FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking wioślarzy NordicTrack. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Ergometry wioślarskie / Ranking wioślarzy NordicTrack


Pomagamy w wyborze dobrych wioślarzy NordicTrack. Opracowane zestawienia są aktualne marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wioślarzy NordicTrack,
 • TOP5 chętnie kupowanych ergometrów wioślarskich treningowych.

Jakie wioślarze NordicTrack najlepiej wybrać? Ranking marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wioślarze NordicTrack, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wioślarzy NordicTrack, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ NordicTrack RW700 ☆

NordicTrack RW700 Najniższa Cena Online

☆ NordicTrack RW700 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NordicTrack
 • Nazwa produktu: NordicTrack RW700
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz RW 700 marki NordicTrack® to idealny sprzęt do ćwiczeń fitness. Jest ergometrem, co oznacza,posiada funkcję pomiaru wykonywanej przez mięśnie pracy. Koło zamachowe opiera się na systemie powietrznym, co zagwarantuje komfortowy, bezpieczny i płynny trening. Użytkownik bez wątpienia zwróci także uwagę na dopełniające wyposażenie w postaci 14" kolorowego ekranu dotykowego kontrolującego parametry treningu i umożliwiającego dobór programów treningowych spomiędzy ponad 11 000, które są przystępne z aktywnym członkostwem iFit®. Zasobność programów zapewnia zróżnicowanie treningu na każdym jego etapie.

  Przyrząd można łatwo składać i przechowywać na niewiele znaczącej powierzchni. Jest to sprzęt, który w niewielkim stopniu obciąża stawy, dlatego może być stosowany poprzez osoby w różnorodnym wieku. Wioślarz to znakomite urządzenie do treningu najczęściej mięśni nóg, ramion, grzbietu, pleców i bioder oraz urządzenie spalające tkankę tłuszczową, polepszające ogólną kondycję i wydolność organizmu.

  wyświetlacz: 14" barwny, dotykowy. Kontroluje atrybuty treningu i umożliwia dobór programów treningowych. Wielki kąt widzenia wyświetlacza pozwala swobodnie odczytywać prędkość, dystans, czas, puls i spalanie kalorii.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit otrzymujemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi. IFit daje Ci możliwość bezpłatnego przetestowania wszelkich funkcji platformy poprzez 30 dni.

  dostosowywanA KONSOLA: Wioślarz posiada regulacją kąta nachylenia konsoli, by każdy użytkownik mógł wybrać adekwatne jej położenie. Niezależnie od wzrostu, użytkownik będzie wyraźnie widział swoje postępy.

  SKŁADANA kompozycja - OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA: Dzięki opatentowanej, bezprecedensowej konstrukcji i systemowi szybkiego składania SpaceSaver™, wioślarza można prosto można złożyć do czyszczenia lub przechowywania, a tym samym zaoszczędzić miejsce w pomieszczeni.

  KOŁO ZAMACHOWE: Wioślarz ma koło zamachowe z powietrznym system oporu.

  MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: Wioślarz powietrzny RW 900 to potężny sprzęt przeznaczony dla użytkowników o wadze nieprzekraczającej 115 kg.

  SYSTEM OPORU: 26 stopni oporu powietrznego i dodatkowy opór dzięki zastosowaniu magnesu w kole zamachowym.

  SIODEŁKO: obszerne i wyprofilowane siodełko gwarantuje wygodny trening. Ponadto pokryte jest specjalna warstwą upraszczającą jego czyszczenie.

  PODSTAWY POD STOPY: szerokie podstawy pasujące do każdej stopy pozwalają zachować stabilność podczas treningu. Dodatkowo obracają się podczas wykonywania ruchu, wpływając na ich płynną pracę. Regulowane nylonowe pasy zabezpieczające i teksturowane podstawy pod stopy wpływają na stabilność w trakcie treningu.

  UCHWYTY: Pokryte specjalną powłoką uniemożliwiającą ślizganiu się rąk podczas treningu.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE: szybkie i proste przemieszczanie wioślarza.

  informacje technicznE:

  ekran: 14" barwny, dotykowy wyświetlacz

  poziomy oporu: 26

  Dodatki: głośniki, kółka transportowe

  wymiary wioślarza: 221 x 56 x 120 cm (dł. X szer. X wys.)

  Waga sprzętu: 44 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 115 kg

  Przeznaczenie: użytek domowy

  Gwarancja: 2 lata

  STAN: powystawowy, osiągalne niepokaźne ślady montażu

  BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!CZŁONKOSTWO IFIT®: iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 rozmaitych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest poprzez trenera personalnego, a regulacja prędkości czy nachylenie dostosowywane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy biegowej. IFit daje Ci możliwość bezpłatnego przetestowania wszystkich funkcji platformy poprzez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family albo Individual, żeby nadal cieszyć się nieograniczoną ilością treningów.

  Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową albo na rękę w technice Bluetooth to możesz wykorzystać go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training. Oznacza to, że bieżnia czy rower samoczynnie znajdzie Twoje urządzenie pomiarowe i złączy trening tak, abyś znajdował się w stosownej strefie tętna. Przypasowanie treningu to zarówno spadek albo wzrost szybkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje. W wyniku czego, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z ulepszona kondycją fizyczną lub łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej.

  podczas trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu. Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników.

  iFit to społeczność ludzi, którzy mają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie. IFit aktywnie wyszykuje zróżnicowane sposoby żeby nas sprawnie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie otrzymujesz odznaki. Za każdym razem, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami i przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i potężną dawkę motywacji. W dodatku za ukończenie wyzwań użytkownik może dostać ciekawe nagrody, przykładowo:

  100 treningów - wyjątkowa koszulka iFIT

  200 treningów - gratisowy miesiąc treningów dodany do Twojego konta

  300 treningów -flaga iFIT

  400 treningów – karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$

  500 treningów - wyjątkowa bluza iFIT i udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah

  W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć w trakcie ćwiczeń. Użytkownicy mają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych poprzez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki genialnej do medytacji i jogi czy rozciągania, aby pomóc Ci skoncentrować się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać zarówno podczas jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii. Dzięki temu możesz analizować i polepszać swoje wyniki.

  Ważne, żeby użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit. Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego.Podobne zestawienia:


Najtańsze wioślarze NordicTrack – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze wioślarze NordicTrack, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wioślarzy NordicTrack jest aktualizowany na bieżąco.

☆ NordicTrack RW700 ☆

NordicTrack RW700 Najniższa Cena Online

☆ NordicTrack RW700 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NordicTrack
 • Nazwa produktu: NordicTrack RW700
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz RW 700 firmy NordicTrack® to świetny sprzęt do ćwiczeń fitness. Jest ergometrem, co oznacza,ma funkcję pomiaru wykonywanej przez mięśnie pracy. Koło zamachowe jest oparte na systemie powietrznym, co zapewnia komfortowy, bezpieczny i płynny trening. Użytkownik z całą pewnością zwróci także uwagę na uzupełniające wyposażenie w postaci 14" kolorowego ekranu dotykowego kontrolującego właściwości treningu i umożliwiającego dobór programów treningowych spomiędzy ponad 11 000, które są przystępne z aktywnym członkostwem iFit®. Różnorodność programów zagwarantuje zróżnicowanie treningu na każdym jego etapie.

  Przyrząd można z łatwością składać i przechowywać na niewiele znaczącej powierzchni. Jest to sprzęt, który w niewielkim stopniu obciąża stawy, dlatego może być używany przez osoby w różnym wieku. Wioślarz to rewelacyjne urządzenie do treningu w głównej mierze mięśni nóg, ramion, grzbietu, pleców i bioder i urządzenie spalające tkankę tłuszczową, ulepszające ogólną kondycję i wydolność organizmu.

  wyświetlacz: 14" barwny, dotykowy. Kontroluje atrybuty treningu i zezwala na dobór programów treningowych. Wielki kąt widzenia wyświetlacza pozwala swobodnie odczytywać szybkość, dystans, czas, puls i spalanie kalorii.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit uzyskujemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi. IFit daje Ci możliwość bezpłatnego przetestowania wszelkich funkcji platformy poprzez 30 dni.

  regulowanA KONSOLA: Wioślarz posiada regulacją kąta nachylenia konsoli, aby każdy użytkownik mógł wybrać trafne jej położenie. Niezależnie od wzrostu, użytkownik będzie wyraźnie widział swoje postępy.

  SKŁADANA kompozycja - OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA: Dzięki zastrzeżonej, bezprecedensowej konstrukcji i systemowi szybkiego składania SpaceSaver™, wioślarza można z łatwością można złożyć do czyszczenia albo przechowywania, a tym samym zaoszczędzić miejsce w pomieszczeni.

  KOŁO ZAMACHOWE: Wioślarz ma koło zamachowe z powietrznym system oporu.

  MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: Wioślarz powietrzny RW 900 to mocny sprzęt przeznaczony dla użytkowników o wadze nieprzekraczającej 115 kg.

  SYSTEM OPORU: 26 stopni oporu powietrznego i dodatkowy opór dzięki zastosowaniu magnesu w kole zamachowym.

  SIODEŁKO: wielkie i wyprofilowane siodełko gwarantuje komfortowy trening. W dodatku powleczone jest specjalna warstwą upraszczającą jego czyszczenie.

  PODSTAWY POD STOPY: wielkie podstawy pasujące do każdej stopy pozwalają zachować stabilność podczas treningu. Na dodatek obracają się w trakcie realizowania ruchu, wpływając na ich płynną pracę. Regulowane nylonowe pasy zabezpieczające i teksturowane podstawy pod stopy wpływają na stabilność podczas treningu.

  UCHWYTY: Pokryte specjalną warstwą uniemożliwiającą ślizganiu się rąk podczas treningu.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE: prędkie i łatwe przemieszczanie wioślarza.

  dane technicznE:

  ekran: 14" kolorowy, dotykowy ekran

  stopnie oporu: 26

  Dodatki: głośniki, kółka transportowe

  wymiary wioślarza: 221 x 56 x 120 cm (dł. X szer. X wys.)

  Waga sprzętu: 44 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 115 kg

  Przeznaczenie: użytek domowy

  Gwarancja: 2 lata

  STAN: powystawowy, realne małe ślady konstrukcji

  BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!CZŁONKOSTWO IFIT®: iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 różnorodnych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest poprzez trenera personalnego, a regulacja prędkości czy nachylenie regulowane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy biegowej. IFit daje Ci możliwość darmowego przetestowania wszystkich funkcji platformy przez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family lub Individual, aby nadal cieszyć się nieograniczoną ilością treningów.

  Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową albo na rękę w technice Bluetooth to możesz użyć go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training. Oznacza to, iż bieżnia czy rower samoczynnie znajdzie Twoje urządzenie pomiarowe i zwiąże trening tak, abyś znajdował się w adekwatnej strefie tętna. Dobranie treningu to zarówno spadek albo wzrost szybkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje. Na skutek czego, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z ulepszona kondycją fizyczną lub łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej.

  podczas trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu. Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników.

  iFit to społeczność ludzi, którzy mają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie. IFit aktywnie wyszykuje różne sposoby aby nas efektywnie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie otrzymujesz odznaki. Za każdym razem, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami oraz przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i solidną dawkę motywacji. Ponadto za ukończenie wyzwań użytkownik może otrzymać ciekawe nagrody, przykładowo:

  100 treningów - nieszablonowa koszulka iFIT

  200 treningów - bezpłatny miesiąc treningów dodany do Twojego konta

  300 treningów -flaga iFIT

  400 treningów – karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$

  500 treningów - unikatowa bluza iFIT i udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah

  W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć w trakcie ćwiczeń. Użytkownicy mają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych poprzez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki nieprzeciętnej do medytacji i jogi czy rozciągania, aby pomóc Ci skupić się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać równocześnie w trakcie jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii. Dzięki temu możesz analizować i udoskonalać swoje wyniki.

  Ważne, aby użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit. Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego.Podsumowanie, czyli jaki ergometr wioślarski NordicTrack najlepszy?


Najlepszy ergometr wioślarski NordicTrack w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy ergometr wioślarski NordicTrack w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane wioślarze – Zestawienie marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych wioślarzy NordicTrack nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych ergometrów wioślarskich treningowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki ergometr wioślarski NordicTrack opinie i efekty,
 • dobre wioślarze NordicTrack cena,
 • ranking wioślarzy NordicTrack,
 • ergometr wioślarski NordicTrack jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o wioślarzach NordicTrack

#1 Gdzie szukać opinii o wioślarzach NordicTrack?

Aktualnie zaprezentowane informacje o wioślarzach NordicTrack odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki ergometr wioślarski NordicTrack wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych wioślarzach NordicTrack warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki ergometr wioślarski NordicTrack jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z ergometrami wioślarskimi NordicTrack zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach wioślarze NordicTrack to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *