FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Dlaczego trenażer HMS – H9249 to świetny pomysł na prezent? Rankingi z 22 maja 2024

2 min read

Chcesz wspomóc swoją drugą połówkę w procesie zredukowania tkanki tłuszczowej? A może któryś z twoich rodziców cierpi na serce i wymaga ogólnej poprawy kondycji fizycznej? Tak naprawdę jest wiele powodów, aby kupić komuś w prezencie orbitrek magnetyczny HMS – H9249. Pozwól, że opowiemy ci coś na jego temat.

trenażer eliptyczny magnetyczny HMS H9249 do cwiczeń


Połączenie wysokiej jakości i prostoty obsługi

Orbitrek magnetyczny H9249 to sztandarowy produkt firmy HMS, który jest bardzo ceniony zarówno przez miłośników domowego fitnessu, jak i właścicieli specjalistycznych klubów treningowych. To urządzenie spełnia bowiem wszystkie z potrzeb użytkownika, który chce mieć pod kontrolą najważniejsze parametry treningu. Dzięki temu można w łatwy sposób stopniować wzrost poprawy wydolności organizmu i nawet osoby początkujące śmiało mogą ćwiczyć na HMS – H9249.

Poza tym orbitrek pozwala na pomiar pulsu. Inne funkcje komputera mierzą dystans, prędkość a nawet spalone kalorie. Zwłaszcza to ostatnie przyda się osobom na diecie, które muszą przecież liczyć każdy kęs. Prywatny orbitrek magnetyczny hms – h9249 w domu do doskonała motywacja do codziennej aktywności fizycznej.


Czy orbitrek magnetyczny zmieści się w małym mieszkaniu?

Oczywiście. HMS – H9249 to zmyślnie zaprojektowany trenażer. Dzięki niezwykle udanej konstrukcji zajmuje bardzo niewiele miejsca i jest łatwy do przenoszenia. Waga całości (wraz z kołem zamachowym) to niewiele ponad 30 kg. Choć wyniesienie sprzętu na wyższe piętro może wymagać pomocy, nie jest to  jakieś kosmiczne wyzwaniem. Poza tym dzięki systemowi oporu magnetycznego ćwiczenia na hms – h9249 są bardzo ciche i nie przeszkadzają innym osobom, które chcą – dajmy na to – pooglądać telewizję.


Maksymalne obciążenie produktu

Jeśli chodzi o osoby trenujące, maksymalna waga użytkownika w przypadku modelu H9249 wynosi 120 kg. Jeśli chodzi zaś o obciążenie treningowe, wygodne pokrętło pozwala dostosować opór, który ma 8 poziomów. To w zupełności wystarczy do zwiększenia wydolności organizmu i zrzucenia zbędnych kilogramów. W gruncie rzeczy nawet po spełnieniu planów początkowych użytkownicy z przyjemnością kontynuują codzienne ćwiczenia na tym wyjątkowym orbitreku. Trudno się im dziwić.


Ile kosztuje trenażer HMS – H9249?

Widzisz już, że osobisty trenażer hms – h9249 to rzeczywiście świetny pomysł na prezent? Jego aktualna cena to 1299 zł, ale można otrzymać dodatkowy rabat oraz darmową wysyłkę na dowolny adres w Polsce. Jak to zrobić? Wystarczy kliknąć któryś z linków załączonych powyżej 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *