FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Spalacz tłuszczu – Jaki najlepiej wybrać? Rankingi z 25 maja 2024

2 min read
Jaki spalacz tłuszczu najlepszy?
Jaki spalacz tłuszczu najlepszy?

W momencie, gdy mimo ćwiczeń i zdrowej diety nasza sylwetka wciąż jest daleka od ideału, chętnie sięgamy po różnego rodzaju spalacze tłuszczu. Zakup produktu tego typu należy jednak dobrze przemyśleć, by uniknąć rozczarowań. Jaki spalacz tłuszczu wybrać, by mieć pewność, że szybko zobaczymy efekty?


Jak działa spalacz tłuszczu?

Spalacze tłuszczu działają na wielu płaszczyznach. Niektóre produkty nasilają termogenezę, inne pobudzają lipolizę, istnieją też spalacze działające na zasadzie blokowania wchłaniania tłuszczu lub zmniejszania apetytu. Suplementy odchudzające zazwyczaj zawierają w sobie substancje czynne, takie jak:

  • kofeina,
  • l – karnityna,
  • l – tyrozyna,
  • ashwaghanda
  • piperyna,
  • cynamon.

Jak wybrać spalacz tłuszczu idealny dla nas?


Polecamy zestawienia:


Najlepszy spalacz tłuszczu, jak wybrać?

Wybierając spalacz tłuszczu należy kierować się potrzebami swojej sylwetki i organizmu. Osoby, które mają problem z nadmiernym apetytem powinny sięgać po spalacz tłuszczu z błonnikiem i chromem w składzie. W przypadku problemu z uzyskaniem wyrazistości mięśni warto zdecydować się na spalacz zawierający l – tyrozynę.

Osoby bardzo otyłe, które chcą przyśpieszyć proces odchudzania powinny sięgać po spalacze tłuszczu z kofeiną, piperyną i innymi substancjami, które działają między innymi na zasadzie przyśpieszenia metabolizmu. Warto pamiętać też, że wiele naturalnych spalaczy tłuszczu można znaleźć wśród żywności, m.in przypraw.


Spalacze tłuszczu w Rankingu TOP10

Aktualizacja Rankingu: maj 2024

Zestawienie najchętniej wybieranych spalaczy tłuszczu. Ranking jest aktualizowany na bieżąco.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *