FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking wioślarzy powietrznych. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Ergometry wioślarskie / Ranking wioślarzy powietrznych


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wioślarzy powietrznych. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wioślarzy powietrznych,
 • TOP5 często wybieranych ergometrów wioślarskich treningowych.

Jakie wioślarze powietrzne najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wioślarze powietrzne, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wioślarzy powietrznych, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ WIOŚLARZ POWIETRZNY HMS ZP6591, 17-22-319 ☆

WIOŚLARZ POWIETRZNY HMS ZP6591, 17-22-319 Najniższa Cena Online

☆ WIOŚLARZ POWIETRZNY HMS ZP6591, 17-22-319 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: WIOŚLARZ POWIETRZNY HMS ZP6591, 17-22-319
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 7
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  ZP6591 HMS to wioślarz, z progresywnym powietrznym systemem oporu. To połączenie wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Wioślarz to trenażer, służący do treningu całego ciała.Produkt, zamiast klasycznego koła zamachowego, ma powietrzny system oporu.

  Jego działanie jest bardzo podobne, do działania rowerka powietrznego. Im szybsze i mocniejsze ruchy wykonamy, tym mocniejszy opór odczujemy. To wspaniałe rozwiązanie, ponieważ w ten sposób naturalnie dostosowujemy obciążenie do swych możliwości i potrzeb.

  Jest to ponadto bardzo bezpieczne rozwiązanie dlatego, iż przy oporze powietrznym nie nadwyrężamy stawów. Dzięki czemu, możemy naszego wioślarza wykorzystać także do bezpiecznej, bezinwazyjnej rozgrzewki.Produkt posiada komputer z czytelnym wyświetlaczem LCD.

  Na wyświetlaczu, odszukamy wszelkie informacje, {pomocn|przydatn)e w trakcie treningu. Dystans, czas czy liczba powtórzeń, to tylko niektóre z wielu informacji wyświetlanych na monitorze.Działanie ZP6591 jest bardzo ciche i płynne, a możliwość składania i kółka transportowe, ułatwią przemieszczanie i przechowywanie.Produkt marki HMS, pozwala na przeprowadzenie kompleksowych, ćwiczeń wytrzymałościowych.

  Trening przy jego wykorzystaniu, poprawia wydolność systemu sercowo-naczyniowego, wspomaga spalanie tłuszczu i zwiększa zdolność organizmu do przyswajania tlenu.Specyfikacja:Kolor: czarno-pomarańczowyMożliwość składania: takKlasa użytkowania: HRodzaj oporu: powietrznyWaga koła zamachowego (kg): 2Komputer (pomiar):czas: takilość pociągnięć na minutę: takilość pociągnięć: takdystans: takprędkość: takpuls: takkalorie: takRodzaj wyświetlacza: LCDWymiary komputera (mm): 815x1525Wymiary wyświetlacza (mm): 420x760Wyposażenie dodatkowe:podstawki pod stopy z przodu: takrolki transportowe: takWymiary wioślarza (rozłożony):długość (mm): 2090szerokość (mm): 510wysokość (mm): 910Maksymalna waga użytkownika (kg): 110Waga produktu (kg): 28,4Uwagi:Nie przeznaczony do użytku komercyjnegoGwarancja 24 miesiące...


☆ York fitness Wioślarz powietrzny turbine (0014961560404) ☆

York fitness Wioślarz powietrzny turbine (0014961560404) Najniższa Cena Online

☆ York fitness Wioślarz powietrzny turbine (0014961560404) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: York Fitness
 • Nazwa produktu: York fitness Wioślarz powietrzny turbine (0014961560404)
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  Wioślarz Turbine marki York Fitness został wytwarzany z wysokiej jakości materiałów. Model ten niemało {pomocn|przydatn)ych funkcji, które pozwolą na przeprowadzenie efektywnego treningu....

☆ Wioślarz powietrzny BH Kingston R385 ☆

Wioślarz powietrzny BH Kingston R385 Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz powietrzny BH Kingston R385 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Wioślarz powietrzny BH Kingston R385
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  Wioślarz producenta Kingston, objęty gwarancją półprofesjonalną, ma wzmocnioną konstrukcję. Jego konstrukcja jest potężna i użyteczna, co upraszcza sesje o wysokiej efektywności.

  Wioślarz Kingston eksponuje się usztywnioną konstrukcją, która zapewnia solidność i stabilność, dzięki czemu możesz bez obaw cieszyć się intensywnymi sesjami treningowymi.

  Dzięki zaimplementowanemu monitorowi LCD będziesz na bieżąco informowany o swych postępach. Monitor ten dostarcza szczegółowych informacji, takich jak przebyty dystans, czas, szybkość i spalone kalorie, pomagając w wyznaczaniu celów i śledzeniu osiągnięć.
  właściwości technologiczne atrybuty komputera

☆ Wioślarz Powietrzny NordicTrack RX 800 ☆

Wioślarz Powietrzny NordicTrack RX 800 Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz Powietrzny NordicTrack RX 800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NordicTrack
 • Nazwa produktu: Wioślarz Powietrzny NordicTrack RX 800
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz z RX 800 marki NordicTrack(R) to wyśmienity sprzęt do ćwiczeń fitness w domu. Jest ergometrem, co oznacza,ma funkcję pomiaru realizowanej przez mięśnie pracy. Koło zamachowe jest oparte na systemie powietrznym, co zagwarantuje komfortowy, bezpieczny i płynny trening.

  ma 20 programów treningowych, co gwarantuje zróżnicowanie treningu na każdym jego etapie. Wyświetlacz LCD dokładnie prezentuje czas treningu, jak i liczba powtórzeń. Przyrząd można z łatwością składać i przechowywać na małej powierzchni.

  Jest to sprzęt, który w niewielkim stopniu obciąża stawy, dlatego może być użytkowany poprzez osoby w zróżnicowanym wieku. Wioślarz to rewelacyjne urządzenie do treningu z reguły mięśni nóg, ramion, grzbietu, pleców i bioder i urządzenie spalające tkankę tłuszczową, poprawiające ogólną kondycję i wydolność organizmu.

  wyświetlacz LCD: Kontroluje właściwości treningu i pozwala na wybór programów treningowych. Duży kąt widzenia wyświetlacza pozwala swobodnie odczytywać parametry treningu. PROGRAMY TRENINGOWE: 20 stałych programów treningowych - 10 programów interwałowych skierowanych na spalanie kalorii, 10 programów interwałowych skierowanych na siłę, moc (WATTS).

  TRENUJ W RYTMIE swojej MUZYKI: Trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze skuteczniej. Podłącz odtwarzacz do głównej konsoli i biegnij w rytmie swej ulubionej muzyki. Trening stanie się przyjemny dzięki głośnikom wbudowanym w konsole.

  Wejście audio Jack 3,5 mm umożliwia słuchanie muzyki z sprzętów zewnętrznych (iPod, MP3) z użyciem zaimplementowanych w przedni panel głośników. RegulowanA KONSOLA: Wioślarz ma regulacją kąta nachylenia konsoli, by każdy użytkownik mógł wybrać optymalne jej położenie.

  Niezależnie od wzrostu, użytkownik będzie wyraźnie widział swoje postępy. SKŁADANA budowa - OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA: Dzięki zastrzeżonej, przełomowej konstrukcji i systemowi szybkiego składania SpaceSaver(TM), wioślarza można prosto można złożyć do czyszczenia lub przechowywania, a tym samym zaoszczędzić miejsce w pomieszczeni.

  KOŁO ZAMACHOWE: Wioślarz ma koło zamachowe z powietrznym system oporu. MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: Wioślarz powietrzny RX 800 to mocny sprzęt asygnowany dla użytkowników o wadze nieprzekraczającej 130 kg.

  SYSTEM OPORU: 10 poziomów oporu powietrznego, a także dodatkowy opór dzięki zastosowaniu magnesu w kole zamachowym. SIODEŁKO: spore i wyprofilowane siodełko zapewnia komfortowy trening. W dodatku pokryte jest specjalna warstwą usprawniającą jego czyszczenie.

  PODSTAWY POD STOPY: spore podstawy pasujące do każdej stopy pozwalają zachować stabilność podczas treningu. Dodatkowo obracają się w trakcie wykonywania ruchu, wpływając na ich płynną pracę. Dostosowywane nylonowe pasy zabezpieczające i teksturowane podstawy pod stopy wpływają na stabilność podczas treningu.

  UCHWYTY: Pokryte specjalną warstwą uniemożliwiającą ślizganiu się rąk w trakcie treningu. KÓŁKA TRANSOPORTOWE: prędkie i łatwe przemieszczanie wioślarza. Informacje technologicznE: Opór: powietrzny Funkcje konsoli: waty, czas, kalorie, tempo wiosłowania Programy treningowe: 20 wgranych na stałe programów Dodatki: głośniki, kółka transportowe rozmiary wioślarza: 220 x 55 x 66 cm (dł.

  x szer. X wys.) wymiary wioślarza złożonego: 91 x 55 x 111 cm (dł. X szer. X wys.) rozmiary podstawek pod stopy: 35 x 16 cm (dł. X szer.) Waga sprzętu: 41 kg Maksymalna waga użytkownika: 130 kg Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!

  - CZŁONKOSTWO IFIT(R): iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 najróżniejszych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest przez trenera personalnego, a regulacja szybkości czy nachylenie regulowane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy biegowej.

  iFit daje Ci możliwość darmowego przetestowania wszystkich funkcji platformy poprzez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family albo Individual, aby nadal cieszyć się nieograniczoną ilością treningów.

  iFit to aktualnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD.

  Regulacja prędkości sprzętu czy nachylenie regulowane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy. Treningi podzielone są na różnorodne typy aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest poprzez profesjonalnego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także niebanalne historie o miejscu w którym się znajduje i motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i spora a oczyszczanie ich przystępne i intuicyjne. W poszukiwaniu nieprzeciętnego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, rodzaj treningu czas czy jego intensywność.

  tworzony trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza, a także ocenić. Na karcie treningu wynajdziesz na dodatek opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień) i orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się podczas trwania ćwiczeń.

  Lista funkcji jest stale poszerzana i poprawiana. Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową albo na rękę w technice Bluetooth to możesz użyć go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training.

  Oznacza to, iż bieżnia czy rower samoczynnie odnajdzie Twoje urządzenie pomiarowe i zespoi trening tak, abyś znajdował się w stosownej strefie tętna. Dopasowanie treningu to zarówno spadek lub wzrost szybkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje.

  w rezultacie, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z lepsza kondycją fizyczną lub łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej. W trakcie trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu.

  Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników. IFit to społeczność ludzi, którzy mają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie.

  iFit aktywnie wyszykuje najróżniejsze sposoby aby nas wydajnie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie otrzymujesz odznaki. Za każdym razem, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami oraz przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i konkretną dawkę motywacji.

  w dodatku za ukończenie wyzwań użytkownik może otrzymać atrakcyjne nagrody, przykładowo: 100 treningów - unikatowa koszulka iFIT 200 treningów - gratisowy miesiąc treningów dodany do Twojego konta 300 treningów -flaga iFIT 400 treningów - karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$ 500 treningów - wyjątkowa bluza iFIT i udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć w trakcie ćwiczeń.

  Użytkownicy mają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych przez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki idealnej do medytacji i jogi czy rozciągania, by pomóc Ci skupić się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać równocześnie w trakcie jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii.

  dzięki czemu możesz analizować i ulepszać swoje wyniki. Ważne, by użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit.

  Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego. PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM: Z aktywnym członkostwem iFit przystępne jest ponad 11 000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w przeróżnych kategoriach, jednak ilość programów, długość trwania i ich różnorodność jest bezsprzecznie pokaźniejsza. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego, a także projektowanego przez użytkownika na mapie) prowadzony jest poprzez trenera, który instruuje jak biegać, lub jakiej techniki używać w trakcie wykonywania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: Treningi podzielone są na przeróżne warianty aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne, a także ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem.

  Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: linia treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie szybkości, utrata wagi, interwały, solidność. Podczas biegu z trenerem, na bieżąco nakłania on do dalszego trenowania i opowiada historię i ciekawostki danego regionu.

  Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dostosowuje szybkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją przystosowywać (zmniejszać albo zwiększać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i prędkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi typu Incline to ćwiczenie podbiegów lub inaczej trening z nachyleniem. Program charakteryzuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości.

  Celem treningu jest zwiększenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na różnorodnym terenie. STUDIO CLASSES(TM): Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu.

  Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują rozmaite ćwiczenia i zadania na solidnych sprzętach. TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać skuteczny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne lub dolne partie ciała, brzuch, i całość.

  REGENERACJA: zestaw treningów, które wspomagają proces regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spośród jogi, ćwiczeń rozciągających i polepszających mobilność oraz spacerów lub biegów regenerujących.

  INTERNATIONAL: Zbiór treningów dostępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim. TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy lub chcielibyśmy odwiedzić.

  Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym lub zdjęciach Google Street View. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży.

  Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Wioślarz powietrzny rw 700 marki Nordictrack ☆

Wioślarz powietrzny rw 700 marki Nordictrack Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz powietrzny rw 700 marki Nordictrack - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NordicTrack
 • Nazwa produktu: Wioślarz powietrzny rw 700 marki Nordictrack
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  WIOŚLARZ POWIETRZNY RW 700

  Wioślarz RW 700 marki NordicTrack® to świetny sprzęt do ćwiczeń fitness. Jest ergometrem, co oznacza,posiada funkcję pomiaru wykonywanej poprzez mięśnie pracy. Koło zamachowe opiera się na systemie powietrznym, co gwarantuje komfortowy, bezpieczny i płynny trening. Użytkownik niewątpliwie zwróci także uwagę na dopełniające wyposażenie w postaci 14" kolorowego ekranu dotykowego kontrolującego właściwości treningu i umożliwiającego wybór programów treningowych spomiędzy ponad 11 000, które są przystępne z aktywnym członkostwem iFit®. Bogactwo programów zagwarantuje zróżnicowanie treningu na każdym jego etapie.


  Przyrząd można prosto składać i przechowywać na śladowej powierzchni. Jest to sprzęt, który w niewielkim stopniu obciąża stawy, dlatego może być używany przez osoby w różnorodnym wieku. Wioślarz to nieprzeciętne urządzenie do treningu typowo mięśni nóg, ramion, grzbietu, pleców i bioder i urządzenie spalające tkankę tłuszczową, poprawiające ogólną kondycję i wydolność organizmu.  ekran

  10" barwny, dotykowy. Kontroluje atrybuty treningu i umożliwia dobór programów treningowych. Obszerny kąt widzenia wyświetlacza pozwala swobodnie odczytywać prędkość, dystans, czas, puls i spalanie kalorii.


  PROGRAMY TRENINGOWE

  Z członkostwem iFit otrzymujemy dostęp do 11 000 video treningów z trenerem personalnym. IFit daje Ci możliwość gratisowego przetestowania wszystkich funkcji platformy poprzez 30 dni.


  regulowanA KONSOLA

  Wioślarz posiada regulacją kąta nachylenia konsoli, aby każdy użytkownik mógł wybrać optymalne jej położenie. Niezależnie od wzrostu, użytkownik będzie wyraźnie widział swoje postępy.

  KOŁO ZAMACHOWE

  Wioślarz ma koło zamachowe z cichym system oporu SMRTM.


  MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA

  Wioślarz RW 700 to mocny sprzęt przeznaczony dla użytkowników o wadze nieprzekraczającej 115 kg.


  SYSTEM OPORU

  26 poziomów oporu dzięki zastosowaniu magnesu w kole zamachowym.


  SIODEŁKO
  szerokie i wyprofilowane siodełko gwarantuje komfortowy trening. Dodatkowo pokryte jest specjalna powłoką upraszczającą jego czyszczenie.

  PODSTAWY POD STOPY
  spore podstawy pasujące do każdej stopy pozwalają zachować stabilność podczas treningu. Na dodatek obracają się podczas realizowania ruchu, wpływając na ich płynną pracę. Dostosowywane nylonowe pasy zabezpieczające i teksturowane podstawy pod stopy wpływają na stabilność w trakcie treningu.

  UCHWYTY
  Pokryte specjalną powłoką zapobiegającą ślizganiu się rąk podczas treningu.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE
  szybkie i nietrudne przemieszczanie wioślarza.


  TRENUJ NA CAŁYM ŚWIECIE! – CZŁONKOSTWO IFIT®

  iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 najróżniejszych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest przez trenera personalnego, a regulacja szybkości czy nachylenie dostosowywane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy biegowej. IFit daje Ci możliwość bezpłatnego przetestowania wszelkich funkcji platformy przez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family lub Individual, by nadal cieszyć się nieograniczoną ilością treningów.  iFit to aktualnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD. Regulacja szybkości sprzętu czy nachylenie regulowane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy.

  Treningi podzielone są na różnorodne typy aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest przez mistrzowskiego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także atrakcyjne historie o miejscu w którym się znajduje i motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i szeroka a odfiltrowanie ich proste i intuicyjne. W poszukiwaniu idealnego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, wariant treningu czas czy jego intensywność. Wytworzony trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza oraz ocenić. Na karcie treningu odszukasz dodatkowo opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień) oraz orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się podczas trwania ćwiczeń. Lista funkcji jest stale poszerzana i polepszana.


  Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową albo na rękę w technologii Bluetooth to możesz zastosować go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training. Oznacza to, iż bieżnia czy rower automatycznie wynajdzie Twoje urządzenie pomiarowe i scali trening tak, abyś znajdował się w stosownej strefie tętna. Dopasowanie treningu to równocześnie spadek lub wzrost prędkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje. W efekcie, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z udoskonalona kondycją fizyczną albo łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej.

  podczas trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu. Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników.

  iFit to społeczność ludzi, którzy mają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie. iFit aktywnie wyszykuje przeróżne sposoby żeby nas produktywnie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie uzyskujesz odznaki. Zawsze, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami oraz przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i potężną dawkę motywacji. Ponadto za ukończenie wyzwań użytkownik może dostać interesujące nagrody, przykładowo:

  100 treningów - nieszablonowa koszulka iFIT

  200 treningów - bezpłatny miesiąc treningów dodany do Twojego konta

  300 treningów -flaga iFIT

  400 treningów – karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$

  500 treningów - nieszablonowa bluza iFIT i udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah

  W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć w trakcie ćwiczeń. Użytkownicy mają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych przez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki nieprzeciętnej do medytacji i jogi czy rozciągania, aby pomóc Ci skupić się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać jednocześnie podczas jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii. Dzięki temu możesz analizować i poprawiać swoje wyniki.

  Ważne, aby użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit. Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego.
  PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM:


  Z aktywnym członkostwem iFit przystępne jest ponad 11000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w rozmaitych kategoriach, jednak liczba programów, długość trwania i ich dostatek jest bezdyskusyjnie większa. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego, a także projektowanego poprzez użytkownika na mapie) prowadzony jest poprzez trenera, który instruuje jak biegać, lub jakiej techniki używać w trakcie wykonywania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE

  Treningi podzielone są na najróżniejsze warianty aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne oraz ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem. Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: seria treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie prędkości, utrata wagi, interwały, odporność. Podczas biegu z trenerem, na bieżąco nakłania on do dalszego trenowania i opowiada historię i ciekawostki danego regionu. Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dopasowuje prędkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją dopasowywać (zniżać albo powiększać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN)

  Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i prędkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA

  Treningi typu Incline to ćwiczenie podbiegów lub inaczej trening z nachyleniem. Program charakteryzuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości. Celem treningu jest rozszerzenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na zróżnicowanym terenie.

  STUDIO CLASSES

  Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu. Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują najróżniejsze ćwiczenia i zadania na potężnych sprzętach.

  TRENINGI SIŁOWE

  Trener pomaga wykonać wydajny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne albo dolne partie ciała, brzuch, oraz całość.


  REGENERACJA

  komplet treningów, które wspomagają cykl regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spośród jogi, ćwiczeń rozciągających i udoskonalających mobilność oraz spacerów lub biegów regenerujących.

  TRENINGI NA MAPIE

  W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy albo chcielibyśmy odwiedzić. Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego treningu na mapie, widoku satelitarnym albo zdjęciach Google Street View.


  INTERNATIONAL

  Zbiór treningów przystępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim.
  H - GWARANCJA HOME (DOMOWA)


  - stosowana przy produktach, których przeznaczenie dopuszcza używanie ich w warunkach domowych (w sposób normalny – okazyjnie albo regularnie)

  - tygodniowy czas używania nie przekracza 15 godzin

  - gdy sprzęt użytkowany jest przez nieprofesjonalnych użytkowników

  - zachowuje swoją ważność tylko wobec użytkownika, który jest osobą prywatną


  wykonana z lekkiej i trwałej pianki EVA, zapewniającej odpowiednią twardość
  Zaokrąglone rogi dla komfortu ćwiczeń
  rozmiary: 22.9 x 15.2 x 7.6 cm
  Kolor: niebieskiWykonana z lekkiej i trwałej pianki EVA, gwarantującej odpowiednią twardośćZaokrąglone rogi dla komfortu ćwiczeńWymiary: 22.9 x 15.2 x 7.6 cmKolor: niebieski

☆ Wioślarz powietrzny RW 900 NordicTrack, WIOSLARZNORDICTRACKRW900 ☆

Wioślarz powietrzny RW 900 NordicTrack, WIOSLARZNORDICTRACKRW900 Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz powietrzny RW 900 NordicTrack, WIOSLARZNORDICTRACKRW900 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NordicTrack
 • Nazwa produktu: Wioślarz powietrzny RW 900 NordicTrack, WIOSLARZNORDICTRACKRW900
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz RW 900 firmy NordicTrack(R) to wyśmienity sprzęt do ćwiczeń fitness. Jest ergometrem, co oznacza,posiada funkcję pomiaru wykonywanej przez mięśnie pracy. Koło zamachowe jest oparte na systemie powietrznym, co zapewnia komfortowy, bezpieczny i płynny trening.

  Użytkownik z całą pewnością zwróci także uwagę na dodatkowe wyposażenie w postaci 22" kolorowego ekranu dotykowego kontrolującego parametry treningu i umożliwiającego dobór programów treningowych spomiędzy ponad 11 000, które są przystępne z aktywnym członkostwem iFit(R).

  mnogość programów zagwarantuje zróżnicowanie treningu na każdym jego etapie. Przyrząd można prosto składać i przechowywać na nieznacznej powierzchni. Jest to sprzęt, który w niewielkim stopniu obciąża stawy, dlatego może być użytkowany poprzez osoby w najróżniejszym wieku.

  Wioślarz to doskonałe urządzenie do treningu z reguły mięśni nóg, ramion, grzbietu, pleców i bioder i urządzenie spalające tkankę tłuszczową, ulepszające ogólną kondycję i wydolność organizmu.

  ekran: 22" kolorowy, dotykowy. Kontroluje cechy treningu i umożliwia wybór programów treningowych. Znaczny kąt widzenia wyświetlacza pozwala swobodnie odczytywać prędkość, dystans, czas, puls i spalanie kalorii.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit dostajemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi. IFit daje Ci możliwość darmowego przetestowania wszystkich funkcji platformy poprzez 30 dni.

  TRENUJ W RYTMIE swojej MUZYKI: Trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze skuteczniej. Podłącz odtwarzacz do głównej konsoli i biegnij w rytmie swojej ulubionej muzyki. Trening stanie się przyjemny dzięki głośnikom zaimplementowanym w konsole.

  Wejście audio Jack 3,5 mm umożliwia słuchanie muzyki z sprzętów zewnętrznych (iPod, MP3) z użyciem zastosowanych w przedni panel głośników. DostosowywanA KONSOLA: Wioślarz ma regulacją kąta nachylenia konsoli, by każdy użytkownik mógł wybrać odpowiednie jej położenie.

  Niezależnie od wzrostu, użytkownik będzie wyraźnie widział swoje postępy. SKŁADANA budowa - OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA: Dzięki zastrzeżonej, rewolucyjnej konstrukcji i systemowi szybkiego składania SpaceSaver(TM), wioślarza można z łatwością można złożyć do czyszczenia albo przechowywania, a tym samym zaoszczędzić miejsce w pomieszczeni.

  KOŁO ZAMACHOWE: Wioślarz posiada koło zamachowe z powietrznym system oporu. MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: Wioślarz powietrzny RW 900 to potężny sprzęt asygnowany dla użytkowników o wadze nieprzekraczającej 130 kg.

  SIODEŁKO: znaczne i wyprofilowane siodełko zagwarantuje komfortowy trening. Ponadto pokryte jest specjalna powłoką ułatwiającą jego czyszczenie. PODSTAWY POD STOPY: szerokie podstawy pasujące do każdej stopy pozwalają zachować stabilność podczas treningu.

  na dodatek obracają się podczas realizowania ruchu, wpływając na ich płynną pracę. Dostosowywane nylonowe pasy zabezpieczające i teksturowane podstawy pod stopy wpływają na stabilność podczas treningu. UCHWYTY: Pokryte specjalną powłoką uniemożliwiającą ślizganiu się dłoni w trakcie treningu.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE: prędkie i proste przemieszczanie wioślarza. Informacje technicznE: wyświetlacz: 22" barwny, dotykowy ekran poziomy oporu: 26 Funkcje konsoli: waty, czas, kalorie, tempo wiosłowania Dodatki: głośniki, kółka transportowe wymiary wioślarza: 218 x 55 x 125 cm (dł.

  x szer. X wys.) rozmiary wioślarza złożonego: 113 x 55 x 73 cm (dł. X szer. X wys.) wymiary podstawek pod stopy: 32 x 12 cm (dł. X szer.) Waga sprzętu: 48 kg Maksymalna waga użytkownika: 130 kg Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!

  - CZŁONKOSTWO IFIT(R): iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 najróżniejszych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest przez trenera personalnego, a regulacja szybkości czy nachylenie regulowane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy biegowej.

  iFit daje Ci możliwość gratisowego przetestowania wszelkich funkcji platformy poprzez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family lub Individual, żeby nadal cieszyć się nieograniczoną ilością treningów.

  iFit to obecnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD.

  Regulacja prędkości sprzętu czy nachylenie dostosowywane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy. Treningi podzielone są na różnorodne typy aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest poprzez profesjonalnego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także ciekawe historie o miejscu w którym się znajduje oraz motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i obfita a filtrowanie ich nietrudne i intuicyjne. W poszukiwaniu wspaniałego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, rodzaj treningu czas czy jego intensywność.

  wytwarzany trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza oraz ocenić. Na karcie treningu wynajdziesz na dodatek opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień) i orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się w trakcie trwania ćwiczeń.

  Lista funkcji jest stale poszerzana i polepszana. Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową albo na rękę w technice Bluetooth to możesz wykorzystać go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training.

  Oznacza to, że bieżnia czy rower automatycznie odszuka Twoje urządzenie pomiarowe i zjednoczy trening tak, abyś znajdował się w adekwatnej strefie tętna. Przypasowanie treningu to zarówno spadek lub wzrost prędkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje.

  w efekcie, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z udoskonalona kondycją fizyczną lub łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej. Podczas trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu.

  Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników. IFit to społeczność ludzi, którzy mają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie.

  iFit aktywnie wyszykuje zróżnicowane sposoby aby nas wydajnie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie uzyskujesz odznaki. Zawsze, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami i przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i solidną dawkę motywacji.

  dodatkowo za ukończenie wyzwań użytkownik może dostać ciekawe nagrody, przykładowo: 100 treningów - unikatowa koszulka iFIT 200 treningów - gratisowy miesiąc treningów dodany do Twojego konta 300 treningów -flaga iFIT 400 treningów - karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$ 500 treningów - wyjątkowa bluza iFIT, a także udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć w trakcie ćwiczeń.

  Użytkownicy posiadają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych przez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki nieprzeciętnej do medytacji i jogi czy rozciągania, aby pomóc Ci skupić się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać jednocześnie w trakcie jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii.

  dzięki czemu możesz analizować i polepszać swoje wyniki. Ważne, żeby użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit.

  Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego. PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM: Z aktywnym członkostwem iFit przystępne jest ponad 11 000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w najróżniejszych kategoriach, jednak ilość programów, długość trwania i ich mnogość jest bezspornie pokaźniejsza. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego i projektowanego przez użytkownika na mapie) prowadzony jest przez trenera, który instruuje jak biegać, lub jakiej techniki używać podczas wykonywania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: Treningi podzielone są na różnorodne typy aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne, a także ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem.

  Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: seria treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie prędkości, utrata wagi, interwały, odporność. W trakcie biegu z trenerem, na bieżąco namawia on do dalszego trenowania, a także opowiada historię i ciekawostki danego regionu.

  Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dopasowuje szybkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją dostosowywać (ograniczać lub rozszerzać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i prędkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi typu Incline to ćwiczenie podbiegów albo inaczej trening z nachyleniem. Program cechuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości.

  Celem treningu jest zwiększenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na rozmaitym terenie. STUDIO CLASSES(TM): Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu.

  Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują różnorodne ćwiczenia i zadania na solidnych sprzętach. TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać produktywny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne albo dolne partie ciała, brzuch,, a także całość.

  REGENERACJA: komplet treningów, które wspomagają cykl regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spośród jogi, ćwiczeń rozciągających i polepszających mobilność i spacerów lub biegów regenerujących.

  INTERNATIONAL: Zbiór treningów dostępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim. TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy lub chcielibyśmy odwiedzić.

  Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym albo zdjęciach Google Street View. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży.

  Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Toorx Wioślarz powietrzny rwx air cross (8029975995519) ☆

Toorx Wioślarz powietrzny rwx air cross (8029975995519) Najniższa Cena Online

☆ Toorx Wioślarz powietrzny rwx air cross (8029975995519) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Toorx
 • Nazwa produktu: Toorx Wioślarz powietrzny rwx air cross (8029975995519)
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  TOORX RWX AIR CROSS To nowoczesny wioślarz powietrzny. By w pełni korzystać z możliwości, które oferuje, wystarczą dwie baterie. Dzięki czemu możesz go postawić w dowolnym miejscu w domu. Jego atutem jest między innymi wytworzona z aluminium rama, która zapewnia wysoką trwałość mimo znikomej wagi.

  Wioślarz zaopatrzony jest w komputer treningowy, na którego wyświetlaczu wyświetlane są najważniejsze dane dotyczące Twojego treningu bez konieczności przyłączania do prądu! Dzięki ruchom wykonywanym podczas treningu, jednocześnie generowany jest prąd który zasila serce urządzenia.

  Komputer wyświetla wszystkie ważne informacje dotyczące Twojego treningu, między innymi: kalorie, dystans czy puls!

  Komputer treningowy

  Czytelny i prosty w obsłudze komputer treningowy, wyświetla dziewięć najważniejszych parametrów treningu:

  • czas na dystansie 500 m
  • czas treningu
  • dystans
  • spalone kalorie
  • puls (po podłączeniu pasa piersiowego)
  • ilość wytworzonych powtórzeń
  • bieżące powtórzenia na minutę
  • odległość pokonana w jednym ruchu
  • moc w Watach

  Komputer działa na baterie (2 x bateria C 1.5 V).

  Powietrzny system oporu

  Powietrzny system oporu z 9-cio stopniową regulacją zapewnia płynną pracę maszyny. Opór zmieniany jest ręcznie za pomocą suwaka umieszczonego na wentylatorze.

  Trenażer pracuje płynnie, bezawaryjnie i nie wymaga częstej konserwacji. Wentylator, który wykorzystuje opór powietrza, pozwala przypasować ilość przepuszczanego powietrza do koła zamachowego i trening z stosownym obciążeniem: lekkim dla 1 i ciężkim przy wyborze 9.

  Siedzisko

  wygodne i poręczne siodełko, zapewnia maksymalny komfort w trakcie ćwiczeń. Gwarantuje płynny i cichy ruch wzdłuż prowadnicy.

  Rama

  mocna, aluminiowa rama dzięki której cała konstrukcja jest wyjątkowo lekka, mimo swej szerokiej wytrzymałości.

  Przechowywanie

  Dzięki zastosowaniu kółek transportowych, przemieszczanie i magazynowanie urządzenia nie stanowi problemu.

  Aby wioślarz TOORX RWX AIR CROSS zajmował mało miejsca podczas przechowywania, można od ramy głównej oddzielić szynę z siedziskiem. Starczy wyciągnąć łączący je pin i rozdzielić urządzenie na dwie części.

  Pomiar pulsu możliwy jest jedynie przy wykorzystaniu zewnętrznego pasa piersiowego, działającego na częstotliwości 5,3 kHz. Komputer wbudowany bezprzewodowy odbiornik pulsu. Kompatybilny z wioślarzem TOORX RWX AIR CROSS będzie pas do pomiaru tętna FC-TOORX 5,3kHz.

  Trening na wioślarzu angażuje ponad 90% mięśni swego ciała, prawidłowo wpływają na pracę układu krążenia i nie wywołują kontuzji, dzięki czemu wioślarze sugerowane są dla użytkowników w niemal każdym wieku.

  wykorzystanie łożysk maszynowych, gwarantuje cichą i płynną pracę urządzenia, dzięki czemu możesz trenować nie przeszkadzając innym domownikom.

  Wioślarza po skończonym treningu można prosto przestawić w dowolne miejsce, dzięki kółkom transportowym.

  Specyfikacja:

  • wariant urządzenia: wioślarz
  • typ: powietrzny
  • Regulacja oporu: manualna, 1 - 9
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • Pomiary: czas na dystansie 500, czas treningu, dystans, spalone kalorie, liczba stworzonych powtórzeń, bieżące powtórzenia na minutę, odległość pokonana w jednym ruchu, moc w Watach, wyświetla puls (po podłączeniu zewnętrznego pasa piersiowego)
  • Wyposażenie: komputer treningowy, kółka transportowe, wbudowany odbiornik pulsu
  • Rama: konkretna rama tworzona z aluminium
  • Siodełko: praktyczne
  • Zasilanie:2 baterie C (1.5 V)
  • wymiary po rozłożeniu (dł. X szer. X wys.): 240x62x106 cm
  • Waga urządzenia: 39,5 kg


Podobne zestawienia:


Najtańsze wioślarze powietrzne – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wioślarze powietrzne, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wioślarzy powietrznych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ WIOŚLARZ POWIETRZNY HMS ZP6591, 17-22-319 ☆

WIOŚLARZ POWIETRZNY HMS ZP6591, 17-22-319 Najniższa Cena Online

☆ WIOŚLARZ POWIETRZNY HMS ZP6591, 17-22-319 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: WIOŚLARZ POWIETRZNY HMS ZP6591, 17-22-319
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 7
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  ZP6591 HMS to wioślarz, z nowoczesnym powietrznym systemem oporu. To połączenie wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Wioślarz to trenażer, służący do treningu całego ciała.Produkt, zamiast klasycznego koła zamachowego, ma powietrzny system oporu.

  Jego działanie jest bardzo podobne, do działania rowerka powietrznego. Im szybsze i mocniejsze ruchy wykonamy, tym mocniejszy opór odczujemy. To idealne rozwiązanie, ponieważ w ten sposób naturalnie dostosowujemy obciążenie do swych możliwości i potrzeb.

  Jest to także bardzo bezpieczne rozwiązanie dlatego, że przy oporze powietrznym nie nadwyrężamy stawów. Dzięki czemu, możemy naszego wioślarza wykorzystać także do bezpiecznej, bezinwazyjnej rozgrzewki.Produkt ma komputer z czytelnym wyświetlaczem LCD.

  Na wyświetlaczu, znajdziemy wszelkie informacje, {pomocn|przydatn)e w trakcie treningu. Dystans, czas czy liczba powtórzeń, to tylko niektóre z wielu informacji wyświetlanych na monitorze.Działanie ZP6591 jest bardzo ciche i płynne, a możliwość składania i kółka transportowe, ułatwią przemieszczanie i przechowywanie.Produkt marki HMS, pozwala na przeprowadzenie kompleksowych, ćwiczeń wytrzymałościowych.

  Trening przy jego wykorzystaniu, poprawia wydolność systemu sercowo-naczyniowego, wspomaga spalanie tłuszczu i zwiększa zdolność organizmu do przyswajania tlenu.Specyfikacja:Kolor: czarno-pomarańczowyMożliwość składania: takKlasa użytkowania: HRodzaj oporu: powietrznyWaga koła zamachowego (kg): 2Komputer (pomiar):czas: takilość pociągnięć na minutę: takilość pociągnięć: takdystans: takprędkość: takpuls: takkalorie: takRodzaj wyświetlacza: LCDWymiary komputera (mm): 815x1525Wymiary wyświetlacza (mm): 420x760Wyposażenie dodatkowe:podstawki pod stopy z przodu: takrolki transportowe: takWymiary wioślarza (rozłożony):długość (mm): 2090szerokość (mm): 510wysokość (mm): 910Maksymalna waga użytkownika (kg): 110Waga produktu (kg): 28,4Uwagi:Nie przeznaczony do użytku komercyjnegoGwarancja 24 miesiące...


☆ York fitness Wioślarz powietrzny turbine (0014961560404) ☆

York fitness Wioślarz powietrzny turbine (0014961560404) Najniższa Cena Online

☆ York fitness Wioślarz powietrzny turbine (0014961560404) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: York Fitness
 • Nazwa produktu: York fitness Wioślarz powietrzny turbine (0014961560404)
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  Wioślarz Turbine firmy York Fitness został wytworzony z wysokiej jakości materiałów. Model ten niemało {pomocn|przydatn)ych funkcji, które pozwolą na przeprowadzenie efektywnego treningu....

☆ Wioślarz powietrzny BH Kingston R385 ☆

Wioślarz powietrzny BH Kingston R385 Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz powietrzny BH Kingston R385 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Wioślarz powietrzny BH Kingston R385
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  Wioślarz firmy Kingston, objęty gwarancją półprofesjonalną, ma wzmocnioną konstrukcję. Jego konstrukcja jest mocna i poręczna, co usprawnia sesje o wysokiej efektywności.

  Wioślarz Kingston wyróżnia się umocnioną konstrukcją, która gwarantuje odporność i stabilność, dzięki czemu możesz bez obaw cieszyć się intensywnymi sesjami treningowymi.

  Dzięki zaimplementowanemu monitorowi LCD będziesz na bieżąco informowany o swych postępach. Monitor ten dostarcza szczegółowych informacji, takich jak przebyty dystans, czas, prędkość i spalone kalorie, pomagając w wyznaczaniu celów i śledzeniu osiągnięć.
  cechy techniczne atrybuty komputera

☆ Wioślarz Powietrzny NordicTrack RX 800 ☆

Wioślarz Powietrzny NordicTrack RX 800 Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz Powietrzny NordicTrack RX 800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NordicTrack
 • Nazwa produktu: Wioślarz Powietrzny NordicTrack RX 800
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz z RX 800 marki NordicTrack(R) to genialny sprzęt do ćwiczeń fitness w domu. Jest ergometrem, co oznacza,posiada funkcję pomiaru wykonywanej przez mięśnie pracy. Koło zamachowe opiera się na systemie powietrznym, co zapewnia komfortowy, bezpieczny i płynny trening.

  ma 20 programów treningowych, co zapewnia zróżnicowanie treningu na każdym jego etapie. Wyświetlacz LCD starannie ukazuje czas treningu, jak i ilość powtórzeń. Przyrząd można łatwo składać i przechowywać na znikomej powierzchni.

  Jest to sprzęt, który w niewielkim stopniu obciąża stawy, dlatego może być wykorzystywany przez osoby w różnym wieku. Wioślarz to idealne urządzenie do treningu przeważnie mięśni nóg, ramion, grzbietu, pleców i bioder oraz urządzenie spalające tkankę tłuszczową, polepszające ogólną kondycję i wydolność organizmu.

  ekran LCD: Kontroluje właściwości treningu i umożliwia dobór programów treningowych. Obfity kąt widzenia wyświetlacza pozwala luźno odczytywać właściwości treningu. PROGRAMY TRENINGOWE: 20 stałych programów treningowych - 10 programów interwałowych skierowanych na spalanie kalorii, 10 programów interwałowych skierowanych na siłę, moc (WATTS).

  TRENUJ W RYTMIE swojej MUZYKI: Trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze skuteczniej. Podłącz odtwarzacz do głównej konsoli i biegnij w rytmie swojej ulubionej muzyki. Trening stanie się przyjemny dzięki głośnikom zaimplementowanym w konsole.

  Wejście audio Jack 3,5 mm pozwala na słuchanie muzyki z maszyn zewnętrznych (iPod, MP3) z użyciem zaimplementowanych w przedni panel głośników. RegulowanA KONSOLA: Wioślarz posiada regulacją kąta nachylenia konsoli, żeby każdy użytkownik mógł wybrać adekwatne jej położenie.

  Niezależnie od wzrostu, użytkownik będzie wyraźnie widział swoje postępy. SKŁADANA kompozycja - OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA: Dzięki opatentowanej, przełomowej konstrukcji i systemowi szybkiego składania SpaceSaver(TM), wioślarza można z łatwością można złożyć do czyszczenia albo przechowywania, a tym samym zaoszczędzić miejsce w pomieszczeni.

  KOŁO ZAMACHOWE: Wioślarz ma koło zamachowe z powietrznym system oporu. MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: Wioślarz powietrzny RX 800 to solidny sprzęt asygnowany dla użytkowników o wadze nieprzekraczającej 130 kg.

  SYSTEM OPORU: 10 stopni oporu powietrznego i dodatkowy opór dzięki zastosowaniu magnesu w kole zamachowym. SIODEŁKO: spore i wyprofilowane siodełko zagwarantuje komfortowy trening. Dodatkowo pokryte jest specjalna warstwą ułatwiającą jego czyszczenie.

  PODSTAWY POD STOPY: spore podstawy pasujące do każdej stopy pozwalają zachować stabilność podczas treningu. Ponadto obracają się podczas wykonywania ruchu, wpływając na ich płynną pracę. Regulowane nylonowe pasy zabezpieczające i teksturowane podstawy pod stopy wpływają na stabilność w trakcie treningu.

  UCHWYTY: Pokryte specjalną powłoką uniemożliwiającą ślizganiu się rąk w trakcie treningu. KÓŁKA TRANSOPORTOWE: prędkie i nieskomplikowane przemieszczanie wioślarza. Informacje technicznE: Opór: powietrzny Funkcje konsoli: waty, czas, kalorie, tempo wiosłowania Programy treningowe: 20 wgranych na stałe programów Dodatki: głośniki, kółka transportowe wymiary wioślarza: 220 x 55 x 66 cm (dł.

  x szer. X wys.) wymiary wioślarza złożonego: 91 x 55 x 111 cm (dł. X szer. X wys.) rozmiary podstawek pod stopy: 35 x 16 cm (dł. X szer.) Waga sprzętu: 41 kg Maksymalna waga użytkownika: 130 kg Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!

  - CZŁONKOSTWO IFIT(R): iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 zróżnicowanych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest poprzez trenera personalnego, a regulacja szybkości czy nachylenie regulowane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy biegowej.

  iFit daje Ci możliwość gratisowego przetestowania wszystkich funkcji platformy przez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family lub Individual, by nadal cieszyć się nieograniczoną ilością treningów.

  iFit to aktualnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD.

  Regulacja prędkości sprzętu czy nachylenie regulowane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy. Treningi podzielone są na różnorodne typy aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest poprzez profesjonalnego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także ciekawe historie o miejscu w którym się znajduje, a także motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i pokaźna a przefiltrowanie ich łatwe i intuicyjne. W poszukiwaniu nieprzeciętnego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, rodzaj treningu czas czy jego intensywność.

  tworzony trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza i ocenić. Na karcie treningu wyszukasz również opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień) oraz orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się w trakcie trwania ćwiczeń.

  Lista funkcji jest stale poszerzana i poprawiana. Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową albo na rękę w technice Bluetooth to możesz wykorzystać go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training.

  Oznacza to, iż bieżnia czy rower automatycznie odnajdzie Twoje urządzenie pomiarowe i skonsoliduje trening tak, abyś znajdował się w trafnej strefie tętna. Dobranie treningu to równocześnie spadek albo wzrost szybkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje.

  na skutek czego, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z udoskonalona kondycją fizyczną albo łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej. Podczas trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu.

  Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników. IFit to społeczność ludzi, którzy mają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie.

  iFit aktywnie wyszykuje różnorodne sposoby żeby nas wydajnie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie uzyskujesz odznaki. Za każdym razem, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami i przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i potężną dawkę motywacji.

  na dodatek za ukończenie wyzwań użytkownik może dostać atrakcyjne nagrody, przykładowo: 100 treningów - nieszablonowa koszulka iFIT 200 treningów - darmowy miesiąc treningów dodany do Twojego konta 300 treningów -flaga iFIT 400 treningów - karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$ 500 treningów - unikatowa bluza iFIT oraz udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć podczas ćwiczeń.

  Użytkownicy posiadają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych poprzez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki nieprzeciętnej do medytacji i jogi czy rozciągania, aby pomóc Ci skupić się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać zarówno w trakcie jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii.

  dzięki czemu możesz analizować i polepszać swoje wyniki. Ważne, by użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit.

  Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego. PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM: Z aktywnym członkostwem iFit przystępne jest ponad 11 000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w różnych kategoriach, jednak ilość programów, długość trwania i ich mnogość jest ewidentnie pokaźniejsza. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego, a także projektowanego poprzez użytkownika na mapie) prowadzony jest poprzez trenera, który instruuje jak biegać, albo jakiej techniki używać w trakcie wykonywania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: Treningi podzielone są na przeróżne rodzaje aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne i ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem.

  Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: kolekcja treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie szybkości, utrata wagi, interwały, wytrzymałość. Podczas biegu z trenerem, na bieżąco zachęca on do dalszego trenowania oraz opowiada historię i ciekawostki danego regionu.

  Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dostosowuje szybkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją dostosowywać (zniżać lub zwiększać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i prędkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi rodzaju Incline to ćwiczenie podbiegów albo inaczej trening z nachyleniem. Program cechuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości.

  Celem treningu jest powiększenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na rozmaitym terenie. STUDIO CLASSES(TM): Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu.

  Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują najróżniejsze ćwiczenia i zadania na konkretnych sprzętach. TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać produktywny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne lub dolne partie ciała, brzuch,, a także całość.

  REGENERACJA: komplet treningów, które wspomagają proces regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spośród jogi, ćwiczeń rozciągających i udoskonalających mobilność i spacerów albo biegów regenerujących.

  INTERNATIONAL: Zbiór treningów dostępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim. TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy lub chcielibyśmy odwiedzić.

  Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym lub zdjęciach Google Street View. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży.

  Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Wioślarz powietrzny rw 700 marki Nordictrack ☆

Wioślarz powietrzny rw 700 marki Nordictrack Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz powietrzny rw 700 marki Nordictrack - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NordicTrack
 • Nazwa produktu: Wioślarz powietrzny rw 700 marki Nordictrack
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  WIOŚLARZ POWIETRZNY RW 700

  Wioślarz RW 700 producenta NordicTrack® to doskonały sprzęt do ćwiczeń fitness. Jest ergometrem, co oznacza,posiada funkcję pomiaru realizowanej poprzez mięśnie pracy. Koło zamachowe opiera się na systemie powietrznym, co gwarantuje komfortowy, bezpieczny i płynny trening. Użytkownik na pewno zwróci także uwagę na uzupełniające wyposażenie w postaci 14" kolorowego ekranu dotykowego kontrolującego atrybuty treningu i umożliwiającego dobór programów treningowych spomiędzy ponad 11 000, które są dostępne z aktywnym członkostwem iFit®. Obfitość programów zagwarantuje zróżnicowanie treningu na każdym jego etapie.


  Przyrząd można z łatwością składać i przechowywać na drobnej powierzchni. Jest to sprzęt, który w niewielkim stopniu obciąża stawy, dlatego może być stosowany przez osoby w przeróżnym wieku. Wioślarz to wyśmienite urządzenie do treningu zwykle mięśni nóg, ramion, grzbietu, pleców i bioder i urządzenie spalające tkankę tłuszczową, ulepszające ogólną kondycję i wydolność organizmu.  ekran

  10" kolorowy, dotykowy. Kontroluje cechy treningu i umożliwia dobór programów treningowych. Spory kąt widzenia wyświetlacza pozwala luźno odczytywać szybkość, dystans, czas, puls i spalanie kalorii.


  PROGRAMY TRENINGOWE

  Z członkostwem iFit dostajemy dostęp do 11 000 video treningów z trenerem personalnym. IFit daje Ci możliwość bezpłatnego przetestowania wszelkich funkcji platformy poprzez 30 dni.


  regulowanA KONSOLA

  Wioślarz ma regulacją kąta nachylenia konsoli, by każdy użytkownik mógł wybrać odpowiednie jej położenie. Niezależnie od wzrostu, użytkownik będzie wyraźnie widział swoje postępy.

  KOŁO ZAMACHOWE

  Wioślarz ma koło zamachowe z cichym system oporu SMRTM.


  MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA

  Wioślarz RW 700 to solidny sprzęt asygnowany dla użytkowników o wadze nieprzekraczającej 115 kg.


  SYSTEM OPORU

  26 poziomów oporu dzięki zastosowaniu magnesu w kole zamachowym.


  SIODEŁKO
  obszerne i wyprofilowane siodełko zagwarantuje komfortowy trening. Dodatkowo powleczone jest specjalna warstwą ułatwiającą jego czyszczenie.

  PODSTAWY POD STOPY
  obszerne podstawy pasujące do każdej stopy pozwalają zachować stabilność podczas treningu. Dodatkowo obracają się podczas realizowania ruchu, wpływając na ich płynną pracę. Regulowane nylonowe pasy zabezpieczające i teksturowane podstawy pod stopy wpływają na stabilność podczas treningu.

  UCHWYTY
  Pokryte specjalną powłoką uniemożliwiającą ślizganiu się rąk w trakcie treningu.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE
  szybkie i przystępne przemieszczanie wioślarza.


  TRENUJ NA CAŁYM ŚWIECIE! – CZŁONKOSTWO IFIT®

  iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 rozmaitych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest przez trenera personalnego, a regulacja prędkości czy nachylenie dostosowywane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy biegowej. IFit daje Ci możliwość darmowego przetestowania wszelkich funkcji platformy poprzez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family albo Individual, aby nadal radować się nieograniczoną ilością treningów.  iFit to obecnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD. Regulacja prędkości sprzętu czy nachylenie regulowane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy.

  Treningi podzielone są na różne warianty aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest przez profesjonalnego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także atrakcyjne historie o miejscu w którym się znajduje oraz motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i znaczna a przefiltrowanie ich proste i intuicyjne. W poszukiwaniu nadzwyczajnego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, typ treningu czas czy jego intensywność. Wytworzony trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza, a także ocenić. Na karcie treningu odszukasz ponadto opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień), a także orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się podczas trwania ćwiczeń. Lista funkcji jest stale poszerzana i udoskonalana.


  Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową lub na rękę w technice Bluetooth to możesz wykorzystać go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training. Oznacza to, iż bieżnia czy rower automatycznie odszuka Twoje urządzenie pomiarowe i złączy trening tak, abyś znajdował się w adekwatnej strefie tętna. Dopasowanie treningu to równocześnie spadek lub wzrost prędkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje. W rezultacie, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z ulepszona kondycją fizyczną albo łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej.

  podczas trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu. Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników.

  iFit to społeczność ludzi, którzy mają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie. iFit aktywnie wyszykuje najróżniejsze sposoby by nas skutecznie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie otrzymujesz odznaki. Zawsze, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami i przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i solidną dawkę motywacji. Dodatkowo za ukończenie wyzwań użytkownik może otrzymać ciekawe nagrody, przykładowo:

  100 treningów - wyjątkowa koszulka iFIT

  200 treningów - bezpłatny miesiąc treningów dodany do Twojego konta

  300 treningów -flaga iFIT

  400 treningów – karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$

  500 treningów - unikatowa bluza iFIT i udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah

  W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć w trakcie ćwiczeń. Użytkownicy mają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych poprzez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki nadzwyczajnej do medytacji i jogi czy rozciągania, żeby pomóc Ci skupić się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać jednocześnie w trakcie jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii. Dzięki czemu możesz analizować i poprawiać swoje wyniki.

  Ważne, żeby użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit. Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego.
  PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM:


  Z aktywnym członkostwem iFit przystępne jest ponad 11000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w najróżniejszych kategoriach, jednak ilość programów, długość trwania i ich mnogość jest bezapelacyjnie większa. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego, a także projektowanego przez użytkownika na mapie) prowadzony jest przez trenera, który instruuje jak biegać, lub jakiej techniki używać w trakcie realizowania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE

  Treningi podzielone są na rozmaite rodzaje aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne, a także ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem. Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: kolekcja treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie prędkości, utrata wagi, interwały, odporność. Podczas biegu z trenerem, na bieżąco nakłania on do dalszego trenowania, a także opowiada historię i ciekawostki danego regionu. Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dopasowuje szybkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją przypasowywać (zmniejszać albo powiększać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN)

  Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i szybkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA

  Treningi typu Incline to ćwiczenie podbiegów lub inaczej trening z nachyleniem. Program znamionuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości. Celem treningu jest zwiększenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na przeróżnym terenie.

  STUDIO CLASSES

  Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu. Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują rozmaite ćwiczenia i zadania na mocnych sprzętach.

  TRENINGI SIŁOWE

  Trener pomaga wykonać sprawny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne lub dolne partie ciała, brzuch,, a także całość.


  REGENERACJA

  pakiet treningów, które wspomagają proces regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spomiędzy jogi, ćwiczeń rozciągających i ulepszających mobilność, a także spacerów albo biegów regenerujących.

  TRENINGI NA MAPIE

  W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy albo chcielibyśmy odwiedzić. Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego treningu na mapie, widoku satelitarnym albo zdjęciach Google Street View.


  INTERNATIONAL

  Zbiór treningów przystępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim.
  H - GWARANCJA HOME (DOMOWA)


  - używana przy produktach, których przeznaczenie dopuszcza stosowanie ich w warunkach domowych (w sposób normalny – okazyjnie lub regularnie)

  - tygodniowy czas wykorzystywania nie przekracza 15 godzin

  - gdy sprzęt wykorzystywany jest przez nieprofesjonalnych użytkowników

  - zachowuje swoją ważność tylko wobec użytkownika, który jest osobą prywatną


  wyprodukowana z lekkiej i trwałej pianki EVA, gwarantującej odpowiednią twardość
  Zaokrąglone rogi dla komfortu ćwiczeń
  wymiary: 22.9 x 15.2 x 7.6 cm
  Kolor: niebieskiWykonana z lekkiej i trwałej pianki EVA, zapewniającej odpowiednią twardośćZaokrąglone rogi dla komfortu ćwiczeńWymiary: 22.9 x 15.2 x 7.6 cmKolor: niebieski


Podsumowanie, czyli jaki ergometr wioślarski powietrzny najlepszy?


Najlepszy ergometr wioślarski powietrzny w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy ergometr wioślarski powietrzny w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane wioślarze – Ranking kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych wioślarzy powietrznych nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych ergometrów wioślarskich treningowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki ergometr wioślarski powietrzny opinie i efekty,
 • dobre wioślarze powietrzne cena,
 • ranking wioślarzy powietrznych,
 • ergometr wioślarski powietrzny jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o wioślarzach powietrznych

#1 Gdzie szukać opinii o wioślarzach powietrznych?

Aktualnie zaprezentowane informacje o wioślarzach powietrznych odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki ergometr wioślarski powietrzny wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych wioślarzach powietrznych warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki ergometr wioślarski powietrzny jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z ergometrami wioślarskimi powietrznymi zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach wioślarze powietrzne to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *