FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania z mikrofonem. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania z mikrofonem


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania z mikrofonem,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek do biegania z mikrofonem.

Jakie słuchawki do biegania z mikrofonem najlepiej wybrać? Ranking sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania z mikrofonem, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek do biegania z mikrofonem, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Xiaomi Redmi Buds 3 ☆

Xiaomi Redmi Buds 3 Najniższa Cena Online

☆ Xiaomi Redmi Buds 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Redmi Buds 3
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 13
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe Redmi Buds 3, białe Poczuj rytm, zapomnij o hałasie Słuchawki douszne z aktywną redukcją szumów, które wykraczają poza zwykłe tłumienie hałasu. Zachowując flagowe funkcje eliminacji zakłóceń, są one jeszcze nadzwyczajne pod względem jakości dźwięku.

  wystarczy zamknąć oczy i wsłuchać się. Flagowy poziom hybrydowej redukcji szumów Konieczność genialnych doświadczeń z aktywną redukcją szumów. Mikrofony rodzaju feedback i feed-forward i mikrofony do rozmów, współpracują ze sobą, żeby zapewnić stałą redukcję szumów w każdej sytuacji.

  likwidowanie niechcianego hałasu o natężeniu do 40dB Szerokopasmowa aktywna redukcja hałasu. Poziom tłumienia hałasu do 40dB, redukujący hałas z otoczenia nawet o 99%. Jednocześnie w hałaśliwym otoczeniu zewnętrznym, jak i w pociągu podziemnym, zostań w swoim własnym świecie bez zakłóceń.

  dostępność 3 trybów służących tłumieniu szumów Spełnią Twoje specyficzne kryteria w zakresie redukcji hałasu. Wybierz stosowny tryb w odpowiedzi na przeróżne stopnie hałasu otoczenia, by zapobiec nadmiernemu naciskowi na uszy i powiększyć komfort korzystania z funkcji redukcji hałasu do maksimum.

  Wybierz tryb zrównoważony gdy jesteś w kawiarni lub parku, wybierz tryb lekki w biurze albo bibliotece albo wybierz tryb głęboki w metrze lub na lotnisku. Warstwowe oczyszczanie głosu i wyraźniejsze rozmowy Potrójny mikrofon z redukcją szumów otoczenia zapewniający czyste rozmowy.

  Mikrofony ze sprzężeniem zwrotnym i mikrofon do rozmów współpracują ze sobą w celu skrupulatnej eliminacji szumów otoczenia i zachowania głosu dzięki algorytmowi eliminacji szumów połączeń za pomocą modelu sieci neuronowej.

  pozwala na to prowadzenie wyraźnych rozmów nawet w głośnym otoczeniu. Luźna rozmowa w trakcie noszenia słuchawek dzięki trybom podwójnej klarowności. W trybie krystaliczności słuchaj muzyki, słysząc jednocześnie dźwięki otoczenia.

  Przełączenie do trybu zwiększonej głośności mowy pozwala na prowadzenie luźnych rozmów nawet przy założonych słuchawkach. Przenieś doznania słuchowe na zupełnie nowy poziom dzięki jakości dźwięku HiFi unikatowa jakość dźwięku pomimo skupiania się na redukcji szumów.

  Dzięki zaawansowanemu przetwornikowi dynamicznemu z podwójnym magnesem każdy element przeszedł rygorystyczny test; dodatkowo, dzięki profesjonalnej krzywej strojenia Xiaomi HRTF, dźwięki można przywrócić do ich oryginalnego brzmienia.

  Wierne odtworzenie każdego szczegółu Dynamiczny przetwornik z podwójnym magnesem odzwierciedla subtelne detale dźwięków. Całkowite zniekształcenia harmoniczne 0,07%. Membrana o wysokiej sztywności redukuje drgania przy wysokich częstotliwościach.

  Wysokie tony są najróżniejsze, wyraźne i czyste. Japońska cewka Daikoku CCAW obejmuje wysokie, przeciętne i niskie częstotliwości. Jest ultralekka i szczególnie czuła. Podwójne magnesy N52 są wysoce magnetyczne i dynamiczne, co zniża poziom zniekształceń dźwięku z słuchawek.

  skrupulatna kontrola dynamiki przy niskich częstotliwościach Oddzielna wnęka tylna w naturalny sposób kreuje obszar bez zakłóceń i zapewnia czułość dynamicznej jednostki sterującej. Obfity otwór wentylacyjny z metalowej siatki rozciągliwie reguluje ciśnienie powietrza we wnętrzu wnęki, ograniczając straty spowodowane drganiami dynamicznego układu membran.

  fachowe strojenie HRTF Umiarkowane tony niskie gwarantują naturalne wrażenia przy niskich częstotliwościach, wciągające i bogate w basy. Wyraźne tony wysokie zachowują więcej szczegółów przy wyższych częstotliwościach, przy jednoczesnym wygładzeniu sybilantów w celu poprawy przejrzystości, zapewniając idealną muzykę i bogaty dźwięk.

  mistrzowskie tunery z laboratorium dźwięku Xiaomi delikatnie kalibrują krzywą odpowiedzi częstotliwości w oparciu o fizyczną akustykę i psychoakustykę. Zakładając słuchawki, czujesz się jak w studiu, gdzie czysty i wciągający dźwięk dociera bezpośrednio do bębenków usznych.

  użyteczna budowa Czuj się komfortowo nawet po wielu godzinach wykorzystywania. Lekki korpus o masie 4,6g, wielopunktowo dopracowana kompozycja. Zoptymalizowana struktura z zachodzącymi na siebie środkami ciężkości formuje staranny, zrównoważony trójkąt wokół tragusa, antitragusa i małżowiny usznej.

  zagwarantuje obszerniejszy komfort używania słuchawek dousznych. Sterowanie dotykiem Uszczypnięcie, podobnie jak w przypadku przycisku fizycznego, produktywnie zapobiega przypadkowej komendzie lub opóźnieniu. Po uszczypnięciu można uzyskać staranną reakcję, aby z łatwością przełączać tryby, wstrzymywać odtwarzanie muzyki lub wybierać inne funkcje.

  szczególnie długi czas pracy baterii i ładowanie bezprzewodowe Do 7 godzin żywotności baterii przy pojedynczym ładowaniu (z wyłączonym ANC). Do 32 godzin użytkowania w połączeniu z etui ładującym (z wyłączonym ANC).

  Etui do ładowania obsługuje protokół ładowania bezprzewodowego QI, kompatybilny z różnymi ładowarkami. Dane o produkcie Przeznaczenie Muzyka Telefonia komórkowa budowa Douszne Technologie Hands-free Redukcja szumów Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth Złącza 1 x USB (Type C) Dźwięk Stereo Kontrola dźwięku Odbieranie/Wyciszanie połączenia Funkcje bluetooth SPP (Serial Port Profile) A2DP (Transmisja stereo) AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) HFP (Hands-Free Profile) Impedancja 32 $32 Mikrofon Tak Zasięg 10 m odcień Biały Akcesoria w komplecie Słuchawki Etui ładujące 3 pary silikonowych nakładek na słuchawki (w tym 1 para fabrycznie zainstalowana na słuchawkach) kabel USB-C do zasilania etui ładującego Instrukcja obsługi Pozostałe właściwości fachowe strojenie HRTF eliminowanie niechcianego hałasu do 40dB przenośna i bezprzewodowa budowa Japońska cewka Daikoku CCAW Podwójne magnesy N52 Klasa odporności IP55 Jakość dźwięku Hi-Fi Sterowanie dotykiem Możliwość ładowania etui bezprzewodowo QI


☆ Sony WF-1000 ☆

Sony WF-1000 Najniższa Cena Online

☆ Sony WF-1000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WF-1000
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 16
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki osłabiające zewnętrzny hałas to nowy kanon w branży
  W słuchawkach WF-1000XM3 zastosowaliśmy naszą najmocniej innowacyjną technologię osłabiania zewnętrznego hałasu z procesorem QN1e HD. Możesz więc kompletnie zatracić się w dźwięku.

  Podwójne czujniki hałasu
  Dwa mikrofony - jeden do przodu i jeden do tyłu - na powierzchni słuchawek wychwytują więcej dźwięków z otoczenia, czy jest to hałas podczas lotu, ruch w mieście czy rozmowy w biurze.

  Procesor do osłabiania hałasów QN1e HD
  Po wychwyceniu dźwięków z otoczenia rozpoczyna działać usuwający hałas procesor QN1e HD. Eliminuje on pokaźnie więcej szumów na niemal wszystkich częstotliwościach oraz zużywa mniej energii.

  Przetwornik akustyczny 6 mm
  nieznaczny, skuteczny przetwornik akustyczny o średnicy 6 mm we wnętrzu słuchawek zapewnia bogaty, czysty dźwięk.

  wyjątkowy dźwięk z minimalnymi zniekształceniami.
  Procesor QN1e HD łączy w sobie cyfrową redukcję szumów, 24-bitową technologię przetwarzania sygnału audio oraz cyfrowy przetwornik analogowo-cyfrowy ze wzmacniaczem słuchawkowym. Efekt? Niesamowity dźwięk z niewielkimi zniekształceniami.

  Interpolacja muzyki cyfrowej z użyciem DSEE HX
  System Digital Sound Enhancement Engine HX (DSEE HX) optymalizuje odtwarzanie poddanych kompresji plików audio, nadając im jakość zbliżoną do dźwięku o wysokiej rozdzielczości.

  Pełna swoboda słuchania
  Nowy układ Bluetooth i zoptymalizowana konstrukcja anteny dają jednostajne, nieustanne połączenie i wysoką jakość strumieniowej transmisji bezprzewodowej.

  znakomite do oglądania telewizji, filmów itp.
  Oglądasz filmy na smartfonie lub tablecie? Łączność bezprzewodowa w urządzeniu WF-1000XM3 synchronizuje to, co widzisz na ekranie z tym, co słyszysz w słuchawkach, gwarantując przyjemniejsze oglądanie.

  perfekcyjne wrażenia dzięki nowemu układowi Bluetooth
  Zamiast przekazywać dźwięk z jednego ucha do drugiego, nowo opracowany układ Bluetooth nadaje dźwięk do obu uszu jednocześnie, gwarantując rewelacyjne wrażenia.

  Zoptymalizowana budowa anteny
  Pozycja anteny Bluetooth w słuchawkach została zoptymalizowana, by zapewnić szerszy zasięg. Dzięki temu sygnał jest zawsze silny i bez zakłóceń.

  poręczna struktura trzyczęściowa to pewniejsze trzymanie
  Słuchawki z redukcją hałasu użytecznie stykają się z trzema różnymi punktami w uchu, zapewniając potężne, wygodne dobranie.

  Wkładki pozostają na miejscu
  Gumowa powierzchnia antypoślizgowa utrzymuje słuchawki w miejscu, dzięki temu nie wyślizgną się nieoczekiwanie.

  nawet 24 godziny słuchania
  W pełni naładowane słuchawki grają przez 6 godzin, a użyteczny futerał do ładowania zagwarantuje dodatkowe 3-krotne ładowanie. To choćby 24 godziny słuchania bez zakłóceń. Po wyłączeniu redukcji szumów czas się jeszcze wydłuża - 8 godzin po pełnym naładowaniu, a kolejne 3 razy ładowania z futerału dają łącznie nawet 32 godziny odtwarzania.

  szybkie ładowanie w razie zapotrzebowania
  Czasem musisz jak najszybciej posłuchać muzyki. Jeśli więc poziom akumulatora w słuchawkach jest niski, 10-minutowe ładowanie da choćby 90 minut odtwarzania.

  ergonomiczny magnetyczny futerał-ładowarka
  Włóż słuchawki z powrotem do futerału-ładowarki, a dzięki magnetycznemu wnętrzu zatrzasną się na swoim miejscu. Kabel USB-C błyskawicznie i łatwo naładuje futerał, zezwalając słuchać muzyki poprzez cały dzień.

  Połącz jednym dotknięciem: szybkie przełączanie
  Umieszczenie palca na wkładce dousznej zmniejsza poziom głośności i pozwala docierać dźwiękom otoczenia. Dzięki temu możesz natychmiast porozmawiać z kimś bez zdejmowania słuchawek.

  Funkcja Adaptive Sound Control automatycznie dostosowuje poziom dźwięków otoczenia do tego, co robisz
  Aplikacja Sony | Headphones Connect proponuje Adaptive Sound Control, funkcję, która automatycznie lokalizuje, co robisz - podróżujesz, spacerujesz, a może czekasz - i dopasowuje głośność dźwięków z otoczenia. Możesz także dopasować ustawienia do swych preferencji.

  automatyczne wstrzymywanie i odtwarzanie
  czujka zbliżeniowy w każdej wkładce lokalizuje, czy używasz jednej, czy obu słuchawek, i stosownie ustawia odtwarzanie. Wyjmij jedną ze słuchawek z ucha, a muzyka zostanie wstrzymana automatycznie po obu stronach. Włóż ponownie wkładkę douszną, a muzyka samoczynnie zacznie znowu grać.

  Przejmij kontrolę nad słuchanym dźwiękiem
  przystępna w aplikacji Sony | Headphones Connect funkcja Ambient Sound Control umożliwia ustawienie głośności tła i dopuszczania samych głosów. Z kolei korektor graficzny pozwala ustawić poziomy dźwięku odpowiadające muzyce.

  Korzystaj z asystenta głosowego
  Ciesz się rozrywką, rozmawiaj ze znajomymi, słuchaj danych, muzyki i powiadomień, ustawiaj przypomnienia i korzystaj z wielu innych funkcji. Dzięki Asystentowi Google wystarczy poprosić.

  Czysty dźwięk podczas rozmów poprzez komplet głośnomówiący
  Możliwość prowadzenia rozmów bez wykorzystania dłoni zagwarantuje luźną komunikację. Słuchawki WF-1000XM3 to wyraźniejszy dźwięk i możliwość nawiązywania połączeń za pomocą jednej wkładki albo obu. Dzięki temu można je na przemian ładować lub wyraźnie słyszeć połączenia w hałaśliwym otoczeniu.

  Sterowanie w zasięgu ręki
  Słuchawki WF-1000XM3 posiadają intuicyjne ustawienia sterowania dotykiem - np. Dotknij lewej słuchawki, by zmienić tryb redukcji szumów na tryb dźwięków otoczenia, albo dwukrotnie dotknij po prawej stronie, żeby przejść do następnego utworu.

  Konfigurowalne przyciski dotykowe
  Łatwo możesz przystosować sterowanie dotykiem. Aplikacja Sony | Headphones Connect pozwala przypisać do każdej wkładki uzupełniające opcje, np. Asystenta Google.

  progresywna klasyka
  Zależało nam na stylowym, subtelnym stylu - od surowych, gładkich słuchawek po elegancko dopracowany futerał ładujący.

  Wszystko, czego potrzebujesz
  W zestawie znajduje się kabel do ładowania USB-C oraz dwa rodzaje wkładek dousznych w przeróżnych wymiarach.

  Sony zaleca
  Sony zaleca,zawsze aktualizować urządzenia do najnowszego dostępnego oprogramowania. Powiadomienia o aktualizacjach oprogramowania dla WF-1000XM3, a także powiadomienia o ich dostępności są udostępniane za pośrednictwem aplikacji Sony Headphones Connect, dostępnej darmowo w Google Play i Apple App Store.


☆ Savio TWS-01 ☆

Savio TWS-01 Najniższa Cena Online

☆ Savio TWS-01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Savio
 • Nazwa produktu: Savio TWS-01
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe SAVIO TWS-01 [Przeznaczenie] Przeznaczenie Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth Savio TWS-01 z mikrofonem i power bankiem służą do wygodnego słuchania muzyki, gdziekolwiek jesteś. Nadadzą się także, jako komplet słuchawkowy do samochodu.

  W skład zestawu wchodzi: - Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth Savio TWS-01 - kabel ładowania, - Power bank, - Instrukcja obsługi [W skład zestawu wchodzi:] [Opis] Opis Bezprzewodowe słuchawki SAVIO TWS-01 to perfekcyjne rozwiązanie dla aktywnych osób, a także dla użytkowników ceniących komfort i wygodę.

  Lekka kompozycja zapewnia swobodę ruchów w trakcie używania, a zaimplementowany przycisk zezwala na odbieranie połączeń przychodzących, połączenie z ostatnio wybranym numerem, a także wybór następnego utworu. Wysoka jakość wykonania daje najkorzystniejsze brzmienie, które sprosta każdemu wyzwaniu.

  Specyfikacja technologiczna: - Wersja Bluetooth: 5.0 - Zasięg działania: do 10 metrów - Czas działania: do 2 godz. - Czas ładowania: do 1 godz. - Czas czuwania: do 100 godz. - Impedancja: 32 Ω - Pasmo przenoszenia: 20Hz – 20kHz - Czułość: -38dB - wbudowany mikrofon: Tak - Dioda powiadomień LED: Tak - Waga: 7.4g - Klawisze funkcyjne umożliwiają: włączenie/wyłączenie urządzenia, zmianę utworu, odbieranie/odrzucanie połączeń, połączenie z ostatnio wybranym numerem.

  [Specyfikacja technologiczna:]


☆ Apple AirPods ☆

Apple AirPods Najniższa Cena Online

☆ Apple AirPods - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple AirPods
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 26
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Euforia od ucha do uchaAirPods Pro wykorzystują technologię aktywnej redukcji hałasu, zanurzając Cię w czystym dźwięku. Oferują tryb kontaktu, w którym słyszysz, co dzieje się wokół. A ich wymiar możesz zjednoczyć do swych uszu i wygodnie nosić je poprzez cały dzień.

  AirPods Pro, podobnie jak AirPods, momentalnie łączą się z Twoim iPhonem albo Apple Watch. A po wyjęciu z etui są od razu gotowe do działania. Aktywna redukcja hałasuAirPods Pro to niewiarygodnie lekkie słuchawki z funkcją redukcji hałasu, która odcina dźwięki z otoczenia, pozwalając Ci słuchać bez przeszkód.

  AirPods Pro mają dwa mikrofony jeden skierowany na zewnątrz, a drugi do we wnętrzu które zapewniają wyjątkowo produktywną redukcję hałasu. Tryb aktywnej redukcji hałasu bezustannie dostosowuje się do geometrii Twojego ucha i kształtu wkładek, wyciszając dźwięki z otoczenia i pozwalając skoncentrować się na muzyce, podcastach i połączeniach.

  Tryb kontaktuPo włączeniu trybu kontaktu AirPods Pro przepuszczają dźwięki, dzięki czemu słyszysz, co dzieje się wokół Ciebie. Skierowane na zewnątrz i do w środku mikrofony AirPods Pro niwelują efekt izolacji dźwięków wywoływany przez silikonowe wkładki, zezwalając Ci naturalnie i komfortowo rozmawiać z ludźmi w Twoim otoczeniu.

  AirPods Pro pomogą Ci także lepiej usłyszeć osobę, z którą rozmawiasz twarzą w twarz, bo dzięki funkcji Wyraźny głos efektywnie wychwytują z zewnętrznego hałasu to, co mówi. DopasowywalneAirPods Pro dostarczane są w zestawie z elastycznymi wkładkami silikonowymi w trzech rozmiarach i jeszcze lepiej dają się dopasować do ucha.

  Zwężające się wkładki dopasowują się do kształtu Twoich uszu, tak żeby AirPods Pro nie wypadały i starannie przylegały, perfekcyjnie tłumiąc hałas. Etui ładujące MagSafeEtui ładujące MagSafe gwarantuje ponad 24 godziny odtwarzania.

  wystarczy położyć etui na ładowarce MagSafe lub podkładce do ładowania bezprzewodowego i zaczekać. A gdy nie masz ich akurat pod ręką, możesz zastosować do ładowania portu Lightning. Obłędna jakość dźwiękuSpecjalnie zaprojektowany przetwornik tworzy potężne basy o wysokiej amplitudzie i niskim poziomie zniekształceń.

  Ultrawydajny wzmacniacz z szerokim zakresem dynamicznym kreuje bezbłędny dźwięk, wydłużając jednocześnie czas pracy na baterii. Z kolei adaptacyjna korekcja (EQ) samoczynnie dostraja muzykę tak,olśniewała bogatym brzmieniem.

  Jeszcze więcej magiiStworzony przez Apple czip H1 podkreśla się niewiarygodnie niskimi opóźnieniami. Umieszczony u nasady czujka nacisku nietrudne sterowanie muzyką i połączeniami oraz przełączanie się między aktywną redukcją hałasu a trybem kontaktu.

  Z kolei dzięki funkcji Udostępnianie dźwięku ten sam strumień audio popłynie w dwóch parach AirPods, zezwalając Ci zagrać w grę, obejrzeć film albo posłuchać muzyki z drugą osobą. Informacje o produkcie Przeznaczenie Telefonia internetowa Muzyka Telefonia komórkowa kompozycja Douszne Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth Złącza Lightning Dźwięk Stereo Funkcje bluetooth HFP (Hands-Free Profile) Mikrofon Tak kolor Biały Waga 10.8 g Akcesoria w pakiecie AirPods Pro Etui ładujące MagSafe Silikonowe wkładki douszne (w trzech rozmiarach) przewód z Lightning na USB-C Dokumentacja rozmiary AirPods Pro (jedna słuchawka) Wysokość: 30,9 mm Szerokość: 21,8 mm Grubość: 24,0 mm Etui ładujące MagSafe Wysokość: 45,2 mm Szerokość: 60,6 mm Grubość: 21,7 mm nadaje się do Modele iPhonea iPhone 13 Pro iPhone 13 Pro Max iPhone 13 mini iPhone 13 iPhone 12 Pro iPhone 12 Pro Max iPhone 12 mini iPhone 12 iPhone 11 Pro iPhone 11 Pro Max iPhone 11 iPhone SE (2.

  generacji) iPhone XS iPhone XS Max iPhone XR iPhone X iPhone 8 iPhone 8 Plus iPhone 7 iPhone 7 Plus iPhone 6s iPhone 6s Plus iPhone SE (1. Generacji) Modele iPada iPad mini (6. Generacji) iPad (9. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (5.

  generacji) iPad Pro 12,9 cala (4. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (3. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (2. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (1. Generacji) iPad Pro 11 cali (3. Generacji) iPad Pro 11 cali (2. Generacji) iPad Pro 11 cali (1.

  generacji) iPad Pro 10,5 cala iPad Pro 9,7 cala iPad Air (4. Generacji) iPad Air (3. Generacji) iPad Air 2 iPad (8. Generacji) iPad (7. Generacji) iPad (6. Generacji) iPad (5. Generacji) iPad mini (5. Generacji) iPad mini 4 Modele Maca MacBook Air (M1, 2020 r.) MacBook Air (Retina, 13 cali, 2020 r.) MacBook Air (Retina, 13 cali, 20182019 r.) MacBook Air (13 cali, początek 20152017 r.) MacBook Air (11 cali, początek 2015 r.) MacBook Pro (14 cali, 2021 r.) MacBook Pro (16 cali, 2021 r.) MacBook Pro (13 cali, M1, 2020 r.) MacBook Pro (13 cali, 2020 r.) MacBook Pro (13 cali, 20162019 r.) MacBook Pro (Retina, 13 cali, koniec 20122015 r.) MacBook Pro (16 cali, 2019 r.) MacBook Pro (15 cali, 20162019 r.) MacBook Pro (Retina, 15 cali, połowa 20122015 r.) MacBook (Retina, 12 cali, początek 20152017 r.) iMac (24 cale, M1, 2021 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, 2019 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, 2017 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, koniec 2015 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, 20192020 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, 2017 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, koniec 20142015 r.) iMac Pro (2017 r.) Mac mini (M1, 2020 r.) Mac mini (2018 r.) Mac mini (koniec 2014 r.) Mac Pro (2019 r.) Mac Pro (koniec 2013 r.) Modele Apple Watch Apple Watch Series 7 Apple Watch Series 6 Apple Watch SE Apple Watch Series 5 Apple Watch Series 4 Apple Watch Series 3 Apple Watch Series 2 Apple Watch Series 1 Modele Apple TV Apple TV 4K (2.

  generacji) Apple TV 4K (1. Generacji) Apple TV HD Modele iPoda iPod touch (7. Generacji) Pozostałe właściwości technologia dźwięku Aktywna redukcja hałasu Tryb kontaktu Adaptacyjna korekcja (EQ) Odpowietrznik do wyrównywania ciśnienia Specjalny przetwornik Apple o wysokiej amplitudzie Specjalny wzmacniacz z szerokim zakresem dynamicznym Dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy Czujniki Dwa mikrofony kształtujące wiązkę akustyczną Mikrofon skierowany do w środku Dwa czujniki optyczne Przyspieszeniomierz namierzający ruch Przyspieszeniomierz wykrywający mowę detektor nacisku Procesor Układ SiP (System in Package) oparty na czipie H1


☆ XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE ☆

XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE Najniższa Cena Online

☆ XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

   Mi True Wireless Earphones 2 Basic technika Bluetooth a co z tego wynika koniec ze splątanym kablem! Słuchawki są bezprzewodowe – wystarczy podłączyć zdalnie telefon albo komputer i gotowe. Bezprzewodowa konstrukcja.

  Wysoka jakość dźwięku z potężnym bassem. Redukcja szumów w trakcie rozmów. Dotykowe sterowanie. Szybkie i automatyczne parowanie. Kompaktowa i lekka budowa przekładająca się na wygodne i nietrudne noszenie.

  nowoczesna łączność bezprzewodowa Mi True Wireless Earphones są bezprzewodowe: zero przewodów - ekstra wygoda Mimo znikomego rozmiaru słuchawek, gwarantują one niewiarygodnie czysty dźwięk ze usztywnionym bassem nadzwyczajna jakość dźwięku i usztywniony bas zastosowanie w słuchawkach Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 znacznego głośnika o średnicy 14,2 mm z szeroką kompozytowa cewką dynamiczną, sprawi że możesz radować się dźwiękiem nadzwyczajnej jakości i wzmocnionym basem.

  w efekcie, bas jest pełny i głęboki, średni zakres miękki i naturalny, a dźwięki o wysokiej częstotliwości wyraźne i czyste. Automatyczna detekcja Kiedy wyjmiesz jedną słuchawkę Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 z ucha, muzyka samoczynnie się zatrzyma.

  Jest to realne dzięki wbudowanym czujnikom optycznym. Czujnik ten w czasie rzeczywistym namierza czy aktualnie nosisz słuchawki. Rozpoznaje kiedy je włożysz, a po ich usunięciu, odtwarzanie zatrzyma się samoczynnie.

  Możesz mieć zatem pewność, że nie przegapisz żadnej nuty ani klatki, podczas słuchania muzyki lub oglądania filmu. Obsługa słuchawek Earphones 2 jest nietrudna i instynktowna. Odbywa się przy pomocy palca. Kliknij dwukrotnie, żeby uzyskać dostęp do muzyki, rozmów lub asystenta głosowego.

  Obsługuj słuchawki w nieskomplikowany sposób, choćby bez telefonu komórkowego. Nad wyraz długi czas użytkowania Słuchawek możesz używać choćby przez 14 godzin używając do tego dołączonego etui ładującego, które nie tylko chroni słuchawki,w dodatku automatycznie je ładuje, kiedy ich nie używasz.

  jednocześnie słuchawki, jak ponadto etui obsługują prędkie ładowanie, co przekłada się na pełne ładowanie w ciągu zaledwie jednej godziny. Ciągłe odtwarzanie audio może trwać do czterech godzin na jednym ładowaniu.

  Kiedy słuchawkom zabraknie energii, starczy umieścić je w etui ładującym i już nawet po kilku minutach możesz używać ich ponownie. Specyfikacja: wariant produktu: Słuchawki bezprzewodowe rodzaj słuchawek: Douszne Kompatybilność: Android, iOS Funkcje: Sterowanie dotykowe, automatyczne włączanie i parowanie, Obsługa technologii AAC, prędkie parowanie MIUI Łączność: Bluetooth 5.0 Zasięg: do 10 m Złącza: USB rodzaju C Dźwięk: AAC Advanced Audio CodingSBC wbudowany mikrofon: Tak, podwójny Impedancja: 32 Ω Czas pracy na baterii: do 5 hdo 20 h (z etui ładującym) Czas ładowania: Słuchawki: do 1,5 h Moc wejściowa: 5.0V 1.0A Kolor: Biały Waga: 48 g rozmiary: 150 x 75 x...


☆ Baseus Encok W04 ☆

Baseus Encok W04 Najniższa Cena Online

☆ Baseus Encok W04 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Baseus
 • Nazwa produktu: Baseus Encok W04
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Encok True W04

  Lekkie, komfortowe i użyteczne bezprzewodowe słuchawki. W przeciwieństwie do innych modeli, każda ze słuchawek jest podłączona bezpośrednio do smartfona, co powoduje, iż ​​połączenie jest bardziej jednostajne i obniża opóźnienie.

  Baseus W04 nieporównaną jakość odtwarzania muzyki, długą żywotność baterii oraz doskonałą redukcję szumów zewnętrznych. Jedno naładowanie baterii słuchawek wystarcza na 5 godzin bezustannego odtwarzania ulubionych utworów przy przeciętnej głośności.

  Kompaktowe i stylowe etui ładujące które jest w komplecie służy jako Power Bank i zabezpiecza słuchawki przed zgubieniem. Dzięki obszerności 400mAh jest w stanie naładować je 4 razy. Akumulator etui ładuje się w około 1,5 godziny przez dołączony przewód USB.

  • Słuchawki są bronione przed kurzem i wodą dzięki wodoodporności klasy IP54.

  pakiet został wyekwipowany w wersję Bluetooth 5.0, dzięki temu jest bardziej energooszczędny, a jednocześnie zagwarantuje wyższą jakość parowania. Działa ze wszystkimi smartfonami z systemem Android i iOS.

  cechy:
  • Model: Encok True W04
  • Słuchawki obsługują systemy Android, IOS, Windows
  • Wersja Bluetooth: 5.0
  • Kolor: biały
  • Materiał: ABS
  • Zasięg: do 10 m
  • Czas pracy: 3,3 godziny
  • Czas czuwania: 300 godzin
  • Częstotliwość: 20-20 000 Hz
  • pojemność baterii słuchawek: 37 mAh
  • pojemność baterii etui: 400 mAh
  • Czas ładowania słuchawek: około 1,5 godziny (przez przewód)
  • Całkowity czas pracy słuchawek (łącznie z obudową): 20 godzin
  • Waga słuchawek: 3,5 g
  • Kod producenta: NGW04-02
  Najważniejsze mocne strony:
  • Kompaktowe i stylowe słuchawki.
  • Etui służy również jako źródło zasilania. Może naładować słuchawki do 4 razy.
  • Bluetooth 5.0 minimalizuje utratę sygnału.
  • Słuchawki mają stopień ochrony IP54. Są pyłoszczelne i wodooszczelne.
  • wbudowany mikrofon do komfortowych rozmów telefonicznych.
  • Cyfrowa redukcja szumów.
  Dźwięk

  Dźwięk jest naturalny i pozbawiony zniekształceń. Słuchawki posiadają nieprzeciętną produktywność w zakresie tonów niskich i wysokich. Efekt izolujący pozwala cieszyć się czystym dźwiękiem na najwyższym poziomie. W dowolnym miejscu i czasie.

  Dzięki technice Bluetooth 5.0 możemy przesyłać strumieniowo muzykę ze smartfonów, tabletów i innych urządzeń muzycznych obsługujących Bluetooth w promieniu 10m.

  Wersja 5.0 zapewnia wysoką wydajność, stabilność i bezusterkową transmisję.

  Wygoda

  nad wyraz lekka kompozycja, o lepszym poręcznym profilu zapewnia komfort na najwyższym poziomie. Rewelacyjnie dopasowane do Twoich uszu, długotrwałą wygodę noszenia.

  Zapomnij, iż masz słuchawki w uszach i przygotuj się na długie godziny słuchania w komfortowych warunkach.

  Dzwonienie w trybie głośnomówiącym

  Od tętniących życiem ulic miejskich po kawiarnię - niektóre najważniejsze rozmowy telefoniczne odbywają się w najbardziej nieprzewidzianych miejscach.

  technika cyfrowej redukcji hałasu usuwa zakłócający szum w tle, gdziekolwiek jesteś. Twój głos brzmi czysto i profesjonalnie, płynnie przechodząc między środowiskami.

  • Możesz bezpiecznie prowadzić rozmowy telefoniczne podczas jazdy bez naruszania przepisów ruchu drogowego.
  Wykonanie

  Słuchawki zostały wytwarzane z materiałów niepodatnych na pot i wodę. świetnie nadają się do ciężkich treningów. Nie musisz wydobywać słuchawek też gdy pada deszcz.

  posiadają przycisk sterujący umożliwiający proste i szybkie parowanie odtwarzanie / wstrzymywanie dźwięku, włączanie / wyłączanie, odbieranie / kończenie połączeń.

  Do zestawu zostało załączone etui do ładowania, przenoszenia i przechowywania słuchawek.

  Jedno pełne naładowanie słuchawek starcza na około 5 godzin odtwarzania muzyki, a załączone przenośne etui o pojemności 400mAh pozwala na doładowanie ich aż 4 razy.


☆ JBL T110BT ☆

JBL T110BT Najniższa Cena Online

☆ JBL T110BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T110BT
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  JBL T110 BT Czarne JBL T110 BT słuchawki Czarne douszne, które są podstawowym modelem tej szanowanej firmy. Lekkie, o prostej konstrukcji i nietrudne w obsłudze. Sprawdzają się w domu jak i w podróży. Znamionuje je dobra jakość brzemienia dzięki technologii Pure Bass Sound. Mają wygodny w użyciu zaimplementowany mikrofon, a także nieplączący się kabel. A ich prosty design powoduje,dostosowują się do stylu przeróżnych osób. Mocne strony JBL T110 BT Czarne:
  • Dźwięk klasy Pure Bass
  • zaimplementowany mikrofon
  • kabel, który się nie plącze
  • wygodna obsługa
  • ascetyczny design
  Brzmienie klasy Pure Bass Sound marka JBL jest znana z jakości dźwięku już od ponad 60 lat. W słuchawkach JBL T110 BT zastosowano 9 mm przetworniki o pasie przenoszenia rzędu 20 – 20 000 Hz, które odtwarzają dźwięk wysokiej jakości. Usłyszysz rockowe brzmienie i potężne basy. Znamionują się czystym dźwiękiem oraz wysokimi jak i niskimi tonami. Surowy design Słuchawki zostały zaprojektowany w klasycznym stylu. Reprezentują sobą minimalistyczny design dzięki temu pasują do różnych osób. Bez względu na to czy używasz ich w pracy czy dla rozrywki one po prostu pasują do Ciebie. Dostępne są w czterech kolorach czarnym, szarym, białym i niebieskim. Ich kompozycja jest lekka, co że są prawie niewyczuwalne w uszach. Można z nich wygodnie korzystać choćby poprzez długi czas. Końcówki są przystępne w trzech wymiarach S, M, a także L więc bez problemu zespolisz je do swych uszu. Intuicyjna obsługa JBL T110 BT Zaletą tych słuchawek dokanałowych jest także ich niezwykle prosta obsługa. Całe sterowanie obywa się za pomocą jednego przycisku, umieszczonego na przewodzie. Tym prostym pilotem możesz sterować odtwarzaczem muzyki jak i odbierać przychodzące połączenia telefoniczne. Funkcjonalność i komfortowa na co dzień. Kabel, który się nie plącze Ile to razy plączące się kabelki słuchawek wyprowadzały Cię z równowagi. Z JBL T110 BT nic takiego nie będzie mieć miejsca. Zastosowany w nich płaski kabel nie plącze się i dodatkowo jest wytrzymały co minimalizuje ryzyko jego uszkodzenia. Zadbano także o jego optymalną długość, więc śmiało możesz trzymać urządzenie do którego podpięte są słuchawki wygodnie w kieszeni czy torebce, kabla Ci nie zabraknie. Zastosowany mikrofon W przewodzie słuchawek JBL T110 BT wbudowany został mikrofon, dzięki któremu słuchawki prosto mogą stać się poręcznym zestawem głośnomówiącym. W momencie gdy słuchawki wykryją połączenie przychodzące, automatycznie wyciszą muzykę aby można było odebrać rozmowę. To wyjątkowo poręczne rozwiązanie, które pozwala korzystać ze słuchawek na najróżniejsze sposoby. Wygodne, dokanałowe, kompaktowe słuchawki, które odznaczają się wysoką jakością brzmienia, takie są JBL T110 BT. Czystość dźwięku i solidne basy jakie dzięki nim usłyszysz sprawiają, iż sprostają one wymaganiom nawet bardzo wymagających osób. Zastosowany mikrofon i komfortowy przewód dodają im funkcjonalności. Atrybuty artykułu JBL T110 BT Czarne informacje techniczne
  Mikrofon
  Pozostałe parametry

☆ JBL T110 ☆

JBL T110 Najniższa Cena Online

☆ JBL T110 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T110
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 17
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Oto dokanałowe słuchawki JBL T110

  Są lekkie, wygodne i kompaktowe. Pod wytrzymałą obudową, para 9 mm przetwoerników zagwarantuje konkretny bas, odtwarzając tym samym dźwięk o niezwykłej jakości brzmienia tak specyficzny dla producenta JBL.

  Słuchawki douszne JBL T110 są lekkie, komfortowe i kompaktowe. Dostępne w odcieniu czarnym, białym, niebieskim i czerwonym.  Dźwięk JBL Pure Bass
  przez ponad 60 lat firma JBL była odpowiedzialna za precyzyjny, imponujący dźwięk na dużych wydarzeniach na całym świecie. Te słuchawki odtwarzają ten sam dźwięk JBL, ten wybijający się bas, który jest głęboki i mocny. Dzwięk, którego można doznać na halach koncertowych, arenach i w studio nagraniowym na całym świecie.


  Jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem
  Steruj odtwarzaniem muzyki dzięki jednoprzyciskowemu, wygodnemu pilotowi. Ktoś do Ciebie dzwoni? Odbierz połączenie w locie dzięki zastosowanemu mikrofonowi.


  Płaski kabel, który się nie plącze
  Płaski przewód jest wytrzymały i nie będzie się plątać.

  Silikonowe nakładki

  Razem z słuchawkami w komplecie dostarczone sa specjalnie zaprojektowane silikonowe nakładki w trzech uniwersalnych rozmiarach S, M, L. Zapewnią one niezwykła wygodę przy wielogodzinnym słuchaniu muzyki albo ulubionych audiobooków.


☆ Bang & Olufsen Beoplay H95 ☆

Bang & Olufsen Beoplay H95 Najniższa Cena Online

☆ Bang & Olufsen Beoplay H95 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bang & Olufsen
 • Nazwa produktu: Bang & Olufsen Beoplay H95
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 11
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  OD 1925 ROKU Świętujemy 95 lat tradycji w dziedzinie dźwięku, wzornictwa i doskonałości rzemieślniczej. Beoplay H95 to ucieleśnienie dziedzictwa Bang & Olufsen. Suchawki wytworzone przez czołowych inżynierów akustyki i wytwarzane z najlepszych materiałów najbardziej wygodne i najczystsze wrażenia słuchowe. ADAPTACYJNA AKTYWNA REDUKCJA SZUMÓW – ZANURZ SIĘ W CZYSTOŚCI DŹWIĘKU Słuchawki nauszne Beoplay H95 oferują unikatową jakość dźwięku, dzięki dwóm niestandardowym przetwornikom tytanowym i zastrzeżonemu silnikowi cyfrowego przetwarzania sygnału (DSP) marki Bang & Olufsen. Zastosowano tu najistotniej innowacyjną adaptacyjną aktywną redukcję szumów. Zanurz się w czystym dźwięku i urzekającej ciszy, wkraczając w swój prywatny dźwiękowy krajobraz. DELIKATNE OBJĘCIA LUKSUSU Słuchawki nauszne Beoplay H95 wytwarzane zostały z niezwykłą dokładnością z materiałów najwyższej jakości. Wspaniale obejmują ucho, gwarantując genialne, komfortowe dostosowanie podczas długiego wykorzystywania. Te bezprzewodowe słuchawki gwarantują niezapomniane wrażenia dzięki owalnym nausznikom, miękkiej licowej skórze jagnięcej i plastycznej piance memory. Beoplay H95 zagwarantuje idealną równowagę pomiędzy estetyką, a efektywnością. Najwyższej jakości materiały dostosowane zostały w taki sposób, żeby podkreślić każdy aspekt interakcji – od precyzyjnych aluminiowych tarcz na obudowie, po magnetycznie odłączane nauszniki z owczej skóry, które osłaniają atrakcyjnie stworzoną obudowę głośnika. ZABIERZ JE, DOKĄD TYLKO CHCESZ Te stanowczo wygodne słuchawki nauszne mają elegancką, składaną konstrukcję. Mocny, twardy futerał umożliwia bezpieczne przechowywanie słuchawek i akcesoriów podczas podróży tak, żeby doświadczać pełni wrażeń bez ograniczeń. AŻ DO 38 GODZIN ODTWARZANIA Najnowsza technika bezprzewodowa gwarantuje, iż słuchawki nauszne Beoplay H95 mogą zapewnić do 38 godzin ciągłego odtwarzania przy normalnym poziomie odsłuchu, z włączoną funkcją ANC. DOPRACOWANE W KAŻDYM SZCZEGÓLE Adapter lotniczy, kabel ładujący i kabel audio to, dzięki dopasowanym aluminiowym detalom i plecionym sznurkom, wyrafinowane designerskie akcesoria. Dzięki słuchawkom nausznym H95 odkryjesz nową jakość muzyki i nową głębię ciszy. Doświadczysz dźwięków, który doświadczenie nigdy wcześniej nie było możliwe. W zestawie Słuchawki Beoplay H95 Aluminiowa walizka transportowa przewód USB-A do USB-C kabel audio 3,5 mm Adapter lotniczy Ściereczka do czyszczenia z mikrofibry Skrócona instrukcja obsługi Podziękowania Instrukcja obsługi

☆ Denon AH-GC25 ☆

Denon AH-GC25 Najniższa Cena Online

☆ Denon AH-GC25 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Denon
 • Nazwa produktu: Denon AH-GC25
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki Denon AHGC25WBKEM czarne nauszne. Bezprzewodowe słuchawki Denon AH-GC25W wyposażone w Bluetooth aptX HD i zaawansowane technologicznie przetworniki gwarantujące najwyższą jakość dźwięku. Słuchawki bezprzewodowe klasy Premium. Bazujący na ponad 50 latach doświadczenia producenta Denon w projektowaniu i tworzeniu słuchawek, model AH-GC25W wyposażony został w technikę aptX HD Bluetooth, a zaawansowane przetworniki gwarantują realistyczny dźwięk z formatów o wysokiej rozdzielczości. Dwa mikrofony zapewniają niezwykłą wyrazistość głosu podczas nawiązywania i odbierania połączeń telefonicznych. Wyjątkowo wygodne, lekkie, bezprzewodowe słuchawki wokółuszne są zaopatrzone w innowacyjne technologie Denon, żeby zapewnić niesamowite wrażenia muzyczne każdego dnia. Genialna jakość dźwięku bezprzewodowego. Ciesz się muzyką bezprzewodowo. Kompatybilność z formatami o wysokiej rozdzielczości, wbudowana obsługa AAC oraz aptX HD Bluetooth zapewniają najwyższą jakość dźwięku. Podwójna łączność. Podwójne jednoczesne połączenie z urządzeniem pozwala bezprzewodowo słuchać urządzenia Bluetooth i nadal odbierać połączenia z telefonu. Dźwięk klasy Premium. Zaprojektowany dla miłośników muzyki, którzy wymagają najlepszego dźwięku w podróży i w pracy. Nowe, wysokowydajne przetworniki firmy Denon zaimplementowane w słuchawkach AH-GC25W przezroczysty, realistyczny dźwięk. Wyraźne wysokie tony, głęboki bas i szczegółowe obrazowanie perfekcyjne brzmienie podczas słuchania muzyki, oglądania filmów i w trakcie rozmów telefonicznych. Długa żywotność baterii. Ciesz się nawet 30 godzinami słuchania ulubionych utworów. Załączony przewód USB Micro-B pozwala na ładowanie akumulatora litowo - jonowego z dowolnej ładowarki USB albo portu USB komputera. Osiągnij pełne naładowanie baterii w ciągu zaledwie dwóch godzin. Nawet jeśli bateria jest rozładowana, odbieraj połączenia i słuchaj muzyki przy pomocy dołączonego kabla audio 3,5 mm. Aplikacja Denon Audio. Gratisowa aplikacja na smartfony stanowi znakomite uzupełnienie słuchawek AH-GC25W, gwarantując kontrolę nad dźwiękiem, a także wieloma innymi funkcjami. Dostępna na iOS i Android™.


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania z mikrofonem – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania z mikrofonem, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania z mikrofonem jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Esperanza Titanum TH109 ☆

Esperanza Titanum TH109 Najniższa Cena Online

☆ Esperanza Titanum TH109 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Esperanza Titanum TH109
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Czułość mikrofonu: -34dB +/-3dB
  Czułość słuchawek: 108dB +/-3dB
  Długość kabla / Maksymalny zasięg: 1.20 m
  Impedancja: 32 Ohm
  Kolor: Biały
  Komunikacja: Przewodowa
  Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na kablu
  Miejsce konstrukcji słuchawek: Słuchawki douszne/dokanałowe
  Opakowanie: Blister
  Opis ogólny: Słuchawki z mikrofonem Titanium douszne TH109W białe
  Pasmo przenoszenia mikrofonu: 30Hz - 16kHz
  Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
  Pałąk słuchawek: Brak pałąka
  Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 3,5 mm jack
  Pozłacane końcówki: nie
  Regulacja głośności: Na kablu
  rodzaj mikrofonu: Brak danych
  typ słuchawek: Zamknięte
  typ słuchawek/mikrofonu: Stereo
  zastosowany mikrofon: tak
  Wykonanie / przeznaczenie: standardowa
  Zawartość opakowania: Instrukcja obsługi

☆ Esperanza EH102 ☆

Esperanza EH102 Najniższa Cena Online

☆ Esperanza EH102 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Esperanza EH102
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  ESPERANZA SŁUCHAWKI STEREO EH102 - klasyczne słuchawki stereofoniczne z wysokiej jakości mikrofonem i płynną regulacją głośności. Pałąk nagłowny wytworzony z trwałego, rozciągliwego tworzywa, posiada obustronną regulację długości. Poduszki uszne wyścielone m, iłą w dotyku, tłumiącą zewnętrzne hałasy gąbką. Kompatybilne ze wszystkimi wiodącymi kartami dźwiękowymi, a także urządzeniami audio. Doskonała jakość dźwięku perfekcyjnie sprawdza się w czasie słuchania muzyki, oglądania filmów, grania czy rozmów prowadzonych p, rzez komunikatory internetowe. Informacje technologiczne: - miękkie poduszki uszne - regulacja głośności - czułość: 105dB przy 1KHz - impedancja: 32? - pasmo przenoszenia: 20Hz-20.000Hz - moc rzeczywista: 100mW - czułość mikrofonu: -58dB±2dB - pasmo przenoszenia mi, krofonu: 30Hz do 16.000Hz - długość kabla: 2.5m±0.3m - rodzaj wtyczki: stereo 3.5mm x2 - GWARANCJA wykonywanA przez ESPERANZA - mail serwis@esperanza.pl Tel 22 721 35 71 wew. 10
  • Czułość mikrofonu:-58dB±2dB dB
  • Długość przewodu:2,5 m
  • Kod Producenta:EH102
  • Kolor:CZARNE
  • Komunikacja z urządzeniem:Przewodowa
  • Pasmo przenoszenia:20Hz-20.000Hz
  • Regulacja głośności:Tak
  • Skuteczność słuchawek:105dB przy 1KHz dB
  • Złącze:mini Jack

☆ Vakoss SK-214 ☆

Vakoss SK-214 Najniższa Cena Online

☆ Vakoss SK-214 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Vakoss
 • Nazwa produktu: Vakoss SK-214
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki VAKOSS SK-214G (dokanałowe; z mikrofonem Kod towaru: SK-214G parametry -towaru: Zielony, Szary - typ zestawu słuchawkowego: Stereofoniczny - Przyciski operacyjne: Multi-przycisk - Długość kabla: 1 m - sugerowane użycie: Połączenia/muzyka - typ produktu: zestaw słuchawkowy - styl noszenia: Douszny - Dodakowe końcówki: Tak - technologia łączności: Przewodowa - Materiał pokrycia styków: Nikiel - ilość przycisków: 1 - Czułość mikrofonu: -58 dB - wariant mikrofonu: Na kablu - Częstotliwość mikrofonu: 100 - 10000 Hz - Impedancja mikrofonu: 2000 Ω - typ słuchawek dousznych: Słuchawki douszne - Czułość słuchawek: 98 dB - Impedancja: 32 Ω - Pasmo przenoszenia: 20 - 20000 Hz - Maksymalna moc wejścia: 20 mW - Budowa słuchawek: Intrafonetyczny - pkwiu: 26.40.42.0


☆ iBox Z4 ☆

iBox Z4 Najniższa Cena Online

☆ iBox Z4 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: iBox
 • Nazwa produktu: iBox Z4
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  produktywność aplikacji można powiększać, instalując trafne karty PCIe, w tym karty sieciowe 40GbE/25GbE/10GbE, adaptery Fibre Channel i karty graficzneSystem QES zagwarantuje niepodzielność informacji dzięki mechanizmom samonaprawy, wykorzystując sumy kontrolne na wszelkich etapach przetwarzania w celu wykrywania i korygowania ukrytych uszkodzeń danychSystem QES obsługuje deduplikację i kompresję danych dla optymalnego użycia pamięci masowej i maksymalnej efektywności dostępu do danychSystem QES obsługuje niemal nieograniczoną liczbę migawek, co w połączeniu z synchronizacją SnapSync pozwala używać go jako efektywnego rozwiązania do zdalnego tworzenia i odtwarzania kopii zapasowychNiezawodna pamięć masowa do środowisk wirtualizacji.

  System QTS pozwala na udostępnianie maszyn wirtualnych i kontenerów, a system QES obsługuje blokową pamięć masową w środowiskach OpenStackSystem QTS obsługuje programowe definiowanie zapasu alokacji SSD w celu rozszerzania skuteczności zapisu poprzez aplikacje intensywnie korzystających z operacji we/wy


☆ SŁUCHAWKI DEFENDER Z MIKROFONEM DOUSZNE PULSE 420 CZARNO-CZER 4-PIN ☆

SŁUCHAWKI DEFENDER Z MIKROFONEM DOUSZNE PULSE 420 CZARNO-CZER 4-PIN Najniższa Cena Online

☆ SŁUCHAWKI DEFENDER Z MIKROFONEM DOUSZNE PULSE 420 CZARNO-CZER 4-PIN - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Defender
 • Nazwa produktu: SŁUCHAWKI DEFENDER Z MIKROFONEM DOUSZNE PULSE 420 CZARNO-CZER 4-PIN
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Czułość mikrofonu: -54 dB +/-3dB
  Czułość słuchawek: 105dB +/-3dB
  Długość kabla / Maksymalny zasięg: 1.20 m
  Impedancja: 32 Om
  dane dopełniające: wspaniałe do codziennego korzystania w głośnych i zatłoczonych miejscach Umieszczony na kablu przycisk odbioru połączenia i mikrofon Płaski kabel Gniazdo mini-jack 3,5 mm 4 pin
  Kolor: Czarno-zielony
  Komunikacja: Przewodowa
  Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na kablu
  Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki douszne/dokanałowe
  Opakowanie: BOX
  Opis ogólny: Słuchawki z mikrofonem Defender PULSE 420 douszne 4-pin czarno-zielone
  Pasmo przenoszenia mikrofonu: 20Hz - 16kHz
  Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
  Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 1x mini jack 3,5mm 4-pin
  Pozłacane końcówki: nie
  Regulacja głośności: Na kablu
  rodzaj słuchawek/mikrofonu: Stereo
  wbudowany mikrofon: tak
  wymiary przetwornika słuchawek: 10mm


Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania z mikrofonem najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania z mikrofonem w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania z mikrofonem w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre słuchawki do biegania z mikrofonem – Zestawienie sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania z mikrofonem nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych słuchawek do biegania z mikrofonem.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania z mikrofonem opinie,
 • dobre słuchawki do biegania z mikrofonem cena,
 • ranking słuchawek do biegania z mikrofonem,
 • słuchawki do biegania z mikrofonem jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania z mikrofonem

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania z mikrofonem?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania z mikrofonem odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania z mikrofonem najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania z mikrofonem warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness z mikrofonem, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania z mikrofonem są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness z mikrofonem zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania z mikrofonem to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.