FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania na głowę. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania na głowę


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania na głowę,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek do biegania na głowę.

Jakie słuchawki do biegania na głowę najlepiej wybrać? Ranking sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania na głowę, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek do biegania na głowę, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Sennheiser PC 3 ☆

Sennheiser PC 3 Najniższa Cena Online

☆ Sennheiser PC 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser PC 3
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Sennheiser PC 3 CHAT to wspaniały zestaw słuchawkowy do wszelkich twoich potrzeb związanych z komputerem. Nieistotne, czy chcesz porozmawiać przez Skype, posłuchać muzyki, obejrzeć film lub spędzić czas przy grze. PC 3 CHAT zapewnia Ci rewelacyjny dźwięk, jednocześnie filtrując hałasy otoczenia, dzięki temu możesz w pełni skoncentrować się na tym, czym się zajmujesz. Jest stylowy, lekki i tak wygodny, iż pozwala radować się z długiego i wygodnego używania. Jednocześnie, wyciszający szumy otoczenia mikrofon dba o najwyższą jakość przetwarzania twojego głosu, dzięki czemu możesz spokojnie mówić, a nie krzyczeć.

  parametry artykułu:
  · wyśmienity dźwięk Sennheiser: czysty i przejrzysty dźwięk w twoich grach, muzyce, filmach i wideo-czatach
  · filtrowanie szumów: fachowy eliminujący zbędne hałasy mikrofon zagwarantuje ci proste porozumiewanie się ze współgraczami
  · Bądź zawsze słyszalny: przefiltrowujący szumy mikrofon eliminuje hałasy otoczenia, dzięki temu twój głos jest za każdym razem widoczny i zrozumiały
  · Super funkcjonalny: giętki, rozciągliwy mikrofon pozwala na prosty transport oraz pozycje spoczynkową
  · Prosty w użyciu: prostota plug-and-play, czyli podłączenie zestawu do komputera nigdy jeszcze nie było tak proste
  · łatwe sterowanie: sterowniki poziomu głośności i wyciszania zintegrowane z przewodem
  · Swoboda ruchu: możesz bez obaw obracać głową - kable nie poplączą się, gdyż jest tylko jeden

  Specyfikacja:
  Słuchawki:
  · Pasmo przenoszenia: 42 - 17000 Hz
  · Impedancja: 32 Ohm
  · Dynamika: 95 dB (SPL)
  · Nauszniki: nauszne, otwarte
  · kabel: 2 m
  · Wtyk: 2x jack 3,5 mm stereo
  · Waga: 77 g

  Mikrofon:
  · Pasmo przenoszenia: 90 - 15000 Hz
  · Charakterystyka: kierunkowa
  · Czułość 121 TR 9-5: -40 dBV
  · Impedancja: 2 kOhm

☆ Creative HS-720 ☆

Creative HS-720 Najniższa Cena Online

☆ Creative HS-720 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative HS-720
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  HS-720 V2
  pakiet słuchawkowy USB z mikrofonem pojemnościowym z redukcją szumów, pilotem na kablu z przyciskiem wyciszania mikrofonu do połączeń video. Komunikuj się wyraźnie i pewnie dzięki naszemu najnowszemu zestawowi słuchawkowemu Creative HS-720 V2 USB. Komplet ma nowy, subtelny wygląd i jest zoptymalizowany pod kątem spotkań online. Creative HS-720 V2 jest prostym w obsłudze zestawem słuchawkowym Plug-and-Play, który współpracuje z każdym komputerem PC lub Mac. Jest nad wyraz lekki, co zezwala na komfortowe jego stosowanie przez długie godziny bez uczucia dyskomfortu.

  pakiet słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest zaopatrzony we wszystkie niezbędne funkcje - mikrofon objętościowy z funkcją redukcji szumów usuwający niepożądane hałasy, monitorowanie mikrofonu (sidetone) umożliwiające sprawdzanie natężenia swego głosu i komfortowy w obsłudze pilot na kablu wyposażony w przycisk wyciszenia mikrofonu i odbierania połączeń.

  zestaw nie wymaga dodatkowego oprogramowania ani instalacji sterowników, dlatego jest rewelacyjnym komputerowym zestawem słuchawkowym USB dla każdego profesjonalisty, który potrzebuje łatwego w obsłudze zestawu słuchawkowego.

  WYRAŹNY GŁOS DZIĘKI MIKROFONOWI Z FUNKCJĄ REDUKCJI SZUMÓW
  Spójrzmy prawdzie w oczy, nad wyraz trudno jest skupić się na połączeniu online, gdy w tle ciągle słychać zakłócenia. Podczas prezentacji najważniejsze jest, by odbiorcy mogli się skupić na przekazie słownym, co pozwala zyskać reputację efektywnego mówcy. Właśnie w tym celu pakiet słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest wyekwipowany w mikrofon objętościowy z redukcją szumów. Mikrofon na pałąku z pasywną redukcją szumów wychwytuje głos z otoczenia, tak aby szefostwo i współpracownicy słyszały go wyraźnie. Dodatkowo sprężysty pałąk umożliwia ustawianie mikrofonu w dowolnej pozycji.

  BEZPOŚREDNIE STEROWANIE WYCISZENIEM MIKROFONU
  Czasem zdarza Ci się wykonywać uzupełniające zadania podczas spotkania online, a kiedy ktoś nieprzewidzianie prosi o Twoją opinię, zapada moment ogłuszającej ciszy, kiedy gorączkowo próbujesz wrócić do aplikacji z konferencją, aby wyłączyć wyciszenie? To już nie problem! Dzięki przyciskom bezpośredniego wyciszania i wyłączania wyciszenia znajdującym się na kablu sterującym, komplet Creative HS-720 V2 umożliwia łatwą regulację wyciszeniem poprzez naciśnięcie przycisku. Nie daj się niezręcznej ciszy. Jeżeli znasz to zdanie - hej, masz wyłączony mikrofon, nie słyszymy, co mówisz - na pewno wiesz, jak niezwykle zakłóca to przebieg dyskusji, w szczególności ważnych połączeń online. Zestaw słuchawkowy Creative HS-720 V2 eliminuje tego typu sytuacje. Gdy mikrofon jest wyciszony, przycisk na pilocie na kablu świeci na czerwono, wskazując jego status. Pilot jestwyekwipowany w przycisk odbierania połączenia, a także przyciski regulacji głośności i odtwarzania - wszystko co potrzeba do komfortowego prowadzenia rozmowy.

  SPRAWDZANIE NATĘŻENIA swego GŁOSU
  Czy zdarzyło Ci się być na spotkaniu online, na którym inni uczestnicy mówili tak głośno, jakby krzyczeli Ci do ucha? Jeżeli nie słyszymy siebie, to mówimy głośniej niż jakbyśmy słyszeli swój głos. Dzięki funkcji monitorowania mikrofonu (sidetone) zestawu Creative HS-720 V2 można sprawdzać natężenia swojego głosu słyszanego poprzez inne osoby, co umożliwia świadome regulowanie głośności mówienia w razie potrzeby. Umożliwia to wygodne prowadzenie rozmowy bez podnoszenia głosu, co jest podstawową zasadą etykiety spotkań online.

  NIESAMOWITY KOMFORT podczas DŁUGICH SPOTKAŃ
  zestaw słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest niezwykle lekki (tylko 135g), dzięki czemu można go nosić komfortowo na głowie i uszach bez uczucia obciążenia nawet w trakcie długich spotkań. Zadbaliśmy także o odpowiednią długość kabla (2m), tak by można było się luźno poruszać po pomieszczeniu, czy wstawać podczas spotkania w celu rozciągnięcia się i rozluźnienia napiętych mięśni.

  NIESAMOWITA JAKOŚĆ DŹWIĘKU DO wszystkich ZASTOSOWAŃ
  Wierne dostrojenie zapewnia solidny, bogaty i szczegółowy dźwięk we wszelkich połączeniach, podczas słuchania muzyki, maratonów filmowych, a choćby gier. Pakiet słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest wyposażony w 30 mm przetworniki neodymowe w obu słuchawkach, gwarantując lepszy dźwięk cyfrowy.


☆ Jabra Evolve 65 Duo ☆

Jabra Evolve 65 Duo Najniższa Cena Online

☆ Jabra Evolve 65 Duo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Evolve 65 Duo
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 11
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  JABRA EVOLVE™ 65 MICROSOFT LYNC STEREO

  ulepszone rozmowy

  pakiet Jabra EVOLVE 65 z technologią Bluetooth zaprojektowano tak, żeby zapewnić udoskonalone rozmowy. Zaopatrzony jest w mikrofon i głośniki, które są zoptymalizowane do głosu i muzyki.

  Zachowaj koncentrację
  Jabra EVOLVE 65 MS Stereo z technologią Bluetooth i NFC to mistrzowski pakiet słuchawkowy opracowany z zasady w celu poprawy jakości rozmów i zwiększenia koncentracji. Wyśmienita technologia redukcji szumów gwarantuje spokój w trakcie pracy w głośnym otwartym biurze, wydajnie formujejąc strefę koncentracji wokół rozmówcy tak, by można było pracować w skupieniu. Głośniki zapewniają wygodę i stylowy wygląd dzięki poduszkom słuchawek z plastikowej skóry i są bardzo dedykowane do zmniejszenia hałasu panującego w biurach. Strefę koncentracji uzupełnia wskaźnik zajętości, który sygnalizuje, że użytkownik nie jest dostępny dla współpracowników.

  Zachowaj elastyczność
  To nie zadanie, lecz ty sam możesz decydować, gdzie chcesz pracować. Zestaw Jabra EVOLVE 65 MS Stereo z technologią Bluetooth i NFC zezwala na podłączenie bezprzewodowego zestawu słuchawkowego do komputera, smartfona lub tabletu. Głośniki komfortowy i prosty dostęp do zwykle stosowanych funkcji, co zwiększa rozciągliwości użytkownika i umożliwia pokaźniejszą koncentrację na rozmowie. Gdy nie prowadzisz rozmowy lub gdy jesteś w ruchu, możeszkompletnie włożyć wysięgnik mikrofonu w pałąk – dzięki temu łatwo zmienisz swój biurowy zestaw słuchawkowy na pakiet osobisty.

  Zoptymalizowany dla Microsoft Lync
  zestaw Jabra EVOLVE 65 MS stereo jest zoptymalizowany dla Microsoft Lync, zapewniając szybką instalację zestawu słuchawkowego typu "Plug & Play". Zestaw słuchawkowy działa świetnie z Microsoft Lync, więc możesz skoncentrować się na rozmowie.

  • Długość przewodu: 1.2 m
  • Dźwięk (słuchawki): Stereo
  • Funkcje bluetooth: A2DP (Transmisja stereo)
  • Funkcje bluetooth: Multipoint
  • Funkcje bluetooth: Quickpair
  • Kolor (wyliczeniowy): Czarny
  • Komunikacja bezprzewodowa: NFC
  • Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  • budowa (słuchawki): Z muszlami nausznymi
  • Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  • Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  • Mikrofon: Tak
  • Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  • Pasmo przenoszenia (min.): 70 Hz
  • Pozostałe parametry:

   - Łączność Bluetooth 3.0 (zasięg do 30 m)
   - Zoptymalizowany pod kątem oprogramowania Lync
   - Złącze USB Jabra Link 360
   - Oprogramowanie Jabra PC Suite
   - PeakStop
   - Cyfrowe przetwarzanie sygnału (DSP)
   - Mikrofon z redukcją szumów
   - Wysięgnik rodzaju Midi
   - Czas rozmów: do 10 godzin
   - Ładowanie przez USB (microUSB>USB)
   - Poduszka słuchawki wyprodukowana z plastikowej skóry
   - dokumenty: Atest Avaya i Cisco
   - Podwójna łączność - jednoczesne połączenie z komputerem i urządzeniem Bluetooth
   - Wskaźnik zajętości (sygnalizacja przystępności)
   - intensywny głośnik 28mm
   - dokument: Microsoft

  • Przeznaczenie (słuchawki): Call center
  • Przeznaczenie (słuchawki): Muzyka
  • Przeznaczenie (słuchawki): Telefonia internetowa
  • Przeznaczenie (słuchawki): Telefonia komórkowa
  • Technologie (słuchawki): Tłumienie dźwięków z otoczenia
  • Technologie (słuchawki): Redukcja szumów
  • Waga: 111 g
  • Złącza: microUSB
  • Złącza: 1 x USB 2.0

☆ Logitech H390 ☆

Logitech H390 Najniższa Cena Online

☆ Logitech H390 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech H390
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Specyfikacja Waga artykułu 197 g Głębokość towaru 68 mm Szerokość towaru 151 mm Wysokość artykułu 191 mm Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Professional x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 2000 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 2000 Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Basic Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Ultimate x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Basic x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Home x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Ultimate Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Home Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter x64 Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.4 Tiger Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.3 Panther Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.8 Mountain Lion Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.6 Snow Leopard Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.7 Lion Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.5 Leopard Obsługa funkcji Plug & Play Tak rodzaj jednostki sterującej Jednostka sterująca na przewodzie typ produktu pakiet słuchawkowy odcień kabla Czarny styl noszenia Opaska na głowę polecane wykorzystanie Biuro/centrum telefoniczne rodzaj zestawu słuchawkowego Stereofoniczny Długość kabla 1,9 mtowaru Czarny Waga wraz z opakowaniem 305 g rodzaj opakowania Blister Wysokość opakowania 221 mm Głębokość opakowania 200 mm Szerokość opakowania 72 mm Skrócona instrukcja obsługi Tak liczba 1 Złącze 3,5 mm Nie Połączenie USB Tak Złącze USB USB typu-A technika łączności Przewodowa Bluetooth Nie Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) 315 mm Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) 437 mm Produktów na palecie 336 szt.

  Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) 14848 szt. Wysokość kartonu dostawczego 28,2 cm Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) 6,7 kg Długość kartonu do wysyłki 25,5 cm Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej) 1,55 kg Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) 467 mm Szerokość kartonu dostawczego 22,3 cm W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) 50992060300112 Opakowanie dostawcze GTIN (EAN / UPC) 50992060300129 Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) 7232 szt.

  Skuteczność usuwania szumu Tak typ mikrofonu Na wysięgniku Częstotliwość mikrofonu 100 - 10000 Hz Czułość mikrofonu -17 dB Pasmo przenoszenia 20 - 20000 Hz Impedancja 32 $218 Czułość słuchawek 94 dB Szerokość 85mm Długość 250mm Wysokość 215mm


☆ Sennheiser PC 7 ☆

Sennheiser PC 7 Najniższa Cena Online

☆ Sennheiser PC 7 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser PC 7
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Po prostu podłącz się do komputera i rozpocznij pogawędki poprzez sieć: dostępny w niewygórowanej cenie pakiet słuchawkowy Sennheiser PC 7 USB wyposażony jest w złącze USB plug-and-play. Ten jednouszny, wyśmienity do domu zestaw pozwala Ci na równoległe śledzenie odgłosów wydarzeń wokół Ciebie, dzięki temu na pewno nie ominie Cię nic istotnego. Urządzenie to jest wykonane z trwałych tworzyw i praktycznie niezniszczalne. Ponadto, wyciszający szumy mikrofon czyni każde Twoje słowo zrozumiałym i przezroczystym niezależnie od natężenia hałasu wokół Ciebie. Lubiany dźwięk Sennheiser zadziwi Cię swoją głęboką akustyką – i dopilnuje, abyś zrozumiał każde wypowiedziane poprzez rozmówcę zdanie.  EAN: 4044155076097
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: 504196
  Impedancja: 32 Ω
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: Brak danych
  Pasmo przenoszenia : Pasmo przenoszenia przetwornika akustycznego : 42 – 17000 HZPasmo przenoszenia mikrofonu : 90 – 15000 HZ
  Mikrofon: Tak
  Waga: 62 g
  Pozostałe właściwości: Dynamika : 95 dB przewód : 2 metry Połączenie : USB plug-and-play Czułość mikrofonu : - 40 dBV/Pa Impedancja mikrofonu : 2 k OHM
  Długość przewodu: 2 m

☆ Audio-Technica ATH-AVC500 ☆

Audio-Technica ATH-AVC500 Najniższa Cena Online

☆ Audio-Technica ATH-AVC500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Audio-Technica
 • Nazwa produktu: Audio-Technica ATH-AVC500
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Wokółuszne słuchawki zamknięte Audio-Technica ATH-AVC500

  Audio-Technica ATH-AVC500 to najnowsze, wysokiej klasy słuchawki wokółuszne hi-fi.
  Zamknięte, aluminiowe pokrywy z systemem antywibracyjnym skrywają progresywne przetworniki (53 mm) z cewkami CCAW.

  Słuchawki świetnie sprawdzają się w połączeniu z domowymi systemami audio i video.
  ATH-AVC500 odtwarzają dźwięki z bardzo szerokiego zakresu częstotliwości – od 10 Hz do 25 kHz –
  demonstrując pełną dynamikę muzyki i wszystkie niuanse zapisane w materiale audio.
  Pełnię brzmienia najniższych tonów wydobywają specjalne porty (bass-ports), dzięki którym bas jest głęboki i istotnie solidny.

  Model Audio-Technica ATH-AVC500nie tylko zapewnia czyste brzmienie,
  ale także zagwarantuje wysoki komfort stosowania, choćby podczas wielogodzinnych odsłuchów.
  To zasługa zastosowania miękkich poduszek wokółusznych i samodopasowującego mechanizmu,
  dzięki któremu pasek nagłowny automatycznie dopasowuje się do wielkości i kształtu głowy.
  Słuchawki wyposażone są w kabel o długości 3 m, zakończony wtykiem mini jack (3,5 mm).
  w przypadku konieczności użycia wtyczki jack użytkownicy mogą skorzystać z załączonej przejściówki 3,5 mm/6,3 mm.

  • wariant Wokółuszne
  • Przeznaczenie Uniwersalne
  • Pasmo przenoszenia (Hz) 10 Hz – 25kHz
  • Długość przewodu (m) 3
  • konstrukcja Zamknięta
  • Złącze 3,5 mm (Mini Jack), 6,3 mm (Jack)

☆ ModeCom MC-826 Hunter ☆

ModeCom MC-826 Hunter Najniższa Cena Online

☆ ModeCom MC-826 Hunter - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ModeCom
 • Nazwa produktu: ModeCom MC-826 Hunter
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  • parametry dodatkowe: składane słuchawkipałąk na głowęmiękkie poduszki uszneregulacja wielkości pałąka
  • atrybuty wtyku: posrebrzanydwutorowy
  • Czułość: 105 dB
  • Długość przewodu: 1,8 m
  • uzupełniające informacje: Słuchawki MC-826 HUNTER pozostały wytwarzane specjalnie dla sympatyków gier komputerowych. Masywna kompozycja, czuły mikrofon na pałąku i komfort użytkowania przez długie godziny to główne zalety tego sprzętu.
  • Głośność: 100 dB
  • ilość wtyków: 2 szt.
  • Impedancja: 50 Ohm
  • Kod producenta: S-MC-826-HUNTER
  • Kolor: Czarny
  • Kolor: czarny
  • Kolor główny: Czarny
  • Komunikacja: Przewodowa
  • budowa: zamknięte
  • Mikrofon: true
  • Mikrofon: TAK - Stały
  • Moc wejściowa: 100 mW
  • Możliwość pracy bezprzewodowej: false
  • Odłączany przewód: false
  • Opis marketingowy: Słuchawki MC-826 HUNTER zostały wytworzone specjalnie dla zwolenników gier komputerowych. Masywna kompozycja, czuły mikrofon na pałąku oraz komfort używania poprzez długie godziny to główne mocne strony tego sprzętu.Sprzęt w dodatku jest zaopatrzony w regulację głośności na kablu. Szykowna czerń, tłoczone logo, a także oryginalne opakowanie sprawiają, iż słuchawki MC-826 Hunter są wyjątkowym produktem dla wszelkich którzy pasjonują się grami.
  • Pasmo przenoszenia: 20 do 20000 Hz
  • Regulacja głośności: true
  • Strona producenta: http://www.modecom.pl/
  • Strona www produktu: http://www.modecom.pl/mc-826/gaming/sluchawki/audio/produkty/
  • rodzaj: Słuchawki nauszne z mikrofonem
  • typ słuchawek: Nauszne
  • rodzaj transmisji bezprzewodowej: Nie dotyczy
  • typ wtyku: Minijack 3.5mm
  • Waga: 0-299 g
  • Zasięg: Nie dotyczy

☆ Microsoft Lifechat LX-6000 ☆

Microsoft Lifechat LX-6000 Najniższa Cena Online

☆ Microsoft Lifechat LX-6000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: Microsoft Lifechat LX-6000
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Spraw, aby każda rozmowa była bardziej owocna
  Ten pakiet słuchawkowy przydaje się, gdy prowadzisz ważną rozmowę lub pracujesz nad czymś wyjątkowo pilnym w rozpraszającym otoczeniu. Szerokopasmowy stereofoniczny cyfrowy układ dźwiękowy emituje czysty, akustycznie dokładny dźwięk. Mikrofon z eliminacją zakłóceń sprawia, iż głos słychać korzystnie nawet, gdy wokół panuje znaczny hałas. A specjalnie uformowane słuchawki douszne zapewniają komfort choćby podczas najdłuższego dnia pracy.

  Czysty dźwięk stereofoniczny
  Szerokopasmowy cyfrowy układ dźwiękowy dokładnie odtwarza dźwięk.

  Mikrofon z eliminacją zakłóceń
  Spotkania i telekonferencje będą bardziej produktywne, jeśli głosy będzie znacznie słychać choćby mimo hałasu w otoczeniu.

  Sterowanie głośnością i mikrofonem na kablu
  Reguluj głośność i wyciszenie ze efektem natychmiastowym przy pomocy praktycznych przycisków na kablu. Lampka wskaźnika połączenia sygnalizuje innych, że prowadzisz rozmowę.

  Prostota technice Plug and Play
  Bez oprogramowania. Wystarczy podłączyć i już można działać.

  Całodniowy komfort
  Zaprojektowana z uwzględnieniem zasad ergonomii słuchawka i mikrofon na ramieniu o kącie regulacji 270 poziomów gwarantują komfort używania poprzez cały dzień.

  Ujednolicona komunikacja
  Pracuj wydajniej dzięki Skype dla firm

  zwiększ produktywność pracowników
  Spraw, żeby każda rozmowa była bardziej owocna

  Łatwość zamówienia i wdrożenia

  Wszystko, czego klient potrzebuje, znajduje się w jednym opakowaniu, które można prosto otworzyć i wdrożyć. Komplet pięciu sztuk zawiera pięć zestawów dokumentacji użytkownika na pięciu dyskach CD (jeśli jest wymagane oprogramowanie).


  Pozostałe atrybuty

  System operacyjny:
  Wymagany jest komputer PC z zainstalowanym jednym z następujących systemów operacyjnych, spełniający jego wymagania: Microsoft Windows 10, Windows 8.1, Windows 8 lub Windows 7


☆ Creative Aurvana Live! ☆

Creative Aurvana Live! Najniższa Cena Online

☆ Creative Aurvana Live! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative Aurvana Live!
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  najbardziej koncertowe słuchawki na świecie

  rewolucyjne słuchawki Creative Aurvana Live! zapewniają wrażenie słuchania muzyki ''na żywo'', a w dodatku są istotnie lekkie i arcytrudnie komfortowe. Zastosowano w nich po raz pierwszy kompozytowe membrany z biocelulozy i wyprobowane 40- milimetrowe, neodymowe magnesy przetworników. Dzięki czemu słuchawki Aurvana Live! transparentnie czyste brzmienie tonów wysokich, a także wierną reprodukcję dźwięku. Optymalnie wyprofilowane, tłoczone nauszniki minimalizują zakłócenia i dokładną projekcję dźwięku a miękkie poduszki genialnie izolują od zewnętrznych hałasów i gwarantują wysoki komfort choćby podczas wielogodzinnego słuchania muzyki. Przewód z miedzi beztlenowej i pozłacany wtyk gwarantują przesyłanie sygnału bez zakłóceń. Słuchawki Aurvana Live! to strzał w dziesiątkę dla osób poszukujących muzyki ''live'' najwyższej jakości!

  • trafnie wyprofilowane nauszniki minimalizują zakłócenia i proponują dokładne odwzorowanie dźwięku.
  • Kompozytowe membrany z biocelulozy - transparentnie czyste i szczegółowe soprany, a także głęboki bas.
  • Przetworniki o średnicy 40 mm z magnesami neodymowymi - wierna i neutralna reprodukcja dźwięku.
  • eleganckie, uniwersalne wzornictwo z lśniącym wykończeniem - genialne do domu i podczas podróży. W komplecie etui podróżne.
  • Miękkie poduszki rewelacyjnie izolują od zewnętrznych hałasów i szczególnie wysoki komfort nawet podczas wielogodzinnego słuchania.
  • przewód z miedzi beztlenowej z pozłacanym wtykiem - przesyłanie sygnału audio bez zakłóceń.

  EAN: 5390660145452
  Gwarancja: 24 miesiące
  KGO: 0.07
  Kod dostawcy: 51EF0060AA001
  Specyfikacja technologiczna: Przetworniki: magnesy neodymowe 40mm z kompozytowymi membranami z biocelulozy Pasmo przenoszenia: 10Hz-30KHz Impedancja: 32? Czułość (1kHz): 103dB/mW Długość przewodu: 1,2m z miedzi beztlenowej Wtyk: pozłacany minijack stereo 3,5mm z przejściówką stereo 6,3mm Masa netto: 210g (bez opakowania)Najważniejsze atrybuty Przetworniki z magnesami neodymowymi 40mm z membranami z kompozytowej biocelulozy, zapewniającymi wierną i neutralną reprodukcję Wysokiej jakości poduszki ze skóry plastikowej znakomitą izolację od zewnętrznych hałasów, proponując przy tym niesłychany komfort w trakcie wielogodzinnego stosowania Estetyczna i lekka konstrukcja dla wielbicieli muzyki podczas podróży przewód z miedzi beztlenowej z pozłacanym wtykiem zagwarantuje najlepszą jakość połączenia W zestawie przedłużacz 1,5 m i przejściówka stereo 6,3 mm umożliwiająca podłączanie do domowego sprzętu stereo
  Przeznaczenie: Muzyka
  kompozycja: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
  Impedancja: 32 Ω
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Pasmo przenoszenia : 10Hz-30KHz
  Czułość: 103 dB
  Mikrofon: Nie
  Długość przewodu: 1.2 m
  Waga: 210 g
  Pozostałe właściwości: Przetworniki: magnesy neodymowe 40mm z kompozytowymi membranami z biocelulozy Wtyk: pozłacany minijack stereo 3,5mm z przejściówką stereo 6,3mm przewód: z miedzi beztlenowej Najważniejsze właściwośc: Przetworniki z magnesami neodymowymi 40mm z membranami z kompozytowej biocelulozy, gwarantującymi wierną i neutralną reprodukcję Wysokiej jakości poduszki ze skóry syntetycznej wyśmienitą izolację od zewnętrznych hałasów, oferując przy tym niesłychany komfort podczas wielogodzinnego wykorzystywania Estetyczna i lekka budowa dla wielbicieli muzyki podczas podróży przewód z miedzi beztlenowej z pozłacanym wtykiem gwarantuje najlepszą jakość połączenia W zestawie przedłużacz 1,5 m i przejściówka stereo 6,3 mm umożliwiająca podłączanie do domowego sprzętu stereo

☆ A4Tech HS-30 ☆

A4Tech HS-30 Najniższa Cena Online

☆ A4Tech HS-30 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: A4Tech
 • Nazwa produktu: A4Tech HS-30
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  klasyczne słuchawki z wysokiej jakości mikrofonem, wyekwipowane w regulator głośności i ultra-cienką membranę gwarantującą znakomitą jakość dźwięku - perfekcyjne do komunikatorów internetowych.  EAN: 4711421847896
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: HS-30
  Impedancja: 32 Ω
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: Brak danych
  Pasmo przenoszenia : 20 Hz - 20 kHz
  Mikrofon: Tak
  Długość przewodu: 2 m


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania na głowę – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania na głowę, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania na głowę jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Esperanza EH102 ☆

Esperanza EH102 Najniższa Cena Online

☆ Esperanza EH102 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Esperanza EH102
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  ESPERANZA SŁUCHAWKI STEREO EH102 - tradycyjne słuchawki stereofoniczne z wysokiej jakości mikrofonem i płynną regulacją głośności. Pałąk nagłowny stworzony z trwałego, rozciągliwego tworzywa, ma obustronną regulację długości. Poduszki uszne wyścielone m, iłą w dotyku, tłumiącą zewnętrzne hałasy gąbką. Kompatybilne ze wszystkimi wiodącymi kartami dźwiękowymi, a także urządzeniami audio. Nadzwyczajna jakość dźwięku idealnie sprawdza się w czasie słuchania muzyki, oglądania filmów, grania czy rozmów prowadzonych p, rzez komunikatory internetowe. Informacje techniczne: - miękkie poduszki uszne - regulacja głośności - czułość: 105dB przy 1KHz - impedancja: 32? - pasmo przenoszenia: 20Hz-20.000Hz - moc rzeczywista: 100mW - czułość mikrofonu: -58dB±2dB - pasmo przenoszenia mi, krofonu: 30Hz do 16.000Hz - długość kabla: 2.5m±0.3m - typ wtyczki: stereo 3.5mm x2 - GWARANCJA realizowanA przez ESPERANZA - mail serwis@esperanza.pl Tel 22 721 35 71 wew. 10
  • Czułość mikrofonu:-58dB±2dB dB
  • Długość przewodu:2,5 m
  • Kod Producenta:EH102
  • Kolor:CZARNE
  • Komunikacja z urządzeniem:Przewodowa
  • Pasmo przenoszenia:20Hz-20.000Hz
  • Regulacja głośności:Tak
  • Skuteczność słuchawek:105dB przy 1KHz dB
  • Złącze:mini Jack

☆ E5 Axiom ☆

E5 Axiom Najniższa Cena Online

☆ E5 Axiom - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: E5
 • Nazwa produktu: E5 Axiom
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Impedancja: 32 Ohm
  Opakowanie: Blister
  Opis ogólny: Słuchawki z mikrofonem e5 Axiom
  Pasmo przenoszenia : 8Hz - 22kHz
  typ słuchawek/mikrofonu: stereo
  zastosowany mikrofon: tak
  Zawartość opakowania:: Słuchawki

☆ JVC HA-L50 ☆

JVC HA-L50 Najniższa Cena Online

☆ JVC HA-L50 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JVC
 • Nazwa produktu: JVC HA-L50
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 8
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  - 30 mm przetworniki z magnesem neodymowym, zapewniają intensywny, konkretny dźwięk
  - Lekka budowa z możliwością składania
  - 1,5 metrowy przewód, zabezpieczony przed splątaniem, pozłacany wtyk
  - Stylowe wzornictwo dopasowane do odtwarzaczy MP3, waga 46 g  EAN: 4975769317057
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: HA-L50-B-E czarny
  Przeznaczenie: Muzyka
  kompozycja: Nauszne
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia : 18-22,000Hz
  Czułość: 104 dB
  Mikrofon: Nie
  Długość przewodu: 1.5 m
  Waga: 46 g
  Pozostałe parametry: Wtyk pozłacany.

☆ Plantronics HW720 ☆

Plantronics HW720 Najniższa Cena Online

☆ Plantronics HW720 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Plantronics
 • Nazwa produktu: Plantronics HW720
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Plantronics HW720 EncorePro (poprzednia nazwa HW301N EncorePro) słuchawka nagłowna z mikrofonem na dwoje uszu doskonałe dla: pracowników biur obsługi klienta lub pracy przy telefonie w warunkach WYSOKIEGO natężenia hałasu środowisk biznesowych/ pracowników będących w ciągłym telefonicznym kontakcie z Klientem, dla których pokaźna jest jakość rozmów parametry produktu Zakończenie: szybkozłączka (Plantronics QD – Quick Disconnect) Podłączenie: komputer, telefon stacjonarny, telefon komórkowy, tablet (kable przyłączeniowe kupowane osobno) kompozycja na dwoje uszu - taka budowa pozwala lepiej skupić się na rozmowie w przypadku obszerniejszego hałasu w pomieszczeniu.

  Kierunkowy mikrofon - wysoka redukcja hałasu z otoczenia dzięki dokładnej konstrukcji kanału dźwiękowego w kapsule mikrofonu. Elastyczny mikrofon upraszcza jego precyzyjne ustawienie, dzięki temu klienci usłyszą każde słowo - ma wysuwany wysięgnik mikrofonu, zezwalający na staranne ustawienie go względem ust.

  poręczna budowa. Zapewnia rewelacyjną równowagę, przypasowanie i komfort. Skóropodobne poduszki Słuchawki z oficjalnej polskiej dystrybucji na gwarancji producenta. Więcej danych i prezentacja na stronie artykułu plantronics.com Gwarancja: 3 lata producenta w serwisie wewnętrznym Do kompletu należy dokupić odpowiednią przejściówkę do słuchawek: Jeśli nie jesteś pewien jaką przejściówkę wybrać lub szukasz specjalnego kabla przyłączeniowego do swojego telefonu, skontaktuj się z obsługą sklepu - dobierzemy dla Ciebie odpowiednią przejściówkę.

  przejrzyj także: artykuł opisujący jak wybrać słuchawki do Call Center.


☆ Koss KPH7 ☆

Koss KPH7 Najniższa Cena Online

☆ Koss KPH7 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss KPH7
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki Koss KPH7

  Słuchawki nauszne Koss KPH7 to przykład lekkiej konstrukcji dostarczającej do uszu pełnię mocy The Sound of Koss™.

  Najważniejsze właściwości:

  • dynamiczne przetworniki,
  • lekka nauszna konstrukcja,
  • genialne do maszyn mobinych

  Koss KPH7 są nieprzeciętnym rozwiązaniem dla osób szukających pełnego i transparentnego brzmienia przy jednoczesnym zachowaniu lekkiej wagi słuchawek. Ten nauszny model jest zaopatrzony w aktywne przetworniki, zapewniające zwiększoną charakterystykę częstotliwości.


  Dzięki ażurowej konstrukcji maskownicy scena dźwiękowa jest przestrzenna. Odsłuch sprawia dużo przyjemności za sprawą świetnej selektywności brzmienia. Wyłowienie poszczególnych rytmów i melodii w utworach z zróżnicowanych gatunków muzycznych nie stanowi problemu, choćby „nieosłuchanemu” użytkownikowi. Koss KPH7 to wspaniałe słuchawki do współpracy z urządzeniami i przenośnymi wyposażonymi w gniazdo mini-jack 3,5 mm

  „Dożywotnia gwarancja” – ważne dane dla klientów!

  Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych składników:

  • Koszt opłaty serwisowej – w Top Hi-Fi & Video Design jedynie 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego towaru oryginalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką standardowy okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 albo 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek wyprodukowanej poprzez serwis sieci Top Hi-Fi & Video Design, a w razie konieczności także ich wymiany na nowy egzemplarz, wyniesie jedynie 30zł!
  • Miejsce zakupu słuchawek! Na rynku jest dużo podróbek, a także towarów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. Nabywając produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty firmy Koss!

  • Możliwość zarejestrowania artykułu! Jako oficjalny dystrybutor proponujemy możliwość darmowej rejestracji towaru przy pomocy nieszablonowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu produktu nie musisz posiadać już dowodu zakupu! w chwili zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

  kupując produkty w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design dodatkowo zyskujesz:

  • atest „Dożywotniej gwarancji” oraz kartę gwarancyjną.
  • profesjonalną i szybką naprawę, a także pewność zastosowania wyłącznie oryginalnych części.
  • Możliwość zakupu w jednym z jedenastu salonów Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowanych w 10 największych miastach Polski.

  Wszelkie detale dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

  Szukaj produktów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci poprzez całe życie!Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania na głowę najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania na głowę w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania na głowę w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane słuchawki do biegania na głowę – Zestawienie sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania na głowę nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych słuchawek do biegania na głowę.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania na głowę opinie,
 • dobre słuchawki do biegania na głowę cena,
 • ranking słuchawek do biegania na głowę,
 • słuchawki do biegania na głowę jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania na głowę

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania na głowę?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania na głowę odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie słuchawki do biegania na głowę najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania na głowę warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness na głowę, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania na głowę są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness na głowę zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania na głowę to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.