FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking wioślarzy Kettler. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Ergometry wioślarskie / Ranking wioślarzy Kettler


Pomagamy w wyborze dobrych wioślarzy Kettler. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wioślarzy Kettler,
 • TOP5 chętnie kupowanych treningowych ergometrów wioślarskich.

Jakie wioślarze Kettler najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wioślarze Kettler, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wioślarzy Kettler, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Wioślarz magnetyczny axos rower 2.0 marki Kettler ☆

Wioślarz magnetyczny axos rower 2.0 marki Kettler Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz magnetyczny axos rower 2.0 marki Kettler - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Wioślarz magnetyczny axos rower 2.0 marki Kettler
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  KETTLER AXOS ROWER 2.0 to nowoczesny wioślarz magnetyczny o smukłej sylwetce. Jednoczęściowa, aluminiowa rama jest jednocześnie lekka i wytrzymała. Nowoczesny komputer treningowy na bieżąco wyświetla najistotniejsze cechy treningu.

  Wioślarz to wszechstronne urządzenie treningowe, pozwala na przeprowadzenie treningu cardio a ruch wioślarski angażuje ponad 90% mięśni naszego ciała. Dobrze wpływa na pracę układu krążenia. Trening wioślarski sugerowany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji.

  Nie sprawia urazów i kontuzji. Cicha praca Łożyska maszynowe zapewniając cichą i płynną pracę wioślarza. Dzięki czemu nie będziesz przeszkadzał innym domownikom, trenując w domu. Komputer treningowy Czytelny, intuicyjny w obsłudze, wyświetla sześć najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane właściwości czas treningu tętno (tylko przy użyciu zewnętrznego pasa do pomiaru, który nie jest załączony do zestawu) ilość stworzonych ruchów na minutę częstotliwość wykonywanych ruchów dystans (mile lub km) zużycie energii (w kJ albo w kcal) Komputer zasilany jest na 2 baterie AA 1.5V.

  Baterie nie są dołączone do zestawu. Pas piersiowy Do urządzenia załączony jest pas piersiowy umożliwiający dokonanie pomiaru pulsu. Żeby skorzystać z funkcji RECOVERY, pomiaru tętna powysiłkowego, potrzebne jest ćwiczenie z założonym pasem.

  Pas zasilany jest baterią CR2032. Regulacja oporu KETTLER ROWER 2.0 to magnetyczny wioślarz z 4 kg kołem zamachowym i 8 poziomami oporu. Poziom oporu regulowany jest manualnie, przy pomocy pokrętła umieszczonego w zasięgu ręki.

  Regulacja w zakresie od 1 do 8 pozwala skonsolidować poziom treningu do indywidualnych potrzeb. Siedzisko praktyczne, wygodne siedzisko zapewnia wygodę w trakcie intensywnych ćwiczeń. Łożyska maszynowe gwarantują płynny i cichy ruch wzdłuż prowadnicy.

  Rama konkretna aluminiowa rama umożliwia wygodny trening. Składanie i przechowywanie Możliwość przechowywania w pionie wioślarza to ogromna oszczędność miejsca - zajmuje nie więcej miejsca niżeli krzesło. Rozmiary w pozycji pionowej: 80x46x193 cm.

  dodatkowo wioślarz KETTLER Rower 2.0 ma możliwość szybkiego złożenia szyny (składanie zostało zaprezentowane na zdjęciu numer 6). Kółka transportowe zezwalają na przestawienie wioślarza w dowolne miejsce.

  SPECYFIKACJA wariant urządzenia: wioślarz wariant: magnetyczny Waga koła zamachowego: 4 kg Regulacja oporu: manualna, 1 - 8 Maksymalna waga użytkownika: 120 kg Pomiary: czas, prędkość, dystans, liczba powtórzeń, tętno (po podłączeniu uzupełniającego urządzenia, które nie jest dołączone do zestawu), kalorie Wyposażenie: komputer treningowy, kółka transportowe Rama: solidna rama stworzona z aluminium Siodełko: funkcjonalne Zasilanie: baterie (2 szt.

  AA), bateria (CR2032) wymiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 193x46x80 cm Waga: 31 kg


☆ Kettler Wioślarz magnetyczny regatta 300 ☆

Kettler Wioślarz magnetyczny regatta 300 Najniższa Cena Online

☆ Kettler Wioślarz magnetyczny regatta 300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Wioślarz magnetyczny regatta 300
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz magnetyczny KETTLER REGATTA 300 to następca i odpowiednik modelu KETTLER COACH 2.

  KETTLER REGATTA 300 to nowoczesny wioślarz magnetyczny o smukłej sylwetce. Jednoczęściowa, podwójna aluminiowa rama jest jednocześnie lekka i wytrzymała. Rama Duo Rail zagwarantuje stabilność i maksymalną wygodę w trakcie treningu każdemu, nawet osobom o wzroście powyżej 1,90 m. Progresywny komputer treningowy KETTLER SMART na bieżąco wyświetla najmocniejsze parametry treningu. Dzięki zaimplementowanemu modułowi Bluetooth umożliwia łączność z zewnętrznymi urządzeniami takimi jak pas Heart Rate. Wioślarz to wszechstronne urządzenie treningowe, umożliwia przeprowadzenie treningu cardio a ruch wioślarski angażuje ponad 90% mięśnie naszego ciała. Dobrze wpływa na pracę układu krążenia. Trening wioślarski rekomendowany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji. Nie sprawia urazów i kontuzji. Łożyska maszynowe zapewniając cichą i płynną pracę wioślarza. Dzięki czemu nie będziesz przeszkadzał innym domownikom, trenując w domu. Wioślarz ma dwie pozycje. Ustawiony w pionie zajmuje niedużo miejsca. Innowacyjny wygląd sprawi, iż wioślarz magnetyczny KETTLER RAGATTA 300 uatrakcyjni wygląd każdego wnętrza.

  Komputer treningowy

  Czytelny, instynktowny w obsłudze, wyświetla osiem najważniejszych parametrów treningu. Dodatkowo wyświetla informacje o poziomie naładowania baterii i łączności Bluetooth.

  Wyświetlane właściwości:

  • czas na dystansie 500 m
  • czas treningu
  • poziom oporu
  • tętno (tylko przy użyciu zewnętrznego pasa do pomiaru, który nie jest załączony do zestawu)
  • ilość tworzonych ruchów na minutę
  • dystans (mile lub km)
  • moc w Wattach
  • zużycie energii (w kJ lub w kcal)

  Komputer zasilany jest na 2 baterie AA 1.5V. Baterie nie są dołączone do zestawu.

  Regulacja oporu

  KETTLER REGATTA 300 to magnetyczny wioślarz z 6 kg kołem zamachowym i 5 stopniami oporu. Poziom oporu regulowany jest manualnie, za pomocą pokrętła umieszczonego w zasięgu ręki. Regulacja w zakresie od 1 do 5 pozwala zespolić poziom treningu do jednostkowych potrzeb.

  Siedzisko

  ergonomiczne, komfortowe siedzisko zapewnia wygodę podczas intensywnych ćwiczeń. Łożyska maszynowe gwarantują płynny i cichy ruch wzdłuż prowadnicy.

  Rama

  unikalna, podwójna, aluminiowa rama „Duo Rail” zezwala na wygodny trening każdemu, niezależnie od wzrostu. Podwójne podparcie siedziska gwarantuje wyjątkowo płynny, dokładny i sprawny ruch.

  Bluetooth

  Komputer treningowy zastosowany Bluetooth. Zezwala na nawiązanie połącznia z zewnętrznymi aplikacjami np. KETTMaps jak i urządzeniami takimi jak pas Heart Rate.

  Składanie

  Możliwość przechowywania w pionie wioślarza to ogromna oszczędność miejsca. Ustawiony pionowo nie zajmuje więcej miejsca niż krzesło. Nowoczesny design powoduje, że będzie pasował do każdego wnętrza.

  Charakterystyka:

  • typ urządzenia: wioślarz
  • typ: magnetyczny
  • waga koła zamachowego: 6 kg
  • regulacja oporu: manualna, 1 - 5
  • maksymalna waga użytkownika: 130 kg
  • pomiary: czas, prędkość, dystans, liczba powtórzeń, tętno (po podłączeniu uzupełniającego urządzenia, które nie jest załączone do zestawu), kalorie
  • wyposażenie: komputer treningowy z One-Button Control, kółka transportowe
  • rama: podwójna aluminiowa rama KETTLER Duo Rail
  • siodełko: użyteczne
  • łączność: Bluetooth, KETTMaps
  • zasilanie: baterie (2 szt. AA)
  • wymiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 219x57x94 cm
  • wymiary w pionie (dł x szer x wys): 94x57x219
  • waga: 59 kg

☆ Wioślarz aquarower 700 marki Kettler ☆

Wioślarz aquarower 700 marki Kettler Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz aquarower 700 marki Kettler - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Wioślarz aquarower 700 marki Kettler
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  Wioślarz Kettler AquaRower 700 to nowy flagowy model wioślarzy Kettler. Połączenie drewna i stali powoduje, że AquaRower 700 jest wyjątkowo zrównoważony i wartościowy. Wioślarz jest wyekwipowany w system oporu ze zbiornikiem wody, który gwarantuje autentyczne uczucie wiosłowania. AquaRower 700 uzupełnia konsola Bluetooth, którą można związać z aplikacjami treningowymi, paskiem na klatkę piersiową Bluetooth lub smartfonem. StabilnE WYKONANIE Wreszcie nadszedł ten moment. Producent Kettler wprowadza na rynek pierwszy drewniany wioślarz z oporem wodnym Jest to model AquaRower 700, który olśniewa przepięknym drewnianym wyglądem wzbogaconym o zrównoważone stalowe elementy. KOMPLEKSOWY TRENING CAŁEGO CIAŁA Wioślarstwo nie na darmo jest uznawane za jeden z najmocniej sprawnych sportów. Wiosłowanie łączy w sobie trening siłowy i cardio. To właśnie dzięki temu trening wioślarski jest tak wydajny. Kolejną zaletą tego treningu jest to, iż pracuje on nad mięśniami, które są zaniedbywane w trakcie pracy biurowej. Na przykład pomaga wzmocnić mięśnie pleców, a tym samym zapobiec lub zminimalizować ból. NOWY ZBIORNIK NA WODĘ błogi i wszechstronny opór wodny nabiera jeszcze obszerniejszego znaczenia w przypadku AquaRower 700. Nowy zbiornik na wodę zezwala na jeszcze staranniejsze dobranie oporu do poziomu treningu. Masz do dyspozycji 5 przeróżnych poziomów oporu, które są samoczynnie wyświetlane i uwzględniane na wyświetlaczu LCD Bluetooth. WIOŚLARZ DLA KAŻDEGO AquaRower 700 jest właściwym wyborem dla każdego sportowca. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz treningi, czy jesteś wieloletnim sportowcem, z tym wioślarzem momentalnie zauważysz postępy. Automatycznie regulowany monitor Bluetooth - aktualny poziom oporu jest wyświetlany na monitorze Wyświetlane dane: pociągnięcia na minutę, szybkość, dystans, czas, waty, poziom oporu, puls, czas 500m i moc w watach Możliwość połączenia smartfona lub tabletu przez Bluetooth miły i równomierny opór wodny Kompatybilny z aplikacjami takimi jak KinoMap Szlachetna i jednostajna budowa ramy stworzona z drewna i stali poręczny uchwyt z dodatkowym uchwytem „Grip" - dla jeszcze mocniejszych i bardziej intensywnych pociągnięć Możliwość ustawienia w pionie (52 x 56 cm) Dwie szyny - dla jeszcze bardziej płynnego ruchu Waga: 33 kg

☆ Wioślarz wodny aquarower 700 marki Kettler ☆

Wioślarz wodny aquarower 700 marki Kettler Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz wodny aquarower 700 marki Kettler - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Wioślarz wodny aquarower 700 marki Kettler
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz Kettler AquaRower 700 to nowy flagowy model wioślarzy Kettler. Połączenie drewna i stali powoduje, iż AquaRower 700 jest wyjątkowo jednostajny i wartościowy. Wioślarz jest zaopatrzony w system oporu ze zbiornikiem wody, który zagwarantuje autentyczne uczucie wiosłowania.

  AquaRower 700 uzupełnia konsola Bluetooth, którą można połączyć z aplikacjami treningowymi, paskiem na klatkę piersiową Bluetooth lub smartfonem. StabilnE WYKONANIE Wreszcie nadszedł ten moment. Firma Kettler wprowadza na rynek pierwszy drewniany wioślarz z oporem wodnym Jest to model AquaRower 700, który zachwyca ładnym drewnianym wyglądem wzbogaconym o zrównoważone stalowe komponenty.

  KOMPLEKSOWY TRENING CAŁEGO CIAŁA Wioślarstwo nie na darmo jest uznawane za jeden z najmocniej produktywnych sportów. Wiosłowanie łączy w sobie trening siłowy i cardio. To właśnie dzięki temu trening wioślarski jest tak produktywny.

  Kolejną zaletą tego treningu jest to, iż pracuje on nad mięśniami, które są zaniedbywane w trakcie pracy biurowej. Na przykład pomaga wzmocnić mięśnie pleców, a tym samym zapobiec albo zminimalizować ból.

  NOWY ZBIORNIK NA WODĘ miły i wszechstronny opór wodny nabiera jeszcze obszerniejszego znaczenia w przypadku AquaRower 700. Nowy zbiornik na wodę umożliwia jeszcze precyzyjniejsze dostosowanie oporu do poziomu treningu.

  Masz do dyspozycji 5 różnych stopni oporu, które są automatycznie wyświetlane i uwzględniane na wyświetlaczu LCD Bluetooth. WIOŚLARZ DLA KAŻDEGO AquaRower 700 jest właściwym wyborem dla każdego sportowca.

  Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz treningi, czy jesteś wieloletnim sportowcem, z tym wioślarzem ekspresowo zauważysz postępy. Samoczynnie dostosowywany monitor Bluetooth - aktualny poziom oporu jest wyświetlany na monitorze Wyświetlane dane: pociągnięcia na minutę, prędkość, dystans, czas, waty, poziom oporu, puls, czas 500m i moc w watach Możliwość połączenia smartfona lub tabletu poprzez Bluetooth przyjemny i równomierny opór wodny Kompatybilny z aplikacjami takimi jak KinoMap Szlachetna i zrównoważona budowa ramy wykonana z drewna i stali funkcjonalny uchwyt z dodatkowym uchwytem „Grip" - dla jeszcze mocniejszych i bardziej intensywnych pociągnięć Możliwość ustawienia w pionie (52 x 56 cm) Dwie szyny - dla jeszcze bardziej płynnego ruchu Waga: 33 kg


☆ Wioślarz Wodny Kettler AquaRower 500, 7640119481517_A ☆

Wioślarz Wodny Kettler AquaRower 500, 7640119481517_A Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz Wodny Kettler AquaRower 500, 7640119481517_A - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Wioślarz Wodny Kettler AquaRower 500, 7640119481517_A
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz AQUAROWER 500 to obietnica skutecznego treningu całego ciała. Wysokiej jakości urządzenie pochodzi z najnowszej kolekcji wodnych wioślarzy producenta KETTLER.

  KETTLER AQUAROWER 500 to ergometr wodny, w którym siła oporu generowana jest przez umieszczoną w zbiorniku wodę. Poziom oporu zależy od tempa wiosłowania oraz od ilości wody w zbiorniku. Maksymalnie może być to 17 litrów. Na zbiorniku znajduje się pokrętło, pozwalające na ustawienie poziomu oporu (ilości wody) w zakresie od 1 do 4. Potrójny wirnik zapewnia bezpośredni i stały opór podczas całego ruchu pociągnięcia.

  Słyszalny podczas treningu szum wody ma działanie relaksujące, a także powoduje, że możemy się poczuć jak na prawdziwej łodzi. Wioślarz oszałamia swoim stylowym wyglądem.

  ma komfortowe, praktyczne siedzisko, łożyskowane na 8 rolkach. Porusza się na dwóch szynach, dzięki czemu ruch jest niezwykle płynny i wyjątkowo zrównoważony. dzięki czemu, można go zastosować do ambitnych i energicznych treningów. Przypadnie także do gustu osobom cięższym, lekko działające szyny o niskim współczynniku tarcia w połączeniu z potrójnym wirnikiem niespotykaną płynność ruchu i brak martwego punktu. Maksymalna waga użytkownika to 150 kg.

  Wiosło w zbiorniku wprawiane jest ruch przez cięgno, którym jest specjalna taśma. Na jej końcu znajduje się wygodny, funkcjonalny uchwyt, który wytrzyma najistotniejsze pociągnięcia.

  Podnóżki z dostosowywanymi paskami zrównoważone podparcie dla stóp w trakcie treningu. Istnieje możliwość ustawienia i przesunięcia góra/dół samych podnóżków.

  Specyfikacja:

  • typ urządzenia: wioślarz
  • wariant: wodny
  • Regulacja oporu: wodna i elektroniczna 1-4
  • pojemność: 17 l
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • Pomiary: czas treningu, czas na dystansie 500 m, poziom oporu, dystans, ilość produkowanych ruchów na minutę, zużycie energii (kJ/kcal), moc w Wattach, tętno (tylko przy użyciu zewnętrznego pasa do pomiaru, który nie jest dołączony do zestawu)
  • Wyposażenie: komputer treningowy z One-Button Control, kółka transportowe
  • Siodełko: ergonomiczne
  • Zasilanie: baterie (2 szt. AA Duracell)
  • wymiary po rozłożeniu (dł. X szer. X wys.): 207x52x54 cm

  Stan towaru: Nowy, dostarczany w pełni na palecie

  Aquarower 500 został wyposażony w prosty w obsłudze komputer. Na jego wyświetlaczu pojawiają się najważniejsze cechy treningu:

  • czas na dystansie 500 m
  • czas treningu
  • poziom oporu
  • tętno (tylko przy użyciu zewnętrznego pasa do pomiaru, który nie jest dołączony do zestawu)
  • liczba wykonanych ruchów na minutę
  • dystans (mile lub km)
  • moc w Wattach
  • zużycie energii (w kJ lub w kcal)

  Komputer treningowy w trakcie wyliczania parametrów treningu np. Zużycia energii, bierze pod uwagę poziom oporu, ilość wody w zbiorniku, co czyni jego wyróznionia bardziej skrupulatnymi.

  Po skalibrowaniu, monitora z pokrętłem znajdującym się na zbiorniku z wodą, istnieje możliwość ręcznego sterowania poziomem oporu w zakresie 1-4. Sterowanie oporem może odbywać się także elektronicznie, przez wciśnięcie na komputerze przycisku LEVEL UP/DOWN.

  Po skończonym treningu wioślarza można przechowywać w poziomie lub w pionie oszczędzając dużo miejsca. Z pomocą kółek transportowych wioślarza można odstawić w dowolne miejsce.

  korzystnie złożony wioślarz jest szczelny, niezależnie od tego czy leży czy stoi w pionie. Nie trzeba po skończonym treningu opróżniać zbiornika z wody.

  Konserwacja urządzenia jest szczególnie prosta, starczy raz na kilka miesięcy wrzucić do zbiornika specjalną tabletkę z chlorem.


☆ Kettler Wioślarz treningowy wodny axos rower h2o ☆

Kettler Wioślarz treningowy wodny axos rower h2o Najniższa Cena Online

☆ Kettler Wioślarz treningowy wodny axos rower h2o - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Wioślarz treningowy wodny axos rower h2o
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  ROWER H2O pochodzi z najnowszej kolekcji wodnych wioślarzy firmy KETTLER. KETTLER ROWER H2O to ergometr wodny, w którym siła oporu generowana jest przez umieszczoną w zbiorniku wodę. Poziom oporu zależy od tempa wiosłowania, a także od ilości wody w zbiorniku.

  Maksymalnie może być to 17 litrów. Słyszalny podczas treningu szum wody ma działanie relaksujące, a także sprawia, że możemy się poczuć jak na prawdziwej łodzi. Wygodne, użyteczne siedzisko, łożyskowane na 6 rolkach, umieszczone na pojedynczej szynie.

  Siedzisko zostało zaprojektowane tak, żeby było komfortowe, a uchwyty nie przeciążały nadgarstków i rąk. Szyna siedziska produkowana jest z anodowanego aluminium, co zapewnia wyjątkowo płynne wiosłowanie i wysoką stabilność.

  Wiosło w zbiorniku wprawiane jest ruch poprzez cięgno, którym jest specjalna taśma. Na jej końcu znajduje się wygodny, funkcjonalny uchwyt, który wytrzyma najszczególniejsze pociągnięcia. Podnóżki z regulowanymi paskami stabilne podparcie dla stóp podczas treningu.

  Wioślarz KETTLER ROWER H2O został zaopatrzony w prosty w obsłudze komputer. Na jego wyświetlaczu pojawiają się najważniejsze atrybuty treningu: czas treningu liczba stworzonych ruchów na minutę dystans (mile lub km) zużycie energii (w kJ lub w kcal) Po skończonym treningu wioślarza można przechowywać w poziomie albo w pionie oszczędzając dużo miejsca.

  Z pomocą kółek transportowych wioślarza można odstawić w dowolne miejsce. Poprawnie złożony wioślarz jest szczelny, niezależnie od tego czy leży czy stoi w pionie. Nie trzeba po skończonym treningu opróżniać zbiornika z wody.

  Nośność urządzenia to aż 150 kg, wskazuje, że urządzenie może być używane poprzez kilka osób. Konserwacja urządzenia jest szczególnie prosta, starczy raz na kilka miesięcy wrzucić do zbiornika specjalną tabletkę z chlorem.

  SPECYFIKACJA wariant urządzenia: wioślarz rodzaj: wodny Regulacja oporu: zależna od intensywności objętość: 17 l Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Pomiary: czas, dystans, zużycie energii, ilość produkowanych pociągnięć na minutę Wyposażenie: komputer treningowy, kółka transportowe Siodełko: użyteczne Komputer treningowy: LCD Język menu: EN Zasilanie: baterie (2 szt.

  AA) wymiary po rozłożeniu (dł. X szer. X wys.): 197,5x53x51 cm Waga artykułu: 28 kgPodobne zestawienia:


Najtańsze wioślarze Kettler – Ranking maj 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze wioślarze Kettler, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wioślarzy Kettler jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Wioślarz magnetyczny axos rower 2.0 marki Kettler ☆

Wioślarz magnetyczny axos rower 2.0 marki Kettler Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz magnetyczny axos rower 2.0 marki Kettler - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Wioślarz magnetyczny axos rower 2.0 marki Kettler
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  KETTLER AXOS ROWER 2.0 to postępowy wioślarz magnetyczny o smukłej sylwetce. Jednoczęściowa, aluminiowa rama jest jednocześnie lekka i wytrzymała. Innowacyjny komputer treningowy na bieżąco wyświetla najistotniejsze właściwości treningu.

  Wioślarz to wszechstronne urządzenie treningowe, zezwala na przeprowadzenie treningu cardio a ruch wioślarski włącza ponad 90% mięśni naszego ciała. Prawidłowo wpływa na pracę układu krążenia. Trening wioślarski sugerowany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji.

  Nie powoduje urazów i kontuzji. Cicha praca Łożyska maszynowe gwarantując cichą i płynną pracę wioślarza. Dzięki czemu nie będziesz przeszkadzał innym domownikom, trenując w domu. Komputer treningowy Czytelny, intuicyjny w obsłudze, wyświetla sześć najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane atrybuty czas treningu tętno (tylko przy użyciu zewnętrznego pasa do pomiaru, który nie jest załączony do zestawu) liczba produkowanych ruchów na minutę częstotliwość realizowanych ruchów dystans (mile albo km) zużycie energii (w kJ lub w kcal) Komputer zasilany jest na 2 baterie AA 1.5V.

  Baterie nie są dołączone do zestawu. Pas piersiowy Do urządzenia załączony jest pas piersiowy umożliwiający dokonanie pomiaru pulsu. Żeby skorzystać z funkcji RECOVERY, pomiaru tętna powysiłkowego, konieczne jest ćwiczenie z założonym pasem.

  Pas zasilany jest baterią CR2032. Regulacja oporu KETTLER ROWER 2.0 to magnetyczny wioślarz z 4 kg kołem zamachowym i 8 poziomami oporu. Poziom oporu dostosowywany jest manualnie, za pomocą pokrętła umieszczonego w zasięgu ręki.

  Regulacja w zakresie od 1 do 8 pozwala związać poziom treningu do jednostkowych potrzeb. Siedzisko poręczne, wygodne siedzisko zapewnia wygodę w trakcie intensywnych ćwiczeń. Łożyska maszynowe gwarantują płynny i cichy ruch wzdłuż prowadnicy.

  Rama konkretna aluminiowa rama umożliwia komfortowy trening. Składanie i przechowywanie Możliwość przechowywania w pionie wioślarza to ogromna oszczędność miejsca - zajmuje nie więcej miejsca niżeli krzesło. Rozmiary w pozycji pionowej: 80x46x193 cm.

  na dodatek wioślarz KETTLER Rower 2.0 posiada możliwość prędkiego złożenia szyny (składanie zostało zaprezentowane na zdjęciu numer 6). Kółka transportowe zezwalają na przestawienie wioślarza w dowolne miejsce.

  SPECYFIKACJA wariant urządzenia: wioślarz rodzaj: magnetyczny Waga koła zamachowego: 4 kg Regulacja oporu: manualna, 1 - 8 Maksymalna waga użytkownika: 120 kg Pomiary: czas, prędkość, dystans, liczba powtórzeń, tętno (po podłączeniu dopełniającego urządzenia, które nie jest załączone do zestawu), kalorie Wyposażenie: komputer treningowy, kółka transportowe Rama: solidna rama wyprodukowana z aluminium Siodełko: praktyczne Zasilanie: baterie (2 szt.

  AA), bateria (CR2032) rozmiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 193x46x80 cm Waga: 31 kg


☆ Kettler Wioślarz treningowy wodny axos rower h2o ☆

Kettler Wioślarz treningowy wodny axos rower h2o Najniższa Cena Online

☆ Kettler Wioślarz treningowy wodny axos rower h2o - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Wioślarz treningowy wodny axos rower h2o
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  ROWER H2O pochodzi z najnowszej serii wodnych wioślarzy marki KETTLER. KETTLER ROWER H2O to ergometr wodny, w którym siła oporu generowana jest przez umieszczoną w zbiorniku wodę. Poziom oporu zależy od tempa wiosłowania i od ilości wody w zbiorniku.

  Maksymalnie może być to 17 litrów. Słyszalny podczas treningu szum wody ma działanie relaksujące, a także sprawia, że możemy się poczuć jak na prawdziwej łodzi. Wygodne, ergonomiczne siedzisko, łożyskowane na 6 rolkach, umieszczone na pojedynczej szynie.

  Siedzisko zostało zaprojektowane tak, by było komfortowe, a uchwyty nie przeciążały nadgarstków i dłoni. Szyna siedziska wyprodukowana jest z anodowanego aluminium, co gwarantuje wyjątkowo płynne wiosłowanie i wysoką stabilność.

  Wiosło w zbiorniku wprawiane jest ruch poprzez cięgno, którym jest specjalna taśma. Na jej końcu znajduje się komfortowy, użyteczny uchwyt, który wytrzyma najistotniejsze pociągnięcia. Podnóżki z dostosowywanymi paskami stabilne podparcie dla stóp w trakcie treningu.

  Wioślarz KETTLER ROWER H2O został wyposażony w prosty w obsłudze komputer. Na jego wyświetlaczu pojawiają się najważniejsze parametry treningu: czas treningu ilość wykonanych ruchów na minutę dystans (mile lub km) zużycie energii (w kJ albo w kcal) Po skończonym treningu wioślarza można przechowywać w poziomie albo w pionie oszczędzając dużo miejsca.

  Z pomocą kółek transportowych wioślarza można odstawić w dowolne miejsce. Dobrze złożony wioślarz jest szczelny, niezależnie od tego czy leży czy stoi w pionie. Nie trzeba po skończonym treningu opróżniać zbiornika z wody.

  Nośność urządzenia to aż 150 kg, wskazuje, iż urządzenie może być stosowane poprzez kilka osób. Konserwacja urządzenia jest szczególnie prosta, wystarczy raz na kilka miesięcy wrzucić do zbiornika specjalną tabletkę z chlorem.

  SPECYFIKACJA wariant urządzenia: wioślarz wariant: wodny Regulacja oporu: zależna od intensywności objętość: 17 l Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Pomiary: czas, dystans, zużycie energii, ilość wytworzonych pociągnięć na minutę Wyposażenie: komputer treningowy, kółka transportowe Siodełko: funkcjonalne Komputer treningowy: LCD Język menu: EN Zasilanie: baterie (2 szt.

  AA) rozmiary po rozłożeniu (dł. X szer. X wys.): 197,5x53x51 cm Waga towaru: 28 kg


☆ Wioślarz Wodny Kettler AquaRower 500, 7640119481517_A ☆

Wioślarz Wodny Kettler AquaRower 500, 7640119481517_A Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz Wodny Kettler AquaRower 500, 7640119481517_A - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Wioślarz Wodny Kettler AquaRower 500, 7640119481517_A
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz AQUAROWER 500 to obietnica efektywnego treningu całego ciała. Wysokiej jakości urządzenie pochodzi z najnowszej kolekcji wodnych wioślarzy firmy KETTLER.

  KETTLER AQUAROWER 500 to ergometr wodny, w którym siła oporu generowana jest przez umieszczoną w zbiorniku wodę. Poziom oporu zależy od tempa wiosłowania oraz od ilości wody w zbiorniku. Maksymalnie może być to 17 litrów. Na zbiorniku znajduje się pokrętło, pozwalające na ustawienie poziomu oporu (ilości wody) w zakresie od 1 do 4. Potrójny wirnik zagwarantuje bezpośredni i stały opór w trakcie całego ruchu pociągnięcia.

  Słyszalny podczas treningu szum wody ma działanie relaksujące oraz powoduje, że możemy się poczuć jak na prawdziwej łodzi. Wioślarz zachwyca swym szykownym wyglądem.

  posiada komfortowe, użyteczne siedzisko, łożyskowane na 8 rolkach. Porusza się na dwóch szynach, dzięki temu ruch jest nad wyraz płynny i wyjątkowo stabilny. dzięki temu, można go wykorzystać do ambitnych i energicznych treningów. Przypadnie także do gustu osobom cięższym, lekko działające szyny o niskim współczynniku tarcia w połączeniu z potrójnym wirnikiem niespotykaną płynność ruchu i brak martwego punktu. Maksymalna waga użytkownika to 150 kg.

  Wiosło w zbiorniku wprawiane jest ruch przez cięgno, którym jest specjalna taśma. Na jej końcu znajduje się komfortowy, poręczny uchwyt, który wytrzyma najmocniejsze pociągnięcia.

  Podnóżki z regulowanymi paskami zrównoważone podparcie dla stóp w trakcie treningu. Istnieje możliwość ustawienia i przesunięcia góra/dół samych podnóżków.

  Specyfikacja:

  • typ urządzenia: wioślarz
  • rodzaj: wodny
  • Regulacja oporu: wodna i elektroniczna 1-4
  • pojemność: 17 l
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • Pomiary: czas treningu, czas na dystansie 500 m, poziom oporu, dystans, ilość produkowanych ruchów na minutę, zużycie energii (kJ/kcal), moc w Wattach, tętno (tylko przy użyciu zewnętrznego pasa do pomiaru, który nie jest dołączony do zestawu)
  • Wyposażenie: komputer treningowy z One-Button Control, kółka transportowe
  • Siodełko: użyteczne
  • Zasilanie: baterie (2 szt. AA Duracell)
  • wymiary po rozłożeniu (dł. X szer. X wys.): 207x52x54 cm

  Stan towaru: Nowy, dostarczany w całości na palecie

  Aquarower 500 został wyekwipowany w prosty w obsłudze komputer. Na jego wyświetlaczu pojawiają się najważniejsze parametry treningu:

  • czas na dystansie 500 m
  • czas treningu
  • poziom oporu
  • tętno (tylko przy użyciu zewnętrznego pasa do pomiaru, który nie jest załączony do zestawu)
  • liczba wytworzonych ruchów na minutę
  • dystans (mile lub km)
  • moc w Wattach
  • zużycie energii (w kJ lub w kcal)

  Komputer treningowy podczas wyliczania parametrów treningu np. Zużycia energii, bierze pod uwagę poziom oporu, ilość wody w zbiorniku, co czyni jego wyznaczonia bardziej precyzyjnymi.

  Po skalibrowaniu, monitora z pokrętłem znajdującym się na zbiorniku z wodą, istnieje możliwość ręcznego sterowania poziomem oporu w zakresie 1-4. Sterowanie oporem może odbywać się także elektronicznie, przez wciśnięcie na komputerze przycisku LEVEL UP/DOWN.

  Po skończonym treningu wioślarza można przechowywać w poziomie albo w pionie oszczędzając niemało miejsca. Z pomocą kółek transportowych wioślarza można odstawić w dowolne miejsce.

  poprawnie złożony wioślarz jest szczelny, niezależnie od tego czy leży czy stoi w pionie. Nie trzeba po skończonym treningu opróżniać zbiornika z wody.

  Konserwacja urządzenia jest wyjątkowo prosta, wystarczy raz na kilka miesięcy wrzucić do zbiornika specjalną tabletkę z chlorem.


☆ Kettler Wioślarz magnetyczny regatta 300 ☆

Kettler Wioślarz magnetyczny regatta 300 Najniższa Cena Online

☆ Kettler Wioślarz magnetyczny regatta 300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Wioślarz magnetyczny regatta 300
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz magnetyczny KETTLER REGATTA 300 to następca i odpowiednik modelu KETTLER COACH 2.

  KETTLER REGATTA 300 to progresywny wioślarz magnetyczny o smukłej sylwetce. Jednoczęściowa, podwójna aluminiowa rama jest jednocześnie lekka i wytrzymała. Rama Duo Rail gwarantuje stabilność i maksymalną wygodę podczas treningu każdemu, choćby osobom o wzroście powyżej 1,90 m. Innowacyjny komputer treningowy KETTLER SMART na bieżąco wyświetla najistotniejsze właściwości treningu. Dzięki zaimplementowanemu modułowi Bluetooth zezwala na łączność z zewnętrznymi urządzeniami takimi jak pas Heart Rate. Wioślarz to wszechstronne urządzenie treningowe, umożliwia przeprowadzenie treningu cardio a ruch wioślarski angażuje ponad 90% mięśnie naszego ciała. Prawidłowo wpływa na pracę układu krążenia. Trening wioślarski rekomendowany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji. Nie sprawia urazów i kontuzji. Łożyska maszynowe gwarantując cichą i płynną pracę wioślarza. Dzięki temu nie będziesz przeszkadzał innym domownikom, trenując w domu. Wioślarz ma dwie pozycje. Ustawiony w pionie zajmuje niedużo miejsca. Progresywny wygląd sprawi, iż wioślarz magnetyczny KETTLER RAGATTA 300 uatrakcyjni wygląd każdego wnętrza.

  Komputer treningowy

  Czytelny, intuicyjny w obsłudze, wyświetla osiem najważniejszych parametrów treningu. Na dodatek wyświetla informacje o poziomie naładowania baterii i łączności Bluetooth.

  Wyświetlane atrybuty:

  • czas na dystansie 500 m
  • czas treningu
  • poziom oporu
  • tętno (tylko przy użyciu zewnętrznego pasa do pomiaru, który nie jest załączony do zestawu)
  • liczba wykonanych ruchów na minutę
  • dystans (mile albo km)
  • moc w Wattach
  • zużycie energii (w kJ lub w kcal)

  Komputer zasilany jest na 2 baterie AA 1.5V. Baterie nie są dołączone do zestawu.

  Regulacja oporu

  KETTLER REGATTA 300 to magnetyczny wioślarz z 6 kg kołem zamachowym i 5 stopniami oporu. Poziom oporu dostosowywany jest manualnie, przy pomocy pokrętła umieszczonego w zasięgu ręki. Regulacja w zakresie od 1 do 5 pozwala zespoić poziom treningu do indywidualnych potrzeb.

  Siedzisko

  praktyczne, komfortowe siedzisko gwarantuje wygodę w trakcie intensywnych ćwiczeń. Łożyska maszynowe zapewniają płynny i cichy ruch wzdłuż prowadnicy.

  Rama

  niepowtarzalna, podwójna, aluminiowa rama „Duo Rail” zezwala na wygodny trening każdemu, niezależnie od wzrostu. Podwójne podparcie siedziska zapewnia wyjątkowo płynny, staranny i skuteczny ruch.

  Bluetooth

  Komputer treningowy zaimplementowany Bluetooth. Zezwala na nawiązanie połącznia z zewnętrznymi aplikacjami np. KETTMaps jak i urządzeniami takimi jak pas Heart Rate.

  Składanie

  Możliwość przechowywania w pionie wioślarza to ogromna oszczędność miejsca. Ustawiony pionowo nie zajmuje więcej miejsca niżeli krzesło. Nowoczesny design sprawia, iż będzie pasował do każdego wnętrza.

  Charakterystyka:

  • typ urządzenia: wioślarz
  • rodzaj: magnetyczny
  • waga koła zamachowego: 6 kg
  • regulacja oporu: manualna, 1 - 5
  • maksymalna waga użytkownika: 130 kg
  • pomiary: czas, prędkość, dystans, liczba powtórzeń, tętno (po podłączeniu dopełniającego urządzenia, które nie jest dołączone do zestawu), kalorie
  • wyposażenie: komputer treningowy z One-Button Control, kółka transportowe
  • rama: podwójna aluminiowa rama KETTLER Duo Rail
  • siodełko: poręczne
  • łączność: Bluetooth, KETTMaps
  • zasilanie: baterie (2 szt. AA)
  • rozmiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 219x57x94 cm
  • rozmiary w pionie (dł x szer x wys): 94x57x219
  • waga: 59 kg

☆ Wioślarz aquarower 700 marki Kettler ☆

Wioślarz aquarower 700 marki Kettler Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz aquarower 700 marki Kettler - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Wioślarz aquarower 700 marki Kettler
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  Wioślarz Kettler AquaRower 700 to nowy flagowy model wioślarzy Kettler. Połączenie drewna i stali powoduje, że AquaRower 700 jest wyjątkowo zrównoważony i wartościowy. Wioślarz jest wyekwipowany w system oporu ze zbiornikiem wody, który zapewnia autentyczne uczucie wiosłowania. AquaRower 700 uzupełnia konsola Bluetooth, którą można połączyć z aplikacjami treningowymi, paskiem na klatkę piersiową Bluetooth albo smartfonem. ZrównoważonE WYKONANIE Wreszcie nadszedł ten moment. Marka Kettler wprowadza na rynek pierwszy drewniany wioślarz z oporem wodnym Jest to model AquaRower 700, który oszałamia efektownym drewnianym wyglądem wzbogaconym o zrównoważone stalowe części. KOMPLEKSOWY TRENING CAŁEGO CIAŁA Wioślarstwo nie na darmo jest uznawane za jeden z najmocniej skutecznych sportów. Wiosłowanie łączy w sobie trening siłowy i cardio. To właśnie dzięki temu trening wioślarski jest tak sprawny. Kolejną zaletą tego treningu jest to, iż pracuje on nad mięśniami, które są zaniedbywane w trakcie pracy biurowej. Na przykład pomaga wzmocnić mięśnie pleców, a tym samym zapobiec albo zminimalizować ból. NOWY ZBIORNIK NA WODĘ przyjemny i wszechstronny opór wodny nabiera jeszcze pokaźniejszego znaczenia w przypadku AquaRower 700. Nowy zbiornik na wodę pozwala na jeszcze skrupulatniejsze przypasowanie oporu do poziomu treningu. Masz do dyspozycji 5 najróżniejszych stopni oporu, które są automatycznie wyświetlane i uwzględniane na wyświetlaczu LCD Bluetooth. WIOŚLARZ DLA KAŻDEGO AquaRower 700 jest właściwym wyborem dla każdego sportowca. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz treningi, czy jesteś wieloletnim sportowcem, z tym wioślarzem prędko zauważysz postępy. Automatycznie regulowany monitor Bluetooth - aktualny poziom oporu jest wyświetlany na monitorze Wyświetlane informacje: pociągnięcia na minutę, prędkość, dystans, czas, waty, poziom oporu, puls, czas 500m i moc w watach Możliwość połączenia smartfona lub tabletu poprzez Bluetooth przyjemny i równomierny opór wodny Kompatybilny z aplikacjami takimi jak KinoMap Szlachetna i stabilna budowa ramy wyprodukowana z drewna i stali praktyczny uchwyt z dodatkowym uchwytem „Grip" - dla jeszcze mocniejszych i bardziej intensywnych pociągnięć Możliwość ustawienia w pionie (52 x 56 cm) Dwie szyny - dla jeszcze bardziej płynnego ruchu Waga: 33 kg


Podsumowanie, czyli jaki ergometr wioślarski Kettler najlepszy?


Najlepszy ergometr wioślarski Kettler w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy ergometr wioślarski Kettler w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre wioślarze do ćwiczeń – TOP7 maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych wioślarzy Kettler nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych treningowych ergometrów wioślarskich.


Powiązania tematyczne:

 • jaki ergometr wioślarski Kettler opinie i efekty,
 • dobre wioślarze Kettler cena,
 • ranking wioślarzy Kettler,
 • ergometr wioślarski Kettler jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o wioślarzach Kettler

#1 Gdzie szukać opinii o wioślarzach Kettler?

Aktualnie zaprezentowane informacje o wioślarzach Kettler odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki ergometr wioślarski Kettler wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych wioślarzach Kettler warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki ergometr wioślarski Kettler jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z ergometrami wioślarskimi Kettler zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach wioślarze Kettler to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *