FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania przewodowych. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania przewodowych


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne grudzień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania przewodowych,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek do biegania przewodowych.

Jakie słuchawki do biegania przewodowe najlepiej wybrać? Ranking grudzień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania przewodowe, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania przewodowych, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Razer Słuchawki kraken x lite darmowy transport (8886419378082) ☆

Razer Słuchawki kraken x lite darmowy transport (8886419378082) Najniższa Cena Online

☆ Razer Słuchawki kraken x lite darmowy transport (8886419378082) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Słuchawki kraken x lite darmowy transport (8886419378082)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Nauszna konstrukcja

  Sprawdzona i najpopularniejsza konstrukcja słuchawek dla graczy. Stosowny rozmiar nauszników i miękkie wykończenie to kwestie, które sprawiają, że słuchawki wyśmienicie leżą na swym miejscu i nie powodują dyskomfortu nawet w trakcie długookresowej rozgrywki. Obfita średnica wysokiej klasy przetworników zapewnia świetne odwzorowanie dźwięków.

  Przewodowa łączność

  Słuchawki przewodowe zapewnią wyśmienitą jakość dźwięku bez opóźnień i zniekształceń. Stosowna długość przewodu i wysoka jakość jego wykonania zapewniają wygodę podczas rozgrywki. Słuchawki przewodowe są za każdym razem gotowe do działania – wystarczy je podłączyć.

  Mini Jack 3.5 mm

  Słuchawki wyposażono w uniwersalne i powszechnie wykorzystywane złącze Mini Jack 3.5 mm, dzięki czemu można je podłączyć do wielu różnych urządzeń bez konieczności używania przejściówek.

  40 mm membrany

  Nie bez powodu zdecydowana większość słuchawek dla graczy oferuje przetworniki 40 mm. Membrany o tej średnicy zapewnią realistyczne odwzorowanie dźwięków bez zniekształceń, a także głębokie basy. Ta wielkość przetworników nie wpływa na masywność słuchawek, dzięki czemu kompozycja pozostaje lekka i wygodna.

  Mikrofon na pałąku

  Mikrofon na pałąku to z zasady spotykana opcja w słuchawkach dla graczy. Taka budowa zapewnia wygodę wykorzystywania i możliwość przypasowania położenia mikrofonu do preferencji użytkownika. Gra w sieci będzie jeszcze bardziej wygodna, a każdy komentarz zostanie zarejestrowany bez szumów i zakłóceń.

  1.3 m przewód

  Ten model słuchawek wyekwipowano w kabel o długości 1.3 m, dzięki temu łatwo można podłączyć go do komputera lub głośników. Taka długość kabla jest nad wyraz komfortowa, gdy odległość od złącza jest niewiele znacząca.

  krystalicznie czysty dźwięk

  W każdej grze liczą się nie tylko wrażenia wizualne, ale także idealny dźwięk. Dlatego warto użyć sprzęt najwyższej jakości i zapewnić sobie niezapomniane doznania. Komplet słuchawkowy Razer Kraken X Lite jest nad wyraz lekki i praktycznie stworzony z myślą o najwyższym komforcie. Słuchawki produkowane zostały z tworzyw znakomitej jakości, co zapewnia im trwałość i trwałość.

  Co więcej, inwestując w ten sprzęt, będziesz czerpać radość z transparentnie czystego dźwięku na wszelkich konsolach. O Twoją wygodę zadbają także istotnie miękkie poduszki. Poznaj najważniejsze atuty słuchawek i daj się w ciągnąć w nieszablonowy świat rzeczywistości wirtualnej.

  SPECYFIKACJA

  towar
  marka Razer
  Kod producenta RZ04-02950100
  EAN 8886419378075
  informacje PODSTAWOWE
  Model Kraken X Lite
  kolor Czarne
  Waga [g] 250
  dane technologicznE
  budowa Nauszne
  Łączność Przewodowa
  Złącze Mini Jack 3.5 mm
  Długość przewodu 1.3 m
  Dźwięk przestrzenny 7.1 Tak
  Kompatybilność z konsolami Nie dotyczy
  Regulacja głośności Nie
  SPECYFIKACJA SŁUCHAWEK
  SPECYFIKACJA MIKROFONU
  rodzaj mikrofonu Jednokierunkowy
  Czułość mikrofonu -45 dB
  Sposób mocowania mikrofonu Na pałąku

☆ Logitech G PRO, 1319433 ☆

Logitech G PRO, 1319433 Najniższa Cena Online

☆ Logitech G PRO, 1319433 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech G PRO, 1319433
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 14
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  pakiet słuchawkowy do gier PRO X Gaming Headset z BLUE VO!CE

  skutecznOŚĆ KLASY fachoweJ
  Zaprojektowany przez profesjonalistów dla profesjonalistów w celu zapewnienia zaawansowanej komunikacji i dokładnego dźwięku.

  BLUE VO!CE
  technologia mikrofonu BLUE VO!CE daje możliwość wyboru filtrów głosu w czasie rzeczywistym w celu redukcji szumów, dodania kompresji i usuwania syczenia, a także zapewnia bogatszy, czystszy i brzmiący bardziej profesjonalnie głos. Zapewnij sobie spójne polecenia w grze w jakości studyjnej dzięki BLUE VO!CE w oprogramowaniu G HUB.4

  wygodnA PIANKA ZAPAMIĘTUJĄCA kształt
  Pianka zapamiętująca kształt schowana pod wysokiej klasy sztuczną skórą albo oddychającym welurem zapewnia długookresowy komfort. Możesz grać dłużej i bardziej intensywnie i skoncentrować się w pełni na wygrywaniu.

  WYTRZYMAŁA STAL I ALUMINIUM
  komplet PRO X dzięki trwałej i lekkiej ramie z aluminium i stali jest szczególnie wytrzymały, zagwarantuje wygodę i cechuje się niezwykłą estetyką.

  DŹWIĘK PRZESTRZENNY NOWEJ GENERACJI
  DTS HEADPHONE:X 2.0 to najnowsza wersja technologii producenta DTS gwarantującej wrażenia akustyczne skupione na obiekcie. Wersja 2.0 przenosi dźwięk przestrzenny 7.1 na jeszcze wyższy poziom dzięki poprawionym basom, pokaźniejszej czystości dźwięku i większemu poczuciu odległości. Co najważniejsze, nowy poziom świadomości odległości rozgranicza bliskie i oddalone dźwięki, dzięki temu jeszcze łatwiej jest zlokalizować wrogów.

  MEMBRANY PRO-G O ŚREDNICY 50 MM
  Membrany PRO-G zostały wyprodukowane z użyciem nieszablonowych tworzyw siateczkowych, by zapewniać niezwykle czyste i staranne wrażenia dźwiękowe. Usłysz kroki i dźwięki otoczenia z zapierającą dech w piersiach czystością i zyskaj przewagę, żeby wygrać. Dzięki membranom PRO-G o średnicy 50 mm uzyskuje się jeszcze obszerniejszą skrupulatność w szerszym paśmie przenoszenia, a także lepiej odwzorowany zakres odtwarzania basów.

  fachowy KOREKTOR
  Profile dźwiękowe korektora - dostrojone poprzez e-sportowców - są dzisiaj dostępne w oprogramowaniu G HUB. Wykorzystaj ich profile lub przystosuj je według własnych upodobań. Zapisz je w zewnętrznej karcie dźwiękowej USB,zastosować ich na innych komputerach PC.

  nowoczesna karta dźwiękowa
  Zewnętrzna karta dźwiękowa USB (DAC) zezwala na klarownie czyste przetwarzanie sygnału cyfrowego gwarantującego dźwięk i polecenia głosowe klasy turniejowej. Zaprogramuj ją przy pomocy oprogramowania Logitech G HUB i zabierz ustawienia dźwięku ze sobą na turniej.

  WSZECHSTRONNE AKCESORIA

  pakiet PRO X jest wyposażony w kabel do komputera z zastosowanym sterowaniem głośnością na przewodzie i kabel do telefonu komórkowego z zaimplementowanym mikrofonem dzięki temu możesz odłączać mikrofon na wysięgniku podczas użytkowania. Załączone etui chroni zestaw słuchawkowy i akcesoria podczas podróży.

  seria PRO
  zestaw PRO X dołącza do rodziny sprzętu wykonanego w ścisłej współpracy z e-sportowcami. Dzięki naszej zaawansowanej technice i konstrukcji nic nie stoi na przeszkodzie do zwycięstwa.

  Graj, by wygrywać
  Logitech G to światowy lider w dziedzinie e-sportów wybierany przez mistrzowskich graczy z całego świata. Logitech G współpracuje bezpośrednio z elitą światowych e-sportowców, żeby zrozumieć potrzeby fachowego grania. Nasz zespół ocenia później ich zapotrzebowania,wytwarzać najkorzystniejszy sprzęt klasy profesjonalnej.


  Akcesoria w zestawie
  zestaw słuchawkowy do gier PRO X Gaming Headset Nakładki słuchawek ze sztucznej skóry i pianki zapamiętującej zarys Nakładki słuchawek z materiału i pianki zapamiętującej zarys Zewnętrzna karta dźwiękowa USB Odłączany mikrofon przewód do komputera PC z wbudowanym sterowaniem głośnością i wyciszeniem o długości 2 m kabel do telefonu komórkowego z przyciskiem Rozgałęziacz w zarysie litery Y do komputera z oddzielnymi portami mikrofonowym i słuchawkowym Etui Dokumentacja
  Pozostałe właściwości
  Długość kabla do komputera: 2 m Długość kabla do telefonu komórkowego: 1,5 m Rozgałęziacz do komputera PC: 120 mm Membrana: PRO-G o średnicy 50 mm z hybrydowych materiałów siateczkowych Mikrofon Pro: Zakres odbierania dźwięków mikrofonu: nerkowy (jednokierunkowy) typ: kondensator elektretowy wymiary: 6 mm Pasmo przenoszenia: 100 Hz - 10 kHz

☆ Przewodowe słuchawki dokanałowe JBL T290 Czarny ☆

Przewodowe słuchawki dokanałowe JBL T290 Czarny Najniższa Cena Online

☆ Przewodowe słuchawki dokanałowe JBL T290 Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Przewodowe słuchawki dokanałowe JBL T290 Czarny
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 7
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Przewodowe słuchawki JBL T290 od JBL I kod producenta JBLT290BLK odcień > czarny Specyfikacja Łączność - Przewodowe Budowa słuchawek - Dokanałowe Średnica membrany - 8,7 mm Pasmo przenoszenia słuchawek - 20 ~ 20000 Hz Impedancja słuchawek - 32 Om Czułość słuchawek - 107 dB zastosowany mikrofon - Tak Złącze - Minijack 3,5 mm Długość kabla - 1,2 m Zasilanie - Zewnętrzne Pilot z mikrofonem na kablu Płaski przewód Waga - 14 g pakiet mieści Słuchawki JBL T290 Adaptery douszne (S, M, L) Etui Oryginalne opakowanie Bez plątaniny.

  Bez nudy. Oto słuchawki dokanałowe TUNE290 z dźwiękiem JBL Pure Bass. Są lekkie, wygodne i kompaktowe. Pod aluminiową obudową, para 8,7 mm głośników wydaje potężny bas, odtwarzając tym samym dźwięk JBL Pure Bass, którego można doświadczyć na halach koncertowych, arenach i w studio nagraniowym na całym świecie.

  dodatkowo, jednoprzyciskowy pilot pozwala na sterowanie odtwarzaniem muzyki, a dzięki wbudowanemu mikrofonowi także na prowadzenie rozmów powodując, iż słuchawki JBL TUNE290 staną się wyśmienitym towarzyszem do codziennej pracy, rozrywki w domu i w trakcie podróży Słuchawki dokanałowe JBL nowe słuchawki JBL z linii T charakteryzuje się najkorzystniejszą jakością brzmienia i postępowym designem, funkcjonalnością i metalicznym wykończeniem z aluminium.

  T290 są lekkie, kompaktowe zaopatrzone w nieplączący się, płaski kabel, wygodne i nieprzeciętnie leżą w uszach, a wysoki komfort użytkowania sprawia, iż nie będziesz chciał ich zdejmować. Aluminiowa kompozycja wysokiej jakości pokrywa słuchawek jest wytwarzana z aluminium, dzięki czemu jest lekka,bardzo wytrzymała.

  Wysokiej klasy przetworniki Słuchawki dokanałowe T290 zostały zaopatrzone w 8,7 mm przetwornik z technologią PureBass, który stwarza pasmo przenoszenia od 20 Hz aż po 20 kHz o stabilnej akustyce. Na skutek czego uzyskujesz pełny, potężny i czysty dźwięk z unikatowym wokalem i realistycznym basem, który jest wizytówka słuchawek marki JBL.

  Dźwięk JBL Pure Bass poprzez ponad 60 lat firma JBL była odpowiedzialna za dokładny, imponujący dźwięk na znacznych wydarzeniach na całym świecie. Te słuchawki odtwarzają ten sam dźwięk JBL, ten wybijający się bas, który jest głęboki i konkretny.

  Silikonowe końcówki Z słuchawkami dokanałowymi JBL T290 dostarczone są trzy pary końcówek: śladowe, przeciętne i pokaźne. Wybierz z zestawu końcówki trafne dla Ciebie i zagwarantuj sobie komfortowe słuchanie poprzez niemało godzin.

  w dodatku bezpieczeństwo podczas transportu słuchawek zapewni załączone etui. JBL T290 - słuchawki wyśmienite do smartfona Na przewodzie słuchawkowym znajduje się miniaturowy, jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem.

  dzięki temu możesz rozmawiać przez smartfon z systemem Android lub iPhone, posiadając wolne ręce. Teraz już nie będziesz musiał przerywać swoich ulubionych czynności, żeby odebrać telefon i prowadzić rozmowę.

  Kompatybilny z Android/iOS/Windows Ze względu na ujednolicony kanon słuchawki pasują do urządzeń ze złączem miniJack 3,5mm. Realne zdjęcia towaru! ukazujemy oryginalne fotografie towaru stworzone przez nas tak,aby Klient wiedział starannie co otrzyma w przesyłce.

  pakiet gromadzi: Oryginalna zestaw słuchawkowy JBL T290 Adaptery douszne (S, M, L) Etui Oryginalne opakowanie ----------------------------------------------------------------------------------------------- Prawa autorskie do zdjęć Pamiętaj!

  Lekceważenie tego faktu może skutkować poważnymi konsekwencjami. Każde kopiowanie będzie zgłaszane do Allegro (naruszenie zasad) Chcesz zastosować materiały innych osób$488wykorzystać cudze materiały, Ci potrzeba pisemnej zgody właściciela praw autorskich.

  Naruszenie cudzych praw autorskich może sprowadzić na Ciebie konsekwencje prawne. W Allegro możemy w takim przypadku wyeliminować Twoją ofertę i udzielić Ci ostrzeżenia albo blokady konta. ---------------------------------------------------------------------------------------------- Jakość produktów Oferowane przez nas produkty pochodzą z pewnego i legalnego źródła.

  Zaopatrujemy się w produkty z krajów Unii Europejskiej. Nasi dostawcy gwarantują najwyższą jakość i zgodność ze wszelkimi normami. Produkty są w 100% ORYGINALNE co można potwierdzić w autoryzowanych serwisach.

  kupując u nas masz pewność,uzyskujesz w 100% oryginalny produkt najwyższej jakości. Szanowni Państwo wszystkie zamówienia są przekazywane do optymalnej Hurtowni po czym przebiega realizacja zamówień.

  Nasza marka Współpracuje z wieloma Hurtowniami Dla tego mamy spory asortyment. Wszystkie zamówienia są realizowane pośrednictwem hurtowni nie mamy magazynu oraz sklepów stacjonarnych. Nowoczesny system pozwala szybciej realizować wszystkie zamówienia a ponadto zniżyć koszty dzięki temu mamy niebanalne ceny.


☆ Zestaw stereo Samsung EO-IG100BB AKG czarne/black USB-C, EO-IC100BWEGEU ☆

Zestaw stereo Samsung EO-IG100BB AKG czarne/black USB-C, EO-IC100BWEGEU Najniższa Cena Online

☆ Zestaw stereo Samsung EO-IG100BB AKG czarne/black USB-C, EO-IC100BWEGEU - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Zestaw stereo Samsung EO-IG100BB AKG czarne/black USB-C, EO-IC100BWEGEU
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 12
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Samsung AKG przewodowe słuchawki dokanałowe USB rodzaj C ANC (aktywna redukcja szumu) biały (EO-IC100BWEGEU) Słuchanie muzyki w domu, w trakcie przerwy w pracy lub nauce, albo w podróży może sprawiać wyjątkową przyjemność pod warunkiem, że odbywa się przy pomocy prawidłowej jakości sprzętu.

  Jeśli cenisz czystość dźwięku i komfort słuchania z całą pewnością docenisz słuchawki dokanałowe Samsung z wtyczką USB wariant C. Są dostosowane do telefonów, które nie posiadają wbudowanego złącza mini jack 3.5mm.

  wspaniałe do słuchania muzyki oraz prowadzenia rozmów bez konieczności trzymania telefonu w ręku. Specyfikacja: firma: Samsung / AKG Model: EO-IC100BWEGEU typ słuchawek: Dokanałowe, przewodowe Pasmo: 20 Hz~ 20KHz Impedancja: 32$416 Czułość: 94.3dB+-3dB(-10dBFS input) Złącze: USB typ C Długość przewodu: 1 m zaimplementowany pilot i mikrofon Zapanuj nad hałasem i szumem z otoczenia Te słuchawki dają tobie możliwość wytłumienia rozpraszających dźwięków z otoczenia.

  Dzięki przełomowej technologii aktywnego redukowania szumów - ANC (Active Noise Control)usuniesz niepożądane dźwięki przeszkadzające Ci w komfortowym słuchaniu muzyki. Jedziesz autobusem czy stoisz w poczekalni, wszędzie tam gdzie będziesz hałas przestanie być przeszkodą, a Ty zanurzysz się w muzyce jak nigdy przedtem.

  Jak działa aktywna redukcja szumu "Wycinanie" z otoczenia hałasów i szumów odbywa się w pierwszej kolejności poprzez mierzenie ich natężenia poprzez zastosowane mikrofony. Następnie specjalny układ elektroniczny emituje do twoich uszu identyczny sygnał ale z odwróconą fazą.

  W ten sposób obydwie fale dźwiękowe niwelują siebie na wzajem. Efekt wytłumienia hałasu jest wspierany poprzez końcówki słuchawek, które są wytworzone z dźwiękoszczelnego materiału. Jest to tak zwane pasywne wyciszenie.

  unikatowa wygoda poręczny design starannie odzwierciedla geometrię ucha, a co za tym idzie, sprawia, że słuchawki dostosowują się znakomicie. Nawet po kilku godzinach stosowania wciąż możesz w pełni cieszyć się swoją ulubioną muzyką bez obolałych i zmęczonych uszu.

  Słuchaj muzyki wszędzie, gdzie masz na to ochotę Słuchawki douszne Samsung wyróżniają się prostym, lubianym designem i komfortową obsługą. Dzięki wytrzymałemu, elastycznemu kablowi TPE możesz z nich korzystać wszędzie, począwszy od joggingu po relaks w domowym zaciszu.

  Komfort słuchania muzyki zapewnią Ci też funkcje odtwarzanie / pauza, czywygodne wybieranie kolejnego utworu. Słuchawki możesz podłączyć do każdego urządzenia z portem typy C. Funkcja zestawu słuchawkowego Jeśli nieraz rozmawiasz przez telefon i nie chcesz za każdym razem przełączać się na inne funkcje, dzięki słuchawkom z mikrofonem znacznie ułatwisz sobie tę czynność.

  wbudowany mikrofon nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania podczas rozmów telefonicznych w trybie głośnomówiącym, a przełączanie z muzyki na rozmowę i z powrotem wykonasz jednym przyciskiem zintegrowanego pilota. Delektuj się czystością dźwięków Jeśli wyjątkowo cenisz czystość i wysoką jakość dźwięków, te słuchawki z pewnością ją zagwarantują.

  zaopatrzone w inteligentny układ cyfrowego dekodowania pozwalają na bezstratne odtwarzanie muzyki. Dzięki funkcji regulacji głośności umożliwidopasowanie jej poziomu do Twoich preferencji. Podstawowe funkcje pilota: Głośność +/- Play/Pause Odbieranie / kończenie połączenia


☆ Audio-technica ath-msr7bk black ☆

Audio-technica ath-msr7bk black Najniższa Cena Online

☆ Audio-technica ath-msr7bk black - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Audio-Technica
 • Nazwa produktu: Audio-technica ath-msr7bk black
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  „Za sprawą MSR7 wierzymy, że osiągnęliśmy wyśmienitą równowagę pomiędzy studyjnej jakości referencyjnym brzmieniem
  a komfortem i nowoczesnym wzornictwem, który spodoba się wszystkim fanom muzyki
  i będzie pełnił rolę nadzwyczajnego wprowadzenia do technice dźwięku wysokiej rozdzielczości"

  • Robert Morgan-Males dyrektor marketingu Audio-Technica.

  Słuchawki ATH-MSR7 są konstrukcją, w której projektanci zespolili profesjonalną jakość brzmienia
  z najnowszym wzornictwem klasy premium. Elitarny charakter słuchawek
  podkreślają wyselekcjonowane materiały i świetna jakość wykończenia.
  w trakcie konstruowania modelu inżynierowie poprawili dostępne technologie audio
  i wykorzystali całe swoje doświadczenie, które zdobywają już od 1962 r.

  Zaprojektowane pozostały do użytku w domu i poza nim. Słuchawki ATH-MSR7 są niesamowicie komfortowe.
  obudowy nauszników pozostały specjalnie ukształtowane tak, by skrywać całe uszy i wzmocnić zasobność niskich tonów,
  podczas gdy stanowczo sprężysta konstrukcja przegubów umożliwia prędkie i nietrudne dostosowanie słuchawek do kształtu głowy.
  Całości dopełniają miękkie poduszki stworzone z pianki z pamięcią kształtu.
  Słuchawki pewnie układając się wokół uszu wspaniałe dobranie,
  co zwiększa do maksimum wygodę użytkowania, także podczas długookresowych sesji odsłuchowych.
  To konsekwencja ponad 40-letniego doświadczenia producenta w projektowaniu słuchawek monitorowych
  asygnowanych dla producentów, studiów nagraniowych i muzyków.
  Komfort wykorzystywania pozostaje kluczowym aspektem stanowczo podczas odsłuchu muzyki zapisanej w plikach wysokiej rozdzielczości,
  kiedy wygoda pozwala bez reszty zanurzyć się w nadzwyczajnej jakości nagraniach.

  Za wyśmienite odwzorowanie najmniejszych sybilantów brzmienia odpowiadają 45-mm przetworniki „True Motion",
  uwydatniające się wysoką rozdzielczością. Niezwykle wielkie pasmo przenoszenia,
  rozciągające się od 5 Hz (!) aż do 40 kHz pozwala usłyszeć każdy, nawet najdelikatniejsze wysokie tony i najgłębszy bas.

  W celu poszerzenia spektrum niskich i średnich częstotliwości inżynierowie opracowali specjalną,
  dwuwarstwową technikę kontrolowania ruchu powietrza: warstwowe pokrywy produkowane z luksusowej mieszanki aluminium
  i magnezu tworząc lekką i równocześnie sztywną strukturę. Dzięki wykorzystaniu tego bardzo nieelastycznego materiału
  zredukowano do minimum niepożądane wibracje, które mogłyby wpływać negatywnie na dźwięk.
  wewnątrz tej warstwowej konstrukcji znajduje się system Triple-venting Acoustic Airflow,
  wykorzystujący trzy skrupulatnie rozmieszczone otwory, które kontrolując ruch powietrza zapewniają dużo bardziej energiczny dźwięk.

  Nieważne gdzie i jak słuchasz swej ulubionej muzyki słuchawki Audio-Technica ATH-MSR7
  będą wyśmienitym rozwiązaniem dostosowanym do Twoich preferencji.
  Oprócz typowego 1,2-metrowego kabla, użytkownicy sprzętów przenośnych wyposażonych w system iOS lub Android
  mogą podłączyć 1,2-metrowy przewód iS, który zapewni im całkowitą kontrolę nad urządzeniem.
  Dzięki zaimplementowaniu przewodu iS możesz odebrać albo odrzucić przychodzące połączenie telefoniczne
  i jednocześnie przerwać odtwarzanie muzyki, bez konieczności sięgania po urządzenie przenośne.
  Do słuchawek dołączany jest także 3-metrowy przewód, który zapewniając obszerniejszy zasięg stanowi świetne rozwiązanie
  do słuchania muzyki w domu. Żeby móc utrzymać słuchawki w genialnym stanie,
  choćby podczas podróży, do zestawu dołączone jest trwałe i solidne etui.

  • typ Wokółuszne
  • Przeznaczenie Uniwersalne
  • Impedancja 35 Ohm
  • Pasmo przenoszenia (Hz) 5 Hz - 40 000 Hz
  • Czułość (dB/V) 100 dB/mW
  • Długość przewodu (m) 1,2 m; 3 m
  • kompozycja Zamknięta
  • Złącze 3,5 mm (Mini Jack)

☆ Słuchawki dt990 pro marki Beyerdynamic ☆

Słuchawki dt990 pro marki Beyerdynamic Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dt990 pro marki Beyerdynamic - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Beyerdynamic
 • Nazwa produktu: Słuchawki dt990 pro marki Beyerdynamic
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 8
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Beyerdynamic DT 990 Pro 80 Ω Black Edition – słuchawki studyjne

  Otwarte słuchawki studyjne z kolekcji Pro, asygnowane do realizowania profesjonalnych miksów i masteringu w studiu nagrań. DT 990 Pro to model ceniony przez profesjonalistów na całym świecie i używany w niezliczonych studiach nagraniowych, dzięki swojemu bardzo szczegółowemu, analitycznemu, a równocześnie przyjemnemu brzmieniu w całym słyszalnym pasmie i wysokiemu komfortowi stosowania.

  DT 990 Pro znamionują się imponującą przestrzennością, szeroką bazą stereo i niezwykłą głębią, zezwalającą na skrupulatne pozycjonowanie wokali i instrumentów w miksie. Pełne szczegółów, stabilne brzmienie z łagodnym uwypukleniem dolnego i górnego pasma powoduje, iż dźwięk jest niezwykle przyjemny, co powoduje, że model ten będzie także wyśmienitym wyborem dla muzyków i sympatyków audiofilskiego brzmienia.

  DT 990 Pro oferują najwyższy komfort stosowania, dzięki wygodnym i miękkim, wymiennym nausznikom, przykrywającym całe uszy, jednostronnemu kablowi oraz przemyślanej i potężnej konstrukcji pałąka, rewelacyjnie dostosowującego się do rozmiarów głowy.

  Najważniejsze cechy:

  • profesjonalne wokółuszne słuchawki studyjne
  • budowa: otwarta
  • Niesamowicie szczegółowe, analityczne, a jednocześnie przyjemne brzmienie z lekko uwypuklonymi basami i sopranami
  • nieszablonowe odwzorowanie przestrzenności pozwalające precyzyjnie pozycjonować instrumenty w miksie
  • Wersja 80 Ω – uniwersalna i asygnowana do rozmaitych studyjnych zastosowań
  • produkowane w Niemczech z najwyższej jakości materiałów
  • Jednostronny kabel prosty 3 m
  • Wysoki komfort stosowania
  • Wymienne, welurowe nauszniki

  Specyfikacja:

  • konstrukcja: otwarta
  • Przetworniki: dynamiczne
  • Pasmo przenoszenia: 5 – 35 000 Hz
  • Impedancja nominalna: 80 Ω
  • Nominalny poziom ciśnienia akustycznego (SPL): 96 dB SPL
  • Nominalne zniekształcenia THD: < 0,2%
  • Moc nominalna: 100 mW
  • Nominalny nacisk pałąka na głowę: ok. 3,5 N
  • Waga (bez kabla): 250 g
  • kabel: 3 m, prosty, jednostronny
  • Złącze: 3,5 mm mini jack stereo, pozłacane
  • Pokrowiec i adapter 3,5 mm mini jack – 6,3 mm jack w pakiecie

☆ AUDIO-TECHNICA ATH-AVC200 ☆

AUDIO-TECHNICA ATH-AVC200 Najniższa Cena Online

☆ AUDIO-TECHNICA ATH-AVC200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Audio-Technica
 • Nazwa produktu: AUDIO-TECHNICA ATH-AVC200
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Audio-Technica ATH-AVC200 - słuchawki

  ATH-AVC200 to zamknięte słuchawki wyposażone w 40 mm przetworniki, które odpowiadają za staranną i czystą reprodukcję tonów średnich i niskich. W połączeniu z zamkniętą konstrukcją, słuchawki ATH-AVC200 perfekcyjnie nadają się do filmów i słuchania muzyki.

  komfortowe nauszniki zostały specjalnie zaprojektowane żeby naturalnie otaczać uszy. Regulowany pałąk i znaczny pasek nagłowny ponadto wzmacniają komfort użytkowania. Wysoka jakość i zamknięta kompozycja pozwalaja radować się czystą i detaliczną średnicą, a także skrupulatnym i głębokim basem. Nieważne czy w danej chwili oglądasz film czy słuchasz muzyki, słuchawkiATH-AVC200 idealnie poradzą sobie z każdym zadaniem.

  kabel o długości 3m zakończony wtykiem jack 3.5mm,, a także dołączona do zestawu przejściówka jack 3.5/6.3mm sprawiają, iż słuchawki Audio-Technica można podłączyć do zdecydowanej większości sprzętów audio.


  Specyfikacja:

  • rodzaj: wokółuszne
  • konstrukcja: zamknięte
  • Przetwornik: 40 mm, dynamiczny
  • Pasmo przenoszenia: 20 - 22 000 Hz
  • Impedancja: 40 Ohm
  • Długość przewodu: 3m
  • Waga: 210 g (bez kabla)
  • Wtyk: jack 3,5 / 6,5 mm, pozłacany

☆ SŁUCHAWKI GAMING 7.1 ONIKUMA K10 MIKRO RGB PC PS4 ☆

SŁUCHAWKI GAMING 7.1 ONIKUMA K10 MIKRO RGB PC PS4 Najniższa Cena Online

☆ SŁUCHAWKI GAMING 7.1 ONIKUMA K10 MIKRO RGB PC PS4 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Onikuma
 • Nazwa produktu: SŁUCHAWKI GAMING 7.1 ONIKUMA K10 MIKRO RGB PC PS4
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Onikuma to renomowany marka akcesoriów gamingowych o światowej reputacji. Nazwa tej marki została zaczerpnięta z japońskiego bóstwa będącego niedźwiedziem o nadprzyrodzonych mocach i podwyższonej świadomości.

  Takie są również produkty tej producenta, to portale do innego świata, które zanurzą gracza w świecie jego magicznych gier. Marka łączy elegancję z nowoczesnością, funkcjonalnością i trwałością. Niezależnie czy grasz dla przyjemności czy zawodowo, w szerokiej ofercie Onikumy za każdym razem znajdziesz coś dla siebie.

  Specyfikacja * Przestrzenny dźwięk 7.1 * pełny Virtual Surround 360° dzięki specjalnej muszlowej konstrukcji, gwarantującej 100% bezstratny, czysty dźwięk * Stylowe podświetlenie muszli słuchawek RGB * Regulacja głośności zastosowana w słuchawkę * Czułość głośników 105dB 3dB * Pasmo przenoszenia dźwięku 20 Hz - 20 kHz * Impedancja (odporność) głośników 32 15% * wbudowany mikrofon z zaawansowaną redukcją szumów * Czułość mikrofonu 42dB 3dB * wymiary mikrofonu 6 x 2.7mm * rodzaj słuchawek - nauszne * Wielkość membran: 50 mm * Materiał pokrycia muszli: ekoskóra * Interfejs USB 2.0/3.0 * Długość kabla 2,2 m * Waga słuchawek 519g * szczególnie wygodna, sprężysta opaska na głowę * kolor czarny * Kompatybilność: komputer PC i konsole PS4, XBOX, Switch i z urządzeniami Apple Kod towaru (ASONIK10RGBBK) komplet mieści: Słuchawki ONIKUMA K10 7.1 Oryginalne dedykowane opakowanie producenta Instrukcję wyprodukowane po to by słyszeć, są bramą do innego świata dźwięku.

  Jak twórcy zestawu K10, tak i Ty poczuj falujące wzgórza i rwące rzeki, szum morza i odgłosy śpiewających ptaków. Przenieś się w świat przezroczyście czystych tonów, pełnych dynamicznej równowagi i cudownej harmonii.

  Usłyszysz wszystko to co dotąd było niesłyszalne, od najgłębszego basu po najwyższe soprany. Zanurz się dodatkowo w samym centrum wirtualnej rozgrywki na polu bitewnym a słysząc wyśmienicie skąd nadciąga przeciwnik, produktywnie się go pozbądź.

  nowoczesne przestrzenne brzmienie 7.1 Onikuma K10 profesionalne słuchawki gamingowe wspierające w pełni trójwymiarowy dźwięk przestrzenny 7.1. To doskonałe narzędzie do zabawy na wirtualnym polu walki, znakomicie oddające wszystko to co dzieje się wokół.

  Z K10 na uszach nie zaskoczy Cię żaden najmniejszy nawet szmer. Dzięki specjalnej konstrukcji muszli możesz być pewny, iż usłyszysz 100% bezstratny i niezafałszowany czysty dźwięk, który pozwoli na świetne zlokalizowanie źródła hałasu.

  Przejmij kontrolę nad rozgrywką, wytrop przeciwnika i poprowadź swój team do zwycięstwa. Podświetlenie RGB Na zewnątrz każdej muszli zestawu słuchawkowego K10 odszukasz logotypy producenta ONIKUMA. Producent, aby podkreślić niesamowite wrażenie wizualne jakie robią słuchawki, zdecydował się na podświetlenie swoich logotypów pełną paletą w systemie RGB Luminous Chroma Effect.

  Subtelnie zmieniające się odcienie, płynnie przechodzące z koloru na odcień pozostawiają naprawdę piorunujący efekt. Tego się nie da opisać słowami, po prostu musisz to zobaczyć. Wyróżnij się z tłumu, wyróżnij się w jakości RGB.

  Ergonomia i wygoda K10 są wyjątkowo wygodne. Użytecznie zaprojektowane, z super miękkimi nakładkami na uszy, są jednymi z najwygodniejszych słuchawek, jakie kiedykolwiek zostały wykonane, zapewniając Ci absolutny komfort po długich sesjach gier.

  Wyjątkowo miękka, regulowana opaska na głowę pozwoli zespolić słuchawki poprzez każdego użytkownika. Regulacja głośności słuchawek/mikrofonu znajduje się na kablu słuchawkowym, co jest istotnie komfortowe w wykorzystywaniu.

  kształt muszli został zaprojektowany tak,nadzwyczajnie przylegał do uszu i głowy, dzięki czemu użytkownik jest bardzo korzystnie izolowany od dźwięków otoczenia i może skupić się na tym co najważniejsze tym co właśnie dzieje się na ekranie jego komputera.

  Wybierz ONIKUMA i po prostu ciesz się dźwiękiem. Łatwość komunikacji Onikuma K10 ma dołączony mikrofon, który jest wyjątkowo elastyczny. Wyposażono go także w nowoczesny system redukcji szumów, dzięki temu możesz bez trudu zjednoczyć jego ustawienie do swoich preferencji i mieć pewność uzyskania czystego przekazu, bez zniekształceń i z nieznacznym wpływem dźwięków z zewnątrz.

  Jakość w każdym detalu Onikuma stworzył pakiet słuchawkowy K10 w oparciu o najistotniej restrykcyjne normy jakości. Urządzenie wytworzono z wysokiej jakości tworzyw. Matowa pokrywa, muszle pokryte ekoskórą, stylowe i subtelne podświetlenie RGB.

  Wszystko powoduje wrażenie dyskretnej elegancji. Dokonując zakupu tego urządzenia, masz pewność otrzymania produktu klasy PREMIUM. Wybierz mądrze, wybierz produkty ONIKUMA. Podaruj w prezencie Onikuma K10 to genialny pomysł na upominek.

  W obliczu rozwoju gier zespołowych, w których komunikacja ma kluczowe znaczenie, komfortowe słuchawki z mikrofonem są narzędziem niezbędnym w tej formie rozrywki. Dodatkowo moda na RGB powoduje, iż taki sprzęt staje się elementem pożądanym przez każdego szanującego się gracza.

  artykuł ONIKUMA podkreśla się spomiędzy innych niezwykłą jakością. A wszystko to będzie opakowane w spektakularne, wytworne opakowanie, co czyni nasz zestaw prezentem wręcz nieprzeciętnym. Wybierz słuchawki K10 aby nadać swemu stanowisku zupełnie nowy, atrakcyjny charakter.


☆ Beyerdynamic T5 (3gen) ☆

Beyerdynamic T5 (3gen) Najniższa Cena Online

☆ Beyerdynamic T5 (3gen) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Beyerdynamic
 • Nazwa produktu: Beyerdynamic T5 (3gen)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  BEYERDYNAMIC T5 3gen. Dynamiczne słuchawki audiofilskie Tesla Trzecia generacja wysokiej klasy słuchawek T5 producenta Beyerdynamic oferuje jeszcze doskonalszą akustykę oraz świeże, interesujące wzornictwo. Dzięki zamkniętej konstrukcji, słuchawki T5 sprawdzają się istotnie korzystnie w głośniejszym otoczeniu, a niski poziom impedancji pozwala je z łatwością łączyć z urządzeniami mobilnymi.

  W słuchawkach T5 wykorzystano opracowane przez Beyerdynamic przetworniki Tesla. Jednostkowy pomiar i dopasowanie w pary zagwarantuje maksymalną precyzję dźwięku i jego naturalną reprodukcję. Specjalne rozmieszczenie przetworników gwarantuje precyzyjną percepcję przestrzenną, a muzyka płynie z przodu w centrum sceny, tak jak w trakcie koncertu.

  Dla najlepszej osiągalnej transmisji sygnału, słuchawki T5 zaopatrzone są w odłączane kable z miedzi wysokiej czystości OCC 7N. Przystępne oddzielnie zbalansowane kable przyłączeniowe proponują dalsze możliwości optymalizacji dźwięku.

  Słuchawki stworzono z tworzyw najwyższej jakości - powlekanej stali rdzoodpornej i szczotkowanego, anodowanego aluminium, a także Alcantara(R). Dzięki temu słuchawki T5 proponują szykowny wygląd i wysoką jakość, oraz gwarantują długą żywotność.

  Wymienne nauszniki dzięki piance z pamięcią kształtu idealnie dostosowują się do użytkownika, są niezwykle wygodne w noszeniu i długofalową, beztroską przyjemność słuchania. Cechy specyficznE o Zamknięta konstrukcja zapewniająca produktywną redukcję hałasu otoczenia o słuszna neutralność dźwięku o technika Tesla gwarantuje maksymalną sprawność o Odłączane z obu stron audiofilskie kable przyłączeniowe o Wysokiej jakości pokrywa obudowy z aluminium o Wymienne nauszniki o produkowane ręcznie w Niemczech o typ słuchawek: wokółuszne o konstrukcja: zamknięte o Impedancja: 32 Ohm o Pasmo przenoszenia: 5 - 50 000 o Nominalny SPL: 100 dB (1 mW / 500 Hz) o Maksymalny SPL: 124 dB (300 mW) o Zniekształcenia T.H.


☆ Sennheiser hd559 (4044155207576) ☆

Sennheiser hd559 (4044155207576) Najniższa Cena Online

☆ Sennheiser hd559 (4044155207576) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser hd559 (4044155207576)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Sennheiser HD 599 Zasilane własnymi przetwornikami, skonstruowane z dbałością o szczegóły i najwyższą jakość tworzyw. Te słuchawki są bezpośrednimi następcami kultowego modelu HD 598 i są równie stylowe. Zamykając najnowszą serię HD 5 Sennheisera, ten model dostarcza brzmienia o nieporównanym stopniu naturalności. HD 599 to pełnowymiarowe wokółuszne słuchawki Premium, które są bezpośrednim wejściem w świat urządzeń audiofilskich. Supermiękkie, wymienne poduszki z mikrofibry gwarantują długoletni komfort stosowania.
  Wyrafinowany dźwięk domowy - całkiem na nowo atrybuty: Przetworniki o średnicy 38 mm i impedancji 50 Ohmów, stworzone w Niemczech
  Wymienne poduszki nauszników, stworzone z mikrofibry
  konkretny, demontowalny kabel 3-metrowy ze złączem Jack 6,3 mm
  Dodatkowy kabel o długości 1,2 m ze złączem Jack 3,5 mm
  Przejściówka 6,3 mm/3,5 mm w zestawie
  wyjątkowe wykończenie w kolorach beżu i brązu
  2-letnia gwarancja międzynarodowa W komplecie: Słuchawki Sennheiser HD 599
  przewód 3 m / wtyczka prosta 6,3 mm
  kabel 1,2 m / wtyczka prosta 3,5 mm
  Przejściówka 6,3 mm do 3,5 mm dane technologiczne: Przewodowe/bezprzewodowe: Przewodowe
  Słuchawki/zestaw słuchawkowy: Słuchawki
  rodzaj słuchawek: Wokółuszne
  wariant przetwornika: Otwarty
  Pasmo przenoszenia: 12-38500 Hz
  Poziom ciśnienia akustycznego (SPL): 106 dB
  Impedancja: 50 Ω
  Magnesy: Neodymowe
  Waga słuchawek: 250 g
  Złącze: Jack 6,3 mm / 3,5 mm
  Zniekształcenia harmoniczne (THD): < 0,2 %
  Kolor: Brązowy
  kabel: 2 przewody w komplecie: 3 m (Złącze Jack 6,3 mm), 1,2 m (Złącze Jack 3,5 mm) Otwarta kompozycja Sennheiser HD 599 zagwarantuje imponującą naturalną wydajność przestrzenną. Najwyższy model Sennheiser z serii 5. Pełnowymiarowe wysokiej jakości słuchawki proponujące prawie audiofilski poziom jakości dźwięku i wyjątkowy komfort noszenia dzięki obszernym wokółusznym nakładkom z miękkimi, wymiennymi poduszkami


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania przewodowe – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania przewodowe, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania przewodowych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Esperanza Słuchawki th108r czerwone darmowy odbiór w 19 miastach! ☆

Esperanza Słuchawki th108r czerwone darmowy odbiór w 19 miastach! Najniższa Cena Online

☆ Esperanza Słuchawki th108r czerwone darmowy odbiór w 19 miastach! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Esperanza Słuchawki th108r czerwone darmowy odbiór w 19 miastach!
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 12
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki douszne TH108 firmy Esperanza to uniwersalne słuchawki, z których możesz skorzystać w każdej sytuacji. Dzięki charakterystycznemu złączu słuchawki świetnie sprawdzą się do słuchania muzyki z odtwarzaczy MP3 lub MP4, telefonów i innych urządzeń multimedialnych.

  Zabierz je w każdą podróż, na codzień i nie tylko, tak aby muzyka za każdym razem była blisko Ciebie! Lekka i kompaktowa budowa oraz klasyczne wzornictwo wyróżniają je na tle innych przystępnych na rynku produktów.

  Są tak małe i funkcjonalne, iż możesz schować je w każdą kieszeń. Wysoka jakość dźwięku znakomicie spełni oczekiwania w czasie każdej Twojej aktywności. Słuchaj ulubionych utworów i nie tylko za każdym razem, gdy masz na to ochotę....


☆ Esperanza Słuchawki douszne titanum th102 stereo czarne ☆

Esperanza Słuchawki douszne titanum th102 stereo czarne Najniższa Cena Online

☆ Esperanza Słuchawki douszne titanum th102 stereo czarne - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Esperanza Słuchawki douszne titanum th102 stereo czarne
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  • atrybuty wtyku: posrebrzanydwutorowy
  • Czułość: 105 dB
  • Czułość mikrofonu: Nie dotyczy
  • Długość przewodu: 1,2 m
  • dopełniające informacje: Pasmo przenoszenia 20-20000 Hz, impedancja 32 ohm, długość przewodu 1,2 m
  • Głośność: 105 dB
  • Głośność: 105 dB/mW
  • ilość wtyków: 1 szt.
  • Impedancja: 32 Ohm
  • Kod producenta: TH102
  • Kolor: Czarny
  • Kolor główny: Czarny
  • Komunikacja: Przewodowa
  • konstrukcja: otwarte
  • konstrukcja słuchawek: Otwarte
  • Mikrofon: false
  • Moc wejściowa: 20 mW
  • Możliwość pracy bezprzewodowej: false
  • Odłączany przewód: false
  • Opis marketingowy: Słuchawki douszne do odtwarzaczy audio, MP3/MP4, komputerów i innych urządzeń posiadających standardowe wyjście audio. Kolor czarny.
  • Pasmo przenoszenia: 20 do 20000 Hz
  • Pasmo przenoszenia (max): 20000 Hz
  • Pasmo przenoszenia (min): 20 Hz
  • Regulacja głośności: false
  • wariant wtyku: Mini Jack 3,5mm
  • rodzaj wtyku: Mini Jack 3,5 mm
  • Strona www artykułu: http://esperanza.pl/titanum-th102-sluchawki-douszne,173,676.html
  • rodzaj: Słuchawki douszne
  • wariant słuchawek: Douszne
  • typ transmisji bezprzewodowej: Nie dotyczy
  • rodzaj wtyku: Minijack 3.5mm
  • Waga urządzenia: 12 kg
  • Wyłącznik mikrofonu: Nie dotyczy
  • Zasięg: Nie dotyczy
  • Zasięg / długość kabla: 1,2 metra

☆ Słuchawki Esperanza TH109W BIAŁE Darmowy odbiór w 19 miastach! ☆

Słuchawki Esperanza TH109W BIAŁE Darmowy odbiór w 19 miastach! Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki Esperanza TH109W BIAŁE Darmowy odbiór w 19 miastach! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Słuchawki Esperanza TH109W BIAŁE Darmowy odbiór w 19 miastach!
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Baza SCIP: Nie
  Czułość mikrofonu: -34dB +/-3dB
  Czułość słuchawek: 108dB +/-3dB
  Długość kabla / Maksymalny zasięg: 1.20 m
  Impedancja (Om): 32.0
  Kolor: Czarny
  Komunikacja: Przewodowa
  Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na kablu
  Miejsce konstrukcji słuchawek: Słuchawki douszne/dokanałowe
  Opakowanie: Blister
  Opis ogólny: Słuchawki z mikrofonem Titanum TH109K douszne czarne
  Pasmo przenoszenia mikrofonu: 30Hz - 16kHz
  Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
  Pałąk słuchawek: Brak pałąka
  Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 1x mini jack 3,5mm 4-pin
  Pozłacane styki: nie
  Regulacja głośności: Na kablu
  rodzaj mikrofonu: Brak informacji
  typ słuchawek: Zamknięte
  typ słuchawek/mikrofonu: Stereo
  zastosowany mikrofon: tak
  Wykonanie / przeznaczenie: standard
  Zawartość opakowania: Instrukcja obsługi

☆ Słuchawki Esperanza EH147P Różowe Darmowy odbiór w 19 miastach! ☆

Słuchawki Esperanza EH147P Różowe Darmowy odbiór w 19 miastach! Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki Esperanza EH147P Różowe Darmowy odbiór w 19 miastach! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Słuchawki Esperanza EH147P Różowe Darmowy odbiór w 19 miastach!
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 13
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  • atrybuty uzupełniające: Redukcja szumów otoczenia
  • cechy dodatkowe: redukcja szumów otoczenia
  • parametry wtyku: dwutorowyposrebrzany
  • parametry wtyku: PosrebrzanyDwutorowy
  • parametry wtyku: posrebrzanydwutorowy
  • Czułość: 108 dB
  • Czułość mikrofonu: Nie dotyczy
  • Długość przewodu: 1,2 m
  • ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 200 szt.
  • liczba wtyków: 1 szt.
  • Impedancja: 32 Ohm
  • Kod Producenta: EH147T
  • Kod producenta: EH147T
  • Kolor: Turkusowy
  • konstrukcja: zamknięte
  • kompozycja: Zamknięte
  • Mikrofon: false
  • Moc wejściowa: 50 mW
  • Możliwość pracy bezprzewodowej: false
  • Odłączany przewód: false
  • Opis marketingowy: Wysokiej jakości, douszne słuchawki stereofoniczne znakomicie nadające się do wszelkich mobilnych odtwarzaczy MP3/MP4, radia, komórek, itp. Dzięki wyśmienitej jakości tworzyw z jakich zostały stworzone znamionują się głębokim basem, niewielką wagą oraz wygodą noszenia. Wykorzystane w słuchawkach sylikonowe nakładki powiększają komfort odsłuchu oraz ograniczają zakłócenia zewnętrzne.tworzone z myślą o osobach przebywających dużo poza domem, blokują dźwięki zewnętrzne i jednocześnie wzmacniają basy, oferując użytkownikowi zupełnie świeże doznania. Ultra lekkie i komfortowe. Mają przewód z miedzi beztlenowej, przetworniki stworzone z magnesów neodymowych, specjalny, wyprofilowany , a także otwory basowe u góry, które zagwarantuje rewelacyjny, czysty i energiczny dźwięk w całym zakresie częstotliwości. Przewód zakończony wtykiem mini-jack 3.5mm pasującym do większości obecnie dostępnych przenośnych odtwarzaczy muzycznych.
  • Orientacyjna waga brutto: 32 g
  • Pasmo przenoszenia: 22000 do 12 Hz
  • Pasmo przenoszenia: 12-22000 Hz
  • Pasmo przenoszenia: 12 do 22000 Hz
  • Plug type: Minijack 3.5mm
  • Regulacja głośności: false
  • Strona www artykułu: http://esperanza.pl/esperanza-sluchawki-douszne-stereo-neon-eh147t-turkusowe,173,1051.html
  • wariant: Słuchawki douszne
  • typ magnesu: Neodymowy
  • typ magnesu: neodymowy
  • typ transmisji bezprzewodowej: Nie dotyczy
  • typ wtyku: Minijack 3.5mm
  • W komplecie: wkładki douszne
  • W pakiecie: Wkładki douszne
  • Waga urządzenia: 14 kg
  • Wyłącznik mikrofonu: Nie dotyczy
  • Zasięg: Nie dotyczy

☆ Słuchawki douszne stereo eh125 marki Esperanza ☆

Słuchawki douszne stereo eh125 marki Esperanza Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki douszne stereo eh125 marki Esperanza - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Słuchawki douszne stereo eh125 marki Esperanza
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Opis marketingowy:Słuchawki douszne do odtwarzaczy audio, MP3/MP4, komputerów i innych maszyn posiadających charakterystyczne wyjście audio. Zaopatrzone zostały w trwałe,dopasowujące się do kształtu ucha, tłumiące zewnętrzne hałasy wkładki gumowe. Mają wzmocniony efekt odtwarzania basów. W zestawie 2 zapasowe nakładki gumowe różnych rozmiarów. Kolor czarno - grafitowy.,rodzaj:Słuchawki douszne,budowa:zamknięte,Możliwość pracy bezprzewodowej:Nie,typ transmisji bezprzewodowej:Nie dotyczy,Zasięg:Nie dotyczy,Pasmo przenoszenia:20, 20000 Hz,Impedancja:32 Ohm,Moc wejściowa:20 mW,Czułość:105 dB,Regulacja głośności:Nie,Mikrofon:Nie,Czułość mikrofonu:Nie dotyczy,Wyłącznik mikrofonu:Nie dotyczy,atrybuty dodatkowe:redukcja szumów otoczenia,Długość przewodu:1,2 m,Odłączany kabel:Nie,liczba wtyków:1 szt.,rodzaj wtyku:Minijack 3.5mm,cechy wtyku:dwutorowyposrebrzany,Waga urządzenia:11 g,Kolor:Czarno - grafitowy,W pakiecie:wkładki douszne,Strona www produktu:http://esperanza.pl/esperanza-sluchawki-douszne-eh125,173,664.html


Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania przewodowe najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania przewodowe w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania przewodowe w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane słuchawki do biegania przewodowe – Ranking grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania przewodowych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych słuchawek do biegania przewodowych.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania przewodowe opinie,
 • dobre słuchawki do biegania przewodowe cena,
 • ranking słuchawek do biegania przewodowych,
 • słuchawki do biegania przewodowe jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania przewodowych

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania przewodowych?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania przewodowych odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania przewodowe najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania przewodowych warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness przewodowymi, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania przewodowe są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness przewodowymi zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania przewodowe to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *