FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania dousznych do 500 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania dousznych do 500 zł


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne czerwiec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania dousznych do 500 zł,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek dousznych do biegania.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie słuchawki do biegania douszne do 500 zł najlepiej wybrać? Ranking czerwiec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania douszne do 500 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania dousznych do 500 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ SAMSUNG Berry Violet SM-R177NLVAEUE, SM-R177NZKAEUH ☆

SAMSUNG Berry Violet SM-R177NLVAEUE, SM-R177NZKAEUH Najniższa Cena Online

☆ SAMSUNG Berry Violet SM-R177NLVAEUE, SM-R177NZKAEUH - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: SAMSUNG Berry Violet SM-R177NLVAEUE, SM-R177NZKAEUH
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Galaxy Buds2

  Ciesz się solidnym basem i krystalicznie czystą górą dzięki dwudrożnym głośnikom dynamicznym. Galaxy Buds2 zapewniają najwyższą jakość dźwięku, dzięki której poczujesz się jak na scenie ze swoim ulubionym zespołem. Słuchaj, jakbyś tam był.

  Usłysz wyraźnie. Mów z przekonaniem.

  Dzięki trzem mikrofonom, zakrzywionej konstrukcji, która wycisza szum wiatru i opartemu na uczeniu maszynowym rozwiązaniu do przefiltrowania niechcianych dźwięków, Galaxy Buds2 zostały zaprojektowane tak, aby przekazywać każde słowo wyraźnie i wyraźnie, niezależnie od tego, czy rozmawiasz ze znajomym, czy prowadzisz rozmowę telefoniczną. Połączenie konferencyjne palików

  Wybierz dźwięk, który chcesz usłyszeć

  Dwa mikrofony wychwytują dźwięki, które chcesz usłyszeć, w trakcie gdy funkcja Active Noise Cancellation2 blokuje niepożądane dźwięki. Aplikacja Galaxy Wearable pozwala na dobór między trzema stopniami hałasu otoczenia, dzięki temu możesz przejąć kontrolę nad dźwiękiem w swoim otoczeniu. Słuchaj list odtwarzania, nie przegapiając ogłoszenia na lotnisku. Albo zmniejsz hałas w tle, by w pełni zanurzyć się w ulubionej muzyce, grach, książkach audio i podcastach.

  • Otwarte etui słuchawek dousznych Samsung Galaxy Buds 2. Słuchawki bezprzewodowe i wnętrze etui są w kolorze oliwkowym, a zewnętrzna obudowa etui w kolorze białym.
  rewelacyjnie wyważony dźwięk
  Twój świat ma tyle do usłyszenia.

  Młoda kobieta jadąca na deskorolce ma założone bezprzewodowe słuchawki douszne Galaxy Buds2 oliwkowe. Dzięki komfortowemu dobraniu słuchawek masz pewność, że nie wypadną w trakcie aktywności.

  Ciesz się dwudrożnymi, dynamicznymi głośnikami odtwarzającymi konkretne głębokie basy i czyste wysokie tony. Galaxy Buds2 oferują nadzwyczajne wyważenie i wysoką jakość dźwięku, żeby wzbogacić Twoje słuchowe doznania. Poczuj się tak, jakbyś był w centrum źródła dźwięku.

  Niesamowita jakość połączeń Zostaw wszelki hałas
  z dala od rozmowy.

  Trzy mikrofony i zaimplementowana jednostka wychwytująca głos sprawiają, że połączenia są czystsze, a oparte na maszynowym uczeniu się rozwiązanie wyłapuje i usuwa niechciane dźwięki, byś mógł łatwiej dzielić się swym światem z rodziną i przyjaciółmi. Obły, lekko wypukły kształt słuchawek minimalizuje zakłócenia powodowane wiatrem, co ponadto rozszerza wyrazistość rozmów prowadzonych na zewnątrz. 2

  Na zdjęciu widzimy budowę i komponenty bezprzewodowej słuchawki Samsung Galaxy Buds2. Wewnątrz widzimy chipset z 1 mikrofonem wewnętrznym i element z 2 mikrofonami zewnętrznymi (Beamforming) i VPU.

  1 Mikrofon
  wewnętrzny
  2 mikrofony zewnętrzne
  (do kształtowania wiązki kierunkowej)
  Jednostka odczytu głosu
  Aktywna redukcja szumów (ANC) Wybierz dźwięki,
  które chcesz słyszeć

  Dwa mikrofony wykrywają hałas z otoczenia, a ANC blokuje niepożądane dźwięki. Słuchawki mogą wygłuszyć choćby 98% hałasu w tle, byś mógł pozostać w pełni zanurzony w muzyce, grze, audiobooku czy ulubionym podcaście. 3, 4

  Kobieta słucha muzyki mając na sobie bezprzewodowe słuchawki douszne Samsung Galaxy Buds 2 lawendowe. Obok widoczne jest białe etui z lawendowym wnętrzem.

  Aktywna redukcja szumów (ANC) w Galaxy Buds2 usuwa choćby
  98% dochodzących z zewnątrz hałasów, co potwierdza weryfikacja UL

  Włączaj i wyłączaj dźwięki otaczającego Cię świata korzystając z przystępnej, trójstopniowej opcji zarządzania dźwiękiem otoczenia.

  Dźwięk otoczenia

  ANC

  Wysokie

  Średnie

  Niskie

  Lawendowe słuchawki Galaxy Buds2 przedstawione na ilustracji ukazującej 3 stopnie funkcji Dźwięk Otoczenia.

  360 AUDIO

  360 Audiokompletnie zanurzyć się w dźwięku

  360 Audio sprawia, że ​​dźwięk jest wszędzie wokół Ciebie, a technika Dolby Head Tracking™ zapewnia niesamowite, trójwymiarowe wrażenia dźwiękowe. Dzięki Dolby Atmos® dźwięk staje się wyjątkowo przestrzenny, zezwalając kompletnie zanurzyć się w nim — poczujesz, jak historia dzieje się przed tobą.

  *dostępne tylko na smartfonach i tabletach Samsung Galaxy z interfejsem Android One UI w wersji 3.1 lub nowszej. Obsługa 360 Audio i Dolby Head Tracking™ może się różnić w zależności od aplikacji i treści.

  Personalizacja dźwięku
  Dźwięki przypasowane
  do Twoich upodobań

  Galaxy Buds2 powodują, że Twoje dźwiękowe doznania są starannie takie, jak uwielbiasz. Do wyboru masz aż sześć ustawień korektora (EQ), bez trudu wynajdziesz więc znakomite dla siebie, bogate brzmienie, w którym zanurzysz się z przyjemnością.

  Jak ustawić korekcję dźwięku

  Krok 3

  Different options for the equalizer setting is shown.

  DESIGN Wyglądają
  tak korzystnie
  jak brzmią.
  wygodnE dostosowanIE Najlżejsze słuchawki dokanałowe,
  jakie dotychczas stworzyliśmy

  Lekkie Galaxy Buds2 (każda słuchawka waży zaledwie 5 g) komfortowo trzymają się w uszach choćby najbardziej aktywnych użytkowników. Miękkie, elastyczne silikonowe nakładki przystępne są w trzech wymiarach, byś znalazł te, które zapewnią Ci najkorzystniejsze osiągalne wrażenia ANC. Znajdź rozmiar idealny dla siebie korzystając z menu “Test dopasowania słuchawek dousznych” w aplikacji Galaxy Wearable.

  Osiem słuchawek dousznych Galaxy Buds2 ułożonych w okręgu w różnorodnych kolorach: lawendowym, oliwkowym, czarnym i białym.

  Wybierz właściwy wymiar nakładek,cieszyć się maksymalnym komfortem

  znikome

  Średnie

  znaczne

  Bezprzewodowa słuchawka douszna Galaxy Buds2 w odcieniu olwikowym z końcówkami w przeróżnym wymiarze: niewielkim, średnim i znacznym.

  CZTERY WERSJE KOLORYSTYCZNE
  Wybierz
  nieprzeciętną tonację

  Onyx, konwencjonalny grafit, wyśmienita biel, relaksujący oliwkowy i stylowa lawenda – słuchawki oferują popularny design i przypasowane etui, by podkreślić Twój oryginalny styl. A funkcjonalny zarys etui sprawia,broni ono słuchawki, ładuje je i genialnie pasuje do przenoszenia.

  ŻYWOTNOŚĆ BATERII Długi czas odtwarzania
  – gdziekolwiek się wybierasz

  Niezależnie od tego, czy oglądasz ulubiony serial, słuchasz kolejnych utworów ze swojej playlisty czy spędzasz czas na zewnątrz, Galaxy Buds2 sprawiają,przez cały dzień możesz cieszyć się komfortem i pozostawać w kontakcie. Długo działająca bateria zagwarantuje do 5 godzin odtwarzania i kolejne 15 godzin dzięki w pełni naładowanemu etui.

  5 godzin

  Do 5 godzin pracy z włączonym trybem ANC

  20 godzin

  Aż do 20 godzin pracy przy wykorzystaniu
  w pełni naładowanego etui

  PŁYNNA SYNCHRONIZACJA
  Przełączaj się bez
  utraty żadnego dźwięku

  Dzięki Auto Switch łatwiej aniżeli kiedykolwiek możesz przełączać się z jednego urządzenia Galaxy na inne. Bez wykorzystania rąk możesz przejść z oglądania filmu na tablecie do odtwarzania muzyki na Galaxy Watch4. Galaxy Watch4 obsługuje w dodatku Quick Buds Control 8 , dzięki temu na zegarku możesz włączać i wyłączać ANC i sprawdzać pozostałą moc baterii.

  Niezwykłe osobno. Razem jeszcze lepsze
☆ Soundcore Liberty Air 2 Pro (czarny) (0848061045451) ☆

Soundcore Liberty Air 2 Pro (czarny) (0848061045451) Najniższa Cena Online

☆ Soundcore Liberty Air 2 Pro (czarny) (0848061045451) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SoundCore
 • Nazwa produktu: Soundcore Liberty Air 2 Pro (czarny) (0848061045451)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki bezprzewodowe Soundcore Liberty Air 2 Pro BiałyBezprzewodowe słuchawki Liberty Air 2 Pro są rekomendowane przez 10 zdobywców nagrody GRAMMY. Dźwięk jest dostarczany z nienaganną głębią i niuansami, każdy instrument nieprzeciętnie prezentuje się na szerokiej scenie dźwiękowej. Funkcje i zalety: Ukierunkowana aktywna redukcja szumów Zyskaj niemal całkowitą ciszę w każdym miejscu, dzięki 3 trybom redukcji szumów. Tryb komunikacji miejskiej jest zoptymalizowany pod kątem hałasu silników, ruchu ulicznego i transportu publicznego. Zmniejszenie do 90% hałasu w drodze do pracy może sprawić, że będzie on o 100% bardziej znośny.Tryb Indoor bedzie wyśmienity np w biurze, gdy by głosy innych zostały wyciszone.Tryb Outdoor pozwoli słyszeć wszystkie dźwięki najbliżej Ciebie a te w oddali będą wyciszone. Wybierz trafny tryb przy pomocy aplikacji Soundcore i słuchaj, jak dźwięki otoczenia znikają, pozostawiając tylko czysty dźwięk Twojej ulubionej muzyki. Wyraźne połączenia Słuchawki mają 6 zaimplementowanych mikrofonów z funkcją redukcji szumów otoczenia,dzięki czemu możesz prowadzić rozmowy choćby w głośnym otoczeniu. technika HearID: Użyj aplikacji Soundcore, aby zmapować swój oryginalny profil odsłuchu i wygenerować dostosowane dla Ciebie ustawienia słuchawek. W pełni spersonalizowana sygnatura dźwiękowa zapewni Ci genialne wrażenia słuchowe. By zapewnić znakomite wrażenia słuchowe, HearID inteligentnie analizuje Twój oryginalny profil słyszenia i buduje konfigurację dźwięku dostosowaną do Twoich uszu. Możesz też przejąć pełną kontrolę nad dźwiękiem, dzięki 22 wstępnie ustawionym profilom dźwiękowym. technika PureNote Driver Uzyskaj 45% wzmocnienia basów i 30% szersze pasmo częstotliwości aniżeli w zwykłych przetwornikach słuchawek. Przetworniki pokryte zostały 10 utwardzonymi nanowarstwamikreować zachwycającą precyzyjność i czystość głosu Aplikacja Soundcore Przejmij całkowitą kontrolę słuchawek, dzięki aplikacji w Twoim telefonie. Zmień profile redukcji dźwięku i szumów, dostosuj sterowanie dotykowe i nie tylko. Wydłużony czas odtwarzania do 26 godzin Słuchaj muzyki nawet 7h po jednym ładowaniu lub rozszerz ten czas do 26 przy pomocy etui ładującego. Mnóstwo czasu odtwarzania nawet na najdłuższe podróże. Całkowicie naładowane słuchawki oraz etui zezwalają na 26 godzin odtwarzania. Wysoki komfort uzytkowania Liberty Air 2 Pro są praktycznie zaprojektowane,wspaniale pasowały do??wszystkich uszu. Wybierz jedną z dziewięciu par super miękkich silikonowych wkładek dousznych, aby uzyskać rewelacyjny dźwięk i sprawność redukcji szumów. Proste bezpieczne dobranie Pewne i satysfakcjonujące dobranie w zaledwie 3 krokach. Właściwe dopasowanie rozszerzy na dodatek redukcję szumów. Etui ładujące Zadaniem etui nie jest tylko ochrona słuchawek,przede wszystkim ich ładowanie, zapewnia 3 pełne ładowania i przedłużenie czasu odtwarzania do 26 h. dostosuj sterowanie dotykowe przypasuj przyciski dotykowe na każdej słuchawce,zbratać je do na ogół używanych funkcji. Ładowanie bezprzewodowe Umieść etui ładujące na dowolnej ładowarce bezprzewodowej z atestem Qi, aby uzyskać bezproblemowe zasilanie. Ładowanie USB-C Możesz ładować na dodatek za pomocą złącza USB- C. Wystarczy tylko 15 minut aby zyskać kolejne 3 godziny odtwarzania. Specyfikacja: typ słuchawek: Bezprzewodowe Łączność: Bluetooth 5.0Typ: DokanałoweSystem audio: Stereo 2.0 Redukcja hałasu: ANC Pasmo przenoszenia: 20 ~ 20000 Hz Impedancja: 16 OmRegulacja głośności: TakWbudowany mikrofon: TakZasięg: Do 10 m Czas ładowania: ok 2hMax czas pracy: Do 7h; Do 26h (przy użyciu etui ładującego)Kompatybilność: Android, iOSKompatybilna aplikacja: Tak, SoundcoreŁadowanie: Bezprzewodowe, USB-C pakiet mieści: Słuchawki, nakładki silikonowe, etui, przewód USB-CKolor: Biały

☆ Słuchawki dokanałowe studio buds biały marki Beats by dr. dre ☆

Słuchawki dokanałowe studio buds biały marki Beats by dr. dre Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dokanałowe studio buds biały marki Beats by dr. dre - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Beats by Dr. Dre
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe studio buds biały marki Beats by dr. dre
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio Buds czerwone NAPĘDZANE genialnYM DŹWIĘKIEM firma Beats powstała, aby muzyka brzmiała zgodnie z zamierzeniem twórcy. Słuchawki Beats Studio Buds zaprojektowano w oparciu o wyjątkową platformę akustyczną, by zapewniać konkretny, jednostajny dźwięk w kompaktowej konstrukcji.

  chroniony dwuelementowy przetwornik membranowy w dwukomorowej obudowie tworzy czysty dźwięk i gwarantuje świetną separację kanałów stereo. Zaawansowany procesor cyfrowy optymalizuje jakość dźwięku pod kątem głośności i czystości, a jednocześnie genialnie redukuje szumy.

  w rezultacie otacza Cię wszechogarniający dźwięk, który emocje płynące z nagrywania muzyki w studiu przenosi wprost do Twoich uszu i towarzyszy Ci przez cały dzień. HAŁAS POD KONTROLĄ Dzięki dwóm rozmaitym sposobom słuchania masz pełną kontrolę nad dźwiękiem.

  Aktywna redukcja hałasu (ANC) bezustannie tłumi niechciane hałasy z zewnątrz za pomocą skrupulatnie dostrojonego filtra, który dynamicznie dostosowuje się do warunków otoczenia. Jeśli chcesz słyszeć, co dzieje się wokół, jednym przyciskiem przełączasz się w tryb kontaktu.

  Skierowane na zewnątrz mikrofony zespajają dźwięki z otoczenia z muzyką, gwarantując naturalne i niczym nieskrępowane wrażenia słuchowe. ENERGIA NA CAŁY DZIEŃ Słuchawki Beats Studio Buds oferują nawet 8 godzin słuchania1 i dwa dopełniające ładowania z kieszonkowego etui ładującego2.

  To oznacza, iż łącznie odtwarzają dźwięk aż do 24 godzin. Po włączeniu trybu ANC lub trybu kontaktu słuchać możesz przez 5 godzin, a razem z etui 15 godzin. Gdy bateria będzie na wyczerpaniu, 5-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel dostarczy energię na choćby 1 godzinę odtwarzania3.

  Bezprzewodowo znaczy bez ograniczeń. Przypasuj POD SIEBIE Miękkie, silikonowe wkładki w trzech rozmiarach (niewielkim, średnim i dużym) jednostkowe dostosowanie i akustyczną izolację, żeby dźwięk wszechogarniał jeszcze bardziej.

  dostępne wymiary gwarantują wygodę, stabilne ułożenie i pewność, że słuchawki pozostaną na miejscu. Dzięki smukłej, kompaktowej konstrukcji Beats Studio Buds bezproblemowo dotrzymują kroku Twojemu stylowi życia.

  dobrane kolorystycznie etui ładujące pozwala wszędzie zabrać słuchawki ze sobą, a jego zgrabna, zaokrąglona kompozycja powoduje,prosto mieści się w kieszeni lub torebce. Same słuchawki mają klasę ochrony IPX4, więc są wytrzymałe na działanie potu i wody4.

  bezusterkowE POŁĄCZENIE technika Bluetooth w standardzie Class 1 zwiększa zasięg interfejsu bezprzewodowego i redukuje zakłócenia. Dwa mikrofony z technologią kształtowania wiązki wykrywają głos i odfiltrowują hałas zewnętrzny, zapewniając wysoką jakość połączeń telefonicznych i nadzwyczajną czystość głosu.

  wbudowane części sterujące zezwalają na obsługę połączeń i sterowanie muzyką. Możeszprzystosować funkcję Naciśnij i przytrzymaj, tak by współdziałała z funkcją ANC lub asystentem głosowym5. ZGODNOŚĆ Z SYSTEMAMI APPLE, a także ANDROID Słuchawki Beats Studio Buds oferują jednodotykowe łączenie w parę z urządzeniami Apple6 i Android7 i prosto łączą się przez Bluetooth.

  Aplikacja Beats dla systemu Android gwarantuje dostęp do takich funkcji, jak zaimplementowane części sterujące, status urządzenia (tj. Poziom naładowania baterii), a także uaktualnienia oprogramowania sprzętowego.

  w sytuacji maszyn Apple funkcje te są wbudowane w system iOS, więc nie trzeba instalować żadnej specjalnej aplikacji. Co więcej, funkcję Siri można aktywować bezdotykowo, wypowiadając Hej, Siri8. Złącze USB-C umożliwia ładowanie z urządzeń z systemem Android i maszyn Apple.

  1. Testy przeprowadzone poprzez Apple w kwietniu 2021 r. Z użyciem przedprodukcyjnych egzemplarzy słuchawek Beats Studio Buds i etui ładującego i oprogramowania połączonych w parę z egzemplarzami iPhonea 11 Pro Max i wstępną wersją oprogramowania.

  Playlista zawierała 358 najróżniejszych utworów dźwiękowych zakupionych w sklepie iTunes Store (256 Kb/s AAC). Poziom głośności ustawiono na 50%, a tryb aktywnej redukcji hałasu, a także tryb kontaktu były wyłączone.

  Testy polegały na całkowitym rozładowaniu baterii słuchawek Beats Studio Buds przez odtwarzanie dźwięku tak długo, aż jedna z nich przestała grać. Przy włączonym trybie aktywnej redukcji hałasu czas odtwarzania wynosił maksymalnie 5 godzin.

  sprawność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności zastosowania i wielu innych czynników. 2. Testy przeprowadzone poprzez Apple w kwietniu 2021 r. Z zastosowaniem przedprodukcyjnych egzemplarzy słuchawek Beats Studio Buds i etui ładującego, a także oprogramowania połączonych w parę z egzemplarzami iPhonea 11 Pro Max i wstępną wersją oprogramowania.

  Playlista zawierała 358 różnorodnych utworów dźwiękowych zakupionych w sklepie iTunes Store (256 Kb/s AAC). Poziom głośności ustawiono na 50%, a tryb aktywnej redukcji hałasu i tryb kontaktu były wyłączone.

  Testy polegały na całkowitym rozładowaniu baterii słuchawek Beats Studio Buds przez odtwarzanie dźwięku tak długo, aż jedna z nich przestała grać. Rozładowane słuchawki Beats Studio Buds ładowano do 100%, a następnie ponownie odtwarzały one dźwięk tak długo, aż pierwsza z nich przestała grać.

  proces powtarzano tak długo, aż baterie słuchawek Beats Studio Buds i etui ładującego w całości się rozładowały. Przy włączonym trybie aktywnej redukcji hałasu czas odtwarzania wynosił maksymalnie 15 godzin.

  produktywność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności wykorzystania i wielu innych czynników. 3. Testy przeprowadzone przez Apple w kwietniu 2021 r. Z wykorzystaniem przedprodukcyjnych egzemplarzy słuchawek Beats Studio Buds i etui ładującego i oprogramowania połączonych w parę z egzemplarzami iPhonea 11 Pro Max i wstępną wersją oprogramowania.

  Playlista zawierała 358 różnych utworów dźwiękowych zakupionych w sklepie iTunes Store (256 Kb/s AAC). Poziom głośności ustawiono na 50%, a tryb aktywnej redukcji hałasu oraz tryb kontaktu były wyłączone.

  Test ładowania 5-minutowego przeprowadzono na rozładowanych słuchawkach Beats Studio Buds, które ładowano poprzez 5 minut, a następnie odtwarzano dźwięk tak długo, aż jedna ze słuchawek przestawała grać.

  sprawność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności wykorzystania i wielu innych czynników. 4. Beats Studio Buds są oporne na wodę i pot podczas uprawiania sportów i aktywności innych aniżeli wodne.

  Beats Studio Buds zostały przetestowane w kontrolowanych warunkach laboratoryjnych i uzyskały klasę IPX4 zgodnie z normą IEC 60529. Stopień niepodatności na wodę i pot nie jest stały i może się obniżyć na skutek czego normalnego zużycia.

  Nie należy ładować mokrych słuchawek Beats Studio Buds. Instrukcje dotyczące czyszczenia i osuszania można znaleźć na stronie https://support.apple.com/pl-pl/HT209542. Etui ładujące nie jest odporne na wodę ani pot.

  5.przystosować funkcję Naciśnij i przytrzymaj, wymagany jest iPhone z systemem iOS 14.6 albo nowszym albo urządzenie Android z zainstalowaną najnowszą wersją aplikacji Beats. 6. Funkcja łączenia w parę jednym dotknięciem wymaga systemu iOS 14.6 lub nowszego.

  7. Funkcja prędkiego łączenia w parę wymaga włączonej usługi lokalizacji. Pełny dostęp do funkcji wymaga urządzenia z systemem Android 6.0 lub nowszym, włączonej usługi Google Play oraz konta Google. 8.

  Funkcja Siri może nie być przystępna we wszelkich językach i regionach; działanie funkcji może zależeć od regionu. Wymagany jest dostęp do internetu. Mogą być pobierane opłaty za przesyłanie danych w sieci komórkowej.

  informacje o produkcie Przeznaczenie Muzyka Telefonia komórkowa budowa Douszne Technologie Redukcja szumów Tłumienie dźwięków z otoczenia Hands-free Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth Złącza 1 x USB (Type C) Dźwięk Stereo Funkcje bluetooth HFP (Hands-Free Profile) Mikrofon Tak kolor Czerwony Waga 58 g Akcesoria w zestawie Beats Studio Buds kabel do ładowania z USB-C na USB-C Wkładki douszne w trzech wymiarach S/M/L (fabrycznie założony średni) Skrócona instrukcja obsługi Naklejka z logo b Karta gwarancyjna Pozostałe atrybuty Masa: 48 g (etui) 5 g (słuchawka) 58 g (łącznie)


☆ Pioneer SE-C8TW ☆

Pioneer SE-C8TW Najniższa Cena Online

☆ Pioneer SE-C8TW - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer SE-C8TW
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  luksusowA APLIKACJA PIONEER NOTIFICATION Aplikacja Pioneer Notification dla Android™ odczytuje na głos wybrane powiadomienia, takie jak e-maile, SMS czy wiadomości. Odbieraj powiadomienia, aktualizacje kalendarza albo odsłuchuj wiadomości i niemało więcej.

  DŁUGI CZAS ODTWARZANIA I KOMPAKTOWE OPAKOWANIE TRANSPORTOWE Trzy godziny odtwarzania wystarczają, jeżeli jesteś w drodze. Po włożeniu słuchawek na godzinę do opakowania transportowego można kontynuować słuchanie.

  obudowa ładuje C8 dwukrotnie, zanim słuchawki będzie trzeba ponownie całkowicie naładować. Lewa i prawa słuchawka są wkładane do stacji ładowania. Pokrywa posiada diodę LED wskazująca pozostały czas pracy po naładowaniu.

  ABSOLUTNIE BEZPRZEWODOWE, ABSOLUTNIE instynktownE Od razu po prostu idealne: Odwrócone kształty lewej i prawej słuchawki usprawniają rozpoznanie, dla której strony dedykowana jest która słuchawka. Silikonowa osłonka jest wytrzymała na pot, w trakcie gdy powierzchnia z wypustkami zagwarantuje stosowne dobranie.

  nadzwyczajnE ZANURZENIE W MUZYKĘ Silne przetworniki z magnesami wyprodukowanymi z ziem rzadkich nadają niskim tonom dynamikę i siłę, podczas gdy obraz dźwięku jest odtwarzany w sposób przyjemnie wyrazisty. W połączeniu z Low-Loss AAC-Codec bezprzewodowa transmisja muzyki charakteryzuje się obszerniejszą energią.

  Wkładki do uszu w wymiarze S / M / L korzystne uszczelnienie dla doskonałego zanurzenia w dźwięk. INTERAKCJA JĘZYKOWA ZA NACIŚNIĘCIEM PRZYCISKU Steruj bezprzewodowo przy pomocy mowy rozmowami telefonicznymi, w połączeniu z inteligentnymi asystentami telefonu.

  dostępnego przycisku na obudowie można uaktywnić mikrofon, za którego pomocą można wykonywać i odbierać rozmowy lub poprosić o pomoc Siri czy asystentów Google, bez konieczności sięgania po telefon.

  MUZYCZNE WYZWOLENIE, ABSOLUTNIE BEZ KABLI Pożegnaj się z plątaniną kabli i uciążliwymi adapterami. Teraz dostępne są naprawdę bezprzewodowe słuchawki lidera rynku sprzętu Hi-Fi, producenta Pioneer, które łączą jakość dźwięku, komfort i swobodę ruchu w lekkim, wygodnym rozwiązaniu audio, które zostało zaprojektowane po to, aby uprościć korzystanie z muzyki....


☆ Baseus simu s2 (biały) (6953156203990) ☆

Baseus simu s2 (biały) (6953156203990) Najniższa Cena Online

☆ Baseus simu s2 (biały) (6953156203990) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Baseus
 • Nazwa produktu: Baseus simu s2 (biały) (6953156203990)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  SIMU ANC S2

  Lekkie, wygodne i poręczne słuchawki zapewnią niezrównaną jakość dźwięku.

  W przeciwieństwie do innych modeli, każda ze słuchawek jest podłączona bezpośrednio do smartfona, co sprawia, że ​​połączenie jest bardziej stabilne i zmniejsza opóźnienie.

  • Każda słuchawka może być używana jako samodzielna jednostka.

  Pierwszą rzeczą, którą zauważysz to kompaktowa i stylowa pokrywa ładująca, która jest dodana do słuchawek;mieści się w kieszeni lub torbie. Służy ona jako Power Bank i zabezpiecza słuchawki przed zgubieniem.

  Etui naładujemy przewodem Type-C albo bezprzewodowo.

  Aby sparować z telefonem albo innym urządzeniem, słuchawki są zaopatrzone w moduł Bluetooth 5.0 i energooszczędny układ audio.

  • Jednak prawdziwą siłą tych słuchawek jest efekt Hybrydowej Redukcji Szumów. Active Noise Control (ANC).

  zaimplementowany układ sprawi, że usłyszysz muzykę bez żadnych zakłóceń. Pousuwa niepożądane dźwięki. Niezależnie od tego, czy jesteś w autobusie czy w poczekalni. Hałas przestanie być przeszkodą i zanurzysz się w dźwięku jak nigdy dotąd.

  • Słuchawki są wyekwipowane w kodeki SBC/AAC i membranę 10mm równoważącą wysokie, średnie i niskie częstotliwości.

  W lewej i prawej słuchawce zastosowano mikrofon MEMS o wysokiej czułości, a także adaptacyjny algorytm redukcji szumów ANC który likwiduje szum w tle podczas połączeń.

  • Słuchawki mają specjalną funkcję która wykrywa kiedy są w uchu.
  cechy:
  • Model: SIMU ANC True Wireless Earphones S2
  • Kolor: szary
  • Materiał: ABS + PC
  • Wersja Bluetooth: V5.0
  • Odległość komunikacyjna: 10 m
  • Czas czuwania: 300 godzin
  • Czas muzyki: 6-7h
  • Czas słuchania muzyki z etui: 24h
  • objętość baterii:
  • 45mAh / 0.167 Wh (słuchawka)
  • 480mAh / 1.776 Wh (etui)
  • Czas ładowania: 1,5 godziny
  • Czas ładowania bezprzewodowego: 2h
  • Zakres odpowiedzi częstotliwości: 20Hz-20 KHz
  • Ładowanie: kabel Type-C
  • Kompatybilność: wszystkie urządzenia z funkcją Bluetooth
  • Kod producenta: NGS2-0G
  Najważniejsze zalety:
  • Pojemna bateria.
  • pokrywa, która służy na dodatek jako źródło zasilania.
  • Każda ze słuchawek jest podłączona bezpośrednio do smartfona.
  • Oryginalny dźwięk SBC/AAC HQ.
  • Efekt Active Noise Control (ANC).
  • Bluetooth 5.0
  • Każda słuchawka może być jeszcze stosowana jako samodzielna jednostka.
  • zaimplementowany mikrofon.
  • Wsparcie asystenta głosowego.
  Dźwięk

  Baseus pracował nad jakością dźwięku i osiągnął imponujące wyniki. Słuchawki są wyekwipowane w kodeki SBC/AAC i membranę 10mm równoważącą wysokie, przeciętne i niskie częstotliwości.

  Ci, którzy chcą osiągnąć najlepszą osiągalną jakość brzmienia za pośrednictwem słuchawek Bluetooth powinni bezdyskusyjnie zainteresować się zgodnością kodeków między swymi urządzeniami.

  Słuchawki tworzą nadzwyczajną izolację akustyczną dzięki efektowi Active Noise Control (ANC) która blokuje wszystkie zewnętrzne zakłócenia.

  Efekt izolujący pozwala radować się czystym dźwiękiem na najwyższym poziomie w dowolnym miejscu i czasie.

  Funkcja wykrywania ucha

  Gdy włączone jest samoczynne wykrywanie ucha, słuchawki wykrywają, czy są włożone do uszu i automatycznie włączają odtwarzanie dźwięku.

  Odtwarzanie jest automatycznie wstrzymywane, gdy wyjmiesz jedną słuchawkę z ucha. Gdy wyjmiesz obie słuchawki, odtwarzanie jest wyłączone.

  Tryb dźwięków otoczenia

  Gdy potrzebujesz na chwilę usłyszeć otoczenie naciśnij i przytrzymaj słuchawkę, żeby włączyć tryb dźwięków otoczenia.

  Na przykład w sytuacji, gdy potrzebujesz usłyszeć ważny komunikat, złożyć zamówienie w restauracji albo porozmawiać.

  jednostajne połączenie Bluetooth 5.0

  Dzięki technologii Bluetooth 5.0 możesz przesyłać strumieniowo muzykę ze smartfonów, tabletów lub innych urządzeń obsługujących technikę Bluetooth w promieniu 10m.

  Nowa generacja chipów oferuje szybsze połączenie, mniejsze zużycie energii, a także stabilną i szybką transmisję dźwięku.

  Zoptymalizowany algorytm kodowania i dekodowania dźwięku bezprzewodowego zapewnia synchronizację AV w czasie rzeczywistym, unikając opóźnień podczas grania i oglądania.

  Wygoda

  szczególnie lekka budowa, o ulepszonym użytecznym kształcie zagwarantuje komfort na najwyższym poziomie.

  doskonale dobrane do Twoich uszu, długofalową wygodę noszenia. Lekkie i przenośne - do jazdy autobusem, biegania, wspinaczki i innych okazji.

  Pojedyncza słuchawka waży zaledwie 3,5g, dzięki czemu można ją nosić bez obciążenia. Słuchawki są wyposażone w 3 rozmiary miękkich silikonowych nakładek dousznych, które świetnie pasują do najróżniejszych kanałów słuchowych.

  Połączenia głosowe

  Najnowocześniejsza technika redukcji hałasu likwiduje zakłócający szum w tle, gdziekolwiek jesteś.

  W lewej i prawej słuchawce zaimplementowano mikrofon MEMS o wysokiej czułości, a także adaptacyjny algorytm redukcji szumów Wireless IC, który usuwa szum w tle podczas połączeń. Inteligentnie przechwytuje i wzmacnia dźwięk.

  Twój głos brzmi czysto i profesjonalnie, płynnie przechodząc pomiędzy środowiskami, w pomieszczeniu albo na zewnątrz.

  Wszędzie jest korzystne miejsce do rozmowy.

  • Możesz bezpiecznie prowadzić rozmowy telefoniczne podczas jazdy bez naruszania przepisów ruchu drogowego.
  Przycisk dotykowy

  Dotykowe przyciski sterujące pozwalają na aktywowanie asystenta głosowego, odtwarzanie / wstrzymywanie dźwięku, włączanie / wyłączanie, odbieranie / kończenie połączeń, aktywowanie, a także wyłączanie ANC itp.

  niezwykle użyteczne by sprostać wszystkie Twoje kryteria.

  • Przełączanie się między trybami:

  Przytrzymaj przycisk ponad 2s -Wyłączenie ANC -> Włączenie ASM -> Włączenie ANC

  • Play/Pauza - Podwójne kliknięcie prawej /lewej słuchawki.
  • Odebranie / Rozłączenie połączenia - podwójne kliknięcie prawej/lewej słuchawki w trakcie połączenia.
  • Odrzucenie połączenia - długie przyciśnięcie (2s) prawej / lewej słuchawki.
  • Następna piosenka - kliknięcie prawej słuchawki
  • Poprzednia piosenka - kliknięcie lewej słuchawki
  • Aktywowanie asystenta - potrójne kliknięcie lewej słuchawki

  Przyciski znajdują się z boku słuchawek..

  Ładujące etui

  Do zestawu został załączony futerał do ładowania, przenoszenia i przechowywania bezprzewodowych słuchawek dousznych.

  Z naładowanym do pełna etui, możemy korzystać ze słuchawek nawet do 24h.

  Możemy wyjść z domu nie obawiając się o brak dostępu do prądu.

  dodatkowo etui jest kompatybilne z ładowaniem indukcyjnym Qi. Wystarczy odłożyć słuchawki na ładowarkę bezprzewodową i w ciągu 2h radować się pełnym naładowaniem.

  spora kompatybilność

  pakiet został zaprojektowany tak, żeby można było go prosto sparować z dowolnym smartfonem albo urządzeniem obsługującym technologię Bluetooth, takim jak tablety, notebooky, iWatch3 itp.

  • ponadto możesz zbratać słuchawki z Siri lub asystentem Google aby obudzić telefon bez użycia rąk, umożliwiając przystępne wykonywanie połączeń i sterowanie aplikacjami.

☆ Słuchawki TWS Baseus Storm 3, ANC (białe) (6932172607500) ☆

Słuchawki TWS Baseus Storm 3, ANC (białe) (6932172607500) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki TWS Baseus Storm 3, ANC (białe) (6932172607500) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Baseus
 • Nazwa produktu: Słuchawki TWS Baseus Storm 3, ANC (białe) (6932172607500)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Baseus Storm 3 bezprzewodowe słuchawki bluetooth 5.2 TWS z ANC biały (NGTW140102)

  Bezprzewodowe słuchawki to wyjątkowy komfort, który pozwoli Ci czerpać radość z długiego słuchania muzyki, rozmawiania czy oglądania. Funkcjonalny kształt słuchawek Baseus z kolekcji Storm 3 zapewni idealne dobranie do ucha i wysoki komfort. Dzięki funkcji redukcji szumów ANC dba o produktywnie pozbędziesz się szumów dobiegających z otoczenia.

  Pozwolą Ci cieszyć się długim odtwarzaniem muzyki, oglądaniem i prowadzeniem rozmów bez żadnych zakłóceń. Baseus zaprojektował słuchawki, które są w pełni pozbawione kabli i rewelacyjnie dostosowane do Twoich uszu. Za sprawą dwóch trybów pracy – wygłuszania dźwięków z otoczenia (ANC - Active Noise Cancellation). Docenisz je za maksymalną wygodę użytkowania oraz innowacyjny design.

  Lekkie i poręczne słuchawki

  Słuchawka waży niezwykle niedużo, co zapewnia komfort noszenia nawet poprzez długi czas. Trzy rozmiary silikonowych nakładek zezwalają na nieprzeciętne dopasowanie do kształtu ucha bez ryzyka wypadania! ergonomiczny i adekwatne wyprofilowanie gwarantują wyrównanie ciśnienia.

  intuicyjne sterowanie

  Panel sterowania znajdujący się na obudowie słuchawek nietrudne i wygodne włączanie, wyłączanie, przełączanie. Wystarczy delikatnie dotknąć i gotowe – wrażliwe na dotyk słuchawki reagują niemal samoczynnie.

  prędkie przesyłanie i zrównoważone połączenie pomiędzy słuchawkami

  Słuchawki łączą się ze sobą za pośrednictwem inteligentnych układów sterowania. W ten sposób połączenie jest stabilne, nie występują opóźnienia. Możesz zdefiniować, czy dźwięk ma być emitowany poprzez dwie słuchawki, czy tylko przez jedną.

  Słuchaj muzyki przez 20 godzin!

  Bluetooth 5.2 umożliwia niewiele znaczące zużywanie energii i dłuższe korzystanie ze słuchawek. Z aktywną funkcją redukcji szumów pracują około 6 godzin, przy korzystaniu z futerału nawet poprzez całą dobę.

  Redukcja hałasu z zewnątrz – technologia ANC

  Dzięki zaimplementowaniu technice ANC, słuchawki z wysokowydajnym dwurdzeniowym układem przetwarzania DSP przechwytują szumy środowiskowe w różnorodnych pasmach częstotliwości. Dzieje się to przy pomocy mikrofonu o wysokiej czułości na szumy. Redukuje on hałasy na poziomie około 28dB Możesz ustawić również tryb Ambient Sound Mode i w ten sposób włączyć odbieranie dźwięków z otoczenia.

  Specyfikacja:

  • producent: Baseus
  • Materiał: ABS+PC
  • Bluetooth: 5.2
  • Odległość komunikacyjna: 10 m
  • Czas odtwarzania muzyki: do 4 godzin (70% głośności, ANC wyłączony)
  • Czas odtwarzania muzyki z doładowaniem w etui: do 15 - 20 godzin
  • pojemność akumulatora: 2x 35 mAh (słuchawki); 400 mAh (etui do ładowania)
  • Czas ładowania przewodowego: około 1 godzina
  • Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 KHz zakres odpowiedzi
  • Interfejs ładowania: USB wariant C

  zestaw mieści:

  • 1 x etui na słuchawki
  • 1 x słuchawki bezprzewodowe
  • 1 x kabel USB wariant C

  Najważniejsze właściwości

  • Redukcja szumów ANC
  • wygodna douszna kompozycja z silikonowymi nakładkami
  • Łączenie z urządzeniem bezprzewodowe – zrównoważony sygnał za pośrednictwem bluetooth 5.2
  • W komplecie z etui, które jest zarazem stacją dokującą.

☆ Xiaomi Słuchawki dokanałowe buds 3t pro biały ☆

Xiaomi Słuchawki dokanałowe buds 3t pro biały Najniższa Cena Online

☆ Xiaomi Słuchawki dokanałowe buds 3t pro biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Słuchawki dokanałowe buds 3t pro biały
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Xiaomi Buds 3T Pro
  Wciągające brzmienie, magiczny dźwięk

  Słuchawki douszne z aktywną redukcją szumów, które wykraczają poza zwykłe tłumienie hałasu. Zachowując flagowe funkcje eliminacji zakłóceń, są one też idealne pod względem jakości dźwięku. Starczy zamknąć oczy i wsłuchać się.
  Najważniejsze atrybuty
  Aktywna redukcja szumów do 40dB* - 3+1 tryby dla rutynowych zastosowań, ergonomiczna budowa - przypasowane, lekkie i komfortowe, fachowe strojenie HRTF - Kalibracja na studyjnym poziomie, Dynamiczny przetwornik z podwójnym magnesem pokryty powłoką DLC - Wrażliwość na najszczególniej subtelne detale, Jakość dźwięku Hi-Fi - Dźwięk o wysokiej rozdzielczości i wyjątkowo niskim poziomie zniekształceń, innowacyjna technika dźwięku przestrzennego*, Tryb podwójnej przezroczystości - zezwala na swobodne prowadzenie rozmów w trakcie noszenia słuchawek, szczególnie długa żywotność baterii
  wysmakowany design, genialny dźwięk
  Opływowy korpus, inspirowany kształtem pętli Möbiusa, zagwarantuje wyrafinowaną i elegancką stylistykę.

  Wybierz swój fason spomiędzy dwóch tradycyjnych odcieni - Carbon Black lub Gloss White.
  Głębokie tłumienie hałasu do 40dB
  Znajdź ciszę i spokój na ruchliwych ulicach. Głębokość redukcji hałasu 40dB może zniżyć poziom odgłosów z otoczenia choćby o 99%. Zablokuj rozpraszające dźwięki i stwórz swój własny świat idealnego brzmienia.
  Inteligentna aktywna redukcja szumów
  Wycisz hałas we właściwy sposób. Kompletnie nowa technologia adaptacyjnej redukcji szumów kontroluje poziom i rodzaj hałasu w otoczeniu w czasie rzeczywistym i automatycznie wybiera trafny tryb redukcji hałasu. Rozumie dźwięk, a jeszcze lepiej rozumie zapotrzebowania użytkownika.

  Głęboka redukcja szumów - pozwala w niezwykle głośnym otoczeniu w spokoju podziwiać mijane krajobrazy.
  stabilna redukcja szumów - w umiarkowanie hałaśliwym otoczeniu pozwala uciec od zgiełku i zatracić się w świecie wysokiej jakości dźwięku.
  Lekka redukcja szumów - odfiltrowuje dźwięki pisania na klawiaturze, kliknięcia myszą i inne dźwięki generowane poprzez maszyny w mniej hałaśliwym otoczeniu, gwarantując wygodę wykorzystywania.
  Tryb podwójnej przejrzystości
  Ciesz się muzyką i rozmawiaj bez przeszkód. W trybie transparentności słuchaj muzyki, słysząc jednocześnie dźwięki otoczenia. Zwiększony tryb głosowy pozwala na swobodne prowadzenie rozmów choćby przy założonych słuchawkach.

  * Domyślnym ustawieniem jest tryb transparentności. Rozszerzony tryb głosowy można włączyć ręcznie. Dane o obsługiwanych modelach znajdują się w uwagach.
  Trójmikrofonowa redukcja szumów rozmów
  Płynniejsze i wyraźniejsze połączenia. Mikrofony feedback, feedforward i do rozmów współpracują ze sobą w celu skrupulatnego oddzielenia hałasu z otoczenia od głosów, dzięki czemu rozmowy są istotnie wyraźniejsze.
  Moduł podwójnego magnesu DLC
  Superczuły przetwornik dynamiczny zapewniający bogaty, przestrzenny dźwięk. Podwójne magnesy neodymowe i membrana DLC o wysokiej twardości znacznie udoskonalają czułość dynamiczną, dzięki czemu do ucha docierają nawet najistotniej subtelne dźwięki.

  Cewka CCAW - Lekka cewka gwarantująca większą szczegółowość i lepsze brzmienie wysokich częstotliwości

  wyjątkowo twarda powłoka membrany DLC - Węgiel diamentopodobny o wysokiej twardości

  mocne podwójne magnesy neodymowe - Redukcja wycieku magnetycznego
  Kodek LHDC 4.0 nowej generacji*
  klarownie czysty dźwięk o wysokiej jakości. Protokół LHDC 4.0* nowej generacji z transmisją dźwięku HD zagwarantuje wysoką jakość dźwięku. Częstotliwość próbkowania o wysokiej rozdzielczości 96 kHz i jakość dźwięku Hi-Fi zapewniają udoskonalone aniżeli kiedykolwiek wrażenia słuchowe.

  Dźwięk o wysokiej rozdzielczości - 24bit / 96kHz
  Ultraniski poziom zniekształceń końcowych* - THD ≤ 0,08%
  technika dźwięku przestrzennego
  Pierwszy przestrzenny towar audio firmy Xiaomi. Zmień swoje wrażenia słuchowe. Klasyczny dźwięk stereo oznacza słyszenie dźwięku tylko z lewej i prawej strony. Jednak dzięki technice Immersive Sound, dźwięk dociera do Ciebie ze wszelkich stron, zezwalając Ci naprawdę zaznać komponentów otoczenia. Dzięki funkcji śledzenia ruchów głowy to poczucie realizmu jest jeszcze większe. Gdy obracasz głowę, dźwięk pozostaje tam, gdzie powinien być, zupełnie jak podczas spaceru wśród natury.

  * W przypisach przekazano informacje o modelach, które aktualnie obsługują dźwięk przestrzenny.
  profesjonalne strojenie HRTF
  standard kalibracji na poziomie studyjnym. Przygotuj się na realistyczny dźwięk. Profesjonalnie dostrojone poprzez Xiaomi Acoustic Lab przy użyciu modeli HRTF (head-related transfer function) dla uzyskania rozmaitego, starannego i harmonijnego dźwięku, zgodnego ze standardem studyjnym. Nawet wymagający profesjonaliści muzyczni będą zadowoleni z jakości tego dźwięku.

  Wyraźne tony wysokie - większa ilość szczegółów jest zachowana przy wyższych częstotliwościach, przy jednoczesnej korekcie niewłaściwie ostrych dźwięków, co gwarantuje nadzwyczajną muzykę i efektowny dźwięk.

  Umiarkowane tony niskie - zapewniają naturalne, wciągające wrażenia przy niskich częstotliwościach.
  rekomendowane poprzez profesjonalistów
  Luca Bignardi - realizator dźwięku albumu "Escucha" nagrodzonego Grammy: "wyjątkowo doceniam wysokiej jakości reprodukcję dźwięku w Xiaomi Buds 3T Pro, zezwalającą mi usłyszeć prawdziwe detale w moich dźwiękach za pośrednictwem tego wysokiej jakości bezprzewodowego urządzenia".
  poręczna budowa
  Lekkie i wygodne w noszeniu. Ważąca zaledwie 4,9g słuchawka o funkcjonalnej konstrukcji ma wykrzywioną w 14 punktach powierzchnię, która dostosowuje się do konturów kanału słuchowego, a kompozycja z zachodzącymi na siebie środkami ciężkości wytwarza stabilny trójkąt, który starannie przylega do ucha, uniemożliwiając wypadaniu w trakcie ćwiczeń.
  rozmaite wymiary nakładek dousznych
  dokładne dostosowanie do ucha. Wygodne nawet w trakcie długotrwałego noszenia.
  odporność na kurz i wodę* IP55
  Wysokiej jakości płynny materiał silikonowy chroni Twoje ucho. Stopień ochrony IP55* pozwala na słuchanie muzyki choćby w trakcie intensywnych treningów.
  szczególnie długi czas pracy akumulatora
  Czas odtwarzania do 24 godzin* w połączeniu z etui ładującym. Żywotność baterii do 6 godzin na jednym ładowaniu. Etui do ładowania obsługuje protokół ładowania bezprzewodowego QI*, kompatybilne z różnymi urządzeniami ładującymi.
  Inteligentne połączenie z dwoma urządzeniami
  prędkie parowanie z wyskakującym okienkiem MIUI*
  Słuchawki mogą być jednocześnie podłączone do dwóch urządzeń z systemami Android, iOS lub Windows, dzięki czemu nie przegapisz żadnej rozmowy podczas pracy przy komputerze.

  Aby błyskawicznie sparować słuchawki, otwórz etui ładujące w pobliżu smartfona Xiaomi i stuknij wyskakujące okienko, gdy się pojawi*.
  Sterowanie dotykiem
  Przełączaj i wybieraj przy pomocy prostego ruchu. Żeby przełączać tryby, wstrzymywać odtwarzanie muzyki albo wybierać inne funkcje, wystarczy uszczypnąć wypukły obszar gładkiego, opływowego trzonu słuchawki.

  Uszczypnij i przytrzymaj lewą/prawą słuchawkę - Tryb ANC/tryb przezroczystości
  Jednokrotne uszczypnij lewą/prawą słuchawkę - Odtwórz/zatrzymaj utwór //Odbierz/zakończ połączenie
  Uszczypnij trzy razy - Przejdź do poprzedniego utworu
  Uszczypnij dwa razy - Przejdź do następnego utworu // Odrzuć połączenie przychodzące
  * zdjęcia na tej stronie służą wyłącznie celom ilustracyjnym i mogą nie być dokładnym odwzorowaniem towaru. Cechy towaru posiadają charakter poglądowy. Niektóre atrybuty towaru mogą się różnić ze względu na czynniki zewnętrzne, takie jak środowisko i różnice w systemach smartfonów. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć w konkretnym produkcie.

  * dane testowe dotyczące tłumienia hałasu dostarczone poprzez National Institute of Metrology, Chiny. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od warunków użytkowania. Uszczypnięcie i przytrzymanie dowolnej wkładki dousznej umożliwia domyślnie przełączanie między trybami ANC i transparentność. Ustawienia trybu ANC i klarowności oraz ustawienia MIUI dostępne tylko w wybranych urządzeniach Xiaomi i Redmi z najnowszymi wersjami MIUI. Kompatybilne modele: Xiaomi 12 Pro, Xiaomi 12, Xiaomi 12X, Xiaomi 11T Pro, Xiaomi 11T, Mi 11, Mi 10 Pro, Mi 10, Mi Note 10 Lite.

  * Dźwięk rozmiarowy ma zastosowanie do muzyki i filmów w aplikacjach obsługujących tę funkcję. Funkcje dźwięku rozmiarowego, dźwięku przestrzennego i śledzenia ruchów głowy są przystępne tylko w wybranych urządzeniach Xiaomi i Redmi. Kompatybilne modele: Xiaomi 12 Pro, Xiaomi 12.

  * LHDC 4.0 dostępne tylko w wybranych urządzeniach Xiaomi. Kompatybilne modele: Xiaomi 12 Pro, Xiaomi 12.

  * THD≤0,08% testowano przy częstotliwości 1kHz i poziomie ciśnienia akustycznego 94dB.

  * Test odporności na pył i wodę IP55. Zgodnie z normą IEC 60529:2013. Stopień ochrony pokrywy (kod IP), urządzenie przeszło test przeprowadzony przez Shenzhen Academy of Metrology & Quality Inspection. Numer raportu z testu to WT213104121. Wynik testu wykazał, iż urządzenie spełnia kryteria normy IEC 60529:2013. Stopień ochrony IP55 dotyczy samych wkładek dousznych, a nie etui do ich ładowania. Nie używaj słuchawek w pobliżu gorącej wody, nie można ich używać w trakcie kąpieli lub pod prysznicem. Należy unikać użytkowania słuchawek podczas intensywnych ćwiczeń, ponieważ pot wydzielany podczas ćwiczeń może spowodować zniszczenie urządzenia. W momencie zakupu produkt ten jest niepodatny na zachlapanie, wodę i kurz, jednak właściwości te nie są trwałe i mogą ulec pogorszeniu wraz z upływem czasu i powszednim wykorzystywaniem. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń urządzenia spowodowanych zanurzeniem w cieczy.

  * Warunki testu żywotności baterii: Poziom naładowania baterii słuchawek wynosi 100%, głośność słuchawek jest ustawiona na 50%, tryb kodowania Bluetooth to AAC, a funkcja ANC, tryb krystaliczności, Immersive sound i Track head movement są wyłączone poprzez ustawienia MIUI. Składnik testowy: kompletnie rozładuj akumulator Xiaomi Buds 3T Pro podczas odtwarzania dźwięku, aż któraś z słuchawek przestanie grać. Przed ładowaniem upewnij się, że port ładowania jest wolny od cieczy i obcych przedmiotów. Dane dotyczące ładowania wkładek dousznych i żywotności baterii pochodzą z wewnętrznych testów przeprowadzonych przez producenta. Rzeczywiste godziny użytkowania mogą się różnić w zależności od warunków stosowania, poziomu naładowania i czynników środowiskowych.

  * w przypadku ładowania etui przy pomocy ładowarki bezprzewodowej zgodnej z protokołem ładowania bezprzewodowego Qi, umieść etui ładujące przednią stroną do góry. Podstawa do ładowania bezprzewodowego widoczna na zdjęciu nie wchodzi w skład zestawu i należy ją zakupić osobno.

  * Doświadczenie z łącznością z dwoma urządzeniami może się różnić w zależności od urządzenia. Do obsługi synchronicznego wstrzymywania albo wznawiania w trakcie odbierania albo kończenia połączeń telefonicznych wymagana jest aplikacja Computer Video.

  * Tylko telefony Xiaomi i Redmi z najnowszą wersją MIUI obsługują funkcję szybkiego parowania MIUI Pop-up. Kompatybilne modele: Xiaomi 12 Pro, Xiaomi 12, Xiaomi 11T Pro.

  * Znak słowny i logo Bluetooth® są zarejestrowanymi znakami towarowymi należącymi do Bluetooth SIG, Inc. I wszelkie wykorzystanie tych znaków poprzez Xiaomi inc. Odbywa się na podstawie licencji. Inne znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli.

  * żeby sterować urządzeniem, delikatnie uszczypnij wypukłą część trzonu słuchawki. Czynniki zewnętrzne, takie jak przypadkowe dotknięcie ubrania albo temperatura, mogą wywoływać pewien nacisk na ucho, co może prowadzić do fałszywych dotknięć.
  Xiaomi Buds 3T Pro – słuchawki bezprzewodowe dla wymagających

  Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Buds 3T Pro wyekwipowane w niezależny procesor ANC proponują technologię aktywnej redukcji szumów i zezwalają na komfortowe prowadzenie rozmów nawet w bardzo hałaśliwych miejscach. Zastosowano w nich dynamiczny 10-milimetrowy przetwornik pokryty membraną DLC, dzięki czemu jakość dźwięku i głośność słuchawek jest na poziomie studyjnym.

  Słuchawki Xiaomi Buds – dźwięk w jakości Hi-Fi

  Dzięki wparciu dla technice Immerse Sound i Track Head Movement słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Buds 3T Pro gwarantują intensywne wrażenia jednocześnie w trakcie słuchania muzyki, jak i oglądania filmów czy grania w gry. Częstotliwość próbkowania o wysokiej rozdzielczości 96 kHz i jakość dźwięku Hi-Fi zapewniają lepsze aniżeli kiedykolwiek wrażenia z bezprzewodowego słuchania.

  Xiaomi Buds 3T Pro – wydawaj polecenia głosowe

  Słuchawki Xiaomi Buds 3T Pro wyposażono w mikrofony, które zarówno prowadzenie rozmów telefonicznych, jak i sterowanie asystentami głosowymi Google Assistant lub Apple Siri. Słuchawki łączą się z telefonem za pośrednictwem prędkiego standardu łączności Bluetooth 5.2.

  Jeśli masz smartfon Xiaomi i otworzysz etui ładujące słuchawki, na wyświetlaczu telefonu pojawi się panel przedstawiający aktualny stan baterii – jednocześnie słuchawek, jak i etui ładującego. Za sprawą wykorzystania pojemnego akumulatora możesz słuchać muzyki choćby przez 24 godziny. Zapomnij o kablach. Zamów bezprzewodowe słuchawki od Xiaomi i ciesz się najwyższą jakością dźwięku, gdziekolwiek jesteś!

  ">
  Xiaomi Buds 3T Pro
  Wciągające brzmienie, magiczny dźwięk

  Słuchawki douszne z aktywną redukcją szumów, które wykraczają poza zwykłe tłumienie hałasu. Zachowując flagowe funkcje eliminacji zakłóceń, są one także wspaniałe pod względem jakości dźwięku. Wystarczy zamknąć oczy i wsłuchać się.
  Najważniejsze właściwości
  Aktywna redukcja szumów do 40dB* - 3+1 tryby dla powszednich zastosowań, użyteczna budowa - dostosowane, lekkie i komfortowe, profesjonalne strojenie HRTF - Kalibracja na studyjnym poziomie, Dynamiczny przetwornik z podwójnym magnesem pokryty warstwą DLC - Wrażliwość na najszczególniej subtelne detale, Jakość dźwięku Hi-Fi - Dźwięk o wysokiej rozdzielczości i bardzo niskim poziomie zniekształceń, zaawansowana technologia dźwięku przestrzennego*, Tryb podwójnej klarowności - zezwala na swobodne prowadzenie rozmów podczas noszenia słuchawek, szczególnie długa żywotność baterii
  gustowny design, znakomity dźwięk
  Opływowy korpus, inspirowany kształtem pętli Möbiusa, zapewnia wyrafinowaną i elegancką stylistykę.

  Wybierz swój fason spomiędzy dwóch klasycznych odcieni - Carbon Black lub Gloss White.
  Głębokie tłumienie hałasu do 40dB
  Znajdź ciszę i spokój na ruchliwych ulicach. Głębokość redukcji hałasu 40dB może zniżyć poziom odgłosów z otoczenia nawet o 99%. Zablokuj rozpraszające dźwięki i stwórz swój własny świat genialnego brzmienia.
  Inteligentna aktywna redukcja szumów
  Wycisz hałas we właściwy sposób. W całości nowa technika adaptacyjnej redukcji szumów kontroluje poziom i rodzaj hałasu w otoczeniu w czasie rzeczywistym i automatycznie wybiera trafny tryb redukcji hałasu. Rozumie dźwięk, a jeszcze lepiej rozumie zapotrzebowania użytkownika.

  Głęboka redukcja szumów - pozwala w wyjątkowo głośnym otoczeniu w spokoju podziwiać mijane krajobrazy.
  jednostajna redukcja szumów - w umiarkowanie hałaśliwym otoczeniu pozwala uciec od zgiełku i zatracić się w świecie wysokiej jakości dźwięku.
  Lekka redukcja szumów - odfiltrowuje dźwięki pisania na klawiaturze, kliknięcia myszą i inne dźwięki generowane poprzez maszyny w mniej hałaśliwym otoczeniu, gwarantując wygodę użytkowania.
  Tryb podwójnej klarowności
  Ciesz się muzyką i rozmawiaj bez przeszkód. W trybie krystaliczności słuchaj muzyki, słysząc jednocześnie dźwięki otoczenia. Zwiększony tryb głosowy pozwala na luźne prowadzenie rozmów choćby przy założonych słuchawkach.

  * Domyślnym ustawieniem jest tryb przejrzystości. Rozszerzony tryb głosowy można włączyć ręcznie. Dane o obsługiwanych modelach znajdują się w uwagach.
  Trójmikrofonowa redukcja szumów rozmów
  Płynniejsze i wyraźniejsze połączenia. Mikrofony feedback, feedforward i do rozmów współpracują ze sobą w celu dokładnego oddzielenia hałasu z otoczenia od głosów, dzięki temu rozmowy są znacznie wyraźniejsze.
  Moduł podwójnego magnesu DLC
  Superczuły przetwornik dynamiczny gwarantujący bogaty, przestrzenny dźwięk. Podwójne magnesy neodymowe i membrana DLC o wysokiej twardości pokaźnie poprawiają czułość dynamiczną, dzięki czemu do ucha docierają nawet najszczególniej subtelne dźwięki.

  Cewka CCAW - Lekka cewka zapewniająca większą szczegółowość i lepsze brzmienie wysokich częstotliwości

  bardzo twarda powłoka membrany DLC - Węgiel diamentopodobny o wysokiej twardości

  mocne podwójne magnesy neodymowe - Redukcja wycieku magnetycznego

☆ Jabra Elite 4 szary słuchawki bezprzewodowe ☆

Jabra Elite 4 szary słuchawki bezprzewodowe Najniższa Cena Online

☆ Jabra Elite 4 szary słuchawki bezprzewodowe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Elite 4 szary słuchawki bezprzewodowe
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;dodatkowe zasilanie z etui do:21 h;Czas pracy do:7 h;przeznaczona aplikacja:tak;przeznaczone do:iPhone, smartfon;elementy budowy/konstrukcji:konstrukcja zamknięta;Funkcje dodatkowe:przeznaczona aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;informacje uzupełniające:Google Fast Pair, HearThrough (tryb nasłuchu), 4 mikrofony MEMS, Spotify Tap (tylko Android);Zgodność z aplikacją:Jabra Sound+;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 7.0, iOS od wersji 15.0;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji, detale dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://www.jabra.pl/software-and-services/apps/jabra-sound-plus;Kodek Bluetooth:SBC, aptX;Kolor:szary;Kolor:metaliczny/szary;Kolor (oryginalna nazwa):Dark Grey;nadaje się do:Urządzenia mobilne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne przystępne po zainstalowaniu aplikacji;Kompatybilność słuchawki system:Android, iOS;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Siri;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;firmy telefonu pasujących słuchawek:Samsung, LG, HTC, Microsoft, Sony, Huawei, Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, BlackBerry, Xiaomi, Honor, OPPO;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Elite 4;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;oporność:na pył, na wodę;wytrzymałość – klasa:stopień ochrony IP55;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HSP (Hands Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, do iPada, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana konstrukcja:nie;Średnica przetwornika:6 mm;True Wireless:tak;typ podłączenia:bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:dokanałowe;Waga:4,6 g;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ Fresh 'n rebel Słuchawki dokanałowe fresh n rebel twins anc true wireless dusty pink różowy (8718734659778) ☆

Fresh 'n rebel Słuchawki dokanałowe fresh n rebel twins anc true wireless dusty pink różowy (8718734659778) Najniższa Cena Online

☆ Fresh 'n rebel Słuchawki dokanałowe fresh n rebel twins anc true wireless dusty pink różowy (8718734659778) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fresh 'n Rebel
 • Nazwa produktu: Fresh 'n rebel Słuchawki dokanałowe fresh n rebel twins anc true wireless dusty pink różowy (8718734659778)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 35
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;uzupełniające zasilanie z etui do:21 h;Czas pracy do:9 h;dedykowana aplikacja:nie;przeznaczone do:iPhone, smartfon;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):94 dB;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:24 Ω;dane dodatkowe:tryb dźwięków otoczenia, automatyczna pauza (wykrywanie w uchu), Dual master, przewód ładowania (USB do USB-C), sterowanie dotykiem;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:beżowy;Kolor:beżowy/brązowy;Kolor (oryginalna nazwa):Silky Sand;nadaje się do:Urządzenia przenośne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Siri;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;producenta telefonu pasujących słuchawek:Samsung, LG, HTC, Microsoft, Sony, Huawei, Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, BlackBerry, Xiaomi, Honor, OPPO, realme;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Twins ANC;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;oporność:na pył, na wodę;wytrzymałość – klasa:stopień ochrony IP54;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, do iPada, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana kompozycja:nie;Średnica przetwornika:12 mm;True Wireless:tak;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:dokanałowe;Waga:4 g;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ Honor FlyPods Lite (biały) ☆

Honor FlyPods Lite (biały) Najniższa Cena Online

☆ Honor FlyPods Lite (biały) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Honor
 • Nazwa produktu: Honor FlyPods Lite (biały)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  HONOR FlyPods Lite to prawdziwe słuchawki bezprzewodowe.

  Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth ze stereofonicznymi efektami dźwiękowymi

  podczas parowania z urządzeniem przenośnym przez Bluetooth,
  Honor FlyPods Lite zapewnia prawdziwe wrażenia stereo w trakcie dzwonienia albo odtwarzania muzyki.

  automatyczne wykrywanie wykorzystania

  czujka podczerwieni wyczuwa, kiedy słuchawki znajdują się w uszach i kiedy je wyjmujesz.

  Kontrola podwójnym dotknięciem zastosowany sensor G-czujnik, który usprawnia każdą operację wyszukanym i wydajnym podwójnym dotknięciem.

  Dwukrotnie dotknij lewej słuchawki, by aktywować asystenta głosowego.

  Dotknij dwukrotniej którejkolwiek ze słuchawek, żeby odebrac połączenie przychodzące i dwukrotnie dotknij ponownie, żeby je zakończyć.

  Projekt Premium ID Opływowa budowa powierzchni jest stylowa i prosta. Wszystko dla najlepszego doświadczenia muzycznego.

  Środowiskowe tłumienie hałasu

  Podwójne mikrofony na każdym FlyPodzie dla ulepszonego tłumienia hałasu w środowisku, zwłaszcza w otoczeniu hałaśliwym.

  Bezproblemowe przełączanie Bezproblemowe przełączanie pomiędzy obydwoma FlyPodami pozwala wykonywac połączenia telefoniczne na jednym uchu i słyszeć otoczenie na drugim.

  Immersyjny głos HD Lewy i prawy FlyPod umożliwia prawdziwą separację bezprzewodową w lewym i prawym kanale,

  wprowadzając wysokiej jakości efekty stereo do immersyjnego doświadczenia.

  dobranie i wygodne noszenie funkcjonalna budowa w uchu z 3 parami wymiennych końcówek usznych zapewni optymalne przypasowanie i komfortowe noszenie.

  Codzienna niepodatność na wodę standard IP54 zapewnia ochronę na wodę i pot podczas treningu oraz w deszczowe dni.

  Sterowanie przy pomocy dwukrotnego kliknięcia wbudowany G-czujnik upraszcza każdą operację dzięki funkcji sterowania za pomocą dwukrotnego kliknięcia.

  Asystent głosowy

  Dwukrotnie kliknij lewą słuchawkę, żeby aktywować asystenta głosowego.

  Odbieranie i rozłączanie połączeń

  Dwukrotnie kliknij słuchawkę, aby odebrać połączenie przychodzące. Zrób to samo, żeby zakończyć rozmowę.

  efektywne przełączanie

  komfortowe przełączanie między słuchawkami FlyPodami pozwala na słuchanie rozmówcy jednym uchem, a otoczenia — drugim.

  genialny dźwięk jakości HD

  Lewa i prawa słuchawka pozwalają na rzeczywistą separację bezprzewodową w lewym i prawym kanale, gwarantując wysokiej jakości dźwięk stereo.


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania douszne do 500 zł – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania douszne do 500 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania dousznych do 500 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Fresh 'n rebel Słuchawki dokanałowe fresh n rebel twins anc true wireless dusty pink różowy (8718734659778) ☆

Fresh 'n rebel Słuchawki dokanałowe fresh n rebel twins anc true wireless dusty pink różowy (8718734659778) Najniższa Cena Online

☆ Fresh 'n rebel Słuchawki dokanałowe fresh n rebel twins anc true wireless dusty pink różowy (8718734659778) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fresh 'n Rebel
 • Nazwa produktu: Fresh 'n rebel Słuchawki dokanałowe fresh n rebel twins anc true wireless dusty pink różowy (8718734659778)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 35
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;dopełniające zasilanie z etui do:21 h;Czas pracy do:9 h;asygnowana aplikacja:nie;przeznaczone do:iPhone, smartfon;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):94 dB;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:24 Ω;dane dopełniające:tryb dźwięków otoczenia, automatyczna pauza (wykrywanie w uchu), Dual master, kabel ładowania (USB do USB-C), sterowanie dotykiem;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:beżowy;Kolor:beżowy/brązowy;Kolor (oryginalna nazwa):Silky Sand;nadaje się do:Urządzenia przenośne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku poprzez Bluetooth;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Siri;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;producenta telefonu pasujących słuchawek:Samsung, LG, HTC, Microsoft, Sony, Huawei, Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, BlackBerry, Xiaomi, Honor, OPPO, realme;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Twins ANC;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;wytrzymałość:na pył, na wodę;odporność – klasa:stopień ochrony IP54;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, do iPada, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana kompozycja:nie;Średnica przetwornika:12 mm;True Wireless:tak;typ podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:dokanałowe;Waga:4 g;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m...


☆ Xiaomi Słuchawki dokanałowe buds 3t pro biały ☆

Xiaomi Słuchawki dokanałowe buds 3t pro biały Najniższa Cena Online

☆ Xiaomi Słuchawki dokanałowe buds 3t pro biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Słuchawki dokanałowe buds 3t pro biały
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Xiaomi Buds 3T Pro
  Wciągające brzmienie, magiczny dźwięk

  Słuchawki douszne z aktywną redukcją szumów, które wykraczają poza zwykłe tłumienie hałasu. Zachowując flagowe funkcje eliminacji zakłóceń, są one dodatkowo wspaniałe pod względem jakości dźwięku. Wystarczy zamknąć oczy i wsłuchać się.
  Najważniejsze atrybuty
  Aktywna redukcja szumów do 40dB* - 3+1 tryby dla powszednich zastosowań, praktyczna kompozycja - dostosowane, lekkie i komfortowe, fachowe strojenie HRTF - Kalibracja na studyjnym poziomie, Dynamiczny przetwornik z podwójnym magnesem pokryty warstwą DLC - Wrażliwość na najistotniej subtelne szczegóły, Jakość dźwięku Hi-Fi - Dźwięk o wysokiej rozdzielczości i bardzo niskim poziomie zniekształceń, zaawansowana technologia dźwięku przestrzennego*, Tryb podwójnej transparentności - umożliwia luźne prowadzenie rozmów podczas noszenia słuchawek, szczególnie długa żywotność baterii
  wytworny design, perfekcyjny dźwięk
  Opływowy korpus, inspirowany kształtem pętli Möbiusa, gwarantuje wyrafinowaną i elegancką stylistykę.

  Wybierz swój styl spomiędzy dwóch konwencjonalnych odcieni - Carbon Black lub Gloss White.
  Głębokie tłumienie hałasu do 40dB
  Znajdź ciszę i spokój na ruchliwych ulicach. Głębokość redukcji hałasu 40dB może zniżyć poziom odgłosów z otoczenia choćby o 99%. Zablokuj rozpraszające dźwięki i stwórz swój własny świat idealnego brzmienia.
  Inteligentna aktywna redukcja szumów
  Wycisz hałas we właściwy sposób. W całości nowa technika adaptacyjnej redukcji szumów pilnuje poziom i rodzaj hałasu w otoczeniu w czasie rzeczywistym i automatycznie wybiera stosowny tryb redukcji hałasu. Rozumie dźwięk, a jeszcze lepiej rozumie zapotrzebowania użytkownika.

  Głęboka redukcja szumów - pozwala w wyjątkowo głośnym otoczeniu w spokoju podziwiać mijane krajobrazy.
  stabilna redukcja szumów - w umiarkowanie hałaśliwym otoczeniu pozwala uciec od zgiełku i zatracić się w świecie wysokiej jakości dźwięku.
  Lekka redukcja szumów - odfiltrowuje dźwięki pisania na klawiaturze, kliknięcia myszą i inne dźwięki generowane poprzez maszyny w mniej hałaśliwym otoczeniu, zapewniając wygodę użytkowania.
  Tryb podwójnej klarowności
  Ciesz się muzyką i rozmawiaj bez przeszkód. W trybie przezroczystości słuchaj muzyki, słysząc jednocześnie dźwięki otoczenia. Rozszerzony tryb głosowy umożliwia swobodne prowadzenie rozmów choćby przy założonych słuchawkach.

  * Domyślnym ustawieniem jest tryb przejrzystości. Rozszerzony tryb głosowy można włączyć ręcznie. Informacje o obsługiwanych modelach znajdują się w uwagach.
  Trójmikrofonowa redukcja szumów rozmów
  Płynniejsze i wyraźniejsze połączenia. Mikrofony feedback, feedforward i do rozmów współpracują ze sobą w celu precyzyjnego oddzielenia hałasu z otoczenia od głosów, dzięki czemu rozmowy są pokaźnie wyraźniejsze.
  Moduł podwójnego magnesu DLC
  Superczuły przetwornik dynamiczny zapewniający bogaty, przestrzenny dźwięk. Podwójne magnesy neodymowe i membrana DLC o wysokiej twardości pokaźnie ulepszają czułość dynamiczną, dzięki czemu do ucha docierają choćby najbardziej subtelne dźwięki.

  Cewka CCAW - Lekka cewka zapewniająca większą szczegółowość i lepsze brzmienie wysokich częstotliwości

  bardzo twarda powłoka membrany DLC - Węgiel diamentopodobny o wysokiej twardości

  solidne podwójne magnesy neodymowe - Redukcja wycieku magnetycznego
  Kodek LHDC 4.0 nowej generacji*
  przezroczyście czysty dźwięk o wysokiej jakości. Protokół LHDC 4.0* nowej generacji z transmisją dźwięku HD zapewnia wysoką jakość dźwięku. Częstotliwość próbkowania o wysokiej rozdzielczości 96 kHz i jakość dźwięku Hi-Fi zapewniają lepsze niżeli kiedykolwiek wrażenia słuchowe.

  Dźwięk o wysokiej rozdzielczości - 24bit / 96kHz
  Ultraniski poziom zniekształceń końcowych* - THD ≤ 0,08%
  technika dźwięku przestrzennego
  Pierwszy przestrzenny towar audio producenta Xiaomi. Zmień swoje wrażenia słuchowe. Konwencjonalny dźwięk stereo oznacza słyszenie dźwięku tylko z lewej i prawej strony. Jednak dzięki technologii Immersive Sound, dźwięk dociera do Ciebie ze wszystkich stron, zezwalając Ci naprawdę zaznać komponentów otoczenia. Dzięki funkcji śledzenia ruchów głowy to poczucie realizmu jest jeszcze pokaźniejsze. Gdy obracasz głowę, dźwięk pozostaje tam, gdzie powinien być, zupełnie jak podczas spaceru wśród natury.

  * W przypisach przekazano dane o modelach, które obecnie obsługują dźwięk przestrzenny.
  fachowe strojenie HRTF
  standard kalibracji na poziomie studyjnym. Przygotuj się na realistyczny dźwięk. Profesjonalnie dostrojone przez Xiaomi Acoustic Lab przy użyciu modeli HRTF (head-related transfer function) dla uzyskania różnorodnego, dokładnego i harmonijnego dźwięku, zgodnego ze standardem studyjnym. Nawet wymagający profesjonaliści muzyczni będą zadowoleni z jakości tego dźwięku.

  Wyraźne tony wysokie - pokaźniejsza liczba szczegółów jest zachowana przy wyższych częstotliwościach, przy jednoczesnej korekcie niewłaściwie ostrych dźwięków, co gwarantuje nadzwyczajną muzykę i spektakularny dźwięk.

  Umiarkowane tony niskie - zapewniają naturalne, wciągające wrażenia przy niskich częstotliwościach.
  rekomendowane poprzez profesjonalistów
  Luca Bignardi - realizator dźwięku albumu "Escucha" nagrodzonego Grammy: "nad wyraz doceniam wysokiej jakości reprodukcję dźwięku w Xiaomi Buds 3T Pro, zezwalającą mi usłyszeć prawdziwe szczegóły w moich dźwiękach za pośrednictwem tego wysokiej jakości bezprzewodowego urządzenia".
  użyteczna budowa
  Lekkie i komfortowe w noszeniu. Ważąca zaledwie 4,9g słuchawka o praktycznej konstrukcji ma odkształconą w 14 punktach powierzchnię, która dopasowuje się do konturów kanału słuchowego, a budowa z zachodzącymi na siebie środkami ciężkości formuje jednostajny trójkąt, który dokładnie przylega do ucha, zapobiegając wypadaniu w trakcie ćwiczeń.
  rozmaite rozmiary nakładek dousznych
  staranne dopasowanie do ucha. Komfortowe choćby w trakcie długofalowego noszenia.
  wytrzymałość na kurz i wodę* IP55
  Wysokiej jakości płynny materiał silikonowy broni Twoje ucho. Stopień ochrony IP55* umożliwia słuchanie muzyki nawet w trakcie intensywnych treningów.
  nad wyraz długi czas pracy akumulatora
  Czas odtwarzania do 24 godzin* w połączeniu z etui ładującym. Żywotność baterii do 6 godzin na jednym ładowaniu. Etui do ładowania obsługuje protokół ładowania bezprzewodowego QI*, kompatybilne z przeróżnymi urządzeniami ładującymi.
  Inteligentne połączenie z dwoma urządzeniami
  szybkie parowanie z wyskakującym okienkiem MIUI*
  Słuchawki mogą być równocześnie podłączone do dwóch maszyn z systemami Android, iOS albo Windows, dzięki temu nie przegapisz żadnej rozmowy w trakcie pracy przy komputerze.

  Aby błyskawicznie sparować słuchawki, otwórz etui ładujące w pobliżu smartfona Xiaomi i stuknij wyskakujące okienko, gdy się pojawi*.
  Sterowanie dotykiem
  Przełączaj i wybieraj za pomocą prostego ruchu. Żeby przełączać tryby, wstrzymywać odtwarzanie muzyki lub wybierać inne funkcje, starczy uszczypnąć wypukły obszar gładkiego, opływowego trzonu słuchawki.

  Uszczypnij i przytrzymaj lewą/prawą słuchawkę - Tryb ANC/tryb przezroczystości
  Jednokrotne uszczypnij lewą/prawą słuchawkę - Odtwórz/zatrzymaj utwór //Odbierz/zakończ połączenie
  Uszczypnij trzy razy - Przejdź do poprzedniego utworu
  Uszczypnij dwa razy - Przejdź do następnego utworu // Odrzuć połączenie przychodzące
  * fotografie na tej stronie służą wyłącznie celom ilustracyjnym i mogą nie być skrupulatnym odwzorowaniem towaru. Cechy produktu mają charakter poglądowy. Niektóre atrybuty artykułu mogą się różnić ze względu na czynniki zewnętrzne, takie jak środowisko i różnice w systemach smartfonów. Szczegółowe dane na ten temat można znaleźć w mocnym produkcie.

  * dane testowe dotyczące tłumienia hałasu dostarczone poprzez National Institute of Metrology, Chiny. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od warunków używania. Uszczypnięcie i przytrzymanie dowolnej wkładki dousznej zezwala na domyślnie przełączanie między trybami ANC i klarowność. Ustawienia trybu ANC i transparentności oraz ustawienia MIUI przystępne tylko w wybranych urządzeniach Xiaomi i Redmi z najnowszymi wersjami MIUI. Kompatybilne modele: Xiaomi 12 Pro, Xiaomi 12, Xiaomi 12X, Xiaomi 11T Pro, Xiaomi 11T, Mi 11, Mi 10 Pro, Mi 10, Mi Note 10 Lite.

  * Dźwięk wymiarowy ma użycie do muzyki i filmów w aplikacjach obsługujących tę funkcję. Funkcje dźwięku wymiarowego, dźwięku przestrzennego i śledzenia ruchów głowy są dostępne tylko w wybranych urządzeniach Xiaomi i Redmi. Kompatybilne modele: Xiaomi 12 Pro, Xiaomi 12.

  * LHDC 4.0 przystępne tylko w wybranych urządzeniach Xiaomi. Kompatybilne modele: Xiaomi 12 Pro, Xiaomi 12.

  * THD≤0,08% testowano przy częstotliwości 1kHz i poziomie ciśnienia akustycznego 94dB.

  * Test niepodatności na pył i wodę IP55. Zgodnie z normą IEC 60529:2013. Stopień ochrony pokrywy (kod IP), urządzenie przeszło test przeprowadzony przez Shenzhen Academy of Metrology & Quality Inspection. Numer raportu z testu to WT213104121. Wynik testu wykazał, że urządzenie spełnia kryteria normy IEC 60529:2013. Stopień ochrony IP55 dotyczy samych wkładek dousznych, a nie etui do ich ładowania. Nie używaj słuchawek w pobliżu gorącej wody, nie można ich używać w trakcie kąpieli albo pod prysznicem. Należy unikać użytkowania słuchawek w trakcie intensywnych ćwiczeń, ponieważ pot wydzielany podczas ćwiczeń może spowodować zniszczenie urządzenia. W momencie zakupu artykuł ten jest odporny na zachlapanie, wodę i kurz, jednak cechy te nie są trwałe i mogą ulec pogorszeniu wraz z upływem czasu i powszednim wykorzystywaniem. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń urządzenia spowodowanych zanurzeniem w cieczy.

  * Warunki testu żywotności baterii: Poziom naładowania baterii słuchawek wynosi 100%, głośność słuchawek jest ustawiona na 50%, tryb kodowania Bluetooth to AAC, a funkcja ANC, tryb przejrzystości, Immersive sound i Track head movement są wyłączone przez ustawienia MIUI. Element testowy: w całości rozładuj akumulator Xiaomi Buds 3T Pro podczas odtwarzania dźwięku, aż któraś z słuchawek przestanie grać. Przed ładowaniem upewnij się, że port ładowania jest wolny od cieczy i obcych przedmiotów. Dane dotyczące ładowania wkładek dousznych i żywotności baterii pochodzą z wewnętrznych testów przeprowadzonych przez producenta. Rzeczywiste godziny użytkowania mogą się różnić w zależności od warunków użytkowania, poziomu naładowania i czynników środowiskowych.

  * w sytuacji ładowania etui za pomocą ładowarki bezprzewodowej zgodnej z protokołem ładowania bezprzewodowego Qi, umieść etui ładujące przednią stroną do góry. Podstawa do ładowania bezprzewodowego widoczna na zdjęciu nie wchodzi w skład zestawu i należy ją zakupić osobno.

  * Doświadczenie z łącznością z dwoma urządzeniami może się różnić w zależności od urządzenia. Do obsługi synchronicznego wstrzymywania albo wznawiania podczas odbierania albo kończenia połączeń telefonicznych wymagana jest aplikacja Computer Video.

  * Tylko telefony Xiaomi i Redmi z najnowszą wersją MIUI obsługują funkcję prędkiego parowania MIUI Pop-up. Kompatybilne modele: Xiaomi 12 Pro, Xiaomi 12, Xiaomi 11T Pro.

  * Znak słowny i logo Bluetooth® są zarejestrowanymi znakami towarowymi należącymi do Bluetooth SIG, Inc. I wszelkie zastosowanie tych znaków poprzez Xiaomi inc. Odbywa się na podstawie licencji. Inne znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli.

  * by sterować urządzeniem, delikatnie uszczypnij wypukłą część trzonu słuchawki. Czynniki zewnętrzne, takie jak przypadkowe dotknięcie ubrania lub temperatura, mogą powodować pewien nacisk na ucho, co może prowadzić do fałszywych dotknięć.
  Xiaomi Buds 3T Pro – słuchawki bezprzewodowe dla wymagających

  Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Buds 3T Pro wyposażone w niezależny procesor ANC oferują technikę aktywnej redukcji szumów i zezwalają na komfortowe prowadzenie rozmów choćby w nad wyraz hałaśliwych miejscach. Zaimplementowano w nich dynamiczny 10-milimetrowy przetwornik pokryty membraną DLC, dzięki czemu jakość dźwięku i głośność słuchawek jest na poziomie studyjnym.

  Słuchawki Xiaomi Buds – dźwięk w jakości Hi-Fi

  Dzięki wparciu dla technice Immerse Sound i Track Head Movement słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Buds 3T Pro gwarantują intensywne wrażenia równocześnie podczas słuchania muzyki, jak i oglądania filmów czy grania w gry. Częstotliwość próbkowania o wysokiej rozdzielczości 96 kHz i jakość dźwięku Hi-Fi zapewniają ulepszone niż kiedykolwiek wrażenia z bezprzewodowego słuchania.

  Xiaomi Buds 3T Pro – wydawaj polecenia głosowe

  Słuchawki Xiaomi Buds 3T Pro zaopatrzono w mikrofony, które równocześnie prowadzenie rozmów telefonicznych, jak i sterowanie asystentami głosowymi Google Assistant albo Apple Siri. Słuchawki łączą się z telefonem za pośrednictwem szybkiego standardu łączności Bluetooth 5.2.

  Jeśli masz smartfon Xiaomi i otworzysz etui ładujące słuchawki, na wyświetlaczu telefonu pojawi się panel przedstawiający aktualny stan baterii – jednocześnie słuchawek, jak i etui ładującego. Za sprawą zastosowania pojemnego akumulatora możesz słuchać muzyki nawet poprzez 24 godziny. Zapomnij o kablach. Zamów bezprzewodowe słuchawki od Xiaomi i ciesz się najwyższą jakością dźwięku, gdziekolwiek jesteś!

  ">
  Xiaomi Buds 3T Pro
  Wciągające brzmienie, magiczny dźwięk

  Słuchawki douszne z aktywną redukcją szumów, które wykraczają poza zwykłe tłumienie hałasu. Zachowując flagowe funkcje eliminacji zakłóceń, są one również znakomite pod względem jakości dźwięku. Wystarczy zamknąć oczy i wsłuchać się.
  Najważniejsze parametry
  Aktywna redukcja szumów do 40dB* - 3+1 tryby dla powszednich zastosowań, funkcjonalna budowa - dostosowane, lekkie i komfortowe, profesjonalne strojenie HRTF - Kalibracja na studyjnym poziomie, Dynamiczny przetwornik z podwójnym magnesem pokryty powłoką DLC - Wrażliwość na najbardziej subtelne szczegóły, Jakość dźwięku Hi-Fi - Dźwięk o wysokiej rozdzielczości i nad wyraz niskim poziomie zniekształceń, zaawansowana technologia dźwięku przestrzennego*, Tryb podwójnej przejrzystości - zezwala na luźne prowadzenie rozmów w trakcie noszenia słuchawek, bardzo długa żywotność baterii
  szykowny design, perfekcyjny dźwięk
  Opływowy korpus, inspirowany kształtem pętli Möbiusa, zagwarantuje wyrafinowaną i elegancką stylistykę.

  Wybierz swój styl spomiędzy dwóch konwencjonalnych odcieni - Carbon Black albo Gloss White.
  Głębokie tłumienie hałasu do 40dB
  Znajdź ciszę i spokój na ruchliwych ulicach. Głębokość redukcji hałasu 40dB może zmniejszyć poziom odgłosów z otoczenia choćby o 99%. Zablokuj rozpraszające dźwięki i stwórz swój własny świat wyśmienitego brzmienia.
  Inteligentna aktywna redukcja szumów
  Wycisz hałas we właściwy sposób. W całości nowa technika adaptacyjnej redukcji szumów nadzoruje poziom i rodzaj hałasu w otoczeniu w czasie rzeczywistym i automatycznie wybiera optymalny tryb redukcji hałasu. Rozumie dźwięk, a jeszcze lepiej rozumie potrzeby użytkownika.

  Głęboka redukcja szumów - pozwala w bardzo głośnym otoczeniu w spokoju podziwiać mijane krajobrazy.
  stabilna redukcja szumów - w umiarkowanie hałaśliwym otoczeniu pozwala uciec od zgiełku i zatracić się w świecie wysokiej jakości dźwięku.
  Lekka redukcja szumów - odfiltrowuje dźwięki pisania na klawiaturze, kliknięcia myszą i inne dźwięki generowane poprzez maszyny w mniej hałaśliwym otoczeniu, zapewniając wygodę użytkowania.
  Tryb podwójnej przejrzystości
  Ciesz się muzyką i rozmawiaj bez przeszkód. W trybie klarowności słuchaj muzyki, słysząc równocześnie dźwięki otoczenia. Rozszerzony tryb głosowy zezwala na swobodne prowadzenie rozmów nawet przy założonych słuchawkach.

  * Domyślnym ustawieniem jest tryb klarowności. Powiększony tryb głosowy można włączyć ręcznie. Dane o obsługiwanych modelach znajdują się w uwagach.
  Trójmikrofonowa redukcja szumów rozmów
  Płynniejsze i wyraźniejsze połączenia. Mikrofony feedback, feedforward i do rozmów współpracują ze sobą w celu dokładnego oddzielenia hałasu z otoczenia od głosów, dzięki czemu rozmowy są znacznie wyraźniejsze.
  Moduł podwójnego magnesu DLC
  Superczuły przetwornik dynamiczny gwarantujący bogaty, przestrzenny dźwięk. Podwójne magnesy neodymowe i membrana DLC o wysokiej twardości widocznie polepszają czułość dynamiczną, dzięki czemu do ucha docierają nawet najbardziej subtelne dźwięki.

  Cewka CCAW - Lekka cewka zapewniająca pokaźniejszą szczegółowość i udoskonalone brzmienie wysokich częstotliwości

  szczególnie twarda warstwa membrany DLC - Węgiel diamentopodobny o wysokiej twardości

  konkretne podwójne magnesy neodymowe - Redukcja wycieku magnetycznego

☆ Słuchawki TWS Baseus Storm 3, ANC (białe) (6932172607500) ☆

Słuchawki TWS Baseus Storm 3, ANC (białe) (6932172607500) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki TWS Baseus Storm 3, ANC (białe) (6932172607500) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Baseus
 • Nazwa produktu: Słuchawki TWS Baseus Storm 3, ANC (białe) (6932172607500)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Baseus Storm 3 bezprzewodowe słuchawki bluetooth 5.2 TWS z ANC biały (NGTW140102)

  Bezprzewodowe słuchawki to unikatowy komfort, który pozwoli Ci czerpać radość z długiego słuchania muzyki, rozmawiania czy oglądania. Poręczny zarys słuchawek Baseus z linii Storm 3 zapewni doskonałe dopasowanie do ucha i wysoki komfort. Dzięki funkcji redukcji szumów ANC dba o produktywnie pozbędziesz się szumów dobiegających z otoczenia.

  Pozwolą Ci cieszyć się długim odtwarzaniem muzyki, oglądaniem i prowadzeniem rozmów bez żadnych zakłóceń. Baseus zaprojektował słuchawki, które są w pełni pozbawione kabli i nieprzeciętnie dostosowane do Twoich uszu. Za sprawą dwóch trybów pracy – wygłuszania dźwięków z otoczenia (ANC - Active Noise Cancellation). Docenisz je za maksymalną wygodę użytkowania oraz postępowy design.

  Lekkie i ergonomiczne słuchawki

  Słuchawka waży nad wyraz niedużo, co gwarantuje komfort noszenia choćby poprzez długi czas. Trzy rozmiary silikonowych nakładek pozwalają na genialne dobranie do kształtu ucha bez ryzyka wypadania! praktyczny , a także odpowiednie wyprofilowanie gwarantują wyrównanie ciśnienia.

  instynktowne sterowanie

  Panel sterowania znajdujący się na obudowie słuchawek proste i wygodne włączanie, wyłączanie, przełączanie. Starczy delikatnie dotknąć i gotowe – wrażliwe na dotyk słuchawki reagują niemal samoczynnie.

  prędkie przesyłanie i zrównoważone połączenie między słuchawkami

  Słuchawki łączą się ze sobą za pośrednictwem inteligentnych układów sterowania. W ten sposób połączenie jest jednostajne, nie występują opóźnienia. Możesz zdefiniować, czy dźwięk ma być emitowany przez dwie słuchawki, czy tylko przez jedną.

  Słuchaj muzyki poprzez 20 godzin!

  Bluetooth 5.2 zezwala na małe zużywanie energii i dłuższe korzystanie ze słuchawek. Z aktywną funkcją redukcji szumów pracują około 6 godzin, przy korzystaniu z futerału choćby poprzez całą dobę.

  Redukcja hałasu z zewnątrz – technologia ANC

  Dzięki zastosowaniu technologii ANC, słuchawki z wysokowydajnym dwurdzeniowym układem przetwarzania DSP przechwytują szumy środowiskowe w rozmaitych pasmach częstotliwości. Dzieje się to przy pomocy mikrofonu o wysokiej czułości na szumy. Redukuje on hałasy na poziomie około 28dB Możesz ustawić także tryb Ambient Sound Mode i w ten sposób włączyć odbieranie dźwięków z otoczenia.

  Specyfikacja:

  • producent: Baseus
  • Materiał: ABS+PC
  • Bluetooth: 5.2
  • Odległość komunikacyjna: 10 m
  • Czas odtwarzania muzyki: do 4 godzin (70% głośności, ANC wyłączony)
  • Czas odtwarzania muzyki z doładowaniem w etui: do 15 - 20 godzin
  • objętość akumulatora: 2x 35 mAh (słuchawki); 400 mAh (etui do ładowania)
  • Czas ładowania przewodowego: około 1 godzina
  • Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 KHz zakres odpowiedzi
  • Interfejs ładowania: USB typ C

  komplet posiada:

  • 1 x etui na słuchawki
  • 1 x słuchawki bezprzewodowe
  • 1 x kabel USB rodzaj C

  Najważniejsze cechy

  • Redukcja szumów ANC
  • komfortowa douszna konstrukcja z silikonowymi nakładkami
  • Łączenie z urządzeniem bezprzewodowe – stabilny sygnał za pośrednictwem bluetooth 5.2
  • W komplecie z etui, które jest zarazem stacją dokującą.

☆ se-c5tw-w marki Pioneer ☆

se-c5tw-w marki Pioneer Najniższa Cena Online

☆ se-c5tw-w marki Pioneer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: se-c5tw-w marki Pioneer
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  udoskonalanie każdego aspektu prawdziwie bezprzewodowego projektu

  C5truly wireless uwalnia Twoją muzykę od bałaganu związanego z kablami. Zaopatrzone w 6 mm (1/4) przetworniki z magnesami ziem rzadkich, które zapewniają głębokie basy i połyskujący dźwięk w średnim zakresie, te korzystnie dostosowane słuchawki są wyposażone w technikę bezprzewodową Bluetooth 5.0 i są kompatybilne z kodekiem AAC. Ciągłe odtwarzanie trwa do pięciu godzin, podczas gdy dołączony futerał Quick Charge odświeża słuchawki, gwarantując kolejną godzinę rozrywki w zaledwie 15 minut. Całkowity czas odtwarzania w podróży wynosi 15 godzin*. Proste naciśnięcia przycisków zezwalają na zarządzanie muzyką i połączeniami bez wykorzystania rąk, a tryb Ambient Awareness, samoczynne parowanie, samoczynne włączanie/wyłączanie, IPX5 i dostęp do asystenta głosowego podkreślają łatwość obsługi.

  Prawdziwa swoboda odczuwania muzyki

  Daj się olśnić dźwiękiem Pioneera bez irytujących kabli. Wyrafinowane 6 mm (1/4) przetworniki z magnesami ziem rzadkich kreujeją potężny, napięty bas, a głębokie dobranie do ucha wewnętrznego zapewnia czystość dźwięku.

  wyjątkowo długie 5-godzinne odtwarzanie i prędkie ładowanie

  Bezprzewodowa C5truly zapewnia pięć godzin ciągłego odtwarzania. Kieszonkowy futerał wydłuża czas odtwarzania do 15 godzin. Ma funkcję prędkiego ładowania, która gwarantuje wystarczającą liczba energii na godzinę odtwarzania w zaledwie 15 minut.

  Pozostań w kontakcie ze światem zewnętrznym

  Tryb świadomości otoczenia aktywuje zaimplementowane mikrofony (i reguluje głośność), dzięki temu możesz słyszeć świat zewnętrzny bez wyjmowania słuchawek lub przerywania rozrywki. Słuchaj ogłoszeń, płać w sklepie i słuchaj swojego otoczenia w razie zapotrzebowania.

  automatyczne włączanie/wyłączanie i automatyczne parowanie

  Bezprzewodowy C5truly włącza się samoczynnie po wyjęciu z futerału. Po prostym wstępnym procesie parowania automatycznie scali się z zarejestrowanymi urządzeniami, zapewniając płynne przejście do świata muzyki.

  Wodoodporność IPX5 na pot i deszcz

  prawidłowo wiedzieć, że te słuchawki posiadają wodoodporność IPX5, broniącą przed deszczem z dowolnego kierunku. Używaj bez obaw podczas ćwiczeń i nie martw się, jeśli złapie Cię zła pogoda.

  Połączenia bezprzewodowe i aktywacja asystenta telefonicznego

  Rozmowy telefoniczne bez użycia rąk i interakcja ze asystentem głosowym są obsługiwane bezprzewodowo. Panele z jednym przyciskiem na obu słuchawkach sterują odtwarzaniem, zarządzają połączeniami i aktywują obsługiwanego wirtualnego asystenta urządzenia.  EAN: 4573211158359
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: Pioneer SE-C5TW-B
  Przeznaczenie: Muzyka
  budowa: Douszne
  Technologie: Hands-free
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: 1 x USB (Type C)
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Mikrofon: zaimplementowany
  Zasięg: 10 m
  Waga: 10 g
  Akcesoria w zestawie: Słuchawki z futerałem Końcówki do słuchawek S/M/L kabel USB Type-C do typu A Ulotka instruktażowa

☆ Elite 4 jasny beż słuchawki bezprzewodowe marki Jabra ☆

Elite 4 jasny beż słuchawki bezprzewodowe marki Jabra Najniższa Cena Online

☆ Elite 4 jasny beż słuchawki bezprzewodowe marki Jabra - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Elite 4 jasny beż słuchawki bezprzewodowe marki Jabra
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;dodatkowe zasilanie z etui do:21 h;Czas pracy do:7 h;dedykowana aplikacja:tak;dedykowane do:iPhone, smartfon;elementy budowy/konstrukcji:kompozycja zamknięta;Funkcje dopełniające:dedykowana aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;dane dopełniające:Google Fast Pair, HearThrough (tryb nasłuchu), 4 mikrofony MEMS, Spotify Tap (tylko Android);Zgodność z aplikacją:Jabra Sound+;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 7.0, iOS od wersji 15.0;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji, detale dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://www.jabra.pl/software-and-services/apps/jabra-sound-plus;Kodek Bluetooth:SBC, aptX;Kolor:beżowy;Kolor:beżowy/brązowy;Kolor (oryginalna nazwa):Gold Beige;nadaje się do:Urządzenia przenośne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku poprzez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne przystępne po zainstalowaniu aplikacji;Kompatybilność słuchawki system:Android, iOS;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Siri;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;marki telefonu pasujących słuchawek:Samsung, LG, HTC, Microsoft, Sony, Huawei, Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, BlackBerry, Xiaomi, Honor, OPPO;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Elite 4;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;niepodatność:na pył, na wodę;wytrzymałość – klasa:stopień ochrony IP55;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HSP (Hands Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, do iPada, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana budowa:nie;Średnica przetwornika:6 mm;True Wireless:tak;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:dokanałowe;Waga:4,6 g;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m...Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania douszne do 500 zł najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania douszne do 500 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania douszne do 500 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane słuchawki douszne do biegania – Zestawienie czerwiec 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania dousznych do 500 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych słuchawek dousznych do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania douszne do 500 zł opinie,
 • dobre słuchawki do biegania douszne do 500 zł cena,
 • ranking słuchawek do biegania dousznych do 500 zł,
 • słuchawki do biegania douszne do 500 zł jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania dousznych do 500 zł

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania dousznych do 500 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania dousznych do 500 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie słuchawki do biegania douszne do 500 zł najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania dousznych do 500 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness dousznymi do 500 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania douszne do 500 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness dousznymi do 500 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania douszne do 500 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *