FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking wioślarzy do 3000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Ergometry wioślarskie / Ranking wioślarzy do 3000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych wioślarzy do 3000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne grudzień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wioślarzy do 3000 zł,
 • TOP5 często wybieranych ergometrów wioślarskich treningowych.

Jakie wioślarze do 3000 zł najlepiej wybrać? Ranking grudzień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wioślarze do 3000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wioślarzy do 3000 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Hammer Wioślarz cobra xtr plus 4533 + darmowy transport! ☆

Hammer Wioślarz cobra xtr plus 4533 + darmowy transport! Najniższa Cena Online

☆ Hammer Wioślarz cobra xtr plus 4533 + darmowy transport! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Wioślarz cobra xtr plus 4533 + darmowy transport!
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz HAMMER COBRA XTR PLUS II

  model powystawowy w kartonie

  b-grade

  Numer katalogowy: 4532

  Od teraz zmiana kursu! Pozbądź się stresu dnia codziennego i zmierzaj w stronę wymarzonej sylwetki.

  Całe ciało ćwiczy

  Żaden inny sport wytrzymałościowy nie może konkurować z wioślarstwem i nie włącza tak niemało grup mięśni w Twoim ciele. Dzięki wioślarzowi COBRA XTR II Plus możesz teraz przenieść popularny sport wodny do swych własnych czterech ścian i doznać intensywnego wioślarstwa we własnym domu. Za jednym zamachem ćwiczysz niemało mięśni. Twój układ sercowo-naczyniowy wzmacnia się, a mięśnie pleców stają się naprawdę potężne.

  Twój tablet albo smartfon wyśmienicie zmieści się w uchwycie innowacyjnego komputera treningowego i dzięki temu ćwiczenia wzbogacisz multimedialnie. Wyściełane funkcjonalne siedzisko COBRA XTR II Plus przesuwa się cicho i równomiernie po wysokiej jakości aluminiowej szynie. Siedzisz sportowo i jednocześnie bezpiecznie dla Twoich pleców. Dzięki funkcjonalnie ukształtowanej tapicerce siedziska, choćby długie sekwencje treningowe są wyjątkowo wygodne. Twoje ciało nabiera sprawności z każdą sesją treningową, a Ty będziesz oszałamiać się Twoimi mięśniami przeglądając się w lustrze. Wiosłuj w kierunku wymarzonego ciała i przyciągnij wzrok gapiów!

  Trenuj wszystkie swoje mięśnie jednocześnie
  Kto nie chce ćwiczyć wszelkich mięśni na raz przy pomocy jednej maszyny do ćwiczeń?
  podczas wiosłowania równocześnie trenowane są nogi i górne partie ciała. Sprawnie zwiększasz swoją sprawność i trwałość. Przeżyj delikatny trening siłowo-wytrzymałościowy. Znakomity środek odstresowujący po ciężkim 8-godzinnym dniu pracy. Każdy ruch wioślarski przybliża Cię do wymarzonej sylwetki, a dzięki COBRA XTR II Plus będziesz się jednocześnie relaksował.

  Sprawdzaj swoją kondycję po każdym treningu
  przy pomocy przycisku Puls-Recovery na komputerze treningowym zmierzysz swój puls. Test Puls-Recovery porównuje tętno przed i po treningu. Wynik jest wyświetlany jako ocena efektywności (1-6). Do testu wymagany jest opcjonalnie przystępny pas telemetryczny. Świetna funkcja, aby poprawić swoją kondycję!

  nowoczesny komputer treningowy, lecz obsługi nauczysz się błyskawicznie
  Twój wioślarz COBRA XTR II Plus jest zaopatrzony nietrudny w obsłudze komputer, który pomaga Ci stale ulepszać twoje osiągnięcia. Na czytelnym wyświetlaczu LCD możesz odczytać niemało informacji treningowych. Wyświetlane są następujące dane: czas treningu, liczba wiosłowań w trakcie jednostki treningowej, dystans treningu, spalanie kalorii, poziom trudności i puls. Zwiększasz swoją motywację dzięki 10 programom treningowym, takim jak „Fatburn” i „Cardio” lub 4 programom na serce i 5 jednostkowym programom użytkownika.

  Musi być szybki, bo czas treningu jest cenny. Możesz regulować wysokość komputera. Można go przechylać w przód i do tyłu. Dzięki 5 przyciskom szybkiego wyboru możesz wybrać bezpośrednio na komputerze program treningowy i zaczynaj!

  "Pozwól, że cię zabawię!"
  Interaktywna różnorodność treningów z aplikacjami fitness
  Kto tego nie zna, monotonny trening i brak perspektyw na zmianę. Jednak dzięki aplikacjom fitness możesz organizować ekscytujące regaty w trybie „na żywo” i cieszyć się ulubioną muzyką lub obejrzeć ekscytujący film. Dzięki funkcji kamery BitGym i Kinomap doświadczasz szalejących rzek i głębokich jezior z całego świata. Na dodatek otrzymasz interaktywne informacje o prędkości i lokalizacji. W trakcie wycieczki wioślarskiej usłyszysz prawdziwy dźwięk otoczenia. Wybierz się na wirtualną przygodę i wiosłuj w kierunku lepszej formy!

  Trening wioślarski z biciem serca
  podczas treningów należy zwracać uwagę na puls. Tętno decyduje o Twoim celu treningowym. Odbiornik tętna jest już zintegrowany w komputerze. Pomiar pulsu za pomocą opcjonalnie dostępnego pasa telemetrycznego pozwala na ciągłą kontrolę tętna i osiągnięcie wymarzonego celu fitness.
  przy pomocy komputera możesz samodzielnie określić limit tętna. W sytuacji jego przekroczenia usłyszysz dźwięk ostrzegawczy. Wiosłuj i bądź pewny, że z stosownym tętnem zmierzasz w kierunku wymarzonej sylwetki!

  Płynne ruchy bezpieczne dla stawów
  zrównoważona szyna ślizgowa wykonana z aluminium pozwala wykonywać ruchy wiosłowania wyjątkowo zrównoważenie, płynnie - a na ogół cicho. Sprawdzony system oporu HAMMER z technologią hamulca magnetycznego klasy premium gwarantuje płynne, przychylne dla stawów ruchy, ciągnięcie wolne od szarpnięć bez tzw. Martwych punktów, a tym samym istotnie realistyczną zabawę w wiosłowanie.

  Usiądź wygodnie, trzymaj się i zapnij stopy
  poręcznie ukształtowany uchwyt zapewnia zdrową postawę i swobodną pozycję rąk i ramion. Siedzisko z łożyskami kulkowymi pozwala na także wygodną pozycję wiosłowania, dopasowując się do każdego ciała. Wyściełane pianką komfortowe siedzisko zapewnia komfortowy trening choćby podczas dłuższych sesji wiosłowania i odciąża kręgosłup.
  Każda podstawa zaopatrzona została w pasy, które utrzymują stopy na miejscu przy każdym ruchu wioślarskim. Wyjątkowo szerokie podstawy przeciwpoślizgowe są mocowane w bezpiecznej dla bioder odległości 16 cm, żeby ich nie obciążać choćby w trakcie dłuższych treningów. Jeszcze pozostali członkowie rodziny mogą używać wioślarza Cobra XTR II Plus dla siebie i czerpać radość z wiosłowania.

  Więcej najnowocześniejszych szczegółów
  Zmień swój dom w klub wioślarski
  Dzięki wioślarzowi HAMMER Cobra XTR II Plus możesz spełnić swoje marzenie o wiosłowaniu bez kontaktu z wodą. Możesz w spokoju trenować koncentrując się wyłącznie na sobie! Dzięki prędkiej konfiguracji w ciągu kilku sekund przekształcisz swój salon w klub wioślarski. Po treningu dzięki postępowej funkcji przechylania szynę jezdną można z łatwością złożyć i przechowywać w sposób, który nie zajmie mnóstwo miejsca A to wszystko dzięki praktycznym podnóżkom i blokadą transportową. Zintegrowane kółka transportowe umożliwiają przestawianie wioślarza Cobra XTR II Plus.

  Dzięki niewielkim rozmiarom wynoszącym zaledwie 232 x 55 x 75 cm, Twój wioślarz HAMMER Cobra XTR II Plus jest optymalnie przypasowany do treningu wioślarskiego dla osób o wzroście 2,0 m. Aby wioślarz stał jednostajnie podczas treningu, możesz skorzystać z dostosowywanych nóżek. Teraz twoja kolej! Wiosłuj, poczuj zmiany w swoim ciele i uzyskaj szczytową formę!

  dane technologiczne:

  • System hamowania: układ hamulcowy z magnesem trwałym
  • Regulacja oporu: 16 poziomów
  • Elektroniczna regulacja oporu
  • Programy treningowe: 20
  • liczba użytkowników: 4
  • Programy sterowane tętnem: 4
  • Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna
  • Zintegrowany odbiornik impulsów dla pasa telemetrycznego (opcjonalnie)
  • wyświetlacz LCD blue/black light
  • Uchwyt na tablet lub telefon
  • Wysokiej jakości łożyska kulkowe
  • wygodne siedzenie
  • ekran: LCD z podświetleniem i regulacją kąta pochylenia
  • rozmiary po rozłożeniu: 232 x 55 x 75 cm
  • rozmiary po złożeniu: 118 x 55 x 155 cm
  • Rolki transportowe
  • Max.waga użytkownika: 130 kg
  • Waga urządzenia: 37 kg

  Funkcje komputera:

  • Wyświetlane parametry: Czas, Dystans, Kalorie
  • liczba wiosłowań
  • ilość wiosłowań na minutę
  • Pomiar pulsu: pas telemetryczny (opcja)
  • 10 programów treningowych
  • 1 program wyścigu z komputerem
  • 4 programy HR (Heart Rate)
  • 5 jednostkowych programów użytkownika

☆ Wioślarz magnetyczny axos rower 2.0 marki Kettler ☆

Wioślarz magnetyczny axos rower 2.0 marki Kettler Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz magnetyczny axos rower 2.0 marki Kettler - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Wioślarz magnetyczny axos rower 2.0 marki Kettler
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  KETTLER AXOS ROWER 2.0 to nowoczesny wioślarz magnetyczny o smukłej sylwetce. Jednoczęściowa, aluminiowa rama jest jednocześnie lekka i wytrzymała. Zaawansowany komputer treningowy na bieżąco wyświetla najistotniejsze cechy treningu.

  Wioślarz to wszechstronne urządzenie treningowe, umożliwia przeprowadzenie treningu cardio a ruch wioślarski włącza ponad 90% mięśni naszego ciała. Dobrze wpływa na pracę układu krążenia. Trening wioślarski polecany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji.

  Nie powoduje urazów i kontuzji. Cicha praca Łożyska maszynowe zapewniając cichą i płynną pracę wioślarza. Dzięki czemu nie będziesz przeszkadzał innym domownikom, trenując w domu. Komputer treningowy Czytelny, instynktowny w obsłudze, wyświetla sześć najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane cechy czas treningu tętno (tylko przy użyciu zewnętrznego pasa do pomiaru, który nie jest załączony do zestawu) ilość wytwarzanych ruchów na minutę częstotliwość wykonywanych ruchów dystans (mile albo km) zużycie energii (w kJ albo w kcal) Komputer zasilany jest na 2 baterie AA 1.5V.

  Baterie nie są załączone do zestawu. Pas piersiowy Do urządzenia dołączony jest pas piersiowy umożliwiający dokonanie pomiaru pulsu. By skorzystać z funkcji RECOVERY, pomiaru tętna powysiłkowego, niezbędne jest ćwiczenie z założonym pasem.

  Pas zasilany jest baterią CR2032. Regulacja oporu KETTLER ROWER 2.0 to magnetyczny wioślarz z 4 kg kołem zamachowym i 8 poziomami oporu. Poziom oporu dostosowywany jest manualnie, przy pomocy pokrętła umieszczonego w zasięgu ręki.

  Regulacja w zakresie od 1 do 8 pozwala zbratać poziom treningu do jednostkowych potrzeb. Siedzisko ergonomiczne, wygodne siedzisko zagwarantuje wygodę w trakcie intensywnych ćwiczeń. Łożyska maszynowe zapewniają płynny i cichy ruch wzdłuż prowadnicy.

  Rama mocna aluminiowa rama umożliwia wygodny trening. Składanie i przechowywanie Możliwość przechowywania w pionie wioślarza to ogromna oszczędność miejsca - zajmuje nie więcej miejsca niż krzesło. Wymiary w pozycji pionowej: 80x46x193 cm.

  na dodatek wioślarz KETTLER Rower 2.0 ma możliwość prędkiego złożenia szyny (składanie zostało zaprezentowane na zdjęciu numer 6). Kółka transportowe umożliwiają przestawienie wioślarza w dowolne miejsce.

  SPECYFIKACJA rodzaj urządzenia: wioślarz typ: magnetyczny Waga koła zamachowego: 4 kg Regulacja oporu: manualna, 1 - 8 Maksymalna waga użytkownika: 120 kg Pomiary: czas, prędkość, dystans, liczba powtórzeń, tętno (po podłączeniu dopełniającego urządzenia, które nie jest dołączone do zestawu), kalorie Wyposażenie: komputer treningowy, kółka transportowe Rama: konkretna rama stworzona z aluminium Siodełko: ergonomiczne Zasilanie: baterie (2 szt.

  AA), bateria (CR2032) rozmiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 193x46x80 cm Waga: 31 kg


☆ Hammer Wioślarz cobra xtr plus ii (4005251453205) ☆

Hammer Wioślarz cobra xtr plus ii (4005251453205) Najniższa Cena Online

☆ Hammer Wioślarz cobra xtr plus ii (4005251453205) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Wioślarz cobra xtr plus ii (4005251453205)
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  Wioślarz HAMMER COBRA XTR PLUS II Numer katalogowy: 4532 Od dzisiaj zmiana kursu! Pozbądź się stresu dnia codziennego i zmierzaj w stronę wymarzonej sylwetki. Całe ciało ćwiczy Żaden inny sport wytrzymałościowy nie może konkurować z wioślarstwem i nie angażuje tak dużo grup mięśni w Twoim ciele. Dzięki wioślarzowi COBRA XTR II Plus możesz dzisiaj przenieść modny sport wodny do swoich własnych czterech ścian i zaznać intensywnego wioślarstwa we własnym domu. Za jednym zamachem ćwiczysz sporo mięśni. Twój układ sercowo-naczyniowy wzmacnia się, a mięśnie pleców stają się naprawdę solidne. Twój tablet albo smartfon genialnie zmieści się w uchwycie progresywnego komputera treningowego i dzięki temu ćwiczenia wzbogacisz multimedialnie. Wyściełane ergonomiczne siedzisko COBRA XTR II Plus przesuwa się cicho i równomiernie po wysokiej jakości aluminiowej szynie. Siedzisz sportowo i równocześnie bezpiecznie dla Twoich pleców. Dzięki funkcjonalnie ukształtowanej tapicerce siedziska, choćby długie sekwencje treningowe są wyjątkowo wygodne. Twoje ciało nabiera efektywności z każdą sesją treningową, a Ty będziesz olśniewać się Twoimi mięśniami oglądając się w lustrze. Wiosłuj w kierunku wymarzonego ciała i przyciągnij wzrok gapiów! Trenuj wszystkie swoje mięśnie jednocześnie Kto nie chce ćwiczyć wszelkich mięśni na raz za pomocą jednej maszyny do ćwiczeń$122 w trakcie wiosłowania równocześnie trenowane są nogi i górne partie ciała. Wydajnie zwiększasz swoją skuteczność i solidność. Przeżyj delikatny trening siłowo-wytrzymałościowy. Wspaniały środek odstresowujący po ciężkim 8-godzinnym dniu pracy. Każdy ruch wioślarski przybliża Cię do wymarzonej sylwetki, a dzięki COBRA XTR II Plus będziesz się jednocześnie relaksował. Sprawdzaj swoją kondycję po każdym treningu przy pomocy przycisku Puls-Recovery na komputerze treningowym zmierzysz swój puls. Test Puls-Recovery porównuje tętno przed i po treningu. Wynik jest wyświetlany jako ocena skuteczności (1-6). Do testu wymagany jest opcjonalnie przystępny pas telemetryczny. Rewelacyjna funkcja, żeby poprawić swoją kondycję! zaawansowany komputer treningowy, ale obsługi nauczysz się prędko Twój wioślarz COBRA XTR II Plus jest zaopatrzony łatwy w obsłudze komputer, który pomaga Ci stale udoskonalać twoje osiągnięcia. Na czytelnym wyświetlaczu LCD możesz odczytać niemało danych treningowych. Wyświetlane są następujące dane: czas treningu, ilość wiosłowań podczas jednostki treningowej, dystans treningu, spalanie kalorii, poziom trudności i puls. Powiększasz swoją motywację dzięki 10 programom treningowym, takim jak,,Fatburn" i,,Cardio" lub 4 programom na serce i 5 jednostkowym programom użytkownika. Musi być prędki, bo czas treningu jest cenny. Możesz regulować wysokość komputera. Można go przechylać w przód i do tyłu. Dzięki 5 przyciskom szybkiego wyboru możesz wybrać bezpośrednio na komputerze program treningowy i zaczynaj! "Pozwól, iż cię zabawię!" Interaktywna różnorodność treningów z aplikacjami fitness Kto tego nie zna, monotonny trening i brak perspektyw na zmianę. Jednak dzięki aplikacjom fitness możesz organizować ekscytujące regaty w trybie,,na żywo" i cieszyć się ulubioną muzyką albo obejrzeć ekscytujący film. Dzięki funkcji kamery BitGym i Kinomap doświadczasz szalejących rzek i głębokich jezior z całego świata. W dodatku otrzymasz interaktywne informacje o prędkości i lokalizacji. W trakcie wycieczki wioślarskiej usłyszysz prawdziwy dźwięk otoczenia. Wybierz się na wirtualną przygodę i wiosłuj w kierunku ulepszonej formy! Trening wioślarski z biciem serca podczas treningów należy zwracać uwagę na puls. Tętno decyduje o Twoim celu treningowym. Odbiornik tętna jest już zintegrowany w komputerze. Pomiar pulsu przy pomocy opcjonalnie przystępnego pasa telemetrycznego pozwala na ciągłą kontrolę tętna i osiągnięcie wymarzonego celu fitness. Przy pomocy komputera możesz samodzielnie określić limit tętna. W sytuacji jego przekroczenia usłyszysz dźwięk ostrzegawczy. Wiosłuj i bądź pewny, że z optymalnym tętnem zmierzasz w kierunku wymarzonej sylwetki! Płynne ruchy bezpieczne dla stawów stabilna szyna ślizgowa tworzona z aluminium pozwala wykonywać ruchy wiosłowania wyjątkowo stabilnie, płynnie - a głównie cicho. Sprawdzony system oporu HAMMER z technologią hamulca magnetycznego klasy premium zagwarantuje płynne, przyjazne dla stawów ruchy, ciągnięcie wolne od szarpnięć bez tzw. Martwych punktów, a tym samym szczególnie realistyczną zabawę w wiosłowanie. Usiądź komfortowo, trzymaj się i zapnij stopy funkcjonalnie ukształtowany uchwyt zagwarantuje zdrową postawę i luźną pozycję rąk i ramion. Siedzisko z łożyskami kulkowymi pozwala na także wygodną pozycję wiosłowania, dostosowując się do każdego ciała. Wyściełane pianką komfortowe siedzisko zagwarantuje wygodny trening nawet w trakcie dłuższych sesji wiosłowania i odciąża kręgosłup. Każda podstawa wyekwipowana została w pasy, które utrzymują stopy na miejscu przy każdym ruchu wioślarskim. Wyjątkowo znaczne podstawy przeciwpoślizgowe są mocowane w bezpiecznej dla bioder odległości 16 cm, by ich nie obciążać choćby w trakcie dłuższych treningów. W dodatku pozostali członkowie rodziny mogą używać wioślarza Cobra XTR II Plus dla siebie i czerpać radość z wiosłowania. Więcej prekursorskich szczegółów Zmień swój dom w klub wioślarski Dzięki wioślarzowi HAMMER Cobra XTR II Plus możesz spełnić swoje marzenie o wiosłowaniu bez kontaktu z wodą. Możesz w spokoju trenować koncentrując się wyłącznie na sobie! Dzięki prędkiej konfiguracji w ciągu kilku sekund przekształcisz swój salon w klub wioślarski. Po treningu dzięki progresywnej funkcji przechylania szynę jezdną można łatwo złożyć i przechowywać w sposób, który nie zajmie niemało miejsca A to wszystko dzięki użytecznym podnóżkom i blokadą transportową. Zintegrowane kółka transportowe pozwalają na przestawianie wioślarza Cobra XTR II Plus. Dzięki niewielkim wymiarom wynoszącym zaledwie 232 x 55 x 75 cm, Twój wioślarz HAMMER Cobra XTR II Plus jest stosownie dopasowany do treningu wioślarskiego dla osób o wzroście 2,0 m. Żeby wioślarz stał stabilnie w trakcie treningu, możesz skorzystać z regulowanych nóżek. Dzisiaj twoja kolej! Wiosłuj, poczuj zmiany w swoim ciele i uzyskaj szczytową formę! informacje techniczne: System hamowania: układ hamulcowy z magnesem trwałym Regulacja oporu: 16 stopni Elektroniczna regulacja oporu Programy treningowe: 20 ilość użytkowników: 4 Programy sterowane tętnem: 4 Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna Zintegrowany odbiornik impulsów dla pasa telemetrycznego (opcjonalnie) wyświetlacz LCD blue/black light Uchwyt na tablet lub telefon Wysokiej jakości łożyska kulkowe wygodne siedzenie ekran: LCD z podświetleniem i regulacją kąta pochylenia wymiary po rozłożeniu: 232 x 55 x 75 cm rozmiary po złożeniu: 118 x 55 x 155 cm Rolki transportowe Max.waga użytkownika: 130 kg Waga urządzenia: 37 kg Funkcje komputera: Wyświetlane cechy: Czas, Dystans, Kalorie ilość wiosłowań liczba wiosłowań na minutę Pomiar pulsu: pas telemetryczny (opcja) 10 programów treningowych 1 program wyścigu z komputerem 4 programy HR (Heart Rate) 5 indywidualnych programów użytkownika dopełniające dane: Gwarancja domowa 24 miesiące Paragon albo faktura vat Numer katalogowy: 4532 wysyłka gratis Nie znalazłeś towaru, który Cię interesuje$123 Skontaktuj się z nami pod nr tel. 32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.

☆ CRIVIT Wioślarz, z 8 funkcjami i 12 programami treningowymi, do intensywnego treningu całego ciała ☆

CRIVIT Wioślarz, z 8 funkcjami i 12 programami treningowymi, do intensywnego treningu całego ciała Najniższa Cena Online

☆ CRIVIT Wioślarz, z 8 funkcjami i 12 programami treningowymi, do intensywnego treningu całego ciała - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CRIVIT
 • Nazwa produktu: CRIVIT Wioślarz, z 8 funkcjami i 12 programami treningowymi, do intensywnego treningu całego ciała
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  Wioślarz CRIVIT®, z 8 funkcjami i 12 programami treningowymi, do intensywnego treningu całego ciała

  Opis produktu

  • do intensywnego treningu całego ciała
  • system oporu powietrza – dostosowywany 10-stopniowo
  • składane szyny do siedzenia i rolki transportowe przy przedniej stopie dla nieskomplikowanego, oszczędzającego miejsce przechowywania
  • dostosowywane pętle na stopy, siedzisko z łożyskiem kulkowym, zintegrowany uchwyt na tablet i ergonomicznie ukształtowane uchwyty wioślarskie
  • komputer treningowy z 8 funkcjami, 12 programami treningowymi i zintegrowanym oświetleniem
  • wyświetlanie: czas trwania treningu / odległość / kompletna odległość / uderzenia na minutę / spalone kalorie / dystans 500 m / odległość dzielona / prognoza czasu
  • z bateriami: 4 x 1,5 V [DC] LR6, AA


  Materiał

  stal Q195, aluminium, ABS, PU


  wymiary

  • rozłożony (dł. X szer. X wys.): 223 x 58 x 106 cm
  • złożony (dł. X szer. X wys.): 118 x 58 x 146 cm


  Waga

  35 kg (bez baterii i narzędzi montażowych)

  Ostrzeżenia

  UWAGA! Ten karton waży ponad 15 kg i powinien być noszony za każdym razem przez 2 osoby!


☆ Hammer Wioślarz wodny water stream (4005251453700) ☆

Hammer Wioślarz wodny water stream (4005251453700) Najniższa Cena Online

☆ Hammer Wioślarz wodny water stream (4005251453700) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Wioślarz wodny water stream (4005251453700)
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  model powystawowy 2 kategoria towaru gwarancja 2 lata

  osiągalne ryski, przetarcia lakieru

  Wioślarstwo to jeden z najmocniej wydajnych treningów, w których do wysiłku angażowane jest całe ciało, a trenować ten sport możesz o dowolnej porze, we własnym salonie i to przy akompaniamencie kojącego szumu wody.

  Water Stream producenta Hammer wykorzystuje wodny system oporu, który nadaje Twojemu treningowi dodatkowych walorów. Komputer wyposażony został w pokaźny i czytelny wyświetlacz LCD, który pokazuje najważniejsze treningowe funkcje takie jak czas (ten, który upłynął albo Twój cel), liczbę wiosłowań (narastająco lub cel), sygnał tempa, wiosłowania na minutę i liczbę spalonych kalorii. Wioślarz posiada zintegrowany odbiornik tętna dla pasa telemetrycznego, więc jeśli takowy posiadasz możesz kontrolować poziom pulsu i przeprowadzać treningi cardio.

  Wyprofilowane uchwyty na stopy pozwalają Ci ćwiczyć w butach, skarpetkach lub boso. Uchwyty te są regulowane w prosty sposób, zapewniając możliwość dobrania ich wielkości do stopy osoby ćwiczącej. Ergonomiczna konstrukcja sprzętu powoduje, iż obciążenie stawów jest znikome, więc choćby długi trening nie sprawia dyskomfortu. Specjalnie wyprofilowany uchwyt zapobiega obciążaniu ramion, nadgarstków i dłoni. Zastosowanekółka transportowe pozwalają na przemieszczanie sprzętu po zakończeniu aktywności.


  właściwości:

  • system hamowania: wodny
  • regulacja uchwytów na stopę
  • łożyskowana budowa
  • profilowane siedzisko
  • kółka transportowe
  • wymiary: 205x52x98cm
  • maksymalna waga użytkownika: 150kg
  • waga wioślarza: 36kg
  • wyświetlane cechy: dystans, czas, liczba spalonych kalorii, puls
  • 18 programów treningowych
  • stał ekran: 1+6
  • zintegrowany odbiornik tętna dla pasa telemetrycznego
  • możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna
  • panel komputerowy z czytelnym wyświetlaczem
  • gwarancja: 24 miesiące

☆ Insportline Wioślarz treningowy domowy magnetyczny thenar ☆

Insportline Wioślarz treningowy domowy magnetyczny thenar Najniższa Cena Online

☆ Insportline Wioślarz treningowy domowy magnetyczny thenar - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: Insportline Wioślarz treningowy domowy magnetyczny thenar
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  Wioślarz inSPORTline Thenar to funkcjonalna maszyna domowa, którą po treningu może prosto schować w kącie albo szafie. Dzięki magnetycznemu układowi hamulcowemu, trenażer jest wyjątkowo cichy, a każdy ruch płynny. Aby ustawić jeden z 8 poziomów obciążenia, użyj użytecznej dźwigni tuż pod uchwytem. ekran demonstruje wszystkie podstawowe informacje, takie jak czas, odległość, kalorie i ilość ruchów. Możesz także ustawić cel treningu i obserwować odliczanie na ekranie. Dodatkowym atutem jest podstawka, na której możesz umieścić swój telefon komórkowy albo tablet i oglądać filmy w trakcie treningu albo słuchać ulubionej muzyki. Do treningu w domu wioślarz jest genialny! Kluczowe atrybuty:
  • Magnetyczny układ hamulcowy zapewniający cichy i płynny ruch
  • Składana rama dla łatwiejszego przechowywania
  • ergonomiczne siedzenie
  • Regulacja obciążenia przy pomocy dźwigni
  • Prosty ekran z uchwytem na telefon lub tablet
  • Pedały z dostosowywanymi paskami zabezpieczającymi
  • Możliwość ustawienia celu treningu (czas, dystans, kalorie, liczba ruchów)
  • ekran ukazuje: czas, odległość, liczbę ruchów na minutę, kalorie
  Opis techniczny:
  • Kółka transportowe: Tak
  • liczba stopni obciążenia: 8
  • Maks. Wzrost użytkownika: 195 cm
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • Pas piersiowy: Nie
  • Program HRC: Nie
  • Regulacja oporu: Ręczna
  • System oporu: Magnetyczny
  • System wyrównania nierówności podłogi: Tak
  • Waga koła zamachowego: 5 kg
  • Waga urządzenia: 31.20 kg

☆ Hammer Wioślarz wodny ocean one ☆

Hammer Wioślarz wodny ocean one Najniższa Cena Online

☆ Hammer Wioślarz wodny ocean one - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Wioślarz wodny ocean one
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:  powystawowy

  Model powystawowy

  B-kategoria

  B-grade  dane techniczne:
  • System hamowania: wodny
  • komfortowa regulacja uchwytów na stopę
  • Wysokiej jakości łożyska
  • komfortowe i profilowane siedzisko
  • Kółka transportowe
  • wymiary po rozłożeniu: 200 x 54 x 117 cm
  • Max. Waga użytkownika: 140 kg
  • Waga urządzenia: 36 kg
  Funkcje komputera:
  • Wyświetlane atrybuty: Dystans, Czas, liczba spalonych kalorii, Puls
  • wyświetlacz LCD
  • Programy treningowe: 20
  • Programy treningowe sterowane tętnem: 1
  • Zintegrowany odbiornik tętna dla pasa telemetrycznego: tak
  • Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna
  • Panel komputerowy z prostym i czytelnym wyświetlaczem
  • Uchwyt na tablet

☆ Insportline Wioślarz magnetyczny yukona ☆

Insportline Wioślarz magnetyczny yukona Najniższa Cena Online

☆ Insportline Wioślarz magnetyczny yukona - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: Insportline Wioślarz magnetyczny yukona
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Szukasz urządzenia nietrudnego do przechowywania, do wykorzystywania domowego, dzięki któremu wzmocnisz kondycję i praktycznie całe ciało? Szukasz czegoś, co uwolni Cię od bólu? Co powiesz na bogato wyposażony symulator wioślarski, prosty w obsłudze, cichy i w nad wyraz niskiej cenie? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK, nie musisz szukać dalej!
  Wioślarz inSPORTline Yukona ma system koła zamachowego 6 kg, 16 stopni obciążenia i wyjątkowo łatwy w obsłudze magnetyczny układ hamulcowy, który nie wymaga konserwacji. A przy niewielkim hałasie nie będziesz rozpraszać się podczas ćwiczeń. Ważnym elementem jest komfortowe wyściełane siodło, które pokryte jest nienaturalną skórą. Długość ruchu siedziska wynosząca 94 cm zezwala na wygodny trening.

  Bogate oprogramowanie, podświetlany wyświetlacz, prosta obsługa

  Główne atuty trenażera wioślarskiego inSPORTline Yukona to instynktowne sterowanie elektroniczne przy pomocy wielu przycisków, umożliwiające prędkie i proste dobranie obciążenia. 15 zaprogramowanych programów, 4 programy użytkownika i 1 program ręczny - to możliwości komputera z ekranem LED.
  dodatkowo program HRC, który w połączeniu z dołączonym paskiem na klatkę piersiową, może samoczynnie dopasować obciążenie do stosownego tętna, co skutkuje pokaźniejszą efektywnością ćwiczeń i udoskonalonym spalaniem tłuszczu. Przygotowanie ćwiczeń nigdy nie było łatwiejsze!
  przezroczysty wyświetlacz prezentuje wszystkie ważne dane, w tym czas, tętno, spalone kalorie, aktualną liczbę ruchów, liczbę ruchów na minutę i odległość.


  znakomicie składany

  Aby ułatwić przechowywanie, wystarczy ustawić maszynę w pozycji pionowej, zajmuje wtedy minimum miejsca. Nadaje się również do mniejszych mieszkań, w których trzeba walczyć o miejsce.  Dzięki tym cechom, wysokiej wszechstronności i wyśmienitemu stosunkowi ceny do produktywności, wioślarz inSPORTline Yukona jest wspaniałym trenażerem do ćwiczeń w domu i stał się częstym wyborem dla klientów. Zdobądź swój ulubiony symulator!


  Kluczowe cechy:

  • Skuteczny trenażer do wzmacniania całego ciała
  • Wysokiej jakości, magnetyczny układ hamulcowy
  • Długi zakres ruchu siedziska
  • Łatwa obsługa komputera
  • komfortowe siedzisko, zamontowane na łożyskach kulkowych
  • do przechowywania można przechylić do pozycji pionowej (maszyna jest oparte o przód konstrukcji)
  • Program HRC: urządzenie rozszerza lub zniża obciążenie, dzięki temu użytkownik jest zawsze w trafnej strefie tętna
  • wyświetlacz przedstawia: czas, tętno, ilość spalonych kalorii, aktualną liczbę ruchów, liczbę ruchów na minutę i dystans

  Opis techniczny:


☆ BH FITNESS AQUO R308 ☆

BH FITNESS AQUO R308 Najniższa Cena Online

☆ BH FITNESS AQUO R308 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH FITNESS AQUO R308
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  iWioślarz
  • wymiary: 179 x 50 x 53 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 25 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
  • Magnetyczny system oporu
  • System inercyjny odpowiadający kołu zamachowemu o wadze 5,5 kg
  • 8 stopni regulacji oporu
  • regulowanie podpory stóp z paskami
  • Telemetryczny system pomiaru pulsu
  • Rolki transportowe
  • Możliwość złożenia
  • wymiary po złożeniu: 92 x 51 x 112 cm
  Komputer
  • Czas
  • liczba pociągnieć na minutę
  • całkowita ilość pociągnięć
  • Spalone kalorie
  • wyświetlacz LCD
  • Pomiar pulsu (opcjonalnie)

  innowacyjny, skuteczny

  Wiosła Aquo Pro BH Fitness to nowoczesne urządzenie po które z chęcią sięga coraz szersze grono odbiorników. Produktywny w walce z nadwagą, a także w uszczuplaniu sylwetki. Dodatkowo prowadzi do wzmocnienia mięśni. Treningi wioślarskie są perfekcyjnym rozwiązaniem w dążeniu do dobrego funkcjonowania układu krążenia i układu oddechowego. Regularny trening procentuje.

  Jak procentuje?

  Regularny trening na wioślarzu jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na zbudowanie żelaznej kondycji i mocnych mięśni. Dzięki czemu nie tylko zrzucimy zbędne kilogramy,również wyrobimy sobie sportową sylwetkę. Wioślarz Aquo Pro rewelacyjnie spisuje się w domowym użytkowaniu. Kółka transportowe ułatwiają ustawianie urządzenia, a po złożeniu zajmuje ono mało miejsca w mieszkaniu.


  Wioślarze BH Fitness

  Wioślarze od BH Fitness należą do jednych z najistotniej rozchwytywanych maszyn w tej dziedznie. Hiszpańska marka dzięki zastosowaniu pionierskich rozwiązań raduje się popularnością na rynku. BH Fitness stawia na bezpieczeństwo, co sprawia, iż każdy użytkownik może z sprzętów korzystać bez żadnych obaw.

  marka dba, żeby ćwiczenia realizowane na swoich produktach przynosiły wymierne korzyści dla klientów. Treningi na wioślarzu niosą ze sobą szereg zalet. Sprawnie wzmacniają mięśnie, a także ulepszają kondycję.

  Płynna regulacja wioseł od BH Fitness zagwarantuje, iż z urzadzenia bez pokaźniejszych trudności mogą korzystać równocześnie starsi, jak i młodsi.

  Dzięki nowym technologiom użytkowanym przez hiszpańską producenta, użytkownik może ustawić własny profil treningowy, w pełni dopasowany do swych potrzeb i możliwości.  BH Fitness

  BH Fitness to firma odgrywająca jedną z największych ról na rynku fitnesu. Progresywne technologie sprawiły,producent znalazła się w w ścisłej czołówce producentów urządzeń do ćwiczenia.

  Hiszpańska marka powstała w 1909 roku. W jej ofercie można znaleźć szeroki asortyment sprzętów służących do ćwiczeń. Zaczynając od bieżni przez rowerki, orbitreki, rowery magnetyczne, kończąc na stepperach.

  Urządzenia tej firmy dedykowane są głównie do ćwiczeń, które z łatwością można wykonywać w domu. Kupujący, którzy cenią sobie zatem wygodę, czas, prywatność oraz sprawną pracę z całą pewnością to docenią. Urządzenia nie wymagają zasilania zewnętrznego, akcentuje je wyjątkowo płynna praca, wielki zakres oporu i nowoczesne programy treningowe.


  artykuł
  Kod producenta
  R308
  EAN
  8431284647315
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Nośność [kg]
  120
  Waga [kg]
  25
  Wyposażenie
  Komputer
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  całkowita liczba pociągnięć wiosłami
  ilość pociągnięć wiosłami na minutę
  Opcjonalny pomiar pulsu
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Wydatek energetyczny

☆ Hammer Wiosła treningowe pro force ii 110 kg ☆

Hammer Wiosła treningowe pro force ii 110 kg Najniższa Cena Online

☆ Hammer Wiosła treningowe pro force ii 110 kg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Wiosła treningowe pro force ii 110 kg
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz HAMMER PRO FORCE II Nr katalogowy: 4541 progresywny, innowacyjny i produktywny! znakomity wioślarz do domu. Kompaktowy, wysoce produktywny wioślarz z bogatym wyposażeniem, imponującą technologią, stabilną konstrukcją, postępowym designem i innowacyjnym mechanizmem składania.

  Wioślarz Pro Force producenta HAMMER przekona Cię pod każdym względem i jest nadzwyczajnym urządzeniem do treningu we własnych czterech ścianach. Postępowy mechanizm składania. Ekspresowo złożysz i nie Ci potrzeba mnóstwo miejsca by go schować.

  śladowa waga, zwarta konstrukcja i postępowy mechanizm składania powodują, że wioślarz Pro Force producenta HAMMER można przygotować do treningu w kilka sekund. Urządzenie jest minimalne i zmieści się w każdym schowku.

  Bezproblemowe przestawianie dzięki zintegrowanym rolkom transportowym. Lekkość wioślarza Pro Force jest jeszcze wielkim atutem pod względem transportu. Urządzenie można bez problemu przenosić, a w zasadzie przejeżdżać nim, z pokoju do pokoju.

  Dzięki zintegrowanym rolkom transportowym przesuwanie nie stanowi żadnego problemu. Perfekcyjna budowa do dynamicznego i wygodnego treningu. Łożyska kulkowe wygodnego siedziska klasy premium gwarantują imponującą lekkość, a w połączeniu z wysokiej jakości aluminiową szyną - cichy ruch.

  Ze względu na niski poziom hałasu Pro Force jest rewelacyjny do mieszkania. Progresywny komputer treningowy. 14 samoczynnych programów do wiosłowania stanowią serce innowacyjnego komputera treningowego wioślarza Pro Force firmy HAMMER.

  dzisiaj już nic nie stoi na przeszkodzie motywującemu i różnorodnemu treningowi! Program serca pozwala jeszcze na monitoring treningu sercowo-naczyniowego. Program,,Race", dzięki motywującej symulacji wyścigu, przekona do siebie każdego sportowca, który chce poprawić swoje wyniki z pomocą komputera.

  100% wydajny i motywujący! Funkcje komputera: Wyświetlane właściwości: Dystans, Czas, ilość spalonych kalorii, Puls Pomiar pulsu: pas telemetryczny (opcja) Zakres regulacji mocy: 30-300 Watt Programy fitness: 20 Programy sterowane tętnem: 4 Możliwość ustawienia górnej granicy tętna: tak wyświetlacz LCD: niebieski informacje technologiczne: System hamowania: układ hamulcowy z magnesem trwałym System napędowy: napęd taśmowy Waga urządzenia: 21 kg Ustawienie oporu: samoczynne Rozpiętość obciążenia: 16 poziomów Rolki transportowe Możliwość złożenia Odległość siedziska od podłogi: 33 cm Długość szyny: 105 cm Zasilanie: 230 V, 50 Hz Max.waga użytkownika: 120 kg System napędu: pas klinowy rozmiary po rozłożeniu: dł.

  160 x szer. 55 x wys. 80 cm rozmiary po złożeniu: dł. 78 x szer. 55 x wys. 160 cm Kolor: srebrny / czarny dopełniające dane: Gwarancja domowa 24 miesiące przesyłka gratis Nr katalogowy 4541 Paragon lub faktura vat Nie znalazłeś produktu który Cię interesuje $81 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.Podobne zestawienia:


Najtańsze wioślarze do 3000 zł – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wioślarze do 3000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wioślarzy do 3000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ BH FITNESS AQUO R308 ☆

BH FITNESS AQUO R308 Najniższa Cena Online

☆ BH FITNESS AQUO R308 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH FITNESS AQUO R308
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  iWioślarz
  • wymiary: 179 x 50 x 53 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 25 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
  • Magnetyczny system oporu
  • System inercyjny odpowiadający kołu zamachowemu o wadze 5,5 kg
  • 8 stopni regulacji oporu
  • regulowanie podpory stóp z paskami
  • Telemetryczny system pomiaru pulsu
  • Rolki transportowe
  • Możliwość złożenia
  • rozmiary po złożeniu: 92 x 51 x 112 cm
  Komputer
  • Czas
  • ilość pociągnieć na minutę
  • pełna ilość pociągnięć
  • Spalone kalorie
  • ekran LCD
  • Pomiar pulsu (opcjonalnie)

  progresywny, sprawny

  Wiosła Aquo Pro BH Fitness to innowacyjne urządzenie po które z chęcią sięga coraz szersze grono odbiorników. Skuteczny w walce z nadwagą, a także w uszczuplaniu sylwetki. W dodatku prowadzi do wzmocnienia mięśni. Treningi wioślarskie są świetnym rozwiązaniem w dążeniu do prawidłowego funkcjonowania układu krążenia i układu oddechowego. Regularny trening procentuje.

  Jak procentuje?

  Regularny trening na wioślarzu jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na zbudowanie żelaznej kondycji i potężnych mięśni. Dzięki czemu nie tylko zrzucimy zbędne kilogramy,dodatkowo wyrobimy sobie sportową sylwetkę. Wioślarz Aquo Pro wyśmienicie spisuje się w domowym użytkowaniu. Kółka transportowe upraszczają ustawianie urządzenia, a po złożeniu zajmuje ono niedużo miejsca w mieszkaniu.


  Wioślarze BH Fitness

  Wioślarze od BH Fitness należą do jednych z najistotniej rozchwytywanych sprzętów w tej dziedznie. Hiszpańska marka dzięki zastosowaniu pionierskich rozwiązań cieszy się popularnością na rynku. BH Fitness stawia na bezpieczeństwo, co powoduje, iż każdy użytkownik może z sprzętów korzystać bez żadnych obaw.

  firma dba, by ćwiczenia realizowane na swych produktach przynosiły wymierne korzyści dla klientów. Treningi na wioślarzu niosą ze sobą szereg zalet. Efektywnie wzmacniają mięśnie oraz udoskonalają kondycję.

  Płynna regulacja wioseł od BH Fitness zagwarantuje, iż z urzadzenia bez pokaźniejszych trudności mogą korzystać zarówno starsi, jak i młodsi.

  Dzięki nowym technologiom wykorzystywanym przez hiszpańską firmę, użytkownik może ustawić własny profil treningowy, w pełni dopasowany do swoich potrzeb i możliwości.  BH Fitness

  BH Fitness to producent odgrywająca jedną z największych ról na rynku fitnesu. Zaawansowane technologie sprawiły,producent znalazła się w w ścisłej czołówce producentów sprzętów do ćwiczenia.

  Hiszpańska producent powstała w 1909 roku. W jej ofercie można znaleźć duży asortyment sprzętów służących do ćwiczeń. Rozpoczynając od bieżni przez rowerki, orbitreki, rowery magnetyczne, kończąc na stepperach.

  Urządzenia tej firmy przeznaczone są z zasady do ćwiczeń, które z łatwością można wykonywać w domu. Konsumenci, którzy cenią sobie zatem wygodę, czas, prywatność oraz skuteczną pracę z całą pewnością to docenią. Urządzenia nie wymagają zasilania zewnętrznego, podkreśla je niezwykle płynna praca, znaczny zakres oporu i innowacyjne programy treningowe.


  produkt
  Kod producenta
  R308
  EAN
  8431284647315
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Nośność [kg]
  120
  Waga [kg]
  25
  Wyposażenie
  Komputer
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  pełna ilość pociągnięć wiosłami
  liczba pociągnięć wiosłami na minutę
  Opcjonalny pomiar pulsu
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Wydatek energetyczny

☆ Insportline Wioślarz magnetyczny yukona ☆

Insportline Wioślarz magnetyczny yukona Najniższa Cena Online

☆ Insportline Wioślarz magnetyczny yukona - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: Insportline Wioślarz magnetyczny yukona
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Szukasz urządzenia nieskomplikowanego do przechowywania, do wykorzystania domowego, dzięki któremu wzmocnisz kondycję i praktycznie całe ciało? Szukasz czegoś, co uwolni Cię od bólu? Co powiesz na bogato wyekwipowany symulator wioślarski, nieskomplikowany w obsłudze, cichy i w bardzo niskiej cenie? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK, nie musisz szukać dalej!
  Wioślarz inSPORTline Yukona ma system koła zamachowego 6 kg, 16 stopni obciążenia i wyjątkowo łatwy w obsłudze magnetyczny układ hamulcowy, który nie wymaga konserwacji. A przy nieznacznym hałasie nie będziesz rozpraszać się w trakcie ćwiczeń. Ważnym elementem jest komfortowe wyściełane siodło, które pokryte jest nienaturalną skórą. Długość ruchu siedziska wynosząca 94 cm pozwala na wygodny trening.

  Bogate oprogramowanie, podświetlany wyświetlacz, prosta obsługa

  Główne mocne strony trenażera wioślarskiego inSPORTline Yukona to instynktowne sterowanie elektroniczne za pomocą wielu przycisków, umożliwiające prędkie i proste dobranie obciążenia. 15 zaprogramowanych programów, 4 programy użytkownika i 1 program ręczny - to możliwości komputera z ekranem LED.
  ponadto program HRC, który w połączeniu z dołączonym paskiem na klatkę piersiową, może automatycznie przypasować obciążenie do stosownego tętna, co skutkuje obszerniejszą sprawnością ćwiczeń i ulepszonym spalaniem tłuszczu. Przygotowanie ćwiczeń nigdy nie było łatwiejsze!
  klarowny ekran ukazuje wszystkie ważne dane, w tym czas, tętno, spalone kalorie, aktualną liczbę ruchów, liczbę ruchów na minutę i odległość.


  wspaniale składany

  Aby ułatwić przechowywanie, starczy ustawić maszynę w pozycji pionowej, zajmuje wtedy minimum miejsca. Nadaje się również do mniejszych mieszkań, w których trzeba walczyć o miejsce.  Dzięki tym cechom, wysokiej wszechstronności i nieprzeciętnemu stosunkowi ceny do wydajności, wioślarz inSPORTline Yukona jest nieprzeciętnym trenażerem do ćwiczeń w domu i stał się częstym wyborem dla klientów. Zdobądź swój ulubiony symulator!


  Kluczowe właściwości:

  • Skuteczny trenażer do wzmacniania całego ciała
  • Wysokiej jakości, magnetyczny układ hamulcowy
  • Długi zakres ruchu siedziska
  • Łatwa obsługa komputera
  • komfortowe siedzisko, zamontowane na łożyskach kulkowych
  • do przechowywania można przechylić do pozycji pionowej (maszyna jest oparte o przód konstrukcji)
  • Program HRC: urządzenie rozszerza albo zmniejsza obciążenie, dzięki czemu użytkownik jest zawsze w adekwatnej strefie tętna
  • ekran demonstruje: czas, tętno, ilość spalonych kalorii, aktualną liczbę ruchów, liczbę ruchów na minutę i dystans

  Opis techniczny:


☆ CRIVIT Wioślarz, z 8 funkcjami i 12 programami treningowymi, do intensywnego treningu całego ciała ☆

CRIVIT Wioślarz, z 8 funkcjami i 12 programami treningowymi, do intensywnego treningu całego ciała Najniższa Cena Online

☆ CRIVIT Wioślarz, z 8 funkcjami i 12 programami treningowymi, do intensywnego treningu całego ciała - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CRIVIT
 • Nazwa produktu: CRIVIT Wioślarz, z 8 funkcjami i 12 programami treningowymi, do intensywnego treningu całego ciała
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  Wioślarz CRIVIT®, z 8 funkcjami i 12 programami treningowymi, do intensywnego treningu całego ciała

  Opis produktu

  • do intensywnego treningu całego ciała
  • system oporu powietrza – dostosowywany 10-stopniowo
  • składane szyny do siedzenia i rolki transportowe przy przedniej stopie dla nieskomplikowanego, oszczędzającego miejsce przechowywania
  • dostosowywane pętle na stopy, siedzisko z łożyskiem kulkowym, zintegrowany uchwyt na tablet i poręcznie ukształtowane uchwyty wioślarskie
  • komputer treningowy z 8 funkcjami, 12 programami treningowymi i zintegrowanym oświetleniem
  • wyświetlanie: czas trwania treningu / odległość / pełna odległość / uderzenia na minutę / spalone kalorie / dystans 500 m / odległość dzielona / prognoza czasu
  • z bateriami: 4 x 1,5 V [DC] LR6, AA


  Materiał

  stal Q195, aluminium, ABS, PU


  rozmiary

  • rozłożony (dł. X szer. X wys.): 223 x 58 x 106 cm
  • złożony (dł. X szer. X wys.): 118 x 58 x 146 cm


  Waga

  35 kg (bez baterii i narzędzi montażowych)

  Ostrzeżenia

  UWAGA! Ten karton waży ponad 15 kg i powinien być noszony zawsze przez 2 osoby!


☆ Hammer Wioślarz pro force ☆

Hammer Wioślarz pro force Najniższa Cena Online

☆ Hammer Wioślarz pro force - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Wioślarz pro force
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  Wioślarz HAMMER PRO FORCE Kompaktowa, produktywna maszyna do wiosłowania z bogatym wyposażeniem, imponującą technologią, jednostajną konstrukcją, innowacyjnym designem i nowoczesnym mechanizmem składania. Wioślarz Hammer Pro Force może przekonać pod każdym względem, genialnie pasuje do treningu we własnych czterech ścianach. Ergometr można bez problemu rozciągliwie przesuwać z pokoju do pokoju, dzięki zintegrowanym rolkom transportowym. Doskonała konstrukcja dla energicznego i komfortowego treningu. Koła z łożyskiem kulkowym w komfortowym foteliku zapewniają imponującą lekkość, a w połączeniu z aluminiową szyną premium gwarantują cichą pracę. Główne zalety:
  • Aluminiowa szyna ślizgowa z poręcznym siedziskiem z łożyskiem kulkowym
  • nowoczesny, pionierski mechanizm składania
  • Podnóżki z pasami na stopy
  • Zintegrowane koła transportowe i niewiele znacząca waga dla komfortowego transportu
  Funkcje komputera:
  • Wyświetlane właściwości: Dystans, Czas, liczba spalonych kalorii, Puls
  • Pomiar pulsu: pas telemetryczny (opcja)
  • Zakres regulacji mocy: 30-300 Watt
  • Programy treningowe: 14
  • Program ręczny: 1
  • Program serca do kontrolowanego treningu sercowo-naczyniowego: 1
  • Program wyścigowy: 1
  • indywidualne regulowane programy z funkcją pamięci: 4
  • wyświetlacz LCD: niebieski
  • liczba użytkowników: 4
  dane techniczne:
  • System hamowania: magnetyczny
  • Rolki transportowe
  • Możliwość złożenia
  • Odległość siedziska od podłogi: 35 cm
  • Zasilanie: 230 V, 50 Hz
  • Max.waga użytkownika: 110 kg
  • System napędu: pas klinowy
  • wymiary po rozłożeniu: 157 x 55 x 78 cm
  • rozmiary po złożeniu: 66 x 55 x 157 cm
  • Kolor: srebrny / czarny
  uzupełniające informacje:
  • Gwarancja 36 miesięcy
  • Paragon lub faktura vat
  UWAGA!!!konsumenci, którzy zamierzają odwiedzić nasze salony w celu przetestowania prosimy o to,żeby przed przyjazdem sprawdzić telefonicznie czy dany model znajduje się aktualnie na ekspozycji danego salonu.
  produkt
  producent
  Kod producenta
  4534
  EAN
  4005251453403

☆ Hammer Wiosła treningowe pro force ii 110 kg ☆

Hammer Wiosła treningowe pro force ii 110 kg Najniższa Cena Online

☆ Hammer Wiosła treningowe pro force ii 110 kg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Wiosła treningowe pro force ii 110 kg
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz HAMMER PRO FORCE II Nr katalogowy: 4541 nowoczesny, nowoczesny i produktywny! perfekcyjny wioślarz do domu. Kompaktowy, wysoce wydajny wioślarz z bogatym wyposażeniem, imponującą technologią, stabilną konstrukcją, progresywnym designem i nowoczesnym mechanizmem składania.

  Wioślarz Pro Force producenta HAMMER przekona Cię pod każdym względem i jest wspaniałym urządzeniem do treningu we własnych czterech ścianach. Innowacyjny mechanizm składania. Błyskawicznie złożysz i nie Ci potrzeba sporo miejsca żeby go schować.

  śladowa waga, zwarta kompozycja i progresywny mechanizm składania powodują, iż wioślarz Pro Force producenta HAMMER można przygotować do treningu w kilka sekund. Urządzenie jest niepokaźne i zmieści się w każdym schowku.

  Bezproblemowe przestawianie dzięki zintegrowanym rolkom transportowym. Lekkość wioślarza Pro Force jest dodatkowo wielkim atutem pod względem transportu. Urządzenie można bez problemu przenosić, a w zasadzie przejeżdżać nim, z pokoju do pokoju.

  Dzięki zintegrowanym rolkom transportowym przesuwanie nie stanowi żadnego problemu. Idealna budowa do dynamicznego i komfortowego treningu. Łożyska kulkowe wygodnego siedziska klasy premium zapewniają imponującą lekkość, a w połączeniu z wysokiej jakości aluminiową szyną - cichy ruch.

  Ze względu na niski poziom hałasu Pro Force jest wspaniały do mieszkania. Postępowy komputer treningowy. 14 samoczynnych programów do wiosłowania stanowią serce innowacyjnego komputera treningowego wioślarza Pro Force producenta HAMMER.

  dzisiaj już nic nie stoi na przeszkodzie motywującemu i różnemu treningowi! Program serca pozwala jeszcze na monitoring treningu sercowo-naczyniowego. Program,,Race", dzięki motywującej symulacji wyścigu, przekona do siebie każdego sportowca, który chce poprawić swoje wyniki z pomocą komputera.

  100% wydajny i motywujący! Funkcje komputera: Wyświetlane atrybuty: Dystans, Czas, ilość spalonych kalorii, Puls Pomiar pulsu: pas telemetryczny (opcja) Zakres regulacji mocy: 30-300 Watt Programy fitness: 20 Programy sterowane tętnem: 4 Możliwość ustawienia górnej granicy tętna: tak wyświetlacz LCD: niebieski dane technologiczne: System hamowania: układ hamulcowy z magnesem trwałym System napędowy: napęd taśmowy Waga urządzenia: 21 kg Ustawienie oporu: automatyczne Rozpiętość obciążenia: 16 stopni Rolki transportowe Możliwość złożenia Odległość siedziska od podłogi: 33 cm Długość szyny: 105 cm Zasilanie: 230 V, 50 Hz Max.waga użytkownika: 120 kg System napędu: pas klinowy rozmiary po rozłożeniu: dł.

  160 x szer. 55 x wys. 80 cm rozmiary po złożeniu: dł. 78 x szer. 55 x wys. 160 cm Kolor: metaliczny / czarny dodatkowe dane: Gwarancja domowa 24 miesiące dostawa gratis Nr katalogowy 4541 Paragon albo faktura vat Nie znalazłeś towaru który Cię interesuje $81 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.Podsumowanie, czyli jaki ergometr wioślarski do 3000 zł najlepszy?


Najlepszy ergometr wioślarski do 3000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy ergometr wioślarski do 3000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane wioślarze – TOP7 grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych wioślarzy do 3000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych ergometrów wioślarskich treningowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki ergometr wioślarski do 3000 zł opinie i efekty,
 • dobre wioślarze do 3000 zł cena,
 • ranking wioślarzy do 3000 zł,
 • ergometr wioślarski do 3000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o wioślarzach do 3000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o wioślarzach do 3000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o wioślarzach do 3000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki ergometr wioślarski do 3000 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych wioślarzach do 3000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki ergometr wioślarski do 3000 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z ergometrami wioślarskimi do 3000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach wioślarze do 3000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *