FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania przewodowych do 200 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania przewodowych do 200 zł


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne grudzień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania przewodowych do 200 zł,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek przewodowych do biegania.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie słuchawki do biegania przewodowe do 200 zł najlepiej wybrać? Ranking grudzień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania przewodowe do 200 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek do biegania przewodowych do 200 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Razer Słuchawki kraken x lite darmowy transport (8886419378082) ☆

Razer Słuchawki kraken x lite darmowy transport (8886419378082) Najniższa Cena Online

☆ Razer Słuchawki kraken x lite darmowy transport (8886419378082) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Słuchawki kraken x lite darmowy transport (8886419378082)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Nauszna budowa

  Sprawdzona i najpopularniejsza kompozycja słuchawek dla graczy. Trafny rozmiar nauszników i miękkie wykończenie to kwestie, które sprawiają, iż słuchawki świetnie leżą na swym miejscu i nie powodują dyskomfortu nawet podczas długotrwałej rozgrywki. Wielka średnica wysokiej klasy przetworników zagwarantuje idealne odwzorowanie dźwięków.

  Przewodowa łączność

  Słuchawki przewodowe zapewnią rewelacyjną jakość dźwięku bez opóźnień i zniekształceń. Optymalna długość przewodu i wysoka jakość jego wykonania gwarantują wygodę podczas rozgrywki. Słuchawki przewodowe są za każdym razem gotowe do działania – starczy je podłączyć.

  Mini Jack 3.5 mm

  Słuchawki wyekwipowano w uniwersalne i powszechnie wykorzystywane złącze Mini Jack 3.5 mm, dzięki czemu można je podłączyć do wielu różnych urządzeń bez konieczności użytkowania przejściówek.

  40 mm membrany

  Nie bez powodu zdecydowana większość słuchawek dla graczy proponuje przetworniki 40 mm. Membrany o tej średnicy zapewnią realistyczne odwzorowanie dźwięków bez zniekształceń oraz głębokie basy. Ta wielkość przetworników nie wpływa na masywność słuchawek, dzięki czemu budowa pozostaje lekka i wygodna.

  Mikrofon na pałąku

  Mikrofon na pałąku to najczęściej spotykana opcja w słuchawkach dla graczy. Taka budowa zapewnia wygodę wykorzystywania i możliwość dopasowania położenia mikrofonu do preferencji użytkownika. Gra w sieci będzie jeszcze bardziej komfortowa, a każdy komentarz zostanie zarejestrowany bez szumów i zakłóceń.

  1.3 m przewód

  Ten model słuchawek zaopatrzono w przewód o długości 1.3 m, dzięki temu z łatwością można podłączyć go do komputera lub głośników. Taka długość kabla jest niezwykle komfortowa, gdy odległość od złącza jest mała.

  klarownie czysty dźwięk

  W każdej grze liczą się nie tylko wrażenia wizualne, lecz także wyśmienity dźwięk. Dlatego warto wykorzystać sprzęt najwyższej jakości i zapewnić sobie niezapomniane doznania. Zestaw słuchawkowy Razer Kraken X Lite jest wyjątkowo lekki i praktycznie wyprodukowany z myślą o najwyższym komforcie. Słuchawki wykonane zostały z tworzyw rewelacyjnej jakości, co gwarantuje im trwałość i solidność.

  Co więcej, inwestując w ten sprzęt, będziesz czerpać radość z krystalicznie czystego dźwięku na wszelkich konsolach. O Twoją wygodę zadbają także niezwykle miękkie poduszki. Poznaj najważniejsze mocne strony słuchawek i daj się w ciągnąć w nieszablonowy świat rzeczywistości wirtualnej.

  SPECYFIKACJA

  produkt
  producent Razer
  Kod producenta RZ04-02950100
  EAN 8886419378075
  informacje PODSTAWOWE
  Model Kraken X Lite
  kolor Czarne
  Waga [g] 250
  informacje technicznE
  kompozycja Nauszne
  Łączność Przewodowa
  Złącze Mini Jack 3.5 mm
  Długość przewodu 1.3 m
  Dźwięk przestrzenny 7.1 Tak
  Kompatybilność z konsolami Nie dotyczy
  Regulacja głośności Nie
  SPECYFIKACJA SŁUCHAWEK
  SPECYFIKACJA MIKROFONU
  wariant mikrofonu Jednokierunkowy
  Czułość mikrofonu -45 dB
  Sposób mocowania mikrofonu Na pałąku

☆ Jvc ha-rx700 (4975769353581) ☆

Jvc ha-rx700 (4975769353581) Najniższa Cena Online

☆ Jvc ha-rx700 (4975769353581) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JVC
 • Nazwa produktu: Jvc ha-rx700 (4975769353581)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki JVC HA-RX700 Słuchawki nauszne to typ słuchawek, które osadza się na albo wokół małżowin usznych. Są one umieszczone na zewnątrz ucha i nie wnika się nimi do kanału słuchowego, w odróżnieniu od słuchawek dousznych.

  Istnieje dużo rodzajów słuchawek nausznych, takich jak słuchawki zamknięte (closed-back), półotwarte (semi-open) i otwarte (open-back), z przeróżnymi charakterystykami dźwięku. Oto kilka cech i korzyści związanych ze słuchawkami nauszny: Komfort noszenia: Słuchawki nauszne są umieszczone na małżowinach usznych, co może być bardziej komfortowe dla niektórych osób w kontraście do słuchawek dousznych, które mogą wywoływać pewien dyskomfort przy dłuższym noszeniu.

  Izolacja akustyczna: Niektóre modele słuchawek nausznych oferują korzystną izolację akustyczną, co oznacza, że mogą wydajnie tłumić dźwięki z otoczenia i zezwalają na skupienie się na dźwiękach z odtwarzanego źródła.

  Jakość dźwięku: Słuchawki nauszne proponują obszerniejszą przestrzeń dla większych przetworników dźwięku, co może przekładać się na udoskonaloną jakość dźwięku w kontraście do niektórych słuchawek dousznych. Urozmaicone modele: Istnieje mnóstwo najróżniejszych modeli słuchawek nausznych o różnorodnych charakterystykach dźwięku, stylach i funkcjach dodatkowych, co pozwala wybrać te, które najlepiej odpowiadają jednostkowym preferencjom.

  Przewiewność dźwięku: Słuchawki otwarte mogą oferować pewną przewiewność dźwięku, co oznacza, że dźwięki z otoczenia mogą przenikać przez słuchawki, co może być przydatne, jeśli chcesz pozostać bardziej świadomy otoczenia.

  spore 50 mm przetworniki z magnesem neodymowym - głębokie, dynamiczne basy, dzięki zastosowaniu system Ring Port - odpowiada za reprodukcję wysokiej jakości, dynamicznego dźwięku obfity pałąk - komfort użytkowania w trakcie długiego odsłuchu 3.5 metrowy kabel z pozłacanym wtykiem załączona przejściówka 6.3 mm Jack JVC JVC, czyli Victor Company of Japan, to japońska marka elektroniczna znana na ogół ze swych produktów związanych z dźwiękiem i wideo.

  JVC zdobyła podziw dzięki postępowym rozwiązaniom w dziedzinie dźwięku i video. Choć rynek elektroniki jest dynamiczny, a firmy ewoluują, JVC wciąż pozostaje znana wśród konsumentów i ma długą historię w branży elektronicznej.

  JVC jest znane z produkcji różnych produktów, w tym: Słuchawki: JVC produkuje duży zakres słuchawek, w tym słuchawki douszne, nauszne i sportowe, oferujące najróżniejsze funkcje, jakość dźwięku i style noszenia.

  Odtwarzacze audio i wideo: marka była kiedyś wyjątkowo znana z produkcji odtwarzaczy kaset magnetofonowych i innych urządzeń audio oraz telewizorów i urządzeń video. Kamery wideo: JVC produkowała niemało przeróżnych modeli kamer video dla profesjonalistów oraz konsumentów.

  Sprzęt car audio: producent oferuje również produkty związane z dźwiękiem samochodowym, takie jak radioodtwarzacze, wzmacniacze i głośniki samochodowe. Projektory: JVC produkowała projektor do kina domowego i profesjonalne projektor dla zastosowań komercyjnych.

  Sprzęt do nagrywania i odt...


☆ Słuchawki SoundMagic E80 red Darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001154) ☆

Słuchawki SoundMagic E80 red Darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001154) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki SoundMagic E80 red Darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001154) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: Słuchawki SoundMagic E80 red Darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001154)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SOUNDMAGIC E80 Pracy nad modelem SoundMAGIC E80 przyświecało stworzenie słuchawek, które w sposób poprawny zobrazują nam odtwarzany materiał muzyczny. Jednocześnie słyszalny dźwięk będzie na poziomie, który można nazwać mianem audiofilizmu.

  W tym celu wykorzystano przetworniki umożliwiające przetwarzanie materiału wysokiej rozdzielczości tak aby dźwięk był dokładny, z poprawnie zdefiniowanym basem i odpowiednią separacją i ułożeniem sceny stereo.

  Tuning na etapie dostrajania przetworników pozwolił uzyskać nadzwyczajną reprezentację muzyki, naturalną i wyrazistą bez jakichkolwiek wzmocnień czy przebarwień w całym zakresie pasma. Żeby zbliżyć się jak najmocniej do oryginalności nagrania, producent zdecydował się na zmianę adaptacji przetworników, stosując nowy materiał o wysokiej czystości miedzi uzwojenia specjalnie importowany z Japonii.

  Materiał ten powoduje wzrost wartości impedancji co z kolei wymaga obszerniejszej mocy od wzmacniacza w celu osiągnięcia pełnego potencjału E80. Wysokiej rozdzielczości cyfrowy odtwarzacz audio czy też wzmacniacz jest w stanie wydobyć z nowego modelu najlepszy dźwięk.

  Warto o tym pamiętać. Pokrywa w zarysie tradycyjnej baryłki z frezowanego,lekkiego aluminium powodują, iż słuchawki E80 nie dość, iż są wytrzymałe, to również niezwykle poręczne. Zawarte w pakiecie mnogość końcówek silikonowych, a także Comply korzystne przypasowanie słuchawek do każdego ucha.

  adekwatne dobranie zestawu tipsów do swego ucha, ulepszoną izolację, czysty dźwięk a w konsekwencji wyśmienite przeżycia odsłuchowe. Spójny dźwięk Spójny i stabilny dźwięk. Pełna harmonia i separacja stereo, bez uwypuklania jakichkolwiek częstotliwości.

  E80 oferuje neutralny i wierny z oryginałem dźwięk. Potężna Budowa potężna obudowa wytworzona kompletnie z aluminium i precyzyjnie formowana dysza z tworzywa termoplastycznego i żywicy wraz z kręconym w warkocz rdzeniem kabla, wytrzymałego na nieprzystępne warunki użytkowania, zapewniającego trwale niezmienną jakość odsłuchu.

  wyjątkowy materiał by osiągnąć jak najlepsze osiągi wykorzystanych głosników i zminimalizowac osiągalne zniekształcenia,SoundMAGIC wykorzystał nowy materiał o wysokiej czystości miedzi uzwojenia specjalnie importowany z Japonii.

  przypasowanie i Izolacja ergonomiczne dostosowane tulejki dźwiękowe genialnie układają się w kanale słuchowym i pozostają w uchu dając uczucie wysokiego komfortu budowa douszna w połączeniu z odpowiednimi tipsami dobrze izoluje od zewnątrz przed niepożądanym hałasem, a jednocześnie buduje dla muzyki doskonałą przestrzeń akustyczną.

  W pakiecie użytkownik dostaje pokaźny dobór nakładek silikonowych rodzaju Comply, aby w 100% zespoić słuchawki do swych uszu. GŁÓWNE parametry: Neutralny i zrównoważony dźwięk nieskazitelny, wierny poziom dźwięku Hi-Fi Zaprojektowane do adekwatnych osiągów z odtwarzaczami wysokiej rozdzielczości i wzmacniaczami słuchawkowymi komfortowe dostosowanie i specyficzny design Skręcony rdzeń kabla z potężną budową i właściwościami ograniczającymi plątanie się kabla mocna, w pełni metalowa kompozycja słuchawki Wysokiej czystości uzwojenie miedziane importowane z Japonii informacje technologicznE: Przetwornik: Dynamiczny, 10mm, neodymowe Pasmo przenoszenia: 15Hz - 22kHz Impedancja: 64$40 Czułość: 102dB Maksymalna moc wejściowa: 20mW Dł.

  kabla: 1,2 m Złącze:kątowy jack 3.5mm, pozłacany Waga: 13g zestaw gromadzi: SoundMAGIC E80 3 pary silikonowych tipsów w zarysie kopuły (S / M / L) 3 pary silikonowych tipsów - płaskich (S / M / L) 1 para podówjnych tipsów silikonowych typu Double (M) 3 pary pianek Comply (S / M / L) twardy futerał klip do ubrania


☆ Roccat Słuchawki douszne score full spectrum dual driver roc-14-220 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! ☆

Roccat Słuchawki douszne score full spectrum dual driver roc-14-220 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! Najniższa Cena Online

☆ Roccat Słuchawki douszne score full spectrum dual driver roc-14-220 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Roccat
 • Nazwa produktu: Roccat Słuchawki douszne score full spectrum dual driver roc-14-220 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  ROCCAT® Score zaprojektowano dla mobilnych graczy, którzy oczekują, że ich pakiet dokanałowy zapewni im podobne wrażenia dźwiękowe, co obszerniejsze rozwiązania. Unikatowa dwuprzetwornikowa budowa pozwala odbierać dźwięki w pełnym zakresie.

  Pozwól się porwać solidnym basom i czystym, wyraźnym dźwiękom średniej i wysokiej częstotliwości. PODWÓJNE PRZETWORNIKI Score osiąga wyjątkową jakość dźwięku dzięki podwójnym przetwornikom zbudowanym z wspaniałych magnesów neodymowych.

  rozszerzony, 10-milimetrowy przetwornik zagwarantuje znakomite niskie dźwięki, a drugi, 6,8-milimetrowy odpowiada za czyste dźwięki wysokich i przeciętnych częstotliwości. Specjalnie zaprojektowana komora akustyczna płynnie łączy oba źródła, stwarzając harmonijne brzmienie, a bierne tłumienie blokuje dźwięki z zewnątrz.

  MAKSYMALNA WYGODA Słuchawki Score są tak niesamowicie lekkie,nadzwyczajnie czysty dźwięk będzie jedynym przypomnieniem, że macie je na głowie. Zawierają prowadnice z plastycznym kablem, który finezyjnie dopasuje się do kształtu Waszych uszu i utrzyma słuchawki na miejscu, gdy Wy będziecie w ruchu.

  Nakładki zapamiętujące kształt całkowitą wygodę. CZYSTOŚĆ GŁOSU świetnej jakości mikrofon wiernie oddaje pełne brzmienie głosu, więc przyjaciele i towarzysze z placu boju będą Was słyszeli głośno i wyraźnie.

  Pilot na kablu pozwala wyciszyć mikrofon i odtwarzać, wstrzymywać i przełączać utwory muzyczne. Komplet zawiera specjalną przejściówkę do komputera, która sprawi, iż Score przyda się nie tylko w ruchu, lecz i przy biurku czy konsoli....


☆ Słuchawki SoundMagic E50S Czarno-czerwone Darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001062) ☆

Słuchawki SoundMagic E50S Czarno-czerwone Darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001062) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki SoundMagic E50S Czarno-czerwone Darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001062) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: Słuchawki SoundMagic E50S Czarno-czerwone Darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001062)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  E50S to wersja modelu E50 z zamontowanym na kablu pilotem i mikrofonem. Pilot zapewnia kompatybilność z większością Smartpohonów na rynku (Smartswitch). Słuchawki są istotnie lepszą wersją wielokrotnie nagradzanego modelu E10S.

  starannie strojone przetworniki, będące sercem modelu E50S reprodukują nawet najdrobniejsze niuanse akustyczne, utrzymując przy tym neutralny przekaz bez podkreślenia któregokolwiek z pasm. Nowy przetwornik wykorzystuje wysokiej czystości miedź importowaną z Japonii. Zastosowanie takiego materiału powiększyło impedancję przetworników i moc konieczną do ich wysterowania, jednak zaowocowało także znacznie równiejszym i bardziej detalicznym przekazem. Model E50S dostarcza wyrafinowany i pełen szczegółów dźwięk. Przekaz jest naturalny i detaliczny, a ergonomia z pewnością nawet najmocniej wymagających użytkowników słuchawek dokanałowych.

  Utrzymano znany już design obudowy przetworników i jeszcze tutaj nie oszczędzono na materiałach – pokrywa jest w pełni stworzona z aluminium, co zapewnia słuchawkom nad wyraz prawidłową oporność na uszkodzenia mechaniczne. W dodatku w zestawie wynajdziemy także nakładki silikonowe, a także nakładki Comply, celem zapewnienia osiągalnie najlepszej ergonomii i przypasowania słuchawek do własnych potrzeb.

  Nie obeszło się w dodatku bez wytrzymałego przewodu, który jest dopełnieniem modelu E50S. Użyto wysokiej jakości skręcany przewód, zaprojektowany, by uniknąć plątania się przewodu.

  E50S zaopatrzono w pilota sterowania do kończenia oraz odbierania rozmów a także wybierania głosowego. Słuchawki współpracują z większością Smartphonów na rynku artykuł dostosowany jest do bezproblemowej współpracy z najnowszymi Smartphonami marek Samsung, Blackberry, Nokia, HTC, Iphone, Samsung Galaxy (nowsze modele), Sony Xperia, Corby

  producent zastosował pionierskie rozwiązanie z wyszukanym przełącznikiem na pilocie gdzie mamy możliwość przełączenia się w tryb, który bardziej odpowiada Naszemu modelowi telefonu. Dzieki temu unikniemy potrzeby zmiany słuchawek w przypadku zmiany telefonu. To zagwarantuje kompatybilność w sensie sterowania oraz jakości dźwięku.


  parametry artykułu:

  • wymyślna sygnatura dźwięku z dużą ilością szczegółów
  • Naturalny dźwięk bez wyszczególniania pasm
  • Zaprojektowane z myślą o wysokiej rozdzielczości DAPach i wzmacniaczach słuchawkowych
  • Wygoda i charakterystyczny design
  • wytrzymały, skręcany przewód wysokiej jakości
  • W pełni metalowa obudowa przetwornika
  • Cewka wykonana z wysokiej czystości miedzi importowanej z Japonii
  • Kompatybilność z większością Smartphonów na rynku (Smartswitch)

  Specyfikacja technologiczna:

  • Przetwornik: dynamiczny przetwornik neodymowy 10mm
  • Pasmo przenoszenia: 15Hz - 22kHz
  • Impedancja: 51Ω
  • Skuteczność: 102dB
  • Maksymalna moc wejściowa: 20mW
  • przewód: 1.2m
  • Konfekcja: złocony wtyk jack 3.5mm, wykrzywiony pod kątem 60 poziomów
  • Waga: 13g☆ MSI Słuchawki Gamigowe DS502 - ZAPYTAJ O RABAT, DS502GAMING ☆

MSI Słuchawki Gamigowe DS502 - ZAPYTAJ O RABAT, DS502GAMING Najniższa Cena Online

☆ MSI Słuchawki Gamigowe DS502 - ZAPYTAJ O RABAT, DS502GAMING - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MSI
 • Nazwa produktu: MSI Słuchawki Gamigowe DS502 - ZAPYTAJ O RABAT, DS502GAMING
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  MSI DS502 Gaming - headset idealny do gier

  zadziorny wygląd słuchawek MSI DS502 znakomicie oddaje ich parametry. To bezkompromisowy headset dla graczy, zaopatrzony w świetnej jakości 40-milimetrowe głośniki, wspierające technikę przestrzennego dźwięku 7.1, mające inteligentny system wibracji i specjalny sterownik Smart Audio. Odpowiednią wygodę podczas najdłuższych rozgrywek zapewni samodopasowujący się pałąk, zaś podświetlenie LED podkreśli słuchawki na twojej głowie.

  wspaniałe głośniki

  Najważniejszym elementem każdych słuchawek są głośniki. MSI DS502 ma dwa 40-milimetrowe membrany, wytwarzające doskonały dźwięk, eksponujący się szczegółowością jednocześnie w wysokich, przeciętnych, jak i niskich pasmach. Wszystko po to, żeby odgłosy z gry brzmiały realistycznie.

  Dźwięk Virtual Surround 7.1

  technika Xear Living zastosowana w MSI DS502 dostarcza wirtualny dźwięk przestrzenny na pokład słuchawek. Zoptymalizuj scenę dźwiękową i zyskaj totalną kontrolę na polu walki, rewelacyjnie lokalizując nadchodzącego rywala.

  praktyczna budowa

  Aby słuchawki nie męczyły podczas wielogodzinnej rozgrywki, należy zadbać o odpowiedni design, gwarantujący wygodę stosowania. Słuchawki MSI DS502 dzięki w pełni dostosowywanemu pałąkowi i miękkim padom gwarantuje genialne przypasowanie, izolację od otoczenia, a także komfort w trakcie noszenia słuchawek na głowie.

  Inteligentny system wibracji

  Samolot przelatujący tuż nad głową? Huk wybuchającego pocisku? Przeżyj to jak na realnym polu walki, dzięki systemowi wibracji, który automatycznie wychwytuje głośne dźwięki i potęguje je niepowtarzalnym, realistycznym drżeniem.

  Szybka manipulacja ustawieniami

  Dzięki pilotowi na kablu z DS502 uzyskujesz szybki dostęp do najważniejszych funkcji słuchawek. Błyskawicznie ustawisz głośność, wyciszysz mikrofon i wyłączysz wibracje bez potrzeby szukania ustawień w systemie!

  Oprogramowanie bogate w funkcje

  Dostarczone do MSI DS502 oprogramowanie zezwala na szczegółową konfigurację słuchawek i pełne dobranie ich do własnych preferencji. Skonfiguruj dźwięk przestrzenny, zmień ustawienia equalizera i opcje rejestracji dźwięku poprzez zastosowany mikrofon dzięki prostej i przezroczystej aplikacji!

  informacje technologiczne słuchawek MSI DS502 Gaming:
  • kompozycja: Nauszne, zamknięte
  • Kolor: Czarny czerwony
  • Mikrofon: Tak
  • Łączność: przewodowa
  • Długość kabla: 2 metry
  • Średnica membran: 40 mm
  • Czułość: 105 dB
  • Impedancja: 32 Om
  • Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 ~ 20000 Hz
  • Czułość mikrofonu: -36 dB
  • dodatkowe dane: system wibracji, ruchomy mikrofon, pilot na kablu, regulowany pałąk, podświetlenie LED
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: S37-2100911-SV1

☆ Słuchawki SKULLCANDY JIB Różowy ☆

Słuchawki SKULLCANDY JIB Różowy Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki SKULLCANDY JIB Różowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Słuchawki SKULLCANDY JIB Różowy
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Skullcandy Jib True Wireless Earbuds to stylowe i niedrogie bezprzewodowe słuchawki douszne, które genialnie nadają się do codziennego użytkowania. Mają prostą konstrukcję, wygodne dostosowanie i długi czas pracy na baterii.zalety: Prosta kompozycja: słuchawki mają lakoniczny zarys i minimalną liczbę przycisków.

  wygodne przypasowanie: słuchawki są produkowane z miękkich materiałów i są dostępne w trzech rozmiarach nauszników do dopasowania Żywotność baterii: słuchawki wytrzymają cały dzień Wodoodporność: słuchawki można nosić w deszczu lub na siłowni Czujniki dotykowe: sterowanie słuchawkami nie wymaga wykorzystania rąk Wsparcie dla technice Tile: możliwość odnalezienia słuchawek w przypadku ich zgubienia


☆ Logitech h570e headset stereo z mikrofonem ☆

Logitech h570e headset stereo z mikrofonem Najniższa Cena Online

☆ Logitech h570e headset stereo z mikrofonem - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech h570e headset stereo z mikrofonem
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  dostępnY CENOWO komplet SŁUCHAWKOWY ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O WYGODZIE poprzez DŁUGI CZASW przypadku osób, które większość dnia spędzają na telefonie, wygodny komplet słuchawkowy powoduje, iż każde połączenie jest bardziej produktywne.

  Stylowy i wygodny pakiet słuchawkowy Logitech H570e Headset zapewnia wygodę każdego dnia. Do tego jest przystępny w obsłudze: starczy go podłączyć do komputera PC albo Mac przy pomocy kabla USB. Pakiet słuchawkowy H570e oferuje idealne funkcje niwelacji szumów, przejrzyście czysty dźwięk za dostępną cenę.[--[widget46388::core/enp_responsive.widget.image_widget::enp_responsive_form_type_image_widget%5Bimage%5D=images%2Fc_o_n_t_e_n_t%2Frazniak%2Flogitech%2Fh570e%2F2017-10-05_15_56_26-pakiet_suchawkowy_Logitech_H570e_Headset_zapewniajcy_wygod_za_przystpn_cen.jpg&enp_responsive_form_type_image_widget%5Balt%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btitle%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Blink%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btarget%5D=_self&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwidth%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bheight%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_image%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_size%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_position%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bcampaign%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname2%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue2%5D=]--] znakomita wartość i funkcjonalność[--[widget30158::core/enp_responsive.widget.image_widget::enp_responsive_form_type_image_widget%5Bimage%5D=images%2Fc_o_n_t_e_n_t%2Frazniak%2Flogitech%2Fh570e%2Fh570e-headset_2.jpg&enp_responsive_form_type_image_widget%5Balt%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btitle%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Blink%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btarget%5D=_self&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwidth%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bheight%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_image%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_size%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_position%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bcampaign%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname2%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue2%5D=]--][--[widget53484::core/enp_responsive.widget.image_widget::enp_responsive_form_type_image_widget%5Bimage%5D=images%2Fc_o_n_t_e_n_t%2Frazniak%2Flogitech%2Fh570e%2Fh570e-headset_1.jpg&enp_responsive_form_type_image_widget%5Balt%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btitle%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Blink%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btarget%5D=_self&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwidth%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bheight%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_image%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_size%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_position%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bcampaign%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname2%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue2%5D=]--]doskonałA WARTOŚĆ I FUNKCJEZestaw słuchawkowy Logitech H570e Headset oferuje funkcje wysokiej klasy za dostępną cenę.

  Funkcja usuwania echa akustycznego, mikrofon z niwelacją szumów i cyfrowe przetwarzanie sygnału (DSP) blokują niechciane hałasy, aby zapewnić wyraźne rozmowy z nieprzeciętną jakością dźwięku. Wybierz komplet głośnomówiący H570e Mono lub H570e Stereo z jednym albo dwoma głośnikami.*Biznesmeni spędzający niemało godzin na telefonie będą zadowoleni z wygody tego zestawu słuchawkowego.

  Stylowa, lekka budowa i wytrzymałe materiały oznaczają,zestaw H570e można nosić przez cały dzień. Zamszowe nakładki słuchawek i wyściełany pałąk z metalowymi wzmocnieniami odporność, rozciągliwość i właściwe dobranie.


☆ Pdp Słuchawki afterglow lvl 3 stereo do xbox one czarno-zielony + darmowy transport! (0708056056315) ☆

Pdp Słuchawki afterglow lvl 3 stereo do xbox one czarno-zielony + darmowy transport! (0708056056315) Najniższa Cena Online

☆ Pdp Słuchawki afterglow lvl 3 stereo do xbox one czarno-zielony + darmowy transport! (0708056056315) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PDP
 • Nazwa produktu: Pdp Słuchawki afterglow lvl 3 stereo do xbox one czarno-zielony + darmowy transport! (0708056056315)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Dla gracza (gamingowe):tak;Dynamika (SPL):0;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0;dane dopełniające:produkt oficjalnie licencjonowany poprzez Microsoft, bezpośrednie połączenie do kontrolera za pomocą jack 3,5 mm stereo, giętki mikrofon, pilot na kablu, neodymowe magnesy, przystosowywalna opaska i komfortowe nauszniki;Kod Producenta:048-041-EU-WH;Kolor:biały;Kolor:biały;Model (wariantowanie):Afterglow LVL 3 Xbox One;Odłączany kabel:nie;Odłączany mikrofon:nie;Platforma:Xbox One;nadaje się do:Xbox One;Redukcja szumów mikrofonu:tak, pasywna;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Regulacja głośności:tak;typ słuchawek:przewodowe;Średnica membrany:40 mm;wariant podłączenia:jack 3,5 mm;typ podłączenia:przewodowe;rodzaj słuchawek:nauszne;Zasięg:0;Złącze:jack 3,5 mm;Złącze:jack 3,5 mm...


☆ Słuchawki nauszne REDRAGON H510 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! ☆

Słuchawki nauszne REDRAGON H510 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki nauszne REDRAGON H510 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Redragon
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne REDRAGON H510 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  potężny pecet i stosownej klasy kontrolery są bardzo ważne dla przewagi na wirtualnym polu bitwy, jednak brak produktywnej komunikacji i wspaniałej orientacji przestrzennej może być destrukcyjny. Żeby temu zapobiec, zaopatrz się w komfortowe słuchawki z mikrofonem Redragon Zeus w śnieżnobiałej wersji kolorystycznej.

  To wszystko czego Ci trzeba w kwestii gamingowego audio!Gamingowy wyglądNawet na pierwszy rzut oka nikt nie będzie miał wątpliwości co do wykorzystania słuchawek. Ich oryginalny, zadziorny wygląd czyni ze sprzętu błogą dla oka ozdobę biurka.Szczegółowe brzmienie w technologii SurroundDzięki szczegółowemu brzmieniu o trafnej proporcji basu, w słuchawkach Redragon Zeus nie umknie Ci choćby oddech pobliskiego wroga.

  zaimplementowana technika Surround 7.1 uczyni z nasłuchiwania zagrożenia wręcz banał. Dorwij ich wszystkich!Demontowalny mikrofon na sprężystym pałąkuCzy to w formie push-to-talk czy także ciągłej komunikacji, obgadanie strategii i ostrzeganie współtowarzyszy rozgrywki będzie dużo szybsze aniżeli kiedykolwiek za sprawą mikrofonu z redukcją szumów będącego częścią zestawu słuchawkowego.

  Twoje słowa dotrą do odbiorców szybko, głośno i wyraźnie czego chcieć więcej?wygodnie jak nigdyLekka budowa słuchawek Redragon LAMIA 2 w połączeniu z miękkością składników stykających się z Twoją głową nie zepsuje Twojego wielogodzinnego skupienia nieprzyjemnym uciskaniem.

  Nausznice wypełnione są specjalną pianką - zapamięta ona kształt Twojej głowy i świetnie się do niej zespoli, a Ty zapomnisz o tym, iż masz cokolwiek na głowie!Łączność przewodowaSłuchawki dopasujesz z pecetem przy użyciu sprawdzonych rozwiązań, czyli USB (z kontrolerem) albo wtyczki miniJack 3,5 mm na 2-metrowym kablu z wytrzymałym oplotem wpinasz do dowolnego kompatybilnego urządzenia i grasz!Akcesoria w zestawie: Pozostałe parametry:...Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania przewodowe do 200 zł – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania przewodowe do 200 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania przewodowych do 200 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Plantronics rig scee ps4 (5033588048503) ☆

Plantronics rig scee ps4 (5033588048503) Najniższa Cena Online

☆ Plantronics rig scee ps4 (5033588048503) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Plantronics
 • Nazwa produktu: Plantronics rig scee ps4 (5033588048503)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  kolekcja RIG 400 to słuchawki wytworzone z myślą o graczach szanujących lekki i wytrzymały sprzęt audio. Odkryj świeże możliwości ze słuchawkami RIG 400. Podnieś swoje umiejętności w grze dzięki słuchawkom RIG 400.

  40 mm przetworniki z rezonatorami o niskiej częstotliwości wzmocnią bas oraz zapewnią czysty, mocny dźwięk, który pozwoli przenieść gracza w nowy rozmiar wirtualnej rozgrywki. Możliwość regulacji długości pałąka oraz miękkie wykończenie to gwarancja komfortu na najwyższym poziomie.

  zaimplementowane w przewód przyciski pozwalają na komfortowe sterowanie dźwiękiem.


☆ Msi Słuchawki immerse gh30 (4719072647049) ☆

Msi Słuchawki immerse gh30 (4719072647049) Najniższa Cena Online

☆ Msi Słuchawki immerse gh30 (4719072647049) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MSI
 • Nazwa produktu: Msi Słuchawki immerse gh30 (4719072647049)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Immerse GH30 V2 – słuchawki dla graczy i nie tylko

  Słuchawki MSI Immerse GH30 V2 to nadzwyczajne rozwiązanie dla graczy oraz innych użytkowników, którzy szukają headsetu z odczepianym mikrofonem i uniwersalną konstrukcją, sprawdzającą się w każdym zaimplementowaniu. GH30 V2 to składane słuchawki z 40-milimetrowymi przetwornikami, zaopatrzone w łącze minijack oraz pilot na oplecionym przewodzie. Świetnie sprawdzą się w każdych warunkach, w trakcie wielogodzinnej sesji w ulubionej grze, przy videokonferencji albo na wycieczce.

  Uniwersalna kompozycja

  MSI Immerse GH30 V2 mają specjalny pałąk, który można zgiąć. Dzięki czemu zasadniczo zmniejszysz wymiary słuchawek, aby mogły się bezproblemowo zmieścić do torby lub plecaka. Wraz z odpinanym mikrofonem możesz bez problemu zabrać je na LAN Party do znajomych, korzystać z nich podczas podróży albo wyjść z nimi na ulicę. Optymalny komfort zapewnią miękkie nauszniki z owalnym kształtem, któredostosują się do twoich uszów i nie będą wadzić podczas wielogodzinnej rozgrywki. Pady można także z łatwością zdjąć w celu wyczyszczenia.

  Dobra jakość dźwięku

  Za wysoką jakość generowanego dźwięku odpowiadają dwa 40-milimetrowe przetworniki. Słuchawki zachowują czyste wysokie tony, wyraźną średnicę, a także odczuwalny bas. Dzięki zbalansowanemu brzmieniu wyśmienicie sprawdzą się równocześnie w grach komputerowych, jak i podczas słuchania muzyki, podcastów i rozmów z innymi. Na uwagę zasługuje w dodatku mikrofon, który zarejestruje twój głos. Gdy tylko przestajesz grać albo rozmawiać z innymi możesz go momentalnie odłączyć, aby nie przeszkadzał podczas słuchania.

  obszerna kompatybilność

  Słuchawki MSI Immerse GH30 V2 perfekcyjnie sprawdzą się w komputerach stacjonarnych, notebookach, tabletach, smartfonach, odtwarzaczach, a także konsolach stacjonarnych i przenośnych. Szeroką kompatybilność zagwarantuje im zastosowanie pojedynczego gniazda 3,5 mm minijack, obsługującego jednocześnie słuchawki, jak i mikrofon. Na przewodzie GH30 V2 firma umieścił też pilota z możliwością regulacji głośności i prędkiego wyciszania mikrofonu podczas rozmów.

  dane techniczne MSI Immerse GH30 V2:
  • rodzaj: Słuchawki dla graczy

  • Budowa: nauszne półotwarte

  • Złącze: miniack 3,5 mm

  • Przetworniki: neodymowe

  • Średnica przetworników: 40 mm

  • Czułość słuchawek: 96 dB

  • Impedancja: 32 Om

  • Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 ~ 20 000 Hz

  • Odłączany mikrofon

  • Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 ~ 10000 Hz

  • Impedancja mikrofonu: 2200 Om

  • Czułość mikrofonu: -36 dB

  • Długość kabla: 1,5 m

  • dostosowywany pałąk

  • Pilot do sterowania głośnością

  • Gwarancja: 24 miesiące

  • Kod producenta: S37-2101001-SV1

  Polecamy sprawdzić także słuchawki bezprzewodowe oraz słuchawki z mikrofonem na pałąku.


  ☆ Pdp Słuchawki afterglow lvl 3 stereo do xbox one czarno-zielony + darmowy transport! (0708056056315) ☆

  Pdp Słuchawki afterglow lvl 3 stereo do xbox one czarno-zielony + darmowy transport! (0708056056315) Najniższa Cena Online

  ☆ Pdp Słuchawki afterglow lvl 3 stereo do xbox one czarno-zielony + darmowy transport! (0708056056315) - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: PDP
  • Nazwa produktu: Pdp Słuchawki afterglow lvl 3 stereo do xbox one czarno-zielony + darmowy transport! (0708056056315)
  • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
  • Ilość ofert słuchawek: 2
  • Charakterystyka / Opis słuchawek:

   Dla gracza (gamingowe):tak;Dynamika (SPL):0;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0;informacje dopełniające:produkt oficjalnie licencjonowany przez Microsoft, bezpośrednie połączenie do kontrolera za pomocą jack 3,5 mm stereo, giętki mikrofon, pilot na kablu, neodymowe magnesy, przystosowywalna opaska i wygodne nauszniki;Kod Producenta:048-041-EU-WH;Kolor:biały;Kolor:biały;Model (wariantowanie):Afterglow LVL 3 Xbox One;Odłączany kabel:nie;Odłączany mikrofon:nie;Platforma:Xbox One;nadaje się do:Xbox One;Redukcja szumów mikrofonu:tak, pasywna;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Regulacja głośności:tak;typ słuchawek:przewodowe;Średnica membrany:40 mm;typ podłączenia:jack 3,5 mm;typ podłączenia:przewodowe;rodzaj słuchawek:nauszne;Zasięg:0;Złącze:jack 3,5 mm;Złącze:jack 3,5 mm...


  ☆ Słuchawki SoundMagic E50S Czarno-czerwone Darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001062) ☆

  Słuchawki SoundMagic E50S Czarno-czerwone Darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001062) Najniższa Cena Online

  ☆ Słuchawki SoundMagic E50S Czarno-czerwone Darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001062) - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: SoundMAGIC
  • Nazwa produktu: Słuchawki SoundMagic E50S Czarno-czerwone Darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001062)
  • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
  • Ilość ofert słuchawek: 6
  • Charakterystyka / Opis słuchawek:

   E50S to wersja modelu E50 z zamontowanym na kablu pilotem i mikrofonem. Pilot zagwarantuje kompatybilność z większością Smartpohonów na rynku (Smartswitch). Słuchawki są pokaźnie udoskonaloną wersją wielokrotnie nagradzanego modelu E10S.

   starannie strojone przetworniki, będące sercem modelu E50S reprodukują nawet najdrobniejsze niuanse akustyczne, utrzymując przy tym neutralny przekaz bez podkreślenia któregokolwiek z pasm. Nowy przetwornik wykorzystuje wysokiej czystości miedź importowaną z Japonii. Użycie takiego materiału rozszerzyło impedancję przetworników i moc potrzebną do ich wysterowania, jednak zaowocowało także znacznie równiejszym i bardziej detalicznym przekazem. Model E50S dostarcza wyrafinowany i pełen szczegółów dźwięk. Przekaz jest naturalny i detaliczny, a ergonomia bez wątpienia nawet najszczególniej wymagających użytkowników słuchawek dokanałowych.

   Utrzymano znany już design obudowy przetworników i również tutaj nie oszczędzono na materiałach – obudowa jest w pełni produkowana z aluminium, co zapewnia słuchawkom nad wyraz dobrą oporność na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo w zestawie wyszukamy także nakładki silikonowe oraz nakładki Comply, celem zapewnienia realnie najkorzystniejszej ergonomii i dobrania słuchawek do własnych potrzeb.

   Nie obeszło się jeszcze bez wytrzymałego przewodu, który jest dopełnieniem modelu E50S. Użyto wysokiej jakości skręcany przewód, zaprojektowany, aby uniknąć plątania się przewodu.

   E50S wyekwipowano w pilota sterowania do kończenia i odbierania rozmów a także wybierania głosowego. Słuchawki współpracują z większością Smartphonów na rynku towar dopasowany jest do bezproblemowej współpracy z najnowszymi Smartphonami marek Samsung, Blackberry, Nokia, HTC, Iphone, Samsung Galaxy (nowsze modele), Sony Xperia, Corby

   producent zastosował pionierskie rozwiązanie z wyszukanym przełącznikiem na pilocie gdzie mamy możliwość przełączenia się w tryb, który bardziej odpowiada Naszemu modelowi telefonu. Dzieki temu unikniemy zapotrzebowania zmiany słuchawek w sytuacji zmiany telefonu. To zagwarantuje kompatybilność w sensie sterowania i jakości dźwięku.


   właściwości artykułu:

   • wyszukana sygnatura dźwięku z dużą ilością szczegółów
   • Naturalny dźwięk bez wyszczególniania pasm
   • Zaprojektowane z myślą o wysokiej rozdzielczości DAPach i wzmacniaczach słuchawkowych
   • Wygoda i specyficzny design
   • odporny, skręcany przewód wysokiej jakości
   • W pełni metalowa obudowa przetwornika
   • Cewka wykonana z wysokiej czystości miedzi importowanej z Japonii
   • Kompatybilność z większością Smartphonów na rynku (Smartswitch)

   Specyfikacja technologiczna:

   • Przetwornik: dynamiczny przetwornik neodymowy 10mm
   • Pasmo przenoszenia: 15Hz - 22kHz
   • Impedancja: 51Ω
   • Skuteczność: 102dB
   • Maksymalna moc wejściowa: 20mW
   • kabel: 1.2m
   • Konfekcja: złocony wtyk jack 3.5mm, zakrzywiony pod kątem 60 stopni
   • Waga: 13g  ☆ Panasonic KX-TCA430 (5025232545063) ☆

  Panasonic KX-TCA430 (5025232545063) Najniższa Cena Online

  ☆ Panasonic KX-TCA430 (5025232545063) - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Panasonic
  • Nazwa produktu: Panasonic KX-TCA430 (5025232545063)
  • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
  • Ilość ofert słuchawek: 1
  • Charakterystyka / Opis słuchawek:

   Panasonic KX-TCA430 słuchawka nagłowna z mikrofonem na jedno ucho zakończona złączem jack 2,5 mm genialne dla: użytkowników potrzebujących wolnych dłoni w trakcie obsługi połączeń telefonicznych do stosowania z telefonami DECT z gniazdem słuchawkowym jack 2.5 mm (micro jack) właściwości artykułu pakiet słuchawkowy działa z każdym telefonem, który ma w standardzie 2,5mm złacze micro-jack.

   Lekki, kompaktowy komfortowy w wykorzystywaniu i łatwy w przechowywaniu. Kompozycja na jedno ucho - może być noszona po dowolnej stronie głowy. Ma regulację głośności oraz możliwość wyłączenia mikrofonu w trakcie rozmowy - MUTE Skóropodobna poduszka.

   Słuchawki z oficjalnej polskiej dystrybucji na gwarancji producenta. Gwarancja: 12 miesięcy producenta Przewodowe słuchawki z mikrofonem zakończone złączem micro jack 2,5 mm do współpracy z bezprzewodowymi telefonami DECT albo jako budżetowe słuchawki nagłowne do telefonów stacjonarnych posiadających gniazdo w tym właśnie standardzie.

   sprawdź także:  Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania przewodowe do 200 zł najlepsze?


  Najlepsze słuchawki do biegania przewodowe do 200 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


  Najtańsze słuchawki do biegania przewodowe do 200 zł w Rankingach – nasze TOP3


  Podobne zestawienia:


  Polecane słuchawki przewodowe do biegania – TOP7 grudzień 2023

  Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania przewodowych do 200 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych słuchawek przewodowych do biegania.


  Powiązania tematyczne:

  • jakie słuchawki do biegania przewodowe do 200 zł opinie,
  • dobre słuchawki do biegania przewodowe do 200 zł cena,
  • ranking słuchawek do biegania przewodowych do 200 zł,
  • słuchawki do biegania przewodowe do 200 zł jakie najlepsze.

  Podobne zestawienia:


  Nasze FAQ o słuchawkach do biegania przewodowych do 200 zł

  #1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania przewodowych do 200 zł?

  Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania przewodowych do 200 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

  #2 Jakie słuchawki do biegania przewodowe do 200 zł najlepsze? Które wybrać?

  Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania przewodowych do 200 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness przewodowymi do 200 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

  #3 Jakie słuchawki do biegania przewodowe do 200 zł są najchętniej polecane?

  Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness przewodowymi do 200 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania przewodowe do 200 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *