FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking wioślarzy do 4000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Ergometry wioślarskie / Ranking wioślarzy do 4000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych wioślarzy do 4000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wioślarzy do 4000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych ergometrów wioślarskich do ćwiczeń i treningu.

Jakie wioślarze do 4000 zł najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wioślarze do 4000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wioślarzy do 4000 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Hammer Wioślarz cobra xtr plus 4533 + darmowy transport! ☆

Hammer Wioślarz cobra xtr plus 4533 + darmowy transport! Najniższa Cena Online

☆ Hammer Wioślarz cobra xtr plus 4533 + darmowy transport! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Wioślarz cobra xtr plus 4533 + darmowy transport!
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz HAMMER COBRA XTR PLUS II

  model powystawowy w kartonie

  b-grade

  Numer katalogowy: 4532

  Od dzisiaj zmiana kursu! Pozbądź się stresu dnia codziennego i zmierzaj w stronę wymarzonej sylwetki.

  Całe ciało ćwiczy

  Żaden inny sport wytrzymałościowy nie może konkurować z wioślarstwem i nie angażuje tak mnóstwo grup mięśni w Twoim ciele. Dzięki wioślarzowi COBRA XTR II Plus możesz teraz przenieść popularny sport wodny do swoich własnych czterech ścian i zaznać intensywnego wioślarstwa we własnym domu. Za jednym zamachem ćwiczysz sporo mięśni. Twój układ sercowo-naczyniowy wzmacnia się, a mięśnie pleców stają się naprawdę potężne.

  Twój tablet albo smartfon świetnie zmieści się w uchwycie nowoczesnego komputera treningowego i dzięki temu ćwiczenia wzbogacisz multimedialnie. Wyściełane funkcjonalne siedzisko COBRA XTR II Plus przesuwa się cicho i równomiernie po wysokiej jakości aluminiowej szynie. Siedzisz sportowo i jednocześnie bezpiecznie dla Twoich pleców. Dzięki poręcznie ukształtowanej tapicerce siedziska, nawet długie sekwencje treningowe są wyjątkowo komfortowe. Twoje ciało nabiera sprawności z każdą sesją treningową, a Ty będziesz olśniewać się Twoimi mięśniami przeglądając się w lustrze. Wiosłuj w kierunku wymarzonego ciała i przyciągnij wzrok gapiów!

  Trenuj wszystkie swoje mięśnie jednocześnie
  Kto nie chce ćwiczyć wszystkich mięśni na raz przy pomocy jednej maszyny do ćwiczeń?
  podczas wiosłowania równocześnie trenowane są nogi i górne partie ciała. Sprawnie rozszerzasz swoją efektywność i trwałość. Przeżyj delikatny trening siłowo-wytrzymałościowy. Znakomity środek odstresowujący po ciężkim 8-godzinnym dniu pracy. Każdy ruch wioślarski przybliża Cię do wymarzonej sylwetki, a dzięki COBRA XTR II Plus będziesz się równocześnie relaksował.

  Sprawdzaj swoją kondycję po każdym treningu
  za pomocą przycisku Puls-Recovery na komputerze treningowym zmierzysz swój puls. Test Puls-Recovery porównuje tętno przed i po treningu. Wynik jest wyświetlany jako ocena produktywności (1-6). Do testu wymagany jest opcjonalnie dostępny pas telemetryczny. Nadzwyczajna funkcja, żeby poprawić swoją kondycję!

  zaawansowany komputer treningowy, ale obsługi nauczysz się prędko
  Twój wioślarz COBRA XTR II Plus jest zaopatrzony prosty w obsłudze komputer, który pomaga Ci stale ulepszać twoje osiągnięcia. Na czytelnym wyświetlaczu LCD możesz odczytać mnóstwo danych treningowych. Wyświetlane są następujące dane: czas treningu, liczba wiosłowań w trakcie jednostki treningowej, dystans treningu, spalanie kalorii, poziom trudności i puls. Zwiększasz swoją motywację dzięki 10 programom treningowym, takim jak „Fatburn” i „Cardio” albo 4 programom na serce i 5 jednostkowym programom użytkownika.

  Musi być prędki, bo czas treningu jest cenny. Możesz regulować wysokość komputera. Można go przechylać w przód i do tyłu. Dzięki 5 przyciskom szybkiego wyboru możesz wybrać bezpośrednio na komputerze program treningowy i zaczynaj!

  "Pozwól, że cię zabawię!"
  Interaktywna różnorodność treningów z aplikacjami fitness
  Kto tego nie zna, monotonny trening i brak perspektyw na zmianę. Jednak dzięki aplikacjom fitness możesz organizować ekscytujące regaty w trybie „na żywo” i radować się ulubioną muzyką albo obejrzeć ekscytujący film. Dzięki funkcji kamery BitGym i Kinomap doświadczasz szalejących rzek i głębokich jezior z całego świata. Na dodatek otrzymasz interaktywne informacje o prędkości i lokalizacji. Podczas wycieczki wioślarskiej usłyszysz prawdziwy dźwięk otoczenia. Wybierz się na wirtualną przygodę i wiosłuj w kierunku lepszej formy!

  Trening wioślarski z biciem serca
  podczas treningów należy zwracać uwagę na puls. Tętno decyduje o Twoim celu treningowym. Odbiornik tętna jest już zintegrowany w komputerze. Pomiar pulsu za pomocą opcjonalnie dostępnego pasa telemetrycznego zezwala na ciągłą kontrolę tętna i osiągnięcie wymarzonego celu fitness.
  przy pomocy komputera możesz samodzielnie określić limit tętna. W sytuacji jego przekroczenia usłyszysz dźwięk ostrzegawczy. Wiosłuj i bądź pewny, że z słusznym tętnem zmierzasz w kierunku wymarzonej sylwetki!

  Płynne ruchy bezpieczne dla stawów
  stabilna szyna ślizgowa produkowana z aluminium pozwala wykonywać ruchy wiosłowania wyjątkowo jednostajnie, płynnie - a przede wszystkim cicho. Sprawdzony system oporu HAMMER z technologią hamulca magnetycznego klasy premium zapewnia płynne, przyjazne dla stawów ruchy, ciągnięcie wolne od szarpnięć bez tzw. Martwych punktów, a tym samym nad wyraz realistyczną zabawę w wiosłowanie.

  Usiądź wygodnie, trzymaj się i zapnij stopy
  praktycznie ukształtowany uchwyt zapewnia zdrową postawę i swobodną pozycję dłoni i ramion. Siedzisko z łożyskami kulkowymi zezwala na także komfortową pozycję wiosłowania, dopasowując się do każdego ciała. Wyściełane pianką komfortowe siedzisko zapewnia wygodny trening choćby w trakcie dłuższych sesji wiosłowania i odciąża kręgosłup.
  Każda podstawa wyekwipowana została w pasy, które utrzymują stopy na miejscu przy każdym ruchu wioślarskim. Wyjątkowo spore podstawy antypoślizgowe są mocowane w bezpiecznej dla bioder odległości 16 cm, żeby ich nie obciążać choćby podczas dłuższych treningów. Także pozostali członkowie rodziny mogą używać wioślarza Cobra XTR II Plus dla siebie i czerpać radość z wiosłowania.

  Więcej najnowocześniejszych szczegółów
  Zmień swój dom w klub wioślarski
  Dzięki wioślarzowi HAMMER Cobra XTR II Plus możesz spełnić swoje marzenie o wiosłowaniu bez kontaktu z wodą. Możesz w spokoju trenować koncentrując się wyłącznie na sobie! Dzięki szybkiej konfiguracji w ciągu kilku sekund przekształcisz swój salon w klub wioślarski. Po treningu dzięki innowacyjnej funkcji przechylania szynę jezdną można prosto złożyć i przechowywać w sposób, który nie zajmie sporo miejsca A to wszystko dzięki ergonomicznym podnóżkom i blokadą transportową. Zintegrowane kółka transportowe pozwalają na przestawianie wioślarza Cobra XTR II Plus.

  Dzięki niewielkim rozmiarom wynoszącym zaledwie 232 x 55 x 75 cm, Twój wioślarz HAMMER Cobra XTR II Plus jest trafnie dopasowany do treningu wioślarskiego dla osób o wzroście 2,0 m. Aby wioślarz stał jednostajnie podczas treningu, możesz skorzystać z regulowanych nóżek. Dzisiaj twoja kolej! Wiosłuj, poczuj zmiany w swym ciele i uzyskaj szczytową formę!

  dane techniczne:

  • System hamowania: układ hamulcowy z magnesem trwałym
  • Regulacja oporu: 16 stopni
  • Elektroniczna regulacja oporu
  • Programy treningowe: 20
  • liczba użytkowników: 4
  • Programy sterowane tętnem: 4
  • Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna
  • Zintegrowany odbiornik impulsów dla pasa telemetrycznego (opcjonalnie)
  • ekran LCD blue/black light
  • Uchwyt na tablet albo telefon
  • Wysokiej jakości łożyska kulkowe
  • komfortowe siedzenie
  • wyświetlacz: LCD z podświetleniem i regulacją kąta pochylenia
  • rozmiary po rozłożeniu: 232 x 55 x 75 cm
  • rozmiary po złożeniu: 118 x 55 x 155 cm
  • Rolki transportowe
  • Max.waga użytkownika: 130 kg
  • Waga urządzenia: 37 kg

  Funkcje komputera:

  • Wyświetlane cechy: Czas, Dystans, Kalorie
  • ilość wiosłowań
  • liczba wiosłowań na minutę
  • Pomiar pulsu: pas telemetryczny (opcja)
  • 10 programów treningowych
  • 1 program wyścigu z komputerem
  • 4 programy HR (Heart Rate)
  • 5 indywidualnych programów użytkownika

☆ Wioślarz magnetyczny axos rower 2.0 marki Kettler ☆

Wioślarz magnetyczny axos rower 2.0 marki Kettler Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz magnetyczny axos rower 2.0 marki Kettler - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Wioślarz magnetyczny axos rower 2.0 marki Kettler
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  KETTLER AXOS ROWER 2.0 to innowacyjny wioślarz magnetyczny o smukłej sylwetce. Jednoczęściowa, aluminiowa rama jest równocześnie lekka i wytrzymała. Nowoczesny komputer treningowy na bieżąco wyświetla najmocniejsze cechy treningu.

  Wioślarz to wszechstronne urządzenie treningowe, pozwala na przeprowadzenie treningu cardio a ruch wioślarski angażuje ponad 90% mięśni naszego ciała. Korzystnie wpływa na pracę układu krążenia. Trening wioślarski rekomendowany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji.

  Nie sprawia urazów i kontuzji. Cicha praca Łożyska maszynowe gwarantując cichą i płynną pracę wioślarza. Dzięki czemu nie będziesz przeszkadzał innym domownikom, trenując w domu. Komputer treningowy Czytelny, intuicyjny w obsłudze, wyświetla sześć najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane cechy czas treningu tętno (tylko przy użyciu zewnętrznego pasa do pomiaru, który nie jest załączony do zestawu) ilość wyprodukowanych ruchów na minutę częstotliwość realizowanych ruchów dystans (mile albo km) zużycie energii (w kJ albo w kcal) Komputer zasilany jest na 2 baterie AA 1.5V.

  Baterie nie są załączone do zestawu. Pas piersiowy Do urządzenia załączony jest pas piersiowy umożliwiający dokonanie pomiaru pulsu. By skorzystać z funkcji RECOVERY, pomiaru tętna powysiłkowego, niezbędne jest ćwiczenie z założonym pasem.

  Pas zasilany jest baterią CR2032. Regulacja oporu KETTLER ROWER 2.0 to magnetyczny wioślarz z 4 kg kołem zamachowym i 8 poziomami oporu. Poziom oporu regulowany jest manualnie, przy pomocy pokrętła umieszczonego w zasięgu ręki.

  Regulacja w zakresie od 1 do 8 pozwala zespolić poziom treningu do jednostkowych potrzeb. Siedzisko funkcjonalne, komfortowe siedzisko zagwarantuje wygodę podczas intensywnych ćwiczeń. Łożyska maszynowe gwarantują płynny i cichy ruch wzdłuż prowadnicy.

  Rama potężna aluminiowa rama zezwala na komfortowy trening. Składanie i przechowywanie Możliwość przechowywania w pionie wioślarza to ogromna oszczędność miejsca - zajmuje nie więcej miejsca niż krzesło. Wymiary w pozycji pionowej: 80x46x193 cm.

  na dodatek wioślarz KETTLER Rower 2.0 posiada możliwość szybkiego złożenia szyny (składanie zostało zaprezentowane na zdjęciu numer 6). Kółka transportowe umożliwiają przestawienie wioślarza w dowolne miejsce.

  SPECYFIKACJA typ urządzenia: wioślarz typ: magnetyczny Waga koła zamachowego: 4 kg Regulacja oporu: manualna, 1 - 8 Maksymalna waga użytkownika: 120 kg Pomiary: czas, szybkość, dystans, ilość powtórzeń, tętno (po podłączeniu dodatkowego urządzenia, które nie jest dołączone do zestawu), kalorie Wyposażenie: komputer treningowy, kółka transportowe Rama: mocna rama stworzona z aluminium Siodełko: funkcjonalne Zasilanie: baterie (2 szt.

  AA), bateria (CR2032) wymiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 193x46x80 cm Waga: 31 kg


☆ Reebok Wioślarz one gr ☆

Reebok Wioślarz one gr Najniższa Cena Online

☆ Reebok Wioślarz one gr - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Reebok Wioślarz one gr
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Nowy wioślarz GR z serii ONE producenta Reebok Fitness to genialny sprzęt do ćwiczeń fitness. Jest ergometrem, co oznacza,posiada funkcję pomiaru wykonywanej poprzez mięśnie pracy. Solidna rama główna o długości 1,23 m, koło zamachowe o wadze 6,5 kg wygodny, bezpieczny i płynny trening. Uchwyt pokryty został specjalną piankową powłoką, która zapobiega ślizganiu się rąk podczas treningu. Posiada 12 zdefiniowanych programów treningowych, indywidualny program użytkownika, programy Target (docelowe), program wyścig oraz program HRC sterowany pracą serca użytkownika.

  ponadto, wioślarz zaopatrzony jest w 16 poziomów oporu dostosowywanych poprzez komputer z wyświetlaczem LCD i bezprzewodowy pomiar tętna w trakcie treningu, aby użytkownik mógł na bieżąco śledzić postępy treningu. Przyrząd można prosto składać i przechowywać na drobnej powierzchni.

  Jest to sprzęt, który w niewielkim stopniu obciąża stawy, dlatego wykorzystywany może być poprzez osoby w rozmaitym wieku. Wioślarz to nadzwyczajne urządzenie do treningu, zwykle mięśni nóg, ramion, grzbietu, pleców i bioder, urządzenie spalające tkankę tłuszczową, ulepszające ogólną kondycję i wydolność organizmu.

  informacje technologicznE:

  ekran: LCD o rozmiarach 126 x 60 mm

  stopnie oporu: 16

  Waga koła zamachowego: 6,5 kg

  Waga koła zamachowego w ruchu (inercji): 8,25 kg

  Funkcje wyświetlacza: czas, szybkość, dystans, kalorie, ilość ruchów wiosłami na minutę (SPM)

  Uchwyt/drążek: krągły o średnicy 38,6 mm

  Podstawy pod stopy: pokaźne, z ogranicznikami w tylnej części oraz z dostosowywanymi paskami zabezpieczającymi zapinanymi na rzep

  Dodatki: kółka transportowe, stopki poziomujące

  Pomiar pulsu: bezprzewodowy (wymagany dodatkowy pas)

  wymiary: 198 x 48 x 82 (dł.x szer.x wys.)

  rozmiary po złożeniu: 86 x 48 x 148 (dł.x szer.x wys.)

  Waga: 33,1 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 120 kg

  Gwarancja: 2 lata

  Przeznaczenie: użytek domowy

  REEBOK TO nieszablonowY SPRZĘT FITNESS

  Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa zarówno na ciało, jak i umysł. Dzięki zaimplementowaniu pionierskich technice i unikatowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu.

  Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości.

  świetnie przypasowane materiały, niezawodność i innowacja w projektowaniu sprawia, iż wybierając produkty Reebok, będziesz cieszyć się nimi przez sporo lat.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Wioślarz Reebok ZJET ☆

Wioślarz Reebok ZJET Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz Reebok ZJET - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Wioślarz Reebok ZJET
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Nowy wioślarz ZJET marki Reebok to perfekcyjny sprzęt do ćwiczeń w domu. Naturalny ruch wioślarski imitowany podczas ćwiczeń wpływa na całe ciało pomagając Ci wypracować wyśmienitą sylwetkę. Koło zamachowe o wadze 6 kg zapewnia komfortowy, bezpieczny i płynny trening.

  Wioślarz ma 12 zdefiniowanych programów treningowych, które pomogą Ci w osiągnięciu celu. Sprzęt wyposażony jest w 16 poziomów oporu regulowanych poprzez komputer z wyświetlaczem LCD. Dzięki możliwości bezprzewodowego pomiaru tętna podczas treningu, przystosujesz intensywność ćwiczeń zgodnie ze swoimi wymogimi.Wioślarz można z łatwością składać i przechowywać na niedużej powierzchni.

  Jest to sprzęt, który w niewielkim stopniu obciąża stawy, dlatego użytkowany może być przez osoby w przeróżnym wieku. Wioślarz to nadzwyczajne urządzenie do treningu, na ogół mięśni nóg, ramion, grzbietu, pleców i bioder, urządzenie spalające tkankę tłuszczową, ulepszające ogólną kondycję i wydolność organizmu.

  informacje technicznE: stopnie oporu: 16 Programy treningowe: 19 (12 predefiniowanych, manualny, 3 docelowe, wyścig, tętno, zdefiniowany poprzez użytkownika) ekran: LCD 4,5" Funkcje: prędkość, czas, dystans, kalorie, tętno, BMI, ilość pociągnięć na minutę Waga koła zamachowego: 6 kg Maksymalna waga użytkownika: 120 kg uzupełniające wyposażenie: bezprzewodowy czytnik tętna, kółka transportowe, nóżki poziomujące wymiary: 181 x 54 x 69 cm (dł.

  x szer. X wys.) wymiary złożonego sprzętu: 90 x 54 x 146 cm (dł. X szer. X wys.) Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata REEBOK TO TWARDY FITNESS. Reebok reprezentuje swoje indywidualne i progresywne podejście do fitnessu - to fitness nieskrępowany, optymistyczny, odważny i wykraczający poza wszelkie przyjęte normy.

  Postawa promowana poprzez Reebok brzmi:,,Nie boję się uzupełniającego bólu, nie wycofam się przed wyzwaniem, będę ciężko pracować, ponieważ wierzę w siebie". Reebok to twardy fitness, który wykracza poza wydajność fizyczną i podąża także w kierunku społecznego i psychicznego prawidłowego samopoczucia.

  Reebok nigdy nie jest zadowolony ze status quo, a zatem stosuje ideę twardego fitnessu także w swych inicjatywach biznesowych. Oznacza to bezustanne poszukiwanie nowych rozwiązań, aby wspierać innowacjami miłośników, którzy sami testują granice konwencjonalnego pojęcia skuteczności.

  rezultatem tych poszukiwań są bezawaryjne, nowoczesne i najwyższej klasy sprzęty i akcesoria treningowe o ponadprzeciętnej jakości. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży.

  Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Hammer Wioślarz wodny ocean one ☆

Hammer Wioślarz wodny ocean one Najniższa Cena Online

☆ Hammer Wioślarz wodny ocean one - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Wioślarz wodny ocean one
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:  powystawowy

  Model powystawowy

  B-kategoria

  B-grade  dane techniczne:
  • System hamowania: wodny
  • wygodna regulacja uchwytów na stopę
  • Wysokiej jakości łożyska
  • wygodne i profilowane siedzisko
  • Kółka transportowe
  • rozmiary po rozłożeniu: 200 x 54 x 117 cm
  • Max. Waga użytkownika: 140 kg
  • Waga urządzenia: 36 kg
  Funkcje komputera:
  • Wyświetlane atrybuty: Dystans, Czas, liczba spalonych kalorii, Puls
  • ekran LCD
  • Programy treningowe: 20
  • Programy treningowe sterowane tętnem: 1
  • Zintegrowany odbiornik tętna dla pasa telemetrycznego: tak
  • Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna
  • Panel komputerowy z prostym i czytelnym wyświetlaczem
  • Uchwyt na tablet

☆ Kettler Wioślarz treningowy wodny axos rower h2o ☆

Kettler Wioślarz treningowy wodny axos rower h2o Najniższa Cena Online

☆ Kettler Wioślarz treningowy wodny axos rower h2o - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Wioślarz treningowy wodny axos rower h2o
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  ROWER H2O pochodzi z najnowszej serii wodnych wioślarzy firmy KETTLER. KETTLER ROWER H2O to ergometr wodny, w którym siła oporu generowana jest poprzez umieszczoną w zbiorniku wodę. Poziom oporu zależy od tempa wiosłowania i od ilości wody w zbiorniku.

  Maksymalnie może być to 17 litrów. Słyszalny podczas treningu szum wody ma działanie relaksujące oraz sprawia, że możemy się poczuć jak na prawdziwej łodzi. Komfortowe, funkcjonalne siedzisko, łożyskowane na 6 rolkach, umieszczone na pojedynczej szynie.

  Siedzisko zostało zaprojektowane tak, aby było komfortowe, a uchwyty nie przeciążały nadgarstków i dłoni. Szyna siedziska wytworzona jest z anodowanego aluminium, co zapewnia wyjątkowo płynne wiosłowanie i wysoką stabilność.

  Wiosło w zbiorniku wprawiane jest ruch przez cięgno, którym jest specjalna taśma. Na jej końcu znajduje się wygodny, użyteczny uchwyt, który wytrzyma najmocniejsze pociągnięcia. Podnóżki z dostosowywanymi paskami jednostajne podparcie dla stóp podczas treningu.

  Wioślarz KETTLER ROWER H2O został wyposażony w prosty w obsłudze komputer. Na jego wyświetlaczu pojawiają się najważniejsze właściwości treningu: czas treningu liczba stworzonych ruchów na minutę dystans (mile albo km) zużycie energii (w kJ albo w kcal) Po skończonym treningu wioślarza można przechowywać w poziomie albo w pionie oszczędzając dużo miejsca.

  Z pomocą kółek transportowych wioślarza można odstawić w dowolne miejsce. Prawidłowo złożony wioślarz jest szczelny, niezależnie od tego czy leży czy stoi w pionie. Nie trzeba po skończonym treningu opróżniać zbiornika z wody.

  Nośność urządzenia to aż 150 kg, wskazuje, że urządzenie może być używane przez kilka osób. Konserwacja urządzenia jest nad wyraz prosta, starczy raz na kilka miesięcy wrzucić do zbiornika specjalną tabletkę z chlorem.

  SPECYFIKACJA typ urządzenia: wioślarz wariant: wodny Regulacja oporu: zależna od intensywności objętość: 17 l Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Pomiary: czas, dystans, zużycie energii, liczba wyprodukowanych pociągnięć na minutę Wyposażenie: komputer treningowy, kółka transportowe Siodełko: ergonomiczne Komputer treningowy: LCD Język menu: EN Zasilanie: baterie (2 szt.

  AA) rozmiary po rozłożeniu (dł. X szer. X wys.): 197,5x53x51 cm Waga artykułu: 28 kg


☆ Hms Wioślarz treningowy wodny zw1600 ☆

Hms Wioślarz treningowy wodny zw1600 Najniższa Cena Online

☆ Hms Wioślarz treningowy wodny zw1600 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Wioślarz treningowy wodny zw1600
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  ZW1600 HMS PREMIUM Wioślarz wodny SEMI COMMERCIAL ZW1600 HMS PREMIUM to wioślarz z innowacyjnym wodnym systemem oporu. Sprzęt idealnie pasuje do użytku komercyjnego w śladowych klubach fitness, salonach SPA i gabinetach odnowy biologicznej i w warunkach domowych. To połączenie wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Wioślarz to trenażer służący do treningu całego ciała. ZW1600 zamiast konwencjonalnego koła zamachowego posiada wodny system oporu. Jego regulacja polega na dolewaniu bądź wylewaniu wody ze zbiornika. Poziom oporu jest oznaczony za pomocą 9 linii znajdujących się na boku zbiornika. Łopatki w zbiorniku ustawione są pod takim kątem, że ruch odbywa się wyjątkowo płynnie. Zaletą wioślarza wodnego jest to, iż w przeciwieństwie do konwencjonalnych trenażerów, podczas ćwiczeń wydaje przyjemny dla ucha dźwięk szumiącej wody. ZW1600 wykonano z materiałów najwyższej jakości gwarantujących bezpieczeństwo używania. Aluminiowa prowadnica i wygodne siedzisko gwarantują wysoki komfort i płynność treningu. Mocna budowa raduje nośnością, która wynosi aż 150 kg. Dzięki kółkom transportowym, przemieszczanie sprzętu nie sprawi trudności nawet przy pełnym zbiorniku, co w połączeniu z wygodnym systemem składania ułatwi przechowywanie. Produkt posiada komputer z czytelnym wyświetlaczem LCD. Na wyświetlaczu wyszukamy wszelkie dane {pomocn|przydatn)e w trakcie treningu. Dystans, czas czy tętno (przy użyciu pasa piersiowego, dołączonego do zestawu) to tylko niektóre z wielu informacji wyświetlanych na monitorze. Produkt marki HMS pozwala na przeprowadzenie kompleksowych ćwiczeń wytrzymałościowych. Wioślarz idealnie sprawdzi się jako narzędzie do wzmocnienia i rozciągnięcia wielu grup mięśniowych, m.in. Pleców, ramion, nóg, pośladków oraz brzucha. Trening przy jego wykorzystaniu poprawia wydolność systemu sercowo-naczyniowego, wspomaga spalanie tłuszczu i zwiększa zdolność organizmu do przyswajania tlenu. Specyfikacja: Wymiary: Złożony: 112,5 x 52 x 142,5 cm Po rozłożeniu: 211,5 x 52 x 85 cm Opór: wodny Regulacja oporu: w zależności od ilości wody w zbiorniku Wyświetlacz LCD Wygodna podpórka na stopy z możliwością zapięcia pasami na rzep Wygodne siedzisko poruszające się płynnie po płozie Możliwość składania Rolki transportowe Waga produktu: 31 kg Maksymalna waga użytkownika: 150 kg W zestawie: Lejek Pompka do odpompowywania wody Pas telemetryczny Funkcje: Pomiar tętna (pas telemetryczny) Temperatura zewnętrzna Liczba pociągnięć RPM Scan Czas Prędkość Dystans Puls Kalorie Uwagi: Gwarancja 12 miesięcy w przypadku użytku komercyjnego Gwarancja 24 miesiące w przypadku użytku domowegoPodobne zestawienia:


Najtańsze wioślarze do 4000 zł – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wioślarze do 4000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wioślarzy do 4000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Wioślarz magnetyczny axos rower 2.0 marki Kettler ☆

Wioślarz magnetyczny axos rower 2.0 marki Kettler Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz magnetyczny axos rower 2.0 marki Kettler - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Wioślarz magnetyczny axos rower 2.0 marki Kettler
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  KETTLER AXOS ROWER 2.0 to innowacyjny wioślarz magnetyczny o smukłej sylwetce. Jednoczęściowa, aluminiowa rama jest jednocześnie lekka i wytrzymała. Zaawansowany komputer treningowy na bieżąco wyświetla najistotniejsze cechy treningu.

  Wioślarz to wszechstronne urządzenie treningowe, zezwala na przeprowadzenie treningu cardio a ruch wioślarski angażuje ponad 90% mięśni naszego ciała. Prawidłowo wpływa na pracę układu krążenia. Trening wioślarski polecany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji.

  Nie sprawia urazów i kontuzji. Cicha praca Łożyska maszynowe zapewniając cichą i płynną pracę wioślarza. Dzięki czemu nie będziesz przeszkadzał innym domownikom, trenując w domu. Komputer treningowy Czytelny, intuicyjny w obsłudze, wyświetla sześć najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane parametry czas treningu tętno (tylko przy użyciu zewnętrznego pasa do pomiaru, który nie jest dołączony do zestawu) liczba produkowanych ruchów na minutę częstotliwość realizowanych ruchów dystans (mile albo km) zużycie energii (w kJ lub w kcal) Komputer zasilany jest na 2 baterie AA 1.5V.

  Baterie nie są dołączone do zestawu. Pas piersiowy Do urządzenia dołączony jest pas piersiowy umożliwiający dokonanie pomiaru pulsu. Aby skorzystać z funkcji RECOVERY, pomiaru tętna powysiłkowego, potrzebne jest ćwiczenie z założonym pasem.

  Pas zasilany jest baterią CR2032. Regulacja oporu KETTLER ROWER 2.0 to magnetyczny wioślarz z 4 kg kołem zamachowym i 8 poziomami oporu. Poziom oporu regulowany jest manualnie, przy pomocy pokrętła umieszczonego w zasięgu ręki.

  Regulacja w zakresie od 1 do 8 pozwala zbratać poziom treningu do jednostkowych potrzeb. Siedzisko poręczne, komfortowe siedzisko zapewnia wygodę podczas intensywnych ćwiczeń. Łożyska maszynowe gwarantują płynny i cichy ruch wzdłuż prowadnicy.

  Rama potężna aluminiowa rama zezwala na wygodny trening. Składanie i przechowywanie Możliwość przechowywania w pionie wioślarza to ogromna oszczędność miejsca - zajmuje nie więcej miejsca niżeli krzesło. Wymiary w pozycji pionowej: 80x46x193 cm.

  dodatkowo wioślarz KETTLER Rower 2.0 ma możliwość szybkiego złożenia szyny (składanie zostało zaprezentowane na zdjęciu numer 6). Kółka transportowe umożliwiają przestawienie wioślarza w dowolne miejsce.

  SPECYFIKACJA typ urządzenia: wioślarz wariant: magnetyczny Waga koła zamachowego: 4 kg Regulacja oporu: manualna, 1 - 8 Maksymalna waga użytkownika: 120 kg Pomiary: czas, prędkość, dystans, ilość powtórzeń, tętno (po podłączeniu dodatkowego urządzenia, które nie jest załączone do zestawu), kalorie Wyposażenie: komputer treningowy, kółka transportowe Rama: mocna rama wytwarzana z aluminium Siodełko: ergonomiczne Zasilanie: baterie (2 szt.

  AA), bateria (CR2032) rozmiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 193x46x80 cm Waga: 31 kg


☆ Hms Wioślarz treningowy wodny zw1600 ☆

Hms Wioślarz treningowy wodny zw1600 Najniższa Cena Online

☆ Hms Wioślarz treningowy wodny zw1600 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Wioślarz treningowy wodny zw1600
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  ZW1600 HMS PREMIUM Wioślarz wodny SEMI COMMERCIAL ZW1600 HMS PREMIUM to wioślarz z progresywnym wodnym systemem oporu. Sprzęt idealnie pasuje do użytku komercyjnego w minimalnych klubach fitness, salonach SPA i gabinetach odnowy biologicznej i w warunkach domowych. To połączenie wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Wioślarz to trenażer służący do treningu całego ciała. ZW1600 zamiast konwencjonalnego koła zamachowego posiada wodny system oporu. Jego regulacja polega na dolewaniu bądź wylewaniu wody ze zbiornika. Poziom oporu jest oznaczony za pomocą 9 linii znajdujących się na boku zbiornika. Łopatki w zbiorniku ustawione są pod takim kątem, że ruch odbywa się wyjątkowo płynnie. Zaletą wioślarza wodnego jest to, że w przeciwieństwie do konwencjonalnych trenażerów, podczas ćwiczeń wydaje błogi dla ucha dźwięk szumiącej wody. ZW1600 wykonano z tworzyw najwyższej jakości gwarantujących bezpieczeństwo używania. Aluminiowa prowadnica i wygodne siedzisko zapewniają wysoki komfort i płynność treningu. Mocna konstrukcja cieszy nośnością, która wynosi aż 150 kg. Dzięki kółkom transportowym, przemieszczanie sprzętu nie sprawi trudności choćby przy pełnym zbiorniku, co w połączeniu z wygodnym systemem składania ułatwi przechowywanie. Produkt ma komputer z czytelnym wyświetlaczem LCD. Na wyświetlaczu znajdziemy wszelkie dane {pomocn|przydatn)e w trakcie treningu. Dystans, czas czy tętno (przy użyciu pasa piersiowego, dołączonego do zestawu) to tylko niektóre z wielu informacji wyświetlanych na monitorze. Produkt marki HMS pozwala na przeprowadzenie kompleksowych ćwiczeń wytrzymałościowych. Wioślarz idealnie sprawdzi się jako narzędzie do wzmocnienia i rozciągnięcia wielu grup mięśniowych, m.in. Pleców, ramion, nóg, pośladków oraz brzucha. Trening przy jego wykorzystaniu poprawia wydolność systemu sercowo-naczyniowego, wspomaga spalanie tłuszczu i zwiększa zdolność organizmu do przyswajania tlenu. Specyfikacja: Wymiary: Złożony: 112,5 x 52 x 142,5 cm Po rozłożeniu: 211,5 x 52 x 85 cm Opór: wodny Regulacja oporu: w zależności od ilości wody w zbiorniku Wyświetlacz LCD Wygodna podpórka na stopy z możliwością zapięcia pasami na rzep Wygodne siedzisko poruszające się płynnie po płozie Możliwość składania Rolki transportowe Waga produktu: 31 kg Maksymalna waga użytkownika: 150 kg W zestawie: Lejek Pompka do odpompowywania wody Pas telemetryczny Funkcje: Pomiar tętna (pas telemetryczny) Temperatura zewnętrzna Liczba pociągnięć RPM Scan Czas Prędkość Dystans Puls Kalorie Uwagi: Gwarancja 12 miesięcy w przypadku użytku komercyjnego Gwarancja 24 miesiące w przypadku użytku domowego


☆ Reebok Wioślarz one gr ☆

Reebok Wioślarz one gr Najniższa Cena Online

☆ Reebok Wioślarz one gr - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Reebok Wioślarz one gr
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Nowy wioślarz GR z linii ONE firmy Reebok Fitness to genialny sprzęt do ćwiczeń fitness. Jest ergometrem, co oznacza,posiada funkcję pomiaru wykonywanej poprzez mięśnie pracy. Potężna rama główna o długości 1,23 m, koło zamachowe o wadze 6,5 kg komfortowy, bezpieczny i płynny trening. Uchwyt pokryty został specjalną piankową warstwą, która uniemożliwia ślizganiu się dłoni podczas treningu. Posiada 12 zdefiniowanych programów treningowych, jednostkowy program użytkownika, programy Target (docelowe), program wyścig, a także program HRC sterowany pracą serca użytkownika.

  ponadto, wioślarz wyposażony jest w 16 stopni oporu regulowanych przez komputer z wyświetlaczem LCD i bezprzewodowy pomiar tętna podczas treningu, żeby użytkownik mógł na bieżąco śledzić postępy treningu. Przyrząd można prosto składać i przechowywać na niewielkiej powierzchni.

  Jest to sprzęt, który w niewielkim stopniu obciąża stawy, dlatego użytkowany może być poprzez osoby w rozmaitym wieku. Wioślarz to perfekcyjne urządzenie do treningu, z zasady mięśni nóg, ramion, grzbietu, pleców i bioder, urządzenie spalające tkankę tłuszczową, ulepszające ogólną kondycję i wydolność organizmu.

  informacje technologicznE:

  ekran: LCD o rozmiarach 126 x 60 mm

  poziomy oporu: 16

  Waga koła zamachowego: 6,5 kg

  Waga koła zamachowego w ruchu (inercji): 8,25 kg

  Funkcje wyświetlacza: czas, prędkość, dystans, kalorie, liczba ruchów wiosłami na minutę (SPM)

  Uchwyt/drążek: kolisty o średnicy 38,6 mm

  Podstawy pod stopy: spore, z ogranicznikami w tylnej części, a także z dostosowywanymi paskami zabezpieczającymi zapinanymi na rzep

  Dodatki: kółka transportowe, stopki poziomujące

  Pomiar pulsu: bezprzewodowy (wymagany dodatkowy pas)

  rozmiary: 198 x 48 x 82 (dł.x szer.x wys.)

  rozmiary po złożeniu: 86 x 48 x 148 (dł.x szer.x wys.)

  Waga: 33,1 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 120 kg

  Gwarancja: 2 lata

  Przeznaczenie: użytek domowy

  REEBOK TO nieszablonowY SPRZĘT FITNESS

  Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa równocześnie na ciało, jak i umysł. Dzięki zastosowaniu prekursorskich technice i unikatowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu.

  Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości.

  znakomicie przypasowane materiały, bezusterkowość i innowacja w projektowaniu powoduje, że wybierając produkty Reebok, będziesz cieszyć się nimi przez mnóstwo lat.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Wioślarz Reebok ZJET ☆

Wioślarz Reebok ZJET Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz Reebok ZJET - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Wioślarz Reebok ZJET
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Nowy wioślarz ZJET firmy Reebok to perfekcyjny sprzęt do ćwiczeń w domu. Naturalny ruch wioślarski imitowany podczas ćwiczeń wpływa na całe ciało pomagając Ci wypracować genialną sylwetkę. Koło zamachowe o wadze 6 kg zagwarantuje wygodny, bezpieczny i płynny trening.

  Wioślarz posiada 12 zdefiniowanych programów treningowych, które pomogą Ci w osiągnięciu celu. Sprzęt wyposażony jest w 16 poziomów oporu regulowanych poprzez komputer z wyświetlaczem LCD. Dzięki możliwości bezprzewodowego pomiaru tętna w trakcie treningu, dopasujesz intensywność ćwiczeń zgodnie ze swymi oczekiwaniami.Wioślarz można prosto składać i przechowywać na znikomej powierzchni.

  Jest to sprzęt, który w niewielkim stopniu obciąża stawy, dlatego użytkowany może być poprzez osoby w różnorodnym wieku. Wioślarz to doskonałe urządzenie do treningu, z reguły mięśni nóg, ramion, grzbietu, pleców i bioder, urządzenie spalające tkankę tłuszczową, udoskonalające ogólną kondycję i wydolność organizmu.

  informacje technologicznE: stopnie oporu: 16 Programy treningowe: 19 (12 predefiniowanych, manualny, 3 docelowe, wyścig, tętno, zdefiniowany przez użytkownika) ekran: LCD 4,5" Funkcje: szybkość, czas, dystans, kalorie, tętno, BMI, liczba pociągnięć na minutę Waga koła zamachowego: 6 kg Maksymalna waga użytkownika: 120 kg uzupełniające wyposażenie: bezprzewodowy czytnik tętna, kółka transportowe, nóżki poziomujące rozmiary: 181 x 54 x 69 cm (dł.

  x szer. X wys.) rozmiary złożonego sprzętu: 90 x 54 x 146 cm (dł. X szer. X wys.) Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata REEBOK TO TWARDY FITNESS. Reebok reprezentuje swoje jednostkowe i postępowe podejście do fitnessu - to fitness nieskrępowany, optymistyczny, odważny i wykraczający poza wszelkie przyjęte normy.

  Postawa promowana przez Reebok brzmi:,,Nie boję się uzupełniającego bólu, nie wycofam się przed wyzwaniem, będę ciężko pracować, ponieważ wierzę w siebie". Reebok to twardy fitness, który wykracza poza wydajność fizyczną i podąża także w kierunku społecznego i psychicznego korzystnego samopoczucia.

  Reebok nigdy nie jest zadowolony ze status quo, a zatem stosuje ideę twardego fitnessu także w swych inicjatywach biznesowych. Oznacza to nieprzerwane poszukiwanie nowych rozwiązań, by wspierać innowacjami sympatyków, którzy sami testują granice konwencjonalnego pojęcia wydajności.

  efektem tych poszukiwań są niezawodne, nowoczesne i najwyższej klasy sprzęty i akcesoria treningowe o ponadprzeciętnej jakości. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży.

  Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Kettler Wioślarz treningowy wodny axos rower h2o ☆

Kettler Wioślarz treningowy wodny axos rower h2o Najniższa Cena Online

☆ Kettler Wioślarz treningowy wodny axos rower h2o - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Wioślarz treningowy wodny axos rower h2o
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  ROWER H2O pochodzi z najnowszej kolekcji wodnych wioślarzy firmy KETTLER. KETTLER ROWER H2O to ergometr wodny, w którym siła oporu generowana jest poprzez umieszczoną w zbiorniku wodę. Poziom oporu zależy od tempa wiosłowania, a także od ilości wody w zbiorniku.

  Maksymalnie może być to 17 litrów. Słyszalny podczas treningu szum wody ma działanie relaksujące, a także sprawia, iż możemy się poczuć jak na prawdziwej łodzi. Wygodne, użyteczne siedzisko, łożyskowane na 6 rolkach, umieszczone na pojedynczej szynie.

  Siedzisko zostało zaprojektowane tak, żeby było wygodne, a uchwyty nie przeciążały nadgarstków i dłoni. Szyna siedziska wytworzona jest z anodowanego aluminium, co zagwarantuje wyjątkowo płynne wiosłowanie i wysoką stabilność.

  Wiosło w zbiorniku wprawiane jest ruch przez cięgno, którym jest specjalna taśma. Na jej końcu znajduje się komfortowy, ergonomiczny uchwyt, który wytrzyma najistotniejsze pociągnięcia. Podnóżki z regulowanymi paskami zrównoważone podparcie dla stóp w trakcie treningu.

  Wioślarz KETTLER ROWER H2O został zaopatrzony w prosty w obsłudze komputer. Na jego wyświetlaczu pojawiają się najważniejsze cechy treningu: czas treningu liczba stworzonych ruchów na minutę dystans (mile albo km) zużycie energii (w kJ albo w kcal) Po skończonym treningu wioślarza można przechowywać w poziomie albo w pionie oszczędzając niemało miejsca.

  Z pomocą kółek transportowych wioślarza można odstawić w dowolne miejsce. Należycie złożony wioślarz jest szczelny, niezależnie od tego czy leży czy stoi w pionie. Nie trzeba po skończonym treningu opróżniać zbiornika z wody.

  Nośność urządzenia to aż 150 kg, wskazuje, iż urządzenie może być stosowane poprzez kilka osób. Konserwacja urządzenia jest nad wyraz prosta, starczy raz na kilka miesięcy wrzucić do zbiornika specjalną tabletkę z chlorem.

  SPECYFIKACJA wariant urządzenia: wioślarz wariant: wodny Regulacja oporu: zależna od intensywności pojemność: 17 l Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Pomiary: czas, dystans, zużycie energii, liczba wytworzonych pociągnięć na minutę Wyposażenie: komputer treningowy, kółka transportowe Siodełko: użyteczne Komputer treningowy: LCD Język menu: EN Zasilanie: baterie (2 szt.

  AA) rozmiary po rozłożeniu (dł. X szer. X wys.): 197,5x53x51 cm Waga produktu: 28 kgPodsumowanie, czyli jaki ergometr wioślarski do 4000 zł najlepszy?


Najlepszy ergometr wioślarski do 4000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy ergometr wioślarski do 4000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane wioślarze treningowe – TOP7 maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych wioślarzy do 4000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych ergometrów wioślarskich do ćwiczeń i treningu.


Powiązania tematyczne:

 • jaki ergometr wioślarski do 4000 zł opinie i efekty,
 • dobre wioślarze do 4000 zł cena,
 • ranking wioślarzy do 4000 zł,
 • ergometr wioślarski do 4000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o wioślarzach do 4000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o wioślarzach do 4000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o wioślarzach do 4000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki ergometr wioślarski do 4000 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych wioślarzach do 4000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki ergometr wioślarski do 4000 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z ergometrami wioślarskimi do 4000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach wioślarze do 4000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *