FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania przewodowych do 1000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania przewodowych do 1000 zł


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania przewodowych do 1000 zł,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek przewodowych do biegania.

Jakie słuchawki do biegania przewodowe do 1000 zł najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania przewodowe do 1000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania przewodowych do 1000 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Akg k 702 - słuchawki otwarte ☆

Akg k 702 - słuchawki otwarte Najniższa Cena Online

☆ Akg k 702 - słuchawki otwarte - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: Akg k 702 - słuchawki otwarte
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Niemieccy inżynierowie, którzy zaprojektowali i wyprodukowali serię dokładnych monitorów S, dzisiaj stworzyli bardziej mobilną formę monitorowania dźwięku: słuchawki Studio Pro SP-5. Słuchawki powstały w wyniku współpracy dwóch niemieckich firm inżynieryjnych: ADAM Audio i ULTRASONE.

  eksponującą cechą obu firm jest profesjonalizm i pasja tworzenia produktów oferujących możliwie najkorzystniejszą reprodukcję dźwięku. Podczas prac konstruktorskich podzespoły słuchawek Studio Pro SP-5 były precyzyjnie dobierane, wielokrotnie modyfikowane i strojone.

  Zmiany w membranie i obudowie wprowadzane były w oparciu na wskazówkach inżynierów marki ADAM Audio tak długo, aż dźwięk i jego kolor były adekwatne i charakterystyczne dla produktów ADAM Audio. Pierwsze słuchawki w ofercie marki ADAM Audio wprowadzają takie technologie jak ULTRASONE S-LOGIC Plus i zostały skonstruowane z myślą o hiperprecyzyjnej reprodukcji dźwięku z maksymalną izolacją pasywną, niepokaźnym zmęczeniu słuchu i płynnym przechodzeniu między naszymi słuchawkami i monitorami studyjnymi, przy jednoczesnym zapewnieniu maksimum komfortu.

  Bliska współpraca w trakcie procesu konstruowania została odzwierciedlona na etykiecie znajdującej się na boku słuchawek ADAM SP-5: ADAM AUDIO Berlin - Powered aby ULTRASONE. Słuchawki Studio Pro SP-5 to wysokiej klasy zamknięte słuchawki wokółuszne do mistrzowskiego wykorzystania, o stabilnej i dynamicznej charakterystyce, przeznaczone do monitorowania i miksowania w studiu lub w konfiguracji mobilnej.

  Przetworniki w SP-5 wykorzystują pozłacaną membranę o średnicy 40 mm, gwarantującą obfite pasmo przenoszenia od 8 Hz do 38 kHz, znakomite przenoszenie transjentów i niski poziom zniekształceń. Reprodukcja dźwięku z nieskazitelną rozdzielczością w pełnym paśmie i czułość 95 dB przy 1 mW na jedną słuchawkę zezwala na słuchaczowi zastosowanie tych nieprzeciętnych możliwości dynamicznych w trakcie słuchania.

  opatentowana technika S-LOGIC R zezwala na idealną analizę sceny dźwiękowej i długie godziny słuchania bez zmęczenia. Wyściółka izolacyjna i całkowita waga zaledwie 290 gramów dają maksimum komfortu noszenia tych mistrzowskich słuchawek studyjnych.

  Dzięki impedancji 70 $104 i wymiennym kablom słuchawki SP-5 są optymalne zarówno do wykorzystywania w każdym studiu, jak też w konfiguracjach mobilnych. Wytrzymały futerał broni słuchawki przed uszkodzeniem, gdy nie są używane podczas podróży.

  Słuchawki Studio Pro SP-5 są realizowane ręcznie w Niemczech. Zostały skonstruowane i są wytwarzane w partnerstwie z ULTRASONE z myślą o solidnym celu: o zapewnieniu profesjonalnym muzykom, producentom i realizatorom dostępu do mobilnej formy monitoringu z nadzwyczajnym przenoszeniem transjentów i równowagą brzmienia fachowych monitorów studyjnych ADAM Audio.

  Słuchawki Studio Pro SP-5, tak jak wszystkie fachowe słuchawki studyjne, ma za zadanie solidnie przylegać do głowy użytkownika. Ciasne przyleganie do uszu jest elementem konstrukcji słuchawek, potrzebnym dla maksymalnej izolacji i dokładnego przenoszenia basu.

  UWAGA! Zyskaj 5 lat gwarancji na produkty ADAM Audio! Każdy, kto kupi sprzęt ADAM Audio, a następnie zarejestruje zakup na stronie producenta w sekcji MY ADAM, zyska aż 5 lat gwarancji na zakupiony sprzęt!

  standardowa gwarancja udzielona poprzez producenta wynosi 2 lata. Zatem po rejestracji monitorów gwarancja zostaje przedłużona o kolejne 3 lat. Szczegóły: https://www.adam-audio.com/en/warranty-terms/ Link rejestracyjny: https://www.adam-audio.com/en/my-adam/ SPECYFIKACJA o Wytrzymałe, zamknięte, składane, słuchawki wokółuszne z odłączanym kablem, o Pasmo przenoszenia: Od 8 Hz to 38 kHz, o Czułość: 95 dB przy 1 mW dla każdej słuchawki, o Impedancja: 70 $105, o cechy przetwornika: Średnica 40 mm, pozłacany, o Waga: 290 g, o atrybuty podkreślające: o - S-LOGICR Plus - Obrazowanie, ograniczanie zmęczenia uszu, ULE Technology (Ekranowanie magnetyczne), o - Wytrzymały futerał i kable w pakiecie: spiralny kabel o dł.

  3 m z pozłacaną wtyczką jack o dł. 6,3 mm i prosty kabel o dł. 1,2 m z pozłacaną wtyczką jack 3,5 mm, o Gwarancja: 2 lata i 3 lata przy rejestracji produktu na stronie użytkownika MyADAM.


☆ Beyerdynamic dt 770 m (4010118472787) ☆

Beyerdynamic dt 770 m (4010118472787) Najniższa Cena Online

☆ Beyerdynamic dt 770 m (4010118472787) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Beyerdynamic
 • Nazwa produktu: Beyerdynamic dt 770 m (4010118472787)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  BEYERDYNAMIC DT770M profesjonalneDT770M to słuchawki z mistrzowskiej linii niemieckiego producenta. Wyjątkowo polecane dla perkusistów i przy pracy z aplikacją FOH (Front of House). Niezwykłą popularność zyskały sobie wśród producentów muzycznych, realizatorów dźwięku, nadawców.

  Są stosowane w studiach na całym świecie usztywniona, zamknięta konstrukcja pozwala pracować w nich choćby w głośnym otoczeniu. Reprodukują cały zakres częstotliwości z niewiarygodną precyzją i szczegółowością.

  wspaniale neutralne środowisko odsłuchu. Wysokie oraz niskie tony cechują się dużą separacją i zróżnicowaniem kolorów. Jednostronnie poprowadzony przewód posiada regulator głośności.BudowaWszystkie komponenty słuchawek PRO/M są wymienne i można zakupić je osobno.

  Dobra przystępność części powoduje, iż słuchawki można eksploatować poprzez mnóstwo lat. Genialny komfort noszeniaDT 770 PRO są niebywale lekkie jak na swój rozmiar, a dzięki dokładnie dopasowanym materiałom perfekcyjne dobrane.

  tworzone z weluru nauszniki dobre tłumienie hałasu otoczenia i wielki komfort użytkowania. Pozwalają słuchać ulubionej muzyki i tylko jej. Tworzone w NiemczechJakość "Made in Germany" rozpoczyna się od wysokiej jakości użytych części.

  Kolejny etap obejmuje ręczny montaż w Niemczech, gdzie towar jest produkowany z niezwykłą dbałością o detale. Właściwości słuchawek linii 770 MDynamiczne słuchawki typu zamkniętego profesjonalny dźwięk w studio i na urządzeniach mobilnychDedykowane dla perkusistów i osób pracujących z dźwiękiemDoskonała izolacja o hałasu zewnętrznego (35 dBa)Wysoka czułość (105 dBa)Wysoki komfort noszenia dzięki miękkim, okrężnym i wymiennym nausznikomWygodne dopasowanie dzięki wytrzymałej, dostosowywanej, miękko wyściełanej konstrukcji pałąkaProdukowane w NiemczechSpecyfikacja technologiczna:typ słuchawekwokółuszneKonstrukcjazamknięteImpedancja80 OhmPasmo przenoszenia5 - 30,000 HzNominalny SPL105 dBZniekształcenia T.H.D< 0.2%Tłumienie hałasu35 dBATyp przetwornikadynamicznyZłączemini jack 3,5 mm + przejściówka jack 6,3Długość przewodu3m (z regulatorem głośności)Waga300 gAkcesoriaetui ochronne, przejściówka Jack 6,3 mm


☆ Audio-technica ath-msr7bk black ☆

Audio-technica ath-msr7bk black Najniższa Cena Online

☆ Audio-technica ath-msr7bk black - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Audio-Technica
 • Nazwa produktu: Audio-technica ath-msr7bk black
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  „Za sprawą MSR7 wierzymy, że osiągnęliśmy idealną równowagę pomiędzy studyjnej jakości referencyjnym brzmieniem
  a komfortem i innowacyjnym wzornictwem, który spodoba się wszystkim fanom muzyki
  i będzie pełnił rolę nadzwyczajnego wprowadzenia do technologii dźwięku wysokiej rozdzielczości"

  • Robert Morgan-Males dyrektor marketingu Audio-Technica.

  Słuchawki ATH-MSR7 są konstrukcją, w której projektanci połączyli mistrzowską jakość brzmienia
  z najnowszym wzornictwem klasy premium. Wytworny charakter słuchawek
  podkreślają wyselekcjonowane materiały i perfekcyjna jakość wykończenia.
  w trakcie konstruowania modelu inżynierowie ulepszyli dostępne technologie audio
  i wykorzystali całe swoje doświadczenie, które zdobywają już od 1962 r.

  Zaprojektowane zostały do stosowania w domu i poza nim. Słuchawki ATH-MSR7 są niesamowicie wygodne.
  pokrywy nauszników pozostały specjalnie ukształtowane tak, żeby skrywać całe uszy i wzmocnić bogactwo niskich tonów,
  podczas gdy bardzo elastyczna konstrukcja przegubów umożliwia prędkie i nieskomplikowane dostosowanie słuchawek do kształtu głowy.
  Całości dopełniają miękkie poduszki wytwarzane z pianki z pamięcią kształtu.
  Słuchawki pewnie układając się wokół uszu genialne dostosowanie,
  co rozszerza do maksimum wygodę wykorzystywania, także w trakcie długotrwałych sesji odsłuchowych.
  To konsekwencja ponad 40-letniego doświadczenia marki w projektowaniu słuchawek monitorowych
  dedykowanych dla producentów, studiów nagraniowych i muzyków.
  Komfort wykorzystywania pozostaje kluczowym aspektem bardzo w trakcie odsłuchu muzyki zapisanej w plikach wysokiej rozdzielczości,
  kiedy wygoda pozwala bez reszty zanurzyć się w świetnej jakości nagraniach.

  Za wyśmienite odwzorowanie najmniejszych sybilantów brzmienia odpowiadają 45-mm przetworniki „True Motion",
  wyróżniające się wysoką rozdzielczością. Niezwykle pokaźne pasmo przenoszenia,
  rozciągające się od 5 Hz (!) aż do 40 kHz pozwala usłyszeć każdy, nawet najdelikatniejsze wysokie tony i najgłębszy bas.

  W celu poszerzenia spektrum niskich i średnich częstotliwości inżynierowie opracowali specjalną,
  dwuwarstwową technologię kontrolowania ruchu powietrza: warstwowe obudowy wytworzone z wytwornej mieszanki aluminium
  i magnezu tworząc lekką i jednocześnie niesprężystą strukturę. Dzięki wykorzystaniu tego istotnie niesprężystego materiału
  zredukowano do minimum niechciane wibracje, które mogłyby wpływać negatywnie na dźwięk.
  we wnętrzu tej warstwowej konstrukcji znajduje się system Triple-venting Acoustic Airflow,
  wykorzystujący trzy starannie rozmieszczone otwory, które kontrolując ruch powietrza gwarantują dużo bardziej energiczny dźwięk.

  Nieważne gdzie i jak słuchasz swej ulubionej muzyki słuchawki Audio-Technica ATH-MSR7
  będą genialnym rozwiązaniem dobranym do Twoich preferencji.
  Oprócz typowego 1,2-metrowego kabla, użytkownicy sprzętów przenośnych zaopatrzonych w system iOS lub Android
  mogą podłączyć 1,2-metrowy przewód iS, który zapewni im pełną kontrolę nad urządzeniem.
  Dzięki zaimplementowaniu przewodu iS możesz odebrać albo odrzucić przychodzące połączenie telefoniczne
  i jednocześnie przerwać odtwarzanie muzyki, bez konieczności sięgania po urządzenie mobilne.
  Do słuchawek dołączany jest także 3-metrowy kabel, który zapewniając obszerniejszy zasięg stanowi wyśmienite rozwiązanie
  do słuchania muzyki w domu. Żeby móc utrzymać słuchawki w nieprzeciętnym stanie,
  choćby w trakcie podróży, do zestawu załączone jest trwałe i potężne etui.

  • wariant Wokółuszne
  • Przeznaczenie Uniwersalne
  • Impedancja 35 Ohm
  • Pasmo przenoszenia (Hz) 5 Hz - 40 000 Hz
  • Czułość (dB/V) 100 dB/mW
  • Długość przewodu (m) 1,2 m; 3 m
  • konstrukcja Zamknięta
  • Złącze 3,5 mm (Mini Jack)

☆ evolve 80 duo marki Jabra ☆

evolve 80 duo marki Jabra Najniższa Cena Online

☆ evolve 80 duo marki Jabra - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: evolve 80 duo marki Jabra
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  JABRA EVOLVE™ 80 MICROSOFT LYNC STEREO

  udoskonaloną rozmowę

  pakiet Jabra EVOLVE 80 zaprojektowano tak,zwiększyć koncentrację i rozmowy za pomocą światowej klasy technice aktywnej redukcji szumu oraz głośnikom, które są zoptymalizowane do głosu i muzyki.

  Zachowaj koncentrację
  Jabra EVOLVE 80 MS Stereo to profesjonalny komplet słuchawkowy opracowany przede wszystkim w celu poprawy jakości rozmów i zwiększenia koncentracji. Rewelacyjna technika redukcji szumów zapewnia spokój podczas pracy w głośnym otwartym biurze, sprawnie kreujejąc strefę koncentracji wokół rozmówcy tak, żeby można było pracować w skupieniu. Głośniki zapewniają wygodę i stylowy wygląd dzięki poduszkom słuchawek z plastikowej skóry i są niezwykle przeznaczone do zmniejszenia hałasu panującego w biurach. W połączeniu z technologią dynamicznej redukcji szumu użytkownik dostaje maksymalną ochronę przed hałasem panującym w biurze. Strefę koncentracji uzupełnia wskaźnik zajętości, który zawiadamia, że użytkownik nie jest przystępny dla współpracowników.

  Zachowaj elastyczność
  To nie zadanie, ale ty sam możesz decydować, gdzie chcesz pracować. Zestaw Jabra EVOLVE 80 wyposażony jest w złącze 3,5 mm wbudowane w moduł obsługi, co pozwala na podłączenie przewodowego zestawu słuchawkowego do komputera, smartfona lub tabletu. Moduł obsługi umożliwia także komfortowy i łatwy dostęp do z zasady użytkowanych funkcji, takich jak głośność. Możesz także odbierać i kończyć połączenia bezpośrednio na module obsługi, co rozszerza ogólną elastyczność i zezwala na pokaźniejszą koncentrację na rozmowie. Gdy nie prowadzisz rozmowy albo gdy jesteś w ruchu, możeszkompletnie włożyć wysięgnik mikrofonu w pałąk – dzięki temu prosto zmienisz swój biurowy pakiet słuchawkowy na zestaw osobisty.

  Zoptymalizowany dla Microsoft Lync
  zestaw Jabra EVOLVE 80 MS Stereo jest zoptymalizowany dla Microsoft Lync, gwarantując szybką instalację zestawu słuchawkowego rodzaju "Plug & Play". Komplet słuchawkowy działa nieprzeciętnie z Microsoft Lync, więc możesz skupić się na rozmowie.

  • Długość przewodu: 1.2 m
  • Dźwięk (słuchawki): Stereo
  • Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  • Kolor (wyliczeniowy): Czarny
  • Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  • konstrukcja (słuchawki): Z muszlami nausznymi
  • Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  • Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  • Mikrofon: Tak
  • Oprogramowanie:

   Program Jabra PC Suite pozwala na zdalną obsługę połączeń przy użyciu zestawów słuchawkowych Jabra i systemów UC i telefonów programowych IP najnowszej generacji. Użytkownicy zestawów bezprzewodowych mogą kończyć połączenia z dala od biurka i telefonu programowego. W przypadku przewodowego zestawu słuchawkowego, program Jabra PC Suite proponuje szereg funkcji do zdalnej obsługi połączeń, z których można korzystać bezpośrednio przy użyciu zestawu lub pilota na przewodzie. Płynne łączenie zestawu słuchawkowego z telefonem programowym gwarantuje użytkownikom możliwość poruszania się i realizowania innych zadań podczas prowadzenia rozmowy. To z kolei prowadzi do podwyższonej efektywności i ulepszonej ergonomii codziennej pracy.

  • Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  • Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  • Pozostałe cechy:

   - zestaw słuchawkowy stereo do telefonów programowych, komórkowych i tabletów
   - Zoptymalizowany pod kątem oprogramowania Lync
   - Najwyższej klasa jakość dźwięku
   - intensywna redukcja szumów
   - Wskaźnik zajętości
   - Możliwość schowania mikrofonu w pałąku na głowę
   - Przycisk wyciszania mikrofonu na wysięgniku
   - Poduszki słuchawek z plastikowej skóry
   - Funkcja podsłuchu
   - Bezpośrednie połączenie z telefonem stacjonarnym
   - Długość przewodu kontrolera: 90 mm
   - PeakStop
   - Cyfrowe przetwarzanie sygnału (DSP)
   - Ładowanie poprzez USB
   - atesty: Atest Avaya, Microsoft, Cisco

  • Przeznaczenie (słuchawki): Call center
  • Przeznaczenie (słuchawki): Muzyka
  • Przeznaczenie (słuchawki): Telefonia internetowa
  • Technologie (słuchawki): Tłumienie dźwięków z otoczenia
  • Technologie (słuchawki): Redukcja szumów
  • Waga: 324 g
  • Złącza: 3,5 mm minijack
  • Złącza: 1 x USB 2.0


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania przewodowe do 1000 zł – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania przewodowe do 1000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania przewodowych do 1000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Beyerdynamic dt 770 m (4010118472787) ☆

Beyerdynamic dt 770 m (4010118472787) Najniższa Cena Online

☆ Beyerdynamic dt 770 m (4010118472787) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Beyerdynamic
 • Nazwa produktu: Beyerdynamic dt 770 m (4010118472787)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  BEYERDYNAMIC DT770M mistrzowskieDT770M to słuchawki z fachowej linii niemieckiego producenta. Stanowczo sugerowane dla perkusistów i przy pracy z aplikacją FOH (Front of House). Niezwykłą popularność zyskały sobie wśród producentów muzycznych, realizatorów dźwięku, nadawców.

  Są stosowane w studiach na całym świecie umocniona, zamknięta kompozycja pozwala pracować w nich choćby w głośnym otoczeniu. Reprodukują cały zakres częstotliwości z niewiarygodną precyzją i szczegółowością.

  świetnie neutralne środowisko odsłuchu. Wysokie oraz niskie tony charakteryzują się dużą separacją i zróżnicowaniem barw. Jednostronnie poprowadzony przewód ma regulator głośności.BudowaWszystkie części słuchawek PRO/M są wymienne i można zakupić je osobno.

  Dobra przystępność części sprawia, iż słuchawki można eksploatować poprzez dużo lat. Idealny komfort noszeniaDT 770 PRO są niebywale lekkie jak na swój wymiar, a dzięki dokładnie dobranym materiałom genialne dopasowane.

  tworzone z weluru nauszniki dobre tłumienie hałasu otoczenia i spory komfort używania. Pozwalają słuchać ulubionej muzyki i tylko jej. Tworzone w NiemczechJakość "Made in Germany" początkuje się od wysokiej jakości użytych części.

  Kolejny etap obejmuje ręczny montaż w Niemczech, gdzie artykuł jest wykonany z niezwykłą trosceą o szczegóły. Parametry słuchawek linii 770 MDynamiczne słuchawki typu zamkniętego profesjonalny dźwięk w studio i na urządzeniach mobilnychDedykowane dla perkusistów i osób pracujących z dźwiękiemDoskonała izolacja o hałasu zewnętrznego (35 dBa)Wysoka czułość (105 dBa)Wysoki komfort noszenia dzięki miękkim, okrężnym i wymiennym nausznikomWygodne dobranie dzięki wytrzymałej, regulowanej, miękko wyściełanej konstrukcji pałąkaProdukowane w NiemczechSpecyfikacja technologiczna:rodzaj słuchawekwokółuszneKonstrukcjazamknięteImpedancja80 OhmPasmo przenoszenia5 - 30,000 HzNominalny SPL105 dBZniekształcenia T.H.D< 0.2%Tłumienie hałasu35 dBATyp przetwornikadynamicznyZłączemini jack 3,5 mm + przejściówka jack 6,3Długość przewodu3m (z regulatorem głośności)Waga300 gAkcesoriaetui ochronne, przejściówka Jack 6,3 mm


☆ Audio-technica ath-msr7bk black ☆

Audio-technica ath-msr7bk black Najniższa Cena Online

☆ Audio-technica ath-msr7bk black - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Audio-Technica
 • Nazwa produktu: Audio-technica ath-msr7bk black
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  „Za sprawą MSR7 wierzymy, że osiągnęliśmy świetną równowagę między studyjnej jakości referencyjnym brzmieniem
  a komfortem i innowacyjnym wzornictwem, który spodoba się wszystkim fanom muzyki
  i będzie pełnił rolę nieprzeciętnego wprowadzenia do technice dźwięku wysokiej rozdzielczości"

  • Robert Morgan-Males dyrektor marketingu Audio-Technica.

  Słuchawki ATH-MSR7 są konstrukcją, w której projektanci scalili profesjonalną jakość brzmienia
  z najnowszym wzornictwem klasy premium. Wytworny charakter słuchawek
  podkreślają wyselekcjonowane materiały i perfekcyjna jakość wykończenia.
  podczas konstruowania modelu inżynierowie ulepszyli przystępne technologie audio
  i wykorzystali całe swoje doświadczenie, które zdobywają już od 1962 r.

  Zaprojektowane zostały do użytku w domu i poza nim. Słuchawki ATH-MSR7 są niesamowicie wygodne.
  obudowy nauszników zostały specjalnie ukształtowane tak, by skrywać całe uszy i wzmocnić bogactwo niskich tonów,
  podczas gdy nad wyraz elastyczna konstrukcja przegubów umożliwia prędkie i proste dopasowanie słuchawek do kształtu głowy.
  Całości dopełniają miękkie poduszki produkowane z pianki z pamięcią kształtu.
  Słuchawki pewnie układając się wokół uszu doskonałe dobranie,
  co rozszerza do maksimum wygodę wykorzystywania, także podczas długotrwałych sesji odsłuchowych.
  To konsekwencja ponad 40-letniego doświadczenia firmy w projektowaniu słuchawek monitorowych
  asygnowanych dla producentów, studiów nagraniowych i muzyków.
  Komfort użytkowania pozostaje kluczowym aspektem stanowczo podczas odsłuchu muzyki zapisanej w plikach wysokiej rozdzielczości,
  kiedy wygoda pozwala bez reszty zanurzyć się w doskonałej jakości nagraniach.

  Za nieprzeciętne odwzorowanie najmniejszych sybilantów brzmienia odpowiadają 45-mm przetworniki „True Motion",
  podkreślające się wysoką rozdzielczością. Wyjątkowo znaczne pasmo przenoszenia,
  rozciągające się od 5 Hz (!) aż do 40 kHz pozwala usłyszeć każdy, nawet najdelikatniejsze wysokie tony i najgłębszy bas.

  W celu poszerzenia spektrum niskich i średnich częstotliwości inżynierowie opracowali specjalną,
  dwuwarstwową technikę kontrolowania ruchu powietrza: warstwowe obudowy stworzone z wytwornej mieszanki aluminium
  i magnezu wytwarzając lekką i równocześnie sztywną strukturę. Dzięki wykorzystaniu tego szczególnie nieelastycznego materiału
  zredukowano do minimum niechciane wibracje, które mogłyby wpływać negatywnie na dźwięk.
  we wnętrzu tej warstwowej konstrukcji znajduje się system Triple-venting Acoustic Airflow,
  wykorzystujący trzy dokładnie rozmieszczone otwory, które kontrolując ruch powietrza gwarantują dużo bardziej aktywny dźwięk.

  Nieważne gdzie i jak słuchasz swej ulubionej muzyki słuchawki Audio-Technica ATH-MSR7
  będą idealnym rozwiązaniem dopasowanym do Twoich preferencji.
  Oprócz charakterystycznego 1,2-metrowego kabla, użytkownicy urządzeń mobilnych wyekwipowanych w system iOS albo Android
  mogą podłączyć 1,2-metrowy przewód iS, który zapewni im całkowitą kontrolę nad urządzeniem.
  Dzięki zastosowaniu przewodu iS możesz odebrać albo odrzucić przychodzące połączenie telefoniczne
  i jednocześnie przerwać odtwarzanie muzyki, bez konieczności sięgania po urządzenie przenośne.
  Do słuchawek dołączany jest także 3-metrowy kabel, który zapewniając pokaźniejszy zasięg stanowi świetne rozwiązanie
  do słuchania muzyki w domu. By móc utrzymać słuchawki w wyśmienitym stanie,
  choćby w trakcie podróży, do zestawu załączone jest trwałe i potężne etui.

  • wariant Wokółuszne
  • Przeznaczenie Uniwersalne
  • Impedancja 35 Ohm
  • Pasmo przenoszenia (Hz) 5 Hz - 40 000 Hz
  • Czułość (dB/V) 100 dB/mW
  • Długość przewodu (m) 1,2 m; 3 m
  • konstrukcja Zamknięta
  • Złącze 3,5 mm (Mini Jack)

☆ Akg k 702 - słuchawki otwarte ☆

Akg k 702 - słuchawki otwarte Najniższa Cena Online

☆ Akg k 702 - słuchawki otwarte - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: Akg k 702 - słuchawki otwarte
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Niemieccy inżynierowie, którzy zaprojektowali i wyprodukowali kolekcję dokładnych monitorów S, teraz stworzyli bardziej przenośną formę monitorowania dźwięku: słuchawki Studio Pro SP-5. Słuchawki powstały w wyniku współpracy dwóch niemieckich firm inżynieryjnych: ADAM Audio i ULTRASONE.

  uwydatniającą cechą obu firm jest profesjonalizm i pasja tworzenia produktów proponujących realnie najkorzystniejszą reprodukcję dźwięku. W trakcie prac konstruktorskich podzespoły słuchawek Studio Pro SP-5 były precyzyjnie dobierane, wielokrotnie modyfikowane i strojone.

  Zmiany w membranie i obudowie wprowadzane były w oparciu na wskazówkach inżynierów firmy ADAM Audio tak długo, aż dźwięk i jego odcień były odpowiednie i typowe dla produktów ADAM Audio. Pierwsze słuchawki w ofercie firmy ADAM Audio wprowadzają takie technologie jak ULTRASONE S-LOGIC Plus i zostały skonstruowane z myślą o hiperprecyzyjnej reprodukcji dźwięku z maksymalną izolacją pasywną, małym zmęczeniu słuchu, a także płynnym przechodzeniu pomiędzy naszymi słuchawkami i monitorami studyjnymi, przy jednoczesnym zapewnieniu maksimum komfortu.

  Bliska współpraca podczas procesu konstruowania została odzwierciedlona na etykiecie znajdującej się na boku słuchawek ADAM SP-5: ADAM AUDIO Berlin - Powered aby ULTRASONE. Słuchawki Studio Pro SP-5 to wysokiej klasy zamknięte słuchawki wokółuszne do profesjonalnego użytku, o stabilnej i dynamicznej charakterystyce, przeznaczone do monitorowania i miksowania w studiu lub w konfiguracji mobilnej.

  Przetworniki w SP-5 wykorzystują pozłacaną membranę o średnicy 40 mm, gwarantującą obfite pasmo przenoszenia od 8 Hz do 38 kHz, rewelacyjne przenoszenie transjentów i niski poziom zniekształceń. Reprodukcja dźwięku z bezbłędną rozdzielczością w pełnym paśmie i czułość 95 dB przy 1 mW na jedną słuchawkę pozwala na słuchaczowi wykorzystanie tych doskonałych możliwości dynamicznych w trakcie słuchania.

  opatentowana technologia S-LOGIC R pozwala na nieprzeciętną analizę sceny dźwiękowej i długie godziny słuchania bez zmęczenia. Wyściółka izolacyjna i całkowita waga zaledwie 290 gramów dają maksimum komfortu noszenia tych profesjonalnych słuchawek studyjnych.

  Dzięki impedancji 70 $104 i wymiennym kablom słuchawki SP-5 są stosowne jednocześnie do stosowania w każdym studiu, jak również w konfiguracjach mobilnych. Wytrzymały futerał broni słuchawki przed uszkodzeniem, gdy nie są wykorzystywane w trakcie podróży.

  Słuchawki Studio Pro SP-5 są wykonywane ręcznie w Niemczech. Zostały skonstruowane i są wytwarzane w partnerstwie z ULTRASONE z myślą o solidnym celu: o zapewnieniu fachowym muzykom, producentom i realizatorom dostępu do przenośnej formy monitoringu z doskonałym przenoszeniem transjentów i równowagą brzmienia fachowych monitorów studyjnych ADAM Audio.

  Słuchawki Studio Pro SP-5, tak jak wszystkie mistrzowskie słuchawki studyjne, ma za zadanie konkretnie przylegać do głowy użytkownika. Ciasne przyleganie do uszu jest elementem konstrukcji słuchawek, niezbędnym dla maksymalnej izolacji i starannego przenoszenia basu.

  UWAGA! Zyskaj 5 lat gwarancji na produkty ADAM Audio! Każdy, kto kupi sprzęt ADAM Audio, a następnie zarejestruje zakup na stronie producenta w sekcji MY ADAM, zyska aż 5 lat gwarancji na zakupiony sprzęt!

  standardowa gwarancja udzielona poprzez producenta wynosi 2 lata. Zatem po rejestracji monitorów gwarancja zostaje przedłużona o kolejne 3 lat. Detale: https://www.adam-audio.com/en/warranty-terms/ Link rejestracyjny: https://www.adam-audio.com/en/my-adam/ SPECYFIKACJA o Wytrzymałe, zamknięte, składane, słuchawki wokółuszne z odłączanym kablem, o Pasmo przenoszenia: Od 8 Hz to 38 kHz, o Czułość: 95 dB przy 1 mW dla każdej słuchawki, o Impedancja: 70 $105, o parametry przetwornika: Średnica 40 mm, pozłacany, o Waga: 290 g, o parametry wyróżniające: o - S-LOGICR Plus - Obrazowanie, ograniczanie zmęczenia uszu, ULE Technology (Ekranowanie magnetyczne), o - Wytrzymały futerał i kable w komplecie: spiralny kabel o dł.

  3 m z pozłacaną wtyczką jack o dł. 6,3 mm i prosty przewód o dł. 1,2 m z pozłacaną wtyczką jack 3,5 mm, o Gwarancja: 2 lata, a także 3 lata przy rejestracji artykułu na stronie użytkownika MyADAM.


☆ evolve 80 duo marki Jabra ☆

evolve 80 duo marki Jabra Najniższa Cena Online

☆ evolve 80 duo marki Jabra - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: evolve 80 duo marki Jabra
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  JABRA EVOLVE™ 80 MICROSOFT LYNC STEREO

  ulepszoną rozmowę

  zestaw Jabra EVOLVE 80 zaprojektowano tak,zwiększyć koncentrację i rozmowy za pomocą światowej klasy technice energicznej redukcji szumu i głośnikom, które są zoptymalizowane do głosu i muzyki.

  Zachowaj koncentrację
  Jabra EVOLVE 80 MS Stereo to mistrzowski pakiet słuchawkowy opracowany najczęściej w celu poprawy jakości rozmów i powiększenia koncentracji. Nadzwyczajna technika redukcji szumów gwarantuje spokój w trakcie pracy w głośnym otwartym biurze, sprawnie generujejąc strefę koncentracji wokół rozmówcy tak, aby można było pracować w skupieniu. Głośniki zapewniają wygodę i stylowy wygląd dzięki poduszkom słuchawek z syntetycznej skóry i są bardzo przeznaczone do zmniejszenia hałasu panującego w biurach. W połączeniu z technologią energicznej redukcji szumu użytkownik uzyskuje maksymalną ochronę przed hałasem panującym w biurze. Strefę koncentracji uzupełnia wskaźnik zajętości, który zawiadamia, że użytkownik nie jest przystępny dla współpracowników.

  Zachowaj rozciągliwość
  To nie zadanie, ale ty sam możesz decydować, gdzie chcesz pracować. Pakiet Jabra EVOLVE 80 wyposażony jest w złącze 3,5 mm zaimplementowane w moduł obsługi, co pozwala na podłączenie przewodowego zestawu słuchawkowego do komputera, smartfona albo tabletu. Moduł obsługi pozwala na także komfortowy i łatwy dostęp do zwykle wykorzystywanych funkcji, takich jak głośność. Możesz także odbierać i kończyć połączenia bezpośrednio na module obsługi, co zwiększa ogólną sprężystość i umożliwia większą koncentrację na rozmowie. Gdy nie prowadzisz rozmowy albo gdy jesteś w ruchu, możeszw całości włożyć wysięgnik mikrofonu w pałąk – dzięki temu z łatwością zmienisz swój biurowy pakiet słuchawkowy na zestaw osobisty.

  Zoptymalizowany dla Microsoft Lync
  pakiet Jabra EVOLVE 80 MS Stereo jest zoptymalizowany dla Microsoft Lync, zapewniając szybką instalację zestawu słuchawkowego rodzaju "Plug & Play". Komplet słuchawkowy działa znakomicie z Microsoft Lync, więc możesz skupić się na rozmowie.

  • Długość przewodu: 1.2 m
  • Dźwięk (słuchawki): Stereo
  • Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  • Kolor (wyliczeniowy): Czarny
  • Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  • budowa (słuchawki): Z muszlami nausznymi
  • Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  • Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  • Mikrofon: Tak
  • Oprogramowanie:

   Program Jabra PC Suite zezwala na zdalną obsługę połączeń przy użyciu zestawów słuchawkowych Jabra i systemów UC i telefonów programowych IP najnowszej generacji. Użytkownicy zestawów bezprzewodowych mogą kończyć połączenia z dala od biurka i telefonu programowego. W sytuacji przewodowego zestawu słuchawkowego, program Jabra PC Suite proponuje szereg funkcji do zdalnej obsługi połączeń, z których można korzystać bezpośrednio przy użyciu zestawu lub pilota na przewodzie. Płynne łączenie zestawu słuchawkowego z telefonem programowym gwarantuje użytkownikom możliwość poruszania się i wykonywania innych zadań w trakcie prowadzenia rozmowy. To z kolei prowadzi do podwyższonej skuteczności i lepszej ergonomii codziennej pracy.

  • Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  • Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  • Pozostałe cechy:

   - pakiet słuchawkowy stereo do telefonów programowych, komórkowych i tabletów
   - Zoptymalizowany pod kątem oprogramowania Lync
   - Najwyższej klasa jakość dźwięku
   - aktywna redukcja szumów
   - Wskaźnik zajętości
   - Możliwość schowania mikrofonu w pałąku na głowę
   - Przycisk wyciszania mikrofonu na wysięgniku
   - Poduszki słuchawek z syntetycznej skóry
   - Funkcja podsłuchu
   - Bezpośrednie połączenie z telefonem stacjonarnym
   - Długość przewodu kontrolera: 90 mm
   - PeakStop
   - Cyfrowe przetwarzanie sygnału (DSP)
   - Ładowanie poprzez USB
   - dokumenty: Atest Avaya, Microsoft, Cisco

  • Przeznaczenie (słuchawki): Call center
  • Przeznaczenie (słuchawki): Muzyka
  • Przeznaczenie (słuchawki): Telefonia internetowa
  • Technologie (słuchawki): Tłumienie dźwięków z otoczenia
  • Technologie (słuchawki): Redukcja szumów
  • Waga: 324 g
  • Złącza: 3,5 mm minijack
  • Złącza: 1 x USB 2.0


Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania przewodowe do 1000 zł najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania przewodowe do 1000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania przewodowe do 1000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze słuchawki przewodowe do biegania – Ranking maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania przewodowych do 1000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych słuchawek przewodowych do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania przewodowe do 1000 zł opinie,
 • dobre słuchawki do biegania przewodowe do 1000 zł cena,
 • ranking słuchawek do biegania przewodowych do 1000 zł,
 • słuchawki do biegania przewodowe do 1000 zł jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania przewodowych do 1000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania przewodowych do 1000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania przewodowych do 1000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania przewodowe do 1000 zł najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania przewodowych do 1000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness przewodowymi do 1000 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania przewodowe do 1000 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness przewodowymi do 1000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania przewodowe do 1000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *