FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania dousznych. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania dousznych


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania dousznych,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek do biegania dousznych.

Jakie słuchawki do biegania douszne najlepiej wybrać? Ranking sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania douszne, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania dousznych, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Xiaomi Redmi Buds 3 ☆

Xiaomi Redmi Buds 3 Najniższa Cena Online

☆ Xiaomi Redmi Buds 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Redmi Buds 3
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 11
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe Redmi Buds 3, białe Poczuj rytm, zapomnij o hałasie Słuchawki douszne z aktywną redukcją szumów, które wykraczają poza zwykłe tłumienie hałasu. Zachowując flagowe funkcje eliminacji zakłóceń, są one dodatkowo wspaniałe pod względem jakości dźwięku.

  starczy zamknąć oczy i wsłuchać się. Flagowy poziom hybrydowej redukcji szumów Konieczność perfekcyjnych doświadczeń z aktywną redukcją szumów. Mikrofony typu feedback i feed-forward oraz mikrofony do rozmów, współpracują ze sobą, żeby zapewnić stałą redukcję szumów w każdej sytuacji.

  usuwanie niepożądanego hałasu o natężeniu do 40dB Szerokopasmowa aktywna redukcja hałasu. Poziom tłumienia hałasu do 40dB, redukujący hałas z otoczenia choćby o 99%. Równocześnie w hałaśliwym otoczeniu zewnętrznym, jak i w pociągu podziemnym, zostań w swoim własnym świecie bez zakłóceń.

  przystępność 3 trybów służących tłumieniu szumów Spełnią Twoje oryginalne wymogi w zakresie redukcji hałasu. Wybierz odpowiedni tryb w odpowiedzi na różne stopnie hałasu otoczenia, by zapobiec nadmiernemu naciskowi na uszy i zwiększyć komfort korzystania z funkcji redukcji hałasu do maksimum.

  Wybierz tryb stabilny gdy jesteś w kawiarni albo parku, wybierz tryb lekki w biurze albo bibliotece albo wybierz tryb głęboki w metrze lub na lotnisku. Warstwowe przefiltrowanie głosu i wyraźniejsze rozmowy Potrójny mikrofon z redukcją szumów otoczenia zapewniający czyste rozmowy.

  Mikrofony ze sprzężeniem zwrotnym i mikrofon do rozmów współpracują ze sobą w celu skrupulatnej eliminacji szumów otoczenia i zachowania głosu dzięki algorytmowi eliminacji szumów połączeń za pomocą modelu sieci neuronowej.

  zezwala na to prowadzenie wyraźnych rozmów nawet w głośnym otoczeniu. Luźna rozmowa w trakcie noszenia słuchawek dzięki trybom podwójnej transparentności. W trybie transparentności słuchaj muzyki, słysząc równocześnie dźwięki otoczenia.

  Przełączenie do trybu zwiększonej głośności mowy umożliwia prowadzenie swobodnych rozmów choćby przy założonych słuchawkach. Przenieś doznania słuchowe na zupełnie nowy poziom dzięki jakości dźwięku HiFi wyjątkowa jakość dźwięku pomimo skupiania się na redukcji szumów.

  Dzięki progresywnemu przetwornikowi dynamicznemu z podwójnym magnesem każdy komponent przeszedł rygorystyczny test; dodatkowo, dzięki profesjonalnej krzywej strojenia Xiaomi HRTF, dźwięki można przywrócić do ich oryginalnego brzmienia.

  Wierne odtworzenie każdego szczegółu Dynamiczny przetwornik z podwójnym magnesem odzwierciedla subtelne detale dźwięków. Całkowite zniekształcenia harmoniczne 0,07%. Membrana o wysokiej sztywności redukuje drgania przy wysokich częstotliwościach.

  Wysokie tony są przeróżne, wyraźne i czyste. Japońska cewka Daikoku CCAW obejmuje wysokie, przeciętne i niskie częstotliwości. Jest ultralekka i wyjątkowo czuła. Podwójne magnesy N52 są wysoce magnetyczne i dynamiczne, co ogranicza poziom zniekształceń dźwięku z słuchawek.

  dokładna kontrola dynamiki przy niskich częstotliwościach Oddzielna wnęka tylna w naturalny sposób stwarza obszar bez zakłóceń i gwarantuje czułość dynamicznej jednostki sterującej. Wielki otwór wentylacyjny z metalowej siatki elastycznie reguluje ciśnienie powietrza w środku wnęki, obniżając straty spowodowane drganiami dynamicznego układu membran.

  profesjonalne strojenie HRTF Umiarkowane tony niskie zapewniają naturalne wrażenia przy niskich częstotliwościach, wciągające i bogate w basy. Wyraźne tony wysokie zachowują więcej szczegółów przy wyższych częstotliwościach, przy jednoczesnym wygładzeniu sybilantów w celu poprawy krystaliczności, gwarantując wyśmienitą muzykę i bogaty dźwięk.

  mistrzowskie tunery z laboratorium dźwięku Xiaomi delikatnie kalibrują krzywą odpowiedzi częstotliwości w oparciu o fizyczną akustykę i psychoakustykę. Zakładając słuchawki, czujesz się jak w studiu, gdzie czysty i wciągający dźwięk dociera bezpośrednio do bębenków usznych.

  funkcjonalna budowa Czuj się wygodnie choćby po wielu godzinach używania. Lekki korpus o masie 4,6g, wielopunktowo dopracowana konstrukcja. Zoptymalizowana struktura z zachodzącymi na siebie środkami ciężkości stwarza skrupulatny, jednostajny trójkąt wokół tragusa, antitragusa i małżowiny usznej.

  zagwarantuje większy komfort wykorzystywania słuchawek dousznych. Sterowanie dotykiem Uszczypnięcie, podobnie jak w przypadku przycisku fizycznego, wydajnie uniemożliwia przypadkowej komendzie lub opóźnieniu. Po uszczypnięciu można uzyskać skrupulatną reakcję, aby z łatwością przełączać tryby, wstrzymywać odtwarzanie muzyki lub wybierać inne funkcje.

  wyjątkowo długi czas pracy baterii i ładowanie bezprzewodowe Do 7 godzin żywotności baterii przy pojedynczym ładowaniu (z wyłączonym ANC). Do 32 godzin użytkowania w połączeniu z etui ładującym (z wyłączonym ANC).

  Etui do ładowania obsługuje protokół ładowania bezprzewodowego QI, kompatybilny z rozmaitymi ładowarkami. Informacje o produkcie Przeznaczenie Muzyka Telefonia komórkowa kompozycja Douszne Technologie Hands-free Redukcja szumów Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth Złącza 1 x USB (Type C) Dźwięk Stereo Kontrola dźwięku Odbieranie/Wyciszanie połączenia Funkcje bluetooth SPP (Serial Port Profile) A2DP (Transmisja stereo) AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) HFP (Hands-Free Profile) Impedancja 32 $32 Mikrofon Tak Zasięg 10 m kolor Biały Akcesoria w zestawie Słuchawki Etui ładujące 3 pary silikonowych nakładek na słuchawki (w tym 1 para fabrycznie zainstalowana na słuchawkach) przewód USB-C do zasilania etui ładującego Instrukcja obsługi Pozostałe cechy profesjonalne strojenie HRTF likwidowanie niepożądanego hałasu do 40dB przenośna i bezprzewodowa kompozycja Japońska cewka Daikoku CCAW Podwójne magnesy N52 Klasa oporności IP55 Jakość dźwięku Hi-Fi Sterowanie dotykiem Możliwość ładowania etui bezprzewodowo QI


☆ JBL T225 ☆

JBL T225 Najniższa Cena Online

☆ JBL T225 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T225
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 22
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki JBL Tune 225TWS Gold Trwałe połączenie bezprzewodowe Zjednocz się ze swoją muzyką i swoim światem. Daj się ponieść brzmieniu JBL Pure Bass i nie pozwól, żeby przewody Cię ograniczały. Słuchawki JBL Tune 225TWS zapewniają bezproblemowy dostęp do muzyki i rozmów.

  starczy otworzyć etui i już można zacząć słuchanie, ponieważ słuchawki JBL TUNE 225TWS parują się natychmiast z Twoim urządzeniem, a funkcja Dual Connect pozwala na korzystanie z jednej lub obu słuchawek.

  Dłuższe i komfortowe słuchanie dzięki akumulatorowi o żywotności sięgającej 25 godzin. Wśród zróżnicowanych opcji kolorystycznych bez wątpienia odnajdziesz słuchawki JBL Tune 225TWS, które będą pasowały do Twojego stylu.

  prędkie parowanie Dzięki funkcji Fast Pair (prędkie parowanie) włączonej przez Google, Twoje słuchawki JBL Tune 225TWS są połączone z urządzeniem z Androidem od razu po wyjęciu ich z etui ładującego. Możesz także sparować dużo maszyn, dotykając ekranu urządzenia.

  wyszukane, komfortowe etui do ładowania. Dłuższy czas słuchania Żaden szczegół nie umknął naszej uwadze. Etui do ładowania słuchawek JBL Tune 225TWS zostało zaprojektowane w ten sam przemyślany sposób, co przechowywane w nim słuchawki, a inspiracją dla jego kształtu jest kamień rzeczny.

  w dodatku ma ono miękką obudowę i odkształconą pokrywkę, która wyskakuje, gwarantując prędki dostęp do słuchawek. Akumulator o żywotności sięgającej 25 godzin pozwala słuchać muzyki przez cały dzień i całą noc.

  Możesz słuchać swego prywatnego koncertu tak długo, jak chcesz. Jedno albo oboje uszu Lewe ucho, prawe ucho, oboje uszu? Funkcja Dual Connect zagwarantuje moc, która zezwala na bezproblemowe słuchanie muzyki lub prowadzenie rozmów przy pomocy jednej albo obu słuchawek JBL Tune 225TWS.

  Natomiast żywotność akumulatora dotrzymuje Ci tempa, gdyż możesz ładować jedną słuchawkę i równocześnie korzystać z drugiej.


☆ Sony WF-1000 ☆

Sony WF-1000 Najniższa Cena Online

☆ Sony WF-1000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WF-1000
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 14
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki osłabiające zewnętrzny hałas to nowy kanon w branży
  W słuchawkach WF-1000XM3 zastosowaliśmy naszą najistotniej progresywną technikę osłabiania zewnętrznego hałasu z procesorem QN1e HD. Możesz więc całkowicie zatracić się w dźwięku.

  Podwójne czujniki hałasu
  Dwa mikrofony - jeden do przodu i jeden do tyłu - na powierzchni słuchawek wychwytują więcej dźwięków z otoczenia, czy jest to hałas w trakcie lotu, ruch w mieście czy rozmowy w biurze.

  Procesor do osłabiania hałasów QN1e HD
  Po wychwyceniu dźwięków z otoczenia początkuje działać eliminujący hałas procesor QN1e HD. Likwiduje on wyraźnie więcej szumów na niemal wszystkich częstotliwościach oraz zużywa mniej energii.

  Przetwornik akustyczny 6 mm
  minimalny, efektywny przetwornik akustyczny o średnicy 6 mm wewnątrz słuchawek zapewnia bogaty, czysty dźwięk.

  unikatowy dźwięk z niewiele znaczącymi zniekształceniami.
  Procesor QN1e HD łączy w sobie cyfrową redukcję szumów, 24-bitową technologię przetwarzania sygnału audio, a także cyfrowy przetwornik analogowo-cyfrowy ze wzmacniaczem słuchawkowym. Efekt? Niesamowity dźwięk z niedużymi zniekształceniami.

  Interpolacja muzyki cyfrowej z zastosowaniem DSEE HX
  System Digital Sound Enhancement Engine HX (DSEE HX) optymalizuje odtwarzanie poddanych kompresji plików audio, nadając im jakość zbliżoną do dźwięku o wysokiej rozdzielczości.

  Pełna swoboda słuchania
  Nowy układ Bluetooth i zoptymalizowana kompozycja anteny dają zrównoważone, nieprzerwane połączenie i wysoką jakość strumieniowej transmisji bezprzewodowej.

  idealne do oglądania telewizji, filmów itp.
  Oglądasz filmy na smartfonie albo tablecie? Łączność bezprzewodowa w urządzeniu WF-1000XM3 synchronizuje to, co widzisz na ekranie z tym, co słyszysz w słuchawkach, gwarantując przyjemniejsze oglądanie.

  świetne wrażenia dzięki nowemu układowi Bluetooth
  Zamiast przekazywać dźwięk z jednego ucha do drugiego, nowo opracowany układ Bluetooth nadaje dźwięk do obu uszu równocześnie, zapewniając perfekcyjne wrażenia.

  Zoptymalizowana budowa anteny
  Pozycja anteny Bluetooth w słuchawkach została zoptymalizowana, aby zapewnić szerszy zasięg. Dzięki temu sygnał jest za każdym razem silny i bez zakłóceń.

  użyteczna struktura trzyczęściowa to pewniejsze trzymanie
  Słuchawki z redukcją hałasu poręcznie stykają się z trzema różnorodnymi punktami w uchu, zapewniając potężne, wygodne przypasowanie.

  Wkładki pozostają na miejscu
  Gumowa powierzchnia antypoślizgowa utrzymuje słuchawki w miejscu, dzięki czemu nie wyślizgną się nieprzewidzianie.

  choćby 24 godziny słuchania
  W pełni naładowane słuchawki grają przez 6 godzin, a funkcjonalny futerał do ładowania zagwarantuje uzupełniające 3-krotne ładowanie. To nawet 24 godziny słuchania bez zakłóceń. Po wyłączeniu redukcji szumów czas się jeszcze wydłuża - 8 godzin po pełnym naładowaniu, a kolejne 3 razy ładowania z futerału dają łącznie choćby 32 godziny odtwarzania.

  szybkie ładowanie w razie potrzeby
  Czasem musisz jak najszybciej posłuchać muzyki. Jeśli więc poziom akumulatora w słuchawkach jest niski, 10-minutowe ładowanie da nawet 90 minut odtwarzania.

  funkcjonalny magnetyczny futerał-ładowarka
  Włóż słuchawki z powrotem do futerału-ładowarki, a dzięki magnetycznemu wnętrzu zatrzasną się na swym miejscu. Kabel USB-C ekspresowo i z łatwością naładuje futerał, pozwalając słuchać muzyki przez cały dzień.

  Połącz jednym dotknięciem: szybkie przełączanie
  Umieszczenie palca na wkładce dousznej ogranicza poziom głośności i pozwala docierać dźwiękom otoczenia. Dzięki temu możesz natychmiast porozmawiać z kimś bez zdejmowania słuchawek.

  Funkcja Adaptive Sound Control automatycznie dopasowuje poziom dźwięków otoczenia do tego, co robisz
  Aplikacja Sony | Headphones Connect proponuje Adaptive Sound Control, funkcję, która samoczynnie wyłapuje, co robisz - podróżujesz, spacerujesz, a może czekasz - i dostosowuje głośność dźwięków z otoczenia. Możesz także przystosować ustawienia do swych preferencji.

  automatyczne wstrzymywanie i odtwarzanie
  sensor zbliżeniowy w każdej wkładce namierza, czy używasz jednej, czy obu słuchawek, i optymalnie ustawia odtwarzanie. Wyjmij jedną ze słuchawek z ucha, a muzyka zostanie wstrzymana samoczynnie po obu stronach. Włóż ponownie wkładkę douszną, a muzyka samoczynnie zacznie znowu grać.

  Przejmij kontrolę nad słuchanym dźwiękiem
  dostępna w aplikacji Sony | Headphones Connect funkcja Ambient Sound Control umożliwia ustawienie głośności tła i dopuszczania samych głosów. Z kolei korektor graficzny pozwala ustawić stopnie dźwięku odpowiadające muzyce.

  Korzystaj z asystenta głosowego
  Ciesz się rozrywką, rozmawiaj ze znajomymi, słuchaj danych, muzyki i powiadomień, ustawiaj przypomnienia i korzystaj z wielu innych funkcji. Dzięki Asystentowi Google starczy poprosić.

  Czysty dźwięk podczas rozmów przez zestaw głośnomówiący
  Możliwość prowadzenia rozmów bez użycia rąk zapewnia swobodną komunikację. Słuchawki WF-1000XM3 to wyraźniejszy dźwięk i możliwość nawiązywania połączeń za pomocą jednej wkładki lub obu. Dzięki czemu można je na przemian ładować lub wyraźnie słyszeć połączenia w hałaśliwym otoczeniu.

  Sterowanie w zasięgu ręki
  Słuchawki WF-1000XM3 mają intuicyjne ustawienia sterowania dotykiem - np. Dotknij lewej słuchawki, aby zmienić tryb redukcji szumów na tryb dźwięków otoczenia, albo dwukrotnie dotknij po prawej stronie, by przejść do następnego utworu.

  Konfigurowalne przyciski dotykowe
  Łatwo możesz przypasować sterowanie dotykiem. Aplikacja Sony | Headphones Connect pozwala przypisać do każdej wkładki dopełniające opcje, np. Asystenta Google.

  innowacyjna klasyka
  Zależało nam na stylowym, subtelnym stylu - od ascetycznych, gładkich słuchawek po elegancko wykończony futerał ładujący.

  Wszystko, czego potrzebujesz
  W zestawie znajduje się kabel do ładowania USB-C oraz dwa typy wkładek dousznych w rozmaitych wymiarach.

  Sony zaleca
  Sony zaleca,za każdym razem aktualizować urządzenia do najnowszego przystępnego oprogramowania. Powiadomienia o aktualizacjach oprogramowania dla WF-1000XM3 oraz powiadomienia o ich przystępności są udostępniane za pośrednictwem aplikacji Sony Headphones Connect, dostępnej gratisowo w Google Play i Apple App Store.


☆ Savio TWS-01 ☆

Savio TWS-01 Najniższa Cena Online

☆ Savio TWS-01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Savio
 • Nazwa produktu: Savio TWS-01
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe SAVIO TWS-01 [Przeznaczenie] Przeznaczenie Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth Savio TWS-01 z mikrofonem i power bankiem służą do komfortowego słuchania muzyki, gdziekolwiek jesteś. Nadadzą się także, jako pakiet słuchawkowy do samochodu.

  W skład zestawu wchodzi: - Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth Savio TWS-01 - przewód ładowania, - Power bank, - Instrukcja obsługi [W skład zestawu wchodzi:] [Opis] Opis Bezprzewodowe słuchawki SAVIO TWS-01 to genialne rozwiązanie dla aktywnych osób i dla użytkowników ceniących komfort i wygodę.

  Lekka konstrukcja gwarantuje swobodę ruchów podczas stosowania, a zaimplementowany przycisk pozwala na odbieranie połączeń przychodzących, połączenie z ostatnio wybranym numerem oraz dobór następnego utworu. Wysoka jakość wykonania daje najkorzystniejsze brzmienie, które sprosta każdemu wyzwaniu.

  Specyfikacja technologiczna: - Wersja Bluetooth: 5.0 - Zasięg działania: do 10 metrów - Czas działania: do 2 godz. - Czas ładowania: do 1 godz. - Czas czuwania: do 100 godz. - Impedancja: 32 Ω - Pasmo przenoszenia: 20Hz – 20kHz - Czułość: -38dB - wbudowany mikrofon: Tak - Dioda powiadomień LED: Tak - Waga: 7.4g - Klawisze funkcyjne umożliwiają: włączenie/wyłączenie urządzenia, zmianę utworu, odbieranie/odrzucanie połączeń, połączenie z ostatnio wybranym numerem.

  [Specyfikacja technologiczna:]


☆ Apple AirPods ☆

Apple AirPods Najniższa Cena Online

☆ Apple AirPods - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple AirPods
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 26
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Euforia od ucha do uchaAirPods Pro wykorzystują technologię aktywnej redukcji hałasu, zanurzając Cię w czystym dźwięku. Proponują tryb kontaktu, w którym słyszysz, co dzieje się wokół. A ich wymiar możesz zespolić do swoich uszu i wygodnie nosić je poprzez cały dzień.

  AirPods Pro, podobnie jak AirPods, szybko łączą się z Twoim iPhonem albo Apple Watch. A po wyjęciu z etui są od razu gotowe do działania. Aktywna redukcja hałasuAirPods Pro to niewiarygodnie lekkie słuchawki z funkcją redukcji hałasu, która odcina dźwięki z otoczenia, pozwalając Ci słuchać bez przeszkód.

  AirPods Pro mają dwa mikrofony jeden skierowany na zewnątrz, a drugi do we wnętrzu które gwarantują wyjątkowo efektywną redukcję hałasu. Tryb aktywnej redukcji hałasu nieprzerwanie dopasowuje się do geometrii Twojego ucha i kształtu wkładek, wyciszając dźwięki z otoczenia i zezwalając skupić się na muzyce, podcastach i połączeniach.

  Tryb kontaktuPo włączeniu trybu kontaktu AirPods Pro przepuszczają dźwięki, dzięki czemu słyszysz, co dzieje się wokół Ciebie. Skierowane na zewnątrz i do w środku mikrofony AirPods Pro niwelują efekt izolacji dźwięków wywoływany przez silikonowe wkładki, zezwalając Ci naturalnie i wygodnie rozmawiać z ludźmi w Twoim otoczeniu.

  AirPods Pro pomogą Ci także lepiej usłyszeć osobę, z którą rozmawiasz twarzą w twarz, bo dzięki funkcji Wyraźny głos sprawnie wychwytują z zewnętrznego hałasu to, co mówi. DopasowywalneAirPods Pro dostarczane są w zestawie z sprężystymi wkładkami silikonowymi w trzech wymiarach i jeszcze lepiej dają się dopasować do ucha.

  Zwężające się wkładki dopasowują się do kształtu Twoich uszu, tak aby AirPods Pro nie wypadały i precyzyjnie przylegały, nieprzeciętnie tłumiąc hałas. Etui ładujące MagSafeEtui ładujące MagSafe zapewnia ponad 24 godziny odtwarzania.

  wystarczy położyć etui na ładowarce MagSafe lub podkładce do ładowania bezprzewodowego i zaczekać. A gdy nie masz ich akurat pod ręką, możesz wykorzystać do ładowania portu Lightning. Obłędna jakość dźwiękuSpecjalnie zaprojektowany przetwornik tworzy potężne basy o wysokiej amplitudzie i niskim poziomie zniekształceń.

  Ultrawydajny wzmacniacz z szerokim zakresem dynamicznym stwarza perfekcyjny dźwięk, wydłużając jednocześnie czas pracy na baterii. Z kolei adaptacyjna korekcja (EQ) automatycznie dostraja muzykę tak,olśniewała bogatym brzmieniem.

  Jeszcze więcej magiiStworzony przez Apple czip H1 akcentuje się niewiarygodnie niskimi opóźnieniami. Umieszczony u nasady czujka nacisku łatwe sterowanie muzyką i połączeniami i przełączanie się między aktywną redukcją hałasu a trybem kontaktu.

  Z kolei dzięki funkcji Udostępnianie dźwięku ten sam strumień audio popłynie w dwóch parach AirPods, zezwalając Ci zagrać w grę, obejrzeć film lub posłuchać muzyki z drugą osobą. Dane o produkcie Przeznaczenie Telefonia internetowa Muzyka Telefonia komórkowa kompozycja Douszne Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth Złącza Lightning Dźwięk Stereo Funkcje bluetooth HFP (Hands-Free Profile) Mikrofon Tak odcień Biały Waga 10.8 g Akcesoria w komplecie AirPods Pro Etui ładujące MagSafe Silikonowe wkładki douszne (w trzech rozmiarach) kabel z Lightning na USB-C Dokumentacja rozmiary AirPods Pro (jedna słuchawka) Wysokość: 30,9 mm Szerokość: 21,8 mm Grubość: 24,0 mm Etui ładujące MagSafe Wysokość: 45,2 mm Szerokość: 60,6 mm Grubość: 21,7 mm nadaje się do Modele iPhonea iPhone 13 Pro iPhone 13 Pro Max iPhone 13 mini iPhone 13 iPhone 12 Pro iPhone 12 Pro Max iPhone 12 mini iPhone 12 iPhone 11 Pro iPhone 11 Pro Max iPhone 11 iPhone SE (2.

  generacji) iPhone XS iPhone XS Max iPhone XR iPhone X iPhone 8 iPhone 8 Plus iPhone 7 iPhone 7 Plus iPhone 6s iPhone 6s Plus iPhone SE (1. Generacji) Modele iPada iPad mini (6. Generacji) iPad (9. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (5.

  generacji) iPad Pro 12,9 cala (4. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (3. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (2. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (1. Generacji) iPad Pro 11 cali (3. Generacji) iPad Pro 11 cali (2. Generacji) iPad Pro 11 cali (1.

  generacji) iPad Pro 10,5 cala iPad Pro 9,7 cala iPad Air (4. Generacji) iPad Air (3. Generacji) iPad Air 2 iPad (8. Generacji) iPad (7. Generacji) iPad (6. Generacji) iPad (5. Generacji) iPad mini (5. Generacji) iPad mini 4 Modele Maca MacBook Air (M1, 2020 r.) MacBook Air (Retina, 13 cali, 2020 r.) MacBook Air (Retina, 13 cali, 20182019 r.) MacBook Air (13 cali, początek 20152017 r.) MacBook Air (11 cali, początek 2015 r.) MacBook Pro (14 cali, 2021 r.) MacBook Pro (16 cali, 2021 r.) MacBook Pro (13 cali, M1, 2020 r.) MacBook Pro (13 cali, 2020 r.) MacBook Pro (13 cali, 20162019 r.) MacBook Pro (Retina, 13 cali, koniec 20122015 r.) MacBook Pro (16 cali, 2019 r.) MacBook Pro (15 cali, 20162019 r.) MacBook Pro (Retina, 15 cali, połowa 20122015 r.) MacBook (Retina, 12 cali, początek 20152017 r.) iMac (24 cale, M1, 2021 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, 2019 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, 2017 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, koniec 2015 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, 20192020 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, 2017 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, koniec 20142015 r.) iMac Pro (2017 r.) Mac mini (M1, 2020 r.) Mac mini (2018 r.) Mac mini (koniec 2014 r.) Mac Pro (2019 r.) Mac Pro (koniec 2013 r.) Modele Apple Watch Apple Watch Series 7 Apple Watch Series 6 Apple Watch SE Apple Watch Series 5 Apple Watch Series 4 Apple Watch Series 3 Apple Watch Series 2 Apple Watch Series 1 Modele Apple TV Apple TV 4K (2.

  generacji) Apple TV 4K (1. Generacji) Apple TV HD Modele iPoda iPod touch (7. Generacji) Pozostałe parametry technika dźwięku Aktywna redukcja hałasu Tryb kontaktu Adaptacyjna korekcja (EQ) Odpowietrznik do wyrównywania ciśnienia Specjalny przetwornik Apple o wysokiej amplitudzie Specjalny wzmacniacz z szerokim zakresem dynamicznym Dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy Czujniki Dwa mikrofony kształtujące wiązkę akustyczną Mikrofon skierowany do w środku Dwa czujniki optyczne Przyspieszeniomierz wykrywający ruch Przyspieszeniomierz lokalizujący mowę detektor nacisku Procesor Układ SiP (System in Package) oparty na czipie H1


☆ XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE ☆

XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE Najniższa Cena Online

☆ XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

   Mi True Wireless Earphones 2 Basic technika Bluetooth a co za tym idzie koniec ze splątanym kablem! Słuchawki są bezprzewodowe – starczy podłączyć zdalnie telefon albo komputer i gotowe. Bezprzewodowa konstrukcja.

  Wysoka jakość dźwięku z konkretnym bassem. Redukcja szumów w trakcie rozmów. Dotykowe sterowanie. Szybkie i automatyczne parowanie. Kompaktowa i lekka budowa przekładająca się na wygodne i łatwe noszenie.

  innowacyjna łączność bezprzewodowa Mi True Wireless Earphones są bezprzewodowe: zero przewodów - ekstra wygoda Mimo niewielkiego rozmiaru słuchawek, gwarantują one niewiarygodnie czysty dźwięk ze usztywnionym bassem nadzwyczajna jakość dźwięku i umocniony bas wykorzystanie w słuchawkach Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 szerokiego głośnika o średnicy 14,2 mm z szeroką kompozytowa cewką dynamiczną, sprawi że możesz cieszyć się dźwiękiem doskonałej jakości i usztywnionym basem.

  na skutek czego, bas jest pełny i głęboki, przeciętny zakres miękki i naturalny, a dźwięki o wysokiej częstotliwości wyraźne i czyste. Samoczynna detekcja Kiedy wyjmiesz jedną słuchawkę Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 z ucha, muzyka samoczynnie się zatrzyma.

  Jest to realne dzięki zaimplementowanym czujnikom optycznym. Czujka ten w czasie rzeczywistym lokalizuje czy obecnie nosisz słuchawki. Rozpoznaje kiedy je włożysz, a po ich usunięciu, odtwarzanie zatrzyma się automatycznie.

  Możesz mieć zatem pewność, iż nie przegapisz żadnej nuty ani klatki, podczas słuchania muzyki lub oglądania filmu. Obsługa słuchawek Earphones 2 jest przystępna i intuicyjna. Odbywa się za pomocą palca. Kliknij dwukrotnie, żeby uzyskać dostęp do muzyki, rozmów albo asystenta głosowego.

  Obsługuj słuchawki w prosty sposób, choćby bez telefonu komórkowego. Niezwykle długi czas wykorzystywania Słuchawek możesz używać nawet poprzez 14 godzin używając do tego załączonego etui ładującego, które nie tylko broni słuchawki,też samoczynnie je ładuje, kiedy ich nie używasz.

  równocześnie słuchawki, jak dodatkowo etui obsługują szybkie ładowanie, co przekłada się na pełne ładowanie w ciągu zaledwie jednej godziny. Ciągłe odtwarzanie audio może trwać do czterech godzin na jednym ładowaniu.

  Kiedy słuchawkom zabraknie energii, starczy umieścić je w etui ładującym i już nawet po kilku minutach możesz używać ich ponownie. Specyfikacja: typ produktu: Słuchawki bezprzewodowe wariant słuchawek: Douszne Kompatybilność: Android, iOS Funkcje: Sterowanie dotykowe, samoczynne włączanie i parowanie, Obsługa technice AAC, szybkie parowanie MIUI Łączność: Bluetooth 5.0 Zasięg: do 10 m Złącza: USB typu C Dźwięk: AAC Advanced Audio CodingSBC zaimplementowany mikrofon: Tak, podwójny Impedancja: 32 Ω Czas pracy na baterii: do 5 hdo 20 h (z etui ładującym) Czas ładowania: Słuchawki: do 1,5 h Moc wejściowa: 5.0V 1.0A Kolor: Biały Waga: 48 g rozmiary: 150 x 75 x...


☆ JBL Club Pro+ ☆

JBL Club Pro+ Najniższa Cena Online

☆ JBL Club Pro+ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Club Pro+
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki JBL Club PRO+ TWS Czarne Wszystkie dźwięki, których chcesz i żadnych niepożądanych Jesteś stale na bieżąco. Twoje słuchawki również powinny. Od podróży metrem, przez siedzenie przy biurku, po ćwiczenia na siłowni – muzyka napędza Twój dzień.

  Słuchawki douszne JBL CLUB PRO+ TWS zapewniają najwyższą skuteczność i prawdziwą bezprzewodowość. Podłączaj bezproblemowo, bez względu na to, którą słuchawkę najpierw wyjmiesz z etui. Zmieniaj zakres dźwięków, które chcesz wpuścić ze świata zewnętrznego, w zależności od tego, gdzie jesteś i co robisz.

  Gdy odbierasz połączenie, trzy mikrofony pozwalają Ci rozmawiać bez rozpraszających hałasów. Całodzienny komfort plus bezproblemowe ładowanie bezprzewodowe rodzaju „nothing-to-plug-in" i legendarny dźwięk JBL Pro Sound – to prawdziwa bezprzewodowość na najwyższym poziomie.

  Legendarny dźwięk JBL Pro Sound Twoja lista odtwarzania w ciągu dnia pracy brzmi jeszcze bardziej inspirująco dzięki pełnemu, otaczającemu dźwiękowi JBL Pro Sound. Skorzystaj z aplikacji JBL My Headphones,dostosować dźwięk w słuchawkach JBL CLUB PRO+ do własnych upodobań lub wybrać wstępne ustawienia ze STAGE+, wyprodukowane przez najlepszych DJ-ów na świecie.

  Bezproblemowa łączność, wyśmienite technologie Dzięki technice Dual Connect + Sync parowanie słuchawek JBL CLUB PRO+ TWS z Twoim urządzeniem następuje od razu po otwarciu obudowy. I nie trzeba pamiętać, którą słuchawkę chwycić najpierw, ponieważ można korzystać z wszelkich funkcji obu słuchawek bez względu na to, czy używasz obu, czy tylko jednej.

  A co jeśli ktoś spróbuje w zatłoczonej kawiarni zagłuszyć Twoją rozmowę przy stoliku obok? Włącz funkcję aktywnej redukcji szumów i nie daj się rozpraszać. Idziesz w tłumie ulicznym? Dopuść do siebie odgłosy otoczenia i poruszaj się bezpiecznie.

  Ci trzeba chwili rozmowy ze swoimi współpracownikami? TalkThru sprawia, że prosto to zrobić, posiadając włączone słuchawki.


☆ JBL T115TWS ☆

JBL T115TWS Najniższa Cena Online

☆ JBL T115TWS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T115TWS
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bezprzewodowe słuchawki dokanałowe JBL Tune 115TWS białe Poczuj basy Od wielu dekad JBL zapewnia moc w trakcie festiwali i koncertów organizowanych na całym świecie. Pozwól, żeby słuchawki słuchawki dokanałowe JBL Tune 115TWS ożywiły Twój świat, wykorzystując niewiarygodny dźwięk Pure Bass.

  Dłuższy czas słuchania Do 21 godzin pracy akumulatora słuchawek dokanałowych JBL Tune 115TWS (6 godzin z wkładki dousznej i 15 godzin z etui) — możesz słuchać poprzez cały dzień i całą noc i doładować akumulator w zaledwie 15 minut.

  Możesz słuchać swego prywatnego koncertu dopóki chcesz. Jedno lub oboje uszu Lewe ucho, prawe ucho, oboje uszu? Funkcja Dual Connect w słuchawkach dokanałowych JBL Tune 115TWS gwarantuje moc, która zezwala na bezproblemowe słuchanie muzyki lub prowadzenie rozmów przy pomocy jednej albo obu słuchawek.

  Natomiast żywotność akumulatora dotrzymuje Ci tempa, gdyż możesz ładować jedną słuchawkę i jednocześnie korzystać z drugiej. Technika Pure Bass. Bez zbędnych kabli. Zanurz się w swoim świecie. Bez względu na to, czy słuchasz muzyki, czy prowadzisz rozmowy, ze słuchawkami JBL Tune 115TWS nie będą ograniczać Cię żadne kable.

  Funkcja Dual Connect (podwójnego połączenia) pozwala korzystać z jednej albo obu słuchawek, w trybie mono lub stereo. Dźwięk w technice JBL Pure Bass gwarantuje niewiarygodne brzmienie utworów Twoich ulubionych wykonawców.

  Dzięki akumulatorowi o żywotności do 21 godzin i komfortowemu dobraniu możesz się bawić poprzez cały dzień i całą noc. A jeśli stracisz kontakt ze światem, możesz odbierać i kończyć rozmowy lub porozmawiać z asystentem głosowym, używając tylko jednego palca.

  Proste!


☆ Philips SHB2515 ☆

Philips SHB2515 Najniższa Cena Online

☆ Philips SHB2515 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips SHB2515
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Uzyskaj nawet do 110 godzin odtwarzania lub rozmów dzięki etuiRuszaj w drogę i korzystaj z możliwości wielokrotnego ładowania w Twojej kieszeni. W całości naładowane etui zezwala na choćby 110 godzin odtwarzania.

  Jedno ładowanie urządzenia w etui trwa około 1,5 godziny i zagwarantuje około 5 godzin odtwarzania lub rozmów. Mobilne etui do ładowania z wbudowanym powerbankiem 3350 mAHNigdy nie zabraknie Ci mocy. Etui do ładowania z zaimplementowanym powerbankiem 3350 mAH ładuje nie tylko słuchawki, lecz także telefon.

  wystarczy podłączyć smartfon do etui za pośrednictwem portu USB. Miękkie, gumowe wykończenie. Skrupulatne i wygodne dobranie.Dzięki dopasowanej i lekkiej konstrukcji możesz słuchać muzyki w naprawdę komfortowych warunkach.

  Miękkie, gumowe wykończenie słuchawek zagwarantuje rewelacyjne dostosowanie do kształtu ucha zewnętrznego. Wymienne gumowe nasadki douszne słuchawek świetną szczelność i dają pewność, że nie umknie Ci żaden dźwięk.

  6-milimetrowe neodymowe przetworniki akustyczne. Nieprzeciętny dźwięk, konkretne basy.wspaniały dźwięk i solidne basy. Owalna wkładka akustyczna maksymalizuje wydajność pasywnej izolacji szumów. Tryb mono umożliwia odtwarzanie dźwięku w jednej słuchawce, gdy nie chcesz izolować się od świata dookoła.

  Inteligentne parowanie. Automatyczne wyszukiwanie urządzenia Bluetooth.Słuchawki są gotowe do sparowania natychmiast po wyjęciu z etui. Po sparowaniu słuchawki zapamiętują ostatnie urządzenie, z którym zostały połączone.

  Przycisk wielofunkcyjny. Nietrudna obsługa muzyki i połączeń.Steruj muzyką i połączeniami łatwo za pomocą przycisku wielofunkcyjnego. Nie podoba Ci się ten kawałek? Przełącz go za pomocą długiego kliknięcia.

  Chcesz odrzucić połączenie i nadal słuchać muzyki? Pojedyncze kliknięcie przycisku załatwi sprawę. Wbudowany mikrofon z redukcją echa gwarantuje wyraźny dźwięk podczas rozmowy. Zaimplementowany mikrofon z funkcją redukcji echa gwarantuje czysty dźwiękKoniec z irytującym echem podczas rozmów telefonicznych.

  Dzięki redukcji efektu echa możesz zawsze cieszyć się wyraźnym połączeniem bez zakłóceń....


☆ Pioneer SE-CL5BT ☆

Pioneer SE-CL5BT Najniższa Cena Online

☆ Pioneer SE-CL5BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer SE-CL5BT
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki SE-CL5BT, niebieskie

  ClipWear Active perfekcyjnie nadają się dla entuzjastów sportu, którzy nie chcą rezygnować z muzyki w trakcie treningów. Zaczep zapewnia bezpieczne mocowanie podczas użytkowania słuchawek dousznych w trakcie aktywności sportowej. Dzięki zaczepowi, pokrywa nie obija się i zezwala na noszenie na sporo rożnych sposobów, z przodu lub z tyłu. Długa żywotność baterii pozwala cieszyć się choćby 8 godzinami bezprzewodowej muzyki albo rozmowy. Zdalne sterowanie z 3 przyciskami zezwala na bezprzewodową obsługę smartfonu i sterowanie odtwarzaniem. Ponieważ elektronika jest umieszczona w zaczepie, słuchawki ClipWear są super wygodne i niemal nic nie ważą.

  • Zintegrowany klips
  • Wodoodporność IPX 4, wytrzymałe na pot i nieskomplikowane w czyszczeniu
  • MultiPair (parowanie z dwoma urządzeniami jednocześnie)
  • Android & iOS
  • Działa z telefonem, PC i tabletem
  • Pilot zdalnego sterowania z 3 przyciskami
  • Przetwornik: 9.2 mm
  • Lekka budowa
  • System akustyczny: zamknięty
  Dla smartfonów
  Te słuchawki nauszne są adekwatnie dostosowane do współpracy z Android, Windows i smartfonami Apple. Słuszne dla sportu
  Te słuchawki zostały zaprojektowane specjalnie do aktywnego sportu i proponują adekwatny komfort noszenia i całkowitą gamę dźwięków. Pakiet słuchawkowy
  Dzięki zintegrowanemu mikrofonowi można odbierać i rozłączać rozmowy telefoniczne. Wytrzymałość na wodę IPX4
  niewielki deszcz nie pozbawi cię już możliwości słuchania muzyki podczas codziennego treningu na zewnątrz oba modele mają niepodatność na rozpryskiwaną wodę zgodnie z IPX4, tak więc niewielki deszcz (oraz mnóstwo potu) im nie zaszkodzi.


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania douszne – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania douszne, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania dousznych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Esperanza Titanum TH101 ☆

Esperanza Titanum TH101 Najniższa Cena Online

☆ Esperanza Titanum TH101 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Esperanza Titanum TH101
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  • atrybuty wtyku: posrebrzanydwutorowy
  • Czułość: 105 dB
  • Czułość mikrofonu: Nie dotyczy
  • Długość przewodu: 1,2 m
  • uzupełniające dane: Pasmo przenoszenia 20-20000 Hz, impedancja 32 ohm, długość przewodu 1,2 m
  • Głośność: 105 dB
  • Głośność: 105 dB/mW
  • liczba wtyków: 1 szt.
  • Impedancja: 32 Ohm
  • Kod producenta: TH101
  • Kolor: Czarno-srebrny
  • Kolor główny: srebrny
  • Komunikacja: Przewodowa
  • kompozycja: otwarte
  • kompozycja słuchawek: Otwarte
  • Mikrofon: false
  • Moc wejściowa: 20 mW
  • Możliwość pracy bezprzewodowej: false
  • Odłączany kabel: false
  • Opis marketingowy: Słuchawki douszne do odtwarzaczy audio, MP3/MP4, komputerów i innych sprzętów posiadających typowe wyjście audio.metaliczno - czarny.
  • Pasmo przenoszenia: 20 do 20000 Hz
  • Pasmo przenoszenia (max): 20000 Hz
  • Pasmo przenoszenia (min): 20 Hz
  • Regulacja głośności: false
  • wariant wtyku: Mini Jack 3,5mm
  • wariant wtyku: Mini Jack 3,5 mm
  • Strona www towaru: http://esperanza.pl/titanum-th101-sluchawki-douszne,173,675.html
  • typ: Słuchawki douszne
  • wariant słuchawek: Douszne
  • typ transmisji bezprzewodowej: Nie dotyczy
  • typ wtyku: Minijack 3.5mm
  • Waga urządzenia: 12 kg
  • Wyłącznik mikrofonu: Nie dotyczy
  • Zasięg: Nie dotyczy
  • Zasięg / długość kabla: 1,2 metra

☆ Esperanza Titanum TH102 ☆

Esperanza Titanum TH102 Najniższa Cena Online

☆ Esperanza Titanum TH102 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Esperanza Titanum TH102
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  • atrybuty wtyku: posrebrzanydwutorowy
  • Czułość: 105 dB
  • Czułość mikrofonu: Nie dotyczy
  • Długość przewodu: 1,2 m
  • uzupełniające dane: Pasmo przenoszenia 20-20000 Hz, impedancja 32 ohm, długość przewodu 1,2 m
  • Głośność: 105 dB
  • Głośność: 105 dB/mW
  • ilość wtyków: 1 szt.
  • Impedancja: 32 Ohm
  • Kod producenta: TH102
  • Kolor: Czarny
  • Kolor główny: Czarny
  • Komunikacja: Przewodowa
  • konstrukcja: otwarte
  • kompozycja słuchawek: Otwarte
  • Mikrofon: false
  • Moc wejściowa: 20 mW
  • Możliwość pracy bezprzewodowej: false
  • Odłączany przewód: false
  • Opis marketingowy: Słuchawki douszne do odtwarzaczy audio, MP3/MP4, komputerów i innych sprzętów posiadających standardowe wyjście audio. Kolor czarny.
  • Pasmo przenoszenia: 20 do 20000 Hz
  • Pasmo przenoszenia (max): 20000 Hz
  • Pasmo przenoszenia (min): 20 Hz
  • Regulacja głośności: false
  • typ wtyku: Mini Jack 3,5mm
  • typ wtyku: Mini Jack 3,5 mm
  • Strona www artykułu: http://esperanza.pl/titanum-th102-sluchawki-douszne,173,676.html
  • wariant: Słuchawki douszne
  • wariant słuchawek: Douszne
  • rodzaj transmisji bezprzewodowej: Nie dotyczy
  • wariant wtyku: Minijack 3.5mm
  • Waga urządzenia: 12 kg
  • Wyłącznik mikrofonu: Nie dotyczy
  • Zasięg: Nie dotyczy
  • Zasięg / długość kabla: 1,2 metra

☆ Esperanza EH147 ☆

Esperanza EH147 Najniższa Cena Online

☆ Esperanza EH147 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Esperanza EH147
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 7
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  • parametry dodatkowe: Redukcja szumów otoczenia
  • parametry dodatkowe: redukcja szumów otoczenia
  • właściwości wtyku: dwutorowyposrebrzany
  • parametry wtyku: PosrebrzanyDwutorowy
  • właściwości wtyku: posrebrzanydwutorowy
  • Czułość: 108 dB
  • Czułość mikrofonu: Nie dotyczy
  • Długość przewodu: 1,2 m
  • liczba w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 200 szt.
  • liczba wtyków: 1 szt.
  • Impedancja: 32 Ohm
  • Kod Producenta: EH147T
  • Kod producenta: EH147T
  • Kolor: Turkusowy
  • konstrukcja: zamknięte
  • konstrukcja: Zamknięte
  • Mikrofon: false
  • Moc wejściowa: 50 mW
  • Możliwość pracy bezprzewodowej: false
  • Odłączany kabel: false
  • Opis marketingowy: Wysokiej jakości, douszne słuchawki stereofoniczne wspaniale nadające się do wszelkich przenośnych odtwarzaczy MP3/MP4, radia, komórek, itp. Dzięki genialnej jakości tworzyw z jakich pozostały stworzone cechują się głębokim basem, niewielką wagą i wygodą noszenia. Użyte w słuchawkach sylikonowe nakładki powiększają komfort odsłuchu, a także ograniczają zakłócenia zewnętrzne.wytwarzane z myślą o osobach przebywających dużo poza domem, blokują dźwięki zewnętrzne i jednocześnie wzmacniają basy, oferując użytkownikowi zupełnie nowe doznania. Ultra lekkie i wygodne. Mają przewód z miedzi beztlenowej, przetworniki wytwarzane z magnesów neodymowych, specjalny, wyprofilowany , a także otwory basowe u góry, które zagwarantuje genialny, czysty i aktywny dźwięk w całym zakresie częstotliwości. Przewód zakończony wtykiem mini-jack 3.5mm pasującym do większości obecnie dostępnych przenośnych odtwarzaczy muzycznych.
  • Orientacyjna waga brutto: 32 g
  • Pasmo przenoszenia: 22000 do 12 Hz
  • Pasmo przenoszenia: 12-22000 Hz
  • Pasmo przenoszenia: 12 do 22000 Hz
  • Plug type: Minijack 3.5mm
  • Regulacja głośności: false
  • Strona www produktu: http://esperanza.pl/esperanza-sluchawki-douszne-stereo-neon-eh147t-turkusowe,173,1051.html
  • typ: Słuchawki douszne
  • wariant magnesu: Neodymowy
  • rodzaj magnesu: neodymowy
  • rodzaj transmisji bezprzewodowej: Nie dotyczy
  • wariant wtyku: Minijack 3.5mm
  • W zestawie: wkładki douszne
  • W zestawie: Wkładki douszne
  • Waga urządzenia: 14 kg
  • Wyłącznik mikrofonu: Nie dotyczy
  • Zasięg: Nie dotyczy

☆ Vakoss MH-132 ☆

Vakoss MH-132 Najniższa Cena Online

☆ Vakoss MH-132 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Vakoss
 • Nazwa produktu: Vakoss MH-132
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  • parametry wtyku: niklowanydwutorowy
  • Czułość: 103 dB
  • Czułość mikrofonu: Nie dotyczy
  • Długość przewodu: 1 m
  • dopełniające dane: Słuchawki Vakoss Msonic MH132EK pozostały zaprojektowane tak, aby ich rozmiar nie przeszkadzał w poruszaniu się i codziennych czynnościach, a elegancki wygląd odpowiadał najnowszym trendom mody. Korzystną jakość dźwięku i wysoki komfort uzytkowania, dzięki komfortowej konstrukcji dokanałowej, dostosowanej wymiarem gumowych wkładek do wnętrza kanałów słuchowych.
  • załączone akcesoria: Wkładki douszne
  • Głośność: 103 dB
  • liczba wtyków: 1 szt.
  • Impedancja: 32 Ohm
  • Kod producenta: MH132EK
  • Kolor: Czarno-biały
  • Kolor główny: Biały
  • Komunikacja: Przewodowa
  • konstrukcja: zamknięte
  • budowa słuchawek: Zamknięte
  • Mikrofon: false
  • Moc wejściowa: 20 mW
  • Możliwość pracy bezprzewodowej: false
  • Odłączany kabel: false
  • Opis marketingowy: kolekcja słuchawek Msonic daje pokaźny wybór słuchawek, które spełnią Wasze największe wymogi muzyczne i dźwiękowe. Są zaprojektowane tak, żeby ich wymiar nie przeszkadzał w poruszaniu się i codziennych czynnościach, a wysmakowany wygląd odpowiadał najnowszym trendom mody.
  • Pasmo przenoszenia: 20 do 20000 Hz
  • Pasmo przenoszenia (max): 20000 Hz
  • Pasmo przenoszenia (min): 20 Hz
  • Regulacja głośności: false
  • wariant wtyku: Mini Jack 3,5mm
  • Strona www produktu: http://www.vakoss.com/products-detail.php?id=884&lang=pl
  • rodzaj: Słuchawki douszne
  • wariant słuchawek: Douszne
  • rodzaj słuchawek: Dokanałowe
  • rodzaj transmisji bezprzewodowej: Nie dotyczy
  • wariant wtyku: Minijack 3.5mm
  • Wyłącznik mikrofonu: Nie dotyczy
  • Zasięg: Nie dotyczy
  • Zasięg / długość kabla: 1 metr

☆ Vakoss LT-437 ☆

Vakoss LT-437 Najniższa Cena Online

☆ Vakoss LT-437 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Vakoss
 • Nazwa produktu: Vakoss LT-437
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Opis marketingowy:kolekcja słuchawek VAKOSS daje wielki dobór słuchawek, które spełnią Wasze największe wymagania muzyczne i dźwiękowe. Są zaprojektowane tak, żeby ich wymiar nie przeszkadzał w poruszaniu się i rutynowych czynnościach, a wyszukany wygląd odpowiadał najnowszym trendom mody.,wariant:Słuchawki douszne,budowa:otwarte,Możliwość pracy bezprzewodowej:Nie,typ transmisji bezprzewodowej:Nie dotyczy,Zasięg:Nie dotyczy,Impedancja:32 Ohm,Moc wejściowa:20 mW,Czułość:103 dB,Regulacja głośności:Nie,Mikrofon:Nie,Czułość mikrofonu:Nie dotyczy,Wyłącznik mikrofonu:Nie dotyczy,parametry dodatkowe:miękkie poduszki usznewymienne poduszki,Długość przewodu:1 m,Odłączany kabel:Nie,liczba wtyków:1 szt.,typ wtyku:Minijack 3.5mm,atrybuty wtyku:niklowany,Waga urządzenia:15 g,Kolor:czarne,W zestawie:wkładki douszne,Strona www produktu:http://www.vakoss.com/products-detail.php?id=373&lang=pl


Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania douszne najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania douszne w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania douszne w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze słuchawki do biegania douszne – Ranking sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania dousznych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych słuchawek do biegania dousznych.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania douszne opinie,
 • dobre słuchawki do biegania douszne cena,
 • ranking słuchawek do biegania dousznych,
 • słuchawki do biegania douszne jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania dousznych

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania dousznych?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania dousznych odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie słuchawki do biegania douszne najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania dousznych warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness dousznymi, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania douszne są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness dousznymi zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania douszne to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.