FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Nie wiesz co kupić na święta? Sprezentuj bliskiej osobie akcesoria fitness i wspólnie zacznijcie ćwiczyć w domu! Rankingi z 16 kwietnia 2024

3 min read

zestawy do ćwiczeń

Dlaczego aktywność fizyczna jest ważna? Ponieważ dobra kondycja pozwala nie tylko na utrzymanie prawidłowej masy ciała, odpowiednich wymiarów, a także wysmuklenie niektórych w partii, ale przede wszystkim zdrowie całego organizmu i dobre samopoczucie! Jakie akcesoria można kupić bliskiej osobie na święta, by treningi zaczęły sprawiać prawdziwą przyjemność?

Domowe akcesoria do ćwiczeń

Jeśli chciałbyś pomóc bliskiej osobie w mobilizacji do ćwiczeń i wiesz jednocześnie, że treningi na siłowni nie sprawiają jej radości, to pomyśl, by zakupić dla niej domowe akcesoria fitness, za pomocą których będzie mogła układać dowolne treningi i kształtować różne partie ciała.

Fitness w domu ma ogromne atuty. Przede wszystkim możesz ćwiczyć o każdej porze dnia i w taki sposób, jaki najbardziej lubisz, dopasowując samodzielnie intensywność treningu, długość oraz liczbę powtórzeń dla konkretnego ćwiczenia. Możesz wreszcie ćwiczyć z ulubionym trenerem. Wystarczy włączyć określony program treningowy, który udostępnił on chociażby na platformie YouTube.

Na początku do ćwiczeń wystarczy strój sportowy, z czasem i budując coraz większe zaangażowanie sprawdzą się także liczne akcesoria do fitnessu w domu. Co możesz kupić bliskiej osobie, by mogła rozbudowywać swoje treningi o nowy zestaw ćwiczeń?

Mata dla tych, którzy uwielbiają jogę!

Często, po ćwiczeniach fitness, szczególnie tych bardzo intensywnych, zaleca się wykonać rozciąganie lub ćwiczenia odprężające. Joga oraz elementy medytacji sprawdzą się w tym zakresie idealnie. Aby móc wykonywać je w idealnych warunkach domowych, warto zakupić dla bliskiej osoby na święta matę, a najlepiej dwie, aby można było rozciągać się w parze. Dzięki temu, wieczorne seanse relaksacyjne nabiorą zupełnie innego wyrazu! Zobacz maty do ćwiczeń na Allegro!

Intensywny fitness to jędrne pośladki, płaski brzuch i umięśnione ramiona oraz plecy!

Jeśli chcemy wyglądać dobrze, a kolejne partie ciała mieć rozbudowane proporcjonalnie to ważna jest praca nad całą sylwetką. To dlatego, plany treningowe zakładają różne zestawy ćwiczeń w systematycznych odstępach czasu i z różnymi akcesoriami.

Na ramiona oraz plecy możemy stworzyć zestawy ćwiczeń z hantlami, na jędrne pośladki z taśmą, a na płaski brzuch wystarczą ćwiczenia na macie lub z piłką.

Ważne, aby zatem kupić bliskiej osobie zestaw wspomnianych akcesoriów. Zobacz taśmy do ćwiczeń na pośladki, które w krótkim odstępie czasu potrafią zdziałać cuda. Pośladki są zdecydowanie bardziej podniesione i nabierają kształtów brazylijskich. Coś dla prawdziwych kobiet z pazurem.

Pamiętaj, że wsparcie dla osoby, która rozpoczyna dopiero swoje domowe treningi jest ogromnie ważne. Jeśli niechętnie podejmuje kroki ku zdrowej i pięknie ukształtowanej sylwetce to zacznijcie od krótkich, nawet dwudziestominutowych treningów. Możecie też zamiast biegania wspólnie spacerować. Z czasem nabierzecie nawyku ćwiczenia i powtarzania codziennych, zdrowych rytuałów. Mamy nadzieję, że dzięki wspomnianym akcesoriom, trening fitness w domu, nabierze zupełnie nowego znaczenia! Do dzieła!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *