FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking wioślarzy BH Fitness. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Ergometry wioślarskie / Ranking wioślarzy BH Fitness


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wioślarzy BH Fitness. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wioślarzy BH Fitness,
 • TOP5 chętnie kupowanych treningowych ergometrów wioślarskich.

Jakie wioślarze BH Fitness najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wioślarze BH Fitness, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wioślarzy BH Fitness, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Wioślarz BH Fitness Aquo Dual R309U (8431284757212) ☆

Wioślarz BH Fitness Aquo Dual R309U (8431284757212) Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz BH Fitness Aquo Dual R309U (8431284757212) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Wioślarz BH Fitness Aquo Dual R309U (8431284757212)
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Opis: Poza wszystkimi zaletami wioseł treningowych ciesz się możliwością użytkowania tabletu podczas ćwiczenia. Korzystaj z aplikacji treningowych, surfuj po internecie po podłączeniu Dual Kit do monitora urządzenia.

  Naturalny, płynny ruch wioślarski pozwala kształtować praktycznie wszystkie partie mięśniowe: nogi, plecy, brzuch, barki, pośladki. Dodatkowo trening wioślarski wspomaga pracę układu krążenia, a także układu oddechowego.

  Dzięki płynnej regulacji obciążenia wiosła treningowe nadają się do treningu dla wszelkich niezależnie od wieku i płci. Specyfikacja technologiczna: Sposób używania: Regularny Max. Waga Użytkownika: 120kg Koło zamachowe: 5,5kg Opór: Magnetyczny system hamowania rozmiary: 179x50x53cm wymiary po złożeniu: 92x51x112cm Waga: 25kg ekran: LCD, Czas, liczba pociągnięć na minutę, kompletna liczba pociągnięć, Kalorie, Dystans, Puls Puls: Telemetryczny system pomiaru pulsu - Fale radiowe (Opaska ponadto) i Bluetooth po podłączeniu Dual Kit (Opaska w dodatku) Inne: Możliwość złożenia Kółka transportowe Dual Kit do dokupienia: komplet Dual Kit przekształca urządzenie w model iConcept (zezwala na podłączenie iPod/iPhone, a także tabletów/smartphone'ów i użytkowanie różnorodnego typu aplikacji treningowych takich jak np: BH aby Kinomap, Run on Earth, Webatheltics, FitConsole..itd.) Na Dual Kit składa się moduł Bluetooth i łącze USB, które po podłączeniu do wejścia USB w urządzeniu fitness w wersji Dual przekształci je w model i.Concept.

  Oznacza to, że dzięki technologii i.Concept mamy możliwość zastosowania smartphone/tabletu oraz iPhone/iPad jako wyświetlacza urządzenia fitness, co z kolei pozwala Użytkownikowi na ćwiczenie z wykorzystaniem aplikacji takich jak: Run on Earth, BH żeby Kinomap, Cycle Rush, Webathletics..itd.

  W ten sposób nudny domowy trening możemy przenieść w odległe zakątki świata czy urozmaicić o rywalizowanie z innym Ćwiczącym. Wystarczy tylko pobrać i uruchomić aplikację, a urządzenie przeniesie nas w wybrane miejsce na świecie, będzie automatycznie regulowało kąt nachylenia / opór, tak żeby odzwierciedlić realia pokonywanej trasy.

  Wszystkie urządzenia, których symbol rozpoczyna się od,,WG/WH" (WG860N) i mają literę,,i" w nazwie (i.FDC19 Dual), są w standardzie wyekwipowane w komplet Dual Kit. Urządzenia nie oznaczone symbolem,,WG/WH",posiadająca oznaczenie Dual może zostać przekształcona w urządzenie i.Concept po dokupieniu zestawu Dual Kit.

  Aby w pełni wykorzystać możliwości i.Concept, zalecamy stosowanie opaski bluetooth DI31 HR-Kit Plus. Opis dostępnych aplikacji znajduje się na serwerze. Proszę zwrócić uwagę, iż część aplikacji przystępna jest dla oprogramowania Android, a część dla iOS i są one przystępne odpowiednio na Google Play, a osobno na Apple App Store.

  Dual Kit Technologie: I.CONCEPT technologia umożliwia używanie smartphone albo tabletu jako wyświetlacza urządzenia fitness, dzięki czemu Użytkownik ma możliwość ćwiczenia z zastosowaniem aplikacji takich jak: Run on Earth, BH aby Kinomap..itd.

  DUAL KIT Na Dual Kit składa się moduł Bluetooth i łącze USB, które po podłączeniu do wejścia USB na urządzeniu fitness w wersji Dual przekształci się w model i.Concept. PRG Ikonka oznacza, iż urządzenie ma predefiniowane programy treningowe o różnym poziomie RT Recovery Test.

  Test sprawdza jak ekspresowo puls powraca do normy po zakończeniu treningu. SYSTEM TELEMETRYCZNY Telemetryczny system pomiaru pulsu. Ikonka oznacza, że urządzenie ma opcję telemetrycnzego systemu pomairu pulsu.

  W zalezności od modelu urządzenia opaska do pomiaru pulsu występuje w pakiecie z urządzeniem albo należy ją dokupić ZŁOŻENIE Możliwość złożenia I.CONCEPT postępowe rozwiązanie zezwalające na komunikację urządzeń producenta BH z urządzeniami typu smartphone / tablet i to jednocześnie z oprogramowaniem i.OS, jak i Android.

  Po ich podłączeniu pełnią one funkcję wyświetlacza, a zainstalowane w nich aplikacje czynią trening istotnie ciekawszym i bardziej efektywnym. Zalety I.CONCEPT: Ćwiczenie w oparciu o specjalistyczne programy treningowe Dzielenie się własnymi osiągnięciami ze znajomymi za pośrednictwem portali społecznościowych Oglądanie video i słuchanie ulubionej muzyki w trakcie treningu Korzystanie z możliwości jakie daje nam nasz smartphone lub tablet w trakcie treningu Nudny domowy trening możemy przenieść w odległe zakątki świata czy urozmaicić o rywalizowanie z innym ćwiczącymi I.CONCEPT READY!

  Aby przekształcić urządzenie cardio w model Concept, należy podłączyć do niego Dual Kit. Na Dual Kit składa się moduł Bluetooth i łącze USB, które po podłączeniu do wejścia USB w urządzeniu fitness przekształci je w model Concept.

  Gwarancja domowa: 2 lata Gwarancja domowa obejmuje urządzenia przeznaczone do wykorzystywania domowego. Gwarancja Light Commercial: nie Gwarancja Light Commercial obejmuje urządzenia pracujące w fitness klubach dla Pań, niedużych hotelach, gabinetach rehabilitacyjnych, przychodniach itp.

  Maksymalny czas pracy to 4 godziny dziennie. Gwarancja Full Commercial: nie Gwarancja Full Commercial obejmuje urządzenia pracujące w siłowniach, szkołach itp. Jeśli jest ono właściwie konserwowane, maksymalny czas pracy wynosi 12 godzin dziennie.


☆ WIOŚLARZ MAGNETYCZNY BH FITNESS VARIO PROGRAM R350 DOSTAWA GRATIS (8431284422820) ☆

WIOŚLARZ MAGNETYCZNY BH FITNESS VARIO PROGRAM R350 DOSTAWA GRATIS (8431284422820) Najniższa Cena Online

☆ WIOŚLARZ MAGNETYCZNY BH FITNESS VARIO PROGRAM R350 DOSTAWA GRATIS (8431284422820) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: WIOŚLARZ MAGNETYCZNY BH FITNESS VARIO PROGRAM R350 DOSTAWA GRATIS (8431284422820)
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  Wioślarz
  • wymiary: 192 x 48 x 68 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 38 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 135 kg
  • Magnetyczny system oporu
  • Koło zamachowe: 8 kg
  • Regulacja siedziska w poziomie
  • Telemetryczny system pomiaru pulsu
  • Rolki transportowe
  Komputer
  • Czas
  • ilość pociągnieć na minutę
  • całkowita liczba pociągnięć
  • Spalone kalorie
  • wyświetlacz LCD
  • Pomiar pulsu (opcjonalnie)
  • Rescovery Test
  • 5 programów treningowych

  niezawodny

  Jeden z najpopularniejszych wioślarzy BH Fitness, najchętniej wybierany do regularnego treningu w domu. Na rynku przystępny od lat kilku, ale do dziś oszałamia designem. Znany z niezawodności, a także ergonomii konstrukcji, która zapewnia trening wysokiego poziomu.

  przypasowany właśnie do Ciebie

  Wioślarz zaopatrzony jest w cięgło linowe, dzięki magnetycznemu systemowi oporu ruch wykonywany w trakcie wiosłowania cięgłem jest szczególnie płynny. Profilowane siedzisko, a także konkretne podstawy pod stopy pozwalają na przyjęcie pozycji sprzyjającej konkretnemu treningowi. Po podniesieniu szyny prowadzącej siedzisko, wioślarz zajmuje niewiele miejsca w mieszkaniu. W odróżnieniu od innych wioślarzy daje ponadto możliwość wykonywania dodatkowych ćwiczeń, ukierunkowanych na wzmacnianie potężnych grup mięśni. Trening staje się wtedy bardziej ogólnorozwojowy, a nie skierowany wyłącznie na poprawienie wydolności i utrzymywanie korzystnej kondycji.


  Wioślarze BH Fitness

  Wioślarze od BH Fitness należą do jednych z najbardziej rozchwytywanych maszyn w tej dziedznie. Hiszpańska firma dzięki zaimplementowaniu najnowocześniejszych rozwiązań zadowala się popularnością na rynku. BH Fitness stawia na bezpieczeństwo, co powoduje, iż każdu użytkwownik może z maszyn korzystać bez żadnych obaw.

  producent dba, aby ćwiczenia realizowane na swych produktach przynosiły wymierne korzyści dla klientów. Treningi na wioślarzu niesie ze sobą szereg zalet. Sprawnie wzmacnia mięśnie i poprawia kondycję.

  Płynna regulacja wioseł od BH Fitness gwarantuje, że z urzadzenia bez obszerniejszych trudności mogą korzystać zarówno starsi, jak i młodsi.

  Dzięki nowym technologiom stosowanym poprzez hiszpańską firmę, klient może ustawić własny profil treningowy, w pełni dobrany do potrzeb i możliwości.  BH Fitness

  BH Fitness to producent odgrywająca jedną z największych ról na rynku fitnesu. Progresywne technologie sprawiły,producent znalazła się w w ścisłej czołówce producentów maszyn do ćwiczenia.

  Hiszpańska marka powstała w 1909 roku. W jej ofercie można znaleźć pokaźny asortyment sprzętów służących do ćwiczeń. Inicjując od bieżni poprzez rowerki, orbiterki, rowery magnetyczne, kończąc na stepperach.

  Urządzenia tej producenta asygnowane są najczęściej do ćwiczeń, które z łatwością można wykonywać w domu. Klienci, którzy cenią sobie zatem wygodę, czas, prywatność i skuteczną pracę na pewno to docenią. Nie wymagają zasilania zewnętrznego, akcentuje je wyjątkowo płynna praca, spory zakres oporu i innowacyjne programy treningowe.


  artykuł
  Kod producenta
  R350
  EAN
  8431284422820
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Nośność [kg]
  135
  Waga [kg]
  38
  Wyposażenie
  Komputer
  ekran LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny

☆ Wioślarz powietrzny BH Kingston R385 ☆

Wioślarz powietrzny BH Kingston R385 Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz powietrzny BH Kingston R385 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Wioślarz powietrzny BH Kingston R385
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  Wioślarz marki Kingston, objęty gwarancją półprofesjonalną, ma usztywnioną konstrukcję. Jego budowa jest solidna i użyteczna, co usprawnia sesje o wysokiej produktywności.

  Wioślarz Kingston akcentuje się usztywnioną konstrukcją, która zagwarantuje wytrzymałość i stabilność, dzięki temu możesz bez obaw radować się intensywnymi sesjami treningowymi.

  Dzięki zastosowanemu monitorowi LCD będziesz na bieżąco informowany o swoich postępach. Monitor ten dostarcza szczegółowych informacji, takich jak przebyty dystans, czas, szybkość i spalone kalorie, pomagając w wyznaczaniu celów i śledzeniu osiągnięć.
  parametry techniczne atrybuty komputera

☆ BH FITNESS AQUO R308 ☆

BH FITNESS AQUO R308 Najniższa Cena Online

☆ BH FITNESS AQUO R308 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH FITNESS AQUO R308
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  iWioślarz
  • rozmiary: 179 x 50 x 53 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 25 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
  • Magnetyczny system oporu
  • System inercyjny odpowiadający kołu zamachowemu o wadze 5,5 kg
  • 8 stopni regulacji oporu
  • dostosowywanie podpory stóp z paskami
  • Telemetryczny system pomiaru pulsu
  • Rolki transportowe
  • Możliwość złożenia
  • wymiary po złożeniu: 92 x 51 x 112 cm
  Komputer
  • Czas
  • liczba pociągnieć na minutę
  • całkowita liczba pociągnięć
  • Spalone kalorie
  • wyświetlacz LCD
  • Pomiar pulsu (opcjonalnie)

  nowoczesny, sprawny

  Wiosła Aquo Pro BH Fitness to progresywne urządzenie po które z chęcią sięga coraz szersze grono odbiorników. Produktywny w walce z nadwagą, a także w uszczuplaniu sylwetki. Dodatkowo prowadzi do wzmocnienia mięśni. Treningi wioślarskie są świetnym rozwiązaniem w dążeniu do korzystnego funkcjonowania układu krążenia i układu oddechowego. Regularny trening procentuje.

  Jak procentuje?

  Regularny trening na wioślarzu jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na zbudowanie żelaznej kondycji i mocnych mięśni. Dzięki czemu nie tylko zrzucimy zbędne kilogramy,w dodatku wyrobimy sobie sportową sylwetkę. Wioślarz Aquo Pro nadzwyczajnie spisuje się w domowym używaniu. Kółka transportowe ułatwiają ustawianie urządzenia, a po złożeniu zajmuje ono mało miejsca w mieszkaniu.


  Wioślarze BH Fitness

  Wioślarze od BH Fitness należą do jednych z najmocniej rozchwytywanych urządzeń w tej dziedznie. Hiszpańska firma dzięki zastosowaniu pionierskich rozwiązań zadowala się popularnością na rynku. BH Fitness stawia na bezpieczeństwo, co sprawia, iż każdy użytkownik może z urządzeń korzystać bez żadnych obaw.

  firma dba, by ćwiczenia realizowane na swoich produktach przynosiły wymierne korzyści dla konsumentów. Treningi na wioślarzu niosą ze sobą szereg zalet. Efektywnie wzmacniają mięśnie, a także poprawiają kondycję.

  Płynna regulacja wioseł od BH Fitness zagwarantuje, iż z urzadzenia bez obszerniejszych trudności mogą korzystać jednocześnie starsi, jak i młodsi.

  Dzięki nowym technologiom stosowanym przez hiszpańską markę, użytkownik może ustawić własny profil treningowy, w pełni dopasowany do swych potrzeb oraz możliwości.  BH Fitness

  BH Fitness to marka odgrywająca jedną z największych ról na rynku fitnesu. Zaawansowane technologie sprawiły,marka znalazła się w w ścisłej czołówce producentów urządzeń do ćwiczenia.

  Hiszpańska marka powstała w 1909 roku. W jej ofercie można znaleźć szeroki asortyment sprzętów służących do ćwiczeń. Początkując od bieżni przez rowerki, orbitreki, rowery magnetyczne, kończąc na stepperach.

  Urządzenia tej marki asygnowane są typowo do ćwiczeń, które prosto można wykonywać w domu. Klienci, którzy cenią sobie zatem wygodę, czas, prywatność oraz wydajną pracę bez wątpienia to docenią. Urządzenia nie wymagają zasilania zewnętrznego, eksponuje je istotnie płynna praca, obszerny zakres oporu i progresywne programy treningowe.


  produkt
  Kod producenta
  R308
  EAN
  8431284647315
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Nośność [kg]
  120
  Waga [kg]
  25
  Wyposażenie
  Komputer
  ekran LCD
  Funkcje komputera
  całkowita liczba pociągnięć wiosłami
  ilość pociągnięć wiosłami na minutę
  Opcjonalny pomiar pulsu
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Wydatek energetyczny

☆ Wioślarz BH Fitness i.Thames R311 FTMS ☆

Wioślarz BH Fitness i.Thames R311 FTMS Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz BH Fitness i.Thames R311 FTMS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Wioślarz BH Fitness i.Thames R311 FTMS
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  atrybuty techniczne

  cechy komputera

☆ Wioślarz BH Fitness Movemia RW1000 ☆

Wioślarz BH Fitness Movemia RW1000 Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz BH Fitness Movemia RW1000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Wioślarz BH Fitness Movemia RW1000
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wysokiej jakości wiosła treningowe dedykowane do zastosowań w klubach, siłowniach, centrach SPA i innych obiektach komercyjnych. Trenażer korzysta z magnetyczno-powietrznego systemu oporu z 20-stopniową regulacją sterowaną cyfrowo za pomocą komputera.

  Jedyny na rynku trenażer wioślarski, który posiada przyciski do regulacji oporu na drążku. Pas Poly V zapewnia cichą i płynną pracę i nie wymaga częstej konserwacji i akcentuje się bezusterkowością. Pokaźne podstawy pod stopy posiadają dostosowywane paski do zapięcia i pokryte są przeciwpoślizgową gumą, udoskonalona jest stabilność w trakcie ćwiczeń.

  Wioślarz został wyposażony w zaawansowany komputer, który dokładnie mierzy m.in. Czas, dystans, spalone kalorie, czy liczba pociągnięć. 12 programów treningowych i na dodatek HIIT dają większe możliwości treningowe i podnoszą skuteczność ćwiczeń.

  4 programy HRC, Program Race i Recovery test.Podobne zestawienia:


Najtańsze wioślarze BH Fitness – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wioślarze BH Fitness, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wioślarzy BH Fitness jest aktualizowany na bieżąco.

☆ BH FITNESS AQUO R308 ☆

BH FITNESS AQUO R308 Najniższa Cena Online

☆ BH FITNESS AQUO R308 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH FITNESS AQUO R308
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  iWioślarz
  • rozmiary: 179 x 50 x 53 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 25 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
  • Magnetyczny system oporu
  • System inercyjny odpowiadający kołu zamachowemu o wadze 5,5 kg
  • 8 poziomów regulacji oporu
  • regulowanie podpory stóp z paskami
  • Telemetryczny system pomiaru pulsu
  • Rolki transportowe
  • Możliwość złożenia
  • rozmiary po złożeniu: 92 x 51 x 112 cm
  Komputer
  • Czas
  • ilość pociągnieć na minutę
  • pełna liczba pociągnięć
  • Spalone kalorie
  • wyświetlacz LCD
  • Pomiar pulsu (opcjonalnie)

  progresywny, skuteczny

  Wiosła Aquo Pro BH Fitness to postępowe urządzenie po które z chęcią sięga coraz szersze grono odbiorników. Efektywny w walce z nadwagą i w uszczuplaniu sylwetki. W dodatku prowadzi do wzmocnienia mięśni. Treningi wioślarskie są wyśmienitym rozwiązaniem w dążeniu do korzystnego funkcjonowania układu krążenia i układu oddechowego. Regularny trening procentuje.

  Jak procentuje?

  Regularny trening na wioślarzu jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na zbudowanie żelaznej kondycji i konkretnych mięśni. Dzięki czemu nie tylko zrzucimy zbędne kilogramy,dodatkowo wyrobimy sobie sportową sylwetkę. Wioślarz Aquo Pro wspaniale spisuje się w domowym używaniu. Kółka transportowe upraszczają ustawianie urządzenia, a po złożeniu zajmuje ono mało miejsca w mieszkaniu.


  Wioślarze BH Fitness

  Wioślarze od BH Fitness należą do jednych z najszczególniej rozchwytywanych maszyn w tej dziedznie. Hiszpańska firma dzięki zastosowaniu prekursorskich rozwiązań cieszy się popularnością na rynku. BH Fitness stawia na bezpieczeństwo, co powoduje, że każdy użytkownik może z maszyn korzystać bez żadnych obaw.

  marka dba, aby ćwiczenia realizowane na swoich produktach przynosiły wymierne korzyści dla klientów. Treningi na wioślarzu niosą ze sobą szereg zalet. Produktywnie wzmacniają mięśnie oraz udoskonalają kondycję.

  Płynna regulacja wioseł od BH Fitness gwarantuje, iż z urzadzenia bez pokaźniejszych trudności mogą korzystać jednocześnie starsi, jak i młodsi.

  Dzięki nowym technologiom użytkowanym poprzez hiszpańską firmę, użytkownik może ustawić własny profil treningowy, w pełni dopasowany do swoich potrzeb i możliwości.  BH Fitness

  BH Fitness to firma odgrywająca jedną z największych ról na rynku fitnesu. Zaawansowane technologie sprawiły,firma znalazła się w w ścisłej czołówce producentów maszyn do ćwiczenia.

  Hiszpańska producent powstała w 1909 roku. W jej ofercie można znaleźć pokaźny asortyment maszyn służących do ćwiczeń. Inicjując od bieżni przez rowerki, orbitreki, rowery magnetyczne, kończąc na stepperach.

  Urządzenia tej firmy przeznaczone są głównie do ćwiczeń, które prosto można wykonywać w domu. Klienci, którzy cenią sobie zatem wygodę, czas, prywatność oraz produktywną pracę bez dwóch zdań to docenią. Urządzenia nie wymagają zasilania zewnętrznego, podkreśla je wyjątkowo płynna praca, obszerny zakres oporu i innowacyjne programy treningowe.


  produkt
  producent
  Kod producenta
  R308
  EAN
  8431284647315
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Nośność [kg]
  120
  Waga [kg]
  25
  Wyposażenie
  Komputer
  ekran LCD
  Funkcje komputera
  całkowita liczba pociągnięć wiosłami
  ilość pociągnięć wiosłami na minutę
  Opcjonalny pomiar pulsu
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Wydatek energetyczny

☆ Wioślarz BH Fitness i.Thames R311 FTMS ☆

Wioślarz BH Fitness i.Thames R311 FTMS Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz BH Fitness i.Thames R311 FTMS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Wioślarz BH Fitness i.Thames R311 FTMS
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  właściwości technologiczne

  właściwości komputera

☆ Wioślarz BH Fitness Aquo Dual R309U (8431284757212) ☆

Wioślarz BH Fitness Aquo Dual R309U (8431284757212) Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz BH Fitness Aquo Dual R309U (8431284757212) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Wioślarz BH Fitness Aquo Dual R309U (8431284757212)
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Opis: Poza wszystkimi zaletami wioseł treningowych ciesz się możliwością wykorzystywania tabletu w trakcie ćwiczenia. Korzystaj z aplikacji treningowych, surfuj po internecie po podłączeniu Dual Kit do monitora urządzenia.

  Naturalny, płynny ruch wioślarski pozwala kształtować praktycznie wszystkie partie mięśniowe: nogi, plecy, brzuch, barki, pośladki. Dodatkowo trening wioślarski wspomaga pracę układu krążenia oraz układu oddechowego.

  Dzięki płynnej regulacji obciążenia wiosła treningowe nadają się do treningu dla wszelkich niezależnie od wieku i płci. Specyfikacja technologiczna: Sposób użytkowania: Regularny Max. Waga Użytkownika: 120kg Koło zamachowe: 5,5kg Opór: Magnetyczny system hamowania rozmiary: 179x50x53cm rozmiary po złożeniu: 92x51x112cm Waga: 25kg wyświetlacz: LCD, Czas, liczba pociągnięć na minutę, całkowita ilość pociągnięć, Kalorie, Dystans, Puls Puls: Telemetryczny system pomiaru pulsu - Fale radiowe (Opaska ponadto), a także Bluetooth po podłączeniu Dual Kit (Opaska na dodatek) Inne: Możliwość złożenia Kółka transportowe Dual Kit do dokupienia: komplet Dual Kit przekształca urządzenie w model iConcept (umożliwia podłączenie iPod/iPhone oraz tabletów/smartphone'ów i wykorzystywanie różnorodnego typu aplikacji treningowych takich jak np: BH aby Kinomap, Run on Earth, Webatheltics, FitConsole..itd.) Na Dual Kit składa się moduł Bluetooth i łącze USB, które po podłączeniu do wejścia USB w urządzeniu fitness w wersji Dual przekształci je w model i.Concept.

  Oznacza to, iż dzięki technice i.Concept mamy możliwość użycia smartphone/tabletu oraz iPhone/iPad jako wyświetlacza urządzenia fitness, co z kolei pozwala Użytkownikowi na ćwiczenie z zastosowaniem aplikacji takich jak: Run on Earth, BH aby Kinomap, Cycle Rush, Webathletics..itd.

  W ten sposób nudny domowy trening możemy przenieść w odległe zakątki świata czy urozmaicić o rywalizowanie z innym Ćwiczącym. Wystarczy tylko pobrać i uruchomić aplikację, a urządzenie przeniesie nas w wybrane miejsce na świecie, będzie automatycznie regulowało kąt nachylenia / opór, tak żeby odzwierciedlić realia pokonywanej trasy.

  Wszystkie urządzenia, których symbol rozpoczyna się od,,WG/WH" (WG860N) i posiadają literę,,i" w nazwie (i.FDC19 Dual), są w standardzie wyekwipowane w komplet Dual Kit. Urządzenia nie oznaczone symbolem,,WG/WH",mająca oznaczenie Dual może zostać przekształcona w urządzenie i.Concept po dokupieniu zestawu Dual Kit.

  Aby w pełni użyć możliwości i.Concept, zalecamy używanie opaski bluetooth DI31 HR-Kit Plus. Opis przystępnych aplikacji znajduje się na serwerze. Proszę zwrócić uwagę, że część aplikacji dostępna jest dla oprogramowania Android, a część dla iOS i są one dostępne trafnie na Google Play, a osobno na Apple App Store.

  Dual Kit Technologie: I.CONCEPT technologia zezwala na używanie smartphone lub tabletu jako wyświetlacza urządzenia fitness, dzięki temu Użytkownik ma możliwość ćwiczenia z wykorzystaniem aplikacji takich jak: Run on Earth, BH aby Kinomap..itd.

  DUAL KIT Na Dual Kit składa się moduł Bluetooth i łącze USB, które po podłączeniu do wejścia USB na urządzeniu fitness w wersji Dual przekształci się w model i.Concept. PRG Ikonka oznacza, iż urządzenie ma predefiniowane programy treningowe o różnym poziomie RT Recovery Test.

  Test sprawdza jak momentalnie puls powraca do normy po zakończeniu treningu. SYSTEM TELEMETRYCZNY Telemetryczny system pomiaru pulsu. Ikonka oznacza, że urządzenie ma opcję telemetrycnzego systemu pomairu pulsu.

  W zalezności od modelu urządzenia opaska do pomiaru pulsu występuje w zestawie z urządzeniem albo należy ją dokupić ZŁOŻENIE Możliwość złożenia I.CONCEPT innowacyjne rozwiązanie zezwalające na komunikację sprzętów marki BH z urządzeniami rodzaju smartphone / tablet i to równocześnie z oprogramowaniem i.OS, jak i Android.

  Po ich podłączeniu pełnią one funkcję wyświetlacza, a zainstalowane w nich aplikacje czynią trening istotnie ciekawszym i bardziej skutecznym. Mocne strony I.CONCEPT: Ćwiczenie w oparciu o specjalistyczne programy treningowe Dzielenie się własnymi osiągnięciami ze znajomymi za pośrednictwem portali społecznościowych Oglądanie video i słuchanie ulubionej muzyki w trakcie treningu Korzystanie z możliwości jakie daje nam nasz smartphone lub tablet w trakcie treningu Nudny domowy trening możemy przenieść w odległe zakątki świata czy urozmaicić o rywalizowanie z innym ćwiczącymi I.CONCEPT READY!

  Aby przekształcić urządzenie cardio w model Concept, należy podłączyć do niego Dual Kit. Na Dual Kit składa się moduł Bluetooth i łącze USB, które po podłączeniu do wejścia USB w urządzeniu fitness przekształci je w model Concept.

  Gwarancja domowa: 2 lata Gwarancja domowa obejmuje urządzenia przeznaczone do wykorzystywania domowego. Gwarancja Light Commercial: nie Gwarancja Light Commercial obejmuje urządzenia pracujące w fitness klubach dla Pań, minimalnych hotelach, gabinetach rehabilitacyjnych, przychodniach itp.

  Maksymalny czas pracy to 4 godziny dziennie. Gwarancja Full Commercial: nie Gwarancja Full Commercial obejmuje urządzenia pracujące w siłowniach, szkołach itp. Jeśli jest ono właściwie konserwowane, maksymalny czas pracy wynosi 12 godzin dziennie.


☆ Wioślarz powietrzny BH Kingston R385 ☆

Wioślarz powietrzny BH Kingston R385 Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz powietrzny BH Kingston R385 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Wioślarz powietrzny BH Kingston R385
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  Wioślarz firmy Kingston, objęty gwarancją półprofesjonalną, ma usztywnioną konstrukcję. Jego budowa jest potężna i użyteczna, co ułatwia sesje o wysokiej efektywności.

  Wioślarz Kingston uwydatnia się wzmocnioną konstrukcją, która zagwarantuje trwałość i stabilność, dzięki temu możesz bez obaw cieszyć się intensywnymi sesjami treningowymi.

  Dzięki wbudowanemu monitorowi LCD będziesz na bieżąco informowany o swoich postępach. Monitor ten dostarcza szczegółowych danych, takich jak przebyty dystans, czas, prędkość i spalone kalorie, pomagając w wyznaczaniu celów i śledzeniu osiągnięć.
  właściwości techniczne parametry komputera

☆ WIOŚLARZ MAGNETYCZNY BH FITNESS VARIO PROGRAM R350 DOSTAWA GRATIS (8431284422820) ☆

WIOŚLARZ MAGNETYCZNY BH FITNESS VARIO PROGRAM R350 DOSTAWA GRATIS (8431284422820) Najniższa Cena Online

☆ WIOŚLARZ MAGNETYCZNY BH FITNESS VARIO PROGRAM R350 DOSTAWA GRATIS (8431284422820) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: WIOŚLARZ MAGNETYCZNY BH FITNESS VARIO PROGRAM R350 DOSTAWA GRATIS (8431284422820)
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  Wioślarz
  • wymiary: 192 x 48 x 68 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 38 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 135 kg
  • Magnetyczny system oporu
  • Koło zamachowe: 8 kg
  • Regulacja siedziska w poziomie
  • Telemetryczny system pomiaru pulsu
  • Rolki transportowe
  Komputer
  • Czas
  • liczba pociągnieć na minutę
  • pełna ilość pociągnięć
  • Spalone kalorie
  • ekran LCD
  • Pomiar pulsu (opcjonalnie)
  • Rescovery Test
  • 5 programów treningowych

  niezawodny

  Jeden z najpopularniejszych wioślarzy BH Fitness, najchętniej wybierany do regularnego treningu w domu. Na rynku dostępny od lat kilku, ale do dziś olśniewa designem. Znany z bezawaryjności oraz ergonomii konstrukcji, która zagwarantuje trening wysokiego poziomu.

  dopasowany właśnie do Ciebie

  Wioślarz zaopatrzony jest w cięgło linowe, dzięki magnetycznemu systemowi oporu ruch wykonywany w trakcie wiosłowania cięgłem jest bardzo płynny. Profilowane siedzisko, a także potężne podstawy pod stopy zezwalają na przyjęcie pozycji sprzyjającej mocnemu treningowi. Po podniesieniu szyny prowadzącej siedzisko, wioślarz zajmuje niedużo miejsca w mieszkaniu. W odróżnieniu od innych wioślarzy daje również możliwość realizowania dodatkowych ćwiczeń, ukierunkowanych na wzmacnianie potężnych grup mięśni. Trening staje się wtedy bardziej ogólnorozwojowy, a nie skierowany wyłącznie na poprawienie wydolności i utrzymywanie prawidłowej kondycji.


  Wioślarze BH Fitness

  Wioślarze od BH Fitness należą do jednych z najistotniej rozchwytywanych urządzeń w tej dziedznie. Hiszpańska producent dzięki zastosowaniu prekursorskich rozwiązań zadowala się popularnością na rynku. BH Fitness stawia na bezpieczeństwo, co powoduje, iż każdu użytkwownik może z sprzętów korzystać bez żadnych obaw.

  marka dba, by ćwiczenia realizowane na swych produktach przynosiły wymierne korzyści dla klientów. Treningi na wioślarzu niesie ze sobą szereg zalet. Sprawnie wzmacnia mięśnie, a także udoskonala kondycję.

  Płynna regulacja wioseł od BH Fitness gwarantuje, iż z urzadzenia bez większych trudności mogą korzystać zarówno starsi, jak i młodsi.

  Dzięki nowym technologiom użytkowanym przez hiszpańską markę, klient może ustawić własny profil treningowy, w pełni przypasowany do potrzeb i możliwości.  BH Fitness

  BH Fitness to firma odgrywająca jedną z największych ról na rynku fitnesu. Progresywne technologie sprawiły,firma znalazła się w w ścisłej czołówce producentów maszyn do ćwiczenia.

  Hiszpańska marka powstała w 1909 roku. W jej ofercie można znaleźć duży asortyment urządzeń służących do ćwiczeń. Początkując od bieżni przez rowerki, orbiterki, rowery magnetyczne, kończąc na stepperach.

  Urządzenia tej marki asygnowane są zwykle do ćwiczeń, które prosto można wykonywać w domu. Klienci, którzy cenią sobie zatem wygodę, czas, prywatność i skuteczną pracę bez wątpienia to docenią. Nie wymagają zasilania zewnętrznego, eksponuje je wyjątkowo płynna praca, pokaźny zakres oporu i innowacyjne programy treningowe.


  produkt
  Kod producenta
  R350
  EAN
  8431284422820
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Nośność [kg]
  135
  Waga [kg]
  38
  Wyposażenie
  Komputer
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny


Podsumowanie, czyli jaki ergometr wioślarski BH Fitness najlepszy?


Najlepszy ergometr wioślarski BH Fitness w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy ergometr wioślarski BH Fitness w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane wioślarze do ćwiczeń – TOP7 kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych wioślarzy BH Fitness nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych treningowych ergometrów wioślarskich.


Powiązania tematyczne:

 • jaki ergometr wioślarski BH Fitness opinie i efekty,
 • dobre wioślarze BH Fitness cena,
 • ranking wioślarzy BH Fitness,
 • ergometr wioślarski BH Fitness jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o wioślarzach BH Fitness

#1 Gdzie szukać opinii o wioślarzach BH Fitness?

Aktualnie zaprezentowane informacje o wioślarzach BH Fitness odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki ergometr wioślarski BH Fitness wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych wioślarzach BH Fitness warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki ergometr wioślarski BH Fitness jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z ergometrami wioślarskimi BH Fitness zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach wioślarze BH Fitness to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *