FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania dokanałowych do 200 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania dokanałowych do 200 zł


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne październik 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania dokanałowych do 200 zł,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek dokanałowych do biegania.

Jakie słuchawki do biegania dokanałowe do 200 zł najlepiej wybrać? Ranking październik 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania dokanałowe do 200 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek do biegania dokanałowych do 200 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Sennheiser CX 300 ☆

Sennheiser CX 300 Najniższa Cena Online

☆ Sennheiser CX 300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser CX 300
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Wzbogać dźwięk z nowymi słuchawkami Sennheiser CX 3.00, które oferują wyjątkowo szczegółowe odwzorowanie dźwięku i uwydatnienie basów w istotnie niepokaźnej obudowie. Nowa, szczególnie niewiele znacząca budowa gwarantuje komfort w trakcie, gdy pakiet nakładek w czterech różnorodnych wymiarach (XS, S, M, L), efektywne blokowanie hałasu i pozwala poczuć rytm! Są to słuchawki których szukasz. Wypróbuj je już dziś!

  - Daj płynąć muzyce - szczegółowy dźwięk i umocniony bas
  - nieszablonowy komfort - zoptymalizowany zarys i rozmiar dla perfekcyjnego dostosowania
  - Nakładki w 4 uniwersalnych wymiarach (XS, S, M, L) - dla skutecznego blokowania hałasu
  - Nieplączący kabel - eliptyczny, nieplączący się przewód
  - warianty kolorystyczne - dostępny w kolorze czarnym, białym albo czerwonym  EAN: 4044155094930
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: 506246
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  budowa: Douszne
  Technologie: Brak
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Brak
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 18 Ω
  Czułość: 118 dB
  Mikrofon: Nie
  Długość przewodu: 1.2 m
  Akcesoria w komplecie: - komplet CX 3.00 w kolorze białym (506246) - komplet nakładek dousznych w czterech uniwersalnych wymiarach (XS, S, M, L) - Twarde etui transportowe

☆ JBL Free II ☆

JBL Free II Najniższa Cena Online

☆ JBL Free II - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Free II
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki dokanałowe JBL FREE 2 Podwójne połączenie usprawnia życie szybko paruj słuchawki JBL FREE 2 urządzeniami z systemem Android zaraz po otwarciu etui. Prowadź rozmowy telefoniczne o krystalicznie czystym dźwięku, rozmawiaj ze swym asystentem głosowym i słuchaj ulubionej muzyki przesyłanej strumieniowo — w dowolnym czasie, z poziomu jednej albo obu słuchawek.

  Bluetooth 5.0 zagwarantuje wysoką jakość transmisji strumieniowej. Łącznie 24 godziny odtwarzania Cały dzień bezprzewodowego słuchania dźwięku dzięki 6 godzinom ciągłego odtwarzania i 18 godzinom zasilania dodatkowego z etui ładującego.

  Łatwe ładowanie słuchawek JBL FREE 2 za pomocą etui ładującego z USB typu C.. Prędkie parowanie Słuchawki JBL FREE 2 posiadają funckję szybkiego parowania, udostępnianej przez Google, słuchawki FREE II TWS łączą się z urządzeniem z systemem Andoid w momencie otwarcia etui.

  Mozna jeszcze sparować mnóstwo urzadzeń za pomocą dotknięcia ekranów maszyn. Nietrudne rozmowy telefoniczne bez wykorzystania rąk Słuchawki JBL FREE 2 mają jeszcze zintegrowany mikrofon zapewniający wyraźne połączenia telefoniczne.

  automatyczne przełączanie między trybem stereo i mono w celu zapewnienia naturalnego dźwięku rozmów. W pełni kontroluj połączenia i muzykę przy pomocy pojedynczego intuicyjnego przycisku i uzyskaj dostęp do asystenta głosowego urządzenia.


☆ SoundMAGIC E80 ☆

SoundMAGIC E80 Najniższa Cena Online

☆ SoundMAGIC E80 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: SoundMAGIC E80
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SOUNDMAGIC E80 Pracy nad modelem SoundMAGIC E80 przyświecało stworzenie słuchawek, które w sposób korzystny zobrazują nam odtwarzany materiał muzyczny. Jednocześnie słyszalny dźwięk będzie na poziomie, który można nazwać mianem audiofilizmu.

  W tym celu wykorzystano przetworniki umożliwiające przetwarzanie materiału wysokiej rozdzielczości tak aby dźwięk był skrupulatny, z korzystnie zdefiniowanym basem, a także odpowiednią separacją i ułożeniem sceny stereo.

  Tuning na etapie dostrajania przetworników pozwolił uzyskać genialną reprezentację muzyki, naturalną i wyrazistą bez jakichkolwiek wzmocnień czy przebarwień w całym zakresie pasma. By zbliżyć się jak najbardziej do oryginalności nagrania, firma zdecydował się na zmianę adaptacji przetworników, stosując nowy materiał o wysokiej czystości miedzi uzwojenia specjalnie importowany z Japonii.

  Materiał ten sprawia wzrost wartości impedancji co z kolei wymaga większej mocy od wzmacniacza w celu osiągnięcia pełnego potencjału E80. Wysokiej rozdzielczości cyfrowy odtwarzacz audio czy również wzmacniacz jest w stanie wydobyć z nowego modelu najkorzystniejszy dźwięk.

  Warto o tym pamiętać. Obudowa w zarysie konwencjonalnej baryłki z frezowanego,lekkiego aluminium sprawiają, iż słuchawki E80 nie dość, iż są wytrzymałe, to w dodatku szczególnie praktyczne. Zawarte w zestawie różnorodność końcówek silikonowych i Comply korzystne przypasowanie słuchawek do każdego ucha.

  adekwatne dopasowanie zestawu tipsów do swego ucha, ulepszoną izolację, czysty dźwięk a w wyniku czego doskonałe przeżycia odsłuchowe. Spójny dźwięk Spójny i jednostajny dźwięk. Pełna harmonia i separacja stereo, bez uwypuklania jakichkolwiek częstotliwości.

  E80 oferuje neutralny i wierny z oryginałem dźwięk. Konkretna Budowa mocna pokrywa wytwarzana kompletnie z aluminium oraz precyzyjnie formowana dysza z tworzywa termoplastycznego i żywicy wraz z kręconym w warkocz rdzeniem kabla, niepodatnego na nieprzystępne warunki użytkowania, zapewniającego trwale niezmienną jakość odsłuchu.

  unikatowy materiał aby osiągnąć jak najkorzystniejsze osiągi wykorzystanych głosników i zminimalizowac realne zniekształcenia,SoundMAGIC wykorzystał nowy materiał o wysokiej czystości miedzi uzwojenia specjalnie importowany z Japonii.

  przypasowanie i Izolacja poręczne dobrane tulejki dźwiękowe znakomicie układają się w kanale słuchowym i pozostają w uchu dając uczucie wysokiego komfortu kompozycja douszna w połączeniu z odpowiednimi tipsami poprawnie izoluje od zewnątrz przed niepożądanym hałasem, a jednocześnie kreuje dla muzyki idealną przestrzeń akustyczną.

  W zestawie użytkownik dostaje obfity wybór nakładek silikonowych rodzaju Comply, by w 100% zjednoczyć słuchawki do swych uszu. GŁÓWNE parametry: Neutralny i jednostajny dźwięk idealny, wierny poziom dźwięku Hi-Fi Zaprojektowane do trafnych osiągów z odtwarzaczami wysokiej rozdzielczości i wzmacniaczami słuchawkowymi wygodne dopasowanie i specyficzny design Skręcony rdzeń kabla z solidną budową i właściwościami ograniczającymi plątanie się kabla solidna, w pełni metalowa budowa słuchawki Wysokiej czystości uzwojenie miedziane importowane z Japonii informacje technologicznE: Przetwornik: Dynamiczny, 10mm, neodymowe Pasmo przenoszenia: 15Hz - 22kHz Impedancja: 64$40 Czułość: 102dB Maksymalna moc wejściowa: 20mW Dł.

  kabla: 1,2 m Złącze:kątowy jack 3.5mm, pozłacany Waga: 13g zestaw gromadzi: SoundMAGIC E80 3 pary silikonowych tipsów w zarysie kopuły (S / M / L) 3 pary silikonowych tipsów - płaskich (S / M / L) 1 para podówjnych tipsów silikonowych typu Double (M) 3 pary pianek Comply (S / M / L) twardy futerał klip do ubrania


☆ SoundMAGIC E50 ☆

SoundMAGIC E50 Najniższa Cena Online

☆ SoundMAGIC E50 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: SoundMAGIC E50
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 10
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  E50S to wersja modelu E50 z zamontowanym na kablu pilotem i mikrofonem. Pilot gwarantuje kompatybilność z większością Smartpohonów na rynku (Smartswitch). Słuchawki są znacznie lepszą wersją wielokrotnie nagradzanego modelu E10S.

  starannie strojone przetworniki, będące sercem modelu E50S reprodukują nawet najdrobniejsze niuanse akustyczne, utrzymując przy tym neutralny przekaz bez podkreślenia któregokolwiek z pasm. Nowy przetwornik wykorzystuje wysokiej czystości miedź importowaną z Japonii. Użycie takiego materiału rozszerzyło impedancję przetworników i moc konieczną do ich wysterowania, jednak zaowocowało także pokaźnie równiejszym i bardziej detalicznym przekazem. Model E50S dostarcza wykwintny i pełen szczegółów dźwięk. Przekaz jest naturalny i detaliczny, a ergonomia z całą pewnością choćby najbardziej wymagających użytkowników słuchawek dokanałowych.

  Utrzymano znany już design obudowy przetworników i też tutaj nie oszczędzono na materiałach – obudowa jest w pełni wytworzona z aluminium, co zagwarantuje słuchawkom szczególnie dobrą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo w pakiecie wyszukamy także nakładki silikonowe, a także nakładki Comply, celem zapewnienia możliwie najlepszej ergonomii i dostosowania słuchawek do własnych potrzeb.

  Nie obeszło się jeszcze bez wytrzymałego przewodu, który jest dopełnieniem modelu E50S. Zastosowano wysokiej jakości skręcany kabel, zaprojektowany, by uniknąć plątania się przewodu.

  E50S wyposażono w pilota sterowania do kończenia, a także odbierania rozmów a także wybierania głosowego. Słuchawki współpracują z większością Smartphonów na rynku towar dopasowany jest do bezproblemowej współpracy z najnowszymi Smartphonami marek Samsung, Blackberry, Nokia, HTC, Iphone, Samsung Galaxy (nowsze modele), Sony Xperia, Corby

  producent zastosował nowatorskie rozwiązanie z wyszukanym przełącznikiem na pilocie gdzie mamy możliwość przełączenia się w tryb, który bardziej odpowiada Naszemu modelowi telefonu. Dzieki temu unikniemy potrzeby zmiany słuchawek w przypadku zmiany telefonu. To zagwarantuje kompatybilność w sensie sterowania i jakości dźwięku.


  atrybuty towaru:

  • wymyślna sygnatura dźwięku z dużą ilością szczegółów
  • Naturalny dźwięk bez wyszczególniania pasm
  • Zaprojektowane z myślą o wysokiej rozdzielczości DAPach i wzmacniaczach słuchawkowych
  • Wygoda i standardowy design
  • wytrzymały, skręcany przewód wysokiej jakości
  • W pełni metalowa pokrywa przetwornika
  • Cewka wyprodukowana z wysokiej czystości miedzi importowanej z Japonii
  • Kompatybilność z większością Smartphonów na rynku (Smartswitch)

  Specyfikacja technologiczna:

  • Przetwornik: dynamiczny przetwornik neodymowy 10mm
  • Pasmo przenoszenia: 15Hz - 22kHz
  • Impedancja: 51Ω
  • Skuteczność: 102dB
  • Maksymalna moc wejściowa: 20mW
  • przewód: 1.2m
  • Konfekcja: złocony wtyk jack 3.5mm, zakrzywiony pod kątem 60 poziomów
  • Waga: 13g☆ Guess słuchawki Bluetooth GUTWS1CGO TWS + stacja dokująca złoty/gold / GUTWS1CGO ☆

Guess słuchawki Bluetooth GUTWS1CGO TWS + stacja dokująca złoty/gold / GUTWS1CGO Najniższa Cena Online

☆ Guess słuchawki Bluetooth GUTWS1CGO TWS + stacja dokująca złoty/gold / GUTWS1CGO - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Guess
 • Nazwa produktu: Guess słuchawki Bluetooth GUTWS1CGO TWS + stacja dokująca złoty/gold / GUTWS1CGO
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Elektroniczna linia GUESS. Praktyczne, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth TWS zaprojektowane z myślą o inteligentnej redukcji szumów i najwyższej jakości dźwięku.
  załączona do zestawu stacja dokująca, będąca power bankiem oraz ładowarką w jednym w prosty sposób rozszerza możliwości tych kompaktowych słuchawek.
  Zapewnij sobie wygodę i stabilność, dzięki której możesz odbierać połączenia i słuchać muzyki, nie martwiąc się o zakłócenia dźwięku.
  Bluetooth 5.0 zezwala na płynne podłączenie do smartfonu. Dzięki zastosowanemu dotykowemu panelowi, wymiar i waga słuchawek zostały pokaźnie zredukowane, a Ty możesz w wygodny sposób sterować nimi za pomocą dotyku.

  Specyfikacja:

  Wersja Bluetooth: 5.0
  Czas prowadzenia rozmów: do 5 h
  Czas słuchania muzyki: do 4 h
  Czas ładowania: 1,5 h
  Zasięg Bluetooth: 10 m.
  objętość akumulatora stacji ładowania: 390 mAh
  pojemność akumulatora 1 słuchawki: 45 mAh
  Przetwornik akustyczny: 6 mm
  Dynamika: 92dB +/- 3dB
  Impedancja: 32Ohm ± 10%
  Pasmo przenoszenia: 20- 20000Hz
  Kolor: Złoty

  towar wykonany na licencji Guess


☆ Guess słuchawki Bluetooth GUTWSJL4GBK TWS + stacja dokująca czarny/black 4G ☆

Guess słuchawki Bluetooth GUTWSJL4GBK TWS + stacja dokująca czarny/black 4G Najniższa Cena Online

☆ Guess słuchawki Bluetooth GUTWSJL4GBK TWS + stacja dokująca czarny/black 4G - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Guess
 • Nazwa produktu: Guess słuchawki Bluetooth GUTWSJL4GBK TWS + stacja dokująca czarny/black 4G
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Elektroniczna kolekcja GUESS 4G - . Y na licencji Guess


☆ Guess Wireless Earphones 5.0 4H - Słuchawki TWS + stacja dokująca (złoty) ☆

Guess Wireless Earphones 5.0 4H - Słuchawki TWS + stacja dokująca (złoty) Najniższa Cena Online

☆ Guess Wireless Earphones 5.0 4H - Słuchawki TWS + stacja dokująca (złoty) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Guess
 • Nazwa produktu: Guess Wireless Earphones 5.0 4H - Słuchawki TWS + stacja dokująca (złoty)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe Guess Uniwersalne, dla smartfonów i tabletów z Bluetooth 5.0 Komfort stosowania Bezprzewodowe słuchawki od marki Guess. Wyprodukowane, by dać całkowity komfort w użytkowaniu. Wytrzymałe materiały zezwalają na stosowanie choćby w trakcie złej pogody, dzięki odporności IPX5.

  Co więcej słuchawki nie wypadają z uszu, co jest nadzwyczajnym rozwiązaniem dla ludzi ceniących aktywny wypoczynek. Zaimplementowany mikrofon zezwala na prowadzenie rozmów. Odcień producenta: Gold (złoty) słuchawki dokanałowe (objętość akumulatora 1 słuchawki: 40 mAh) etui - stacja ładowania (pojemność akumulatora stacji ładowania: 300 mAh) nakładki w rozmiarach S,M i L kabel ładujący USB-A do USB-C Oryginalne opakowanie Obejrzyj recenzję towaru Odwiedź nasz profil na YouTube i przejrzyj jak słuchawki sprawdzają się w praktyce.

  Łatwa obsługa Słuchawki zostały wyposażone w bardzo instynktowny i prosty dotykowy panel sterowania, dzięki któremu bez trudu wykonasz połączenie telefoniczne czy odtworzysz kolejną piosenkę w playliście.

  wyśmienicie zachowany dźwięk Słuchawka ma najnowszy standard Bluetooth 5.0, który zapewnia zrównoważone połączenie i doskonałą jakość dźwięku. W dodatku urządzenie jest zaopatrzone w redukcję szumów DSP, która optymalizuje głos i minimalizuje hałas wywoływany w tle.

  Dotykowy panel sterowania zezwala na: Włączanie urządzenia, Włączanie muzyki, Zmiana utworów, Zmiana głośności, Pauza, Odbieranie/Kończenie połączeń telefonicznych. Lekkość wykorzystywania Dzięki różnej wielkości wymiennym wkładkom i lekkiej wadze, słuchawki genialnie nadadzą się dla każdego użytkownika.

  Ochrona IPX5 Wykonanie słuchawek zagwarantuje ochronę zgodną ze standardem IPX5, zatem nie musisz się obawiać o krople potu czy niedużej wilgoci, gdyż nie mogą one w żaden sposób zaszkodzić urządzeniu. Z powodzeniem możesz używać słuchawek na siłowni, czy w trakcie joggingu na świeżym powietrzu.


☆ Forever TWE-210 (biały) ☆

Forever TWE-210 (biały) Najniższa Cena Online

☆ Forever TWE-210 (biały) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Forever
 • Nazwa produktu: Forever TWE-210 (biały)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:nie;Czas pracy do:9 h;asygnowane do:smartfon;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):TWE-210;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana budowa:nie;True Wireless:tak;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:dokanałowe;Wersja Bluetooth:5.3;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m...Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania dokanałowe do 200 zł – Ranking październik 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania dokanałowe do 200 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania dokanałowych do 200 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ SoundMAGIC E50 ☆

SoundMAGIC E50 Najniższa Cena Online

☆ SoundMAGIC E50 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: SoundMAGIC E50
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 10
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  E50S to wersja modelu E50 z zamontowanym na kablu pilotem i mikrofonem. Pilot gwarantuje kompatybilność z większością Smartpohonów na rynku (Smartswitch). Słuchawki są wyraźnie udoskonaloną wersją wielokrotnie nagradzanego modelu E10S.

  skrupulatnie strojone przetworniki, będące sercem modelu E50S reprodukują choćby najdrobniejsze niuanse akustyczne, utrzymując przy tym neutralny przekaz bez podkreślenia któregokolwiek z pasm. Nowy przetwornik wykorzystuje wysokiej czystości miedź importowaną z Japonii. Zastosowanie takiego materiału powiększyło impedancję przetworników i moc potrzebną do ich wysterowania, jednak zaowocowało także pokaźnie równiejszym i bardziej detalicznym przekazem. Model E50S dostarcza wyszukany i pełen szczegółów dźwięk. Przekaz jest naturalny i detaliczny, a ergonomia z pewnością nawet najszczególniej wymagających użytkowników słuchawek dokanałowych.

  Utrzymano znany już design obudowy przetworników i również tutaj nie oszczędzono na materiałach – obudowa jest w pełni wytworzona z aluminium, co zapewnia słuchawkom nad wyraz korzystną wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Na dodatek w pakiecie odszukamy także nakładki silikonowe oraz nakładki Comply, celem zapewnienia realnie najlepszej ergonomii i dostosowania słuchawek do własnych potrzeb.

  Nie obeszło się ponadto bez wytrzymałego przewodu, który jest dopełnieniem modelu E50S. Zastosowano wysokiej jakości skręcany przewód, zaprojektowany, żeby uniknąć plątania się przewodu.

  E50S zaopatrzono w pilota sterowania do kończenia oraz odbierania rozmów a także wybierania głosowego. Słuchawki współpracują z większością Smartphonów na rynku towar dopasowany jest do bezproblemowej współpracy z najnowszymi Smartphonami marek Samsung, Blackberry, Nokia, HTC, Iphone, Samsung Galaxy (nowsze modele), Sony Xperia, Corby

  marka zastosował pionierskie rozwiązanie z szykownym przełącznikiem na pilocie gdzie mamy możliwość przełączenia się w tryb, który bardziej odpowiada Naszemu modelowi telefonu. Dzieki temu unikniemy potrzeby zmiany słuchawek w przypadku zmiany telefonu. To zagwarantuje kompatybilność w sensie sterowania, a także jakości dźwięku.


  cechy produktu:

  • wykwintna sygnatura dźwięku z dużą ilością szczegółów
  • Naturalny dźwięk bez wyszczególniania pasm
  • Zaprojektowane z myślą o wysokiej rozdzielczości DAPach i wzmacniaczach słuchawkowych
  • Wygoda i typowy design
  • wytrzymały, skręcany przewód wysokiej jakości
  • W pełni metalowa pokrywa przetwornika
  • Cewka produkowana z wysokiej czystości miedzi importowanej z Japonii
  • Kompatybilność z większością Smartphonów na rynku (Smartswitch)

  Specyfikacja technologiczna:

  • Przetwornik: aktywny przetwornik neodymowy 10mm
  • Pasmo przenoszenia: 15Hz - 22kHz
  • Impedancja: 51Ω
  • Skuteczność: 102dB
  • Maksymalna moc wejściowa: 20mW
  • kabel: 1.2m
  • Konfekcja: złocony wtyk jack 3.5mm, odkształcony pod kątem 60 stopni
  • Waga: 13g☆ Forever TWE-210 (biały) ☆

Forever TWE-210 (biały) Najniższa Cena Online

☆ Forever TWE-210 (biały) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Forever
 • Nazwa produktu: Forever TWE-210 (biały)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:nie;Czas pracy do:9 h;dedykowane do:smartfon;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):TWE-210;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana kompozycja:nie;True Wireless:tak;wariant podłączenia:bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:dokanałowe;Wersja Bluetooth:5.3;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m...


☆ Sennheiser CX 300 ☆

Sennheiser CX 300 Najniższa Cena Online

☆ Sennheiser CX 300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser CX 300
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Wzbogać dźwięk z nowymi słuchawkami Sennheiser CX 3.00, które proponują bardzo detalowe odwzorowanie dźwięku i uwydatnienie basów w niezwykle niewiele znaczącej obudowie. Nowa, bardzo nieznaczna kompozycja gwarantuje komfort w trakcie, gdy zestaw nakładek w czterech rozmaitych wymiarach (XS, S, M, L), produktywne blokowanie hałasu i pozwala poczuć rytm! Są to słuchawki których szukasz. Wypróbuj je już dziś!

  - Daj płynąć muzyce - detalowy dźwięk i usztywniony bas
  - unikatowy komfort - zoptymalizowany zarys i wymiar dla perfekcyjnego przypasowania
  - Nakładki w 4 uniwersalnych rozmiarach (XS, S, M, L) - dla efektywnego blokowania hałasu
  - Nieplączący kabel - eliptyczny, nieplączący się przewód
  - typy kolorystyczne - dostępny w odcieniu czarnym, białym lub czerwonym  EAN: 4044155094930
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: 506246
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  konstrukcja: Douszne
  Technologie: Brak
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Brak
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 18 Ω
  Czułość: 118 dB
  Mikrofon: Nie
  Długość przewodu: 1.2 m
  Akcesoria w zestawie: - komplet CX 3.00 w kolorze białym (506246) - pakiet nakładek dousznych w czterech uniwersalnych rozmiarach (XS, S, M, L) - Twarde etui transportowe

☆ Guess słuchawki Bluetooth GUTWSJL4GBK TWS + stacja dokująca czarny/black 4G ☆

Guess słuchawki Bluetooth GUTWSJL4GBK TWS + stacja dokująca czarny/black 4G Najniższa Cena Online

☆ Guess słuchawki Bluetooth GUTWSJL4GBK TWS + stacja dokująca czarny/black 4G - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Guess
 • Nazwa produktu: Guess słuchawki Bluetooth GUTWSJL4GBK TWS + stacja dokująca czarny/black 4G
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Elektroniczna linia GUESS 4G - . Y na licencji Guess


☆ Guess Wireless Earphones 5.0 4H - Słuchawki TWS + stacja dokująca (złoty) ☆

Guess Wireless Earphones 5.0 4H - Słuchawki TWS + stacja dokująca (złoty) Najniższa Cena Online

☆ Guess Wireless Earphones 5.0 4H - Słuchawki TWS + stacja dokująca (złoty) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Guess
 • Nazwa produktu: Guess Wireless Earphones 5.0 4H - Słuchawki TWS + stacja dokująca (złoty)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe Guess Uniwersalne, dla smartfonów i tabletów z Bluetooth 5.0 Komfort wykorzystywania Bezprzewodowe słuchawki od firmy Guess. Wyprodukowane, żeby dać całkowity komfort w wykorzystywaniu. Wytrzymałe materiały pozwalają na stosowanie nawet podczas złej pogody, dzięki oporności IPX5.

  Co więcej słuchawki nie wypadają z uszu, co jest genialnym rozwiązaniem dla ludzi lubiących aktywny wypoczynek. Wbudowany mikrofon pozwala na prowadzenie rozmów. Kolor producenta: Gold (złoty) słuchawki dokanałowe (pojemność akumulatora 1 słuchawki: 40 mAh) etui - stacja ładowania (objętość akumulatora stacji ładowania: 300 mAh) nakładki w rozmiarach S,M i L przewód ładujący USB-A do USB-C Oryginalne opakowanie Obejrzyj recenzję produktu Odwiedź nasz profil na YouTube i zobacz jak słuchawki sprawdzają się w praktyce.

  Łatwa obsługa Słuchawki zostały wyekwipowane w bardzo intuicyjny i prosty dotykowy panel sterowania, dzięki któremu bez trudu wykonasz połączenie telefoniczne czy odtworzysz kolejną piosenkę w playliście.

  znakomicie zachowany dźwięk Słuchawka posiada najnowszy kanon Bluetooth 5.0, który zapewnia zrównoważone połączenie i nadzwyczajną jakość dźwięku. Ponadto urządzenie jest wyposażone w redukcję szumów DSP, która optymalizuje głos i minimalizuje hałas wywoływany w tle.

  Dotykowy panel sterowania zezwala na: Włączanie urządzenia, Włączanie muzyki, Zmiana utworów, Zmiana głośności, Pauza, Odbieranie/Kończenie połączeń telefonicznych. Lekkość stosowania Dzięki zróżnicowanej wielkości wymiennym wkładkom oraz lekkiej wadze, słuchawki rewelacyjnie nadadzą się dla każdego użytkownika.

  Ochrona IPX5 Wykonanie słuchawek zapewnia ochronę zgodną ze standardem IPX5, zatem nie musisz się obawiać o krople potu czy niewiele znaczącej wilgoci, gdyż nie mogą one w żaden sposób zaszkodzić urządzeniu. Z powodzeniem możesz używać słuchawek na siłowni, czy w trakcie joggingu na świeżym powietrzu.Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania dokanałowe do 200 zł najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania dokanałowe do 200 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania dokanałowe do 200 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre słuchawki dokanałowe do biegania – Zestawienie październik 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania dokanałowych do 200 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych słuchawek dokanałowych do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania dokanałowe do 200 zł opinie,
 • dobre słuchawki do biegania dokanałowe do 200 zł cena,
 • ranking słuchawek do biegania dokanałowych do 200 zł,
 • słuchawki do biegania dokanałowe do 200 zł jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania dokanałowych do 200 zł

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania dokanałowych do 200 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania dokanałowych do 200 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie słuchawki do biegania dokanałowe do 200 zł najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania dokanałowych do 200 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness dokanałowymi do 200 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania dokanałowe do 200 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness dokanałowymi do 200 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania dokanałowe do 200 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.