FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking smartwatchy do 3000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Smartwatche damskie, męskie i dla dzieci / Ranking smartwatchy do 3000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych smartwatchy do 3000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych smartwatchy do 3000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych zegarków smartwatchy damskich i męskich.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie zegarki smartwatche do 3000 zł najlepiej wybrać? Ranking wrzesień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane zegarki smartwatche do 3000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking smartwatchy do 3000 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Huami Smartwatch amazfit falcon supersonic black ☆

Huami Smartwatch amazfit falcon supersonic black Najniższa Cena Online

☆ Huami Smartwatch amazfit falcon supersonic black - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huami
 • Nazwa produktu: Huami Smartwatch amazfit falcon supersonic black
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Amazfit Falcon

  Amazfit Falcon jest zbudowany dla przedstawicieli sportowej elity i tych, którzy aspirują, aby do niej należeć. Jednoczęściowy korpus z tytanu gwarantuje wysoką wytrzymałość, lekkość i wytrzymałość na korozję. Silikonowy pasek ma lekką i elastyczną konstrukcja. Dzięki zaimplementowaniu nowych rozwiązań materiałowych, pasek nie absorbuje wilgoci i zabrudzeń, nietrudne utrzymanie w czystości. Wyrafinowany, królewski i gotowy do oparcia się najcięższym treningom ekran z szafirowego szkła kryształowego ma twardość 9 w 10-stopniowej skali Mohsa - co stawia go tuż za najtwardszym minerałem - diamentem.


  zniewalająca krystaliczność obrazu w technologii HD.

  Niezależnie od tego, czy zaczynasz dzień od biegu w promieniach wschodzącego słońca, czy wracasz do domu po późnej sesji na siłowni, duży ekran HD AMOLED zagwarantuje wyraźny i ostry obraz dzięki jasności do 1000nit. Wybierz tarczę zegarka z dopasowanym wyświetlaczem z funkcją Always-On,za każdym razem widzieć dane, które są dla Ciebie ważne.


  Zaliczone 15 testów klasy wojskowej

  Noś swój Amazfit Falcon podczas pokonywania toru przeszkód, jazdy na rowerze przez pustynię lub jazdy na nartach po ośnieżonych stokach gór. Smartwatch poradzi sobie w każdych warunkach.


  Zanurz się głębiej dzięki wodoodporności 20 ATM.

  Noś Amazfit Falcon w trakcie pływania, surfowania lub prędkich sportów wodnych, takich jak narty wodne. Zegarek jest zdolny wytrzymać ciśnienie wody równoważne do głębokości 200 metrów. Urządzenie przeszło innowacyjne testy potwierdzające, iż jest wystarczająco wytrzymałe, żeby nosić je podczas nurkowania.


  Najwyższy poziom mocy baterii.

  Amazfit Falcon znamionuje niesamowita trwałość, abyś osiągał z nim swoje cele treningowe przez dwa tygodnie, bez choćby jedneh przerwy na ładowanie zegarka. To realne dzięki baterii o obszernej objętości, posiadającej wartość znamionową o wartości 500 mAh.


  System oceny zdrowia PAI

  Amazfit Falcon pozwala na prostą i spersonalizowaną ocenę stanu zdrowia. Badania naukowe potwierdziły, że utrzymanie wyniku PAI na poziomie 100 lub wyższym obniża ryzyko nadciśnienia i chorób serca.


  precyzyjny i silny sygnał GPS

  Niektórym wystarczają urządzenia, które wychwytują tylko sygnały L1 GPS. Jednak powszechnie wiadomo, iż na obszarach zabudowanych lub porośniętych wysokimi drzewami siła takiego sygnału znacząco słabnie - zwłaszcza, jeśli urządzenie ma metalową konstrukcję. Dlatego Amazfit Falcon odbiera jednocześnie sygnały GPS L1 jak i L5. Dwupasmowe pozycjonowanie zezwala na zegarkowi utrzymanie silnego i ciągłego sygnału GPS w każdych warunkach, choćby w obfitych, gęsto zabudowanych miastach. Wszystko po to, aby zapewnić Ci ultradokładne wyznaczanie pozycji, którego nie zakłóci ani otoczenie, ani wytrzymały, tytanowy korpus zegarka.


  Zepp Coach

  Zepp Coach™ to autorski inteligentny algorytm, który dzięki wsparciu sztucznej inteligencji oferuje spersonalizowany coaching, by - w oparciu o naukowe dane - pomóc Ci wydajniej trenować i szybciej regenerować się po wysiłku. Nie musisz wykonywać testów sprawnościowych przed rozpoczęciem treningu - Twój osobisty plan treningowy jest oparty na Twoich cechach fizycznych i poziomie doświadczenia w danej dyscyplinie sportowej, dlatego masz pewność, że otrzymywane wskazówki treningowe są dobrane specjalnie do Ciebie. Zepp Coach™ monitoruje poziom zmęczenia, produktywności fizycznej, a także status treningu i robi to wszystko, żeby pomóc Ci osiągnąć równowagę pomiędzy wysiłkiem a odpoczynkiem. Jeśli system wykryje, iż jesteś przetrenowany, zmniejszy założoną intensywność ćwiczeń przed rozpoczęciem treningu lub zasugeruje dzień odpoczynku. Dzięki czemu unikniesz ryzyka kontuzji lub poczucia ogólnego wyczerpania. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz pracować nad swoją kondycją, czy trenujesz od wielu lat, Twój prywatny trener Zepp Coach™ pomoże Ci się zmotywować do obszerniejszego wysiłku, przekaże konieczną wiedzę i doda pewności siebie, abyś mógł stale poprawiać swoje wyniki i udoskonalone nawyki sportowe.


  Podłącz się do zewnętrznych maszyn treningowych.

  Nadszedł czas, by wejść na wyższy poziom ćwiczeń cardio. Amazfit Falcon może zespolić się poprzez Bluetooth z innowacyjnymi urządzeniami treningowymi, takimi jak pasy do pomiaru tętna i rowerowe mierniki mocy, dzięki temu trenujesz jak profesjonalista.


  Stwórz szablon na sukces.

  Twórz własne szablony treningowe dla 11 najróżniejszych dyscyplin sportowych. Podziel szablony na etapy (Warm Up, Training, Rest, Recovery, Warm Down). Etapy mogą być powtarzane do 30 razy w ramach jednego szablonu. Ustaw wysyłanie przypomnień albo automatyczną zmianę etapów w oparciu o metryki skuteczności. Twórz szablony treningów interwałowych bezpośrednio na zegarku.


  Partner na siłowni, na którym możesz polegać.

  Amazfit Falcon może automatycznie rozpoznawać ruchy i liczyć powtórzenia dziesiątek ćwiczeń treningu siłowego, z których niemało ma przeróżne warianty w aplikacji Zepp. Zegarek śledzi powtórzenia, zestawy ćwiczeń i czas odpoczynku - a po zakończeniu treningu aplikacja Zepp pokaże Ci grupę mięśniową, którą ćwiczyłeś, żeby pomóc Ci trenować efektywnie, w sposób ukierunkowany na osiąganie założonych celów.


  150+ trybów sportowych

  Od intensywnych, szybkich sportów wodnych, takich jak kitesurfing, przez rekreacyjny tryb Golf Swing, aż po tryb Triathlon dla najtwardszych sportowców - niezależnie od tego, jaka aktywność pozwala Ci rozwinąć skrzydła, w Amazfit Falcon odszukasz dla niej stosowny tryb sportowy. Ruszaj do akcji z łatwością dzięki funkcji samoczynnego rozpoznawania ośmiu dyscyplin sportowych:


  informacje sportowe, które pozostają widoczne na ekranie.

  ekran pozostaje włączony poprzez cały czas korzystania z wybranego trybu sportowego, dzięki temu możesz prosto sprawdzić swoje informacje sportowe. Ustaw zegarek tak, aby transmitował na żywo dane z trybu sportowego przez słuchawki Bluetooth. Śledź metryki, takie jak przebyty dystans, czas trwania treningu i inne, w czasie rzeczywistym i bez konieczności patrzenia na zegarek. Przechowuj muzykę w pamięci zegarka i słuchaj jej podczas ćwiczeń przez słuchawki Bluetooth.


  Tryb biegu po torze i inteligentna korekcja trajektorii.

  Obserwuj siebie bijącego własne rekordy zawsze, gdy zasznurujesz swoje buty do biegania. Tryb Track Run zagwarantuje profesjonalne dane takie jak Czas, Dystans i Tempo każdego okrążenia. A w oparciu o to, który pas toru wyścigowego wybierzesz, algorytm zegarka może samoczynnie skorygować trajektorię i dystans,skrupulatnie zintegrować się do wybranego pasa, jeśli sygnały pozycjonowania chwilowo staną się słabe.


  Synchronizacja z aplikacjami fitness

  Pokaż swym znajomym, iż masz w sobie siłę i determinację, żeby pokonywać swoje ograniczenia. Przesyłaj dane ze swoich treningów do Strava, Apple Health, Google Fit, Relive i - dzięki współpracy Amazfit i adidas Runtastic - do aplikacji adidas Running.


  Oceń swoje postępy.

  Po zakończeniu treningu algorytm statusu treningu PeakBeats™ podsumuje Twoje osiągnięcia i ogólną kondycję przy pomocy danych takich jak: maksymalny pobór tlenu (VO₂ Max), czas pełnej regeneracji, obciążenie treningowe i efekty treningu. To pomoże Ci zrozumieć czynniki, które posiadają wpływ na regenerację organizmu, Twoje postępy i wydolność fizyczną.


  Zorientowany na zdrowie Zepp OS i aplikacje innych firm.

  Zepp OS wykorzystuje specjalnie dobrany interfejs użytkownika, pełen instynktownych interakcji i płynnych animacji, aby zoptymalizować oszczędzanie energii. Dzięki Zepp OS łatwo wyszukasz to, czego szukasz i będziesz w stanie obserwować najważniejsze wskaźniki zdrowotne przez wyraźnie dłuższy czas. Bogaty ekosystem aplikacji obejmuje ponad 10 mini aplikacji, a także aplikacje innych firm, jak Home Connect i GoPro, dzięki którym będziesz gotowy do działania równocześnie w domu, jak i poza nim.


  Połącz się z aplikacją Zepp

  Aplikacja Zepp w telefonie zezwala na wyświetlanie i analizę informacji dotyczących zdrowia i ćwiczeń, mieści sklep z tarczami zegarków, gwarantuje aktualizacje systemu dla zegarka i usprawnia zarządzanie urządzeniem.☆ Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm (grafitowo-niebieski) ☆

Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm (grafitowo-niebieski) Najniższa Cena Online

☆ Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm (grafitowo-niebieski) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm (grafitowo-niebieski)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Koperta z aluminium jest lekka i wykonana z lotniczego stopu pochodzącego w całości z recyklingu.. Pasek sportowy jest tworzony z wytrzymałego, a jednocześnie zaskakująco miękkiego fluoroelastomeru o świetnych właściwościach użytkowych.

  Do tego ma nowoczesne zapięcie z napą i szlufką. Powiększony ekran Apple Watch sprawia, że wszystko, co na nim widzisz, jest czytelniejsze. A wszystko, co robisz prostsze. Series 7 to pełna realizacja naszych najbłyskotliwszych pomysłów.

  Prawa fizyki$657 Nie tutaj. Zwiększyliśmy ekran, prawie nie zmieniając rozmiarów zegarka. W całości przeprojektowany ekran ma o 40% węższe ramki, a w wyniku czego jego powierzchnia jest niemal o 20% obszerniejsza aniżeli w Series 6.

  I o ponad 50% niżeli w Series 3. Przyznasz, że to niezły wynik. Niegasnący wyświetlacz Retina. Jaśniejsze spojrzenie na Twoje sprawy. Nie musisz wznosić ręki ani dotykać ekranu, by zerknąć na godzinę, komplikacje lub inne dane.

  Ten wyświetlacz nigdy nie gaśnie, a w pomieszczeniach jest teraz o 70% jaśniejszy na opuszczonym nadgarstku. Subtelny efekt załamującego się na krawędziach światła otula brzegi ekranu i spaja go z kopertą w jedną, świetnie gładką całość.

  Przyciski w całym systemie zostały zmodyfikowane, by w pełni wykorzystywać potencjał większego ekranu. W ten sposób obsługa apek takich jak Kalkulator i Stoper stała się jeszcze prostsza. Możesz ustawić kilka minutników,kontrolować paru rzeczy naraz.

  Na większym ekranie wszystko jest czytelniejsze już na pierwszy rzut oka. Zwiększenie niegasnącego wyświetlacza Retina wymagało wizjonerskich zmian w jego konstrukcji. Jedną z nich jest przednie szkło najbardziej niepodatne na pęknięcia w historii Apple Watch.

  przy pomocy bezprecedensowego czujnika z apką zmierzysz natlenienie krwi. EKG zrobisz w dowolnym miejscu i czasie. Sprawdzisz także swoje tętno. Dzięki postępowym rozwiązaniom, takim jak ćwiczenie uważności i monitorowanie snu, zadbasz o siebie od stóp do głów.

  Z Series 7 baczniej przyjrzysz się swemu zdrowiu. Poziom nasycenia krwi tlenem jest ważnym wskaźnikiem ogólnego stanu zdrowia. Pomaga dowiedzieć się, z jaką produktywnością Twoje ciało przyswaja tlen i ile go dociera do organizmu.

  Apple Watch Series 7 wyekwipowano w nieszablonowy detektor i apkę, które mierzą natlenienie krwi na Twoje żądanie, a także w tle. Dniem i nocą. EKG. Zawsze i wszędzie. Apple Watch Series 7 z apką EKG umożliwia uzyskanie pomiarów podobnych do elektrokardiogramu jednoodprowadzeniowego.

  To znaczące osiągnięcie dla urządzenia, które noszone na ręce może dostarczać kluczowe informacje lekarzom. I zadbać o Twój spokój ducha. Zbadasz serce jednym palcem. Elektrody zastosowane w pokrętło Digital Crown i tylne szkło wspólnie z apką EKG odczytują impulsy elektryczne z Twojego serca.

  wystarczy, że dotkniesz Digital Crown, żeby w ciągu 30 sekund powstał elektrokardiogram. Apka EKG poinformuje Cię, czy wskazuje on na symptomy migotania przedsionków poważnego zaburzenia rytmu serca czy na rytm zatokowy, oznaczający, że Twoje serce pracuje należycie.

  Asystent snu. Apka Sen nie tylko pilnuje wypoczynek. Pomaga stworzyć harmonogram i wypracować stosowne nawyki, by sen dawał Ci to, czego potrzebujesz. Sprawdza choćby, jak niejednokrotnie oddychasz w jego trakcie.

  To prawdziwy ekspert od regeneracji. Ładuje się w mgnieniu oka. Cały system ładowania Apple Watch Series 7 został przebudowany tak, aby jeszcze szybciej stawiać Cię na nogi. Udoskonalona architektura i przewód USBC do szybkiego ładowania pozwalają napełnić pustą baterię do 80% w około 45 minut.

  Zachowaj równowagę. I śmigaj przed siebie. W ciągu dnia zatrzymaj się na chwilę i pooddychaj. To pomoże Ci zredukować stres. Nowa funkcja Refleksja w apce Uważność pozwoli ukierunkować myśli i wyciszyć się za pomocą efektownej animacji.

  Na stuknięcie masz dostęp do dziesiątek treningów. Do wysiłku motywuje Cię 75 milionów piosenek z Apple Music. To wszystko z Series 7 i jego pełniejszym wyświet­laczem, na którym szybciej i wyraźniej zobaczysz swoje wyniki i postępy w wodzie i na lądzie.

  A na tym nie koniec. Fitness kręci się wokół Ciebie. Siła, serwis, stepper powiedz, na co masz ochotę. Apple Watch ma na to trening. A teraz, by bardziej pobudzić endorfiny, możesz wypróbować nowe treningi Tai chi i Pilates.

  Linia startu jest na Twoim nadgarstku. Jazda na rowerze na zupełnie nowym przełożeniu. Gdy wsiądziesz na rower i zaczniesz pedałować, Apple Watch to zauważy i przypomni, żeby rozpocząć trening. Jeśli zaliczysz wywrotkę i będziesz potrzebować pomocy, wezwie ją funkcja Wykrywania upadku, zoptymalizowana teraz do różnorodnego typu treningów.

  Odpowiedzi głosowe będą podawać wyraźne informacje, pomiędzy innymi szybkość i dystans, aby nie odciągać Twojego wzroku od drogi. A jeśli masz rower elektryczny, ulepszone algorytmy staranniej wyliczą spalone poprzez Ciebie kalorie.

  Zapraszamy do wody. Apple Watch jest wodoodporny nawet na głębokości 50 metrów. Nieważne więc, czy pływasz w morzu lub jeziorze, czy też liczysz pokonane baseny w wodzie za każdym razem masz asystę. Pierścienie aktywności.

  W ruchu, Ćwiczenie i Na nogach trzy pierścienie, które pokazują, jak ruszasz się w ciągu dnia. Apple Watch z funkcją udostępniania. Udostępnianie aktywności. Udostępniając swoje pierścienie aktywności w gronie znajomych i rodziny, będziecie się wzajemnie motywować.

  Apple Watch z funkcją rywalizacji. Rywalizacja to motywacja. Zaproś znajomych do siedmiodniowej rywalizacji dla aktywnych. Muzyka i podcasty. Z Apple Music możesz zagrać z nadgarstka 75 milionów zagrzewających do wysiłku piosenek.

  Są również podcasty, żeby oprócz kalorii uwolnić się od natłoku myśli. Starczy Apple Watch i można startować. Pokaźniejszy wyświetlacz Series 7 sprawia, że wszystko, co ważne, masz na widoku. A dzięki łączności komórkowej nie potrzebujesz telefonu, aby skontaktować się z bliskimi, otrzymywać powiadomienia i posiadać dostęp do muzyki, , a także innych przydatnych rzeczy.

  Sieć komórkowa to pełna swoboda. Odbierz połączenie na szlaku. Wyślij uśmieszek znajomym, którzy męczą się w biurze. Dzięki Apple Watch z łącznością komórkową za każdym razem jesteś w kontakcie. A telefon możesz zostawić w domu.

  Portfel na wszystko. Czyste złoto. Otwieranie zamka w drzwiach. Uruchamianie silnika. Odprawianie się przed lotem. Płacenie. To dopiero początek listy. Apka Wallet pozwala w jednym miejscu trzymać wszystko, czego potrzebujesz.

  Przyda się, zwłaszcza jeśli ciągle o czymś zapominasz. Mapy. Poprowadzą za rękę. Nieważne, jak pokonujesz trasę na nogach czy samochodem z apką Mapy bez trudu dotrzesz do celu. Nie musisz nawet zerkać na zegarek, a delikatne stuknięcia sygnalizatora taktylnego podpowiedzą Ci, kiedy skręcić.

  Cała rodzina na nadgarstku. Dzięki Konfiguracji rodzinnej możesz sparować ze swym iPhonem zegarki dzieci lub osób starszych, które nie mają własnego iPhonea. W ten sposób wszyscy będą swobodnie komunikować się przez telefon albo wiadomości tekstowe.

  Dzieci mogą dzwonić, wysyłać wiadomości, słuchać muzyki, pobierać apki i z nich korzystać. Twoi bliscy mogą udostępniać Ci swoją lokalizację w apce Znajdź osoby. Możesz też otrzymywać powiadomienia, gdy dzieci albo seniorzy dotrą do domu bądź nie pojawią się tam, gdzie powinni.

  W apce Memoji członkowie rodziny mogą edytować i urozmaicać Memoji, a następnie udostępniać je jako naklejki w apce Wiado­mości lub zmieniać w tarcze zegarka. Apple Watch dzięki dostępowi do tysięcy apek w App Store pomoże Ci w tym, co kochasz robić.

  Surfing, fotografia, astronomia co tylko zechcesz. Apkę pobierasz na Apple Watch i od razu masz wszystko pod ręką. Zaprojektuj własną tarczę przy pomocy komplikacji dobranych do Twoich zainteresowań. Uwielbiasz surfować$658 Umieść na zegarku informacje o pływach, wietrze i temperaturze wody i sprawdzaj je jednym zerknięciem.

  Jeśli zechcesz, podziel się swoją tarczą, wysyłając ją bliskim i przyjaciołom mejlem albo esemesem. Stworzenie zegarka, który zniewala zarówno wyglądem, jak i funkcjonalnością, wymaga nie lada kunsztu. Apple Watch jest przystępny z dwoma rodajami kopert, a każda z nich powstała z unikatowego materiału stali nierdzewnej albo aluminium w 100% nadającego się do recyklingu.

  Bierzemy odpowiedzialność za wpływ naszych produktów na środowisko w całym cyklu ich życia. Dążymy do tego, by do tworzenia wszystkich naszych produktów i opakowań pozyskiwać materiały w 100% odnawialne lub pochodzące z recyklingu.

  W konstrukcji Apple Watch uwzględniliśmy szereg rozwiązań ograniczających jego wpływ na środowisko naturalne. Dane o produkcie Obsługiwane systemy operacyjne watchOS 8 iOS rodzaj matrycy OLED LTPO Retina Pamięć wewnętrzna 32 GB Procesor Układ SiP S7 z 64-bitowym dwurdzeniowym procesorem Aparat fotograficzny Nie Dźwięk Głośnik Funkcje czujka natlenienia krwi czujka pracy serca wykorzystujący impulsy elektryczne i optyczny sensor tętna trzeciej generacji Powiadomienia o zbyt wysokim lub niskim tętnie Powiadomienia o arytmii Apka EKG Międzynarodowe połączenia alarmowe Alarmowe SOS Wykrywanie upadku Wodoodporność do głębokości 50 metrów Wi-Fi Bluetooth 5.0 GPS/GNSS Stale aktywny wysokościomierz Kompas Komunikacja bezprzewodowa WiFi Bluetooth Koperta 45 mm nadaje się do Apple Watch wymaga iPhone`a 6s lub nowszego z systemem iOS 15 lub nowszym Akcesoria w zestawie Koperta z aluminium w kolorze księżycowej poświaty Pasek sportowy w wymiarze standardowym (z elementami S/M i M/L) przewód USB-C do prędkiego ładowania podłączany magnetycznie (1 m) odcień Biały Złoty wymiary Wysokość: 45 mm Szerokość: 38 mm Grubość: 10.7 mm Waga 38.8 g Pozostałe atrybuty Niegasnący wyświetlacz Retina OLED LTPO, 1000 nitów wyświetlacz ze szkła Ion-X w kopertach z aluminium wyświetlacz ze szkła szafirowego w kopertach ze stali rdzoodpornej Czip łączności bezprzewodowej W3 Czip U1 (Ultra Wideband) Pokrętło Digital Crown z dotykowym sygnałem zwrotnym Wykrywanie upadku Wodoodporność do głębokości 50 metrów Klasa wytrzymałości na pył IP6X najmocniej odporne przednie szkło Stale aktywny wysokościomierz Szybsze ładowanie


☆ Huawei watch 4 pro classic ☆

Huawei watch 4 pro classic Najniższa Cena Online

☆ Huawei watch 4 pro classic - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Huawei watch 4 pro classic
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 12
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Inteligentne zegarki Watch 4 Pro przyjmują konstrukcję fizycznych przycisków, obrotowych koron zegarków i barwnych ekranów, a także proponują eSIM, połączenia głosowe, HUAWEI Music, połączenia MeeTime, monitorowanie tętna, TruSleepTM, wykrywanie SpO2, badanie zdrowia serca, bezdech senny, zarządzanie zdrowiem układu oddechowego, monitorowanie temperatury skóry, zarządzanie poziomem glukozy we krwi, monitorowanie wielkiej wysokości, sporo trybów treningowych, asystent wiadomości, inteligentne połączenie, asystent głosowy, płatności przenośne, EKG, GNSS, NFC, Wi-Fi, wykrywanie upadku i SOS, bogate tarcze zegarka, ładowanie bezprzewodowe i metody wprowadzania danych, które są trafne równocześnie do codziennego użytkowania, jak i profesjonalnych treningów....


☆ Huawei watch gt 3 pro 43mm - white leather strap eu ☆

Huawei watch gt 3 pro 43mm - white leather strap eu Najniższa Cena Online

☆ Huawei watch gt 3 pro 43mm - white leather strap eu - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Huawei watch gt 3 pro 43mm - white leather strap eu
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Huawei Watch GT 3 Pro 43 mm biały szykowny wygląd i olbrzymia funkcjonalność – tak w znacznym skrócie można przedstawić Huawei Watch GT 3 Pro 43 mm biały. Dużo rozbudowanych trybów treningowych przypadnie do gustu miłośnikom sportu. Zastosowane czujniki mogą stale rejestrować kondycję i dostarczać Ci danych o Twoim ciele. W dodatku Watch GT 3 Pro proponuje długi czas pracy na baterii, a także obsługę wielu pomocnych aplikacji.
  Ponad 100 trybów sportowych nowe, mistrzowskie dyscypliny sportowe zawitały do Watch GT 3 Pro. Teraz możesz skorzystać z definiowanego trybu luźnego nurkowania lub gry w golfa. Oczywiście poza tym niewątpliwie wynajdziesz też inne ulubione aktywności. Ten zegarek proponuje ponad 100 trybów treningowych. Wbudowany system geolokalizacji bez dwóch zdań okaże się wielkim atutem dla osób uprawiających sport na świeżym powietrzu.
  Czujniki w Watch GT 3 Pro 43 mm W kopercie białego Huawei Watch GT 3 Pro 43 mm umieszczono 8 starannych czujników. To właśnie one dokonują pomiarów Twojej aktualnej kondycji. Dostarczone informacje pozwolą Ci lepiej poznać swoje ciało i dowiedzieć się, w jakim stanie się znajduje. Zegarek otrzymał dodatkowo nową generację TruSeenTM 5.0+, a także wspierają go nowoczesne algorytmy AI. Dzięki nim dostajesz staranny pomiar poziomu tętna oraz saturacji krwi.
  wygodny i wielofunkcyjny Biały Huawei Watch GT 3 Pro 43 mm obsługuje się jeszcze prościej i wygodniej niż starsze modele. Liczne nowoczesne funkcje i spoko aplikacji poszerzają funkcjonalność urządzenia i sprawdzą się podczas podróży i rozrywki lub uprawiania sportu. Obrotowy pierścień umożliwia intuicyjną nawigację, jak i umożliwia zmianę wymiaru fotografie lub ikon. Równocześnie wygląda szczególnie stylowo i podkreśla elegancki design zegarka.
  Wybierz inteligentnie Zastanawiasz się nad zakupem smartwatcha? Nie wiesz, jak Huawei Watch GT 3 Pro spełni oczekiwania w codziennym wykorzystywaniu? Przeczytaj opinię Piotra Kalety, redaktora portalu Geex. Huawei Watch GT 3 Pro Huawei Watch GT 3 Pro to perfekcyjnie tworzony smartwatch, wyekwipowany w ekran AMOLED, 8 sensorów mierzących najważniejsze aspekty treningów, współpracujący z aplikacją Huawei Zdrowie. Ten smartwatch rejestruje ponad 100 rodzajów aktywności fizycznej, w tym także te wyjątkowo nietypowe i nieoczywiste, lecz aktywność to przecież aktywność i warto wiedzieć, ile kcal dzięki niej ubywa. Huawei Watch GT 3 Pro jest wyjątkowo udaną konstrukcją, równocześnie dla ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie sportu, jak i tych, którzy pragną posiadać na nadgarstku wykwintny gadżet, mierzący przy okazji ćwiczenia uprawiane dla podtrzymania kondycji i dobrego samopoczucia. Specyfikacja Pamięć wbudowana
  2 GB
  typ wyświetlacza
  AMOLED
  Przekątna wyświetlacza
  1,32"
  Rozdzielczość wyświetlacza
  466 x 466 px
  Łączność
  Bluetooth
  NFC
  Nawigacja satelitarna
  Tak
  Czujniki
  Akcelerometr
  Barometr
  Kompas
  Pulsoksymetr (SpO2)
  Pulsometr
  Światła
  Termometr
  Żyroskop
  detektor natlenienia krwi
  Funkcje informacyjne
  Mapy i nawigacja
  Prognoza pogody
  Stoper
  Alarm
  Funkcje telefoniczne
  Powiadomienia o połączeniach, SMS, e-mail
  Rozmowy głosowe
  Funkcje śledzenia aktywności
  automatyczne wykrywanie czasu odpoczynku
  Monitorowanie snu
  Monitorowanie stresu
  Monitorowanie tętna
  Monitorowanie temperatury skóry
  Funkcje biegowe
  Treningi biegowe
  Funkcje fitness i siłownia
  Ćwiczenia oddechowe
  Funkcje multimedialne
  Sterowanie aparatem
  Sterowanie odtwarzaczem
  Budowa i wykonanie
  Koperta ceramiczna
  Szkło szafirowe
  Skórzany pasek
  zaimplementowany głośnik
  zaimplementowany mikrofon
  Ceramiczny tył koperty
  wytrzymałość
  Wodoszczelność 5 ATM
  Bateria
  292 mAh
  Czas pracy na baterii
  do 7 dni normalnego stosowania
  Obwód nadgarstka
  130 - 190 mm
  wariant paska
  Pasek skórzany
  odcień paska
  Biały
  odcień koperty
  srebrny
  Kompatybilność z systemami
  Smartfony z systemem Android 6.0 lub nowszym
  Smartfony z systemem iOS 9.0 lub nowszym
  dodatkowe informacje
  Bezprzewodowe ładowanie
  Digital Crown
  Możliwość jednostkowego dostosowania wyglądu tarczy zegarka
  dołączone akcesoria
  kabel ładujący
  rozmiar koperty
  43 mm
  Szerokość
  43 mm
  Wysokość
  43 mm
  Grubość
  10,5 mm
  Waga
  50 g
  Gwarancja
  24 miesiące (gwarancja producenta)
  Kod producenta
  Frigga-B19V

☆ APPLE Watch 8 GPS 45mm koperta z aluminium (srebrny) + pasek sportowy (biały) ☆

APPLE Watch 8 GPS 45mm koperta z aluminium (srebrny) + pasek sportowy (biały) Najniższa Cena Online

☆ APPLE Watch 8 GPS 45mm koperta z aluminium (srebrny) + pasek sportowy (biały) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: APPLE Watch 8 GPS 45mm koperta z aluminium (srebrny) + pasek sportowy (biały)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 21
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Szanowni konsumenci! Ze względu na pokaźne zainteresowanie produktem, termin dostawy może ulec wydłużeniu. Apple Watch 8 GPS+Cellular 45mm stalowy grafitowy | grafitowa bransoleta mediolaska Apple Watch 8 to kolejna generacja smartwatcha, zaprojektowana zaró,wno dla kobiet, jak i mczyzn.

  Dziki wykwintnemu i stylowemu wzornictwu ten zegarek z pewnoci zwró,ci na siebie uwag. Jest kompatybilny z urzdzeniami z systemem iOS i ma czno Bluetooth, zastosowany GPS, a także obsug Apple Pay. Moesz go ró,wnie uywa do mierzenia pulsu, ledzenia aktywnoci fitness, a choćby realizowania pomiaru EKG.

  Zegarek jest wodoodporny do 50m i posiada wywietlacz Retina Always-on. Jest ró,wnie wyposaony w 32 GB pamici wewntrznej. Zasilany przez procesor Apple S8, co zapewnia mu produktywno. Apple Watch 8 GPS+Cellular 45mm stalowy grafitowy |

  grafitowa bransoleta mediolaska z pewnoci zrobi na Tobie wraenie. Prezentowany model posiada kopert o wielkoci 45mm z bransolet mediolask. Imponujcy wywietlacz Apple Watch Series 8 ma duy, czytelny wywietlacz.

  Jego ramki s tak cienkie, e wyświetlacz biegnie a do krawdzi koperty, perfekcyjnie wpasowujc si w jej ksztat. Jasny, niegasncy wyświetlacz uatwia odczytywanie szczegó,owych tarcz i wyglda olniewajco choćby na opuszczonym nadgarstku.

  Wszystkie Twoje ulubione komplikacje s dostpne na wikszym ekranie. Wpisywanie i nawigacja za pomoc stukni albo machni to prawdziwa przyjemno. Pomoc zawsze w zasigu rki Po wczeniu aplikacji Trening, Apple Watch 8 GPS wykrywa niebezpieczne upadki i informuje lokalne suby ratunkowe, jeli pozostaniesz unieruchomiony.

  w dodatku funkcja udostpniania lokalizacji zostaa zoptymalizowana do pracy. Jeli naciniesz i przytrzymasz przycisk boczny uruchomisz funkcj SOS i smartwatch poinformuje lokalne suby ratunkowe o Twojej lokalizacji.

  Zegarek moe ró,wnie wykrywa wypadki samochodowe z udziaem uytkownika i informuje trafne suby, a także dyspozytoró,w. Accident Detection, nowa funkcja dla Apple Watch, wykorzystuje akcelerometr o szerokim zakresie dynamiki, yroskop, mikrofon, barometr, GPS i innowacyjny algorytm fuzji czujnikó,w oparty na milionie godzin danych z wypadkó,w samochodowych, aby informowa o nich kontakty alarmowe.

  Trenuj z Apple Watch 8 GPS Opró,cz bardziej zaawansowanych metryk w nowych widokach treningowych, moesz szuka wicze na podstawie swego nastroju. Lepsza aplikacja treningowa ma wiczenia na wszystko, od siowych po steppery.

  Moesz wybra czstotliwo wicze i odpoczynku, żeby dopasowa si do swego stylu treningowego. Kadencja, ttno, tempo i moc bd mierzone podczas treningu. Twoja rutyna treningowa jest tym, co pomaga Ci uzyska form.

  Bieganie na wieym powietrzu i jazda na rowerze to dwie Twoje ulubione aktywnoci i chcesz ledzi swoje postpy. Jeli chcesz poprawi swoje wyniki, powiadomienia w czasie rzeczywistym pomog Ci pobi Twó,j ostatni lub najkorzystniejszy wynik.

  Apple Watch 8 czuwa nad Twoim zdrowiem Opró,cz tradycyjnych funkcji, Apple Watch Series 8 z aplikacj EKG zapewnia pomiary podobne do elektrokardiogramu jednoprzewodowego. Smartwatch posiada unikalny czujnik i aplikacj, któ,re stale i cicho nadzoruj natlenienie krwi.

  Dziki aplikacji 24/7 Medicines moesz ledzi swoje leki, witaminy i suplementy - moesz atwo i dyskretnie ledzi przyjmowane iloci.


☆ Zegarek smartwatch gps adventure vertix dark rock marki Coros ☆

Zegarek smartwatch gps adventure vertix dark rock marki Coros Najniższa Cena Online

☆ Zegarek smartwatch gps adventure vertix dark rock marki Coros - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: COROS
 • Nazwa produktu: Zegarek smartwatch gps adventure vertix dark rock marki Coros
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Jeden z najmocniejszych i najszczególniej szanowanych zegarków przystępnych na rynku. Dedykowany z reguły biegaczom ultra, wspinaczom i podróżnikom ekstremalnym. 76 g z paskiem Obsługa systemów satelitarnych GPS/QZSS, GLONASS, BEIDOU i Galileo. Do 60 h (pełny tryb GPS), do 150 h (tryb GPS UltraMax), do 45 dni (tryb zegarka) 20 zdefiniowanych, innowacyjnych trybów sportowych. M.in. VO2max, efekt treningu, obciążenie treningowe, tempo progowe.

☆ APPLE Watch 8 GPS 41mm koperta z aluminium (czerwony) + pasek sportowy (czerwony) ☆

APPLE Watch 8 GPS 41mm koperta z aluminium (czerwony) + pasek sportowy (czerwony) Najniższa Cena Online

☆ APPLE Watch 8 GPS 41mm koperta z aluminium (czerwony) + pasek sportowy (czerwony) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: APPLE Watch 8 GPS 41mm koperta z aluminium (czerwony) + pasek sportowy (czerwony)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 24
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Szanowni konsumenci! Ze względu na wielkie zainteresowanie produktem, termin dostawy może ulec wydłużeniu. Apple Watch 8 GPS+Cellular 41mm stalowy grafitowy | grafitowa bransoleta mediolaska Apple Watch 8 to kolejna generacja smartwatcha, zaprojektowana zaró,wno dla pań, jak i mczyzn.

  Dziki eleganckiemu i stylowemu wzornictwu ten zegarek z pewnoci zwró,ci na siebie uwag. Jest kompatybilny z urzdzeniami z systemem iOS i posiada czno Bluetooth, zaimplementowany GPS i obsug Apple Pay. Moesz go ró,wnie uywa do mierzenia pulsu, ledzenia aktywnoci fitness, a choćby realizowania pomiaru EKG.

  Zegarek jest wodoodporny do 50m i posiada wywietlacz Retina Always-on. Jest ró,wnie wyposaony w 32 GB pamici wewntrznej. Zasilany poprzez procesor Apple S8, co zagwarantuje mu sprawno. Apple Watch 8 GPS+Cellular 41mm stalowy grafitowy |

  grafitowa bransoleta mediolaska z pewnoci zrobi na Tobie wraenie. Prezentowany model ma kopert o wielkoci 41mm z bransolet mediolask. Imponujcy wywietlacz Apple Watch Series 8 ma duy, czytelny wywietlacz.

  Jego ramki s tak cienkie, e ekran biegnie a do krawdzi koperty, wyśmienicie wpasowujc si w jej ksztat. Jasny, niegasncy ekran uatwia odczytywanie szczegó,owych tarcz i wyglda olniewajco nawet na opuszczonym nadgarstku.

  Wszystkie Twoje ulubione komplikacje s dostpne na wikszym ekranie. Wpisywanie i nawigacja za pomoc stukni albo machni to prawdziwa przyjemno. Pomoc za każdym razem w zasigu rki Po wczeniu aplikacji Trening, Apple Watch 8 GPS namierza niebezpieczne upadki i zawiadamia lokalne suby ratunkowe, jeli pozostaniesz unieruchomiony.

  dodatkowo funkcja udostpniania lokalizacji zostaa zoptymalizowana do pracy. Jeli naciniesz i przytrzymasz przycisk boczny uruchomisz funkcj SOS i smartwatch poinformuje lokalne suby ratunkowe o Twojej lokalizacji.

  Zegarek moe ró,wnie wyłapuje wypadki samochodowe z udziaem uytkownika i informuje trafne suby i dyspozytoró,w. Accident Detection, nowa funkcja dla Apple Watch, wykorzystuje akcelerometr o szerokim zakresie dynamiki, yroskop, mikrofon, barometr, GPS i innowacyjny algorytm fuzji czujnikó,w oparty na milionie godzin informacji z wypadkó,w samochodowych, żeby informowa o nich kontakty alarmowe.

  Trenuj z Apple Watch 8 GPS Opró,cz bardziej nowoczesnych metryk w nowych widokach treningowych, moesz szuka wicze na podstawie swego nastroju. Ulepszona aplikacja treningowa ma wiczenia na wszystko, od siowych po steppery.

  Moesz wybra czstotliwo wicze i odpoczynku, aby dopasowa si do swojego stylu treningowego. Kadencja, ttno, tempo i moc bd mierzone podczas treningu. Twoja rutyna treningowa jest tym, co pomaga Ci uzyska form.

  Bieganie na wieym powietrzu i jazda na rowerze to dwie Twoje ulubione aktywnoci i chcesz ledzi swoje postpy. Jeli chcesz poprawi swoje wyniki, powiadomienia w czasie rzeczywistym pomog Ci pobi Twó,j ostatni lub najlepszy wynik.

  Apple Watch 8 czuwa nad Twoim zdrowiem Opró,cz tradycyjnych funkcji, Apple Watch Series 8 z aplikacj EKG zapewnia pomiary podobne do elektrokardiogramu jednoprzewodowego. Smartwatch posiada niepowtarzalny sensor i aplikacj, któ,re stale i cicho nadzoruj natlenienie krwi.

  Dziki aplikacji 24/7 Medicines moesz ledzi swoje leki, witaminy i suplementy - moesz atwo i dyskretnie ledzi przyjmowane iloci.


☆ Apple Watch series 8 Gps 45mm czerwony ☆

Apple Watch series 8 Gps 45mm czerwony Najniższa Cena Online

☆ Apple Watch series 8 Gps 45mm czerwony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Apple Watch series 8 Gps 45mm czerwony
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Apple Watch series 8 Gps 45mm czerwony

☆ Galaxy Watch6 Classic LTE 47mm Stainless Black SM-R965FZKAEUE Smartwatch GPS SAMSUNG (8806095076423) ☆

Galaxy Watch6 Classic LTE 47mm Stainless Black SM-R965FZKAEUE Smartwatch GPS SAMSUNG (8806095076423) Najniższa Cena Online

☆ Galaxy Watch6 Classic LTE 47mm Stainless Black SM-R965FZKAEUE Smartwatch GPS SAMSUNG (8806095076423) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Galaxy Watch6 Classic LTE 47mm Stainless Black SM-R965FZKAEUE Smartwatch GPS SAMSUNG (8806095076423)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 Classic LTE 47mm R965 czarny Design klasycznego zegarka Smukły, kolisty korpus smartwatcha Samsung Galaxy Watch 6 Classic LTE 47mm R965 czarnego stworzony z wysokiej jakości stali nierdzewnej z płynnym przejściem do wyprofilowanego paska.

  Pasek wygodnie odczepiany jednym przyciskiem. Wysokiej rozdzielczości ekran 1,31" albo 1,47" z wąską ramką i funkcją Always-On-Display (stałe wyświetlane godziny, a także możliwość pokazywania innych danych na ekranie smartwatcha nawet wtedy, gdy nie jest on używany).

  większy wyświetlacz. Smuklejsza ramka Doświadcz ulepszonych efektów wizualnych i płynnych animacji na ekranie większym o 20%. Cieńsza o 15% ramka i powiększony ekran w smartwatchu Samsung Galaxy Watch 6 Classic LTE 47mm R965 czarnym tworzą znakomite proporcje między wyświetlaczem a ramką - na dodatek zyskując więcej miejsca na każde tapnięcie.

  lepszy obrotowy pierścień Zanurz się w klasycznym stylu, który wyznacza rytm czasu. Smukła obrotowa ramka smartwatcha Samsung Galaxy Watch 6 Classic LTE 47mm R965 czarnego, inspirowana kultowym designem zegarków nurkowych, przenosi tradycje w przyszłość, oferując płynniejsze i bardziej responsywne przewijanie dla instynktownej interakcji z ekranem.

  okrągła ramka, wyprodukowana z stylowej stali rdzoodpornej, akcentuje potężne działanie urządzenia, dodając mu wyrafinowanego wyglądu. Prędkie działanie i ładowanie Na jednym pełnym ładowaniu smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 Classic LTE 47mm R965 czarny działa nawet do 40 godzin.

  ekspresowo naładuj zegarek do 45% w zaledwie 30 minut i Twój smartwatch jest już gotowy na kolejny trening. Zrób więcej w krótszym czasie dzięki lepszemu procesorowi w Galaxy Watch6 Classic. O 18% szybsza prędkość CPU i niedługi czas uruchamiania aplikacji sprawne i produktywne działanie przez cały dzień.

  Więcej możliwości dzięki aplikacjom Google Korzystaj ze swoich ulubionych serwisów i aplikacji Google bezpośrednio na smartwatchu Samsung Galaxy Watch 6 Classic LTE 47mm R965 czarnym. Płać zbliżeniowo z Google Pay, sprawdzaj trasy na Google Maps czy słuchaj muzyki z YouTube Music.

  Korzystaj także z setek aplikacji przystępnych w Sklepie Play. Z łatwością przenoś aplikacje ze swojego smartfona Galaxy lub instaluj je bezpośrednio na Galaxy Watch6 Classic. Dzisiaj korzystanie z Twoich ulubionych aplikacji na zegarku jest jeszcze bardziej intuicyjne, dzięki odświeżonemu i poprawionemu w oparciu o dogłębne testy UX interfejsowi.

  Płać zbliżeniowo w 31 krajach za pośrednictwem NFC. Starczy, że przyłożysz nadgarstek z Galaxy Watch6 Classic do terminala, a środki z Twojego konta GPay zostaną natychmiast przelane. Nie musisz nosić ze sobą portfela ani karty.

  Korzystaj z map i nawigacji bezpośrednio w zegarku Galaxy Watch6 Classic, łącząc się za pośrednictwem LTE. Odnajdź drogę w nowym miejscu i komfortowoj docieraj do celu, bez konieczności sięgania po telefon.

  Odtwarzaj ulubioną muzykę z YouTube Music podczas treningów czy spacerów - gdziekolwiek jesteś, bez kon...


☆ Watch series 9 gps koperta 45mm z aluminium w kolorze północy z paskiem sportowym w kolorze północy mr9a3qp/a smartwatch marki Apple ☆

Watch series 9 gps koperta 45mm z aluminium w kolorze północy z paskiem sportowym w kolorze północy mr9a3qp/a smartwatch marki Apple Najniższa Cena Online

☆ Watch series 9 gps koperta 45mm z aluminium w kolorze północy z paskiem sportowym w kolorze północy mr9a3qp/a smartwatch marki Apple - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Watch series 9 gps koperta 45mm z aluminium w kolorze północy z paskiem sportowym w kolorze północy mr9a3qp/a smartwatch marki Apple
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Smartwatch Apple Watch Series 9 GPS aluminium 45 mm M/L północ Sprytniej. Jaśniej. Mocniej Najpotężniejszy czip w historii Apple Watch. Nowy, magiczny sposób obsługi bez dotykania ekranu. Dwukrotnie jaśniejszy wyświetlacz.

  dzisiaj z możliwością zestawienia koperty i paska w wersji neutralnej węglowo. Zaprojektowany specjalnie przez Apple układ sprawia, iż smartwatch Apple Watch Series 9 jest jeszcze wszechstronniejszy, szybszy i bardziej intuicyjny.

  Nowy dwurdzeniowy procesor CPU ma 5,6 miliarda tranzystorów, czyli o 60 procent więcej niżeli w układzie S8. A nowy czterordzeniowy system Neural Engine przetwarza zadania wykorzystujące technologię uczenia maszynowego choćby dwa razy szybciej.

  To pozwala na wprowadzanie kolejnych innowacji, w tym nowego gestu dwukrotnego stuknięcia palcami. Magia. Masz ją w palcach Dzięki gestom obsługa smartwatcha Apple Watch Series 9 jest jeszcze łatwiejsza.

  realna, nawet kiedy masz zajęte ręce. Wystarczy dwa razy stuknąć o siebie kciukiem i palcem wskazującym, żeby na przykład odebrać połączenie, otworzyć powiadomienie albo odtworzyć i wstrzymać muzykę. 2x jaśniej.

  Jasne, że przełom zaawansowany wyświetlacz w smartwatchu Apple Watch Series 9 uzyskuje maksymalną jasność nawet 2000 nitów, czyli dwa razy pokaźniejszą niż w Series 8. Dzięki temu czytanie w pełnym słońcu jest łatwiejsze.

  W słabym oświetleniu, na przykład w kinie, ekran w dodatku sprawdza się lepiej, ponieważ potrafi zredukować swoją jasność do zaledwie jednego nita. Do zgubionego iPhone’a jak po sznurku Funkcja Znajdowanie skrupulatne, która dodatkowo korzysta z technologii ultraszerokopasmowej, poprowadzi Cię dzisiaj do Twojego iPhone’a, ukazując kierunek i szacowaną odległość.

  A kiedy wynajdziesz się w pobliżu telefonu, dotykowe sygnały zwrotne, odgłos świergotu i wskaźnik graficzny w smartwatchu Apple Watch Series 9 pomogą go zlokalizować. WatchOS 10. Przeprojektowane. Prześwietne Odświeżony watchOS 10 powoduje, iż na ekranie smartwatcha Apple Watch Series 9 widać więcej niżeli kiedykolwiek wcześniej.

  Praktycznie każda apka została w pełni przeprojektowana, aby pomieścić więcej informacji widocznych na pierwszy rzut oka. Kiedy na dowolnej tarczy zegarka przekręcisz Digital Crown, pojawi się Stos inteligentny z widżetami zawierającymi znaczne i aktualne dane.

  A dzięki dostępowi do danych o wzroku i zdrowiu psychicznym możesz obserwować stan jednocześnie swojego ciała, jak i umysłu. Prosto z nadgarstka. Ważne informacje pod ręką Smartwatch Apple Watch Series 9 pomaga Ci lepiej zrozumieć Twoją kondycję fizyczną i psychiczną, a informacje zdrowotne przechowywane są z dbałością o ich prywatność i bezpieczeństwo.

  Kiedy więc udostępniasz je swojemu lekarzowi, znajomym lub rodzinie, zachowujesz nad nimi kontrolę. Zdrowie serca pod czujnym okiem. Pomiar natlenienia krwi. Asystent snu Apple Watch Series 9 z apką EKG umożliwia uzyskanie pomiarów podobnych do tych z elektrokardiografu jednoodprowadzeniowego.

  A w apce Tętno otrzymasz powiadomienia o zbyt niskim lu...Podobne zestawienia:


Najtańsze zegarki smartwatche do 3000 zł – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze zegarki smartwatche do 3000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich smartwatchy do 3000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ APPLE Watch 8 GPS 41mm koperta z aluminium (czerwony) + pasek sportowy (czerwony) ☆

APPLE Watch 8 GPS 41mm koperta z aluminium (czerwony) + pasek sportowy (czerwony) Najniższa Cena Online

☆ APPLE Watch 8 GPS 41mm koperta z aluminium (czerwony) + pasek sportowy (czerwony) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: APPLE Watch 8 GPS 41mm koperta z aluminium (czerwony) + pasek sportowy (czerwony)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 24
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Szanowni klienci! Ze względu na duże zainteresowanie produktem, termin dostawy może ulec wydłużeniu. Apple Watch 8 GPS+Cellular 41mm stalowy grafitowy | grafitowa bransoleta mediolaska Apple Watch 8 to kolejna generacja smartwatcha, zaprojektowana zaró,wno dla pań, jak i mczyzn.

  Dziki wyszukanemu i stylowemu wzornictwu ten zegarek z pewnoci zwró,ci na siebie uwag. Jest kompatybilny z urzdzeniami z systemem iOS i ma czno Bluetooth, zaimplementowany GPS, a także obsug Apple Pay. Moesz go ró,wnie uywa do mierzenia pulsu, ledzenia aktywnoci fitness, a choćby wykonywania pomiaru EKG.

  Zegarek jest wodoodporny do 50m i ma wywietlacz Retina Always-on. Jest ró,wnie wyposaony w 32 GB pamici wewntrznej. Zasilany przez procesor Apple S8, co zapewnia mu wydajno. Apple Watch 8 GPS+Cellular 41mm stalowy grafitowy |

  grafitowa bransoleta mediolaska z pewnoci zrobi na Tobie wraenie. Prezentowany model posiada kopert o wielkoci 41mm z bransolet mediolask. Imponujcy wywietlacz Apple Watch Series 8 ma duy, czytelny wywietlacz.

  Jego ramki s tak cienkie, e wyświetlacz biegnie a do krawdzi koperty, perfekcyjnie wpasowujc si w jej ksztat. Jasny, niegasncy ekran uatwia odczytywanie szczegó,owych tarcz i wyglda olniewajco choćby na opuszczonym nadgarstku.

  Wszystkie Twoje ulubione komplikacje s dostpne na wikszym ekranie. Wpisywanie i nawigacja za pomoc stukni lub machni to prawdziwa przyjemno. Pomoc za każdym razem w zasigu rki Po wczeniu aplikacji Trening, Apple Watch 8 GPS namierza niebezpieczne upadki i informuje lokalne suby ratunkowe, jeli pozostaniesz unieruchomiony.

  na dodatek funkcja udostpniania lokalizacji zostaa zoptymalizowana do pracy. Jeli naciniesz i przytrzymasz przycisk boczny uruchomisz funkcj SOS i smartwatch poinformuje lokalne suby ratunkowe o Twojej lokalizacji.

  Zegarek moe ró,wnie lokalizuje wypadki samochodowe z udziaem uytkownika i powiadamia odpowiednie suby, a także dyspozytoró,w. Accident Detection, nowa funkcja dla Apple Watch, wykorzystuje akcelerometr o szerokim zakresie dynamiki, yroskop, mikrofon, barometr, GPS oraz innowacyjny algorytm fuzji czujnikó,w oparty na milionie godzin informacji z wypadkó,w samochodowych, aby informowa o nich kontakty alarmowe.

  Trenuj z Apple Watch 8 GPS Opró,cz bardziej progresywnych metryk w nowych widokach treningowych, moesz szuka wicze na podstawie swojego nastroju. Udoskonalona aplikacja treningowa ma wiczenia na wszystko, od siowych po steppery.

  Moesz wybra czstotliwo wicze i odpoczynku, aby dopasowa si do swojego stylu treningowego. Kadencja, ttno, tempo i moc bd mierzone podczas treningu. Twoja rutyna treningowa jest tym, co pomaga Ci uzyska form.

  Bieganie na wieym powietrzu i jazda na rowerze to dwie Twoje ulubione aktywnoci i chcesz ledzi swoje postpy. Jeli chcesz poprawi swoje wyniki, powiadomienia w czasie rzeczywistym pomog Ci pobi Twó,j ostatni lub najlepszy wynik.

  Apple Watch 8 czuwa nad Twoim zdrowiem Opró,cz klasycznych funkcji, Apple Watch Series 8 z aplikacj EKG gwarantuje pomiary podobne do elektrokardiogramu jednoprzewodowego. Smartwatch posiada oryginalny czujnik i aplikacj, któ,re stale i cicho obserwuj natlenienie krwi.

  Dziki aplikacji 24/7 Medicines moesz ledzi swoje leki, witaminy i suplementy - moesz atwo i dyskretnie ledzi przyjmowane iloci.


☆ Smartwatch Apple Watch series 8 Gps 41mm srebrny ☆

Smartwatch Apple Watch series 8 Gps 41mm srebrny Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch Apple Watch series 8 Gps 41mm srebrny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Smartwatch Apple Watch series 8 Gps 41mm srebrny
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Smartwatch Apple Watch series 8 Gps 41mm metaliczny

☆ Huawei watch gt 3 pro 43mm - white leather strap eu ☆

Huawei watch gt 3 pro 43mm - white leather strap eu Najniższa Cena Online

☆ Huawei watch gt 3 pro 43mm - white leather strap eu - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Huawei watch gt 3 pro 43mm - white leather strap eu
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Huawei Watch GT 3 Pro 43 mm biały wykwintny wygląd i olbrzymia funkcjonalność – tak w sporym skrócie można przedstawić Huawei Watch GT 3 Pro 43 mm biały. Niemało rozbudowanych trybów treningowych przypadnie do gustu miłośnikom sportu. Wbudowane czujniki mogą stale rejestrować kondycję i dostarczać Ci danych o Twoim ciele. Dodatkowo Watch GT 3 Pro proponuje długi czas pracy na baterii oraz obsługę wielu pomocnych aplikacji.
  Ponad 100 trybów sportowych świeże, fachowe dyscypliny sportowe zawitały do Watch GT 3 Pro. Dzisiaj możesz skorzystać z definiowanego trybu swobodnego nurkowania albo gry w golfa. Oczywiście poza tym na pewno odszukasz także inne ulubione aktywności. Ten zegarek proponuje ponad 100 trybów treningowych. Wbudowany system geolokalizacji na pewno okaże się dużym atutem dla osób uprawiających sport na świeżym powietrzu.
  Czujniki w Watch GT 3 Pro 43 mm W kopercie białego Huawei Watch GT 3 Pro 43 mm umieszczono 8 starannych czujników. To właśnie one dokonują pomiarów Twojej aktualnej kondycji. Dostarczone informacje pozwolą Ci lepiej poznać swoje ciało i dowiedzieć się, w jakim stanie się znajduje. Zegarek otrzymał także nową generację TruSeenTM 5.0+, a także wspierają go nowoczesne algorytmy AI. Dzięki nim uzyskujesz dokładny pomiar poziomu tętna i saturacji krwi.
  komfortowy i wielofunkcyjny Biały Huawei Watch GT 3 Pro 43 mm obsługuje się jeszcze prościej i komfortowoj niż starsze modele. Liczne postępowe funkcje i spoko aplikacji poszerzają funkcjonalność urządzenia i sprawdzą się podczas podróży i rozrywki lub uprawiania sportu. Obrotowy pierścień zezwala na instynktowną nawigację, jak i zezwala na zmianę wymiaru fotografie lub ikon. Jednocześnie wygląda bardzo stylowo i wyróżnia elegancki design zegarka.
  Wybierz inteligentnie Zastanawiasz się nad zakupem smartwatcha? Nie wiesz, jak Huawei Watch GT 3 Pro stanie na wysokości zadania w powszednim użytkowaniu? Przeczytaj opinię Piotra Kalety, redaktora portalu Geex. Huawei Watch GT 3 Pro Huawei Watch GT 3 Pro to nieprzeciętnie wytwarzany smartwatch, wyposażony w ekran AMOLED, 8 sensorów mierzących najważniejsze aspekty treningów, współpracujący z aplikacją Huawei Zdrowie. Ten smartwatch rejestruje ponad 100 rodzajów aktywności fizycznej, w tym także te niezwykle nietypowe i nieoczywiste, lecz aktywność to przecież aktywność i warto wiedzieć, ile kcal dzięki niej ubywa. Huawei Watch GT 3 Pro jest wyjątkowo udaną konstrukcją, zarówno dla ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie sportu, jak i tych, którzy pragną posiadać na nadgarstku szykowny gadżet, mierzący przy okazji ćwiczenia uprawiane dla podtrzymania kondycji i korzystnego samopoczucia. Specyfikacja Pamięć zaimplementowana
  2 GB
  rodzaj wyświetlacza
  AMOLED
  Przekątna wyświetlacza
  1,32"
  Rozdzielczość wyświetlacza
  466 x 466 px
  Łączność
  Bluetooth
  NFC
  Nawigacja satelitarna
  Tak
  Czujniki
  Akcelerometr
  Barometr
  Kompas
  Pulsoksymetr (SpO2)
  Pulsometr
  Światła
  Termometr
  Żyroskop
  czujnik natlenienia krwi
  Funkcje informacyjne
  Mapy i nawigacja
  Prognoza pogody
  Stoper
  Alarm
  Funkcje telefoniczne
  Powiadomienia o połączeniach, SMS, e-mail
  Rozmowy głosowe
  Funkcje śledzenia aktywności
  samoczynne wykrywanie czasu odpoczynku
  Monitorowanie snu
  Monitorowanie stresu
  Monitorowanie tętna
  Monitorowanie temperatury skóry
  Funkcje biegowe
  Treningi biegowe
  Funkcje fitness i siłownia
  Ćwiczenia oddechowe
  Funkcje multimedialne
  Sterowanie aparatem
  Sterowanie odtwarzaczem
  Budowa i wykonanie
  Koperta ceramiczna
  Szkło szafirowe
  Skórzany pasek
  zaimplementowany głośnik
  zaimplementowany mikrofon
  Ceramiczny tył koperty
  wytrzymałość
  Wodoszczelność 5 ATM
  Bateria
  292 mAh
  Czas pracy na baterii
  do 7 dni normalnego stosowania
  Obwód nadgarstka
  130 - 190 mm
  rodzaj paska
  Pasek skórzany
  odcień paska
  Biały
  odcień koperty
  srebrny
  Kompatybilność z systemami
  Smartfony z systemem Android 6.0 lub nowszym
  Smartfony z systemem iOS 9.0 albo nowszym
  uzupełniające informacje
  Bezprzewodowe ładowanie
  Digital Crown
  Możliwość jednostkowego dopasowania wyglądu tarczy zegarka
  załączone akcesoria
  przewód ładujący
  wymiar koperty
  43 mm
  Szerokość
  43 mm
  Wysokość
  43 mm
  Grubość
  10,5 mm
  Waga
  50 g
  Gwarancja
  24 miesiące (gwarancja producenta)
  Kod producenta
  Frigga-B19V

☆ Smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47mm ☆

Smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47mm Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47mm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47mm
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47mm

☆ Galaxy watch6 classic bt 47mm stainless silver sm-r960nzsaeue smartwatch gps marki Samsung ☆

Galaxy watch6 classic bt 47mm stainless silver sm-r960nzsaeue smartwatch gps marki Samsung Najniższa Cena Online

☆ Galaxy watch6 classic bt 47mm stainless silver sm-r960nzsaeue smartwatch gps marki Samsung - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Galaxy watch6 classic bt 47mm stainless silver sm-r960nzsaeue smartwatch gps marki Samsung
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 Classic BT 47mm R960 metaliczny Design konwencjonalnego zegarka Smukły, okrągły korpus smartwatcha Samsung Galaxy Watch 6 Classic BT 47mm R960 srebrnego wytworzony z wysokiej jakości stali nierdzewnej z płynnym przejściem do wyprofilowanego paska.

  Pasek komfortowo odczepiany jednym przyciskiem. Wysokiej rozdzielczości wyświetlacz 1,31" lub 1,47" z wąską ramką i funkcją Always-On-Display (stałe wyświetlane godziny, a także możliwość pokazywania innych informacji na ekranie smartwatcha nawet wtedy, gdy nie jest on używany).

  pokaźniejszy wyświetlacz. Smuklejsza ramka Doświadcz lepszych efektów wizualnych i płynnych animacji na ekranie pokaźniejszym o 20%. Cieńsza o 15% ramka i zwiększony wyświetlacz w smartwatchu Samsung Galaxy Watch 6 Classic BT 47mm R960 srebrnym tworzą doskonałe proporcje pomiędzy wyświetlaczem a ramką - dodatkowo zyskując więcej miejsca na każde tapnięcie.

  ulepszony obrotowy pierścień Zanurz się w tradycyjnym stylu, który wyznacza rytm czasu. Smukła obrotowa ramka smartwatcha Samsung Galaxy Watch 6 Classic BT 47mm R960 srebrnego, inspirowana kultowym designem zegarków nurkowych, przenosi tradycje w przyszłość, oferując płynniejsze i bardziej responsywne przewijanie dla intuicyjnej interakcji z ekranem.

  kolista ramka, tworzona z szykownej stali nierdzewnej, eksponuje konkretne działanie urządzenia, dodając mu wyrafinowanego wyglądu. Prędkie działanie i ładowanie Na jednym pełnym ładowaniu smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 Classic BT 47mm R960 srebrny działa choćby do 40 godzin.

  momentalnie naładuj zegarek do 45% w zaledwie 30 minut i Twój smartwatch jest już gotowy na kolejny trening. Zrób więcej w krótszym czasie dzięki ulepszonemu procesorowi w Galaxy Watch6 Classic. O 18% szybsza szybkość CPU i niedługi czas uruchamiania aplikacji wydajne i produktywne działanie poprzez cały dzień.

  Osobno niezwykłe. Razem wyśmienite Sprawdzaj stan słuchawek bez sięgania po telefon, a także wygodnie przełączaj się pomiędzy trybami, odbieraj połączenia i nagrywaj dźwięki. Wszystko to możesz zrobić dzięki połączeniu Galaxy Watch6 ze słuchawkami Galaxy Buds2 Pro i Buds2 swoim smartfonem Samsung Galaxy.

  Kiedy oglądasz film na telewizorze Samsung lub korzystasz z tabletu Galaxy, a akurat dzwoni Twój telefon, słuchawki samoczynnie przełączą się, byś mógł odebrać połączenie bez ruszania się z miejsca. Nie wiesz, gdzie znajduje się Twój smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 Classic BT 47mm R960 srebrny? Skorzystaj z funkcji SmartThings Find na swym smartfonie Galaxy i przejrzyj lokalizację smartwatcha.

  Lepsze dni zaczynają się od dobrych nocy Z Galaxy Watch6 Classic zyskaj pełne zrozumienie swojego snu. Monitoruj na bieżąco etapy snu - od czuwania, przez sen lekki i głęboki, aż do REM. Dzięki detekcji chrapania i poradom trenera snu, ulepszaj jakość swojego odpoczynku.

  Smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 Classic BT 47mm R960 srebrny dostarcza klarowne raporty snu, kontrolując cykle REM, lekkiego i głębokiego snu, co pozwala zrozumieć Twój wzorzec snu...Podsumowanie, czyli jaki zegarek smartwatch do 3000 zł najlepszy?


Najlepszy zegarek smartwatch do 3000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy zegarek smartwatch do 3000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane smartwatche – TOP7 wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych smartwatchy do 3000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych zegarków smartwatchy damskich i męskich.


Powiązania tematyczne:

 • jaki zegarek smartwatch do 3000 zł opinie,
 • dobre zegarki smartwatche do 3000 zł cena,
 • ranking smartwatchy do 3000 zł,
 • zegarek smartwatch do 3000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o smartwatchach do 3000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o smartwatchach do 3000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o smartwatchach do 3000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki zegarek smartwatch do 3000 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych smartwatchach do 3000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki zegarek smartwatch do 3000 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z smartwatchami do 3000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach zegarki smartwatche do 3000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Fitnessowe zapytania:

 • https://fitnessxpressu com/ranking-smartwatchy-do-3000-zl-nasze-top-najlepszych/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *