FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania dousznych do 100 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania dousznych do 100 zł


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania dousznych do 100 zł,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek dousznych do biegania.

Jakie słuchawki do biegania douszne do 100 zł najlepiej wybrać? Ranking listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania douszne do 100 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania dousznych do 100 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Xiaomi Redmi Buds 3 ☆

Xiaomi Redmi Buds 3 Najniższa Cena Online

☆ Xiaomi Redmi Buds 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Redmi Buds 3
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe Redmi Buds 3, białe Poczuj rytm, zapomnij o hałasie Słuchawki douszne z aktywną redukcją szumów, które wykraczają poza zwykłe tłumienie hałasu. Zachowując flagowe funkcje eliminacji zakłóceń, są one też wyśmienite pod względem jakości dźwięku.

  starczy zamknąć oczy i wsłuchać się. Flagowy poziom hybrydowej redukcji szumów Konieczność genialnych doświadczeń z aktywną redukcją szumów. Mikrofony rodzaju feedback i feed-forward, a także mikrofony do rozmów, współpracują ze sobą, żeby zapewnić stałą redukcję szumów w każdej sytuacji.

  likwidowanie niepożądanego hałasu o natężeniu do 40dB Szerokopasmowa aktywna redukcja hałasu. Poziom tłumienia hałasu do 40dB, redukujący hałas z otoczenia nawet o 99%. Równocześnie w hałaśliwym otoczeniu zewnętrznym, jak i w pociągu podziemnym, zostań w swym własnym świecie bez zakłóceń.

  przystępność 3 trybów służących tłumieniu szumów Spełnią Twoje specyficzne wymogi w zakresie redukcji hałasu. Wybierz odpowiedni tryb w odpowiedzi na różne stopnie hałasu otoczenia, aby zapobiec nadmiernemu naciskowi na uszy i zwiększyć komfort korzystania z funkcji redukcji hałasu do maksimum.

  Wybierz tryb jednostajny gdy jesteś w kawiarni albo parku, wybierz tryb lekki w biurze albo bibliotece albo wybierz tryb głęboki w metrze albo na lotnisku. Warstwowe przefiltrowanie głosu i wyraźniejsze rozmowy Potrójny mikrofon z redukcją szumów otoczenia gwarantujący czyste rozmowy.

  Mikrofony ze sprzężeniem zwrotnym i mikrofon do rozmów współpracują ze sobą w celu dokładnej eliminacji szumów otoczenia i zachowania głosu dzięki algorytmowi eliminacji szumów połączeń przy pomocy modelu sieci neuronowej.

  zezwala na to prowadzenie wyraźnych rozmów choćby w głośnym otoczeniu. Luźna rozmowa podczas noszenia słuchawek dzięki trybom podwójnej klarowności. W trybie przezroczystości słuchaj muzyki, słysząc równocześnie dźwięki otoczenia.

  Przełączenie do trybu powiększonej głośności mowy pozwala na prowadzenie luźnych rozmów nawet przy założonych słuchawkach. Przenieś doznania słuchowe na zupełnie nowy poziom dzięki jakości dźwięku HiFi unikatowa jakość dźwięku pomimo skupiania się na redukcji szumów.

  Dzięki innowacyjnemu przetwornikowi dynamicznemu z podwójnym magnesem każdy element przeszedł rygorystyczny test; w dodatku, dzięki profesjonalnej krzywej strojenia Xiaomi HRTF, dźwięki można przywrócić do ich oryginalnego brzmienia.

  Wierne odtworzenie każdego szczegółu Dynamiczny przetwornik z podwójnym magnesem odzwierciedla subtelne detale dźwięków. Całkowite zniekształcenia harmoniczne 0,07%. Membrana o wysokiej sztywności redukuje drgania przy wysokich częstotliwościach.

  Wysokie tony są różnorodne, wyraźne i czyste. Japońska cewka Daikoku CCAW obejmuje wysokie, średnie i niskie częstotliwości. Jest ultralekka i szczególnie czuła. Podwójne magnesy N52 są wysoce magnetyczne i dynamiczne, co zmniejsza poziom zniekształceń dźwięku z słuchawek.

  staranna kontrola dynamiki przy niskich częstotliwościach Oddzielna wnęka tylna w naturalny sposób wytwarza obszar bez zakłóceń i gwarantuje czułość dynamicznej jednostki sterującej. Obfity otwór wentylacyjny z metalowej siatki sprężyście reguluje ciśnienie powietrza wewnątrz wnęki, zmniejszając straty spowodowane drganiami dynamicznego układu membran.

  mistrzowskie strojenie HRTF Umiarkowane tony niskie zapewniają naturalne wrażenia przy niskich częstotliwościach, wciągające i bogate w basy. Wyraźne tony wysokie zachowują więcej szczegółów przy wyższych częstotliwościach, przy jednoczesnym wygładzeniu sybilantów w celu poprawy przezroczystości, gwarantując świetną muzykę i bogaty dźwięk.

  mistrzowskie tunery z laboratorium dźwięku Xiaomi delikatnie kalibrują krzywą odpowiedzi częstotliwości w oparciu o fizyczną akustykę i psychoakustykę. Zakładając słuchawki, czujesz się jak w studiu, gdzie czysty i wciągający dźwięk dociera bezpośrednio do bębenków usznych.

  poręczna budowa Czuj się wygodnie choćby po wielu godzinach użytkowania. Lekki korpus o masie 4,6g, wielopunktowo dopracowana budowa. Zoptymalizowana struktura z zachodzącymi na siebie środkami ciężkości tworzy skrupulatny, jednostajny trójkąt wokół tragusa, antitragusa i małżowiny usznej.

  zapewnia pokaźniejszy komfort używania słuchawek dousznych. Sterowanie dotykiem Uszczypnięcie, podobnie jak w przypadku przycisku fizycznego, wydajnie zapobiega przypadkowej komendzie albo opóźnieniu. Po uszczypnięciu można uzyskać skrupulatną reakcję, aby prosto przełączać tryby, wstrzymywać odtwarzanie muzyki albo wybierać inne funkcje.

  szczególnie długi czas pracy baterii i ładowanie bezprzewodowe Do 7 godzin żywotności baterii przy pojedynczym ładowaniu (z wyłączonym ANC). Do 32 godzin wykorzystywania w połączeniu z etui ładującym (z wyłączonym ANC).

  Etui do ładowania obsługuje protokół ładowania bezprzewodowego QI, kompatybilny z rozmaitymi ładowarkami. Dane o produkcie Przeznaczenie Muzyka Telefonia komórkowa kompozycja Douszne Technologie Hands-free Redukcja szumów Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth Złącza 1 x USB (Type C) Dźwięk Stereo Kontrola dźwięku Odbieranie/Wyciszanie połączenia Funkcje bluetooth SPP (Serial Port Profile) A2DP (Transmisja stereo) AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) HFP (Hands-Free Profile) Impedancja 32 $32 Mikrofon Tak Zasięg 10 m kolor Biały Akcesoria w zestawie Słuchawki Etui ładujące 3 pary silikonowych nakładek na słuchawki (w tym 1 para fabrycznie zainstalowana na słuchawkach) kabel USB-C do zasilania etui ładującego Instrukcja obsługi Pozostałe właściwości profesjonalne strojenie HRTF usuwanie niepożądanego hałasu do 40dB przenośna i bezprzewodowa budowa Japońska cewka Daikoku CCAW Podwójne magnesy N52 Klasa wytrzymałości IP55 Jakość dźwięku Hi-Fi Sterowanie dotykiem Możliwość ładowania etui bezprzewodowo QI


☆ Pioneer SE-C4BT ☆

Pioneer SE-C4BT Najniższa Cena Online

☆ Pioneer SE-C4BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer SE-C4BT
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bezprzewodowe słuchawki Pioneer C4 proponują dużo funkcji. Niezależnie od tego, czy jesteś na zewnątrz, dojeżdżasz do pracy, czy odpoczywasz przenoszą Cię wygodnie w bogaty w basy świat, w którym wokale brzmią czystą energią.

  Bogaty, wysokiej jakości dźwięk w kompaktowej obudowie
  Czułe, 8-milimetrowe przetworniki z magnesów ziem rzadkich w C4 powiększają rozdzielczość dźwięku, pogłębiają basy i klarują dźwięk o wysokim i średnim zakresie. Kompozycja bezpośredniego mocowania w uchu dopasowuje przetwornik i dyszę bezpośrednio do ucha wewnętrznego, ulepszoną odpowiedź basów, izolację dźwięku i przypasowanie.

  Interakcja głosowa za dotknięciem przycisku

  Utrzymuj łączność bezprzewodową z rozmowami telefonicznymi i inteligentnymi asystentami przy pomocy głosu. Pojedynczy przycisk aktywuje mikrofon, dzięki czemu możesz rozmawiać przez telefon bez wykorzystania dłoni i poprosić asystenta głosowego o pomoc bez dotykania telefonu.

  Słuchaj dłużej, ładuj szybciej
  produktywna bateria zagwarantuje maksymalnie 6 godzin odtwarzania przy każdym 1,5-godzinnym ładowaniu. Ciesz się muzyką bezprzewodowo bez martwienia się o żywotność baterii.

  Piloty Inline przywracają Ci kontrolę
  Trzy przyciski i mikrofon pozwalają Ci kontrolować muzykę, zmieniać głośność, pomijać utwory, wykonywać połączenia i włączać funkcje asystenta głosowego smartfona. Wykonuj przeróżne zadania przy pomocy dużych przycisków i głosu.

  Funkcja wielopunktowa paruje dwa telefony
  Funkcja Multi-Point zezwala na jednoczesne podłączenie dwóch smartfonów. Odbieraj połączenia jednym telefonem i słuchaj muzyki innym. Nietrudne w zarządzaniu rozwiązanie dla osób z telefonami służbowymi i prywatnymi.

  luksusowa aplikacja Pioneer Notification
  wytworna aplikacja Pioneer Notification na Androida odczytuje powiadomienia tekstowe, takie jak wiadomości tekstowe, co jest idealne, jeśli nie możesz od razu skonsolidować się z telefonem. Skonfiguruj aplikację tak, by odczytywała najświeższe wiadomości, e-maile, aktualizacje kalendarza i nie tylko.  EAN: 4573211154559
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: Pioneer SE-C4BT green
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  kompozycja: Douszne
  Technologie: Hands-free
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: microUSB
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Mikrofon: Tak
  Zasięg: 10 m
  Waga: 13 g

☆ JBL T290 ☆

JBL T290 Najniższa Cena Online

☆ JBL T290 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T290
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Przewodowe słuchawki dokanałowe JLB T290 tworzono z lekkiego aluminium. Dzięki temu słuchawki są trwałe i lekkie jednocześnie. Zaopatrzone w jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem pozwalają w prosty sposób sterować odtwarzaniem ulubionej muzyki oraz prowadzić nieskrępowane rozmowy telefoniczne.

  wyekwipowane są w nieplączący się, płaski i technologię JBL Pure Bass. Słuchawki JBL T290 - SILVER - Stan:świeże - Kolor:metaliczne - typ słuchawek: Dokanałowe, Przewodowe - zaimplementowane technologie: Pure Bass - Dolna granica zakresu częstotliwości: 20Hz - Górna granica ppm.

  pasmo: 20000 Hz - Impedancja słuchawek: 16 Om - Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm - Waga (g) 71,0 - Materiał końcówki usznej Silikon Specyfikacja audio: - Czułość sterownika przy 1kHz / 1mW (dB) 102 ± 3dB - Impedancja (omy) 16,0 - Zakres dynamicznej odpowiedzi częstotliwościowej (Hz) 20 Hz - 20 kHz Funkcje: - Dźwięk czystego basu JBL: Tak - 1-przyciskowy pilot / mikrofon: Tak - Płaski przewód: tak - Wykończenia aluminiowe: Tak - Douszne: Tak - wbudowany mikrofon: Tak - komplet głośnomówiący: Tak - Etui JBL: Tak - Zgodność: LG SONY SAMSUNG HUAWEI APPLE itp pakiet mieści: - Słuchawki JBL T290 - Adaptery douszne (S, M, L) - Etui - Oryginalne opakowanie Słuchawki dokanałowe JBL nowe słuchawki JBL z linii T znamionuje się najkorzystniejszą jakością brzmienia, a także progresywnym designem, funkcjonalnością i srebrnym wykończeniem z aluminium.

  T290 są lekkie, kompaktowe wyposażone w nieplączący się, płaski kabel, komfortowe i znakomicie leżą w uszach, a wysoki komfort użytkowania sprawia, że nie będziesz chciał ich zdejmować. Aluminiowa konstrukcja wysokiej jakości obudowa słuchawek jest stworzona z aluminium, dzięki czemu jest lekka,wyjątkowo wytrzymała.

  Silikonowe końcówki Z słuchawkami dokanałowymi JBL T290 dostarczone są trzy pary końcówek: nieznaczne, średnie i wielkie. Wybierz z zestawu końcówki adekwatne dla Ciebie i zagwarantuj sobie wygodne słuchanie przez niemało godzin.

  dodatkowo bezpieczeństwo podczas transportu słuchawek zapewni załączone etui. JBL T290 - słuchawki wspaniałe do smartfona Na przewodzie słuchawkowym znajduje się miniaturowy, jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem.

  dzięki czemu możesz rozmawiać przez smartfon z systemem Android albo iPhone, posiadając wolne ręce. Teraz już nie będziesz musiał przerywać swoich ulubionych czynności, by odebrać telefon i prowadzić rozmowę.


☆ Apple EarPods ☆

Apple EarPods Najniższa Cena Online

☆ Apple EarPods - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple EarPods
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki douszne EarPods marki Apple z pilotem i mikrofonem MiniJack (3.5 mm) W odróżnieniu od klasycznych krągłych słuchawek EarPods skrupulatnie odzwierciedlają geometrię ucha. Dzięki czemu nosi się je wygodniej niżeli jakiekolwiek inne słuchawki douszne.

  Głośniki zaimplementowane w słuchawki douszne EarPods zostały zaprojektowane tak, aby minimalizować straty sygnału audio, gwarantując dźwięk najwyższej jakości. Słuchawki douszne EarPods posiadają zastosowanego pilota umożliwiającego regulację głośności, sterowanie odtwarzaniem muzyki i oraz odbieranie i kończenie połączeń.

  wystarczy nacisnąć adekwatny przycisk. Najważniejsze cechy - Słuchawki douszne EarPods producenta Apple z pilotem i mikrofonem MiniJack (3.5 mm) Zaprojektowane przez Apple Głębsze i bogatsze basy lepsza ochrona przed potem i wodą Sterowanie odtwarzaniem muzyki i wideo Odbieranie i kończenie połączeń Zawartość opakowania EarPods z wtyczką słuchawkową 3,5 mm Specyfikacja technologiczna wbudowany pilot i mikrofon oczekiwania systemowe Pilot i mikrofon są obsługiwane przez wszystkie modele iPoda, iPhone'a i iPada (nie wszystkie modele obsługują funkcję regulacji poziomu dźwięku).

  Odtwarzanie dźwięku jest możliwe na wszystkich modelach iPoda. Wymagane wersje oprogramowania: 1.0.3 w sytuacji iPoda nano (4. Generacji), 2.0.1 w sytuacji iPoda classic (120 GB) i 2.2 lub nowsza w sytuacji iPoda touch (2.

  generacji). Zgodność Modele iPhone’a: iPhone 6s iPhone 6s Plus iPhone 6 iPhone 6 Plus iPhone SE (1. Generacji) iPhone 5s iPhone 5c iPhone 5 Modele iPoda: iPod touch (7. Generacji) iPod touch 6. Generacji iPod touch 5.

  generacji iPod nano 7. Generacji iPod shuffle 4. Generacji Modele iPada: iPad (9. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (2. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (1. Generacji) iPad Pro 10,5 cala iPad Pro 9,7 cala iPad Air (3.

  generacji) iPad Air 2 iPad Air (1. Generacji) iPad (8. Generacji) iPad (7. Generacji) iPad (6. Generacji) iPad (5. Generacji) iPad mini (5. Generacji) iPad mini 4 iPad mini 3 iPad mini 2 iPad mini (1. Generacji) Modele Maca: MacBook Air (M1, 2020 r.) MacBook Air (Retina, 13 cali, 2020 r.) MacBook Air (Retina, 13 cali, 2018–2019 r.) MacBook Air (13 cali, początek 2015–2017 r.) MacBook Air (11 cali, początek 2015 r.) MacBook Pro (14 cali, 2021 r.) MacBook Pro (16 cali, 2021 r.) MacBook Pro (13 cali, M1, 2020 r.) MacBook Pro (13 cali, 2020 r.) MacBook Pro (13 cali, 2016–2019 r.) MacBook Pro (Retina, 13 cali, koniec 2012– 2015 r.) MacBook Pro (16 cali, 2019 r.) MacBook Pro (15 cali, 2016–2019 r.) MacBook Pro (Retina, 15 cali, połowa 2012–2015 r.) MacBook (Retina, 12 cali, początek 2015– 2017 r.) iMac (24 cale, M1, 2021 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, 2019 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, 2017 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, koniec 2015 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, 2019–2020 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, 2017 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, koniec 2014–2015 r.) iMac Pro (2017 r.) Mac mini (M1, 2020 r.) Mac mini (2018 r.) Mac mini (koniec 2014 r.) Mac Pro (2019 r.) Mac Pro (k


☆ Baseus Encok W2 ☆

Baseus Encok W2 Najniższa Cena Online

☆ Baseus Encok W2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Baseus
 • Nazwa produktu: Baseus Encok W2
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe Baseus W2 Szukasz bezprzewodowych słuchawek dousznych, które nie tylko zapewnią Ci idealną jakość dźwięku, ale też będą niesamowicie wygodne i stylowe? zaopatrzone w 13-milimetrowy układ audio Baseus W2 okażą się prawdziwym strzałem w dziesiątkę!

  asygnowana aplikacja umożliwia ich lokalizację, a łącze Bluetooth 5.0 zapewnia jednostajną transmisję. Słuchawki ważą przy tym zaledwie po 4 g i są znakomicie przypasowane dodatkowo do mniejszych kanałów słuchowych.

  nieprzeciętna jakość dźwięku Co sprawia, iż słuchawki Baseus W2 zaskakują fantastyczną jakością dźwięku? Układ audio 13 mm, a także kompozytowa, tytanowana membrana tworzona z tworzywa PU umożliwiają stworzenie szerszego pola dźwiękowego i oferują nadzwyczajne zbalansowanie wysokich, niskich i średnich tonów.

  Wszystko to powoduje, że możesz cieszyć się krystalicznie czystym brzmieniem, które zachwyci Cię bogactwem szczegółów. Bez przeszkód rozmawiaj przez telefon Pożegnaj irytujący hałas i swobodnie rozmawiaj przez telefon, gdziekolwiek jesteś.

  Słuchawki zostały wyposażone w mikrofony MEMS o wysokiej czułości, które w połączeniu z algorytmem redukcji szumów Wireless 5.0 IC mogą niezawodnie rejestrować Twój głos i usuwać zbędne dźwięki z otoczenia.

  Wszystko to powoduje, iż z Baseus bez przeszkód porozmawiasz ze znajomymi choćby w wyjątkowo głośnym otoczeniu – na przykład w pełnym ludzi autobusie lub zatłoczonym centrum handlowym. Szybkie i jednostajne połączenie bezprzewodowe Ciesz się bezawaryjnym połączeniem bezprzewodowym.

  Słuchawki Baseus obsługują łącze Bluetooth 5.0, które zapewnia stabilną i szybką transmisję sygnału. Co więcej, lepsze algorytmy kodowania i dekodowania genialną synchronizację obrazu i dźwięku w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz też bez przeszkód oglądać filmy i seriale.

  Zacinanie się, opóźnienia i inne, podobne problemy staną się tylko przykrym wspomnieniem! Używaj ich razem albo osobno Słuchaj muzyki tak, jak lubisz. Słuchawki zostały zaopatrzone w inteligentny chip 2-rdzeniowy, dzięki któremu każda z nich niezależnie łączy się z określonym urządzeniem.

  Możesz więc swobodnie używać nie tylko obu na raz, lecz też raz jednej, a raz drugiej. Jeśli chcesz, pożycz również prawą lub lewą W2 przyjacielowi, aby i on mógł razem z Tobą słuchać Waszych ulubionych playlist.

  Obsługa dotykowa – już nie musisz zawsze sięgać po telefon Pożegnaj konieczność sięgania po smartfona, zawsze gdy chcesz spauzować muzykę. Słuchawki Baseus posiadają zastosowane panele dotykowe, które sprawiają, iż ich obsługa jest dziecinnie prosta i wygodna.

  starczy optymalna liczba stuknięć, aby na przykład zatrzymać odtwarzanie, wznowić je, odebrać albo odrzucić połączenie, przełączyć piosenkę, aktywować inteligentnego asystenta głosowego Siri albo się rozłączyć.

  Ponad 20 godzin słuchania muzyki dzisiaj możesz słuchać muzyki w podróży lub w domu, nie martwiąc się, że Twoje słuchawki zbyt szybko się rozładują. Produkt został wyekwipowany w akumulator o obszerności 450 mAh oraz innowacyjny chip, który odpowiada za niskie zużycie energii.

  To oznacza, iż możesz odtwarzać swoje ulubione piosenki poprzez około 4 godziny lub nawet do 24 godzin z etui ładującym. Aby naładować W2, starczy tylko 1,5 godziny! Lekkie jak piórko i komfortowe Jesteś osobą, która ze względu na nieznaczne kanały uszne ma problem z noszeniem słuchawek dousznych? W2 okażą się dla Ciebie nieprzeciętne!

  Ich skrupulatnie przemyślana budowa pozwala godzinami słuchać muzyki, nie obawiając się dyskomfortu czy choćby bólu. Słuchawki są przy tym niezwykle lekkie – każda z nich waży jedynie 4 g. Nawet nie poczujesz, iż masz je w uszach!

  Niestraszne im krople wody Zależy Ci na możliwości słuchania muzyki na dodatek na treningach albo w niepewną pogodę? Żaden problem! Baseus W2 eksponuje wodoodporność IPX4, co oznacza, iż krople wody lub potu nie stanowią dla nich zagrożenia.

  dzisiaj Twoje ulubione utwory mogą umilać Ci czas niemal w każdej sytuacji! Już nie musisz chować słuchawek, gdy wykonujesz wyjątkowo intensywne ćwiczenia albo widzisz, iż zbiera się na deszcz. Wybierz swój ulubiony kolor Słuchawki W2 są nie tylko funkcjonalne, lecz też wyjątkowo stylowe.

  produkt jest przystępny w kilku wersjach kolorystycznych – białej, czarnej, miętowej i różowej. Każda z nich demonstruje się niesamowicie elegancko – projektanci Baseus dokładnie dopracowali wszystkie warianty.

  Wybierz nadzwyczajny dla siebie i uzupełnij swoje codzienne stylizacje o postępowy dodatek! Aplikacja, która pomoże Ci odnaleźć słuchawki Nie umiesz znaleźć swych słuchawek? Nie masz pewności, gdzie mogą być? Bez paniki!

  Aplikacja Baseus Smart pomoże Ci je odzyskać. W połączeniu z funkcją GPS automatycznie zapisuje lokalizację, w której zostały rozłączone po raz ostatni. Dzięki temu masz szansę odnaleźć je w krótkim czasie!

  Aplikacja pozwala również sprawdzać status połączenia, a także poziom naładowania akumulatora W2. W pakiecie Słuchawki Etui ładujące przewód ładowania Specyfikacja marka Baseus Nazwa Encok True Wireless Earphones W2 Model NGW2-03 odcień Miętowy Materiał ABS + PC Wersja Bluetooth 5.0 Zasięg Do 10 m Czas pracy w trybie czuwania Ok.

  300 h Czas odtwarzania Do 4 h (głośność 70%) Czas odtwarzania z etui ładującym Do 24 h objętość akumulatora słuchawek 35 mAh/0,126 Wh objętość akumulatora etui ładującego 450 mAh/1,665 Wh Wejście znamionowe słuchawek DC 5 V 35 mA Wejście znamionowe etui ładującego DC 5 V 350 mA zużycie znamionowy słuchawek 9 mA zużycie znamionowy etui ładującego 110 mA Czas ładowania Ok.

  1,5 h Pasmo przenoszenia 20 Hz – 20 kHz Interfejs ładowania USB-C Kompatybilność Większość sprzętów bezprzewodowych Redukcja szumów tak rozmiary słuchawek 35 x 16 x 6 mm rozmiary etui ładującego 50 x 54 mm Waga słuchawek 4g (każda) table –>


☆ Pioneer SE-C8TW ☆

Pioneer SE-C8TW Najniższa Cena Online

☆ Pioneer SE-C8TW - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer SE-C8TW
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  wytwornA APLIKACJA PIONEER NOTIFICATION Aplikacja Pioneer Notification dla Android™ odczytuje na głos wybrane powiadomienia, takie jak e-maile, SMS czy wiadomości. Odbieraj powiadomienia, aktualizacje kalendarza albo odsłuchuj wiadomości i dużo więcej.

  DŁUGI CZAS ODTWARZANIA I KOMPAKTOWE OPAKOWANIE TRANSPORTOWE Trzy godziny odtwarzania wystarczają, jeżeli jesteś w drodze. Po włożeniu słuchawek na godzinę do opakowania transportowego można kontynuować słuchanie.

  pokrywa ładuje C8 dwukrotnie, zanim słuchawki będzie trzeba ponownie kompletnie naładować. Lewa i prawa słuchawka są wkładane do stacji ładowania. Pokrywa posiada diodę LED wskazująca pozostały czas pracy po naładowaniu.

  ABSOLUTNIE BEZPRZEWODOWE, ABSOLUTNIE intuicyjnE Od razu po prostu rewelacyjne: Odwrócone kształty lewej i prawej słuchawki usprawniają rozpoznanie, dla której strony asygnowana jest która słuchawka. Silikonowa osłonka jest wytrzymała na pot, w trakcie gdy powierzchnia z wypustkami gwarantuje słuszne dopasowanie.

  wyśmienitE ZANURZENIE W MUZYKĘ Silne przetworniki z magnesami produkowanymi z ziem rzadkich nadają niskim tonom dynamikę i siłę, w trakcie gdy obraz dźwięku jest odtwarzany w sposób przyjemnie wyrazisty. W połączeniu z Low-Loss AAC-Codec bezprzewodowa transmisja muzyki charakteryzuje się pokaźniejszą energią.

  Wkładki do uszu w rozmiarze S / M / L dobre uszczelnienie dla doskonałego zanurzenia w dźwięk. INTERAKCJA JĘZYKOWA ZA NACIŚNIĘCIEM PRZYCISKU Steruj bezprzewodowo przy pomocy mowy rozmowami telefonicznymi, w połączeniu z inteligentnymi asystentami telefonu.

  dostępnego przycisku na obudowie można uaktywnić mikrofon, za którego pomocą można wykonywać i odbierać rozmowy albo poprosić o pomoc Siri czy asystentów Google, bez konieczności sięgania po telefon.

  MUZYCZNE WYZWOLENIE, ABSOLUTNIE BEZ KABLI Pożegnaj się z plątaniną kabli i uciążliwymi adapterami. Teraz przystępne są naprawdę bezprzewodowe słuchawki lidera rynku sprzętu Hi-Fi, producenta Pioneer, które łączą jakość dźwięku, komfort i swobodę ruchu w lekkim, wygodnym rozwiązaniu audio, które zostało zaprojektowane po to, żeby uprościć korzystanie z muzyki....


☆ Słuchawki Xiaomi Haylou GT1 Pro TWS ☆

Słuchawki Xiaomi Haylou GT1 Pro TWS Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki Xiaomi Haylou GT1 Pro TWS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki Xiaomi Haylou GT1 Pro TWS
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

   Słuchawki bezprzewodowe Haylou GT1 Pro Bluetooth 5.0, TWS (czarne) Słuchawki dla wymagających Haylou GT1 Pro to bezprzewodowe słuchawki zapewniające niesamowite wrażenia dźwiękowe. Dzięki zastosowanej technice słuchawki mają niesamowicie niskie opóźnienie, wygodę stosowania, a także klasę wodoszczelności IPX5.

  Bluetooth 5.0 zastosowany chip Bluetooth 5.0 umożliwia niesamowicie szybką transmisję , a także jednostajne połączenie. Opóźnienie wynosi tylko 65 ms przy zużyciu energii o 20% mniejszym od produktów poprzedniej generacji.

  Niezwykła jakość dźwięku Dzięki zastosowaniu dynamicznego przetwornika obsługującego AAC słuchawki proponują mocny bas, a także delikatne, ale czyste środkowe i wysokie częstotliwości. Dźwięk dla gamingu Dzięki ulepszonemu trybowi dla graczy możesz się cieszyć rozgrywką z niepokaźnym opóźnieniem.

  uzupełniające wrażenia daje dźwięk 3D, który pozwoli Ci na optymalnie szybką reakcję. Wszystko to po to żeby dynamiczny dźwięk był zawsze w zasięgu Twojej ręki. Panel dotykowy dodatkową funkcjonalność zagwarantuje panel dotykowy umożliwiający sterowanie.

  Odbierz telefon, uruchom kolejny utwór czy włącz tryb gamingowy za pomocą jedynie dotknięcia słuchawki. Wytrzymała bateria zastosowane akumulatory gwarantują aż 4 godziny ciągłego słuchania muzyki, a dzięki etui z wbudowanym powerbankiem czas pracy słuchawek wzrasta do 26 godzin.

  Niesamowicie lekkie budowa słuchawek Haylou GT1 Pro sprawia, iż są one niesamowicie lekkie. Bezkompromisowy design i waga wynosząca zaledwie 3,9 g dają Ci niesamowity komfort i momentalnie pozwoli zapomnieć, że nosisz słuchawki.

  Redukcja hałasu Dzięki zaimplementowanej funkcji tłumienia hałasu GT1 Pro daje możliwość wyraźnej rozmowy, a także jeszcze lepszej jakości dźwięku. W pakiecie Słuchawki Haylou GT1-PRO Bluetooth 5.0 TWS x 1 Etui z funkcją ładowania x 1 Gumowe wkładki x 3 kabel ładowania x 1 Specyfikacja Producent: Haylou Kod artykułu: GT1-PRO Wersja Bluetooth: 5.0 Profile Bluetooth: HFP, A2DP, HSP, AVRCP Czas ładowania: 1,5 godziny Czas czuwania: 26 godzin Czas pracy: 4 godziny pojemność baterii słuchawek: 43 mAh objętość baterii etui: 800 mAh Głośnik: 7,2 mm Częstotliwość: 20 – 20000 Hz Czułość: 110dB Impedancja: 32 Ω Wodoodporność: IPX5 rozmiary etui: 6,20 x 4 x 2,72 cm Waga słuchawki: 3,9 g Zasięg: 10 m Materiał: ABS Kolor: Czarny...


☆ JBL T210 ☆

JBL T210 Najniższa Cena Online

☆ JBL T210 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T210
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki dokanałowe JBL T210 konkretny sceniczny bas, gotowy by pojechać z Tobą w trasę. Oto słuchawki dokanałowe JBL T210 Są lekkie, wygodne i kompaktowe. Pod obudową z metalowym wykończeniem, para 8,7 mm głośników gwarantuje konkretny bas, odtwarzając tym samym dźwięk JBL Pure Bass, którego można zaznać na halach koncertowych, arenach i w studio nagraniowych na całym świecie.

  w dodatku, jednoprzyciskowy pilot zezwala na sterowanie odtwarzaniem muzyki, a dzięki wbudowanemu mikrofonowi także na prowadzenie rozmów powodując, że słuchawki JBL T210 to rewelacyjny towarzysz do codziennej pracy, rozrywki w domu i podczas podróży.

  Dźwięk JBL Pure Bass przez ponad 60 lat producent JBL była odpowiedzialna za precyzyjny, imponujący dźwięk na wielkich wydarzeniach na całym świecie. Te słuchawki odtwarzają ten sam dźwięk JBL, ten wybijający się bas, który jest głęboki i potężny.

  Jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem Steruj odtwarzaniem muzyki dzięki jednoprzyciskowemu, komfortowemu pilotowi. Ktoś do Ciebie dzwoni? Odbierz połączenie w locie dzięki wbudowanemu mikrofonowi. Płaski kabel, który się nie plącze Płaski przewód jest wytrzymały i nie będzie się plątać.

  obudowa z metalowym wykończeniem Wzbogacone o metalowe części wykończeniowe, słuchawki T210 nie uznają kompromisów w kwestii jakości konstrukcji.


☆ Edifier W288 ☆

Edifier W288 Najniższa Cena Online

☆ Edifier W288 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Edifier
 • Nazwa produktu: Edifier W288
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki W288BT

  Lekkie, designerskie słuchawki Bluetooth. Obsługujące BT 4.0 z NFC, APT, CVC. Działają w odległości 10m od źródła, bateria zezwala na 5,5h słuchania muzyki bądź prowadzenia rozmowy telefonicznej.  EAN: 6923520225323
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: W288BT_b
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  budowa: Z zaczepami usznymi
  Technologie: Redukcja szumów
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: A2DP (Transmisja stereo)
  Impedancja: 16 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Czułość: 106 dB
  Mikrofon: Tak
  Długość przewodu: 0.5 m
  Kolor: Czarny
  Akcesoria w zestawie: - 3 zestawy sylikonowych nakładek- Haczyki do uszu- Spinki do kabla
  Pozostałe parametry: - Bluetooth 4.0 z NFC (Near Field Communication)- APT-x ( High Quality Stereo Audio over the Bluetooth A2DP)- Czas pracy na baterii - 5,5h- Pilot na kablu - odbieranie rozmów, play, pauza, następna/ poprzednia ścieżka, regulacja głośności

☆ Sony MDR-EX110 ☆

Sony MDR-EX110 Najniższa Cena Online

☆ Sony MDR-EX110 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-EX110
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SŁUCHAWKI SONY MP3 MDR-EX110LP KORECZKI
  - asygnowane do smartfonów słuchawki douszne z neodymowymi przetwornikami akustycznymi 9 mm i pilotem na przewodzie
  - Neodymowe przetworniki akustyczne 9 mm
  - Pasmo przenoszenia 5 24 000 Hz
  - Przetwornik akustyczny - aktywne, 9 mm
  - Czułości (dB/mW) - 103 dB/mW
  - Impedancja (omów) - 16 omów (1 kHz)
  - rodzaj przewodu - Rozgałęziony
  - Wtyk - Pozłacany, kątowy mini stereo
  - technologia Beat Response Control - Zamknięte słuchawki douszne  EAN: 4905524936773
  Gwarancja: 12 miesięcy
  Kod dostawcy: MDR-EX110LPW
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  kompozycja: Douszne
  Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 16 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 5 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 24 kHz
  Czułość: 103 dB
  Mikrofon: Nie
  Długość przewodu: 1.2 m
  Waga: 3 g
  Pozostałe atrybuty: W pakiecie:- wygodne, bezawaryjnie trzymające się silikonowe wkładki douszne


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania douszne do 100 zł – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania douszne do 100 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania dousznych do 100 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Pioneer SE-C4BT ☆

Pioneer SE-C4BT Najniższa Cena Online

☆ Pioneer SE-C4BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer SE-C4BT
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bezprzewodowe słuchawki Pioneer C4 oferują mnóstwo funkcji. Niezależnie od tego, czy jesteś na zewnątrz, dojeżdżasz do pracy, czy odpoczywasz przenoszą Cię wygodnie w bogaty w basy świat, w którym wokale brzmią czystą energią.

  Bogaty, wysokiej jakości dźwięk w kompaktowej obudowie
  Czułe, 8-milimetrowe przetworniki z magnesów ziem rzadkich w C4 zwiększają rozdzielczość dźwięku, pogłębiają basy i klarują dźwięk o wysokim i średnim zakresie. Kompozycja bezpośredniego mocowania w uchu dopasowuje przetwornik i dyszę bezpośrednio do ucha wewnętrznego, ulepszoną odpowiedź basów, izolację dźwięku i przypasowanie.

  Interakcja głosowa za dotknięciem przycisku

  Utrzymuj łączność bezprzewodową z rozmowami telefonicznymi i inteligentnymi asystentami przy pomocy głosu. Pojedynczy przycisk aktywuje mikrofon, dzięki czemu możesz rozmawiać poprzez telefon bez wykorzystania dłoni i poprosić asystenta głosowego o pomoc bez dotykania telefonu.

  Słuchaj dłużej, ładuj szybciej
  produktywna bateria zagwarantuje maksymalnie 6 godzin odtwarzania przy każdym 1,5-godzinnym ładowaniu. Ciesz się muzyką bezprzewodowo bez martwienia się o żywotność baterii.

  Piloty Inline przywracają Ci kontrolę
  Trzy przyciski i mikrofon pozwalają Ci kontrolować muzykę, zmieniać głośność, pomijać utwory, wykonywać połączenia i włączać funkcje asystenta głosowego smartfona. Wykonuj rozmaite zadania za pomocą sporych przycisków i głosu.

  Funkcja wielopunktowa paruje dwa telefony
  Funkcja Multi-Point zezwala na jednoczesne podłączenie dwóch smartfonów. Odbieraj połączenia jednym telefonem i słuchaj muzyki innym. Nietrudne w zarządzaniu rozwiązanie dla osób z telefonami służbowymi i prywatnymi.

  wytworna aplikacja Pioneer Notification
  luksusowa aplikacja Pioneer Notification na Androida odczytuje powiadomienia tekstowe, takie jak wiadomości tekstowe, co jest perfekcyjne, jeśli nie możesz od razu zintegrować się z telefonem. Skonfiguruj aplikację tak, żeby odczytywała najświeższe wiadomości, e-maile, aktualizacje kalendarza i nie tylko.  EAN: 4573211154559
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: Pioneer SE-C4BT green
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  konstrukcja: Douszne
  Technologie: Hands-free
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: microUSB
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Mikrofon: Tak
  Zasięg: 10 m
  Waga: 13 g

☆ Panasonic RP-HS35 ☆

Panasonic RP-HS35 Najniższa Cena Online

☆ Panasonic RP-HS35 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic RP-HS35
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 8
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki Sportowe typu Clip-On Słuchawki PANASONIC RP-HS35M zostały wytworzone dla osób aktywnie spędzających czas. Specjalna konstrukcja dokanałowa sprawia, iż urządzenie cały czas trzyma się na swym miejscu, a konkretna budowa umożliwia użytkowanie ich nawet w trakcie deszczu.

  Słuchawki pozwalają też na prowadzenie rozmów telefonicznych bez wydobywania telefonu z kieszeni. Przypasowane Do Ciebie Dzięki progresywnej konstrukcji dokanałowej i regulowanemu wieszakowi słuchawki Panasonic HS35M pewnie przylegają do uszu, a położenie wewnętrznej części można wyregulować,wygodnie zjednoczyć słuchawki do Twoich potrzeb.

  Sportowa kompozycja przeznaczony Wieszak zastosowany w słuchawkach HS35M sprawia, że ich kabel przechodzi za uchem, a one same przylegają do ucha, dzięki czemu nie spadają podczas ćwiczeń, a hałas związany z dotykaniem palcami jest zminimalizowany, zapewniając świetną jakość słuchania.

  w dodatku urządzenie dokument IPX2 co powoduje, że możesz kontynuować trening nawet w niesprzyjającech warunkach pogodowych. Pilot i Mikrofon Zarządzaj odtwarzaną playlistą i odbieraj połączenia przychodzące za pomocą pilota z asygnowanymi przyciskami.

  dodatkowo możesz także prowadzić rozmowy telefoniczne bez konieczności trzymania telefonu w rękach dzięki zastosowaniu wbudowanego mikrofonu....


☆ Edifier GM2 ☆

Edifier GM2 Najniższa Cena Online

☆ Edifier GM2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Edifier
 • Nazwa produktu: Edifier GM2
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  stworzone specjalnie dla graczy Słuchawki GM2 SE zostały wykonane specjalnie dla graczy. Gwarantują wysokiej jakości dźwięk podczas każdej rozgrywki. Dzięki nim Twoje wrażenia w trakcie grania będą jeszcze lepsze.

  Zostały wyposażone w funkcję redukcji szumów, pozwalając skoncentrować się wyłącznie na grze. Posiadają zintegrowany z kablem pilot, za pomocą którego prędko wyciszysz mikrofon albo wyregulujesz głośność.

  Te słuchawki zadowolą choćby najbardziej wymagającego gracza. Imponująca jakość dźwięku W modelu GM2 SE wysokie, średnie i niskie częstotliwości zostały skrupulatnie opracowane. Wszystko po to, aby każdy dźwięk był precyzyjny, a bas jeszcze mocniejszy.

  wygodne używanie funkcjonalny zarys słuchawek sprawia, że są one stanowczo komfortowe podczas stosowania. Choćby w trakcie wielu godzin spędzonych na swoich ulubionych rozgrywkach nie odczujesz dyskomfortu.

  Łatwa kontrola Dzięki panelowi sterującemu możesz łatwo i momentalnie kontrolować swoje GM2 SE. Jedno kliknięcie sprawi, iż odbierzesz/odrzucisz połączenie lub włączysz/zatrzymasz utwór. Z kolei podwójne kliknięcie przełączy na kolejne utwór, a potrójne na poprzedni.

  Trwały i wytrzymały kabel Wysokiej jakości kabel składa się pomiędzy innymi z trwałej i wytrzymałej miedzi, a zewnętrzna część z niepodatnego na uszkodzenia materiału TPE. Dzięki temu przewód kabla jest trwały i wytrzymały na nieduże uszkodzenia mechaniczne.

  Specyfikacja producent Edifier Model GM2 SE odcień czerwony rodzaj dokanałowe Średnica przetwornika 6 mm (x4) Pasmo przenoszenia 20Hz – 20 kHz Impedancja 16 Ω Czułość 100 ± 3dB Mikrofon dookólny Port 3.5 mm Długość kabla 1.3 m table –>


☆ Sony MDR-EX110 ☆

Sony MDR-EX110 Najniższa Cena Online

☆ Sony MDR-EX110 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-EX110
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SŁUCHAWKI SONY MP3 MDR-EX110LP KORECZKI
  - przeznaczone do smartfonów słuchawki douszne z neodymowymi przetwornikami akustycznymi 9 mm i pilotem na przewodzie
  - Neodymowe przetworniki akustyczne 9 mm
  - Pasmo przenoszenia 5 24 000 Hz
  - Przetwornik akustyczny - energiczne, 9 mm
  - Czułości (dB/mW) - 103 dB/mW
  - Impedancja (omów) - 16 omów (1 kHz)
  - wariant przewodu - Rozgałęziony
  - Wtyk - Pozłacany, kątowy mini stereo
  - technika Beat Response Control - Zamknięte słuchawki douszne  EAN: 4905524936773
  Gwarancja: 12 miesięcy
  Kod dostawcy: MDR-EX110LPW
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  budowa: Douszne
  Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 16 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 5 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 24 kHz
  Czułość: 103 dB
  Mikrofon: Nie
  Długość przewodu: 1.2 m
  Waga: 3 g
  Pozostałe właściwości: W pakiecie:- wygodne, bezawaryjnie trzymające się silikonowe wkładki douszne

☆ SBS Twin Flow Wireless TWS Earphones (biały) ☆

SBS Twin Flow Wireless TWS Earphones (biały) Najniższa Cena Online

☆ SBS Twin Flow Wireless TWS Earphones (biały) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SBS
 • Nazwa produktu: SBS Twin Flow Wireless TWS Earphones (biały)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:tak;dodatkowe zasilanie z etui do:13 h;Czas pracy do:3 h;przeznaczone do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):90 dB;Gwarancja:24 miesiące;dane uzupełniające:sterowanie dotykowe;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google;Budowa słuchawek:douszne, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):TWS Twin Flow;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HSP (Hands Profile);Przeznaczenie:do telefonów, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana kompozycja:nie;True Wireless:tak;wariant podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:douszne;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m...Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania douszne do 100 zł najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania douszne do 100 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania douszne do 100 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane słuchawki douszne do biegania – TOP7 listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania dousznych do 100 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych słuchawek dousznych do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania douszne do 100 zł opinie,
 • dobre słuchawki do biegania douszne do 100 zł cena,
 • ranking słuchawek do biegania dousznych do 100 zł,
 • słuchawki do biegania douszne do 100 zł jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania dousznych do 100 zł

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania dousznych do 100 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania dousznych do 100 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania douszne do 100 zł najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania dousznych do 100 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness dousznymi do 100 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania douszne do 100 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness dousznymi do 100 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania douszne do 100 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *