FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking wioślarzy Hammer. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Ergometry wioślarskie / Ranking wioślarzy Hammer


Pomagamy w wyborze dobrych wioślarzy Hammer. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wioślarzy Hammer,
 • TOP5 chętnie kupowanych ergometrów wioślarskich do ćwiczeń i treningu.

Jakie wioślarze Hammer najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wioślarze Hammer, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wioślarzy Hammer, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Wioślarz HAMMER COBRA (4250243115528) ☆

Wioślarz HAMMER COBRA (4250243115528) Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz HAMMER COBRA (4250243115528) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Wioślarz HAMMER COBRA (4250243115528)
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  WIOŚLARZ HAMMER COBRA


  sprawne wiosłowanie wymaga właściwego ułożenia wioseł,realnie najlepiej zasymulować ruchy wioślarza w wodzie. Wioślarz ROWER COBRA spełnia ten wymóg, a także zapewnia wysoką jakość i profesjonalne wyposażanie: rama aluminiowa, 3-stopniowa regulacja szyn wioślarskich dla jeszcze intensywniejszych sekwencji treningowych oraz komputer pokładowy do prostego odczytu danych treningowych i bezpiecznego pomiaru tętna w trakcie wiosłowania.

  Wioślarz HAMMER COBRA zagwarantuje wysoką jakość i profesjonalne wyposażanie: rama aluminiowa, 3-stopniowa regulacja szyn wioślarskich dla jeszcze energiczniejszych sekwencji treningowych, a także komputer pokładowy do prostego odczytu informacji treningowych i bezpiecznego pomiaru tętna w trakcie wiosłowania.

  informacje:

  • 12 stopni oporu bezpośrednio regulowanych w cylindrach
  • Ruchome podnóżki z możliwością regulacji długości, paski na stopy
  • Wysokiej jakości łożyska kulkowe zapewniające płynne wykonywanie ruchów

  Funkcje komputera:

  • Komputer z automatycznym włączaniem i wyłączaniem
  • Wyswietlane funkcje: czas, liczba spalonych kalorii, puls, częstotliwość
  • Górna granica pulsu
  • Programy użytkownika
  • Pomiaru pulsu przez klips na ucho
  • wymiary rozłożonego wioślarza: 150 x 166 x 50 cm
  • wymiary złożonego wioślarza: 125 x 57 x 44 cm
  • Max. Waga użytkownika: 130 kg
  • Waga wioślarza: 21 kg
  • Kolor: metaliczny

  Pozostałe dane:

  • Gwarancja 36 miesięcy
  • Numer katalogowy: 4536
  • Paragon lub faktura vat

  UWAGA!!!

  kupujący, którzy zamierzają odwiedzić nasze salony w celu przetestowania prosimy o to,żeby przed przyjazdem sprawdzić telefonicznie czy dany model znajduje się obecnie na ekspozycji danego salonu.


☆ Hammer Wioślarz cobra xtr plus 4533 + darmowy transport! ☆

Hammer Wioślarz cobra xtr plus 4533 + darmowy transport! Najniższa Cena Online

☆ Hammer Wioślarz cobra xtr plus 4533 + darmowy transport! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Wioślarz cobra xtr plus 4533 + darmowy transport!
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz HAMMER COBRA XTR PLUS II

  model powystawowy w kartonie

  b-grade

  Numer katalogowy: 4532

  Od teraz zmiana kursu! Pozbądź się stresu dnia codziennego i zmierzaj w stronę wymarzonej sylwetki.

  Całe ciało ćwiczy

  Żaden inny sport wytrzymałościowy nie może konkurować z wioślarstwem i nie włącza tak mnóstwo grup mięśni w Twoim ciele. Dzięki wioślarzowi COBRA XTR II Plus możesz dzisiaj przenieść popularny sport wodny do swoich własnych czterech ścian i zaznać intensywnego wioślarstwa we własnym domu. Za jednym zamachem ćwiczysz mnóstwo mięśni. Twój układ sercowo-naczyniowy wzmacnia się, a mięśnie pleców stają się naprawdę solidne.

  Twój tablet albo smartfon świetnie zmieści się w uchwycie nowoczesnego komputera treningowego i dzięki czemu ćwiczenia wzbogacisz multimedialnie. Wyściełane funkcjonalne siedzisko COBRA XTR II Plus przesuwa się cicho i równomiernie po wysokiej jakości aluminiowej szynie. Siedzisz sportowo i jednocześnie bezpiecznie dla Twoich pleców. Dzięki ergonomicznie ukształtowanej tapicerce siedziska, choćby długie sekwencje treningowe są wyjątkowo komfortowe. Twoje ciało nabiera skuteczności z każdą sesją treningową, a Ty będziesz zniewalać się Twoimi mięśniami oglądając się w lustrze. Wiosłuj w kierunku wymarzonego ciała i przyciągnij wzrok gapiów!

  Trenuj wszystkie swoje mięśnie jednocześnie
  Kto nie chce ćwiczyć wszelkich mięśni na raz za pomocą jednej maszyny do ćwiczeń?
  podczas wiosłowania jednocześnie trenowane są nogi i górne partie ciała. Sprawnie zwiększasz swoją wydajność i wytrzymałość. Przeżyj delikatny trening siłowo-wytrzymałościowy. Rewelacyjny środek odstresowujący po ciężkim 8-godzinnym dniu pracy. Każdy ruch wioślarski przybliża Cię do wymarzonej sylwetki, a dzięki COBRA XTR II Plus będziesz się jednocześnie relaksował.

  Sprawdzaj swoją kondycję po każdym treningu
  za pomocą przycisku Puls-Recovery na komputerze treningowym zmierzysz swój puls. Test Puls-Recovery porównuje tętno przed i po treningu. Wynik jest wyświetlany jako ocena efektywności (1-6). Do testu wymagany jest opcjonalnie dostępny pas telemetryczny. Genialna funkcja, żeby poprawić swoją kondycję!

  zaawansowany komputer treningowy, ale obsługi nauczysz się prędko
  Twój wioślarz COBRA XTR II Plus jest wyposażony nieskomplikowany w obsłudze komputer, który pomaga Ci stale polepszać twoje osiągnięcia. Na czytelnym wyświetlaczu LCD możesz odczytać niemało danych treningowych. Wyświetlane są następujące dane: czas treningu, liczba wiosłowań w trakcie jednostki treningowej, dystans treningu, spalanie kalorii, poziom trudności i puls. Powiększasz swoją motywację dzięki 10 programom treningowym, takim jak „Fatburn” i „Cardio” albo 4 programom na serce i 5 indywidualnym programom użytkownika.

  Musi być prędki, bo czas treningu jest cenny. Możesz regulować wysokość komputera. Można go przechylać w przód i do tyłu. Dzięki 5 przyciskom prędkiego wyboru możesz wybrać bezpośrednio na komputerze program treningowy i zaczynaj!

  "Pozwól, że cię zabawię!"
  Interaktywna dostatek treningów z aplikacjami fitness
  Kto tego nie zna, monotonny trening i brak perspektyw na zmianę. Jednak dzięki aplikacjom fitness możesz organizować ekscytujące regaty w trybie „na żywo” i radować się ulubioną muzyką lub obejrzeć ekscytujący film. Dzięki funkcji kamery BitGym i Kinomap doświadczasz szalejących rzek i głębokich jezior z całego świata. Na dodatek otrzymasz interaktywne dane o prędkości i lokalizacji. W trakcie wycieczki wioślarskiej usłyszysz prawdziwy dźwięk otoczenia. Wybierz się na wirtualną przygodę i wiosłuj w kierunku lepszej formy!

  Trening wioślarski z biciem serca
  podczas treningów należy zwracać uwagę na puls. Tętno decyduje o Twoim celu treningowym. Odbiornik tętna jest już zintegrowany w komputerze. Pomiar pulsu za pomocą opcjonalnie przystępnego pasa telemetrycznego pozwala na ciągłą kontrolę tętna i osiągnięcie wymarzonego celu fitness.
  przy pomocy komputera możesz samodzielnie określić limit tętna. W przypadku jego przekroczenia usłyszysz dźwięk ostrzegawczy. Wiosłuj i bądź pewny, że z optymalnym tętnem zmierzasz w kierunku wymarzonej sylwetki!

  Płynne ruchy bezpieczne dla stawów
  stabilna szyna ślizgowa wytworzona z aluminium pozwala wykonywać ruchy wiosłowania wyjątkowo stabilnie, płynnie - a najczęściej cicho. Sprawdzony system oporu HAMMER z technologią hamulca magnetycznego klasy premium zagwarantuje płynne, przychylne dla stawów ruchy, ciągnięcie wolne od szarpnięć bez tzw. Martwych punktów, a tym samym szczególnie realistyczną zabawę w wiosłowanie.

  Usiądź komfortowo, trzymaj się i zapnij stopy
  ergonomicznie ukształtowany uchwyt zapewnia zdrową postawę i luźną pozycję rąk i ramion. Siedzisko z łożyskami kulkowymi pozwala na także wygodną pozycję wiosłowania, dopasowując się do każdego ciała. Wyściełane pianką wygodne siedzisko zapewnia wygodny trening choćby podczas dłuższych sesji wiosłowania i odciąża kręgosłup.
  Każda podstawa zaopatrzona została w pasy, które utrzymują stopy na miejscu przy każdym ruchu wioślarskim. Wyjątkowo pokaźne podstawy przeciwpoślizgowe są mocowane w bezpiecznej dla bioder odległości 16 cm, żeby ich nie obciążać choćby w trakcie dłuższych treningów. Także pozostali członkowie rodziny mogą używać wioślarza Cobra XTR II Plus dla siebie i czerpać radość z wiosłowania.

  Więcej prekursorskich szczegółów
  Zmień swój dom w klub wioślarski
  Dzięki wioślarzowi HAMMER Cobra XTR II Plus możesz spełnić swoje marzenie o wiosłowaniu bez kontaktu z wodą. Możesz w spokoju trenować koncentrując się wyłącznie na sobie! Dzięki prędkiej konfiguracji w ciągu kilku sekund przekształcisz swój salon w klub wioślarski. Po treningu dzięki nowoczesnej funkcji przechylania szynę jezdną można łatwo złożyć i przechowywać w sposób, który nie zajmie sporo miejsca A to wszystko dzięki funkcjonalnym podnóżkom i blokadą transportową. Zintegrowane kółka transportowe pozwalają na przestawianie wioślarza Cobra XTR II Plus.

  Dzięki niewielkim wymiarom wynoszącym zaledwie 232 x 55 x 75 cm, Twój wioślarz HAMMER Cobra XTR II Plus jest stosownie dopasowany do treningu wioślarskiego dla osób o wzroście 2,0 m. Aby wioślarz stał zrównoważenie w trakcie treningu, możesz skorzystać z regulowanych nóżek. Teraz twoja kolej! Wiosłuj, poczuj zmiany w swoim ciele i uzyskaj szczytową formę!

  dane technologiczne:

  • System hamowania: układ hamulcowy z magnesem trwałym
  • Regulacja oporu: 16 poziomów
  • Elektroniczna regulacja oporu
  • Programy treningowe: 20
  • ilość użytkowników: 4
  • Programy sterowane tętnem: 4
  • Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna
  • Zintegrowany odbiornik impulsów dla pasa telemetrycznego (opcjonalnie)
  • ekran LCD blue/black light
  • Uchwyt na tablet lub telefon
  • Wysokiej jakości łożyska kulkowe
  • komfortowe siedzenie
  • wyświetlacz: LCD z podświetleniem i regulacją kąta pochylenia
  • rozmiary po rozłożeniu: 232 x 55 x 75 cm
  • rozmiary po złożeniu: 118 x 55 x 155 cm
  • Rolki transportowe
  • Max.waga użytkownika: 130 kg
  • Waga urządzenia: 37 kg

  Funkcje komputera:

  • Wyświetlane atrybuty: Czas, Dystans, Kalorie
  • ilość wiosłowań
  • liczba wiosłowań na minutę
  • Pomiar pulsu: pas telemetryczny (opcja)
  • 10 programów treningowych
  • 1 program wyścigu z komputerem
  • 4 programy HR (Heart Rate)
  • 5 indywidualnych programów użytkownika

☆ Hammer Rower Cobra XTR - Przyrząd do wiosłowania (4005251453908) ☆

Hammer Rower Cobra XTR - Przyrząd do wiosłowania (4005251453908) Najniższa Cena Online

☆ Hammer Rower Cobra XTR - Przyrząd do wiosłowania (4005251453908) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Rower Cobra XTR - Przyrząd do wiosłowania (4005251453908)
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz HAMMER COBRA XTR

  Opis:

  Wioślarz COBRA XTR marki HAMMER jest wyśmienitym domowym urządzeniem treningowym dla wszelkich pasjonatów wiosłowania! Sprawdzony magnetyczny system hamowania HAMMER gwarantuje gładkie ruchy. Do wyboru jest 10 zdefiniowanych programów, dzięki którym wiosłowanie nie jest trudne i różnorodne.

  realny jest na dodatek trening sterowany tętnem. Do zaimplementowanego odbiornika tętna może zostać podłączony pas telemetryczny (opcjonalnie przystępny) i w ten sposób trening jest optymalizowany pod kątem obciążenia. Ponadto po zakończonym treningu obliczana jest ocena treningu. Wioślarz marki HAMMER zagwarantuje również wysoki komfort treningów: siedzisko jest ergonomicznie ukształtowane i wyposażone w łożyska kulkowe. Dzięki temu nieprzeciętnie przesuwa się po aluminiowych szynach. Po treningu wioślarz COBRA XTR może zostać złożony, postawiony w pionie i dzięki temu zajmie mniej miejsca.

  informacje technologiczne:

  • System hamowania: magnetyczny
  • Regulacja oporu: 10 stopni
  • Elektroniczna regulacja oporu
  • Programy treningowe
  • Wysokiej jakości łożyska kulkowe
  • komfortowe siedzenie
  • ekran: standardowy
  • rozmiary po rozłożeniu: 235 x 54 x 58 cm
  • rozmiary po złożeniu: 82 x 65 x 156 cm
  • Max.waga użytkownika: 120 kg
  • Waga: 55 kg

  Funkcje komputera:

  • Wyświetlane parametry: Czas, Dystans, Kalorie
  • liczba wiosłowań
  • ilość wiosłowań na minutę
  • Czas potrzebny na przepłynięcie 500 m
  • Pomiar pulsu: pas telemetryczny (opcja)

  Programy treningowe:

  • P1-Obrotowy
  • P2- Dolina
  • P3- Spalanie kalorii
  • P4- Rampa
  • P5- Górski
  • P6- Interwał

  dodatkowe informacje:

  • Gwarancja 36 miesięcy
  • Paragon albo faktura vat
  • Numer katalogowy: 4539

  UWAGA!!!

  konsumenci, którzy zamierzają odwiedzić nasze salony w celu przetestowania prosimy o to,żeby przed przyjazdem sprawdzić telefonicznie czy dany model znajduje się obecnie na ekspozycji danego salonu.


☆ Wioślarz wodny water stream ii marki Hammer ☆

Wioślarz wodny water stream ii marki Hammer Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz wodny water stream ii marki Hammer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Wioślarz wodny water stream ii marki Hammer
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz wodny HAMMER ROW FLOW 5.0 NorsK - stabilny design drewna i wszechstronne warianty uchwytów

  Zanurz się w treningu, który nie tylko stanowi wyzwanie dla Twoich mięśni, ale także chroni środowisko. Wysoka jakość wykonania i elegancki drewniany fason powodują, że wioślarz wodny HAMMER ROW FLOW 5.0 NorsK przyciąga wzrok w każdym pomieszczeniu. Dzięki rozmaitym wariantom chwytu możesz indywidualnie zaplanować treningi ukierunkować go na różne grupy mięśni. Niezależnie od tego, czy chwyt jest duży, czy wąski - masz pełnąkontrolę nad swym treningiem! Sprzęt fitness serii NorsK od HAMMER-a posiada obniżoną liczba plastiku w swych podzespołach oraz przy pakowaniu urządzeń tej linii nie zastosowano styropianu.

  bezpłatna aplikacja HAMMER WORKOUTS - odkryj swój ulubiony trening

  Dzięki gratisowej aplikacji HAMMER WORKOUTS stale proponujemy nowe i motywujące treningi na Twojej bramie. Wzmocnij mięśnie z naszymi kompetentnymi trenerami i osiągnij swoje indywidualne cele fitness podczas treningów trwających od 10 do 50 minut. Wszystko w jednym miejscu i bez konieczności dodatkowego abonamentu. Aplikację możesz używać na smartfonie, tablecie albo komputerze.

  zróżnicowane uchwyty do wiosłowania

  użytecznie ukształtowany uchwyt do wiosłowania zezwala na zmianę sposobu chwytu według własnego uznania. Niezależnie od tego, czy wiosłujesz szeroko, czy wąsko, za każdym razem masz wybór! szerokie wiosłowanie aktywuje mięśnie plecówi ramion, podczas gdy wiosłowanie wąskie intensywnie obciąża mięśnie czworoboczne i ramiona. Indywidualne pozycje uchwytu pozwalają na stymulację najróżniejszych grup mięśni. Niezależnie od tego czy Twoim celem jest budowanie siły czy ogólna produktywność fizyczna.

  kolekcja NorsK wytwarzana poprzez naturę

  Estetyka nowej linii NorsK powoduje, że urządzenie będzie wysmakowanym elementem przyciągającym wzrok w każdym pomieszczeniu. Równocześnie drewniana kompozycja formuje naturalną atmosferę Twojego pomieszczenia bez plastikowych wykończeń. Ciesz się harmonią postępowej technologii i nieprzemijalnym tradycyjnym błyskotliwem drewna. Sprzęt fitness linii NorsK perfekcyjnie wpasowuje się w przestrzeń domu i motywuje Cię dzięki swemu niezwykłemu designowi z wytwornym drewnianym wyglądem.

  krystaliczny wyświetlacz LCD

  klarowny i innowacyjny ekran LCD gwarantuje prędki dostęp do wszystkich istotnych danych treningowych i umożliwia staranne śledzenie i optymalizację treningu. Dzięki różnym programom treningowym i wyścigowym Twój trening nigdy nie będzie nudny.

  Wysokiej jakości pasek do ściągania

  Pasek do ściągania został specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić pewny i płynny ruch podczas treningu wioślarskiego. Trwały i wytrzymały, zapewnia maksymalną stabilność i opór, dzięki temu możesz w pełni skoncentrować się na ruchach wiosłowania.

  Ergonomia

  zarys siedziska świetnie dopasowuje się do naturalnych kształtów Twojego ciała. Nieistotne, czy robisz krótkie, intensywne interwały, czy dłuższą sesję wytrzymałościową. Sportowe siedzisko na łożyskach kulkowych na podwójnych szynach z aluminium wysokiej jakości zagwarantuje płynny i niezwykle dynamiczny ruch.
  Łatwy transport i przechowywanie

  Dzięki "funkcji stojaka" i sprytnemu umiejscowieniu rolek transportowych Wioślarz wodny HAMMER ROW FLOW 5.0 NorsK można w każdej chwili łatwo przenosić. Gumowane kółka pomagają uniknąć dodatkowych uszkodzeń i zarysowań na delikatnych powierzchniach. Ustawienie wioślarza w pozycji pionowej sprawi, że nie będziesz potrzebował dużo miejsca po zakończonym treningu.

  Odkryj aplikację Kinomap

  Wioślarz wodny HAMMER ROW FLOW 5.0 NorsK zabierze Cię do celu nie tylko fizycznie, ale także wizualnie. Skorzystaj z niesamowitej funkcji kamery Kinomap, żeby odkrywać wirtualne światy podczas treningu na maszynie do wiosłowania w czasie rzeczywistym.

  Poznaj moc wody

  przez delikatne i płynne ruchy wody ćwiczysz nie tylko trwałość i siłę, lecz także równowagę i koordynację, nie obciążając przy tym stawów. Intensywność treningu możesz regulować jednocześnie objętością zbiornika, jak i siłą wiosłowania, dzięki czemu zawsze wiosłujesz w słusznym zakresie. Wysokiej jakości zbiornik na wodę wytwarzany z wytrzymałego poliwęglanu gwarantuje kojący dźwięk wody podczas treningu.

  Zintensyfikuj swój trening

  Korzystając z na dodatek dostępnych "ciężarków cardio", możesz osiągnąć jeszcze obszerniejszy opór i łatwo przechowywać je bezpośrednio na wioślarzu ROW FLOW 5.0 NorsK po zakończonym treningu. Oznacza to, że możesz kontrolować intensywność treningu według własnych upodobań.

  Chroń swoje stawy

  Ciesz się treningiem łagodnym dla stawów, w trakcie którego możesz optymalnie odciążyć biodra i równocześnie osiągnąć sprawny ruch. Podnóżki urządzenia można regulować na sporo sposobów i są oddalone od siebie o 10 cm, aby zapewnić Ci doskonałą pozycję treningową.

  Ustaw odpowiednią intensywność

  starannie kontrolując ilość wody na 6 stopniach, możesz indywidualnie przypasować swój trening i powiększać obciążenie w zależności od potrzeb. Dostosuj intensywność do swych celów fitness i przeżyj sprawny i wymagający trening. Wioślarz wodny proponuje możliwość ciągłego doskonalenia i poszerzania granic skuteczności.

  atrybuty techniczne właściwości komputera

☆ Hammer Wiosła treningowe pro force ii 110 kg ☆

Hammer Wiosła treningowe pro force ii 110 kg Najniższa Cena Online

☆ Hammer Wiosła treningowe pro force ii 110 kg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Wiosła treningowe pro force ii 110 kg
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz HAMMER PRO FORCE II Nr katalogowy: 4541 progresywny, postępowy i produktywny! wyśmienity wioślarz do domu. Kompaktowy, wysoce sprawny wioślarz z bogatym wyposażeniem, imponującą technologią, stabilną konstrukcją, progresywnym designem i progresywnym mechanizmem składania.

  Wioślarz Pro Force producenta HAMMER przekona Cię pod każdym względem i jest znakomitym urządzeniem do treningu we własnych czterech ścianach. Postępowy mechanizm składania. Prędko złożysz i nie Ci trzeba mnóstwo miejsca żeby go schować.

  nieduża waga, zwarta kompozycja i postępowy mechanizm składania powodują, że wioślarz Pro Force firmy HAMMER można przygotować do treningu w kilka sekund. Urządzenie jest małe i zmieści się w każdym schowku.

  Bezproblemowe przestawianie dzięki zintegrowanym rolkom transportowym. Lekkość wioślarza Pro Force jest ponadto wielkim atutem pod względem transportu. Urządzenie można bez problemu przenosić, a w zasadzie przejeżdżać nim, z pokoju do pokoju.

  Dzięki zintegrowanym rolkom transportowym przesuwanie nie stanowi żadnego problemu. Wyśmienita budowa do dynamicznego i wygodnego treningu. Łożyska kulkowe komfortowego siedziska klasy premium zapewniają imponującą lekkość, a w połączeniu z wysokiej jakości aluminiową szyną - cichy ruch.

  Ze względu na niski poziom hałasu Pro Force jest idealny do mieszkania. Progresywny komputer treningowy. 14 automatycznych programów do wiosłowania stanowią serce progresywnego komputera treningowego wioślarza Pro Force firmy HAMMER.

  teraz już nic nie stoi na przeszkodzie motywującemu i przeróżnemu treningowi! Program serca pozwala ponadto na monitoring treningu sercowo-naczyniowego. Program,,Race", dzięki motywującej symulacji wyścigu, przekona do siebie każdego sportowca, który chce poprawić swoje wyniki z pomocą komputera.

  100% wydajny i motywujący! Funkcje komputera: Wyświetlane cechy: Dystans, Czas, liczba spalonych kalorii, Puls Pomiar pulsu: pas telemetryczny (opcja) Zakres regulacji mocy: 30-300 Watt Programy fitness: 20 Programy sterowane tętnem: 4 Możliwość ustawienia górnej granicy tętna: tak wyświetlacz LCD: niebieski informacje techniczne: System hamowania: układ hamulcowy z magnesem trwałym System napędowy: napęd taśmowy Waga urządzenia: 21 kg Ustawienie oporu: automatyczne Rozpiętość obciążenia: 16 poziomów Rolki transportowe Możliwość złożenia Odległość siedziska od podłogi: 33 cm Długość szyny: 105 cm Zasilanie: 230 V, 50 Hz Max.waga użytkownika: 120 kg System napędu: pas klinowy wymiary po rozłożeniu: dł.

  160 x szer. 55 x wys. 80 cm rozmiary po złożeniu: dł. 78 x szer. 55 x wys. 160 cm Kolor: metaliczny / czarny dodatkowe dane: Gwarancja domowa 24 miesiące przesyłka gratis Nr katalogowy 4541 Paragon albo faktura vat Nie znalazłeś artykułu który Cię interesuje $81 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Hammer Wioślarz pro force ☆

Hammer Wioślarz pro force Najniższa Cena Online

☆ Hammer Wioślarz pro force - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Wioślarz pro force
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  Wioślarz HAMMER PRO FORCE Kompaktowa, skuteczna maszyna do wiosłowania z bogatym wyposażeniem, imponującą technologią, stabilną konstrukcją, progresywnym designem i innowacyjnym mechanizmem składania. Wioślarz Hammer Pro Force może przekonać pod każdym względem, rewelacyjnie pasuje do treningu we własnych czterech ścianach. Ergometr można bez problemu sprężyście przesuwać z pokoju do pokoju, dzięki zintegrowanym rolkom transportowym. Świetna budowa dla dynamicznego i wygodnego treningu. Koła z łożyskiem kulkowym w wygodnym foteliku zapewniają imponującą lekkość, a w połączeniu z aluminiową szyną premium gwarantują cichą pracę. Główne zalety:
  • Aluminiowa szyna ślizgowa z funkcjonalnym siedziskiem z łożyskiem kulkowym
  • nowoczesny, nowatorski mechanizm składania
  • Podnóżki z pasami na stopy
  • Zintegrowane koła transportowe i mała waga dla komfortowego transportu
  Funkcje komputera:
  • Wyświetlane parametry: Dystans, Czas, ilość spalonych kalorii, Puls
  • Pomiar pulsu: pas telemetryczny (opcja)
  • Zakres regulacji mocy: 30-300 Watt
  • Programy treningowe: 14
  • Program ręczny: 1
  • Program serca do kontrolowanego treningu sercowo-naczyniowego: 1
  • Program wyścigowy: 1
  • indywidualne dostosowywane programy z funkcją pamięci: 4
  • ekran LCD: niebieski
  • liczba użytkowników: 4
  dane technologiczne:
  • System hamowania: magnetyczny
  • Rolki transportowe
  • Możliwość złożenia
  • Odległość siedziska od podłogi: 35 cm
  • Zasilanie: 230 V, 50 Hz
  • Max.waga użytkownika: 110 kg
  • System napędu: pas klinowy
  • wymiary po rozłożeniu: 157 x 55 x 78 cm
  • rozmiary po złożeniu: 66 x 55 x 157 cm
  • Kolor: srebrny / czarny
  dopełniające dane:
  • Gwarancja 36 miesięcy
  • Paragon albo faktura vat
  UWAGA!!!klienci, którzy zamierzają odwiedzić nasze salony w celu przetestowania prosimy o to,żeby przed przyjazdem sprawdzić telefonicznie czy dany model znajduje się obecnie na ekspozycji danego salonu.
  produkt
  firma
  Kod producenta
  4534
  EAN
  4005251453403

☆ Hammer Wioślarz wodny ocean one ☆

Hammer Wioślarz wodny ocean one Najniższa Cena Online

☆ Hammer Wioślarz wodny ocean one - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Wioślarz wodny ocean one
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:  powystawowy

  Model powystawowy

  B-kategoria

  B-grade  dane techniczne:
  • System hamowania: wodny
  • komfortowa regulacja uchwytów na stopę
  • Wysokiej jakości łożyska
  • wygodne i profilowane siedzisko
  • Kółka transportowe
  • rozmiary po rozłożeniu: 200 x 54 x 117 cm
  • Max. Waga użytkownika: 140 kg
  • Waga urządzenia: 36 kg
  Funkcje komputera:
  • Wyświetlane parametry: Dystans, Czas, liczba spalonych kalorii, Puls
  • ekran LCD
  • Programy treningowe: 20
  • Programy treningowe sterowane tętnem: 1
  • Zintegrowany odbiornik tętna dla pasa telemetrycznego: tak
  • Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna
  • Panel komputerowy z prostym i czytelnym wyświetlaczem
  • Uchwyt na tablet


Podobne zestawienia:


Najtańsze wioślarze Hammer – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wioślarze Hammer, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wioślarzy Hammer jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Hammer Wioślarz pro force ☆

Hammer Wioślarz pro force Najniższa Cena Online

☆ Hammer Wioślarz pro force - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Wioślarz pro force
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  Wioślarz HAMMER PRO FORCE Kompaktowa, skuteczna maszyna do wiosłowania z bogatym wyposażeniem, imponującą technologią, stabilną konstrukcją, progresywnym designem i nowoczesnym mechanizmem składania. Wioślarz Hammer Pro Force może przekonać pod każdym względem, doskonale nadaje się do treningu we własnych czterech ścianach. Ergometr można bez problemu elastycznie przesuwać z pokoju do pokoju, dzięki zintegrowanym rolkom transportowym. Perfekcyjna konstrukcja dla dynamicznego i komfortowego treningu. Koła z łożyskiem kulkowym w komfortowym foteliku zapewniają imponującą lekkość, a w połączeniu z aluminiową szyną premium zapewniają cichą pracę. Główne atuty:
  • Aluminiowa szyna ślizgowa z funkcjonalnym siedziskiem z łożyskiem kulkowym
  • innowacyjny, nowatorski mechanizm składania
  • Podnóżki z pasami na stopy
  • Zintegrowane koła transportowe i nieznaczna waga dla komfortowego transportu
  Funkcje komputera:
  • Wyświetlane parametry: Dystans, Czas, liczba spalonych kalorii, Puls
  • Pomiar pulsu: pas telemetryczny (opcja)
  • Zakres regulacji mocy: 30-300 Watt
  • Programy treningowe: 14
  • Program ręczny: 1
  • Program serca do kontrolowanego treningu sercowo-naczyniowego: 1
  • Program wyścigowy: 1
  • indywidualne regulowane programy z funkcją pamięci: 4
  • ekran LCD: niebieski
  • ilość użytkowników: 4
  dane techniczne:
  • System hamowania: magnetyczny
  • Rolki transportowe
  • Możliwość złożenia
  • Odległość siedziska od podłogi: 35 cm
  • Zasilanie: 230 V, 50 Hz
  • Max.waga użytkownika: 110 kg
  • System napędu: pas klinowy
  • wymiary po rozłożeniu: 157 x 55 x 78 cm
  • rozmiary po złożeniu: 66 x 55 x 157 cm
  • Kolor: srebrny / czarny
  dopełniające informacje:
  • Gwarancja 36 miesięcy
  • Paragon lub faktura vat
  UWAGA!!!konsumenci, którzy zamierzają odwiedzić nasze salony w celu przetestowania prosimy o to,żeby przed przyjazdem sprawdzić telefonicznie czy dany model znajduje się aktualnie na ekspozycji danego salonu.
  towar
  marka
  Kod producenta
  4534
  EAN
  4005251453403

☆ Wioślarz HAMMER COBRA (4250243115528) ☆

Wioślarz HAMMER COBRA (4250243115528) Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz HAMMER COBRA (4250243115528) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Wioślarz HAMMER COBRA (4250243115528)
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  WIOŚLARZ HAMMER COBRA


  skuteczne wiosłowanie wymaga właściwego ułożenia wioseł,możliwie najlepiej zasymulować ruchy wioślarza w wodzie. Wioślarz ROWER COBRA spełnia ten wymóg oraz zapewnia wysoką jakość i profesjonalne wyposażanie: rama aluminiowa, 3-stopniowa regulacja szyn wioślarskich dla jeszcze energiczniejszych sekwencji treningowych oraz komputer pokładowy do prostego odczytu danych treningowych i bezpiecznego pomiaru tętna w trakcie wiosłowania.

  Wioślarz HAMMER COBRA gwarantuje wysoką jakość i profesjonalne wyposażanie: rama aluminiowa, 3-stopniowa regulacja szyn wioślarskich dla jeszcze aktywniejszych sekwencji treningowych oraz komputer pokładowy do nieskomplikowanego odczytu danych treningowych i bezpiecznego pomiaru tętna podczas wiosłowania.

  dane:

  • 12 stopni oporu bezpośrednio dostosowywanych w cylindrach
  • Ruchome podnóżki z możliwością regulacji długości, paski na stopy
  • Wysokiej jakości łożyska kulkowe gwarantujące płynne wykonywanie ruchów

  Funkcje komputera:

  • Komputer z samoczynnym włączaniem i wyłączaniem
  • Wyswietlane funkcje: czas, ilość spalonych kalorii, puls, częstotliwość
  • Górna granica pulsu
  • Programy użytkownika
  • Pomiaru pulsu przez klips na ucho
  • rozmiary rozłożonego wioślarza: 150 x 166 x 50 cm
  • wymiary złożonego wioślarza: 125 x 57 x 44 cm
  • Max. Waga użytkownika: 130 kg
  • Waga wioślarza: 21 kg
  • Kolor: srebrny

  Pozostałe dane:

  • Gwarancja 36 miesięcy
  • Numer katalogowy: 4536
  • Paragon lub faktura vat

  UWAGA!!!

  konsumenci, którzy zamierzają odwiedzić nasze salony w celu przetestowania prosimy o to,żeby przed przyjazdem sprawdzić telefonicznie czy dany model znajduje się aktualnie na ekspozycji danego salonu.


☆ Hammer Wiosła treningowe pro force ii 110 kg ☆

Hammer Wiosła treningowe pro force ii 110 kg Najniższa Cena Online

☆ Hammer Wiosła treningowe pro force ii 110 kg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Wiosła treningowe pro force ii 110 kg
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz HAMMER PRO FORCE II Nr katalogowy: 4541 progresywny, innowacyjny i sprawny! wyśmienity wioślarz do domu. Kompaktowy, wysoce produktywny wioślarz z bogatym wyposażeniem, imponującą technologią, zrównoważoną konstrukcją, nowoczesnym designem i progresywnym mechanizmem składania.

  Wioślarz Pro Force marki HAMMER przekona Cię pod każdym względem i jest idealnym urządzeniem do treningu we własnych czterech ścianach. Innowacyjny mechanizm składania. Szybko złożysz i nie potrzebujesz mnóstwo miejsca aby go schować.

  niewielka waga, zwarta konstrukcja i innowacyjny mechanizm składania sprawiają, iż wioślarz Pro Force marki HAMMER można przygotować do treningu w kilka sekund. Urządzenie jest drobne i zmieści się w każdym schowku.

  Bezproblemowe przestawianie dzięki zintegrowanym rolkom transportowym. Lekkość wioślarza Pro Force jest ponadto wielkim atutem pod względem transportu. Urządzenie można bezproblemowo przenosić, a w zasadzie przejeżdżać nim, z pokoju do pokoju.

  Dzięki zintegrowanym rolkom transportowym przesuwanie nie stanowi żadnego problemu. Znakomita budowa do dynamicznego i wygodnego treningu. Łożyska kulkowe wygodnego siedziska klasy premium zapewniają imponującą lekkość, a w połączeniu z wysokiej jakości aluminiową szyną - cichy ruch.

  Ze względu na niski poziom hałasu Pro Force jest nieprzeciętny do mieszkania. Progresywny komputer treningowy. 14 automatycznych programów do wiosłowania stanowią serce progresywnego komputera treningowego wioślarza Pro Force firmy HAMMER.

  teraz już nic nie stoi na przeszkodzie motywującemu i przeróżnemu treningowi! Program serca pozwala również na monitoring treningu sercowo-naczyniowego. Program,,Race", dzięki motywującej symulacji wyścigu, przekona do siebie każdego sportowca, który chce poprawić swoje wyniki z pomocą komputera.

  100% wydajny i motywujący! Funkcje komputera: Wyświetlane właściwości: Dystans, Czas, ilość spalonych kalorii, Puls Pomiar pulsu: pas telemetryczny (opcja) Zakres regulacji mocy: 30-300 Watt Programy fitness: 20 Programy sterowane tętnem: 4 Możliwość ustawienia górnej granicy tętna: tak wyświetlacz LCD: niebieski dane technologiczne: System hamowania: układ hamulcowy z magnesem trwałym System napędowy: napęd taśmowy Waga urządzenia: 21 kg Ustawienie oporu: samoczynne Rozpiętość obciążenia: 16 poziomów Rolki transportowe Możliwość złożenia Odległość siedziska od podłogi: 33 cm Długość szyny: 105 cm Zasilanie: 230 V, 50 Hz Max.waga użytkownika: 120 kg System napędu: pas klinowy rozmiary po rozłożeniu: dł.

  160 x szer. 55 x wys. 80 cm rozmiary po złożeniu: dł. 78 x szer. 55 x wys. 160 cm Kolor: srebrny / czarny dopełniające informacje: Gwarancja domowa 24 miesiące przesyłka gratis Nr katalogowy 4541 Paragon albo faktura vat Nie znalazłeś produktu który Cię interesuje $81 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Hammer Wioślarz wodny ocean one ☆

Hammer Wioślarz wodny ocean one Najniższa Cena Online

☆ Hammer Wioślarz wodny ocean one - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Wioślarz wodny ocean one
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:  powystawowy

  Model powystawowy

  B-kategoria

  B-grade  dane technologiczne:
  • System hamowania: wodny
  • wygodna regulacja uchwytów na stopę
  • Wysokiej jakości łożyska
  • wygodne i profilowane siedzisko
  • Kółka transportowe
  • rozmiary po rozłożeniu: 200 x 54 x 117 cm
  • Max. Waga użytkownika: 140 kg
  • Waga urządzenia: 36 kg
  Funkcje komputera:
  • Wyświetlane atrybuty: Dystans, Czas, liczba spalonych kalorii, Puls
  • ekran LCD
  • Programy treningowe: 20
  • Programy treningowe sterowane tętnem: 1
  • Zintegrowany odbiornik tętna dla pasa telemetrycznego: tak
  • Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna
  • Panel komputerowy z prostym i czytelnym wyświetlaczem
  • Uchwyt na tablet

☆ Hammer Rower Cobra XTR - Przyrząd do wiosłowania (4005251453908) ☆

Hammer Rower Cobra XTR - Przyrząd do wiosłowania (4005251453908) Najniższa Cena Online

☆ Hammer Rower Cobra XTR - Przyrząd do wiosłowania (4005251453908) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Rower Cobra XTR - Przyrząd do wiosłowania (4005251453908)
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz HAMMER COBRA XTR

  Opis:

  Wioślarz COBRA XTR producenta HAMMER jest znakomitym domowym urządzeniem treningowym dla wszystkich pasjonatów wiosłowania! Sprawdzony magnetyczny system hamowania HAMMER zagwarantuje gładkie ruchy. Do wyboru jest 10 zdefiniowanych programów, dzięki którym wiosłowanie nie jest trudne i zróżnicowane.

  osiągalny jest dodatkowo trening sterowany tętnem. Do zaimplementowanego odbiornika tętna może zostać podłączony pas telemetryczny (opcjonalnie przystępny) i w ten sposób trening jest optymalizowany pod kątem obciążenia. Dodatkowo po zakończonym treningu obliczana jest ocena treningu. Wioślarz marki HAMMER zapewnia dodatkowo wysoki komfort treningów: siedzisko jest praktycznie ukształtowane i zaopatrzone w łożyska kulkowe. Dzięki czemu nieprzeciętnie przesuwa się po aluminiowych szynach. Po treningu wioślarz COBRA XTR może zostać złożony, postawiony w pionie i dzięki czemu zajmie mniej miejsca.

  informacje technologiczne:

  • System hamowania: magnetyczny
  • Regulacja oporu: 10 poziomów
  • Elektroniczna regulacja oporu
  • Programy treningowe
  • Wysokiej jakości łożyska kulkowe
  • wygodne siedzenie
  • wyświetlacz: charakterystyczny
  • wymiary po rozłożeniu: 235 x 54 x 58 cm
  • rozmiary po złożeniu: 82 x 65 x 156 cm
  • Max.waga użytkownika: 120 kg
  • Waga: 55 kg

  Funkcje komputera:

  • Wyświetlane cechy: Czas, Dystans, Kalorie
  • liczba wiosłowań
  • ilość wiosłowań na minutę
  • Czas niezbędny na przepłynięcie 500 m
  • Pomiar pulsu: pas telemetryczny (opcja)

  Programy treningowe:

  • P1-Obrotowy
  • P2- Dolina
  • P3- Spalanie kalorii
  • P4- Rampa
  • P5- Górski
  • P6- Interwał

  uzupełniające informacje:

  • Gwarancja 36 miesięcy
  • Paragon lub faktura vat
  • Numer katalogowy: 4539

  UWAGA!!!

  konsumenci, którzy zamierzają odwiedzić nasze salony w celu przetestowania prosimy o to,żeby przed przyjazdem sprawdzić telefonicznie czy dany model znajduje się obecnie na ekspozycji danego salonu.Podsumowanie, czyli jaki ergometr wioślarski Hammer najlepszy?


Najlepszy ergometr wioślarski Hammer w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy ergometr wioślarski Hammer w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze wioślarze treningowe – Ranking kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych wioślarzy Hammer nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych ergometrów wioślarskich do ćwiczeń i treningu.


Powiązania tematyczne:

 • jaki ergometr wioślarski Hammer opinie i efekty,
 • dobre wioślarze Hammer cena,
 • ranking wioślarzy Hammer,
 • ergometr wioślarski Hammer jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o wioślarzach Hammer

#1 Gdzie szukać opinii o wioślarzach Hammer?

Aktualnie zaprezentowane informacje o wioślarzach Hammer odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki ergometr wioślarski Hammer wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych wioślarzach Hammer warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki ergometr wioślarski Hammer jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z ergometrami wioślarskimi Hammer zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach wioślarze Hammer to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *