FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania przewodowych do 300 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania przewodowych do 300 zł


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne listopad 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania przewodowych do 300 zł,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek przewodowych do biegania.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie słuchawki do biegania przewodowe do 300 zł najlepiej wybrać? Ranking listopad 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania przewodowe do 300 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania przewodowych do 300 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Logitech G PRO, 1319433 ☆

Logitech G PRO, 1319433 Najniższa Cena Online

☆ Logitech G PRO, 1319433 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech G PRO, 1319433
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  komplet słuchawkowy do gier PRO X Gaming Headset z BLUE VO!CE

  skutecznOŚĆ KLASY fachoweJ
  Zaprojektowany poprzez profesjonalistów dla profesjonalistów w celu zapewnienia nowoczesnej komunikacji i starannego dźwięku.

  BLUE VO!CE
  technika mikrofonu BLUE VO!CE daje możliwość wyboru filtrów głosu w czasie rzeczywistym w celu redukcji szumów, dodania kompresji i usuwania syczenia oraz gwarantuje bogatszy, czystszy i brzmiący bardziej profesjonalnie głos. Zapewnij sobie spójne polecenia w grze w jakości studyjnej dzięki BLUE VO!CE w oprogramowaniu G HUB.4

  wygodnA PIANKA ZAPAMIĘTUJĄCA zarys
  Pianka zapamiętująca kształt schowana pod wysokiej klasy sztuczną skórą lub oddychającym welurem zagwarantuje długofalowy komfort. Możesz grać dłużej i bardziej intensywnie i skupić się w pełni na wygrywaniu.

  WYTRZYMAŁA STAL I ALUMINIUM
  pakiet PRO X dzięki trwałej i lekkiej ramie z aluminium i stali jest nad wyraz wytrzymały, zagwarantuje wygodę i charakteryzuje się niezwykłą estetyką.

  DŹWIĘK PRZESTRZENNY NOWEJ GENERACJI
  DTS HEADPHONE:X 2.0 to najnowsza wersja technice firmy DTS gwarantującej wrażenia akustyczne skupione na obiekcie. Wersja 2.0 przenosi dźwięk przestrzenny 7.1 na jeszcze wyższy poziom dzięki poprawionym basom, obszerniejszej czystości dźwięku i większemu poczuciu odległości. Co najważniejsze, nowy poziom świadomości odległości rozgranicza bliskie i oddalone dźwięki, dzięki czemu jeszcze łatwiej jest zlokalizować wrogów.

  MEMBRANY PRO-G O ŚREDNICY 50 MM
  Membrany PRO-G zostały wyprodukowane z zastosowaniem wyjątkowych tworzyw siateczkowych, żeby zapewniać istotnie czyste i precyzyjne wrażenia dźwiękowe. Usłysz kroki i dźwięki otoczenia z zapierającą dech w piersiach czystością i zyskaj przewagę, by wygrać. Dzięki membranom PRO-G o średnicy 50 mm uzyskuje się jeszcze pokaźniejszą skrupulatność w szerszym paśmie przenoszenia oraz lepiej odwzorowany zakres odtwarzania basów.

  profesjonalny KOREKTOR
  Profile dźwiękowe korektora - dostrojone poprzez e-sportowców - są dzisiaj przystępne w oprogramowaniu G HUB. Wykorzystaj ich profile albo dostosuj je według własnych upodobań. Zapisz je w zewnętrznej karcie dźwiękowej USB,użyć ich na innych komputerach PC.

  nowoczesna karta dźwiękowa
  Zewnętrzna karta dźwiękowa USB (DAC) zezwala na krystalicznie czyste przetwarzanie sygnału cyfrowego gwarantującego dźwięk i polecenia głosowe klasy turniejowej. Zaprogramuj ją za pomocą oprogramowania Logitech G HUB i zabierz ustawienia dźwięku ze sobą na turniej.

  WSZECHSTRONNE AKCESORIA

  komplet PRO X jest wyposażony w przewód do komputera z wbudowanym sterowaniem głośnością na przewodzie i przewód do telefonu komórkowego z zastosowanym mikrofonem dzięki czemu możesz odłączać mikrofon na wysięgniku podczas stosowania. Załączone etui broni pakiet słuchawkowy i akcesoria podczas podróży.

  kolekcja PRO
  komplet PRO X dołącza do rodziny sprzętu stworzonego w ścisłej współpracy z e-sportowcami. Dzięki naszej zaawansowanej technologii i konstrukcji nic nie stoi na przeszkodzie do zwycięstwa.

  Graj, by wygrywać
  Logitech G to światowy lider w dziedzinie e-sportów wybierany przez mistrzowskich graczy z całego świata. Logitech G współpracuje bezpośrednio z elitą światowych e-sportowców, by zrozumieć zapotrzebowania fachowego grania. Nasz zespół ocenia później ich potrzeby,wytwarzać najkorzystniejszy sprzęt klasy profesjonalnej.


  Akcesoria w pakiecie
  zestaw słuchawkowy do gier PRO X Gaming Headset Nakładki słuchawek ze sztucznej skóry i pianki zapamiętującej kształt Nakładki słuchawek z materiału i pianki zapamiętującej zarys Zewnętrzna karta dźwiękowa USB Odłączany mikrofon przewód do komputera PC z wbudowanym sterowaniem głośnością i wyciszeniem o długości 2 m kabel do telefonu komórkowego z przyciskiem Rozgałęziacz w profilu litery Y do komputera z oddzielnymi portami mikrofonowym i słuchawkowym Etui Dokumentacja
  Pozostałe atrybuty
  Długość kabla do komputera: 2 m Długość kabla do telefonu komórkowego: 1,5 m Rozgałęziacz do komputera PC: 120 mm Membrana: PRO-G o średnicy 50 mm z hybrydowych materiałów siateczkowych Mikrofon Pro: Zakres odbierania dźwięków mikrofonu: nerkowy (jednokierunkowy) typ: kondensator elektretowy wymiary: 6 mm Pasmo przenoszenia: 100 Hz - 10 kHz

☆ Słuchawki SoundMagic E80 red Darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001154) ☆

Słuchawki SoundMagic E80 red Darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001154) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki SoundMagic E80 red Darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001154) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: Słuchawki SoundMagic E80 red Darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001154)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SOUNDMAGIC E80 Pracy nad modelem SoundMAGIC E80 przyświecało stworzenie słuchawek, które w sposób korzystny zobrazują nam odtwarzany materiał muzyczny. Równocześnie słyszalny dźwięk będzie na poziomie, który można nazwać mianem audiofilizmu.

  W tym celu wykorzystano przetworniki umożliwiające przetwarzanie materiału wysokiej rozdzielczości tak żeby dźwięk był staranny, z korzystnie zdefiniowanym basem oraz odpowiednią separacją i ułożeniem sceny stereo.

  Tuning na etapie dostrajania przetworników pozwolił uzyskać genialną reprezentację muzyki, naturalną i wyrazistą bez jakichkolwiek wzmocnień czy przebarwień w całym zakresie pasma. Żeby zbliżyć się jak najistotniej do oryginalności nagrania, firma zdecydował się na zmianę adaptacji przetworników, stosując nowy materiał o wysokiej czystości miedzi uzwojenia specjalnie importowany z Japonii.

  Materiał ten powoduje wzrost wartości impedancji co z kolei wymaga większej mocy od wzmacniacza w celu osiągnięcia pełnego potencjału E80. Wysokiej rozdzielczości cyfrowy odtwarzacz audio czy również wzmacniacz jest w stanie wydobyć z nowego modelu najkorzystniejszy dźwięk.

  Warto o tym pamiętać. Pokrywa w profilu tradycyjnej baryłki z frezowanego,lekkiego aluminium sprawiają, iż słuchawki E80 nie dość, że są wytrzymałe, to w dodatku wyjątkowo ergonomiczne. Zawarte w zestawie dostatek końcówek silikonowych, a także Comply poprawne przypasowanie słuchawek do każdego ucha.

  optymalne dobranie zestawu tipsów do swojego ucha, ulepszoną izolację, czysty dźwięk a w rezultacie idealne przeżycia odsłuchowe. Spójny dźwięk Spójny i zrównoważony dźwięk. Pełna harmonia i separacja stereo, bez uwypuklania jakichkolwiek częstotliwości.

  E80 proponuje neutralny i wierny z oryginałem dźwięk. Mocna Budowa konkretna obudowa wytworzona całkowicie z aluminium oraz starannie formowana dysza z tworzywa termoplastycznego i żywicy wraz z kręconym w warkocz rdzeniem kabla, odpornego na skomplikowane warunki wykorzystywania, zapewniającego trwale niezmienną jakość odsłuchu.

  wyjątkowy materiał by osiągnąć jak najkorzystniejsze osiągi wykorzystanych głosników i zminimalizowac realne zniekształcenia,SoundMAGIC wykorzystał nowy materiał o wysokiej czystości miedzi uzwojenia specjalnie importowany z Japonii.

  dostosowanie i Izolacja ergonomiczne dobrane tulejki dźwiękowe perfekcyjnie układają się w kanale słuchowym i pozostają w uchu dając uczucie wysokiego komfortu kompozycja douszna w połączeniu z odpowiednimi tipsami należycie izoluje od zewnątrz przed niepożądanym hałasem, a jednocześnie wytwarza dla muzyki perfekcyjną przestrzeń akustyczną.

  W komplecie użytkownik dostaje spory wybór nakładek silikonowych rodzaju Comply, aby w 100% zespolić słuchawki do swoich uszu. GŁÓWNE atrybuty: Neutralny i zrównoważony dźwięk bezbłędny, wierny poziom dźwięku Hi-Fi Zaprojektowane do adekwatnych osiągów z odtwarzaczami wysokiej rozdzielczości i wzmacniaczami słuchawkowymi komfortowe dopasowanie i typowy design Skręcony rdzeń kabla z solidną budową i właściwościami ograniczającymi plątanie się kabla solidna, w pełni metalowa budowa słuchawki Wysokiej czystości uzwojenie miedziane importowane z Japonii dane technologicznE: Przetwornik: Dynamiczny, 10mm, neodymowe Pasmo przenoszenia: 15Hz - 22kHz Impedancja: 64$40 Czułość: 102dB Maksymalna moc wejściowa: 20mW Dł.

  kabla: 1,2 m Złącze:kątowy jack 3.5mm, pozłacany Waga: 13g pakiet mieści: SoundMAGIC E80 3 pary silikonowych tipsów w zarysie kopuły (S / M / L) 3 pary silikonowych tipsów - płaskich (S / M / L) 1 para podówjnych tipsów silikonowych rodzaju Double (M) 3 pary pianek Comply (S / M / L) twardy futerał klip do ubrania


☆ Sennheiser HD 400S ☆

Sennheiser HD 400S Najniższa Cena Online

☆ Sennheiser HD 400S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser HD 400S
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  • Słuchawki HD 400S są zaopatrzone w inteligentny pilot z jednym przyciskiem, umieszczony w komfortowym miejscu na kablu, który pozwala z łatwością sterować muzyką i odbierać połączenia. Konkretna składana budowa powoduje, iż słuchawki te są trwałe i wystarczająco kompaktowe, by mogły Ci towarzyszyć w każdej sytuacji. Dynamiczne przetworniki Sennheisera pokaźnie udoskonalone brzmienie z dynamicznym basem.

  Najważniejsze właściwości

  • lubiana jakość dźwięku Sennheiser gwarantuje nieszablonowe doznania dźwiękowe.
  • zaimplementowany mikrofon i pilot do sterowania połączeniami i muzyką.
  • Zamknięte słuchawki nauszne redukują niechciany hałas otoczenia dla Twojej wygody.
  • Lekkie, składane słuchawki do nietrudnego przechowywania w podróży.

  Co w zestawie?

  • Słuchawki wokółuszne HD 400S
  • Odłączany przewód RCS 400 z pilotem z 1 przyciskiem i wtyczką jack 3,5 mm
  • Przewodowe/bezprzewodowe: Przewodowe
  • Słuchawki/pakiet słuchawkowy: pakiet słuchawkowy
  • wariant słuchawek: Wokółuszne
  • typ przetwornika: Zamknięty, dynamiczny
  • Pasmo przenoszenia: 18–20000 Hz (-10 dB)
  • Poziom ciśnienia akustycznego (SPL): 120dB (1kHz/1Vrms)
  • Impedancja: 18 Ohm
  • Kolor: Czarny
  • Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 – 10000 Hz (-10 dB)
  • Zniekształcenia harmoniczne (THD): mniejsze aniżeli 0.5 procent (1kHz/100dB)
  • Złącze: jack 3,5 mm
  • Waga: 217 g
  • przewód: 1,4 m

☆ AKG K92 SŁUCHAWKI PROFESJONALNE DARMOWA DOSTAWA DO 400 SALONÓW !! (9002761038798) ☆

AKG K92 SŁUCHAWKI PROFESJONALNE DARMOWA DOSTAWA DO 400 SALONÓW !! (9002761038798) Najniższa Cena Online

☆ AKG K92 SŁUCHAWKI PROFESJONALNE DARMOWA DOSTAWA DO 400 SALONÓW !! (9002761038798) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K92 SŁUCHAWKI PROFESJONALNE DARMOWA DOSTAWA DO 400 SALONÓW !! (9002761038798)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 7
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  AKG K92 - zamknięte, wokółuszne, 40mm drivers, samodopasowujące się, wygodne, lekkie, złote akcenty Miks i mastering z niczym nieskrępowaną czystością przekazu to specjalność AKG K92. K92 korzystają z 40mm przetworników, oddających choćby najsubtelniejsze niuanse, dzięki temu można być pewnym, iż przygotowywany miks zabrzmi właściwie na każdym systemie.

  Niezależnie od tego, którą częścią procesu produkcyjnego się zajmujemy, samodopasowujący się pałąk i lekka konstrukcja gwarantują godziny wygodnej pracy. Słuchawki zaprojektowane przez markę, której można zaufać - słuchawki i mikrofony AKG były użytkowane przy nagrywaniu wielu zasadniczych utworów w historii muzyki rozrywkowej.

  Najważniejsze parametry: skrupulatna kompozycja gwarantująca dokładność na poziomie monitorów studyjnych szerokie, 40mm przetworniki o szerokim paśmie przenoszenia 16 - 22.000Hz samodopasowujący się, wygodny pałąk wokółuszna, lekka budowa proponująca wysoki poziom komfortu zamknięta kompozycja o zmaksymalizowanej izolacji profesjonalnej jakości 3m przewód pokryty złotem wtyk 3.5mm jack, w komplecie nakręcana przejściówka na jacka 6.3mm Funkcjonalność Słuchawki mistrzowskie to produkty asygnowane do pracy w warunkach studyjnych tzn w studiach nagraniowych, telewizyjnych, radiowych etc.

  znamionują sie usztywnioną konstrukcją oraz wytrzymalszymi materiałami, często także odpinanym przewodem prowadzącym tylko do jednej słuchawki. Szczególnym przypadkiem słuchawek fachowych są modele dedykowane dla DJów.

  Poza wyżej wymienionymi elementami mają obrotową słuchawkę, często występują w wersjach przenośnych, które stanowią kompromis dla użytkowników-amatorów. Stanowczą różnicą między słuchawkami dla DJów, a słuchawkami fachowymi jest charakterystyka generowanego dźwięku.

  Sprzęt DJski nie musi prezentować wybitnie neutralnego brzmienia. Co innego słuchawki przede wszystkim studyjne, gdzie wyraźne jest naturalne brzmienie i jednostajnie pasma. Specyfikacja technologiczna: Przetworniki: Dynamiczne kompozycja obudowy: Zamknięte Impedancja: 32 Ohm efektywność: 113dB Pasmo przenoszenia: 16 - 22.000Hz Maksymalna moc wejściowa: 200mW Długość przewodu: 3m rodzaj wtyku: 3.5mm mini jack Regulacja głośności: NIE Mikrofon: NIE Etui ochronne: NIE rozmiar przetwornika: 40mm Obrotowa słuchawka: NIE przewód do słuchawki: Lewa kabel spiralny: NIE Składane: NIE INNE: pady ze sztucznej skóry wymienne gąbki nauszne przejściówka na wielki jack 6.3mm w komplecie Waga bez kabla: 200g Gwarancja: 24 miesiące


☆ Słuchawki gamingowe prime gaming + gry metro last light i ride to hell marki Aula ☆

Słuchawki gamingowe prime gaming + gry metro last light i ride to hell marki Aula Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki gamingowe prime gaming + gry metro last light i ride to hell marki Aula - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Aula
 • Nazwa produktu: Słuchawki gamingowe prime gaming + gry metro last light i ride to hell marki Aula
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki z mikrofonem dla graczy AULA Prime

  Doświadcz nieszablonowych poznać podczas grania ze słuchawkami AULA Prime na uszach, które zostały specjalnie zaprojektowany dla graczy. Wysokiej jakości dźwięk, a także produktywna izolacja szumów dają poczucie znajdowania się na polu bitwy. Wbudowany mikrofon zezwala na komunikację z zespołem, a także wspólną realizację nawet najtrudniejszych strategii gry. Słuchawki wytwarzane są z wytrzymałego materiału wspaniałego do codziennego wykorzystywania. Nawet po długich sesjach przy komputerze nie będziesz odczuwać zmęczenia dzięki miękkim nausznikom, a także komfortowemu pałąkowi nagłownemu.

  Podświetlenie słuchawek
  unikalne i interesujące podświetlenie słuchawek zapewnia stylowy wygląd.

  trwałość
  Słuchawki produkowane są z mocnego materiału perfekcyjnego do codziennego stosowania.

  Mikrofon
  Czuły mikrofon zezwala na wyraźną komunikację z drużyną.

  Komfort
  Miękkie poduszki nauszników i regulowany pałąk nagłowny gwarantują komfort przy długich rozgrywkach.  EAN: 6948391256030
  Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
  Kod dostawcy: 172762
  Przeznaczenie: Gaming
  kompozycja: Z muszlami nausznymi
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 2 x 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
  Czułość: 113 dB
  Mikrofon: Tak
  Długość przewodu: 220 cm
  Kolor: Czarny
  Waga: 248 g
  Pozostałe parametry: Wielkość przetworników: 40 mm Czułość mikrofonu: -38 - 3 dB kabel w oplocie Podłączenie USB tylko do zasilania podświetlenia

☆ Hyperx Kingston cloud core headset (czarne) ☆

Hyperx Kingston cloud core headset (czarne) Najniższa Cena Online

☆ Hyperx Kingston cloud core headset (czarne) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HyperX
 • Nazwa produktu: Hyperx Kingston cloud core headset (czarne)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  HyperX Cloud Core ma nauszniki z pianki i super miękki wyściełany skórzany pałąk na głowę dla maksymalnego komfortu, choćby gdy utkniesz w niekończącej się bitwie. Gwarantuje przyjemną dla ucha sprawność z klarownie czystymi dźwiękami niskich, przeciętnych i wysokich tonów, lepszą reprodukcją basów z tymi samymi specyfikacjami audio, co nagradzany pakiet słuchawkowy HyperX Cloud. Jest zoptymalizowany pod kątem gier, z odłączanym mikrofonem i typowym designem HyperX, a także atestem TeamSpeak.

  • rozszerzony komfort, dzięki temu możesz grać poprzez sporo godzin
  • nieprzeciętny dźwięk z tymi samymi specyfikacjami co HyperX Cloud
  • Kompatybilny z komputerami PC, konsolą PS4, Xbox One, Wii U i urządzeniami mobilnymi
  • Odłączany mikrofon

☆ MICROSOFT L2 LifeChat LX-6000 ☆

MICROSOFT L2 LifeChat LX-6000 Najniższa Cena Online

☆ MICROSOFT L2 LifeChat LX-6000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: MICROSOFT L2 LifeChat LX-6000
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Spraw, by każda rozmowa była bardziej owocna
  Ten komplet słuchawkowy przydaje się, gdy prowadzisz ważną rozmowę albo pracujesz nad czymś niezwykle pilnym w rozpraszającym otoczeniu. Szerokopasmowy stereofoniczny cyfrowy układ dźwiękowy emituje czysty, akustycznie dokładny dźwięk. Mikrofon z eliminacją zakłóceń sprawia, iż głos słychać prawidłowo choćby, gdy wokół panuje obfity hałas. A specjalnie uformowane słuchawki douszne gwarantują komfort choćby w trakcie najdłuższego dnia pracy.

  Czysty dźwięk stereofoniczny
  Szerokopasmowy cyfrowy układ dźwiękowy dokładnie odtwarza dźwięk.

  Mikrofon z eliminacją zakłóceń
  Spotkania i telekonferencje będą bardziej sprawne, jeśli głosy będzie wyraźnie słychać choćby mimo hałasu w otoczeniu.

  Sterowanie głośnością i mikrofonem na kablu
  Reguluj głośność i wyciszenie ze wynikiem natychmiastowym za pomocą ergonomicznych przycisków na kablu. Lampka wskaźnika połączenia informuje innych, iż prowadzisz rozmowę.

  Prostota technologii Plug and Play
  Bez oprogramowania. Starczy podłączyć i już można działać.

  Całodniowy komfort
  Zaprojektowana z uwzględnieniem zasad ergonomii słuchawka i mikrofon na ramieniu o kącie regulacji 270 poziomów zapewniają komfort użytkowania przez cały dzień.

  Ujednolicona komunikacja
  Pracuj skuteczniej dzięki Skype dla firm

  rozszerz efektywność pracowników
  Spraw, by każda rozmowa była bardziej owocna

  Łatwość zamówienia i wdrożenia

  Wszystko, czego klient potrzebuje, znajduje się w jednym opakowaniu, które można prosto otworzyć i wdrożyć. Komplet pięciu sztuk zawiera pięć kompletów dokumentacji użytkownika na pięciu dyskach CD (jeśli jest wymagane oprogramowanie).


  Pozostałe właściwości

  System operacyjny:
  Wymagany jest komputer PC z zainstalowanym jednym z następujących systemów operacyjnych, spełniający jego wymagania: Microsoft Windows 10, Windows 8.1, Windows 8 albo Windows 7


☆ Razer kraken green - słuchawki dla graczy, przewodowe 1,3 m ☆

Razer kraken green - słuchawki dla graczy, przewodowe 1,3 m Najniższa Cena Online

☆ Razer kraken green - słuchawki dla graczy, przewodowe 1,3 m - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer kraken green - słuchawki dla graczy, przewodowe 1,3 m
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  DOSTROJONE PRZETWORNIKI O ŚREDNICY 50 MM

  świetne czyste tony wysokie i głęboki, dudniący bas tworzą niesamowity krajobraz dźwiękowy. Słychać każdy detal, od prawie niesłyszalnych kroków skradających się od tyłu po niesamowite eksplozje, które rozrywają wszystko

  OWALNE NAUSZNIKI Z ŻELEM CHŁODZĄCYM

  Owalne poduszki na uszy wypełnione żelem chłodzącym: poduszki nauszne wypełnione żelem chłodzącym zmniejszają ciepło, a wykończenie ze skóry syntetycznej zapewnia wyśmienitą izolację akustyczną. Owalny kształt powoduje,komplet słuchawkowy jest za każdym razem wygodny na uszach

  CHOWANY MIKROFON JEDNOKIERUNKOWY

  Chowany mikrofon jednokierunkowy: Mikrofon jednokierunkowy zapewnia przejrzyście czystą komunikację w zespole. Jest nad wyraz przenośny i można go prosto wyciągnąć z lewego przedsionka, jeśli to potrzebne i można regulować położenie i odległość od ust

  ALUMINIOWA konstrukcja Z GRUBSZĄ WYŚCIÓŁKĄ

  Rama boksytowo-aluminiowa z grubszą wyściółką: Rama Razer Kraken, tworzona z boksytu-aluminium, jest lekka, sprężysta i niesamowicie mocna. Jeszcze grubsza wyściółka pałąka odciąża głowę i gwarantuje długookresowy komfort

  przewód AUDIO Z WTYKIEM 3,5 MM I REGULATORAMI

  przewód audio 3,5 mm z pilotem na przewodzie: głośność i wyciszenie mikrofonu można łatwo regulować, dzięki temu możesz skupić się na tym, co faktycznie dzieje się w grze. Dzięki przedłużaczowi rozgałęźnika można także używać systemów, które posiadają oddzielne wyjście audio i wejście mikrofonowe

  SPECYFIKACJA


  artykuł
  firma Razer
  Kod producenta RZ04-02830400-R3M1
  EAN 8886419371960
  I dane PODSTAWOWE
  Model Kraken Mercury Edition
  kolor Białe
  Waga [g] 322
  dane technologicznE
  konstrukcja Nauszne
  Łączność Przewodowa
  Długość przewodu 1.3 m
  Dźwięk przestrzenny 7.1 Tak
  Kompatybilność z konsolami Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One
  Regulacja głośności Tak
  SPECYFIKACJA SŁUCHAWEK
  SPECYFIKACJA MIKROFONU
  typ mikrofonu Jednokierunkowy
  Czułość mikrofonu -45 dB
  Sposób mocowania mikrofonu Na pałąku


☆ Słuchawki przewodowe SOMIC V2 (6957172203286) ☆

Słuchawki przewodowe SOMIC V2 (6957172203286) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki przewodowe SOMIC V2 (6957172203286) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Somic
 • Nazwa produktu: Słuchawki przewodowe SOMIC V2 (6957172203286)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki nauszne Somic V2 Zanurz się w wirtualnej rzeczywistości Hi-Endowy Dźwięk SOMIC V2 to wysokiej jakości słuchawki o otwartej konstrukcji. Zostały wyekwipowane w progresywny, 42mm przetwornik zdolny wiernie odtworzyć najdrobniejsze szczegóły w muzyce.

  Dzięki tak znacznej średnicy membrany realne jest także uzyskanie głębokiego i skrupulatnego basu. Bezusterkowa kompozycja Konstrukcyjnie są to słuchawki otwarte, nauszne, wykorzystujące przetwornik dynamiczny o średnicy 42mm.

  W pakiecie znajdują się dwa warianty nausznic zezwalających dostosować charakter dźwięku do potrzeb słuchacza - nausznice welurowe gwarantują szerszą scenę a nausznice ze skóry organicznej - więcej basu.

  Obrotowa budowa muszli pozwala na jej obrót i odsłuch jednym uchem. Jest to przydatne dla realizatorów dźwięku live i DJ-ów. Dźwięk najwyższej klasy Dźwięk słuchawek jest jednocześnie detaliczny jak i analogowy - jest to rzadko spotykana cecha wśród słuchawek z tego poziomu cenowego.

  Dzięki takiej charakterystyce pozwala wsłuchiwać się w detale nagrań bez męczenia słuchu dłuższym odsłuchem. Słuchacz z łatwością może wycofać się z głębokiego wglądu w nagranie na dalszy plan i po prostu radować się świetnym dźwiękiem.

  szeroka scena i dobre pozycjonowanie charakteryzujące te słuchawki pozwalają nie tylko poczuć się jak na prywatnej hali koncertowejjeszcze pozwolą one rewelacyjnie pozycjonować przeciwnika w grach FPS.

  Dzięki szczegółowości i szerokiej scenie Somic V2 genialnie sprawdzą się jako słuchawki do CS:GO, Batllefield, Call of Duty i innych gier FPS. Wysokiej jakości przewód OFC by zmnimalizować straty sygnału między źródłem dźwięku a słuchawkami zastosowano przewód z miedzi beztlenowej OFC.

  cechuje się ona drastycznie zmniejszoną ilością jednostek tlenowych co całkowicie wyeliminowuje problem utleniania się przeodnika i degradacji dźwięku.


☆ Jabra Evolve 40 Duo MS (5706991017021) ☆

Jabra Evolve 40 Duo MS (5706991017021) Najniższa Cena Online

☆ Jabra Evolve 40 Duo MS (5706991017021) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Evolve 40 Duo MS (5706991017021)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  JABRA EVOLVE™ 40 MICROSOFT LYNC STEREO

  lepsze rozmowy

  komplet Jabra EVOLVE zaprojektowano tak, żeby zapewnić lepsze rozmowy. Zaopatrzony jest w światowej klasy mikrofon i głośniki, które są zoptymalizowane do głosu i muzyki.

  Zachowaj koncentrację
  Jabra EVOLVE 40 MS Stereo to profesjonalny pakiet słuchawkowy opracowany przeważnie w celu poprawy jakości rozmów i powiększenia koncentracji. Wspaniała technologia redukcji szumów zapewnia spokój w trakcie pracy w głośnym otwartym biurze, skutecznie kreujejąc strefę koncentracji wokół rozmówcy tak, by można było pracować w skupieniu. Głośniki gwarantują wygodę i stylowy wygląd dzięki poduszkom słuchawek z syntetycznej skóry i są niezwykle dedykowane do zmniejszenia hałasu panującego w biurach. Strefę koncentracji uzupełnia wskaźnik zajętości, który powiadamia, że użytkownik nie jest przystępny dla współpracowników.

  Zachowaj elastyczność
  To nie zadanie, ale ty sam możesz decydować, gdzie chcesz pracować. Zestaw EVOLVE 40 wyposażony jest w złącze 3,5 mm wbudowane w moduł obsługi, co zezwala na podłączenie przewodowego zestawu słuchawkowego do komputera, smartfona lub tabletu. Moduł obsługi pozwala na także komfortowy i nietrudny dostęp do z reguły stosowanych funkcji, takich jak głośność i wyciszanie. Możesz także odbierać i kończyć połączenia bezpośrednio na module obsługi, co zwiększa ogólną rozciągliwość i umożliwia pokaźniejszą koncentrację na rozmowie. Gdy nie prowadzisz rozmowy lub gdy jesteś w ruchu, możeszkompletnie włożyć wysięgnik mikrofonu w pałąk – dzięki temu prosto zmienisz swój biurowy zestaw słuchawkowy na pakiet osobisty.

  Zoptymalizowany dla Microsoft Lync
  pakiet Jabra EVOLVE 40 MS Stereo jest zoptymalizowany dla Microsoft Lync, gwarantując szybką instalację typu "Plug & Play" zestawu słuchawkowego. Pakiet słuchawkowy działa idealnie z Microsoft Lync, więc możesz skoncentrować się na rozmowie.

  • Długość przewodu: 1.2 m
  • Dźwięk (słuchawki): Stereo
  • Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  • Kolor (wyliczeniowy): Czarny
  • Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  • konstrukcja (słuchawki): Z muszlami nausznymi
  • Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  • Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  • Mikrofon: Tak
  • Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  • Pasmo przenoszenia (min.): 70 Hz
  • Pozostałe parametry:

   - zestaw słuchawkowy do telefonów programowych, komórkowych i tabletów
   - Zoptymalizowany pod kątem oprogramowania Lync
   - Złącze USB z gniazdem jack zastosowanym w jednostkę sterującą
   - Wskaźnik zajętości sygnalizuje przystępność
   - Można schować wysięgnik mikrofonu w pałąku na głowę
   - Poduszki słuchawek z syntetycznej skóry
   - Głośniki: energiczny głośnik 28 mm
   - Ochrona przed hałasem: PeakStop
   - Cyfrowe przetwarzanie sygnału
   - certyfikaty: Microsoft

  • Przeznaczenie (słuchawki): Call center
  • Przeznaczenie (słuchawki): Telefonia komórkowa
  • Przeznaczenie (słuchawki): Telefonia internetowa
  • Technologie (słuchawki): Redukcja szumów
  • Technologie (słuchawki): Tłumienie dźwięków z otoczenia
  • Waga: 113 g
  • wymiary:

   - rozmiary zestawu słuchawkowego: 155.5 x 58.6 x 180.9 mm
   - rozmiary kontrolera: 54 x 14 mm

  • Złącza: 3,5 mm minijack
  • Złącza: 1 x USB 2.0


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania przewodowe do 300 zł – Ranking listopad 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania przewodowe do 300 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania przewodowych do 300 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Słuchawki SoundMagic E80 red Darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001154) ☆

Słuchawki SoundMagic E80 red Darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001154) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki SoundMagic E80 red Darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001154) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: Słuchawki SoundMagic E80 red Darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001154)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SOUNDMAGIC E80 Pracy nad modelem SoundMAGIC E80 przyświecało stworzenie słuchawek, które w sposób prawidłowy zobrazują nam odtwarzany materiał muzyczny. Równocześnie słyszalny dźwięk będzie na poziomie, który można nazwać mianem audiofilizmu.

  W tym celu wykorzystano przetworniki umożliwiające przetwarzanie materiału wysokiej rozdzielczości tak aby dźwięk był precyzyjny, z dobrze zdefiniowanym basem, a także odpowiednią separacją i ułożeniem sceny stereo.

  Tuning na etapie dostrajania przetworników pozwolił uzyskać perfekcyjną reprezentację muzyki, naturalną i wyrazistą bez jakichkolwiek wzmocnień czy przebarwień w całym zakresie pasma. By zbliżyć się jak najszczególniej do oryginalności nagrania, producent zdecydował się na zmianę adaptacji przetworników, stosując nowy materiał o wysokiej czystości miedzi uzwojenia specjalnie importowany z Japonii.

  Materiał ten powoduje wzrost wartości impedancji co z kolei wymaga obszerniejszej mocy od wzmacniacza w celu osiągnięcia pełnego potencjału E80. Wysokiej rozdzielczości cyfrowy odtwarzacz audio czy też wzmacniacz jest w stanie wydobyć z nowego modelu najkorzystniejszy dźwięk.

  Warto o tym pamiętać. Obudowa w zarysie tradycyjnej baryłki z frezowanego,lekkiego aluminium powodują, że słuchawki E80 nie dość, iż są wytrzymałe, to na dodatek wyjątkowo poręczne. Zawarte w komplecie bogactwo końcówek silikonowych, a także Comply prawidłowe dostosowanie słuchawek do każdego ucha.

  stosowne dopasowanie zestawu tipsów do swego ucha, ulepszoną izolację, czysty dźwięk a w efekcie idealne przeżycia odsłuchowe. Spójny dźwięk Spójny i zrównoważony dźwięk. Pełna harmonia i separacja stereo, bez uwypuklania jakichkolwiek częstotliwości.

  E80 proponuje neutralny i wierny z oryginałem dźwięk. Solidna Budowa konkretna obudowa wyprodukowana w pełni z aluminium oraz skrupulatnie formowana dysza z tworzywa termoplastycznego i żywicy wraz z kręconym w warkocz rdzeniem kabla, opornego na niełatwe warunki wykorzystywania, zapewniającego trwale niezmienną jakość odsłuchu.

  wyjątkowy materiał by osiągnąć jak najlepsze osiągi wykorzystanych głosników i zminimalizowac osiągalne zniekształcenia,SoundMAGIC wykorzystał nowy materiał o wysokiej czystości miedzi uzwojenia specjalnie importowany z Japonii.

  dopasowanie i Izolacja użyteczne dostosowane tulejki dźwiękowe perfekcyjnie układają się w kanale słuchowym i pozostają w uchu dając uczucie wysokiego komfortu konstrukcja douszna w połączeniu z odpowiednimi tipsami korzystnie izoluje od zewnątrz przed niepożądanym hałasem, a równocześnie stwarza dla muzyki nieprzeciętną przestrzeń akustyczną.

  W komplecie użytkownik dostaje obszerny wybór nakładek silikonowych rodzaju Comply, aby w 100% zintegrować słuchawki do swoich uszu. GŁÓWNE parametry: Neutralny i zrównoważony dźwięk idealny, wierny poziom dźwięku Hi-Fi Zaprojektowane do adekwatnych osiągów z odtwarzaczami wysokiej rozdzielczości i wzmacniaczami słuchawkowymi wygodne przypasowanie i standardowy design Skręcony rdzeń kabla z solidną budową i właściwościami ograniczającymi plątanie się kabla potężna, w pełni metalowa budowa słuchawki Wysokiej czystości uzwojenie miedziane importowane z Japonii dane technologicznE: Przetwornik: Dynamiczny, 10mm, neodymowe Pasmo przenoszenia: 15Hz - 22kHz Impedancja: 64$40 Czułość: 102dB Maksymalna moc wejściowa: 20mW Dł.

  kabla: 1,2 m Złącze:kątowy jack 3.5mm, pozłacany Waga: 13g zestaw posiada: SoundMAGIC E80 3 pary silikonowych tipsów w kształcie kopuły (S / M / L) 3 pary silikonowych tipsów - płaskich (S / M / L) 1 para podówjnych tipsów silikonowych typu Double (M) 3 pary pianek Comply (S / M / L) twardy futerał klip do ubrania


☆ JVC HA-EBR25 czarne ( ebr25 b ) słuchawki douszne, HAE-BR25BE ☆

JVC HA-EBR25 czarne ( ebr25 b ) słuchawki douszne, HAE-BR25BE Najniższa Cena Online

☆ JVC HA-EBR25 czarne ( ebr25 b ) słuchawki douszne, HAE-BR25BE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JVC
 • Nazwa produktu: JVC HA-EBR25 czarne ( ebr25 b ) słuchawki douszne, HAE-BR25BE
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki JVC HA-EBR25-BE Słuchawki sportowe to specjalne rodzaje słuchawek zaprojektowane do aktywności fizycznej, takiej jak bieganie, treningi fitness, jazda na rowerze czy inne sporty. Cechują się one cechami, które pozwalają na ich komfortowe i bezpieczne noszenie w trakcie intensywnego ruchu.

  Oto niektóre parametry i korzyści słuchawek sportowych: Bezprzewodowość: sporo słuchawek sportowych działa bezprzewodowo, wykorzystując technologie takie jak Bluetooth. To pozwala uniknąć plątaniny kabli w trakcie ćwiczeń.

  Wodoodporność albo niepodatność na pot: Większość słuchawek sportowych jest niepodatne na wilgoć, pot i deszcz, co jest widoczne podczas aktywności fizycznej. Stabilność i komfortowe mocowanie: Słuchawki sportowe posiadają specjalne uchwyty albo pałąki, które utrzymują je na miejscu podczas ruchu, zapobiegając wypadnięciu.

  dobre wytłumianie zewnętrznych dźwięków: W niektórych modelach wyszukasz funkcje wytłumiania lub tłumienia dźwięków otoczenia, co pomaga skupić się na muzyce albo instrukcjach trenera. Jakość dźwięku: Choć słuchawki sportowe skupiają się głównie na wygodzie i bezpieczeństwie, dużo z nich oferuje również przyzwoitą jakość dźwięku.

  Mikrofony i kontrola: niemało modelów ma wbudowane mikrofony i przyciski do obsługi połączeń telefonicznych, a także dostępu do funkcji, takich jak zmiana utworu czy regulacja głośności. Lekki i wytrzymały materiał: Słuchawki sportowe są produkowane z lekkich i trwałych materiałów, które nie ograniczają ruchu i nie obciążają uszu.

  Zabezpieczenia ochronne: Niektóre modele słuchawek sportowych mają zabezpieczenia, które bronią przetworniki dźwięku przed wilgocią i kurzem. Bezusterkowe podczas uprawiania sportu dedykowane do iPhone'a, iPoda, iPada, BlackBerry i Android przetworniki z magnesem neodymowym - konkretny dźwięk sprężysty zaczep na ucho z 5-pozycyjną regulacją dla wyjątkowo komfortowego dopasowania specjalna konstrukcja słuchawki - wzmocnienie niskich tonów pozłacany wtyk, kompatybilny z iPhone'em JVC JVC, czyli Victor Company of Japan, to japońska firma elektroniczna znana na ogół ze swych produktów związanych z dźwiękiem i video.

  JVC zdobyła uznanie dzięki nowoczesnym rozwiązaniom w dziedzinie dźwięku i wideo. Choć rynek elektroniki jest dynamiczny, a producenta ewoluują, JVC wciąż pozostaje znana wśród konsumentów i ma długą historię w branży elektronicznej.

  JVC jest znane z produkcji zróżnicowanych produktów, w tym: Słuchawki: JVC produkuje szeroki zakres słuchawek, w tym słuchawki douszne, nauszne i sportowe, proponujące zróżnicowane funkcje, jakość dźwięku i style noszenia.

  Odtwarzacze audio i video: producent była kiedyś stanowczo znana z produkcji odtwarzaczy kaset magnetofonowych i innych maszyn audio i telewizorów i sprzętów video. Kamery video: JVC produkowała mnóstwo przeróżnych modeli kamer wideo dla profesjonalistów, a także konsumentów.

  Sprzęt car audio: marka oferuje na dodatek produkty związane z dźwiękiem samochodowym, takie jak radioodtwarzacze, wzmacniacze i głośniki samochodowe. Projektory: J...


☆ MICROSOFT L2 LifeChat LX-6000 ☆

MICROSOFT L2 LifeChat LX-6000 Najniższa Cena Online

☆ MICROSOFT L2 LifeChat LX-6000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: MICROSOFT L2 LifeChat LX-6000
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Spraw, aby każda rozmowa była bardziej owocna
  Ten zestaw słuchawkowy przydaje się, gdy prowadzisz ważną rozmowę albo pracujesz nad czymś szczególnie pilnym w rozpraszającym otoczeniu. Szerokopasmowy stereofoniczny cyfrowy układ dźwiękowy emituje czysty, akustycznie precyzyjny dźwięk. Mikrofon z eliminacją zakłóceń sprawia, iż głos słychać poprawnie nawet, gdy wokół panuje wielki hałas. A specjalnie uformowane słuchawki douszne gwarantują komfort nawet w trakcie najdłuższego dnia pracy.

  Czysty dźwięk stereofoniczny
  Szerokopasmowy cyfrowy układ dźwiękowy skrupulatnie odtwarza dźwięk.

  Mikrofon z eliminacją zakłóceń
  Spotkania i telekonferencje będą bardziej produktywne, jeśli głosy będzie pokaźnie słychać nawet mimo hałasu w otoczeniu.

  Sterowanie głośnością i mikrofonem na kablu
  Reguluj głośność i wyciszenie ze efektem natychmiastowym przy pomocy praktycznych przycisków na kablu. Lampka wskaźnika połączenia zawiadamia innych, iż prowadzisz rozmowę.

  Prostota technologii Plug and Play
  Bez oprogramowania. Wystarczy podłączyć i już można działać.

  Całodniowy komfort
  Zaprojektowana z uwzględnieniem zasad ergonomii słuchawka i mikrofon na ramieniu o kącie regulacji 270 poziomów gwarantują komfort użytkowania poprzez cały dzień.

  Ujednolicona komunikacja
  Pracuj skuteczniej dzięki Skype dla firm

  zwiększ skuteczność pracowników
  Spraw, by każda rozmowa była bardziej owocna

  Łatwość zamówienia i wdrożenia

  Wszystko, czego klient potrzebuje, znajduje się w jednym opakowaniu, które można z łatwością otworzyć i wdrożyć. Komplet pięciu sztuk gromadzi pięć pakietów dokumentacji użytkownika na pięciu dyskach CD (jeśli jest wymagane oprogramowanie).


  Pozostałe parametry

  System operacyjny:
  Wymagany jest komputer PC z zainstalowanym jednym z następujących systemów operacyjnych, spełniający jego wymagania: Microsoft Windows 10, Windows 8.1, Windows 8 albo Windows 7


☆ A4TECH SŁUCHAWKI BLOODY G580 7.1 USB A4TSLU46786 ☆

A4TECH SŁUCHAWKI BLOODY G580 7.1 USB A4TSLU46786 Najniższa Cena Online

☆ A4TECH SŁUCHAWKI BLOODY G580 7.1 USB A4TSLU46786 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: A4Tech
 • Nazwa produktu: A4TECH SŁUCHAWKI BLOODY G580 7.1 USB A4TSLU46786
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki A4TECH BLOODY G580 7.1

  Model G580 to kolejny model słuchawek Bloody z linii 7.1, wykonany z wysokiej jakości tworzyw tak, by zapewnić najwyższy komfort podczas wielogodzinnych sesji przy komputerze. Funkcjonalne, nauszniki wypełnione wygodną pianką z skutkiem MEMORY 3D, a także przetwornikami 50 mm eliminują wszelkie hałasy pochodzące z zewnątrz, zaś wygodny pałąk oraz materiał nauszników sprawią, że Bloody G580 naturalnie przypasują się do kształtu Twojej głowy.

  -Czuły mikrofon z redukcją szumów.
  -Przetworniki 50 mm.
  -Nauszniki z pianką Memory 3D.
  -Przestrzenny dźwięk 7.1.
  -Podświetlenie RGB z efektem pływania barw.
  -Impedancja 16 Ohm.
  -Pasmo przenoszenia 20 Hz - 20 kHz.
  -Regulacja głośności.
  -kabel w oplocie o długości 2m.

  SYSTEM DŹWIĘKU PRZESTRZENNEGO 7.1
  System dźwiękowy w technice Virtual Surround zapewnia niezapomniane doznania i rozszerza realizm gry. Przeznaczone oprogramowanie umożliwi Ci dostosowanie ustawień słuchawek do Twoich indywidualnych preferencji - zarówno natężenia basów, jak jeszcze kontrolę czułości dźwięku w każdej z 7 stref wokół Ciebie. Jeśli chcesz lepiej słyszeć, co się dzieje za Twoimi plecami, wybierz słuchawki Bloody G580.

  elastycznY, dostosowywanY MIKROFON
  Ruchomy, sprężysty mikrofon jednokierunkowy z funkcją redukcji szumów otoczenia umożliwi Ci wydajną komunikację z innymi graczami. Dzięki przeznaczonemu oprogramowaniu możesz sterować ustawieniami mikrofonu z zakresie głośności, częstotliwości próbkowania, redukcji szumów oraz efektów specjalnych, takich jak modulacja głosu.

  WIELOFUNKCYJNY KONTROLER
  Niezależnie od nastaw w mikserze audio komputera, czy także w asygnowanym oprogramowaniu, Bloody G580 daje Ci możliwość prędkiej zmiany głośności, wyciszenia mikrofonu czy też zmiany podświetlenia RGB LED dzięki wielofunkcyjnemu kontrolerowi osadzonemu na kablu. Kluczowe ustawienia słuchawek miej w zasięgu ręki, resztę możesz?wyklikać? w systemie.

  PODŚWIETLENIE LED Z wynikiem?RGB FLOW?
  System RGB to sposób tworzenia światła, który umożliwia uzyskanie dowolnego, niesamowicie nasyconego koloru. Model G580 posiada podświetlenie z konsekwencją RGB w trybie FLOW (efekt pływania barw). Urok takiego rozwiązania najłatwiej poznać w trakcie nocnych sesji przed komputerem, kiedy to spektakularne podświetlenie, nadaje atrakcyjny wygląd produktu. Jeśli jednak chcesz zniknąć w mroku, wystarczy wcisnąć przycisk na pilocie.

  JAKOŚĆ I ŁATWOŚĆ używanIA
  Opcja regulacji nauszników w dwóch płaszczyznach zezwala na pełne dostosowanie słuchawek do kształtu i wymiaru głowy, zaś materiały najwyższej jakości zapewniają długą żywotność i wygodę słuchawek przy ich intensywnym wykorzystywaniu. Poręczna budowa zagwarantuje uczucie komfortu choćby przy wielogodzinnych rozgrywkach!

  kabel W OPLOCIE
  Słuchawki G580 zostały zaopatrzone w 2 metrowy przewód w oplocie, zapewniający nie tylko większy zakres ruchu,też wytrzymałość i bezusterkowość połączenia zestawu słuchawkowego z komputerem choćby przy intensywnych, gwałtownych odruchach, obrazujących aktualne emocje w grze.

☆ Razer kraken green - słuchawki dla graczy, przewodowe 1,3 m ☆

Razer kraken green - słuchawki dla graczy, przewodowe 1,3 m Najniższa Cena Online

☆ Razer kraken green - słuchawki dla graczy, przewodowe 1,3 m - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer kraken green - słuchawki dla graczy, przewodowe 1,3 m
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  DOSTROJONE PRZETWORNIKI O ŚREDNICY 50 MM

  nadzwyczajne czyste tony wysokie i głęboki, dudniący bas tworzą niesamowity krajobraz dźwiękowy. Słychać każdy detal, od prawie niesłyszalnych kroków skradających się od tyłu po niesamowite eksplozje, które rozrywają wszystko

  OWALNE NAUSZNIKI Z ŻELEM CHŁODZĄCYM

  Owalne poduszki na uszy wypełnione żelem chłodzącym: poduszki nauszne wypełnione żelem chłodzącym zmniejszają ciepło, a wykończenie ze skóry plastikowej zapewnia świetną izolację akustyczną. Owalny kształt powoduje,zestaw słuchawkowy jest za każdym razem komfortowy na uszach

  CHOWANY MIKROFON JEDNOKIERUNKOWY

  Chowany mikrofon jednokierunkowy: Mikrofon jednokierunkowy zapewnia krystalicznie czystą komunikację w zespole. Jest bardzo mobilny i można go łatwo wyciągnąć z lewego przedsionka, jeśli to konieczne oraz można regulować położenie i odległość od ust

  ALUMINIOWA budowa Z GRUBSZĄ WYŚCIÓŁKĄ

  Rama boksytowo-aluminiowa z grubszą wyściółką: Rama Razer Kraken, wytworzona z boksytu-aluminium, jest lekka, rozciągliwa i niesamowicie konkretna. Jeszcze grubsza wyściółka pałąka odciąża głowę i zagwarantuje długofalowy komfort

  kabel AUDIO Z WTYKIEM 3,5 MM I REGULATORAMI

  przewód audio 3,5 mm z pilotem na przewodzie: głośność i wyciszenie mikrofonu można prosto regulować, dzięki czemu możesz skoncentrować się na tym, co faktycznie dzieje się w grze. Dzięki przedłużaczowi rozgałęźnika można dodatkowo używać systemów, które mają oddzielne wyjście audio i wejście mikrofonowe

  SPECYFIKACJA


  towar
  producent Razer
  Kod producenta RZ04-02830400-R3M1
  EAN 8886419371960
  I informacje PODSTAWOWE
  Model Kraken Mercury Edition
  odcień Białe
  Waga [g] 322
  dane technologicznE
  budowa Nauszne
  Łączność Przewodowa
  Długość przewodu 1.3 m
  Dźwięk przestrzenny 7.1 Tak
  Kompatybilność z konsolami Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One
  Regulacja głośności Tak
  SPECYFIKACJA SŁUCHAWEK
  SPECYFIKACJA MIKROFONU
  typ mikrofonu Jednokierunkowy
  Czułość mikrofonu -45 dB
  Sposób mocowania mikrofonu Na pałąkuPodsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania przewodowe do 300 zł najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania przewodowe do 300 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania przewodowe do 300 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane słuchawki przewodowe do biegania – TOP7 listopad 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania przewodowych do 300 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych słuchawek przewodowych do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania przewodowe do 300 zł opinie,
 • dobre słuchawki do biegania przewodowe do 300 zł cena,
 • ranking słuchawek do biegania przewodowych do 300 zł,
 • słuchawki do biegania przewodowe do 300 zł jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania przewodowych do 300 zł

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania przewodowych do 300 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania przewodowych do 300 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie słuchawki do biegania przewodowe do 300 zł najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania przewodowych do 300 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness przewodowymi do 300 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania przewodowe do 300 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness przewodowymi do 300 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania przewodowe do 300 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *