FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania dokanałowych. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania dokanałowych


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne listopad 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania dokanałowych,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek do biegania dokanałowych.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie słuchawki do biegania dokanałowe najlepiej wybrać? Ranking listopad 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania dokanałowe, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania dokanałowych, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Sony wf-1000xm5 - dokanałowe - bluetooth 5.3 - czarny ☆

Sony wf-1000xm5 - dokanałowe - bluetooth 5.3 - czarny Najniższa Cena Online

☆ Sony wf-1000xm5 - dokanałowe - bluetooth 5.3 - czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony wf-1000xm5 - dokanałowe - bluetooth 5.3 - czarny
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Ulepsz swoje słuchanie za każdym razem perfekcyjny dźwięk WF-1000XM5 proponują wysokiej jakości dźwięk i redukcję hałasu, która eliminuje szum zewnętrzny w szerokim paśmie, od niskich do wysokich częstotliwości. W słuchawkach znajdują się 2 opatentowane procesory redukujące zewnętrzne dźwięki, dwa mikrofony sprzężenia zwrotnego i końcówki douszne, które szczelnie izolują od zewnętrznych dźwięków.

  Dźwięki przetwarzane są w czasie rzeczywistym, dzięki temu można zoptymalizować je dla zapewnienia jak najkorzystniejszego efektu w danym środowisku. Doświadcz spersonalizowanych i zoptymalizowanych wrażeń, gdziekolwiek słuchasz.

  Multi Noise czujka W każdej wkładce dousznej są 3 mikrofony, w tym wspomniane mikrofony podwójnego sprzężenia zwrotnego. Poprawiają one efektywność eliminacji niskich częstotliwości, tworząc największy dotąd krok Sony w zakresie redukcji hałasu.

  W szerokim zakresie Dynamic Driver X to specjalnie zaprojektowany przetwornik do reprodukcji szerokiego zakresu częstotliwości, który ubarwi Twoją muzykę o bogatszy wokal i ulepszone szczegóły. Czysty jak kryształ dźwięk dostarczają membrany przetworników, których kopułki i krawędzie wytwarzano z rozmaitych tworzyw.

  Procesor HD Noise Cancelling QN2e łączy siły ze zintegrowanym procesorem V2, aby zapewnić precyzyjne 24-bitowe przetwarzanie dźwięku, a także wysokowydajne wzmocnienie analogowe. WF-1000XM5 zapewni Ci dźwięk reprodukowany z niesamowitą czystością i niskim poziomem zniekształceń.

  przypasowany dźwięk WF-1000XM5 to słuchawki pozwalające cieszyć się starannym skalowaniem, obsługujące dźwięk Hi-Resolution Audio Wireless, co jest realne dzięki technice kodowania dźwięku LDAC. Wykorzystując Edge-AI (Artificial Intelligence), DSEE Extreme skaluje skompresowane cyfrowe pliki muzyczne w czasie rzeczywistym – na dodatek te z popularnych serwisów streamingowych.

  Nie zabrakło tu certyfikatu 360 Reality Audio. Możesz zintegrować brzmienie do unikalnego kształtu swego ucha (aplikacja Sony | Headphones Connect) i cieszyć się ulubioną muzyką w najlepszym wydaniu. Wyraźne rozmowy Twój głos podczas rozmów telefonicznych będzie wyraźny i naturalny, nie przeszkodzi w tym nawet hałaśliwe otoczenie.

  Algorytm redukcji szumów oparto na głębokiej sieci neuronowej (DNN) i czujnikom przewodnictwa kostnego (wychwycą wibrację głosu bezpośrednio z kości czaszki), który na zewnątrz wesprze budowa tłumiąca szum wiatru.

  w rezultacie dostaniesz sprzęt, z którym każde Twoje słowo zostanie usłyszane. Ładnie zaprojektowane Słuchawki WF-1000XM5 wygodnie mieszczą się w uszach dzięki swym poręcznym wkładkom, zapewniają też wyjątkowo przyjemne odczucia dzięki przygładzonej teksturze.

  Sąodporne na pot i zachlapanie wodą, dzięki klasie szczelności IPX4. Wkładki dokanałowe Noise Isolation to nie tylko wielka wygoda, ale też izolacja od hałasu z zewnątrz i stabilne przypasowanie do ucha.

  przystępne są w 4 rozmiarach, choćby w XS. Wielopunktowo Nie odmawiaj sobie wygody, bo słuchawki Bluetooth WF-1000XM5 możesz sparować z...


☆ Xiaomi Słuchawki dokanałowe redmi buds 3 pro czarny ☆

Xiaomi Słuchawki dokanałowe redmi buds 3 pro czarny Najniższa Cena Online

☆ Xiaomi Słuchawki dokanałowe redmi buds 3 pro czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Słuchawki dokanałowe redmi buds 3 pro czarny
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 11
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Redmi Buds 3 Pro

  Czarne

  Dźwięk, którego chcesz

  35dB Inteligentna redukcja szumów* | Łączność z dwoma urządzeniami | Ładowanie bezprzewodowe | Żywotność baterii 28h

  *Tylko telefony komórkowe Xiaomi, Redmi są przystosowane do adaptacyjnej funkcji redukcji szumów AI. Kompatybilne modele będą publikowane sukcesywnie. Ze względu na wykorzystanie tej funkcji użytkownicy muszą zaktualizować system operacyjny telefonu do najnowszej wersji MIUI.

  Aktywna redukcja szumów 35dB

  dostępne 3 ustawienia do regulacji*

  szybkie ładowanie

  Używaj do trzech godzin po ładowaniu poprzez dziesięć minut

  Inteligentna łączność z dwoma urządzeniami

  Kompatybilny z wieloma systemami

  Ładowanie bezprzewodowe

  Ładowanie zaczyna się, gdy etui znajdzie się w zasięgu

  Ocena sceny AI

  dopasowuje głębokość adaptacyjnej redukcji szumów*

  Tryb podwójnej przezroczystości

  Pozwala luźno rozmawiać podczas noszenia wkładek dousznych*

  9mm kompozytowa wibracyjna cewka membranowa

  Dostrojony przez wewnętrzne laboratorium dźwiękowe Xiaomi

  Używaj do 28 godzin z etui ładującym

  Żywotność baterii do 6 godzin na jednym ładowaniu

  *Tylko telefony Xiaomi i Redmi obsługują 3 tryby regulacji. Dostosowane modele będą wydawane partiami i będą wymagały aktualizacji do najnowszej wersji MIUI.

  Flagowa hybrydowa aktywna redukcja szumów


  Głęboka redukcja szumów 35dB * Pozwala cieszyć się światem z mniejszym hałasem w tle


  Wkładki douszne wykorzystują podwójną technologię aktywnej redukcji szumów z mikrofonami sprzężenia zwrotnego i sprzężenia do przodu. Produktywnie tłumią hałas otoczenia i redukują nadmierny hałas w przewodzie słuchowym. Redukcja szumów może sięgać choćby 35 dB*.


  *Wyciszanie szumów jest osiągalne dzięki technologii aktywnej redukcji szumów. Obsługuje maksymalną głębokość redukcji szumów 35dB, co może zmniejszyć hałas tła choćby o 98%. Dane testowe są dostarczane przez Narodowy Instytut Metrologii w Chinach. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od wymiaru uszu użytkownika, wybranych patyczków, struktury kanału słuchowego, sposobu noszenia wkładek dousznych, tego, czy użytkownik żuje, czy ćwiczy itp.

  Głęboka redukcja szumów

  Metro, samolot

  podczas podróży metrem albo samolotem skutecznie tłumi ryk silnika i inne wibracje w środku samochodu/kabiny, dzięki czemu podróż jest cicha i komfortowa

  zrównoważona redukcja szumów


  Kawiarnie, parki


  Odpoczywając w kawiarni skutecznie wycisza dźwięki otoczenia, zezwalając cieszyć się spokojnym popołudniem

  Redukcja szumów świetlnych

  Biblioteki, biura


  W stosunkowo cichych środowiskach, takich jak biblioteki i biura, wycisza dźwięki otoczenia, zezwalając Ci radować się czasem

  Adaptacyjna redukcja szumów*


  Ocena sceny AI lepiej zna twoje uszy


  Algorytm AI ocenia scenę na podstawie poziomu hałasu otoczenia i nawyków wykorzystywania. Przystosuj głębokość redukcji szumów dla rozmaitych środowisk.


  *Tylko telefony komórkowe Xiaomi, Redmi są przystosowane do adaptacyjnej funkcji redukcji szumów AI. Kompatybilne modele będą publikowane sukcesywnie. Ze względu na użycie tej funkcji użytkownicy muszą zaktualizować system operacyjny telefonu do najnowszej wersji MIUI.
  * Adaptacyjna funkcja redukcji szumów: podłącz wkładki douszne i noś je na lewym i prawym uchu. W ustawieniach MIUI przejdź do trybu redukcji szumów i ręcznie wybierz tryb adaptacyjny pod nim w aplikacji.

  Redukcja szumów z trzema mikrofonami Może być wyraźnie słyszalna w hałaśliwym otoczeniu


  Trzy mikrofony, wraz z algorytmem redukcji szumów wywołanych przez model sieci neuronowej, mogą skrupulatnie odbierać głosy ludzi, wydajnie redukując odgłosy otoczenia. Pozwala to na prowadzenie wyraźnych rozmów bez zakłóceń w hałaśliwym otoczeniu.

  Tryb podwójnej klarowności* Usłysz dźwięki otoczenia bez konieczności wyjmowania wkładek dousznych


  Gdy włączony jest tryb przezroczystości, nadal możesz słyszeć dźwięki otoczenia bez konieczności wyjmowania wkładek dousznych. Przełącz, żeby wzmocnić tryb głosu, by uzyskać wyraźniejszy ludzki głos. Możesz prowadzić swobodną rozmowę ze swym przyjacielem z założonymi słuchawkami.

  przejrzystość


  Wzmocnij głos


  *Domyślnym ustawieniem jest tryb przejrzystości. Możesz wybrać opcję „Ulepsz tryb głosowy" w odpowiedniej wersji MIUI optymalnego modelu.

  9 mm kompozytowa wibrująca cewka membranowa Odzyskuje więcej szczegółów dźwięku


  9 mm kompozytowa wibrująca cewka membranowa gwarantuje wyśmienite wrażenia słuchowe. Po dostrojeniu przez profesjonalistę z wewnętrznego laboratorium dźwiękowego Xiaomi, wysoki dźwięk jest czysty i nie zniekształcony, w trakcie gdy niski dźwięk jest bogaty i czysty z bardziej wyrafinowaną jakością dźwięku.

  niezwykle długi czas pracy na baterii do 28 godzin* Nadal ciesz się muzyką


  Dzięki zastosowanemu chipowi o niskim poborze mocy słuchawki douszne mogą działać do 6 godzin* na jednym ładowaniu. Dzięki etui ładującemu słuchawki douszne mogą działać do 28 godzin*. W ten sposób możesz cieszyć się muzyką poprzez mnóstwo godzin.  *Warunki testu żywotności baterii: Poziom naładowania baterii wkładek dousznych wynosi 100%, głośność wkładek dousznych jest ustawiona na 50%, tryb kodowania Bluetooth to AAC, a funkcja ANC i tryb krystaliczności są wyłączone przez ustawienie MIUI. Element testowy: w pełni rozładuj baterię Redmi Buds 3 Pro w trakcie odtwarzania dźwięku, aż jedna z wkładek dousznych przestanie grać. Rzeczywiste godziny użytkowania mogą się różnić w zależności od warunków stosowania, poziomu naładowania i czynników środowiskowych.

  Obsługuje prędkie ładowanie

  Obsługuje ładowanie bezprzewodowe


  Dzięki prędkiemu ładowaniu słuchawki mogą ładować się przez zaledwie 10 minut, a następnie umożliwiają słuchanie muzyki do 3 godzin. Jeśli bateria się wyczerpuje, zrób krótką przerwę i pozwól jej się włączyć. Etui ładujące obsługuje na dodatek ładowanie bezprzewodowe Qi, dzięki czemu ładowanie jest szczególnie komfortowe.


  Odtwarzanie muzyki do 3 godzin


  Ładowanie poprzez 10 minut


  *Bezprzewodowa podstawa ładująca pokazana na zdjęciu nie jest zawarta w zestawie i należy ją zakupić osobno.
  *Ładowanie bezprzewodowe: Centrum ładowania bezprzewodowego znajduje się około 8 mm tuż nad logo Redmi z tyłu pudełka na słuchawki. Środek musi być wyrównany ze środkiem ładowarki bezprzewodowej w celu naładowania. Jeśli lampka ładowania świeci, oznacza to, iż ładowanie bezprzewodowe działa dobrze.

  Możliwość połączenia z dwoma urządzeniami jednocześnie Inteligentne przełączanie między rozrywką a pracą


  Ten sam pakiet wkładek dousznych można jednocześnie podłączyć do dwóch sprzętów na przeróżnych platformach, takich jak Android, iOS i Windows, co pozwala prosto przełączać się pomiędzy rozrywką a pracą. Można sparować z Bluetooth, otwierając pudełko z wkładkami dousznymi w pobliżu telefonu* albo momentalnie klikając wyskakujące okienko*, które umożliwia korzystanie z nowej metody szybkiego połączenia.


  *Funkcja łączności dwóch sprzętów jest domyślnie włączona. W sytuacji niektórych aplikacji multimedialnych innych firm dźwięk może być odtwarzany przez głośnik lub przełączanie może się nie powieść w trakcie przełączania pomiędzy operacjami. Jeśli zdecydujesz się wyłączyć tę funkcję, połącz się z telefonami komórkowymi Xiaomi,Redmi i zaktualizuj system operacyjny telefonu do najnowszej wersji MIUI. Kompatybilne modele będą publikowane sukcesywnie.
  *Musisz zaktualizować system operacyjny telefonu do najnowszej stabilnej wersji,szybko sparować za pomocą wyskakującego okienka. Kompatybilne modele są testowane i wkrótce zostaną ukończone.

  Dotknij dwukrotnie, by odebrać połączenie

  Dotknij tylnej części wkładek dousznych, żeby sterować, w tym przełączać tryby, wstrzymywać muzykę i odtwarzać itp. Obsługuje ponadto funkcję budzenia przy pomocy głosu.

  Dotknij dwukrotnie
  Odbierz/zatrzymaj połączenie Odtwarzanie muzyki/pauza
  Naciśnij i przytrzymaj dowolną słuchawkę
  Redukcja szumów / przezroczystość Tryb przełączania
  Dotknij trzy razy
  Przejdź do następnego utworu Rozłącz połączenie

  *Funkcja sterowania głosowego budzenia musi być ustawiona w adekwatnej wersji MIUI trafnego modelu. *Może też działać za pomocą gestów, które można ustawić w trafnej wersji MIUI odpowiedniego modelu.

  Wykrywanie douszne


  Muzyka może być samoczynnie wstrzymywana po wyjęciu wkładek dousznych. Odtwarzanie muzyki można wznowić po ich ponownym włączeniu.

  Wodoodporność IPX4*


  Wszechstronna wytrzymałość na zachlapanie, chroniąca użytkowników przed potem i zachlapaniem.


  *Test wodoodporności IPX4. Zgodnie z normą GB/T 4208-2017 Enclosure Protection Rating (Kod IP) przeszła test przeprowadzony poprzez Instytut Nadzoru i Kontroli Jakości Produktów w Suzhou. Raport z badań nr. To WPHE210546.

  Wynik testu wykazał, że jest zgodny z normą GB/T 4208-2017.


  przystępność wielu silikonowych końcówek dousznych


  proponuje trzy wymiary wkładek dousznych, w tym znaczne, średnie i znikome według uznania użytkownika, zapewniając wygodniejsze użytkowanie.

  Znajdź swoje słuchawki


  W zasięgu łączności Bluetooth możesz zlokalizować słuchawki douszne przy pomocy dźwięku.

  firma
  Xiaomi


  Model
  TWSEJ01ZM


  Wersja
  Redmi Buds 3 Pro


  kompozycja słuchawek
  Douszne


  Impedancja
  32Ω


  Zasięg
  ok. 10m


  wbudowany mikrofon
  Tak


  Łączność
  Bluetooth 5.2


  Czas pracy na baterii
  Słuchawki - 6h
  Baza - 28h


  Czas ładowania
  Baza: ok. 2.5h (przez przewód ładujący)
  Wsparcie bezprzewodowego ładowania 5W albo wyższe


  typ baterii
  Litowo-polimerowy


  Złącze
  USB-C


  pojemność baterii
  Każda słuchawka - 35mAh/0.13Wh
  Etui ładujące - 470mAh/1.78Wh


  dodatkowe dane
  Stopień ochrony: IPX4


  dołączone akcesoria
  Etui ładujące
  przewód USB-C
  4 wymienne końcówki douszne S,M,L, XL (M na słuchawkach)


☆ Zestaw stereo Samsung EO-IG100BB AKG czarne/black USB-C, EO-IC100BWEGEU ☆

Zestaw stereo Samsung EO-IG100BB AKG czarne/black USB-C, EO-IC100BWEGEU Najniższa Cena Online

☆ Zestaw stereo Samsung EO-IG100BB AKG czarne/black USB-C, EO-IC100BWEGEU - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Zestaw stereo Samsung EO-IG100BB AKG czarne/black USB-C, EO-IC100BWEGEU
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 14
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Samsung AKG przewodowe słuchawki dokanałowe USB wariant C ANC (aktywna redukcja szumu) biały (EO-IC100BWEGEU) Słuchanie muzyki w domu, podczas przerwy w pracy lub nauce, albo w podróży może sprawiać unikatową przyjemność pod warunkiem, iż odbywa się za pomocą prawidłowej jakości sprzętu.

  Jeśli cenisz czystość dźwięku i komfort słuchania z całą pewnością docenisz słuchawki dokanałowe Samsung z wtyczką USB typ C. Są dopasowane do telefonów, które nie mają wbudowanego złącza mini jack 3.5mm.

  świetne do słuchania muzyki oraz prowadzenia rozmów bez konieczności trzymania telefonu w ręku. Specyfikacja: producent: Samsung / AKG Model: EO-IC100BWEGEU typ słuchawek: Dokanałowe, przewodowe Pasmo: 20 Hz~ 20KHz Impedancja: 32$416 Czułość: 94.3dB+-3dB(-10dBFS input) Złącze: USB rodzaj C Długość przewodu: 1 m zaimplementowany pilot i mikrofon Zapanuj nad hałasem i szumem z otoczenia Te słuchawki dają tobie możliwość wytłumienia rozpraszających dźwięków z otoczenia.

  Dzięki przełomowej technice aktywnego redukowania szumów - ANC (Active Noise Control)wyeliminujesz niechciane dźwięki przeszkadzające Ci w komfortowym słuchaniu muzyki. Jedziesz autobusem czy stoisz w poczekalni, wszędzie tam gdzie będziesz hałas przestanie być przeszkodą, a Ty zanurzysz się w muzyce jak nigdy przedtem.

  Jak działa aktywna redukcja szumu "Wycinanie" z otoczenia hałasów i szumów odbywa się w pierwszej kolejności poprzez mierzenie ich natężenia przez wbudowane mikrofony. Następnie specjalny układ elektroniczny emituje do twoich uszu identyczny sygnał lecz z odwróconą fazą.

  W ten sposób obydwie fale dźwiękowe niwelują siebie na wzajem. Efekt wytłumienia hałasu jest wspierany poprzez końcówki słuchawek, które są wytworzone z dźwiękoszczelnego materiału. Jest to tak zwane pasywne wyciszenie.

  wyjątkowa wygoda ergonomiczny design skrupulatnie odzwierciedla geometrię ucha, a co za tym idzie, sprawia, iż słuchawki dostosowują się znakomicie. Nawet po kilku godzinach użytkowania wciąż możesz w pełni radować się swoją ulubioną muzyką bez obolałych i zmęczonych uszu.

  Słuchaj muzyki wszędzie, gdzie masz na to ochotę Słuchawki douszne Samsung wyróżniają się prostym, popularnym designem i wygodną obsługą. Dzięki wytrzymałemu, sprężystemu kablowi TPE możesz z nich korzystać wszędzie, począwszy od joggingu po relaks w domowym zaciszu.

  Komfort słuchania muzyki zapewnią Ci też funkcje odtwarzanie / pauza, czykomfortowe wybieranie kolejnego utworu. Słuchawki możesz podłączyć do każdego urządzenia z portem typy C. Funkcja zestawu słuchawkowego Jeśli nieraz rozmawiasz poprzez telefon i nie chcesz zawsze przełączać się na inne funkcje, dzięki słuchawkom z mikrofonem wyraźnie ułatwisz sobie tę czynność.

  zaimplementowany mikrofon znakomicie spełni oczekiwania w trakcie rozmów telefonicznych w trybie głośnomówiącym, a przełączanie z muzyki na rozmowę i z powrotem wykonasz jednym przyciskiem zintegrowanego pilota. Delektuj się czystością dźwięków Jeśli wyjątkowo cenisz czystość i wysoką jakość dźwięków, te słuchawki z całą pewnością ją zagwarantują.

  wyposażone w inteligentny układ cyfrowego dekodowania pozwalają na bezstratne odtwarzanie muzyki. Dzięki funkcji regulacji głośności umożliwidostosowanie jej poziomu do Twoich preferencji. Podstawowe funkcje pilota: Głośność +/- Play/Pause Odbieranie / kończenie połączenia


☆ Jbl bt tune 125tws white (6925281977398) ☆

Jbl bt tune 125tws white (6925281977398) Najniższa Cena Online

☆ Jbl bt tune 125tws white (6925281977398) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Jbl bt tune 125tws white (6925281977398)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 7
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  JBL TUNE 125 TWS
  Słuchawki bezprzewodowe

  technika Pure Bass. Bez zbędnych kabli.
  Zanurz się w swoim świecie. Bez względu na to, czy słuchasz muzyki, czy prowadzisz rozmowy, nie będą ograniczać Cię żadne kable. Wystarczy założyć słuchawki JBL TUNE 125TWS, żeby od razu poczuć dźwięk, ponieważ gdy tylko wyjmiesz je z etui, łączą się z Twoim urządzeniem. Funkcja Dual Connect pozwala korzystać z jednej lub obu słuchawek, gdy tylko tego chcesz. Technika JBL Pure Bass gwarantuje niewiarygodne brzmienie utworów Twoich ulubionych wykonawców. Dzięki akumulatorowi o żywotności sięgającej do 32 godzin i komfortowemu dostosowaniu możesz słuchać muzyki poprzez cały dzień i całą noc. Wybierz swoją wersję z niewiarygodnej palety barw,
  posiadać prawdziwe słuchawki bezprzewodowe, przypasowane do Twojego osobistego stylu.
  Poczuj basy
  Od wielu dekad JBL zagwarantuje moc podczas festiwali i koncertów organizowanych na całym świecie. Pozwól, aby JBL ożywiła Twój świat, wykorzystując niewiarygodny dźwięk Pure Bass.
  Wolność bez kabli
  Kable mogą przeszkadzać, plącząc się w torebce, blokując się w kurtce albo zaplątując się we włosy. Brak kabli przy bezprzewodowych słuchawkach JBL TUNE 125TWS to totalna swoboda.
  Dłuższy czas słuchania
  Akumulator o żywotności sięgającej do 32 godzin pozwala słuchać muzyki poprzez cały dzień i całą noc. Możesz słuchać swego prywatnego koncertu tak długo, jak chcesz.
  prędkie parowanie
  Nie masz czasu na czekanie. Gdy tylko wyciągniesz słuchawki z etui, starczy jedno dotknięcie, żeby sparować je swoim urządzeniem z system Android. Po sparowaniu możliwe jest wykrycie innych urządzeń, choćby jeśli nie są one sparowane. Delektuj się niewiarygodnym dźwiękiem JBL bez żadnych przeszkód.
  Jedno albo oboje uszu
  Lewe uchu, prawe ucho, oboje uszu? Funkcja Dual Connect gwarantuje moc, która zezwala na bezproblemowe słuchanie muzyki lub prowadzenie rozmów za pomocą jednej lub obu słuchawek. Natomiast żywotność akumulatora dotrzymuje Ci tempa, gdyż możesz ładować jedną słuchawkę i jednocześnie korzystać z drugiej.
  Znajdź swój styl
  Co Ci nadaje się? Dzięki szerokiej palecie kolorów bez wątpienia odnajdziesz wspaniałą parę dla siebie, które będą pasowały do Twoje osobowości, bez względu na to, czy lubisz mieszać się w tłum, czy znamionować się z niego.
  W komplecie
  • JBL TUNE 125TWS
  • Końcówki w 3 rozmiarach (S, M, L)
  • przewód do ładowania USB rodzaju C
  • Etui ładujące
  • 1 x karta gwarancyjna/karta informacyjna (W /!)
  • 1 x skrócona instrukcja obsługi / karta charakterystyki (S / i)

☆ Live Pro 2 TWS Różowy Słuchawki bezprzewodowe JBL, LIVEPRO2TWSSIL ☆

Live Pro 2 TWS Różowy Słuchawki bezprzewodowe JBL, LIVEPRO2TWSSIL Najniższa Cena Online

☆ Live Pro 2 TWS Różowy Słuchawki bezprzewodowe JBL, LIVEPRO2TWSSIL - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Live Pro 2 TWS Różowy Słuchawki bezprzewodowe JBL, LIVEPRO2TWSSIL
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 11
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  JBL LIVE PRO 2 TWS
  Słuchawki bezprzewodowe

  Legendarne brzmienie JBL
  Wyjątkowo wyraźne brzmienie muzyki i połączeń uzyskane dzięki 11-milimetrowym dynamicznym przetwornikom z legendarnym brzmieniem JBL nie ma sobie równych.
  Redukcja hałasu True Adaptive Noise Cancelling z technologią Smart Ambient
  technologia redukcji True Adaptive Noise Cancelling automatycznie dopasowuje się do otoczenia, eliminując rozpraszające dźwięki, by zapewnić lepsze brzmienie, gdziekolwiek jesteś. Natomiast funkcja Smart Ambient pozwala skupić się na otoczeniu bez zdejmowania słuchawek.
  40 (10+30) godzin odtwarzania z funkcją ładowania bezprzewodowego
  Nigdy nie przegapisz żadnej chwili dzięki 40 godzinom pracy na baterii zgodnej z technologią ładowania Qi (10 godzin w słuchawkach +30 godzin w etui). Ci potrzeba doładowania? Zaledwie 15 minut prędkiego ładowania zapewnia cztery godziny odtwarzania.
  Słuchaj i daj się usłyszeć. Poprzez cały dzień, gdziekolwiek jesteś.
  Nie trać rytmu poprzez cały dzień dzięki tym wyszukanym towarzyszom do pracy i zabawy. Słuchawki dokanałowe JBL Live Pro 2 gwarantują do 40 godzin niesamowitego brzmienia JBL Signature Sound (10 godzin w słuchawkach i 30 godzin w etui), prędkie ładowanie i bezprzewodowe ładowanie Qi, gdy baterie potrzebują odrobiny dopełniającej mocy. Technika redukcji True Adaptive Noise Cancelling eliminuje rozpraszające dźwięki, pozwalając zanurzyć się w muzyce, natomiast funkcja Smart Ambient pozwala zachować świadomość otoczenia. Zamknięta konstrukcja z owalnymi fonowodami udoskonalone tłumienie hałasu i wyższą jakość dźwięku dla tych, którzy preferują czystszą estetykę. Ci potrzeba porozmawiać? Wykonuj wyraźne, wspaniałe połączenia dzięki 6 mikrofonom z technologią formowania wiązki lub uzyskaj dostęp do preferowanego asystenta głosowego, aby umożliwić sterowanie i nawiązywanie połączeń bez użycia rąk podczas wszystkich Twoich eskapad.
  świetne rozmowy bez zakłóceń
  Sześć mikrofonów z technologią formowania wiązki redukuje zakłócenia wywoływane przez wiatr i hałas, dzięki czemu Twoje słowa są za każdym razem głośne i wyraźne. Natomiast funkcja VoiceAware pozwala określić, w jakim stopniu chcesz słyszeć własny głos przez kontrolowanie sygnału z mikrofonu kierowanego do słuchawek.
  Owalne fonowody gwarantujący lepszy poziom komfortu, izolacji i basu
  ulepszony zarys oznacza ulepszone brzmienie. Dlatego firma JBL zaprojektowała te słuchawki owalnymi fonowodami i owalnymi silikonowymi końcówkami, które wyśmienite przypasowanie. Zamknięta kompozycja z owalnymi fonowodami zapewniają udoskonalone tłumienie hałasu i wyższą jakość dźwięku dla tych, którzy preferują czystszą estetykę.
  Funkcja Dual Connect & Sync z połączeniem wielopunktowym
  Telefon w połowie ulubionego serialu? To nie problem. Dzięki połączeniu wielopunktowemu możesz ekspresowo i z łatwością przełączać pomiędzy urządzeniami Bluetooth. Ponadto parowanie z urządzeniami z systemem Android jest prędkie i bezproblemowe, tak jak przełączenie między trybem mono i stereo na lewej i prawej słuchawce i obu równocześnie.
  Sterowanie dotykowe i głosowe
  Aktywuj funkcje głośnika JBL Live Pro 2 przy pomocy sterowania dotykowego. Możesz aktywować funkcje "Hej Google" albo Alexa za pomocą głosu.
  Wodoodporność i oporność na pot na poziomie IPX5
  Nie musisz przejmować się wilgocią - zarówno na siłowni, jak i wtedy, gdy złapie Cię deszcz. Dokument IPX5 oznacza, że słuchawki JBL Live Pro 2 są wodoodporne.
  Aplikacje JBL Headphones
  przeznaczona aplikacja pozwala wybrać tryb słuchania, regulować poziom redukcji hałasu, a także funkcji Smart Ambient, dostosować sterowanie, a także zwiększyć komfort i jakość dźwięku, aby słuchać, tak jak lubisz. Możesz jeszcze połączyć krzywą korektora, a komunikaty głosowe w języku użytkownika ułatwiają korzystanie z funkcji.
  W pakiecie:
  • 1 x słuchawki dokanałowe JBL Live Pro 2
  • 1 x 3 końcówki douszne w różnorodnych wymiarach
  • 1 x kabel do ładowania USB rodzaju C
  • 1 x etui ładujące
  • 1 x karta gwarancyjna/karta informacyjna (W /!)
  • 1 x skrócona instrukcja obsługi towaru / karta charakterystyki (S / i)

☆ Słuchawki dokanałowe Bluetooth QCY T2C 018505 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!, T2C-Black ☆

Słuchawki dokanałowe Bluetooth QCY T2C 018505 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!, T2C-Black Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dokanałowe Bluetooth QCY T2C 018505 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!, T2C-Black - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: QCY
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe Bluetooth QCY T2C 018505 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!, T2C-Black
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  QCY T2C TWS - słuchawki TWS Bluetooth 5.0 + etui z funkcją ładowania i zaimplementowanym powerbankiem 800mAh QCY to firma premium producenta najwyższej jakości sprzętu audio. Firma to zdobyła niezwykłą popularność wśród wymagających użytkowników poszukujących artykułu wysokiej jakości w wyjątkowo korzystnej cenie.

  towar w 100% oryginalny - każde słuchawki mają wyjątkowy numer seryjny poświadczający oryginalność sprzętu. Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki z TWS QCY T2C to słuchawki rodzaju TWS, czyli nie są ograniczone żadnym przewodem.

  Nie tylko łączą się bezprzewodowo z telefonem albo komputerem, lecz także miedzy sobą, wytwarzając słuchawki stereo. Kompaktowe, wygodne i wysmakowane słuchawki sprawdzą się w każdym momencie: w autobusie, w domu, na siłowni.

  Moduł Bluetooth 5.0 - wszystko czego Ci potrzeba Dzięki progresywnemu modułowi Bluetooth 5.0 słuchawki samoczynnie łączą się ze sobą, a także z urządzeniem zaraz po wyjęciu z etui. Zaimplementowany moduł Realtek zezwala na także luźne prowadzenie rozmów w jakości HD, zapewnia dłuższą żywotność baterii, a także wysokiej jakości audio.

  Inteligentne zasilanie Po wyjęciu z etui, słuchawki samoczynnie się włączają i parują, a po włożeniu ich do etui, natychmiast się wyłączają. Wysoka jakość dźwięku Dzięki zastosowaniu mistrzowskiego kodeka SBC+AAC słuchawki dostarczają niezwykle dobrze odwzorowany dźwięk, gwarantując jednocześnie wyeksponowany bas oraz wyśmienite przeciętne i wysokie tony.

  Dzięki swojej uniwersalności słuchawki spełnią kryteria praktycznie każdego użytkownika. Ładujące etui Słuchawki ładuje się poprzez włożenie ich do etui, a magnetyczny system łączenia i pokrywa zapobiegają ich wypadnięcie.

  zaimplementowany akumulator o objętości 800 mAh zezwala na 8-krotne naładowanie słuchawek bez konieczności podpinania etui do gniazdka, gwarantując uzupełniające kilkanaście godzin pracy. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom etui możemy zabrać praktycznie wszędzie, wkładając je do torebki lub kieszeni.

  Redukcja hałasów zastosowany mikrofon zezwala na prowadzenie rozmów w trybie stereo. Technologia CVC6.0 odpowiada za redukcję hałasów otoczenia w trakcie rozmowy, sprawiając, że rozmówca wyraźnie wszystko słyszy.

  Jest to stanowczo przydatne w trakcie prowadzenia rozmów telefonicznych w pracy albo miejscach publicznych. Kompatybilność z systemami Android, iOS, Windows Słuchawki można połaczyć z każdym urządzeniem wyposażonym w standrad Bluetooth.

  Niezależnie od tego czy będzie to telefon, tablet czy komputer z Androidem, iOs, Windows, bez problemu je połaczysz. Pamiętaj jedynie o procesie adekwatnie parowania słuchawek z urządzeniem. Kompaktowe wymiary, wygoda użytkowania śladowe wymiary słuchawek jak i etui zezwalają na komfortowe ich stosowanie oraz przenoszenie.

  bezproblemowo zmieścisz słuchawki w etui, które równocześnie jest powerbankiem w swojej niepokaźnej kieszeni, torebce czy nerce. Zabierz swoją muzykę wszędzie tam gdzie chcesz. Specyfikacja techniczna słuchawek QCY T2C: Wersja Bluetooth: V5.0 Profile Bluetooth: HFP, A2DP, HSP, AVRCP Czas ładowania: ok.

  2 godzin Czas czuwania: 120 godzin Czas pracy: 4 godziny Zasięg: 10 m pojemność baterii słuchawek: 43 mAh pojemność baterii etui: 800 mAh Obsługa: 1 wielofunkcyjny przycisk Częstotliwość: 20 – 20000 Hz W zestawie uzyskują Państwo: Stacje dokującą QCY T2C Para słuchawek QCY T2C (1 para = 2 szt.) Oryginalne opakowanie przewód micro USB - USB 4 dopełniające gumowe nakładki na słuchawki Oryginalne opakowanie producenta


☆ Fiio przewodowe słuchawki dokanałowe fh3 czarne - fiio fh3 black- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! ☆

Fiio przewodowe słuchawki dokanałowe fh3 czarne - fiio fh3 black- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! Najniższa Cena Online

☆ Fiio przewodowe słuchawki dokanałowe fh3 czarne - fiio fh3 black- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FiiO
 • Nazwa produktu: Fiio przewodowe słuchawki dokanałowe fh3 czarne - fiio fh3 black- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  FiiO FH3 Hybrydowe słuchawki dokanałowe z dwoma przetwornikami zbalansowanymi i przetwornikiem dynamicznym Przetworniki Knowles BA | technika zrównoważonej redukcji ciśnienia | konstrukcja akustyczna S.TURBO |

  Przetwornik dynamiczny pokryty berylem | obudowa ze stopu aluminium i magnezu klasy lotniczej | zwiększone złącza MMCX | przewód z posrebrzanej miedzi monokrystalicznej o wysokiej czystości Ponowne narodziny klasyka FH3 to jedne z klasycznych słuchawek FiiO poddane gruntownej aktualizacji, które przechodzą na wyższy poziom!

  FH3 wykorzystuje profesjonalnie dostrojony system hybrydowy złożony z: 10-milimetrowego przetwornika dynamicznego z membraną pokrytą berylem + dwóch przetworników zbalansowanych Knowles BA, co w połączeniu z kablem z posrebrzanej miedzi o wysokiej czystości, buduje naprawdę znakomicie brzmiące IEM'y.

  Super prędkie, intensywne basy zastosowany w FH3 10-milimetrowy przetwornik dynamiczny z membraną pokrytą berylem został wybrany specjalnie ze względu na jego znakomite właściwości akustyczne. Membrana pokryta berylem jest nie tylko lekka i cienka, ale jest dodatkowo bardzo nieelastyczna, co umożliwia reprodukcję grzmiących, a jednocześnie prędko szybkich, responsywnych i dynamicznych basów.

  o 4 razy niesprężystiejszy od stali o 3/4 lżejszy od tytanu o szybkość dźwięku do 12 km/s Podwójne przetworniki Knowles BA dla konkretnego dźwięku Dwa przetworniki Knowles w połączeniu z pokrytym berylem dynamicznym przetwornikiem umieszczonym w pobliżu wylotu kanału akustycznego, kontrolowane poprzez fizyczną + elektroniczną zwrotnicę częstotliwości, po mistrzowsku pokrywają pełen zakres pasma przenoszenia.

  Wysokie rejestry Przetwornik Knowles RAD-33518 gwarantuje istotnie czysty dźwięk z wyraźnie przedłużoną, ale gładką górą. Średnie rejestry ED-30262 oddaje łagodny i pełniejszy wokal i szerszą scenę dźwiękową.

  Niskie rejestry 10-milimetrowy przetwornik dynamiczny z membraną pokrytą berylem zagwarantuje autorytarne, donośne basy. Jeszcze bliżej do czystego brzmienia Pod względem akustycznym umieszczenie przetwornika odpowiedzialnego za wysokie tony bliżej ucha obniża niechciane odbicia wysokich tonów, które docierają do uszu w porównaniu z charakterystyczną konstrukcją słuchawek, zapewniając minimalną utratę szczegółów wysokich rejestrów, a tym samym gwarantując przyjemniejsze doznania odsłuchowe.

  * Testy laboratoryjne wykazują, że jeśli przetwornik formujący wysokie tony jest umieszczony bliżej wylotu kanału akustycznego, częstotliwości 8-15 kHz są o 3-4 dB głośniejsze, niżeli gdyby były umieszczone dalej z tyłu, dla ogólnie czystszej góry.

  przewód z posrebrzanej miedzi monokrystalicznej o wysokiej czystości dołączony do zestawu kabel audio z miedzi monokrystalicznej posrebrzanej o wysokiej czystości został dokładnie dobrany ze względu na jego wierność i zdolność do przekazywania szczegółów, będąc zauważalnie ulepszonym typowy kabel słuchawkowy.

  dzięki temu wyjątkowemu kablowi, który wydobywa to, co najlepsze z przetworników FH3, muzyka zabrzmi majestatycznie. Obudowa ze stopu aluminium i magnezu klasy lotniczej 5-osiowa, precyzyjna obróbka CNC zapewnia, iż korpus FH3 ze stopu aluminium i magnezu jest stworzony z zachowaniem unikatowej precyzji.

  Płynne żeglowanie z wzornictwem przemysłowym trzeciej generacji Kontynuując tę samą narrację projektową, co w przypadku innych słuchawek z linii FH, całkowicie nowa, bardziej udoskonalona płyta czołowa słuchawek FH3 zagwarantuje mocną trwałość i gustowny wygląd.

  specyficzne krzywe FH3 umieszczone pod przeróżnymi kątami płynnie łączą się ze sobą, przyciągając wzrok. Dzięki danym o kształtach tysięcy uszu i ponad 10 rundom prób i iteracji, wykonano bardzo wygodny design dla FH3.

  dzisiaj możesz poznać prawdziwie płynnego żeglowania po oceanie muzyki z FH3. Kompozycja akustyczna S.TURBO Pokryty berylem przetwornik dynamiczny uzyskuje jeszcze większą efektywność w połączeniu z zastrzeżoną poprzez FiiO konstrukcją akustyczną S.TURBO.

  Dłuższe i gładsze kanały dźwiękowe inspirowane kształtem turbiny skutecznie filtrują niepożądane wysokie częstotliwości, dając głębszy i mocniej uderzający bas. O Trójdrożna zwrotnica fizyczna + elektroniczna o Długość kanału 41,5 mm o produktywne przenoszenie zwrotnicy około 32 dB Odkryj prawdziwy komfort słuchania by zapewnić bardziej komfortowe słuchanie, FH3 wykorzystuje opatentowaną poprzez FiiO technikę równoważenia ciśnienia akustycznego.

  FH3 zostały skrupulatnie zaprojektowane, by redukować nadmiar ciśnienia powietrza w przedniej i tylnej komorze, gwarantując tym samym, że dynamika muzyki nie jest zniekształcona, a równocześnie zapewnia słuchanie bez stresu i zmęczenia.

  Pasmo przenoszenia gładkie jak jedwab starannie zaprojektowana wewnętrzna struktura akustyczna jako fizyczny system zwrotnicy częstotliwości zagwarantuje, iż basy, przeciętne i wysokie tony płynnie łączą się bez interferencji ze sobą, zapewniając wyjątkowo żywe wrażenia odsłuchowe.

  sporo sposobów słuchania w sytuacji sytuacji, gdy dołączony kabel audio okaże się niewystarczającym rozwiązaniem, przystępne są inne rozwiązania. Kabel MMCX kabel z zestawu można zastąpić dowolnym przewodem wyposażonym w złącza MMCX.

  Bezprzewodowe moduły Bluetooth FiiO UTWS1 UTWS1 z obsługą formatów Bluetooth aptX/AAC/SBC, natychmiastowo przekształca słuchawki FH3 w prawdziwie bezprzewodowe. Kabel Bluetooth FiiO LC-BT2 zakładany na szyję Zabierz ze sobą muzykę o wysokiej rozdzielczości w dowolne miejsce, dzięki wygodnemu pałąkowi na szyję LC-BT2.

  wyposażony w przetwornik cyfrowo-analogowy Qualcomm CSR8675 + AK4331, pozwala poznać prawdziwego brzmienia hi-fi poprzez Bluetooth. Atest Hi-Res Audio FH3 uzyskały prestiżowy certyfikat Hi-Res Audio wydawany wyłącznie przez Japan Audio Society, który zagwarantuje, iż słuchawki są w stanie odtwarzać dźwięk o wysokiej rozdzielczości, wyraźnie wykraczający ponad jakość płyty CD.

  komplet audiofilskich akcesoriów w komplecie Każde akcesorium załączone do FH3 zostało starannie przypasowane,rozszerzyć komfort noszenia. 11 par końcówek dousznych w 4 najróżniejszych rozmiarach i typach pozwala zmaksymalizować komfort noszenia i słuchania.

  Zbalansowane końcówki douszne * 3 (SML), Końcówki douszne basowe * 3 (SML), Końcówki douszne wokalne * 3 (SML), Piankowe końcówki douszne * 2 pary o Pasmo przenoszenia:10 Hz - 40 kHz o Czułość: 114 dB @ 1mW o Maksymalna moc wejściowa: 100 mW o Impedancja: 24$142@1kHz o Przetworniki: dynamiczny 10mm pokryty berylem; Knowles ED30262 dla średnich częstotliwości; Knowles RAD33518 dla wysokich częstotliwości o Długość kabla: około 120 cm o Waga: 7,3 g (pojedyncza jednostka) 'Another day, another win for FiiO.

  Take a good, affordable, IEM, and take it to the higher ground. For the same price. That's basically the story behind the FiiO FH3. Performances are on par, if not better than the FH5 for almost half of the price.

  The Bass is delightful, the vocals superb, and in this price range, there isn't anything that really competes in terms of comfort/robustness/design. If you want deep, authoritative lows in a good looking package, this is the one.

  To me, it's the perfect contender to the AudioSense DT200, the latter one beating the FiiO in terms of sound stage. That said, at the end of the day, I think both should deserve to be in my recommendation list: they're awesome.

  So to the list, it goes. Well done!' Przeczytaj więcej (źródło)


☆ Savio Słuchawki sportowe dokanałowe bezprzewodowe bluetooth we-03 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! ☆

Savio Słuchawki sportowe dokanałowe bezprzewodowe bluetooth we-03 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! Najniższa Cena Online

☆ Savio Słuchawki sportowe dokanałowe bezprzewodowe bluetooth we-03 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Savio
 • Nazwa produktu: Savio Słuchawki sportowe dokanałowe bezprzewodowe bluetooth we-03 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 8
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bezprzewodowe słuchawki SAVIO WE-03 świetne rozwiązanie dla aktywnych osób oraz dla użytkowników szanujących komfort i wygodę. Lekka budowa zapewnia swobodę ruchów podczas wykorzystywania. Pilot z zaimplementowanym mikrofonem pozwala na odbieranie połączeń, przełączanie między utworami i sterowanie głośnością.

  Wysoka jakość wykonania daje najkorzystniejsze brzmienie, które sprosta każdemu wyzwaniu. Poczuj wolność Dzięki zaimplementowaniu modułu Bluetooth oraz zasięgu działania do 10 metrów możesz pożegnać się z niewygodnymi przewodowymi słuchawkami.

  Niezależnie od tego, czy biegasz czy sprzątasz, słuchawki Savio WE-02 będą Ci towarzyszyć przez 3 godziny (i 120 godzin w trybie czuwania), a pełne naładowanie osiągniesz już po godzinie! pokaźniejsza kontrola, zero ograniczeń Impedancja: 16 Ω Pasmo przenoszenia: 20Hz – 20kHz Czułość: -38dB zaimplementowany mikrofon: Tak Dioda powiadomień LED: Tak Waga: 16,4g Co zyskujesz ze słuchawkami WE-02 Klawisze funkcyjne umożliwiają: włączenie/wyłączenie urządzenia, zmianę utworu, rozszerzenie/zmniejszenie głośności, odbieranie/odrzucanie połączeń, połączenie z ostatnio wybranym numerem.

  Opakowanie zawiera: - bezprzewodowe słuchawki Bluetooth, - kabel ładowania, - silikonowe gumki do słuchawek - plastikowy klips, - instrukcję obsługi firma Savio marka Savio znana jest z wprowadzania na rynek produktów przydatnych jednocześnie do pracy, rozrywki, jak i rozwijania swoich pasji.

  Produkty te charakteryzują się przede wszystkim bezawaryjnością w rozsądnej cenie. Właścicielem firmy Savio jest firma Elmak Sp. Z o.o. - firma pilotów zdalnego sterowania, oświetlenia LED i sterowników elektronicznych do sprzętu AGD.

  marka zgromadziła szereg nagród i tytułów, m.in. „Lidera Innowacji i Rozwoju", a wśród jej klientów znajdują się szanowane producenta, jak Samsung, De Dietrich, HBO, Canal+ czy O2.


☆ Huawei Słuchawki dokanałowe am 61 sport bluetooth czerwony + darmowy transport! (6901443192182) ☆

Huawei Słuchawki dokanałowe am 61 sport bluetooth czerwony + darmowy transport! (6901443192182) Najniższa Cena Online

☆ Huawei Słuchawki dokanałowe am 61 sport bluetooth czerwony + darmowy transport! (6901443192182) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Huawei Słuchawki dokanałowe am 61 sport bluetooth czerwony + darmowy transport! (6901443192182)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki sportowe Bluetooth Huawei AM61 niebieskie


  Sportowe słuchawki Bluetooth Huawei to ergonomiczne i postępowe urządzenie zezwalające jednocześnie na słuchanie ulubionej muzyki w trakcie aktywności fizycznej jak dodatkowo na prowadzenie rozmów.

  Pilot na kablu pozwoli na sterowanie muzyką, głośnością, a także pozwoli odebrać połączenia przychodzące bez konieczności wydobywania telefonu z kieszeni.  Najwyższej klasy 11mm przetworniki gwarantują wysokiej jakości dźwięk, wyraźnie wysokie tony, konkretny bass i dźwięk bez trzasków i zakłóceń.

  Membrana tworzona została z wytrzymałego materiału kompozytowego, a ruchoma cewka wzmacnia bass.  Słuchawki łączą się za pomocą Bluetooth. Zainstalowany w nich moduł Bluetooth 4.1 zezwala na bezproblemowe i nieustanne połączenie ich z telefonem oraz gwarantuje zasięg do 10m.

  Magnetyczne mocowanie niweluje uciążliwy problem z plączącym się kablem.

  wbudowany akumulator o objętości 137mAh zezwala na odtwarzanie muzyki i prowadzenie rozmów nawet do 11h.

  W trybie czuwania słuchawki są w stanie wytrzymać do 240h  Lekka i dobrana budowa słuchawek zagwarantuje,w trakcie intensywnych treningów, joggingu czypodczas odpoczynku stosowanie ich będzie przyjemnością.

  genialnie przypasowane do ludzkiego ucha posiadają nieduże zaczepy do małżowiny niwelujące problem z wypadaniem ich z ucha.  Certyfikacja IPX5 zapewnia, iż słuchawki są niepodatne na wodę i pot.

  Bez problemów możesz ich używać w trakcie treningów, spacerów, joggingu w deszczową pogodę.  Specyfikacja:

  • konstrukcja: Dokanałowe

  • Średnica 11 mm

  • Łączność Bluetooth 4.1

  • Długość kabla 0,62 m

  • Złącze microUSB

  • Kolor czarny, czarny

  • dopełniające informacje

  • Nieplączący się przewód

  • Pilot z mikrofonem na kablu

  • Regulacja głośności

  • Odbieranie połączeń

  • Wodoodporność IPX5

  • Zasięg 10 m

  • Czas pracy do 11 h

  • Czas czuwania: do 240 h

  • Moduł Bluetooth 4.1

  • Silikonowe zaczepy douszne

  • Gwarancja 12 miesięcy (gwarancja producenta)

   dołączone akcesoria

   • Dwie pary silikonowych tipsów

   • przewód USB micro

   • Etui podróżne


  ☆ Słuchawki SoundMagic E80 red Darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001154) ☆

  Słuchawki SoundMagic E80 red Darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001154) Najniższa Cena Online

  ☆ Słuchawki SoundMagic E80 red Darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001154) - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: SoundMAGIC
  • Nazwa produktu: Słuchawki SoundMagic E80 red Darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001154)
  • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
  • Ilość ofert słuchawek: 6
  • Charakterystyka / Opis słuchawek:

   SOUNDMAGIC E80 Pracy nad modelem SoundMAGIC E80 przyświecało stworzenie słuchawek, które w sposób poprawny zobrazują nam odtwarzany materiał muzyczny. Równocześnie słyszalny dźwięk będzie na poziomie, który można nazwać mianem audiofilizmu.

   W tym celu wykorzystano przetworniki umożliwiające przetwarzanie materiału wysokiej rozdzielczości tak żeby dźwięk był dokładny, z korzystnie zdefiniowanym basem, a także odpowiednią separacją i ułożeniem sceny stereo.

   Tuning na etapie dostrajania przetworników pozwolił uzyskać wyśmienitą reprezentację muzyki, naturalną i wyrazistą bez jakichkolwiek wzmocnień czy przebarwień w całym zakresie pasma. By zbliżyć się jak najszczególniej do oryginalności nagrania, marka zdecydował się na zmianę adaptacji przetworników, stosując nowy materiał o wysokiej czystości miedzi uzwojenia specjalnie importowany z Japonii.

   Materiał ten sprawia wzrost wartości impedancji co z kolei wymaga obszerniejszej mocy od wzmacniacza w celu osiągnięcia pełnego potencjału E80. Wysokiej rozdzielczości cyfrowy odtwarzacz audio czy także wzmacniacz jest w stanie wydobyć z nowego modelu najlepszy dźwięk.

   Warto o tym pamiętać. Pokrywa w profilu konwencjonalnej baryłki z frezowanego,lekkiego aluminium powodują, że słuchawki E80 nie dość, iż są wytrzymałe, to dodatkowo szczególnie ergonomiczne. Zawarte w zestawie różnorodność końcówek silikonowych, a także Comply prawidłowe dobranie słuchawek do każdego ucha.

   adekwatne przypasowanie zestawu tipsów do swego ucha, udoskonaloną izolację, czysty dźwięk a w rezultacie doskonałe przeżycia odsłuchowe. Spójny dźwięk Spójny i zrównoważony dźwięk. Pełna harmonia i separacja stereo, bez uwypuklania jakichkolwiek częstotliwości.

   E80 proponuje neutralny i wierny z oryginałem dźwięk. Mocna Budowa mocna obudowa wykonana w pełni z aluminium i precyzyjnie formowana dysza z tworzywa termoplastycznego i żywicy wraz z kręconym w warkocz rdzeniem kabla, wytrzymałego na trudne warunki stosowania, zapewniającego trwale niezmienną jakość odsłuchu.

   nieszablonowy materiał aby osiągnąć jak najkorzystniejsze osiągi wykorzystanych głosników i zminimalizowac realne zniekształcenia,SoundMAGIC wykorzystał nowy materiał o wysokiej czystości miedzi uzwojenia specjalnie importowany z Japonii.

   dopasowanie i Izolacja użyteczne przypasowane tulejki dźwiękowe idealnie układają się w kanale słuchowym i pozostają w uchu dając uczucie wysokiego komfortu kompozycja douszna w połączeniu z odpowiednimi tipsami dobrze izoluje od zewnątrz przed niepożądanym hałasem, a jednocześnie kreuje dla muzyki nadzwyczajną przestrzeń akustyczną.

   W pakiecie użytkownik dostaje obfity wybór nakładek silikonowych rodzaju Comply, by w 100% dopasować słuchawki do swych uszu. GŁÓWNE atrybuty: Neutralny i stabilny dźwięk nieskazitelny, wierny poziom dźwięku Hi-Fi Zaprojektowane do stosownych osiągów z odtwarzaczami wysokiej rozdzielczości i wzmacniaczami słuchawkowymi komfortowe przypasowanie i standardowy design Skręcony rdzeń kabla z konkretną budową i właściwościami ograniczającymi plątanie się kabla mocna, w pełni metalowa kompozycja słuchawki Wysokiej czystości uzwojenie miedziane importowane z Japonii informacje technicznE: Przetwornik: Dynamiczny, 10mm, neodymowe Pasmo przenoszenia: 15Hz - 22kHz Impedancja: 64$40 Czułość: 102dB Maksymalna moc wejściowa: 20mW Dł.

   kabla: 1,2 m Złącze:kątowy jack 3.5mm, pozłacany Waga: 13g komplet posiada: SoundMAGIC E80 3 pary silikonowych tipsów w zarysie kopuły (S / M / L) 3 pary silikonowych tipsów - płaskich (S / M / L) 1 para podówjnych tipsów silikonowych typu Double (M) 3 pary pianek Comply (S / M / L) twardy futerał klip do ubrania  Podobne zestawienia:


  Najtańsze słuchawki do biegania dokanałowe – Ranking listopad 2023 wg ceny

  Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania dokanałowe, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania dokanałowych jest aktualizowany na bieżąco.

  ☆ Słuchawki douszne stereo eh125 marki Esperanza ☆

  Słuchawki douszne stereo eh125 marki Esperanza Najniższa Cena Online

  ☆ Słuchawki douszne stereo eh125 marki Esperanza - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Esperanza
  • Nazwa produktu: Słuchawki douszne stereo eh125 marki Esperanza
  • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
  • Ilość ofert słuchawek: 5
  • Charakterystyka / Opis słuchawek:
   Opis marketingowy:Słuchawki douszne do odtwarzaczy audio, MP3/MP4, komputerów i innych sprzętów mających typowe wyjście audio. Wyekwipowane pozostały w trwałe,dopasowujące się do kształtu ucha, tłumiące zewnętrzne hałasy wkładki gumowe. Mają usztywniony efekt odtwarzania basów. W zestawie 2 zapasowe nakładki gumowe przeróżnych wymiarów. Kolor czarno - grafitowy.,typ:Słuchawki douszne,kompozycja:zamknięte,Możliwość pracy bezprzewodowej:Nie,rodzaj transmisji bezprzewodowej:Nie dotyczy,Zasięg:Nie dotyczy,Pasmo przenoszenia:20, 20000 Hz,Impedancja:32 Ohm,Moc wejściowa:20 mW,Czułość:105 dB,Regulacja głośności:Nie,Mikrofon:Nie,Czułość mikrofonu:Nie dotyczy,Wyłącznik mikrofonu:Nie dotyczy,cechy uzupełniające:redukcja szumów otoczenia,Długość przewodu:1,2 m,Odłączany przewód:Nie,ilość wtyków:1 szt.,wariant wtyku:Minijack 3.5mm,cechy wtyku:dwutorowyposrebrzany,Waga urządzenia:11 g,Kolor:Czarno - grafitowy,W zestawie:wkładki douszne,Strona www artykułu:http://esperanza.pl/esperanza-sluchawki-douszne-eh125,173,664.html

  ☆ Esperanza Słuchawki EH124 X-BASS Kanałowe MP3/MP4/SMRTPHONE STEREO, EH124 ☆

  Esperanza Słuchawki EH124 X-BASS Kanałowe MP3/MP4/SMRTPHONE STEREO, EH124 Najniższa Cena Online

  ☆ Esperanza Słuchawki EH124 X-BASS Kanałowe MP3/MP4/SMRTPHONE STEREO, EH124 - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Esperanza
  • Nazwa produktu: Esperanza Słuchawki EH124 X-BASS Kanałowe MP3/MP4/SMRTPHONE STEREO, EH124
  • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
  • Ilość ofert słuchawek: 4
  • Charakterystyka / Opis słuchawek:

   Słuchawki EH124 X-BASS Kanałowe MP3/MP4/SMRTPHONE STEREO
   Słuchawki douszne do odtwarzaczy audio, MP3/MP4, komputerów i innych maszyn mających standardowe wyjście audio. Zaopatrzone zostały w trwałe,dopasowujące się do kształtu ucha, tłumiące zewnętrzne hałasy wkładki gumowe. Posiadają usztywniony efekt odtwarzania basów. W zestawie 2 zapasowe nakładki gumowe przeróżnych wymiarów.   EAN: 5905784769356
   Kod dostawcy: EH124
   Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
   konstrukcja: Douszne
   Technologie: Brak
   Komunikacja bezprzewodowa: Nie
   Złącza: 3,5 mm minijack
   Dźwięk: Stereo
   Kontrola dźwięku: Brak
   Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
   Impedancja: 32 Ω
   Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
   Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
   Czułość: 105 dB
   Mikrofon: Nie
   Długość przewodu: 1.2 m

  ☆ Słuchawki dokanałowe XO EP37 Szary (6920680877904) ☆

  Słuchawki dokanałowe XO EP37 Szary (6920680877904) Najniższa Cena Online

  ☆ Słuchawki dokanałowe XO EP37 Szary (6920680877904) - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: XO
  • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe XO EP37 Szary (6920680877904)
  • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
  • Ilość ofert słuchawek: 3
  • Charakterystyka / Opis słuchawek:
   XO EP37 to dokanałowe słuchawki przewodowe do urządzeń zaopatrzonych w gniazdo jack 3,5 mm....

  ☆ Słuchawki dokanałowe XO EP31 Czarny (6920680876525) ☆

  Słuchawki dokanałowe XO EP31 Czarny (6920680876525) Najniższa Cena Online

  ☆ Słuchawki dokanałowe XO EP31 Czarny (6920680876525) - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: XO
  • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe XO EP31 Czarny (6920680876525)
  • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
  • Ilość ofert słuchawek: 3
  • Charakterystyka / Opis słuchawek:
   XO EP31 to dokanałowe słuchawki przewodowe do urządzeń wyekwipowanych w gniazdo jack 3,5 mm....

  ☆ Słuchawki dokanałowe XO EP33 Czarny ☆

  Słuchawki dokanałowe XO EP33 Czarny Najniższa Cena Online

  ☆ Słuchawki dokanałowe XO EP33 Czarny - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: XO
  • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe XO EP33 Czarny
  • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
  • Ilość ofert słuchawek: 3
  • Charakterystyka / Opis słuchawek:
   XO EP33 to dokanałowe słuchawki przewodowe do sprzętów wyposażonych w gniazdo jack 3,5 mm. Kabel wykonany z sprężystego silikonu zapewni jak najdłuższy czas użytkowania....


  Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania dokanałowe najlepsze?


  Najlepsze słuchawki do biegania dokanałowe w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


  Najtańsze słuchawki do biegania dokanałowe w Rankingach – nasze TOP3


  Podobne zestawienia:


  Najlepsze słuchawki do biegania dokanałowe – TOP7 listopad 2023

  Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania dokanałowych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych słuchawek do biegania dokanałowych.


  Powiązania tematyczne:

  • jakie słuchawki do biegania dokanałowe opinie,
  • dobre słuchawki do biegania dokanałowe cena,
  • ranking słuchawek do biegania dokanałowych,
  • słuchawki do biegania dokanałowe jakie najlepsze.

  Podobne zestawienia:


  Nasze FAQ o słuchawkach do biegania dokanałowych

  #1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania dokanałowych?

  Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania dokanałowych odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

  #2 Jakie słuchawki do biegania dokanałowe najlepsze? Które wybrać?

  Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania dokanałowych warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness dokanałowymi, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

  #3 Jakie słuchawki do biegania dokanałowe są najchętniej polecane?

  Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness dokanałowymi zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania dokanałowe to produkty często rekomendowane przez kupujących.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *