FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking wioślarzy Reebok. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Ergometry wioślarskie / Ranking wioślarzy Reebok


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wioślarzy Reebok. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wioślarzy Reebok,
 • TOP5 często wybieranych treningowych ergometrów wioślarskich.

Jakie wioślarze Reebok najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wioślarze Reebok, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wioślarzy Reebok, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Reebok Wioślarz one gr ☆

Reebok Wioślarz one gr Najniższa Cena Online

☆ Reebok Wioślarz one gr - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Reebok Wioślarz one gr
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Nowy wioślarz GR z serii ONE firmy Reebok Fitness to świetny sprzęt do ćwiczeń fitness. Jest ergometrem, co oznacza,posiada funkcję pomiaru realizowanej przez mięśnie pracy. Mocna rama główna o długości 1,23 m, koło zamachowe o wadze 6,5 kg komfortowy, bezpieczny i płynny trening. Uchwyt pokryty został specjalną piankową powłoką, która uniemożliwia ślizganiu się dłoni podczas treningu. Ma 12 zdefiniowanych programów treningowych, indywidualny program użytkownika, programy Target (docelowe), program wyścig oraz program HRC sterowany pracą serca użytkownika.

  w dodatku, wioślarz zaopatrzony jest w 16 stopni oporu dostosowywanych przez komputer z wyświetlaczem LCD, a także bezprzewodowy pomiar tętna w trakcie treningu, by użytkownik mógł na bieżąco śledzić postępy treningu. Przyrząd można prosto składać i przechowywać na niewielkiej powierzchni.

  Jest to sprzęt, który w niewielkim stopniu obciąża stawy, dlatego używany może być przez osoby w najróżniejszym wieku. Wioślarz to świetne urządzenie do treningu, głównie mięśni nóg, ramion, grzbietu, pleców i bioder, urządzenie spalające tkankę tłuszczową, poprawiające ogólną kondycję i wydolność organizmu.

  informacje technologicznE:

  wyświetlacz: LCD o rozmiarach 126 x 60 mm

  poziomy oporu: 16

  Waga koła zamachowego: 6,5 kg

  Waga koła zamachowego w ruchu (inercji): 8,25 kg

  Funkcje wyświetlacza: czas, szybkość, dystans, kalorie, liczba ruchów wiosłami na minutę (SPM)

  Uchwyt/drążek: krągły o średnicy 38,6 mm

  Podstawy pod stopy: obszerne, z ogranicznikami w tylnej części i z regulowanymi paskami zabezpieczającymi zapinanymi na rzep

  Dodatki: kółka transportowe, stopki poziomujące

  Pomiar pulsu: bezprzewodowy (wymagany dodatkowy pas)

  rozmiary: 198 x 48 x 82 (dł.x szer.x wys.)

  wymiary po złożeniu: 86 x 48 x 148 (dł.x szer.x wys.)

  Waga: 33,1 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 120 kg

  Gwarancja: 2 lata

  Przeznaczenie: użytek domowy

  REEBOK TO unikatowY SPRZĘT FITNESS

  Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa jednocześnie na ciało, jak i umysł. Dzięki zaimplementowaniu najnowocześniejszych technologii i nieszablonowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu.

  Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości.

  perfekcyjnie dostosowane materiały, bezusterkowość i innowacja w projektowaniu sprawia, iż wybierając produkty Reebok, będziesz cieszyć się nimi przez sporo lat.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Wioślarz Reebok ZJET ☆

Wioślarz Reebok ZJET Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz Reebok ZJET - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Wioślarz Reebok ZJET
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Nowy wioślarz ZJET firmy Reebok to rewelacyjny sprzęt do ćwiczeń w domu. Naturalny ruch wioślarski imitowany w trakcie ćwiczeń wpływa na całe ciało pomagając Ci wypracować idealną sylwetkę. Koło zamachowe o wadze 6 kg zapewnia komfortowy, bezpieczny i płynny trening.

  Wioślarz posiada 12 zdefiniowanych programów treningowych, które pomogą Ci w osiągnięciu celu. Sprzęt zaopatrzony jest w 16 stopni oporu regulowanych przez komputer z wyświetlaczem LCD. Dzięki możliwości bezprzewodowego pomiaru tętna w trakcie treningu, dostosujesz intensywność ćwiczeń zgodnie ze swymi wymaganiami.Wioślarz można prosto składać i przechowywać na śladowej powierzchni.

  Jest to sprzęt, który w niewielkim stopniu obciąża stawy, dlatego używany może być poprzez osoby w różnym wieku. Wioślarz to perfekcyjne urządzenie do treningu, głównie mięśni nóg, ramion, grzbietu, pleców i bioder, urządzenie spalające tkankę tłuszczową, ulepszające ogólną kondycję i wydolność organizmu.

  informacje technologicznE: poziomy oporu: 16 Programy treningowe: 19 (12 predefiniowanych, manualny, 3 docelowe, wyścig, tętno, zdefiniowany poprzez użytkownika) ekran: LCD 4,5" Funkcje: szybkość, czas, dystans, kalorie, tętno, BMI, ilość pociągnięć na minutę Waga koła zamachowego: 6 kg Maksymalna waga użytkownika: 120 kg dodatkowe wyposażenie: bezprzewodowy czytnik tętna, kółka transportowe, nóżki poziomujące wymiary: 181 x 54 x 69 cm (dł.

  x szer. X wys.) wymiary złożonego sprzętu: 90 x 54 x 146 cm (dł. X szer. X wys.) Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata REEBOK TO TWARDY FITNESS. Reebok reprezentuje swoje indywidualne i progresywne podejście do fitnessu - to fitness nieskrępowany, optymistyczny, odważny i wykraczający poza wszelkie przyjęte normy.

  Postawa promowana poprzez Reebok brzmi:,,Nie boję się uzupełniającego bólu, nie wycofam się przed wyzwaniem, będę ciężko pracować, ponieważ wierzę w siebie". Reebok to twardy fitness, który wykracza poza efektywność fizyczną i podąża także w kierunku społecznego i psychicznego korzystnego samopoczucia.

  Reebok nigdy nie jest zadowolony ze status quo, a zatem stosuje ideę twardego fitnessu także w swoich inicjatywach biznesowych. Oznacza to nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań, aby wspierać innowacjami miłośników, którzy sami testują granice tradycyjnego pojęcia produktywności.

  konsekwencją tych poszukiwań są niezawodne, progresywne i najwyższej klasy sprzęty i akcesoria treningowe o ponadprzeciętnej jakości. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży.

  Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.Podobne zestawienia:


Najtańsze wioślarze Reebok – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wioślarze Reebok, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wioślarzy Reebok jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Reebok Wioślarz one gr ☆

Reebok Wioślarz one gr Najniższa Cena Online

☆ Reebok Wioślarz one gr - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Reebok Wioślarz one gr
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Nowy wioślarz GR z kolekcji ONE producenta Reebok Fitness to perfekcyjny sprzęt do ćwiczeń fitness. Jest ergometrem, co oznacza,ma funkcję pomiaru wykonywanej poprzez mięśnie pracy. Potężna rama główna o długości 1,23 m, koło zamachowe o wadze 6,5 kg wygodny, bezpieczny i płynny trening. Uchwyt pokryty został specjalną piankową warstwą, która uniemożliwia ślizganiu się rąk w trakcie treningu. Posiada 12 zdefiniowanych programów treningowych, indywidualny program użytkownika, programy Target (docelowe), program wyścig, a także program HRC sterowany pracą serca użytkownika.

  ponadto, wioślarz wyekwipowany jest w 16 poziomów oporu dostosowywanych poprzez komputer z wyświetlaczem LCD, a także bezprzewodowy pomiar tętna podczas treningu, aby użytkownik mógł na bieżąco śledzić postępy treningu. Przyrząd można prosto składać i przechowywać na śladowej powierzchni.

  Jest to sprzęt, który w niewielkim stopniu obciąża stawy, dlatego używany może być poprzez osoby w przeróżnym wieku. Wioślarz to rewelacyjne urządzenie do treningu, przeważnie mięśni nóg, ramion, grzbietu, pleców i bioder, urządzenie spalające tkankę tłuszczową, ulepszające ogólną kondycję i wydolność organizmu.

  informacje technologicznE:

  wyświetlacz: LCD o wymiarach 126 x 60 mm

  poziomy oporu: 16

  Waga koła zamachowego: 6,5 kg

  Waga koła zamachowego w ruchu (inercji): 8,25 kg

  Funkcje wyświetlacza: czas, szybkość, dystans, kalorie, ilość ruchów wiosłami na minutę (SPM)

  Uchwyt/drążek: okrągły o średnicy 38,6 mm

  Podstawy pod stopy: spore, z ogranicznikami w tylnej części, a także z dostosowywanymi paskami zabezpieczającymi spinanymi na rzep

  Dodatki: kółka transportowe, stopki poziomujące

  Pomiar pulsu: bezprzewodowy (wymagany dodatkowy pas)

  wymiary: 198 x 48 x 82 (dł.x szer.x wys.)

  rozmiary po złożeniu: 86 x 48 x 148 (dł.x szer.x wys.)

  Waga: 33,1 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 120 kg

  Gwarancja: 2 lata

  Przeznaczenie: użytek domowy

  REEBOK TO wyjątkowY SPRZĘT FITNESS

  Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa jednocześnie na ciało, jak i umysł. Dzięki zaimplementowaniu pionierskich technologii i wyjątkowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu.

  Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości.

  idealnie dobrane materiały, niezawodność i innowacja w projektowaniu sprawia, że wybierając produkty Reebok, będziesz radować się nimi przez dużo lat.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Wioślarz Reebok ZJET ☆

Wioślarz Reebok ZJET Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz Reebok ZJET - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Wioślarz Reebok ZJET
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Nowy wioślarz ZJET producenta Reebok to doskonały sprzęt do ćwiczeń w domu. Naturalny ruch wioślarski imitowany w trakcie ćwiczeń wpływa na całe ciało pomagając Ci wypracować idealną sylwetkę. Koło zamachowe o wadze 6 kg zapewnia wygodny, bezpieczny i płynny trening.

  Wioślarz posiada 12 zdefiniowanych programów treningowych, które pomogą Ci w osiągnięciu celu. Sprzęt wyekwipowany jest w 16 poziomów oporu dostosowywanych poprzez komputer z wyświetlaczem LCD. Dzięki możliwości bezprzewodowego pomiaru tętna podczas treningu, dopasujesz intensywność ćwiczeń zgodnie ze swoimi wymaganiami.Wioślarz można prosto składać i przechowywać na nieznacznej powierzchni.

  Jest to sprzęt, który w niewielkim stopniu obciąża stawy, dlatego używany może być poprzez osoby w rozmaitym wieku. Wioślarz to rewelacyjne urządzenie do treningu, z reguły mięśni nóg, ramion, grzbietu, pleców i bioder, urządzenie spalające tkankę tłuszczową, polepszające ogólną kondycję i wydolność organizmu.

  dane technicznE: poziomy oporu: 16 Programy treningowe: 19 (12 predefiniowanych, manualny, 3 docelowe, wyścig, tętno, zdefiniowany poprzez użytkownika) wyświetlacz: LCD 4,5" Funkcje: prędkość, czas, dystans, kalorie, tętno, BMI, ilość pociągnięć na minutę Waga koła zamachowego: 6 kg Maksymalna waga użytkownika: 120 kg dodatkowe wyposażenie: bezprzewodowy czytnik tętna, kółka transportowe, nóżki poziomujące rozmiary: 181 x 54 x 69 cm (dł.

  x szer. X wys.) wymiary złożonego sprzętu: 90 x 54 x 146 cm (dł. X szer. X wys.) Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata REEBOK TO TWARDY FITNESS. Reebok reprezentuje swoje indywidualne i progresywne podejście do fitnessu - to fitness nieskrępowany, optymistyczny, odważny i wykraczający poza wszelkie przyjęte normy.

  Postawa promowana przez Reebok brzmi:,,Nie boję się uzupełniającego bólu, nie wycofam się przed wyzwaniem, będę ciężko pracować, ponieważ wierzę w siebie". Reebok to twardy fitness, który wykracza poza produktywność fizyczną i podąża także w kierunku społecznego i psychicznego korzystnego samopoczucia.

  Reebok nigdy nie jest zadowolony ze status quo, a zatem stosuje ideę twardego fitnessu także w swoich inicjatywach biznesowych. Oznacza to nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań, żeby wspierać innowacjami fanów, którzy sami testują granice tradycyjnego pojęcia wydajności.

  skutkiem tych poszukiwań są bezusterkowe, progresywne i najwyższej klasy sprzęty i akcesoria treningowe o ponadprzeciętnej jakości. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży.

  Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.Podsumowanie, czyli jaki ergometr wioślarski Reebok najlepszy?


Najlepszy ergometr wioślarski Reebok w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy ergometr wioślarski Reebok w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane wioślarze do ćwiczeń – Ranking maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych wioślarzy Reebok nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych treningowych ergometrów wioślarskich.


Powiązania tematyczne:

 • jaki ergometr wioślarski Reebok opinie i efekty,
 • dobre wioślarze Reebok cena,
 • ranking wioślarzy Reebok,
 • ergometr wioślarski Reebok jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o wioślarzach Reebok

#1 Gdzie szukać opinii o wioślarzach Reebok?

Aktualnie zaprezentowane informacje o wioślarzach Reebok odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki ergometr wioślarski Reebok wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych wioślarzach Reebok warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki ergometr wioślarski Reebok jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z ergometrami wioślarskimi Reebok zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach wioślarze Reebok to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *