FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania dousznych do 700 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania dousznych do 700 zł


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania dousznych do 700 zł,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek dousznych do biegania.

Jakie słuchawki do biegania douszne do 700 zł najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania douszne do 700 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania dousznych do 700 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Apple airpods ☆

Apple airpods Najniższa Cena Online

☆ Apple airpods - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple airpods
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Jakość dźwięku H2. Więcej mocy brzmi jeszcze lepiej.Słuchawkami AirPods Pro dyryguje nowy, tworzony poprzez Apple czip H2. Doskonała jakość audio to jego zasługa. Układ koncertowo współpracuje ze specjalnie zaprojektowanym przetwornikiem i wzmacniaczem, dzięki czemu wysokie, liryczne nuty i głębokie, soczyste basy brzmią wprost zniewalająco.

  A każdy dźwięk dostarcza jeszcze bogatszych wrażeń. Nowy czip H2 potrafi jeszcze więcej. Wykorzystuje dźwięk obliczeniowy, żeby inteligentniej redukować hałas, budujeć fantastyczne trójwymiarowe środowisko akustyczne i rozszerzać efektywność baterii.

  Za jednym zamachem. Czip wykorzystuje zaawansowane świeże algorytmy adaptacyjne, by szybciej przetwarzać dźwięk i dostrajać go starannie wtedy, gdy do Ciebie dociera. Każdy parametr akustyczny jest regulowany pod kątem wyjątkowego kształtu Twojego ucha, co pozwala radować się wierniejszym brzmieniem.

  Przeprojektowany mikrofon skierowany do w środku współpracuje z algorytmami ulepszającymi jakość głosu, by lepiej go rozpoznawać i oddawać. Dzięki temu podczas rozmów poprzez telefon i połączeń video po prostu brzmisz naturalniej.

  A transparent look inside AirPods Pro highlighting the H2 chip at the back of the earbud.Specjalnie zaprojektowany przetwornik i wzmacniacz współpracują z czipem H2 tak, aby niwelować zakłócenia w czasie odtwarzania.

  dzięki temu słyszysz głębsze basy i czystsze wysokie tony – choćby przy niskiej głośności. Redukcja hałasu Hałas? Nie dotyczy.AirPods Pro z czipem H2 redukują poziom hałasu dwa razy sprawniej niżeli poprzedni model.

  Do tego potrafią inteligentnie niwelować niepożądane dźwięki, zapewniając komfort słuchania. Wyższy stopień kontroli nad tym, co słyszysz – i czego nie słyszysz – pozwala zanurzyć się w muzyce i podcastach jak nigdy wcześniej.

  nawet 2x lepszy poziom aktywnej redukcji hałasuNowy przetwornik i udoskonalone algorytmy akustyczne pomagają aktywnej redukcji hałasu w eliminacji niepożądanych dźwięków. Aby Cię nie rozpraszały, kiedy słuchasz w podróży – albo w skupieniu.

  Mikrofony redukujące hałas i tylny odpowietrznik rozmieszczono tak,momentalnie wykrywać odbierane dźwięki. Ewentualne zakłócenia są kompensowane, zanim dotrą do Twojego ucha.Obraz demonstrujący zewnętrzny mikrofon słuchawek AirPods Pro.Cztery pary silikonowych wkładek dousznych – teraz także w wymiarze XS – ułatwiają dostosowanie.

  Wkładki ściśle przylegają do uszu, tworząc świetnie izolowaną przestrzeń dla dźwięku, a równocześnie chroniąc AirPods Pro przed wypadaniem. Adaptacyjny tryb kontaktu wykorzystuje moc czipa H2, by minimalizować natężenie głośnych dźwięków, takich jak syreny czy warkot wiertarki.

  Łatwiej usłyszysz, co dzieje się dookoła. Redukują hałas 48 000 razy na sekundę. Wyższy poziomkontroli.Sterowanie dotykowe pozwala kontrolować odtwarzanie prosto ze słuchawki. Reguluj głośność muśnięciem palca w górę lub w dół, naciśnięciem rozpoczynaj i pauzuj odtwarzanie oraz odbieraj i kończ połączenia.

  Przytrzymaj, aby przełączyć się pomiędzy aktywną redukcją hałasu a Adaptacyjnym trybem kontaktu. Spersonalizowane brzmienie Dostrojone do Ciebie.AirPods Pro dostarczają teraz jeszcze intymniejszych wrażeń.

  Spersonalizowany dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy współpracuje ze wszystkimi Twoimi urządzeniami tak, żeby zanurzyć Cię bez reszty w fantastycznej akustyce2. A adaptacyjna korekcja (EQ) dba o wyśmienite dostrojenie brzmienia płynącego z AirPods Pro.

  Każdą nutę słyszysz więc w najlepszym osiągalnym wydaniu. Technika Spersonalizowanego dźwięku przestrzennego wykorzystuje aparat TrueDepth w iPhonie do stworzenia nieszablonowego profilu opartego na geometrii Twojej głowy – po to, by brzmienie było lepiej dopasowane do kształtu uszu.

  Twój profil synchronizuje się na wszelkich Twoich urządzeniach – dzięki czemu możesz cieszyć się fenomenalnym dźwiękiem w każdej sytuacji. Dzięki dynamicznemu śledzeniu ruchu głowy dźwięk trójwymiarowy towarzyszy Ci także w trakcie grupowych połączeń FaceTime.

  Rozmowy z przyjaciółmi i bliskimi przebiegają tak, jakbyście znajdowali się w jednym pokoju. Adaptacyjna korekcja (EQ) na bieżąco dostraja muzykę do Twoich uszu, uwzględniając ułożenie słuchawek AirPods Pro.

  Zwrócone do we wnętrzu mikrofony dokonują pomiaru docierających do Ciebie dźwięków, a następnie dostosowują niskie i przeciętne częstotliwości. To dlatego brzmienie jest za każdym razem tak szczegółowe i wyraźne. Etui i sprawność baterii Naładowane możliwościami.świeże etui ładujące MagSafe skrywa multum funkcji, dzięki którym ze słuchawek korzysta się wyjątkowo wygodnie – nawet kiedy jesteś w ruchu.

  Unowocześniona konstrukcja daje więcej możliwości lokalizowania etui, a sprawniejsza bateria pozwala dłużej słuchać, oglądać i rozmawiać bez doładowywania. Nie sposób znaleźć ulepszonego etui. Choćby 6 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu.

  nawet 30 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu dzięki etui ładującemu. Energię etui ładującego MagSafe uzupełnisz przy użyciu ładowarki do Apple Watch lub ładowarki MagSafe. Możesz również skorzystać ze złącza Lightning lub ładowarki z dokumentem Qi.

  Nowy czip U1 pozwala na korzystanie z aplikacji Znajdź z funkcją Znajdowanie precyzyjne do skrupulatnego lokalizowania etui. Apka Znajdź pozwala również zobaczyć przybliżoną lokalizację słuchawek AirPods Pro, jeśli zapodzieją się gdzieś w pobliżu.

  Uchwyt na smycz pozwala przyczepić etui do plecaka lub torebki. To rozwiązanie idealne dla osób, które nie chcą rozstawać się z fantastycznym dźwiękiem. Zastosowany głośnik odtwarza sygnał usprawniający znalezienie etui.

  A świeże dźwięki informują o niskim poziomie baterii czy zakończeniu parowania. Słuchawki AirPods Pro i etui ładujące MagSafe są niepodatne na wodę i pot (klasa ochrony IPX4). Wszystko gra jak zaczarowane - Koncertowa prostota.AirPods Pro kryją w sobie tę samą magię, co inne słuchawki AirPods – od błyskawicznej konfiguracji po udostępnianie dźwięku.

  A nowe funkcje pozwalają je w mig spersonalizować, umożliwiając realizowanie zadań z niespotykaną łatwością. Bezproblemowa konfiguracjaPołóż AirPods Pro blisko iPhone’a lub iPada i stuknij opcję Połącz, żeby sparować słuchawki ze wszystkimi urządzeniami zalogowanymi na Twoim koncie iCloud7.

  Jeśli na etui znajduje się grawerunek, to jego cyfrową wersję zobaczysz na ekranie urządzenia. Niewiele znacząca rzecz, a cieszy. Udostępnianie dźwiękuDzięki funkcji Udostępnianie dźwięku możesz wspólnie z drugą osobą słuchać piosenki albo filmu przez dowolne dwie pary AirPods.

  Po prostu zbliż słuchawki do iPhone’a, iPada albo Apple TV, z którego odtwarzasz dźwięk, i połącz je od razu. Niezwłoczne przełączanieFunkcja samoczynnego przełączania pozwala Ci płynnie przenosić dźwięk pomiędzy iPhonem, Apple Watch, iPadem, komputerem Mac i Apple TV.

  dzięki czemu nawet wtedy, gdy słuchasz muzyki z Maca, możesz spokojnie odebrać połączenie na iPhonie – bez przełączania się. AirPods i ułatwienia dostępuAirPods Pro nie tylko pozwalają radować się świetnym dźwiękiem, lecz także odpowiadają na potrzeby osób z wadami słuchu.

  Funkcje takie jak Wyraźny głos pomagają uczestniczyć w rozmowie w hałaśliwym otoczeniu. Dostrajanie słuchawek podkręca częstotliwości tak, by dźwięk był wyraźniejszy. Z kolei funkcja Live Listen wraz z iPhonem skutecznie wychwytuje dźwięki, które dobiegają z daleka, dzięki czemu możesz na przykład śledzić wystąpienie prelegenta mimo otaczającego Cię zgiełku.

  zobacz AirPods Pro w AR.Otwórz tę stronę w Safari na iPhonie albo iPadzie. Wyraź siebie.Odkryj świeże opcje grawerunku dla AirPods. Dowolnie łącz emoji, tekst i cyfry.


☆ Słuchawki dokanałowe XIAOMI Buds 3T Pro Biały (6934177746369) ☆

Słuchawki dokanałowe XIAOMI Buds 3T Pro Biały (6934177746369) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dokanałowe XIAOMI Buds 3T Pro Biały (6934177746369) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe XIAOMI Buds 3T Pro Biały (6934177746369)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Xiaomi Buds 3T Pro
  Wciągające brzmienie, magiczny dźwięk

  Słuchawki douszne z aktywną redukcją szumów, które wykraczają poza zwykłe tłumienie hałasu. Zachowując flagowe funkcje eliminacji zakłóceń, są one dodatkowo perfekcyjne pod względem jakości dźwięku. Wystarczy zamknąć oczy i wsłuchać się.
  Najważniejsze atrybuty
  Aktywna redukcja szumów do 40dB* - 3+1 tryby dla rutynowych zastosowań, funkcjonalna konstrukcja - dobrane, lekkie i komfortowe, profesjonalne strojenie HRTF - Kalibracja na studyjnym poziomie, Dynamiczny przetwornik z podwójnym magnesem pokryty warstwą DLC - Wrażliwość na najmocniej subtelne detale, Jakość dźwięku Hi-Fi - Dźwięk o wysokiej rozdzielczości i wyjątkowo niskim poziomie zniekształceń, nowoczesna technologia dźwięku przestrzennego*, Tryb podwójnej krystaliczności - pozwala na swobodne prowadzenie rozmów podczas noszenia słuchawek, nad wyraz długa żywotność baterii
  wysmakowany design, perfekcyjny dźwięk
  Opływowy korpus, inspirowany kształtem pętli Möbiusa, gwarantuje wyrafinowaną i elegancką stylistykę.

  Wybierz swój fason spośród dwóch tradycyjnych odcieni - Carbon Black albo Gloss White.
  Głębokie tłumienie hałasu do 40dB
  Znajdź ciszę i spokój na ruchliwych ulicach. Głębokość redukcji hałasu 40dB może ograniczyć poziom odgłosów z otoczenia choćby o 99%. Zablokuj rozpraszające dźwięki i stwórz swój własny świat doskonałego brzmienia.
  Inteligentna aktywna redukcja szumów
  Wycisz hałas we właściwy sposób. W pełni nowa technologia adaptacyjnej redukcji szumów monitoruje poziom i wariant hałasu w otoczeniu w czasie rzeczywistym i automatycznie wybiera optymalny tryb redukcji hałasu. Rozumie dźwięk, a jeszcze lepiej rozumie potrzeby użytkownika.

  Głęboka redukcja szumów - pozwala w niezwykle głośnym otoczeniu w spokoju podziwiać mijane krajobrazy.
  zrównoważona redukcja szumów - w umiarkowanie hałaśliwym otoczeniu pozwala uciec od zgiełku i zatracić się w świecie wysokiej jakości dźwięku.
  Lekka redukcja szumów - odfiltrowuje dźwięki pisania na klawiaturze, kliknięcia myszą i inne dźwięki generowane przez maszyny w mniej hałaśliwym otoczeniu, gwarantując wygodę wykorzystywania.
  Tryb podwójnej krystaliczności
  Ciesz się muzyką i rozmawiaj bez przeszkód. W trybie krystaliczności słuchaj muzyki, słysząc jednocześnie dźwięki otoczenia. Rozszerzony tryb głosowy zezwala na luźne prowadzenie rozmów nawet przy założonych słuchawkach.

  * Domyślnym ustawieniem jest tryb transparentności. Zwiększony tryb głosowy można włączyć ręcznie. Informacje o obsługiwanych modelach znajdują się w uwagach.
  Trójmikrofonowa redukcja szumów rozmów
  Płynniejsze i wyraźniejsze połączenia. Mikrofony feedback, feedforward i do rozmów współpracują ze sobą w celu precyzyjnego oddzielenia hałasu z otoczenia od głosów, dzięki temu rozmowy są wyraźnie wyraźniejsze.
  Moduł podwójnego magnesu DLC
  Superczuły przetwornik dynamiczny zapewniający bogaty, przestrzenny dźwięk. Podwójne magnesy neodymowe i membrana DLC o wysokiej twardości pokaźnie poprawiają czułość dynamiczną, dzięki czemu do ucha docierają nawet najszczególniej subtelne dźwięki.

  Cewka CCAW - Lekka cewka gwarantująca obszerniejszą szczegółowość i lepsze brzmienie wysokich częstotliwości

  szczególnie twarda powłoka membrany DLC - Węgiel diamentopodobny o wysokiej twardości

  mocne podwójne magnesy neodymowe - Redukcja wycieku magnetycznego
  Kodek LHDC 4.0 nowej generacji*
  przezroczyście czysty dźwięk o wysokiej jakości. Protokół LHDC 4.0* nowej generacji z transmisją dźwięku HD zagwarantuje wysoką jakość dźwięku. Częstotliwość próbkowania o wysokiej rozdzielczości 96 kHz i jakość dźwięku Hi-Fi zapewniają udoskonalone aniżeli kiedykolwiek wrażenia słuchowe.

  Dźwięk o wysokiej rozdzielczości - 24bit / 96kHz
  Ultraniski poziom zniekształceń końcowych* - THD ≤ 0,08%
  technika dźwięku przestrzennego
  Pierwszy przestrzenny towar audio marki Xiaomi. Zmień swoje wrażenia słuchowe. Tradycyjny dźwięk stereo oznacza słyszenie dźwięku tylko z lewej i prawej strony. Jednak dzięki technologii Immersive Sound, dźwięk dociera do Ciebie ze wszelkich stron, zezwalając Ci naprawdę zaznać składników otoczenia. Dzięki funkcji śledzenia ruchów głowy to poczucie realizmu jest jeszcze większe. Gdy obracasz głowę, dźwięk pozostaje tam, gdzie powinien być, zupełnie jak w trakcie spaceru wśród natury.

  * W przypisach przekazano informacje o modelach, które aktualnie obsługują dźwięk przestrzenny.
  profesjonalne strojenie HRTF
  standard kalibracji na poziomie studyjnym. Przygotuj się na realistyczny dźwięk. Profesjonalnie dostrojone poprzez Xiaomi Acoustic Lab przy użyciu modeli HRTF (head-related transfer function) dla uzyskania zróżnicowanego, precyzyjnego i harmonijnego dźwięku, zgodnego ze standardem studyjnym. Nawet wymagający profesjonaliści muzyczni będą zadowoleni z jakości tego dźwięku.

  Wyraźne tony wysokie - większa ilość szczegółów jest zachowana przy wyższych częstotliwościach, przy jednoczesnej korekcie niewłaściwie ostrych dźwięków, co zapewnia wspaniałą muzykę i efektowny dźwięk.

  Umiarkowane tony niskie - zapewniają naturalne, wciągające wrażenia przy niskich częstotliwościach.
  polecane poprzez profesjonalistów
  Luca Bignardi - realizator dźwięku albumu "Escucha" nagrodzonego Grammy: "bardzo doceniam wysokiej jakości reprodukcję dźwięku w Xiaomi Buds 3T Pro, pozwalającą mi usłyszeć prawdziwe detale w moich dźwiękach za pośrednictwem tego wysokiej jakości bezprzewodowego urządzenia".
  poręczna budowa
  Lekkie i komfortowe w noszeniu. Ważąca zaledwie 4,9g słuchawka o ergonomicznej konstrukcji ma wykrzywioną w 14 punktach powierzchnię, która dopasowuje się do konturów kanału słuchowego, a kompozycja z zachodzącymi na siebie środkami ciężkości buduje jednostajny trójkąt, który precyzyjnie przylega do ucha, zapobiegając wypadaniu w trakcie ćwiczeń.
  najróżniejsze wymiary nakładek dousznych
  staranne dostosowanie do ucha. Komfortowe choćby podczas długofalowego noszenia.
  oporność na kurz i wodę* IP55
  Wysokiej jakości płynny materiał silikonowy broni Twoje ucho. Stopień ochrony IP55* zezwala na słuchanie muzyki choćby w trakcie intensywnych treningów.
  nad wyraz długi czas pracy akumulatora
  Czas odtwarzania do 24 godzin* w połączeniu z etui ładującym. Żywotność baterii do 6 godzin na jednym ładowaniu. Etui do ładowania obsługuje protokół ładowania bezprzewodowego QI*, kompatybilne z różnorodnymi urządzeniami ładującymi.
  Inteligentne połączenie z dwoma urządzeniami
  szybkie parowanie z wyskakującym okienkiem MIUI*
  Słuchawki mogą być równocześnie podłączone do dwóch urządzeń z systemami Android, iOS albo Windows, dzięki temu nie przegapisz żadnej rozmowy w trakcie pracy przy komputerze.

  Aby prędko sparować słuchawki, otwórz etui ładujące w pobliżu smartfona Xiaomi i stuknij wyskakujące okienko, gdy się pojawi*.
  Sterowanie dotykiem
  Przełączaj i wybieraj za pomocą prostego ruchu. Żeby przełączać tryby, wstrzymywać odtwarzanie muzyki lub wybierać inne funkcje, starczy uszczypnąć wypukły obszar gładkiego, opływowego trzonu słuchawki.

  Uszczypnij i przytrzymaj lewą/prawą słuchawkę - Tryb ANC/tryb krystaliczności
  Jednokrotne uszczypnij lewą/prawą słuchawkę - Odtwórz/zatrzymaj utwór //Odbierz/zakończ połączenie
  Uszczypnij trzy razy - Przejdź do poprzedniego utworu
  Uszczypnij dwa razy - Przejdź do następnego utworu // Odrzuć połączenie przychodzące
  * fotografie na tej stronie służą wyłącznie celom ilustracyjnym i mogą nie być starannym odwzorowaniem artykułu. Atrybuty produktu mają charakter poglądowy. Niektóre parametry produktu mogą się różnić ze względu na czynniki zewnętrzne, takie jak środowisko i różnice w systemach smartfonów. Szczegółowe dane na ten temat można znaleźć w konkretnym produkcie.

  * informacje testowe dotyczące tłumienia hałasu dostarczone poprzez National Institute of Metrology, Chiny. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od warunków używania. Uszczypnięcie i przytrzymanie dowolnej wkładki dousznej zezwala na domyślnie przełączanie pomiędzy trybami ANC i przezroczystość. Ustawienia trybu ANC i klarowności i ustawienia MIUI przystępne tylko w wybranych urządzeniach Xiaomi i Redmi z najnowszymi wersjami MIUI. Kompatybilne modele: Xiaomi 12 Pro, Xiaomi 12, Xiaomi 12X, Xiaomi 11T Pro, Xiaomi 11T, Mi 11, Mi 10 Pro, Mi 10, Mi Note 10 Lite.

  * Dźwięk rozmiarowy ma wykorzystanie do muzyki i filmów w aplikacjach obsługujących tę funkcję. Funkcje dźwięku wymiarowego, dźwięku przestrzennego i śledzenia ruchów głowy są przystępne tylko w wybranych urządzeniach Xiaomi i Redmi. Kompatybilne modele: Xiaomi 12 Pro, Xiaomi 12.

  * LHDC 4.0 dostępne tylko w wybranych urządzeniach Xiaomi. Kompatybilne modele: Xiaomi 12 Pro, Xiaomi 12.

  * THD≤0,08% testowano przy częstotliwości 1kHz i poziomie ciśnienia akustycznego 94dB.

  * Test wytrzymałości na pył i wodę IP55. Zgodnie z normą IEC 60529:2013. Stopień ochrony obudowy (kod IP), urządzenie przeszło test przeprowadzony przez Shenzhen Academy of Metrology & Quality Inspection. Numer raportu z testu to WT213104121. Wynik testu wykazał, że urządzenie spełnia oczekiwania normy IEC 60529:2013. Stopień ochrony IP55 dotyczy samych wkładek dousznych, a nie etui do ich ładowania. Nie używaj słuchawek w pobliżu gorącej wody, nie można ich używać podczas kąpieli albo pod prysznicem. Należy unikać użytkowania słuchawek w trakcie intensywnych ćwiczeń, ponieważ pot wydzielany podczas ćwiczeń może spowodować zniszczenie urządzenia. W momencie zakupu towar ten jest oporny na zachlapanie, wodę i kurz, jednak atrybuty te nie są trwałe i mogą ulec pogorszeniu wraz z upływem czasu i powszednim stosowaniem. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń urządzenia spowodowanych zanurzeniem w cieczy.

  * Warunki testu żywotności baterii: Poziom naładowania baterii słuchawek wynosi 100%, głośność słuchawek jest ustawiona na 50%, tryb kodowania Bluetooth to AAC, a funkcja ANC, tryb przezroczystości, Immersive sound i Track head movement są wyłączone poprzez ustawienia MIUI. Komponent testowy: całkowicie rozładuj akumulator Xiaomi Buds 3T Pro podczas odtwarzania dźwięku, aż któraś z słuchawek przestanie grać. Przed ładowaniem upewnij się, iż port ładowania jest wolny od cieczy i obcych przedmiotów. Dane dotyczące ładowania wkładek dousznych i żywotności baterii pochodzą z wewnętrznych testów przeprowadzonych przez producenta. Rzeczywiste godziny wykorzystywania mogą się różnić w zależności od warunków używania, poziomu naładowania i czynników środowiskowych.

  * w przypadku ładowania etui za pomocą ładowarki bezprzewodowej zgodnej z protokołem ładowania bezprzewodowego Qi, umieść etui ładujące przednią stroną do góry. Podstawa do ładowania bezprzewodowego widoczna na zdjęciu nie wchodzi w skład zestawu i należy ją zakupić osobno.

  * Doświadczenie z łącznością z dwoma urządzeniami może się różnić w zależności od urządzenia. Do obsługi synchronicznego wstrzymywania albo wznawiania podczas odbierania albo kończenia połączeń telefonicznych wymagana jest aplikacja Computer Video.

  * Tylko telefony Xiaomi i Redmi z najnowszą wersją MIUI obsługują funkcję prędkiego parowania MIUI Pop-up. Kompatybilne modele: Xiaomi 12 Pro, Xiaomi 12, Xiaomi 11T Pro.

  * Znak słowny i logo Bluetooth® są zarejestrowanymi znakami towarowymi należącymi do Bluetooth SIG, Inc. I wszelkie wykorzystanie tych znaków poprzez Xiaomi inc. Odbywa się na podstawie licencji. Inne znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli.

  * by sterować urządzeniem, delikatnie uszczypnij wypukłą część trzonu słuchawki. Czynniki zewnętrzne, takie jak przypadkowe dotknięcie ubrania lub temperatura, mogą wywoływać pewien nacisk na ucho, co może prowadzić do fałszywych dotknięć.
  Xiaomi Buds 3T Pro – słuchawki bezprzewodowe dla wymagających

  Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Buds 3T Pro wyekwipowane w niezależny procesor ANC oferują technikę aktywnej redukcji szumów i pozwalają na wygodne prowadzenie rozmów choćby w nad wyraz hałaśliwych miejscach. Zaimplementowano w nich dynamiczny 10-milimetrowy przetwornik pokryty membraną DLC, dzięki czemu jakość dźwięku i głośność słuchawek jest na poziomie studyjnym.

  Słuchawki Xiaomi Buds – dźwięk w jakości Hi-Fi

  Dzięki wparciu dla technologii Immerse Sound i Track Head Movement słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Buds 3T Pro gwarantują intensywne wrażenia zarówno podczas słuchania muzyki, jak i oglądania filmów czy grania w gry. Częstotliwość próbkowania o wysokiej rozdzielczości 96 kHz i jakość dźwięku Hi-Fi zapewniają lepsze niż kiedykolwiek wrażenia z bezprzewodowego słuchania.

  Xiaomi Buds 3T Pro – wydawaj polecenia głosowe

  Słuchawki Xiaomi Buds 3T Pro wyposażono w mikrofony, które jednocześnie prowadzenie rozmów telefonicznych, jak i sterowanie asystentami głosowymi Google Assistant albo Apple Siri. Słuchawki łączą się z telefonem za pośrednictwem szybkiego standardu łączności Bluetooth 5.2.

  Jeśli masz smartfon Xiaomi i otworzysz etui ładujące słuchawki, na wyświetlaczu telefonu pojawi się panel demonstrujący aktualny stan baterii – jednocześnie słuchawek, jak i etui ładującego. Za sprawą wykorzystania pojemnego akumulatora możesz słuchać muzyki nawet przez 24 godziny. Zapomnij o kablach. Zamów bezprzewodowe słuchawki od Xiaomi i ciesz się najwyższą jakością dźwięku, gdziekolwiek jesteś!

  ">
  Xiaomi Buds 3T Pro
  Wciągające brzmienie, magiczny dźwięk

  Słuchawki douszne z aktywną redukcją szumów, które wykraczają poza zwykłe tłumienie hałasu. Zachowując flagowe funkcje eliminacji zakłóceń, są one dodatkowo perfekcyjne pod względem jakości dźwięku. Starczy zamknąć oczy i wsłuchać się.
  Najważniejsze właściwości
  Aktywna redukcja szumów do 40dB* - 3+1 tryby dla rutynowych zastosowań, ergonomiczna kompozycja - dostosowane, lekkie i wygodne, profesjonalne strojenie HRTF - Kalibracja na studyjnym poziomie, Dynamiczny przetwornik z podwójnym magnesem pokryty warstwą DLC - Wrażliwość na najszczególniej subtelne szczegóły, Jakość dźwięku Hi-Fi - Dźwięk o wysokiej rozdzielczości i niezwykle niskim poziomie zniekształceń, nowoczesna technologia dźwięku przestrzennego*, Tryb podwójnej przezroczystości - umożliwia swobodne prowadzenie rozmów w trakcie noszenia słuchawek, szczególnie długa żywotność baterii
  gustowny design, nieprzeciętny dźwięk
  Opływowy korpus, inspirowany kształtem pętli Möbiusa, zapewnia wyrafinowaną i elegancką stylistykę.

  Wybierz swój fason spomiędzy dwóch konwencjonalnych kolorów - Carbon Black lub Gloss White.
  Głębokie tłumienie hałasu do 40dB
  Znajdź ciszę i spokój na ruchliwych ulicach. Głębokość redukcji hałasu 40dB może ograniczyć poziom odgłosów z otoczenia nawet o 99%. Zablokuj rozpraszające dźwięki i stwórz swój własny świat nieprzeciętnego brzmienia.
  Inteligentna aktywna redukcja szumów
  Wycisz hałas we właściwy sposób. W całości nowa technologia adaptacyjnej redukcji szumów pilnuje poziom i rodzaj hałasu w otoczeniu w czasie rzeczywistym i automatycznie wybiera stosowny tryb redukcji hałasu. Rozumie dźwięk, a jeszcze lepiej rozumie zapotrzebowania użytkownika.

  Głęboka redukcja szumów - pozwala w niezwykle głośnym otoczeniu w spokoju podziwiać mijane krajobrazy.
  zrównoważona redukcja szumów - w umiarkowanie hałaśliwym otoczeniu pozwala uciec od zgiełku i zatracić się w świecie wysokiej jakości dźwięku.
  Lekka redukcja szumów - odfiltrowuje dźwięki pisania na klawiaturze, kliknięcia myszą i inne dźwięki generowane poprzez maszyny w mniej hałaśliwym otoczeniu, zapewniając wygodę stosowania.
  Tryb podwójnej przezroczystości
  Ciesz się muzyką i rozmawiaj bez przeszkód. W trybie transparentności słuchaj muzyki, słysząc równocześnie dźwięki otoczenia. Rozszerzony tryb głosowy zezwala na swobodne prowadzenie rozmów nawet przy założonych słuchawkach.

  * Domyślnym ustawieniem jest tryb przejrzystości. Zwiększony tryb głosowy można włączyć ręcznie. Dane o obsługiwanych modelach znajdują się w uwagach.
  Trójmikrofonowa redukcja szumów rozmów
  Płynniejsze i wyraźniejsze połączenia. Mikrofony feedback, feedforward i do rozmów współpracują ze sobą w celu starannego oddzielenia hałasu z otoczenia od głosów, dzięki temu rozmowy są znacznie wyraźniejsze.
  Moduł podwójnego magnesu DLC
  Superczuły przetwornik dynamiczny zapewniający bogaty, przestrzenny dźwięk. Podwójne magnesy neodymowe i membrana DLC o wysokiej twardości istotnie ulepszają czułość dynamiczną, dzięki temu do ucha docierają choćby najszczególniej subtelne dźwięki.

  Cewka CCAW - Lekka cewka zapewniająca pokaźniejszą szczegółowość i lepsze brzmienie wysokich częstotliwości

  szczególnie twarda powłoka membrany DLC - Węgiel diamentopodobny o wysokiej twardości

  potężne podwójne magnesy neodymowe - Redukcja wycieku magnetycznego

☆ Słuchawki dokanałowe studio buds biały marki Beats by dr. dre ☆

Słuchawki dokanałowe studio buds biały marki Beats by dr. dre Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dokanałowe studio buds biały marki Beats by dr. dre - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Beats by Dr. Dre
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe studio buds biały marki Beats by dr. dre
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio Buds czerwone NAPĘDZANE genialnYM DŹWIĘKIEM producent Beats powstała, by muzyka brzmiała zgodnie z zamierzeniem twórcy. Słuchawki Beats Studio Buds zaprojektowano w oparciu o nieszablonową platformę akustyczną, by zapewniać konkretny, zrównoważony dźwięk w kompaktowej konstrukcji.

  chroniony dwuelementowy przetwornik membranowy w dwukomorowej obudowie stwarza czysty dźwięk i gwarantuje nieprzeciętną separację kanałów stereo. Zaawansowany procesor cyfrowy optymalizuje jakość dźwięku pod kątem głośności i czystości, a równocześnie wyśmienicie redukuje szumy.

  na skutek czego otacza Cię wszechogarniający dźwięk, który emocje płynące z nagrywania muzyki w studiu przenosi wprost do Twoich uszu i towarzyszy Ci przez cały dzień. HAŁAS POD KONTROLĄ Dzięki dwóm najróżniejszym sposobom słuchania masz całkowitą kontrolę nad dźwiękiem.

  Aktywna redukcja hałasu (ANC) bezustannie tłumi niepożądane hałasy z zewnątrz przy pomocy dokładnie dostrojonego filtra, który dynamicznie dostosowuje się do warunków otoczenia. Jeśli chcesz słyszeć, co dzieje się wokół, jednym przyciskiem przełączasz się w tryb kontaktu.

  Skierowane na zewnątrz mikrofony łączyją dźwięki z otoczenia z muzyką, gwarantując naturalne i niczym nieskrępowane wrażenia słuchowe. ENERGIA NA CAŁY DZIEŃ Słuchawki Beats Studio Buds proponują choćby 8 godzin słuchania1 i dwa dodatkowe ładowania z kieszonkowego etui ładującego2.

  To oznacza, że łącznie odtwarzają dźwięk aż do 24 godzin. Po włączeniu trybu ANC lub trybu kontaktu słuchać możesz przez 5 godzin, a razem z etui 15 godzin. Gdy bateria będzie na wyczerpaniu, 5-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel dostarczy energię na nawet 1 godzinę odtwarzania3.

  Bezprzewodowo znaczy bez ograniczeń. Dostosuj POD SIEBIE Miękkie, silikonowe wkładki w trzech wymiarach (niedużym, średnim i pokaźnym) jednostkowe dostosowanie i akustyczną izolację, by dźwięk wszechogarniał jeszcze bardziej.

  przystępne rozmiary gwarantują wygodę, zrównoważone ułożenie i pewność, iż słuchawki pozostaną na miejscu. Dzięki smukłej, kompaktowej konstrukcji Beats Studio Buds bez problemu dotrzymują kroku Twojemu stylowi życia.

  dopasowane kolorystycznie etui ładujące pozwala wszędzie wziąć słuchawki ze sobą, a jego zgrabna, zaokrąglona konstrukcja powoduje,łatwo gromadzi się w kieszeni albo torebce. Same słuchawki posiadają klasę ochrony IPX4, więc są odporne na działanie potu i wody4.

  niezawodnE POŁĄCZENIE technika Bluetooth w standardzie Class 1 rozszerza zasięg interfejsu bezprzewodowego i redukuje zakłócenia. Dwa mikrofony z technologią kształtowania wiązki wykrywają głos i odfiltrowują hałas zewnętrzny, zapewniając wysoką jakość połączeń telefonicznych i nieprzeciętną czystość głosu.

  wbudowane części sterujące pozwalają na obsługę połączeń i sterowanie muzyką. Możeszdopasować funkcję Naciśnij i przytrzymaj, tak żeby współdziałała z funkcją ANC lub asystentem głosowym5. ZGODNOŚĆ Z SYSTEMAMI APPLE, a także ANDROID Słuchawki Beats Studio Buds proponują jednodotykowe łączenie w parę z urządzeniami Apple6 i Android7 i prosto łączą się przez Bluetooth.

  Aplikacja Beats dla systemu Android zapewnia dostęp do takich funkcji, jak zaimplementowane części sterujące, status urządzenia (tj. Poziom naładowania baterii), a także uaktualnienia oprogramowania sprzętowego.

  w sytuacji maszyn Apple funkcje te są wbudowane w system iOS, więc nie trzeba instalować żadnej specjalnej aplikacji. Co więcej, funkcję Siri można aktywować bezdotykowo, wypowiadając Hej, Siri8. Złącze USB-C umożliwia ładowanie z urządzeń z systemem Android i maszyn Apple.

  1. Testy przeprowadzone przez Apple w kwietniu 2021 r. Z użyciem przedprodukcyjnych egzemplarzy słuchawek Beats Studio Buds i etui ładującego oraz oprogramowania połączonych w parę z egzemplarzami iPhonea 11 Pro Max i wstępną wersją oprogramowania.

  Playlista zawierała 358 przeróżnych utworów dźwiękowych zakupionych w sklepie iTunes Store (256 Kb/s AAC). Poziom głośności ustawiono na 50%, a tryb aktywnej redukcji hałasu oraz tryb kontaktu były wyłączone.

  Testy polegały na całkowitym rozładowaniu baterii słuchawek Beats Studio Buds przez odtwarzanie dźwięku tak długo, aż jedna z nich przestała grać. Przy włączonym trybie aktywnej redukcji hałasu czas odtwarzania wynosił maksymalnie 5 godzin.

  produktywność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności użycia i wielu innych czynników. 2. Testy przeprowadzone poprzez Apple w kwietniu 2021 r. Z wykorzystaniem przedprodukcyjnych egzemplarzy słuchawek Beats Studio Buds i etui ładującego, a także oprogramowania połączonych w parę z egzemplarzami iPhonea 11 Pro Max i wstępną wersją oprogramowania.

  Playlista zawierała 358 zróżnicowanych utworów dźwiękowych zakupionych w sklepie iTunes Store (256 Kb/s AAC). Poziom głośności ustawiono na 50%, a tryb aktywnej redukcji hałasu i tryb kontaktu były wyłączone.

  Testy polegały na całkowitym rozładowaniu baterii słuchawek Beats Studio Buds poprzez odtwarzanie dźwięku tak długo, aż jedna z nich przestała grać. Rozładowane słuchawki Beats Studio Buds ładowano do 100%, a następnie ponownie odtwarzały one dźwięk tak długo, aż pierwsza z nich przestała grać.

  proces powtarzano tak długo, aż baterie słuchawek Beats Studio Buds i etui ładującego w całości się rozładowały. Przy włączonym trybie aktywnej redukcji hałasu czas odtwarzania wynosił maksymalnie 15 godzin.

  skuteczność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności zastosowania i wielu innych czynników. 3. Testy przeprowadzone poprzez Apple w kwietniu 2021 r. Z użyciem przedprodukcyjnych egzemplarzy słuchawek Beats Studio Buds i etui ładującego i oprogramowania połączonych w parę z egzemplarzami iPhonea 11 Pro Max i wstępną wersją oprogramowania.

  Playlista zawierała 358 rozmaitych utworów dźwiękowych zakupionych w sklepie iTunes Store (256 Kb/s AAC). Poziom głośności ustawiono na 50%, a tryb aktywnej redukcji hałasu i tryb kontaktu były wyłączone.

  Test ładowania 5-minutowego przeprowadzono na rozładowanych słuchawkach Beats Studio Buds, które ładowano poprzez 5 minut, a następnie odtwarzano dźwięk tak długo, aż jedna ze słuchawek przestawała grać.

  wydajność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności zastosowania i wielu innych czynników. 4. Beats Studio Buds są wytrzymałe na wodę i pot w trakcie uprawiania sportów i aktywności innych niżeli wodne.

  Beats Studio Buds zostały przetestowane w kontrolowanych warunkach laboratoryjnych i uzyskały klasę IPX4 zgodnie z normą IEC 60529. Stopień odporności na wodę i pot nie jest stały i może się zniżyć w rezultacie normalnego zużycia.

  Nie należy ładować mokrych słuchawek Beats Studio Buds. Instrukcje dotyczące czyszczenia i osuszania można znaleźć na stronie https://support.apple.com/pl-pl/HT209542. Etui ładujące nie jest oporne na wodę ani pot.

  5.przystosować funkcję Naciśnij i przytrzymaj, wymagany jest iPhone z systemem iOS 14.6 albo nowszym albo urządzenie Android z zainstalowaną najnowszą wersją aplikacji Beats. 6. Funkcja łączenia w parę jednym dotknięciem wymaga systemu iOS 14.6 lub nowszego.

  7. Funkcja szybkiego łączenia w parę wymaga włączonej usługi lokalizacji. Pełny dostęp do funkcji wymaga urządzenia z systemem Android 6.0 lub nowszym, włączonej usługi Google Play oraz konta Google. 8.

  Funkcja Siri może nie być przystępna we wszystkich językach i regionach; działanie funkcji może zależeć od regionu. Wymagany jest dostęp do internetu. Mogą być pobierane opłaty za przesyłanie informacji w sieci komórkowej.

  informacje o produkcie Przeznaczenie Muzyka Telefonia komórkowa budowa Douszne Technologie Redukcja szumów Tłumienie dźwięków z otoczenia Hands-free Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth Złącza 1 x USB (Type C) Dźwięk Stereo Funkcje bluetooth HFP (Hands-Free Profile) Mikrofon Tak kolor Czerwony Waga 58 g Akcesoria w pakiecie Beats Studio Buds kabel do ładowania z USB-C na USB-C Wkładki douszne w trzech rozmiarach S/M/L (fabrycznie założony średni) Skrócona instrukcja obsługi Naklejka z logo b Karta gwarancyjna Pozostałe właściwości Masa: 48 g (etui) 5 g (słuchawka) 58 g (łącznie)


☆ minor iv black douszne bluetooth 5.3 czarny marki Marshall ☆

minor iv black douszne bluetooth 5.3 czarny marki Marshall Najniższa Cena Online

☆ minor iv black douszne bluetooth 5.3 czarny marki Marshall - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Marshall
 • Nazwa produktu: minor iv black douszne bluetooth 5.3 czarny marki Marshall
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:tak;dodatkowe zasilanie z etui do:30 h;Czas pracy do:6 h;przeznaczona aplikacja:tak;dedykowane do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):109 dB;Funkcje dodatkowe:przeznaczona aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;Zgodność z aplikacją:Marshall Bluetooth;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 7.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 5 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji;Kodek Bluetooth:SBC, AAC;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Kolor (oryginalna nazwa):Black;nadaje się do:Urządzenia mobilne i stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne przystępne po zainstalowaniu aplikacji;Kompatybilność słuchawki system:Android, iOS, Windows;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Siri;Budowa słuchawek:douszne, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;marki telefonu pasujących słuchawek:Sony Ericsson;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Minor IV;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;wytrzymałość:na wodę;odporność – klasa:stopień ochrony IPX4;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C, bezprzewodowe zgodne ze standardem Qi;Poziom tłumienia hałasu do:0 dB;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;linia:Marshall Minor;Składana konstrukcja:nie;Średnica przetwornika:12 mm;True Wireless:tak;typ podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:douszne;Waga:0 g;Wersja Bluetooth:5.3;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m...


☆ Jbl Słuchawki douszne live flex srebrny ☆

Jbl Słuchawki douszne live flex srebrny Najniższa Cena Online

☆ Jbl Słuchawki douszne live flex srebrny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Jbl Słuchawki douszne live flex srebrny
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  JBL LIVE Flex
  Słuchawki bezprzewodowe

  Legendarne brzmienie JBL i Personi-Fi 2.0
  Słuchaj muzyki w pełnych barwach dzięki 12-mm neodymowym przetwornikom doskonale dostrojonym do słuchania w ruchu, z głębokimi basami i legendarnym dźwiękiem JBL. Potem użyj Personi-Fi 2.0,przystosować dźwiękowe doznania do swojego unikalnego profilu słuchowego.
  True Adaptive Noise Cancelling
  JBL Live Flex łączą całodzienny komfort otwartych słuchawek dousznych z True Adaptive Noise Cancelling. Wyeliminuj hałas i zakłócenia dzięki technologii, która dopasowuje się do otoczenia w czasie rzeczywistym.
  Do 40 (8+32) godzin słuchania z bezprzewodowym ładowaniem
  Życie jest zbyt krótkie na wyczerpane baterie. JBL Live Flex to nawet 8 godzin zasilania w słuchawkach i kolejne 32 w etui*. A jeśli Twoje audio-towarzyszki potrzebują dopełniającego zasilania, bezprzewodowe ładowanie zgodne z Qi zagwarantuje dopełniające 4 godziny w zaledwie 15 minut. * przy wyłączonym ANC (24 przy włączonym ANC)
  Towarzyszki na cały dzień
  Żyj w rytmie osobistej ścieżki dźwiękowej dzięki otwartym słuchawkom dousznym z True Adaptive Noise Cancelling, wytworzonym z myślą o całodziennym komforcie i wysokiej jakości dźwięku w drodze. Od biura po powszedni spacer i nie tylko – pyłoszczelne i wodoodporne słuchawki JBL Live Flex z dokumentem IP54 to świetne towarzyszki do pracy, odpoczynku i zabawy. Wyciszaj hałas i czynniki rozpraszające uwagę, prowadząc klarownie czyste rozmowy w dowolnym miejscu, a wszystko to zanurzając się w przestrzennym dźwięku JBL Spatial Audio. Przystosuj dźwiękowe doznania do jednostkowego profilu słuchowego dzięki Personi-Fi 2.0 i preferencjom w aplikacji. A ponieważ nikt nie ma czasu na rozładowane baterie, choćby 40 godzin grania i bezprzewodowe ładowanie Qi pozwolą Ci poruszać się z szybkością życia.
  wyśmienite rozmowy bez zakłóceń dzięki 6 mikrofonom
  Łącz się ze światem z każdego miejsca. JBL Live Flex posiadają 6 mikrofonów kierunkowych, które redukują hałas i pozwalają usłyszeć Twój głos głośno i wyraźnie.
  Dźwięk przestrzenny JBL
  Otaczaj się ulubionymi dźwiękami. JBL Live Flex otaczają Cię przestrzennym dźwiękiem z dowolnego dwukanałowego źródła przez Bluetooth, gwarantując swobodę słuchania.
  technika Bluetooth 5.3
  JBL Live Flex mają Bluetooth 5.3, gwarantując zrównoważeniejsze i bezpieczniejsze połączenie, dzięki temu możesz się cieszyć bezprzewodowym przesyłaniem w najlepszym wydaniu. Twoje JBL Live Flex z najnowszą technologią Bluetooth długo nie wyjdą z wykorzystania.
  Sterowanie dotykowe i głosowe
  Aktywuj funkcję słuchawek JBL Live Flex przy pomocy sterowania dotykowego. Możesz aktywować funkcję "Hej Google*" albo "Alexa*" za pomocą głosu. Pełny dostęp do funkcji Alexa w trakcie korzystania z tego urządzenia wymagana jest systemu Android w wersi 6.0 albo nowszej.
  *Obsługiwane tylko w systemie Android.
  Wodo- i pyłoszczelność IP54
  Douszne sluchawki JBL Live Flex można nosić wszędzie - od plaży po rowerowe szlaki - dzięki ochronie przed wodą i pyłem IP54.
  Aplikacja JBL Headphones
  Steruj ścieżką dźwiękową swego życia. Bezpłatna aplikacja JBL Headphones pozwala dostosować preferencje słuchawek, jak np. ANC, zachowania sluchawek czy stworzyć indywidualny profil słuchowy. Za sprawą Personi-fi 2.0 szybki test pomoże Ci zintegrować dźwiękowe doznania do Twoich preferencji.
  Funkcja Dual Connect & Sync z połączeniem wielopunktowym
  Dzięki połączeniu wielopunktowemu możesz ekspresowo i prosto przełączać pomiędzy wejściami maszyn Bluetooth. W dodatku parowanie z urządzeniami z systemem Android jest prędkie i bezproblemowe, tak jak przełączaniem między trybem mono i stereo na lewej oraz prawej słuchawce i obu jednocześnie.
  W pakiecie:
  • 1 x słuchawki dokanałowe JBL Live Flex
  • 1 x kabel do ładowania USB rodzaju C
  • 1 x etui ładujące
  • 1 x karta gwarancyjna/karta informacyjna (W /!)
  • 1 x skrócona instrukcja obsługi towaru / karta charakterystyki (S / i)

☆ Słuchawki douszne JBL Live Flex Czarny (6925281960819) ☆

Słuchawki douszne JBL Live Flex Czarny (6925281960819) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki douszne JBL Live Flex Czarny (6925281960819) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Słuchawki douszne JBL Live Flex Czarny (6925281960819)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  jbl live flex to prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne z funkcją redukcji hałasu true adaptive noise cancelling. Można dzięki nim żyć w rytmie osobistych dźwięków. Słuchawki produkowano z myślą o całodziennym komforcie i wysokiej jakości dźwięku w drodze.

  od biura po rutynowy spacer i nie tylko – pyłoszczelne i wodoodporne słuchawki jbl live flex z certyfikatem ip54 to nadzwyczajne towarzystwo w pracy, odpoczynku i zabawie.można wyciszyć hałas i czynniki rozpraszające uwagę, prowadząc krystalicznie czyste rozmowy w dowolnym miejscu, a wszystko to zanurzając się w przestrzennym dźwięku jbl spatial audio.

  dźwiękowe doznania można związać do indywidualnego profilu słuchowego dzięki personi-fi 2.0 i preferencjom w aplikacji. A ponieważ nikt nie ma czasu na rozładowane baterie, nawet 40 godzin grania i bezprzewodowe ładowanie qi pozwalają poruszać się z szybkością życia.

  dzięki 12-mm neodymowym przetwornikom genialnie dostrojonym do słuchania w ruchu, z głębokim basem i legendarnym dźwiękiem jbl. W dodatku funkcjonalność personi-fi 2.0 pozwala dopasować dźwiękowe doznania do swego specyficznego profilu słuchowego.


☆ Słuchawki dokanałowe momentum true wireless czarno-szary marki Sennheiser ☆

Słuchawki dokanałowe momentum true wireless czarno-szary marki Sennheiser Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dokanałowe momentum true wireless czarno-szary marki Sennheiser - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe momentum true wireless czarno-szary marki Sennheiser
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bezkompromisowa jakość dźwięku, najnowocześniejsza technika i wyrafinowany design łączą się w prawdziwie bezprzewodowych słuchawkach dokanałowych Sennheiser True Wireless. Słuchawki Sennheiser MOMENTUM True Wireless łączą w sobie najlepsze właściwości serii MOMENTUM w prawdziwie bezprzewodowej formie.Korzyści:Najwyższej jakości zestaw słuchawkowy zestrojony do uzyskania klarowności brzmienia i potężnego dynamicznego basuDbałość o szczegóły i doskonała estetyka powodują, iż te drobne, lekkie słuchawki douszne stanowią z jednej strony perfekcyjny sprzęt audio, a z drugiej strony - gustowne akcesorium.technika bezprzewodowa BluetoothWsparcie dla Qualcomm® apt-X™ gwarantujące prawdziwy dźwięk Hi-FiPoręczne i kompaktowe etui służy też do ładowania słuchawek i pozwala wydłużyć żywotność akumulatora z 4 do 12 godzin, dzięki czemu można cieszyć się ulubioną muzyką przez cały dzień poprzez mnóstwo dużo latOdkryj nowy sposób słuchaniaSpraw, aby muzyka, którą kochasz, brzmiała jeszcze lepiej - kiedy chcesz i gdziekolwiek jesteś.

  Te fascynujące słuchawki dokanałowe z audiofilskimi, 7-milimetrowymi przetwornikami Sennheisera idealną jakość dźwięku stereo. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego kodeku Qualcomm apt-X Low Latency możesz cieszyć się multimediami z świetnie zsynchronizowanym dźwiękiem, a funkcja Transparent Hearing pozwalają za każdym razem być świadomym otoczenia, z włączoną lub wyłączoną muzyką.Poczuj długofalowy komfortMożesz wygodnie nosić ze sobą swoją muzykę przez cały dzień.

  Lekkie, niepodatne na zachlapania słuchawki douszne posiadają w pakiecie wkładki w 4 różnorodnych rozmiarach, co w połączeniu z ergonomicznym designem MOMENTUM True Wireless zapewnia ich perfekcyjne przypasowanie. Wystarczy sparować słuchawki ze smartfonem i zacząć korzystać z intuicyjnego interfejsu dotykowego, żeby sterować muzyką, odbierać połączenia telefoniczne lub uzyskać dostęp do asystenta głosowego jednym dotknięciem albo przeciągnięciem.Doceń nieprzemijalną elegancjęCiesz się idealnie wykonanym produktem.

  Dbałość o szczegóły i nieprzeciętna estetyka sprawiają, że te śladowe, lekkie słuchawki douszne stanowią z jednej strony perfekcyjny sprzęt audio, a z drugiej strony - wytworne akcesorium. Dzięki wysokiej jakości czarnej obudowie, polerowanemu metalowemu panelowi dotykowemu i pozłacanym konektorom ładowania, funkcjonalność łączy się ze stylem w tym ponadczasowym designie.

  praktyczne i kompaktowe etui służy też do ładowania słuchawek i pozwala wydłużyć żywotność akumulatora z 4 do 12 godzin, dzięki temu można radować się ulubioną muzyką poprzez cały dzień poprzez niemało niemało lat.Spersonalizuj swoje wrażeniaSłuchaj swej muzyki tak, jak chcesz, dzięki Sennheiser Smart Control – dopełniającej aplikacji następnej generacji.

  Ta darmowa przeznaczona aplikacja na iOS i Androida łatwy sposób kontrolowania, personalizowania, aktualizowania i konfigurowania słuchawek, zestawu słuchawkowego lub soundbaru.Aplikacja Sennheiser Smart Control jest kompatybilna z systemami iOS w wersji 11.0 i nowszymi oraz Android w wersji 7.0 i nowszymi.Poznaj progresywną funkcjonalność tych słuchawek


☆ Kygo e7/1000 (czarny) (7072506210019) ☆

Kygo e7/1000 (czarny) (7072506210019) Najniższa Cena Online

☆ Kygo e7/1000 (czarny) (7072506210019) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kygo
 • Nazwa produktu: Kygo e7/1000 (czarny) (7072506210019)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;dopełniające zasilanie z etui do:24 h;Czas pracy do:6 h;asygnowane do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):116 dB;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:16 Ω;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:czarny;Kolor:czarny;pasuje do:Urządzenia przenośne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;producenta telefonu pasujących słuchawek:Alcatel, Nokia, Gigaset, Sony Ericsson, Infinix, uleFone, Oukitel, ASUS, myPhone, Blackview;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):E7/1000;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;wytrzymałość:na wodę;odporność – klasa:stopień ochrony IPX7;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Przeznaczenie:do telefonów, na siłownię, uniwersalne, do pływania, do biegania, na rower;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana budowa:nie;Średnica przetwornika:6 mm;True Wireless:tak;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:dokanałowe;Waga:60 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ Anker Słuchawki Liberty 4 niebieskie, UHANKRDB0000028 (19466979) ☆

Anker Słuchawki Liberty 4 niebieskie, UHANKRDB0000028 (19466979) Najniższa Cena Online

☆ Anker Słuchawki Liberty 4 niebieskie, UHANKRDB0000028 (19466979) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Anker
 • Nazwa produktu: Anker Słuchawki Liberty 4 niebieskie, UHANKRDB0000028 (19466979)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Liberty 4 Niebieskie

  kompletnie świeże prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne z wyśmienitym dźwiękiem i dźwiękiem przestrzennym

  Czysty, przejrzysty dźwięk
  Nasza ulepszona technologia ACAA 3.0 wykorzystuje dwa dynamiczne przetworniki, żeby zapewnić czysty i przejrzysty dźwięk.

  unikatowa efektywność
  Dwa dynamiczne przetworniki ustawione na tej samej osi gwarantują dźwięk o wysokiej rozdzielczości i 3-krotnie ulepszonej krystaliczności* w trybie LDAC. *W porównaniu z kodekami SBC i AAC.

  Usłysz zachwycające detale
  Dzięki szerokiej scenie dźwiękowej usłyszysz każdy szczegół, od głębokich, wyrazistych basów po lśniące wysokie tony.

  Daj się zaskoczyć
  Najwyższa jakość dźwięku pozwala odkryć na nowo ulubione utwory i stworzyć nowe muzyczne wspomnienia.

  Zestrojone z Twoim sercem
  wewnątrzuszny sensor tętna namierza rytm Twojego serca w trakcie odsłuchu w ciągu całego dnia.

  udoskonalona detekcja
  Słuchawki posiadają wbudowany czujka, który uniemożliwia zakłóceniom wywoływanym przez światło słoneczne i płyny, zapewniając świetne śledzenie tętna*.

  *Ostrzeżenie: słuchawki dokanałowe soundcore Liberty 4 i związana z nimi aplikacja Soundcore nie są asygnowane do celów medycznych, w tym do samodiagnozy i konsultacji medycznych. Mogą być wykorzystywane wyłącznie do ogólnego wykorzystywania w zakresie fitness i wellness.

  • Przed pierwszym zastosowaniem czujnika tętna upewnij się, iż najpierw aktywujesz go w aplikacji Soundcore. Czujnik znajduje się w prawej słuchawce, dlatego upewnij się, iż masz ją w uchu w trakcie korzystania z tej funkcji.
  • w trakcie pomiaru tlenu we krwi pojawia się czerwona lampka.

  nieporównany komfort
  Dwuwarstwowa kompozycja odciąża kanały słuchowe, gwarantując nieporównany komfort wykorzystywania poprzez cały dzień.

  Niesamowicie immersyjny dźwięk
  Tryby Muzyka i Film sprawią,wynajdziesz się w samym centrum dźwięku, co zapewni Ci porywające wrażenia słuchowe 360°.

  Dźwięk dostrojony do Ciebie
  Stwórz swój własny charakter dźwięku HearID i użyj konfigurowalnych ustawień korektora EQ,cieszyć się spersonalizowanym brzmieniem.

  dostosowanie do poziomu hałasu
  System HearID ANC samoczynnie dostosowuje redukcję szumu do różnorodnych poziomów hałasu wokół Ciebie.

  Ścieżka dźwiękowa na cały dzień
  Naładuj etui Liberty 4 za pomocą ładowarki bezprzewodowej albo kabla USB-C. Za sprawą etui czas pracy słuchawek wydłuża się do 28 godzin, zaś dzięki 15-minutowemu ładowaniu możesz uzyskać do 3 godzin odsłuchu.

  Bezproblemowe przełączanie
  Podłącz Liberty 4 do telefonu i notebooka jednocześnie, aby móc przełączać się pomiędzy muzyką, filmami, rozmowami i nie tylko.

  nieszablonowa przejrzystość rozmów
  6 mikrofonów i algorytm redukcji szumów filtrują dźwięki z otoczenia i wzmacniają Twój głos w czasie rzeczywistym, dzięki temu będzie Cię wyraźnie słychać.

  wygodna personalizacja
  Uzyskaj dostęp do trybu klarowności, przystosuj regulację nacisku do swego stylu słuchania i ciesz się uspokajającym białym szumem, gdy chcesz odpocząć albo skoncentrować się na zadaniach.  EAN: 0194644113568
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: A3953G31
  Przeznaczenie: Muzyka
  kompozycja: Douszne
  Technologie: Redukcja szumów
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: 1 x USB (Type C)
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Mikrofon: zastosowany
  Akcesoria w zestawie: Słuchawki douszne Liberty 4 4 rozmiary końcówek dousznych: S, M1, M2, L Etui ładujące kabel USB typu C

☆ Razer Moray słuchawki przewodowe (8886419379973) ☆

Razer Moray słuchawki przewodowe (8886419379973) Najniższa Cena Online

☆ Razer Moray słuchawki przewodowe (8886419379973) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Moray słuchawki przewodowe (8886419379973)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;uzupełniające zasilanie z etui do:0 h;Czas pracy do:0 h;dedykowana aplikacja:nie;przeznaczone do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):106 dB;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;informacje uzupełniające:pasywna redukcja hałasu;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Kolor (oryginalna nazwa):Black;Budowa słuchawek:dokanałowe;marki telefonu pasujących słuchawek:Alcatel, Nokia, Gigaset, Sony Ericsson, Infinix, uleFone, Oukitel, ASUS, myPhone, Blackview;Mikrofon:nie;Nazwa produktowa opis:słuchawki;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:24000;Złącze:jack 3,5 mm;Przeznaczenie:uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana konstrukcja:nie;True Wireless:nie;typ podłączenia:przewodowe;rodzaj słuchawek:dokanałowe;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:adaptery douszne, instrukcja obsługi, pokrowiec - etui;Zasięg do:0 m...Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania douszne do 700 zł – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania douszne do 700 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania dousznych do 700 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ image s5i rubber/black marki Klipsch ☆

image s5i rubber/black marki Klipsch Najniższa Cena Online

☆ image s5i rubber/black marki Klipsch - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Klipsch
 • Nazwa produktu: image s5i rubber/black marki Klipsch
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  KLIPSCH IMAGE S5i Rubber Wyjątkowo trwałe i świetne dla osób o outdoorowym, aktywnym stylu życia, słuchawki Image S5i Rugged wyekwipowane są w mikrofon i d...


☆ Pioneer se-e8tw-h (4573211156997) ☆

Pioneer se-e8tw-h (4573211156997) Najniższa Cena Online

☆ Pioneer se-e8tw-h (4573211156997) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer se-e8tw-h (4573211156997)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SKUPIENIE WYŁĄCZNIE NA MUZYCE I RUCHU prezentujemy prawdziwe bezprzewodowe słuchawki, które nie wypadają, a mocny dźwięk motywuje do osiągania sportowych celów; bez kabli, bez stresu. Wypełniony technologią model E8s dostosowuje się do ciała dzięki wkładkom dousznym Secure (dostarczanym w trzech rozmiarach), mocując je na miejscu.

  konstrukcja bezpośredniego montażu w uchu kieruje napęd i końcówkę do ucha wewnętrznego, co polepsza odbiór dźwięku, w trakcie gdy napędy z magnesami ziem rzadkich, a także obsługa kodeka AAC powodują, że muzyka jest bardziej energetyczna.

  E8s są wodoodporne zgodnie z IPX5 i są zaopatrzone w gumki, które nie odcinają od dźwięków otoczenia, gwarantując bezpieczeństwo. Sterowanie odtwarzaniem, obsługa rozmów telefonicznych i interakcja z asystentem głosowym są obsługiwane bezprzewodowo przez przycisk wielofunkcyjny, natomiast aplikacja Pioneer Notification for Android™ jest w stanie odczytywać e-maile i inne wiadomości w drodze.

  DOŚWIADCZ w całości BEZPRZEWODOWEGO DŹWIĘKU E8s są naprawdę bezprzewodowe, bez kabli łączących prawą i lewą słuchawkę. Zanurz się w muzykę i poczuj rytm swojego ciała, biegając, trenując albo ćwicząc, bez przeszkadzających kabli.

  NIECH TWOJA MUZYKA BĘDZIE Z TOBĄ Trzy pary wkładek dousznych Secure są dostarczane w rozmiarach S/M/L, zapewniając znakomite dostosowanie do wielkości i kształtu ucha. Wkładki douszne pasują do małżowiny i blokują E8s na miejscu, co sprawia, że ich wypadnięcie w trakcie uprawiania sportu jest niemal niemożliwe.

  INTELIGENTNE właściwości ZAPROJEKTOWANE DLA SPORTOWCÓW Gumki słuchawek, które nie odcinają od dźwięków otoczenia, pozwalają pozostawać w kontakcie z otoczeniem, będąc jednocześnie zanurzonym w muzyce. Gumki mają trzy wąskie szczeliny, które zezwalają na przedostawanie się dźwięku otoczenia o niskim poziomie do ucha, gwarantując bezpieczeństwo.

  Sportowcy kochają na dodatek bezprzewodowy przycisk wielofunkcyjny słuchawek o wodoodporności IPX5, który łączy funkcje odtwarzania, telefonu oraz asystenta głosowego.


☆ FIIO FF3S słuchawki douszne przewodowe ☆

FIIO FF3S słuchawki douszne przewodowe Najniższa Cena Online

☆ FIIO FF3S słuchawki douszne przewodowe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FiiO
 • Nazwa produktu: FIIO FF3S słuchawki douszne przewodowe
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  FiiO FF3S Słuchawki douszne z dynamicznym przetwornikiem berylowym - black Dynamiczny Przetwornik Berylowy: FF3S nieszablonowy dźwięk dzięki innowacyj...


☆ FiiO JD7 - dokanałowe - srebrny (6953175740940) ☆

FiiO JD7 - dokanałowe - srebrny (6953175740940) Najniższa Cena Online

☆ FiiO JD7 - dokanałowe - srebrny (6953175740940) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FiiO
 • Nazwa produktu: FiiO JD7 - dokanałowe - srebrny (6953175740940)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  FiiO JD7 - Dynamiczne słuchawki dokanałowe Dynamiczny przetwornik z dwoma obwodami magnetycznymi - konkretny i czysty dźwięk. Wzmacniacz przewodnictwa magnetycznego - perfekcyjny dźwięk z różnych źródeł. Membrana z półkrystalicznego polimeru PU - bujne brzmienie wokali.

  Pasmo przenoszenia dostrojone w kierunku krzywej Harmana - naturalna i znaczna scena dźwiękowa. Budowa ze stali nierdzewnej 316L - trwałe i komfortowe słuchawki. Nowe, ultra cienkie końcówki HS18 - lepsze dostosowanie i komfort.

  Półotwarta konstrukcja - miękkie i naturalne brzmienie, komfortowe słuchanie. Dynamiczny przetwornik z dwoma obwodami magnetycznymi w dwuwarstwowej obudowie.Wewnętrzne i zewnętrzne obwody magnetyczne.JD7 jest wyekwipowany w 10-milimetrowy przetwornik dynamiczny z wewnętrznymi i zewnętrznymi obwodami magnetycznymi, które widocznie ulepszają gęstość strumienia magnetycznego, dzięki temu przetwornik może wcisnąć więcej powietrza, żeby uzyskać dźwięk bez wysiłku.

  Przetwornik JD7 jest umieszczony w dwuwarstwowej obudowie, w której każda warstwa jest zaopatrzona w system tłumienia, który lepiej kontroluje niechciane wibracje i rezonanse, co skutkuje niższymi zniekształceniami, co ostatecznie przekłada się na szybszym brzmieniu przetwornika z głębszym basem.

  Wzmacniacz przewodności magnetycznej Dzięki JD7 możesz uzyskać znakomity dźwięk niemal z dowolnego źródła. Jego wzmacniacz przewodności magnetycznej powiększa strumień magnetyczny generowany poprzez przetworniki do ponad 1 Tesli, co daje czułość na poziomie 108dB – co oznacza,choćby Twój telefon może z łatwością napędzać JD7.

  Membrana z półkrystalicznego polimeru PU JD7 ma polimerową membranę z uszczelką PU, wybraną specjalnie ze względu na jej unikalne i korzystne atrybuty. PU nadaje wokalom nieszablonowe, bujne brzmienie.

  Polimerowa membrana jest wystarczająco sztywna, by zminimalizować niepożądane wibracje w trakcie obszernych ruchów przetwornika, a jednocześnie jest wystarczająco responsywna,szybko poruszać się zgodnie z sygnałami analogowymi.

  Wszystko to skutkuje prędkim, czystym dźwiękiem – zwłaszcza w odniesieniu do basów. Budowa ze stali rdzoodpornej 316L Materiałem JD7 jest stal nierdzewna 316L. Obudowy zostały wykonane z metalowego proszku, który przechodzi przez formowanie wtryskowe i jest spiekany w temperaturze 1000 poziomów w procesie zwanym formowaniem wtryskowym metalu.

  dzięki temu JD7 jest nie tylko wygodny w noszeniu, lecz także bardzo trwały i odporny na zużycie. Nowe, ultra cienkie końcówki HS18 w komplecie W pakiecie z JD7 znajdują się trzy pary* zupełnie nowych, ultra cienkich końcówek dousznych HS18 marki FiiO.

  Dzięki grubości zaledwie 0,4 mm HS18 są lekkie i komfortowe w noszeniu. Końcówki douszne HS18 mają ponadto pokaźny otwór o takim samym rozmiarze jak kanały akustyczne JD7 minimalizując bariery dźwiękowe pomiędzy słuchawką a błoną bębenkową, by w pełni usłyszeć dźwięk JD7 zgodnie z jego założeniami.*rozmiary S/M/L (rozmiar M jest fabrycznie zainstalowany) Długie słuchanie bez zmęczenia...


☆ Bezprzewodowe słuchawki douszne tws epic air sport anc marki Jlab ☆

Bezprzewodowe słuchawki douszne tws epic air sport anc marki Jlab Najniższa Cena Online

☆ Bezprzewodowe słuchawki douszne tws epic air sport anc marki Jlab - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JLab
 • Nazwa produktu: Bezprzewodowe słuchawki douszne tws epic air sport anc marki Jlab
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bezprzewodowe słuchawki douszne TWS Epic Air Sport ANC Zdecyduj jaki trening dziś wykonasz ze słuchawkami Epic AIR Sport i skoncentruj się na nim dzięki postępowej funkcji aktywnej redukcji szumów. Słuchawki Epic Air Sport ANC pozwolą Ci zatracić się w ulubionej muzyce!

  Jakość dźwięku na najwyższym poziomie oraz aktywna redukcja szumów sprawi,bez problemu skupisz się na tym co kochasz. Nie przejmuj się ciągłym ładowaniem, słuchawki Epic Air Sport ANC pozwalają cieszyć się odtwarzaniem muzyki przez ponad 70 godzin.

  Skorzystaj z wyjątkowo przydatnych funkcji jak wstrzymanie muzyki przez wyciągnięcie słuchawki, a także wznowienie poprzez ich ponowne założenie. Dzięki funkcji TWS bezproblemowo zintegrujesz trening z rozmową telefoniczną.

  znakomita jakość dźwięku na wyciągnięcie ręki! Nietuzinkowe sportowe słuchawki bezprzewodowe, z którymi wyciszysz się dzięki aktywnej redukcji szumów i posłuchasz ulubionej muzyki nawet do 70 godzin! innowacyjna technologia Bluetooth 5.0 zapewni Ci połączenie najwyższej jakości.

  Ciesz się chwilą poprzez niemało godzin Połącz słuchawki przez Bluetooth i słuchaj muzyki bez przerwy poprzez ponad 15 godzin! W każdej chwili możesz schować słuchawki do etui, które równocześnie działa jak power bank i wydłużyć czas rozrywki o 55 godzin!

  Ciesz się chwilą łącznie poprzez 70 godzin słuchania swoich ulubionych utworów. Trenuj i słuchaj muzyki bez zakłócających szumów w tle dzięki technice aktywnej redukcji szumów ANC. Wycisz się dzięki aktywnej redukcji szumów Słuchawki TWS Epic Air Sport ANC daje Ci możliwość wybrania natężenia zewnętrznych dźwięków poprzez całkowite ich wyciszenie lub pozwolenie na dotarcie do ciebie prawie wszystkich z otoczenia (tryby: ANC On, ANC Off i Be Aware).

  Dzięki aplikacji JLab Air ANC steruj poziomem odbierania dźwięków z otoczenia w każdym momencie dnia. Sześć mikrofonów współpracuje tak, aby hałasy likwidować do zera i przy okazji dają gwarancję niezakłóconego dźwięku.

  Wybieraj spomiędzy trybów aktywnej redukcji szumów: • Tryb ANC (Active Noise Cancelling) On: Funkcja ta ogranicza rozpraszające hałasy z otoczenia. Innowacyjna technika ANC dostosowuje dźwięk do przestrzeni wokół nas i zapewnia niesamowite wrażenia podczas słuchania muzyki.

  Nie rozpraszaj się i słuchaj dźwięków, które chcesz słyszeć. Funkcja ANC ON pozwoli Ci się skoncentrować na ulubionej muzyce, podczas podróży czy w trakcie ważnych spotkań biznesowych. • Tryb ANC (Active Noise Cancelling) Off: Funkcja ta pasywnie ogranicza otaczające nas dźwięki.

  Dzięki zróżnicowanym nakładkom połączysz genialnie uszczelnienie słuchawek. Do wyboru są nakładki piankowe, o żelowym zakończeniu i o wydłużonym kształcie, przystępne w wielu rozmiarach. Sprężyste zaczepy wygodne przyleganie słuchawek do uszu, a ochrona IP66 gwarantuje nieszablonową wytrzymałość na pot i zachlapanie.

  funkcja ANC OFF sprawi, iż oglądając film usłyszysz jak ktoś cię woła z innego pokoju albo w pracy będziesz w stanie usłyszeć zbliżającego się współpracownika. • Tryb Be Aware: Funkcja Be...Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania douszne do 700 zł najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania douszne do 700 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania douszne do 700 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane słuchawki douszne do biegania – Zestawienie maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania dousznych do 700 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych słuchawek dousznych do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania douszne do 700 zł opinie,
 • dobre słuchawki do biegania douszne do 700 zł cena,
 • ranking słuchawek do biegania dousznych do 700 zł,
 • słuchawki do biegania douszne do 700 zł jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania dousznych do 700 zł

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania dousznych do 700 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania dousznych do 700 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania douszne do 700 zł najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania dousznych do 700 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness dousznymi do 700 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania douszne do 700 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness dousznymi do 700 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania douszne do 700 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *