FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania przewodowych do 200 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania przewodowych do 200 zł


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania przewodowych do 200 zł,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek przewodowych do biegania.

Jakie słuchawki do biegania przewodowe do 200 zł najlepiej wybrać? Ranking marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania przewodowe do 200 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek do biegania przewodowych do 200 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Razer Kraken X ☆

Razer Kraken X Najniższa Cena Online

☆ Razer Kraken X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Kraken X
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Nauszna budowa

  Sprawdzona i najpopularniejsza kompozycja słuchawek dla graczy. Trafny rozmiar nauszników i miękkie wykończenie to kwestie, które sprawiają, iż słuchawki świetnie leżą na swym miejscu i nie powodują dyskomfortu nawet podczas długotrwałej rozgrywki. Wielka średnica wysokiej klasy przetworników zagwarantuje idealne odwzorowanie dźwięków.

  Przewodowa łączność

  Słuchawki przewodowe zapewnią rewelacyjną jakość dźwięku bez opóźnień i zniekształceń. Optymalna długość przewodu i wysoka jakość jego wykonania gwarantują wygodę podczas rozgrywki. Słuchawki przewodowe są za każdym razem gotowe do działania – starczy je podłączyć.

  Mini Jack 3.5 mm

  Słuchawki wyekwipowano w uniwersalne i powszechnie wykorzystywane złącze Mini Jack 3.5 mm, dzięki czemu można je podłączyć do wielu różnych urządzeń bez konieczności użytkowania przejściówek.

  40 mm membrany

  Nie bez powodu zdecydowana większość słuchawek dla graczy proponuje przetworniki 40 mm. Membrany o tej średnicy zapewnią realistyczne odwzorowanie dźwięków bez zniekształceń oraz głębokie basy. Ta wielkość przetworników nie wpływa na masywność słuchawek, dzięki czemu budowa pozostaje lekka i wygodna.

  Mikrofon na pałąku

  Mikrofon na pałąku to najczęściej spotykana opcja w słuchawkach dla graczy. Taka budowa zapewnia wygodę wykorzystywania i możliwość dopasowania położenia mikrofonu do preferencji użytkownika. Gra w sieci będzie jeszcze bardziej komfortowa, a każdy komentarz zostanie zarejestrowany bez szumów i zakłóceń.

  1.3 m przewód

  Ten model słuchawek zaopatrzono w przewód o długości 1.3 m, dzięki temu z łatwością można podłączyć go do komputera lub głośników. Taka długość kabla jest niezwykle komfortowa, gdy odległość od złącza jest mała.

  klarownie czysty dźwięk

  W każdej grze liczą się nie tylko wrażenia wizualne, lecz także wyśmienity dźwięk. Dlatego warto wykorzystać sprzęt najwyższej jakości i zapewnić sobie niezapomniane doznania. Zestaw słuchawkowy Razer Kraken X Lite jest wyjątkowo lekki i praktycznie wyprodukowany z myślą o najwyższym komforcie. Słuchawki wykonane zostały z tworzyw rewelacyjnej jakości, co gwarantuje im trwałość i solidność.

  Co więcej, inwestując w ten sprzęt, będziesz czerpać radość z krystalicznie czystego dźwięku na wszelkich konsolach. O Twoją wygodę zadbają także niezwykle miękkie poduszki. Poznaj najważniejsze mocne strony słuchawek i daj się w ciągnąć w nieszablonowy świat rzeczywistości wirtualnej.

  SPECYFIKACJA

  produkt
  producent Razer
  Kod producenta RZ04-02950100
  EAN 8886419378075
  informacje PODSTAWOWE
  Model Kraken X Lite
  kolor Czarne
  Waga [g] 250
  informacje technicznE
  kompozycja Nauszne
  Łączność Przewodowa
  Złącze Mini Jack 3.5 mm
  Długość przewodu 1.3 m
  Dźwięk przestrzenny 7.1 Tak
  Kompatybilność z konsolami Nie dotyczy
  Regulacja głośności Nie
  SPECYFIKACJA SŁUCHAWEK
  SPECYFIKACJA MIKROFONU
  wariant mikrofonu Jednokierunkowy
  Czułość mikrofonu -45 dB
  Sposób mocowania mikrofonu Na pałąku

☆ SoundMAGIC E80 ☆

SoundMAGIC E80 Najniższa Cena Online

☆ SoundMAGIC E80 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: SoundMAGIC E80
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SOUNDMAGIC E80 Pracy nad modelem SoundMAGIC E80 przyświecało stworzenie słuchawek, które w sposób poprawny zobrazują nam odtwarzany materiał muzyczny. Jednocześnie słyszalny dźwięk będzie na poziomie, który można nazwać mianem audiofilizmu.

  W tym celu wykorzystano przetworniki umożliwiające przetwarzanie materiału wysokiej rozdzielczości tak aby dźwięk był dokładny, z poprawnie zdefiniowanym basem i odpowiednią separacją i ułożeniem sceny stereo.

  Tuning na etapie dostrajania przetworników pozwolił uzyskać nadzwyczajną reprezentację muzyki, naturalną i wyrazistą bez jakichkolwiek wzmocnień czy przebarwień w całym zakresie pasma. Żeby zbliżyć się jak najmocniej do oryginalności nagrania, producent zdecydował się na zmianę adaptacji przetworników, stosując nowy materiał o wysokiej czystości miedzi uzwojenia specjalnie importowany z Japonii.

  Materiał ten powoduje wzrost wartości impedancji co z kolei wymaga obszerniejszej mocy od wzmacniacza w celu osiągnięcia pełnego potencjału E80. Wysokiej rozdzielczości cyfrowy odtwarzacz audio czy też wzmacniacz jest w stanie wydobyć z nowego modelu najlepszy dźwięk.

  Warto o tym pamiętać. Pokrywa w zarysie tradycyjnej baryłki z frezowanego,lekkiego aluminium powodują, iż słuchawki E80 nie dość, iż są wytrzymałe, to również niezwykle poręczne. Zawarte w pakiecie mnogość końcówek silikonowych, a także Comply korzystne przypasowanie słuchawek do każdego ucha.

  adekwatne dobranie zestawu tipsów do swego ucha, ulepszoną izolację, czysty dźwięk a w konsekwencji wyśmienite przeżycia odsłuchowe. Spójny dźwięk Spójny i stabilny dźwięk. Pełna harmonia i separacja stereo, bez uwypuklania jakichkolwiek częstotliwości.

  E80 oferuje neutralny i wierny z oryginałem dźwięk. Potężna Budowa potężna obudowa wytworzona kompletnie z aluminium i precyzyjnie formowana dysza z tworzywa termoplastycznego i żywicy wraz z kręconym w warkocz rdzeniem kabla, wytrzymałego na nieprzystępne warunki użytkowania, zapewniającego trwale niezmienną jakość odsłuchu.

  wyjątkowy materiał by osiągnąć jak najlepsze osiągi wykorzystanych głosników i zminimalizowac osiągalne zniekształcenia,SoundMAGIC wykorzystał nowy materiał o wysokiej czystości miedzi uzwojenia specjalnie importowany z Japonii.

  przypasowanie i Izolacja ergonomiczne dostosowane tulejki dźwiękowe genialnie układają się w kanale słuchowym i pozostają w uchu dając uczucie wysokiego komfortu budowa douszna w połączeniu z odpowiednimi tipsami dobrze izoluje od zewnątrz przed niepożądanym hałasem, a jednocześnie buduje dla muzyki doskonałą przestrzeń akustyczną.

  W pakiecie użytkownik dostaje pokaźny dobór nakładek silikonowych rodzaju Comply, aby w 100% zespoić słuchawki do swych uszu. GŁÓWNE parametry: Neutralny i zrównoważony dźwięk nieskazitelny, wierny poziom dźwięku Hi-Fi Zaprojektowane do adekwatnych osiągów z odtwarzaczami wysokiej rozdzielczości i wzmacniaczami słuchawkowymi komfortowe dostosowanie i specyficzny design Skręcony rdzeń kabla z potężną budową i właściwościami ograniczającymi plątanie się kabla mocna, w pełni metalowa kompozycja słuchawki Wysokiej czystości uzwojenie miedziane importowane z Japonii informacje technologicznE: Przetwornik: Dynamiczny, 10mm, neodymowe Pasmo przenoszenia: 15Hz - 22kHz Impedancja: 64$40 Czułość: 102dB Maksymalna moc wejściowa: 20mW Dł.

  kabla: 1,2 m Złącze:kątowy jack 3.5mm, pozłacany Waga: 13g zestaw gromadzi: SoundMAGIC E80 3 pary silikonowych tipsów w zarysie kopuły (S / M / L) 3 pary silikonowych tipsów - płaskich (S / M / L) 1 para podówjnych tipsów silikonowych typu Double (M) 3 pary pianek Comply (S / M / L) twardy futerał klip do ubrania


☆ SoundMAGIC E50 ☆

SoundMAGIC E50 Najniższa Cena Online

☆ SoundMAGIC E50 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: SoundMAGIC E50
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 15
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  E50S to wersja modelu E50 z zamontowanym na kablu pilotem i mikrofonem. Pilot zapewnia kompatybilność z większością Smartpohonów na rynku (Smartswitch). Słuchawki są istotnie lepszą wersją wielokrotnie nagradzanego modelu E10S.

  starannie strojone przetworniki, będące sercem modelu E50S reprodukują nawet najdrobniejsze niuanse akustyczne, utrzymując przy tym neutralny przekaz bez podkreślenia któregokolwiek z pasm. Nowy przetwornik wykorzystuje wysokiej czystości miedź importowaną z Japonii. Zastosowanie takiego materiału powiększyło impedancję przetworników i moc konieczną do ich wysterowania, jednak zaowocowało także znacznie równiejszym i bardziej detalicznym przekazem. Model E50S dostarcza wyrafinowany i pełen szczegółów dźwięk. Przekaz jest naturalny i detaliczny, a ergonomia z pewnością nawet najmocniej wymagających użytkowników słuchawek dokanałowych.

  Utrzymano znany już design obudowy przetworników i jeszcze tutaj nie oszczędzono na materiałach – pokrywa jest w pełni stworzona z aluminium, co zapewnia słuchawkom nad wyraz prawidłową oporność na uszkodzenia mechaniczne. W dodatku w zestawie wynajdziemy także nakładki silikonowe, a także nakładki Comply, celem zapewnienia osiągalnie najlepszej ergonomii i przypasowania słuchawek do własnych potrzeb.

  Nie obeszło się w dodatku bez wytrzymałego przewodu, który jest dopełnieniem modelu E50S. Użyto wysokiej jakości skręcany przewód, zaprojektowany, by uniknąć plątania się przewodu.

  E50S zaopatrzono w pilota sterowania do kończenia oraz odbierania rozmów a także wybierania głosowego. Słuchawki współpracują z większością Smartphonów na rynku artykuł dostosowany jest do bezproblemowej współpracy z najnowszymi Smartphonami marek Samsung, Blackberry, Nokia, HTC, Iphone, Samsung Galaxy (nowsze modele), Sony Xperia, Corby

  producent zastosował pionierskie rozwiązanie z wyszukanym przełącznikiem na pilocie gdzie mamy możliwość przełączenia się w tryb, który bardziej odpowiada Naszemu modelowi telefonu. Dzieki temu unikniemy potrzeby zmiany słuchawek w przypadku zmiany telefonu. To zagwarantuje kompatybilność w sensie sterowania oraz jakości dźwięku.


  parametry artykułu:

  • wymyślna sygnatura dźwięku z dużą ilością szczegółów
  • Naturalny dźwięk bez wyszczególniania pasm
  • Zaprojektowane z myślą o wysokiej rozdzielczości DAPach i wzmacniaczach słuchawkowych
  • Wygoda i charakterystyczny design
  • wytrzymały, skręcany przewód wysokiej jakości
  • W pełni metalowa obudowa przetwornika
  • Cewka wykonana z wysokiej czystości miedzi importowanej z Japonii
  • Kompatybilność z większością Smartphonów na rynku (Smartswitch)

  Specyfikacja technologiczna:

  • Przetwornik: dynamiczny przetwornik neodymowy 10mm
  • Pasmo przenoszenia: 15Hz - 22kHz
  • Impedancja: 51Ω
  • Skuteczność: 102dB
  • Maksymalna moc wejściowa: 20mW
  • przewód: 1.2m
  • Konfekcja: złocony wtyk jack 3.5mm, wykrzywiony pod kątem 60 poziomów
  • Waga: 13g☆ Logitech H390 ☆

Logitech H390 Najniższa Cena Online

☆ Logitech H390 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech H390
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 10
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Specyfikacja Waga produktu 197 g Głębokość towaru 68 mm Szerokość produktu 151 mm Wysokość towaru 191 mm Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Professional x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 2000 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 2000 Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Basic Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Ultimate x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Basic x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Home x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Ultimate Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Home Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter x64 Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.4 Tiger Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.3 Panther Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.8 Mountain Lion Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.6 Snow Leopard Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.7 Lion Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.5 Leopard Obsługa funkcji Plug & Play Tak rodzaj jednostki sterującej Jednostka sterująca na przewodzie wariant towaru komplet słuchawkowy odcień kabla Czarny styl noszenia Opaska na głowę sugerowane użycie Biuro/centrum telefoniczne rodzaj zestawu słuchawkowego Stereofoniczny Długość kabla 1,9 mtowaru Czarny Waga wraz z opakowaniem 305 g typ opakowania Blister Wysokość opakowania 221 mm Głębokość opakowania 200 mm Szerokość opakowania 72 mm Skrócona instrukcja obsługi Tak ilość 1 Złącze 3,5 mm Nie Połączenie USB Tak Złącze USB USB typu-A technika łączności Przewodowa Bluetooth Nie Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) 315 mm Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) 437 mm Produktów na palecie 336 szt.

  Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) 14848 szt. Wysokość kartonu dostawczego 28,2 cm Waga brutto pokrywy głównej (zewnętrznej) 6,7 kg Długość kartonu do wysyłki 25,5 cm Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej) 1,55 kg Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) 467 mm Szerokość kartonu dostawczego 22,3 cm W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) 50992060300112 Opakowanie dostawcze GTIN (EAN / UPC) 50992060300129 Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) 7232 szt.

  Skuteczność usuwania szumu Tak wariant mikrofonu Na wysięgniku Częstotliwość mikrofonu 100 - 10000 Hz Czułość mikrofonu -17 dB Pasmo przenoszenia 20 - 20000 Hz Impedancja 32 $218 Czułość słuchawek 94 dB Szerokość 85mm Długość 250mm Wysokość 215mm


☆ Roccat Score ☆

Roccat Score Najniższa Cena Online

☆ Roccat Score - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Roccat
 • Nazwa produktu: Roccat Score
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  ROCCAT® Score zaprojektowano dla mobilnych graczy, którzy oczekują, że ich pakiet dokanałowy zapewni im podobne wrażenia dźwiękowe, co obszerniejsze rozwiązania. Unikatowa dwuprzetwornikowa budowa pozwala odbierać dźwięki w pełnym zakresie.

  Pozwól się porwać solidnym basom i czystym, wyraźnym dźwiękom średniej i wysokiej częstotliwości. PODWÓJNE PRZETWORNIKI Score osiąga wyjątkową jakość dźwięku dzięki podwójnym przetwornikom zbudowanym z wspaniałych magnesów neodymowych.

  rozszerzony, 10-milimetrowy przetwornik zagwarantuje znakomite niskie dźwięki, a drugi, 6,8-milimetrowy odpowiada za czyste dźwięki wysokich i przeciętnych częstotliwości. Specjalnie zaprojektowana komora akustyczna płynnie łączy oba źródła, stwarzając harmonijne brzmienie, a bierne tłumienie blokuje dźwięki z zewnątrz.

  MAKSYMALNA WYGODA Słuchawki Score są tak niesamowicie lekkie,nadzwyczajnie czysty dźwięk będzie jedynym przypomnieniem, że macie je na głowie. Zawierają prowadnice z plastycznym kablem, który finezyjnie dopasuje się do kształtu Waszych uszu i utrzyma słuchawki na miejscu, gdy Wy będziecie w ruchu.

  Nakładki zapamiętujące kształt całkowitą wygodę. CZYSTOŚĆ GŁOSU świetnej jakości mikrofon wiernie oddaje pełne brzmienie głosu, więc przyjaciele i towarzysze z placu boju będą Was słyszeli głośno i wyraźnie.

  Pilot na kablu pozwala wyciszyć mikrofon i odtwarzać, wstrzymywać i przełączać utwory muzyczne. Komplet zawiera specjalną przejściówkę do komputera, która sprawi, iż Score przyda się nie tylko w ruchu, lecz i przy biurku czy konsoli....


☆ JVC HA-RX700 ☆

JVC HA-RX700 Najniższa Cena Online

☆ JVC HA-RX700 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JVC
 • Nazwa produktu: JVC HA-RX700
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Suchawki HA-RX700

  - Gbokie, dynamiczne basy, dziki zastosowaniu duych 50 mm przetwornikw z magnesem neodymowym, a także systemu Ring Port
  - System Ring Port zapewnia reprodukcj wysokiej jakoci, dynamicznego dwiku
  - obszerny pak gwarantuje komfort uytkowania podczas dugiego odsuchu
  - 3.5 metrowy przewd z pozacanym wtykiem
  - 6,3 mm przejciwka
  EAN: 4975769353581
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: JVC HA-RX700
  Przeznaczenie: Muzyka
  kompozycja: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 6,3 mm jack
  Dźwięk: Stereo
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 48 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 8 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 25 kHz
  Czułość: 105 dB
  Mikrofon: Nie
  Długość przewodu: 3.5 m
  Kolor: Czarny
  Waga: 330 g

☆ Skullcandy XTPLYO ☆

Skullcandy XTPLYO Najniższa Cena Online

☆ Skullcandy XTPLYO - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy XTPLYO
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  przez Skullcandy xtplyo sportowe słuchawki douszne jest zaopatrzona w trzy zastrzeżone technologie do bardzo bezpieczne przechowywanie testowane. Dzięki czemu będziesz zapewniają,zawsze masz w dodatku w sytuacji wszystkich Twoich linii workouts motywuje opóźnień.

  Na xtplyo słuchawki douszne to jedyna na rynku, na trzy opatentowane technologie (fitfin ™, stickygels ™, Fix®) wykorzystuje, żeby zatyczki zawsze pozostanie na swoim miejscu. Jeśli są oporne na pot w pęknięć Twojej wyposażenia zostawiający, które można zastosować do tego, co jest wielkim szkód przygotowywanie.

  Jednak ich xtplyo słuchawki douszne z jest zaopatrzony w ultradźwiękowy zespawany blokowanie i odporne na pot, deszczu oraz inne wystarczy wilgoci. Im więcej du pocisz, tym więcej brudu zbiera się w dowolnym miejscu.

  Dlatego technologii, udało nam się niesamowitą Pure Clean ™ w naszych zintegrowany korek do wygodnego silikonu, które możesz słuchawki za każdym razem czysto i świeżo czas pracy baterii. Niezależnie od tego jaki intensywność – bezpieczeństwo to ważna.

  Dlatego nasze opatentowanej Ambient zatyczki do uszu stopery oprócz muzyki można na dodatek jeszcze wystarczająco dużo dźwięków z tła w, dzięki czemu możesz zawsze wiesz, co się dzieje wokół siebie. W studiu fitness w takich miejscach jak na zewnątrz naturalny.

  Sterowanie konsolą możliwość prowadzenia rozmów i słuchania muzyki na tak należycie, jak każdego urządzenia. Przy pomocy jednego kliknięcia odtwarzające muzykę, utrzymuje się na i odpowiedzieć na rozmowy telefoniczne, dwoma kliknięć przejście o Track dalej, trzy z powrotem.


☆ MSI GH30 ☆

MSI GH30 Najniższa Cena Online

☆ MSI GH30 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MSI
 • Nazwa produktu: MSI GH30
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki Gamingowe Immerse GH30 V2 znaczne 40-milimetrowe głośniki Dodatkowy kabel rozdzielający 3,5 mm do korzystania z mikrofonu i głośnika na komputerze PC Lekka i składana budowa pałąka na głowę Odłączany mikrofon przystępne sterowanie głośnością i pracą mikrofonu W komplecie pokrowiec do przenoszenia urządzenia spore, 40-milimetrowe głośnikiCharakteryzujące się wysokim standardem wykonania, duże, 40-milimetrowe nieprzeciętną jakość dźwięku równocześnie w paśmie wysokich, średnich, jak i niskich częstotliwości.Noś słuchawki ze sobąLekka kompozycja i składany pałąk sprawiają,pakiet słuchawkowy GH30 możesz wziąć dosłownie wszędzie ze sobą.

  To twój wyjątkowo praktyczny gadżet audio.nad wyraz miękkie nauszniki przypasowane do każdego kształtu uchaStarannie dostosowane, miękkie nauszniki sprawiają,pakiet słuchawkowy GH30 jest nie tylko wygodny,rewelacyjnie pasuje również do prowadzenia wielogodzinnych rozgrywek.

  Nauszniki można łatwo zdemontować, co umożliwia wygodne wyczyszczenie zestawu GH30.Odłączany mikrofonJednokierunkowy mikrofon będący częścią zestawu GH30 zezwala na pozbawioną zakłóceń, skuteczną komunikację, dzięki doskonałemu zbieraniu dźwięku.

  Co więcej, w każdej chwili możesz odłączyć mikrofon, gdy chcesz po prostu zrelaksować się przy muzyce.Wszechstronna kompatybilnośćZastosowanie 3,5-milimetrowej wtyczki typu Jack sprawia,zestaw słuchawkowy GH30 jest kompatybilny ze wszystkimi komputerami PC, notebookami i urządzeniami przenośnymi, które wyposażone są w 3,5-milimetrowe gniazda audio.Wszechstronna kompatybilnośćMożliwość regulacji głośności lub włączenie funkcji wyciszenia mikrofonu przy pomocy jednej ręki.Akcesoria w zestawie: Pozostałe atrybuty:...


☆ PDP AG6 ☆

PDP AG6 Najniższa Cena Online

☆ PDP AG6 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PDP
 • Nazwa produktu: PDP AG6
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów mikrofonu:nie;Dla gracza (gamingowe):tak;Dynamika (SPL):0;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0;informacje uzupełniające:Oficjalnie licencjonowane przez Sony, czysty i zbalansowany dźwięk stereo przy pomocy potężnych głośników, elastyczny mikrofon z technologią tłumienia szumów;Kod Producenta:051-077-EU-BK;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Model (wariantowanie):Afterglow AG6;Odłączany przewód:nie;Odłączany mikrofon:tak;Platforma:PlayStation 4;pasuje do:PlayStation 4;Redukcja szumów mikrofonu:tak, pasywna;Regulacja głośności:tak;rodzaj słuchawek:przewodowe;Średnica membrany:50 mm;typ podłączenia:jack 3,5 mm;typ podłączenia:przewodowe;typ słuchawek:nauszne;Złącze:jack 3,5 mm;Złącze:jack 3,5 mm...


☆ Razer Kraken ☆

Razer Kraken Najniższa Cena Online

☆ Razer Kraken - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Kraken
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  DOSTROJONE PRZETWORNIKI O ŚREDNICY 50 MM

  doskonałe czyste tony wysokie i głęboki, dudniący bas tworzą niesamowity krajobraz dźwiękowy. Słychać każdy detal, od prawie niesłyszalnych kroków skradających się od tyłu po niesamowite eksplozje, które rozrywają wszystko

  OWALNE NAUSZNIKI Z ŻELEM CHŁODZĄCYM

  Owalne poduszki na uszy wypełnione żelem chłodzącym: poduszki nauszne wypełnione żelem chłodzącym zmniejszają ciepło, a wykończenie ze skóry syntetycznej zagwarantuje nadzwyczajną izolację akustyczną. Owalny zarys powoduje,komplet słuchawkowy jest za każdym razem wygodny na uszach

  CHOWANY MIKROFON JEDNOKIERUNKOWY

  Chowany mikrofon jednokierunkowy: Mikrofon jednokierunkowy zagwarantuje transparentnie czystą komunikację w zespole. Jest bardzo przenośny i można go łatwo wyciągnąć z lewego przedsionka, jeśli to niezbędne, a także można regulować położenie i odległość od ust

  ALUMINIOWA konstrukcja Z GRUBSZĄ WYŚCIÓŁKĄ

  Rama boksytowo-aluminiowa z grubszą wyściółką: Rama Razer Kraken, stworzona z boksytu-aluminium, jest lekka, sprężysta i niesamowicie potężna. Jeszcze grubsza wyściółka pałąka odciąża głowę i zagwarantuje długookresowy komfort

  kabel AUDIO Z WTYKIEM 3,5 MM I REGULATORAMI

  kabel audio 3,5 mm z pilotem na przewodzie: głośność i wyciszenie mikrofonu można z łatwością regulować, dzięki temu możesz skoncentrować się na tym, co faktycznie dzieje się w grze. Dzięki przedłużaczowi rozgałęźnika można jeszcze używać systemów, które mają oddzielne wyjście audio i wejście mikrofonowe

  SPECYFIKACJA


  towar
  firma Razer
  Kod producenta RZ04-02830400-R3M1
  EAN 8886419371960
  I informacje PODSTAWOWE
  Model Kraken Mercury Edition
  odcień Białe
  Waga [g] 322
  dane technicznE
  konstrukcja Nauszne
  Łączność Przewodowa
  Długość przewodu 1.3 m
  Dźwięk przestrzenny 7.1 Tak
  Kompatybilność z konsolami Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One
  Regulacja głośności Tak
  SPECYFIKACJA SŁUCHAWEK
  SPECYFIKACJA MIKROFONU
  typ mikrofonu Jednokierunkowy
  Czułość mikrofonu -45 dB
  Sposób mocowania mikrofonu Na pałąkuPodobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania przewodowe do 200 zł – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania przewodowe do 200 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania przewodowych do 200 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ A4Tech G-501 ☆

A4Tech G-501 Najniższa Cena Online

☆ A4Tech G-501 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: A4Tech
 • Nazwa produktu: A4Tech G-501
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Specyfikacja rodzaj zestawu słuchawkowego Stereofoniczny fason noszenia Opaska na głowęproduktu Czerwonyproduktu Czarny rodzaj artykułu słuchawki z mikrofonem Szerokość produktu 165 mm Głębokość produktu 98 mm Waga artykułu 258 g Wysokość artykułu 202 mm Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Basic Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Ultimate x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Basic x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Enterprise x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Enterprise x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Enterprise Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Ultimate Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Home Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Basic Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Enterprise Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Pro Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Pro x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Home x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Basic x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Professional x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional x64 sugerowane wykorzystanie Gaming liczba 1 technologia łączności Przewodowa Połączenie USB Tak Długość kabla 2,2 m Czułość mikrofonu -58 dB Częstotliwość mikrofonu 50 - 16000 Hz wariant magnesu Neodym Pasmo przenoszenia 20 - 20000 Hz Średnica głośnika 4 cm Impedancja 32 $483 Czułość słuchawek 100 dB Szerokość 210mm Długość 105mm Wysokość 240mm


☆ A4Tech G-580 ☆

A4Tech G-580 Najniższa Cena Online

☆ A4Tech G-580 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: A4Tech
 • Nazwa produktu: A4Tech G-580
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki A4TECH BLOODY G580 7.1

  Model G580 to kolejny model słuchawek Bloody z serii 7.1, wytworzony z wysokiej jakości tworzyw tak, żeby zapewnić najwyższy komfort w trakcie wielogodzinnych sesji przy komputerze. Funkcjonalne, nauszniki wypełnione komfortową pianką z wynikiem MEMORY 3D, a także przetwornikami 50 mm eliminują wszelkie hałasy pochodzące z zewnątrz, zaś komfortowy pałąk, a także materiał nauszników sprawią, iż Bloody G580 naturalnie dostosują się do kształtu Twojej głowy.

  -Czuły mikrofon z redukcją szumów.
  -Przetworniki 50 mm.
  -Nauszniki z pianką Memory 3D.
  -Przestrzenny dźwięk 7.1.
  -Podświetlenie RGB z konsekwencją pływania odcieni.
  -Impedancja 16 Ohm.
  -Pasmo przenoszenia 20 Hz - 20 kHz.
  -Regulacja głośności.
  -przewód w oplocie o długości 2m.

  SYSTEM DŹWIĘKU PRZESTRZENNEGO 7.1
  System dźwiękowy w technice Virtual Surround zagwarantuje niezapomniane doznania i rozszerza realizm gry. Asygnowane oprogramowanie umożliwi Ci dobranie ustawień słuchawek do Twoich indywidualnych preferencji - zarówno natężenia basów, jak w dodatku kontrolę czułości dźwięku w każdej z 7 stref wokół Ciebie. Jeśli chcesz lepiej słyszeć, co się dzieje za Twoimi plecami, wybierz słuchawki Bloody G580.

  rozciągliwY, dostosowywanY MIKROFON
  Ruchomy, elastyczny mikrofon jednokierunkowy z funkcją redukcji szumów otoczenia umożliwi Ci produktywną komunikację z innymi graczami. Dzięki asygnowanemu oprogramowaniu możesz sterować ustawieniami mikrofonu z zakresie głośności, częstotliwości próbkowania, redukcji szumów, a także efektów specjalnych, takich jak modulacja głosu.

  WIELOFUNKCYJNY KONTROLER
  Niezależnie od nastaw w mikserze audio komputera, czy również w przeznaczonym oprogramowaniu, Bloody G580 daje Ci możliwość szybkiej zmiany głośności, wyciszenia mikrofonu czy także zmiany podświetlenia RGB LED dzięki wielofunkcyjnemu kontrolerowi osadzonemu na kablu. Kluczowe ustawienia słuchawek miej w zasięgu ręki, resztę możesz?wyklikać? w systemie.

  PODŚWIETLENIE LED Z efektem?RGB FLOW?
  System RGB to sposób tworzenia światła, który umożliwia uzyskanie dowolnego, niesamowicie nasyconego koloru. Model G580 posiada podświetlenie z konsekwencją RGB w trybie FLOW (efekt pływania kolorów). Urok takiego rozwiązania najłatwiej poznać podczas nocnych sesji przed komputerem, kiedy to ładne podświetlenie, nadaje ciekawy wygląd towaru. Jeśli jednak chcesz zniknąć w mroku, starczy wcisnąć przycisk na pilocie.

  JAKOŚĆ I ŁATWOŚĆ użytkowanIA
  Opcja regulacji nauszników w dwóch płaszczyznach zezwala na pełne przypasowanie słuchawek do kształtu i rozmiaru głowy, zaś materiały najwyższej jakości gwarantują długą żywotność i wygodę słuchawek przy ich intensywnym stosowaniu. Użyteczna budowa zapewnia uczucie komfortu nawet przy wielogodzinnych rozgrywkach!

  kabel W OPLOCIE
  Słuchawki G580 zostały wyposażone w 2 metrowy przewód w oplocie, gwarantujący nie tylko obszerniejszy zakres ruchu,także solidność i bezawaryjność połączenia zestawu słuchawkowego z komputerem nawet przy intensywnych, gwałtownych odruchach, obrazujących aktualne emocje w grze.

☆ Razer Kraken X ☆

Razer Kraken X Najniższa Cena Online

☆ Razer Kraken X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Kraken X
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Nauszna kompozycja

  Sprawdzona i najpopularniejsza budowa słuchawek dla graczy. Słuszny rozmiar nauszników i miękkie wykończenie to kwestie, które powodują, że słuchawki nadzwyczajnie leżą na swym miejscu i nie wywołują dyskomfortu nawet podczas długookresowej rozgrywki. Wielka średnica wysokiej klasy przetworników zapewnia wspaniałe odwzorowanie dźwięków.

  Przewodowa łączność

  Słuchawki przewodowe zapewnią rewelacyjną jakość dźwięku bez opóźnień i zniekształceń. Słuszna długość przewodu i wysoka jakość jego wykonania zapewniają wygodę w trakcie rozgrywki. Słuchawki przewodowe są zawsze gotowe do działania – starczy je podłączyć.

  Mini Jack 3.5 mm

  Słuchawki wyposażono w uniwersalne i powszechnie stosowane złącze Mini Jack 3.5 mm, dzięki czemu można je podłączyć do wielu różnorodnych urządzeń bez konieczności stosowania przejściówek.

  40 mm membrany

  Nie bez powodu zdecydowana większość słuchawek dla graczy oferuje przetworniki 40 mm. Membrany o tej średnicy zapewnią realistyczne odwzorowanie dźwięków bez zniekształceń, a także głębokie basy. Ta wielkość przetworników nie wpływa na masywność słuchawek, dzięki temu konstrukcja pozostaje lekka i komfortowa.

  Mikrofon na pałąku

  Mikrofon na pałąku to na ogół spotykana opcja w słuchawkach dla graczy. Taka konstrukcja zagwarantuje wygodę użytkowania, a także możliwość przypasowania położenia mikrofonu do preferencji użytkownika. Gra w sieci będzie jeszcze bardziej komfortowa, a każdy komentarz zostanie zarejestrowany bez szumów i zakłóceń.

  1.3 m kabel

  Ten model słuchawek wyekwipowano w kabel o długości 1.3 m, dzięki temu łatwo można podłączyć go do komputera lub głośników. Taka długość kabla jest wyjątkowo wygodna, gdy odległość od złącza jest mała.

  klarownie czysty dźwięk

  W każdej grze liczą się nie tylko wrażenia wizualne, lecz także nieprzeciętny dźwięk. Dlatego warto zastosować sprzęt najwyższej jakości i zapewnić sobie niezapomniane doznania. Pakiet słuchawkowy Razer Kraken X Lite jest niezwykle lekki i praktycznie wytwarzany z myślą o najwyższym komforcie. Słuchawki wytworzone zostały z materiałów nieprzeciętnej jakości, co zagwarantuje im solidność i wytrzymałość.

  Co więcej, inwestując w ten sprzęt, będziesz czerpać radość z klarownie czystego dźwięku na wszelkich konsolach. O Twoją wygodę zadbają także istotnie miękkie poduszki. Poznaj najważniejsze mocne strony słuchawek i daj się w ciągnąć w unikatowy świat rzeczywistości wirtualnej.

  SPECYFIKACJA

  towar
  marka Razer
  Kod producenta RZ04-02950100
  EAN 8886419378075
  dane PODSTAWOWE
  Model Kraken X Lite
  kolor Czarne
  Waga [g] 250
  dane technologicznE
  kompozycja Nauszne
  Łączność Przewodowa
  Złącze Mini Jack 3.5 mm
  Długość przewodu 1.3 m
  Dźwięk przestrzenny 7.1 Tak
  Kompatybilność z konsolami Nie dotyczy
  Regulacja głośności Nie
  SPECYFIKACJA SŁUCHAWEK
  SPECYFIKACJA MIKROFONU
  rodzaj mikrofonu Jednokierunkowy
  Czułość mikrofonu -45 dB
  Sposób mocowania mikrofonu Na pałąku

☆ SoundMAGIC E50 ☆

SoundMAGIC E50 Najniższa Cena Online

☆ SoundMAGIC E50 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: SoundMAGIC E50
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 15
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  E50S to wersja modelu E50 z zamontowanym na kablu pilotem i mikrofonem. Pilot zagwarantuje kompatybilność z większością Smartpohonów na rynku (Smartswitch). Słuchawki są pokaźnie udoskonaloną wersją wielokrotnie nagradzanego modelu E10S.

  starannie strojone przetworniki, będące sercem modelu E50S reprodukują nawet najdrobniejsze niuanse akustyczne, utrzymując przy tym neutralny przekaz bez podkreślenia któregokolwiek z pasm. Nowy przetwornik wykorzystuje wysokiej czystości miedź importowaną z Japonii. Użycie takiego materiału rozszerzyło impedancję przetworników i moc potrzebną do ich wysterowania, jednak zaowocowało także znacznie równiejszym i bardziej detalicznym przekazem. Model E50S dostarcza wyrafinowany i pełen szczegółów dźwięk. Przekaz jest naturalny i detaliczny, a ergonomia bez wątpienia nawet najszczególniej wymagających użytkowników słuchawek dokanałowych.

  Utrzymano znany już design obudowy przetworników i również tutaj nie oszczędzono na materiałach – obudowa jest w pełni produkowana z aluminium, co zapewnia słuchawkom nad wyraz dobrą oporność na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo w zestawie wyszukamy także nakładki silikonowe oraz nakładki Comply, celem zapewnienia realnie najkorzystniejszej ergonomii i dobrania słuchawek do własnych potrzeb.

  Nie obeszło się jeszcze bez wytrzymałego przewodu, który jest dopełnieniem modelu E50S. Użyto wysokiej jakości skręcany przewód, zaprojektowany, aby uniknąć plątania się przewodu.

  E50S wyekwipowano w pilota sterowania do kończenia i odbierania rozmów a także wybierania głosowego. Słuchawki współpracują z większością Smartphonów na rynku towar dopasowany jest do bezproblemowej współpracy z najnowszymi Smartphonami marek Samsung, Blackberry, Nokia, HTC, Iphone, Samsung Galaxy (nowsze modele), Sony Xperia, Corby

  producent zastosował pionierskie rozwiązanie z wyszukanym przełącznikiem na pilocie gdzie mamy możliwość przełączenia się w tryb, który bardziej odpowiada Naszemu modelowi telefonu. Dzieki temu unikniemy zapotrzebowania zmiany słuchawek w sytuacji zmiany telefonu. To zagwarantuje kompatybilność w sensie sterowania i jakości dźwięku.


  właściwości artykułu:

  • wyszukana sygnatura dźwięku z dużą ilością szczegółów
  • Naturalny dźwięk bez wyszczególniania pasm
  • Zaprojektowane z myślą o wysokiej rozdzielczości DAPach i wzmacniaczach słuchawkowych
  • Wygoda i specyficzny design
  • odporny, skręcany przewód wysokiej jakości
  • W pełni metalowa obudowa przetwornika
  • Cewka wykonana z wysokiej czystości miedzi importowanej z Japonii
  • Kompatybilność z większością Smartphonów na rynku (Smartswitch)

  Specyfikacja technologiczna:

  • Przetwornik: dynamiczny przetwornik neodymowy 10mm
  • Pasmo przenoszenia: 15Hz - 22kHz
  • Impedancja: 51Ω
  • Skuteczność: 102dB
  • Maksymalna moc wejściowa: 20mW
  • kabel: 1.2m
  • Konfekcja: złocony wtyk jack 3.5mm, zakrzywiony pod kątem 60 stopni
  • Waga: 13g☆ Skullcandy XTPLYO ☆

Skullcandy XTPLYO Najniższa Cena Online

☆ Skullcandy XTPLYO - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy XTPLYO
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  poprzez Skullcandy xtplyo sportowe słuchawki douszne jest wyekwipowana w trzy opatentowane technologie do stanowczo bezpieczne przechowywanie testowane. Dzięki czemu będziesz zapewniają,za każdym razem masz ponadto w sytuacji wszelkich Twoich linii workouts motywuje opóźnień.

  Na xtplyo słuchawki douszne to jedyna na rynku, na trzy opatentowane technologie (fitfin ™, stickygels ™, Fix®) wykorzystuje, żeby zatyczki za każdym razem pozostanie na swym miejscu. Jeśli są odporne na pot w pęknięć Twojej wyposażenia zostawiający, które można wykorzystać do tego, co jest dużym szkód przygotowywanie.

  Jednak ich xtplyo słuchawki douszne z jest zaopatrzony w ultradźwiękowy zespawany blokowanie i oporne na pot, deszczu i inne wystarczy wilgoci. Im więcej du pocisz, tym więcej brudu zbiera się w dowolnym miejscu.

  Dlatego technice, udało nam się niesamowitą Pure Clean ™ w naszych zintegrowany korek do komfortowego silikonu, które możesz słuchawki za każdym razem czysto i świeżo czas pracy baterii. Niezależnie od tego jaki energiczność – bezpieczeństwo to ważna.

  Dlatego nasze zastrzeżonej Ambient zatyczki do uszu stopery oprócz muzyki można także jeszcze wystarczająco dużo dźwięków z tła w, dzięki czemu możesz za każdym razem wiesz, co się dzieje wokół siebie. W studiu fitness w takich miejscach jak na zewnątrz naturalny.

  Sterowanie konsolą możliwość prowadzenia rozmów i słuchania muzyki na tak poprawnie, jak każdego urządzenia. Za pomocą jednego kliknięcia odtwarzające muzykę, utrzymuje się na i odpowiedzieć na rozmowy telefoniczne, dwoma kliknięć przejście o Track dalej, trzy z powrotem.Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania przewodowe do 200 zł najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania przewodowe do 200 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania przewodowe do 200 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane słuchawki przewodowe do biegania – TOP7 marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania przewodowych do 200 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych słuchawek przewodowych do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania przewodowe do 200 zł opinie,
 • dobre słuchawki do biegania przewodowe do 200 zł cena,
 • ranking słuchawek do biegania przewodowych do 200 zł,
 • słuchawki do biegania przewodowe do 200 zł jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania przewodowych do 200 zł

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania przewodowych do 200 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania przewodowych do 200 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie słuchawki do biegania przewodowe do 200 zł najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania przewodowych do 200 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness przewodowymi do 200 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania przewodowe do 200 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness przewodowymi do 200 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania przewodowe do 200 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *