FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking smartwatchy do 1500 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Smartwatche damskie, męskie i dla dzieci / Ranking smartwatchy do 1500 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych smartwatchy do 1500 zł. Opracowane zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych smartwatchy do 1500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych zegarków smartwatchy damskich i męskich.

Jakie zegarki smartwatche do 1500 zł najlepiej wybrać? Ranking wrzesień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane zegarki smartwatche do 1500 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking smartwatchy do 1500 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Zegarek smartwatch sense black marki Fitbit ☆

Zegarek smartwatch sense black marki Fitbit Najniższa Cena Online

☆ Zegarek smartwatch sense black marki Fitbit - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FITBIT
 • Nazwa produktu: Zegarek smartwatch sense black marki Fitbit
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Narzędzia do monitorowania kondycji serca, stresu, temperatury skóry i innych parametrów. Monitoring aktywności i snu, zastosowany GPS, tętno na nadgarstku, muzyka, zdrowie. Ponad 6 dni pracy baterii. Wodoszczelność do 50 metrów (basen, prysznic). Zapis 7 dni szczegółowych danych o aktywności, minuta po minucie.

☆ galaxy watch 5 sm-r910nzaaeue, 44mm, bluetooth, szary marki Samsung ☆

galaxy watch 5 sm-r910nzaaeue, 44mm, bluetooth, szary marki Samsung Najniższa Cena Online

☆ galaxy watch 5 sm-r910nzaaeue, 44mm, bluetooth, szary marki Samsung - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: galaxy watch 5 sm-r910nzaaeue, 44mm, bluetooth, szary marki Samsung
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 8
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Samsung Galaxy Watch 5 44mm czarny
  Samsung Galaxy Watch 5 44mm czarny (R910) to świetny dobór dla każdego, kto szuka innowacyjnego smartwatcha o klasycznym wyglądzie. Obfity zakres opcji personalizacji i rozbudowane funkcje powodują, iż jest to idealny wybór dla każdego.Dzięki zaimplementowanemu GPS i monitorowi tętna możesz śledzić postępy w treningu i zachować zdrowie. Niezależnie od tego, czy szukasz smartwatcha, który pomoże Ci czuwać nad swym zdrowiem, czy fitness trackera, który pomoże Ci zachować motywację, Galaxy Watch 5 spełni Twoje wymagania.
  Samsung Health Aplikacja Samsung Health może pomóc Ci w osiągnięciu celów wellness, gwarantując kompleksowy przegląd Twojej aktywności fizycznej i stanu zdrowia. Wykorzystaj innowacyjną technikę Galaxy Watch 5, żeby śledzić swoją efektywność w celu realizacji celów zdrowotnych. Twoje kolejne kroki w kierunku wellness mogą być określone przez informacje, które zbierasz i analizujesz. Aplikacja Samsung Health umożliwia śledzenie aktywności fizycznej i śledzenie kondycji, wagi i samopoczucia. Teraz możesz lepiej zarządzać swoim zdrowiem i kondycją. Kontroluj swoją aktywność i realizuj cele zdrowotne, dbając o kondycję, wagę i zdrowie. Możesz wskazać swoje cele fitnessowe, korzystając z analizy składu ciała. Korzystając z Galaxy Watch 5, możesz śledzić, ile wody wypacasz w trakcie treningów i jak niezwykle spada Twoje tętno po treningu. Na dodatek smartwatch obserwuje Twoje maksimum tlenowe (VO2Max), by ocenić Twoją kondycję fizyczną.
  Zadbaj o zdrowy sen zobacz skuteczność swojego snu i określ genialny czas na sen. Przejrzyj czy chrapiesz czy nie w trakcie snu w nocy, żeby określić jak głęboko śpisz. Bardziej instynktowny interfejs pomoże Ci zrozumieć Twoje wzorce snu i wprowadzić do nich zmiany. Aby sprawdzić swój sen, musisz nosić Galaxy Watch 5 poprzez całą noc. Program snu jest dopasowany do Twoich potrzeb i ma nad wyraz osobisty charakter. Na skutek czego w podróży do głębszego snu będzie Ci towarzyszyć jedno z ośmiu zwierząt, reprezentujących przeróżne style snu. Trwa on od czterech do pięciu tygodni i gromadzi propozycje artykułów związanych ze snem, zadania i sugestie dotyczące zmiany zachowań w trakcie snu oraz regularne raporty dotyczące snu i chrapania. Wykorzystaj ten program, żeby spać efektywniej i czuć się bardziej energicznym w ciągu dnia.
  W trosce o Twoje zdrowie Z Samsungiem Galaxy Watch 5 możesz monitorować parametry swojego ciała, w tym tętno, i badać te dane w aplikacji, by odkryć wszelkie niepokojące nieprawidłowości. Dzięki ulepszonym, skrupulatnym czujnikom dowiesz się o swym zdrowiu więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Technika impedancji bioelektrycznej (BIA) starannie mierzy skład Twojego ciała i wskaźnik masy ciała (BMI). Będziesz mógł starannie określić skład ciała i jego cechy. Można z łatwością zbadać informacje pobrane przy pomocy czujnika EKG, przesyłając je na swój smartfon. Zobacz swój przepływ krwi za pomocą czujnika optycznego. Pomoże Ci to dokładnie zbratać rutynę fitness do możliwości Twojego organizmu, a także śledzić skurczowe i rozkurczowe ciśnienie krwi, a także tętno. Wyłapując alarmujące sygnały we wczesnym stadium, będziesz mógł momentalnie zareagować,chronić swoje zdrowie.
  dane techniczne
  Funkcje
  ekran
  dane fizyczne
  Procesor
  Zasilanie
  Pamięć

☆ SMARTWATCH SE 2 (2022) 40MM S. ALUM WHITE MNJV3EL A APPLE ☆

SMARTWATCH SE 2 (2022) 40MM S. ALUM WHITE MNJV3EL A APPLE Najniższa Cena Online

☆ SMARTWATCH SE 2 (2022) 40MM S. ALUM WHITE MNJV3EL A APPLE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: SMARTWATCH SE 2 (2022) 40MM S. ALUM WHITE MNJV3EL A APPLE
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 11
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Okazja do zakochania. Z wielu powodów.

  Koperty w trzech stylowych kolorach. Progresywne czujniki do analizy zdrowia i monitorowania aktywności. Postępowe funkcje bezpieczeństwa. Wygodne sposoby kontaktu. Szybszy i wydajniejszy dwurdzeniowy procesor. Apple Watch SE oferuje niemało możliwości. I jeszcze bardziej namawia ceną.

  szybkość jest w modzie.

  Apple Watch SE ma koperty w trzech pięknych kolorach: północy, księżycowej poświaty i metalicznym. A układ SiP S8 powoduje, iż jest szybszy o choćby 20%, aby móc zdziałać więcej.

  udoskonalony z myślą o planecie.

  Kopertę zegarka stworzono kompletnie z aluminium pochodzącego z recyklingu. A jej przeprojektowany i dopasowany kolorystycznie spód powstaje w procesie redukującym emisję węgla o ponad 80%.

  Lubi się popluskać.

  Apple Watch SE jest wodoodporny do głębokości 50 metrów. A Ty możesz śledzić serie i liczbę przepłyniętych basenów. Sprawdzać pokonaną trasę w morzu czy jeziorze. I poznawać skrupulatne właściwości treningów, nawet jeśli ćwiczysz z deską do pływania. Pluskanie, pływanie czy surfowanie – Twój zegarek to lubi.

  Więcej wskaźników, silniejsza motywacja.

  Ruszaj się i motywuj dzięki pierścieniom aktywności. Ćwicz na wyższym poziomie z ulepszoną apką Trening. Wypróbuj treningi własne i korzystaj z innowacyjnych wskaźników fitnessowych, takich jak strefy tętna, długość kroku, czas kontaktu z podłożem czy oscylacja pionowa

  Wykrywanie wypadków. Na wszelki wypadek.

  Apple Watch SE potrafi rozpoznawać poważne zderzenia samochodowe z Twoim udziałem. Funkcja Wykrywanie wypadków łączy się wtedy samoczynnie ze służbami ratowniczymi i przekazuje dyspozytorom Twoje położenie. A także sygnalizuje kontakty alarmowe3. Wykrywanie wypadków wykorzystuje udoskonalony 3‑osiowy żyroskop, akcelerometr dużych przyspieszeń z wyjątkowo szerokim zakresem dynamicznym, a także barometr, GPS i nowoczesny algorytm fuzji czujników oparty na analizie ponad miliona godzin danych z prawdziwej jazdy i zderzeń samochodowych.

  Zdrowie serca pod czujnym okiem.

  W dowolnej chwili przejrzyj puls za pomocą apki Tętno. I odbieraj powiadomienia o zbyt niskim lub wysokim tętnie i arytmii.

  Wycisz się z apką Uważność.

  Ta apka pomoże Ci rozładować powszedni stres, poprawić koncentrację i przygotować się psychicznie na nowe wyzwania. Poprowadzi Cię poprzez serię relaksujących oddechów i przypomni o wewnętrznej równowadze, wykorzystując krótki, skłaniający do refleksji motyw.

  Przyjrzyj się sobie, kiedy śpisz.

  Apka Sen współpracuje z iPhonem,monitorować Twój odpoczynek. Pomaga trzymać się wypracowanego harmonogramu i prawidłowych nawyków dla poprawy jakości snu. Sprawdza, ile trwały jego fazy, w tym REM, bazowa i głęboka oraz kiedy coś Cię wybudzało. Pozwala obserwować trendy w Twoim śnie i przedstawia, jak blisko ideału jesteś. Jedyne, czego nie potrafi, to liczenie baranów.

  genialny do Konfiguracji rodzinnej.

  Dzięki niej Apple Watch mogą posiadać wszyscy Twoi bliscy, starsi i młodsi. Choćby jeśli nie mają własnego iPhone’a. Twoje ulubione funkcje zdrowotne, bezpieczeństwa i łączności w prosty sposób udostępnisz tym, których kochasz. Dla nich to niezależność i masa frajdy. Dla Ciebie spokojna głowa.

  Apki, aby go sobie ustawić.

  Dziesiątki tysięcy apek z App Store niesamowicie poszerzają możliwości Twojego zegarka. Wyszukasz aplikacje do wszystkiego – od ćwiczenia tenisowego serwisu przez śledzenie swych tras rowerowych po podróżowanie metrem. A ponadto sporo Twoich ulubionych apek z iPhone’a ma odpowiedniki dla Apple Watch.

  Posłuchasz tu muzyki, podcastów i audiobooków.

  W Apple Music znajdziesz miliony zagrzewających do wysiłku piosenek. Możesz także załapać się na najnowsze podcasty albo posłuchać audiobooka. Inspiracji starczy na cały trening. A rozrywki na resztę dnia.

  Nowy styl na pstryknięcie.

  Paski Apple Watch zaprojektowano tak, by ich zamiana była banalnie prosta. Masz do wyboru sporo stylów i odcieni, w tym paski Nike – eksperymentuj ze swoim wizerunkiem do woli.

  najkorzystniejsze tarcze na przód.

  Wybieraj spośród dziesiątek tarcz zaprojektowanych przez Apple i tarcz Nike. Możesz ponadto stworzyć własną, używając komplikacji, kolorów i stylów przypasowanych do swoich zainteresowań. Jeśli zechcesz, podziel się swoją tarczą, wysyłając ją bliskim i przyjaciołom mejlem lub esemesem.

  Jest tego więcej.
  Portfel.

  Kartę pokładową, bilety do kina i karty lojalnościowe masz zawsze pod ręką.

  Znajdź urządzenia. Znajdź osoby. Znajdź przedmioty.

  przy pomocy zegarka z łatwością zlokalizujesz znajomych, a także swoje urządzenia i przedmioty z AirTagiem. A jeśli zapomnisz zabrać iPhone’a, przypomni Ci o nim specjalny sygnał.

  Hałas.

  Apka Hałas da znać, gdy poziom hałasu wokół Ciebie zacznie być zgubny.

  Śledzenie cyklu.

  Rejestruj swój proces miesiączkowy, notując informacje o objawach takich jak bóle, i sprawdzaj przewidywane dni płodne10.

  Dom.

  Steruj oświetleniem, termostatem i bramą garażową. I zerknij na monitoring, aby zobaczyć, kto puka do drzwi.

  Pilot aparatu.

  Używaj Apple Watch jako wizjera aparatu w iPhonie. Przejrzyj podgląd i ustaw samowyzwalacz albo od razu pstrykaj.

  Mapy.

  Apka Mapy pomoże znaleźć niebanalne Cię miejsce i zaprowadzi krok po kroku do celu. A lekkie stuknięcia w nadgarstek będą przypominać, że czas skręcić.

  Leki.

  Aplikacja Leki komfortowo i dyskretnie przypomni Ci, iż nadszedł czas na przyjęcie lekarstw.

  Środowisko naturalne

  Bierzemy odpowiedzialność za wpływ naszych produktów na środowisko w całym cyklu ich życia. Dążymy do tego, by do tworzenia wszelkich naszych produktów i opakowań pozyskiwać materiały w 100% odnawialne albo pochodzące z recyklingu. W konstrukcji Apple Watch uwzględniliśmy szereg rozwiązań zmniejszających jego wpływ na środowisko naturalne

  technologiczne
  • Przeznaczenie
   Bieganie
   Fitness Outdoor
   Pływanie
  • konstrukcja: Pokrętło Digital Crown z dotykowym sygnałem zwrotnym
  • Materiał pokrywy: Aluminium lotnicze
  • Pamięć wewnętrzna: 32 GB (flash)
  • kształt koperty: Prostokątny
  • Inne: wbudowany głośnik i mikrofon
  • Wodoodporność: Klasa wodoszczelności: 5 ATM (50m)
  ekran
  • wariant wyświetlacza: LTPO OLED Retina
  • Inne: Do 1000 nitów jasności; ekran ze szkła Ion-X
  Zasilanie
  • typ zasilania: Akumulator


☆ Fitbit Sense, Lunar White/Soft Gold Stainless Steel (0811138036973) ☆

Fitbit Sense, Lunar White/Soft Gold Stainless Steel (0811138036973) Najniższa Cena Online

☆ Fitbit Sense, Lunar White/Soft Gold Stainless Steel (0811138036973) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FitBit
 • Nazwa produktu: Fitbit Sense, Lunar White/Soft Gold Stainless Steel (0811138036973)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 9
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Smartwatch FITBIT Sense grafitowy/czarny Zmniejsz stres Aplikacja EDA Scan w FITBIT Sense wyłapuje aktywność elektrodermalną, która może wskazywać na reakcję organizmu na stres. Przy pomocy aplikacji możesz śledzić trendy, zrozumieć swoje nastroje oraz wypróbować świeże narzędzia, które pomogą Ci radzić sobie ze stresem.

  Twoje zdrowie jest najważniejsze Użyj aplikacji EKG w FITBIT Sense, aby ocenić pracę serca pod kątem migotania przedsionków, a także nieregularnego rytmu. Smartwatch powiadomi Cię także, gdy Twoje tętno stanowczo zniży się albo podwyższy.

  Smartwatch sensor temperatury, który każdej nocy śledzi zmiany i demonstruje, czy zasadniczo różni się od poprawnych parametrów. Wyprodukowany, żeby dotrzymać Ci kroku Dzięki tarczy ze stali nierdzewnej, wyświetlaczowi AMODEL i Corning Gorilla Glass 3 oraz progresywnemu rdzeniu bioczujnika, FITBIT Sense wznosi jakość życia każdego dnia.

  Dzięki pojemnej baterii będziesz mógł korzystać z zegarka przez ponad 6 dni bez zapotrzebowania ponownego ładowania. Możesz dodatkowo odbierać połączenia Bluetooth i powiadomienia tekstowe, a użytkownicy Androida będą mogli także wysyłać szybkie odpowiedzi głosowe.

  Zoptymalizuj swój sen Śledz czas różnych faz snu - lekkiego, głębokiego i REM, a następnie uzyskaj wynik, aby lepiej zrozumieć jakość swojego snu. Użyj inteligentnego budzika w Fitbit Sense, by obudzić się w najodpowiedniejszym momencie i dobrze przygotować na kolejny dzień.


☆ Huawei Smartwatch watch gt 2 pro black ☆

Huawei Smartwatch watch gt 2 pro black Najniższa Cena Online

☆ Huawei Smartwatch watch gt 2 pro black - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HUAWEI
 • Nazwa produktu: Huawei Smartwatch watch gt 2 pro black
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Smartwatch został zaopatrzony w niezbędne do monitorowania zdrowia funkcje: pomiar tętna, stresu, natlenienia krwi i analizę snu. Rejestruje ponad sto aktywności fizycznych. 5 ATM *Urządzenia z klasą szczelności 5 ATM są odporne na wodę do 50 metrów. 14 dni przy typowym wykorzystywaniu. GPS Bluetooth 5.1, BLE / BR / EDR Wymagany Android 4.4 / iOS 9.0 lub nowszy Ok. 52 g (bez paska) 1,39" AMOLED 454 x 454 HD. Ekran dotykowy. Żyroskop Akcelerometr czujnik geomagnetyczy Optyczny czujka tętna Barometr Kompatybilny z systemami Android i iOS

☆ Xiaomi watch s1 pro silver (6934177794599) ☆

Xiaomi watch s1 pro silver (6934177794599) Najniższa Cena Online

☆ Xiaomi watch s1 pro silver (6934177794599) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi watch s1 pro silver (6934177794599)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Smartwatch Xiaomi Watch S1 Pro Silver

  Sportowy zegarek o gustownym wyglądzie z najmniejszymi jak dotąd ramkami. Zmierz swoje tętno, a także stan nasycenia krwi tlenem na komfortowym wyświetlaczu AMOLED 1,47".

  Średnica 46 mm, spory wyświetlacz 1,47" z ultra wąską ramką
  Zegarek jest po prostu wspaniały z najwęższą ramką w historii zegarków Xiaomi* i większym wyświetlaczem przy tych samych wymiarach. Z poprawioną jasnością i kontrastem* dla bardziej szczegółowego wyświetlacza, jest to najszczególniej innowacyjny wyświetlacz zegarka wyprodukowany do tej pory poprzez Xiaomi.
  wyekwipowany w szkło szafirowe
  Dopracowany i przyciągający wzrok
  Szafirowe szkło jest gładkie i jasne, dzięki temu nadaje poczucia elegancji na każdą okazję. Jest w dodatku stanowczo wytrzymałe na zarysowania w trakcie codziennego noszenia.
  Korpus zegarka wyprodukowany ze stali nierdzewnej
  Uszy koperty są węższe i znamionują się opływową ramą dla ciaśniejszego dopasowania wokół nadgarstka. W wyniku wieloetapowego procesu polerowania powstaje oryginalna, błyszcząca i gładka powierzchnia stali nierdzewnej.
  Wyraźniejsze rozmowy poprzez zegarek
  Połączenia Bluetooth® kompletnie uwalniają Twoje ręce. Dzięki algorytmowi redukcji szumów rozmów AI opracowanemu niezależnie przez Xiaomi, Twój głos będzie wyraźnie słyszalny nawet w głośnym otoczeniu.
  Dwuzakresowy GPS, pięć systemów pozycjonowania satelitarnego i dokładny zapis tras treningowych
  Niezależny dwuzakresowy chip GPS obsługuje pięć głównych systemów pozycjonowania satelitarnego*, zapewniając precyzyjne pozycjonowanie, dodatkowo w połączeniu z funkcją dual-band. Teraz pozycjonowanie lokalizacji na nadgarstku jest szybsze, a trasy treningowe staranniej zapisywane.

  *Pięć systemów pozycjonowania satelitarnego odnosi się do Beidou/GPS/GLONASS/Galileo/QZSS.
  wygodne NFC
  wystarczy przytknąć Xiaomi Watch S1 Pro do terminala płatniczego Mastercard®, żeby dokonać bezgotówkowej, zbliżeniowej płatności*.

  *Płatności bezgotówkowe NFC akceptowane tylko w terminalach płatniczych obsługiwanych przez Mastercard®. Przystępność płatności Mastercard® i przystępność NFC może się różnić w zależności od regionu. By uzyskać więcej szczegółów, wejdź na stronę https://www.mi.com/global/support/nfc i skontaktuj się ze swoim bankiem wydającym kartę, aby uzyskać więcej informacji.
  Model
  Xiaomi Watch S1 Pro
  Materiały
  Stal nierdzewna
  szafirowe szkło
  skóra cielęca
  viton
  wyświetlacz
  1,47" AMOLED
  cechy wyświetlacza
  Rozdzielczość: 480 x 480 pikseli
  Częstotliwość odświeżania ekranu: 60Hz
  dostosowywana długość opaski
  149.8 - 233.8 mm (pasek z fluorokauczuku)
  165.1 - 225.1 mm (pasek skórzany)
  Kompatybliność
  Android 6.0 i wyższy
  iOS 11 i wyższy
  Łączność
  Bluetooth 5.2
  Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n /2.4GHz/5GHz
  NFC
  Bateria i ładowanie
  Litowo-polimerowa o objętości 500 mAh
  14 dni żywotności baterii na jednym ładowaniu przy normalnym stosowaniu
  Ładowanie bezprzewodowe
  Zakres temperatury roboczej i przechowywania
  -10°C ~ 45°C
  rozmiary
  46x46x11.28mm
  Waga
  46,5g
  Wodoodoporność
  5 ATM (do 50 metrów)
  Funkcje i atrybuty
  Czujniki: tętna PPG, geomagnetyczny, atmosferyczny, światła otoczenia, kapacytacyjny, przyspieszenia
  Barometr
  Akcelerometr
  Żyroskop
  Always on Display
  Wskaźnik zdrowia
  Ćwiczenia oddechu
  Monitorowanie tętna
  Monitorowanie stężenia tlenu we krwi
  Monitorowanie stresu
  Monitorowanie snu
  100+ trybów treningowych
  przeznaczony przycisk SPORT
  samoczynne rozpoznawanie bieżni, biegania na świeżym powietrzu i chodzenia
  Błyskawiczny numer alarmowy
  Płatności bezgotówkowe NFC
  Asystent głosowy Alexa
  zastosowany mikrofon oraz głośnik do rozmów Bluetooth®
  Dwuzakresowy system GPS: GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, QZSS
  dokumenty
  GB/T 30106-2013
  zestaw
  Xiaomi Watch S1 Pro
  dedykowana ładowarka z kablem USB
  Instrukcja obsługi
  Płatności NFC
  Tylko w wybranych bankach posiadających wsparcie dla Xiaomi Pay - skontaktuj się ze swym bankiem w celu potwierdzenia dostępnosci usług płatności. Obecnie trwają prace wdrożeniowe, które umożliwią płatność w polskich bankach.

☆ Smartwatch Google FITBIT Sense 2 Biało-szary (0810038858371) ☆

Smartwatch Google FITBIT Sense 2 Biało-szary (0810038858371) Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch Google FITBIT Sense 2 Biało-szary (0810038858371) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FitBit
 • Nazwa produktu: Smartwatch Google FITBIT Sense 2 Biało-szary (0810038858371)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 9
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Preferowany nagłówek: Zwalczaj stres, lepiej sypiaj iżyj zdrowo Zadbaj ozdrowie – na przyszłość Spersonalizowane ipraktyczne porady dotyczące zdrowia ikondycji...


☆ Smartwatch amazfit gtr 4/a2166 racetrack grey marki Huami ☆

Smartwatch amazfit gtr 4/a2166 racetrack grey marki Huami Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch amazfit gtr 4/a2166 racetrack grey marki Huami - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HUAMI
 • Nazwa produktu: Smartwatch amazfit gtr 4/a2166 racetrack grey marki Huami
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Amazfit GTR 4 Racetrack Grey Najważniejsze właściwości:

  150+ Trybów sportowych i inteligentne rozpoznawanie ćwiczeń siłowych,

  Dwuzakresowe pozycjonowanie GPS i import tras (funkcja zostanie dodana po aktualizacji OTA),

  14-dni pracy baterii,

  Łatwe monitorowanie stanu zdrowia 24h/7,

  Połączenia telefoniczne poprzez Bluetooth i przechowywanie muzyki.

  Amazfit GTR 4 znacznie ulepszył swoje funkcje sportowe, a równocześnie poprawił i uwydatnił parametry wytwornego, biznesowego zegarka, uwydatniając się od swoich poprzedników. Ma wyszukany design tradycyjnych zegarków i popularne wzornictwo, dzięki czemu jest to naprawdę dobry dobór zarówno na okazje biznesowe, jak i sportowe.

  Flagowy smartwatch biznesowo-sportowy

  Cechą charakterystyczną zegarka Amazfit GTR 4 jest klasyczny design, który kryje w sobie zdobycze progresywnej technice. Wysokiej klasy wykończenie idealnie pasuje do temperamentu ludzi biznesu i sportu, do miejsc, które odwiedzają i ubrań, które noszą - jednocześnie podczas formalnych spotkań biznesowych, jak i sportowych wydarzeń.

  wyświetlacz

  Dzięki szerokiemu wyświetlaczowi 1,43'' HD AMOLED i klasycznej krągłej obudowie, GTR 4 charakteryzuje się wąską ramką o szerokości 3,85 mm i wysokim współczynnikiem screen-to-body ratio wynoszącym 68,1%. Ekran jest pokaźniejszy niżeli w poprzedniej generacji, dzięki temu wyświetla więcej treści i zagwarantuje bardziej wciągające wrażenia wizualne. Dzięki funkcji „Always-on" ważne dla Ciebie dane są za każdym razem widoczne, a zegarek zawsze wygląda zniewalająco.

  Bogaty dobór tarcz i wyświetlaczy zegarka

  Wybieraj spomiędzy szerokiej gamy motywów tarcz zegarków,zjednoczyć je do każdego nastroju, dowolnego stylu: sportowego, biznesowego lub popularnego.

  Dwuzakresowy system pozycjonowania GPS i 6 systemów satelitarnych

  Amazfit GTR 4 & GTS 4 to pierwsze smartwatche o metalowym korpusie z dwuzakresową technologią anteny GPS z polaryzacją kołową, która powiększa siłę sygnału pozycjonowania i redukuje zakłócenia, jednocześnie zniewalając gustownym designem i bogatą fakturą zegarka.

  Importowanie tras i nawigacja w czasie rzeczywistym

  Zaimportuj plik trasy z aplikacji Zepp i śledź swój ruch w trakcie jej pokonywania w czasie rzeczywistym, bezpośrednio na zegarku.

  w trakcie podążania własną, jednostkową drogą, obserwuj swój ruch przy pomocy GPS w czasie rzeczywistym, bezpośrednio na zegarku.

  przejrzyj najkrótszą trasę powrotną do punktu początkowego swej podróży, dzięki czemu unikniesz niepotrzebnych zakrętów, gdy będziesz chciał błyskawicznie wrócić do punktu wyjścia.

  Funkcja będzie dostępna po aktualizacji oprogramowania planowanej na październik.

  Tryb inteligentnego treningu siłowego

  Osoby, które pracują nad wzmacnianiem mięśni i kształtowaniem sylwetki, pokochają Amazfit GTR 4 i GTS 4 za automatyczne rozpoznawanie ruchów i liczenie powtórzeń aż 15 rodzajów ćwiczeń siłowych (25 ćwiczeń po OTA planowanej na październik), z których niemało ma warianty z możliwością personalizacji przy pomocy aplikacji Zepp. Inną przydatną funkcją GTR 4 i GTS 4 jest możliwość śledzenia czasu dedykowanego na odpoczynek między treningami.

  Szablon treningu interwałowego

  Twórz własne szablony treningu interwałowego wprost na zegarku, dla dziesięciu najróżniejszych dyscyplin sportowych.

  150+ Trybów Sportowych i inteligentne rozpoznawanie dyscyplin

  Od pływania, jazdy na rowerze albo biegania, do nowo dodanego trybu Golf Swing i trybu Running Track - niezależnie od preferowanego rodzaju aktywności, prawdopodobnie znajdziesz przeznaczony dla niej tryb treningowy w Amazfit GTR 4 i GTS 4.

  samoczynne rozpoznawanie 8 sportów: Bieganie na świeżym powietrzu, Bieżnia, Chodzenie, Chodzenie w pomieszczeniach, Jazda na rowerze na świeżym powietrzu, Pływanie w basenie, Wioślarz i Eliptyk.

  Zrozum specjalistyczne informacje z PeakBeats™

  Zegarek wyposażony jest w nowy, autorski algorytm ruchu, który analizuje specjalistyczne dane, takie jak maksymalny zużycie tlenu (VO2 Max), czas pełnej regeneracji organizmu, obciążenie treningowe i efekt końcowy treningu.

  Bądź na bieżąco ze wskaźnikami, które świadczą o możliwościach regeneracji, postępach i kondycji i śledź informacje dotyczące wydolności organizmu w bardziej profesjonalny sposób.

  Ścigaj się sam ze sobą i pobij własne rekordy

  Znudzony samotnym bieganiem? potrzebujesz motywacji? Ścigaj się sam ze sobą, włączając funkcję Virtual Pacer. Zegarek wyświetli ikonę reprezentującą jeden z Twoich wcześniej zarejestrowanych biegów, wraz z uzupełniającą ikoną ukazującą Twoją aktualną wydolność, żeby dać Ci konkretny cel do pokonania i umożliwić stawanie się udoskonalonym z każdym biegiem.

  Obsługiwane sporty: Outdoor Running i Treadmill.

  Wodoodporność 5 ATM + Pomiar tętna w trakcie pływania

  Wodoodporność do 50 metrów powoduje, że zegarek pod względem wodoodporności dorównuje tradycyjnym zegarkom z wyższej półki, dzięki temu można go bez obaw nosić zarówno na co dzień, jak i podczas pływania.

  seria GTR 4 i GTS 4 obsługuje funkcję monitorowania tętna nawet podczas pływania. Dzięki trybom Pływanie można śledzić podczas pływania szereg dodatkowych danych, takich jak: SWOLF, czas przebywania w wodzie, przebyty dystans, ilość pokonanych odcinków, style pływania, itp. Zegarek automatycznie rozpoznaje fason pływania. Funkcja ta obejmuje: styl dowolny, fason klasyczny, fason motylkowy, fason grzbietowy i zmienny. Zegarki obsługują tryby Pool Swimming i Open Water Swimming.\

  Nowy autorski dual-LED & 4PD BioTracker 4.0 PPG. Biometryczny czujnik optyczny skrupulatnie kontrolujący właściwości zdrowia

  Nowy, autorski detektor optyczny 4PD + 2LED BioTrackerTM 4.0 PPG gwarantuje staranniejsze 24-godzinne monitorowanie tętna, nasycenia krwi tlenem i poziomu stresu. Może także wykryć częstość oddechów i jest w stanie momentalnie i komfortowo mierzyć te cztery ważne wskaźniki zdrowia przy pomocy jednego dotknięcia. Zegarek ponadto kompleksowe monitorowanie jakości snu i system oceny stanu zdrowia PAI. W dodatku można w nim w dodatku znaleźć ćwiczenia oddechowe i śledzenie zdrowia kobiet.

  świeże urządzenia Amazfit mogą pilnować tętno, nasycenie krwi tlenem i poziom stresu 24/7, a dzięki funkcji „One-tap Measuring" mogą sprawdzić te parametry, wraz z częstotliwością oddechów, w zaledwie 45 sekund (za pomocą jednego dotknięcia).

  Inteligentne wsparcie każdego dnia

  Nowy wygląd ikon i skrótów ekranu

  Inteligentny asystent skrótów aplikacji i stron www składa się z linii skrótów, która obejmuje karty niestandardowe i ich sortowanie, dzięki czemu można uzyskać wszystkie ważne informacje dosłownie na pierwszy rzut oka.

  Poranny raport i nowy układ aplikacji

  Po aktywacji funkcji porannych aktualizacji, każdego ranka (pomiędzy 6:00 a 10:59) na urządzeniu będą pojawiały się niedługie powiadomienia, które w wygodny sposób będą informowały użytkowników o warunkach pogodowych, kwestiach dot. Aktywności sportowej i zdrowia oraz osobistych sprawach - pomagając użytkownikom lepiej zaplanować ich dzień.

  Karta Stałego Klienta

  Użytkownicy mogą importować karty członkowskie swoich ulubionych sklepów wprost do zegarka za pośrednictwem aplikacji Zepp, dzięki temu zamiast wydobywać kartę z portfela, mogą zeskanować kod, który wyświetli im się na ekranie zegarka. Ta funkcja może być użytkowana bez dostępu do Internetu, aby umożliwić komfortowe przechowywanie wszystkich kart stałego klienta w 1 miejscu, bez strachu, iż którąś zapomnimy lub zgubimy.\

  Sterowanie muzyką, Przechowywanie muzyki i Wifi

  Połącz zegarek z telefonem komórkowym i steruj muzyką zapisaną w pamięci telefonu komórkowego przez zegarek: odtwarzaj utwory, pauzuj je, wracaj do poprzedniego utworu z playlisty, przewijaj do następnego utworu, reguluj głośność.

  Połączenia telefoniczne poprzez Bluetooth

  Amazfit GTR 4 i GTS 4 posiadają mikrofon i głośnik, dzięki temu można odbierać połączenia przychodzące przy pomocy zegarka, co stanowczo przydaje się w przypadku, gdy nie możemy skorzystać z telefonu komórkowego. Połącz zegarek z telefonem komórkowym poprzez Bluetooth, żeby już nigdy nie przegapić ważnych rozmów.

  Tryb Uśpienia i Tryb Oszczędzania Baterii

  W generacji GTR 4 & GTS 4 dodano Tryb Uśpienia, który zniża jasność ekranu urządzenia i wyłącza powiadomienia, żeby nikomu nie przeszkadzały. Ponadto wprowadzono tryb oszczędzania baterii.

  dodatkowo smartwatche zostały wyekwipowane w Mini Gry, Dziennik Dziecka, Zdalne sterowanie kamerami GoPro i mnóstwo innych użytecznych funkcjonalności.

  Specyfikacja technologiczna:
  • rozmiary: 46 x 46 x 10.6mm, (11,4mm bez podstawy czujnika tętna)
  • 46 x 46 x 12.4mm (z 11,4mm z podstawą czujnika tętna)
  • Waga: 34g (bez paska)
  • Materiał korpusu: Środkowa rama ze stopu aluminium + lakierowana na wysoki połysk spodnia warstwa z PC
  • Przyciski: 2
  • Poziom wodoodporności: 5 ATM
  • Żywotność baterii: 475 mAh (nieduża wartość)
  • Metoda ładowania: Ładowanie magnetyczne
  • Teoretyczny czas ładowania: Ok. 2 Godzin, typowe stosowanie: 14 Dni, Tryb oszczędzania baterii: 24 Dni, Intensywne używanie: 7 Dni, Tryb zegara: 50 Dni, Tryb wysokiej precyzyjności GPS: 25 Godzin, Tryb jednostajny GPS: 44 Godziny, Tryb oszczędzania baterii GPS: 52 Godziny
  • Wyswietlacz: AMOLED
  • rozmiary: 1.43"
  • Rozdzielczość: 466 x 466
  • PPI: 326
  • Współczynnik Screen-to-body: 68.1%
  • ekran dotykowy: Szkło hartowane + warstwa AF + ramka AG
  • Czujniki zdrowotne: czujnik biometryczny Health BioTrackerTM 4.0 PPG (obsługuje poziom tlenu we krwi, 4PD + 2LED)

   Ruch: sensor przyspieszenia ruchu, żyroskop, sensor geomagnetyczny, detektor ciśnienia powietrza, sensor oświetlenia zewnętrznego

   Połączenia: WLAN 2.4GHz, Bluetooth 5.0 & BLE

   Pozycjonowanie: 6 satelitarnych systemów pozycjonowania (po aktualizacji). Pozycjonowanie dwupasmowe, technologia anteny GPS z polaryzacją kołowąInne

  • Głośnik: Tak
  • Mikrofon: Tak
  • Silniki: Silnik liniowy
  • Korona nawigacyjna: Tak
  • W komplecie: Smartwatch, magnetyczny przewód do ładowania, instrukcja obsługi

☆ Smartwatch ticwatch pro czarny marki Mobvoi ☆

Smartwatch ticwatch pro czarny marki Mobvoi Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch ticwatch pro czarny marki Mobvoi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Mobvoi
 • Nazwa produktu: Smartwatch ticwatch pro czarny marki Mobvoi
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Smartwatch Mobvoi TicWatch Pro 5 GPS

  TicWatch Pro 5 GPS to bezusterkowy smartwatch, który zapewni Ci komfortowy dostęp do najważniejszych danych! Obrotowa koronka i wyraźny, 1.43-calowy wyświetlacz OLED o bardzo niskim poborze mocy sprawiają, że obsługa jest wyjątkowo prosta. Sprawny akumulator zezwala na aż 45 dni pracy, a chip Qualcomm Snapdragon W5 + Gen 1 odpowiada za niezawodną pracę urządzenia. Obsługuje system Wear OS, który pozwala na m.in. Płacenie za zakupy, słuchanie muzyki na YouTube czy korzystanie z Google Maps. Niemało trybów sportowych, a kompas i GPS pomogą Ci znaleźć drogę powrotną, gdziekolwiek jesteś. Proponuje także mnóstwo funkcji monitorujących stan zdrowia, które pozwolą Ci jeszcze lepiej poznać organizm. Do zestawu oprócz charakterystycznego, silikonowego paska, załączono dodatkowo wymienny pasek z eko-skóry, dając Ci możliwość dobrania smartwatcha do swojego stylu.

  Wyraźny wyświetlacz OLED

  Zyskaj prędki i wygodny dostęp do wszelkich funkcji urządzenia. Smartwatch został zaopatrzony w wysoce wydajny ekran OLED o przekątnej 1.43". Ma też drugi ekran, który wyświetla podstawowe informacje, tj. Godzina, tętno czy spalone kalorie - podkreśla się jeszcze wyjątkowo niskim poborem mocy. Został wytworzony z wysokiej jakości szkła, które znamionuje się wytrzymałością na pozostawianie odcisków palców. Co więcej, możesz spersonalizować jego wygląd, wybierać spomiędzy aż 1000 przystępnych stylów tarcz.

  choćby do 45 dni pracy

  swobodnie korzystaj ze smartwatcha, nie martwiąc się o jego zbyt prędkie rozładowanie. Wytrzymały akumulator o obszerności 628 mAh jest w stanie zapewnić nawet do 45 dni pracy w trybie podstawowym na jednym ładowaniu lub do 80 godzin, gdy korzystasz z trybu inteligentnego. Dzięki nowoczesnej technice prędkiego ładowania już w 30 minut naładujesz go do aż 65%, natomiast 15-minutowe ładowanie pozwoli Ci korzystać ze smartwatcha przez cały dzień!

  GPS na Twoim nadgarstku

  Z TicWatch Pro 5 GPS z łatwością odszukasz drogę powrotną do domu albo odkryjesz zupełnie świeże miejsca! Smartwatch łączy się ze wszystkimi 5 systemami satelitarnymi - GPS, GLONASS, Galileo, QZSS i Beidou. Urządzenia zagwarantuje staranne dane o lokalizacji niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz! Co więcej, dodatkowo zastosowany kompas - starczy jedno dotknięcie, żeby ustawić współrzędne. Chcesz się dowiedzieć, jak daleko znajdujesz się od wybranego kierunku? Potrząśnij nadgarstkiem!

  Kontroluj pracę serca poprzez 24h na dobę

  Uzyskaj dane na temat swojego organizmu w dowolnym miejscu i czasie! TicWatch Pro 5 GPS stale obserwuje tętno poprzez 24 godziny na dobę. Na dodatek smartwatch natychmiast wyśle ostrzeżenie w przypadku wysokiego albo niskiego tętna w spoczynku i podczas wysiłku, dając Ci pełny obraz kondycji serca. Innowacyjna technika wykrywania nieregularnego bicia serca identyfikuje szeroki zakres arytmii serca, w tym migotanie przedsionków i ostrzega o potencjalnych problemach ze zdrowiem serca w czasie rzeczywistym. (Uwaga: Ta funkcja nie jest dedykowana do diagnozowania lub leczenia żadnych schorzeń ani do żadnych innych celów medycznych).

  W trosce o zdrowie

  Poznaj najważniejsze atrybuty na temat Twojego zdrowia w zaledwie kilka sekund! Smartwatch poinformuje Cię o poziomie tlenu we krwi, stresu, tętnie czy konieczności regeneracji organizmu po treningu, aby zapobiec kontuzjom. Proponuję w dodatku funkcję monitoringu snu, która pozwala na śledzenie faz snu, częstotliwości oddechów oraz temperatury skóry. Aplikacja Mobvoi Health zapewni Ci wygodny dostęp do wszystkich informacji.

  Z myślą o sportowcach

  Bieganie, jazda na rowerze, a może pływanie? TicWatch Pro 5 GPS proponuje ponad 100 trybów sportowych, dzięki czemu każdy niewątpliwie znajdzie coś optymalnego dla siebie. Smartwatch mierzy jeszcze przebyty dystans, liczba spalonych kalorii czy ile pięter pokonałeś w ciągu dnia. Nowoczesne algorytmy i ciągła kalibracja GPS zapewniają szczegółowe i staranne pomiary, które pozwolą Ci osiągnąć jeszcze więcej. Smartwatch ma także biometr, który pozwala na śledzenie ciśnienia barometrycznego i wahań wysokości.

  Twój rutynowy asystent

  Ułatw sobie codzienne aktywności! Smartwatch Mobvoi został zaopatrzony w najnowszy system Wear OS by Google, dzięki któremu zyskasz dostęp do wielu atrakcyjnych funkcji. Dodaj swoją kartę płatniczą do Google Wallet i wygodnie płać swych zegarkiem dzięki Google Pay! Możesz jeszcze słuchać swojej ulubionej muzyki z YouTuba, poruszać się po mieście z Google Maps, a także odbierać/odrzucać połączenia przychodzące czy dostać powiadomienia z aplikacji. Twoje możliwości są niemal nieograniczone - przekonaj się sam!

  Z trosceą o szczegóły

  TicWatch Pro 5 GPS został zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie stosowania. Jego użyteczna, lekka konstrukcja powoduje,nawet nie poczujesz, iż masz go na nadgarstku! Pasek smartwatcha został produkowany z przychylnego dla skóry silikonu, więc nie musisz obawiać się podrażnień. dodatkowo w pakiecie odnajdziesz wymienny pasek z eko-skóry. wyróżnia się wodoodpornością 5ATM, dzięki temu nie musisz go ściągać nawet podczas pływania! Co więcej, otrzymał również dokument US-MIL-STD 810H, który spełnia najwyższe standardy wytrzymałości.

  W zestawie
  • smartwatch TicWatch Pro 5 GPS
  • pasek charakterystyczny
  • wymienny pasek z eko-skóry

☆ Smartwatch galaxy watch 5 sm-r905f 40mm lte czarny + zabezpieczenie ekranu marki Samsung ☆

Smartwatch galaxy watch 5 sm-r905f 40mm lte czarny + zabezpieczenie ekranu marki Samsung Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch galaxy watch 5 sm-r905f 40mm lte czarny + zabezpieczenie ekranu marki Samsung - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Smartwatch galaxy watch 5 sm-r905f 40mm lte czarny + zabezpieczenie ekranu marki Samsung
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 6
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Samsung Galaxy Watch5 R905 40mm LTE srebrny

  W Twoim stylu

  Urządzenia Galaxy łączą się ze sobą, dostarczając Ci niezwykłych wrażeń z użytkowania i ułatwiając Ci życie. Komfortowo steruj muzyką z poziomu Galaxy Watch5, korzystając z odświeżonego, bardziej intuicyjnego interfejsu. Gdy dzwoni telefon, nie musisz wyjmować go z kieszeni – odbierz połączenie bezpośrednio za pomocą Galaxy Watch5 lub przy pomocy słuchawek Galaxy Buds2 Pro. A fotografie i filmy zrobisz jeszcze komfortowoj, używając smartwatcha do kontrolowania aparatu. Później możesz je prosto przesłać telewizor Samsung i podziwiać je na obszerniejszym ekranie.

  Twój prywatny trener personalny

  Korzystaj w pełni z możliwości smartwatcha Samsung Galaxy Watch5. Śledź swoją aktywność i realizuj kolejne cele, dzięki zaawansowanym systemom monitorowania Twoich wyników. Wyznaczaj kolejne kroki na swej drodze do zdrowia w oparciu o gromadzone dane i analizuj osiągnięcia, korzystając z aplikacji Samsung Health. Dzisiaj możesz łatwiej osiągnąć pożądane rezultaty i poprawić swoje osiągnięcia. Kontroluj swoją aktywność fizyczną i osiągaj kolejne etapy, stale dbając o kondycję, sylwetkę i prawidłowe samopoczucie. Sprawdzaj, ile wody wypociłeś podczas ćwiczeń i pilnuj spadek tętna po zakończonym treningu. Dbaj o organizm dzięki precyzyjnym wyznaczoniom Galaxy Watch5. W dodatku, Galaxy Watch5 nadzoruje pułap tlenowy (VO2Max), pozwalając określić wydolność organizmu.

  Twój organizm pod kontrolą

  Dbaj o zdrowie ze smartwatchem Samsung Galaxy Watch5 R915 44mm LTE niebieskim. Na bieżąco kontroluj cechy swego organizmu, takie jak pracę serca i analizuj pomiary w aplikacji, żeby wychwycić niepokojące nieprawidłowości. Staranne sensory, o precyzyjności większej niżeli dotychczas, dają Ci szczegółową wiedzę na temat Twojego zdrowia. Dzięki technice impedancji bioelektrycznej (BIA) poznasz skład swojego organizmu i precyzyjnie określisz właściwości składu ciała. Na bieżąco możesz obserwować wzrost masy mięśniowej, zmniejszenie się tkanki tłuszczowej oraz poziom nawodnienia,skrupulatnie określić kolejne kroki na drodze do zdrowego organizmu i wymarzonej sylwetki. Nadzoruj stan swego serca. Sensor EKG przeniesie pobrane informacje na Twój telefon, gdzie wygodnie je przeanalizujesz. Prędko wychwycisz wszelkie nieprawidłowości i będziesz mógł przekazać lekarzowi kluczowe dane w odpowiednim czasie. Sprawdzaj atrybuty życiowe, korzystając z optycznego sensora przepływu krwi. Miej pod kontrolą poziom jej natlenienia i ciśnienie i tętno. Dzięki temu lepiej przypasujesz trening do możliwości swojego organizmu oraz na wczesnym etapie wyłapiesz niepokojące sygnały i zdążysz zareagować, broniąc swoje zdrowie.

  Twój organizm pod kontrolą

  Dbaj o zdrowie ze smartwatchem Samsung Galaxy Watch5. Na bieżąco kontroluj właściwości swojego organizmu, takie jak pracę serca i analizuj pomiary w aplikacji, żeby wychwycić niepokojące nieprawidłowości. Precyzyjne sensory, o skrupulatności pokaźniejszej aniżeli dotychczas, dają Ci szczegółową wiedzę na temat Twojego zdrowia. Dzięki technice impedancji bioelektrycznej (BIA) poznasz skład swojego organizmu i starannie określisz cechy składu ciała. Na bieżąco możesz obserwować wzrost masy mięśniowej, zmniejszenie się tkanki tłuszczowej oraz poziom nawodnienia,skrupulatnie określić kolejne kroki na drodze do zdrowego organizmu i wymarzonej sylwetki. Nadzoruj stan swego serca. Czujka EKG przeniesie pobrane informacje na Twój telefon, gdzie komfortowo je przeanalizujesz. Szybko wychwycisz wszelkie nieprawidłowości i będziesz mógł przekazać lekarzowi kluczowe informacje w odpowiednim czasie. Sprawdzaj właściwości życiowe, korzystając z optycznego sensora przepływu krwi. Miej pod kontrolą poziom jej natlenienia, a także ciśnienie i tętno. Dzięki temu lepiej dopasujesz trening do możliwości swojego organizmu i na wczesnym etapie wyłapiesz niepokojące sygnały i zdążysz zareagować, chroniąc swoje zdrowie.Podobne zestawienia:


Najtańsze zegarki smartwatche do 1500 zł – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze zegarki smartwatche do 1500 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich smartwatchy do 1500 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Huawei Smartwatch watch gt 4 classic 46mm srebrny (6942103104800) ☆

Huawei Smartwatch watch gt 4 classic 46mm srebrny (6942103104800) Najniższa Cena Online

☆ Huawei Smartwatch watch gt 4 classic 46mm srebrny (6942103104800) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HUAWEI
 • Nazwa produktu: Huawei Smartwatch watch gt 4 classic 46mm srebrny (6942103104800)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  nieprzemijalna elegancja i konwencjonalny design | monitoring snu i parametrów zdrowia | do 14 dni pracy na baterii.linię smartwatchy huawei watch gt eksponuje przeplatanie się inteligentnych funkcji z konwencjonalnym designem, dzięki temu znalazła ona uznanie w oczach tysięcy zadowolonych polek i polaków.

  kolekcja huawei watch gt 4wnosi powiew niezrównanej dotąd elegancji i szyku. To połączenie efektowna na zewnątrz, z tym, co wspaniałe i unikatowe w dodatku w środku.nieprzemijalny wygląd zegarków sprawia,nadzwyczajnie połączą się z twoim stylem, czym on jest dla ciebie.

  wybierz taki model huawei watch gt 4, który będzie podkreślać i oddawać twoją osobowość, niezależnie od okoliczności. Jednak dopieszczony i modny wygląd to nie wszystko. Ten smartwatch w nieskomplikowany i sprawny sposób będzie wspierać cię w dbaniu o twoje zdrowie.

  w końcu monitorowanie, budowanie prawidłowych nawyków i dbanie o dobrą kondycję jest zawsze w modzie.huawei watch gt 4, w przeciwieństwie do wielu innych smart zegarków, zespoli się z twoim telefonem, niezależnie czy jest to android, czy ios.

  po czym będzie do twojej dyspozycji nawet poprzez 14 dni (wersja 46 mm) lub 7 dni (wersja 41 mm) bezustannego działania na jednym ładowaniu. Istnieje uzasadnione ryzyko, iż każdy, kto zobaczy twój huawei watch gt 4, będzie ci go zazdrościć.


☆ Pebble Smart Watch - biały - Bluetooth 4.0 ☆

Pebble Smart Watch - biały - Bluetooth 4.0 Najniższa Cena Online

☆ Pebble Smart Watch - biały - Bluetooth 4.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pebble
 • Nazwa produktu: Pebble Smart Watch - biały - Bluetooth 4.0
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Die Pebble Time Steel ist eine Smartwatch der extravaganten Sorte. Mit Ihrem edlen, robusten Design aus hochwertigen Materialien ist Sie überall ein Hingucker und ein Dauerläufer zugleich. Mit einer Batterielaufzeit von bis zu 10 Tagen lässt Sie die Pebble Time Steel nicht im Stich!

  * Smartwatch mit Zeit- und Aktivitätsaufzeichnung * Kompatibel mit Android und iOS * Edles, robustes Design * Größe verstellbar * Wasserdicht bis zu 30 Meter * Batterielaufzeit von bis zu 10 Tagen * Gut lesbares ePaper-Display mit LED-Hintergrundbeleuchtung * Bluetooth 4.0 Pebble Time Steel – ein edler Hochleistungssportler Die hochwertigen Materialien lassen die Pebble Time Steel in einem neuen Licht erstrahlen.

  Die powergeladene Smartwatch ist mit einer Batterielaufzeit bis zu 10 Tagen ein Kraftpaket und ist sogar wasserdicht bis zu 30 Meter Tiefe! Neues ePaper-Display Egal wo Sie auch sind, dank des hochwertigen ePaper-Displays mit LED-Hintergrundbeleuchtung stehen Sie nie im Dunkeln.

  Selbst bei grellstem Sonnenlicht haben Sie auf der Pebble Time Steel alles im Blick. Viele Apps, einfache Bedienung Die Pebble Time Steel ermöglicht eine nahtlose Zusammenarbeit mit Ihrem Smartphone. Auch im Alltag ist Sie ein cleverer Wegbegleiter: Spielen Sie Musik über Ihr Smartphone ab, lässt sich die Wiedergabe auch im Handumdrehen auf der Pebble Time Steel steuern.

  Rund 8.000 Apps lassen sich mithilfe einer Bluetooth-Verbindung zu Ihrem Smartphone installieren und steuern. Zeit- und Aktivitätsaufzeichnung Ob Sie joggen, walken, schwimmen oder schlafen – zeichnen Sie alles auf, rund um die Uhr.

  Mit der Pebble Time Steel können Sie mithilfe von Tracking Apps von Jawbone, Fitocracy, Runkeeper oder Misfit Ihre Aktivitäten dokumentieren.


☆ Huawei Smartwatch watch gt 4 active 46mm czarny ☆

Huawei Smartwatch watch gt 4 active 46mm czarny Najniższa Cena Online

☆ Huawei Smartwatch watch gt 4 active 46mm czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HUAWEI
 • Nazwa produktu: Huawei Smartwatch watch gt 4 active 46mm czarny
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  ponadczasowa elegancja i konwencjonalny design | monitoring snu i parametrów zdrowia | do 14 dni pracy na baterii.serię smartwatchy huawei watch gt podkreśla przeplatanie się inteligentnych funkcji z konwencjonalnym designem, dzięki temu znalazła ona zachwyt w oczach tysięcy zadowolonych polek i polaków.

  linia huawei watch gt 4wnosi powiew niespotykanej dotąd elegancji i szyku. To połączenie atrakcyjna na zewnątrz, z tym, co perfekcyjne i wyjątkowe na dodatek we wnętrzu.nieprzemijalny wygląd zegarków powoduje,nieprzeciętnie połączą się z twoim stylem, czym on jest dla ciebie.

  wybierz taki model huawei watch gt 4, który będzie podkreślać i oddawać twoją osobowość, niezależnie od okoliczności. Jednak dopieszczony i modny wygląd to nie wszystko. Ten smartwatch w nieskomplikowany i efektywny sposób będzie wspierać cię w dbaniu o twoje zdrowie.

  w końcu monitorowanie, budowanie korzystnych nawyków i dbanie o dobrą kondycję jest zawsze w modzie.huawei watch gt 4, w przeciwieństwie do wielu innych smart zegarków, dopasuje się z twoim telefonem, niezależnie czy jest to android, czy ios.

  po czym będzie do twojej dyspozycji nawet przez 14 dni (wersja 46 mm) albo 7 dni (wersja 41 mm) nieustannego działania na jednym ładowaniu. Istnieje uzasadnione ryzyko, iż każdy, kto zobaczy twój huawei watch gt 4, będzie ci go zazdrościć.


☆ Xiaomi Smartwatch amazfit zeep e square czarny (6972596101567) ☆

Xiaomi Smartwatch amazfit zeep e square czarny (6972596101567) Najniższa Cena Online

☆ Xiaomi Smartwatch amazfit zeep e square czarny (6972596101567) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Smartwatch amazfit zeep e square czarny (6972596101567)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Smartwatch Amazfit ZEPP E Square Deep Sea Blue AMOLED wykrzywiona budowa 3D bez ramki | Monitorowanie stanu zdrowia i snu | ekran Always-On NAJWAŻNIEJSZE cechy rodzaj wyświetlacza: Amoled Przekątna wyświetlacza: 1,65'' Rozdzielczość wyświetlacza: 442 x 348 Materiał koperty: Stal nierdzewna Bateria: 188 mAh Czas ładowania: 2h Łączność: Bluetooth Kompatybilność z systemami: Android, iOS Wodoszczelność: 5 ATM wyświetlacz AMOLED, a także wykrzywiona kompozycja 3D bez ramki Zintegrowana koncepcja projektowa Zepp E z wykrzywionym szkłem 3D, a także stalą nierdzewną powoduje, iż jest on niesamowicie smukły, eksponuje klasę zegarka oraz powiększa pole widzenia.

  Przy grubości zaledwie 9 mm możesz go komfortowo nosić zarówno w dzień, jak i w nocy. Kolorowy wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,65 cala HD znaczny wyświetlacz AMOLED o wysokiej rozdzielczości i zagęszczeniu pikseli 341 ppi jest wyraźny i żywy, niezależnie od tego, czy wyświetla czas, czy dowolną z ulubionych aplikacji.

  Pełna kontrola czasu dzięki za każdym razem włączonemu wyświetlaczowi ekran Always-On umożliwia wyświetlanie czasu, nawet gdy inne funkcje zegarka są nieaktywne, dzięki czemu jesteś świadomy każdej ważnej chwili w życiu, a do wyboru są dziesiątki pasujących wzorców Always-on Display.

  Aby powiększyć wygodę i oszczędzać baterię, możesz po prostu wyłączyć wyświetlacz, po prostu opierając rękę lub przysłaniając ekran. 4-godzinne monitorowanie tętna Zepp E jest wyposażony w opracowany przez Huami BioTracker ™ 2, optyczny detektor śledzenia biologicznego PPG drugiej generacji, umożliwiający 24-godzinne monitorowanie tętna.

  Kontroluje strefy tętna i ostrzega, gdy tętno spoczynkowe jest nienormalnie podwyższone, dzięki temu masz całkowitą kontrolę na poprawnością realizowanych ćwiczeń. Pomiar nasycenia krwi tlenem Nasycenie krwi tlenem jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na zdrowie człowieka, dlatego Zepp E dostał funkcję pomiaru nasycenia tlenem krwi, żeby zapewnić Ci pełną kontrolę nad zdrowiem.

  Jeśli angażujesz się w długookresową pracę umysłową albo aktywność fizyczną, taką jak udział w maratonach albo uprawianie sportów na świeżym powietrzu o wysokiej intensywności, kontroluj poziom tlenu we krwi aby utrzymać zdrowie w swych rękach.

  System oceny stanu zdrowia PAI ™ PAI ™ (ang. Personal Activity Intelligence) to system oceny zdrowia, który wykorzystuje algorytmy do konwersji złożonych informacji, takich jak tętno, czas trwania aktywności i inne informacje zdrowotne, w pojedynczy, instynktowny wynik, umożliwiający użytkownikom nieskomplikowane zrozumienie ich stanu fizycznego.

  Ta funkcja obejmuje każdą formę ćwiczeń w dowolnym czasie i miejscu i personalizuje system oceny zdrowia dla każdego użytkownika na podstawie jego informacji zdrowotnych. Monitorowanie jakości snu dobry sen to priorytet we współczesnym świecie.

  Dlatego Zepp E obsługuje dogłębne monitorowanie snu, które może staranniej określić jego fazę (lekki sen, głęboki sen, okresy REM7), pilnować stan oddychania w trakcie snu i zapewniać analizę jakości i sugestie poprawy.

  Zegarek rozpoznaje jeszcze drzemki trwające ponad 20 minut pomiędzy 11:00 a 18:00 w celu zarejestrowania pełniejszych danych o śnie. Wodoszczelność 5 ATM Zepp E ma wodoodporność na poziomie 50 metrów, na równi z konwencjonalnymi zegarkami z wyższej półki.

  Możesz go bez problemu nosić na co dzień lub w trakcie pływania. Monitorowanie poziomu stresu sprawdź swój osobisty poziom stresu - zrelaksowany, normalny, przeciętny albo wysoki - zawsze, gdy odczuwasz presję w ciągu dnia, by wiedzieć, kiedy się zrelaksować i odpocząć.

  1 wbudowanych trybów sportowych Zepp E obsługuje 11 trybów sportowych, takich jak chodzenie, pływanie, wspinaczka, spacer, jazda na nartach i nie tylko. Aktywuj specjalistyczny tryb sportowy, którego Ci trzeba, a po zakończeniu ćwiczenia zegarek wygeneruje trafny raport analityczny w aplikacji mobilnej, który pomoże Ci stale poprawiać plan ćwiczeń.

  Wydłużona 7-dniowa żywotność baterii wyposażony w baterię o pokaźnej pojemności 188 mAh, Zepp E może pochwalić się żywotnością baterii do 7 dni. SPECYFIKACJA technicznA typ wyświetlacza: AMOLED, Dotykowy, barwny Przekątna wyświetlacza (cal): 1.65" Rozdzielczość wyświetlacza (px): 442x348 warstwa wyświetlacza: warstwa uniemożliwiająca powstawaniu odcisków palców, Szkło (Corning Gorilla Glass) kształt koperty: Prostokąt Materiał wykonania koperty: Stal nierdzewna kolor koperty: Niebieski Materiał wykonania paska: Skóra Długość paska (mm): 195 Szerokość paska (mm): 20 kolor paska: Niebieski Bateria: 188 mAh - litowo-polimerowa Czas pracy na baterii: do 7 dni standardowego stosowania Czas ładowania (h): 2 Łączność: Bluetooth Nawigacja satelitarna: Nie System operacyjny: System producenta Kompatybilność z systemami: Android 5.0 albo nowszy, iOS 10.0 albo nowszy Przyciski fizyczne: 1 odporność: Wodoszczelność 5 ATM Czujniki Akcelerometr detektor światła Magnetometr Pulsoksymetr Pulsometr Żyroskop rodzaje aktywności Aerobik Basen Bieganie Chodzenie Inne Jazda na rolkach Jazda na rowerze Jazda na


☆ Huawei Smartwatch watch gt 2 pro black ☆

Huawei Smartwatch watch gt 2 pro black Najniższa Cena Online

☆ Huawei Smartwatch watch gt 2 pro black - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HUAWEI
 • Nazwa produktu: Huawei Smartwatch watch gt 2 pro black
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Smartwatch został wyposażony w potrzebne do monitorowania zdrowia funkcje: pomiar tętna, stresu, natlenienia krwi, a także analizę snu. Rejestruje ponad sto aktywności fizycznych. 5 ATM *Urządzenia z klasą szczelności 5 ATM są wytrzymałe na wodę do 50 metrów. 14 dni przy charakterystycznym stosowaniu. GPS Bluetooth 5.1, BLE / BR / EDR Wymagany Android 4.4 / iOS 9.0 lub nowszy Ok. 52 g (bez paska) 1,39" AMOLED 454 x 454 HD. Wyświetlacz dotykowy. Żyroskop Akcelerometr czujnik geomagnetyczy Optyczny czujnik tętna Barometr Kompatybilny z systemami Android i iOS


Podsumowanie, czyli jaki zegarek smartwatch do 1500 zł najlepszy?


Najlepszy zegarek smartwatch do 1500 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy zegarek smartwatch do 1500 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre smartwatche – TOP7 wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych smartwatchy do 1500 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych zegarków smartwatchy damskich i męskich.


Powiązania tematyczne:

 • jaki zegarek smartwatch do 1500 zł opinie,
 • dobre zegarki smartwatche do 1500 zł cena,
 • ranking smartwatchy do 1500 zł,
 • zegarek smartwatch do 1500 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o smartwatchach do 1500 zł

#1 Gdzie szukać opinii o smartwatchach do 1500 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o smartwatchach do 1500 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki zegarek smartwatch do 1500 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych smartwatchach do 1500 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki zegarek smartwatch do 1500 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z smartwatchami do 1500 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach zegarki smartwatche do 1500 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *