FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Orbitreki do ćwiczeń / Ranking orbitreków elektromagnetycznych do 2000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych orbitreków elektromagnetycznych do 2000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne grudzień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych orbitreków elektromagnetycznych do 2000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych orbitreków do wykorzystywania w klubach fitness i w domowych warunkach.

Jakie orbitreki elektromagnetyczne do 2000 zł najlepiej wybrać? Ranking grudzień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane orbitreki elektromagnetyczne do 2000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking orbitreków elektromagnetycznych do 2000 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Orbitrek elektromagnetyczny heat wm iconsole+ bluetooth marki Zipro ☆

Orbitrek elektromagnetyczny heat wm iconsole+ bluetooth marki Zipro Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek elektromagnetyczny heat wm iconsole+ bluetooth marki Zipro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Orbitrek elektromagnetyczny heat wm iconsole+ bluetooth marki Zipro
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek Zipro Heat WM został wyposażony w komputer, który możesz obsługiwać bezprzewodowo z poziomu swojego smartfona dzięki łączności Bluetooth. Aplikacja iConsole+ Training powoduje, iż komputer otwiera zupełnie nowe możliwości treningowe i pozwala korzystać z licznych dodatkowych programów treningowych i np. wirtualnych tras opartych o mapy Google.

  Za pośrednictwem iConsole możesz trenować w aplikacji Kinomap - wybierz film z trasą i trenuj! Obserwuj swoje postępy i konkuruj z innymi zawodnikami online w czasie rzeczywistym.

  właściwości techniczne parametry komputera

☆ Zipro Orbitrek elektromagnetyczny iconsole+ dunk ☆

Zipro Orbitrek elektromagnetyczny iconsole+ dunk Najniższa Cena Online

☆ Zipro Orbitrek elektromagnetyczny iconsole+ dunk - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Zipro Orbitrek elektromagnetyczny iconsole+ dunk
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Jesteśmy autoryzowanym Przedstawicielem firmy Zipro. Wszystkie sprzęty są nowe i posiadają gwarancję na okres 2 lat, gwarancja rodzaju door to door. Dostawa w cenie.
  Zapraszamy bezpośrednio do naszego sklepu online, żeby zapoznać się z całkowitą ofertą i złożyć zamówienie: www.zakupyonlinepolska.pl proponujemy również RTV/AGD wszelkich producentów, a także inne produkty niemal z każdej kategorii.

  ZIPRO FITNESS oferujE JEDNE Z najlepszYCH I bezawaryjnYCH ORBITREKÓW przystępnYCH NA RYNKU W przystępnEJ CENIE.

  Posiadamy bogatą ofertę sprzętu fitness producenta Zipro. Można wybierać spośród takich urządzeń jak rower magnetyczny, bieżnia, orbitrek. W dodatku asortyment obejmuje piłki do ćwiczeń, rollery, trampoliny.

  Spraw, by Twój trening w domu nie różnił się od tego, który proponuje siłownia i klub fitness
  Wyznaczaj i osiągaj cele treningowe

  Orbitrek Zipro Dunk to przyrząd, który pozwala efektywnie i tworzyć, utrzymać lub poprawić formę w wygodnych warunkach własnych czterech ścian. Pozwala na wzmacniać mięśnie całego ciała, spalać kalorie i pozbywać się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

  Trening prowadzony w domu daje dużo swobody i komfortu:
  • Ćwiczysz kiedy chcesz i jak chcesz
  • Nie tracisz czasu na dojazd na siłownię i z powrotem
  • Równomiernie rozwijasz mięśnie całego ciała
  • Oszczędzasz swoje stawy
  • Cieszysz się momentalnie zauważalnymi efektami

  Jeszcze więcej możliwości
  kontroluj trening i korzystaj z najróżniejszych programów

  Rower eliptyczny Dunk Zipro wyekwipowany jest w postępowy komputer z podświetlanym na niebiesko ekranem. Współpracuje z aplikacją przenośną iConsole+ i dokonuje dokładnych pomiarów informacji treningowych. Mierzy czas ćwiczeń, prędkość, przebyty dystans, spalone kalorie, obroty na minutę (RPM), a także rejstruje puls mierzony przez dotykowe czujniki umieszczone na uchwytach. Wyświetla także aktualną moc (Watt) i wybrany program.

  Komputer ma wgrane funkcjonalne programy treningowe. Manual pozwala prowadzić ćwiczenia zorientowane na czas, dystans, kalorie lub puls, a 3 asygnowane do zróżnicowanego stopnia wytrenowania osoby ćwiczącej pozwalają na doskonalić wydolność i sprawnie pracować nad sylwetką. Każdy z nich -- Beginner, Advance i Sporty ma 4 warianty i definiowany czas, a także poziom oporu. W skład programów wchodzą też sterowane mocą (Watt), pulsem (HRC) i jednostkowy z możliwością ustawienia docelowej wysokości tętna.


  Odkryj nowe możliwości dzięki aplikacjom przenośnym

  Zarządzaj treningiem swym smartfonem

  Komputer orbitreka Dunk współpracuje z iConsole+ Training, która pozwala na jego bezprzewodową obsługę z poziomu smartfona dzięki łączności Bluetooth. Aplikacja powoduje, że komputer otwiera zupełnie nowe możliwości treningowe i pozwala stosować najróżniejsze programy treningowe, a także np. Korzystać z witrualnych tras opartych o mapy Google.

  Za pośrednictwem iConsole możesz trenować także w aplikacji Kinomap - wybierz film z trasą i trenuj! Obserwuj swoje postępy i konkuruj z innymi zawodnikami online w czasie rzeczywistym.

  Korzystając ze smartfona albo tabeltu podczas treningu, można go bezpiecznie umieścić na specjalnej podstawce z gumowymi stoperami stabilizującymi. Zaimplementowany port USB pozwala na ładowanie baterii i pozostanie poprzez cały czas online.


  Płynna praca i wielki zakres oporu
  komfortowa elektroniczna regulacja oporu

  Orbitek Dunk Zipro korzysta z koła zamachowego o wadze 12 kilogramów i ma magnetyczny system oporu. Pracuje płynnie, cicho i uwydatnia go bezusterkowe działanie. Wygodę zarządzania obciążeniem zapewnia obfity zakres regulacji. Działa płynnie i obsługuje się ją elektronicznie z poziomu komputera.

  Komfort i swoboda treningu

  adekwatna długość i rozstaw kroku, a także regulacje: 3-stopniowa wysokości rękojeści i 2-stopniowa położenia pedałów powodują, że z Dunka luźno i komfortowo korzystać mogą osoby o różnym wzroście. Mocna i zrównoważona konstrukcja pozwoliła uzyskać wysoką nośność 150 kilogramów.

  * Długość kroku oznacza odległość pomiędzy stopami mierzoną od pięty do pięty. W momencie pomiaru podstawy pod stopy znajdują się na jednym poziomie, równolegle do siebie.


  komfortowe korzystanie w warunkach domowych

  Orbitrek Dunk Zipro pomimo swojej masywnej konstrukcji jest rewelacyjnie przygotowany do stosowania w mieszkaniu albo domowej siłowni. Ustawianie i przesuwanie urządzenia usprawniają pokaźne kółka transportowe umieszczone na przednim stabilizatorze. Zarówno pod przednim jak i tylnym znajdują się także przeciwpoślizgowe stopki, które dokładne wypoziomowanie orbitreka na nierównym podłożu.

  poręczne udogodnienia:
  • Kółka upraszczające ustawianie orbitreka
  • solidna i stabilna budowa z szerokimi profilami podstawy
  • obszerne płozy z przeciwpoślizgową powierzchnią
  • niezawodny system oporu zapewniający płynność ruchu i bezawaryjną pracę
  • komfortowa elektroniczna regulacja poziomu oporu w zakresie 10-350 W
  • regulowana wysokość rękojeści
  • dostosowywane położenie pedałów


  Dla Twojej wygody

  wykonany do warunków domowych

  Dzięki kółkom transportowym orbitrek można z łatwością przemieszczać z miejsca na miejsce, a stopki na podstawach pozwalają na jego staranne wypoziomowanie.

  komfortowa regulacja

  Elektroniczna regulacja oporu z poziomu komputera zapewnia komfortowe zarządzanie obciążeniem i możliwość jego starannego dobrania.

  Półka na urządzenia mobilne

  Komputer został wyekwipowany w specjalną półkę z gumowymi stoperami do położenia smartfona albo tabletu. Ułatwia to korzystanie z aplikacji treningowych oraz pozwala cały czas być online.

  Dla wyższych i niższych

  Regulacja wysokości rękojeści pozwala przyjąć korzystną i komfortową postawę do ćwiczeń osobom o różnym wzroście.

  staranne wykończenie

  Orbitrek ma nieprzemijalny design i został projektowany, a następnie stworzony z trosceą o detale. Skrupulatne wykończenie gwarantuje wytrzymałość i długą żywotność.

  komfortowe pedały

  przeciwpoślizgowa powierzchnia pedałów zapewnia zachowanie stabilności w trakcie ćwiczeń i pozwala skupić się wyłącznie na osiągnięciu celu treningowego.


  Kompleksowy trening - na orbitreku angażujesz górne i dolne partie
  Harmonijne wzmacnianie mięśni całego ciała

  Ze względu na unikalną konstrukcję orbitreka treningi na nim są najbardziej wszechstronne, ponieważ oddziałują na mięśnie całego ciała. W czasie ćwiczeń pracują wszystkie grupy mięśni: nóg, pośladków, brzucha, klatki piersiowej, grzbietu, ramion i przedramion.

  Korzyści dla kręgosłupa

  Ruch eliptyczny, który wykonują stopy w trakcie treningu, w połączeniu ze sprawnie działającym systemem oporu powoduje, że ćwiczenia na orbitreku nie obciążają kręgosłupa. Co więcej, dzięki korzystaniu z ruchomych rękojeści pracują mięśnie odpowiedzialne za stabilizację kręgosłupa, istotnie jego odcinka piersiowego.

  Szczupła sylwetka

  Regularne treningi na orbitreku są rewelacyjnym sposobem na pozbycie się zbędnych kilogramów, spalanie kalorii i wyszczuplenie sylwetki. Równomierne wzmacnianie mięśni całego ciała owocuje nie tylko pokaźniejszą siłą,jeszcze sprężystą skórą - bez rozstępów i cellulitu.


  Orbitrek
  • wymiary: 149,5 x 73 x 162,5 x cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 54,8 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • Układ koła zamachowego: 12 kg
  • System oporu: magnetyczny
  • Zasilanie: sieciowe (zasilacz w pakiecie)
   • input: 100-240V 50/60 Hz 0,5A Max
   • output: 9,0V 1,3A
  • Elektroniczna regulacja oporu: 10-350 W (skok co 5 W)
  • Dotykowe czujniki do pomiaru na uchwytach
  • Profilowane rękojeści doszlifowane okrągłą nakładką
  • 3-stopniowa regulacja wysokości rękojeści: (od łączenia rękojeści z płozą)
   • 131 cm
   • 135 cm
   • 139 cm
  • Rozstaw rękojeści: 62 cm
  • dostosowywany kąt nachylenia kierownicy
  • ergonomiczne, przeciwpoślizgowe podstawy pod stopy
   • powierzchnia użytkowa: 34 x 12 cm
  • regulowane położenie podstaw pod stopy: 2 pozycje
  • Odległość między podstawami pod stopy: 22 cm
  • Długość kroku *: 40 cm
  • obszerne stabilizatory
   • przód: 51 cm
   • tył: 57 cm
  • Kółka transportowe
  • Stopki poziomujące pod przednim i tylnym stabilizatorem
  • Waga brutto: 60,5 kg
  • rozmiary transportowe: 127 x 37,5 x 74,5 cm
  • Gwarancja door to door
  Komputer
  • Kompatybilny z iConsole+ Training
  • Wyświetlanie: czas, szybkość, dystans, kalorie, puls, RPM, Watt, wybrany program
  • Program treningowy Manual
   • ustawienie czasu, dystansu, kalorii, pulsu
   • ustawienie poziomu obciążenia
  • Program treningowy Begginer
   • 4 typy
   • ustawienie poziomu obciążenia
  • Program treningowy Advance
   • 4 rodzaje
   • ustawienie czasu
   • ustawienie poziomu obciążenia
  • Program treningowy Sporty
   • 4 rodzaje
   • ustawienie czasu
   • ustawienie poziomu obciążenia
  • Program treningowy Cardio
   • HRC: 55%, 75%, 90%
   • TAG: jednostkowe ustawienie docelowej wysokości pulsu (poziom domyślny: 100)
  • Program treningowy Watt
   • ustawienie docelowej wartości Watt (poziom domyślny: 120)
   • zakres regulacji Watt: 10-350 (zmiana co 5 Watt)
  • Podstawka na urządzenie przenośne
   • gumowe stopery dla przypasowania do szerokości urządzenia
  • Port USB do ładowania sprzętów mobilnych
  • Połączenie komputera z urządzeniem przenośnym poprzez Bluetooth dzięki iConsole+
  • Sterowanie ustawieniami treningu na urządzeniach mobilnych dzięki iConsole+
  • Dostęp do dodatkowych funkcji treningowych i podsumowań dzięki iConsole+
  • Zgodność z iOS/Android:

  Specyfikacja
  produkt
  marka
  Zipro
  Kod producenta
  5905669153096
  EAN
  5905669153096
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Elektromagnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  12
  Nośność [kg]
  150
  Waga [kg]
  54.8
  Wyposażenie
  Bluetooth
  Gniazdo USB
  Komputer
  Podstawka pod urządzenie przenośne
  System pomiaru tętna
  ekran LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar szybkości
  Pomiar pulsu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny

☆ Zipro Orbitrek elektromagnetyczny heat iconsole+ bluetooth ☆

Zipro Orbitrek elektromagnetyczny heat iconsole+ bluetooth Najniższa Cena Online

☆ Zipro Orbitrek elektromagnetyczny heat iconsole+ bluetooth - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Zipro Orbitrek elektromagnetyczny heat iconsole+ bluetooth
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Systematyczne i dobrze realizowane ćwiczenia na orbitreku Zipro Heat zaangażują mięśnie całego ciała. Jeden typ treningu pozwoli Tobie na zrealizowanie kilku celów - spore wzmocnienie górnych i dolnych partii ciała, utrata zbędnej tkanki tłuszczowej oraz utrzymanie genialnej kondycji.

  potężne urządzenie
  Dla efektywnego wzmocnienia mięśni

  Orbitrek Zipro Heat wyposażono w sprawdzony i niezawodny magnetyczny system oporu. Masywne koło zamachowe o wadze 8 kilogramów oraz elektroniczna regulacja oporem, to gwarancja bezpiecznej i płynnej sesji treningowej. Przenoszony przy pomocy paska napęd i opór sterowany przy pomocy konsoli powodują, że urządzenie jest niemalże niesłyszalne.

  Trening pod kontrolą
  I dodatkowa mobilizacja

  Trzymaj rękę na pulsie obserwując postęp w treningu za pomocą podświetlanego na niebiesko wyświetlacza LCD. Czytelna konsola oznajmia na bieżąco o kluczowych parametrach - czasie ćwiczeń, przebyty dystansie, aktualnej szybkości, orientacyjnej ilości spalonych kalorii, a także pulsie. Możliwości komputera powiększysz uruchamiając aplikację iConsole+ na swym telefonie. Wykorzystaj aplikację Kinomap, żeby biec po światowych trasach, bądź zmierz się z innymi zawodnikami w czasie rzeczywistym. Nowoczesne udogodnienia istotnie urozmaicają trening, co stanowi dodatkową motywację do ćwiczeń. Swego smartfona możesz odłożyć na specjalnej podstawce znajdującej się na ekranie.

  Wysoki stopień bezpieczeństwa
  Dla Twojego komfortu

  niezwykle ważnym elementem treningu jest stabilność. W modelu Zipro Heat udało się osiągnąć jej wysoki stopień przez wzmocnienie łożysk, mocną konstrukcję i szereg niewielkich udogodnień. Płozy orbitreka pokryto antypoślizgową powierzchnią, zaś tylny stabilizator wyposażono w stopki poziomujące pozwalające usunięcie ewentualnych nierówności. Dla idealnej przyczepności dłoni, ruchome rękojeści i kierownicę pokryto miękką, antypoślizgową pianką. Na kolumnie kierownicy znajduje się uchwyt na bidon, żeby nie zapomnieć o odpowiednim nawodnieniu w czasie wysiłku.
  parametry techniczne

  cechy komputera

☆ ORBITREK SG-330E SAPPHIRE "GALAXY" ☆

ORBITREK SG-330E SAPPHIRE "GALAXY" Najniższa Cena Online

☆ ORBITREK SG-330E SAPPHIRE "GALAXY" - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: ORBITREK SG-330E SAPPHIRE "GALAXY"
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  demonstrujemy Państwu lepszy ORBITREK ELEKTROMAGNETYCZNY SG-330E GALAXY II uznanej marki Sapphire! Bezkompromisowa jakość naszego produktu sprawia, że znajduje on uznanie wśród ćwiczących na każdym poziomie zaawansowania. Dzięki usztywnionej konstrukcji i sprawdzonym rozwiązaniom technicznym, mamy pewność, że oferowany sprzęt sprosta choćby najistotniej wymagającym treningom. Firma Sapphire to jednak nie tylko wysoka jakość towarów, lecz także najmodniejszy design, który sprawia, iż nasze urządzenia nad wyraz dobrze komponują się w każdym wnętrzu. Model na rok 2016 pozostał wyposażony w nowy, bardziej innowacyjny komputer, oferujący możliwość podłączenia urządzenia mobilnego i korzystanie z aplikacji ICONSOLE+, która wprowadza zupełnie świeże możliwości treningowe, oraz przesyłanie muzyki do głośników zamontowanych na urządzeniu. Smartfon lub tablet można zamontować na specjalnym uchwycie i scalić z komputerem za pomocą BLUETOOTH 3.0 albo kabla przez wejście TUNELINC. Przewód dołączony do orbitreka.

  Nowy, udoskonalony Galaxy II!  ORBITREK ELEKTROMAGNETYCZNY SG GALAXY II to:
  • nowy model orbitreka Sapphire Galaxy został wyekwipowany w progresywny komputer treningowy z barwnym wyświetlaczem LCD o podwyższonym kontraście. Komputer ma funkcję SCAN, czas, szybkość, dystans, kalorie, puls, recovery, body fat i RPM, a także jest kompatybilny z aplikacją ICONSOLE+,
  • możliwość podłączenia do komputera urządzenia przenośnego przy pomocy BLUETOOTH 3.0 albo kabla przy pomocy wejścia TUNELiNC,
  • elektroniczna regulacja oporu (programy treningowe: manualny, początkujący, nowoczesny, sport, cardio, program WATT),
  • istotnie cicha praca dzięki wykorzystaniu elektromagnetyczne systemu generowania oporu,
  • stylowy i innowacyjny design,
  • zastosowane głośniki, a także port USB 3.0,
  • sensory pomiaru pulsu umieszczone na dodatkowych uchwytach,
  • rączki kierownic pokryte miękką pianką wysokiej jakości,
  • przeciwpoślizgowe podstawy dla stóp,
  • rolki transportowe zaimplementowane w przedni stabilizator,
  • stabilna konstrukcja zagwarantuje bezpieczeństwo ćwiczeń (waga 51 kg),
  • pokrywa koła zamachowego została ponadto wyciszona!

  Orbitrek Sapphire Galaxy II jest nieprzeciętnym rozwiązaniem dla osób, które szukają urządzenia konkretnego i trwałego. Wymarzona figura, zdrowie i prawidłowe samopoczucie jest w zasięgu ręki – ćwiczenia fizyczne genialnie odprężają ciało i umysł. Wystarczy 15-30 minut ćwiczeń 2-4 razy w tygodniu, żeby spalić tkankę tłuszczową i poprawić swoją formę.

  Dzięki zaangażowaniu najlepszych projektantów sprzętu sportowego, orbitrek Sapphire Galaxy II wytworzony pozostał w najmodniejszej aktualnie stylistyce. Ostre, zdecydowane kształty, w połączeniu z nasyconym kolorem, dodają nie tylko dynamiki, lecz także elegancji.

  Model Galaxy II unikalną możliwość regulacji długości kroku, poprzez regulację wydłużenia/skrócenia ramion urządzenia przymocowanych do podstawy. Rozwiązanie to zagwarantuje jeszcze lepsze dobranie parametrów orbitreka do predyspozycji ćwiczącego.


  Nie od dziś wiadomo, że ćwiczenia fizyczne zapewniają największą efektywność, jeżeli wykonujemy je ze stałym pulsem (odpowiednim dla naszych możliwości i stopnia progresywnia). W naszym Orbitreku puls mierzony jest bezustannie, dzięki szczególnie precyzyjnym sensorom umieszczonym w rączkach urządzenia. Nasz komputer sam poinformuje Cię o wynikach pomiaru.

  w trakcie projektowania Orbitreka Sapphire Galaxy II wzorowano się na najlepszych modelach dostępnych na rynku. Znacznym elementem konstrukcyjnym naszych orbitreków są wzmacniane stabilizatory gwarantujące nie tylko bezpieczeństwo ćwiczącego, lecz także pozwalają wypoziomować urządzenie na nierównych podłożach.


☆ Orbitrek Sapphire SG-600E Spectra ☆

Orbitrek Sapphire SG-600E Spectra Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek Sapphire SG-600E Spectra - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Orbitrek Sapphire SG-600E Spectra
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  ORBITREK ELEKTROMAGNETYCZNY SAPPHIRE SPECTRAModel: SPECTRA SG-600ESystem oporu: ElektromagnetycznyLiczba programów treningowych 24Waga koła zamachowego: 12kgMaksymalne obciążenie: 150kgKomputer treningowy z podstawką na tablet24 programy treningoweSensory pomiaru pulsuAntypoślizgowe podstawy dla stópPodświetlany wyświetlacz LCDStabilna budowa zapewniająca bezpieczeństwo ćwiczeńKolor: czarno-metaliczny OPIS artykułu:Model Spectra to najwyższa półka wśród sprzętu firmy Sapphire.

  Ten masywny orbitrek zaprojektowany został przy wykorzystaniu opinii nie tylko ekspertów, lecz także samych użytkowników.efektem konsultacji jest nowoczesna konstrukcja, wygodny w obsłudze komputer treningowy oraz jeszcze większa liczba programów treningowych.

  Jak każde innowacyjne urządzenie, również SG SPECTRA posiada podstawkę pod sprzęt dostarczający rozrywki podczas treningu - dzięki zmodyfikowanej obudowie komputera możesz umieścić na nim nawet 10" tablet i oglądać ulubiony film albo serial.Jednym z najważniejszych parametrów orbitreków jest tzw.

  "Parametr Q" - określa on szerokość rozstawu płóz urządzenia. W sytuacji urządzeń o zbyt wysokim rozstawie może występować efekt "kaczego chodu" czyli bujania ciałem na boki (zjawisko to jest destrukcyjne dla stawów osoby ćwiczącej).

  W modelu Spectra rozstaw wewnętrzny płóz to tylko 21cm - jest to jeden z ulepszonych wyników dla sprzętów tej klasy! PROGRAMY TRENINGOWE SG SPECTRASzczególnie wielki nacisk położony został na komfort samego treningu - obfita ilość programów treningowych zapewni wyzwanie na długie miesiące.

  Symulacja chodzenia po górach, bieg po płaskim terenie, trening interwałowy jak w klubie fitness? Komputer Sapphire Spectra sam zmieni opór w zależności od wybranego programu treningowego!* zdjęcia prezentują wizualizację programu i nie są wyświetlane na komputerze treningowym.

  Orbitrek Sapphire Spectra jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które szukają urządzenia solidnego i trwałego. Wymarzona figura, zdrowie i prawidłowe samopoczucie jest w zasięgu ręki – ćwiczenia fizyczne nadzwyczajnie odprężają ciało i umysł.

  wystarczy 15-30 minut ćwiczeń 2-4 razy w tygodniu, aby spalić tkankę tłuszczową i poprawić swoją formę. Tylko dzisiaj do każdej sztuki dodajemy odchudzający Pas Neoprenowy – zrzucenie zbędnych kilogramów jeszcze nigdy nie było tak nieskomplikowane!

  SPECYFIKACJA:Długość kompletna: 111cmDługość z maksymalnie wychylonym ramieniem: 128cmSzerokość pełna: 70cmSzerokość stabilizatorów: 51cmWysokość: 165cmDługość kroku: 31cmRozstaw wewnętrzny Q (między podstawami stóp): 21cmWymiary podstaw dla stóp: 34x13cmSzerokość podstawy na tablet: 20cmZasilanie: 230VDopuszczalne obciążenie: 150kgWaga kompletna: 44,5kgWymiary kartonu (dł/gł/wys): 114cm/44cm/63cmKolor Czarno-srebrnyGratis dwa e-booki nowoczesny designDzięki zaangażowaniu najlepszych projektantów sprzętu sportowego, orbitrek Sapphire Spectra tworzony został w najmodniejszej aktualnie stylistyce.

  Ostre, zdecydowane kształty w połączeniu z ponadczasową ascetyczną bryłą dodają całości elegancji. Przeciwpoślizgowe podstawyStabilne podparcie dla stóp ma stanowczy wpływ nie tylko na komfort ćwiczenia,z reguły na jego produktywność.

  W naszym orbitreku zastosowano specjalne podstawy przeciwpoślizgowe, tak żeby ćwiczenie stało się jeszcze bardziej przyjemne. Sensory pomiaru pulsuNie od dziś wiadomo, że ćwiczenia fizyczne zapewniają największą sprawność jeżeli wykonujemy je ze stałym pulsem (odpowiednim dla naszych możliwości i stopnia zaawansowania).

  Oferowany model mierzy puls nieprzerwanie dzięki istotnie precyzyjnym sensorom umieszczonym w rączkach urządzenia. Nasz komputer sam poinformuje Cię o wynikach pomiaru.Na szczególną uwagę zasługuje podstawka na tablet lub smartfon - dzisiaj w trakcie treningu możesz oglądać film lub ulubiony serial (tablet prezentowany na zdjęciach służy celom demonstracyjnym i nie jest częścią zestawu).Wszystkie uchwyty w modelu Spectra zostały pokryte wysokiej jakości miękką pianką neoprenową.

  obfite, wzmacniane stabilizatoryDzięki dużej wadze urządzenie jest stabilne i bezpieczne nawet w trakcie najszczególniej wymagających treningów. Zdajemy sobie jednak sprawę, iż czasem będą Państwo chcieli przemieścić sprzęt - niezwykłym udogodnieniem będą wówczas rolki transportowe wbudowane w przedni stabilizator.w trakcie projektowania Orbitreka Sapphire Spectra wzorowano się na najkorzystniejszych modelach przystępnych na rynku.

  istotnym elementem konstrukcyjnym naszych orbitreków są wzmacniane stabilizatory gwarantujące nie tylko bezpieczeństwo ćwiczącego ale także zezwalające wypoziomować urządzenie na nierównych podłożach. Komputer treningowyTwój osobisty trener, który przekaże Ci najważniejsze informacje dotyczące przeprowadzanego treningu.Ze względu na zaimplementowany mechanizm elektromagnetyczny, komputer treningowy sam przystosuje opór w zależności od wybranego programu treningowego:ilość programów treningowych: 24P1-P15 - Programy automatyczneP16 - Program FATP17-P20 – Programy sterowane tętnem (Target HR)P21-P24 - Programy użytkownikaOprócz wizualizacji wybranego programu wyświetlacz pokazuje:czas ćwiczeńprędkośćprzebyty dystansspalone kaloriepomiar pulsu GRATISY:DWA E-BOOKI: Dwie książki w formacie elektronicznym (wysyłane w mailu po zakupie).

  Porady żywieniowe zawarte w książkach nie tylko przyczynią się do szybszego osiągnięcia sukcesu, ale także pomogą utrzymać efekty!


☆ Zipro Orbitrek elektromagnetyczny wave (5902659843739) ☆

Zipro Orbitrek elektromagnetyczny wave (5902659843739) Najniższa Cena Online

☆ Zipro Orbitrek elektromagnetyczny wave (5902659843739) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Zipro Orbitrek elektromagnetyczny wave (5902659843739)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Zadbaj o swoje zdrowie i kondycję, nie wychodząc z domu. Zipro Wave to więcej niż orbitrek – to Twój kompan w drodze do zdrowszego stylu życia. 32-stopniowy elektromagnetyczny układ generowania oporu sterowany w pełni z poziomu komputera to rozwiązanie, które stanie na wysokości zadania jednocześnie osób początkujących, jak i profesjonalnych sportowców z różnorodnych dyscyplin. Postaw na wysoką jakość. Wytworny design, zaawansowane funkcje i niesłychana wydajność powodują, iż trening staje się prawdziwą przyjemnością, a Ty zbliżasz się do swoich celów z każdym obrotem.

  nieśmiertelny design, perfekcyjny do domowej siłowni

  Orbitrek ZIPRO Wave nie tylko spełni Twoje kryteria pod względem funkcjonalnym, ale także w kwestii estetycznej. Bezproblemowo przystosujesz sprzęt do swojego wnętrza. ZIPRO Wave występuje w odcieniu konwencjonalnej czerni z zielonymi elementami, co jest uniwersalnym wariantem,związać urządzenie do reszty domowej siłowni.

  Trening pod kontrolą

  najlepsze rezultaty osiągniesz, posiadając wiedzę na temat intensywności swojego treningu i reakcji organizmu. W każdej sekundzie trwania wysiłku. ZIPRO Wave pozwoli Ci kontrolować każdy aspekt treningu, bez względu na to czy udoskonalasz swoją kondycję, czy także chcesz zgubić kilogramy.

  Kluczem do efektywnego treningu jest jego dobranie do Twojego organizmu. Dzięki czujnikom tętna umieszczonym na kierownicy, a także programom HRC, przystosujesz intensywność ćwiczeń do swoich możliwości, co przyspieszy osiągnięcie zamierzonych rezultatów.

  Odkryj 16 predefiniowanych programów, które pozwolą Ci przypasować trening do swych potrzeb. Każdy program został stworzony, aby przynieść Ci solidną korzyść – od wzmacniania kondycji po spalanie kalorii.

  komfortowy i bezpieczny trening

  bezusterkowość i bezpieczeństwo to priorytet Zipro Wave. Wielkie podnóżki o przeciwpoślizgowej strukturze gwarantują stabilność nawet przy wysokich szybkościach, dając Ci pewność i komfort podczas każdego treningu.

  niezrównana jakość i solidność

  ZIPRO Wave to połączenie stabilnej konstrukcji i wysokiej jakości materiałów, co zapewnia Ci bezproblemowe używanie nawet przy intensywnym treningu. Daj z siebie wszystko, nie martwiąc się o trwałość sprzętu! Co więcej, orbitrek Zipro Wave wyposażony jest w poręczne kółka transportowe. Dzięki nim przesunięcie urządzenia w dowolne miejsce domu staje się proste i komfortowe.
  parametry techniczne

  właściwości komputera


Podobne zestawienia:


Najtańsze orbitreki elektromagnetyczne do 2000 zł – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze orbitreki elektromagnetyczne do 2000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich orbitreków elektromagnetycznych do 2000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Orbitrek elektromagnetyczny heat wm iconsole+ bluetooth marki Zipro ☆

Orbitrek elektromagnetyczny heat wm iconsole+ bluetooth marki Zipro Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek elektromagnetyczny heat wm iconsole+ bluetooth marki Zipro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Orbitrek elektromagnetyczny heat wm iconsole+ bluetooth marki Zipro
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek Zipro Heat WM został wyekwipowany w komputer, który możesz obsługiwać bezprzewodowo z poziomu swego smartfona dzięki łączności Bluetooth. Aplikacja iConsole+ Training sprawia, że komputer otwiera zupełnie świeże możliwości treningowe i pozwala korzystać z licznych dodatkowych programów treningowych, a także np. wirtualnych tras opartych o mapy Google.

  Za pośrednictwem iConsole możesz trenować w aplikacji Kinomap - wybierz film z trasą i trenuj! Obserwuj swoje postępy i konkuruj z innymi zawodnikami online w czasie rzeczywistym.

  właściwości techniczne właściwości komputera

☆ Zipro Orbitrek elektromagnetyczny heat iconsole+ bluetooth ☆

Zipro Orbitrek elektromagnetyczny heat iconsole+ bluetooth Najniższa Cena Online

☆ Zipro Orbitrek elektromagnetyczny heat iconsole+ bluetooth - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Zipro Orbitrek elektromagnetyczny heat iconsole+ bluetooth
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Systematyczne i korzystnie wykonywane ćwiczenia na orbitreku Zipro Heat zaangażują mięśnie całego ciała. Jeden typ treningu pozwoli Tobie na zrealizowanie kilku celów - pokaźne wzmocnienie górnych i dolnych partii ciała, utrata zbędnej tkanki tłuszczowej, a także utrzymanie idealnej kondycji.

  potężne urządzenie
  Dla wydajnego wzmocnienia mięśni

  Orbitrek Zipro Heat wyekwipowano w sprawdzony i niezawodny magnetyczny system oporu. Masywne koło zamachowe o wadze 8 kilogramów i elektroniczna regulacja oporem, to gwarancja bezpiecznej i płynnej sesji treningowej. Przenoszony przy pomocy paska napęd, a także opór sterowany przy pomocy konsoli powodują, że urządzenie jest niemalże niesłyszalne.

  Trening pod kontrolą
  I dodatkowa mobilizacja

  Trzymaj rękę na pulsie obserwując postęp w treningu przy pomocy podświetlanego na niebiesko wyświetlacza LCD. Czytelna konsola oznajmia na bieżąco o kluczowych parametrach - czasie ćwiczeń, przebyty dystansie, aktualnej prędkości, orientacyjnej ilości spalonych kalorii oraz pulsie. Możliwości komputera zwiększysz uruchamiając aplikację iConsole+ na swym telefonie. Wykorzystaj aplikację Kinomap, by biec po światowych trasach, bądź zmierz się z innymi zawodnikami w czasie rzeczywistym. Progresywne udogodnienia pokaźnie urozmaicają trening, co stanowi dopełniającą motywację do ćwiczeń. Swojego smartfona możesz odłożyć na specjalnej podstawce znajdującej się na ekranie.

  Wysoki stopień bezpieczeństwa
  Dla Twojego komfortu

  nad wyraz ważnym elementem treningu jest stabilność. W modelu Zipro Heat udało się osiągnąć jej wysoki stopień przez wzmocnienie łożysk, potężną konstrukcję oraz szereg nieznacznych udogodnień. Płozy orbitreka pokryto antypoślizgową powierzchnią, zaś tylny stabilizator wyekwipowano w stopki poziomujące zezwalające usunięcie ewentualnych nierówności. Dla znakomitej przyczepności dłoni, ruchome rękojeści i kierownicę pokryto miękką, przeciwpoślizgową pianką. Na kolumnie kierownicy znajduje się uchwyt na bidon, aby nie zapomnieć o odpowiednim nawodnieniu w czasie wysiłku.
  cechy techniczne

  atrybuty komputera

☆ Zipro Orbitrek elektromagnetyczny wave (5902659843739) ☆

Zipro Orbitrek elektromagnetyczny wave (5902659843739) Najniższa Cena Online

☆ Zipro Orbitrek elektromagnetyczny wave (5902659843739) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Zipro Orbitrek elektromagnetyczny wave (5902659843739)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Zadbaj o swoje zdrowie i kondycję, nie wychodząc z domu. Zipro Wave to więcej aniżeli orbitrek – to Twój kompan w drodze do zdrowszego stylu życia. 32-stopniowy elektromagnetyczny układ generowania oporu sterowany w pełni z poziomu komputera to rozwiązanie, które spełni oczekiwania równocześnie osób początkujących, jak i profesjonalnych sportowców z różnych dyscyplin. Postaw na wysoką jakość. Wykwintny design, nowoczesne funkcje i nieporównana sprawność powodują, że trening staje się prawdziwą przyjemnością, a Ty zbliżasz się do swych celów z każdym obrotem.

  nieprzemijalny design, rewelacyjny do domowej siłowni

  Orbitrek ZIPRO Wave nie tylko spełni Twoje kryteria pod względem poręcznym, ale także w kwestii estetycznej. Bez problemu przystosujesz sprzęt do swego wnętrza. ZIPRO Wave występuje w kolorze tradycyjnej czerni z zielonymi elementami, co jest uniwersalnym wariantem,zespoić urządzenie do reszty domowej siłowni.

  Trening pod kontrolą

  najlepsze rezultaty osiągniesz, mając wiedzę na temat intensywności swojego treningu i reakcji organizmu. W każdej sekundzie trwania wysiłku. ZIPRO Wave pozwoli Ci pilnować każdy aspekt treningu, bez względu na to czy polepszasz swoją kondycję, czy także chcesz zgubić kilogramy.

  Kluczem do wydajnego treningu jest jego przypasowanie do Twojego organizmu. Dzięki czujnikom tętna umieszczonym na kierownicy oraz programom HRC, przystosujesz intensywność ćwiczeń do swoich możliwości, co przyspieszy osiągnięcie zamierzonych rezultatów.

  Odkryj 16 predefiniowanych programów, które pozwolą Ci dopasować trening do swych potrzeb. Każdy program został wytworzony, by przynieść Ci solidną korzyść – od wzmacniania kondycji po spalanie kalorii.

  wygodny i bezpieczny trening

  bezawaryjność i bezpieczeństwo to priorytet Zipro Wave. Duże podnóżki o przeciwpoślizgowej strukturze zapewniają stabilność nawet przy wysokich prędkościach, dając Ci pewność i komfort w trakcie każdego treningu.

  nieprzeciętna jakość i solidność

  ZIPRO Wave to połączenie stabilnej konstrukcji i wysokiej jakości tworzyw, co zagwarantuje Ci bezproblemowe używanie choćby przy intensywnym treningu. Daj z siebie wszystko, nie obawiając się o odporność sprzętu! Co więcej, orbitrek Zipro Wave zaopatrzony jest w poręczne kółka transportowe. Dzięki nim przesunięcie urządzenia w dowolne miejsce domu staje się proste i komfortowe.
  cechy techniczne

  właściwości komputera

☆ Orbitrek Sapphire SG-600E Spectra ☆

Orbitrek Sapphire SG-600E Spectra Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek Sapphire SG-600E Spectra - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Orbitrek Sapphire SG-600E Spectra
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  ORBITREK ELEKTROMAGNETYCZNY SAPPHIRE SPECTRAModel: SPECTRA SG-600ESystem oporu: ElektromagnetycznyLiczba programów treningowych 24Waga koła zamachowego: 12kgMaksymalne obciążenie: 150kgKomputer treningowy z podstawką na tablet24 programy treningoweSensory pomiaru pulsuAntypoślizgowe podstawy dla stópPodświetlany ekran LCDStabilna budowa gwarantująca bezpieczeństwo ćwiczeńKolor: czarno-metaliczny OPIS artykułu:Model Spectra to najwyższa półka wśród sprzętu marki Sapphire.

  Ten masywny orbitrek zaprojektowany został przy wykorzystaniu opinii nie tylko ekspertów, ale także samych użytkowników.skutkiem konsultacji jest progresywna konstrukcja, wygodny w obsłudze komputer treningowy i jeszcze obszerniejsza ilość programów treningowych.

  Jak każde progresywne urządzenie, dodatkowo SG SPECTRA posiada podstawkę pod sprzęt dostarczający rozrywki podczas treningu - dzięki zmienionej obudowie komputera możesz umieścić na nim choćby 10" tablet i oglądać ulubiony film lub serial.Jednym z najważniejszych parametrów orbitreków jest tzw.

  "Parametr Q" - określa on szerokość rozstawu płóz urządzenia. W sytuacji sprzętów o zbyt wysokim rozstawie może występować efekt "kaczego chodu" czyli bujania ciałem na boki (zjawisko to jest szkodliwe dla stawów osoby ćwiczącej).

  W modelu Spectra rozstaw wewnętrzny płóz to tylko 21cm - jest to jeden z lepszych wyników dla sprzętów tej klasy! PROGRAMY TRENINGOWE SG SPECTRASzczególnie spory nacisk położony został na komfort samego treningu - pokaźna liczba programów treningowych zapewni wyzwanie na długie miesiące.

  Symulacja chodzenia po górach, bieg po płaskim terenie, trening interwałowy jak w klubie fitness? Komputer Sapphire Spectra sam zmieni opór w zależności od wybranego programu treningowego!* fotografie prezentują wizualizację programu i nie są wyświetlane na komputerze treningowym.

  Orbitrek Sapphire Spectra jest perfekcyjnym rozwiązaniem dla osób, które szukają urządzenia mocnego i trwałego. Wymarzona figura, zdrowie i prawidłowe samopoczucie jest w zasięgu ręki – ćwiczenia fizyczne perfekcyjnie odprężają ciało i umysł.

  wystarczy 15-30 minut ćwiczeń 2-4 razy w tygodniu, aby spalić tkankę tłuszczową i poprawić swoją formę. Tylko dzisiaj do każdej sztuki dodajemy odchudzający Pas Neoprenowy – zrzucenie zbędnych kilogramów jeszcze nigdy nie było tak proste!

  SPECYFIKACJA:Długość całkowita: 111cmDługość z maksymalnie wychylonym ramieniem: 128cmSzerokość kompletna: 70cmSzerokość stabilizatorów: 51cmWysokość: 165cmDługość kroku: 31cmRozstaw wewnętrzny Q (pomiędzy podstawami stóp): 21cmWymiary podstaw dla stóp: 34x13cmSzerokość podstawy na tablet: 20cmZasilanie: 230VDopuszczalne obciążenie: 150kgWaga pełna: 44,5kgWymiary kartonu (dł/gł/wys): 114cm/44cm/63cmKolor Czarno-metalicznyGratis dwa e-booki progresywny designDzięki zaangażowaniu najkorzystniejszych projektantów sprzętu sportowego, orbitrek Sapphire Spectra tworzony został w najmodniejszej obecnie stylistyce.

  Ostre, zdecydowane kształty w połączeniu z nieprzemijalną ascetyczną bryłą dodają całości elegancji. Antypoślizgowe podstawyStabilne podparcie dla stóp ma zasadniczy wpływ nie tylko na komfort ćwiczenia,głównie na jego efektywność.

  W naszym orbitreku zaimplementowano specjalne podstawy antypoślizgowe, tak aby ćwiczenie stało się jeszcze bardziej przyjemne. Sensory pomiaru pulsuNie od dziś wiadomo, że ćwiczenia fizyczne zapewniają największą efektywność jeżeli wykonujemy je ze stałym pulsem (odpowiednim dla naszych możliwości i stopnia nowoczesnia).

  Oferowany model mierzy puls nieprzerwanie dzięki niezwykle dokładnym sensorom umieszczonym w rączkach urządzenia. Nasz komputer sam poinformuje Cię o wynikach pomiaru.Na szczególną uwagę zasługuje podstawka na tablet lub smartfon - dzisiaj podczas treningu możesz oglądać film lub ulubiony serial (tablet prezentowany na zdjęciach służy celom demonstracyjnym i nie jest częścią zestawu).Wszystkie uchwyty w modelu Spectra zostały pokryte wysokiej jakości miękką pianką neoprenową.

  duże, wzmacniane stabilizatoryDzięki pokaźnej wadze urządzenie jest stabilne i bezpieczne nawet podczas najistotniej wymagających treningów. Zdajemy sobie jednak sprawę, iż czasem będą Państwo chcieli przemieścić sprzęt - niezwykłym udogodnieniem będą wówczas rolki transportowe wbudowane w przedni stabilizator.w trakcie projektowania Orbitreka Sapphire Spectra wzorowano się na najlepszych modelach dostępnych na rynku.

  pokaźnym elementem konstrukcyjnym naszych orbitreków są wzmacniane stabilizatory gwarantujące nie tylko bezpieczeństwo ćwiczącego lecz także pozwalające wypoziomować urządzenie na nierównych podłożach. Komputer treningowyTwój osobisty trener, który przekaże Ci najważniejsze informacje dotyczące przeprowadzanego treningu.Ze względu na zastosowany mechanizm elektromagnetyczny, komputer treningowy sam dopasuje opór w zależności od wybranego programu treningowego:ilość programów treningowych: 24P1-P15 - Programy samoczynneP16 - Program FATP17-P20 – Programy sterowane tętnem (Target HR)P21-P24 - Programy użytkownikaOprócz wizualizacji wybranego programu ekran pokazuje:czas ćwiczeńprędkośćprzebyty dystansspalone kaloriepomiar pulsu GRATISY:DWA E-BOOKI: Dwie książki w formacie elektronicznym (wysyłane w mailu po zakupie).

  Porady żywieniowe zawarte w książkach nie tylko przyczynią się do szybszego osiągnięcia sukcesu, ale także pomogą utrzymać efekty!


☆ Zipro Orbitrek elektromagnetyczny iconsole+ dunk ☆

Zipro Orbitrek elektromagnetyczny iconsole+ dunk Najniższa Cena Online

☆ Zipro Orbitrek elektromagnetyczny iconsole+ dunk - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Zipro Orbitrek elektromagnetyczny iconsole+ dunk
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Jesteśmy autoryzowanym Przedstawicielem marki Zipro. Wszystkie sprzęty są nowe i posiadają gwarancję na okres 2 lat, gwarancja typu door to door. Przesyłka w cenie.
  Zapraszamy bezpośrednio do naszego sklepu online, by zapoznać się z pełną ofertą i złożyć zamówienie: www.zakupyonlinepolska.pl oferujemy na dodatek RTV/AGD wszystkich producentów, a także inne produkty niemal z każdej kategorii.

  ZIPRO FITNESS oferujE JEDNE Z najkorzystniejszYCH I bezawaryjnYCH ORBITREKÓW dostępnYCH NA RYNKU W dostępnEJ CENIE.

  Posiadamy bogatą ofertę sprzętu fitness producenta Zipro. Można wybierać spośród takich sprzętów jak rower magnetyczny, bieżnia, orbitrek. Dodatkowo asortyment obejmuje piłki do ćwiczeń, rollery, trampoliny.

  Spraw, żeby Twój trening w domu nie różnił się od tego, który proponuje siłownia i klub fitness
  Wyznaczaj i osiągaj cele treningowe

  Orbitrek Zipro Dunk to przyrząd, który pozwala wydajnie i kreować, utrzymać albo poprawić formę w komfortowych warunkach własnych czterech ścian. Umożliwia wzmacniać mięśnie całego ciała, spalać kalorie i pozbywać się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

  Trening prowadzony w domu daje dużo swobody i komfortu:
  • Ćwiczysz kiedy chcesz i jak chcesz
  • Nie tracisz czasu na dojazd na siłownię i z powrotem
  • Równomiernie rozwijasz mięśnie całego ciała
  • Oszczędzasz swoje stawy
  • Cieszysz się szybko zauważalnymi efektami

  Jeszcze więcej możliwości
  pilnuj trening i korzystaj z różnorodnych programów

  Rower eliptyczny Dunk Zipro zaopatrzony jest w nowoczesny komputer z podświetlanym na niebiesko ekranem. Współpracuje z aplikacją przenośną iConsole+ i dokonuje skrupulatnych pomiarów informacji treningowych. Mierzy czas ćwiczeń, prędkość, przebyty dystans, spalone kalorie, obroty na minutę (RPM) i rejstruje puls mierzony poprzez dotykowe czujniki umieszczone na uchwytach. Wyświetla też aktualną moc (Watt) i wybrany program.

  Komputer ma wgrane funkcjonalne programy treningowe. Manual pozwala prowadzić ćwiczenia zorientowane na czas, dystans, kalorie lub puls, a 3 dedykowane do przeróżnego stopnia wytrenowania osoby ćwiczącej umożliwiają doskonalić wydolność i skutecznie pracować nad sylwetką. Każdy z nich -- Beginner, Advance i Sporty ma 4 rodzaje i definiowany czas i poziom oporu. W skład programów wchodzą również sterowane mocą (Watt), pulsem (HRC) i indywidualny z możliwością ustawienia docelowej wysokości tętna.


  Odkryj nowe możliwości dzięki aplikacjom mobilnym

  Zarządzaj treningiem swoim smartfonem

  Komputer orbitreka Dunk współpracuje z iConsole+ Training, która pozwala na jego bezprzewodową obsługę z poziomu smartfona dzięki łączności Bluetooth. Aplikacja powoduje, iż komputer otwiera zupełnie nowe możliwości treningowe i pozwala stosować rozmaite programy treningowe, a także np. Korzystać z witrualnych tras opartych o mapy Google.

  Za pośrednictwem iConsole możesz trenować także w aplikacji Kinomap - wybierz film z trasą i trenuj! Obserwuj swoje postępy i konkuruj z innymi zawodnikami online w czasie rzeczywistym.

  Korzystając ze smartfona lub tabeltu podczas treningu, można go bezpiecznie umieścić na specjalnej podstawce z gumowymi stoperami stabilizującymi. Zaimplementowany port USB zezwala na ładowanie baterii i pozostanie poprzez cały czas online.


  Płynna praca i szeroki zakres oporu
  komfortowa elektroniczna regulacja oporu

  Orbitek Dunk Zipro korzysta z koła zamachowego o wadze 12 kilogramów i ma magnetyczny system oporu. Pracuje płynnie, cicho i akcentuje go niezawodne działanie. Wygodę zarządzania obciążeniem zagwarantuje obszerny zakres regulacji. Działa płynnie i obsługuje się ją elektronicznie z poziomu komputera.

  Komfort i swoboda treningu

  optymalna długość i rozstaw kroku, a także regulacje: 3-stopniowa wysokości rękojeści i 2-stopniowa położenia pedałów powodują, iż z Dunka luźno i komfortowo korzystać mogą osoby o zróżnicowanym wzroście. Mocna i stabilna budowa pozwoliła uzyskać wysoką nośność 150 kilogramów.

  * Długość kroku oznacza odległość między stopami mierzoną od pięty do pięty. W chwili pomiaru podstawy pod stopy znajdują się na jednym poziomie, równolegle do siebie.


  komfortowe korzystanie w warunkach domowych

  Orbitrek Dunk Zipro pomimo swojej masywnej konstrukcji jest świetnie przygotowany do używania w mieszkaniu lub domowej siłowni. Ustawianie i przesuwanie urządzenia usprawniają wielkie kółka transportowe umieszczone na przednim stabilizatorze. Jednocześnie pod przednim jak i tylnym znajdują się także przeciwpoślizgowe stopki, które dokładne wypoziomowanie orbitreka na nierównym podłożu.

  praktyczne udogodnienia:
  • Kółka usprawniające ustawianie orbitreka
  • mocna i zrównoważona kompozycja z szerokimi profilami podstawy
  • znaczne płozy z antypoślizgową powierzchnią
  • bezawaryjny system oporu zapewniający płynność ruchu i bezawaryjną pracę
  • wygodna elektroniczna regulacja poziomu oporu w zakresie 10-350 W
  • dostosowywana wysokość rękojeści
  • regulowane położenie pedałów


  Dla Twojej wygody

  tworzony do warunków domowych

  Dzięki kółkom transportowym orbitrek można łatwo przemieszczać z miejsca na miejsce, a stopki na podstawach pozwalają na jego precyzyjne wypoziomowanie.

  wygodna regulacja

  Elektroniczna regulacja oporu z poziomu komputera gwarantuje komfortowe zarządzanie obciążeniem i możliwość jego dokładnego przypasowania.

  Półka na urządzenia przenośne

  Komputer został wyposażony w specjalną półkę z gumowymi stoperami do położenia smartfona albo tabletu. Upraszcza to korzystanie z aplikacji treningowych, a także pozwala cały czas być online.

  Dla wyższych i niższych

  Regulacja wysokości rękojeści pozwala przyjąć korzystną i wygodną postawę do ćwiczeń osobom o rozmaitym wzroście.

  precyzyjne wykończenie

  Orbitrek ma ponadczasowy design i został projektowany, a następnie tworzony z trosceą o szczegóły. Precyzyjne wykończenie gwarantuje odporność i długą żywotność.

  wygodne pedały

  przeciwpoślizgowa powierzchnia pedałów zagwarantuje zachowanie stabilności w trakcie ćwiczeń i pozwala skoncentrować się wyłącznie na osiągnięciu celu treningowego.


  Kompleksowy trening - na orbitreku angażujesz górne i dolne partie
  Harmonijne wzmacnianie mięśni całego ciała

  Ze względu na oryginalną konstrukcję orbitreka treningi na nim są najszczególniej wszechstronne, ponieważ oddziałują na mięśnie całego ciała. W czasie ćwiczeń pracują wszystkie grupy mięśni: nóg, pośladków, brzucha, klatki piersiowej, grzbietu, ramion i przedramion.

  Korzyści dla kręgosłupa

  Ruch eliptyczny, który wykonują stopy podczas treningu, w połączeniu ze wydajnie działającym systemem oporu powoduje, że ćwiczenia na orbitreku nie obciążają kręgosłupa. Co więcej, dzięki korzystaniu z ruchomych rękojeści pracują mięśnie odpowiedzialne za stabilizację kręgosłupa, wyjątkowo jego odcinka piersiowego.

  Szczupła sylwetka

  Regularne treningi na orbitreku są znakomitym sposobem na pozbycie się zbędnych kilogramów, spalanie kalorii i wyszczuplenie sylwetki. Równomierne wzmacnianie mięśni całego ciała owocuje nie tylko pokaźniejszą siłą,też rozciągliwą skórą - bez rozstępów i cellulitu.


  Orbitrek
  • rozmiary: 149,5 x 73 x 162,5 x cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 54,8 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • Układ koła zamachowego: 12 kg
  • System oporu: magnetyczny
  • Zasilanie: sieciowe (zasilacz w zestawie)
   • input: 100-240V 50/60 Hz 0,5A Max
   • output: 9,0V 1,3A
  • Elektroniczna regulacja oporu: 10-350 W (skok co 5 W)
  • Dotykowe czujniki do pomiaru na uchwytach
  • Profilowane rękojeści doszlifowane krągłą nakładką
  • 3-stopniowa regulacja wysokości rękojeści: (od łączenia rękojeści z płozą)
   • 131 cm
   • 135 cm
   • 139 cm
  • Rozstaw rękojeści: 62 cm
  • dostosowywany kąt nachylenia kierownicy
  • poręczne, antypoślizgowe podstawy pod stopy
   • powierzchnia użytkowa: 34 x 12 cm
  • dostosowywane położenie podstaw pod stopy: 2 pozycje
  • Odległość pomiędzy podstawami pod stopy: 22 cm
  • Długość kroku *: 40 cm
  • pokaźne stabilizatory
   • przód: 51 cm
   • tył: 57 cm
  • Kółka transportowe
  • Stopki poziomujące pod przednim i tylnym stabilizatorem
  • Waga brutto: 60,5 kg
  • rozmiary transportowe: 127 x 37,5 x 74,5 cm
  • Gwarancja door to door
  Komputer
  • Kompatybilny z iConsole+ Training
  • Wyświetlanie: czas, prędkość, dystans, kalorie, puls, RPM, Watt, wybrany program
  • Program treningowy Manual
   • ustawienie czasu, dystansu, kalorii, pulsu
   • ustawienie poziomu obciążenia
  • Program treningowy Begginer
   • 4 typy
   • ustawienie poziomu obciążenia
  • Program treningowy Advance
   • 4 typy
   • ustawienie czasu
   • ustawienie poziomu obciążenia
  • Program treningowy Sporty
   • 4 warianty
   • ustawienie czasu
   • ustawienie poziomu obciążenia
  • Program treningowy Cardio
   • HRC: 55%, 75%, 90%
   • TAG: indywidualne ustawienie docelowej wysokości pulsu (poziom domyślny: 100)
  • Program treningowy Watt
   • ustawienie docelowej wartości Watt (poziom domyślny: 120)
   • zakres regulacji Watt: 10-350 (zmiana co 5 Watt)
  • Podstawka na urządzenie mobilne
   • gumowe stopery dla dobrania do szerokości urządzenia
  • Port USB do ładowania sprzętów mobilnych
  • Połączenie komputera z urządzeniem mobilnym przez Bluetooth dzięki iConsole+
  • Sterowanie ustawieniami treningu na urządzeniach mobilnych dzięki iConsole+
  • Dostęp do dodatkowych funkcji treningowych i podsumowań dzięki iConsole+
  • Zgodność z iOS/Android:

  Specyfikacja
  towar
  producent
  Zipro
  Kod producenta
  5905669153096
  EAN
  5905669153096
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Elektromagnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  12
  Nośność [kg]
  150
  Waga [kg]
  54.8
  Wyposażenie
  Bluetooth
  Gniazdo USB
  Komputer
  Podstawka pod urządzenie mobilne
  System pomiaru tętna
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Pomiar pulsu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny


Podsumowanie, czyli jaki orbitrek elektromagnetyczny do 2000 zł najlepszy?


Najlepszy orbitrek elektromagnetyczny do 2000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy orbitrek elektromagnetyczny do 2000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre orbitreki do ćwiczeń – Ranking grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych orbitreków elektromagnetycznych do 2000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych orbitreków do wykorzystywania w klubach fitness i w domowych warunkach.


Powiązania tematyczne:

 • jaki orbitrek elektromagnetyczny do 2000 zł opinie i efekty,
 • dobre orbitreki elektromagnetyczne do 2000 zł cena,
 • ranking orbitreków elektromagnetycznych do 2000 zł,
 • orbitrek elektromagnetyczny do 2000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o orbitrekach elektromagnetycznych do 2000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o orbitrekach elektromagnetycznych do 2000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o orbitrekach elektromagnetycznych do 2000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki orbitrek elektromagnetyczny do 2000 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych orbitrekach elektromagnetycznych do 2000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki orbitrek elektromagnetyczny do 2000 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z orbitrekami elektromagnetycznymi do 2000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań userów. Modele znajdujące się najwyżej w rankingach to produkty często rekomendowane przez kupujących.