FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking wioślarzy do 10000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Ergometry wioślarskie / Ranking wioślarzy do 10000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wioślarzy do 10000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wioślarzy do 10000 zł,
 • TOP5 często wybieranych ergometrów wioślarskich do ćwiczeń i treningu.

Jakie wioślarze do 10000 zł najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wioślarze do 10000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wioślarzy do 10000 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Finnlo Wioślarz aquon evolution - dostawa gratis ☆

Finnlo Wioślarz aquon evolution - dostawa gratis Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Wioślarz aquon evolution - dostawa gratis - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Wioślarz aquon evolution - dostawa gratis
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz FINNLO AQUON EVOLUTION. Dlaczego warto wybrać FINNLO$129 marka FINNLO należy do niemieckiej producenta HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak dobrze ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, lubiana w Polsce firma KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem marki FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio i sprzętów siłowych, jak dodatkowo akcesoriów bokserskich, a także fitness.

  Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji najnowocześniejszych pomysłów i najnowszych technice. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości urządzeń.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy dobór sprzętu, od sprzętów domowych, poprzez mistrzowskie maszyny do zastosowania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna producent. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od skrupulatnego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i większa świadomość firmy powoduje, że FINNLO jest jednym z najkorzystniejszych na świecie dostawców sprzętu fitness i sprzętów siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Zobacz: www.finnlo.com.pl Wioślarz FINNLO Aquon Evolution Wiosłowanie jest jednym z najskuteczniejszych i najzdrowszych rodzajów sportu, ponieważ zaangażowane jest aż do 90% wszystkich mięśni ciała.

  Wioślarz Aquon Evolution w świetny sposób symuluje wiosłowanie na spokojnej wodzie. Tym samym jest wyjątkowo bliski,,oryginalnemu" wiosłowaniu. Dzięki wioślarstwu możesz osiągnąć: 90% wszelkich mięśni będzie zaangażowane i tym samym umocnione udoskonalenie wytrzymałości Wzmocnienie układu sercowo-naczyniowego Zmniejszenie masy ciała Wzmocnienie i budowa mięśni, zwłaszcza mięśnie pleców i nóg Poprawa postawy Wioślarstwo jest zatem świetnym treningiem dla całego ciała!

  technologia i wyposażenie wioślarza Aquon Evolution: Wiosłowanie na Aquon Evolution jest nad wyraz realistycznie. Ponad to wioślarza FINNLO Aquon Evolution producenta HAMMER wyróżnia wysoki opór ( do 350 Watt) przez co jest on doskonały do intensywnego treningu.

  wygodne siedzisko zaopatrzone w łożyska kulkowe porusza się na stabilnej szynie aluminiowej o długości135 cm, a zaledwie 9cm odległość pomiędzy podnóżkami zapewniaja trening wioślarski, który odpowiada wiosłowaniu w fachowych łodziach wiosłowych.

  bardzo długa taśma (182cm) pozwala na trening osobom ze wzrostem do 2 metrów. Przezroczysty komputer treningowy LCD z niebieskim podświetleniem jest ruchomy, dzięki czemu ekran jest korzystnie widoczny z każdej pozycji.

  Komputer wyświetla następujące informacje: Tętno, Obciążenie, Czas na 500 m, Spalanie kalorii, Intensywność Watt, liczba wiosłowań na minutę, Programy treningowe, Czas w godzinach, minutach, sekundach, Przebyta odległość w metrach i kilometrach.

  4 programy zorientowane na tętno dbają o kontrolowany i bezpieczny trening układu krążenia. Po przekroczeniu górnej granicy tętna, pojawi się ostrzeżenie dźwiękowe, a opór zostanie samoczynnie skorygowany.

  FINNLO Aquon Evolution marki HAMMER zapewnia trening wytrzymałościowy i zdrowotny na najwyższym poziomie! Pozostałe parametry: 8 stałych wyświetlanych funkcji, 12 samoczynnych i najróżniejszych programów fitness dla maksymalnej motywacji treningowej, a także program rywalizacji z komputerem.

  Najważniejsze dane o produkcie: Ergonometr klasy HA (zgodnie z normą DIN EN 957-1/7), użytkowany do treningów poprzez fachowych atletów - wioślarzy 4 programy tętna, 8 stałych wyświetlanych funkcji, 12 programów fitness, 1 program do rywalizowania z komputerem Wysokość siedziska 45 cm Intensywność oporu: ustawiana w zakresie 10-350 Watt Regulacja obciążenia: niezależna od liczby obrotów Odległość pomiędzy podnóżkami tylko 9 cm ekran LCD z niebieskim podświetleniem Długa taśma - 182 cm i długie szyny aluminiowe - 135 cm, dzięki temu jest stosowny dla użytkowników o wzroście od 1,5 do 2 metrów Wysokiej jakości aluminiowa płoza zapewnia maksymalną stabilność komfortowe siodełko wyekwipowane w łożyska kulkowe zagwarantuje bardzo cichą pracę Możliwość złożenia i transportu dzięki zintegrowanym rolkom transportowym Maksymalna waga ciała: 150 kg Zasilanie: 230 Volt Główne atuty: obfity jednostajny wioślarz, ma solidą ramę konstrukcja zbliżona do Concept 2 solidne opory podczas wiosłowania System hamowania: powietrzno-magnetyczny obfity czytelny ekran wyjątkowo dobry stosunek jakość - cena Estetycznie stworzony Gwarancja 3 lata Funkcje komputera: Wyświetlane parametry: Dystans, Czas, Czas po 500 m, liczba spalonych kalorii, Watt, liczba wiosłowań na minutę, Puls Pomiar pulsu: pas telemetryczny (opcja) Zakres regulacji mocy: 10-350 Watt Programy treningowe ekran LCD: niebieski llość wyświetlanych funkcji jednocześnie: 8 informacje technologiczne: System hamowania: powietrzno-magnetyczny Rolki transportowe Możliwość złożenia Zakres obciążenia: RMP niezależna Regulacja obciążenia: 16 stopni Programy treningowe: 12 Programy sterowane tętnem: 4 Zasilanie: 230 V, 50 Hz Max.waga użytkownika: 150 kg Dystans między pedałami: 9 cm Waga koła zamachowego: 8 kg System napędu: pas klinowy wymiary po rozłożeniu: 240 x 50 x 107 cm wymiary po złożeniu: 135 x 50 x 173 cm Kolor: czarny Waga towaru: 45 kg Klasa Klasa HA (zgodnie z normą DIN EN 957 - 1/5) uzupełniające informacje: Towar na zamówienie - przed zakupem prosimy o kontakt Gwarancja domowa: 36 miesięcy Gwarancja Light Commercial 24 miesiące Numer katalogowy: 3705 Nie znalazłeś produktu który Cię interesuje $130 Skontaktuj się z nami tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem


☆ Insportline Profesjonalny wioślarz air master do klubu ☆

Insportline Profesjonalny wioślarz air master do klubu Najniższa Cena Online

☆ Insportline Profesjonalny wioślarz air master do klubu - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: Insportline Profesjonalny wioślarz air master do klubu
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz inSPORTline Air Master to mistrzowskie urządzenie, asygnowane do treningu cardio, ćwiczeń wzmacniających i treningu całego ciała. Konkretna budowa imponuje wysoką nośnością - aż do 150 kg, przy ciągłym obciążeniu. Powietrzny układ hamulcowy z elektromagnetyczną regulacją obciążenia zagwarantuje cichą, bezusterkową pracę, a co więcej, zmniejsza potrzebę konserwacji. Uzupełniające atuty modelu to kółka transportowe, usprawniające przemieszczanie wioślarza i nowoczesny system kompensacji nierówności podłoża. Ergonomiczny system składania pozwala zaoszczędzić przestrzeń, kiedy sprzęt nie jest w użyciu. Długość ruchu siedziska wynosząca 124 cm i powietrzny system obciążenia - to parametry, które spełnią wymagania najistotniej wymagających użytkowników!

  Sterowanie wioślarzem inSPORTline Air Master jest w pełni elektroniczne. Sprzęt jest wyposażony w przejrzysty, podświetlany ekran z intuicyjną obsługą. Wyświetlacz wyświetla wszelkie pokaźne atrybuty ćwiczeń, takie jak: czas ćwiczeń, sprawność, liczba ruchów, czas na 500 m, ilość ruchów na minutę i tętno użytkownika. Pomiar tętna odbywa się przy pomocy pasa piersiowego. Bogate wyposażenie programowe obejmuje łącznie 20 programów, w tym 12 programów predefiniowanych, 5 programów użytkownika, program HRC, który dostosowuje poziom obciążenia do tętna użytkownika, program WATT (pomiar mocy) i program manualny. Dzięki tym właściwościom, wioślarz inSPORTline Air Master to idealne urządzenie do fachowych, klubowych, ale i domowych siłowni.

  Osiągaj więcej, trenując mądrzej

  Wioślarz inSPORTline Air Master przekształca Twój dom w fachową siłownię, proponując nowoczesne programy treningowe dobrane do Twoich jednostkowych potrzeb. Dzięki programowi WATT i programowi HRC, maszyna automatycznie reguluje obciążenie, gwarantując trafny poziom intensywności dla każdej sesji. Trenuj mądrzej, korzystając z technologii, która dostosowuje się do Twojej kondycji i celów. inSPORTline Air Master to klucz do osiągnięcia wyższego poziomu skuteczności, siły i wytrzymałości, umożliwiając Ci osiągać więcej w krótszym czasie.

  Podświetlany ekran z intuicyjną obsługą

  Podświetlany wyświetlacz wioślarza inSPORTline Air Master zagwarantuje łatwość obsługi i perfekcyjną czytelność, umożliwiając użytkownikom śledzenie kluczowych wskaźników treningowych w każdych warunkach oświetleniowych. Elegancko zaprojektowany, z instynktownym interfejsem, wyświetlacz ten jest sercem urządzenia, zezwalając na szybki dostęp do predefiniowanych programów, monitorowanie tętna i śledzenie postępów. Niezależnie od tego, czy chcesz pobić swój rekord na 500 m, czy śledzić spalone kalorie, ten wyświetlacz upraszcza zarządzanie Twoim treningiem, powodując, iż każda sesja jest sprawniejsza.

  Trening na najwyższym poziomie

  inSPORTline Air Master jest synonimem treningu na najwyższym poziomie, dzięki swej bezawaryjnej konstrukcji i powietrznemu systemowi hamulcowemu z elektromagnetyczną regulacją obciążenia. Oferując płynną, cichą pracę i minimalną potrzebę konserwacji, ten wioślarz jest wytworzony do intensywnego stosowania, spełniając wymogi nawet najszczególniej wymagających użytkowników. Solidna konstrukcja i długość ruchu siedziska wynosząca 124 cm gwarantują komfort i sprawność każdego ruchu, pozwalając Ci w pełni skoncentrować się na treningu. Trening na najwyższym poziomie to nie tylko obietnica; to codzienność z inSPORTline Air Master.


   Kluczowe atrybuty:

   • profesjonalny wioślarz
   • Wyjątkowo długi ruch siedziska
   • solidna konstrukcja i płynna praca
   • bezawaryjny, powietrzny układ hamulcowy z elektromagnetyczną regulacją obciążenia
   • Podświetlany ekran z intuicyjną obsługą
   • Składana budowa, pozwalająca zaoszczędzić przestrzeń, gdy wioślarz nie jest w użytku
   • Program HRC: urządzenie powiększa albo obniża obciążenie, dzięki czemu użytkownik jest za każdym razem w słusznej strefie tętna
   • Program WATT: maszyna powiększa lub zniża obciążenie, żeby użytkownik wykonał ustawioną moc (na przykład powiększa obciążenie, jednocześnie zniżając rytm wiosłowania)
   • Komputer wyświetla: czas ćwiczeń, wydajność, liczba ruchów, liczba ruchów na minutę, czas na 500 m, liczba spalonych kalorii, tętno użytkownika


   Opis techniczny:


  ☆ Ergometr wioślarski matrix mx16 marki Matrix fitness ☆

  Ergometr wioślarski matrix mx16 marki Matrix fitness Najniższa Cena Online

  ☆ Ergometr wioślarski matrix mx16 marki Matrix fitness - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Matrix Fitness
  • Nazwa produktu: Ergometr wioślarski matrix mx16 marki Matrix fitness
  • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis wioślarza:

   Wiosła Matrix MX16 zniewalają niebanalnym, smukłym designem i oferuje najlepsze warunki do wydajnego treningu całego ciała. Dzięki dokładnemu oporowi magnetycznemu, podczas treningu możesz łatwo przełączać się pomiędzy sprintami, długimi dystansami i krótkimi, intensywnymi interwałami. Wiosła są wyjątkowo ciche w trakcie treningu.

   Kompleksowy pomiar i wyświetlanie informacji treningowych na konsoli zasilanej generatorem daje Ci w każdej chwili cenne dane zwrotne na temat Twoich wyników. Po zakończeniu treningu, wiosła Matrix MX16 mogą być przechowywane w pozycji pionowej, aby zaoszczędzić miejsce w domu.

   atrybuty techniczne cechy komputera

  ☆ Wioślarz Finnlo Aquon WaterFlow BT (4005251371004) ☆

  Wioślarz Finnlo Aquon WaterFlow BT (4005251371004) Najniższa Cena Online

  ☆ Wioślarz Finnlo Aquon WaterFlow BT (4005251371004) - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Finnlo
  • Nazwa produktu: Wioślarz Finnlo Aquon WaterFlow BT (4005251371004)
  • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis wioślarza:

   Rozpocznij swoją przygodę z niezwykłym światem treningu na ergometrze wioślarskim, nie wychodząc z domu! AQUON WATER FLOW BT to przełomowe doświadczenie fitness, które łączy w sobie elegancję, produktywność i przyjemność treningu. Wprowadzając do swojego domu najnowocześniejsze technologie i naturalne wrażenia z wody, AQUON WATER FLOW BT staje się niezapomnianą podróżą, prowadzącą do osiągnięcia Twoich celów fitness. Daj się porwać falom świeżości, zdrowia i aktywności, zapewniając sobie niepowtarzalne doświadczenie treningowe każdego dnia.

   właściwości techniczne

   cechy komputera zalety

  ☆ Wioślarz wodny perform w7i marki Flow fitness ☆

  Wioślarz wodny perform w7i marki Flow fitness Najniższa Cena Online

  ☆ Wioślarz wodny perform w7i marki Flow fitness - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Flow Fitness
  • Nazwa produktu: Wioślarz wodny perform w7i marki Flow fitness
  • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis wioślarza:

   Wioślarz PERFORM W7i firmy Flow Fitness to rewelacyjny wybór dla osób, które chcą poprawić swoją kondycję i ogólną sprawność, ale też dla innowacyjnych sportowców. Naturalny ruch wioślarski imitowany podczas ćwiczeń wpływa na całe ciało, przez co pomaga Ci wypracować świetną sylwetkę.

   Trening na ergometrze włącza do pracy aż do 95% mięśni. Sprawia, że stają się one mocniejsze, a Ty poprawiasz jednocześnie siłę i wydolność. Sprzęt przeznaczony jest dla użytkownika o wadze choćby 160 kg, dlatego masz dodatkową gwarancję na solidność i genialną jakość jego wykonania.

   Opór wiosłowania zależy od ilości wody w zbiorniku. Im więcej płynu tam dolejesz, tym trudniej będzie Ci się płynęło. Dotatkowo płynność ruchu i dźwięk wody sprawią, iż poczujesz się jak podczas treningu w wodzie.

   Wioślarz łączy się z aplikacjami Kinomap oraz iConsole. Dzięki czemu masz dostęp do dodatkowych tras treningowych, możesz brać udział w wirtualnych wyścigach albo rywalizować ze znajomymi, a Twoja aktywność stanie się ciekawsza i bardziej urozmaicona.

   SPECYFIKACJA technologicznA: wymiary: 208 x 39,5 x 49,5 cm (dł. X szer. X wys.) rozmiary w opakowaniu: 215 x 57 x 60 cm (dł. X szer. X wys.) Waga: 33,5 kg Maksymalna waga użytkownika: 160 kg Wyświetlane wartości: czas, czas na 500m, dystans, pociągnięcia wioseł, tętno, spalone kalorie Programy treningowe: 6 Kompatybilne aplikacje: Kinomap, iConsole Pomiar pulsu: pomiar bezprzewodowy (pas do dokupienia osobno) Dodatki: uchwyt na tablet, kółka transportowe System oporu: wodny Zmiana oporu: poziom wody Zasilanie: baterie, 2 x AA Materiał wykonania: aluminium, stal nierdzewna Przeznaczenie: użytek domowy, półkomercyjny Gwarancja: użytek domowy: 3 lata użytek półkomercyjny: 2 lata Kinomap Ta aplikacja mieści ponad 93 000 km realistycznych filmów treningowych, w których autmatycznie zmienia nachylenie i opór sprzętu.

   Dzięki nim możesz uczestniczyć w ulubionych zawodach sportowych o dowolnej porze dnia, jednocześnie ciesząc się komfortem i ciepłem własnego salonu. Jeśli chcesz, by wyścigi stały się jeszcze ciekawsze$1 Zaproś do startu rodzinę i znajomych,pomiędzy sobą walczyć o pierwsze miejsce.

   iConsole+ przy pomocy aplikacji iConsole+ możesz błyskawicznie wybrać trening, na jaki masz ochotę. Program Map My Route pozwala Ci wybrać losową trasę i przemierzać ją wioślarzem z pomocą Google Street View lub Apple Flyover.

   A może wolisz wykonać trening interwałowy$2 Dzięki aplikacji iConsole+ łatwo wybierzesz program ćwiczeń i ustalisz jego cel.


  ☆ Concept 2 Ergometr wioślarski rowerg tall legs ☆

  Concept 2 Ergometr wioślarski rowerg tall legs Najniższa Cena Online

  ☆ Concept 2 Ergometr wioślarski rowerg tall legs - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Concept 2
  • Nazwa produktu: Concept 2 Ergometr wioślarski rowerg tall legs
  • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis wioślarza:


   Wioślarz RowErg (Tall Legs) Concept2


   Concept2 RowErg® wyznacza standardy dla wioślarzy halowych. Zbudowany przez wioślarzy, dla wioślarzy, RowErg jest użytkowany przez ludzi w każdym wieku i na każdym poziomie umiejętności na całym świecie, którzy chcą treningu całego ciała o niskim wpływie.

   Jako inżynierowie cenimy czyste, produktywne wzornictwo. RowErg został zaprojektowany tak, by działał płynnie, był przystępny w utrzymaniu i służył przez całe życie. Jest to ta sama maszyna, której używają sportowcy olimpijscy i wytworni do trenowania ich sportu — będzie to wymagało nadużywania ciężkich treningów dzień po dniu. Jednocześnie wspiera cele treningowe wszelkich, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z fitnessem, chcesz zacząć coś nowego, czy również jesteś długoletnim sportowcem.

   W komplecie uchwyt na telefon albo tablet!

   Urządzenia Concenpt 2 posiadające monitor PM5 łączą się z telefonem android albo iphone przez bluetooth.

   sprawdź WSZYSTKIE detale

   bezawaryjne informacje treningowe

   potężny monitor skuteczności PM5, standardowo wyekwipowany w każdy RowErg, zagwarantuje powtarzalne, porównywalne dane dla każdego treningu. PM5 oferuje prosty tryb „Just Row” lub zezwala na skonfigurowanie przeróżnych treningów. Monitor wyświetla znaczny zakres informacji, w tym tempo, waty, częstotliwość uderzeń i kalorie, i samoczynnie przechowuje te dane w pamięci wewnętrznej albo na dysku USB.

   Połącz się

   Jeden monitor, niemało opcji treningowych! Nasz otwarty monitor wydajności łączy się przez Bluetooth ze smartfonem lub tabletem i jest kompatybilny z ponad 30 różnymi aplikacjami, w tym z naszą własną ErgData. Niezależnie od tego, czy szukasz zajęć online, programów coachingowych i treningowych, czy wirtualnych wyścigów, wynajdziesz odpowiednią aplikację.


   Zintegrowany uchwyt urządzenia

   teraz korzystanie z ErgData lub innych ulubionych aplikacji w trakcie wiosłowania jest łatwiejsze aniżeli kiedykolwiek. Każdy nowy RowErg jest wyposażony w uchwyt urządzenia, który pozwala bezpiecznie trzymać smartfon albo tablet na swym miejscu. Uchwyt na urządzenie pasuje do wszelkiego, od niedużych smartfonów po obszerne tablety, takie jak iPad Pro, i można go prosto i prędko regulować.


   Koło zamachowe i amortyzator

   Nasze RowErgs wykorzystują opór powietrza, aby reagować na Twój wysiłek przy każdym uderzeniu, dzięki czemu masz całkowitą kontrolę nad swym wysiłkiem i oporem przez cały czas. Spiralny amortyzator pozwalaprzypasować przepływ powietrza do koła zamachowego, dzięki czemu możesz zmienić odczucie ruchu zgodnie z własnymi preferencjami. Kompozycja koła zamachowego minimalizuje hałas, jednocześnie maksymalizując gładkość.

   Przechowywanie i mobilność

   RowErg można prosto obracać podczas treningów i można go ekspresowo podzielić na dwie części (bez użycia narzędzi) w celu kompaktowego przechowywania. Rewelacyjny do domów lub siłowni, które potrzebują elastycznej przestrzeni. Wyższe nogi w podwyższonej wersji wyposażone są w wielkie kółka, które ułatwiają przenoszenie.


   dostosowywane podnóżki i praktyczny uchwyt

   regulowane podnóżki pozwalają na szybkie i nieskomplikowane dostosowanie wymiaru do szerokiej gamy rozmiarów butów. Zaprojektowaliśmy ergonomiczny uchwyt z wygięciem pod kątem 10 poziomów, który umożliwia komfortowe wiosłowanie z naturalną pozycją ramion i rąk.

   CZYM RÓŻNI SIĘ RowERG standard LEGS OD RowERG TALL LEGS?

   Wioślarz RowErg Tall Legs jest wyższy od wersji kanon Legs!
   W standard Legs wysokość siedziska od podłoża to 36cm,
   w Tall Legs wysokość to 51cm.
   Wersja Tall Legs też większe koła transportowe i stalowe przednie i tylne nogi.   Wszystko, co jest konieczne do konstrukcji RowErg, to zamontowanie przednich nóg. Dołączamy wszystkie niezbędne narzędzia i jasne, ilustrowane instrukcje. Zajmuje zaledwie 20-30 minut.

   Trwała budowa

   Nasze maszyny słyną z trwałości. Wytrzymałe i zbudowane z myślą o trwałości, nasze maszyny wytrzymują rygorystyczne użytkowanie w hangarach, centrach szkoleniowych, salonach, hotelach, klubach zdrowia i bazach wojskowych na całym świecie. Dbamy o to, żeby nasze maszyny były nietrudne w utrzymaniu, dzięki czemu możesz skoncentrować się na wykorzystaniu swojej inwestycji, a nie jej konserwacji.  ☆ Wioślarz Finnlo Aquon Water Glide ☆

  Wioślarz Finnlo Aquon Water Glide Najniższa Cena Online

  ☆ Wioślarz Finnlo Aquon Water Glide - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Finnlo
  • Nazwa produktu: Wioślarz Finnlo Aquon Water Glide
  • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
  • Ilość ofert: 4
  • Charakterystyka / Opis wioślarza:

   Wioślarz FINNLO AQUON WATER GLIDE Nr katalogowy: 3709 Dlaczego warto wybrać FINNLO$145 firma FINNLO należy do niemieckiej producenta HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak poprawnie ugruntowanej pozycji na rynku.

   Dla zobrazowania tematu, modna w Polsce marka KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem firmy FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio oraz sprzętów siłowych, jak również akcesoriów bokserskich, a także fitness.

   Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji prekursorskich pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości urządzeń.

   Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy dobór sprzętu, od sprzętów domowych, przez fachowe maszyny do wykorzystania komercyjnego.

   Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna firma. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od precyzyjnego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszelkich etapach produkcyjnych.

   Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość firmy powoduje, iż FINNLO jest jednym z najkorzystniejszych na świecie dostawców sprzętu fitness i urządzeń siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

   Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Przejrzyj: www.finnlo.com.pl Wykorzystaj moc wody do treningu całego ciała!

   Wioślarz Aquon Water Glide do domowego treningu! Woda zawsze była Twoim żywiołem$146 Szukasz wysokiej jakości maszyny do wiosłowania, żeby trenować tak realistycznie, jak to osiągalne$147 Możesz już skończyć poszukiwania!

   Wioślarz FINNLO Aquon Water Glide jest genialnie zaprojektowany do treningu wioślarskiego we własnych czterech ścianach. Przekonają Cię stabilna kompozycja ramy i maksymalne obciążenie do 150 kg. Urządzenie zostało wyekwipowane w łożyskowane rolki i wysokiej jakości szyny, aby zapewnić płynny i bardziej dynamiczny ruch.

   Trening z oporem wodnym, który zapewni ci idealną formę, jest teraz możliwy dzięki Aquon Water Glide. Rozpocznij trening całego ciała tak realistycznie, jak w trakcie prawdziwego wiosłowania. Porządnie się zmęczysz i wykorzystasz do tego siłę wody!

   na dodatek, zmniejszysz pokaźne czynniki ryzyka dla zdrowia, takie jak brak ruchu i nadwaga. Nie musisz być członkiem klubu wioślarskiego, ponieważ trening wioślarski odbywa się w domu bez względu na pogodę!

   Kompletny trening całego ciała i wszystkie szerokie grupy mięśni są użytkowane! powiększ swoje umiejętności koordynacyjne i zmniejsz stres! Dzięki wioślarzowi FINNLO Aquon Water Glide możesz wydajnie trenować szerokie grupy mięśniowe i doświadczać przy każdym ruchu naturalnego oporu wody.

   Ruch wioślarski jest wyjątkowo delikatny i równomierny, a kręgosłup nie jest obciążony. Małe zaangażowanie stawów i uspokajające działanie wody momentalnie poprawią Ci samopoczucie. Opór zależny jest od siły pociągnięć, wraz ze wzrostem intensywności i wysiłku wzrasta jeszcze opór wody, tak jak na jeziorze.

   W dowolnym momencie możesz dostosować opór wyłącznie przy pomocy siły pociągnięć i nie musisz zmieniać żadnych ustawień na komputerze treningowym. Dzięki szumowi wody będziesz się czuł jakbyś był w łodzi.

   Wiosłowanie porusza wodą w zbiorniku i natychmiast czujesz opór. Kojący szum wody w tle pozwala Ci się zanurzyć w świetnej i autentycznej atmosferze wiosłowania. Zapomnisz o rutynowym stresie, a radość z treningu wioślarskiego w domu będzie rosła z każdą sesją treningową!

   przezroczysty wyświetlacz LCD komputera treningowego ze wskazaniem generowanego obciążenia w watach. Nad wyraz prosta obsługa komputera treningowego! wyświetlacz LCD wioślarza Aqua Glide FINNLO przedstawia wszystkie ważne informacje treningowe.

   Czas treningu, przeciętny czas na 500 m, dystans treningu, spalanie kalorii, tętno, ilość wiosłowań / minutę, generowaną moc i całkowitą liczbą wiosłowań bieżącego treningu. Korzystając z następujących trzech programów możesz indywidulanie zaprojektować swój trening: MANUAL - szybki start: wszystkie funkcje po prostu odliczają od 0 w górę lub pokazują wartość w danym momencie.

   INTERVALL - tylko do ustawiania czasu: umożliwia wybór między wstępnie ustawionymi albo interwałami pracy / odpoczynku ustawionymi poprzez użytkownika. Wartości mogą zostać zapisane. CEL - mnóstwo funkcji: Pozwala ustawić cel dla wiosłowań (strokes), tętna, kalorii, dystansu lub czasu.

   Komputer treningowy jest zasilany bateriami, menu komputera jest zrozumiałe i nieskomplikowane w obsłudze przy użyciu 3 przycisków. Komputer ma funkcję autostartu tzn. Kiedy zaczniesz wiosłować, komputer uruchomi się automatycznie.

   Czyli pełna koncentracja na treningu wioślarskim! Tętno jest ważne w trakcie treningu! Komputer może pokazać tętno przy pomocy opcjonalnych akcesoriów Zorientowany na tętno trening fitness pomaga osiągnąć cele treningowe, niezależnie od tego, czy jest to trening fitness, trening sercowo-naczyniowy czy redukcja wagi.

   Tętno ma kluczowe znaczenie! Można je zmierzyć za pomocą opcjonalnie dostępnego pasa telemetrycznego i odpowiedniego odbiornika (numer artykułu: 6811). Dzięki temu masz tętno za każdym razem pod kontrolą. Komputer treningowy można rozbudować o odbiornik tętna i umożliwić bezprzewodową transmisję impulsu za pomocą pasa telemetrycznego (5,0 - 5,5 kHz).

   Jeśli tętno treningowe jest powyżej określonego limitu, usłyszysz sygnał oznajmiający Cię o przekroczeniu. Krok po kroku zbliżasz się do osiągnięcia Twojego celu fitness, a to wszystko dzięki treningowi z kontrolą tętna!

   Trening wioślarski z autentycznym oporem wodnym! Osiągnij swój cel treningowy dzięki uspakajającemu wpływowi wody! Siłą pociągnięć określasz intensywność wiosłowania. Maksymalny poziom wody w zbiorniku FINNLO Aquon Water Glide został oznaczony naklejką z napisem,,max".

   Zbiornik napełnia się i opróżnia przez otwór przy pomocy pompki (w pakiecie). Możliwość dostosowania do rozmiaru stopy Uchwyty na stopy podobne do tych w łodziach dostosowywane uchwyty na stopy z praktycznym rozstawem.

   Możesz je przypasować do Twojej długości stopy albo rozmiaru buta. Również inni użytkownicy wioślarza mogą w dowolnym momencie regulować długość podstawy stopy za pomocą przesuwnej części i pokrętła blokującego.

   Każdy uchwyt został wyekwipowany w zapięcia, które odpowiednio zaciśnięte, będą utrzymywać stopy na właściwym miejscu przy każdym ruchu. A po treningu$148 FINNLO Aquon Water Glide nie zajmie Ci dużo miejsca w mieszkaniu!

   Kolejne nowoczesne detale Dzięki kompaktowym wymiarom wynoszącym zaledwie 2,12 mx 0,52 m FINNLO Aquon Water Glide zajmuje mało miejsca, a mimo wszystko świetnie pasuje do osób o wzroście 2,0 m.

   Dzięki dwóm wysokiej jakości rolkom transportowym na przedniej ramie, wioślarza można łatwo schować po każdym treningu. Podnieś go chwytając na końcu ramy i przechyl w ciągu kilku sekund do pozycji pionowej.

   wspaniale nadaje się do każdego rogu pokoju. Dzięki 4-punktowemu podparciu FINNLO Aquon Water Glide jest zrównoważony i bezpieczny w trakcie treningu wioślarskiego. Komputer treningowy jest zasilany bateriami, więc nie jesteś uzależniony od przystępności do gniazdka ani dodatkowych przedłużaczy.

   Od dzisiaj wiosłuj w kierunku swojej nowej wymarzonej figury, i to w domu! Główne zalety: bardzo solidna rama, która wytrzymuje nad wyraz obszerne masy ciała ćwiczących Długa, profesjonalna taśma do ciągnięcia, dla osób o wzroście choćby powyżej 2 metrów Brak podłączenia do prądu (komputer zasilany bateriami) Brak,,martwych punktów" wiosłowania informacje technologiczne: System hamowania: wodny komfortowa regulacja uchwytów na stopy Wysokiej jakości łożyska komfortowe i profilowane siedzisko ekran: LCD Zintegrowany odbiornik pasa telemetrycznego: opcja dodatkowa Pas telemetryczny: opcja dodatkowa Możliwość ustawienia górnej/dolnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna Kółka transportowe rozmiary po rozłożeniu: 212 x 52 x 57 cm wymiary po złożeniu: 57 x 52 x 212 cm Max.waga użytkownika: 150 kg Rama: metalowa Waga: 40 kg Funkcje komputera: Wyświetlane atrybuty: Czas, Dystans Kalorie / godzinę liczba wiosłowań bieżącego treningu ilość wiosłowań na minutę Generowana moc Czas potrzebny na przepłynięcie 500 m uzupełniające informacje: Gwarancja domowa: 36 miesięcy Gwarancja komercyjna: 24 miesiące Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 3709 przesyłka gratis Nie znalazłeś towaru, który Cię interesuje$149 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

   32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


  ☆ Wioślarz aquon waterflow marki Finnlo ☆

  Wioślarz aquon waterflow marki Finnlo Najniższa Cena Online

  ☆ Wioślarz aquon waterflow marki Finnlo - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Finnlo
  • Nazwa produktu: Wioślarz aquon waterflow marki Finnlo
  • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
  • Ilość ofert: 4
  • Charakterystyka / Opis wioślarza:
   Wioślarz FINNLO AQUON WATERFLOW.
   Wioślarstwo oferuje jeden z najbardziej wydajnych treningów całego ciała. Wioślarze wodny FINNLO AQUON WATERFLOW jest zaprojektowany w taki sposób, by w 100% realnie dać użytkownikowi uczucie prawdziwego wiosłowania. FINNLO AQUON WATERFLOW oryginalny i zastrzeżony system zmiany oporu wodnego.Komputer zaopatrzony w wielki i czytelny wyświetlacz, prezentuje nam najważniejsze funkcje treningowe, m.in. Czas (który upłynął albo cel), liczbę wiosłowań (narastająco lub cel), sygnał tempa, wiosłowania na minutę i kalorie. Wioślarz wygodne i wygodne uchwyty na stopy, dzięki którym można ćwiczyć w obuwiu, skarpetkach lub na boso. Sposób regulacji uchwytów jest komfortowy i zagwarantuje możliwość dostosowania do każdego wymiaru stopy. Wysoka ergonomia powoduje, iż obciążenie stawów osoby ćwiczącej jest niewiele znaczące i nawet długotrwały trening jest przyjemnością. Użyteczny uchwyt pozostał tak zaprojektowany, aby zapobiec obciążaniu ramion, nadgarstków i rąk. Obszerny zakres oporu, który możemy ustawić, jest adekwatny dla każdego poziomu efektywności fizycznej użytkownika. Brak jest „martwych punktów, poprzez zamontowane 3 śmigła wirnika, które zapewniają natychmiastowy opór i poprzez ruch obroty optymalne ciśnienie wody. Podobne rozwiązania używane są do napędzania szybkich łodzi motorowych. Zbiornik na wodę o obszerności 17 litrów, produkowany został z poliwęglanów, dlatego jest nad wyraz trwały i wytrzymały.
   Profilowane i komfortowe siedzisko zamontowane jest na aluminiowej szynie. Jego cichy ruch gwarantują łożyska Delrin, o niskim współczynniku tarcia. Komponenty metalowe zabezpieczone zostały wysokiej jakości warstwa lakiernicza nałożona metodą elektrostatyczną. Rama główna wytworzona jest z wyselekcjonowanego drewna - jesion amerykański. Wytrzymały pas napędowy zapewnia płynną, cichą i bezobsługową pracę całego systemu napędowego.
   Dzięki wbudowanym kółkom transportowym urządzenie można w przystępny sposób przemieszczać. Banalnie prosty montaż i praktycznie bezobsługowe działanie, ponadto wzbogacają satysfakcję konsumentów.
   Główne atuty:
   • wyjątkowo solidna rama, która wytrzymuje niezwykle duże masy ciała ćwiczących
   • Długa, profesjonalna taśma do ciągnięcia, dla osób o wzroście choćby powyżej 2 metrów
   • Brak podłączenia do prądu (komputer zasilany bateriami)
   • Brak „martwych punktów wiosłowania
   dane techniczne:
   • System hamowania: wodny
   • Regulacja oporu: technologia FLUID
   • wygodna regulacja uchwytów na stopy
   • objętość zbiornika na wodę - 17 litrów
   • Wysokiej jakości łożyska
   • komfortowe i profilowane siedzisko
   • wyświetlacz: zaawansowany
   • Kółka transportowe
   • rozmiary po rozłożeniu: 205 x 50 x 60 cm
   • Max.waga użytkownika: 150 kg
   • Rama: metalowa + drewniana wstawka
   • Waga: 42 kg
   Funkcje komputera:
   • Wyświetlane cechy: Czas, Dystans,
   • Kalorie / godzinę
   • Puls (wymagany pas do pomiaru tętna - opcjonalny)
   • ilość wiosłowań
   • liczba wiosłowań na minutę
   • Czas niezbędny na przepłynięcie 500 m
   • Moc Watt
   • Port USB
   uzupełniające informacje:
   • Koszt transportu i konstrukcji ustalamy indywidualnie
   • Gwarancja domowa: 36 miesięcy
   • Gwarancja komercyjna: 24 miesiące
   • Numer katalogowy: 3706
   artykuł
   firma
   Kod producenta
   3706
   EAN
   4005251370601

  ☆ Wioślarz BH Fitness Movemia RW1000 ☆

  Wioślarz BH Fitness Movemia RW1000 Najniższa Cena Online

  ☆ Wioślarz BH Fitness Movemia RW1000 - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: BH Fitness
  • Nazwa produktu: Wioślarz BH Fitness Movemia RW1000
  • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis wioślarza:

   Wysokiej jakości wiosła treningowe asygnowane do zastosowań w klubach, siłowniach, centrach SPA i innych obiektach komercyjnych. Trenażer korzysta z magnetyczno-powietrznego systemu oporu z 20-stopniową regulacją sterowaną cyfrowo przy pomocy komputera.

   Jedyny na rynku trenażer wioślarski, który ma przyciski do regulacji oporu na drążku. Pas Poly V zagwarantuje cichą i płynną pracę, a także nie wymaga częstej konserwacji i eksponuje się niezawodnością. Szerokie podstawy pod stopy mają dostosowywane paski do zapięcia i pokryte są antypoślizgową gumą, udoskonalona jest stabilność podczas ćwiczeń.

   Wioślarz został wyposażony w progresywny komputer, który precyzyjnie mierzy m.in. Czas, dystans, spalone kalorie, czy ilość pociągnięć. 12 programów treningowych, a także w dodatku HIIT dają większe możliwości treningowe i podnoszą skuteczność ćwiczeń.

   4 programy HRC, Program Race i Recovery test.


  ☆ Wioślarz wodny aquarower 700 marki Kettler ☆

  Wioślarz wodny aquarower 700 marki Kettler Najniższa Cena Online

  ☆ Wioślarz wodny aquarower 700 marki Kettler - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Kettler
  • Nazwa produktu: Wioślarz wodny aquarower 700 marki Kettler
  • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
  • Ilość ofert: 2
  • Charakterystyka / Opis wioślarza:

   Wioślarz Kettler AquaRower 700 to nowy flagowy model wioślarzy Kettler. Połączenie drewna i stali powoduje, iż AquaRower 700 jest wyjątkowo zrównoważony i wartościowy. Wioślarz jest wyekwipowany w system oporu ze zbiornikiem wody, który zapewnia autentyczne uczucie wiosłowania.

   AquaRower 700 uzupełnia konsola Bluetooth, którą można połączyć z aplikacjami treningowymi, paskiem na klatkę piersiową Bluetooth lub smartfonem. StabilnE WYKONANIE Wreszcie nadszedł ten moment. Producent Kettler wprowadza na rynek pierwszy drewniany wioślarz z oporem wodnym Jest to model AquaRower 700, który oszałamia spektakularnym drewnianym wyglądem wzbogaconym o zrównoważone stalowe elementy.

   KOMPLEKSOWY TRENING CAŁEGO CIAŁA Wioślarstwo nie na darmo jest uznawane za jeden z najmocniej wydajnych sportów. Wiosłowanie łączy w sobie trening siłowy i cardio. To właśnie dzięki temu trening wioślarski jest tak efektywny.

   Kolejną zaletą tego treningu jest to, że pracuje on nad mięśniami, które są zaniedbywane podczas pracy biurowej. Na przykład pomaga wzmocnić mięśnie pleców, a tym samym zapobiec lub zminimalizować ból.

   NOWY ZBIORNIK NA WODĘ przyjemny i wszechstronny opór wodny nabiera jeszcze obszerniejszego znaczenia w przypadku AquaRower 700. Nowy zbiornik na wodę umożliwia jeszcze dokładniejsze dostosowanie oporu do poziomu treningu.

   Masz do dyspozycji 5 różnorodnych stopni oporu, które są automatycznie wyświetlane i uwzględniane na wyświetlaczu LCD Bluetooth. WIOŚLARZ DLA KAŻDEGO AquaRower 700 jest właściwym wyborem dla każdego sportowca.

   Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz treningi, czy jesteś wieloletnim sportowcem, z tym wioślarzem momentalnie zauważysz postępy. Automatycznie regulowany monitor Bluetooth - aktualny poziom oporu jest wyświetlany na monitorze Wyświetlane informacje: pociągnięcia na minutę, szybkość, dystans, czas, waty, poziom oporu, puls, czas 500m i moc w watach Możliwość połączenia smartfona albo tabletu poprzez Bluetooth miły i równomierny opór wodny Kompatybilny z aplikacjami takimi jak KinoMap Szlachetna i stabilna kompozycja ramy wykonana z drewna i stali użyteczny uchwyt z dodatkowym uchwytem „Grip" - dla jeszcze mocniejszych i bardziej intensywnych pociągnięć Możliwość ustawienia w pionie (52 x 56 cm) Dwie szyny - dla jeszcze bardziej płynnego ruchu Waga: 33 kg  Podobne zestawienia:


  Najtańsze wioślarze do 10000 zł – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

  Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze wioślarze do 10000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wioślarzy do 10000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

  ☆ Wioślarz aquarower 700 marki Kettler ☆

  Wioślarz aquarower 700 marki Kettler Najniższa Cena Online

  ☆ Wioślarz aquarower 700 marki Kettler - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Kettler
  • Nazwa produktu: Wioślarz aquarower 700 marki Kettler
  • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
  • Ilość ofert: 2
  • Charakterystyka / Opis wioślarza:
   Wioślarz Kettler AquaRower 700 to nowy flagowy model wioślarzy Kettler. Połączenie drewna i stali sprawia, iż AquaRower 700 jest wyjątkowo zrównoważony i wartościowy. Wioślarz jest wyposażony w system oporu ze zbiornikiem wody, który gwarantuje autentyczne uczucie wiosłowania. AquaRower 700 uzupełnia konsola Bluetooth, którą można scalić z aplikacjami treningowymi, paskiem na klatkę piersiową Bluetooth lub smartfonem. JednostajnE WYKONANIE Wreszcie nadszedł ten moment. Producent Kettler wprowadza na rynek pierwszy drewniany wioślarz z oporem wodnym Jest to model AquaRower 700, który zachwyca błyskotliwym drewnianym wyglądem wzbogaconym o jednostajne stalowe komponenty. KOMPLEKSOWY TRENING CAŁEGO CIAŁA Wioślarstwo nie na darmo jest uznawane za jeden z najszczególniej produktywnych sportów. Wiosłowanie łączy w sobie trening siłowy i cardio. To właśnie dzięki czemu trening wioślarski jest tak skuteczny. Kolejną zaletą tego treningu jest to, iż pracuje on nad mięśniami, które są zaniedbywane podczas pracy biurowej. Na przykład pomaga wzmocnić mięśnie pleców, a tym samym zapobiec albo zminimalizować ból. NOWY ZBIORNIK NA WODĘ błogi i wszechstronny opór wodny nabiera jeszcze obszerniejszego znaczenia w sytuacji AquaRower 700. Nowy zbiornik na wodę pozwala na jeszcze staranniejsze dobranie oporu do poziomu treningu. Masz do dyspozycji 5 różnorodnych stopni oporu, które są samoczynnie wyświetlane i uwzględniane na wyświetlaczu LCD Bluetooth. WIOŚLARZ DLA KAŻDEGO AquaRower 700 jest właściwym wyborem dla każdego sportowca. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz treningi, czy jesteś wieloletnim sportowcem, z tym wioślarzem błyskawicznie zauważysz postępy. Samoczynnie dostosowywany monitor Bluetooth - aktualny poziom oporu jest wyświetlany na monitorze Wyświetlane dane: pociągnięcia na minutę, prędkość, dystans, czas, waty, poziom oporu, puls, czas 500m i moc w watach Możliwość połączenia smartfona lub tabletu poprzez Bluetooth błogi i równomierny opór wodny Kompatybilny z aplikacjami takimi jak KinoMap Szlachetna i jednostajna budowa ramy wyprodukowana z drewna i stali funkcjonalny uchwyt z dodatkowym uchwytem „Grip" - dla jeszcze mocniejszych i bardziej intensywnych pociągnięć Możliwość ustawienia w pionie (52 x 56 cm) Dwie szyny - dla jeszcze bardziej płynnego ruchu Waga: 33 kg

  ☆ inSPORTline River 1920 - Wioślarz *** KURIER GRATIS / Negocjuj cenę! 606 85 81 81 *** (8595153619206) ☆

  inSPORTline River 1920 - Wioślarz *** KURIER GRATIS / Negocjuj cenę! 606 85 81 81 *** (8595153619206) Najniższa Cena Online

  ☆ inSPORTline River 1920 - Wioślarz *** KURIER GRATIS / Negocjuj cenę! 606 85 81 81 *** (8595153619206) - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: inSPORTline
  • Nazwa produktu: inSPORTline River 1920 - Wioślarz *** KURIER GRATIS / Negocjuj cenę! 606 85 81 81 *** (8595153619206)
  • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis wioślarza:

   Trening z symulatorem do wiosłowania inSPORTline będzie nowym wyzwaniem dla Twoich mięśni i determinacji. Na tej mistrzowskiej maszynie można przełączać między 25 programami i 16 poziomami obciążenia. Jeśli to Ci nie wystarczy, możesz odbyć wirtualny wyścig z komputerem albo założyć załączony pas piersiowy i rozpocząć dobry trening cardio.

   nawet największy wysiłek nie odbierze Ci przyjemności z korzystania z wioślarza. Dzięki łożyskom samosmarującym, siodło porusza się płynnie po szynie i nie ma ryzyka wystąpienia nieprzyjemnych dźwięków w trakcie wiosłowania. W razie potrzeby możesz przystosować funkcje wyświetlacza, żeby wszystkie dane treningowe były za każdym razem przed Twoimi oczami. A jeśli chcesz zobaczyć, jaką masz kondycję, po prostu włącz funkcję "recovery" po treningu. Potężna rama, wytrzymałe koło i zaawansowane funkcje treningowe to wyśmienite połączenie dla wymagających klientów i profesjonalnych centrów fitness.


   Spokój jak na wodzie

   Pomimo solidnej ramy wioślarze inSPORTline River, prawie go nie usłyszysz, nawet podczas intensywnych treningów. Dzięki samosmarującym się łożyskom siedzisko ślizga się cicho i płynnie podczas jazdy. Najszczególniej uderzający dźwięk, jaki usłyszysz, to wir powietrza wokół koła zamachowego. Dzięki zastosowanej pokrywie możesz choćby wykorzystać powietrza do przyjemnego chłodzenia. Zamknij oczy i wyobraź sobie, że płyniesz gdzieś na wodzie.


   Złożyć, rozłożyć lub schować?

   Mechanizm składania jest zawsze zaletą w symulatorach wioślarskich. Po rozłożeniu ich budowa zajmuje dużo miejsca i nie za każdym razem mogą być sprawnie umieszczone w pomieszczeniu, żeby nie przeszkadzały. Po złożeniu długość urządzenia redukuje się o połowę. Dzięki kółkom transportowym możesz po prostu przenieść je tam, gdzie potrzebujesz.


   Program na każdą okazję

   Jedną z głównych zalet tego modelu jest spory wybór programów. Możesz wybrać jeden z zaprogramowanych programów profilowych, wirtualny wyścig, monitor pracy serca HRC lub program produktywności WATT na rozbudowanym wyświetlaczu. Jeśli nadal to dla Ciebie za mało, możesz skonfigurować i zapisać 5 własnych programów.   głównie komfort

   Wioślarz inSPORTline River ma rozbudowany system podparcia stopy, który pozwala regulować długość podnóżka, zaciskać klamrę blokującą i regulować pozycję pięty. Sprężynowe mocowanie pięty pozostaje w ustalonej pozycji choćby po treningu. Podczas ćwiczeń zacisk pięty porusza się wraz ze stopami.   Kluczowe parametry:

   • profesjonalny wioślarz z szerokim repertuarem programów

   • składana rama dla łatwiejszego przechowywania i ulepszonego przenoszenia

   • mocna budowa z piaskowaną powierzchnią

   • aluminiowa szyna z samosmarującymi łożyskami kulkowymi

   • ergonomiczne siedzisko stworzone z materiału PU

   • regulowana długość i nachylenie podnóżków

   • dostosowywany wyświetlacz

   • w pakiecie pasek na klatkę piersiową

   • specjalny program do śledzenia tempa

   • program wyścigowy

   • Program HRC, który samoczynnie reguluje obciążenie, by osiągnąć docelowe tętno

   • Program WATT do utrzymania ustawionej mocy

   • pięciominutowy test efektywnościowy

   • Program "recovery", żeby sprawdzić swoją kondycję

   • komputer wyświetla: odległość, ilość pociągnięć, liczba pociągnięć na minutę, spalone kalorie, moc (WATT), czas ćwiczeń, czas na 500 m, tętno

   Nie jest to wioślarz concept

   Opis techniczny:


  ☆ Finnlo Wioślarz aquon evolution - dostawa gratis ☆

  Finnlo Wioślarz aquon evolution - dostawa gratis Najniższa Cena Online

  ☆ Finnlo Wioślarz aquon evolution - dostawa gratis - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Finnlo
  • Nazwa produktu: Finnlo Wioślarz aquon evolution - dostawa gratis
  • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
  • Ilość ofert: 4
  • Charakterystyka / Opis wioślarza:

   Wioślarz FINNLO AQUON EVOLUTION. Dlaczego warto wybrać FINNLO$129 firma FINNLO należy do niemieckiej producenta HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak korzystnie ugruntowanej pozycji na rynku.

   Dla zobrazowania tematu, popularna w Polsce marka KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem marki FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także maszyn siłowych, jak jeszcze akcesoriów bokserskich oraz fitness.

   Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji prekursorskich pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości urządzeń.

   Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy dobór sprzętu, od urządzeń domowych, poprzez fachowe maszyny do wykorzystania komercyjnego.

   Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna marka. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od precyzyjnego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

   Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość marki powoduje, że FINNLO jest jednym z najkorzystniejszych na świecie dostawców sprzętu fitness i sprzętów siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

   Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Sprawdź: www.finnlo.com.pl Wioślarz FINNLO Aquon Evolution Wiosłowanie jest jednym z najskuteczniejszych i najzdrowszych rodzajów sportu, ponieważ zaangażowane jest aż do 90% wszystkich mięśni ciała.

   Wioślarz Aquon Evolution w świetny sposób symuluje wiosłowanie na spokojnej wodzie. Tym samym jest niezwykle bliski,,oryginalnemu" wiosłowaniu. Dzięki wioślarstwu możesz osiągnąć: 90% wszystkich mięśni będzie zaangażowane i tym samym umocnione ulepszenie wytrzymałości Wzmocnienie układu sercowo-naczyniowego Zmniejszenie masy ciała Wzmocnienie i budowa mięśni, zwłaszcza mięśnie pleców i nóg Poprawa postawy Wioślarstwo jest zatem nieprzeciętnym treningiem dla całego ciała!

   technika i wyposażenie wioślarza Aquon Evolution: Wiosłowanie na Aquon Evolution jest szczególnie realistycznie. Ponad to wioślarza FINNLO Aquon Evolution marki HAMMER wyróżnia wysoki opór ( do 350 Watt) poprzez co jest on rewelacyjny do intensywnego treningu.

   wygodne siedzisko zaopatrzone w łożyska kulkowe porusza się na jednostajnej szynie aluminiowej o długości135 cm, a zaledwie 9cm odległość pomiędzy podnóżkami zapewniaja trening wioślarski, który odpowiada wiosłowaniu w profesjonalnych łodziach wiosłowych.

   szczególnie długa taśma (182cm) pozwala na trening osobom ze wzrostem do 2 metrów. Krystaliczny komputer treningowy LCD z niebieskim podświetleniem jest ruchomy, dzięki czemu ekran jest korzystnie widoczny z każdej pozycji.

   Komputer wyświetla następujące dane: Tętno, Obciążenie, Czas na 500 m, Spalanie kalorii, Intensywność Watt, ilość wiosłowań na minutę, Programy treningowe, Czas w godzinach, minutach, sekundach, Przebyta odległość w metrach i kilometrach.

   4 programy zorientowane na tętno dbają o kontrolowany i bezpieczny trening układu krążenia. Po przekroczeniu górnej granicy tętna, pojawi się ostrzeżenie dźwiękowe, a opór zostanie automatycznie skorygowany.

   FINNLO Aquon Evolution marki HAMMER zagwarantuje trening wytrzymałościowy i zdrowotny na najwyższym poziomie! Pozostałe właściwości: 8 stałych wyświetlanych funkcji, 12 samoczynnych i różnorodnych programów fitness dla maksymalnej motywacji treningowej i program rywalizacji z komputerem.

   Najważniejsze dane o produkcie: Ergonometr klasy HA (zgodnie z normą DIN EN 957-1/7), wykorzystywany do treningów przez profesjonalnych atletów - wioślarzy 4 programy tętna, 8 stałych wyświetlanych funkcji, 12 programów fitness, 1 program do rywalizowania z komputerem Wysokość siedziska 45 cm Intensywność oporu: ustawiana w zakresie 10-350 Watt Regulacja obciążenia: niezależna od liczby obrotów Odległość pomiędzy podnóżkami tylko 9 cm wyświetlacz LCD z niebieskim podświetleniem Długa taśma - 182 cm i długie szyny aluminiowe - 135 cm, dzięki temu jest stosowny dla użytkowników o wzroście od 1,5 do 2 metrów Wysokiej jakości aluminiowa płoza zagwarantuje maksymalną stabilność wygodne siodełko zaopatrzone w łożyska kulkowe zagwarantuje szczególnie cichą pracę Możliwość złożenia i transportu dzięki zintegrowanym rolkom transportowym Maksymalna waga ciała: 150 kg Zasilanie: 230 Volt Główne mocne strony: znaczny stabilny wioślarz, posiada solidą ramę budowa zbliżona do Concept 2 solidne opory podczas wiosłowania System hamowania: powietrzno-magnetyczny obfity czytelny ekran bardzo dobry stosunek jakość - wartość Estetycznie stworzony Gwarancja 3 lata Funkcje komputera: Wyświetlane atrybuty: Dystans, Czas, Czas po 500 m, ilość spalonych kalorii, Watt, liczba wiosłowań na minutę, Puls Pomiar pulsu: pas telemetryczny (opcja) Zakres regulacji mocy: 10-350 Watt Programy treningowe ekran LCD: niebieski llość wyświetlanych funkcji jednocześnie: 8 informacje technologiczne: System hamowania: powietrzno-magnetyczny Rolki transportowe Możliwość złożenia Zakres obciążenia: RMP niezależna Regulacja obciążenia: 16 poziomów Programy treningowe: 12 Programy sterowane tętnem: 4 Zasilanie: 230 V, 50 Hz Max.waga użytkownika: 150 kg Dystans między pedałami: 9 cm Waga koła zamachowego: 8 kg System napędu: pas klinowy wymiary po rozłożeniu: 240 x 50 x 107 cm wymiary po złożeniu: 135 x 50 x 173 cm Kolor: czarny Waga artykułu: 45 kg Klasa Klasa HA (zgodnie z normą DIN EN 957 - 1/5) uzupełniające informacje: Towar na zamówienie - przed zakupem prosimy o kontakt Gwarancja domowa: 36 miesięcy Gwarancja Light Commercial 24 miesiące Numer katalogowy: 3705 Nie znalazłeś artykułu który Cię interesuje $130 Skontaktuj się z nami tel.

   32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem


  ☆ Wioślarz wodny perform w7i marki Flow fitness ☆

  Wioślarz wodny perform w7i marki Flow fitness Najniższa Cena Online

  ☆ Wioślarz wodny perform w7i marki Flow fitness - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Flow Fitness
  • Nazwa produktu: Wioślarz wodny perform w7i marki Flow fitness
  • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis wioślarza:

   Wioślarz PERFORM W7i marki Flow Fitness to idealny dobór dla osób, które chcą poprawić swoją kondycję i ogólną skuteczność, lecz też dla progresywnych sportowców. Naturalny ruch wioślarski imitowany podczas ćwiczeń wpływa na całe ciało, poprzez co pomaga Ci wypracować nieprzeciętną sylwetkę.

   Trening na ergometrze angażuje do pracy aż do 95% mięśni. Powoduje, iż stają się one mocniejsze, a Ty ulepszasz równocześnie siłę i wydolność. Sprzęt przeznaczony jest dla użytkownika o wadze choćby 160 kg, dlatego masz dodatkową gwarancję na wytrzymałość i nieprzeciętną jakość jego wykonania.

   Opór wiosłowania zależy od ilości wody w zbiorniku. Im więcej płynu tam dolejesz, tym trudniej będzie Ci się płynęło. Dotatkowo płynność ruchu i dźwięk wody sprawią, iż poczujesz się jak podczas treningu w wodzie.

   Wioślarz łączy się z aplikacjami Kinomap oraz iConsole. Dzięki temu masz dostęp do dodatkowych tras treningowych, możesz brać udział w wirtualnych wyścigach albo rywalizować ze znajomymi, a Twoja aktywność stanie się ciekawsza i bardziej urozmaicona.

   SPECYFIKACJA technicznA: wymiary: 208 x 39,5 x 49,5 cm (dł. X szer. X wys.) rozmiary w opakowaniu: 215 x 57 x 60 cm (dł. X szer. X wys.) Waga: 33,5 kg Maksymalna waga użytkownika: 160 kg Wyświetlane wartości: czas, czas na 500m, dystans, pociągnięcia wioseł, tętno, spalone kalorie Programy treningowe: 6 Kompatybilne aplikacje: Kinomap, iConsole Pomiar pulsu: pomiar bezprzewodowy (pas do dokupienia osobno) Dodatki: uchwyt na tablet, kółka transportowe System oporu: wodny Zmiana oporu: poziom wody Zasilanie: baterie, 2 x AA Materiał wykonania: aluminium, stal nierdzewna Przeznaczenie: użytek domowy, półkomercyjny Gwarancja: użytek domowy: 3 lata użytek półkomercyjny: 2 lata Kinomap Ta aplikacja zawiera ponad 93 000 km realistycznych filmów treningowych, w których autmatycznie zmienia nachylenie i opór sprzętu.

   Dzięki nim możesz uczestniczyć w ulubionych zawodach sportowych o dowolnej porze dnia, jednocześnie ciesząc się komfortem i ciepłem własnego salonu. Jeśli chcesz, aby wyścigi stały się jeszcze ciekawsze$1 Zaproś do startu rodzinę i znajomych,między sobą walczyć o pierwsze miejsce.

   iConsole+ przy pomocy aplikacji iConsole+ możesz prędko wybrać trening, na jaki masz ochotę. Program Map My Route pozwala Ci wybrać losową trasę i przemierzać ją wioślarzem z pomocą Google Street View lub Apple Flyover.

   A może wolisz wykonać trening interwałowy$2 Dzięki aplikacji iConsole+ z łatwością wybierzesz program ćwiczeń i ustalisz jego cel.


  ☆ Concept 2 Ergometr wioślarski rowerg tall legs ☆

  Concept 2 Ergometr wioślarski rowerg tall legs Najniższa Cena Online

  ☆ Concept 2 Ergometr wioślarski rowerg tall legs - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Concept 2
  • Nazwa produktu: Concept 2 Ergometr wioślarski rowerg tall legs
  • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis wioślarza:


   Wioślarz RowErg (Tall Legs) Concept2


   Concept2 RowErg® wyznacza standardy dla wioślarzy halowych. Zbudowany przez wioślarzy, dla wioślarzy, RowErg jest użytkowany przez ludzi w każdym wieku i na każdym poziomie umiejętności na całym świecie, którzy chcą treningu całego ciała o niskim wpływie.

   Jako inżynierowie cenimy czyste, wydajne wzornictwo. RowErg został zaprojektowany tak, by działał płynnie, był łatwy w utrzymaniu i służył poprzez całe życie. Jest to ta sama maszyna, której używają sportowcy olimpijscy i ekskluzywni do trenowania ich sportu — będzie to wymagało nadużywania ciężkich treningów dzień po dniu. Jednocześnie wspiera cele treningowe wszystkich, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z fitnessem, chcesz zacząć coś nowego, czy także jesteś długoletnim sportowcem.

   W pakiecie uchwyt na telefon albo tablet!

   Urządzenia Concenpt 2 posiadające monitor PM5 łączą się z telefonem android albo iphone przez bluetooth.

   zobacz WSZYSTKIE szczegóły

   bezawaryjne dane treningowe

   potężny monitor wydajności PM5, standardowo zaopatrzony w każdy RowErg, zagwarantuje powtarzalne, porównywalne dane dla każdego treningu. PM5 oferuje prosty tryb „Just Row” lub zezwala na skonfigurowanie różnorodnych treningów. Monitor wyświetla znaczny zakres informacji, w tym tempo, waty, częstotliwość uderzeń i kalorie, i automatycznie przechowuje te informacje w pamięci wewnętrznej albo na dysku USB.

   Połącz się

   Jeden monitor, sporo opcji treningowych! Nasz otwarty monitor produktywności łączy się przez Bluetooth ze smartfonem albo tabletem i jest kompatybilny z ponad 30 różnymi aplikacjami, w tym z naszą własną ErgData. Niezależnie od tego, czy szukasz zajęć online, programów coachingowych i treningowych, czy wirtualnych wyścigów, znajdziesz odpowiednią aplikację.


   Zintegrowany uchwyt urządzenia

   teraz korzystanie z ErgData lub innych ulubionych aplikacji podczas wiosłowania jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Każdy nowy RowErg jest wyposażony w uchwyt urządzenia, który pozwala bezpiecznie trzymać smartfon albo tablet na swoim miejscu. Uchwyt na urządzenie nadaje się do wszystkiego, od niewielkich smartfonów po obfite tablety, takie jak iPad Pro, i można go z łatwością i ekspresowo regulować.


   Koło zamachowe i amortyzator

   Nasze RowErgs wykorzystują opór powietrza, by reagować na Twój wysiłek przy każdym uderzeniu, dzięki czemu masz całkowitą kontrolę nad swym wysiłkiem i oporem przez cały czas. Spiralny amortyzator pozwalaprzystosować przepływ powietrza do koła zamachowego, dzięki temu możesz zmienić odczucie ruchu zgodnie z własnymi preferencjami. Kompozycja koła zamachowego minimalizuje hałas, jednocześnie maksymalizując gładkość.

   Przechowywanie i mobilność

   RowErg można łatwo obracać w trakcie treningów i można go szybko podzielić na dwie części (bez zastosowania narzędzi) w celu kompaktowego przechowywania. Rewelacyjny do domów albo siłowni, które potrzebują sprężystej przestrzeni. Wyższe nogi w podwyższonej wersji zaopatrzone są w znaczne kółka, które upraszczają przenoszenie.


   regulowane podnóżki i poręczny uchwyt

   regulowane podnóżki zezwalają na szybkie i proste dobranie wymiaru do szerokiej gamy rozmiarów butów. Zaprojektowaliśmy poręczny uchwyt z wygięciem pod kątem 10 poziomów, który zezwala na komfortowe wiosłowanie z naturalną pozycją ramion i rąk.

   CZYM RÓŻNI SIĘ RowERG standard LEGS OD RowERG TALL LEGS?

   Wioślarz RowErg Tall Legs jest wyższy od wersji standard Legs!
   W kanon Legs wysokość siedziska od podłoża to 36cm,
   w Tall Legs wysokość to 51cm.
   Wersja Tall Legs ponadto większe koła transportowe i stalowe przednie i tylne nogi.   Wszystko, co jest niezbędne do montażu RowErg, to zamontowanie przednich nóg. Dołączamy wszystkie niezbędne narzędzia i jasne, ilustrowane instrukcje. Zajmuje zaledwie 20-30 minut.

   Trwała konstrukcja

   Nasze maszyny słyną z trwałości. Wytrzymałe i zbudowane z myślą o trwałości, nasze maszyny wytrzymują rygorystyczne wykorzystywanie w hangarach, centrach szkoleniowych, salonach, hotelach, klubach zdrowia i bazach wojskowych na całym świecie. Dbamy o to, aby nasze maszyny były nieskomplikowane w utrzymaniu, dzięki czemu możesz skoncentrować się na wykorzystaniu swej inwestycji, a nie jej konserwacji.
  Podsumowanie, czyli jaki ergometr wioślarski do 10000 zł najlepszy?


  Najlepszy ergometr wioślarski do 10000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


  Najtańszy ergometr wioślarski do 10000 zł w Rankingach – nasze TOP3


  Podobne zestawienia:


  Najlepsze wioślarze treningowe – Zestawienie kwiecień 2024

  Jeżeli żadna z powyższych wioślarzy do 10000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych ergometrów wioślarskich do ćwiczeń i treningu.


  Powiązania tematyczne:

  • jaki ergometr wioślarski do 10000 zł opinie i efekty,
  • dobre wioślarze do 10000 zł cena,
  • ranking wioślarzy do 10000 zł,
  • ergometr wioślarski do 10000 zł jaki najlepszy.

  Podobne zestawienia:


  Nasze FAQ o wioślarzach do 10000 zł

  #1 Gdzie szukać opinii o wioślarzach do 10000 zł?

  Aktualnie zaprezentowane informacje o wioślarzach do 10000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

  #2 Jaki ergometr wioślarski do 10000 zł wybrać? Który najlepszy?

  Poszukując informacji o dobrych wioślarzach do 10000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

  #3 Jaki ergometr wioślarski do 10000 zł jest najchętniej polecany?

  Nasze zestawienia z ergometrami wioślarskimi do 10000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach wioślarze do 10000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *