FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania przewodowych do 100 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania przewodowych do 100 zł


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania przewodowych do 100 zł,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek przewodowych do biegania.

Jakie słuchawki do biegania przewodowe do 100 zł najlepiej wybrać? Ranking sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania przewodowe do 100 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek do biegania przewodowych do 100 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ JBL T500 ☆

JBL T500 Najniższa Cena Online

☆ JBL T500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T500
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 16
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

   Słuchawki JBL Tune500 białe 32mm mikrofon JBL TUNE500 to wysoka jakość dźwięku, która urozmaici każdy Twój dzień. Dzięki brzmieniu JBL Pure Bass, przetwornikom JBL 32 mm i uniwersalnemu przyciskowi sterującemu (zgodnemu z większością smartfonów) otrzymasz dostęp do wyśmienitej jakości dźwięku w każdej sytuacji.

  Słuchawki JBL TUNE500 są lekkie i wygodne dzięki zaimplementowaniu miękkich wkładek i wyściółki pałąka. Równocześnie umożliwiają korzystanie z asystentów Siri i Google Now bez użycia urządzenia mobilnego. Słuchawki JBL TUNE500 są wyekwipowane w nieplączący się płaski przewód.

  Lekka, składana budowa zapewnia przy tym niezwykłą wygodę użytkowania, która wzbogaci każdy aspekt Twojego życia o wrażenia odsłuchowe wysokiej jakości. NAJWAŻNIEJSZE właściwości: wymiar przetworników: Przetwornik dynamiczny o średnicy 32 mm Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz Wtyk audio 3,5 mm: Tak Masa: 148g Pilot/ mikrofon z 1 przyciskiem Nauszne wbudowany mikrofon Płaski kabel Siri/ Google Now Impedancja (omy): 32 Brzmienie JBL Pure Bass Słuchawki znamionuje znane na całym świecie, uwielbiane brzmienie JBL Pure Bass.

  Lekka, składana budowa Dzięki składanej konstrukcji i zastosowaniu lekkich tworzyw możesz wziąć słuchawki ze sobą w każde miejsce i o każdej porze. 1 przycisk sterujący i mikrofon Jeden przycisk pozwala sterować muzyką i dostępem do asystenta Siri/Google Now.

  Nieplączący się płaski przewód Płaski, wytrzymały kabel uniemożliwia splątaniu podczas ruchu. Dostęp do Siri lub Google Now Asystent Siri lub Google Now jest dostępny na każde zawołanie: starczy wcisnąć przycisk sterujący....


☆ JBL T290 ☆

JBL T290 Najniższa Cena Online

☆ JBL T290 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T290
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Przewodowe słuchawki dokanałowe JLB T290 wytwarzano z lekkiego aluminium. Dzięki temu słuchawki są trwałe i lekkie jednocześnie. Wyposażone w jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem pozwalają w prosty sposób sterować odtwarzaniem ulubionej muzyki i prowadzić nieskrępowane rozmowy telefoniczne.

  zaopatrzone są w nieplączący się, płaski i technikę JBL Pure Bass. Słuchawki JBL T290 - SILVER - Stan:nowe - Kolor:metaliczne - rodzaj słuchawek: Dokanałowe, Przewodowe - zastosowane technologie: Pure Bass - Dolna granica zakresu częstotliwości: 20Hz - Górna granica ppm.

  pasmo: 20000 Hz - Impedancja słuchawek: 16 Om - Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm - Waga (g) 71,0 - Materiał końcówki usznej Silikon Specyfikacja audio: - Czułość sterownika przy 1kHz / 1mW (dB) 102 ± 3dB - Impedancja (omy) 16,0 - Zakres dynamicznej odpowiedzi częstotliwościowej (Hz) 20 Hz - 20 kHz Funkcje: - Dźwięk czystego basu JBL: Tak - 1-przyciskowy pilot / mikrofon: Tak - Płaski kabel: tak - Wykończenia aluminiowe: Tak - Douszne: Tak - zaimplementowany mikrofon: Tak - zestaw głośnomówiący: Tak - Etui JBL: Tak - Zgodność: LG SONY SAMSUNG HUAWEI APPLE itp komplet mieści: - Słuchawki JBL T290 - Adaptery douszne (S, M, L) - Etui - Oryginalne opakowanie Słuchawki dokanałowe JBL świeże słuchawki JBL z kolekcji T charakteryzuje się najlepszą jakością brzmienia oraz progresywnym designem, funkcjonalnością i srebrnym wykończeniem z aluminium.

  T290 są lekkie, kompaktowe zaopatrzone w nieplączący się, płaski przewód, komfortowe i znakomicie leżą w uszach, a wysoki komfort używania powoduje, że nie będziesz chciał ich zdejmować. Aluminiowa budowa wysokiej jakości pokrywa słuchawek jest wytworzona z aluminium, dzięki czemu jest lekka,wyjątkowo wytrzymała.

  Silikonowe końcówki Z słuchawkami dokanałowymi JBL T290 dostarczone są trzy pary końcówek: znikome, średnie i obszerne. Wybierz z zestawu końcówki optymalne dla Ciebie i zagwarantuj sobie komfortowe słuchanie poprzez dużo godzin.

  w dodatku bezpieczeństwo podczas transportu słuchawek zapewni dołączone etui. JBL T290 - słuchawki świetne do smartfona Na przewodzie słuchawkowym znajduje się miniaturowy, jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem.

  dzięki temu możesz rozmawiać poprzez smartfon z systemem Android albo iPhone, posiadając wolne ręce. Dzisiaj już nie będziesz musiał przerywać swoich ulubionych czynności, aby odebrać telefon i prowadzić rozmowę.


☆ Sennheiser PC 3 ☆

Sennheiser PC 3 Najniższa Cena Online

☆ Sennheiser PC 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser PC 3
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Sennheiser PC 3 CHAT to nieprzeciętny pakiet słuchawkowy do wszelkich twoich potrzeb związanych z komputerem. Nieistotne, czy chcesz porozmawiać poprzez Skype, posłuchać muzyki, obejrzeć film lub spędzić czas przy grze. PC 3 CHAT gwarantuje Ci doskonały dźwięk, równocześnie przefiltrowując hałasy otoczenia, dzięki czemu możesz w pełni skupić się na tym, czym się zajmujesz. Jest stylowy, lekki i tak komfortowy, iż pozwala radować się z długiego i wygodnego użytkowania. Jednocześnie, wyciszający szumy otoczenia mikrofon dba o najwyższą jakość przetwarzania twojego głosu, dzięki temu możesz spokojnie mówić, a nie krzyczeć.

  cechy produktu:
  · idealny dźwięk Sennheiser: czysty i przezroczysty dźwięk w twoich grach, muzyce, filmach i video-czatach
  · filtrowanie szumów: fachowy usuwający zbędne hałasy mikrofon zagwarantuje ci łatwe porozumiewanie się ze współgraczami
  · Bądź zawsze słyszalny: filtrujący szumy mikrofon likwiduje hałasy otoczenia, dzięki czemu twój głos jest zawsze wyraźny i zrozumiały
  · Super poręczny: giętki, sprężysty mikrofon umożliwia prosty transport, a także pozycje spoczynkową
  · Prosty w użyciu: prostota plug-and-play, czyli podłączenie zestawu do komputera nigdy jeszcze nie było tak proste
  · przystępne sterowanie: sterowniki poziomu głośności i wyciszania zintegrowane z przewodem
  · Swoboda ruchu: możesz bez obaw obracać głową - kable nie poplączą się, gdyż jest wyłącznie jeden

  Specyfikacja:
  Słuchawki:
  · Pasmo przenoszenia: 42 - 17000 Hz
  · Impedancja: 32 Ohm
  · Dynamika: 95 dB (SPL)
  · Nauszniki: nauszne, otwarte
  · kabel: 2 m
  · Wtyk: 2x jack 3,5 mm stereo
  · Waga: 77 g

  Mikrofon:
  · Pasmo przenoszenia: 90 - 15000 Hz
  · Charakterystyka: kierunkowa
  · Czułość 121 TR 9-5: -40 dBV
  · Impedancja: 2 kOhm

☆ Creative HS-720 ☆

Creative HS-720 Najniższa Cena Online

☆ Creative HS-720 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative HS-720
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  HS-720 V2
  zestaw słuchawkowy USB z mikrofonem pojemnościowym z redukcją szumów, pilotem na kablu z przyciskiem wyciszania mikrofonu do połączeń wideo. Komunikuj się wyraźnie i pewnie dzięki naszemu najnowszemu zestawowi słuchawkowemu Creative HS-720 V2 USB. Zestaw ma nowy, subtelny wygląd i jest zoptymalizowany pod kątem spotkań online. Creative HS-720 V2 jest prostym w obsłudze zestawem słuchawkowym Plug-and-Play, który współpracuje z każdym komputerem PC lub Mac. Jest szczególnie lekki, co pozwala na wygodne jego wykorzystywanie poprzez długie godziny bez uczucia dyskomfortu.

  komplet słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest zaopatrzony we wszystkie potrzebne funkcje - mikrofon objętościowy z funkcją redukcji szumów eliminujący niechciane hałasy, monitorowanie mikrofonu (sidetone) umożliwiające sprawdzanie natężenia swego głosu i komfortowy w obsłudze pilot na kablu zaopatrzony w przycisk wyciszenia mikrofonu i odbierania połączeń.

  pakiet nie wymaga uzupełniającego oprogramowania ani instalacji sterowników, dlatego jest wspaniałym komputerowym zestawem słuchawkowym USB dla każdego profesjonalisty, który potrzebuje przystępnego w obsłudze zestawu słuchawkowego.

  WYRAŹNY GŁOS DZIĘKI MIKROFONOWI Z FUNKCJĄ REDUKCJI SZUMÓW
  Spójrzmy prawdzie w oczy, niezwykle trudno jest skupić się na połączeniu online, gdy w tle ciągle słychać zakłócenia. W trakcie prezentacji najważniejsze jest, by odbiorcy mogli się skoncentrować na przekazie słownym, co pozwala zyskać reputację sprawnego mówcy. Właśnie w tym celu pakiet słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest zaopatrzony w mikrofon objętościowy z redukcją szumów. Mikrofon na pałąku z pasywną redukcją szumów wychwytuje głos z otoczenia, tak żeby szefostwo i współpracownicy słyszały go wyraźnie. Ponadto elastyczny pałąk pozwala na ustawianie mikrofonu w dowolnej pozycji.

  BEZPOŚREDNIE STEROWANIE WYCISZENIEM MIKROFONU
  Czasem zdarza Ci się wykonywać dopełniające zadania w trakcie spotkania online, a kiedy ktoś niespodziewanie prosi o Twoją opinię, zapada moment ogłuszającej ciszy, kiedy gorączkowo próbujesz wrócić do aplikacji z konferencją, aby wyłączyć wyciszenie? To już nie problem! Dzięki przyciskom bezpośredniego wyciszania i wyłączania wyciszenia znajdującym się na kablu sterującym, zestaw Creative HS-720 V2 pozwala na łatwą regulację wyciszeniem przez naciśnięcie przycisku. Nie daj się niezręcznej ciszy. Jeżeli znasz to zdanie - hej, masz wyłączony mikrofon, nie słyszymy, co mówisz - z pewnością wiesz, jak szczególnie zakłóca to przebieg dyskusji, w szczególności ważnych połączeń online. Zestaw słuchawkowy Creative HS-720 V2 eliminuje tego typu sytuacje. Gdy mikrofon jest wyciszony, przycisk na pilocie na kablu świeci na czerwono, wskazując jego status. Pilot jestwyposażony w przycisk odbierania połączenia i przyciski regulacji głośności i odtwarzania - wszystko co potrzeba do komfortowego prowadzenia rozmowy.

  SPRAWDZANIE NATĘŻENIA swojego GŁOSU
  Czy zdarzyło Ci się być na spotkaniu online, na którym inni uczestnicy mówili tak głośno, jakby krzyczeli Ci do ucha? Jeżeli nie słyszymy siebie, to mówimy głośniej aniżeli jakbyśmy słyszeli swój głos. Dzięki funkcji monitorowania mikrofonu (sidetone) zestawu Creative HS-720 V2 można sprawdzać natężenia swego głosu słyszanego przez inne osoby, co zezwala na świadome dostosowywanie głośności mówienia w razie potrzeby. Umożliwia to wygodne prowadzenie rozmowy bez podnoszenia głosu, co jest podstawową zasadą etykiety spotkań online.

  NIESAMOWITY KOMFORT podczas DŁUGICH SPOTKAŃ
  zestaw słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest szczególnie lekki (tylko 135g), dzięki czemu można go nosić wygodnie na głowie i uszach bez uczucia obciążenia nawet podczas długich spotkań. Zadbaliśmy również o odpowiednią długość kabla (2m), tak by można było się swobodnie poruszać po pomieszczeniu, czy wstawać podczas spotkania w celu rozciągnięcia się i rozluźnienia napiętych mięśni.

  NIESAMOWITA JAKOŚĆ DŹWIĘKU DO wszelkich ZASTOSOWAŃ
  Wierne dostrojenie gwarantuje solidny, bogaty i szczegółowy dźwięk we wszystkich połączeniach, podczas słuchania muzyki, maratonów filmowych, a choćby gier. Pakiet słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest zaopatrzony w 30 mm przetworniki neodymowe w obu słuchawkach, zapewniając udoskonalony dźwięk cyfrowy.


☆ Apple EarPods ☆

Apple EarPods Najniższa Cena Online

☆ Apple EarPods - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple EarPods
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 11
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki douszne EarPods marki Apple z pilotem i mikrofonem MiniJack (3.5 mm) W odróżnieniu od klasycznych krągłych słuchawek EarPods starannie odzwierciedlają geometrię ucha. Dzięki czemu nosi się je komfortowoj niżeli jakiekolwiek inne słuchawki douszne.

  Głośniki zastosowane w słuchawki douszne EarPods zostały zaprojektowane tak, by minimalizować straty sygnału audio, gwarantując dźwięk najwyższej jakości. Słuchawki douszne EarPods mają zastosowanego pilota umożliwiającego regulację głośności, sterowanie odtwarzaniem muzyki i i odbieranie i kończenie połączeń.

  starczy nacisnąć trafny przycisk. Najważniejsze właściwości - Słuchawki douszne EarPods firmy Apple z pilotem i mikrofonem MiniJack (3.5 mm) Zaprojektowane przez Apple Głębsze i bogatsze basy lepsza ochrona przed potem i wodą Sterowanie odtwarzaniem muzyki i video Odbieranie i kończenie połączeń Zawartość opakowania EarPods z wtyczką słuchawkową 3,5 mm Specyfikacja techniczna zaimplementowany pilot i mikrofon wymogi systemowe Pilot i mikrofon są obsługiwane poprzez wszystkie modele iPoda, iPhone'a i iPada (nie wszystkie modele obsługują funkcję regulacji poziomu dźwięku).

  Odtwarzanie dźwięku jest możliwe na wszystkich modelach iPoda. Wymagane wersje oprogramowania: 1.0.3 w sytuacji iPoda nano (4. Generacji), 2.0.1 w sytuacji iPoda classic (120 GB) i 2.2 lub nowsza w przypadku iPoda touch (2.

  generacji). Zgodność Modele iPhone’a: iPhone 6s iPhone 6s Plus iPhone 6 iPhone 6 Plus iPhone SE (1. Generacji) iPhone 5s iPhone 5c iPhone 5 Modele iPoda: iPod touch (7. Generacji) iPod touch 6. Generacji iPod touch 5.

  generacji iPod nano 7. Generacji iPod shuffle 4. Generacji Modele iPada: iPad (9. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (2. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (1. Generacji) iPad Pro 10,5 cala iPad Pro 9,7 cala iPad Air (3.

  generacji) iPad Air 2 iPad Air (1. Generacji) iPad (8. Generacji) iPad (7. Generacji) iPad (6. Generacji) iPad (5. Generacji) iPad mini (5. Generacji) iPad mini 4 iPad mini 3 iPad mini 2 iPad mini (1. Generacji) Modele Maca: MacBook Air (M1, 2020 r.) MacBook Air (Retina, 13 cali, 2020 r.) MacBook Air (Retina, 13 cali, 2018–2019 r.) MacBook Air (13 cali, początek 2015–2017 r.) MacBook Air (11 cali, początek 2015 r.) MacBook Pro (14 cali, 2021 r.) MacBook Pro (16 cali, 2021 r.) MacBook Pro (13 cali, M1, 2020 r.) MacBook Pro (13 cali, 2020 r.) MacBook Pro (13 cali, 2016–2019 r.) MacBook Pro (Retina, 13 cali, koniec 2012– 2015 r.) MacBook Pro (16 cali, 2019 r.) MacBook Pro (15 cali, 2016–2019 r.) MacBook Pro (Retina, 15 cali, połowa 2012–2015 r.) MacBook (Retina, 12 cali, początek 2015– 2017 r.) iMac (24 cale, M1, 2021 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, 2019 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, 2017 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, koniec 2015 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, 2019–2020 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, 2017 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, koniec 2014–2015 r.) iMac Pro (2017 r.) Mac mini (M1, 2020 r.) Mac mini (2018 r.) Mac mini (koniec 2014 r.) Mac Pro (2019 r.) Mac Pro (k


☆ Sony MDR-XB510 ☆

Sony MDR-XB510 Najniższa Cena Online

☆ Sony MDR-XB510 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-XB510
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Sportowe słuchawki douszne XB510AS, czerwoneImponująca moc funkcji EXTRA BASS zapewni Ci dodatkową motywację, a dzięki niepodatnej na zachlapanie konstrukcji możesz biegać niezależnie od pogody.Wzmocnij swój treningImponująca moc funkcji EXTRA BASS zapewni Ci motywację, a dzięki niepodatnej na zachlapanie konstrukcji możesz biegać niezależnie od pogody.Muzyka, która namawia do ruchuCiesz się silną głębią każdego utworu dzięki EXTRA BASS.1Biegaj w deszczuSłuchawek można używać w każdej pogodzie, a choćby myć je po ciężkich treningach.Napędzaj rezultatyDaj się ponieść brzmieniu basu.

  Funkcja EXTRA BASS wzmacnia niskie tony i gwarantuje brzmienie, które zmotywuje Cię, aby dawać z siebie wszystko na każdym treningu. Wytrzymałe komponentyBiegaj w ulewnym deszczu, deszczu ze śniegiem lub śniegu ze spokojem umysłu.

  Słuchawki MDR-XB510AS klasy IPX5/7 pozwalają na mycie, dlatego z łatwością znoszą mokre warunki albo płukanie pod kranem.Zaprojektowane z myślą o treninguSłuchaj muzyki bez przerw nawet podczas najtrudniejszych treningów.

  Uchwyty trzymają słuchawki w miejscu, dzięki czemu nigdy nie spadną podczas rozciągania.Akcesoria w zestawie: Pozostałe właściwości:...


☆ Sony MDR-ZX310AP ☆

Sony MDR-ZX310AP Najniższa Cena Online

☆ Sony MDR-ZX310AP - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-ZX310AP
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 7
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  dynamiczne brzmienie

  kompozycja zamknięta słuchawek Sony MDR-ZX310AP ogranicza przenikanie dźwięku na zewnątrz,
  i zakłócanie muzyki przez odgłosy z otoczenia. Przyczynia się też do udoskonalonej reprodukcji linii basu.
  dzięki czemu widocznie odczujesz każde uderzenie. Aktywne, zrównoważone rytmy dodają energii słuchanej muzyce.
  teraz choćby przy sporej głośności możesz czuć większą głębię i czystość dźwięku.

  mocne uderzenie aktywne, stabilne rytmy dodają energii słuchanej muzyce.
  dzisiaj nawet przy wielkiej głośności możesz czuć pokaźniejszą głębię i czystość dźwięku.
  pokaźne, 30-milimetrowe przetworniki akustyczne z konkretnymi magnesami ferrytowymi
  znakomitą równowagę między konkretnym uderzeniem perkusji a precyzją reprodukcji gitarowych solówek.

  W sam raz do smartfona Na przewodzie słuchawkowym znajduje się miniaturowy pilot i mikrofon.
  dzięki temu możesz rozmawiać poprzez smartfon z systemem Android albo iPhone, mając wolne ręce.
  dzięki czemu rozwiązaniu możesz komfortowo prowadzić rozmowy telefoniczne w każdym miejscu.

  Zapakuj słuchawki i w drogę Słuchawki Sony MDR-ZX310AP zabierzesz wszędzie: dzięki przesuwnemu pałąkowi i obracanym nausznikom
  z łatwością schowasz je do torby albo walizki. Gdy chcesz zabrać słuchawki ze sobą w podróż, składana konstrukcja okazuje się potrzebna.

  doskonałe wzornictwo Słuchawki Sony pozostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami mody i designu.
  Każdy właściciel tych słuchawek może radować się z ich efektownej stylistyki.
  Oprócz walorów estetycznych Sony zadbało o wykorzystaneczność i wygodę.
  Urządzenie pozostało wyekwipowane w nieplączący się przewód.
  Obrotowy mechanizm w obudowie zezwala na złożenie słuchawek na płasko co znacznie upraszcza ich transport.

  • konstrukcja słuchawek Nauszne zamknięte
  • Średnica membrany 30 mm
  • Pasmo przenoszenia słuchawek 10 ~ 24000 Hz
  • Impedancja słuchawek 24 Om
  • Czułość słuchawek 98 dB
  • zastosowany mikrofon Tak
  • Łączność Przewodowa
  • Złącze Minijack 3,5 mm - 1 szt.
  • Długość kabla 1,2 m
  • uzupełniające informacje Składana konstrukcja
  • Pozłacany wtyk
  • Waga 125 g

☆ Sennheiser PC 2 ☆

Sennheiser PC 2 Najniższa Cena Online

☆ Sennheiser PC 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser PC 2
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Łatwe rozmowy przez internet dzięki Sennheiser PC 2 CHAT - bez konieczności znacznych inwestycji. Ten dostępny w niewygórowanej cenie zestaw słuchawkowy nie tylko gwarantuje szanowany dźwięk Sennheiser; jest dodatkowo zaopatrzony w wyciszający szumy mikrofon, dzięki któremu rozmowy stają się przejrzyste i zrozumiałe. Jest genialny do stosowania domowego: jednouszny styl noszenia umożliwia ci pozostanie w kontakcie z tym, co dzieje się wokół ciebie. Jest lekki i wygodny, co oznacza, że możesz używać go do czasu, aż zechcesz. Podłącz go więc do swego komputera i zacznij rozmawiać z rodziną i znajomymi z całego świata.

  parametry artykułu:
  · Jakość za niewiele znaczące pieniądze: doskonała krystaliczność dźwięku i solidność za niewygórowaną cenę
  · eliminowanie szumów: dzięki eliminującemu zbędne hałasy mikrofonowi będziesz w pełni czytelny bez konieczności podnoszenia głosu
  · Jack 2 x 3,5 mm: po prostu podłącz zestaw do karty dźwiękowej w swoim PC i zacznij rozmawiać przez sieć
  · Lekki i komfortowy: dzięki ultralekkiemu pałąkowi nagłownemu zapomnisz, że w ogóle nosisz komplet słuchawkowy
  · Jedno ucho wolne: jednouszny design pozwala ci na pozostanie w kontakcie otoczeniem podczas rozmowy za pośrednictwem VoIP

  Specyfikacja:

  Słuchawki:
  · Wersja: Pałąk nagłowny, jednouszna
  · Długość kabla: 2 m
  · Interfejs: 2 x jack 3,5 mm
  · Przetworniki: akustyczne
  · Pasmo przenoszenia: 42 - 17 000 Hz
  · Impedancja: 32 Ohm
  · Poziom ciśnienia akustycznego (SPL): 95 dB

  Mikrofon:
  · Pasmo przenoszenia: 90 - 15 000 Hz
  · rodzaj: z redukcją szumów
  · Czułość: -40dBV/Pa

☆ Pioneer SE-C3T ☆

Pioneer SE-C3T Najniższa Cena Online

☆ Pioneer SE-C3T - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer SE-C3T
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  produkowane z aluminium Aluminium jest nieelastyczniejsze, niżeli tworzywo nienaturalne, które może wpadać w drgania i wywoływać zniekształcenia muzyki. Dźwięk C3 jest rygorystyczny, żywy i pełen energii. Ponieważ pokrywa słuchawek i podstawa napędu są stworzone z metalu, możesz usłyszeć więcej szczegółów, poczuć naturalny rytm i cieszyć się głębokim basem bez brzęczenia.

  piękne wykończenie w jednolitym odcieniu Aluminium jest perfekcyjną bazą dla palety połyskujących wykończeń. Obróbka aluminium zezwala na uzyskanie oryginalnej, wysokiej jakości tekstury, która jest subtelna, luksusowa i szykowna.

  Nie ma tu jeszcze gryzących się barw: słuchawki, gumki i kable są w podobnym kolorze, przypasowane do Twojego ubioru. Wyśmienite wykończenie i materiały świadczą o tym, iż jesteś kimś, dla kogo prawidłowy dźwięk ma znaczenie.

  Łatwe sterowanie telefonem Odbieranie połączeń telefonicznych w drodze jest nietrudne. Na kablu znajduje się smukły element sterujący z prostym w obsłudze przyciskiem zezwalającym na odbieranie i kończenie rozmów bez konieczności przerywania spaceru.

  Mikrofon i części sterujące współpracują z większością marek smartfonów. Naturalny vokal i bas Pioneer wybrał znaczny 10 mm (13/32˝) aktywny napęd do reprodukcji szerokiego zakresu częstotliwości. Zamknięte w aluminiowej podstawie i obudowie napędy generujeją wyjątkowo czysty i dynamiczny dźwięk, od najgłębszych basów do tonów o wysokiej częstotliwości.

  Ze ściśle przylegającymi gumkami (można wybierać spomiędzy wielkości XS/S/M/L) muzyka może wypełnić twoje wewnętrzne życie....


☆ Philips SHE3905 ☆

Philips SHE3905 Najniższa Cena Online

☆ Philips SHE3905 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips SHE3905
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  • cechy wtyku: pozłacanyczterotorowy
  • Czułość: 107 dB
  • Długość przewodu: 1,2 m
  • dopełniające dane: Pasmo przenoszenia: 10-22000 Hz; Impedancja: 16 Ohm; Średnica przetwornika akustycznego: 8,6 mm; Długość przewodu: 1,2 m; wariant wtyku: Minijack 3.5mm; atrybuty wtyku: pozłacany, kątowy, czterotorowy
  • dołączone akcesoria: Wkładki douszne
  • Głośność: 107 dB
  • liczba wtyków: 1 szt.
  • Impedancja: 16 Ohm
  • Kod producenta: SHE3905BK/00
  • Kolor: czarny
  • Kolor główny: Czarny
  • Komunikacja: Przewodowa
  • kompozycja: półotwarte
  • Materiał membrany: PET
  • Mikrofon: true
  • Mikrofon: TAK - wbudowany
  • Moc wejściowa: 20 mW
  • Możliwość pracy bezprzewodowej: false
  • Odłączany kabel: false
  • Opis marketingowy: Kompaktowe, efektywne głośniki staranne przypasowanie do uszu i wierne odwzorowanie dźwięku wraz z głębokimi tonami niskimi, proponując pełnię wrażeń podczas słuchania.zaimplementowany mikrofon proste przełączanie się między słuchaniem muzyki a odbieraniem połączeń telefonicznych. Dzięki czemu masz za każdym razem dostęp do tego, co w danej chwili jest dla Ciebie najważniejsze.
  • Pasmo przenoszenia: 10 do 22000 Hz
  • Strona www artykułu: http://www.philips.pl/c-p/SHE3905BK_00/sluchawki-douszne-z-mikrofonem
  • Średnica przetwornika akustycznego: 8,6 mm
  • wariant: Słuchawki douszne z mikrofonem
  • wariant magnesu: neodymowy
  • rodzaj słuchawek: Douszne
  • rodzaj słuchawek: Dokanałowe
  • typ transmisji bezprzewodowej: Nie dotyczy
  • typ wtyku: Minijack 3.5mm
  • W komplecie: wkładki douszne
  • Waga urządzenia: 12 kg
  • Zasięg: Nie dotyczy


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania przewodowe do 100 zł – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania przewodowe do 100 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania przewodowych do 100 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Sennheiser PC 2 ☆

Sennheiser PC 2 Najniższa Cena Online

☆ Sennheiser PC 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser PC 2
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Łatwe rozmowy poprzez internet dzięki Sennheiser PC 2 CHAT - bez konieczności sporych inwestycji. Ten dostępny w niewygórowanej cenie pakiet słuchawkowy nie tylko zapewnia szanowany dźwięk Sennheiser; jest dodatkowo zaopatrzony w wyciszający szumy mikrofon, dzięki któremu rozmowy stają się klarowne i zrozumiałe. Jest idealny do korzystania domowego: jednouszny fason noszenia umożliwia ci pozostanie w kontakcie z tym, co dzieje się wokół ciebie. Jest lekki i wygodny, co oznacza, iż możesz używać go tak długo, jak zechcesz. Podłącz go więc do swego komputera i zacznij rozmawiać z rodziną i znajomymi z całego świata.

  cechy artykułu:
  · Jakość za nieduże pieniądze: świetna krystaliczność dźwięku i wytrzymałość za niewygórowaną cenę
  · usuwanie szumów: dzięki eliminującemu zbędne hałasy mikrofonowi będziesz w pełni czytelny bez konieczności podnoszenia głosu
  · Jack 2 x 3,5 mm: po prostu podłącz pakiet do karty dźwiękowej w swym PC i zacznij rozmawiać poprzez sieć
  · Lekki i komfortowy: dzięki ultralekkiemu pałąkowi nagłownemu zapomnisz, że w ogóle nosisz pakiet słuchawkowy
  · Jedno ucho wolne: jednouszny design pozwala ci na pozostanie w kontakcie otoczeniem w trakcie rozmowy za pośrednictwem VoIP

  Specyfikacja:

  Słuchawki:
  · Wersja: Pałąk nagłowny, jednouszna
  · Długość kabla: 2 m
  · Interfejs: 2 x jack 3,5 mm
  · Przetworniki: akustyczne
  · Pasmo przenoszenia: 42 - 17 000 Hz
  · Impedancja: 32 Ohm
  · Poziom ciśnienia akustycznego (SPL): 95 dB

  Mikrofon:
  · Pasmo przenoszenia: 90 - 15 000 Hz
  · wariant: z redukcją szumów
  · Czułość: -40dBV/Pa

☆ Cresyn Phiaton C230S ☆

Cresyn Phiaton C230S Najniższa Cena Online

☆ Cresyn Phiaton C230S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Cresyn
 • Nazwa produktu: Cresyn Phiaton C230S
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;dodatkowe zasilanie z etui do:0 h;Czas pracy do:0 h;asygnowane do:smartfon;Długość przewodu:1,1 m;Dynamika (SPL):93 dB;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:16 Ω;informacje dopełniające:oporne na pot i wilgoć;Kolor:niebieski;Kolor:niebieski;Budowa słuchawek:dokanałowe;producenta telefonu pasujących słuchawek:Samsung, LG, HTC, Microsoft, Sony, Huawei, Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, BlackBerry, Xiaomi, Honor, OPPO;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):C230S;Nazwa produktowa opis:słuchawki;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Złącze:jack 3,5 mm;Przeznaczenie:do telefonów, na siłownię, uniwersalne, do biegania, na rower;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana budowa:nie;Średnica przetwornika:12 mm;True Wireless:nie;wariant podłączenia:przewodowe;typ słuchawek:dokanałowe;Waga:15,3 g;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:adaptery douszne, klips na odzież, pokrowiec - etui;Zasięg do:0 m...


☆ Sony MDR-V150 ☆

Sony MDR-V150 Najniższa Cena Online

☆ Sony MDR-V150 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-V150
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki odsłuchowe z odwracanymi nausznikami

  Słuchawki DJ, obracane nauszniki, przetwornik akustyczny 30 mm  EAN: 4905524806748
  Gwarancja: 12 miesięcy
  Kod dostawcy: MDR-V150/WQ
  Impedancja: 24 Ω
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: Brak danych
  Pasmo przenoszenia : 16 Hz – 22 000 kHz
  Czułość: 98 dB
  Mikrofon: Nie
  Długość przewodu: 2 m
  Waga: 120 g
  Pozostałe atrybuty: Moc (W): 0,5Wielkość przetwornika akustycznego (mm): 30,0Membrana: PETMagnes: FerrytOdwracane nausznikiTyp przewodu: przewód dwustronny z miedzy beztlenowej (OFC)Wtyk: Prosty wtyk UniMatch

☆ HP Stereo Headset H2800 ☆

HP Stereo Headset H2800 Najniższa Cena Online

☆ HP Stereo Headset H2800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP Stereo Headset H2800
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Wygoda dla uszu, wrażenia dźwiękowe dla umysłu. Korzystaj z wygodnego, wbudowanego mikrofonu, opcji sterowania zestawem słuchawkowym i zgodności z różnorodnymi urządzeniami. Wysoka jakość dźwięku Bogatsze niskie dźwięki i pokaźne wysokie tony gwarantują pełnię wrażeń podczas odtwarzania filmów, muzyki i innych treści. Wrażenia dotykowe dorównują dźwiękowym Relaksuj się z dodatkowym komfortem zapewnianym przez miękkie, skórzane słuchawki i elastyczny, perfekcyjnie dopasowany, gumowy pałąk. Gotowość do podróży wystarczy obrócić i złożyć komplet słuchawkowy oraz zwinąć płaski przewód bez martwienia się o jego splątanie. Obsługa środowiska HP 2-letnia, ograniczona gwarancja HP w pakiecie z całodobową pomocą technologiczną. Pełny relaks zapewniany przez miękkie, skórzane słuchawki i rozciągliwy, wspaniale dostosowany, gumowy pałąk....

☆ Apple EarPods ☆

Apple EarPods Najniższa Cena Online

☆ Apple EarPods - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple EarPods
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 11
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki douszne EarPods firmy Apple z pilotem i mikrofonem MiniJack (3.5 mm) W odróżnieniu od konwencjonalnych okrągłych słuchawek EarPods precyzyjnie odzwierciedlają geometrię ucha. Dzięki temu nosi się je komfortowoj niżeli jakiekolwiek inne słuchawki douszne.

  Głośniki wbudowane w słuchawki douszne EarPods zostały zaprojektowane tak, aby minimalizować straty sygnału audio, zapewniając dźwięk najwyższej jakości. Słuchawki douszne EarPods posiadają zaimplementowanego pilota umożliwiającego regulację głośności, sterowanie odtwarzaniem muzyki i oraz odbieranie i kończenie połączeń.

  wystarczy nacisnąć adekwatny przycisk. Najważniejsze parametry - Słuchawki douszne EarPods producenta Apple z pilotem i mikrofonem MiniJack (3.5 mm) Zaprojektowane przez Apple Głębsze i bogatsze basy lepsza ochrona przed potem i wodą Sterowanie odtwarzaniem muzyki i video Odbieranie i kończenie połączeń Zawartość opakowania EarPods z wtyczką słuchawkową 3,5 mm Specyfikacja technologiczna wbudowany pilot i mikrofon oczekiwania systemowe Pilot i mikrofon są obsługiwane poprzez wszystkie modele iPoda, iPhone'a i iPada (nie wszystkie modele obsługują funkcję regulacji poziomu dźwięku).

  Odtwarzanie dźwięku jest możliwe na wszystkich modelach iPoda. Wymagane wersje oprogramowania: 1.0.3 w sytuacji iPoda nano (4. Generacji), 2.0.1 w przypadku iPoda classic (120 GB) i 2.2 lub nowsza w sytuacji iPoda touch (2.

  generacji). Zgodność Modele iPhone’a: iPhone 6s iPhone 6s Plus iPhone 6 iPhone 6 Plus iPhone SE (1. Generacji) iPhone 5s iPhone 5c iPhone 5 Modele iPoda: iPod touch (7. Generacji) iPod touch 6. Generacji iPod touch 5.

  generacji iPod nano 7. Generacji iPod shuffle 4. Generacji Modele iPada: iPad (9. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (2. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (1. Generacji) iPad Pro 10,5 cala iPad Pro 9,7 cala iPad Air (3.

  generacji) iPad Air 2 iPad Air (1. Generacji) iPad (8. Generacji) iPad (7. Generacji) iPad (6. Generacji) iPad (5. Generacji) iPad mini (5. Generacji) iPad mini 4 iPad mini 3 iPad mini 2 iPad mini (1. Generacji) Modele Maca: MacBook Air (M1, 2020 r.) MacBook Air (Retina, 13 cali, 2020 r.) MacBook Air (Retina, 13 cali, 2018–2019 r.) MacBook Air (13 cali, początek 2015–2017 r.) MacBook Air (11 cali, początek 2015 r.) MacBook Pro (14 cali, 2021 r.) MacBook Pro (16 cali, 2021 r.) MacBook Pro (13 cali, M1, 2020 r.) MacBook Pro (13 cali, 2020 r.) MacBook Pro (13 cali, 2016–2019 r.) MacBook Pro (Retina, 13 cali, koniec 2012– 2015 r.) MacBook Pro (16 cali, 2019 r.) MacBook Pro (15 cali, 2016–2019 r.) MacBook Pro (Retina, 15 cali, połowa 2012–2015 r.) MacBook (Retina, 12 cali, początek 2015– 2017 r.) iMac (24 cale, M1, 2021 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, 2019 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, 2017 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, koniec 2015 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, 2019–2020 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, 2017 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, koniec 2014–2015 r.) iMac Pro (2017 r.) Mac mini (M1, 2020 r.) Mac mini (2018 r.) Mac mini (koniec 2014 r.) Mac Pro (2019 r.) Mac Pro (kPodsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania przewodowe do 100 zł najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania przewodowe do 100 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania przewodowe do 100 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane słuchawki przewodowe do biegania – Zestawienie sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania przewodowych do 100 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych słuchawek przewodowych do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania przewodowe do 100 zł opinie,
 • dobre słuchawki do biegania przewodowe do 100 zł cena,
 • ranking słuchawek do biegania przewodowych do 100 zł,
 • słuchawki do biegania przewodowe do 100 zł jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania przewodowych do 100 zł

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania przewodowych do 100 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania przewodowych do 100 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie słuchawki do biegania przewodowe do 100 zł najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania przewodowych do 100 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness przewodowymi do 100 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania przewodowe do 100 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness przewodowymi do 100 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania przewodowe do 100 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.