FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania dokanałowych do 300 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania dokanałowych do 300 zł


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania dokanałowych do 300 zł,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek dokanałowych do biegania.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie słuchawki do biegania dokanałowe do 300 zł najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania dokanałowe do 300 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania dokanałowych do 300 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Słuchawki dokanałowe PHILIPS TAT3508BK-00 Czarny ☆

Słuchawki dokanałowe PHILIPS TAT3508BK-00 Czarny Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dokanałowe PHILIPS TAT3508BK-00 Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PHILIPS
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe PHILIPS TAT3508BK-00 Czarny
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  za każdym razem działaj! Te słuchawki bezprzewodowe true wireless z redukcją szumów brzmią nieprzeciętnie i redukują szum wiatru. Możesz zanurzyć się w muzyce i radować się wyraźnymi rozmowami w podróży. Wsuń etui z ładowarką do kieszeni i zacznij dzień.

  zawsze słysz muzykę. Redukcja szumów

  Funkcja redukcji szumów wycisza zewnętrzny hałas, np. Wiatr, aby można było skupić się na muzyce lub rozmowie. Pozostaw ją w trybie samoczynnym lub skorzystaj z aplikacji Philips Headphones, aby ją dostosować. Chcesz lepiej słyszeć, co dzieje się wokół Ciebie? Dotknij słuchawkę, aby włączyć tryb Awareness.

  Wyraźniejsze rozmowy w podróży. Usłyszą Ciebie, a nie hałas

  podczas rozmowy przeznaczony mikrofon odbiera dźwięk Twojego głosu, a algorytm nienaturalnej inteligencji usuwa szumy z otoczenia. Osoba, z którą rozmawiasz, usłyszy Ciebie, a nie ruch uliczny czy rozmowy ludzi stojących obok Ciebie!

  Lepsza łączność i dźwięk. Bluetooth nowej generacji

  Te słuchawki współpracują z urządzeniami obsługującymi dźwięk Bluetooth LE i kodek LC3, gwarantując jednostajne połączenie i zauważalnie ulepszony dźwięk. Dźwięk zachowuje swoją moc przy strumieniowym przesyłaniu muzyki czy odbieraniu połączeń w terenie zabudowanym, a w trakcie oglądania filmów czy grania nie występują żadne opóźnienia.

  Ciepły, naturalny dźwięk. Typowy dźwięk Philips

  Od muzyki po podcasty zakochaj się w ich dźwięku! Słuchawki bezprzewodowe true wireless, o typowym dźwięku Philips, są zaopatrzone w znaczne przetworniki 10 mm. Niezależnie od tego, czego słuchasz, ciesz się ciepłym, naturalnym dźwiękiem z głębokimi basami.

  zawsze gotowe. Kieszonkowe etui ładujące i tryb mono

  Wyrusz w drogę z minimalnym etui do ładowania w kieszeni, a Twoje słuchawki będą zawsze gotowe. Będą one chronione i ładowane, gdy ich nie używasz, a tryb mono oznacza, iż możesz używać jednej z nich, w trakcie gdy druga się ładuje.

  Połączenie wielopunktowe i sterowanie dotykowe

  Sterowanie dotykowe w pałąku słuchawek gwarantuje prostą obsługę, a funkcja wielopunktowa pozwala na jednoczesne połączenie z dwoma urządzeniami Bluetooth (z systemem iOS albo Android) równocześnie. Funkcja Google Fast Pair bezzwłoczne parowanie ze zgodnym urządzeniem z systemem Android.

  Nie martw się. Uzyskaj nawet do 21 godzin odtwarzania z naładowanym etui

  otrzymujesz 7 godzin odtwarzania i dopełniające 14 godzin dzięki etui. Włóż słuchawki douszne z powrotem do etui, żeby naładować je w pełni w 2 godziny. Jeśli potrzebujesz prędkiego doładowania, starczy 15 minut, aby uzyskać uzupełniającą godzinę. Etui można ładować za pośrednictwem złącza USB-C.

  odporność na zachlapanie i pot IPX4

  Nie przejmuj się pogodą klasa IPX4 oznacza, że te słuchawki są odporne na zachlapanie, więc nie przeszkadza im niewielki deszcz! Zakładasz je w trakcie szybkiego treningu albo w wyjątkowo gorący dzień? Nie przeszkodzi im dodatkowo odrobina potu.

  Aplikacja Philips Headphones. Kontroluj redukcję szumów i nie tylko

  Aplikacja Philips Headphones pozwala na dobranie funkcji redukcji szumów, wyłączenie funkcji automatycznej redukcji szumów wiatru i dostosowanie poziomu krystaliczności podczas korzystania z trybu Awareness. Korektor pozwala starannie dostroić dźwięki, a oprogramowanie słuchawek można aktualizować za pośrednictwem aplikacji.

  Pewne, komfortowe dopasowanie do ucha

  Miękkie, wymienne silikonowe nakładki na słuchawki douszne pełną wygodę. Wkładki douszne dobrze przylegają do kanału słuchowego, gwarantując wspaniałą szczelność, która zmniejsza hałas z zewnątrz. Pałąki ułatwiają wkładanie i wyjmowanie słuchawek dousznych.  EAN: 4895229131606
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: TAT3508BK/00
  Przeznaczenie: Muzyka
  konstrukcja: Douszne
  Technologie: Redukcja szumów
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: 1 x USB (Type C)
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
  Czułość: 95 dB
  Mikrofon: Tak
  Zasięg: 10 m
  Waga: 0.045 kg
  Akcesoria w komplecie: Nasadki: 3 pary (S/M/L) Etui do ładowania przewód do ładowania (USB-C) Skrócona instrukcja obsługi
  Pozostałe atrybuty: niepodatność na wodę: IPX4 Czas odtwarzania muzyki: 7 + 14 godz. Czas ładowania: 2 godz. Szybki czas ładowania: 15 min. Do 1 godz.

☆ Philips Słuchawki dokanałowe tat3508wt-00 biały (4895229131613) ☆

Philips Słuchawki dokanałowe tat3508wt-00 biały (4895229131613) Najniższa Cena Online

☆ Philips Słuchawki dokanałowe tat3508wt-00 biały (4895229131613) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PHILIPS
 • Nazwa produktu: Philips Słuchawki dokanałowe tat3508wt-00 biały (4895229131613)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe TAT3508WT/00

  Od muzyki po rozmowy, płyń poprzez swój dzień
  za każdym razem działaj! Te słuchawki bezprzewodowe true wireless z redukcją szumów brzmią doskonale i redukują szum wiatru. Możesz zanurzyć się w muzyce i cieszyć się wyraźnymi rozmowami w podróży. Wsuń etui z ładowarką do kieszeni i zacznij dzień.

  zawsze słysz muzykę. Redukcja szumów
  Funkcja redukcji szumów wycisza zewnętrzny hałas, np. Wiatr, by można było skupić się na muzyce lub rozmowie. Pozostaw ją w trybie automatycznym albo skorzystaj z aplikacji Philips Headphones, żeby ją dostosować. Chcesz lepiej słyszeć, co dzieje się wokół Ciebie? Dotknij słuchawkę, żeby włączyć tryb Awareness.

  Wyraźniejsze rozmowy w podróży. Usłyszą Ciebie, a nie hałas
  podczas rozmowy przeznaczony mikrofon odbiera dźwięk Twojego głosu, a algorytm nienaturalnej inteligencji usuwa szumy z otoczenia. Osoba, z którą rozmawiasz, usłyszy Ciebie, a nie ruch uliczny czy rozmowy ludzi stojących obok Ciebie!

  Lepsza łączność i dźwięk. Bluetooth nowej generacji
  Te słuchawki współpracują z urządzeniami obsługującymi dźwięk Bluetooth LE i kodek LC3, zapewniając stabilne połączenie i zauważalnie lepszy dźwięk. Dźwięk zachowuje swoją moc przy strumieniowym przesyłaniu muzyki czy odbieraniu połączeń w terenie zabudowanym, a podczas oglądania filmów czy grania nie występują żadne opóźnienia.

  Ciepły, naturalny dźwięk. Charakterystyczny dźwięk Philips
  Od muzyki po podcasty zakochaj się w ich dźwięku! Słuchawki bezprzewodowe true wireless, o specyficznym dźwięku Philips, są wyekwipowane w szerokie przetworniki 10 mm. Niezależnie od tego, czego słuchasz, ciesz się ciepłym, naturalnym dźwiękiem z głębokimi basami.

  za każdym razem gotowe. Kieszonkowe etui ładujące i tryb mono
  Wyrusz w drogę z minimalnym etui do ładowania w kieszeni, a Twoje słuchawki będą za każdym razem gotowe. Będą one chronione i ładowane, gdy ich nie używasz, a tryb mono oznacza, iż możesz używać jednej z nich, w trakcie gdy druga się ładuje.

  Połączenie wielopunktowe i sterowanie dotykowe
  Sterowanie dotykowe w pałąku słuchawek zagwarantuje prostą obsługę, a funkcja wielopunktowa pozwala na jednoczesne połączenie z dwoma urządzeniami Bluetooth (z systemem iOS lub Android) jednocześnie. Funkcja Google Fast Pair błyskawiczne parowanie ze zgodnym urządzeniem z systemem Android.

  wytrzymałość na zachlapanie i pot IPX4
  Nie przejmuj się pogodą klasa IPX4 oznacza, że te słuchawki są wytrzymałe na zachlapanie, więc nie przeszkadza im niewielki deszcz! Zakładasz je podczas prędkiego treningu albo w szczególnie gorący dzień? Nie przeszkodzi im dodatkowo odrobina potu.

  Nie martw się. Uzyskaj nawet do 21 godzin odtwarzania z naładowanym etui
  otrzymujesz 7 godzin odtwarzania i dopełniające 14 godzin dzięki etui. Włóż słuchawki douszne z powrotem do etui, aby naładować je w pełni w 2 godziny. Jeśli Ci trzeba szybkiego doładowania, starczy 15 minut, by uzyskać dodatkową godzinę. Etui można ładować za pośrednictwem złącza USB-C.

  Aplikacja Philips Headphones. Kontroluj redukcję szumów i nie tylko
  Aplikacja Philips Headphones pozwala na przypasowanie funkcji redukcji szumów, wyłączenie funkcji automatycznej redukcji szumów wiatru i przypasowanie poziomu krystaliczności podczas korzystania z trybu Awareness. Korektor pozwala starannie dostroić dźwięki, a oprogramowanie słuchawek można aktualizować za pośrednictwem aplikacji.

  Pewne, komfortowe dopasowanie do ucha
  Miękkie, wymienne silikonowe nakładki na słuchawki douszne całkowitą wygodę. Wkładki douszne korzystnie przylegają do kanału słuchowego, gwarantując rewelacyjną szczelność, która obniża hałas z zewnątrz. Pałąki upraszczają wkładanie i wyjmowanie słuchawek dousznych.  EAN: 4895229131613
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: TAT3508WT/00
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  konstrukcja: Douszne
  Technologie: Redukcja szumów
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: 1 x USB (Type C)
  Dźwięk: Stereo
  Funkcje bluetooth: AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe)
  Impedancja: 16 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Czułość: 97 dB
  Mikrofon: Tak
  Zasięg: 10 m
  Waga: 34 g
  Akcesoria w zestawie: 3 x Nasadka (S/M/L) przewód do ładowania: kabel USB-C 20 cm Etui do ładowania Skrócona instrukcja obsługi

☆ Słuchawki dokanałowe PHILIPS TAA5508BK-00 Czarny ☆

Słuchawki dokanałowe PHILIPS TAA5508BK-00 Czarny Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dokanałowe PHILIPS TAA5508BK-00 Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PHILIPS
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe PHILIPS TAA5508BK-00 Czarny
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe TAA5508BK/00

  niezbędne podczas treningu
  Na siłowni i na ulicy, te sportowe słuchawki bezprzewodowe true wireless z redukcją szumów będą motywować Cię do ruchu! Muzyka i podcasty brzmią idealnie, a w trakcie połączenia będzie Cię wyraźnie słychać. Niezawodne dobranie do wnętrza ucha gwarantuje, iż słuchawki będą trzymać się na swoim miejscu.

  Zanurz się w muzyce. Noise Canceling Pro
  Zatłoczona siłownia? Wietrzny park? Adaptacyjna redukcja szumów szybko reaguje na otoczenie, eliminując hałas zewnętrzny, w tym wiatr, w czasie rzeczywistym. Jeśli w trakcie biegu znajdziesz się w pobliżu ruchliwych dróg, możesz dotknąć słuchawki, żeby włączyć tryb Awareness i włączyć dźwięki zewnętrzne.

  Wyraźniejsze rozmowy w podróży. Usłyszą Ciebie, a nie hałas
  podczas rozmowy asygnowany mikrofon odbiera dźwięk Twojego głosu, a algorytm nienaturalnej inteligencji likwiduje szumy z otoczenia. Osoba, z którą rozmawiasz, usłyszy Ciebie, a nie ruch uliczny czy rozmowy ludzi stojących obok Ciebie!

  bezusterkowe dobrane do wnętrza ucha. Ruszaj i trać czasu
  nie ma znaczenia, w jaki sposób się poruszasz, te słuchawki zostają na miejscu. Silikonowe wkładki douszne posiadają teksturowany wzór zapewniający chwyt, który pomaga im pozostać w uszach i ułatwia ich trzymanie spoconymi rękami. Powierzchnia wkładek dousznych jest odblaskowa, co może rozszerzyć widoczność w nocy.

  Lepsza łączność i dźwięk. Bluetooth nowej generacji.
  Te słuchawki współpracują z urządzeniami obsługującymi dźwięk Bluetooth LE i kodek LC3, zapewniając jednostajne połączenie i zauważalnie lepszy dźwięk. Dźwięk zachowuje swoją moc przy strumieniowym przesyłaniu muzyki czy odbieraniu połączeń w terenie zabudowanym, a podczas oglądania filmów czy grania nie występują żadne opóźnienia.

  Wyjdź na zewnątrz. Wodoodporność klasy IPX5
  Klasa IPX5 oznacza, iż tych słuchawek nie uszkodzi kropla deszczu ani ulewa, więc nigdy nie dają wymówki, by zostać na kanapie! Jeśli pocisz się na siłowni, słuchawki dodatkowo nie będą miały nic przeciwko.

  Nie martw się. Uzyskaj nawet do 28 godzin odtwarzania z naładowanym etui
  Nie chcesz martwić się o codzienne ładowanie? uzyskujesz 7 godzin odtwarzania i dopełniające 21 godzin dzięki nieznacznemu etui do ładowania. Włóż słuchawki douszne z powrotem do etui, aby naładować je w pełni w 2 godziny. Jeśli Ci potrzeba szybkiego doładowania, wystarczy 5 minut, żeby uzyskać dopełniającą godzinę. Etui można ładować za pośrednictwem złącza USB-C.

  Ciepły, szczegółowy, naturalny. Typowy dźwięk Philips
  Idź na całość, słuchając muzyki, która Cię napędza! dostajesz szczegółowy, energetyzujący dźwięk z bogatymi basami, ponieważ przetworniki pokryte grafenem odtwarzają każdy wysoki i niski ton. Niezależnie od tego, czy to system Android czy iOS, będziesz radować się realistycznym dźwiękiem, który pozwoli Ci utrzymywać wysoki poziom energii.

  Aplikacja Philips Headphones. Kontroluj redukcję szumów i nie tylko
  Aplikacja Philips Headphones pozwala na dopasowanie funkcji redukcji szumów, wyłączenie funkcji samoczynnej redukcji szumów wiatru i dobranie poziomu klarowności podczas korzystania z trybu Awareness. Korektor pozwala skrupulatnie dostroić dźwięki, a oprogramowanie słuchawek można aktualizować za pośrednictwem aplikacji.

  Wielopunktowe, dotykowe komponenty sterujące i asystenci głosowi
  Połączenie wielopunktowe poprzez Bluetooth pozwala zespoić się z dwoma urządzeniami naraz: doskonałe rozwiązanie do przesyłania strumieniowego z telefonu, gdy uzyskujesz alerty treningowe z zegarka. Sterowanie dotykowe na słuchawkach obejmuje połączenia, odtwarzanie muzyki i inne funkcje. Obsługiwane są zarówno Siri, jak i Asystent Google.  EAN: 4895229131477
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: TAA5508BK/00
  Przeznaczenie: Muzyka
  konstrukcja: Douszne
  Technologie: Redukcja szumów
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: 1 x USB (Type C)
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Funkcje bluetooth: AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe)
  Impedancja: 16 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Czułość: 110 dB
  Mikrofon: Tak
  Zasięg: 10 m
  Waga: 45 g
  Akcesoria w zestawie: 3 x Nasadka (S/M/L) przewód do ładowania: przewód USB-C 20 cm Smycz Skrócona instrukcja obsługi

☆ Jbl Słuchawki dokanałowe tune 230nc tws czarne ☆

Jbl Słuchawki dokanałowe tune 230nc tws czarne Najniższa Cena Online

☆ Jbl Słuchawki dokanałowe tune 230nc tws czarne - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Jbl Słuchawki dokanałowe tune 230nc tws czarne
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki dokanałowe Jbl Tune 230NC Tws czarne

☆ p40i dokanałowe bluetooth niebieski marki Soundcore ☆

p40i dokanałowe bluetooth niebieski marki Soundcore Najniższa Cena Online

☆ p40i dokanałowe bluetooth niebieski marki Soundcore - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Soundcore
 • Nazwa produktu: p40i dokanałowe bluetooth niebieski marki Soundcore
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;dodatkowe zasilanie z etui do:60 h;Czas pracy do:12 h;asygnowana aplikacja:tak;przeznaczone do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):0 dB;części budowy/konstrukcji:budowa zamknięta;Funkcje dodatkowe:dedykowana aplikacja, tryb gry;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;informacje uzupełniające:Google Fast Pair, Adaptive ANC, Multipoint Connection, Big Bass, tryb gry;Zgodność z aplikacją:Soundcore;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 5.0, iOS od wersji 11.0;Interoperacyjność 5 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:niebieski;Kolor:niebieski;Kolor (oryginalna nazwa):Navy Blue;nadaje się do:Urządzenia przenośne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku poprzez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne dostępne po zainstalowaniu aplikacji;Kompatybilność słuchawki system:Android, iOS, Windows;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Siri;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;firmy telefonu pasujących słuchawek:Alcatel, Nokia, Gigaset, Sony Ericsson, Infinix, uleFone, Oukitel, ASUS, myPhone, Blackview;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):P40i;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;odporność:na wodę;odporność – klasa:stopień ochrony IPX5;Port ładowania:USB-C, bezprzewodowe zgodne ze standardem Qi;Poziom tłumienia hałasu do:0 dB;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana budowa:nie;Średnica przetwornika:11 mm;True Wireless:tak;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:dokanałowe;Waga:0 g;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne, etui ładujące, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ Soundcore p40i dokanałowe bluetooth biały (0194644186876) ☆

Soundcore p40i dokanałowe bluetooth biały (0194644186876) Najniższa Cena Online

☆ Soundcore p40i dokanałowe bluetooth biały (0194644186876) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Soundcore
 • Nazwa produktu: Soundcore p40i dokanałowe bluetooth biały (0194644186876)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;dopełniające zasilanie z etui do:60 h;Czas pracy do:12 h;przeznaczona aplikacja:tak;przeznaczone do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):0 dB;części budowy/konstrukcji:konstrukcja zamknięta;Funkcje uzupełniające:dedykowana aplikacja, tryb gry;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;informacje dopełniające:Google Fast Pair, Adaptive ANC, Multipoint Connection, Big Bass, tryb gry;Zgodność z aplikacją:Soundcore;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 5.0, iOS od wersji 11.0;Interoperacyjność 5 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:biały;Kolor:biały;Kolor (oryginalna nazwa):White;nadaje się do:Urządzenia przenośne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne dostępne po zainstalowaniu aplikacji;Kompatybilność słuchawki system:Android, iOS, Windows;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Siri;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;producenta telefonu pasujących słuchawek:Alcatel, Nokia, Gigaset, Sony Ericsson, Infinix, uleFone, Oukitel, ASUS, myPhone, Blackview;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):P40i;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;niepodatność:na wodę;odporność – klasa:stopień ochrony IPX5;Port ładowania:USB-C, bezprzewodowe zgodne ze standardem Qi;Poziom tłumienia hałasu do:0 dB;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana kompozycja:nie;Średnica przetwornika:11 mm;True Wireless:tak;wariant podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:dokanałowe;Waga:0 g;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne, etui ładujące, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ Acefast Słuchawki Bezprzewodowe Lekkie Dokanałowe Tws Bluetooth Wireless ☆

Acefast Słuchawki Bezprzewodowe Lekkie Dokanałowe Tws Bluetooth Wireless Najniższa Cena Online

☆ Acefast Słuchawki Bezprzewodowe Lekkie Dokanałowe Tws Bluetooth Wireless - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Acefast Słuchawki Bezprzewodowe Lekkie Dokanałowe Tws Bluetooth Wireless
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Acefast Słuchawki Bezprzewodowe Lekkie Dokanałowe Tws Bluetooth Wireless

☆ Słuchawki bezprzewodowe dokanałowe Tws Edifier Hecate GX07 Anc szare ☆

Słuchawki bezprzewodowe dokanałowe Tws Edifier Hecate GX07 Anc szare Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki bezprzewodowe dokanałowe Tws Edifier Hecate GX07 Anc szare - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Słuchawki bezprzewodowe dokanałowe Tws Edifier Hecate GX07 Anc szare
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki bezprzewodowe dokanałowe Tws Edifier Hecate GX07 Anc szare

☆ Bezprzewodowe Słuchawki Dokanałowe Tws Earfun Air Pro 2 Bluetooth 5.2 Anc ☆

Bezprzewodowe Słuchawki Dokanałowe Tws Earfun Air Pro 2 Bluetooth 5.2 Anc Najniższa Cena Online

☆ Bezprzewodowe Słuchawki Dokanałowe Tws Earfun Air Pro 2 Bluetooth 5.2 Anc - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Bezprzewodowe Słuchawki Dokanałowe Tws Earfun Air Pro 2 Bluetooth 5.2 Anc
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Bezprzewodowe Słuchawki Dokanałowe Tws Earfun Air Pro 2 Bluetooth 5.2 Anc

☆ Słuchawki bezprzewodowe dokanałowe Jbl Tune 130NC ☆

Słuchawki bezprzewodowe dokanałowe Jbl Tune 130NC Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki bezprzewodowe dokanałowe Jbl Tune 130NC - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Słuchawki bezprzewodowe dokanałowe Jbl Tune 130NC
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki bezprzewodowe dokanałowe Jbl Tune 130NC


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania dokanałowe do 300 zł – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania dokanałowe do 300 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania dokanałowych do 300 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bezprzewodowe Słuchawki Dokanałowe Tws Earfun Air Pro 2 Bluetooth 5.2 Anc ☆

Bezprzewodowe Słuchawki Dokanałowe Tws Earfun Air Pro 2 Bluetooth 5.2 Anc Najniższa Cena Online

☆ Bezprzewodowe Słuchawki Dokanałowe Tws Earfun Air Pro 2 Bluetooth 5.2 Anc - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Bezprzewodowe Słuchawki Dokanałowe Tws Earfun Air Pro 2 Bluetooth 5.2 Anc
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Bezprzewodowe Słuchawki Dokanałowe Tws Earfun Air Pro 2 Bluetooth 5.2 Anc

☆ Soundpeats mini (czarny) ☆

Soundpeats mini (czarny) Najniższa Cena Online

☆ Soundpeats mini (czarny) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Soundpeats
 • Nazwa produktu: Soundpeats mini (czarny)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki Soundpeats TWS Mini Pro (białe)

  Przyjmij zaproszenie na prawdziwą muzyczną ucztę. Słuchawki TWS Soundpeats Mini Pro gwarantują wysoką jakość dźwięku dzięki 10-milimetrowym przetwornikom i obsługują redukcję szumów ANC, która pozwoli Ci odciąć się od hałasu. Ich czas pracy sięga 21 godzin z etui ładującym, a łącze Bluetooth 5.2 gwarantuje bezusterkową transmisję bez zakłóceń. Słuchawki sprawdzą się na dodatek w trakcie rozmów telefonicznych. Są też wyjątkowo lekkie i wygodne.

  Pożegnaj irytujący hałas

  Skup się na swoich ulubionych piosenkach i odetnij się od hałasu. Słuchawki Mini Pro wykorzystują technologię redukcji szumów ANC, skutecznie filtrują zbędne dźwięki do 35 dB. Wolisz słuchać muzyki, nie trwoniąc kontaktu z otoczeniem? Pozwoli Ci na to tryb Transparency! Już nie musisz się obawiać, że nie usłyszysz jakiejś informacji od współpracownika albo przegapisz ważny komunikat na lotnisku!

  Bluetooth 5.2

  Soundpeats Mini Pro pozwolą Ci zapomnieć o problemach z połączeniem. Dzięki technice Bluetooth 5.2 możesz cieszyć się szybką i jednostajną transmisją, a także niższym zużyciem energii. Słuchawki sprawdzą się jeszcze w trakcie dynamicznej rozgrywki. Proponują specjalny tryb gamingowy, w którym opóźnienie wynosi tylko około 60 ms. Ciesz się świetną synchronizacją obrazu i dźwięku, nie daj się zaskoczyć przeciwnikom i pobij kolejny rekord!

  oszałamiający dźwięk

  Słuchawki Mini Pro pozwolą Ci odkryć nieznane wcześniej detale Twoich ulubionych piosenek. Zostały zaopatrzone w 10-milimetrowe przetworniki i obsługują kodek aptX-Adaptive, dzięki temu mogą zapewnić czysty, nasycony detalami dźwięk, wyrazisty, konkretny bas oraz przyjemne dla ucha tony wysokie i przeciętne. Piosenki, których uwielbiasz słuchać, nigdy nie brzmiały lepiej!

  długofalowy komfort

  Słuchaj muzyki poprzez długi czas i nie obawiaj się dyskomfortu. Słuchawki wyróżniają się lekką, użyteczną konstrukcją - każda z nich waży tylko około 4,8 g. Co więcej, fantastycznie pasują do kształtu uszu i z nich nie wypadają, nawet gdy dużo się ruszasz albo ćwiczysz. Mini Pro cechują się także wodoodpornością IPX5 - niestraszne im krople deszczu albo pot. Możesz więc bez obaw zabrać je na trening lub wiosenny spacer!

  Rozmawiaj przez telefon

  Mini Pro zapewnią Ci świetnej jakości dźwięk nie tylko w trakcie słuchania muzyki, ale też kiedy rozmawiasz przez telefon. Słuchawki posiadają zaimplementowane wysokiej klasy mikrofony i obsługują nowoczesną technikę redukcji szumów cVc 8.0. Dzięki czemu bezproblemowo zarejestrują Twój głos i podkreślą jego brzmienie, jednocześnie oczyszczając zbędne dźwięki z otoczenia. Dzisiaj choćby w wyjątkowo hałaśliwym miejscu masz pewność, że Ty i Twoi rozmówcy łatwo się nawzajem usłyszycie!

  mnóstwo godzin odtwarzania

  Dzięki wytrzymałym akumulatorom i niskiemu zużyciu energii Mini Pro mogą odtwarzać muzykę nawet poprzez 5 godzin przy włączonej redukcji szumów ANC albo aż do 7 godzin, jeśli z niej nie korzystasz. Ponadto etui, które znajdziesz w zestawie, pozwoli na wydłużenie tego czasu do maksymalnie 21 godzin. Już nie musisz się martwić, że Twoje słuchawki rozładują się w najmniej odpowiednim momencie!

  przyjazne użytkownikom

  poręczne panele dotykowe Mini Pro prędki i wygodny dostęp do ich najważniejszych funkcji. Dzisiaj wystarczy adekwatna liczba dotknięć, żeby na przykład zatrzymać odtwarzanie, pominąć utwór, odebrać telefon, przypasować głośność albo wybrać tryb odtwarzania. Co więcej, każda słuchawka łączy się z urządzeniem niezależnie, możesz więc luźno się pomiędzy nimi przełączać i korzystać tylko z jednej albo z obu naraz.

  W pakiecie
  • Słuchawki
  • Etui ładujące
  • Wymienne gumki
  • kabel do ładowania (USB-A / USB-C)
  • Instrukcja obsługi

  Specyfikacja


☆ Słuchawki dokanałowe PHILIPS TAT3508BK-00 Czarny ☆

Słuchawki dokanałowe PHILIPS TAT3508BK-00 Czarny Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dokanałowe PHILIPS TAT3508BK-00 Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PHILIPS
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe PHILIPS TAT3508BK-00 Czarny
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  za każdym razem działaj! Te słuchawki bezprzewodowe true wireless z redukcją szumów brzmią nadzwyczajnie i redukują szum wiatru. Możesz zanurzyć się w muzyce i cieszyć się wyraźnymi rozmowami w podróży. Wsuń etui z ładowarką do kieszeni i zacznij dzień.

  za każdym razem słysz muzykę. Redukcja szumów

  Funkcja redukcji szumów wycisza zewnętrzny hałas, np. Wiatr, aby można było skoncentrować się na muzyce albo rozmowie. Pozostaw ją w trybie samoczynnym lub skorzystaj z aplikacji Philips Headphones, żeby ją dopasować. Chcesz lepiej słyszeć, co dzieje się wokół Ciebie? Dotknij słuchawkę, by włączyć tryb Awareness.

  Wyraźniejsze rozmowy w podróży. Usłyszą Ciebie, a nie hałas

  w trakcie rozmowy przeznaczony mikrofon odbiera dźwięk Twojego głosu, a algorytm sztucznej inteligencji likwiduje szumy z otoczenia. Osoba, z którą rozmawiasz, usłyszy Ciebie, a nie ruch uliczny czy rozmowy ludzi stojących obok Ciebie!

  Lepsza łączność i dźwięk. Bluetooth nowej generacji

  Te słuchawki współpracują z urządzeniami obsługującymi dźwięk Bluetooth LE i kodek LC3, gwarantując stabilne połączenie i zauważalnie udoskonalony dźwięk. Dźwięk zachowuje swoją moc przy strumieniowym przesyłaniu muzyki czy odbieraniu połączeń w terenie zabudowanym, a w trakcie oglądania filmów czy grania nie występują żadne opóźnienia.

  Ciepły, naturalny dźwięk. Standardowy dźwięk Philips

  Od muzyki po podcasty zakochaj się w ich dźwięku! Słuchawki bezprzewodowe true wireless, o specyficznym dźwięku Philips, są zaopatrzone w wielkie przetworniki 10 mm. Niezależnie od tego, czego słuchasz, ciesz się ciepłym, naturalnym dźwiękiem z głębokimi basami.

  zawsze gotowe. Kieszonkowe etui ładujące i tryb mono

  Wyrusz w drogę z małym etui do ładowania w kieszeni, a Twoje słuchawki będą zawsze gotowe. Będą one chronione i ładowane, gdy ich nie używasz, a tryb mono oznacza, że możesz używać jednej z nich, podczas gdy druga się ładuje.

  Połączenie wielopunktowe i sterowanie dotykowe

  Sterowanie dotykowe w pałąku słuchawek zagwarantuje prostą obsługę, a funkcja wielopunktowa pozwala na jednoczesne połączenie z dwoma urządzeniami Bluetooth (z systemem iOS albo Android) równocześnie. Funkcja Google Fast Pair niezwłoczne parowanie ze zgodnym urządzeniem z systemem Android.

  Nie martw się. Uzyskaj choćby do 21 godzin odtwarzania z naładowanym etui

  otrzymujesz 7 godzin odtwarzania i uzupełniające 14 godzin dzięki etui. Włóż słuchawki douszne z powrotem do etui, aby naładować je w pełni w 2 godziny. Jeśli Ci potrzeba szybkiego doładowania, starczy 15 minut, żeby uzyskać dopełniającą godzinę. Etui można ładować za pośrednictwem złącza USB-C.

  odporność na zachlapanie i pot IPX4

  Nie przejmuj się pogodą klasa IPX4 oznacza, iż te słuchawki są niepodatne na zachlapanie, więc nie przeszkadza im nieduży deszcz! Zakładasz je podczas prędkiego treningu albo w bardzo gorący dzień? Nie przeszkodzi im też odrobina potu.

  Aplikacja Philips Headphones. Kontroluj redukcję szumów i nie tylko

  Aplikacja Philips Headphones pozwala na dobranie funkcji redukcji szumów, wyłączenie funkcji automatycznej redukcji szumów wiatru i dobranie poziomu przezroczystości w trakcie korzystania z trybu Awareness. Korektor pozwala skrupulatnie dostroić dźwięki, a oprogramowanie słuchawek można aktualizować za pośrednictwem aplikacji.

  Pewne, wygodne przypasowanie do ucha

  Miękkie, wymienne silikonowe nakładki na słuchawki douszne całkowitą wygodę. Wkładki douszne dobrze przylegają do kanału słuchowego, gwarantując nieprzeciętną szczelność, która ogranicza hałas z zewnątrz. Pałąki ułatwiają wkładanie i wyjmowanie słuchawek dousznych.  EAN: 4895229131606
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: TAT3508BK/00
  Przeznaczenie: Muzyka
  budowa: Douszne
  Technologie: Redukcja szumów
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: 1 x USB (Type C)
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
  Czułość: 95 dB
  Mikrofon: Tak
  Zasięg: 10 m
  Waga: 0.045 kg
  Akcesoria w pakiecie: Nasadki: 3 pary (S/M/L) Etui do ładowania przewód do ładowania (USB-C) Skrócona instrukcja obsługi
  Pozostałe cechy: odporność na wodę: IPX4 Czas odtwarzania muzyki: 7 + 14 godz. Czas ładowania: 2 godz. Szybki czas ładowania: 15 min. Do 1 godz.

☆ Philips Słuchawki dokanałowe tat3508wt-00 biały (4895229131613) ☆

Philips Słuchawki dokanałowe tat3508wt-00 biały (4895229131613) Najniższa Cena Online

☆ Philips Słuchawki dokanałowe tat3508wt-00 biały (4895229131613) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PHILIPS
 • Nazwa produktu: Philips Słuchawki dokanałowe tat3508wt-00 biały (4895229131613)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe TAT3508WT/00

  Od muzyki po rozmowy, płyń przez swój dzień
  za każdym razem działaj! Te słuchawki bezprzewodowe true wireless z redukcją szumów brzmią doskonale i redukują szum wiatru. Możesz zanurzyć się w muzyce i radować się wyraźnymi rozmowami w podróży. Wsuń etui z ładowarką do kieszeni i zacznij dzień.

  za każdym razem słysz muzykę. Redukcja szumów
  Funkcja redukcji szumów wycisza zewnętrzny hałas, np. Wiatr, aby można było skoncentrować się na muzyce albo rozmowie. Pozostaw ją w trybie samoczynnym albo skorzystaj z aplikacji Philips Headphones, żeby ją przypasować. Chcesz lepiej słyszeć, co dzieje się wokół Ciebie? Dotknij słuchawkę, żeby włączyć tryb Awareness.

  Wyraźniejsze rozmowy w podróży. Usłyszą Ciebie, a nie hałas
  podczas rozmowy przeznaczony mikrofon odbiera dźwięk Twojego głosu, a algorytm sztucznej inteligencji eliminuje szumy z otoczenia. Osoba, z którą rozmawiasz, usłyszy Ciebie, a nie ruch uliczny czy rozmowy ludzi stojących obok Ciebie!

  Lepsza łączność i dźwięk. Bluetooth nowej generacji
  Te słuchawki współpracują z urządzeniami obsługującymi dźwięk Bluetooth LE i kodek LC3, gwarantując zrównoważone połączenie i zauważalnie ulepszony dźwięk. Dźwięk zachowuje swoją moc przy strumieniowym przesyłaniu muzyki czy odbieraniu połączeń w terenie zabudowanym, a podczas oglądania filmów czy grania nie występują żadne opóźnienia.

  Ciepły, naturalny dźwięk. Standardowy dźwięk Philips
  Od muzyki po podcasty zakochaj się w ich dźwięku! Słuchawki bezprzewodowe true wireless, o charakterystycznym dźwięku Philips, są wyekwipowane w obszerne przetworniki 10 mm. Niezależnie od tego, czego słuchasz, ciesz się ciepłym, naturalnym dźwiękiem z głębokimi basami.

  zawsze gotowe. Kieszonkowe etui ładujące i tryb mono
  Wyrusz w drogę z znikomym etui do ładowania w kieszeni, a Twoje słuchawki będą za każdym razem gotowe. Będą one bronione i ładowane, gdy ich nie używasz, a tryb mono oznacza, iż możesz używać jednej z nich, podczas gdy druga się ładuje.

  Połączenie wielopunktowe i sterowanie dotykowe
  Sterowanie dotykowe w pałąku słuchawek zagwarantuje prostą obsługę, a funkcja wielopunktowa pozwala na jednoczesne połączenie z dwoma urządzeniami Bluetooth (z systemem iOS lub Android) równocześnie. Funkcja Google Fast Pair niezwłoczne parowanie ze zgodnym urządzeniem z systemem Android.

  wytrzymałość na zachlapanie i pot IPX4
  Nie przejmuj się pogodą klasa IPX4 oznacza, iż te słuchawki są niepodatne na zachlapanie, więc nie przeszkadza im drobny deszcz! Zakładasz je w trakcie szybkiego treningu albo w istotnie gorący dzień? Nie przeszkodzi im na dodatek odrobina potu.

  Nie martw się. Uzyskaj choćby do 21 godzin odtwarzania z naładowanym etui
  dostajesz 7 godzin odtwarzania i uzupełniające 14 godzin dzięki etui. Włóż słuchawki douszne z powrotem do etui, aby naładować je w pełni w 2 godziny. Jeśli Ci trzeba prędkiego doładowania, wystarczy 15 minut, żeby uzyskać uzupełniającą godzinę. Etui można ładować za pośrednictwem złącza USB-C.

  Aplikacja Philips Headphones. Kontroluj redukcję szumów i nie tylko
  Aplikacja Philips Headphones zezwala na dopasowanie funkcji redukcji szumów, wyłączenie funkcji automatycznej redukcji szumów wiatru i dobranie poziomu transparentności w trakcie korzystania z trybu Awareness. Korektor pozwala precyzyjnie dostroić dźwięki, a oprogramowanie słuchawek można aktualizować za pośrednictwem aplikacji.

  Pewne, komfortowe dostosowanie do ucha
  Miękkie, wymienne silikonowe nakładki na słuchawki douszne całkowitą wygodę. Wkładki douszne dobrze przylegają do kanału słuchowego, zapewniając znakomitą szczelność, która zniża hałas z zewnątrz. Pałąki upraszczają wkładanie i wyjmowanie słuchawek dousznych.  EAN: 4895229131613
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: TAT3508WT/00
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  konstrukcja: Douszne
  Technologie: Redukcja szumów
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: 1 x USB (Type C)
  Dźwięk: Stereo
  Funkcje bluetooth: AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe)
  Impedancja: 16 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Czułość: 97 dB
  Mikrofon: Tak
  Zasięg: 10 m
  Waga: 34 g
  Akcesoria w komplecie: 3 x Nasadka (S/M/L) przewód do ładowania: kabel USB-C 20 cm Etui do ładowania Skrócona instrukcja obsługi

☆ p40i dokanałowe bluetooth niebieski marki Soundcore ☆

p40i dokanałowe bluetooth niebieski marki Soundcore Najniższa Cena Online

☆ p40i dokanałowe bluetooth niebieski marki Soundcore - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Soundcore
 • Nazwa produktu: p40i dokanałowe bluetooth niebieski marki Soundcore
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;dodatkowe zasilanie z etui do:60 h;Czas pracy do:12 h;asygnowana aplikacja:tak;asygnowane do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):0 dB;elementy budowy/konstrukcji:kompozycja zamknięta;Funkcje dodatkowe:asygnowana aplikacja, tryb gry;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;informacje dodatkowe:Google Fast Pair, Adaptive ANC, Multipoint Connection, Big Bass, tryb gry;Zgodność z aplikacją:Soundcore;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 5.0, iOS od wersji 11.0;Interoperacyjność 5 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:niebieski;Kolor:niebieski;Kolor (oryginalna nazwa):Navy Blue;nadaje się do:Urządzenia mobilne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne przystępne po zainstalowaniu aplikacji;Kompatybilność słuchawki system:Android, iOS, Windows;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Siri;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;firmy telefonu pasujących słuchawek:Alcatel, Nokia, Gigaset, Sony Ericsson, Infinix, uleFone, Oukitel, ASUS, myPhone, Blackview;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):P40i;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;niepodatność:na wodę;wytrzymałość – klasa:stopień ochrony IPX5;Port ładowania:USB-C, bezprzewodowe zgodne ze standardem Qi;Poziom tłumienia hałasu do:0 dB;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana budowa:nie;Średnica przetwornika:11 mm;True Wireless:tak;wariant podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:dokanałowe;Waga:0 g;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne, etui ładujące, kabel USB;Zasięg do:10 m...Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania dokanałowe do 300 zł najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania dokanałowe do 300 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania dokanałowe do 300 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane słuchawki dokanałowe do biegania – TOP7 maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania dokanałowych do 300 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych słuchawek dokanałowych do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania dokanałowe do 300 zł opinie,
 • dobre słuchawki do biegania dokanałowe do 300 zł cena,
 • ranking słuchawek do biegania dokanałowych do 300 zł,
 • słuchawki do biegania dokanałowe do 300 zł jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania dokanałowych do 300 zł

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania dokanałowych do 300 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania dokanałowych do 300 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania dokanałowe do 300 zł najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania dokanałowych do 300 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness dokanałowymi do 300 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania dokanałowe do 300 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness dokanałowymi do 300 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania dokanałowe do 300 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *