FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking wioślarzy do 10000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Ergometry wioślarskie / Ranking wioślarzy do 10000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wioślarzy do 10000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne grudzień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wioślarzy do 10000 zł,
 • TOP5 często wybieranych ergometrów wioślarskich do ćwiczeń i treningu.

Jakie wioślarze do 10000 zł najlepiej wybrać? Ranking grudzień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wioślarze do 10000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wioślarzy do 10000 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Matrix MX-Rower16 ☆

Matrix MX-Rower16 Najniższa Cena Online

☆ Matrix MX-Rower16 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Matrix
 • Nazwa produktu: Matrix MX-Rower16
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Nasz wioślarz proponuje intensywne treningi kardio wzmacniające całe ciało. W skład wchodzą: aluminiowe koło zamachowe, 10 ustawień oporu magnetycznego, regulowana podświetlona konsola, prędkie klawisze do programowania, funkcjonalne siedzisko z blokadą, komfortowy wzmacniany uchwyt, wzmacniana szyna aluminiowa, a także praktycznie bezobsługowa linka.

  budowa zajmuje mało przestrzeni i z łatwością ją przemieścić przez przechylenie i przetoczenie....


☆ Finnlo Aquon Water Glide ☆

Finnlo Aquon Water Glide Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Aquon Water Glide - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Aquon Water Glide
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz FINNLO AQUON WATER GLIDE Nr katalogowy: 3709 Dlaczego warto wybrać FINNLO$145 firma FINNLO należy do niemieckiej producenta HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak poprawnie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, modna w Polsce marka KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem firmy FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio oraz sprzętów siłowych, jak również akcesoriów bokserskich, a także fitness.

  Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji prekursorskich pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości urządzeń.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy dobór sprzętu, od sprzętów domowych, przez fachowe maszyny do wykorzystania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna firma. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od precyzyjnego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszelkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość firmy powoduje, iż FINNLO jest jednym z najkorzystniejszych na świecie dostawców sprzętu fitness i urządzeń siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Przejrzyj: www.finnlo.com.pl Wykorzystaj moc wody do treningu całego ciała!

  Wioślarz Aquon Water Glide do domowego treningu! Woda zawsze była Twoim żywiołem$146 Szukasz wysokiej jakości maszyny do wiosłowania, żeby trenować tak realistycznie, jak to osiągalne$147 Możesz już skończyć poszukiwania!

  Wioślarz FINNLO Aquon Water Glide jest genialnie zaprojektowany do treningu wioślarskiego we własnych czterech ścianach. Przekonają Cię stabilna kompozycja ramy i maksymalne obciążenie do 150 kg. Urządzenie zostało wyekwipowane w łożyskowane rolki i wysokiej jakości szyny, aby zapewnić płynny i bardziej dynamiczny ruch.

  Trening z oporem wodnym, który zapewni ci idealną formę, jest teraz możliwy dzięki Aquon Water Glide. Rozpocznij trening całego ciała tak realistycznie, jak w trakcie prawdziwego wiosłowania. Porządnie się zmęczysz i wykorzystasz do tego siłę wody!

  na dodatek, zmniejszysz pokaźne czynniki ryzyka dla zdrowia, takie jak brak ruchu i nadwaga. Nie musisz być członkiem klubu wioślarskiego, ponieważ trening wioślarski odbywa się w domu bez względu na pogodę!

  Kompletny trening całego ciała i wszystkie szerokie grupy mięśni są użytkowane! powiększ swoje umiejętności koordynacyjne i zmniejsz stres! Dzięki wioślarzowi FINNLO Aquon Water Glide możesz wydajnie trenować szerokie grupy mięśniowe i doświadczać przy każdym ruchu naturalnego oporu wody.

  Ruch wioślarski jest wyjątkowo delikatny i równomierny, a kręgosłup nie jest obciążony. Małe zaangażowanie stawów i uspokajające działanie wody momentalnie poprawią Ci samopoczucie. Opór zależny jest od siły pociągnięć, wraz ze wzrostem intensywności i wysiłku wzrasta jeszcze opór wody, tak jak na jeziorze.

  W dowolnym momencie możesz dostosować opór wyłącznie przy pomocy siły pociągnięć i nie musisz zmieniać żadnych ustawień na komputerze treningowym. Dzięki szumowi wody będziesz się czuł jakbyś był w łodzi.

  Wiosłowanie porusza wodą w zbiorniku i natychmiast czujesz opór. Kojący szum wody w tle pozwala Ci się zanurzyć w świetnej i autentycznej atmosferze wiosłowania. Zapomnisz o rutynowym stresie, a radość z treningu wioślarskiego w domu będzie rosła z każdą sesją treningową!

  przezroczysty wyświetlacz LCD komputera treningowego ze wskazaniem generowanego obciążenia w watach. Nad wyraz prosta obsługa komputera treningowego! wyświetlacz LCD wioślarza Aqua Glide FINNLO przedstawia wszystkie ważne informacje treningowe.

  Czas treningu, przeciętny czas na 500 m, dystans treningu, spalanie kalorii, tętno, ilość wiosłowań / minutę, generowaną moc i całkowitą liczbą wiosłowań bieżącego treningu. Korzystając z następujących trzech programów możesz indywidulanie zaprojektować swój trening: MANUAL - szybki start: wszystkie funkcje po prostu odliczają od 0 w górę lub pokazują wartość w danym momencie.

  INTERVALL - tylko do ustawiania czasu: umożliwia wybór między wstępnie ustawionymi albo interwałami pracy / odpoczynku ustawionymi poprzez użytkownika. Wartości mogą zostać zapisane. CEL - mnóstwo funkcji: Pozwala ustawić cel dla wiosłowań (strokes), tętna, kalorii, dystansu lub czasu.

  Komputer treningowy jest zasilany bateriami, menu komputera jest zrozumiałe i nieskomplikowane w obsłudze przy użyciu 3 przycisków. Komputer ma funkcję autostartu tzn. Kiedy zaczniesz wiosłować, komputer uruchomi się automatycznie.

  Czyli pełna koncentracja na treningu wioślarskim! Tętno jest ważne w trakcie treningu! Komputer może pokazać tętno przy pomocy opcjonalnych akcesoriów Zorientowany na tętno trening fitness pomaga osiągnąć cele treningowe, niezależnie od tego, czy jest to trening fitness, trening sercowo-naczyniowy czy redukcja wagi.

  Tętno ma kluczowe znaczenie! Można je zmierzyć za pomocą opcjonalnie dostępnego pasa telemetrycznego i odpowiedniego odbiornika (numer artykułu: 6811). Dzięki temu masz tętno za każdym razem pod kontrolą. Komputer treningowy można rozbudować o odbiornik tętna i umożliwić bezprzewodową transmisję impulsu za pomocą pasa telemetrycznego (5,0 - 5,5 kHz).

  Jeśli tętno treningowe jest powyżej określonego limitu, usłyszysz sygnał oznajmiający Cię o przekroczeniu. Krok po kroku zbliżasz się do osiągnięcia Twojego celu fitness, a to wszystko dzięki treningowi z kontrolą tętna!

  Trening wioślarski z autentycznym oporem wodnym! Osiągnij swój cel treningowy dzięki uspakajającemu wpływowi wody! Siłą pociągnięć określasz intensywność wiosłowania. Maksymalny poziom wody w zbiorniku FINNLO Aquon Water Glide został oznaczony naklejką z napisem,,max".

  Zbiornik napełnia się i opróżnia przez otwór przy pomocy pompki (w pakiecie). Możliwość dostosowania do rozmiaru stopy Uchwyty na stopy podobne do tych w łodziach dostosowywane uchwyty na stopy z praktycznym rozstawem.

  Możesz je przypasować do Twojej długości stopy albo rozmiaru buta. Również inni użytkownicy wioślarza mogą w dowolnym momencie regulować długość podstawy stopy za pomocą przesuwnej części i pokrętła blokującego.

  Każdy uchwyt został wyekwipowany w zapięcia, które odpowiednio zaciśnięte, będą utrzymywać stopy na właściwym miejscu przy każdym ruchu. A po treningu$148 FINNLO Aquon Water Glide nie zajmie Ci dużo miejsca w mieszkaniu!

  Kolejne nowoczesne detale Dzięki kompaktowym wymiarom wynoszącym zaledwie 2,12 mx 0,52 m FINNLO Aquon Water Glide zajmuje mało miejsca, a mimo wszystko świetnie pasuje do osób o wzroście 2,0 m.

  Dzięki dwóm wysokiej jakości rolkom transportowym na przedniej ramie, wioślarza można łatwo schować po każdym treningu. Podnieś go chwytając na końcu ramy i przechyl w ciągu kilku sekund do pozycji pionowej.

  wspaniale nadaje się do każdego rogu pokoju. Dzięki 4-punktowemu podparciu FINNLO Aquon Water Glide jest zrównoważony i bezpieczny w trakcie treningu wioślarskiego. Komputer treningowy jest zasilany bateriami, więc nie jesteś uzależniony od przystępności do gniazdka ani dodatkowych przedłużaczy.

  Od dzisiaj wiosłuj w kierunku swojej nowej wymarzonej figury, i to w domu! Główne zalety: bardzo solidna rama, która wytrzymuje nad wyraz obszerne masy ciała ćwiczących Długa, profesjonalna taśma do ciągnięcia, dla osób o wzroście choćby powyżej 2 metrów Brak podłączenia do prądu (komputer zasilany bateriami) Brak,,martwych punktów" wiosłowania informacje technologiczne: System hamowania: wodny komfortowa regulacja uchwytów na stopy Wysokiej jakości łożyska komfortowe i profilowane siedzisko ekran: LCD Zintegrowany odbiornik pasa telemetrycznego: opcja dodatkowa Pas telemetryczny: opcja dodatkowa Możliwość ustawienia górnej/dolnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna Kółka transportowe rozmiary po rozłożeniu: 212 x 52 x 57 cm wymiary po złożeniu: 57 x 52 x 212 cm Max.waga użytkownika: 150 kg Rama: metalowa Waga: 40 kg Funkcje komputera: Wyświetlane atrybuty: Czas, Dystans Kalorie / godzinę liczba wiosłowań bieżącego treningu ilość wiosłowań na minutę Generowana moc Czas potrzebny na przepłynięcie 500 m uzupełniające informacje: Gwarancja domowa: 36 miesięcy Gwarancja komercyjna: 24 miesiące Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 3709 przesyłka gratis Nie znalazłeś towaru, który Cię interesuje$149 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.Podobne zestawienia:


Najtańsze wioślarze do 10000 zł – Ranking grudzień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze wioślarze do 10000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wioślarzy do 10000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Finnlo Aquon Water Glide ☆

Finnlo Aquon Water Glide Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Aquon Water Glide - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Aquon Water Glide
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz FINNLO AQUON WATER GLIDE Nr katalogowy: 3709 Dlaczego warto wybrać FINNLO$145 firma FINNLO należy do niemieckiej firmy HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak poprawnie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, lubiana w Polsce marka KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem firmy FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także urządzeń siłowych, jak też akcesoriów bokserskich i fitness.

  Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji pionierskich pomysłów i najnowszych technice. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości maszyn.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy wybór sprzętu, od urządzeń domowych, poprzez profesjonalne maszyny do użycia komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna marka. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od dokładnego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszelkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i obszerniejsza świadomość firmy powoduje, iż FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i sprzętów siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Sprawdź: www.finnlo.com.pl Wykorzystaj moc wody do treningu całego ciała!

  Wioślarz Aquon Water Glide do domowego treningu! Woda zawsze była Twoim żywiołem$146 Szukasz wysokiej jakości maszyny do wiosłowania, by trenować tak realistycznie, jak to osiągalne$147 Możesz już skończyć poszukiwania!

  Wioślarz FINNLO Aquon Water Glide jest świetnie zaprojektowany do treningu wioślarskiego we własnych czterech ścianach. Przekonają Cię stabilna budowa ramy i maksymalne obciążenie do 150 kg. Urządzenie zostało zaopatrzone w łożyskowane rolki i wysokiej jakości szyny, żeby zapewnić płynny i bardziej dynamiczny ruch.

  Trening z oporem wodnym, który zapewni ci rewelacyjną formę, jest teraz osiągalny dzięki Aquon Water Glide. Rozpocznij trening całego ciała tak realistycznie, jak podczas prawdziwego wiosłowania. Porządnie się zmęczysz i wykorzystasz do tego siłę wody!

  w dodatku, ograniczysz istotne czynniki ryzyka dla zdrowia, takie jak brak ruchu i nadwaga. Nie musisz być członkiem klubu wioślarskiego, ponieważ trening wioślarski odbywa się w domu bez względu na pogodę!

  Kompletny trening całego ciała i wszystkie obszerne grupy mięśni są stosowane! rozszerz swoje umiejętności koordynacyjne i zmniejsz stres! Dzięki wioślarzowi FINNLO Aquon Water Glide możesz skutecznie trenować pokaźne grupy mięśniowe i doświadczać przy każdym ruchu naturalnego oporu wody.

  Ruch wioślarski jest wyjątkowo delikatny i równomierny, a kręgosłup nie jest obciążony. Niepokaźne zaangażowanie stawów i uspokajające działanie wody momentalnie poprawią Ci samopoczucie. Opór zależny jest od siły pociągnięć, wraz ze wzrostem intensywności i wysiłku wzrasta również opór wody, tak jak na jeziorze.

  W dowolnym momencie możesz przystosować opór wyłącznie przy pomocy siły pociągnięć i nie musisz zmieniać żadnych ustawień na komputerze treningowym. Dzięki szumowi wody będziesz się czuł jakbyś był w łodzi.

  Wiosłowanie porusza wodą w zbiorniku i natychmiast czujesz opór. Kojący szum wody w tle pozwala Ci się zanurzyć w nadzwyczajnej i autentycznej atmosferze wiosłowania. Zapomnisz o codziennym stresie, a radość z treningu wioślarskiego w domu będzie rosła z każdą sesją treningową!

  klarowny wyświetlacz LCD komputera treningowego ze wyznaczoniem generowanego obciążenia w watach. Niezwykle prosta obsługa komputera treningowego! ekran LCD wioślarza Aqua Glide FINNLO pokazuje wszystkie ważne informacje treningowe.

  Czas treningu, średni czas na 500 m, dystans treningu, spalanie kalorii, tętno, ilość wiosłowań / minutę, generowaną moc i całkowitą liczbą wiosłowań bieżącego treningu. Korzystając z następujących trzech programów możesz indywidulanie zaprojektować swój trening: MANUAL - szybki start: wszystkie funkcje po prostu odliczają od 0 w górę albo pokazują wartość w danym momencie.

  INTERVALL - tylko do ustawiania czasu: zezwala na dobór między wstępnie ustawionymi albo interwałami pracy / odpoczynku ustawionymi przez użytkownika. Wartości mogą zostać zapisane. CEL - mnóstwo funkcji: Pozwala ustawić cel dla wiosłowań (strokes), tętna, kalorii, dystansu albo czasu.

  Komputer treningowy jest zasilany bateriami, menu komputera jest zrozumiałe i nieskomplikowane w obsłudze przy użyciu 3 przycisków. Komputer ma funkcję autostartu tzn. Kiedy zaczniesz wiosłować, komputer uruchomi się samoczynnie.

  Czyli pełna koncentracja na treningu wioślarskim! Tętno jest ważne w trakcie treningu! Komputer może pokazać tętno za pomocą opcjonalnych akcesoriów Zorientowany na tętno trening fitness pomaga osiągnąć cele treningowe, niezależnie od tego, czy jest to trening fitness, trening sercowo-naczyniowy czy redukcja wagi.

  Tętno ma kluczowe znaczenie! Można je zmierzyć za pomocą opcjonalnie dostępnego pasa telemetrycznego i odpowiedniego odbiornika (numer artykułu: 6811). Dzięki temu masz tętno zawsze pod kontrolą. Komputer treningowy można rozbudować o odbiornik tętna i umożliwić bezprzewodową transmisję impulsu przy pomocy pasa telemetrycznego (5,0 - 5,5 kHz).

  Jeśli tętno treningowe jest powyżej określonego limitu, usłyszysz sygnał sygnalizujący Cię o przekroczeniu. Krok po kroku zbliżasz się do osiągnięcia Twojego celu fitness, a to wszystko dzięki treningowi z kontrolą tętna!

  Trening wioślarski z autentycznym oporem wodnym! Osiągnij swój cel treningowy dzięki uspakajającemu wpływowi wody! Siłą pociągnięć określasz intensywność wiosłowania. Maksymalny poziom wody w zbiorniku FINNLO Aquon Water Glide został oznaczony naklejką z napisem,,max".

  Zbiornik napełnia się i opróżnia przez otwór przy pomocy pompki (w pakiecie). Możliwość dobrania do wymiaru stopy Uchwyty na stopy podobne do tych w łodziach dostosowywane uchwyty na stopy z praktycznym rozstawem.

  Możesz je dopasować do Twojej długości stopy albo wymiaru buta. Również inni użytkownicy wioślarza mogą w dowolnym momencie regulować długość podstawy stopy przy pomocy przesuwnej części i pokrętła blokującego.

  Każdy uchwyt został wyposażony w zapięcia, które trafnie zaciśnięte, będą utrzymywać stopy na właściwym miejscu przy każdym ruchu. A po treningu$148 FINNLO Aquon Water Glide nie zajmie Ci dużo miejsca w mieszkaniu!

  Kolejne postępowe szczegóły Dzięki kompaktowym wymiarom wynoszącym zaledwie 2,12 mx 0,52 m FINNLO Aquon Water Glide zajmuje niedużo miejsca, a mimo wszystko nadzwyczajnie pasuje do osób o wzroście 2,0 m.

  Dzięki dwóm wysokiej jakości rolkom transportowym na przedniej ramie, wioślarza można z łatwością schować po każdym treningu. Podnieś go chwytając na końcu ramy i przechyl w ciągu kilku sekund do pozycji pionowej.

  znakomicie pasuje do każdego rogu pokoju. Dzięki 4-punktowemu podparciu FINNLO Aquon Water Glide jest stabilny i bezpieczny w trakcie treningu wioślarskiego. Komputer treningowy jest zasilany bateriami, więc nie jesteś uzależniony od przystępności do gniazdka ani dodatkowych przedłużaczy.

  Od dzisiaj wiosłuj w kierunku swej nowej wymarzonej figury, i to w domu! Główne zalety: niezwykle potężna rama, która wytrzymuje nad wyraz wielkie masy ciała ćwiczących Długa, profesjonalna taśma do ciągnięcia, dla osób o wzroście choćby powyżej 2 metrów Brak podłączenia do prądu (komputer zasilany bateriami) Brak,,martwych punktów" wiosłowania dane techniczne: System hamowania: wodny komfortowa regulacja uchwytów na stopy Wysokiej jakości łożyska komfortowe i profilowane siedzisko ekran: LCD Zintegrowany odbiornik pasa telemetrycznego: opcja dodatkowa Pas telemetryczny: opcja dodatkowa Możliwość ustawienia górnej/dolnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna Kółka transportowe rozmiary po rozłożeniu: 212 x 52 x 57 cm wymiary po złożeniu: 57 x 52 x 212 cm Max.waga użytkownika: 150 kg Rama: metalowa Waga: 40 kg Funkcje komputera: Wyświetlane parametry: Czas, Dystans Kalorie / godzinę liczba wiosłowań bieżącego treningu ilość wiosłowań na minutę Generowana moc Czas niezbędny na przepłynięcie 500 m uzupełniające informacje: Gwarancja domowa: 36 miesięcy Gwarancja komercyjna: 24 miesiące Paragon albo faktura vat Numer katalogowy: 3709 dostawa gratis Nie znalazłeś artykułu, który Cię interesuje$149 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Matrix MX-Rower16 ☆

Matrix MX-Rower16 Najniższa Cena Online

☆ Matrix MX-Rower16 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Matrix
 • Nazwa produktu: Matrix MX-Rower16
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Nasz wioślarz proponuje intensywne treningi kardio wzmacniające całe ciało. W skład wchodzą: aluminiowe koło zamachowe, 10 ustawień oporu magnetycznego, dostosowywana podświetlona konsola, szybkie klawisze do programowania, użyteczne siedzisko z blokadą, wygodny wzmacniany uchwyt, wzmacniana szyna aluminiowa i praktycznie bezobsługowa linka.

  kompozycja zajmuje niewiele przestrzeni i łatwo ją przemieścić poprzez przechylenie i przetoczenie....Podsumowanie, czyli jaki ergometr wioślarski do 10000 zł najlepszy?


Najlepszy ergometr wioślarski do 10000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy ergometr wioślarski do 10000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze wioślarze treningowe – Zestawienie grudzień 2022

Jeżeli żadna z powyższych wioślarzy do 10000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych ergometrów wioślarskich do ćwiczeń i treningu.


Powiązania tematyczne:

 • jaki ergometr wioślarski do 10000 zł opinie i efekty,
 • dobre wioślarze do 10000 zł cena,
 • ranking wioślarzy do 10000 zł,
 • ergometr wioślarski do 10000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o wioślarzach do 10000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o wioślarzach do 10000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o wioślarzach do 10000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki ergometr wioślarski do 10000 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych wioślarzach do 10000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki ergometr wioślarski do 10000 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z ergometrami wioślarskimi do 10000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach wioślarze do 10000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *