FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking wioślarzy Finnlo. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Ergometry wioślarskie / Ranking wioślarzy Finnlo


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wioślarzy Finnlo. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wioślarzy Finnlo,
 • TOP5 chętnie kupowanych treningowych ergometrów wioślarskich.

Jakie wioślarze Finnlo najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wioślarze Finnlo, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wioślarzy Finnlo, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Finnlo Wioślarz aquon evolution - dostawa gratis ☆

Finnlo Wioślarz aquon evolution - dostawa gratis Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Wioślarz aquon evolution - dostawa gratis - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Wioślarz aquon evolution - dostawa gratis
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz FINNLO AQUON EVOLUTION. Dlaczego warto wybrać FINNLO$129 producent FINNLO należy do niemieckiej marki HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak korzystnie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, popularna w Polsce marka KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem marki FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także urządzeń siłowych, jak w dodatku akcesoriów bokserskich i fitness.

  Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji innowacyjnych pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości sprzętów.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy dobór sprzętu, od maszyn domowych, poprzez profesjonalne maszyny do użycia komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna marka. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od starannego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i większa świadomość marki powoduje, że FINNLO jest jednym z najkorzystniejszych na świecie dostawców sprzętu fitness i sprzętów siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Zobacz: www.finnlo.com.pl Wioślarz FINNLO Aquon Evolution Wiosłowanie jest jednym z najskuteczniejszych i najzdrowszych rodzajów sportu, ponieważ zaangażowane jest aż do 90% wszelkich mięśni ciała.

  Wioślarz Aquon Evolution w genialny sposób symuluje wiosłowanie na spokojnej wodzie. Tym samym jest niezwykle bliski,,oryginalnemu" wiosłowaniu. Dzięki wioślarstwu możesz osiągnąć: 90% wszystkich mięśni będzie zaangażowane i tym samym umocnione poprawę wytrzymałości Wzmocnienie układu sercowo-naczyniowego Zmniejszenie masy ciała Wzmocnienie i budowa mięśni, zwłaszcza mięśnie pleców i nóg Poprawa postawy Wioślarstwo jest zatem doskonałym treningiem dla całego ciała!

  technologia i wyposażenie wioślarza Aquon Evolution: Wiosłowanie na Aquon Evolution jest istotnie realistycznie. Ponad to wioślarza FINNLO Aquon Evolution marki HAMMER uwydatnia wysoki opór ( do 350 Watt) poprzez co jest on znakomity do intensywnego treningu.

  wygodne siedzisko wyposażone w łożyska kulkowe porusza się na zrównoważonej szynie aluminiowej o długości135 cm, a zaledwie 9cm odległość pomiędzy podnóżkami zapewniaja trening wioślarski, który odpowiada wiosłowaniu w fachowych łodziach wiosłowych.

  bardzo długa taśma (182cm) pozwala na trening osobom ze wzrostem do 2 metrów. Krystaliczny komputer treningowy LCD z niebieskim podświetleniem jest ruchomy, dzięki czemu ekran jest należycie widoczny z każdej pozycji.

  Komputer wyświetla następujące informacje: Tętno, Obciążenie, Czas na 500 m, Spalanie kalorii, Intensywność Watt, liczba wiosłowań na minutę, Programy treningowe, Czas w godzinach, minutach, sekundach, Przebyta odległość w metrach i kilometrach.

  4 programy zorientowane na tętno dbają o kontrolowany i bezpieczny trening układu krążenia. Po przekroczeniu górnej granicy tętna, pojawi się ostrzeżenie dźwiękowe, a opór zostanie automatycznie skorygowany.

  FINNLO Aquon Evolution firmy HAMMER zagwarantuje trening wytrzymałościowy i zdrowotny na najwyższym poziomie! Pozostałe parametry: 8 stałych wyświetlanych funkcji, 12 samoczynnych i rozmaitych programów fitness dla maksymalnej motywacji treningowej oraz program rywalizacji z komputerem.

  Najważniejsze informacje o produkcie: Ergonometr klasy HA (zgodnie z normą DIN EN 957-1/7), użytkowany do treningów przez mistrzowskich atletów - wioślarzy 4 programy tętna, 8 stałych wyświetlanych funkcji, 12 programów fitness, 1 program do rywalizowania z komputerem Wysokość siedziska 45 cm Intensywność oporu: ustawiana w zakresie 10-350 Watt Regulacja obciążenia: niezależna od liczby obrotów Odległość między podnóżkami tylko 9 cm ekran LCD z niebieskim podświetleniem Długa taśma - 182 cm i długie szyny aluminiowe - 135 cm, dzięki czemu jest trafny dla użytkowników o wzroście od 1,5 do 2 metrów Wysokiej jakości aluminiowa płoza gwarantuje maksymalną stabilność komfortowe siodełko wyekwipowane w łożyska kulkowe gwarantuje niezwykle cichą pracę Możliwość złożenia i transportu dzięki zintegrowanym rolkom transportowym Maksymalna waga ciała: 150 kg Zasilanie: 230 Volt Główne mocne strony: pokaźny stabilny wioślarz, ma solidą ramę budowa zbliżona do Concept 2 konkretne opory podczas wiosłowania System hamowania: powietrzno-magnetyczny znaczny czytelny wyświetlacz szczególnie dobry stosunek jakość - wartość Estetycznie wytworzony Gwarancja 3 lata Funkcje komputera: Wyświetlane parametry: Dystans, Czas, Czas po 500 m, liczba spalonych kalorii, Watt, liczba wiosłowań na minutę, Puls Pomiar pulsu: pas telemetryczny (opcja) Zakres regulacji mocy: 10-350 Watt Programy treningowe wyświetlacz LCD: niebieski llość wyświetlanych funkcji jednocześnie: 8 informacje techniczne: System hamowania: powietrzno-magnetyczny Rolki transportowe Możliwość złożenia Zakres obciążenia: RMP niezależna Regulacja obciążenia: 16 stopni Programy treningowe: 12 Programy sterowane tętnem: 4 Zasilanie: 230 V, 50 Hz Max.waga użytkownika: 150 kg Dystans pomiędzy pedałami: 9 cm Waga koła zamachowego: 8 kg System napędu: pas klinowy rozmiary po rozłożeniu: 240 x 50 x 107 cm rozmiary po złożeniu: 135 x 50 x 173 cm Kolor: czarny Waga produktu: 45 kg Klasa Klasa HA (zgodnie z normą DIN EN 957 - 1/5) dodatkowe informacje: Towar na zamówienie - przed zakupem prosimy o kontakt Gwarancja domowa: 36 miesięcy Gwarancja Light Commercial 24 miesiące Numer katalogowy: 3705 Nie znalazłeś towaru który Cię interesuje $130 Skontaktuj się z nami tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem


☆ Wioślarz Finnlo Aquon WaterFlow BT (4005251371004) ☆

Wioślarz Finnlo Aquon WaterFlow BT (4005251371004) Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz Finnlo Aquon WaterFlow BT (4005251371004) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Wioślarz Finnlo Aquon WaterFlow BT (4005251371004)
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Rozpocznij swoją przygodę z niezwykłym światem treningu na ergometrze wioślarskim, nie wychodząc z domu! AQUON WATER FLOW BT to rewolucyjne doświadczenie fitness, które łączy w sobie elegancję, skuteczność i przyjemność treningu. Wprowadzając do swojego domu najnowocześniejsze technologie i naturalne wrażenia z wody, AQUON WATER FLOW BT staje się niezapomnianą podróżą, prowadzącą do osiągnięcia Twoich celów fitness. Daj się porwać falom świeżości, zdrowia i aktywności, zapewniając sobie niepowtarzalne doświadczenie treningowe każdego dnia.

  cechy technologiczne

  parametry komputera atuty

☆ Wioślarz magnetyczny cr2.5x marki Finnlo ☆

Wioślarz magnetyczny cr2.5x marki Finnlo Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz magnetyczny cr2.5x marki Finnlo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Wioślarz magnetyczny cr2.5x marki Finnlo
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Trening na Finnlo Maximum CR2.5 to zarówno poręczny, lecz i bezpieczny trening. Komfortowe siedzisko zagwarantuje stabilność,dodatkowo podparcie lędźwi ćwiczącego, czyli adekwatną postawę. W trakcie całego pełnego ruchu, całe ciało pozostaje jednostajne, a także chronione, przed zbędnym obciążeniem placów, kręgosłupa i stawów. Zezwala na to choćby bardzo intensywne sekwencje treningowe i to w pozycji siedzącej.

  To,konwencjonalny trening wioślarski wzmacnia i uelastycznia mięśnie placów, jest wszystkim niezwykle prawidłowo znane. Natomiast, do zachowania poprawnej i zdrowej pionowej postawy ciała, niezbędne są nie tylko rozbudowane mięśnie pleców,też brzucha. W trakcie treningu na FINNLO Maximum CR2.5, można w tym samym czasie trenować plecy jak i brzuch. W trakcie całego ruchu na tej maszynie, mięśnie brzucha są stale napięte.

  Finnlo Maximum CR2.5, ma czytelny wyświetlacz LCD, który prezentuje jednocześnie cechy takie jak: czas, dystans, kalorie, tętno, ilość wiosłowań, wiosłowania/minutę. Ponadto przyciski "Quick-Set" zezwalają na sprinty 2, 5 i 10 minutowe. Komputer ma odbiornik danych tętna z bezprzewodowego pasa telemetrycznego, który można w dodatku dokupić. Gwarantuje to profesjonalna kontrolę i bezpieczeństwo treningu, bez ryzyka niekontrolowanego przeciążenia.

  cechy techniczne cechy komputera

☆ Wioślarz Finnlo Aquon Water Glide ☆

Wioślarz Finnlo Aquon Water Glide Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz Finnlo Aquon Water Glide - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Wioślarz Finnlo Aquon Water Glide
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz FINNLO AQUON WATER GLIDE Nr katalogowy: 3709 Dlaczego warto wybrać FINNLO$145 producent FINNLO należy do niemieckiej marki HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak poprawnie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, lubiana w Polsce firma KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem marki FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także maszyn siłowych, jak ponadto akcesoriów bokserskich oraz fitness.

  Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji prekursorskich pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości sprzętów.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy wybór sprzętu, od urządzeń domowych, poprzez fachowe maszyny do wykorzystania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna producent. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od dokładnego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość marki powoduje, iż FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i urządzeń siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Zobacz: www.finnlo.com.pl Wykorzystaj moc wody do treningu całego ciała!

  Wioślarz Aquon Water Glide do domowego treningu! Woda zawsze była Twoim żywiołem$146 Szukasz wysokiej jakości maszyny do wiosłowania, żeby trenować tak realistycznie, jak to osiągalne$147 Możesz już skończyć poszukiwania!

  Wioślarz FINNLO Aquon Water Glide jest świetnie zaprojektowany do treningu wioślarskiego we własnych czterech ścianach. Przekonają Cię stabilna konstrukcja ramy i maksymalne obciążenie do 150 kg. Urządzenie zostało zaopatrzone w łożyskowane rolki i wysokiej jakości szyny, żeby zapewnić płynny i bardziej dynamiczny ruch.

  Trening z oporem wodnym, który zapewni ci wspaniałą formę, jest dzisiaj realny dzięki Aquon Water Glide. Rozpocznij trening całego ciała tak realistycznie, jak w trakcie prawdziwego wiosłowania. Porządnie się zmęczysz i wykorzystasz do tego siłę wody!

  dodatkowo, obniżysz pokaźne czynniki ryzyka dla zdrowia, takie jak brak ruchu i nadwaga. Nie musisz być członkiem klubu wioślarskiego, ponieważ trening wioślarski odbywa się w domu bez względu na pogodę!

  Kompletny trening całego ciała i wszystkie pokaźne grupy mięśni są używane! rozszerz swoje umiejętności koordynacyjne i zmniejsz stres! Dzięki wioślarzowi FINNLO Aquon Water Glide możesz sprawnie trenować pokaźne grupy mięśniowe i doświadczać przy każdym ruchu naturalnego oporu wody.

  Ruch wioślarski jest wyjątkowo delikatny i równomierny, a kręgosłup nie jest obciążony. Nieduże zaangażowanie stawów i uspokajające działanie wody błyskawicznie poprawią Ci samopoczucie. Opór zależny jest od siły pociągnięć, wraz ze wzrostem intensywności i wysiłku wzrasta także opór wody, tak jak na jeziorze.

  W dowolnym momencie możesz dostosować opór wyłącznie przy pomocy siły pociągnięć i nie musisz zmieniać żadnych ustawień na komputerze treningowym. Dzięki szumowi wody będziesz się czuł jakbyś był w łodzi.

  Wiosłowanie porusza wodą w zbiorniku i natychmiast czujesz opór. Kojący szum wody w tle pozwala Ci się zanurzyć w znakomitej i autentycznej atmosferze wiosłowania. Zapomnisz o rutynowym stresie, a radość z treningu wioślarskiego w domu będzie rosła z każdą sesją treningową!

  transparentny wyświetlacz LCD komputera treningowego ze wskazaniem generowanego obciążenia w watach. Niezwykle prosta obsługa komputera treningowego! wyświetlacz LCD wioślarza Aqua Glide FINNLO prezentuje wszystkie ważne informacje treningowe.

  Czas treningu, średni czas na 500 m, dystans treningu, spalanie kalorii, tętno, ilość wiosłowań / minutę, generowaną moc i całkowitą liczbą wiosłowań bieżącego treningu. Korzystając z następujących trzech programów możesz indywidulanie zaprojektować swój trening: MANUAL - szybki start: wszystkie funkcje po prostu odliczają od 0 w górę albo pokazują wartość w danym momencie.

  INTERVALL - tylko do ustawiania czasu: umożliwia dobór między wstępnie ustawionymi albo interwałami pracy / odpoczynku ustawionymi przez użytkownika. Wartości mogą zostać zapisane. CEL - dużo funkcji: Pozwala ustawić cel dla wiosłowań (strokes), tętna, kalorii, dystansu albo czasu.

  Komputer treningowy jest zasilany bateriami, menu komputera jest zrozumiałe i proste w obsłudze przy użyciu 3 przycisków. Komputer ma funkcję autostartu tzn. Kiedy zaczniesz wiosłować, komputer uruchomi się automatycznie.

  Czyli pełna koncentracja na treningu wioślarskim! Tętno jest ważne w trakcie treningu! Komputer może pokazać tętno przy pomocy opcjonalnych akcesoriów Zorientowany na tętno trening fitness pomaga osiągnąć cele treningowe, niezależnie od tego, czy jest to trening fitness, trening sercowo-naczyniowy czy redukcja wagi.

  Tętno ma kluczowe znaczenie! Można je zmierzyć za pomocą opcjonalnie przystępnego pasa telemetrycznego i trafnego odbiornika (numer artykułu: 6811). Dzięki temu masz tętno zawsze pod kontrolą. Komputer treningowy można rozbudować o odbiornik tętna i umożliwić bezprzewodową transmisję impulsu za pomocą pasa telemetrycznego (5,0 - 5,5 kHz).

  Jeśli tętno treningowe jest powyżej określonego limitu, usłyszysz sygnał informujący Cię o przekroczeniu. Krok po kroku zbliżasz się do osiągnięcia Twojego celu fitness, a to wszystko dzięki treningowi z kontrolą tętna!

  Trening wioślarski z autentycznym oporem wodnym! Osiągnij swój cel treningowy dzięki uspakajającemu wpływowi wody! Siłą pociągnięć określasz intensywność wiosłowania. Maksymalny poziom wody w zbiorniku FINNLO Aquon Water Glide został oznaczony naklejką z napisem,,max".

  Zbiornik napełnia się i opróżnia poprzez otwór przy pomocy pompki (w pakiecie). Możliwość dostosowania do wymiaru stopy Uchwyty na stopy podobne do tych w łodziach regulowane uchwyty na stopy z poręcznym rozstawem.

  Możesz je przypasować do Twojej długości stopy albo rozmiaru buta. W dodatku inni użytkownicy wioślarza mogą w dowolnym momencie regulować długość podstawy stopy przy pomocy przesuwnej części i pokrętła blokującego.

  Każdy uchwyt został zaopatrzony w zapięcia, które adekwatnie zaciśnięte, będą utrzymywać stopy na właściwym miejscu przy każdym ruchu. A po treningu$148 FINNLO Aquon Water Glide nie zajmie Ci dużo miejsca w mieszkaniu!

  Kolejne nowoczesne szczegóły Dzięki kompaktowym wymiarom wynoszącym zaledwie 2,12 mx 0,52 m FINNLO Aquon Water Glide zajmuje niedużo miejsca, a mimo wszystko wspaniale nadaje się do osób o wzroście 2,0 m.

  Dzięki dwóm wysokiej jakości rolkom transportowym na przedniej ramie, wioślarza można prosto schować po każdym treningu. Podnieś go chwytając na końcu ramy i przechyl w ciągu kilku sekund do pozycji pionowej.

  idealnie pasuje do każdego rogu pokoju. Dzięki 4-punktowemu podparciu FINNLO Aquon Water Glide jest stabilny i bezpieczny w trakcie treningu wioślarskiego. Komputer treningowy jest zasilany bateriami, więc nie jesteś uzależniony od przystępności do gniazdka ani dodatkowych przedłużaczy.

  Od dzisiaj wiosłuj w kierunku swej nowej wymarzonej figury, i to w domu! Główne mocne strony: szczególnie potężna rama, która wytrzymuje nad wyraz duże masy ciała ćwiczących Długa, profesjonalna taśma do ciągnięcia, dla osób o wzroście choćby powyżej 2 metrów Brak podłączenia do prądu (komputer zasilany bateriami) Brak,,martwych punktów" wiosłowania informacje technologiczne: System hamowania: wodny komfortowa regulacja uchwytów na stopy Wysokiej jakości łożyska komfortowe i profilowane siedzisko ekran: LCD Zintegrowany odbiornik pasa telemetrycznego: opcja dodatkowa Pas telemetryczny: opcja dodatkowa Możliwość ustawienia górnej/dolnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna Kółka transportowe rozmiary po rozłożeniu: 212 x 52 x 57 cm wymiary po złożeniu: 57 x 52 x 212 cm Max.waga użytkownika: 150 kg Rama: metalowa Waga: 40 kg Funkcje komputera: Wyświetlane cechy: Czas, Dystans Kalorie / godzinę liczba wiosłowań bieżącego treningu ilość wiosłowań na minutę Generowana moc Czas konieczny na przepłynięcie 500 m uzupełniające informacje: Gwarancja domowa: 36 miesięcy Gwarancja komercyjna: 24 miesiące Paragon albo faktura vat Numer katalogowy: 3709 wysyłka gratis Nie znalazłeś produktu, który Cię interesuje$149 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Wioślarz aquon waterflow marki Finnlo ☆

Wioślarz aquon waterflow marki Finnlo Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz aquon waterflow marki Finnlo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Wioślarz aquon waterflow marki Finnlo
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  Wioślarz FINNLO AQUON WATERFLOW.
  Wioślarstwo proponuje jeden z najistotniej efektywnych treningów całego ciała. Wioślarze wodny FINNLO AQUON WATERFLOW jest zaprojektowany w taki sposób, by w 100% realnie dać użytkownikowi uczucie prawdziwego wiosłowania. FINNLO AQUON WATERFLOW niepowtarzalny i opatentowany system zmiany oporu wodnego.Komputer wyposażony w obfity i czytelny ekran, pokazuje nam najważniejsze funkcje treningowe, m.in. Czas (który upłynął lub cel), liczbę wiosłowań (narastająco lub cel), sygnał tempa, wiosłowania na minutę i kalorie. Wioślarz komfortowe i wygodne uchwyty na stopy, dzięki którym można ćwiczyć w butach, skarpetkach lub na boso. Sposób regulacji uchwytów jest komfortowy i zapewnia możliwość przypasowania do każdego rozmiaru stopy. Wysoka ergonomia sprawia, iż obciążenie stawów osoby ćwiczącej jest niewiele znaczące i choćby długotrwały trening jest przyjemnością. Funkcjonalny uchwyt został tak zaprojektowany, żeby zapobiec obciążaniu ramion, nadgarstków i dłoni. Duży zakres oporu, który możemy ustawić, jest trafny dla każdego poziomu skuteczności fizycznej użytkownika. Brak jest „martwych punktów, poprzez zamontowane 3 śmigła wirnika, które gwarantują natychmiastowy opór i poprzez ruch obroty trafne ciśnienie wody. Podobne rozwiązania stosowane są do napędzania szybkich łodzi motorowych. Zbiornik na wodę o obszerności 17 litrów, stworzony pozostał z poliwęglanów, dlatego jest szczególnie trwały i wytrzymały.
  Profilowane i komfortowe siedzisko zamontowane jest na aluminiowej szynie. Jego cichy ruch zapewniają łożyska Delrin, o niskim współczynniku tarcia. Komponenty metalowe zabezpieczone pozostały wysokiej jakości warstwa lakiernicza nałożona metodą elektrostatyczną. Rama główna wyprodukowana jest z wyselekcjonowanego drewna - jesion amerykański. Wytrzymały pas napędowy gwarantuje płynną, cichą i bezobsługową pracę całego systemu napędowego.
  Dzięki zastosowanym kółkom transportowym urządzenie można w nietrudny sposób przemieszczać. Banalnie prosty montaż i praktycznie bezobsługowe działanie, dodatkowo wzbogacają satysfakcję klientów.
  Główne atuty:
  • nad wyraz solidna rama, która wytrzymuje nad wyraz duże masy ciała ćwiczących
  • Długa, profesjonalna taśma do ciągnięcia, dla osób o wzroście nawet powyżej 2 metrów
  • Brak podłączenia do prądu (komputer zasilany bateriami)
  • Brak „martwych punktów wiosłowania
  dane technologiczne:
  • System hamowania: wodny
  • Regulacja oporu: technika FLUID
  • wygodna regulacja uchwytów na stopy
  • pojemność zbiornika na wodę - 17 litrów
  • Wysokiej jakości łożyska
  • wygodne i profilowane siedzisko
  • ekran: nowoczesny
  • Kółka transportowe
  • rozmiary po rozłożeniu: 205 x 50 x 60 cm
  • Max.waga użytkownika: 150 kg
  • Rama: metalowa + drewniana wstawka
  • Waga: 42 kg
  Funkcje komputera:
  • Wyświetlane właściwości: Czas, Dystans,
  • Kalorie / godzinę
  • Puls (wymagany pas do pomiaru tętna - opcjonalny)
  • ilość wiosłowań
  • ilość wiosłowań na minutę
  • Czas potrzebny na przepłynięcie 500 m
  • Moc Watt
  • Port USB
  dodatkowe dane:
  • Koszt transportu i konstrukcji ustalamy indywidualnie
  • Gwarancja domowa: 36 miesięcy
  • Gwarancja komercyjna: 24 miesiące
  • Numer katalogowy: 3706
  towar
  firma
  Kod producenta
  3706
  EAN
  4005251370601


Podobne zestawienia:


Najtańsze wioślarze Finnlo – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze wioślarze Finnlo, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wioślarzy Finnlo jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Finnlo Wioślarz aquon evolution - dostawa gratis ☆

Finnlo Wioślarz aquon evolution - dostawa gratis Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Wioślarz aquon evolution - dostawa gratis - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Wioślarz aquon evolution - dostawa gratis
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz FINNLO AQUON EVOLUTION. Dlaczego warto wybrać FINNLO$129 firma FINNLO należy do niemieckiej producenta HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak poprawnie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, popularna w Polsce firma KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem producenta FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio i urządzeń siłowych, jak na dodatek akcesoriów bokserskich i fitness.

  Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji najnowocześniejszych pomysłów i najnowszych technice. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości sprzętów.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy dobór sprzętu, od urządzeń domowych, poprzez fachowe maszyny do zastosowania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna firma. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od precyzyjnego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszelkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i obszerniejsza świadomość marki sprawia, że FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i urządzeń siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Sprawdź: www.finnlo.com.pl Wioślarz FINNLO Aquon Evolution Wiosłowanie jest jednym z najskuteczniejszych i najzdrowszych rodzajów sportu, ponieważ zaangażowane jest aż do 90% wszelkich mięśni ciała.

  Wioślarz Aquon Evolution w wyśmienity sposób symuluje wiosłowanie na spokojnej wodzie. Tym samym jest szczególnie bliski,,oryginalnemu" wiosłowaniu. Dzięki wioślarstwu możesz osiągnąć: 90% wszelkich mięśni będzie zaangażowane i tym samym usztywnione udoskonalenie wytrzymałości Wzmocnienie układu sercowo-naczyniowego Zmniejszenie masy ciała Wzmocnienie i budowa mięśni, zwłaszcza mięśnie pleców i nóg Poprawa postawy Wioślarstwo jest zatem nieprzeciętnym treningiem dla całego ciała!

  technika i wyposażenie wioślarza Aquon Evolution: Wiosłowanie na Aquon Evolution jest wyjątkowo realistycznie. Ponad to wioślarza FINNLO Aquon Evolution marki HAMMER uwydatnia wysoki opór ( do 350 Watt) poprzez co jest on perfekcyjny do intensywnego treningu.

  komfortowe siedzisko wyekwipowane w łożyska kulkowe porusza się na zrównoważonej szynie aluminiowej o długości135 cm, a zaledwie 9cm odległość między podnóżkami zapewniaja trening wioślarski, który odpowiada wiosłowaniu w fachowych łodziach wiosłowych.

  bardzo długa taśma (182cm) pozwala na trening osobom ze wzrostem do 2 metrów. Przejrzysty komputer treningowy LCD z niebieskim podświetleniem jest ruchomy, dzięki temu ekran jest dobrze widoczny z każdej pozycji.

  Komputer wyświetla następujące informacje: Tętno, Obciążenie, Czas na 500 m, Spalanie kalorii, Intensywność Watt, ilość wiosłowań na minutę, Programy treningowe, Czas w godzinach, minutach, sekundach, Przebyta odległość w metrach i kilometrach.

  4 programy zorientowane na tętno dbają o kontrolowany i bezpieczny trening układu krążenia. Po przekroczeniu górnej granicy tętna, pojawi się ostrzeżenie dźwiękowe, a opór zostanie samoczynnie skorygowany.

  FINNLO Aquon Evolution marki HAMMER zapewnia trening wytrzymałościowy i zdrowotny na najwyższym poziomie! Pozostałe cechy: 8 stałych wyświetlanych funkcji, 12 automatycznych i różnorodnych programów fitness dla maksymalnej motywacji treningowej oraz program rywalizacji z komputerem.

  Najważniejsze dane o produkcie: Ergonometr klasy HA (zgodnie z normą DIN EN 957-1/7), stosowany do treningów przez fachowych atletów - wioślarzy 4 programy tętna, 8 stałych wyświetlanych funkcji, 12 programów fitness, 1 program do rywalizowania z komputerem Wysokość siedziska 45 cm Intensywność oporu: ustawiana w zakresie 10-350 Watt Regulacja obciążenia: niezależna od liczby obrotów Odległość pomiędzy podnóżkami tylko 9 cm wyświetlacz LCD z niebieskim podświetleniem Długa taśma - 182 cm i długie szyny aluminiowe - 135 cm, dzięki czemu jest adekwatny dla użytkowników o wzroście od 1,5 do 2 metrów Wysokiej jakości aluminiowa płoza zagwarantuje maksymalną stabilność wygodne siodełko wyekwipowane w łożyska kulkowe zagwarantuje niezwykle cichą pracę Możliwość złożenia i transportu dzięki zintegrowanym rolkom transportowym Maksymalna waga ciała: 150 kg Zasilanie: 230 Volt Główne mocne strony: spory zrównoważony wioślarz, posiada solidą ramę budowa zbliżona do Concept 2 konkretne opory w trakcie wiosłowania System hamowania: powietrzno-magnetyczny obszerny czytelny wyświetlacz wyjątkowo korzystny stosunek jakość - wartość Estetycznie wytwarzany Gwarancja 3 lata Funkcje komputera: Wyświetlane cechy: Dystans, Czas, Czas po 500 m, liczba spalonych kalorii, Watt, liczba wiosłowań na minutę, Puls Pomiar pulsu: pas telemetryczny (opcja) Zakres regulacji mocy: 10-350 Watt Programy treningowe wyświetlacz LCD: niebieski llość wyświetlanych funkcji równocześnie: 8 informacje techniczne: System hamowania: powietrzno-magnetyczny Rolki transportowe Możliwość złożenia Zakres obciążenia: RMP niezależna Regulacja obciążenia: 16 stopni Programy treningowe: 12 Programy sterowane tętnem: 4 Zasilanie: 230 V, 50 Hz Max.waga użytkownika: 150 kg Dystans między pedałami: 9 cm Waga koła zamachowego: 8 kg System napędu: pas klinowy rozmiary po rozłożeniu: 240 x 50 x 107 cm wymiary po złożeniu: 135 x 50 x 173 cm Kolor: czarny Waga produktu: 45 kg Klasa Klasa HA (zgodnie z normą DIN EN 957 - 1/5) dopełniające dane: Towar na zamówienie - przed zakupem prosimy o kontakt Gwarancja domowa: 36 miesięcy Gwarancja Light Commercial 24 miesiące Numer katalogowy: 3705 Nie znalazłeś towaru który Cię interesuje $130 Skontaktuj się z nami tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem


☆ Wioślarz Finnlo Aquon Water Glide ☆

Wioślarz Finnlo Aquon Water Glide Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz Finnlo Aquon Water Glide - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Wioślarz Finnlo Aquon Water Glide
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz FINNLO AQUON WATER GLIDE Nr katalogowy: 3709 Dlaczego warto wybrać FINNLO$145 firma FINNLO należy do niemieckiej marki HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak dobrze ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, popularna w Polsce producent KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem producenta FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio i sprzętów siłowych, jak jeszcze akcesoriów bokserskich i fitness.

  Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji innowacyjnych pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości maszyn.

  Jeszce kilka lat temu przystępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy wybór sprzętu, od maszyn domowych, poprzez fachowe maszyny do wykorzystania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna firma. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od precyzyjnego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i obszerniejsza świadomość firmy powoduje, że FINNLO jest jednym z najkorzystniejszych na świecie dostawców sprzętu fitness i maszyn siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Przejrzyj: www.finnlo.com.pl Wykorzystaj moc wody do treningu całego ciała!

  Wioślarz Aquon Water Glide do domowego treningu! Woda zawsze była Twoim żywiołem$146 Szukasz wysokiej jakości maszyny do wiosłowania, żeby trenować tak realistycznie, jak to realne$147 Możesz już skończyć poszukiwania!

  Wioślarz FINNLO Aquon Water Glide jest doskonale zaprojektowany do treningu wioślarskiego we własnych czterech ścianach. Przekonają Cię jednostajna kompozycja ramy i maksymalne obciążenie do 150 kg. Urządzenie zostało wyposażone w łożyskowane rolki i wysokiej jakości szyny, żeby zapewnić płynny i bardziej dynamiczny ruch.

  Trening z oporem wodnym, który zapewni ci genialną formę, jest dzisiaj realny dzięki Aquon Water Glide. Rozpocznij trening całego ciała tak realistycznie, jak podczas prawdziwego wiosłowania. Porządnie się zmęczysz i wykorzystasz do tego siłę wody!

  ponadto, zmniejszysz wyraźne czynniki ryzyka dla zdrowia, takie jak brak ruchu i nadwaga. Nie musisz być członkiem klubu wioślarskiego, ponieważ trening wioślarski odbywa się w domu bez względu na pogodę!

  Kompletny trening całego ciała i wszystkie wielkie grupy mięśni są używane! rozszerz swoje umiejętności koordynacyjne i zmniejsz stres! Dzięki wioślarzowi FINNLO Aquon Water Glide możesz wydajnie trenować znaczne grupy mięśniowe i doświadczać przy każdym ruchu naturalnego oporu wody.

  Ruch wioślarski jest wyjątkowo delikatny i równomierny, a kręgosłup nie jest obciążony. Drobne zaangażowanie stawów i uspokajające działanie wody szybko poprawią Ci samopoczucie. Opór zależny jest od siły pociągnięć, wraz ze wzrostem intensywności i wysiłku wzrasta w dodatku opór wody, tak jak na jeziorze.

  W dowolnym momencie możesz dopasować opór wyłącznie przy pomocy siły pociągnięć i nie musisz zmieniać żadnych ustawień na komputerze treningowym. Dzięki szumowi wody będziesz się czuł jakbyś był w łodzi.

  Wiosłowanie porusza wodą w zbiorniku i natychmiast czujesz opór. Kojący szum wody w tle pozwala Ci się zanurzyć w idealnej i autentycznej atmosferze wiosłowania. Zapomnisz o codziennym stresie, a radość z treningu wioślarskiego w domu będzie rosła z każdą sesją treningową!

  przezroczysty ekran LCD komputera treningowego ze wyszczególnioniem generowanego obciążenia w watach. Wyjątkowo prosta obsługa komputera treningowego! ekran LCD wioślarza Aqua Glide FINNLO pokazuje wszystkie ważne dane treningowe.

  Czas treningu, średni czas na 500 m, dystans treningu, spalanie kalorii, tętno, ilość wiosłowań / minutę, generowaną moc i całkowitą liczbą wiosłowań bieżącego treningu. Korzystając z następujących trzech programów możesz indywidulanie zaprojektować swój trening: MANUAL - prędki start: wszystkie funkcje po prostu odliczają od 0 w górę lub pokazują wartość w danym momencie.

  INTERVALL - tylko do ustawiania czasu: pozwala na dobór pomiędzy wstępnie ustawionymi lub interwałami pracy / odpoczynku ustawionymi poprzez użytkownika. Wartości mogą zostać zapisane. CEL - niemało funkcji: Pozwala ustawić cel dla wiosłowań (strokes), tętna, kalorii, dystansu lub czasu.

  Komputer treningowy jest zasilany bateriami, menu komputera jest zrozumiałe i nietrudne w obsłudze przy użyciu 3 przycisków. Komputer ma funkcję autostartu tzn. Kiedy zaczniesz wiosłować, komputer uruchomi się samoczynnie.

  Czyli pełna koncentracja na treningu wioślarskim! Tętno jest ważne podczas treningu! Komputer może pokazać tętno przy pomocy opcjonalnych akcesoriów Zorientowany na tętno trening fitness pomaga osiągnąć cele treningowe, niezależnie od tego, czy jest to trening fitness, trening sercowo-naczyniowy czy redukcja wagi.

  Tętno ma kluczowe znaczenie! Można je zmierzyć za pomocą opcjonalnie dostępnego pasa telemetrycznego i odpowiedniego odbiornika (numer artykułu: 6811). Dzięki czemu masz tętno za każdym razem pod kontrolą. Komputer treningowy można rozbudować o odbiornik tętna i umożliwić bezprzewodową transmisję impulsu za pomocą pasa telemetrycznego (5,0 - 5,5 kHz).

  Jeśli tętno treningowe jest powyżej określonego limitu, usłyszysz sygnał informujący Cię o przekroczeniu. Krok po kroku zbliżasz się do osiągnięcia Twojego celu fitness, a to wszystko dzięki treningowi z kontrolą tętna!

  Trening wioślarski z autentycznym oporem wodnym! Osiągnij swój cel treningowy dzięki uspakajającemu wpływowi wody! Siłą pociągnięć określasz intensywność wiosłowania. Maksymalny poziom wody w zbiorniku FINNLO Aquon Water Glide został oznaczony naklejką z napisem,,max".

  Zbiornik napełnia się i opróżnia poprzez otwór za pomocą pompki (w pakiecie). Możliwość dobrania do rozmiaru stopy Uchwyty na stopy podobne do tych w łodziach dostosowywane uchwyty na stopy z ergonomicznym rozstawem.

  Możesz je przystosować do Twojej długości stopy lub wymiaru buta. Również inni użytkownicy wioślarza mogą w dowolnym momencie regulować długość podstawy stopy za pomocą przesuwnej części i pokrętła blokującego.

  Każdy uchwyt został zaopatrzony w zapięcia, które odpowiednio zaciśnięte, będą utrzymywać stopy na właściwym miejscu przy każdym ruchu. A po treningu$148 FINNLO Aquon Water Glide nie zajmie Ci dużo miejsca w mieszkaniu!

  Kolejne postępowe detale Dzięki kompaktowym rozmiarom wynoszącym zaledwie 2,12 mx 0,52 m FINNLO Aquon Water Glide zajmuje niewiele miejsca, a mimo wszystko idealnie nadaje się do osób o wzroście 2,0 m.

  Dzięki dwóm wysokiej jakości rolkom transportowym na przedniej ramie, wioślarza można łatwo schować po każdym treningu. Podnieś go chwytając na końcu ramy i przechyl w ciągu kilku sekund do pozycji pionowej.

  świetnie nadaje się do każdego rogu pokoju. Dzięki 4-punktowemu podparciu FINNLO Aquon Water Glide jest zrównoważony i bezpieczny podczas treningu wioślarskiego. Komputer treningowy jest zasilany bateriami, więc nie jesteś uzależniony od dostępności do gniazdka ani dodatkowych przedłużaczy.

  Od dzisiaj wiosłuj w kierunku swej nowej wymarzonej figury, i to w domu! Główne mocne strony: szczególnie mocna rama, która wytrzymuje szczególnie szerokie masy ciała ćwiczących Długa, profesjonalna taśma do ciągnięcia, dla osób o wzroście nawet powyżej 2 metrów Brak podłączenia do prądu (komputer zasilany bateriami) Brak,,martwych punktów" wiosłowania dane techniczne: System hamowania: wodny komfortowa regulacja uchwytów na stopy Wysokiej jakości łożyska wygodne i profilowane siedzisko ekran: LCD Zintegrowany odbiornik pasa telemetrycznego: opcja dodatkowa Pas telemetryczny: opcja dodatkowa Możliwość ustawienia górnej/dolnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna Kółka transportowe wymiary po rozłożeniu: 212 x 52 x 57 cm wymiary po złożeniu: 57 x 52 x 212 cm Max.waga użytkownika: 150 kg Rama: metalowa Waga: 40 kg Funkcje komputera: Wyświetlane właściwości: Czas, Dystans Kalorie / godzinę liczba wiosłowań bieżącego treningu ilość wiosłowań na minutę Generowana moc Czas konieczny na przepłynięcie 500 m dodatkowe informacje: Gwarancja domowa: 36 miesięcy Gwarancja komercyjna: 24 miesiące Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 3709 przesyłka gratis Nie znalazłeś towaru, który Cię interesuje$149 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Wioślarz aquon waterflow marki Finnlo ☆

Wioślarz aquon waterflow marki Finnlo Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz aquon waterflow marki Finnlo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Wioślarz aquon waterflow marki Finnlo
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  Wioślarz FINNLO AQUON WATERFLOW.
  Wioślarstwo proponuje jeden z najistotniej wydajnych treningów całego ciała. Wioślarze wodny FINNLO AQUON WATERFLOW jest zaprojektowany w taki sposób, żeby w 100% realnie dać użytkownikowi uczucie prawdziwego wiosłowania. FINNLO AQUON WATERFLOW niepowtarzalny i opatentowany system zmiany oporu wodnego.Komputer wyekwipowany w duży i czytelny wyświetlacz, pokazuje nam najważniejsze funkcje treningowe, m.in. Czas (który upłynął lub cel), liczbę wiosłowań (narastająco albo cel), sygnał tempa, wiosłowania na minutę i kalorie. Wioślarz wygodne i komfortowe uchwyty na stopy, dzięki którym można ćwiczyć w butach, skarpetkach albo na boso. Sposób regulacji uchwytów jest komfortowy i gwarantuje możliwość dostosowania do każdego wymiaru stopy. Wysoka ergonomia powoduje, iż obciążenie stawów osoby ćwiczącej jest śladowe i choćby długofalowy trening jest przyjemnością. Użyteczny uchwyt został tak zaprojektowany, by zapobiec obciążaniu ramion, nadgarstków i dłoni. Spory zakres oporu, który możemy ustawić, jest stosowny dla każdego poziomu wydajności fizycznej użytkownika. Brak jest „martwych punktów, przez zamontowane 3 śmigła wirnika, które zapewniają natychmiastowy opór i poprzez ruch obroty stosowne ciśnienie wody. Podobne rozwiązania wykorzystywane są do napędzania prędkich łodzi motorowych. Zbiornik na wodę o objętości 17 litrów, wykonany pozostał z poliwęglanów, dlatego jest wyjątkowo trwały i wytrzymały.
  Profilowane i komfortowe siedzisko zamontowane jest na aluminiowej szynie. Jego cichy ruch gwarantują łożyska Delrin, o niskim współczynniku tarcia. Komponenty metalowe zabezpieczone zostały wysokiej jakości warstwa lakiernicza nałożona metodą elektrostatyczną. Rama główna tworzona jest z wyselekcjonowanego drewna - jesion amerykański. Wytrzymały pas napędowy gwarantuje płynną, cichą i bezobsługową pracę całego systemu napędowego.
  Dzięki zastosowanym kółkom transportowym urządzenie można w łatwy sposób przemieszczać. Banalnie prosty montaż i praktycznie bezobsługowe działanie, na dodatek wzbogacają satysfakcję kupujących.
  Główne zalety:
  • szczególnie konkretna rama, która wytrzymuje niezwykle wielkie masy ciała ćwiczących
  • Długa, profesjonalna taśma do ciągnięcia, dla osób o wzroście choćby powyżej 2 metrów
  • Brak podłączenia do prądu (komputer zasilany bateriami)
  • Brak „martwych punktów wiosłowania
  dane techniczne:
  • System hamowania: wodny
  • Regulacja oporu: technologia FLUID
  • wygodna regulacja uchwytów na stopy
  • pojemność zbiornika na wodę - 17 litrów
  • Wysokiej jakości łożyska
  • komfortowe i profilowane siedzisko
  • wyświetlacz: progresywny
  • Kółka transportowe
  • wymiary po rozłożeniu: 205 x 50 x 60 cm
  • Max.waga użytkownika: 150 kg
  • Rama: metalowa + drewniana wstawka
  • Waga: 42 kg
  Funkcje komputera:
  • Wyświetlane cechy: Czas, Dystans,
  • Kalorie / godzinę
  • Puls (wymagany pas do pomiaru tętna - opcjonalny)
  • liczba wiosłowań
  • ilość wiosłowań na minutę
  • Czas potrzebny na przepłynięcie 500 m
  • Moc Watt
  • Port USB
  uzupełniające dane:
  • Koszt transportu i konstrukcji ustalamy indywidualnie
  • Gwarancja domowa: 36 miesięcy
  • Gwarancja komercyjna: 24 miesiące
  • Numer katalogowy: 3706
  artykuł
  firma
  Kod producenta
  3706
  EAN
  4005251370601

☆ Wioślarz Finnlo Aquon WaterFlow BT (4005251371004) ☆

Wioślarz Finnlo Aquon WaterFlow BT (4005251371004) Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz Finnlo Aquon WaterFlow BT (4005251371004) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Wioślarz Finnlo Aquon WaterFlow BT (4005251371004)
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Rozpocznij swoją przygodę z niezwykłym światem treningu na ergometrze wioślarskim, nie wychodząc z domu! AQUON WATER FLOW BT to bezprecedensowe doświadczenie fitness, które łączy w sobie elegancję, sprawność i przyjemność treningu. Wprowadzając do swego domu najnowocześniejsze technologie i naturalne wrażenia z wody, AQUON WATER FLOW BT staje się niezapomnianą podróżą, prowadzącą do osiągnięcia Twoich celów fitness. Daj się porwać falom świeżości, zdrowia i aktywności, gwarantując sobie unikalne doświadczenie treningowe każdego dnia.

  atrybuty technologiczne

  cechy komputera mocne strony

☆ Wioślarz magnetyczny cr2.5x marki Finnlo ☆

Wioślarz magnetyczny cr2.5x marki Finnlo Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz magnetyczny cr2.5x marki Finnlo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Wioślarz magnetyczny cr2.5x marki Finnlo
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Trening na Finnlo Maximum CR2.5 to zarówno ergonomiczny, ale i bezpieczny trening. Komfortowe siedzisko zapewnia stabilność,w dodatku podparcie lędźwi ćwiczącego, czyli adekwatną postawę. Podczas całego pełnego ruchu, całe ciało pozostaje zrównoważone oraz chronione, przed zbędnym obciążeniem placów, kręgosłupa i stawów. Pozwala na to nawet bardzo intensywne sekwencje treningowe i to w pozycji siedzącej.

  To,tradycyjny trening wioślarski wzmacnia i uelastycznia mięśnie placów, jest wszystkim bardzo dobrze znane. Natomiast, do zachowania dobrej i zdrowej pionowej postawy ciała, niezbędne są nie tylko rozbudowane mięśnie pleców,ponadto brzucha. W trakcie treningu na FINNLO Maximum CR2.5, można w tym samym czasie trenować plecy jak i brzuch. W trakcie całego ruchu na tej maszynie, mięśnie brzucha są stale napięte.

  Finnlo Maximum CR2.5, ma czytelny wyświetlacz LCD, który prezentuje równocześnie atrybuty takie jak: czas, dystans, kalorie, tętno, liczba wiosłowań, wiosłowania/minutę. W dodatku przyciski "Quick-Set" zezwalają na sprinty 2, 5 i 10 minutowe. Komputer posiada odbiornik informacji tętna z bezprzewodowego pasa telemetrycznego, który można w dodatku dokupić. Gwarantuje to profesjonalna kontrolę i bezpieczeństwo treningu, bez ryzyka niekontrolowanego przeciążenia.

  parametry techniczne parametry komputera


Podsumowanie, czyli jaki ergometr wioślarski Finnlo najlepszy?


Najlepszy ergometr wioślarski Finnlo w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy ergometr wioślarski Finnlo w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane wioślarze do ćwiczeń – Ranking kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych wioślarzy Finnlo nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych treningowych ergometrów wioślarskich.


Powiązania tematyczne:

 • jaki ergometr wioślarski Finnlo opinie i efekty,
 • dobre wioślarze Finnlo cena,
 • ranking wioślarzy Finnlo,
 • ergometr wioślarski Finnlo jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o wioślarzach Finnlo

#1 Gdzie szukać opinii o wioślarzach Finnlo?

Aktualnie zaprezentowane informacje o wioślarzach Finnlo odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki ergometr wioślarski Finnlo wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych wioślarzach Finnlo warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki ergometr wioślarski Finnlo jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z ergometrami wioślarskimi Finnlo zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach wioślarze Finnlo to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *