnetyczny
  • System napędu: pas rowkowany
  • Regulacja obciążenia: 16 poziomów
  • Waga koła zamachowego: 18 kg
  • Dotykowe sensory pomiaru tętna
   • możliwość pomiaru przy pomocy pasa telemetrycznego (brak w zestawie)
  • Rolki transportowe
  • praktyczne uchwyty (jeden stały + dwa ruchome)
  Komputer
  • Komputer z wyświetlaczem LCD nadzorujący:
   • czas
   • prędkość
   • dystans
   • spalone kalorie
   • puls
  • Półka na tablet
  • 22 programy treningowe + 4 programy sterowane pulsem
  • Opcja prędkiego startu
  • Zasilanie: 230 V, 50 Hz
  • Sterowana komputerem kontrola wytrzymałości użytkownika
  • Regulacja górnej granicy pulsu

  nowoczesny technologicznie trenażer eliptyczny

  Orbitrek treningowy Crosslife BT z magnetycznym systemem oporu, to cichy i przyjazny w obsłudze przyrząd treningowy. Konkretna stalowa konstrukcja powstała, żeby sprostać wymagania najszczególniej wymagających użytkowników. Zasobność programów ćwiczeniowych sprawia, że trening jest różnorodny i motywuje do osiągania celów treningowych. Wszystkie programy pozostały opracowane w taki sposób, by zapewnić zdrowy i efektywny trening równocześnie dla początkujących, jak i innowacyjnych sportowców.

  Dostęp do bezpłatnej aplikacji iConsole+

  Model Crosslife BT proponuje wsparcie dla aplikacji treningowej iConsole+. Intensywne treningi zamienia się w wycieczkę po największych miastach świata. Dzięki bezprzewodowe łączności Bluetooth osiągalne jest sparowanie trenażera ze smartfonem, tabletem, a nawet telewizorem działającym pod kontrolą systemu Android. Możliwość samodzielnego definiowanie tras lub korzystania z gotowych rozwiązań.

  ergonomiczny i przystępny w obsłudze komputer główny

  Trenażer wyposażony jest w komputer z szeroką ofertą programów treningowych, wśród których znajdują się 4 programy sterowane tętnem, 22 programy treningowe (w tym 12 programów fitness) Na wyświetlaczu prezentowane są informacje informujące o przebiegu każdej sesji ćwiczeń. Pełna kontrola nad treningiem pozwala na dokładną reakcję na zapotrzebowania swego organizmu. Crosslife XTR to perfekcyjny sposób na wzmocnienie kondycji, spalenie tkanki tłuszczowej i poprawienie skuteczności. Regularne ćwiczenia na rowerze eliptycznym to też wielka dawka relaksu i odprężenia.


  Orbitreki treningowe

  W ofercie niemieckiego producenta orbitreki Hammer, to niezwykle ważna kategoria fitness. Asortyment bogaty jest w przyrządy z magnetycznym, a także elektromagnetycznym systemem oporu. Cicha, niemalże bezszelestna praca i wysokiej jakości materiały powodują, że ćwiczenia na trenażerach eliptycznych Hammer są wygodne i wygodne, a ponadto dostarczają masę przyjemność z codziennych treningów. Wszystkie Orbitreki napędzane są pasami klinowymi.

  Płynność wszystkich mechanizmów napędowych gwarantuje bezpieczeństwo i pozwala cieszyć się zdrowym treningiem w zaciszu własnego domu. Precyzyjnie dobrane łożyska kulkowe, a także odpowiednie koło zamachowe dbają o komfortowy i stabilny ruch. Wszystkie orbitreki wyekwipowane pozostały w regulację oporu sterowaną pokrętłem lub elektronicznie. Przystępne dobranie stopnia intensywności sprawia, iż każdy model może być użytkowany jednocześnie przez początkujących, jak i wprawnych użytkowników.


  Hammer

  Początki marki kojarzone są z rokiem 1900, kiedy to Heinrich Hammer przeniósł się do niemieckiego miasteczka Erbach. To tam rozpoczęła się przygoda firmy Hammer, która początkowo zupełnie nie była związana ze sportami siłowymi i fitnessem. Lokalna producent zajmowała się produkcją rakiet tenisowych i nart. Jednak z biegiem czasu producent emulowała i szukała nowych pomysłów na siebie. W 1989 roku z inicjatywy Güntera (wnuk założyciela), a także jego żony Christy Hammer, powstaje Hammer Sport z siedzibą w Neu-Ulm. Firma całkowicie przejmuje niemiecką dystrybucję znanych na całym świecie piłek Mikasa, a także opracowuje zupełnie nowy program związany z branżą fitness.

  Od 1989 r. W ofercie producenta systematycznie pojawiają się sprzęty do treningu cardio, siłowego, fitness, aerobiku, a choćby boksu i sztuk walki. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak dobrze ugruntowanej pozycji na rynku. Lata doświadczenia i testów sprawiło,firma Hammer to synonim profesjonalizmu i jakości. Aktualnie działają w ponad 50 krajach na całym świecie, a ich asortyment ma użycie równocześnie domowe, jak i komercyjne.


  Aplikacja iConsole+

  Rowery treningowe ze wparciem dla aplikacji iConsole+ zamieniają konwencjonalną konsolę sterującą na wielozadaniowy kokpit, dzięki któremu realne jest zapisywanie wszelkich statystyk treningowych. Oprócz tego aplikacja gwarantuje łączność z Google Maps View, co pozwala na wirtualną podróż po wielu przeróżnych terenach. Parowanie przenośnego urządzenia następuje za pośrednictwem łączności Bluetooth. IConsole+ powstało jako rozwinięcie iBiking+


  produkt
  producent
  Kod producenta
  4127
  EAN
  4005251412707
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Elektromagnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  18
  Nośność [kg]
  Brak informacji
  Waga [kg]
  42
  Wyposażenie
  Komputer
  ekran LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar prędkości
  Pomiar pulsu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny
  Warunki gwarancji
  Długość
  36 miesięcy
  wariant gwarancji
  Producenta

☆ Orbitrek magnetyczny CROSSFLY BT Hammer ☆

Orbitrek magnetyczny CROSSFLY BT Hammer Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek magnetyczny CROSSFLY BT Hammer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Orbitrek magnetyczny CROSSFLY BT Hammer
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek HAMMER CROSSFLY BT to następca modelu CROSSLIFE XTR jednego z najpopularniejszych orbitreków do 2500 zł. Następca modelu Crosslife XTR doczekał się zmian takich jak nowy komputer z funkcją BT ( bluetooth ), która daje możliwość korzystania z aplikacji KINOMAP, dodatkowo został zmodyfikowany design na odcień czarny mat.

  Numer katalogowy: 4130 Orbitrek HAMMER CROSSFLY BT Po pierwsze fitness! Od dzisiaj Twoje zdrowie jest najważniejsze. Zasługujesz na to. Zafunduj sobie sportową przerwę od codzienności Orbitrek HAMMER CROSSFLY BT to następca modelu CROSSLIFE XTR jednego z najpopularniejszych orbitreków do 2500 zł.

  Następca modelu Crosslife XTR doczekał się zmian takich jak nowy komputer z funkcją BT ( bluetooth ), która daje możliwość korzystania z aplikacji KINOMAP, dodatkowo został zmieniony design na odcień czarny mat.

  HAMMER Crossfly BT zapewnia równowagę w codziennym życiu i utrzymuje Cię w dobrej kondycji. Nowoczesny komputer treningowy i szlachetna matowa czerń wprowadzą żywe akcenty do Twojego domu. Nieporównywalna sekwencja ruchów i progresywne funkcje przyspieszą puls jeszcze przed treningiem.

  HAMMER Crossfly BT tylko czeka, aby rozpocząć z Tobą wspólną przygodę pt.,,fitness"! Bezpieczny trening ze specjalnym programem oporu Niezależnie od tego, czy jesteś początkujący, czy chcesz się mobilizować po kontuzjach sportowych, wyjątkowo zalecany jest powolny wzrost obciążeń.

  Crossfly BT oferuje miły początek treningu o mocy od 10 watów, tak abyś się nie przeciążył. Zapytaj Crossfly BT o swoją kondycję. Zintegrowany test oceny efektywności. Naciśnij na komputerze treningowym przycisk,,Recovery", po treningu, a zostanie zmierzone Twoje tętno spoczynkowe.

  Otrzymasz ocenę sprawności (1-6). Twój ulepszony wynik treningu znajduje odzwierciedlenie w ocenie. Motywuje i zachęca do dalszych ćwiczeń. Obracaj, naciśnij, trenuj - komputer pod kontrolą przystępne sterowanie komputerowe.

  Prosta obsługa i menu z podświetlanym przyciskiem obrotowym,,Push and Turn" oraz 4 przyciskami szybkiego wyboru do stałej nawigacji. Rewelacyjnie zaprojektowany i czytelny wyświetlacz LCD z niebieskim podświetleniem demonstruje wszystkie ważne informacje treningowe.

  Wyświetlane są następujące wartości treningowe: dystans, czas, kalorie, puls, wat, częstotliwość pedałowania i szybkość. Połączenie z urządzeniem mobilnym jest proste do ustawienia. Dzięki zintegrowanemu interfejsowi Bluetooth szybko podłączysz swój smartfon albo tablet i możesz korzystać podczas treningu z aplikacji fitness, takich jak BitGym, iConsole i Kinomap.

  Zintegrowany uchwyt doskonale dopasuje się do Twojego tabletu albo smartfonu. Informacje treningowe mogą zapisywać czterej członkowie rodziny. Dzięki temu cała rodzina korzysta z Crossfly BT. Programy treningowe podzielone na 4 dla początkujących, 4 zaawansowane i 4 sportowe Każdy odszuka dla siebie optymalny program treningowy.

  Możesz przystosowywać lub wybierać profile treningowe w zależności od wzrostu produktywności, a tym samym stale udoskonalać swoje osiągi. Twoja krzywa efektywności rośnie, a Ty jesteś w pełni zmotywowany! Wirtualny świat w trakcie treningu$238 Interaktywną dostatek gwarantują aplikacje fitness Ciesz się interaktywnym treningiem na tablecie.

  Przeżyj wirtualne wycieczki po znanych miastach albo oglądaj ekscytujące filmy podczas treningu. Różnorodność i czysta motywacja gwarantowana! Interfejs Bluetooth komputera komunikuje się ze smartfonem albo tabletem.

  Połączenie z aplikacjami fitness, takimi jak BitGym i Kinomap, jest szczególnie szybkie. Wirtualny świat na Ciebie czeka! Poczuj się bezpiecznie i rozpocznij trening z kontrolą tętna wyjątkowo wygodny pomiar pulsu.

  Crossfly BT jest zaopatrzony w oddzielne uchwyty i owalne sensory dotykowe. Czujniki komfortowy pomiar pulsu w trakcie treningu. Alternatywnie możesz oczywiście wykorzystać pasa telemetrycznego (opcja dodatkowa).

  Odbiornik tętna jest już zintegrowany z komputerem treningowym Crossfly BT. Ekran przedstawia aktualny puls i daje poczucie bezpieczeństwa w trakcie treningu. Ćwicz zdrowo dzięki programom sterowanym tętnem Wszystkie 4 programy tętna posiadają zaprogramowane już procentowe wartości tętna dla treningu cardio.

  Oczywiście możesz w dodatku ćwiczyć się z samodzielnie ustawionym górnym limitem tętna. Spokojnie, mocna budowa Twojego Crossfly BT jest po Twojej stronie Opór Crossfly BT ma naprawdę moc. Koło zamachowe o wadze 18 kg w dodatku przyczynia się do płynnego ruchu.

  16-stopniowy zakres obciążenia jest niezależny od prędkości. Orbitrek zagwarantuje swoją trwałość i jakość dzięki niezużywającemu się układowi hamulcowemu z magnesami trwałymi. Łatwo podoła nawet wysokim wymaganiom treningowym i do tego jest stabilny.

  wbudowane wysokiej jakości łożysko kulkowe zachwyca w trakcie treningu swoim optymalnym ruchem obrotowym. Crossfly BT działa cichutko dzięki napędowi paskowemu, więc późny trening cardio po pracy i przed telewizorem jest zawsze realny.

  Miękkie uczucie ruchu zagwarantuje sukces treningowy! Ty decydujesz: trening siłowy czy trening zdrowotny$239 dobrane do Twojego indywidualnego programu fitness. Niezależnie od tego, czy jest to urządzenie do treningu wytrzymałościowego dla zdrowego serca, czy także trening o wysokiej intensywności.

  Dzięki mocy w zakresie od 10 do 350 watów masz perfekcyjne warunki. Po prostu wybierz żądane programy na komputerze treningowym, a płynne uczucie ruchu wystrzeli Cię do przodu. Więcej prekursorskich szczegółów ergonomiczny design pasujący do stylu Twojego domu Dzięki swoim użytecznym funkcjom Crossfly BT nie musi ukrywać się przed konkurencją.

  antypoślizgowe i dostosowywane poziomy o rozstawie 18 cm zapewniają bezpieczeństwo przy każdym ruchu pedałowania. Długość kroku 32 cm jest wspaniała do treningu przyjaznego dla stawów. Łatwo poradzi sobie z nierównym podłożem, ponieważ bezproblemowo można je zniwelować regulowanymi nóżki.

  Dzięki dwóm rolkom transportowym, które są przymocowane do przedniej nogi, możesz ekspresowo przesunąć Crossfly BT i ustawić na wybranym miejscu. Zacznij już dziś, nie odkładaj na później! Dzięki Crossfly BT poprawisz swoją jakość życia w swym domu i zadbasz tym samym o zdrowie!

  Trening na orbitreku gwarantuje: prędkie i ukierunkowane wyniki treningowe Stałą redukcję tkanki tłuszczowe i wagi genialne tonowanie ciała i ujędrnienie tkanki lepszą witalność i motywację w życiu powszednim Funkcje komputera: Zakres regulacji mocy: 10-350 Watt rodzaj wyświetlacza: LCD Blueblacklight Wyświetlane funkcje: Dystans, Czas, szybkość, RPM, liczba spalonych kalorii Bluetooth - Łączność z tabletem / smartfonem Pomiar pulsu poprzez sensory dotykowe Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcja) Programy treningowe: 18 Programy fitness: 18 Programy sterowane tętnem: 4 Uchwyt na tablet lub telefon i port do ładowania USB do rozrywki multimedialnej podczas treningu Zintegrowany odbiornik impulsów dla pasa telemetrycznego (opcjonalnie) Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna dane techniczne: Rolki transportowe Wysokiej jakości łożyska Długość kroku: 32 cm Wysokość skoku/podnoszenia: 30 cm Odstęp między pedałami: 18 cm System hamowania: układ hamulcowy z magnesem trwałym Ustawianie oporu: komputerowe System napędu: pas rowkowany Waga koła zamachowego: 18 kg Zasilanie: 230 V, 50 Hz Max.waga użytkownika: 130 kg Waga orbitreka: 42 kg wymiary: 130 x 62 x 164 cm ( dł.

  x szer. X wys. ) Kolor: czarny dopełniające informacje: Gwarancja 36 miesięcy Paragon albo faktura vat Nr katalogowy 4130 wysyłka gratis Nie znalazłeś artykułu który Cię interesuje $240 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Hms H6996 orbitrek magnetyczny (5907695592719) ☆

Hms H6996 orbitrek magnetyczny (5907695592719) Najniższa Cena Online

☆ Hms H6996 orbitrek magnetyczny (5907695592719) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms H6996 orbitrek magnetyczny (5907695592719)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Trenażer eliptyczny magnetyczny H6996 HMS - to połączenie wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Trenażer, jest uniwersalnym urządzeniem, do ogólnej poprawy kondycji, zredukowania tkanki tłuszczowej i powiększenia wydolności organizmu. Sprzęt szerokie koło zamachowe i jednostajną konstrukcję. Z kolei użycie najlepszych materiałów, zapewni długie, a zarazem niezawodne stosowanie. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche - tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu.

  Trenażer eliptyczny, innowacyjny komputer z wyświetlaczem LCD. Sterowanie jest nad wyraz intuicyjne i przystępne. H6996, ma wbudowane łącznie 23 programy. Każdy użytkownik, bez względu na poziom wytrenowania, odszuka odpowiedni program dla siebie.

  Model H6996, zaopatrzony jest w miejsce na urządzenie mobilne, dzięki czemu podczas treningu, bez trudu możemy korzystać np. Z tableta.

  H6996, to konkretna, stabilna budowa. Stopki poziomujące pomogą równo ustawić sprzęt, a zamontowane kółka transportowe ułatwią jego przemieszczanie.

  H6996 HMS, to najkorzystniejszy wybór dla osób, które preferują trening cardio w zaciszu domowym.

  Specyfikacja:

  • Klasa używania: H
  • rodzaj oporu: magnetyczny zewnętrzny
  • rodzaj regulacji oporu: samoczynny
  • ilość stopni regulacji oporu: 16
  • Waga koła zamachowego (kg): 6
  • Komputer (pomiar):
   • czas: tak
   • dystans: tak
   • szybkość: tak
   • puls: tak
   • kalorie: tak
   • Wyposażenie dopełniające:
    • miejsce na urządzenie przenośne: tak
    • stopki poziomujące: tak
    • rolki lub kółka transportowe: tak
   • rozmiary orbitreka (rozłożony):
    • długość (mm): 1160
    • szerokość (mm): 610
    • wysokość (mm): 1595
    • długość kroku (mm): 290
    • odległość między pedałami (mm): 385
   • Komputer (funkcje):
    • HRC: tak
    • łączna liczba programów: 23
    • RECOVERY: tak
    • WATT: tak
    • SCAN: tak
    • zaimplementowane programy treningowe: tak
    • ilość zastosowanych programów treningowych: 12
    • jednostkowe programy treningowe: tak
    • liczba jednostkowych programów treningowych: 4
   • rozmiary wyświetlacza (mm): 78 x 43
   • Zasilanie: 240V
   • Waga artykułu (kg): 38,5
   • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg

  Uwagi:

  • Nie dedykowany do użytkowania komercyjnego
  • Gwarancja 24 miesiące
  "

☆ Hertz Orbitrek magnetyczny Run 3 (5906167009793) ☆

Hertz Orbitrek magnetyczny Run 3 (5906167009793) Najniższa Cena Online

☆ Hertz Orbitrek magnetyczny Run 3 (5906167009793) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hertz
 • Nazwa produktu: Hertz Orbitrek magnetyczny Run 3 (5906167009793)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  To urządzenie w pełni zaspokoi potrzeby osób chcących ćwiczyć sporo grup mięśni jednocześnie, trenować we własnym domu przed telewizorem czy przy muzyce. Jego praca jest nad wyraz cicha ze względu na użycie paskowego systemu napędu i dopełniającemu wyciszeniu korpusu pokrywy. Komputer zagwarantuje możliwość ciągłej obserwacji 8 funkcji. Do dyspozycji użytkownika jest 8-stopniowa, manualna regulacja oporu. Dzięki temu może przypasować ćwiczenia do własnych predyspozycji.

  Koło zamachowe umiejscowione jest z przodu, co wzmaga komfort realizowanych ćwiczeń. Sprzęt zaopatrzony jest w system Magnetic Pro i powiększoną ilość magnesów. Daje to aż dwukrotnie pokaźniejszy opór koła zamachowego w porównaniu ze typowymi kołami o tej samej wadze. Maksymalnie odczuwalny opór to 12 kg. Urządzenie zaopatrzone jest w obszerne pedały i przeciwpoślizgowe platformy z regulacją pozycji. Gwarantuje to bezpieczny i komfortowy trening. Orbitrek X-RUN 3 asygnowany jest do ćwiczeń dla osób o wadze do 150 kg. Waży 54 kg i od momentu zakupu objęty jest dwuletnią gwarancją.

  Komputer Treningowy

  Monitor wyświetla programy treningowe, a także 8 funkcji:

  • Czas ćwiczenia
  • prędkość
  • Przejechany dystans
  • liczba spalonych kalorii
  • Puls
  • Przebyta droga (odometer)
  • Skanowanie wszelkich parametrów
  • Diagram charakterystyki programu

  Magnetyczny system oporu

  • ośmiostopniowa manualna regulacja oporu zezwalająca na dobranie ćwiczenia do indywidualnych potrzeb i możliwości.
  • System Magnetic Pro - dwa razy obszerniejszy opór przy zastosowaniu tej samej wagi koła zamachowego. Dzięki czemu systemowi i zaimplementowaniu większej ilości magnesów odczuwalny opór jest dwukrotnie obszerniejszy niż w charakterystycznym kole o tej samej wadze.

  System napędu

  • Paskowy napęd pozwala na wyjątkowo cichą pracę urządzenia. Umożliwia to ćwiczenie przy jednoczesnym oglądaniu telewizji czy słuchaniu muzyki. Korpus pokrywy jest w dodatku wyciszony

  Opór koła zamachowego

  • 12 kg w systemie Magnetic Pro

☆ Orbitrek magnetyczny h6504 marki Hms ☆

Orbitrek magnetyczny h6504 marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek magnetyczny h6504 marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Orbitrek magnetyczny h6504 marki Hms
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  H6504 - wygodny orbitrek magnetyczny Orbitrek magnetyczny H6504 HMS to towar skierowany do wszystkich osób, które chcą rozpocząć ćwiczenia fizyczne posiadające na celu redukcje tkanki tłuszczowej, zyskanie kondycji i przeważnie polepszenie samopoczucia.

  Systematyczne ćwiczenia fizyczne wyraźnie przyczyniają się do rozszerzenia wydajności umysłu i ciała. W zdrowym ciele zdrowy duch, a orbitrek magnetyczny H6504 to genialny sprzęt z rozsądnej półki cenowej dla każdego - począwszy od początkującego adepta sportu, kończąc na profesjonaliście, który potrzebuje potężnego orbitreka do treningu w domowym zaciszu.

  Kluczowym aspektem tego orbitreka jest fakt, że ma on zaimplementowany magnetyczny system oporu, który działa nad wyraz płynnie i cicho. Chcesz trenować w domu, ale masz świadomość, iż za ścianą śpią domownicy i nie chcesz ich budzić$9 Z orbitrekiem magnetycznym H6504 od HMS to nie przeszkoda!

  Wspomniany wcześniej magnetyczny system oporu generuje hałas nie większy aniżeli 65 dB - co z kolei można porównać do wnętrza uruchomionego samochodu. Producent chciał oddać do korzystania urządzenie, które będzie wyróżniało się prawidłowym wykonaniem i w głównej mierze poręcznym kształtem, który zapewni łatwość w obsłudze i przyczyni się do powiększenia przyjemności z wykonywanych sesji treningowych.

  Taki właśnie jest orbitrek magnetyczny H6504 firmy HMS - ma w sobie sprawdzone rozwiązania, zapewniające najkorzystniejsze rezultaty. Łatwo reguluj obciążenie i korzystaj z wielu funkcji Komfortem użytkowania orbitreka treningowego z magnetycznym ruchem oporu jest regulacja obciążenia, która odbywa się przy pomocy jednego kliknięcia.

  Nie musisz fatygować się z mechaniczną zmianą obciążenia - orbitrek H6504 to ukłon w stronę wygody i nieustannego treningu. Bądź ciągle w biegu i pokonuj swoje słabości w każdej sekundzie treningu. To nie czas na zwalnianie, ale czas na przyspieszenie!

  Osiem stopni obciążenia pozwoli Ci przejść drogę początkującego do niekwestionowanego,,wymiatacza".Komputer wyekwipowany w monitor LCD ułatwi Ci odczyt wielu statystyk i analiz, które pozytywnie wpłyną na Twoje wyniki.

  W dowolnej chwili możesz dokonać pomiaru pulsu za pomocą sensorów dotykowych, sprawdzisz szybkość, liczba spalonych kalorii, czy szacowany poziom tkanki tłuszczowej %. Funkcja Recovery natomiast pozwoli Ci na wykonanie prawdziwego testu kondycji!

  Urządzenie wykona pomiar spadku tętna podczas treningu i oceni Twój stan wytrenowania - zobacz się na początku i po miesiącu. Postęp budzi zachwyt$10 Tak dalej, a w końcu będziesz człowiekiem o żelaznej kondycji.

  Wynik wypadł nieco gorzej$11 Trenuj dalej, a w końcu osiągniesz postawiony sobie cel. To kwestia czasu! Orbitrek magnetyczny H6504 to bezpieczny, solidny sprzęt Wykorzystane materiały do stworzenia tego orbitreka to najwyższa klasa tego typu składników.

  dzięki temu mamy do czynienia z urządzeniem o zrównoważonej konstrukcji, a także długiej żywotności, co nie jest oczywistością w sprzęcie fitness. Magnetyczny opór charakteryzuje się także mniejszą awaryjnością w przypadku napędów mechanicznych.

  zastosowane udogodnienia w postaci kółek transportowych, uchwytu na urządzenia mobilne, czy stópek poziomujących wzmacniają stabilność i aspekty użyteczne. Możliwość składania urządzenia jest ukłonem w stronę pomieszczeń, w których za każdym razem brakuje miejsca.

  Po złożeniu wyraźnie redukujemy konieczną przestrzeń na przechowywanie. Otrzymujemy kompletny orbitrek magnetyczny, który zapewnia bezpieczne i przyjemne ćwiczenia. To wszystko, co potrzeba, oprócz systematycznego używania, żeby osiągnąć wymarzoną sylwetkę i ogólnie polepszyć swoje zdrowie.

  właściwości techniczne: Opór: magnetyczny wewnętrzny Regulacja obciążenia: 8 stopni Koło zamachowe: 8 kg Pomiar pulsu: sensory dotykowe Uchwyt na urządzenie przenośne Rolki transportowe Stopki poziomujące Zasilanie: 230V Waga artykułu: 48 kg Maksymalne obciążenie artykułu: 110 kg Komputer z wyświetlaczem LCD rozmiary produktu: Rozłożony: długość 181 cm, szerokość 67 cm, wysokość 174 cm Złożony: długość 92 cm, szerokość 67 cm, wysokość 174 cm Funkcje komputera: Scan Czas szybkość Dystans Spalane kalorie Pomiar pulsu Recovery Body fat Uwagi: Nie asygnowany do użytku komercyjnego Gwarancja 24 miesiące #Orbitrek #OrbitrekMagnetyczny #Trenażer #OrbitrekHMS #OrbitreKH6504 #OrbitrekMagnetycznyH6504 #TreningWDomu #Cardio #TreningCardio #SilowniaWDomu


☆ Orbitrek magnetyczny Sportplus SP-ET-7000-E ☆

Orbitrek magnetyczny Sportplus SP-ET-7000-E Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek magnetyczny Sportplus SP-ET-7000-E - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sportplus
 • Nazwa produktu: Orbitrek magnetyczny Sportplus SP-ET-7000-E
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Ergometr klasy premium SportPlus SP-ET-7000-E  Orbitrek SP-ET-7000-E w niepowtarzalny sposób łączy trening górnych i dolnych partii ciała i proponuje genialny trening sercowo-naczyniowy.
  Napęd na przednie koła ma tę zaletę, iż stopy pozostają zawsze blisko siebie na pedałach, które poruszają się z delikatnym wahaniem i śledzą płaski, eliptyczny i jednakowy ruch.
  Delikatny dla stawów ruch eliptyczny imituje naturalny ruch podczas biegania albo chodzenia.
  Opór można wygodnie kontrolować w 16 poziomach przy pomocy komputera, który na pierwszy rzut oka wyświetla wszystkie wartości treningowe.
  Liczne programy szkoleniowe indywidualny i przeróżny trening oraz osiągnięcie założonych celów. Zapisane są najróżniejsze programy górskie i interwałowe i programy tętna sterowane tętnem.
  pokaźne przeciwpoślizgowe poziomy, wysoka jakość wykonania - pomiędzy innymi charakteryzujące się wytrzymałymi na zużycie chromowanymi szynami rolkowymi i wielkimi uchwytami z pianki o pokaźnej gęstości, a także możliwością transportu za pomocą zintegrowanych rolek podkreślają jakość trener eliptyczny.  Specyfikacja techniczna

  Bezobsługowy magnetyczny układ hamulcowy ze sterowaniem silnika
  Opór można kontrolować na 16 poziomach za pomocą komputera
  Koło zamachowe: ok. 8 kg, masa koła zamachowego: ok. 18 kg
  Pomiar tętna przy pomocy czujników tętna na poręczy
  Długość kroku: ok. 50 cm, pedał - odległość wewnętrzna: ok. 12 cm
  Zintegrowane rolki transportowe i regulacja poziomu podłogi
  Klasa H/A (EN 957-1/9)
  Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  Zasilanie przez zasilacz sieciowy
  Komputer treningowy z wielkim wyświetlaczem LCD
  Funkcje i wyświetlacze: czas treningu, dystans, szybkość, moc w watach, kadencja, tętno, przybliżone zużycie energii, pomiar tkanki tłuszczowej, pomiar tętna regeneracyjnego z oceną kondycji
  4 regulowane profile użytkowników, przechowywanie wieku, masy ciała i wzrostu, a także płci
  Programy: tryb ręczny/szybki start, program fitness test, program treningowy sterowany watami, 12 przeróżnych programów interwałowych/górskich, program docelowego tętna, indywidualnie konfigurowany program treningowy, program tętna regeneracyjnego z notatką fitness, program pomiaru tkanki tłuszczowej  wymiary

  wymiary po rozłożeniu: ok. 165 x 63 x 178 cm


☆ Hms Orbitrek magnetyczny h1830i ☆

Hms Orbitrek magnetyczny h1830i Najniższa Cena Online

☆ Hms Orbitrek magnetyczny h1830i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Orbitrek magnetyczny h1830i
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  H1830i HMS to orbitrek magnetyczny zaopatrzony w nowoczesny komputer z możliwością podłączenia urządzenia mobilnego z systemem Android lub iOS. Wystarczy pobrać na swój smartfon lub tablet bezpłatną aplikację DelighTech Fitness APP, żeby zyskać dostęp do interaktywnego centrum danych i rozrywki.

  Aplikacja nie tylko zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące treningu - dostarcza dodatkowo oryginalnych wrażeń dzięki mapom Google. Hong Kong, Nowy Jork, Barcelona, a może Lazurowe Wybrzeże$382 Tylko od preferencji użytkownika zależy wybór lokalizacji, funkcja Google Street View odpowiada natomiast za realizm podróży.

  nowe doświadczenia czekają za każdym zakrętem! Orbitrek H1830i HMS należy do prestiżowej linii HMS PREMIUM, cechującej się najwyższą trwałością i najkorzystniejszymi walorami użytkowymi. Każdy podzespół i komponent wykończenia produktów z serii HMS Premium został dokładnie zaprojektowany i wytworzony.

  w wyniku czego model H1830i HMS oferuje unikalne wrażenia z treningów, gwarantując komfort i bezpieczeństwo używania. Urządzenie zostało wyposażone w elektroniczną regulację obciążenia. Jest to komfortowe rozwiązanie umożliwiające bezgłośny i płynny trening.

  użyteczny zarys konsoli centralnej z dotykowym wyświetlaczem pozwala na zmianę ustawień bez odrywania się od ćwiczeń. Orbitrek H1830i HMS to jeszcze szereg udogodnień rozszerzających jego wszechstronność.

  Są to m.in.: technika Bluetooth, sensory dotykowe do starannego mierzenia pulsu i uchwyt na urządzenie przenośne. Wszystko to sprawia, iż orbitrek H1830i HMS na pewno zostanie doceniony przez wszystkich wielbicieli rekreacji ceniących sobie wygodę i stały dostęp do nowych technice.

  Funkcje: ekran: obsługa darmowej aplikacji DelighTech Fitness APP czas skan dystans prędkość kalorie puls watt (poziom energii zużytej w trakcie ćwiczenia) HRC (Heart Rate Control - Kontrola Bicia Serca) body fat (pomiar tkanki tłuszczowej) Recovery (test pracy serca) Temperatura zewnętrzna Specyfikacja: Regulacja oporu: 16 stopniowa automatyczna Regulacja pedałów Pas telemetryczny Opór: magnetyczny wewnętrzny Regulacja oporu: 16 stopniowa samoczynna System hamowania: magnetyczny wewnętrzny Koło zamachowe: 10 kg Komputer z obsługą aplikacji DelighTech Fitness APP kryteria systemowe: Android 2.3 albo nowszy z obsługą Bluetooth APPLE iOS z obsługą Bluetooth wersja 4.0 Bluetooth Sensory dotykowe do pomiaru pulsu Zasilanie sieciowe: 230V Waga: 51 kg Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Uwagi: Nie dedykowany do korzystania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące Programy Program ręczny: Manual P1 jest programem manualnym.

  Użytkownik może rozpocząć ćwiczenie poprzez naciśnięcie klawisza STAR/STOP. Poziom oporu wynosi wtedy 5. Poziom trudności w trakcie ćwiczenia można zmieniać korzystając z klawiszy UP/DOWN. Dodatkowo do opcji treningu można dodać liczba spalanych kalorii albo określoną odległość do przebycia.

  Programy ustawione: Schody, Wzniesienie, Falowy, Dolina, Spalanie Tłuszczu, Rampa, Góra, Interwały, Losowy, Płaski, Fartlek, Urwisko PROGRAM 2 do PROGRAM 13 to programy ustawione poprzez producenta. Pozwalają na ćwiczenia z przeróżnym obciążeniem i urozmaiceniem.

  Użytkownicy mogą wykonywać ćwiczenia na preferowanym poziomie oporu (regulacja przy pomocy przycisków UP/DOWN), mogą korzystać z ustawionego okresu czasu, liczby kalorii albo mocnej odległości. Ustawienia użytkownika: Użytkownik 1, Użytkownik 2, Użytkownik 3, Użytkownik 4 Programy 14 do 17 to programy ustawiane przez użytkownika.

  Istnieje możliwość zaprogramowania rozmaitych wartości czasu, odległości, kalorii i poziomu oporu w 10 kolumnach. Wszystkie wartości i ustawienia zostaną przechowane w pamięci komputera po zakończeniu programowania.

  Można również, już w trakcie trwania programu, zmienić aktualne obciążenie korzystając z przycisków UP/DOWN. Zmiana nie zostanie zapamiętana na przyszłość i nie zmieni się ustawiony program przy ponownym jego uruchomieniu.

  Program kontroli poziomu pulsu: 55% H.R.C., 65% H.R.C., 75% H.R.C., 85% H.R.C., Docelowe H.R.C. Programy 18 do 22 to programy kontrolujące poziom tętna. Program 18 to 55% Max H.R.C. - - Tętno docelowe = (220 - WIEK) x 55% Program 19 to 65% Max H.R.C.

  - - Tętno docelowe = (220 - WIEK) x 65% Program 20 to 75% Max H.R.C. - - Tętno docelowe = (220 - WIEK) x 75% Program 21 to 85% Max H.R.C. - - Tętno docelowe = (220 - WIEK) x 85% Program 22 to Target /docelowe/ H.R.C.

  - - Trening z utrzymaniem tętna docelowego. Użytkownik może ćwiczyć korzystając z funkcji zezwalającej na utrzymanie zaplanowanego poziomu tętna. Do komputera wprowadzamy swój AGE/WIEK/, TIME /CZAS/, DISTANCE /ODLEGŁOŚĆ/, CALORIES /KALORIE/ lub TARGET PULSE /DOCELOWY PULS/.

  W tych programach komputer skonsoliduje poziom oporu na podstawie poziomu pulsu ćwiczącego. Na przykład wartość oporu może zwiększać się co 20 sekund w trakcie gdy poziom pulsu jest niższy niż TARGET /docelowy/ H.R.C.

  Analogicznie, poziom oporu może się zniżać co 20 sekund jeśli poziom pulsu jest wyższy aniżeli docelowy. Program Watt Control Program 23. Po naciśnięciu przycisku ENTER można ustawić wartości TARGET WATT /DOCELOWY POZIOM ENERGII/, TIME /CZAS/, DISTANCE /ODLEGŁOŚĆ/ oraz CALORIES /KALORIE/.

  W trybie ćwiczeń, poziom oporu nie może zostać zmodyfikowany. Na przykład poziom oporu może wzrosnąć jeśli szybkość jest zbyt niska i odwrotnie - opór może maleć jeśli prędkość jest zbyt obszerna. W konsekwencji dążymy do uzyskania docelowego poziomu energii wygenerowanej przez użytkownika podczas ćwiczenia.

  1. WATT = MOMENT OBROTOWY (KGM) * RPM /OBROTY NA MINUTĘ/* 1.03 2. W tym programie wartość parametru WATT będzie utrzymywana na stałym poziomie. Oznacza to iż im szybciej pedałujesz, poziom oporu maleje a jeśli będziesz pedałował powoli, poziom oporu wzrośnie.

  Program Body Fat Program 24 to program przewidziany do kalkulowania poziomu tkanki tłuszczowej użytkownika i na tej podstawie oferowania oryginalnego program ćwiczeń. Istnieją 3 typy sylwetki, podzielone wg procentowej wartości poziomy tłuszczu w organizmie.

  rodzaj 1: BODY FAT /POZIOM TŁUSZCZU/% >27 wariant 2: 27$383 BODY FAT /POZIOM TŁUSZCZU/% $38420 rodzaj 3: BODY FAT /P


☆ Sapphire sport Orbitrek magnetyczny Thunder II SG-511E czarno- ☆

Sapphire sport Orbitrek magnetyczny Thunder II SG-511E czarno- Najniższa Cena Online

☆ Sapphire sport Orbitrek magnetyczny Thunder II SG-511E czarno- - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Sapphire sport Orbitrek magnetyczny Thunder II SG-511E czarno-
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  dane
  • wymiary: 157 x 118 x 60 cm (wys. X dł. Szer.)
  • Waga urządzenia: 37 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • System hamowania: magnetyczny
  • Regulacja obciążenia: 8 stopni
  • Waga koła zamachowego: 10 kg
  • Komputer z wyświetlaczem LCD
  • Uchwyt na urządzenie przenośne
  zalety
  • Dotykowe sensory pomiaru tętna
  • Rolki transportowe
  • przeciwpoślizgowe pedały
  • Stopki poziomujące
  • Miękka i przyjemna w dotyku pianka na uchwytach
  • Wyciszona pokrywa koła zamachowego
  • Funkcje komputera: czas, szybkość, dystans, spalone kalorie, pomiar pulsu, ODO, SCAN

  Niezastąpione narzędzie do walki ze zbędnymi kaloriami

  Orbitrek magnetyczny Thunder Sapphire w najnowszej odsłonie. W kontraście do poprzedniej wersji tego modelu zmodyfikowany pozostał wygląd komputera, który stał się dzięki temu łatwiejszy w obsłudze. Dodatkowo przy komputerze umieszczona została tacka na urządzenie przenośne.

  mocna i trwała budowa

  Thunder II ma mocną konstrukcję gwarantującą dużą nośność wynoszącą aż 150 kg. Mocne ruchome rękojeści, a także obszerne podstawy pod stopy gwarantują bezpieczeństwo i komfort domowego treningu fitness.

  funkcjonalna konsola główna

  Model wyekwipowany jest w komputer z wyświetlaczem LCD, na którym prezentowane są najważniejsze informacje o prowadzonym treningu. Wysokość pulsu mierzą dotykowe sensory umieszczone na kierownicy.

  Spokojne i ciche treningi we własnym domu

  Magnetyczny system oporu cechuje się płynną, cichą pracą. Obciążenie dostosowywane jest przy pomocy praktycznego pokrętła umieszczonego na kolumnie kierownicy. Wykorzystywanie urządzenia w mieszkaniu lub domowej siłowni upraszczają rolki transportowe.Do orbitreka załączony jest pas wyszczuplający.


  Orbitreki Sapphire

  dynamiczność na najwyższym poziomie to możliwość, jaką dają orbitreki Sapphire. Pozwolą każdemu użytkownikowi na przeprowadzenie w pełni fachowych treningów, które pozytywnie wpłyną na stan zdrowia oraz kondycję fizyczną. Trenażery znamionują się wysoką jakością, a także postępowe rozwiązania, dzięki którym sprzęt idealnie nadaje się jednocześnie do amatorskich ćwiczeń, jak i do wymagających treningów interwałowych.

  Orbitreki Sapphire gwarantują wszystko to, co w tego typu sprzęcie najkorzystniejsze. To produkty wysokiej jakości, precyzyjnie stworzone, o wyjątkowo niebanalniej stylistyce. Mogą być wykorzystywane równocześnie jako domowy sprzęt treningowych, jak i komercyjne przyrządy do klubów fitness. Dzięki zastosowaniu wewnętrznego mechanizmu oporu magnetycznego sprzęt ten gwarantuje cichą i błogą pracę, która dodatkowo znamionuje się świetną płynnością.

  rozszerzona waga oraz stosowna konstrukcja powoduje, iż orbitreki Sapphire są wyjątkowo zrównoważone w trakcie ćwiczeń. Sprzęt ten przemyślany jest pod każdym względem — wystarczy spojrzeć na jego konstrukcję i części wyposażenia, żeby zauważyć, że jest on przypasowany do ciągle rosnących wymagań użytkowników. Komfortowe siodełko, czy rączki kierownic pokryte miękką pianką, to wyłącznie niektóre z komponentów, które gwarantują komfort i wygodę stosowania, dając stuprocentową przyjemność z treningu.


  Sapphire

  Sapphire to firma istniejąca na rynku polskim już od 7 lat. Tak długi czas pozwolił na zdobycie ugruntowane pozycji oraz zaufania klientów. Niezwykła dokładność i staranność produkcji powoduje, iż przyrządy fitness, a także outdoorowy asortyment jest doceniany zarówno poprzez indywidualnych kupujących, jak i specjalistyczne siłownie i kluby fitness. Zasobność opinii oraz recenzji sprzętu powoduje, iż zainteresowanie produktami Sapphire nieprzerwanie rośnie.

  W ofercie producenta dominuje sprzęt fitness, który spełnia wymagania najbardziej wymagających konsumentów. Wszystkie przyrządy wykonane są z dbałością o najmniejsze detale z wysokiej jakości materiałów, które mocne konstrukcje i płynność pracy każdego urządzenia. Produkty Sapphire spełniają także unijną dyrektywę RoHS, nakazująca zmniejszenie ilości substancji niebezpiecznych przenikających do środowiska. W dodatku zgodność z normą EN957 sprawia, że przyrządy są bezpieczne i trwałe w użytkowaniu, nie narażając zdrowia użytkownika.


  Pulse Device

  Czujniki pulsu umieszczone w rączkach prędkie podejrzenie akutalnej wartości pulsu. Kontrola własnego tętna pozwala adekwatnie dobrać intesywność treningów, a poprzez to skuteczność ćwiczeń będzie dużo obszerniejsza.


  Nice Touch

  Uchwyty kierownicze pokryte miękką i błogą w dotyku pianką. Piankowy materiał gwarantuje pewny chwyt i uniemożliwia ślizganiu się dłoni podczas aktywnych treningów interwałowych.


  Enjoy+

  Płynna regulacja oporu za pomocą komfortowego pokrętła pozwala przypasować energiczność treningu w zależności od własnych preferencji. Możliwość zmiany oporu choćby podczas trwania ćwiczeń zezwala na nieustanny trening.


  Fine Cascors

  Zintegrowane rolki transportowe prędkie i wygodne przesunięcie przyrządu w dowolne miejsce.


  Safety Traps

  Pedały pokryte antypoślizgowym materiałem, który polepsza stabilność w trakcie długich i dynamicznych ćwiczeń. Pewne oparcie dla stóp jest kluczem do bezpiecznych i wydajnych treningów.


  LCD Panel

  poręczna konsola sterująca wyposażona w czytelny ekran, na którym wyświetlane są wszystkie cechy treningu. Komputer dokonuje pomiaru takich wartości jak czas, szybkość, liczba spalonych kalorii, dystans, a także pozwala na pojedyncze wyświetlanie poszczególnych wskaźników treningowych.


  produkt
  Kod producenta
  SG-511E
  EAN
  5902340242575
  Wiosna2018
  wiosna_sprzet_fitness
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  8
  Nośność [kg]
  150
  Waga [kg]
  37
  Wyposażenie
  Komputer
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Pomiar pulsu
  Wydatek energetyczny
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  rodzaj gwarancji
  Producenta

☆ Zipro orbitrek magnetyczny hulk / codziennie nowa oferta dnia - sprawdź! ☆

Zipro orbitrek magnetyczny hulk / codziennie nowa oferta dnia - sprawdź! Najniższa Cena Online

☆ Zipro orbitrek magnetyczny hulk / codziennie nowa oferta dnia - sprawdź! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Zipro orbitrek magnetyczny hulk / codziennie nowa oferta dnia - sprawdź!
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Jesteśmy autoryzowanym Przedstawicielem marki Zipro. Wszystkie sprzęty są nowe i mają gwarancję na okres 2 lat, gwarancja rodzaju door to door. Wysyłka w cenie.
  Zapraszamy bezpośrednio do naszego sklepu online, żeby zapoznać się z całkowitą ofertą i złożyć zamówienie: www.zakupyonlinepolska.pl proponujemy w dodatku RTV/AGD wszystkich producentów i inne produkty niemal z każdej kategorii.

  ZIPRO FITNESS oferujE JEDNE Z najkorzystniejszYCH I bezusterkowYCH ORBITREKÓW przystępnYCH NA RYNKU W przystępnEJ CENIE.

  Posiadamy bogatą ofertę sprzętu fitness producenta Zipro. Można wybierać spomiędzy takich urządzeń jak rower magnetyczny, bieżnia, orbitrek. Na dodatek asortyment obejmuje piłki do ćwiczeń, rollery, trampoliny.

  Ćwicz kiedy chcesz, jak chcesz i ciesz się prędkimi efektami
  polepszaj kondycję i pozbywaj się nadmiaru kilogramów nie wychodząc z domu

  Nowa wersja sprzętu Zipro w odświeżonej odsłonie. Hulk RS proponuje ogólnorozwojowy trening, który włącza do pracy mięśnie całego ciała, dlatego jest sprawnym narzędziem do zbudowania kondycji, wyszczuplenia swojego ciała i poprawy ogólnej wydajności organizmu.

  bezusterkowy magnetyczny system oporu

  Rower eliptyczny Zipro Hulk RS ma tylny napęd i korzysta z magnetycznego systemu oporu, który cechuje płynna i cicha praca oraz bezusterkowe działanie. 8 stopni jego regulacji zezwala na skrupulatne dopasowanie stopnia obciążenia do poziomu wytrenowania i jednostkowych potrzeb osoby ćwiczącej.

  Wygoda i bezpieczeństwo ćwiczeń

  potężna kompozycja zapewnia stabilność podczas ćwiczeń i pozwoliła uzyskać wysoką nośność urządzenia - 150 kilogramów. Przednie kółka transportowe pozwalają bez wysiłku przemieszczać sprzęt z miejsca na miejsce na czas treningu i po jego zakończeniu, a umieszczone na tylnym stabilizatorze stopki pozwalają na jego dokładne wypoziomowanie.


  pilnuj prękość, tętno, liczbę spalonych kalorii i inne dane

  precyzyjny pomiar danych i czytelny wyświetlacz

  wyświetlacz LCD komputera wyświetla atrybuty dotyczące treningu. Sygnalizuje o czasie ćwiczeń, przebytym dystansie, całkowitym dystansie, liczbie spalonych kalorii i aktualnej szybkości. Ponadto komputer prezentuje wysokość pulsu rejestrowaną za pomocą dotykowych czujników do pomiaru tętna umieszczonych na uchwytach kierownicy i ma funkcję Pulse Rate. Scan pokazuje kolejno wszystkie mierzone informacje - dzięki czemu komputer obrazuje pełne dane bez konieczności odrywania rąk od uchwytów i wciskania przycisków. Aby baterie działały dłużej, komputer po kilku minutach bezczynności automatycznie się wyłącza.

  Prosta obsługa

  3 przyciski sprawiają, że obsługa komputera jest prosta i intuicyjna. Półka na urządzenie przenośne pozwala mieć pod ręką smartfona, aby być cały czas online i móc korzystać z aplikacji treningowych.


  ergonomiczna konstrukcja dla komfortu i bezpieczeństwa ćwiczeń

  Jedną z najważniejszych rzeczy przy wybieraniu sprzętu fitness asygnowanego do uzytku domowego do domu jest dobranie go do własnych warunków fizycznych. Tylko to zagwarantuje komfort i bezpieczeństwo treningu bez narażania się na odniesienie kontuzji. Trening na optymalnie dopasowanym urządzeniu zagwarantuje wygodę i jest czystą przyjemnością - wykonuje się go z dużą ochotą i o niemało łatwiej jest utrzymać wysoki poziom motywacji do utrzymania regularności. Na orbitreku Zipro Hulk RS perfekcyjnie czują się osoby o różnorodnym wzroście. Długość kroku wynosi 30 cm, a odległość pomiędzy płozami 22 cm.

  Nowy Hulk RS ma wszystko, czego trzeba wymagać od wysokiej jakości orbitreka. Odświeżony design powoduje,ukazuje się jeszcze bardziej interesująco, a jego ergonomia i cechy techniczne zapewniają maksymalną wygodę i sprawność treningów.


  Przyjrzyj mu się z bliska

  Kółka transportowe

  Na przednim stabilizatorze umieszczone są kółka transportowe. Dzięki nim można z łatwością i bez wysiłku przenieść rower z miejsca na miejsce.

  Stopki poziomujące

  Tylny stabilizator został zaopatrzony w regulowane stopki, które staranne wypoziomowanie roweru na nierównym podłożu.

  Półka na smartfona

  Komputer został wyposażony w specjalną półkę na smartfon albo tablet. Ułatwia to korzystanie z aplikacji treningowych, a także pozwala cały czas być online.

  wygodne płozy

  przeciwpoślizgowa powierzchnia płóz na stopy zapewnia komfort i stabilność w trakcie intensywnych treningów oraz pozwala skupić się wyłącznie na treningu.

  skrupulatne wykończenie

  Orbitrek ma nieprzemijalny design i został projektowany, a następnie stworzony z trosceą o szczegóły. Staranne wykończenie gwarantuje solidność i długą żywotność.

  Izotonik w zasięgu ręki

  Umieszczony na przedniej kolumnie bidon pozwala uzupełniać płyny w trakcie intensywnych treningów.


  Kompleksowy trening - z orbitrekiem angażujesz całe ciało
  Harmonijne wzmacnianie mięśni całego ciała

  Ze względu na specyficzną konstrukcję orbitreka treningi na nim są najszczególniej wszechstronne, ponieważ oddziałują na mięśnie całego ciała. W czasie ćwiczeń pracują wszystkie grupy mięśni: nóg, pośladków, brzucha, klatki piersiowej, grzbietu, ramion i przedramion.

  Korzyści dla kręgosłupa

  Ruch eliptyczny, który wykonują stopy w trakcie treningu, w połączeniu ze sprawnie działającym systemem oporu sprawia, że ćwiczenia na orbitreku nie obciążają kręgosłupa. Co więcej, dzięki korzystaniu z ruchomych rękojeści pracują mięśnie odpowiedzialne za stabilizację kręgosłupa, bardzo jego odcinka piersiowego.

  Szczupła sylwetka

  Regularne treningi na orbitreku są wspaniałym sposobem na pozbycie się zbędnych kilogramów, spalanie kalorii i wyszczuplenie sylwetki. Równomierne wzmacnianie mięśni całego ciała owocuje nie tylko pokaźniejszą siłą,na dodatek sprężystą skórą - bez rozstępów i cellulitu.


  Orbitrek
  • wymiary: 133 x 74 x 160 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 38,8 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • Magnetyczny system oporu
  • Waga koła zamachowego: 8 kg
  • Manualna regulacja oporu
   • 8 stopni obciążenia
  • Dotykowe sensory pulsu na kierownicy
  • Profilowane rękojeści zakończone krągłą nakładką
   • możliwość używania zróżnicowanych uchwytów
  • użyteczne, przeciwpoślizgowe podstawy pod stopy
   • powierzchnia użytkowa: 33 x 13,5 cm
   • 3 punkty mocowania podstaw pod stopy
  • Rozstaw podstaw pod stopy: 22 cm
  • Długość kroku* : 30 cm
  • potężna kompozycja
  • spore stabilizatory
   • przód: 51 cm
   • tył: 49 cm
  • Wyciszona pokrywa koła zamachowego
  • Rolki transportowe zastosowane w przedni stabilizator
  • Stopki poziomujące na tylnym stabilizatorze
  • Bidon 550 ml w komplecie
  • wymiary opakowania: 110 x 44 x 58 cm
  • Waga brutto: 42,2 kg
  • Gwarancja door to door
  Komputer
  • ekran LCD
  • Czas
  • szybkość
  • Dystans
  • Kalorie
  • Odo
  • Puls
  • RPM
  • Scan
  • Ustawiana górna granica pulsu
  • Dźwiękowa sygnalizacja przekroczenia tętna maksymalnego
  • Półka na urządzenie mobilne
  • Zasilanie: 2 baterie AA (w zestawie)
  • samoczynne wyłączenie po kilku minutach bezczynności

  * - długość kroku oznacza odległość pomiędzy stopami mierzoną od pięty do pięty. W chwili pomiaru podstawy pod stopy znajdują się na jednym poziomie, równolegle do siebie.

  Specyfikacja
  produkt
  marka Zipro
  Kod producenta
  5901793678115
  EAN
  5901793678115
  dane PODSTAWOWE
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  8
  Nośność [kg]
  150
  Waga [kg]
  38.8
  Wyposażenie
  System pomiaru tętna
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Pomiar pulsu
  Wydatek energetyczny

☆ Hms Orbitrek h6191w ☆

Hms Orbitrek h6191w Najniższa Cena Online

☆ Hms Orbitrek h6191w - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Orbitrek h6191w
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  H6191W HMS to orbitrek magnetyczny wyposażony w innowacyjny komputer z możliwością podłączenia smartfona lub tabletu działających w systemie Android lub iOS. Konsola może zespolić się z urządzeniem mobilnym za pośrednictwem Bluetooth, dzięki czemu uzyskujemy dostęp do najnowszych technice - aplikacji Fit Hi Way i iConsole+.Fit Hi Way to nie tylko kolejna na rynku aplikacja, która urozmaica ćwiczenia. Aplikacja jest połączeniem poprawnie znanych iConsole+, iBiking i iRuning, co oznacza, iż jest kompatybilna z różnymi urządzeniami (bieżna, rowerek, orbitrek). Dzięki niej użytkownik uzyskuje dostęp do całej historii swych treningów, może dzielić się swoimi osiągnięciami z innymi użytkownikami za pośrednictwem mediów społecznościowych (Facebook, Twitter). W najnowszej aplikacji nie mogło w dodatku zabraknąć możliwości ustawienia dowolnej trasy na świecie - w połączeniu z Google Maps.Orbitrek H6191W wyposażony jest dodatkowo w port USB, dzięki któremu możemy ładować swoje urządzenie przenośne podczas treningu. Dodatkowym udogodnieniem są sensory dotykowe do precyzyjnego mierzenia pulsu, uchwyt na urządzenia przenośne, a także bidon, który ponadto jest w komplecie.;Specyfikacja: wymiary artykułu: długość: 142 cm szerokość: 59,5 cm wysokość: 157 cm Długość kroku: 374 mm Odległość między pedałami: 200 mm Opór: magnetyczny 8 stopni regulacji oporu Regulacja oporu: automatyczna System hamowania: magnetyczny Koło zamachowe: 7 kg przeciwpoślizgowe, a także znaczne stopki - szerokość 14 cm Gniazdo USB Uchwyt na bidon i bidon w zestawie Pomiar pulsu: sensory dotykowe Rolki transportowe Zasilanie sieciowe: 230V Waga: 43,9 kg Maksymalna waga użytkownika: 110 kg Funkcje komputera: Time - czas Distance - dystans Speed - prędkość Calories- kalorie Pulse - puls Watt - moc RPM - obroty na minutę Manual- tryb treningu manualnego Cardio - cel trybu treningu HR Program - przystępne tryby: tryb manualny tryb H.R.C. Tryb watt tryb użytkownika tryb body fat tryb recovery 12 podstawowych programów treningowych Łączna ilość programów treningowych: 23;;Uwagi produkt nie dedykowany do użytku komercyjnego Gwarancja 24 miesiące;Podobne zestawienia:


Najtańsze orbitreki magnetyczne do 2000 zł – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze orbitreki magnetyczne do 2000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich orbitreków magnetycznych do 2000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Orbitrek treningowy magnetyczny nu- el10201 marki Sportia ☆

Orbitrek treningowy magnetyczny nu- el10201 marki Sportia Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek treningowy magnetyczny nu- el10201 marki Sportia - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sportia
 • Nazwa produktu: Orbitrek treningowy magnetyczny nu- el10201 marki Sportia
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek treningowy magnetyczny

☆ Zipro orbitrek magnetyczny hulk / codziennie nowa oferta dnia - sprawdź! ☆

Zipro orbitrek magnetyczny hulk / codziennie nowa oferta dnia - sprawdź! Najniższa Cena Online

☆ Zipro orbitrek magnetyczny hulk / codziennie nowa oferta dnia - sprawdź! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Zipro orbitrek magnetyczny hulk / codziennie nowa oferta dnia - sprawdź!
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Jesteśmy autoryzowanym Przedstawicielem producenta Zipro. Wszystkie sprzęty są nowe i mają gwarancję na okres 2 lat, gwarancja rodzaju door to door. Wysyłka w cenie.
  Zapraszamy bezpośrednio do naszego sklepu online, żeby zapoznać się z pełną ofertą i złożyć zamówienie: www.zakupyonlinepolska.pl proponujemy jeszcze RTV/AGD wszystkich producentów, a także inne produkty niemal z każdej kategorii.

  ZIPRO FITNESS oferujE JEDNE Z najlepszYCH I bezawaryjnYCH ORBITREKÓW przystępnYCH NA RYNKU W dostępnEJ CENIE.

  Posiadamy bogatą ofertę sprzętu fitness producenta Zipro. Można wybierać spośród takich maszyn jak rower magnetyczny, bieżnia, orbitrek. W dodatku asortyment obejmuje piłki do ćwiczeń, rollery, trampoliny.

  Ćwicz kiedy chcesz, jak chcesz i ciesz się szybkimi efektami
  ulepszaj kondycję i pozbywaj się nadmiaru kilogramów nie wychodząc z domu

  Nowa wersja sprzętu Zipro w odświeżonej odsłonie. Hulk RS oferuje ogólnorozwojowy trening, który angażuje do pracy mięśnie całego ciała, dlatego jest sprawnym narzędziem do zbudowania kondycji, wyszczuplenia swego ciała i poprawy ogólnej wydajności organizmu.

  bezusterkowy magnetyczny system oporu

  Rower eliptyczny Zipro Hulk RS ma tylny napęd i korzysta z magnetycznego systemu oporu, który cechuje płynna i cicha praca, a także bezawaryjne działanie. 8 stopni jego regulacji pozwala na dokładne dobranie stopnia obciążenia do poziomu wytrenowania i jednostkowych potrzeb osoby ćwiczącej.

  Wygoda i bezpieczeństwo ćwiczeń

  mocna kompozycja zagwarantuje stabilność w trakcie ćwiczeń i pozwoliła uzyskać wysoką nośność urządzenia - 150 kilogramów. Przednie kółka transportowe pozwalają bez wysiłku przemieszczać sprzęt z miejsca na miejsce na czas treningu i po jego zakończeniu, a umieszczone na tylnym stabilizatorze stopki umożliwiają jego staranne wypoziomowanie.


  obserwuj prękość, tętno, liczbę spalonych kalorii i inne dane

  skrupulatny pomiar informacji i czytelny wyświetlacz

  wyświetlacz LCD komputera wyświetla właściwości dotyczące treningu. Informuje o czasie ćwiczeń, przebytym dystansie, całkowitym dystansie, liczbie spalonych kalorii i aktualnej szybkości. Na dodatek komputer ukazuje wysokość pulsu rejestrowaną przy pomocy dotykowych czujników do pomiaru tętna umieszczonych na uchwytach kierownicy i ma funkcję Pulse Rate. Scan pokazuje kolejno wszystkie mierzone dane - dzięki temu komputer obrazuje pełne dane bez konieczności odrywania rąk od uchwytów i wciskania przycisków. Aby baterie działały dłużej, komputer po kilku minutach bezczynności samoczynnie się wyłącza.

  Prosta obsługa

  3 przyciski powodują, iż obsługa komputera jest łatwa i instynktowna. Półka na urządzenie przenośne pozwala mieć pod ręką smartfona, by być cały czas online i móc korzystać z aplikacji treningowych.


  użyteczna kompozycja dla komfortu i bezpieczeństwa ćwiczeń

  Jedną z najważniejszych rzeczy przy wybieraniu sprzętu fitness przeznaczonego do uzytku domowego do domu jest dobranie go do własnych warunków fizycznych. Tylko to zagwarantuje komfort oraz bezpieczeństwo treningu bez narażania się na odniesienie kontuzji. Trening na adekwatnie dostosowanym urządzeniu zapewnia wygodę i jest czystą przyjemnością - wykonuje się go z dużą ochotą i o mnóstwo łatwiej jest utrzymać wysoki poziom motywacji do utrzymania regularności. Na orbitreku Zipro Hulk RS rewelacyjnie czują się osoby o zróżnicowanym wzroście. Długość kroku wynosi 30 cm, a odległość między płozami 22 cm.

  Nowy Hulk RS ma wszystko, czego trzeba wymagać od wysokiej jakości orbitreka. Odświeżony design powoduje,ukazuje się jeszcze bardziej niebanalnie, a jego ergonomia i atrybuty technologiczne gwarantują maksymalną wygodę i sprawność treningów.


  Przyjrzyj mu się z bliska

  Kółka transportowe

  Na przednim stabilizatorze umieszczone są kółka transportowe. Dzięki nim można z łatwością i bez wysiłku przenieść rower z miejsca na miejsce.

  Stopki poziomujące

  Tylny stabilizator został wyposażony w dostosowywane stopki, które skrupulatne wypoziomowanie roweru na nierównym podłożu.

  Półka na smartfona

  Komputer został zaopatrzony w specjalną półkę na smartfon lub tablet. Usprawnia to korzystanie z aplikacji treningowych i pozwala cały czas być online.

  wygodne płozy

  antypoślizgowa powierzchnia płóz na stopy zagwarantuje komfort i stabilność podczas intensywnych treningów i pozwala skupić się wyłącznie na treningu.

  precyzyjne wykończenie

  Orbitrek ma nieprzemijalny design i został projektowany, a następnie wyprodukowany z trosceą o detale. Skrupulatne wykończenie zagwarantuje trwałość i długą żywotność.

  Izotonik w zasięgu ręki

  Umieszczony na przedniej kolumnie bidon pozwala uzupełniać płyny podczas intensywnych treningów.


  Kompleksowy trening - z orbitrekiem angażujesz całe ciało
  Harmonijne wzmacnianie mięśni całego ciała

  Ze względu na unikalną konstrukcję orbitreka treningi na nim są najistotniej wszechstronne, ponieważ oddziałują na mięśnie całego ciała. W czasie ćwiczeń pracują wszystkie grupy mięśni: nóg, pośladków, brzucha, klatki piersiowej, grzbietu, ramion i przedramion.

  Korzyści dla kręgosłupa

  Ruch eliptyczny, który wykonują stopy w trakcie treningu, w połączeniu ze wydajnie działającym systemem oporu powoduje, że ćwiczenia na orbitreku nie obciążają kręgosłupa. Co więcej, dzięki korzystaniu z ruchomych rękojeści pracują mięśnie odpowiedzialne za stabilizację kręgosłupa, stanowczo jego odcinka piersiowego.

  Szczupła sylwetka

  Regularne treningi na orbitreku są wyśmienitym sposobem na pozbycie się zbędnych kilogramów, spalanie kalorii, a także wyszczuplenie sylwetki. Równomierne wzmacnianie mięśni całego ciała owocuje nie tylko pokaźniejszą siłą,również rozciągliwą skórą - bez rozstępów i cellulitu.


  Orbitrek
  • wymiary: 133 x 74 x 160 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 38,8 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • Magnetyczny system oporu
  • Waga koła zamachowego: 8 kg
  • Manualna regulacja oporu
   • 8 poziomów obciążenia
  • Dotykowe sensory pulsu na kierownicy
  • Profilowane rękojeści zakończone okrągłą nakładką
   • możliwość używania zróżnicowanych uchwytów
  • praktyczne, antypoślizgowe podstawy pod stopy
   • powierzchnia użytkowa: 33 x 13,5 cm
   • 3 punkty mocowania podstaw pod stopy
  • Rozstaw podstaw pod stopy: 22 cm
  • Długość kroku* : 30 cm
  • mocna kompozycja
  • znaczne stabilizatory
   • przód: 51 cm
   • tył: 49 cm
  • Wyciszona pokrywa koła zamachowego
  • Rolki transportowe wbudowane w przedni stabilizator
  • Stopki poziomujące na tylnym stabilizatorze
  • Bidon 550 ml w pakiecie
  • wymiary opakowania: 110 x 44 x 58 cm
  • Waga brutto: 42,2 kg
  • Gwarancja door to door
  Komputer
  • ekran LCD
  • Czas
  • prędkość
  • Dystans
  • Kalorie
  • Odo
  • Puls
  • RPM
  • Scan
  • Ustawiana górna granica pulsu
  • Dźwiękowa sygnalizacja przekroczenia tętna maksymalnego
  • Półka na urządzenie przenośne
  • Zasilanie: 2 baterie AA (w pakiecie)
  • samoczynne wyłączenie po kilku minutach bezczynności

  * - długość kroku oznacza odległość pomiędzy stopami mierzoną od pięty do pięty. W momencie pomiaru podstawy pod stopy znajdują się na jednym poziomie, równolegle do siebie.

  Specyfikacja
  produkt
  firma Zipro
  Kod producenta
  5901793678115
  EAN
  5901793678115
  informacje PODSTAWOWE
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  8
  Nośność [kg]
  150
  Waga [kg]
  38.8
  Wyposażenie
  System pomiaru tętna
  ekran LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar szybkości
  Pomiar pulsu
  Wydatek energetyczny

☆ [OUTLET] Orbitrek magnetyczny Body Sculpture E1660, ORBITREKBSE1660 ☆

[OUTLET] Orbitrek magnetyczny Body Sculpture E1660, ORBITREKBSE1660 Najniższa Cena Online

☆ [OUTLET] Orbitrek magnetyczny Body Sculpture E1660, ORBITREKBSE1660 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: [OUTLET] Orbitrek magnetyczny Body Sculpture E1660, ORBITREKBSE1660
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  UWAGA! Oferta powystawowa - produkt z regulaminowego zwrotu, może nosić ślady konstrukcji, sprawdzony i objęty gwarancją.Magnetyczny orbitrek E 1660 jest świetnym sprzętem, który pomoże Ci wykonać efektywny trening w domu. Nie musisz już tracić czasu na wyjścia do siłowni. Orbitrek to urządzenie, dzięki któremu wykonasz trening całego ciała, a tkanka tłuszczowa będzie spalała się równomiernie. Nadzwyczajnie spełni oczekiwania dla osób, które chcą poprawić swoją kondycję, a także poprawić wygląd sylwetki. Stabilna budowa urządzenia zagwarantuje bezpieczeństwo i komfort ćwiczeń. Pokaźne przeciwpoślizgowe płozy powodują, iż nogi nie ślizgają się podczas treningu, a ruch ciała jest naturalny i luźny. Dodatkowym atutem orbitreka jest ręcznie sterowany system oporu. Gwarantuje on możliwość płynnego stopniowania poziomu trudności ćwiczeń. Możesz ustawić opór zgodnie z założeniem treningu, a potem zmieniać go w trakcie, bez zapotrzebowania zatrzymywania się. Na uchwytach znajdują się sensory pomiaru pulsu. Dzięki nim, możesz wykonać bardziej efektywny trening z zastosowaniem stref tętna. Wielofunkcyjny komputer z wyświetlaczem LCD demonstruje dane dotyczące szybkości, czasu, kalorii, dystansu i pulsu. Zapewnia to możliwość śledzenia swych postępów na bieżąco. Na orbitreku zamontowana jest też podstawka pod smartfony. Dzięki niej nie musisz szukać bezpiecznego miejsca, aby odłożyć telefon na czas treningu. Mocne strony Łatwość pomiaru tętna dzięki sensorom na uchwytach Podstawka pod smartfon Ręcznie sterowany system oporu Wielofunkcyjny komputer z wyświetlaczem LCD, możliwość pomiaru: prędkości, czasu, kalorii, dystansu, tętna zrównoważona kompozycja pokaźne antypoślizgowe płozy Specyfikacja wymiary: 102,5 x 61 x 154 Waga: 24 kg Maksymalna waga użytkownika: 100 kgUWAGA! Oferta powystawowa - towar z regulaminowego zwrotu, może nosić ślady konstrukcji, sprawdzony i objęty gwarancją. 2 lata gwarancji

☆ Energetic body Orbitrek magnetyczny eb fit e-nw650 (5902431039374) ☆

Energetic body Orbitrek magnetyczny eb fit e-nw650 (5902431039374) Najniższa Cena Online

☆ Energetic body Orbitrek magnetyczny eb fit e-nw650 (5902431039374) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Energetic Body
 • Nazwa produktu: Energetic body Orbitrek magnetyczny eb fit e-nw650 (5902431039374)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Obiecałeś sobie, iż zadbasz o swoje zdrowie i kondycję? Zastanawiasz się, od czego rozpocząć przygodę ze sportem w domowym zaciszu. Mamy dla Ciebie propozycję, ORBITREK MAGNETYCZNY E-NW650 EB FIT, dzięki któremu spersonalizujesz swój trening pod kątem indywidualnych potrzeb.  • czujniki pulsu na uchwytach przy panelu sterowania pozwolą na regularną kontrolę pracy serca
  • magnetyczne koło zamachowe zapewni płynne i ciche ruchy, nie obciążające stawów i kręgosłupa
  • pokaźne, obszerny płozy z przeciwpoślizgową powierzchnią zapewnią bezpieczne i wygodne korzystanie z urządzenia
  • otwarte tylne wejście na płozę ułatwi wchodzenie i schodzenie
  • miękki materiał na uchwytach orbitreka zadba o komfort i higienę podczas wykorzystywania
  • obszerne pokrętło do ręcznej zmiany 8 stopniowego obciążenia pozwoli na dopasowanie go do kondycji użytkownika
  • specjalna podstawka na telefon pozwoli na bycie zawsze pod zasięgiem i słuchanie ulubionej muzyki


  ORBITREK MAGNETYCZNY E-NW650 EB FIT to niezwykle korzystny wybór jeżeli chcesz poprawić kondycję, zadbać o swoje zdrowie, czy zapewnić sobie odrobinę ruchu na co dzień. Udoskonala pracę układu krążenia i wydolność oddechową. Trening redukuje tkankę tłuszczową, wysmukla sylwetkę, usuwa cellulit i udoskonala samopoczucie. Rewelacyjnie nadaje się do ćwiczeń w warunkach domowych, zajmuje mało miejsca, a magnetyczne koło zamachowe zagwarantuje szczególnie cicha pracę urządzenia. Zamontowane w orbitreku koło zamachowe działające w oparciu o pole magnetyczne, pozwoli Ci na staranne ustawienie generowanego obciążenia dzięki specjalnemu pokrętłu. Skala jest obfita, bo 8 - stopniowa, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, abyś dostosował do siebie wyśmienity plan treningowy.


  ORBITREK MAGNETYCZNY E-NW650 EB FIT ekran, który wskaże Ci dystans, kalorie, szybkość, czas no i oczywiście puls, pilnujący pracę Twojego serca odczytywaną za pomocą przycisków sensorycznych umieszczonych w rączkach przy panelu sterującym. Wyświetlacz posiada specjalne miejsce na telefon lub tablet, dzięki czemu będziesz go mieć za każdym razem pod zasięgiem ręki. Dzięki rolkom transportowym przestawisz orbitrek w dowolne miejsce po skończonym treningu.

  ORBITREK MAGNETYCZNY E-NW650 EB FIT to idealny sprzęt do treningu domowego. Nie zwlekaj, zacznij dbać o swoje zdrowie i kondycję już teraz, a momentalnie zauważysz efekty!


  EB FIT to marka specjalizująca się w akcesoriach fitness i sprzęcie przeznaczonym do domowych siłowni, wieloletnie doświadczenie oraz nadzwyczajne opinie dają gwarancję zadowolenia z zakupu.


  właściwości


 • System hamowania: Magnetyczny
 • Regulacja obciążenia: 8 stopni, przy pomocy pokrętła w kierownicy
 • typ oporu: Magnetyczny
 • Waga koła zamachowego: 4 kg
 • typ koła zamachowego: Magnetyczne
 • Pozioma i pionowa regulacja kroku: Nie
 • Długość kroku ok: 27 cm
 • Odległość między płozami: ok. 15 cm
 • Wysokość płozy od ziemi: Płoza dolna 25,5, płozy na równym poziomie 31 cm, płoza górna 40 cm
 • rozmiar płozy: 36 x 14 cm ( dł. X szer.)
 • wymiary urządzenia: 142 x 59 x 155 cm (dł. X szer. X wys. )
 • Maksymalna waga użytkownika: 110 kg
 • Maksymalny wzrost użytkownika: 190 cm
 • Waga netto: 38,8 kg
 • Waga brutto: 42,8 kg
 • Klasa precyzyjności: C
 • Klasa używania: H
 • Model wyświetlacza: Model: JJD-2604
 • Zasilanie wyświetlacza: Bateria 2 x 1,5 AAA
 • Model: E-NW 650 EB FIT
 • typ łożyska: 6003Z
 • marka: EB FIT
 • Instrukcja w języku polskim: Tak
 • Język polski na wyświetlaczu: Nie
 • Licznik spełnia normy CE: Tak (test: MTR/CET/F14090156)
 • Licznik spełnia normy EN 55014: Tak (test: ATE20160558)
 • Licznik jest zgodny z dyrektywami: 2011/65/UE, 2014/30/UE, 2004/108/EC
 • wymiary opakowania: 96,50 x 38 x 65 cm (szer. X gł. X wys.)

 • dopełniające WYPOSAŻENIE


 • Programy treningowe: Brak
 • Rolki transportowe: Tak
 • Pomiar pulsu: Tak, czujniki w rączkach
 • Bluetooth: Nie
 • Uchwyt na wodę: Nie
 • wyświetlacz LCD: Tak
 • Głośnik: Nie
 • Wejście Audio: Nie
 • Pas telemetryczny: Nie

 • FUNKCJE KOMPUTERA I ZAKRES POMIARÓW:


 • TIME/ CZAS - 00:00-99:59 MIN
 • SPEED/ szybkośĆ - 0.0-99.9KM/H
 • DISTANCE/ DYSTANS - 0.00-999.9KM
 • CALORIES/ KALORIE - 0-9999KCAL
 • HEARTH RATE / TĘTNO - 0-240BPM(OPCJONALNE)☆ Hertz Orbitrek magnetyczny Run 3 (5906167009793) ☆

Hertz Orbitrek magnetyczny Run 3 (5906167009793) Najniższa Cena Online

☆ Hertz Orbitrek magnetyczny Run 3 (5906167009793) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hertz
 • Nazwa produktu: Hertz Orbitrek magnetyczny Run 3 (5906167009793)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  To urządzenie w pełni zaspokoi zapotrzebowania osób chcących ćwiczyć sporo grup mięśni równocześnie, trenować we własnym domu przed telewizorem czy przy muzyce. Jego praca jest nad wyraz cicha ze względu na wykorzystanie paskowego systemu napędu i dodatkowemu wyciszeniu korpusu obudowy. Komputer gwarantuje możliwość ciągłej obserwacji 8 funkcji. Do dyspozycji użytkownika jest 8-stopniowa, manualna regulacja oporu. Dzięki czemu może przystosować ćwiczenia do własnych predyspozycji.

  Koło zamachowe umiejscowione jest z przodu, co wzmaga komfort realizowanych ćwiczeń. Sprzęt wyposażony jest w system Magnetic Pro i rozszerzoną ilość magnesów. Daje to aż dwukrotnie większy opór koła zamachowego w porównaniu ze typowymi kołami o tej samej wadze. Maksymalnie odczuwalny opór to 12 kg. Urządzenie wyekwipowane jest w obszerne pedały i antypoślizgowe platformy z regulacją pozycji. Zapewnia to bezpieczny i wygodny trening. Orbitrek X-RUN 3 dedykowany jest do ćwiczeń dla osób o wadze do 150 kg. Waży 54 kg i od momentu zakupu objęty jest dwuletnią gwarancją.

  Komputer Treningowy

  Monitor wyświetla programy treningowe i 8 funkcji:

  • Czas ćwiczenia
  • szybkość
  • Przejechany dystans
  • liczba spalonych kalorii
  • Puls
  • Przebyta droga (odometer)
  • Skanowanie wszelkich parametrów
  • Diagram charakterystyki programu

  Magnetyczny system oporu

  • ośmiostopniowa manualna regulacja oporu zezwalająca na przypasowanie ćwiczenia do indywidualnych potrzeb i możliwości.
  • System Magnetic Pro - dwa razy pokaźniejszy opór przy zaimplementowaniu tej samej wagi koła zamachowego. Dzięki czemu systemowi i zastosowaniu większej ilości magnesów odczuwalny opór jest dwukrotnie większy niż w standardowym kole o tej samej wadze.

  System napędu

  • Paskowy napęd umożliwia bardzo cichą pracę urządzenia. Umożliwia to ćwiczenie przy jednoczesnym oglądaniu telewizji czy słuchaniu muzyki. Korpus obudowy jest ponadto wyciszony

  Opór koła zamachowego

  • 12 kg w systemie Magnetic Pro


Podsumowanie, czyli jaki orbitrek magnetyczny do 2000 zł najlepszy?


Najlepszy orbitrek magnetyczny do 2000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy orbitrek magnetyczny do 2000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre orbitreki do ćwiczeń – Zestawienie grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych orbitreków magnetycznych do 2000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych orbitreków do domowych ćwiczeń i klubów fitness.


Powiązania tematyczne:

 • jaki orbitrek magnetyczny do 2000 zł opinie i efekty,
 • dobre orbitreki magnetyczne do 2000 zł cena,
 • ranking orbitreków magnetycznych do 2000 zł,
 • orbitrek magnetyczny do 2000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o orbitrekach magnetycznych do 2000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o orbitrekach magnetycznych do 2000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o orbitrekach magnetycznych do 2000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki orbitrek magnetyczny do 2000 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych orbitrekach magnetycznych do 2000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki orbitrek magnetyczny do 2000 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z orbitrekami magnetycznymi do 2000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań userów. Modele znajdujące się najwyżej w rankingach to produkty często rekomendowane przez kupujących.