FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania przewodowych do 400 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania przewodowych do 400 zł


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania przewodowych do 400 zł,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek przewodowych do biegania.

Jakie słuchawki do biegania przewodowe do 400 zł najlepiej wybrać? Ranking marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania przewodowe do 400 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania przewodowych do 400 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Sennheiser HD 559 ☆

Sennheiser HD 559 Najniższa Cena Online

☆ Sennheiser HD 559 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser HD 559
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Sennheiser HD 599 Zasilane własnymi przetwornikami, skonstruowane z dbałością o szczegóły i najwyższą jakość tworzyw. Te słuchawki są bezpośrednimi następcami kultowego modelu HD 598 i są tak samo stylowe. Zamykając najnowszą kolekcję HD 5 Sennheisera, ten model dostarcza brzmienia o niesłychanym stopniu naturalności. HD 599 to pełnowymiarowe wokółuszne słuchawki Premium, które są bezpośrednim wejściem w świat urządzeń audiofilskich. Supermiękkie, wymienne poduszki z mikrofibry zapewniają długoletni komfort wykorzystywania.
  Wyrafinowany dźwięk domowy - całkiem na nowo parametry: Przetworniki o średnicy 38 mm i impedancji 50 Ohmów, tworzone w Niemczech
  Wymienne poduszki nauszników, wyprodukowane z mikrofibry
  konkretny, demontowalny przewód 3-metrowy ze złączem Jack 6,3 mm
  Dodatkowy kabel o długości 1,2 m ze złączem Jack 3,5 mm
  Przejściówka 6,3 mm/3,5 mm w pakiecie
  wyjątkowe wykończenie w kolorach beżu i brązu
  2-letnia gwarancja międzynarodowa W pakiecie: Słuchawki Sennheiser HD 599
  kabel 3 m / wtyczka prosta 6,3 mm
  przewód 1,2 m / wtyczka prosta 3,5 mm
  Przejściówka 6,3 mm do 3,5 mm dane techniczne: Przewodowe/bezprzewodowe: Przewodowe
  Słuchawki/zestaw słuchawkowy: Słuchawki
  typ słuchawek: Wokółuszne
  typ przetwornika: Otwarty
  Pasmo przenoszenia: 12-38500 Hz
  Poziom ciśnienia akustycznego (SPL): 106 dB
  Impedancja: 50 Ω
  Magnesy: Neodymowe
  Waga słuchawek: 250 g
  Złącze: Jack 6,3 mm / 3,5 mm
  Zniekształcenia harmoniczne (THD): < 0,2 %
  Kolor: Brązowy
  przewód: 2 przewody w zestawie: 3 m (Złącze Jack 6,3 mm), 1,2 m (Złącze Jack 3,5 mm) Otwarta kompozycja Sennheiser HD 599 gwarantuje imponującą naturalną sprawność przestrzenną. Najwyższy model Sennheiser z kolekcji 5. Pełnowymiarowe wysokiej jakości słuchawki oferujące prawie audiofilski poziom jakości dźwięku i wyjątkowy komfort noszenia dzięki dużym wokółusznym nakładkom z miękkimi, wymiennymi poduszkami

☆ Logitech G Pro ☆

Logitech G Pro Najniższa Cena Online

☆ Logitech G Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech G Pro
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 7
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  pakiet słuchawkowy do gier PRO X Gaming Headset z BLUE VO!CE

  produktywnOŚĆ KLASY fachoweJ
  Zaprojektowany poprzez profesjonalistów dla profesjonalistów w celu zapewnienia zaawansowanej komunikacji i dokładnego dźwięku.

  BLUE VO!CE
  technologia mikrofonu BLUE VO!CE daje możliwość wyboru filtrów głosu w czasie rzeczywistym w celu redukcji szumów, dodania kompresji i usuwania syczenia oraz zapewnia bogatszy, czystszy i brzmiący bardziej profesjonalnie głos. Zapewnij sobie spójne polecenia w grze w jakości studyjnej dzięki BLUE VO!CE w oprogramowaniu G HUB.4

  wygodnA PIANKA ZAPAMIĘTUJĄCA zarys
  Pianka zapamiętująca kształt schowana pod wysokiej klasy nienaturalną skórą albo oddychającym welurem zapewnia długofalowy komfort. Możesz grać dłużej i bardziej intensywnie i skoncentrować się w pełni na wygrywaniu.

  WYTRZYMAŁA STAL I ALUMINIUM
  zestaw PRO X dzięki trwałej i lekkiej ramie z aluminium i stali jest szczególnie wytrzymały, gwarantuje wygodę i znamionuje się niezwykłą estetyką.

  DŹWIĘK PRZESTRZENNY NOWEJ GENERACJI
  DTS HEADPHONE:X 2.0 to najnowsza wersja technologii marki DTS zapewniającej wrażenia akustyczne skupione na obiekcie. Wersja 2.0 przenosi dźwięk przestrzenny 7.1 na jeszcze wyższy poziom dzięki poprawionym basom, obszerniejszej czystości dźwięku i pokaźniejszemu poczuciu odległości. Co najważniejsze, nowy poziom świadomości odległości rozgranicza bliskie i oddalone dźwięki, dzięki temu jeszcze łatwiej jest zlokalizować wrogów.

  MEMBRANY PRO-G O ŚREDNICY 50 MM
  Membrany PRO-G zostały wytworzone z użyciem wyjątkowych tworzyw siateczkowych, aby zapewniać istotnie czyste i skrupulatne wrażenia dźwiękowe. Usłysz kroki i dźwięki otoczenia z zapierającą dech w piersiach czystością i zyskaj przewagę, żeby wygrać. Dzięki membranom PRO-G o średnicy 50 mm uzyskuje się jeszcze obszerniejszą precyzyjność w szerszym paśmie przenoszenia i lepiej odwzorowany zakres odtwarzania basów.

  fachowy KOREKTOR
  Profile dźwiękowe korektora - dostrojone przez e-sportowców - są teraz przystępne w oprogramowaniu G HUB. Wykorzystaj ich profile albo przypasuj je według własnych upodobań. Zapisz je w zewnętrznej karcie dźwiękowej USB,wykorzystać ich na innych komputerach PC.

  progresywna karta dźwiękowa
  Zewnętrzna karta dźwiękowa USB (DAC) zezwala na krystalicznie czyste przetwarzanie sygnału cyfrowego gwarantującego dźwięk i polecenia głosowe klasy turniejowej. Zaprogramuj ją przy pomocy oprogramowania Logitech G HUB i zabierz ustawienia dźwięku ze sobą na turniej.

  WSZECHSTRONNE AKCESORIA

  zestaw PRO X jest wyekwipowany w kabel do komputera z wbudowanym sterowaniem głośnością na przewodzie i przewód do telefonu komórkowego z zastosowanym mikrofonem dzięki czemu możesz odłączać mikrofon na wysięgniku w trakcie wykorzystywania. Załączone etui broni komplet słuchawkowy i akcesoria podczas podróży.

  seria PRO
  komplet PRO X dołącza do rodziny sprzętu stworzonego w ścisłej współpracy z e-sportowcami. Dzięki naszej progresywnej technice i konstrukcji nic nie stoi na przeszkodzie do zwycięstwa.

  Graj, żeby wygrywać
  Logitech G to światowy lider w dziedzinie e-sportów wybierany przez profesjonalnych graczy z całego świata. Logitech G współpracuje bezpośrednio z elitą światowych e-sportowców, by zrozumieć zapotrzebowania profesjonalnego grania. Nasz zespół ocenia później ich zapotrzebowania,kreować najlepszy sprzęt klasy fachowej.


  Akcesoria w komplecie
  komplet słuchawkowy do gier PRO X Gaming Headset Nakładki słuchawek ze sztucznej skóry i pianki zapamiętującej kształt Nakładki słuchawek z materiału i pianki zapamiętującej zarys Zewnętrzna karta dźwiękowa USB Odłączany mikrofon przewód do komputera PC z zastosowanym sterowaniem głośnością i wyciszeniem o długości 2 m kabel do telefonu komórkowego z przyciskiem Rozgałęziacz w zarysie litery Y do komputera z oddzielnymi portami mikrofonowym i słuchawkowym Etui Dokumentacja
  Pozostałe właściwości
  Długość kabla do komputera: 2 m Długość kabla do telefonu komórkowego: 1,5 m Rozgałęziacz do komputera PC: 120 mm Membrana: PRO-G o średnicy 50 mm z hybrydowych tworzyw siateczkowych Mikrofon Pro: Zakres odbierania dźwięków mikrofonu: nerkowy (jednokierunkowy) wariant: kondensator elektretowy rozmiary: 6 mm Pasmo przenoszenia: 100 Hz - 10 kHz

☆ SteelSeries Arctis 5 ☆

SteelSeries Arctis 5 Najniższa Cena Online

☆ SteelSeries Arctis 5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis 5
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Arctis 5 to przewodowe, podświetlane słuchawki z opcją dostosowywania iluminacji Prism RGB oraz kablem ze złączem USB z funkcją ChatMix, zapewniającą prędki dostęp do komunikacji głosowej w grze. Wyekwipowane w DTS Headphone: X 7.1 Digital Surround, Arctis 5 są wieloplatformowe i bez najmniejszego problemu umożliwiają graczom przełączenie się ze złącza USB w komputerze na złącze 3,5mm w laptopie czy tablecie. Parametry urządzenia: - Amortyzująca opaska gogli narciarskich Opaska nadzwyczajnie oplata całą głowę,świetnie rozłożyć ciężar zestawu wokół czaszki i zlikwidować niepożądane punkty nacisku. - unikatowe, nauszne poduszki producenta AirWeave Poduszki AirWeave użyte w Arctis są inspirowane rozwiązaniami sportowej branży odzieżowej. Przyjemny chłód, mniejszą potliwość i większy komfort w trakcie wielogodzinnych rozgrywek. - Lekka konstrukcja Waga słuchawek Arctis jest tak nieduża,w trakcie ich stosowania zapomnisz, iż je nosisz. - Mikrofon ClearCast ClearCast wykorzystuje autorską technologię dwukierunkowości, dostarczając nieporównywalnie wysoką czystość dźwięku i redukcję hałasu otoczenia. - DTS Headphone:X 7.1 Surround Wejdź w trójwymiarowy świat korzystając z najdokładniejszego pozycjonowania dźwięku na rynku. - Sterownik dźwięku S1 Sterownik zaprojektowany tak, aby dostarczyć najistotniej zbalansowane środowisko akustyczne z genialną jakością dźwięku. - USB ChatMix wspaniale dopasuj stosunek dźwięku pomiędzy odgłosami z gry i czatem głosowym. - Podświetlenie Prism RGB Stwórz swój własny, specyficzny kolor zestawu słuchawkowego wykorzystując paletę 16.8 miliona zróżnicowanych barw podświetlenia. - Kontrola audio na słuchawce Zapomnij o wciskaniu Alt-Tab w trakcie gry, żeby zmienić ustawienia dźwięku. Kontroluj głośność i wyciszaj mikrofon korzystając z gałki znajdującej się bezpośrednio na słuchawce. - Multiplatformowe i przenośne Korzystaj ze nieprzeciętnego zestawu słuchawkowego grając na praktycznie każdej platformie. - SteelSeries Engine 3 Spersonalizuj każdy aspekt słuchawek Arcits, od profilów dźwięków do ustawień systemu przestrzennego.
  cechy:
  Złącza: USB 2.0, Mini Jack x1
  Długość przewodu: 300 cm
  Komunikacja: Przewodowa
  Mikrofon: Tak
  Regulacja głośności: Na słuchawce
  Oplot przewodu: Oplot plastikowy
  System audio: Stereo, Virtual 7.1
  Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 - 22000 Hz
  Dynamika głośników: 98 dB
  Czułość mikrofonu: 48 dB
  Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 - 10000 Hz
  wariant słuchawek: Nauszne
  Mocowanie mikrofonu: sprężyste, Na chowanym wysięgniku
  Złącze słuchawek: Tak
  Kolor: Biały
  Platforma: PC
  Podświetlenie: Tak
  Impedancja: 32 Ohm
  Przeznaczenie: Dla graczy

☆ AKG K240 ☆

AKG K240 Najniższa Cena Online

☆ AKG K240 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K240
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  AKG K240 Studio – słuchawki

  klasyczny model półotwartych słuchawek studyjnych wyposażonych w 30-milimetrowe, innowacyjne przetworniki XXL z membranami Varimotion o powiększonej czułości. Półotwarta budowa powoduje, iż model K240 Studio dostarcza niezwykle szczegółowego i dynamicznego dźwięku, jest także zdolny do generowania znacznego ciśnienia akustycznego, a także solidnego basu. Równocześnie brzmienie słuchawek jest naturalne i pełne powietrza. AKG K240 Studio genialnie sprawdzą się w mistrzowskim i domowym studio i jako odsłuchy dla wszelkiej maści muzyków. Z K240 Studio usłyszysz najdrobniejsze szczegóły brzmienia i miksu. Nie bez powodu jest to jeden z modeli wyznaczających kanon studyjnego brzmienia, który nie schodzi z piedestału już od wielu lat.

  K240 Studio to nie tylko genialne brzmienie,też wysoka wytrzymałość i wyjątkowo znaczna wygoda używania, choćby w trakcie długich sesji studyjnych. Gwarantują ją m.in. Samodostosowujący się do kształtu głowy pałąk i miękkie, wymienialne nauszniki, które obejmują całe uszy, nie uciskając ich.
  W pakiecie ze słuchawkami znajduje się odłączany przewód o długości 3 m z wtykiem mini jack i przejściówką na jack 6,3 mm. Dzięki czemu można ich używać bezproblemowo dodatkowo z urządzeniami mobilnymi.

  AKG K240 Studio to nieprzeciętny wybór jednocześnie dla muzyków, studyjnych i domowych realizatorów dźwięku, jak i dla wszystkich tych pragnących zwyczajnie posłuchać muzyki, usłyszeć więcej szczegółów i radować się osiągalnie naturalnym i dynamicznym brzmieniem w całym paśmie.


  Specyfikacja:

  • konstrukcja: półotwarta
  • rozmiar przetworników: 30 mm
  • Czułość (dB SPL/V @ 1 kHz): 104
  • Impedancja: 55 Ω
  • Pasmo przenoszenia: 15 Hz – 25 kHz
  • Maksymalna moc wejściowa: 200 mW
  • kabel: mini jack: 3 m (prosty, odłączany)
  • Adapter mini jack stereo – jack stereo 6,3 mm w zestawie
  • Składana kompozycja: nie
  • Wymienne nauszniki: tak
  • Waga: 240 g

☆ Sennheiser GSP 301 ☆

Sennheiser GSP 301 Najniższa Cena Online

☆ Sennheiser GSP 301 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser GSP 301
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  komplet słuchawkowy GSP 301 wykorzystuje sławną technologię akustyczną Sennheiser do rozszerzenia poziomu wrażeń w trakcie sesji gamingowych, z jeszcze bogatszymi doznaniami i realizmem sytuacji. Dla wszystkich osób, które poważnie traktują zabawę, Sennheiser stworzył model GSP 301- nagłowny zestaw słuchawkowy o budowie zamkniętej i w pełni prekursorskiej stylistyce.wyposażone w wytworne nauszniki o rozmiarze XL z poduszkami z pianki z pamięcią kształtu, GSP 301 zapewnia najkorzystniejszy w swojej klasie komfort i poprawioną izolację od szumów otoczenia, dzięki temu możesz w całkowitym spokoju skoncentrować się na grze.

  W celu zapewnienia nadzwyczajnej współpracy w zespole, GSP 301 jest wyposażony w mikrofon o jakości transmisyjnej z redukcją szumów oraz niedługi wysięgnik mikrofonu pozwalający na ograniczenie dźwięków oddechu i gwarantujący jeszcze bardziej czystą komunikację w zespole. Dzięki przejściówce PCV 05 możesz użyć zestawu słuchawkowego GSP 301 na zróżnicowanych platformach, takich jak PC, Mac, konsolety, smartfony czy tablety. Już teraz możesz przygotować się na pełne przeżywanie każdej gry!


☆ HyperX Cloud II ☆

HyperX Cloud II Najniższa Cena Online

☆ HyperX Cloud II - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HyperX
 • Nazwa produktu: HyperX Cloud II
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  wygodna wyraźność dźwięku. Zestaw słuchawkowy HyperX™ Cloud II zaopatrzono w zaprojektowany od nowa moduł sterowania audio z kartą dźwiękową USB, która wzmacnia dźwięki i głos gracza, zapewniając tak doskonałą jakość audio Hi-Fi w trakcie gry, że od razu usłyszysz diametralną różnicę. Eksploruj świat pełen detali, niedostępny dotąd żadnym graczom – usłysz szuranie buta biwakowicza, syk pary w znajdującym się gdzieś w oddali zaworze... Niezależne sterowanie dźwiękiem i mikrofonem pozwala regulować głośność dźwięku i głosu rejestrowanego przez mikrofon oraz w prosty sposób włączać i wyłączać dźwięk 7.1 Surround albo pochodzący z mikrofonu. Ten postępowy pakiet słuchawkowy stwarza dźwięk w standardzie 7.1 Virtual Surround1, pozwalając uzyskać nieporównaną przestrzenność i głębię dźwięku, dzięki czemu gry, filmy i muzyka dostarczają zupełnie nowych doświadczeń. Zlokalizuj przeciwników podczas gry, nawet jeśli ich jeszcze nie widzisz, i zaatakuj jako pierwszy. Działanie zestawu słuchawkowego bazuje w pełni na rozwiązaniach sprzętowych i technice plug and play, bez konieczności używania żadnych sterowników. Idealny do gier Mikrofon zestawu HyperX Cloud II ma funkcję cyfrowej poprawy jakości dźwięku i redukcji szumów, z automatycznym sterowaniem wzmocnieniem i redukcją echa dostępnymi dzięki karcie dźwiękowej USB. Rozwiązania te powodują, że głos jest widocznie bardziej wyrazisty, a szumy otoczenia zostają wytłumione. Głos jest samoczynnie wzmacniany, gdy dźwięki w grze stają się donośniejsze, co zagwarantuje optymalną komunikację między członkami drużyny oraz zamianę informacji podczas nawet najistotniej aktywnych walk. Pakiet HyperX Cloud II atest TeamSpeak i pozostał zoptymalizowany pod kątem współpracy z programem Skype i innymi wiodącymi aplikacjami komunikacyjnymi. Nowoczesny moduł sterujący audio Do włączania i wyłączania dźwięku 7.1 Surround służy specjalny przycisk. Wygodę obsługi podnosi ponadto oddzielne sterowanie głośnością dźwięku w słuchawkach i rejestrowanego przez mikrofon. Wbudowana karta dźwiękowa DSP wzmacnia dźwięki i głos gracza, gwarantując najwyższą jakość audio Hi-Fi podczas gry. Standard dźwięku 7.1 Virtual Surround Wirtualny dźwięk otaczający pozwala uzyskać nieporównaną przestrzenność i głębię, dzięki czemu gry, filmy i muzyka dostarczają zupełnie nowych wrażeń. Funkcja plug and play oznacza, iż nie jest wymagana instalacja żadnych sterowników. Idealna jakość dźwięku pakiet słuchawkowy HyperX Cloud II jest zgodny ze standardem Hi-Fi i został zaopatrzony w 53-milimetrowe sterowniki, zapewniające najwyższą jakość dźwięku podczas gry i w wykorzystaniach fachowych. Wyrazisty dźwięk w zakresie niskich, średnich i wysokich tonów i wzmocnienie basów formuje niezapomniane wrażenia w trakcie gry. Mikrofon z funkcją cyfrowej poprawy jakości dźwięku użycie modułu sterującego USB udostępnia funkcję redukcji szumów, automatyczne sterowanie wzmocnieniem i redukcję echa. Głos gracza jest bardziej wyrazisty, a szumy tła zredukowane, co poprawia ogólną jakość dźwięku rejestrowanego poprzez mikrofon. Odłączany mikrofon łatwo podłączyć przed rozpoczęciem gry lub odłączyć, by słuchać muzyki. Atest Teamspeak producent Teamspeak potwierdza wyraźność, czystość i rewelacyjną jakość głosu użytkownika i reprodukowanego dźwięku. Podczas badań nie wykryto żadnego słyszalnego echa, szumów tła ani zniekształceń głosu. Inne kompatybilne programy komunikacyjne to pomiędzy innymi Skype, Mumble i Ventrilo. Podwyższony komfort komplet słuchawkowy HyperX Cloud II jest wyekwipowany w poduszki z pianki zapamiętującej zarys i wymienne nauszniki, dostosowane do zmiennych profili dźwiękowych i tworzone z różnorodnych materiałów. Optymalizacja dla profesjonalnych graczy HyperX Cloud II jest oficjalnym zestawem słuchawkowym organizacji Intel Extreme Masters i udostępnia niesłychany komfort grania i jakość doświadczeń dźwiękowych podczas pracy z komputerami PC i Mac, a także konsolami. Zamknięte nauszniki pasywnie redukują szumy, więc gracz może się w całości skoncentrować na rozgrywce. Niepowtarzalny design z ulepszonymi akcesoriami komplet słuchawkowy HyperX Cloud II jest sprzedawany ze wszystkimi potrzebnymi akcesoriami: adapterem samolotowym, nausznikami skórzanymi i welurowymi oraz torbą {pomocn|przydatn)ą w każdej podróży.

☆ Cooler Master MH-752 ☆

Cooler Master MH-752 Najniższa Cena Online

☆ Cooler Master MH-752 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Cooler Master
 • Nazwa produktu: Cooler Master MH-752
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Czułość mikrofonu: -42 dB +/-3dB
  Czułość słuchawek: 97dB +/-3dB
  Długość kabla / Maksymalny zasięg: 1.50 m
  Impedancja (Om): 26.0
  dane dopełniające: NIESAMOWITA WYGODA, a także NAJWYŻSZA JAKOŚĆ DŹWIĘKU Słuchawki dla graczy MH752 oferują połączenie wysokiej jakości dźwię virtual 7.1, a także niesamowitego komfortu, dzięki czemu jest to wyśmienita kombinacja do długich sesji battle royale. Przetworniki neodymowe 40 mm gwarantują pełny, jednostajny dźwięk, a mikrofon dookólny zagwarantuje przejrzyście czystą komunikację w zespole. Krystalicznie CZYSTA KOMUNIKACJA Mikrofon dookólny sprawia, że głos brzmi naturalnie i zapewnia wyraźn? komunikację z drużyną. DobranA JAKOŚĆ DŹWIĘKU Przetworniki neodymowe 40 mm zapewniają pełny, jednostajny dźwięk, n który zasługują twoje gry. POŁĄCZ SIĘ Z KAŻDYM URZĄDZENIEM Wybierz pomiędzy złączem 3.5 mm jack, a USB,zintegrować się z PC, k lub urządzeniami przenośnymi. DŹWIĘK PRZESTRZENNY VIRTUAL 7.1 Karta dźwiękowa USB zezwala na zwiększenie sceny dźwiękowej do perfekcyjne poziomu, dzięki czemu jest to rewelacyjne rozwiązanie dla osób poszukujący zwycięstw w potyczkach battle royale.
  Kolor: Czarny
  Komunikacja: Przewodowa
  Miejsce konstrukcji mikrofonu: Mikrofon na wysięgniku
  Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne
  Opis ogólny: Słuchawki z mikrofonem Cooler Master MH752 7.1 czarne
  Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100Hz - 10kHz
  Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
  Pałąk słuchawek: Pałąk na głowę
  Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 3,5 mm jack + USB
  Pozłacane styki: nie
  Stosunek sygnał-szum: 55 dB
  typ słuchawek/mikrofonu: Stereo
  zaimplementowany mikrofon: tak

☆ Sennheiser GSP 500 ☆

Sennheiser GSP 500 Najniższa Cena Online

☆ Sennheiser GSP 500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser GSP 500
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Nowy komplet słuchawkowy dla graczy GSP 500 o otwartej konstrukcji zapewnia niesamowicie realistyczny i naturalny dźwięk, a 2-osiowy system metalowych zawiasów muszli i regulacja nacisku pałąka zapewnia idealne dostosowanie do gracza i najwyższy komfort stosowania.

  Słuchawki GSP 500 zostały wyposażone w nowy, ulepszony system autorskich otwartych przetworników. Komplet słuchawkow gwarantuje naturalną jakość dźwięku, równoważąc doskonałą przejrzystość i głębsze brzmienie niskich częstotliwości, co ożywia dźwięk w grach.

  innowacyjny, 2-osiowy system metalowych zawiasów zapewnia płynny obrót muszli i proponuje jeszcze większą swobodę ruchów i dopasowanie do każdej linii twarzy. GSP 500 są kompatybilne z wieloma platformami do gier: komputerami PC, Mac oraz konsolami z wejściem jack 3,5 mm.

  Dzięki obniżonej impedancji słuchawek można używać także do grania na urządzeniach przenośnych....


☆ Pioneer HDJ-CUE1 ☆

Pioneer HDJ-CUE1 Najniższa Cena Online

☆ Pioneer HDJ-CUE1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer HDJ-CUE1
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Zacznij swoją DJ-ską przygodę ze słuchawkami HDJ-CUE1. Słuchawki dostępne są pod postacią czterech modeli, które mimo oszałamiających parametrów są dostępne cenowo. Słuchawki HDJ-CUE1 są wspaniałym wyborem, gdy stawiasz pierwsze kroki w świecie DJ.

  Każdy model oferuje ciekawy, mistrzowski design, bogate brzmienie, składaną konstrukcję i wysokiej jakości wykończenie. Chcesz słuchać muzyki bezprzewodowo$495 Wybierz jedną z wersji HDJ-CUE1BT wyposażoną w Bluetooth.

  Dzięki wykorzystaniu tych samych przetworników, co w naszym mistrzowskim modelu HDJ-X5, HDJ-CUE1 solidne brzmienie niskich częstotliwości, które są tak ważne w trakcie miksowania. Jakość dźwięku jest kluczowa, abyś mógł prosto usłyszeć każdy detal w utworze i znakomicie zmiksować go z kolejnym.

  Bez względu na to czy miksujesz na żywo w klubie, czy po prostu relaksujesz się przy muzyce w domowym zaciszu, komfort ma olbrzymie znaczenie. Niektórzy DJe wolą nosić słuchawki w całości na głowie, podczas gdy inni lubią owinąć je wokół szyi i kontrolować jednym uchem.

  Słuchawki HDJ-CUE1 pozwalają na obydwa style monitorowania, dzięki obrotowemu mechanizmowi i rozciągliwej konstrukcji. Poduszki umieszczone na pałąku na dodatek podnoszą komfort noszenia - choćby przy długotrwałym stosowaniu.

  Aby pomóc Ci w wyrażaniu własnego stylu, oferujemy sprzedawany oddzielnie pakiet akcesoriów (HC-CP08), który dostępny jest w pięciu wersjach kolorystycznych. Zestaw składa się z dwóch poduszek nausznych oraz odpinanego przewodu spiralnego w wybranym kolorze.

  Wysokiej jakości brzmienie Niezależnie od tego, czy grasz jako DJ na imprezie, czy po prostu słuchasz utworów w domu albo w podróży, usłyszysz prawdziwe obfitość swej muzyki - głośno i wyraźnie. Wszystkie modele HDJ-CUE1 są tak dostrojone, aby jak najlepiej zastosować niskie częstotliwości basów.

  Oprócz głębokich basów usłyszysz także klarowność przeciętnych i wysokich tonów. Jest to naprawdę pomocne przy miksowaniu, ponieważ możesz produktywniej korygować każdą ścieżkę, uzyskać dwie wyśmienicie współpracujące ze sobą ścieżki i budować płynniejsze przejścia.

  komfortowy i fachowy design Słuchawki HDJ-CUE1 zostały zaprojektowane w oparciu o profesjonalną gamę słuchawek DJ. Są lekkie i składają się, dzięki temu można je łatwo zmieścić w każdej torbie. Niezależnie od tego, jak uwielbiasz nosić słuchawki DJ-skie, ten model jest dla Ciebie.

  Mechanizm obrotowy zezwala na obrócenie nauszników o pełne 90 poziomów, dzięki czemu można z łatwością słuchać jednym uchem, podczas gdy druga słuchawka spoczywa z boku lub z tyłu głowy. Krótki, spiralny kabel jest lekki i nie przeszkadza w pracy, lecz rozciąga się, dzięki temu możesz luźno się poruszać podczas odtwarzania muzyki.

  Jeśli wybierzesz model HDJ-CUE1 (przewodowy), słuchawki kolor ciemnoszary Model HDJ-CUE1-BT (Bluetooth) dostępny jest w wersji czarnej, białej i czerwonej. Wytrzymałe miksowanie (zwłaszcza w klubach) niejednokrotnie nadmiernie obciąża słuchawki.

  Modele HDJ-CUE1 są zaprojektowane do intensywnego używania. Każda ruchoma część przeszła rygorystyczne wewnętrzne testy wytrzymałości, którym poddaliśmy wszystkie nasze słuchawki. Wyjątkowo mocne metalowe suwaki wewnętrzne w wygodnym pałąku bezawaryjność i przedłużają żywotność słuchawek DJ-skich, a złącze bagnetowe kabla uniemożliwia przypadkowemu rozłączeniu.

  Wyraź swój fason Niezależnie od tego, który model wybierzesz, możesz spersonalizować wygląd słuchawek, zmieniając kabel i nauszniki na jeden z pięciu żywych odcieni za pomocą zestawu akcesoriów HC-CP08 (sprzedawany oddzielnie).

  Każde opakowanie posiada dwa zamienne nauszniki i odłączany spiralny przewód w kolorze pomarańczowym, żółtym, zielonym, niebieskim albo różowym. Bezprzewodowa technologia Bluetooth (model HDJ-CUE1BT) Chcesz więcej swobody od słuchawek DJ-skich$496 Wybierz jeden z modeli HDJ-CUE1-BT z Bluetooth i słuchaj muzyki bezprzewodowo.

  Sparuj je ze swoim urządzeniem, żeby regulować głośność i odbierać połączenia telefoniczne, a wszystko to za naciśnięciem jednego przycisku w obudowie słuchawek. W trakcie występów DJ-skich wciąż możesz korzystać ze słuchawek w tradycyjny, przewodowy sposób - w zestawie wyszukasz odpinany przewód.

  Słuchawki HDJ-CUE1-BT dostępne są w odcieniu czarnym, białym i czerwonym. HDJ-CUE1 specyfikacja rodzaj Zamknięte słuchawki dynamiczne Pasmo przenoszenia 5 Hz do 30,000 Hz Impedancja 32 $497 skuteczność 104 dB Maksymalna moc wejściowa 2,000 mW Przetwornik $498 40 mm Masa 215 g (bez przewodu) Gwarancja 1 rok Akcesoria w komplecie 1.2 m kabel spiralny (rozciągany do 1.8 m) HDJ-CUE1BT specyfikacja Wersja Bluetooth Bluetooth kanon version 5.0 Output Bluetooth kanon Class 2 Zasięg Bluetooth Około 10 m (bez przeszkód i zakłóceń) Profile Bluetooth A2DP, AVRCP, HSP, HFP Kodeki Bluetooth SBC, AAC Czas pracy po naładowaniu Około 30 godziny Czas ładowania Około 2.5 godziny wariant Zamknięte słuchawki dynamiczne Pasmo przenoszenia 5 Hz - 30 kHz Impedancja 32 $499 efektywność 104 dB Maksymalna moc wejściowa 2,000 mW Przetwornik $500 40 mm Masa 250 g (bez przewodu) Warranty 1 rok Accessories 1.2 m kabel spiralny (rozciągany do 1.


☆ Creative Aurvana Live!2 ☆

Creative Aurvana Live!2 Najniższa Cena Online

☆ Creative Aurvana Live!2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative Aurvana Live!2
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aurvana Live!2
  zestaw słuchawkowy zapewniający wyjątkowo wyraziste brzmienie
  .
  Słuchawki Creative Aurvana Live!2 skonstruowane w oparciu o swego nagradzanego poprzednika gwarantują realistyczne wrażenia akustyczne i głębszy bas. Słuchawki mają przetworniki 40 mm z biocelulozy zapewniające idealne brzmienie, natomiast wyściółka muszli stworzona ze idealnej sztucznej skóry proteinowej, mająca piankę dostosowującą się do kształtu uszu, zapewnia znakomitą izolację akustyczną. Choćby wielogodzinne używanie słuchawek nie sprawia zmęczenia.

  komplet słuchawkowy gwarantujący wyjątkowo wyraziste brzmienie.
  Zanurz się w realistycznym brzmieniu i głębokich tonach basowych i poznaj niesłychaną wygodę korzystania z zestawu słuchawkowego Creative Aurvana Live!2. Progresywna technologia przetworników z biocelulozy oraz perfekcyjne dostrojenie dźwięku zapewniają naturalne i wierne brzmienie. Zestaw jest ponadto wyposażony w odpinany przewód z zastosowanym mikrofonem i regulacją głośności, co umożliwia prowadzenie rozmów poprzez smartfona. Komplet słuchawkowy Aurvana Live!2 spełni wszystkie Twoje oczekiwania podczas rozmów czy spędzania czasu na rozrywce.

  nad wyraz wyraziste brzmienie.
  precyzyjna jakość odtwarzania
  rewelacyjne przetworniki neodymowe 40 mm z membraną z biocelulozy i staranne dostrojenie słuchawek Aurvana Live!2 gwarantują realistyczny dźwięk i powodują, że czujesz się tak, jakbyś słuchał muzyki na żywo.

  Wygoda odtwarzania i prowadzenia rozmów.
  komplet słuchawkowy jest wyekwipowany w nieplączący się, płaski przewód audio wysokiej jakości z zaimplementowanym mikrofonem i zdalne sterowanie jednym przyciskiem do regulacji głośności podczas korzystania ze smartfonów. Przewód można odpiąć lub zastąpić innym wybranym przewodem.

  Zaprojektowane z myślą o wygodzie.
  Wyściółka ze doskonałej sztucznej skóry proteinowej z pianką dostosowującą się do kształtu uszu powoduje, iż muszle są komfortowe choćby w sytuacji wielogodzinnego użytkowania.
  komplet słuchawkowy Aurvana Live!2 łączy estetykę z lekkością; przystępny jest w dwóch ciekawych wersjach kolorystycznych oraz posiada pałąk wyprodukowany ze stopu metali, co gwarantuje uzupełniającą solidność towaru.
  Składane muszle są idealne do odsłuchiwania nagrań i wygodne przechowywanie. Dla dodatkowej wygody do zestawu dołączone jest też miękkie etui podróżne z mikrofibry.  EAN: 5390660185052
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: 51EF0660AA004
  Przeznaczenie: Telefonia internetowa
  budowa: Z muszlami nausznymi
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 30 kHz
  Czułość: 105 dB
  Mikrofon: Tak
  Długość przewodu: 1.2 m
  Kolor: Czerwony
  Waga: 255 g
  Pozostałe parametry: Rozdzielanie wyjścia audio i wejścia mikrofonowegoKompatybilny z Sound Blaster Audio/Mic Splitter Adapter do użytkowania z notebooków lub komputerów PC z oddzielnym złączem 3.5mm audio mikrofonu.
  Akcesoria w komplecie: - 1 para słuchawek Creative Aurvana Live!2- 1 odpinany, płaski przewód audio (1,2 m) z wbudowanym mikrofonem i jeden przycisk zdalnego sterowania z regulacją głośności, pozłacana 4-stykowa wtyczka stereo 2,5 mm - 3,5 mm- 1 miękkie etui podróżne z mikrofibry


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania przewodowe do 400 zł – Ranking marzec 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania przewodowe do 400 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania przewodowych do 400 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Creative Aurvana Live!2 ☆

Creative Aurvana Live!2 Najniższa Cena Online

☆ Creative Aurvana Live!2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative Aurvana Live!2
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aurvana Live!2
  komplet słuchawkowy zapewniający wyjątkowo wyraziste brzmienie
  .
  Słuchawki Creative Aurvana Live!2 skonstruowane w oparciu o swego nagradzanego poprzednika gwarantują realistyczne wrażenia akustyczne i głębszy bas. Słuchawki posiadają przetworniki 40 mm z biocelulozy gwarantujące nieskazitelne brzmienie, natomiast wyściółka muszli tworzona ze nadzwyczajnej nienaturalnej skóry proteinowej, mająca piankę dopasowującą się do kształtu uszu, zapewnia rewelacyjną izolację akustyczną. Nawet wielogodzinne stosowanie słuchawek nie sprawia zmęczenia.

  pakiet słuchawkowy gwarantujący wyjątkowo wyraziste brzmienie.
  Zanurz się w realistycznym brzmieniu i głębokich tonach basowych i poznaj nieporównaną wygodę korzystania z zestawu słuchawkowego Creative Aurvana Live!2. Postępowa technologia przetworników z biocelulozy oraz znakomite dostrojenie dźwięku gwarantują naturalne i wierne brzmienie. Komplet jest też zaopatrzony w odpinany przewód z zastosowanym mikrofonem i regulacją głośności, co zezwala na prowadzenie rozmów przez smartfona. Zestaw słuchawkowy Aurvana Live!2 spełni wszystkie Twoje kryteria podczas rozmów czy spędzania czasu na rozrywce.

  stanowczo wyraziste brzmienie.
  staranna jakość odtwarzania
  perfekcyjne przetworniki neodymowe 40 mm z membraną z biocelulozy oraz skrupulatne dostrojenie słuchawek Aurvana Live!2 gwarantują realistyczny dźwięk i powodują, że czujesz się tak, jakbyś słuchał muzyki na żywo.

  Wygoda odtwarzania i prowadzenia rozmów.
  zestaw słuchawkowy jest wyposażony w nieplączący się, płaski przewód audio wysokiej jakości z zaimplementowanym mikrofonem i zdalne sterowanie jednym przyciskiem do regulacji głośności w trakcie korzystania ze smartfonów. Przewód można odpiąć lub zastąpić innym wybranym kablem.

  Zaprojektowane z myślą o wygodzie.
  Wyściółka ze doskonałej nienaturalnej skóry proteinowej z pianką dostosowującą się do kształtu uszu powoduje, iż muszle są komfortowe nawet w sytuacji wielogodzinnego wykorzystywania.
  pakiet słuchawkowy Aurvana Live!2 łączy estetykę z lekkością; przystępny jest w dwóch interesujących wersjach kolorystycznych, a także ma pałąk produkowany ze stopu metali, co zagwarantuje dodatkową odporność produktu.
  Składane muszle są wyśmienite do odsłuchiwania nagrań i wygodne przechowywanie. Dla dopełniającej wygody do zestawu załączone jest jeszcze miękkie etui podróżne z mikrofibry.  EAN: 5390660185052
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: 51EF0660AA004
  Przeznaczenie: Telefonia internetowa
  kompozycja: Z muszlami nausznymi
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 30 kHz
  Czułość: 105 dB
  Mikrofon: Tak
  Długość przewodu: 1.2 m
  Kolor: Czerwony
  Waga: 255 g
  Pozostałe parametry: Rozdzielanie wyjścia audio i wejścia mikrofonowegoKompatybilny z Sound Blaster Audio/Mic Splitter Adapter do korzystania z notebooków albo komputerów PC z oddzielnym złączem 3.5mm audio mikrofonu.
  Akcesoria w zestawie: - 1 para słuchawek Creative Aurvana Live!2- 1 odpinany, płaski kabel audio (1,2 m) z zaimplementowanym mikrofonem i jeden przycisk zdalnego sterowania z regulacją głośności, pozłacana 4-stykowa wtyczka stereo 2,5 mm - 3,5 mm- 1 miękkie etui podróżne z mikrofibry

☆ SteelSeries Arctis 5 ☆

SteelSeries Arctis 5 Najniższa Cena Online

☆ SteelSeries Arctis 5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis 5
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Arctis 5 to przewodowe, podświetlane słuchawki z opcją regulowania iluminacji Prism RGB, a także przewodem ze złączem USB z funkcją ChatMix, zapewniającą prędki dostęp do komunikacji głosowej w grze. Wyekwipowane w DTS Headphone: X 7.1 Digital Surround, Arctis 5 są wieloplatformowe i bez najmniejszego problemu umożliwiają graczom przełączenie się ze złącza USB w komputerze na złącze 3,5mm w laptopie czy tablecie. Parametry urządzenia: - Amortyzująca opaska gogli narciarskich Opaska idealnie oplata całą głowę,doskonale rozłożyć ciężar zestawu wokół czaszki i polikwidować niechciane punkty nacisku. - nieszablonowe, nauszne poduszki firmy AirWeave Poduszki AirWeave użyte w Arctis są inspirowane rozwiązaniami sportowej branży odzieżowej. Przyjemny chłód, mniejszą potliwość i obszerniejszy komfort w trakcie wielogodzinnych rozgrywek. - Lekka budowa Waga słuchawek Arctis jest tak niepokaźna,podczas ich stosowania zapomnisz, że je nosisz. - Mikrofon ClearCast ClearCast wykorzystuje autorską technologię dwukierunkowości, dostarczając nieporównywalnie wysoką czystość dźwięku i redukcję hałasu otoczenia. - DTS Headphone:X 7.1 Surround Wejdź w trójwymiarowy świat korzystając z najdokładniejszego pozycjonowania dźwięku na rynku. - Sterownik dźwięku S1 Sterownik zaprojektowany tak, żeby dostarczyć najistotniej zbalansowane środowisko akustyczne z doskonałą jakością dźwięku. - USB ChatMix nadzwyczajnie przystosuj stosunek dźwięku między odgłosami z gry i czatem głosowym. - Podświetlenie Prism RGB Stwórz swój własny, unikalny kolor zestawu słuchawkowego wykorzystując paletę 16.8 miliona najróżniejszych odcieni podświetlenia. - Kontrola audio na słuchawce Zapomnij o wciskaniu Alt-Tab w trakcie gry, żeby zmienić ustawienia dźwięku. Kontroluj głośność i wyciszaj mikrofon korzystając z gałki znajdującej się bezpośrednio na słuchawce. - Multiplatformowe i przenośne Korzystaj ze nieprzeciętnego zestawu słuchawkowego grając na praktycznie każdej platformie. - SteelSeries Engine 3 Spersonalizuj każdy aspekt słuchawek Arcits, od profilów dźwięków do ustawień systemu przestrzennego.
  parametry:
  Złącza: USB 2.0, Mini Jack x1
  Długość przewodu: 300 cm
  Komunikacja: Przewodowa
  Mikrofon: Tak
  Regulacja głośności: Na słuchawce
  Oplot przewodu: Oplot plastikowy
  System audio: Stereo, Virtual 7.1
  Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 - 22000 Hz
  Dynamika głośników: 98 dB
  Czułość mikrofonu: 48 dB
  Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 - 10000 Hz
  typ słuchawek: Nauszne
  Mocowanie mikrofonu: elastyczne, Na chowanym wysięgniku
  Złącze słuchawek: Tak
  Kolor: Biały
  Platforma: PC
  Podświetlenie: Tak
  Impedancja: 32 Ohm
  Przeznaczenie: Dla graczy

☆ HyperX Cloud II ☆

HyperX Cloud II Najniższa Cena Online

☆ HyperX Cloud II - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HyperX
 • Nazwa produktu: HyperX Cloud II
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  komfortowa wyraźność dźwięku. Pakiet słuchawkowy HyperX™ Cloud II zaopatrzono w zaprojektowany od nowa moduł sterowania audio z kartą dźwiękową USB, która wzmacnia dźwięki i głos gracza, gwarantując tak znakomitą jakość audio Hi-Fi w trakcie gry, iż od razu usłyszysz diametralną różnicę. Eksploruj świat pełen detali, niedostępny dotąd żadnym graczom – usłysz szuranie buta biwakowicza, syk pary w znajdującym się gdzieś w oddali zaworze... Niezależne sterowanie dźwiękiem i mikrofonem pozwala regulować głośność dźwięku i głosu rejestrowanego poprzez mikrofon, a także w prosty sposób włączać i wyłączać dźwięk 7.1 Surround lub pochodzący z mikrofonu. Ten progresywny komplet słuchawkowy buduje dźwięk w standardzie 7.1 Virtual Surround1, zezwalając uzyskać niezrównaną przestrzenność i głębię dźwięku, dzięki temu gry, filmy i muzyka dostarczają zupełnie nowych doświadczeń. Zlokalizuj przeciwników w trakcie gry, nawet jeśli ich jeszcze nie widzisz, i zaatakuj jako pierwszy. Działanie zestawu słuchawkowego bazuje w pełni na rozwiązaniach sprzętowych i technice plug and play, bez konieczności użytkowania żadnych sterowników. Nadzwyczajny do gier Mikrofon zestawu HyperX Cloud II ma funkcję cyfrowej poprawy jakości dźwięku i redukcji szumów, z automatycznym sterowaniem wzmocnieniem i redukcją echa dostępnymi dzięki karcie dźwiękowej USB. Rozwiązania te powodują, iż głos jest pokaźnie bardziej wyrazisty, a szumy otoczenia zostają wytłumione. Głos jest samoczynnie wzmacniany, gdy dźwięki w grze stają się donośniejsze, co gwarantuje optymalną komunikację między członkami drużyny oraz zamianę danych w trakcie nawet najistotniej energicznych walk. Zestaw HyperX Cloud II dokument TeamSpeak i został zoptymalizowany pod kątem współpracy z programem Skype i innymi wiodącymi aplikacjami komunikacyjnymi. Zaawansowany moduł sterujący audio Do włączania i wyłączania dźwięku 7.1 Surround służy specjalny przycisk. Wygodę obsługi podwyższa w dodatku oddzielne sterowanie głośnością dźwięku w słuchawkach i rejestrowanego poprzez mikrofon. Zastosowana karta dźwiękowa DSP wzmacnia dźwięki i głos gracza, gwarantując najwyższą jakość audio Hi-Fi podczas gry. Standard dźwięku 7.1 Virtual Surround Wirtualny dźwięk otaczający pozwala uzyskać nieporównaną przestrzenność i głębię, dzięki czemu gry, filmy i muzyka dostarczają zupełnie nowych wrażeń. Funkcja plug and play oznacza, że nie jest wymagana instalacja żadnych sterowników. Wspaniała jakość dźwięku komplet słuchawkowy HyperX Cloud II jest zgodny ze standardem Hi-Fi i został wyposażony w 53-milimetrowe sterowniki, zapewniające najwyższą jakość dźwięku w trakcie gry i w wykorzystaniach profesjonalnych. Wyrazisty dźwięk w zakresie niskich, przeciętnych i wysokich tonów i wzmocnienie basów wytwarza niezapomniane wrażenia w trakcie gry. Mikrofon z funkcją cyfrowej poprawy jakości dźwięku wykorzystanie modułu sterującego USB udostępnia funkcję redukcji szumów, automatyczne sterowanie wzmocnieniem i redukcję echa. Głos gracza jest bardziej wyraźny, a szumy tła zredukowane, co ulepsza ogólną jakość dźwięku rejestrowanego przez mikrofon. Odłączany mikrofon z łatwością podłączyć przed rozpoczęciem gry albo odłączyć, aby słuchać muzyki. Atest Teamspeak firma Teamspeak potwierdza wyrazistość, czystość i wspaniałą jakość głosu użytkownika i reprodukowanego dźwięku. Podczas badań nie wykryto żadnego słyszalnego echa, szumów tła ani zniekształceń głosu. Inne kompatybilne programy komunikacyjne to między innymi Skype, Mumble i Ventrilo. Podwyższony komfort pakiet słuchawkowy HyperX Cloud II jest zaopatrzony w poduszki z pianki zapamiętującej zarys i wymienne nauszniki, dostosowane do zmiennych profili dźwiękowych i wyprodukowane z różnych materiałów. Optymalizacja dla mistrzowskich graczy HyperX Cloud II jest oficjalnym zestawem słuchawkowym organizacji Intel Extreme Masters i udostępnia niezrównany komfort grania i jakość doświadczeń dźwiękowych podczas pracy z komputerami PC i Mac oraz konsolami. Zamknięte nauszniki pasywnie redukują szumy, więc gracz może się kompletnie skoncentrować na rozgrywce. Oryginalny design z udoskonalonymi akcesoriami komplet słuchawkowy HyperX Cloud II jest sprzedawany ze wszystkimi potrzebnymi akcesoriami: adapterem samolotowym, nausznikami skórzanymi i welurowymi i torbą {pomocn|przydatn)ą w każdej podróży.

☆ Sennheiser GSP 300 ☆

Sennheiser GSP 300 Najniższa Cena Online

☆ Sennheiser GSP 300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser GSP 300
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  pakiet słuchawkowy GSP 300 wykorzystuje sławną technikę akustyczną Sennheiser do powiększenia poziomu wrażeń w trakcie sesji gamingowych, z jeszcze bogatszymi doznaniami i realizmem sytuacji.
  rozszerzyliśmy udział basów w celu zapewnienia jeszcze pokaźniejszych i dynamiczniejszych wrażeń w rozgrywkach, dzięki czemu możesz dzisiaj w pełni przeżywać wszystkie sytuacje w grze.

  Nowy wygląd i doskonałe przypasowanie
  Dla wszelkich osób, które poważnie traktują zabawę, Sennheiser stworzył model GSP 300 - nagłowny pakiet słuchawkowy o budowie zamkniętej i całkowicie nowatorskiej stylistyce. Jest on skierowany do graczy, którzy są gotowi wejść na kolejny poziom doznań. Wyekwipowane w ekskluzywne nauszniki o wymiarze XL z poduszkami z pianki z pamięcią kształtu, GSP 300 zagwarantuje najkorzystniejszy w swej klasie komfort i poprawioną izolację od szumów otoczenia, dzięki temu możesz w całkowitym spokoju skupić się na grze.

  idealnie zaprojektowane
  GSP 300 jest wyekwipowany w rozdzielony pałąk nagłowny, który jest inspirowany rozwiązaniami znanymi z lotnictwa. Ogranicza on nacisk w celu podniesienia komfortu noszenia i gwarantuje nadzwyczajne dobranie nawet w trakcie długich sesji gamingowych. Świetne dobranie jest na dodatek wspomagane poprzez ergonomiczne zawiasy kulowe, które pozwalają uzyskać kąt nauszników najbardziej właściwy do kształtu głowy.

  transparentnie czysta komunikacja
  W celu zapewnienia świetnej współpracy w zespole, GSP 300 jest zaopatrzony w mikrofon o jakości transmisyjnej z redukcją szumów i krótki wysięgnik mikrofonu pozwalający na ograniczenie dźwięków oddechu i zapewniający jeszcze bardziej czystą komunikację w zespole. W celu wyciszenia mikrofonu po prostu unieś wysięgnik i już jesteś poza eterem!

  Wytrzymała konstrukcja
  odporność i bezusterkowość działania są wspierane poprzez zastosowanie wysokiej jakości i rozległe testy towaru. W celu zapewnienia spokoju używania wszystkie nasze gamingowe zestawy słuchawkowe mają dwuletnią międzynarodową gwarancję.

  Zgodność z wieloma platformami

  Dzięki przejściówce PCV 05 możesz wykorzystać zestawu słuchawkowego GSP 300 na różnorodnych platformach, takich jak PC, Mac, konsolety, smartfony czy tablety. Już dzisiaj możesz przygotować się na pełne przeżywanie każdej gry!  EAN: 4044155211931
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: 507079 SENNHEISER GSP300
  Przeznaczenie: Gaming
  kompozycja: Nauszne
  Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 2 x 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Brak informacji
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 19 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 15 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 26 kHz
  Czułość: 113 dB
  Mikrofon: Na pałąku
  Długość przewodu: 2.5 m
  Waga: 360 g
  Pozostałe cechy: - Kompatybilność: PC, Mac, Konsola, urządzenia przenośne wyekwipowane w gniazdo Jack 3,5mm- Magnesy: Neodymowe- Mikrofon: Uchylany, zawieszony elastycznie

☆ Sennheiser GSP 302 ☆

Sennheiser GSP 302 Najniższa Cena Online

☆ Sennheiser GSP 302 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser GSP 302
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  komplet słuchawkowy GSP 300 wykorzystuje sławną technikę akustyczną Sennheiser do rozszerzenia poziomu wrażeń w trakcie sesji gamingowych, z jeszcze bogatszymi doznaniami i realizmem sytuacji. Zwiększyliśmy udział basów w celu zapewnienia jeszcze wyraźniejszych i intensywniejszych wrażeń w rozgrywkach, dzięki temu możesz dzisiaj w pełni przeżywać wszystkie sytuacje w grze. Zaopatrzone w wytworne nauszniki o rozmiarze XL z poduszkami z pianki z pamięcią kształtu, GSP 300 zapewnia najlepszy w swej klasie komfort i poprawioną izolację od szumów otoczenia, dzięki temu możesz w całkowitym spokoju skupić się na grze. W celu zapewnienia świetnej współpracy w zespole, GSP 300 jest wyposażony w mikrofon o jakości transmisyjnej z redukcją szumów oraz niedługi wysięgnik mikrofonu pozwalający na ograniczenie dźwięków oddechu i gwarantujący jeszcze bardziej czystą komunikację w zespole. W celu zapewnienia spokoju używania wszystkie nasze gamingowe zestawy słuchawkowe posiadają dwuletnią międzynarodową gwarancję. Dzięki przejściówce PCV 05 możesz zastosować zestawu słuchawkowego GSP 300 na różnorodnych platformach, takich jak PC, Mac, konsolety, smartfony czy tablety. Już teraz możesz przygotować się na pełne przeżywanie każdej gry!Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania przewodowe do 400 zł najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania przewodowe do 400 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania przewodowe do 400 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane słuchawki przewodowe do biegania – Ranking marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania przewodowych do 400 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych słuchawek przewodowych do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania przewodowe do 400 zł opinie,
 • dobre słuchawki do biegania przewodowe do 400 zł cena,
 • ranking słuchawek do biegania przewodowych do 400 zł,
 • słuchawki do biegania przewodowe do 400 zł jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania przewodowych do 400 zł

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania przewodowych do 400 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania przewodowych do 400 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania przewodowe do 400 zł najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania przewodowych do 400 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness przewodowymi do 400 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania przewodowe do 400 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness przewodowymi do 400 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania przewodowe do 400 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *