FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking wioślarzy Kettler. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Ergometry wioślarskie / Ranking wioślarzy Kettler


Pomagamy w wyborze dobrych wioślarzy Kettler. Opracowane zestawienia są aktualne listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wioślarzy Kettler,
 • TOP5 chętnie kupowanych treningowych ergometrów wioślarskich.

Jakie wioślarze Kettler najlepiej wybrać? Ranking listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wioślarze Kettler, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wioślarzy Kettler, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Kettler Axos Rower 2.0 ☆

Kettler Axos Rower 2.0 Najniższa Cena Online

☆ Kettler Axos Rower 2.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Axos Rower 2.0
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  KETTLER AXOS ROWER 2.0 to nowoczesny wioślarz magnetyczny o smukłej sylwetce. Jednoczęściowa, aluminiowa rama jest jednocześnie lekka i wytrzymała. Nowoczesny komputer treningowy na bieżąco wyświetla najistotniejsze cechy treningu.

  Wioślarz to wszechstronne urządzenie treningowe, pozwala na przeprowadzenie treningu cardio a ruch wioślarski angażuje ponad 90% mięśni naszego ciała. Dobrze wpływa na pracę układu krążenia. Trening wioślarski sugerowany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji.

  Nie sprawia urazów i kontuzji. Cicha praca Łożyska maszynowe zapewniając cichą i płynną pracę wioślarza. Dzięki czemu nie będziesz przeszkadzał innym domownikom, trenując w domu. Komputer treningowy Czytelny, intuicyjny w obsłudze, wyświetla sześć najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane właściwości czas treningu tętno (tylko przy użyciu zewnętrznego pasa do pomiaru, który nie jest załączony do zestawu) ilość stworzonych ruchów na minutę częstotliwość wykonywanych ruchów dystans (mile lub km) zużycie energii (w kJ albo w kcal) Komputer zasilany jest na 2 baterie AA 1.5V.

  Baterie nie są dołączone do zestawu. Pas piersiowy Do urządzenia załączony jest pas piersiowy umożliwiający dokonanie pomiaru pulsu. Żeby skorzystać z funkcji RECOVERY, pomiaru tętna powysiłkowego, potrzebne jest ćwiczenie z założonym pasem.

  Pas zasilany jest baterią CR2032. Regulacja oporu KETTLER ROWER 2.0 to magnetyczny wioślarz z 4 kg kołem zamachowym i 8 poziomami oporu. Poziom oporu regulowany jest manualnie, przy pomocy pokrętła umieszczonego w zasięgu ręki.

  Regulacja w zakresie od 1 do 8 pozwala skonsolidować poziom treningu do indywidualnych potrzeb. Siedzisko praktyczne, wygodne siedzisko zapewnia wygodę w trakcie intensywnych ćwiczeń. Łożyska maszynowe gwarantują płynny i cichy ruch wzdłuż prowadnicy.

  Rama konkretna aluminiowa rama umożliwia wygodny trening. Składanie i przechowywanie Możliwość przechowywania w pionie wioślarza to ogromna oszczędność miejsca - zajmuje nie więcej miejsca niżeli krzesło. Rozmiary w pozycji pionowej: 80x46x193 cm.

  dodatkowo wioślarz KETTLER Rower 2.0 ma możliwość szybkiego złożenia szyny (składanie zostało zaprezentowane na zdjęciu numer 6). Kółka transportowe zezwalają na przestawienie wioślarza w dowolne miejsce.

  SPECYFIKACJA wariant urządzenia: wioślarz wariant: magnetyczny Waga koła zamachowego: 4 kg Regulacja oporu: manualna, 1 - 8 Maksymalna waga użytkownika: 120 kg Pomiary: czas, prędkość, dystans, liczba powtórzeń, tętno (po podłączeniu uzupełniającego urządzenia, które nie jest dołączone do zestawu), kalorie Wyposażenie: komputer treningowy, kółka transportowe Rama: solidna rama stworzona z aluminium Siodełko: funkcjonalne Zasilanie: baterie (2 szt.

  AA), bateria (CR2032) wymiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 193x46x80 cm Waga: 31 kg


☆ Kettler Regatta 300 ☆

Kettler Regatta 300 Najniższa Cena Online

☆ Kettler Regatta 300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Regatta 300
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz magnetyczny KETTLER REGATTA 300 to następca i odpowiednik modelu KETTLER COACH 2.

  KETTLER REGATTA 300 to nowoczesny wioślarz magnetyczny o smukłej sylwetce. Jednoczęściowa, podwójna aluminiowa rama jest jednocześnie lekka i wytrzymała. Rama Duo Rail zagwarantuje stabilność i maksymalną wygodę w trakcie treningu każdemu, nawet osobom o wzroście powyżej 1,90 m. Progresywny komputer treningowy KETTLER SMART na bieżąco wyświetla najmocniejsze parametry treningu. Dzięki zaimplementowanemu modułowi Bluetooth umożliwia łączność z zewnętrznymi urządzeniami takimi jak pas Heart Rate. Wioślarz to wszechstronne urządzenie treningowe, umożliwia przeprowadzenie treningu cardio a ruch wioślarski angażuje ponad 90% mięśnie naszego ciała. Dobrze wpływa na pracę układu krążenia. Trening wioślarski rekomendowany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji. Nie sprawia urazów i kontuzji. Łożyska maszynowe zapewniając cichą i płynną pracę wioślarza. Dzięki czemu nie będziesz przeszkadzał innym domownikom, trenując w domu. Wioślarz ma dwie pozycje. Ustawiony w pionie zajmuje niedużo miejsca. Innowacyjny wygląd sprawi, iż wioślarz magnetyczny KETTLER RAGATTA 300 uatrakcyjni wygląd każdego wnętrza.

  Komputer treningowy

  Czytelny, instynktowny w obsłudze, wyświetla osiem najważniejszych parametrów treningu. Dodatkowo wyświetla informacje o poziomie naładowania baterii i łączności Bluetooth.

  Wyświetlane właściwości:

  • czas na dystansie 500 m
  • czas treningu
  • poziom oporu
  • tętno (tylko przy użyciu zewnętrznego pasa do pomiaru, który nie jest załączony do zestawu)
  • ilość tworzonych ruchów na minutę
  • dystans (mile lub km)
  • moc w Wattach
  • zużycie energii (w kJ lub w kcal)

  Komputer zasilany jest na 2 baterie AA 1.5V. Baterie nie są dołączone do zestawu.

  Regulacja oporu

  KETTLER REGATTA 300 to magnetyczny wioślarz z 6 kg kołem zamachowym i 5 stopniami oporu. Poziom oporu regulowany jest manualnie, za pomocą pokrętła umieszczonego w zasięgu ręki. Regulacja w zakresie od 1 do 5 pozwala zespolić poziom treningu do jednostkowych potrzeb.

  Siedzisko

  ergonomiczne, komfortowe siedzisko zapewnia wygodę podczas intensywnych ćwiczeń. Łożyska maszynowe gwarantują płynny i cichy ruch wzdłuż prowadnicy.

  Rama

  unikalna, podwójna, aluminiowa rama „Duo Rail” zezwala na wygodny trening każdemu, niezależnie od wzrostu. Podwójne podparcie siedziska gwarantuje wyjątkowo płynny, dokładny i sprawny ruch.

  Bluetooth

  Komputer treningowy zastosowany Bluetooth. Zezwala na nawiązanie połącznia z zewnętrznymi aplikacjami np. KETTMaps jak i urządzeniami takimi jak pas Heart Rate.

  Składanie

  Możliwość przechowywania w pionie wioślarza to ogromna oszczędność miejsca. Ustawiony pionowo nie zajmuje więcej miejsca niż krzesło. Nowoczesny design powoduje, że będzie pasował do każdego wnętrza.

  Charakterystyka:

  • typ urządzenia: wioślarz
  • typ: magnetyczny
  • waga koła zamachowego: 6 kg
  • regulacja oporu: manualna, 1 - 5
  • maksymalna waga użytkownika: 130 kg
  • pomiary: czas, prędkość, dystans, liczba powtórzeń, tętno (po podłączeniu uzupełniającego urządzenia, które nie jest załączone do zestawu), kalorie
  • wyposażenie: komputer treningowy z One-Button Control, kółka transportowe
  • rama: podwójna aluminiowa rama KETTLER Duo Rail
  • siodełko: użyteczne
  • łączność: Bluetooth, KETTMaps
  • zasilanie: baterie (2 szt. AA)
  • wymiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 219x57x94 cm
  • wymiary w pionie (dł x szer x wys): 94x57x219
  • waga: 59 kg


Podobne zestawienia:


Najtańsze wioślarze Kettler – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze wioślarze Kettler, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wioślarzy Kettler jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Kettler Axos Rower 2.0 ☆

Kettler Axos Rower 2.0 Najniższa Cena Online

☆ Kettler Axos Rower 2.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Axos Rower 2.0
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  KETTLER AXOS ROWER 2.0 to postępowy wioślarz magnetyczny o smukłej sylwetce. Jednoczęściowa, aluminiowa rama jest jednocześnie lekka i wytrzymała. Innowacyjny komputer treningowy na bieżąco wyświetla najistotniejsze właściwości treningu.

  Wioślarz to wszechstronne urządzenie treningowe, zezwala na przeprowadzenie treningu cardio a ruch wioślarski włącza ponad 90% mięśni naszego ciała. Prawidłowo wpływa na pracę układu krążenia. Trening wioślarski sugerowany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji.

  Nie powoduje urazów i kontuzji. Cicha praca Łożyska maszynowe gwarantując cichą i płynną pracę wioślarza. Dzięki czemu nie będziesz przeszkadzał innym domownikom, trenując w domu. Komputer treningowy Czytelny, intuicyjny w obsłudze, wyświetla sześć najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane atrybuty czas treningu tętno (tylko przy użyciu zewnętrznego pasa do pomiaru, który nie jest załączony do zestawu) liczba produkowanych ruchów na minutę częstotliwość realizowanych ruchów dystans (mile albo km) zużycie energii (w kJ lub w kcal) Komputer zasilany jest na 2 baterie AA 1.5V.

  Baterie nie są dołączone do zestawu. Pas piersiowy Do urządzenia załączony jest pas piersiowy umożliwiający dokonanie pomiaru pulsu. Żeby skorzystać z funkcji RECOVERY, pomiaru tętna powysiłkowego, konieczne jest ćwiczenie z założonym pasem.

  Pas zasilany jest baterią CR2032. Regulacja oporu KETTLER ROWER 2.0 to magnetyczny wioślarz z 4 kg kołem zamachowym i 8 poziomami oporu. Poziom oporu dostosowywany jest manualnie, za pomocą pokrętła umieszczonego w zasięgu ręki.

  Regulacja w zakresie od 1 do 8 pozwala związać poziom treningu do jednostkowych potrzeb. Siedzisko poręczne, wygodne siedzisko zapewnia wygodę w trakcie intensywnych ćwiczeń. Łożyska maszynowe gwarantują płynny i cichy ruch wzdłuż prowadnicy.

  Rama konkretna aluminiowa rama umożliwia komfortowy trening. Składanie i przechowywanie Możliwość przechowywania w pionie wioślarza to ogromna oszczędność miejsca - zajmuje nie więcej miejsca niżeli krzesło. Rozmiary w pozycji pionowej: 80x46x193 cm.

  na dodatek wioślarz KETTLER Rower 2.0 posiada możliwość prędkiego złożenia szyny (składanie zostało zaprezentowane na zdjęciu numer 6). Kółka transportowe zezwalają na przestawienie wioślarza w dowolne miejsce.

  SPECYFIKACJA wariant urządzenia: wioślarz rodzaj: magnetyczny Waga koła zamachowego: 4 kg Regulacja oporu: manualna, 1 - 8 Maksymalna waga użytkownika: 120 kg Pomiary: czas, prędkość, dystans, liczba powtórzeń, tętno (po podłączeniu dopełniającego urządzenia, które nie jest załączone do zestawu), kalorie Wyposażenie: komputer treningowy, kółka transportowe Rama: solidna rama wyprodukowana z aluminium Siodełko: praktyczne Zasilanie: baterie (2 szt.

  AA), bateria (CR2032) rozmiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 193x46x80 cm Waga: 31 kg


☆ Kettler Regatta 300 ☆

Kettler Regatta 300 Najniższa Cena Online

☆ Kettler Regatta 300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Regatta 300
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz magnetyczny KETTLER REGATTA 300 to następca i odpowiednik modelu KETTLER COACH 2.

  KETTLER REGATTA 300 to progresywny wioślarz magnetyczny o smukłej sylwetce. Jednoczęściowa, podwójna aluminiowa rama jest jednocześnie lekka i wytrzymała. Rama Duo Rail gwarantuje stabilność i maksymalną wygodę podczas treningu każdemu, choćby osobom o wzroście powyżej 1,90 m. Innowacyjny komputer treningowy KETTLER SMART na bieżąco wyświetla najistotniejsze właściwości treningu. Dzięki zaimplementowanemu modułowi Bluetooth zezwala na łączność z zewnętrznymi urządzeniami takimi jak pas Heart Rate. Wioślarz to wszechstronne urządzenie treningowe, umożliwia przeprowadzenie treningu cardio a ruch wioślarski angażuje ponad 90% mięśnie naszego ciała. Prawidłowo wpływa na pracę układu krążenia. Trening wioślarski rekomendowany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji. Nie sprawia urazów i kontuzji. Łożyska maszynowe gwarantując cichą i płynną pracę wioślarza. Dzięki temu nie będziesz przeszkadzał innym domownikom, trenując w domu. Wioślarz ma dwie pozycje. Ustawiony w pionie zajmuje niedużo miejsca. Progresywny wygląd sprawi, iż wioślarz magnetyczny KETTLER RAGATTA 300 uatrakcyjni wygląd każdego wnętrza.

  Komputer treningowy

  Czytelny, intuicyjny w obsłudze, wyświetla osiem najważniejszych parametrów treningu. Na dodatek wyświetla informacje o poziomie naładowania baterii i łączności Bluetooth.

  Wyświetlane atrybuty:

  • czas na dystansie 500 m
  • czas treningu
  • poziom oporu
  • tętno (tylko przy użyciu zewnętrznego pasa do pomiaru, który nie jest załączony do zestawu)
  • liczba wykonanych ruchów na minutę
  • dystans (mile albo km)
  • moc w Wattach
  • zużycie energii (w kJ lub w kcal)

  Komputer zasilany jest na 2 baterie AA 1.5V. Baterie nie są dołączone do zestawu.

  Regulacja oporu

  KETTLER REGATTA 300 to magnetyczny wioślarz z 6 kg kołem zamachowym i 5 stopniami oporu. Poziom oporu dostosowywany jest manualnie, przy pomocy pokrętła umieszczonego w zasięgu ręki. Regulacja w zakresie od 1 do 5 pozwala zespoić poziom treningu do indywidualnych potrzeb.

  Siedzisko

  praktyczne, komfortowe siedzisko gwarantuje wygodę w trakcie intensywnych ćwiczeń. Łożyska maszynowe zapewniają płynny i cichy ruch wzdłuż prowadnicy.

  Rama

  niepowtarzalna, podwójna, aluminiowa rama „Duo Rail” zezwala na wygodny trening każdemu, niezależnie od wzrostu. Podwójne podparcie siedziska zapewnia wyjątkowo płynny, staranny i skuteczny ruch.

  Bluetooth

  Komputer treningowy zaimplementowany Bluetooth. Zezwala na nawiązanie połącznia z zewnętrznymi aplikacjami np. KETTMaps jak i urządzeniami takimi jak pas Heart Rate.

  Składanie

  Możliwość przechowywania w pionie wioślarza to ogromna oszczędność miejsca. Ustawiony pionowo nie zajmuje więcej miejsca niżeli krzesło. Nowoczesny design sprawia, iż będzie pasował do każdego wnętrza.

  Charakterystyka:

  • typ urządzenia: wioślarz
  • rodzaj: magnetyczny
  • waga koła zamachowego: 6 kg
  • regulacja oporu: manualna, 1 - 5
  • maksymalna waga użytkownika: 130 kg
  • pomiary: czas, prędkość, dystans, liczba powtórzeń, tętno (po podłączeniu dopełniającego urządzenia, które nie jest dołączone do zestawu), kalorie
  • wyposażenie: komputer treningowy z One-Button Control, kółka transportowe
  • rama: podwójna aluminiowa rama KETTLER Duo Rail
  • siodełko: poręczne
  • łączność: Bluetooth, KETTMaps
  • zasilanie: baterie (2 szt. AA)
  • rozmiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 219x57x94 cm
  • rozmiary w pionie (dł x szer x wys): 94x57x219
  • waga: 59 kg


Podsumowanie, czyli jaki ergometr wioślarski Kettler najlepszy?


Najlepszy ergometr wioślarski Kettler w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy ergometr wioślarski Kettler w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre wioślarze do ćwiczeń – TOP7 listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych wioślarzy Kettler nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych treningowych ergometrów wioślarskich.


Powiązania tematyczne:

 • jaki ergometr wioślarski Kettler opinie i efekty,
 • dobre wioślarze Kettler cena,
 • ranking wioślarzy Kettler,
 • ergometr wioślarski Kettler jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o wioślarzach Kettler

#1 Gdzie szukać opinii o wioślarzach Kettler?

Aktualnie zaprezentowane informacje o wioślarzach Kettler odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki ergometr wioślarski Kettler wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych wioślarzach Kettler warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki ergometr wioślarski Kettler jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z ergometrami wioślarskimi Kettler zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach wioślarze Kettler to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *