FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania przewodowych do 150 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania przewodowych do 150 zł


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania przewodowych do 150 zł,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek przewodowych do biegania.

Jakie słuchawki do biegania przewodowe do 150 zł najlepiej wybrać? Ranking marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania przewodowe do 150 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania przewodowych do 150 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Savio Vertigo 7.1 ☆

Savio Vertigo 7.1 Najniższa Cena Online

☆ Savio Vertigo 7.1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Savio
 • Nazwa produktu: Savio Vertigo 7.1
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki z mikrofonem SAVIO VERTIGO 7.1 Gaming USB Czarno-czerwone AVS8SUBH0110 Słuchawki gamingowe progresywny design, lekka konstrukcja i wyprofilowane nauszniki sprawiają,seria VERTIGO to komfort i wydajność.

  zaimplementowana technika dźwięku przestrzennego 7.1 virtual surround pozwala z niebywałą precyzją okreslić kierunek docierającego dźwięku. Słuchawki działają na zasadzie plug & play i sterowane są przy pomocy prostego i intuicyjnego pilota na kablu.

  Cały kabel wyprodukowany jest w oplocie co wydłuża jego żywotność, a użyty interfejs USB zezwala na sparowanie ich nie tylko z laptopem czy PC, ale równiez z TV BOX SAVIO GOLD Czysta kolor dźwięku Wysokiej klasy przetworniki i tunele akustyczne prawidłową jakość brzmienia i basu.Średnica membrany: 50 mmImpedancja: 32 OhmCzułość: 116 dbPasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 000 Hz technologia 7.1 i sprężysty mikrofon zaimplementowana technika 7.1 niewyobrażalnie rozszerza głębię i jakość dźwięku przestrzennego.Natomiast zastosowany elakstyczny mikrofon ma możliwość wsunięcia w muszę słuchawki.

  w dodatku mikrofon jest na tyle elastyczny, że wygina się w każdej płaszczyźnie.Mikrofon: czułość -56dBMikrofon rodzaj: chowanyTyp słuchawek: Virtual Surround 7.1 Lekka i komfortowa budowa Niska waga, elastyczna , a także miękkie nauszniki.To wszystko wpływa na komfort używania SAVIO VERTIGO.

  Waga: 370 gMetalowe wzmocnienia pałąkaSkokowa regulacja Pilot oraz przewód w oplocie przewód w oplocie o długości 2.4m i pilot zagwarantuje szybką zmianę efektów świetlnyych i zarządzanie regulacją głośności.W pilot zastosowane jest bezpośrednio 5 przycisków służących do regulacji głośności, całkowitego wyciszania i wyłączenia poświetlenia.

  Długość kabla: 2,4 mTyp kabla: w oplocieWbudowany pilot: TAKPodświetlenie: TAK


☆ JBL T290 ☆

JBL T290 Najniższa Cena Online

☆ JBL T290 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T290
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Przewodowe słuchawki dokanałowe JLB T290 wykonano z lekkiego aluminium. Dzięki czemu słuchawki są trwałe i lekkie jednocześnie. Wyekwipowane w jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem pozwalają w prosty sposób sterować odtwarzaniem ulubionej muzyki i prowadzić nieskrępowane rozmowy telefoniczne.

  wyekwipowane są w nieplączący się, płaski oraz technologię JBL Pure Bass. Słuchawki JBL T290 - SILVER - Stan:świeże - Kolor:metaliczne - rodzaj słuchawek: Dokanałowe, Przewodowe - zastosowane technologie: Pure Bass - Dolna granica zakresu częstotliwości: 20Hz - Górna granica ppm.

  pasmo: 20000 Hz - Impedancja słuchawek: 16 Om - Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm - Waga (g) 71,0 - Materiał końcówki usznej Silikon Specyfikacja audio: - Czułość sterownika przy 1kHz / 1mW (dB) 102 ± 3dB - Impedancja (omy) 16,0 - Zakres dynamicznej odpowiedzi częstotliwościowej (Hz) 20 Hz - 20 kHz Funkcje: - Dźwięk czystego basu JBL: Tak - 1-przyciskowy pilot / mikrofon: Tak - Płaski przewód: tak - Wykończenia aluminiowe: Tak - Douszne: Tak - wbudowany mikrofon: Tak - zestaw głośnomówiący: Tak - Etui JBL: Tak - Zgodność: LG SONY SAMSUNG HUAWEI APPLE itp komplet mieści: - Słuchawki JBL T290 - Adaptery douszne (S, M, L) - Etui - Oryginalne opakowanie Słuchawki dokanałowe JBL nowe słuchawki JBL z linii T znamionuje się najlepszą jakością brzmienia oraz nowoczesnym designem, funkcjonalnością i metalicznym wykończeniem z aluminium.

  T290 są lekkie, kompaktowe wyposażone w nieplączący się, płaski kabel, wygodne i nadzwyczajnie leżą w uszach, a wysoki komfort stosowania sprawia, iż nie będziesz chciał ich zdejmować. Aluminiowa konstrukcja wysokiej jakości pokrywa słuchawek jest stworzona z aluminium, dzięki temu jest lekka,szczególnie wytrzymała.

  Silikonowe końcówki Z słuchawkami dokanałowymi JBL T290 dostarczone są trzy pary końcówek: nieduże, przeciętne i wielkie. Wybierz z zestawu końcówki optymalne dla Ciebie i zagwarantuj sobie komfortowe słuchanie przez niemało godzin.

  w dodatku bezpieczeństwo podczas transportu słuchawek zapewni dołączone etui. JBL T290 - słuchawki rewelacyjne do smartfona Na przewodzie słuchawkowym znajduje się miniaturowy, jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem.

  dzięki temu możesz rozmawiać poprzez smartfon z systemem Android lub iPhone, mając wolne ręce. Dzisiaj już nie będziesz musiał przerywać swych ulubionych czynności, aby odebrać telefon i prowadzić rozmowę.


☆ Creative HS-720 ☆

Creative HS-720 Najniższa Cena Online

☆ Creative HS-720 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative HS-720
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  HS-720 V2Zestaw słuchawkowy USB z mikrofonem objętościowym z redukcją szumów, pilotem na kablu z przyciskiem wyciszania mikrofonu do połączeń wideo. Komunikuj się wyraźnie i pewnie dzięki naszemu najnowszemu zestawowi słuchawkowemu Creative HS-720 V2 USB.

  komplet ma nowy, subtelny wygląd i jest zoptymalizowany pod kątem spotkań online. Creative HS-720 V2 jest prostym w obsłudze zestawem słuchawkowym Plug-and-Play, który współpracuje z każdym komputerem PC albo Mac.

  Jest bardzo lekki, co umożliwia wygodne jego stosowanie przez długie godziny bez uczucia dyskomfortu. Pakiet słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest wyposażony we wszystkie konieczne funkcje - mikrofon pojemnościowy z funkcją redukcji szumów eliminujący niechciane hałasy, monitorowanie mikrofonu (sidetone) umożliwiające sprawdzanie natężenia swojego głosu i wygodny w obsłudze pilot na kablu wyekwipowany w przycisk wyciszenia mikrofonu i odbierania połączeń.

  pakiet nie wymaga dodatkowego oprogramowania ani instalacji sterowników, dlatego jest rewelacyjnym komputerowym zestawem słuchawkowym USB dla każdego profesjonalisty, który potrzebuje przystępnego w obsłudze zestawu słuchawkowego.

  WYRAŹNY GŁOS DZIĘKI MIKROFONOWI Z FUNKCJĄ REDUKCJI SZUMÓWSpójrzmy prawdzie w oczy, bardzo trudno jest skupić się na połączeniu online, gdy w tle ciągle słychać zakłócenia. Podczas prezentacji najważniejsze jest, by odbiorcy mogli się skoncentrować na przekazie słownym, co pozwala zyskać reputację efektywnego mówcy.

  Właśnie w tym celu zestaw słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest wyposażony w mikrofon pojemnościowy z redukcją szumów. Mikrofon na pałąku z pasywną redukcją szumów wychwytuje głos z otoczenia, tak by szefostwo i współpracownicy słyszały go wyraźnie.

  ponadto sprężysty pałąk pozwala na ustawianie mikrofonu w dowolnej pozycji. BEZPOŚREDNIE STEROWANIE WYCISZENIEM MIKROFONUCzasem zdarza Ci się wykonywać uzupełniające zadania podczas spotkania online, a kiedy ktoś nieprzewidzianie prosi o Twoją opinię, zapada moment ogłuszającej ciszy, kiedy gorączkowo próbujesz wrócić do aplikacji z konferencją, aby wyłączyć wyciszenie? To już nie problem!

  Dzięki przyciskom bezpośredniego wyciszania i wyłączania wyciszenia znajdującym się na kablu sterującym, zestaw Creative HS-720 V2 zezwala na łatwą regulację wyciszeniem poprzez naciśnięcie przycisku. Nie daj się niezręcznej ciszy.

  Jeżeli znasz to zdanie - hej, masz wyłączony mikrofon, nie słyszymy, co mówisz - z pewnością wiesz, jak nad wyraz zakłóca to przebieg dyskusji, w szczególności ważnych połączeń online. Komplet słuchawkowy Creative HS-720 V2 eliminuje tego typu sytuacje.

  Gdy mikrofon jest wyciszony, przycisk na pilocie na kablu świeci na czerwono, wskazując jego status. Pilot jestwyposażony w przycisk odbierania połączenia i przyciski regulacji głośności i odtwarzania - wszystko co potrzeba do wygodnego prowadzenia rozmowy.

  SPRAWDZANIE NATĘŻENIA swojego GŁOSUCzy zdarzyło Ci się być na spotkaniu online, na którym inni uczestnicy mówili tak głośno, jakby krzyczeli Ci do ucha? Jeżeli nie słyszymy siebie, to mówimy głośniej niżeli jakbyśmy słyszeli swój głos.

  Dzięki funkcji monitorowania mikrofonu (sidetone) zestawu Creative HS-720 V2 można sprawdzać natężenia swojego głosu słyszanego przez inne osoby, co umożliwia świadome dostosowywanie głośności mówienia w razie zapotrzebowania.

  zezwala na to wygodne prowadzenie rozmowy bez podnoszenia głosu, co jest podstawową zasadą etykiety spotkań online. NIESAMOWITY KOMFORT podczas DŁUGICH SPOTKAŃZestaw słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest niezwykle lekki (tylko 135g), dzięki temu można go nosić wygodnie na głowie i uszach bez uczucia obciążenia choćby w trakcie długich spotkań.

  Zadbaliśmy też o odpowiednią długość kabla (2m), tak aby można było się luźno poruszać po pomieszczeniu, czy wstawać w trakcie spotkania w celu rozciągnięcia się i rozluźnienia napiętych mięśni. NIESAMOWITA JAKOŚĆ DŹWIĘKU DO wszystkich ZASTOSOWAŃWierne dostrojenie gwarantuje mocny, bogaty i szczegółowy dźwięk we wszystkich połączeniach, podczas słuchania muzyki, maratonów filmowych, a choćby gier.

  pakiet słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest zaopatrzony w 30 mm przetworniki neodymowe w obu słuchawkach, gwarantując lepszy dźwięk cyfrowy.Akcesoria w pakiecie: 1 Creative HS-720 V2 1 skrócona instrukcja obsługi 1 broszura dotycząca zgodności z normami 1 broszura z informacjami na temat gwarancji Pozostałe atrybuty:...


☆ SoundMAGIC E10 ☆

SoundMAGIC E10 Najniższa Cena Online

☆ SoundMAGIC E10 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: SoundMAGIC E10
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Uniwersalne słuchawki do Smartphonów.
  Ludzie cenią sobie metalowe słuchawki za ich wytrzymałość, ciekawy wygląd i wytrzymałość na uszkodzenia. Po ogromnym sukcesie modelu PL11 i E10, SoundMAGIC wypuścił wersję tego modelu z pilotem sterowania o oznaczeniu E10s współpracującą z większością Smarthponów na rynku.

  E10S wyekwipowano w pilota sterowania do kończenia i odbierania rozmów a także wybierania głosowego. Słuchawki współpracują z większością Smartphonów na rynku towar dostosowany jest do bezproblemowej współpracy z najnowszymi Smartphonami marek Samsung, Blackberry, Nokia, HTC, Iphone, Samsung Galaxy (nowsze modele), Sony Xperia, Corby

  marka zastosował pionierskie rozwiązanie z przełącznikiem w okolicach wtyku słuchawkowego gdzie mamy możliwość przełączenia się w tryb, który bardziej odpowiada Naszemu modelowi telefonu. Dzieki temu unikniemy zapotrzebowania zmiany słuchawek w sytuacji zmiany telefonu.

  pokrywa E10s to 4 osobne metalowe komponenty połączone specjalnym mechanizmem. Taka konstrukcja charakteryzuje się niezwykle wysoką wytrzymałością, metalowa pokrywa obniża jeszcze rezonans, pozwala to rozszerzyć precyzję reprodukowanego dźwięku i wyeksponujeć intensywny i niezwykle nisko schodzący bas o rzadko spotykanej fakturze i wypełnieniu. E10S to model który potrafi zagrać choćby 15 Hz, to wartość poniżej progu słyszalności! Jednak bas to nie wszystko, E10S to także lekko ocieplone wokale i nieprzeciętnie wybrzmiewające górne rejestry. Miłośnicy mocnego dźwięku będą zadowoleni.

  Podobnie jak w modelu E10, w E10s jeszcze zastosowano gruby, posrebrzany, skręcany typu plecionka, który charakteryzuje się doskonałą jakością i wytrzymałością na zakłócenia.

  Metalowa pokrywa to w dodatku perfekcyjny, industrialny wygląd. Dla podkreślenia indywidualnego stylu użytkownika dajemy możliwość wyboru spomiędzy czterech interesujących odcieni.


  Pozostałe cechy

  - unikalna budowa złożona z czterech metalowych części połączonych mechanizmem dla uzyskania rewelacyjnego brzmienia oraz unikatowego wyglądu
  - Zbalansowany dźwięk z wyróżnionymi niskimi rejestrami
  - komfortowa budowa z oryginalnym wyglądem
  - Metalowa, solidna obudowa.
  - Przetwornik: energiczny 10mm z neodymowym magnesem

  W zestawie:
  - Silikonowe tipsy w 3 wymiarach S, M, L
  - Podwójne tipsy o podwyższonej izolacji tzw Bi-Flange
  - Klips do kabla
  - Twardy pokrowiec
  - Złączka do komputera do rozmów np. Poprzez skype


☆ Sony MDR-XB510 ☆

Sony MDR-XB510 Najniższa Cena Online

☆ Sony MDR-XB510 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-XB510
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Sportowe słuchawki douszne XB510AS, czerwone
  Imponująca moc funkcji EXTRA BASS zapewni Ci dopełniającą motywację, a dzięki wytrzymałej na zachlapanie konstrukcji możesz biegać niezależnie od pogody.

  Wzmocnij swój trening

  Imponująca moc funkcji EXTRA BASS zapewni Ci motywację, a dzięki niepodatnej na zachlapanie konstrukcji możesz biegać niezależnie od pogody.

  Muzyka, która zachęca do ruchu
  Ciesz się silną głębią każdego utworu dzięki EXTRA BASS.1

  Biegaj w deszczu
  Słuchawek można używać w każdej pogodzie, a nawet myć je po ciężkich treningach.

  Napędzaj rezultaty

  Daj się ponieść brzmieniu basu. Funkcja EXTRA BASS wzmacnia niskie tony i gwarantuje brzmienie, które zmotywuje Cię, aby dawać z siebie wszystko na każdym treningu.

  wytrzymałe komponenty
  Biegaj w ulewnym deszczu, deszczu ze śniegiem albo śniegu ze spokojem umysłu. Słuchawki MDR-XB510AS klasy IPX5/7 zezwalają na mycie, dlatego z łatwością znoszą mokre warunki lub płukanie pod kranem.

  Zaprojektowane z myślą o treningu

  Słuchaj muzyki bez przerw choćby podczas najtrudniejszych treningów. Uchwyty trzymają słuchawki w miejscu, dzięki czemu nigdy nie spadną w trakcie rozciągania.  EAN: 4548736045545
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: Sony MDR-XB510ASR
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  konstrukcja: Z zaczepami usznymi
  Technologie: Brak
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 56 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 4 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 24 kHz
  Czułość: 106 dB
  Mikrofon: Tak
  Długość przewodu: 1.2 m
  Waga: 9 g

☆ Koss Porta Pro ☆

Koss Porta Pro Najniższa Cena Online

☆ Koss Porta Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss Porta Pro
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Niezależnie od tego, czy używasz słuchawek w domu czy poza domem, Koss Porta Pro pozwolą ożywić każde nagranie.
  Koss Porta Pro to wysokiej jakości standard słuchawek mobilnych.

  Po raz pierwszy zaprezentowane pozostały w 1984 roku, ich świetne brzmienie oraz komfort jaki dawały słuchaczom sprawiły, iż ustanowiły one standard na całym świecie. Poprzez lata słuchawki te ewoluowały, stawały się bardziej innowacyjne a ich jakość podciągała się. Dzięki czemu są one dzisiaj muzyczną ikoną wśród przenośnych słuchawek. To jedne z najmocniej poszukiwanych i przede wszystkim kupowanych słuchawek przenośnych na polskim rynku!

  Słuchawki Koss Porta Pro poza wspaniałym brzmieniem oferują szczególnie stylowy, wytworny, elitarny wygląd.

  Słuchawki Koss Porta Pro charakteryzują dynamiczne części dostarczające unikatowego głębokiego basu oraz nietuzinkowego pasma przenoszenia (15 - 25 000 Hz). Dzięki temu przechwycony jest każdy niuans dźwiękowy podczas oglądania ulubionych filmów czy słuchania ulubionych płyt. Skonstruowane zostały z cienkiej powłoki polietylenowej dzięki czemu części są niesprężyste, minimalizują mechaniczne zakłócenia oraz gwarantują niezmiernie dokładne odtwarzanie dźwięku.

  Rzadka struktura magnezu (neodym - żelazo - bor) pozwala Porcie Pro wierniej odtworzyć materiał muzyczny przez co można usłyszeć dosłownie każdą nutę nawet przy odsłuchiwaniu ulubionych utworów na nisko woltowych mobilnych odtwarzaczach CD czy MP3. Zwoje cewki zrobione są z beztlenowej miedzi co zwiększa sygnał transmisji i sprawia, że dźwiek jest czystszy i bardziej krystaliczny.

  Całości dopełniają miękkie gąbki nauszne zapewniające wielogodzinne, komfortowe używanie niezależnie od tego czy korzysta się ze słuchawek w trakcie podróży, w pracy czy w domu.


  Słuchawki Koss „PORTA PRO", stereo
  - nadzwyczajne do odtwarzacza MP3, discmana, walkmana, itp.
  - Wysokiej jakości słuchawki, szczególnie komfortowe, nie uciskają uszu
  - Składany pałąk słuchawek
  - genialne brzmienie
  - Muszle słuchawek miękko wyściełane
  - Zakres częstotliwości: 15 – 25 000 Hz
  - Impedancja: 60 Ohm
  - Czułość: 101 dB SPL/1mW
  - W komplecie funkcjonalne etui do przechowywania słuchawek
  - Wtyk: Jack 3,5 mm, stereo, styki pozłacane
  - Długość kabla: 1,2 m

  http://www.dozywotniagwarancja.pl/

  Dożywotnia gwarancja
  Dożywotnia gwarancja udzielana jest przez firmę KOSS. KOSS gwarantuje, iż oficjalny dystrybutor zapewni pierwszemu właścicielowi urządzenia jego naprawę albo zamianę przez całe życie, w przypadku jakiejkolwiek usterki elektrycznej albo mechanicznej, po uiszczeniu opłaty manipulacyjnej w aktualnej wysokości. Wysokość tej opłaty wynosi 80 PLN za każde skorzystanie z dożywotniej gwarancji. Użytkownicy zarejestrowani na stronie www.dozywotniagwarancja.pl mają zagwarantowaną obniżoną stawkę opłaty manipulacyjnej w wysokości 30 PLN. Do każdej opłaty należy doliczyć koszty przesyłki do punktu serwisowego, które ponosi klient. Natomiast koszty transportu produktu do klienta ponosi punkt serwisowy.


☆ Sennheiser PC 7 ☆

Sennheiser PC 7 Najniższa Cena Online

☆ Sennheiser PC 7 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser PC 7
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Po prostu podłącz się do komputera i rozpocznij pogawędki przez sieć: dostępny w niewygórowanej cenie zestaw słuchawkowy Sennheiser PC 7 USB wyekwipowany jest w złącze USB plug-and-play. Ten jednouszny, perfekcyjny do domu pakiet pozwala Ci na równoległe śledzenie odgłosów wydarzeń wokół Ciebie, dzięki czemu z całą pewnością nie ominie Cię nic istotnego. Urządzenie to jest wytwarzane z trwałych tworzyw i praktycznie niezniszczalne. W dodatku, wyciszający szumy mikrofon czyni każde Twoje słowo zrozumiałym i przezroczystym niezależnie od natężenia hałasu wokół Ciebie. Szanowany dźwięk Sennheiser zadziwi Cię swoją głęboką akustyką – i dopilnuje, abyś zrozumiał każde wypowiedziane poprzez rozmówcę zdanie.  EAN: 4044155076097
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: 504196
  Impedancja: 32 Ω
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: Brak informacji
  Pasmo przenoszenia : Pasmo przenoszenia przetwornika akustycznego : 42 – 17000 HZPasmo przenoszenia mikrofonu : 90 – 15000 HZ
  Mikrofon: Tak
  Waga: 62 g
  Pozostałe parametry: Dynamika : 95 dB kabel : 2 metry Połączenie : USB plug-and-play Czułość mikrofonu : - 40 dBV/Pa Impedancja mikrofonu : 2 k OHM
  Długość przewodu: 2 m

☆ Cresyn Phiaton C450S ☆

Cresyn Phiaton C450S Najniższa Cena Online

☆ Cresyn Phiaton C450S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Cresyn
 • Nazwa produktu: Cresyn Phiaton C450S
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Cresyn C450s to wręcz rewelacyjnie zrealizowany projekt słuchawek z | mikrofonem i pilotem. Piękny design i sporo opcji kolorystycznych w | sportowej stylistyce by sprostać wymaganiom szerokiego grona odbiorców. | C450s to kompozycja stworzona konkretnie pod każdym względem, która powinna zapewnić trwałość na długi czas. Brzmieniowo | to słuchawki energiczne proponujące głęboki i tłusty bas, którego | pomruk potrafi zaszokować. Wielkie 10mm głośniki z magnesami neodymowymi | dają szczególnie szczegółowe brzmienie w niskim i wysokim paśmie. Środek | pozostaje nadal niezwykle czytelny, nie przytłacza słuchacza, raczej | wypełnia przestrzeń muzyczną wytwarzając zrównoważone brzmienie. Otwarta | kompozycja akustyczna C450s proponuje wyrazisty, naturalny dźwięk i | choćby w trakcie wędrówki po mieście, przy poprawnie dobranym końcówkach do | naszego kanału usznego perfekcyjnie izoluje hałas z zewnątrz, | zostawiając jednak ok. 20% na to żeby nie stracić orientacji podczas | uprawiania sportu czy poruszania się w zgiełku miasta. Warto podkreślić, | że załączone tipsy są nad wyraz wygodne w używaniu. Uzyskujemy 4 | wymiary w 2 kolorach.Słuchawki wyposażono w płaski i szczególnie | wytrzymały przewód. Uniemożliwia plątaniu się a jednocześnie zagwarantuje czysty | dźwięk minimalizując zakłócenia pochodzące od zetknięcia kabla np. Z | odzieżą. Kątowy jack to wyjątkowo komfortowe rozwiązanie szczególnie kiedy | korzystamy ze Smartphona czy notebooka.Na kablu umieszczono pilot do odbierania/kończenia rozmów, a także do sterowania muzyką.Po | drugiej stronie pilota zastosowano niezwykle czuły mikrofon dookólny, który z | maksymalną przezroczystością oddaje głos rozmówcy w trakcie rozmowy, | równocześnie zagwarantuje odcięcie niepotrzebnego hałasu z otoczenia. | Wszystkie te parametry pozwalają słuchać muzyki i odbierać połączenia bez | wyjmowania smartfona z kieszeni.Główne atrybuty:technologia: zastosowany | najnowszy głośnik o średnicy Ø 10mm o czystym brzmieniu Hi-FI zarówno w | zakresie wysokich jak i niskich częstotliwości. Oferuje mocny bas | oraz szlachetne brzmienie. Kompatybilne ze Smartphonami, Tabletami i notebookami.: Proste odbieranie rozmów bez potrzeby wyjmowania słuchawek z uszu. Dźwięk: zrównoważone | brzmienie zapewniające realistyczne doznania dźwiękowe i mocne | efekty dźwiękowe niezależnie od podłączonego urządzenia Izolacja: komfortowe, korzystnie dopasowujące się tipsy silikonowe do skutecznej blokady od hałasów zewnętrznych Godziny słuchania: Lekkie tipsy typu Bi-Flange oferujące maximum komfortu na sporo godzin słuchaniaSpecyfikacja:- oporność: 16ohms- Głośniki: Ø 10 mm - Dynamika: 100 dB/mW- Max moc wejściowa: 40mW- Pasmo przenoszenia: 20~20,000 Hz - Długość kabla: 1....

☆ Natec Radon 720 ☆

Natec Radon 720 Najniższa Cena Online

☆ Natec Radon 720 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Natec Radon 720
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Czułość mikrofonu: -42 dB +/-3dB
  Czułość słuchawek: 98dB +/-3dB
  Długość kabla / Maksymalny zasięg [m]: 2.10
  Impedancja: 32 Ohm
  dane dodatkowe: Jakość, wytrzymałość, właściwa prezencja Słuchawki Radon 720 sprawią, iż wychwycisz choćby najcichszy dźwięk. Dz czułemu mikrofonowi tak samo wyraźnie usłyszą cię koledzy z zespołu. Tego pakiet ten znamionuje wytrzymała budowa i wyśmienita prezencja, uzyskana dzięki podświetleniu LED. Radon 720 zaopatrzono w system dźwiękowy Virtual 7.1. Za jego sprawą gra dozna nieprawdopodobnego wrażenia realizmu i poczuje się, jak na prawdziw polu bitwy. System ten daje także przewagę podczas rozgrywki, bowiem użytkownik będzie w stanie skrupulatnie wyróżnić kierunek, z którego docho każdy dźwięk. Dzięki zaimplementowanej w słuchawki karcie dźwiękowej to gracz sam zdecyduje, jak powinien brzmieć dźwięk dobywający się z Radon 720. Jeśli użytko chce mieć jeszcze obszerniejszą swobodę wyboru, za każdym razem może odwiedzić oficj stronę Genesis i tam pobrać optymalne sterowniki, zwiększającą iloś opcji do skonfigurowania. O wyśmienitą jakość dźwięku dbają szerokie przetworniki 50mm. To jednak koniec, bowiem Radon 720 może pochwalić się także czułością na pozio 98db czy pasmem przenoszenia między 20 – 20 000 Hz. Słuchawki są nie tylko komfortowe, ale i wytrzymałe. Nauszniki i pałąk pokryte są skórą, zaś wytrzymały przewód zezwala na nieprzejmowanie się ryzykiem jego uszkodzenia. Przewód jest przy tym na tyle długi, aby gracz mógł swobodnie usadowić się z dala od monitora.
  Kolor: Czarno-czerwony
  Komunikacja: Przewodowa
  Miejsce konstrukcji mikrofonu: Mikrofon zaimplementowany w słuchawkę
  Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne
  Opis ogólny: Słuchawki z mikrofonem Genesis Radon 720 Gaming Virtual 7.1 czarno-czerwon
  Pasmo przenoszenia mikrofonu: 20Hz - 16kHz
  Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
  Pałąk słuchawek: Pałąk na głowę
  Podłączenie słuchawek / mikrofonu: USB 2.0
  Pozłacane końcówki: nie
  Regulacja głośności: Na kablu
  wariant słuchawek/mikrofonu: Virtual 7.1
  wbudowany mikrofon: tak
  Wykonanie / przeznaczenie: Dla graczy / Gamingowa
  rozmiary przetwornika słuchawek: 50mm

☆ Audio-Technica ATH-M40X ☆

Audio-Technica ATH-M40X Najniższa Cena Online

☆ Audio-Technica ATH-M40X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Audio-Technica
 • Nazwa produktu: Audio-Technica ATH-M40X
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Audio-Technica ATH-M40X - słuchawki studyjne

  profesjonalne słuchawki studyjne ATH-M40x zachowują płaską charakterystykę częstotliwościową, co pozwala dokładnie kontrolować materiał dźwiękowy w pełnym zakresie częstotliwości. Model charakteryzuje produktywna izolacja akustyczna, obrotowe nauszniki dla komfortowego odsłuchu na jedno ucho, a także wytrzymały materiał, z którego są wyprodukowane nauszniki i pałąk, co zapewnia długofalową żywotność i komfort. Składana konstrukcja umożliwia komfortowy transport i przechowywanie. W pakiecie są dwa kable (skręcony o długości 1,2-3 m i prosty o długości 3 m). Wysokiej klasy materiały i potężna budowa sprawiają, że M40x wyróżniają się wśród produktów do fachowej produkcji studyjnej, miksowania i pracy DJ-a.

  Modele ATH-M20x, ATH-M30x i ATH-M40x są wyposażone w przetwornik o średnicy 40 mm z magnesem neodymowym i cewką w postaci aluminiowego drutu platerowanego miedzią. Budowa, która powoduje, że słuchawki prosto się dostosowują do ucha, zagwarantuje perfekcyjną izolację dźwięku w głośnym otoczeniu. Słuchawki ATH-M50x (z przetwornikiem o średnicy 45 mm) mają dokładnie taką samą sygnaturę dźwiękową jak dotychczasowe ATH-M50,mają udoskonalone nauszniki oraz trzy kable odłączalne.


  Specyfikacja:

  • Przetworniki: 40 mm, dynamiczne
  • budowa: zamknięta
  • Magnesy: neodymowe
  • Impedancja: 35 Ohm
  • Skuteczność: 98 dB
  • Pasmo przenoszenia: 15 - 24000 Hz
  • Maksymalna moc wejściowa: 1600 mW
  • przewód: 3m, spiralny, jednostronny
  • Odłączany przewód
  • Wtyk: jack stereo 3.5 mm, pozłacany (adapter na 6,3 mm w zestawie)
  • Pokrowiec i dodatkowy prosty przewód 3 m w komplecie
  • Słuchawki obracane o 90 stopni
  • Składana konstrukcja usprawniająca transport
  • Waga bez kabla: 240g
  • Gwarancja: 24 miesiące


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania przewodowe do 150 zł – Ranking marzec 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania przewodowe do 150 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania przewodowych do 150 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ PDP LVL40 ☆

PDP LVL40 Najniższa Cena Online

☆ PDP LVL40 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PDP
 • Nazwa produktu: PDP LVL40
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 9
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów mikrofonu:nie;Dla gracza (gamingowe):tak;Dźwięk przestrzenny:nie;Gwarancja:24 miesiące;informacje dodatkowe:oddychająca, lekka budowa na długie sesje grania, dwukierunkowy mikrofon z redukcją szumów zagwarantuje wyraźną komunikację, oficjalnie licencjonowany Microsoft;Kod Producenta:049-015-EU-WH;Kolor:biały;Kolor:biały;budowa:zamknięte;Model (wariantowanie):LVL40;Odłączany przewód:nie;Odłączany mikrofon:nie;Platforma:Xbox One;Podświetlenie:nie;pasuje do:Xbox Series X/S, Xbox One;Radiowa:nie;Redukcja szumów mikrofonu:tak, pasywna;Regulacja głośności:tak;typ słuchawek:przewodowe;Średnica membrany:40 mm;typ podłączenia:jack 3,5 mm;typ podłączenia:przewodowe;wariant słuchawek:nauszne;Wyposażenie:instrukcja obsługi;Złącze:jack 3,5 mm;Złącze:jack 3,5 mm...


☆ Panasonic KX-TCA430 ☆

Panasonic KX-TCA430 Najniższa Cena Online

☆ Panasonic KX-TCA430 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic KX-TCA430
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Panasonic KX-TCA430 słuchawka nagłowna z mikrofonem na jedno ucho zakończona złączem jack 2,5 mm rewelacyjne dla: użytkowników potrzebujących wolnych rąk w trakcie obsługi połączeń telefonicznych do stosowania z telefonami DECT z gniazdem słuchawkowym jack 2.5 mm (micro jack) właściwości produktu komplet słuchawkowy działa z każdym telefonem, który posiada w standardzie 2,5mm złacze micro-jack.

  Lekki, kompaktowy wygodny w używaniu i łatwy w przechowywaniu. Budowa na jedno ucho - może być noszona po dowolnej stronie głowy. Ma regulację głośności i możliwość wyłączenia mikrofonu podczas rozmowy - MUTE Skóropodobna poduszka.

  Słuchawki z oficjalnej polskiej dystrybucji na gwarancji producenta. Gwarancja: 12 miesięcy producenta Przewodowe słuchawki z mikrofonem zakończone złączem micro jack 2,5 mm do współpracy z bezprzewodowymi telefonami DECT lub jako budżetowe słuchawki nagłowne do telefonów stacjonarnych mających gniazdo w tym właśnie standardzie.

  przejrzyj także:


☆ Patriot Viper V330 ☆

Patriot Viper V330 Najniższa Cena Online

☆ Patriot Viper V330 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Patriot
 • Nazwa produktu: Patriot Viper V330
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  certyfikaty:FCC,Głębokość opakowania:220 mm,Obsługiwane systemy operacyjne Mac:Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.1 Puma, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.0 Cheetah, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra,Szerokość opakowania:97 mm,Waga produktu:340 g,Obsługiwane systemy operacyjne Windows:Windows 10, Windows 11,Kolor artykułu:Czarny,Waga wraz z opakowaniem:520 g,Długość kabla:2,2 m,rodzaj opakowania:Pudełko,technika łączności:Przewodowa,Wysokość artykułu:201 mm,Długość skrzyni głównej (zewnętrznej):545 mm,Głębokość produktu:78 mm,Czułość słuchawek:95 dB,Wysokość opakowania:250 mm,Waga brutto pokrywy głównej (zewnętrznej):13,3 kg,Microphone noise-canceling:Tak,Pasmo przenoszenia:20 - 20000 Hz,fason noszenia:Opaska na głowę,Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej):615 mm,rekomendowane użycie:Gaming,Złącze 3,5 mm:Tak,Kod zharmonizowanego systemu (HS):85183000,wariant produktu:zestaw słuchawkowy,wariant zestawu słuchawkowego:Monofoniczny,Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej):20 szt.,Złącza 2x 3,5 mm:Tak,Impedancja:32 Ω,ilość:1,Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej):475 mm,Szerokość artykułu:186 mm,dokument środowiskowy (jednostajnego rozwoju):RoHS, CE,Tłumienie hałasu:Tak,Średnica głośnika:4 cm,Czułość mikrofonu:-38 dB,wariant magnesu:Neodym,Maksymalna moc wejścia:10 mW,typ mikrofonu:Na wysięgniku,Pokrowiec:Tak,Częstotliwość mikrofonu:100 - 10000 Hz,Odczepiany mikrofon:Tak,typ jednostki sterującej:Jednostka sterująca na przewodzie,Adaptery audio załączone:2 x 3.5mm,Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną):10 szt.,wariant kierunku mikrofonu:Wielokierunkowy


☆ Savio Vertigo 7.1 ☆

Savio Vertigo 7.1 Najniższa Cena Online

☆ Savio Vertigo 7.1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Savio
 • Nazwa produktu: Savio Vertigo 7.1
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki z mikrofonem SAVIO VERTIGO 7.1 Gaming USB Czarno-czerwone AVS8SUBH0110 Słuchawki gamingowe postępowy design, lekka kompozycja i wyprofilowane nauszniki sprawiają,linia VERTIGO to komfort i skuteczność.

  zastosowana technika dźwięku przestrzennego 7.1 virtual surround pozwala z niebywałą precyzją okreslić kierunek docierającego dźwięku. Słuchawki działają na zasadzie plug & play i sterowane są za pomocą prostego i instynktownego pilota na kablu.

  Cały przewód wykonany jest w oplocie co wydłuża jego żywotność, a użyty interfejs USB zezwala na sparowanie ich nie tylko z laptopem czy PC, ale równiez z TV BOX SAVIO GOLD Czysta odcień dźwięku Wysokiej klasy przetworniki i tunele akustyczne prawidłową jakość brzmienia i basu.Średnica membrany: 50 mmImpedancja: 32 OhmCzułość: 116 dbPasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 000 Hz technologia 7.1 i rozciągliwy mikrofon zaimplementowana technologia 7.1 niewyobrażalnie zwiększa głębię i jakość dźwięku przestrzennego.Natomiast zaimplementowany elakstyczny mikrofon ma możliwość wsunięcia w muszę słuchawki.

  na dodatek mikrofon jest na tyle elastyczny, iż wygina się w każdej płaszczyźnie.Mikrofon: czułość -56dBMikrofon rodzaj: chowanyTyp słuchawek: Virtual Surround 7.1 Lekka i wygodna konstrukcja Niska waga, rozciągliwa i miękkie nauszniki.To wszystko wpływa na komfort użytkowania SAVIO VERTIGO.

  Waga: 370 gMetalowe wzmocnienia pałąkaSkokowa regulacja Pilot, a także przewód w oplocie przewód w oplocie o długości 2.4m i pilot zapewnia szybką zmianę efektów świetlnyych i zarządzanie regulacją głośności.W pilot wbudowane jest bezpośrednio 5 przycisków służących do regulacji głośności, całkowitego wyciszania oraz wyłączenia poświetlenia.

  Długość kabla: 2,4 mTyp kabla: w oplocieWbudowany pilot: TAKPodświetlenie: TAK


☆ Sennheiser PC 8 ☆

Sennheiser PC 8 Najniższa Cena Online

☆ Sennheiser PC 8 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser PC 8
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Sennheiser PC 8 USB
  Słuchawki z mikrofonem do telefonii VoIP
  Doświadcz klarownie klarownych pogawędek internetowych, gier, muzyki i znacznie więcej dzięki sprzętowi, na który jesteś w stanie sobie pozwolić: PC 8 USB – mieści wtyk USB plug-and-play w celu ultra-łatwego podłączenia z Twoim komputerem. Ten lekki i wygodny komplet słuchawkowy ma jednak widocznie więcej do zaoferowania. Dzięki wykonaniu z potężnych tworzyw jest praktycznie niezniszczalny. Mimo niewygórowanej ceny zapewnia ten sam, najwyższej jakości dźwięk Sennheisera. Wyciszający szumy mikrofon dba o transparentność i czytelność Twoich rozmów. Hitem PC 8 USB jest jednak liniowy kontroler poziomu głośności. Dzięki zintegrowaniu go w pilocie kablowym, nie będziesz musiał już męczyć się poszukując stosownych ustawień na komputerze.
  • Jakość za nieduże pieniądze: doskonała krystaliczność dźwięku i wytrzymałość za niewygórowaną cenę
  • eliminowanie szumów: dzięki eliminującemu zbędne hałasy mikrofonowi będziesz w pełni czytelny bez konieczności podnoszenia głosu
  • USB plug-and-play: po prostu podłącz komplet do portu USB w swym PC albo Macu i zacznij rozmawiać przez sieć
  • Dźwięk stereo: firmowany poprzez Sennheiser, rewelacyjny do muzyki, gier etc.
  • Lekki i wygodny: dzięki ultralekkiemu pałąkowi nagłownemu zapomnisz, że w ogóle nosisz komplet słuchawkowy
  • Prosta kontrola poziomu głośności: liniowy kontroler pozwala Ci modyfikować poziom głośności lub wyciszać dźwięk bez konieczności poszukiwania właściwych ustawień w komputerze
  • Święty spokój: dzięki dwuletniej, gwarancji realizowanej przez autoryzowanego przedstawiciela Sennheiser Communications

  dane techniczne:
  Wersja: Pałąk nagłowny, dwuuszna Długość kabla: 2m Interfejs: USB z kartą dźwiękową Przetworniki akustyczne Pasmo przenoszenia: 42 - 17 000 Hz Impedancja: 32 Ω Poziom ciśnienia akustycznego (SPL): 95 dB Mikrofon Pasmo przenoszenia: 90 - 15 000 Hz typ: Z redukcją szumów Czułość: -40dBV/Pa


Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania przewodowe do 150 zł najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania przewodowe do 150 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania przewodowe do 150 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane słuchawki przewodowe do biegania – Zestawienie marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania przewodowych do 150 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych słuchawek przewodowych do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania przewodowe do 150 zł opinie,
 • dobre słuchawki do biegania przewodowe do 150 zł cena,
 • ranking słuchawek do biegania przewodowych do 150 zł,
 • słuchawki do biegania przewodowe do 150 zł jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania przewodowych do 150 zł

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania przewodowych do 150 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania przewodowych do 150 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania przewodowe do 150 zł najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania przewodowych do 150 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness przewodowymi do 150 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania przewodowe do 150 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness przewodowymi do 150 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania przewodowe do 150 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *