FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking wioślarzy do 7000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Ergometry wioślarskie / Ranking wioślarzy do 7000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych wioślarzy do 7000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wioślarzy do 7000 zł,
 • TOP5 często wybieranych ergometrów wioślarskich treningowych.

Jakie wioślarze do 7000 zł najlepiej wybrać? Ranking marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wioślarze do 7000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wioślarzy do 7000 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Concept 2 Model D ☆

Concept 2 Model D Najniższa Cena Online

☆ Concept 2 Model D - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Concept 2
 • Nazwa produktu: Concept 2 Model D
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz Concept2 model D (PM5) jest jednym z najpopularniejszych ergometrów wioślarskich do stosowania wewnątrz, po które sięgają członkowie klubów wioślarskich! Spełnia on wszelkie standardy i przez wielu traktowany jest on jako synonim profesjonalnego treningu wioślarskiego w środku.

  Czy to użytkowanie hobbystyczne, czy profesjonalne, wioślarz zagwarantuje każdemu uczucie prawdziwego wiosłowania i umożliwia czerpanie korzyści z produktywnego treningu całego ciała. Na wioślarzach Concept 2 Indoor co roku organizowane są m.in.

  mistrzostwa świata we wioślarstwie w środku. Concept2 proponuje dotychczasowy Indoor Rower Model D w dodatkowym wariancie i wyposaża go, tak jak i Indoor Rower Model E, w monitor osiągnięć PM5. Dzięki czemu Concept2 Model D 1992 przekonuje rozszeżonym zakresem funkcji.

  Komputer treningowy PM5 Komputer treningowy PM5 zapewnia łączność przez Bluetooth Smart i ANT+ z kompatybilnym pasem napiersiowym. Ponadto osiągalne jest zapisywanie danych na pendrive. Wewnętrzna pamięć komputera treningowego obejmuje ponad 1000 sesji treningowych.

  Kilka możliwości funkcji jednego wyścigu, umożliwia konkurowanie pomiędzy sobą obszerniejszej liczbai wioślarzy. Dzięki automatycznemu połączeniu między komputerami PM5, mogą Państwo bez dodatkowych komputerów i skomplikowanych ustawień, konkurować ze sobą.

  dodatkowo z Concep2 Model D zintegrowany jest odbiornik tętna, tak iż wartość tętna pokazywana jest automatycznie, gdy posiadają Państwo na sobie pas napiersiowy. Na dodatek w Concept2 1992 odbiornik tętna zintegrowany jest z komputerem, tak iż wartośc tętna pokazywana jest samoczynnie, gby posiadają na sobie Państwo pas napiersiowy.

  Wszystkie zalety Concept2 D-Model 1992 poprzedników serii C( Indoor Rower 1700 ) i Modelu D ( Indoor Rower 1900 ) zostają oczywiście zachowane: - płynne uczucie wiosłowania - jeszcze cichszy - jeszcze bardziej wytrzymały - łatwiejsza konserwacja - nowy wzór: przychylne, dynamiczne kolory - świeże uchwyty: poprawa komfortu dla ramion i , a także w pozycji wykańczania ruchu - nowy wiatrak: obszerniejsza strefa ustawień oporu powietrza - wytwarza prąd i ładuje w ten sposób dwie baterie typu D, w które wyposażony jest komputer treningowy PM5 > Wioślarz ergometryczny Concept2 do dynamicznego użytku domowego > Model D z progresywnym monitorem PM5!

  > Zapoznajcie się Państwo proszę z porównaniem sprawności nowego monitora Concept2 PM5 i starego modelu PM3. > Cyfrowy pomiar pulsu: odbiornik tętna jest zintegrowany z monitorem PM5, pomiar tętna jest wyświetlany na monitorze samoczynnie, zawsze kiedy ma się założony pas piersiowy > prosty do przechowywania: może być rozłożony na dwie części > Wysokiej jakości powłoka fluizydacyjna > Ramię monitora z tworzywa termoplastycznego.

  Zawiasy do ustawiania monitora, kąt nachylenia monitora jest także regulowany. > przypasowany bieżnik > W przeciwieństwie do komputera treningowego PM4: większa pamięć kompatybilny Bluetooth Smart i ANT+ pamięć wewnętrzna zapisuje więcej niż 1000 treningów możliwość zapisywania danych na pendreivie bateria: dwie baterie rodzaju D gry: celowanie, biathlon przewodowe wspomaganie zawodów do 80-ciu wioślarzy Indoor Rower > Wyświetlanie ważnych informacji treningowych: wyniki w metrach, w sekcjach 500 m, Wat albo w kaloriach > Tryby wyświetlacza: metry/czas, krzywa siły, PaceBoat (porównanie rozruchu), wykres słupkowy albo pokaźne litery > udoskonalona czytelność dzięki podświetlanemu wyświetlaczowi > Zapisywanie informacji na pendrivie / pamięć wewnętrzna (ponad 1.000 sesji treningowych) > Gry: ryby, dart, celowanie, biathlon > Przewodowe wspomaganie wyścigów do 80-ciu wioślarzy Indoor Rower (PC, dodatkowy przewód i oprogramowanie wymagane) > Przewodowe wspomaganie łączności z komputerem > Waga: 26 kg > Wysokość siedziska: 35 cm > pakiet mieści: krótką instrukcję obsługi monitora Performance, narzędzia i ilustrowaną instrukcję i instrukcję obsługi modelu D > Kolor: czarny > Wioślarz nie jest kompatybilny z urządzeniem iPhone Connection Kit


☆ Kettler Regatta 300 ☆

Kettler Regatta 300 Najniższa Cena Online

☆ Kettler Regatta 300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Regatta 300
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz magnetyczny KETTLER REGATTA 300 to następca i odpowiednik modelu KETTLER COACH 2.

  KETTLER REGATTA 300 to nowoczesny wioślarz magnetyczny o smukłej sylwetce. Jednoczęściowa, podwójna aluminiowa rama jest równocześnie lekka i wytrzymała. Rama Duo Rail gwarantuje stabilność i maksymalną wygodę w trakcie treningu każdemu, nawet osobom o wzroście powyżej 1,90 m. Zaawansowany komputer treningowy KETTLER SMART na bieżąco wyświetla najistotniejsze właściwości treningu. Dzięki zastosowanemu modułowi Bluetooth zezwala na łączność z zewnętrznymi urządzeniami takimi jak pas Heart Rate. Wioślarz to wszechstronne urządzenie treningowe, zezwala na przeprowadzenie treningu cardio a ruch wioślarski włącza ponad 90% mięśnie naszego ciała. Należycie wpływa na pracę układu krążenia. Trening wioślarski sugerowany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji. Nie sprawia urazów i kontuzji. Łożyska maszynowe gwarantując cichą i płynną pracę wioślarza. Dzięki czemu nie będziesz przeszkadzał innym domownikom, trenując w domu. Wioślarz posiada dwie pozycje. Ustawiony w pionie zajmuje niedużo miejsca. Nowoczesny wygląd sprawi, iż wioślarz magnetyczny KETTLER RAGATTA 300 uatrakcyjni wygląd każdego wnętrza.

  Komputer treningowy

  Czytelny, instynktowny w obsłudze, wyświetla osiem najważniejszych parametrów treningu. Ponadto wyświetla informacje o poziomie naładowania baterii i łączności Bluetooth.

  Wyświetlane atrybuty:

  • czas na dystansie 500 m
  • czas treningu
  • poziom oporu
  • tętno (tylko przy użyciu zewnętrznego pasa do pomiaru, który nie jest załączony do zestawu)
  • ilość wykonanych ruchów na minutę
  • dystans (mile lub km)
  • moc w Wattach
  • zużycie energii (w kJ albo w kcal)

  Komputer zasilany jest na 2 baterie AA 1.5V. Baterie nie są załączone do zestawu.

  Regulacja oporu

  KETTLER REGATTA 300 to magnetyczny wioślarz z 6 kg kołem zamachowym i 5 stopniami oporu. Poziom oporu regulowany jest manualnie, za pomocą pokrętła umieszczonego w zasięgu ręki. Regulacja w zakresie od 1 do 5 pozwala związać poziom treningu do jednostkowych potrzeb.

  Siedzisko

  użyteczne, komfortowe siedzisko zagwarantuje wygodę w trakcie intensywnych ćwiczeń. Łożyska maszynowe zapewniają płynny i cichy ruch wzdłuż prowadnicy.

  Rama

  niepowtarzalna, podwójna, aluminiowa rama „Duo Rail” pozwala na komfortowy trening każdemu, niezależnie od wzrostu. Podwójne podparcie siedziska zagwarantuje wyjątkowo płynny, staranny i skuteczny ruch.

  Bluetooth

  Komputer treningowy zastosowany Bluetooth. Zezwala na nawiązanie połącznia z zewnętrznymi aplikacjami np. KETTMaps jak i urządzeniami takimi jak pas Heart Rate.

  Składanie

  Możliwość przechowywania w pionie wioślarza to ogromna oszczędność miejsca. Ustawiony pionowo nie zajmuje więcej miejsca aniżeli krzesło. Innowacyjny design sprawia, iż będzie pasował do każdego wnętrza.

  Charakterystyka:

  • rodzaj urządzenia: wioślarz
  • rodzaj: magnetyczny
  • waga koła zamachowego: 6 kg
  • regulacja oporu: manualna, 1 - 5
  • maksymalna waga użytkownika: 130 kg
  • pomiary: czas, prędkość, dystans, ilość powtórzeń, tętno (po podłączeniu dodatkowego urządzenia, które nie jest załączone do zestawu), kalorie
  • wyposażenie: komputer treningowy z One-Button Control, kółka transportowe
  • rama: podwójna aluminiowa rama KETTLER Duo Rail
  • siodełko: użyteczne
  • łączność: Bluetooth, KETTMaps
  • zasilanie: baterie (2 szt. AA)
  • wymiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 219x57x94 cm
  • rozmiary w pionie (dł x szer x wys): 94x57x219
  • waga: 59 kg

☆ inSPORTline River ☆

inSPORTline River Najniższa Cena Online

☆ inSPORTline River - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: inSPORTline River
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Trening z symulatorem do wiosłowania inSPORTline będzie nowym wyzwaniem dla Twoich mięśni i determinacji. Na tej profesjonalnej maszynie można przełączać między 25 programami i 16 stopniami obciążenia. Jeśli to Ci nie starczy, możesz odbyć wirtualny wyścig z komputerem lub założyć dołączony pas piersiowy i rozpocząć korzystny trening cardio.

  nawet największy wysiłek nie odbierze Ci przyjemności z korzystania z wioślarza. Dzięki łożyskom samosmarującym, siodło porusza się płynnie po szynie i nie ma ryzyka wystąpienia nieprzyjemnych dźwięków podczas wiosłowania. W razie zapotrzebowania możesz przypasować funkcje wyświetlacza, by wszystkie dane treningowe były zawsze przed Twoimi oczami. A jeśli chcesz zobaczyć, jaką masz kondycję, po prostu włącz funkcję "recovery" po treningu. Mocna rama, wytrzymałe koło i zaawansowane funkcje treningowe to znakomite połączenie dla wymagających klientów i fachowych centrów fitness.


  Spokój jak na wodzie

  Pomimo potężnej ramy wioślarze inSPORTline River, prawie go nie usłyszysz, nawet w trakcie intensywnych treningów. Dzięki samosmarującym się łożyskom siedzisko ślizga się cicho i płynnie w trakcie jazdy. Najszczególniej uderzający dźwięk, jaki usłyszysz, to wir powietrza wokół koła zamachowego. Dzięki wbudowanej pokrywie możesz choćby zastosować powietrza do przyjemnego chłodzenia. Zamknij oczy i wyobraź sobie, iż płyniesz gdzieś na wodzie.


  Złożyć, rozłożyć lub schować?

  Mechanizm składania jest zawsze zaletą w symulatorach wioślarskich. Po rozłożeniu ich kompozycja zajmuje dużo miejsca i nie zawsze mogą być skutecznie umieszczone w pomieszczeniu, by nie przeszkadzały. Po złożeniu długość urządzenia redukuje się o połowę. Dzięki kółkom transportowym możesz po prostu przenieść je tam, gdzie Ci trzeba.


  Program na każdą okazję

  Jedną z głównych zalet tego modelu jest obfity dobór programów. Możesz wybrać jeden z zaprogramowanych programów profilowych, wirtualny wyścig, monitor pracy serca HRC albo program produktywności WATT na rozbudowanym wyświetlaczu. Jeśli nadal to dla Ciebie za niewiele, możesz skonfigurować i zapisać 5 własnych programów.  typowo komfort

  Wioślarz inSPORTline River ma rozbudowany system podparcia stopy, który pozwala regulować długość podnóżka, zaciskać klamrę blokującą i regulować pozycję pięty. Sprężynowe mocowanie pięty pozostaje w ustalonej pozycji nawet po treningu. W trakcie ćwiczeń zacisk pięty porusza się wraz ze stopami.  Kluczowe właściwości:

  • fachowy wioślarz z szerokim repertuarem programów

  • składana rama dla łatwiejszego przechowywania i udoskonalonego przenoszenia

  • potężna budowa z piaskowaną powierzchnią

  • aluminiowa szyna z samosmarującymi łożyskami kulkowymi

  • poręczne siedzisko wytwarzane z materiału PU

  • regulowana długość i nachylenie podnóżków

  • regulowany ekran

  • w pakiecie pasek na klatkę piersiową

  • specjalny program do śledzenia tempa

  • program wyścigowy

  • Program HRC, który automatycznie reguluje obciążenie, aby osiągnąć docelowe tętno

  • Program WATT do utrzymania ustawionej mocy

  • pięciominutowy test sprawnościowy

  • Program "recovery", aby sprawdzić swoją kondycję

  • komputer wyświetla: odległość, ilość pociągnięć, liczba pociągnięć na minutę, spalone kalorie, moc (WATT), czas ćwiczeń, czas na 500 m, tętno

  Nie jest to wioślarz concept

  Opis techniczny:


☆ Finnlo Aquon Pro ☆

Finnlo Aquon Pro Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Aquon Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Aquon Pro
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz FINNLO AQUON PRO PLUS.

  Dlaczego warto wybrać Finnlo?

  firma Finnlo znana jest w ponad 40 krajach na całym świecie, zaliczana jest do klasy premium i należy do producenta HAMMER SPORT AG z Niemiec głęboko zakorzenionej w wytwarzaniu, sprzedaży i dystrybucji wyrobów sportowych od ponad 100 lat. Popularność marki na rynku europejskim jest na poziomie takich firm jak np. KETTLER, REEBOK a znakiem rozpoznawczym jest interesujący design oraz najwyższa jakość wykonania i wykończenia. Patenty wprowadzane na rynek poprzez Finnlo są nagradzane i doceniane w testach i prestiżowych czasopismach m.in. Nagroda Men'sHealth w teście atlasów dla modelu opartego na rewolucyjnej technice TNT oporu azotowych siłowników - Finnlo BioForce.

  www.finnlo.com.pl

  Wioślarz FINNLO Aquon Pro Plus

  • Zmiana oporu na wiośle, dla komfortowej i prędkiej zmiany obciążenia bez przerywania treningu
  • Odległość między podnóżkami tylko 9 cm
  • Wysokość siedziska ok. 50 cm
  • Dzięki długiej taśmie – 215 cm i długim szynom aluminiowym – 135 cm jest stosowny do użytkowników o wzroście od 1,5 do ponad 2 metrów
  • 12 programów fitness gwarantuje rozmaity trening od poziomu dla początkujących do poziomu dla zaawansowanych użytkowników
  • 4 programy tętna – efektywny i kontrolowany trening wioślarski
  • 5 programów Pacer (programy do rywalizowania z komputerem), w tym jeden program z jednostkowym programowaniem.

  Komputer treningowy z wyświetlaczem o niebieskim podświetleniu

  • Zakres mocy jest ustawiany komputerowo w zakresie od 30 do 300 Wattów
  • Wyświetlane dane treningowe: czas, dystans, czas po 500m, intensywność, liczba wiosłowań na minutę, łączna liczba wiosłowań, program, tętno, spalone kalorie
  • Do wyboru mamy m.in. 12 programów fitness, 2 programy Pacer, 2 programy czasowe, 4 programy tętna

  Najważniejsze informacje o produkcie:

  • Ergonometr klasy SA (zgodnie z normą DIN EN 957-1/7), używany do treningów przez mistrzowskich wioślarzy, zdobywców złotych medali i mistrzów świata
  • Regulacja obciążenia: niezależna od liczby obrotów
  • Intensywność: ustawiana w zakresie 30-300 Watt
  • Zmiana obciążenia na wiośle, dla wygodnej i prędkiej zmiany bez przerywania treningu
  • Odległość między podnóżkami tylko 9 cm
  • Wysokośćsiedziska ok. 50 cm
  • System hamowania – magnetyczno-powietrzny
  • Wyświetlane dane: czas / moc / poziom / liczba wiosłowań na minutę / program / tętno / łączna ilość wiosłowań / czas po 500m / dystans / spalone kalorie
  • ekran LCD z niebieskim podświetleniem
  • 11 stałych wyświetlanych funkcji, 12 programów fitness, 2 programy czasowe, 4 programy tętna
  • 5 programów Pacer (rywalizacja z komputerem), w tym jeden program z jednostkowym programowaniem
  • Możliwość wprowadzenia danych treningowych
  • Możliwość zapisania 4 użytkowników
  • Zintegrowany odbiornik do pasa telemetrycznego
  • Komputer treningowy na ekstra długim ramieniu możliwością regulacji położenia
  • Długa taśma – 215 cm i długie szyny aluminiowe – 135 cm,
  • regulowane podpórki do stóp
  • Wysokiej jakości aluminiowa płoza zagwarantuje maksymalną stabilność
  • wygodne siodełko zaopatrzone w łożyska kulkowe dla stanowczo długich sekwencji wioślarskich
  • Zintegrowane rolki transportowe
  • Maksymalna waga ciała: 150 kg
  • Zasilanie: 230 Volt
  • Kolor: metaliczny / czarny

  Główne atuty:

  • wielki stabilny wioślarz, ma solidą ramę
  • budowa zbliżona do Concept 2
  • konkretne opory podczas wiosłowania
  • System hamowania: powietrzno-magnetyczny
  • wielki czytelny ekran
  • bardzo korzystny stosunek jakość - cena
  • Estetycznie wykonany
  • Gwarancja 3 lata

  Funkcje komputera:

  • Wyświetlane atrybuty: Dystans, Czas, Czas po 500 m, ilość spalonych kalorii, Watt, liczba wiosłowań na minutę, Puls
  • Pomiar pulsu: pas telemetryczny (opcja)
  • Zakres regulacji mocy: 30-300 Watt
  • Programy treningowe
  • Programy sterowane pulsem
  • wyświetlacz LCD: niebieski
  • llość wyświetlanych funkcji równocześnie: 11
  • ilość użytkowników: 4

  dane technologiczne:

  • System hamowania: powietrzno-magnetyczny
  • Regulacja oporu w rączce
  • Rolki transportowe
  • Możliwość złożenia
  • Odległość między podnóżkami: 9 cm
  • Odległość siedziska od podłogi: 50 cm
  • Zakres obciążenia: RMP niezależny
  • Zasilanie: 230 V
  • Max.waga użytkownika: 150 kg
  • System napędu: pas klinowy
  • wymiary po rozłożeniu: 249 x 51 x 98 cm
  • wymiary po złożeniu: 148 x 51 x 196 cm
  • Kolor: metaliczny / czarny

  uzupełniające informacje:

  • Towar na zamówienie - przed zakupem prosimy o kontakt
  • Koszt transportu i montażu ustalamy indywidualnie
  • Gwarancja domowa 36 miesięcy
  • Gwarancja komercyjna 24 miesiące
  • Numer katalogowy: 3704

   Nie znalazłeś produktu który Cię interesuje?
   Skontaktuj się z nami tel. 32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem

☆ Concept 2 RowErg Tall Legs ☆

Concept 2 RowErg Tall Legs Najniższa Cena Online

☆ Concept 2 RowErg Tall Legs - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Concept 2
 • Nazwa produktu: Concept 2 RowErg Tall Legs
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:


  Wioślarz RowErg (Tall Legs) Concept2


  Concept2 RowErg® wyznacza standardy dla wioślarzy halowych. Zbudowany poprzez wioślarzy, dla wioślarzy, RowErg jest stosowany przez ludzi w każdym wieku i na każdym poziomie umiejętności na całym świecie, którzy chcą treningu całego ciała o niskim wpływie.

  Jako inżynierowie cenimy czyste, sprawne wzornictwo. RowErg został zaprojektowany tak, aby działał płynnie, był nieskomplikowany w utrzymaniu i służył przez całe życie. Jest to ta sama maszyna, której używają sportowcy olimpijscy i wytworni do trenowania ich sportu — będzie to wymagało nadużywania ciężkich treningów dzień po dniu. Jednocześnie wspiera cele treningowe wszystkich, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z fitnessem, chcesz zacząć coś nowego, czy także jesteś długoletnim sportowcem.

  W pakiecie uchwyt na telefon lub tablet!

  Urządzenia Concenpt 2 posiadające monitor PM5 łączą się z telefonem android albo iphone przez bluetooth.

  przejrzyj WSZYSTKIE detale

  bezusterkowe informacje treningowe

  potężny monitor skuteczności PM5, standardowo zaopatrzony w każdy RowErg, gwarantuje powtarzalne, porównywalne informacje dla każdego treningu. PM5 oferuje prosty tryb „Just Row” albo pozwala na skonfigurowanie zróżnicowanych treningów. Monitor wyświetla szeroki zakres informacji, w tym tempo, waty, częstotliwość uderzeń i kalorie, i automatycznie przechowuje te informacje w pamięci wewnętrznej lub na dysku USB.

  Połącz się

  Jeden monitor, mnóstwo opcji treningowych! Nasz otwarty monitor efektywności łączy się poprzez Bluetooth ze smartfonem lub tabletem i jest kompatybilny z ponad 30 rozmaitymi aplikacjami, w tym z naszą własną ErgData. Niezależnie od tego, czy szukasz zajęć online, programów coachingowych i treningowych, czy wirtualnych wyścigów, znajdziesz odpowiednią aplikację.


  Zintegrowany uchwyt urządzenia

  dzisiaj korzystanie z ErgData albo innych ulubionych aplikacji podczas wiosłowania jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Każdy nowy RowErg jest zaopatrzony w uchwyt urządzenia, który pozwala bezpiecznie trzymać smartfon albo tablet na swoim miejscu. Uchwyt na urządzenie nadaje się do wszystkiego, od niedużych smartfonów po szerokie tablety, takie jak iPad Pro, i można go prosto i momentalnie regulować.


  Koło zamachowe i amortyzator

  Nasze RowErgs wykorzystują opór powietrza, żeby reagować na Twój wysiłek przy każdym uderzeniu, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad swoim wysiłkiem i oporem przez cały czas. Spiralny amortyzator pozwalaprzypasować przepływ powietrza do koła zamachowego, dzięki temu możesz zmienić odczucie ruchu zgodnie z własnymi preferencjami. Kompozycja koła zamachowego minimalizuje hałas, równocześnie maksymalizując gładkość.

  Przechowywanie i mobilność

  RowErg można prosto obracać w trakcie treningów i można go momentalnie podzielić na dwie części (bez wykorzystania narzędzi) w celu kompaktowego przechowywania. Rewelacyjny do domów albo siłowni, które potrzebują elastycznej przestrzeni. Wyższe nogi w podwyższonej wersji wyekwipowane są w obszerne kółka, które ułatwiają przenoszenie.


  regulowane podnóżki i praktyczny uchwyt

  dostosowywane podnóżki zezwalają na szybkie i przystępne dostosowanie rozmiaru do szerokiej gamy wymiarów butów. Zaprojektowaliśmy poręczny uchwyt z wygięciem pod kątem 10 poziomów, który umożliwia komfortowe wiosłowanie z naturalną pozycją ramion i dłoni.

  CZYM RÓŻNI SIĘ RowERG standard LEGS OD RowERG TALL LEGS?

  Wioślarz RowErg Tall Legs jest wyższy od wersji standard Legs!
  W kanon Legs wysokość siedziska od podłoża to 36cm,
  w Tall Legs wysokość to 51cm.
  Wersja Tall Legs ponadto pokaźniejsze koła transportowe i stalowe przednie i tylne nogi.  Wszystko, co jest potrzebne do konstrukcji RowErg, to zamontowanie przednich nóg. Dołączamy wszystkie niezbędne narzędzia i jasne, ilustrowane instrukcje. Zajmuje zaledwie 20-30 minut.

  Trwała konstrukcja

  Nasze maszyny słyną z trwałości. Wytrzymałe i zbudowane z myślą o trwałości, nasze maszyny wytrzymują rygorystyczne używanie w hangarach, centrach szkoleniowych, salonach, hotelach, klubach zdrowia i bazach wojskowych na całym świecie. Dbamy o to, aby nasze maszyny były przystępne w utrzymaniu, dzięki temu możesz skupić się na wykorzystaniu swojej inwestycji, a nie jej konserwacji.☆ Concept 2 SkiErg2 PM5 ☆

Concept 2 SkiErg2 PM5 Najniższa Cena Online

☆ Concept 2 SkiErg2 PM5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Concept 2
 • Nazwa produktu: Concept 2 SkiErg2 PM5
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Concept 2 SkiErg2 PM5

  Stan towaru: nowy, oryginalnie zapakowany

  • Prosty montaż do ściany; urządzenie zajmuje niewiele miejsca
  • ekran Perfomance 5 (PM5), najnowszej generacji
  • świeże, funkcjonalne uchwyty
  • Wyświetlanie najważniejszych parametrów treningowych: Wat, kalorie, puls
  • Transfer informacji treningowych za pomocą Bluetooth Smart albo ANT+ na tablet, smartfon lub komputer
  • rozmiary urządzenia rozstawionego - model montowany do ściany: (dł.) 48.3 cm x (szer.) 40.6 cm x (wys.) 212 cm

  System oporu powietrza nie wymaga konserwacji i oferuje sprężystą, 10-stopniową regulację i jest z tego względu przypasowany do każdego poziomu treningowego użytkowników.

  Nowy komputer PM5 jest lepszą wersją komputerów treningowych z kolekcji Concept2 i oferuje nowe technologie, a także możliwości:

  • Wyświetlanie wszystkich parametrów treningowych przy pomocy przycisku prędkiego wyboru
  • Interaktywne gry, które są sterowane przy pomocy siły rozciągającej (Fishgame, rzutki, gra celowa i biatlon).
  • Pomiar częstotliwości skurczu mięśnia sercowego przez zintegrowany czujka (pas piersiowy nie jest w komplecie)
  • Możliwość rywalizowania z innymi SkiErgs (bezprzewodowo, maks. 8 sprzętów)
  • Transfer danych treningowych za pośrednictwem Bluetooth Smart lub ANT+ na tablet, smartfon lub komputer.

☆ Toorx RWX AIR CROSS ☆

Toorx RWX AIR CROSS Najniższa Cena Online

☆ Toorx RWX AIR CROSS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Toorx
 • Nazwa produktu: Toorx RWX AIR CROSS
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  TOORX RWX AIR CROSS To progresywny wioślarz powietrzny. Żeby w pełni korzystać z możliwości, które oferuje, wystarczą dwie baterie. Dzięki temu możesz go postawić w dowolnym miejscu w domu. Jego atutem jest między innymi tworzona z aluminium rama, która zagwarantuje wysoką odporność mimo śladowej wagi.

  Wioślarz wyposażony jest w komputer treningowy, na którego wyświetlaczu wyświetlane są najważniejsze informacje dotyczące Twojego treningu bez konieczności podłączania do prądu! Dzięki ruchom realizowanym w trakcie treningu, równocześnie generowany jest prąd który zasila serce urządzenia.

  Komputer wyświetla wszystkie ważne dane dotyczące Twojego treningu, między innymi: kalorie, dystans czy puls!

  Komputer treningowy

  Czytelny i prosty w obsłudze komputer treningowy, wyświetla dziewięć najważniejszych parametrów treningu:

  • czas na dystansie 500 m
  • czas treningu
  • dystans
  • spalone kalorie
  • puls (po podłączeniu pasa piersiowego)
  • liczba wykonanych powtórzeń
  • bieżące powtórzenia na minutę
  • odległość pokonana w jednym ruchu
  • moc w Watach

  Komputer działa na baterie (2 x bateria C 1.5 V).

  Powietrzny system oporu

  Powietrzny system oporu z 9-cio stopniową regulacją gwarantuje płynną pracę maszyny. Opór zmieniany jest ręcznie przy pomocy suwaka umieszczonego na wentylatorze.

  Trenażer pracuje płynnie, bezusterkowo i nie wymaga częstej konserwacji. Wentylator, który wykorzystuje opór powietrza, pozwala dostosować liczba przepuszczanego powietrza do koła zamachowego i trening z adekwatnym obciążeniem: lekkim dla 1 i ciężkim przy wyborze 9.

  Siedzisko

  wygodne i funkcjonalne siodełko, zagwarantuje maksymalny komfort podczas ćwiczeń. Zagwarantuje płynny i cichy ruch wzdłuż prowadnicy.

  Rama

  konkretna, aluminiowa rama dzięki której cała konstrukcja jest wyjątkowo lekka, mimo swojej znacznej wytrzymałości.

  Przechowywanie

  Dzięki zaimplementowaniu kółek transportowych, przemieszczanie i magazynowanie urządzenia nie stanowi problemu.

  Aby wioślarz TOORX RWX AIR CROSS zajmował mało miejsca podczas przechowywania, można od ramy głównej oddzielić szynę z siedziskiem. Starczy wyciągnąć łączący je pin i rozdzielić urządzenie na dwie części.

  Pomiar pulsu możliwy jest jedynie przy wykorzystaniu zewnętrznego pasa piersiowego, działającego na częstotliwości 5,3 kHz. Komputer wbudowany bezprzewodowy odbiornik pulsu. Kompatybilny z wioślarzem TOORX RWX AIR CROSS będzie pas do pomiaru tętna FC-TOORX 5,3kHz.

  Trening na wioślarzu włącza ponad 90% mięśni swego ciała, prawidłowo wpływają na pracę układu krążenia i nie wywołują kontuzji, dzięki temu wioślarze polecane są dla użytkowników w niemal każdym wieku.

  zastosowanie łożysk maszynowych, gwarantuje cichą i płynną pracę urządzenia, dzięki temu możesz trenować nie przeszkadzając innym domownikom.

  Wioślarza po skończonym treningu można z łatwością przestawić w dowolne miejsce, dzięki kółkom transportowym.

  Specyfikacja:

  • wariant urządzenia: wioślarz
  • rodzaj: powietrzny
  • Regulacja oporu: manualna, 1 - 9
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • Pomiary: czas na dystansie 500, czas treningu, dystans, spalone kalorie, ilość tworzonych powtórzeń, bieżące powtórzenia na minutę, odległość pokonana w jednym ruchu, moc w Watach, wyświetla puls (po podłączeniu zewnętrznego pasa piersiowego)
  • Wyposażenie: komputer treningowy, kółka transportowe, zaimplementowany odbiornik pulsu
  • Rama: potężna rama wytwarzana z aluminium
  • Siodełko: ergonomiczne
  • Zasilanie:2 baterie C (1.5 V)
  • wymiary po rozłożeniu (dł. X szer. X wys.): 240x62x106 cm
  • Waga urządzenia: 39,5 kg

☆ NPG ROW ☆

NPG ROW Najniższa Cena Online

☆ NPG ROW - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NPG
 • Nazwa produktu: NPG ROW
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Ergometr wioślarski NPG Row.

  Naturalny ruch wioślarski modelujący sylwetkę, testujący wytrzymałość i podnoszący skuteczność treningów. Niezbędny w Twoim klubie czy boxie. Świetnie sprawdzi się także w domowej siłowni, klubie sportowym czy gabinecie rehabilitacji.

  wyśmienity wybór do treningów interwałowych. Podczas ćwiczeń na ergometrze kształtujesz mięśnie nóg, pośladków, pleców, barków, ramion, angażujesz mięśnie stabilizujące (w tym mięśnie brzucha), poprawiasz pracę układu krążenia i oddechowego. Zatem w trakcie jednego treningu wpływasz kompleksowo na kondycję, siłę, koordynację i stabilizację.

  Multizadaniowy monitor prezentuje: czas, dystans, szybkość i spalanie kalorii. Sprzęt jest kompatybilny z systemem pomiaru tętna. Dla urozmaicenia możesz włączyć grę, a dla obszerniejszej satysfakcji zorganizować wyścigi lub zawody ze znajomymi.

  NPG Row ma system regulacji oporu powietrza, możesz wybrać zakres od 1-10, zatem ani wiek, ani płeć, ani stopień wytrenowania nie są już przeszkodą. Zagwarantujemy płynny ruch. Komfortowe siedzisko pozwoli skoncentrować się na poprawnej technologii. Konstrukcja tego urządzenia jest stosowna jednocześnie dla zawodowego sportowca jak i początkującej osoby. Przemyślany w każdym calu, komfortową regulację długości stopy i ergonomiczny uchwyt.

  Prosty w utrzymaniu, wytrzymały nawet przy ciągłym użytkowaniu, jakie ma miejsce w klubach fitness czy siłowni, zbiera pozytywne recenzje wśród zawodowych crossfiterów.

  Łatwy montaż, to kolejny atut tego urządzenia. Dodatkowo wbudowane kółka umożliwiają jednej osobie przemieszanie urządzenia bez żadnego problemu. Ustawiony pionowo bądź złożony w pół zajmuje niedużo miejsca.

  • wariant sprzętu crossfit/wioślarze
  • Dł. X szer. X wys. 241 x 62 x 111 cm
  • Waga 27 kg
  • Max. Waga ćwiczącego 150 kg
  • rozmiar opakowania 141.5 x 38.5 x 56 cm

☆ BH Fitness R350 Vario Program ☆

BH Fitness R350 Vario Program Najniższa Cena Online

☆ BH Fitness R350 Vario Program - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH Fitness R350 Vario Program
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  Wioślarz
  • wymiary: 192 x 48 x 68 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 38 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 135 kg
  • Magnetyczny system oporu
  • Koło zamachowe: 8 kg
  • Regulacja siedziska w poziomie
  • Telemetryczny system pomiaru pulsu
  • Rolki transportowe
  Komputer
  • Czas
  • ilość pociągnieć na minutę
  • całkowita liczba pociągnięć
  • Spalone kalorie
  • wyświetlacz LCD
  • Pomiar pulsu (opcjonalnie)
  • Rescovery Test
  • 5 programów treningowych

  bezawaryjny

  Jeden z najpopularniejszych wioślarzy BH Fitness, najchętniej wybierany do regularnego treningu w domu. Na rynku dostępny od lat kilku, ale do dziś zniewala designem. Znany z bezusterkowości oraz ergonomii konstrukcji, która zagwarantuje trening wysokiego poziomu.

  dostosowany właśnie do Ciebie

  Wioślarz wyposażony jest w cięgło linowe, dzięki magnetycznemu systemowi oporu ruch wykonywany podczas wiosłowania cięgłem jest bardzo płynny. Profilowane siedzisko, a także konkretne podstawy pod stopy pozwalają na przyjęcie pozycji sprzyjającej mocnemu treningowi. Po podniesieniu szyny prowadzącej siedzisko, wioślarz zajmuje niewiele miejsca w mieszkaniu. W odróżnieniu od innych wioślarzy daje także możliwość realizowania dodatkowych ćwiczeń, ukierunkowanych na wzmacnianie solidnych grup mięśni. Trening staje się wtedy bardziej ogólnorozwojowy, a nie skierowany wyłącznie na poprawienie wydolności i utrzymywanie dobrej kondycji.


  Wioślarze BH Fitness

  Wioślarze od BH Fitness należą do jednych z najmocniej rozchwytywanych sprzętów w tej dziedznie. Hiszpańska marka dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań raduje się popularnością na rynku. BH Fitness stawia na bezpieczeństwo, co powoduje, że każdu użytkwownik może z maszyn korzystać bez żadnych obaw.

  firma dba, żeby ćwiczenia realizowane na swoich produktach przynosiły wymierne korzyści dla klientów. Treningi na wioślarzu niesie ze sobą szereg zalet. Wydajnie wzmacnia mięśnie i udoskonala kondycję.

  Płynna regulacja wioseł od BH Fitness gwarantuje, że z urzadzenia bez pokaźniejszych trudności mogą korzystać jednocześnie starsi, jak i młodsi.

  Dzięki nowym technologiom użytkowanym przez hiszpańską producenta, klient może ustawić własny profil treningowy, w pełni dobrany do potrzeb oraz możliwości.  BH Fitness

  BH Fitness to producent odgrywająca jedną z największych ról na rynku fitnesu. Innowacyjne technologie sprawiły,marka znalazła się w w ścisłej czołówce producentów maszyn do ćwiczenia.

  Hiszpańska marka powstała w 1909 roku. W jej ofercie można znaleźć spory asortyment maszyn służących do ćwiczeń. Inicjując od bieżni poprzez rowerki, orbiterki, rowery magnetyczne, kończąc na stepperach.

  Urządzenia tej marki asygnowane są na ogół do ćwiczeń, które z łatwością można wykonywać w domu. Klienci, którzy cenią sobie zatem wygodę, czas, prywatność oraz produktywną pracę niewątpliwie to docenią. Nie wymagają zasilania zewnętrznego, podkreśla je wyjątkowo płynna praca, znaczny zakres oporu i progresywne programy treningowe.


  artykuł
  Kod producenta
  R350
  EAN
  8431284422820
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Nośność [kg]
  135
  Waga [kg]
  38
  Wyposażenie
  Komputer
  ekran LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny

☆ Flow Fitness Driver DWR2500i ☆

Flow Fitness Driver DWR2500i Najniższa Cena Online

☆ Flow Fitness Driver DWR2500i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Flow Fitness
 • Nazwa produktu: Flow Fitness Driver DWR2500i
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz Driver DWR2500i marki Flow Fitness to świetny wybór dla osób, które chcą poprawić swoją kondycję i ogólną efektywność, ale też dla innowacyjnych sportowców. Naturalny ruch wioślarski imitowany w trakcie ćwiczeń wpływa na całe ciało, poprzez co pomaga Ci wypracować rewelacyjną sylwetkę.

  Trening na ergometrze angażuje do pracy aż do 95% mięśni. Powoduje, że stają się one mocniejsze, a Ty polepszasz równocześnie siłę i wydolność. Sprzęt przeznaczony jest dla użytkownika o wadze nawet 150 kg, dlatego masz dodatkową gwarancję na trwałość i wyśmienitą jakość jego wykonania.

  Opór wiosłowania zależy od ilości wody w zbiorniku. Im więcej płynu tam dolejesz, tym trudniej będzie Ci się płynęło. Dotatkowo płynność ruchu i dźwięk wody sprawią, że poczujesz się jak w trakcie treningu w wodzie.

  Wioślarz łączy się z aplikacjami Kinomap oraz iConsole. Dzięki temu masz dostęp do dodatkowych tras treningowych, możesz brać udział w wirtualnych wyścigach albo rywalizować ze znajomymi, a Twoja aktywność stanie się ciekawsza i bardziej urozmaicona.

  SPECYFIKACJA technicznA: rozmiary: 220 x 50 x 60 cm (dł. X szer. X wys.) rozmiary w opakowaniu: 226,5 x 62 x 66 cm (dł. X szer. X wys.) Waga: 50 kg Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Wyświetlane wartości: czas, czas na 500m, dystans, pociągnięcia wioseł, tętno, spalone kalorie Programy treningowe: 5 Kompatybilne aplikacje: Kinomap, iConsole Pomiar pulsu: pomiar bezprzewodowy (pas do dokupienia osobno) Dodatki: uchwyt na tablet, kółka transportowe System oporu: wodny Zmiana oporu: poziom wody Zasilanie: baterie, 2 x AA Materiał wykonania: aluminium, stal nierdzewna Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 3 lata Kinomap Ta aplikacja posiada ponad 93 000 km realistycznych filmów treningowych, w których autmatycznie zmienia nachylenie i opór sprzętu.

  Dzięki nim możesz uczestniczyć w ulubionych zawodach sportowych o dowolnej porze dnia, jednocześnie ciesząc się komfortem i ciepłem własnego salonu. Jeśli chcesz, żeby wyścigi stały się jeszcze ciekawsze? Zaproś do startu rodzinę i znajomych,między sobą walczyć o pierwsze miejsce.

  iConsole+ przy pomocy aplikacji iConsole+ możesz momentalnie wybrać trening, na jaki masz ochotę. Program Map My Route pozwala Ci wybrać losową trasę i przemierzać ją wioślarzem z pomocą Google Street View albo Apple Flyover.

  A może wolisz wykonać trening interwałowy? Dzięki aplikacji iConsole+ z łatwością wybierzesz program ćwiczeń i ustalisz jego cel.Podobne zestawienia:


Najtańsze wioślarze do 7000 zł – Ranking marzec 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wioślarze do 7000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wioślarzy do 7000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Merach MR-902/YS ☆

Merach MR-902/YS Najniższa Cena Online

☆ Merach MR-902/YS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Merach
 • Nazwa produktu: Merach MR-902/YS
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  obszerny wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

☆ Merach MR-902/FS ☆

Merach MR-902/FS Najniższa Cena Online

☆ Merach MR-902/FS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Merach
 • Nazwa produktu: Merach MR-902/FS
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  duży dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

☆ inSPORTline inCondi RW600 ☆

inSPORTline inCondi RW600 Najniższa Cena Online

☆ inSPORTline inCondi RW600 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: inSPORTline inCondi RW600
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz inSPORTline inCondi RW600 to konkretny trenażer do symulacji wiosłowania, który umożliwia użytkownikom wzbogacenie treningu dzięki aplikacji przenośnej. Trenażer zaopatrzony jest w magnetyczny system oporu, który gwarantuje łącznie 16 poziomów obciążenia. Poszczególne poziomy można z łatwością wybrać na podświetlanym wyświetlaczu LCD. Dostatek treningu zagwarantuje niemało programów treningowych, w tym 12 predefiniowanych programów profilowych, wirtualny wyścig z komputerem i program HRC.

  Program HRC w połączeniu z pasem piersiowym może płynnie regulować poziom obciążenia, by utrzymać tętno użytkownika w ustalonej strefie docelowej. Prowadzi to do bardziej wydajnych ćwiczeń i udoskonalonego spalania tłuszczu. Z pomiarem tętna połączona jest w dodatku funkcja Recovery, która w orientacyjny sposób mierzy Twoją kondycję na podstawie tego, jak prędko Twoje tętno wraca do normy po treningu. W dodatku dostępny jest program użytkownika, który użytkownik szczegółowo dopasowuje do własnych potrzeb, w tym profil rozkładu obciążenia.

  podczas treningu możesz śledzić na wyświetlaczu wszystkie ważne informacje, takie jak czas, dystans, liczba przyciągnięć na minutę, spalone kalorie czy średni czas przebycia dystansu 500 m. Na wyświetlaczu pojawi się także graficzny profil treningu. Dzięki technice inCondi wioślarz można zbratać ze smartfonem lub tabletem przy pomocy Bluetooth i aplikacji mobilnej. Dzięki niej możesz w pełni kontrolować wioślarz przy pomocy swego urządzenia mobilnego.

  Główną zaletą aplikacji jest to, że pozwala ona na długoterminową rejestrację treningów i ocenę ich wyników. W zależności od osiągniętych wyników można w dodatku zaplanować treningi na przyszłość. Nie wahaj się dzielić swoimi sukcesami ze znajomymi na portalach społecznościowych! A jeśli szukasz trochę rozrywki podczas treningu, po prostu przejdź do trybu oglądania filmów lub surfowania po Internecie.

  Wioślarz inSPORTline inCondi RW600 akcentuje się składaną ramą i kółkami transportowymi, dzięki którym po treningu można z łatwością i błyskawicznie przenieść go w mniej uczęszczane miejsce. Długość ruchu siedziska 98,5 cm jest znakomita dla użytkowników o wzroście do 2 m, dzięki czemu trenażer może być używany przez praktycznie każdego.

  wygodną pozycję gwarantuje wielkie, funkcjonalne siedzisko wytwarzane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego PU i dostosowywane podnóżki z paskami mocującymi. Płynny ruch siodła gwarantują łożyska kulkowe zintegrowane z napędem. Uchwyty są pokryte miękkim piankowym materiałem dla zapewnienia potężnego i wygodnego chwytania. W sytuacji nierównej podłogi wysokość tylnej belki można regulować przy pomocy dostosowywanych stopek. Dzięki potężnej konstrukcji wioślarz może udźwignąć użytkownika do 150 kg, dzięki czemu jest świetny do użytku klubowego. Dzięki składanej ramie znajdzie miejsce ponadto w domu.

  Kluczowe cechy:

  • Trenażer wioślarski w dodatku do wykorzystania klubowego
  • Magnetyczny system oporu ze sterowaniem elektronicznym
  • Podświetlany ekran LCD z uchwytem na tablet lub telefon komórkowy
  • Długi ruch siedziska z łożyskami
  • Składana konstrukcja pozwala zaoszczędzić miejsce, gdy wioślarz nie jest wykorzystywany
  • Drążek do ciągnięcia z piankowymi uchwytami
  • wygodne znaczne siodełko
  • ekran przedstawia: czas, dystans, kalorie, liczba przyciągnięć, tętno, ilość przyciągnięć na minutę, czas na 500 m
  • Połączenie z tabletem albo telefonem: Bluetooth 4.0

  Programy i funkcje aplikacji iConsole+ Training:

  • Quick start (prędki start)
  • Ręczne ustawianie docelowego czasu, dystansu lub spalonych kalorii
  • możliwość utworzenia własnego profilu (zdjęcie, imię, waga, płeć)
  • Ustawianie rzeczywistej trasy przy pomocy Google/Apple Maps i Street View oraz wybieranie ulubionych tras
  • Trening interwałowy
  • Program WATT
  • Możliwość ćwiczeń grupowych
  • Inteligentny plan treningowy
  • Historia treningów


  wymagania techniczne:

  • System operacyjny: Android 5.0 i nowszy, iOS 10.0 i nowszy
  • W innych przypadkach zalecamy wcześniejsze sprawdzenie czy urządzenie jest kompatybilne z aplikacją.
  • Aplikację można pobrać z Google Play (Android) i App Store (iOS)
  • Dodatkowa aplikacja Fit Hi Way (alternatywny link dla Androida)
  • W celu dobrego działania aplikacji należy mieć włączone i połączone WiFi, Bluetooth i GPS (lokalizacja) oraz wszystkie uprawnienia wymagane poprzez aplikację.
  • inSPORTline nie jest twórcą wspomnianych aplikacji i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy lub niekompatybilność aplikacji (ale w razie problemów służymy pomocą)

  Opis techniczny:


☆ NPG ROW ☆

NPG ROW Najniższa Cena Online

☆ NPG ROW - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NPG
 • Nazwa produktu: NPG ROW
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Ergometr wioślarski NPG Row.

  Naturalny ruch wioślarski formujący sylwetkę, testujący trwałość i podnoszący produktywność treningów. Potrzebny w Twoim klubie czy boxie. Znakomicie spełni oczekiwania także w domowej siłowni, klubie sportowym czy gabinecie rehabilitacji.

  perfekcyjny wybór do treningów interwałowych. W trakcie ćwiczeń na ergometrze kształtujesz mięśnie nóg, pośladków, pleców, barków, ramion, angażujesz mięśnie stabilizujące (w tym mięśnie brzucha), ulepszasz pracę układu krążenia i oddechowego. Zatem w trakcie jednego treningu wpływasz kompleksowo na kondycję, siłę, koordynację i stabilizację.

  Multizadaniowy monitor ukazuje: czas, dystans, prędkość, a także spalanie kalorii. Sprzęt jest kompatybilny z systemem pomiaru tętna. Dla urozmaicenia możesz włączyć grę, a dla obszerniejszej satysfakcji zorganizować wyścigi albo zawody ze znajomymi.

  NPG Row posiada system regulacji oporu powietrza, możesz wybrać zakres od 1-10, zatem ani wiek, ani płeć, ani stopień wytrenowania nie są już przeszkodą. Zagwarantujemy płynny ruch. Komfortowe siedzisko pozwoli skoncentrować się na poprawnej technice. Budowa tego urządzenia jest optymalna jednocześnie dla zawodowego sportowca jak i początkującej osoby. Przemyślany w każdym calu, komfortową regulację długości stopy i ergonomiczny uchwyt.

  Prosty w utrzymaniu, wytrzymały choćby przy ciągłym użytkowaniu, jakie ma miejsce w klubach fitness czy siłowni, zbiera pozytywne recenzje wśród zawodowych crossfiterów.

  Łatwy montaż, to kolejny atut tego urządzenia. W dodatku zaimplementowane kółka umożliwiają jednej osobie przemieszanie urządzenia bez żadnego problemu. Ustawiony pionowo bądź złożony w pół zajmuje mało miejsca.

  • wariant sprzętu crossfit/wioślarze
  • Dł. X szer. X wys. 241 x 62 x 111 cm
  • Waga 27 kg
  • Max. Waga ćwiczącego 150 kg
  • rozmiar opakowania 141.5 x 38.5 x 56 cm

☆ BH Fitness R350 Vario Program ☆

BH Fitness R350 Vario Program Najniższa Cena Online

☆ BH Fitness R350 Vario Program - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH Fitness R350 Vario Program
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  Wioślarz
  • rozmiary: 192 x 48 x 68 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 38 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 135 kg
  • Magnetyczny system oporu
  • Koło zamachowe: 8 kg
  • Regulacja siedziska w poziomie
  • Telemetryczny system pomiaru pulsu
  • Rolki transportowe
  Komputer
  • Czas
  • liczba pociągnieć na minutę
  • pełna liczba pociągnięć
  • Spalone kalorie
  • wyświetlacz LCD
  • Pomiar pulsu (opcjonalnie)
  • Rescovery Test
  • 5 programów treningowych

  niezawodny

  Jeden z najpopularniejszych wioślarzy BH Fitness, najchętniej wybierany do regularnego treningu w domu. Na rynku dostępny od lat kilku, lecz do dziś olśniewa designem. Znany z niezawodności oraz ergonomii konstrukcji, która gwarantuje trening wysokiego poziomu.

  dopasowany właśnie do Ciebie

  Wioślarz wyposażony jest w cięgło linowe, dzięki magnetycznemu systemowi oporu ruch realizowany podczas wiosłowania cięgłem jest bardzo płynny. Profilowane siedzisko i konkretne podstawy pod stopy zezwalają na przyjęcie pozycji sprzyjającej mocnemu treningowi. Po podniesieniu szyny prowadzącej siedzisko, wioślarz zajmuje niedużo miejsca w mieszkaniu. W odróżnieniu od innych wioślarzy daje również możliwość realizowania dodatkowych ćwiczeń, ukierunkowanych na wzmacnianie potężnych grup mięśni. Trening staje się wtedy bardziej ogólnorozwojowy, a nie skierowany wyłącznie na poprawienie wydolności i utrzymywanie korzystnej kondycji.


  Wioślarze BH Fitness

  Wioślarze od BH Fitness należą do jednych z najmocniej rozchwytywanych sprzętów w tej dziedznie. Hiszpańska marka dzięki zaimplementowaniu najnowocześniejszych rozwiązań raduje się popularnością na rynku. BH Fitness stawia na bezpieczeństwo, co powoduje, iż każdu użytkwownik może z sprzętów korzystać bez żadnych obaw.

  producent dba, by ćwiczenia wykonywane na swych produktach przynosiły wymierne korzyści dla klientów. Treningi na wioślarzu niesie ze sobą szereg zalet. Efektywnie wzmacnia mięśnie i polepsza kondycję.

  Płynna regulacja wioseł od BH Fitness gwarantuje, że z urzadzenia bez obszerniejszych trudności mogą korzystać równocześnie starsi, jak i młodsi.

  Dzięki nowym technologiom stosowanym poprzez hiszpańską markę, klient może ustawić własny profil treningowy, w pełni dopasowany do potrzeb i możliwości.  BH Fitness

  BH Fitness to producent odgrywająca jedną z największych ról na rynku fitnesu. Progresywne technologie sprawiły,firma znalazła się w w ścisłej czołówce producentów sprzętów do ćwiczenia.

  Hiszpańska producent powstała w 1909 roku. W jej ofercie można znaleźć spory asortyment sprzętów służących do ćwiczeń. Inicjując od bieżni przez rowerki, orbiterki, rowery magnetyczne, kończąc na stepperach.

  Urządzenia tej firmy przeznaczone są z reguły do ćwiczeń, które łatwo można wykonywać w domu. Klienci, którzy cenią sobie zatem wygodę, czas, prywatność, a także wydajną pracę bez dwóch zdań to docenią. Nie wymagają zasilania zewnętrznego, uwydatnia je wyjątkowo płynna praca, szeroki zakres oporu i zaawansowane programy treningowe.


  artykuł
  Kod producenta
  R350
  EAN
  8431284422820
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Nośność [kg]
  135
  Waga [kg]
  38
  Wyposażenie
  Komputer
  ekran LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny


Podsumowanie, czyli jaki ergometr wioślarski do 7000 zł najlepszy?


Najlepszy ergometr wioślarski do 7000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy ergometr wioślarski do 7000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze wioślarze – TOP7 marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych wioślarzy do 7000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych ergometrów wioślarskich treningowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki ergometr wioślarski do 7000 zł opinie i efekty,
 • dobre wioślarze do 7000 zł cena,
 • ranking wioślarzy do 7000 zł,
 • ergometr wioślarski do 7000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o wioślarzach do 7000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o wioślarzach do 7000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o wioślarzach do 7000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki ergometr wioślarski do 7000 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych wioślarzach do 7000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki ergometr wioślarski do 7000 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z ergometrami wioślarskimi do 7000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach wioślarze do 7000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *