FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania dokanałowych do 200 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania dokanałowych do 200 zł


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania dokanałowych do 200 zł,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek dokanałowych do biegania.

Jakie słuchawki do biegania dokanałowe do 200 zł najlepiej wybrać? Ranking marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania dokanałowe do 200 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek do biegania dokanałowych do 200 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ SoundMAGIC E80 ☆

SoundMAGIC E80 Najniższa Cena Online

☆ SoundMAGIC E80 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: SoundMAGIC E80
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SOUNDMAGIC E80 Pracy nad modelem SoundMAGIC E80 przyświecało stworzenie słuchawek, które w sposób korzystny zobrazują nam odtwarzany materiał muzyczny. Jednocześnie słyszalny dźwięk będzie na poziomie, który można nazwać mianem audiofilizmu.

  W tym celu wykorzystano przetworniki umożliwiające przetwarzanie materiału wysokiej rozdzielczości tak aby dźwięk był skrupulatny, z korzystnie zdefiniowanym basem, a także odpowiednią separacją i ułożeniem sceny stereo.

  Tuning na etapie dostrajania przetworników pozwolił uzyskać genialną reprezentację muzyki, naturalną i wyrazistą bez jakichkolwiek wzmocnień czy przebarwień w całym zakresie pasma. By zbliżyć się jak najbardziej do oryginalności nagrania, firma zdecydował się na zmianę adaptacji przetworników, stosując nowy materiał o wysokiej czystości miedzi uzwojenia specjalnie importowany z Japonii.

  Materiał ten sprawia wzrost wartości impedancji co z kolei wymaga większej mocy od wzmacniacza w celu osiągnięcia pełnego potencjału E80. Wysokiej rozdzielczości cyfrowy odtwarzacz audio czy również wzmacniacz jest w stanie wydobyć z nowego modelu najkorzystniejszy dźwięk.

  Warto o tym pamiętać. Obudowa w zarysie konwencjonalnej baryłki z frezowanego,lekkiego aluminium sprawiają, iż słuchawki E80 nie dość, iż są wytrzymałe, to w dodatku szczególnie praktyczne. Zawarte w zestawie różnorodność końcówek silikonowych i Comply korzystne przypasowanie słuchawek do każdego ucha.

  adekwatne dopasowanie zestawu tipsów do swego ucha, ulepszoną izolację, czysty dźwięk a w wyniku czego doskonałe przeżycia odsłuchowe. Spójny dźwięk Spójny i jednostajny dźwięk. Pełna harmonia i separacja stereo, bez uwypuklania jakichkolwiek częstotliwości.

  E80 oferuje neutralny i wierny z oryginałem dźwięk. Konkretna Budowa mocna pokrywa wytwarzana kompletnie z aluminium oraz precyzyjnie formowana dysza z tworzywa termoplastycznego i żywicy wraz z kręconym w warkocz rdzeniem kabla, niepodatnego na nieprzystępne warunki użytkowania, zapewniającego trwale niezmienną jakość odsłuchu.

  unikatowy materiał aby osiągnąć jak najkorzystniejsze osiągi wykorzystanych głosników i zminimalizowac realne zniekształcenia,SoundMAGIC wykorzystał nowy materiał o wysokiej czystości miedzi uzwojenia specjalnie importowany z Japonii.

  przypasowanie i Izolacja poręczne dobrane tulejki dźwiękowe znakomicie układają się w kanale słuchowym i pozostają w uchu dając uczucie wysokiego komfortu kompozycja douszna w połączeniu z odpowiednimi tipsami poprawnie izoluje od zewnątrz przed niepożądanym hałasem, a jednocześnie kreuje dla muzyki idealną przestrzeń akustyczną.

  W zestawie użytkownik dostaje obfity wybór nakładek silikonowych rodzaju Comply, by w 100% zjednoczyć słuchawki do swych uszu. GŁÓWNE parametry: Neutralny i jednostajny dźwięk idealny, wierny poziom dźwięku Hi-Fi Zaprojektowane do trafnych osiągów z odtwarzaczami wysokiej rozdzielczości i wzmacniaczami słuchawkowymi wygodne dopasowanie i specyficzny design Skręcony rdzeń kabla z solidną budową i właściwościami ograniczającymi plątanie się kabla solidna, w pełni metalowa budowa słuchawki Wysokiej czystości uzwojenie miedziane importowane z Japonii informacje technologicznE: Przetwornik: Dynamiczny, 10mm, neodymowe Pasmo przenoszenia: 15Hz - 22kHz Impedancja: 64$40 Czułość: 102dB Maksymalna moc wejściowa: 20mW Dł.

  kabla: 1,2 m Złącze:kątowy jack 3.5mm, pozłacany Waga: 13g zestaw gromadzi: SoundMAGIC E80 3 pary silikonowych tipsów w zarysie kopuły (S / M / L) 3 pary silikonowych tipsów - płaskich (S / M / L) 1 para podówjnych tipsów silikonowych typu Double (M) 3 pary pianek Comply (S / M / L) twardy futerał klip do ubrania


☆ SoundMAGIC E50 ☆

SoundMAGIC E50 Najniższa Cena Online

☆ SoundMAGIC E50 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: SoundMAGIC E50
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 15
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  E50S to wersja modelu E50 z zamontowanym na kablu pilotem i mikrofonem. Pilot gwarantuje kompatybilność z większością Smartpohonów na rynku (Smartswitch). Słuchawki są znacznie lepszą wersją wielokrotnie nagradzanego modelu E10S.

  starannie strojone przetworniki, będące sercem modelu E50S reprodukują nawet najdrobniejsze niuanse akustyczne, utrzymując przy tym neutralny przekaz bez podkreślenia któregokolwiek z pasm. Nowy przetwornik wykorzystuje wysokiej czystości miedź importowaną z Japonii. Użycie takiego materiału rozszerzyło impedancję przetworników i moc konieczną do ich wysterowania, jednak zaowocowało także pokaźnie równiejszym i bardziej detalicznym przekazem. Model E50S dostarcza wykwintny i pełen szczegółów dźwięk. Przekaz jest naturalny i detaliczny, a ergonomia z całą pewnością choćby najbardziej wymagających użytkowników słuchawek dokanałowych.

  Utrzymano znany już design obudowy przetworników i też tutaj nie oszczędzono na materiałach – obudowa jest w pełni wytworzona z aluminium, co zagwarantuje słuchawkom szczególnie dobrą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo w pakiecie wyszukamy także nakładki silikonowe, a także nakładki Comply, celem zapewnienia możliwie najlepszej ergonomii i dostosowania słuchawek do własnych potrzeb.

  Nie obeszło się jeszcze bez wytrzymałego przewodu, który jest dopełnieniem modelu E50S. Zastosowano wysokiej jakości skręcany kabel, zaprojektowany, by uniknąć plątania się przewodu.

  E50S wyposażono w pilota sterowania do kończenia, a także odbierania rozmów a także wybierania głosowego. Słuchawki współpracują z większością Smartphonów na rynku towar dopasowany jest do bezproblemowej współpracy z najnowszymi Smartphonami marek Samsung, Blackberry, Nokia, HTC, Iphone, Samsung Galaxy (nowsze modele), Sony Xperia, Corby

  producent zastosował nowatorskie rozwiązanie z wyszukanym przełącznikiem na pilocie gdzie mamy możliwość przełączenia się w tryb, który bardziej odpowiada Naszemu modelowi telefonu. Dzieki temu unikniemy potrzeby zmiany słuchawek w przypadku zmiany telefonu. To zagwarantuje kompatybilność w sensie sterowania i jakości dźwięku.


  atrybuty towaru:

  • wymyślna sygnatura dźwięku z dużą ilością szczegółów
  • Naturalny dźwięk bez wyszczególniania pasm
  • Zaprojektowane z myślą o wysokiej rozdzielczości DAPach i wzmacniaczach słuchawkowych
  • Wygoda i standardowy design
  • wytrzymały, skręcany przewód wysokiej jakości
  • W pełni metalowa pokrywa przetwornika
  • Cewka wyprodukowana z wysokiej czystości miedzi importowanej z Japonii
  • Kompatybilność z większością Smartphonów na rynku (Smartswitch)

  Specyfikacja technologiczna:

  • Przetwornik: dynamiczny przetwornik neodymowy 10mm
  • Pasmo przenoszenia: 15Hz - 22kHz
  • Impedancja: 51Ω
  • Skuteczność: 102dB
  • Maksymalna moc wejściowa: 20mW
  • przewód: 1.2m
  • Konfekcja: złocony wtyk jack 3.5mm, zakrzywiony pod kątem 60 poziomów
  • Waga: 13g☆ DeFunc Earbud True ☆

DeFunc Earbud True Najniższa Cena Online

☆ DeFunc Earbud True - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DeFunc
 • Nazwa produktu: DeFunc Earbud True
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe dokanałowe Defunc True Bezprzewodowe słuchawki z mikrofonem wykorzystujące do działania technologię Bluetooth 5.0, posiadają dynamiczny przetwornik, pasmo przenoszenia 20 - 20000 Hz, czułość 97 dB, impedancję 16 Ohm dane podstawowe parametry odsłuchu dokumenty i normy: CE Dynamika: 97 dB Impedancja: 16 Ohm Pasmo przenoszenia: 20-20000 Hz dopełniające funkcje: Mikrofon Producent: DeFunc > Słuchawki DeFunc wariant transmisji bezprzewodowej: Bluetooth > Słuchawki Bluetooth Przeznaczenie: Uniwersalne > Słuchawki Uniwersalne rodzaj: Douszne > Słuchawki Douszne Komunikacja: Bezprzewodowe > Słuchawki Bezprzewodowe Złącze: USB Długość przewodu: Nie dotyczy Kolor: Czarny Pozostałe parametry: rozmiar: Ładowarka: 55 x 90 x 19 mm,objętość ładowarki: 2100 mAh,Profile Bluetooth: A2DP / HFP / HSP / AVRCP / SPP Technologie: Bluetooth Wyposażenie: przewód microUSB do ładowania Maksymalny czas pracy (h): 3 Prawdziwie bezprzewodowe DeFunc TRUE to prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne.

  Brak jakichkolwiek kabli i bezstratny dźwięk wysokiej jakości to zasługa technice Bluetooth 5.0 Długość działania: 3 godziny Długość ładowania: słuchawki: 45 min, ładowarka: ok. 3h Pasmo przenoszenia: 20 – 20.000 Hz Przetwornik: dynamiczny Czułość: 97 dB Impedancja: 16 Ohm Gwarancja: 2 lata Zasilanie: Ładowarka: Wyjście DC: 5 V / 1A rozmiar: Ładowarka: 55 x 90 x 19 mm Bluetooth: Bluetooth 5 + A2DP / HFP / HSP / AVRCP / SPP Bateria: pojemność ładowarki: 2100 mAh Czas pracy: 3 godziny x 20 ładowań Słuchaj muzyki i rozmawiaj do 3 godzin.

  Gdy słuchawki rozładują się stacja dokująca DeFunc TRUE naładuje je ponownie w 45 minut. W pełni naładowana stacja pozwala na powtórzenie cyklu aż do 20 razy. Stacja dokująca DeFunc TRUE o pojemności 2100 mAh służy w dodatku jako powerbank.

  Podłącz i naładuj dowolne urządzenie gdziekolwiek jesteś. Wykorzystaj DeFunc TRUE jako zestaw słuchawkowy do rozmów i odbierania połączeń. Za pomocą poleceń głosowych możesz zjednoczyć się z usługami Alexa, Siri® albo Google Assistant™ Co w komplecie Pudełko zawiera słuchawki douszne bezprzewodowe DeFunc TRUE oraz stację dokującą, która może posłużyć jako powerbank, a także przewód micro USB do ładowania, instrukcję i kartę gwarancyjną.

  Lekka konstrukcja Połączenie odpowiednio dostosowanych części i śladowej pokrywy pozwoliło na stworzenie niewielkich i ergonomicznych słuchawek prawdziwie bezprzewodowych. Lekka kompozycja o wadze około 5g zapewnia swobodę użytkowania i przypasowanie do uszu.

  Trwałe komponenty Mimo swoich niewielkich rozmiarów DeFunc TRUE to słuchawki wyprodukowane z najwyższej jakości elementów, które zapewniają długoletnie wykorzystywanie. Komfort Słuchawki dokanałowe korzystnie dopasowują się do ucha, nie wypadają i nie ciążą.

  niepokaźne rozmiary i waga oraz brak przewodów to jedno z najnowszych rozwiązań na rynku słuchawek dousznych w trosce o komfort użytkownika.


☆ Baseus Bowie M2 ☆

Baseus Bowie M2 Najniższa Cena Online

☆ Baseus Bowie M2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Baseus
 • Nazwa produktu: Baseus Bowie M2
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Bowie M2

  Bezprzewodowe słuchawki zapewniają czysty, świetny dźwięk i skuteczną redukcję szumów w trakcie rozmów. To perfekcyjny dobór na różne okazje. Mają trzy rozmaite tryby pracy do wyboru w aplikacji i pozwalają ustawić poziom wyciszenia hałasu z zewnątrz w skali od 1 do 10.

  • Normalny tryb - do słuchania w domu.
  • Tryb przezroczysty - w przypadku kiedy Ci potrzeba słyszeć otoczenie np. Korzystając z przejścia dla pieszych.
  • Tryb ANCwyeliminować szum otoczenia.

  Słuchawki zostały wyekwipowane w Bluetooth 5.2. Nowa generacja chipów proponuje szybsze połączenie, mniejsze zużycie energii i zrównoważoną i szybką transmisję dźwięku.

  • Możliwość podłączenia dwóch telefonów. Nieprzeciętna opcja dla osób mających telefony służbowe.

  To co eksponuje je na tle innych słuchawek to wbudowane 4 mikrofony dla jeszcze lepszej jakości rozmów. Twój głos brzmi czysto i profesjonalnie płynnie przechodząc między środowiskami, w pomieszczeniu albo na zewnątrz.

  W pełni naładowane słuchawki pracują do 5 godzin, a załączone do zestawu etui pozwala wydłużyć ten czas do nawet 30 godzin.

  Przyciski pozwalają na sterowanie utworami, połączeniami bez wydobywania telefonu z kieszeni. Ponadto słuchawki posiadają funkcję wykrywania ucha.

  Aplikacja Baseus Smart samoczynnie zarejestruje położenie ostatnio odłączonych słuchawek i pozwoli je zlokalizować. Umożliwi w dodatku sprawdzenie stanu połączenia i pozostałą moc baterii w aplikacji.

  parametry:
  • Model: Bowie M2
  • Kolor: czarny
  • Materiał ABS + PC
  • Wersja Bluetooth: 5.2
  • Czas pracy słuchawek: 5h
  • Czas pracy etui: 30h
  • objętość akumulatora: 40mAh (słuchawki), 400mAh (etui ładujące)
  • Czas ładowania: około godziny
  • Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 000 Hz
  • Kodeki audio: AAC, SBC
  • Redukcja szumów: ENC, ANC
  • Poziom opóźnienia: 0.038s
  • Impedancja: 20 Ω
  • Złącze: USB-C
  • Kod producenta: NGTW140001
  Najważniejsze mocne strony:
  • Aplikacja do lokalizowania ostatniego położenia słuchawek i personalizowania słuchawek.
  • Funkcja wykrywania ucha.
  • 4 mikrofony dla wysokiej jakości rozmów.
  • Etui zostało wyekwipowane w funkcję ładowania bezprzewodowego.
  • Wszystkie części sterujące są instynktowne i znajdują się na samych słuchawkach.
  • Słuchawki mogą pracować nieustannie przez 5 godzin.
  • szybkie ładowanie (1h przewodowo, 2h bezprzewodowo).
  • pokrywa, która służy w dodatku jako źródło zasilania.
  • rewelacyjnie dopasowane zapewniają komfort stosowania i prawidłową izolację akustyczną.
  • Bluetooth 5.2
  • Wsparcie asystenta głosowego.
  Dźwięk

  Baseus pracował nad jakością dźwięku i osiągnął imponujące wyniki. Słuchawki pozwolą Ci poczuć pełen realizm każdej brzmiącej nuty. Efekt izolujący pozwala radować się czystym dźwiękiem na najwyższym poziomie. Posiadają bogatsze tony, wyraźniejszy wokal i głębszy bas.

  zrównoważone połączenie Bluetooth

  Dzięki technologii Bluetooth 5.2 możesz przesyłać strumieniowo muzykę ze smartfonów, tabletów lub innych urządzeń obsługujących technikę Bluetooth w promieniu 10m.

  • Nowa generacja chipów proponuje szybsze połączenie, mniejsze zużycie energii oraz stabilną i szybką transmisję dźwięku.

  technika Dual Channel Low-Latency pozwoliła ograniczyć opóźnienie 0,038 s, co zapewnia genialną synchronizację obrazu i dźwięku.

  Po pierwszym użyciu słuchawki natychmiast łączą się ze smartfonem, gdy tylko wyjmiesz je z etui.

  • Słuchawki umożliwiają podłączenie dwóch telefonów. Wspaniała opcja dla osób posiadających telefony służbowe.
  Wykonanie

  Dzięki ergonomicznemu kształtowi i dodatkowym nakładkom w czterech najróżniejszych rozmiarach, słuchawki ściśle i delikatnie dopasowują się do ucha, gwarantując wysokiej jakości dźwięk i wygodę nawet po kilku godzinach słuchania.

  • Są wyjątkowo lekkie - każda słuchawka waży zaledwie 3,5g.

  Do zestawu zostało załączone etui do ładowania, przenoszenia i przechowywania słuchawek.

  Każda słuchawka wbudowaną baterię o pojemności 40mAh co zagwarantuje około 5h ciągłej pracy. Dzięki etui z funkcją Power Banka czas ten można wydłużyć choćby do 30 godzin!

  • Samo ładowanie słuchawek trwa zaledwie 1h przewodowo i 2h bezprzewodowo.

  Etui i słuchawki wytworzone zostały z wysokiej jakości, wytrzymałego tworzywa, dzięki temu będą Ci służyły poprzez wyjątkowo długi czas. Mają wyszukany i postępowy wygląd, opływowy kształt i kompaktowy wymiar. Mają także stylowe podświetlenie

  Funkcjonalność

  Dotykowe przyciski sterujące pozwalają na włączanie / wyłączanie słuchawek, aktywowanie asystenta głosowego, odtwarzanie / wstrzymywanie dźwięku, odbieranie / kończenie połączeń.

  • Słuchawki wykrywają też, czy masz je na sobie. Automatycznie zatrzymają odtwarzanie, gdy wyjmiesz je z uszu, a wznowią pracę, gdy włożysz je z powrotem.

  wyjątkowo funkcjonalne żeby sprostać wszystkie Twoje wymagania.

  Mikrofon

  Słuchawki mają po dwa mikrofony w każdej słuchawce. Gwarantują płynną komunikację. Technologia redukcji hałasu usuwa zakłócający szum w tle, gdziekolwiek jesteś.

  Twój głos brzmi czysto i profesjonalnie, płynnie przechodząc pomiędzy środowiskami, w pomieszczeniu lub na zewnątrz.

  Wszędzie jest dobre miejsce do rozmowy.

  Aplikacja Baseus

  W aplikacji możesz zobaczyć lokalizację swoich słuchawek na mapie, ustawić alerty, gdy słuchawki znajdą się poza zasięgiem sygnału Bluetooth i aktywować sygnał dźwiękowy, by je znaleźć.

  jeszcze funkcję personalizowania przycisków.

  w dodatku pozwoli Ci zaktualizować słuchawki, takza każdym razem były zgodne z Twoim urządzeniem.

  Istnieje także możliwość nadania nazwy słuchawkom


☆ Nillkin TW004 ☆

Nillkin TW004 Najniższa Cena Online

☆ Nillkin TW004 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nillkin
 • Nazwa produktu: Nillkin TW004
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Nillkin TW004 GO TWS bezprzewodowe dokanałowe słuchawki Bluetooth 5.0 wodoodporne IPX5 niebieski (TW004 GO blue)

  Marzysz o luźnym i wygodnym sposobie na słuchanie muzyki? Bezprzewodowe słuchawki zapewnią Ci maksymalny komfort i pozwolą na za każdym razem zapomnieć o splątanych kablach. Oprócz wygody niosą za sobą niemało innych korzyści. Designersko wyglądają i odtwarzają dźwięki czysto, bez zakłóceń i opóźnień. Skuteczna bateria umożliwia odsłuchiwanie muzyki choćby poprzez 65 godzin w jakości Hi-Fi.

  Brak przewodów to brak problemów

  Bezprzewodowa technika Bluetooth eliminuje problem ciągle splątanych kabli. Dzięki słuchawkom TWS słuchanie muzyki jest dużo komfortowojsze.

  Rozmowy telefoniczne w stereo

  Słuchawki są wyekwipowane w czułe mikrofony, dzięki którym rozmówca słyszy Ciebie głośno i wyraźnie. Ty również będziesz wszystko słyszeć nadzwyczajnie i to na obydwu słuchawkach jednocześnie.

  ekstremalnie pojemna bateria

  Baza do ładowania ma akumulator o obszerności 500 mAh. Akumulatory w każdej słuchawce posiadają 60 mAh. Taka konfiguracja zezwala na słuchanie muzyki do 65 godzin na 1 pełnym ładowaniu (pamiętaj, by regularnie umieszczać słuchawki w etui ładującym, by uzupełnić ich akumulatory).

  Dźwięk bez opóźnień

  technologia Qualcomm Apt-X to gwarancja przesyłana dźwięku bez opóźnień. Jest to niezwykle ważne bardzo w trakcie oglądania filmów kiedy synchronizacja głosu i obrazu powinna się ze sobą zgadzać.

  Łatwe sterowanie

  Słuchawki są wyposażone w dotykowy przycisk wielofunkcyjny. Za jego pomocą możesz odbierać połączenia telefoniczne i sterować muzyką w telefonie. Zastosowane diody LED informują o poziomie naładowania baterii.

  Wodoodporność z certyfikatem IPX5

  Słuchawki posiadają certyfikat wodoodporności IPX5. Są odporne na zachlapania i deszcz. Wyśmienite rozwiązanie dla osób aktywnie spędzających czas poza domem. Sprawdzą się w każdych warunkach, nawet tych niełatwych. Wodoszczelność dotyczy samych słuchawek. Etui do ładowania nie jest oporne na wodę.

  kabel w pakiecie

  Wraz ze słuchawkami w pakiecie znajduje się przewód micro USB do ładowania bazy słuchawek.

  Obrotowe zamknięcie

  Słuchawki są bezpiecznie schowane w etui. Żeby je wyciągnąć starczy obrócić obudowę.

  Specyfikacja:

  • marka: Nillkin
  • Model: TW004 GO
  • Bluetooth: 5.0
  • Chip: Qualcommm QCC3020
  • Protokoły Bluetooth: HSP, HFP, A2DP, AVRCP, Apt-X, SBC
  • Zasięg: do 10 m
  • Średnica głośnika w słuchawce: 6 mm
  • typ głośnika w słuchawce: dynamiczny
  • Czas odtwarzania muzyki na 1 ładowaniu: do 65 godzin
  • Czas ładowania: około 2 godziny
  • pojemność akumulatora: 2x 60 mAh - słuchawki, 500 mAh baza
  • Wodoodporność: IPX5
  • zastosowany mikrofon do rozmów telefonicznych
  • Dotykowe przyciski wielofunkcyjne w słuchawkach
  • Trzy zestawy gumowych nakładek o rozmaitej wielkości
  • Dwa zestawy dodatkowych nakładek na słuchawki
  • Karabińczyk

☆ Guess słuchawki Bluetooth GUTWSJL4GBK TWS + stacja dokująca czarny/black 4G ☆

Guess słuchawki Bluetooth GUTWSJL4GBK TWS + stacja dokująca czarny/black 4G Najniższa Cena Online

☆ Guess słuchawki Bluetooth GUTWSJL4GBK TWS + stacja dokująca czarny/black 4G - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Guess
 • Nazwa produktu: Guess słuchawki Bluetooth GUTWSJL4GBK TWS + stacja dokująca czarny/black 4G
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Guess słuchawki Bluetooth GUTWSJL4GBK

  Elektroniczna kolekcja GUESS 4G - praktyczne, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth TWS zaprojektowane z myślą o inteligentnej redukcji szumów i najwyższej jakości dźwięku.

  załączona do zestawu stacja dokująca, będąca power bankiem, a także ładowarką w jednym w prosty sposób zwiększa możliwości tych kompaktowych słuchawek.

  Zapewnij sobie wygodę i stabilność, dzięki której możesz odbierać połączenia i słuchać muzyki, nie obawiając się o zakłócenia dźwięku. Bluetooth 5.0 umożliwia płynne podłączenie do smartfonu. Dzięki świetnym nano materiałom słuchawki posiadają ochronę wodoodporności na poziomie IPX5, nie musisz się martwić deszczem i potem w trakcie korzystania.

  Dzięki zastosowanemu dotykowemu panelowi, wymiar i waga słuchawek zostały wyraźnie zredukowane, a Ty możesz w wygodny sposób sterować nimi za pomocą dotyku.

  produkt tworzony na licencji firmy Karl Lagerfeld.

  Główne parametry


  - Wersja Bluetooth: 5.0
  - Czas prowadzenia rozmów: do 3,5 h
  - Czas słuchania muzyki: do 4 h
  - Czas ładowania: 1-2 h
  - Zasięg Bluetooth: 10 m.
  - pojemność akumulatora stacji ładowania: 300 mAh
  - pojemność akumulatora 1 słuchawki: 40 mAh
  - Impedancja: 16Ohm ± 10%
  - Zakres częstotliwości: 2,402G-2,480G
  - Wodoodporność: IPX 5

☆ Słuchawki dokanałowe GUESS GUTWST30GO Złoty ☆

Słuchawki dokanałowe GUESS GUTWST30GO Złoty Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dokanałowe GUESS GUTWST30GO Złoty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Guess
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe GUESS GUTWST30GO Złoty
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe Guess Uniwersalne, dla smartfonów i tabletów z Bluetooth 5.0 Komfort używania Bezprzewodowe słuchawki od firmy Guess. Wytwarzane, by dać całkowity komfort w stosowaniu. Wytrzymałe materiały zezwalają na stosowanie nawet w trakcie złej pogody, dzięki oporności IPX5.

  Co więcej słuchawki nie wypadają z uszu, co jest znakomitym rozwiązaniem dla ludzi szanujących aktywny wypoczynek. Zaimplementowany mikrofon pozwala na prowadzenie rozmów. Kolor producenta: Gold (złoty) słuchawki dokanałowe (objętość akumulatora 1 słuchawki: 35 mAh) etui - stacja ładowania (objętość akumulatora stacji ładowania: 200 mAh) nakładki w rozmiarach S,M i L kabel ładujący Oryginalne opakowanie nieskomplikowana obsługa Słuchawki zostały zaopatrzone w bardzo intuicyjny i prosty dotykowy panel sterowania, dzięki któremu bez trudu wykonasz połączenie telefoniczne czy odtworzysz kolejną piosenkę w playliście.

  doskonale zachowany dźwięk Słuchawka posiada najnowszy standard Bluetooth 5.0, który zapewnia jednostajne połączenie i nieprzeciętną jakość dźwięku. Dodatkowo urządzenie jest wyekwipowane w redukcję szumów DSP, która optymalizuje głos i minimalizuje hałas powodowany w tle.

  Dotykowy panel sterowania umożliwia: Włączanie urządzenia, Włączanie muzyki, Zmiana utworów, Zmiana głośności, Pauza, Odbieranie/Kończenie połączeń telefonicznych. Lekkość używania Dzięki rozmaitej wielkości wymiennym wkładkom, a także lekkiej wadze, słuchawki świetnie nadadzą się dla każdego użytkownika.

  Ochrona IPX4 Wykonanie słuchawek zagwarantuje ochronę zgodną ze standardem IPX5, zatem nie musisz się obawiać o krople potu czy drobnej wilgoci, gdyż nie mogą one w żaden sposób zaszkodzić urządzeniu. Z powodzeniem możesz używać słuchawek na siłowni, czy podczas joggingu na świeżym powietrzu.Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania dokanałowe do 200 zł – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania dokanałowe do 200 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania dokanałowych do 200 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Słuchawki dokanałowe GUESS GUTWST30GO Złoty ☆

Słuchawki dokanałowe GUESS GUTWST30GO Złoty Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dokanałowe GUESS GUTWST30GO Złoty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Guess
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe GUESS GUTWST30GO Złoty
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe Guess Uniwersalne, dla smartfonów i tabletów z Bluetooth 5.0 Komfort wykorzystywania Bezprzewodowe słuchawki od firmy Guess. Wyprodukowane, żeby dać całkowity komfort w używaniu. Wytrzymałe materiały umożliwiają stosowanie choćby podczas złej pogody, dzięki odporności IPX5.

  Co więcej słuchawki nie wypadają z uszu, co jest wspaniałym rozwiązaniem dla ludzi szanujących aktywny wypoczynek. Wbudowany mikrofon pozwala na prowadzenie rozmów. Odcień producenta: Gold (złoty) słuchawki dokanałowe (pojemność akumulatora 1 słuchawki: 35 mAh) etui - stacja ładowania (pojemność akumulatora stacji ładowania: 200 mAh) nakładki w rozmiarach S,M i L przewód ładujący Oryginalne opakowanie nietrudna obsługa Słuchawki zostały wyekwipowane w szczególnie instynktowny i prosty dotykowy panel sterowania, dzięki któremu bez trudu wykonasz połączenie telefoniczne czy odtworzysz kolejną piosenkę w playliście.

  rewelacyjnie zachowany dźwięk Słuchawka ma najnowszy kanon Bluetooth 5.0, który gwarantuje zrównoważone połączenie i nadzwyczajną jakość dźwięku. Dodatkowo urządzenie jest wyekwipowane w redukcję szumów DSP, która optymalizuje głos i minimalizuje hałas wywoływany w tle.

  Dotykowy panel sterowania umożliwia: Włączanie urządzenia, Włączanie muzyki, Zmiana utworów, Zmiana głośności, Pauza, Odbieranie/Kończenie połączeń telefonicznych. Lekkość stosowania Dzięki najróżniejszej wielkości wymiennym wkładkom i lekkiej wadze, słuchawki doskonale nadadzą się dla każdego użytkownika.

  Ochrona IPX4 Wykonanie słuchawek gwarantuje ochronę zgodną ze standardem IPX5, zatem nie musisz się obawiać o krople potu czy małej wilgoci, gdyż nie mogą one w żaden sposób zaszkodzić urządzeniu. Z powodzeniem możesz używać słuchawek na siłowni, czy w trakcie joggingu na świeżym powietrzu.


☆ Baseus Bowie M2 ☆

Baseus Bowie M2 Najniższa Cena Online

☆ Baseus Bowie M2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Baseus
 • Nazwa produktu: Baseus Bowie M2
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Bowie M2

  Bezprzewodowe słuchawki zapewniają czysty, nadzwyczajny dźwięk i efektywną redukcję szumów w trakcie rozmów. To genialny dobór na przeróżne okazje. Posiadają trzy zróżnicowane tryby pracy do wyboru w aplikacji i pozwalają ustawić poziom wyciszenia hałasu z zewnątrz w skali od 1 do 10.

  • Normalny tryb - do słuchania w domu.
  • Tryb klarowny - w przypadku kiedy potrzebujesz słyszeć otoczenie np. Korzystając z przejścia dla pieszych.
  • Tryb ANCpousuwać szum otoczenia.

  Słuchawki zostały wyekwipowane w Bluetooth 5.2. Nowa generacja chipów oferuje szybsze połączenie, mniejsze zużycie energii, a także zrównoważoną i szybką transmisję dźwięku.

  • Możliwość podłączenia dwóch telefonów. Wyśmienita opcja dla osób mających telefony służbowe.

  To co uwydatnia je na tle innych słuchawek to wbudowane 4 mikrofony dla jeszcze lepszej jakości rozmów. Twój głos brzmi czysto i profesjonalnie płynnie przechodząc pomiędzy środowiskami, w pomieszczeniu albo na zewnątrz.

  W pełni naładowane słuchawki pracują do 5 godzin, a dołączone do zestawu etui pozwala wydłużyć ten czas do nawet 30 godzin.

  Przyciski zezwalają na sterowanie utworami, połączeniami bez wydobywania telefonu z kieszeni. Dodatkowo słuchawki posiadają funkcję wykrywania ucha.

  Aplikacja Baseus Smart automatycznie zarejestruje położenie ostatnio odłączonych słuchawek i pozwoli je zlokalizować. Umożliwi ponadto sprawdzenie stanu połączenia i pozostałą moc baterii w aplikacji.

  parametry:
  • Model: Bowie M2
  • Kolor: czarny
  • Materiał ABS + PC
  • Wersja Bluetooth: 5.2
  • Czas pracy słuchawek: 5h
  • Czas pracy etui: 30h
  • objętość akumulatora: 40mAh (słuchawki), 400mAh (etui ładujące)
  • Czas ładowania: około godziny
  • Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 000 Hz
  • Kodeki audio: AAC, SBC
  • Redukcja szumów: ENC, ANC
  • Poziom opóźnienia: 0.038s
  • Impedancja: 20 Ω
  • Złącze: USB-C
  • Kod producenta: NGTW140001
  Najważniejsze atuty:
  • Aplikacja do lokalizowania ostatniego położenia słuchawek i personalizowania słuchawek.
  • Funkcja wykrywania ucha.
  • 4 mikrofony dla wysokiej jakości rozmów.
  • Etui zostało wyposażone w funkcję ładowania bezprzewodowego.
  • Wszystkie elementy sterujące są intuicyjne i znajdują się na samych słuchawkach.
  • Słuchawki mogą pracować nieprzerwanie przez 5 godzin.
  • szybkie ładowanie (1h przewodowo, 2h bezprzewodowo).
  • obudowa, która służy jeszcze jako źródło zasilania.
  • świetnie przypasowane zapewniają komfort używania i korzystną izolację akustyczną.
  • Bluetooth 5.2
  • Wsparcie asystenta głosowego.
  Dźwięk

  Baseus pracował nad jakością dźwięku i osiągnął imponujące wyniki. Słuchawki pozwolą Ci poczuć pełen realizm każdej brzmiącej nuty. Efekt izolujący pozwala radować się czystym dźwiękiem na najwyższym poziomie. Posiadają bogatsze tony, wyraźniejszy wokal i głębszy bas.

  zrównoważone połączenie Bluetooth

  Dzięki technologii Bluetooth 5.2 możesz przesyłać strumieniowo muzykę ze smartfonów, tabletów albo innych urządzeń obsługujących technologię Bluetooth w promieniu 10m.

  • Nowa generacja chipów oferuje szybsze połączenie, mniejsze zużycie energii oraz zrównoważoną i szybką transmisję dźwięku.

  technologia Dual Channel Low-Latency pozwoliła zniżyć opóźnienie 0,038 s, co gwarantuje rewelacyjną synchronizację obrazu i dźwięku.

  Po pierwszym użyciu słuchawki natychmiast łączą się ze smartfonem, gdy tylko wyjmiesz je z etui.

  • Słuchawki pozwalają na podłączenie dwóch telefonów. Nieprzeciętna opcja dla osób mających telefony służbowe.
  Wykonanie

  Dzięki praktycznemu kształtowi i dodatkowym nakładkom w czterech różnorodnych wymiarach, słuchawki ściśle i delikatnie dostosowują się do ucha, zapewniając wysokiej jakości dźwięk i wygodę nawet po kilku godzinach słuchania.

  • Są nad wyraz lekkie - każda słuchawka waży zaledwie 3,5g.

  Do zestawu zostało dołączone etui do ładowania, przenoszenia i przechowywania słuchawek.

  Każda słuchawka wbudowaną baterię o obszerności 40mAh co zapewnia około 5h ciągłej pracy. Dzięki etui z funkcją Power Banka czas ten można wydłużyć choćby do 30 godzin!

  • Samo ładowanie słuchawek trwa zaledwie 1h przewodowo i 2h bezprzewodowo.

  Etui i słuchawki produkowane zostały z wysokiej jakości, wytrzymałego tworzywa, dzięki czemu będą Ci służyły przez szczególnie długi czas. Mają wyszukany i progresywny wygląd, opływowy kształt i kompaktowy rozmiar. Mają także stylowe podświetlenie

  Funkcjonalność

  Dotykowe przyciski sterujące pozwalają na włączanie / wyłączanie słuchawek, aktywowanie asystenta głosowego, odtwarzanie / wstrzymywanie dźwięku, odbieranie / kończenie połączeń.

  • Słuchawki wykrywają też, czy masz je na sobie. Samoczynnie zatrzymają odtwarzanie, gdy wyjmiesz je z uszu, a wznowią pracę, gdy włożysz je z powrotem.

  bardzo użyteczne żeby sprostać wszystkie Twoje oczekiwania.

  Mikrofon

  Słuchawki mają po dwa mikrofony w każdej słuchawce. Gwarantują płynną komunikację. Technika redukcji hałasu eliminuje zakłócający szum w tle, gdziekolwiek jesteś.

  Twój głos brzmi czysto i profesjonalnie, płynnie przechodząc pomiędzy środowiskami, w pomieszczeniu lub na zewnątrz.

  Wszędzie jest dobre miejsce do rozmowy.

  Aplikacja Baseus

  W aplikacji możesz zobaczyć lokalizację swoich słuchawek na mapie, ustawić alerty, gdy słuchawki znajdą się poza zasięgiem sygnału Bluetooth i aktywować sygnał dźwiękowy, żeby je znaleźć.

  również funkcję personalizowania przycisków.

  w dodatku pozwoli Ci zaktualizować słuchawki, takza każdym razem były zgodne z Twoim urządzeniem.

  Istnieje także możliwość nadania nazwy słuchawkom


☆ Guess słuchawki Bluetooth GUTWSJL4GBK TWS + stacja dokująca czarny/black 4G ☆

Guess słuchawki Bluetooth GUTWSJL4GBK TWS + stacja dokująca czarny/black 4G Najniższa Cena Online

☆ Guess słuchawki Bluetooth GUTWSJL4GBK TWS + stacja dokująca czarny/black 4G - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Guess
 • Nazwa produktu: Guess słuchawki Bluetooth GUTWSJL4GBK TWS + stacja dokująca czarny/black 4G
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Guess słuchawki Bluetooth GUTWSJL4GBK

  Elektroniczna linia GUESS 4G - ergonomiczne, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth TWS zaprojektowane z myślą o inteligentnej redukcji szumów i najwyższej jakości dźwięku.

  dołączona do zestawu stacja dokująca, będąca power bankiem i ładowarką w jednym w prosty sposób zwiększa możliwości tych kompaktowych słuchawek.

  Zapewnij sobie wygodę i stabilność, dzięki której możesz odbierać połączenia i słuchać muzyki, nie martwiąc się o zakłócenia dźwięku. Bluetooth 5.0 umożliwia płynne podłączenie do smartfonu. Dzięki świetnym nano materiałom słuchawki mają ochronę wodoodporności na poziomie IPX5, nie musisz się martwić deszczem i potem w trakcie korzystania.

  Dzięki zastosowanemu dotykowemu panelowi, rozmiar i waga słuchawek zostały znacznie zredukowane, a Ty możesz w wygodny sposób sterować nimi przy pomocy dotyku.

  towar wykonany na licencji marki Karl Lagerfeld.

  Główne właściwości


  - Wersja Bluetooth: 5.0
  - Czas prowadzenia rozmów: do 3,5 h
  - Czas słuchania muzyki: do 4 h
  - Czas ładowania: 1-2 h
  - Zasięg Bluetooth: 10 m.
  - objętość akumulatora stacji ładowania: 300 mAh
  - pojemność akumulatora 1 słuchawki: 40 mAh
  - Impedancja: 16Ohm ± 10%
  - Zakres częstotliwości: 2,402G-2,480G
  - Wodoodporność: IPX 5

☆ Nillkin TW004 ☆

Nillkin TW004 Najniższa Cena Online

☆ Nillkin TW004 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nillkin
 • Nazwa produktu: Nillkin TW004
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Nillkin TW004 GO TWS bezprzewodowe dokanałowe słuchawki Bluetooth 5.0 wodoodporne IPX5 niebieski (TW004 GO blue)

  Marzysz o luźnym i wygodnym sposobie na słuchanie muzyki? Bezprzewodowe słuchawki zapewnią Ci maksymalny komfort i pozwolą na za każdym razem zapomnieć o splątanych kablach. Oprócz wygody niosą za sobą niemało innych korzyści. Designersko wyglądają i odtwarzają dźwięki czysto, bez zakłóceń i opóźnień. Wydajna bateria zezwala na odsłuchiwanie muzyki choćby poprzez 65 godzin w jakości Hi-Fi.

  Brak przewodów to brak problemów

  Bezprzewodowa technologia Bluetooth eliminuje problem ciągle splątanych kabli. Dzięki słuchawkom TWS słuchanie muzyki jest dużo komfortowojsze.

  Rozmowy telefoniczne w stereo

  Słuchawki są wyposażone w czułe mikrofony, dzięki którym rozmówca słyszy Ciebie głośno i wyraźnie. Ty dodatkowo będziesz wszystko słyszeć genialnie i to na obydwu słuchawkach równocześnie.

  arcytrudnie pojemna bateria

  Baza do ładowania ma akumulator o obszerności 500 mAh. Akumulatory w każdej słuchawce mają 60 mAh. Taka konfiguracja umożliwia słuchanie muzyki do 65 godzin na 1 pełnym ładowaniu (pamiętaj, by regularnie umieszczać słuchawki w etui ładującym, by uzupełnić ich akumulatory).

  Dźwięk bez opóźnień

  technologia Qualcomm Apt-X to gwarancja przesyłana dźwięku bez opóźnień. Jest to nad wyraz ważne niezwykle podczas oglądania filmów kiedy synchronizacja głosu i obrazu powinna się ze sobą zgadzać.

  Łatwe sterowanie

  Słuchawki są wyekwipowane w dotykowy przycisk wielofunkcyjny. Za jego pomocą możesz odbierać połączenia telefoniczne i sterować muzyką w telefonie. Zaimplementowane diody LED informują o poziomie naładowania baterii.

  Wodoodporność z dokumentem IPX5

  Słuchawki mają certyfikat wodoodporności IPX5. Są odporne na zachlapania i deszcz. Wspaniałe rozwiązanie dla osób aktywnie spędzających czas poza domem. Sprawdzą się w każdych warunkach, nawet tych niełatwych. Wodoszczelność dotyczy samych słuchawek. Etui do ładowania nie jest wytrzymałe na wodę.

  kabel w pakiecie

  Wraz ze słuchawkami w pakiecie znajduje się przewód micro USB do ładowania bazy słuchawek.

  Obrotowe zamknięcie

  Słuchawki są bezpiecznie schowane w etui. By je wyciągnąć wystarczy obrócić obudowę.

  Specyfikacja:

  • producent: Nillkin
  • Model: TW004 GO
  • Bluetooth: 5.0
  • Chip: Qualcommm QCC3020
  • Protokoły Bluetooth: HSP, HFP, A2DP, AVRCP, Apt-X, SBC
  • Zasięg: do 10 m
  • Średnica głośnika w słuchawce: 6 mm
  • typ głośnika w słuchawce: dynamiczny
  • Czas odtwarzania muzyki na 1 ładowaniu: do 65 godzin
  • Czas ładowania: około 2 godziny
  • objętość akumulatora: 2x 60 mAh - słuchawki, 500 mAh baza
  • Wodoodporność: IPX5
  • zastosowany mikrofon do rozmów telefonicznych
  • Dotykowe przyciski wielofunkcyjne w słuchawkach
  • Trzy zestawy gumowych nakładek o różnej wielkości
  • Dwa zestawy dodatkowych nakładek na słuchawki
  • Karabińczyk

☆ SoundMAGIC E50 ☆

SoundMAGIC E50 Najniższa Cena Online

☆ SoundMAGIC E50 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: SoundMAGIC E50
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 15
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  E50S to wersja modelu E50 z zamontowanym na kablu pilotem i mikrofonem. Pilot gwarantuje kompatybilność z większością Smartpohonów na rynku (Smartswitch). Słuchawki są wyraźnie udoskonaloną wersją wielokrotnie nagradzanego modelu E10S.

  skrupulatnie strojone przetworniki, będące sercem modelu E50S reprodukują choćby najdrobniejsze niuanse akustyczne, utrzymując przy tym neutralny przekaz bez podkreślenia któregokolwiek z pasm. Nowy przetwornik wykorzystuje wysokiej czystości miedź importowaną z Japonii. Zastosowanie takiego materiału powiększyło impedancję przetworników i moc potrzebną do ich wysterowania, jednak zaowocowało także pokaźnie równiejszym i bardziej detalicznym przekazem. Model E50S dostarcza wyszukany i pełen szczegółów dźwięk. Przekaz jest naturalny i detaliczny, a ergonomia z pewnością nawet najszczególniej wymagających użytkowników słuchawek dokanałowych.

  Utrzymano znany już design obudowy przetworników i również tutaj nie oszczędzono na materiałach – obudowa jest w pełni wytworzona z aluminium, co zapewnia słuchawkom nad wyraz korzystną wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Na dodatek w pakiecie odszukamy także nakładki silikonowe oraz nakładki Comply, celem zapewnienia realnie najlepszej ergonomii i dostosowania słuchawek do własnych potrzeb.

  Nie obeszło się ponadto bez wytrzymałego przewodu, który jest dopełnieniem modelu E50S. Zastosowano wysokiej jakości skręcany przewód, zaprojektowany, żeby uniknąć plątania się przewodu.

  E50S zaopatrzono w pilota sterowania do kończenia oraz odbierania rozmów a także wybierania głosowego. Słuchawki współpracują z większością Smartphonów na rynku towar dopasowany jest do bezproblemowej współpracy z najnowszymi Smartphonami marek Samsung, Blackberry, Nokia, HTC, Iphone, Samsung Galaxy (nowsze modele), Sony Xperia, Corby

  marka zastosował pionierskie rozwiązanie z szykownym przełącznikiem na pilocie gdzie mamy możliwość przełączenia się w tryb, który bardziej odpowiada Naszemu modelowi telefonu. Dzieki temu unikniemy potrzeby zmiany słuchawek w przypadku zmiany telefonu. To zagwarantuje kompatybilność w sensie sterowania, a także jakości dźwięku.


  cechy produktu:

  • wykwintna sygnatura dźwięku z dużą ilością szczegółów
  • Naturalny dźwięk bez wyszczególniania pasm
  • Zaprojektowane z myślą o wysokiej rozdzielczości DAPach i wzmacniaczach słuchawkowych
  • Wygoda i typowy design
  • wytrzymały, skręcany przewód wysokiej jakości
  • W pełni metalowa pokrywa przetwornika
  • Cewka produkowana z wysokiej czystości miedzi importowanej z Japonii
  • Kompatybilność z większością Smartphonów na rynku (Smartswitch)

  Specyfikacja technologiczna:

  • Przetwornik: aktywny przetwornik neodymowy 10mm
  • Pasmo przenoszenia: 15Hz - 22kHz
  • Impedancja: 51Ω
  • Skuteczność: 102dB
  • Maksymalna moc wejściowa: 20mW
  • kabel: 1.2m
  • Konfekcja: złocony wtyk jack 3.5mm, odkształcony pod kątem 60 stopni
  • Waga: 13g
Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania dokanałowe do 200 zł najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania dokanałowe do 200 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania dokanałowe do 200 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre słuchawki dokanałowe do biegania – Zestawienie marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania dokanałowych do 200 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych słuchawek dokanałowych do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania dokanałowe do 200 zł opinie,
 • dobre słuchawki do biegania dokanałowe do 200 zł cena,
 • ranking słuchawek do biegania dokanałowych do 200 zł,
 • słuchawki do biegania dokanałowe do 200 zł jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania dokanałowych do 200 zł

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania dokanałowych do 200 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania dokanałowych do 200 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie słuchawki do biegania dokanałowe do 200 zł najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania dokanałowych do 200 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness dokanałowymi do 200 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania dokanałowe do 200 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness dokanałowymi do 200 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania dokanałowe do 200 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *