FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking wioślarzy Horizon Fitness. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Ergometry wioślarskie / Ranking wioślarzy Horizon Fitness


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych wioślarzy Horizon Fitness. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wioślarzy Horizon Fitness,
 • TOP5 często wybieranych ergometrów wioślarskich treningowych.

Jakie wioślarze Horizon Fitness najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wioślarze Horizon Fitness, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wioślarzy Horizon Fitness, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Wioślarz indukcyjny oxford 6 viewfit marki Horizon fitness ☆

Wioślarz indukcyjny oxford 6 viewfit marki Horizon fitness Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz indukcyjny oxford 6 viewfit marki Horizon fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Wioślarz indukcyjny oxford 6 viewfit marki Horizon fitness
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz Oxford 6 Viewfit firmy Horizon to zrównoważone urządzenie treningowe - zarówno dla początkujących, jak i dla ambitnych sportowców! podkreśla się prostym, nieprzemijalnym wzornictwem i przemyślanymi rozwiązaniami technologicznymi.

  ELEKTROMAGNETYCZNY HAMULEC INDUKCYJNYWioślarz Horizon Oxford 6 Viewfit oszałamia swoją techniczną konstrukcją. Zaimplementowano w nim elektromagnetyczny hamulec indukcyjny ("Eddy-Current-Brake"), który można regulować na 20 stopniach, co zagwarantuje płynne wiosłowanie i naturalne ruchy.

  Kolejną zaletą tego systemu hamulcowego jest niski poziom hałasu podczas treningu - trenuj kiedy chcesz, nie przeszkadzając innym. DŁUGA SZYNA, PODWYŻSZONE SIEDZISKOBardzo długa aluminiowa szyna, po której porusza się ergonomiczne siedzisko, zapewnia wioślarzowi Horizon Oxford 6 Viewfit konieczną stabilność.

  komfortowa wysokość szyny i siedziska upraszcza wsiadanie i wysiadanie. Uchwyt do ciągnięcia wioślarza jest antypoślizgowy - dzięki czemu możesz dać z siebie wszystko w trakcie treningu!dostosowywanE PODNÓŻKI dostosowywane podnóżki z błyskawicznie zwalnianymi paskami również zapewniają wysoki poziom komfortu treningu.PODŚWIETLANA KONSOLA LCD 5,4 CALADzięki kompatybilnej konsoli Viewfit wszystkie informacje treningowe masz zawsze przy sobie!Konsola Horizon Oxford 6 Viewfit wyposażona jest w podświetlany wyświetlacz LCD o przekątnej 5,4 cala (13,7 cm).

  Obsługa jest szczególnie przejrzysta i odbywa się za pomocą najróżniejszych gumowych przycisków. Podczas treningu konsola stale sygnalizuje o czasie, pociągnięciach wioślarskich, przebytych metrach, czasie/500 m, SPM (pociągnięciach na minutę), kaloriach i watach -mieć te wartości za każdym razem na oku, kąt nachylenia konsoli można dowolnie regulować.

  Istnieje też możliwość uzupełniającego wyświetlania tętna na monitorze (z opcjonalnym pasem na klatkę piersiową).12 PROGRAMÓW TRENINGOWYCHNa konsoli można ustawić 12 programów: ręczny, spalanie tłuszczu, dystans, interwały treningowe (Czas, Dystans), interwały wyczynowe (odporność, prędkość), wyścig (Początkujący, przeciętnie zaawansowany, nowoczesny) i trening tętna (Maksymalne tętno, Docelowe tętno).

  KOMPATYBILNY Z VIEWFITDane zarejestrowane w trakcie treningu można przesyłać bezprzewodowo do Twoich sprzętów mobilnych dzięki kompatybilności z Viewfit - dodatkowo bezpośrednio do Twojej ulubionej aplikacji (np.

  Strava, Polar Flow, Garmin Connect i wielu innych).FUNKCJA SKŁADANIA, KÓŁKA TRANSPORTOWE Horizon Oxford 6 Viewfit nadaje się do każdego salonu dzięki eleganckiemu, ciemnemu wzornictwu. Po zakończeniu treningu można go prosto odstawić na bok dzięki kółkom transportowym.

  w dodatku maszynę wioślarską można postawić, by zaoszczędzić miejsce, gdy nie jest stosowana! Naturalny ruch! Wyjątkowo cichy w trakcie treningu niezwykle długa szyna wyprodukowana z wysokiej jakości aluminium elegancki, ciemny i ergonomiczny wygląd Możliwość regulacji kąta nachylenia konsoli Viewfit zapewnia przesyłanie informacji treningowych do sprzętów mobilnych Urządzenie wioślarskie można wznosić o 90° i przechowywać w sposób oszczędzający miejsce, gdy nie jest wykorzystywane.


☆ Wioślarz Horizon Fitness Oxford 6 ☆

Wioślarz Horizon Fitness Oxford 6 Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz Horizon Fitness Oxford 6 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Wioślarz Horizon Fitness Oxford 6
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  Wioślarz Horizon Fitness Oxford 6 ma znakomitą ergonomię, która świetnie dopasowuje się do ciała użytkownika sprawiając szczególnie realistyczne uczucie prawdziwego wiosłowania. Pozwala on równocześnie na delikatny i produktywny trening wszystkich głównych grup mięśniowych i wzmocnienie układu sercowo-naczyniowego.

  Trening w domowym zaciszu

  W modelu Oxford 6 został zaimplementowany wyjątkowo cichy i płynny system oporu, oparty na zasadzie indukcji elektromagnetycznej. 20-stopniowa regulacja oporu zapewnia różnorodny i niebanalny trening. Stosowna wysokość siodełka oraz zrównoważona konstrukcja umożliwiają łatwe wejście i zejście z urządzenia oraz gwarantują stabilność w trakcie ćwiczenia. Aluminiowa prowadnica siodełka i wygodny fotel Ergo Comfort profilowany na łożyskach zapewniają płynny i naturalny ruch. Cicha praca wioseł zezwala na realizowanie ćwiczeń w domowym zaciszu, choćby jeśli za ścianą śpią domownicy. Jest to doskonały sprzęt dla osób o wzroście do 195 cm i maksymalnej wadze 159 kg.

  Konsola

  wyświetlacz LCD o przekątnej 5,4" z niebieskim podświetleniem oraz możliwością regulacji nachylenia i wysokości daje czytelny podgląd parametrów treningowych w czasie rzeczywistym. Ekran pozwala na monitorowanie parametrów takich jak: czas, liczba pociągnięć (na minutę i aktualna), pokonany dystans, puls, prędkość czy liczba spalonych kalorii.

  Dziel się swymi osiągnięciami

  O mnogość treningów zadba 12 zaimplementowanych programów i wyświetlacz wzbogacony o funkcję Viewfit. Jest to system, który pozwala na połączenie wioseł Oxford 6 i przesyłania danych dotyczących treningu za pośrednictwem aplikacji fitnessowych. Analizowanie treningu pomaga w utrzymywaniu zdrowia i reżimu treningowego, a ponadto możliwość dzielenia się ze znajomymi swymi osiągnięciami motywuje do dalszej aktywności.

  Dbaj o miejsce

  Możliwość złożenia wioseł w pozycji pionowej sprawia, iż urządzenie zajmuje niewiele miejsca i jest łatwe do przechowywania. Dopracowanie każdego szczegółu i funkcjonalna konstrukcja czynią z niego wspaniałe narzędzie do treningu cardio w warunkach domowych.
  atrybuty technologiczne atrybuty komputera


Podobne zestawienia:


Najtańsze wioślarze Horizon Fitness – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze wioślarze Horizon Fitness, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wioślarzy Horizon Fitness jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Wioślarz indukcyjny oxford 6 viewfit marki Horizon fitness ☆

Wioślarz indukcyjny oxford 6 viewfit marki Horizon fitness Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz indukcyjny oxford 6 viewfit marki Horizon fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Wioślarz indukcyjny oxford 6 viewfit marki Horizon fitness
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:

  Wioślarz Oxford 6 Viewfit marki Horizon to zrównoważone urządzenie treningowe - zarówno dla początkujących, jak i dla ambitnych sportowców! eksponuje się prostym, nieprzemijalnym wzornictwem i przemyślanymi rozwiązaniami technologicznymi.

  ELEKTROMAGNETYCZNY HAMULEC INDUKCYJNYWioślarz Horizon Oxford 6 Viewfit zniewala swoją technologiczną konstrukcją. Zaimplementowano w nim elektromagnetyczny hamulec indukcyjny ("Eddy-Current-Brake"), który można regulować na 20 stopniach, co gwarantuje płynne wiosłowanie i naturalne ruchy.

  Kolejną zaletą tego systemu hamulcowego jest niski poziom hałasu podczas treningu - trenuj kiedy chcesz, nie przeszkadzając innym. DŁUGA SZYNA, PODWYŻSZONE SIEDZISKOBardzo długa aluminiowa szyna, po której porusza się poręczne siedzisko, gwarantuje wioślarzowi Horizon Oxford 6 Viewfit potrzebną stabilność.

  wygodna wysokość szyny i siedziska usprawnia wsiadanie i wysiadanie. Uchwyt do ciągnięcia wioślarza jest antypoślizgowy - dzięki temu możesz dać z siebie wszystko podczas treningu!regulowanE PODNÓŻKI regulowane podnóżki z momentalnie zwalnianymi paskami ponadto gwarantują wysoki poziom komfortu treningu.PODŚWIETLANA KONSOLA LCD 5,4 CALADzięki kompatybilnej konsoli Viewfit wszystkie dane treningowe masz zawsze przy sobie!Konsola Horizon Oxford 6 Viewfit wyposażona jest w podświetlany wyświetlacz LCD o przekątnej 5,4 cala (13,7 cm).

  Obsługa jest niezwykle przejrzysta i odbywa się przy pomocy różnych gumowych przycisków. Podczas treningu konsola stale powiadamia o czasie, pociągnięciach wioślarskich, przebytych metrach, czasie/500 m, SPM (pociągnięciach na minutę), kaloriach i watach -posiadać te wartości zawsze na oku, kąt nachylenia konsoli można dowolnie regulować.

  Istnieje w dodatku możliwość uzupełniającego wyświetlania tętna na monitorze (z opcjonalnym pasem na klatkę piersiową).12 PROGRAMÓW TRENINGOWYCHNa konsoli można ustawić 12 programów: ręczny, spalanie tłuszczu, dystans, interwały treningowe (Czas, Dystans), interwały wyczynowe (wytrzymałość, szybkość), wyścig (Początkujący, średnio zaawansowany, zaawansowany), a także trening tętna (Maksymalne tętno, Docelowe tętno).

  KOMPATYBILNY Z VIEWFITDane zarejestrowane w trakcie treningu można przesyłać bezprzewodowo do Twoich urządzeń przenośnych dzięki kompatybilności z Viewfit - na dodatek bezpośrednio do Twojej ulubionej aplikacji (np.

  Strava, Polar Flow, Garmin Connect i wielu innych).FUNKCJA SKŁADANIA, KÓŁKA TRANSPORTOWE Horizon Oxford 6 Viewfit pasuje do każdego salonu dzięki eleganckiemu, ciemnemu wzornictwu. Po zakończeniu treningu można go łatwo odstawić na bok dzięki kółkom transportowym.

  na dodatek maszynę wioślarską można postawić, by zaoszczędzić miejsce, gdy nie jest wykorzystywana! Naturalny ruch! Wyjątkowo cichy w trakcie treningu bardzo długa szyna produkowana z wysokiej jakości aluminium wytworny, ciemny i użyteczny wygląd Możliwość regulacji kąta nachylenia konsoli Viewfit gwarantuje przesyłanie informacji treningowych do maszyn mobilnych Urządzenie wioślarskie można wznosić o 90° i przechowywać w sposób oszczędzający miejsce, gdy nie jest używane.


☆ Wioślarz Horizon Fitness Oxford 6 ☆

Wioślarz Horizon Fitness Oxford 6 Najniższa Cena Online

☆ Wioślarz Horizon Fitness Oxford 6 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wioślarza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Wioślarz Horizon Fitness Oxford 6
 • Segment produktowy: Ergometry wioślarskie do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wioślarza:
  Wioślarz Horizon Fitness Oxford 6 ma nieprzeciętną ergonomię, która nieprzeciętnie dostosowuje się do ciała użytkownika sprawiając wyjątkowo realistyczne uczucie prawdziwego wiosłowania. Pozwala on jednocześnie na delikatny i produktywny trening wszystkich głównych grup mięśniowych, a także wzmocnienie układu sercowo-naczyniowego.

  Trening w domowym zaciszu

  W modelu Oxford 6 został zaimplementowany wyjątkowo cichy i płynny system oporu, oparty na zasadzie indukcji elektromagnetycznej. 20-stopniowa regulacja oporu zagwarantuje różnorodny i interesujący trening. Stosowna wysokość siodełka oraz jednostajna konstrukcja umożliwiają łatwe wejście i zejście z urządzenia oraz gwarantują stabilność w trakcie ćwiczenia. Aluminiowa prowadnica siodełka i wygodny fotel Ergo Comfort profilowany na łożyskach zapewniają płynny i naturalny ruch. Cicha praca wioseł umożliwia realizowanie ćwiczeń w domowym zaciszu, nawet jeśli za ścianą śpią domownicy. Jest to nieprzeciętny sprzęt dla osób o wzroście do 195 cm i maksymalnej wadze 159 kg.

  Konsola

  ekran LCD o przekątnej 5,4" z niebieskim podświetleniem, a także możliwością regulacji nachylenia i wysokości daje czytelny podgląd parametrów treningowych w czasie rzeczywistym. Ekran zezwala na monitorowanie parametrów takich jak: czas, ilość pociągnięć (na minutę i aktualna), pokonany dystans, puls, szybkość czy ilość spalonych kalorii.

  Dziel się swymi osiągnięciami

  O zasobność treningów zadba 12 zastosowanych programów i ekran wzbogacony o funkcję Viewfit. Jest to system, który umożliwia połączenie wioseł Oxford 6 i przesyłania informacji dotyczących treningu za pośrednictwem aplikacji fitnessowych. Analizowanie treningu pomaga w utrzymywaniu zdrowia i reżimu treningowego, a na dodatek możliwość dzielenia się ze znajomymi swoimi osiągnięciami motywuje do dalszej aktywności.

  Dbaj o miejsce

  Możliwość złożenia wioseł w pozycji pionowej powoduje, iż urządzenie zajmuje mało miejsca i jest łatwe do przechowywania. Dopracowanie każdego szczegółu i funkcjonalna budowa czynią z niego rewelacyjne narzędzie do treningu cardio w warunkach domowych.
  atrybuty technologiczne cechy komputera


Podsumowanie, czyli jaki ergometr wioślarski Horizon Fitness najlepszy?


Najlepszy ergometr wioślarski Horizon Fitness w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy ergometr wioślarski Horizon Fitness w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre wioślarze – TOP7 maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych wioślarzy Horizon Fitness nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych ergometrów wioślarskich treningowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki ergometr wioślarski Horizon Fitness opinie i efekty,
 • dobre wioślarze Horizon Fitness cena,
 • ranking wioślarzy Horizon Fitness,
 • ergometr wioślarski Horizon Fitness jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o wioślarzach Horizon Fitness

#1 Gdzie szukać opinii o wioślarzach Horizon Fitness?

Aktualnie zaprezentowane informacje o wioślarzach Horizon Fitness odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki ergometr wioślarski Horizon Fitness wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych wioślarzach Horizon Fitness warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki ergometr wioślarski Horizon Fitness jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z ergometrami wioślarskimi Horizon Fitness zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach wioślarze Horizon Fitness to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *