FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania przewodowych do 400 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania przewodowych do 400 zł


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania przewodowych do 400 zł,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek przewodowych do biegania.

Jakie słuchawki do biegania przewodowe do 400 zł najlepiej wybrać? Ranking sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania przewodowe do 400 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania przewodowych do 400 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Logitech G Pro ☆

Logitech G Pro Najniższa Cena Online

☆ Logitech G Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech G Pro
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  pakiet słuchawkowy do gier PRO X Gaming Headset z BLUE VO!CE

  produktywnOŚĆ KLASY fachoweJ
  Zaprojektowany poprzez profesjonalistów dla profesjonalistów w celu zapewnienia zaawansowanej komunikacji i dokładnego dźwięku.

  BLUE VO!CE
  technologia mikrofonu BLUE VO!CE daje możliwość wyboru filtrów głosu w czasie rzeczywistym w celu redukcji szumów, dodania kompresji i usuwania syczenia oraz zapewnia bogatszy, czystszy i brzmiący bardziej profesjonalnie głos. Zapewnij sobie spójne polecenia w grze w jakości studyjnej dzięki BLUE VO!CE w oprogramowaniu G HUB.4

  wygodnA PIANKA ZAPAMIĘTUJĄCA zarys
  Pianka zapamiętująca kształt schowana pod wysokiej klasy nienaturalną skórą albo oddychającym welurem zapewnia długofalowy komfort. Możesz grać dłużej i bardziej intensywnie i skoncentrować się w pełni na wygrywaniu.

  WYTRZYMAŁA STAL I ALUMINIUM
  zestaw PRO X dzięki trwałej i lekkiej ramie z aluminium i stali jest szczególnie wytrzymały, gwarantuje wygodę i znamionuje się niezwykłą estetyką.

  DŹWIĘK PRZESTRZENNY NOWEJ GENERACJI
  DTS HEADPHONE:X 2.0 to najnowsza wersja technologii marki DTS zapewniającej wrażenia akustyczne skupione na obiekcie. Wersja 2.0 przenosi dźwięk przestrzenny 7.1 na jeszcze wyższy poziom dzięki poprawionym basom, obszerniejszej czystości dźwięku i pokaźniejszemu poczuciu odległości. Co najważniejsze, nowy poziom świadomości odległości rozgranicza bliskie i oddalone dźwięki, dzięki temu jeszcze łatwiej jest zlokalizować wrogów.

  MEMBRANY PRO-G O ŚREDNICY 50 MM
  Membrany PRO-G zostały wytworzone z użyciem wyjątkowych tworzyw siateczkowych, aby zapewniać istotnie czyste i skrupulatne wrażenia dźwiękowe. Usłysz kroki i dźwięki otoczenia z zapierającą dech w piersiach czystością i zyskaj przewagę, żeby wygrać. Dzięki membranom PRO-G o średnicy 50 mm uzyskuje się jeszcze obszerniejszą precyzyjność w szerszym paśmie przenoszenia i lepiej odwzorowany zakres odtwarzania basów.

  fachowy KOREKTOR
  Profile dźwiękowe korektora - dostrojone przez e-sportowców - są teraz przystępne w oprogramowaniu G HUB. Wykorzystaj ich profile albo przypasuj je według własnych upodobań. Zapisz je w zewnętrznej karcie dźwiękowej USB,wykorzystać ich na innych komputerach PC.

  progresywna karta dźwiękowa
  Zewnętrzna karta dźwiękowa USB (DAC) zezwala na krystalicznie czyste przetwarzanie sygnału cyfrowego gwarantującego dźwięk i polecenia głosowe klasy turniejowej. Zaprogramuj ją przy pomocy oprogramowania Logitech G HUB i zabierz ustawienia dźwięku ze sobą na turniej.

  WSZECHSTRONNE AKCESORIA

  zestaw PRO X jest wyekwipowany w kabel do komputera z wbudowanym sterowaniem głośnością na przewodzie i przewód do telefonu komórkowego z zastosowanym mikrofonem dzięki czemu możesz odłączać mikrofon na wysięgniku w trakcie wykorzystywania. Załączone etui broni komplet słuchawkowy i akcesoria podczas podróży.

  seria PRO
  komplet PRO X dołącza do rodziny sprzętu stworzonego w ścisłej współpracy z e-sportowcami. Dzięki naszej progresywnej technice i konstrukcji nic nie stoi na przeszkodzie do zwycięstwa.

  Graj, żeby wygrywać
  Logitech G to światowy lider w dziedzinie e-sportów wybierany przez profesjonalnych graczy z całego świata. Logitech G współpracuje bezpośrednio z elitą światowych e-sportowców, by zrozumieć zapotrzebowania profesjonalnego grania. Nasz zespół ocenia później ich zapotrzebowania,kreować najlepszy sprzęt klasy fachowej.


  Akcesoria w komplecie
  komplet słuchawkowy do gier PRO X Gaming Headset Nakładki słuchawek ze sztucznej skóry i pianki zapamiętującej kształt Nakładki słuchawek z materiału i pianki zapamiętującej zarys Zewnętrzna karta dźwiękowa USB Odłączany mikrofon przewód do komputera PC z zastosowanym sterowaniem głośnością i wyciszeniem o długości 2 m kabel do telefonu komórkowego z przyciskiem Rozgałęziacz w zarysie litery Y do komputera z oddzielnymi portami mikrofonowym i słuchawkowym Etui Dokumentacja
  Pozostałe właściwości
  Długość kabla do komputera: 2 m Długość kabla do telefonu komórkowego: 1,5 m Rozgałęziacz do komputera PC: 120 mm Membrana: PRO-G o średnicy 50 mm z hybrydowych tworzyw siateczkowych Mikrofon Pro: Zakres odbierania dźwięków mikrofonu: nerkowy (jednokierunkowy) wariant: kondensator elektretowy rozmiary: 6 mm Pasmo przenoszenia: 100 Hz - 10 kHz

☆ Vivanco PRO ☆

Vivanco PRO Najniższa Cena Online

☆ Vivanco PRO - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Vivanco
 • Nazwa produktu: Vivanco PRO
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywne redukowanie szumów:nie;przeznaczone dla:iPod, iPhone, iPad, smartfon;wymiar kabla:0 m;Dynamika (SPL):102 dB;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0,7 Ω;Kolor:zielono-czarny;Kolor:zielony;wariant słuchawek:dokanałowe, zaczep na ucho;producenta telefonów zgodne ze słuchawkami:Samsung, LG, HTC, Microsoft, Sony, Huawei, Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, BlackBerry, Xiaomi, Honor, OPPO;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):3730;Nazwa produktowa opis:słuchawki;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Złącze:jack 3,5 mm;Przeznaczenie:do telefonów, sportowe;Radiowe:nie;dostosowywanie głośności:nie;Składana budowa:nie;Średnica przetwornika:13 mm;True Wireless:nie;typ podłączenia:przewodowe;typ słuchawek:douszne;Wodoodporność:nie;Współpraca z asystentem:nie;Wyposażenie:3 pary wkładek do uszu;Zasięg:0


☆ SteelSeries Arctis 5 ☆

SteelSeries Arctis 5 Najniższa Cena Online

☆ SteelSeries Arctis 5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis 5
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Arctis 5 to przewodowe, podświetlane słuchawki z opcją dostosowywania iluminacji Prism RGB oraz kablem ze złączem USB z funkcją ChatMix, zapewniającą prędki dostęp do komunikacji głosowej w grze. Wyekwipowane w DTS Headphone: X 7.1 Digital Surround, Arctis 5 są wieloplatformowe i bez najmniejszego problemu umożliwiają graczom przełączenie się ze złącza USB w komputerze na złącze 3,5mm w laptopie czy tablecie. Parametry urządzenia: - Amortyzująca opaska gogli narciarskich Opaska nadzwyczajnie oplata całą głowę,świetnie rozłożyć ciężar zestawu wokół czaszki i zlikwidować niepożądane punkty nacisku. - unikatowe, nauszne poduszki producenta AirWeave Poduszki AirWeave użyte w Arctis są inspirowane rozwiązaniami sportowej branży odzieżowej. Przyjemny chłód, mniejszą potliwość i większy komfort w trakcie wielogodzinnych rozgrywek. - Lekka konstrukcja Waga słuchawek Arctis jest tak nieduża,w trakcie ich stosowania zapomnisz, iż je nosisz. - Mikrofon ClearCast ClearCast wykorzystuje autorską technologię dwukierunkowości, dostarczając nieporównywalnie wysoką czystość dźwięku i redukcję hałasu otoczenia. - DTS Headphone:X 7.1 Surround Wejdź w trójwymiarowy świat korzystając z najdokładniejszego pozycjonowania dźwięku na rynku. - Sterownik dźwięku S1 Sterownik zaprojektowany tak, aby dostarczyć najistotniej zbalansowane środowisko akustyczne z genialną jakością dźwięku. - USB ChatMix wspaniale dopasuj stosunek dźwięku pomiędzy odgłosami z gry i czatem głosowym. - Podświetlenie Prism RGB Stwórz swój własny, specyficzny kolor zestawu słuchawkowego wykorzystując paletę 16.8 miliona zróżnicowanych barw podświetlenia. - Kontrola audio na słuchawce Zapomnij o wciskaniu Alt-Tab w trakcie gry, żeby zmienić ustawienia dźwięku. Kontroluj głośność i wyciszaj mikrofon korzystając z gałki znajdującej się bezpośrednio na słuchawce. - Multiplatformowe i przenośne Korzystaj ze nieprzeciętnego zestawu słuchawkowego grając na praktycznie każdej platformie. - SteelSeries Engine 3 Spersonalizuj każdy aspekt słuchawek Arcits, od profilów dźwięków do ustawień systemu przestrzennego.
  cechy:
  Złącza: USB 2.0, Mini Jack x1
  Długość przewodu: 300 cm
  Komunikacja: Przewodowa
  Mikrofon: Tak
  Regulacja głośności: Na słuchawce
  Oplot przewodu: Oplot plastikowy
  System audio: Stereo, Virtual 7.1
  Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 - 22000 Hz
  Dynamika głośników: 98 dB
  Czułość mikrofonu: 48 dB
  Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 - 10000 Hz
  wariant słuchawek: Nauszne
  Mocowanie mikrofonu: sprężyste, Na chowanym wysięgniku
  Złącze słuchawek: Tak
  Kolor: Biały
  Platforma: PC
  Podświetlenie: Tak
  Impedancja: 32 Ohm
  Przeznaczenie: Dla graczy

☆ HyperX Cloud Core ☆

HyperX Cloud Core Najniższa Cena Online

☆ HyperX Cloud Core - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HyperX
 • Nazwa produktu: HyperX Cloud Core
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  HyperX Cloud Core ma nauszniki z pianki i super miękki wyściełany skórzany pałąk na głowę dla maksymalnego komfortu, nawet gdy utkniesz w niekończącej się bitwie. Zagwarantuje błogą dla ucha efektywność z transparentnie czystymi dźwiękami niskich, przeciętnych i wysokich tonów, udoskonaloną reprodukcją basów z tymi samymi specyfikacjami audio, co nagradzany pakiet słuchawkowy HyperX Cloud. Jest zoptymalizowany pod kątem gier, z odłączanym mikrofonem i charakterystycznym designem HyperX i certyfikatem TeamSpeak.

  • powiększony komfort, dzięki czemu możesz grać poprzez mnóstwo godzin
  • idealny dźwięk z tymi samymi specyfikacjami co HyperX Cloud
  • Kompatybilny z komputerami PC, konsolą PS4, Xbox One, Wii U i urządzeniami mobilnymi
  • Odłączany mikrofon

☆ Sennheiser HD 559 ☆

Sennheiser HD 559 Najniższa Cena Online

☆ Sennheiser HD 559 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser HD 559
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Sennheiser HD 599 Zasilane własnymi przetwornikami, skonstruowane z dbałością o szczegóły i najwyższą jakość tworzyw. Te słuchawki są bezpośrednimi następcami kultowego modelu HD 598 i są tak samo stylowe. Zamykając najnowszą kolekcję HD 5 Sennheisera, ten model dostarcza brzmienia o niesłychanym stopniu naturalności. HD 599 to pełnowymiarowe wokółuszne słuchawki Premium, które są bezpośrednim wejściem w świat urządzeń audiofilskich. Supermiękkie, wymienne poduszki z mikrofibry zapewniają długoletni komfort wykorzystywania.
  Wyrafinowany dźwięk domowy - całkiem na nowo parametry: Przetworniki o średnicy 38 mm i impedancji 50 Ohmów, tworzone w Niemczech
  Wymienne poduszki nauszników, wyprodukowane z mikrofibry
  konkretny, demontowalny przewód 3-metrowy ze złączem Jack 6,3 mm
  Dodatkowy kabel o długości 1,2 m ze złączem Jack 3,5 mm
  Przejściówka 6,3 mm/3,5 mm w pakiecie
  wyjątkowe wykończenie w kolorach beżu i brązu
  2-letnia gwarancja międzynarodowa W pakiecie: Słuchawki Sennheiser HD 599
  kabel 3 m / wtyczka prosta 6,3 mm
  przewód 1,2 m / wtyczka prosta 3,5 mm
  Przejściówka 6,3 mm do 3,5 mm dane techniczne: Przewodowe/bezprzewodowe: Przewodowe
  Słuchawki/zestaw słuchawkowy: Słuchawki
  typ słuchawek: Wokółuszne
  typ przetwornika: Otwarty
  Pasmo przenoszenia: 12-38500 Hz
  Poziom ciśnienia akustycznego (SPL): 106 dB
  Impedancja: 50 Ω
  Magnesy: Neodymowe
  Waga słuchawek: 250 g
  Złącze: Jack 6,3 mm / 3,5 mm
  Zniekształcenia harmoniczne (THD): < 0,2 %
  Kolor: Brązowy
  przewód: 2 przewody w zestawie: 3 m (Złącze Jack 6,3 mm), 1,2 m (Złącze Jack 3,5 mm) Otwarta kompozycja Sennheiser HD 599 gwarantuje imponującą naturalną sprawność przestrzenną. Najwyższy model Sennheiser z kolekcji 5. Pełnowymiarowe wysokiej jakości słuchawki oferujące prawie audiofilski poziom jakości dźwięku i wyjątkowy komfort noszenia dzięki dużym wokółusznym nakładkom z miękkimi, wymiennymi poduszkami

☆ Sennheiser HD 400S ☆

Sennheiser HD 400S Najniższa Cena Online

☆ Sennheiser HD 400S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser HD 400S
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  • Słuchawki HD 400S są zaopatrzone w inteligentny pilot z jednym przyciskiem, umieszczony w wygodnym miejscu na kablu, który pozwala prosto sterować muzyką i odbierać połączenia. Mocna składana konstrukcja powoduje, iż słuchawki te są trwałe i wystarczająco kompaktowe, aby mogły Ci towarzyszyć w każdej sytuacji. Dynamiczne przetworniki Sennheisera pokaźnie ulepszone brzmienie z dynamicznym basem.

  Najważniejsze cechy

  • lubiana jakość dźwięku Sennheiser gwarantuje unikatowe doznania dźwiękowe.
  • zaimplementowany mikrofon i pilot do sterowania połączeniami i muzyką.
  • Zamknięte słuchawki nauszne redukują niechciany hałas otoczenia dla Twojej wygody.
  • Lekkie, składane słuchawki do przystępnego przechowywania w podróży.

  Co w komplecie?

  • Słuchawki wokółuszne HD 400S
  • Odłączany kabel RCS 400 z pilotem z 1 przyciskiem i wtyczką jack 3,5 mm
  • Przewodowe/bezprzewodowe: Przewodowe
  • Słuchawki/komplet słuchawkowy: komplet słuchawkowy
  • rodzaj słuchawek: Wokółuszne
  • wariant przetwornika: Zamknięty, dynamiczny
  • Pasmo przenoszenia: 18–20000 Hz (-10 dB)
  • Poziom ciśnienia akustycznego (SPL): 120dB (1kHz/1Vrms)
  • Impedancja: 18 Ohm
  • Kolor: Czarny
  • Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 – 10000 Hz (-10 dB)
  • Zniekształcenia harmoniczne (THD): mniejsze niżeli 0.5 procent (1kHz/100dB)
  • Złącze: jack 3,5 mm
  • Waga: 217 g
  • kabel: 1,4 m

☆ AKG K240 ☆

AKG K240 Najniższa Cena Online

☆ AKG K240 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K240
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Model AKG K240 Studio to świeże, profesjonalne słuchawki studyjne należące do niezwykle udanej kolekcji. Zaopatrzone są w kapsuły wokół uszne o konstrukcji półotwartej zapewniające solidny bas, skrupulatny środek i kryształowo czystą górę.

  Dzięki rozszerzeniu impedancji słuchawki mogą współpracować z komputerem i innymi urządzeniami o znikomej mocy wyjściowej. Odłączany, wymienny przewód z miedzi beztlenowej OFC zagwarantuje możliwość prostego serwisu oraz bezstratną transmisję sygnału na niemało lat pracy.Słuchawki mistrzowskie to produkty dedykowane do pracy w warunkach studyjnych tzn w studiach nagraniowych, telewizyjnych, radiowych etc.

  charakteryzują sie umocnioną konstrukcją i wytrzymalszymi materiałami, niejednokrotnie także odpinanym przewodem prowadzącym wyłącznie do jednej słuchawki.cechy typowe słuchawek K240 Studio:fachowe słuchawki studyjne hi-fi o konstrukcji półotwartej wokół usznejSamo dopasowujący się do profilu głowy pałąk gwarantuje wygodę stosowania K-240 MK II naBrak zniekształceń dźwięku choćby przy wysokich poziomach głośnościWelurowe i skórzane wykładziny nausznikówJednostronny, odłączany przewód o długości 3 mDane techniczne:PrzetwornikidynamiczneKonstrukcjapółotwarta, nausznaPasmo przenoszenia15 - 25000 HzCzułość91 dB / mW, 104 dB / VKup K-240 MK II na www.akg.waw.plImpedancja55 Ohm zakup K-240 MK II na www.akg.waw.plMaksymalna moc wejściowa200 mW kup K-240 MK II na www.akg.waw.plWaga (bez przewodu)240 gKabel3 m prosty, Miedź OFC 99,99% Połączeniejack 3,5 stereo pozłacany z przejściówką jack 6,3 mm stereo....


☆ HyperX Cloud II ☆

HyperX Cloud II Najniższa Cena Online

☆ HyperX Cloud II - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HyperX
 • Nazwa produktu: HyperX Cloud II
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  wygodna wyraźność dźwięku. Zestaw słuchawkowy HyperX™ Cloud II zaopatrzono w zaprojektowany od nowa moduł sterowania audio z kartą dźwiękową USB, która wzmacnia dźwięki i głos gracza, zapewniając tak doskonałą jakość audio Hi-Fi w trakcie gry, że od razu usłyszysz diametralną różnicę. Eksploruj świat pełen detali, niedostępny dotąd żadnym graczom – usłysz szuranie buta biwakowicza, syk pary w znajdującym się gdzieś w oddali zaworze... Niezależne sterowanie dźwiękiem i mikrofonem pozwala regulować głośność dźwięku i głosu rejestrowanego przez mikrofon oraz w prosty sposób włączać i wyłączać dźwięk 7.1 Surround albo pochodzący z mikrofonu. Ten postępowy pakiet słuchawkowy stwarza dźwięk w standardzie 7.1 Virtual Surround1, pozwalając uzyskać nieporównaną przestrzenność i głębię dźwięku, dzięki czemu gry, filmy i muzyka dostarczają zupełnie nowych doświadczeń. Zlokalizuj przeciwników podczas gry, nawet jeśli ich jeszcze nie widzisz, i zaatakuj jako pierwszy. Działanie zestawu słuchawkowego bazuje w pełni na rozwiązaniach sprzętowych i technice plug and play, bez konieczności używania żadnych sterowników. Idealny do gier Mikrofon zestawu HyperX Cloud II ma funkcję cyfrowej poprawy jakości dźwięku i redukcji szumów, z automatycznym sterowaniem wzmocnieniem i redukcją echa dostępnymi dzięki karcie dźwiękowej USB. Rozwiązania te powodują, że głos jest widocznie bardziej wyrazisty, a szumy otoczenia zostają wytłumione. Głos jest samoczynnie wzmacniany, gdy dźwięki w grze stają się donośniejsze, co zagwarantuje optymalną komunikację między członkami drużyny oraz zamianę informacji podczas nawet najistotniej aktywnych walk. Pakiet HyperX Cloud II atest TeamSpeak i pozostał zoptymalizowany pod kątem współpracy z programem Skype i innymi wiodącymi aplikacjami komunikacyjnymi. Nowoczesny moduł sterujący audio Do włączania i wyłączania dźwięku 7.1 Surround służy specjalny przycisk. Wygodę obsługi podnosi ponadto oddzielne sterowanie głośnością dźwięku w słuchawkach i rejestrowanego przez mikrofon. Wbudowana karta dźwiękowa DSP wzmacnia dźwięki i głos gracza, gwarantując najwyższą jakość audio Hi-Fi podczas gry. Standard dźwięku 7.1 Virtual Surround Wirtualny dźwięk otaczający pozwala uzyskać nieporównaną przestrzenność i głębię, dzięki czemu gry, filmy i muzyka dostarczają zupełnie nowych wrażeń. Funkcja plug and play oznacza, iż nie jest wymagana instalacja żadnych sterowników. Idealna jakość dźwięku pakiet słuchawkowy HyperX Cloud II jest zgodny ze standardem Hi-Fi i został zaopatrzony w 53-milimetrowe sterowniki, zapewniające najwyższą jakość dźwięku podczas gry i w wykorzystaniach fachowych. Wyrazisty dźwięk w zakresie niskich, średnich i wysokich tonów i wzmocnienie basów formuje niezapomniane wrażenia w trakcie gry. Mikrofon z funkcją cyfrowej poprawy jakości dźwięku użycie modułu sterującego USB udostępnia funkcję redukcji szumów, automatyczne sterowanie wzmocnieniem i redukcję echa. Głos gracza jest bardziej wyrazisty, a szumy tła zredukowane, co poprawia ogólną jakość dźwięku rejestrowanego poprzez mikrofon. Odłączany mikrofon łatwo podłączyć przed rozpoczęciem gry lub odłączyć, by słuchać muzyki. Atest Teamspeak producent Teamspeak potwierdza wyraźność, czystość i rewelacyjną jakość głosu użytkownika i reprodukowanego dźwięku. Podczas badań nie wykryto żadnego słyszalnego echa, szumów tła ani zniekształceń głosu. Inne kompatybilne programy komunikacyjne to pomiędzy innymi Skype, Mumble i Ventrilo. Podwyższony komfort komplet słuchawkowy HyperX Cloud II jest wyekwipowany w poduszki z pianki zapamiętującej zarys i wymienne nauszniki, dostosowane do zmiennych profili dźwiękowych i tworzone z różnorodnych materiałów. Optymalizacja dla profesjonalnych graczy HyperX Cloud II jest oficjalnym zestawem słuchawkowym organizacji Intel Extreme Masters i udostępnia niesłychany komfort grania i jakość doświadczeń dźwiękowych podczas pracy z komputerami PC i Mac, a także konsolami. Zamknięte nauszniki pasywnie redukują szumy, więc gracz może się w całości skoncentrować na rozgrywce. Niepowtarzalny design z ulepszonymi akcesoriami komplet słuchawkowy HyperX Cloud II jest sprzedawany ze wszystkimi potrzebnymi akcesoriami: adapterem samolotowym, nausznikami skórzanymi i welurowymi oraz torbą {pomocn|przydatn)ą w każdej podróży.

☆ Beats by Dr. Dre BEATS EP ☆

Beats by Dr. Dre BEATS EP Najniższa Cena Online

☆ Beats by Dr. Dre BEATS EP - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Beats by Dr. Dre
 • Nazwa produktu: Beats by Dr. Dre BEATS EP
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Suchawki nauszne Beats EP biae
  Suchawki nauszne Beats EP po mistrzowsku przenosz kady detal dwiku. Nie wymagaj baterii, wic moesz sucha ulubionej muzyki na okrgo. A spinajcy cao pak posiada element z lekkiej stali rdzoodpornej, ktry zwiksza wytrzymao konstrukcji. Beats EP to idealny sprzt dla mionikw muzyki poszukujcych dynamicznego brzmienia.
  Brzmienie na ogół
  Beats EP pozwalaj sucha muzyki dokadnie tak, jak zostaa nagrana. Dopracowany ukad akustyczny gwarantujcy czyste, wywaone brzmienie w szerokim zakresie czstotliwoci olśni najmocniej wymagajcych koneserw wszelkich rodzajw muzyki.
  Fantastyczna trwao
  Beats EP to trwae, lekkie i wygodne suchawki. Wytrzymaa kompozycja jest umocniona stal nierdzewn, a regulacja w pionie umoliwia indywidualne dostosowanie. To sprzt zaprojektowany z myl o powszednim uytkowaniu.
  Chwy i id
  Beats EP moesz wszdzie ze sob zabra. Nie wymagaj baterii, wic ulubionej muzyki suchasz na okrgo. I skupiasz si jedynie na suchaniu, bo przymocowany na stae przewód nigdy si nie plcze.
  EAN: 0888462602792
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy
  Kod dostawcy: ML9A2ZM/A
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  budowa: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Mikrofon: Tak
  Kolor: Biały
  Akcesoria w pakiecie: - Słuchawki Beats EP- Składane etui podróżne- Podręcznik Pierwsze kroki- Karta gwarancyjna
  Pozostałe parametry: - Dopracowana akustyka zapewnia czystość i głębię, jakiej oczekujesz od słuchawek Beats- Trwała, lekka budowa ze wzmocnieniem ze stali rdzoodpornej- kompozycja bez baterii pozwala słuchać na kolisto- Regulacja w pionie pozwala na jednostkowe dobranie- przewód RemoteTalk pozwala odbierać połączenia i sterować odtwarzaniem na urządzeniach z systemem iOS

☆ Marshall Minor ☆

Marshall Minor Najniższa Cena Online

☆ Marshall Minor - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Marshall
 • Nazwa produktu: Marshall Minor
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Minor II Bluetooth to bezprzewodowe słuchawki douszne z technologią Bluetooth Qualcomm aptX. Zapewniają 12 godzin bezprzewodowego odtwarzania na jednym ładowaniu i mają postępowy system dopasowania do ucha z dostosowywaną pętlą dla stosownego i użytecznego dostosowania.Łączność Bluetooth 5.0 aptxBluetooth 5.0 z technologią aptX zapewnia wyjątkową jakość dźwięku i swobodę i wygodę poruszania się z 10 metrowym zasięgiem bezprzewodowego słuchania.

  12 godzin godzin bezprzewodowego słuchaniaMinor II Bluetooth zapewnia konkretną muzykę dzięki 12 godzinom bezprzewodowego odtwarzania na jednym ładowaniu. Bez prądu i w pośpiechu? Funkcja szybkiego ładowania oznacza, że 20 minut ładowania zapewni Twojej baterii dwie godziny odtwarzania.

  Dwie godziny naładują baterię do pełna.Niestandardowe sterownikiMinor II Bluetooth jest zaopatrzony w specjalnie dostrojone dynamiczne przetworniki 14,2 mm, które wytwarzają bogate tony wysokie, wyraźne średnie i czyste, zrównoważone basy, które sprawią, iż poczujesz się jak w centrum uwagi.

  System dobrania do uszuMinor II Bluetooth postępowy system dostosowania do uszu z dostosowywaną pętlą dla stosownego i użytecznego dopasowania, które lekko przylega do uszu. Pokrętło wielokierunkoweWielokierunkowe pokrętło sterujące pozwala z łatwością sterować muzyką i funkcjami telefonu.

  Funkcja pauzy magnetycznejAutomatycznie wstrzymuj odtwarzanie muzyki po magnetycznym połączeniu dwóch słuchawek. Funkcjonalność telefonuŁatwa w obsłudze funkcjonalność telefonu sprawia, że Minor II Bluetooth jest znakomitym urządzeniem wielozadaniowym.

  Odbierz, odrzuć lub zakończ połączenie bezprzewodowo przy pomocy pokrętła. Zastosowane mikrofony pozwalają na prowadzenie rozmów lub nagrywanie notatek głosowych za pośrednictwem urządzenia. Kompaktowa, trwała budowaTeksturowany pilot i gumowe wykończenie są przyjemne w dotyku, a kompaktowy wymiar usprawnia zabranie ich ze sobą w każdą podróż.Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania przewodowe do 400 zł – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania przewodowe do 400 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania przewodowych do 400 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Vivanco PRO ☆

Vivanco PRO Najniższa Cena Online

☆ Vivanco PRO - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Vivanco
 • Nazwa produktu: Vivanco PRO
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywne redukowanie szumów:nie;asygnowane dla:iPod, iPhone, iPad, smartfon;rozmiar kabla:0 m;Dynamika (SPL):102 dB;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0,7 Ω;Kolor:zielono-czarny;Kolor:zielony;wariant słuchawek:dokanałowe, zaczep na ucho;marki telefonów zgodne ze słuchawkami:Samsung, LG, HTC, Microsoft, Sony, Huawei, Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, BlackBerry, Xiaomi, Honor, OPPO;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):3730;Nazwa produktowa opis:słuchawki;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Złącze:jack 3,5 mm;Przeznaczenie:do telefonów, sportowe;Radiowe:nie;regulowanie głośności:nie;Składana konstrukcja:nie;Średnica przetwornika:13 mm;True Wireless:nie;wariant podłączenia:przewodowe;wariant słuchawek:douszne;Wodoodporność:nie;Współpraca z asystentem:nie;Wyposażenie:3 pary wkładek do uszu;Zasięg:0


☆ Sennheiser HD 400S ☆

Sennheiser HD 400S Najniższa Cena Online

☆ Sennheiser HD 400S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser HD 400S
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  • Słuchawki HD 400S są wyekwipowane w inteligentny pilot z jednym przyciskiem, umieszczony w wygodnym miejscu na kablu, który pozwala z łatwością sterować muzyką i odbierać połączenia. Mocna składana kompozycja sprawia, że słuchawki te są trwałe i wystarczająco kompaktowe, żeby mogły Ci towarzyszyć w każdej sytuacji. Dynamiczne przetworniki Sennheisera pokaźnie ulepszone brzmienie z dynamicznym basem.

  Najważniejsze cechy

  • uwielbiana jakość dźwięku Sennheiser gwarantuje wyjątkowe doznania dźwiękowe.
  • zastosowany mikrofon i pilot do sterowania połączeniami i muzyką.
  • Zamknięte słuchawki nauszne redukują niechciany hałas otoczenia dla Twojej wygody.
  • Lekkie, składane słuchawki do łatwego przechowywania w podróży.

  Co w zestawie?

  • Słuchawki wokółuszne HD 400S
  • Odłączany przewód RCS 400 z pilotem z 1 przyciskiem i wtyczką jack 3,5 mm
  • Przewodowe/bezprzewodowe: Przewodowe
  • Słuchawki/komplet słuchawkowy: komplet słuchawkowy
  • wariant słuchawek: Wokółuszne
  • rodzaj przetwornika: Zamknięty, dynamiczny
  • Pasmo przenoszenia: 18–20000 Hz (-10 dB)
  • Poziom ciśnienia akustycznego (SPL): 120dB (1kHz/1Vrms)
  • Impedancja: 18 Ohm
  • Kolor: Czarny
  • Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 – 10000 Hz (-10 dB)
  • Zniekształcenia harmoniczne (THD): mniejsze aniżeli 0.5 procent (1kHz/100dB)
  • Złącze: jack 3,5 mm
  • Waga: 217 g
  • przewód: 1,4 m

☆ Marshall Minor ☆

Marshall Minor Najniższa Cena Online

☆ Marshall Minor - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Marshall
 • Nazwa produktu: Marshall Minor
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Minor II Bluetooth to bezprzewodowe słuchawki douszne z technologią Bluetooth Qualcomm aptX. Zapewniają 12 godzin bezprzewodowego odtwarzania na jednym ładowaniu i mają nowoczesny system dopasowania do ucha z dostosowywaną pętlą dla słusznego i ergonomicznego dobrania.Łączność Bluetooth 5.0 aptxBluetooth 5.0 z technologią aptX zagwarantuje unikatową jakość dźwięku, a także swobodę i wygodę poruszania się z 10 metrowym zasięgiem bezprzewodowego słuchania.

  12 godzin godzin bezprzewodowego słuchaniaMinor II Bluetooth zapewnia solidną muzykę dzięki 12 godzinom bezprzewodowego odtwarzania na jednym ładowaniu. Bez prądu i w pośpiechu? Funkcja szybkiego ładowania oznacza, iż 20 minut ładowania zapewni Twojej baterii dwie godziny odtwarzania.

  Dwie godziny naładują baterię do pełna.Niestandardowe sterownikiMinor II Bluetooth jest wyekwipowany w specjalnie dostrojone dynamiczne przetworniki 14,2 mm, które generujeją bogate tony wysokie, wyraźne przeciętne i czyste, stabilne basy, które sprawią, że poczujesz się jak w centrum uwagi.

  System dopasowania do uszuMinor II Bluetooth nowoczesny system przypasowania do uszu z dostosowywaną pętlą dla słusznego i funkcjonalnego dostosowania, które lekko przylega do uszu. Pokrętło wielokierunkoweWielokierunkowe pokrętło sterujące pozwala z łatwością sterować muzyką i funkcjami telefonu.

  Funkcja pauzy magnetycznejAutomatycznie wstrzymuj odtwarzanie muzyki po magnetycznym połączeniu dwóch słuchawek. Funkcjonalność telefonuŁatwa w obsłudze funkcjonalność telefonu sprawia, że Minor II Bluetooth jest doskonałym urządzeniem wielozadaniowym.

  Odbierz, odrzuć albo zakończ połączenie bezprzewodowo za pomocą pokrętła. Wbudowane mikrofony umożliwiają prowadzenie rozmów albo nagrywanie notatek głosowych za pośrednictwem urządzenia. Kompaktowa, trwała konstrukcjaTeksturowany pilot i gumowe wykończenie są przyjemne w dotyku, a kompaktowy rozmiar upraszcza zabranie ich ze sobą w każdą podróż.


☆ Skullcandy Aviator ☆

Skullcandy Aviator Najniższa Cena Online

☆ Skullcandy Aviator - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Aviator
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki na głowę o paśmie przenoszenia 20 Hz - 20000 Hz i impedancji 33 ohm. Średnica membran wynosi 40 mm. Przewód o długości 1,3 metra zakończony wtykiem jack 3,5 mm. Mikrofon na kablu MIC3.

☆ Cooler Master MH-751 ☆

Cooler Master MH-751 Najniższa Cena Online

☆ Cooler Master MH-751 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Cooler Master
 • Nazwa produktu: Cooler Master MH-751
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  NIESAMOWITA WYGODA i NAJWYŻSZA JAKOŚĆ DŹWIĘKU
  Słuchawki dla graczy MH751 oferują połączenie wysokiej jakości dźwięku oraz niesamowitego komfortu, dzięki temu jest to wyśmienita kompilacja do długich sesji battle royale. Przetworniki neodymowe 40 mm zapewniają pełny, stabilny dźwięk, a mikrofon dookólny gwarantuje przejrzyście czystą komunikację w zespole.

  klarownie CZYSTA KOMUNIKACJA

  Mikrofon dookólny powoduje, że głos brzmi naturalnie i zagwarantuje wyraźną komunikację z drużyną.

  dostosowanA JAKOŚĆ DŹWIĘKU

  Przetworniki neodymowe 40 mm gwarantują pełny, stabilny dźwięk, na który zasługują twoje gry.

  POŁĄCZ SIĘ Z KAŻDYM URZĄDZENIEM
  standardowe złącze 3,5 mm jest kompatybilne z komputerami PC, konsolami i urządzeniami mobilnymi.

  NIEOGRANICZONA sprężystOŚĆ
  Odłączany , a także mikrofon oraz składana konstrukcja oznaczają, iż możesz brać udział w sesjach gamingowych w podróży.  EAN: 4719512074541
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: MH-751
  Przeznaczenie: Gaming
  konstrukcja: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Brak
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack 4 pin
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 26 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Czułość: -42 dB
  Mikrofon: Na pałąku
  Długość przewodu: 1.5 m
  Kolor: Czarny


Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania przewodowe do 400 zł najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania przewodowe do 400 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania przewodowe do 400 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane słuchawki przewodowe do biegania – Ranking sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania przewodowych do 400 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych słuchawek przewodowych do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania przewodowe do 400 zł opinie,
 • dobre słuchawki do biegania przewodowe do 400 zł cena,
 • ranking słuchawek do biegania przewodowych do 400 zł,
 • słuchawki do biegania przewodowe do 400 zł jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania przewodowych do 400 zł

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania przewodowych do 400 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania przewodowych do 400 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania przewodowe do 400 zł najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania przewodowych do 400 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness przewodowymi do 400 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania przewodowe do 400 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness przewodowymi do 400 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania przewodowe do 400 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.