FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking smartwatchy do 1000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Smartwatche damskie, męskie i dla dzieci / Ranking smartwatchy do 1000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych smartwatchy do 1000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych smartwatchy do 1000 zł,
 • TOP5 często wybieranych zegarków smartwatchy męskich oraz damskich.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie zegarki smartwatche do 1000 zł najlepiej wybrać? Ranking wrzesień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane zegarki smartwatche do 1000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking smartwatchy do 1000 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Huawei Smartwatch watch gt 2 46mm (6901443329922) ☆

Huawei Smartwatch watch gt 2 46mm (6901443329922) Najniższa Cena Online

☆ Huawei Smartwatch watch gt 2 46mm (6901443329922) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Huawei Smartwatch watch gt 2 46mm (6901443329922)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  HUAWEI Watch GT 2 - ODKRYJ nowe MOŻLIWOŚCI Najnowszy zegarek kolekcji HUAWEI Watch GT 2 został zaprojektowany z myślą o tych, którzy w korzystnym stylu chcą odkrywać i przekraczać kolejne granice swych możliwości.

  wykorzystanie procesora Kirin A1 - pierwszego układu Huawei dla urządzeń wearables - powoduje, że zegarek na jednym ładowaniu baterii może pracować do dwóch tygodni, a z włączonym GPS do 30 godzin. Mnóstwo konkurencyjnych modeli działa kilkukrotnie krócej.

  HUAWEI Watch GT 2 proponuje też świeże funkcje: rozmowy telefoniczne i odtwarzanie muzyki. W połączeniu z rozszerzonymi rozwiązaniami HUAWEI Watch GT 2 powinien być wyśmienitym kompanem także dla aktywnych sportowo.

  Zegarek obsługuje 15 dyscyplin m.in. Bieganie, triatlon, kolarstwo, pływanie, ćwiczenia fitness, orbitrek, ergonometr, a nawet wspinaczkę z trójwymiarowym zapisem trasy. Precyzyjniejsza geolokalizacja umożliwia precyzyjniejszy pomiar dystansu, a tym samym prędkości.

  Funkcja TruSeen(TM) w wersji 3.5 lepszy pomiar tętna, a TruSleep(TM) 2.0 śledzenie i diagnozowanie sześciu standardowych problemów ze snem oraz sugestie dotyczące lepszego wypoczynku. Po każdym wysiłku zegarek zawiadamia o czasie koniecznym na całkowitą regenerację.

  HUAWEI Watch GT 2 dostępny jest w dwóch wariantach: sportowym (kolor czarny) i konwencjonalnym (kolor brązowy). W pierwszym wariancie pasek do zegarka tworzono z fluoroelastomeru - plastikowego kauczuku o wysokiej oporności na działanie czynników cieplnych i chemicznych.

  Model tradycyjny zaopatrzono w skórzany pasek. Stylowy design i prosta obsługa Wysokość korpusu zegarka wynosi 46 mm, a średnica tarczy - 454 mm. W porównaniu z zeszłorocznym modelem HUAWEI Watch GT 2 jest jednocześnie lżejszy.

  Po jednej krawędzi zegarka zainstalowano dwa przyciski, które służą do zmiany i uruchamiania wybranych funkcji. Ekran jest dotykowy. Wykorzystanie technice AMOLED i kontrastujących ze sobą barw powoduje,informacje są czytelne i pokaźne.

  Za sprawą rozwiązania ALS wyświetlacz samoczynnie dopasowuje swoją jasność do warunków pogodowych i pory dnia. Partner do treningów HUAWEI Watch GT 2 obsługuje 15 dyscyplin sportowych m.in. Biegi, kolarstwo, pływanie, triatlon, wspinaczkę, rower stacjonarny, ergonometr oraz fitness.

  Rejestruje takie dane jak dystans, spalone kalorie, tętno i tempo. W trakcie treningu dostarcza praktyczne wskazówki (np. Ostrzeżenia, gdy tętno początkuje zbyt szybko rosnąć). Pokazuje jeszcze efekty i obciążenia wytwarzanych ćwiczeń i dane o czasie koniecznym do pełnej regeneracji.

  precyzyjne i szczegółowe dane treningowe HUAWEI Watch GT 2 zapewnia dokładniejszą geolokalizację i dokładniejszy pomiar pracy serca. Oblicza na dodatek maksymalny pułap tlenowy. Po włączeniu trybu,,pływanie" wodoszczelny zegarek Huawei zaczyna mierzyć m.in.

  liczbę stworzonych ruchów i skuteczność pływania (SWOLF). Rozpoznaje na dodatek nieprawidłową postawę w trakcie aktywności. HUAWEI Watch GT 2 z wysokościomierzem, barometrem, kompasem i skuteczną baterią powinien być niezastąpionym kompanem także podczas górskich wypraw.

  Bardziej staranny pomiar pracy serca HUAWEI Watch GT 2 został wyposażony w funkcję HUAWEI TruSeen(TM). Zaktualizowana do wersji 3.5 zapewnia wydajniejszy i precyzyjniejszy pomiar tętna. Dzięki temu podczas treningów i zawodów osoby aktywne sportowo mogą na bieżąco nadzorować cechy i reagować zmieniając intensywność wysiłku.

  Popraw jakość snu z funkcją TruSleep(TM) 2.0 Funkcja TruSleep(TM) kontroluje czas i fazy snu. Jeśli okaże się, iż alarm jest ustawiony w momencie, gdy Twój organizm pozostaje jeszcze w fazie głębokiego snu, zegarek nie rozpocznie wybudzania dźwiękiem, lecz delikatnymi wibracjami zniżającymi poczucie senności i dyskomfortu.

  Funkcja zaktualizowana do najnowszej wersji 2.0 ponadto może śledzić i diagnozować 6 powszechnych problemów ze snem i podawać sugestie dotyczące lepszego wypoczynku. W trakcie snu zegarek kontroluje tętno, analizuje oddech i przyznaje ocenę ogólnej jakości snu.

  Dwa tygodnie działania na jednym ładowaniu W zegarku zaimplementowano nowoczesny procesor Kirin A1, który jest pierwszym układem Huawei zaprojektowanym z myślą o urządzeniach wearables. Procesor gwarantuje wysoką sprawność operacyjną, a także niskie zużycie energii.

  HUAWEI Watch GT 2 może pracować na jednym ładowaniu baterii nawet 2 tygodnie*, a z włączonym GPS do 30 godzin*. Tak długi czas pracy zegarka przekłada się na wyższy komfort użytkowania. W trakcie wyjazdów służbowych lub urlopowych nie trzeba zabierać ze sobą ładowarki, a ci, którzy uprawiają wytrzymałościowe dyscypliny mogą skupić się na pokonywaniu kolejnych kilometrów.

  Rozmawiaj przez zegarek HUAWEI Watch GT 2 został zaopatrzony w funkcję Bluetooth Call, która - po sparowaniu zegarka ze smartfonem - pozwala na realizowanie i odbieranie połączeń telefonicznych.informuje o m.in.

  przychodzących wiadomościach SMS lub komunikatach z mediów społecznościowych. Rodzaje informacji, jakie mogą być sygnalizowane albo blokowane poprzez zegarek można ustawiać w aplikacji Huawei Watch lub Huawei Health.

  Odtwarzaj muzykę z zegarka Jeśli uwielbiasz biegać albo jeździć na rowerze, słuchając równocześnie muzyki, nie musisz już zabierać ze sobą smartfonu. HUAWEI Watch GT 2 przechowuje ok. 500 utworów*. Po szybkim sparowaniu z bezprzewodowymi słuchawkami Huawei możesz biec w rytmie twojej ulubionej muzyki.

  (*Ok. 2 GB przestrzeni dyskowej. Dostępność funkcji może się różnić w zależności od regionu i wymaga smartfonu firmy Huawei lub Honor. Obsługuje HUAWEI Music w wersji 12.11.7.X lub nowszej. Odtwarza formaty mp3 i LC-AAC.

  Funkcja nie jest obsługiwana w systemie iOS) komfortowy w codziennym użytkowaniu HUAWEI Watch GT 2 oferuje w dodatku szereg praktycznych aplikacji: kompas, laterkę, lokalizowanie smartfonu, powiadomienia, kalendarz, pogodę, stoper, barometr i alarm.

  W zegarku przystępne są także liczne tarcze. Jedne posiadają charakter sportowy, inne skrojone są pod garnitur. Dzięki czemu HUAWEI Watch GT 2 prosto i przyjemnością może dostosowywać się do Twojego aktualnego uniformu.

  kontroluj i analizuj dane w aplikacji HUAWEI Health Wszystkie informacje, które rejestruje HUAWEI Watch GT 2 są jednocześnie gromadzone w aplikacji HUAWEI Health przystępnej na twoim smartfonie. Aplikacja nie tylko mieści dane z zegarka, lecz też umożliwia tworzenie i monitorowanie zaawansowanych planów treningowych, wyświetlanie w jednej linii szeregu powiązanych ze sobą parametrów: pokonany dystans, spalone kalorie, tętno, wariant i intensywność ćwiczeń, jakość snu.

  równocześnie każdy parametr może być analizowany w rozmaitych jednostakch czasu: godziny, dnia, tygodnia, miesiąca i roku. Tak dokładna i kompleksowa wiedza pozwala na wychwycenie współzależności i budowanie coraz ulepszonych planów ćwiczeń.

  Aplikacja zezwala na ponadto dzielenie się wybranymi widokami informacji na profilach społecznościowych, jak Facebook albo Instagram oraz bezpośredni eksport do Google Fit. *Aktualne właściwości i specyfikacja towaru (w tym wygląd, kolor i wymiar) i rzeczywista zawartość wyświetlacza (w tym tło, wygląd interface'u i ikony) mogą się różnić w stosunku do przedstawionych zdjęć.


☆ Samsung Smartwatch galaxy watch 4 sm-r865fz 40mm lte różowo-złoty (8806092580763) ☆

Samsung Smartwatch galaxy watch 4 sm-r865fz 40mm lte różowo-złoty (8806092580763) Najniższa Cena Online

☆ Samsung Smartwatch galaxy watch 4 sm-r865fz 40mm lte różowo-złoty (8806092580763) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Smartwatch galaxy watch 4 sm-r865fz 40mm lte różowo-złoty (8806092580763)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:


  SMARTWATCH SAMSUNG GALAXY WATCH 4 E-SIM CZARNY (40 MM)

  Samsung Galaxy Watch 4 to progresywny smartwatch, którego możliwości bez dwóch zdań pozytywnie Cię zaskoczą. System Wear OS i dostęp do sklepu Google Play pozwala używać wielu przydatnych aplikacji — jeśli jakąś z nich posiadasz na swoim smartfonie to zostanie ona samoczynnie zainstalowana tutaj (o ile przystępna będzie jej adekwatna wersja).

  Aplikacje pozwolą nie tylko planować swój dzień i aktywności, wyświetlać i przeglądać powiadomienia i wiadomości, sterować muzyką czy aparatem. GPS i Mapy Google pozwolą określać i śledzić Twoją pozycję, abyś zawsze dotarł do celu, a opcje pomiarowe i treningowe pozwolą wyciągnąć maksimum efektu z każdego wysiłku fizycznego, a także monitorować Twój sen.

  Dzięki pojemnej baterii i możliwości szybkiego ładowania nie musisz rozstawać się z nim na długo, a Bluetooth 5.0 zapewnia prędkie i stabilne łączenie np. Z Twoim telefonem czy bezprzewodowymi słuchawkami.

  WSZYSTKO POD KONTROLĄ

  Czy smartwatch może być Twoim doradcą w zakresie zdrowia i personalnym trenerem? Ten jak najbardziej!

  sensor Samsung BioActive składa się tak naprawdę z trzech różnych czujników parametrów zdrowotnych, które informują Cię o Twoim stanie zdrowia. Dzięki niemu poznasz skład swego ciała — w tym procentową zawartość tkanki mięśniowej i tłuszczu w organizmie (z skrupulatnością do 98%). Poznasz także swój rytm dobowy, żeby rano móc zawsze budzić się wyspanym i wypoczętym.

  Smartwatch na bieżąco kontroluje on pracę serca — mierzy tętno i rytm, a także wykrywa jego nieregularną pracę, jak też mierzy poziom nasycenia krwi tlenem (saturacji).

  TWÓJ PERSONALNY TRENER

  Oczywiście Galaxy Watch 4 śledzi na dodatek Twoją codzienną aktywność licząc produkowane kroki w ciągu dnia, liczba spalonych kalorii, czas aktywności i przebyty dystans. Rozpoznaje przeszło 90 rodzajów aktywności i doradzi, jak poprawić technikę oddychania czy biegania,mieć pewność, że nasz wysiłek nie idzie na marne.

  Zabierz go ze sobą na basen bez stresu, szczelna obudowa w standardzie IP68 wytrzyma zanurzenie do 5 ATM!

  Utwórz albo podejmij wyzwanie grupowe — określ jego cel, czas trwania i zaproś do 20 znajomych do wspólnej aktywności. Nagradzaj siebie i innych punktami, odznakami i gratulacjami i łącz zabawę z rywalizacją!

  skatalogowane wyniki, pomiary i zalecenia zobaczysz od razu na ekranie, a w bardziej szczegółowe informacje i historię treningów zyskasz wgląd w mobilnej aplikacji Samsung Health.

  ROZMAWIAJ BEZ TELEFONU

  Chcesz zostawić smartfon w domu a mimo to być w stałym kontakcie ze światem? Umożliwi Ci to Samsung Galaxy Watch 4 - smartwatch tak mobilny i multimedialny jak żaden inny.

  Moduł LTE umożliwia prędki dostęp do Internetu, abyś mógł korzystać z nawigacji online, słuchać strumieniowo muzyki z YouTube Music czy śledzić posty na mediach społecznościowych.

  Nie musisz już sięgać po swój telefon gdy ktoś zadzwoni albo napisze — wszystkie wiadomości i powiadomienia odczytasz na ekranie Watch 4. Dzięki obsłudze eSIM będziesz mógł także wykonywać i odbierać połączenia telefoniczne, zupełnie jakbyś korzystał ze swego smartfona. To nowy wymiar mobilności!

  PŁAĆ ZBLIŻENIOWO

  Wybierając się na prędki spacer czy wypad na miasto możemy zapomnieć portfela — a niejednokrotnie jest to nawet wyodrębnione. Pokaźnie komfortowoj i bezpieczniej jest przecież płacić... Zegarkiem!

  Smartwatch Galaxy Watch 4 ma moduł zbliżeniowy NFC i pełną obsługę Google Pay, abyś mógł zapłacić nim na terminalach płatniczych równie prosto co kartą bankową. Wystarczy, iż posiadasz kartę płatniczą dodaną do usługi Google Pay — jednego z najpopularniejszych sposobów płatniczych na świecie.

  Po prostu otwórz aplikację sklep Google Play na smartwatchu, wyszukaj i zainstaluj aplikację Google Pay. Jeśli wcześniej dodałeś do niej swoją kartę płatniczą to pojawi się ona automatycznie i będziesz mógł korzystać z wygodnych i bezpiecznych płatności gdziekolwiek jesteś.

  PIĘKNO I OCHRONA

  wystarczy rzut oka, by wiedzieć, z jakiej klasy sprzętem mamy do czynienia. Wyświetlacz Super AMOLED zachwycający ostrością i głębią barw chroniony jest stanowczo wytrzymałym szkłem Corning Gorilla Glass DX+. Wodoodporna obudowa produkowana została z wysokiej klasy aluminium, żeby nie tylko cieszyć oko, lecz i zapewnić konstrukcji niezwykłą solidność. Smartwatch może zatem towarzyszyć Ci dosłownie w każdej sytuacji — w pracy, na wycieczce, czy w trakcie uprawiania sportu.

  miły w dotyku pasek umożliwia łatwą regulację — możesz go także prosto zmienić, wybierając spośród wielu oryginalnych pasków z tworzywa lub skóry.

  Całkowitą zmianę charakteru smartwatcha dopełni z całą pewnością zmiana wirtualnej tarczy zegarka, a jest z czego wybierać! Multum analogowych i cyfrowych tarcz z różnorodnymi tłami, czcionkami i kolorami pozwolą dobrać motywy wspaniale współgrające z Twoim gustem czy aktualnym nastrojem.

  Zaprezentuj światu swój własny fason używając AR Emoji i oryginalnych animacji obrazujących to co właśnie robisz. Biegasz, jedziesz na rowerze, słuchasz muzyki? Pokaż to i baw się z Samsung Galaxy Watch 4!

  Specyfikacja

  wyświetlacz

  • Przekątna ekranu: 1,2"
  • Always-on display: Tak
  • barwny wyświetlacz: Tak
  • rodzaj wyświetlacza: Cyfrowy
  • Rozdzielczość: 396 x 396 px
  • ekran dotykowy: Tak
  • wariant szkła: Corning Gorilla Glass DX+

  konstrukcja

  • zarys: okrągły
  • Kolor paska: Czarny
  • Stopień ochrony IP: IP68
  • oporność na wodę: 5 ATM

  skuteczność

  • Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe: Android 10 | Android 10.0 | Android 6.0 | Android 7.0 | Android 7.1 | Android 7.1.2 | Android 8.0 | Android 9.0
  • objętość pamięci RAM: 1500 MB
  • Pamięć Flash: 16 GB
  • Model procesora: Exynos W920

  parametry

  • Monitor pracy serca: Tak
  • Czujniki styku pomiaru tętna: Tak
  • wariant czujnika tętna: Electrical | Optyczny
  • Monitor ciśnienia krwi: Tak
  • czujnik tlenu we krwi: Tak
  • Spalone kalorie: Tak
  • Akcelerometr: Tak
  • Żyroskop: Tak
  • Tracker aktywności: Tak
  • Osobiste cele: Tak
  • Jakość snu: Tak
  • Zarządzanie informacjami osobistymi: Budzik | Kalkulator | Notatki | Przypomnienie | SOS
  • czujka oświetlenia otoczenia: Tak
  • Powiadomienia SMS: Tak
  • Minutnik: Tak
  • Elektryczny kompas: Tak
  • sensor geomagnetyczny: Tak
  • Barometr: Tak

  Sieć

  • Standardy 4G: LTE
  • GPS: Tak
  • BeiDou: Tak
  • GLONASS: Tak
  • Galileo: Tak

  Porty i interfejsy

  • Standardy Wi- Fi: 802.11a | 802.11b | 802.11g | Wi-Fi 4 (802.11n)
  • NFC: Tak
  • Wi-Fi: Tak
  • Wtyk słuchawek: Bluetooth

  Moc

  • pojemność baterii: 247 mAh

  Waga i rozmiary

  • Grubość: 9,8 mm
  • Waga produktu: 25,9 g

  Zawartość opakowania

  • Smartwatch
  • Ładowarka bezprzewodowa
  • Instrukcja obsługi

☆ Fitbit Sense, Lunar White/Soft Gold Stainless Steel (0811138036973) ☆

Fitbit Sense, Lunar White/Soft Gold Stainless Steel (0811138036973) Najniższa Cena Online

☆ Fitbit Sense, Lunar White/Soft Gold Stainless Steel (0811138036973) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FitBit
 • Nazwa produktu: Fitbit Sense, Lunar White/Soft Gold Stainless Steel (0811138036973)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 9
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Smartwatch FITBIT Sense grafitowy/czarny Zmniejsz stres Aplikacja EDA Scan w FITBIT Sense namierza aktywność elektrodermalną, która może wskazywać na reakcję organizmu na stres. Za pomocą aplikacji możesz śledzić trendy, zrozumieć swoje nastroje oraz wypróbować świeże narzędzia, które pomogą Ci radzić sobie ze stresem.

  Twoje zdrowie jest najważniejsze Użyj aplikacji EKG w FITBIT Sense, by ocenić pracę serca pod kątem migotania przedsionków, a także nieregularnego rytmu. Smartwatch powiadomi Cię także, gdy Twoje tętno stanowczo ograniczy się albo podwyższy.

  Smartwatch czujnik temperatury, który każdej nocy śledzi zmiany i ukazuje, czy zasadniczo różni się od dobrych parametrów. Produkowany, aby dotrzymać Ci kroku Dzięki tarczy ze stali nierdzewnej, wyświetlaczowi AMODEL i Corning Gorilla Glass 3, a także nowoczesnemu rdzeniu bioczujnika, FITBIT Sense podwyższa jakość życia każdego dnia.

  Dzięki pojemnej baterii będziesz mógł korzystać z zegarka przez ponad 6 dni bez potrzeby ponownego ładowania. Możesz również odbierać połączenia Bluetooth i powiadomienia tekstowe, a użytkownicy Androida będą mogli także wysyłać prędkie odpowiedzi głosowe.

  Zoptymalizuj swój sen Śledz czas rozmaitych faz snu - lekkiego, głębokiego i REM, a następnie uzyskaj wynik, by lepiej zrozumieć jakość swojego snu. Użyj inteligentnego budzika w Fitbit Sense, żeby obudzić się w najodpowiedniejszym momencie i poprawnie przygotować na kolejny dzień.


☆ Watchmark Smartwatch sportowy unisex ws929 szary ☆

Watchmark Smartwatch sportowy unisex ws929 szary Najniższa Cena Online

☆ Watchmark Smartwatch sportowy unisex ws929 szary - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: WATCHMARK
 • Nazwa produktu: Watchmark Smartwatch sportowy unisex ws929 szary
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Smartwatch sportowy unisex Watchmark WS929 szary

☆ Ticwatch pro liquid metal silver (6940447102018) ☆

Ticwatch pro liquid metal silver (6940447102018) Najniższa Cena Online

☆ Ticwatch pro liquid metal silver (6940447102018) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Ticwatch
 • Nazwa produktu: Ticwatch pro liquid metal silver (6940447102018)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 6
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Smartwatch Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra LTE TicWatch Pro 3 Ultra LTE to Twój osobisty asystent. Spełnia MIL-STD-810G kanon wytrzymałości, dzięki czemu może towarzyszyć Ci niemal wszędzie. Został też wyekwipowany w GPS oraz barometr, aby spełnić wymagania wymagających użytkowników.

  Wyświetlacz ze szkła Gorilla Glass jest odporny na ślady palców i zapewnia przystępny dostęp do najważniejszych informacji. Wytrzymały akumulator pozwala pracować zegarkowi do 45 dni, dzięki czemu nadzwyczajnie spełni oczekiwania podczas różnego rodzaju wypraw.

  Posiada szereg funkcji pozwalających obserwować stan zdrowia, możesz też za jego pomocą płacić za zakupy, odczytywać wiadomości albo słuchać muzyki w Spotify offline. Sprawdź, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  Wygodny dostęp do informacji Smartwatch Mobvoi został wyekwipowany w podwójny wyświetlacz 2.0 AMOLED Retina o przekątnej 1.4" i rozdzielczości 454 x 454. Dzięki czemu wszystkie najważniejsze informacje masz w zasięgu ręki.

  Ponadto ekran wyróżnia niskie zużycie energii. Istnieje też możliwość regulacji jasności. Wbudowany GPS Wybierz najlepszą dla siebie drogę. Smartwatch Mobvoi dysponuje dostępem do wszelkich 5 systemów satelitarnych: GPS, GLONASS, Galileo, QZSS i Beidou, aby pomóc zaplanować Ci najlepszą podróż, śledzić jej trasę i doprowadzić do celu w dowolnym miejscu na świecie.

  Wytrzymały akumulator Inteligentny zegarek Mobvoi został zaopatrzony w akumulator o pojemności 577 mAh, co przekłada się na około 45 dni pracy na jednym naładowaniu w trybie ESSENTIAL oraz 72 godzin, jeśli włączysz tryb SMART.

  teraz możesz trenować bez obaw o nagle rozładowany akumulator urządzenia. Orange eSIM Kolejną zaletą smartwatcha jest współpraca z Orange eSIM. Połącz inteligentny zegarek z kontem Orange, aby zyskać dostęp do aplikacji, strumieniowego przesyłania muzyki, dane dotyczące połączeń i powiadomień.

  teraz możesz wykonywać i odbierać połączenia korzystając bezpośrednio z zegarka. Wydajna praca TicWatch Pro 3 Ultra LTE może pochwalić się wysoce efektywną pracą i dużą pamięcią. Posiada zastosowany chip Qualcomm Snapdragon 4100 oraz procesor Mobvoi, który zapewnia szybkie i niezawodne działanie.

  Ponadto pamięć urządzenia wynosi 1GB RAM oraz 8GB ROM. W trosce o Twoje zdrowie Smartwatch Mobvoi został wyposażony w szereg {pomocn|przydatn)ych funkcji, dzięki którym możesz na bieżąco śledzić pracę organizmu.

  TicWatch Pro 3 Ultra LTE mierzy saturację krwi przez 24/7, monitoruje sen, pracę serca przez 24/7 oraz poziom stresu. Posiada też ćwiczenia oddechowe, które pozwolą Ci się zrelaksować. Oprócz tego mierzy hałas w zakresie od 30 dB do 120 dB i ostrzega przed zbyt jego zbyt wysokim poziomem, chroniąc Twój słuch i system nerwowy.

  Dla miłośników sportu Jeśli lubisz aktywny wypoczynek, to smartwatch Mobvoi z pewnością przypadnie Ci do gustu. Wspinaczka, bieganie, jazda na rowerze, joga – te i inne dyscypliny znajdziesz w TicWatch Pro 3 Ultra LTE.

  Ponadto nowe dyscypliny są stale dodawane, wystarczy, że zaktualizujesz aplikacje TicExercise i TicHealth do najnowszej wersji. Dodatkowo dzięki TicHealth dostarczy Ci najważniejszych informacji dotyczących Twojej kondycji i postępu, dzięki czemu zwiększysz efektywność swoich treningów i szybciej osiągniesz zamierzony cel.

  Posiada też barometr, który dostarczy Ci informacji dotyczących wysokości poprzez pomiar ciśnienia powietrza. Lekki i wygodny Konstrukcja modelu TicWatch Pro 3 Ultra LTE jest o 29% lżejsza, niż w poprzednich modelach, a pojemność akumulatora zwiększono o 40%.

  Dodatkowo ergonomiczny design smartwatcha zapewnia długotrwały komfort. Pasek wykonano z przyjaznego dla skóry silikonu, a zewnętrzna część wykończono skórą. Opaska wyróżnia się wytrzymałością na ekstremalne temperatury, środki chemiczne, tłuste ciecze oraz utlenianie.

  Na niemal każde warunki pogodowe Inteligentny zegarek Mobvoi został przygotowany na różne warunki atmosferyczne. Poddany wielokrotnym testom, jest odporny na działanie czynników zewnętrznych, w tym niskie i wysokie temperatury, wilgoć, promienie słoneczne, wstrząsy, niskie ciśnienie, kurz oraz piasek.

  Z powodzeniem zabierzesz go również na basen, chroni go odporność na wodę na poziomie IP68. Wear OS od Google Smartwatch Mobvoi będzie Twoim codziennym asystentem. Umożliwia dokonywanie płatności za pomocą Google Pay.

  Możesz też skorzystać z Asystenta Google, map, aby otrzymać informacje o ruchu drogowym, itp. Istnieje też możliwość słuchania muzyki offline w Spotify. Spersonalizuj jego wygląd Dostosuj wygląd inteligentnego zegarka Mobvoi do własnych potrzeb.

  Urządzenie oferuje szeroką paletę kolorów, które możesz ustawić na ekranie smartwatcha. Wybierz 1 z 18 dostępnych barw i nadaj TicWatch Pro 3 Ultra LTE unikalnego charakteru. W zestawie smartwatch kabel ładowania instrukcja obsługi Specyfikacja Producent Mobvoi Model TicWatch Pro 3 Ultra LTE Wymiary 47 x 48 x 12.3 mm Waga 41g Kolor shadow black Materiał stal nierdzewna, nylon z włóknem szklanym, silikon, skóra Ekran Corning Gorilla Glass, powłoka odporna na ślady palców Długość paska 22 mm System operacyjny Wear OS by Google Chip Qualcomm® Snapdragon Wear™ 4100, procesor Mobvoi Pamięć RAM: 1GB / ROM: 8GB Wyświetlacz 1.4" 454*454 326ppi Full Color Always On Display AMOLED + FSTN Łączność bezprzewodowa Wi-Fi:802.11b/g/n GNSS GPS+Beidou+Glonass+Galileo+QZSS Płatności NFC Google Pay Czujniki akcelerometr, czujnik żyroskopowy, czujnik tętna HD PPG, czujnik SpO2, czujnik Off-Body o niskim opóźnieniu, barometr Pojemność akumulatora 577 mAh Wytrzymałość IP68, /MIL-STD-810G Czas pracy 45 dni (tryb ESSENTIAL), 72 dni (tryb SMART)


☆ Samsung Nowy smartwatch galaxy watch4 classic 42mm 1.2" czarny (8806092514430) ☆

Samsung Nowy smartwatch galaxy watch4 classic 42mm 1.2" czarny (8806092514430) Najniższa Cena Online

☆ Samsung Nowy smartwatch galaxy watch4 classic 42mm 1.2" czarny (8806092514430) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Nowy smartwatch galaxy watch4 classic 42mm 1.2" czarny (8806092514430)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Smartwatch Samsung Watch 4 Classic 42mm Black BTSmartwatch wyposażony w wyświetlacz Super AMOLED o przekątnej 1.2 cala i rozdzielczości 396 x 396 pikseli. NAJWAŻNIEJSZE cechyWyświetlacz: Super AMOLEDBluetoothGPSWiFiNFCPrzekątna (cal): 1.2Rozdzielczość (piksele): 396 x 396WodoodpornośćZdalna obsługa aparatuZdalna obsługa odtwarzacza muzykiWbudowana pamięć: 16 GBPojemność akumulatora [mAh]: 247Kolor: Czarny Galaxy Watch4 Classic.Zna się na tobie.Większość z nas chce wiedzieć o sobie więcej, żeby móc stać się najkorzystniejszymi wersjami samych siebie.

  Dlatego właśnie stworzyliśmy zupełnie nowy Galaxy Watch4 Classic, by towarzyszył Ci na drodze do zdrowszej wersji Ciebie i jest za każdym razem z Tobą by zapłacić z Google Pay DesignObrotowy pierścień, który nie tylko przyciąga spojrzeniaCiesz się nieprzemijalnym designem obrotowego pierścienia i wyrazistego ekranu Galaxy Watch4 Classic.

  Ten wysokiej klasy zegarek nadaje Twojemu nadgarstkowi wyrafinowanego wyglądu, a wykorzystana w nim nierdzewna stal klasy premium obrazuje jego mocne i instynktowne działanie. MarkaZapnij pasek zegarka i ruszaj do przoduPasek Ridge Sport Band gwarantuje całodzienny komfort noszenia zegarka.

  wyprodukowany został z fluoroelastomeru, który nie tylko gwarantuje wytrzymałość i wytrzymałość na pot,powoduje jeszcze, iż pasek rewelacyjnie przylega do Twojego nadgarstka niezależnie od aktywności, które podejmujesz.

  TarczaNowy dzień, nowa tarczaWybieraj spomiędzy tarcz analogowych i cyfrowych, ciesząc się zróżnicowanymi tłami, czcionkami i kolorami, które znakomicie dopasują się do Twojego gustu, pogody czy mocnej okazji.

  Wzbogać tarcze demonstrujące postaci, używając AR Emoji, które wyrażą Twój oraz animacji ilustrujących podejmowaną przez Ciebie czynność, np. Bieganie czy słuchanie muzyki. FitnessZdrowie rozpoczyna się tu i dzisiaj Skład ciałaNie starczy słuchać tego, co mówi nam ciało.

  Poznaj je bliżejŚledź swoje fitnessowe postępy za pomocą naszego pierwszego smartwatcha, który z łatwością mierzy skład ciała. Poznaj zawartość tkanki tłuszczowej, mięśni szkieletowych, wody i nie tylko, aby móc osiągać wytyczone cele.

  czujnik Samsung BioActive i nasz najszybszy chipset to najpotężniejsze jak dotychczas innowacje, jakie wdrożyliśmy w smartwatchach Galaxy. Codzienna aktywność & Trening fitnessowyWybierz typ treningu, a zegarek będzie śledził Twoją aktywnośćŚledź swoją aktywność i wyniki fitnessowe na zegarku i telefonie.

  Licz kroki, sprawdzaj kalorie, a dzięki GPS za każdym razem wiedz, gdzie się znajdujesz. Galaxy Watch4 Classic wyłapuje aktywność fizyczną, by śledzić Twoje rutynowe działania w tym zakresie. Rozpoznaje ponad 90 zróżnicowanych ćwiczeń, dzięki czemu sporządza jeszcze bardziej dokładne podsumowania treningów.

  Wyzwania grupoweTreningowi partnerzy za każdym razem blisko CiebieZ Galaxy Watch4 Classic możesz radować się każdym krokiem, jaki robisz w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Śledź liczbę kroków i konkuruj z bliskimi Ci osobami, prowadząc błogą rywalizację przy pomocy forum dyskusyjnego na żywo.

  Zwycięzcy kolejnych wyzwań otrzymują pamiątkowe odznaki i punkty, dzięki temu dbanie o formę staję się przyjemne, motywujące i prawidłowe społecznie. ZdrowieZegarek, który wskazuje Twoje atrybuty zdrowotneCiśnienie krwi & EKGWszystkie dane – prosto z sercaPrzedstawiamy czujka Samsung BioActive, dokonujący pomiaru EKG i ciśnienia krwi w czasie rzeczywistym.

  Po wstępnej kalibracji sensor momentalnie sprawdza ciśnienie krwi użytkownika. Może też sprawdzić nietypowe tętno i rytm serca za pomocą EKG, po czym przesłać dane bezpośrednio na telefon, z którego z łatwością można je udostępniać.Pomiar ciśnienia krwi dokonywany jest przy pomocy optycznego czujnika tętna zwanego również czujnikiem PPG.Pomiar EKG dokonywany jest przy pomocy elektrycznego czujnika ECG.

  progresywny senNajbardziej holistyczna analiza snu przystępna na smartwatchach GalaxyFunkcja wykrywa i holistycznie analizuje fazy snu. Lepsze opcje pomiaru pozwalają sprawdzić poziom tlenu we krwi i chrapanie (choć oczywiście nie sugerujemy, iż masz taką przypadłość).

  Pozwala także zapoznać się z innowacyjnymi wskazówkami przygotowanymi przez National Sleep Foundation, żeby zapewnić sobie udoskonalony i dłuższy sen. Nowy system operacyjnyPrawdziwy gracz zespołowyGalaxy Watch4 Classic – pierwszy smartwatch z systemem operacyjnym Wear OS Powered by Samsung – sprawia, iż z poziomu nadgarstka możesz mieć dostęp do swoich ulubionych aplikacji.

  Ciesz się wszystkim – od streamingu muzyki po rozliczne rozwiązania z zakresu zdrowia i fitnessu. KompatybilnośćMistrz współpracyZa sprawą systemu operacyjnego Wear OS Powered aby Samsung Galaxy Watch4 Classic gwarantuje płynne łączenie z urządzeniami Samsung Galaxy.

  Kontroluj ANC na słuchawkach Galaxy Buds2 lub otwieraj aplikacje na telefonie bezpośrednio z zegarka. Dopełniające funkcje, takie jak kompas, sprawiają, iż Galaxy Watch4 Classic zapewnia jeszcze więcej możliwości.

  SPECYFIKACJA technologicznAModel: Smartwatch Samsung Watch 4 Classic 42mm Black BTSystem operacyjny:&n


☆ Huawei Smartwatch watch gt 3 46mm active czarny (6941487224395) ☆

Huawei Smartwatch watch gt 3 46mm active czarny (6941487224395) Najniższa Cena Online

☆ Huawei Smartwatch watch gt 3 46mm active czarny (6941487224395) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Huawei Smartwatch watch gt 3 46mm active czarny (6941487224395)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Huawei Watch GT 3 Pro. Kontynuacja idealnego kunsztu smartwatcha z kolekcji GT. W nieustannym dążeniu do artystycznej estetyki powstał Huawei Watch GT 3 Pro. Gigant elektroniki dodał do swojego smartwatcha bardziej progresywne funkcje sportowe i zdrowotne, a także znacznie dłuższą żywotność baterii. W blasku słońca. Ustaw tarczę z własnym zdjęciem z Galerii albo wybierz jeden z niezliczonych motywów do pobrania. Zmieniaj w zależności od okazji czy nastroju i podziwiaj tętniący żywymi kolorami wyświetlacz AMOLED.
  Inteligentny asystent Twojego ciała i ducha HUAWEI WATCH GT 3 Pro przenosi wspieranie zdrowego stylu życia na nowy poziom. Obsługuje szereg inteligentnych funkcji, w tym monitorowanie tętna, natlenienia krwi, wykrywanie stresu i analizę snu, dzięki temu możesz aktywnie zadbać o to, co najważniejsze. HUAWEI HUAWEI TruSeenTM 5.0+ wykorzystuje osiem sensorów fotoelektrycznych, dzięki którym możesz dokładnie pilnować puls poprzez całą dobę. Ulepszone algorytmy efektywnie odfiltrowują zakłócenia sygnału, a powiadomienia w czasie rzeczywistym poinformują Cię o wyraźnych odchyleniach od pożądanego zakresu.
  Odkrywaj podwodne piękno HUAWEI WATCH GT 3 Pro otrzymał atesty IP68 i 5 ATM. Oznacza to, że poradzi sobie nie tylko z potem, kurzem i deszczem,także z pełnym zanurzeniem na głębokości do 30 metrów4, choćby w słonej wodzie. Zabierz go ze sobą na niezapomnianą wyprawę. HUAWEI WATCH GT 3 Pro w asygnowanym trybie nurkowania rejestruje szczegółowe informacje, takie jak czas zanurzenia czy krzywą głębokości, dzięki temu możesz skrupulatnie obserwować swoje postępy. Żeby nurkować dłużej i lepiej przygotować się do podwodnych przygód, włącz trening wstrzymywanie oddechu, a smartwatch będzie monitorował tętno, czas bezdechu i moment rozpoczęcia skurczów przepony.
  Ponad 100 trybów sportowych mając do wyboru ponad 100 treningów — w tym bieganie, jazdę na rowerze, wspinaczkę górska, pływanie czy jazdę na nartach — możesz w pełni oddać się sportowym wyzwaniom i kontrolować swoje postępy. Wskaźnik zdolności biegowych dostarcza analizy w oparciu o wielowymiarowe informacje: tętno, tempo, dystans i częstotliwość treningu. Szczegółowe atrybuty i wskazówki dotyczące ćwiczeń pomagają zmaksymalizować skuteczność bez nadmiernego obciążania organizmu. Dziel się swymi ulubionymi trasami i zainspiruj znajomych!
  Jeszcze więcej funkcji Dzięki wydajnej baterii i szybkości ładowania rozszerzonej o 30% nie musisz martwić się o zapas energii. Starczy 10 minut, aby naładować smartwatch do 25%, a w niecałe półtorej godziny naładujesz baterię do 100%. W pełni naładowany HUAWEI WATCH GT 3 Pro Titanium może Ci towarzyszyć nawet poprzez 14 dni.
  produkt
  Kod producenta55028467
  EAN6941487248391
  informacje PODSTAWOWE
  PrzeznaczenieUniwersalne
  FUNKCJE POMIAROWE
  FUNKCJE UŻYTKOWE
  Zdalna obsługa aparatuNie
  Zdalna obsługa odtwarzacza muzykiTak
  PowiadomieniaTak
  Alarm/budzikTak
  WibracjeTak
  Przypomnienie o nawodnieniuNie
  Znajdź moje urządzenieNie
  MikrofonTak
  GłośnikTak
  wyświetlacz
  Przekątna wyświetlacza1.43"
  Rozdzielczość wyświetlacza466x466 px
  dane technicznE
  ModemNie
  Wodoodporność5 ATM (do 50m)
  objętość baterii50 mAh
  Maksymalny czas użytkowania14 dni
  FIZYCZNE
  odcień paskaBrązowy
  kształt kopertyOkrągły
  Wysokość koperty46.6 mm
  Szerokość koperty46.6 mm
  Głębokość koperty10.9 mm
  Waga54 g

☆ Smartwatch AmazFit Zepp E Round Polar Night Black (czarny) (6972596100898) ☆

Smartwatch AmazFit Zepp E Round Polar Night Black (czarny) (6972596100898) Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch AmazFit Zepp E Round Polar Night Black (czarny) (6972596100898) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huami
 • Nazwa produktu: Smartwatch AmazFit Zepp E Round Polar Night Black (czarny) (6972596100898)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  kolisty model Zepp E przyciąga wzrok, a jednocześnie jest subtelny, z idealnym projektem unibody, prostymi liniami i wykrzywioną tarczą zegarka 3D. Zepp E to partner w zakresie zdrowia, który pomaga zrozumieć sporo wskaźników zdrowotnych.


☆ Watchmark Smartwatch sportowy unisex wf800 czarny ☆

Watchmark Smartwatch sportowy unisex wf800 czarny Najniższa Cena Online

☆ Watchmark Smartwatch sportowy unisex wf800 czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: WATCHMARK
 • Nazwa produktu: Watchmark Smartwatch sportowy unisex wf800 czarny
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Smartwatch sportowy unisex Watchmark WF800 czarny

☆ SMARTWATCH AMAZFIT T-REX 2/A2170 DESERT KHAKI HUAMI (6972596105046) ☆

SMARTWATCH AMAZFIT T-REX 2/A2170 DESERT KHAKI HUAMI (6972596105046) Najniższa Cena Online

☆ SMARTWATCH AMAZFIT T-REX 2/A2170 DESERT KHAKI HUAMI (6972596105046) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HUAMI
 • Nazwa produktu: SMARTWATCH AMAZFIT T-REX 2/A2170 DESERT KHAKI HUAMI (6972596105046)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Poczuj dreszcz emocji w trakcie polowania i innych aktywności na świeżym powietrzu z Amazfit T-Rex 2 - absolutnym tytanem wytrzymałości. Zegarek przeszedł 15 testów klasy wojskowej, żeby udowodnić,nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania jako towarzyszysz jednocześnie na górskich szlakach, na dzikich ścieżkach wiodących przez lasy deszczowe, a także w zimnych, ciemnych korytarzach jaskiniach.Podobne zestawienia:


Najtańsze zegarki smartwatche do 1000 zł – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze zegarki smartwatche do 1000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich smartwatchy do 1000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Smartwatch ticwatch e3 (panther black) marki Mobvoi ☆

Smartwatch ticwatch e3 (panther black) marki Mobvoi Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch ticwatch e3 (panther black) marki Mobvoi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Mobvoi
 • Nazwa produktu: Smartwatch ticwatch e3 (panther black) marki Mobvoi
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Bez względu na to, jak zajęte jest Twoje życie, ważne jest, żeby poświęcić czas na prowadzenie aktywnego stylu życia.

  Zasilany przez platformę Qualcomm® Snapdragon Wear™ 4100+ Dual System, TicWatch E3 łączy płynną wydajność i progresywne czujniki zdrowia w klasycznym, stylowym wyglądzie.

  skutecznie zarządzaj swym życiem, zdrowiem i samopoczuciem dzięki ponad 20 profesjonalnym trybom treningu, zastosowanemu GPS i pomocnym aplikacjom i usługom w Wear OS by Google

  Więcej funkcji, ulepszona wartość

  progresywne czujniki zdrowia widoczne w TicWatch Pro 3, najnowszym flagowym modelu

  solidny podwójny system Qualcomm® Snapdragon Wear™ 4100+

  wykrzywiony ekran HD 2.5D, a równocześnie lekki i wygodny do noszenia na co dzień

  Niezliczone możliwości WearOS aby Google™, w tym Google Pay, Asystent, Mapy i sporo więcej

  Zaangażowanie w doskonałość

  TicWatch E3 łączy monochromatyczną prostotę z wyrafinowanym kunsztem, żeby uzyskać stylowy, nowoczesny i stylowy charakter.

  TicWatch E3 jest zaopatrzony w zakrzywiony szklany ekran 2.5D, który zapewnia gładkość ekranu na krawędzi i przesuwa granice rozmiaru ekranu, by zapewnić nieprzeciętne wrażenia użytkownika.

  Wysokiej jakości rama z poliwęglanu gwarantuje trwałą i ultralekką konstrukcję ważącą zaledwie 32g.

  Wyraź siebie dzięki tarczy zegarka tak unikatowej jak Ty

  Zmieniaj swój wygląd tak często, jak chcesz, dzięki nowym twarzom, które pasują do stroju albo sceny, by zachować stylizację w nocy. Przesuń palcem, żeby wybrać tarczę zegarka na dany dzień na zegarku albo w aplikacji Mobvoi.

  Ustaw własne zdjęcie jako tło z możliwością dostosowania.

  Trwałe, oddychające i modne

  szczególnie elastyczny pasek do zegarka z gumy silikonowej łączy w sobie odporność, wygodę i fason.

  Nie tylko jest oddychający na skórze, lecz jest ponadto przystępny w trzech różnorodnych kolorach, które można zespolić do różnorodnych strojów.

  posiada mechanizm prędkiego zwalniania, który ułatwia zmianę bez dodatkowych narzędzi.

  Ze względu na swoją mocną naturę i wodoodporność jest prosty w czyszczeniu i konserwacji, a ponieważ silikon jest świetny we wszystkich temperaturach, jest rewelacyjny do uprawiania sportów przez całe lato.

  Ciągłe śledzenie zdrowia serca przez 24 godziny na dobę

  progresywny czujnik tętna starannie nadzoruje tętno w czasie rzeczywistym, gdy jesteś aktywny i odpoczywasz.

  Zmiany tętna można także rejestrować na cotygodniowym wykresie i wysyłać alerty, jeśli wykryją jakiekolwiek nietypowe zmiany tętna.

  Trening mądrzejszy, nie trudniejszy

  Ustaw cel ćwiczeń, poczuj brzęczenie i dostaj powiadomienie dźwiękowe poprzez zaimplementowany głośnik, gdy osiągniesz docelową strefę tętna. Otrzymuj alerty, gdy przekroczysz tę strefę, aby uniemożliwić Ci osiągnięcie celu lub przemęczenie się.

  *Ta funkcja jest dostępna tylko podczas biegu na zewnątrz.

  Całodzienne monitorowanie saturacji krwi

  Twój poziom tlenu we krwi (SpO2) jest ważnym wskaźnikiem tego, jak dobrze twoje ciało wchłania tlen.

  sensor tlenu we krwi w TicWatch E3 składa się z czterech zestawów podczerwonych diod LED i mierzy poziom SpO2 poprzez oświetlanie naczyń krwionośnych nadgarstka.

  Włącz 24-godzinne monitorowanie,automatycznie monitorować i rejestrować poziom tlenu we krwi w regularnych odstępach czasu w ciągu dnia i nocy oraz prędko wskazywać potencjalne zagrożenia dla zdrowia.

  *Ta funkcja ma charakter informacyjny i nie jest standardem diagnostyki medycznej.

  Trzymaj to wszystko w rodzinie

  Dzięki TicWatch E3 możesz wyrazić zgodę i udostępnić informacje dotyczące zdrowia i kondycji ukochanej osobie, aby wspólnie osiągnąć cele zdrowotne.

  Śledź lub przestań obserwować w dowolnym momencie, uzyskując dostęp do ustawień udostępniania danych w aplikacji Mobvoi.

  Dzięki TicCare możesz także zdalnie obserwować dane do noszenia ukochanej osoby, takie jak tętno, kroki, szczegóły snu itp.

  Zdobądź swój szczyt

  Wykorzystaj w pełni swój codzienny trening dzięki 30-minutowemu treningowi interwałowemu o wysokiej intensywności (HIIT)* - od nowa dostępnemu w TicWatch E3. Po prostu zwolnij trochę miejsca i przygotuj się na spocenie w mgnieniu oka.

  *HIIT będzie stale aktualizowany podczas rozwoju technologii TicMotion.

  Ponad 20 mistrzowskich trybów treningu

  Ponad 20 fachowych trybów treningowych* zainspiruje Cię do ruchu i uwolnienia Twojego prawdziwego potencjału.

  Od aktywności takich jak wspinaczka górska, pływanie i jazda na łyżwach po jazdę na rowerze stacjonarnym, pilates i trening interwałowy o wysokiej intensywności (HIIT)**, TicWatch E3 śledzi Twoje informacje dotyczące kondycji i zdrowia w czasie rzeczywistym.

  Liczy się każdy minimalny ruch

  Proaktywne śledzenie ruchu TicMotion ™ samoczynnie lokalizuje Twój trening, śledzi Twoją aktywność i rejestruje dane dotyczące kondycji i zdrowia, w tym tętno, kalorie i pułap tlenowy. Włącz TicMotion™ i zobacz - liczy się każdy ruch.

  Poruszaj się po trasach bez telefonu

  Zabierz swój trening w drogę dzięki wbudowanemu pozycjonowaniu GPS, GLONASS i Beidou, dzięki temu możesz zobaczyć swoją ścieżkę, odkrywać świeże szlaki i cieszyć się aktywnością na świeżym powietrzu z bezpieczeństwem i pewnością. Koniec z poleganiem na telefonie, aby powiedzieć Ci, gdzie jesteś albo dokąd zmierzasz.

  Pomiń, zatrzymaj, odtwórz ponownie

  Daj Ci kontrolę, żeby trzymać telefon w kieszeni w trakcie ćwiczeń.

  Sparuj zegarek TicWatch E3 ze swymi TicPods*, żeby korzystać w pełni bez zastosowania dłoni z poleceniami głosowymi, które nie przerywają Twojego kroku.

  Twoja aplikacja Mobvoi właśnie przeszła wielką metamorfozę

  Sparuj TicWatch E3 z aplikacją Mobvoi, by uzyskać dostęp do raportu fitness z ostatniego tygodnia albo miesiąca. Pracuj nad przewagą konkurencyjną, porównując swoje postępy ze swym kręgiem albo innymi użytkownikami TicWatch w społeczności Mobvoi.

  Sen

  Dobra jakość snu może pozytywnie wpłynąć na zdrowie psychiczne.

  Dzięki TicSleep2.0, TicWatch E3 śledzi twój sen lekki, głęboki i REM, jednocześnie dostarczając stanowczych danych, które pomogą Ci zbudować udoskonalone nawyki snu.

  Obudź się delikatnym alarmem w fazie lekkiego snu - to naturalny sposób na budzenie się wypoczętym.

  Pożegnaj się z brzęczącym budzikiem na szafce nocnej!

  Znajdź swoje centrum i zostań tam dłużej

  Dynamiczne środowisko pracy czasami wywiera presję.

  Uspokój to wszystko dzięki TicZen, zaimplementowanej aplikacji do monitorowania stresu TicWatch E3. TicZen obserwuje twoich życiowych i ucha do otoczenia (z TicHear) i może cię uprzedzić, gdy jesteś przeciążony.

  Uruchom TicBreathe, by uwolnić się od stresu i znaleźć swoje centrum.

  Zachowaj baterię dłużej w trybie Essential*

  Nigdy nie pozwól, aby niepokój o baterię stanął Ci na drodze.

  Domyślnie tryb Essential uruchamia się automatycznie, gdy procent mocy spadnie poniżej 5 procent. Przełącz tryb Essential w ustalonych godzinach lub w nocy bez przerywania monitorowania stanu zdrowia.

  Wyjątkowo zaprojektowany wyświetlacz oszczędzania baterii prezentuje tylko fakty — godzinę/datę, kroki, tętno — żeby zegarek działał.

  Płatność zbliżeniowa za pomocą Google Pay

  Trzymaj kartę w portfelu i korzystaj z płatności zbliżeniowych przy pomocy Google Pay™ bezpośrednio z TicWatch E3! Po prostu dotknij i idź wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe.

  Uzyskaj dostęp do lubianych aplikacji, w tym ulubionych z Google, bezpośrednio na Twoim nadgarstku

  wyekwipowany w Wear OS aby Google, TicWatch E3 może robić wszystko, co chcesz.

  Odbieraj połączenia, sprawdzaj kalendarz, śledź swój trening i kontroluj muzykę jednym dotknięciem nadgarstka. To wszystko jest tutaj.

  Kontroluj swój inteligentny dom z nadgarstka

  Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania, by aktywować Asystenta Google* i sterować inteligentnymi światłami, wtyczkami, urządzeniami i nie tylko za pomocą głosu.

  SPECYFIKACJA TicWatch E3

  Model: TicWatch E3

  wymiary (mm): 44 x 47 x 12,6

  Waga: około 32g

  Kolor: czarny pantera

  Koperta zegarka: poliwęglan i włókno szklane

  ekran: szkło 2.5D

  Pasek do zegarka: guma silikonowa (wymienna), 20mm, czarny

  System operacyjny: Wear OS żeby Google

  Chipset: platforma dwusystemowa Qualcomm® Snapdragon Wear™ 4100+

  Pamięć: RAM: 1 GB / ROM: 8 GB

  wyświetlacz: 1,3-calowy ekran o dużej gęstości (360 x 360 pikseli)

  Łączność: Bluetooth 5.0, Wi-Fi: 802.11b/g/n

  GNSS: GPS + GLONASS + Beidou

  Płatności NFC: Google Pay

  Głośnik: Tak

  Mikrofon: Tak

  Wibrator: Tak

  Czujniki:

  • Akcelerometr,
  • detektor żyroskopowy,
  • sensor tętna HD PPG,
  • czujka SpO2,
  • detektor poza ciałem o niskim opóźnieniu

  pojemność baterii: 380 mAh

  Wodoodporność: IP68, pływanie w basenie


☆ Xiaomi Smartwatch amazfit zeep e round czarny (6972596100867) ☆

Xiaomi Smartwatch amazfit zeep e round czarny (6972596100867) Najniższa Cena Online

☆ Xiaomi Smartwatch amazfit zeep e round czarny (6972596100867) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Smartwatch amazfit zeep e round czarny (6972596100867)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  okrągły model Zepp E przyciąga wzrok, a jednocześnie jest subtelny, z perfekcyjnym projektem unibody, prostymi liniami i zakrzywioną tarczą zegarka 3D. Zepp E to partner w zakresie zdrowia, który pomaga zrozumieć dużo wskaźników zdrowotnych....

☆ Smartwatch AmazFit Zepp E Round Polar Night Black (czarny) (6972596100898) ☆

Smartwatch AmazFit Zepp E Round Polar Night Black (czarny) (6972596100898) Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch AmazFit Zepp E Round Polar Night Black (czarny) (6972596100898) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huami
 • Nazwa produktu: Smartwatch AmazFit Zepp E Round Polar Night Black (czarny) (6972596100898)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  kolisty model Zepp E przyciąga wzrok, a jednocześnie jest subtelny, z idealnym projektem unibody, prostymi liniami i zakrzywioną tarczą zegarka 3D. Zepp E to partner w zakresie zdrowia, który pomaga zrozumieć sporo wskaźników zdrowotnych.


☆ Amazfit Zegarek smartwatch t-rex pro desert grey ☆

Amazfit Zegarek smartwatch t-rex pro desert grey Najniższa Cena Online

☆ Amazfit Zegarek smartwatch t-rex pro desert grey - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AMAZFIT
 • Nazwa produktu: Amazfit Zegarek smartwatch t-rex pro desert grey
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Zegarek smartwatch Amazfit T-REX PRO to niezwykle wytrzymały model - certyfikat wojskowy, a także wodoodporność 10 ATM, oferujący ponad 100 trybów sportowych.

☆ Garmin Smartwatch Venu Sq Orchideowy Orchidea ☆

Garmin Smartwatch Venu Sq Orchideowy Orchidea Najniższa Cena Online

☆ Garmin Smartwatch Venu Sq Orchideowy Orchidea - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Garmin Smartwatch Venu Sq Orchideowy Orchidea
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Garmin Smartwatch Venu Sq Orchideowy Orchidea


Podsumowanie, czyli jaki zegarek smartwatch do 1000 zł najlepszy?


Najlepszy zegarek smartwatch do 1000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy zegarek smartwatch do 1000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre smartwatche – Ranking wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych smartwatchy do 1000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych zegarków smartwatchy męskich oraz damskich.


Powiązania tematyczne:

 • jaki zegarek smartwatch do 1000 zł opinie,
 • dobre zegarki smartwatche do 1000 zł cena,
 • ranking smartwatchy do 1000 zł,
 • zegarek smartwatch do 1000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o smartwatchach do 1000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o smartwatchach do 1000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o smartwatchach do 1000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki zegarek smartwatch do 1000 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych smartwatchach do 1000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki zegarek smartwatch do 1000 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z smartwatchami do 1000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach zegarki smartwatche do 1000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *