FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania przewodowych do 400 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania przewodowych do 400 zł


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania przewodowych do 400 zł,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek przewodowych do biegania.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie słuchawki do biegania przewodowe do 400 zł najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania przewodowe do 400 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania przewodowych do 400 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Logitech G PRO, 1319433 ☆

Logitech G PRO, 1319433 Najniższa Cena Online

☆ Logitech G PRO, 1319433 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech G PRO, 1319433
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  pakiet słuchawkowy do gier PRO X Gaming Headset z BLUE VO!CE

  produktywnOŚĆ KLASY fachoweJ
  Zaprojektowany poprzez profesjonalistów dla profesjonalistów w celu zapewnienia zaawansowanej komunikacji i dokładnego dźwięku.

  BLUE VO!CE
  technologia mikrofonu BLUE VO!CE daje możliwość wyboru filtrów głosu w czasie rzeczywistym w celu redukcji szumów, dodania kompresji i usuwania syczenia oraz zapewnia bogatszy, czystszy i brzmiący bardziej profesjonalnie głos. Zapewnij sobie spójne polecenia w grze w jakości studyjnej dzięki BLUE VO!CE w oprogramowaniu G HUB.4

  wygodnA PIANKA ZAPAMIĘTUJĄCA zarys
  Pianka zapamiętująca kształt schowana pod wysokiej klasy nienaturalną skórą albo oddychającym welurem zapewnia długofalowy komfort. Możesz grać dłużej i bardziej intensywnie i skoncentrować się w pełni na wygrywaniu.

  WYTRZYMAŁA STAL I ALUMINIUM
  zestaw PRO X dzięki trwałej i lekkiej ramie z aluminium i stali jest szczególnie wytrzymały, gwarantuje wygodę i znamionuje się niezwykłą estetyką.

  DŹWIĘK PRZESTRZENNY NOWEJ GENERACJI
  DTS HEADPHONE:X 2.0 to najnowsza wersja technologii marki DTS zapewniającej wrażenia akustyczne skupione na obiekcie. Wersja 2.0 przenosi dźwięk przestrzenny 7.1 na jeszcze wyższy poziom dzięki poprawionym basom, obszerniejszej czystości dźwięku i pokaźniejszemu poczuciu odległości. Co najważniejsze, nowy poziom świadomości odległości rozgranicza bliskie i oddalone dźwięki, dzięki temu jeszcze łatwiej jest zlokalizować wrogów.

  MEMBRANY PRO-G O ŚREDNICY 50 MM
  Membrany PRO-G zostały wytworzone z użyciem wyjątkowych tworzyw siateczkowych, aby zapewniać istotnie czyste i skrupulatne wrażenia dźwiękowe. Usłysz kroki i dźwięki otoczenia z zapierającą dech w piersiach czystością i zyskaj przewagę, żeby wygrać. Dzięki membranom PRO-G o średnicy 50 mm uzyskuje się jeszcze obszerniejszą precyzyjność w szerszym paśmie przenoszenia i lepiej odwzorowany zakres odtwarzania basów.

  fachowy KOREKTOR
  Profile dźwiękowe korektora - dostrojone przez e-sportowców - są teraz przystępne w oprogramowaniu G HUB. Wykorzystaj ich profile albo przypasuj je według własnych upodobań. Zapisz je w zewnętrznej karcie dźwiękowej USB,wykorzystać ich na innych komputerach PC.

  progresywna karta dźwiękowa
  Zewnętrzna karta dźwiękowa USB (DAC) zezwala na krystalicznie czyste przetwarzanie sygnału cyfrowego gwarantującego dźwięk i polecenia głosowe klasy turniejowej. Zaprogramuj ją przy pomocy oprogramowania Logitech G HUB i zabierz ustawienia dźwięku ze sobą na turniej.

  WSZECHSTRONNE AKCESORIA

  zestaw PRO X jest wyekwipowany w kabel do komputera z wbudowanym sterowaniem głośnością na przewodzie i przewód do telefonu komórkowego z zastosowanym mikrofonem dzięki czemu możesz odłączać mikrofon na wysięgniku w trakcie wykorzystywania. Załączone etui broni komplet słuchawkowy i akcesoria podczas podróży.

  seria PRO
  komplet PRO X dołącza do rodziny sprzętu stworzonego w ścisłej współpracy z e-sportowcami. Dzięki naszej progresywnej technice i konstrukcji nic nie stoi na przeszkodzie do zwycięstwa.

  Graj, żeby wygrywać
  Logitech G to światowy lider w dziedzinie e-sportów wybierany przez profesjonalnych graczy z całego świata. Logitech G współpracuje bezpośrednio z elitą światowych e-sportowców, by zrozumieć zapotrzebowania profesjonalnego grania. Nasz zespół ocenia później ich zapotrzebowania,kreować najlepszy sprzęt klasy fachowej.


  Akcesoria w komplecie
  komplet słuchawkowy do gier PRO X Gaming Headset Nakładki słuchawek ze sztucznej skóry i pianki zapamiętującej kształt Nakładki słuchawek z materiału i pianki zapamiętującej zarys Zewnętrzna karta dźwiękowa USB Odłączany mikrofon przewód do komputera PC z zastosowanym sterowaniem głośnością i wyciszeniem o długości 2 m kabel do telefonu komórkowego z przyciskiem Rozgałęziacz w zarysie litery Y do komputera z oddzielnymi portami mikrofonowym i słuchawkowym Etui Dokumentacja
  Pozostałe właściwości
  Długość kabla do komputera: 2 m Długość kabla do telefonu komórkowego: 1,5 m Rozgałęziacz do komputera PC: 120 mm Membrana: PRO-G o średnicy 50 mm z hybrydowych tworzyw siateczkowych Mikrofon Pro: Zakres odbierania dźwięków mikrofonu: nerkowy (jednokierunkowy) wariant: kondensator elektretowy rozmiary: 6 mm Pasmo przenoszenia: 100 Hz - 10 kHz

☆ Słuchawki XPG Precog (4710273772202) ☆

Słuchawki XPG Precog (4710273772202) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki XPG Precog (4710273772202) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: XPG
 • Nazwa produktu: Słuchawki XPG Precog (4710273772202)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki gamingowe XPG Precog Zanurz się w dźwiękach wyśmienita jakość dźwięku z podwójnymi przetwornikami XPG Precog to pierwsze na świecie słuchawki gamingowe oparte na dwóch rodzajach głośników - dynamiczne i elektrostatyczne.

  To postępowe rozwiązanie niesie ze sobą rewelacyjne rezultaty akustyczne, udoskonalając pokrycie niskich i wysokich częstotliwości. Ciesz się klarowną ścieżką audio wolną od zniekształceń. Przewaga dźwięku przestrzennego Zdominuj każdą rozgrywkę dzięki potędze wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1.

  Z jego wsparciem możesz precyzyjnie zlokalizować przeciwników skradających się w Twoim kierunku, rozpoznasz pochodzenie odległych strzałów i wybuchów. Nie daj się zaskoczyć i krocz ku zwycięstwu. Dokonała komunikacja z członkami drużyny Koordynuj manewry całej drużyny korzystając z odłączanego mikrofonu w słuchawkach XPG Precog.

  Prowadź krystalicznie czyste rozmowy dzięki zastosowaniu technice eliminacji dźwięków otoczenia. Twój głos będzie słyszany bez żadnych zakłóceń, upraszczając kontakt w zespole. Wysoki komfort Korzystaj ze słuchawek XPG poprzez długi czas nie odczuwając dyskomfortu dzięki rozwiązaniom dbającym o wygodę.

  Nauszniki słuchawek produkowano z pianki z skutkiem pamięci. Ta dopasowuje się do kształtu Twojej głowy proponując optymalne przypasowanie. Pałąk z miękkim obiciem możesz regulować tak, żeby dobrać świetną siłę nacisku.

  Kiedy nie używasz słuchawek możesz obrócić nauszniki o 180°, wygodnie opierając je na swym ciele, lub przechowując podczas transportu.


☆ Słuchawki nauszne PIONEER HDJ-CUE1 Czarny ☆

Słuchawki nauszne PIONEER HDJ-CUE1 Czarny Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki nauszne PIONEER HDJ-CUE1 Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne PIONEER HDJ-CUE1 Czarny
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Zacznij swoją DJ-ską przygodę ze słuchawkami HDJ-CUE1. Słuchawki dostępne są pod postacią czterech modeli, które mimo oszałamiających parametrów są dostępne cenowo. Słuchawki HDJ-CUE1 są wspaniałym wyborem, gdy stawiasz pierwsze kroki w świecie DJ.

  Każdy model oferuje ciekawy, mistrzowski design, bogate brzmienie, składaną konstrukcję i wysokiej jakości wykończenie. Chcesz słuchać muzyki bezprzewodowo$495 Wybierz jedną z wersji HDJ-CUE1BT wyposażoną w Bluetooth.

  Dzięki wykorzystaniu tych samych przetworników, co w naszym mistrzowskim modelu HDJ-X5, HDJ-CUE1 solidne brzmienie niskich częstotliwości, które są tak ważne w trakcie miksowania. Jakość dźwięku jest kluczowa, abyś mógł prosto usłyszeć każdy detal w utworze i znakomicie zmiksować go z kolejnym.

  Bez względu na to czy miksujesz na żywo w klubie, czy po prostu relaksujesz się przy muzyce w domowym zaciszu, komfort ma olbrzymie znaczenie. Niektórzy DJe wolą nosić słuchawki w całości na głowie, podczas gdy inni lubią owinąć je wokół szyi i kontrolować jednym uchem.

  Słuchawki HDJ-CUE1 pozwalają na obydwa style monitorowania, dzięki obrotowemu mechanizmowi i rozciągliwej konstrukcji. Poduszki umieszczone na pałąku na dodatek podnoszą komfort noszenia - choćby przy długotrwałym stosowaniu.

  Aby pomóc Ci w wyrażaniu własnego stylu, oferujemy sprzedawany oddzielnie pakiet akcesoriów (HC-CP08), który dostępny jest w pięciu wersjach kolorystycznych. Zestaw składa się z dwóch poduszek nausznych oraz odpinanego przewodu spiralnego w wybranym kolorze.

  Wysokiej jakości brzmienie Niezależnie od tego, czy grasz jako DJ na imprezie, czy po prostu słuchasz utworów w domu albo w podróży, usłyszysz prawdziwe obfitość swej muzyki - głośno i wyraźnie. Wszystkie modele HDJ-CUE1 są tak dostrojone, aby jak najlepiej zastosować niskie częstotliwości basów.

  Oprócz głębokich basów usłyszysz także klarowność przeciętnych i wysokich tonów. Jest to naprawdę pomocne przy miksowaniu, ponieważ możesz produktywniej korygować każdą ścieżkę, uzyskać dwie wyśmienicie współpracujące ze sobą ścieżki i budować płynniejsze przejścia.

  komfortowy i fachowy design Słuchawki HDJ-CUE1 zostały zaprojektowane w oparciu o profesjonalną gamę słuchawek DJ. Są lekkie i składają się, dzięki temu można je łatwo zmieścić w każdej torbie. Niezależnie od tego, jak uwielbiasz nosić słuchawki DJ-skie, ten model jest dla Ciebie.

  Mechanizm obrotowy zezwala na obrócenie nauszników o pełne 90 poziomów, dzięki czemu można z łatwością słuchać jednym uchem, podczas gdy druga słuchawka spoczywa z boku lub z tyłu głowy. Krótki, spiralny kabel jest lekki i nie przeszkadza w pracy, lecz rozciąga się, dzięki temu możesz luźno się poruszać podczas odtwarzania muzyki.

  Jeśli wybierzesz model HDJ-CUE1 (przewodowy), słuchawki kolor ciemnoszary Model HDJ-CUE1-BT (Bluetooth) dostępny jest w wersji czarnej, białej i czerwonej. Wytrzymałe miksowanie (zwłaszcza w klubach) niejednokrotnie nadmiernie obciąża słuchawki.

  Modele HDJ-CUE1 są zaprojektowane do intensywnego używania. Każda ruchoma część przeszła rygorystyczne wewnętrzne testy wytrzymałości, którym poddaliśmy wszystkie nasze słuchawki. Wyjątkowo mocne metalowe suwaki wewnętrzne w wygodnym pałąku bezawaryjność i przedłużają żywotność słuchawek DJ-skich, a złącze bagnetowe kabla uniemożliwia przypadkowemu rozłączeniu.

  Wyraź swój fason Niezależnie od tego, który model wybierzesz, możesz spersonalizować wygląd słuchawek, zmieniając kabel i nauszniki na jeden z pięciu żywych odcieni za pomocą zestawu akcesoriów HC-CP08 (sprzedawany oddzielnie).

  Każde opakowanie posiada dwa zamienne nauszniki i odłączany spiralny przewód w kolorze pomarańczowym, żółtym, zielonym, niebieskim albo różowym. Bezprzewodowa technologia Bluetooth (model HDJ-CUE1BT) Chcesz więcej swobody od słuchawek DJ-skich$496 Wybierz jeden z modeli HDJ-CUE1-BT z Bluetooth i słuchaj muzyki bezprzewodowo.

  Sparuj je ze swoim urządzeniem, żeby regulować głośność i odbierać połączenia telefoniczne, a wszystko to za naciśnięciem jednego przycisku w obudowie słuchawek. W trakcie występów DJ-skich wciąż możesz korzystać ze słuchawek w tradycyjny, przewodowy sposób - w zestawie wyszukasz odpinany przewód.

  Słuchawki HDJ-CUE1-BT dostępne są w odcieniu czarnym, białym i czerwonym. HDJ-CUE1 specyfikacja rodzaj Zamknięte słuchawki dynamiczne Pasmo przenoszenia 5 Hz do 30,000 Hz Impedancja 32 $497 skuteczność 104 dB Maksymalna moc wejściowa 2,000 mW Przetwornik $498 40 mm Masa 215 g (bez przewodu) Gwarancja 1 rok Akcesoria w komplecie 1.2 m kabel spiralny (rozciągany do 1.8 m) HDJ-CUE1BT specyfikacja Wersja Bluetooth Bluetooth kanon version 5.0 Output Bluetooth kanon Class 2 Zasięg Bluetooth Około 10 m (bez przeszkód i zakłóceń) Profile Bluetooth A2DP, AVRCP, HSP, HFP Kodeki Bluetooth SBC, AAC Czas pracy po naładowaniu Około 30 godziny Czas ładowania Około 2.5 godziny wariant Zamknięte słuchawki dynamiczne Pasmo przenoszenia 5 Hz - 30 kHz Impedancja 32 $499 efektywność 104 dB Maksymalna moc wejściowa 2,000 mW Przetwornik $500 40 mm Masa 250 g (bez przewodu) Warranty 1 rok Accessories 1.2 m kabel spiralny (rozciągany do 1.


☆ Corsair hs60 carbon stereo gaming zestaw słuchawkowy surround 7.1 (0843591062664) ☆

Corsair hs60 carbon stereo gaming zestaw słuchawkowy surround 7.1 (0843591062664) Najniższa Cena Online

☆ Corsair hs60 carbon stereo gaming zestaw słuchawkowy surround 7.1 (0843591062664) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair hs60 carbon stereo gaming zestaw słuchawkowy surround 7.1 (0843591062664)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  pakiet słuchawkowy Corsair HS60 Haptic Carbon

  Corsair HS60 Haptic Carbon to zestaw słuchawkowy dla graczy, który zagwarantuje rewelacyjną jakość dźwięku i na ogół głębokie basy wspomagane poprzez bezprecedensową technologię Taction. Dzięki tej technologii możesz wręcz poczuć dźwięk. Ręcznie strojone przetworniki neodymowe o średnicy 50 mm zapewnią zniewalającą jakość dźwięku.

  Odłączany od słuchawek, jednokierunkowy mikrofon z funkcją redukcji szumów otoczenia umożliwi Ci niezakłóconą komunikację z członkami Twojej drużyny i innymi graczami. Głośność słuchawek i wyciszenie mikrofonu dostosujesz dzięki przyciskom umieszczonym na obudowie.

  Komfort stosowania zapewnią Ci wygodne nauszniki wypełnione pianką zapamiętującą kształt. Lekka konstrukcja słuchawek została tworzona z najwyższej jakości, wytrzymałych materiałów.

  technologia Taction

  Doświadcz dźwięku w grze jak nigdy wcześniej dzięki basom haptycznym zapewnianym przez bezprecedensową technologię Taction obecną w pakiecie słuchawkowym Corsair HS60 Haptic Carbon. Dzięki temu rozwiązaniu nie tylko usłyszysz, ale wręcz poczujesz każdą eksplozję i uderzenie. Jest to osiągalne dzięki lekkiemu dotykowi generowanemu poprzez słuchawki w trakcie każdego dźwięku basowego.

  Jak to działa? technika Taction sprawia, iż Corsair HD60 Haptic wychwytuje dźwięki o najniższych częstotliwościach z obszerniejszą skrupulatnością niżeli ma to miejsce w przypadku innych produktów tego typu. Każdy konkretny dźwięk basowy usłyszysz w taki sposób, jak ma to miejsce w sytuacji dźwięków generowanych poprzez prawdziwy subwoofer.

  50-milimetrowe przetworniki neodymowe

  W zestawie słuchawkowym Corsair HS60 Haptic Carbon zastosowano wysokiej jakości, ręcznie strojone przetworniki neodymowe o średnicy 50 mm. Przetworniki te gwarantują dźwięk o niesamowitym brzmieniu, którego doznania przeniosą Cię w sam środek wirtualnej bitwy.

  Mikron z funkcją redukcji szumów otoczenia

  W pakiecie słuchawkowym ważny jest nie tylko nieprzeciętny dźwięk, który słyszysz,na dodatek możliwość niezakłóconej komunikacji z innymi graczami.

  Corsair HS60 Haptic Carbon ma w pełni odłączany mikrofon jednokierunkowy zaopatrzony w funkcję redukcji szumów otoczenia, w rezultacie czego inni usłyszą Twój głos w sposób naturalny i niezakłócony, co potwierdza otrzymany certyfikat Discord.

  komfortowa i funkcjonalna kompozycja

  Aluminiowa konstrukcja słuchawek Corsair HS60 Haptic Carbon została wytwarzana z lekkich,równocześnie wytrzymałych materiałów. Przekłada się to na wysoki komfort wykorzystywania i wytrzymałość. Nauszniki wypełnione zostały pianką zapamiętującą zarys, dzięki temu stosowanie zestawu będzie wygodne choćby przez mnóstwo godzin.

  Dla wygody użytkownika, na obudowach nauszników umieszczono przyciski i pokrętła, przy pomocy których możesz regulować w prędki i przystępny sposób głośność i poziom intensywności technologii haptycznej.

  SPECYFIKACJA

  Łączność
  Przewodowe
  Budowa słuchawek
  Nauszne
  Zamknięte
  Składana budowa
  Nie
  System audio
  Stereo 2.0
  Średnica membrany
  50 mm
  Pasmo przenoszenia słuchawek
  20 ~ 20000 Hz
  Impedancja słuchawek
  32 Om
  Czułość słuchawek
  111 dB
  Regulacja głośności
  Tak
  wbudowany mikrofon
  Posiada, przy słuchawce
  Odłączany mikrofon
  Tak
  Charakterystyka mikrofonu
  Jednokierunkowy
  Pasmo przenoszenia mikrofonu
  100 ~ 10000 Hz
  Impedancja mikrofonu
  2k Om
  Czułość mikrofonu
  -40 dB
  Złącze
  USB - 1 szt.
  Długość kabla
  1,8 m
  Odłączany przewód
  Nie
  Materiał nauszników
  Pianka
  dopełniające informacje
  regulowany pałąk
  Pianka memory w nausznicach
  Przyciski sterujące na słuchawce
  Miękko wyściełany pałąk
  Przełącznik wyciszania mikrofonu
  Redukcja szumów otoczenia w mikrofonie
  Sterowanie muzyką
  przeznaczone oprogramowanie
  certyfikat Discord
  kolor
  Czarny
  załączone akcesoria
  Instrukcja obsługi
  Waga
  420 g
  Gwarancja
  24 miesiące (gwarancja producenta)
  Kod producenta
  CA-9011228-EU

☆ Akg Nausznice, gąbki do słuchawek skóropodobnych k240/250/260/270/280/290/271 - 2 szt ☆

Akg Nausznice, gąbki do słuchawek skóropodobnych k240/250/260/270/280/290/271 - 2 szt Najniższa Cena Online

☆ Akg Nausznice, gąbki do słuchawek skóropodobnych k240/250/260/270/280/290/271 - 2 szt - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: Akg Nausznice, gąbki do słuchawek skóropodobnych k240/250/260/270/280/290/271 - 2 szt
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  AKG K240 Studio – słuchawki

  klasyczny model półotwartych słuchawek studyjnych wyposażonych w 30-milimetrowe, innowacyjne przetworniki XXL z membranami Varimotion o powiększonej czułości. Półotwarta budowa powoduje, iż model K240 Studio dostarcza niezwykle szczegółowego i dynamicznego dźwięku, jest także zdolny do generowania znacznego ciśnienia akustycznego, a także solidnego basu. Równocześnie brzmienie słuchawek jest naturalne i pełne powietrza. AKG K240 Studio genialnie sprawdzą się w mistrzowskim i domowym studio i jako odsłuchy dla wszelkiej maści muzyków. Z K240 Studio usłyszysz najdrobniejsze szczegóły brzmienia i miksu. Nie bez powodu jest to jeden z modeli wyznaczających kanon studyjnego brzmienia, który nie schodzi z piedestału już od wielu lat.

  K240 Studio to nie tylko genialne brzmienie,też wysoka wytrzymałość i wyjątkowo znaczna wygoda używania, choćby w trakcie długich sesji studyjnych. Gwarantują ją m.in. Samodostosowujący się do kształtu głowy pałąk i miękkie, wymienialne nauszniki, które obejmują całe uszy, nie uciskając ich.
  W pakiecie ze słuchawkami znajduje się odłączany przewód o długości 3 m z wtykiem mini jack i przejściówką na jack 6,3 mm. Dzięki czemu można ich używać bezproblemowo dodatkowo z urządzeniami mobilnymi.

  AKG K240 Studio to nieprzeciętny wybór jednocześnie dla muzyków, studyjnych i domowych realizatorów dźwięku, jak i dla wszystkich tych pragnących zwyczajnie posłuchać muzyki, usłyszeć więcej szczegółów i radować się osiągalnie naturalnym i dynamicznym brzmieniem w całym paśmie.


  Specyfikacja:

  • konstrukcja: półotwarta
  • rozmiar przetworników: 30 mm
  • Czułość (dB SPL/V @ 1 kHz): 104
  • Impedancja: 55 Ω
  • Pasmo przenoszenia: 15 Hz – 25 kHz
  • Maksymalna moc wejściowa: 200 mW
  • kabel: mini jack: 3 m (prosty, odłączany)
  • Adapter mini jack stereo – jack stereo 6,3 mm w zestawie
  • Składana kompozycja: nie
  • Wymienne nauszniki: tak
  • Waga: 240 g

☆ Plantronics Słuchawki rig 500 + darmowy transport! ☆

Plantronics Słuchawki rig 500 + darmowy transport! Najniższa Cena Online

☆ Plantronics Słuchawki rig 500 + darmowy transport! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Plantronics
 • Nazwa produktu: Plantronics Słuchawki rig 500 + darmowy transport!
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  STEREO PC GAMING HEADSET
  - Zaprojektowany, by sprostać wymaganiom graczy e-sportowych i zatwierdzony przez ESL
  - pakiet słuchawkowy z wymiennymi kapsułami RIG 500E jest wykonany zarówno dla dynamicznych jak i na turnieje
  - Głębokie brzmienie i aktywne basy z aktywnych głośników 40mm
  - Mikrofon z redukcją szumów
  - Zamknięta budowa kapsuł
  - przewód analogowy 4-polowy 3,5mm


☆ Słuchawki audio technica ath-avc500 over-ear closed-back home studio headphones - black - ath-avc500 darmowy odbiór w 19 miastach! marki Audio-technica ☆

Słuchawki audio technica ath-avc500 over-ear closed-back home studio headphones - black - ath-avc500 darmowy odbiór w 19 miastach! marki Audio-technica Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki audio technica ath-avc500 over-ear closed-back home studio headphones - black - ath-avc500 darmowy odbiór w 19 miastach! marki Audio-technica - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Audio-Technica
 • Nazwa produktu: Słuchawki audio technica ath-avc500 over-ear closed-back home studio headphones - black - ath-avc500 darmowy odbiór w 19 miastach! marki Audio-technica
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Wokółuszne słuchawki zamknięte Audio-Technica ATH-AVC500

  Audio-Technica ATH-AVC500 to najnowsze, wysokiej klasy słuchawki wokółuszne hi-fi.
  Zamknięte, aluminiowe pokrywy z systemem antywibracyjnym skrywają nowoczesne przetworniki (53 mm) z cewkami CCAW.

  Słuchawki genialnie sprawdzają się w połączeniu z domowymi systemami audio i wideo.
  ATH-AVC500 odtwarzają dźwięki z bardzo szerokiego zakresu częstotliwości – od 10 Hz do 25 kHz –
  przedstawiając całkowitą dynamikę muzyki i wszystkie niuanse zapisane w materiale audio.
  Pełnię brzmienia najniższych tonów wyciągają specjalne porty (bass-ports), dzięki którym bas jest głęboki i stanowczo potężny.

  Model Audio-Technica ATH-AVC500nie tylko gwarantuje czyste brzmienie,
  lecz także zapewnia wysoki komfort użytkowania, nawet podczas wielogodzinnych odsłuchów.
  To zasługa użycia miękkich poduszek wokółusznych i samodopasowującego mechanizmu,
  dzięki któremu pasek nagłowny samoczynnie dostosowuje się do wielkości i kształtu głowy.
  Słuchawki zaopatrzone są w przewód o długości 3 m, zakończony wtykiem mini jack (3,5 mm).
  w sytuacji konieczności użycia wtyczki jack użytkownicy mogą skorzystać z załączonej przejściówki 3,5 mm/6,3 mm.

  • wariant Wokółuszne
  • Przeznaczenie Uniwersalne
  • Pasmo przenoszenia (Hz) 10 Hz – 25kHz
  • Długość przewodu (m) 3
  • kompozycja Zamknięta
  • Złącze 3,5 mm (Mini Jack), 6,3 mm (Jack)

☆ Biz 2300 usb microsoft lync duo marki Jabra ☆

Biz 2300 usb microsoft lync duo marki Jabra Najniższa Cena Online

☆ Biz 2300 usb microsoft lync duo marki Jabra - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Biz 2300 usb microsoft lync duo marki Jabra
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Lepsze rozmowy dla centrów kontaktowych
  Twoi agenci z centrów kontaktowych to pierwsza linia naszej marki. Komplet Jabra BIZ 2300 sprawi, że każda rozmowa z klientem będzie nadzwyczajnym kontaktem z marką. Ten nowy przewodowy komplet słuchawkowy jest wyposażony w funkcje dźwięku HD, głośnik szerokopasmowy i najlepszą w klasie funkcję redukcji szumów.

  Dbaj o zadowolenie agentów Twojego centrum kontaktowego
  komplet Jabra BIZ 2300 dla centrów kontaktowych łączy w sobie lekką, ale trwałą konstrukcję ze skromną i mistrzowską skandynawską estetyką. Zestaw Jabra BIZ 2300 działa wspaniale, wygląda idealnie i zapewnia prostą codzienną obsługę. Jest to komplet słuchawkowy zapewniający komfort poprzez cały dzień.

  komplet słuchawkowy dla centrum kontaktowego wytworzony z myślą o długofalowej eksploatacji
  pakiet Jabra BIZ 2300 pozostał opracowany z uwzględnieniem całkowitych kosztów posiadania. Oprócz opornego na uszkodzenia wysięgnika obracającego się w zakresie 360 oraz przewodu wzmocnionego kewlarem, zestaw Jabra BIZ 2300 pozostał opracowany pod kątem nad wyraz aktywnej eksploatacji w centrum kontaktowym.

  komplet słuchawkowy UC z funkcją obsługi połączeń na przewodzie
  pakiet Jabra BIZ 2300 to komplet słuchawkowy UC zaopatrzony w instynktowne funkcje obsługi połączeń na przewodzie, które zapewniają wygodę i wysoką sprawność pracy. Spore przyciski ze wskaźnikami LED usprawniają agentom odbieranie i kończenie połączeń, wstrzymywanie połączenia, wznawianie połączenia, ustawianie głośności albo wyciszanie rozmowy. Na dodatek wszystkie przyciski są programowalne.

  • Dźwięk (słuchawki): Stereo
  • Funkcje bluetooth: Brak danych
  • Kolor (wyliczeniowy): Czarny
  • Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  • konstrukcja (słuchawki): Z muszlami nausznymi
  • Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  • Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  • Mikrofon: Tak
  • Pozostałe atrybuty:

   Głośniki:
   - Charakterystyka częstotliwościowa: hi-fi
   - Głośniki o częstotliwości hi-fi emitują dźwięki w zakresie odpowiednim do realistycznego odtwarzania dźwięku, np. Muzyki
   Ochrona przed hałasem:
   - PeakStop
   - Protectionlevel 2
   - Protectionlevel 4
   - Protectionlevel 3
   - Normy UE dotyczące hałasu w środowisku pracy
   - Protectionlevel 1
   - Cyfrowe przetwarzanie sygnału: Tak
   - Cyfrowe przetwarzanie sygnału (Digital Signal Processing, DSP) to technika, która cyfrowo optymalizuje głos i muzykę oraz redukuje efekt echa
   konstrukcja:
   - Sposób noszenia: Pałąk na głowę
   - Pałąk na głowę to w pełni regulowane akcesorium umożliwiające noszenie zestawu na głowie
   - wariant poduszki słuchawki: Pianka ochronna L, obfite (L) poduszki słuchawki
   Mikrofon:
   - rodzaj mikrofonu: Redukcja szumów
   - podnosi jakość rozmów poprzez wyeliminowanie szumów z otoczenia.
   - Czułość mikrofonu: typowa (E-STD)
   - charakterystyczna (STD) czułość mikrofonu jest porównywalna z tą w standardowych słuchawkach telefonicznych i można ją spotkać w większości urządzeń telefonicznych.
   - wariant wysięgnika: elastyczny
   - Mikrofon z funkcją redukcji szumów o świetnej produktywności – nadzwyczajnie pasuje do otwartych, hałaśliwych przestrzeni biurowych. Wysięgnik można scalić do wymagań użytkownika.
   Zdalna obsługa połączeń:
   - Jabra PC Suite: Tak
   Program Jabra PC Suite pozwala na zdalną obsługę połączeń przy użyciu zestawów słuchawkowych Jabra i systemów UC oraz telefonów programowych IP najnowszej generacji. Użytkownicy zestawów bezprzewodowych mogą kończyć połączenia z dala od biurka i telefonu programowego. W sytuacji przewodowego zestawu słuchawkowego, program Jabra PC Suite proponuje szereg funkcji do zdalnej obsługi połączeń, z których można korzystać bezpośrednio przy użyciu zestawu albo pilota na przewodzie. Płynne łączenie zestawu słuchawkowego z telefonem programowym zagwarantuje użytkownikom możliwość poruszania się i wykonywania innych zadań podczas prowadzenia rozmowy. To z kolei prowadzi do podwyższonej produktywności i ulepszonej ergonomii codziennej pracy.

  • Przeznaczenie (słuchawki): Call center
  • Technologie (słuchawki): Redukcja szumów
  • Waga: 68 g
  • Złącza: 1 x USB 2.0

☆ Jabra Evolve 30 Stereo ☆

Jabra Evolve 30 Stereo Najniższa Cena Online

☆ Jabra Evolve 30 Stereo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Evolve 30 Stereo
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  EVOLVE 30 fachowy zestaw słuchawkowy z rozciągliwą łącznością i wyśmienitym dźwiękiem do prowadzenia rozmów i odtwarzania muzyki. Bądź w kontakcie, korzystając z USB albo złącza jackPodłącz do komputera za pomocą USB albo użyj złącza jack 3,5 mm, żeby podłączyć komplet do urządzenia osobistego, takiego jak smartfon lub tablet, żeby pracować lub słuchać muzyki w dowolnym miejscu.

  Łatwe zarządzanie połączeniamiPanel obsługi połączeń na przewodzie z obfitymi przyciskami i wskaźnikami LED usprawnia obsługę połączeń i odtwarzanie muzyki. Odbieraj albo kończ połączenia, reguluj poziom głośności lub po prostu wyciszaj rozmowy.

  Mikrofon z funkcją redukcji szumówNajnowocześniejsza technika redukcji szumów mikrofonu, która usuwa hałas z otoczenia. Twój rozmówca nie będzie posiadać problemów z usłyszeniem tego, co mówisz. Konfiguracja rodzaju plug-and-playPracuje ze wszystkimi wiodącymi systemami od razu po wyjęcia z pudełka.

  Instalacja jest tak przystępna, jak podłączenie urządzenia. Współpracuje z Twoim telefonem albo platformą.Nasze zestawy słuchawkowe i zestawy głośnomówiące współpracują natychmiast po wyjęciu z pudełka z ponad 10 000 modeli klasycznych telefonów biurkowych.

  posiadają przyszłościową konstrukcję i są zgodne ze wszystkimi telefonami programowymi i klientami sieciowymi, od Microsoft Teams aż po Mitel.Dostarczenie personelowi zaufanych, zoptymalizowanych sprzętów, które bezproblemowo współpracują z używaną platformą UC, ma decydujące znaczenie dla zapewnienia wysokiej efektywności i jakości dźwięku i zmniejszenia liczby problemów, z którymi mierzyć się musi dział IT.

  firma Jabra przetestowała swoje urządzenia pod kątem współpracy z długą listą platform i w naszej szerokiej ofercie zestawów słuchawkowych i głośnomówiących mamy dostępne wersje z dokumentem Microsoft Teams.Akcesoria w komplecie: zestaw słuchawkowy Jabra Evolve 30 Ulotka z ostrzeżeniami Ulotka z gwarancją Skrócona instrukcja obsługi Sterownik USB Torba plastikowa na sterownik Torba plastikowa na zestaw słuchawkowy Naklejka Certified for Microsoft Teams Torba gąbkowa tylko dla lewego nausznika zestawu słuchawkowego stereo Pozostałe cechy: Długość kabla: kabel sterowania: 95 cm przewód HS: 120 cm...


☆ Sennheiser Słuchawki gsp 600 + darmowy transport! (4044155224313) ☆

Sennheiser Słuchawki gsp 600 + darmowy transport! (4044155224313) Najniższa Cena Online

☆ Sennheiser Słuchawki gsp 600 + darmowy transport! (4044155224313) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser Słuchawki gsp 600 + darmowy transport! (4044155224313)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  GSP 600 to nowy profesjonalny pakiet słuchawkowy dla wymagających graczy. Headset mieści szereg ergonomicznych udoskonaleń, w tym zupełnie nowy zarys nauszników, progresywny dostosowywany pałąk, pozwalający na dostosowanie siły nacisku, i progresywny system metalowych zawiasów, umożliwiający większą swobodę ruchów.

  Dzięki tym nowościom użytkownicy zyskują jeszcze lepszą jakość i precyzyjność dźwięku, obszerniejszą skuteczność mikrofonu udoskonalony komfort i odporność. Zastosowany w GSP 600 autorski system głośników Sennheisera z lepszymi aluminiowymi cewkami zapewnia unikatową jakość dźwięku z szerszym zakresem niskich częstotliwości, co potęguje wrażenia podczas grania czy oglądania filmów.

  jednocześnie ciepły głęboki bas nie dominuje nad dobrze wyważonymi średnimi i bardzo szczegółowymi wysokimi częstotliwościami. Taki balans gwarantuje niesamowitą precyzyjność i realizm, dzięki temu gracz jest w stanie usłyszeć każdy detal akcji i szybciej reagować podczas grania.

  profesjonalny mikrofon Dodatkowym atutem słuchawek jest nowoczesny mikrofon z mistrzowską technologią eliminacji szumów, która gwarantuje przezroczyście czystą komunikację w grach. Sterowanie dźwiękiem w grze jest szybkie i intuicyjne: mikrofon można szybko wyciszyć, podnosząc ramię wysięgnika, a głośność jest dostosowywana za pomocą wygodnego pokrętła na słuchawce.

  Wyższy poziom komfortu GSP 600 zostały zaopatrzone w nowe, głębokie, bardziej poręczne gąbki nauszników z pianki pamięciowej, dzięki temu genialnie przylegają do uszu, ulepszoną izolację akustyczną i obszerniejszy komfort noszenia.

  Zaprojektowane w taki sposób pady lepiej chronią użytkownika przed zewnętrznym hałasem i uniemożliwiają przedostawaniu się dźwięku na zewnątrz, zachowując intensywność niskich częstotliwości. Dodatkowo nauszniki uniemożliwiają przegrzewaniu się dzięki unikatowemu połączeniu wygodnych i stylowych materiałów.

  Słuchawki zostały także zaopatrzone w zaawansowany system metalowych zawiasów, który zagwarantuje jeszcze obszerniejszą swobodę ruchów i powiększa odporność konstrukcji. Aby jeszcze bardziej rozszerzyć komfort użytkowników, wdrożyliśmy prekursorską funkcję regulacji nacisku pałąka, dzięki której GSP 600 znakomicie leżą i nie uciskają głowy.

  Kompatybilność z wieloma platformami GSP 600 są kompatybilne z wieloma platformami do gier: komputerami PC, Mac i konsolami z wejściem jack 3,5 mm. Dzięki obniżonej impedancji słuchawek można używać jeszcze do grania na urządzeniach przenośnych....Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania przewodowe do 400 zł – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania przewodowe do 400 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania przewodowych do 400 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Jabra Evolve 30 Stereo ☆

Jabra Evolve 30 Stereo Najniższa Cena Online

☆ Jabra Evolve 30 Stereo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Evolve 30 Stereo
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  EVOLVE 30 profesjonalny komplet słuchawkowy z elastyczną łącznością i genialnym dźwiękiem do prowadzenia rozmów i odtwarzania muzyki. Bądź w kontakcie, korzystając z USB lub złącza jackPodłącz do komputera za pomocą USB lub użyj złącza jack 3,5 mm, aby podłączyć pakiet do urządzenia osobistego, takiego jak smartfon albo tablet, żeby pracować lub słuchać muzyki w dowolnym miejscu.

  Łatwe zarządzanie połączeniamiPanel obsługi połączeń na przewodzie z sporymi przyciskami i wskaźnikami LED usprawnia obsługę połączeń i odtwarzanie muzyki. Odbieraj albo kończ połączenia, reguluj poziom głośności lub po prostu wyciszaj rozmowy.

  Mikrofon z funkcją redukcji szumówNajnowocześniejsza technika redukcji szumów mikrofonu, która usuwa hałas z otoczenia. Twój rozmówca nie będzie posiadać problemów z usłyszeniem tego, co mówisz. Konfiguracja typu plug-and-playPracuje ze wszystkimi wiodącymi systemami od razu po wyjęcia z pudełka.

  Instalacja jest tak łatwa, jak podłączenie urządzenia. Współpracuje z Twoim telefonem albo platformą.Nasze zestawy słuchawkowe i zestawy głośnomówiące współpracują natychmiast po wyjęciu z pudełka z ponad 10 000 modeli klasycznych telefonów biurkowych.

  posiadają przyszłościową konstrukcję i są zgodne ze wszystkimi telefonami programowymi i klientami sieciowymi, od Microsoft Teams aż po Mitel.Dostarczenie personelowi zaufanych, zoptymalizowanych urządzeń, które bez problemu współpracują z używaną platformą UC, ma decydujące znaczenie dla zapewnienia wysokiej efektywności oraz jakości dźwięku i zmniejszenia liczby problemów, z którymi mierzyć się musi dział IT.

  firma Jabra przetestowała swoje urządzenia pod kątem współpracy z długą listą platform i w naszej szerokiej ofercie zestawów słuchawkowych i głośnomówiących mamy dostępne wersje z certyfikatem Microsoft Teams.Akcesoria w komplecie: zestaw słuchawkowy Jabra Evolve 30 Ulotka z ostrzeżeniami Ulotka z gwarancją Skrócona instrukcja obsługi Sterownik USB Torba plastikowa na sterownik Torba plastikowa na komplet słuchawkowy Naklejka Certified for Microsoft Teams Torba gąbkowa tylko dla lewego nausznika zestawu słuchawkowego stereo Pozostałe atrybuty: Długość kabla: kabel sterowania: 95 cm przewód HS: 120 cm...


☆ Sennheiser Słuchawki gsp 600 + darmowy transport! (4044155224313) ☆

Sennheiser Słuchawki gsp 600 + darmowy transport! (4044155224313) Najniższa Cena Online

☆ Sennheiser Słuchawki gsp 600 + darmowy transport! (4044155224313) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser Słuchawki gsp 600 + darmowy transport! (4044155224313)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  GSP 600 to nowy fachowy komplet słuchawkowy dla wymagających graczy. Headset posiada szereg praktycznych udoskonaleń, w tym zupełnie nowy zarys nauszników, progresywny dostosowywany pałąk, zezwalający na dopasowanie siły nacisku, i nowoczesny system metalowych zawiasów, umożliwiający obszerniejszą swobodę ruchów.

  Dzięki tym nowościom użytkownicy zyskują jeszcze lepszą jakość i staranność dźwięku, obszerniejszą produktywność mikrofonu lepszy komfort i wytrzymałość. Wykorzystany w GSP 600 autorski system głośników Sennheisera z ulepszonymi aluminiowymi cewkami gwarantuje nieszablonową jakość dźwięku z szerszym zakresem niskich częstotliwości, co potęguje wrażenia w trakcie grania czy oglądania filmów.

  jednocześnie ciepły głęboki bas nie dominuje nad prawidłowo wyważonymi średnimi i niezwykle szczegółowymi wysokimi częstotliwościami. Taki balans zapewnia niesamowitą staranność i realizm, dzięki temu gracz jest w stanie usłyszeć każdy szczegół akcji i szybciej reagować podczas grania.

  mistrzowski mikrofon Dodatkowym atutem słuchawek jest nowoczesny mikrofon z profesjonalną technologią eliminacji szumów, która zagwarantuje klarownie czystą komunikację w grach. Sterowanie dźwiękiem w grze jest szybkie i intuicyjne: mikrofon można momentalnie wyciszyć, podnosząc ramię wysięgnika, a głośność jest dostosowywana przy pomocy wygodnego pokrętła na słuchawce.

  Wyższy poziom komfortu GSP 600 zostały zaopatrzone w nowe, głębokie, bardziej praktyczne gąbki nauszników z pianki pamięciowej, dzięki temu nadzwyczajnie przylegają do uszu, ulepszoną izolację akustyczną i obszerniejszy komfort noszenia.

  Zaprojektowane w taki sposób pady lepiej chronią użytkownika przed zewnętrznym hałasem i uniemożliwiają przedostawaniu się dźwięku na zewnątrz, zachowując intensywność niskich częstotliwości. Ponadto nauszniki uniemożliwiają przegrzewaniu się dzięki nieszablonowemu połączeniu komfortowych i stylowych materiałów.

  Słuchawki zostały także wyekwipowane w progresywny system metalowych zawiasów, który gwarantuje jeszcze obszerniejszą swobodę ruchów i powiększa odporność konstrukcji. By jeszcze bardziej zwiększyć komfort użytkowników, wprowadziliśmy pionierską funkcję regulacji nacisku pałąka, dzięki której GSP 600 genialnie leżą i nie uciskają głowy.

  Kompatybilność z wieloma platformami GSP 600 są kompatybilne z wieloma platformami do gier: komputerami PC, Mac, a także konsolami z wejściem jack 3,5 mm. Dzięki obniżonej impedancji słuchawek można używać także do grania na urządzeniach przenośnych....


☆ Biz 2300 usb microsoft lync duo marki Jabra ☆

Biz 2300 usb microsoft lync duo marki Jabra Najniższa Cena Online

☆ Biz 2300 usb microsoft lync duo marki Jabra - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Biz 2300 usb microsoft lync duo marki Jabra
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Lepsze rozmowy dla centrów kontaktowych
  Twoi agenci z centrów kontaktowych to pierwsza linia naszej producenta. Zestaw Jabra BIZ 2300 sprawi, iż każda rozmowa z klientem będzie wspaniałym kontaktem z marką. Ten nowy przewodowy pakiet słuchawkowy jest wyposażony w funkcje dźwięku HD, głośnik szerokopasmowy i najkorzystniejszą w klasie funkcję redukcji szumów.

  Dbaj o zadowolenie agentów Twojego centrum kontaktowego
  komplet Jabra BIZ 2300 dla centrów kontaktowych łączy w sobie lekką, ale trwałą konstrukcję ze skromną i fachową skandynawską estetyką. Zestaw Jabra BIZ 2300 działa doskonale, wygląda wyśmienicie i gwarantuje prostą codzienną obsługę. Jest to komplet słuchawkowy gwarantujący komfort poprzez cały dzień.

  komplet słuchawkowy dla centrum kontaktowego tworzony z myślą o długotrwałej eksploatacji
  komplet Jabra BIZ 2300 pozostał opracowany z uwzględnieniem całkowitych kosztów posiadania. Oprócz niepodatnego na uszkodzenia wysięgnika obracającego się w zakresie 360 i przewodu umocnionego kewlarem, zestaw Jabra BIZ 2300 pozostał opracowany pod kątem szczególnie energicznej eksploatacji w centrum kontaktowym.

  komplet słuchawkowy UC z funkcją obsługi połączeń na przewodzie
  zestaw Jabra BIZ 2300 to pakiet słuchawkowy UC wyekwipowany w intuicyjne funkcje obsługi połączeń na przewodzie, które gwarantują wygodę i wysoką skuteczność pracy. Obszerne przyciski ze wskaźnikami LED upraszczają agentom odbieranie i kończenie połączeń, wstrzymywanie połączenia, wznawianie połączenia, ustawianie głośności albo wyciszanie rozmowy. Ponadto wszystkie przyciski są programowalne.

  • Dźwięk (słuchawki): Stereo
  • Funkcje bluetooth: Brak informacji
  • Kolor (wyliczeniowy): Czarny
  • Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  • konstrukcja (słuchawki): Z muszlami nausznymi
  • Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  • Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  • Mikrofon: Tak
  • Pozostałe parametry:

   Głośniki:
   - Charakterystyka częstotliwościowa: hi-fi
   - Głośniki o częstotliwości hi-fi emitują dźwięki w zakresie odpowiednim do realistycznego odtwarzania dźwięku, np. Muzyki
   Ochrona przed hałasem:
   - PeakStop
   - Protectionlevel 2
   - Protectionlevel 4
   - Protectionlevel 3
   - Normy UE dotyczące hałasu w środowisku pracy
   - Protectionlevel 1
   - Cyfrowe przetwarzanie sygnału: Tak
   - Cyfrowe przetwarzanie sygnału (Digital Signal Processing, DSP) to technika, która cyfrowo optymalizuje głos i muzykę i redukuje efekt echa
   kompozycja:
   - Sposób noszenia: Pałąk na głowę
   - Pałąk na głowę to w pełni dostosowywane akcesorium umożliwiające noszenie zestawu na głowie
   - rodzaj poduszki słuchawki: Pianka ochronna L, obszerne (L) poduszki słuchawki
   Mikrofon:
   - typ mikrofonu: Redukcja szumów
   - podnosi jakość rozmów przez wyeliminowanie szumów z otoczenia.
   - Czułość mikrofonu: typowa (E-STD)
   - charakterystyczna (STD) czułość mikrofonu jest porównywalna z tą w charakterystycznych słuchawkach telefonicznych i można ją spotkać w większości sprzętów telefonicznych.
   - typ wysięgnika: sprężysty
   - Mikrofon z funkcją redukcji szumów o rewelacyjnej skuteczności – idealnie pasuje do otwartych, hałaśliwych przestrzeni biurowych. Wysięgnik można związać do wymagań użytkownika.
   Zdalna obsługa połączeń:
   - Jabra PC Suite: Tak
   Program Jabra PC Suite zezwala na zdalną obsługę połączeń przy użyciu zestawów słuchawkowych Jabra i systemów UC oraz telefonów programowych IP najnowszej generacji. Użytkownicy zestawów bezprzewodowych mogą kończyć połączenia z dala od biurka i telefonu programowego. W przypadku przewodowego zestawu słuchawkowego, program Jabra PC Suite oferuje szereg funkcji do zdalnej obsługi połączeń, z których można korzystać bezpośrednio przy użyciu zestawu lub pilota na przewodzie. Płynne łączenie zestawu słuchawkowego z telefonem programowym gwarantuje użytkownikom możliwość poruszania się i wykonywania innych zadań podczas prowadzenia rozmowy. To z kolei prowadzi do podwyższonej skuteczności i udoskonalonej ergonomii codziennej pracy.

  • Przeznaczenie (słuchawki): Call center
  • Technologie (słuchawki): Redukcja szumów
  • Waga: 68 g
  • Złącza: 1 x USB 2.0

☆ Słuchawki nauszne PIONEER HDJ-CUE1 Czarny ☆

Słuchawki nauszne PIONEER HDJ-CUE1 Czarny Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki nauszne PIONEER HDJ-CUE1 Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne PIONEER HDJ-CUE1 Czarny
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Zacznij swoją DJ-ską przygodę ze słuchawkami HDJ-CUE1. Słuchawki przystępne są pod postacią czterech modeli, które mimo zniewalających parametrów są dostępne cenowo. Słuchawki HDJ-CUE1 są świetnym wyborem, gdy stawiasz pierwsze kroki w świecie DJ.

  Każdy model oferuje interesujący, fachowy design, bogate brzmienie, składaną konstrukcję i wysokiej jakości wykończenie. Chcesz słuchać muzyki bezprzewodowo$495 Wybierz jedną z wersji HDJ-CUE1BT wyekwipowaną w Bluetooth.

  Dzięki wykorzystaniu tych samych przetworników, co w naszym fachowym modelu HDJ-X5, HDJ-CUE1 potężne brzmienie niskich częstotliwości, które są tak ważne w trakcie miksowania. Jakość dźwięku jest kluczowa, abyś mógł łatwo usłyszeć każdy detal w utworze i rewelacyjnie zmiksować go z kolejnym.

  Bez względu na to czy miksujesz na żywo w klubie, czy po prostu relaksujesz się przy muzyce w domowym zaciszu, komfort ma olbrzymie znaczenie. Niektórzy DJe wolą nosić słuchawki całkowicie na głowie, w trakcie gdy inni lubią owinąć je wokół szyi i pilnować jednym uchem.

  Słuchawki HDJ-CUE1 umożliwiają obydwa style monitorowania, dzięki obrotowemu mechanizmowi i rozciągliwej konstrukcji. Poduszki umieszczone na pałąku na dodatek podnoszą komfort noszenia - nawet przy długofalowym użytkowaniu.

  Aby pomóc Ci w wyrażaniu własnego stylu, proponujemy sprzedawany oddzielnie zestaw akcesoriów (HC-CP08), który przystępny jest w pięciu wersjach kolorystycznych. Zestaw składa się z dwóch poduszek nausznych i odpinanego przewodu spiralnego w wybranym odcieniu.

  Wysokiej jakości brzmienie Niezależnie od tego, czy grasz jako DJ na imprezie, czy po prostu słuchasz utworów w domu albo w podróży, usłyszysz prawdziwe zasobność swojej muzyki - głośno i wyraźnie. Wszystkie modele HDJ-CUE1 są tak dostrojone, aby jak najlepiej zastosować niskie częstotliwości basów.

  Oprócz głębokich basów usłyszysz także przezroczystość przeciętnych i wysokich tonów. Jest to naprawdę pomocne przy miksowaniu, ponieważ możesz sprawniej korygować każdą ścieżkę, uzyskać dwie doskonale współpracujące ze sobą ścieżki i tworzyć płynniejsze przejścia.

  komfortowy i mistrzowski design Słuchawki HDJ-CUE1 zostały zaprojektowane w oparciu o profesjonalną gamę słuchawek DJ. Są lekkie i składają się, dzięki czemu można je łatwo zmieścić w każdej torbie. Niezależnie od tego, jak uwielbiasz nosić słuchawki DJ-skie, ten model jest dla Ciebie.

  Mechanizm obrotowy zezwala na obrócenie nauszników o pełne 90 stopni, dzięki temu można z łatwością słuchać jednym uchem, podczas gdy druga słuchawka spoczywa z boku albo z tyłu głowy. Krótki, spiralny kabel jest lekki i nie przeszkadza w pracy, ale rozciąga się, dzięki czemu możesz swobodnie się poruszać podczas odtwarzania muzyki.

  Jeśli wybierzesz model HDJ-CUE1 (przewodowy), słuchawki kolor ciemnoszary Model HDJ-CUE1-BT (Bluetooth) dostępny jest w wersji czarnej, białej i czerwonej. Wytrzymałe mieszanie (zwłaszcza w klubach) często nadmiernie obciąża słuchawki.

  Modele HDJ-CUE1 są zaprojektowane do intensywnego wykorzystywania. Każda ruchoma część przeszła rygorystyczne wewnętrzne testy wytrzymałości, którym poddaliśmy wszystkie nasze słuchawki. Wyjątkowo potężne metalowe suwaki wewnętrzne w komfortowym pałąku bezawaryjność i przedłużają żywotność słuchawek DJ-skich, a złącze bagnetowe kabla zapobiega przypadkowemu rozłączeniu.

  Wyraź swój styl Niezależnie od tego, który model wybierzesz, możesz spersonalizować wygląd słuchawek, zmieniając kabel i nauszniki na jeden z pięciu żywych kolorów za pomocą zestawu akcesoriów HC-CP08 (sprzedawany oddzielnie).

  Każde opakowanie posiada dwa zamienne nauszniki i odłączany spiralny kabel w odcieniu pomarańczowym, żółtym, zielonym, niebieskim albo różowym. Bezprzewodowa technika Bluetooth (model HDJ-CUE1BT) Chcesz więcej swobody od słuchawek DJ-skich$496 Wybierz jeden z modeli HDJ-CUE1-BT z Bluetooth i słuchaj muzyki bezprzewodowo.

  Sparuj je ze swym urządzeniem, aby regulować głośność i odbierać połączenia telefoniczne, a wszystko to za naciśnięciem jednego przycisku w obudowie słuchawek. W trakcie występów DJ-skich wciąż możesz korzystać ze słuchawek w klasyczny, przewodowy sposób - w zestawie wyszukasz odpinany przewód.

  Słuchawki HDJ-CUE1-BT dostępne są w kolorze czarnym, białym i czerwonym. HDJ-CUE1 specyfikacja typ Zamknięte słuchawki dynamiczne Pasmo przenoszenia 5 Hz do 30,000 Hz Impedancja 32 $497 produktywność 104 dB Maksymalna moc wejściowa 2,000 mW Przetwornik $498 40 mm Masa 215 g (bez przewodu) Gwarancja 1 rok Akcesoria w pakiecie 1.2 m przewód spiralny (rozciągany do 1.8 m) HDJ-CUE1BT specyfikacja Wersja Bluetooth Bluetooth standard version 5.0 Output Bluetooth kanon Class 2 Zasięg Bluetooth Około 10 m (bez przeszkód i zakłóceń) Profile Bluetooth A2DP, AVRCP, HSP, HFP Kodeki Bluetooth SBC, AAC Czas pracy po naładowaniu Około 30 godziny Czas ładowania Około 2.5 godziny wariant Zamknięte słuchawki dynamiczne Pasmo przenoszenia 5 Hz - 30 kHz Impedancja 32 $499 skuteczność 104 dB Maksymalna moc wejściowa 2,000 mW Przetwornik $500 40 mm Masa 250 g (bez przewodu) Warranty 1 rok Accessories 1.2 m kabel spiralny (rozciągany do 1.


☆ Corsair hs60 carbon stereo gaming zestaw słuchawkowy surround 7.1 (0843591062664) ☆

Corsair hs60 carbon stereo gaming zestaw słuchawkowy surround 7.1 (0843591062664) Najniższa Cena Online

☆ Corsair hs60 carbon stereo gaming zestaw słuchawkowy surround 7.1 (0843591062664) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair hs60 carbon stereo gaming zestaw słuchawkowy surround 7.1 (0843591062664)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  pakiet słuchawkowy Corsair HS60 Haptic Carbon

  Corsair HS60 Haptic Carbon to zestaw słuchawkowy dla graczy, który zapewnia nieprzeciętną jakość dźwięku i w głównej mierze głębokie basy wspomagane przez rewolucyjną technikę Taction. Dzięki tej technice możesz wręcz poczuć dźwięk. Ręcznie strojone przetworniki neodymowe o średnicy 50 mm zapewnią zachwycającą jakość dźwięku.

  Odłączany od słuchawek, jednokierunkowy mikrofon z funkcją redukcji szumów otoczenia umożliwi Ci niezakłóconą komunikację z członkami Twojej drużyny i innymi graczami. Głośność słuchawek i wyciszenie mikrofonu dopasujesz dzięki przyciskom umieszczonym na obudowie.

  Komfort użytkowania zapewnią Ci wygodne nauszniki wypełnione pianką zapamiętującą zarys. Lekka budowa słuchawek została produkowana z najwyższej jakości, wytrzymałych materiałów.

  technologia Taction

  Doświadcz dźwięku w grze jak nigdy wcześniej dzięki basom haptycznym zapewnianym przez rewolucyjną technikę Taction obecną w pakiecie słuchawkowym Corsair HS60 Haptic Carbon. Dzięki czemu rozwiązaniu nie tylko usłyszysz, lecz wręcz poczujesz każdą eksplozję i uderzenie. Jest to realne dzięki lekkiemu dotykowi generowanemu przez słuchawki podczas każdego dźwięku basowego.

  Jak to działa? technologia Taction sprawia, iż Corsair HD60 Haptic wychwytuje dźwięki o najniższych częstotliwościach z pokaźniejszą dokładnością aniżeli ma to miejsce w sytuacji innych produktów tego typu. Każdy konkretny dźwięk basowy usłyszysz w taki sposób, jak ma to miejsce w sytuacji dźwięków generowanych poprzez prawdziwy subwoofer.

  50-milimetrowe przetworniki neodymowe

  W zestawie słuchawkowym Corsair HS60 Haptic Carbon zaimplementowano wysokiej jakości, ręcznie strojone przetworniki neodymowe o średnicy 50 mm. Przetworniki te zapewniają dźwięk o niesamowitym brzmieniu, którego doznania przeniosą Cię w sam środek wirtualnej bitwy.

  Mikron z funkcją redukcji szumów otoczenia

  W komplecie słuchawkowym ważny jest nie tylko świetny dźwięk, który słyszysz,jeszcze możliwość niezakłóconej komunikacji z innymi graczami.

  Corsair HS60 Haptic Carbon ma w pełni odłączany mikrofon jednokierunkowy wyposażony w funkcję redukcji szumów otoczenia, w efekcie czego inni usłyszą Twój głos w sposób naturalny i niezakłócony, co potwierdza otrzymany dokument Discord.

  wygodna i użyteczna konstrukcja

  Aluminiowa budowa słuchawek Corsair HS60 Haptic Carbon została tworzona z lekkich,jednocześnie wytrzymałych tworzyw. Przekłada się to na wysoki komfort stosowania i wytrzymałość. Nauszniki wypełnione zostały pianką zapamiętującą kształt, dzięki temu wykorzystywanie zestawu będzie komfortowe choćby poprzez sporo godzin.

  Dla wygody użytkownika, na obudowach nauszników umieszczono przyciski i pokrętła, przy pomocy których możesz regulować w szybki i nieskomplikowany sposób głośność, a także poziom intensywności technologii haptycznej.

  SPECYFIKACJA

  Łączność
  Przewodowe
  Budowa słuchawek
  Nauszne
  Zamknięte
  Składana konstrukcja
  Nie
  System audio
  Stereo 2.0
  Średnica membrany
  50 mm
  Pasmo przenoszenia słuchawek
  20 ~ 20000 Hz
  Impedancja słuchawek
  32 Om
  Czułość słuchawek
  111 dB
  Regulacja głośności
  Tak
  zastosowany mikrofon
  Posiada, przy słuchawce
  Odłączany mikrofon
  Tak
  Charakterystyka mikrofonu
  Jednokierunkowy
  Pasmo przenoszenia mikrofonu
  100 ~ 10000 Hz
  Impedancja mikrofonu
  2k Om
  Czułość mikrofonu
  -40 dB
  Złącze
  USB - 1 szt.
  Długość kabla
  1,8 m
  Odłączany kabel
  Nie
  Materiał nauszników
  Pianka
  dodatkowe informacje
  regulowany pałąk
  Pianka memory w nausznicach
  Przyciski sterujące na słuchawce
  Miękko wyściełany pałąk
  Przełącznik wyciszania mikrofonu
  Redukcja szumów otoczenia w mikrofonie
  Sterowanie muzyką
  asygnowane oprogramowanie
  dokument Discord
  kolor
  Czarny
  dołączone akcesoria
  Instrukcja obsługi
  Waga
  420 g
  Gwarancja
  24 miesiące (gwarancja producenta)
  Kod producenta
  CA-9011228-EU


Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania przewodowe do 400 zł najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania przewodowe do 400 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania przewodowe do 400 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane słuchawki przewodowe do biegania – Ranking maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania przewodowych do 400 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych słuchawek przewodowych do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania przewodowe do 400 zł opinie,
 • dobre słuchawki do biegania przewodowe do 400 zł cena,
 • ranking słuchawek do biegania przewodowych do 400 zł,
 • słuchawki do biegania przewodowe do 400 zł jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania przewodowych do 400 zł

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania przewodowych do 400 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania przewodowych do 400 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania przewodowe do 400 zł najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania przewodowych do 400 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness przewodowymi do 400 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania przewodowe do 400 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness przewodowymi do 400 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania przewodowe do 400 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *