FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania przewodowych do 1000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania przewodowych do 1000 zł


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne październik 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania przewodowych do 1000 zł,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek przewodowych do biegania.

Jakie słuchawki do biegania przewodowe do 1000 zł najlepiej wybrać? Ranking październik 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania przewodowe do 1000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania przewodowych do 1000 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Sennheiser MX 475 ☆

Sennheiser MX 475 Najniższa Cena Online

☆ Sennheiser MX 475 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser MX 475
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Panasonic PT-VZ570EJ
  Projektor przenośny LCD
  3LCD / WUXGA / 4500 lm
  Rodzina urządzeń PT-VZ570 obejmuje sześć modeli, z których każdy łączy w sobie wysoką jakość obrazu, niskie ogólne koszty wykorzystywania, swobodę podczas instalacji oraz funkcję współpracy. Składa się ona z urządzeń PT-VZ575N (rozdzielczość WUXGA, 4500 lm), PT-VW535N (rozdzielczość WXGA, 5000 lm) oraz PT-VX605N (rozdzielczość XGA, 5500 lm), które mogą pracować w sieci. Każdy model ma także cechujący się takimi samymi parametrami odpowiednik bez tej funkcji (PT-VZ570, PT-VW530 oraz PT-VX600). Oferowane projektory pozwalają na 7000 godzin pracy bez konserwacji (w przypadku eksploatacji w trybie organicznym), co przekłada się na stanowcze obniżenie ogólnych kosztów wykorzystywania w przedsiębiorstwach i placówkach oświatowych. Wszystkie sześć modeli można swobodnie przestawiać również zamocować do sufitu. Z kolei funkcje regulacji położenia obiektywu w pionie oraz regulacji wyświetlania przystępne dopasowanie obrazu wyświetlanego jednocześnie na płaskich, jak i na wykrzywionych powierzchniach, a także na projekcję pod różnymi kątami rzutowania. Zalety urządzeń z serii PT-VZ570 1. Genialna wydajność i wysoka jakość obrazu
  • Rozdzielczość WUXGA: idealny dobór w przypadku wykładów i prezentacji zawierających bardzo detalowe obrazy (PT-VZ575N/VZ570).
  • Poziom jasności od 4500 lm*1 do 5500 lm*1 oraz współczynnik kontrastu 5000:1 w kompaktowej obudowie.
  • Wynoszący maksymalnie 7000 godzin*2 cykl wymiany lampy/filtra oznacza mniej problemów i niższe koszty konserwacji.
  • Cicha budowa o natężeniu dźwięku 29 dB*3 upraszcza skupienie uwagi audytorium.
  • Funkcja Daylight View Basic zapewnia znaczny obraz nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach.
  2. Rozmaite funkcje bezprzewodowe (modele PT-VZ575N/VW535N/VX605N)
  • Funkcja bezprzewodowego wyświetlania tworzyw Miracast umożliwia bezzwłoczne wyświetlenie ekranu urządzenia zgodnego ze standardem Miracast.
  • Możliwość pobrania gratisowych aplikacji na urządzenia z systemem iOS i Android, aby momentalnie i prosto wyświetlać różne multimedia*4.
  • Przesyłanie informacji z ekranu komputera stacjonarnego lub laptopa przez sieć bezprzewodową*5 z wykorzystaniem oprogramowania Wireless Manager ME 6.2*6, które zaopatrzono w nowy interfejs gwarantujący szybszą łączność. Tryb Multi-Live pozwala wyświetlać obraz choćby z 16 komputerów równocześnie w trybie podzielonego ekranu.
  • Po podłączeniu naszej opcjonalnej anteny Easy Wireless Stick ET-UW100*7 do portu USB komputera można wyświetlać różne treści — bez potrzeby instalowania jakichkolwiek aplikacji.
  • Funkcja USB Memory Viewer*8 zezwala na wyświetlanie bez zapotrzebowania podłączania do komputera.
  • Funkcja USB Display*8 usprawnia wyświetlanie za pomocą kabla USB.
  3. Świetne funkcje i sprężystość instalacji
  • Złącze DIGITAL LINK umożliwia przesyłanie sygnałów cyfrowych na odległość do 100 m (328 stóp) za pomocą jednego kabla. *8
  • regulowany w płaszczyźnie pionowej obiektyw z 1,6-krotnym zoomem gwarantuje swobodę instalacji.
  • Funkcje poziomego i pionowego przesunięcia obiektywu oraz korekcji perspektywy*9 zezwalają na projekcję pod różnymi kątami rzutowania.
  • Funkcja Curved Screen Correction umożliwia wyświetlanie na zakrzywionych ekranach.
  • Dwa wejścia HDMI oraz liczne interfejsy.
  • Oprogramowanie Multi Projector Monitoring and Control umożliwia monitorowanie i obsługę wielu projektorów Panasonic przy pomocy jednego komputera.
  • Zgodność z czołowymi systemami sterowania, np. Aplikacją Crestron Connected oraz systemem sterowania AMX.
  • Inne {pomocn|przydatn)e funkcje, w tym wbudowany głośnik 10 W, wbudowany dekoder napisów kodowanych, tryby tablicy itp.
  *1 Wartości jasności modeli z serii PT-VZ570 są następujące:
  PT-VX605N/VX600 (5500 lm), PT-VW535N/VW530 (5000 lm) oraz PT-VZ575N/VZ570 (4500 lm).
  *2 Podczas pracy lampy w trybie Eco. Do 5 000 godzin pracy lampy w trybie Normal.
  Środowisko eksploatacji ma wpływ na cykl wymiany lampy oraz trwałość filtra.
  *3 Podczas pracy lampy w trybie Eco. Podczas pracy lampy w trybie Normal natężenie dźwięku wynosi 35 dB.
  *4 Obsługiwane multimedia obejmują prezentacje PowerPoint, pliki PDF, obrazy JPEG, strony internetowe (tylko system iOS) oraz zdjęcia (system iOS obsługuje wyłącznie zdjęcia wykonane przy użyciu wewnętrznego aparatu).
  *5 Jeżeli komputer nie umożliwia łączności z siecią bezprzewodową, należy użyć karty sieci bezprzewodowej.
  W przypadku komputerów Macintosh obsługiwany jest wyłącznie wbudowany interfejs sieci bezprzewodowej.
  Z funkcji Live Mode i Multi-Live Mode można korzystać także w sieci przewodowej.
  *6 Oprogramowanie Wireless Manager ME 6.2 pracuje pod kontrolą systemów Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 oraz Mac OS X (v10.6/v10.7/v10.8)
  *7 Opcjonalna antena Easy Wireless Stick ET-UW100 nie umożliwia przesyłania plików dźwiękowych. W trybie Multi-Live można korzystać wyłącznie z indeksowanego stylu 16-ekranowego.
  Przed rozpoczęciem korzystania z anteny ET-UW100 należy dokonać aktualizacji oprogramowania sprzętowego.
  Dostępność anteny ET-UW100 jest różna w zależności od kraju. Aby uzyskać więcej informacji, należy skontaktować się z przedstawicielem ds. Sprzedaży.
  *8 Dotyczy urządzeń PT-VZ575N/VW535N/VX605N.
  *9 Funkcje częściowego poziomego i pionowego przesunięcia obiektywu oraz korekcji perspektywy są dostępne wyłącznie w urządzeniu PT-VZ575N/VZ570.

☆ Sennheiser GSP 600 ☆

Sennheiser GSP 600 Najniższa Cena Online

☆ Sennheiser GSP 600 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser GSP 600
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  GSP 600 to nowy mistrzowski pakiet słuchawkowy dla wymagających graczy. Headset mieści szereg użytecznych udoskonaleń, w tym zupełnie nowy zarys nauszników, innowacyjny dostosowywany pałąk, pozwalający na przypasowanie siły nacisku, i nowoczesny system metalowych zawiasów, umożliwiający większą swobodę ruchów.

  Dzięki tym nowościom użytkownicy zyskują jeszcze lepszą jakość i skrupulatność dźwięku, większą produktywność mikrofonu ulepszony komfort i wytrzymałość. Użyty w GSP 600 autorski system głośników Sennheisera z udoskonalonymi aluminiowymi cewkami zagwarantuje nieszablonową jakość dźwięku z szerszym zakresem niskich częstotliwości, co potęguje wrażenia w trakcie grania czy oglądania filmów.

  jednocześnie ciepły głęboki bas nie dominuje nad korzystnie wyważonymi średnimi i niezwykle szczegółowymi wysokimi częstotliwościami. Taki balans gwarantuje niesamowitą skrupulatność i realizm, dzięki czemu gracz jest w stanie usłyszeć każdy szczegół akcji i szybciej reagować w trakcie grania.

  fachowy mikrofon Dodatkowym atutem słuchawek jest zaawansowany mikrofon z profesjonalną technologią eliminacji szumów, która zapewnia przejrzyście czystą komunikację w grach. Sterowanie dźwiękiem w grze jest szybkie i instynktowne: mikrofon można prędko wyciszyć, podnosząc ramię wysięgnika, a głośność jest regulowana przy pomocy wygodnego pokrętła na słuchawce.

  Wyższy poziom komfortu GSP 600 zostały zaopatrzone w świeże, głębokie, bardziej użyteczne gąbki nauszników z pianki pamięciowej, dzięki czemu wyśmienicie przylegają do uszu, ulepszoną izolację akustyczną i pokaźniejszy komfort noszenia.

  Zaprojektowane w taki sposób pady lepiej chronią użytkownika przed zewnętrznym hałasem i zapobiegają przedostawaniu się dźwięku na zewnątrz, zachowując energiczność niskich częstotliwości. W dodatku nauszniki uniemożliwiają przegrzewaniu się dzięki unikatowemu połączeniu wygodnych i stylowych tworzyw.

  Słuchawki zostały także wyposażone w nowoczesny system metalowych zawiasów, który zapewnia jeszcze pokaźniejszą swobodę ruchów i rozszerza odporność konstrukcji. By jeszcze bardziej rozszerzyć komfort użytkowników, wprowadziliśmy prekursorską funkcję regulacji nacisku pałąka, dzięki której GSP 600 świetnie leżą i nie uciskają głowy.

  Kompatybilność z wieloma platformami GSP 600 są kompatybilne z wieloma platformami do gier: komputerami PC, Mac, a także konsolami z wejściem jack 3,5 mm. Dzięki obniżonej impedancji słuchawek można używać na dodatek do grania na urządzeniach mobilnych....


☆ AKG N60 ☆

AKG N60 Najniższa Cena Online

☆ AKG N60 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG N60
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Brzmią wspaniale – nawet zanim włączysz uzupełniającą funkcję. Słuchawki AKG N60NC Wireless zapewniają referencyjną jakość dźwięku AKG Signature – głębokie brzmienie tonów niskich, a także wysoką jakość tonów średnich – a także najkorzystniejszą w swej klasie technologię redukcji szumów dostosowaną do potrzeb osób podróżujących.

  Jedno ładowanie wystarcza na 15 godzin nieprzerwanego słuchania po aktywowaniu funkcji Bluetooth i Active Noise Cancellation. Mimo to jakość dźwięku jest idealna choćby w pasywnym trybie pracy. Przycisk umieszczony na nausznicy pozwala sterować odtwarzaniem, a łączność Bluetooth gwarantuje bezprzewodowy dostęp do wszelkich utworów.

  Co więcej, możliwość złożenia do płaskiej postaci, a także bogaty zestaw akcesoriów – w tym adapter samolotowy, pokryty dzianiną kabel wytrzymały na splątanie i etui – wygodne podróżowanie ze słuchawkami atrybuty I KORZYŚCI najkorzystniejsza w swojej klasie technika redukcji szumów technika Active Noise Cancellation gwarantuje maksymalny komfort w podróży.

  technika ta działa w oparciu o najwyższej jakości materiały – pianki z pamięcią kształtu i skórę organiczną – których zadaniem jest redukowanie szumów z otoczenia i tworzenie prywatnej strefy ciszy i komfortu.

  Bezstratne odtwarzanie bezprzewodowe dzięki technologii aptX Łączność Bluetooth zagwarantuje bezprzewodowy dostęp do wszystkich utworów, a dzięki zaimplementowaniu technice aptX i AAC możesz uzyskać najwyższą jakość dźwięku podczas przesyłania strumieniowego.

  Masz połączenie przychodzące? Odbierzesz je jednym dotknięciem przycisku. 15 godzin pracy akumulatora wbudowany akumulator gwarantuje 15 godzin odtwarzania po włączeniu funkcji Bluetooth i Active Noise Cancellation i do 30 godzin odtwarzania z samą funkcją ANC.

  Słuchawek możesz też używać bez końca w trybie pasywnym – nawet po wyłączeniu ANC gwarantują niesamowite brzmienie. Dźwięk referencyjny w jakości opracowanej poprzez producenta AKG Niezależnie od stanu funkcji ANC słuchawki zapewniają wielokrotnie nagradzaną jakość dźwięku referencyjnego AKG Signature z głębokim brzmieniem tonów niskich oraz wysoką jakością tonów średnich.

  Możliwość złożenia na płasko dla przystępnego transportu Bezprzewodowe słuchawki N60NC Wireless można złożyć do płaskiej postaci,łatwo zmieścić je w bagażu podręcznym lub w kieszeni i swobodnie korzystać z nich w czasie każdej podróży.

  Kompleksowy komplet akcesoriów – w tym uniwersalny pilot zdalnego sterowania/mikrofon, pokryty dzianiną przewód niepodatny na splątanie, adapter samolotowy i etui – zagwarantuje najwyższą wygodę stosowania słuchawek w każdym miejscu.


☆ AKG K702 ☆

AKG K702 Najniższa Cena Online

☆ AKG K702 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K702
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  AKG K 702 są to fachowe słuchawki audiofilskie - są dla każdego kto docenia najkorzystniejszy sprzęt Hi-End. Te zorientowane na przyszłość, otwarte, dynamiczne słuchawki proponują nie tylko wyśmienity komfort słuchania ale także dostarczają niezwykle detalowy, pełny, jeszcze ostrzejszy dźwięk. Jest to rezultatem użycia nowych membran Varimotion ultra-precision two-layer diaphragm, które stosowny ruch membran dla wyśmienicie starannego przenoszenia wysokich tonów i solidnego basu. Specyfikacja: nad wyraz mocno i skrupulatnie wyprodukowane absolutnie topowa i referencyjna klasa słuchawek rewelacyjny dźwięk HI-END w całym zakresie pasma przenoszenia zastrzeżone przetworniki z dwu-warstwowymi membranami wykonanymi w technologii Varimotion (ang.) neodymowe cewki wyprodukowane w opatentowanej poprzez AKG technologii flat-wire, które wytwarzane sa z płaskich przewodników każda para słuchawek jest testowana i numerowana indywidualnie stylowe obudowy wykończone stalowymi siatkami znakomity zakres przenoszonych częstotliwości skórzany obity miękkimi poduszkami pałąk samo-dostosowujący się do kształtu głowy miękkie, specjalnie kształtowane "3D Form" poduszki nauszne znakomity komfort nie męcząc uszu choćby przy długim słuchaniu możliwość prostego fotografie poduszek słuchawek w celu ich zamiany albo wyprania asygnowane do domowego lub profesjonalnego systemu audio magnesy neodymowe przetworniki: aktywne, otwarte pasmo przenoszenia: 10-39.800Hz impedancja: 62 Ohm SPL (Sound pressure level): 105 dB maksymalna moc wejściowa: 200 mW rodzaj: przewodowe, wokółuszne najwyższej jakości kabel Bi-wiring z miedzi OFC 99,99% o długości 3m idący wyłącznie do jednej słuchawki pozłacany wtyk: jack stereo 6,3mm waga słuchawek bez kabla: 235 gram w pakiecie przejściówka na nieznaczny jack (3,5mm).


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania przewodowe do 1000 zł – Ranking październik 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania przewodowe do 1000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania przewodowych do 1000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ AKG K702 ☆

AKG K702 Najniższa Cena Online

☆ AKG K702 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K702
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  AKG K 702 są to profesjonalne słuchawki audiofilskie - są dla każdego kto docenia najkorzystniejszy sprzęt Hi-End. Te zorientowane na przyszłość, otwarte, aktywne słuchawki oferują nie tylko nieprzeciętny komfort słuchania lecz także dostarczają ponadprzeciętnie detalowy, pełny, jeszcze ostrzejszy dźwięk. Jest to wynikiem użycia nowych membran Varimotion ultra-precision two-layer diaphragm, które adekwatny ruch membran dla genialnie precyzyjnego przenoszenia wysokich tonów i mocnego basu. Specyfikacja: szczególnie solidnie i precyzyjnie wytworzone absolutnie topowa i referencyjna klasa słuchawek idealny dźwięk HI-END w całym zakresie pasma przenoszenia zastrzeżone przetworniki z dwu-warstwowymi membranami wytwarzanymi w technologii Varimotion (ang.) neodymowe cewki produkowane w zastrzeżonej przez AKG technologii flat-wire, które wytworzone sa z płaskich przewodników każda para słuchawek jest testowana i numerowana indywidualnie stylowe obudowy wykończone stalowymi siatkami rewelacyjny zakres przenoszonych częstotliwości skórzany obity miękkimi poduszkami pałąk samo-dopasowujący się do kształtu głowy miękkie, specjalnie kształtowane "3D Form" poduszki nauszne idealny komfort nie męcząc uszu choćby przy długim słuchaniu możliwość łatwego fotografie poduszek słuchawek w celu ich podmiany lub wyprania przeznaczone do domowego albo profesjonalnego systemu audio magnesy neodymowe przetworniki: intensywne, otwarte pasmo przenoszenia: 10-39.800Hz impedancja: 62 Ohm SPL (Sound pressure level): 105 dB maksymalna moc wejściowa: 200 mW wariant: przewodowe, wokółuszne najwyższej jakości przewód Bi-wiring z miedzi OFC 99,99% o długości 3m idący jedynie do jednej słuchawki pozłacany wtyk: jack stereo 6,3mm waga słuchawek bez kabla: 235 gram w zestawie przejściówka na niepokaźny jack (3,5mm).

☆ AKG N60 ☆

AKG N60 Najniższa Cena Online

☆ AKG N60 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG N60
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Brzmią doskonale – choćby zanim włączysz uzupełniającą funkcję. Słuchawki AKG N60NC Wireless gwarantują referencyjną jakość dźwięku AKG Signature – głębokie brzmienie tonów niskich i wysoką jakość tonów przeciętnych – a także najkorzystniejszą w swej klasie technologię redukcji szumów dobraną do potrzeb osób podróżujących.

  Jedno ładowanie wystarcza na 15 godzin nieustannego słuchania po aktywowaniu funkcji Bluetooth i Active Noise Cancellation. Mimo to jakość dźwięku jest wspaniała nawet w pasywnym trybie pracy. Przycisk umieszczony na nausznicy pozwala sterować odtwarzaniem, a łączność Bluetooth gwarantuje bezprzewodowy dostęp do wszelkich utworów.

  Co więcej, możliwość złożenia do płaskiej postaci i bogaty komplet akcesoriów – w tym adapter samolotowy, pokryty tkaniną kabel odporny na splątanie oraz etui – komfortowe podróżowanie ze słuchawkami atrybuty I KORZYŚCI najkorzystniejsza w swej klasie technika redukcji szumów technologia Active Noise Cancellation gwarantuje maksymalny komfort w podróży.

  technika ta działa w oparciu o najwyższej jakości materiały – pianki z pamięcią kształtu i skórę naturalną – których zadaniem jest redukowanie szumów z otoczenia oraz tworzenie prywatnej strefy ciszy i komfortu.

  Bezstratne odtwarzanie bezprzewodowe dzięki technologii aptX Łączność Bluetooth zapewnia bezprzewodowy dostęp do wszystkich utworów, a dzięki zaimplementowaniu technologii aptX i AAC możesz uzyskać najwyższą jakość dźwięku w trakcie przesyłania strumieniowego.

  Masz połączenie przychodzące? Odbierzesz je jednym dotknięciem przycisku. 15 godzin pracy akumulatora zaimplementowany akumulator zapewnia 15 godzin odtwarzania po włączeniu funkcji Bluetooth i Active Noise Cancellation, a także do 30 godzin odtwarzania z samą funkcją ANC.

  Słuchawek możesz także używać bez końca w trybie pasywnym – choćby po wyłączeniu ANC gwarantują niesamowite brzmienie. Dźwięk referencyjny w jakości opracowanej poprzez firmę AKG Niezależnie od stanu funkcji ANC słuchawki gwarantują wielokrotnie nagradzaną jakość dźwięku referencyjnego AKG Signature z głębokim brzmieniem tonów niskich, a także wysoką jakością tonów średnich.

  Możliwość złożenia na płasko dla nieskomplikowanego transportu Bezprzewodowe słuchawki N60NC Wireless można złożyć do płaskiej postaci,łatwo zmieścić je w bagażu podręcznym albo w kieszeni i luźno korzystać z nich w czasie każdej podróży.

  Kompleksowy komplet akcesoriów – w tym uniwersalny pilot zdalnego sterowania/mikrofon, pokryty tkaniną przewód wytrzymały na splątanie, adapter samolotowy, a także etui – zagwarantuje najwyższą wygodę wykorzystywania słuchawek w każdym miejscu.


☆ Sennheiser MX 475 ☆

Sennheiser MX 475 Najniższa Cena Online

☆ Sennheiser MX 475 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser MX 475
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Panasonic PT-VZ570EJ
  Projektor mobilny LCD
  3LCD / WUXGA / 4500 lm
  Rodzina urządzeń PT-VZ570 obejmuje sześć modeli, z których każdy łączy w sobie wysoką jakość obrazu, niskie ogólne koszty stosowania, swobodę podczas instalacji oraz funkcję współpracy. Składa się ona z urządzeń PT-VZ575N (rozdzielczość WUXGA, 4500 lm), PT-VW535N (rozdzielczość WXGA, 5000 lm) oraz PT-VX605N (rozdzielczość XGA, 5500 lm), które mogą pracować w sieci. Każdy model ma także cechujący się takimi samymi parametrami odpowiednik bez tej funkcji (PT-VZ570, PT-VW530 oraz PT-VX600). Oferowane projektory pozwalają na 7000 godzin pracy bez konserwacji (w przypadku eksploatacji w trybie ekologicznym), co przekłada się na stanowcze obniżenie ogólnych kosztów użytkowania w przedsiębiorstwach i placówkach oświatowych. Wszystkie sześć modeli można swobodnie przestawiać również zamocować do sufitu. Z kolei funkcje regulacji położenia obiektywu w pionie oraz regulacji wyświetlania łatwe dobranie obrazu wyświetlanego jednocześnie na płaskich, jak i na wykrzywionych powierzchniach, a także na projekcję pod różnymi kątami rzutowania. Mocne strony urządzeń z serii PT-VZ570 1. Rewelacyjna sprawność i wysoka jakość obrazu
  • Rozdzielczość WUXGA: świetny wybór w przypadku wykładów i prezentacji zawierających bardzo szczegółowe obrazy (PT-VZ575N/VZ570).
  • Poziom jasności od 4500 lm*1 do 5500 lm*1 oraz współczynnik kontrastu 5000:1 w kompaktowej obudowie.
  • Wynoszący maksymalnie 7000 godzin*2 cykl wymiany lampy/filtra oznacza mniej problemów i niższe koszty konserwacji.
  • Cicha konstrukcja o natężeniu dźwięku 29 dB*3 ułatwia skupienie uwagi audytorium.
  • Funkcja Daylight View Basic zagwarantuje pokaźny obraz choćby w jasno oświetlonych pomieszczeniach.
  2. Przeróżne funkcje bezprzewodowe (modele PT-VZ575N/VW535N/VX605N)
  • Funkcja bezprzewodowego wyświetlania materiałów Miracast umożliwia błyskawiczne wyświetlenie ekranu urządzenia zgodnego ze standardem Miracast.
  • Możliwość pobrania gratisowych aplikacji na urządzenia z systemem iOS i Android, aby błyskawicznie i z łatwością wyświetlać różne multimedia*4.
  • Przesyłanie informacji z ekranu komputera stacjonarnego lub laptopa przez sieć bezprzewodową*5 z użyciem oprogramowania Wireless Manager ME 6.2*6, które zaopatrzono w nowy interfejs zapewniający szybszą łączność. Tryb Multi-Live pozwala wyświetlać obraz nawet z 16 komputerów równocześnie w trybie podzielonego ekranu.
  • Po podłączeniu naszej opcjonalnej anteny Easy Wireless Stick ET-UW100*7 do portu USB komputera można wyświetlać różne treści — bez zapotrzebowania instalowania jakichkolwiek aplikacji.
  • Funkcja USB Memory Viewer*8 zezwala na wyświetlanie bez potrzeby przyłączania do komputera.
  • Funkcja USB Display*8 upraszcza wyświetlanie za pomocą kabla USB.
  3. Nieprzeciętne funkcje i sprężystość instalacji
  • Złącze DIGITAL LINK umożliwia przesyłanie sygnałów cyfrowych na odległość do 100 m (328 stóp) przy pomocy jednego kabla. *8
  • regulowany w płaszczyźnie pionowej obiektyw z 1,6-krotnym zoomem zapewnia swobodę instalacji.
  • Funkcje poziomego i pionowego przesunięcia obiektywu oraz korekcji perspektywy*9 umożliwiają projekcję pod różnymi kątami rzutowania.
  • Funkcja Curved Screen Correction zezwala na wyświetlanie na wykrzywionych ekranach.
  • Dwa wejścia HDMI oraz liczne interfejsy.
  • Oprogramowanie Multi Projector Monitoring and Control umożliwia monitorowanie i obsługę wielu projektorów Panasonic za pomocą jednego komputera.
  • Zgodność z czołowymi systemami sterowania, np. Aplikacją Crestron Connected oraz systemem sterowania AMX.
  • Inne {pomocn|przydatn)e funkcje, w tym wbudowany głośnik 10 W, wbudowany dekoder napisów kodowanych, tryby tablicy itp.
  *1 Wartości jasności modeli z serii PT-VZ570 są następujące:
  PT-VX605N/VX600 (5500 lm), PT-VW535N/VW530 (5000 lm) oraz PT-VZ575N/VZ570 (4500 lm).
  *2 Podczas pracy lampy w trybie Eco. Do 5 000 godzin pracy lampy w trybie Normal.
  Środowisko eksploatacji ma wpływ na cykl wymiany lampy oraz trwałość filtra.
  *3 Podczas pracy lampy w trybie Eco. Podczas pracy lampy w trybie Normal natężenie dźwięku wynosi 35 dB.
  *4 Obsługiwane multimedia obejmują prezentacje PowerPoint, pliki PDF, obrazy JPEG, strony internetowe (tylko system iOS) oraz zdjęcia (system iOS obsługuje wyłącznie zdjęcia wykonane przy użyciu wewnętrznego aparatu).
  *5 Jeżeli komputer nie umożliwia łączności z siecią bezprzewodową, należy użyć karty sieci bezprzewodowej.
  W przypadku komputerów Macintosh obsługiwany jest wyłącznie wbudowany interfejs sieci bezprzewodowej.
  Z funkcji Live Mode i Multi-Live Mode można korzystać także w sieci przewodowej.
  *6 Oprogramowanie Wireless Manager ME 6.2 pracuje pod kontrolą systemów Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 oraz Mac OS X (v10.6/v10.7/v10.8)
  *7 Opcjonalna antena Easy Wireless Stick ET-UW100 nie umożliwia przesyłania plików dźwiękowych. W trybie Multi-Live można korzystać wyłącznie z indeksowanego stylu 16-ekranowego.
  Przed rozpoczęciem korzystania z anteny ET-UW100 należy dokonać aktualizacji oprogramowania sprzętowego.
  Dostępność anteny ET-UW100 jest różna w zależności od kraju. Aby uzyskać więcej informacji, należy skontaktować się z przedstawicielem ds. Sprzedaży.
  *8 Dotyczy urządzeń PT-VZ575N/VW535N/VX605N.
  *9 Funkcje częściowego poziomego i pionowego przesunięcia obiektywu oraz korekcji perspektywy są dostępne wyłącznie w urządzeniu PT-VZ575N/VZ570.

☆ Sennheiser GSP 600 ☆

Sennheiser GSP 600 Najniższa Cena Online

☆ Sennheiser GSP 600 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser GSP 600
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  GSP 600 to nowy fachowy komplet słuchawkowy dla wymagających graczy. Headset posiada szereg ergonomicznych udoskonaleń, w tym zupełnie nowy kształt nauszników, progresywny dostosowywany pałąk, pozwalający na przypasowanie siły nacisku, i progresywny system metalowych zawiasów, umożliwiający obszerniejszą swobodę ruchów.

  Dzięki tym nowościom użytkownicy zyskują jeszcze lepszą jakość i dokładność dźwięku, pokaźniejszą efektywność mikrofonu udoskonalony komfort i solidność. Użyty w GSP 600 autorski system głośników Sennheisera z ulepszonymi aluminiowymi cewkami zagwarantuje unikatową jakość dźwięku z szerszym zakresem niskich częstotliwości, co potęguje wrażenia podczas grania czy oglądania filmów.

  równocześnie ciepły głęboki bas nie dominuje nad korzystnie wyważonymi średnimi i niezwykle szczegółowymi wysokimi częstotliwościami. Taki balans gwarantuje niesamowitą dokładność i realizm, dzięki czemu gracz jest w stanie usłyszeć każdy szczegół akcji i szybciej reagować w trakcie grania.

  profesjonalny mikrofon Dodatkowym atutem słuchawek jest progresywny mikrofon z mistrzowską technologią eliminacji szumów, która zapewnia transparentnie czystą komunikację w grach. Sterowanie dźwiękiem w grze jest szybkie i instynktowne: mikrofon można ekspresowo wyciszyć, podnosząc ramię wysięgnika, a głośność jest dostosowywana za pomocą wygodnego pokrętła na słuchawce.

  Wyższy poziom komfortu GSP 600 zostały zaopatrzone w świeże, głębokie, bardziej użyteczne gąbki nauszników z pianki pamięciowej, dzięki temu genialnie przylegają do uszu, udoskonaloną izolację akustyczną i pokaźniejszy komfort noszenia.

  Zaprojektowane w taki sposób pady lepiej bronią użytkownika przed zewnętrznym hałasem i uniemożliwiają przedostawaniu się dźwięku na zewnątrz, zachowując dynamiczność niskich częstotliwości. Ponadto nauszniki zapobiegają przegrzewaniu się dzięki nieszablonowemu połączeniu wygodnych i stylowych tworzyw.

  Słuchawki zostały także zaopatrzone w zaawansowany system metalowych zawiasów, który zapewnia jeszcze obszerniejszą swobodę ruchów i zwiększa trwałość konstrukcji. Aby jeszcze bardziej rozszerzyć komfort użytkowników, wdrożyliśmy nowatorską funkcję regulacji nacisku pałąka, dzięki której GSP 600 genialnie leżą i nie uciskają głowy.

  Kompatybilność z wieloma platformami GSP 600 są kompatybilne z wieloma platformami do gier: komputerami PC, Mac oraz konsolami z wejściem jack 3,5 mm. Dzięki obniżonej impedancji słuchawek można używać również do grania na urządzeniach mobilnych....Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania przewodowe do 1000 zł najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania przewodowe do 1000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania przewodowe do 1000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze słuchawki przewodowe do biegania – Ranking październik 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania przewodowych do 1000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych słuchawek przewodowych do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania przewodowe do 1000 zł opinie,
 • dobre słuchawki do biegania przewodowe do 1000 zł cena,
 • ranking słuchawek do biegania przewodowych do 1000 zł,
 • słuchawki do biegania przewodowe do 1000 zł jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania przewodowych do 1000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania przewodowych do 1000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania przewodowych do 1000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania przewodowe do 1000 zł najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania przewodowych do 1000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness przewodowymi do 1000 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania przewodowe do 1000 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness przewodowymi do 1000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania przewodowe do 1000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.