FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking wioślarzy do 7000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Ergometry wioślarskie / Ranking wioślarzy do 7000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych wioślarzy do 7000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wioślarzy do 7000 zł,
 • TOP5 często wybieranych ergometrów wioślarskich treningowych.

Jakie wioślarze do 7000 zł najlepiej wybrać? Ranking sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wioślarze do 7000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wioślarzy do 7000 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Concept 2 Model D ☆

Concept 2 Model D Najniższa Cena Online

☆ Concept 2 Model D - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Concept 2
 • Nazwa produktu: Concept 2 Model D
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz Concept2 model D (PM5) jest jednym z najpopularniejszych ergometrów wioślarskich do stosowania wewnątrz, po które sięgają członkowie klubów wioślarskich! Spełnia on wszelkie standardy i przez wielu traktowany jest on jako synonim profesjonalnego treningu wioślarskiego w środku.

  Czy to użytkowanie hobbystyczne, czy profesjonalne, wioślarz zagwarantuje każdemu uczucie prawdziwego wiosłowania i umożliwia czerpanie korzyści z produktywnego treningu całego ciała. Na wioślarzach Concept 2 Indoor co roku organizowane są m.in.

  mistrzostwa świata we wioślarstwie w środku. Concept2 proponuje dotychczasowy Indoor Rower Model D w dodatkowym wariancie i wyposaża go, tak jak i Indoor Rower Model E, w monitor osiągnięć PM5. Dzięki czemu Concept2 Model D 1992 przekonuje rozszeżonym zakresem funkcji.

  Komputer treningowy PM5 Komputer treningowy PM5 zapewnia łączność przez Bluetooth Smart i ANT+ z kompatybilnym pasem napiersiowym. Ponadto osiągalne jest zapisywanie danych na pendrive. Wewnętrzna pamięć komputera treningowego obejmuje ponad 1000 sesji treningowych.

  Kilka możliwości funkcji jednego wyścigu, umożliwia konkurowanie pomiędzy sobą obszerniejszej liczbai wioślarzy. Dzięki automatycznemu połączeniu między komputerami PM5, mogą Państwo bez dodatkowych komputerów i skomplikowanych ustawień, konkurować ze sobą.

  dodatkowo z Concep2 Model D zintegrowany jest odbiornik tętna, tak iż wartość tętna pokazywana jest automatycznie, gdy posiadają Państwo na sobie pas napiersiowy. Na dodatek w Concept2 1992 odbiornik tętna zintegrowany jest z komputerem, tak iż wartośc tętna pokazywana jest samoczynnie, gby posiadają na sobie Państwo pas napiersiowy.

  Wszystkie zalety Concept2 D-Model 1992 poprzedników serii C( Indoor Rower 1700 ) i Modelu D ( Indoor Rower 1900 ) zostają oczywiście zachowane: - płynne uczucie wiosłowania - jeszcze cichszy - jeszcze bardziej wytrzymały - łatwiejsza konserwacja - nowy wzór: przychylne, dynamiczne kolory - świeże uchwyty: poprawa komfortu dla ramion i , a także w pozycji wykańczania ruchu - nowy wiatrak: obszerniejsza strefa ustawień oporu powietrza - wytwarza prąd i ładuje w ten sposób dwie baterie typu D, w które wyposażony jest komputer treningowy PM5 > Wioślarz ergometryczny Concept2 do dynamicznego użytku domowego > Model D z progresywnym monitorem PM5!

  > Zapoznajcie się Państwo proszę z porównaniem sprawności nowego monitora Concept2 PM5 i starego modelu PM3. > Cyfrowy pomiar pulsu: odbiornik tętna jest zintegrowany z monitorem PM5, pomiar tętna jest wyświetlany na monitorze samoczynnie, zawsze kiedy ma się założony pas piersiowy > prosty do przechowywania: może być rozłożony na dwie części > Wysokiej jakości powłoka fluizydacyjna > Ramię monitora z tworzywa termoplastycznego.

  Zawiasy do ustawiania monitora, kąt nachylenia monitora jest także regulowany. > przypasowany bieżnik > W przeciwieństwie do komputera treningowego PM4: większa pamięć kompatybilny Bluetooth Smart i ANT+ pamięć wewnętrzna zapisuje więcej niż 1000 treningów możliwość zapisywania danych na pendreivie bateria: dwie baterie rodzaju D gry: celowanie, biathlon przewodowe wspomaganie zawodów do 80-ciu wioślarzy Indoor Rower > Wyświetlanie ważnych informacji treningowych: wyniki w metrach, w sekcjach 500 m, Wat albo w kaloriach > Tryby wyświetlacza: metry/czas, krzywa siły, PaceBoat (porównanie rozruchu), wykres słupkowy albo pokaźne litery > udoskonalona czytelność dzięki podświetlanemu wyświetlaczowi > Zapisywanie informacji na pendrivie / pamięć wewnętrzna (ponad 1.000 sesji treningowych) > Gry: ryby, dart, celowanie, biathlon > Przewodowe wspomaganie wyścigów do 80-ciu wioślarzy Indoor Rower (PC, dodatkowy przewód i oprogramowanie wymagane) > Przewodowe wspomaganie łączności z komputerem > Waga: 26 kg > Wysokość siedziska: 35 cm > pakiet mieści: krótką instrukcję obsługi monitora Performance, narzędzia i ilustrowaną instrukcję i instrukcję obsługi modelu D > Kolor: czarny > Wioślarz nie jest kompatybilny z urządzeniem iPhone Connection Kit


☆ inSPORTline River ☆

inSPORTline River Najniższa Cena Online

☆ inSPORTline River - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: inSPORTline River
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Zadbaj o swoje ciało! Zapewne jak każdy z nas marzysz o tym, by twoja figura była nienaganna, a wysportowane ciało zachwycało oko i jak najdłużej pozostało silne, sprężyste i jędrne. Co zrobić, by naturalnie wspomóc swój organizm?

  Odpowiedzią jest wioślarz treningowy inSPORTline River, wyprodukowany na podstawie opinii i sugestii użytkowników, którzy testowali już niejeden sprzęt do ćwiczeń. Wioślarz z powodzeniem może być używany przy treningach wytrzymałościowych. Wspaniale sprawdza się przy ćwiczeniach ogólnorozwojowych, jak w dodatku przy pracowaniu nad mocnymi partiami ciała, w szczególności ramionami i barkami, brzuchem i plecami czy mięśniami nóg.

  Magnetyczny mechanizm wyekwipowany jest w elektronicznie dostosowywane w zakresie 16 stopni obciążenie i koło zamachowe o wadze 9 kg. Zmienny kąt nachylenia pedałów i zabezpieczenia na stopy zapobiegają ich zsuwanie się.

  Wioślarz wyekwipowany jest w aż 15 programów oraz ustawienia ręczne. Wśród nich można wybrać pożądaną funkcję, m.in. Recovery, "stroker", whitewater, ramp, interval i cardio. zaimplementowana pamięć umożliwia zapamiętanie rezultatów dla 4 ostatnich użytkowników. Przy dodatkowym użyciu pasa piersiowego, wioślarz wskazuje rytm pracy serca.

  Urządzenie gwarantuje maksymalną wygodę w trakcie ćwiczeń. poręczne siedzisko z poliuretanu umożliwia luźne i zrównoważone ćwiczenia.

  stworzony z konkretnych i trwałych materiałów wioślarz daje gwarancję bezpieczeństwa podczas ćwiczeń. Wioślarz River spełnia wszystkie najważniejsze normy i atesty, ma kategorię S (zgodnie z EN 957). Testowany był poprzez TÜV GS zgodnie z Europejską Specyfikacją EN-71.

  Urządzenie nieprzeciętnie nadaje się do korzystania komercyjnego, nie ma ograniczeń co do wzrostu użytkowników. Szereg dodatkowych funkcji, możliwość skompresowania do niewielkich rozmiarów to jego uzupełniające mocne strony.

  Wybierz sprzęt najistotniej efektywny, wytrzymały, a przy tym prosty w obsłudze! Zamów już teraz, żeby jak najszybciej rozpocząć pracę nad swoim ciałem! Przyrząd treningowy inSPORTline River to sprzęt, który w 100% spełni twoje oczekiwania!


☆ Finnlo Aquon Pro ☆

Finnlo Aquon Pro Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Aquon Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Aquon Pro
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz FINNLO AQUON PRO PLUS.

  Dlaczego warto wybrać Finnlo?

  firma Finnlo znana jest w ponad 40 krajach na całym świecie, zaliczana jest do klasy premium i należy do producenta HAMMER SPORT AG z Niemiec głęboko zakorzenionej w wytwarzaniu, sprzedaży i dystrybucji wyrobów sportowych od ponad 100 lat. Popularność marki na rynku europejskim jest na poziomie takich firm jak np. KETTLER, REEBOK a znakiem rozpoznawczym jest interesujący design oraz najwyższa jakość wykonania i wykończenia. Patenty wprowadzane na rynek poprzez Finnlo są nagradzane i doceniane w testach i prestiżowych czasopismach m.in. Nagroda Men'sHealth w teście atlasów dla modelu opartego na rewolucyjnej technice TNT oporu azotowych siłowników - Finnlo BioForce.

  www.finnlo.com.pl

  Wioślarz FINNLO Aquon Pro Plus

  • Zmiana oporu na wiośle, dla komfortowej i prędkiej zmiany obciążenia bez przerywania treningu
  • Odległość między podnóżkami tylko 9 cm
  • Wysokość siedziska ok. 50 cm
  • Dzięki długiej taśmie – 215 cm i długim szynom aluminiowym – 135 cm jest stosowny do użytkowników o wzroście od 1,5 do ponad 2 metrów
  • 12 programów fitness gwarantuje rozmaity trening od poziomu dla początkujących do poziomu dla zaawansowanych użytkowników
  • 4 programy tętna – efektywny i kontrolowany trening wioślarski
  • 5 programów Pacer (programy do rywalizowania z komputerem), w tym jeden program z jednostkowym programowaniem.

  Komputer treningowy z wyświetlaczem o niebieskim podświetleniu

  • Zakres mocy jest ustawiany komputerowo w zakresie od 30 do 300 Wattów
  • Wyświetlane dane treningowe: czas, dystans, czas po 500m, intensywność, liczba wiosłowań na minutę, łączna liczba wiosłowań, program, tętno, spalone kalorie
  • Do wyboru mamy m.in. 12 programów fitness, 2 programy Pacer, 2 programy czasowe, 4 programy tętna

  Najważniejsze informacje o produkcie:

  • Ergonometr klasy SA (zgodnie z normą DIN EN 957-1/7), używany do treningów przez mistrzowskich wioślarzy, zdobywców złotych medali i mistrzów świata
  • Regulacja obciążenia: niezależna od liczby obrotów
  • Intensywność: ustawiana w zakresie 30-300 Watt
  • Zmiana obciążenia na wiośle, dla wygodnej i prędkiej zmiany bez przerywania treningu
  • Odległość między podnóżkami tylko 9 cm
  • Wysokośćsiedziska ok. 50 cm
  • System hamowania – magnetyczno-powietrzny
  • Wyświetlane dane: czas / moc / poziom / liczba wiosłowań na minutę / program / tętno / łączna ilość wiosłowań / czas po 500m / dystans / spalone kalorie
  • ekran LCD z niebieskim podświetleniem
  • 11 stałych wyświetlanych funkcji, 12 programów fitness, 2 programy czasowe, 4 programy tętna
  • 5 programów Pacer (rywalizacja z komputerem), w tym jeden program z jednostkowym programowaniem
  • Możliwość wprowadzenia danych treningowych
  • Możliwość zapisania 4 użytkowników
  • Zintegrowany odbiornik do pasa telemetrycznego
  • Komputer treningowy na ekstra długim ramieniu możliwością regulacji położenia
  • Długa taśma – 215 cm i długie szyny aluminiowe – 135 cm,
  • regulowane podpórki do stóp
  • Wysokiej jakości aluminiowa płoza zagwarantuje maksymalną stabilność
  • wygodne siodełko zaopatrzone w łożyska kulkowe dla stanowczo długich sekwencji wioślarskich
  • Zintegrowane rolki transportowe
  • Maksymalna waga ciała: 150 kg
  • Zasilanie: 230 Volt
  • Kolor: metaliczny / czarny

  Główne atuty:

  • wielki stabilny wioślarz, ma solidą ramę
  • budowa zbliżona do Concept 2
  • konkretne opory podczas wiosłowania
  • System hamowania: powietrzno-magnetyczny
  • wielki czytelny ekran
  • bardzo korzystny stosunek jakość - cena
  • Estetycznie wykonany
  • Gwarancja 3 lata

  Funkcje komputera:

  • Wyświetlane atrybuty: Dystans, Czas, Czas po 500 m, ilość spalonych kalorii, Watt, liczba wiosłowań na minutę, Puls
  • Pomiar pulsu: pas telemetryczny (opcja)
  • Zakres regulacji mocy: 30-300 Watt
  • Programy treningowe
  • Programy sterowane pulsem
  • wyświetlacz LCD: niebieski
  • llość wyświetlanych funkcji równocześnie: 11
  • ilość użytkowników: 4

  dane technologiczne:

  • System hamowania: powietrzno-magnetyczny
  • Regulacja oporu w rączce
  • Rolki transportowe
  • Możliwość złożenia
  • Odległość między podnóżkami: 9 cm
  • Odległość siedziska od podłogi: 50 cm
  • Zakres obciążenia: RMP niezależny
  • Zasilanie: 230 V
  • Max.waga użytkownika: 150 kg
  • System napędu: pas klinowy
  • wymiary po rozłożeniu: 249 x 51 x 98 cm
  • wymiary po złożeniu: 148 x 51 x 196 cm
  • Kolor: metaliczny / czarny

  uzupełniające informacje:

  • Towar na zamówienie - przed zakupem prosimy o kontakt
  • Koszt transportu i montażu ustalamy indywidualnie
  • Gwarancja domowa 36 miesięcy
  • Gwarancja komercyjna 24 miesiące
  • Numer katalogowy: 3704

   Nie znalazłeś produktu który Cię interesuje?
   Skontaktuj się z nami tel. 32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem

☆ Concept 2 SkiErg2 PM5 ☆

Concept 2 SkiErg2 PM5 Najniższa Cena Online

☆ Concept 2 SkiErg2 PM5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Concept 2
 • Nazwa produktu: Concept 2 SkiErg2 PM5
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Concept 2 SkiErg2 PM5

  Stan towaru: nowy, oryginalnie zapakowany

  • Prosty montaż do ściany; urządzenie zajmuje niewiele miejsca
  • ekran Perfomance 5 (PM5), najnowszej generacji
  • świeże, funkcjonalne uchwyty
  • Wyświetlanie najważniejszych parametrów treningowych: Wat, kalorie, puls
  • Transfer informacji treningowych za pomocą Bluetooth Smart albo ANT+ na tablet, smartfon lub komputer
  • rozmiary urządzenia rozstawionego - model montowany do ściany: (dł.) 48.3 cm x (szer.) 40.6 cm x (wys.) 212 cm

  System oporu powietrza nie wymaga konserwacji i oferuje sprężystą, 10-stopniową regulację i jest z tego względu przypasowany do każdego poziomu treningowego użytkowników.

  Nowy komputer PM5 jest lepszą wersją komputerów treningowych z kolekcji Concept2 i oferuje nowe technologie, a także możliwości:

  • Wyświetlanie wszystkich parametrów treningowych przy pomocy przycisku prędkiego wyboru
  • Interaktywne gry, które są sterowane przy pomocy siły rozciągającej (Fishgame, rzutki, gra celowa i biatlon).
  • Pomiar częstotliwości skurczu mięśnia sercowego przez zintegrowany czujka (pas piersiowy nie jest w komplecie)
  • Możliwość rywalizowania z innymi SkiErgs (bezprzewodowo, maks. 8 sprzętów)
  • Transfer danych treningowych za pośrednictwem Bluetooth Smart lub ANT+ na tablet, smartfon lub komputer.

☆ Concept 2 RowErg Tall Legs ☆

Concept 2 RowErg Tall Legs Najniższa Cena Online

☆ Concept 2 RowErg Tall Legs - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Concept 2
 • Nazwa produktu: Concept 2 RowErg Tall Legs
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

☆ Flow Fitness Perform W7i ☆

Flow Fitness Perform W7i Najniższa Cena Online

☆ Flow Fitness Perform W7i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Flow Fitness
 • Nazwa produktu: Flow Fitness Perform W7i
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz PERFORM W7i marki Flow Fitness to genialny wybór dla osób, które chcą poprawić swoją kondycję i ogólną sprawność, lecz też dla progresywnych sportowców. Naturalny ruch wioślarski imitowany podczas ćwiczeń wpływa na całe ciało, przez co pomaga Ci wypracować świetną sylwetkę.

  Trening na ergometrze angażuje do pracy aż do 95% mięśni. Sprawia, że stają się one mocniejsze, a Ty polepszasz jednocześnie siłę i wydolność. Sprzęt dedykowany jest dla użytkownika o wadze nawet 160 kg, dlatego masz uzupełniającą gwarancję na trwałość i nadzwyczajną jakość jego wykonania.

  Opór wiosłowania zależy od ilości wody w zbiorniku. Im więcej płynu tam dolejesz, tym trudniej będzie Ci się płynęło. Dotatkowo płynność ruchu i dźwięk wody sprawią, iż poczujesz się jak podczas treningu w wodzie.

  Wioślarz łączy się z aplikacjami Kinomap oraz iConsole. Dzięki czemu masz dostęp do dodatkowych tras treningowych, możesz brać udział w wirtualnych wyścigach albo rywalizować ze znajomymi, a Twoja aktywność stanie się ciekawsza i bardziej urozmaicona.

  SPECYFIKACJA technicznA: wymiary: 208 x 39,5 x 49,5 cm (dł. X szer. X wys.) wymiary w opakowaniu: 215 x 57 x 60 cm (dł. X szer. X wys.) Waga: 33,5 kg Maksymalna waga użytkownika: 160 kg Wyświetlane wartości: czas, czas na 500m, dystans, pociągnięcia wioseł, tętno, spalone kalorie Programy treningowe: 6 Kompatybilne aplikacje: Kinomap, iConsole Pomiar pulsu: pomiar bezprzewodowy (pas do dokupienia osobno) Dodatki: uchwyt na tablet, kółka transportowe System oporu: wodny Zmiana oporu: poziom wody Zasilanie: baterie, 2 x AA Materiał wykonania: aluminium, stal nierdzewna Przeznaczenie: użytek domowy, półkomercyjny Gwarancja: użytek domowy: 3 lata użytek półkomercyjny: 2 lata Kinomap Ta aplikacja zawiera ponad 93 000 km realistycznych filmów treningowych, w których autmatycznie zmienia nachylenie i opór sprzętu.

  Dzięki nim możesz uczestniczyć w ulubionych zawodach sportowych o dowolnej porze dnia, równocześnie ciesząc się komfortem i ciepłem własnego salonu. Jeśli chcesz, by wyścigi stały się jeszcze ciekawsze$1 Zaproś do startu rodzinę i znajomych,pomiędzy sobą walczyć o pierwsze miejsce.

  iConsole+ za pomocą aplikacji iConsole+ możesz ekspresowo wybrać trening, na jaki masz ochotę. Program Map My Route pozwala Ci wybrać losową trasę i przemierzać ją wioślarzem z pomocą Google Street View albo Apple Flyover.

  A może wolisz wykonać trening interwałowy$2 Dzięki aplikacji iConsole+ z łatwością wybierzesz program ćwiczeń i ustalisz jego cel.


☆ Finnlo Aquon Water Glide ☆

Finnlo Aquon Water Glide Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Aquon Water Glide - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Aquon Water Glide
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz FINNLO AQUON WATER GLIDE Nr katalogowy: 3709 Dlaczego warto wybrać FINNLO$145 producent FINNLO należy do niemieckiej marki HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak należycie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, popularna w Polsce firma KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem firmy FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio oraz maszyn siłowych, jak ponadto akcesoriów bokserskich, a także fitness.

  Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji innowacyjnych pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości urządzeń.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy wybór sprzętu, od urządzeń domowych, przez fachowe maszyny do zastosowania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna marka. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od precyzyjnego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość marki powoduje, iż FINNLO jest jednym z najkorzystniejszych na świecie dostawców sprzętu fitness i maszyn siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Sprawdź: www.finnlo.com.pl Wykorzystaj moc wody do treningu całego ciała!

  Wioślarz Aquon Water Glide do domowego treningu! Woda za każdym razem była Twoim żywiołem$146 Szukasz wysokiej jakości maszyny do wiosłowania, aby trenować tak realistycznie, jak to osiągalne$147 Możesz już skończyć poszukiwania!

  Wioślarz FINNLO Aquon Water Glide jest znakomicie zaprojektowany do treningu wioślarskiego we własnych czterech ścianach. Przekonają Cię zrównoważona kompozycja ramy i maksymalne obciążenie do 150 kg. Urządzenie zostało wyekwipowane w łożyskowane rolki i wysokiej jakości szyny, aby zapewnić płynny i bardziej dynamiczny ruch.

  Trening z oporem wodnym, który zapewni ci doskonałą formę, jest teraz możliwy dzięki Aquon Water Glide. Rozpocznij trening całego ciała tak realistycznie, jak podczas prawdziwego wiosłowania. Porządnie się zmęczysz i wykorzystasz do tego siłę wody!

  ponadto, zmniejszysz widoczne czynniki ryzyka dla zdrowia, takie jak brak ruchu i nadwaga. Nie musisz być członkiem klubu wioślarskiego, ponieważ trening wioślarski odbywa się w domu bez względu na pogodę!

  Kompletny trening całego ciała i wszystkie znaczne grupy mięśni są stosowane! rozszerz swoje umiejętności koordynacyjne i zmniejsz stres! Dzięki wioślarzowi FINNLO Aquon Water Glide możesz wydajnie trenować znaczne grupy mięśniowe i doświadczać przy każdym ruchu naturalnego oporu wody.

  Ruch wioślarski jest wyjątkowo delikatny i równomierny, a kręgosłup nie jest obciążony. Niewiele znaczące zaangażowanie stawów i uspokajające działanie wody prędko poprawią Ci samopoczucie. Opór zależny jest od siły pociągnięć, wraz ze wzrostem intensywności i wysiłku wzrasta w dodatku opór wody, tak jak na jeziorze.

  W dowolnym momencie możesz przypasować opór wyłącznie przy pomocy siły pociągnięć i nie musisz zmieniać żadnych ustawień na komputerze treningowym. Dzięki szumowi wody będziesz się czuł jakbyś był w łodzi.

  Wiosłowanie porusza wodą w zbiorniku i natychmiast czujesz opór. Kojący szum wody w tle pozwala Ci się zanurzyć w doskonałej i autentycznej atmosferze wiosłowania. Zapomnisz o rutynowym stresie, a radość z treningu wioślarskiego w domu będzie rosła z każdą sesją treningową!

  przejrzysty ekran LCD komputera treningowego ze wskazaniem generowanego obciążenia w watach. Bardzo prosta obsługa komputera treningowego! wyświetlacz LCD wioślarza Aqua Glide FINNLO prezentuje wszystkie ważne dane treningowe.

  Czas treningu, średni czas na 500 m, dystans treningu, spalanie kalorii, tętno, ilość wiosłowań / minutę, generowaną moc i całkowitą liczbą wiosłowań bieżącego treningu. Korzystając z następujących trzech programów możesz indywidulanie zaprojektować swój trening: MANUAL - prędki start: wszystkie funkcje po prostu odliczają od 0 w górę albo pokazują wartość w danym momencie.

  INTERVALL - tylko do ustawiania czasu: pozwala na wybór pomiędzy wstępnie ustawionymi albo interwałami pracy / odpoczynku ustawionymi przez użytkownika. Wartości mogą zostać zapisane. CEL - mnóstwo funkcji: Pozwala ustawić cel dla wiosłowań (strokes), tętna, kalorii, dystansu albo czasu.

  Komputer treningowy jest zasilany bateriami, menu komputera jest zrozumiałe i proste w obsłudze przy użyciu 3 przycisków. Komputer ma funkcję autostartu tzn. Kiedy zaczniesz wiosłować, komputer uruchomi się automatycznie.

  Czyli pełna koncentracja na treningu wioślarskim! Tętno jest ważne w trakcie treningu! Komputer może pokazać tętno przy pomocy opcjonalnych akcesoriów Zorientowany na tętno trening fitness pomaga osiągnąć cele treningowe, niezależnie od tego, czy jest to trening fitness, trening sercowo-naczyniowy czy redukcja wagi.

  Tętno ma kluczowe znaczenie! Można je zmierzyć za pomocą opcjonalnie dostępnego pasa telemetrycznego i optymalnego odbiornika (numer artykułu: 6811). Dzięki czemu masz tętno za każdym razem pod kontrolą. Komputer treningowy można rozbudować o odbiornik tętna i umożliwić bezprzewodową transmisję impulsu przy pomocy pasa telemetrycznego (5,0 - 5,5 kHz).

  Jeśli tętno treningowe jest powyżej określonego limitu, usłyszysz sygnał informujący Cię o przekroczeniu. Krok po kroku zbliżasz się do osiągnięcia Twojego celu fitness, a to wszystko dzięki treningowi z kontrolą tętna!

  Trening wioślarski z autentycznym oporem wodnym! Osiągnij swój cel treningowy dzięki uspakajającemu wpływowi wody! Siłą pociągnięć określasz intensywność wiosłowania. Maksymalny poziom wody w zbiorniku FINNLO Aquon Water Glide został oznaczony naklejką z napisem,,max".

  Zbiornik napełnia się i opróżnia przez otwór za pomocą pompki (w pakiecie). Możliwość przypasowania do rozmiaru stopy Uchwyty na stopy podobne do tych w łodziach dostosowywane uchwyty na stopy z użytecznym rozstawem.

  Możesz je przypasować do Twojej długości stopy lub wymiaru buta. Również inni użytkownicy wioślarza mogą w dowolnym momencie regulować długość podstawy stopy przy pomocy przesuwnej części i pokrętła blokującego.

  Każdy uchwyt został wyekwipowany w zapięcia, które optymalnie zaciśnięte, będą utrzymywać stopy na właściwym miejscu przy każdym ruchu. A po treningu$148 FINNLO Aquon Water Glide nie zajmie Ci dużo miejsca w mieszkaniu!

  Kolejne nowoczesne detale Dzięki kompaktowym wymiarom wynoszącym zaledwie 2,12 mx 0,52 m FINNLO Aquon Water Glide zajmuje niewiele miejsca, a mimo wszystko znakomicie nadaje się do osób o wzroście 2,0 m.

  Dzięki dwóm wysokiej jakości rolkom transportowym na przedniej ramie, wioślarza można prosto schować po każdym treningu. Podnieś go chwytając na końcu ramy i przechyl w ciągu kilku sekund do pozycji pionowej.

  rewelacyjnie nadaje się do każdego rogu pokoju. Dzięki 4-punktowemu podparciu FINNLO Aquon Water Glide jest jednostajny i bezpieczny podczas treningu wioślarskiego. Komputer treningowy jest zasilany bateriami, więc nie jesteś uzależniony od przystępności do gniazdka ani dodatkowych przedłużaczy.

  Od dzisiaj wiosłuj w kierunku swojej nowej wymarzonej figury, i to w domu! Główne atuty: bardzo konkretna rama, która wytrzymuje nad wyraz wielkie masy ciała ćwiczących Długa, profesjonalna taśma do ciągnięcia, dla osób o wzroście choćby powyżej 2 metrów Brak podłączenia do prądu (komputer zasilany bateriami) Brak,,martwych punktów" wiosłowania informacje technologiczne: System hamowania: wodny komfortowa regulacja uchwytów na stopy Wysokiej jakości łożyska komfortowe i profilowane siedzisko wyświetlacz: LCD Zintegrowany odbiornik pasa telemetrycznego: opcja dodatkowa Pas telemetryczny: opcja dodatkowa Możliwość ustawienia górnej/dolnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna Kółka transportowe rozmiary po rozłożeniu: 212 x 52 x 57 cm rozmiary po złożeniu: 57 x 52 x 212 cm Max.waga użytkownika: 150 kg Rama: metalowa Waga: 40 kg Funkcje komputera: Wyświetlane parametry: Czas, Dystans Kalorie / godzinę ilość wiosłowań bieżącego treningu liczba wiosłowań na minutę Generowana moc Czas potrzebny na przepłynięcie 500 m dodatkowe informacje: Gwarancja domowa: 36 miesięcy Gwarancja komercyjna: 24 miesiące Paragon albo faktura vat Numer katalogowy: 3709 wysyłka gratis Nie znalazłeś produktu, który Cię interesuje$149 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Flow Fitness Driver DWR2500i ☆

Flow Fitness Driver DWR2500i Najniższa Cena Online

☆ Flow Fitness Driver DWR2500i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Flow Fitness
 • Nazwa produktu: Flow Fitness Driver DWR2500i
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz Driver DWR2500i marki Flow Fitness to świetny wybór dla osób, które chcą poprawić swoją kondycję i ogólną efektywność, ale też dla innowacyjnych sportowców. Naturalny ruch wioślarski imitowany w trakcie ćwiczeń wpływa na całe ciało, poprzez co pomaga Ci wypracować rewelacyjną sylwetkę.

  Trening na ergometrze angażuje do pracy aż do 95% mięśni. Powoduje, że stają się one mocniejsze, a Ty polepszasz równocześnie siłę i wydolność. Sprzęt przeznaczony jest dla użytkownika o wadze nawet 150 kg, dlatego masz dodatkową gwarancję na trwałość i wyśmienitą jakość jego wykonania.

  Opór wiosłowania zależy od ilości wody w zbiorniku. Im więcej płynu tam dolejesz, tym trudniej będzie Ci się płynęło. Dotatkowo płynność ruchu i dźwięk wody sprawią, że poczujesz się jak w trakcie treningu w wodzie.

  Wioślarz łączy się z aplikacjami Kinomap oraz iConsole. Dzięki temu masz dostęp do dodatkowych tras treningowych, możesz brać udział w wirtualnych wyścigach albo rywalizować ze znajomymi, a Twoja aktywność stanie się ciekawsza i bardziej urozmaicona.

  SPECYFIKACJA technicznA: rozmiary: 220 x 50 x 60 cm (dł. X szer. X wys.) rozmiary w opakowaniu: 226,5 x 62 x 66 cm (dł. X szer. X wys.) Waga: 50 kg Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Wyświetlane wartości: czas, czas na 500m, dystans, pociągnięcia wioseł, tętno, spalone kalorie Programy treningowe: 5 Kompatybilne aplikacje: Kinomap, iConsole Pomiar pulsu: pomiar bezprzewodowy (pas do dokupienia osobno) Dodatki: uchwyt na tablet, kółka transportowe System oporu: wodny Zmiana oporu: poziom wody Zasilanie: baterie, 2 x AA Materiał wykonania: aluminium, stal nierdzewna Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 3 lata Kinomap Ta aplikacja posiada ponad 93 000 km realistycznych filmów treningowych, w których autmatycznie zmienia nachylenie i opór sprzętu.

  Dzięki nim możesz uczestniczyć w ulubionych zawodach sportowych o dowolnej porze dnia, jednocześnie ciesząc się komfortem i ciepłem własnego salonu. Jeśli chcesz, żeby wyścigi stały się jeszcze ciekawsze? Zaproś do startu rodzinę i znajomych,między sobą walczyć o pierwsze miejsce.

  iConsole+ przy pomocy aplikacji iConsole+ możesz momentalnie wybrać trening, na jaki masz ochotę. Program Map My Route pozwala Ci wybrać losową trasę i przemierzać ją wioślarzem z pomocą Google Street View albo Apple Flyover.

  A może wolisz wykonać trening interwałowy? Dzięki aplikacji iConsole+ z łatwością wybierzesz program ćwiczeń i ustalisz jego cel.


☆ BH Fitness R350 Vario Program ☆

BH Fitness R350 Vario Program Najniższa Cena Online

☆ BH Fitness R350 Vario Program - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH Fitness R350 Vario Program
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  Wioślarz
  • wymiary: 192 x 48 x 68 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 38 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 135 kg
  • Magnetyczny system oporu
  • Koło zamachowe: 8 kg
  • Regulacja siedziska w poziomie
  • Telemetryczny system pomiaru pulsu
  • Rolki transportowe
  Komputer
  • Czas
  • ilość pociągnieć na minutę
  • całkowita liczba pociągnięć
  • Spalone kalorie
  • wyświetlacz LCD
  • Pomiar pulsu (opcjonalnie)
  • Rescovery Test
  • 5 programów treningowych

  bezawaryjny

  Jeden z najpopularniejszych wioślarzy BH Fitness, najchętniej wybierany do regularnego treningu w domu. Na rynku dostępny od lat kilku, ale do dziś zniewala designem. Znany z bezusterkowości oraz ergonomii konstrukcji, która zagwarantuje trening wysokiego poziomu.

  dostosowany właśnie do Ciebie

  Wioślarz wyposażony jest w cięgło linowe, dzięki magnetycznemu systemowi oporu ruch wykonywany podczas wiosłowania cięgłem jest bardzo płynny. Profilowane siedzisko, a także konkretne podstawy pod stopy pozwalają na przyjęcie pozycji sprzyjającej mocnemu treningowi. Po podniesieniu szyny prowadzącej siedzisko, wioślarz zajmuje niewiele miejsca w mieszkaniu. W odróżnieniu od innych wioślarzy daje także możliwość realizowania dodatkowych ćwiczeń, ukierunkowanych na wzmacnianie solidnych grup mięśni. Trening staje się wtedy bardziej ogólnorozwojowy, a nie skierowany wyłącznie na poprawienie wydolności i utrzymywanie dobrej kondycji.


  Wioślarze BH Fitness

  Wioślarze od BH Fitness należą do jednych z najmocniej rozchwytywanych sprzętów w tej dziedznie. Hiszpańska marka dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań raduje się popularnością na rynku. BH Fitness stawia na bezpieczeństwo, co powoduje, że każdu użytkwownik może z maszyn korzystać bez żadnych obaw.

  firma dba, żeby ćwiczenia realizowane na swoich produktach przynosiły wymierne korzyści dla klientów. Treningi na wioślarzu niesie ze sobą szereg zalet. Wydajnie wzmacnia mięśnie i udoskonala kondycję.

  Płynna regulacja wioseł od BH Fitness gwarantuje, że z urzadzenia bez pokaźniejszych trudności mogą korzystać jednocześnie starsi, jak i młodsi.

  Dzięki nowym technologiom użytkowanym przez hiszpańską producenta, klient może ustawić własny profil treningowy, w pełni dobrany do potrzeb oraz możliwości.  BH Fitness

  BH Fitness to producent odgrywająca jedną z największych ról na rynku fitnesu. Innowacyjne technologie sprawiły,marka znalazła się w w ścisłej czołówce producentów maszyn do ćwiczenia.

  Hiszpańska marka powstała w 1909 roku. W jej ofercie można znaleźć spory asortyment maszyn służących do ćwiczeń. Inicjując od bieżni poprzez rowerki, orbiterki, rowery magnetyczne, kończąc na stepperach.

  Urządzenia tej marki asygnowane są na ogół do ćwiczeń, które z łatwością można wykonywać w domu. Klienci, którzy cenią sobie zatem wygodę, czas, prywatność oraz produktywną pracę niewątpliwie to docenią. Nie wymagają zasilania zewnętrznego, podkreśla je wyjątkowo płynna praca, znaczny zakres oporu i progresywne programy treningowe.


  artykuł
  Kod producenta
  R350
  EAN
  8431284422820
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Nośność [kg]
  135
  Waga [kg]
  38
  Wyposażenie
  Komputer
  ekran LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny

☆ Kettler Axos Rower H2O ☆

Kettler Axos Rower H2O Najniższa Cena Online

☆ Kettler Axos Rower H2O - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Axos Rower H2O
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Kettler Axos Rower H2O

  • typ wodny
  • Regulacja oporu wodna
  • Maksymalna waga użytkownika 150 kg
  • Pomiary czas, prędkość, dystans, liczba powtórzeń, tętno, kalorie
  • Wyposażenie komputer treningowy, kółka transportowe
  • przystępne języki menu 1 (EN)
  • Siodełko praktyczne
  • Zasilanie baterie (2 szt. AA)
  • wymiary po rozłożeniu (dł x szer x wys) 197,5x53x51 cm
  • rozmiary opakowania 130x56x57 cm
  • Waga opakowania 55 kg

  Stan towaru: Nowy, oryginalnie zapakowanyPodobne zestawienia:


Najtańsze wioślarze do 7000 zł – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wioślarze do 7000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wioślarzy do 7000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Merach MR-902/FS ☆

Merach MR-902/FS Najniższa Cena Online

☆ Merach MR-902/FS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Merach
 • Nazwa produktu: Merach MR-902/FS
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  duży dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

☆ Merach MR-902/YS ☆

Merach MR-902/YS Najniższa Cena Online

☆ Merach MR-902/YS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Merach
 • Nazwa produktu: Merach MR-902/YS
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  obszerny wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

☆ Concept 2 SkiErg2 PM5 ☆

Concept 2 SkiErg2 PM5 Najniższa Cena Online

☆ Concept 2 SkiErg2 PM5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Concept 2
 • Nazwa produktu: Concept 2 SkiErg2 PM5
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Concept 2 SkiErg2 PM5

  Stan towaru: nowy, oryginalnie zapakowany

  • Prosty montaż do ściany; urządzenie zajmuje mało miejsca
  • wyświetlacz Perfomance 5 (PM5), najnowszej generacji
  • świeże, użyteczne uchwyty
  • Wyświetlanie najważniejszych parametrów treningowych: Wat, kalorie, puls
  • Transfer danych treningowych przy pomocy Bluetooth Smart lub ANT+ na tablet, smartfon albo komputer
  • rozmiary urządzenia rozstawionego - model montowany do ściany: (dł.) 48.3 cm x (szer.) 40.6 cm x (wys.) 212 cm

  System oporu powietrza nie wymaga konserwacji, a także oferuje sprężystą, 10-stopniową regulację i jest z tego względu przystosowany do każdego poziomu treningowego użytkowników.

  Nowy komputer PM5 jest lepszą wersją komputerów treningowych z linii Concept2 i proponuje świeże technologie i możliwości:

  • Wyświetlanie wszelkich parametrów treningowych przy pomocy przycisku szybkiego wyboru
  • Interaktywne gry, które są sterowane za pomocą siły rozciągającej (Fishgame, rzutki, gra celowa i biatlon).
  • Pomiar częstotliwości skurczu mięśnia sercowego przez zintegrowany czujnik (pas piersiowy nie jest w zestawie)
  • Możliwość rywalizowania z innymi SkiErgs (bezprzewodowo, maks. 8 urządzeń)
  • Transfer danych treningowych za pośrednictwem Bluetooth Smart albo ANT+ na tablet, smartfon lub komputer.

☆ Kettler Axos Rower H2O ☆

Kettler Axos Rower H2O Najniższa Cena Online

☆ Kettler Axos Rower H2O - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Axos Rower H2O
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Kettler Axos Rower H2O

  • typ wodny
  • Regulacja oporu wodna
  • Maksymalna waga użytkownika 150 kg
  • Pomiary czas, szybkość, dystans, liczba powtórzeń, tętno, kalorie
  • Wyposażenie komputer treningowy, kółka transportowe
  • przystępne języki menu 1 (EN)
  • Siodełko użyteczne
  • Zasilanie baterie (2 szt. AA)
  • rozmiary po rozłożeniu (dł x szer x wys) 197,5x53x51 cm
  • rozmiary opakowania 130x56x57 cm
  • Waga opakowania 55 kg

  Stan towaru: Nowy, oryginalnie zapakowany


☆ BH Fitness R350 Vario Program ☆

BH Fitness R350 Vario Program Najniższa Cena Online

☆ BH Fitness R350 Vario Program - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH Fitness R350 Vario Program
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  Wioślarz
  • rozmiary: 192 x 48 x 68 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 38 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 135 kg
  • Magnetyczny system oporu
  • Koło zamachowe: 8 kg
  • Regulacja siedziska w poziomie
  • Telemetryczny system pomiaru pulsu
  • Rolki transportowe
  Komputer
  • Czas
  • liczba pociągnieć na minutę
  • pełna liczba pociągnięć
  • Spalone kalorie
  • wyświetlacz LCD
  • Pomiar pulsu (opcjonalnie)
  • Rescovery Test
  • 5 programów treningowych

  niezawodny

  Jeden z najpopularniejszych wioślarzy BH Fitness, najchętniej wybierany do regularnego treningu w domu. Na rynku dostępny od lat kilku, lecz do dziś olśniewa designem. Znany z niezawodności oraz ergonomii konstrukcji, która gwarantuje trening wysokiego poziomu.

  dopasowany właśnie do Ciebie

  Wioślarz wyposażony jest w cięgło linowe, dzięki magnetycznemu systemowi oporu ruch realizowany podczas wiosłowania cięgłem jest bardzo płynny. Profilowane siedzisko i konkretne podstawy pod stopy zezwalają na przyjęcie pozycji sprzyjającej mocnemu treningowi. Po podniesieniu szyny prowadzącej siedzisko, wioślarz zajmuje niedużo miejsca w mieszkaniu. W odróżnieniu od innych wioślarzy daje również możliwość realizowania dodatkowych ćwiczeń, ukierunkowanych na wzmacnianie potężnych grup mięśni. Trening staje się wtedy bardziej ogólnorozwojowy, a nie skierowany wyłącznie na poprawienie wydolności i utrzymywanie korzystnej kondycji.


  Wioślarze BH Fitness

  Wioślarze od BH Fitness należą do jednych z najmocniej rozchwytywanych sprzętów w tej dziedznie. Hiszpańska marka dzięki zaimplementowaniu najnowocześniejszych rozwiązań raduje się popularnością na rynku. BH Fitness stawia na bezpieczeństwo, co powoduje, iż każdu użytkwownik może z sprzętów korzystać bez żadnych obaw.

  producent dba, by ćwiczenia wykonywane na swych produktach przynosiły wymierne korzyści dla klientów. Treningi na wioślarzu niesie ze sobą szereg zalet. Efektywnie wzmacnia mięśnie i polepsza kondycję.

  Płynna regulacja wioseł od BH Fitness gwarantuje, że z urzadzenia bez obszerniejszych trudności mogą korzystać równocześnie starsi, jak i młodsi.

  Dzięki nowym technologiom stosowanym poprzez hiszpańską markę, klient może ustawić własny profil treningowy, w pełni dopasowany do potrzeb i możliwości.  BH Fitness

  BH Fitness to producent odgrywająca jedną z największych ról na rynku fitnesu. Progresywne technologie sprawiły,firma znalazła się w w ścisłej czołówce producentów sprzętów do ćwiczenia.

  Hiszpańska producent powstała w 1909 roku. W jej ofercie można znaleźć spory asortyment sprzętów służących do ćwiczeń. Inicjując od bieżni przez rowerki, orbiterki, rowery magnetyczne, kończąc na stepperach.

  Urządzenia tej firmy przeznaczone są z reguły do ćwiczeń, które łatwo można wykonywać w domu. Klienci, którzy cenią sobie zatem wygodę, czas, prywatność, a także wydajną pracę bez dwóch zdań to docenią. Nie wymagają zasilania zewnętrznego, uwydatnia je wyjątkowo płynna praca, szeroki zakres oporu i zaawansowane programy treningowe.


  artykuł
  Kod producenta
  R350
  EAN
  8431284422820
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Nośność [kg]
  135
  Waga [kg]
  38
  Wyposażenie
  Komputer
  ekran LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny


Podsumowanie, czyli jaki ergometr wioślarski do 7000 zł najlepszy?


Najlepszy ergometr wioślarski do 7000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy ergometr wioślarski do 7000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze wioślarze – TOP7 sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych wioślarzy do 7000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych ergometrów wioślarskich treningowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki ergometr wioślarski do 7000 zł opinie i efekty,
 • dobre wioślarze do 7000 zł cena,
 • ranking wioślarzy do 7000 zł,
 • ergometr wioślarski do 7000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o wioślarzach do 7000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o wioślarzach do 7000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o wioślarzach do 7000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki ergometr wioślarski do 7000 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych wioślarzach do 7000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki ergometr wioślarski do 7000 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z ergometrami wioślarskimi do 7000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach wioślarze do 7000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.