FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking smartwatchy z Bluetooth do 1000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Smartwatche damskie, męskie i dla dzieci / Ranking smartwatchy z Bluetooth do 1000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych smartwatchy z Bluetooth do 1000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych smartwatchy z Bluetooth do 1000 zł,
 • TOP5 często wybieranych zegarków smartwatchy damskich i męskich.

Jakie zegarki smartwatche z Bluetooth do 1000 zł najlepiej wybrać? Ranking wrzesień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane zegarki smartwatche z Bluetooth do 1000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking smartwatchy z Bluetooth do 1000 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Huawei Smartwatch watch gt 2 46mm (6901443329922) ☆

Huawei Smartwatch watch gt 2 46mm (6901443329922) Najniższa Cena Online

☆ Huawei Smartwatch watch gt 2 46mm (6901443329922) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Huawei Smartwatch watch gt 2 46mm (6901443329922)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  HUAWEI Watch GT 2 - ODKRYJ nowe MOŻLIWOŚCI Najnowszy zegarek serii HUAWEI Watch GT 2 został zaprojektowany z myślą o tych, którzy w dobrym stylu chcą odkrywać i przekraczać kolejne granice swych możliwości.

  zastosowanie procesora Kirin A1 - pierwszego układu Huawei dla urządzeń wearables - powoduje, iż zegarek na jednym ładowaniu baterii może pracować do dwóch tygodni, a z włączonym GPS do 30 godzin. Dużo konkurencyjnych modeli działa kilkukrotnie krócej.

  HUAWEI Watch GT 2 oferuje ponadto nowe funkcje: rozmowy telefoniczne, a także odtwarzanie muzyki. W połączeniu z zwiększonymi rozwiązaniami HUAWEI Watch GT 2 powinien być idealnym kompanem także dla aktywnych sportowo.

  Zegarek obsługuje 15 dyscyplin m.in. Bieganie, triatlon, kolarstwo, pływanie, ćwiczenia fitness, orbitrek, ergonometr, a nawet wspinaczkę z trójwymiarowym zapisem trasy. Dokładniejsza geolokalizacja pozwala na skrupulatniejszy pomiar dystansu, a tym samym prędkości.

  Funkcja TruSeen(TM) w wersji 3.5 ulepszony pomiar tętna, a TruSleep(TM) 2.0 śledzenie i diagnozowanie sześciu charakterystycznych problemów ze snem, a także sugestie dotyczące lepszego wypoczynku. Po każdym wysiłku zegarek powiadamia o czasie niezbędnym na całkowitą regenerację.

  HUAWEI Watch GT 2 przystępny jest w dwóch wariantach: sportowym (kolor czarny) i tradycyjnym (kolor brązowy). W pierwszym wariancie pasek do zegarka stworzono z fluoroelastomeru - syntetycznego kauczuku o wysokiej wytrzymałości na działanie czynników cieplnych i chemicznych.

  Model klasyczny wyposażono w skórzany pasek. Stylowy design i prosta obsługa Wysokość korpusu zegarka wynosi 46 mm, a średnica tarczy - 454 mm. W porównaniu z zeszłorocznym modelem HUAWEI Watch GT 2 jest jednocześnie lżejszy.

  Po jednej krawędzi zegarka zainstalowano dwa przyciski, które służą do zmiany i uruchamiania wybranych funkcji. Ekran jest dotykowy. Wykorzystanie technologii AMOLED i kontrastujących ze sobą odcieni sprawia,informacje są czytelne i szerokie.

  Za sprawą rozwiązania ALS wyświetlacz automatycznie dostosowuje swoją jasność do warunków pogodowych i pory dnia. Partner do treningów HUAWEI Watch GT 2 obsługuje 15 dyscyplin sportowych m.in. Biegi, kolarstwo, pływanie, triatlon, wspinaczkę, rower stacjonarny, ergonometr oraz fitness.

  Rejestruje takie informacje jak dystans, spalone kalorie, tętno i tempo. W trakcie treningu dostarcza funkcjonalne wskazówki (np. Ostrzeżenia, gdy tętno inicjuje zbyt prędko rosnąć). Przedstawia na dodatek efekty i obciążenia wykonanych ćwiczeń, a także informacje o czasie potrzebnym do pełnej regeneracji.

  precyzyjne i szczegółowe dane treningowe HUAWEI Watch GT 2 gwarantuje dokładniejszą geolokalizację, a także skrupulatniejszy pomiar pracy serca. Oblicza ponadto maksymalny pułap tlenowy. Po włączeniu trybu,,pływanie" wodoszczelny zegarek Huawei początkuje mierzyć m.in.

  liczbę tworzonych ruchów i wydajność pływania (SWOLF). Rozpoznaje ponadto nieprawidłową postawę podczas aktywności. HUAWEI Watch GT 2 z wysokościomierzem, barometrem, kompasem i skuteczną baterią powinien być niezastąpionym kompanem także podczas górskich wypraw.

  Bardziej staranny pomiar pracy serca HUAWEI Watch GT 2 został zaopatrzony w funkcję HUAWEI TruSeen(TM). Zaktualizowana do wersji 3.5 zagwarantuje produktywniejszy i skrupulatniejszy pomiar tętna. Dzięki czemu podczas treningów i zawodów osoby aktywne sportowo mogą na bieżąco obserwować atrybuty i reagować zmieniając intensywność wysiłku.

  Popraw jakość snu z funkcją TruSleep(TM) 2.0 Funkcja TruSleep(TM) monitoruje czas i fazy snu. Jeśli okaże się, iż alarm jest ustawiony w chwili, gdy Twój organizm pozostaje jeszcze w fazie głębokiego snu, zegarek nie zainicjuje wybudzania dźwiękiem, ale delikatnymi wibracjami zmniejszającymi poczucie senności i dyskomfortu.

  Funkcja zaktualizowana do najnowszej wersji 2.0 ponadto może śledzić i diagnozować 6 powszechnych problemów ze snem i podawać sugestie dotyczące ulepszonego wypoczynku. W trakcie snu zegarek nadzoruje tętno, analizuje oddech i przyznaje ocenę ogólnej jakości snu.

  Dwa tygodnie działania na jednym ładowaniu W zegarku zaimplementowano innowacyjny procesor Kirin A1, który jest pierwszym układem Huawei zaprojektowanym z myślą o urządzeniach wearables. Procesor zapewnia wysoką skuteczność operacyjną oraz niskie zużycie energii.

  HUAWEI Watch GT 2 może pracować na jednym ładowaniu baterii nawet 2 tygodnie*, a z włączonym GPS do 30 godzin*. Tak długi czas pracy zegarka przekłada się na wyższy komfort użytkowania. Podczas wyjazdów służbowych albo urlopowych nie trzeba zabierać ze sobą ładowarki, a ci, którzy uprawiają wytrzymałościowe dyscypliny mogą skupić się na pokonywaniu kolejnych kilometrów.

  Rozmawiaj przez zegarek HUAWEI Watch GT 2 został wyposażony w funkcję Bluetooth Call, która - po sparowaniu zegarka ze smartfonem - pozwala na wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych.sygnalizuje o m.in.

  przychodzących wiadomościach SMS lub komunikatach z mediów społecznościowych. Typy danych, jakie mogą być sygnalizowane albo blokowane poprzez zegarek można ustawiać w aplikacji Huawei Watch lub Huawei Health.

  Odtwarzaj muzykę z zegarka Jeśli uwielbiasz biegać lub jeździć na rowerze, słuchając równocześnie muzyki, nie musisz już zabierać ze sobą smartfonu. HUAWEI Watch GT 2 przechowuje ok. 500 utworów*. Po prędkim sparowaniu z bezprzewodowymi słuchawkami Huawei możesz biec w rytmie twojej ulubionej muzyki.

  (*Ok. 2 GB przestrzeni dyskowej. Przystępność funkcji może się różnić w zależności od regionu i wymaga smartfonu marki Huawei albo Honor. Obsługuje HUAWEI Music w wersji 12.11.7.X lub nowszej. Odtwarza formaty mp3 i LC-AAC.

  Funkcja nie jest obsługiwana w systemie iOS) wygodny w rutynowym stosowaniu HUAWEI Watch GT 2 oferuje na dodatek szereg poręcznych aplikacji: kompas, laterkę, lokalizowanie smartfonu, powiadomienia, kalendarz, pogodę, stoper, barometr i alarm.

  W zegarku dostępne są też liczne tarcze. Jedne mają charakter sportowy, inne skrojone są pod garnitur. Dzięki czemu HUAWEI Watch GT 2 prosto i przyjemnością może dostosowywać się do Twojego aktualnego uniformu.

  obserwuj i analizuj informacje w aplikacji HUAWEI Health Wszystkie dane, które rejestruje HUAWEI Watch GT 2 są jednocześnie gromadzone w aplikacji HUAWEI Health dostępnej na twoim smartfonie. Aplikacja nie tylko posiada dane z zegarka, ale też umożliwia tworzenie i monitorowanie innowacyjnych planów treningowych, wyświetlanie w jednej linii szeregu powiązanych ze sobą parametrów: pokonany dystans, spalone kalorie, tętno, wariant i intensywność ćwiczeń, jakość snu.

  równocześnie każdy parametr może być analizowany w różnorodnych jednostakch czasu: godziny, dnia, tygodnia, miesiąca oraz roku. Tak staranna i kompleksowa wiedza pozwala na wychwycenie współzależności i budowanie coraz udoskonalonych planów ćwiczeń.

  Aplikacja zezwala na na dodatek dzielenie się wybranymi widokami danych na profilach społecznościowych, jak Facebook lub Instagram i bezpośredni eksport do Google Fit. *Aktualne parametry i specyfikacja artykułu (w tym wygląd, kolor i rozmiar) i rzeczywista zawartość wyświetlacza (w tym tło, wygląd interface'u i ikony) mogą się różnić w stosunku do przedstawionych fotografii.


☆ Smartwatch G.ROSSI SW020-4 ☆

Smartwatch G.ROSSI SW020-4 Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch G.ROSSI SW020-4 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gino Rossi
 • Nazwa produktu: Smartwatch G.ROSSI SW020-4
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Smartwatch G. Rossi SW020-4:

  Ten model Smartwatch'a, który dedykowany jest dla kobiet wygląda niezwykle elegancko i spełni oczekiwania nie tylko w trakcie różnego typu aktywności fizycznej,dodatkowo na co dzień, a nawet na specjalne okazje. Zastosowano aluminiową kopertę, która oporna jest na blaknięcie, co zagwarantuje jej trwały kolor. Innowacyjny zakrzywiony wyświetlacz 2.5D zezwala na korzystanie z całej powierzchni ekranu. wyświetlacz HD zapewnia idealną jakość obrazu.
  Po połączeniu zegarka z telefonem przy pomocy aplikacji GloryFit uzyskujemy dostęp m.in. Do takich funkcji jak: powiadomienia o przychodzących połączeniach i wiadomościach, przypomnienie alarmu, pomiar pulsu, sterowanie muzyką w telefonie, zdalne zdjęcia czy możliwość zmiany wyglądu tarczy zegarka.

  Najnowszej generacji procesor wpływa na prędkość działania i wykonywania złożonych kilku operacji na raz wraz z synchronizacją z naszym telefonem bez jakichkolwiek zaciąć przycięć.

  • - Kompatybilności: Android & iOS - Android 4.0 i nowszy, iOS 9.0 i nowszy.
  • - wyświetlacz: Wysokiej jakości w pełni dotykowy wyświetlacz cyfrowy 1.09"" cala HD. Rozdzielczość: 240*240 pikseli
  • - Pamięć
  • - Bluetooth: energooszczędny Bluetooth Chip wersja 5.0
  • - Procesor: Realtek RTL8762C.
  • - Bateria: 180 mAh.
  • - Czas pracy: - do 3 dni normalnej pracy, do 7 dni w trybie czuwania
  • - sensor pomiarów nowej generacji VC32S
  • - Stopień ochrony przed pyłem i wodą: IP68.
  • - rozmiary zegarka: szer. 40 mm, gr. 11 mm, Pasek z teleskopem do prędkiej podmiany o szerokości 18 mm
  • - Pulsometr: Tak (monitor tętna)
  • - Krokomierz: Tak
  • - inteligentny monitoring snu,
  • - Budzik,
  • - Stoper,
  • - Rejestr spalonych kalorii,
  • - Rejestr przebytego dystansu,
  • - 9 trybów treningu do wyboru,
  • - Sterowanie muzyką,
  • - Zdalne zdjęcie,
  • - Powiadomienia o wiadomościach z telefonu,
  • - Personalizacja motywu tarczy
  • - Aplikacja na telefon w j. Polskim
  • - Smartwatch ma menu w j. Polskim
  • - Sterowanie: dotykowy wyświetlacz plus manualny przycisk
  • - wyposażony w: wibracja
  • - atesty - CE, RoHS


  Bluetooth 5.0
  , oszczędzanie energii, przepustowość łącza które jest kluczowe w aktualizacji oprogramowania naszego zegarka.

  Wodoodporność w normie

  Klasa wodoodporności IP68 sprawia, że nie musisz obawiać się deszczu, zachlapania przy myciu oraz pyłu i kurzu. Nie jest asygnowany do pływania.

  Funkcje smartwatcha:

  - KROKOMIERZ: wyświetlana jest bieżąca ilość kroków
  - CIŚNIENIOMIERZ
  - MONITOR SNU: obserwuje czas, a także jakość snu
  - STEROWANIE MUZYKĄ: pozwala sterować muzyką w telefonie, jeśli jest zainstalowana na nim aplikacja do odtwarzania muzyki
  - PULS
  - BUDZIK, STOPER
  - POWIADOMIENIA O POŁĄCZENIU: wyświetla dane o połączeniu - ODRZUCANIE POŁĄCZEŃ

  - PULSOKSYMETR: pomiar tlenu we krwi
  - POWIADOMIENIA O WIADOMOŚCIACH SMS: wyświetla wiadomość
  - POWIADOMIENIA Z APLIKACJI: Facebook, Skype, Twitter
  - PRZYPOMNIENIA: o trybie siedzącym
  - wybór JASNOŚCI EKRANU
  - GEST WYBUDZENIA SMARTWATCH - ruch ręką w stronę twarzy sprawia wybudzenie smartwatch.
  - 9 TRYBÓW TRENINGU do wyboru: spacer, bieganie, jazda rowerem, wspinaczka, joga, trening ABS, rower stacjonarny, skakanie, badminton
  - ZDALNE zdjęcia

  - dobór TARCZY ZEGARKA: do wyboru wgrane tarcze, + do pobrania z aplikacji, +możliwość ustawienia własnego fotografie

  - TRYB "NIE PRZESZKADZAĆ"

  - - ZNAJDŹ TELEFON/URZĄDZENIE: uruchom funkcję " znajdź smartwatch", wtedy smartwatch zasygnalizuje swoje położenie wibracyjnie, natomiast funkcja "znajdź telefon" - dźwiękowo


  - dostępnE JĘZYKI: polski, angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski, czeski, portugalski, japoński, indonezyjski, chiński uproszczony/klasyczny, koreański, arabski

  Zsynchronizowany wyświetlacz z telefonem, przypomina o połączeniu równocześnie obsługując SMS, WhatsApp, Facebook i inne.
  Podnieś rękę, żeby je zobaczyć, dzięki temu nie przegapisz żadnych ważnych danych.
  Bez sięgania po telefon, wszystkie te komunikaty zobaczysz bezpośrednio na ekranie swego smartwatcha.
  Pomiar tętna 24 godziny na dobę!
  Wyświetlaj wyniki pomiarów bezpośrednio na zegarku i synchronizuj dane z aplikacją na telefon komórkowy,mieć oko na swój stan zdrowia.
  Wszystkie te dane możesz zapisywać w aplikacji, dzięki temu formuje się historia Twoich wyników.


  Pulsoksymetr - pomiar natlenienia krwi o2
  Zegarek zaimplementowany nowoczesny czujka optyczny, przy pomocy którego sprawdzisz swoje właściwości zdrowotne, dzięki temu zadbasz o stosowne natlenienie organizmu!
  Niech ten smartwatch zostanie Twoim osobistym trenerem, który zmotywuje Cię do regularnej aktywności!
  zaimplementowanych sporo trybów sportowych pozwala w trakcie aktywności fizycznej włączyć adekwatny tryb ćwiczeń, obliczyć zużycie kalorii, liczbę kroków, osiągnięte tętno, a także stworzyć własny plan treningowy dla celów zdrowotnych.


  Inteligentny monitor snu
  Monitor snu pozwala ocenić, ile trwają fazy naszego snu (głębokie, płytkie), jego czas trwania, a także czuwania.
  Wszystkie te dane zapisywane są w aplikacji, a dzięki ich monitorowaniu możesz poprawić jakość oraz głębokość swojego snu,
  co spowoduje, iż wstaniesz rano wypoczęty i zrelaksowany


  proces menstruacyjny
  Funkcja ta przypomina o zbliżającej się miesiączce, możesz na dodatek kontrolować i zapisywać swój osobisty proces miesiączkowy  Wyraź siebie, dzięki szybkiej zmianie wyglądu wyświetlacza
  Dzięki szerokiej gamie motywów, możesz wybrać tarczę główną swego zegarka zgodnie ze swym stylem, charakterem czy nastrojem
  Do wyboru wgrane tarcze, + do pobrania z aplikacji, +możliwość ustawienia własnego fotografie!  Wodoodporność IP68
  Klasa wodoodporności IP68 powoduje, iż nie musisz obawiać się deszczu, zachlapania przy myciu , a także pyłu i kurzu. Nie jest dedykowany do pływania, należy unikać jeszcze gorącej wody.
  • Pasek/bransoleta:
   Bransoleta metalowa mesh.
  • Koperta:
   Metalowa.
  • ekran:
   Dotykowy.
  • wymiary:
   szer. 40 mm, *grub. 11 mm, Pasek z teleskopem do prędkiej zamiany o szerokości 18 mm
  • Kolorystyka:
   Koperta: odcień złoty,
   Siatka mesh: kolor złoty.
  • Gwarancja:
   12 miesięcy od daty zakupu.

  ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

  • SMARTWATCH
  • przewód USB DO ŁADOWANIA
  • INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM
  • KARTA GWARANCYJNA

☆ Samsung Nowy smartwatch galaxy watch4 classic 42mm 1.2" czarny (8806092514430) ☆

Samsung Nowy smartwatch galaxy watch4 classic 42mm 1.2" czarny (8806092514430) Najniższa Cena Online

☆ Samsung Nowy smartwatch galaxy watch4 classic 42mm 1.2" czarny (8806092514430) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Nowy smartwatch galaxy watch4 classic 42mm 1.2" czarny (8806092514430)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Smartwatch Samsung Watch 4 Classic 42mm Black BTSmartwatch zaopatrzony w ekran Super AMOLED o przekątnej 1.2 cala i rozdzielczości 396 x 396 pikseli. NAJWAŻNIEJSZE cechyWyświetlacz: Super AMOLEDBluetoothGPSWiFiNFCPrzekątna (cal): 1.2Rozdzielczość (piksele): 396 x 396WodoodpornośćZdalna obsługa aparatuZdalna obsługa odtwarzacza muzykiWbudowana pamięć: 16 GBPojemność akumulatora [mAh]: 247Kolor: Czarny Galaxy Watch4 Classic.Zna się na tobie.Większość z nas chce wiedzieć o sobie więcej, żeby móc stać się najlepszymi wersjami samych siebie.

  Dlatego właśnie stworzyliśmy zupełnie nowy Galaxy Watch4 Classic, żeby towarzyszył Ci na drodze do zdrowszej wersji Ciebie i jest zawsze z Tobą aby zapłacić z Google Pay DesignObrotowy pierścień, który nie tylko przyciąga spojrzeniaCiesz się nieśmiertelnym designem obrotowego pierścienia i wyrazistego ekranu Galaxy Watch4 Classic.

  Ten wysokiej klasy zegarek nadaje Twojemu nadgarstkowi wyrafinowanego wyglądu, a wykorzystana w nim nierdzewna stal klasy premium obrazuje jego potężne i intuicyjne działanie. MarkaZapnij pasek zegarka i ruszaj do przoduPasek Ridge Sport Band zagwarantuje całodzienny komfort noszenia zegarka.

  tworzony został z fluoroelastomeru, który nie tylko zapewnia odporność i odporność na pot,powoduje na dodatek, iż pasek rewelacyjnie przylega do Twojego nadgarstka niezależnie od aktywności, które podejmujesz.

  TarczaNowy dzień, nowa tarczaWybieraj spośród tarcz analogowych i cyfrowych, ciesząc się różnorodnymi tłami, czcionkami i kolorami, które genialnie dopasują się do Twojego gustu, pogody czy potężnej okazji.

  Wzbogać tarcze demonstrujące postaci, używając AR Emoji, które wyrażą Twój , a także animacji ilustrujących podejmowaną poprzez Ciebie czynność, np. Bieganie czy słuchanie muzyki. FitnessZdrowie rozpoczyna się tu i teraz Skład ciałaNie starczy słuchać tego, co mówi nam ciało.

  Poznaj je bliżejŚledź swoje fitnessowe postępy za pomocą naszego pierwszego smartwatcha, który łatwo mierzy skład ciała. Poznaj zawartość tkanki tłuszczowej, mięśni szkieletowych, wody i nie tylko, by móc osiągać wytyczone cele.

  sensor Samsung BioActive i nasz najszybszy chipset to najpotężniejsze jak dotychczas innowacje, jakie wprowadziliśmy w smartwatchach Galaxy. Codzienna aktywność & Trening fitnessowyWybierz wariant treningu, a zegarek będzie śledził Twoją aktywnośćŚledź swoją aktywność i wyniki fitnessowe na zegarku i telefonie.

  Licz kroki, sprawdzaj kalorie, a dzięki GPS za każdym razem wiedz, gdzie się znajdujesz. Galaxy Watch4 Classic wyłapuje aktywność fizyczną, żeby śledzić Twoje rutynowe działania w tym zakresie. Rozpoznaje ponad 90 przeróżnych ćwiczeń, dzięki temu sporządza jeszcze bardziej precyzyjne podsumowania treningów.

  Wyzwania grupoweTreningowi partnerzy za każdym razem blisko CiebieZ Galaxy Watch4 Classic możesz cieszyć się każdym krokiem, jaki robisz w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Śledź liczbę kroków i konkuruj z bliskimi Ci osobami, prowadząc przyjemną rywalizację za pomocą forum dyskusyjnego na żywo.

  Zwycięzcy kolejnych wyzwań uzyskują pamiątkowe odznaki i punkty, dzięki czemu dbanie o formę staję się przyjemne, motywujące i korzystne społecznie. ZdrowieZegarek, który wskazuje Twoje atrybuty zdrowotneCiśnienie krwi & EKGWszystkie dane – prosto z sercaPrzedstawiamy czujka Samsung BioActive, dokonujący pomiaru EKG i ciśnienia krwi w czasie rzeczywistym.

  Po wstępnej kalibracji sensor błyskawicznie sprawdza ciśnienie krwi użytkownika. Może ponadto sprawdzić nietypowe tętno i rytm serca przy pomocy EKG, po czym przesłać informacje bezpośrednio na telefon, z którego z łatwością można je udostępniać.Pomiar ciśnienia krwi dokonywany jest przy pomocy optycznego czujnika tętna zwanego także czujnikiem PPG.Pomiar EKG dokonywany jest za pomocą elektrycznego czujnika ECG.

  nowoczesny senNajbardziej holistyczna analiza snu przystępna na smartwatchach GalaxyFunkcja wyłapuje i holistycznie analizuje fazy snu. Udoskonalone opcje pomiaru pozwalają sprawdzić poziom tlenu we krwi i chrapanie (choć oczywiście nie sugerujemy, iż masz taką przypadłość).

  Pozwala również zapoznać się z innowacyjnymi wskazówkami przygotowanymi poprzez National Sleep Foundation, by zapewnić sobie udoskonalony i dłuższy sen. Nowy system operacyjnyPrawdziwy gracz zespołowyGalaxy Watch4 Classic – pierwszy smartwatch z systemem operacyjnym Wear OS Powered aby Samsung – sprawia, że z poziomu nadgarstka możesz posiadać dostęp do swoich ulubionych aplikacji.

  Ciesz się wszystkim – od streamingu muzyki po rozliczne rozwiązania z zakresu zdrowia i fitnessu. KompatybilnośćMistrz współpracyZa sprawą systemu operacyjnego Wear OS Powered aby Samsung Galaxy Watch4 Classic gwarantuje płynne łączenie z urządzeniami Samsung Galaxy.

  Kontroluj ANC na słuchawkach Galaxy Buds2 albo otwieraj aplikacje na telefonie bezpośrednio z zegarka. Dopełniające funkcje, takie jak kompas, powodują, iż Galaxy Watch4 Classic zapewnia jeszcze więcej możliwości.

  SPECYFIKACJA technologicznAModel: Smartwatch Samsung Watch 4 Classic 42mm Black BTSystem operacyjny:&n


☆ Samsung Smartwatch galaxy watch 4 sm-r860nz 40mm srebrny (8806092559769) ☆

Samsung Smartwatch galaxy watch 4 sm-r860nz 40mm srebrny (8806092559769) Najniższa Cena Online

☆ Samsung Smartwatch galaxy watch 4 sm-r860nz 40mm srebrny (8806092559769) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Smartwatch galaxy watch 4 sm-r860nz 40mm srebrny (8806092559769)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 6
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Smartwatch Samsung Galaxy Watch 4 40mm R860 Samsung Galaxy Watch 4 Możliwość płatności zbliżeniowych z Google Pay Jeszcze więcej aplikacji dzięki Wear OS i dostępowi do sklepu Google Play Asystent zdrowotny z funkcjami pomiaru ciśnienia i EKG* Funkcje Fitness, Twój osobisty trener Jest lekki i gustowny.

  posiada wąską ramkę i czytelny wyświetlacz Ekosystem Galaxy, współpracuje z innymi urządzeniami * Wymaga smartfona Galaxy z systemem operacyjnym Android 7.0 albo nowszym i urządzenia Galaxy Watch4 Classic do sparowania.

  Nie należy podejmować decyzji zdrowotnych wyłącznie na podstawie wyników badań z wykorzystaniem Samsung Health Monitor. Samsung Health Monitor to oprogramowanie będące wyrobem medycznym. Przed zastosowaniem należy zapoznać się z „Instrukcją używania" i „Ostrzeżeniami" dotyczącymi wyrobu medycznego Samsung Health Monitor.

  Nagranie EKG lub aplikacja Samsung Health Monitor nie są dedykowane do wykrywania ataku serca. Nie są asygnowane do zastępowania konwencjonalnych metod diagnozowania lub leczenia. Nie należy dokonywać pomiarów, gdy Galaxy Watch znajduje się w pobliżu oddziaływania silnych pól elektromagnetycznych.

  Jeszcze więcej aplikacji i ulepszona łączność Nowy system operacyjny Wear OS Powered by Samsung powstał przy współpracy z Google. W efekcie zyskujesz dostęp do najpopularniejszych aplikacji* (dodatkowo od firm trzecich) i możesz cieszyć się ich niewiarygodnie prostą obsługą z poziomu nadgarstka.

  * dostępne funkcje i aplikacje mogą się różnić w zależności do regionu, połączonego urządzenia, systemu operacyjnego albo operatora. Doświadcz tego, co najlepsze w Galaxy i Google* na nadgarstku Google Pay Podepnij w aplikacji swoją kartę płatniczą i zawsze płać komfortowo, zbliżając nadgarstek do terminala płatniczego.

  Mapy Google za każdym razem trafisz do celu dzięki nawigacji przystępnej na nadgarstku. Sklep Play nieskomplikowany dostęp do szerokiej gamy aplikacji bezpośrednio ze smartwatcha np. Facebook Messenger czy Spotify. YouTube Music Słuchaj swojej ulubionej muzyki.

  zarówno, gdy masz dostęp do Internetu i gdy jesteś offline i nie masz przy sobie smartfona. Automatyczna instalacja Aplikacje, które instalujesz na smartfonie samoczynnie pobierane są na smartwatcha (jeśli przystępna jest ich optymalna wersja).**Synchronizacja danych Zmiana danych w smartfonie lub smartwatchu zostanie zapisana na obu urządzeniach.

  Kontrola multimediów Gdy tylko uruchomisz multimedia, na ekranie smartwatcha wyświetlony zostanie kontroler multimediów***. * Funkcje dostępne w aplikacji Samsung Health Monitor, do pobrania z Galaxy Store.

  Nie należy podejmować decyzji zdrowotnych wyłącznie na podstawie wyników badań dostarczonych przez aplikację Samsung Health Monitor. Wymaga smartfona Galaxy z Android 7.0 albo nowszym, a w odniesieniu do funkcji pomiaru ciśnienia – w dodatku tradycyjny ciśnieniomierz do kalibracji.

  detale na shm.samsung.pl. ** Kompatybilny z Androidem 6.0 lub nowszym, powyżej RAM 1.5 GB. Nie kompatybilny, gdy telefon nie obsługuje Usł...


☆ Smartwatch AMAZFIT T-Rex Czarny ☆

Smartwatch AMAZFIT T-Rex Czarny Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch AMAZFIT T-Rex Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Smartwatch AMAZFIT T-Rex Czarny
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 6
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Smartwatch Amazfit T-Rex 2

  Czarno złoty

  Poczuj dreszcz emocji podczas polowania i innych aktywności na świeżym powietrzu z Amazfit T-Rex 2 - absolutnym tytanem wytrzymałości. Zegarek przeszedł 15 testów klasy wojskowej, aby udowodnić,nieprzeciętnie sprawdzi się jako towarzyszysz zarówno na górskich szlakach, na dzikich ścieżkach wiodących przez lasy deszczowe oraz w zimnych, ciemnych korytarzach jaskiniach.

  Dwuzakresowy GPS i 5 systemów satelitarnych | Praca w ultraniskich temperaturach | Importowanie trasy i nawigacja w czasie rzeczywistym* | Wojskowa klasa trwałości| Czas pracy baterii 24 dni
  *Funkcje te zostaną dodane za pośrednictwem aktualizacji OTA.

  Superwytrzymały - od zewnątrz i od środka
  Przeszedł 15 testów wojskowych | Wytrzymała i śmiała kompozycja wyznaczająca świeże trendy | Czas pracy baterii 24 dni


  Podbij niezbadane
  Praca w bardzo niskich temperaturach | Dwuzakresowy GPS i 5 satelitów | Importowanie trasy i nawigacja w czasie rzeczywistym | Bezpośrednia nawigacja powrotna


  Wytresuj w sobie Bestię
  Inteligentne rozpoznawanie ćwiczeń siłowych | Tworzenie szablonów treningowych | Algorytm śledzenia statusu treningów PeakBeats™


  150+ wbudowanych trybów sportowych
  Wodoodporność na poziomie 10 ATM | Inteligentne rozpoznawanie 8 dyscyplin sportowych


  Zarządzanie zdrowiem 24h/dobę
  Monitorowanie tętna, poziomu tlenu we krwi, poziomu stresu i snu Sprawdzanie 4 wskaźników stanu zdrowia za jednym dotknięciem


  wydajny system operacyjny Zepp
  Bogaty ekosystem mini aplikacji | Integracja z aplikacjami zewnętrznych firm

  Superwytrzymały - od zewnątrz i od środka

  Poczuj dreszcz emocji w trakcie polowania i innych aktywności na świeżym powietrzu z Amazfit T-Rex 2 - absolutnym tytanem wytrzymałości. Zegarek przeszedł 15 testów klasy wojskowej, by udowodnić,znakomicie spełni oczekiwania jako towarzyszysz zarówno na górskich szlakach, na dzikich ścieżkach wiodących przez lasy deszczowe i w zimnych, ciemnych korytarzach jaskiniach.

  Zademonstruj swoją wolność i dzikość

  Odważny i wyznaczający trendy wygląd smartwacha Amazfit T-Rex 2 jest inspirowany duchem natury. Wyświetlacz HD AMOLED jest tak krystaliczny jak najczystszy ocean, a dzięki dziesiątkom tarcz zegarka z dostosowanymi wyświetlaczami always-on pozwala odzwierciedlić równocześnie cuda dzikiej przyrody, jak i nieokiełznanej miejskiej dżungli,. Pobierz swój ulubiony motyw z aplikacji Zepp App lub załaduj unikalne zdjęcie, które ma dla Ciebie szczególne znaczenie.

  Gotowy do działania

  Zegarek Amazfit T-Rex 2 został zaopatrzony w znaczny wyświetlacz, który ułatwia oglądanie danych najmocniej przydatnych w trakcie Twoich wędrówek - niezależnie od tego, czy świeci na Ciebie słońce pustyni, światło miejskich latarni, czy księżyc w pełni. Matowe wykończenie zegarka i zewnętrzna ramka pokryta srebrnym lakierem zostały uzupełnione o silikonowy pasek odprowadzający pot, dzięki któremu zegarek pozostaje suchy i jest komfortowy w noszeniu – nawet, gdy stawiasz czoła żywiołom natury.

  Siła, by przetrwać każdą przygodę

  Dzięki baterii wystarczającej przy standardowym wykorzystywaniu nawet na 24 dni nieprzerwanej przygody, Amazfit T-Rex 2 jest pełen energii, której potrzebujesz, by wyruszyć na poszukiwanie nowych wrażeń.

  Praca w ultraniskich temperaturach

  wyprodukowany dla odważnych, Amazfit T-Rex 2 jest na tyle wytrzymały, iż może być obsługiwany nawet w ekstremalnie niskich temperaturach dochodzących do -30. Dzięki czemu nie tylko materiały, z których zbudowano smartwatch są odporne na zimno, lecz wszystkie funkcje zegarka pozostają aktywne choćby, gdy warunki na zewnątrz ulegną pogorszeniu. Tak wygląda solidność wykuta w lodzie.

  Pozycjonowanie dwupasmowe i 5 systemów satelitarnych

  Przekraczaj granice przygody dzięki dwuzakresowemu pozycjonowaniu zegarka i obsłudze pięciu systemów pozycjonowania satelitarnego, co pozwala efektywnie ograniczyć zakłócenia środowiskowe i uzyskać bardziej skrupulatne pozycjonowanie. Wędrowcy, alpiniści i odkrywcy mogą zdobywać nowe szczyty i odkrywać nowe ścieżki dzięki wbudowanemu kompasowi i wysokościomierzowi barometrycznemu zegarka T-Rex 2.

  Importowanie trasy i nawigacja w czasie rzeczywistym

  Chcesz wędrować słynnym szlakiem albo podążać śladami kogoś, kogo znasz? Uwolnij swego wewnętrznego odkrywcę i przemierzaj świeże tereny, importując pliki tras z aplikacji Zepp App. Obserwuj Twoje położenie wzdłuż zaimportowanej trasy, a nawet Twój ruch wzdłuż aktualnej trasy może być wyświetlany w czasie rzeczywistym bezpośrednio na zegarku.

  Bezpośrednia nawigacja powrotna

  Starożytny grecki filozof Archimedes powiedział, iż najkrótsza odległość pomiędzy dwoma punktami to linia prosta. W związku z tym urządzenie Amazfit T-Rex 2 może wyświetlić najkrótszą drogę powrotną po linii prostej, dzięki czemu unikniesz nadkładania drogi, gdy się śpieszysz się do punktu, z którego wyruszyłeś.

  Rozpoznawanie ćwiczeń siłowych; Wytrenuj w sobie bestię

  Urządzenie Amazfit T-Rex 2 może automatycznie rozpoznawać ruchy i liczyć powtórzenia dziesiątek* rodzajów ćwiczeń siłowych (z których dużo ma modyfikowalne warianty w aplikacji Zepp App) i śledzić czas odpoczynku między seriami ćwiczeń, żeby utrzymać produktywność treningu.

  *Rozpoznawanie kolejnych ćwiczeń siłowych zostanie dodane w ramach aktualizacji OTA.
  Wytycz swój własny szlak dzięki szablonom szkoleniowym

  Konsekwencja to klucz do sukcesu. Utwórz własne szablony treningowe dla 11 przeróżnych dyscyplin sportowych w aplikacji Zepp App, które możesz śledzić na swym urządzeniu Amazfit T-Rex 2.

  Zrozum, do czego jesteś zdolny

  Śledź swoją skuteczność bardziej profesjonalnie dzięki opracowanemu poprzez PeakBeats™ algorytmowi statusu treningu, który ocenia specjalistyczne dane, takie jak maksymalny pobór tlenu (VO2 Max), czas pełnej regeneracji, obciążenie treningowe i efekty treningu.

  Zaszalej dzięki ponad 150 zastosowanym trybom sportowym

  Ogromny dobór ponad 150 trybów sportowych w smartwatchu Amazfit T-Rex 2 obejmuje testujący wytrzymałość tryb Triathlon, zapisujący dane dotyczące stworzonych okrążeń z inteligentną korektą trajektorii tryb Track Run i bardziej rekreacyjny tryb Golf Swing. Niezależnie od tego, jaka forma aktywności fizycznej Cię kręci, w zegarku T-Rex 2 bez dwóch zdań wynajdziesz trafny dla siebie tryb.

  Inteligentne rozpoznawanie 8 dyscyplin sportowych

  Ruszaj do akcji z prędkością i łatwością. Gdy tylko zaczniesz uprawiać jeden z ośmiu zdefiniowanych dyscyplin sportowych, zegarek wyczuje Twoje ruchy i samoczynnie zasugeruje Ci uruchomienie stosownego trybu sportowego.

  Zanurz się w przygodzie dzięki wodoodporności 10 ATM

  Jeśli Twoja chęć przeżycia niezapomnianych przygód jest tak silna i niewyczerpana jak wodospad, z całą pewnością docenisz smartwatch o klasie wodoodporności na poziomie 10 ATM. To oznacza, iż T-Rex 2 wytrzymuje ciśnienie wody równe temu na poziomie 100 metrów głębokości. Pokonaj deszcz, rządź na basenie i podbij ocean z zegarkiem Amazfit T-Rex 2.

  Nie tylko walcz o przetrwanie - rozwijaj się i odnoś sukcesy dzięki BioTracker

  Samodzielnie opracowany czujnik optyczny 6PD BioTracker 3.0 PPG gwarantuje prędkie i precyzyjne 24-godzinne monitorowanie tętna, nasycenia krwi tlenem (SpO2 ) i poziomu stresu. Może w dodatku wyłapywać częstość oddechu i prędko i wygodnie mierzyć te cztery ważne dla zdrowia wskaźniki przy pomocy jednego dotknięcia.

  nowoczesny system Zepp OS i obsługa aplikacji innych firm

  instynktowny system operacyjny Zepp OS upraszcza znalezienie tego, czego szukasz w zegarku Amazfit T-Rex 2. Płynna interakcja i specjalnie dopasowany interfejs użytkownika zwiększają komfort korzystania z tego lekkiego i zużywającego niewiele energii systemu operacyjnego.

  Bogaty ekosystem aplikacji obejmuje ponad 10 przydatnych mini aplikacji. Zegarek można choćby podłączyć do kamery GoPro*, aby nagrywać swoje przygody na świeżym powietrzu. A dzięki obsłudze funkcji Home Connect zegarek może ułatwić codzienne życie także po powrocie do domu.

  Połącz się z aplikacją Zepp App i uprość swoje życie

  zaimplementowana aplikacja Zepp App umożliwia wyświetlanie i analizę informacji dotyczących zdrowia i treningów, posiada e-sklep z tarczami zegarków, gwarantuje aktualizacje systemu zegarka i ułatwia zarządzanie tym inteligentnym urządzeniem.

  • Model T-Rex 2
  • wariant Wyświetlacza AMOLED
  • Przekątna Wyświetlacza 1,39"
  • Rozdzielczość Wyświetlacza 454 x 454 px
  • Materiał Wykonania Koperty Tworzywo nienaturalne
  • powłoka Wyświetlacza Szkło
  • Kolor Koperty Czarny
  • wymiary Koperty 47,7 x 47,7 x 13,5 mm (szer. X wys. X grub.)
  • oporność Wodoodporność 10 ATM, niepodatność na wstrząsy, temperatury -40° - +70°, odporność na wilgotność, kurz i piasek
  • Czujniki Akcelerometr, pulsoksymetr, pulsometr, żyroskop, magnetometr, sensor światła, wysokościomierz barometryczny
  • rodzaje Monitorowania Aktywności Krokomierz, licznik spalonych kalorii, monitorowanie snu, monitorowanie poziomu stresu, monitorowanie tętna, pomiar dystansu, powiadomienia o braku aktywności
  • Tryby Aktywności 150+ trybów: bieganie, jazda rowerem, pływanie, treningi na świeżym powietrzu, wspinaczka, wędkarstwo, jazda na deskorolce, jazda na rolkach, parkour, sporty halowe, stepper, aerobik, trening siłowy, sztuki walki, hokej, tenis i inne
  • Funkcje Multimedialne Sterowanie odtwarzaczem, sterowanie aparatem
  • Funkcje Telefoniczne Powiadomienia o: połączeniach, SMS, e-mail
  • Funkcje uzupełniające Alarm wibracyjny, budzik, kalendarz, prognoza pogody, stoper, timer
  • wbudowany Mikrofon Nie
  • zaimplementowany Głośnik Nie
  • Łączność Bezprzewodowa Bluetooth
  • Tryby Lokalizacji GPS
  • System Operacyjny asygnowany system operacyjny producenta
  • Bateria 500 mAh
  • Czas Pracy Na Baterii do 24 dni standardowego wykorzystywania
  • Czas Ładowania ok. 2 h
  • Materiał Wykonania Paska Silikon
  • Długość Paska 206 mm
  • Szerokość Paska 22 mm
  • Kolor Paska Czarny
  • Kompatybilne Paski dedykowane paski do Amazfit T-Rex 2
  • Kompatybilny Z Systemami Android 5.0 lub nowszym, iOS 10.0 albo nowszym
  • Obsługa Asystenta Google Nie
  • Obsługa Amazon Alexa Nie
  • Akcesoria W zestawie Stacja ładująca, instrukcja używania
  • Waga 66 g
  • uzupełniające informacje Bezprzewodowa synchronizacja, integracja z aplikacją przenośną, możliwość edycji tarcz zegarka

☆ Smartwatch HUAWEI Watch GT 2 Classic 46 mm Srebrny ☆

Smartwatch HUAWEI Watch GT 2 Classic 46 mm Srebrny Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch HUAWEI Watch GT 2 Classic 46 mm Srebrny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Smartwatch HUAWEI Watch GT 2 Classic 46 mm Srebrny
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  HUAWEI WATCH GT 2 Pro jest wygodny i lekki. Imponuje funkcjonalnymi rozwiązaniami i nowoczesnym bezkompromisowym designem. Wyświetlacz pokrywa szafirowe szkło. Korpus jest tytanowy i odporny na wstrząsy. Tylna część pokrywy, gdzie zlokalizowano czujniki monitorujące m.in.

  tętno, jakość snu i poziom stresu, gromadzi ceramiczne części. Pasek jednocześnie w wersji sportowej, jak i konwencjonalnej nie podrażnia skóry. Korzyści: barwny i dotykowy ekran AMOLED o rozdzielczości 454 x 454 Zastowanie technice AMOLED oraz kontrastujących ze sobą barw powoduje, że wyświetlane na ekranie informacje są krystaliczne i wyraźne Dzięki innowacyjnej jednostce Kirin A1 - zaprojektowanej z myślą o urządzeniach wearables - HUAWEI Watch GT 2 Pro może pracować na jednym ładowaniu baterii choćby 2 tygodnie wbudowana pamięć zezwala na zapisanie wielu plików, a po podłączeniu słuchawek bezprzewodowych, cieszyć się ulubioną muzyką albo pasjonującym audiobookiem Zdalne realizowanie zdjęć sparowym smartfonem Obsługa pomiaru poziomu SpO2 (nasycenia krwi tlenem) pomaga zadbać o zdrowie i bezpieczny trening.

  Szafirowe szkło i tytanowy korpus HUAWEI WATCH GT 2 Pro jest wygodny i lekki. Imponuje praktycznymi rozwiązaniami i nowoczesnym surowym designem. Ekran pokrywa szafirowe szkło. Korpus jest tytanowy i oporny na wstrząsy.

  Tylna część obudowy, gdzie zlokalizowano czujniki monitorujące m.in. Tętno, jakość snu oraz poziom stresu, mieści ceramiczne części. Pasek jednocześnie w wersji sportowej, jak i klasycznej nie podrażnia skóry.

  Wysokiej jakości ekran, który sam reguluje swoją jasność Smartwatch Huawei został wyekwipowany w barwny i dotykowy ekran AMOLED o rozdzielczości 454×454. Zastowanie technologii AMOLED i kontrastujących ze sobą barw powoduje, że wyświetlane na ekranie dane są transparentne i wyraźne.

  Dzięki rozwiązaniu ALS wyświetlacz automatycznie dopasowuje swoją jasność do warunków pogodowych i pory dnia. 2 tygodnie na jednym ładowaniu baterii Dzięki nowoczesnej jednostce Kirin A1 - zaprojektowanej z myślą o urządzeniach wearables - HUAWEI Watch GT 2 Pro może pracować na jednym ładowaniu baterii nawet 2 tygodnie*.

  w trakcie wyjazdów służbowych albo urlopowych nie trzeba zabierać ze sobą ładowarki, a ci, którzy uprawiają wytrzymałościowe dyscypliny mogą skupić się na pokonywaniu kolejnych kilometrów i nie obawiać się, że bateria szybko się rozładuje.

  Rozmawiaj przez smartwatch Po sparowaniu ze smartfonem możesz odbierać i wykonywać połączenia telefoniczne. Przeniesienie kontaktów do HUAWEI WATCH GT 2 Pro jest instynktowne i prędkie. Smartwatch wyświetla w dodatku przychodzące wiadomości SMS i komunikaty z mediów społecznościowych.

  W aplikacji Huawei Health możesz zablokować wybrane źródło powiadomień. Monitoruj swoje zdrowie Chciałbyś zrozumieć, dlaczego Twój organizm początkuje zachowywać się inaczej$684 Spada koncentracja$685 Szybciej się denerwujesz$686 HUAWEI WATCH GT2 Pro został wyposażony w kilka funkcji, które zezwalają na monitorowanie kluczowych dla zdrowia i samopoczucia parametrów m.in.

  tętno, poziom stresu, jakość snu oraz natlenienie krwi**. Wielowymiarowe dane pozwalają zajrzeć w głąb ciała i podjąć działania, które mogą poprawić Twoją kondycję. Pomiar SpO2 Nasycenie krwi telenem (SpO2) jest jednym z ważnych parametrów życiowych, które odzwierciedlają zaopatrzenie organizmu w tlen.

  Zbyt niski poziom SpO2 może powodować poważne objawy, takie jak brak energii, zmęczenie i zawroty głowy. Zegarek HUAWEI WATCH GT 2 Pro obsługuje pomiar poziomu SpO2 na żądanie, pomagając zadbać o zdrowie i bezpieczny trening.

  Ponad sto trybów sportowych HUAWEI WATCH GT 2 Pro, jako Twój osobisty asystent, służy w dodatku pełnym wsparciem przy ponad stu aktywnościach fizycznych. W pamięci urządzenia znajduje się 17 trybów sportowych, kolejne 85 można wybrać i dodać jednym kliknięciem.

  Do wyboru jest m.in. Bieganie, triatlon, golf, yoga, taniec, fitness, narciarstwo, snowboarding. Smartwatch rejestruje m.in. Dystans, kadencję, spalone kalorie, tętno i tempo, a także przewyższenia. Na bieżąco nadzoruje i wyświetla zmieniający się poziom wysiłku aerobowego i anaerobowego.


☆ Smartwatch G.ROSSI SW020-2 (5900148044308) ☆

Smartwatch G.ROSSI SW020-2 (5900148044308) Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch G.ROSSI SW020-2 (5900148044308) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gino Rossi
 • Nazwa produktu: Smartwatch G.ROSSI SW020-2 (5900148044308)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Smartwatch G. Rossi SW020-1:

  Ten model Smartwatch'a, który dedykowany jest dla pań wygląda nad wyraz elegancko i sprawdzi się nie tylko podczas najróżniejszego rodzaju aktywności fizycznej,na dodatek na co dzień, a nawet na specjalne okazje. Zastosowano aluminiową kopertę, która oporna jest na blaknięcie, co zapewnia jej trwały kolor. Postępowy wykrzywiony wyświetlacz 2.5D pozwala na korzystanie z całej powierzchni ekranu. wyświetlacz HD gwarantuje doskonałą jakość obrazu.
  Po połączeniu zegarka z telefonem za pomocą aplikacji GloryFit uzyskujemy dostęp m.in. Do takich funkcji jak: powiadomienia o przychodzących połączeniach i wiadomościach, przypomnienie alarmu, pomiar pulsu, sterowanie muzyką w telefonie, zdalne zdjęcia czy możliwość zmiany wyglądu tarczy zegarka.

  Najnowszej generacji procesor wpływa na szybkość działania i realizowania złożonych kilku operacji na raz wraz z synchronizacją z naszym telefonem bez jakichkolwiek zaciąć przycięć.

  • - Kompatybilności: Android & iOS - Android 4.0 i nowszy, iOS 9.0 i nowszy.
  • - wyświetlacz: Wysokiej jakości w pełni dotykowy wyświetlacz cyfrowy 1.09"" cala HD. Rozdzielczość: 240*240 pikseli
  • - Pamięć
  • - Bluetooth: energooszczędny Bluetooth Chip wersja 5.0
  • - Procesor: Realtek RTL8762C.
  • - Bateria: 180 mAh.
  • - Czas pracy: - do 3 dni normalnej pracy, do 7 dni w trybie czuwania
  • - czujka pomiarów nowej generacji VC32S
  • - Stopień ochrony przed pyłem i wodą: IP68.
  • - rozmiary zegarka: szer. 40 mm, gr. 11 mm, Pasek z teleskopem do prędkiej wymiany o szerokości 18 mm
  • - Pulsometr: Tak (monitor tętna)
  • - Krokomierz: Tak
  • - inteligentny monitoring snu,
  • - Budzik,
  • - Stoper,
  • - Rejestr spalonych kalorii,
  • - Rejestr przebytego dystansu,
  • - 9 trybów treningu do wyboru,
  • - Sterowanie muzyką,
  • - Zdalne zdjęcie,
  • - Powiadomienia o wiadomościach z telefonu,
  • - Personalizacja motywu tarczy
  • - Aplikacja na telefon w j. Polskim
  • - Smartwatch posiada menu w j. Polskim
  • - Sterowanie: dotykowy wyświetlacz plus manualny przycisk
  • - zaopatrzony w: wibracja
  • - atesty - CE, RoHS


  Bluetooth 5.0
  , oszczędzanie energii, przepustowość łącza które jest kluczowe w aktualizacji oprogramowania naszego zegarka.

  Wodoodporność w normie

  Klasa wodoodporności IP68 powoduje, że nie musisz obawiać się deszczu, zachlapania przy myciu , a także pyłu i kurzu. Nie jest przeznaczony do pływania.

  Funkcje smartwatcha:

  - KROKOMIERZ: wyświetlana jest bieżąca ilość kroków
  - CIŚNIENIOMIERZ
  - MONITOR SNU: obserwuje czas i jakość snu
  - STEROWANIE MUZYKĄ: pozwala sterować muzyką w telefonie, jeśli jest zainstalowana na nim aplikacja do odtwarzania muzyki
  - PULS
  - BUDZIK, STOPER
  - POWIADOMIENIA O POŁĄCZENIU: wyświetla dane o połączeniu, - ODRZUCANIE POŁĄCZEŃ

  - PULSOKSYMETR: pomiar tlenu we krwi
  - POWIADOMIENIA O WIADOMOŚCIACH SMS: wyświetla wiadomość
  - POWIADOMIENIA Z APLIKACJI: Facebook, Skype, Twitter
  - PRZYPOMNIENIA: o trybie siedzącym
  - dobór JASNOŚCI EKRANU
  - GEST WYBUDZENIA SMARTWATCH - ruch ręką w stronę twarzy sprawia wybudzenie smartwatch.
  - 9 TRYBÓW TRENINGU do wyboru: spacer, bieganie, jazda rowerem, wspinaczka, joga, trening ABS, rower stacjonarny, skakanie, badminton
  - ZDALNE fotografie

  - wybór TARCZY ZEGARKA: do wyboru wgrane tarcze, + do pobrania z aplikacji, +możliwość ustawienia własnego zdjęcia

  - TRYB "NIE PRZESZKADZAĆ"

  - ZNAJDŹ TELEFON/URZĄDZENIE: uruchom funkcję " znajdź smartwatch", wtedy smartwatch zasygnalizuje swoje położenie wibracyjnie, natomiast funkcja "znajdź telefon" - dźwiękowo


  - przystępnE JĘZYKI: polski, angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski, czeski, portugalski, japoński, indonezyjski, chiński uproszczony/konwencjonalny, koreański, arabski

  Zsynchronizowany wyświetlacz z telefonem, przypomina o połączeniu równocześnie obsługując SMS, WhatsApp, Facebook i inne.
  Podnieś rękę, by je zobaczyć, dzięki czemu nie przegapisz żadnych ważnych informacji.
  Bez sięgania po telefon, wszystkie te komunikaty zobaczysz bezpośrednio na ekranie swego smartwatcha.
  Pomiar tętna 24 godziny na dobę!
  Wyświetlaj wyniki pomiarów bezpośrednio na zegarku i synchronizuj dane z aplikacją na telefon komórkowy,posiadać oko na swój stan zdrowia.
  Wszystkie te informacje możesz zapisywać w aplikacji, dzięki temu generuje się historia Twoich wyników.


  Pulsoksymetr - pomiar natlenienia krwi o2
  Zegarek zaimplementowany innowacyjny detektor optyczny, za pomocą którego sprawdzisz swoje parametry zdrowotne, dzięki temu zadbasz o odpowiednie natlenienie organizmu!
  Niech ten smartwatch zostanie Twoim osobistym trenerem, który zmotywuje Cię do regularnej aktywności!
  wbudowanych mnóstwo trybów sportowych pozwala podczas aktywności fizycznej włączyć trafny tryb ćwiczeń, obliczyć zużycie kalorii, liczbę kroków, osiągnięte tętno i stworzyć własny plan treningowy dla celów zdrowotnych.


  Inteligentny monitor snu
  Monitor snu pozwala ocenić, ile trwają fazy naszego snu (głębokie, płytkie), jego czas trwania oraz czuwania.
  Wszystkie te informacje zapisywane są w aplikacji, a dzięki ich monitorowaniu możesz poprawić jakość i głębokość swojego snu,
  co spowoduje, iż wstaniesz rano wypoczęty i zrelaksowany


  cykl menstruacyjny
  Funkcja ta przypomina o zbliżającej się miesiączce, możesz także kontrolować i zapisywać swój osobisty proces miesiączkowy  Wyraź siebie, dzięki prędkiej zmianie wyglądu wyświetlacza
  Dzięki szerokiej gamie motywów, możesz wybrać tarczę główną swojego zegarka zgodnie ze swoim stylem, charakterem czy nastrojem
  Do wyboru wgrane tarcze, + do pobrania z aplikacji, +możliwość ustawienia własnego fotografie!  Wodoodporność IP68
  Klasa wodoodporności IP68 powoduje, iż nie musisz obawiać się deszczu, zachlapania przy myciu i pyłu i kurzu. Nie jest przeznaczony do pływania, należy unikać jeszcze gorącej wody.
  • Pasek/bransoleta:
   Bransoleta metalowa mesh, pasek silikonowy.
  • Koperta:
   Metalowa.
  • wyświetlacz:
   Dotykowy.
  • rozmiary:
   szer. 40 mm, *grub. 11 mm, Pasek z teleskopem do szybkiej wymiany o szerokości 18 mm
  • Kolorystyka:
   Koperta: odcień czarny,
   Siatka mesh: kolor czarny, pasek silikonowy: odcień biały.
  • Gwarancja:
   12 miesięcy od daty zakupu.

  ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

  • SMARTWATCH
  • kabel USB DO ŁADOWANIA
  • INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM
  • KARTA GWARANCYJNA

☆ SmartWatch SAMSUNG Galaxy Watch Active2 LTE Stal Nierdzewna 44mm Srebrny SM-R825FSSAXEO ☆

SmartWatch SAMSUNG Galaxy Watch Active2 LTE Stal Nierdzewna 44mm Srebrny SM-R825FSSAXEO Najniższa Cena Online

☆ SmartWatch SAMSUNG Galaxy Watch Active2 LTE Stal Nierdzewna 44mm Srebrny SM-R825FSSAXEO - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: SmartWatch SAMSUNG Galaxy Watch Active2 LTE Stal Nierdzewna 44mm Srebrny SM-R825FSSAXEO
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  NAJWAŻNIEJSZE cechy GALAXY WATCH ACTIVE2 surowy design Smukły, krągły korpus z wysokiej jakości stali rdzoodpornej zaprojektowany w wykwintnym stylu. Wymienne tarcze i paski Smartwatch można personalizować wybierając jedną z predefiniowanych tarcz, a także przez wymienne paski. Dodatkowo korpus posiada obrotowy dotykowy pierścień, który usprawnia obsługę aplikacji. Wodoodporność Wodoodporny do 5ATM i wytrzymały na uszkodzenia. Powiadomienia ze smartfona Smartwatch oznajmia o przychodzących połączeniach, wiadomościach i powiadomieniach z social media. Na dodatek daje możliwość prowadzenia rozmowy telefonicznej oraz wysyłania szybkich odpowiedzi za pomocą preinstalowanych zwrotów. Osobisty doradca zdrowotny dzisiaj Galaxy Watch Active2 pozwala w wygodny sposób zmierzyć ciśnienie krwi i śledzić rytm serca (EKG).* Sterowanie aparatem w telefonie Robienie fotografii i filmów wraz z podglądem sceny na smartwatchu. Sterowanie samowyzwalaczem i przełączanie się pomiędzy tylnym i przednim aparatem. *Samsung Health Monitor to aplikacja będąca wyrobem medycznym. Nie należy podejmować decyzji zdrowotnych wyłącznie na podstawie wyników badań dostarczonych poprzez aplikację Samsung Health Monitor. Zapoznaj się z „Instrukcją stosowania na samsung.pl. **Galaxy Watch Active2 posiada klasę wodoodporności 50 metrów zgodnie z normą ISO 22810: 2010. Nie nadaje się do nurkowania lub sportów wodnych pod wysokim ciśnieniem. Warunki gwarancji mogą przewidywać wyłączenia w sytuacji uszkodzeń mechanicznych albo zalania cieczą. POZNAJ GALAXY WATCH ACTIVE2 bezkompromisowy, stylowy design w oprawie ze stali rdzoodpornej Smukły, krągły i elegancki - taki jest korpus Galaxy Watch Active2, wytwarzany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Teraz możesz skonsolidować go jeszcze bardziej do Twojego stylu dzięki bogatej gamie wymiennych pasków wytworzonych ze skóry!
  rozszerzona przestrzeń Zmaksymalizuj przestrzeń na ekranie – teraz jeszcze większy i lepiej przypasowany do Twoich potrzeb. Nowy wygodny i wyszukany korpus został zaopatrzony w największy do tej pory ekran. Wszystko z myślą o tym, by powiadomienia z social media, czy przypomnienia o spotkaniu były lepiej widoczne za jednym spojrzeniem. Obrotowy cyfrowy pierścień upraszcza nawigację, dzięki czemu będziesz mógł jeszcze łatwiej korzystać z pełnej gamy funkcji niezależnie czy właśnie jesteś w trakcie treningu czy spotkania biznesowego.
  Uchwyć swój fason Wyraź siebie dzięki oryginalnej tarczy smartwatcha przypasowanej do Twojego stylu. Zrób zdjęcie swego ubioru, a Galaxy Watch Active2 odcień i wzór tarczy, która będzie do niego pasowała. Wyśmienite dostosowanie Wybierz spomiędzy szerokiej gamy barw i tworzyw paska. Po zakupie i zeskanowaniu kodu QR z opakowania, otrzymasz link do sklepu Galaxy Store, z którego pobierzesz dopasowaną do niego tarczę. *Wielokolorowe paski sprzedawane są osobno/ oddzielnie. **Kod QR jest znakiem towarowym producenta Denso Wave Inc.
  Baw się kolorami Wybieraj spomiędzy kilku rodzajów kopert. Do wyboru masz czarną, srebrną i różowe złoto. Dobierz ponadto odcień paska do Twojego stylu lub nastroju i ciesz się smartwatchem dostosowanym do Twoich potrzeb. Perfekcyjnie dobrany do Twoich potrzeb *Rzeczywisty czas pracy baterii zależy od wielu czynników takich jak: środowisko sieciowe, ilość włączonych funkcji i aplikacji, częstotliwość połączeń i wiadomości, ilość ładowań i dużo innych.
  FORMA I KONDYCJA Wodoodporność i solidność na uszkodzenia Galaxy Watch Active2 jest za każdym razem tam, gdzie Ty. Urządzenie proponuje wodoodporność 5ATM i oporność na pył IP68*, żeby poradzić sobie w ciężkich warunkach.** Galaxy Watch Active2 dokładny pomiar tętna, mierzony jest za pomocą 8 czujników i nadzoruje cztery fazy snu. Smartwatch zaopatrzony jest też w funkcję mierzenia poziomu stresu, sugestie ćwiczeń oddechowych i wysyłanie alertu przy wykryciu nietypowo wysokiego albo niskiego tętna.
  *Galaxy Watch Active2 ma klasę wodoodporności 50 metrów zgodnie z normą ISO 22810: 2010. Nie nadaje się do nurkowania lub sportów wodnych pod wysokim ciśnieniem. Warunki gwarancji mogą przewidywać wyłączenia za uszkodzenia mechaniczne i zalanie cieczą.
  **Zgodny ze standardami wojskowymi USA (MIL-STD-810G).
  obserwuj trening na bieżąco Galaxy Watch Active2 śledzi Twoje ruchy, więc możesz po prostu zabrać go ze sobą, gdziekolwiek chcesz. Teraz w trybie samoczynnego monitoringu przystępne masz 7 aktywności, do których dołączyło pływanie. Natomiast tryb manualnego monitoringu pozwala śledzić aż 40 zróżnicowanych aktywności. *Korzystanie z funkcji automatycznego monitoringu może rozszerzyć zużycie baterii. Trener fitness i rozbudowana analiza biegu Doświadcz zupełnie nowej jakości biegania dzięki wstępnie ustawionym różnym programom treningowym i możliwości samoczynnego i ręcznego ustawiania czasu okrążenia. Dzisiaj dzięki nowemu Galaxy Watch Active2 osiągnięcie ulepszonych wyników będzie jeszcze prostsze.
  Synchronizacja z urządzeniami Technogym Odkryj nowe możliwości mierzenia swoich aktywności na siłowni. Dzięki prostej synchronizacji poprzez NFC możesz złączyć smartwatch z urządzeniami do ćwiczeń - starczy tylko przyłożyć smartwatch do sprzętu. Bieganie i jazda na rowerze to aktywności, w trakcie których będzie towarzyszył Ci nowy Galaxy Watch Active2. Po prostu załóż i ćwicz. Monitorowanie i alerty tętna Monitorowanie tętna w trakcie treningu jest podstawą Galaxy Watch Active2. Smartwatch zaopatrzony jest w 8 fotodiod umiejscowionych z tyłu. Nowa, odkształcona budowa korpusu dostosowuje się do nadgarstka. *dedykowany wyłącznie do ogólnych celów wellness i fitness. Funkcja monitorowania tętna w zegarku może być użytkowana jako samodzielna,informacje przechowywane w zegarku mogą być wyświetlane tylko częściowo po pewnym czasie. Parowanie smartfonów jest zalecane w celu zachowania wszelkich informacji.
  NOWOŚĆ Funkcja wykrywania upadku, którą masz zawsze pod ręką Eksploruj bez strachu. Galaxy Watch Active2 samoczynnie wykrywa silne upadki za pomocą udoskonalonego akcelerometru*, wysyłając SOS z Twoją lokalizacją do kontaktu alarmowego.** *Galaxy Watch Active2 może nie wykryć wszelkich upadków. Im bardziej jesteś aktywny fizycznie, tym większe jest prawdopodobieństwo, iż aktywujesz wykrywanie upadku z powodu intensywnej aktywności, która może wydawać się upadkiem. **Wysyłanie połączeń i wiadomości SOS wymaga połączenia sieciowego i sparowania smartfona. Galaxy Watch Active2 może zainicjować połączenie alarmowe i wiadomość, jeśli upadniesz i nie będziesz się ruszać. Monitorowanie poziomu stresu Bądź zdrowy ciałem i duchem, dzięki zegarkowi, który zadba o jedno i drugie. Urządzenie pilnuje poziom stresu i podpowiada pomocne ćwiczenia oddechowe, abyś odzyskał spokój ducha. *asygnowany wyłącznie do ogólnych celów wellness i fitness. Funkcja monitorowania snu w zegarku może być użytkowana jako samodzielna,dane przechowywane w zegarku mogą być wyświetlane tylko częściowo po pewnym czasie. Parowanie smartfonów jest zalecane w celu zachowania wszelkich danych.
  OSOBISTY DORADCA ZDROWOTNY
  NOWOŚĆ Mierz z łatwością ciśnienie krwi Sprawdzaj swoje ciśnienie krwi za pomocą aplikacji Samsung Health Monitor bez konieczności regularnego używania ciśnieniomierza naramiennego.* Przed pierwszym wykorzystaniem wystarczy skalibrować zegarek przy użyciu ciśnieniomierza, a następnie inteligentne czujniki w zegarku mierzą ciśnienie krwi za pomocą analizy fali tętna podczas noszenia. Sprawdzaj codziennie, aby śledzić trendy i otrzymywać raporty bezpośrednio na swój telefon.** *Wymagany smartfon Galaxy z systemem operacyjnym Android 7.0 lub nowszym do sparowania, a do funkcji mierzenia ciśnienia – ponadto ciśnieniomierz zewnętrzny do pierwszej kalibracji. Nie należy podejmować decyzji zdrowotnych wyłącznie na podstawie wyników badań z wykorzystaniem aplikacji Samsung Health Monitor. Historia pomiarów ciśnienia krwi może być oglądana w aplikacji Samsung Health Monitor na sparowanym smartfonie. **Dla zapewnienia staranności pomiaru użytkownicy powinni kalibrować swoje urządzenie co najmniej raz na cztery tygodnie. Użytkownicy powinni mierzyć ciśnienie krwi w stanie spoczynku, tak jak przy użyciu tradycyjnego ciśnieniomierza i powstrzymać się od pomiaru podczas wysiłku fizycznego, palenia tytoniu lub spożywania alkoholu. Nie należy dokonywać pomiarów, gdy Galaxy Watch Active2 znajduje się w pobliżu oddziaływania silnych pól elektromagnetycznych. Nazwa klasyfikacyjna(BP): Sfigmomanometry i sfigmografy. Przeznaczenie(BP): Jest to aplikacja przenośna, która za pomocą czujnika optycznego (PPG) zamontowanego na platformie przenośnej (smartwatch) pośrednio (nieinwazyjnie) mierzy ciśnienie krwi w naczyniach włosowatych w nadgarstku i wyświetla skurczowe i rozkurczowe ciśnienie krwi, a także tętno. Ostrzeżenie: Ten artykuł jest "Oprogramowaniem zarejestrowanym jako wyrób medyczny". Przed użyciem należy skrupulatnie zapoznać się z "Instrukcją używania" i "Ostrzeżeniami". NOWOŚĆ Śledź rytm swojego serca za pomocą EKG Przyłóż opuszek palca do przycisku "Cofnij" w zegarku na maksymalnie 30 sekund, aby zastosowany sensor elektrod zmierzył rytm serca.* To szybkie EKG sprawdza, czy nie występuje migotanie przedsionków (AFib), a następnie wyświetla skrócony odczyt. sprawdź wyniki w czasie rzeczywistym na telefonie, a następnie udostępnij raport, by uzyskać jeszcze więcej danych.** *Wymaga smartfona Galaxy z systemem operacyjnym Android 7.0 albo nowszym oraz Galaxy Watch Active2 do sparowania. Nie należy podejmować decyzji zdrowotnych wyłącznie na podstawie wyników badań z użyciem aplikacji Samsung Health Monitor. Obsługa funkcji zależy od wersji systemu operacyjnego zegarka. Aplikacja może dodatkowo podać wynik "nierozstrzygający" albo "słaba jakość zapisu" (detale dotyczące aplikacji dostępne w elektronicznej instrukcji wykorzystywania). Nie należy dokonywać pomiarów, gdy Galaxy Watch Active2 znajduje się w pobliżu oddziaływania silnych pól elektromagnetycznych. **NAGRANIE EKG albo APLIKACJA SAMSUNG HEALTH MONITOR NIE SĄ przeznaczonE DO WYKRYWANIA ATAKU SERCA. NIE SĄ asygnowanE DO ZASTĘPOWANIA konwencjonalnYCH METOD DIAGNOZOWANIA lub LECZENIA. Nazwa klasyfikacyjna (EKG): Analizator elektrokardiograficzny. Zamierzone wykorzystanie (EKG): Oprogramowanie to kreuje, rejestruje, przechowuje i transmituje sygnał elektrokardiogramu (EKG). Detektor EKG zamontowany na platformie mobilnej mierzy sygnał jednokanałowego EKG (Lead I) i określa, czy występuje migotanie przedsionków czy normalny rytm zatokowy. Ostrzeżenie: Ten produkt jest "Oprogramowaniem zarejestrowanym jako wyrób medyczny". Przed wykorzystaniem należy skrupulatnie zapoznać się z "Instrukcją wykorzystywania" oraz "Ostrzeżeniami".
  FUNKCJE SMART
  Bądź zawsze online Na podstawie analizy faz snu, Twój Galaxy Watch Active2 jako pierwszy dowie się, że zaczynasz się budzić i przywita Cię porcją porannych newsów. Jeśli przed Tobą dzień pełen wyzwań – uporządkuj je, wprowadzając jako zadania do kalendarza, o których dostaniesz przypomnienie w odpowiednim momencie. Nic już Ci nie umknie! Nowy rozmiar robienia fotografii teraz robienie zdjęć jest jeszcze prostsze. Dzięki Galaxy Watch Active2 możesz nie tylko robić zdjęcia i nagrywać filmy z podglądem sceny na smartwatch,ponadto sterować samowyzwalaczem i przełączać się pomiędzy tylnymi i przednim aparatem.
  Obrotowy cyfrowy pierścień Zarządzaj aplikacjami za pomocą jednego ruchu palca. Galaxy Watch Active2 został wyposażony w dotykowy, obrotowy pierścień, dzięki któremu poruszanie się po menu, a także obsługa aplikacji staje się jeszcze prostsza. AKCESORIA Moc, która starczy na cały dzień Galaxy Watch Active2 wyposażony został w baterię, która wytrzyma cały dzień. Po powrocie do domu po prostu połóż go na kompaktowej, magnetycznej ładowarce bezprzewodowej, aby przywrócić go do pełnego stanu, bez konieczności używania dodatkowych gniazd i przewodów. Smartwatch można także ładować bezpośrednio z telefonu z funkcją PowerShare.
  *Rzeczywisty czas pracy baterii zależy od wielu czynników takich jak: środowisko sieciowe, liczba włączonych funkcji i aplikacji, częstotliwość połączeń i wiadomości, ilość ładowań i mnóstwo innych. **Zgodnie z oceną Samsung. Rzeczywisty czas pracy baterii może się różnić w zależności od środowiska sieciowego, wzorców stosowania i innych czynników. ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
  Smartwatch z paskiem w uniwersalnym rozmiarze
  Ładowarka bezprzewodowa
  Skrócona instrukcja obsługi

☆ Smartwatch Amazfit GTR Mini Black ☆

Smartwatch Amazfit GTR Mini Black Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch Amazfit GTR Mini Black - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Smartwatch Amazfit GTR Mini Black
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Amazfit GTR Mini ma GPS z obsługą 5 systemów satelitarnych i działa nawet do 20 dni w trybie oszczędzania baterii. Do 14 dni charakterystyczne użytkowanie 7 dni intensywne 25h w trybie GPS 5ATM HD AMOLED - 416 x 416 px, 1,28'' Szkło hartowane, warstwa Anti-Fingerprint Android 7.0 lub nowszym, iOS 12.0 albo nowszym Bluetooth / Tryby Lokalizacji - GPS, GLONASS, Galileo, BDS, QZSS 36 g GPS, pulsometr, pulsoksymetr, akcelerometr, detektor geomagnetyczny PeakBeats, BioTracker 3.0, SomnusCare, PAI - systemy pilnujące zdrowie

☆ Xiaomi Amazfit smartwach t-rex pro, meteorite black ☆

Xiaomi Amazfit smartwach t-rex pro, meteorite black Najniższa Cena Online

☆ Xiaomi Amazfit smartwach t-rex pro, meteorite black - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Amazfit smartwach t-rex pro, meteorite black
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  UWAGA!!!OUTLET!!! Huami Amazfit T-Rex PRO Steel Blue (Niebieski)

  POWÓD PRZECENY:

  ZEGAREK POCHODZI ZE ZWROTU!!!

  Z URZĄDZENIEM JEST WSZYSTKO OK, ale NIESTETY KLIENT

  PORWAŁ PUDEŁKO PRZY OTWIERANIU (

  NAJPRAWDOPODOBNIEJ ) przez CO STRACIŁO NA

  ESTETYCE!!!

  SAM ZEGAREK JEST W PEŁNI produktywnY Z ORYGINALNĄ

  ŁADOWARKĄ!!!

  GWARANCJA 12 MIESIĘCY!!!

  Amazfit T-Rex PRO Steel Blue - wytrzymały, konkretny i potężny smartwatch zamknięty w krągłej, wodoodpornej obudowie. T-Rex Pro obsługuje ponad 100 trybów sportowych, a także pozwala na m.in realizowanie pomiaru nasycenia krwi tlenem. Pojemna bateria wbudowana w zegarku zezwala na pracę do 18 dni na jednym ładowaniu.

  odporność przypasowana do Twojej własnej

  kształt Amazfit T-Rex Pro jest potężny i mocny z wyraźnymi kątami. Po przejściu 15 testów wojskowych zegarek może walczyć razem z Tobą na gorącej pustyni, z wilgotnym lasem deszczowym. Zobacz trwałość, która łatwo stawia czoła żywiołom.

  wytrzymałość od środka

  Amazfit T-Rex Pro to tytaniczne połączenie funkcjonalności, siły i komfortu.

  Twój partner na wyprawy

  Ruszaj w drogę i staw czoła wszystkiemu, co nadejdzie

  Amazfit T-Rex Pro to twój doświadczony towarzysz wyprawy obsługujący cztery globalne systemy nawigacji satelitarnej, wodoodporność 10 ATM, system pomiaru nasycenia krwi tlenem, tracker pogody, monitor wschodu i zachodu słońca, wyświetlacz aktualnej fazy księżyca, kompas i wysokościomierz barometryczny, długowieczna 18-dniowa żywotność baterii oraz ponad 100 najróżniejszych trybów sportowych.

  Poznaj nieznane

  Obsługiwane cztery globalne systemy nawigacji satelitarnej prędkie pozycjonowanie z dużą starannością. Bez względu na to, gdzie się wybierasz, za każdym razem będziesz wiedzieć, gdzie jesteś.

  Surfuj na falach lub nurkuj

  Dzięki klasie 10 ATM Amazfit T-Rex Pro jest wodoodporny do głębokości 100 metrów lub może towarzyszyć Ci podczas surfowania, pływania czy wspólnego odkrywania zagadkowego podwodnego świata.

  Wspinaj się bezpiecznie dzięki pomiarowi nasycenia krwi tlenem

  Na obszarach położonych na pokaźnych wysokościach każdy metr pokonany w górę scala się z większymi wyzwaniami. Dlatego Amazfit T-Rex Pro ostrzeże Cię za każdym razem, gdy wykryje, że występują obfite zmiany wysokości i poprosi o wykonanie testu nasycenia krwi tlenem. Ten test można ponadto wykonać, gdy poczujesz się nieswojo dla lepszego ochrony swego zdrowia.

  Ćwicz na pełnych obrotach i śledź każdy ruch

  Amazfit T-Rex Pro oferuje ponad 100 trybów sportowych i może być stosowany do monitorowania krytycznych informacji, takich jak tętno, przebyty dystans, prędkość ruchu oraz spalone kalorie wszystko w czasie rzeczywistym dla większości trybów sportowych.

  Utrzymuj tempo postępów dzięki monitorowaniu tętna

  Amazfit T-Rex Pro oferuje 24-godzinne monitorowanie tętna i zapewnia natychmiastowe alerty o wysokim tętnie. Zdrowie serca jest najwyższym priorytetem, więc Twój Amazfit T-Rex Pro śledzi je przez cały czas, a także może rejestrować zmienność tętna (HRV) w ciągu dnia,pilnować poziom stresu. Nauka relaksu to pierwszy krok do ochrony zdrowia.

  Uzyskaj spersonalizowane oceny dzięki PAI

  PAI to system oceny zdrowia, który wykorzystuje algorytm do przekształcania złożonych danych, takich jak tętno, czas trwania aktywności i inne dane dotyczące zdrowia, w pojedynczą wartość liczbową unikalną dla każdego użytkownika. System oceny stanu zdrowia PAI obsługuje większość trybów ćwiczeń, niezależnie od czasu i lokalizacji, a dodatkowo tworzy indywidualną ocenę stanu zdrowia dla każdego użytkownika, by zaoferować spersonalizowaną obsługę.

  Zrozum swój odpoczynek dzięki monitorowaniu jakości snu

  Jakość snu jest konieczna dla zdrowia, dlatego Amazfit T-Rex Pro służy jako osobisty asystent snu. Zegarek może rozpoznawać rozmaite stany snu - takie jak fazy snu lekkiego, głębokiego i REM, a także drzemki w ciągu dnia i obserwować wszelkie potencjalne problemy z oddychaniem podczas snu.

  Twój najlepszy osobisty asystent

  Amazfit T-Rex Pro informuje Cię o wszelkich przychodzących wiadomościach tekstowych lub połączeniach, zaplanowanych alarmach i wydarzeniach, by zapobiec utracie ważnych danych. Może z łatwością sterować odtwarzaniem muzyki w telefonie komórkowym przez Bluetooth.

  linia T-Rex Pro

  Kolor Niebieski

  rozmiary

  Długość 47.7mm

  Grubość 13.5mm

  Szerokość 47.7mm

  Waga ~59,4 g (z paskiem)

  Materiał korpusu Poliwęglan

  Materiał paska Guma silikonowa

  wymiar paska

  Długość: 122mm (długi) +78mm (niedługi)

  Szerokość: 22mm

  Wodoodporność 10 ATM

  ekran

  1.3" Cala

  Always-on Display

  Rozdzielczość 360x360

  wyświetlacz AMOLED

  wyświetlacz dotykowy

  Szkło hartowane + warstwa broniąca przed odciskami palców

  Czujniki

  3-osiowy detektor przyspieszenia

  3-osiowy czujka żyroskopowy

  sensor tętna BioTracker™ PPG Bio-Tracking Optical czujka

  Wysokościomierz

  geomagnetyczny

  światła otoczenia

  Lokalizacja satelitarna GPS+GLONASS, GPS+BeiDou, GPS+Galileo

  Łączność BT5.0/BLE

  Metoda ładowania Magnetyczne 2-piny Pogo Pin

  Bateria 390 mAh polimerowa bateria litowo-jonowa

  Czas pracy na baterii

  GPS ciągłe stosowanie: do 40 godzin

  Intensywne użycie: do 9 dni

  Normalne wykorzystanie: do 18 dni

  Czas ładowania Około 1,5h

  Akcesoria

  Instrukcja obsługi

  Ładowarka magnetyczna

  Wspierane systemy

  Android 5.0 i wyższe

  IOS 10.0 i wyższe

  Aplikacja Zepp APP

  Uwaga: 1. Zegarek jest wodoodporny do głębokości 50 metrów zgodnie z normą GB / T 30106-2013 / ISO 22810: 2010. Amazfit zdał badania przeprowadzone przez Krajowe Centrum Nadzoru i Kontroli Jakości Zegara, pod następującym numerem raportu: QT1906052 \ QT1906054. 2. Skóra i dwuwarstwowa skóra + silikonowe paski nie mogą być noszone podczas pływania. Dla potrzeb pływania możesz nabyć zapasowy pasek w barwnych akcesoriach Amazfit. 3. Żeby zachować korzystne wrażenia podczas noszenia, należy jak najszybciej wysuszyć zegarek, jeśli został zanurzony w wodzie. Nie wolno moczyć go w wodzie zimnej oraz słonejPodobne zestawienia:


Najtańsze zegarki smartwatche z Bluetooth do 1000 zł – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze zegarki smartwatche z Bluetooth do 1000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich smartwatchy z Bluetooth do 1000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Xiaomi Amazfit smartwach t-rex pro, meteorite black ☆

Xiaomi Amazfit smartwach t-rex pro, meteorite black Najniższa Cena Online

☆ Xiaomi Amazfit smartwach t-rex pro, meteorite black - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Amazfit smartwach t-rex pro, meteorite black
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  UWAGA!!!OUTLET!!! Huami Amazfit T-Rex PRO Steel Blue (Niebieski)

  POWÓD PRZECENY:

  ZEGAREK POCHODZI ZE ZWROTU!!!

  Z URZĄDZENIEM JEST WSZYSTKO OK, lecz NIESTETY KLIENT

  PORWAŁ PUDEŁKO PRZY OTWIERANIU (

  NAJPRAWDOPODOBNIEJ ) poprzez CO STRACIŁO NA

  ESTETYCE!!!

  SAM ZEGAREK JEST W PEŁNI produktywnY Z ORYGINALNĄ

  ŁADOWARKĄ!!!

  GWARANCJA 12 MIESIĘCY!!!

  Amazfit T-Rex PRO Steel Blue - wytrzymały, konkretny i solidny smartwatch zamknięty w okrągłej, wodoodpornej obudowie. T-Rex Pro obsługuje ponad 100 trybów sportowych oraz pozwala na m.in realizowanie pomiaru nasycenia krwi tlenem. Pojemna bateria zaimplementowana w zegarku umożliwia pracę do 18 dni na jednym ładowaniu.

  solidność dobrana do Twojej własnej

  zarys Amazfit T-Rex Pro jest solidny i mocny z wyraźnymi kątami. Po przejściu 15 testów wojskowych zegarek może walczyć razem z Tobą na gorącej pustyni, z wilgotnym lasem deszczowym. Sprawdź solidność, która łatwo stawia czoła żywiołom.

  odporność od środka

  Amazfit T-Rex Pro to tytaniczne połączenie praktyczności, siły i komfortu.

  Twój partner na wyprawy

  Ruszaj w drogę i staw czoła wszystkiemu, co nadejdzie

  Amazfit T-Rex Pro to twój doświadczony towarzysz wyprawy obsługujący cztery globalne systemy nawigacji satelitarnej, wodoodporność 10 ATM, system pomiaru nasycenia krwi tlenem, tracker pogody, monitor wschodu i zachodu słońca, ekran aktualnej fazy księżyca, kompas i wysokościomierz barometryczny, długowieczna 18-dniowa żywotność baterii i ponad 100 rozmaitych trybów sportowych.

  Poznaj nieznane

  Obsługiwane cztery globalne systemy nawigacji satelitarnej szybkie pozycjonowanie z dużą precyzyjnością. Bez względu na to, gdzie się wybierasz, zawsze będziesz wiedzieć, gdzie jesteś.

  Surfuj na falach lub nurkuj

  Dzięki klasie 10 ATM Amazfit T-Rex Pro jest wodoodporny do głębokości 100 metrów albo może towarzyszyć Ci podczas surfowania, pływania czy wspólnego odkrywania enigmatycznego podwodnego świata.

  Wspinaj się bezpiecznie dzięki pomiarowi nasycenia krwi tlenem

  Na obszarach położonych na znacznych wysokościach każdy metr pokonany w górę jednoczy się z obszerniejszymi wyzwaniami. Dlatego Amazfit T-Rex Pro ostrzeże Cię za każdym razem, gdy wykryje, iż występują szerokie zmiany wysokości i poprosi o wykonanie testu nasycenia krwi tlenem. Ten test można jeszcze wykonać, gdy poczujesz się nieswojo dla lepszego ochrony swego zdrowia.

  Ćwicz na pełnych obrotach i śledź każdy ruch

  Amazfit T-Rex Pro proponuje ponad 100 trybów sportowych i może być stosowany do monitorowania krytycznych informacji, takich jak tętno, przebyty dystans, szybkość ruchu i spalone kalorie wszystko w czasie rzeczywistym dla większości trybów sportowych.

  Utrzymuj tempo postępów dzięki monitorowaniu tętna

  Amazfit T-Rex Pro proponuje 24-godzinne monitorowanie tętna i zagwarantuje natychmiastowe alerty o wysokim tętnie. Zdrowie serca jest najwyższym priorytetem, więc Twój Amazfit T-Rex Pro śledzi je przez cały czas, a także może rejestrować zmienność tętna (HRV) w ciągu dnia,monitorować poziom stresu. Nauka relaksu to pierwszy krok do ochrony zdrowia.

  Uzyskaj spersonalizowane oceny dzięki PAI

  PAI to system oceny zdrowia, który wykorzystuje algorytm do przekształcania złożonych danych, takich jak tętno, czas trwania aktywności i inne dane dotyczące zdrowia, w pojedynczą wartość liczbową specyficzną dla każdego użytkownika. System oceny stanu zdrowia PAI obsługuje większość trybów ćwiczeń, niezależnie od czasu i lokalizacji, a na dodatek formuje jednostkową ocenę stanu zdrowia dla każdego użytkownika, by zaoferować spersonalizowaną obsługę.

  Zrozum swój odpoczynek dzięki monitorowaniu jakości snu

  Jakość snu jest konieczna dla zdrowia, dlatego Amazfit T-Rex Pro służy jako osobisty asystent snu. Zegarek może rozpoznawać różne stany snu - takie jak fazy snu lekkiego, głębokiego i REM, a także drzemki w ciągu dnia i nadzorować wszelkie potencjalne problemy z oddychaniem podczas snu.

  Twój najlepszy osobisty asystent

  Amazfit T-Rex Pro informuje Cię o wszelkich przychodzących wiadomościach tekstowych albo połączeniach, zaplanowanych alarmach i wydarzeniach, aby zapobiec utracie ważnych danych. Może z łatwością sterować odtwarzaniem muzyki w telefonie komórkowym poprzez Bluetooth.

  seria T-Rex Pro

  Kolor Niebieski

  wymiary

  Długość 47.7mm

  Grubość 13.5mm

  Szerokość 47.7mm

  Waga ~59,4 g (z paskiem)

  Materiał korpusu Poliwęglan

  Materiał paska Guma silikonowa

  rozmiar paska

  Długość: 122mm (długi) +78mm (krótki)

  Szerokość: 22mm

  Wodoodporność 10 ATM

  wyświetlacz

  1.3" Cala

  Always-on Display

  Rozdzielczość 360x360

  wyświetlacz AMOLED

  ekran dotykowy

  Szkło hartowane + powłoka chroniąca przed odciskami palców

  Czujniki

  3-osiowy czujnik przyspieszenia

  3-osiowy czujnik żyroskopowy

  detektor tętna BioTracker™ PPG Bio-Tracking Optical czujka

  Wysokościomierz

  geomagnetyczny

  światła otoczenia

  Lokalizacja satelitarna GPS+GLONASS, GPS+BeiDou, GPS+Galileo

  Łączność BT5.0/BLE

  Metoda ładowania Magnetyczne 2-piny Pogo Pin

  Bateria 390 mAh polimerowa bateria litowo-jonowa

  Czas pracy na baterii

  GPS ciągłe użytkowanie: do 40 godzin

  Intensywne zastosowanie: do 9 dni

  Normalne wykorzystanie: do 18 dni

  Czas ładowania Około 1,5h

  Akcesoria

  Instrukcja obsługi

  Ładowarka magnetyczna

  Wspierane systemy

  Android 5.0 i wyższe

  IOS 10.0 i wyższe

  Aplikacja Zepp APP

  Uwaga: 1. Zegarek jest wodoodporny do głębokości 50 metrów zgodnie z normą GB / T 30106-2013 / ISO 22810: 2010. Amazfit zdał badania przeprowadzone przez Krajowe Centrum Nadzoru i Kontroli Jakości Zegara, pod następującym numerem raportu: QT1906052 \ QT1906054. 2. Skóra i dwuwarstwowa skóra + silikonowe paski nie mogą być noszone podczas pływania. Dla potrzeb pływania możesz kupić zapasowy pasek w barwnych akcesoriach Amazfit. 3. By zachować korzystne wrażenia w trakcie noszenia, należy jak najszybciej wysuszyć zegarek, jeśli został zanurzony w wodzie. Nie wolno moczyć go w wodzie zimnej i słonej


☆ Smartwatch G.ROSSI SW020-2 (5900148044308) ☆

Smartwatch G.ROSSI SW020-2 (5900148044308) Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch G.ROSSI SW020-2 (5900148044308) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gino Rossi
 • Nazwa produktu: Smartwatch G.ROSSI SW020-2 (5900148044308)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Smartwatch G. Rossi SW020-1:

  Ten model Smartwatch'a, który dedykowany jest dla pań wygląda wyjątkowo elegancko i spełni oczekiwania nie tylko w trakcie różnego typu aktywności fizycznej,również na co dzień, a nawet na specjalne okazje. Zaimplementowano aluminiową kopertę, która odporna jest na blaknięcie, co gwarantuje jej trwały kolor. Nowoczesny odkształcony wyświetlacz 2.5D pozwala na korzystanie z całej powierzchni ekranu. ekran HD zagwarantuje rewelacyjną jakość obrazu.
  Po połączeniu zegarka z telefonem za pomocą aplikacji GloryFit uzyskujemy dostęp m.in. Do takich funkcji jak: powiadomienia o przychodzących połączeniach i wiadomościach, przypomnienie alarmu, pomiar pulsu, sterowanie muzyką w telefonie, zdalne fotografie czy możliwość zmiany wyglądu tarczy zegarka.

  Najnowszej generacji procesor wpływa na szybkość działania i realizowania złożonych kilku operacji na raz wraz z synchronizacją z naszym telefonem bez jakichkolwiek zaciąć przycięć.

  • - Kompatybilności: Android & iOS - Android 4.0 i nowszy, iOS 9.0 i nowszy.
  • - wyświetlacz: Wysokiej jakości w pełni dotykowy wyświetlacz cyfrowy 1.09"" cala HD. Rozdzielczość: 240*240 pikseli
  • - Pamięć
  • - Bluetooth: energooszczędny Bluetooth Chip wersja 5.0
  • - Procesor: Realtek RTL8762C.
  • - Bateria: 180 mAh.
  • - Czas pracy: - do 3 dni normalnej pracy, do 7 dni w trybie czuwania
  • - sensor pomiarów nowej generacji VC32S
  • - Stopień ochrony przed pyłem i wodą: IP68.
  • - wymiary zegarka: szer. 40 mm, gr. 11 mm, Pasek z teleskopem do prędkiej zamiany o szerokości 18 mm
  • - Pulsometr: Tak (monitor tętna)
  • - Krokomierz: Tak
  • - inteligentny monitoring snu,
  • - Budzik,
  • - Stoper,
  • - Rejestr spalonych kalorii,
  • - Rejestr przebytego dystansu,
  • - 9 trybów treningu do wyboru,
  • - Sterowanie muzyką,
  • - Zdalne zdjęcie,
  • - Powiadomienia o wiadomościach z telefonu,
  • - Personalizacja motywu tarczy
  • - Aplikacja na telefon w j. Polskim
  • - Smartwatch posiada menu w j. Polskim
  • - Sterowanie: dotykowy ekran plus manualny przycisk
  • - wyekwipowany w: wibracja
  • - atesty - CE, RoHS


  Bluetooth 5.0
  , oszczędzanie energii, przepustowość łącza które jest kluczowe w aktualizacji oprogramowania naszego zegarka.

  Wodoodporność w normie

  Klasa wodoodporności IP68 sprawia, iż nie musisz obawiać się deszczu, zachlapania przy myciu , a także pyłu i kurzu. Nie jest dedykowany do pływania.

  Funkcje smartwatcha:

  - KROKOMIERZ: wyświetlana jest bieżąca ilość kroków
  - CIŚNIENIOMIERZ
  - MONITOR SNU: pilnuje czas i jakość snu
  - STEROWANIE MUZYKĄ: pozwala sterować muzyką w telefonie, jeśli jest zainstalowana na nim aplikacja do odtwarzania muzyki
  - PULS
  - BUDZIK, STOPER
  - POWIADOMIENIA O POŁĄCZENIU: wyświetla informacje o połączeniu, - ODRZUCANIE POŁĄCZEŃ

  - PULSOKSYMETR: pomiar tlenu we krwi
  - POWIADOMIENIA O WIADOMOŚCIACH SMS: wyświetla wiadomość
  - POWIADOMIENIA Z APLIKACJI: Facebook, Skype, Twitter
  - PRZYPOMNIENIA: o trybie siedzącym
  - wybór JASNOŚCI EKRANU
  - GEST WYBUDZENIA SMARTWATCH - ruch ręką w stronę twarzy sprawia wybudzenie smartwatch.
  - 9 TRYBÓW TRENINGU do wyboru: spacer, bieganie, jazda rowerem, wspinaczka, joga, trening ABS, rower stacjonarny, skakanie, badminton
  - ZDALNE fotografie

  - wybór TARCZY ZEGARKA: do wyboru wgrane tarcze, + do pobrania z aplikacji, +możliwość ustawienia własnego fotografie

  - TRYB "NIE PRZESZKADZAĆ"

  - ZNAJDŹ TELEFON/URZĄDZENIE: uruchom funkcję " znajdź smartwatch", wtedy smartwatch zasygnalizuje swoje położenie wibracyjnie, natomiast funkcja "znajdź telefon" - dźwiękowo


  - przystępnE JĘZYKI: polski, angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski, czeski, portugalski, japoński, indonezyjski, chiński uproszczony/konwencjonalny, koreański, arabski

  Zsynchronizowany wyświetlacz z telefonem, przypomina o połączeniu równocześnie obsługując SMS, WhatsApp, Facebook i inne.
  Podnieś rękę, żeby je zobaczyć, dzięki czemu nie przegapisz żadnych ważnych informacji.
  Bez sięgania po telefon, wszystkie te komunikaty zobaczysz bezpośrednio na ekranie swego smartwatcha.
  Pomiar tętna 24 godziny na dobę!
  Wyświetlaj wyniki pomiarów bezpośrednio na zegarku i synchronizuj dane z aplikacją na telefon komórkowy,posiadać oko na swój stan zdrowia.
  Wszystkie te informacje możesz zapisywać w aplikacji, dzięki temu kreuje się historia Twoich wyników.


  Pulsoksymetr - pomiar natlenienia krwi o2
  Zegarek wbudowany zaawansowany czujnik optyczny, przy pomocy którego sprawdzisz swoje właściwości zdrowotne, dzięki temu zadbasz o stosowne natlenienie organizmu!
  Niech ten smartwatch zostanie Twoim osobistym trenerem, który zmotywuje Cię do regularnej aktywności!
  zaimplementowanych sporo trybów sportowych pozwala podczas aktywności fizycznej włączyć stosowny tryb ćwiczeń, obliczyć zużycie kalorii, liczbę kroków, osiągnięte tętno i stworzyć własny plan treningowy dla celów zdrowotnych.


  Inteligentny monitor snu
  Monitor snu pozwala ocenić, ile trwają fazy naszego snu (głębokie, płytkie), jego czas trwania i czuwania.
  Wszystkie te dane zapisywane są w aplikacji, a dzięki ich monitorowaniu możesz poprawić jakość, a także głębokość swojego snu,
  co spowoduje, że wstaniesz rano wypoczęty i zrelaksowany


  cykl menstruacyjny
  Funkcja ta przypomina o zbliżającej się miesiączce, możesz ponadto kontrolować i zapisywać swój osobisty cykl miesiączkowy  Wyraź siebie, dzięki prędkiej zmianie wyglądu wyświetlacza
  Dzięki szerokiej gamie motywów, możesz wybrać tarczę główną swojego zegarka zgodnie ze swoim stylem, charakterem czy nastrojem
  Do wyboru wgrane tarcze, + do pobrania z aplikacji, +możliwość ustawienia własnego fotografie!  Wodoodporność IP68
  Klasa wodoodporności IP68 powoduje, iż nie musisz obawiać się deszczu, zachlapania przy myciu , a także pyłu i kurzu. Nie jest asygnowany do pływania, należy unikać ponadto gorącej wody.
  • Pasek/bransoleta:
   Bransoleta metalowa mesh, pasek silikonowy.
  • Koperta:
   Metalowa.
  • wyświetlacz:
   Dotykowy.
  • rozmiary:
   szer. 40 mm, *grub. 11 mm, Pasek z teleskopem do prędkiej podmiany o szerokości 18 mm
  • Kolorystyka:
   Koperta: kolor czarny,
   Siatka mesh: kolor czarny, pasek silikonowy: odcień biały.
  • Gwarancja:
   12 miesięcy od daty zakupu.

  ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

  • SMARTWATCH
  • przewód USB DO ŁADOWANIA
  • INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM
  • KARTA GWARANCYJNA

☆ Zegarek smartwatch g. rossi sw020-1 różowozłoty marki Gino rossi ☆

Zegarek smartwatch g. rossi sw020-1 różowozłoty marki Gino rossi Najniższa Cena Online

☆ Zegarek smartwatch g. rossi sw020-1 różowozłoty marki Gino rossi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gino Rossi
 • Nazwa produktu: Zegarek smartwatch g. rossi sw020-1 różowozłoty marki Gino rossi
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Smartwatch G. Rossi SW020-1:

  Ten model Smartwatch'a, który dedykowany jest dla pań wygląda bardzo elegancko i spełni oczekiwania nie tylko w trakcie różnego rodzaju aktywności fizycznej,jeszcze na co dzień, a choćby na specjalne okazje. Zastosowano aluminiową kopertę, która wytrzymała jest na blaknięcie, co zagwarantuje jej trwały kolor. Postępowy wykrzywiony ekran 2.5D pozwala na korzystanie z całej powierzchni ekranu. ekran HD zagwarantuje wyśmienitą jakość obrazu.
  Po połączeniu zegarka z telefonem przy pomocy aplikacji GloryFit uzyskujemy dostęp m.in. Do takich funkcji jak: powiadomienia o przychodzących połączeniach i wiadomościach, przypomnienie alarmu, pomiar pulsu, sterowanie muzyką w telefonie, zdalne fotografie czy możliwość zmiany wyglądu tarczy zegarka.

  Najnowszej generacji procesor wpływa na szybkość działania i realizowania złożonych kilku operacji na raz wraz z synchronizacją z naszym telefonem bez jakichkolwiek zaciąć przycięć.

  • - Kompatybilności: Android & iOS - Android 4.0 i nowszy, iOS 9.0 i nowszy.
  • - ekran: Wysokiej jakości w pełni dotykowy ekran cyfrowy 1.09"" cala HD. Rozdzielczość: 240*240 pikseli
  • - Pamięć
  • - Bluetooth: energooszczędny Bluetooth Chip wersja 5.0
  • - Procesor: Realtek RTL8762C.
  • - Bateria: 180 mAh.
  • - Czas pracy: - do 3 dni normalnej pracy, do 7 dni w trybie czuwania
  • - detektor pomiarów nowej generacji VC32S
  • - Stopień ochrony przed pyłem i wodą: IP68.
  • - rozmiary zegarka: szer. 40 mm, gr. 11 mm, Pasek z teleskopem do szybkiej podmiany o szerokości 18 mm
  • - Pulsometr: Tak (monitor tętna)
  • - Krokomierz: Tak
  • - inteligentny monitoring snu,
  • - Budzik
  • - Stoper
  • - Rejestr spalonych kalorii,
  • - Rejestr przebytego dystansu,
  • - 9 trybów treningu do wyboru,
  • - Sterowanie muzyką,
  • - Zdalne zdjęcie,
  • - Powiadomienia o wiadomościach z telefonu,
  • - Personalizacja motywu tarczy
  • - Aplikacja na telefon w j. Polskim
  • - Smartwatch posiada menu w j. Polskim
  • - Sterowanie: dotykowy ekran plus manualny przycisk
  • - wyekwipowany w: wibracja
  • - atesty - CE, RoHS


  Bluetooth 5.0
  , oszczędzanie energii, przepustowość łącza które jest kluczowe w aktualizacji oprogramowania naszego zegarka.

  Wodoodporność w normie

  Klasa wodoodporności IP68 powoduje, iż nie musisz obawiać się deszczu, zachlapania przy myciu i pyłu i kurzu. Nie jest asygnowany do pływania.

  Funkcje smartwatcha:

  - KROKOMIERZ: wyświetlana jest bieżąca ilość kroków
  - CIŚNIENIOMIERZ
  - MONITOR SNU: kontroluje czas i jakość snu
  - STEROWANIE MUZYKĄ: pozwala sterować muzyką w telefonie, jeśli jest zainstalowana na nim aplikacja do odtwarzania muzyki
  - PULS
  - BUDZIK, STOPER
  - POWIADOMIENIA O POŁĄCZENIU: wyświetla dane o połączeniu, - ODRZUCANIE POŁĄCZEŃ

  - PULSOKSYMETR: pomiar tlenu we krwi
  - POWIADOMIENIA O WIADOMOŚCIACH SMS: wyświetla wiadomość
  - POWIADOMIENIA Z APLIKACJI: Facebook, Skype, Twitter
  - PRZYPOMNIENIA: o trybie siedzącym
  - dobór JASNOŚCI EKRANU
  - GEST WYBUDZENIA SMARTWATCH - ruch ręką w stronę twarzy sprawia wybudzenie smartwatch.
  - 9 TRYBÓW TRENINGU do wyboru: spacer, bieganie, jazda rowerem, wspinaczka, joga, trening ABS, rower stacjonarny, skakanie, badminton
  - ZDALNE zdjęcia

  - dobór TARCZY ZEGARKA: do wyboru wgrane tarcze, + do pobrania z aplikacji, +możliwość ustawienia własnego zdjęcia

  - TRYB "NIE PRZESZKADZAĆ"

  - ZNAJDŹ TELEFON/URZĄDZENIE: uruchom funkcję " znajdź smartwatch", wtedy smartwatch zasygnalizuje swoje położenie wibracyjnie, natomiast funkcja "znajdź telefon" - dźwiękowo


  - przystępnE JĘZYKI: polski, angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski, czeski, portugalski, japoński, indonezyjski, chiński uproszczony/konwencjonalny, koreański, arabski

  Zsynchronizowany wyświetlacz z telefonem, przypomina o połączeniu równocześnie obsługując SMS, WhatsApp, Facebook i inne.
  Podnieś rękę, by je zobaczyć, dzięki temu nie przegapisz żadnych ważnych informacji.
  Bez sięgania po telefon, wszystkie te komunikaty zobaczysz bezpośrednio na ekranie swojego smartwatcha.
  Pomiar tętna 24 godziny na dobę!
  Wyświetlaj wyniki pomiarów bezpośrednio na zegarku i synchronizuj dane z aplikacją na telefon komórkowy,posiadać oko na swój stan zdrowia.
  Wszystkie te dane możesz zapisywać w aplikacji, dzięki czemu generuje się historia Twoich wyników.


  Pulsoksymetr - pomiar natlenienia krwi o2
  Zegarek zaimplementowany nowoczesny czujnik optyczny, przy pomocy którego sprawdzisz swoje cechy zdrowotne, dzięki czemu zadbasz o optymalne natlenienie organizmu!
  Niech ten smartwatch zostanie Twoim osobistym trenerem, który zmotywuje Cię do regularnej aktywności!
  wbudowanych niemało trybów sportowych pozwala w trakcie aktywności fizycznej włączyć odpowiedni tryb ćwiczeń, obliczyć zużycie kalorii, liczbę kroków, osiągnięte tętno oraz stworzyć własny plan treningowy dla celów zdrowotnych.


  Inteligentny monitor snu
  Monitor snu pozwala ocenić, ile trwają fazy naszego snu (głębokie, płytkie), jego czas trwania i czuwania.
  Wszystkie te dane zapisywane są w aplikacji, a dzięki ich monitorowaniu możesz poprawić jakość oraz głębokość swego snu,
  co spowoduje, iż wstaniesz rano wypoczęty i zrelaksowany


  proces menstruacyjny
  Funkcja ta przypomina o zbliżającej się miesiączce, możesz także kontrolować i zapisywać swój osobisty proces miesiączkowy  Wyraź siebie, dzięki szybkiej zmianie wyglądu wyświetlacza
  Dzięki szerokiej gamie motywów, możesz wybrać tarczę główną swojego zegarka zgodnie ze swym stylem, charakterem czy nastrojem
  Do wyboru wgrane tarcze, + do pobrania z aplikacji, +możliwość ustawienia własnego zdjęcia!  Wodoodporność IP68
  Klasa wodoodporności IP68 sprawia, że nie musisz obawiać się deszczu, zachlapania przy myciu i pyłu i kurzu. Nie jest dedykowany do pływania, należy unikać także gorącej wody.
  • Pasek/bransoleta:
   Bransoleta metalowa siatka mesh + pasek z tworzywa sztucznego.
  • Koperta:
   Metalowa.
  • ekran:
   Dotykowy.
  • wymiary:
   szer. 40 mm, *grub. 11 mm, Pasek z teleskopem do prędkiej wymiany o szerokości 18 mm
  • Kolorystyka:
   Koperta: odcień różowe złoto (rosegold)
   Siatka mesh: odcień różowe złoto (rosegold) + pasek silikonowy: kolor czerwony.
  • Gwarancja:
   12 miesięcy od daty zakupu.

  ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

  • SMARTWATCH
  • kabel USB DO ŁADOWANIA
  • INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM
  • KARTA GWARANCYJNA

☆ Smartwatch G.ROSSI SW020-4 ☆

Smartwatch G.ROSSI SW020-4 Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch G.ROSSI SW020-4 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gino Rossi
 • Nazwa produktu: Smartwatch G.ROSSI SW020-4
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Smartwatch G. Rossi SW020-4:

  Ten model Smartwatch'a, który przeznaczony jest dla pań wygląda szczególnie elegancko i spełni oczekiwania nie tylko w trakcie zróżnicowanego typu aktywności fizycznej,jeszcze na co dzień, a nawet na specjalne okazje. Zaimplementowano aluminiową kopertę, która niepodatna jest na blaknięcie, co zagwarantuje jej trwały kolor. Innowacyjny odkształcony wyświetlacz 2.5D pozwala na korzystanie z całej powierzchni ekranu. wyświetlacz HD zagwarantuje wyśmienitą jakość obrazu.
  Po połączeniu zegarka z telefonem przy pomocy aplikacji GloryFit uzyskujemy dostęp m.in. Do takich funkcji jak: powiadomienia o przychodzących połączeniach i wiadomościach, przypomnienie alarmu, pomiar pulsu, sterowanie muzyką w telefonie, zdalne zdjęcia czy możliwość zmiany wyglądu tarczy zegarka.

  Najnowszej generacji procesor wpływa na prędkość działania i realizowania złożonych kilku operacji na raz wraz z synchronizacją z naszym telefonem bez jakichkolwiek zaciąć przycięć.

  • - Kompatybilności: Android & iOS - Android 4.0 i nowszy, iOS 9.0 i nowszy.
  • - wyświetlacz: Wysokiej jakości w pełni dotykowy ekran cyfrowy 1.09"" cala HD. Rozdzielczość: 240*240 pikseli
  • - Pamięć
  • - Bluetooth: energooszczędny Bluetooth Chip wersja 5.0
  • - Procesor: Realtek RTL8762C.
  • - Bateria: 180 mAh.
  • - Czas pracy: - do 3 dni normalnej pracy, do 7 dni w trybie czuwania
  • - detektor pomiarów nowej generacji VC32S
  • - Stopień ochrony przed pyłem i wodą: IP68.
  • - wymiary zegarka: szer. 40 mm, gr. 11 mm, Pasek z teleskopem do prędkiej podmiany o szerokości 18 mm
  • - Pulsometr: Tak (monitor tętna)
  • - Krokomierz: Tak
  • - inteligentny monitoring snu,
  • - Budzik,
  • - Stoper,
  • - Rejestr spalonych kalorii,
  • - Rejestr przebytego dystansu,
  • - 9 trybów treningu do wyboru,
  • - Sterowanie muzyką,
  • - Zdalne zdjęcie,
  • - Powiadomienia o wiadomościach z telefonu,
  • - Personalizacja motywu tarczy
  • - Aplikacja na telefon w j. Polskim
  • - Smartwatch ma menu w j. Polskim
  • - Sterowanie: dotykowy wyświetlacz plus manualny przycisk
  • - wyekwipowany w: wibracja
  • - dokumenty - CE, RoHS


  Bluetooth 5.0
  , oszczędzanie energii, przepustowość łącza które jest kluczowe w aktualizacji oprogramowania naszego zegarka.

  Wodoodporność w normie

  Klasa wodoodporności IP68 sprawia, iż nie musisz obawiać się deszczu, zachlapania przy myciu oraz pyłu i kurzu. Nie jest asygnowany do pływania.

  Funkcje smartwatcha:

  - KROKOMIERZ: wyświetlana jest bieżąca liczba kroków
  - CIŚNIENIOMIERZ
  - MONITOR SNU: pilnuje czas i jakość snu
  - STEROWANIE MUZYKĄ: pozwala sterować muzyką w telefonie, jeśli jest zainstalowana na nim aplikacja do odtwarzania muzyki
  - PULS
  - BUDZIK, STOPER
  - POWIADOMIENIA O POŁĄCZENIU: wyświetla dane o połączeniu - ODRZUCANIE POŁĄCZEŃ

  - PULSOKSYMETR: pomiar tlenu we krwi
  - POWIADOMIENIA O WIADOMOŚCIACH SMS: wyświetla wiadomość
  - POWIADOMIENIA Z APLIKACJI: Facebook, Skype, Twitter
  - PRZYPOMNIENIA: o trybie siedzącym
  - wybór JASNOŚCI EKRANU
  - GEST WYBUDZENIA SMARTWATCH - ruch ręką w stronę twarzy powoduje wybudzenie smartwatch.
  - 9 TRYBÓW TRENINGU do wyboru: spacer, bieganie, jazda rowerem, wspinaczka, joga, trening ABS, rower stacjonarny, skakanie, badminton
  - ZDALNE zdjęcia

  - wybór TARCZY ZEGARKA: do wyboru wgrane tarcze, + do pobrania z aplikacji, +możliwość ustawienia własnego fotografie

  - TRYB "NIE PRZESZKADZAĆ"

  - - ZNAJDŹ TELEFON/URZĄDZENIE: uruchom funkcję " znajdź smartwatch", wtedy smartwatch zasygnalizuje swoje położenie wibracyjnie, natomiast funkcja "znajdź telefon" - dźwiękowo


  - przystępnE JĘZYKI: polski, angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski, czeski, portugalski, japoński, indonezyjski, chiński uproszczony/tradycyjny, koreański, arabski

  Zsynchronizowany ekran z telefonem, przypomina o połączeniu jednocześnie obsługując SMS, WhatsApp, Facebook i inne.
  Podnieś rękę, żeby je zobaczyć, dzięki temu nie przegapisz żadnych ważnych informacji.
  Bez sięgania po telefon, wszystkie te komunikaty zobaczysz bezpośrednio na ekranie swego smartwatcha.
  Pomiar tętna 24 godziny na dobę!
  Wyświetlaj wyniki pomiarów bezpośrednio na zegarku i synchronizuj informacje z aplikacją na telefon komórkowy,posiadać oko na swój stan zdrowia.
  Wszystkie te informacje możesz zapisywać w aplikacji, dzięki temu tworzy się historia Twoich wyników.


  Pulsoksymetr - pomiar natlenienia krwi o2
  Zegarek wbudowany zaawansowany detektor optyczny, za pomocą którego sprawdzisz swoje właściwości zdrowotne, dzięki czemu zadbasz o optymalne natlenienie organizmu!
  Niech ten smartwatch zostanie Twoim osobistym trenerem, który zmotywuje Cię do regularnej aktywności!
  zaimplementowanych sporo trybów sportowych pozwala w trakcie aktywności fizycznej włączyć optymalny tryb ćwiczeń, obliczyć zużycie kalorii, liczbę kroków, osiągnięte tętno, a także stworzyć własny plan treningowy dla celów zdrowotnych.


  Inteligentny monitor snu
  Monitor snu pozwala ocenić, ile trwają fazy naszego snu (głębokie, płytkie), jego czas trwania i czuwania.
  Wszystkie te dane zapisywane są w aplikacji, a dzięki ich monitorowaniu możesz poprawić jakość, a także głębokość swego snu,
  co spowoduje, iż wstaniesz rano wypoczęty i zrelaksowany


  proces menstruacyjny
  Funkcja ta przypomina o zbliżającej się miesiączce, możesz na dodatek kontrolować i zapisywać swój osobisty proces miesiączkowy  Wyraź siebie, dzięki szybkiej zmianie wyglądu wyświetlacza
  Dzięki szerokiej gamie motywów, możesz wybrać tarczę główną swojego zegarka zgodnie ze swym stylem, charakterem czy nastrojem
  Do wyboru wgrane tarcze, + do pobrania z aplikacji, +możliwość ustawienia własnego fotografie!  Wodoodporność IP68
  Klasa wodoodporności IP68 sprawia, iż nie musisz obawiać się deszczu, zachlapania przy myciu oraz pyłu i kurzu. Nie jest dedykowany do pływania, należy unikać jeszcze gorącej wody.
  • Pasek/bransoleta:
   Bransoleta metalowa mesh.
  • Koperta:
   Metalowa.
  • wyświetlacz:
   Dotykowy.
  • rozmiary:
   szer. 40 mm, *grub. 11 mm, Pasek z teleskopem do szybkiej podmiany o szerokości 18 mm
  • Kolorystyka:
   Koperta: kolor złoty,
   Siatka mesh: kolor złoty.
  • Gwarancja:
   12 miesięcy od daty zakupu.

  ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

  • SMARTWATCH
  • kabel USB DO ŁADOWANIA
  • INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM
  • KARTA GWARANCYJNA

☆ KU5 PRO brązowy KUMI iOS Brązowy (6973014171704) ☆

KU5 PRO brązowy KUMI iOS Brązowy (6973014171704) Najniższa Cena Online

☆ KU5 PRO brązowy KUMI iOS Brązowy (6973014171704) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KUMI
 • Nazwa produktu: KU5 PRO brązowy KUMI iOS Brązowy (6973014171704)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 7
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Smartwatch Kumi KU5 PRO 24-godzinne mierzenie ciśnienia krwi Monitorowanie tętna i tlenu we krwi w każdych warunkach pogodowych Monitorowanie temperatury ciała dużo trybów sportowych Powiadomienia o połączeniach w pełni metalowy korpusTarcza zegarka wytwarzany jest kompletnie z metalu i płynnie łączy się z wielkim wyświetlaczem.

  Polerowane i szlifowane szkiełko pokrywające wyświetlacz gwarantuje wyśmienite wrażenia wizualne i dotykowe.Specjalista od mierzenia ciśnienia krwiZegarek ma mikropompki które pompują poduszkę powietrzną do pomiaru ciśnienia krwi.Odłączana poduszka powietrznaPoduszka wytworzona jest z miękkiego silikonu i dzięki pompce w zegarku prędko się pompuje.Całodobowe monitorowanie zdrowia Alert o nieprawidłowej temperaturze dokładność pomiaru do 0,1 stopnia Celsjusza W pełni automatyczna kontrola temperatury Zdrowie rodzinyAplikacja obsługuje zdalne udostępnianie danych na serwerze i można w dowolnym momencie oglądać raporty dotyczące zdrowia członków rodziny, takie jak ćwiczenia, tętno, ciśnienie krwi, tlen we krwi itp.mnóstwo tarcz zegarka do wyboruRóżnorodne tarcze, różne style i motywy do wyboru pozwolą każdemu zintegrować zegarek do swoich potrzeb.Monitor jakości snuJakość snu jest samoczynnie monitorowana, a wszystkie informacje przekazywane są do aplikacji.

  ponadto dostaniemy ocenę jakości naszego snu i wskazówki co zrobić by była ona udoskonalona.mocne magnetyczne ładowanie Czas pełnego ładowania: 2 godz 7 dni pracy na baterii 30 dni pracy w trybie czuwania Procesor: Nordic52832Szczegółowe dane aparatu: Dźwięk: Funkcje: Czujniki:.

  detektor temperatury czujnik Tętna Funkcje: Monitorowanie tętna Monitorowanie ciśnienia krwi Monitorowanie tlenu we krwi Licznik kroków Powiadomienia ze smartfona Krokomierz Monitorowanie snu Monitorowanie aktywności fizycznej Alarm zróżnicowane tryby sportowe Bateria: 200 mAhPasuje do: Akcesoria w komplecie: wymiary: 47 x 38 x 15mmPozostałe właściwości: Wodoszczelność: Wodoszczelność IP67 Materiał wykonania: Koperta: Metal, tworzywo nienaturalne, Opaska: Silikon, skóra Czas ładowania: Około 3-4 godzin Kompatybilność z systemem: Android 4.4 lub nowszy, iOS 8.2 albo nowszy...Podsumowanie, czyli jaki zegarek smartwatch z Bluetooth do 1000 zł najlepszy?


Najlepszy zegarek smartwatch z Bluetooth do 1000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy zegarek smartwatch z Bluetooth do 1000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre smartwatche – Ranking wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych smartwatchy z Bluetooth do 1000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych zegarków smartwatchy damskich i męskich.


Powiązania tematyczne:

 • jaki zegarek smartwatch z Bluetooth do 1000 zł opinie,
 • dobre zegarki smartwatche z Bluetooth do 1000 zł cena,
 • ranking smartwatchy z Bluetooth do 1000 zł,
 • zegarek smartwatch z Bluetooth do 1000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o smartwatchach z Bluetooth do 1000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o smartwatchach z Bluetooth do 1000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o smartwatchach z Bluetooth do 1000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki zegarek smartwatch z Bluetooth do 1000 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych smartwatchach z Bluetooth do 1000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki zegarek smartwatch z Bluetooth do 1000 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z smartwatchami z Bluetooth do 1000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach zegarki smartwatche z Bluetooth do 1000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *