FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking smartwatchy do 2000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Smartwatche damskie, męskie i dla dzieci / Ranking smartwatchy do 2000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych smartwatchy do 2000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych smartwatchy do 2000 zł,
 • TOP5 często wybieranych zegarków smartwatchy męskich oraz damskich.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie zegarki smartwatche do 2000 zł najlepiej wybrać? Ranking wrzesień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane zegarki smartwatche do 2000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking smartwatchy do 2000 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Smartwatch Huawei Watch (55020644) Darmowy odbiór w 21 miastach! ☆

Smartwatch Huawei Watch (55020644) Darmowy odbiór w 21 miastach! Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch Huawei Watch (55020644) Darmowy odbiór w 21 miastach! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Smartwatch Huawei Watch (55020644) Darmowy odbiór w 21 miastach!
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Huawei Watch D czarny Huawei Watch D czarny to smartwatch z rozbudowanymi funkcjami mierzcymi aktywno serca i cinienie krwi. Dziki wielu trybom treningowym umoliwia aktywno na wysokim poziomie efektywn regeneracj.

  Duym atutem jest wytrzymay akumulator. Innowacyjny pomiar cinienia krwi Smartwatch umoliwia bardzo staranny pomiar cinienia krwi. Jest to moliwe dziki zastosowaniu nowoczesnego czujnika oraz specjalnie zaprojektowanej konstrukcji zegarka.

  Uzyskiwaniu dokadnych wynikó,w sprzyja ró,wnie algorytm pomiaru cinienia TruBP. Kolejnym udogodnieniem jest moliwo analizy EKG, któ,ra sygnalizuje o ewentualnych nieprawidowociach w biciu serca. Ponad 70 trybó,w treningowych Huawei Watch D pozwala wykorzysta a 70 trybó,w treningowych, przez co codzienna aktywno staje si jeszcze prostsza.

  Poza wspomaganiem treningu, zegarek uatwia ró,wnie zaplanowanie adekwatnego snu, a także regeneracji. Codzienne raporty i cise monitorowanie stanu zdrowia Smartwatch udostpnia dokadne raporty dotyczce cinienia krwi czy ostatnich aktywnoci, dziki czemu z atwoci mona ledzi histori swoich postpó,w.

  Swoje rezultaty i parametry mona udostpnia i poró,wnywa dziki aplikacji Huawei Zdrowie. Szykowna i wytrzymaa budowa Huawei Watch D cechuje si estetycznym wygldem, a zarazem potężn i konkretn konstrukcj.

  Tarcza ze szkem 2,5D elegancko prezentuje si na rku, z kolei aluminiowa rama powoduje, e zegarek jest oporny na uszkodzenia.


☆ Smartwatch galaxy watch 4 classic sm-r895fz 46mm lte srebrny marki Samsung ☆

Smartwatch galaxy watch 4 classic sm-r895fz 46mm lte srebrny marki Samsung Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch galaxy watch 4 classic sm-r895fz 46mm lte srebrny marki Samsung - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Smartwatch galaxy watch 4 classic sm-r895fz 46mm lte srebrny marki Samsung
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Galaxy Watch 4 Classic Stainless 46mm Silver LTE

  Budowa i wykonanie: Koperta ze stali rdzoodpornej

  Czujniki: Akcelerometr, Żyroskop, Pulsometr, Barometr, Światła, EKG, Kompas, BIA

  Nawigacja: Tak

  System operacyjny Wear OS

  niepodatność: Certyfikacja MIL-STD-810G, Pyłoszczelność i wodoodporność (IP68), Wodoszczelność 5 ATM

  Kolor: srebrny

  Jeszcze więcej aplikacji i udoskonalona łączność
  teraz na smartwatchu Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE 42mm uzyskujesz nowy system operacyjny Wear OS Powered by Samsung zaprojektowany wspólnie z Google. W raz z nim zyskujesz dostęp do najpopularniejszych aplikacji, także od firm trzecich, bezpośrednio z poziomu smartwatcha i ich niewiarygodnie prostą obsługę. Wszystkie dane możesz nadzorować w jednej, należycie Ci znanej aplikacji Samsung Health.

  Doświadcz tego, co najlepsze w Galaxy i Google* na nadgarstku
  Google Pay: Podepnij w aplikacji swoją kartę płatniczą i zawsze płać komfortowo, zbliżając dłoń do terminala płatniczego.

  Mapy Google: zawsze trafisz do celu dzięki nawigacji przystępnej na nadgarstku.

  Sklep Play: łatwy dostęp do szerokiej gamy aplikacji bezpośrednio ze smartwatcha Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE np. Facebook Messenger czy Spotify.

  YouTube Music: Słuchaj swej ulubionej muzyki. Równocześnie, gdy masz dostęp do Internetu i gdy jesteś offline i nie masz przy sobie smartfona.

  Jeszcze więcej aplikacji i lepsza łączność
  teraz na smartwatchu Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE otrzymujesz nowy system operacyjny Wear OS Powered żeby Samsung zaprojektowany wspólnie z Google. W raz z nim zyskujesz dostęp do najpopularniejszych aplikacji, także od firm trzecich, bezpośrednio z poziomu smartwatcha i ich niewiarygodnie prostą obsługę. Wszystkie dane możesz pilnować w jednej, korzystnie Ci znanej aplikacji Samsung Health.

  Kontrola multimediów
  Gdy tylko uruchomisz multimedia, na ekranie smartwatcha Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE wyświetlony zostanie kontroler multimediów

  Łączność LTE
  Dzięki łączności LTE w smartwatchu Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE nie musisz mieć przy sobie smartfona,mieć dostęp do Internetu*. Słuchaj muzyki, włącz nawigację albo sprawdź dane, gdy tylko tego potrzebujesz.

  W stałym kontakcie
  Zostaw smartfona w domu, a i tak przeprowadzisz rozmowę telefoniczną, a także odbierzesz wiadomości od znajomych na smartwatchu Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE.

  Odbieraj wiadomości
  Spójrz na wyświetlacz smartwatcha Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE, by od razu przeczytać posty w mediach społecznościowych*.

  Stały dostęp do Internetu
  Możesz w każdej chwili sprawdzić pogodę, przeczytać maile czy zapoznać się z newsami na smartwatche Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE, masz także stały dostęp do aplikacji w sklepie Google Play.*

  nieśmiertelny, premium design
  Koperta wytwarzana ze stali nierdzewnej, by wytrzymać próbę czasu. Trudno pomylić Galaxy Watch4 Classic z innym smartwatchem - ma standardową sylwetkę, w której linia tarczy płynnie łączy się z paskiem. Dzięki ogromnemu wyborowi cyfrowych tarcz i wymiennym paskomprzystosuje się do Twoich potrzeb i stylu życia.

  Galaxy Watch4 Classic. Zna się na Tobie
  Smartwatch Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE ma jeszcze bardziej innowacyjny monitoring zdrowia i aktywności fizycznej. Dzięki czemu lepiej zrozumiesz swoje ciało, żeby zachować dobre samopoczucie i poprawiać swoje wyniki sportowe.

  Szybka analiza składu ciała (BIA)
  za pomocą jednego, trwającego 15 sekund dotknięcia zegarka Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE, zmierzysz masę tkanki mięśniowej, tłuszczowej i liczba wody w organizmie z starannością do 98%*,**. Z taką wiedzą łatwiej zadbasz o swoje zdrowie i osiągniesz wyśmienitą sylwetkę.

  Kontrola rytmu serca (EKG)
  Wykonaj szybki pomiar EKG na swym nadgarstku dzięki Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE. Zobaczysz, jak momentalnie bije Twoje serce i czy jego rytm jest regularny (AFib)*.

  Monitorowanie ciśnienia krwi
  Za jednoczesny pomiar ciśnienia krwi i tętna odpowiada detektor PPG**. Obserwuj stan zdrowia, a dane zostaną przesyłane do aplikacji Samsung Health, wyniki możesz konsultować z lekarzem*.

  nowoczesna analiza snu
  Smartwatch Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE rejestruje wszystkie 4 fazy snu i potrafi wykryć, gdy chrapiesz i czy prowadzi to do wybudzenia (chrapanie jest rejestrowane poprzez mikrofony telefonu)*. Gdy śpisz, mierzona jest także saturacja krwi.

  Pomiar tlenu we krwi
  Kontroluj nasycenie krwi tlenem (SpO2) na smartwatche Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE, by łatwiej poznać swoją wydolność fizyczną i osiągać coraz lepsze wyniki sportowe.*

  kobiece zdrowie
  Smartwatch Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE zapisze cykl menstruacyjny i jego symptomy, żeby w oparciu o specjalny algorytm przewidzieć kolejną miesiączkę.

  udoskonalone śledzenie aktywności fizycznej
  Co teraz wybierasz: popołudniowy jogging, trening obwodowy czy przejażdżkę na rowerze? Smartwatch Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE będzie Twoim trenerem personalnym. Nie tylko zarejestruje Twoje wyniki: czas aktywności, liczbę kroków, przebyty dystans czy spalone kalorie, ale także pokaże Ci jak poprawić technologię biegania i jak dobrze oddychać.

  Motywacyjne wyzwania grupowe
  Nic tak nie polepsza wyników, jak rywalizacja. Możesz ją utworzyć na smartwatche Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE wyznaczając cel lub czas trwania i zapraszając do niej do 20 uczestników. Każdego dnia dasz z siebie więcej i będziesz się przy tym prawidłowo bawić, zdobywając punkty, odznaki i niemało przyjaznych komentarzy.

  powiększona efektywność i więcej funkcji
  Smartwatch Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE to jeszcze szybsze działanie (w kontraście do Galaxy Watch3), skuteczne aktywowanie aplikacji, na które masz dzisiaj jeszcze więcej miejsca. Za sprawą udoskonalonej czytelności wyświetlacza jest wygodny w wykorzystywaniu także w słoneczny dzień. A dzięki wbudowanemu kompasowi możesz śmiało ruszać w nieznane!

  Znajdź zgubione urządzenie
  SmartThings Find pozwoli Ci zlokalizować zagubione urządzenia. Przejrzyj ich lokalizację na mapie, a gdy znajdziesz się w ich pobliżu usłyszysz sygnał dźwiękowy

  Specyfikacja techniczna:
  • Procesor: Samsung Exynos W920
  • Pamięć RAM: 1,5 GB
  • Pamięć zastosowana: 16 GB
  • wariant wyświetlacza: Super AMOLED, Dotykowy
  • Przekątna wyświetlacza: 1,4"
  • Rozdzielczość wyświetlacza: 450 x 450 px
  • Łączność: Bluetooth; NFC; Wi-Fi; eSIM
  • Nawigacja satelitarna: Tak
  • Zainstalowany system operacyjny: Wear OS
  • Czujniki: Akcelerometr, Żyroskop, Pulsometr, Barometr, Światła, EKG, Kompas, BIA
  • typy aktywności: Bieganie; Fitness
  • Funkcje informacyjne: Alarm wibracyjny, Mapy i nawigacja
  • Funkcje śledzenia aktywności: Licznik spalonych kalorii, Monitorowanie snu, Monitorowanie stresu, Monitorowanie tętna, Pomiar dystansu, Pomiar prędkości, Pomiar tempa, Pomiar efektywności i obciążenia organizmu, Raporty z treningu
  • Funkcje multimedialne: Sterowanie aparatem; Sterowanie odtwarzaczem
  • Pozostałe funkcje: Funkcja SOS, Płatności zbliżeniowe
  • Budowa i wykonanie: Koperta ze stali nierdzewnej, wbudowany głośnik, wbudowany mikrofon, Pasek wytworzony z fluoroelastomeru
  • niepodatność: Certyfikacja MIL-STD-810G, Pyłoszczelność i wodoodporność (IP68), Wodoszczelność 5 ATM
  • Bateria: 361 mAh
  • Kolor paska: metaliczny
  • Kolor koperty: metaliczny
  • Kolor: srebrny
  • dodatkowe informacje: Integracja z aplikacją mobilną, Bezprzewodowe ładowanie, 2 przyciski sterujące
  • wymiar koperty: 46 mm
  • Szerokość: 45,5 mm
  • Wysokość: 45,5 mm
  • Grubość: 11 mm
  • Waga: 52 g

☆ Samsung Nowy smartwatch galaxy watch4 classic 46mm 1.4" czarny (8806092520073) ☆

Samsung Nowy smartwatch galaxy watch4 classic 46mm 1.4" czarny (8806092520073) Najniższa Cena Online

☆ Samsung Nowy smartwatch galaxy watch4 classic 46mm 1.4" czarny (8806092520073) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Nowy smartwatch galaxy watch4 classic 46mm 1.4" czarny (8806092520073)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Wraz z Google zaprojektowaliśmy nowy system operacyjny Wear OS Powered aby Samsung, dając Ci dostęp do najpopularniejszych aplikacji2, także od firm trzecich, bezpośrednio z poziomu smartwatcha i umożliwiając Ci ich niewiarygodnie prostą obsługę. Wszystkie informacje możesz obserwować w jednej, korzystnie Ci znanej aplikacji Samsung Health. Doświadcz tego, co najkorzystniejsze w Galaxy i Google* na nadgarstku
  Google Pay Podepnij w aplikacji swoją kartę płatniczą i za każdym razem płać komfortowo, zbliżając dłoń do terminala płatniczego.
  Mapy Google za każdym razem trafisz do celu dzięki nawigacji przystępnej na nadgarstku.
  Sklep Play łatwy dostęp do szerokiej gamy aplikacji bezpośrednio ze smartwatcha np. Facebook Messenger czy Spotify.
  YouTube Music Słuchaj swej ulubionej muzyki. Jednocześnie, gdy masz dostęp do Internetu i gdy jesteś offline i nie masz przy sobie smartfona. * Zgodny z systemem Android 6.0 albo nowszym, pamięć RAM 1,5 GB powyżej. Niezgodny, gdy telefon nie obsługuje usługi Google Mobile Service. Samoczynna instalacja
  Aplikacje, które instalujesz na smartfonie automatycznie pobierane są na smartwatcha (jeśli dostępna jest ich adekwatna wersja).3 Synchronizacja danych
  Zmiana danych w smartfonie albo smartwatchu zostanie zapisana na obu urządzeniach. Kontrola multimediów
  Gdy tylko uruchomisz multimedia, na ekranie smartwatcha wyświetlony zostanie kontroler multimediów.4 Łączność LTE
  Dzięki łączności LTE w smartwatchu nie musisz mieć przy sobie smartfona,posiadać dostęp do Internetu*. Słuchaj muzyki, włącz nawigację albo zobacz informacje, gdy tylko tego Ci trzeba. * dostępność modelu LTE może się różnić w zależności od kraju i operatora. W stałym kontakcie
  Zostaw smartfona w domu, a i tak przeprowadzisz rozmowę telefoniczną, a także odbierzesz wiadomości od znajomych na smartwatchu*. Odbieraj wiadomości
  Spójrz na ekran smartwatcha, by od razu przeczytać posty w mediach społecznościowych*. Stały dostęp do Internetu
  Możesz w każdej chwili sprawdzić pogodę, przeczytać maile czy zapoznać się z newsami, masz także stały dostęp do aplikacji w sklepie Google Play.* * Wymagany smartfon z systemem Android 10 albo wyższym i smartwatch zalogowane na konto Samsung. Słuchaj muzyki online
  Słuchaj strumieniowo muzyki i podcastów*, umilając sobie trening na siłowni czy bieganie w parku. * Streaming muzyki może rozszerzyć zużycie baterii oraz - w zależności od abonamentu - naliczyć dodatkową opłatę za przesył danych. Nawigacja online
  dzisiaj zawsze trafisz do celu. Wyświetl na ekranie mapy Google i wyszukaj najkorzystniejszą drogę. Ponadczasowy, premium design
  wytworzony ze stali rdzoodpornej, żeby wytrzymać próbę czasu. Trudno pomylić go z innym smartwatchem - ma standardową sylwetkę, w której linia tarczy płynnie łączy się z paskiem. Dzięki ogromnemu wyborowi tarcz i wymiennym paskom łatwo dopasuje się do Twoich potrzeb i stylu życia5.
  Galaxy Watch4 Classic zyskał lepszy monitoring zdrowia i aktywności fizycznej. dzięki temu lepiej zrozumiesz swoje ciało, żeby zachować dobre samopoczucie i udoskonalać swoje wyniki sportowe.
  Szybka analiza składu ciała (BIA) Jedno dotknięcie i trwający 15 sekund pomiar mierzy masę tkanki mięśniowej, tłuszczowej oraz ilość wody w organizmie z starannością do 98%6,7. Z taką wiedzą łatwiej zadbasz o swoje zdrowie i osiągniesz perfekcyjną sylwetkę. Osobisty doradca zdrowotny Kontrola rytmu serca (EKG)
  szybki pomiar EKG realizowany na Twoim nadgarstku prezentuje jak błyskawicznie bije Twoje serce i potrafi wykryć jego nieregularny rytm (AFib )1. Monitorowanie ciśnienia krwi
  czujnik PPG umożliwia jednoczesny pomiar ciśnienia krwi i tętna8. Nadzoruj stan zdrowia - informacje przesyłane są do aplikacji Samsung Health, a wyniki możesz konsultować z lekarzem1. Prawidłowe samopoczucie i kondycja zaawansowana analiza snu
  Rejestruje wszystkie 4 fazy snu. Potrafi także wykryć, kiedy chrapiesz i czy prowadzi to do wybudzenia (chrapanie jest wykrywane przy pomocy mikrofonów telefonu)9. Podczas snu mierzona jest także saturacja krwi. Pomiar tlenu we krwi
  Śledząc nasycenie krwi tlenem (SpO2) możesz łatwiej kontrolować swoją wydolność fizyczną, aby osiągać coraz ulepszone wyniki sportowe.10 Wykrywanie upadku
  Rozpoznaje silne upadki i samoczynnie wysyła powiadomienie do zapisanego w jego pamięci numeru kontaktowego11,12. Lepsze śledzenie aktywności fizycznej
  Co dzisiaj wybierasz: popołudniowy spacer, trening obwodowy czy orbitrek? Galaxy Watch4 Classic będzie Twoim trenerem personalnym. Nie tylko zarejestruje Twoje wyniki: czas aktywności, liczbę kroków, przebyty dystans czy spalone kalorie, lecz także pokaże Ci jak poprawić technikę biegania oraz jak prawidłowo oddychać.13 Szczegółowe wyniki treningów
  Od razu po skończonym treningu masz wgląd w szczegółowe informacje.14 Pomiar spalonych kalorii
  zwiększona dokładność pomiaru spalonych kalorii na podstawie tętna.15 Więcej programów ćwiczeń
  nadzoruje dwa razy więcej aktywności - teraz możesz ręcznie wybrać spomiędzy ponad 90 różnych rodzajów ćwiczeń.16 Motywacyjne wyzwania grupowe Utwórz wyzwanie, wyznaczając cel albo czas jego trwania i zaproś do niego do 20 uczestników. Dzięki rywalizacji połączonej ze wspaniałą zabawą każdego dnia dasz z siebie więcej, zdobywając przy tym punkty, odznaki i mnóstwo przychylnych komentarzy.
  dane podstawowe wyświetlacz Łączność Funkcje Procesor Zasilanie cechy fizyczne

☆ Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch 5 Pro SM-R920N 45mm Szary (8806094491760) ☆

Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch 5 Pro SM-R920N 45mm Szary (8806094491760) Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch 5 Pro SM-R920N 45mm Szary (8806094491760) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch 5 Pro SM-R920N 45mm Szary (8806094491760)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 6
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Smartwatch Samsung Galaxy Watch 5 Pro tworzony dla aktywnych Gotowy na przygody Nowy Samsung Galaxy Watch5 Pro to Twój nowy towarzysz przy każdej wyprawie. Z jego pomocą nie zboczysz z trasy i przemierzysz nieosiągalne dotąd dystanse dzięki największej jak dotąd baterii w zegarkach Galaxy.

  Stawiaj czoła nowym wyzwaniem dzięki ekranowi pokrytemu szafirowym szkłem, dwukrotnie bardziej wytrzymałym niżeli urządzenia poprzedniej generacji. Śledź pozycję na trasie Dzięki nowej funkcji Trasy możesz zaplanować swoje ćwiczenia importując trasę treningu w formacie GPX ze smartfona na zegarek.

  Synchronizuj listy tras i osiągaj więcej. Kiedy dotrzesz do celu, zegarek poprowadzi Cię Twoimi własnymi śladami do punktu początkowego. Zakręt po zakręcie, łatwo wrócisz na start, pieszo lub na rowerze.

  Od świtu do zmroku Daj z siebie wszystko i wspinaj się na nowe wyżyny swoich możliwości z zegarkiem, który nie wymięka. Największa jak do tej pory bateria w urządzeniach ubieralnych Galaxy ma objętość aż 590 mAh.

  choćby 80 godzin normalnego używania na jednym ładowaniu oznacza, że Galaxy Watch5 Pro będzie wspierał Cię długo po zakończonym treningu. Lepiej poznaj swoje ciało Galaxy Watch5 Pro zezwala na obserwację organizmu na wielu poziomach, jeszcze bardziej starannie śledząc zachodzące w nim zmiany po treningu czy wprowadzonej nowej diecie.

  Kontroluj zawartość tłuszczu do masy mięśniowej, posiadając wgląd w postępy wynikające z Twojego aktywnego trybu życia. Czujka Samsung BioActive Poznaj czujka Samsung BioActive, dokonujący pomiaru EKG, tętna, i impedancji bioelektrycznej.

  Przy jego pomocy możesz monitorować dużo aspektów zdrowotnych własnego ciała. Zbieraj wszystkie kluczowe dane, z którymi możesz śledzić swoje fitnessowe postępy, piąć się na wyżyny własnych możliwości.

  Monitorowanie EKG pozwala obserwować pracę serca, między innymi pod kątem jego nieregularnego rytmu. Zyskaj ulepszony pogląd na swoje treningi dzięki pomiarowi tętna. O krok bliżej celu Galaxy Watch5 Pro liczy każdy Twój krok, spalone kalorie, oraz programy ćwiczeń.

  Zegarek pozwala Ci śledzić ponad 90 przeróżnych rodzajów ćwiczeń. Bez względu na to, w jaki sposób spędzasz aktywnie czas, smartwatch Samsung dostarczy szczegółowych danych na temat każdej minuty Twojego wysiłku.

  Kompleksowa analiza snu Poznaj szczegółowe informacje dotyczące parametrów Twojego snu dzięki udoskonalonym rozwiązaniom dostępnym w Galaxy Watch5 Pro. Wyrabiaj zdrowe nawyki, by wypoczywać jeszcze lepiej. Planuj porę snu, wykrywaj chrapanie i odkryj fazy swego snu.

  Te reprezentowane są przy pomocy 8 symboli zwierząt odpowiadających różnorodnym typom snu. Im lepiej wypoczywasz w nocy, tym wspanialszy jest następny dzień. Gotowy na skrajne przygody Poznaj, czym jest stylowa odporność.

  elegancki Galaxy Watch5 Pro jest niepodatny na wodę, działając w dodatku w trakcie deszczowych treningów. Zachwycający, kolisty ekran AMOLED został pokryty szkłem szafirowym, które proponuje choćby 2x ulepszoną odporność niżeli Galaxy Watch4.

  Wytrzyma praktycznie wszystko, co spotyka cię każdego dnia dzięki tytanowej obudowie. Wzniesione krawędzie dodatkowo chronią wyświetlacz przed uderzeniami. Więcej możliwości z Wear OS Korzystaj z pełni funkcjonalności dzięki Mapom Google i nawiguj do celu prosto.

  Trenuj w rytmach ulubionej muzyki słuchając najkorzystniejszych wykonawców na YouTube Music. Pisz wiadomości tekstowe, wykonuj połączenia głosowe i szukaj inspiracji treningowych w oglądarce internetowej. Wszystko to możesz zrobić na swym Galaxy Watch5 Pro dzięki platformie Wear OS.

  idealny dla Ciebie Twój zegarek może być czymś więcej, niż urządzeniem wskazującym czas. Nieśmiertelne wzornictwo, tytanowa obudowa i genialne szkło szafirowe tworzą zegarek, który przyciąga uwagę w trakcie każdego treningu.

  Wybierz swój styl, zmieniaj wygląd tarczy każdego dnia, wyrażaj siebie na nowy sposób. Analogowa, czy cyfrowa tarcza? wybór należy do Ciebie. Znajdź doskonały wzór dla siebie, niech każde spojrzenie na zegarek będzie unikatowe.


☆ Apple watch series 7 gps + cellular 41mm (zielony) ☆

Apple watch series 7 gps + cellular 41mm (zielony) Najniższa Cena Online

☆ Apple watch series 7 gps + cellular 41mm (zielony) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple watch series 7 gps + cellular 41mm (zielony)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Koperta z aluminium jest lekka i tworzona z lotniczego stopu pochodzącego w całości z recyklingu.. Pasek sportowy jest wytworzony z wytrzymałego, a równocześnie zaskakująco miękkiego fluoroelastomeru o znakomitych właściwościach użytkowych.

  Do tego ma progresywne zapięcie z napą i szlufką. Powiększony ekran Apple Watch sprawia, iż wszystko, co na nim widzisz, jest czytelniejsze. A wszystko, co robisz prostsze. Series 7 to pełna realizacja naszych najbłyskotliwszych pomysłów.

  Prawa fizyki$292 Nie tutaj. Rozszerzyliśmy ekran, prawie nie zmieniając wymiarów zegarka. Kompletnie przeprojektowany ekran ma o 40% węższe ramki, a w rezultacie jego powierzchnia jest niemal o 20% pokaźniejsza aniżeli w Series 6.

  I o ponad 50% niżeli w Series 3. Przyznasz, że to niezły wynik. Niegasnący ekran Retina. Jaśniejsze spojrzenie na Twoje sprawy. Nie musisz podwyższać ręki ani dotykać ekranu, aby zerknąć na godzinę, komplikacje lub inne dane.

  Ten wyświetlacz nigdy nie gaśnie, a w pomieszczeniach jest teraz o 70% jaśniejszy na opuszczonym nadgarstku. Subtelny efekt załamującego się na krawędziach światła otula brzegi ekranu i spaja go z kopertą w jedną, idealnie gładką całość.

  Przyciski w całym systemie zostały zmienione, by w pełni wykorzystywać potencjał obszerniejszego ekranu. W ten sposób obsługa apek takich jak Kalkulator i Stoper stała się jeszcze prostsza. Możesz ustawić kilka minutników,pilnować paru rzeczy naraz.

  Na obszerniejszym ekranie wszystko jest czytelniejsze już na pierwszy rzut oka. Rozszerzenie niegasnącego wyświetlacza Retina wymagało wizjonerskich zmian w jego konstrukcji. Jedną z nich jest przednie szkło najszczególniej odporne na pęknięcia w historii Apple Watch.

  za pomocą przełomowego czujnika z apką zmierzysz natlenienie krwi. EKG zrobisz w dowolnym miejscu i czasie. Sprawdzisz również swoje tętno. Dzięki postępowym rozwiązaniom, takim jak ćwiczenie uważności i monitorowanie snu, zadbasz o siebie od stóp do głów.

  Z Series 7 baczniej przyjrzysz się swojemu zdrowiu. Poziom nasycenia krwi tlenem jest ważnym wskaźnikiem ogólnego stanu zdrowia. Pomaga dowiedzieć się, z jaką wydajnością Twoje ciało przyswaja tlen i ile go dociera do organizmu.

  Apple Watch Series 7 wyekwipowano w wyjątkowy detektor i apkę, które mierzą natlenienie krwi na Twoje żądanie oraz w tle. Dniem i nocą. EKG. Zawsze i wszędzie. Apple Watch Series 7 z apką EKG umożliwia uzyskanie pomiarów podobnych do elektrokardiogramu jednoodprowadzeniowego.

  To znaczące osiągnięcie dla urządzenia, które noszone na ręce może dostarczać kluczowe informacje lekarzom. I zadbać o Twój spokój ducha. Zbadasz serce jednym palcem. Elektrody zastosowane w pokrętło Digital Crown i tylne szkło wspólnie z apką EKG odczytują impulsy elektryczne z Twojego serca.

  starczy, że dotkniesz Digital Crown, aby w ciągu 30 sekund powstał elektrokardiogram. Apka EKG poinformuje Cię, czy wskazuje on na symptomy migotania przedsionków poważnego zaburzenia rytmu serca czy na rytm zatokowy, oznaczający, iż Twoje serce pracuje poprawnie.

  Asystent snu. Apka Sen nie tylko pilnuje wypoczynek. Pomaga stworzyć harmonogram i wypracować optymalne nawyki, żeby sen dawał Ci to, czego Ci potrzeba. Sprawdza nawet, jak niejednokrotnie oddychasz w jego trakcie.

  To prawdziwy ekspert od regeneracji. Ładuje się w mgnieniu oka. Cały system ładowania Apple Watch Series 7 został przebudowany tak, żeby jeszcze szybciej stawiać Cię na nogi. Ulepszona architektura i kabel USBC do prędkiego ładowania pozwalają napełnić pustą baterię do 80% w około 45 minut.

  Zachowaj równowagę. I śmigaj przed siebie. W ciągu dnia zatrzymaj się na chwilę i pooddychaj. To pomoże Ci zredukować stres. Nowa funkcja Refleksja w apce Uważność pozwoli ukierunkować myśli i wyciszyć się przy pomocy ładnej animacji.

  Na stuknięcie masz dostęp do dziesiątek treningów. Do wysiłku motywuje Cię 75 milionów piosenek z Apple Music. To wszystko z Series 7 i jego pełniejszym wyświet­laczem, na którym szybciej i wyraźniej zobaczysz swoje wyniki i postępy w wodzie i na lądzie.

  A na tym nie koniec. Fitness kręci się wokół Ciebie. Siła, serwis, stepper powiedz, na co masz ochotę. Apple Watch ma na to trening. A teraz, by bardziej pobudzić endorfiny, możesz wypróbować nowe treningi Tai chi i Pilates.

  Linia startu jest na Twoim nadgarstku. Jazda na rowerze na zupełnie nowym przełożeniu. Gdy wsiądziesz na rower i zaczniesz pedałować, Apple Watch to zauważy i przypomni, aby rozpocząć trening. Jeśli zaliczysz wywrotkę i będziesz potrzebować pomocy, wezwie ją funkcja Wykrywania upadku, zoptymalizowana dzisiaj do różnorodnego typu treningów.

  Odpowiedzi głosowe będą podawać wyraźne informacje, między innymi szybkość i dystans, żeby nie odciągać Twojego wzroku od drogi. A jeśli masz rower elektryczny, ulepszone algorytmy dokładniej wyliczą spalone poprzez Ciebie kalorie.

  Zapraszamy do wody. Apple Watch jest wodoodporny nawet na głębokości 50 metrów. Nieważne więc, czy pływasz w morzu lub jeziorze, czy także liczysz pokonane baseny w wodzie za każdym razem masz asystę. Pierścienie aktywności.

  W ruchu, Ćwiczenie i Na nogach trzy pierścienie, które pokazują, jak ruszasz się w ciągu dnia. Apple Watch z funkcją udostępniania. Udostępnianie aktywności. Udostępniając swoje pierścienie aktywności w gronie znajomych i rodziny, będziecie się wzajemnie motywować.

  Apple Watch z funkcją rywalizacji. Rywalizacja to motywacja. Zaproś znajomych do siedmiodniowej rywalizacji dla aktywnych. Muzyka i podcasty. Z Apple Music możesz zagrać z nadgarstka 75 milionów zagrzewających do wysiłku piosenek.

  Są również podcasty, by oprócz kalorii uwolnić się od natłoku myśli. Wystarczy Apple Watch i można startować. Obszerniejszy ekran Series 7 sprawia, iż wszystko, co ważne, masz na widoku. A dzięki łączności komórkowej nie Ci trzeba telefonu, aby skontaktować się z bliskimi, otrzymywać powiadomienia i mieć dostęp do muzyki, oraz innych przydatnych rzeczy.

  Sieć komórkowa to pełna swoboda. Odbierz połączenie na szlaku. Wyślij uśmieszek znajomym, którzy męczą się w biurze. Dzięki Apple Watch z łącznością komórkową zawsze jesteś w kontakcie. A telefon możesz zostawić w domu.

  Portfel na wszystko. Czyste złoto. Otwieranie zamka w drzwiach. Uruchamianie silnika. Odprawianie się przed lotem. Płacenie. To dopiero początek listy. Apka Wallet pozwala w jednym miejscu trzymać wszystko, czego Ci potrzeba.

  Przyda się, zwłaszcza jeśli ciągle o czymś zapominasz. Mapy. Poprowadzą za rękę. Nieważne, jak pokonujesz trasę na nogach czy samochodem z apką Mapy bez trudu dotrzesz do celu. Nie musisz nawet zerkać na zegarek, a delikatne stuknięcia sygnalizatora taktylnego podpowiedzą Ci, kiedy skręcić.

  Cała rodzina na nadgarstku. Dzięki Konfiguracji rodzinnej możesz sparować ze swym iPhonem zegarki dzieci lub osób starszych, które nie posiadają własnego iPhonea. W ten sposób wszyscy będą luźno komunikować się przez telefon lub wiadomości tekstowe.

  Dzieci mogą dzwonić, wysyłać wiadomości, słuchać muzyki, pobierać apki i z nich korzystać. Twoi bliscy mogą udostępniać Ci swoją lokalizację w apce Znajdź osoby. Możesz również otrzymywać powiadomienia, gdy dzieci lub seniorzy dotrą do domu bądź nie pojawią się tam, gdzie powinni.

  W apce Memoji członkowie rodziny mogą edytować i urozmaicać Memoji, a następnie udostępniać je jako naklejki w apce Wiado­mości lub zmieniać w tarcze zegarka. Apple Watch dzięki dostępowi do tysięcy apek w App Store pomoże Ci w tym, co kochasz robić.

  Surfing, fotografia, astronomia co tylko zechcesz. Apkę pobierasz na Apple Watch i od razu masz wszystko pod ręką. Zaprojektuj własną tarczę za pomocą komplikacji dopasowanych do Twoich zainteresowań. Lubisz surfować$293 Umieść na zegarku dane o pływach, wietrze i temperaturze wody i sprawdzaj je jednym zerknięciem.

  Jeśli zechcesz, podziel się swoją tarczą, wysyłając ją bliskim i przyjaciołom mejlem albo esemesem. Stworzenie zegarka, który zachwyca jednocześnie wyglądem, jak i funkcjonalnością, wymaga nie lada kunsztu. Apple Watch jest przystępny z dwoma rodajami kopert, a każda z nich powstała z wyjątkowego materiału stali nierdzewnej lub aluminium w 100% nadającego się do recyklingu.

  Bierzemy odpowiedzialność za wpływ naszych produktów na środowisko w całym procesu ich życia. Dążymy do tego, aby do tworzenia wszelkich naszych produktów i opakowań pozyskiwać materiały w 100% odnawialne albo pochodzące z recyklingu.

  W konstrukcji Apple Watch uwzględniliśmy szereg rozwiązań obniżających jego wpływ na środowisko naturalne. Dane o produkcie Obsługiwane systemy operacyjne watchOS 8 iOS wariant matrycy OLED LTPO Retina Pamięć wewnętrzna 32 GB Procesor Układ SiP S7 z 64-bitowym dwurdzeniowym procesorem Aparat fotograficzny Nie Dźwięk Głośnik Funkcje czujnik natlenienia krwi czujnik pracy serca wykorzystujący impulsy elektryczne i optyczny czujka tętna trzeciej generacji Powiadomienia o zbyt wysokim albo niskim tętnie Powiadomienia o arytmii Apka EKG Międzynarodowe połączenia alarmowe Alarmowe SOS Wykrywanie upadku Wodoodporność do głębokości 50 metrów LTE i UMTS Wi-Fi Bluetooth 5.0 GPS/GNSS Stale aktywny wysokościomierz Kompas Komunikacja bezprzewodowa UMTS WiFi LTE Bluetooth Koperta 41 mm pasuje do Apple Watch wymaga iPhone`a 6s albo nowszego z systemem iOS 15 lub nowszym Akcesoria w pakiecie Koperta z aluminium w kolorze księżycowej poświaty Pasek sportowy w wymiarze standardowym (z elementami S/M i M/L) przewód USB-C do prędkiego ładowania przyłączany magnetycznie (1 m) kolor Biały Złoty rozmiary Wysokość: 41 mm Szerokość: 35 mm Grubość: 10.7 mm Waga 32 g Pozostałe atrybuty Niegasnący wyświetlacz Retina OLED LTPO, 1000 nitów ekran ze szkła Ion-X w kopertach z aluminium wyświetlacz ze szkła szafirowego w kopertach ze stali rdzoodpornej Czip łączności bezprzewodowej W3 Czip U1 (Ultra Wideband) Pokrętło Digital Crown z dotykowym sygnałem zwrotnym Wykrywanie upadku Wodoodporność do głębokości 50 metrów Klasa odporności na pył IP6X najistotniej wytrzymałe przednie szkło Stale aktywny wysokościomierz Szybsze ładowanie


☆ Smartwatch HUAWEI Watch 4 Czarny ☆

Smartwatch HUAWEI Watch 4 Czarny Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch HUAWEI Watch 4 Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Smartwatch HUAWEI Watch 4 Czarny
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Inteligentne zegarki Watch 4 wykorzystują fizyczne przyciski, obrotowe korony zegarków i kolorowe ekrany i oferują eSIM, połączenia głosowe, HUAWEI Music, połączenia MeeTime, monitorowanie tętna, TruSleepTM, wykrywanie SpO2, badanie zdrowia serca, bezdech senny, zarządzanie zdrowiem układu oddechowego, monitorowanie temperatury skóry, zarządzanie poziomem glukozy we krwi, monitorowanie dużej wysokości, niemało trybów treningowych, asystent wiadomości, inteligentne połączenie, asystent głosowy, płatności przenośne, EKG, GNSS, NFC, Wi-Fi, wykrywanie upadku i SOS, bogate tarcze zegarka, ładowanie bezprzewodowe i metody wprowadzania danych, które są trafne jednocześnie do codziennego stosowania, jak i mistrzowskich treningów....

☆ Michael kors smartwatch damski kolor złoty (4064092070958) ☆

Michael kors smartwatch damski kolor złoty (4064092070958) Najniższa Cena Online

☆ Michael kors smartwatch damski kolor złoty (4064092070958) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Michael Kors
 • Nazwa produktu: Michael kors smartwatch damski kolor złoty (4064092070958)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  - Materiał koperty i bransolety: stal.- kształt koperty: okrągły.- Wodoszczelność: WR. 30M (3ATM) - niepodatny na zachlapania.- Szkło: mineralne (utwardzane, bardzo wytrzymałe na stłuczenia, ciężko je zarysować).- Mechanizm: kwarcowy, zasilany baterią.- posiada datownik.- Kompatybilność: ANDROID.- zaimplementowany mikforon.- Funkcja znajdź telefon - namierzanie telefonu przy pomocy zegarka.- wyświetlacz dotykowy.- Możliwość personalizacji tarczy.- Funkcja samoczynnego wykrywania strefy czasowej.- Pamięć 8 GB / 1 GB RAM.- Sterowanie muzyką.- sensor tętna.- Możliwość zarządzania odtwarzaną muzyką.- posiada stoper.- ma timer.- ma funkcję alarmu.

☆ Samsung galaxy watch 5 pro sm-r925fzkaeue, 45mm, lte, czarny (8806094498486) ☆

Samsung galaxy watch 5 pro sm-r925fzkaeue, 45mm, lte, czarny (8806094498486) Najniższa Cena Online

☆ Samsung galaxy watch 5 pro sm-r925fzkaeue, 45mm, lte, czarny (8806094498486) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung galaxy watch 5 pro sm-r925fzkaeue, 45mm, lte, czarny (8806094498486)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Smartwatch Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE wytwarzany dla aktywnych Gotowy na przygody Nowy Samsung Galaxy Watch5 Pro to Twój nowy towarzysz przy każdej wyprawie. Z jego pomocą nie zboczysz z trasy i przemierzysz nieosiągalne dotąd dystanse dzięki największej jak dotąd baterii w zegarkach Galaxy.

  Stawiaj czoła nowym wyzwaniem dzięki ekranowi pokrytemu szafirowym szkłem, dwukrotnie bardziej wytrzymałym niż urządzenia poprzedniej generacji. Eksploruj i trenuj dodatkowo z dala od telefonu dzięki zaimplementowanemu modułowi LTE.

  Śledź pozycję na trasie Dzięki nowej funkcji Trasy możesz zaplanować swoje ćwiczenia importując trasę treningu w formacie GPX ze smartfona na zegarek. Synchronizuj listy tras i osiągaj więcej. Kiedy dotrzesz do celu, zegarek poprowadzi Cię Twoimi własnymi śladami do punktu początkowego.

  Zakręt po zakręcie, łatwo wrócisz na start, pieszo lub na rowerze. Od świtu do zmroku Daj z siebie wszystko i wspinaj się na nowe wyżyny swych możliwości z zegarkiem, który nie wymięka. Największa jak do tej pory bateria w urządzeniach ubieralnych Galaxy ma objętość aż 590 mAh.

  choćby 80 godzin normalnego użytkowania na jednym ładowaniu oznacza, że Galaxy Watch5 Pro będzie wspierał Cię długo po zakończonym treningu. Lepiej poznaj swoje ciało Galaxy Watch5 Pro zezwala na obserwację organizmu na wielu stopniach, jeszcze bardziej starannie śledząc zachodzące w nim zmiany po treningu czy wprowadzonej nowej diecie.

  Kontroluj zawartość tłuszczu do masy mięśniowej, posiadając wgląd w postępy wynikające z Twojego aktywnego trybu życia. Detektor Samsung BioActive Poznaj sensor Samsung BioActive, dokonujący pomiaru EKG, tętna,, a także impedancji bioelektrycznej.

  Przy jego pomocy możesz pilnować niemało aspektów zdrowotnych własnego ciała. Zbieraj wszystkie kluczowe dane, z którymi możesz śledzić swoje fitnessowe postępy, piąć się na wyżyny własnych możliwości.

  Monitorowanie EKG pozwala obserwować pracę serca, pomiędzy innymi pod kątem jego nieregularnego rytmu. Zyskaj lepszy pogląd na swoje treningi dzięki pomiarowi tętna. O krok bliżej celu Galaxy Watch5 Pro liczy każdy Twój krok, spalone kalorie, i programy ćwiczeń.

  Zegarek pozwala Ci śledzić ponad 90 rozmaitych rodzajów ćwiczeń. Bez względu na to, w jaki sposób spędzasz aktywnie czas, smartwatch Samsung dostarczy szczegółowych informacji na temat każdej minuty Twojego wysiłku.

  Kompleksowa analiza snu Poznaj szczegółowe dane dotyczące parametrów Twojego snu dzięki lepszym rozwiązaniom przystępnym w Galaxy Watch5 Pro. Wyrabiaj zdrowe nawyki, by wypoczywać jeszcze lepiej. Planuj porę snu, wykrywaj chrapanie i odkryj fazy swojego snu.

  Te reprezentowane są przy pomocy 8 symboli zwierząt odpowiadających przeróżnym typom snu. Im lepiej wypoczywasz w nocy, tym wspanialszy jest następny dzień. Gotowy na ekstremalne przygody Poznaj, czym jest stylowa wytrzymałość.

  gustowny Galaxy Watch5 Pro jest odporny na wodę, działając też w trakcie deszczowych treningów. Zniewalający, kolisty ekran AMOLED został pokryty szkłem szafirowym, które oferuje choćby 2x lepszą solidność aniżeli Galaxy Watch4.

  Wytrzyma praktycznie wszystko, co spotyka cię każdego dnia dzięki tytanowej obudowie. Wzniesione krawędzie w dodatku bronią wyświetlacz przed uderzeniami. Więcej możliwości z Wear OS Korzystaj z pełni funkcjonalności dzięki Mapom Google i nawiguj do celu z łatwością.

  Trenuj w rytmach ulubionej muzyki słuchając najkorzystniejszych wykonawców na YouTube Music. Pisz wiadomości tekstowe, wykonuj połączenia głosowe, na dodatek bez telefonu, i szukaj inspiracji treningowych w przeglądarce internetowej.

  Wszystko to możesz zrobić na swym Galaxy Watch5 Pro dzięki platformie Wear OS. Nadzwyczajny dla Ciebie Twój zegarek może być czymś więcej, niżeli urządzeniem wskazującym czas. Nieśmiertelne wzornictwo, tytanowa pokrywa i doskonałe szkło szafirowe tworzą zegarek, który przyciąga uwagę podczas każdego treningu.

  Wybierz swój styl, zmieniaj wygląd tarczy każdego dnia, wyrażaj siebie na nowy sposób. Analogowa, czy cyfrowa tarcza? dobór należy do Ciebie. Znajdź wyśmienity wzór dla siebie, niech każde spojrzenie na zegarek będzie nieszablonowe.


☆ smartwatch wlt10 marki Watchmark ☆

smartwatch wlt10 marki Watchmark Najniższa Cena Online

☆ smartwatch wlt10 marki Watchmark - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: WATCHMARK
 • Nazwa produktu: smartwatch wlt10 marki Watchmark
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Smartwatch WLT10 to postępowy zegarek, który dzięki wejściu na kartę SIM może zastąpić Ci telefon. Wbudowany GPS pozwala na korzystanie z map. Dzięki systemowi Android możesz ściągać m.in. Aplikacje do oglądania filmów, słuchania muzyki, i mediów społecznościowych.

☆ Watch SE (3 generacji) GPS + Cellular Koperta 40mm z aluminium w kolorze północy z paskiem sportowym w kolorze północy MRGA3QP/A SmartWatch APPLE (0195949006517) ☆

Watch SE (3 generacji) GPS + Cellular Koperta 40mm z aluminium w kolorze północy z paskiem sportowym w kolorze północy MRGA3QP/A SmartWatch APPLE (0195949006517) Najniższa Cena Online

☆ Watch SE (3 generacji) GPS + Cellular Koperta 40mm z aluminium w kolorze północy z paskiem sportowym w kolorze północy MRGA3QP/A SmartWatch APPLE (0195949006517) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Watch SE (3 generacji) GPS + Cellular Koperta 40mm z aluminium w kolorze północy z paskiem sportowym w kolorze północy MRGA3QP/A SmartWatch APPLE (0195949006517)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  okazja do zakochania. Z wielu powodów. Wygodne sposoby kontaktu. Motywujące wskaźniki fitnessowe. Progresywne funkcje zdrowotne i bezpieczeństwa. A teraz także neutralne węglowo zestawienia koperty i paska. Apple watch se 3 generacji zniewala funkcjonalnością. I jeszcze bardziej namawia ceną.


Podobne zestawienia:


Najtańsze zegarki smartwatche do 2000 zł – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze zegarki smartwatche do 2000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich smartwatchy do 2000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Samsung Nowy smartwatch galaxy watch4 classic 46mm 1.4" czarny (8806092520073) ☆

Samsung Nowy smartwatch galaxy watch4 classic 46mm 1.4" czarny (8806092520073) Najniższa Cena Online

☆ Samsung Nowy smartwatch galaxy watch4 classic 46mm 1.4" czarny (8806092520073) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Nowy smartwatch galaxy watch4 classic 46mm 1.4" czarny (8806092520073)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Wraz z Google zaprojektowaliśmy nowy system operacyjny Wear OS Powered żeby Samsung, dając Ci dostęp do najpopularniejszych aplikacji2, także od firm trzecich, bezpośrednio z poziomu smartwatcha i umożliwiając Ci ich niewiarygodnie prostą obsługę. Wszystkie dane możesz monitorować w jednej, należycie Ci znanej aplikacji Samsung Health. Doświadcz tego, co najlepsze w Galaxy i Google* na nadgarstku
  Google Pay Podepnij w aplikacji swoją kartę płatniczą i zawsze płać wygodnie, zbliżając dłoń do terminala płatniczego.
  Mapy Google za każdym razem trafisz do celu dzięki nawigacji przystępnej na nadgarstku.
  Sklep Play nieskomplikowany dostęp do szerokiej gamy aplikacji bezpośrednio ze smartwatcha np. Facebook Messenger czy Spotify.
  YouTube Music Słuchaj swojej ulubionej muzyki. Jednocześnie, gdy masz dostęp do Internetu i gdy jesteś offline i nie masz przy sobie smartfona. * Zgodny z systemem Android 6.0 albo nowszym, pamięć RAM 1,5 GB powyżej. Niezgodny, gdy telefon nie obsługuje usługi Google Mobile Service. Samoczynna instalacja
  Aplikacje, które instalujesz na smartfonie samoczynnie pobierane są na smartwatcha (jeśli dostępna jest ich odpowiednia wersja).3 Synchronizacja danych
  Zmiana danych w smartfonie albo smartwatchu zostanie zapisana na obu urządzeniach. Kontrola multimediów
  Gdy tylko uruchomisz multimedia, na ekranie smartwatcha wyświetlony zostanie kontroler multimediów.4 Łączność LTE
  Dzięki łączności LTE w smartwatchu nie musisz posiadać przy sobie smartfona,mieć dostęp do Internetu*. Słuchaj muzyki, włącz nawigację albo przejrzyj informacje, gdy tylko tego Ci trzeba. * dostępność modelu LTE może się różnić w zależności od kraju i operatora. W stałym kontakcie
  Zostaw smartfona w domu, a i tak przeprowadzisz rozmowę telefoniczną i odbierzesz wiadomości od znajomych na smartwatchu*. Odbieraj wiadomości
  Spójrz na ekran smartwatcha, aby od razu przeczytać posty w mediach społecznościowych*. Stały dostęp do Internetu
  Możesz w każdej chwili sprawdzić pogodę, przeczytać maile czy zapoznać się z newsami, masz także stały dostęp do aplikacji w sklepie Google Play.* * Wymagany smartfon z systemem Android 10 lub wyższym oraz smartwatch zalogowane na konto Samsung. Słuchaj muzyki online
  Słuchaj strumieniowo muzyki i podcastów*, umilając sobie trening na siłowni czy bieganie w parku. * Streaming muzyki może zwiększyć zużycie baterii, a także - w zależności od abonamentu - naliczyć dopełniającą opłatę za przesył informacji. Nawigacja online
  dzisiaj za każdym razem trafisz do celu. Wyświetl na ekranie mapy Google i wyszukaj najlepszą drogę. Ponadczasowy, premium design
  wytwarzany ze stali nierdzewnej, by wytrzymać próbę czasu. Trudno pomylić go z innym smartwatchem - ma specyficzną sylwetkę, w której linia tarczy płynnie łączy się z paskiem. Dzięki ogromnemu wyborowi tarcz i wymiennym paskom łatwo dostosuje się do Twoich potrzeb i stylu życia5.
  Galaxy Watch4 Classic zyskał ulepszony monitoring zdrowia i aktywności fizycznej. dzięki temu lepiej zrozumiesz swoje ciało, aby zachować dobre samopoczucie i polepszać swoje wyniki sportowe.
  Szybka analiza składu ciała (BIA) Jedno dotknięcie i trwający 15 sekund pomiar mierzy masę tkanki mięśniowej, tłuszczowej i liczba wody w organizmie z dokładnością do 98%6,7. Z taką wiedzą łatwiej zadbasz o swoje zdrowie i osiągniesz rewelacyjną sylwetkę. Osobisty doradca zdrowotny Kontrola rytmu serca (EKG)
  szybki pomiar EKG realizowany na Twoim nadgarstku prezentuje jak momentalnie bije Twoje serce i potrafi wykryć jego nieregularny rytm (AFib )1. Monitorowanie ciśnienia krwi
  sensor PPG zezwala na jednoczesny pomiar ciśnienia krwi i tętna8. Pilnuj stan zdrowia - dane przesyłane są do aplikacji Samsung Health, a wyniki możesz konsultować z lekarzem1. Dobre samopoczucie i kondycja zaawansowana analiza snu
  Rejestruje wszystkie 4 fazy snu. Potrafi także wykryć, kiedy chrapiesz i czy prowadzi to do wybudzenia (chrapanie jest wykrywane za pomocą mikrofonów telefonu)9. Podczas snu mierzona jest także saturacja krwi. Pomiar tlenu we krwi
  Śledząc nasycenie krwi tlenem (SpO2) możesz łatwiej kontrolować swoją wydolność fizyczną, żeby osiągać coraz udoskonalone wyniki sportowe.10 Wykrywanie upadku
  Rozpoznaje silne upadki i samoczynnie wysyła powiadomienie do zapisanego w jego pamięci numeru kontaktowego11,12. Lepsze śledzenie aktywności fizycznej
  Co dzisiaj wybierasz: popołudniowy spacer, trening obwodowy czy orbitrek? Galaxy Watch4 Classic będzie Twoim trenerem personalnym. Nie tylko zarejestruje Twoje wyniki: czas aktywności, liczbę kroków, przebyty dystans czy spalone kalorie, lecz także pokaże Ci jak poprawić technikę biegania oraz jak prawidłowo oddychać.13 Szczegółowe wyniki treningów
  Od razu po skończonym treningu masz wgląd w szczegółowe informacje.14 Pomiar spalonych kalorii
  rozszerzona dokładność pomiaru spalonych kalorii na podstawie tętna.15 Więcej programów ćwiczeń
  obserwuje dwa razy więcej aktywności - dzisiaj możesz ręcznie wybrać spośród ponad 90 przeróżnych rodzajów ćwiczeń.16 Motywacyjne wyzwania grupowe Utwórz wyzwanie, wyznaczając cel albo czas jego trwania i zaproś do niego do 20 uczestników. Dzięki rywalizacji połączonej ze świetną zabawą każdego dnia dasz z siebie więcej, zdobywając przy tym punkty, odznaki i niemało przyjaznych komentarzy.
  informacje podstawowe ekran Łączność Funkcje Procesor Zasilanie parametry fizyczne

☆ Smartwatch Samsung zegarek 6 Classic srebrny R950 ☆

Smartwatch Samsung zegarek 6 Classic srebrny R950 Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch Samsung zegarek 6 Classic srebrny R950 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Smartwatch Samsung zegarek 6 Classic srebrny R950
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Smartwatch Samsung zegarek 6 Classic metaliczny R950

☆ smartwatch wlt10 marki Watchmark ☆

smartwatch wlt10 marki Watchmark Najniższa Cena Online

☆ smartwatch wlt10 marki Watchmark - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: WATCHMARK
 • Nazwa produktu: smartwatch wlt10 marki Watchmark
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Smartwatch WLT10 to nowoczesny zegarek, który dzięki wejściu na kartę SIM może zastąpić Ci telefon. Zaimplementowany GPS umożliwia korzystanie z map. Dzięki systemowi Android możesz ściągać m.in. Aplikacje do oglądania filmów, słuchania muzyki, i mediów społecznościowych.

☆ Watch SE (3 generacji) GPS + Cellular Koperta 40mm z aluminium w kolorze północy z paskiem sportowym w kolorze północy MRGA3QP/A SmartWatch APPLE (0195949006517) ☆

Watch SE (3 generacji) GPS + Cellular Koperta 40mm z aluminium w kolorze północy z paskiem sportowym w kolorze północy MRGA3QP/A SmartWatch APPLE (0195949006517) Najniższa Cena Online

☆ Watch SE (3 generacji) GPS + Cellular Koperta 40mm z aluminium w kolorze północy z paskiem sportowym w kolorze północy MRGA3QP/A SmartWatch APPLE (0195949006517) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Watch SE (3 generacji) GPS + Cellular Koperta 40mm z aluminium w kolorze północy z paskiem sportowym w kolorze północy MRGA3QP/A SmartWatch APPLE (0195949006517)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  okazja do zakochania. Z wielu powodów. Wygodne sposoby kontaktu. Motywujące wskaźniki fitnessowe. Postępowe funkcje zdrowotne i bezpieczeństwa. A teraz także neutralne węglowo zestawienia koperty i paska. Apple watch se 3 generacji oszałamia funkcjonalnością. I jeszcze bardziej zachęca ceną.

☆ Watch SE (3 generacji) GPS + Cellular Koperta 40mm z aluminium w kolorze północy z opaską sportową w kolorze północy MRGE3QP/A SmartWatch APPLE (0195949006616) ☆

Watch SE (3 generacji) GPS + Cellular Koperta 40mm z aluminium w kolorze północy z opaską sportową w kolorze północy MRGE3QP/A SmartWatch APPLE (0195949006616) Najniższa Cena Online

☆ Watch SE (3 generacji) GPS + Cellular Koperta 40mm z aluminium w kolorze północy z opaską sportową w kolorze północy MRGE3QP/A SmartWatch APPLE (0195949006616) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Watch SE (3 generacji) GPS + Cellular Koperta 40mm z aluminium w kolorze północy z opaską sportową w kolorze północy MRGE3QP/A SmartWatch APPLE (0195949006616)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  okazja do zakochania. Z wielu powodów. Komfortowe sposoby kontaktu. Motywujące wskaźniki fitnessowe. Progresywne funkcje zdrowotne i bezpieczeństwa. A dzisiaj także neutralne węglowo zestawienia koperty i paska. Apple watch se 3 generacji olśniewa funkcjonalnością. I jeszcze bardziej nakłania ceną.


Podsumowanie, czyli jaki zegarek smartwatch do 2000 zł najlepszy?


Najlepszy zegarek smartwatch do 2000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy zegarek smartwatch do 2000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze smartwatche – Ranking wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych smartwatchy do 2000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych zegarków smartwatchy męskich oraz damskich.


Powiązania tematyczne:

 • jaki zegarek smartwatch do 2000 zł opinie,
 • dobre zegarki smartwatche do 2000 zł cena,
 • ranking smartwatchy do 2000 zł,
 • zegarek smartwatch do 2000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o smartwatchach do 2000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o smartwatchach do 2000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o smartwatchach do 2000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki zegarek smartwatch do 2000 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych smartwatchach do 2000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki zegarek smartwatch do 2000 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z smartwatchami do 2000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach zegarki smartwatche do 2000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Fitnessowe zapytania:

 • https://fitnessxpressu com/ranking-smartwatchy-do-2000-zl-nasze-top-najlepszych/
 • smartwatch do 2000

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *