FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking wioślarzy Concept 2. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Ergometry wioślarskie / Ranking wioślarzy Concept 2


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wioślarzy Concept 2. Opracowane zestawienia są aktualne czerwiec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wioślarzy Concept 2,
 • TOP5 często wybieranych ergometrów wioślarskich do ćwiczeń i treningu.

Jakie wioślarze Concept 2 najlepiej wybrać? Ranking czerwiec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wioślarze Concept 2, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wioślarzy Concept 2, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Concept 2 Wioślarz model d - salony warszawa, łódź, wrocław, gliwice - zapraszamy ☆

Concept 2 Wioślarz model d - salony warszawa, łódź, wrocław, gliwice - zapraszamy Najniższa Cena Online

☆ Concept 2 Wioślarz model d - salony warszawa, łódź, wrocław, gliwice - zapraszamy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Concept 2
 • Nazwa produktu: Concept 2 Wioślarz model d - salony warszawa, łódź, wrocław, gliwice - zapraszamy
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz Concept2 model D (PM5) jest jednym z najpopularniejszych ergometrów wioślarskich do korzystania w środku, po które sięgają członkowie klubów wioślarskich! Spełnia on wszelkie standardy i poprzez wielu traktowany jest on jako synonim mistrzowskiego treningu wioślarskiego we wnętrzu.

  Czy to używanie hobbystyczne, czy mistrzowskie, wioślarz zagwarantuje każdemu uczucie prawdziwego wiosłowania i umożliwia czerpanie korzyści z skutecznego treningu całego ciała. Na wioślarzach Concept 2 Indoor co roku organizowane są m.in.

  mistrzostwa świata we wioślarstwie we wnętrzu. Concept2 oferuje dotychczasowy Indoor Rower Model D w dodatkowym wariancie i wyposaża go, tak jak i Indoor Rower Model E, w monitor osiągnięć PM5. Dzięki czemu Concept2 Model D 1992 przekonuje rozszeżonym zakresem funkcji.

  Komputer treningowy PM5 Komputer treningowy PM5 zagwarantuje łączność przez Bluetooth Smart i ANT+ z kompatybilnym pasem napiersiowym. Dodatkowo osiągalne jest zapisywanie danych na pendrive. Wewnętrzna pamięć komputera treningowego obejmuje ponad 1000 sesji treningowych.

  Kilka możliwości funkcji jednego wyścigu, zezwala na konkurowanie pomiędzy sobą większej liczbai wioślarzy. Dzięki automatycznemu połączeniu między komputerami PM5, mogą Państwo bez dodatkowych komputerów i nieprzystępnych ustawień, konkurować ze sobą.

  na dodatek z Concep2 Model D zintegrowany jest odbiornik tętna, tak iż wartość tętna pokazywana jest samoczynnie, gdy mają Państwo na sobie pas napiersiowy. Na dodatek w Concept2 1992 odbiornik tętna zintegrowany jest z komputerem, tak że wartośc tętna pokazywana jest samoczynnie, gby posiadają na sobie Państwo pas napiersiowy.

  Wszystkie mocne strony Concept2 D-Model 1992 poprzedników kolekcji C( Indoor Rower 1700 ) i Modelu D ( Indoor Rower 1900 ) zostają oczywiście zachowane: - płynne uczucie wiosłowania - jeszcze cichszy - jeszcze bardziej wytrzymały - łatwiejsza konserwacja - nowy wzór: przychylne, intensywne odcienie - świeże uchwyty: poprawa komfortu dla ramion i , a także w pozycji wykańczania ruchu - nowy wiatrak: większa strefa ustawień oporu powietrza - kreuje prąd i ładuje w ten sposób dwie baterie typu D, w które wyposażony jest komputer treningowy PM5 > Wioślarz ergometryczny Concept2 do energicznego użytkowania domowego > Model D z progresywnym monitorem PM5!

  > Zapoznajcie się Państwo proszę z porównaniem wydajności nowego monitora Concept2 PM5 i starego modelu PM3. > Cyfrowy pomiar pulsu: odbiornik tętna jest zintegrowany z monitorem PM5, pomiar tętna jest wyświetlany na monitorze automatycznie, za każdym razem kiedy ma się założony pas piersiowy > nietrudny do przechowywania: może być rozłożony na dwie części > Wysokiej jakości warstwa fluizydacyjna > Ramię monitora z tworzywa termoplastycznego.

  Zawiasy do ustawiania monitora, kąt nachylenia monitora jest także regulowany. > przypasowany bieżnik > W przeciwieństwie do komputera treningowego PM4: pokaźniejsza pamięć kompatybilny Bluetooth Smart i ANT+ pamięć wewnętrzna zapisuje więcej aniżeli 1000 treningów możliwość zapisywania informacji na pendreivie bateria: dwie baterie typu D gry: celowanie, biathlon przewodowe wspomaganie zawodów do 80-ciu wioślarzy Indoor Rower > Wyświetlanie ważnych danych treningowych: wyniki w metrach, w sekcjach 500 m, Wat lub w kaloriach > Tryby wyświetlacza: metry/czas, krzywa siły, PaceBoat (porównanie rozruchu), wykres słupkowy lub duże litery > ulepszona czytelność dzięki podświetlanemu wyświetlaczowi > Zapisywanie danych na pendrivie / pamięć wewnętrzna (ponad 1.000 sesji treningowych) > Gry: ryby, dart, celowanie, biathlon > Przewodowe wspomaganie wyścigów do 80-ciu wioślarzy Indoor Rower (PC, dodatkowy kabel i oprogramowanie wymagane) > Przewodowe wspomaganie łączności z komputerem > Waga: 26 kg > Wysokość siedziska: 35 cm > pakiet zawiera: krótką instrukcję obsługi monitora Performance, narzędzia i ilustrowaną instrukcję , a także instrukcję obsługi modelu D > Kolor: czarny > Wioślarz nie jest kompatybilny z urządzeniem iPhone Connection Kit


☆ Wioślarz / Ergometr wioślarski Concept 2 RowErg (standard legs) ☆

Wioślarz / Ergometr wioślarski Concept 2 RowErg (standard legs) Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz / Ergometr wioślarski Concept 2 RowErg (standard legs) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Concept 2
 • Nazwa produktu: Wioślarz / Ergometr wioślarski Concept 2 RowErg (standard legs)
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz RowErg (kanon Legs) Concept 2


  bezawaryjne działanie naszego wioślarza model D sprawiło,że stał się najlepiej sprzedającym wioślarzem na świecie! szanowany przez konkurencyjne wioślarze jako kanon treningów w pomieszczeniu. Model D produktywny trening cardio, który rozszerzy poziom Twojej kondycji i polepszy budowę ciała. Za ułamek kosztów spowodowanych innymi urządzeniami do ćwiczeń w domu lub roczne członkostwo w siłowni, możesz zapewnić sobie luksusowy trening w sowim własnym domu, w dowolnym momencie, Ty wybierasz!
  Cenimy poręczny design: Nasz model D jest efektywnie zaprojektowany i będzie Tobie służył poprzez całe życie. Model D, który kupisz jest taki samym urządzeniem, który używa się na olimpiadzie i przez elitę sportowców, trenujących pod swój sport. Jeśli szukasz solidnego urządzenia do ćwiczeń w doskonalej cenie, to model D jest świetnym wybore

  Concept2 RowErg® wyznacza standardy dla wioślarzy halowych. Zbudowany przez wioślarzy, dla wioślarzy, RowErg jest wykorzystywany przez ludzi w każdym wieku i na każdym poziomie umiejętności na całym świecie, którzy chcą treningu całego ciała o niskim wpływie.

  Jako inżynierowie cenimy czyste, efektywne wzornictwo. RowErg został zaprojektowany tak, by działał płynnie, był łatwy w utrzymaniu i służył przez całe życie. Jest to ta sama maszyna, której używają sportowcy olimpijscy i ekskluzywni do trenowania ich sportu — będzie to wymagało nadużywania ciężkich treningów dzień po dniu. Równocześnie wspiera cele treningowe wszystkich, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z fitnessem, chcesz zacząć coś nowego, czy również jesteś długoletnim sportowcem.

  W zestawie uchwyt na telefon lub tablet!

  Urządzenia Concenpt 2 posiadające monitor PM5 łączą się z telefonem android albo iphone poprzez bluetooth.

  sprawdź WSZYSTKIE detale

  niezawodne dane treningowe

  solidny monitor wydajności PM5, standardowo wyposażony w każdy RowErg, gwarantuje powtarzalne, porównywalne dane dla każdego treningu. PM5 oferuje prosty tryb „Just Row” albo pozwala na skonfigurowanie rozmaitych treningów. Monitor wyświetla szeroki zakres informacji, w tym tempo, waty, częstotliwość uderzeń i kalorie, i automatycznie przechowuje te dane w pamięci wewnętrznej lub na dysku USB.

  Połącz się

  Jeden monitor, niemało opcji treningowych! Nasz otwarty monitor produktywności łączy się przez Bluetooth ze smartfonem lub tabletem i jest kompatybilny z ponad 30 najróżniejszymi aplikacjami, w tym z naszą własną ErgData. Niezależnie od tego, czy szukasz zajęć online, programów coachingowych i treningowych, czy wirtualnych wyścigów, wynajdziesz odpowiednią aplikację.


  Zintegrowany uchwyt urządzenia

  teraz korzystanie z ErgData lub innych ulubionych aplikacji w trakcie wiosłowania jest łatwiejsze niżeli kiedykolwiek. Każdy nowy RowErg jest zaopatrzony w uchwyt urządzenia, który pozwala bezpiecznie trzymać smartfon albo tablet na swym miejscu. Uchwyt na urządzenie nadaje się do wszelkiego, od śladowych smartfonów po duże tablety, takie jak iPad Pro, i można go z łatwością i prędko regulować.


  Koło zamachowe i amortyzator

  Nasze RowErgs wykorzystują opór powietrza, by reagować na Twój wysiłek przy każdym uderzeniu, dzięki czemu masz całkowitą kontrolę nad swym wysiłkiem i oporem przez cały czas. Spiralny amortyzator pozwaladopasować przepływ powietrza do koła zamachowego, dzięki temu możesz zmienić odczucie ruchu zgodnie z własnymi preferencjami. Konstrukcja koła zamachowego minimalizuje hałas, równocześnie maksymalizując gładkość.

  Przechowywanie i mobilność

  RowErg można łatwo obracać w trakcie treningów i można go szybko podzielić na dwie części (bez zastosowania narzędzi) w celu kompaktowego przechowywania. Nadzwyczajny do domów albo siłowni, które potrzebują sprężystej przestrzeni. Wyższe nogi w podwyższonej wersji wyekwipowane są w obszerne kółka, które ułatwiają przenoszenie.


  regulowane podnóżki i poręczny uchwyt

  regulowane podnóżki umożliwiają prędkie i łatwe dostosowanie rozmiaru do szerokiej gamy wymiarów butów. Zaprojektowaliśmy praktyczny uchwyt z wygięciem pod kątem 10 stopni, który umożliwia wygodne wiosłowanie z naturalną pozycją ramion i dłoni.

  CZYM RÓŻNI SIĘ RowERG kanon LEGS OD RowERG TALL LEGS?

  Wioślarz RowErg Tall Legs jest wyższy od wersji kanon Legs!
  W standard Legs wysokość siedziska od podłoża to 36cm,
  w Tall Legs wysokość to 51cm.
  Wersja Tall Legs także obszerniejsze koła transportowe i stalowe przednie i tylne nogi.  Wszystko, co jest potrzebne do montażu RowErg, to zamontowanie przednich nóg. Dołączamy wszystkie potrzebne narzędzia i jasne, ilustrowane instrukcje. Zajmuje zaledwie 20-30 minut.

  Trwała konstrukcja

  Nasze maszyny słyną z trwałości. Wytrzymałe i zbudowane z myślą o trwałości, nasze maszyny wytrzymują rygorystyczne wykorzystywanie w hangarach, centrach szkoleniowych, salonach, hotelach, klubach zdrowia i bazach wojskowych na całym świecie. Dbamy o to, by nasze maszyny były łatwe w utrzymaniu, dzięki temu możesz skupić się na wykorzystaniu swej inwestycji, a nie jej konserwacji.


☆ Ergometr narciarski skierg2 pm5 marki Concept 2 ☆

Ergometr narciarski skierg2 pm5 marki Concept 2 Najniższa Cena Online

☆ Ergometr narciarski skierg2 pm5 marki Concept 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Concept 2
 • Nazwa produktu: Ergometr narciarski skierg2 pm5 marki Concept 2
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Concept 2 SkiErg2 PM5

  Stan towaru: nowy, oryginalnie zapakowany

  • Prosty montaż do ściany; urządzenie zajmuje mało miejsca
  • wyświetlacz Perfomance 5 (PM5), najnowszej generacji
  • nowe, ergonomiczne uchwyty
  • Wyświetlanie najważniejszych parametrów treningowych: Wat, kalorie, puls
  • Transfer informacji treningowych za pomocą Bluetooth Smart lub ANT+ na tablet, smartfon albo komputer
  • wymiary urządzenia rozstawionego - model montowany do ściany: (dł.) 48.3 cm x (szer.) 40.6 cm x (wys.) 212 cm

  System oporu powietrza nie wymaga konserwacji oraz oferuje rozciągliwą, 10-stopniową regulację i jest z tego względu przypasowany do każdego poziomu treningowego użytkowników.

  Nowy komputer PM5 jest ulepszoną wersją komputerów treningowych z kolekcji Concept2 i proponuje świeże technologie, a także możliwości:

  • Wyświetlanie wszystkich parametrów treningowych za pomocą przycisku prędkiego wyboru
  • Interaktywne gry, które są sterowane za pomocą siły rozciągającej (Fishgame, rzutki, gra celowa i biatlon).
  • Pomiar częstotliwości skurczu mięśnia sercowego poprzez zintegrowany detektor (pas piersiowy nie jest w zestawie)
  • Możliwość rywalizowania z innymi SkiErgs (bezprzewodowo, maks. 8 sprzętów)
  • Transfer informacji treningowych za pośrednictwem Bluetooth Smart albo ANT+ na tablet, smartfon albo komputer.

☆ Concept 2 Ergometr wioślarski rowerg tall legs ☆

Concept 2 Ergometr wioślarski rowerg tall legs Najniższa Cena Online

☆ Concept 2 Ergometr wioślarski rowerg tall legs - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Concept 2
 • Nazwa produktu: Concept 2 Ergometr wioślarski rowerg tall legs
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:


  Wioślarz RowErg (Tall Legs) Concept2


  Concept2 RowErg® wyznacza standardy dla wioślarzy halowych. Zbudowany przez wioślarzy, dla wioślarzy, RowErg jest używany poprzez ludzi w każdym wieku i na każdym poziomie umiejętności na całym świecie, którzy chcą treningu całego ciała o niskim wpływie.

  Jako inżynierowie cenimy czyste, sprawne wzornictwo. RowErg został zaprojektowany tak, żeby działał płynnie, był prosty w utrzymaniu i służył poprzez całe życie. Jest to ta sama maszyna, której używają sportowcy olimpijscy i luksusowi do trenowania ich sportu — będzie to wymagało nadużywania ciężkich treningów dzień po dniu. Równocześnie wspiera cele treningowe wszelkich, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z fitnessem, chcesz zacząć coś nowego, czy także jesteś długoletnim sportowcem.

  W pakiecie uchwyt na telefon albo tablet!

  Urządzenia Concenpt 2 mające monitor PM5 łączą się z telefonem android lub iphone poprzez bluetooth.

  zobacz WSZYSTKIE detale

  bezawaryjne dane treningowe

  potężny monitor sprawności PM5, standardowo zaopatrzony w każdy RowErg, zapewnia powtarzalne, porównywalne dane dla każdego treningu. PM5 proponuje prosty tryb „Just Row” albo umożliwia skonfigurowanie różnych treningów. Monitor wyświetla znaczny zakres informacji, w tym tempo, waty, częstotliwość uderzeń i kalorie, i samoczynnie przechowuje te dane w pamięci wewnętrznej albo na dysku USB.

  Połącz się

  Jeden monitor, mnóstwo opcji treningowych! Nasz otwarty monitor wydajności łączy się poprzez Bluetooth ze smartfonem albo tabletem i jest kompatybilny z ponad 30 najróżniejszymi aplikacjami, w tym z naszą własną ErgData. Niezależnie od tego, czy szukasz zajęć online, programów coachingowych i treningowych, czy wirtualnych wyścigów, znajdziesz odpowiednią aplikację.


  Zintegrowany uchwyt urządzenia

  teraz korzystanie z ErgData lub innych ulubionych aplikacji podczas wiosłowania jest łatwiejsze aniżeli kiedykolwiek. Każdy nowy RowErg jest zaopatrzony w uchwyt urządzenia, który pozwala bezpiecznie trzymać smartfon lub tablet na swym miejscu. Uchwyt na urządzenie nadaje się do wszelkiego, od drobnych smartfonów po obszerne tablety, takie jak iPad Pro, i można go prosto i ekspresowo regulować.


  Koło zamachowe i amortyzator

  Nasze RowErgs wykorzystują opór powietrza, by reagować na Twój wysiłek przy każdym uderzeniu, dzięki temu masz całkowitą kontrolę nad swym wysiłkiem i oporem przez cały czas. Spiralny amortyzator pozwalaprzystosować przepływ powietrza do koła zamachowego, dzięki czemu możesz zmienić odczucie ruchu zgodnie z własnymi preferencjami. Konstrukcja koła zamachowego minimalizuje hałas, równocześnie maksymalizując gładkość.

  Przechowywanie i mobilność

  RowErg można łatwo obracać podczas treningów i można go ekspresowo podzielić na dwie części (bez zastosowania narzędzi) w celu kompaktowego przechowywania. Rewelacyjny do domów albo siłowni, które potrzebują sprężystej przestrzeni. Wyższe nogi w podwyższonej wersji zaopatrzone są w obszerne kółka, które usprawniają przenoszenie.


  dostosowywane podnóżki i funkcjonalny uchwyt

  dostosowywane podnóżki umożliwiają prędkie i nieskomplikowane dobranie wymiaru do szerokiej gamy rozmiarów butów. Zaprojektowaliśmy poręczny uchwyt z wygięciem pod kątem 10 poziomów, który pozwala na wygodne wiosłowanie z naturalną pozycją ramion i rąk.

  CZYM RÓŻNI SIĘ RowERG kanon LEGS OD RowERG TALL LEGS?

  Wioślarz RowErg Tall Legs jest wyższy od wersji kanon Legs!
  W standard Legs wysokość siedziska od podłoża to 36cm,
  w Tall Legs wysokość to 51cm.
  Wersja Tall Legs ponadto pokaźniejsze koła transportowe i stalowe przednie i tylne nogi.  Wszystko, co jest konieczne do konstrukcji RowErg, to zamontowanie przednich nóg. Dołączamy wszystkie niezbędne narzędzia i jasne, ilustrowane instrukcje. Zajmuje zaledwie 20-30 minut.

  Trwała konstrukcja

  Nasze maszyny słyną z trwałości. Wytrzymałe i zbudowane z myślą o trwałości, nasze maszyny wytrzymują rygorystyczne wykorzystywanie w hangarach, centrach szkoleniowych, salonach, hotelach, klubach zdrowia i bazach wojskowych na całym świecie. Dbamy o to, aby nasze maszyny były nietrudne w utrzymaniu, dzięki czemu możesz skoncentrować się na wykorzystaniu swojej inwestycji, a nie jej konserwacji.
Podobne zestawienia:


Najtańsze wioślarze Concept 2 – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wioślarze Concept 2, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wioślarzy Concept 2 jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Ergometr narciarski skierg2 pm5 marki Concept 2 ☆

Ergometr narciarski skierg2 pm5 marki Concept 2 Najniższa Cena Online

☆ Ergometr narciarski skierg2 pm5 marki Concept 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Concept 2
 • Nazwa produktu: Ergometr narciarski skierg2 pm5 marki Concept 2
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Concept 2 SkiErg2 PM5

  Stan towaru: nowy, oryginalnie zapakowany

  • Prosty montaż do ściany; urządzenie zajmuje niedużo miejsca
  • wyświetlacz Perfomance 5 (PM5), najnowszej generacji
  • nowe, użyteczne uchwyty
  • Wyświetlanie najważniejszych parametrów treningowych: Wat, kalorie, puls
  • Transfer informacji treningowych za pomocą Bluetooth Smart lub ANT+ na tablet, smartfon albo komputer
  • wymiary urządzenia rozstawionego - model montowany do ściany: (dł.) 48.3 cm x (szer.) 40.6 cm x (wys.) 212 cm

  System oporu powietrza nie wymaga konserwacji, a także proponuje sprężystą, 10-stopniową regulację i jest z tego względu przypasowany do każdego poziomu treningowego użytkowników.

  Nowy komputer PM5 jest lepszą wersją komputerów treningowych z kolekcji Concept2 i proponuje świeże technologie, a także możliwości:

  • Wyświetlanie wszystkich parametrów treningowych za pomocą przycisku szybkiego wyboru
  • Interaktywne gry, które są sterowane za pomocą siły rozciągającej (Fishgame, rzutki, gra celowa i biatlon).
  • Pomiar częstotliwości skurczu mięśnia sercowego przez zintegrowany sensor (pas piersiowy nie jest w komplecie)
  • Możliwość rywalizowania z innymi SkiErgs (bezprzewodowo, maks. 8 sprzętów)
  • Transfer danych treningowych za pośrednictwem Bluetooth Smart albo ANT+ na tablet, smartfon lub komputer.

☆ Wioślarz / Ergometr wioślarski Concept 2 RowErg (standard legs) ☆

Wioślarz / Ergometr wioślarski Concept 2 RowErg (standard legs) Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz / Ergometr wioślarski Concept 2 RowErg (standard legs) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Concept 2
 • Nazwa produktu: Wioślarz / Ergometr wioślarski Concept 2 RowErg (standard legs)
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz RowErg (kanon Legs) Concept 2


  bezusterkowe działanie naszego wioślarza model D sprawiło,że stał się najlepiej sprzedającym wioślarzem na świecie! ceniony przez konkurencyjne wioślarze jako standard treningów w pomieszczeniu. Model D produktywny trening cardio, który rozszerzy poziom Twojej kondycji i polepszy budowę ciała. Za ułamek kosztów spowodowanych innymi urządzeniami do ćwiczeń w domu lub roczne członkostwo w siłowni, możesz zapewnić sobie elitarny trening w sowim własnym domu, w dowolnym momencie, Ty wybierasz!
  Cenimy poręczny design: Nasz model D jest skutecznie zaprojektowany i będzie Tobie służył przez całe życie. Model D, który kupisz jest taki samym urządzeniem, który używa się na olimpiadzie i przez elitę sportowców, trenujących pod swój sport. Jeśli szukasz solidnego urządzenia do ćwiczeń w doskonalej cenie, to model D jest wspaniałym wybore

  Concept2 RowErg® wyznacza standardy dla wioślarzy halowych. Zbudowany poprzez wioślarzy, dla wioślarzy, RowErg jest używany poprzez ludzi w każdym wieku i na każdym poziomie umiejętności na całym świecie, którzy chcą treningu całego ciała o niskim wpływie.

  Jako inżynierowie cenimy czyste, sprawne wzornictwo. RowErg został zaprojektowany tak, by działał płynnie, był nieskomplikowany w utrzymaniu i służył przez całe życie. Jest to ta sama maszyna, której używają sportowcy olimpijscy i luksusowi do trenowania ich sportu — będzie to wymagało nadużywania ciężkich treningów dzień po dniu. Jednocześnie wspiera cele treningowe wszystkich, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z fitnessem, chcesz zacząć coś nowego, czy też jesteś długoletnim sportowcem.

  W komplecie uchwyt na telefon albo tablet!

  Urządzenia Concenpt 2 posiadające monitor PM5 łączą się z telefonem android albo iphone przez bluetooth.

  przejrzyj WSZYSTKIE szczegóły

  bezusterkowe informacje treningowe

  mocny monitor wydajności PM5, standardowo wyposażony w każdy RowErg, gwarantuje powtarzalne, porównywalne dane dla każdego treningu. PM5 proponuje prosty tryb „Just Row” albo zezwala na skonfigurowanie rozmaitych treningów. Monitor wyświetla szeroki zakres informacji, w tym tempo, waty, częstotliwość uderzeń i kalorie, i automatycznie przechowuje te informacje w pamięci wewnętrznej lub na dysku USB.

  Połącz się

  Jeden monitor, sporo opcji treningowych! Nasz otwarty monitor produktywności łączy się poprzez Bluetooth ze smartfonem lub tabletem i jest kompatybilny z ponad 30 różnymi aplikacjami, w tym z naszą własną ErgData. Niezależnie od tego, czy szukasz zajęć online, programów coachingowych i treningowych, czy wirtualnych wyścigów, wyszukasz odpowiednią aplikację.


  Zintegrowany uchwyt urządzenia

  dzisiaj korzystanie z ErgData lub innych ulubionych aplikacji podczas wiosłowania jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Każdy nowy RowErg jest wyposażony w uchwyt urządzenia, który pozwala bezpiecznie trzymać smartfon albo tablet na swoim miejscu. Uchwyt na urządzenie nadaje się do wszystkiego, od drobnych smartfonów po obszerne tablety, takie jak iPad Pro, i można go prosto i błyskawicznie regulować.


  Koło zamachowe i amortyzator

  Nasze RowErgs wykorzystują opór powietrza, by reagować na Twój wysiłek przy każdym uderzeniu, dzięki temu masz pełną kontrolę nad swym wysiłkiem i oporem przez cały czas. Spiralny amortyzator pozwalaprzystosować przepływ powietrza do koła zamachowego, dzięki czemu możesz zmienić odczucie ruchu zgodnie z własnymi preferencjami. Konstrukcja koła zamachowego minimalizuje hałas, równocześnie maksymalizując gładkość.

  Przechowywanie i mobilność

  RowErg można z łatwością obracać podczas treningów i można go prędko podzielić na dwie części (bez wykorzystania narzędzi) w celu kompaktowego przechowywania. Świetny do domów albo siłowni, które potrzebują elastycznej przestrzeni. Wyższe nogi w podwyższonej wersji zaopatrzone są w pokaźne kółka, które usprawniają przenoszenie.


  regulowane podnóżki i użyteczny uchwyt

  dostosowywane podnóżki zezwalają na szybkie i przystępne dostosowanie rozmiaru do szerokiej gamy wymiarów butów. Zaprojektowaliśmy użyteczny uchwyt z wygięciem pod kątem 10 poziomów, który zezwala na komfortowe wiosłowanie z naturalną pozycją ramion i dłoni.

  CZYM RÓŻNI SIĘ RowERG standard LEGS OD RowERG TALL LEGS?

  Wioślarz RowErg Tall Legs jest wyższy od wersji standard Legs!
  W standard Legs wysokość siedziska od podłoża to 36cm,
  w Tall Legs wysokość to 51cm.
  Wersja Tall Legs w dodatku większe koła transportowe i stalowe przednie i tylne nogi.  Wszystko, co jest potrzebne do konstrukcji RowErg, to zamontowanie przednich nóg. Dołączamy wszystkie potrzebne narzędzia i jasne, ilustrowane instrukcje. Zajmuje zaledwie 20-30 minut.

  Trwała konstrukcja

  Nasze maszyny słyną z trwałości. Wytrzymałe i zbudowane z myślą o trwałości, nasze maszyny wytrzymują rygorystyczne stosowanie w hangarach, centrach szkoleniowych, salonach, hotelach, klubach zdrowia i bazach wojskowych na całym świecie. Dbamy o to, by nasze maszyny były łatwe w utrzymaniu, dzięki temu możesz skupić się na wykorzystaniu swej inwestycji, a nie jej konserwacji.


☆ Concept 2 Wioślarz model d - salony warszawa, łódź, wrocław, gliwice - zapraszamy ☆

Concept 2 Wioślarz model d - salony warszawa, łódź, wrocław, gliwice - zapraszamy Najniższa Cena Online

☆ Concept 2 Wioślarz model d - salony warszawa, łódź, wrocław, gliwice - zapraszamy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Concept 2
 • Nazwa produktu: Concept 2 Wioślarz model d - salony warszawa, łódź, wrocław, gliwice - zapraszamy
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz Concept2 model D (PM5) jest jednym z najpopularniejszych ergometrów wioślarskich do użytkowania we wnętrzu, po które sięgają członkowie klubów wioślarskich! Spełnia on wszelkie standardy i przez wielu traktowany jest on jako synonim fachowego treningu wioślarskiego wewnątrz.

  Czy to stosowanie hobbystyczne, czy fachowe, wioślarz zapewnia każdemu uczucie prawdziwego wiosłowania i zezwala na czerpanie korzyści z wydajnego treningu całego ciała. Na wioślarzach Concept 2 Indoor co roku organizowane są m.in.

  mistrzostwa świata we wioślarstwie wewnątrz. Concept2 proponuje dotychczasowy Indoor Rower Model D w dodatkowym wariancie i wyposaża go, tak jak i Indoor Rower Model E, w monitor osiągnięć PM5. Dzięki czemu Concept2 Model D 1992 przekonuje rozszeżonym zakresem funkcji.

  Komputer treningowy PM5 Komputer treningowy PM5 gwarantuje łączność poprzez Bluetooth Smart i ANT+ z kompatybilnym pasem napiersiowym. Ponadto możliwe jest zapisywanie informacji na pendrive. Wewnętrzna pamięć komputera treningowego obejmuje ponad 1000 sesji treningowych.

  Kilka możliwości funkcji jednego wyścigu, umożliwia konkurowanie między sobą obszerniejszej liczbai wioślarzy. Dzięki automatycznemu połączeniu między komputerami PM5, mogą Państwo bez dodatkowych komputerów i skomplikowanych ustawień, konkurować ze sobą.

  ponadto z Concep2 Model D zintegrowany jest odbiornik tętna, tak iż wartość tętna pokazywana jest samoczynnie, gdy mają Państwo na sobie pas napiersiowy. Na dodatek w Concept2 1992 odbiornik tętna zintegrowany jest z komputerem, tak iż wartośc tętna pokazywana jest samoczynnie, gby posiadają na sobie Państwo pas napiersiowy.

  Wszystkie atuty Concept2 D-Model 1992 poprzedników kolekcji C( Indoor Rower 1700 ) i Modelu D ( Indoor Rower 1900 ) zostają oczywiście zachowane: - płynne uczucie wiosłowania - jeszcze cichszy - jeszcze bardziej wytrzymały - łatwiejsza konserwacja - nowy wzór: przychylne, dynamiczne odcienie - świeże uchwyty: poprawa komfortu dla ramion i , a także w pozycji wykańczania ruchu - nowy wiatrak: obszerniejsza strefa ustawień oporu powietrza - wytwarza prąd i ładuje w ten sposób dwie baterie rodzaju D, w które zaopatrzony jest komputer treningowy PM5 > Wioślarz ergometryczny Concept2 do aktywnego wykorzystania domowego > Model D z postępowym monitorem PM5!

  > Zapoznajcie się Państwo proszę z porównaniem produktywności nowego monitora Concept2 PM5 i starego modelu PM3. > Cyfrowy pomiar pulsu: odbiornik tętna jest zintegrowany z monitorem PM5, pomiar tętna jest wyświetlany na monitorze samoczynnie, zawsze kiedy ma się założony pas piersiowy > łatwy do przechowywania: może być rozłożony na dwie części > Wysokiej jakości warstwa fluizydacyjna > Ramię monitora z tworzywa termoplastycznego.

  Zawiasy do ustawiania monitora, kąt nachylenia monitora jest w dodatku dostosowywany. > przypasowany bieżnik > W przeciwieństwie do komputera treningowego PM4: pokaźniejsza pamięć kompatybilny Bluetooth Smart i ANT+ pamięć wewnętrzna zapisuje więcej niżeli 1000 treningów możliwość zapisywania danych na pendreivie bateria: dwie baterie rodzaju D gry: celowanie, biathlon przewodowe wspomaganie zawodów do 80-ciu wioślarzy Indoor Rower > Wyświetlanie ważnych informacji treningowych: wyniki w metrach, w sekcjach 500 m, Wat albo w kaloriach > Tryby wyświetlacza: metry/czas, krzywa siły, PaceBoat (porównanie rozruchu), wykres słupkowy lub szerokie litery > ulepszona czytelność dzięki podświetlanemu wyświetlaczowi > Zapisywanie danych na pendrivie / pamięć wewnętrzna (ponad 1.000 sesji treningowych) > Gry: ryby, dart, celowanie, biathlon > Przewodowe wspomaganie wyścigów do 80-ciu wioślarzy Indoor Rower (PC, dodatkowy kabel i oprogramowanie wymagane) > Przewodowe wspomaganie łączności z komputerem > Waga: 26 kg > Wysokość siedziska: 35 cm > komplet posiada: krótką instrukcję obsługi monitora Performance, narzędzia i ilustrowaną instrukcję i instrukcję obsługi modelu D > Kolor: czarny > Wioślarz nie jest kompatybilny z urządzeniem iPhone Connection Kit


☆ Concept 2 Ergometr wioślarski rowerg tall legs ☆

Concept 2 Ergometr wioślarski rowerg tall legs Najniższa Cena Online

☆ Concept 2 Ergometr wioślarski rowerg tall legs - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Concept 2
 • Nazwa produktu: Concept 2 Ergometr wioślarski rowerg tall legs
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:


  Wioślarz RowErg (Tall Legs) Concept2


  Concept2 RowErg® wyznacza standardy dla wioślarzy halowych. Zbudowany poprzez wioślarzy, dla wioślarzy, RowErg jest stosowany przez ludzi w każdym wieku i na każdym poziomie umiejętności na całym świecie, którzy chcą treningu całego ciała o niskim wpływie.

  Jako inżynierowie cenimy czyste, wydajne wzornictwo. RowErg został zaprojektowany tak, by działał płynnie, był łatwy w utrzymaniu i służył przez całe życie. Jest to ta sama maszyna, której używają sportowcy olimpijscy i luksusowi do trenowania ich sportu — będzie to wymagało nadużywania ciężkich treningów dzień po dniu. Jednocześnie wspiera cele treningowe wszystkich, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z fitnessem, chcesz zacząć coś nowego, czy także jesteś długoletnim sportowcem.

  W zestawie uchwyt na telefon albo tablet!

  Urządzenia Concenpt 2 posiadające monitor PM5 łączą się z telefonem android lub iphone poprzez bluetooth.

  przejrzyj WSZYSTKIE szczegóły

  niezawodne informacje treningowe

  solidny monitor wydajności PM5, standardowo zaopatrzony w każdy RowErg, gwarantuje powtarzalne, porównywalne informacje dla każdego treningu. PM5 proponuje prosty tryb „Just Row” albo umożliwia skonfigurowanie najróżniejszych treningów. Monitor wyświetla duży zakres danych, w tym tempo, waty, częstotliwość uderzeń i kalorie, i automatycznie przechowuje te informacje w pamięci wewnętrznej albo na dysku USB.

  Połącz się

  Jeden monitor, mnóstwo opcji treningowych! Nasz otwarty monitor skuteczności łączy się poprzez Bluetooth ze smartfonem lub tabletem i jest kompatybilny z ponad 30 rozmaitymi aplikacjami, w tym z naszą własną ErgData. Niezależnie od tego, czy szukasz zajęć online, programów coachingowych i treningowych, czy wirtualnych wyścigów, odnajdziesz odpowiednią aplikację.


  Zintegrowany uchwyt urządzenia

  teraz korzystanie z ErgData albo innych ulubionych aplikacji w trakcie wiosłowania jest łatwiejsze niżeli kiedykolwiek. Każdy nowy RowErg jest zaopatrzony w uchwyt urządzenia, który pozwala bezpiecznie trzymać smartfon lub tablet na swym miejscu. Uchwyt na urządzenie pasuje do wszelkiego, od nieznacznych smartfonów po duże tablety, takie jak iPad Pro, i można go łatwo i błyskawicznie regulować.


  Koło zamachowe i amortyzator

  Nasze RowErgs wykorzystują opór powietrza, żeby reagować na Twój wysiłek przy każdym uderzeniu, dzięki temu masz pełną kontrolę nad swym wysiłkiem i oporem przez cały czas. Spiralny amortyzator pozwalaprzystosować przepływ powietrza do koła zamachowego, dzięki temu możesz zmienić odczucie ruchu zgodnie z własnymi preferencjami. Kompozycja koła zamachowego minimalizuje hałas, jednocześnie maksymalizując gładkość.

  Przechowywanie i mobilność

  RowErg można z łatwością obracać podczas treningów i można go ekspresowo podzielić na dwie części (bez zastosowania narzędzi) w celu kompaktowego przechowywania. Idealny do domów lub siłowni, które potrzebują rozciągliwej przestrzeni. Wyższe nogi w podwyższonej wersji wyposażone są w obfite kółka, które usprawniają przenoszenie.


  dostosowywane podnóżki i funkcjonalny uchwyt

  regulowane podnóżki zezwalają na szybkie i nietrudne przypasowanie wymiaru do szerokiej gamy rozmiarów butów. Zaprojektowaliśmy poręczny uchwyt z wygięciem pod kątem 10 poziomów, który zezwala na wygodne wiosłowanie z naturalną pozycją ramion i rąk.

  CZYM RÓŻNI SIĘ RowERG standard LEGS OD RowERG TALL LEGS?

  Wioślarz RowErg Tall Legs jest wyższy od wersji kanon Legs!
  W kanon Legs wysokość siedziska od podłoża to 36cm,
  w Tall Legs wysokość to 51cm.
  Wersja Tall Legs także obszerniejsze koła transportowe i stalowe przednie i tylne nogi.  Wszystko, co jest niezbędne do konstrukcji RowErg, to zamontowanie przednich nóg. Dołączamy wszystkie konieczne narzędzia i jasne, ilustrowane instrukcje. Zajmuje zaledwie 20-30 minut.

  Trwała kompozycja

  Nasze maszyny słyną z trwałości. Wytrzymałe i zbudowane z myślą o trwałości, nasze maszyny wytrzymują rygorystyczne używanie w hangarach, centrach szkoleniowych, salonach, hotelach, klubach zdrowia i bazach wojskowych na całym świecie. Dbamy o to, by nasze maszyny były łatwe w utrzymaniu, dzięki czemu możesz skupić się na wykorzystaniu swojej inwestycji, a nie jej konserwacji.
Podsumowanie, czyli jaki ergometr wioślarski Concept 2 najlepszy?


Najlepszy ergometr wioślarski Concept 2 w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy ergometr wioślarski Concept 2 w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane wioślarze treningowe – TOP7 czerwiec 2023

Jeżeli żadna z powyższych wioślarzy Concept 2 nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych ergometrów wioślarskich do ćwiczeń i treningu.


Powiązania tematyczne:

 • jaki ergometr wioślarski Concept 2 opinie i efekty,
 • dobre wioślarze Concept 2 cena,
 • ranking wioślarzy Concept 2,
 • ergometr wioślarski Concept 2 jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o wioślarzach Concept 2

#1 Gdzie szukać opinii o wioślarzach Concept 2?

Aktualnie zaprezentowane informacje o wioślarzach Concept 2 odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki ergometr wioślarski Concept 2 wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych wioślarzach Concept 2 warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki ergometr wioślarski Concept 2 jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z ergometrami wioślarskimi Concept 2 zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach wioślarze Concept 2 to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *