FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Orbitreki do ćwiczeń / Ranking orbitreków do 10000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych orbitreków do 10000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne grudzień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych orbitreków do 10000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych orbitreków do wykorzystywania w klubach fitness i w domowych warunkach.

Jakie orbitreki do 10000 zł najlepiej wybrać? Ranking grudzień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane orbitreki do 10000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking orbitreków do 10000 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Finnlo Fly RX9 ☆

Finnlo Fly RX9 Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Fly RX9 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Fly RX9
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek FINNLO FLY RX9 Nr katalogowy: 3222 Dlaczego warto wybrać FINNLO$209 producent FINNLO należy do niemieckiej producenta HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak prawidłowo ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, lubiana w Polsce firma KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem marki FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także urządzeń siłowych, jak także akcesoriów bokserskich i fitness.

  Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji pionierskich pomysłów i najnowszych technice. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości maszyn.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy dobór sprzętu, od urządzeń domowych, przez profesjonalne maszyny do zastosowania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna marka. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od precyzyjnego doboru tworzyw, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość producenta sprawia, że FINNLO jest jednym z najkorzystniejszych na świecie dostawców sprzętu fitness i sprzętów siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Przejrzyj: www.finnlo.com.pl Nieziemsko intensywny trening kardio uwielbiasz trening fitness na orbitreku$210 Jeśli tak, to z FINNLO Fly RX będzie to miłość od pierwszego,,ćwiczenia"!

  Dlaczego$211 Dzięki swojej innowacyjnej technice Fly RX zapewnia nieziemski trening - zwiększając wysiłek na udach i pośladkach w porównaniu z innymi orbitrekami. Trenujesz aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę$212 - Fly RX wyposażony w konsolę z ekranem dotykowym i bogatym sprzętem multimedialnym zapewni Ci najlepszą rozrywkę i motywację.

  Ćwicz precyzyjnie dopasowując trening,,pod siebie" i funkcjonalnie poprawnie - a to dzięki możliwości jednostkowego dostosowania długości kroku do Twojego wzrostu. Skuteczny, wygodny, nieszablonowy - Twój trening z orbitrekiem Fly RX!

  Trening równocześnie dla początkujących jak i profesjonalistów Lekki program rozgrzewkowy albo intensywny trening siłowy Od,,lekkich" 30 watów po wymagające 400 watów. Fly RX pozwala przypasować trening do Twoich możliwości.

  zwykle możliwość treningu z niewielkim oporem jest prawidłowa dla osób, które muszą się oszczędzać z powodu kontuzji sportowej albo zaawansowanego wieku. W takim przypadku 30 watów jest nieprzeciętne!

  Opór można ponadto podkręcić do 400 watów! dzięki czemu będziesz miał zapewniony intensywny trening, w trakcie którego będziesz mógł się porządnie zmęczyć. Kontroluj swoją wydajność! Komputer z testem sprawności Program Recovery pozwala wyświetlać indywidualny wynik fitness po każdym treningu.

  Po prostu mierzysz tętno po treningu, a po niedługim czasie uzyskasz wynik w zakresie od 1 do 6. Kolejne Twoje wyzwanie, żeby wyniki były coraz udoskonalone! Konsola z ekranem dotykowym i 21 programami znaczna zasobność treningu Sercem Fly RX jest konsola z ekranem dotykowym z 21 programami treningowymi.

  Wybierz trasę spośród 12 profili wysokich i niskich i rozpoczynaj Twoją przygodę! Oczywiście możesz także utworzyć własne trasy, żeby uczynić Twój trening jeszcze bardziej jednostkowym. Przy pomocy ekranu dotykowego można szczególnie prędko i z łatwością wybierać programy.

  Na komputerze może być zarejestrowanych 4 użytkowników. Dzięki czemu nie musisz zawsze wprowadzać swoich danych takich jak wiek, waga itp. Multimedia, które wspaniałą zabawę YouTube, Spotify, Instagram, Facebook itp.

  FLY RX oferuje wspaniałą rozrywkę podczas treningu kardio! Komputer można podłączyć do Internetu za pośrednictwem sieci WLAN, dzięki temu podczas treningu można surfować po Internecie. Absolutną atrakcją są jednak zainstalowane aplikacje: Youtube, Netflix, Spotify, Chrome, iRoute i Kinomap.

  podczas treningu możesz obejrzeć najnowsze filmiki na Youtube. Oglądać Twój ulubiony film na Netflix. Sprawdzić najnowsze wiadomości na Facebooku. Dla FLY RX to żaden problem - gwarancja zabawy na treningu!

  Możesz także skorzystać z aplikacji fitness Kinomap, która daje Ci możliwość ćwiczenia w niesamowitych miejscach na całym świecie. Trenuj w lesie lub nad morzem! Aplikacja reaguje na podjazdy wzrostem oporu lub jego ograniczaniem w trakcie zjazdów.

  Nie uwierzysz jakie to jest prawdziwe. Dostosowywana długość kroku Trening dla całej rodziny dostosowywana długość kroku Fly RX jest kolejną atrakcją i absolutną zaletą. Zwłaszcza przy większej ilości użytkowników regulacja długości kroku okazuje się istotnie przydatna, ponieważ osoby o rozmaitym wzroście mogądopasować poprawną długość kroku.

  Kolejną zaletą regulacji długości kroku jest symulacja najróżniejszych stylów biegania. Z niedługim krokiem ruch jest podobny do stepera, gdzie najistotniej są ćwiczone mięśnie pośladków. Przy obszerniejszej długości kroku ruch staje się szybkim biegiem i przypomina jogging na świeżym powietrzu.

  Ta sama intensywność, to samo spalanie kalorii i absolutnie bezpieczny dla stawów! Gwarancja radości z biegania dzięki lekkiemu,przede wszystkim dynamicznemu biegowi. Długość kroku Fly RX można 2-krotnie regulować w zakresie od 45 cm do 55 cm.

  Kierownica Vario i super miękkie pedały komfortowy trening Uchwyt Vario umożliwia kilka przeróżnych wariantów trzymania. Docenisz to istotnie przy dłuższych sesjach treningowych, kiedy będziesz mógł od czasu do czasu zmienić ułożenie ramion, a tym samym zapewnisz swemu treningowi za każdym razem świeże impulsy.

  nad wyraz wygodne pedały Super-Soft również są wspaniałe na dłuższe sesje treningowe. Pianka znakomicie się dopasowuje i zagwarantuje maksymalny komfort w trakcie treningu. 4 programy serca dla twojego zdrowia! Tętno zawsze pod kontrolą Fly RX oferuje rewelacyjne warunki do kontrolowanego i ukierunkowanego na zdrowie treningu sercowo-naczyniowego.

  Pomiar tętna jest osiągalny przy pomocy sensorów dotykowych lub opcjonalnie dostępnego pasa telemetrycznego. Cztery programy serca uzupełniają aspekt zdrowotny orbitreka. Ustawiając górny limit tętna, zawsze trenujesz w bezpiecznym obszarze.

  Sygnał ostrzegawczy rozlegnie się, gdy osiągniesz górną granicę tętna, a opór zostanie automatycznie dobrany. To takie proste! doskonale przemyślany! Sportowy design najwyższej klasy Design orbitreka FINNLO Fly RX jest niezwykły, innowacyjny i innowacyjny.

  Ze względu na konstrukcję z ruchomymi pedałami na Fly RX można ustawić wyjątkowo dużą długość kroku. A przy tym samo urządzenie jest niewielkich wymiarów. Wspaniały do treningu w domu! Dzięki sportowym proporcjom orbitrek klasy premium prezentuje dynamiczny design i najwyższą osiągalną klasę.

  Kolejne mocne strony klasy premium Rolki transportowe upraszczają przemieszczanie FLY RX został wyekwipowany w dwie rolki transportowe, żeby urządzenie można było z łatwością i szybko schować. Możesz ćwiczyć w salonie, a następnie urządzenie sprzątnąć do schowka.

  dostosowywane podnóżki wyśmienitą równowagę na nierównej podłodze. Funkcje komputera: Programy fitness: 16 Program użytkownika: 4 Program sterowany tętnem: 2 Stale wyświetlana wartość: 5+1 wyświetlacz: TFT Push & Turn Puls ręczny poprzez sensory dotykowe Pomiar pulsu przez pas telemetryczny (opcja) Możliwość ustawienia górnej granicy tętna: tak Multimedia: Aplikacja, Aux, Bluetooth, Muzyka, uchwyt na tablet, USB Miejsce na bidon informacje technologiczne: Waga koła zamachowego: 12 kg Moc: 30-400 watów System napędowy: pas rowkowany System hamowania: układ hamulcowy z magnesem trwałym Ustawienie oporu: sterowane komputerowo Rozpiętość obciążenia: 16 poziomów Regulacja obciążenia: niezależna od liczby obrotów Długość kroku: 45-50 cm, 2- krotnie dostosowywana Odległość pomiędzy pedałami: 10 cm Wysokość podnoszenia/skoku: 50 cm Waga orbitreka: 95 kg Max.waga użytkownika: 150 kg rozmiary (dł.

  x szer. X wys): 130 x 91 x 167 cm Zintegrowane rolki transportowe Pozostałe informacje: Gwarancja domowa 36 miesięcy Gwarancja light commercial: 24 miesięcy Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 3222 wysyłka gratis Nie znalazłeś produktu, który Cię interesuje$213 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ BH Fitness Khronos Generator ☆

BH Fitness Khronos Generator Najniższa Cena Online

☆ BH Fitness Khronos Generator - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH Fitness Khronos Generator
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek
  • rozmiary: 132 x 62 x 160 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 43 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 115 kg
  • System oporu: magnetyczny kg
  • System inercyjny: 10 kg
  • Długość kroku: 30 cm
  • Pozioma regulacja ustawienia pedałów
  • Kółka transportowe
  • Stopki poziomujące
  • 8 stopniowa ręczna regulacja oporu
  • Rozstaw pedałów: 17 cm
  Komputer
  • Czas
  • prędkość/RPM
  • Dystans
  • Spalone kalorie
  • ekran LCD
  • Pomiar pulsu
  • THR
  • Rescovery Test

  Gdzie i dlaczego z niego skorzystać?

  Orbitrek BH Fitness do regularnego treningu w domu lub domowej siłowni. Mocna budowa zagwarantuje stabilność w trakcie intensywnych ćwiczeń, magnetyczny system oporu działa płynnie i cicho. Pozwala błyskawicznie i produktywnie zgubić nadmiar kilogramów i poprawić wygląd swojej sylwetki,radować się ulepszonym samopoczuciem i poprawą ogólnego stanu zdrowia.

  Godny uwagi

  Orbitrek NLS14 Top Dual BH Fitness rejestruje wartość tętna za pośrednictwem dotykowych sensorów. Komputer z sygnalizacją przekroczenia zaprogramowanej wartości pulsu umożliwia prowadzenie celowych treningów cardio. Dodatkowo komputer umożliwia wykonywanie testu sprawdzającego stopień wytrenowania.


  Orbitreki treningowe BH Fitness

  linia maszyn zaprojektowana przez BH Fitness należy do światowego topu w sprzedaży orbitreków na rynku. Dzięki współpracy z Apple orbitreki zostały zaopatrzone w motywacyjne i interaktywne wyświetlacze oparte na technologii produktów Apple.

  tylko podłączyć iPhone/iPad do urządzenia treningowego i automatycznie zostanie pobrana bezpłatna aplikacja wyprodukowana specjalnie z myślą o użytkownikach sprzętów BH Fitness.

  Orbitreki BH Fitness gwarantują płynną i produktywną pracę. Śmiało mogą korzystać z niego jednocześnie bardziej doświadczeni sportowcy, jak i początkujacy.

  Dzięki nowym technologiom użytkowanym przez hiszpańską producenta klient może ustawić własny profil treningowy, w pełni dostosowany do potrzeb oraz możliwości.

  Jeżeli zależy Ci na idealnej sylwetce, dobrej kondycji, a także doskonałym samopoczuciu, to treningi na orbitrekach jest właśnie dla Ciebie!

  Ćwiczenia na orbitreku mają na dodatek inne przywileje. Podczas korzystania z tego urządzenia bez problemu możemy oglądać jednocześnie telewizję czy słuchać radia.  BH Fitness

  BH Fitness to firma odgrywająca jedną z największych ról na rynku fitnesu. Dzięki nieustającemu rozwojowi należy do jednych z najlepszych producentów sprzętu treningowego.

  Hiszpańska producent powstała w 1909 roku. W jej ofercie można znaleźć obfity asortyment urządzeń służących do ćwiczenia. Inicjując od bieżni przez rowerki, orbiterki, rowery magnetyczne, kończąc na stepperach.

  Urządzenia marki dedykowane są najczęściej do ćwiczeń, które łatwo można wykonywać w domu. Kupujący, którzy cenią sobie wygodę, czas, prywatność, a także produktywną pracę niewątpliwie to docenią.


  towar
  Kod producenta
  G260
  EAN
  8431284486570
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  10
  Nośność [kg]
  115
  Waga [kg]
  43
  Wyposażenie
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Pomiar pulsu
  Wydatek energetyczny
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  wariant gwarancji
  Producenta

☆ inSPORTline ET800i ☆

inSPORTline ET800i Najniższa Cena Online

☆ inSPORTline ET800i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: inSPORTline ET800i
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek magnetyczny przednionapędowy inSPORTline inCondi ET800i to bardzo mocny trenażer, który proponuje dostosowywaną długość kroku, oryginalną konstrukcję oszczędzającą miejsce i przełomowe użycie aplikacji. Dzięki specyficznej konstrukcji, główna część ramy znajduje się w pozycji pionowej, zajmując minimalną przestrzeń. Długość kroku możne być dostosowywana. Solidne koło zamachowe z magnetycznym układem hamulcowym umożliwia płynne przełączanie między 16 stopniami oporu maszyny. Ruchome uchwyty mogą być chwycone na kilka sposobów, a uchwyty znajdujące się pod wyświetlaczem umożliwiają śledzenie tętna (możesz wykorzystać dowolnego pasa na klatkę piersiową o częstotliwości 5kHz).
  Użyj kolorowego ekranu dotykowego,momentalnie nawigować i z łatwością ustawić wszystkie parametry treningu. Maszyna proponuje 12 wstępnie zaprogramowanych programów. Lecz można dodatkowo zapisać aż 4 programy własne użytkownika. Bez dwóch zdań docenisz także modne programy HRC i WATT, które automatycznie dostosowują opór do ustawionego docelowego tętna lub skuteczności. Jednak główną cechą inSPORTline inCondi ET800i jest to, że możesz korzystać z aplikacji bezpośrednio z panelu sterowania, co oznacza, że nie musisz instalować ich na telefonie/tablecie. Połącz się z siecią Wi-Fi i spraw, by Twój trening był jeszcze przyjemniejszy, oglądając YouTube, przeglądając Internet lub trenujący w dowolnym miejscu na świecie za pomocą aplikacji (wirtualny bieg)!
  Nie każdy krok jest taki sam Największą zaletą orbitreka inSPORTline inCondi ET800i jest regulacja długości kroku, która pozwala zespoić pozycję pedałów do swojego wzrostu przy pomocy pokręteł regulacyjnych (43 albo 56 cm). Ergonomiczne pedały z amortyzacją zapewniają maksymalny komfort.
  Wygoda w każdej sytuacji Kolejnym przydatnym gadżetem są specjalnie ukształtowane ruchome uchwyty, które proponują cztery opcje chwytu - 2 pozycje pionowe i 2 poziome. Dlatego podczas treningu możesz zmienić położenie rąk, by było to dla Ciebie jak najmocniej wygodne. Jeśli chcesz chwilę odpocząć, możesz użyć dwóch stałych uchwytów pod wyświetlaczem (których możesz także zastosować do śledzenia swojego tętna). W dodatku dzięki funkcji Recovery, komputer po ukończonym treningu, oceni Twój wskaźnik regeneracji.
  Super funkcje i błyskotliwy ekran Model ten został dodatkowo wyekwipowany w kolorowy ekran dotykowy, na którym można śledzić wszystkie funkcje i programy. Dostępnych jest 12 zaprogramowanych programów. Jeśli jednak nie podoba Ci się żaden z nich, możesz utworzyć i zapisać aż 4 programy własne. Jeżeli poszukujesz intensywnego treningu, możesz wykorzystać programu HRC lub WATT. Jeśli Ci potrzeba chwilowo odpoczynku, możesz skorzystać z funkcji Pauza, która wstrzyma trening bez kasowania postępów.
  użycie multimediów Najciekawszą częścią panelu sterowania jest niewątpliwe zestaw aplikacji, który jest częścią oprogramowania urządzenia. Ponieważ urządzenie korzysta z systemu operacyjnego Android, nie trzeba podłączać go do żadnego urządzenia przenośnego. Wystarczy zespolić się z Wi-Fi i otworzyć dowolną aplikację. W ten sposób możesz oglądać filmy z YouTube'a, przeglądać Internet, oglądać Netflix, słuchać ulubionej muzyki w Spotify albo odkrywać wirtualne trasy dzięki aplikacji iRoute. Kluczowe parametry:
  • Niesamowity orbitrek do intensywnego treningu w domu
  • dostosowywana długość kroku
  • solidne koło zamachowe z magnetycznym układem hamulcowym
  • System operacyjny Android zezwala na korzystanie z aplikacji multimedialnych bezpośrednio z panelu sterowania
  • Wi-Fi
  • funkcjonalnie ukształtowane pedały z amortyzacją
  • Wysoki limit wagi użytkownika
  • niepowtarzalny projekt oszczędzający miejsce
  • spora gama zaprogramowanych programów
  • kolorowy wyświetlacz dotykowy
  • Funkcja pauzy
  • Port USB, którego można użyć do ładowania telefonu
  • Z urządzenia można korzystać bez połączenia Wi-Fi
  • Program HRC: maszyna automatycznie dopasowuje opór, żeby utrzymać tętno użytkownika w stosownej ustawionej strefie
  • Program WATT: maszyna automatycznie dopasowuje opór, by pomóc użytkownikowi osiągnąć wyznaczony cel
  • Komputer wyświetla: czas, szybkość, obroty na minutę (RPM), przebyty dystans, spalone kalorie, tętno, wydajność (wat), tryb oporu
  Opis technologiczny:
  • Ciężar koła: 12 kg
  • Czujniki tętna w uchwytach: Tak
  • Długość kroku: 55 cm
  • Kategoria gwarancji: Domowa
  • Kółka transportowe: Tak
  • Ładowność: 150 kg
  • Maks. Wzrost użytkownika: Bez limitu
  • Pas piersiowy: Nie
  • stopnie obciążenia: 16
  • Regulacja obciążenia (oporu): Elektroniczna
  • System hamowania: Magnetyczny
  • System wyrównania nierówności podłogi: Tak
  • Szerokość kroku: 24.40 cm
  • typ łożysk: Łożyska kulkowe wahliwe
  • Umiejscowienie koła zamachowego: Z przodu
  • Waga: 85 kg
  • wymiary urządzenia: 127 x 91 x 168

☆ Sole E25 ☆

Sole E25 Najniższa Cena Online

☆ Sole E25 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sole
 • Nazwa produktu: Sole E25
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  rewelacyjny – numer 1 na rynku. W Orbitreku E25 użyto łatwą w obsłudze konsolę elektroniczną z 6,5' ekranem LCD, posiadającą wszystkie parametry modelu klubowego. Zastosowane pozostały równocześnie wentylatory chłodzące jak i uchwyt na butelkę, a konsola zaopatrzona pozostała w głośniki, do których podłączyć można każdy odtwarzacz MP3 (iPod itp.) i ćwiczyć przy muzyce. Płynny naturalny ruch zapewnia nad wyraz cichy system napędowy, który działa jednocześnie w trybie ruchu wprzód jak i wstecznym. Kompozycja ciężkiego, 16-sto kilogramowego koła zamachowego i wysokiego przełożenia, której nie odnajdziecie w żadnym innym modelu, oznacza bardzo gładki ruch o obfitym oporze, a co za tym idzie sprzęt ten zezwala na ćwiczenia na wysokim poziomie. E25 posiada także, uruchamianą jednym przyciskiem, funkcję wzrostu mocy dla osiągnięcia dopełniającego oporu, która pozwala na także ćwiczenie w innych pozycjach, dzięki czemu trening staje się bardziej różnorodny. Nachylenie można regulować pod kątem od 0 do 35 stopni, co pozwala na indywidualne dopasowanie sprzętu do ćwiczenia poszczególnych grup mięśni w dolnej części ciała. Jeśli chodzi o mięśnie górnej części ciała, to zapewniony jest trening całościowy, a dopasowane uchwyty uzupełniającą wygodę.
  Kontrola nachylenia I oporu są zintegrowane z uchwytami, co gwarantuje dodatkowy komfort, natomiast zaimplementowane czujniki pomiaru tętna kontrolują pracę serca. Na dodatek można zaopatrzyć się pasek na klatkę piersiową, co umożliwia pomiar tętna bez zastosowania dłoni i korzystanie z interaktywnych programów treningowych opartych na pomiarze tętna.
  obfite pedały z podkładem z gąbki zapewniają komfort w czasie ćwiczeń. Zostały one zaprojektowane we współpracy z czołowymi fizjoterapeutami i entuzjastami sportu, co w efekcie zaowocowało projektem pedałów o 2stopniowym kącie nachylenia, dzięki czemu napięcia w kostkach i kolanach, standardowe dla innych modeli, pozostały zredukowane, a ponieważ każdy z nas ma inny sposób chodzenia, nasz rewolucyjny model ma regulowane pedały, które przy pomocy funkcji „worm driver mogą być dopasowane starannie pod takim kątem, który najmocniej odpowiada danemu użytkownikowi. Rozwiązanie to pozwala na zredukowanie ryzyka takich dolegliwości jak cierpnięcie palców i bólów ścięgna Achillesa, typowych dla tego typu sprzętu.
  Cztery koła tylne, poruszające się po wysokiej jakości szynach gwarantują uczucie gładszego ruchu oraz pokaźniejszej stabilności i ograniczają boczny ruch pedałów.

  Sole pozwala użytkownikom na swobodę transferu danych treningowych pomiędzy sprzętem SOLE a urządzeniami smartfon / tablet. Użytkownicy zarówno systemów iOS jak i Android, mogą pobrać za darmo aplikację 'SOLE', która pozwoli komunikować się ze sprzętem do ćwiczeń, albo przetransferować dane treningowe do aplikacji (Fitbit, Record, Mapmyrun, Apple Health). technologia SOLE E25

  • SOLE E25 to połączenie doskonałego treningu z naturalnym ruchem ludzkiego ciała. W modelu tym zastosowaliśmy najkorzystniejsze właściwości naszych modeli stacjonarnych i dodaliśmy jeszcze kilka naszych własnych ulepszeń.
  • Pedały mają unikatowy poręczny zarys dzięki szczególnemu projektowi. W modelu E25 wykorzystaliśmy dwustopniowe, wewnętrzne nachylenie, które pozwala uniknąć bólów kolan i stóp, poprzez umieszczenie stawów zawsze w odpowiednim ułożeniu w czasie ćwiczeń.
  • Pedały dostosowane do sposobu chodzenia ­ ponieważ każdy ma swój sposób chodzenia, pedały pozostały zaprojektowane w taki sposób, by zredukować cierpnięcie palców I bóle ścięgna Achillesa, dzięki temu można skupić się na osiąganiu celów treningu zamiast na szukaniu wygodnej pozycji do ćwiczeń.
  • Kontrola nachylenia ­ ta cecha podkreśla SOLE od innych artykułów na rynku. Dzięki niej realny jest trening dolnych partii ciała, nie osiągalny na innych orbitrekach.
  • konkretna rama ­ SOLE E25 ma ciężką ramę z 38 mm stali, zdolną do utrzymania użytkownika o masie do 150 kg.
  • Kompatybilny pasek na klatkę piersiową (opcja), a także czujniki pulsu.

  Główne atuty:

  • Max.waga użytkownika: 160 kg
  • pokaźny czytelny wyświetlacz
  • jednostajna budowa
  • Możliwość podłączenia MP3
  • Nawiew
  • Gwarancja 3 lata


  Funkcje komputera:

  • Programy charakterystyczne: 6
  • Program użytkownika: 2
  • Program sterowany tętnem: 2
  • wyświetlacz: 6,5' Hi Tech Blue Backlight LCD-Display
  • Bluetooth - Łączność z tabletem / smartfonem
  • Puls ręczny poprzez sensory dotykowe
  • Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcja)
  • Możliwość podłączenia MP3
  • Nawiew
  • Miejsce na bidon


  dane technologiczne:

  • Waga koła zamachowego: 16 kg
  • wymiar pedałów: 38 cm
  • Regulacja pedałów: 10 pozycji
  • Odległość pomiędzy pedałami: 10 cm
  • Kąt pochylenia tylnych szyn: 0 - 35 stopni
  • Długość kroku: 50 cm
  • Waga orbitreka: 96 kg
  • Max.waga użytkownika: 160 kg
  • wymiary (dł.szer.wys): 188 x 60 x 166 cm
  artykuł
  Kod producenta
  3408
  EAN
  4005251340802
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Komercyjne
  Waga koła zamachowego [kg]
  16
  Nośność [kg]
  Brak danych
  Waga [kg]
  96
  Wyposażenie
  Bluetooth
  Gniazdo 3.5 mm jack
  Komputer
  Nawiewy
  System pomiaru tętna
  Uchwyt na bidon
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny
  Maksymalna waga użytkownika [kg]
  160
  Warunki gwarancji
  Długość
  36 miesięcy
  typ gwarancji
  Producenta

☆ Nautilus E626 ☆

Nautilus E626 Najniższa Cena Online

☆ Nautilus E626 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nautilus
 • Nazwa produktu: Nautilus E626
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:


  Orbitrek programowany Nautilus E626 to najwyższej jakości sprzęt do kompleksowych ćwiczeń w warunkach domowych. Najważniejsze atuty sprzętu to 29 przeróżnych programów treningowych, 25 stopni oporu magnetycznego, a także 10-stopniowa elektroniczna regulacja nachylenia rampy. Orbitrek zaopatrzony jest także w dodatki, takie jak: głośniki z możliwością podłączenia MP3, port USB z możliwością ładowania maszyn, tackę na akcesoria, uchwyt na bidon oraz Bluetooth, który umożliwia np. Połączenie sprzętu z bezprzewodowym pasem telemetrycznym do pomiaru tętna podczas treningu.

  Orbitrek programowany Nautilus E626 łączy w sobie wszystko to, czego w dzisiejszych czasach można oczekiwać od sprzętu cardio, stosowanego w warunkach domowych, czyli oprócz strony technologicznej o najwyższym standardzie – możliwość śledzenia dynamiczności przy pomocy wielu kompatybilnych aplikacji przystępnych w sklepach Android i App Store i przeprowadzenia treningu w trybie tzw. Wirtualnej rzeczywistości. Co więcej, w przeciwieństwie do innych tego typu rozwiązań na rynku, platforma RunSocial sprawi,na dodatek razem z Tobą będą mogli trenować znajomi i inni użytkownicy sprzętów z rodziny Nautilus, przeprowadzający swój trening w tym samym czasie co Ty. Wszystko to przeżyjesz w trybie rzeczywistym, na ekranie Twojego urządzenia.

  Orbitrek programowany Nautilus sprawi, że Twój trening nigdy nie stanie się monotonny, wprowadzając doznania z nim związane i jakość na zupełnie nowy, znacznie wyższy poziom!

  informacje technologicznE:

  • ekran DualTrack: 2 wysokiej rozdzielczości podświetlane wyświetlacze LCD z możliwością śledzenia i kontroli dwóch niezależnych parametrów treningu
  • Programy treningowe: 29 (12 profilowych, 9 opartych o puls docelowy, 1 prędki start, 2 fitness test, 1 recovery test, 4 użytkownika)
  • Opcja Goal Tracker: pozwala na użytkownikom ustalanie jednostkowych celów ćwiczeń i śledzenie intensywności
  • Regulacja oporu: 25 stopni oporu magnetycznego zarządzane z poziomu konsoli
  • Funkcje: czas, dystans, kalorie, puls, nachylenie, opór
  • liczba profili użytkowników: 4 (możliwość porównywania wyników, rywalizowania, definiowania celów, zdobywania osiągnięć i nagród)
  • Waga koła zamachowego: 10 kg
  • Długość kroku: 50,8 cm Precision Path™ Stride
  • Nachylenie: 10 stopniowa regulacja elektroniczna
  • Płozy: spore, przeciwpoślizgowe
  • Uchwyty: wyprofilowane, statyczne z sensorami pulsu i ruchome umożliwiające sporo rodzajów chwytu
  • Konsola z miejscem na tablet
  • Transmisja danych: Bluetooth (BLE 4.0)
  • Puls: pomiar poprzez czujniki na uchwytach oraz bezprzewodowo poprzez pas telemetryczny (pas w pakiecie)
  • Klawisze szybkiego dostępu: pozwalają na szybką i komfortową zmianę poziomu oporu i nachylenia rampy podczas treningu
  • Wentylator: 3 stopnie regulacji natężenia nawiewu
  • dopełniające wyposażenie: port USB z możliwością ładowania sprzętów, kółka transportowe, tacka na akcesoria, uchwyt na bidon, głośniki, wejście MP3, zasilacz sieciowy
  • Przeznaczenie: wykorzystanek domowy

  wymiary I WAGA:

  • rozmiary sprzętu: 177,8 x 180,3 x 71 cm (dł. X szer. X wys.)
  • rozmiar opakowania: 130 x 86,4 x 56 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga towaru: 78,6 kg
  • Waga towaru w opakowaniu: 84,4 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 136 kg

  • NAUTILUS TRAINER™ 2: aplikacja zaprojektowana z myślą o urządzeniach Nautilus z opcją Bluetooth®. Jest nieprzeciętnym narzędziem, które pomoże każdemu użytkownikowi w prowadzeniu zdrowego i energicznego trybu życia. Aplikacja Nautilus Trainer™ 2 obsługuje na dodatek Apple Health. Aplikacja pozwala na kontrolę wszystkich danych o treningu, kondycji, kalorii i zdrowiu na jednym czytelnym pulpicie nawigacyjnym. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

   • Śledź swoje cele: ustaw, pilnuj i śledź swoje plany i cele fitness
   • Kontroluj swoje postępy każdego tygodnia
   • Zdobywaj nagrody po osiągnięciu swych celów fitness
   • Prowadź dziennik swoich postępów
   • Połącz się z MyFitnessPal i synchronizuj informacje o treningu
  • RUN SOCIAL®: trening w trybie wirtualnej rzeczywistości. Platforma RunSocial sprawi,w dodatku razem z Tobą będą mogli trenować znajomi i inni użytkownicy sprzętów producenta Nautilus, przeprowadzający swój trening w tym samym czasie co Ty. Wszystko to przeżyjesz w trybie rzeczywistym, na ekranie Twojego urządzenia. A jeśli zależy Ci na treningu maratońskim, możesz uczestniczyć w takich wydarzeniach jak maratony cyfrowe Virgin Money London czy Prague Digital Marathon za pośrednictwem konsoli bieżni.Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  • APPLE HEALTH: aplikacja która zbiera wszystkie nasze dane o zdrowiu, począwszy od nawyków żywieniowych i treningowych, a skończywszy na grupie krwi czy poziomie cholesterolu. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  • MY FITNESS PAL: zrzucaj kilogramy z MyFitnessPal — najszybszym i najłatwiejszym w obsłudze liczniku kalorii na Android'a. Dzięki największej bazie danych artykułów spośród wszystkich liczników kalorii na Android'a (ponad 6 000 000 produktów) oraz szczególnie szybkiemu wpisywaniu artykułów i ćwiczeń błyskawicznie i bezpiecznie pozbędziesz się zbędnych kilogramów. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  • UNDER ARMOUR RECORD™: to pierwszy na świecie system monitorowania kondycji i zdrowia przystępny dla każdego 24/7. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  • GOOGLE FIT: żyj zdrowiej i dynamiczniej dzięki nowej wersji aplikacji. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  • MAP MY FITNESS: planuj i śledź każdy trening z pomocą aplikacji MapMyFitness. Uzyskuj kompleksowe informacje zwrotne, odkrywaj nowe trasy i dziel się nimi ze swymi przyjaciółmi. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  • Nautilus Fitness Score: funkcja obliczająca aktualny poziom postępów treningowych na zakończenie każdego biegu, zezwalająca na bieżące monitorowanie skuteczności treningów
  • Wyświetlanie porównania tempa biegu: pozwala wizualizować tempo bieżącego treningu w stosunku do wyznaczonego celu lub w stosunku do wcześniejszych treningów


☆ Nautilus E628 ☆

Nautilus E628 Najniższa Cena Online

☆ Nautilus E628 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nautilus
 • Nazwa produktu: Nautilus E628
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek Programowany Nautilus E628 Orbitrek programowany Nautilus E628 to najnowszy i najistotniej zaawansowany technicznie orbitrek firmy Nautilus – lidera na rynku fitness w USA. Jest sprzętem klasy PREMIUM, którego cechuje szczególnie wysoka jakość i wytrzymałość elementów, efektywność oraz łatwość i komfort wykorzystywania. Tworzony został z myślą o tych, którzy trenując, chcą osiągać jak najwięcej i nieustannie się rozwijać, poprzez stawiane sobie coraz to nowsze i wyższe cele.
  Orbitrek programowany Nautilus E628 łączy w sobie wszystko to, czego w dzisiejszych czasach można oczekiwać od sprzętu cardio, używanego w warunkach domowych, czyli oprócz strony technicznej o najwyższym standardzie – możliwość śledzenia aktywności przy pomocy wielu kompatybilnych aplikacji przystępnych w sklepach Android i App Store, a także przeprowadzenia treningu w trybie tzw. Wirtualnej rzeczywistości. Co więcej, w przeciwieństwie do innych tego typu rozwiązań na rynku, platforma RunSocial sprawi,w dodatku razem z Tobą będą mogli trenować znajomi i inni użytkownicy sprzętów z rodziny Nautilus, przeprowadzający swój trening w tym samym czasie co Ty. Wszystko to przeżyjesz w trybie rzeczywistym, na ekranie Twojego urządzenia.
  Orbitrek programowany Nautilus sprawi, iż Twój trening nigdy nie stanie się monotonny, wprowadzając doznania z nim związane i jakość na zupełnie nowy, wyraźnie wyższy poziom!

  Specyfikacja:
  • ekran Adjustable Sight Line: 2 wysokiej rozdzielczości podświetlane wyświetlacze LCD z możliwością śledzenia i kontroli dwóch niezależnych parametrów treningu
  • programy treningowe: 29 (12 profilowych, 9 opartych o puls docelowy, 1 szybki start, 2 fitness test, 1 recovery test, 4 użytkownika)
  • opcja Goal Tracker: umożliwia użytkownikom ustalanie jednostkowych celów ćwiczeń i śledzenie aktywności
  • regulacja oporu: 32 poziomy oporu EMS zarządzane z poziomu konsoli
  • funkcje: czas, dystans, kalorie, puls, nachylenie, opór
  • liczba profili użytkowników: 4 (możliwość porównywania wyników, rywalizowania, definiowania celów, zdobywania osiągnięć)
  • waga koła zamachowego: 13,6 kg
  • długość kroku: 55,8 cm Precision Path Stride
  • nachylenie: 10 stopniowa regulacja elektroniczna
  • płozy: system Suspension Adjust Performance Cushioning
  • uchwyty nieruchome: z sensorami pomiaru pulsu
  • uchwyty ruchome:pokryte uratanem, wyprofilowane, umożliwiające dużo rodzajów chwytów, z przyciskami zmiany oporu i nachylenia
  • konsola Adjustable Sight Line z dostosowywanym kątem nachylenia i z miejscem na tablet
  • transmisja danych: Bluetooth (BLE 4.0)
  • puls: pomiar poprzez czujniki na uchwytach, a także bezprzewodowo przez pas telemetryczny (pas w zestawie)
  • klawisze szybkiego dostępu: zezwalają na szybką i komfortową zmianę poziomu oporu i nachylenia rampy w trakcie treningu
  • wentylator: 3 poziomy regulacji natężenia nawiewu
  • dopełniające wyposażenie: port USB z możliwością ładowania urządzeń, kółka transportowe, tacka na akcesoria, uchwyt na bidon, głośniki, wejście MP3, zasilacz sieciowy, stopki poziomujące
  • przeznaczenie: użytek domowy
  rozmiary i waga:
  • rozmiary sprzętu: 185,4 x 68,5 x 170 cm (dł. X szer. X wys.)
  • waga artykułu: 95 kg
  • maksymalna waga użytkownika: 158,8 kg
  NAUTILUS TRAINER 2: aplikacja zaprojektowana z myślą o urządzeniach Nautilus z opcją Bluetooth. Jest nieprzeciętnym narzędziem, które pomoże każdemu użytkownikowi w prowadzeniu zdrowego i aktywnego trybu życia. Aplikacja Nautilus Trainer 2 obsługuje jeszcze Apple Health. Aplikacja zezwala na kontrolę wszelkich danych o treningu, kondycji, kalorii i zdrowiu na jednym czytelnym pulpicie nawigacyjnym. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.
  Śledź swoje cele: ustaw, pilnuj i śledź swoje plany i cele fitness
  Kontroluj swoje postępy każdego tygodnia
  Zdobywaj nagrody po osiągnięciu swoich celów fitness
  Prowadź dziennik swoich postępów
  Połącz się z MyFitnessPal i synchronizuj dane o treningu

  RUN SOCIAL: trening w trybie wirtualnej rzeczywistości. Platforma RunSocial sprawi,dodatkowo razem z Tobą będą mogli trenować znajomi i inni użytkownicy sprzętów marki Nautilus, przeprowadzający swój trening w tym samym czasie co Ty. Wszystko to przeżyjesz w trybie rzeczywistym, na ekranie Twojego urządzenia. A jeśli zależy Ci na treningu maratońskim, możesz uczestniczyć w takich wydarzeniach jak maratony cyfrowe Virgin Money London czy Prague Digital Marathon za pośrednictwem konsoli bieżni.Więcej o aplikacji czytaj tutaj.
  APPLE HEALTH: aplikacja która zbiera wszystkie nasze informacje o zdrowiu, począwszy od nawyków żywieniowych i treningowych, a skończywszy na grupie krwi czy poziomie cholesterolu. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.
  MY FITNESS PAL: zrzucaj kilogramy z MyFitnessPal — najszybszym i najłatwiejszym w obsłudze liczniku kalorii na Android'a. Dzięki największej bazie informacji produktów spomiędzy wszystkich liczników kalorii na Android'a (ponad 6 000 000 produktów) i wyjątkowo szybkiemu wpisywaniu produktów i ćwiczeń momentalnie i bezpiecznie pozbędziesz się zbędnych kilogramów. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.
  UNDER ARMOUR RECORD: to pierwszy na świecie system monitorowania kondycji i zdrowia dostępny dla każdego 24/7. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.
  GOOGLE FIT: żyj zdrowiej i aktywniej dzięki nowej wersji aplikacji. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.
  MAP MY FITNESS: planuj i śledź każdy trening z pomocą aplikacji MapMyFitness. Dostaj kompleksowe dane zwrotne, odkrywaj świeże trasy i dziel się nimi ze swoimi przyjaciółmi. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.
  Nautilus Fitness Score: funkcja obliczająca aktualny poziom postępów treningowych na zakończenie każdego biegu, zezwalająca na bieżące monitorowanie efektywności treningów

  Wyświetlanie porównania tempa biegu: pozwala wizualizować tempo bieżącego treningu w stosunku do wyznaczonego celu lub w stosunku do wcześniejszych treningów

☆ HMS H1802 ☆

HMS H1802 Najniższa Cena Online

☆ HMS H1802 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS H1802
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  H1802 HMS PREMIUM, to potężny trenażer eliptyczny klasy SEMI COMMERCIAL, czyli nadający się do treningu w domu, lecz i w małych klubach fitness. Sprzęt, pokaźne koło zamachowe oraz stabilną konstrukcję. Z kolei zastosowanie najlepszych materiałów, zapewni długie, a zarazem bezusterkowe wykorzystywanie. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche. To połączenie wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi.

  Trenażer eliptyczny został zaopatrzony w progresywny komputer, z możliwością podłączenia telefonu lub tabletu, działającym w systemie Android albo iOS. Dzięki czemu użytkownik uzyskuje dostęp do darmowej aplikacji iConsole+training.

  w dodatku, użytkownik ma do dyspozycji znaczny komputer z wyświetlaczem LCD. Urządzenie dodatkowo, 12 programów treningowych, które w nadzwyczajny sposób pokierują ćwiczeniami. Dzięki dotykowym sensorom, można na bieżąco pilnować puls. Na wyświetlaczu w trakcie treningu, znajdziemy najbardziej praktyczne i przydatne informacje, takie jak: czas, szybkość, dystans, puls, kalorie, body fat. Artykuł posiada także, funkcje recovery.

  Model H1802, to mocna kompozycja, którą pomimo dość szerokiego ciężaru, prosto się przestawia dzięki kółkom transportowym. Materiały najwyższej jakości, dają gwarancję bezpieczeństwa i pozwalają osiągnąć nośność, aż 150 kg. Dodatkowym atutem, jest możliwość regulacji wysokości kroku, za pomocą pomarańczowej dźwigni.

  Dzięki uchwytowi na urządzenie mobilne i bidon, wszystko co niezbędne do treningu, będzie w zasięgu ręki.

  Trening na trenażerze eliptycznym, umożliwia spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej,, a także poprawę wydolności krążeniowo oddechowej. Po za tym, podczas ćwiczeń, redukujemy poziom kortyzolu we krwi, czyli hormonu stresu, a budujemy sporą dawkę serotoniny czyli hormonu szczęścia. Mówiąc wprost, dzięki regularnym ćwiczeniom, nasze samopoczucie wyraźnie się poprawi.

  Specyfikacja:

  • Klasa stosowania: SEMI COMMERCIAL
  • typ oporu: magnetyczny zewnętrzny
  • rodzaj regulacji oporu: automatyczna
  • ilość stopni regulacji oporu: 1-32
  • Waga koła zamachowego (kg): 9
  • Komputer (pomiar):
   • czas: tak
   • dystans: tak
   • szybkość: tak
   • puls: tak
   • body fat: tak
   • kalorie: tak
   • Wyposażenie uzupełniające:
    • sensory do pomiaru pulsu: tak
    • miejsce na urządzenie przenośne: tak
    • rolki albo kółka transportowe: tak
    • stopki poziomujące: tak
    • miejsce na bidon: tak
    • gniazdo USB: tak (tylko do ładowania)
    • wejście audio: tak
    • wbudowane głośniki: tak
   • wymiary orbitreka (rozłożony):
    • długość (mm): 2140
    • szerokość (mm): 900
    • wysokość (mm): 1825
   • Długość kroku (mm): 535
   • Komputer (funkcje):
    • HRC: tak
    • WATT: tak
    • łączna ilość programów: 16
    • RECOVERY: tak
    • wbudowane programy treningowe: tak
    • ilość wbudowanych programów treningowych: 12
    • obsługa aplikacji: iConsole+
   • Zasilanie: 240V
   • Waga produktu (kg): 106,7
   • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg

  Uwagi:

  • Gwarancja 24 miesiące w przypadku stosowania domowego
  • Gwarancja 12 miesięcy w przypadku korzystania komercyjnego
  "

☆ Kettler Optima 800 ☆

Kettler Optima 800 Najniższa Cena Online

☆ Kettler Optima 800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Optima 800
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek KETTLER Optima 800 to najnowocześniejszy i najbardziej zawansowany technologicznie crosstrainer w rodzinie Kettler. Wyszukany i wysokiej jakości design znajduje także odzwierciedlenie w jego funkcjonalności.

  Model Optima 800 zachwyca nieskończoną różnorodnością programów, które sądostępne na barwnym wyświetlaczu TFT klasy premium o wymiarach 155 x 86 mm. Po wprowadzeniu Twoich danych możesz cieszyć się optymalnym treningiem, dzięki intensywności dostosowanej do Twoich potrzeb i progresywnia treningu.

  W czasie rzeczywistym Twoja sprawność pokazywana jest na wyświetlaczu. Koło zamachowe zagwarantuje maksymalną ergonomię. Technologia Extended Motion zapewnia nad wyraz łagodny i efektywny ruch. Orbitrek crosstrainer to wszechstronne urządzenie do treningu, które angażuje mięśnie całego ciała.

  Ruch eliptyczny to połączenie ruchu wykonywanego na trzech urządzeniach: stepper, bieżnia i rower. Zaangażowane są równocześnie górne jak i dolne partie ciała. Regularny trening na orbitreku pozwala poprawić kondycję, spalić zbędne kalorie i schudnąć.

  Wzmacnia mięśnie, nie obciążając kręgosłupa, stawów skokowych czy kolanowych. Korzystnie wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Może być stosowany w treningu cardio i obwodowym. KETTLER OPTIMA 800 sugerowany jest każdemu, komu zależy na regularnym i efektywnym treningu.

  Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat), pozwala na dobranie intensywności treningu do jednostkowych potrzeb. Podczas treningu można wybrać jeden z 15 programów, dobranych do rozmaitych poziomów produktywności.

  za pomocą konfiguratora można kreować świeże programy lub modyfikować już istniejące. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki czemu każdy z domowników będzie miał dostęp do swoich danych z ostatnich treningów.

  Cicha i płynna praca pozwala na trening w domu. Kółka transportowe pozwalają na komfortowe przestawienie orbitreka po skończonym treningu. Komputer treningowy - wielki, czytelny, kolorowy i intuicyjny w obsłudze wyświetlacz TFT o wymiarach 155x86mm wyświetla siedem najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane cechy: czas treningu dystans (km lub mile) zużycie energii (kcal albo kJ) tętno prędkość kadencja (obr./min) moc (w Watach) ma 15 zaprogramowanych programów treningowych, dzięki którym osiągalne jest przypasowanie intensywności treningu do sprawności i kondycji użytkownika.

  zastosowany konfigurator pozwala dowolnie rozbudowywać i zmieniać programy treningowe. Ergometr może być wykorzystywany w dwóch trybach: TRYB AUTO (niezależny od ilości obr./min) TRYB MANU (zależny od ilości obr./min) dostępne programy treningowe (szczegółowy opis znajduje się w instrukcji obsługi komputera): szybki start Trening WYZWANIE KETTMAPS KETTLER WORLD TOURS Trening HIT Trening HRC IPN Coaching 30 min.

  fitnessu Trening w rozmaitych strefach tętna 30 min. Spalania tłuszczu Regulacja oporu KETTLER OPTIMA 800 to indukcyjny crosstrainer z 22 kg kołem zamachowym. Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat).

  Platformy na stopy wielkie, antypoślizgowe platformy na stopy gwarantują bezpieczne podparcie w trakcie treningu. Technika EXT(Extended Motion Technology) gwarantuje wyjątkowo delikatny i produktywny ruch.

  Rozstaw: 190 mm Długość kroku: 480 mm Wysokość płozy (w miejscu stawiania stopy) od poziomu podłoża inicjując od najniższej: 27, 35, 41 cm. Rama - konkretna, stalowa rama zagwarantuje stabilność i wygodę podczas ćwiczeń.

  Wytrzymała budowa z 22 kg kołem zamachowym pozwala na bezpieczny trening, także z dużą intensywnością. Obudowa - stworzona z wysokiej jakości tworzyw, stanowi znakomite wyciszenie magnetycznego systemu oporu.

  osiągalna jest regulacja wypoziomowania urządzenia. Kierownica - U-kształtna kierownica i użyteczne uchwyty dają Ci możliwość wyboru adekwatnego chwytu w trakcie treningu. Sensory dotykowe - umieszczone na kierownicy sensory dotykowe pozwalają na pomiar tętna.

  Do treningu HRC zalecane jest stosowanie pasa na piersiowego z technologią Bluetooth (nie jest dołączony do urządzenia). Uchwyt na smartfon - uchwyt na tablet albo smartfon pozwala na komfortowe umieszczenie urządzenia mobilnego w zasięgu wzroku i korzystania z niego podczas treningu.

  Bluetooth - zintegrowany inteligentny system Bluetooth, umożliwia korzystanie z najszczególniej motywujących aplikacji dedykowanych do treningu. Kompatybilny z aplikacją fitness Kinomap (subskrypcja nie jest wliczona w cenę urządzenia Google Play lub App Store), a także z KETTLER WORLD TOURS.

  Kółka transportowe - kółka transportowe komfortowy transport orbitreka po treningu. SPECYFIKACJA typ urządzenia: orbitrek, crosstrainer wariant: indukcyjny Waga koła zamachowego: 22 kg Regulacja oporu:25-400 watów (co 5 wat) Moc szczytowa: 400 Wat Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Długość kroku: 480 mm Rozstaw: 190 mm Pomiary: czas, szybkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, moc w watach Wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści Programy treningowe: 15, można dowolnie rozbudowywać za pomocą konfiguratora Języki menu: 7 (EN, DE, FR, IT, NL, PL, RU) Kierownica: U-kształtna, funkcjonalna, profilowane rękojeści Podstawy na stopy: przeciwpoślizgowe Zasilanie: zasilacz (230V) rozmiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 144 x 56 x 162 cm Waga: 82 kg Klasa urządzenia: Urządzenie treningowe jest zgodne z normą DIN EN ISO 20957-1 2014/DIN EN ISO 20957-9 2017, klasa HA (sprzęt do stosowania domowego o wysokiej klasie staranności).


☆ Gymost E12 Turbo ☆

Gymost E12 Turbo Najniższa Cena Online

☆ Gymost E12 Turbo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gymost
 • Nazwa produktu: Gymost E12 Turbo
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

☆ inSPORTline Avalor ☆

inSPORTline Avalor Najniższa Cena Online

☆ inSPORTline Avalor - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: inSPORTline Avalor
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  fachowy orbitrek przednionapędowy inSPORTline Avalor ET do klubu

  Orbitrek inSPORTline Avalor ET to mistrzowskie urządzenie do ćwiczeń całego ciała. Bardzo wytrzymała kompozycja o nośności do 150 kg i magnetyczny układ hamulcowy gwarantują długą żywotność sprzętu. Długość kroku 52 cm przy rozstawie pedałów 24 cm i przednie koło zamachowe gwarantują wysoki komfort treningu, na dodatek osobom o wysokim wzroście. Za bezpieczeństwo ćwiczeń odpowiadają przestronne podnóżki z przeciwpoślizgowym wykończeniem oraz dwie pary uchwytów, z których jedna jest stała, a druga - ruchoma. W uchwyty zaimplementowano czujniki do pomiaru tętna użytkownika. Dodatkowe atuty modelu to kółka transportowe, uchwyt na butelkę, stojak na tablet i system kompensacji nierówności podłogi.

  Orbitrek inSPORTline Avalor ET jest wyekwipowany w wielki, intuicyjnie obsługiwany wyświetlacz i w pełni elektroniczny system sterowania. W sumie proponuje 19programów ćwiczeń - 12 predefiniowanych i 4 programy użytkownika. Wyszukamy tu jeszcze m.in. Program do kontroli mocy (WATT) i program HRC, który dopasowuje tempo treningu do tętna ćwiczącego. Pomiar tętna odbywa się przy pomocy czujników wbudowanych w uchwyty albo poprzez pas piersiowy, zawarty w zestawie. Dzięki tym właściwościom, orbitrek inSPORTline Avalor ET to świetne rozwiązanie nie tylko do fachowych siłowni i klubu fitness,jeszcze do sal gimnastycznych i domowych siłowni najistotniej wymagających użytkowników.


  Najważniejsze właściwości:

  • fachowy orbitrek z przednim kołem zamachowym
  • bezusterkowy, magnatyczny układ hamulcowy
  • W pełni elektroniczne sterowanie
  • Bogate oprogramowanie
  • krystaliczny, podświetlany wyświetlacz
  • Łatwa i instynktowna obsługa
  • Możliwość odtwarzania muzyki i ładowania USB
  • Komputer wyświetla: czas, program, dystans, ilość spalonych kalorii, moc (Watt), prędkość, obroty na minutę (RPM), tętno

  Opis technologiczny:

  produkt
  producent
  Kod producenta
  16187
  EAN
  8596084061874
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Komercyjne
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  8
  Nośność [kg]
  150
  Waga [kg]
  101
  Wyposażenie
  Komputer
  Nawiewy
  Podstawka pod urządzenie przenośne
  System pomiaru tętna
  Uchwyt na bidon
  ekran LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Pomiar pulsu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny
  Warunki gwarancji
  Długość
  10 lat
  typ gwarancji
  Producenta


Podobne zestawienia:


Najtańsze orbitreki do 10000 zł – Ranking grudzień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze orbitreki do 10000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich orbitreków do 10000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Nautilus E626 ☆

Nautilus E626 Najniższa Cena Online

☆ Nautilus E626 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nautilus
 • Nazwa produktu: Nautilus E626
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:


  Orbitrek programowany Nautilus E626 to najwyższej jakości sprzęt do kompleksowych ćwiczeń w warunkach domowych. Najważniejsze zalety sprzętu to 29 różnych programów treningowych, 25 stopni oporu magnetycznego oraz 10-stopniowa elektroniczna regulacja nachylenia rampy. Orbitrek zaopatrzony jest także w dodatki, takie jak: głośniki z możliwością podłączenia MP3, port USB z możliwością ładowania sprzętów, tackę na akcesoria, uchwyt na bidon oraz Bluetooth, który zezwala na np. Połączenie sprzętu z bezprzewodowym pasem telemetrycznym do pomiaru tętna podczas treningu.

  Orbitrek programowany Nautilus E626 łączy w sobie wszystko to, czego w dzisiejszych czasach można oczekiwać od sprzętu cardio, używanego w warunkach domowych, czyli oprócz strony technologicznej o najwyższym standardzie – możliwość śledzenia dynamiczności za pomocą wielu kompatybilnych aplikacji przystępnych w sklepach Android i App Store i przeprowadzenia treningu w trybie tzw. Wirtualnej rzeczywistości. Co więcej, w przeciwieństwie do innych tego typu rozwiązań na rynku, platforma RunSocial sprawi,dodatkowo razem z Tobą będą mogli trenować znajomi i inni użytkownicy sprzętów z rodziny Nautilus, przeprowadzający swój trening w tym samym czasie co Ty. Wszystko to przeżyjesz w trybie rzeczywistym, na ekranie Twojego urządzenia.

  Orbitrek programowany Nautilus sprawi, że Twój trening nigdy nie stanie się monotonny, wprowadzając doznania z nim związane i jakość na zupełnie nowy, istotnie wyższy poziom!

  informacje technicznE:

  • wyświetlacz DualTrack: 2 wysokiej rozdzielczości podświetlane wyświetlacze LCD z możliwością śledzenia i kontroli dwóch niezależnych parametrów treningu
  • Programy treningowe: 29 (12 profilowych, 9 opartych o puls docelowy, 1 prędki start, 2 fitness test, 1 recovery test, 4 użytkownika)
  • Opcja Goal Tracker: pozwala na użytkownikom ustalanie jednostkowych celów ćwiczeń i śledzenie aktywności
  • Regulacja oporu: 25 poziomów oporu magnetycznego zarządzane z poziomu konsoli
  • Funkcje: czas, dystans, kalorie, puls, nachylenie, opór
  • liczba profili użytkowników: 4 (możliwość porównywania wyników, rywalizowania, definiowania celów, zdobywania osiągnięć i nagród)
  • Waga koła zamachowego: 10 kg
  • Długość kroku: 50,8 cm Precision Path™ Stride
  • Nachylenie: 10 stopniowa regulacja elektroniczna
  • Płozy: duże, przeciwpoślizgowe
  • Uchwyty: wyprofilowane, statyczne z sensorami pulsu i ruchome umożliwiające dużo rodzajów chwytu
  • Konsola z miejscem na tablet
  • Transmisja informacji: Bluetooth (BLE 4.0)
  • Puls: pomiar poprzez czujniki na uchwytach i bezprzewodowo poprzez pas telemetryczny (pas w komplecie)
  • Klawisze szybkiego dostępu: pozwalają na szybką i komfortową zmianę poziomu oporu i nachylenia rampy podczas treningu
  • Wentylator: 3 stopnie regulacji natężenia nawiewu
  • dopełniające wyposażenie: port USB z możliwością ładowania urządzeń, kółka transportowe, tacka na akcesoria, uchwyt na bidon, głośniki, wejście MP3, zasilacz sieciowy
  • Przeznaczenie: wykorzystanek domowy

  rozmiary I WAGA:

  • rozmiary sprzętu: 177,8 x 180,3 x 71 cm (dł. X szer. X wys.)
  • wymiar opakowania: 130 x 86,4 x 56 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga artykułu: 78,6 kg
  • Waga towaru w opakowaniu: 84,4 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 136 kg

  • NAUTILUS TRAINER™ 2: aplikacja zaprojektowana z myślą o urządzeniach Nautilus z opcją Bluetooth®. Jest nieprzeciętnym narzędziem, które pomoże każdemu użytkownikowi w prowadzeniu zdrowego i intensywnego trybu życia. Aplikacja Nautilus Trainer™ 2 obsługuje dodatkowo Apple Health. Aplikacja zezwala na kontrolę wszystkich danych o treningu, kondycji, kalorii i zdrowiu na jednym czytelnym pulpicie nawigacyjnym. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

   • Śledź swoje cele: ustaw, obserwuj i śledź swoje plany i cele fitness
   • Kontroluj swoje postępy każdego tygodnia
   • Zdobywaj nagrody po osiągnięciu swych celów fitness
   • Prowadź dziennik swoich postępów
   • Połącz się z MyFitnessPal i synchronizuj dane o treningu
  • RUN SOCIAL®: trening w trybie wirtualnej rzeczywistości. Platforma RunSocial sprawi,na dodatek razem z Tobą będą mogli trenować znajomi i inni użytkownicy sprzętów firmy Nautilus, przeprowadzający swój trening w tym samym czasie co Ty. Wszystko to przeżyjesz w trybie rzeczywistym, na ekranie Twojego urządzenia. A jeśli zależy Ci na treningu maratońskim, możesz uczestniczyć w takich wydarzeniach jak maratony cyfrowe Virgin Money London czy Prague Digital Marathon za pośrednictwem konsoli bieżni.Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  • APPLE HEALTH: aplikacja która zbiera wszystkie nasze dane o zdrowiu, począwszy od nawyków żywieniowych i treningowych, a skończywszy na grupie krwi czy poziomie cholesterolu. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  • MY FITNESS PAL: zrzucaj kilogramy z MyFitnessPal — najszybszym i najłatwiejszym w obsłudze liczniku kalorii na Android'a. Dzięki największej bazie informacji towarów spośród wszystkich liczników kalorii na Android'a (ponad 6 000 000 artykułów) oraz niezwykle prędkiemu wpisywaniu towarów i ćwiczeń momentalnie i bezpiecznie pozbędziesz się zbędnych kilogramów. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  • UNDER ARMOUR RECORD™: to pierwszy na świecie system monitorowania kondycji i zdrowia przystępny dla każdego 24/7. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  • GOOGLE FIT: żyj zdrowiej i energiczniej dzięki nowej wersji aplikacji. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  • MAP MY FITNESS: planuj i śledź każdy trening z pomocą aplikacji MapMyFitness. Otrzymuj kompleksowe informacje zwrotne, odkrywaj świeże trasy i dziel się nimi ze swoimi przyjaciółmi. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  • Nautilus Fitness Score: funkcja obliczająca aktualny poziom postępów treningowych na zakończenie każdego biegu, pozwalająca na bieżące monitorowanie sprawności treningów
  • Wyświetlanie porównania tempa biegu: pozwala wizualizować tempo bieżącego treningu w stosunku do wyodrębnionego celu albo w stosunku do wcześniejszych treningów


☆ BH Fitness Khronos Generator ☆

BH Fitness Khronos Generator Najniższa Cena Online

☆ BH Fitness Khronos Generator - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH Fitness Khronos Generator
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek
  • rozmiary: 132 x 62 x 160 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 43 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 115 kg
  • System oporu: magnetyczny kg
  • System inercyjny: 10 kg
  • Długość kroku: 30 cm
  • Pozioma regulacja ustawienia pedałów
  • Kółka transportowe
  • Stopki poziomujące
  • 8 stopniowa ręczna regulacja oporu
  • Rozstaw pedałów: 17 cm
  Komputer
  • Czas
  • szybkość/RPM
  • Dystans
  • Spalone kalorie
  • wyświetlacz LCD
  • Pomiar pulsu
  • THR
  • Rescovery Test

  Gdzie i dlaczego z niego skorzystać?

  Orbitrek BH Fitness do regularnego treningu w domu albo domowej siłowni. Potężna kompozycja zagwarantuje stabilność w trakcie intensywnych ćwiczeń, magnetyczny system oporu działa płynnie i cicho. Pozwala szybko i wydajnie zgubić nadmiar kilogramów i poprawić wygląd swojej sylwetki,cieszyć się ulepszonym samopoczuciem i poprawą ogólnego stanu zdrowia.

  Godny uwagi

  Orbitrek NLS14 Top Dual BH Fitness rejestruje wartość tętna za pośrednictwem dotykowych sensorów. Komputer z sygnalizacją przekroczenia zaprogramowanej wartości pulsu umożliwia prowadzenie celowych treningów cardio. Na dodatek komputer zezwala na wykonywanie testu sprawdzającego stopień wytrenowania.


  Orbitreki treningowe BH Fitness

  seria urządzeń zaprojektowana poprzez BH Fitness należy do światowego topu w sprzedaży orbitreków na rynku. Dzięki współpracy z Apple orbitreki pozostały wyekwipowane w motywacyjne i interaktywne wyświetlacze oparte na technice towarów Apple.

  tylko podłączyć iPhone/iPad do urządzenia treningowego i automatycznie zostanie pobrana darmowa aplikacja wytwarzana specjalnie z myślą o użytkownikach urządzeń BH Fitness.

  Orbitreki BH Fitness gwarantują płynną i efektywną pracę. Śmiało mogą korzystać z niego jednocześnie bardziej doświadczeni sportowcy, jak i początkujacy.

  Dzięki nowym technologiom używanym przez hiszpańską markę klient może ustawić własny profil treningowy, w pełni przypasowany do potrzeb, a także możliwości.

  Jeżeli zależy Ci na perfekcyjnej sylwetce, dobrej kondycji i wyśmienitym samopoczuciu, to treningi na orbitrekach jest właśnie dla Ciebie!

  Ćwiczenia na orbitreku mają w dodatku inne przywileje. W trakcie korzystania z tego urządzenia bez problemu możemy oglądać jednocześnie telewizję czy słuchać radia.  BH Fitness

  BH Fitness to marka odgrywająca jedną z największych ról na rynku fitnesu. Dzięki nieustającemu rozwojowi należy do jednych z najlepszych producentów sprzętu treningowego.

  Hiszpańska marka powstała w 1909 roku. W jej ofercie można znaleźć znaczny asortyment maszyn służących do ćwiczenia. Inicjując od bieżni poprzez rowerki, orbiterki, rowery magnetyczne, kończąc na stepperach.

  Urządzenia marki dedykowane są przeważnie do ćwiczeń, które prosto można wykonywać w domu. Kupujący, którzy cenią sobie wygodę, czas, prywatność oraz sprawną pracę z całą pewnością to docenią.


  produkt
  producent
  Kod producenta
  G260
  EAN
  8431284486570
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  10
  Nośność [kg]
  115
  Waga [kg]
  43
  Wyposażenie
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar szybkości
  Pomiar pulsu
  Wydatek energetyczny
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  typ gwarancji
  Producenta

☆ HMS H1802 ☆

HMS H1802 Najniższa Cena Online

☆ HMS H1802 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS H1802
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  H1802 HMS PREMIUM, to konkretny trenażer eliptyczny klasy SEMI COMMERCIAL, czyli nadający się do treningu w domu, ale i w nieznacznych klubach fitness. Sprzęt, szerokie koło zamachowe oraz zrównoważoną konstrukcję. Z kolei wykorzystanie najkorzystniejszych materiałów, zapewni długie, a zarazem niezawodne użytkowanie. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche. To połączenie wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi.

  Trenażer eliptyczny został wyposażony w postępowy komputer, z możliwością podłączenia telefonu lub tabletu, działającym w systemie Android lub iOS. Dzięki czemu użytkownik uzyskuje dostęp do bezpłatnej aplikacji iConsole+training.

  ponadto, użytkownik ma do dyspozycji duży komputer z wyświetlaczem LCD. Urządzenie w dodatku, 12 programów treningowych, które w perfekcyjny sposób pokierują ćwiczeniami. Dzięki dotykowym sensorom, można na bieżąco pilnować puls. Na wyświetlaczu w trakcie treningu, wynajdziemy najmocniej poręczne i przydatne informacje, takie jak: czas, szybkość, dystans, puls, kalorie, body fat. Towar posiada także, funkcje recovery.

  Model H1802, to solidna konstrukcja, którą pomimo dość obfitego ciężaru, z łatwością się przestawia dzięki kółkom transportowym. Materiały najwyższej jakości, dają gwarancję bezpieczeństwa i pozwalają osiągnąć nośność, aż 150 kg. Dodatkowym atutem, jest możliwość regulacji wysokości kroku, przy pomocy pomarańczowej dźwigni.

  Dzięki uchwytowi na urządzenie przenośne i bidon, wszystko co konieczne do treningu, będzie w zasięgu ręki.

  Trening na trenażerze eliptycznym, zezwala na spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej,, a także udoskonalenie wydolności krążeniowo oddechowej. Po za tym, w trakcie ćwiczeń, redukujemy poziom kortyzolu we krwi, czyli hormonu stresu, a wytwarzamy sporą dawkę serotoniny czyli hormonu szczęścia. Mówiąc wprost, dzięki regularnym ćwiczeniom, nasze samopoczucie pokaźnie się poprawi.

  Specyfikacja:

  • Klasa użytkowania: SEMI COMMERCIAL
  • typ oporu: magnetyczny zewnętrzny
  • typ regulacji oporu: automatyczna
  • ilość poziomów regulacji oporu: 1-32
  • Waga koła zamachowego (kg): 9
  • Komputer (pomiar):
   • czas: tak
   • dystans: tak
   • szybkość: tak
   • puls: tak
   • body fat: tak
   • kalorie: tak
   • Wyposażenie uzupełniające:
    • sensory do pomiaru pulsu: tak
    • miejsce na urządzenie przenośne: tak
    • rolki albo kółka transportowe: tak
    • stopki poziomujące: tak
    • miejsce na bidon: tak
    • gniazdo USB: tak (tylko do ładowania)
    • wejście audio: tak
    • wbudowane głośniki: tak
   • wymiary orbitreka (rozłożony):
    • długość (mm): 2140
    • szerokość (mm): 900
    • wysokość (mm): 1825
   • Długość kroku (mm): 535
   • Komputer (funkcje):
    • HRC: tak
    • WATT: tak
    • łączna liczba programów: 16
    • RECOVERY: tak
    • zaimplementowane programy treningowe: tak
    • liczba wbudowanych programów treningowych: 12
    • obsługa aplikacji: iConsole+
   • Zasilanie: 240V
   • Waga towaru (kg): 106,7
   • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg

  Uwagi:

  • Gwarancja 24 miesiące w przypadku użytku domowego
  • Gwarancja 12 miesięcy w przypadku wykorzystywania komercyjnego
  "

☆ inSPORTline ET800i ☆

inSPORTline ET800i Najniższa Cena Online

☆ inSPORTline ET800i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: inSPORTline ET800i
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek magnetyczny przednionapędowy inSPORTline inCondi ET800i to wyjątkowo solidny trenażer, który proponuje dostosowywaną długość kroku, niepowtarzalną konstrukcję oszczędzającą miejsce i rewolucyjne użycie aplikacji. Dzięki oryginalnej konstrukcji, główna część ramy znajduje się w pozycji pionowej, zajmując minimalną przestrzeń. Długość kroku możne być dostosowywana. Solidne koło zamachowe z magnetycznym układem hamulcowym zezwala na płynne przełączanie między 16 stopniami oporu maszyny. Ruchome uchwyty mogą być chwycone na kilka sposobów, a uchwyty znajdujące się pod wyświetlaczem zezwalają na śledzenie tętna (możesz wykorzystać dowolnego pasa na klatkę piersiową o częstotliwości 5kHz).
  Użyj kolorowego ekranu dotykowego,szybko nawigować i łatwo ustawić wszystkie cechy treningu. Maszyna proponuje 12 wstępnie zaprogramowanych programów. Ale można na dodatek zapisać aż 4 programy własne użytkownika. Na pewno docenisz na dodatek modne programy HRC i WATT, które automatycznie dostosowują opór do ustawionego docelowego tętna albo skuteczności. Jednak główną cechą inSPORTline inCondi ET800i jest to, iż możesz korzystać z aplikacji bezpośrednio z panelu sterowania, co oznacza, iż nie musisz instalować ich na telefonie/tablecie. Połącz się z siecią Wi-Fi i spraw, żeby Twój trening był jeszcze przyjemniejszy, oglądając YouTube, oglądając Internet albo trenujący w dowolnym miejscu na świecie przy pomocy aplikacji (wirtualny bieg)!
  Nie każdy krok jest taki sam Największą zaletą orbitreka inSPORTline inCondi ET800i jest regulacja długości kroku, która pozwala zespolić pozycję pedałów do swojego wzrostu za pomocą pokręteł regulacyjnych (43 albo 56 cm). Funkcjonalne pedały z amortyzacją gwarantują maksymalny komfort.
  Wygoda w każdej sytuacji Kolejnym przydatnym gadżetem są specjalnie ukształtowane ruchome uchwyty, które proponują cztery opcje chwytu - 2 pozycje pionowe i 2 poziome. Dlatego w trakcie treningu możesz zmienić położenie dłoni, żeby było to dla Ciebie jak najbardziej wygodne. Jeśli chcesz chwilę odpocząć, możesz użyć dwóch stałych uchwytów pod wyświetlaczem (których możesz także użyć do śledzenia swojego tętna). W dodatku dzięki funkcji Recovery, komputer po ukończonym treningu, oceni Twój wskaźnik regeneracji.
  Super funkcje i błyskotliwy wyświetlacz Model ten został w dodatku wyekwipowany w kolorowy ekran dotykowy, na którym można śledzić wszystkie funkcje i programy. Przystępnych jest 12 zaprogramowanych programów. Jeśli jednak nie podoba Ci się żaden z nich, możesz utworzyć i zapisać aż 4 programy własne. Jeżeli poszukujesz intensywnego treningu, możesz użyć programu HRC lub WATT. Jeśli Ci potrzeba chwilowo odpoczynku, możesz skorzystać z funkcji Pauza, która wstrzyma trening bez kasowania postępów.
  użycie multimediów Najciekawszą częścią panelu sterowania jest niewątpliwe zestaw aplikacji, który jest częścią oprogramowania urządzenia. Ponieważ urządzenie korzysta z systemu operacyjnego Android, nie trzeba podłączać go do żadnego urządzenia mobilnego. Starczy zjednoczyć się z Wi-Fi i otworzyć dowolną aplikację. W ten sposób możesz oglądać filmy z YouTube'a, oglądać Internet, oglądać Netflix, słuchać ulubionej muzyki w Spotify lub odkrywać wirtualne trasy dzięki aplikacji iRoute. Kluczowe atrybuty:
  • Niesamowity orbitrek do intensywnego treningu w domu
  • dostosowywana długość kroku
  • konkretne koło zamachowe z magnetycznym układem hamulcowym
  • System operacyjny Android zezwala na korzystanie z aplikacji multimedialnych bezpośrednio z panelu sterowania
  • Wi-Fi
  • poręcznie ukształtowane pedały z amortyzacją
  • Wysoki limit wagi użytkownika
  • oryginalny projekt oszczędzający miejsce
  • duża gama zaprogramowanych programów
  • kolorowy ekran dotykowy
  • Funkcja pauzy
  • Port USB, którego można wykorzystać do ładowania telefonu
  • Z urządzenia można korzystać bez połączenia Wi-Fi
  • Program HRC: maszyna automatycznie dostosowuje opór, żeby utrzymać tętno użytkownika w adekwatnej ustawionej strefie
  • Program WATT: maszyna automatycznie dostosowuje opór, aby pomóc użytkownikowi osiągnąć wskazany cel
  • Komputer wyświetla: czas, prędkość, obroty na minutę (RPM), przebyty dystans, spalone kalorie, tętno, efektywność (wat), tryb oporu
  Opis technologiczny:
  • Ciężar koła: 12 kg
  • Czujniki tętna w uchwytach: Tak
  • Długość kroku: 55 cm
  • Kategoria gwarancji: Domowa
  • Kółka transportowe: Tak
  • Ładowność: 150 kg
  • Maks. Wzrost użytkownika: Bez limitu
  • Pas piersiowy: Nie
  • poziomy obciążenia: 16
  • Regulacja obciążenia (oporu): Elektroniczna
  • System hamowania: Magnetyczny
  • System wyrównania nierówności podłogi: Tak
  • Szerokość kroku: 24.40 cm
  • typ łożysk: Łożyska kulkowe wahliwe
  • Umiejscowienie koła zamachowego: Z przodu
  • Waga: 85 kg
  • rozmiary urządzenia: 127 x 91 x 168

☆ Finnlo Fly RX9 ☆

Finnlo Fly RX9 Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Fly RX9 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Fly RX9
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek FINNLO FLY RX9 Nr katalogowy: 3222 Dlaczego warto wybrać FINNLO$209 marka FINNLO należy do niemieckiej firmy HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak korzystnie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, modna w Polsce producent KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem marki FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio i maszyn siłowych, jak ponadto akcesoriów bokserskich, a także fitness.

  Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji pionierskich pomysłów i najnowszych technice. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości sprzętów.

  Jeszce kilka lat temu przystępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy dobór sprzętu, od urządzeń domowych, poprzez profesjonalne maszyny do wykorzystania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna marka. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od precyzyjnego doboru tworzyw, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i obszerniejsza świadomość marki powoduje, iż FINNLO jest jednym z najkorzystniejszych na świecie dostawców sprzętu fitness i maszyn siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Sprawdź: www.finnlo.com.pl Nieziemsko intensywny trening kardio lubisz trening fitness na orbitreku$210 Jeśli tak, to z FINNLO Fly RX będzie to miłość od pierwszego,,ćwiczenia"!

  Dlaczego$211 Dzięki swojej progresywnej technice Fly RX zagwarantuje nieziemski trening - powiększając wysiłek na udach i pośladkach w porównaniu z innymi orbitrekami. Trenujesz by osiągnąć wymarzoną sylwetkę$212 - Fly RX wyposażony w konsolę z ekranem dotykowym i bogatym sprzętem multimedialnym zapewni Ci najlepszą rozrywkę i motywację.

  Ćwicz dokładnie dostosowując trening,,pod siebie" i praktycznie poprawnie - a to dzięki możliwości indywidualnego przypasowania długości kroku do Twojego wzrostu. Efektywny, wygodny, unikatowy - Twój trening z orbitrekiem Fly RX!

  Trening zarówno dla początkujących jak i profesjonalistów Lekki program rozgrzewkowy lub intensywny trening siłowy Od,,lekkich" 30 watów po wymagające 400 watów. Fly RX pozwala dostosować trening do Twoich możliwości.

  przede wszystkim możliwość treningu z niewielkim oporem jest dobra dla osób, które muszą się oszczędzać z powodu kontuzji sportowej lub progresywnego wieku. W takim przypadku 30 watów jest rewelacyjne!

  Opór można też podkręcić do 400 watów! dzięki czemu będziesz miał zapewniony intensywny trening, w trakcie którego będziesz mógł się porządnie zmęczyć. Kontroluj swoją produktywność! Komputer z testem sprawności Program Recovery pozwala wyświetlać indywidualny wynik fitness po każdym treningu.

  Po prostu mierzysz tętno po treningu, a po krótkim czasie uzyskasz wynik w zakresie od 1 do 6. Kolejne Twoje wyzwanie, by wyniki były coraz udoskonalone! Konsola z ekranem dotykowym i 21 programami spora dostatek treningu Sercem Fly RX jest konsola z ekranem dotykowym z 21 programami treningowymi.

  Wybierz trasę spomiędzy 12 profili wysokich i niskich i rozpoczynaj Twoją przygodę! Oczywiście możesz także utworzyć własne trasy, żeby uczynić Twój trening jeszcze bardziej jednostkowym. Za pomocą ekranu dotykowego można wyjątkowo błyskawicznie i łatwo wybierać programy.

  Na komputerze może być zarejestrowanych 4 użytkowników. Dzięki temu nie musisz za każdym razem wprowadzać swoich informacji takich jak wiek, waga itp. Multimedia, które nieprzeciętną zabawę YouTube, Spotify, Instagram, Facebook itp.

  FLY RX proponuje nieprzeciętną rozrywkę w trakcie treningu kardio! Komputer można podłączyć do Internetu za pośrednictwem sieci WLAN, dzięki temu w trakcie treningu można surfować po Internecie. Absolutną atrakcją są jednak zainstalowane aplikacje: Youtube, Netflix, Spotify, Chrome, iRoute i Kinomap.

  w trakcie treningu możesz obejrzeć najnowsze filmiki na Youtube. Oglądać Twój ulubiony film na Netflix. Sprawdzić najnowsze wiadomości na Facebooku. Dla FLY RX to żaden problem - gwarancja zabawy na treningu!

  Możesz także skorzystać z aplikacji fitness Kinomap, która daje Ci możliwość ćwiczenia w niesamowitych miejscach na całym świecie. Trenuj w lesie albo nad morzem! Aplikacja reaguje na podjazdy wzrostem oporu lub jego obniżaniem w trakcie zjazdów.

  Nie uwierzysz jakie to jest prawdziwe. Dostosowywana długość kroku Trening dla całej rodziny dostosowywana długość kroku Fly RX jest kolejną atrakcją i absolutną zaletą. Zwłaszcza przy obszerniejszej ilości użytkowników regulacja długości kroku okazuje się szczególnie przydatna, ponieważ osoby o przeróżnym wzroście mogąprzypasować prawidłową długość kroku.

  Kolejną zaletą regulacji długości kroku jest symulacja najróżniejszych stylów biegania. Z niedługim krokiem ruch jest podobny do stepera, gdzie najbardziej są ćwiczone mięśnie pośladków. Przy pokaźniejszej długości kroku ruch staje się prędkim biegiem i przypomina jogging na świeżym powietrzu.

  Ta sama intensywność, to samo spalanie kalorii i absolutnie bezpieczny dla stawów! Gwarancja radości z biegania dzięki lekkiemu,najczęściej dynamicznemu biegowi. Długość kroku Fly RX można 2-krotnie regulować w zakresie od 45 cm do 55 cm.

  Kierownica Vario i super miękkie pedały komfortowy trening Uchwyt Vario pozwala na kilka przeróżnych wariantów trzymania. Docenisz to nad wyraz przy dłuższych sesjach treningowych, kiedy będziesz mógł od czasu do czasu zmienić ułożenie ramion, a tym samym zapewnisz swojemu treningowi za każdym razem nowe impulsy.

  bardzo komfortowe pedały Super-Soft ponadto są genialne na dłuższe sesje treningowe. Pianka doskonale się dopasowuje i zagwarantuje maksymalny komfort podczas treningu. 4 programy serca dla twojego zdrowia! Tętno za każdym razem pod kontrolą Fly RX oferuje wyśmienite warunki do kontrolowanego i ukierunkowanego na zdrowie treningu sercowo-naczyniowego.

  Pomiar tętna jest realny za pomocą sensorów dotykowych albo opcjonalnie przystępnego pasa telemetrycznego. Cztery programy serca uzupełniają aspekt zdrowotny orbitreka. Ustawiając górny limit tętna, zawsze trenujesz w bezpiecznym obszarze.

  Sygnał ostrzegawczy rozlegnie się, gdy osiągniesz górną granicę tętna, a opór zostanie automatycznie dobrany. To takie proste! doskonale przemyślany! Sportowy design najwyższej klasy Design orbitreka FINNLO Fly RX jest niezwykły, progresywny i nowoczesny.

  Ze względu na konstrukcję z ruchomymi pedałami na Fly RX można ustawić wyjątkowo dużą długość kroku. A przy tym samo urządzenie jest niewielkich rozmiarów. Nadzwyczajny do treningu w domu! Dzięki sportowym proporcjom orbitrek klasy premium pokazuje dynamiczny design i najwyższą możliwą klasę.

  Kolejne atuty klasy premium Rolki transportowe ułatwiają przemieszczanie FLY RX został zaopatrzony w dwie rolki transportowe, by urządzenie można było z łatwością i błyskawicznie schować. Możesz ćwiczyć w salonie, a następnie urządzenie sprzątnąć do schowka.

  dostosowywane podnóżki wyśmienitą równowagę na nierównej podłodze. Funkcje komputera: Programy fitness: 16 Program użytkownika: 4 Program sterowany tętnem: 2 Stale wyświetlana wartość: 5+1 wyświetlacz: TFT Push & Turn Puls ręczny poprzez sensory dotykowe Pomiar pulsu przez pas telemetryczny (opcja) Możliwość ustawienia górnej granicy tętna: tak Multimedia: Aplikacja, Aux, Bluetooth, Muzyka, uchwyt na tablet, USB Miejsce na bidon informacje techniczne: Waga koła zamachowego: 12 kg Moc: 30-400 watów System napędowy: pas rowkowany System hamowania: układ hamulcowy z magnesem trwałym Ustawienie oporu: sterowane komputerowo Rozpiętość obciążenia: 16 stopni Regulacja obciążenia: niezależna od liczby obrotów Długość kroku: 45-50 cm, 2- krotnie dostosowywana Odległość pomiędzy pedałami: 10 cm Wysokość podnoszenia/skoku: 50 cm Waga orbitreka: 95 kg Max.waga użytkownika: 150 kg rozmiary (dł.

  x szer. X wys): 130 x 91 x 167 cm Zintegrowane rolki transportowe Pozostałe dane: Gwarancja domowa 36 miesięcy Gwarancja light commercial: 24 miesięcy Paragon albo faktura vat Numer katalogowy: 3222 wysyłka gratis Nie znalazłeś towaru, który Cię interesuje$213 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.Podsumowanie, czyli jaki orbitrek do 10000 zł najlepszy?


Najlepszy orbitrek do 10000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy orbitrek do 10000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze orbitreki do ćwiczeń – TOP7 grudzień 2022

Jeżeli żadna z powyższych orbitreków do 10000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych orbitreków do wykorzystywania w klubach fitness i w domowych warunkach.


Powiązania tematyczne:

 • jaki orbitrek do 10000 zł opinie i efekty,
 • dobre orbitreki do 10000 zł cena,
 • ranking orbitreków do 10000 zł,
 • orbitrek do 10000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o orbitrekach do 10000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o orbitrekach do 10000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o orbitrekach do 10000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki orbitrek do 10000 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych orbitrekach do 10000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki orbitrek do 10000 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z orbitrekami do 10000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań userów. Modele znajdujące się najwyżej w rankingach to produkty często rekomendowane przez kupujących.