FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania przewodowych do 150 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania przewodowych do 150 zł


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania przewodowych do 150 zł,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek przewodowych do biegania.

Jakie słuchawki do biegania przewodowe do 150 zł najlepiej wybrać? Ranking listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania przewodowe do 150 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania przewodowych do 150 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Creative HS-720 ☆

Creative HS-720 Najniższa Cena Online

☆ Creative HS-720 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative HS-720
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  HS-720 V2Zestaw słuchawkowy USB z mikrofonem objętościowym z redukcją szumów, pilotem na kablu z przyciskiem wyciszania mikrofonu do połączeń wideo. Komunikuj się wyraźnie i pewnie dzięki naszemu najnowszemu zestawowi słuchawkowemu Creative HS-720 V2 USB.

  komplet ma nowy, subtelny wygląd i jest zoptymalizowany pod kątem spotkań online. Creative HS-720 V2 jest prostym w obsłudze zestawem słuchawkowym Plug-and-Play, który współpracuje z każdym komputerem PC albo Mac.

  Jest bardzo lekki, co umożliwia wygodne jego stosowanie przez długie godziny bez uczucia dyskomfortu. Pakiet słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest wyposażony we wszystkie konieczne funkcje - mikrofon pojemnościowy z funkcją redukcji szumów eliminujący niechciane hałasy, monitorowanie mikrofonu (sidetone) umożliwiające sprawdzanie natężenia swojego głosu i wygodny w obsłudze pilot na kablu wyekwipowany w przycisk wyciszenia mikrofonu i odbierania połączeń.

  pakiet nie wymaga dodatkowego oprogramowania ani instalacji sterowników, dlatego jest rewelacyjnym komputerowym zestawem słuchawkowym USB dla każdego profesjonalisty, który potrzebuje przystępnego w obsłudze zestawu słuchawkowego.

  WYRAŹNY GŁOS DZIĘKI MIKROFONOWI Z FUNKCJĄ REDUKCJI SZUMÓWSpójrzmy prawdzie w oczy, bardzo trudno jest skupić się na połączeniu online, gdy w tle ciągle słychać zakłócenia. Podczas prezentacji najważniejsze jest, by odbiorcy mogli się skoncentrować na przekazie słownym, co pozwala zyskać reputację efektywnego mówcy.

  Właśnie w tym celu zestaw słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest wyposażony w mikrofon pojemnościowy z redukcją szumów. Mikrofon na pałąku z pasywną redukcją szumów wychwytuje głos z otoczenia, tak by szefostwo i współpracownicy słyszały go wyraźnie.

  ponadto sprężysty pałąk pozwala na ustawianie mikrofonu w dowolnej pozycji. BEZPOŚREDNIE STEROWANIE WYCISZENIEM MIKROFONUCzasem zdarza Ci się wykonywać uzupełniające zadania podczas spotkania online, a kiedy ktoś nieprzewidzianie prosi o Twoją opinię, zapada moment ogłuszającej ciszy, kiedy gorączkowo próbujesz wrócić do aplikacji z konferencją, aby wyłączyć wyciszenie? To już nie problem!

  Dzięki przyciskom bezpośredniego wyciszania i wyłączania wyciszenia znajdującym się na kablu sterującym, zestaw Creative HS-720 V2 zezwala na łatwą regulację wyciszeniem poprzez naciśnięcie przycisku. Nie daj się niezręcznej ciszy.

  Jeżeli znasz to zdanie - hej, masz wyłączony mikrofon, nie słyszymy, co mówisz - z pewnością wiesz, jak nad wyraz zakłóca to przebieg dyskusji, w szczególności ważnych połączeń online. Komplet słuchawkowy Creative HS-720 V2 eliminuje tego typu sytuacje.

  Gdy mikrofon jest wyciszony, przycisk na pilocie na kablu świeci na czerwono, wskazując jego status. Pilot jestwyposażony w przycisk odbierania połączenia i przyciski regulacji głośności i odtwarzania - wszystko co potrzeba do wygodnego prowadzenia rozmowy.

  SPRAWDZANIE NATĘŻENIA swojego GŁOSUCzy zdarzyło Ci się być na spotkaniu online, na którym inni uczestnicy mówili tak głośno, jakby krzyczeli Ci do ucha? Jeżeli nie słyszymy siebie, to mówimy głośniej niżeli jakbyśmy słyszeli swój głos.

  Dzięki funkcji monitorowania mikrofonu (sidetone) zestawu Creative HS-720 V2 można sprawdzać natężenia swojego głosu słyszanego przez inne osoby, co umożliwia świadome dostosowywanie głośności mówienia w razie zapotrzebowania.

  zezwala na to wygodne prowadzenie rozmowy bez podnoszenia głosu, co jest podstawową zasadą etykiety spotkań online. NIESAMOWITY KOMFORT podczas DŁUGICH SPOTKAŃZestaw słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest niezwykle lekki (tylko 135g), dzięki temu można go nosić wygodnie na głowie i uszach bez uczucia obciążenia choćby w trakcie długich spotkań.

  Zadbaliśmy też o odpowiednią długość kabla (2m), tak aby można było się luźno poruszać po pomieszczeniu, czy wstawać w trakcie spotkania w celu rozciągnięcia się i rozluźnienia napiętych mięśni. NIESAMOWITA JAKOŚĆ DŹWIĘKU DO wszystkich ZASTOSOWAŃWierne dostrojenie gwarantuje mocny, bogaty i szczegółowy dźwięk we wszystkich połączeniach, podczas słuchania muzyki, maratonów filmowych, a choćby gier.

  pakiet słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest zaopatrzony w 30 mm przetworniki neodymowe w obu słuchawkach, gwarantując lepszy dźwięk cyfrowy.Akcesoria w pakiecie: 1 Creative HS-720 V2 1 skrócona instrukcja obsługi 1 broszura dotycząca zgodności z normami 1 broszura z informacjami na temat gwarancji Pozostałe atrybuty:...


☆ Sony MDR-XB510 ☆

Sony MDR-XB510 Najniższa Cena Online

☆ Sony MDR-XB510 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-XB510
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Sportowe słuchawki douszne XB510AS, czerwone
  Imponująca moc funkcji EXTRA BASS zapewni Ci dopełniającą motywację, a dzięki wytrzymałej na zachlapanie konstrukcji możesz biegać niezależnie od pogody.

  Wzmocnij swój trening

  Imponująca moc funkcji EXTRA BASS zapewni Ci motywację, a dzięki niepodatnej na zachlapanie konstrukcji możesz biegać niezależnie od pogody.

  Muzyka, która zachęca do ruchu
  Ciesz się silną głębią każdego utworu dzięki EXTRA BASS.1

  Biegaj w deszczu
  Słuchawek można używać w każdej pogodzie, a nawet myć je po ciężkich treningach.

  Napędzaj rezultaty

  Daj się ponieść brzmieniu basu. Funkcja EXTRA BASS wzmacnia niskie tony i gwarantuje brzmienie, które zmotywuje Cię, aby dawać z siebie wszystko na każdym treningu.

  wytrzymałe komponenty
  Biegaj w ulewnym deszczu, deszczu ze śniegiem albo śniegu ze spokojem umysłu. Słuchawki MDR-XB510AS klasy IPX5/7 zezwalają na mycie, dlatego z łatwością znoszą mokre warunki lub płukanie pod kranem.

  Zaprojektowane z myślą o treningu

  Słuchaj muzyki bez przerw choćby podczas najtrudniejszych treningów. Uchwyty trzymają słuchawki w miejscu, dzięki czemu nigdy nie spadną w trakcie rozciągania.  EAN: 4548736045545
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: Sony MDR-XB510ASR
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  konstrukcja: Z zaczepami usznymi
  Technologie: Brak
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 56 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 4 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 24 kHz
  Czułość: 106 dB
  Mikrofon: Tak
  Długość przewodu: 1.2 m
  Waga: 9 g

☆ Audio-Technica ATH-AVC200 ☆

Audio-Technica ATH-AVC200 Najniższa Cena Online

☆ Audio-Technica ATH-AVC200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Audio-Technica
 • Nazwa produktu: Audio-Technica ATH-AVC200
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Audio-Technica ATH-AVC200 to najnowsze słuchawki wokółuszne, które opracowane pozostały z myślą o początkujących melomanach.
  Dzięki nowo opracowanym przetwornikom o średnicy 40 mm ta zamknięta konstrukcja gwarantuje wysokiej jakości dźwięk,
  który wzmacnia emocje wyzwalane podczas odsłuchu muzyki i w trakcie oglądania filmów.

  Komfort wykorzystywania ATH-AVC200 powiększa spory pasek nagłowny, który zagwarantuje słuchawkom stabilne oparcie.
  Zakres regulacji paska pozwala każdemu użytkownikowi genialnie złączyć położenie słuchawek do wielkości głowy.
  dokładnie opracowany zarys nauszników, które naturalnie otaczają uszy, pozwala rozkoszować się bogatym, głębokim basem.

  Słuchawki Audio-Technica ATH-AVC200 dostarczane są z przewodem o długości 3 m.
  przewód zakończony jest wtykiem mini jack, a w razie potrzeby można dodatkowo zastosować
  dołączoną do słuchawek przejściówkę 3,5 mm/6,3 mm.

  • wariant Wokółuszne
  • Przeznaczenie Uniwersalne
  • Pasmo przenoszenia (Hz) 20 Hz – 22kHz
  • Długość przewodu (m) 3
  • konstrukcja Zamknięta
  • Złącze 3,5 mm (Mini Jack), 6,3 mm (Jack)

☆ SoundMAGIC E10 ☆

SoundMAGIC E10 Najniższa Cena Online

☆ SoundMAGIC E10 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: SoundMAGIC E10
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 8
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Uniwersalne słuchawki do Smartphonów.
  Ludzie cenią sobie metalowe słuchawki za ich wytrzymałość, ciekawy wygląd i wytrzymałość na uszkodzenia. Po ogromnym sukcesie modelu PL11 i E10, SoundMAGIC wypuścił wersję tego modelu z pilotem sterowania o oznaczeniu E10s współpracującą z większością Smarthponów na rynku.

  E10S wyekwipowano w pilota sterowania do kończenia i odbierania rozmów a także wybierania głosowego. Słuchawki współpracują z większością Smartphonów na rynku towar dostosowany jest do bezproblemowej współpracy z najnowszymi Smartphonami marek Samsung, Blackberry, Nokia, HTC, Iphone, Samsung Galaxy (nowsze modele), Sony Xperia, Corby

  marka zastosował pionierskie rozwiązanie z przełącznikiem w okolicach wtyku słuchawkowego gdzie mamy możliwość przełączenia się w tryb, który bardziej odpowiada Naszemu modelowi telefonu. Dzieki temu unikniemy zapotrzebowania zmiany słuchawek w sytuacji zmiany telefonu.

  pokrywa E10s to 4 osobne metalowe komponenty połączone specjalnym mechanizmem. Taka konstrukcja charakteryzuje się niezwykle wysoką wytrzymałością, metalowa pokrywa obniża jeszcze rezonans, pozwala to rozszerzyć precyzję reprodukowanego dźwięku i wyeksponujeć intensywny i niezwykle nisko schodzący bas o rzadko spotykanej fakturze i wypełnieniu. E10S to model który potrafi zagrać choćby 15 Hz, to wartość poniżej progu słyszalności! Jednak bas to nie wszystko, E10S to także lekko ocieplone wokale i nieprzeciętnie wybrzmiewające górne rejestry. Miłośnicy mocnego dźwięku będą zadowoleni.

  Podobnie jak w modelu E10, w E10s jeszcze zastosowano gruby, posrebrzany, skręcany typu plecionka, który charakteryzuje się doskonałą jakością i wytrzymałością na zakłócenia.

  Metalowa pokrywa to w dodatku perfekcyjny, industrialny wygląd. Dla podkreślenia indywidualnego stylu użytkownika dajemy możliwość wyboru spomiędzy czterech interesujących odcieni.


  Pozostałe cechy

  - unikalna budowa złożona z czterech metalowych części połączonych mechanizmem dla uzyskania rewelacyjnego brzmienia oraz unikatowego wyglądu
  - Zbalansowany dźwięk z wyróżnionymi niskimi rejestrami
  - komfortowa budowa z oryginalnym wyglądem
  - Metalowa, solidna obudowa.
  - Przetwornik: energiczny 10mm z neodymowym magnesem

  W zestawie:
  - Silikonowe tipsy w 3 wymiarach S, M, L
  - Podwójne tipsy o podwyższonej izolacji tzw Bi-Flange
  - Klips do kabla
  - Twardy pokrowiec
  - Złączka do komputera do rozmów np. Poprzez skype


☆ Sennheiser PC 8 ☆

Sennheiser PC 8 Najniższa Cena Online

☆ Sennheiser PC 8 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser PC 8
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Sennheiser PC 8 USB
  Słuchawki z mikrofonem do telefonii VoIP
  Doświadcz krystalicznie transparentnych pogawędek internetowych, gier, muzyki i istotnie więcej dzięki sprzętowi, na który jesteś w stanie sobie pozwolić: PC 8 USB – zawiera wtyk USB plug-and-play w celu ultra-łatwego podłączenia z Twoim komputerem. Ten lekki i komfortowy zestaw słuchawkowy ma jednak znacznie więcej do zaoferowania. Dzięki wykonaniu z potężnych tworzyw jest praktycznie niezniszczalny. Mimo niewygórowanej ceny zapewnia ten sam, najwyższej jakości dźwięk Sennheisera. Wyciszający szumy mikrofon dba o krystaliczność i czytelność Twoich rozmów. Hitem PC 8 USB jest jednak liniowy kontroler poziomu głośności. Dzięki zintegrowaniu go w pilocie kablowym, nie będziesz musiał już męczyć się poszukując trafnych ustawień na komputerze.
  • Jakość za znikome pieniądze: wyśmienita przezroczystość dźwięku i trwałość za niewygórowaną cenę
  • likwidowanie szumów: dzięki eliminującemu zbędne hałasy mikrofonowi będziesz w pełni czytelny bez konieczności podnoszenia głosu
  • USB plug-and-play: po prostu podłącz pakiet do portu USB w swym PC lub Macu i zacznij rozmawiać poprzez sieć
  • Dźwięk stereo: firmowany przez Sennheiser, doskonały do muzyki, gier etc.
  • Lekki i wygodny: dzięki ultralekkiemu pałąkowi nagłownemu zapomnisz, iż w ogóle nosisz pakiet słuchawkowy
  • Prosta kontrola poziomu głośności: liniowy kontroler pozwala Ci modyfikować poziom głośności lub wyciszać dźwięk bez konieczności poszukiwania właściwych ustawień w komputerze
  • Święty spokój: dzięki dwuletniej, gwarancji realizowanej poprzez autoryzowanego przedstawiciela Sennheiser Communications

  informacje techniczne:
  Wersja: Pałąk nagłowny, dwuuszna Długość kabla: 2m Interfejs: USB z kartą dźwiękową Przetworniki akustyczne Pasmo przenoszenia: 42 - 17 000 Hz Impedancja: 32 Ω Poziom ciśnienia akustycznego (SPL): 95 dB Mikrofon Pasmo przenoszenia: 90 - 15 000 Hz wariant: Z redukcją szumów Czułość: -40dBV/Pa

☆ Koss UR20 ☆

Koss UR20 Najniższa Cena Online

☆ Koss UR20 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss UR20
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki Koss UR20 Model UR20 to zamknięta budowa, która genialnie sprawdza się w roli słuchawek dla DJ-ów.

  zastosowane podzespoły duże pasmo przenoszenia i aktywne, „gęste” brzmienie z mocnym, energicznym basem.


  Atutem wokółusznych słuchawek UR20 jest produktywna izolacja od hałasu, dzięki czemu łatwo można wychwycić niemal dowolny detal muzyczny. Komfort używania, choćby w trakcie długich odsłuchów i aktywnych sesji nagraniowych, rozszerzają kołnierze nauszników wykonane ze sztucznej skóry. Mimo swej małej wagi UR20 wyróżniają się wytrzymałą konstrukcją. Słuchawki dostarczane są z przewodem o długości 2,4 m. Przewód podłączony jest do jednej słuchawki.

  „Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla klientów!

  Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych komponentów:

  • Koszt opłaty serwisowej – w Top Hi-Fi & Video Design tylko 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego artykułu unikalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką typowy okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 albo 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek stworzonej przez serwis sieci Top Hi-Fi & Video Design, a w razie konieczności także ich podmiany na nowy egzemplarz, wyniesie wyłącznie 30zł!
  • Miejsce zakupu słuchawek! Na rynku jest dużo podróbek i produktów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. nabywając produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, iż są to oryginalne produkty marki Koss!

  • Możliwość zarejestrowania produktu! Jako oficjalny dystrybutor proponujemy możliwość bezpłatnej rejestracji produktu za pomocą wyjątkowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu artykułu nie musisz posiadać już dowodu zakupu! w momencie zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

  kupując produkty w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design ponadto zyskujesz:

  • certyfikat „Dożywotniej gwarancji”, a także kartę gwarancyjną.
  • mistrzowską i szybką naprawę i pewność użycia jedynie oryginalnych części.
  • Możliwość zakupu w jednym z jedenastu salonów Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowanych w 10 największych miastach Polski.

  Wszelkie szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

  Szukaj artykułów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci przez całe życie!


☆ Sennheiser PC 7 ☆

Sennheiser PC 7 Najniższa Cena Online

☆ Sennheiser PC 7 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser PC 7
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Po prostu podłącz się do komputera i rozpocznij pogawędki przez sieć: dostępny w niewygórowanej cenie zestaw słuchawkowy Sennheiser PC 7 USB wyekwipowany jest w złącze USB plug-and-play. Ten jednouszny, perfekcyjny do domu pakiet pozwala Ci na równoległe śledzenie odgłosów wydarzeń wokół Ciebie, dzięki czemu z całą pewnością nie ominie Cię nic istotnego. Urządzenie to jest wytwarzane z trwałych tworzyw i praktycznie niezniszczalne. W dodatku, wyciszający szumy mikrofon czyni każde Twoje słowo zrozumiałym i przezroczystym niezależnie od natężenia hałasu wokół Ciebie. Szanowany dźwięk Sennheiser zadziwi Cię swoją głęboką akustyką – i dopilnuje, abyś zrozumiał każde wypowiedziane poprzez rozmówcę zdanie.  EAN: 4044155076097
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: 504196
  Impedancja: 32 Ω
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: Brak informacji
  Pasmo przenoszenia : Pasmo przenoszenia przetwornika akustycznego : 42 – 17000 HZPasmo przenoszenia mikrofonu : 90 – 15000 HZ
  Mikrofon: Tak
  Waga: 62 g
  Pozostałe parametry: Dynamika : 95 dB kabel : 2 metry Połączenie : USB plug-and-play Czułość mikrofonu : - 40 dBV/Pa Impedancja mikrofonu : 2 k OHM
  Długość przewodu: 2 m

☆ Koss Porta Pro ☆

Koss Porta Pro Najniższa Cena Online

☆ Koss Porta Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss Porta Pro
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Niezależnie od tego, czy używasz słuchawek w domu czy poza domem, Koss Porta Pro pozwolą ożywić każde nagranie.
  Koss Porta Pro to wysokiej jakości standard słuchawek mobilnych.

  Po raz pierwszy zaprezentowane pozostały w 1984 roku, ich świetne brzmienie oraz komfort jaki dawały słuchaczom sprawiły, iż ustanowiły one standard na całym świecie. Poprzez lata słuchawki te ewoluowały, stawały się bardziej innowacyjne a ich jakość podciągała się. Dzięki czemu są one dzisiaj muzyczną ikoną wśród przenośnych słuchawek. To jedne z najmocniej poszukiwanych i przede wszystkim kupowanych słuchawek przenośnych na polskim rynku!

  Słuchawki Koss Porta Pro poza wspaniałym brzmieniem oferują szczególnie stylowy, wytworny, elitarny wygląd.

  Słuchawki Koss Porta Pro charakteryzują dynamiczne części dostarczające unikatowego głębokiego basu oraz nietuzinkowego pasma przenoszenia (15 - 25 000 Hz). Dzięki temu przechwycony jest każdy niuans dźwiękowy podczas oglądania ulubionych filmów czy słuchania ulubionych płyt. Skonstruowane zostały z cienkiej powłoki polietylenowej dzięki czemu części są niesprężyste, minimalizują mechaniczne zakłócenia oraz gwarantują niezmiernie dokładne odtwarzanie dźwięku.

  Rzadka struktura magnezu (neodym - żelazo - bor) pozwala Porcie Pro wierniej odtworzyć materiał muzyczny przez co można usłyszeć dosłownie każdą nutę nawet przy odsłuchiwaniu ulubionych utworów na nisko woltowych mobilnych odtwarzaczach CD czy MP3. Zwoje cewki zrobione są z beztlenowej miedzi co zwiększa sygnał transmisji i sprawia, że dźwiek jest czystszy i bardziej krystaliczny.

  Całości dopełniają miękkie gąbki nauszne zapewniające wielogodzinne, komfortowe używanie niezależnie od tego czy korzysta się ze słuchawek w trakcie podróży, w pracy czy w domu.


  Słuchawki Koss „PORTA PRO", stereo
  - nadzwyczajne do odtwarzacza MP3, discmana, walkmana, itp.
  - Wysokiej jakości słuchawki, szczególnie komfortowe, nie uciskają uszu
  - Składany pałąk słuchawek
  - genialne brzmienie
  - Muszle słuchawek miękko wyściełane
  - Zakres częstotliwości: 15 – 25 000 Hz
  - Impedancja: 60 Ohm
  - Czułość: 101 dB SPL/1mW
  - W komplecie funkcjonalne etui do przechowywania słuchawek
  - Wtyk: Jack 3,5 mm, stereo, styki pozłacane
  - Długość kabla: 1,2 m

  http://www.dozywotniagwarancja.pl/

  Dożywotnia gwarancja
  Dożywotnia gwarancja udzielana jest przez firmę KOSS. KOSS gwarantuje, iż oficjalny dystrybutor zapewni pierwszemu właścicielowi urządzenia jego naprawę albo zamianę przez całe życie, w przypadku jakiejkolwiek usterki elektrycznej albo mechanicznej, po uiszczeniu opłaty manipulacyjnej w aktualnej wysokości. Wysokość tej opłaty wynosi 80 PLN za każde skorzystanie z dożywotniej gwarancji. Użytkownicy zarejestrowani na stronie www.dozywotniagwarancja.pl mają zagwarantowaną obniżoną stawkę opłaty manipulacyjnej w wysokości 30 PLN. Do każdej opłaty należy doliczyć koszty przesyłki do punktu serwisowego, które ponosi klient. Natomiast koszty transportu produktu do klienta ponosi punkt serwisowy.


☆ Creative SB H3 ☆

Creative SB H3 Najniższa Cena Online

☆ Creative SB H3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative SB H3
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  mobilny analogowy pakiet słuchawkowy
  CLEARER, LOUDER, HARDER, BETTER! Model Sound BlasterX H3 opracowano z myślą o mobilności i komforcie. To przenośny, analogowy zestaw słuchawkowy do gier, który jest lekki i wygodny. Możesz go złożyć i zabrać ze sobą wszędzie tam, gdzie uwielbiasz grać w gry.

  Wytrzymała, lekka i składana konstrukcja

  komplet słuchawkowy Sound BlasterX H3 dzielnie znosi trudy codziennego wykorzystywania. Produkowano go z trwałego tworzywa sztucznego niepodatnego na uderzenia podczas podróży. Złożenie muszli pozwoli na zaoszczędzenie miejsca, dla klawiatury, myszy i podkładki.

  Wokółuszna kompozycja izolująca od hałasu otoczenia
  mobilny, komfortowy i nieduży pakiet słuchawkowy Sound BlasterX H3 wyposażony jest w muszle wokółuszne. Wytworzono je z pluszowej skóry ekologicznej, dlatego są szczególnie wygodne podczas wielogodzinnego grania przy bezkompromisowej jakości dźwięku.

  komfortowe muszle z pluszu i skóry naturalnej
  Muszle zestawu słuchawkowego Sound BlasterX H3 wytworzone z pluszu i skóry organicznej gwarantują komfort i upraszczają koncentrację podczas gry. Nawet jeśli nosisz okulary, możesz grać poprzez mnóstwo godzin, nie odczuwając zmęczenia.

  nieszablonowe możliwości dźwiękowe
  Dzięki wielkim i sprawnym przetwornikom FullSpectrum o średnicy 40 mm i pełnym paśmie przenoszenia zestaw Sound BlasterX H3 oferuje potężny bas i nieszablonową transparentność.
  atrybuty o wielkości 118 dB/mW sprawiają, iż poziom dźwięku zestawu należy do najgłośniejszych w tej klasie maszyn. Doświadcz drżenia zwalających na kolana wybuchów i grzechotania karabinów maszynowych jak nigdy wcześniej.


  Mikrofon z funkcją redukcji szumów

  Odłączany mikrofon z funkcją redukcji szumów filtruje dźwięk otoczenia, dlatego Twój głos jest wyraźny nawet w miejscach o obszernym natężeniu hałasu. Gdy nie grasz, odłącz mikrofon i korzystaj z kompaktowych słuchawek, słuchając muzyki gdziekolwiek się wybierzesz.

  Lepsza jakość dźwięku z wykorzystaniem oprogramowaniu Sound BlasterX Acoustic Engine Lite
  Niezależnie od tego,pakiet słuchawkowy Sound BlasterX H3 zagwarantuje rewelacyjną jakość dźwięku, ponadto wykorzystaliśmy doświadczenie, jakie mamy w wytwarzaniu znakomitych algorytmów, aby uzyskać brzmienie wykraczające poza ograniczenia konstrukcyjne, stosując zoptymalizowane ulepszenia pod kątem gier.
  dostępne dla systemu Windows® oprogramowanie Sound BlasterX Acoustic Engine Lite1 gromadzi gotowe profile audio dostosowane do ustawień dźwięku popularnych obecnie gier.
  Po włączeniu profilu rozgrywka staje się jeszcze bardziej emocjonująca. Poczynając od świstu przelatujących kult w ulubionej poprzez Ciebie grze FPS do przerażającego ryku trola w grze przygodowej dźwięki są bardzo realistyczne, dzięki naszym fachowym ulepszeniom!

  Dźwięk o ciepłej charakterystyce

  zestaw słuchawkowy Sound BlasterX H3 od początku eksploatacji charakteryzuje się ciepłym dźwiękiem2. Bogate niskie tony ponadto uatrakcyjniają rozgrywkę.

  komfortowy pilot na kablu
  Pilot na kablu usprawnia regulację głośności i mikrofonu — wszystko jest w zasięgu ręki.

  Wszechstronna Kompatybilność
  Oczekujesz wygody? zestaw słuchawkowy Sound BlasterX H3 współpracuje z najnowszymi konsolami3, na przykład PlayStation 4 i można go podłączyć przy pomocy 4-pinowego kabla. W dodatku wymaga połączenia wyłącznie jednym przewodem bez ograniczania funkcjonalności mikrofonu — wszyscy będą Cię słyszeć głośno i widocznie.

  1 W celu aktywacji programu Sound BlasterX Lite wymagane są: rejestracja (należy podać poprawny adres e-mail), pobranie oprogramowania, zaakceptowanie licencji i połączenie internetowe.
  2 dopełniające możliwości dostosowania przystępne w oprogramowaniu Sound BlasterX Acoustic Engine Lite.
  3 Wymagany adapter zestawu słuchawkowego stereo dla konsoli Xbox One.  EAN: 0054651190191
  Gwarancja: 12 miesięcy
  Kod dostawcy: 70GH034000000
  Przeznaczenie: Gaming
  kompozycja: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Redukcja szumów
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Czułość: 118 dB
  Mikrofon: Tak
  Długość przewodu: 1.2 m
  Akcesoria w zestawie: - Sound BlasterX H3 Headset- Przedłużacz audio / mikrofon kabel rozdzielacz 1,2 m- Skrócona instrukcja obslugi

☆ Pioneer SE-MJ503 ☆

Pioneer SE-MJ503 Najniższa Cena Online

☆ Pioneer SE-MJ503 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer SE-MJ503
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Przetworniki o średnicy 30mm zapewniają głębokie brzmienie basów, jak i czyste brzmienie pozostałych częstotliwości. Nowy model zaopatrzony jest w pokaźniejsze aniżeli dotychczas nauszniki oraz pałąk z poduszką, dzięki czemu oprócz innowacyjnego designu poprawiony pozostał także komfort wykorzystywania. Składana kompozycja upraszcza transport słuchawek, przez co możesz cieszyć się ich nieszablonowym brzmieniem podczas każdej podróży.  EAN: 0814633020096
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: Pioneer SEM-J503-R
  Przeznaczenie: Muzyka
  kompozycja: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Brak danych
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Brak danych
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 24 kHz
  Czułość: 100 dB
  Mikrofon: Nie
  Długość przewodu: 1.2 m
  Waga: 126 g


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania przewodowe do 150 zł – Ranking listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania przewodowe do 150 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania przewodowych do 150 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ PDP LVL40 ☆

PDP LVL40 Najniższa Cena Online

☆ PDP LVL40 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PDP
 • Nazwa produktu: PDP LVL40
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów mikrofonu:nie;Dla gracza (gamingowe):tak;Dźwięk przestrzenny:nie;Gwarancja:24 miesiące;informacje dodatkowe:oddychająca, lekka budowa na długie sesje grania, dwukierunkowy mikrofon z redukcją szumów zagwarantuje wyraźną komunikację, oficjalnie licencjonowany Microsoft;Kod Producenta:049-015-EU-WH;Kolor:biały;Kolor:biały;budowa:zamknięte;Model (wariantowanie):LVL40;Odłączany przewód:nie;Odłączany mikrofon:nie;Platforma:Xbox One;Podświetlenie:nie;pasuje do:Xbox Series X/S, Xbox One;Radiowa:nie;Redukcja szumów mikrofonu:tak, pasywna;Regulacja głośności:tak;typ słuchawek:przewodowe;Średnica membrany:40 mm;typ podłączenia:jack 3,5 mm;typ podłączenia:przewodowe;wariant słuchawek:nauszne;Wyposażenie:instrukcja obsługi;Złącze:jack 3,5 mm;Złącze:jack 3,5 mm...


☆ Panasonic KX-TCA430 ☆

Panasonic KX-TCA430 Najniższa Cena Online

☆ Panasonic KX-TCA430 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic KX-TCA430
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Panasonic KX-TCA430 słuchawka nagłowna z mikrofonem na jedno ucho zakończona złączem jack 2,5 mm rewelacyjne dla: użytkowników potrzebujących wolnych rąk w trakcie obsługi połączeń telefonicznych do stosowania z telefonami DECT z gniazdem słuchawkowym jack 2.5 mm (micro jack) właściwości produktu komplet słuchawkowy działa z każdym telefonem, który posiada w standardzie 2,5mm złacze micro-jack.

  Lekki, kompaktowy wygodny w używaniu i łatwy w przechowywaniu. Budowa na jedno ucho - może być noszona po dowolnej stronie głowy. Ma regulację głośności i możliwość wyłączenia mikrofonu podczas rozmowy - MUTE Skóropodobna poduszka.

  Słuchawki z oficjalnej polskiej dystrybucji na gwarancji producenta. Gwarancja: 12 miesięcy producenta Przewodowe słuchawki z mikrofonem zakończone złączem micro jack 2,5 mm do współpracy z bezprzewodowymi telefonami DECT lub jako budżetowe słuchawki nagłowne do telefonów stacjonarnych mających gniazdo w tym właśnie standardzie.

  przejrzyj także:


☆ A4Tech G-500 ☆

A4Tech G-500 Najniższa Cena Online

☆ A4Tech G-500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: A4Tech
 • Nazwa produktu: A4Tech G-500
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Specyfikacja typ zestawu słuchawkowego Stereofoniczny styl noszenia Opaska na głowętowaru Czerwonyproduktu Czarny rodzaj produktu słuchawki z mikrofonem Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Basic x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Enterprise Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Enterprise x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Pro x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Home x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Basic x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Professional x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Enterprise Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Basic Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Basic Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Ultimate x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Enterprise Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Pro Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Ultimate Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Home Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Enterprise x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Enterprise x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter x64 sugerowane zastosowanie Gaming liczba 1 technika łączności Przewodowa Złącze 3,5 mm Tak Czułość słuchawek 100 dB Impedancja 16 $1067 Pasmo przenoszenia 20 - 20000 Hz Średnica głośnika 4 cm typ magnesu Neodym Szerokość 240mm Długość 105mm Wysokość 210mm


☆ A4Tech G-437 ☆

A4Tech G-437 Najniższa Cena Online

☆ A4Tech G-437 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: A4Tech
 • Nazwa produktu: A4Tech G-437
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki A4TECH BLOODY G437

  Słuchawki gamingowej linii Bloody powstały specjalnie po to, abyś mógł czerpać najwyższą satysfakcję z rozgrywek w świecie wirtualnym. Ten stylowy i praktyczny sprzęt zapewni Ci nie tylko dźwięk najwyższej jakości,dodatkowo komfort użytkowania w trakcie wielu godzin spędzonych przy komputerze. Najbardziej wymagający entuzjaści gier komputerowych zachwycą się wyjątkom designem i możliwościami słuchawek. Bloody nigdy nie idzie na kompromisy, od słuchawek gamingowych wymaga się, aby nauszniki eliminowały wszystkie dźwięki pochodzące z otoczenia i zapewniały maksymalny komfort przez dużo godzin.

  -System dźwięku przestrzennego 7.1.
  -Impedancja 32 Ohm.
  -Przetworniki 40 mm.
  -zaimplementowany mikrofon.
  -Regulacja głośności zastosowana w nausznik.
  -Złącze USB.
  -Czerwone podświetlenie LED.
  -wygodny pałąk z miękkiej skóry.
  -przewód w oplocie o długości 1,8 m.

  Wczuj się w rozgrywkę
  Słuchawki A4TECH Bloody zapewnią Ci realistyczny, przestrzenny dźwięk w systemie 7.1, dzięki któremu doświadczysz świata gry tak, jak nigdy przedtem. Zanurz się w pełną wiernie oddanych dźwięków wirtualną rzeczywistość i przypasuj ją do swych preferencji, dzięki dedykowanemu oprogramowaniu.

  Nigdy Cię nie zawiodą
  Słuchawki Bloody mają zaimplementowany mikrofon z redukcją szumów, dzięki któremu komunikacja z resztą drużyny nie sprawi Ci problemu, a Twoje instrukcje będą transparentnie czyste i pozbawione zakłóceń. Regulacja głośności wbudowana w nausznik sprawi,prosto dostosujesz poziom dźwięku do konkretnej sytuacji w grze.

  Nieodłączny towarzysz w grze
  Sprzęt A4TECH Bloody został przystosowany do długich, nocnych rozgrywek. Słuchawki są bardzo komfortowe i wyściełane miękkim materiałem, dzięki czemu mogą być komfortowo użytkowane poprzez długie godziny. Zaimplementowane diody LED zapewniają podświetlenie w kolorze czerwonym, co wpływa na specyficzny wygląd. Słuchawki komunikują się poprzez wtyk USB, dzięki temu mogą współpracować z większością przystępnych sprzętów. Długi i wytrzymały przewód w oplocie zagwarantuje wygodne i bezpieczne podłączenie, a także wykorzystywanie sprzętu.

☆ Pioneer SE-MJ503 ☆

Pioneer SE-MJ503 Najniższa Cena Online

☆ Pioneer SE-MJ503 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer SE-MJ503
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Przetworniki o średnicy 30mm zapewniają głębokie brzmienie basów, jak i czyste brzmienie pozostałych częstotliwości. Nowy model wyposażony jest w pokaźniejsze niż dotychczas nauszniki i pałąk z poduszką, dzięki czemu oprócz postępowego designu poprawiony został także komfort wykorzystywania. Składana konstrukcja usprawnia transport słuchawek, poprzez co możesz cieszyć się ich unikatowym brzmieniem w trakcie każdej podróży.  EAN: 0814633020096
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: Pioneer SEM-J503-R
  Przeznaczenie: Muzyka
  budowa: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Brak danych
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Brak danych
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 24 kHz
  Czułość: 100 dB
  Mikrofon: Nie
  Długość przewodu: 1.2 m
  Waga: 126 g


Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania przewodowe do 150 zł najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania przewodowe do 150 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania przewodowe do 150 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane słuchawki przewodowe do biegania – Zestawienie listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania przewodowych do 150 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych słuchawek przewodowych do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania przewodowe do 150 zł opinie,
 • dobre słuchawki do biegania przewodowe do 150 zł cena,
 • ranking słuchawek do biegania przewodowych do 150 zł,
 • słuchawki do biegania przewodowe do 150 zł jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania przewodowych do 150 zł

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania przewodowych do 150 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania przewodowych do 150 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania przewodowe do 150 zł najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania przewodowych do 150 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness przewodowymi do 150 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania przewodowe do 150 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness przewodowymi do 150 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania przewodowe do 150 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *