FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania dokanałowych do 300 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania dokanałowych do 300 zł


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne listopad 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania dokanałowych do 300 zł,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek dokanałowych do biegania.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie słuchawki do biegania dokanałowe do 300 zł najlepiej wybrać? Ranking listopad 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania dokanałowe do 300 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania dokanałowych do 300 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Jbl bt tune 125tws white (6925281977398) ☆

Jbl bt tune 125tws white (6925281977398) Najniższa Cena Online

☆ Jbl bt tune 125tws white (6925281977398) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Jbl bt tune 125tws white (6925281977398)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  JBL TUNE 125 TWS
  Słuchawki bezprzewodowe

  technika Pure Bass. Bez zbędnych kabli.
  Zanurz się w swym świecie. Bez względu na to, czy słuchasz muzyki, czy prowadzisz rozmowy, nie będą ograniczać Cię żadne kable. Wystarczy założyć słuchawki JBL TUNE 125TWS, aby od razu poczuć dźwięk, ponieważ gdy tylko wyjmiesz je z etui, łączą się z Twoim urządzeniem. Funkcja Dual Connect pozwala korzystać z jednej albo obu słuchawek, gdy tylko tego chcesz. Technika JBL Pure Bass zapewnia niewiarygodne brzmienie utworów Twoich ulubionych wykonawców. Dzięki akumulatorowi o żywotności sięgającej do 32 godzin i wygodnemu dopasowaniu możesz słuchać muzyki przez cały dzień i całą noc. Wybierz swoją wersję z niewiarygodnej palety barw,
  posiadać prawdziwe słuchawki bezprzewodowe, dopasowane do Twojego osobistego stylu.
  Poczuj basy
  Od wielu dekad JBL zagwarantuje moc podczas festiwali i koncertów organizowanych na całym świecie. Pozwól, żeby JBL ożywiła Twój świat, wykorzystując niewiarygodny dźwięk Pure Bass.
  Wolność bez kabli
  Kable mogą przeszkadzać, plącząc się w torebce, blokując się w kurtce albo zaplątując się we włosy. Brak kabli przy bezprzewodowych słuchawkach JBL TUNE 125TWS to totalna swoboda.
  Dłuższy czas słuchania
  Akumulator o żywotności sięgającej do 32 godzin pozwala słuchać muzyki przez cały dzień i całą noc. Możesz słuchać swojego prywatnego koncertu tak długo, jak chcesz.
  prędkie parowanie
  Nie masz czasu na czekanie. Gdy tylko wyciągniesz słuchawki z etui, starczy jedno dotknięcie, by sparować je swym urządzeniem z system Android. Po sparowaniu realne jest wykrycie innych maszyn, choćby jeśli nie są one sparowane. Delektuj się niewiarygodnym dźwiękiem JBL bez żadnych przeszkód.
  Jedno lub oboje uszu
  Lewe uchu, prawe ucho, oboje uszu? Funkcja Dual Connect gwarantuje moc, która zezwala na bezproblemowe słuchanie muzyki lub prowadzenie rozmów przy pomocy jednej albo obu słuchawek. Natomiast żywotność akumulatora dotrzymuje Ci tempa, gdyż możesz ładować jedną słuchawkę i równocześnie korzystać z drugiej.
  Znajdź swój fason
  Co Ci nadaje się? Dzięki szerokiej palecie odcieni bez wątpienia odszukasz genialną parę dla siebie, które będą pasowały do Twoje osobowości, bez względu na to, czy lubisz mieszać się w tłum, czy cechować się z niego.
  W zestawie
  • JBL TUNE 125TWS
  • Końcówki w 3 rozmiarach (S, M, L)
  • kabel do ładowania USB typu C
  • Etui ładujące
  • 1 x karta gwarancyjna/karta informacyjna (W /!)
  • 1 x skrócona instrukcja obsługi / karta charakterystyki (S / i)

☆ Słuchawki SoundMagic E80 red Darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001154) ☆

Słuchawki SoundMagic E80 red Darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001154) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki SoundMagic E80 red Darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001154) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: Słuchawki SoundMagic E80 red Darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001154)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SOUNDMAGIC E80 Pracy nad modelem SoundMAGIC E80 przyświecało stworzenie słuchawek, które w sposób korzystny zobrazują nam odtwarzany materiał muzyczny. Jednocześnie słyszalny dźwięk będzie na poziomie, który można nazwać mianem audiofilizmu.

  W tym celu wykorzystano przetworniki umożliwiające przetwarzanie materiału wysokiej rozdzielczości tak by dźwięk był precyzyjny, z korzystnie zdefiniowanym basem i odpowiednią separacją i ułożeniem sceny stereo.

  Tuning na etapie dostrajania przetworników pozwolił uzyskać perfekcyjną reprezentację muzyki, naturalną i wyrazistą bez jakichkolwiek wzmocnień czy przebarwień w całym zakresie pasma. Żeby zbliżyć się jak najmocniej do oryginalności nagrania, firma zdecydował się na zmianę adaptacji przetworników, stosując nowy materiał o wysokiej czystości miedzi uzwojenia specjalnie importowany z Japonii.

  Materiał ten powoduje wzrost wartości impedancji co z kolei wymaga większej mocy od wzmacniacza w celu osiągnięcia pełnego potencjału E80. Wysokiej rozdzielczości cyfrowy odtwarzacz audio czy też wzmacniacz jest w stanie wydobyć z nowego modelu najkorzystniejszy dźwięk.

  Warto o tym pamiętać. Obudowa w profilu tradycyjnej baryłki z frezowanego,lekkiego aluminium powodują, iż słuchawki E80 nie dość, iż są wytrzymałe, to także bardzo praktyczne. Zawarte w pakiecie dostatek końcówek silikonowych, a także Comply dobre przypasowanie słuchawek do każdego ucha.

  adekwatne przypasowanie zestawu tipsów do swojego ucha, ulepszoną izolację, czysty dźwięk a w efekcie rewelacyjne przeżycia odsłuchowe. Spójny dźwięk Spójny i jednostajny dźwięk. Pełna harmonia i separacja stereo, bez uwypuklania jakichkolwiek częstotliwości.

  E80 oferuje neutralny i wierny z oryginałem dźwięk. Konkretna Budowa potężna obudowa wyprodukowana kompletnie z aluminium oraz starannie formowana dysza z tworzywa termoplastycznego i żywicy wraz z kręconym w warkocz rdzeniem kabla, niepodatnego na nieprzystępne warunki wykorzystywania, gwarantującego trwale niezmienną jakość odsłuchu.

  unikatowy materiał by osiągnąć jak najkorzystniejsze osiągi wykorzystanych głosników i zminimalizowac osiągalne zniekształcenia,SoundMAGIC wykorzystał nowy materiał o wysokiej czystości miedzi uzwojenia specjalnie importowany z Japonii.

  dostosowanie i Izolacja użyteczne dostosowane tulejki dźwiękowe wspaniale układają się w kanale słuchowym i pozostają w uchu dając uczucie wysokiego komfortu kompozycja douszna w połączeniu z odpowiednimi tipsami prawidłowo izoluje od zewnątrz przed niepożądanym hałasem, a równocześnie stwarza dla muzyki wyśmienitą przestrzeń akustyczną.

  W komplecie użytkownik dostaje pokaźny wybór nakładek silikonowych typu Comply, żeby w 100% związać słuchawki do swych uszu. GŁÓWNE cechy: Neutralny i jednostajny dźwięk nieskazitelny, wierny poziom dźwięku Hi-Fi Zaprojektowane do stosownych osiągów z odtwarzaczami wysokiej rozdzielczości i wzmacniaczami słuchawkowymi komfortowe dopasowanie i specyficzny design Skręcony rdzeń kabla z solidną budową i właściwościami ograniczającymi plątanie się kabla konkretna, w pełni metalowa budowa słuchawki Wysokiej czystości uzwojenie miedziane importowane z Japonii dane technicznE: Przetwornik: Dynamiczny, 10mm, neodymowe Pasmo przenoszenia: 15Hz - 22kHz Impedancja: 64$40 Czułość: 102dB Maksymalna moc wejściowa: 20mW Dł.

  kabla: 1,2 m Złącze:kątowy jack 3.5mm, pozłacany Waga: 13g komplet posiada: SoundMAGIC E80 3 pary silikonowych tipsów w kształcie kopuły (S / M / L) 3 pary silikonowych tipsów - płaskich (S / M / L) 1 para podówjnych tipsów silikonowych rodzaju Double (M) 3 pary pianek Comply (S / M / L) twardy futerał klip do ubrania


☆ Słuchawki dokanałowe beats flex czarny marki Apple ☆

Słuchawki dokanałowe beats flex czarny marki Apple Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dokanałowe beats flex czarny marki Apple - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe beats flex czarny marki Apple
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Beats Flex bezprzewodowe słuchawki douszne zapewniające komfort stosowania przez cały dzień czarny Beats elastyczność poprzez cały dzień W zależności od tego, co robisz, słuchawki Beats Flex możesz nosić w uszach lub zawiesić na szyi.

  Bez względu na to, czy akurat słuchasz muzyki, prowadzisz rozmowę, czy przeglądasz portale społecznościowe w każdej chwili możesz momentalnie zareagować. Łączone magnetycznie wkładki douszne polepszają komfort słuchania po włożeniu do uszu automatycznie odtwarzają muzykę i przestają grać po ich wyjęciu.

  kabel Flex-Form zapewnia całodzienny komfort używania dzięki wytrzymałej konstrukcji nitinolowej, a cztery rozmiary wkładek dousznych jednostkowe dobranie. Gdy nie korzystasz ze słuchawek, magnetyczne wkładki douszne zapobiegają ich splątaniu, umożliwiając bezproblemowe zwinięcie i schowanie słuchawek do kieszeni lub torebki.

  Muzyka przez cały czas Krótszy czas ładowania. Rozszerzona rozciągliwość. Słuchawki Beats Flex choćby 12 godzin słuchania, proponując komfort używania poprzez cały dzień. Gdy bateria będzie prawie wyczerpana, 10-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel zapewni 1,5 godziny odtwarzania.

  Napędzane doskonałym dźwiękiem Słuchawki Beats Flex wykorzystują dwukomorową strukturę akustyczną i opatentowany przetwornik warstwowy, które genialną separację kanałów stereo, a także bogate i staranne brzmienie basów.

  Laserowo wycinane otwory mikrowentylacyjne ograniczają ciśnienie w uszach, a zoptymalizowany kąt ustawienia przetwornika zagwarantuje czysty i wyraźny dźwięk. Innowacyjny procesor cyfrowy dokładnie dostraja dźwięki, żeby zagwarantować staranne i wyraziste brzmienie.

  w efekcie zyskujesz bogaty, potężny dźwięk, który towarzyszy Ci poprzez cały dzień. Nawiąż połączenie Ulubiona muzyka jest za każdym razem przy Tobie. Słuchawki Beats Flex obsługujące łączność Bluetooth w standardzie Class 1 obszerniejszy zasięg i mniej zakłóceń sygnału.

  zaawansowany zastosowany mikrofon redukuje szum wiatru, rozszerzając czystość głosu i sprawność połączeń. Umieszczone na urządzeniu komponenty sterujące regulowanie głośności i zarządzanie muzyką, odbieranie połączeń i uruchamianie asystenta głosowego.

  wyposażone w czip Apple W1 Czip Apple W1 w pełni jednoczy słuchawki Beats Flex ze światem produktów Apple. Wystarczy włączyć słuchawki i zbliżyć je do iPhonea albo iPada. Teraz słuchawki Beats Flex mogą być wykorzystywane z każdym urządzeniem Apple, które jest zsynchronizowane z usługą iCloud, co zezwala na płynne przełączanie się między poszczególnymi produktami, sprawdzanie stanu baterii lub udostępnianie dowolnego odtwarzanego utworu innym osobom za pośrednictwem funkcji udostępniania dźwięku.

  Podziel się dźwiękiem Funkcja udostępniania dźwięku umożliwia bezprzewodowe udostępnianie dźwięku ze słuchawek Beats Flex na inną parę słuchawek Beats albo słuchawek AirPods. Nieważne, czy to piosenka, podcast, czy ścieżka dźwiękowa do filmu niektórych rzeczy po prostu lepiej słuchać razem.

  dzisiaj z łatwością podzielisz się słuchaną treścią z inną osobą, przesyłając dźwięk z iPhonea, iPada lub urządzenia Apple TV, a każde z Was będzie mogło ustawić wspaniałą dla siebie głośność. Wystarczy umieścić drugi pakiet zgodnych słuchawek Bluetooth w pobliżu urządzenia Apple i nawiązać połączenie stuknięciem.

  Potem wystarczy już tylko słuchać wspólnie. Najważniejsze parametry Łączone magnetycznie wkładki douszne z funkcją samoczynnego odtwarzania/wstrzymywania Niestandardowa platforma akustyczna zapewnia idealne brzmienie charakteryzujące się starannym basem i niskim poziomem zniekształceń zastosowany mikrofon z redukcją szumu wiatru dla zapewnienia pokaźniejszej czystości głosu nawet 12 godzin słuchania bez doładowywania Całodniowy komfort wykorzystywania dzięki przewodowi Flex-Form i czterem wymiarom wkładek dousznych zaopatrzone w czip Apple W1 zapewniający bezproblemową łączność Funkcja udostępniania dźwięku zezwala na bezprzewodowe udostępnianie dźwięku na inną parę słuchawek Beats albo słuchawek AirPods 10-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel gwarantuje 1,5 godziny odtwarzania Bluetooth w standardzie Class 1 gwarantuje większy zasięg i mniej zakłóceń komponenty sterujące umieszczone na urządzeniu do zmiany głośności, wyboru utworu i obsługi połączeń znajdują się po lewej stronie opaski na szyję Przycisk zasilania znajduje się po prawej stronie opaski na szyję informacje o produkcie Przeznaczenie Muzyka Telefonia komórkowa konstrukcja Douszne Zagłowne Technologie Hands-free Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth Kontrola dźwięku Odbieranie/Wyciszanie połączenia Regulacja głośności Mikrofon Tak kolor Czarny Waga 18.6 g Akcesoria w pakiecie Bezprzewodowe słuchawki douszne Beats Flex przewód do ładowania z USB-C na USB-C Wkładki douszne w czterech rozmiarach Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Pozostałe właściwości Wysokość: 16 mm Długość: 864 mm Szerokość: 106 mm Zgodność: Modele iPhonea iPhone 12 Pro iPhone 12 Pro Max iPhone 12 mini iPhone 12 iPhone 11 Pro iPhone 11 Pro Max iPhone 11 iPhone SE (2.

  generacji) iPhone XS iPhone XS Max iPhone XR iPhone X iPhone 8 iPhone 8 Plus iPhone 7 iPhone 7 Plus iPhone 6s iPhone 6s Plus iPhone SE (1. Generacji) Modele iPada iPad Pro 12,9 cala (4. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (3.

  generacji) iPad Pro 12,9 cala (2. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (1. Generacji) iPad Pro 11 cali (2. Generacji) iPad Pro 11 cali (1. Generacji) iPad Pro 10,5 cala iPad Pro 9,7 cala iPad Air (4. Generacji) iPad Air (3.

  generacji) iPad Air 2 iPad (8. Generacji) iPad (7. Generacji) iPad (6. Generacji) iPad mini (5. Generacji) iPad (5. Generacji) iPad mini 4 Modele Maca MacBook Air (Retina, 13 cali, 2020 r.) MacBook Air (Retina, 13 cali, od 2018 r.

  do 2019 r.) MacBook Air (13-calowy, od początku 2015 r. Do 2017 r.) MacBook Air (11-calowy, z początku 2015 r.) MacBook Pro (13-calowy, z 2020 r.) MacBook Pro (16calowy, z 2019 r.) MacBook Pro (13calowy, od 2016 r.

  do 2019 r.) MacBook Pro (15calowy, od 2016 r. Do 2019 r.) MacBook Pro (Retina, 13-calowy, od końca 2012 r. Do 2015 r.) MacBook Pro (Retina, 15-calowy, od połowy 2012 r. Do 2015 r.) MacBook (Retina, 12-calowy, od początku 2015 r.

  do 2017 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, z 2019 r. I nowsze) iMac (Retina 5K, 27 cali, z 2019 r. I nowsze) iMac (Retina 4K, 21,5-calowy, 2017 r.) iMac (Retina 5K, 27-calowy, 2017 r.) iMac (Retina 4K, 21,5-calowy, z końca 2015 r.) iMac (Retina 5K, 27-calowy, od końca 2014 r.

  do 2015 r.) iMac Pro (od 2017 r.) Mac Pro (z 2019 r.) Mac Pro (z końca 2013 r.) Mac mini (z 2018 r. I nowsze) Mac mini (z końca 2014 r.) Modele Apple Watch Apple Watch Series 6 Apple Watch SE Apple Watch Series 5 Apple Watch Series 4 Apple Watch Series 3 Apple Watch Series 2 Apple Watch Series 1 Modele iPoda iPod touch (7.

  generacji)


☆ Słuchawki THOMSON WHP 3311 Czarny. Za KAŻDE wydane 1000 zł otrzymasz kartę rabatową ORLEN. Tankuj do 50% ceny! Sprawdź szczegóły. ☆

Słuchawki THOMSON WHP 3311 Czarny. Za KAŻDE wydane 1000 zł otrzymasz kartę rabatową ORLEN. Tankuj do 50% ceny! Sprawdź szczegóły. Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki THOMSON WHP 3311 Czarny. Za KAŻDE wydane 1000 zł otrzymasz kartę rabatową ORLEN. Tankuj do 50% ceny! Sprawdź szczegóły. - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Thomson
 • Nazwa produktu: Słuchawki THOMSON WHP 3311 Czarny. Za KAŻDE wydane 1000 zł otrzymasz kartę rabatową ORLEN. Tankuj do 50% ceny! Sprawdź szczegóły.
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Funkcja ładowania. Regulacja głośność na muszli słuchawek. 3 kanały przenoszenia. Elastyczny pałąk. System PLL zapewnia zrównoważoną częstotliwość. Zasięg: 100 m na wolnym powietrzu, 20 - 30 m w budynkach. Autotuning (automatyczne wyszukiwanie kanału). Przycisk Power na słuchawkach z kontrolką LED. Wtyk: Jack 3,5-mm. Przenoszenie sygnału: radiowe. Czułość: 107 dB. Czas działania: 8 h. Materiał: tworzywo sztuczne. Długość kabla: 1 m. Średnica: 40 mm. Zakres częstotliwości: 20 Hz - 20 kHz. Impedancja: 32 Ohm. Zasięg: 100 m. Częstotliwość przenoszenia: 863 MHz. Kolor: czarny/ niebieski.
  właściwości:
  SimpleXMLElement Object ( [UDX.ELECTRO.PROMOTION_TEXT] => SimpleXMLElement Object ( ) [UDX.ELECTRO.TECH_DETAILS] => - Dostęp: Bezprzewodowe - Połączenie: 3,5 mm - Budowa: Słuchawki wokółuszne - Dynamika: 107 dB - Dystorsja >: 2 % - Materiał: Materiał plastikowy - typ: Stereo - Wilkość szumów >: 50 dB - Długość kabla: 1 m - Impedancja: 32 Ohm - Kanał: 863 MHz - Zakres częstotliwości: 20 Hz -20 kHz - Zasięg: 100 m - Kolor: Czarny/Niebieski [UDX.ELECTRO.DELIVERY_SCOPE] => SimpleXMLElement Object ( ) [UDX.ELECTRO.USE_CASE] => SimpleXMLElement Object ( ) [UDX.ELECTRO.WARRANTY] => 12 [UDX.ELECTRO.LAST_MODIFICATION] => 12.10.17 [UDX.ELECTRO.BRAND_NAMEREF] => Thomson [UDX.ELECTRO.STOCK_IDREF] => 16 [UDX.HAMA.ARTICLETYPEGROUP_NAMEREF] => Headphones [UDX.HAMA.ARTICLETYPE_NAMEREF] => Słuchawki bezprzewodowe [UDX.HAMA.FEATURES] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.FEATURE_REF] => Array ( [0] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Budowa [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Słuchawki wokółuszne ) [1] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Dostęp [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Bezprzewodowe ) [2] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Długość kabla [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 1 m ) [3] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Dynamika [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 107 dB ) [4] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Dystorsja > [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 2 % ) [5] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Impedancja [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 32 Ohm ) [6] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Kanał [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 863 MHz ) [7] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => odcień [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Czarny ) [8] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => odcień [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Niebieski ) [9] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Materiał [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Materiał syntetyczny ) [10] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Połączenie [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 3,5 mm ) [11] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => seria [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Over Ear UHF ) [12] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => typ [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Stereo ) [13] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Wilkość szumów > [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 50 dB ) [14] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => rozmiary [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 40 mm ) [15] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Zakres częstotliwości [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 20 Hz -20 kHz ) [16] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Zasięg [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 100 m ) [17] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => SimpleXMLElement Object ( ) [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Eurostecker, typ C (CEE 7/16) ) [18] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => SimpleXMLElement Object ( ) [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 8 h ) ) ) )

☆ Tune Buds Słuchawki bezprzewodowe JBL ☆

Tune Buds Słuchawki bezprzewodowe JBL Najniższa Cena Online

☆ Tune Buds Słuchawki bezprzewodowe JBL - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Tune Buds Słuchawki bezprzewodowe JBL
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  prawdziwie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe z funkcją redukcji hałasu. Korzyści: inteligentnie zaprojektowane przetworniki 10 mm, których działanie wzmacnia specjalna typu bud, gwarantują brzmienie jbl pure bass, dzięki temu poczujesz każdy pulsujący dźwięk. Dzięki technice bluetooth nowej generacji słuchawki jbl tune buds przekazują dźwięk przy niskim zużyciu energii z zachowaniem wysokiej jakości. W dodatku bt 5.3 zezwala na niezależne strumieniowe przesyłanie zsynchronizowanego dźwięku do każdej słuchawki, dzięki temu można używać jednej albo obu słuchawek. Technologia aktywnej redukcji hałasu minimalizuje niechciane zakłócenia. Dzięki rozwiązaniu ambient aware możesz w każdej chwili wsłuchać się w dźwięki otoczenia, aby czuć się bezpieczniej, gdy jesteś poza domem, a talkthru pozwoli ci uciąć krótką pogawędkę bez konieczności zdejmowania słuchawek. Nigdy nie przegapisz żadnego rytmu dzięki 48 (12+36) godzinom pracy. Ci potrzeba doładowania? już 15 minut prędkiego ładowania da ci 4 godziny odtwarzania.

☆ WK Design dokanałowe bezprzewodowe słuchawki Bluetooth TWS ANC biały (A7 white) (6981337708045) ☆

WK Design dokanałowe bezprzewodowe słuchawki Bluetooth TWS ANC biały (A7 white) (6981337708045) Najniższa Cena Online

☆ WK Design dokanałowe bezprzewodowe słuchawki Bluetooth TWS ANC biały (A7 white) (6981337708045) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: WK Design
 • Nazwa produktu: WK Design dokanałowe bezprzewodowe słuchawki Bluetooth TWS ANC biały (A7 white) (6981337708045)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  WK Design dokanałowe bezprzewodowe słuchawki Bluetooth TWS ANC A7

  postępowe i całkowicie bezprzewodowe słuchawki WK Design A7 TWS (True Wireless Stereo) Bluetooth 5.0. Ten sprzęt to gwarancja wspaniałej jakości dźwięku i zasięgu do 10 metrów. Zastosowana bateria pozwala im grać poprzez około 4 do 5 godzin, a czas czuwania wynosi do 100 godzin. W zestawie oprócz samych słuchawek znajduje się stylowa baza słuchawkowa, dzięki której naładujesz ich akumulatory i będziesz je wygodnie przechowywać.

  Specyfikacja:

  • producent: WK Design
  • Bluetooth: Wersja 5.0
  • Kolor: biały
  • Czas czuwania: 180 godzin
  • Czas pracy: 4 godziny(80%)
  • Czas ładowania: 2 godziny
  • objętość baterii słuchawki: 40 mAh
  • objętość stacji ładującej: 250 mAh
  • Waga: 45,2 g
  • atrybuty dodatkowe: Aktywna redukcja szumu

  Jak działa aktywna redukcja szumu

  "Wycinanie" z otoczenia hałasów i szumów odbywa się w pierwszej kolejności przez mierzenie ich natężenia poprzez zastosowane mikrofony. Następnie specjalny układ elektroniczny emituje do twoich uszu identyczny sygnał ale z odwróconą fazą. W ten sposób obydwie fale dźwiękowe niwelują siebie na wzajem. Efekt wytłumienia hałasu jest wspierany poprzez końcówki słuchawek, które są tworzone z dźwiękoszczelnego materiału. Jest to tak zwane pasywne wyciszenie.

  Te prawdziwie bezprzewodowe słuchawki z dotykowym panelem sterowania to stylowy i kompaktowy gadżet, który pozwoli oswobodzić się od kabli.


☆ Słuchawki SENNHEISER Precision CX 400 II ☆

Słuchawki SENNHEISER Precision CX 400 II Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki SENNHEISER Precision CX 400 II - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Słuchawki SENNHEISER Precision CX 400 II
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  szczegółowy dźwięk w pełnym zakresie pasma akustycznego magnesy neodymowe z naturalną reprodukcją dźwięku rewelacyjne dopasowanie słuchawki do kanału słuchowego wysoki współczynnik tłumienia hałasu z zewnątrz dzięki zastosowaniu wkładek adaptacyjnych o rozmaitych rozmiarach regulacja głośności na kablu zoptymalizowane do współpracy z odtwarzaczami MP3, Apple iPod, iPhone, CD i mobilnymi konsolami do gier symetryczny kabel

☆ Słuchawki dokanałowe TONSIL T55BT Biały (5904209573936) ☆

Słuchawki dokanałowe TONSIL T55BT Biały (5904209573936) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dokanałowe TONSIL T55BT Biały (5904209573936) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TONSIL
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe TONSIL T55BT Biały (5904209573936)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki dokanałowe Tonsil T55BT, zostały stworzone dla wymagających odbiorców. Zwróciliśmy szczególną uwagę na połączenie skrupulatnego brzmienia z wygodą używania. System aktywnego tłumienia hałasu wraz z systemem ANC zapewniają długie godziny słuchania muzyki w najwyższej jakości.

  Dynamiczne przetworniki naszych nowych słuchawek to gwarancja głębokiego basu, naturalnego środka i szczegółowej góry. Ciekawy dźwięk stereo przystępny kiedy tylko chcesz. Aktywna redukcja hałasu pozwoli Ci wyłączyć rozpraszające dźwięki otoczenia, tak abyś mógł w pełni zatopić się w imponującym utworze czy ważnej rozmowie telefonicznej.

  Połączenie pasywnej izolacji wraz z aktywnym tłumieniem pozwala w pełni skupić się choćby w hałaśliwym otoczeniu. Obsługa Google Assisant i Apple Siri przy użyciu paneli dotykowych - starczy jeden przycisk, by aktywować usługi upraszczające sterowania telefonem.

  Słuchawki posiadają zastosowany mikrofon. Nasze słuchawki pozwolą Ci radować się unikatowym dźwiękiem niezależnie od tego gdzie jesteś. Wykonanie wysokiej jakości, progresywny design i najwyższej klasy brzmienie.

  Opakowane w komfortowe etui ładujące. Odporne na zachlapania, wytwarzane w normie IPX5, zaopatrzone w Bluetooth 5.0. Wodoodporność: IPX5 Wersja Bluetooth: V5.0 Akumulator słuchawki: 60 mAh x 2 Akumulator etui: 500 mAh rozmiar etui ładującego: 54,3 x 48,5 x 32 mm rozmiar słuchawki: L: Ø13,2 x 8,3 mm M: Ø12 x 8,1 mm S: Ø10,8 x 7,7 mm Masa netto: 4,4 g x 2 (słuchawki) / 35,2 g (etui) Zasięg pracy bezprzewodowej: 10 m (bez przeszkód) Głośnik dynamiczny: Ø10mm Czułość głośnika: 101 +/1 2dB 1kHz / 179mV 10mm Obsługiwane profile: HFP, AVRCP, A2DP Impedancja: 160 +/1 15% 1kHz Częstotliwość głośników: 20 Hz ~20 Khz Napięcie wejściowe / prąd: DC5V / 450mA Czas odtwarzania: 6 godzin (średnia głośność) Czas rozmów: 8 godzin (średnia głośność) Czas czuwania: 300 godzin Czas ładowania: około 2 godziny Redukcja szumów: (wydajność ANC>20dB)


☆ Jbl Free II Słuchawki Bezprzewodowe Dokanałowe Bt ☆

Jbl Free II Słuchawki Bezprzewodowe Dokanałowe Bt Najniższa Cena Online

☆ Jbl Free II Słuchawki Bezprzewodowe Dokanałowe Bt - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Jbl Free II Słuchawki Bezprzewodowe Dokanałowe Bt
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Jbl Free II Słuchawki Bezprzewodowe Dokanałowe Bt

☆ Słuchawki dokanałowe PHILIPS TAT3508BK-00 Czarny ☆

Słuchawki dokanałowe PHILIPS TAT3508BK-00 Czarny Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dokanałowe PHILIPS TAT3508BK-00 Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PHILIPS
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe PHILIPS TAT3508BK-00 Czarny
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 7
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  za każdym razem działaj! Te słuchawki bezprzewodowe true wireless z redukcją szumów brzmią nieprzeciętnie i redukują szum wiatru. Możesz zanurzyć się w muzyce i radować się wyraźnymi rozmowami w podróży. Wsuń etui z ładowarką do kieszeni i zacznij dzień.

  zawsze słysz muzykę. Redukcja szumów

  Funkcja redukcji szumów wycisza zewnętrzny hałas, np. Wiatr, aby można było skupić się na muzyce lub rozmowie. Pozostaw ją w trybie samoczynnym lub skorzystaj z aplikacji Philips Headphones, aby ją dostosować. Chcesz lepiej słyszeć, co dzieje się wokół Ciebie? Dotknij słuchawkę, aby włączyć tryb Awareness.

  Wyraźniejsze rozmowy w podróży. Usłyszą Ciebie, a nie hałas

  podczas rozmowy przeznaczony mikrofon odbiera dźwięk Twojego głosu, a algorytm nienaturalnej inteligencji usuwa szumy z otoczenia. Osoba, z którą rozmawiasz, usłyszy Ciebie, a nie ruch uliczny czy rozmowy ludzi stojących obok Ciebie!

  Lepsza łączność i dźwięk. Bluetooth nowej generacji

  Te słuchawki współpracują z urządzeniami obsługującymi dźwięk Bluetooth LE i kodek LC3, gwarantując jednostajne połączenie i zauważalnie ulepszony dźwięk. Dźwięk zachowuje swoją moc przy strumieniowym przesyłaniu muzyki czy odbieraniu połączeń w terenie zabudowanym, a w trakcie oglądania filmów czy grania nie występują żadne opóźnienia.

  Ciepły, naturalny dźwięk. Typowy dźwięk Philips

  Od muzyki po podcasty zakochaj się w ich dźwięku! Słuchawki bezprzewodowe true wireless, o typowym dźwięku Philips, są zaopatrzone w znaczne przetworniki 10 mm. Niezależnie od tego, czego słuchasz, ciesz się ciepłym, naturalnym dźwiękiem z głębokimi basami.

  zawsze gotowe. Kieszonkowe etui ładujące i tryb mono

  Wyrusz w drogę z minimalnym etui do ładowania w kieszeni, a Twoje słuchawki będą zawsze gotowe. Będą one chronione i ładowane, gdy ich nie używasz, a tryb mono oznacza, iż możesz używać jednej z nich, w trakcie gdy druga się ładuje.

  Połączenie wielopunktowe i sterowanie dotykowe

  Sterowanie dotykowe w pałąku słuchawek gwarantuje prostą obsługę, a funkcja wielopunktowa pozwala na jednoczesne połączenie z dwoma urządzeniami Bluetooth (z systemem iOS albo Android) równocześnie. Funkcja Google Fast Pair bezzwłoczne parowanie ze zgodnym urządzeniem z systemem Android.

  Nie martw się. Uzyskaj nawet do 21 godzin odtwarzania z naładowanym etui

  otrzymujesz 7 godzin odtwarzania i dopełniające 14 godzin dzięki etui. Włóż słuchawki douszne z powrotem do etui, żeby naładować je w pełni w 2 godziny. Jeśli potrzebujesz prędkiego doładowania, starczy 15 minut, aby uzyskać uzupełniającą godzinę. Etui można ładować za pośrednictwem złącza USB-C.

  odporność na zachlapanie i pot IPX4

  Nie przejmuj się pogodą klasa IPX4 oznacza, że te słuchawki są odporne na zachlapanie, więc nie przeszkadza im niewielki deszcz! Zakładasz je w trakcie szybkiego treningu albo w wyjątkowo gorący dzień? Nie przeszkodzi im dodatkowo odrobina potu.

  Aplikacja Philips Headphones. Kontroluj redukcję szumów i nie tylko

  Aplikacja Philips Headphones pozwala na dobranie funkcji redukcji szumów, wyłączenie funkcji automatycznej redukcji szumów wiatru i dostosowanie poziomu krystaliczności podczas korzystania z trybu Awareness. Korektor pozwala starannie dostroić dźwięki, a oprogramowanie słuchawek można aktualizować za pośrednictwem aplikacji.

  Pewne, komfortowe dopasowanie do ucha

  Miękkie, wymienne silikonowe nakładki na słuchawki douszne pełną wygodę. Wkładki douszne dobrze przylegają do kanału słuchowego, gwarantując wspaniałą szczelność, która zmniejsza hałas z zewnątrz. Pałąki ułatwiają wkładanie i wyjmowanie słuchawek dousznych.  EAN: 4895229131606
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: TAT3508BK/00
  Przeznaczenie: Muzyka
  konstrukcja: Douszne
  Technologie: Redukcja szumów
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: 1 x USB (Type C)
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
  Czułość: 95 dB
  Mikrofon: Tak
  Zasięg: 10 m
  Waga: 0.045 kg
  Akcesoria w komplecie: Nasadki: 3 pary (S/M/L) Etui do ładowania przewód do ładowania (USB-C) Skrócona instrukcja obsługi
  Pozostałe atrybuty: niepodatność na wodę: IPX4 Czas odtwarzania muzyki: 7 + 14 godz. Czas ładowania: 2 godz. Szybki czas ładowania: 15 min. Do 1 godz.


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania dokanałowe do 300 zł – Ranking listopad 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania dokanałowe do 300 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania dokanałowych do 300 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ JVC HA-FR15-R-E (4975769430350) ☆

JVC HA-FR15-R-E (4975769430350) Najniższa Cena Online

☆ JVC HA-FR15-R-E (4975769430350) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JVC
 • Nazwa produktu: JVC HA-FR15-R-E (4975769430350)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki JVC HA-FR15 Słuchawki douszne, znane ponadto jako słuchawki douszki lub in-ear headphones, to rodzaj słuchawek, które wkłada się bezpośrednio do ucha. Cechują się śladowym wymiarem i bezpośrednim umiejscowieniem w przewodzie słuchowym, co pomaga w izolacji dźwięku z otoczenia, a także zapewnia wygodę noszenia.

  Słuchawki douszne są lubiane jednocześnie w zastosowaniach rekreacyjnych, jak i mistrzowskich, ze względu na ich przenośność i jakość dźwięku. Oto kilka cech charakterystycznych dla słuchawek dousznych: rozmiar i wygoda: Słuchawki douszne są niewielkich wymiarów, co powoduje, że są nieskomplikowane do przechowywania i noszenia w kieszeni lub etui.

  niemało modeli jest na dodatek wyekwipowanych w różnorodne rodzaje wymiennych gumek dousznych, by zapewnić lepsze dobranie do najróżniejszych rozmiarów uszu i obszerniejszy komfort noszenia. Izolacja dźwięku: dzięki czemu, że słuchawki douszne wpasowują się bezpośrednio do ucha, mogą zapewniać ulepszoną izolację dźwięku z otoczenia w porównaniu do większych słuchawek nausznych.

  To oznacza, że użytkownik może skupić się na słuchaniu muzyki lub rozmowie, nie będąc rozpraszany hałasem z zewnątrz. Jakość dźwięku: Dzięki bliskiemu umiejscowieniu w przewodzie słuchowym, słuchawki douszne mogą dostarczać prawidłową jakość dźwięku, zwłaszcza jeśli wybierzesz model wysokiej jakości.

  Niektóre modele oferują także zaawansowane technologie dźwiękowe, takie jak redukcja szumów czy wyważony dźwięk przestrzenny. Przenośność: Słuchawki douszne są nadzwyczajnym wyborem dla osób, które niejednokrotnie podróżują albo korzystają z muzyki w ruchu.

  Ze względu na minimalne rozmiary prosto je spakować i wziąć ze sobą. Potężne przetworniki neodymowe genialna izolacja dźwięków z zewnątrz kabel z pozłacanym wtykiem spore pasmo przenoszenia dźwięków JVC JVC, czyli Victor Company of Japan, to japońska producent elektroniczna znana w głównej mierze ze swych produktów związanych z dźwiękiem i wideo.

  JVC zdobyła uznanie dzięki innowacyjnym rozwiązaniom w dziedzinie dźwięku i wideo. Choć rynek elektroniki jest dynamiczny, a marki ewoluują, JVC wciąż pozostaje znana wśród konsumentów i ma długą historię w branży elektronicznej.

  JVC jest znane z produkcji zróżnicowanych produktów, w tym: Słuchawki: JVC produkuje obfity zakres słuchawek, w tym słuchawki douszne, nauszne i sportowe, oferujące różne funkcje, jakość dźwięku i style noszenia.

  Odtwarzacze audio i wideo: producent była kiedyś wyjątkowo znana z produkcji odtwarzaczy kaset magnetofonowych i innych maszyn audio oraz telewizorów i urządzeń wideo. Kamery wideo: JVC produkowała sporo rozmaitych modeli kamer wideo dla profesjonalistów oraz konsumentów.

  Sprzęt car audio: producent proponuje na dodatek produkty związane z dźwiękiem samochodowym, takie jak radioodtwarzacze, wzmacniacze i głośniki samochodowe. Projektory: JVC produkowała projektor do kina domowego i mistrzowskie projektor dla zastosowań komercyjnych.

  Sprzęt do nagrywania i odtwarzania: W przeszłości JVC była jednym z pionierów technice VHS i Betamax i wprowadziła sporo...


☆ Słuchawki SoundMagic E80 red Darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001154) ☆

Słuchawki SoundMagic E80 red Darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001154) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki SoundMagic E80 red Darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001154) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: Słuchawki SoundMagic E80 red Darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001154)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SOUNDMAGIC E80 Pracy nad modelem SoundMAGIC E80 przyświecało stworzenie słuchawek, które w sposób dobry zobrazują nam odtwarzany materiał muzyczny. Równocześnie słyszalny dźwięk będzie na poziomie, który można nazwać mianem audiofilizmu.

  W tym celu wykorzystano przetworniki umożliwiające przetwarzanie materiału wysokiej rozdzielczości tak by dźwięk był skrupulatny, z dobrze zdefiniowanym basem oraz odpowiednią separacją i ułożeniem sceny stereo.

  Tuning na etapie dostrajania przetworników pozwolił uzyskać idealną reprezentację muzyki, naturalną i wyrazistą bez jakichkolwiek wzmocnień czy przebarwień w całym zakresie pasma. Żeby zbliżyć się jak najmocniej do oryginalności nagrania, producent zdecydował się na zmianę adaptacji przetworników, stosując nowy materiał o wysokiej czystości miedzi uzwojenia specjalnie importowany z Japonii.

  Materiał ten powoduje wzrost wartości impedancji co z kolei wymaga obszerniejszej mocy od wzmacniacza w celu osiągnięcia pełnego potencjału E80. Wysokiej rozdzielczości cyfrowy odtwarzacz audio czy też wzmacniacz jest w stanie wydobyć z nowego modelu najkorzystniejszy dźwięk.

  Warto o tym pamiętać. Obudowa w zarysie tradycyjnej baryłki z frezowanego,lekkiego aluminium sprawiają, iż słuchawki E80 nie dość, iż są wytrzymałe, to dodatkowo nad wyraz poręczne. Zawarte w pakiecie mnogość końcówek silikonowych oraz Comply poprawne przypasowanie słuchawek do każdego ucha.

  adekwatne dostosowanie zestawu tipsów do swojego ucha, udoskonaloną izolację, czysty dźwięk a w efekcie perfekcyjne przeżycia odsłuchowe. Spójny dźwięk Spójny i stabilny dźwięk. Pełna harmonia i separacja stereo, bez uwypuklania jakichkolwiek częstotliwości.

  E80 oferuje neutralny i wierny z oryginałem dźwięk. Solidna Budowa potężna pokrywa wykonana całkowicie z aluminium, a także precyzyjnie formowana dysza z tworzywa termoplastycznego i żywicy wraz z kręconym w warkocz rdzeniem kabla, niepodatnego na niełatwe warunki wykorzystywania, zapewniającego trwale niezmienną jakość odsłuchu.

  wyjątkowy materiał żeby osiągnąć jak najlepsze osiągi wykorzystanych głosników i zminimalizowac możliwe zniekształcenia,SoundMAGIC wykorzystał nowy materiał o wysokiej czystości miedzi uzwojenia specjalnie importowany z Japonii.

  dopasowanie i Izolacja praktyczne dobrane tulejki dźwiękowe doskonale układają się w kanale słuchowym i pozostają w uchu dając uczucie wysokiego komfortu konstrukcja douszna w połączeniu z odpowiednimi tipsami poprawnie izoluje od zewnątrz przed niepożądanym hałasem, a równocześnie generuje dla muzyki świetną przestrzeń akustyczną.

  W pakiecie użytkownik dostaje obfity wybór nakładek silikonowych rodzaju Comply, aby w 100% zintegrować słuchawki do swych uszu. GŁÓWNE cechy: Neutralny i zrównoważony dźwięk bezbłędny, wierny poziom dźwięku Hi-Fi Zaprojektowane do słusznych osiągów z odtwarzaczami wysokiej rozdzielczości i wzmacniaczami słuchawkowymi wygodne dopasowanie i specyficzny design Skręcony rdzeń kabla z potężną budową i właściwościami ograniczającymi plątanie się kabla solidna, w pełni metalowa kompozycja słuchawki Wysokiej czystości uzwojenie miedziane importowane z Japonii informacje technologicznE: Przetwornik: Dynamiczny, 10mm, neodymowe Pasmo przenoszenia: 15Hz - 22kHz Impedancja: 64$40 Czułość: 102dB Maksymalna moc wejściowa: 20mW Dł.

  kabla: 1,2 m Złącze:kątowy jack 3.5mm, pozłacany Waga: 13g zestaw zawiera: SoundMAGIC E80 3 pary silikonowych tipsów w zarysie kopuły (S / M / L) 3 pary silikonowych tipsów - płaskich (S / M / L) 1 para podówjnych tipsów silikonowych rodzaju Double (M) 3 pary pianek Comply (S / M / L) twardy futerał klip do ubrania


☆ Cowin ky03 (8414877561731) ☆

Cowin ky03 (8414877561731) Najniższa Cena Online

☆ Cowin ky03 (8414877561731) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Cowin
 • Nazwa produktu: Cowin ky03 (8414877561731)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  COWIN KY03 W pełni bezprzewodowe słuchawki dokanałowe Bluetooth 5.0 z certyfikatem IPX5 oraz stacją dokującą • Bluetooth 5.0. Technika Bluetooth 5.0 kompatybilna z telefonami komórkowymi Apple lub Android zagwarantuje ultraszybkie parowanie. Automatycznie łączy ostatnie sparowane urządzenie. • Wysoka jakość. Zapewniają wyraźnie ulepszony dźwięk z mocnym, głębokim basem. • zastosowany mikrofon do rozmów stereo. • Dotykowy interfejs sterowania. Nieskomplikowane sterowanie za pomocą dotknięcia albo naciśnięcia panelu dotykowego słuchawek bezprzewodowych. • oporność na wilgoć. Oporność na pot i wodę zapewnia kanon IPX5, który broni słuchawki podczas treningu, czy deszczu. • wygodne i bezpieczne dopasowanie. Słuchawki zostały wyposażone w silikonowe końcówki w zróżnicowanych wymiarach, gwarantujące niesamowicie wygodne i bezpieczne przypasowanie. • Długi czas działania. Do 7 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu i uzupełniające 30 godzin dzięki załączonej przenośnej stacji ładującej.

☆ Jbl Free II Słuchawki Bezprzewodowe Dokanałowe Bt ☆

Jbl Free II Słuchawki Bezprzewodowe Dokanałowe Bt Najniższa Cena Online

☆ Jbl Free II Słuchawki Bezprzewodowe Dokanałowe Bt - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Jbl Free II Słuchawki Bezprzewodowe Dokanałowe Bt
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Jbl Free II Słuchawki Bezprzewodowe Dokanałowe Bt

☆ Słuchawki dokanałowe Jabra Elite 3 Szary ☆

Słuchawki dokanałowe Jabra Elite 3 Szary Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dokanałowe Jabra Elite 3 Szary - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe Jabra Elite 3 Szary
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki dokanałowe Jabra Elite 3 Szary


Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania dokanałowe do 300 zł najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania dokanałowe do 300 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania dokanałowe do 300 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane słuchawki dokanałowe do biegania – TOP7 listopad 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania dokanałowych do 300 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych słuchawek dokanałowych do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania dokanałowe do 300 zł opinie,
 • dobre słuchawki do biegania dokanałowe do 300 zł cena,
 • ranking słuchawek do biegania dokanałowych do 300 zł,
 • słuchawki do biegania dokanałowe do 300 zł jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania dokanałowych do 300 zł

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania dokanałowych do 300 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania dokanałowych do 300 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania dokanałowe do 300 zł najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania dokanałowych do 300 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness dokanałowymi do 300 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania dokanałowe do 300 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness dokanałowymi do 300 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania dokanałowe do 300 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *