FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking wioślarzy do 4000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Ergometry wioślarskie / Ranking wioślarzy do 4000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych wioślarzy do 4000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne grudzień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wioślarzy do 4000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych ergometrów wioślarskich do ćwiczeń i treningu.

Jakie wioślarze do 4000 zł najlepiej wybrać? Ranking grudzień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wioślarze do 4000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wioślarzy do 4000 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Finnlo Aquon Evolution ☆

Finnlo Aquon Evolution Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Aquon Evolution - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Aquon Evolution
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz FINNLO AQUON EVOLUTION. Dlaczego warto wybrać FINNLO$129 producent FINNLO należy do niemieckiej marki HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak korzystnie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, lubiana w Polsce marka KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem producenta FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także sprzętów siłowych, jak dodatkowo akcesoriów bokserskich i fitness.

  Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji pionierskich pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości sprzętów.

  Jeszce kilka lat temu przystępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy wybór sprzętu, od maszyn domowych, przez mistrzowskie maszyny do użycia komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna marka. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od dokładnego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość firmy sprawia, że FINNLO jest jednym z najkorzystniejszych na świecie dostawców sprzętu fitness i sprzętów siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Zobacz: www.finnlo.com.pl Wioślarz FINNLO Aquon Evolution Wiosłowanie jest jednym z najskuteczniejszych i najzdrowszych rodzajów sportu, ponieważ zaangażowane jest aż do 90% wszelkich mięśni ciała.

  Wioślarz Aquon Evolution w wspaniały sposób symuluje wiosłowanie na spokojnej wodzie. Tym samym jest niezwykle bliski,,oryginalnemu" wiosłowaniu. Dzięki wioślarstwu możesz osiągnąć: 90% wszelkich mięśni będzie zaangażowane i tym samym umocnione ulepszenie wytrzymałości Wzmocnienie układu sercowo-naczyniowego Zmniejszenie masy ciała Wzmocnienie i budowa mięśni, zwłaszcza mięśnie pleców i nóg Poprawa postawy Wioślarstwo jest zatem znakomitym treningiem dla całego ciała!

  technologia i wyposażenie wioślarza Aquon Evolution: Wiosłowanie na Aquon Evolution jest bardzo realistycznie. Ponad to wioślarza FINNLO Aquon Evolution marki HAMMER eksponuje wysoki opór ( do 350 Watt) przez co jest on wspaniały do intensywnego treningu.

  komfortowe siedzisko wyekwipowane w łożyska kulkowe porusza się na stabilnej szynie aluminiowej o długości135 cm, a zaledwie 9cm odległość między podnóżkami zapewniaja trening wioślarski, który odpowiada wiosłowaniu w fachowych łodziach wiosłowych.

  wyjątkowo długa taśma (182cm) umożliwia trening osobom ze wzrostem do 2 metrów. Krystaliczny komputer treningowy LCD z niebieskim podświetleniem jest ruchomy, dzięki czemu wyświetlacz jest należycie widoczny z każdej pozycji.

  Komputer wyświetla następujące dane: Tętno, Obciążenie, Czas na 500 m, Spalanie kalorii, Intensywność Watt, ilość wiosłowań na minutę, Programy treningowe, Czas w godzinach, minutach, sekundach, Przebyta odległość w metrach i kilometrach.

  4 programy zorientowane na tętno dbają o kontrolowany i bezpieczny trening układu krążenia. Po przekroczeniu górnej granicy tętna, pojawi się ostrzeżenie dźwiękowe, a opór zostanie samoczynnie skorygowany.

  FINNLO Aquon Evolution firmy HAMMER zagwarantuje trening wytrzymałościowy i zdrowotny na najwyższym poziomie! Pozostałe atrybuty: 8 stałych wyświetlanych funkcji, 12 automatycznych i różnych programów fitness dla maksymalnej motywacji treningowej i program rywalizacji z komputerem.

  Najważniejsze informacje o produkcie: Ergonometr klasy HA (zgodnie z normą DIN EN 957-1/7), wykorzystywany do treningów poprzez profesjonalnych atletów - wioślarzy 4 programy tętna, 8 stałych wyświetlanych funkcji, 12 programów fitness, 1 program do rywalizowania z komputerem Wysokość siedziska 45 cm Intensywność oporu: ustawiana w zakresie 10-350 Watt Regulacja obciążenia: niezależna od liczby obrotów Odległość między podnóżkami tylko 9 cm wyświetlacz LCD z niebieskim podświetleniem Długa taśma - 182 cm i długie szyny aluminiowe - 135 cm, dzięki temu jest adekwatny dla użytkowników o wzroście od 1,5 do 2 metrów Wysokiej jakości aluminiowa płoza zagwarantuje maksymalną stabilność komfortowe siodełko wyekwipowane w łożyska kulkowe zagwarantuje wyjątkowo cichą pracę Możliwość złożenia i transportu dzięki zintegrowanym rolkom transportowym Maksymalna waga ciała: 150 kg Zasilanie: 230 Volt Główne atuty: wielki stabilny wioślarz, ma solidą ramę kompozycja zbliżona do Concept 2 mocne opory w trakcie wiosłowania System hamowania: powietrzno-magnetyczny znaczny czytelny ekran nad wyraz prawidłowy stosunek jakość - cena Estetycznie tworzony Gwarancja 3 lata Funkcje komputera: Wyświetlane cechy: Dystans, Czas, Czas po 500 m, ilość spalonych kalorii, Watt, liczba wiosłowań na minutę, Puls Pomiar pulsu: pas telemetryczny (opcja) Zakres regulacji mocy: 10-350 Watt Programy treningowe ekran LCD: niebieski llość wyświetlanych funkcji równocześnie: 8 informacje techniczne: System hamowania: powietrzno-magnetyczny Rolki transportowe Możliwość złożenia Zakres obciążenia: RMP niezależna Regulacja obciążenia: 16 poziomów Programy treningowe: 12 Programy sterowane tętnem: 4 Zasilanie: 230 V, 50 Hz Max.waga użytkownika: 150 kg Dystans pomiędzy pedałami: 9 cm Waga koła zamachowego: 8 kg System napędu: pas klinowy wymiary po rozłożeniu: 240 x 50 x 107 cm wymiary po złożeniu: 135 x 50 x 173 cm Kolor: czarny Waga produktu: 45 kg Klasa Klasa HA (zgodnie z normą DIN EN 957 - 1/5) dodatkowe dane: Towar na zamówienie - przed zakupem prosimy o kontakt Gwarancja domowa: 36 miesięcy Gwarancja Light Commercial 24 miesiące Numer katalogowy: 3705 Nie znalazłeś produktu który Cię interesuje $130 Skontaktuj się z nami tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem


☆ Hammer Cobra XTR Plus II ☆

Hammer Cobra XTR Plus II Najniższa Cena Online

☆ Hammer Cobra XTR Plus II - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Cobra XTR Plus II
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  Wioślarz HAMMER COBRA XTR PLUS II Numer katalogowy: 4532 Od dzisiaj zmiana kursu! Pozbądź się stresu dnia codziennego i zmierzaj w stronę wymarzonej sylwetki. Całe ciało ćwiczy Żaden inny sport wytrzymałościowy nie może konkurować z wioślarstwem i nie angażuje tak mnóstwo grup mięśni w Twoim ciele. Dzięki wioślarzowi COBRA XTR II Plus możesz teraz przenieść popularny sport wodny do swoich własnych czterech ścian i odczuć intensywnego wioślarstwa we własnym domu. Za jednym zamachem ćwiczysz mnóstwo mięśni. Twój układ sercowo-naczyniowy wzmacnia się, a mięśnie pleców stają się naprawdę potężne. Twój tablet albo smartfon wyśmienicie zmieści się w uchwycie innowacyjnego komputera treningowego i dzięki temu ćwiczenia wzbogacisz multimedialnie. Wyściełane użyteczne siedzisko COBRA XTR II Plus przesuwa się cicho i równomiernie po wysokiej jakości aluminiowej szynie. Siedzisz sportowo i jednocześnie bezpiecznie dla Twoich pleców. Dzięki ergonomicznie ukształtowanej tapicerce siedziska, choćby długie sekwencje treningowe są wyjątkowo komfortowe. Twoje ciało nabiera produktywności z każdą sesją treningową, a Ty będziesz zachwycać się Twoimi mięśniami oglądając się w lustrze. Wiosłuj w kierunku wymarzonego ciała i przyciągnij wzrok gapiów! Trenuj wszystkie swoje mięśnie równocześnie Kto nie chce ćwiczyć wszystkich mięśni na raz przy pomocy jednej maszyny do ćwiczeń$122 w trakcie wiosłowania jednocześnie trenowane są nogi i górne partie ciała. Produktywnie powiększasz swoją efektywność i solidność. Przeżyj delikatny trening siłowo-wytrzymałościowy. Znakomity środek odstresowujący po ciężkim 8-godzinnym dniu pracy. Każdy ruch wioślarski przybliża Cię do wymarzonej sylwetki, a dzięki COBRA XTR II Plus będziesz się równocześnie relaksował. Sprawdzaj swoją kondycję po każdym treningu za pomocą przycisku Puls-Recovery na komputerze treningowym zmierzysz swój puls. Test Puls-Recovery porównuje tętno przed i po treningu. Wynik jest wyświetlany jako ocena wydajności (1-6). Do testu wymagany jest opcjonalnie przystępny pas telemetryczny. Rewelacyjna funkcja, żeby poprawić swoją kondycję! progresywny komputer treningowy, ale obsługi nauczysz się momentalnie Twój wioślarz COBRA XTR II Plus jest wyekwipowany nietrudny w obsłudze komputer, który pomaga Ci stale polepszać twoje osiągnięcia. Na czytelnym wyświetlaczu LCD możesz odczytać dużo danych treningowych. Wyświetlane są następujące dane: czas treningu, liczba wiosłowań w trakcie jednostki treningowej, dystans treningu, spalanie kalorii, poziom trudności i puls. Rozszerzasz swoją motywację dzięki 10 programom treningowym, takim jak,,Fatburn" i,,Cardio" albo 4 programom na serce i 5 jednostkowym programom użytkownika. Musi być prędki, bo czas treningu jest cenny. Możesz regulować wysokość komputera. Można go przechylać w przód i do tyłu. Dzięki 5 przyciskom szybkiego wyboru możesz wybrać bezpośrednio na komputerze program treningowy i zaczynaj! "Pozwól, iż cię zabawię!" Interaktywna mnogość treningów z aplikacjami fitness Kto tego nie zna, monotonny trening i brak perspektyw na zmianę. Jednak dzięki aplikacjom fitness możesz organizować ekscytujące regaty w trybie,,na żywo" i cieszyć się ulubioną muzyką lub obejrzeć ekscytujący film. Dzięki funkcji kamery BitGym i Kinomap doświadczasz szalejących rzek i głębokich jezior z całego świata. W dodatku otrzymasz interaktywne informacje o szybkości i lokalizacji. Podczas wycieczki wioślarskiej usłyszysz prawdziwy dźwięk otoczenia. Wybierz się na wirtualną przygodę i wiosłuj w kierunku ulepszonej formy! Trening wioślarski z biciem serca w trakcie treningów należy zwracać uwagę na puls. Tętno decyduje o Twoim celu treningowym. Odbiornik tętna jest już zintegrowany w komputerze. Pomiar pulsu przy pomocy opcjonalnie przystępnego pasa telemetrycznego pozwala na ciągłą kontrolę tętna i osiągnięcie wymarzonego celu fitness. Za pomocą komputera możesz samodzielnie określić limit tętna. W przypadku jego przekroczenia usłyszysz dźwięk ostrzegawczy. Wiosłuj i bądź pewny, iż z optymalnym tętnem zmierzasz w kierunku wymarzonej sylwetki! Płynne ruchy bezpieczne dla stawów zrównoważona szyna ślizgowa wytworzona z aluminium pozwala wykonywać ruchy wiosłowania wyjątkowo zrównoważenie, płynnie - a na ogół cicho. Sprawdzony system oporu HAMMER z technologią hamulca magnetycznego klasy premium gwarantuje płynne, przychylne dla stawów ruchy, ciągnięcie wolne od szarpnięć bez tzw. Martwych punktów, a tym samym wyjątkowo realistyczną zabawę w wiosłowanie. Usiądź wygodnie, trzymaj się i zapnij stopy funkcjonalnie ukształtowany uchwyt zapewnia zdrową postawę i luźną pozycję rąk i ramion. Siedzisko z łożyskami kulkowymi zezwala na także komfortową pozycję wiosłowania, dopasowując się do każdego ciała. Wyściełane pianką wygodne siedzisko gwarantuje komfortowy trening nawet podczas dłuższych sesji wiosłowania i odciąża kręgosłup. Każda podstawa zaopatrzona została w pasy, które utrzymują stopy na miejscu przy każdym ruchu wioślarskim. Wyjątkowo obszerne podstawy antypoślizgowe są mocowane w bezpiecznej dla bioder odległości 16 cm, aby ich nie obciążać choćby podczas dłuższych treningów. Ponadto pozostali członkowie rodziny mogą używać wioślarza Cobra XTR II Plus dla siebie i czerpać radość z wiosłowania. Więcej innowacyjnych szczegółów Zmień swój dom w klub wioślarski Dzięki wioślarzowi HAMMER Cobra XTR II Plus możesz spełnić swoje marzenie o wiosłowaniu bez kontaktu z wodą. Możesz w spokoju trenować koncentrując się wyłącznie na sobie! Dzięki szybkiej konfiguracji w ciągu kilku sekund przekształcisz swój salon w klub wioślarski. Po treningu dzięki innowacyjnej funkcji przechylania szynę jezdną można prosto złożyć i przechowywać w sposób, który nie zajmie sporo miejsca A to wszystko dzięki użytecznym podnóżkom i blokadą transportową. Zintegrowane kółka transportowe pozwalają na przestawianie wioślarza Cobra XTR II Plus. Dzięki niewielkim rozmiarom wynoszącym zaledwie 232 x 55 x 75 cm, Twój wioślarz HAMMER Cobra XTR II Plus jest trafnie przystosowany do treningu wioślarskiego dla osób o wzroście 2,0 m. By wioślarz stał zrównoważenie podczas treningu, możesz skorzystać z regulowanych nóżek. Teraz twoja kolej! Wiosłuj, poczuj zmiany w swoim ciele i uzyskaj szczytową formę! informacje technologiczne: System hamowania: układ hamulcowy z magnesem trwałym Regulacja oporu: 16 stopni Elektroniczna regulacja oporu Programy treningowe: 20 liczba użytkowników: 4 Programy sterowane tętnem: 4 Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna Zintegrowany odbiornik impulsów dla pasa telemetrycznego (opcjonalnie) wyświetlacz LCD blue/black light Uchwyt na tablet lub telefon Wysokiej jakości łożyska kulkowe komfortowe siedzenie wyświetlacz: LCD z podświetleniem i regulacją kąta pochylenia wymiary po rozłożeniu: 232 x 55 x 75 cm wymiary po złożeniu: 118 x 55 x 155 cm Rolki transportowe Max.waga użytkownika: 130 kg Waga urządzenia: 37 kg Funkcje komputera: Wyświetlane cechy: Czas, Dystans, Kalorie liczba wiosłowań liczba wiosłowań na minutę Pomiar pulsu: pas telemetryczny (opcja) 10 programów treningowych 1 program wyścigu z komputerem 4 programy HR (Heart Rate) 5 indywidualnych programów użytkownika dopełniające informacje: Gwarancja domowa 24 miesiące Paragon albo faktura vat Numer katalogowy: 4532 dostawa gratis Nie znalazłeś towaru, który Cię interesuje$123 Skontaktuj się z nami pod nr tel. 32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.

☆ HMS ZW1600 ☆

HMS ZW1600 Najniższa Cena Online

☆ HMS ZW1600 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS ZW1600
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  ZW1600 HMS PREMIUM Wioślarz wodny SEMI COMMERCIAL ZW1600 HMS PREMIUM to wioślarz z innowacyjnym wodnym systemem oporu. Sprzęt idealnie pasuje do użytku komercyjnego w śladowych klubach fitness, salonach SPA i gabinetach odnowy biologicznej i w warunkach domowych. To połączenie wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Wioślarz to trenażer służący do treningu całego ciała. ZW1600 zamiast konwencjonalnego koła zamachowego posiada wodny system oporu. Jego regulacja polega na dolewaniu bądź wylewaniu wody ze zbiornika. Poziom oporu jest oznaczony za pomocą 9 linii znajdujących się na boku zbiornika. Łopatki w zbiorniku ustawione są pod takim kątem, że ruch odbywa się wyjątkowo płynnie. Zaletą wioślarza wodnego jest to, iż w przeciwieństwie do konwencjonalnych trenażerów, podczas ćwiczeń wydaje przyjemny dla ucha dźwięk szumiącej wody. ZW1600 wykonano z materiałów najwyższej jakości gwarantujących bezpieczeństwo używania. Aluminiowa prowadnica i wygodne siedzisko gwarantują wysoki komfort i płynność treningu. Mocna budowa raduje nośnością, która wynosi aż 150 kg. Dzięki kółkom transportowym, przemieszczanie sprzętu nie sprawi trudności nawet przy pełnym zbiorniku, co w połączeniu z wygodnym systemem składania ułatwi przechowywanie. Produkt posiada komputer z czytelnym wyświetlaczem LCD. Na wyświetlaczu wyszukamy wszelkie dane {pomocn|przydatn)e w trakcie treningu. Dystans, czas czy tętno (przy użyciu pasa piersiowego, dołączonego do zestawu) to tylko niektóre z wielu informacji wyświetlanych na monitorze. Produkt marki HMS pozwala na przeprowadzenie kompleksowych ćwiczeń wytrzymałościowych. Wioślarz idealnie sprawdzi się jako narzędzie do wzmocnienia i rozciągnięcia wielu grup mięśniowych, m.in. Pleców, ramion, nóg, pośladków oraz brzucha. Trening przy jego wykorzystaniu poprawia wydolność systemu sercowo-naczyniowego, wspomaga spalanie tłuszczu i zwiększa zdolność organizmu do przyswajania tlenu. Specyfikacja: Wymiary: Złożony: 112,5 x 52 x 142,5 cm Po rozłożeniu: 211,5 x 52 x 85 cm Opór: wodny Regulacja oporu: w zależności od ilości wody w zbiorniku Wyświetlacz LCD Wygodna podpórka na stopy z możliwością zapięcia pasami na rzep Wygodne siedzisko poruszające się płynnie po płozie Możliwość składania Rolki transportowe Waga produktu: 31 kg Maksymalna waga użytkownika: 150 kg W zestawie: Lejek Pompka do odpompowywania wody Pas telemetryczny Funkcje: Pomiar tętna (pas telemetryczny) Temperatura zewnętrzna Liczba pociągnięć RPM Scan Czas Prędkość Dystans Puls Kalorie Uwagi: Gwarancja 12 miesięcy w przypadku użytku komercyjnego Gwarancja 24 miesiące w przypadku użytku domowego


☆ inSPORTline Bravos ☆

inSPORTline Bravos Najniższa Cena Online

☆ inSPORTline Bravos - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: inSPORTline Bravos
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  Szukasz prostego trenażera domowego, który wytrzyma wszystko? Wioślarz inSPORTline Bravos to wspaniały dobór! Zamiast zwykłego koła zamachowego urządzenie ma wentylator, więc obciążenie zagwarantuje opór powietrza. Dzięki systemowi magnetycznemu, do którego podłączony jest wentylator, można wciąż regulować obciążenie za pomocą dźwigni pod uchwytem. Składana kompozycja nadaje się nad wyraz w mniejszych przestrzeniach, w których nie ma miejsca do stracenia. Pomimo lekkiej konstrukcji, trenażer może udźwignąć do 150 kg, dzięki czemu wszyscy członkowie rodziny mogą z niego korzystać na zmianę!
  Prosty wyświetlacz pozwala wyświetlić wszystkie ważne wartości - czas, dystans, prędkość, kalorie, liczbę ruchów i obroty na minutę. Jeśli chcesz, możesz nawet sparować urządzenie z pasem piersiowym i sprawdzić tętno w trakcie treningu. Maszyna ma wszystkie funkcje do prawidłowego treningu w domu skoncentrowanego na mięśniach całego ciała! Kluczowe atrybuty:
  • Pneumatyczny układ hamulcowy
  • Składana rama dla łatwiejszego przechowywania
  • ergonomiczne siedzenie
  • Regulacja obciążenia za pomocą dźwigni
  • Możliwość ustawienia celu treningu (czas, dystans, kalorie, ilość zdjęć)
  • ekran ukazuje: czas, dystans, kalorie, liczbę ruchów, obr./min, tętno
  Opis technologiczny:
  • Kółka transportowe: Tak
  • liczba stopni obciążenia: 8
  • Maks. Wzrost użytkownika: 195 cm
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • Pas piersiowy: Nie
  • Program HRC: Nie
  • Regulacja oporu: Ręczna
  • System oporu: Powietrzno-magnetyczny
  • System wyrównania nierówności podłogi: Tak
  • Waga koła zamachowego: 1.50 kg
  • Waga urządzenia: 36 kg

☆ inSPORTline Rivu ☆

inSPORTline Rivu Najniższa Cena Online

☆ inSPORTline Rivu - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: inSPORTline Rivu
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz inSPORTline Rivu to postępowy, profesjonalny trenażer o rewelacyjnych właściwościach. Solidna konstrukcja z długim zakresem ruchu po prowadnicy (99 cm) imponuje wysoką nośnością - 150 kg, nawet przy wyjątkowo częstym wykorzystywaniu. Sprzęt został wyekwipowany w koło zamachowe o wadze 3 kg, lecz ze względu na przełożenie przekładni 1:4,6, dysponuje obciążeniem porównywalnym do wioślarzy ze pokaźnie cięższymi kołami. Dzięki umiarkowanej wadze i zaimplementowanym kółkom transportowym, jest mobilny i wygodny w przenoszeniu. Magnetyczny system hamowania zapewnia długą żywotność i maksymalne bezpieczeństwo. Elektroniczny system regulacji obciążenia zezwala na dobór jednego z 16 poziomów oporu, optymalnych dla wszystkich kategorii produktywnościowych. Składana kompozycja pozwala zaoszczędzić cenną przestrzeń, gdy trenażer nie jest w wykorzystywania.

  inSPORTline Rivu został wyposażony w czytelny wyświetlacz LCD z instynktownym interfejsem i bogactwem programów. W pamięci komputera zapisano 18 programów: 12 predefiniowanych, 4 programy użytkownika, program HRC, który działa na podstawie tętna biegacza (zestaw mieści pas piersiowy) i program manualny. Ekran wyświetla podstawowe dane, takie jak: czas, liczbę powtórzeń, liczbę powtórzeń na minutę, obciążenie, czas na 500 m, przeciętne tempo, odległość, liczbę spalonych kalorii i moc. Trening z wioślarzem efektywnie wzmacnia wszystkie partie mięśni, skutecznie redukuje tkankę tłuszczową, a tym samym wspiera dobre funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego. Dzięki tym właściwościom, wioślarz inSPORTline Rivu to wyśmienity sprzęt do siłowni, klubów, sal gimnastycznych i domowego stosowania.

  Najważniejsze cechy:

  • profesjonalny wioślarz
  • czytelny ekran z podświetleniem
  • intuicyjne wykorzystywanie
  • obfitość programów
  • składana konstrukcja oszczędzająca przestrzeń
  • zastosowany wentylator
  • przełożenie przekładni: 1: 4,6
  • Komputer wyświetla: czas, liczbę powtórzeń, liczbę powtórzeń na minutę, obciążenie, czas na 500 m, średnie tempo, odległość, liczbę spalonych kalorii i moc

  Opis technologiczny:

  • ciężar koła zamachowego 3 kg
  • regulacja obciążenia elektroniczna
  • ilość poziomów obciążenia 16
  • długość ruchu na prowadnicy 99 cm
  • system hamulcowy magnetyczny
  • kompletna ilość programów 18
  • predefiniowane programy 12
  • programy użytkownika 4
  • program HRC tak
  • program manualny tak
  • czujniki tętna nie
  • kółka transportowe tak
  • system wyrównywania powierzchni tak
  • odbiornik pasa piersiowego tak
  • pas piersiowy tak
  • wejście audio nie
  • składana budowa tak
  • całkowite wymiary v127 cm x s57 cm x d193 cm
  • rozmiary po złożeniu v245 cm x 57 cm x 112 cm
  • nośność 150 k

☆ Hammer Water Stream ☆

Hammer Water Stream Najniższa Cena Online

☆ Hammer Water Stream - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Water Stream
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  model powystawowy 2 kategoria towaru gwarancja 2 lata

  realne ryski, przetarcia lakieru

  Wioślarstwo to jeden z najszczególniej skutecznych treningów, w których do wysiłku angażowane jest całe ciało, a trenować ten sport możesz o dowolnej porze, we własnym salonie i to przy akompaniamencie kojącego szumu wody.

  Water Stream marki Hammer wykorzystuje wodny system oporu, który nadaje Twojemu treningowi dodatkowych walorów. Komputer zaopatrzony został w obszerny i czytelny ekran LCD, który pokazuje najważniejsze treningowe funkcje takie jak czas (ten, który upłynął albo Twój cel), liczbę wiosłowań (narastająco lub cel), sygnał tempa, wiosłowania na minutę i liczbę spalonych kalorii. Wioślarz ma zintegrowany odbiornik tętna dla pasa telemetrycznego, więc jeśli takowy posiadasz możesz kontrolować poziom pulsu i przeprowadzać treningi cardio.

  Wyprofilowane uchwyty na stopy pozwalają Ci ćwiczyć w obuwiu, skarpetkach lub boso. Uchwyty te są dostosowywane w prosty sposób, gwarantując możliwość dobrania ich wielkości do stopy osoby ćwiczącej. Poręczna budowa sprzętu sprawia, że obciążenie stawów jest znikome, więc choćby długi trening nie powoduje dyskomfortu. Specjalnie wyprofilowany uchwyt uniemożliwia obciążaniu ramion, nadgarstków i dłoni. Zaimplementowanekółka transportowe zezwalają na przemieszczanie sprzętu po zakończeniu aktywności.


  właściwości:

  • system hamowania: wodny
  • regulacja uchwytów na stopę
  • łożyskowana budowa
  • profilowane siedzisko
  • kółka transportowe
  • rozmiary: 205x52x98cm
  • maksymalna waga użytkownika: 150kg
  • waga wioślarza: 36kg
  • wyświetlane atrybuty: dystans, czas, ilość spalonych kalorii, puls
  • 18 programów treningowych
  • stał ekran: 1+6
  • zintegrowany odbiornik tętna dla pasa telemetrycznego
  • możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna
  • panel komputerowy z czytelnym wyświetlaczem
  • gwarancja: 24 miesiące

☆ York Fitness W1000 ☆

York Fitness W1000 Najniższa Cena Online

☆ York Fitness W1000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: York Fitness
 • Nazwa produktu: York Fitness W1000
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz York Fitness W 1000 - opór wodny | rozmiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 19% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, mistrzowski sklep sportowy.


☆ Schwinn 100767 ☆

Schwinn 100767 Najniższa Cena Online

☆ Schwinn 100767 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Schwinn 100767
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz Schwinn to perfekcyjny dobór dla osób początkujących, które chcą poprawić swoją kondycję i ogólną produktywność, ale też dla progresywnych sportowców. Naturalny ruch wioślarski imitowany podczas ćwiczeń wpływa na całe ciało pomagając Ci wypracować rewelacyjną sylwetkę. Ergometr angażuje do pracy aż do 95% mięśni. Pracują m.in. Mięśnie brzucha, grzbietu, ramion, nóg, pośladków i klatki piersiowej. Trening na wioślarzu pozwala na prędkie budowanie masy mięśniowej, spalanie kalorii i ulepszenie efektywności fizycznej, wraz z poprawą wydolności oddechowej i pracy układu krążenia.

  Sprzęt posiada magnetyczny system oporu, 10 poziomów oporu regulowanych manualnie, konsolę, której ułożenie można dopasować zależnie od preferencji, a także umożliwia odczyt tętna z pasa telemetrycznego na klatkę piersiową.

  Wioślarz prosto można złożyć i przechowywać w pozycji pionowej, a dzięki umieszczonym w przedniej podstawie kółkom transportowym przewieziesz go w wyodrębnione miejsce.

  MAGNETYCZNY SYSTEM OPORU: Dzięki oporowi magnetycznemu praca wioślarza jest cicha. Spokojnie możesz trenować kiedy tylko masz na to ochotę, bez zakłócania spokoju domowników. Jeśli masz nieznaczne dzieci, bez problemu poćwiczysz kiedy one śpią, ponieważ cicha praca sprzętu nie obudzi ich. Magnetyczny system oporu sprawia także, że trening na wioślarzu będzie bardziej płynny i wygodny niżeli kiedykolwiek wcześniej.

  poziomy OPORU: 10 poziomów oporu trafnych dla każdego. Jesteś początkującym sportowcem i dopiero zaczynasz przygodę z treningami na wioślarzu? A może ćwiczysz regularnie i Ci potrzeba sprzętu, który sprosta Twoim wymaganiom? Wioślarz firmy Schwinn pozwoli Ci dopasować opór genialnie do swych potrzeb.

  regulowanA KONSOLA: Czytelny, wysokiej rozdzielczości wyświetlacz możesz ustawić tak, żeby było to dla Ciebie komfortowe w trakcie treningu. Bez względu na wzrost, każdy użytkownik będzie dobrze widział informacje dotyczące treningu.

  POMIAR TĘTNA: Jeszcze lepsze efekty osiągniesz trenując w optymalnej strefie tętna. Dokupując pas telemetryczny masz możliwość kontroli swego pulsu podczas ćwiczeń. Należy pamiętać, że pomiar tętna podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym.

  informacje technicznE:

  ekran: wysokiej rozdzielczości LCD z możliwością śledzenia i kontroli parametrów takich jak czas, dystans, kalorie czy ilość powtórzeń

  Możliwość regulacji położenia wyświetlacza

  Waga koła zamachowego: 7 kg

  Opór: magnetyczny

  liczba stopni oporu: 10

  pokaźne i komfortowe siedzisko

  komfortowe i poręczne uchwyty

  Pedały: obfite, regulowane i stabilne

  Pomiar pulsu: przy pomocy pasa telemetrycznego (pas do dokupienia osobno)

  dopełniające wyposażenie: kółka transportowe

  Długość szyny: 117 cm

  Możliwość złożenia sprzętu i wygodnego przechowywania

  Maksymalna waga użytkownika: 136 kg

  Przeznaczenie: użytek domowy

  Gwarancja: 2 lata

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.Podobne zestawienia:


Najtańsze wioślarze do 4000 zł – Ranking grudzień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wioślarze do 4000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wioślarzy do 4000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ DS 6203 ☆

DS 6203 Najniższa Cena Online

☆ DS 6203 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DS
 • Nazwa produktu: DS 6203
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  darmowA przesyłka

  Opis produktu

  by Twoje treningi były jeszcze bardziej wydajne

  Dla wszystkich miłośników domowego treningu

  Jeśli szukasz maszyny do ćwiczeń, która pozwoli Ci urozmaicić swój trening, to wybierz wioślarz wodny OMA DS 6203 i przekonaj się sam, iż Twoje ćwiczenia mogą przynosić samą przyjemność. Wioślarz wodny to maszyna do ćwiczeń, którą docenili niejedni użytkownicy. Sprzęt ma komputer, który ma mnóstwo funkcji: czas, ilość pociągnięć, pełna liczba pociągnięć, dystans oraz kalorie. Siedzenie wytworzone jest z najwyższej jakości materiałów, co zagwarantuje wygodę i komfort podczas wykorzystywania, a komfortowe uchwyty pozwolą na pewny uścisk, więc nie będziesz musiał martwić się o dyskomfort i niepewny chwyt. Maksymalna waga użytkownika wynosi 110 kg.

  Najważniejsze parametry: długość szyny: 112 cm, średnica zbiornika: 56 cm, pojemność zbiornika: 20 l. wymiary szer./wys./dł. 54 × 56 × 213 cm.


  Bezproblemowe przechowywanie

  Po treningu dzięki progresywnej funkcji przechylania szynę jezdną można łatwo złożyć i przechowywać w sposób, który nie zajmie mnóstwo miejsca, a to wszystko dzięki ergonomicznym podnóżkom i blokadzie transportowej.


  załączona dokumentacja

  Do zestawu została załączona: instrukcja obsługi w języku polskim i karta gwarancyjna.


  parametry
  techniczne

☆ Hammer Cobra XTR Plus II ☆

Hammer Cobra XTR Plus II Najniższa Cena Online

☆ Hammer Cobra XTR Plus II - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Cobra XTR Plus II
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  Wioślarz HAMMER COBRA XTR PLUS II Numer katalogowy: 4532 Od teraz zmiana kursu! Pozbądź się stresu dnia codziennego i zmierzaj w stronę wymarzonej sylwetki. Całe ciało ćwiczy Żaden inny sport wytrzymałościowy nie może konkurować z wioślarstwem i nie angażuje tak mnóstwo grup mięśni w Twoim ciele. Dzięki wioślarzowi COBRA XTR II Plus możesz teraz przenieść lubiany sport wodny do swych własnych czterech ścian i poznać intensywnego wioślarstwa we własnym domu. Za jednym zamachem ćwiczysz niemało mięśni. Twój układ sercowo-naczyniowy wzmacnia się, a mięśnie pleców stają się naprawdę mocne. Twój tablet lub smartfon idealnie zmieści się w uchwycie postępowego komputera treningowego i dzięki czemu ćwiczenia wzbogacisz multimedialnie. Wyściełane poręczne siedzisko COBRA XTR II Plus przesuwa się cicho i równomiernie po wysokiej jakości aluminiowej szynie. Siedzisz sportowo i jednocześnie bezpiecznie dla Twoich pleców. Dzięki użytecznie ukształtowanej tapicerce siedziska, choćby długie sekwencje treningowe są wyjątkowo komfortowe. Twoje ciało nabiera wydajności z każdą sesją treningową, a Ty będziesz zniewalać się Twoimi mięśniami przeglądając się w lustrze. Wiosłuj w kierunku wymarzonego ciała i przyciągnij wzrok gapiów! Trenuj wszystkie swoje mięśnie równocześnie Kto nie chce ćwiczyć wszelkich mięśni na raz przy pomocy jednej maszyny do ćwiczeń$122 w trakcie wiosłowania równocześnie trenowane są nogi i górne partie ciała. Efektywnie powiększasz swoją skuteczność i trwałość. Przeżyj delikatny trening siłowo-wytrzymałościowy. Perfekcyjny środek odstresowujący po ciężkim 8-godzinnym dniu pracy. Każdy ruch wioślarski przybliża Cię do wymarzonej sylwetki, a dzięki COBRA XTR II Plus będziesz się jednocześnie relaksował. Sprawdzaj swoją kondycję po każdym treningu przy pomocy przycisku Puls-Recovery na komputerze treningowym zmierzysz swój puls. Test Puls-Recovery porównuje tętno przed i po treningu. Wynik jest wyświetlany jako ocena produktywności (1-6). Do testu wymagany jest opcjonalnie dostępny pas telemetryczny. Znakomita funkcja, żeby poprawić swoją kondycję! nowoczesny komputer treningowy, lecz obsługi nauczysz się szybko Twój wioślarz COBRA XTR II Plus jest zaopatrzony łatwy w obsłudze komputer, który pomaga Ci stale poprawiać twoje osiągnięcia. Na czytelnym wyświetlaczu LCD możesz odczytać mnóstwo danych treningowych. Wyświetlane są następujące informacje: czas treningu, liczba wiosłowań podczas jednostki treningowej, dystans treningu, spalanie kalorii, poziom trudności i puls. Zwiększasz swoją motywację dzięki 10 programom treningowym, takim jak,,Fatburn" i,,Cardio" albo 4 programom na serce i 5 jednostkowym programom użytkownika. Musi być prędki, bo czas treningu jest cenny. Możesz regulować wysokość komputera. Można go przechylać w przód i do tyłu. Dzięki 5 przyciskom szybkiego wyboru możesz wybrać bezpośrednio na komputerze program treningowy i zaczynaj! "Pozwól, iż cię zabawię!" Interaktywna obfitość treningów z aplikacjami fitness Kto tego nie zna, monotonny trening i brak perspektyw na zmianę. Jednak dzięki aplikacjom fitness możesz organizować ekscytujące regaty w trybie,,na żywo" i cieszyć się ulubioną muzyką lub obejrzeć ekscytujący film. Dzięki funkcji kamery BitGym i Kinomap doświadczasz szalejących rzek i głębokich jezior z całego świata. Dodatkowo otrzymasz interaktywne dane o prędkości i lokalizacji. W trakcie wycieczki wioślarskiej usłyszysz prawdziwy dźwięk otoczenia. Wybierz się na wirtualną przygodę i wiosłuj w kierunku udoskonalonej formy! Trening wioślarski z biciem serca podczas treningów należy zwracać uwagę na puls. Tętno decyduje o Twoim celu treningowym. Odbiornik tętna jest już zintegrowany w komputerze. Pomiar pulsu za pomocą opcjonalnie dostępnego pasa telemetrycznego zezwala na ciągłą kontrolę tętna i osiągnięcie wymarzonego celu fitness. Za pomocą komputera możesz samodzielnie określić limit tętna. W sytuacji jego przekroczenia usłyszysz dźwięk ostrzegawczy. Wiosłuj i bądź pewny, że z optymalnym tętnem zmierzasz w kierunku wymarzonej sylwetki! Płynne ruchy bezpieczne dla stawów zrównoważona szyna ślizgowa wyprodukowana z aluminium pozwala wykonywać ruchy wiosłowania wyjątkowo jednostajnie, płynnie - a na ogół cicho. Sprawdzony system oporu HAMMER z technologią hamulca magnetycznego klasy premium zapewnia płynne, przychylne dla stawów ruchy, ciągnięcie wolne od szarpnięć bez tzw. Martwych punktów, a tym samym stanowczo realistyczną zabawę w wiosłowanie. Usiądź wygodnie, trzymaj się i zapnij stopy funkcjonalnie ukształtowany uchwyt zagwarantuje zdrową postawę i luźną pozycję dłoni i ramion. Siedzisko z łożyskami kulkowymi umożliwia także wygodną pozycję wiosłowania, dostosowując się do każdego ciała. Wyściełane pianką wygodne siedzisko zapewnia komfortowy trening choćby podczas dłuższych sesji wiosłowania i odciąża kręgosłup. Każda podstawa wyekwipowana została w pasy, które utrzymują stopy na miejscu przy każdym ruchu wioślarskim. Wyjątkowo duże podstawy antypoślizgowe są mocowane w bezpiecznej dla bioder odległości 16 cm, aby ich nie obciążać nawet w trakcie dłuższych treningów. W dodatku pozostali członkowie rodziny mogą używać wioślarza Cobra XTR II Plus dla siebie i czerpać radość z wiosłowania. Więcej innowacyjnych szczegółów Zmień swój dom w klub wioślarski Dzięki wioślarzowi HAMMER Cobra XTR II Plus możesz spełnić swoje marzenie o wiosłowaniu bez kontaktu z wodą. Możesz w spokoju trenować koncentrując się wyłącznie na sobie! Dzięki szybkiej konfiguracji w ciągu kilku sekund przekształcisz swój salon w klub wioślarski. Po treningu dzięki nowoczesnej funkcji przechylania szynę jezdną można z łatwością złożyć i przechowywać w sposób, który nie zajmie sporo miejsca A to wszystko dzięki ergonomicznym podnóżkom i blokadą transportową. Zintegrowane kółka transportowe pozwalają na przestawianie wioślarza Cobra XTR II Plus. Dzięki niewielkim rozmiarom wynoszącym zaledwie 232 x 55 x 75 cm, Twój wioślarz HAMMER Cobra XTR II Plus jest odpowiednio dostosowany do treningu wioślarskiego dla osób o wzroście 2,0 m. By wioślarz stał zrównoważenie podczas treningu, możesz skorzystać z dostosowywanych nóżek. Teraz twoja kolej! Wiosłuj, poczuj zmiany w swym ciele i uzyskaj szczytową formę! dane techniczne: System hamowania: układ hamulcowy z magnesem trwałym Regulacja oporu: 16 stopni Elektroniczna regulacja oporu Programy treningowe: 20 ilość użytkowników: 4 Programy sterowane tętnem: 4 Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna Zintegrowany odbiornik impulsów dla pasa telemetrycznego (opcjonalnie) wyświetlacz LCD blue/black light Uchwyt na tablet lub telefon Wysokiej jakości łożyska kulkowe komfortowe siedzenie ekran: LCD z podświetleniem i regulacją kąta pochylenia rozmiary po rozłożeniu: 232 x 55 x 75 cm rozmiary po złożeniu: 118 x 55 x 155 cm Rolki transportowe Max.waga użytkownika: 130 kg Waga urządzenia: 37 kg Funkcje komputera: Wyświetlane cechy: Czas, Dystans, Kalorie liczba wiosłowań ilość wiosłowań na minutę Pomiar pulsu: pas telemetryczny (opcja) 10 programów treningowych 1 program wyścigu z komputerem 4 programy HR (Heart Rate) 5 indywidualnych programów użytkownika uzupełniające informacje: Gwarancja domowa 24 miesiące Paragon albo faktura vat Numer katalogowy: 4532 przesyłka gratis Nie znalazłeś produktu, który Cię interesuje$123 Skontaktuj się z nami pod nr tel. 32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.

☆ York Fitness W1000 ☆

York Fitness W1000 Najniższa Cena Online

☆ York Fitness W1000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: York Fitness
 • Nazwa produktu: York Fitness W1000
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz York Fitness W 1000 - opór wodny | rozmiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 19% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, mistrzowski sklep sportowy.


☆ Reebok ZJET ☆

Reebok ZJET Najniższa Cena Online

☆ Reebok ZJET - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Reebok ZJET
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Nowy wioślarz ZJET firmy Reebok to perfekcyjny sprzęt do ćwiczeń w domu. Naturalny ruch wioślarski imitowany podczas ćwiczeń wpływa na całe ciało pomagając Ci wypracować genialną sylwetkę. Koło zamachowe o wadze 6 kg zagwarantuje wygodny, bezpieczny i płynny trening.

  Wioślarz posiada 12 zdefiniowanych programów treningowych, które pomogą Ci w osiągnięciu celu. Sprzęt wyposażony jest w 16 poziomów oporu regulowanych poprzez komputer z wyświetlaczem LCD. Dzięki możliwości bezprzewodowego pomiaru tętna w trakcie treningu, dopasujesz intensywność ćwiczeń zgodnie ze swymi oczekiwaniami.Wioślarz można prosto składać i przechowywać na znikomej powierzchni.

  Jest to sprzęt, który w niewielkim stopniu obciąża stawy, dlatego użytkowany może być poprzez osoby w różnorodnym wieku. Wioślarz to doskonałe urządzenie do treningu, z reguły mięśni nóg, ramion, grzbietu, pleców i bioder, urządzenie spalające tkankę tłuszczową, udoskonalające ogólną kondycję i wydolność organizmu.

  informacje technologicznE: stopnie oporu: 16 Programy treningowe: 19 (12 predefiniowanych, manualny, 3 docelowe, wyścig, tętno, zdefiniowany przez użytkownika) ekran: LCD 4,5" Funkcje: szybkość, czas, dystans, kalorie, tętno, BMI, liczba pociągnięć na minutę Waga koła zamachowego: 6 kg Maksymalna waga użytkownika: 120 kg uzupełniające wyposażenie: bezprzewodowy czytnik tętna, kółka transportowe, nóżki poziomujące rozmiary: 181 x 54 x 69 cm (dł.

  x szer. X wys.) rozmiary złożonego sprzętu: 90 x 54 x 146 cm (dł. X szer. X wys.) Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata REEBOK TO TWARDY FITNESS. Reebok reprezentuje swoje jednostkowe i postępowe podejście do fitnessu - to fitness nieskrępowany, optymistyczny, odważny i wykraczający poza wszelkie przyjęte normy.

  Postawa promowana przez Reebok brzmi:,,Nie boję się uzupełniającego bólu, nie wycofam się przed wyzwaniem, będę ciężko pracować, ponieważ wierzę w siebie". Reebok to twardy fitness, który wykracza poza wydajność fizyczną i podąża także w kierunku społecznego i psychicznego korzystnego samopoczucia.

  Reebok nigdy nie jest zadowolony ze status quo, a zatem stosuje ideę twardego fitnessu także w swych inicjatywach biznesowych. Oznacza to nieprzerwane poszukiwanie nowych rozwiązań, by wspierać innowacjami sympatyków, którzy sami testują granice konwencjonalnego pojęcia wydajności.

  efektem tych poszukiwań są niezawodne, nowoczesne i najwyższej klasy sprzęty i akcesoria treningowe o ponadprzeciętnej jakości. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży.

  Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ inSPORTline Bravos ☆

inSPORTline Bravos Najniższa Cena Online

☆ inSPORTline Bravos - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: inSPORTline Bravos
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  Szukasz prostego trenażera domowego, który wytrzyma wszystko? Wioślarz inSPORTline Bravos to nadzwyczajny wybór! Zamiast zwykłego koła zamachowego urządzenie ma wentylator, więc obciążenie zagwarantuje opór powietrza. Dzięki systemowi magnetycznemu, do którego podłączony jest wentylator, można wciąż regulować obciążenie za pomocą dźwigni pod uchwytem. Składana konstrukcja pasuje stanowczo w mniejszych przestrzeniach, w których nie ma miejsca do stracenia. Pomimo lekkiej konstrukcji, trenażer może udźwignąć do 150 kg, dzięki temu wszyscy członkowie rodziny mogą z niego korzystać na zmianę!
  Prosty ekran pozwala wyświetlić wszystkie ważne wartości - czas, dystans, prędkość, kalorie, liczbę ruchów i obroty na minutę. Jeśli chcesz, możesz nawet sparować urządzenie z pasem piersiowym i sprawdzić tętno w trakcie treningu. Maszyna ma wszystkie funkcje do prawidłowego treningu w domu skoncentrowanego na mięśniach całego ciała! Kluczowe cechy:
  • Pneumatyczny układ hamulcowy
  • Składana rama dla łatwiejszego przechowywania
  • praktyczne siedzenie
  • Regulacja obciążenia przy pomocy dźwigni
  • Możliwość ustawienia celu treningu (czas, dystans, kalorie, ilość fotografii)
  • wyświetlacz prezentuje: czas, dystans, kalorie, liczbę ruchów, obr./min, tętno
  Opis technologiczny:
  • Kółka transportowe: Tak
  • ilość poziomów obciążenia: 8
  • Maks. Wzrost użytkownika: 195 cm
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • Pas piersiowy: Nie
  • Program HRC: Nie
  • Regulacja oporu: Ręczna
  • System oporu: Powietrzno-magnetyczny
  • System wyrównania nierówności podłogi: Tak
  • Waga koła zamachowego: 1.50 kg
  • Waga urządzenia: 36 kg


Podsumowanie, czyli jaki ergometr wioślarski do 4000 zł najlepszy?


Najlepszy ergometr wioślarski do 4000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy ergometr wioślarski do 4000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane wioślarze treningowe – TOP7 grudzień 2022

Jeżeli żadna z powyższych wioślarzy do 4000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych ergometrów wioślarskich do ćwiczeń i treningu.


Powiązania tematyczne:

 • jaki ergometr wioślarski do 4000 zł opinie i efekty,
 • dobre wioślarze do 4000 zł cena,
 • ranking wioślarzy do 4000 zł,
 • ergometr wioślarski do 4000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o wioślarzach do 4000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o wioślarzach do 4000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o wioślarzach do 4000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki ergometr wioślarski do 4000 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych wioślarzach do 4000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki ergometr wioślarski do 4000 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z ergometrami wioślarskimi do 4000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach wioślarze do 4000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *