FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking smartwatchy damskich Apple. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Smartwatche damskie, męskie i dla dzieci / Ranking smartwatchy damskich Apple


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych smartwatchy damskich Apple. Opracowane zestawienia są aktualne na październik 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych smartwatchy damskich Apple,
 • TOP5 chętnie kupowanych zegarków smartwatchy dla kobiet.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie zegarki smartwatche damskie Apple najlepiej wybrać? Ranking październik 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane zegarki smartwatche damskie Apple, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking smartwatchy damskich Apple, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm (grafitowo-niebieski) ☆

Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm (grafitowo-niebieski) Najniższa Cena Online

☆ Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm (grafitowo-niebieski) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm (grafitowo-niebieski)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 7
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Koperta z aluminium jest lekka i wytworzona z lotniczego stopu pochodzącego w całości z recyklingu.. Pasek sportowy jest wyprodukowany z wytrzymałego, a jednocześnie zaskakująco miękkiego fluoroelastomeru o świetnych właściwościach użytkowych.

  Do tego ma nowoczesne zapięcie z napą i szlufką. Zwiększony wyświetlacz Apple Watch powoduje, iż wszystko, co na nim widzisz, jest czytelniejsze. A wszystko, co robisz prostsze. Series 7 to pełna realizacja naszych najbłyskotliwszych pomysłów.

  Prawa fizyki$657 Nie tutaj. Powiększyliśmy ekran, prawie nie zmieniając wymiarów zegarka. W pełni przeprojektowany ekran ma o 40% węższe ramki, a na skutek czego jego powierzchnia jest niemal o 20% większa niżeli w Series 6.

  I o ponad 50% niż w Series 3. Przyznasz, iż to niezły wynik. Niegasnący ekran Retina. Jaśniejsze spojrzenie na Twoje sprawy. Nie musisz unosić ręki ani dotykać ekranu, żeby zerknąć na godzinę, komplikacje lub inne dane.

  Ten wyświetlacz nigdy nie gaśnie, a w pomieszczeniach jest dzisiaj o 70% jaśniejszy na opuszczonym nadgarstku. Subtelny efekt załamującego się na krawędziach światła otula brzegi ekranu i spaja go z kopertą w jedną, znakomicie gładką całość.

  Przyciski w całym systemie zostały zmienione, żeby w pełni wykorzystywać potencjał pokaźniejszego ekranu. W ten sposób obsługa apek takich jak Kalkulator i Stoper stała się jeszcze prostsza. Możesz ustawić kilka minutników,monitorować paru rzeczy naraz.

  Na pokaźniejszym ekranie wszystko jest czytelniejsze już na pierwszy rzut oka. Powiększenie niegasnącego wyświetlacza Retina wymagało wizjonerskich zmian w jego konstrukcji. Jedną z nich jest przednie szkło najmocniej niepodatne na pęknięcia w historii Apple Watch.

  za pomocą rewolucyjnego czujnika z apką zmierzysz natlenienie krwi. EKG zrobisz w dowolnym miejscu i czasie. Sprawdzisz także swoje tętno. Dzięki postępowym rozwiązaniom, takim jak ćwiczenie uważności i monitorowanie snu, zadbasz o siebie od stóp do głów.

  Z Series 7 baczniej przyjrzysz się swemu zdrowiu. Poziom nasycenia krwi tlenem jest ważnym wskaźnikiem ogólnego stanu zdrowia. Pomaga dowiedzieć się, z jaką skutecznością Twoje ciało przyswaja tlen i ile go dociera do organizmu.

  Apple Watch Series 7 wyposażono w unikatowy czujka i apkę, które mierzą natlenienie krwi na Twoje żądanie, a także w tle. Dniem i nocą. EKG. Zawsze i wszędzie. Apple Watch Series 7 z apką EKG zezwala na uzyskanie pomiarów podobnych do elektrokardiogramu jednoodprowadzeniowego.

  To zasadnicze osiągnięcie dla urządzenia, które noszone na ręce może dostarczać kluczowe dane lekarzom. I zadbać o Twój spokój ducha. Zbadasz serce jednym palcem. Elektrody zaimplementowane w pokrętło Digital Crown i tylne szkło wspólnie z apką EKG odczytują impulsy elektryczne z Twojego serca.

  starczy, iż dotkniesz Digital Crown, by w ciągu 30 sekund powstał elektrokardiogram. Apka EKG poinformuje Cię, czy wskazuje on na symptomy migotania przedsionków poważnego zaburzenia rytmu serca czy na rytm zatokowy, oznaczający, iż Twoje serce pracuje poprawnie.

  Asystent snu. Apka Sen nie tylko obserwuje wypoczynek. Pomaga stworzyć harmonogram i wypracować adekwatne nawyki, by sen dawał Ci to, czego Ci trzeba. Sprawdza choćby, jak niejednokrotnie oddychasz w jego trakcie.

  To prawdziwy ekspert od regeneracji. Ładuje się w mgnieniu oka. Cały system ładowania Apple Watch Series 7 został przebudowany tak, aby jeszcze szybciej stawiać Cię na nogi. Udoskonalona architektura i kabel USBC do szybkiego ładowania pozwalają napełnić pustą baterię do 80% w około 45 minut.

  Zachowaj równowagę. I śmigaj przed siebie. W ciągu dnia zatrzymaj się na chwilę i pooddychaj. To pomoże Ci zredukować stres. Nowa funkcja Refleksja w apce Uważność pozwoli ukierunkować myśli i wyciszyć się za pomocą pięknej animacji.

  Na stuknięcie masz dostęp do dziesiątek treningów. Do wysiłku motywuje Cię 75 milionów piosenek z Apple Music. To wszystko z Series 7 i jego pełniejszym wyświet­laczem, na którym szybciej i wyraźniej zobaczysz swoje wyniki i postępy w wodzie i na lądzie.

  A na tym nie koniec. Fitness kręci się wokół Ciebie. Siła, serwis, stepper powiedz, na co masz ochotę. Apple Watch ma na to trening. A dzisiaj, by bardziej pobudzić endorfiny, możesz wypróbować nowe treningi Tai chi i Pilates.

  Linia startu jest na Twoim nadgarstku. Jazda na rowerze na zupełnie nowym przełożeniu. Gdy wsiądziesz na rower i zaczniesz pedałować, Apple Watch to zauważy i przypomni, żeby rozpocząć trening. Jeśli zaliczysz wywrotkę i będziesz potrzebować pomocy, wezwie ją funkcja Wykrywania upadku, zoptymalizowana dzisiaj do rozmaitego rodzaju treningów.

  Odpowiedzi głosowe będą podawać znaczne informacje, między innymi szybkość i dystans, aby nie odciągać Twojego wzroku od drogi. A jeśli masz rower elektryczny, ulepszone algorytmy precyzyjniej wyliczą spalone przez Ciebie kalorie.

  Zapraszamy do wody. Apple Watch jest wodoodporny nawet na głębokości 50 metrów. Nieważne więc, czy pływasz w morzu lub jeziorze, czy też liczysz pokonane baseny w wodzie zawsze masz asystę. Pierścienie aktywności.

  W ruchu, Ćwiczenie i Na nogach trzy pierścienie, które pokazują, jak ruszasz się w ciągu dnia. Apple Watch z funkcją udostępniania. Udostępnianie aktywności. Udostępniając swoje pierścienie aktywności w gronie znajomych i rodziny, będziecie się wzajemnie motywować.

  Apple Watch z funkcją rywalizacji. Rywalizacja to motywacja. Zaproś znajomych do siedmiodniowej rywalizacji dla aktywnych. Muzyka i podcasty. Z Apple Music możesz zagrać z nadgarstka 75 milionów zagrzewających do wysiłku piosenek.

  Są też podcasty, by oprócz kalorii uwolnić się od natłoku myśli. Wystarczy Apple Watch i można startować. Obszerniejszy wyświetlacz Series 7 sprawia, iż wszystko, co ważne, masz na widoku. A dzięki łączności komórkowej nie Ci potrzeba telefonu, aby skontaktować się z bliskimi, otrzymywać powiadomienia i mieć dostęp do muzyki, i innych przydatnych rzeczy.

  Sieć komórkowa to pełna swoboda. Odbierz połączenie na szlaku. Wyślij uśmieszek znajomym, którzy męczą się w biurze. Dzięki Apple Watch z łącznością komórkową zawsze jesteś w kontakcie. A telefon możesz zostawić w domu.

  Portfel na wszystko. Czyste złoto. Otwieranie zamka w drzwiach. Uruchamianie silnika. Odprawianie się przed lotem. Płacenie. To dopiero początek listy. Apka Wallet pozwala w jednym miejscu trzymać wszystko, czego Ci potrzeba.

  Przyda się, zwłaszcza jeśli ciągle o czymś zapominasz. Mapy. Poprowadzą za rękę. Nieważne, jak pokonujesz trasę na nogach czy samochodem z apką Mapy bez trudu dotrzesz do celu. Nie musisz choćby zerkać na zegarek, a delikatne stuknięcia sygnalizatora taktylnego podpowiedzą Ci, kiedy skręcić.

  Cała rodzina na nadgarstku. Dzięki Konfiguracji rodzinnej możesz sparować ze swym iPhonem zegarki dzieci albo osób starszych, które nie posiadają własnego iPhonea. W ten sposób wszyscy będą swobodnie komunikować się poprzez telefon lub wiadomości tekstowe.

  Dzieci mogą dzwonić, wysyłać wiadomości, słuchać muzyki, pobierać apki i z nich korzystać. Twoi bliscy mogą udostępniać Ci swoją lokalizację w apce Znajdź osoby. Możesz także otrzymywać powiadomienia, gdy dzieci lub seniorzy dotrą do domu bądź nie pojawią się tam, gdzie powinni.

  W apce Memoji członkowie rodziny mogą edytować i urozmaicać Memoji, a następnie udostępniać je jako naklejki w apce Wiado­mości lub zmieniać w tarcze zegarka. Apple Watch dzięki dostępowi do tysięcy apek w App Store pomoże Ci w tym, co kochasz robić.

  Surfing, fotografia, astronomia co tylko zechcesz. Apkę pobierasz na Apple Watch i od razu masz wszystko pod ręką. Zaprojektuj własną tarczę przy pomocy komplikacji dostosowanych do Twoich zainteresowań. Uwielbiasz surfować$658 Umieść na zegarku informacje o pływach, wietrze i temperaturze wody i sprawdzaj je jednym zerknięciem.

  Jeśli zechcesz, podziel się swoją tarczą, wysyłając ją bliskim i przyjaciołom mejlem albo esemesem. Stworzenie zegarka, który zachwyca równocześnie wyglądem, jak i funkcjonalnością, wymaga nie lada kunsztu. Apple Watch jest dostępny z dwoma rodajami kopert, a każda z nich powstała z wyjątkowego materiału stali nierdzewnej lub aluminium w 100% nadającego się do recyklingu.

  Bierzemy odpowiedzialność za wpływ naszych produktów na środowisko w całym procesu ich życia. Dążymy do tego, żeby do tworzenia wszystkich naszych produktów i opakowań pozyskiwać materiały w 100% odnawialne albo pochodzące z recyklingu.

  W konstrukcji Apple Watch uwzględniliśmy szereg rozwiązań zniżających jego wpływ na środowisko naturalne. Dane o produkcie Obsługiwane systemy operacyjne watchOS 8 iOS wariant matrycy OLED LTPO Retina Pamięć wewnętrzna 32 GB Procesor Układ SiP S7 z 64-bitowym dwurdzeniowym procesorem Aparat fotograficzny Nie Dźwięk Głośnik Funkcje czujka natlenienia krwi detektor pracy serca wykorzystujący impulsy elektryczne i optyczny czujnik tętna trzeciej generacji Powiadomienia o zbyt wysokim lub niskim tętnie Powiadomienia o arytmii Apka EKG Międzynarodowe połączenia alarmowe Alarmowe SOS Wykrywanie upadku Wodoodporność do głębokości 50 metrów Wi-Fi Bluetooth 5.0 GPS/GNSS Stale aktywny wysokościomierz Kompas Komunikacja bezprzewodowa WiFi Bluetooth Koperta 45 mm pasuje do Apple Watch wymaga iPhone`a 6s lub nowszego z systemem iOS 15 albo nowszym Akcesoria w pakiecie Koperta z aluminium w kolorze księżycowej poświaty Pasek sportowy w wymiarze charakterystycznym (z elementami S/M i M/L) przewód USB-C do prędkiego ładowania podłączany magnetycznie (1 m) kolor Biały Złoty rozmiary Wysokość: 45 mm Szerokość: 38 mm Grubość: 10.7 mm Waga 38.8 g Pozostałe parametry Niegasnący wyświetlacz Retina OLED LTPO, 1000 nitów ekran ze szkła Ion-X w kopertach z aluminium ekran ze szkła szafirowego w kopertach ze stali rdzoodpornej Czip łączności bezprzewodowej W3 Czip U1 (Ultra Wideband) Pokrętło Digital Crown z dotykowym sygnałem zwrotnym Wykrywanie upadku Wodoodporność do głębokości 50 metrów Klasa odporności na pył IP6X najmocniej oporne przednie szkło Stale aktywny wysokościomierz Szybsze ładowanie


☆ SMARTWATCH SE 2 (2022) 40MM S. ALUM WHITE MNJV3EL A APPLE ☆

SMARTWATCH SE 2 (2022) 40MM S. ALUM WHITE MNJV3EL A APPLE Najniższa Cena Online

☆ SMARTWATCH SE 2 (2022) 40MM S. ALUM WHITE MNJV3EL A APPLE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: SMARTWATCH SE 2 (2022) 40MM S. ALUM WHITE MNJV3EL A APPLE
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 20
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Okazja do zakochania. Z wielu powodów.

  Koperty w trzech stylowych kolorach. Innowacyjne czujniki do analizy zdrowia i monitorowania aktywności. Nowoczesne funkcje bezpieczeństwa. Wygodne sposoby kontaktu. Szybszy i wydajniejszy dwurdzeniowy procesor. Apple Watch SE oferuje niemało możliwości. I jeszcze bardziej namawia ceną.

  szybkość jest w modzie.

  Apple Watch SE ma koperty w trzech spektakularnych kolorach: północy, księżycowej poświaty i srebrnym. A układ SiP S8 sprawia, iż jest szybszy o nawet 20%, żeby móc zdziałać więcej.

  udoskonalony z myślą o planecie.

  Kopertę zegarka stworzono w całości z aluminium pochodzącego z recyklingu. A jej przeprojektowany i dostosowany kolorystycznie spód powstaje w procesie redukującym emisję węgla o ponad 80%.

  Lubi się popluskać.

  Apple Watch SE jest wodoodporny do głębokości 50 metrów. A Ty możesz śledzić serie i liczbę przepłyniętych basenów. Sprawdzać pokonaną trasę w morzu czy jeziorze. I poznawać dokładne atrybuty treningów, nawet jeśli ćwiczysz z deską do pływania. Pluskanie, pływanie czy surfowanie – Twój zegarek to lubi.

  Więcej wskaźników, silniejsza motywacja.

  Ruszaj się i motywuj dzięki pierścieniom aktywności. Ćwicz na wyższym poziomie z udoskonaloną apką Trening. Wypróbuj treningi własne i korzystaj z nowoczesnych wskaźników fitnessowych, takich jak strefy tętna, długość kroku, czas kontaktu z podłożem czy oscylacja pionowa

  Wykrywanie wypadków. Na wszelki wypadek.

  Apple Watch SE potrafi rozpoznawać poważne zderzenia samochodowe z Twoim udziałem. Funkcja Wykrywanie wypadków łączy się wtedy samoczynnie ze służbami ratowniczymi i przekazuje dyspozytorom Twoje położenie. A także zawiadamia kontakty alarmowe3. Wykrywanie wypadków wykorzystuje udoskonalony 3‑osiowy żyroskop, akcelerometr dużych przyspieszeń z wyjątkowo szerokim zakresem dynamicznym, a także barometr, GPS i innowacyjny algorytm fuzji czujników oparty na analizie ponad miliona godzin informacji z prawdziwej jazdy i zderzeń samochodowych.

  Zdrowie serca pod czujnym okiem.

  W dowolnej chwili przejrzyj puls za pomocą apki Tętno. I odbieraj powiadomienia o zbyt niskim lub wysokim tętnie i arytmii.

  Wycisz się z apką Uważność.

  Ta apka pomoże Ci rozładować rutynowy stres, poprawić koncentrację i przygotować się psychicznie na świeże wyzwania. Poprowadzi Cię poprzez serię relaksujących oddechów i przypomni o wewnętrznej równowadze, wykorzystując krótki, skłaniający do refleksji motyw.

  Przyjrzyj się sobie, kiedy śpisz.

  Apka Sen współpracuje z iPhonem,kontrolować Twój odpoczynek. Pomaga trzymać się wypracowanego harmonogramu i korzystnych nawyków dla poprawy jakości snu. Sprawdza, ile trwały jego fazy, w tym REM, bazowa i głęboka i kiedy coś Cię wybudzało. Pozwala obserwować trendy w Twoim śnie i przedstawia, jak blisko ideału jesteś. Jedyne, czego nie potrafi, to liczenie baranów.

  nieprzeciętny do Konfiguracji rodzinnej.

  Dzięki niej Apple Watch mogą posiadać wszyscy Twoi bliscy, starsi i młodsi. Choćby jeśli nie posiadają własnego iPhone’a. Twoje ulubione funkcje zdrowotne, bezpieczeństwa i łączności w prosty sposób udostępnisz tym, których kochasz. Dla nich to niezależność i masa frajdy. Dla Ciebie spokojna głowa.

  Apki, żeby go sobie ustawić.

  Dziesiątki tysięcy apek z App Store niesamowicie poszerzają możliwości Twojego zegarka. Odszukasz aplikacje do wszystkiego – od ćwiczenia tenisowego serwisu przez śledzenie swych tras rowerowych po podróżowanie metrem. A ponadto niemało Twoich ulubionych apek z iPhone’a ma odpowiedniki dla Apple Watch.

  Posłuchasz tu muzyki, podcastów i audiobooków.

  W Apple Music wynajdziesz miliony zagrzewających do wysiłku piosenek. Możesz także załapać się na najnowsze podcasty albo posłuchać audiobooka. Inspiracji starczy na cały trening. A rozrywki na resztę dnia.

  Nowy fason na pstryknięcie.

  Paski Apple Watch zaprojektowano tak, żeby ich wymiana była banalnie prosta. Masz do wyboru niemało stylów i kolorów, w tym paski Nike – eksperymentuj ze swoim wizerunkiem do woli.

  najkorzystniejsze tarcze na przód.

  Wybieraj spośród dziesiątek tarcz zaprojektowanych przez Apple i tarcz Nike. Możesz ponadto stworzyć własną, używając komplikacji, odcieni i stylów przypasowanych do swoich zainteresowań. Jeśli zechcesz, podziel się swoją tarczą, wysyłając ją bliskim i przyjaciołom mejlem albo esemesem.

  Jest tego więcej.
  Portfel.

  Kartę pokładową, bilety do kina i karty lojalnościowe masz za każdym razem pod ręką.

  Znajdź urządzenia. Znajdź osoby. Znajdź przedmioty.

  przy pomocy zegarka z łatwością zlokalizujesz znajomych i swoje urządzenia i przedmioty z AirTagiem. A jeśli zapomnisz wziąć iPhone’a, przypomni Ci o nim specjalny sygnał.

  Hałas.

  Apka Hałas da znać, gdy poziom hałasu wokół Ciebie zacznie być zgubny.

  Śledzenie cyklu.

  Rejestruj swój proces miesiączkowy, notując informacje o objawach takich jak bóle, i sprawdzaj przewidywane dni płodne10.

  Dom.

  Steruj oświetleniem, termostatem i bramą garażową. I zerknij na monitoring, by zobaczyć, kto puka do drzwi.

  Pilot aparatu.

  Używaj Apple Watch jako wizjera aparatu w iPhonie. Sprawdź podgląd i ustaw samowyzwalacz albo od razu pstrykaj.

  Mapy.

  Apka Mapy pomoże znaleźć atrakcyjne Cię miejsce i zaprowadzi krok po kroku do celu. A lekkie stuknięcia w nadgarstek będą przypominać, że czas skręcić.

  Leki.

  Aplikacja Leki komfortowo i dyskretnie przypomni Ci, że nadszedł czas na przyjęcie lekarstw.

  Środowisko naturalne

  Bierzemy odpowiedzialność za wpływ naszych produktów na środowisko w całym cyklu ich życia. Dążymy do tego, żeby do tworzenia wszystkich naszych produktów i opakowań pozyskiwać materiały w 100% odnawialne lub pochodzące z recyklingu. W konstrukcji Apple Watch uwzględniliśmy szereg rozwiązań zmniejszających jego wpływ na środowisko naturalne

  technologiczne
  • Przeznaczenie
   Bieganie
   Fitness Outdoor
   Pływanie
  • kompozycja: Pokrętło Digital Crown z dotykowym sygnałem zwrotnym
  • Materiał obudowy: Aluminium lotnicze
  • Pamięć wewnętrzna: 32 GB (flash)
  • zarys koperty: Prostokątny
  • Inne: wbudowany głośnik i mikrofon
  • Wodoodporność: Klasa wodoszczelności: 5 ATM (50m)
  ekran
  • wariant wyświetlacza: LTPO OLED Retina
  • Inne: Do 1000 nitów jasności; wyświetlacz ze szkła Ion-X
  Zasilanie
  • typ zasilania: Akumulator


☆ APPLE Watch 8 GPS 41mm koperta z aluminium (czerwony) + pasek sportowy (czerwony) ☆

APPLE Watch 8 GPS 41mm koperta z aluminium (czerwony) + pasek sportowy (czerwony) Najniższa Cena Online

☆ APPLE Watch 8 GPS 41mm koperta z aluminium (czerwony) + pasek sportowy (czerwony) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: APPLE Watch 8 GPS 41mm koperta z aluminium (czerwony) + pasek sportowy (czerwony)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 42
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Szanowni kupujący! Ze względu na obszerne zainteresowanie produktem, termin dostawy może ulec wydłużeniu. Apple Watch 8 GPS+Cellular 41mm stalowy grafitowy | grafitowa bransoleta mediolaska Apple Watch 8 to kolejna generacja smartwatcha, zaprojektowana zaró,wno dla kobiet, jak i mczyzn.

  Dziki wykwintnemu i stylowemu wzornictwu ten zegarek z pewnoci zwró,ci na siebie uwag. Jest kompatybilny z urzdzeniami z systemem iOS i ma czno Bluetooth, zaimplementowany GPS, a także obsug Apple Pay. Moesz go ró,wnie uywa do mierzenia pulsu, ledzenia aktywnoci fitness, a nawet realizowania pomiaru EKG.

  Zegarek jest wodoodporny do 50m i ma wywietlacz Retina Always-on. Jest ró,wnie wyposaony w 32 GB pamici wewntrznej. Zasilany poprzez procesor Apple S8, co gwarantuje mu produktywno. Apple Watch 8 GPS+Cellular 41mm stalowy grafitowy |

  grafitowa bransoleta mediolaska z pewnoci zrobi na Tobie wraenie. Prezentowany model posiada kopert o wielkoci 41mm z bransolet mediolask. Imponujcy wywietlacz Apple Watch Series 8 ma duy, czytelny wywietlacz.

  Jego ramki s tak cienkie, e ekran biegnie a do krawdzi koperty, nieprzeciętnie wpasowujc si w jej ksztat. Jasny, niegasncy wyświetlacz uatwia odczytywanie szczegó,owych tarcz i wyglda olniewajco choćby na opuszczonym nadgarstku.

  Wszystkie Twoje ulubione komplikacje s dostpne na wikszym ekranie. Wpisywanie i nawigacja za pomoc stukni lub machni to prawdziwa przyjemno. Pomoc zawsze w zasigu rki Po wczeniu aplikacji Trening, Apple Watch 8 GPS lokalizuje niebezpieczne upadki i sygnalizuje lokalne suby ratunkowe, jeli pozostaniesz unieruchomiony.

  ponadto funkcja udostpniania lokalizacji zostaa zoptymalizowana do pracy. Jeli naciniesz i przytrzymasz przycisk boczny uruchomisz funkcj SOS i smartwatch poinformuje lokalne suby ratunkowe o Twojej lokalizacji.

  Zegarek moe ró,wnie wykrywa wypadki samochodowe z udziaem uytkownika i sygnalizuje adekwatne suby oraz dyspozytoró,w. Accident Detection, nowa funkcja dla Apple Watch, wykorzystuje akcelerometr o szerokim zakresie dynamiki, yroskop, mikrofon, barometr, GPS i progresywny algorytm fuzji czujnikó,w oparty na milionie godzin danych z wypadkó,w samochodowych, żeby informowa o nich kontakty alarmowe.

  Trenuj z Apple Watch 8 GPS Opró,cz bardziej progresywnych metryk w nowych widokach treningowych, moesz szuka wicze na podstawie swojego nastroju. Lepsza aplikacja treningowa ma wiczenia na wszystko, od siowych po steppery.

  Moesz wybra czstotliwo wicze i odpoczynku, by dopasowa si do swojego stylu treningowego. Kadencja, ttno, tempo i moc bd mierzone podczas treningu. Twoja rutyna treningowa jest tym, co pomaga Ci uzyska form.

  Bieganie na wieym powietrzu i jazda na rowerze to dwie Twoje ulubione aktywnoci i chcesz ledzi swoje postpy. Jeli chcesz poprawi swoje wyniki, powiadomienia w czasie rzeczywistym pomog Ci pobi Twó,j ostatni albo najkorzystniejszy wynik.

  Apple Watch 8 czuwa nad Twoim zdrowiem Opró,cz klasycznych funkcji, Apple Watch Series 8 z aplikacj EKG gwarantuje pomiary podobne do elektrokardiogramu jednoprzewodowego. Smartwatch mieści niepowtarzalny detektor i aplikacj, któ,re stale i cicho pilnuj natlenienie krwi.

  Dziki aplikacji 24/7 Medicines moesz ledzi swoje leki, witaminy i suplementy - moesz atwo i dyskretnie ledzi przyjmowane iloci.


☆ Apple watch 5 44mm (srebrny z opaską sportową w kolorze białym) (0190199264236) ☆

Apple watch 5 44mm (srebrny z opaską sportową w kolorze białym) (0190199264236) Najniższa Cena Online

☆ Apple watch 5 44mm (srebrny z opaską sportową w kolorze białym) (0190199264236) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple watch 5 44mm (srebrny z opaską sportową w kolorze białym) (0190199264236)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Na rynku pojawia się coraz więcej smartwatchów wyekwipowanych w moduł NFC. Ta innowacyjna technologia zrewolucjonizowała bezprzewodową komunikację i wprowadziła mnóstwo pomocnych funkcji. Specjalny chip pozwoli użytkownikowi na płatności zbliżeniowe za pomocą zegarka zsynchronizowanego z kartą. Proces odbywa się prędko i nie wymaga dostępu do internetu. Funkcja NFC odszuka także zastosowanie przy parowaniu maszyn albo podmianie plików. Połączenie nie wymaga podawania pinu ani hasła.
  GPS Przydatną funkcją inteligentnych zegarków jest moduł GPS, określający lokalizację urządzenia. To komfortowe rozwiązanie dla kierowców, które pozwoli zawsze trafić do celu dzięki zainstalowanym mapom. Tak wyposażony smartwatch może dodatkowo śledzić aktywność treningową, obliczając przebyty dystans i tempo. Ponadto pozwoli rodzicom sprawdzić, gdzie w danej chwili znajdują się ich pociechy. Ta pomocna technika została zainstalowana na pokładzie wielu modeli z najróżniejszych segmentów cenowych.
  Funkcja WiFi Inteligentne zegarki wyposażone w moduł WiFi pozwolą na automatyczną komunikację z zapisanymi sieciami. Gdy połączenie ze smartfonem zostanie zerwane, a zegarek zapamięta sieć WiFi, nadal będzie możliwość korzystania z opcji internetowych. Błyskawicznie sprawdzimy pogodę, otworzymy skrzynkę pocztową i uzyskamy dostęp do aplikacji treningowej, czy muzycznej. To technologia, która widocznie polepsza komfort używania, gwarantując stały dostęp do najważniejszych funkcji i zastosowań.
  32 GB Smartwatche wyposażone pamięć wewnętrzną na poziomie 32 GB zostały zaprojektowane z myślą o najszczególniej wymagających użytkownikach. Miłośnicy nowinek technicznych docenią możliwość instalacji wielu nawet najmocniej progresywnych aplikacji. Taki zasób pozwoli ponadto utworzyć szeroką bibliotekę plików multimedialnych. W pamięci urządzenia bez problemów zgromadzisz dużo , a także utworów muzycznych. Inteligentny zegarek sprawi, iż dostęp do ulubionych piosenek za każdym razem będzie w zasięgu ręki.
  Kompatybilne z iOS Smartwatche kompatybilne z systemem iOS to urządzenia, które można prosto zsynchronizować z iPhoneem. Aktualnie na taką technikę decyduje się coraz więcej producentów. Dzięki temu posiadacze smartfonów z logo nadgryzionego jabłka mogą znaleźć inteligentny zegarek na każdej półce cenowej. Znaczny dobór modeli pozwoli dobrać perfekcyjny sprzęt do własnych preferencji. To zarówno progresywne smartwatche o wysokich parametrach technicznych, jak i tańsze, które wyśmienicie sprawdzą się przy podstawowych wykorzystaniach.
  Krokomierz Inteligentne zegarki zaopatrzone w licznik kroków to urządzenia kontrolujące aktywność fizyczną. Znalazły spore użycie nie tylko wśród biegaczy,dodatkowo pozostałych użytkowników, którzy liczba spalonych kalorii chcą posiadać zawsze pod kontrolą. Smartwatch precyzyjnie wyliczy tę wartość na podstawie liczby kroków i tempa przebytego dystansu. Dzięki czemu najważniejsze statystyki będą zawsze w zasięgu ręki. To nieprzeciętne rozwiązanie, które wraz z funkcją GPS definiuje najwyższy komfort treningu.
  Monitor snu Smartwatche zaopatrzone w funkcję monitorowania snu pozwolą precyzyjnie określić jakość wypoczynku. Po przebudzeniu będziesz mógł sprawdzić precyzyjne statystyki, dotyczące długości snu, a także jego poszczególnych faz. Kolejną przydatną funkcją jest inteligentne budzenie. Smartwatch postawi użytkownika na nogi dzięki delikatnym wibracjom. Możemy ustawić budzik na potężną godzinę albo skorzystać z sugestii zegarka, który na podstawie analiz wykryje moment, w którym będziesz najistotniej wyspany.
  Pomiar tętna Pulsometr wbudowany w konstrukcję smartwatcha to rewelacyjne rozwiązanie dla użytkowników, którzy stale walczą o coraz udoskonalone wyniki sportowe. Ta funkcja pozwoli prosto sprawdzić, jakie tętno umożliwia przebycie danego dystansu w określonym tempie. Na tej podstawie można opracować najmocniej spektakularną technologię treningu. To oczywiście nie jedyne użycie tej technologii. Stały monitoring tętna spoczynkowego pozwoli wykryć ewentualne problemy z ciśnieniem. Wszystko w trosce o Twoje zdrowie.
  Licznik kalorii Po smartwatche wyekwipowane w licznik kalorii sięgną konsumenci, dla których zdrowy styl życia stanowi wartość priorytetową. Technika analizuje długość aktywności fizycznej, pomiar tętna oraz przebyty dystans. Na podstawie tych oraz informacji o wadze i wzroście użytkownika dokonuje pomiaru spalonych kalorii. Po treningu otrzymasz szczegółowe statystyki, które pozwolą na ocenę jego sprawności. Ta funkcja może być świetnym motywatorem dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem.
  Akcelerometr Akcelerometr pozwoli na wykrycie położenia przestrzennego zegarka. Oznacza to możliwość rejestracji wszystkich ruchów wykonanych w pionie i poziomie. Smartwatch rozpozna też pochylenie lub przekręcenie ręki. Technologia może współpracować z systemem pomiaru kroków, które liczone są na podstawie ruchów wykonanych przez użytkownika. Dzięki temu uzyskasz precyzyjne wyniki o przebytym dystansie. To genialna wiadomość dla wszystkich sympatyków spacerów, którzy stawiają sobie za cel pokonanie określonej liczby kroków.
  Pomiar aktywności Inteligentne zegarki pozwolą na całodobowe monitorowanie aktywności użytkownika. Wbudowany akcelerometr dokładnie rejestruje położenie urządzenia. Dzięki czemu otrzymasz dostęp do szczegółowych raportów na temat intensywności i regularności Twoich ruchów. Codzienną aktywność fizyczną zmierzy krokomierz. Natomiast funkcja analizy jakości snu sprawdzi długość Twojego odpoczynku i zaproponuje trafne godziny budzenia. Możliwość badania aktywności z pewnością docenią entuzjaści zdrowego stylu życia.
  Barometr Barometr zastosowany w konstrukcję smartwatcha to specjalny detektor, który przedstawi informacje o aktualnym ciśnieniu powietrza dla danej lokalizacji. Tak zaopatrzony zegarek stanie na wysokości zadania genialnie na rękach osób wrażliwych na zmiany pogodowe. Jeśli urządzenie wykryje niesprzyjające warunki do odbycia treningu albo spaceru, będziesz mógł przełożyć swoją aktywność na inny czas. Barometry w smartwatchach działają niezwykle dokładnie i przekazują rzetelne dane, które mogą posiadać kluczowe znaczenie dla meteopatów.
  Żyroskop Smartwatche zaopatrzone w żyroskop, pozwolą rejestrować informację o ruchach użytkownika. To specjalny sensor, który wyszuka zastosowanie przy monitorowaniu aktywności fizycznej. Tę technologię istotnie docenią użytkownicy, którym zależy na coraz udoskonalonych wynikach sportowych. Na podstawie analizy ruchu zostaną sporządzone precyzyjne statystyki treningu. Żyroskop pozwala na pomiar oparty na trzech płaszczyznach. Dzięki czemu uzyskany rezultat jest dokładniejszy, w przypadku akcelerometru.
  Pomiar temperatury Smartwatche zaopatrzone w funkcję pomiaru temperatury potrafią poprzez całą dobę rejestrować jej poziom. To wyśmienite rozwiązanie dla osób, które za każdym razem chcą posiadać w zasięgu ręki najważniejsze dane o pogodzie. Zegarki znajdą dodatkowo zastosowanie przy planowaniu aktywności fizycznej. Dane przedstawione poprzez ekran urządzenia pozwolą właściwie przygotować się do treningu biegowego i szczegółowo opracować program pieszej albo rowerowej wycieczki. Tę technologię docenią wszyscy entuzjaści zdrowego stylu życia.
  czujka EKG Smartwatche z zastosowanym czujnikiem EKG potrafią nad wyraz momentalnie zbadać pracę serca. To świetna wiadomość dla osób, które zawsze chcą posiadać pod ręką dane o swym stanie zdrowia. Technologia znana z wizyt lekarskich wreszcie przyjęła bezkompromisowy format. Proste badanie uruchomisz w kilka sekund, a wynik otrzymasz w formie wykresu. W razie jakichkolwiek wątpliwości o stan zdrowia uzyskany rezultat możesz przesłać do specjalisty. Dzięki temu każdego dnia będziesz czuł się bezpiecznie.
  18 godzin wykorzystywania Smartwatch, który pozwoli na 18 godzin używania, możesz z powodzeniem zabrać do pracy i stale analizować aktywność w trakcie realizowania codziennych obowiązków. Wieczorem warto naładować zegarek, aby następnie wykorzystać go do monitorowania jakości snu. Dbając o jak najwyższą energooszczędność warto obniżyć poziom jasności ekranu oraz wyłączyć wszystkie niepotrzebne funkcje i aplikacje. Dzięki temu każdego dnia będziesz cieszyć się z szerokich możliwości tego kompaktowego urządzenia.
  Sportowy Sportowy pasek to stylowy dodatek do smartwatcha, który łączy w sobie wysoką funkcjonalność i wygodę użytkowania. Dzięki czemu każdy trening będzie przebiegał w komfortowych warunkach. Materiał paska jest nad wyraz wytrzymały na czynniki środowiskowe, jednak może być podatny na zerwanie lub zarysowanie. Połączony z wodoodporną kopertą zegarka, buduje kompozycję, którą można użyć choćby w trakcie pływania albo biegu przy deszczowej aurze. Warto sprawdzić, jakie typy kolorystyczne przygotował producent.
  Bluetooth Funkcja Bluetooth zezwala na bezprzewodową komunikację między urządzeniami. Starczy zsynchronizować inteligentny zegarek ze smartfonem, by ten przy pomocy specjalnej aplikacji przekazał użytkownikowi wszystkie statystyki na temat aktywności treningowej, jakości snu, czy przebytego dystansu. Ta technika pozwala w dodatku na zdalne zarządzanie ustawieniami smartwatcha. Połączenie działa wyjątkowo prędko i sprawdza się genialnie w każdych warunkach. Dzięki czemu możesz spersonalizować zegarek na sporo sposobów. Zegarek, jakiego nie było.
  Ma wyświetlacz, który nigdy nie gaśnie. A godzina i tarcza są zawsze widoczne.
  Możesz go ułożyć po swojemu. Dobierając dowolny pasek do koperty w Apple Watch Studio.
  Ma apki, które dbają o Twoje serce. Możesz ekspresowo zmierzyć swój puls, a z apką EKG sprawdzić rytm pracy serca.
  I da znać, kiedy jest za głośno. Zawiadamiając poprzez apkę Hałas o poziomie dźwięku mogącym uszkodzić Ci słuch.
  Pozwoli łatwo śledzić proces menstruacyjny. I zbierać w prosty sposób dane o miesiączkach z nową apką Śledzenie cyklu. Pomoże w treningach. Dobierając je do Twoich aktywności i opisując wskaźnikami odpowiednimi do poziomu progresywnia.
  I zmotywuje do ruchu, ćwiczeń i wstania z fotela. A pierścienie apki Aktywność, śledząc Twoje postępy, pomogą mniej przesiadywać, więcej się ruszać i codziennie ćwiczyć. Możesz także rzucić wyzwanie znajomym.
  Zagra 50 milionów piosenek. Otwierając przed Tobą całą bibliotekę Apple Music. I nie zapomni o ulubionych podcastach. I zorientuje się w terenie. Z kompasem i pomiarem wysokości bezproblemowo wyszukasz się na każdym zakręcie i szczycie.
  Raz-dwa pobierze apki. Posiadając App Store na ręku, wyszukasz i ściągniesz najnowsze apki w kilka sekund. I pozwoli odstawić telefon. Dzięki łączności komórkowej możesz dzisiaj zadzwonić ze szlaku, wysłać wiadomość z kajaka albo strumieniować muzę na stoku. Z samego zegarka.
  Możesz nim płacić od ręki. Kupić kawę, świeże buty albo coś do jedzenia. Dzięki Apple Pay zrobisz to ekspresowo i bezpiecznie. I wiedzieć o wszystkim dzięki powiadomieniom. Lekkie stuknięcie w nadgarstek przypomni Ci, iż masz spotkanie, za długo siedzisz albo Ci potrzeba przerwy. Na koniec bonus: ten zegarek pokazuje godzinę. A wybierając z ponad stu tarcz oraz nieskończenie wielu sposobów ich personalizacji, skomponujesz zegarek, jakiego nie było. Po prostu Twój.

☆ Apple watch se2 gps 44mm starlight aluminium case with starlight sport band (0194253158455) ☆

Apple watch se2 gps 44mm starlight aluminium case with starlight sport band (0194253158455) Najniższa Cena Online

☆ Apple watch se2 gps 44mm starlight aluminium case with starlight sport band (0194253158455) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple watch se2 gps 44mm starlight aluminium case with starlight sport band (0194253158455)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 18
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Okazja do zakochania. Z wielu powodów.

  Koperty w trzech stylowych kolorach. Zaawansowane czujniki do analizy zdrowia i monitorowania aktywności. Innowacyjne funkcje bezpieczeństwa. Komfortowe sposoby kontaktu. Szybszy i efektywniejszy dwurdzeniowy procesor. Apple Watch SE oferuje niemało możliwości. I jeszcze bardziej nakłania ceną.

  szybkość jest w modzie.

  Apple Watch SE ma koperty w trzech ładnych kolorach: północy, księżycowej poświaty i metalicznym. A układ SiP S8 powoduje, iż jest szybszy o nawet 20%, by móc zdziałać więcej.

  lepszy z myślą o planecie.

  Kopertę zegarka wytworzono kompletnie z aluminium pochodzącego z recyklingu. A jej przeprojektowany i dopasowany kolorystycznie spód powstaje w procesie redukującym emisję węgla o ponad 80%.

  Lubi się popluskać.

  Apple Watch SE jest wodoodporny do głębokości 50 metrów. A Ty możesz śledzić serie i liczbę przepłyniętych basenów. Sprawdzać pokonaną trasę w morzu czy jeziorze. I poznawać precyzyjne atrybuty treningów, choćby jeśli ćwiczysz z deską do pływania. Pluskanie, pływanie czy surfowanie – Twój zegarek to lubi.

  Więcej wskaźników, silniejsza motywacja.

  Ruszaj się i motywuj dzięki pierścieniom aktywności. Ćwicz na wyższym poziomie z udoskonaloną apką Trening. Wypróbuj treningi własne i korzystaj z nowoczesnych wskaźników fitnessowych, takich jak strefy tętna, długość kroku, czas kontaktu z podłożem czy oscylacja pionowa

  Wykrywanie wypadków. Na wszelki wypadek.

  Apple Watch SE potrafi rozpoznawać poważne zderzenia samochodowe z Twoim udziałem. Funkcja Wykrywanie wypadków łączy się wtedy automatycznie ze służbami ratowniczymi i przekazuje dyspozytorom Twoje położenie. A także zawiadamia kontakty alarmowe3. Wykrywanie wypadków wykorzystuje lepszy 3‑osiowy żyroskop, akcelerometr znacznych przyspieszeń z wyjątkowo szerokim zakresem dynamicznym oraz barometr, GPS i zaawansowany algorytm fuzji czujników oparty na analizie ponad miliona godzin danych z prawdziwej jazdy i zderzeń samochodowych.

  Zdrowie serca pod czujnym okiem.

  W dowolnej chwili sprawdź puls za pomocą apki Tętno. I odbieraj powiadomienia o zbyt niskim lub wysokim tętnie i arytmii.

  Wycisz się z apką Uważność.

  Ta apka pomoże Ci rozładować codzienny stres, poprawić koncentrację i przygotować się psychicznie na świeże wyzwania. Poprowadzi Cię przez linię relaksujących oddechów i przypomni o wewnętrznej równowadze, wykorzystując niedługi, skłaniający do refleksji motyw.

  Przyjrzyj się sobie, kiedy śpisz.

  Apka Sen współpracuje z iPhonem,pilnować Twój odpoczynek. Pomaga trzymać się wypracowanego harmonogramu i korzystnych nawyków dla poprawy jakości snu. Sprawdza, ile trwały jego fazy, w tym REM, bazowa i głęboka oraz kiedy coś Cię wybudzało. Pozwala obserwować trendy w Twoim śnie i ukazuje, jak blisko ideału jesteś. Jedyne, czego nie potrafi, to liczenie baranów.

  rewelacyjny do Konfiguracji rodzinnej.

  Dzięki niej Apple Watch mogą mieć wszyscy Twoi bliscy, starsi i młodsi. Nawet jeśli nie posiadają własnego iPhone’a. Twoje ulubione funkcje zdrowotne, bezpieczeństwa i łączności w prosty sposób udostępnisz tym, których kochasz. Dla nich to niezależność i masa frajdy. Dla Ciebie spokojna głowa.

  Apki, aby go sobie ustawić.

  Dziesiątki tysięcy apek z App Store niesamowicie poszerzają możliwości Twojego zegarka. Wyszukasz aplikacje do wszystkiego – od ćwiczenia tenisowego serwisu poprzez śledzenie swych tras rowerowych po podróżowanie metrem. A w dodatku sporo Twoich ulubionych apek z iPhone’a ma odpowiedniki dla Apple Watch.

  Posłuchasz tu muzyki, podcastów i audiobooków.

  W Apple Music wyszukasz miliony zagrzewających do wysiłku piosenek. Możesz także załapać się na najnowsze podcasty albo posłuchać audiobooka. Inspiracji starczy na cały trening. A rozrywki na resztę dnia.

  Nowy styl na pstryknięcie.

  Paski Apple Watch zaprojektowano tak, aby ich podmiana była banalnie prosta. Masz do wyboru niemało stylów i barw, w tym paski Nike – eksperymentuj ze swym wizerunkiem do woli.

  najkorzystniejsze tarcze na przód.

  Wybieraj spośród dziesiątek tarcz zaprojektowanych przez Apple i tarcz Nike. Możesz ponadto stworzyć własną, używając komplikacji, kolorów i stylów dobranych do swych zainteresowań. Jeśli zechcesz, podziel się swoją tarczą, wysyłając ją bliskim i przyjaciołom mejlem lub esemesem.

  Jest tego więcej.
  Portfel.

  Kartę pokładową, bilety do kina i karty lojalnościowe masz za każdym razem pod ręką.

  Znajdź urządzenia. Znajdź osoby. Znajdź przedmioty.

  za pomocą zegarka łatwo zlokalizujesz znajomych i swoje urządzenia i przedmioty z AirTagiem. A jeśli zapomnisz wziąć iPhone’a, przypomni Ci o nim specjalny sygnał.

  Hałas.

  Apka Hałas da znać, gdy poziom hałasu wokół Ciebie zacznie być zgubny.

  Śledzenie procesu.

  Rejestruj swój proces miesiączkowy, notując dane o objawach takich jak bóle, i sprawdzaj przewidywane dni płodne10.

  Dom.

  Steruj oświetleniem, termostatem i bramą garażową. I zerknij na monitoring, by zobaczyć, kto puka do drzwi.

  Pilot aparatu.

  Używaj Apple Watch jako wizjera aparatu w iPhonie. Zobacz podgląd i ustaw samowyzwalacz albo od razu pstrykaj.

  Mapy.

  Apka Mapy pomoże znaleźć interesujące Cię miejsce i zaprowadzi krok po kroku do celu. A lekkie stuknięcia w nadgarstek będą przypominać, iż czas skręcić.

  Leki.

  Aplikacja Leki wygodnie i dyskretnie przypomni Ci, iż nadszedł czas na przyjęcie lekarstw.

  Środowisko naturalne

  Bierzemy odpowiedzialność za wpływ naszych produktów na środowisko w całym procesu ich życia. Dążymy do tego, aby do tworzenia wszystkich naszych produktów i opakowań pozyskiwać materiały w 100% odnawialne albo pochodzące z recyklingu. W konstrukcji Apple Watch uwzględniliśmy szereg rozwiązań zmniejszających jego wpływ na środowisko naturalne

  technologiczne
  • Przeznaczenie
   Bieganie
   Fitness Outdoor
   Pływanie
  • budowa: Pokrętło Digital Crown z dotykowym sygnałem zwrotnym
  • Materiał obudowy: Aluminium lotnicze
  • Pamięć wewnętrzna: 32 GB (flash)
  • zarys koperty: Prostokątny
  • Inne: wbudowany głośnik i mikrofon
  • Wodoodporność: Klasa wodoszczelności: 5 ATM (50m)
  wyświetlacz
  • typ wyświetlacza: LTPO OLED Retina
  • Inne: Do 1000 nitów jasności; wyświetlacz ze szkła Ion-X
  Zasilanie
  • typ zasilania: Akumulator

  Apple Watch SE | Screen 1.78" | Resolution 368 x 448 | Wireless connections WLAN/Bluetooth/NFC | CPU Dual-core Apple S8 | Memory 32GB / 1GB RAM | GPS | Material housing Aluminium | Colour Midnight | Battery capacity 296 mAh | Operating System watchOS | Dimensions 44 x 38 x 10.7 mm | Weight 0.032 kg


☆ Apple Smartwatch watch se gps koperta 40 mm z aluminium w kolorze gwiezdnej szarości z paskiem sportowym w kolorze czarnym mydp2wb/a (0190199762886) ☆

Apple Smartwatch watch se gps koperta 40 mm z aluminium w kolorze gwiezdnej szarości z paskiem sportowym w kolorze czarnym mydp2wb/a (0190199762886) Najniższa Cena Online

☆ Apple Smartwatch watch se gps koperta 40 mm z aluminium w kolorze gwiezdnej szarości z paskiem sportowym w kolorze czarnym mydp2wb/a (0190199762886) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Smartwatch watch se gps koperta 40 mm z aluminium w kolorze gwiezdnej szarości z paskiem sportowym w kolorze czarnym mydp2wb/a (0190199762886)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  oszałamia możliwo­ściami. Zachęca ceną. Znaczny ekran Retina pozwala zobaczyć więcej jednym zerknięciem. Zaawanso­wane czujniki rejestrują Twój każdy ruch. A mocne funkcje dbają o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo.

  Przyznasz, że Apple Watch SE ma sporo do zaoferowania. Za mniej aniżeli myślisz. Wszystko, co chcesz. W jednej kopercie. Ten sam kultowy dizajn i tak obszerny ekran jak w Apple Watch Series 6. Konkretny i efektywny dwurdze­niowy układ SiP S5.

  rozszerzające bezpieczeństwo funkcje – wykrywanie upadku i Alarmowe SOS. Opcja łączności komórkowej pozwalająca zapomnieć o telefonie. Wyżej, dalej, głębiej. Nakręca do wysiłku. Pierścienie aktywności motywują do działania, przedstawiając Twój ruch w ciągu dnia przy pomocy trzech prostych wskaźników – Ruch, Ćwiczenie i Na nogach.

  A dopełniającej zachęty dostarczają spersonalizowane porady, rywalizacja z przyjaciółmi i nagrody. Wskakuj do wody. Apple Watch SE jest wodoodporny na głębokości do 50 metrów. Zanurkuj więc śmiało w basenie, licz serie i mierz czas przepłynięcia odcinków.

  A jeśli pływasz w morzu czy jeziorze, pokonaną trasę prześledzisz na mapie. Treningi na rozciąganie. Możliwości. Wyszukasz tu mnóstwo aktywności, żeby się porządnie zmęczyć. Pomiędzy innymi bieg, marsz, jogę, jazdę na rowerze, intensywne treningi interwałowe i taniec.

  Oprócz tego Apple Watch SE paruje się z kompatybilnymi urządzeniami na siłowni. Wszystko, żeby efektywniej dać Ci wycisk. Liczy się każdy krok, przysiad i skok. Unieś nadgarstek i zobaczysz spersonalizowane wskaźniki, takie jak odległość, tempo, kadencja, okrążenia, spalone kalorie i tętno.

  A wysokościomierz pokaże Ci w czasie rzeczywistym zmiany wysokości, gdy się wspinasz czy zbiegasz w doliny. Podcasty i muzyka dla Twoich uszu. Z Apple Music możesz zagrać z nadgarstka 70 milionów zagrzewających do wysiłku piosenek.

  Albo posłuchać najnowszych podcastów. Inspiracji starczy na cały trening. I każdy następny. Wskazówki dla zdrowia. Zegarek na pulsie. Apple Watch SE inspiruje do zdrowszego stylu życia. Dostarcza Ci ważnych informacji zdrowotnych i namawia do podtrzymywania dobrych nawyków.

  kontroluje pracę Twojego serca i od razu daje znać, kiedy potrzebna jest konsultacja lekarska. A w nagłych przypadkach dzwoni po pomoc. Sen prawidłowy. Dzień prawidłowy. Nowa apka Sen współpracuje z iPhonem,monitorować Twój sen.

  Pomaga trzymać się wypracowanego wcześniej harmonogramu, żeby spać jeszcze lepiej. Pozwala także obserwować trendy w Twoim śnie i sprawdzać, jak blisko ideału jesteś. Uprzejmie donosi. Na zdrowie. Apple Watch SE przypomni o myciu dłoni poprzez zalecane 20 sekund.

  Delikatnym stuknięciem da znać, kiedy zrobi się za głośno. Będzie monitorować Twój cykl menstruacyjny. I pomoże wyciszyć się z apką Oddech. Masz więc zdrowie pod kontrolą – z nadgarstka. Wykrywanie upadku i Alarmowe SOS.

  Gdy niebezpiecznie upadniesz i pozostajesz w bezruchu, zastosowany przyspieszeniomierz i żyroskop wykryją to i Apple Watch SE zawiadomi służby ratunkowe. Możesz także błyskawicznie wezwać pomoc nawet za granicą – naciskając i przytrzymując przycisk boczny.

  W biegu i na bieżąco. Wszystko pod ręką. Nawet gdy telefon gdzie indziej. Zadzwoń do biura, momentalnie odpowiedz na mejla, skorzystaj z zastosowanego kompasu i wskazówek „krok po kroku” w Mapach. Dzięki opcji łączności komórkowej masz pełną swobodę działania choćby bez telefonu6.

  A wszystkie swoje kontakty w kontakcie. Cała rodzina na nadgarstku. Dzięki Ustawieniom rodzinnym możesz sparować ze swoim iPhonem zegarki dzieci albo osób starszych, które nie posiadają własnego iPhone’a. W ten sposób wszyscy będą swobodnie komunikować się przez telefon, wiadomości tekstowe czy Walkie-Talkie.

  Mogą także robić inne rzeczy, na przykład słuchać muzyki, wyszukiwać apki i domykać swoje pierścienie aktywności. Twoje dzieci i Twoi rodzice zyskują obszerniejszą niezależność, a Ty nie martwisz się o bliskich, bo w każdej chwili możesz się z nimi skontaktować.

  Powiadomienia. Nie do przegapienia. Lekkie stuknięcie w nadgarstek przypomni Ci, iż masz spotkanie, za długo siedzisz lub Ci potrzeba przerwy. Nie noś portfela. Noś zegarek. I płać nim zbliżeniowo w sklepach.

  Skanuj kartę pokładową prosto z nadgarstka. Albo kupuj bilety do kina. To bezgotówkowy, bezproblemowy i bezpieczniejszy sposób na transakcje. Na wszystko odszuka się tarcza. Cokolwiek Cię kręci – surfing, piesze wędrówki czy fotografia – na pewno wyszukasz odpowiednią tarczę.

  teraz jeszcze łatwiej odkryjesz nowe tarcze w App Store, mediach społecznościowych, na blogach i stronach internetowych, a potem wyślesz je przyjaciołom i rodzinie mejlem lub esemesem.


☆ APPLE Watch 9 GPS + Cellular 45mm koperta ze stali nierdzewnej (srebrny) + pasek sportowy M/L (sztormowy błękit) (0195949025396) ☆

APPLE Watch 9 GPS + Cellular 45mm koperta ze stali nierdzewnej (srebrny) + pasek sportowy M/L (sztormowy błękit) (0195949025396) Najniższa Cena Online

☆ APPLE Watch 9 GPS + Cellular 45mm koperta ze stali nierdzewnej (srebrny) + pasek sportowy M/L (sztormowy błękit) (0195949025396) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: APPLE
 • Nazwa produktu: APPLE Watch 9 GPS + Cellular 45mm koperta ze stali nierdzewnej (srebrny) + pasek sportowy M/L (sztormowy błękit) (0195949025396)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Magiczny, specyficzny Sprytniej, jaśniej, mocniej APPLE Watch Series 9 ma zastosowany najpotężniejszy chip jak dotąd w historii APPLE. Obsługuj ekran bez dotykania go, dostrzeż wszelkie szczegóły dzięki jaśniejszemu wyświetlaczowi.

  Niegasnący ekran Retina pozwoli Ci dostrzec niesamowicie dużą liczbę detali i sprawi, że tarcza będzie się prezentować elegancko, nawet kiedy opuścisz w dół swój nadgarstek. Potęga postępu Zegarek APPLE Watch z wbudowanym dwurdzeniowym procesorem CPU jest jeszcze szybszy i prostszy w obsłudze od poprzednika.

  5,6 mld tranzystorów, co daje aż o 60% więcej niżeli w jego poprzedniku. W dodatku czterordzeniowy system Neural Engine jest szybszy nawet dwukrotnie. Kolejnym udogodnieniem jest wprowadzenie gestu dwukrotnego stuknięcia palcami.

  Dwukrotne stuknięcie Bezdotykowa obsługa jest możliwa! Stuknij o siebie kciukiem i palcem wskazującym, a odbierzesz połączenie, otworzysz powiadomienie lub uruchomisz/zatrzymasz muzykę. Jeszcze jaśniej wyświetlacz w zegarku APPLE Watch Series 9 to prawdziwy przełom!

  Maksymalna jasność 2000 nitów (w porównaniu z poprzednikiem 2x obszerniejsza) pozwoli Ci oglądać komunikaty w pełnym słońcu. Ponadto w ciemnych pomieszczeniach jego jasność może zostać zredukowana do jednego nita, żeby nie przeszkadzać innym.

  Znajdowanie skrupulatne Dzięki tej funkcji nie musisz obawiać się o zagubienie zegarka. Precyzyjne wskazówki dotyczące jego lokalizacji są realne dzięki ultraszerokopasmowej technice. Neutralny węglowo APPLE wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników i kreuje po raz pierwszy w swej historii zegarek w neutralnych węglowo zestawieniach – pasek i koperta.

  Zdrowie pod kontrolą APPLE Watch Series 9 pozwoli Ci na ulepszone poznanie Twojego stanu zdrowia. Apka EKG i Tętno daje Ci dostęp do ciągłego monitorowania pracy Twojego serca. W dodatku pomiar natlenienia krwi na dodatek może być wykonywany na Twoje żądanie lub w tle.

  Z myślą o kontroli cyklu proces menstruacyjny dla kobiety gra istotną rolę, właśnie dlatego APPLE Watch Series 9 umożliwia śledzenie cyklu i komunikuje o nadchodzącej owulacji. Zaprojektowany z myślą o zdrowiu, bezpieczeństwie i komunikacji APPLE Watch Series 9 ma innowacyjny sensor obserwujący temperaturę.

  Odnotowuje on zmiany choćby podczas snu, a funkcja śledzenia cyklu starannie analizuje wszystkie informacje. To, co jeszcze zainteresuje żeńską stronę, to przewidywanie procesu i powiadomienia o osiągalnych jego zaburzeniach.

  Jeśli wprowadzone przez Ciebie dane będą wskazywały na plamienia lub przedłużone krwawienie, otrzymasz o tym powiadomienie. Asystent snu i nastroju Zegarek zaopatrzono w funkcję, dzięki której możesz zapisywać odczuwane poprzez siebie emocje na bieżąco, a dzięki temu zyskasz dostęp do oceny samopoczucia i ich wizualizacji.

  Asystent snu to kolejna możliwość APPLE Watch Series 9. Nie tylko śledzi czas, który udało Ci się przespać, ale także wie, ile trwały fazy: REM, bazowa i głęboka. Z apki Sen dowiesz się także, ile razy wybudzono Cię ze snu.

  Pe...


☆ APPLE Watch SE 2gen GPS + Cellular 44mm koperta z aluminium (srebrny) + pasek sportowy rozmiar S/M (zimowy błękit) ☆

APPLE Watch SE 2gen GPS + Cellular 44mm koperta z aluminium (srebrny) + pasek sportowy rozmiar S/M (zimowy błękit) Najniższa Cena Online

☆ APPLE Watch SE 2gen GPS + Cellular 44mm koperta z aluminium (srebrny) + pasek sportowy rozmiar S/M (zimowy błękit) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: APPLE
 • Nazwa produktu: APPLE Watch SE 2gen GPS + Cellular 44mm koperta z aluminium (srebrny) + pasek sportowy rozmiar S/M (zimowy błękit)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Rozkochaj się w zegarkach Stylowe rozwiązanie Apple Watch SE ma koperty dostępne w trzech stylowych kolorach. Na dodatek zastosowane nowoczesne czujniki do analizy zdrowia i monitorowania aktywności, a także funkcje bezpieczeństwa pozwolą Ci na czerpanie satysfakcji z codziennego wykorzystywania.

  Szybszy i produktywniejszy aniżeli w poprzedniej wersji dwurdzeniowy procesor to szybkie i wydajne działanie zegarka. Apple Watch SE proponuje niezliczone możliwości. Szczególnie prędki Apple Watch SE jest napędzany przez chip SiP S8.

  Ciesz się płynnymi przejściami pomiędzy aplikacjami. Ekran Retina o jasności do 1000 nitów pozwoli Ci przeglądać treści bez najmniejszego problemu. Na dodatek stylowa koperta występująca w trzech spektakularnych kolorach: Midnight, Starlight i Silver.

  Zegarek po jednym ładowaniu może Ci towarzyszyć do 18 godzin. Bądź eko Nasza planeta nie będzie czekać. Apple Watch SE i tworzywo pochodzące w 100% z recyklingu wraz z opaskami tworzą całość neutralną węglowo.

  Bądź eko dzięki Apple Watch SE. Niepodatny na wodę Apple Watch SE jest wodoodporny do 50 metrów głębokości. Możesz śledzić serie i liczbę basenów, w których pływasz. Zobacz trasy podróży na morzu albo jeziorze.

  I poznaj dokładne atrybuty swojego treningu, nawet podczas ćwiczeń z deską do pływania. Pluskaj się, pływaj lub surfuj – Twój zegarek to uwielbia. Wykrywanie wypadków Apple Watch SE wykryje wypadek, a następnie automatycznie skonsoliduje Cię ze służbami ratunkowymi, przekazuje on dyspozytorom Twoją lokalizację i sygnalizuje kontakty alarmowe.

  Wykrywanie kolizji wykorzystuje połączoną moc ulepszonego trójosiowego żyroskopu i akcelerometru o wielkim przyspieszeniu z niesłychanym dotąd szerokim zakresem dynamiki. Funkcja wykorzystuje w dodatku mikrofony, barometry, GPS i progresywne algorytmy fuzji czujników oparte na analizie miliona godzin informacji z rzeczywistych sytuacji drogowych i wypadków.

  Zdrowie serca pod ścisłą obserwacją zobacz swój puls w dowolnym momencie dzięki aplikacji Tętno i uzyskuj alerty o niskim lub wysokim tętnie i arytmiach. Dokumentuj swój proces menstruacyjny, zapisuj objawy, takie jak ból i zobacz oczekiwane dni płodne.

  w dodatku aplikacja Leki przypomni Ci wygodnie i dyskretnie, że czas zażyć lekarstwo. Spójrz na siebie podczas snu Aplikacja Sen współpracuje z iPhonem,monitorować odpoczynek. Pomaga trzymać się ustalonego harmonogramu i prawidłowych nawyków, by poprawić jakość snu.

  Sprawdza, jak długo trwają jego fazy, w tym REM, faza podstawowa i głęboka oraz kiedy się budzisz. Pozwala obserwować trendy w Twoich snach i przedstawia, jak blisko jesteś swych ideałów. Zbliż się do wszelkiego, co się liczy Odbieraj połączenia na drodze.

  Wyślij wiadomość z plaży. Sprawdzaj powiadomienia na pierwszy rzut oka. Płać nadgarstkiem za pomocą Apple Pay. Masz dużo opcji, a dzięki komunikacji komórkowej wszystko jest możliwe bez telefonu. Twoja karta pokładowa, bilety do kina i karta członkowska są zawsze pod ręką.

  Używaj na dodatek zegarka Apple Watch SE jako...


☆ Watch SE (2 generacji) GPS Koperta 40mm z aluminium w kolorze srebrnym z opaską sportową w kolorze zimowego błękitu MRE33QP/A SmartWatch APPLE (0195949004124) ☆

Watch SE (2 generacji) GPS Koperta 40mm z aluminium w kolorze srebrnym z opaską sportową w kolorze zimowego błękitu MRE33QP/A SmartWatch APPLE (0195949004124) Najniższa Cena Online

☆ Watch SE (2 generacji) GPS Koperta 40mm z aluminium w kolorze srebrnym z opaską sportową w kolorze zimowego błękitu MRE33QP/A SmartWatch APPLE (0195949004124) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Watch SE (2 generacji) GPS Koperta 40mm z aluminium w kolorze srebrnym z opaską sportową w kolorze zimowego błękitu MRE33QP/A SmartWatch APPLE (0195949004124)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  okazja do zakochania. Z wielu powodów. Wygodne sposoby kontaktu. Motywujące wskaźniki fitnessowe. Postępowe funkcje zdrowotne i bezpieczeństwa. A teraz także neutralne węglowo zestawienia koperty i paska.

  apple watch se 2 generacji olśniewa funkcjonalnością. I jeszcze bardziej namawia ceną.


☆ Watch Series 9 + Cellular Koperta 41mm z aluminium w kolorze srebrnym z opaską sportową w kolorze zimowego błękitu MRHX3QP/A SmartWatch APPLE ☆

Watch Series 9 + Cellular Koperta 41mm z aluminium w kolorze srebrnym z opaską sportową w kolorze zimowego błękitu MRHX3QP/A SmartWatch APPLE Najniższa Cena Online

☆ Watch Series 9 + Cellular Koperta 41mm z aluminium w kolorze srebrnym z opaską sportową w kolorze zimowego błękitu MRHX3QP/A SmartWatch APPLE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Watch Series 9 + Cellular Koperta 41mm z aluminium w kolorze srebrnym z opaską sportową w kolorze zimowego błękitu MRHX3QP/A SmartWatch APPLE
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  apple watch series 9 kryje w sobie najpotężniejszy czip w historii apple watch. Nowy, magiczny sposób obsługi bez dotykania ekranu. Dwukrotnie jaśniejszy wyświetlacz. Teraz z możliwością zestawienia koperty i paska w wersji neutralnej węglowo. Zaprojektowany specjalnie przez apple układ sip s9 powoduje, że apple watch series 9 jest jeszcze wszechstronniejszy, szybszy i bardziej instynktowny. Nowy dwurdzeniowy procesor cpu ma 5,6 miliarda tranzystorów, czyli o 60 procent więcej niż w układzie s8. A nowy czterordzeniowy system neural engine przetwarza zadania wykorzystujące technikę uczenia maszynowego nawet dwa razy szybciej. To pozwala na wprowadzanie kolejnych innowacji, w tym nowego gestu dwukrotnego stuknięcia palcami. Te wszystkie innowacje powodują, iż apple watch series 9 jest jeszcze lepszy i wydajniejszy od swoich poprzedników.


Podobne zestawienia:


Najtańsze zegarki smartwatche damskie Apple – Ranking październik 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze zegarki smartwatche damskie Apple, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich smartwatchy damskich Apple jest aktualizowany na bieżąco.

☆ SMARTWATCH SE 2 (2022) 40MM S. ALUM WHITE MNJV3EL A APPLE ☆

SMARTWATCH SE 2 (2022) 40MM S. ALUM WHITE MNJV3EL A APPLE Najniższa Cena Online

☆ SMARTWATCH SE 2 (2022) 40MM S. ALUM WHITE MNJV3EL A APPLE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: SMARTWATCH SE 2 (2022) 40MM S. ALUM WHITE MNJV3EL A APPLE
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 20
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Okazja do zakochania. Z wielu powodów.

  Koperty w trzech stylowych kolorach. Innowacyjne czujniki do analizy zdrowia i monitorowania aktywności. Progresywne funkcje bezpieczeństwa. Komfortowe sposoby kontaktu. Szybszy i skuteczniejszy dwurdzeniowy procesor. Apple Watch SE proponuje dużo możliwości. I jeszcze bardziej zachęca ceną.

  szybkość jest w modzie.

  Apple Watch SE ma koperty w trzech spektakularnych kolorach: północy, księżycowej poświaty i srebrnym. A układ SiP S8 powoduje, że jest szybszy o nawet 20%, by móc zdziałać więcej.

  udoskonalony z myślą o planecie.

  Kopertę zegarka stworzono w całości z aluminium pochodzącego z recyklingu. A jej przeprojektowany i dobrany kolorystycznie spód powstaje w procesie redukującym emisję węgla o ponad 80%.

  Lubi się popluskać.

  Apple Watch SE jest wodoodporny do głębokości 50 metrów. A Ty możesz śledzić serie i liczbę przepłyniętych basenów. Sprawdzać pokonaną trasę w morzu czy jeziorze. I poznawać staranne właściwości treningów, choćby jeśli ćwiczysz z deską do pływania. Pluskanie, pływanie czy surfowanie – Twój zegarek to lubi.

  Więcej wskaźników, silniejsza motywacja.

  Ruszaj się i motywuj dzięki pierścieniom aktywności. Ćwicz na wyższym poziomie z lepszą apką Trening. Wypróbuj treningi własne i korzystaj z nowoczesnych wskaźników fitnessowych, takich jak strefy tętna, długość kroku, czas kontaktu z podłożem czy oscylacja pionowa

  Wykrywanie wypadków. Na wszelki wypadek.

  Apple Watch SE potrafi rozpoznawać poważne zderzenia samochodowe z Twoim udziałem. Funkcja Wykrywanie wypadków łączy się wtedy automatycznie ze służbami ratowniczymi i przekazuje dyspozytorom Twoje położenie. A także powiadamia kontakty alarmowe3. Wykrywanie wypadków wykorzystuje ulepszony 3‑osiowy żyroskop, akcelerometr pokaźnych przyspieszeń z wyjątkowo szerokim zakresem dynamicznym i barometr, GPS i progresywny algorytm fuzji czujników oparty na analizie ponad miliona godzin informacji z prawdziwej jazdy i zderzeń samochodowych.

  Zdrowie serca pod czujnym okiem.

  W dowolnej chwili sprawdź puls za pomocą apki Tętno. I odbieraj powiadomienia o zbyt niskim albo wysokim tętnie i arytmii.

  Wycisz się z apką Uważność.

  Ta apka pomoże Ci rozładować powszedni stres, poprawić koncentrację i przygotować się psychicznie na świeże wyzwania. Poprowadzi Cię przez kolekcję relaksujących oddechów i przypomni o wewnętrznej równowadze, wykorzystując krótki, skłaniający do refleksji motyw.

  Przyjrzyj się sobie, kiedy śpisz.

  Apka Sen współpracuje z iPhonem,pilnować Twój odpoczynek. Pomaga trzymać się wypracowanego harmonogramu i dobrych nawyków dla poprawy jakości snu. Sprawdza, ile trwały jego fazy, w tym REM, bazowa i głęboka oraz kiedy coś Cię wybudzało. Pozwala obserwować trendy w Twoim śnie i ukazuje, jak blisko ideału jesteś. Jedyne, czego nie potrafi, to liczenie baranów.

  perfekcyjny do Konfiguracji rodzinnej.

  Dzięki niej Apple Watch mogą mieć wszyscy Twoi bliscy, starsi i młodsi. Choćby jeśli nie posiadają własnego iPhone’a. Twoje ulubione funkcje zdrowotne, bezpieczeństwa i łączności w prosty sposób udostępnisz tym, których kochasz. Dla nich to niezależność i masa frajdy. Dla Ciebie spokojna głowa.

  Apki, żeby go sobie ustawić.

  Dziesiątki tysięcy apek z App Store niesamowicie poszerzają możliwości Twojego zegarka. Znajdziesz aplikacje do wszelkiego – od ćwiczenia tenisowego serwisu przez śledzenie swoich tras rowerowych po podróżowanie metrem. A dodatkowo sporo Twoich ulubionych apek z iPhone’a ma odpowiedniki dla Apple Watch.

  Posłuchasz tu muzyki, podcastów i audiobooków.

  W Apple Music odszukasz miliony zagrzewających do wysiłku piosenek. Możesz także załapać się na najnowsze podcasty albo posłuchać audiobooka. Inspiracji wystarczy na cały trening. A rozrywki na resztę dnia.

  Nowy fason na pstryknięcie.

  Paski Apple Watch zaprojektowano tak, żeby ich zamiana była banalnie prosta. Masz do wyboru mnóstwo stylów i barw, w tym paski Nike – eksperymentuj ze swoim wizerunkiem do woli.

  najkorzystniejsze tarcze na przód.

  Wybieraj spomiędzy dziesiątek tarcz zaprojektowanych poprzez Apple, a także tarcz Nike. Możesz także stworzyć własną, używając komplikacji, odcieni i stylów dopasowanych do swych zainteresowań. Jeśli zechcesz, podziel się swoją tarczą, wysyłając ją bliskim i przyjaciołom mejlem lub esemesem.

  Jest tego więcej.
  Portfel.

  Kartę pokładową, bilety do kina i karty lojalnościowe masz za każdym razem pod ręką.

  Znajdź urządzenia. Znajdź osoby. Znajdź przedmioty.

  za pomocą zegarka z łatwością zlokalizujesz znajomych, a także swoje urządzenia i przedmioty z AirTagiem. A jeśli zapomnisz zabrać iPhone’a, przypomni Ci o nim specjalny sygnał.

  Hałas.

  Apka Hałas da znać, gdy poziom hałasu wokół Ciebie zacznie być zgubny.

  Śledzenie cyklu.

  Rejestruj swój cykl miesiączkowy, notując informacje o objawach takich jak bóle, i sprawdzaj przewidywane dni płodne10.

  Dom.

  Steruj oświetleniem, termostatem i bramą garażową. I zerknij na monitoring, żeby zobaczyć, kto puka do drzwi.

  Pilot aparatu.

  Używaj Apple Watch jako wizjera aparatu w iPhonie. Sprawdź podgląd i ustaw samowyzwalacz lub od razu pstrykaj.

  Mapy.

  Apka Mapy pomoże znaleźć interesujące Cię miejsce i zaprowadzi krok po kroku do celu. A lekkie stuknięcia w nadgarstek będą przypominać, iż czas skręcić.

  Leki.

  Aplikacja Leki komfortowo i dyskretnie przypomni Ci, że nadszedł czas na przyjęcie lekarstw.

  Środowisko naturalne

  Bierzemy odpowiedzialność za wpływ naszych produktów na środowisko w całym procesu ich życia. Dążymy do tego, by do tworzenia wszystkich naszych produktów i opakowań pozyskiwać materiały w 100% odnawialne lub pochodzące z recyklingu. W konstrukcji Apple Watch uwzględniliśmy szereg rozwiązań obniżających jego wpływ na środowisko naturalne

  technologiczne
  • Przeznaczenie
   Bieganie
   Fitness Outdoor
   Pływanie
  • budowa: Pokrętło Digital Crown z dotykowym sygnałem zwrotnym
  • Materiał obudowy: Aluminium lotnicze
  • Pamięć wewnętrzna: 32 GB (flash)
  • zarys koperty: Prostokątny
  • Inne: zaimplementowany głośnik i mikrofon
  • Wodoodporność: Klasa wodoszczelności: 5 ATM (50m)
  ekran
  • rodzaj wyświetlacza: LTPO OLED Retina
  • Inne: Do 1000 nitów jasności; wyświetlacz ze szkła Ion-X
  Zasilanie
  • rodzaj zasilania: Akumulator


☆ Watch SE (2 generacji) GPS Koperta 40mm z aluminium w kolorze srebrnym z opaską sportową w kolorze zimowego błękitu MRE33QP/A SmartWatch APPLE (0195949004124) ☆

Watch SE (2 generacji) GPS Koperta 40mm z aluminium w kolorze srebrnym z opaską sportową w kolorze zimowego błękitu MRE33QP/A SmartWatch APPLE (0195949004124) Najniższa Cena Online

☆ Watch SE (2 generacji) GPS Koperta 40mm z aluminium w kolorze srebrnym z opaską sportową w kolorze zimowego błękitu MRE33QP/A SmartWatch APPLE (0195949004124) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Watch SE (2 generacji) GPS Koperta 40mm z aluminium w kolorze srebrnym z opaską sportową w kolorze zimowego błękitu MRE33QP/A SmartWatch APPLE (0195949004124)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  okazja do zakochania. Z wielu powodów. Wygodne sposoby kontaktu. Motywujące wskaźniki fitnessowe. Innowacyjne funkcje zdrowotne i bezpieczeństwa. A teraz także neutralne węglowo zestawienia koperty i paska.

  apple watch se 2 generacji oszałamia funkcjonalnością. I jeszcze bardziej nakłania ceną.


☆ Watch se (3 generacji) gps koperta 40mm z aluminium w kolorze srebrnym z paskiem sportowym w kolorze sztormowego błękitu mre13qp/a smartwatch marki Apple ☆

Watch se (3 generacji) gps koperta 40mm z aluminium w kolorze srebrnym z paskiem sportowym w kolorze sztormowego błękitu mre13qp/a smartwatch marki Apple Najniższa Cena Online

☆ Watch se (3 generacji) gps koperta 40mm z aluminium w kolorze srebrnym z paskiem sportowym w kolorze sztormowego błękitu mre13qp/a smartwatch marki Apple - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: APPLE
 • Nazwa produktu: Watch se (3 generacji) gps koperta 40mm z aluminium w kolorze srebrnym z paskiem sportowym w kolorze sztormowego błękitu mre13qp/a smartwatch marki Apple
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Rozkochaj się w zegarkach Stylowe rozwiązanie Apple Watch SE ma koperty przystępne w trzech stylowych kolorach. Ponadto wbudowane zaawansowane czujniki do analizy zdrowia i monitorowania aktywności, a także funkcje bezpieczeństwa pozwolą Ci na czerpanie satysfakcji z codziennego stosowania.

  Szybszy i wydajniejszy niżeli w poprzedniej wersji dwurdzeniowy procesor to prędkie i wydajne działanie zegarka. Apple Watch SE oferuje niezliczone możliwości. Istotnie prędki Apple Watch SE jest napędzany przez chip SiP S8.

  Ciesz się płynnymi przejściami pomiędzy aplikacjami. Ekran Retina o jasności do 1000 nitów pozwoli Ci oglądać treści bez najmniejszego problemu. W dodatku stylowa koperta występująca w trzech błyskotliwych kolorach: Midnight, Starlight i Silver.

  Zegarek po jednym ładowaniu może Ci towarzyszyć do 18 godzin. Bądź eko Nasza planeta nie będzie czekać. Apple Watch SE i tworzywo pochodzące w 100% z recyklingu wraz z opaskami tworzą całość neutralną węglowo.

  Bądź eko dzięki Apple Watch SE. Wytrzymały na wodę Apple Watch SE jest wodoodporny do 50 metrów głębokości. Możesz śledzić serie i liczbę basenów, w których pływasz. Zobacz trasy podróży na morzu lub jeziorze.

  I poznaj precyzyjne cechy swojego treningu, choćby podczas ćwiczeń z deską do pływania. Pluskaj się, pływaj albo surfuj – Twój zegarek to uwielbia. Wykrywanie wypadków Apple Watch SE wykryje wypadek, a następnie automatycznie zespoi Cię ze służbami ratunkowymi, przekazuje on dyspozytorom Twoją lokalizację i zawiadamia kontakty alarmowe.

  Wykrywanie kolizji wykorzystuje połączoną moc udoskonalonego trójosiowego żyroskopu i akcelerometru o sporym przyspieszeniu z niespotykanym dotąd szerokim zakresem dynamiki. Funkcja wykorzystuje także mikrofony, barometry, GPS i progresywne algorytmy fuzji czujników oparte na analizie miliona godzin danych z rzeczywistych sytuacji drogowych i wypadków.

  Zdrowie serca pod ścisłą obserwacją zobacz swój puls w dowolnym momencie dzięki aplikacji Tętno i uzyskuj alerty o niskim albo wysokim tętnie i arytmiach. Dokumentuj swój proces menstruacyjny, zapisuj objawy, takie jak ból i sprawdź oczekiwane dni płodne.

  w dodatku aplikacja Leki przypomni Ci komfortowo i dyskretnie, iż czas zażyć lekarstwo. Spójrz na siebie w trakcie snu Aplikacja Sen współpracuje z iPhonem,obserwować odpoczynek. Pomaga trzymać się ustalonego harmonogramu i korzystnych nawyków, by poprawić jakość snu.

  Sprawdza, jak długo trwają jego fazy, w tym REM, faza podstawowa i głęboka oraz kiedy się budzisz. Pozwala obserwować trendy w Twoich snach i prezentuje, jak blisko jesteś swych ideałów. Zbliż się do wszelkiego, co się liczy Odbieraj połączenia na drodze.

  Wyślij wiadomość z plaży. Sprawdzaj powiadomienia na pierwszy rzut oka. Płać nadgarstkiem za pomocą Apple Pay. Masz mnóstwo opcji, a dzięki komunikacji komórkowej wszystko jest osiągalne bez telefonu. Twoja karta pokładowa, bilety do kina i karta członkowska są za każdym razem pod ręką.

  Używaj też zegarka Apple Watch SE jako...


☆ Watch SE (3 generacji) GPS Koperta 40mm z aluminium w kolorze srebrnym z paskiem sportowym w kolorze sztormowego błękitu MRE23QP/A SmartWatch APPLE ☆

Watch SE (3 generacji) GPS Koperta 40mm z aluminium w kolorze srebrnym z paskiem sportowym w kolorze sztormowego błękitu MRE23QP/A SmartWatch APPLE Najniższa Cena Online

☆ Watch SE (3 generacji) GPS Koperta 40mm z aluminium w kolorze srebrnym z paskiem sportowym w kolorze sztormowego błękitu MRE23QP/A SmartWatch APPLE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: APPLE
 • Nazwa produktu: Watch SE (3 generacji) GPS Koperta 40mm z aluminium w kolorze srebrnym z paskiem sportowym w kolorze sztormowego błękitu MRE23QP/A SmartWatch APPLE
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Rozkochaj się w zegarkach Stylowe rozwiązanie Apple Watch SE ma koperty przystępne w trzech stylowych kolorach. W dodatku wbudowane innowacyjne czujniki do analizy zdrowia i monitorowania aktywności i funkcje bezpieczeństwa pozwolą Ci na czerpanie satysfakcji z codziennego używania.

  Szybszy i efektywniejszy niż w poprzedniej wersji dwurdzeniowy procesor to prędkie i sprawne działanie zegarka. Apple Watch SE proponuje niezliczone możliwości. Istotnie szybki Apple Watch SE jest napędzany poprzez chip SiP S8.

  Ciesz się płynnymi przejściami między aplikacjami. Ekran Retina o jasności do 1000 nitów pozwoli Ci oglądać treści bez najmniejszego problemu. Dodatkowo stylowa koperta występująca w trzech błyskotliwych kolorach: Midnight, Starlight i Silver.

  Zegarek po jednym ładowaniu może Ci towarzyszyć do 18 godzin. Bądź eko Nasza planeta nie będzie czekać. Apple Watch SE i tworzywo pochodzące w 100% z recyklingu wraz z opaskami tworzą całość neutralną węglowo.

  Bądź eko dzięki Apple Watch SE. Oporny na wodę Apple Watch SE jest wodoodporny do 50 metrów głębokości. Możesz śledzić serie i liczbę basenów, w których pływasz. Sprawdź trasy podróży na morzu lub jeziorze.

  I poznaj staranne właściwości swojego treningu, nawet podczas ćwiczeń z deską do pływania. Pluskaj się, pływaj lub surfuj – Twój zegarek to uwielbia. Wykrywanie wypadków Apple Watch SE wykryje wypadek, a następnie samoczynnie zespoli Cię ze służbami ratunkowymi, przekazuje on dyspozytorom Twoją lokalizację i oznajmia kontakty alarmowe.

  Wykrywanie kolizji wykorzystuje połączoną moc udoskonalonego trójosiowego żyroskopu i akcelerometru o obfitym przyspieszeniu z niespotykanym dotąd szerokim zakresem dynamiki. Funkcja wykorzystuje w dodatku mikrofony, barometry, GPS i zaawansowane algorytmy fuzji czujników oparte na analizie miliona godzin informacji z rzeczywistych sytuacji drogowych i wypadków.

  Zdrowie serca pod ścisłą obserwacją zobacz swój puls w dowolnym momencie dzięki aplikacji Tętno i uzyskuj alerty o niskim lub wysokim tętnie i arytmiach. Dokumentuj swój cykl menstruacyjny, zapisuj objawy, takie jak ból i sprawdź oczekiwane dni płodne.

  ponadto aplikacja Leki przypomni Ci komfortowo i dyskretnie, iż czas zażyć lekarstwo. Spójrz na siebie w trakcie snu Aplikacja Sen współpracuje z iPhonem,obserwować odpoczynek. Pomaga trzymać się ustalonego harmonogramu i dobrych nawyków, aby poprawić jakość snu.

  Sprawdza, jak długo trwają jego fazy, w tym REM, faza podstawowa i głęboka oraz kiedy się budzisz. Pozwala obserwować trendy w Twoich snach i przedstawia, jak blisko jesteś swoich ideałów. Zbliż się do wszelkiego, co się liczy Odbieraj połączenia na drodze.

  Wyślij wiadomość z plaży. Sprawdzaj powiadomienia na pierwszy rzut oka. Płać nadgarstkiem za pomocą Apple Pay. Masz mnóstwo opcji, a dzięki komunikacji komórkowej wszystko jest realne bez telefonu. Twoja karta pokładowa, bilety do kina i karta członkowska są zawsze pod ręką.

  Używaj dodatkowo zegarka Apple Watch SE jako...


☆ Apple Smartwatch watch se gps koperta 40 mm z aluminium w kolorze gwiezdnej szarości z paskiem sportowym w kolorze czarnym mydp2wb/a (0190199762886) ☆

Apple Smartwatch watch se gps koperta 40 mm z aluminium w kolorze gwiezdnej szarości z paskiem sportowym w kolorze czarnym mydp2wb/a (0190199762886) Najniższa Cena Online

☆ Apple Smartwatch watch se gps koperta 40 mm z aluminium w kolorze gwiezdnej szarości z paskiem sportowym w kolorze czarnym mydp2wb/a (0190199762886) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Smartwatch watch se gps koperta 40 mm z aluminium w kolorze gwiezdnej szarości z paskiem sportowym w kolorze czarnym mydp2wb/a (0190199762886)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  zachwyca możliwo­ściami. Zachęca ceną. Obfity wyświetlacz Retina pozwala zobaczyć więcej jednym zerknięciem. Zaawanso­wane czujniki rejestrują Twój każdy ruch. A mocne funkcje dbają o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo.

  Przyznasz, że Apple Watch SE ma dużo do zaoferowania. Za mniej aniżeli myślisz. Wszystko, co chcesz. W jednej kopercie. Ten sam kultowy dizajn i tak znaczny wyświetlacz jak w Apple Watch Series 6. Potężny i skuteczny dwurdze­niowy układ SiP S5.

  zwiększające bezpieczeństwo funkcje – wykrywanie upadku i Alarmowe SOS. Opcja łączności komórkowej zezwalająca zapomnieć o telefonie. Wyżej, dalej, głębiej. Nakręca do wysiłku. Pierścienie aktywności motywują do działania, ukazując Twój ruch w ciągu dnia przy pomocy trzech prostych wskaźników – Ruch, Ćwiczenie i Na nogach.

  A uzupełniającej zachęty dostarczają spersonalizowane porady, rywalizacja z przyjaciółmi i nagrody. Wskakuj do wody. Apple Watch SE jest wodoodporny na głębokości do 50 metrów. Zanurkuj więc śmiało w basenie, licz serie i mierz czas przepłynięcia odcinków.

  A jeśli pływasz w morzu czy jeziorze, pokonaną trasę prześledzisz na mapie. Treningi na rozciąganie. Możliwości. Odnajdziesz tu dużo aktywności, aby się porządnie zmęczyć. Pomiędzy innymi bieg, marsz, jogę, jazdę na rowerze, intensywne treningi interwałowe i taniec.

  Oprócz tego Apple Watch SE paruje się z kompatybilnymi urządzeniami na siłowni. Wszystko, żeby produktywniej dać Ci wycisk. Liczy się każdy krok, przysiad i skok. Unieś nadgarstek i zobaczysz spersonalizowane wskaźniki, takie jak odległość, tempo, kadencja, okrążenia, spalone kalorie i tętno.

  A wysokościomierz pokaże Ci w czasie rzeczywistym zmiany wysokości, gdy się wspinasz czy zbiegasz w doliny. Podcasty i muzyka dla Twoich uszu. Z Apple Music możesz zagrać z nadgarstka 70 milionów zagrzewających do wysiłku piosenek.

  Albo posłuchać najnowszych podcastów. Inspiracji wystarczy na cały trening. I każdy następny. Wskazówki dla zdrowia. Zegarek na pulsie. Apple Watch SE inspiruje do zdrowszego stylu życia. Dostarcza Ci ważnych danych zdrowotnych i zachęca do podtrzymywania prawidłowych nawyków.

  nadzoruje pracę Twojego serca i od razu daje znać, kiedy potrzebna jest konsultacja lekarska. A w nagłych przypadkach dzwoni po pomoc. Sen dobry. Dzień dobry. Nowa apka Sen współpracuje z iPhonem,kontrolować Twój sen.

  Pomaga trzymać się wypracowanego wcześniej harmonogramu, aby spać jeszcze lepiej. Pozwala także obserwować trendy w Twoim śnie i sprawdzać, jak blisko ideału jesteś. Uprzejmie donosi. Na zdrowie. Apple Watch SE przypomni o myciu dłoni przez zalecane 20 sekund.

  Delikatnym stuknięciem da znać, kiedy zrobi się za głośno. Będzie pilnować Twój cykl menstruacyjny. I pomoże wyciszyć się z apką Oddech. Masz więc zdrowie pod kontrolą – z nadgarstka. Wykrywanie upadku i Alarmowe SOS.

  Gdy niebezpiecznie upadniesz i pozostajesz w bezruchu, wbudowany przyspieszeniomierz i żyroskop wykryją to i Apple Watch SE zawiadomi służby ratunkowe. Możesz także szybko wezwać pomoc choćby za granicą – naciskając i przytrzymując przycisk boczny.

  W biegu i na bieżąco. Wszystko pod ręką. Nawet gdy telefon gdzie indziej. Zadzwoń do biura, momentalnie odpowiedz na mejla, skorzystaj z zastosowanego kompasu i wskazówek „krok po kroku” w Mapach. Dzięki opcji łączności komórkowej masz całkowitą swobodę działania choćby bez telefonu6.

  A wszystkie swoje kontakty w kontakcie. Cała rodzina na nadgarstku. Dzięki Ustawieniom rodzinnym możesz sparować ze swym iPhonem zegarki dzieci albo osób starszych, które nie posiadają własnego iPhone’a. W ten sposób wszyscy będą swobodnie komunikować się przez telefon, wiadomości tekstowe czy Walkie-Talkie.

  Mogą również robić inne rzeczy, na przykład słuchać muzyki, wyszukiwać apki i domykać swoje pierścienie aktywności. Twoje dzieci i Twoi rodzice zyskują obszerniejszą niezależność, a Ty nie martwisz się o bliskich, bo w każdej chwili możesz się z nimi skontaktować.

  Powiadomienia. Nie do przegapienia. Lekkie stuknięcie w nadgarstek przypomni Ci, iż masz spotkanie, za długo siedzisz albo Ci potrzeba przerwy. Nie noś portfela. Noś zegarek. I płać nim zbliżeniowo w sklepach.

  Skanuj kartę pokładową prosto z nadgarstka. Albo kupuj bilety do kina. To bezgotówkowy, bezproblemowy i bezpieczniejszy sposób na transakcje. Na wszystko wynajdzie się tarcza. Cokolwiek Cię kręci – surfing, piesze wędrówki czy fotografia – na pewno odnajdziesz odpowiednią tarczę.

  dzisiaj jeszcze łatwiej odkryjesz świeże tarcze w App Store, mediach społecznościowych, na blogach i stronach internetowych, a potem wyślesz je przyjaciołom i rodzinie mejlem albo esemesem.Podsumowanie, czyli jaki zegarek smartwatch damski Apple najlepszy?


Najlepszy zegarek smartwatch damski Apple w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy zegarek smartwatch damski Apple w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane smartwatche damskie – TOP7 październik 2023

Jeżeli żadna z powyższych smartwatchy damskich Apple nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych zegarków smartwatchy dla kobiet.


Powiązania tematyczne:

 • jaki zegarek smartwatch damski Apple opinie,
 • dobre zegarki smartwatche damskie Apple cena,
 • ranking smartwatchy damskich Apple,
 • zegarek smartwatch damski Apple jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o smartwatchach damskich Apple

#1 Gdzie szukać opinii o smartwatchach damskich Apple?

Aktualnie zaprezentowane informacje o smartwatchach damskich Apple odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki zegarek smartwatch damski Apple wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych smartwatchach damskich Apple warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki zegarek smartwatch damski Apple jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z smartwatchami damskimi Apple zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach zegarki smartwatche damskie Apple to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *