FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania przewodowych do 150 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania przewodowych do 150 zł


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania przewodowych do 150 zł,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek przewodowych do biegania.

Jakie słuchawki do biegania przewodowe do 150 zł najlepiej wybrać? Ranking sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania przewodowe do 150 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania przewodowych do 150 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Savio Vertigo 7.1 ☆

Savio Vertigo 7.1 Najniższa Cena Online

☆ Savio Vertigo 7.1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Savio
 • Nazwa produktu: Savio Vertigo 7.1
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki z mikrofonem SAVIO VERTIGO 7.1 Gaming USB Czarno-czerwone AVS8SUBH0110 Słuchawki gamingowe progresywny design, lekka konstrukcja i wyprofilowane nauszniki sprawiają,seria VERTIGO to komfort i wydajność.

  zaimplementowana technika dźwięku przestrzennego 7.1 virtual surround pozwala z niebywałą precyzją okreslić kierunek docierającego dźwięku. Słuchawki działają na zasadzie plug & play i sterowane są przy pomocy prostego i intuicyjnego pilota na kablu.

  Cały kabel wyprodukowany jest w oplocie co wydłuża jego żywotność, a użyty interfejs USB zezwala na sparowanie ich nie tylko z laptopem czy PC, ale równiez z TV BOX SAVIO GOLD Czysta kolor dźwięku Wysokiej klasy przetworniki i tunele akustyczne prawidłową jakość brzmienia i basu.Średnica membrany: 50 mmImpedancja: 32 OhmCzułość: 116 dbPasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 000 Hz technologia 7.1 i sprężysty mikrofon zaimplementowana technika 7.1 niewyobrażalnie rozszerza głębię i jakość dźwięku przestrzennego.Natomiast zastosowany elakstyczny mikrofon ma możliwość wsunięcia w muszę słuchawki.

  w dodatku mikrofon jest na tyle elastyczny, że wygina się w każdej płaszczyźnie.Mikrofon: czułość -56dBMikrofon rodzaj: chowanyTyp słuchawek: Virtual Surround 7.1 Lekka i komfortowa budowa Niska waga, elastyczna , a także miękkie nauszniki.To wszystko wpływa na komfort używania SAVIO VERTIGO.

  Waga: 370 gMetalowe wzmocnienia pałąkaSkokowa regulacja Pilot oraz przewód w oplocie przewód w oplocie o długości 2.4m i pilot zagwarantuje szybką zmianę efektów świetlnyych i zarządzanie regulacją głośności.W pilot zastosowane jest bezpośrednio 5 przycisków służących do regulacji głośności, całkowitego wyciszania i wyłączenia poświetlenia.

  Długość kabla: 2,4 mTyp kabla: w oplocieWbudowany pilot: TAKPodświetlenie: TAK


☆ Sony MDR-XB50 ☆

Sony MDR-XB50 Najniższa Cena Online

☆ Sony MDR-XB50 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-XB50
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  MDR-XB50BS Poczujesz moc dźwięku podczas ćwiczeń na siłowni albo w plenerze. Sportowe słuchawki douszne z technologią EXTRA BASS, bezprzewodową łącznością Bluetooth®, oporną na zachlapania obudową zgodną ze standardem IPX4, skutecznym akumulatorem na maks. 8,5 godziny pracy i specjalnymi uchwytami. Dźwięk EXTRA BASS™ o bogatym brzmieniu tonów niskich. Bezprzewodowa transmisja dźwięku poprzez łącze Bluetooth® Słuchanie przy każdej pogodzie dzięki wytrzymałej na zachlapanie konstrukcji produktywniejszy trening mocny dźwięk EXTRA BASS™ daje dodatkowy zastrzyk energii. Bezprzewodowa łączność Łączność Bluetooth® zezwala na bezprzewodowe słuchanie nawet przez 8,5 godziny. Nie bój się deszczu Trwała pokrywa zgodna ze standardem IPX4 pozwala na słuchanie muzyki nawet w lekkim deszczu. Usłyszysz każdy rytm, poczujesz moc dźwięku technika EXTRA BASS™ zapewni większą motywację w trakcie ćwiczeń w siłowni i w plenerze. Umocnione niskie częstotliwości intensywniejsze brzmienie, które skutkuje przypływem energii i motywacji. Bezusterkowe Trwałe i wytrzymałe słuchawki MDR-XB50BS powstały z myślą o intensywnych ćwiczeniach i treningach. Muzyka – wszędzie i przy każdej dynamiczności Nie musisz rozstawać się z muzyką. Dzięki łączności Bluetooth® możesz biegać, skakać i wykonywać aktywne ruchy bez ograniczających Cię przewodów. Funkcjonalne uchwyty powodują, iż słuchawki pozostają na miejscu w trakcie treningu. Słuchaj dłużej 8,5-godzinna praca akumulatora pozwala na słuchanie muzyki na treningu przez cały tydzień. Wybierz swój kolor Słuchawki MDR-XB50BS przystępne w odcieniu czerwonym, czarnym i niebieskim możesz zintegrować do swej odzieży treningowej. Zastosowany mikrofon uwalniający ręce w czasie rozmowy Nie musisz przerywać ćwiczeń, żeby prowadzić ważne rozmowy telefoniczne. Dzięki zastosowanemu mikrofonowi oraz łączności Bluetooth możesz rozmawiać poprzez telefon bezprzewodowo przy pomocy smartfonu. Właściwości technologiczne: rozmiary i waga - Waga - Ok. 22g cechy ogólne - aktywny - Zamknięte, energiczne - Przetwornik akustyczny - 12 mm (kopułkowy) - Pasmo przenoszenia (Hz) - 4–24 000 Hz - Czułości (dB/mW) - N/D - Magnes - Magnes neodymowy - Impedancja (omów) - N/D - Regulacja głośności - TAK - wariant przewodu - N/D - Długość przewodu - N/D - Wtyk - N/D - Czas pracy - Maks. 8,5 godziny - Czas ładowania - Około 2,5 godziny - technologia Beat Response Control - Douszne

☆ SoundMAGIC E10 ☆

SoundMAGIC E10 Najniższa Cena Online

☆ SoundMAGIC E10 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: SoundMAGIC E10
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 9
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Uniwersalne słuchawki do Smartphonów.
  Ludzie cenią sobie metalowe słuchawki za ich wytrzymałość, ciekawy wygląd i wytrzymałość na uszkodzenia. Po ogromnym sukcesie modelu PL11 i E10, SoundMAGIC wypuścił wersję tego modelu z pilotem sterowania o oznaczeniu E10s współpracującą z większością Smarthponów na rynku.

  E10S wyekwipowano w pilota sterowania do kończenia i odbierania rozmów a także wybierania głosowego. Słuchawki współpracują z większością Smartphonów na rynku towar dostosowany jest do bezproblemowej współpracy z najnowszymi Smartphonami marek Samsung, Blackberry, Nokia, HTC, Iphone, Samsung Galaxy (nowsze modele), Sony Xperia, Corby

  marka zastosował pionierskie rozwiązanie z przełącznikiem w okolicach wtyku słuchawkowego gdzie mamy możliwość przełączenia się w tryb, który bardziej odpowiada Naszemu modelowi telefonu. Dzieki temu unikniemy zapotrzebowania zmiany słuchawek w sytuacji zmiany telefonu.

  pokrywa E10s to 4 osobne metalowe komponenty połączone specjalnym mechanizmem. Taka konstrukcja charakteryzuje się niezwykle wysoką wytrzymałością, metalowa pokrywa obniża jeszcze rezonans, pozwala to rozszerzyć precyzję reprodukowanego dźwięku i wyeksponujeć intensywny i niezwykle nisko schodzący bas o rzadko spotykanej fakturze i wypełnieniu. E10S to model który potrafi zagrać choćby 15 Hz, to wartość poniżej progu słyszalności! Jednak bas to nie wszystko, E10S to także lekko ocieplone wokale i nieprzeciętnie wybrzmiewające górne rejestry. Miłośnicy mocnego dźwięku będą zadowoleni.

  Podobnie jak w modelu E10, w E10s jeszcze zastosowano gruby, posrebrzany, skręcany typu plecionka, który charakteryzuje się doskonałą jakością i wytrzymałością na zakłócenia.

  Metalowa pokrywa to w dodatku perfekcyjny, industrialny wygląd. Dla podkreślenia indywidualnego stylu użytkownika dajemy możliwość wyboru spomiędzy czterech interesujących odcieni.


  Pozostałe cechy

  - unikalna budowa złożona z czterech metalowych części połączonych mechanizmem dla uzyskania rewelacyjnego brzmienia oraz unikatowego wyglądu
  - Zbalansowany dźwięk z wyróżnionymi niskimi rejestrami
  - komfortowa budowa z oryginalnym wyglądem
  - Metalowa, solidna obudowa.
  - Przetwornik: energiczny 10mm z neodymowym magnesem

  W zestawie:
  - Silikonowe tipsy w 3 wymiarach S, M, L
  - Podwójne tipsy o podwyższonej izolacji tzw Bi-Flange
  - Klips do kabla
  - Twardy pokrowiec
  - Złączka do komputera do rozmów np. Poprzez skype


☆ Sennheiser PC 7 ☆

Sennheiser PC 7 Najniższa Cena Online

☆ Sennheiser PC 7 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser PC 7
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Po prostu podłącz się do komputera i rozpocznij pogawędki przez sieć: dostępny w niewygórowanej cenie zestaw słuchawkowy Sennheiser PC 7 USB wyekwipowany jest w złącze USB plug-and-play. Ten jednouszny, perfekcyjny do domu pakiet pozwala Ci na równoległe śledzenie odgłosów wydarzeń wokół Ciebie, dzięki czemu z całą pewnością nie ominie Cię nic istotnego. Urządzenie to jest wytwarzane z trwałych tworzyw i praktycznie niezniszczalne. W dodatku, wyciszający szumy mikrofon czyni każde Twoje słowo zrozumiałym i przezroczystym niezależnie od natężenia hałasu wokół Ciebie. Szanowany dźwięk Sennheiser zadziwi Cię swoją głęboką akustyką – i dopilnuje, abyś zrozumiał każde wypowiedziane poprzez rozmówcę zdanie.  EAN: 4044155076097
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: 504196
  Impedancja: 32 Ω
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: Brak informacji
  Pasmo przenoszenia : Pasmo przenoszenia przetwornika akustycznego : 42 – 17000 HZPasmo przenoszenia mikrofonu : 90 – 15000 HZ
  Mikrofon: Tak
  Waga: 62 g
  Pozostałe parametry: Dynamika : 95 dB kabel : 2 metry Połączenie : USB plug-and-play Czułość mikrofonu : - 40 dBV/Pa Impedancja mikrofonu : 2 k OHM
  Długość przewodu: 2 m

☆ Sony MDR-XB510 ☆

Sony MDR-XB510 Najniższa Cena Online

☆ Sony MDR-XB510 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-XB510
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Sportowe słuchawki douszne XB510AS, czerwoneImponująca moc funkcji EXTRA BASS zapewni Ci dopełniającą motywację, a dzięki wytrzymałej na zachlapanie konstrukcji możesz biegać niezależnie od pogody.Wzmocnij swój treningImponująca moc funkcji EXTRA BASS zapewni Ci motywację, a dzięki niepodatnej na zachlapanie konstrukcji możesz biegać niezależnie od pogody.Muzyka, która zachęca do ruchuCiesz się silną głębią każdego utworu dzięki EXTRA BASS.1Biegaj w deszczuSłuchawek można używać w każdej pogodzie, a nawet myć je po ciężkich treningach.Napędzaj rezultatyDaj się ponieść brzmieniu basu.

  Funkcja EXTRA BASS wzmacnia niskie tony i gwarantuje brzmienie, które zmotywuje Cię, aby dawać z siebie wszystko na każdym treningu. Wytrzymałe komponentyBiegaj w ulewnym deszczu, deszczu ze śniegiem albo śniegu ze spokojem umysłu.

  Słuchawki MDR-XB510AS klasy IPX5/7 zezwalają na mycie, dlatego z łatwością znoszą mokre warunki lub płukanie pod kranem.Zaprojektowane z myślą o treninguSłuchaj muzyki bez przerw choćby podczas najtrudniejszych treningów.

  Uchwyty trzymają słuchawki w miejscu, dzięki czemu nigdy nie spadną w trakcie rozciągania.Akcesoria w zestawie: Pozostałe cechy:...


☆ HP Pavilion Gaming Headset 400 ☆

HP Pavilion Gaming Headset 400 Najniższa Cena Online

☆ HP Pavilion Gaming Headset 400 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP Pavilion Gaming Headset 400
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki HP Pavilion Gaming 400 zwiększ przyjemność z gier i rozrywki dzięki wysokiej jakości dźwięku stereo i szykownej konstrukcji. Zaprojektowany w celu wzmocnienia twoich gier, muzyki i filmów - przygotuj się na wciągające wrażenia dźwiękowe.

  [img-259643-left-large_default] Głęboki bas Od gier po muzykę i filmy, wysokiej jakości dźwięk stereo zapewnia głęboki bas i wyraźne efekty akustyczne, których szukasz. Dzięki tym rozwiązaniom możesz teraz słyszeć każdy dźwięk podczas gry i debiutować we wszystkich rozgrywkach.

  [img-259642-left-large_default] znakomite rozwiązania Wkładki douszne i pałąk są pokryte miękką wyściółką ze nienaturalnej skóry dla wygodnego dobrania. Szybko kontroluj głośność lub wycisz mikrofon przy pomocy pilota zastosowanego w przewód.


☆ A4Tech G-500 ☆

A4Tech G-500 Najniższa Cena Online

☆ A4Tech G-500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: A4Tech
 • Nazwa produktu: A4Tech G-500
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bloody Combat G500 to zaawansowane technicznie słuchawki przeznaczone dla najkorzystniejszych graczy FPS.

  G500 zostały stworzone specjalnie w celu wyśmienitego odwzorowania rzeczywistych, przestrzennych odgłosów jakie są oddawane podczas zaciętej rywalizacji w trakcie gier.
  Strzałów, wybuchów, przeładowywania broni, amunicji, wykonywanych kroków jednocześnie twoich jak i rywala.

  Słuchawki posiadają zintegrowany mikrofon pozwalający na wygodną komunikacje z partnerami.
  W urządzeniu pozostał zastosowany płaski kabel, zapewniający nieplątanie się go, a na nim umiejscowiono przydatną regulację głośności.

  linia Bloody to najnowsza marka towarów A4Tech’a, dedykowanych dla graczy. Uwydatnia się wykorzystaniem prekursorskich rozwiązań i technologii, atrakcyjnym designem i wysoką jakością wykonania.
  W ofercie Bloody znajdziemy m.in. Znaczne portfolio akcesoriów komputerowych dla graczy, w tym myszy, klawiatury, zestawy słuchawkowe i podkładki.  EAN: 4711421912570
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: A4TSLU44315
  Przeznaczenie: Gaming
  budowa: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Brak
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 16 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
  Mikrofon: Tak
  Długość przewodu: 1.3 m
  Waga: 195 g

☆ Sennheiser PC 8 ☆

Sennheiser PC 8 Najniższa Cena Online

☆ Sennheiser PC 8 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser PC 8
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Sennheiser PC 8 USB
  Słuchawki z mikrofonem do telefonii VoIP
  Doświadcz krystalicznie transparentnych pogawędek internetowych, gier, muzyki i istotnie więcej dzięki sprzętowi, na który jesteś w stanie sobie pozwolić: PC 8 USB – zawiera wtyk USB plug-and-play w celu ultra-łatwego podłączenia z Twoim komputerem. Ten lekki i komfortowy zestaw słuchawkowy ma jednak znacznie więcej do zaoferowania. Dzięki wykonaniu z potężnych tworzyw jest praktycznie niezniszczalny. Mimo niewygórowanej ceny zapewnia ten sam, najwyższej jakości dźwięk Sennheisera. Wyciszający szumy mikrofon dba o krystaliczność i czytelność Twoich rozmów. Hitem PC 8 USB jest jednak liniowy kontroler poziomu głośności. Dzięki zintegrowaniu go w pilocie kablowym, nie będziesz musiał już męczyć się poszukując trafnych ustawień na komputerze.
  • Jakość za znikome pieniądze: wyśmienita przezroczystość dźwięku i trwałość za niewygórowaną cenę
  • likwidowanie szumów: dzięki eliminującemu zbędne hałasy mikrofonowi będziesz w pełni czytelny bez konieczności podnoszenia głosu
  • USB plug-and-play: po prostu podłącz pakiet do portu USB w swym PC lub Macu i zacznij rozmawiać poprzez sieć
  • Dźwięk stereo: firmowany przez Sennheiser, doskonały do muzyki, gier etc.
  • Lekki i wygodny: dzięki ultralekkiemu pałąkowi nagłownemu zapomnisz, iż w ogóle nosisz pakiet słuchawkowy
  • Prosta kontrola poziomu głośności: liniowy kontroler pozwala Ci modyfikować poziom głośności lub wyciszać dźwięk bez konieczności poszukiwania właściwych ustawień w komputerze
  • Święty spokój: dzięki dwuletniej, gwarancji realizowanej poprzez autoryzowanego przedstawiciela Sennheiser Communications

  informacje techniczne:
  Wersja: Pałąk nagłowny, dwuuszna Długość kabla: 2m Interfejs: USB z kartą dźwiękową Przetworniki akustyczne Pasmo przenoszenia: 42 - 17 000 Hz Impedancja: 32 Ω Poziom ciśnienia akustycznego (SPL): 95 dB Mikrofon Pasmo przenoszenia: 90 - 15 000 Hz wariant: Z redukcją szumów Czułość: -40dBV/Pa

☆ E-BLUE COBRA I EHS013 GAMING ORANGE słuchawki ☆

E-BLUE COBRA I EHS013 GAMING ORANGE słuchawki Najniższa Cena Online

☆ E-BLUE COBRA I EHS013 GAMING ORANGE słuchawki - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: e-Blue
 • Nazwa produktu: E-BLUE COBRA I EHS013 GAMING ORANGE słuchawki
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki dla gracza z mikrofonem Cobra 926
  Ten pakiet słuchawkowy został zaprojektowany specjalnie dla graczy. Unikalną linię, miękkie nauszniki i szokujący efekt basu. Wykorzystaj wspaniały dźwięk w każdej grze.

  rewelacyjny dźwięk
  spektakularny design w połączeniu z 40 mm neodymowymi głośnikami zapwnia świetny dźwięk stereo o najwyższej jakości, abyś mógł usłyszeć każdego wroga. Ekstra głęboki bas, wyraźny, transparentnie czysty dźwięk, to wszystko co dają słuchawki w trakcie uzytkowania.

  Delikatne podświetlenie
  powiększyć błyskotliwość słuchawek dodano subtelne podświetlenie na pałąku oraz logo E-Blue na obu nausznikach.

  regulowany pałąk
  Pałąk wytworzony został z miękkiego materiału który miał na celu, świetne dopasowanie słuchawek do kształtu głowy. Pałąk ma dostosowywany rozmiar tak, że można go dostosować do większości wymiarów głowy. Klamry do regulacji pałąku wykonane są ze stali żeby przedłużyć jego żywotność.

  komfortowe stosowanie
  Wyjątkowo miękkie oddychające nauszniki wypełnione są specjalną piankąpolikwidować szumy dochodzące z otoczenia, dzięki czemu można w pełni skupić się na grze. Słuchawki są wyjątkowo wygodne, choćby w trakcie długiego noszenia.

  Obrotowy mikrofon
  Mikrofon można dowolnie regulować do kąta 150 poziomów w celu pełnego zaspokojenia potrzeb graczy. Jest on pokryty uzupełniającą miękką przejrzystą rurką, która jest bardzo użyteczna w trakcie wykorzystywania.

  Konektor 3.5 mm
  usunąć zakłócenia nawet w trakcie zaciekłych walk i abyś w pełni mógł się cieszyć dźwiękiem nie tylko w grach,na dodatek podczas słuchania ulubionej muzyki, zaimplementowany konektor 3.5mm zapewni nieprzeciętną transmisję sygnału.

  Specyfikacja:
  - Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz
  - Średnica głośników: 40 mm
  - Impedancja: 16 Ohm
  - Czułość głośników: 114 dB (przy 1000 Hz)
  - Czułość mikrofonu: 42 dB
  - Moc stała: 15 mW
  - Moc maksymalna: 150 mW
  - Napięcie: 5 V
  - Połączenie: 3,5 mm jack
  - Długość kabla: 2,3 m

☆ Microsoft Lifechat LX-3000 ☆

Microsoft Lifechat LX-3000 Najniższa Cena Online

☆ Microsoft Lifechat LX-3000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: Microsoft Lifechat LX-3000
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Ten wygodny, stereofoniczny zestaw słuchawkowy łączy prostotę instalacji USB z wysoką jakością dźwięku cyfrowego, z którym analogowy nie może się równać. Prowadź widoczne rozmowy głosowe przez internet, słuchaj muzyki, oglądaj filmy i poznaj pełnię brzmienia, jakie oferują gry.  EAN: 0885370430219
  Gwarancja: 36 miesięcy
  Kod dostawcy: JUG-00014
  Specyfikacja technologiczna: Złącze: USBDługośc kanbla: 180 cmSterowniki: Plugn and PlayWyściółka słuchawek: nienaturalna skóraFunkcje:Przycisk Windows Live do szybkiego połączenia głosowego z wybranym kontaktem Windows Live MessengerRegulowany mikrofonRedukcja szumówPrzełącznik Audio miedzy rozmową a słuchaniem muzyki


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania przewodowe do 150 zł – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania przewodowe do 150 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania przewodowych do 150 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Panasonic KX-TCA430 ☆

Panasonic KX-TCA430 Najniższa Cena Online

☆ Panasonic KX-TCA430 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic KX-TCA430
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Panasonic KX-TCA430 słuchawka nagłowna z mikrofonem na jedno ucho zakończona złączem jack 2,5 mm rewelacyjne dla: użytkowników potrzebujących wolnych rąk w trakcie obsługi połączeń telefonicznych do stosowania z telefonami DECT z gniazdem słuchawkowym jack 2.5 mm (micro jack) właściwości produktu komplet słuchawkowy działa z każdym telefonem, który posiada w standardzie 2,5mm złacze micro-jack.

  Lekki, kompaktowy wygodny w używaniu i łatwy w przechowywaniu. Budowa na jedno ucho - może być noszona po dowolnej stronie głowy. Ma regulację głośności i możliwość wyłączenia mikrofonu podczas rozmowy - MUTE Skóropodobna poduszka.

  Słuchawki z oficjalnej polskiej dystrybucji na gwarancji producenta. Gwarancja: 12 miesięcy producenta Przewodowe słuchawki z mikrofonem zakończone złączem micro jack 2,5 mm do współpracy z bezprzewodowymi telefonami DECT lub jako budżetowe słuchawki nagłowne do telefonów stacjonarnych mających gniazdo w tym właśnie standardzie.

  przejrzyj także:


☆ Creative SB Blaze ☆

Creative SB Blaze Najniższa Cena Online

☆ Creative SB Blaze - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative SB Blaze
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Moc, precyzja i komfort dla poważnych graczy W pełni skoncentruj się na grze dzięki zestawowi słuchawkowemu Creative SB Blaze dla graczy. Lekki, gwarantujący potężny dźwięk gadżet jest godnym następcą jednego z najpopularniejszych zestawów słuchawkowych dla graczy.

  PORÓWNANIE Sklep internetowy W pełni skoncentruj się na grze dzięki zestawowi słuchawkowemu Creative SB Blaze dla graczy. Lekki, gwarantujący potężny dźwięk gadżet jest godnym następcą jednego z najpopularniejszych pakietów słuchawkowych dla graczy.

  znaczne, 40-milimetrowe przetworniki FullSpectrum genialnie odtwarzają rozkazy, wybuchy i snajperskie strzały, sprawiając, że możesz dać się pochłonąć grze bez reszty. Wyściełane pluszem i aksamitem muszle, a także lekki, miękki pałąk znakomicie dostosowują się do kształtu głowy, jednocześnie zapewniając komfort konieczny w trakcie długich godzin grania.

  Dopełnieniem całości jest odpinany mikrofon niwelujący zakłócenia, który zagwarantuje najwyższy poziom czystości dźwięków podczas wydawania rozkazów i sprawia, iż Creative SB Blaze to słuchawki naprawdę wysokiej jakości.

  precyzyjne, 40-milimetrowe przetworniki FullSpectrum Opracowane,gwarantujeć najwyższą jakość dźwięku podczas gier szerokie, 40-milimetrowe przetworniki neodymowe Creative SB Blaze otoczą Cię realistycznym i starannym dźwiękiem.

  Przetworniki sprawią, iż świat gry pochłonie Cię bez reszty, a wszystkie dźwięki, od zaciętej zamiany ognia po dziki ryk szalonego ogra staną się realistyczne jak nigdy dotąd. Pilot zdalnego sterowania na kablu z regulatorami głośności i mikrofonu pozwala na ustawienie głośności w grze albo wyciszenie mikrofonu.

  Bez względu na sytuacje, wszystkie niezbędne komponenty sterujące są w zasięgu ręki. Komfort w kulminacyjnym momencie bitwy Słuchawki Creative SB Blaze wyściełane są pluszem i aksamitem, a także zaopatrzone w wytrzymały, lekki i miękki pałąk, dzięki temu gwarantują maksymalną wygodę i redukcję szumów oraz nadzwyczajnie sprawdzają się w trakcie wielogodzinnego, bezustannego grania.

  Najwyższy poziom czystości dźwięku znaczne i konkretne rozkazy są warunkiem zwycięstwa. Słuchawki Creative SB Blaze wyposażone w odłączany mikrofon niwelujący zakłócenia i rozciągliwy pałąk pomagają w pełni odseparować się od głosów i hałasu w tle i skupić na grze.


☆ A4Tech G-500 ☆

A4Tech G-500 Najniższa Cena Online

☆ A4Tech G-500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: A4Tech
 • Nazwa produktu: A4Tech G-500
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bloody Combat G500 to innowacyjne technicznie słuchawki dedykowane dla najlepszych graczy FPS.

  G500 zostały produkowane specjalnie w celu genialnego odwzorowania rzeczywistych, przestrzennych odgłosów jakie są oddawane podczas zaciętej rywalizacji podczas gier.
  Strzałów, wybuchów, przeładowywania broni, amunicji, wykonywanych kroków jednocześnie twoich jak i rywala.

  Słuchawki mają zintegrowany mikrofon zezwalający na wygodną komunikacje z partnerami.
  W urządzeniu pozostał użyty płaski przewód, zapewniający nieplątanie się go, a na nim umiejscowiono przydatną regulację głośności.

  kolekcja Bloody to najnowsza marka produktów A4Tech’a, przeznaczonych dla graczy. Akcentuje się użyciem innowacyjnych rozwiązań i technologii, ciekawym designem i wysoką jakością wykonania.
  W ofercie Bloody wyszukamy m.in. Duże portfolio akcesoriów komputerowych dla graczy, w tym myszy, klawiatury, zestawy słuchawkowe oraz podkładki.  EAN: 4711421912570
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: A4TSLU44315
  Przeznaczenie: Gaming
  kompozycja: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Brak
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 16 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
  Mikrofon: Tak
  Długość przewodu: 1.3 m
  Waga: 195 g

☆ Logitech PC960 ☆

Logitech PC960 Najniższa Cena Online

☆ Logitech PC960 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech PC960
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Lekkie i komfortowe słuchawki z mikrofonem o znakomitej jakości dźwięku i połączeniu USB.
  Stylowe, dostosowywane słuchawki zapewniają komfort i wygodę poprzez dlugie godziny.
  Ultra-miękkie pokrycie ochraniaczy na ucho sprawia, iż słuchawek prawie nie czujesz na uszach.
  kabel USB zezwala na wygodne połączenie plug & play.
  dostosowywany mikrofon można dopasowac do potrzeb, a w przypadku słuchania muzyki kompletnie odsunąć.
  Regulacja głosu na kablu, wskaźnik wyciszenia podpowiada, kiedy glos jest wyłączony
  Cyfrowe USB zapewnia pierwszorzędną jakość dźwięku
  Mikrofon z funkcja redukcji szumów filtruje zakłócenia i oczyszcza rozmowę.  EAN: 5099206008441
  Gwarancja: 24 miesiące
  KGO: 0.07
  Kod dostawcy: 981-000100
  Przeznaczenie: Muzyka
  budowa: Nauszne
  Technologie: Redukcja szumów
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 1 x USB 2.0
  Pasmo przenoszenia : Słuchawki: 150 - 20,000 Hz Mikrofon: 100 - 16,000 Hz
  Czułość: -44 dB
  Mikrofon: Tak
  Pozostałe właściwości: przewód kompletna długość: 8 stóp położenie regulatora głośnośći: na kablu 80cm od słuchawek Kontroler głośności na kablu przyciski głośność w góre/w dół przycisk wyciszenia mikrofonu dioda informujaca o wyciszeniu mikrofonu(kiedy sie świeci na czerwono wtedy mikrofon jest wycszony) Połączenie: USB

☆ Savio Vertigo 7.1 ☆

Savio Vertigo 7.1 Najniższa Cena Online

☆ Savio Vertigo 7.1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Savio
 • Nazwa produktu: Savio Vertigo 7.1
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki z mikrofonem SAVIO VERTIGO 7.1 Gaming USB Czarno-czerwone AVS8SUBH0110 Słuchawki gamingowe postępowy design, lekka kompozycja i wyprofilowane nauszniki sprawiają,linia VERTIGO to komfort i skuteczność.

  zastosowana technika dźwięku przestrzennego 7.1 virtual surround pozwala z niebywałą precyzją okreslić kierunek docierającego dźwięku. Słuchawki działają na zasadzie plug & play i sterowane są za pomocą prostego i instynktownego pilota na kablu.

  Cały przewód wykonany jest w oplocie co wydłuża jego żywotność, a użyty interfejs USB zezwala na sparowanie ich nie tylko z laptopem czy PC, ale równiez z TV BOX SAVIO GOLD Czysta odcień dźwięku Wysokiej klasy przetworniki i tunele akustyczne prawidłową jakość brzmienia i basu.Średnica membrany: 50 mmImpedancja: 32 OhmCzułość: 116 dbPasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 000 Hz technologia 7.1 i rozciągliwy mikrofon zaimplementowana technologia 7.1 niewyobrażalnie zwiększa głębię i jakość dźwięku przestrzennego.Natomiast zaimplementowany elakstyczny mikrofon ma możliwość wsunięcia w muszę słuchawki.

  na dodatek mikrofon jest na tyle elastyczny, iż wygina się w każdej płaszczyźnie.Mikrofon: czułość -56dBMikrofon rodzaj: chowanyTyp słuchawek: Virtual Surround 7.1 Lekka i wygodna konstrukcja Niska waga, rozciągliwa i miękkie nauszniki.To wszystko wpływa na komfort użytkowania SAVIO VERTIGO.

  Waga: 370 gMetalowe wzmocnienia pałąkaSkokowa regulacja Pilot, a także przewód w oplocie przewód w oplocie o długości 2.4m i pilot zapewnia szybką zmianę efektów świetlnyych i zarządzanie regulacją głośności.W pilot wbudowane jest bezpośrednio 5 przycisków służących do regulacji głośności, całkowitego wyciszania oraz wyłączenia poświetlenia.

  Długość kabla: 2,4 mTyp kabla: w oplocieWbudowany pilot: TAKPodświetlenie: TAKPodsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania przewodowe do 150 zł najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania przewodowe do 150 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania przewodowe do 150 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane słuchawki przewodowe do biegania – Zestawienie sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania przewodowych do 150 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych słuchawek przewodowych do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania przewodowe do 150 zł opinie,
 • dobre słuchawki do biegania przewodowe do 150 zł cena,
 • ranking słuchawek do biegania przewodowych do 150 zł,
 • słuchawki do biegania przewodowe do 150 zł jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania przewodowych do 150 zł

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania przewodowych do 150 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania przewodowych do 150 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania przewodowe do 150 zł najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania przewodowych do 150 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness przewodowymi do 150 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania przewodowe do 150 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness przewodowymi do 150 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania przewodowe do 150 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.