FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania dousznych do 1000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania dousznych do 1000 zł


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania dousznych do 1000 zł,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek dousznych do biegania.

Jakie słuchawki do biegania douszne do 1000 zł najlepiej wybrać? Ranking listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania douszne do 1000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek do biegania dousznych do 1000 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Jabra Elite 85t ☆

Jabra Elite 85t Najniższa Cena Online

☆ Jabra Elite 85t - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Elite 85t
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 12
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Jabra Elite 85t
  Douszne słuchawki bezprzewodowe

  Okazuje się, że możesz mieć wszystko…
  Aktywna redukcja szumów (Active Noise Cancellation, ANC) usuwa niepożądane hałasy, a technologia HearThrough (nasza nazwa na tryb przejrzystości) zagwarantuje dostęp do dźwięków otoczenia, gdy go Ci potrzeba. 11 poziomów dźwięku — od maksymalnego poziomu technice ANC do poziomu HearThrough — opracowano specjalnie z myślą o dostosowaniu do indywidualnego sposobu wychwytywania różnic w poziomach głośności. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie umknie Ci żaden dźwięk.
  Zupełnie nowy poziom redukcji hałasu
  Słuchawki douszne Elite 85t opracowano z zastosowaniem najnowszej przystępnej na rynku technice redukcji hałasu, aby zapewnić Ci całkowitą kontrolę nad sposobem słyszenia dźwięków z otaczającego Cię świata. Czas wejść na zupełnie nowy poziom świadomego odcinania się od dźwięków otoczenia.
  Powrót do rzeczywistości za jednym dotknięciem
  technologia HearThrough z możliwością pełnej regulacji pozwala Ci decydować w jakim stopniu chcesz dopuścić do siebie dźwięk z otoczenia. Wystarczy, że użyjesz komfortowego suwaka i naciśniesz przycisk funkcji. Gdy chcesz słyszeć, co dzieje się wokół — i na przykład efektywnie zamówić kawę — możesz to zrobić. Dzięki funkcji HearThrough od świata rzeczywistego ze wszystkimi jego bodźcami za każdym razem dzieli Cię tylko jedno dotknięcie.
  Korzystając z suwaków do regulacji przystępnych w aplikacji Jabra Sound+, możesz wybrać doskonały poziom działania technologii ANC i HearThrough.szybko przełączać się pomiędzy nimi, starczy użyć przycisku na słuchawce.
  Chipset gwarantujący największe możliwości w naszej historii
  Taka technika wymaga obfitej mocy obliczeniowej. To dlatego nasze słuchawki są wyposażone w przeznaczony chip przetwarzania, który zezwala na korzystanie z naszych instynktownych trybów dźwięku. Wewnętrzne i zewnętrzne mikrofony z niezależną wielostopniową konfiguracją filtra oraz zintegrowana 6-pasmowa ścieżka korektora znakomity przepływ dźwięku i produktywne przetwarzanie sygnału bez opóźnień… Przepraszamy… przez chwilę trochę nas poniosło z tym technologicznym żargonem.
  wytwarzane w oparciu o informacje tysięcy uszu
  Przetestowaliśmy tysiące uszu i przetworzyliśmy uzyskane w ten sposób informacje za pomocą naszego nowoczesnego symulatora algorytmicznego, aby zmieścić całą naszą rewelacyjną technikę w nowej, kompaktowej konstrukcji przy użyciu najnowszych technik miniaturyzacji.
  Nasze najnowsze słuchawki douszne mają na wpół otwartą konstrukcję z otworami wentylacyjnymi zezwalającymi zmniejszyć ciśnienie, co pozwala uniknąć wrażenia „zakorkowanych uszu. Trzy rozmiary owalnych nakładek EarGels z miękkiego silikonu zapewniają pewne dopasowanie i szczelne tłumienie hałasu, udoskonalając tym samym jakość dźwięku i zapewniając poczucie komfortu poprzez cały długi dzień.
  prekursorska funkcja MyFit w aplikacji Jabra Sound+ umożliwi uzyskanie trafnego dobrania, gwarantującego wydajniejsze działanie funkcji aktywnej redukcji hałasu i lepszą jakość dźwięku.
  dużo mikrofonów, żadnego hałasu.
  Nasza progresywna cyfrowa technika ANC wykorzystuje po dwa mikrofony znajdujące się w każdej słuchawce dousznej, aby zredukować poziom hałasu, zanim ten w ogóle do Ciebie dotrze.
  • Jeden zewnętrzny mikrofon — eliminacja hałasu na zewnątrz ucha
  • Jeden wewnętrzny mikrofon — usuwa hałas we wnętrzu ucha

  solidny dźwięk. Drobna budowa.
  Głośniki o średnicy 12 mm, regulowany korektor i kodeki AAC i SBC to gwarancja bogatego, szczegółowego dźwięku i konkretnych basów wydobywających się z zaskakująco nieznacznej konstrukcji. Konkretny, głośny, imponujący i donośny dźwięk wyciągający się z obudowy tak nieznacznej, że musisz ją zobaczyć, aby uwierzyć. Zachwyć się zupełnie nową jakością muzyki.
  MySound to Twoje brzmienie
  Nie da się ulepszyć klasyki — zresztą nie warto jej polepszać, skoro nic jej nie dolega — zrozumieliśmy jednak, iż możemy zrewolucjonizować sposób w jaki słyszysz muzykę, i sprawić, żeby utwory, które kochasz, brzmiały jeszcze lepiej.
  Funkcja MySound profesjonalnie optymalizuje i konfiguruje dźwięk w wyniku działania dostępnego w aplikacji testu słuchu, a następnie kalibruje słuchawki. W wyniku czego muzyka jest znakomicie przypasowana do Twojego indywidualnego profilu słuchowego. Podoba nam się to brzmienie.
  Niech wszyscy usłyszą, co masz do powiedzenia
  Wiemy, że nie chcesz rezygnować z jakości połączeń. Spójrzmy prawdzie w oczy — kto by chciał? Mieliśmy to na uwadze, gdy opracowywaliśmy model Elite 85t — to dlatego w środku każdej dousznej słuchawki umieściliśmy nie dwa, lecz trzy istotnie efektywne, fachowe mikrofony. Dodaliśmy także dogłos, dzięki czemu podczas połączeń będziesz korzystnie słyszeć na dodatek swój głos, dodaliśmy również najnowsze i najbardziej innowacyjne algorytmy do eliminacji szumu wiatru. Dzięki temu głos w trakcie rozmów będzie wyraźny i klarownie czysty, a prowadzenie rozmów będzie jeszcze przyjemniejsze. Chcemy jednak dać Ci coś więcej.
  najlepsze słuchawki douszne
  Skorzystaliśmy z naszej innowacyjnej technologii wydłużania czasu działania baterii,mieć pewność, że te maleństwa po jednym ładowaniu wytrzymają z włączoną technologią ANC nawet 5,5 godziny — z niewielką stacją ładującą wydłużysz ten czas choćby do 25 godzin.
  Słuchawki obsługują funkcję bezprzewodowego ładowania i są zgodne ze wszystkimi ładowarkami z atestem Qi, dzięki temu w przypadku spadku poziomu ich naładowania starczy umieścić je na podkładce do ładowania lub użyć kabla USB-C.
  Dajemy z siebie więcej
  Zaprojektowaliśmy te wodoodporne maleństwa o stopniu ochrony IPX-4 z mocnych, wytrzymałych materiałów, dzięki temu będą Ci one długo służyć. Jeśli złapie Cię deszcz, słuchawki będą ostatnią rzeczą, o którą będziesz się martwić. Równocześnie dajemy Ci również 2-letnią przedłużoną gwarancję* oporności na działanie pyłu i wody (tak na wszelki wypadek).
  Ty tu rządzisz
  Są rzeczy, których nie tylko nie da się zmienić, lecz też nie ma się na nie żadnego wpływu. Na szczęście — dzięki aplikacji Sound+ i przystępnej w jej ramach funkcji MyControls — funkcje przycisków Twoich słuchawek dousznych do nich nie należą. Teraz możesz zastosować przyciski w zupełnie nowy sposób — do uruchamiania i pomijania utworów, odbierania i odrzucania połączeń i nie tylko. W tym celu wystarczy skorzystać z aplikacji Sound+. MyControls daje Ci możliwość prawdziwego zapanowania nad Twoimi słuchawkami dousznymi.
  Asystenci na wyciągnięcie palca
  Elite 85t ma wbudowanego asystenta Alexa i współpracuje z Siri i Google Assistant, więc pomoc jest za każdym razem pod ręką (albo w Twoim uchu).
  Brak konieczności konfiguracji
  Lubimy myśleć nieszablonowo. Skoro więc słuchawki douszne Elite 85t dostarczają wyśmienity dźwięk od momentu ich odpakowania, pobierając aplikację Sound+ możesz tylko poprawić jakość swoich wrażeń.
  Funkcje MySound i MyControls, ustawienia połączeń, dostosowywany korektor dźwięku, a także opcje umożliwiające personalizację powodują, iż aplikacja Sound+ to gwarancja niesamowitego dźwięku podczas prowadzenia rozmów i słuchania muzyki. Żadnych kompromisów.
  dane technologiczne:
  kompozycja izolująca od hałasu - Tak
  Redukcja szumów w trakcie rozmów - Tak, technologia 6 mikrofonów
  Ochrona przed szumem wiatru - Tak
  Obsługiwane kodeki dźwięku - SBC, AAC
  rozmiar głośnika - 12 mm
  Szerokość pasma głośnika (tryb muzyki) - Od 20 Hz do 20 kHz
  Szerokość pasma głośnika (rozmowy) - Od 100 Hz do 10 kHz
  rodzaj mikrofonu - 6 x MEMS
  Szerokość pasma mikrofonu - Od 100 Hz do 10 kHz
  Aktywne Wyciszanie Szumów (ANC). - nowoczesny system ANC producenta Jabra wykorzystuje 4 z 6 mikrofonów urządzenia
  ANC - Tak, dostosowywany
  Funkcja HearThrough - Tak, regulowany
  Redukcja nacisku na ucho - Tak
  Bateria
  Czas odtwarzania muzyki z ANC - Do 25 godz. (do 5,5 godziny dla zestawu słuchawkowego i 19,5 godziny z futerałem ładującym)
  Czas odtwarzania muzyki bez ANC - Do 31 godz. (do 7 godzin dla zestawu słuchawkowego i 24 godziny z futerałem ładującym)
  Tryb uśpienia - automatyczne wyłączanie po 15 minutach bez podłączenia lub po 30 minutach braku aktywności, możliwość konfiguracji z aplikacją Sound+.
  Możliwość bezprzewodowego ładowania - Działa z ładowarkami bezprzewodowymi z certyfikatem Qi (min. 5 W) — ładowarka bezprzewodowa nie jest załączona
  Czas ładowania przewodowego - USB-C
  Czas ładowania - Do 3 godzin, pełne naładowanie ze specjalną ładowarką sieciową USB (500 mA)
  Czas ładowania bezprzewodowego - Do 3,5 godziny w temp. 25C (w zależności od typu ładowarki bezprzewodowej)
  szybkie ładowanie - Do 60 minut czasu pracy w sytuacji ładowania wkładek dousznych poprzez 15 minut w futerale ładującym
  Czas czuwania - 6 miesięcy
  Bateria - Akumulatory litowo-jonowe (wielokrotnego użytkowania)
  Zawartość opakowania - Wkładki douszne, futerał ładujący, kabel USB-C, 3 zestawy silikonowych wkładek EarGel(TM), gwarancja i ulotki z ostrzeżeniami i informacjami

☆ Bang & Olufsen BeoPlay E6 ☆

Bang & Olufsen BeoPlay E6 Najniższa Cena Online

☆ Bang & Olufsen BeoPlay E6 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bang & Olufsen
 • Nazwa produktu: Bang & Olufsen BeoPlay E6
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Bezprzewodowe słuchawki zaprojektowane dla osób prowadzących aktywny fason życia. Konkretny dźwięk Bang and Olufsen, do 5 godzin odtwarzania i ładowanie w podróży.

  Trwała dbałość o detale

  • Ciągła dbałość o detale na wszelkich etapach projektowania jest powodem, dla którego słuchawki Bang and Olufsen wyróżniają się na tle wszelkich innych. Niewielkie szczegóły budowy, które składają się na płynnie zintegrowaną całość to klucz do sukcesu przy projektowaniu tego arcydzieła. Słuchawki B and O sprostają wszystkim stawianym im wymaganiom.

  Bezprzewodowy sygnał dźwiękowy Bang and Olufsen

  • Te bezprzewodowe słuchawki są dostrajane przez najlepszych inżynierów akustycznych Bang and Olufsen i w żaden sposób nie ograniczają jakości dźwięku. System odpowiadający za wrażenia dźwiękowe zaprojektowano tak, by brzmiały jak najistotniej naturalnie.

  komfortowe i konfigurowalne

  • idealnie dopasowane słuchawki zapewniają lepszą jakość dźwięku i basu. W zestawie wynajdziesz kilka różnorodnych końcówek dousznych, które genialnie przypasują się do Twoich uszu.

  Materiały oporne na wodę i kurz

  • kabel łączący słuchawki inspirowany jest miejskim stylem. Wytrzymałą obudowę słuchawek stworzono z teksturowanej gumy i polimeru opornego na wilgoć. Pilot zdalnego sterowania jest zaopatrzony w aluminiowe przyciski sterujące.

  Do 5 godzin odtwarzania

  • Beoplay E6 jest wyposażony w funkcję inteligentnego ładowania, która pozwala na ładowanie słuchawek podczas ich używania. Do 5 godzin aktywnego odtwarzania muzyki, gdziekolwiek jesteś!

  automatyczne odtwarzanie

  • Dla łatwości użycia i szybkiego dostępu, każda słuchawka jest wyposażona w śladowy magnes, który pozwala nosić słuchawki na szyi bez ryzyka utraty sprzętu. Po dotknięciu magnesów słuchawki wyłączają się automatycznie, aby zoptymalizować żywotność baterii.

  Specyfikacja technologiczna:

  • Bluetooth: kodek AAC Bluetooth 4.2
  • Obsługa urządzenia: 3 przyciski sterujące
  • Bateria: 2 x 50 mAh
  • Czas odtwarzania: do 5 godzin
  • Czas ładowania: 2 godziny
  • Częstotliwość: 20 - 22 000 Hz
  • Mikrofon: wielokierunkowy, MEMS
  • Głośniki: średnica elektro-dynamiczna 6,4 mm
  • Impedancja: 16 Ohm
  • Waga: słuchawki: 21g
  • rozmiary słuchawek: 47 mm x 26,3 mm x 22,2 mm
  • Długość kabla wokół szyi: 52 cm

  komplet posiada:

  • Słuchawki Beoplay E6
  • USB-A kabel zasilający
  • silikonowe nakładki
  • zacisk kablowy
  • szybki przewodnik

  BANG AND OLUFSEN JEST JEDNĄ Z NAJLEPIEJ ROZPOZNAWALNYCH NA ŚWIECIE MAREK ZAJMUJĄCYCH SIĘ PRODUKCJĄ urządzeń ELEKTRONICZNYCH. Firma wyróżnia SIĘ konwencjonalnYM I jednocześnie postępowYM DESIGNEM, nadzwyczajnYM WYKOŃCZENIEM, FUNKCJONALNOŚCIĄ POŁĄCZONĄ ZE STYLEM, a także TECHNOLOGIĄ W NAJWYŻSZYM STOPNIU ODDAJĄCĄ ORYGINALNE BRZMIENIE DŹWIĘKÓW. JEST ONA ZAPRZECZENIEM PRODUKCJI MASOWEJ W KAŻDYM swym ASPEKCIE.

☆ The House of Marley Redemption ANC ☆

The House of Marley Redemption ANC Najniższa Cena Online

☆ The House of Marley Redemption ANC - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: The House of Marley
 • Nazwa produktu: The House of Marley Redemption ANC
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:nie;dopełniające zasilanie z etui do:20 h;Czas pracy do:5 h;asygnowane do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):97 dB;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:16 Ω;informacje dodatkowe:ładowanie port USB-C;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;producenta telefonu pasujących słuchawek:Samsung, LG, HTC, Microsoft, Sony, Huawei, Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, BlackBerry, Xiaomi, Honor, OPPO;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Redemption ANC;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HSP (Hands Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:uniwersalne, do prowadzenia rozmów;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana budowa:nie;Średnica przetwornika:8,6 mm;True Wireless:tak;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:douszne;Waga:14 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:adaptery douszne, etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ Beats by Dr. Dre Fit Pro ☆

Beats by Dr. Dre Fit Pro Najniższa Cena Online

☆ Beats by Dr. Dre Fit Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Beats by Dr. Dre
 • Nazwa produktu: Beats by Dr. Dre Fit Pro
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 15
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne Beats Fit Pro - czarny Beats

  wytwarzane z myślą o wygodzie
  Słuchawki Beats Fit Pro są wyekwipowane w wygodne, dostosowujące się do ucha elastyczne skrzydełka. Tę uniwersalną konstrukcję ze skrzydełkiem testowali różni sportowcy. Dzięki temu masz pewność, że słuchawki pozostaną na swoim miejscu podczas pracy i treningu. Natomiast specjalne otwory zniżające ciśnienie w uchu w dodatku gwarantują cały dzień komfortowego słuchania.

  Trzy wkładki douszne z miękkiego silikonu oznaczają,z łatwością złączysz wymiar do uszu. Funkcja Test dostosowania, przystępna równocześnie dla użytkowników sprzętów Apple, jak i systemu Android, pomaga złączyć końcówki tak,odpowiednio uszczelnić kabel słuchowy i uzyskać najkorzystniejsze brzmienie.

  Otaczaj się dźwiękiem
  Słuchawki Beats Fit Pro proponują solidny, zrównoważony dźwięk za sprawą niestandardowej platformy akustycznej, która zrównoważenie pozostaje w uchu przez cały, aktywny dzień. Opatentowany dwuelementowy przetwornik membranowy umieszczony w dwukomorowej obudowie gwarantuje czysty dźwięk i perfekcyjną separację kanałów stereo. Nowoczesny procesor cyfrowy optymalizuje jakość dźwięku pod kątem głośności i czystości, jednocześnie gwarantując perfekcyjną redukcję szumów.

  Słuchawki Beats Fit Pro oferują dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchów głowy, który zanurza Cię w brzmieniu muzyki, filmów i gier. Dynamiczne śledzenie ruchów głowy wykorzystuje żyroskopy i przyspieszeniomierze, by na tej podstawie dopasowywać brzmienie do ruchów głowy, dzięki czemu masz za każdym razem wrażenie, że dźwięk otacza Cię ze wszelkich stron.

  Słuchaj tego, czego chcesz
  Dwa różnorodne sposoby odsłuchu sprawiają, że masz całkowitą kontrolę nad tym, co słyszysz. Aktywna redukcja hałasu (ANC) na bieżąco kalibruje dźwięk, a także wychwytuje niepożądane hałasy z otoczenia, aby optymalizować brzmienie. Chcesz lepiej słyszeć otoczenie? Włącz tryb kontaktu. Po jego włączeniu skierowane do zewnątrz mikrofony rejestrują dźwięki z otoczenia, które następnie słuchawki wplatają w muzykę. Teraz możesz swobodnie dobierać tryb odsłuchu do swoich aktualnych potrzeb.

  Czip Apple H1
  Za sprawą czipu Apple H1 słuchawki Beats Fit Pro są gotowe na wszystkie wyzwania i trudy codziennego życia. Do sparowania z dowolnym urządzeniem Apple starczy jedno dotknięcie3. A gdy przełączasz się z iPhone'a na Maca lub iPada, funkcja samoczynnego przełączania przekierowuje dźwięk4. Natomiast Udostępnianie dźwięku innym słuchawkom Beats (lub Apple AirPods) oznacza, iż możesz łatwo słuchać muzyki wspólnie ze znajomymi.

  Energia na cały dzień
  Słuchawki oferują nawet 6 godzin słuchania i dopełniające 18 godzin słuchania w kieszonkowym etui ładującym. Oznacza to, iż słuchawki Beats Fit Pro gwarantują łącznie do 24 godzin odtwarzania. Po wyłączeniu trybu ANC lub trybu kontaktu uzyskasz do 7 godzin słuchania. Gdy bateria będzie prawie wyczerpana, 5-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel zapewni do 1 godz. Odtwarzania. Trwała bateria? mocne rozwiązanie.

  poprawnie Cię słyszeć
  zaimplementowany przyspieszeniomierz i moduł Bluetooth w standardzie Class 1 słuchawek Beats Fit Pro wykrywają Twój głos, aby Twoi rozmówcy za każdym razem wspaniale Cię słyszeli. Podwójne mikrofony wykorzystujące technikę kształtowania wiązki dokładnie lokalizują źródło dźwięku, a procesor cyfrowy usuwa hałasy i szum wiatru, dzięki temu Twój głos jest wyraźny i wspaniale słyszalny.

  Działają z Androidem
  Słuchawki Beats Fit Pro z łatwością łączą się z Androidem przez Bluetooth od razu po wyjęciu z pudełka. Dzięki aplikacji Beats na Androida9 masz dostęp do rozbudowanych funkcji, takich jak parowanie jednym dotknięciem, zmiana przycisków sterowania, sprawdzanie poziomu naładowania, aktualizacje oprogramowania układowego i Test dopasowania, które pozwalają uzyskać nadzwyczajne brzmienie i przypasowanie słuchawek.

  Najważniejsze cechy:

  • rozciągliwe, dopasowujące się do ucha skrzydełka gwarantują komfort i stabilność przez cały dzień
  • Niestandardowa platforma akustyczna zapewnia potężny i stabilny dźwięk
  • Dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchów głowy zanurza Cię w brzmieniu muzyki, filmów i gier
  • Aktywna redukcja hałasu (ANC) dynamicznie dopasowuje się do warunków, aby tłumić hałas z otoczenia
  • Łatwe włączanie trybu kontaktu, w którym słychać wszystko wokoło
  • Czip Apple H1 automatycznie przełącza słuchawki między urządzeniami, pozwala na Udostępnianie dźwięku oraz umożliwia korzystanie z Siri
  • Douszne słuchawki wytrzymałe na wodę i pot (IPX4)
  • Do 6 godzin słuchania (łącznie do 24 godzin z etui ładującym)
  • Wysoka jakość połączeń telefonicznych i interakcji z asystentem głosowym dzięki podwójnym mikrofonom wykorzystującym technikę kształtowania wiązki
  • najlepsza w branży łączność Bluetooth w standardzie Class 1 gwarantuje większy zasięg i mniej zakłóceń
  • Funkcja Lokalizator systemu iOS usprawnia znalezienie zgubionych słuchawek
  • Zgodne z Androidem od razu po wyjęciu z pudełka. Dzięki aplikacji Beats na Androida masz dostęp do rozbudowanych funkcji, takich jak parowanie jednym dotknięciem, zmiana przycisków sterowania i Test dobrania
  • Kieszonkowe etui ładujące w tym samym kolorze z gniazdem USB-C do ładowania


  EAN: 0194252484289
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy
  Kod dostawcy: MK2F3EE/A
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  kompozycja: Douszne
  Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: 1 x USB (Type C)
  Dźwięk: Stereo
  Mikrofon: Tak
  Akcesoria w komplecie: Słuchawki douszne Beats Fit Pro Kieszonkowe etui ładujące Wkładki douszne w trzech wymiarach kabel do ładowania z USB-C na USB-C (zasilacz USB-C sprzedawany oddzielnie) Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna
  rozmiary: Wysokość: 2,85 cm (etui), 1,9 cm (słuchawka) Długość: 6,2 cm (etui), 3 cm (słuchawka) Szerokość: 6,2 cm (etui), 2,4 cm (słuchawka)
  Pozostałe atrybuty: zaimplementowane części sterujące: Jeden przycisk wielofunkcyjny po każdej stronie Masa: 55,1 g (etui), 5,6 g (słuchawka), 66,3 g (łącznie)

☆ Słuchawki douszne HUAWEI FreeBuds Lipstick Czerwony ☆

Słuchawki douszne HUAWEI FreeBuds Lipstick Czerwony Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki douszne HUAWEI FreeBuds Lipstick Czerwony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Słuchawki douszne HUAWEI FreeBuds Lipstick Czerwony
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;dodatkowe zasilanie z etui do:24 h;Czas pracy do:4 h;asygnowane do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Funkcje dodatkowe:wodoodporne;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;Kodek Bluetooth:SBC, AAC;Kolor:czerwony;Kolor:czerwony;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;marki telefonu pasujących słuchawek:Huawei, Honor;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):FreeBuds Lipstic;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;wytrzymałość:na wodę;odporność – klasa:stopień ochrony IPX4 (szczegóły w warunkach gwarancji);Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:uniwersalne, do prowadzenia rozmów;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana budowa:nie;Średnica przetwornika:14,3 mm;True Wireless:tak;typ podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:douszne;Waga:4,1 g;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ Kinera YH802 ☆

Kinera YH802 Najniższa Cena Online

☆ Kinera YH802 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kinera
 • Nazwa produktu: Kinera YH802
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Kinera YH802 (Edycja Limitowana) W pełni bezprzewodowe słuchawki douszne z etui ładującym Hybrydowy ANC | Ręcznie malowane | Niestandardowe przetworniki 10mm Bateria o długiej żywotności Długa żywotność baterii pozwala uniknąć problemów związanych z brakiem zasilania.

  Słuchawki posiadają baterie 3,7 V o pojemności 55 mAh każda. W dodatku zaopatrzone w układ XB6366D, potrafią zapewnić do 8 godzin odtwarzania,cieszyć się nieustanną, bezprzewodową podróżą muzyczną.

  Komfort noszenia konstrukcja wnęki dźwiękowej monitora dousznego jest wysoce szczelna, ergonomiczna i zapewnia fizyczną izolację akustyczną, dostosowując się komfortowo, zmniejszając odczucie nacisku noszenia w uchu.

  choćby całodzienne stosowanie nie sprawia odczuwania zmęczenia. Ponadto jakość dźwięku także uległa obfitej poprawie, dzięki właściwemu przypasowaniu. Jakość dźwięku klasy CD Doznania akustyczne Hi-Fi YH802 stosują customowe membrany PU 10 mm, a także głośnik z membraną kompozytową, jak także importowane cewki 0,03 mm z czystej miedzi.

  Łącznie zagwarantuje to strojenie o jakości hi-fi, odznaczające się wyraźną górą i głębokim basem. Hybrydowa aktywna redukcja szumów z sześcioma mikrofonami Kinera YH802 poprzez przetwarzanie chipów DSP z redukcją szumów z sześcioma wysokiej jakości mikrofonami z redukcją szumów sprzężenia zwrotnego, dokładne przechwytuje, a także analizuje zakłócenia zewnętrzne w celu wytworzenia przeciwnego sygnału zwrotnego, blokując w ten sposób hałas z zewnątrz.

  wynikiem jest redukcja hałasu otoczenia na poziomie -35 dB. Przełączanie między trybem mono i stereo W przeciwieństwie do konwencjonalnych słuchawek bezprzewodowych, Kinera YH802 wykorzystuje technikę dwukanałowego połączenia IBRT do stabilizacji połączenia.

  Jest obecnie jednym z niewielu rozwiązań chipowych, które mogą obsługiwać podwójny master, czyli: każda strona jest wyposażona w niezależny chip. Nie ma tutaj urządzenia nadrzędnego i podrzędnego, niezależnie od strony słuchawki.

  Korzystaj z lewej albo prawej w trybie mono albo z obu w trybie stereo, w dowolnym momencie. Obsługa trybu transparentnego i redukcja szumów połączeń ENC, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo i wygodę Tryb klarowny pozwala słyszeć złożone dźwięki otoczenia (np.

  podczas jazdy, nauki, pracy, ćwiczeń), aby zapewnić bezpieczne funkcjonowanie w danym środowisku. Obsługa redukcji szumów ENC podczas połączeń głosowych zagwarantuje czystą i wyraźną komunikację. Przystępne sterowanie jednym palcem YH802 oferuje przystępne sterowanie funkcjami odtwarzania, czy rozmów jednym palcem.

  wystarczy dotknąć panelu dotykowego umieszczonego na tylnej części słuchawek, żeby na przykład: wstrzymać odtwarzanie muzyki, przełączyć aktywny tryb redukcji szumów, odebrać / rozłączyć połączenie, czy ustawić głośność.

  Lekki jak piórko: tylko 5g Lekki korpus słuchawek został wykonany do długiego i wygodnego noszenia. Kompletna waga zestawu Kinera YH802 to tylko 50g, natomiast waga pojedynczej słuchawki, to zaledwie 5 gramów.

  Obsługa AAC + SBC Dwutrybowe dekodowanie HD AAC ma pokaźniejszą moc i więcej szczegółów, żeby odtwarzać bezstratną jakość dźwięku, co niezwykle polepsza jego jakość i wnosi więcej szczegółów do muzyki, większą czystość i obniża opóźnienia transmisji.

  SBC natomiast gwarantuje jakość dźwięku HD, kompatybilną z przeróżnymi urządzeniami na rynku. Bluetooth 5.0 - pokaźniejsza stabilność, ulepszony zasięg zaimplementowana w YH802 technologia Bluetooth 5.0, w porównaniu do poprzedniej wersji 4.2, posiada szybszą prędkość transmisji dochodzącą do 3MB/s, podczas gdy zasięg transmisji to nawet 10 metrów (bez przeszkód).

  Wszystko to przy mniejszym zużycie energii, poprawie jakości dźwięku i jednoczesnym wydłużeniu czasu stosowania. Niższe opóźnienia, płynna rozrywka Opóźnienie Bluetooth wynoszące zaledwie 100-120 ms znacznie udoskonala wrażenia z korzystania z zestawu słuchawkowego Bluetooth w różnorodnych sytuacjach, takich jak oglądanie transmisji na żywo, czy granie w gry.

  Ręcznie malowane wykończenie Zaprojektowane i malowane poprzez profesjonalnych artystów Kinera. To wizualna kontynuacja kunsztu technicznego naszych produktów. Każda para YH802 jest jedyna w swoim rodzaju, z uwagi na niepowtarzalny wzór.

  oporność na działanie wilgoci - standard IPX4 YH802 to słuchawki produkowane dla osób aktywnych. Są oporne na działanie potu, czy lekkiego deszczu, tak więc mogą być użytkowane bez obaw podczas uprawiania sportu, czy intensywnego przemieszczania się.

  Pozłacana antena FPC Korzystanie z pozłacanej anteny FPC, w porównaniu z tradycyjną płytką drukowaną, zagwarantuje jednostajniejszą transmisję sygnału, dłuższą odległość transmisji, a także silniejsze właściwości przeciwzakłóceniowe.

  Krzywa akustyczna Jakość dźwięku to podstawa słuchawek. Tuning YH802 to połączenie fizyki i stosownej korekcji. Kontrola dźwięku jest skrupulatna co do 0,1 dB i rozwija potencjał przetwornika. Krzywa redukcji szumów ANC Zbyt głęboka redukcja szumów może negatywnie wpłynąć na jakość dźwięku i wywoływać dyskomfort podczas wykorzystywania.

  Po wielokrotnych testach stwierdzono, iż głębokość redukcji szumów wynosząca 35 db gwarantuje optymalną równowagę pomiędzy jakością dźwięku, komfortem i efektami redukcji szumów. Krzywa przenoszenia mikrofonu YH802 jest wyposażony w 3 mikrofony z redukcją szumów sprzężenia zwrotnego po każdej stronie, które mogą produktywnie redukować hałas otoczenia, gwarantując równocześnie jednostajne i wyraźne połączenie głosowe.

  o Wersja Bluetooth: 5.0 o Obsługiwane formaty audio: SBC/AAC o Zasięg bezprzewodowy: ok.


☆ Audio-Technica ATH-ANC300 ☆

Audio-Technica ATH-ANC300 Najniższa Cena Online

☆ Audio-Technica ATH-ANC300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Audio-Technica
 • Nazwa produktu: Audio-Technica ATH-ANC300
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:nie;dodatkowe zasilanie z etui do:13,5 h;Czas pracy do:4,5 h;dedykowane do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):106 dB;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:14 Ω;Kodek Bluetooth:SBC, AAC, aptX;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;firmy telefonu pasujących słuchawek:Samsung, LG, HTC, Microsoft, Sony, Huawei, Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, BlackBerry, Xiaomi, Honor, OPPO;Mikrofon:tak;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;wytrzymałość:na wodę;wytrzymałość – klasa:stopień ochrony IPX2 (detale w warunkach gwarancji);Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:25000;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HSP (Hands Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:uniwersalne, do prowadzenia rozmów;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana konstrukcja:nie;Średnica przetwornika:5,8 mm;True Wireless:tak;typ podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:douszne;Waga:14 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne, etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ Technics EAH-AZ60E ☆

Technics EAH-AZ60E Najniższa Cena Online

☆ Technics EAH-AZ60E - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Technics
 • Nazwa produktu: Technics EAH-AZ60E
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 7
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;dopełniające zasilanie z etui do:18 h;Czas pracy do:7 h;przeznaczone do:smartfon;Funkcje dopełniające:asygnowana aplikacja, wodoodporne;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;dane dodatkowe:aplikacja Technics Audio Connect, dotykowe sterowanie, Google Fast Pair;Kodek Bluetooth:SBC, AAC, LDAC;Kolor:srebrny;Kolor:metaliczny/szary;Kompatybilny z asystentem głosowym:Amazon Alexa;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):EAH-AZ60;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;wytrzymałość:na wodę;niepodatność – klasa:stopień ochrony IPX4 (detale w warunkach gwarancji);Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HSP (Hands Profile);Przeznaczenie:uniwersalne, do prowadzenia rozmów;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana budowa:nie;Średnica przetwornika:8 mm;True Wireless:tak;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:douszne;Waga:7 g;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne, etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m...


☆ Shure Aonic FREE ☆

Shure Aonic FREE Najniższa Cena Online

☆ Shure Aonic FREE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shure
 • Nazwa produktu: Shure Aonic FREE
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SHURE AONIC FREE Słuchawki True Wireless Sound Isolating precyzyjnie zaprojektowane z myślą o najdrobniejszych detalach, słuchawki Shure AONIC FREE True Wireless Sound Isolating(TM) cechują się konkretnym dźwiękiem w małej obudowie.

  elegancka, prawdziwie bezprzewodowa, wygodna i praktyczna konstrukcja wyekwipowana wprzystępne przyciski sterujące pozwala się skupić na muzyce. Nieprzeciętne, gdziekolwiek się wybierzesz. ProdukowanE W STUDIO komponenty opracowane dla profesjonalistów wpływają na każdy aspekt tych słuchawek, gwarantując precyzyjnie zaprojektowany dźwięk, który łączy czystość z głębokim basem.

  Słyszysz wysokie i niskie tony i wszystko pomiędzy nimi. Sprawdzone na scenie, także poza nią udowadniają swoją wartość. W CZYM SĄ udoskonalonE$453 Tryb Immersive Audio + Tryb środowiskowy. Skup się na muzyce dzięki konstrukcji Sound Isolating(TM), która eliminuje zakłócenia, lub włącz tryb środowiskowy, aby usłyszeć świat za dotknięciem jednego przycisku.

  Zakosztuj w wygodzie. Zestaw wygodnych osłon w najróżniejszych rozmiarach sprawia, że słuchawki dostosowują się do Ciebie. Rozkoszuj się maratonami muzycznymi, z rewelacyjnie dobranymi słuchawkami, które pozostają bezpiecznie na miejscu.

  Smukłe i przenośne. Ciesz się smukłym kształtem obudowy, która pozostaje komfortowo na miejscu przez cały dzień. Wsuń swoje słuchawki do kieszeni w etui z klapką, które gwarantuje dwa uzupełniające ładowania. Atrybuty KLUCZOWE: o Czysty, studyjnej jakości dźwięk z głębokimi basami.

  Zaprojektowane na podstawie dziesięcioleci doświadczeń w tworzeniu produktów dla legend muzyki i przeróżnych wykonawców. O niewielka, mobilna prawdziwie bezprzewodowa budowa. Zrównoważona konstrukcja, którą można nosić komfortowo poprzez cały dzień.

  o Trwała jakość konstrukcji, która wytrzymuje pot i niełatwe warunki atmosferyczne. Zaprojektowane, żeby przejść rygorystyczne testy jakości i trwałości. O technika Sound Isolating(TM) w naturalny sposób blokuje szum i usuwa czynniki rozpraszające.

  Korzystaj z najistotniej wciągających wrażeń słuchowych bez względu na to, gdzie jesteś -- w pociągu, na siłowni, na lotnisku lub w domu. O Tryb środowiskowy zezwala na słyszenie świata zewnętrznego. Aktywuj za pomocą przycisku na słuchawce lub użyj funkcji PausePlus w aplikacji,automatycznie włączyć tryb środowiskowy, gdy wstrzymujesz odtwarzanie muzyki w słuchawkach.

  o Całkowity czas pracy baterii do 21 godzin z podręcznym etui transportowym zapewniającym nieustanne odtwarzanie dźwięku podczas podróży. Słuchawki działają aż do 7 godzin na jednym ładowaniu baterii, a etui transportowe z klapką zapewnia dwa dopełniające ładowania.

  o Korektor barwy dźwięku. Wybierz jedno z wielu przystępnych ustawień lub stwórz swój własny korektor za pomocą gratisowej aplikacji PLAY. Zapisywany bezpośrednio w słuchawkach, co upraszcza przenoszenie do innych aplikacji albo sprzętów.

  o Korzystaj z wyraźnych połączeń z wyjątkowym dźwiękiem stereo dzięki zintegrowanym mikrofonom w trakcie wideokonferencji i rozmów telefonicznych. Mikrofony zostały rozmieszczone tak, by uzyskać jak najkorzystniejszą klarowność rozmowy.

  o zaimplementowane przyciski sterujące do szybkiego dostępu do głośności, odtwarzania i połączeń. O Wzmacniacz słuchawkowy klasy premium z obsługą wielu kodeków, w tym Qualcomm(R) aptX(TM), AAC i SBC o Bezprzewodowa technologia Bluetooth(R) 5 ulepszoną stabilność połączenia i zasięg do 10 metrów.

  Możliwość łączenia z telefonami, tabletami i laptopami w celu słuchania muzyki i prowadzenia rozmów. O Aplikacja ShurePlus(TM) PLAY pozwala przystosować korektor, przyciski sterujące, tryb środowiska i komunikaty.

  Do pobrania za darmo na systemy iOS i Android.Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania douszne do 1000 zł – Ranking listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania douszne do 1000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania dousznych do 1000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Technics EAH-AZ60E ☆

Technics EAH-AZ60E Najniższa Cena Online

☆ Technics EAH-AZ60E - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Technics
 • Nazwa produktu: Technics EAH-AZ60E
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 7
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;dopełniające zasilanie z etui do:18 h;Czas pracy do:7 h;asygnowane do:smartfon;Funkcje dodatkowe:przeznaczona aplikacja, wodoodporne;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;informacje dodatkowe:aplikacja Technics Audio Connect, dotykowe sterowanie, Google Fast Pair;Kodek Bluetooth:SBC, AAC, LDAC;Kolor:metaliczny;Kolor:srebrny/szary;Kompatybilny z asystentem głosowym:Amazon Alexa;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):EAH-AZ60;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;niepodatność:na wodę;odporność – klasa:stopień ochrony IPX4 (szczegóły w warunkach gwarancji);Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HSP (Hands Profile);Przeznaczenie:uniwersalne, do prowadzenia rozmów;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana kompozycja:nie;Średnica przetwornika:8 mm;True Wireless:tak;typ podłączenia:bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:douszne;Waga:7 g;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne, etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ Słuchawki douszne HUAWEI FreeBuds Lipstick Czerwony ☆

Słuchawki douszne HUAWEI FreeBuds Lipstick Czerwony Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki douszne HUAWEI FreeBuds Lipstick Czerwony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Słuchawki douszne HUAWEI FreeBuds Lipstick Czerwony
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;dopełniające zasilanie z etui do:24 h;Czas pracy do:4 h;przeznaczone do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Funkcje uzupełniające:wodoodporne;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;Kodek Bluetooth:SBC, AAC;Kolor:czerwony;Kolor:czerwony;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;firmy telefonu pasujących słuchawek:Huawei, Honor;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):FreeBuds Lipstic;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;oporność:na wodę;wytrzymałość – klasa:stopień ochrony IPX4 (szczegóły w warunkach gwarancji);Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:uniwersalne, do prowadzenia rozmów;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana kompozycja:nie;Średnica przetwornika:14,3 mm;True Wireless:tak;wariant podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:douszne;Waga:4,1 g;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ Beats by Dr. Dre Fit Pro ☆

Beats by Dr. Dre Fit Pro Najniższa Cena Online

☆ Beats by Dr. Dre Fit Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Beats by Dr. Dre
 • Nazwa produktu: Beats by Dr. Dre Fit Pro
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 15
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne Beats Fit Pro - czarny Beats

  wytwarzane z myślą o wygodzie
  Słuchawki Beats Fit Pro są wyekwipowane w komfortowe, dostosowujące się do ucha sprężyste skrzydełka. Tę uniwersalną konstrukcję ze skrzydełkiem testowali różni sportowcy. Dzięki temu masz pewność, że słuchawki pozostaną na swoim miejscu podczas pracy, a także treningu. Natomiast specjalne otwory ograniczające ciśnienie w uchu dodatkowo gwarantują cały dzień komfortowego słuchania.

  Trzy wkładki douszne z miękkiego silikonu oznaczają,z łatwością zintegrujesz wymiar do uszu. Funkcja Test przypasowania, przystępna jednocześnie dla użytkowników maszyn Apple, jak i systemu Android, pomaga połączyć końcówki tak,adekwatnie uszczelnić kabel słuchowy i uzyskać najlepsze brzmienie.

  Otaczaj się dźwiękiem
  Słuchawki Beats Fit Pro proponują konkretny, zrównoważony dźwięk za sprawą niestandardowej platformy akustycznej, która jednostajnie pozostaje w uchu przez cały, aktywny dzień. Chroniony dwuelementowy przetwornik membranowy umieszczony w dwukomorowej obudowie zagwarantuje czysty dźwięk i znakomitą separację kanałów stereo. Nowoczesny procesor cyfrowy optymalizuje jakość dźwięku pod kątem głośności i czystości, równocześnie zapewniając świetną redukcję szumów.

  Słuchawki Beats Fit Pro oferują dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchów głowy, który zanurza Cię w brzmieniu muzyki, filmów i gier. Dynamiczne śledzenie ruchów głowy wykorzystuje żyroskopy i przyspieszeniomierze, żeby na tej podstawie dostosowywać brzmienie do ruchów głowy, dzięki czemu masz zawsze wrażenie, że dźwięk otacza Cię ze wszelkich stron.

  Słuchaj tego, czego chcesz
  Dwa najróżniejsze sposoby odsłuchu powodują, że masz całkowitą kontrolę nad tym, co słyszysz. Aktywna redukcja hałasu (ANC) na bieżąco kalibruje dźwięk i wychwytuje niepożądane hałasy z otoczenia, żeby optymalizować brzmienie. Chcesz lepiej słyszeć otoczenie? Włącz tryb kontaktu. Po jego włączeniu skierowane do zewnątrz mikrofony rejestrują dźwięki z otoczenia, które następnie słuchawki wplatają w muzykę. Teraz możesz swobodnie dobierać tryb odsłuchu do swoich aktualnych potrzeb.

  Czip Apple H1
  Za sprawą czipu Apple H1 słuchawki Beats Fit Pro są gotowe na wszystkie wyzwania i trudy codziennego życia. Do sparowania z dowolnym urządzeniem Apple wystarczy jedno dotknięcie3. A gdy przełączasz się z iPhone'a na Maca albo iPada, funkcja samoczynnego przełączania przekierowuje dźwięk4. Natomiast Udostępnianie dźwięku innym słuchawkom Beats (lub Apple AirPods) oznacza, iż możesz prosto słuchać muzyki wspólnie ze znajomymi.

  Energia na cały dzień
  Słuchawki proponują choćby 6 godzin słuchania, a także uzupełniające 18 godzin słuchania w kieszonkowym etui ładującym. Oznacza to, iż słuchawki Beats Fit Pro zapewniają łącznie do 24 godzin odtwarzania. Po wyłączeniu trybu ANC lub trybu kontaktu uzyskasz do 7 godzin słuchania. Gdy bateria będzie prawie wyczerpana, 5-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel zapewni do 1 godz. Odtwarzania. Trwała bateria? konkretne rozwiązanie.

  poprawnie Cię słyszeć
  zaimplementowany przyspieszeniomierz i moduł Bluetooth w standardzie Class 1 słuchawek Beats Fit Pro wykrywają Twój głos, by Twoi rozmówcy za każdym razem perfekcyjnie Cię słyszeli. Podwójne mikrofony wykorzystujące technologię kształtowania wiązki dokładnie lokalizują źródło dźwięku, a procesor cyfrowy eliminuje hałasy i szum wiatru, dzięki czemu Twój głos jest wyraźny i rewelacyjnie słyszalny.

  Działają z Androidem
  Słuchawki Beats Fit Pro prosto łączą się z Androidem przez Bluetooth od razu po wyjęciu z pudełka. Dzięki aplikacji Beats na Androida9 masz dostęp do rozbudowanych funkcji, takich jak parowanie jednym dotknięciem, zmiana przycisków sterowania, sprawdzanie poziomu naładowania, aktualizacje oprogramowania układowego i Test przypasowania, które pozwalają uzyskać genialne brzmienie i dopasowanie słuchawek.

  Najważniejsze atrybuty:

  • rozciągliwe, dostosowujące się do ucha skrzydełka gwarantują komfort i stabilność przez cały dzień
  • Niestandardowa platforma akustyczna gwarantuje potężny i jednostajny dźwięk
  • Dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchów głowy zanurza Cię w brzmieniu muzyki, filmów i gier
  • Aktywna redukcja hałasu (ANC) dynamicznie dopasowuje się do warunków, żeby tłumić hałas z otoczenia
  • Łatwe włączanie trybu kontaktu, w którym słychać wszystko wokoło
  • Czip Apple H1 samoczynnie przełącza słuchawki pomiędzy urządzeniami, umożliwia Udostępnianie dźwięku oraz zezwala na korzystanie z Siri
  • Douszne słuchawki niepodatne na wodę i pot (IPX4)
  • Do 6 godzin słuchania (łącznie do 24 godzin z etui ładującym)
  • Wysoka jakość połączeń telefonicznych i interakcji z asystentem głosowym dzięki podwójnym mikrofonom wykorzystującym technologię kształtowania wiązki
  • najkorzystniejsza w branży łączność Bluetooth w standardzie Class 1 zapewnia obszerniejszy zasięg i mniej zakłóceń
  • Funkcja Lokalizator systemu iOS usprawnia znalezienie zgubionych słuchawek
  • Zgodne z Androidem od razu po wyjęciu z pudełka. Dzięki aplikacji Beats na Androida masz dostęp do rozbudowanych funkcji, takich jak parowanie jednym dotknięciem, zmiana przycisków sterowania i Test dobrania
  • Kieszonkowe etui ładujące w tym samym odcieniu z gniazdem USB-C do ładowania


  EAN: 0194252484289
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy
  Kod dostawcy: MK2F3EE/A
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  budowa: Douszne
  Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: 1 x USB (Type C)
  Dźwięk: Stereo
  Mikrofon: Tak
  Akcesoria w zestawie: Słuchawki douszne Beats Fit Pro Kieszonkowe etui ładujące Wkładki douszne w trzech rozmiarach przewód do ładowania z USB-C na USB-C (zasilacz USB-C sprzedawany oddzielnie) Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna
  rozmiary: Wysokość: 2,85 cm (etui), 1,9 cm (słuchawka) Długość: 6,2 cm (etui), 3 cm (słuchawka) Szerokość: 6,2 cm (etui), 2,4 cm (słuchawka)
  Pozostałe atrybuty: zaimplementowane elementy sterujące: Jeden przycisk wielofunkcyjny po każdej stronie Masa: 55,1 g (etui), 5,6 g (słuchawka), 66,3 g (łącznie)

☆ Kinera YH802 ☆

Kinera YH802 Najniższa Cena Online

☆ Kinera YH802 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kinera
 • Nazwa produktu: Kinera YH802
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Kinera YH802 (Edycja Limitowana) W pełni bezprzewodowe słuchawki douszne z etui ładującym Hybrydowy ANC | Ręcznie malowane | Niestandardowe przetworniki 10mm Bateria o długiej żywotności Długa żywotność baterii pozwala uniknąć problemów związanych z brakiem zasilania.

  Słuchawki mają baterie 3,7 V o obszerności 55 mAh każda. Na dodatek wyekwipowane w układ XB6366D, potrafią zapewnić do 8 godzin odtwarzania,radować się nieprzerwaną, bezprzewodową podróżą muzyczną.

  Komfort noszenia konstrukcja wnęki dźwiękowej monitora dousznego jest wysoce szczelna, praktyczna i zapewnia fizyczną izolację akustyczną, dostosowując się wygodnie, obniżając odczucie nacisku noszenia w uchu.

  choćby całodzienne użytkowanie nie powoduje odczuwania zmęczenia. Ponadto jakość dźwięku też uległa wielkiej poprawie, dzięki właściwemu przypasowaniu. Jakość dźwięku klasy CD Doznania akustyczne Hi-Fi YH802 stosują customowe membrany PU 10 mm, a także głośnik z membraną kompozytową, jak na dodatek importowane cewki 0,03 mm z czystej miedzi.

  Łącznie zagwarantuje to strojenie o jakości hi-fi, odznaczające się wyraźną górą, a także głębokim basem. Hybrydowa aktywna redukcja szumów z sześcioma mikrofonami Kinera YH802 poprzez przetwarzanie chipów DSP z redukcją szumów z sześcioma wysokiej jakości mikrofonami z redukcją szumów sprzężenia zwrotnego, dokładne przechwytuje i analizuje zakłócenia zewnętrzne w celu wytworzenia przeciwnego sygnału zwrotnego, blokując w ten sposób hałas z zewnątrz.

  rezultatem jest redukcja hałasu otoczenia na poziomie -35 dB. Przełączanie między trybem mono i stereo W przeciwieństwie do konwencjonalnych słuchawek bezprzewodowych, Kinera YH802 wykorzystuje technikę dwukanałowego połączenia IBRT do stabilizacji połączenia.

  Jest obecnie jednym z niewielu rozwiązań chipowych, które mogą obsługiwać podwójny master, czyli: każda strona jest wyekwipowana w niezależny chip. Nie ma tutaj urządzenia nadrzędnego i podrzędnego, niezależnie od strony słuchawki.

  Korzystaj z lewej lub prawej w trybie mono lub z obu w trybie stereo, w dowolnym momencie. Obsługa trybu transparentnego i redukcja szumów połączeń ENC, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo i wygodę Tryb transparentny pozwala słyszeć złożone dźwięki otoczenia (np.

  w trakcie jazdy, nauki, pracy, ćwiczeń), by zapewnić bezpieczne funkcjonowanie w danym środowisku. Obsługa redukcji szumów ENC podczas połączeń głosowych zagwarantuje czystą i wyraźną komunikację. Łatwe sterowanie jednym palcem YH802 proponuje łatwe sterowanie funkcjami odtwarzania, czy rozmów jednym palcem.

  wystarczy dotknąć panelu dotykowego umieszczonego na tylnej części słuchawek, żeby na przykład: wstrzymać odtwarzanie muzyki, przełączyć aktywny tryb redukcji szumów, odebrać / rozłączyć połączenie, czy ustawić głośność.

  Lekki jak piórko: tylko 5g Lekki korpus słuchawek został wytworzony do długiego i wygodnego noszenia. Pełna waga zestawu Kinera YH802 to tylko 50g, natomiast waga pojedynczej słuchawki, to zaledwie 5 gramów.

  Obsługa AAC + SBC Dwutrybowe dekodowanie HD AAC ma obszerniejszą moc i więcej szczegółów, żeby odtwarzać bezstratną jakość dźwięku, co stanowczo udoskonala jego jakość i wnosi więcej szczegółów do muzyki, obszerniejszą czystość i zniża opóźnienia transmisji.

  SBC natomiast zagwarantuje jakość dźwięku HD, kompatybilną z różnorodnymi urządzeniami na rynku. Bluetooth 5.0 - obszerniejsza stabilność, udoskonalony zasięg zaimplementowana w YH802 technologia Bluetooth 5.0, w porównaniu do poprzedniej wersji 4.2, posiada szybszą szybkość transmisji dochodzącą do 3MB/s, w trakcie gdy zasięg transmisji to nawet 10 metrów (bez przeszkód).

  Wszystko to przy mniejszym zużycie energii, poprawie jakości dźwięku i jednoczesnym wydłużeniu czasu używania. Niższe opóźnienia, płynna rozrywka Opóźnienie Bluetooth wynoszące zaledwie 100-120 ms wyraźnie polepsza wrażenia z korzystania z zestawu słuchawkowego Bluetooth w najróżniejszych sytuacjach, takich jak oglądanie transmisji na żywo, czy granie w gry.

  Ręcznie malowane wykończenie Zaprojektowane i malowane poprzez mistrzowskich artystów Kinera. To wizualna kontynuacja kunsztu technologicznego naszych produktów. Każda para YH802 jest jedyna w swym rodzaju, z uwagi na niepowtarzalny wzór.

  oporność na działanie wilgoci - standard IPX4 YH802 to słuchawki produkowane dla osób aktywnych. Są wytrzymałe na działanie potu, czy lekkiego deszczu, tak więc mogą być używane bez obaw w trakcie uprawiania sportu, czy intensywnego przemieszczania się.

  Pozłacana antena FPC Korzystanie z pozłacanej anteny FPC, w porównaniu z tradycyjną płytką drukowaną, zapewnia zrównoważeniejszą transmisję sygnału, dłuższą odległość transmisji i silniejsze parametry przeciwzakłóceniowe.

  Krzywa akustyczna Jakość dźwięku to podstawa słuchawek. Tuning YH802 to połączenie fizyki i odpowiedniej korekcji. Kontrola dźwięku jest precyzyjna co do 0,1 dB i rozwija potencjał przetwornika. Krzywa redukcji szumów ANC Zbyt głęboka redukcja szumów może negatywnie wpłynąć na jakość dźwięku i wywoływać dyskomfort w trakcie używania.

  Po wielokrotnych testach stwierdzono, że głębokość redukcji szumów wynosząca 35 db zagwarantuje stosowną równowagę między jakością dźwięku, komfortem i efektami redukcji szumów. Krzywa przenoszenia mikrofonu YH802 jest wyposażony w 3 mikrofony z redukcją szumów sprzężenia zwrotnego po każdej stronie, które mogą skutecznie redukować hałas otoczenia, gwarantując jednocześnie stabilne i wyraźne połączenie głosowe.

  o Wersja Bluetooth: 5.0 o Obsługiwane formaty audio: SBC/AAC o Zasięg bezprzewodowy: ok.


☆ Jabra Elite 85t ☆

Jabra Elite 85t Najniższa Cena Online

☆ Jabra Elite 85t - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Elite 85t
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 12
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Jabra Elite 85t
  Douszne słuchawki bezprzewodowe

  Okazuje się, że możesz mieć wszystko…
  Aktywna redukcja szumów (Active Noise Cancellation, ANC) usuwa niepożądane hałasy, a technika HearThrough (nasza nazwa na tryb przejrzystości) gwarantuje dostęp do dźwięków otoczenia, gdy go potrzebujesz. 11 stopni dźwięku — od maksymalnego poziomu technice ANC do poziomu HearThrough — opracowano specjalnie z myślą o dopasowaniu do jednostkowego sposobu wychwytywania różnic w poziomach głośności. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie umknie Ci żaden dźwięk.
  Zupełnie nowy poziom redukcji hałasu
  Słuchawki douszne Elite 85t opracowano z wykorzystaniem najnowszej dostępnej na rynku technologii redukcji hałasu, by zapewnić Ci całkowitą kontrolę nad sposobem słyszenia dźwięków z otaczającego Cię świata. Czas wejść na zupełnie nowy poziom świadomego odcinania się od dźwięków otoczenia.
  Powrót do rzeczywistości za jednym dotknięciem
  technika HearThrough z możliwością pełnej regulacji pozwala Ci decydować w jakim stopniu chcesz dopuścić do siebie dźwięk z otoczenia. Starczy, że użyjesz wygodnego suwaka i naciśniesz przycisk funkcji. Gdy chcesz słyszeć, co dzieje się wokół — i na przykład sprawnie zamówić kawę — możesz to zrobić. Dzięki funkcji HearThrough od świata rzeczywistego ze wszystkimi jego bodźcami za każdym razem dzieli Cię tylko jedno dotknięcie.
  Korzystając z suwaków do regulacji przystępnych w aplikacji Jabra Sound+, możesz wybrać wspaniały poziom działania technologii ANC i HearThrough.ekspresowo przełączać się między nimi, wystarczy użyć przycisku na słuchawce.
  Chipset zapewniający największe możliwości w naszej historii
  Taka technika wymaga szerokiej mocy obliczeniowej. To dlatego nasze słuchawki są wyposażone w asygnowany chip przetwarzania, który zezwala na korzystanie z naszych intuicyjnych trybów dźwięku. Wewnętrzne i zewnętrzne mikrofony z niezależną wielostopniową konfiguracją filtra oraz zintegrowana 6-pasmowa ścieżka korektora wspaniały przepływ dźwięku i skuteczne przetwarzanie sygnału bez opóźnień… Przepraszamy… poprzez chwilę trochę nas poniosło z tym technicznym żargonem.
  wytworzone w oparciu o dane tysięcy uszu
  Przetestowaliśmy tysiące uszu i przetworzyliśmy uzyskane w ten sposób dane za pomocą naszego innowacyjnego symulatora algorytmicznego, by zmieścić całą naszą nadzwyczajną technologię w nowej, kompaktowej konstrukcji przy użyciu najnowszych technik miniaturyzacji.
  Nasze najnowsze słuchawki douszne mają na wpół otwartą konstrukcję z otworami wentylacyjnymi pozwalającymi ograniczyć ciśnienie, co pozwala uniknąć wrażenia „zakorkowanych uszu. Trzy rozmiary owalnych nakładek EarGels z miękkiego silikonu gwarantują pewne dobranie i szczelne tłumienie hałasu, polepszając tym samym jakość dźwięku i zapewniając poczucie komfortu przez cały długi dzień.
  prekursorska funkcja MyFit w aplikacji Jabra Sound+ umożliwi uzyskanie trafnego dopasowania, gwarantującego efektywniejsze działanie funkcji aktywnej redukcji hałasu i lepszą jakość dźwięku.
  sporo mikrofonów, żadnego hałasu.
  Nasza progresywna cyfrowa technika ANC wykorzystuje po dwa mikrofony znajdujące się w każdej słuchawce dousznej, by zredukować poziom hałasu, zanim ten w ogóle do Ciebie dotrze.
  • Jeden zewnętrzny mikrofon — eliminacja hałasu na zewnątrz ucha
  • Jeden wewnętrzny mikrofon — eliminuje hałas we wnętrzu ucha

  potężny dźwięk. Niewiele znacząca konstrukcja.
  Głośniki o średnicy 12 mm, regulowany korektor i kodeki AAC i SBC to gwarancja bogatego, szczegółowego dźwięku i solidnych basów wyciągających się z zaskakująco niewiele znaczącej konstrukcji. Solidny, głośny, imponujący i donośny dźwięk wydobywający się z pokrywy tak śladowej, iż musisz ją zobaczyć, by uwierzyć. Zachwyć się zupełnie nową jakością muzyki.
  MySound to Twoje brzmienie
  Nie da się ulepszyć klasyki — zresztą nie warto jej poprawiać, skoro nic jej nie dolega — zrozumieliśmy jednak, że możemy zrewolucjonizować sposób w jaki słyszysz muzykę, i sprawić, żeby utwory, które kochasz, brzmiały jeszcze lepiej.
  Funkcja MySound profesjonalnie optymalizuje i konfiguruje dźwięk w wyniku działania dostępnego w aplikacji testu słuchu, a następnie kalibruje słuchawki. W konsekwencji muzyka jest znakomicie dobrana do Twojego indywidualnego profilu słuchowego. Podoba nam się to brzmienie.
  Niech wszyscy usłyszą, co masz do powiedzenia
  Wiemy, iż nie chcesz rezygnować z jakości połączeń. Spójrzmy prawdzie w oczy — kto by chciał? Mieliśmy to na uwadze, gdy opracowywaliśmy model Elite 85t — to dlatego wewnątrz każdej dousznej słuchawki umieściliśmy nie dwa, ale trzy niezwykle wydajne, mistrzowskie mikrofony. Dodaliśmy także dogłos, dzięki temu podczas połączeń będziesz korzystnie słyszeć na dodatek swój głos, dodaliśmy ponadto najnowsze i najistotniej progresywne algorytmy do eliminacji szumu wiatru. Dzięki temu głos w trakcie rozmów będzie wyraźny i transparentnie czysty, a prowadzenie rozmów będzie jeszcze przyjemniejsze. Chcemy jednak dać Ci coś więcej.
  najkorzystniejsze słuchawki douszne
  Skorzystaliśmy z naszej progresywnej technologii wydłużania czasu działania baterii,posiadać pewność, iż te maleństwa po jednym ładowaniu wytrzymają z włączoną technologią ANC nawet 5,5 godziny — z niewielką stacją ładującą wydłużysz ten czas nawet do 25 godzin.
  Słuchawki obsługują funkcję bezprzewodowego ładowania i są zgodne ze wszystkimi ładowarkami z certyfikatem Qi, dzięki temu w przypadku spadku poziomu ich naładowania starczy umieścić je na podkładce do ładowania albo wykorzystać kabla USB-C.
  Dajemy z siebie więcej
  Zaprojektowaliśmy te wodoodporne maleństwa o stopniu ochrony IPX-4 z potężnych, wytrzymałych materiałów, dzięki temu będą Ci one długo służyć. Jeśli złapie Cię deszcz, słuchawki będą ostatnią rzeczą, o którą będziesz się martwić. Równocześnie dajemy Ci także 2-letnią przedłużoną gwarancję* niepodatności na działanie pyłu i wody (tak na wszelki wypadek).
  Ty tu rządzisz
  Są rzeczy, których nie tylko nie da się zmienić, ale też nie ma się na nie żadnego wpływu. Na szczęście — dzięki aplikacji Sound+ i przystępnej w jej ramach funkcji MyControls — funkcje przycisków Twoich słuchawek dousznych do nich nie należą. Teraz możesz wykorzystać przyciski w zupełnie nowy sposób — do uruchamiania i pomijania utworów, odbierania i odrzucania połączeń i nie tylko. W tym celu starczy skorzystać z aplikacji Sound+. MyControls daje Ci możliwość prawdziwego zapanowania nad Twoimi słuchawkami dousznymi.
  Asystenci na wyciągnięcie palca
  Elite 85t ma zaimplementowanego asystenta Alexa i współpracuje z Siri i Google Assistant, więc pomoc jest zawsze pod ręką (lub w Twoim uchu).
  Brak konieczności konfiguracji
  Lubimy myśleć nieszablonowo. Skoro więc słuchawki douszne Elite 85t dostarczają rewelacyjny dźwięk od momentu ich odpakowania, pobierając aplikację Sound+ możesz tylko poprawić jakość swoich wrażeń.
  Funkcje MySound i MyControls, ustawienia połączeń, regulowany korektor dźwięku i opcje umożliwiające personalizację powodują, że aplikacja Sound+ to gwarancja niesamowitego dźwięku podczas prowadzenia rozmów i słuchania muzyki. Żadnych kompromisów.
  dane techniczne:
  budowa izolująca od hałasu - Tak
  Redukcja szumów w trakcie rozmów - Tak, technologia 6 mikrofonów
  Ochrona przed szumem wiatru - Tak
  Obsługiwane kodeki dźwięku - SBC, AAC
  wymiar głośnika - 12 mm
  Szerokość pasma głośnika (tryb muzyki) - Od 20 Hz do 20 kHz
  Szerokość pasma głośnika (rozmowy) - Od 100 Hz do 10 kHz
  wariant mikrofonu - 6 x MEMS
  Szerokość pasma mikrofonu - Od 100 Hz do 10 kHz
  Aktywne Wyciszanie Szumów (ANC). - progresywny system ANC producenta Jabra wykorzystuje 4 z 6 mikrofonów urządzenia
  ANC - Tak, regulowany
  Funkcja HearThrough - Tak, dostosowywany
  Redukcja nacisku na ucho - Tak
  Bateria
  Czas odtwarzania muzyki z ANC - Do 25 godz. (do 5,5 godziny dla zestawu słuchawkowego i 19,5 godziny z futerałem ładującym)
  Czas odtwarzania muzyki bez ANC - Do 31 godz. (do 7 godzin dla zestawu słuchawkowego i 24 godziny z futerałem ładującym)
  Tryb uśpienia - samoczynne wyłączanie po 15 minutach bez podłączenia albo po 30 minutach braku aktywności, możliwość konfiguracji z aplikacją Sound+.
  Możliwość bezprzewodowego ładowania - Działa z ładowarkami bezprzewodowymi z certyfikatem Qi (min. 5 W) — ładowarka bezprzewodowa nie jest załączona
  Czas ładowania przewodowego - USB-C
  Czas ładowania - Do 3 godzin, pełne naładowanie ze specjalną ładowarką sieciową USB (500 mA)
  Czas ładowania bezprzewodowego - Do 3,5 godziny w temp. 25C (w zależności od typu ładowarki bezprzewodowej)
  szybkie ładowanie - Do 60 minut czasu pracy w przypadku ładowania wkładek dousznych poprzez 15 minut w futerale ładującym
  Czas czuwania - 6 miesięcy
  Bateria - Akumulatory litowo-jonowe (wielokrotnego korzystania)
  Zawartość opakowania - Wkładki douszne, futerał ładujący, kabel USB-C, 3 zestawy silikonowych wkładek EarGel(TM), gwarancja i ulotki z ostrzeżeniami i informacjami


Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania douszne do 1000 zł najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania douszne do 1000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania douszne do 1000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane słuchawki douszne do biegania – Zestawienie listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania dousznych do 1000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych słuchawek dousznych do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania douszne do 1000 zł opinie,
 • dobre słuchawki do biegania douszne do 1000 zł cena,
 • ranking słuchawek do biegania dousznych do 1000 zł,
 • słuchawki do biegania douszne do 1000 zł jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania dousznych do 1000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania dousznych do 1000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania dousznych do 1000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania douszne do 1000 zł najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania dousznych do 1000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness dousznymi do 1000 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania douszne do 1000 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness dousznymi do 1000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania douszne do 1000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *