FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking smartwatchy z NFC do 500 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Smartwatche damskie, męskie i dla dzieci / Ranking smartwatchy z NFC do 500 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych smartwatchy z NFC do 500 zł. Opracowane zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych smartwatchy z NFC do 500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych zegarków smartwatchy damskich i męskich.

Jakie zegarki smartwatche z NFC do 500 zł najlepiej wybrać? Ranking wrzesień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane zegarki smartwatche z NFC do 500 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking smartwatchy z NFC do 500 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ SmartWatch HUAWEI Watch Czarny ze stalową bransoletą ☆

SmartWatch HUAWEI Watch Czarny ze stalową bransoletą Najniższa Cena Online

☆ SmartWatch HUAWEI Watch Czarny ze stalową bransoletą - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: SmartWatch HUAWEI Watch Czarny ze stalową bransoletą
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 11
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  HUAWEI Watch GT Active został zaprojektowany z myślą o miłośnikach najróżniejszych dyscyplin: biegania, jazdy na rowerze, pływania, triatlonu, górskich wypraw, ale też ćwiczeń fitness realizowanych w zamkniętych pomieszczeniach.

  Nowy multisportowy zegarek Huawei rejestruje w czasie rzeczywistym szereg potrzebnych parametrów: dystans, tempo, tętno i spalone kalorie. Jeśli biegasz, na dodatek możesz zyskać treningowe wskazówki podparte wieloma analizami wyprodukowanymi przez współpracującą z nami firmę Firstbeat.

  Jeśli lubisz wspinaczki, z pomocą będzie służyć zainstalowany w zegarku barometr wysokości. Jeśli masz ochotę na rowerowe albo górskie wyprawy w nieznane, barometr będzie prognozować także zmiany pogody, a kompas wskazywać właściwą drogę.

  Jeśli chcesz pływać, urządzenie powinno wytrzymać dziesięciominutowe zanużenie do głębokości 50 metrów. W każdym przypadku możesz wytwarzać i modyfikować spersonalizowane plany treningowe, które będą prowadzić do wyznaczonego poprzez Ciebie celu.

  Prosty w obsłudzeTrener jest pomocny, gdy wiedzę i doświadczenie potrafi przekazać w zrozumiały sposób. Tak również działa HUAWEI Watch GT Active. Jako Twój personalny trener jest skarbnicą informacji. Rejestruje i podpowiada kolejne jednostki treningowe.

  Jest prosty w obsłudze. Na jednej krawędzi zegarka są dwa przyciski, które służą do zmiany i uruchamiania wybranych funkcji. Pokryte delikatnymi wypustkami są nietrudne w użyciu podczas intensywnego wysiłku.

  wyświetlacz jest dotykowy. Działa w intuicyjny sposób. Użycie technologii AMOLED i kontrastujących ze sobą odcieni sprawia,dane wyświetlane na tarczy o średnicy 454 mm są czytelne i obszerne. Za sprawą rozwiązania ALS wyświetlacz automatycznie dostosowuje swoją jasność do warunków pogodowych i pory dnia.Sportowy design, klasyczny sznytPodczas projektowania HUAWEI Watch GT Active nasi inżynierowie sprostali nieprzystępnym do pogodzenia oczekiwaniom.

  wyświetlacz jest przestrzenny, a zegarek kompaktowy. Wysokość ramy, która okala tarczę wynosi zaledwie 10,6 mm. Jednocześnie pokrywa oparta na ceramicznej konstrukcji z elementami tytanowej stali rdzoodpornej jest lekka, wytrzymała i nieprzystępna do zarysowania.

  Komfort podciąga także rozciągliwy pasek. Produkowany z syntetycznego kauczuku pozostaje odporny na ciepło, olej i korozję. Nie podrażnia skóry. Do paska możesz dobierać zróżnicowane tarcze. Do wyboru masz kilkanaście wariantów.

  Jedne posiadają mają charakter sportowy, inne - klasyczny. Dzięki temu HUAWEI Watch GT Active może być idealnym elementem Twojego uniformu także po zakończonym treningu.Gotowy na wielogodzinne bojeBateria w HUAWEI Watch GT Active ma objętość 420 mAh i przy wykorzystaniu GPS może działać choćby 22 godziny.

  Najnowszy zegarek Huawei powinien być zatem doskonałym wyborem dla tych, którzy uwielbiają długie treningi, górskie wyprawy albo triatlonowe zawody trwające kilkanaście albo więcej godzin. Ale zegarek może pracować dłużej.

  Gdy zegarek przechodzi w stan spoczynku, automatycznie włącza się tryb oszczędzania energii. Bez aktywowania sportowych funkcji HUAWEI Watch GT Active może pracować na jednym ładowaniu baterii choćby dwa tygodnie.staranniejsza Geolokalizacja, rzeczywiste daneWiele sportowych zagarków geolokalizuje pokonywaną trasę i przewyższenia w oparciu o sygnał z jednej satelity.

  poprzez to pozycjonowanie jest mniej staranne, a uzyskiwane wyniki zachęcają do wydobywania mylnych przekonań o naszej wytrzymałości lub prędkości. HUAWEI Watch GT Active działa inaczej: zegarek rejestruje trajektorię ruchu na lądzie i w wodzie wykorzystując do tego sygnał z trzech satelitów!

  dzięki czemu geolokalizacja jest precyzyjniejsza, a zmierzone tempo i tętno bliższe rzeczywistym wartościom. To cenna wiedza, pozwala na bowiem mądrzejsze planowanie treningów, a w konsekwencji uzyskiwanie coraz ulepszonych rezultatów podczas zawodów.

  Nie ma przy tym znaczenia, gdzie akurat ćwiczysz. HUAWEI Watch GT Active wspierany jest przez amerykański system satelitarny GPS, rosyjski GLONASS, chiński BEIDOU-4 i europejski GALILEO.Monitoring serca poprzez całą dobęHUAWEI Watch GT Active został zaopatrzony w funkcję TruSeen™3.0 Heart Rate Monitoring.

  Funkcja umożliwia monitorowanie pracy serca poprzez cały dzień. Jeśli wykryje zaburzenia tętna, zegarek może natychmiast zawibrować, by Cię ostrzec. Dane są dostępne z poziomu urządzenia oraz aplikacji Huawei Health.

  jednocześnie mogą być źródłem ergonomicznej wiedzy: wiesz czy po ostatnim treningu organizm zdążył się zregenerować, a może wciąż Twoje mięśnie są przemęczone i w związku z tym kolejne ćwiczenia powinny być spokojniejsze i wytworzone w wolniejszym tempie?Analiza snuPodczas projektowania zegarków z kolekcji HUAWEI WATCH GT współpracowaliśmy z Centrum Medycznym Harvard Medical School CDB.

  Owocem współpracy jest funkcja TruSleep™, która kompleksowo i skrupulatnie kontroluje czas i fazy snu. Jeśli okaże się, że alarm jest ustawiony w chwili, gdy Twój organizm pozostaje jeszcze w fazie głębokiego snu, zegarek nie zapoczątkuje wybudzanie dźwiękiem, lecz delikatnymi wibracjami ograniczającymi tym sposobem poczucPodobne zestawienia:


Najtańsze zegarki smartwatche z NFC do 500 zł – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze zegarki smartwatche z NFC do 500 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich smartwatchy z NFC do 500 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ SmartWatch HUAWEI Watch Czarny ze stalową bransoletą ☆

SmartWatch HUAWEI Watch Czarny ze stalową bransoletą Najniższa Cena Online

☆ SmartWatch HUAWEI Watch Czarny ze stalową bransoletą - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: SmartWatch HUAWEI Watch Czarny ze stalową bransoletą
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 11
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  HUAWEI Watch GT Active został zaprojektowany z myślą o miłośnikach przeróżnych dyscyplin: biegania, jazdy na rowerze, pływania, triatlonu, górskich wypraw, lecz też ćwiczeń fitness wykonywanych w zamkniętych pomieszczeniach.

  Nowy multisportowy zegarek Huawei rejestruje w czasie rzeczywistym szereg potrzebnych parametrów: dystans, tempo, tętno i spalone kalorie. Jeśli biegasz, w dodatku możesz zyskać treningowe wskazówki podparte wieloma analizami tworzonymi poprzez współpracującą z nami producenta Firstbeat.

  Jeśli uwielbiasz wspinaczki, z pomocą będzie służyć zainstalowany w zegarku barometr wysokości. Jeśli masz ochotę na rowerowe albo górskie wyprawy w nieznane, barometr będzie prognozować także zmiany pogody, a kompas wskazywać właściwą drogę.

  Jeśli chcesz pływać, urządzenie powinno wytrzymać dziesięciominutowe zanużenie do głębokości 50 metrów. W każdym przypadku możesz tworzyć i modyfikować spersonalizowane plany treningowe, które będą prowadzić do wyszczególnionego przez Ciebie celu.

  Prosty w obsłudzeTrener jest pomocny, gdy wiedzę i doświadczenie potrafi przekazać w zrozumiały sposób. Tak również działa HUAWEI Watch GT Active. Jako Twój personalny trener jest skarbnicą informacji. Rejestruje i podpowiada kolejne jednostki treningowe.

  Jest prosty w obsłudze. Na jednej krawędzi zegarka są dwa przyciski, które służą do zmiany i uruchamiania wybranych funkcji. Pokryte delikatnymi wypustkami są proste w użyciu podczas intensywnego wysiłku.

  ekran jest dotykowy. Działa w intuicyjny sposób. Wykorzystanie technice AMOLED i kontrastujących ze sobą barw powoduje,informacje wyświetlane na tarczy o średnicy 454 mm są czytelne i duże. Za sprawą rozwiązania ALS wyświetlacz samoczynnie dopasowuje swoją jasność do warunków pogodowych i pory dnia.Sportowy design, konwencjonalny sznytPodczas projektowania HUAWEI Watch GT Active nasi inżynierowie sprostali niełatwym do pogodzenia oczekiwaniom.

  wyświetlacz jest przestrzenny, a zegarek kompaktowy. Wysokość ramy, która okala tarczę wynosi zaledwie 10,6 mm. Równocześnie obudowa oparta na ceramicznej konstrukcji z elementami tytanowej stali rdzoodpornej jest lekka, wytrzymała i niełatwa do zarysowania.

  Komfort podnosi także elastyczny pasek. Wytworzony z syntetycznego kauczuku pozostaje wytrzymały na ciepło, olej i korozję. Nie podrażnia skóry. Do paska możesz dobierać zróżnicowane tarcze. Do wyboru masz kilkanaście wariantów.

  Jedne mają posiadają charakter sportowy, inne - konwencjonalny. Dzięki czemu HUAWEI Watch GT Active może być genialnym elementem Twojego uniformu także po zakończonym treningu.Gotowy na wielogodzinne bojeBateria w HUAWEI Watch GT Active ma objętość 420 mAh i przy wykorzystaniu GPS może działać choćby 22 godziny.

  Najnowszy zegarek Huawei powinien być zatem rewelacyjnym wyborem dla tych, którzy uwielbiają długie treningi, górskie wyprawy lub triatlonowe zawody trwające kilkanaście lub więcej godzin. Lecz zegarek może pracować dłużej.

  Gdy zegarek przechodzi w stan spoczynku, automatycznie włącza się tryb oszczędzania energii. Bez aktywowania sportowych funkcji HUAWEI Watch GT Active może pracować na jednym ładowaniu baterii choćby dwa tygodnie.skrupulatniejsza Geolokalizacja, rzeczywiste daneWiele sportowych zagarków geolokalizuje pokonywaną trasę i przewyższenia w oparciu o sygnał z jednej satelity.

  poprzez to pozycjonowanie jest mniej dokładne, a uzyskiwane wyniki nakłaniają do wydobywania mylnych przekonań o naszej wytrzymałości lub prędkości. HUAWEI Watch GT Active działa inaczej: zegarek rejestruje trajektorię ruchu na lądzie i w wodzie wykorzystując do tego sygnał z trzech satelitów!

  dzięki temu geolokalizacja jest precyzyjniejsza, a zmierzone tempo i tętno bliższe rzeczywistym wartościom. To cenna wiedza, zezwala na bowiem mądrzejsze planowanie treningów, a w wyniku czego uzyskiwanie coraz udoskonalonych rezultatów w trakcie zawodów.

  Nie ma przy tym znaczenia, gdzie akurat ćwiczysz. HUAWEI Watch GT Active wspierany jest poprzez amerykański system satelitarny GPS, rosyjski GLONASS, chiński BEIDOU-4, a także europejski GALILEO.Monitoring serca przez całą dobęHUAWEI Watch GT Active został wyekwipowany w funkcję TruSeen™3.0 Heart Rate Monitoring.

  Funkcja pozwala na monitorowanie pracy serca poprzez cały dzień. Jeśli wykryje zaburzenia tętna, zegarek może natychmiast zawibrować, aby Cię ostrzec. Informacje są dostępne z poziomu urządzenia, a także aplikacji Huawei Health.

  równocześnie mogą być źródłem poręcznej wiedzy: wiesz czy po ostatnim treningu organizm zdążył się zregenerować, a może wciąż Twoje mięśnie są przemęczone i w związku z tym kolejne ćwiczenia powinny być spokojniejsze i produkowane w wolniejszym tempie?Analiza snuPodczas projektowania zegarków z kolekcji HUAWEI WATCH GT współpracowaliśmy z Centrum Medycznym Harvard Medical School CDB.

  Owocem współpracy jest funkcja TruSleep™, która kompleksowo i precyzyjnie obserwuje czas i fazy snu. Jeśli okaże się, iż alarm jest ustawiony w momencie, gdy Twój organizm pozostaje jeszcze w fazie głębokiego snu, zegarek nie zacznie wybudzanie dźwiękiem, ale delikatnymi wibracjami ograniczającymi tym sposobem poczucPodsumowanie, czyli jaki zegarek smartwatch z NFC do 500 zł najlepszy?


Najlepszy zegarek smartwatch z NFC do 500 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy zegarek smartwatch z NFC do 500 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre smartwatche – Ranking wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych smartwatchy z NFC do 500 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych zegarków smartwatchy damskich i męskich.


Powiązania tematyczne:

 • jaki zegarek smartwatch z NFC do 500 zł opinie,
 • dobre zegarki smartwatche z NFC do 500 zł cena,
 • ranking smartwatchy z NFC do 500 zł,
 • zegarek smartwatch z NFC do 500 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o smartwatchach z NFC do 500 zł

#1 Gdzie szukać opinii o smartwatchach z NFC do 500 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o smartwatchach z NFC do 500 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki zegarek smartwatch z NFC do 500 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych smartwatchach z NFC do 500 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki zegarek smartwatch z NFC do 500 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z smartwatchami z NFC do 500 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach zegarki smartwatche z NFC do 500 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *