FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking wioślarzy do 5000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Ergometry wioślarskie / Ranking wioślarzy do 5000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wioślarzy do 5000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wioślarzy do 5000 zł,
 • TOP5 często wybieranych treningowych ergometrów wioślarskich.

Jakie wioślarze do 5000 zł najlepiej wybrać? Ranking marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wioślarze do 5000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wioślarzy do 5000 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Finnlo Aquon Evolution ☆

Finnlo Aquon Evolution Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Aquon Evolution - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Aquon Evolution
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz FINNLO AQUON EVOLUTION. Dlaczego warto wybrać FINNLO$129 producent FINNLO należy do niemieckiej producenta HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak prawidłowo ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, popularna w Polsce firma KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem firmy FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także urządzeń siłowych, jak także akcesoriów bokserskich i fitness.

  Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji prekursorskich pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości sprzętów.

  Jeszce kilka lat temu przystępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy wybór sprzętu, od urządzeń domowych, przez mistrzowskie maszyny do użycia komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna firma. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od starannego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszelkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i obszerniejsza świadomość producenta sprawia, iż FINNLO jest jednym z najkorzystniejszych na świecie dostawców sprzętu fitness i urządzeń siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Przejrzyj: www.finnlo.com.pl Wioślarz FINNLO Aquon Evolution Wiosłowanie jest jednym z najskuteczniejszych i najzdrowszych rodzajów sportu, ponieważ zaangażowane jest aż do 90% wszelkich mięśni ciała.

  Wioślarz Aquon Evolution w rewelacyjny sposób symuluje wiosłowanie na spokojnej wodzie. Tym samym jest istotnie bliski,,oryginalnemu" wiosłowaniu. Dzięki wioślarstwu możesz osiągnąć: 90% wszystkich mięśni będzie zaangażowane i tym samym usztywnione ulepszenie wytrzymałości Wzmocnienie układu sercowo-naczyniowego Zmniejszenie masy ciała Wzmocnienie i budowa mięśni, zwłaszcza mięśnie pleców i nóg Poprawa postawy Wioślarstwo jest zatem rewelacyjnym treningiem dla całego ciała!

  technologia i wyposażenie wioślarza Aquon Evolution: Wiosłowanie na Aquon Evolution jest stanowczo realistycznie. Ponad to wioślarza FINNLO Aquon Evolution firmy HAMMER akcentuje wysoki opór ( do 350 Watt) poprzez co jest on nieprzeciętny do intensywnego treningu.

  komfortowe siedzisko wyekwipowane w łożyska kulkowe porusza się na zrównoważonej szynie aluminiowej o długości135 cm, a zaledwie 9cm odległość pomiędzy podnóżkami zapewniaja trening wioślarski, który odpowiada wiosłowaniu w fachowych łodziach wiosłowych.

  wyjątkowo długa taśma (182cm) zezwala na trening osobom ze wzrostem do 2 metrów. Krystaliczny komputer treningowy LCD z niebieskim podświetleniem jest ruchomy, dzięki temu ekran jest poprawnie widoczny z każdej pozycji.

  Komputer wyświetla następujące dane: Tętno, Obciążenie, Czas na 500 m, Spalanie kalorii, Intensywność Watt, ilość wiosłowań na minutę, Programy treningowe, Czas w godzinach, minutach, sekundach, Przebyta odległość w metrach i kilometrach.

  4 programy zorientowane na tętno dbają o kontrolowany i bezpieczny trening układu krążenia. Po przekroczeniu górnej granicy tętna, pojawi się ostrzeżenie dźwiękowe, a opór zostanie automatycznie skorygowany.

  FINNLO Aquon Evolution producenta HAMMER zagwarantuje trening wytrzymałościowy i zdrowotny na najwyższym poziomie! Pozostałe parametry: 8 stałych wyświetlanych funkcji, 12 samoczynnych i różnorodnych programów fitness dla maksymalnej motywacji treningowej i program rywalizacji z komputerem.

  Najważniejsze dane o produkcie: Ergonometr klasy HA (zgodnie z normą DIN EN 957-1/7), używany do treningów przez mistrzowskich atletów - wioślarzy 4 programy tętna, 8 stałych wyświetlanych funkcji, 12 programów fitness, 1 program do rywalizowania z komputerem Wysokość siedziska 45 cm Intensywność oporu: ustawiana w zakresie 10-350 Watt Regulacja obciążenia: niezależna od liczby obrotów Odległość między podnóżkami tylko 9 cm wyświetlacz LCD z niebieskim podświetleniem Długa taśma - 182 cm i długie szyny aluminiowe - 135 cm, dzięki temu jest odpowiedni dla użytkowników o wzroście od 1,5 do 2 metrów Wysokiej jakości aluminiowa płoza zapewnia maksymalną stabilność wygodne siodełko wyposażone w łożyska kulkowe zapewnia szczególnie cichą pracę Możliwość złożenia i transportu dzięki zintegrowanym rolkom transportowym Maksymalna waga ciała: 150 kg Zasilanie: 230 Volt Główne zalety: spory stabilny wioślarz, posiada solidą ramę budowa zbliżona do Concept 2 potężne opory w trakcie wiosłowania System hamowania: powietrzno-magnetyczny duży czytelny wyświetlacz wyjątkowo dobry stosunek jakość - cena Estetycznie produkowany Gwarancja 3 lata Funkcje komputera: Wyświetlane parametry: Dystans, Czas, Czas po 500 m, ilość spalonych kalorii, Watt, ilość wiosłowań na minutę, Puls Pomiar pulsu: pas telemetryczny (opcja) Zakres regulacji mocy: 10-350 Watt Programy treningowe wyświetlacz LCD: niebieski llość wyświetlanych funkcji równocześnie: 8 informacje techniczne: System hamowania: powietrzno-magnetyczny Rolki transportowe Możliwość złożenia Zakres obciążenia: RMP niezależna Regulacja obciążenia: 16 poziomów Programy treningowe: 12 Programy sterowane tętnem: 4 Zasilanie: 230 V, 50 Hz Max.waga użytkownika: 150 kg Dystans pomiędzy pedałami: 9 cm Waga koła zamachowego: 8 kg System napędu: pas klinowy rozmiary po rozłożeniu: 240 x 50 x 107 cm rozmiary po złożeniu: 135 x 50 x 173 cm Kolor: czarny Waga artykułu: 45 kg Klasa Klasa HA (zgodnie z normą DIN EN 957 - 1/5) dopełniające informacje: Towar na zamówienie - przed zakupem prosimy o kontakt Gwarancja domowa: 36 miesięcy Gwarancja Light Commercial 24 miesiące Numer katalogowy: 3705 Nie znalazłeś towaru który Cię interesuje $130 Skontaktuj się z nami tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem


☆ Kettler Regatta 300 ☆

Kettler Regatta 300 Najniższa Cena Online

☆ Kettler Regatta 300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Regatta 300
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz magnetyczny KETTLER REGATTA 300 to następca i odpowiednik modelu KETTLER COACH 2.

  KETTLER REGATTA 300 to postępowy wioślarz magnetyczny o smukłej sylwetce. Jednoczęściowa, podwójna aluminiowa rama jest jednocześnie lekka i wytrzymała. Rama Duo Rail gwarantuje stabilność i maksymalną wygodę podczas treningu każdemu, choćby osobom o wzroście powyżej 1,90 m. Zaawansowany komputer treningowy KETTLER SMART na bieżąco wyświetla najszczególniejsze parametry treningu. Dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth zezwala na łączność z zewnętrznymi urządzeniami takimi jak pas Heart Rate. Wioślarz to wszechstronne urządzenie treningowe, pozwala na przeprowadzenie treningu cardio a ruch wioślarski włącza ponad 90% mięśnie naszego ciała. Dobrze wpływa na pracę układu krążenia. Trening wioślarski rekomendowany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji. Nie powoduje urazów i kontuzji. Łożyska maszynowe gwarantując cichą i płynną pracę wioślarza. Dzięki czemu nie będziesz przeszkadzał innym domownikom, trenując w domu. Wioślarz posiada dwie pozycje. Ustawiony w pionie zajmuje niewiele miejsca. Progresywny wygląd sprawi, iż wioślarz magnetyczny KETTLER RAGATTA 300 uatrakcyjni wygląd każdego wnętrza.

  Komputer treningowy

  Czytelny, instynktowny w obsłudze, wyświetla osiem najważniejszych parametrów treningu. W dodatku wyświetla informacje o poziomie naładowania baterii i łączności Bluetooth.

  Wyświetlane atrybuty:

  • czas na dystansie 500 m
  • czas treningu
  • poziom oporu
  • tętno (tylko przy użyciu zewnętrznego pasa do pomiaru, który nie jest dołączony do zestawu)
  • ilość wyprodukowanych ruchów na minutę
  • dystans (mile albo km)
  • moc w Wattach
  • zużycie energii (w kJ albo w kcal)

  Komputer zasilany jest na 2 baterie AA 1.5V. Baterie nie są dołączone do zestawu.

  Regulacja oporu

  KETTLER REGATTA 300 to magnetyczny wioślarz z 6 kg kołem zamachowym i 5 stopniami oporu. Poziom oporu dostosowywany jest manualnie, przy pomocy pokrętła umieszczonego w zasięgu ręki. Regulacja w zakresie od 1 do 5 pozwala zintegrować poziom treningu do jednostkowych potrzeb.

  Siedzisko

  użyteczne, wygodne siedzisko gwarantuje wygodę w trakcie intensywnych ćwiczeń. Łożyska maszynowe gwarantują płynny i cichy ruch wzdłuż prowadnicy.

  Rama

  niepowtarzalna, podwójna, aluminiowa rama „Duo Rail” pozwala na komfortowy trening każdemu, niezależnie od wzrostu. Podwójne podparcie siedziska gwarantuje wyjątkowo płynny, precyzyjny i wydajny ruch.

  Bluetooth

  Komputer treningowy zaimplementowany Bluetooth. Zezwala na nawiązanie połącznia z zewnętrznymi aplikacjami np. KETTMaps jak i urządzeniami takimi jak pas Heart Rate.

  Składanie

  Możliwość przechowywania w pionie wioślarza to ogromna oszczędność miejsca. Ustawiony pionowo nie zajmuje więcej miejsca niż krzesło. Innowacyjny design powoduje, że będzie pasował do każdego wnętrza.

  Charakterystyka:

  • rodzaj urządzenia: wioślarz
  • rodzaj: magnetyczny
  • waga koła zamachowego: 6 kg
  • regulacja oporu: manualna, 1 - 5
  • maksymalna waga użytkownika: 130 kg
  • pomiary: czas, prędkość, dystans, liczba powtórzeń, tętno (po podłączeniu dodatkowego urządzenia, które nie jest załączone do zestawu), kalorie
  • wyposażenie: komputer treningowy z One-Button Control, kółka transportowe
  • rama: podwójna aluminiowa rama KETTLER Duo Rail
  • siodełko: funkcjonalne
  • łączność: Bluetooth, KETTMaps
  • zasilanie: baterie (2 szt. AA)
  • wymiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 219x57x94 cm
  • rozmiary w pionie (dł x szer x wys): 94x57x219
  • waga: 59 kg

☆ Horizon Fitness Oxford VI ☆

Horizon Fitness Oxford VI Najniższa Cena Online

☆ Horizon Fitness Oxford VI - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Horizon Fitness Oxford VI
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz Oxford 6 Viewfit marki Horizon to jednostajne urządzenie treningowe - jednocześnie dla początkujących, jak i dla ambitnych sportowców! eksponuje się prostym, nieśmiertelnym wzornictwem i przemyślanymi rozwiązaniami technicznymi.

  ELEKTROMAGNETYCZNY HAMULEC INDUKCYJNYWioślarz Horizon Oxford 6 Viewfit zachwyca swoją technologiczną konstrukcją. Zaimplementowano w nim elektromagnetyczny hamulec indukcyjny ("Eddy-Current-Brake"), który można regulować na 20 stopniach, co zapewnia płynne wiosłowanie i naturalne ruchy.

  Kolejną zaletą tego systemu hamulcowego jest niski poziom hałasu w trakcie treningu - trenuj kiedy chcesz, nie przeszkadzając innym. DŁUGA SZYNA, PODWYŻSZONE SIEDZISKOBardzo długa aluminiowa szyna, po której porusza się praktyczne siedzisko, zagwarantuje wioślarzowi Horizon Oxford 6 Viewfit konieczną stabilność.

  wygodna wysokość szyny i siedziska usprawnia wsiadanie i wysiadanie. Uchwyt do ciągnięcia wioślarza jest przeciwpoślizgowy - dzięki czemu możesz dać z siebie wszystko podczas treningu!dostosowywanE PODNÓŻKI regulowane podnóżki z ekspresowo zwalnianymi paskami także gwarantują wysoki poziom komfortu treningu.PODŚWIETLANA KONSOLA LCD 5,4 CALADzięki kompatybilnej konsoli Viewfit wszystkie informacje treningowe masz za każdym razem przy sobie!Konsola Horizon Oxford 6 Viewfit wyposażona jest w podświetlany wyświetlacz LCD o przekątnej 5,4 cala (13,7 cm).

  Obsługa jest niezwykle klarowna i odbywa się przy pomocy przeróżnych gumowych przycisków. Podczas treningu konsola stale powiadamia o czasie, pociągnięciach wioślarskich, przebytych metrach, czasie/500 m, SPM (pociągnięciach na minutę), kaloriach i watach -mieć te wartości zawsze na oku, kąt nachylenia konsoli można dowolnie regulować.

  Istnieje ponadto możliwość dopełniającego wyświetlania tętna na monitorze (z opcjonalnym pasem na klatkę piersiową).12 PROGRAMÓW TRENINGOWYCHNa konsoli można ustawić 12 programów: ręczny, spalanie tłuszczu, dystans, interwały treningowe (Czas, Dystans), interwały wyczynowe (odporność, szybkość), wyścig (Początkujący, średnio nowoczesny, zaawansowany) oraz trening tętna (Maksymalne tętno, Docelowe tętno).

  KOMPATYBILNY Z VIEWFITDane zarejestrowane podczas treningu można przesyłać bezprzewodowo do Twoich urządzeń przenośnych dzięki kompatybilności z Viewfit - dodatkowo bezpośrednio do Twojej ulubionej aplikacji (np.

  Strava, Polar Flow, Garmin Connect i wielu innych).FUNKCJA SKŁADANIA, KÓŁKA TRANSPORTOWE Horizon Oxford 6 Viewfit pasuje do każdego salonu dzięki szykownemu, ciemnemu wzornictwu. Po zakończeniu treningu można go z łatwością odstawić na bok dzięki kółkom transportowym.

  w dodatku maszynę wioślarską można postawić, by zaoszczędzić miejsce, gdy nie jest używana! Naturalny ruch! Wyjątkowo cichy podczas treningu niezwykle długa szyna stworzona z wysokiej jakości aluminium gustowny, ciemny i poręczny wygląd Możliwość regulacji kąta nachylenia konsoli Viewfit gwarantuje przesyłanie danych treningowych do urządzeń przenośnych Urządzenie wioślarskie można podwyższać o 90° i przechowywać w sposób oszczędzający miejsce, gdy nie jest wykorzystywane.


☆ Finnlo Aquon Pro ☆

Finnlo Aquon Pro Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Aquon Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Aquon Pro
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz FINNLO AQUON PRO PLUS.

  Dlaczego warto wybrać Finnlo?

  marka Finnlo znana jest w ponad 40 krajach na całym świecie, zaliczana jest do klasy premium i należy do producenta HAMMER SPORT AG z Niemiec głęboko zakorzenionej w tworzeniu, sprzedaży i dystrybucji wyrobów sportowych od ponad 100 lat. Popularność firmy na rynku europejskim jest na poziomie takich firm jak np. KETTLER, REEBOK a znakiem rozpoznawczym jest interesujący design, a także najwyższa jakość wykonania i wykończenia. Patenty wprowadzane na rynek poprzez Finnlo są nagradzane i doceniane w testach i prestiżowych czasopismach m.in. Nagroda Men'sHealth w teście atlasów dla modelu opartego na przełomowej technice TNT oporu azotowych siłowników - Finnlo BioForce.

  www.finnlo.com.pl

  Wioślarz FINNLO Aquon Pro Plus

  • Zmiana oporu na wiośle, dla wygodnej i prędkiej zmiany obciążenia bez przerywania treningu
  • Odległość między podnóżkami tylko 9 cm
  • Wysokość siedziska ok. 50 cm
  • Dzięki długiej taśmie – 215 cm i długim szynom aluminiowym – 135 cm jest optymalny do użytkowników o wzroście od 1,5 do ponad 2 metrów
  • 12 programów fitness zapewnia różnorodny trening od poziomu dla początkujących do poziomu dla progresywnych użytkowników
  • 4 programy tętna – wydajny i kontrolowany trening wioślarski
  • 5 programów Pacer (programy do rywalizowania z komputerem), w tym jeden program z indywidualnym programowaniem.

  Komputer treningowy z wyświetlaczem o niebieskim podświetleniu

  • Zakres mocy jest ustawiany komputerowo w zakresie od 30 do 300 Wattów
  • Wyświetlane dane treningowe: czas, dystans, czas po 500m, intensywność, liczba wiosłowań na minutę, łączna ilość wiosłowań, program, tętno, spalone kalorie
  • Do wyboru mamy m.in. 12 programów fitness, 2 programy Pacer, 2 programy czasowe, 4 programy tętna

  Najważniejsze informacje o produkcie:

  • Ergonometr klasy SA (zgodnie z normą DIN EN 957-1/7), użytkowany do treningów przez mistrzowskich wioślarzy, zdobywców złotych medali i mistrzów świata
  • Regulacja obciążenia: niezależna od liczby obrotów
  • Intensywność: ustawiana w zakresie 30-300 Watt
  • Zmiana obciążenia na wiośle, dla wygodnej i szybkiej zmiany bez przerywania treningu
  • Odległość między podnóżkami tylko 9 cm
  • Wysokośćsiedziska ok. 50 cm
  • System hamowania – magnetyczno-powietrzny
  • Wyświetlane informacje: czas / moc / poziom / ilość wiosłowań na minutę / program / tętno / łączna ilość wiosłowań / czas po 500m / dystans / spalone kalorie
  • wyświetlacz LCD z niebieskim podświetleniem
  • 11 stałych wyświetlanych funkcji, 12 programów fitness, 2 programy czasowe, 4 programy tętna
  • 5 programów Pacer (rywalizacja z komputerem), w tym jeden program z jednostkowym programowaniem
  • Możliwość wprowadzenia danych treningowych
  • Możliwość zapisania 4 użytkowników
  • Zintegrowany odbiornik do pasa telemetrycznego
  • Komputer treningowy na ekstra długim ramieniu możliwością regulacji położenia
  • Długa taśma – 215 cm i długie szyny aluminiowe – 135 cm,
  • dostosowywane podpórki do stóp
  • Wysokiej jakości aluminiowa płoza gwarantuje maksymalną stabilność
  • wygodne siodełko wyekwipowane w łożyska kulkowe dla bardzo długich sekwencji wioślarskich
  • Zintegrowane rolki transportowe
  • Maksymalna waga ciała: 150 kg
  • Zasilanie: 230 Volt
  • Kolor: srebrny / czarny

  Główne mocne strony:

  • pokaźny jednostajny wioślarz, posiada solidą ramę
  • budowa zbliżona do Concept 2
  • konkretne opory podczas wiosłowania
  • System hamowania: powietrzno-magnetyczny
  • spory czytelny ekran
  • wyjątkowo prawidłowy stosunek jakość - cena
  • Estetycznie wykonany
  • Gwarancja 3 lata

  Funkcje komputera:

  • Wyświetlane atrybuty: Dystans, Czas, Czas po 500 m, liczba spalonych kalorii, Watt, liczba wiosłowań na minutę, Puls
  • Pomiar pulsu: pas telemetryczny (opcja)
  • Zakres regulacji mocy: 30-300 Watt
  • Programy treningowe
  • Programy sterowane pulsem
  • wyświetlacz LCD: niebieski
  • llość wyświetlanych funkcji równocześnie: 11
  • ilość użytkowników: 4

  dane techniczne:

  • System hamowania: powietrzno-magnetyczny
  • Regulacja oporu w rączce
  • Rolki transportowe
  • Możliwość złożenia
  • Odległość pomiędzy podnóżkami: 9 cm
  • Odległość siedziska od podłogi: 50 cm
  • Zakres obciążenia: RMP niezależny
  • Zasilanie: 230 V
  • Max.waga użytkownika: 150 kg
  • System napędu: pas klinowy
  • rozmiary po rozłożeniu: 249 x 51 x 98 cm
  • wymiary po złożeniu: 148 x 51 x 196 cm
  • Kolor: srebrny / czarny

  dodatkowe dane:

  • Towar na zamówienie - przed zakupem prosimy o kontakt
  • Koszt transportu i konstrukcji ustalamy indywidualnie
  • Gwarancja domowa 36 miesięcy
  • Gwarancja komercyjna 24 miesiące
  • Numer katalogowy: 3704

   Nie znalazłeś artykułu który Cię interesuje?
   Skontaktuj się z nami tel. 32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem

☆ inSPORTline Rivu ☆

inSPORTline Rivu Najniższa Cena Online

☆ inSPORTline Rivu - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: inSPORTline Rivu
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz inSPORTline Rivu to postępowy, mistrzowski trenażer o genialnych właściwościach. Mocna budowa z długim zakresem ruchu po prowadnicy (99 cm) imponuje wysoką nośnością - 150 kg, choćby przy nad wyraz częstym stosowaniu. Sprzęt został zaopatrzony w koło zamachowe o wadze 3 kg, ale ze względu na przełożenie przekładni 1:4,6, dysponuje obciążeniem porównywalnym do wioślarzy ze wyraźnie cięższymi kołami. Dzięki umiarkowanej wadze i zastosowanym kółkom transportowym, jest mobilny i wygodny w przenoszeniu. Magnetyczny system hamowania zapewnia długą żywotność i maksymalne bezpieczeństwo. Elektroniczny system regulacji obciążenia pozwala na dobór jednego z 16 poziomów oporu, trafnych dla wszystkich kategorii sprawnościowych. Składana kompozycja pozwala zaoszczędzić cenną przestrzeń, gdy trenażer nie jest w stosowania.

  inSPORTline Rivu został wyposażony w czytelny ekran LCD z instynktownym interfejsem i bogactwem programów. W pamięci komputera zapisano 18 programów: 12 predefiniowanych, 4 programy użytkownika, program HRC, który działa na podstawie tętna biegacza (pakiet zawiera pas piersiowy) oraz program manualny. Ekran wyświetla podstawowe informacje, takie jak: czas, liczbę powtórzeń, liczbę powtórzeń na minutę, obciążenie, czas na 500 m, średnie tempo, odległość, liczbę spalonych kalorii i moc. Trening z wioślarzem wydajnie wzmacnia wszystkie partie mięśni, skutecznie redukuje tkankę tłuszczową, a tym samym wspiera korzystne funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego. Dzięki tym właściwościom, wioślarz inSPORTline Rivu to wspaniały sprzęt do siłowni, klubów, sal gimnastycznych i domowego stosowania.

  Najważniejsze atrybuty:

  • mistrzowski wioślarz
  • czytelny ekran z podświetleniem
  • intuicyjne używanie
  • zasobność programów
  • składana konstrukcja oszczędzająca przestrzeń
  • zaimplementowany wentylator
  • przełożenie przekładni: 1: 4,6
  • Komputer wyświetla: czas, liczbę powtórzeń, liczbę powtórzeń na minutę, obciążenie, czas na 500 m, przeciętne tempo, odległość, liczbę spalonych kalorii i moc

  Opis techniczny:

  • ciężar koła zamachowego 3 kg
  • regulacja obciążenia elektroniczna
  • liczba poziomów obciążenia 16
  • długość ruchu na prowadnicy 99 cm
  • system hamulcowy magnetyczny
  • kompletna liczba programów 18
  • predefiniowane programy 12
  • programy użytkownika 4
  • program HRC tak
  • program manualny tak
  • czujniki tętna nie
  • kółka transportowe tak
  • system wyrównywania powierzchni tak
  • odbiornik pasa piersiowego tak
  • pas piersiowy tak
  • wejście audio nie
  • składana kompozycja tak
  • całkowite wymiary v127 cm x s57 cm x d193 cm
  • rozmiary po złożeniu v245 cm x 57 cm x 112 cm
  • nośność 150 k

☆ Proform Sport RL ☆

Proform Sport RL Najniższa Cena Online

☆ Proform Sport RL - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Proform
 • Nazwa produktu: Proform Sport RL
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz z Sport RL marki ProForm to wyśmienity sprzęt do ćwiczeń fitness w domu. Jest ergometrem, co oznacza,ma funkcję pomiaru wykonywanej poprzez mięśnie pracy. Posiada 24 poziomy oporu magnetycznego, co zagwarantuje cichą pracę wioślarza i zróżnicowanie treningu na każdym jego etapie.

  ekran skrupulatnie ukazuje czas treningu, jak i ilość powtórzeń. Przyrząd można łatwo składać i przechowywać na małej powierzchni. Jest to sprzęt, który w niewielkim stopniu obciąża stawy, dlatego może być stosowany przez osoby w zróżnicowanym wieku.

  Wioślarz to wyśmienite urządzenie do treningu z zasady mięśni nóg, ramion, grzbietu, pleców i bioder i urządzenie spalające tkankę tłuszczową, polepszające ogólną kondycję i wydolność organizmu.

  wyświetlacz: Kontroluje atrybuty treningu i umożliwia dobór programów treningowych. Duży kąt widzenia wyświetlacza pozwala luźno odczytywać atrybuty treningu. Konsolę możesz regulować i ustawić jej wysokość.

  TRENUJ W RYTMIE swojej MUZYKI: Trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze sprawniej. Podłącz odtwarzacz do głównej konsoli i biegnij w rytmie swej ulubionej muzyki. Trening stanie się przyjemny dzięki głośnikom zaimplementowanym w konsole.

  Wejście audio Jack 3,5 mm pozwala na słuchanie muzyki z sprzętów zewnętrznych (iPod, MP3) z użyciem zastosowanych w przedni panel głośników. DostosowywanA KONSOLA: Wioślarz posiada regulacją kąta nachylenia konsoli, żeby każdy użytkownik mógł wybrać adekwatne jej położenie.

  Niezależnie od wzrostu, użytkownik będzie wyraźnie widział swoje postępy. SKŁADANA konstrukcja - OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA: Dzięki zastrzeżonej, bezprecedensowej konstrukcji i systemowi prędkiego składania SpaceSaver(TM), wioślarza można łatwo można złożyć do czyszczenia albo przechowywania, a tym samym zaoszczędzić miejsce w pomieszczeni.

  MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: Wioślarz Sport RL to potężny sprzęt asygnowany dla użytkowników o wadze nieprzekraczającej 115 kg. SYSTEM OPORU: 24 poziomy oporu magnetycznego sprawiają, iż każdy z użytkowników, bez względu na swoją kondycję, będzie w stanie wykonać wartościowy trening.

  SIODEŁKO: wielkie i wyprofilowane siodełko gwarantuje wygodny trening. Ponadto powleczone jest specjalna warstwą upraszczającą jego czyszczenie. PODSTAWY POD STOPY: znaczne podstawy pasujące do każdej stopy pozwalają zachować wygodę w trakcie treningu.

  regulowane nylonowe pasy zabezpieczające i teksturowane podstawy pod stopy wpływają na stabilność w trakcie treningu. UCHWYTY: Pokryte specjalną miękką powłoką zapobiegającą ślizganiu się dłoni w trakcie treningu.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE: szybkie i przystępne przemieszczanie wioślarza. Dane technicznE: Opór: 24 stopnie oporu magnetycznego Dodatki: głośniki, kółka transportowe, podstawka pod tablet wymiary wioślarza: 221 x 56 x 119 cm (dł.

  x szer. X wys.) Długość szyny: 100 cm Szerokość siedziska: 30 cm rozmiary podstawek pod stopy: 35 x 13 cm (dł. X wys.) Szerokość uchwytu: 46,5 cm Wysokość siedziska od podłogi: 38 cm Waga sprzętu: 48 kg Maksymalna waga użytkownika: 115 kg Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!

  - CZŁONKOSTWO IFIT(R): iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 przeróżnych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest poprzez trenera personalnego, a regulacja prędkości czy nachylenie regulowane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy biegowej.

  iFit daje Ci możliwość gratisowego przetestowania wszystkich funkcji platformy poprzez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family albo Individual, by nadal radować się nieograniczoną ilością treningów.

  iFit to obecnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD.

  Regulacja szybkości sprzętu czy nachylenie dostosowywane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy. Treningi podzielone są na najróżniejsze warianty aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest poprzez profesjonalnego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także interesujące historie o miejscu w którym się znajduje oraz motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i szeroka a filtrowanie ich nietrudne i intuicyjne. W poszukiwaniu wspaniałego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, typ treningu czas czy jego intensywność.

  produkowany trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza i ocenić. Na karcie treningu znajdziesz jeszcze opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień) oraz orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się podczas trwania ćwiczeń.

  Lista funkcji jest stale poszerzana i ulepszana. Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową lub na rękę w technice Bluetooth to możesz zastosować go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training.

  Oznacza to, że bieżnia czy rower samoczynnie odszuka Twoje urządzenie pomiarowe i zbrata trening tak, abyś znajdował się w adekwatnej strefie tętna. Dostosowanie treningu to równocześnie spadek albo wzrost szybkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje.

  w wyniku czego, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z udoskonalona kondycją fizyczną lub łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej. W trakcie trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu.

  Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników. IFit to społeczność ludzi, którzy posiadają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie.

  iFit aktywnie wyszykuje różnorodne sposoby żeby nas wydajnie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie uzyskujesz odznaki. Za każdym razem, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami i przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i solidną dawkę motywacji.

  na dodatek za ukończenie wyzwań użytkownik może dostać niebanalne nagrody, przykładowo: 100 treningów - wyjątkowa koszulka iFIT 200 treningów - bezpłatny miesiąc treningów dodany do Twojego konta 300 treningów -flaga iFIT 400 treningów - karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$ 500 treningów - unikatowa bluza iFIT i udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć podczas ćwiczeń.

  Użytkownicy posiadają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych poprzez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki rewelacyjnej do medytacji i jogi czy rozciągania, aby pomóc Ci skoncentrować się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać zarówno w trakcie jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii.

  dzięki czemu możesz analizować i polepszać swoje wyniki. Ważne, żeby użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit.

  Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego. PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM: Z aktywnym członkostwem iFit dostępne jest ponad 11 000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w rozmaitych kategoriach, jednak ilość programów, długość trwania i ich bogactwo jest bezapelacyjnie większa. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego, a także projektowanego przez użytkownika na mapie) prowadzony jest poprzez trenera, który instruuje jak biegać, albo jakiej techniki używać w trakcie wykonywania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: Treningi podzielone są na różne typy aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne, a także ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem.

  Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: kolekcja treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie prędkości, utrata wagi, interwały, odporność. Podczas biegu z trenerem, na bieżąco nakłania on do dalszego trenowania oraz opowiada historię i ciekawostki danego regionu.

  Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dostosowuje szybkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją dopasowywać (ograniczać lub powiększać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i prędkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi typu Incline to ćwiczenie podbiegów lub inaczej trening z nachyleniem. Program znamionuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości.

  Celem treningu jest rozszerzenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na zróżnicowanym terenie. STUDIO CLASSES(TM): Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu.

  Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują różne ćwiczenia i zadania na mocnych sprzętach. TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać skuteczny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne albo dolne partie ciała, brzuch,, a także całość.

  REGENERACJA: komplet treningów, które wspomagają cykl regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spomiędzy jogi, ćwiczeń rozciągających i polepszających mobilność oraz spacerów albo biegów regenerujących.

  INTERNATIONAL: Zbiór treningów przystępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim. TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy albo chcielibyśmy odwiedzić.

  Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym lub zdjęciach Google Street View. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży.

  Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ NPG ROW ☆

NPG ROW Najniższa Cena Online

☆ NPG ROW - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NPG
 • Nazwa produktu: NPG ROW
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Ergometr wioślarski NPG Row.

  Naturalny ruch wioślarski formujący sylwetkę, testujący odporność i podnoszący produktywność treningów. Konieczny w Twoim klubie czy boxie. Wyśmienicie spełni oczekiwania także w domowej siłowni, klubie sportowym czy gabinecie rehabilitacji.

  nadzwyczajny dobór do treningów interwałowych. W trakcie ćwiczeń na ergometrze kształtujesz mięśnie nóg, pośladków, pleców, barków, ramion, angażujesz mięśnie stabilizujące (w tym mięśnie brzucha), udoskonalasz pracę układu krążenia i oddechowego. Zatem w trakcie jednego treningu wpływasz kompleksowo na kondycję, siłę, koordynację i stabilizację.

  Multizadaniowy monitor pokazuje: czas, dystans, szybkość i spalanie kalorii. Sprzęt jest kompatybilny z systemem pomiaru tętna. Dla urozmaicenia możesz włączyć grę, a dla większej satysfakcji zorganizować wyścigi lub zawody ze znajomymi.

  NPG Row ma system regulacji oporu powietrza, możesz wybrać zakres od 1-10, zatem ani wiek, ani płeć, ani stopień wytrenowania nie są już przeszkodą. Gwarantujemy płynny ruch. Komfortowe siedzisko pozwoli skoncentrować się na poprawnej technice. Budowa tego urządzenia jest adekwatna jednocześnie dla zawodowego sportowca jak i początkującej osoby. Przemyślany w każdym calu, wygodną regulację długości stopy i użyteczny uchwyt.

  Prosty w utrzymaniu, wytrzymały nawet przy ciągłym wykorzystywaniu, jakie ma miejsce w klubach fitness czy siłowni, zbiera pozytywne recenzje wśród zawodowych crossfiterów.

  Łatwy montaż, to kolejny atut tego urządzenia. Ponadto wbudowane kółka pozwalają na jednej osobie przemieszanie urządzenia bez żadnego problemu. Ustawiony pionowo bądź złożony w pół zajmuje mało miejsca.

  • typ sprzętu crossfit/wioślarze
  • Dł. X szer. X wys. 241 x 62 x 111 cm
  • Waga 27 kg
  • Max. Waga ćwiczącego 150 kg
  • wymiar opakowania 141.5 x 38.5 x 56 cm

☆ BH Fitness R350 Vario Program ☆

BH Fitness R350 Vario Program Najniższa Cena Online

☆ BH Fitness R350 Vario Program - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH Fitness R350 Vario Program
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  Wioślarz
  • rozmiary: 192 x 48 x 68 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 38 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 135 kg
  • Magnetyczny system oporu
  • Koło zamachowe: 8 kg
  • Regulacja siedziska w poziomie
  • Telemetryczny system pomiaru pulsu
  • Rolki transportowe
  Komputer
  • Czas
  • ilość pociągnieć na minutę
  • całkowita ilość pociągnięć
  • Spalone kalorie
  • wyświetlacz LCD
  • Pomiar pulsu (opcjonalnie)
  • Rescovery Test
  • 5 programów treningowych

  bezawaryjny

  Jeden z najpopularniejszych wioślarzy BH Fitness, najchętniej wybierany do regularnego treningu w domu. Na rynku przystępny od lat kilku, ale do dziś oszałamia designem. Znany z niezawodności i ergonomii konstrukcji, która gwarantuje trening wysokiego poziomu.

  dopasowany właśnie do Ciebie

  Wioślarz zaopatrzony jest w cięgło linowe, dzięki magnetycznemu systemowi oporu ruch realizowany podczas wiosłowania cięgłem jest bardzo płynny. Profilowane siedzisko i konkretne podstawy pod stopy pozwalają na przyjęcie pozycji sprzyjającej konkretnemu treningowi. Po podniesieniu szyny prowadzącej siedzisko, wioślarz zajmuje mało miejsca w mieszkaniu. W odróżnieniu od innych wioślarzy daje również możliwość wykonywania dodatkowych ćwiczeń, ukierunkowanych na wzmacnianie solidnych grup mięśni. Trening staje się wtedy bardziej ogólnorozwojowy, a nie skierowany wyłącznie na poprawienie wydolności i utrzymywanie prawidłowej kondycji.


  Wioślarze BH Fitness

  Wioślarze od BH Fitness należą do jednych z najszczególniej rozchwytywanych urządzeń w tej dziedznie. Hiszpańska producent dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań cieszy się popularnością na rynku. BH Fitness stawia na bezpieczeństwo, co sprawia, iż każdu użytkwownik może z maszyn korzystać bez żadnych obaw.

  firma dba, by ćwiczenia wykonywane na swoich produktach przynosiły wymierne korzyści dla klientów. Treningi na wioślarzu niesie ze sobą szereg zalet. Skutecznie wzmacnia mięśnie, a także polepsza kondycję.

  Płynna regulacja wioseł od BH Fitness zagwarantuje, że z urzadzenia bez większych trudności mogą korzystać jednocześnie starsi, jak i młodsi.

  Dzięki nowym technologiom użytkowanym poprzez hiszpańską firmę, klient może ustawić własny profil treningowy, w pełni dopasowany do potrzeb, a także możliwości.  BH Fitness

  BH Fitness to producent odgrywająca jedną z największych ról na rynku fitnesu. Innowacyjne technologie sprawiły,producent znalazła się w w ścisłej czołówce producentów urządzeń do ćwiczenia.

  Hiszpańska firma powstała w 1909 roku. W jej ofercie można znaleźć obfity asortyment urządzeń służących do ćwiczeń. Rozpoczynając od bieżni przez rowerki, orbiterki, rowery magnetyczne, kończąc na stepperach.

  Urządzenia tej marki dedykowane są z reguły do ćwiczeń, które z łatwością można wykonywać w domu. Konsumenci, którzy cenią sobie zatem wygodę, czas, prywatność, a także sprawną pracę bez wątpienia to docenią. Nie wymagają zasilania zewnętrznego, akcentuje je wyjątkowo płynna praca, wielki zakres oporu i progresywne programy treningowe.


  produkt
  producent
  Kod producenta
  R350
  EAN
  8431284422820
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Nośność [kg]
  135
  Waga [kg]
  38
  Wyposażenie
  Komputer
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny

☆ Kettler Axos Rower H2O ☆

Kettler Axos Rower H2O Najniższa Cena Online

☆ Kettler Axos Rower H2O - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Axos Rower H2O
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  ROWER H2O pochodzi z najnowszej linii wodnych wioślarzy producenta KETTLER. KETTLER ROWER H2O to ergometr wodny, w którym siła oporu generowana jest przez umieszczoną w zbiorniku wodę. Poziom oporu zależy od tempa wiosłowania oraz od ilości wody w zbiorniku.

  Maksymalnie może być to 17 litrów. Słyszalny w trakcie treningu szum wody ma działanie relaksujące, a także sprawia, że możemy się poczuć jak na prawdziwej łodzi. Wygodne, użyteczne siedzisko, łożyskowane na 6 rolkach, umieszczone na pojedynczej szynie.

  Siedzisko zostało zaprojektowane tak, żeby było wygodne, a uchwyty nie przeciążały nadgarstków i rąk. Szyna siedziska produkowana jest z anodowanego aluminium, co zapewnia wyjątkowo płynne wiosłowanie i wysoką stabilność.

  Wiosło w zbiorniku wprawiane jest ruch przez cięgno, którym jest specjalna taśma. Na jej końcu znajduje się wygodny, poręczny uchwyt, który wytrzyma najistotniejsze pociągnięcia. Podnóżki z regulowanymi paskami jednostajne podparcie dla stóp w trakcie treningu.

  Wioślarz KETTLER ROWER H2O został zaopatrzony w prosty w obsłudze komputer. Na jego wyświetlaczu pojawiają się najważniejsze cechy treningu: czas treningu liczba wyprodukowanych ruchów na minutę dystans (mile albo km) zużycie energii (w kJ lub w kcal) Po skończonym treningu wioślarza można przechowywać w poziomie albo w pionie oszczędzając niemało miejsca.

  Z pomocą kółek transportowych wioślarza można odstawić w dowolne miejsce. Poprawnie złożony wioślarz jest szczelny, niezależnie od tego czy leży czy stoi w pionie. Nie trzeba po skończonym treningu opróżniać zbiornika z wody.

  Nośność urządzenia to aż 150 kg, wskazuje, że urządzenie może być stosowane przez kilka osób. Konserwacja urządzenia jest nad wyraz prosta, wystarczy raz na kilka miesięcy wrzucić do zbiornika specjalną tabletkę z chlorem.

  SPECYFIKACJA wariant urządzenia: wioślarz wariant: wodny Regulacja oporu: zależna od intensywności objętość: 17 l Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Pomiary: czas, dystans, zużycie energii, liczba wytwarzanych pociągnięć na minutę Wyposażenie: komputer treningowy, kółka transportowe Siodełko: funkcjonalne Komputer treningowy: LCD Język menu: EN Zasilanie: baterie (2 szt.

  AA) wymiary po rozłożeniu (dł. X szer. X wys.): 197,5x53x51 cm Waga towaru: 28 kg


☆ First Degree Fitness PACIFIC Plus ☆

First Degree Fitness PACIFIC Plus Najniższa Cena Online

☆ First Degree Fitness PACIFIC Plus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: First Degree Fitness
 • Nazwa produktu: First Degree Fitness PACIFIC Plus
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz First Degree Fitness Pacific Plus | rozmiar: OS | Kolor: Szary | Taniej o 18% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, mistrzowski sklep sportowy.Podobne zestawienia:


Najtańsze wioślarze do 5000 zł – Ranking marzec 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wioślarze do 5000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wioślarzy do 5000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Hammer Cobra XTR ☆

Hammer Cobra XTR Najniższa Cena Online

☆ Hammer Cobra XTR - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Cobra XTR
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz HAMMER COBRA XTR

  Opis:

  Wioślarz COBRA XTR marki HAMMER jest doskonałym domowym urządzeniem treningowym dla wszystkich pasjonatów wiosłowania! Sprawdzony magnetyczny system hamowania HAMMER zapewnia gładkie ruchy. Do wyboru jest 10 zdefiniowanych programów, dzięki którym wiosłowanie nie jest trudne i różne.

  możliwy jest ponadto trening sterowany tętnem. Do zaimplementowanego odbiornika tętna może zostać podłączony pas telemetryczny (opcjonalnie dostępny) i w ten sposób trening jest optymalizowany pod kątem obciążenia. Dodatkowo po zakończonym treningu obliczana jest ocena treningu. Wioślarz producenta HAMMER zapewnia na dodatek wysoki komfort treningów: siedzisko jest funkcjonalnie ukształtowane i wyekwipowane w łożyska kulkowe. Dzięki czemu genialnie przesuwa się po aluminiowych szynach. Po treningu wioślarz COBRA XTR może zostać złożony, postawiony w pionie i dzięki czemu zajmie mniej miejsca.

  informacje techniczne:

  • System hamowania: magnetyczny
  • Regulacja oporu: 10 poziomów
  • Elektroniczna regulacja oporu
  • Programy treningowe
  • Wysokiej jakości łożyska kulkowe
  • wygodne siedzenie
  • ekran: standardowy
  • wymiary po rozłożeniu: 235 x 54 x 58 cm
  • wymiary po złożeniu: 82 x 65 x 156 cm
  • Max.waga użytkownika: 120 kg
  • Waga: 55 kg

  Funkcje komputera:

  • Wyświetlane atrybuty: Czas, Dystans, Kalorie
  • liczba wiosłowań
  • ilość wiosłowań na minutę
  • Czas niezbędny na przepłynięcie 500 m
  • Pomiar pulsu: pas telemetryczny (opcja)

  Programy treningowe:

  • P1-Obrotowy
  • P2- Dolina
  • P3- Spalanie kalorii
  • P4- Rampa
  • P5- Górski
  • P6- Interwał

  dodatkowe dane:

  • Gwarancja 36 miesięcy
  • Paragon albo faktura vat
  • Numer katalogowy: 4539

  UWAGA!!!

  konsumenci, którzy zamierzają odwiedzić nasze salony w celu przetestowania prosimy o to,żeby przed przyjazdem sprawdzić telefonicznie czy dany model znajduje się obecnie na ekspozycji danego salonu.


☆ Proform Sport RL ☆

Proform Sport RL Najniższa Cena Online

☆ Proform Sport RL - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Proform
 • Nazwa produktu: Proform Sport RL
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz z Sport RL marki ProForm to rewelacyjny sprzęt do ćwiczeń fitness w domu. Jest ergometrem, co oznacza,posiada funkcję pomiaru realizowanej przez mięśnie pracy. Ma 24 stopnie oporu magnetycznego, co zagwarantuje cichą pracę wioślarza i zróżnicowanie treningu na każdym jego etapie.

  ekran dokładnie demonstruje czas treningu, jak i ilość powtórzeń. Przyrząd można z łatwością składać i przechowywać na znikomej powierzchni. Jest to sprzęt, który w niewielkim stopniu obciąża stawy, dlatego może być stosowany przez osoby w przeróżnym wieku.

  Wioślarz to wspaniałe urządzenie do treningu typowo mięśni nóg, ramion, grzbietu, pleców i bioder, a także urządzenie spalające tkankę tłuszczową, ulepszające ogólną kondycję i wydolność organizmu.

  wyświetlacz: Kontroluje atrybuty treningu i pozwala na dobór programów treningowych. Znaczny kąt widzenia wyświetlacza pozwala swobodnie odczytywać cechy treningu. Konsolę możesz regulować i ustawić jej wysokość.

  TRENUJ W RYTMIE swej MUZYKI: Trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze wydajniej. Podłącz odtwarzacz do głównej konsoli i biegnij w rytmie swojej ulubionej muzyki. Trening stanie się przyjemny dzięki głośnikom zastosowanym w konsole.

  Wejście audio Jack 3,5 mm pozwala na słuchanie muzyki z maszyn zewnętrznych (iPod, MP3) z zastosowaniem wbudowanych w przedni panel głośników. DostosowywanA KONSOLA: Wioślarz ma regulacją kąta nachylenia konsoli, aby każdy użytkownik mógł wybrać adekwatne jej położenie.

  Niezależnie od wzrostu, użytkownik będzie wyraźnie widział swoje postępy. SKŁADANA budowa - OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA: Dzięki zastrzeżonej, bezprecedensowej konstrukcji i systemowi prędkiego składania SpaceSaver(TM), wioślarza można łatwo można złożyć do czyszczenia albo przechowywania, a tym samym zaoszczędzić miejsce w pomieszczeni.

  MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: Wioślarz Sport RL to konkretny sprzęt asygnowany dla użytkowników o wadze nieprzekraczającej 115 kg. SYSTEM OPORU: 24 stopnie oporu magnetycznego powodują, iż każdy z użytkowników, bez względu na swoją kondycję, będzie w stanie wykonać wartościowy trening.

  SIODEŁKO: wielkie i wyprofilowane siodełko zapewnia wygodny trening. Dodatkowo powleczone jest specjalna powłoką ułatwiającą jego czyszczenie. PODSTAWY POD STOPY: wielkie podstawy pasujące do każdej stopy pozwalają zachować wygodę podczas treningu.

  dostosowywane nylonowe pasy zabezpieczające i teksturowane podstawy pod stopy wpływają na stabilność w trakcie treningu. UCHWYTY: Pokryte specjalną miękką powłoką zapobiegającą ślizganiu się dłoni podczas treningu.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE: prędkie i łatwe przemieszczanie wioślarza. Informacje technicznE: Opór: 24 poziomy oporu magnetycznego Dodatki: głośniki, kółka transportowe, podstawka pod tablet rozmiary wioślarza: 221 x 56 x 119 cm (dł.

  x szer. X wys.) Długość szyny: 100 cm Szerokość siedziska: 30 cm rozmiary podstawek pod stopy: 35 x 13 cm (dł. X wys.) Szerokość uchwytu: 46,5 cm Wysokość siedziska od podłogi: 38 cm Waga sprzętu: 48 kg Maksymalna waga użytkownika: 115 kg Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!

  - CZŁONKOSTWO IFIT(R): iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 rozmaitych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest poprzez trenera personalnego, a regulacja prędkości czy nachylenie dostosowywane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy biegowej.

  iFit daje Ci możliwość darmowego przetestowania wszelkich funkcji platformy przez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family albo Individual, żeby nadal cieszyć się nieograniczoną ilością treningów.

  iFit to obecnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD.

  Regulacja prędkości sprzętu czy nachylenie regulowane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy. Treningi podzielone są na różne warianty aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest poprzez mistrzowskiego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także niebanalne historie o miejscu w którym się znajduje, a także motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i wielka a odfiltrowanie ich łatwe i instynktowne. W poszukiwaniu rewelacyjnego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, typ treningu czas czy jego intensywność.

  wytwarzany trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza oraz ocenić. Na karcie treningu odnajdziesz też opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień) i orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się w trakcie trwania ćwiczeń.

  Lista funkcji jest stale poszerzana i udoskonalana. Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową lub na rękę w technologii Bluetooth to możesz zastosować go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training.

  Oznacza to, że bieżnia czy rower samoczynnie odszuka Twoje urządzenie pomiarowe i zjednoczy trening tak, abyś znajdował się w optymalnej strefie tętna. Dopasowanie treningu to jednocześnie spadek albo wzrost prędkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje.

  w wyniku czego, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z lepsza kondycją fizyczną lub łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej. W trakcie trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu.

  Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników. IFit to społeczność ludzi, którzy mają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie.

  iFit aktywnie wyszykuje różne sposoby aby nas produktywnie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie otrzymujesz odznaki. Zawsze, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami, a także przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i konkretną dawkę motywacji.

  ponadto za ukończenie wyzwań użytkownik może otrzymać atrakcyjne nagrody, przykładowo: 100 treningów - nieszablonowa koszulka iFIT 200 treningów - darmowy miesiąc treningów dodany do Twojego konta 300 treningów -flaga iFIT 400 treningów - karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$ 500 treningów - wyjątkowa bluza iFIT i udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć w trakcie ćwiczeń.

  Użytkownicy mają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych poprzez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki wyśmienitej do medytacji i jogi czy rozciągania, aby pomóc Ci skupić się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać zarówno podczas jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii.

  dzięki czemu możesz analizować i udoskonalać swoje wyniki. Ważne, żeby użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit.

  Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego. PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM: Z aktywnym członkostwem iFit przystępne jest ponad 11 000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w zróżnicowanych kategoriach, jednak liczba programów, długość trwania i ich mnogość jest bezsprzecznie obszerniejsza. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego, a także projektowanego przez użytkownika na mapie) prowadzony jest przez trenera, który instruuje jak biegać, lub jakiej techniki używać w trakcie realizowania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: Treningi podzielone są na zróżnicowane rodzaje aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne oraz ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem.

  Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: kolekcja treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie szybkości, utrata wagi, interwały, trwałość. Podczas biegu z trenerem, na bieżąco namawia on do dalszego trenowania i opowiada historię i ciekawostki danego regionu.

  Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dostosowuje prędkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją dostosowywać (ograniczać lub rozszerzać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i prędkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi rodzaju Incline to ćwiczenie podbiegów albo inaczej trening z nachyleniem. Program charakteryzuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości.

  Celem treningu jest powiększenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na różnym terenie. STUDIO CLASSES(TM): Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu.

  Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują przeróżne ćwiczenia i zadania na solidnych sprzętach. TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać wydajny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne albo dolne partie ciała, brzuch,, a także całość.

  REGENERACJA: komplet treningów, które wspomagają cykl regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spomiędzy jogi, ćwiczeń rozciągających i ulepszających mobilność oraz spacerów albo biegów regenerujących.

  INTERNATIONAL: Zbiór treningów przystępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim. TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy albo chcielibyśmy odwiedzić.

  Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym albo zdjęciach Google Street View. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży.

  Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Horizon Fitness Oxford VI ☆

Horizon Fitness Oxford VI Najniższa Cena Online

☆ Horizon Fitness Oxford VI - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Horizon Fitness Oxford VI
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz Oxford 6 Viewfit producenta Horizon to zrównoważone urządzenie treningowe - równocześnie dla początkujących, jak i dla ambitnych sportowców! podkreśla się prostym, nieprzemijalnym wzornictwem i przemyślanymi rozwiązaniami technicznymi.

  ELEKTROMAGNETYCZNY HAMULEC INDUKCYJNYWioślarz Horizon Oxford 6 Viewfit zniewala swoją techniczną konstrukcją. Zastosowano w nim elektromagnetyczny hamulec indukcyjny ("Eddy-Current-Brake"), który można regulować na 20 stopniach, co zapewnia płynne wiosłowanie i naturalne ruchy.

  Kolejną zaletą tego systemu hamulcowego jest niski poziom hałasu w trakcie treningu - trenuj kiedy chcesz, nie przeszkadzając innym. DŁUGA SZYNA, PODWYŻSZONE SIEDZISKOBardzo długa aluminiowa szyna, po której porusza się funkcjonalne siedzisko, zapewnia wioślarzowi Horizon Oxford 6 Viewfit niezbędną stabilność.

  wygodna wysokość szyny i siedziska upraszcza wsiadanie i wysiadanie. Uchwyt do ciągnięcia wioślarza jest przeciwpoślizgowy - dzięki temu możesz dać z siebie wszystko podczas treningu!dostosowywanE PODNÓŻKI regulowane podnóżki z momentalnie zwalnianymi paskami również gwarantują wysoki poziom komfortu treningu.PODŚWIETLANA KONSOLA LCD 5,4 CALADzięki kompatybilnej konsoli Viewfit wszystkie informacje treningowe masz zawsze przy sobie!Konsola Horizon Oxford 6 Viewfit wyposażona jest w podświetlany ekran LCD o przekątnej 5,4 cala (13,7 cm).

  Obsługa jest szczególnie transparentna i odbywa się przy pomocy różnych gumowych przycisków. W trakcie treningu konsola stale sygnalizuje o czasie, pociągnięciach wioślarskich, przebytych metrach, czasie/500 m, SPM (pociągnięciach na minutę), kaloriach i watach -posiadać te wartości zawsze na oku, kąt nachylenia konsoli można dowolnie regulować.

  Istnieje na dodatek możliwość dodatkowego wyświetlania tętna na monitorze (z opcjonalnym pasem na klatkę piersiową).12 PROGRAMÓW TRENINGOWYCHNa konsoli można ustawić 12 programów: ręczny, spalanie tłuszczu, dystans, interwały treningowe (Czas, Dystans), interwały wyczynowe (solidność, prędkość), wyścig (Początkujący, średnio innowacyjny, progresywny) oraz trening tętna (Maksymalne tętno, Docelowe tętno).

  KOMPATYBILNY Z VIEWFITDane zarejestrowane podczas treningu można przesyłać bezprzewodowo do Twoich maszyn mobilnych dzięki kompatybilności z Viewfit - na dodatek bezpośrednio do Twojej ulubionej aplikacji (np.

  Strava, Polar Flow, Garmin Connect i wielu innych).FUNKCJA SKŁADANIA, KÓŁKA TRANSPORTOWE Horizon Oxford 6 Viewfit nadaje się do każdego salonu dzięki wysmakowanemu, ciemnemu wzornictwu. Po zakończeniu treningu można go z łatwością odstawić na bok dzięki kółkom transportowym.

  ponadto maszynę wioślarską można postawić, żeby zaoszczędzić miejsce, gdy nie jest stosowana! Naturalny ruch! Wyjątkowo cichy w trakcie treningu bardzo długa szyna produkowana z wysokiej jakości aluminium wytworny, ciemny i poręczny wygląd Możliwość regulacji kąta nachylenia konsoli Viewfit gwarantuje przesyłanie danych treningowych do urządzeń mobilnych Urządzenie wioślarskie można wznosić o 90° i przechowywać w sposób oszczędzający miejsce, gdy nie jest stosowane.


☆ Finnlo Aquon Evolution ☆

Finnlo Aquon Evolution Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Aquon Evolution - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Aquon Evolution
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz FINNLO AQUON EVOLUTION. Dlaczego warto wybrać FINNLO$129 firma FINNLO należy do niemieckiej marki HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak korzystnie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, popularna w Polsce marka KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem producenta FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także urządzeń siłowych, jak ponadto akcesoriów bokserskich i fitness.

  Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji pionierskich pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości urządzeń.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy dobór sprzętu, od maszyn domowych, poprzez fachowe maszyny do wykorzystania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna marka. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od skrupulatnego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i obszerniejsza świadomość marki sprawia, że FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i urządzeń siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Zobacz: www.finnlo.com.pl Wioślarz FINNLO Aquon Evolution Wiosłowanie jest jednym z najskuteczniejszych i najzdrowszych rodzajów sportu, ponieważ zaangażowane jest aż do 90% wszystkich mięśni ciała.

  Wioślarz Aquon Evolution w perfekcyjny sposób symuluje wiosłowanie na spokojnej wodzie. Tym samym jest nad wyraz bliski,,oryginalnemu" wiosłowaniu. Dzięki wioślarstwu możesz osiągnąć: 90% wszystkich mięśni będzie zaangażowane i tym samym umocnione ulepszenie wytrzymałości Wzmocnienie układu sercowo-naczyniowego Zmniejszenie masy ciała Wzmocnienie i budowa mięśni, zwłaszcza mięśnie pleców i nóg Poprawa postawy Wioślarstwo jest zatem świetnym treningiem dla całego ciała!

  technologia i wyposażenie wioślarza Aquon Evolution: Wiosłowanie na Aquon Evolution jest szczególnie realistycznie. Ponad to wioślarza FINNLO Aquon Evolution producenta HAMMER akcentuje wysoki opór ( do 350 Watt) poprzez co jest on rewelacyjny do intensywnego treningu.

  komfortowe siedzisko zaopatrzone w łożyska kulkowe porusza się na stabilnej szynie aluminiowej o długości135 cm, a zaledwie 9cm odległość pomiędzy podnóżkami zapewniaja trening wioślarski, który odpowiada wiosłowaniu w mistrzowskich łodziach wiosłowych.

  niezwykle długa taśma (182cm) zezwala na trening osobom ze wzrostem do 2 metrów. Przezroczysty komputer treningowy LCD z niebieskim podświetleniem jest ruchomy, dzięki czemu ekran jest korzystnie widoczny z każdej pozycji.

  Komputer wyświetla następujące informacje: Tętno, Obciążenie, Czas na 500 m, Spalanie kalorii, Intensywność Watt, ilość wiosłowań na minutę, Programy treningowe, Czas w godzinach, minutach, sekundach, Przebyta odległość w metrach i kilometrach.

  4 programy zorientowane na tętno dbają o kontrolowany i bezpieczny trening układu krążenia. Po przekroczeniu górnej granicy tętna, pojawi się ostrzeżenie dźwiękowe, a opór zostanie automatycznie skorygowany.

  FINNLO Aquon Evolution marki HAMMER zagwarantuje trening wytrzymałościowy i zdrowotny na najwyższym poziomie! Pozostałe atrybuty: 8 stałych wyświetlanych funkcji, 12 samoczynnych i przeróżnych programów fitness dla maksymalnej motywacji treningowej oraz program rywalizacji z komputerem.

  Najważniejsze dane o produkcie: Ergonometr klasy HA (zgodnie z normą DIN EN 957-1/7), używany do treningów poprzez mistrzowskich atletów - wioślarzy 4 programy tętna, 8 stałych wyświetlanych funkcji, 12 programów fitness, 1 program do rywalizowania z komputerem Wysokość siedziska 45 cm Intensywność oporu: ustawiana w zakresie 10-350 Watt Regulacja obciążenia: niezależna od liczby obrotów Odległość między podnóżkami tylko 9 cm wyświetlacz LCD z niebieskim podświetleniem Długa taśma - 182 cm i długie szyny aluminiowe - 135 cm, dzięki czemu jest optymalny dla użytkowników o wzroście od 1,5 do 2 metrów Wysokiej jakości aluminiowa płoza zagwarantuje maksymalną stabilność komfortowe siodełko zaopatrzone w łożyska kulkowe zapewnia niezwykle cichą pracę Możliwość złożenia i transportu dzięki zintegrowanym rolkom transportowym Maksymalna waga ciała: 150 kg Zasilanie: 230 Volt Główne zalety: wielki stabilny wioślarz, posiada solidą ramę konstrukcja zbliżona do Concept 2 konkretne opory w trakcie wiosłowania System hamowania: powietrzno-magnetyczny pokaźny czytelny ekran nad wyraz prawidłowy stosunek jakość - cena Estetycznie wytworzony Gwarancja 3 lata Funkcje komputera: Wyświetlane atrybuty: Dystans, Czas, Czas po 500 m, ilość spalonych kalorii, Watt, ilość wiosłowań na minutę, Puls Pomiar pulsu: pas telemetryczny (opcja) Zakres regulacji mocy: 10-350 Watt Programy treningowe ekran LCD: niebieski llość wyświetlanych funkcji równocześnie: 8 dane techniczne: System hamowania: powietrzno-magnetyczny Rolki transportowe Możliwość złożenia Zakres obciążenia: RMP niezależna Regulacja obciążenia: 16 poziomów Programy treningowe: 12 Programy sterowane tętnem: 4 Zasilanie: 230 V, 50 Hz Max.waga użytkownika: 150 kg Dystans między pedałami: 9 cm Waga koła zamachowego: 8 kg System napędu: pas klinowy rozmiary po rozłożeniu: 240 x 50 x 107 cm rozmiary po złożeniu: 135 x 50 x 173 cm Kolor: czarny Waga towaru: 45 kg Klasa Klasa HA (zgodnie z normą DIN EN 957 - 1/5) uzupełniające informacje: Towar na zamówienie - przed zakupem prosimy o kontakt Gwarancja domowa: 36 miesięcy Gwarancja Light Commercial 24 miesiące Numer katalogowy: 3705 Nie znalazłeś towaru który Cię interesuje $130 Skontaktuj się z nami tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem


☆ inSPORTline Rivu ☆

inSPORTline Rivu Najniższa Cena Online

☆ inSPORTline Rivu - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: inSPORTline Rivu
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz inSPORTline Rivu to nowoczesny, profesjonalny trenażer o doskonałych właściwościach. Solidna konstrukcja z długim zakresem ruchu po prowadnicy (99 cm) imponuje wysoką nośnością - 150 kg, choćby przy niezwykle częstym wykorzystywaniu. Sprzęt został wyposażony w koło zamachowe o wadze 3 kg, lecz ze względu na przełożenie przekładni 1:4,6, dysponuje obciążeniem porównywalnym do wioślarzy ze znacznie cięższymi kołami. Dzięki umiarkowanej wadze i zastosowanym kółkom transportowym, jest mobilny i wygodny w przenoszeniu. Magnetyczny system hamowania gwarantuje długą żywotność i maksymalne bezpieczeństwo. Elektroniczny system regulacji obciążenia zezwala na wybór jednego z 16 poziomów oporu, stosownych dla wszystkich kategorii wydajnościowych. Składana konstrukcja pozwala zaoszczędzić cenną przestrzeń, gdy trenażer nie jest w użytkowania.

  inSPORTline Rivu pozostał wyposażony w czytelny wyświetlacz LCD z instynktownym interfejsem i bogactwem programów. W pamięci komputera zapisano 18 programów: 12 predefiniowanych, 4 programy użytkownika, program HRC, który działa na podstawie tętna biegacza (pakiet mieści pas piersiowy) oraz program manualny. Wyświetlacz wyświetla podstawowe informacje, takie jak: czas, liczbę powtórzeń, liczbę powtórzeń na minutę, obciążenie, czas na 500 m, przeciętne tempo, odległość, liczbę spalonych kalorii i moc. Trening z wioślarzem efektywnie wzmacnia wszystkie partie mięśni, efektywnie redukuje tkankę tłuszczową, a tym samym wspiera poprawne funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego. Dzięki tym właściwościom, wioślarz inSPORTline Rivu to rewelacyjny sprzęt do siłowni, klubów, sal gimnastycznych i domowego użytkowania.

  Najważniejsze parametry:

  • fachowy wioślarz
  • czytelny wyświetlacz z podświetleniem
  • instynktowne wykorzystywanie
  • zasobność programów
  • składana budowa oszczędzająca przestrzeń
  • zaimplementowany wentylator
  • przełożenie przekładni: 1: 4,6
  • Komputer wyświetla: czas, liczbę powtórzeń, liczbę powtórzeń na minutę, obciążenie, czas na 500 m, średnie tempo, odległość, liczbę spalonych kalorii i moc

  Opis technologiczny:

  • ciężar koła zamachowego 3 kg
  • regulacja obciążenia elektroniczna
  • ilość stopni obciążenia 16
  • długość ruchu na prowadnicy 99 cm
  • system hamulcowy magnetyczny
  • całkowita ilość programów 18
  • predefiniowane programy 12
  • programy użytkownika 4
  • program HRC tak
  • program manualny tak
  • czujniki tętna nie
  • kółka transportowe tak
  • system wyrównywania powierzchni tak
  • odbiornik pasa piersiowego tak
  • pas piersiowy tak
  • wejście audio nie
  • składana konstrukcja tak
  • całkowite wymiary v127 cm x s57 cm x d193 cm
  • wymiary po złożeniu v245 cm x 57 cm x 112 cm
  • nośność 150 k


Podsumowanie, czyli jaki ergometr wioślarski do 5000 zł najlepszy?


Najlepszy ergometr wioślarski do 5000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy ergometr wioślarski do 5000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze wioślarze do ćwiczeń – Ranking marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych wioślarzy do 5000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych treningowych ergometrów wioślarskich.


Powiązania tematyczne:

 • jaki ergometr wioślarski do 5000 zł opinie i efekty,
 • dobre wioślarze do 5000 zł cena,
 • ranking wioślarzy do 5000 zł,
 • ergometr wioślarski do 5000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o wioślarzach do 5000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o wioślarzach do 5000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o wioślarzach do 5000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki ergometr wioślarski do 5000 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych wioślarzach do 5000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki ergometr wioślarski do 5000 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z ergometrami wioślarskimi do 5000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach wioślarze do 5000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *