FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania dokanałowych do 150 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania dokanałowych do 150 zł


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne październik 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania dokanałowych do 150 zł,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek dokanałowych do biegania.

Jakie słuchawki do biegania dokanałowe do 150 zł najlepiej wybrać? Ranking październik 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania dokanałowe do 150 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania dokanałowych do 150 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ JBL T110BT ☆

JBL T110BT Najniższa Cena Online

☆ JBL T110BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T110BT
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  JBL T110 BT Czarne JBL T110 BT słuchawki Czarne douszne, które są podstawowym modelem tej uznanej marki. Lekkie, o prostej konstrukcji i łatwe w obsłudze. Sprawdzają się w domu jak i w podróży. Znamionuje je dobra jakość brzemienia dzięki technologii Pure Bass Sound. Posiadają wygodny w użyciu zaimplementowany mikrofon i nieplączący się kabel. A ich prosty design powoduje,dostosowują się do stylu zróżnicowanych osób. Atuty JBL T110 BT Czarne:
  • Dźwięk klasy Pure Bass
  • wbudowany mikrofon
  • kabel, który się nie plącze
  • komfortowa obsługa
  • surowy design
  Brzmienie klasy Pure Bass Sound marka JBL jest znana z jakości dźwięku już od ponad 60 lat. W słuchawkach JBL T110 BT zastosowano 9 mm przetworniki o pasie przenoszenia rzędu 20 – 20 000 Hz, które odtwarzają dźwięk wysokiej jakości. Usłyszysz rockowe brzmienie i solidne basy. Cechują się czystym dźwiękiem, a także wysokimi jak i niskimi tonami. Surowy design Słuchawki zostały zaprojektowany w konwencjonalnym stylu. Reprezentują sobą surowy design dzięki temu pasują do różnych osób. Bez względu na to czy używasz ich w pracy czy dla rozrywki one po prostu pasują do Ciebie. Przystępne są w czterech kolorach czarnym, szarym, białym i niebieskim. Ich konstrukcja jest lekka, co iż są prawie niewyczuwalne w uszach. Można z nich wygodnie korzystać nawet poprzez długi czas. Końcówki są przystępne w trzech rozmiarach S, M oraz L więc bezproblemowo dopasujesz je do swych uszu. Instynktowna obsługa JBL T110 BT Zaletą tych słuchawek dokanałowych jest także ich stanowczo prosta obsługa. Całe sterowanie obywa się za pomocą jednego przycisku, umieszczonego na przewodzie. Tym prostym pilotem możesz sterować odtwarzaczem muzyki jak i odbierać przychodzące połączenia telefoniczne. Funkcjonalność i komfortowa na co dzień. Kabel, który się nie plącze Ile to razy plączące się kabelki słuchawek wyprowadzały Cię z równowagi. Z JBL T110 BT nic takiego nie będzie mieć miejsca. Zastosowany w nich płaski przewód nie plącze się i na dodatek jest wytrzymały co minimalizuje ryzyko jego uszkodzenia. Zadbano także o jego słuszną długość, więc śmiało możesz trzymać urządzenie do którego podpięte są słuchawki komfortowo w kieszeni czy torebce, kabla Ci nie zabraknie. Zaimplementowany mikrofon W przewodzie słuchawek JBL T110 BT zastosowany został mikrofon, dzięki któremu słuchawki z łatwością mogą stać się funkcjonalnym zestawem głośnomówiącym. W momencie gdy słuchawki wykryją połączenie przychodzące, samoczynnie wyciszą muzykę żeby można było odebrać rozmowę. To szczególnie użyteczne rozwiązanie, które pozwala korzystać ze słuchawek na różnorodne sposoby. Wygodne, dokanałowe, kompaktowe słuchawki, które odznaczają się wysoką jakością brzmienia, takie są JBL T110 BT. Czystość dźwięku i solidne basy jakie dzięki nim usłyszysz powodują, że sprostają one wymaganiom choćby nad wyraz wymagających osób. Wbudowany mikrofon i wygodny przewód dodają im funkcjonalności. Atrybuty artykułu JBL T110 BT Czarne informacje techniczne
  Mikrofon
  Pozostałe właściwości

☆ JVC HA-EC30BT ☆

JVC HA-EC30BT Najniższa Cena Online

☆ JVC HA-EC30BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JVC
 • Nazwa produktu: JVC HA-EC30BT
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Sportowe bezprzewodowe słuchawki genialne dla aktywnych biegaczy z bezprzewodową technologią Bluetooth i zaczepem na ucho.
  - Obsługuje aplikację AE Run & Music dla smartfonów
  - przystępne w czterech wariantach kolorystycznych
  - wytrzymałe na pot i wilgoć (IPX5), pilot (IPX4)
  - komfortowy klips na ucho dla stabilizacji podczas biegania
  - 3-przyciskowy pilot z mikrofonem
  - wbudowany magnes umożliwiający bezpieczne noszenie wokół szyi gdy nie są stosowane
  - Bezprzewodowa technologia Bluetooth
  - 8 godzin pracy z zaimplementowaną baterią
  - Otwarta konstrukcja nie izoluje dźwięków z otoczenia, zapewniając bezpieczeństwo podczas uprawiania sportu  EAN: 4975769444906
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: JVC HA-EC30BT-A-E
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  budowa: Z zaczepami usznymi
  Technologie: Brak
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: microUSB
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Funkcje bluetooth: A2DP (Transmisja stereo)
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Mikrofon: Tak
  Kolor: Niebieski
  Waga: 21 g
  Akcesoria w pakiecie: - przewód ładujący USB- Wkładki douszne S/M/L Normal/ Open
  Pozostałe atrybuty: - Zasięg: ok. 10 m- Membrana 9.0mm- rodzaj magnesu: Neodymowy


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania dokanałowe do 150 zł – Ranking październik 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania dokanałowe do 150 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania dokanałowych do 150 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ JBL T110BT ☆

JBL T110BT Najniższa Cena Online

☆ JBL T110BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T110BT
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  JBL T110 BT Czarne JBL T110 BT słuchawki Czarne douszne, które są podstawowym modelem tej cenionej producenta. Lekkie, o prostej konstrukcji i łatwe w obsłudze. Sprawdzają się w domu jak i w podróży. Charakteryzuje je dobra jakość brzemienia dzięki technice Pure Bass Sound. Mają wygodny w użyciu zastosowany mikrofon, a także nieplączący się kabel. A ich prosty design powoduje,dostosowują się do stylu najróżniejszych osób. Zalety JBL T110 BT Czarne:
  • Dźwięk klasy Pure Bass
  • wbudowany mikrofon
  • przewód, który się nie plącze
  • wygodna obsługa
  • minimalistyczny design
  Brzmienie klasy Pure Bass Sound firma JBL jest znana z jakości dźwięku już od ponad 60 lat. W słuchawkach JBL T110 BT zaimplementowano 9 mm przetworniki o pasie przenoszenia rzędu 20 – 20 000 Hz, które odtwarzają dźwięk wysokiej jakości. Usłyszysz rockowe brzmienie i solidne basy. Cechują się czystym dźwiękiem oraz wysokimi jak i niskimi tonami. Surowy design Słuchawki zostały zaprojektowany w konwencjonalnym stylu. Reprezentują sobą surowy design dzięki czemu pasują do przeróżnych osób. Bez względu na to czy używasz ich w pracy czy dla rozrywki one po prostu pasują do Ciebie. Przystępne są w czterech kolorach czarnym, szarym, białym i niebieskim. Ich budowa jest lekka, co że są prawie niewyczuwalne w uszach. Można z nich komfortowo korzystać nawet przez długi czas. Końcówki są przystępne w trzech wymiarach S, M, a także L więc bez problemu złączysz je do swych uszu. Intuicyjna obsługa JBL T110 BT Zaletą tych słuchawek dokanałowych jest także ich niezwykle prosta obsługa. Całe sterowanie obywa się przy pomocy jednego przycisku, umieszczonego na przewodzie. Tym prostym pilotem możesz sterować odtwarzaczem muzyki jak i odbierać przychodzące połączenia telefoniczne. Funkcjonalność i komfortowa na co dzień. Kabel, który się nie plącze Ile to razy plączące się kabelki słuchawek wyprowadzały Cię z równowagi. Z JBL T110 BT nic takiego nie będzie mieć miejsca. Zastosowany w nich płaski przewód nie plącze się i dodatkowo jest wytrzymały co minimalizuje ryzyko jego uszkodzenia. Zadbano także o jego trafną długość, więc śmiało możesz trzymać urządzenie do którego podpięte są słuchawki komfortowo w kieszeni czy torebce, kabla Ci nie zabraknie. Wbudowany mikrofon W przewodzie słuchawek JBL T110 BT zastosowany został mikrofon, dzięki któremu słuchawki łatwo mogą stać się poręcznym zestawem głośnomówiącym. W chwili gdy słuchawki wykryją połączenie przychodzące, automatycznie wyciszą muzykę by można było odebrać rozmowę. To nad wyraz użyteczne rozwiązanie, które pozwala korzystać ze słuchawek na zróżnicowane sposoby. Komfortowe, dokanałowe, kompaktowe słuchawki, które odznaczają się wysoką jakością brzmienia, takie są JBL T110 BT. Czystość dźwięku i potężne basy jakie dzięki nim usłyszysz powodują, iż sprostają one wymaganiom choćby nad wyraz wymagających osób. Zastosowany mikrofon i wygodny kabel dodają im funkcjonalności. Parametry towaru JBL T110 BT Czarne informacje techniczne
  Mikrofon
  Pozostałe parametry

☆ JVC HA-EC30BT ☆

JVC HA-EC30BT Najniższa Cena Online

☆ JVC HA-EC30BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JVC
 • Nazwa produktu: JVC HA-EC30BT
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Sportowe bezprzewodowe słuchawki wspaniałe dla aktywnych biegaczy z bezprzewodową technologią Bluetooth i zaczepem na ucho.
  - Obsługuje aplikację AE Run & Music dla smartfonów
  - przystępne w czterech wariantach kolorystycznych
  - oporne na pot i wilgoć (IPX5), pilot (IPX4)
  - wygodny klips na ucho dla stabilizacji w trakcie biegania
  - 3-przyciskowy pilot z mikrofonem
  - zaimplementowany magnes umożliwiający bezpieczne noszenie wokół szyi gdy nie są wykorzystywane
  - Bezprzewodowa technologia Bluetooth
  - 8 godzin pracy z zastosowaną baterią
  - Otwarta konstrukcja nie izoluje dźwięków z otoczenia, gwarantując bezpieczeństwo w trakcie uprawiania sportu  EAN: 4975769444906
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: JVC HA-EC30BT-A-E
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  budowa: Z zaczepami usznymi
  Technologie: Brak
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: microUSB
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Funkcje bluetooth: A2DP (Transmisja stereo)
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Mikrofon: Tak
  Kolor: Niebieski
  Waga: 21 g
  Akcesoria w pakiecie: - kabel ładujący USB- Wkładki douszne S/M/L Normal/ Open
  Pozostałe parametry: - Zasięg: ok. 10 m- Membrana 9.0mm- rodzaj magnesu: Neodymowy


Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania dokanałowe do 150 zł najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania dokanałowe do 150 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania dokanałowe do 150 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre słuchawki dokanałowe do biegania – Ranking październik 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania dokanałowych do 150 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych słuchawek dokanałowych do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania dokanałowe do 150 zł opinie,
 • dobre słuchawki do biegania dokanałowe do 150 zł cena,
 • ranking słuchawek do biegania dokanałowych do 150 zł,
 • słuchawki do biegania dokanałowe do 150 zł jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania dokanałowych do 150 zł

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania dokanałowych do 150 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania dokanałowych do 150 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania dokanałowe do 150 zł najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania dokanałowych do 150 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness dokanałowymi do 150 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania dokanałowe do 150 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness dokanałowymi do 150 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania dokanałowe do 150 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.