FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking wioślarzy Concept 2. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Ergometry wioślarskie / Ranking wioślarzy Concept 2


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wioślarzy Concept 2. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wioślarzy Concept 2,
 • TOP5 często wybieranych ergometrów wioślarskich do ćwiczeń i treningu.

Jakie wioślarze Concept 2 najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wioślarze Concept 2, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wioślarzy Concept 2, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Ergometr narciarski skierg2 pm5 marki Concept2 ☆

Ergometr narciarski skierg2 pm5 marki Concept2 Najniższa Cena Online

☆ Ergometr narciarski skierg2 pm5 marki Concept2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Concept2
 • Nazwa produktu: Ergometr narciarski skierg2 pm5 marki Concept2
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Zaprojektowany pierwotnie jako narzędzie treningowe dla narciarzy biegowych, Concept2 SkiErg® został doceniony przez społeczność fitness ze względu na jego zdolność do pracy nóg, tułowia i ramion w płynnym, ciągłym ruchu. Doskonałe dla wszelkich sportowców na wszelkich stopniach — nie musisz być narciarzem, by czerpać korzyści z ćwiczeń całego ciała SkiErg. Z tym samym kołem zamachowym i monitorem sprawności, co nasze RowErgs i BikeErg, SkiErg oferuje wysokiej jakości trening, który zbuduje twoją siłę i trwałość.

  Nasz SkiErg możnaprzystosować do osób z ograniczeniami dolnych partii ciała lub kontuzjami i zapewni pełny trening sercowo-naczyniowy, ćwicząc tułów i górną część ciała z pozycji siedzącej, czy to na stołku, krześle czy na wózku inwalidzkim.

  Wytrzymałe i zbudowane z myślą o trwałości, nasze maszyny wytrzymują rygorystyczne wykorzystywanie w siłowniach i domach na całym świecie. Podobnie jak RowErg i BikeErg, upewniamy się, że nasz SkiErg jest przystępny w utrzymaniu, dzięki czemu możesz skupić się na jego wykorzystywaniu, a nie jego konserwacji.

  Niezależnie od tego, czy jesteś luksusowym narciarzem biegowym, który chce poprawić swoją moc, czy kimś, kto szuka perfekcyjnego treningu, SkiErg pomoże Ci osiągnąć Twoje cele.

  Monitor produktywności

  Performance Monitor podkreśla Concept2 SkiErg na tle innych sprzętów do treningu biegowego: wyekwipowany w niemało funkcji, a nietrudny w użyciu, pozwala na precyzyjną ocenę wyników, monitorowanie postępów i porównywanie wyników z innymi. Każdy SkiErg jest dostarczany z naszym najszczególniej zaawansowanym monitorem wydajności, PM5.

  Połącz się

  Monitor PM5 ma łączność bezprzewodową Bluetooth i ANT+, dzięki temu można go podłączyć do wielu pasów do pomiaru tętna, sprzętów fitness i aplikacji. Nasza darmowa aplikacja Concept2 ErgData pomaga śledzić treningi i może synchronizować się z dziennikiem online Concept2. Aplikacje innych firm mogą zapewniać uzupełniające funkcje, które pomogą Ci utrzymać motywację. Dołączona podstawka do smartfona.

  Wolnostojący albo naścienny

  SkiErg można zamontować na ścianie albo używać ze stojakiem podłogowym. Montaż na ścianie zagwarantuje najmocniej kompaktową opcję, podczas gdy stojak podłogowy z przeciwpoślizgową platformą i kółkami samonastawnymi stanowi rozwiązanie typu „wszystko w jednym”, które sprawia, że ​​SkiErg jest przenośny. Tak czy inaczej, SkiErg jest prosty w montażu, a my zapewniamy wszystkie narzędzia potrzebne do wykonania pracy.

  Przewody napędowe o wysokiej wytrzymałości

  SkiErg opiera się na szczególnie wytrzymałych linkach w swoim systemie napędowym. Wyraźnie mocniejsze niż stal, linki są także bardzo lekkie, dzięki czemu system jest responsywny i gładki.

  Koło zamachowe i amortyzator

  SkiErg reaguje na Twój wysiłek przy każdym pociągnięciu, dzięki czemu masz całkowitą kontrolę nad swym wysiłkiem i oporem przez cały czas. Amortyzator spiralny pozwala przystosować przepływ powietrza do koła zamachowego, dzięki czemu możesz zmienić odczucie przyciągania zgodnie z własnymi preferencjami. Niezależnie od tego, czy chcesz, by trening był jak na płaskim terenie, czy na podjeździe pod górę, SkiErg zareaguje na Twoje potrzeby.

  użyteczne uchwyty bez ramiączek

  ergonomiczne, pozbawione pasków uchwyty SkiErg komfortowy, bezpieczny chwyt i nie wchłaniają potu, dzięki czemu pozostają suche w warunkach intensywnego wykorzystywania. Są też adekwatne dla wszelkich rozmiarów rąk, ponieważ nie wymagają regulacji.

  Trwała konstrukcja, która jest nieskomplikowana w utrzymaniu

  Nasze maszyny znane są ze swej trwałości i konstrukcji. Wytrzymałe i zbudowane z myślą o trwałości, nasze maszyny wytrzymują rygorystyczne użytkowanie w ośrodkach narciarstwa biegowego, salonach, klubach fitness i bazach wojskowych na całym świecie. Dbamy o to, żeby nasze maszyny były łatwe w utrzymaniu, dzięki temu możesz skoncentrować się na wykorzystaniu swej inwestycji, a nie jej konserwacji.

  Łatwy montaż

  SkiErg wymaga nad wyraz niedużo montażu. W sumie jest dwanaście śrub, a my dołączamy wszystkie konieczne narzędzia i przejrzystą instrukcję z dużą ilością zdjęć.

  parametry technologiczne

  atrybuty komputera

☆ Concept 2 Wioślarz model d - salony warszawa, łódź, wrocław, gliwice - zapraszamy ☆

Concept 2 Wioślarz model d - salony warszawa, łódź, wrocław, gliwice - zapraszamy Najniższa Cena Online

☆ Concept 2 Wioślarz model d - salony warszawa, łódź, wrocław, gliwice - zapraszamy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Concept 2
 • Nazwa produktu: Concept 2 Wioślarz model d - salony warszawa, łódź, wrocław, gliwice - zapraszamy
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz Concept2 model D (PM5) jest jednym z najpopularniejszych ergometrów wioślarskich do korzystania w środku, po które sięgają członkowie klubów wioślarskich! Spełnia on wszelkie standardy i poprzez wielu traktowany jest on jako synonim mistrzowskiego treningu wioślarskiego we wnętrzu.

  Czy to używanie hobbystyczne, czy mistrzowskie, wioślarz zagwarantuje każdemu uczucie prawdziwego wiosłowania i umożliwia czerpanie korzyści z skutecznego treningu całego ciała. Na wioślarzach Concept 2 Indoor co roku organizowane są m.in.

  mistrzostwa świata we wioślarstwie we wnętrzu. Concept2 oferuje dotychczasowy Indoor Rower Model D w dodatkowym wariancie i wyposaża go, tak jak i Indoor Rower Model E, w monitor osiągnięć PM5. Dzięki czemu Concept2 Model D 1992 przekonuje rozszeżonym zakresem funkcji.

  Komputer treningowy PM5 Komputer treningowy PM5 zagwarantuje łączność przez Bluetooth Smart i ANT+ z kompatybilnym pasem napiersiowym. Dodatkowo osiągalne jest zapisywanie danych na pendrive. Wewnętrzna pamięć komputera treningowego obejmuje ponad 1000 sesji treningowych.

  Kilka możliwości funkcji jednego wyścigu, zezwala na konkurowanie pomiędzy sobą większej liczbai wioślarzy. Dzięki automatycznemu połączeniu między komputerami PM5, mogą Państwo bez dodatkowych komputerów i nieprzystępnych ustawień, konkurować ze sobą.

  na dodatek z Concep2 Model D zintegrowany jest odbiornik tętna, tak iż wartość tętna pokazywana jest samoczynnie, gdy mają Państwo na sobie pas napiersiowy. Na dodatek w Concept2 1992 odbiornik tętna zintegrowany jest z komputerem, tak że wartośc tętna pokazywana jest samoczynnie, gby posiadają na sobie Państwo pas napiersiowy.

  Wszystkie mocne strony Concept2 D-Model 1992 poprzedników kolekcji C( Indoor Rower 1700 ) i Modelu D ( Indoor Rower 1900 ) zostają oczywiście zachowane: - płynne uczucie wiosłowania - jeszcze cichszy - jeszcze bardziej wytrzymały - łatwiejsza konserwacja - nowy wzór: przychylne, intensywne odcienie - świeże uchwyty: poprawa komfortu dla ramion i , a także w pozycji wykańczania ruchu - nowy wiatrak: większa strefa ustawień oporu powietrza - kreuje prąd i ładuje w ten sposób dwie baterie typu D, w które wyposażony jest komputer treningowy PM5 > Wioślarz ergometryczny Concept2 do energicznego użytkowania domowego > Model D z progresywnym monitorem PM5!

  > Zapoznajcie się Państwo proszę z porównaniem wydajności nowego monitora Concept2 PM5 i starego modelu PM3. > Cyfrowy pomiar pulsu: odbiornik tętna jest zintegrowany z monitorem PM5, pomiar tętna jest wyświetlany na monitorze automatycznie, za każdym razem kiedy ma się założony pas piersiowy > nietrudny do przechowywania: może być rozłożony na dwie części > Wysokiej jakości warstwa fluizydacyjna > Ramię monitora z tworzywa termoplastycznego.

  Zawiasy do ustawiania monitora, kąt nachylenia monitora jest także regulowany. > przypasowany bieżnik > W przeciwieństwie do komputera treningowego PM4: pokaźniejsza pamięć kompatybilny Bluetooth Smart i ANT+ pamięć wewnętrzna zapisuje więcej aniżeli 1000 treningów możliwość zapisywania informacji na pendreivie bateria: dwie baterie typu D gry: celowanie, biathlon przewodowe wspomaganie zawodów do 80-ciu wioślarzy Indoor Rower > Wyświetlanie ważnych danych treningowych: wyniki w metrach, w sekcjach 500 m, Wat lub w kaloriach > Tryby wyświetlacza: metry/czas, krzywa siły, PaceBoat (porównanie rozruchu), wykres słupkowy lub duże litery > ulepszona czytelność dzięki podświetlanemu wyświetlaczowi > Zapisywanie danych na pendrivie / pamięć wewnętrzna (ponad 1.000 sesji treningowych) > Gry: ryby, dart, celowanie, biathlon > Przewodowe wspomaganie wyścigów do 80-ciu wioślarzy Indoor Rower (PC, dodatkowy kabel i oprogramowanie wymagane) > Przewodowe wspomaganie łączności z komputerem > Waga: 26 kg > Wysokość siedziska: 35 cm > pakiet zawiera: krótką instrukcję obsługi monitora Performance, narzędzia i ilustrowaną instrukcję , a także instrukcję obsługi modelu D > Kolor: czarny > Wioślarz nie jest kompatybilny z urządzeniem iPhone Connection Kit


☆ Concept 2 Ergometr wioślarski rowerg tall legs ☆

Concept 2 Ergometr wioślarski rowerg tall legs Najniższa Cena Online

☆ Concept 2 Ergometr wioślarski rowerg tall legs - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Concept 2
 • Nazwa produktu: Concept 2 Ergometr wioślarski rowerg tall legs
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:


  Wioślarz RowErg (Tall Legs) Concept2


  Concept2 RowErg® wyznacza standardy dla wioślarzy halowych. Zbudowany przez wioślarzy, dla wioślarzy, RowErg jest używany poprzez ludzi w każdym wieku i na każdym poziomie umiejętności na całym świecie, którzy chcą treningu całego ciała o niskim wpływie.

  Jako inżynierowie cenimy czyste, sprawne wzornictwo. RowErg został zaprojektowany tak, żeby działał płynnie, był prosty w utrzymaniu i służył poprzez całe życie. Jest to ta sama maszyna, której używają sportowcy olimpijscy i luksusowi do trenowania ich sportu — będzie to wymagało nadużywania ciężkich treningów dzień po dniu. Równocześnie wspiera cele treningowe wszelkich, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z fitnessem, chcesz zacząć coś nowego, czy także jesteś długoletnim sportowcem.

  W pakiecie uchwyt na telefon albo tablet!

  Urządzenia Concenpt 2 mające monitor PM5 łączą się z telefonem android lub iphone poprzez bluetooth.

  zobacz WSZYSTKIE detale

  bezawaryjne dane treningowe

  potężny monitor sprawności PM5, standardowo zaopatrzony w każdy RowErg, zapewnia powtarzalne, porównywalne dane dla każdego treningu. PM5 proponuje prosty tryb „Just Row” albo umożliwia skonfigurowanie różnych treningów. Monitor wyświetla znaczny zakres informacji, w tym tempo, waty, częstotliwość uderzeń i kalorie, i samoczynnie przechowuje te dane w pamięci wewnętrznej albo na dysku USB.

  Połącz się

  Jeden monitor, mnóstwo opcji treningowych! Nasz otwarty monitor wydajności łączy się poprzez Bluetooth ze smartfonem albo tabletem i jest kompatybilny z ponad 30 najróżniejszymi aplikacjami, w tym z naszą własną ErgData. Niezależnie od tego, czy szukasz zajęć online, programów coachingowych i treningowych, czy wirtualnych wyścigów, znajdziesz odpowiednią aplikację.


  Zintegrowany uchwyt urządzenia

  teraz korzystanie z ErgData lub innych ulubionych aplikacji podczas wiosłowania jest łatwiejsze aniżeli kiedykolwiek. Każdy nowy RowErg jest zaopatrzony w uchwyt urządzenia, który pozwala bezpiecznie trzymać smartfon lub tablet na swym miejscu. Uchwyt na urządzenie nadaje się do wszelkiego, od drobnych smartfonów po obszerne tablety, takie jak iPad Pro, i można go prosto i ekspresowo regulować.


  Koło zamachowe i amortyzator

  Nasze RowErgs wykorzystują opór powietrza, by reagować na Twój wysiłek przy każdym uderzeniu, dzięki temu masz całkowitą kontrolę nad swym wysiłkiem i oporem przez cały czas. Spiralny amortyzator pozwalaprzystosować przepływ powietrza do koła zamachowego, dzięki czemu możesz zmienić odczucie ruchu zgodnie z własnymi preferencjami. Konstrukcja koła zamachowego minimalizuje hałas, równocześnie maksymalizując gładkość.

  Przechowywanie i mobilność

  RowErg można łatwo obracać podczas treningów i można go ekspresowo podzielić na dwie części (bez zastosowania narzędzi) w celu kompaktowego przechowywania. Rewelacyjny do domów albo siłowni, które potrzebują sprężystej przestrzeni. Wyższe nogi w podwyższonej wersji zaopatrzone są w obszerne kółka, które usprawniają przenoszenie.


  dostosowywane podnóżki i funkcjonalny uchwyt

  dostosowywane podnóżki umożliwiają prędkie i nieskomplikowane dobranie wymiaru do szerokiej gamy rozmiarów butów. Zaprojektowaliśmy poręczny uchwyt z wygięciem pod kątem 10 poziomów, który pozwala na wygodne wiosłowanie z naturalną pozycją ramion i rąk.

  CZYM RÓŻNI SIĘ RowERG kanon LEGS OD RowERG TALL LEGS?

  Wioślarz RowErg Tall Legs jest wyższy od wersji kanon Legs!
  W standard Legs wysokość siedziska od podłoża to 36cm,
  w Tall Legs wysokość to 51cm.
  Wersja Tall Legs ponadto pokaźniejsze koła transportowe i stalowe przednie i tylne nogi.  Wszystko, co jest konieczne do konstrukcji RowErg, to zamontowanie przednich nóg. Dołączamy wszystkie niezbędne narzędzia i jasne, ilustrowane instrukcje. Zajmuje zaledwie 20-30 minut.

  Trwała konstrukcja

  Nasze maszyny słyną z trwałości. Wytrzymałe i zbudowane z myślą o trwałości, nasze maszyny wytrzymują rygorystyczne wykorzystywanie w hangarach, centrach szkoleniowych, salonach, hotelach, klubach zdrowia i bazach wojskowych na całym świecie. Dbamy o to, aby nasze maszyny były nietrudne w utrzymaniu, dzięki czemu możesz skoncentrować się na wykorzystaniu swojej inwestycji, a nie jej konserwacji.
Podobne zestawienia:


Najtańsze wioślarze Concept 2 – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wioślarze Concept 2, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wioślarzy Concept 2 jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Ergometr narciarski skierg2 pm5 marki Concept2 ☆

Ergometr narciarski skierg2 pm5 marki Concept2 Najniższa Cena Online

☆ Ergometr narciarski skierg2 pm5 marki Concept2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Concept2
 • Nazwa produktu: Ergometr narciarski skierg2 pm5 marki Concept2
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Zaprojektowany pierwotnie jako narzędzie treningowe dla narciarzy biegowych, Concept2 SkiErg® został doceniony poprzez społeczność fitness ze względu na jego zdolność do pracy nóg, tułowia i ramion w płynnym, ciągłym ruchu. Wyśmienite dla wszystkich sportowców na wszelkich stopniach — nie musisz być narciarzem, żeby czerpać korzyści z ćwiczeń całego ciała SkiErg. Z tym samym kołem zamachowym i monitorem efektywności, co nasze RowErgs i BikeErg, SkiErg oferuje wysokiej jakości trening, który zbuduje twoją siłę i wytrzymałość.

  Nasz SkiErg możnaprzystosować do osób z ograniczeniami dolnych partii ciała albo kontuzjami i zapewni pełny trening sercowo-naczyniowy, ćwicząc tułów i górną część ciała z pozycji siedzącej, czy to na stołku, krześle czy na wózku inwalidzkim.

  Wytrzymałe i zbudowane z myślą o trwałości, nasze maszyny wytrzymują rygorystyczne używanie w siłowniach i domach na całym świecie. Podobnie jak RowErg i BikeErg, upewniamy się, że nasz SkiErg jest nieskomplikowany w utrzymaniu, dzięki temu możesz skoncentrować się na jego wykorzystywaniu, a nie jego konserwacji.

  Niezależnie od tego, czy jesteś ekskluzywnym narciarzem biegowym, który chce poprawić swoją moc, czy kimś, kto szuka idealnego treningu, SkiErg pomoże Ci osiągnąć Twoje cele.

  Monitor wydajności

  Performance Monitor wyróżnia Concept2 SkiErg na tle innych sprzętów do treningu biegowego: wyekwipowany w mnóstwo funkcji, a prosty w użyciu, umożliwia dokładną ocenę wyników, monitorowanie postępów i porównywanie wyników z innymi. Każdy SkiErg jest dostarczany z naszym najistotniej nowoczesnym monitorem wydajności, PM5.

  Połącz się

  Monitor PM5 ma łączność bezprzewodową Bluetooth i ANT+, dzięki czemu można go podłączyć do wielu pasów do pomiaru tętna, sprzętów fitness i aplikacji. Nasza bezpłatna aplikacja Concept2 ErgData pomaga śledzić treningi i może synchronizować się z dziennikiem online Concept2. Aplikacje innych firm mogą zapewniać dopełniające funkcje, które pomogą Ci utrzymać motywację. Załączona podstawka do smartfona.

  Wolnostojący lub naścienny

  SkiErg można zamontować na ścianie albo używać ze stojakiem podłogowym. Montaż na ścianie zagwarantuje najbardziej kompaktową opcję, podczas gdy stojak podłogowy z antypoślizgową platformą i kółkami samonastawnymi stanowi rozwiązanie typu „wszystko w jednym”, które powoduje, iż ​​SkiErg jest przenośny. Tak czy inaczej, SkiErg jest łatwy w montażu, a my zapewniamy wszystkie narzędzia niezbędne do wykonania pracy.

  Przewody napędowe o wysokiej wytrzymałości

  SkiErg jest oparte na niezwykle wytrzymałych linkach w swoim systemie napędowym. Znacznie mocniejsze aniżeli stal, linki są także nad wyraz lekkie, dzięki czemu system jest responsywny i gładki.

  Koło zamachowe i amortyzator

  SkiErg reaguje na Twój wysiłek przy każdym pociągnięciu, dzięki czemu masz całkowitą kontrolę nad swoim wysiłkiem i oporem poprzez cały czas. Amortyzator spiralny pozwala dopasować przepływ powietrza do koła zamachowego, dzięki czemu możesz zmienić odczucie przyciągania zgodnie z własnymi preferencjami. Niezależnie od tego, czy chcesz, aby trening był jak na płaskim terenie, czy na podjeździe pod górę, SkiErg zareaguje na Twoje potrzeby.

  użyteczne uchwyty bez ramiączek

  ergonomiczne, pozbawione pasków uchwyty SkiErg wygodny, bezpieczny chwyt i nie wchłaniają potu, dzięki temu pozostają suche w warunkach intensywnego używania. Są w dodatku odpowiednie dla wszystkich rozmiarów dłoni, ponieważ nie wymagają regulacji.

  Trwała budowa, która jest nietrudna w utrzymaniu

  Nasze maszyny znane są ze swojej trwałości i konstrukcji. Wytrzymałe i zbudowane z myślą o trwałości, nasze maszyny wytrzymują rygorystyczne wykorzystywanie w ośrodkach narciarstwa biegowego, salonach, klubach fitness i bazach wojskowych na całym świecie. Dbamy o to, by nasze maszyny były nietrudne w utrzymaniu, dzięki czemu możesz skupić się na wykorzystaniu swej inwestycji, a nie jej konserwacji.

  Łatwy montaż

  SkiErg wymaga szczególnie mało montażu. W sumie jest dwanaście śrub, a my dołączamy wszystkie niezbędne narzędzia i transparentną instrukcję z dużą ilością fotografii.

  parametry techniczne

  atrybuty komputera

☆ Concept 2 Wioślarz model d - salony warszawa, łódź, wrocław, gliwice - zapraszamy ☆

Concept 2 Wioślarz model d - salony warszawa, łódź, wrocław, gliwice - zapraszamy Najniższa Cena Online

☆ Concept 2 Wioślarz model d - salony warszawa, łódź, wrocław, gliwice - zapraszamy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Concept 2
 • Nazwa produktu: Concept 2 Wioślarz model d - salony warszawa, łódź, wrocław, gliwice - zapraszamy
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz Concept2 model D (PM5) jest jednym z najpopularniejszych ergometrów wioślarskich do użytkowania we wnętrzu, po które sięgają członkowie klubów wioślarskich! Spełnia on wszelkie standardy i przez wielu traktowany jest on jako synonim fachowego treningu wioślarskiego wewnątrz.

  Czy to stosowanie hobbystyczne, czy fachowe, wioślarz zapewnia każdemu uczucie prawdziwego wiosłowania i zezwala na czerpanie korzyści z wydajnego treningu całego ciała. Na wioślarzach Concept 2 Indoor co roku organizowane są m.in.

  mistrzostwa świata we wioślarstwie wewnątrz. Concept2 proponuje dotychczasowy Indoor Rower Model D w dodatkowym wariancie i wyposaża go, tak jak i Indoor Rower Model E, w monitor osiągnięć PM5. Dzięki czemu Concept2 Model D 1992 przekonuje rozszeżonym zakresem funkcji.

  Komputer treningowy PM5 Komputer treningowy PM5 gwarantuje łączność poprzez Bluetooth Smart i ANT+ z kompatybilnym pasem napiersiowym. Ponadto możliwe jest zapisywanie informacji na pendrive. Wewnętrzna pamięć komputera treningowego obejmuje ponad 1000 sesji treningowych.

  Kilka możliwości funkcji jednego wyścigu, umożliwia konkurowanie między sobą obszerniejszej liczbai wioślarzy. Dzięki automatycznemu połączeniu między komputerami PM5, mogą Państwo bez dodatkowych komputerów i skomplikowanych ustawień, konkurować ze sobą.

  ponadto z Concep2 Model D zintegrowany jest odbiornik tętna, tak iż wartość tętna pokazywana jest samoczynnie, gdy mają Państwo na sobie pas napiersiowy. Na dodatek w Concept2 1992 odbiornik tętna zintegrowany jest z komputerem, tak iż wartośc tętna pokazywana jest samoczynnie, gby posiadają na sobie Państwo pas napiersiowy.

  Wszystkie atuty Concept2 D-Model 1992 poprzedników kolekcji C( Indoor Rower 1700 ) i Modelu D ( Indoor Rower 1900 ) zostają oczywiście zachowane: - płynne uczucie wiosłowania - jeszcze cichszy - jeszcze bardziej wytrzymały - łatwiejsza konserwacja - nowy wzór: przychylne, dynamiczne odcienie - świeże uchwyty: poprawa komfortu dla ramion i , a także w pozycji wykańczania ruchu - nowy wiatrak: obszerniejsza strefa ustawień oporu powietrza - wytwarza prąd i ładuje w ten sposób dwie baterie rodzaju D, w które zaopatrzony jest komputer treningowy PM5 > Wioślarz ergometryczny Concept2 do aktywnego wykorzystania domowego > Model D z postępowym monitorem PM5!

  > Zapoznajcie się Państwo proszę z porównaniem produktywności nowego monitora Concept2 PM5 i starego modelu PM3. > Cyfrowy pomiar pulsu: odbiornik tętna jest zintegrowany z monitorem PM5, pomiar tętna jest wyświetlany na monitorze samoczynnie, zawsze kiedy ma się założony pas piersiowy > łatwy do przechowywania: może być rozłożony na dwie części > Wysokiej jakości warstwa fluizydacyjna > Ramię monitora z tworzywa termoplastycznego.

  Zawiasy do ustawiania monitora, kąt nachylenia monitora jest w dodatku dostosowywany. > przypasowany bieżnik > W przeciwieństwie do komputera treningowego PM4: pokaźniejsza pamięć kompatybilny Bluetooth Smart i ANT+ pamięć wewnętrzna zapisuje więcej niżeli 1000 treningów możliwość zapisywania danych na pendreivie bateria: dwie baterie rodzaju D gry: celowanie, biathlon przewodowe wspomaganie zawodów do 80-ciu wioślarzy Indoor Rower > Wyświetlanie ważnych informacji treningowych: wyniki w metrach, w sekcjach 500 m, Wat albo w kaloriach > Tryby wyświetlacza: metry/czas, krzywa siły, PaceBoat (porównanie rozruchu), wykres słupkowy lub szerokie litery > ulepszona czytelność dzięki podświetlanemu wyświetlaczowi > Zapisywanie danych na pendrivie / pamięć wewnętrzna (ponad 1.000 sesji treningowych) > Gry: ryby, dart, celowanie, biathlon > Przewodowe wspomaganie wyścigów do 80-ciu wioślarzy Indoor Rower (PC, dodatkowy kabel i oprogramowanie wymagane) > Przewodowe wspomaganie łączności z komputerem > Waga: 26 kg > Wysokość siedziska: 35 cm > komplet posiada: krótką instrukcję obsługi monitora Performance, narzędzia i ilustrowaną instrukcję i instrukcję obsługi modelu D > Kolor: czarny > Wioślarz nie jest kompatybilny z urządzeniem iPhone Connection Kit


☆ Concept 2 Ergometr wioślarski rowerg tall legs ☆

Concept 2 Ergometr wioślarski rowerg tall legs Najniższa Cena Online

☆ Concept 2 Ergometr wioślarski rowerg tall legs - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Concept 2
 • Nazwa produktu: Concept 2 Ergometr wioślarski rowerg tall legs
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:


  Wioślarz RowErg (Tall Legs) Concept2


  Concept2 RowErg® wyznacza standardy dla wioślarzy halowych. Zbudowany poprzez wioślarzy, dla wioślarzy, RowErg jest stosowany przez ludzi w każdym wieku i na każdym poziomie umiejętności na całym świecie, którzy chcą treningu całego ciała o niskim wpływie.

  Jako inżynierowie cenimy czyste, wydajne wzornictwo. RowErg został zaprojektowany tak, by działał płynnie, był łatwy w utrzymaniu i służył przez całe życie. Jest to ta sama maszyna, której używają sportowcy olimpijscy i luksusowi do trenowania ich sportu — będzie to wymagało nadużywania ciężkich treningów dzień po dniu. Jednocześnie wspiera cele treningowe wszystkich, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z fitnessem, chcesz zacząć coś nowego, czy także jesteś długoletnim sportowcem.

  W zestawie uchwyt na telefon albo tablet!

  Urządzenia Concenpt 2 posiadające monitor PM5 łączą się z telefonem android lub iphone poprzez bluetooth.

  przejrzyj WSZYSTKIE szczegóły

  niezawodne informacje treningowe

  solidny monitor wydajności PM5, standardowo zaopatrzony w każdy RowErg, gwarantuje powtarzalne, porównywalne informacje dla każdego treningu. PM5 proponuje prosty tryb „Just Row” albo umożliwia skonfigurowanie najróżniejszych treningów. Monitor wyświetla duży zakres danych, w tym tempo, waty, częstotliwość uderzeń i kalorie, i automatycznie przechowuje te informacje w pamięci wewnętrznej albo na dysku USB.

  Połącz się

  Jeden monitor, mnóstwo opcji treningowych! Nasz otwarty monitor skuteczności łączy się poprzez Bluetooth ze smartfonem lub tabletem i jest kompatybilny z ponad 30 rozmaitymi aplikacjami, w tym z naszą własną ErgData. Niezależnie od tego, czy szukasz zajęć online, programów coachingowych i treningowych, czy wirtualnych wyścigów, odnajdziesz odpowiednią aplikację.


  Zintegrowany uchwyt urządzenia

  teraz korzystanie z ErgData albo innych ulubionych aplikacji w trakcie wiosłowania jest łatwiejsze niżeli kiedykolwiek. Każdy nowy RowErg jest zaopatrzony w uchwyt urządzenia, który pozwala bezpiecznie trzymać smartfon lub tablet na swym miejscu. Uchwyt na urządzenie pasuje do wszelkiego, od nieznacznych smartfonów po duże tablety, takie jak iPad Pro, i można go łatwo i błyskawicznie regulować.


  Koło zamachowe i amortyzator

  Nasze RowErgs wykorzystują opór powietrza, żeby reagować na Twój wysiłek przy każdym uderzeniu, dzięki temu masz pełną kontrolę nad swym wysiłkiem i oporem przez cały czas. Spiralny amortyzator pozwalaprzystosować przepływ powietrza do koła zamachowego, dzięki temu możesz zmienić odczucie ruchu zgodnie z własnymi preferencjami. Kompozycja koła zamachowego minimalizuje hałas, jednocześnie maksymalizując gładkość.

  Przechowywanie i mobilność

  RowErg można z łatwością obracać podczas treningów i można go ekspresowo podzielić na dwie części (bez zastosowania narzędzi) w celu kompaktowego przechowywania. Idealny do domów lub siłowni, które potrzebują rozciągliwej przestrzeni. Wyższe nogi w podwyższonej wersji wyposażone są w obfite kółka, które usprawniają przenoszenie.


  dostosowywane podnóżki i funkcjonalny uchwyt

  regulowane podnóżki zezwalają na szybkie i nietrudne przypasowanie wymiaru do szerokiej gamy rozmiarów butów. Zaprojektowaliśmy poręczny uchwyt z wygięciem pod kątem 10 poziomów, który zezwala na wygodne wiosłowanie z naturalną pozycją ramion i rąk.

  CZYM RÓŻNI SIĘ RowERG standard LEGS OD RowERG TALL LEGS?

  Wioślarz RowErg Tall Legs jest wyższy od wersji kanon Legs!
  W kanon Legs wysokość siedziska od podłoża to 36cm,
  w Tall Legs wysokość to 51cm.
  Wersja Tall Legs także obszerniejsze koła transportowe i stalowe przednie i tylne nogi.  Wszystko, co jest niezbędne do konstrukcji RowErg, to zamontowanie przednich nóg. Dołączamy wszystkie konieczne narzędzia i jasne, ilustrowane instrukcje. Zajmuje zaledwie 20-30 minut.

  Trwała kompozycja

  Nasze maszyny słyną z trwałości. Wytrzymałe i zbudowane z myślą o trwałości, nasze maszyny wytrzymują rygorystyczne używanie w hangarach, centrach szkoleniowych, salonach, hotelach, klubach zdrowia i bazach wojskowych na całym świecie. Dbamy o to, by nasze maszyny były łatwe w utrzymaniu, dzięki czemu możesz skupić się na wykorzystaniu swojej inwestycji, a nie jej konserwacji.
Podsumowanie, czyli jaki ergometr wioślarski Concept 2 najlepszy?


Najlepszy ergometr wioślarski Concept 2 w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy ergometr wioślarski Concept 2 w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane wioślarze treningowe – TOP7 maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych wioślarzy Concept 2 nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych ergometrów wioślarskich do ćwiczeń i treningu.


Powiązania tematyczne:

 • jaki ergometr wioślarski Concept 2 opinie i efekty,
 • dobre wioślarze Concept 2 cena,
 • ranking wioślarzy Concept 2,
 • ergometr wioślarski Concept 2 jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o wioślarzach Concept 2

#1 Gdzie szukać opinii o wioślarzach Concept 2?

Aktualnie zaprezentowane informacje o wioślarzach Concept 2 odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki ergometr wioślarski Concept 2 wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych wioślarzach Concept 2 warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki ergometr wioślarski Concept 2 jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z ergometrami wioślarskimi Concept 2 zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach wioślarze Concept 2 to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *