FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Orbitreki do ćwiczeń / Ranking orbitreków elektromagnetycznych do 5000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych orbitreków elektromagnetycznych do 5000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych orbitreków elektromagnetycznych do 5000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych orbitreków do wykorzystywania w klubach fitness i w domowych warunkach.

Jakie orbitreki elektromagnetyczne do 5000 zł najlepiej wybrać? Ranking marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane orbitreki elektromagnetyczne do 5000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking orbitreków elektromagnetycznych do 5000 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Kettler Axos Elipso P ☆

Kettler Axos Elipso P Najniższa Cena Online

☆ Kettler Axos Elipso P - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Axos Elipso P
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek Kettler Elipso P urzeka dobrym wyposażeniem, które namawia do motywujących treningów. Masa koła zamachowego 18 kg i sterowany silnikiem magnetycznym układ hamulcowy gwarantują przy tym błogą i spokojną pracę.

  produktywnY TRENING WYTRZYMAŁOŚCIOWY Dzięki Kettler Elipso P szczególnie początkujący i hobbyści otrzymują eliptyczny trenażer, który spełnia wszystkie ważne funkcje dla skutecznego i delikatnego treningu wytrzymałościowego w domu.

  Wykonanie jest - jak z zasady w sytuacji Kettlera - stanowczo trwałe z maksymalnym obciążeniem do 130 kg. PŁYNNY I przyjaznY DLA STAWÓW RUCH Specjalna kompozycja Kettler Elipso P zagwarantuje wyjątkowo eliptyczny ruch, który eksponuje to urządzenie na tle konwencjonalnych orbitreków.

  dodatkowo 18 kg masa koła zamachowego i sterowany silnikiem magnetycznym układ hamulcowy zapewniają płynny i równomierny ruch. RóżnY TRENING DLA CAŁEJ RODZINY Orbitrek Kettler Elipso P urzeka rozległym wyposażeniem nakłaniającym do wykonywania treningów.

  Dzięki cichemu, sterowanemu silnikiem hamulcowi magnetycznemu opór można regulować w 16 stopniach. Trening z Orbitrekiem Kettler Elipso P może być przypasowany do Twoich postępów w zakresie intensywności.

  12 MOTYWUJĄCYCH PROGRAMÓW TRENINGOWYCH Orbitrek Kettler Elipso P został zaopatrzony w 12 programów treningowych, z których jeden jest sterowany pulsem. Programy są idealną motywacją do wymagających treningów.

  Orbitrek Kettler Elipso P ma zastosowane ręczne czujniki pulsu do pomiaru tętna. Można też wykorzystać dostępny opcjonalnie pasek na klatkę piersiową. ZastosowanA PAMIĘĆ DLA 4 UŻYTKOWNIKÓW Kettler Elipso P ma pamięć użytkownika dla 4 osób, więc każdy członek rodziny może założyć profil i uzyskać dostęp do swych informacji osobowych w trakcie treningu.

  ekran z regulacją nachylenia Stały wyświetlacz dla 7 funkcji Optyczny i dzwiękowy sygnał ostrzegawczy po przekroczeniu górnej granicy pulsu Podwójne łożysko kulkowe dla płynniejszego ruchu i obszerniejszej trwałości Długie uchwyty i dopełniające niedługie uchwyty w kokpicie


☆ Scud L9 Nesu ☆

Scud L9 Nesu Najniższa Cena Online

☆ Scud L9 Nesu - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Scud
 • Nazwa produktu: Scud L9 Nesu
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek SCUD L9 Nesu to nad wyraz cichy i zrównoważony trenażer eliptyczny z elektryczno-magnetycznym systemem oporu.

  Orbitrek zaopatrzony został w wielofunkcyjny komputer z dużym wyświetlaczem, byś w trakcie treningu mógł na bieżąco kontrolować tak ważne cechy jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Wyświetlacz podświetlany jest na kolor niebieski, więc jeśli zechcesz to bez przeszkód swój trening możesz przeprowadzić nawet nocą. Programy treningowe sprawią, iż Twój trening będzie bardziej urozmaicony i szybciej osiągniesz zamierzone efekty. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mógł kontrolować swój aktualnym puls.

  wykorzystane w orbitreku koło zamachowe o wadze aż 18 kg w połączeniu z solidnymi magnesami i elektroniczną możliwością regulacji oporu sprawi, że nie tylko zaspokoi on wymogi początkujących ale także innowacyjnych użytkowników, którzy już nie będą musieli się martwić, iż wraz z progresem ich kondycji produkowany opór nie będzie dla nich wystarczający. Mocna konstrukcja umożliwia stosowanie z orbitreka osobom o wadze nawet do 150 kg.

  Oferowany poprzez nas sprzęt ma także dostosowywane platformy na nogi więc spełni oczekiwania on zarówno dla wysokich jak i niskich użytkowników.

  Orbitrek także z łatwością wypoziomujemy w pomieszczeniu z krzywą posadzką dzięki dostosowywanym tylnym stopkom. Dodatkowo chcąc po treningu przenieść sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały zaopatrzone w rolki transportowe.

  Trenażer magnetyczny SCUD L9 Nesu pozwoli Ci na systematyczne ćwiczenie 80% mięśni swojego ciała. Dzięki niemu spalisz zbędną tkankę tłuszczową, zniżysz poziom ciśnienia krwi, a głównie poprawisz wydolność swojego serca i płuc. Do jednych z najważniejszych zalet orbitreka możemy zaliczyć fakt,w trakcie ćwiczeń nie są obciążane stawy ani kręgosłup tak jak w sytuacji biegania.

  Najważniejsze informacje:
  • postępowy orbitrek treningowy SCUD L9 Nesu z wielkim kołem zamachowym 18 kg.
  • przeznaczony dla początkujących, jak i dla profesjonalistów.
  • Maksymalna waga użytkownika dla tego sprzętu to aż 150 kg.
  • Opór elektromagnetyczny
  • Orbitrek ma wolnobieg koła zamachowego
  • Łatwy montaż
  • Cicha praca

☆ HMS H1833i ☆

HMS H1833i Najniższa Cena Online

☆ HMS H1833i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS H1833i
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  H1833i HMS to wysokiej klasy orbitrek. Jego system hamowania sterowany jest za pomocą elektromagnesu, który stwarza pole o większej bądź mniejszej mocy. Dzięki temu skala oporu jak dodatkowo szybkość odczuwalności jego zmiany jest dużo pokaźniejsza, niż w pozostałych urządzeniach tego typu. Na tym nie koniec! Ten model eksponuje brak części ruchomych w systemie hamowania, tym samym przyrząd jest mniej podatny na uszkodzenia.
  produkt firmy HMS Premium znamionuje się najwyższą jakością, funkcjonalnością i szeregiem udogodnień. Przyrząd zezwala na sterowanie komputerem za pomocą specjalnych przycisków, które zostały umieszczone na drążkach. Praktyczny i postępowy wyświetlacz mieści i przedstawia wszystkie najważniejsze cechy treningu. Do dyspozycji użytkownika oddano 10 funkcji głównych, są to: Time (czas ćwiczenia), Distance (przebyty dystans), Calories (spalone kalorie), Pulse (puls), Watt (moc), Speed (szybkość), RPM (prędkość obrotowa), Manual (tryb treningu manualnego), Cardio (ćwiczenie przyśpieszające pracę serca), a także Program (12 podstawowych programów). Są to: 4 poziomy początkujący, 4 poziomy innowacyjny, 4 stopnie sportowy. Łącznie wszelkich programów jest ich 18. Orbitrek magnetyczny został zaopatrzony w nowoczesny komputer z możliwością podłączenia telefonu albo tabletu działającym w systemie Android albo iOS. Dzięki temu użytkownik uzyskuje dostęp do gratisowej aplikacji DelighTech Fitness APP. Software posiada wszystkie niezbędne informacje dotyczące treningu oraz dostarcza oryginalnych wrażeń za pomocą map Google. Aplikacja nie tylko mieści wszystkie niezbędne informacje dotyczące treningu – dostarcza na dodatek oryginalnych wrażeń dzięki mapom Google! Hong Kong, Nowy Jork, Barcelona, a może Lazurowe Wybrzeże? Tylko od preferencji użytkownika zależy wybór lokalizacji. Za realizm wirtualnych podróży odpowiada Google Street View, wyświetlająca obraz wybranej lokalizacji z poziomu ulicy. Elektroniczna regulacja obciążenia zezwala na zmianę ustawień bez konieczności odrywania się od treningu. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche - tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu. Przyrząd spore (12 cm), przeciwpoślizgowe stopki oraz pionową i poziomą regulację długości kroku, co zagwarantuje komfort choćby wysokim użytkownikom. Stopnice posiadają 3 typy regulacji. W celu zapewnienia maximum bezpieczeństwa wszystkie uchwyty zostały pokryte specjalnym antypoślizgowym materiałem. Orbitrek został też zaopatrzony w technologię Bluetooth, sensory dotykowe do skrupulatnego mierzenia pulsu, a także gniazdo USB.

  Specyfikacja:

  • system hamowania: elektromagnetyczny
  • regulacja oporu: samoczynna
  • zakres regulacji oporu: 16 stopni
  • dwukierunkowy obrót koła
  • przeciwpoślizgowe, obfite pedały (12 cm)
  • rolki transportowe
  • pomiar pulsu: sensory dotykowe, pas telemetryczny (brak w pakiecie)
  • funkcje komputera:
   -obsługa bezpłatnej aplikacji iCONSOLE+, testowane urządzenia: Samsung Galaxy 10. 1, Samsung Galaxy Tab2, Samsung Galaxy Tab3,Asus MeMo Pad 10, Asus Tf101 iPad4, iPad3, iPad2, iPad mini, iPad Air, iPhone4s, iPhone5, iPhone5s, iPhone6
   - pomiar:
   czas,
   prędkość,
   dystans,
   puls,
   spalone kalorie,
   rpm (obroty/min),
   body fat(pomiar tkanki tłuszczowej),
   recovery (test pracy serca)
   - programy treningowe:
   MANUAL (manualny)
   BEGINNER (początkujący - 4 stopnie)
   ADVANCE (progresywny - 4 stopnie)
   SPORTY (sportowy - 4 poziomy)
   CARDIO (55%, 75%, 90%, TAG)
   WATT
  • rozmiary artykułu: długość: 145 cm, szerokość: 62 cm, wysokość: 155 cm
  • długość kroku: 39 cm
  • odległość pomiędzy pedałami: 20 cm
  • regulacja wysokości drążków (ramion)
   liczba położeń: 3
   skok: 45 mm
  • regulacja pedałów (stopnic):
   liczba położeń: 3
   skok: 30 mm
  • koło zamachowe: 10 kg
  • bluetooth
  • gniazdo USB (do ładowania urządzeń)
  • zasilanie sieciowe: 230 V
  • waga towaru: 51 kg
  • maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • uwagi:
   nie przeznaczony do wykorzystania komercyjnego
   gwarancja 24 miesiące


☆ Kettler OPTIMA 400 ☆

Kettler OPTIMA 400 Najniższa Cena Online

☆ Kettler OPTIMA 400 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler OPTIMA 400
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek KETTLER OPTIMA 400 polecany jest każdemu, komu zależy na regularnym i sprawnym treningu w warunkach domowych. W trakcie treningu można wybrać jeden z 10 programów treningowych. Niezależnie od tego czy Twoim celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów, wyrzeźbienie sylwetki czy poprawa kondycji - możesz wybrać program przypasowany do Twoich potrzeb lub go po prostu stworzyć.

  za pomocą konfiguratora można tworzyć nowe programy albo modyfikować już istniejące. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki temu każdy z domowników będzie miał dostęp do swych informacji z ostatnich treningów.

  Orbitrek wyekwipowany jest w magnetyczny układ hamulcowy sterowany silnikiem. Opór magnetyczny zagwarantuje płynną i cichą pracę. Sterowanie oporem odbywa się przy pomocy komputera treningowego. Płozy z regulowanymi podstawami na stopy posiadają przeciwpoślizgową powierzchnię, gwarantują stabilność i bezpieczeństwo podczas treningu.

  umożliwiają trafne dostosowanie do wzrostu. Wyświetlacz orbitreka KETTLER OPTIMA 400 podczas treningu na bieżąco demonstruje Twoją rzeczywistą pracę wytwarzaną w określonym czasie wyrażoną w watach. Miernik mocy pozwala lepiej kontrolować aktywność: w czasie rzeczywistym pokazuje ile watów generowanych jest w danej chwili.

  zmniejsza ryzyko przetrenowania lub niedotrenowania. Moc jest jeszcze genialną metoda do mierzenia postępów w czasie. Maksymalne wyznaczonie mocy to 250 W. Orbitrek crosstrainer to wszechstronne urządzenie do treningu, które angażuje mięśnie całego ciała.

  Ruch eliptyczny to połączenie ruchu realizowanego na trzech urządzeniach: stepper, bieżnia i rower. Zaangażowane są równocześnie górne jak i dolne partie ciała. Regularny trening na orbitreku pozwala poprawić kondycję, spalić zbędne kalorie i schudnąć.

  Wzmacnia mięśnie, nie obciążając kręgosłupa, stawów skokowych czy kolanowych. Korzystnie wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Może być używany w treningu cardio i obwodowym. Cicha i płynna praca umożliwia trening w domu.

  Kółka transportowe zezwalają na komfortowe przestawienie orbitreka po skończonym treningu. Komputer treningowy - czytelny, barwny, instynktowny w obsłudze ekran LC o rozmiarach 117x86 mm wyświetla siedem najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane cechy: czas treningu dystans (km albo mile) zużycie energii (kcal lub kJ) tętno szybkość kadencja (obr./min) moc (w Watach) posiada 10 zastosowanych programów treningowych, dzięki którym możliwe jest dostosowanie intensywności treningu do produktywności i kondycji użytkownika.

  wbudowany konfigurator pozwala dowolnie rozbudowywać i zmieniać programy treningowe. Przystępne programy treningowe (szczegółowy opis znajduje się w instrukcji obsługi komputera): prędki start Trening z wyznaczonym celem (czas/dystans/kalorie) Trening HRC Trening na trasie o przeróżnym profilu (trasa płaska, wzgórze, góra) Regulacja oporu KETTLER OPTIMA 400 to magnetyczny crosstrainer z 14 kg kołem zamachowym i 15 poziomami oporu.

  Poziom oporu dostosowywany jest elektronicznie, za pomocą komputera treningowego. Regulacja w zakresie od 1 do 15 pozwala zbratać poziom treningu do jednostkowych potrzeb. Platformy na stopy obfite, przeciwpoślizgowe platformy na stopy gwarantują bezpieczne podparcie podczas treningu.

  mają regulację odległości od kierownicy, dzięki temu każdy odnajdzie adekwatne ustawienie, niezależnie od wzrostu. Rozstaw: 230 mm Długość kroku, którą można uzyskać to 390 mm. Rama - mocna, stalowa rama zagwarantuje stabilność i wygodę podczas ćwiczeń.

  Wytrzymała konstrukcja z 14 kg kołem zamachowym zezwala na bezpieczny trening, także z dużą intensywnością. Obudowa - wyprodukowana z wysokiej jakości tworzyw, stanowi nieprzeciętne wyciszenie magnetycznego systemu oporu.

  możliwa jest regulacja wypoziomowania urządzenia. Kierownica - U-kształtna kierownica i poręczne uchwyty dają Ci możliwość wyboru optymalnego chwytu podczas treningu. Sensory dotykowe - umieszczone na kierownicy sensory dotykowe umożliwiają pomiar tętna.

  Uchwyt na smartfon - uchwyt na tablet albo smartfon zezwala na wygodne umieszczenie urządzenia mobilnego w zasięgu wzroku i korzystania z niego w trakcie treningu. Bluetooth Zintegrowany inteligentny system Bluetooth, pozwala na korzystanie z najistotniej motywujących aplikacji dedykowanych do treningu.

  Kompatybilny z aplikacją fitness Kinomap*, którą można pobrać z Google Play albo App Store. Aplikacja Kinomap to dostęp do wirtualnych tras z całego świata oraz możliwość trenowania z innymi użytkownikami aplikacji.

  sprawdź aktualne wyzwania albo stwórz własne. Kółka transportowe Kółka transportowe wygodny transport orbitreka po treningu. SPECYFIKACJA wariant urządzenia: orbitrek, crosstrainer typ: magnetyczny Waga koła zamachowego: 14 kg Regulacja oporu: elektroniczna, 1 - 15 Maksymalna waga użytkownika: 130 kg Pomiary: czas, prędkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, moc (WATT) Wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści Programy treningowe: 10 Języki menu: 7 (EN, DE, FR, IT, NL, PL, RU) Łączność: Bluetooth, Kinomap Kierownica: U-kształtna, użyteczna, profilowane rękojeści Podstawy na stopy: regulowane, przeciwpoślizgowe Zasilanie: zasilacz (230V) rozmiary po rozłożeniu (dł.

  x szer. X wys.): 132x62x169cm Waga: 56 kgPodobne zestawienia:


Najtańsze orbitreki elektromagnetyczne do 5000 zł – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze orbitreki elektromagnetyczne do 5000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich orbitreków elektromagnetycznych do 5000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ HMS H1833i ☆

HMS H1833i Najniższa Cena Online

☆ HMS H1833i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS H1833i
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  H1833i HMS to wysokiej klasy orbitrek. Jego system hamowania sterowany jest przy pomocy elektromagnesu, który tworzy pole o obszerniejszej bądź mniejszej mocy. Dzięki czemu skala oporu jak również szybkość odczuwalności jego zmiany jest dużo obszerniejsza, niżeli w pozostałych urządzeniach tego typu. Na tym nie koniec! Ten model eksponuje brak części ruchomych w systemie hamowania, tym samym przyrząd jest mniej podatny na uszkodzenia.
  produkt firmy HMS Premium charakteryzuje się najwyższą jakością, funkcjonalnością, a także szeregiem udogodnień. Przyrząd pozwala na sterowanie komputerem za pomocą specjalnych przycisków, które zostały umieszczone na drążkach. Ergonomiczny i progresywny wyświetlacz gromadzi i pokazuje wszystkie najważniejsze właściwości treningu. Do dyspozycji użytkownika oddano 10 funkcji głównych, są to: Time (czas ćwiczenia), Distance (przebyty dystans), Calories (spalone kalorie), Pulse (puls), Watt (moc), Speed (prędkość), RPM (szybkość obrotowa), Manual (tryb treningu manualnego), Cardio (ćwiczenie przyśpieszające pracę serca), a także Program (12 podstawowych programów). Są to: 4 stopnie początkujący, 4 stopnie innowacyjny, 4 poziomy sportowy. Łącznie wszystkich programów jest ich 18. Orbitrek magnetyczny został wyposażony w nowoczesny komputer z możliwością podłączenia telefonu albo tabletu działającym w systemie Android albo iOS. Dzięki czemu użytkownik uzyskuje dostęp do bezpłatnej aplikacji DelighTech Fitness APP. Software posiada wszystkie potrzebne dane dotyczące treningu, a także dostarcza unikalnych wrażeń za pomocą map Google. Aplikacja nie tylko mieści wszystkie potrzebne informacje dotyczące treningu – dostarcza na dodatek unikalnych wrażeń dzięki mapom Google! Hong Kong, Nowy Jork, Barcelona, a może Lazurowe Wybrzeże? Tylko od preferencji użytkownika zależy wybór lokalizacji. Za realizm wirtualnych podróży odpowiada Google Street View, wyświetlająca obraz wybranej lokalizacji z poziomu ulicy. Elektroniczna regulacja obciążenia zezwala na zmianę ustawień bez konieczności odrywania się od treningu. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche - tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu. Przyrząd szerokie (12 cm), przeciwpoślizgowe stopki oraz pionową i poziomą regulację długości kroku, co zagwarantuje komfort nawet wysokim użytkownikom. Stopnice mają 3 rodzaje regulacji. W celu zapewnienia maximum bezpieczeństwa wszystkie uchwyty zostały pokryte specjalnym przeciwpoślizgowym materiałem. Orbitrek został także wyposażony w technikę Bluetooth, sensory dotykowe do starannego mierzenia pulsu i gniazdo USB.

  Specyfikacja:

  • system hamowania: elektromagnetyczny
  • regulacja oporu: automatyczna
  • zakres regulacji oporu: 16 poziomów
  • dwukierunkowy obrót koła
  • antypoślizgowe, duże pedały (12 cm)
  • rolki transportowe
  • pomiar pulsu: sensory dotykowe, pas telemetryczny (brak w zestawie)
  • funkcje komputera:
   -obsługa gratisowej aplikacji iCONSOLE+, testowane urządzenia: Samsung Galaxy 10. 1, Samsung Galaxy Tab2, Samsung Galaxy Tab3,Asus MeMo Pad 10, Asus Tf101 iPad4, iPad3, iPad2, iPad mini, iPad Air, iPhone4s, iPhone5, iPhone5s, iPhone6
   - pomiar:
   czas,
   szybkość,
   dystans,
   puls,
   spalone kalorie,
   rpm (obroty/min),
   body fat(pomiar tkanki tłuszczowej),
   recovery (test pracy serca)
   - programy treningowe:
   MANUAL (manualny)
   BEGINNER (początkujący - 4 poziomy)
   ADVANCE (zaawansowany - 4 poziomy)
   SPORTY (sportowy - 4 stopnie)
   CARDIO (55%, 75%, 90%, TAG)
   WATT
  • rozmiary artykułu: długość: 145 cm, szerokość: 62 cm, wysokość: 155 cm
  • długość kroku: 39 cm
  • odległość pomiędzy pedałami: 20 cm
  • regulacja wysokości drążków (ramion)
   liczba położeń: 3
   skok: 45 mm
  • regulacja pedałów (stopnic):
   ilość położeń: 3
   skok: 30 mm
  • koło zamachowe: 10 kg
  • bluetooth
  • gniazdo USB (do ładowania urządzeń)
  • zasilanie sieciowe: 230 V
  • waga produktu: 51 kg
  • maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • uwagi:
   nie asygnowany do stosowania komercyjnego
   gwarancja 24 miesiące


☆ Scud L9 Nesu ☆

Scud L9 Nesu Najniższa Cena Online

☆ Scud L9 Nesu - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Scud
 • Nazwa produktu: Scud L9 Nesu
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek SCUD L9 Nesu to szczególnie cichy i zrównoważony trenażer eliptyczny z elektryczno-magnetycznym systemem oporu.

  Orbitrek zaopatrzony został w wielofunkcyjny komputer z wielkim wyświetlaczem, byś w trakcie treningu mógł na bieżąco kontrolować tak ważne atrybuty jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Ekran podświetlany jest na odcień niebieski, więc jeśli zechcesz to bez przeszkód swój trening możesz przeprowadzić nawet nocą. Programy treningowe sprawią, że Twój trening będzie bardziej urozmaicony i szybciej osiągniesz zamierzone efekty. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mógł kontrolować swój aktualnym puls.

  użyte w orbitreku koło zamachowe o wadze aż 18 kg w połączeniu z mocnymi magnesami i elektroniczną możliwością regulacji oporu sprawi, że nie tylko zaspokoi on wymagania początkujących lecz także zaawansowanych użytkowników, którzy już nie będą musieli się martwić, iż wraz z progresem ich kondycji produkowany opór nie będzie dla nich wystarczający. Mocna budowa umożliwia użytkowanie z orbitreka osobom o wadze nawet do 150 kg.

  Oferowany przez nas sprzęt posiada także dostosowywane platformy na nogi więc stanie na wysokości zadania on jednocześnie dla wysokich jak i niskich użytkowników.

  Orbitrek także z łatwością wypoziomujemy w pomieszczeniu z krzywą posadzką dzięki regulowanym tylnym stopkom. Na dodatek chcąc po treningu przenieść sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały zaopatrzone w rolki transportowe.

  Trenażer magnetyczny SCUD L9 Nesu pozwoli Ci na systematyczne ćwiczenie 80% mięśni swojego ciała. Dzięki niemu spalisz zbędną tkankę tłuszczową, zniżysz poziom ciśnienia krwi, a na ogół poprawisz wydolność swego serca i płuc. Do jednych z najważniejszych zalet orbitreka możemy zaliczyć fakt,podczas ćwiczeń nie są obciążane stawy ani kręgosłup tak jak w przypadku biegania.

  Najważniejsze informacje:
  • progresywny orbitrek treningowy SCUD L9 Nesu z wielkim kołem zamachowym 18 kg.
  • przeznaczony dla początkujących, jak i dla profesjonalistów.
  • Maksymalna waga użytkownika dla tego sprzętu to aż 150 kg.
  • Opór elektromagnetyczny
  • Orbitrek posiada wolnobieg koła zamachowego
  • Łatwy montaż
  • Cicha praca

☆ Kettler Axos Elipso P ☆

Kettler Axos Elipso P Najniższa Cena Online

☆ Kettler Axos Elipso P - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Axos Elipso P
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek Kettler Elipso P urzeka dobrym wyposażeniem, które namawia do motywujących treningów. Masa koła zamachowego 18 kg i sterowany silnikiem magnetycznym układ hamulcowy gwarantują przy tym miłą i spokojną pracę.

  skutecznY TRENING WYTRZYMAŁOŚCIOWY Dzięki Kettler Elipso P nad wyraz początkujący i hobbyści otrzymują eliptyczny trenażer, który spełnia wszystkie ważne funkcje dla produktywnego i delikatnego treningu wytrzymałościowego w domu.

  Wykonanie jest - jak najczęściej w sytuacji Kettlera - stanowczo trwałe z maksymalnym obciążeniem do 130 kg. PŁYNNY I przyjaznY DLA STAWÓW RUCH Specjalna konstrukcja Kettler Elipso P zapewnia wyjątkowo eliptyczny ruch, który akcentuje to urządzenie na tle konwencjonalnych orbitreków.

  ponadto 18 kg masa koła zamachowego i sterowany silnikiem magnetycznym układ hamulcowy gwarantują płynny i równomierny ruch. PrzeróżnY TRENING DLA CAŁEJ RODZINY Orbitrek Kettler Elipso P urzeka rozległym wyposażeniem zachęcającym do realizowania treningów.

  Dzięki cichemu, sterowanemu silnikiem hamulcowi magnetycznemu opór można regulować w 16 poziomach. Trening z Orbitrekiem Kettler Elipso P może być przypasowany do Twoich postępów w zakresie intensywności.

  12 MOTYWUJĄCYCH PROGRAMÓW TRENINGOWYCH Orbitrek Kettler Elipso P został wyekwipowany w 12 programów treningowych, z których jeden jest sterowany pulsem. Programy są perfekcyjną motywacją do wymagających treningów.

  Orbitrek Kettler Elipso P ma wbudowane ręczne czujniki pulsu do pomiaru tętna. Można również wykorzystać przystępny opcjonalnie pasek na klatkę piersiową. ZaimplementowanA PAMIĘĆ DLA 4 UŻYTKOWNIKÓW Kettler Elipso P ma pamięć użytkownika dla 4 osób, więc każdy członek rodziny może założyć profil i uzyskać dostęp do swoich informacji osobowych w trakcie treningu.

  ekran z regulacją nachylenia Stały wyświetlacz dla 7 funkcji Optyczny i dzwiękowy sygnał ostrzegawczy po przekroczeniu górnej granicy pulsu Podwójne łożysko kulkowe dla płynniejszego ruchu i pokaźniejszej trwałości Długie uchwyty i uzupełniające krótkie uchwyty w kokpicie


☆ Kettler OPTIMA 400 ☆

Kettler OPTIMA 400 Najniższa Cena Online

☆ Kettler OPTIMA 400 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler OPTIMA 400
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek KETTLER OPTIMA 400 rekomendowany jest każdemu, komu zależy na regularnym i efektywnym treningu w warunkach domowych. Podczas treningu można wybrać jeden z 10 programów treningowych. Niezależnie od tego czy Twoim celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów, wyrzeźbienie sylwetki czy poprawa kondycji - możesz wybrać program przypasowany do Twoich potrzeb lub go po prostu stworzyć.

  przy pomocy konfiguratora można tworzyć nowe programy lub modyfikować już istniejące. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki temu każdy z domowników będzie miał dostęp do swych danych z ostatnich treningów.

  Orbitrek wyposażony jest w magnetyczny układ hamulcowy sterowany silnikiem. Opór magnetyczny gwarantuje płynną i cichą pracę. Sterowanie oporem odbywa się przy pomocy komputera treningowego. Płozy z dostosowywanymi podstawami na stopy mają przeciwpoślizgową powierzchnię, gwarantują stabilność i bezpieczeństwo podczas treningu.

  pozwalają na optymalne dostosowanie do wzrostu. Wyświetlacz orbitreka KETTLER OPTIMA 400 podczas treningu na bieżąco demonstruje Twoją rzeczywistą pracę wyprodukowaną w określonym czasie wyrażoną w watach. Miernik mocy pozwala lepiej kontrolować aktywność: w czasie rzeczywistym pokazuje ile watów generowanych jest w danej chwili.

  zniża ryzyko przetrenowania albo niedotrenowania. Moc jest jeszcze świetną metoda do mierzenia postępów w czasie. Maksymalne wskazanie mocy to 250 W. Orbitrek crosstrainer to wszechstronne urządzenie do treningu, które angażuje mięśnie całego ciała.

  Ruch eliptyczny to połączenie ruchu realizowanego na trzech urządzeniach: stepper, bieżnia i rower. Zaangażowane są jednocześnie górne jak i dolne partie ciała. Regularny trening na orbitreku pozwala poprawić kondycję, spalić zbędne kalorie i schudnąć.

  Wzmacnia mięśnie, nie obciążając kręgosłupa, stawów skokowych czy kolanowych. Należycie wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Może być używany w treningu cardio i obwodowym. Cicha i płynna praca pozwala na trening w domu.

  Kółka transportowe umożliwiają wygodne przestawienie orbitreka po skończonym treningu. Komputer treningowy - czytelny, barwny, intuicyjny w obsłudze ekran LC o wymiarach 117x86 mm wyświetla siedem najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane atrybuty: czas treningu dystans (km albo mile) zużycie energii (kcal lub kJ) tętno szybkość kadencja (obr./min) moc (w Watach) ma 10 wbudowanych programów treningowych, dzięki którym możliwe jest dopasowanie intensywności treningu do produktywności i kondycji użytkownika.

  zaimplementowany konfigurator pozwala dowolnie rozbudowywać i zmieniać programy treningowe. Przystępne programy treningowe (szczegółowy opis znajduje się w instrukcji obsługi komputera): prędki start Trening z wyróznionym celem (czas/dystans/kalorie) Trening HRC Trening na trasie o różnym profilu (trasa płaska, wzgórze, góra) Regulacja oporu KETTLER OPTIMA 400 to magnetyczny crosstrainer z 14 kg kołem zamachowym i 15 stopniami oporu.

  Poziom oporu dostosowywany jest elektronicznie, za pomocą komputera treningowego. Regulacja w zakresie od 1 do 15 pozwala połączyć poziom treningu do jednostkowych potrzeb. Platformy na stopy pokaźne, przeciwpoślizgowe platformy na stopy gwarantują bezpieczne podparcie w trakcie treningu.

  mają regulację odległości od kierownicy, dzięki temu każdy wynajdzie słuszne ustawienie, niezależnie od wzrostu. Rozstaw: 230 mm Długość kroku, którą można uzyskać to 390 mm. Rama - konkretna, stalowa rama zapewnia stabilność i wygodę podczas ćwiczeń.

  Wytrzymała budowa z 14 kg kołem zamachowym umożliwia bezpieczny trening, także z dużą intensywnością. Obudowa - wyprodukowana z wysokiej jakości tworzyw, stanowi wyśmienite wyciszenie magnetycznego systemu oporu.

  osiągalna jest regulacja wypoziomowania urządzenia. Kierownica - U-kształtna kierownica i ergonomiczne uchwyty dają Ci możliwość wyboru słusznego chwytu w trakcie treningu. Sensory dotykowe - umieszczone na kierownicy sensory dotykowe zezwalają na pomiar tętna.

  Uchwyt na smartfon - uchwyt na tablet lub smartfon zezwala na komfortowe umieszczenie urządzenia przenośnego w zasięgu wzroku i korzystania z niego w trakcie treningu. Bluetooth Zintegrowany inteligentny system Bluetooth, zezwala na korzystanie z najbardziej motywujących aplikacji przeznaczonych do treningu.

  Kompatybilny z aplikacją fitness Kinomap*, którą można pobrać z Google Play albo App Store. Aplikacja Kinomap to dostęp do wirtualnych tras z całego świata oraz możliwość trenowania z innymi użytkownikami aplikacji.

  zobacz aktualne wyzwania lub stwórz własne. Kółka transportowe Kółka transportowe komfortowy transport orbitreka po treningu. SPECYFIKACJA wariant urządzenia: orbitrek, crosstrainer rodzaj: magnetyczny Waga koła zamachowego: 14 kg Regulacja oporu: elektroniczna, 1 - 15 Maksymalna waga użytkownika: 130 kg Pomiary: czas, prędkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, moc (WATT) Wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści Programy treningowe: 10 Języki menu: 7 (EN, DE, FR, IT, NL, PL, RU) Łączność: Bluetooth, Kinomap Kierownica: U-kształtna, praktyczna, profilowane rękojeści Podstawy na stopy: regulowane, antypoślizgowe Zasilanie: zasilacz (230V) wymiary po rozłożeniu (dł.

  x szer. X wys.): 132x62x169cm Waga: 56 kgPodsumowanie, czyli jaki orbitrek elektromagnetyczny do 5000 zł najlepszy?


Najlepszy orbitrek elektromagnetyczny do 5000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy orbitrek elektromagnetyczny do 5000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane orbitreki do ćwiczeń – Ranking marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych orbitreków elektromagnetycznych do 5000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych orbitreków do wykorzystywania w klubach fitness i w domowych warunkach.


Powiązania tematyczne:

 • jaki orbitrek elektromagnetyczny do 5000 zł opinie i efekty,
 • dobre orbitreki elektromagnetyczne do 5000 zł cena,
 • ranking orbitreków elektromagnetycznych do 5000 zł,
 • orbitrek elektromagnetyczny do 5000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o orbitrekach elektromagnetycznych do 5000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o orbitrekach elektromagnetycznych do 5000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o orbitrekach elektromagnetycznych do 5000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki orbitrek elektromagnetyczny do 5000 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych orbitrekach elektromagnetycznych do 5000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki orbitrek elektromagnetyczny do 5000 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z orbitrekami elektromagnetycznymi do 5000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań userów. Modele znajdujące się najwyżej w rankingach to produkty często rekomendowane przez kupujących.