FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking wioślarzy do 3000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Ergometry wioślarskie / Ranking wioślarzy do 3000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych wioślarzy do 3000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wioślarzy do 3000 zł,
 • TOP5 często wybieranych ergometrów wioślarskich treningowych.

Jakie wioślarze do 3000 zł najlepiej wybrać? Ranking marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wioślarze do 3000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wioślarzy do 3000 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Hammer Cobra XTR Plus ☆

Hammer Cobra XTR Plus Najniższa Cena Online

☆ Hammer Cobra XTR Plus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Cobra XTR Plus
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz HAMMER COBRA XTR PLUS II

  model powystawowy w kartonie

  b-grade

  Numer katalogowy: 4532

  Od teraz zmiana kursu! Pozbądź się stresu dnia codziennego i zmierzaj w stronę wymarzonej sylwetki.

  Całe ciało ćwiczy

  Żaden inny sport wytrzymałościowy nie może konkurować z wioślarstwem i nie włącza tak niemało grup mięśni w Twoim ciele. Dzięki wioślarzowi COBRA XTR II Plus możesz teraz przenieść popularny sport wodny do swych własnych czterech ścian i doznać intensywnego wioślarstwa we własnym domu. Za jednym zamachem ćwiczysz niemało mięśni. Twój układ sercowo-naczyniowy wzmacnia się, a mięśnie pleców stają się naprawdę potężne.

  Twój tablet albo smartfon wyśmienicie zmieści się w uchwycie innowacyjnego komputera treningowego i dzięki temu ćwiczenia wzbogacisz multimedialnie. Wyściełane funkcjonalne siedzisko COBRA XTR II Plus przesuwa się cicho i równomiernie po wysokiej jakości aluminiowej szynie. Siedzisz sportowo i jednocześnie bezpiecznie dla Twoich pleców. Dzięki funkcjonalnie ukształtowanej tapicerce siedziska, choćby długie sekwencje treningowe są wyjątkowo wygodne. Twoje ciało nabiera sprawności z każdą sesją treningową, a Ty będziesz oszałamiać się Twoimi mięśniami przeglądając się w lustrze. Wiosłuj w kierunku wymarzonego ciała i przyciągnij wzrok gapiów!

  Trenuj wszystkie swoje mięśnie jednocześnie
  Kto nie chce ćwiczyć wszelkich mięśni na raz przy pomocy jednej maszyny do ćwiczeń?
  podczas wiosłowania równocześnie trenowane są nogi i górne partie ciała. Sprawnie zwiększasz swoją sprawność i trwałość. Przeżyj delikatny trening siłowo-wytrzymałościowy. Znakomity środek odstresowujący po ciężkim 8-godzinnym dniu pracy. Każdy ruch wioślarski przybliża Cię do wymarzonej sylwetki, a dzięki COBRA XTR II Plus będziesz się jednocześnie relaksował.

  Sprawdzaj swoją kondycję po każdym treningu
  przy pomocy przycisku Puls-Recovery na komputerze treningowym zmierzysz swój puls. Test Puls-Recovery porównuje tętno przed i po treningu. Wynik jest wyświetlany jako ocena efektywności (1-6). Do testu wymagany jest opcjonalnie przystępny pas telemetryczny. Świetna funkcja, aby poprawić swoją kondycję!

  nowoczesny komputer treningowy, lecz obsługi nauczysz się błyskawicznie
  Twój wioślarz COBRA XTR II Plus jest zaopatrzony nietrudny w obsłudze komputer, który pomaga Ci stale ulepszać twoje osiągnięcia. Na czytelnym wyświetlaczu LCD możesz odczytać niemało informacji treningowych. Wyświetlane są następujące dane: czas treningu, liczba wiosłowań w trakcie jednostki treningowej, dystans treningu, spalanie kalorii, poziom trudności i puls. Zwiększasz swoją motywację dzięki 10 programom treningowym, takim jak „Fatburn” i „Cardio” lub 4 programom na serce i 5 jednostkowym programom użytkownika.

  Musi być szybki, bo czas treningu jest cenny. Możesz regulować wysokość komputera. Można go przechylać w przód i do tyłu. Dzięki 5 przyciskom szybkiego wyboru możesz wybrać bezpośrednio na komputerze program treningowy i zaczynaj!

  "Pozwól, że cię zabawię!"
  Interaktywna różnorodność treningów z aplikacjami fitness
  Kto tego nie zna, monotonny trening i brak perspektyw na zmianę. Jednak dzięki aplikacjom fitness możesz organizować ekscytujące regaty w trybie „na żywo” i cieszyć się ulubioną muzyką lub obejrzeć ekscytujący film. Dzięki funkcji kamery BitGym i Kinomap doświadczasz szalejących rzek i głębokich jezior z całego świata. Na dodatek otrzymasz interaktywne informacje o prędkości i lokalizacji. W trakcie wycieczki wioślarskiej usłyszysz prawdziwy dźwięk otoczenia. Wybierz się na wirtualną przygodę i wiosłuj w kierunku lepszej formy!

  Trening wioślarski z biciem serca
  podczas treningów należy zwracać uwagę na puls. Tętno decyduje o Twoim celu treningowym. Odbiornik tętna jest już zintegrowany w komputerze. Pomiar pulsu za pomocą opcjonalnie dostępnego pasa telemetrycznego pozwala na ciągłą kontrolę tętna i osiągnięcie wymarzonego celu fitness.
  przy pomocy komputera możesz samodzielnie określić limit tętna. W sytuacji jego przekroczenia usłyszysz dźwięk ostrzegawczy. Wiosłuj i bądź pewny, że z stosownym tętnem zmierzasz w kierunku wymarzonej sylwetki!

  Płynne ruchy bezpieczne dla stawów
  zrównoważona szyna ślizgowa wykonana z aluminium pozwala wykonywać ruchy wiosłowania wyjątkowo zrównoważenie, płynnie - a na ogół cicho. Sprawdzony system oporu HAMMER z technologią hamulca magnetycznego klasy premium gwarantuje płynne, przychylne dla stawów ruchy, ciągnięcie wolne od szarpnięć bez tzw. Martwych punktów, a tym samym istotnie realistyczną zabawę w wiosłowanie.

  Usiądź wygodnie, trzymaj się i zapnij stopy
  poręcznie ukształtowany uchwyt zapewnia zdrową postawę i swobodną pozycję rąk i ramion. Siedzisko z łożyskami kulkowymi pozwala na także wygodną pozycję wiosłowania, dopasowując się do każdego ciała. Wyściełane pianką komfortowe siedzisko zapewnia komfortowy trening choćby podczas dłuższych sesji wiosłowania i odciąża kręgosłup.
  Każda podstawa zaopatrzona została w pasy, które utrzymują stopy na miejscu przy każdym ruchu wioślarskim. Wyjątkowo szerokie podstawy przeciwpoślizgowe są mocowane w bezpiecznej dla bioder odległości 16 cm, żeby ich nie obciążać choćby w trakcie dłuższych treningów. Jeszcze pozostali członkowie rodziny mogą używać wioślarza Cobra XTR II Plus dla siebie i czerpać radość z wiosłowania.

  Więcej najnowocześniejszych szczegółów
  Zmień swój dom w klub wioślarski
  Dzięki wioślarzowi HAMMER Cobra XTR II Plus możesz spełnić swoje marzenie o wiosłowaniu bez kontaktu z wodą. Możesz w spokoju trenować koncentrując się wyłącznie na sobie! Dzięki prędkiej konfiguracji w ciągu kilku sekund przekształcisz swój salon w klub wioślarski. Po treningu dzięki postępowej funkcji przechylania szynę jezdną można z łatwością złożyć i przechowywać w sposób, który nie zajmie mnóstwo miejsca A to wszystko dzięki praktycznym podnóżkom i blokadą transportową. Zintegrowane kółka transportowe umożliwiają przestawianie wioślarza Cobra XTR II Plus.

  Dzięki niewielkim rozmiarom wynoszącym zaledwie 232 x 55 x 75 cm, Twój wioślarz HAMMER Cobra XTR II Plus jest optymalnie przypasowany do treningu wioślarskiego dla osób o wzroście 2,0 m. Aby wioślarz stał jednostajnie podczas treningu, możesz skorzystać z dostosowywanych nóżek. Teraz twoja kolej! Wiosłuj, poczuj zmiany w swoim ciele i uzyskaj szczytową formę!

  dane technologiczne:

  • System hamowania: układ hamulcowy z magnesem trwałym
  • Regulacja oporu: 16 poziomów
  • Elektroniczna regulacja oporu
  • Programy treningowe: 20
  • liczba użytkowników: 4
  • Programy sterowane tętnem: 4
  • Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna
  • Zintegrowany odbiornik impulsów dla pasa telemetrycznego (opcjonalnie)
  • wyświetlacz LCD blue/black light
  • Uchwyt na tablet lub telefon
  • Wysokiej jakości łożyska kulkowe
  • wygodne siedzenie
  • ekran: LCD z podświetleniem i regulacją kąta pochylenia
  • rozmiary po rozłożeniu: 232 x 55 x 75 cm
  • rozmiary po złożeniu: 118 x 55 x 155 cm
  • Rolki transportowe
  • Max.waga użytkownika: 130 kg
  • Waga urządzenia: 37 kg

  Funkcje komputera:

  • Wyświetlane parametry: Czas, Dystans, Kalorie
  • liczba wiosłowań
  • ilość wiosłowań na minutę
  • Pomiar pulsu: pas telemetryczny (opcja)
  • 10 programów treningowych
  • 1 program wyścigu z komputerem
  • 4 programy HR (Heart Rate)
  • 5 jednostkowych programów użytkownika

☆ DS DS 6203 ☆

DS DS 6203 Najniższa Cena Online

☆ DS DS 6203 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DS
 • Nazwa produktu: DS DS 6203
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  gratisowA dostawa

  Opis towaru

  by Twoje treningi były jeszcze bardziej produktywne

  Dla wszelkich entuzjastów domowego treningu

  Jeśli szukasz maszyny do ćwiczeń, która pozwoli Ci urozmaicić swój trening, to wybierz wioślarz wodny OMA DS 6203 i przekonaj się sam, że Twoje ćwiczenia mogą przynosić samą przyjemność. Wioślarz wodny to maszyna do ćwiczeń, którą docenili niejedni użytkownicy. Sprzęt ma komputer, który ma mnóstwo funkcji: czas, liczba pociągnięć, pełna liczba pociągnięć, dystans, a także kalorie. Siedzenie wykonane jest z najwyższej jakości tworzyw, co zapewnia wygodę i komfort w trakcie stosowania, a komfortowe uchwyty pozwolą na pewny uścisk, więc nie będziesz musiał martwić się o dyskomfort i niepewny chwyt. Maksymalna waga użytkownika wynosi 110 kg.

  Najważniejsze właściwości: długość szyny: 112 cm, średnica zbiornika: 56 cm, pojemność zbiornika: 20 l. rozmiary szer./wys./dł. 54 × 56 × 213 cm.


  Bezproblemowe przechowywanie

  Po treningu dzięki postępowej funkcji przechylania szynę jezdną można z łatwością złożyć i przechowywać w sposób, który nie zajmie dużo miejsca, a to wszystko dzięki poręcznym podnóżkom i blokadzie transportowej.


  dołączona dokumentacja

  Do zestawu została dołączona: instrukcja obsługi w języku polskim, a także karta gwarancyjna.


  parametry
  techniczne

☆ Hammer Ocean One ☆

Hammer Ocean One Najniższa Cena Online

☆ Hammer Ocean One - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Ocean One
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:  powystawowy

  Model powystawowy

  B-kategoria

  B-grade  dane techniczne:
  • System hamowania: wodny
  • komfortowa regulacja uchwytów na stopę
  • Wysokiej jakości łożyska
  • komfortowe i profilowane siedzisko
  • Kółka transportowe
  • wymiary po rozłożeniu: 200 x 54 x 117 cm
  • Max. Waga użytkownika: 140 kg
  • Waga urządzenia: 36 kg
  Funkcje komputera:
  • Wyświetlane atrybuty: Dystans, Czas, liczba spalonych kalorii, Puls
  • wyświetlacz LCD
  • Programy treningowe: 20
  • Programy treningowe sterowane tętnem: 1
  • Zintegrowany odbiornik tętna dla pasa telemetrycznego: tak
  • Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna
  • Panel komputerowy z prostym i czytelnym wyświetlaczem
  • Uchwyt na tablet

☆ Hop-Sport HS-095R ☆

Hop-Sport HS-095R Najniższa Cena Online

☆ Hop-Sport HS-095R - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hop-Sport
 • Nazwa produktu: Hop-Sport HS-095R
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  znakomicie wyposażony trenażer domowy za świetną cenę z możliwością przechowywania w pozycji pionowej


☆ Hammer Cobra XTR Plus II ☆

Hammer Cobra XTR Plus II Najniższa Cena Online

☆ Hammer Cobra XTR Plus II - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Cobra XTR Plus II
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  Wioślarz HAMMER COBRA XTR PLUS II Numer katalogowy: 4532 Od dzisiaj zmiana kursu! Pozbądź się stresu dnia codziennego i zmierzaj w stronę wymarzonej sylwetki. Całe ciało ćwiczy Żaden inny sport wytrzymałościowy nie może konkurować z wioślarstwem i nie angażuje tak dużo grup mięśni w Twoim ciele. Dzięki wioślarzowi COBRA XTR II Plus możesz dzisiaj przenieść modny sport wodny do swoich własnych czterech ścian i zaznać intensywnego wioślarstwa we własnym domu. Za jednym zamachem ćwiczysz sporo mięśni. Twój układ sercowo-naczyniowy wzmacnia się, a mięśnie pleców stają się naprawdę solidne. Twój tablet albo smartfon genialnie zmieści się w uchwycie progresywnego komputera treningowego i dzięki temu ćwiczenia wzbogacisz multimedialnie. Wyściełane ergonomiczne siedzisko COBRA XTR II Plus przesuwa się cicho i równomiernie po wysokiej jakości aluminiowej szynie. Siedzisz sportowo i równocześnie bezpiecznie dla Twoich pleców. Dzięki funkcjonalnie ukształtowanej tapicerce siedziska, choćby długie sekwencje treningowe są wyjątkowo wygodne. Twoje ciało nabiera efektywności z każdą sesją treningową, a Ty będziesz olśniewać się Twoimi mięśniami oglądając się w lustrze. Wiosłuj w kierunku wymarzonego ciała i przyciągnij wzrok gapiów! Trenuj wszystkie swoje mięśnie jednocześnie Kto nie chce ćwiczyć wszelkich mięśni na raz za pomocą jednej maszyny do ćwiczeń$122 w trakcie wiosłowania równocześnie trenowane są nogi i górne partie ciała. Wydajnie zwiększasz swoją skuteczność i solidność. Przeżyj delikatny trening siłowo-wytrzymałościowy. Wspaniały środek odstresowujący po ciężkim 8-godzinnym dniu pracy. Każdy ruch wioślarski przybliża Cię do wymarzonej sylwetki, a dzięki COBRA XTR II Plus będziesz się jednocześnie relaksował. Sprawdzaj swoją kondycję po każdym treningu przy pomocy przycisku Puls-Recovery na komputerze treningowym zmierzysz swój puls. Test Puls-Recovery porównuje tętno przed i po treningu. Wynik jest wyświetlany jako ocena skuteczności (1-6). Do testu wymagany jest opcjonalnie przystępny pas telemetryczny. Rewelacyjna funkcja, żeby poprawić swoją kondycję! zaawansowany komputer treningowy, ale obsługi nauczysz się prędko Twój wioślarz COBRA XTR II Plus jest zaopatrzony łatwy w obsłudze komputer, który pomaga Ci stale udoskonalać twoje osiągnięcia. Na czytelnym wyświetlaczu LCD możesz odczytać niemało danych treningowych. Wyświetlane są następujące dane: czas treningu, ilość wiosłowań podczas jednostki treningowej, dystans treningu, spalanie kalorii, poziom trudności i puls. Powiększasz swoją motywację dzięki 10 programom treningowym, takim jak,,Fatburn" i,,Cardio" lub 4 programom na serce i 5 jednostkowym programom użytkownika. Musi być prędki, bo czas treningu jest cenny. Możesz regulować wysokość komputera. Można go przechylać w przód i do tyłu. Dzięki 5 przyciskom szybkiego wyboru możesz wybrać bezpośrednio na komputerze program treningowy i zaczynaj! "Pozwól, iż cię zabawię!" Interaktywna różnorodność treningów z aplikacjami fitness Kto tego nie zna, monotonny trening i brak perspektyw na zmianę. Jednak dzięki aplikacjom fitness możesz organizować ekscytujące regaty w trybie,,na żywo" i cieszyć się ulubioną muzyką albo obejrzeć ekscytujący film. Dzięki funkcji kamery BitGym i Kinomap doświadczasz szalejących rzek i głębokich jezior z całego świata. W dodatku otrzymasz interaktywne informacje o prędkości i lokalizacji. W trakcie wycieczki wioślarskiej usłyszysz prawdziwy dźwięk otoczenia. Wybierz się na wirtualną przygodę i wiosłuj w kierunku ulepszonej formy! Trening wioślarski z biciem serca podczas treningów należy zwracać uwagę na puls. Tętno decyduje o Twoim celu treningowym. Odbiornik tętna jest już zintegrowany w komputerze. Pomiar pulsu przy pomocy opcjonalnie przystępnego pasa telemetrycznego pozwala na ciągłą kontrolę tętna i osiągnięcie wymarzonego celu fitness. Przy pomocy komputera możesz samodzielnie określić limit tętna. W sytuacji jego przekroczenia usłyszysz dźwięk ostrzegawczy. Wiosłuj i bądź pewny, że z optymalnym tętnem zmierzasz w kierunku wymarzonej sylwetki! Płynne ruchy bezpieczne dla stawów stabilna szyna ślizgowa tworzona z aluminium pozwala wykonywać ruchy wiosłowania wyjątkowo stabilnie, płynnie - a głównie cicho. Sprawdzony system oporu HAMMER z technologią hamulca magnetycznego klasy premium zagwarantuje płynne, przyjazne dla stawów ruchy, ciągnięcie wolne od szarpnięć bez tzw. Martwych punktów, a tym samym szczególnie realistyczną zabawę w wiosłowanie. Usiądź komfortowo, trzymaj się i zapnij stopy funkcjonalnie ukształtowany uchwyt zagwarantuje zdrową postawę i luźną pozycję rąk i ramion. Siedzisko z łożyskami kulkowymi pozwala na także wygodną pozycję wiosłowania, dostosowując się do każdego ciała. Wyściełane pianką komfortowe siedzisko zagwarantuje wygodny trening nawet w trakcie dłuższych sesji wiosłowania i odciąża kręgosłup. Każda podstawa wyekwipowana została w pasy, które utrzymują stopy na miejscu przy każdym ruchu wioślarskim. Wyjątkowo znaczne podstawy przeciwpoślizgowe są mocowane w bezpiecznej dla bioder odległości 16 cm, by ich nie obciążać choćby w trakcie dłuższych treningów. W dodatku pozostali członkowie rodziny mogą używać wioślarza Cobra XTR II Plus dla siebie i czerpać radość z wiosłowania. Więcej prekursorskich szczegółów Zmień swój dom w klub wioślarski Dzięki wioślarzowi HAMMER Cobra XTR II Plus możesz spełnić swoje marzenie o wiosłowaniu bez kontaktu z wodą. Możesz w spokoju trenować koncentrując się wyłącznie na sobie! Dzięki prędkiej konfiguracji w ciągu kilku sekund przekształcisz swój salon w klub wioślarski. Po treningu dzięki progresywnej funkcji przechylania szynę jezdną można łatwo złożyć i przechowywać w sposób, który nie zajmie niemało miejsca A to wszystko dzięki użytecznym podnóżkom i blokadą transportową. Zintegrowane kółka transportowe pozwalają na przestawianie wioślarza Cobra XTR II Plus. Dzięki niewielkim wymiarom wynoszącym zaledwie 232 x 55 x 75 cm, Twój wioślarz HAMMER Cobra XTR II Plus jest stosownie dopasowany do treningu wioślarskiego dla osób o wzroście 2,0 m. Żeby wioślarz stał stabilnie w trakcie treningu, możesz skorzystać z regulowanych nóżek. Dzisiaj twoja kolej! Wiosłuj, poczuj zmiany w swoim ciele i uzyskaj szczytową formę! informacje techniczne: System hamowania: układ hamulcowy z magnesem trwałym Regulacja oporu: 16 stopni Elektroniczna regulacja oporu Programy treningowe: 20 ilość użytkowników: 4 Programy sterowane tętnem: 4 Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna Zintegrowany odbiornik impulsów dla pasa telemetrycznego (opcjonalnie) wyświetlacz LCD blue/black light Uchwyt na tablet lub telefon Wysokiej jakości łożyska kulkowe wygodne siedzenie ekran: LCD z podświetleniem i regulacją kąta pochylenia wymiary po rozłożeniu: 232 x 55 x 75 cm rozmiary po złożeniu: 118 x 55 x 155 cm Rolki transportowe Max.waga użytkownika: 130 kg Waga urządzenia: 37 kg Funkcje komputera: Wyświetlane cechy: Czas, Dystans, Kalorie ilość wiosłowań liczba wiosłowań na minutę Pomiar pulsu: pas telemetryczny (opcja) 10 programów treningowych 1 program wyścigu z komputerem 4 programy HR (Heart Rate) 5 indywidualnych programów użytkownika dopełniające dane: Gwarancja domowa 24 miesiące Paragon albo faktura vat Numer katalogowy: 4532 wysyłka gratis Nie znalazłeś towaru, który Cię interesuje$123 Skontaktuj się z nami pod nr tel. 32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.

☆ HMS ZM5005 ☆

HMS ZM5005 Najniższa Cena Online

☆ HMS ZM5005 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS ZM5005
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  ZM5005 to wioślarz magnetyczny, przyciągający wytwornym designem, prostotą obsługi i możliwością zaoszczędzenia wielkiej ilości miejsca, dzięki łatwemu składaniu.

  ZM5005 to konkretny, prosty w obsłudze artykuł, mający 6 stopniową skalę regulacji obciążenia, co pozwoli dopasować ćwiczenia do swych możliwości. Za sterowanie odpowiada panel, na którym w dodatku wyświetlane są, wszystkie potrzebne informacje dotyczące treningu, między innymi: ilość pociągnięć, czas czy także dystans.

  Model ZM5005, to solidna kompozycja, której niewątpliwym atutem jest możliwość złożenia. Po tym zabiegu, trenażer może zostać postawiony w pozycji pionowej. Pozwala to zaoszczędzić mnóstwo przestrzeni. W dodatku, bez problemu może być przechowywany w widocznym miejscu, ponieważ dzięki swojemu stylowemu designowi, będzie pasował do aranżacji każdego wnętrza. Dzięki kółkom transportowym, bez trudu i wysiłku, ustawimy go w dogodnym miejscu.

  Wioślarz lub inaczej ergometr wioślarski, to nadzwyczajny sposób na spalenie tkanki tłuszczowej i wypracowanie wytrzymałości i siły. Ten wariant wysiłku aerobowego, angażuje do pracy praktycznie całe ciało, a co za tym idzie zagwarantuje niesamowite rezultaty. Wpływa pozytywnie, na działanie układu krążeniowo – oddechowego i wzmacnia mięsień sercowy.

  ZM5005 to stylowy, potężny, pełen zalet sprzęt, który pozwoli wrzucić wydajność fizyczną, na wyższy poziom.

  Specyfikacja:

  • typ oporu: magnetyczny wewnętrzny
  • Zakres obciążenia: 1-6
  • wariant regulacji oporu: automatyczny
  • Waga koła zamachowego: 3 kg
  • Komputer:
   • Czas: tak
   • liczba pociągnięć: tak
   • ilość pociągnięć na minutę: tak
   • Dystans: tak
   • szybkość: nie
   • Puls: nie
   • Kalorie: nie
  • typ wyświetlacza: LED
  • Wyposażenie dodatkowe:
   • Odbiornik pasa telemetrycznego: nie
   • Podstawki pod stopy z przodu: tak
   • Rolki transportowe: tak
  • rozmiary po rozłożeniu:
   • Długość: 176 cm
   • Szerokość: 60 cm
   • Wysokość: 49 cm
  • rozmiary po złożeniu:
   • Długość: 25,5 cm
   • Szerokość: 60 cm
   • Wysokość: 176 cm
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • Waga produktu: 27 kg

  Uwagi:

  • Nie przeznaczony do użytkowania komercyjnego
  • Gwarancja 24 miesiące
  "

☆ Hammer Water Stream ☆

Hammer Water Stream Najniższa Cena Online

☆ Hammer Water Stream - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Water Stream
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  model powystawowy 2 kategoria towaru gwarancja 2 lata

  osiągalne ryski, przetarcia lakieru

  Wioślarstwo to jeden z najmocniej wydajnych treningów, w których do wysiłku angażowane jest całe ciało, a trenować ten sport możesz o dowolnej porze, we własnym salonie i to przy akompaniamencie kojącego szumu wody.

  Water Stream producenta Hammer wykorzystuje wodny system oporu, który nadaje Twojemu treningowi dodatkowych walorów. Komputer wyposażony został w pokaźny i czytelny wyświetlacz LCD, który pokazuje najważniejsze treningowe funkcje takie jak czas (ten, który upłynął albo Twój cel), liczbę wiosłowań (narastająco lub cel), sygnał tempa, wiosłowania na minutę i liczbę spalonych kalorii. Wioślarz posiada zintegrowany odbiornik tętna dla pasa telemetrycznego, więc jeśli takowy posiadasz możesz kontrolować poziom pulsu i przeprowadzać treningi cardio.

  Wyprofilowane uchwyty na stopy pozwalają Ci ćwiczyć w butach, skarpetkach lub boso. Uchwyty te są regulowane w prosty sposób, zapewniając możliwość dobrania ich wielkości do stopy osoby ćwiczącej. Ergonomiczna konstrukcja sprzętu powoduje, iż obciążenie stawów jest znikome, więc choćby długi trening nie sprawia dyskomfortu. Specjalnie wyprofilowany uchwyt zapobiega obciążaniu ramion, nadgarstków i dłoni. Zastosowanekółka transportowe pozwalają na przemieszczanie sprzętu po zakończeniu aktywności.


  właściwości:

  • system hamowania: wodny
  • regulacja uchwytów na stopę
  • łożyskowana budowa
  • profilowane siedzisko
  • kółka transportowe
  • wymiary: 205x52x98cm
  • maksymalna waga użytkownika: 150kg
  • waga wioślarza: 36kg
  • wyświetlane cechy: dystans, czas, liczba spalonych kalorii, puls
  • 18 programów treningowych
  • stał ekran: 1+6
  • zintegrowany odbiornik tętna dla pasa telemetrycznego
  • możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna
  • panel komputerowy z czytelnym wyświetlaczem
  • gwarancja: 24 miesiące

☆ BH Fitness R308 Aquo ☆

BH Fitness R308 Aquo Najniższa Cena Online

☆ BH Fitness R308 Aquo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH Fitness R308 Aquo
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  iWioślarz
  • wymiary: 179 x 50 x 53 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 25 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
  • Magnetyczny system oporu
  • System inercyjny odpowiadający kołu zamachowemu o wadze 5,5 kg
  • 8 stopni regulacji oporu
  • regulowanie podpory stóp z paskami
  • Telemetryczny system pomiaru pulsu
  • Rolki transportowe
  • Możliwość złożenia
  • wymiary po złożeniu: 92 x 51 x 112 cm
  Komputer
  • Czas
  • liczba pociągnieć na minutę
  • całkowita ilość pociągnięć
  • Spalone kalorie
  • wyświetlacz LCD
  • Pomiar pulsu (opcjonalnie)

  innowacyjny, skuteczny

  Wiosła Aquo Pro BH Fitness to nowoczesne urządzenie po które z chęcią sięga coraz szersze grono odbiorników. Produktywny w walce z nadwagą, a także w uszczuplaniu sylwetki. Dodatkowo prowadzi do wzmocnienia mięśni. Treningi wioślarskie są perfekcyjnym rozwiązaniem w dążeniu do dobrego funkcjonowania układu krążenia i układu oddechowego. Regularny trening procentuje.

  Jak procentuje?

  Regularny trening na wioślarzu jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na zbudowanie żelaznej kondycji i mocnych mięśni. Dzięki czemu nie tylko zrzucimy zbędne kilogramy,również wyrobimy sobie sportową sylwetkę. Wioślarz Aquo Pro rewelacyjnie spisuje się w domowym użytkowaniu. Kółka transportowe ułatwiają ustawianie urządzenia, a po złożeniu zajmuje ono mało miejsca w mieszkaniu.


  Wioślarze BH Fitness

  Wioślarze od BH Fitness należą do jednych z najistotniej rozchwytywanych maszyn w tej dziedznie. Hiszpańska marka dzięki zastosowaniu pionierskich rozwiązań raduje się popularnością na rynku. BH Fitness stawia na bezpieczeństwo, co sprawia, iż każdy użytkownik może z sprzętów korzystać bez żadnych obaw.

  marka dba, żeby ćwiczenia realizowane na swoich produktach przynosiły wymierne korzyści dla klientów. Treningi na wioślarzu niosą ze sobą szereg zalet. Sprawnie wzmacniają mięśnie, a także ulepszają kondycję.

  Płynna regulacja wioseł od BH Fitness zagwarantuje, iż z urzadzenia bez pokaźniejszych trudności mogą korzystać równocześnie starsi, jak i młodsi.

  Dzięki nowym technologiom użytkowanym przez hiszpańską producenta, użytkownik może ustawić własny profil treningowy, w pełni dopasowany do swych potrzeb i możliwości.  BH Fitness

  BH Fitness to firma odgrywająca jedną z największych ról na rynku fitnesu. Progresywne technologie sprawiły,producent znalazła się w w ścisłej czołówce producentów urządzeń do ćwiczenia.

  Hiszpańska marka powstała w 1909 roku. W jej ofercie można znaleźć szeroki asortyment sprzętów służących do ćwiczeń. Zaczynając od bieżni przez rowerki, orbitreki, rowery magnetyczne, kończąc na stepperach.

  Urządzenia tej firmy dedykowane są głównie do ćwiczeń, które z łatwością można wykonywać w domu. Kupujący, którzy cenią sobie zatem wygodę, czas, prywatność oraz sprawną pracę z całą pewnością to docenią. Urządzenia nie wymagają zasilania zewnętrznego, akcentuje je wyjątkowo płynna praca, wielki zakres oporu i nowoczesne programy treningowe.


  artykuł
  Kod producenta
  R308
  EAN
  8431284647315
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Nośność [kg]
  120
  Waga [kg]
  25
  Wyposażenie
  Komputer
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  całkowita liczba pociągnięć wiosłami
  ilość pociągnięć wiosłami na minutę
  Opcjonalny pomiar pulsu
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Wydatek energetyczny

☆ inSPORTline Yukona ☆

inSPORTline Yukona Najniższa Cena Online

☆ inSPORTline Yukona - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: inSPORTline Yukona
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Szukasz urządzenia nietrudnego do przechowywania, do wykorzystywania domowego, dzięki któremu wzmocnisz kondycję i praktycznie całe ciało? Szukasz czegoś, co uwolni Cię od bólu? Co powiesz na bogato wyposażony symulator wioślarski, prosty w obsłudze, cichy i w nad wyraz niskiej cenie? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK, nie musisz szukać dalej!
  Wioślarz inSPORTline Yukona ma system koła zamachowego 6 kg, 16 stopni obciążenia i wyjątkowo łatwy w obsłudze magnetyczny układ hamulcowy, który nie wymaga konserwacji. A przy niewielkim hałasie nie będziesz rozpraszać się podczas ćwiczeń. Ważnym elementem jest komfortowe wyściełane siodło, które pokryte jest nienaturalną skórą. Długość ruchu siedziska wynosząca 94 cm zezwala na wygodny trening.

  Bogate oprogramowanie, podświetlany wyświetlacz, prosta obsługa

  Główne atuty trenażera wioślarskiego inSPORTline Yukona to instynktowne sterowanie elektroniczne przy pomocy wielu przycisków, umożliwiające prędkie i proste dobranie obciążenia. 15 zaprogramowanych programów, 4 programy użytkownika i 1 program ręczny - to możliwości komputera z ekranem LED.
  dodatkowo program HRC, który w połączeniu z dołączonym paskiem na klatkę piersiową, może samoczynnie dopasować obciążenie do stosownego tętna, co skutkuje pokaźniejszą efektywnością ćwiczeń i udoskonalonym spalaniem tłuszczu. Przygotowanie ćwiczeń nigdy nie było łatwiejsze!
  przezroczysty wyświetlacz prezentuje wszystkie ważne dane, w tym czas, tętno, spalone kalorie, aktualną liczbę ruchów, liczbę ruchów na minutę i odległość.


  znakomicie składany

  Aby ułatwić przechowywanie, wystarczy ustawić maszynę w pozycji pionowej, zajmuje wtedy minimum miejsca. Nadaje się również do mniejszych mieszkań, w których trzeba walczyć o miejsce.  Dzięki tym cechom, wysokiej wszechstronności i wyśmienitemu stosunkowi ceny do produktywności, wioślarz inSPORTline Yukona jest wspaniałym trenażerem do ćwiczeń w domu i stał się częstym wyborem dla klientów. Zdobądź swój ulubiony symulator!


  Kluczowe cechy:

  • Skuteczny trenażer do wzmacniania całego ciała
  • Wysokiej jakości, magnetyczny układ hamulcowy
  • Długi zakres ruchu siedziska
  • Łatwa obsługa komputera
  • komfortowe siedzisko, zamontowane na łożyskach kulkowych
  • do przechowywania można przechylić do pozycji pionowej (maszyna jest oparte o przód konstrukcji)
  • Program HRC: urządzenie rozszerza lub zniża obciążenie, dzięki temu użytkownik jest zawsze w trafnej strefie tętna
  • wyświetlacz przedstawia: czas, tętno, ilość spalonych kalorii, aktualną liczbę ruchów, liczbę ruchów na minutę i dystans

  Opis techniczny:


☆ Hertz Competition CH 2 ☆

Hertz Competition CH 2 Najniższa Cena Online

☆ Hertz Competition CH 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hertz
 • Nazwa produktu: Hertz Competition CH 2
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wysoka jakość wykonania i odporność umożliwiające ciągły trening w warunkach domowych. Wyciszoną pracę wioślarza gwarantuje umocniona i progresywna budowa magnetyczno-powietrznego mechanizmu oporowego.

  budowa wioślarza idealnie odzwierciedla ruch wioślarski i w sposób nie powodujący żadnych urazów umożliwia przeprowadzenie kompleksowego treningu cardio. Naturalny ruch wioślarski pozwala harmonijnie kształtować mięśnie.

  Trening na wioślarzu, oprócz prędkiego kształtowania masy mięśniowej, wzmacnia układ krążenia, poprawia proces przemiany materii. Przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej (kwasy tłuszczowe zamieniane są na energię).

  Wiosłowanie wznosi wytrzymałość i siłę. Jest to trening, który nie obciąża zasadniczo stawów. Kompozycja wioślarza nieprzeciętnie odzwierciedla ruch wioślarski i w sposób nie wywołujący żadnych urazów umożliwia przeprowadzenie kompleksowego treningu cardio....Podobne zestawienia:


Najtańsze wioślarze do 3000 zł – Ranking marzec 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wioślarze do 3000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wioślarzy do 3000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ HMS ZM5005 ☆

HMS ZM5005 Najniższa Cena Online

☆ HMS ZM5005 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS ZM5005
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  ZM5005 to wioślarz magnetyczny, przyciągający gustownym designem, prostotą obsługi i możliwością zaoszczędzenia pokaźnej ilości miejsca, dzięki nietrudnemu składaniu.

  ZM5005 to konkretny, prosty w obsłudze artykuł, posiadający 6 stopniową skalę regulacji obciążenia, co pozwoli przypasować ćwiczenia do swych możliwości. Za sterowanie odpowiada panel, na którym ponadto wyświetlane są, wszystkie niezbędne dane dotyczące treningu, pomiędzy innymi: liczba pociągnięć, czas czy także dystans.

  Model ZM5005, to solidna kompozycja, której niewątpliwym atutem jest możliwość złożenia. Po tym zabiegu, trenażer może zostać postawiony w pozycji pionowej. Pozwala to zaoszczędzić dużo przestrzeni. Dodatkowo, bez problemu może być przechowywany w widocznym miejscu, ponieważ dzięki swojemu stylowemu designowi, będzie pasował do wystroju każdego wnętrza. Dzięki kółkom transportowym, bez trudu i wysiłku, ustawimy go w dogodnym miejscu.

  Wioślarz lub inaczej ergometr wioślarski, to znakomity sposób na spalenie tkanki tłuszczowej, a także wypracowanie wytrzymałości i siły. Ten wariant wysiłku aerobowego, angażuje do pracy praktycznie całe ciało, a co za tym idzie gwarantuje niesamowite rezultaty. Wpływa pozytywnie, na działanie układu krążeniowo – oddechowego oraz wzmacnia mięsień sercowy.

  ZM5005 to stylowy, mocny, pełen zalet sprzęt, który pozwoli wrzucić skuteczność fizyczną, na wyższy poziom.

  Specyfikacja:

  • typ oporu: magnetyczny wewnętrzny
  • Zakres obciążenia: 1-6
  • rodzaj regulacji oporu: automatyczny
  • Waga koła zamachowego: 3 kg
  • Komputer:
   • Czas: tak
   • ilość pociągnięć: tak
   • liczba pociągnięć na minutę: tak
   • Dystans: tak
   • szybkość: nie
   • Puls: nie
   • Kalorie: nie
  • wariant wyświetlacza: LED
  • Wyposażenie dopełniające:
   • Odbiornik pasa telemetrycznego: nie
   • Podstawki pod stopy z przodu: tak
   • Rolki transportowe: tak
  • rozmiary po rozłożeniu:
   • Długość: 176 cm
   • Szerokość: 60 cm
   • Wysokość: 49 cm
  • rozmiary po złożeniu:
   • Długość: 25,5 cm
   • Szerokość: 60 cm
   • Wysokość: 176 cm
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • Waga produktu: 27 kg

  Uwagi:

  • Nie dedykowany do korzystania komercyjnego
  • Gwarancja 24 miesiące
  "

☆ inSPORTline Yukona ☆

inSPORTline Yukona Najniższa Cena Online

☆ inSPORTline Yukona - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: inSPORTline Yukona
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Szukasz urządzenia nieskomplikowanego do przechowywania, do wykorzystania domowego, dzięki któremu wzmocnisz kondycję i praktycznie całe ciało? Szukasz czegoś, co uwolni Cię od bólu? Co powiesz na bogato wyekwipowany symulator wioślarski, nieskomplikowany w obsłudze, cichy i w bardzo niskiej cenie? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK, nie musisz szukać dalej!
  Wioślarz inSPORTline Yukona ma system koła zamachowego 6 kg, 16 stopni obciążenia i wyjątkowo łatwy w obsłudze magnetyczny układ hamulcowy, który nie wymaga konserwacji. A przy nieznacznym hałasie nie będziesz rozpraszać się w trakcie ćwiczeń. Ważnym elementem jest komfortowe wyściełane siodło, które pokryte jest nienaturalną skórą. Długość ruchu siedziska wynosząca 94 cm pozwala na wygodny trening.

  Bogate oprogramowanie, podświetlany wyświetlacz, prosta obsługa

  Główne mocne strony trenażera wioślarskiego inSPORTline Yukona to instynktowne sterowanie elektroniczne za pomocą wielu przycisków, umożliwiające prędkie i proste dobranie obciążenia. 15 zaprogramowanych programów, 4 programy użytkownika i 1 program ręczny - to możliwości komputera z ekranem LED.
  ponadto program HRC, który w połączeniu z dołączonym paskiem na klatkę piersiową, może automatycznie przypasować obciążenie do stosownego tętna, co skutkuje obszerniejszą sprawnością ćwiczeń i ulepszonym spalaniem tłuszczu. Przygotowanie ćwiczeń nigdy nie było łatwiejsze!
  klarowny ekran ukazuje wszystkie ważne dane, w tym czas, tętno, spalone kalorie, aktualną liczbę ruchów, liczbę ruchów na minutę i odległość.


  wspaniale składany

  Aby ułatwić przechowywanie, starczy ustawić maszynę w pozycji pionowej, zajmuje wtedy minimum miejsca. Nadaje się również do mniejszych mieszkań, w których trzeba walczyć o miejsce.  Dzięki tym cechom, wysokiej wszechstronności i nieprzeciętnemu stosunkowi ceny do wydajności, wioślarz inSPORTline Yukona jest nieprzeciętnym trenażerem do ćwiczeń w domu i stał się częstym wyborem dla klientów. Zdobądź swój ulubiony symulator!


  Kluczowe właściwości:

  • Skuteczny trenażer do wzmacniania całego ciała
  • Wysokiej jakości, magnetyczny układ hamulcowy
  • Długi zakres ruchu siedziska
  • Łatwa obsługa komputera
  • komfortowe siedzisko, zamontowane na łożyskach kulkowych
  • do przechowywania można przechylić do pozycji pionowej (maszyna jest oparte o przód konstrukcji)
  • Program HRC: urządzenie rozszerza albo zmniejsza obciążenie, dzięki czemu użytkownik jest zawsze w adekwatnej strefie tętna
  • ekran demonstruje: czas, tętno, ilość spalonych kalorii, aktualną liczbę ruchów, liczbę ruchów na minutę i dystans

  Opis techniczny:


☆ Zipro Dash ☆

Zipro Dash Najniższa Cena Online

☆ Zipro Dash - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Zipro Dash
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  Jesteśmy autoryzowanym Przedstawicielem marki Zipro. Wszystkie sprzęty są świeże i mają gwarancję na okres 2 lat, gwarancja typu door to door. Dostawa w cenie.
  Zapraszamy bezpośrednio do naszego sklepu online, żeby zapoznać się z pełną ofertą i złożyć zamówienie: www.zakupyonlinepolska.pl oferujemy także RTV/AGD wszystkich producentów i inne produkty niemal z każdej kategorii.

  ZIPRO FITNESS proponujE JEDNE Z najlepszYCH I niezawodnYCH WIOŚLARZY przystępnYCH NA RYNKU W dostępnEJ CENIE.

  Posiadamy bogatą ofertę sprzętu fitness producenta Zipro. Można wybierać spomiędzy takich urządzeń jak rower magnetyczny, bieżnia, orbitrek. Na dodatek asortyment obejmuje piłki do ćwiczeń, rollery, trampoliny.


  Trening na nim jest prosty i bezpieczny. Jedną z większych jego zalet jest to, że rozwija niemało partii mięśniowych - wbrew powszechnej opinii nie tylko ramiona i barki, lecz i brzuch, plecy, biodra i nogi. Wioślarz Zipro jest urządzeniem, z którym w krótkim czasie można udoskonalać albo tworzyć trwałość i formę skutecznie spalać kalorie i pozbywać się nadmiaru kilogramów.

  Trenażer wioślarski Zipro stanowi idealną propozycję do regularnych ćwiczeń w wygodnych warunkach domowych dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Trening na nim w niewielkim stopniu obciąża stawy i przez to nie jest kontuzjogenny w porównaniu do bieżni albo rowerka.


  Wioślarz Zipro Dash korzysta z magnetycznego-powietrznego systemu oporu, który pracuje płynnie, bezusterkowo i nie jest awaryjny. Regulacja obciążenia w zakresie 8 stopni umożliwia dobranie do indywidualnych potrzeb.

  solidną stroną urządzenia jest komputer, który jest kompatybilny z przenośną aplikacją iConsole+. Dzięki niej komputerem wioślarza można sterować bezprzewodowo z poziomu smartfona lub tabletu za pomocą Bluetooth. IConsole+ dodatkowo zezwala na korzystanie z aplikacji Kinomap. 15 programów treningowych nie pozwala wkraść się monotonii do treningów i ułatwia osiąganie założeń treningowych.

  Komputer rejestruje dane treningowe i wyświetla je na ekranie LCD. Mierzy m.in. Czas, liczbę pociągnięć, spalone kalorie i puls za pomocą załączonej opaski telemetrycznej Polar.


  mocne strony ćwiczeń na wioślarzu Zipro:
  • obszerna produktywność ćwiczeń
  • Aktywowanie mięśni niemal całego ciała
  • Skuteczny trening wzmacniający i wytrzymałościowy
  • prędkie spalanie kalorii i pozbywanie się zbędnych kilogramów
  • staranny pomiar pulsu za pomocą pasa na klatkę piersiową Polar
  • komfortowe siedzisko i podstawy pod stopy
  • Rozbudowany komputer iConsole+
  • skrupulatny pomiar informacji treningowych
  • Składana konstrukcja pozwala zaoszczędzić miejsce


  Dzięki aplikacji iConsole+ Training powiększysz możliwości komputera, ponieważ skorzystasz z wielu dodatkowych programów treningowych. Twój domowy trening fitness będzie niebanalny i nigdy się nie znudzi, a dzięki aplikacji włączysz się w społeczność pasjonatów fitnessu, a także aktywnego stylu życia.

  iConsole+ Training zezwala na trenowanie z wykorzystaniem aplikacji Kinomap. Przeprowadzisz trening na wybranej poprzez siebie trasie, po której poprowadzi Cię spektakularny filmik. Weźmiesz udział w wyścigu z innymi zawodnikami przystępnymi online, a wszystko to w czasie rzeczywistym. Aplikacja zapewni dodatkowo stały monitoring postępu treningu.


  15 programów
  treningowych

  Rozbudowane funkcje komputera nie umożliwiają monotonię w treningu i motywują do działania. Czytelny ekran prezentuje dane treningowe i pozwala mieć trening pod kontrolą.

  iConsole+ i pomiar
  pulsu Polar

  Komputer wioślarza jest kompatybilny z aplikacją przenośną iConsole+ i dokonuje skrupulatnych pomiarów pulsu za pomocą pasa telemetrycznego Polar zakładanego na klatkę piersiową.

  wygodne siedzenie i
  zrównoważone oparcie stóp

  Siodełko wioślarza gwarantuje wygodę w trakcie ćwiczeń, a pokaźne przeciwpoślizgowe podstawy pod stopy solidne oparcie. Dostosowywane paski stabilizują stopy i pozwalają skupić się wyłącznie na treningu.

  Więcej miejsca

  Wioślarz ma konstrukcję, którą można złożyć do pozycji pionowej. Pozwala to wyraźnie zaoszczędzić miejsce w pomieszczeniu.

  Kółka transportowe

  Dzięki kółkom transportowym wioślarz z łatwością i bez wysiłku można przenieść z miejsca na miejsce na czas treningu i po jego zakończeniu.

  Stopki poziomujące

  Na przednim stabilizatorze znajdują się stopki, które skrupulatne wypoziomowanie urządzenia na nierównym podłożu.


  Wybierając sprzęt Zipro uzyskujesz:
  • progresywne urządzenie fitness tylko dla siebie
  • gratisowy dostęp do ciekawych aplikacji treningowych
  • bezawaryjne i bezawaryjne działanie
  • Płynną pracę mechanizmu be zrywów
  • Jakość i bezpieczeństwo potwierdzone normą DIN EN 957-1/5
  • mistrzowski serwis ze stałym dostępem do części zamiennych  Wioślarz:
  • wymiary: 207 x 53 x 115 cm (dł. X szer. X wys.)
  • wymiary po złożeniu: 120 x 53 x 141 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Długość szyny: 124cm
  • Waga: 35,5 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 135 kg
  • stosowny wzrost użytkownika: 140-200cm
  • System oporu: powietrzno-magnetyczny
  • Manualna regulacja oporu
  • Zakres oporu: 8 poziomów
  • Telemetryczny pomiar pulsu (w zestawie pas na klatkę piersiową Polar)
  • użyteczne siodełko
   • rozmiary: 30x25,5 cm
  • antypoślizgowe postawy pod stopy z dostosowywanymi pasami
   • 6 poziomów regulacji długości podstawy na nogi
   • odległość pasa od pięty: od 12 do 20cm
  • Kółka transportowe
  • Waga brutto: 41 kg
  • wymiary transportowe: 108 x 28 x 91,5 cm
  • Gwarancja door to door
  Komputer:
  • wyświetlacz LCD
  • Kompatybilny z iConsole+ Training
  • Wyświetlane funkcje: czas, czas na 500m, ilość pociągnięć na minutę, dystans, ilość pociągnięć, całkowita ilość pociągnięć, spalone kalorie, puls, kalendarz, temperatura otoczenia, zegar
  • Tryb Manual (czas, dystans, pociągnięcia, kalorie, puls)
  • Tryb Race
  • Tryb Recovery
  • 15 programów treningowych
  • Podstawka na urządzenie mobilne
  • Możliwość zarządzania treningiem przy pomocy sprzętów mobilnych poprzez Bluetooth
  • Dostęp do dodatkowych funkcji treningowych i podsumowań
  • Możliwość dzielenia się danymi z treningu w sieciach społecznościowych
  • Zgodność z iOS: wersja 8.0 lub nowsza (iPhone, iPad oraz iPod touch)
  • Zgodność z Android: wersja 3.0 lub nowsza
  • samoczynne przejście w tryb standby po 4 minutach bezczynności
  • Zasilanie: 2 x AA (w pakiecie) lub UM3
  Specyfikacja
  towar
  firma
  Zipro
  Kod producenta
  590179367
  EAN
  590179367
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Powietrzno-magnetyczny
  Maksymalna waga użytkownika [kg]
  135
  Waga [kg]
  35.5
  Wyposażenie
  Bluetooth
  Komputer
  System pomiaru tętna
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  pełna ilość pociągnięć wiosłami
  ilość pociągnięć wiosłami na minutę
  Opcjonalny pomiar pulsu
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Programy treningowe


☆ BH Fitness R308 Aquo ☆

BH Fitness R308 Aquo Najniższa Cena Online

☆ BH Fitness R308 Aquo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH Fitness R308 Aquo
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  iWioślarz
  • wymiary: 179 x 50 x 53 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 25 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
  • Magnetyczny system oporu
  • System inercyjny odpowiadający kołu zamachowemu o wadze 5,5 kg
  • 8 stopni regulacji oporu
  • regulowanie podpory stóp z paskami
  • Telemetryczny system pomiaru pulsu
  • Rolki transportowe
  • Możliwość złożenia
  • rozmiary po złożeniu: 92 x 51 x 112 cm
  Komputer
  • Czas
  • ilość pociągnieć na minutę
  • pełna ilość pociągnięć
  • Spalone kalorie
  • ekran LCD
  • Pomiar pulsu (opcjonalnie)

  progresywny, sprawny

  Wiosła Aquo Pro BH Fitness to innowacyjne urządzenie po które z chęcią sięga coraz szersze grono odbiorników. Skuteczny w walce z nadwagą, a także w uszczuplaniu sylwetki. W dodatku prowadzi do wzmocnienia mięśni. Treningi wioślarskie są świetnym rozwiązaniem w dążeniu do prawidłowego funkcjonowania układu krążenia i układu oddechowego. Regularny trening procentuje.

  Jak procentuje?

  Regularny trening na wioślarzu jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na zbudowanie żelaznej kondycji i potężnych mięśni. Dzięki czemu nie tylko zrzucimy zbędne kilogramy,dodatkowo wyrobimy sobie sportową sylwetkę. Wioślarz Aquo Pro wyśmienicie spisuje się w domowym użytkowaniu. Kółka transportowe upraszczają ustawianie urządzenia, a po złożeniu zajmuje ono niedużo miejsca w mieszkaniu.


  Wioślarze BH Fitness

  Wioślarze od BH Fitness należą do jednych z najistotniej rozchwytywanych sprzętów w tej dziedznie. Hiszpańska marka dzięki zastosowaniu pionierskich rozwiązań cieszy się popularnością na rynku. BH Fitness stawia na bezpieczeństwo, co powoduje, iż każdy użytkownik może z sprzętów korzystać bez żadnych obaw.

  firma dba, by ćwiczenia realizowane na swych produktach przynosiły wymierne korzyści dla klientów. Treningi na wioślarzu niosą ze sobą szereg zalet. Efektywnie wzmacniają mięśnie oraz udoskonalają kondycję.

  Płynna regulacja wioseł od BH Fitness zagwarantuje, iż z urzadzenia bez pokaźniejszych trudności mogą korzystać zarówno starsi, jak i młodsi.

  Dzięki nowym technologiom wykorzystywanym przez hiszpańską firmę, użytkownik może ustawić własny profil treningowy, w pełni dopasowany do swoich potrzeb i możliwości.  BH Fitness

  BH Fitness to producent odgrywająca jedną z największych ról na rynku fitnesu. Zaawansowane technologie sprawiły,producent znalazła się w w ścisłej czołówce producentów sprzętów do ćwiczenia.

  Hiszpańska producent powstała w 1909 roku. W jej ofercie można znaleźć duży asortyment sprzętów służących do ćwiczeń. Rozpoczynając od bieżni przez rowerki, orbitreki, rowery magnetyczne, kończąc na stepperach.

  Urządzenia tej firmy przeznaczone są z zasady do ćwiczeń, które z łatwością można wykonywać w domu. Konsumenci, którzy cenią sobie zatem wygodę, czas, prywatność oraz skuteczną pracę z całą pewnością to docenią. Urządzenia nie wymagają zasilania zewnętrznego, podkreśla je niezwykle płynna praca, znaczny zakres oporu i innowacyjne programy treningowe.


  produkt
  Kod producenta
  R308
  EAN
  8431284647315
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Nośność [kg]
  120
  Waga [kg]
  25
  Wyposażenie
  Komputer
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  pełna ilość pociągnięć wiosłami
  liczba pociągnięć wiosłami na minutę
  Opcjonalny pomiar pulsu
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Wydatek energetyczny

☆ York Fitness Turbine ☆

York Fitness Turbine Najniższa Cena Online

☆ York Fitness Turbine - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: York Fitness
 • Nazwa produktu: York Fitness Turbine
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  Wioślarz Turbine firmy York Fitness został wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów. Model ten mnóstwo {pomocn|przydatn)ych funkcji, które pozwolą na przeprowadzenie efektywnego treningu....


Podsumowanie, czyli jaki ergometr wioślarski do 3000 zł najlepszy?


Najlepszy ergometr wioślarski do 3000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy ergometr wioślarski do 3000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane wioślarze – TOP7 marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych wioślarzy do 3000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych ergometrów wioślarskich treningowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki ergometr wioślarski do 3000 zł opinie i efekty,
 • dobre wioślarze do 3000 zł cena,
 • ranking wioślarzy do 3000 zł,
 • ergometr wioślarski do 3000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o wioślarzach do 3000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o wioślarzach do 3000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o wioślarzach do 3000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki ergometr wioślarski do 3000 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych wioślarzach do 3000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki ergometr wioślarski do 3000 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z ergometrami wioślarskimi do 3000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach wioślarze do 3000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *