FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Orbitreki do ćwiczeń / Ranking orbitreków do 10000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych orbitreków do 10000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne grudzień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych orbitreków do 10000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych orbitreków do wykorzystywania w klubach fitness i w domowych warunkach.

Jakie orbitreki do 10000 zł najlepiej wybrać? Ranking grudzień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane orbitreki do 10000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking orbitreków do 10000 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 800 (7640119481371) ☆

Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 800 (7640119481371) Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 800 (7640119481371) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 800 (7640119481371)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek KETTLER Optima 800 to najnowocześniejszy i najbardziej zawansowany technologicznie crosstrainer w rodzinie Kettler. Wyszukany i wysokiej jakości design znajduje także odzwierciedlenie w jego funkcjonalności.

  Model Optima 800 zachwyca nieskończoną różnorodnością programów, które sądostępne na barwnym wyświetlaczu TFT klasy premium o wymiarach 155 x 86 mm. Po wprowadzeniu Twoich danych możesz cieszyć się optymalnym treningiem, dzięki intensywności dostosowanej do Twoich potrzeb i progresywnia treningu.

  W czasie rzeczywistym Twoja sprawność pokazywana jest na wyświetlaczu. Koło zamachowe zagwarantuje maksymalną ergonomię. Technologia Extended Motion zapewnia nad wyraz łagodny i efektywny ruch. Orbitrek crosstrainer to wszechstronne urządzenie do treningu, które angażuje mięśnie całego ciała.

  Ruch eliptyczny to połączenie ruchu wykonywanego na trzech urządzeniach: stepper, bieżnia i rower. Zaangażowane są równocześnie górne jak i dolne partie ciała. Regularny trening na orbitreku pozwala poprawić kondycję, spalić zbędne kalorie i schudnąć.

  Wzmacnia mięśnie, nie obciążając kręgosłupa, stawów skokowych czy kolanowych. Korzystnie wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Może być stosowany w treningu cardio i obwodowym. KETTLER OPTIMA 800 sugerowany jest każdemu, komu zależy na regularnym i efektywnym treningu.

  Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat), pozwala na dobranie intensywności treningu do jednostkowych potrzeb. Podczas treningu można wybrać jeden z 15 programów, dobranych do rozmaitych poziomów produktywności.

  za pomocą konfiguratora można kreować świeże programy lub modyfikować już istniejące. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki czemu każdy z domowników będzie miał dostęp do swoich danych z ostatnich treningów.

  Cicha i płynna praca pozwala na trening w domu. Kółka transportowe pozwalają na komfortowe przestawienie orbitreka po skończonym treningu. Komputer treningowy - wielki, czytelny, kolorowy i intuicyjny w obsłudze wyświetlacz TFT o wymiarach 155x86mm wyświetla siedem najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane cechy: czas treningu dystans (km lub mile) zużycie energii (kcal albo kJ) tętno prędkość kadencja (obr./min) moc (w Watach) ma 15 zaprogramowanych programów treningowych, dzięki którym osiągalne jest przypasowanie intensywności treningu do sprawności i kondycji użytkownika.

  zastosowany konfigurator pozwala dowolnie rozbudowywać i zmieniać programy treningowe. Ergometr może być wykorzystywany w dwóch trybach: TRYB AUTO (niezależny od ilości obr./min) TRYB MANU (zależny od ilości obr./min) dostępne programy treningowe (szczegółowy opis znajduje się w instrukcji obsługi komputera): szybki start Trening WYZWANIE KETTMAPS KETTLER WORLD TOURS Trening HIT Trening HRC IPN Coaching 30 min.

  fitnessu Trening w rozmaitych strefach tętna 30 min. Spalania tłuszczu Regulacja oporu KETTLER OPTIMA 800 to indukcyjny crosstrainer z 22 kg kołem zamachowym. Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat).

  Platformy na stopy wielkie, antypoślizgowe platformy na stopy gwarantują bezpieczne podparcie w trakcie treningu. Technika EXT(Extended Motion Technology) gwarantuje wyjątkowo delikatny i produktywny ruch.

  Rozstaw: 190 mm Długość kroku: 480 mm Wysokość płozy (w miejscu stawiania stopy) od poziomu podłoża inicjując od najniższej: 27, 35, 41 cm. Rama - konkretna, stalowa rama zagwarantuje stabilność i wygodę podczas ćwiczeń.

  Wytrzymała budowa z 22 kg kołem zamachowym pozwala na bezpieczny trening, także z dużą intensywnością. Obudowa - stworzona z wysokiej jakości tworzyw, stanowi znakomite wyciszenie magnetycznego systemu oporu.

  osiągalna jest regulacja wypoziomowania urządzenia. Kierownica - U-kształtna kierownica i użyteczne uchwyty dają Ci możliwość wyboru adekwatnego chwytu w trakcie treningu. Sensory dotykowe - umieszczone na kierownicy sensory dotykowe pozwalają na pomiar tętna.

  Do treningu HRC zalecane jest stosowanie pasa na piersiowego z technologią Bluetooth (nie jest dołączony do urządzenia). Uchwyt na smartfon - uchwyt na tablet albo smartfon pozwala na komfortowe umieszczenie urządzenia mobilnego w zasięgu wzroku i korzystania z niego podczas treningu.

  Bluetooth - zintegrowany inteligentny system Bluetooth, umożliwia korzystanie z najszczególniej motywujących aplikacji dedykowanych do treningu. Kompatybilny z aplikacją fitness Kinomap (subskrypcja nie jest wliczona w cenę urządzenia Google Play lub App Store), a także z KETTLER WORLD TOURS.

  Kółka transportowe - kółka transportowe komfortowy transport orbitreka po treningu. SPECYFIKACJA typ urządzenia: orbitrek, crosstrainer wariant: indukcyjny Waga koła zamachowego: 22 kg Regulacja oporu:25-400 watów (co 5 wat) Moc szczytowa: 400 Wat Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Długość kroku: 480 mm Rozstaw: 190 mm Pomiary: czas, szybkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, moc w watach Wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści Programy treningowe: 15, można dowolnie rozbudowywać za pomocą konfiguratora Języki menu: 7 (EN, DE, FR, IT, NL, PL, RU) Kierownica: U-kształtna, funkcjonalna, profilowane rękojeści Podstawy na stopy: przeciwpoślizgowe Zasilanie: zasilacz (230V) rozmiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 144 x 56 x 162 cm Waga: 82 kg Klasa urządzenia: Urządzenie treningowe jest zgodne z normą DIN EN ISO 20957-1 2014/DIN EN ISO 20957-9 2017, klasa HA (sprzęt do stosowania domowego o wysokiej klasie staranności).


☆ Horizon fitness Trenażer eliptyczny andes 7i (4717011435948) ☆

Horizon fitness Trenażer eliptyczny andes 7i (4717011435948) Najniższa Cena Online

☆ Horizon fitness Trenażer eliptyczny andes 7i (4717011435948) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Horizon fitness Trenażer eliptyczny andes 7i (4717011435948)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Indukcyjny system hamowania gwarantuje staranność podczas zmian oporu. System ViaFit przystępny w Andes 7i upraszcza kontrolę nad treningiem i powoduje, że będziesz bliżej założonych poprzez siebie celów. Szerokie, ciężkie koło zamachowe, a także wyświetlacz z rozbudowanymi funkcjami sprawiają, że Andes 7i jest perfekcyjnym urządzeniem dla najszczególniej wymagających Użytkowników.

  kolekcja ANDES

  MASZYNY ELIPTYCZNE

  Dzięki składanej konstrukcji oraz naturalnemu sposobowi poruszania się będzie to urządzenie, które nie tylko genialnie zespoi się do twojego mieszkania,na dodatek wspaniale dopasuje się do Twojego ciała.

  atrybuty maszyn eliptycznych Andes:

  – nieskomplikowany montaż (tylko 3 kroki)

  – szybki sposób składania urządzenia usprawnia przechowywanie i ich przestawianie

  – poręczna budowa i długi krok zapewniają komfort podczas ćwiczenia

  – innowacyjny ekran Cardio Compass, który działa z rozmaitymi opaskami do telemetrycznego pomiaru pulsu gwarantuje czytelny podgląd przebiegu ćwiczenia

  Odwiedź Wenecję, Paryż, Góry Skaliste i inne zakątki świata w trakcie codziennego treningu. Dzięki systemowi Passport i programom Virtual Active zwiedzisz cały świat nie wychodząc z domu! kupując system Passport do sprzętów Vision Fitness, a także Horizon Fitness (Johnson Health Tech.) dostajesz komplet przeróżnych tras, łączysz „Passport Box" z telewizorem i rozpoczynasz wycieczkę po np.: Alpach Szwajcarskich, Los Angeles, wybrzeżu Pacyfiku czy Górach Skalistych. Zestaw Passport składa się z: Odtwarzacza Passport z 6 filmami (pakiet "O"), Pilota, USB, Przewodu RCA i zasilającego, Instrukcji obsługi. System Passport jest kompatybilny z bieżniami, rowerami, maszynami eliptycznymi Vision Fitness/Horizon Fitness oznaczonymi logo Passport.

  • podczas treningu nie musisz cały czas trzymać głowy spuszczonej w dół by kontrolować pdostawowe właściwości treningowe. Dzięki funkcji fitVISTA podstawowe funkcje będą wyświetlane na ekranie TV.
  • Jeśli chcesz radować się tylko otaczającymi Cię widokami to możesz uruchomić kino Passport. Wystraczy zgrać film na dołączony nośnik USB, podłączyć go i cieszyć się treningiem podczas oglądania ulubionego filmu.
  Jak to działa?

  1. Podłącz odtwarzacz Passport do TV używając do tego ząłączonego przewodu video. Podłącz zasilacz do odtawrzacza i gniazdka elektrycznego. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  2. Podłącz USB do odtwarzacza.

  3. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  Aby móc korzystać z programu Virtual Active, ćwicząc na urządzeniach marki Horizon Fitness, niezbędne jest dokupienie odtwarzacza Passport, który umożliwia odtwarzanie filmów w jakości HD na ekranie telewizora.

  Konsole Touch i Elegant w urządzeniach producenta Vision Fitness mają możliwość wyświetlania filmów na ekranie urządzenia i posiadają w standardzie dwie trasy wgrane fabrycznie: Northern Italy oraz American Southwest. Dokupując zewnętrzny dekoder Passport, równie jak w sytuacji urządzeń producenta Horizon Fitness, zyskujemy możliwość wyświetlania filmów na ekranie TV.

  dopełniające trasy można dokupić w następujących pakietach (nagranych na Pendrive USB): komplet A

  nieodgadnione wybrzeża i ścieżki Nowej Zelandii. Historyczna dzielnica "Gastown" w Vancouver. Zapierające dech w piersiach wybrzeże Francuskiej Riwiery. Virtual Active przeniesie Twój trening w jedne z najbardziej urzekających miejsc na Świecie. Przemierzanie ulic miast, bieg w skalistym terenie albo leśne szlaki – ten dobór tras daje możliwość doznać każdego typu terenu.

  komplet A: Vancouver (Kanada), Wyspa Południowa (Nowa Zelandia), Góry Trinity (USA), Góry Skaliste (Kanada), Riwiera Francuska (Francja), Stan Waszyngton (USA) pakiet B

  Kalifornijska pustynia w Dolinie Śmierci. Urzekajacy Park Narodowy Maine Acadia. Malownicze bulwary Paryża. Zapierające dech w piersiach lodowce Kolumbii Brytyjskiej. Dzięki Virtual Active możesz sie przenieść do krain ze snów i powracać do nich, kiedy wyłącznie zechcesz. Ten zestaw prezentuje majestatyczność przyrody i mnogość historii na każdym kroku.

  komplet B: Paryż & Reims (Francja), Kolumbia Brytyjska (Kanada), Utah (USA), Góry Skaliste (USA), Park Narodowy Acadia (USA), Pustynie Kalifornii (USA) pakiet C

  Wygasłe wulkany Nowej Zelandii. Purpurowe kaniony w Arizonie. Przełęcze we włoskich Alpach. Wielokolorowe lasy Nowej Anglii. Dzięki tym trasom Virtual Active, możesz codziennie odwiedzać wybrzeża Amryki, Europy I Nowej Zelandii. Komplet dzięki dalekiemu zasięgowi, daje największe mozliwości przemierzania Świata w poprzek i w zdłóż.

  pakiet C: Arizona (USA), Wybrzeże Kalifornii (USA), Oregon (USA), Nowa Anglia (USA), Auckland & Wellington (Nowa Zelandia), Aply Włoskie (Włochy) pakiet O

  Splendor Chicago. Malownicze wybrzeża Ameryki Północnej. Zapierająca dech w piersiach przestrzeń, której można poznać w Szwajcarskich Alpach. To miejsca, które na pewno warto zobaczyć, a ten zestaw daje przedsmak tego, czego możemy spodziewać się na miejscu.

  zestaw O: Chicago (USA), Los Angeles (USA), Północno-Zachodni Pacyfik (USA), Alpy Szwajcarskie (Szwajcaria), Utah (USA), Kalifornia (USA). pakiet O jest dołączany do Passport Box gratis!
  W końcu! Jedna aplikacja, która pozwala na kolekcjonowanie danych na temat Twojego zdrowia jak i pomiarów z treningów w jednym miejscu. Dzięki ViewFit, analizowanie oraz obserwowanie postępów treningowych, jeszcze nigdy nie było tak proste. Wejdź na stronę www.viewfit.com lub pobierz aplikację ViewFit, dostępną zarówno dla urządzeń Apple jaki Android.
  • automatyczne przesyłanie informacji z urządzeń cardio do aplikacji.
  • Zapisywanie pomiarów z treningów prowadzonych na świeżym powietrzu i na siłowni.
  • Bezproblemowe przesyłanie zapisanych informacji na inne aplikacje.
  • Wizualizacja pozwala na stały podgląd, na ile nadążamy za postawionym sobie celem.
  ViewFit ™ umożliwia zbieranie informacji z różnych aplikacji za pośrednictwem sprzętów pilnujących, a także z wybranych sprzętów producenta Vision i Horizon. ViewFit ™ programuje maszyny za nas, zawsze, gdy rozpoczynamy trening. Wystarczy odwiedzić stronę ViaFitness.com i zsynchronizować ze sobą sprzęt, aby nasz trening zmienił się na zawsze! ViewFit ™ przekazuje informacje z sprzętów, na których ćwiczysz, do aplikacji kontrolującej dietę. MyFitnessPall za sprawą skategoryzowanych informacji, potrafi zadbać o trafne odżywienie i nawodnienie Twojego organizmu, żeby jak najszybciej osiągnąć wymarzoną wagę ciała.

  Gwarancja domowa - 2 lata

  Obowiązuje przy eksploatacji urządzeń w warunkach domowych z przestrzeganiem limitu długości treningu przekazanego poprzez producenta


☆ Orbitrek Finnlo Fly RX9 (4005251342202) ☆

Orbitrek Finnlo Fly RX9 (4005251342202) Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek Finnlo Fly RX9 (4005251342202) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Orbitrek Finnlo Fly RX9 (4005251342202)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek FINNLO FLY RX9 Nr katalogowy: 3222 Dlaczego warto wybrać FINNLO$209 producent FINNLO należy do niemieckiej producenta HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak prawidłowo ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, lubiana w Polsce firma KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem marki FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także urządzeń siłowych, jak także akcesoriów bokserskich i fitness.

  Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji pionierskich pomysłów i najnowszych technice. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości maszyn.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy dobór sprzętu, od urządzeń domowych, przez profesjonalne maszyny do zastosowania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna marka. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od precyzyjnego doboru tworzyw, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość producenta sprawia, że FINNLO jest jednym z najkorzystniejszych na świecie dostawców sprzętu fitness i sprzętów siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Przejrzyj: www.finnlo.com.pl Nieziemsko intensywny trening kardio uwielbiasz trening fitness na orbitreku$210 Jeśli tak, to z FINNLO Fly RX będzie to miłość od pierwszego,,ćwiczenia"!

  Dlaczego$211 Dzięki swojej innowacyjnej technice Fly RX zapewnia nieziemski trening - zwiększając wysiłek na udach i pośladkach w porównaniu z innymi orbitrekami. Trenujesz aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę$212 - Fly RX wyposażony w konsolę z ekranem dotykowym i bogatym sprzętem multimedialnym zapewni Ci najlepszą rozrywkę i motywację.

  Ćwicz precyzyjnie dopasowując trening,,pod siebie" i funkcjonalnie poprawnie - a to dzięki możliwości jednostkowego dostosowania długości kroku do Twojego wzrostu. Skuteczny, wygodny, nieszablonowy - Twój trening z orbitrekiem Fly RX!

  Trening równocześnie dla początkujących jak i profesjonalistów Lekki program rozgrzewkowy albo intensywny trening siłowy Od,,lekkich" 30 watów po wymagające 400 watów. Fly RX pozwala przypasować trening do Twoich możliwości.

  zwykle możliwość treningu z niewielkim oporem jest prawidłowa dla osób, które muszą się oszczędzać z powodu kontuzji sportowej albo zaawansowanego wieku. W takim przypadku 30 watów jest nieprzeciętne!

  Opór można ponadto podkręcić do 400 watów! dzięki czemu będziesz miał zapewniony intensywny trening, w trakcie którego będziesz mógł się porządnie zmęczyć. Kontroluj swoją wydajność! Komputer z testem sprawności Program Recovery pozwala wyświetlać indywidualny wynik fitness po każdym treningu.

  Po prostu mierzysz tętno po treningu, a po niedługim czasie uzyskasz wynik w zakresie od 1 do 6. Kolejne Twoje wyzwanie, żeby wyniki były coraz udoskonalone! Konsola z ekranem dotykowym i 21 programami znaczna zasobność treningu Sercem Fly RX jest konsola z ekranem dotykowym z 21 programami treningowymi.

  Wybierz trasę spośród 12 profili wysokich i niskich i rozpoczynaj Twoją przygodę! Oczywiście możesz także utworzyć własne trasy, żeby uczynić Twój trening jeszcze bardziej jednostkowym. Przy pomocy ekranu dotykowego można szczególnie prędko i z łatwością wybierać programy.

  Na komputerze może być zarejestrowanych 4 użytkowników. Dzięki czemu nie musisz zawsze wprowadzać swoich danych takich jak wiek, waga itp. Multimedia, które wspaniałą zabawę YouTube, Spotify, Instagram, Facebook itp.

  FLY RX oferuje wspaniałą rozrywkę podczas treningu kardio! Komputer można podłączyć do Internetu za pośrednictwem sieci WLAN, dzięki temu podczas treningu można surfować po Internecie. Absolutną atrakcją są jednak zainstalowane aplikacje: Youtube, Netflix, Spotify, Chrome, iRoute i Kinomap.

  podczas treningu możesz obejrzeć najnowsze filmiki na Youtube. Oglądać Twój ulubiony film na Netflix. Sprawdzić najnowsze wiadomości na Facebooku. Dla FLY RX to żaden problem - gwarancja zabawy na treningu!

  Możesz także skorzystać z aplikacji fitness Kinomap, która daje Ci możliwość ćwiczenia w niesamowitych miejscach na całym świecie. Trenuj w lesie lub nad morzem! Aplikacja reaguje na podjazdy wzrostem oporu lub jego ograniczaniem w trakcie zjazdów.

  Nie uwierzysz jakie to jest prawdziwe. Dostosowywana długość kroku Trening dla całej rodziny dostosowywana długość kroku Fly RX jest kolejną atrakcją i absolutną zaletą. Zwłaszcza przy większej ilości użytkowników regulacja długości kroku okazuje się istotnie przydatna, ponieważ osoby o rozmaitym wzroście mogądopasować poprawną długość kroku.

  Kolejną zaletą regulacji długości kroku jest symulacja najróżniejszych stylów biegania. Z niedługim krokiem ruch jest podobny do stepera, gdzie najistotniej są ćwiczone mięśnie pośladków. Przy obszerniejszej długości kroku ruch staje się szybkim biegiem i przypomina jogging na świeżym powietrzu.

  Ta sama intensywność, to samo spalanie kalorii i absolutnie bezpieczny dla stawów! Gwarancja radości z biegania dzięki lekkiemu,przede wszystkim dynamicznemu biegowi. Długość kroku Fly RX można 2-krotnie regulować w zakresie od 45 cm do 55 cm.

  Kierownica Vario i super miękkie pedały komfortowy trening Uchwyt Vario umożliwia kilka przeróżnych wariantów trzymania. Docenisz to istotnie przy dłuższych sesjach treningowych, kiedy będziesz mógł od czasu do czasu zmienić ułożenie ramion, a tym samym zapewnisz swemu treningowi za każdym razem świeże impulsy.

  nad wyraz wygodne pedały Super-Soft również są wspaniałe na dłuższe sesje treningowe. Pianka znakomicie się dopasowuje i zagwarantuje maksymalny komfort w trakcie treningu. 4 programy serca dla twojego zdrowia! Tętno zawsze pod kontrolą Fly RX oferuje rewelacyjne warunki do kontrolowanego i ukierunkowanego na zdrowie treningu sercowo-naczyniowego.

  Pomiar tętna jest osiągalny przy pomocy sensorów dotykowych lub opcjonalnie dostępnego pasa telemetrycznego. Cztery programy serca uzupełniają aspekt zdrowotny orbitreka. Ustawiając górny limit tętna, zawsze trenujesz w bezpiecznym obszarze.

  Sygnał ostrzegawczy rozlegnie się, gdy osiągniesz górną granicę tętna, a opór zostanie automatycznie dobrany. To takie proste! doskonale przemyślany! Sportowy design najwyższej klasy Design orbitreka FINNLO Fly RX jest niezwykły, innowacyjny i innowacyjny.

  Ze względu na konstrukcję z ruchomymi pedałami na Fly RX można ustawić wyjątkowo dużą długość kroku. A przy tym samo urządzenie jest niewielkich wymiarów. Wspaniały do treningu w domu! Dzięki sportowym proporcjom orbitrek klasy premium prezentuje dynamiczny design i najwyższą osiągalną klasę.

  Kolejne mocne strony klasy premium Rolki transportowe upraszczają przemieszczanie FLY RX został wyekwipowany w dwie rolki transportowe, żeby urządzenie można było z łatwością i szybko schować. Możesz ćwiczyć w salonie, a następnie urządzenie sprzątnąć do schowka.

  dostosowywane podnóżki wyśmienitą równowagę na nierównej podłodze. Funkcje komputera: Programy fitness: 16 Program użytkownika: 4 Program sterowany tętnem: 2 Stale wyświetlana wartość: 5+1 wyświetlacz: TFT Push & Turn Puls ręczny poprzez sensory dotykowe Pomiar pulsu przez pas telemetryczny (opcja) Możliwość ustawienia górnej granicy tętna: tak Multimedia: Aplikacja, Aux, Bluetooth, Muzyka, uchwyt na tablet, USB Miejsce na bidon informacje technologiczne: Waga koła zamachowego: 12 kg Moc: 30-400 watów System napędowy: pas rowkowany System hamowania: układ hamulcowy z magnesem trwałym Ustawienie oporu: sterowane komputerowo Rozpiętość obciążenia: 16 poziomów Regulacja obciążenia: niezależna od liczby obrotów Długość kroku: 45-50 cm, 2- krotnie dostosowywana Odległość pomiędzy pedałami: 10 cm Wysokość podnoszenia/skoku: 50 cm Waga orbitreka: 95 kg Max.waga użytkownika: 150 kg rozmiary (dł.

  x szer. X wys): 130 x 91 x 167 cm Zintegrowane rolki transportowe Pozostałe informacje: Gwarancja domowa 36 miesięcy Gwarancja light commercial: 24 miesięcy Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 3222 wysyłka gratis Nie znalazłeś produktu, który Cię interesuje$213 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Orbitrek SportsArt E80C czarny mat | (5903900691666) ☆

Orbitrek SportsArt E80C czarny mat | (5903900691666) Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek SportsArt E80C czarny mat | (5903900691666) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sports Art
 • Nazwa produktu: Orbitrek SportsArt E80C czarny mat | (5903900691666)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Eliptyka Sportsart E80C | rozmiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 26% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, profesjonalny sklep sportowy.


☆ Toorx Orbitrek erx-3500 ☆

Toorx Orbitrek erx-3500 Najniższa Cena Online

☆ Toorx Orbitrek erx-3500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Toorx
 • Nazwa produktu: Toorx Orbitrek erx-3500
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  cechy technologiczne

  parametry komputera

☆ Nordictrack commercial 14.9 - ntevel18918 - orbitrek programowany (0043619568691) ☆

Nordictrack commercial 14.9 - ntevel18918 - orbitrek programowany (0043619568691) Najniższa Cena Online

☆ Nordictrack commercial 14.9 - ntevel18918 - orbitrek programowany (0043619568691) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NordicTrack
 • Nazwa produktu: Nordictrack commercial 14.9 - ntevel18918 - orbitrek programowany (0043619568691)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek programowany Commercial 14.9 firmy NordicTrack to potężny, wytrzymały i wielofunkcyjny sprzęt z 15 kg kołem zamachowym z przodu. Przeznaczony jest do treningów w warunkach domowych dla użytkowników na każdym poziomie wytrenowania. Orbitrek posiada wszystkie atrybuty i funkcje, niezbędne do przeprowadzenia najróżniejszego treningu.

  Użytkownik bez wątpienia zwróci uwagę na dodatkowe wyposażenie w postaci 14" kolorowego ekranu dotykowego kontrolującego właściwości treningu i umożliwiającego dobór programów treningowych spośród ponad 11 000, które są dostępne z aktywnym członkostwem iFit®. Orbitrek ma 26 stopni oporu magnetycznego, pokaźne przeciwpoślizgowe płozy oraz wygodne, wyprofilowane uchwyty. IFit daje Ci możliwość darmowego przetestowania wszelkich funkcji platformy poprzez 30 dni.

  konkretna konstrukcja zapewnia trwałość i bezawaryjność sprzętu na lata.

  ekran: 14" kolorowy, dotykowy. Kontroluje cechy treningu i umożliwia dobór programów treningowych. Wielki kąt widzenia wyświetlacza pozwala luźno odczytywać szybkość, dystans, czas, puls i spalanie kalorii.

  KLAWISZE szybkiEGO DOSTĘPU: przystosuj poziom oporu i stopień nachylenia sprzętu przy pomocy jednego przycisku. Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, żeby jeszcze luźnoj kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit otrzymujemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi, a także samoczynną regulacją nachylenia w zależności od wybranej trasy. IFit daje Ci możliwość bezpłatnego przetestowania wszelkich funkcji platformy przez 30 dni.

  TRENUJ W RYTMIE swej MUZYKI: trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze skuteczniej. Podłącz odtwarzacz do głównej konsoli i biegnij w rytmie swej ulubionej muzyki. Trening stanie się błogi dzięki głośnikom zaimplementowanym w konsolę.

  TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU: Korzystaj z komfortu jaki daje wentylator AutoBreeze™. Umieszczony jest na konsoli głównej, blisko Twojego ciała, abyś mógł doznać przyjemny chłód w trakcie realizowania ćwiczeń. Dzięki przyciskom prędkiego dostępu możesz regulować i dostosowywać poziomy nawiewu w zależności od własnych preferencji.

  KOŁO ZAMACHOWE: 15 kg koło zamachowe umieszczone jest z przodu. Dzięki temu sprzęt jest jednostajny, a ruch w trakcie treningu płynny i naturalny.

  MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: mocna budowa asygnowana jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 159 kg.

  DŁUGOŚĆ KROKU: Długość kroku w trakcie treningu na orbitreku wynosi 45-48 cm. Jest to wystarczająca wartość,wygodnie wykonać solidny trening.

  informacje technicznE:

  wymiary: 170 x 74 x 175 cm (dł. X szer. X wys.)

  ekran: 14" kolorowy, dotykowy

  ilość stopni oporu: 26 stopni oporu magnetycznego

  Regulacja nachylenia: 0-20°

  Długość kroku: 45-48 cm (w zależności od wybranego nachylenia)

  Waga koła zamachowego: 15 kg

  Dodatki: głośniki, uchwyt na bidon, kółka transportowe, wentylator

  Maksymalna waga użytkownika: 159 kg

  Przeznaczenie: użytek domowy

  Gwarancja: 2 lata

  BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!CZŁONKOSTWO IFIT®: iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 przeróżnych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest przez trenera personalnego, a regulacja szybkości czy nachylenie regulowane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy biegowej. IFit daje Ci możliwość darmowego przetestowania wszelkich funkcji platformy przez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family lub Individual, aby nadal radować się nieograniczoną ilością treningów.

  iFit to obecnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD. Regulacja szybkości sprzętu czy nachylenie regulowane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy.

  Treningi podzielone są na rozmaite typy aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest przez profesjonalnego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także atrakcyjne historie o miejscu w którym się znajduje oraz motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i obszerna a przefiltrowanie ich nietrudne i intuicyjne. W poszukiwaniu nadzwyczajnego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, rodzaj treningu czas czy jego intensywność. Wyprodukowany trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza, a także ocenić. Na karcie treningu odszukasz również opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień), a także orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się w trakcie trwania ćwiczeń. Lista funkcji jest stale poszerzana i polepszana.

  Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową albo na rękę w technologii Bluetooth to możesz wykorzystać go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training. Oznacza to, iż bieżnia czy rower automatycznie wynajdzie Twoje urządzenie pomiarowe i zbrata trening tak, abyś znajdował się w stosownej strefie tętna. Dobranie treningu to zarówno spadek lub wzrost szybkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje. W konsekwencji, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z ulepszona kondycją fizyczną lub łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej.

  podczas trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu. Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników.

  iFit to społeczność ludzi, którzy posiadają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie. IFit aktywnie wyszykuje najróżniejsze sposoby aby nas skutecznie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie otrzymujesz odznaki. Zawsze, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami i przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i konkretną dawkę motywacji. Dodatkowo za ukończenie wyzwań użytkownik może otrzymać niebanalne nagrody, przykładowo:

  100 treningów - unikatowa koszulka iFIT

  200 treningów - darmowy miesiąc treningów dodany do Twojego konta

  300 treningów -flaga iFIT

  400 treningów – karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$

  500 treningów - nieszablonowa bluza iFIT i udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah

  W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć podczas ćwiczeń. Użytkownicy posiadają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych przez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki nieprzeciętnej do medytacji i jogi czy rozciągania, żeby pomóc Ci skoncentrować się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać zarówno podczas jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii. Dzięki czemu możesz analizować i poprawiać swoje wyniki.

  Ważne, żeby użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit. Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego.

  PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM:

  Z aktywnym członkostwem iFit przystępne jest ponad 11 000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w rozmaitych kategoriach, jednak liczba programów, długość trwania i ich różnorodność jest bezdyskusyjnie obszerniejsza. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego, a także projektowanego poprzez użytkownika na mapie) prowadzony jest przez trenera, który instruuje jak biegać, albo jakiej techniki używać podczas realizowania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: Treningi podzielone są na przeróżne typy aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne oraz ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem. Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: seria treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie prędkości, utrata wagi, interwały, wytrzymałość. Podczas biegu z trenerem, na bieżąco nakłania on do dalszego trenowania oraz opowiada historię i ciekawostki danego regionu. Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dopasowuje szybkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją dostosowywać (zmniejszać albo rozszerzać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i szybkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi rodzaju Incline to ćwiczenie podbiegów lub inaczej trening z nachyleniem. Program cechuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości. Celem treningu jest rozszerzenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na różnorodnym terenie.

  STUDIO CLASSES™: Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu. Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują zróżnicowane ćwiczenia i zadania na potężnych sprzętach.

  TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać wydajny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne albo dolne partie ciała, brzuch,, a także całość.

  REGENERACJA: pakiet treningów, które wspomagają proces regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spośród jogi, ćwiczeń rozciągających i poprawiających mobilność i spacerów lub biegów regenerujących.

  INTERNATIONAL: Zbiór treningów przystępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim.

  TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy lub chcielibyśmy odwiedzić. Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym albo zdjęciach Google Street View.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Nordictrack Orbitrek commercial 14.9 | ☆

Nordictrack Orbitrek commercial 14.9 | Najniższa Cena Online

☆ Nordictrack Orbitrek commercial 14.9 | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NordicTrack
 • Nazwa produktu: Nordictrack Orbitrek commercial 14.9 |
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek Nordictrack Commercial 14.9 2021 | rozmiar: OS | Kolor: Szary | Taniej o 0% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, mistrzowski sklep sportowy.

☆ Horizon fitness Orbitrek andes 7i viewfit ☆

Horizon fitness Orbitrek andes 7i viewfit Najniższa Cena Online

☆ Horizon fitness Orbitrek andes 7i viewfit - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Horizon fitness Orbitrek andes 7i viewfit
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek eliptyczny Horizon Fitness Andes 7i Viewfit to sprzęt fitness, który jest kompaktowy, pozwala na wydajny trening cardio, zapewnia naturalny przebieg ruchu i nie zajmuje niemało miejsca. Doskonale spełni oczekiwania podczas treningu w domu.

  Horizon Fitness Andes 7i Viewfit gwarantuje naturalny przebieg ruchu. O poprawną postawę podczas treningu dba nad wyraz wąski rozstaw platform na stopy (tzw. Q-Faktor). Zaletą tego orbitreka jest także długość kroku - 50,8 cm. Pozwala na on wygodny trening osobom o różnorodnym wzroście, też powyżej 200 cm. Pedały Dynamic Motion z gumowaną powierzchnią uniemożliwiają ślizganiu się stopy.

  Model posiada 14 programów treningowych, m.in.: program manualny, sterowany Watt, program sterowany tętnem, zapewniając ćwiczenia o różnorodnym działaniu. W dodatku 30 poziomów oporu pozwala na dopasowanie intensywności treningu do własnych możliwości. Ustawienie oporu jest niezależnie od szybkości obrotowej. Co istotne, Horizon Andes 7i Viewfit posiada niskie wejście, wynoszące zaledwie 27 cm. Dzięki temu sprawdza się nadzwyczajnie na dodatek w rehabilitacji.

  Orbitrek został wyposażony w elektromagnetyczny hamulec indukcyjny oraz w 6,25-calowy ekran LCD z niebieskim podświetleniem, który zlicza i pokazuje wszystkie najważniejsze właściwości treningu: czas, szybkość, tętno, pokonaną odległość, częstotliwość pedałowania, a także ilość spalonych kalorii.

  Złożenie i rozłożenie urządzenia realne jest za pomocą wyjątkowo prostego i wygodnego mechanizmu FEATHERlight. Dodatkowo orbitrek zaopatrzony jest w rolki transportowe, dzięki którym przenoszenie i przesuwanie sprzętu nie jest kłopotliwe.

  w dodatku orbitrek Andes 7i Viewfit jest kompatybilny z aplikacją Viewfit, pozwalającą na śledzenie postępów treningów, i z systemem Passport Ready, umożliwiającym wirtualne pokonywanie tras niemalże na całym świecie.

  Orbitrek elektromagnetyczny Horizon Fitness Andes 7i Viewfit został zaprojektowany z dbałością o najmniejszy szczegół i gwarantuje intensywny trening całego ciała.


  parametry techniczne właściwości komputera

☆ Orbitrek BH Fitness Cross HITT G889 ☆

Orbitrek BH Fitness Cross HITT G889 Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek BH Fitness Cross HITT G889 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Orbitrek BH Fitness Cross HITT G889
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Odkryj zupełnie nową i udoskonaloną wersję popularnego modelu orbitreka SOLE E25 którego jakość docenili konsumenci na całym świecie. Dzięki najnowocześniejszej konsoli i wyraźnemu 7,5-calowemu wyświetlaczowi LCD, świeże E25 oferuje wszystko, czego potrzebujesz do profesjonalnego treningu. Świeże E25 spełni oczekiwania nie tylko w domowej siłowni, ale także w miejscach komercyjnych, takich jak hotelowe siłownie i w mniejszych centach fitness. Dzięki nieszablonowej stabilności i wysokiej jakości wykonania, ten orbitrek eliptyczny jest naprawdę wszechstronny. Imponujące koło zamachowe o masie 16 kg i spore podstawy na stopy sprawią, iż Twój trening będzie płynny i efektywny jak nigdy dotąd.

  poręczne funkcje

  Elektronicznie ustawianie kąta nachylenia płóz umożliwia jego zmianę przy pomocy 20 najróżniejszych poziomów, by trenować wszystkie główne grupy mięśni dolnej części ciała. Tej poręcznej funkcji nie odszukasz w orbitrekach konkurencji a docenią ją osoby które chcą urozmaicić swój trening i zależy im na efektach treningu. Sterowanie obciążeniem, a także kątem nachylenia płóz możesz kontrolować jednocześnie z pozycji komputera jak i z ruchomych rączek orbitreka. Model E25 ma przyciski "prędkiego wyboru" na konsoli które pozwalają na bezpośredni wybór danego programu a w rączkach stałych są sensory dotykowe które dają Ci możliwość kontrolowania swego tętna. Dodatkową opcją jest na dodatek bezprzewodowy pomiar tętna przez pas telemetryczny. Niepowtarzalne stopnice poprzez regulację kąta nachylenia minimalizują obciążenie kostek i kolan, a konkretne szyny i cztery tylne łożyskowane kółka gwarantują maksymalną stabilność i drobny ruch boczny. Ciesz się rozrywką w trakcie treningu dzięki zintegrowanemu uchwytowi na tablet i komfortowo ładuj swoje urządzenia poprzez port USB. Dzięki zaimplementowanym głośnikom audio Bluetooth możesz radować się ulubioną muzyką w najwyższej jakości.

  Czytelny komputer treningowy

  E25 jest wyposażony w 7,5-calowy wyświetlacz LCD, dzięki któremu Twoje cele fitness będą w zasięgu ręki. Wybieraj spośród rozmaitych programów, by urozmaicić swoje treningi i zmaksymalizować wyniki.

  Kompatybilny z Zwiftem i Kinomapem

  Bezproblemowa integracja poprzez Bluetooth z aplikacjami fitness Zwift i Kinomap otwiera drzwi do wirtualnego świata pełnego ekscytujących tras i zróżnicowanych treningów. Zanurz się w prawdziwych krajobrazach, mierz się z interaktywnymi wyzwaniami i rywalizuj z innymi entuzjastami fitnessu na całym świecie.

  właściwości technologiczne

  właściwości komputera
  mocne strony

☆ Orbitrek NordicTrack FreeStride FS7i ☆

Orbitrek NordicTrack FreeStride FS7i Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek NordicTrack FreeStride FS7i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NordicTrack
 • Nazwa produktu: Orbitrek NordicTrack FreeStride FS7i
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  ukazujemy bezprecedensowy sprzęt łączący w sobie najmocniej modne sprzęty fitness, takie jak stepper i orbitrek i umożliwiający wykonywanie sporych ruchów przypominających bieg narciarski.

  nowoczesny FreeStride Trainer FS7i firmy NordicTrack to najwyższej jakości, ergonomicznie zaprojektowany, mocny i wielofunkcyjny sprzęt do intensywnych i zróżnicowanych treningów. Atrybuty uwydatniające sprzęt to głównie dostosowywana długość kroku do 81 cm, co daje użytkownikowi ogromne możliwości zróżnicowanego treningu. W dodatku, szerokie, regulowane pedały z amortyzacją, umieszczone są na nowoczesnie zaprojektowanych pasach, które dają praktycznie nieograniczone możliwości ruchu, w przeciwieństwie do konstrukcji tradycyjnych orbitreków. Pozostałe zalety sprzętu to m.in.: 35 programów treningowych, 24 poziomy oporu magnetycznego, wygodne, wyprofilowane uchwyt, a także wentylator AutoBreeze™. W dodatku 7 calowy, dotykowy ekran pokazuje najważniejsze atrybuty treningu a kółka transportowe oraz uchwyt na bidon zasadniczo wpływają na komfort i bezpieczeństwo treningu. Dodatkowo potężna, stalowa kompozycja zagwarantuje trwałość i bezawaryjność sprzętu na lata.

  dane techniczne

  • Konsola: 7’’ barwny, dotykowy wyświetlacz
  • Kompatybilny z platformą iFit
  • rozciągliwe dopasowanie długości kroku do 81 cm
  • Waga koła zamachowego w inercji: 9 kg
  • poziomy oporu: 24 stopnie oporu magnetycznego
  • Regulacja nachylenia: elektroniczna w zakresie 0 - 10%
  • Odległość między płozami: 3,5 cm
  • Nachylenie rampy: 35 cm
  • Regulacja nachylenia i oporu: przystępnych na konsoli przycisków OneTouch Control
  • Wentylator: AutoBreeze (autmatyczna regulacja nawiewu w zależności od intensywności treningu)
  • Uchwyty SoftTouch
  • Pomiar tętna: poprzez sensory na uchwytach lub bezprzewodowo (w komplecie napiersiowy pas telemetryczny do pomiaru bezprzewodowego)
  • Port audio typu Jack 3,5 mm oraz głośniki (2-2")
  • ponadto: uchwyt transportowy, kółka transportowe, uchwyt na bidon, tacka na tablet/telefon
  • rozmiary produktu: 148 x 75 x 188 cm
  • rozmiary opakowania: 160 x 77 x 65 cm
  • Waga towaru: 109 kg
  • Waga w opakowaniu: 133 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 135 kg
  • Gwarancja:
   • Użytek domowy: 2 lata + gwarancja rozszerzona: 5 lat na konstrukcję ramy

  BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!CZŁONKOSTWO IFIT®: iFit daje możliwość skorzystania z ponad 2000 zróżnicowanych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest przez trenera personalnego, a regulacja szybkości czy nachylenie regulowane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy biegowej.

  PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA PODSTAWOWA: Bez aktywnego członkostwa iFit dostępne jest 57 programów treningowych.

  • TRENINGI Z TRENERAMI: Treningi podzielone są na przeróżne warianty aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczkę, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne, a także ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem. W wersji gratisowej dostępne są próbki biegów, chodzenia i wspinaczki wraz z jednym treningiem z kategorii Class Training, na których trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują rozmaite ćwiczenia i zadania na solidnych sprzętach.

  podczas biegu z trenerem, na bieżąco namawia on do dalszego trenowania i opowiada historię i ciekawostki danego regionu. Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Potrafi się zatrzymać i pokazać wodospady, kaniony czy przechodzące poprzez ulicę niepokaźne kaczuszki. Bieżnia sama dopasowuje szybkość i nachylenie zgodnie z mapą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją dopasowywać (zmniejszać albo zwiększać wartości) według naszego uznania.

  • INTERWAŁY (INTERVAL): Treningi interwałowe charakteryzują się dużą zmianą prędkości i intensywności treningu. Polegają na przebiegnięciu szybko pewnego odcinka, zwiększeniu pulsu i późniejszej regeneracji, a następnie kilku powtórzeniach tego procesu. Programy trwają od 20 do 35 minut. Oprócz poprawy wydolności oddechowej pozwalają nam lepiej poznać granice swych możliwości i regeneracji organizmu po maksymalnym wysiłku.
  • SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Programy trwają od 20 do 35 minut, pozwalając spalić od ok. 200 do ponad 400kcal w trakcie jednego treningu. Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i prędkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.
  • szybkośĆ (SPEED): Czas trwania to 20 do 35 minut. Nachylenie pozostaje niezmienne, albo delikatnie się powiększa. Bieżnia dynamicznie zmienia prędkość w trakcie trwania treningu. Program ma na celu pomoc w osiąganiu udoskonalonych rezultatów i wyższych prędkości w trakcie biegu.
  • ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi rodzaju Incline to ćwiczenie podbiegów albo inaczej trening z nachyleniem. Czas trwania to 20 do 35 minut na trening. Program znamionuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości. Celem treningu jest zwiększenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na przeróżnym terenie.
  • TRENINGI NA MAPIE: Interaktywne programy z mapami umożliwiają bieg w wybranym terenie. Program iFit, korzystając z informacji Google Maps formuje odległość i zmienność wysokości. Przykładowe 10 map jest wgrane poprzez producenta. W płatnej wersji możemy sami wybrać miejsca, które znamy lub chcielibyśmy odwiedzić. Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym lub zdjęciach Google Street View. Treningi trwają od 15 do 45 minut.

  Te 57 programów wystarczy, by rozpocząć swoją przygodę z bieganiem i platformą iFit. Ważne, by użytkownik bieżni posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu internetowemu będzie można korzystać z powyższych programów. Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego.

  PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM:

  Z aktywnym członkostwem iFit dostępne jest ponad 2000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w rozmaitych kategoriach, jednak liczba programów, długość trwania i ich bogactwo jest zdecydowanie większa. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego, a także projektowanego poprzez użytkownika na mapie) prowadzony jest poprzez trenera, który instruuje jak biegać, albo jakiej techniki używać podczas wykonywania ćwiczeń.

  • TRENINGI W TERENIE: 1650 treningów podzielonych jest na warianty aktywności takie jak w wersji podstawowej. Tutaj jednak użytkownik uzyskuje pełny dostęp i może wybierać z kategorii takich jak: kolekcja treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie prędkości, utrata wagi, interwały, solidność.
  • LIVECAST STUDIO™: Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu. Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują przeróżne ćwiczenia i zadania na mocnych sprzętach.
  • TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać efektywny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne lub dolne partie ciała, brzuch, oraz całość.
  • REGENERACJA: zestaw treningów, które wspomagają cykl regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spomiędzy jogi, ćwiczeń rozciągających i poprawiających mobilność, a także spacerów lub biegów regenerujących.
  • INTERNATIONAL: Ponad 150 treningów przystępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim.
  • TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy lub chcielibyśmy odwiedzić. Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym albo zdjęciach Google Street View.

  TRENUJ W RYTMIE swojej MUZYKI! Trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze skuteczniej. Wejście Audio Jack 3,5 mm zezwala na słuchanie muzyki z sprzętów zewnętrznych (iPod, MP3) z wykorzystaniem zaimplementowanych w przedni panel głośników.

  regulowanY UCHWYT NA TABLET: zastosowany uchwyt na tablet umieszczony jest w zasięgu wzroku użytkownika, co pozwala na bezproblemowe korzystanie z niego, oglądanie filmów czy słuchanie muzyki podczas treningu. Uchwyt posiada regulację kata nachylenia oraz możliwość dostosowania go do tabletów przeróżnej wielkości.

  UCHWYT NA BIDON: nawadnienie organizmu w trakcie treningu jest konieczne, dlatego również uchwyt na bidon w orbitreku C 9.5 znajduje się w zasięgu ręki użytkownika, by w każdym momencie treningu można było po niego sięgnąć.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE: przemieszczaj swój rower bez najmniejszego problemu. Dzięki kółkom transportowym umieszczonym z przedu roweru, transport jest nadzwyczaj łatwy.

  7" barwny DOTYKOWY ekran pokaźny barwny ekran dotykowy, zapewnia w pełni wygodny i interesujący trening. Możliwość zintegrowania konsoli z platformą iFit® na dodatek daje możliwość korzystania z niezliczonej ilości fachowych programów treningowych i oglądania parametrów treningu na 7" wyświetlaczu.

  TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU! - korzystaj z komfortu jaki daje wentylator AutoBreeze™. Umieszczony jest na konsoli głównej, blisko Twojego ciała, abyś mógł doświadczyć przyjemy chłód podczas realizowania ćwiczeń. Dzięki przyciskom prędkiego dostępu możesz regulować i przystosowywać stopnie nawiewu w zależności od własnych preferencji.

  POMIAR PULSU Kontroluj zakresy swego tętna za pomocą systemu CardioGrip. Czujniki wbudowane w oba drążki podporowe służą do pomiaru pulsu. Do pomiaru bezprzewodowego wymagany pas telemetryczny Polar iFit® Bluetooth. Należy pamiętać, że pomiar pulsu za pomocą sensorów/czujników umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym. W celu uzyskania skrupulatniejszych wyników, zalecamy użytkowanie pasa telemetrycznego.

  SZYBKA I PŁYNNA ZMIANA KĄTA NACHYLENIA RAMPY Zmieniaj błyskawicznie i efektywnie nachylenie rampy od 0 do 10 poziomów za pomocą jednego przycisku. Dostosowywanie nachylenia podczas treningu umożliwia szybsze spalanie zbędnych kalorii i kształtowanie wybranych partii ciała i mięśni.

  UCHWYTY SOFTTOUCH™ Angażuj także górne partie ciała! nowoczesne, odpowiednio wyprofilowane i perforowane uchwyty orbitreka pokryte materiałem w technice SoftTouch™, zapewniają pewny chwyt w każdym miejscu, a także różny trening.Podobne zestawienia:


Najtańsze orbitreki do 10000 zł – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze orbitreki do 10000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich orbitreków do 10000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Toorx Orbitrek erx-3500 ☆

Toorx Orbitrek erx-3500 Najniższa Cena Online

☆ Toorx Orbitrek erx-3500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Toorx
 • Nazwa produktu: Toorx Orbitrek erx-3500
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  właściwości technologiczne

  atrybuty komputera

☆ Orbitrek SportsArt E80C czarny mat | (5903900691666) ☆

Orbitrek SportsArt E80C czarny mat | (5903900691666) Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek SportsArt E80C czarny mat | (5903900691666) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sports Art
 • Nazwa produktu: Orbitrek SportsArt E80C czarny mat | (5903900691666)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Eliptyka Sportsart E80C | rozmiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 26% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.


☆ Nordictrack Orbitrek commercial 9.9 ☆

Nordictrack Orbitrek commercial 9.9 Najniższa Cena Online

☆ Nordictrack Orbitrek commercial 9.9 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NordicTrack
 • Nazwa produktu: Nordictrack Orbitrek commercial 9.9
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek programowany Commercial 9.9 firmy NordicTrack to potężny, wytrzymały i wielofunkcyjny sprzęt z kołem zamachowym z przodu, asygnowany do intensywnych treningów w warunkach domowych. Orbitrek posiada wszystkie cechy i funkcje, konieczne do przeprowadzenia zróżnicowanego treningu.

  Użytkownik z całą pewnością zwróci uwagę na uzupełniające wyposażenie w postaci 7" kolorowego ekranu dotykowego kontrolującego parametry treningu i umożliwiającego wybór programów treningowych spomiędzy ponad 11 000, które są przystępne z aktywnym członkostwem iFit(R).

  Orbitrek ma 22 stopnie oporu magnetycznego, duże przeciwpoślizgowe płozy i komfortowe, wyprofilowane uchwyty. Solidna budowa zagwarantuje odporność i bezusterkowość sprzętu na lata. Ekran: 7" kolorowy, dotykowy.

  Kontroluje cechy treningu i umożliwia wybór programów treningowych. Wielki kąt widzenia wyświetlacza pozwala swobodnie odczytywać prędkość, dystans, czas, puls i spalanie kalorii. KLAWISZE prędkiEGO DOSTĘPU: dopasuj poziom oporu i stopień nachylenia sprzętu przy pomocy jednego przycisku.

  Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, żeby jeszcze luźnoj kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień. PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit otrzymujemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi.

  iFit daje Ci możliwość bezpłatnego przetestowania wszystkich funkcji platformy przez 30 dni. TRENUJ W RYTMIE swej MUZYKI: trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze skuteczniej. Podłącz odtwarzacz do głównej konsoli i biegnij w rytmie swojej ulubionej muzyki.

  Trening stanie się przyjemny dzięki głośnikom zaimplementowanym w konsole. Port audio kompatybilny z iPod(R)/MP3 zezwala na słuchanie muzyki z sprzętów zewnętrznych. POMIAR PULSU: Pomiar tętna osiągalny jest przy pomocy adekwatnego pasa telemetrycznego (do dokupienia osobno).

  Należy pamiętać, iż pomiar pulsu podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Nie jest to towar medyczny. TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU: Korzystaj z komfortu jaki daje wentylator AutoBreeze(TM). Umieszczony jest na konsoli głównej, blisko Twojego ciała, abyś mógł odczuć błogi chłód w trakcie wykonywania ćwiczeń.

  Dzięki przyciskom prędkiego dostępu możesz regulować i przypasowywać poziomy nawiewu w zależności od własnych preferencji. KOŁO ZAMACHOWE: 11 kg koło zamachowe umieszczone jest z przodu. Dzięki czemu sprzęt jest jednostajny, a ruch w trakcie treningu płynny i naturalny.

  MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: solidna kompozycja dedykowana jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 159 kg. DŁUGOŚĆ KROKU: Długość kroku w trakcie treningu na orbitreku wynosi 45-48 cm. Jest to wystarczająca wartość,komfortowo wykonać solidny trening.

  2 typy UCHWYTÓW: Specjalnie wyprofilowane uchwyty zapewniają możliwość kilku rodzajów chwytu. Dzięki temu różnicujesz ćwiczenia górnych partii ciała i utrzymasz komfortową dla siebie pozycję. Na uchwytach statycznych, umieszczonych pod konsolą uchwytach znajdują się czujniki pomiaru tętna.

  UCHWYT NA BIDON: Umieszczony jest w miejscu, do którego każdemu będzie prosto dosięgnąć i ugasić pragnienie w trakcie intensywnego treningu. KÓŁKA TRANSPORTOWE: Umieszczone są z przodu sprzętu. Dzięki nim z łatwością przestawisz orbitrek w dowolne miejsce.

  dane technicznE: wymiary: 173 x 74 x 174 cm (dł. X szer. X wys.) ekran: 7" kolorowy, dotykowy ilość stopni oporu: 22 poziomy oporu magnetycznego Regulacja nachylenia: 0-20° Długość kroku: 45-48 cm (w zależności od wybranego nachylenia) Waga koła zamachowego: 11 kg Pomiar tętna: za pomocą kompatybilnego pasa telemetrycznego (do dokupienia osobno) Dodatki: głośniki, uchwyt na bidon, kółka transportowe, wentylator Maksymalna waga użytkownika: 159 kg Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!

  - CZŁONKOSTWO IFIT(R): iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 najróżniejszych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest poprzez trenera personalnego, a regulacja prędkości czy nachylenie regulowane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy biegowej.

  iFit daje Ci możliwość bezpłatnego przetestowania wszelkich funkcji platformy poprzez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family albo Individual, aby nadal radować się nieograniczoną ilością treningów.

  iFit to obecnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD.

  Regulacja prędkości sprzętu czy nachylenie dostosowywane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy. Treningi podzielone są na rozmaite rodzaje aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest przez profesjonalnego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także ciekawe historie o miejscu w którym się znajduje oraz motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i pokaźna a filtrowanie ich przystępne i intuicyjne. W poszukiwaniu znakomitego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, wariant treningu czas czy jego intensywność.

  wytwarzany trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza, a także ocenić. Na karcie treningu znajdziesz również opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień), a także orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się w trakcie trwania ćwiczeń.

  Lista funkcji jest stale poszerzana i polepszana. Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową lub na rękę w technologii Bluetooth to możesz wykorzystać go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training.

  Oznacza to, iż bieżnia czy rower samoczynnie odszuka Twoje urządzenie pomiarowe i zjednoczy trening tak, abyś znajdował się w adekwatnej strefie tętna. Dopasowanie treningu to równocześnie spadek albo wzrost prędkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje.

  w wyniku czego, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z lepsza kondycją fizyczną albo łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej. W trakcie trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu.

  Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników. IFit to społeczność ludzi, którzy posiadają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie.

  iFit aktywnie wyszykuje rozmaite sposoby żeby nas skutecznie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie dostajesz odznaki. Za każdym razem, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami i przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i potężną dawkę motywacji.

  dodatkowo za ukończenie wyzwań użytkownik może otrzymać ciekawe nagrody, przykładowo: 100 treningów - wyjątkowa koszulka iFIT 200 treningów - bezpłatny miesiąc treningów dodany do Twojego konta 300 treningów -flaga iFIT 400 treningów - karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$ 500 treningów - nieszablonowa bluza iFIT, a także udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć podczas ćwiczeń.

  Użytkownicy posiadają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych przez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki doskonałej do medytacji i jogi czy rozciągania, by pomóc Ci skupić się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać równocześnie w trakcie jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii.

  dzięki czemu możesz analizować i polepszać swoje wyniki. Ważne, żeby użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit.

  Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego. PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM: Z aktywnym członkostwem iFit dostępne jest ponad 11 000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w różnych kategoriach, jednak liczba programów, długość trwania i ich dostatek jest niezaprzeczalnie obszerniejsza. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego oraz projektowanego przez użytkownika na mapie) prowadzony jest przez trenera, który instruuje jak biegać, albo jakiej techniki używać podczas wykonywania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: Treningi podzielone są na różnorodne typy aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne, a także ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem.

  Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: seria treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie prędkości, utrata wagi, interwały, wytrzymałość. W trakcie biegu z trenerem, na bieżąco namawia on do dalszego trenowania i opowiada historię i ciekawostki danego regionu.

  Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dopasowuje szybkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją przypasowywać (zniżać albo powiększać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i szybkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi rodzaju Incline to ćwiczenie podbiegów lub inaczej trening z nachyleniem. Program cechuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości.

  Celem treningu jest zwiększenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na przeróżnym terenie. STUDIO CLASSES(TM): Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu.

  Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują najróżniejsze ćwiczenia i zadania na mocnych sprzętach. TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać wydajny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne albo dolne partie ciała, brzuch, oraz całość.

  REGENERACJA: pakiet treningów, które wspomagają proces regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spośród jogi, ćwiczeń rozciągających i poprawiających mobilność i spacerów albo biegów regenerujących.

  INTERNATIONAL: Zbiór treningów dostępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim. TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy albo chcielibyśmy odwiedzić.

  Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym albo zdjęciach Google Street View. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży.

  Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Horizon fitness Trenażer eliptyczny andes 7i (4717011435948) ☆

Horizon fitness Trenażer eliptyczny andes 7i (4717011435948) Najniższa Cena Online

☆ Horizon fitness Trenażer eliptyczny andes 7i (4717011435948) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Horizon fitness Trenażer eliptyczny andes 7i (4717011435948)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Indukcyjny system hamowania zapewnia precyzyjność podczas zmian oporu. System ViaFit dostępny w Andes 7i usprawnia kontrolę nad treningiem i powoduje, iż będziesz bliżej założonych poprzez siebie celów. Spore, ciężkie koło zamachowe, a także wyświetlacz z rozbudowanymi funkcjami sprawiają, iż Andes 7i jest wspaniałym urządzeniem dla najmocniej wymagających Użytkowników.

  kolekcja ANDES

  MASZYNY ELIPTYCZNE

  Dzięki składanej konstrukcji, a także naturalnemu sposobowi poruszania się będzie to urządzenie, które nie tylko perfekcyjnie zespoli się do twojego mieszkania,również wyśmienicie dopasuje się do Twojego ciała.

  cechy maszyn eliptycznych Andes:

  – łatwy montaż (tylko 3 kroki)

  – prędki sposób składania urządzenia usprawnia przechowywanie i ich przestawianie

  – użyteczna budowa i długi krok zapewniają komfort w trakcie ćwiczenia

  – innowacyjny wyświetlacz Cardio Compass, który działa z rozmaitymi opaskami do telemetrycznego pomiaru pulsu gwarantuje czytelny podgląd przebiegu ćwiczenia

  Odwiedź Wenecję, Paryż, Góry Skaliste i inne zakątki świata w trakcie codziennego treningu. Dzięki systemowi Passport i programom Virtual Active zwiedzisz cały świat nie wychodząc z domu! kupując system Passport do sprzętów Vision Fitness i Horizon Fitness (Johnson Health Tech.) dostajesz pakiet przeróżnych tras, łączysz „Passport Box" z telewizorem i rozpoczynasz wycieczkę po np.: Alpach Szwajcarskich, Los Angeles, wybrzeżu Pacyfiku czy Górach Skalistych. Komplet Passport składa się z: Odtwarzacza Passport z 6 filmami (zestaw "O"), Pilota, USB, Przewodu RCA i zasilającego, Instrukcji obsługi. System Passport jest kompatybilny z bieżniami, rowerami, maszynami eliptycznymi Vision Fitness/Horizon Fitness oznaczonymi logo Passport.

  • podczas treningu nie musisz cały czas trzymać głowy spuszczonej w dół by kontrolować pdostawowe atrybuty treningowe. Dzięki funkcji fitVISTA podstawowe funkcje będą wyświetlane na ekranie TV.
  • Jeśli chcesz cieszyć się tylko otaczającymi Cię widokami to możesz uruchomić kino Passport. Wystraczy zgrać film na załączony nośnik USB, podłączyć go i radować się treningiem w trakcie oglądania ulubionego filmu.
  Jak to działa?

  1. Podłącz odtwarzacz Passport do TV używając do tego ząłączonego przewodu video. Podłącz zasilacz do odtawrzacza i gniazdka elektrycznego. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  2. Podłącz USB do odtwarzacza.

  3. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  Aby móc korzystać z programu Virtual Active, ćwicząc na urządzeniach producenta Horizon Fitness, niezbędne jest dokupienie odtwarzacza Passport, który umożliwia odtwarzanie filmów w jakości HD na ekranie telewizora.

  Konsole Touch i Elegant w urządzeniach producenta Vision Fitness posiadają możliwość wyświetlania filmów na ekranie urządzenia i posiadają w standardzie dwie trasy wgrane fabrycznie: Northern Italy i American Southwest. Dokupując zewnętrzny dekoder Passport, równie jak w przypadku urządzeń firmy Horizon Fitness, zyskujemy możliwość wyświetlania filmów na ekranie TV.

  uzupełniające trasy można dokupić w następujących zestawach (nagranych na Pendrive USB): pakiet A

  nieodgadnione wybrzeża i ścieżki Nowej Zelandii. Historyczna dzielnica "Gastown" w Vancouver. Zapierające dech w piersiach wybrzeże Francuskiej Riwiery. Virtual Active przeniesie Twój trening w jedne z najistotniej urzekających miejsc na Świecie. Przemierzanie ulic miast, bieg w skalistym terenie albo leśne szlaki – ten dobór tras daje możliwość odczuć każdego typu terenu.

  zestaw A: Vancouver (Kanada), Wyspa Południowa (Nowa Zelandia), Góry Trinity (USA), Góry Skaliste (Kanada), Riwiera Francuska (Francja), Stan Waszyngton (USA) komplet B

  Kalifornijska pustynia w Dolinie Śmierci. Urzekajacy Park Narodowy Maine Acadia. Malownicze bulwary Paryża. Zapierające dech w piersiach lodowce Kolumbii Brytyjskiej. Dzięki Virtual Active możesz sie przenieść do krain ze snów i powracać do nich, kiedy jedynie zechcesz. Ten pakiet prezentuje majestatyczność przyrody i zasobność historii na każdym kroku.

  pakiet B: Paryż & Reims (Francja), Kolumbia Brytyjska (Kanada), Utah (USA), Góry Skaliste (USA), Park Narodowy Acadia (USA), Pustynie Kalifornii (USA) zestaw C

  Wygasłe wulkany Nowej Zelandii. Purpurowe kaniony w Arizonie. Przełęcze we włoskich Alpach. Wielokolorowe lasy Nowej Anglii. Dzięki tym trasom Virtual Active, możesz codziennie odwiedzać wybrzeża Amryki, Europy I Nowej Zelandii. Komplet dzięki dalekiemu zasięgowi, daje największe mozliwości przemierzania Świata w poprzek i w zdłóż.

  zestaw C: Arizona (USA), Wybrzeże Kalifornii (USA), Oregon (USA), Nowa Anglia (USA), Auckland & Wellington (Nowa Zelandia), Aply Włoskie (Włochy) zestaw O

  Splendor Chicago. Malownicze wybrzeża Ameryki Północnej. Zapierająca dech w piersiach przestrzeń, której można odczuć w Szwajcarskich Alpach. To miejsca, które bez wątpienia warto zobaczyć, a ten pakiet daje przedsmak tego, czego możemy spodziewać się na miejscu.

  pakiet O: Chicago (USA), Los Angeles (USA), Północno-Zachodni Pacyfik (USA), Alpy Szwajcarskie (Szwajcaria), Utah (USA), Kalifornia (USA). pakiet O jest dołączany do Passport Box gratis!
  W końcu! Jedna aplikacja, która pozwala na kolekcjonowanie danych na temat Twojego zdrowia jak i pomiarów z treningów w jednym miejscu. Dzięki ViewFit, analizowanie oraz obserwowanie postępów treningowych, jeszcze nigdy nie było tak proste. Wejdź na stronę www.viewfit.com albo pobierz aplikację ViewFit, dostępną zarówno dla urządzeń Apple jaki Android.
  • automatyczne przesyłanie danych z urządzeń cardio do aplikacji.
  • Zapisywanie pomiarów z treningów prowadzonych na świeżym powietrzu i na siłowni.
  • Bezproblemowe przesyłanie zapisanych informacji na inne aplikacje.
  • Wizualizacja pozwala na stały podgląd, na ile nadążamy za postawionym sobie celem.
  ViewFit ™ pozwala na zbieranie informacji z rozmaitych aplikacji za pośrednictwem urządzeń nadzorujących oraz z wybranych urządzeń producenta Vision i Horizon. ViewFit ™ programuje maszyny za nas, zawsze, gdy rozpoczynamy trening. Wystarczy odwiedzić stronę ViaFitness.com i zsynchronizować ze sobą sprzęt, by nasz trening zmienił się na zawsze! ViewFit ™ przekazuje informacje z sprzętów, na których ćwiczysz, do aplikacji kontrolującej dietę. MyFitnessPall za sprawą zebranych informacji, potrafi zadbać o odpowiednie odżywienie i nawodnienie Twojego organizmu, aby jak najszybciej osiągnąć wymarzoną wagę ciała.

  Gwarancja domowa - 2 lata

  Obowiązuje przy eksploatacji urządzeń w warunkach domowych z przestrzeganiem limitu długości treningu przekazanego przez producenta


☆ Orbitrek Finnlo Fly RX9 (4005251342202) ☆

Orbitrek Finnlo Fly RX9 (4005251342202) Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek Finnlo Fly RX9 (4005251342202) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Orbitrek Finnlo Fly RX9 (4005251342202)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek FINNLO FLY RX9 Nr katalogowy: 3222 Dlaczego warto wybrać FINNLO$209 marka FINNLO należy do niemieckiej firmy HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak korzystnie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, modna w Polsce producent KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem marki FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio i maszyn siłowych, jak ponadto akcesoriów bokserskich, a także fitness.

  Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji pionierskich pomysłów i najnowszych technice. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości sprzętów.

  Jeszce kilka lat temu przystępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy dobór sprzętu, od urządzeń domowych, poprzez profesjonalne maszyny do wykorzystania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna marka. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od precyzyjnego doboru tworzyw, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i obszerniejsza świadomość marki powoduje, iż FINNLO jest jednym z najkorzystniejszych na świecie dostawców sprzętu fitness i maszyn siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Sprawdź: www.finnlo.com.pl Nieziemsko intensywny trening kardio lubisz trening fitness na orbitreku$210 Jeśli tak, to z FINNLO Fly RX będzie to miłość od pierwszego,,ćwiczenia"!

  Dlaczego$211 Dzięki swojej progresywnej technice Fly RX zagwarantuje nieziemski trening - powiększając wysiłek na udach i pośladkach w porównaniu z innymi orbitrekami. Trenujesz by osiągnąć wymarzoną sylwetkę$212 - Fly RX wyposażony w konsolę z ekranem dotykowym i bogatym sprzętem multimedialnym zapewni Ci najlepszą rozrywkę i motywację.

  Ćwicz dokładnie dostosowując trening,,pod siebie" i praktycznie poprawnie - a to dzięki możliwości indywidualnego przypasowania długości kroku do Twojego wzrostu. Efektywny, wygodny, unikatowy - Twój trening z orbitrekiem Fly RX!

  Trening zarówno dla początkujących jak i profesjonalistów Lekki program rozgrzewkowy lub intensywny trening siłowy Od,,lekkich" 30 watów po wymagające 400 watów. Fly RX pozwala dostosować trening do Twoich możliwości.

  przede wszystkim możliwość treningu z niewielkim oporem jest dobra dla osób, które muszą się oszczędzać z powodu kontuzji sportowej lub progresywnego wieku. W takim przypadku 30 watów jest rewelacyjne!

  Opór można też podkręcić do 400 watów! dzięki czemu będziesz miał zapewniony intensywny trening, w trakcie którego będziesz mógł się porządnie zmęczyć. Kontroluj swoją produktywność! Komputer z testem sprawności Program Recovery pozwala wyświetlać indywidualny wynik fitness po każdym treningu.

  Po prostu mierzysz tętno po treningu, a po krótkim czasie uzyskasz wynik w zakresie od 1 do 6. Kolejne Twoje wyzwanie, by wyniki były coraz udoskonalone! Konsola z ekranem dotykowym i 21 programami spora dostatek treningu Sercem Fly RX jest konsola z ekranem dotykowym z 21 programami treningowymi.

  Wybierz trasę spomiędzy 12 profili wysokich i niskich i rozpoczynaj Twoją przygodę! Oczywiście możesz także utworzyć własne trasy, żeby uczynić Twój trening jeszcze bardziej jednostkowym. Za pomocą ekranu dotykowego można wyjątkowo błyskawicznie i łatwo wybierać programy.

  Na komputerze może być zarejestrowanych 4 użytkowników. Dzięki temu nie musisz za każdym razem wprowadzać swoich informacji takich jak wiek, waga itp. Multimedia, które nieprzeciętną zabawę YouTube, Spotify, Instagram, Facebook itp.

  FLY RX proponuje nieprzeciętną rozrywkę w trakcie treningu kardio! Komputer można podłączyć do Internetu za pośrednictwem sieci WLAN, dzięki temu w trakcie treningu można surfować po Internecie. Absolutną atrakcją są jednak zainstalowane aplikacje: Youtube, Netflix, Spotify, Chrome, iRoute i Kinomap.

  w trakcie treningu możesz obejrzeć najnowsze filmiki na Youtube. Oglądać Twój ulubiony film na Netflix. Sprawdzić najnowsze wiadomości na Facebooku. Dla FLY RX to żaden problem - gwarancja zabawy na treningu!

  Możesz także skorzystać z aplikacji fitness Kinomap, która daje Ci możliwość ćwiczenia w niesamowitych miejscach na całym świecie. Trenuj w lesie albo nad morzem! Aplikacja reaguje na podjazdy wzrostem oporu lub jego obniżaniem w trakcie zjazdów.

  Nie uwierzysz jakie to jest prawdziwe. Dostosowywana długość kroku Trening dla całej rodziny dostosowywana długość kroku Fly RX jest kolejną atrakcją i absolutną zaletą. Zwłaszcza przy obszerniejszej ilości użytkowników regulacja długości kroku okazuje się szczególnie przydatna, ponieważ osoby o przeróżnym wzroście mogąprzypasować prawidłową długość kroku.

  Kolejną zaletą regulacji długości kroku jest symulacja najróżniejszych stylów biegania. Z niedługim krokiem ruch jest podobny do stepera, gdzie najbardziej są ćwiczone mięśnie pośladków. Przy pokaźniejszej długości kroku ruch staje się prędkim biegiem i przypomina jogging na świeżym powietrzu.

  Ta sama intensywność, to samo spalanie kalorii i absolutnie bezpieczny dla stawów! Gwarancja radości z biegania dzięki lekkiemu,najczęściej dynamicznemu biegowi. Długość kroku Fly RX można 2-krotnie regulować w zakresie od 45 cm do 55 cm.

  Kierownica Vario i super miękkie pedały komfortowy trening Uchwyt Vario pozwala na kilka przeróżnych wariantów trzymania. Docenisz to nad wyraz przy dłuższych sesjach treningowych, kiedy będziesz mógł od czasu do czasu zmienić ułożenie ramion, a tym samym zapewnisz swojemu treningowi za każdym razem nowe impulsy.

  bardzo komfortowe pedały Super-Soft ponadto są genialne na dłuższe sesje treningowe. Pianka doskonale się dopasowuje i zagwarantuje maksymalny komfort podczas treningu. 4 programy serca dla twojego zdrowia! Tętno za każdym razem pod kontrolą Fly RX oferuje wyśmienite warunki do kontrolowanego i ukierunkowanego na zdrowie treningu sercowo-naczyniowego.

  Pomiar tętna jest realny za pomocą sensorów dotykowych albo opcjonalnie przystępnego pasa telemetrycznego. Cztery programy serca uzupełniają aspekt zdrowotny orbitreka. Ustawiając górny limit tętna, zawsze trenujesz w bezpiecznym obszarze.

  Sygnał ostrzegawczy rozlegnie się, gdy osiągniesz górną granicę tętna, a opór zostanie automatycznie dobrany. To takie proste! doskonale przemyślany! Sportowy design najwyższej klasy Design orbitreka FINNLO Fly RX jest niezwykły, progresywny i nowoczesny.

  Ze względu na konstrukcję z ruchomymi pedałami na Fly RX można ustawić wyjątkowo dużą długość kroku. A przy tym samo urządzenie jest niewielkich rozmiarów. Nadzwyczajny do treningu w domu! Dzięki sportowym proporcjom orbitrek klasy premium pokazuje dynamiczny design i najwyższą możliwą klasę.

  Kolejne atuty klasy premium Rolki transportowe ułatwiają przemieszczanie FLY RX został zaopatrzony w dwie rolki transportowe, by urządzenie można było z łatwością i błyskawicznie schować. Możesz ćwiczyć w salonie, a następnie urządzenie sprzątnąć do schowka.

  dostosowywane podnóżki wyśmienitą równowagę na nierównej podłodze. Funkcje komputera: Programy fitness: 16 Program użytkownika: 4 Program sterowany tętnem: 2 Stale wyświetlana wartość: 5+1 wyświetlacz: TFT Push & Turn Puls ręczny poprzez sensory dotykowe Pomiar pulsu przez pas telemetryczny (opcja) Możliwość ustawienia górnej granicy tętna: tak Multimedia: Aplikacja, Aux, Bluetooth, Muzyka, uchwyt na tablet, USB Miejsce na bidon informacje techniczne: Waga koła zamachowego: 12 kg Moc: 30-400 watów System napędowy: pas rowkowany System hamowania: układ hamulcowy z magnesem trwałym Ustawienie oporu: sterowane komputerowo Rozpiętość obciążenia: 16 stopni Regulacja obciążenia: niezależna od liczby obrotów Długość kroku: 45-50 cm, 2- krotnie dostosowywana Odległość pomiędzy pedałami: 10 cm Wysokość podnoszenia/skoku: 50 cm Waga orbitreka: 95 kg Max.waga użytkownika: 150 kg rozmiary (dł.

  x szer. X wys): 130 x 91 x 167 cm Zintegrowane rolki transportowe Pozostałe dane: Gwarancja domowa 36 miesięcy Gwarancja light commercial: 24 miesięcy Paragon albo faktura vat Numer katalogowy: 3222 wysyłka gratis Nie znalazłeś towaru, który Cię interesuje$213 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.Podsumowanie, czyli jaki orbitrek do 10000 zł najlepszy?


Najlepszy orbitrek do 10000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy orbitrek do 10000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze orbitreki do ćwiczeń – TOP7 grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych orbitreków do 10000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych orbitreków do wykorzystywania w klubach fitness i w domowych warunkach.


Powiązania tematyczne:

 • jaki orbitrek do 10000 zł opinie i efekty,
 • dobre orbitreki do 10000 zł cena,
 • ranking orbitreków do 10000 zł,
 • orbitrek do 10000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o orbitrekach do 10000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o orbitrekach do 10000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o orbitrekach do 10000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki orbitrek do 10000 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych orbitrekach do 10000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki orbitrek do 10000 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z orbitrekami do 10000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań userów. Modele znajdujące się najwyżej w rankingach to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Fitnessowe zapytania:

 • https://fitnessxpressu com/ranking-orbitrekow-do-10000-zl-nasze-top-najlepszych/