FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking wioślarzy do 4000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Ergometry wioślarskie / Ranking wioślarzy do 4000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych wioślarzy do 4000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wioślarzy do 4000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych ergometrów wioślarskich do ćwiczeń i treningu.

Jakie wioślarze do 4000 zł najlepiej wybrać? Ranking sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wioślarze do 4000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wioślarzy do 4000 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Hammer Water Stream ☆

Hammer Water Stream Najniższa Cena Online

☆ Hammer Water Stream - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Water Stream
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  model powystawowy 2 kategoria towaru gwarancja 2 lata

  realne ryski, przetarcia lakieru

  Wioślarstwo to jeden z najszczególniej skutecznych treningów, w których do wysiłku angażowane jest całe ciało, a trenować ten sport możesz o dowolnej porze, we własnym salonie i to przy akompaniamencie kojącego szumu wody.

  Water Stream marki Hammer wykorzystuje wodny system oporu, który nadaje Twojemu treningowi dodatkowych walorów. Komputer zaopatrzony został w obszerny i czytelny ekran LCD, który pokazuje najważniejsze treningowe funkcje takie jak czas (ten, który upłynął albo Twój cel), liczbę wiosłowań (narastająco lub cel), sygnał tempa, wiosłowania na minutę i liczbę spalonych kalorii. Wioślarz ma zintegrowany odbiornik tętna dla pasa telemetrycznego, więc jeśli takowy posiadasz możesz kontrolować poziom pulsu i przeprowadzać treningi cardio.

  Wyprofilowane uchwyty na stopy pozwalają Ci ćwiczyć w obuwiu, skarpetkach lub boso. Uchwyty te są dostosowywane w prosty sposób, gwarantując możliwość dobrania ich wielkości do stopy osoby ćwiczącej. Poręczna budowa sprzętu sprawia, że obciążenie stawów jest znikome, więc choćby długi trening nie powoduje dyskomfortu. Specjalnie wyprofilowany uchwyt uniemożliwia obciążaniu ramion, nadgarstków i dłoni. Zaimplementowanekółka transportowe zezwalają na przemieszczanie sprzętu po zakończeniu aktywności.


  właściwości:

  • system hamowania: wodny
  • regulacja uchwytów na stopę
  • łożyskowana budowa
  • profilowane siedzisko
  • kółka transportowe
  • rozmiary: 205x52x98cm
  • maksymalna waga użytkownika: 150kg
  • waga wioślarza: 36kg
  • wyświetlane atrybuty: dystans, czas, ilość spalonych kalorii, puls
  • 18 programów treningowych
  • stał ekran: 1+6
  • zintegrowany odbiornik tętna dla pasa telemetrycznego
  • możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna
  • panel komputerowy z czytelnym wyświetlaczem
  • gwarancja: 24 miesiące

☆ Finnlo Aquon Evolution ☆

Finnlo Aquon Evolution Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Aquon Evolution - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Aquon Evolution
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz FINNLO AQUON EVOLUTION. Dlaczego warto wybrać FINNLO$129 producent FINNLO należy do niemieckiej marki HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak korzystnie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, lubiana w Polsce marka KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem producenta FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także sprzętów siłowych, jak dodatkowo akcesoriów bokserskich i fitness.

  Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji pionierskich pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości sprzętów.

  Jeszce kilka lat temu przystępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy wybór sprzętu, od maszyn domowych, przez mistrzowskie maszyny do użycia komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna marka. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od dokładnego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość firmy sprawia, że FINNLO jest jednym z najkorzystniejszych na świecie dostawców sprzętu fitness i sprzętów siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Zobacz: www.finnlo.com.pl Wioślarz FINNLO Aquon Evolution Wiosłowanie jest jednym z najskuteczniejszych i najzdrowszych rodzajów sportu, ponieważ zaangażowane jest aż do 90% wszelkich mięśni ciała.

  Wioślarz Aquon Evolution w wspaniały sposób symuluje wiosłowanie na spokojnej wodzie. Tym samym jest niezwykle bliski,,oryginalnemu" wiosłowaniu. Dzięki wioślarstwu możesz osiągnąć: 90% wszelkich mięśni będzie zaangażowane i tym samym umocnione ulepszenie wytrzymałości Wzmocnienie układu sercowo-naczyniowego Zmniejszenie masy ciała Wzmocnienie i budowa mięśni, zwłaszcza mięśnie pleców i nóg Poprawa postawy Wioślarstwo jest zatem znakomitym treningiem dla całego ciała!

  technologia i wyposażenie wioślarza Aquon Evolution: Wiosłowanie na Aquon Evolution jest bardzo realistycznie. Ponad to wioślarza FINNLO Aquon Evolution marki HAMMER eksponuje wysoki opór ( do 350 Watt) przez co jest on wspaniały do intensywnego treningu.

  komfortowe siedzisko wyekwipowane w łożyska kulkowe porusza się na stabilnej szynie aluminiowej o długości135 cm, a zaledwie 9cm odległość między podnóżkami zapewniaja trening wioślarski, który odpowiada wiosłowaniu w fachowych łodziach wiosłowych.

  wyjątkowo długa taśma (182cm) umożliwia trening osobom ze wzrostem do 2 metrów. Krystaliczny komputer treningowy LCD z niebieskim podświetleniem jest ruchomy, dzięki czemu wyświetlacz jest należycie widoczny z każdej pozycji.

  Komputer wyświetla następujące dane: Tętno, Obciążenie, Czas na 500 m, Spalanie kalorii, Intensywność Watt, ilość wiosłowań na minutę, Programy treningowe, Czas w godzinach, minutach, sekundach, Przebyta odległość w metrach i kilometrach.

  4 programy zorientowane na tętno dbają o kontrolowany i bezpieczny trening układu krążenia. Po przekroczeniu górnej granicy tętna, pojawi się ostrzeżenie dźwiękowe, a opór zostanie samoczynnie skorygowany.

  FINNLO Aquon Evolution firmy HAMMER zagwarantuje trening wytrzymałościowy i zdrowotny na najwyższym poziomie! Pozostałe atrybuty: 8 stałych wyświetlanych funkcji, 12 automatycznych i różnych programów fitness dla maksymalnej motywacji treningowej i program rywalizacji z komputerem.

  Najważniejsze informacje o produkcie: Ergonometr klasy HA (zgodnie z normą DIN EN 957-1/7), wykorzystywany do treningów poprzez profesjonalnych atletów - wioślarzy 4 programy tętna, 8 stałych wyświetlanych funkcji, 12 programów fitness, 1 program do rywalizowania z komputerem Wysokość siedziska 45 cm Intensywność oporu: ustawiana w zakresie 10-350 Watt Regulacja obciążenia: niezależna od liczby obrotów Odległość między podnóżkami tylko 9 cm wyświetlacz LCD z niebieskim podświetleniem Długa taśma - 182 cm i długie szyny aluminiowe - 135 cm, dzięki temu jest adekwatny dla użytkowników o wzroście od 1,5 do 2 metrów Wysokiej jakości aluminiowa płoza zagwarantuje maksymalną stabilność komfortowe siodełko wyekwipowane w łożyska kulkowe zagwarantuje wyjątkowo cichą pracę Możliwość złożenia i transportu dzięki zintegrowanym rolkom transportowym Maksymalna waga ciała: 150 kg Zasilanie: 230 Volt Główne atuty: wielki stabilny wioślarz, ma solidą ramę kompozycja zbliżona do Concept 2 mocne opory w trakcie wiosłowania System hamowania: powietrzno-magnetyczny znaczny czytelny ekran nad wyraz prawidłowy stosunek jakość - cena Estetycznie tworzony Gwarancja 3 lata Funkcje komputera: Wyświetlane cechy: Dystans, Czas, Czas po 500 m, ilość spalonych kalorii, Watt, liczba wiosłowań na minutę, Puls Pomiar pulsu: pas telemetryczny (opcja) Zakres regulacji mocy: 10-350 Watt Programy treningowe ekran LCD: niebieski llość wyświetlanych funkcji równocześnie: 8 informacje techniczne: System hamowania: powietrzno-magnetyczny Rolki transportowe Możliwość złożenia Zakres obciążenia: RMP niezależna Regulacja obciążenia: 16 poziomów Programy treningowe: 12 Programy sterowane tętnem: 4 Zasilanie: 230 V, 50 Hz Max.waga użytkownika: 150 kg Dystans pomiędzy pedałami: 9 cm Waga koła zamachowego: 8 kg System napędu: pas klinowy wymiary po rozłożeniu: 240 x 50 x 107 cm wymiary po złożeniu: 135 x 50 x 173 cm Kolor: czarny Waga produktu: 45 kg Klasa Klasa HA (zgodnie z normą DIN EN 957 - 1/5) dodatkowe dane: Towar na zamówienie - przed zakupem prosimy o kontakt Gwarancja domowa: 36 miesięcy Gwarancja Light Commercial 24 miesiące Numer katalogowy: 3705 Nie znalazłeś produktu który Cię interesuje $130 Skontaktuj się z nami tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem


☆ DS 6203 ☆

DS 6203 Najniższa Cena Online

☆ DS 6203 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DS
 • Nazwa produktu: DS 6203
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

☆ York Fitness W1000 ☆

York Fitness W1000 Najniższa Cena Online

☆ York Fitness W1000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: York Fitness
 • Nazwa produktu: York Fitness W1000
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz wodny York W 1000 czarny 56041


☆ inSPORTline Rivu ☆

inSPORTline Rivu Najniższa Cena Online

☆ inSPORTline Rivu - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: inSPORTline Rivu
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz inSPORTline Rivu to postępowy, profesjonalny trenażer o rewelacyjnych właściwościach. Solidna konstrukcja z długim zakresem ruchu po prowadnicy (99 cm) imponuje wysoką nośnością - 150 kg, nawet przy wyjątkowo częstym wykorzystywaniu. Sprzęt został wyekwipowany w koło zamachowe o wadze 3 kg, lecz ze względu na przełożenie przekładni 1:4,6, dysponuje obciążeniem porównywalnym do wioślarzy ze pokaźnie cięższymi kołami. Dzięki umiarkowanej wadze i zaimplementowanym kółkom transportowym, jest mobilny i wygodny w przenoszeniu. Magnetyczny system hamowania zapewnia długą żywotność i maksymalne bezpieczeństwo. Elektroniczny system regulacji obciążenia zezwala na dobór jednego z 16 poziomów oporu, optymalnych dla wszystkich kategorii produktywnościowych. Składana kompozycja pozwala zaoszczędzić cenną przestrzeń, gdy trenażer nie jest w wykorzystywania.

  inSPORTline Rivu został wyposażony w czytelny wyświetlacz LCD z instynktownym interfejsem i bogactwem programów. W pamięci komputera zapisano 18 programów: 12 predefiniowanych, 4 programy użytkownika, program HRC, który działa na podstawie tętna biegacza (zestaw mieści pas piersiowy) i program manualny. Ekran wyświetla podstawowe dane, takie jak: czas, liczbę powtórzeń, liczbę powtórzeń na minutę, obciążenie, czas na 500 m, przeciętne tempo, odległość, liczbę spalonych kalorii i moc. Trening z wioślarzem efektywnie wzmacnia wszystkie partie mięśni, skutecznie redukuje tkankę tłuszczową, a tym samym wspiera dobre funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego. Dzięki tym właściwościom, wioślarz inSPORTline Rivu to wyśmienity sprzęt do siłowni, klubów, sal gimnastycznych i domowego stosowania.

  Najważniejsze cechy:

  • profesjonalny wioślarz
  • czytelny ekran z podświetleniem
  • intuicyjne wykorzystywanie
  • obfitość programów
  • składana konstrukcja oszczędzająca przestrzeń
  • zastosowany wentylator
  • przełożenie przekładni: 1: 4,6
  • Komputer wyświetla: czas, liczbę powtórzeń, liczbę powtórzeń na minutę, obciążenie, czas na 500 m, średnie tempo, odległość, liczbę spalonych kalorii i moc

  Opis technologiczny:

  • ciężar koła zamachowego 3 kg
  • regulacja obciążenia elektroniczna
  • ilość poziomów obciążenia 16
  • długość ruchu na prowadnicy 99 cm
  • system hamulcowy magnetyczny
  • kompletna ilość programów 18
  • predefiniowane programy 12
  • programy użytkownika 4
  • program HRC tak
  • program manualny tak
  • czujniki tętna nie
  • kółka transportowe tak
  • system wyrównywania powierzchni tak
  • odbiornik pasa piersiowego tak
  • pas piersiowy tak
  • wejście audio nie
  • składana budowa tak
  • całkowite wymiary v127 cm x s57 cm x d193 cm
  • rozmiary po złożeniu v245 cm x 57 cm x 112 cm
  • nośność 150 k

☆ Reebok ZJET ☆

Reebok ZJET Najniższa Cena Online

☆ Reebok ZJET - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Reebok ZJET
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Reebok ZJET to niesamowicie stylowa maszyna.Reebok ZJET dodatkowo dostosowywane paski na pedałach, by utrzymać Cię wyśmienicie na miejscu. Wyświetlacz pokazuje wszystkie informacje o szybkości, czasie, dystansie, kaloriach i liczbie dni.Wioślarz posiada 12 programów rozgrzewkowych i 3 indywidualne programy treningowe, a także 16 poziomów oporu.

  Jest więc niemało okazji, żeby się spocić.


☆ York Fitness WR1000 ☆

York Fitness WR1000 Najniższa Cena Online

☆ York Fitness WR1000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: York Fitness
 • Nazwa produktu: York Fitness WR1000
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  Wioślarz W1000 firmy York Fitness został produkowany z wysokiej jakości tworzyw. Model ten sporo {pomocn|przydatn)ych funkcji, które pozwolą na przeprowadzenie efektywnego treningu....

☆ OMA DS 6203 ☆

OMA DS 6203 Najniższa Cena Online

☆ OMA DS 6203 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: OMA
 • Nazwa produktu: OMA DS 6203
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  Wioślarz wodny to maszyna do ćwiczeń, którą docenili niejedni użytkownicy. Sprzęt ma komputer, który ma niemało funkcji: czas, liczba pociągnięć, całkowita ilość pociągnięć, dystans, kalorie. Siedzenie wykonane jest z najwyższej jakości tworzyw, co gwarantuje wygodę i komfort podczas stosowania, a komfortowe uchwyty pozwolą na pewny uścisk, więc nie będziesz musiał martwić się o dyskomfort i niepewny chwyt....

☆ Hammer Cobra XTR ☆

Hammer Cobra XTR Najniższa Cena Online

☆ Hammer Cobra XTR - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Cobra XTR
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz HAMMER COBRA XTR

  Opis:

  Wioślarz COBRA XTR producenta HAMMER jest genialnym domowym urządzeniem treningowym dla wszystkich pasjonatów wiosłowania! Sprawdzony magnetyczny system hamowania HAMMER zagwarantuje gładkie ruchy. Do wyboru jest 10 zdefiniowanych programów, dzięki którym wiosłowanie nie jest nieprzystępne i najróżniejsze.

  osiągalny jest też trening sterowany tętnem. Do wbudowanego odbiornika tętna może zostać podłączony pas telemetryczny (opcjonalnie przystępny) i w ten sposób trening jest optymalizowany pod kątem obciążenia. Dodatkowo po zakończonym treningu obliczana jest ocena treningu. Wioślarz producenta HAMMER gwarantuje w dodatku wysoki komfort treningów: siedzisko jest praktycznie ukształtowane i wyekwipowane w łożyska kulkowe. Dzięki temu doskonale przesuwa się po aluminiowych szynach. Po treningu wioślarz COBRA XTR może zostać złożony, postawiony w pionie i dzięki temu zajmie mniej miejsca.

  informacje technologiczne:

  • System hamowania: magnetyczny
  • Regulacja oporu: 10 stopni
  • Elektroniczna regulacja oporu
  • Programy treningowe
  • Wysokiej jakości łożyska kulkowe
  • komfortowe siedzenie
  • ekran: standardowy
  • wymiary po rozłożeniu: 235 x 54 x 58 cm
  • wymiary po złożeniu: 82 x 65 x 156 cm
  • Max.waga użytkownika: 120 kg
  • Waga: 55 kg

  Funkcje komputera:

  • Wyświetlane parametry: Czas, Dystans, Kalorie
  • ilość wiosłowań
  • ilość wiosłowań na minutę
  • Czas potrzebny na przepłynięcie 500 m
  • Pomiar pulsu: pas telemetryczny (opcja)

  Programy treningowe:

  • P1-Obrotowy
  • P2- Dolina
  • P3- Spalanie kalorii
  • P4- Rampa
  • P5- Górski
  • P6- Interwał

  dopełniające informacje:

  • Gwarancja 36 miesięcy
  • Paragon lub faktura vat
  • Numer katalogowy: 4539

  UWAGA!!!

  kupujący, którzy zamierzają odwiedzić nasze salony w celu przetestowania prosimy o to,żeby przed przyjazdem sprawdzić telefonicznie czy dany model znajduje się obecnie na ekspozycji danego salonu.


☆ Schwinn 100767 ☆

Schwinn 100767 Najniższa Cena Online

☆ Schwinn 100767 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Schwinn 100767
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz Schwinn to perfekcyjny dobór dla osób początkujących, które chcą poprawić swoją kondycję i ogólną produktywność, ale też dla progresywnych sportowców. Naturalny ruch wioślarski imitowany podczas ćwiczeń wpływa na całe ciało pomagając Ci wypracować rewelacyjną sylwetkę. Ergometr angażuje do pracy aż do 95% mięśni. Pracują m.in. Mięśnie brzucha, grzbietu, ramion, nóg, pośladków i klatki piersiowej. Trening na wioślarzu pozwala na prędkie budowanie masy mięśniowej, spalanie kalorii i ulepszenie efektywności fizycznej, wraz z poprawą wydolności oddechowej i pracy układu krążenia.

  Sprzęt posiada magnetyczny system oporu, 10 poziomów oporu regulowanych manualnie, konsolę, której ułożenie można dopasować zależnie od preferencji, a także umożliwia odczyt tętna z pasa telemetrycznego na klatkę piersiową.

  Wioślarz prosto można złożyć i przechowywać w pozycji pionowej, a dzięki umieszczonym w przedniej podstawie kółkom transportowym przewieziesz go w wyodrębnione miejsce.

  MAGNETYCZNY SYSTEM OPORU: Dzięki oporowi magnetycznemu praca wioślarza jest cicha. Spokojnie możesz trenować kiedy tylko masz na to ochotę, bez zakłócania spokoju domowników. Jeśli masz nieznaczne dzieci, bez problemu poćwiczysz kiedy one śpią, ponieważ cicha praca sprzętu nie obudzi ich. Magnetyczny system oporu sprawia także, że trening na wioślarzu będzie bardziej płynny i wygodny niżeli kiedykolwiek wcześniej.

  poziomy OPORU: 10 poziomów oporu trafnych dla każdego. Jesteś początkującym sportowcem i dopiero zaczynasz przygodę z treningami na wioślarzu? A może ćwiczysz regularnie i Ci potrzeba sprzętu, który sprosta Twoim wymaganiom? Wioślarz firmy Schwinn pozwoli Ci dopasować opór genialnie do swych potrzeb.

  regulowanA KONSOLA: Czytelny, wysokiej rozdzielczości wyświetlacz możesz ustawić tak, żeby było to dla Ciebie komfortowe w trakcie treningu. Bez względu na wzrost, każdy użytkownik będzie dobrze widział informacje dotyczące treningu.

  POMIAR TĘTNA: Jeszcze lepsze efekty osiągniesz trenując w optymalnej strefie tętna. Dokupując pas telemetryczny masz możliwość kontroli swego pulsu podczas ćwiczeń. Należy pamiętać, że pomiar tętna podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym.

  informacje technicznE:

  ekran: wysokiej rozdzielczości LCD z możliwością śledzenia i kontroli parametrów takich jak czas, dystans, kalorie czy ilość powtórzeń

  Możliwość regulacji położenia wyświetlacza

  Waga koła zamachowego: 7 kg

  Opór: magnetyczny

  liczba stopni oporu: 10

  pokaźne i komfortowe siedzisko

  komfortowe i poręczne uchwyty

  Pedały: obfite, regulowane i stabilne

  Pomiar pulsu: przy pomocy pasa telemetrycznego (pas do dokupienia osobno)

  dopełniające wyposażenie: kółka transportowe

  Długość szyny: 117 cm

  Możliwość złożenia sprzętu i wygodnego przechowywania

  Maksymalna waga użytkownika: 136 kg

  Przeznaczenie: użytek domowy

  Gwarancja: 2 lata

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.Podobne zestawienia:


Najtańsze wioślarze do 4000 zł – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wioślarze do 4000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wioślarzy do 4000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ DS 6203 ☆

DS 6203 Najniższa Cena Online

☆ DS 6203 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DS
 • Nazwa produktu: DS 6203
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

☆ York Fitness W1000 ☆

York Fitness W1000 Najniższa Cena Online

☆ York Fitness W1000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: York Fitness
 • Nazwa produktu: York Fitness W1000
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz wodny York W 1000 czarny 56041


☆ Reebok ZJET ☆

Reebok ZJET Najniższa Cena Online

☆ Reebok ZJET - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Reebok ZJET
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Reebok ZJET to niesamowicie stylowa maszyna.Reebok ZJET też dostosowywane paski na pedałach, żeby utrzymać Cię genialnie na miejscu. Ekran prezentuje wszystkie dane o szybkości, czasie, dystansie, kaloriach i liczbie dni.Wioślarz posiada 12 programów rozgrzewkowych i 3 indywidualne programy treningowe, a także 16 stopni oporu.

  Jest więc sporo okazji, żeby się spocić.


☆ OMA DS 6203 ☆

OMA DS 6203 Najniższa Cena Online

☆ OMA DS 6203 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: OMA
 • Nazwa produktu: OMA DS 6203
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  Wioślarz wodny to maszyna do ćwiczeń, którą docenili niejedni użytkownicy. Sprzęt posiada komputer, który ma sporo funkcji: czas, ilość pociągnięć, pełna liczba pociągnięć, dystans, kalorie. Siedzenie wytwarzane jest z najwyższej jakości tworzyw, co zagwarantuje wygodę i komfort podczas używania, a wygodne uchwyty pozwolą na pewny uścisk, więc nie będziesz musiał martwić się o dyskomfort i niepewny chwyt....

☆ Hammer Water Stream ☆

Hammer Water Stream Najniższa Cena Online

☆ Hammer Water Stream - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Water Stream
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  model powystawowy 2 kategoria towaru gwarancja 2 lata

  realne ryski, przetarcia lakieru

  Wioślarstwo to jeden z najistotniej skutecznych treningów, w których do wysiłku angażowane jest całe ciało, a trenować ten sport możesz o dowolnej porze, we własnym salonie i to przy akompaniamencie kojącego szumu wody.

  Water Stream producenta Hammer wykorzystuje wodny system oporu, który nadaje Twojemu treningowi dodatkowych walorów. Komputer wyekwipowany został w znaczny i czytelny ekran LCD, który pokazuje najważniejsze treningowe funkcje takie jak czas (ten, który upłynął lub Twój cel), liczbę wiosłowań (narastająco albo cel), sygnał tempa, wiosłowania na minutę i liczbę spalonych kalorii. Wioślarz ma zintegrowany odbiornik tętna dla pasa telemetrycznego, więc jeśli takowy posiadasz możesz kontrolować poziom pulsu i przeprowadzać treningi cardio.

  Wyprofilowane uchwyty na stopy pozwalają Ci ćwiczyć w butach, skarpetkach albo boso. Uchwyty te są dostosowywane w prosty sposób, zapewniając możliwość dostosowania ich wielkości do stopy osoby ćwiczącej. Praktyczna kompozycja sprzętu powoduje, że obciążenie stawów jest nieduże, więc choćby długi trening nie powoduje dyskomfortu. Specjalnie wyprofilowany uchwyt uniemożliwia obciążaniu ramion, nadgarstków i rąk. Wbudowanekółka transportowe zezwalają na przemieszczanie sprzętu po zakończeniu aktywności.


  parametry:

  • system hamowania: wodny
  • regulacja uchwytów na stopę
  • łożyskowana kompozycja
  • profilowane siedzisko
  • kółka transportowe
  • rozmiary: 205x52x98cm
  • maksymalna waga użytkownika: 150kg
  • waga wioślarza: 36kg
  • wyświetlane atrybuty: dystans, czas, liczba spalonych kalorii, puls
  • 18 programów treningowych
  • stał ekran: 1+6
  • zintegrowany odbiornik tętna dla pasa telemetrycznego
  • możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna
  • panel komputerowy z czytelnym wyświetlaczem
  • gwarancja: 24 miesiące


Podsumowanie, czyli jaki ergometr wioślarski do 4000 zł najlepszy?


Najlepszy ergometr wioślarski do 4000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy ergometr wioślarski do 4000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane wioślarze treningowe – TOP7 sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych wioślarzy do 4000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych ergometrów wioślarskich do ćwiczeń i treningu.


Powiązania tematyczne:

 • jaki ergometr wioślarski do 4000 zł opinie i efekty,
 • dobre wioślarze do 4000 zł cena,
 • ranking wioślarzy do 4000 zł,
 • ergometr wioślarski do 4000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o wioślarzach do 4000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o wioślarzach do 4000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o wioślarzach do 4000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki ergometr wioślarski do 4000 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych wioślarzach do 4000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki ergometr wioślarski do 4000 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z ergometrami wioślarskimi do 4000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach wioślarze do 4000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.