FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Orbitreki do ćwiczeń / Ranking orbitreków do 10000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych orbitreków do 10000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych orbitreków do 10000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych orbitreków do wykorzystywania w klubach fitness i w domowych warunkach.

Jakie orbitreki do 10000 zł najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane orbitreki do 10000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking orbitreków do 10000 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Horizon fitness Trenażer eliptyczny andes 7i (4717011435948) ☆

Horizon fitness Trenażer eliptyczny andes 7i (4717011435948) Najniższa Cena Online

☆ Horizon fitness Trenażer eliptyczny andes 7i (4717011435948) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Horizon fitness Trenażer eliptyczny andes 7i (4717011435948)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Indukcyjny system hamowania gwarantuje staranność podczas zmian oporu. System ViaFit przystępny w Andes 7i upraszcza kontrolę nad treningiem i powoduje, że będziesz bliżej założonych poprzez siebie celów. Szerokie, ciężkie koło zamachowe, a także wyświetlacz z rozbudowanymi funkcjami sprawiają, że Andes 7i jest perfekcyjnym urządzeniem dla najszczególniej wymagających Użytkowników.

  kolekcja ANDES

  MASZYNY ELIPTYCZNE

  Dzięki składanej konstrukcji oraz naturalnemu sposobowi poruszania się będzie to urządzenie, które nie tylko genialnie zespoi się do twojego mieszkania,na dodatek wspaniale dopasuje się do Twojego ciała.

  atrybuty maszyn eliptycznych Andes:

  – nieskomplikowany montaż (tylko 3 kroki)

  – szybki sposób składania urządzenia usprawnia przechowywanie i ich przestawianie

  – poręczna budowa i długi krok zapewniają komfort podczas ćwiczenia

  – innowacyjny ekran Cardio Compass, który działa z rozmaitymi opaskami do telemetrycznego pomiaru pulsu gwarantuje czytelny podgląd przebiegu ćwiczenia

  Odwiedź Wenecję, Paryż, Góry Skaliste i inne zakątki świata w trakcie codziennego treningu. Dzięki systemowi Passport i programom Virtual Active zwiedzisz cały świat nie wychodząc z domu! kupując system Passport do sprzętów Vision Fitness, a także Horizon Fitness (Johnson Health Tech.) dostajesz komplet przeróżnych tras, łączysz „Passport Box" z telewizorem i rozpoczynasz wycieczkę po np.: Alpach Szwajcarskich, Los Angeles, wybrzeżu Pacyfiku czy Górach Skalistych. Zestaw Passport składa się z: Odtwarzacza Passport z 6 filmami (pakiet "O"), Pilota, USB, Przewodu RCA i zasilającego, Instrukcji obsługi. System Passport jest kompatybilny z bieżniami, rowerami, maszynami eliptycznymi Vision Fitness/Horizon Fitness oznaczonymi logo Passport.

  • podczas treningu nie musisz cały czas trzymać głowy spuszczonej w dół by kontrolować pdostawowe właściwości treningowe. Dzięki funkcji fitVISTA podstawowe funkcje będą wyświetlane na ekranie TV.
  • Jeśli chcesz radować się tylko otaczającymi Cię widokami to możesz uruchomić kino Passport. Wystraczy zgrać film na dołączony nośnik USB, podłączyć go i cieszyć się treningiem podczas oglądania ulubionego filmu.
  Jak to działa?

  1. Podłącz odtwarzacz Passport do TV używając do tego ząłączonego przewodu video. Podłącz zasilacz do odtawrzacza i gniazdka elektrycznego. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  2. Podłącz USB do odtwarzacza.

  3. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  Aby móc korzystać z programu Virtual Active, ćwicząc na urządzeniach marki Horizon Fitness, niezbędne jest dokupienie odtwarzacza Passport, który umożliwia odtwarzanie filmów w jakości HD na ekranie telewizora.

  Konsole Touch i Elegant w urządzeniach producenta Vision Fitness mają możliwość wyświetlania filmów na ekranie urządzenia i posiadają w standardzie dwie trasy wgrane fabrycznie: Northern Italy oraz American Southwest. Dokupując zewnętrzny dekoder Passport, równie jak w sytuacji urządzeń producenta Horizon Fitness, zyskujemy możliwość wyświetlania filmów na ekranie TV.

  dopełniające trasy można dokupić w następujących pakietach (nagranych na Pendrive USB): komplet A

  nieodgadnione wybrzeża i ścieżki Nowej Zelandii. Historyczna dzielnica "Gastown" w Vancouver. Zapierające dech w piersiach wybrzeże Francuskiej Riwiery. Virtual Active przeniesie Twój trening w jedne z najbardziej urzekających miejsc na Świecie. Przemierzanie ulic miast, bieg w skalistym terenie albo leśne szlaki – ten dobór tras daje możliwość doznać każdego typu terenu.

  komplet A: Vancouver (Kanada), Wyspa Południowa (Nowa Zelandia), Góry Trinity (USA), Góry Skaliste (Kanada), Riwiera Francuska (Francja), Stan Waszyngton (USA) pakiet B

  Kalifornijska pustynia w Dolinie Śmierci. Urzekajacy Park Narodowy Maine Acadia. Malownicze bulwary Paryża. Zapierające dech w piersiach lodowce Kolumbii Brytyjskiej. Dzięki Virtual Active możesz sie przenieść do krain ze snów i powracać do nich, kiedy wyłącznie zechcesz. Ten zestaw prezentuje majestatyczność przyrody i mnogość historii na każdym kroku.

  komplet B: Paryż & Reims (Francja), Kolumbia Brytyjska (Kanada), Utah (USA), Góry Skaliste (USA), Park Narodowy Acadia (USA), Pustynie Kalifornii (USA) pakiet C

  Wygasłe wulkany Nowej Zelandii. Purpurowe kaniony w Arizonie. Przełęcze we włoskich Alpach. Wielokolorowe lasy Nowej Anglii. Dzięki tym trasom Virtual Active, możesz codziennie odwiedzać wybrzeża Amryki, Europy I Nowej Zelandii. Komplet dzięki dalekiemu zasięgowi, daje największe mozliwości przemierzania Świata w poprzek i w zdłóż.

  pakiet C: Arizona (USA), Wybrzeże Kalifornii (USA), Oregon (USA), Nowa Anglia (USA), Auckland & Wellington (Nowa Zelandia), Aply Włoskie (Włochy) pakiet O

  Splendor Chicago. Malownicze wybrzeża Ameryki Północnej. Zapierająca dech w piersiach przestrzeń, której można poznać w Szwajcarskich Alpach. To miejsca, które na pewno warto zobaczyć, a ten zestaw daje przedsmak tego, czego możemy spodziewać się na miejscu.

  zestaw O: Chicago (USA), Los Angeles (USA), Północno-Zachodni Pacyfik (USA), Alpy Szwajcarskie (Szwajcaria), Utah (USA), Kalifornia (USA). pakiet O jest dołączany do Passport Box gratis!
  W końcu! Jedna aplikacja, która pozwala na kolekcjonowanie danych na temat Twojego zdrowia jak i pomiarów z treningów w jednym miejscu. Dzięki ViewFit, analizowanie oraz obserwowanie postępów treningowych, jeszcze nigdy nie było tak proste. Wejdź na stronę www.viewfit.com lub pobierz aplikację ViewFit, dostępną zarówno dla urządzeń Apple jaki Android.
  • automatyczne przesyłanie informacji z urządzeń cardio do aplikacji.
  • Zapisywanie pomiarów z treningów prowadzonych na świeżym powietrzu i na siłowni.
  • Bezproblemowe przesyłanie zapisanych informacji na inne aplikacje.
  • Wizualizacja pozwala na stały podgląd, na ile nadążamy za postawionym sobie celem.
  ViewFit ™ umożliwia zbieranie informacji z różnych aplikacji za pośrednictwem sprzętów pilnujących, a także z wybranych sprzętów producenta Vision i Horizon. ViewFit ™ programuje maszyny za nas, zawsze, gdy rozpoczynamy trening. Wystarczy odwiedzić stronę ViaFitness.com i zsynchronizować ze sobą sprzęt, aby nasz trening zmienił się na zawsze! ViewFit ™ przekazuje informacje z sprzętów, na których ćwiczysz, do aplikacji kontrolującej dietę. MyFitnessPall za sprawą skategoryzowanych informacji, potrafi zadbać o trafne odżywienie i nawodnienie Twojego organizmu, żeby jak najszybciej osiągnąć wymarzoną wagę ciała.

  Gwarancja domowa - 2 lata

  Obowiązuje przy eksploatacji urządzeń w warunkach domowych z przestrzeganiem limitu długości treningu przekazanego poprzez producenta


☆ Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 800 (7640119481371) ☆

Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 800 (7640119481371) Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 800 (7640119481371) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 800 (7640119481371)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek KETTLER Optima 800 to najnowocześniejszy i najbardziej zawansowany technologicznie crosstrainer w rodzinie Kettler. Wyszukany i wysokiej jakości design znajduje także odzwierciedlenie w jego funkcjonalności.

  Model Optima 800 zachwyca nieskończoną różnorodnością programów, które sądostępne na barwnym wyświetlaczu TFT klasy premium o wymiarach 155 x 86 mm. Po wprowadzeniu Twoich danych możesz cieszyć się optymalnym treningiem, dzięki intensywności dostosowanej do Twoich potrzeb i progresywnia treningu.

  W czasie rzeczywistym Twoja sprawność pokazywana jest na wyświetlaczu. Koło zamachowe zagwarantuje maksymalną ergonomię. Technologia Extended Motion zapewnia nad wyraz łagodny i efektywny ruch. Orbitrek crosstrainer to wszechstronne urządzenie do treningu, które angażuje mięśnie całego ciała.

  Ruch eliptyczny to połączenie ruchu wykonywanego na trzech urządzeniach: stepper, bieżnia i rower. Zaangażowane są równocześnie górne jak i dolne partie ciała. Regularny trening na orbitreku pozwala poprawić kondycję, spalić zbędne kalorie i schudnąć.

  Wzmacnia mięśnie, nie obciążając kręgosłupa, stawów skokowych czy kolanowych. Korzystnie wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Może być stosowany w treningu cardio i obwodowym. KETTLER OPTIMA 800 sugerowany jest każdemu, komu zależy na regularnym i efektywnym treningu.

  Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat), pozwala na dobranie intensywności treningu do jednostkowych potrzeb. Podczas treningu można wybrać jeden z 15 programów, dobranych do rozmaitych poziomów produktywności.

  za pomocą konfiguratora można kreować świeże programy lub modyfikować już istniejące. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki czemu każdy z domowników będzie miał dostęp do swoich danych z ostatnich treningów.

  Cicha i płynna praca pozwala na trening w domu. Kółka transportowe pozwalają na komfortowe przestawienie orbitreka po skończonym treningu. Komputer treningowy - wielki, czytelny, kolorowy i intuicyjny w obsłudze wyświetlacz TFT o wymiarach 155x86mm wyświetla siedem najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane cechy: czas treningu dystans (km lub mile) zużycie energii (kcal albo kJ) tętno prędkość kadencja (obr./min) moc (w Watach) ma 15 zaprogramowanych programów treningowych, dzięki którym osiągalne jest przypasowanie intensywności treningu do sprawności i kondycji użytkownika.

  zastosowany konfigurator pozwala dowolnie rozbudowywać i zmieniać programy treningowe. Ergometr może być wykorzystywany w dwóch trybach: TRYB AUTO (niezależny od ilości obr./min) TRYB MANU (zależny od ilości obr./min) dostępne programy treningowe (szczegółowy opis znajduje się w instrukcji obsługi komputera): szybki start Trening WYZWANIE KETTMAPS KETTLER WORLD TOURS Trening HIT Trening HRC IPN Coaching 30 min.

  fitnessu Trening w rozmaitych strefach tętna 30 min. Spalania tłuszczu Regulacja oporu KETTLER OPTIMA 800 to indukcyjny crosstrainer z 22 kg kołem zamachowym. Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat).

  Platformy na stopy wielkie, antypoślizgowe platformy na stopy gwarantują bezpieczne podparcie w trakcie treningu. Technika EXT(Extended Motion Technology) gwarantuje wyjątkowo delikatny i produktywny ruch.

  Rozstaw: 190 mm Długość kroku: 480 mm Wysokość płozy (w miejscu stawiania stopy) od poziomu podłoża inicjując od najniższej: 27, 35, 41 cm. Rama - konkretna, stalowa rama zagwarantuje stabilność i wygodę podczas ćwiczeń.

  Wytrzymała budowa z 22 kg kołem zamachowym pozwala na bezpieczny trening, także z dużą intensywnością. Obudowa - stworzona z wysokiej jakości tworzyw, stanowi znakomite wyciszenie magnetycznego systemu oporu.

  osiągalna jest regulacja wypoziomowania urządzenia. Kierownica - U-kształtna kierownica i użyteczne uchwyty dają Ci możliwość wyboru adekwatnego chwytu w trakcie treningu. Sensory dotykowe - umieszczone na kierownicy sensory dotykowe pozwalają na pomiar tętna.

  Do treningu HRC zalecane jest stosowanie pasa na piersiowego z technologią Bluetooth (nie jest dołączony do urządzenia). Uchwyt na smartfon - uchwyt na tablet albo smartfon pozwala na komfortowe umieszczenie urządzenia mobilnego w zasięgu wzroku i korzystania z niego podczas treningu.

  Bluetooth - zintegrowany inteligentny system Bluetooth, umożliwia korzystanie z najszczególniej motywujących aplikacji dedykowanych do treningu. Kompatybilny z aplikacją fitness Kinomap (subskrypcja nie jest wliczona w cenę urządzenia Google Play lub App Store), a także z KETTLER WORLD TOURS.

  Kółka transportowe - kółka transportowe komfortowy transport orbitreka po treningu. SPECYFIKACJA typ urządzenia: orbitrek, crosstrainer wariant: indukcyjny Waga koła zamachowego: 22 kg Regulacja oporu:25-400 watów (co 5 wat) Moc szczytowa: 400 Wat Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Długość kroku: 480 mm Rozstaw: 190 mm Pomiary: czas, szybkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, moc w watach Wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści Programy treningowe: 15, można dowolnie rozbudowywać za pomocą konfiguratora Języki menu: 7 (EN, DE, FR, IT, NL, PL, RU) Kierownica: U-kształtna, funkcjonalna, profilowane rękojeści Podstawy na stopy: przeciwpoślizgowe Zasilanie: zasilacz (230V) rozmiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 144 x 56 x 162 cm Waga: 82 kg Klasa urządzenia: Urządzenie treningowe jest zgodne z normą DIN EN ISO 20957-1 2014/DIN EN ISO 20957-9 2017, klasa HA (sprzęt do stosowania domowego o wysokiej klasie staranności).


☆ Orbitrek NordicTrack FreeStride FS7i ☆

Orbitrek NordicTrack FreeStride FS7i Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek NordicTrack FreeStride FS7i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NordicTrack
 • Nazwa produktu: Orbitrek NordicTrack FreeStride FS7i
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  ukazujemy bezprecedensowy sprzęt łączący w sobie najmocniej modne sprzęty fitness, takie jak stepper i orbitrek i umożliwiający wykonywanie sporych ruchów przypominających bieg narciarski.

  nowoczesny FreeStride Trainer FS7i firmy NordicTrack to najwyższej jakości, ergonomicznie zaprojektowany, mocny i wielofunkcyjny sprzęt do intensywnych i zróżnicowanych treningów. Atrybuty uwydatniające sprzęt to głównie dostosowywana długość kroku do 81 cm, co daje użytkownikowi ogromne możliwości zróżnicowanego treningu. W dodatku, szerokie, regulowane pedały z amortyzacją, umieszczone są na nowoczesnie zaprojektowanych pasach, które dają praktycznie nieograniczone możliwości ruchu, w przeciwieństwie do konstrukcji tradycyjnych orbitreków. Pozostałe zalety sprzętu to m.in.: 35 programów treningowych, 24 poziomy oporu magnetycznego, wygodne, wyprofilowane uchwyt, a także wentylator AutoBreeze™. W dodatku 7 calowy, dotykowy ekran pokazuje najważniejsze atrybuty treningu a kółka transportowe oraz uchwyt na bidon zasadniczo wpływają na komfort i bezpieczeństwo treningu. Dodatkowo potężna, stalowa kompozycja zagwarantuje trwałość i bezawaryjność sprzętu na lata.

  dane techniczne

  • Konsola: 7’’ barwny, dotykowy wyświetlacz
  • Kompatybilny z platformą iFit
  • rozciągliwe dopasowanie długości kroku do 81 cm
  • Waga koła zamachowego w inercji: 9 kg
  • poziomy oporu: 24 stopnie oporu magnetycznego
  • Regulacja nachylenia: elektroniczna w zakresie 0 - 10%
  • Odległość między płozami: 3,5 cm
  • Nachylenie rampy: 35 cm
  • Regulacja nachylenia i oporu: przystępnych na konsoli przycisków OneTouch Control
  • Wentylator: AutoBreeze (autmatyczna regulacja nawiewu w zależności od intensywności treningu)
  • Uchwyty SoftTouch
  • Pomiar tętna: poprzez sensory na uchwytach lub bezprzewodowo (w komplecie napiersiowy pas telemetryczny do pomiaru bezprzewodowego)
  • Port audio typu Jack 3,5 mm oraz głośniki (2-2")
  • ponadto: uchwyt transportowy, kółka transportowe, uchwyt na bidon, tacka na tablet/telefon
  • rozmiary produktu: 148 x 75 x 188 cm
  • rozmiary opakowania: 160 x 77 x 65 cm
  • Waga towaru: 109 kg
  • Waga w opakowaniu: 133 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 135 kg
  • Gwarancja:
   • Użytek domowy: 2 lata + gwarancja rozszerzona: 5 lat na konstrukcję ramy

  BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!CZŁONKOSTWO IFIT®: iFit daje możliwość skorzystania z ponad 2000 zróżnicowanych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest przez trenera personalnego, a regulacja szybkości czy nachylenie regulowane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy biegowej.

  PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA PODSTAWOWA: Bez aktywnego członkostwa iFit dostępne jest 57 programów treningowych.

  • TRENINGI Z TRENERAMI: Treningi podzielone są na przeróżne warianty aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczkę, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne, a także ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem. W wersji gratisowej dostępne są próbki biegów, chodzenia i wspinaczki wraz z jednym treningiem z kategorii Class Training, na których trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują rozmaite ćwiczenia i zadania na solidnych sprzętach.

  podczas biegu z trenerem, na bieżąco namawia on do dalszego trenowania i opowiada historię i ciekawostki danego regionu. Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Potrafi się zatrzymać i pokazać wodospady, kaniony czy przechodzące poprzez ulicę niepokaźne kaczuszki. Bieżnia sama dopasowuje szybkość i nachylenie zgodnie z mapą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją dopasowywać (zmniejszać albo zwiększać wartości) według naszego uznania.

  • INTERWAŁY (INTERVAL): Treningi interwałowe charakteryzują się dużą zmianą prędkości i intensywności treningu. Polegają na przebiegnięciu szybko pewnego odcinka, zwiększeniu pulsu i późniejszej regeneracji, a następnie kilku powtórzeniach tego procesu. Programy trwają od 20 do 35 minut. Oprócz poprawy wydolności oddechowej pozwalają nam lepiej poznać granice swych możliwości i regeneracji organizmu po maksymalnym wysiłku.
  • SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Programy trwają od 20 do 35 minut, pozwalając spalić od ok. 200 do ponad 400kcal w trakcie jednego treningu. Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i prędkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.
  • szybkośĆ (SPEED): Czas trwania to 20 do 35 minut. Nachylenie pozostaje niezmienne, albo delikatnie się powiększa. Bieżnia dynamicznie zmienia prędkość w trakcie trwania treningu. Program ma na celu pomoc w osiąganiu udoskonalonych rezultatów i wyższych prędkości w trakcie biegu.
  • ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi rodzaju Incline to ćwiczenie podbiegów albo inaczej trening z nachyleniem. Czas trwania to 20 do 35 minut na trening. Program znamionuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości. Celem treningu jest zwiększenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na przeróżnym terenie.
  • TRENINGI NA MAPIE: Interaktywne programy z mapami umożliwiają bieg w wybranym terenie. Program iFit, korzystając z informacji Google Maps formuje odległość i zmienność wysokości. Przykładowe 10 map jest wgrane poprzez producenta. W płatnej wersji możemy sami wybrać miejsca, które znamy lub chcielibyśmy odwiedzić. Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym lub zdjęciach Google Street View. Treningi trwają od 15 do 45 minut.

  Te 57 programów wystarczy, by rozpocząć swoją przygodę z bieganiem i platformą iFit. Ważne, by użytkownik bieżni posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu internetowemu będzie można korzystać z powyższych programów. Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego.

  PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM:

  Z aktywnym członkostwem iFit dostępne jest ponad 2000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w rozmaitych kategoriach, jednak liczba programów, długość trwania i ich bogactwo jest zdecydowanie większa. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego, a także projektowanego poprzez użytkownika na mapie) prowadzony jest poprzez trenera, który instruuje jak biegać, albo jakiej techniki używać podczas wykonywania ćwiczeń.

  • TRENINGI W TERENIE: 1650 treningów podzielonych jest na warianty aktywności takie jak w wersji podstawowej. Tutaj jednak użytkownik uzyskuje pełny dostęp i może wybierać z kategorii takich jak: kolekcja treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie prędkości, utrata wagi, interwały, solidność.
  • LIVECAST STUDIO™: Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu. Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują przeróżne ćwiczenia i zadania na mocnych sprzętach.
  • TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać efektywny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne lub dolne partie ciała, brzuch, oraz całość.
  • REGENERACJA: zestaw treningów, które wspomagają cykl regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spomiędzy jogi, ćwiczeń rozciągających i poprawiających mobilność, a także spacerów lub biegów regenerujących.
  • INTERNATIONAL: Ponad 150 treningów przystępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim.
  • TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy lub chcielibyśmy odwiedzić. Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym albo zdjęciach Google Street View.

  TRENUJ W RYTMIE swojej MUZYKI! Trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze skuteczniej. Wejście Audio Jack 3,5 mm zezwala na słuchanie muzyki z sprzętów zewnętrznych (iPod, MP3) z wykorzystaniem zaimplementowanych w przedni panel głośników.

  regulowanY UCHWYT NA TABLET: zastosowany uchwyt na tablet umieszczony jest w zasięgu wzroku użytkownika, co pozwala na bezproblemowe korzystanie z niego, oglądanie filmów czy słuchanie muzyki podczas treningu. Uchwyt posiada regulację kata nachylenia oraz możliwość dostosowania go do tabletów przeróżnej wielkości.

  UCHWYT NA BIDON: nawadnienie organizmu w trakcie treningu jest konieczne, dlatego również uchwyt na bidon w orbitreku C 9.5 znajduje się w zasięgu ręki użytkownika, by w każdym momencie treningu można było po niego sięgnąć.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE: przemieszczaj swój rower bez najmniejszego problemu. Dzięki kółkom transportowym umieszczonym z przedu roweru, transport jest nadzwyczaj łatwy.

  7" barwny DOTYKOWY ekran pokaźny barwny ekran dotykowy, zapewnia w pełni wygodny i interesujący trening. Możliwość zintegrowania konsoli z platformą iFit® na dodatek daje możliwość korzystania z niezliczonej ilości fachowych programów treningowych i oglądania parametrów treningu na 7" wyświetlaczu.

  TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU! - korzystaj z komfortu jaki daje wentylator AutoBreeze™. Umieszczony jest na konsoli głównej, blisko Twojego ciała, abyś mógł doświadczyć przyjemy chłód podczas realizowania ćwiczeń. Dzięki przyciskom prędkiego dostępu możesz regulować i przystosowywać stopnie nawiewu w zależności od własnych preferencji.

  POMIAR PULSU Kontroluj zakresy swego tętna za pomocą systemu CardioGrip. Czujniki wbudowane w oba drążki podporowe służą do pomiaru pulsu. Do pomiaru bezprzewodowego wymagany pas telemetryczny Polar iFit® Bluetooth. Należy pamiętać, że pomiar pulsu za pomocą sensorów/czujników umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym. W celu uzyskania skrupulatniejszych wyników, zalecamy użytkowanie pasa telemetrycznego.

  SZYBKA I PŁYNNA ZMIANA KĄTA NACHYLENIA RAMPY Zmieniaj błyskawicznie i efektywnie nachylenie rampy od 0 do 10 poziomów za pomocą jednego przycisku. Dostosowywanie nachylenia podczas treningu umożliwia szybsze spalanie zbędnych kalorii i kształtowanie wybranych partii ciała i mięśni.

  UCHWYTY SOFTTOUCH™ Angażuj także górne partie ciała! nowoczesne, odpowiednio wyprofilowane i perforowane uchwyty orbitreka pokryte materiałem w technice SoftTouch™, zapewniają pewny chwyt w każdym miejscu, a także różny trening.


☆ Orbitrek Gymost E17 ☆

Orbitrek Gymost E17 Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek Gymost E17 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gymost
 • Nazwa produktu: Orbitrek Gymost E17
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  cechy technologiczne parametry komputera

☆ Orbitrek NordicTrack 12.9 (0043619760538) ☆

Orbitrek NordicTrack 12.9 (0043619760538) Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek NordicTrack 12.9 (0043619760538) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NordicTrack
 • Nazwa produktu: Orbitrek NordicTrack 12.9 (0043619760538)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek programowany NordicTrack® 12.9 to potężny i wielofunkcyjny sprzęt z kołem zamachowym z przodu. Wyposażenie orbitreka to m.in.: ponad 50 video programów treningowych w wersji HD, 24 poziomy oporu magnetycznego, elektroniczna regulacja kąta nachylenia rampy, antypoślizgowe amortyzowane płozy i wygodne, wyprofilowane uchwyty, stosowne dodatkowo dla wysokich użytkowników. Dodatkowo 7 calowy barwny wyświetlacz prezentuje najważniejsze parametry treningu, sensory na uchwytach mierzą puls a stopki poziomujące, kółka transportowe, uchwyt transportowy oraz uchwyt na tablet i bidon znacząco wpływają na komfort i bezpieczeństwo treningu. W dodatku potężna, stalowa konstrukcja zagwarantuje wytrzymałość i niezawodność sprzętu na lata.

  dane technicznE:

  • ekran: 7 calowy, kolorowy, dotykowy
  • Programy treningowe: ponad 50 video programów treningowych z trenerem personalnym i samoczynną kontrolą/regulacją nachylenia w zależności od wybranej trasy
  • Regulacja oporu: 24 poziomów oporu magnetycznego sterowane systemem SMR Silent™ Magnetic Resistance
  • Waga koła zamachowego w inercji: 13 kg
  • Długość kroku: 48 cm
  • Regulacja kąta nachylenia rampy: 0° - 20° elektroniczna
  • Regulacja kąta nachylenia płozy: 3 stopniowa, manualna
  • Płozy/pedały: duże, amortyzowane, z przeciwpoślizgową powierzchnią
  • rozmiary płozy/pedału: 41 x 23 cm
  • Odległość pomiędzy płozami/pedałami: 2,87 cm
  • Najniższa pozycja płozy/pedału: 29 cm
  • Najwyższa pozycja płozy/pedału: 43 cm
  • Uchwyty ruchome: wyprofilowane, długie z antypoślizgową powierzchnią
  • Pomiar pulsu: przewodowo poprzez sensory EKG Grip Pulse na nieruchomych uchwytach albo bezprzewodowo przez pas telemetryczny Bluetooth Smart (pas w komplecie)
  • Port audio typu jack i głośniki
  • ponadto: wentylator, uchwyt na tablet, uchwyt na bidon, uchwyt transportowy, stopki poziomujące, kółka transportowe
  • rozmiary sprzętu: 178 x 73 x 177 cm
  • rozmiary opakowania: 162 x 38 x 86 cm
  • Waga towaru: 98 kg
  • Waga w opakowaniu: 112 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 135 kg
  • Gwarancja:
   • Użytek domowy: 2 lata + gwarancja powiększona: 5 lat na konstrukcję ramy
   • Użytek półkomercyjny: 1 rok

  BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!CZŁONKOSTWO IFIT®: iFit daje możliwość skorzystania z ponad 2000 rozmaitych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest przez trenera personalnego, a regulacja szybkości czy nachylenie dostosowywane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy biegowej.

  PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA PODSTAWOWA: Bez aktywnego członkostwa iFit przystępne jest 57 programów treningowych.

  • TRENINGI Z TRENERAMI: Treningi podzielone są na przeróżne typy aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczkę, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne i ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem. W wersji darmowej przystępne są próbki biegów, chodzenia i wspinaczki wraz z jednym treningiem z kategorii Class Training, na których trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują różnorodne ćwiczenia i zadania na konkretnych sprzętach.

  w trakcie biegu z trenerem, na bieżąco namawia on do dalszego trenowania oraz opowiada historię i ciekawostki danego regionu. Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Potrafi się zatrzymać i pokazać wodospady, kaniony czy przechodzące przez ulicę znikome kaczuszki. Bieżnia sama dostosowuje prędkość i nachylenie zgodnie z mapą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją dopasowywać (zmniejszać albo zwiększać wartości) według naszego uznania.

  • INTERWAŁY (INTERVAL): Treningi interwałowe charakteryzują się dużą zmianą szybkości i intensywności treningu. Polegają na przebiegnięciu prędko pewnego odcinka, powiększeniu pulsu i późniejszej regeneracji, a następnie kilku powtórzeniach tego procesu. Programy trwają od 20 do 35 minut. Oprócz poprawy wydolności oddechowej pozwalają nam lepiej poznać granice swoich możliwości i regeneracji organizmu po maksymalnym wysiłku.
  • SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Programy trwają od 20 do 35 minut, pozwalając spalić od ok. 200 do ponad 400kcal w trakcie jednego treningu. Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i prędkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.
  • szybkośĆ (SPEED): Czas trwania to 20 do 35 minut. Nachylenie pozostaje niezmienne, lub delikatnie się zwiększa. Bieżnia dynamicznie zmienia prędkość podczas trwania treningu. Program ma na celu pomoc w osiąganiu lepszych rezultatów i wyższych prędkości w trakcie biegu.
  • ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi typu Incline to ćwiczenie podbiegów albo inaczej trening z nachyleniem. Czas trwania to 20 do 35 minut na trening. Program cechuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości. Celem treningu jest rozszerzenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na przeróżnym terenie.
  • TRENINGI NA MAPIE: Interaktywne programy z mapami pozwalają na bieg w wybranym terenie. Program iFit, korzystając z danych Google Maps formuje odległość i zmienność wysokości. Przykładowe 10 map jest wgrane poprzez producenta. W płatnej wersji możemy sami wybrać miejsca, które znamy albo chcielibyśmy odwiedzić. Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym lub zdjęciach Google Street View. Treningi trwają od 15 do 45 minut.

  Te 57 programów wystarczy, by rozpocząć swoją przygodę z bieganiem i platformą iFit. Ważne, żeby użytkownik bieżni posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu internetowemu będzie można korzystać z powyższych programów. Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego.

  PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM:

  Z aktywnym członkostwem iFit przystępne jest ponad 2000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w przeróżnych kategoriach, jednak ilość programów, długość trwania i ich dostatek jest zdecydowanie pokaźniejsza. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego i projektowanego poprzez użytkownika na mapie) prowadzony jest poprzez trenera, który instruuje jak biegać, albo jakiej techniki używać w trakcie wykonywania ćwiczeń.

  • TRENINGI W TERENIE: 1650 treningów podzielonych jest na typy aktywności takie jak w wersji podstawowej. Tutaj jednak użytkownik dostaje pełny dostęp i może wybierać z kategorii takich jak: kolekcja treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie szybkości, utrata wagi, interwały, odporność.
  • LIVECAST STUDIO™: Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu. Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują najróżniejsze ćwiczenia i zadania na mocnych sprzętach.
  • TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać wydajny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne albo dolne partie ciała, brzuch, i całość.
  • REGENERACJA: pakiet treningów, które wspomagają cykl regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spośród jogi, ćwiczeń rozciągających i udoskonalających mobilność i spacerów lub biegów regenerujących.
  • INTERNATIONAL: Ponad 150 treningów dostępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim.
  • TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy albo chcielibyśmy odwiedzić. Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym lub zdjęciach Google Street View.

  KOŁO ZAMACHOWE: koło zmachowe umieszczone z przodu o wadze 13 kg zagwarantuje płynny i zrównoważony ruch a trening staje sie błogi i wydajny. Ponadto, koło zamachowe umieszczone z przodu zapewnia znikome obciążenia stawów kolanowych i biodrowych

  TRENUJ W RYTMIE swojej MUZYKI: trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze skuteczniej. Podłącz odtwarzacz do głównej konsoli i biegnij w rytmie swojej ulubionej muzyki. Trening stanie się błogi dzięki głośnikom zastosowanym w konsole. Wejście audio Jack 3,5 mm umożliwia słuchanie muzyki z sprzętów zewnętrznych (iPod, MP3) z zastosowaniem zastosowanych w przedni panel głośników.

  dostosowywanY UCHWYT NA TABLET: zastosowany uchwyt na tablet umieszczony jest w zasięgu wzroku użytkownika, co zezwala na bezproblemowe korzystanie z niego, oglądanie filmów czy słuchanie muzyki w trakcie treningu. Uchwyt posiada regulację kata nachylenia, a także możliwość dobrania go do tabletów najróżniejszej wielkości.

  TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU! - korzystaj z komfortu jaki daje dwustrefowy wentylator AutoBreeze™. Umieszczony jest na konsoli, blisko Twojego ciała, abyś mógł doznać przyjemy chłód podczas realizowania ćwiczeń. Dzięki przyciskom prędkiego dostępu możesz regulować i przystosowywać poziomy nawiewu w zależności od własnych preferencji.

  UCHWYT NA BIDON: nawadnienie organizmu podczas treningu jest potrzebne, dlatego też uchwyt na bidon w orbitreku 12.9i znajduje się w zasięgu ręki użytkownika, by w każdym momencie treningu można było po niego sięgnąć.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE: przemieszczaj swój rower bez najmniejszego problemu. Dzięki kółkom transportowym umieszczonym z przedu roweru, transport jest nadzwyczaj nietrudny.


☆ Orbitrek max trainer m6i marki Bowflex ☆

Orbitrek max trainer m6i marki Bowflex Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek max trainer m6i marki Bowflex - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Orbitrek max trainer m6i marki Bowflex
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  ORBITREK MAX TRAINER M6I Narzekasz na brak czasu$191 Życie w pośpiechu sprawia, że nie masz czasu na aktywność fizyczną$192 Pomimo ciągłych starań trudno Ci wygospodarować czas, żeby zadbać o zdrowie, sylwetkę i dobre samopoczucie$193 Szukasz sposobu, by znaleźć czas na regularne treningi$194 A może to tylko wymówka...

  Twórcy urządzenia Max Trainer M6i firmy Bowflex wiedzieli idealnie jakiego urządzenia potrzebuje współczesny człowiek. Potrzebuje urządzenia, które w warunkach domowych, pozwoli w maksymalnie krótkim czasie, wykonać maksymalnie sprawny trening.

  Takie urządzenie udało się stworzyć i obecnie nie ma ono sobie równych. Max Trainer M6i marki Bowflex w progresywny sposób łączy w sobie funkcjonalność orbitreka i steppera. To połączenie, które wraz z programem MAX Interval(TM), w zaledwie 14 minut pobudzi aktywność serca i płuc, przyspieszy przemianę materii, a także zapewni 2,5 razy szybsze spalanie kalorii, niż na innych urządzeniach fitness!

  zapewnia to, że bez wychodzenia z domu, będziesz w stanie wykonać efektywny trening całego ciała. Każdy z nas ma coraz mniej wolnego czasu, a ciągły pośpiech nie sprzyja wykonywaniu długich treningów.

  Z Max Trainerem starczy, niecały kwadrans w ciągu dnia, aby spalić kalorie i zbędne kilogramy. W dodatku oszczędzasz czas, który spędziłbyś w drodze na i z siłowni. Co więcej, warunki domowe zapewniają komfort, prywatność, sprzęt w pełni dobrany do nas i spersonalizowany trening.

  mając sprzęt w domu, możemy z niego skorzystać praktycznie w każdej wolnej chwili. Zakup sprzętu to także wyłacznie jednorazowy wydatek, który błyskawicznie się zwróci, w przeciwieństwie do każdorazowej opłaty za siłownię.

  Nie pozwól, aby wymówki nadal przeszkodzały Ci w osiagnięciu wymarzonej sylwetki, genialnej kondycji, a z reguły zdrowia. Brzmi tak należycie, że aż trudno w to uwierzyć$195 Przekonaj się sam i dołącz do zadowolonych klientów na całym świecie!

  nowoczesność i progresywny design produktów z kategorii Max Trainer zostały wielokrotnie nagrodzone. W tym roku produkty zostały docenione przez polskich użytkowników i otrzymał Laur Konsumenta,,Odkrycie 2019".

  Doceniły je również niezależne portale testujące sprzęty, wystawiając wysokie oceny dla poszczególnych parametrów. Otrzymane wyróżnienia pokazują, że sprzęt jest najwyżej oceniany równocześnie poprzez profesjonalistów i znawców sprzetu, jak w dodatku poprzez amatorów.

  Z Max Trainerem oszczędzasz nie tylko czas, ale także miejsce. Dzięki kompaktowemu rozmiarowi, będzie pasował do każdego miejsca w domu. Zajmuje 2x mniej miejsca niż orbitrek, czy standardowa bieżnia. Jego nieszablonowy design sprawia, iż z dumą postawisz go w widocznym miejscu, bez obaw o to w jaki sposób skomponuje się z wnętrzem Twojego domu.

  zaimplementowane kółka transportowe pozwalają na łatwe przemieszczenie go w dowolne miejsce. PROGRAMY TRENINGOWE Urządzenie ma aż 16 stopni oporu i 5 wgranych programów treningowych. Dzięki wielu możliwościom różnicowania trudności ćwiczeń, możesz korzystać ze sprzętu przez długie lata, bez względu na to czy jesteś sportowcem początkującym, czy progresywnym.

  DYNAMICZNY WYGLĄD udoskonalona, wielka podświetlana konsola pozwala na łatwiejszy dostęp do danych treningowych. Wygląd komputera został zaprojektowany na wzór kokpitu samochodów sportowych, co nadaje mu obszerniejszej dynamiki.

  dopełniające przyciski prędkiej zmiany poziomu oporu usprawniają płynne rozszerzanie intensywności. PROFILE UŻYTKOWNIKA Na konsoli jest możliwość zapisania dwóch profili użytkowników, więc Twoje dane treningowe będą bezpieczne, gdy druga osoba zacznie ćwiczyć.

  POWIETRZNY SYSTEM OPORU szybkość pedałowania przekłada się w czasie rzeczywistym na intensywność ćwiczeń. Oznacza to, że opór w trakcie treningu nie maleje wraz ze wzrostem szybkości, jak jest w przypadku jazdy na zwyczajnym rowerze.

  MAGNETYCZNY SYSTEM OPORU Ruch pedałów jest płynny, nawet w trakcie zmiany poziomu oporu. Dzięki temu trening jest komfortowy. BezprecedensowE PŁOZY Dzięki innowacyjnej, przeciwpoślizgowej powierzchni, którą zabezpieczone są płozy, stopy pozostają cały czas na miejscu.

  Zabezpiecza to przed nadmiernym uciskiem na stawy, rzadziej odnosisz kontuzje, a trening jest bardziej wygodny. SPORTOWY WYGLĄD Sportowy wygląd pedałów zachęca do szybszych ćwiczeń, a struktura sprzętu pozwala na powiększenie dynamiki ćwiczeń bez bólu pleców czy kolan.

  DŁUŻSZE UCHWYTY Kolejną z zalet Max Trainera są wyprofilowane uchwyty, dzięki którym możesz trenować w pozycji, która jest dla Ciebie najwygodniejsza. Powoduje to, że ćwiczenia górnych partii ciała są bardziej rozmaite w trakcie treningu na standardowym orbitreku czy stepperze.

  POMIAR TĘTNA Jeszcze lepsze efekty osiągniesz trenując w stosownej strefie tętna. Czujniki umieszczone na uchwytach zezwalają na stałą przybliżoną jego kontrolę. Jeśli zależy Ci na dokładniejszym pomiarze, możesz dokupić pas telemetryczny.

  Należy pamiętać, że pomiar pulsu za pomocą sensorów/czujników umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym. W celu uzyskania skrupulatniejszych wyników, zalecamy wykorzystywanie pasa telemetrycznego.

  PODSTAWKA I TACKA NA AKCESORIA Na sprzęcie znajduje się podstawka i tacka pod tablet, abyś korzystając z aplikacji mógł na bieżąco śledzić postępy treningowe. PODSTAWKA POD BIDON Umieszczona jest w miejscu, do którego każdemu będzie prosto dosięgnąć i ugasić pragnienie podczas intensywnego treningu.

  PRZYCISKI prędkiEJ ZMIANY Dzięki umieszczonym na konsoli przyciskom prędkiej zmiany poziomu oporu i docelowej szybkości spalania, z łatwością możesz zespoić trening do swoich potrzeb. Znajdują się one w miejscu, które jest wygodne dla osób każdego wzrostu.

  NÓŻKI POZIOMUJĄCE potężnie wytwarzane szczegóły sprzętu powodują, iż całość konstrukcji jest wyjątkowo stabilna. Regulowane nóżki Max Trainera pomogą wypoziomować sprzęt przy ewentualnych nierównościach podłoża.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE Umieszczone na urządzeniu kółka transportowe zezwalają na bezproblemowe przemieszczenie sprzętu w dowolne miejsce. Informacje technicznE ilość stopni oporu 16 (dostosowywane elektronicznie z poziomu konsoli) Podświetlany ekran LCD zezwala na śledzenie parametrów takich jak czas, szybkość, dystans oraz spalone kalorie ilość programów 5 (w tym przeznaczony i zastrzeżony program MAX Interval) Trening MAX Interval(TM) program 14 minutowy, pozwalający spalić 2,5x więcej kalorii aniżeli na innych urządzeniach fitness ilość profili użytkowników 2 Transmisja danych Bluetooth 4.0 Synchronizacja z aplikacją Bowflex JRNY i Explore the World dla urządzeń Apple i Android* Puls pomiar za pośrednictwem czujników umieszczonych na uchwytach, a także za pośrednictwem pasa telemetrycznego (pas dołączony do zestawu) poręczne uchwyty 3 pozycje angażujące 80% więcej górnych partii ciała, podczas treningu na typowym orbitreku uzupełniające wyposażenie miejsce na tablet, uchwyt na bidon, kółka transportowe, zasilacz sieciowy Estetyczny, sportowy design pedałów TAK niewiele znaczący obrys kompaktowy design - urządzenie zajmuje niedużo miejsca i wyśmienicie pasuje także do stosowania w miejscach niedysponujących dużą przestrzenią wymiary sprzętu 116 x 66 x 163 cm (dł.

  x szer. X wys.) Waga towaru 67 kg Maksymalna waga użytkownika 136 kg Przeznaczenie użytek domowy * wymagania Android wersja 4.3 bądź nowsza, kryteria iOS: wersja 8.0 bądź nowsza UWAGA! Film jest materiałem poglądowym.

  Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej. APLIKACJA JRNY aktualnie zasypywani jesteśmy ogromną ilością aplikacji do smartphonów.

  Mogą liczyć nasze kroki i dystans przebyty w trakcie dnia (przeliczony choćby na ilość pokonanych pięter), dni bez papierosa, czas pozostały do końca ciąży, dosłownie wszystko. Masz później możliwość wglądu w statystyki, porównywać je z poprzednimi tygodniami, miesiącami.

  Takich aplikacji jest dużo. Czym różni się od nich JRNY(TM)$196 JRNY(TM) to w głównej mierze motywacja i indywidualne przypasowanie do ćwiczącego.,,Max" generuje specjalnie dla Ciebie treningi, które opierają się na Twojej kondycji i sportowej przeszłości.

  Takie ćwiczenia posiadają na celu pomóc Ci w spaleniu pokaźniejszej ilości kalorii i poprawie ogólnej produktywności. Wszystko to przy realnym uwzględnieniu Twoich możliwości. Udaje się to dzięki dostosowaniu poziomu trudności (docelowej prędkości spalania) i długości treningu.

  Jeśli przekraczasz cel, albo nie udaje Ci się go osiągnąć,,,Max" będzie namawiać Cię do zwolnienia lub przyspieszenia, abyś odniósł sukces. Skąd JRNY(TM) wie, w jakiej jestem kondycji$197 Na początku wykonujesz test fitness, z którego dane zapisują się w aplikacji.

  Wszystkie informacje są uzupełniane o statystyki z kolejnych treningów, które wykonujesz. Dzięki temu JRNY(TM) reaguje na bieżąco na zmiany Twojej kondycji. Umieszczone w bibliotece filmy z treningami rozmieszczone są według kategorii zgodnych z poziomem progresywnia użytkownika i przeznaczeniem.

  Oprócz wskazówek dla początkujących, średniozaawansowanych i progresywnych, przystępne są także niedługie filmy edukacyjne, wyjaśniające zasady treningów. W dzienniku znajduje się dostęp do historii treningów i nagród zdobytych poprzez użytkownika.

  Z aplikacji możesz korzystać bez wykupienia subskrypcji. Masz wtedy dostęp do darmowych treningów, tworzyw wideo, historii swych ćwiczeń i zdobytych osiągnięć. Z subskrypcją dostaniesz jednak o dużo więcej.

  Przekonaj się sam! mocne strony subskrypcji: + Dynamiczny coaching -,,Max" mówi bezpośrednio do Ciebie. Motywuje, prowadzi Twoje spersonalizowane treningi. + indywidualne treningi - Codziennie czeka na Ciebie trening specjalnie dopasowany do Twojej kondycji.

  + dodatkowe materiały video - Wszystkie są prowadzone poprzez trenerów, bez względu na swój poziom produktywności, bez dwóch zdań odszukasz tam coś dla siebie. + Aplikacja jest kompatybilna z systemami iOS 11.0 i wyżej i Android 6.0 i wyżej.

  APLIKACJA EXPLORE THE WORLD Aplikacja Explore the World (TM) umożliwia wirtualne treningi w najróżniejszych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec albo jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz.

  Aplikacja automatycznie dopasowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości maszyn Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth(R). Przebiegnij 5 km poprzez malowniczą japońską wieś, 10 km przez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu albo Pragi i sporo innych.

  Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Na dodatek funkcja Explore the World umożliwia Ci śledzenie czasu, odległości, szybkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, polepszając swoje wyniki na trasach.

  Poznaj świat już dziś! Użytkownicy premium aplikacji JRNY nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World (TM), ponieważ mają gratisowy dostęp do wszelkich tras. Aplikacja mieści: + Dziesiątki lokalizacji z całego świata + Sześć gratisowych map do nieograniczonego wykorzystania + wideo dostosowane do Twojej prędkości + Śledź i przechowuj swoje informacje Explore the World (TM) jest połączeniem RunSocial, a także RideSocial, które obecnie nie są już dostępne.


☆ Orbitrek commercial 9.9 marki Nordictrack ☆

Orbitrek commercial 9.9 marki Nordictrack Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek commercial 9.9 marki Nordictrack - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NordicTrack
 • Nazwa produktu: Orbitrek commercial 9.9 marki Nordictrack
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek programowany Commercial 9.9 producenta NordicTrack to konkretny, wytrzymały i wielofunkcyjny sprzęt z kołem zamachowym z przodu, przeznaczony do intensywnych treningów w warunkach domowych. Orbitrek posiada wszystkie atrybuty i funkcje, potrzebne do przeprowadzenia różnego treningu.

  Użytkownik bez dwóch zdań zwróci uwagę na dopełniające wyposażenie w postaci 7" kolorowego ekranu dotykowego kontrolującego cechy treningu i umożliwiającego wybór programów treningowych spomiędzy ponad 11 000, które są przystępne z aktywnym członkostwem iFit(R).

  Orbitrek ma 22 poziomy oporu magnetycznego, wielkie przeciwpoślizgowe płozy, a także komfortowe, wyprofilowane uchwyty. Konkretna konstrukcja zagwarantuje solidność i niezawodność sprzętu na lata. Wyświetlacz: 7" kolorowy, dotykowy.

  Kontroluje atrybuty treningu i umożliwia dobór programów treningowych. Szeroki kąt widzenia wyświetlacza pozwala swobodnie odczytywać szybkość, dystans, czas, puls i spalanie kalorii. KLAWISZE prędkiEGO DOSTĘPU: dopasuj poziom oporu i stopień nachylenia sprzętu przy pomocy jednego przycisku.

  Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, by jeszcze luźnoj kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień. PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit dostajemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi.

  iFit daje Ci możliwość bezpłatnego przetestowania wszystkich funkcji platformy poprzez 30 dni. TRENUJ W RYTMIE swej MUZYKI: trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze skuteczniej. Podłącz odtwarzacz do głównej konsoli i biegnij w rytmie swej ulubionej muzyki.

  Trening stanie się przyjemny dzięki głośnikom wbudowanym w konsole. Port audio kompatybilny z iPod(R)/MP3 pozwala na słuchanie muzyki z urządzeń zewnętrznych. POMIAR PULSU: Pomiar tętna osiągalny jest przy pomocy optymalnego pasa telemetrycznego (do dokupienia osobno).

  Należy pamiętać, że pomiar pulsu podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Nie jest to towar medyczny. TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU: Korzystaj z komfortu jaki daje wentylator AutoBreeze(TM). Umieszczony jest na konsoli głównej, blisko Twojego ciała, abyś mógł doświadczyć błogi chłód podczas wykonywania ćwiczeń.

  Dzięki przyciskom prędkiego dostępu możesz regulować i przypasowywać stopnie nawiewu w zależności od własnych preferencji. KOŁO ZAMACHOWE: 11 kg koło zamachowe umieszczone jest z przodu. Dzięki czemu sprzęt jest stabilny, a ruch podczas treningu płynny i naturalny.

  MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: solidna kompozycja przeznaczona jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 159 kg. DŁUGOŚĆ KROKU: Długość kroku podczas treningu na orbitreku wynosi 45-48 cm. Jest to wystarczająca wartość,komfortowo wykonać solidny trening.

  2 rodzaje UCHWYTÓW: Specjalnie wyprofilowane uchwyty gwarantują możliwość kilku rodzajów chwytu. Dzięki temu różnicujesz ćwiczenia górnych partii ciała i utrzymasz komfortową dla siebie pozycję. Na uchwytach statycznych, umieszczonych pod konsolą uchwytach znajdują się czujniki pomiaru tętna.

  UCHWYT NA BIDON: Umieszczony jest w miejscu, do którego każdemu będzie z łatwością dosięgnąć i ugasić pragnienie w trakcie intensywnego treningu. KÓŁKA TRANSPORTOWE: Umieszczone są z przodu sprzętu. Dzięki nim łatwo przestawisz orbitrek w dowolne miejsce.

  informacje technologicznE: rozmiary: 173 x 74 x 174 cm (dł. X szer. X wys.) ekran: 7" kolorowy, dotykowy liczba stopni oporu: 22 poziomy oporu magnetycznego Regulacja nachylenia: 0-20° Długość kroku: 45-48 cm (w zależności od wybranego nachylenia) Waga koła zamachowego: 11 kg Pomiar tętna: za pomocą kompatybilnego pasa telemetrycznego (do dokupienia osobno) Dodatki: głośniki, uchwyt na bidon, kółka transportowe, wentylator Maksymalna waga użytkownika: 159 kg Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!

  - CZŁONKOSTWO IFIT(R): iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 rozmaitych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest przez trenera personalnego, a regulacja prędkości czy nachylenie dostosowywane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy biegowej.

  iFit daje Ci możliwość gratisowego przetestowania wszystkich funkcji platformy poprzez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family lub Individual, żeby nadal radować się nieograniczoną ilością treningów.

  iFit to aktualnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD.

  Regulacja szybkości sprzętu czy nachylenie dostosowywane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy. Treningi podzielone są na różnorodne warianty aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest poprzez fachowego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także interesujące historie o miejscu w którym się znajduje i motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i znaczna a oczyszczanie ich proste i intuicyjne. W poszukiwaniu rewelacyjnego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, wariant treningu czas czy jego intensywność.

  produkowany trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza i ocenić. Na karcie treningu wyszukasz ponadto opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień) i orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się w trakcie trwania ćwiczeń.

  Lista funkcji jest stale poszerzana i udoskonalana. Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową albo na rękę w technologii Bluetooth to możesz użyć go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training.

  Oznacza to, że bieżnia czy rower automatycznie wyszuka Twoje urządzenie pomiarowe i zjednoczy trening tak, abyś znajdował się w optymalnej strefie tętna. Dopasowanie treningu to równocześnie spadek albo wzrost szybkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje.

  w wyniku czego, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z ulepszona kondycją fizyczną lub łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej. W trakcie trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu.

  Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników. IFit to społeczność ludzi, którzy posiadają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie.

  iFit aktywnie wyszykuje przeróżne sposoby by nas wydajnie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie uzyskujesz odznaki. Za każdym razem, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami oraz przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i potężną dawkę motywacji.

  na dodatek za ukończenie wyzwań użytkownik może dostać niebanalne nagrody, przykładowo: 100 treningów - wyjątkowa koszulka iFIT 200 treningów - darmowy miesiąc treningów dodany do Twojego konta 300 treningów -flaga iFIT 400 treningów - karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$ 500 treningów - unikatowa bluza iFIT, a także udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć w trakcie ćwiczeń.

  Użytkownicy posiadają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych przez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki świetnej do medytacji i jogi czy rozciągania, by pomóc Ci skoncentrować się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać zarówno w trakcie jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii.

  dzięki temu możesz analizować i poprawiać swoje wyniki. Ważne, żeby użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit.

  Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego. PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM: Z aktywnym członkostwem iFit dostępne jest ponad 11 000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w przeróżnych kategoriach, jednak liczba programów, długość trwania i ich zasobność jest ewidentnie pokaźniejsza. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego i projektowanego poprzez użytkownika na mapie) prowadzony jest poprzez trenera, który instruuje jak biegać, lub jakiej techniki używać w trakcie realizowania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: Treningi podzielone są na różne warianty aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne i ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem.

  Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: linia treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie prędkości, utrata wagi, interwały, odporność. Podczas biegu z trenerem, na bieżąco namawia on do dalszego trenowania oraz opowiada historię i ciekawostki danego regionu.

  Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dostosowuje szybkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją dopasowywać (zmniejszać lub powiększać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i szybkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi rodzaju Incline to ćwiczenie podbiegów lub inaczej trening z nachyleniem. Program znamionuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości.

  Celem treningu jest powiększenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na zróżnicowanym terenie. STUDIO CLASSES(TM): Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu.

  Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują najróżniejsze ćwiczenia i zadania na potężnych sprzętach. TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać sprawny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne albo dolne partie ciała, brzuch, i całość.

  REGENERACJA: pakiet treningów, które wspomagają cykl regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spośród jogi, ćwiczeń rozciągających i udoskonalających mobilność i spacerów lub biegów regenerujących.

  INTERNATIONAL: Zbiór treningów dostępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim. TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy albo chcielibyśmy odwiedzić.

  Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym albo zdjęciach Google Street View. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży.

  Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Orbitrek Bowflex Max M6I | ☆

Orbitrek Bowflex Max M6I | Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek Bowflex Max M6I | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Orbitrek Bowflex Max M6I |
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek Bowflex Max M6I | rozmiar: OS | Kolor: Szary | Taniej o 20% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, profesjonalny sklep sportowy.

☆ Nautilus Orbitrek e628 | ☆

Nautilus Orbitrek e628 | Najniższa Cena Online

☆ Nautilus Orbitrek e628 | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nautilus
 • Nazwa produktu: Nautilus Orbitrek e628 |
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek Nautilus programowany E628 | rozmiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 11% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, profesjonalny sklep sportowy.

☆ elliptical cross trainer e628 marki Nautilus ☆

elliptical cross trainer e628 marki Nautilus Najniższa Cena Online

☆ elliptical cross trainer e628 marki Nautilus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nautilus
 • Nazwa produktu: elliptical cross trainer e628 marki Nautilus
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek Programowany Nautilus E628

  Orbitrek programowany Nautilus E628 to najnowszy i najistotniej zaawansowany technicznie orbitrek firmy Nautilus – lidera na rynku fitness w USA. Jest sprzętem klasy PREMIUM, którego cechuje szczególnie wysoka jakość i wytrzymałość elementów, efektywność oraz łatwość i komfort wykorzystywania. Tworzony został z myślą o tych, którzy trenując, chcą osiągać jak najwięcej i nieustannie się rozwijać, poprzez stawiane sobie coraz to nowsze i wyższe cele.

  Orbitrek programowany Nautilus E628 łączy w sobie wszystko to, czego w dzisiejszych czasach można oczekiwać od sprzętu cardio, używanego w warunkach domowych, czyli oprócz strony technicznej o najwyższym standardzie – możliwość śledzenia aktywności przy pomocy wielu kompatybilnych aplikacji przystępnych w sklepach Android i App Store, a także przeprowadzenia treningu w trybie tzw. Wirtualnej rzeczywistości. Co więcej, w przeciwieństwie do innych tego typu rozwiązań na rynku, platforma RunSocial sprawi,w dodatku razem z Tobą będą mogli trenować znajomi i inni użytkownicy sprzętów z rodziny Nautilus, przeprowadzający swój trening w tym samym czasie co Ty. Wszystko to przeżyjesz w trybie rzeczywistym, na ekranie Twojego urządzenia.

  Orbitrek programowany Nautilus sprawi, iż Twój trening nigdy nie stanie się monotonny, wprowadzając doznania z nim związane i jakość na zupełnie nowy, wyraźnie wyższy poziom!

  Specyfikacja:

  • ekran Adjustable Sight Line™: 2 wysokiej rozdzielczości podświetlane wyświetlacze LCD z możliwością śledzenia i kontroli dwóch niezależnych parametrów treningu
  • programy treningowe: 29 (12 profilowych, 9 opartych o puls docelowy, 1 szybki start, 2 fitness test, 1 recovery test, 4 użytkownika)
  • opcja Goal Tracker: umożliwia użytkownikom ustalanie jednostkowych celów ćwiczeń i śledzenie aktywności
  • regulacja oporu: 32 poziomy oporu EMS zarządzane z poziomu konsoli
  • funkcje: czas, dystans, kalorie, puls, nachylenie, opór
  • liczba profili użytkowników: 4 (możliwość porównywania wyników, rywalizowania, definiowania celów, zdobywania osiągnięć)
  • waga koła zamachowego: 13,6 kg
  • długość kroku: 55,8 cm Precision Path Stride™
  • nachylenie: 10 stopniowa regulacja elektroniczna
  • płozy: system Suspension Adjust™ Performance Cushioning
  • uchwyty nieruchome: z sensorami pomiaru pulsu
  • uchwyty ruchome:pokryte uratanem, wyprofilowane, umożliwiające dużo rodzajów chwytów, z przyciskami zmiany oporu i nachylenia
  • konsola Adjustable Sight Line™ z dostosowywanym kątem nachylenia i z miejscem na tablet
  • transmisja danych: Bluetooth® (BLE 4.0)
  • puls: pomiar poprzez czujniki na uchwytach, a także bezprzewodowo przez pas telemetryczny (pas w zestawie)
  • klawisze szybkiego dostępu: zezwalają na szybką i komfortową zmianę poziomu oporu i nachylenia rampy w trakcie treningu
  • wentylator: 3 poziomy regulacji natężenia nawiewu
  • dopełniające wyposażenie: port USB z możliwością ładowania urządzeń, kółka transportowe, tacka na akcesoria, uchwyt na bidon, głośniki, wejście MP3, zasilacz sieciowy, stopki poziomujące
  • przeznaczenie: użytek domowy

  rozmiary i waga:

  • rozmiary sprzętu: 185,4 x 68,5 x 170 cm (dł. X szer. X wys.)
  • waga artykułu: 95 kg
  • maksymalna waga użytkownika: 158,8 kg

  NAUTILUS TRAINER™ 2: aplikacja zaprojektowana z myślą o urządzeniach Nautilus z opcją Bluetooth®. Jest nieprzeciętnym narzędziem, które pomoże każdemu użytkownikowi w prowadzeniu zdrowego i aktywnego trybu życia. Aplikacja Nautilus Trainer™ 2 obsługuje jeszcze Apple Health. Aplikacja zezwala na kontrolę wszelkich danych o treningu, kondycji, kalorii i zdrowiu na jednym czytelnym pulpicie nawigacyjnym. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  Śledź swoje cele: ustaw, pilnuj i śledź swoje plany i cele fitness
  Kontroluj swoje postępy każdego tygodnia
  Zdobywaj nagrody po osiągnięciu swoich celów fitness
  Prowadź dziennik swoich postępów
  Połącz się z MyFitnessPal i synchronizuj dane o treningu

  RUN SOCIAL®: trening w trybie wirtualnej rzeczywistości. Platforma RunSocial sprawi,dodatkowo razem z Tobą będą mogli trenować znajomi i inni użytkownicy sprzętów marki Nautilus, przeprowadzający swój trening w tym samym czasie co Ty. Wszystko to przeżyjesz w trybie rzeczywistym, na ekranie Twojego urządzenia. A jeśli zależy Ci na treningu maratońskim, możesz uczestniczyć w takich wydarzeniach jak maratony cyfrowe Virgin Money London czy Prague Digital Marathon za pośrednictwem konsoli bieżni.Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  APPLE HEALTH: aplikacja która zbiera wszystkie nasze informacje o zdrowiu, począwszy od nawyków żywieniowych i treningowych, a skończywszy na grupie krwi czy poziomie cholesterolu. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  MY FITNESS PAL: zrzucaj kilogramy z MyFitnessPal — najszybszym i najłatwiejszym w obsłudze liczniku kalorii na Android'a. Dzięki największej bazie informacji produktów spomiędzy wszystkich liczników kalorii na Android'a (ponad 6 000 000 produktów) i wyjątkowo szybkiemu wpisywaniu produktów i ćwiczeń momentalnie i bezpiecznie pozbędziesz się zbędnych kilogramów. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  UNDER ARMOUR RECORD™: to pierwszy na świecie system monitorowania kondycji i zdrowia dostępny dla każdego 24/7. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  GOOGLE FIT: żyj zdrowiej i aktywniej dzięki nowej wersji aplikacji. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  MAP MY FITNESS: planuj i śledź każdy trening z pomocą aplikacji MapMyFitness. Dostaj kompleksowe dane zwrotne, odkrywaj świeże trasy i dziel się nimi ze swoimi przyjaciółmi. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  Nautilus Fitness Score: funkcja obliczająca aktualny poziom postępów treningowych na zakończenie każdego biegu, zezwalająca na bieżące monitorowanie efektywności treningów

  Wyświetlanie porównania tempa biegu: pozwala wizualizować tempo bieżącego treningu w stosunku do wyznaczonego celu lub w stosunku do wcześniejszych treningówPodobne zestawienia:


Najtańsze orbitreki do 10000 zł – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze orbitreki do 10000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich orbitreków do 10000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Toorx Orbitrek erx-3500 ☆

Toorx Orbitrek erx-3500 Najniższa Cena Online

☆ Toorx Orbitrek erx-3500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Toorx
 • Nazwa produktu: Toorx Orbitrek erx-3500
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  właściwości technologiczne

  atrybuty komputera

☆ Horizon fitness Orbitrek andes 7i viewfit ☆

Horizon fitness Orbitrek andes 7i viewfit Najniższa Cena Online

☆ Horizon fitness Orbitrek andes 7i viewfit - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Horizon fitness Orbitrek andes 7i viewfit
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek eliptyczny Horizon Fitness Andes 7i Viewfit to sprzęt fitness, który jest kompaktowy, pozwala na efektywny trening cardio, zapewnia naturalny przebieg ruchu i nie zajmuje niemało miejsca. Nieprzeciętnie sprawdzi się podczas treningu w domu.

  Horizon Fitness Andes 7i Viewfit gwarantuje naturalny przebieg ruchu. O dobrą postawę w trakcie treningu dba bardzo wąski rozstaw platform na stopy (tzw. Q-Faktor). Zaletą tego orbitreka jest także długość kroku - 50,8 cm. Umożliwia on wygodny trening osobom o przeróżnym wzroście, ponadto powyżej 200 cm. Pedały Dynamic Motion z gumowaną powierzchnią zapobiegają ślizganiu się stopy.

  Model ma 14 programów treningowych, m.in.: program manualny, sterowany Watt, program sterowany tętnem, gwarantując ćwiczenia o różnorodnym działaniu. Na dodatek 30 stopni oporu pozwala na przypasowanie intensywności treningu do własnych możliwości. Ustawienie oporu jest niezależnie od szybkości obrotowej. Co znaczne, Horizon Andes 7i Viewfit ma niskie wejście, wynoszące zaledwie 27 cm. Dzięki temu sprawdza się świetnie ponadto w rehabilitacji.

  Orbitrek został zaopatrzony w elektromagnetyczny hamulec indukcyjny oraz w 6,25-calowy ekran LCD z niebieskim podświetleniem, który zlicza i pokazuje wszystkie najważniejsze cechy treningu: czas, prędkość, tętno, pokonaną odległość, częstotliwość pedałowania oraz ilość spalonych kalorii.

  Złożenie i rozłożenie urządzenia możliwe jest przy pomocy bardzo prostego i wygodnego mechanizmu FEATHERlight. Dodatkowo orbitrek zaopatrzony jest w rolki transportowe, dzięki którym przenoszenie i przesuwanie sprzętu nie jest kłopotliwe.

  ponadto orbitrek Andes 7i Viewfit jest kompatybilny z aplikacją Viewfit, pozwalającą na śledzenie postępów treningów, i z systemem Passport Ready, umożliwiającym wirtualne pokonywanie tras niemalże na całym świecie.

  Orbitrek elektromagnetyczny Horizon Fitness Andes 7i Viewfit został zaprojektowany z trosceą o najmniejszy szczegół i zagwarantuje intensywny trening całego ciała.


  właściwości technologiczne cechy komputera

☆ Orbitrek commercial 9.9 marki Nordictrack ☆

Orbitrek commercial 9.9 marki Nordictrack Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek commercial 9.9 marki Nordictrack - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NordicTrack
 • Nazwa produktu: Orbitrek commercial 9.9 marki Nordictrack
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek programowany Commercial 9.9 firmy NordicTrack to potężny, wytrzymały i wielofunkcyjny sprzęt z kołem zamachowym z przodu, asygnowany do intensywnych treningów w warunkach domowych. Orbitrek posiada wszystkie cechy i funkcje, konieczne do przeprowadzenia zróżnicowanego treningu.

  Użytkownik z całą pewnością zwróci uwagę na uzupełniające wyposażenie w postaci 7" kolorowego ekranu dotykowego kontrolującego parametry treningu i umożliwiającego wybór programów treningowych spomiędzy ponad 11 000, które są przystępne z aktywnym członkostwem iFit(R).

  Orbitrek ma 22 stopnie oporu magnetycznego, duże przeciwpoślizgowe płozy i komfortowe, wyprofilowane uchwyty. Solidna budowa zagwarantuje odporność i bezusterkowość sprzętu na lata. Ekran: 7" kolorowy, dotykowy.

  Kontroluje cechy treningu i umożliwia wybór programów treningowych. Wielki kąt widzenia wyświetlacza pozwala swobodnie odczytywać prędkość, dystans, czas, puls i spalanie kalorii. KLAWISZE prędkiEGO DOSTĘPU: dopasuj poziom oporu i stopień nachylenia sprzętu przy pomocy jednego przycisku.

  Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, żeby jeszcze luźnoj kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień. PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit otrzymujemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi.

  iFit daje Ci możliwość bezpłatnego przetestowania wszystkich funkcji platformy przez 30 dni. TRENUJ W RYTMIE swej MUZYKI: trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze skuteczniej. Podłącz odtwarzacz do głównej konsoli i biegnij w rytmie swojej ulubionej muzyki.

  Trening stanie się przyjemny dzięki głośnikom zaimplementowanym w konsole. Port audio kompatybilny z iPod(R)/MP3 zezwala na słuchanie muzyki z sprzętów zewnętrznych. POMIAR PULSU: Pomiar tętna osiągalny jest przy pomocy adekwatnego pasa telemetrycznego (do dokupienia osobno).

  Należy pamiętać, iż pomiar pulsu podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Nie jest to towar medyczny. TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU: Korzystaj z komfortu jaki daje wentylator AutoBreeze(TM). Umieszczony jest na konsoli głównej, blisko Twojego ciała, abyś mógł odczuć błogi chłód w trakcie wykonywania ćwiczeń.

  Dzięki przyciskom prędkiego dostępu możesz regulować i przypasowywać poziomy nawiewu w zależności od własnych preferencji. KOŁO ZAMACHOWE: 11 kg koło zamachowe umieszczone jest z przodu. Dzięki czemu sprzęt jest jednostajny, a ruch w trakcie treningu płynny i naturalny.

  MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: solidna kompozycja dedykowana jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 159 kg. DŁUGOŚĆ KROKU: Długość kroku w trakcie treningu na orbitreku wynosi 45-48 cm. Jest to wystarczająca wartość,komfortowo wykonać solidny trening.

  2 typy UCHWYTÓW: Specjalnie wyprofilowane uchwyty zapewniają możliwość kilku rodzajów chwytu. Dzięki temu różnicujesz ćwiczenia górnych partii ciała i utrzymasz komfortową dla siebie pozycję. Na uchwytach statycznych, umieszczonych pod konsolą uchwytach znajdują się czujniki pomiaru tętna.

  UCHWYT NA BIDON: Umieszczony jest w miejscu, do którego każdemu będzie prosto dosięgnąć i ugasić pragnienie w trakcie intensywnego treningu. KÓŁKA TRANSPORTOWE: Umieszczone są z przodu sprzętu. Dzięki nim z łatwością przestawisz orbitrek w dowolne miejsce.

  dane technicznE: wymiary: 173 x 74 x 174 cm (dł. X szer. X wys.) ekran: 7" kolorowy, dotykowy ilość stopni oporu: 22 poziomy oporu magnetycznego Regulacja nachylenia: 0-20° Długość kroku: 45-48 cm (w zależności od wybranego nachylenia) Waga koła zamachowego: 11 kg Pomiar tętna: za pomocą kompatybilnego pasa telemetrycznego (do dokupienia osobno) Dodatki: głośniki, uchwyt na bidon, kółka transportowe, wentylator Maksymalna waga użytkownika: 159 kg Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!

  - CZŁONKOSTWO IFIT(R): iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 najróżniejszych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest poprzez trenera personalnego, a regulacja prędkości czy nachylenie regulowane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy biegowej.

  iFit daje Ci możliwość bezpłatnego przetestowania wszelkich funkcji platformy poprzez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family albo Individual, aby nadal radować się nieograniczoną ilością treningów.

  iFit to obecnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD.

  Regulacja prędkości sprzętu czy nachylenie dostosowywane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy. Treningi podzielone są na rozmaite rodzaje aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest przez profesjonalnego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także ciekawe historie o miejscu w którym się znajduje oraz motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i pokaźna a filtrowanie ich przystępne i intuicyjne. W poszukiwaniu znakomitego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, wariant treningu czas czy jego intensywność.

  wytwarzany trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza, a także ocenić. Na karcie treningu znajdziesz również opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień), a także orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się w trakcie trwania ćwiczeń.

  Lista funkcji jest stale poszerzana i polepszana. Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową lub na rękę w technologii Bluetooth to możesz wykorzystać go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training.

  Oznacza to, iż bieżnia czy rower samoczynnie odszuka Twoje urządzenie pomiarowe i zjednoczy trening tak, abyś znajdował się w adekwatnej strefie tętna. Dopasowanie treningu to równocześnie spadek albo wzrost prędkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje.

  w wyniku czego, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z lepsza kondycją fizyczną albo łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej. W trakcie trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu.

  Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników. IFit to społeczność ludzi, którzy posiadają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie.

  iFit aktywnie wyszykuje rozmaite sposoby żeby nas skutecznie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie dostajesz odznaki. Za każdym razem, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami i przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i potężną dawkę motywacji.

  dodatkowo za ukończenie wyzwań użytkownik może otrzymać ciekawe nagrody, przykładowo: 100 treningów - wyjątkowa koszulka iFIT 200 treningów - bezpłatny miesiąc treningów dodany do Twojego konta 300 treningów -flaga iFIT 400 treningów - karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$ 500 treningów - nieszablonowa bluza iFIT, a także udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć podczas ćwiczeń.

  Użytkownicy posiadają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych przez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki doskonałej do medytacji i jogi czy rozciągania, by pomóc Ci skupić się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać równocześnie w trakcie jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii.

  dzięki czemu możesz analizować i polepszać swoje wyniki. Ważne, żeby użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit.

  Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego. PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM: Z aktywnym członkostwem iFit dostępne jest ponad 11 000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w różnych kategoriach, jednak liczba programów, długość trwania i ich dostatek jest niezaprzeczalnie obszerniejsza. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego oraz projektowanego przez użytkownika na mapie) prowadzony jest przez trenera, który instruuje jak biegać, albo jakiej techniki używać podczas wykonywania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: Treningi podzielone są na różnorodne typy aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne, a także ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem.

  Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: seria treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie prędkości, utrata wagi, interwały, wytrzymałość. W trakcie biegu z trenerem, na bieżąco namawia on do dalszego trenowania i opowiada historię i ciekawostki danego regionu.

  Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dopasowuje szybkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją przypasowywać (zniżać albo powiększać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i szybkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi rodzaju Incline to ćwiczenie podbiegów lub inaczej trening z nachyleniem. Program cechuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości.

  Celem treningu jest zwiększenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na przeróżnym terenie. STUDIO CLASSES(TM): Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu.

  Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują najróżniejsze ćwiczenia i zadania na mocnych sprzętach. TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać wydajny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne albo dolne partie ciała, brzuch, oraz całość.

  REGENERACJA: pakiet treningów, które wspomagają proces regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spośród jogi, ćwiczeń rozciągających i poprawiających mobilność i spacerów albo biegów regenerujących.

  INTERNATIONAL: Zbiór treningów dostępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim. TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy albo chcielibyśmy odwiedzić.

  Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym albo zdjęciach Google Street View. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży.

  Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Orbitrek Hammer Cross Pace 7.0 NorsK (4005251110030) ☆

Orbitrek Hammer Cross Pace 7.0 NorsK (4005251110030) Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek Hammer Cross Pace 7.0 NorsK (4005251110030) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Orbitrek Hammer Cross Pace 7.0 NorsK (4005251110030)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek eliptyczny HAMMER CROSS PACE 7.0 NorsK - połącz produktywny trening ze stylowym designem

  Odkryj orbitrek eliptyczny HAMMER CROSS PACE 7.0 NorsK - dzięki oryginalnej drewnianej konstrukcji i nieszablonowym funkcjom wyznacza świeże standardy pod względem funkcjonalności i estetyki.Dzięki 3-stopniowej regulacji nachylenia możesz indywidualnie dopasować i zintensyfikować swój trening. Niezależnie od tego, czy chodzi o ukierunkowany trening pośladków, ulepszenie wytrzymałości,czy po prostu utratę wagi - orbitrek NorsK oferuje rewelacyjne rozwiązanie!

  darmowa aplikacja HAMMER WORKOUTS - odkryj swój ulubiony trening

  Dzięki darmowej aplikacji HAMMER WORKOUTS stale proponujemy świeże i motywujące treningi na Twojej bramie. Wzmocnij mięśnie z naszymi kompetentnymi trenerami i osiągnij swoje indywidualne cele fitness podczas treningów trwających od 10 do 50 minut. Wszystko w jednym miejscu i bez konieczności uzupełniającego abonamentu. Aplikację możesz używać na smartfonie, tablecie albo komputerze.

  Długość kroku aż 52cm

  pokaźna długość kroku wynosząca 52 cm umożliwia naturalny i wygodny ruch, a niedługi rozstaw pedałów wynoszący 13 cm zagwarantuje adekwatne ustawienie stawów.efektem jest trening, który jest wydajny i równocześnie delikatny dla ciała.

  Regulacja płóz w trzech pozycjach

  Zadbaj o perfekcyjną formę swoich pośladków z nowym orbitrekiem eliptycznym HAMMER CROSS PACE 7.0 NorsK. Dostosowując nachylenie, stwarzasz rozmaite wzorce ruchu, a tym samym obciążasz rozmaite grupy mięśni. Wyższe nachylenie skoncentruje trening na pośladkach i mięśniach dwugłowych uda, w trakcie gdy niższe nachylenie będzie bardziej włączać mięśnie czworogłowe uda.

  Komputer TFT z Bluetooth

  obszerny barwny ekran TFT o przekątnej 10,1 cala łatwe śledzenie postępów i informacji treningowych. Dzięki bezpośredniemu połączeniu z
  aplikacją HAMMER WORKOUTS możesz łatwo kontrolować swój trening przy pomocy wyświetlacza dotykowego i przycisku Push & Turn. Odkryj szereg dodatkowych aplikacji lub skorzystaj z wgranych tras wirtualnych.

  Programy treningowe sterowane tętnem

  16 programów treningowych i 3 programy tętna słuszny trening. W połączeniu z skrupulatną kontrolą pulsu bezpośrednio na uchwytach, za każdym razem możesz posiadać oko na intensywność. Funkcja Bluetooth umożliwia podłączenie nie tylko paska na klatkę piersiową BT, lecz także innych sprzętów BT.

  Kompatybilny z Zwiftem i Kinomapem

  Przenieś swój trening na wyższy poziom dzięki naszemu orbitrekowi Norsk, kompatybilnemu z lubianymi aplikacjami Kinomap i Zwift. Zanurz się w wirtualnych światach treningowych, poznaj interaktywne trasy i trenuj wspólnie z innymi entuzjastami fitnessu. Dzięki płynnej integracji Kinomap i Zwift możesz spersonalizować swój trening, śledzić swoje wyniki i motywować się realistycznym środowiskiem. Połącz się ze swym smartfonem albo tabletem i odkryj nowy wymiar treningu!
  kolekcja NorsK wykonana przez naturę

  Wysokiej jakości drewniany styl nowej kolekcji HAMMER-a harmonijnie nadaje się do każdego wnętrza i powoduje, że orbitrek eliptyczny HAMMER CROSS PACE 7.0 NorsK będzie przyciągał wzrok w Twoim domu. Dzięki zastosowaniu obudowy z naturalnego drewna obniżamy zawartość plastiku aż o 55% w porównaniu z konwencjonalnym orbitrekiem. Dodatkowo przy pakowaniu sprzętu w karton nie użyto klasycznego steropianu.

  Płynny ruch i cicha praca

  Koło zamachowe o masie 20 kg jest kluczowym czynnikiem zapewniającym przyjemne i realistyczne wrażenia z treningu. Dzięki niemu poczujesz wystarczający opór przy każdym ruchu oraz to, iż naprawdę się poruszasz. Twój trening będzie bardziej efektywny i motywujący. To wszytko w absolutnej ciszy którą zapewnia niezużywający się układ hamulcowy.

  Wysokiej jakości kółka na szynach aluminiowych

  precyzyjnie zaprojektowane kółka zapewniają płynny i cichy ruch, a mocne szyny stabilną i trwałą platformę treningową. Połączenie wysokiej jakości kółek i szyn zapewnia wyjątkową skuteczność i trwałość naszego orbitreka.

  szczególnie zrównoważona pozycja

  Żadnych irytujących kołysań, żadnych zakłóceń, po prostu czysta radość z treningu. Dzięki naszemu orbitrekowi eliptycznemu HAMMER CROSS PACE 7.0 NorsK
  możesz skrupulatnie wyregulować tylne nóżki orbitreka, dzięki temu uzyskujesz jednostajną pozycję i możesz w pełni skoncentrować się na treningu.

  Port USB

  praktyczny port USB zezwala na ładowanie smartfona lub tabletu w trakcie treningu, bez przerwy. Dzięki czemu za każdym razem masz wystarczająco dużo energii, żeby słuchać ulubionej muzyki albo korzystać z aplikacji treningowych. Ponadto słuchawki i głośniki ponadto można błyskawicznie i z łatwością podłączyć za pomocą Bluetooth.

  Zrewolucjonizuj swój trening

  Doświadcz wszechstronnego treningu dzięki szerokiej gamie wariantów chwytu. Od szerokich po wąskie chwyty, masz swobodę dostosowywania pozycji dłoni i celowania w zróżnicowane grupy mięśni. Niezależnie od tego, czy chcesz trenować ramiona, ramiona czy górną część ciała, obfitość uchwytów pozwala przystosować trening i osiągnąć maksymalne rezultaty.

  Bezpieczne dla podłogi kółka transportowe

  Dzięki naszym funkcjonalnym kółkom transportowym przesuwanie orbitreka staje się dziecinnie proste i bezpieczne dla podłogi. Niezależnie od tego, czy chcesz trenować w różnych pomieszczeniach, czy szukasz najlepszego miejsca, orbitrek eliptyczny HAMMER CROSS PACE 7.0 NorsK jest nietrudny do przenoszenia.

  Przyspieszone spalanie tłuszczu

  Skuteczne spalanie tłuszczu stało się prostsze dzięki CROSS PACE 7.0 NorsK. Weź udział w intensywnym treningu, który spala kalorie i przyspiesza metabolizm. Połączenie bardzo dynamicznego ruchu biegowego i wszechstronnych programów treningowych zapewnia maksymalne rezultaty. Nieważne, czy chcesz schudnąć, czy wymodelować sylwetkę.

  Zaufaj jakości i innowacyjności

  W HAMMER SPORT najważniejsza jest jakość i innowacja. Każdy produkt jest precyzyjnie zaprojektowany i podlega ścisłej kontroli jakości, by zapewnić najlepszą możliwą skuteczność i solidność. Dzięki ciągłym badaniom i rozwojowi zawsze pozostajemy w czołówce dostępnych technice.

  atrybuty technologiczne

  cechy komputera


☆ Orbitrek Bowflex Max M6I | ☆

Orbitrek Bowflex Max M6I | Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek Bowflex Max M6I | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Orbitrek Bowflex Max M6I |
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek Bowflex Max M6I | wymiar: OS | Kolor: Szary | Taniej o 20% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, mistrzowski sklep sportowy.


Podsumowanie, czyli jaki orbitrek do 10000 zł najlepszy?


Najlepszy orbitrek do 10000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy orbitrek do 10000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze orbitreki do ćwiczeń – TOP7 maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych orbitreków do 10000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych orbitreków do wykorzystywania w klubach fitness i w domowych warunkach.


Powiązania tematyczne:

 • jaki orbitrek do 10000 zł opinie i efekty,
 • dobre orbitreki do 10000 zł cena,
 • ranking orbitreków do 10000 zł,
 • orbitrek do 10000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o orbitrekach do 10000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o orbitrekach do 10000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o orbitrekach do 10000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki orbitrek do 10000 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych orbitrekach do 10000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki orbitrek do 10000 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z orbitrekami do 10000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań userów. Modele znajdujące się najwyżej w rankingach to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Fitnessowe zapytania:

 • https://fitnessxpressu com/ranking-orbitrekow-do-10000-zl-nasze-top-najlepszych/
 • ranking orbitreków