FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania przewodowych do 100 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania przewodowych do 100 zł


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania przewodowych do 100 zł,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek przewodowych do biegania.

Jakie słuchawki do biegania przewodowe do 100 zł najlepiej wybrać? Ranking marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania przewodowe do 100 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek do biegania przewodowych do 100 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ JBL T500 ☆

JBL T500 Najniższa Cena Online

☆ JBL T500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T500
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 18
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

   Słuchawki JBL Tune500 białe 32mm mikrofon JBL TUNE500 to wysoka jakość dźwięku, która urozmaici każdy Twój dzień. Dzięki brzmieniu JBL Pure Bass, przetwornikom JBL 32 mm i uniwersalnemu przyciskowi sterującemu (zgodnemu z większością smartfonów) otrzymasz dostęp do wyśmienitej jakości dźwięku w każdej sytuacji.

  Słuchawki JBL TUNE500 są lekkie i wygodne dzięki zaimplementowaniu miękkich wkładek i wyściółki pałąka. Równocześnie umożliwiają korzystanie z asystentów Siri i Google Now bez użycia urządzenia mobilnego. Słuchawki JBL TUNE500 są wyekwipowane w nieplączący się płaski przewód.

  Lekka, składana budowa zapewnia przy tym niezwykłą wygodę użytkowania, która wzbogaci każdy aspekt Twojego życia o wrażenia odsłuchowe wysokiej jakości. NAJWAŻNIEJSZE właściwości: wymiar przetworników: Przetwornik dynamiczny o średnicy 32 mm Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz Wtyk audio 3,5 mm: Tak Masa: 148g Pilot/ mikrofon z 1 przyciskiem Nauszne wbudowany mikrofon Płaski kabel Siri/ Google Now Impedancja (omy): 32 Brzmienie JBL Pure Bass Słuchawki znamionuje znane na całym świecie, uwielbiane brzmienie JBL Pure Bass.

  Lekka, składana budowa Dzięki składanej konstrukcji i zastosowaniu lekkich tworzyw możesz wziąć słuchawki ze sobą w każde miejsce i o każdej porze. 1 przycisk sterujący i mikrofon Jeden przycisk pozwala sterować muzyką i dostępem do asystenta Siri/Google Now.

  Nieplączący się płaski przewód Płaski, wytrzymały kabel uniemożliwia splątaniu podczas ruchu. Dostęp do Siri lub Google Now Asystent Siri lub Google Now jest dostępny na każde zawołanie: starczy wcisnąć przycisk sterujący....


☆ Sony MDR-ZX310AP ☆

Sony MDR-ZX310AP Najniższa Cena Online

☆ Sony MDR-ZX310AP - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-ZX310AP
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 11
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  dynamiczne brzmienie

  kompozycja zamknięta słuchawek Sony MDR-ZX310AP ogranicza przenikanie dźwięku na zewnątrz,
  i zakłócanie muzyki przez odgłosy z otoczenia. Przyczynia się też do udoskonalonej reprodukcji linii basu.
  dzięki czemu widocznie odczujesz każde uderzenie. Aktywne, zrównoważone rytmy dodają energii słuchanej muzyce.
  teraz choćby przy sporej głośności możesz czuć większą głębię i czystość dźwięku.

  mocne uderzenie aktywne, stabilne rytmy dodają energii słuchanej muzyce.
  dzisiaj nawet przy wielkiej głośności możesz czuć pokaźniejszą głębię i czystość dźwięku.
  pokaźne, 30-milimetrowe przetworniki akustyczne z konkretnymi magnesami ferrytowymi
  znakomitą równowagę między konkretnym uderzeniem perkusji a precyzją reprodukcji gitarowych solówek.

  W sam raz do smartfona Na przewodzie słuchawkowym znajduje się miniaturowy pilot i mikrofon.
  dzięki temu możesz rozmawiać poprzez smartfon z systemem Android albo iPhone, mając wolne ręce.
  dzięki czemu rozwiązaniu możesz komfortowo prowadzić rozmowy telefoniczne w każdym miejscu.

  Zapakuj słuchawki i w drogę Słuchawki Sony MDR-ZX310AP zabierzesz wszędzie: dzięki przesuwnemu pałąkowi i obracanym nausznikom
  z łatwością schowasz je do torby albo walizki. Gdy chcesz zabrać słuchawki ze sobą w podróż, składana konstrukcja okazuje się potrzebna.

  doskonałe wzornictwo Słuchawki Sony pozostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami mody i designu.
  Każdy właściciel tych słuchawek może radować się z ich efektownej stylistyki.
  Oprócz walorów estetycznych Sony zadbało o wykorzystaneczność i wygodę.
  Urządzenie pozostało wyekwipowane w nieplączący się przewód.
  Obrotowy mechanizm w obudowie zezwala na złożenie słuchawek na płasko co znacznie upraszcza ich transport.

  • konstrukcja słuchawek Nauszne zamknięte
  • Średnica membrany 30 mm
  • Pasmo przenoszenia słuchawek 10 ~ 24000 Hz
  • Impedancja słuchawek 24 Om
  • Czułość słuchawek 98 dB
  • zastosowany mikrofon Tak
  • Łączność Przewodowa
  • Złącze Minijack 3,5 mm - 1 szt.
  • Długość kabla 1,2 m
  • uzupełniające informacje Składana konstrukcja
  • Pozłacany wtyk
  • Waga 125 g

☆ Samsung EO-IG100 ☆

Samsung EO-IG100 Najniższa Cena Online

☆ Samsung EO-IG100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung EO-IG100
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Samsung AKG przewodowe słuchawki dokanałowe USB typ C ANC (aktywna redukcja szumu) biały (EO-IC100BWEGEU) Słuchanie muzyki w domu, podczas przerwy w pracy albo nauce, albo w podróży może sprawiać wyjątkową przyjemność pod warunkiem, że odbywa się przy pomocy prawidłowej jakości sprzętu.

  Jeśli cenisz czystość dźwięku i komfort słuchania z pewnością docenisz słuchawki dokanałowe Samsung z wtyczką USB wariant C. Są przypasowane do telefonów, które nie posiadają zaimplementowanego złącza mini jack 3.5mm.

  nieprzeciętne do słuchania muzyki, a także prowadzenia rozmów bez konieczności trzymania telefonu w ręku. Specyfikacja: marka: Samsung / AKG Model: EO-IC100BWEGEU rodzaj słuchawek: Dokanałowe, przewodowe Pasmo: 20 Hz~ 20KHz Impedancja: 32$416 Czułość: 94.3dB+-3dB(-10dBFS input) Złącze: USB wariant C Długość przewodu: 1 m zastosowany pilot i mikrofon Zapanuj nad hałasem i szumem z otoczenia Te słuchawki dają tobie możliwość wytłumienia rozpraszających dźwięków z otoczenia.

  Dzięki rewolucyjnej technice aktywnego redukowania szumów - ANC (Active Noise Control)zlikwidujesz niepożądane dźwięki przeszkadzające Ci w wygodnym słuchaniu muzyki. Jedziesz autobusem czy stoisz w poczekalni, wszędzie tam gdzie będziesz hałas przestanie być przeszkodą, a Ty zanurzysz się w muzyce jak nigdy przedtem.

  Jak działa aktywna redukcja szumu "Wycinanie" z otoczenia hałasów i szumów odbywa się w pierwszej kolejności przez mierzenie ich natężenia przez zastosowane mikrofony. Następnie specjalny układ elektroniczny emituje do twoich uszu identyczny sygnał lecz z odwróconą fazą.

  W ten sposób obydwie fale dźwiękowe niwelują siebie na wzajem. Efekt wytłumienia hałasu jest wspierany przez końcówki słuchawek, które są wykonane z dźwiękoszczelnego materiału. Jest to tak zwane pasywne wyciszenie.

  unikatowa wygoda praktyczny design dokładnie odzwierciedla geometrię ucha, a co z tego wynika, sprawia, że słuchawki dostosowują się znakomicie. Nawet po kilku godzinach używania wciąż możesz w pełni cieszyć się swoją ulubioną muzyką bez obolałych i zmęczonych uszu.

  Słuchaj muzyki wszędzie, gdzie masz na to ochotę Słuchawki douszne Samsung wyróżniają się prostym, lubianym designem oraz komfortową obsługą. Dzięki wytrzymałemu, elastycznemu kablowi TPE możesz z nich korzystać wszędzie, począwszy od joggingu po relaks w domowym zaciszu.

  Komfort słuchania muzyki zapewnią Ci także funkcje odtwarzanie / pauza, czykomfortowe wybieranie kolejnego utworu. Słuchawki możesz podłączyć do każdego urządzenia z portem typy C. Funkcja zestawu słuchawkowego Jeśli niejednokrotnie rozmawiasz przez telefon i nie chcesz zawsze przełączać się na inne funkcje, dzięki słuchawkom z mikrofonem wyraźnie ułatwisz sobie tę czynność.

  wbudowany mikrofon perfekcyjnie spełni oczekiwania w trakcie rozmów telefonicznych w trybie głośnomówiącym, a przełączanie z muzyki na rozmowę i z powrotem wykonasz jednym przyciskiem zintegrowanego pilota. Delektuj się czystością dźwięków Jeśli wyjątkowo cenisz czystość i wysoką jakość dźwięków, te słuchawki niewątpliwie ją zagwarantują.

  zaopatrzone w inteligentny układ cyfrowego dekodowania zezwalają na bezstratne odtwarzanie muzyki. Dzięki funkcji regulacji głośności umożliwidostosowanie jej poziomu do Twoich preferencji. Podstawowe funkcje pilota: Głośność +/- Play/Pause Odbieranie / kończenie połączenia


☆ Apple EarPods ☆

Apple EarPods Najniższa Cena Online

☆ Apple EarPods - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple EarPods
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 11
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki douszne EarPods marki Apple z pilotem i mikrofonem MiniJack (3.5 mm) W odróżnieniu od klasycznych krągłych słuchawek EarPods starannie odzwierciedlają geometrię ucha. Dzięki czemu nosi się je komfortowoj niżeli jakiekolwiek inne słuchawki douszne.

  Głośniki zastosowane w słuchawki douszne EarPods zostały zaprojektowane tak, by minimalizować straty sygnału audio, gwarantując dźwięk najwyższej jakości. Słuchawki douszne EarPods mają zastosowanego pilota umożliwiającego regulację głośności, sterowanie odtwarzaniem muzyki i i odbieranie i kończenie połączeń.

  starczy nacisnąć trafny przycisk. Najważniejsze właściwości - Słuchawki douszne EarPods firmy Apple z pilotem i mikrofonem MiniJack (3.5 mm) Zaprojektowane przez Apple Głębsze i bogatsze basy lepsza ochrona przed potem i wodą Sterowanie odtwarzaniem muzyki i video Odbieranie i kończenie połączeń Zawartość opakowania EarPods z wtyczką słuchawkową 3,5 mm Specyfikacja techniczna zaimplementowany pilot i mikrofon wymogi systemowe Pilot i mikrofon są obsługiwane poprzez wszystkie modele iPoda, iPhone'a i iPada (nie wszystkie modele obsługują funkcję regulacji poziomu dźwięku).

  Odtwarzanie dźwięku jest możliwe na wszystkich modelach iPoda. Wymagane wersje oprogramowania: 1.0.3 w sytuacji iPoda nano (4. Generacji), 2.0.1 w sytuacji iPoda classic (120 GB) i 2.2 lub nowsza w przypadku iPoda touch (2.

  generacji). Zgodność Modele iPhone’a: iPhone 6s iPhone 6s Plus iPhone 6 iPhone 6 Plus iPhone SE (1. Generacji) iPhone 5s iPhone 5c iPhone 5 Modele iPoda: iPod touch (7. Generacji) iPod touch 6. Generacji iPod touch 5.

  generacji iPod nano 7. Generacji iPod shuffle 4. Generacji Modele iPada: iPad (9. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (2. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (1. Generacji) iPad Pro 10,5 cala iPad Pro 9,7 cala iPad Air (3.

  generacji) iPad Air 2 iPad Air (1. Generacji) iPad (8. Generacji) iPad (7. Generacji) iPad (6. Generacji) iPad (5. Generacji) iPad mini (5. Generacji) iPad mini 4 iPad mini 3 iPad mini 2 iPad mini (1. Generacji) Modele Maca: MacBook Air (M1, 2020 r.) MacBook Air (Retina, 13 cali, 2020 r.) MacBook Air (Retina, 13 cali, 2018–2019 r.) MacBook Air (13 cali, początek 2015–2017 r.) MacBook Air (11 cali, początek 2015 r.) MacBook Pro (14 cali, 2021 r.) MacBook Pro (16 cali, 2021 r.) MacBook Pro (13 cali, M1, 2020 r.) MacBook Pro (13 cali, 2020 r.) MacBook Pro (13 cali, 2016–2019 r.) MacBook Pro (Retina, 13 cali, koniec 2012– 2015 r.) MacBook Pro (16 cali, 2019 r.) MacBook Pro (15 cali, 2016–2019 r.) MacBook Pro (Retina, 15 cali, połowa 2012–2015 r.) MacBook (Retina, 12 cali, początek 2015– 2017 r.) iMac (24 cale, M1, 2021 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, 2019 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, 2017 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, koniec 2015 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, 2019–2020 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, 2017 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, koniec 2014–2015 r.) iMac Pro (2017 r.) Mac mini (M1, 2020 r.) Mac mini (2018 r.) Mac mini (koniec 2014 r.) Mac Pro (2019 r.) Mac Pro (k


☆ JBL T290 ☆

JBL T290 Najniższa Cena Online

☆ JBL T290 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T290
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Przewodowe słuchawki dokanałowe JLB T290 wytwarzano z lekkiego aluminium. Dzięki temu słuchawki są trwałe i lekkie jednocześnie. Wyposażone w jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem pozwalają w prosty sposób sterować odtwarzaniem ulubionej muzyki i prowadzić nieskrępowane rozmowy telefoniczne.

  zaopatrzone są w nieplączący się, płaski i technikę JBL Pure Bass. Słuchawki JBL T290 - SILVER - Stan:nowe - Kolor:metaliczne - rodzaj słuchawek: Dokanałowe, Przewodowe - zastosowane technologie: Pure Bass - Dolna granica zakresu częstotliwości: 20Hz - Górna granica ppm.

  pasmo: 20000 Hz - Impedancja słuchawek: 16 Om - Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm - Waga (g) 71,0 - Materiał końcówki usznej Silikon Specyfikacja audio: - Czułość sterownika przy 1kHz / 1mW (dB) 102 ± 3dB - Impedancja (omy) 16,0 - Zakres dynamicznej odpowiedzi częstotliwościowej (Hz) 20 Hz - 20 kHz Funkcje: - Dźwięk czystego basu JBL: Tak - 1-przyciskowy pilot / mikrofon: Tak - Płaski kabel: tak - Wykończenia aluminiowe: Tak - Douszne: Tak - zaimplementowany mikrofon: Tak - zestaw głośnomówiący: Tak - Etui JBL: Tak - Zgodność: LG SONY SAMSUNG HUAWEI APPLE itp komplet mieści: - Słuchawki JBL T290 - Adaptery douszne (S, M, L) - Etui - Oryginalne opakowanie Słuchawki dokanałowe JBL świeże słuchawki JBL z kolekcji T charakteryzuje się najlepszą jakością brzmienia oraz progresywnym designem, funkcjonalnością i srebrnym wykończeniem z aluminium.

  T290 są lekkie, kompaktowe zaopatrzone w nieplączący się, płaski przewód, komfortowe i znakomicie leżą w uszach, a wysoki komfort używania powoduje, że nie będziesz chciał ich zdejmować. Aluminiowa budowa wysokiej jakości pokrywa słuchawek jest wytworzona z aluminium, dzięki czemu jest lekka,wyjątkowo wytrzymała.

  Silikonowe końcówki Z słuchawkami dokanałowymi JBL T290 dostarczone są trzy pary końcówek: znikome, średnie i obszerne. Wybierz z zestawu końcówki optymalne dla Ciebie i zagwarantuj sobie komfortowe słuchanie poprzez dużo godzin.

  w dodatku bezpieczeństwo podczas transportu słuchawek zapewni dołączone etui. JBL T290 - słuchawki świetne do smartfona Na przewodzie słuchawkowym znajduje się miniaturowy, jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem.

  dzięki temu możesz rozmawiać poprzez smartfon z systemem Android albo iPhone, posiadając wolne ręce. Dzisiaj już nie będziesz musiał przerywać swoich ulubionych czynności, aby odebrać telefon i prowadzić rozmowę.


☆ Sennheiser PC 3 ☆

Sennheiser PC 3 Najniższa Cena Online

☆ Sennheiser PC 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser PC 3
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Sennheiser PC 3 CHAT to nieprzeciętny pakiet słuchawkowy do wszelkich twoich potrzeb związanych z komputerem. Nieistotne, czy chcesz porozmawiać poprzez Skype, posłuchać muzyki, obejrzeć film lub spędzić czas przy grze. PC 3 CHAT gwarantuje Ci doskonały dźwięk, równocześnie przefiltrowując hałasy otoczenia, dzięki czemu możesz w pełni skupić się na tym, czym się zajmujesz. Jest stylowy, lekki i tak komfortowy, iż pozwala radować się z długiego i wygodnego użytkowania. Jednocześnie, wyciszający szumy otoczenia mikrofon dba o najwyższą jakość przetwarzania twojego głosu, dzięki temu możesz spokojnie mówić, a nie krzyczeć.

  cechy produktu:
  · idealny dźwięk Sennheiser: czysty i przezroczysty dźwięk w twoich grach, muzyce, filmach i video-czatach
  · filtrowanie szumów: fachowy usuwający zbędne hałasy mikrofon zagwarantuje ci łatwe porozumiewanie się ze współgraczami
  · Bądź zawsze słyszalny: filtrujący szumy mikrofon likwiduje hałasy otoczenia, dzięki czemu twój głos jest zawsze wyraźny i zrozumiały
  · Super poręczny: giętki, sprężysty mikrofon umożliwia prosty transport, a także pozycje spoczynkową
  · Prosty w użyciu: prostota plug-and-play, czyli podłączenie zestawu do komputera nigdy jeszcze nie było tak proste
  · przystępne sterowanie: sterowniki poziomu głośności i wyciszania zintegrowane z przewodem
  · Swoboda ruchu: możesz bez obaw obracać głową - kable nie poplączą się, gdyż jest wyłącznie jeden

  Specyfikacja:
  Słuchawki:
  · Pasmo przenoszenia: 42 - 17000 Hz
  · Impedancja: 32 Ohm
  · Dynamika: 95 dB (SPL)
  · Nauszniki: nauszne, otwarte
  · kabel: 2 m
  · Wtyk: 2x jack 3,5 mm stereo
  · Waga: 77 g

  Mikrofon:
  · Pasmo przenoszenia: 90 - 15000 Hz
  · Charakterystyka: kierunkowa
  · Czułość 121 TR 9-5: -40 dBV
  · Impedancja: 2 kOhm

☆ Arkas XX.Y Dynamic 10 ☆

Arkas XX.Y Dynamic 10 Najniższa Cena Online

☆ Arkas XX.Y Dynamic 10 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Arkas
 • Nazwa produktu: Arkas XX.Y Dynamic 10
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  |n|

  właściwości:
  zaimplementowana bateria (do 12 godzin słuchania)
  Transfer plików na kartę microSD przez kabel USB
  wbudowany wzmacniacz basu
  Płaski kabel wytrzymały na skręcanie

  |n|

  |n|

  przystępne w 4 wersjach kolorystycznych

  |n|

  |n|

  |n|

  Słuchawki nauszne z zastosowanym odtwarzaczem MP3 i radiem FM

  |n|

  Odtwarzacz MP3 na kartę micro SD/SDHC i radio FM zaimplementowane w słuchawki to rozwiązanie, które pozwala na słuchanie muzyki bezprzewodowo, bez zbędnych kabli. Wystarczy wgrać ulubione utwory na kartę micro SD albo przełożyć kartę ze smartfona do słuchawek,radować się wygodą słuchania bez plączących się przewodów: na spacerze, w podróży, w domu.

  |n|

  zastosowana bateria zezwala na 12 godzin słuchania muzyki.

  |n|

  Słuchawki można podłączyć także przewodowo do komputera, telefonu, odtwarzacza MP3 lub innego źródła dźwięku za pomocą kabla mini jack 3.5mm z regulacją głośności, który znajduje się w pakiecie.

  |n|

  Składany pałąk ułatwia transport i przechowywanie zapobiegając uszkodzeniu konstrukcji.

  |n|

  szerokie i wygodne nauszniki przystrojone są oryginalnym, przeznaczonym nadrukiem.


☆ JBL T210 ☆

JBL T210 Najniższa Cena Online

☆ JBL T210 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T210
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki dokanałowe JBL T210 mocny sceniczny bas, gotowy żeby pojechać z Tobą w trasę. Oto słuchawki dokanałowe JBL T210 Są lekkie, wygodne i kompaktowe. Pod obudową z metalowym wykończeniem, para 8,7 mm głośników gwarantuje konkretny bas, odtwarzając tym samym dźwięk JBL Pure Bass, którego można zaznać na halach koncertowych, arenach i w studio nagraniowych na całym świecie.

  ponadto, jednoprzyciskowy pilot pozwala na sterowanie odtwarzaniem muzyki, a dzięki zaimplementowanemu mikrofonowi także na prowadzenie rozmów sprawiając, że słuchawki JBL T210 to nadzwyczajny towarzysz do codziennej pracy, rozrywki w domu i podczas podróży.

  Dźwięk JBL Pure Bass przez ponad 60 lat firma JBL była odpowiedzialna za skrupulatny, imponujący dźwięk na dużych wydarzeniach na całym świecie. Te słuchawki odtwarzają ten sam dźwięk JBL, ten wybijający się bas, który jest głęboki i potężny.

  Jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem Steruj odtwarzaniem muzyki dzięki jednoprzyciskowemu, wygodnemu pilotowi. Ktoś do Ciebie dzwoni? Odbierz połączenie w locie dzięki zaimplementowanemu mikrofonowi. Płaski kabel, który się nie plącze Płaski kabel jest wytrzymały i nie będzie się plątać.

  obudowa z metalowym wykończeniem Wzbogacone o metalowe elementy wykończeniowe, słuchawki T210 nie uznają kompromisów w kwestii jakości konstrukcji.


☆ HP Pavilion Gaming Headset 400 ☆

HP Pavilion Gaming Headset 400 Najniższa Cena Online

☆ HP Pavilion Gaming Headset 400 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP Pavilion Gaming Headset 400
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Sprawdzona i najpopularniejsza kompozycja słuchawek dla graczy. Słuszny wymiar nauszników i miękkie wykończenie to kwestie, które powodują, że słuchawki nieprzeciętnie leżą na swoim miejscu i nie wywołują dyskomfortu choćby podczas długookresowej rozgrywki. Spora średnica wysokiej klasy przetworników zagwarantuje rewelacyjne odwzorowanie dźwięków.

  Słuchawki przewodowe zapewnią znakomitą jakość dźwięku bez opóźnień i zniekształceń. Trafna długość przewodu i wysoka jakość jego wykonania zapewniają wygodę w trakcie rozgrywki. Słuchawki przewodowe są zawsze gotowe do działania – wystarczy je podłączyć.

  Słuchawki wyposażono w uniwersalne i powszechnie używane złącze Mini Jack 3.5 mm, dzięki temu można je podłączyć do wielu zróżnicowanych maszyn bez konieczności użytkowania przejściówek.

  Nie bez powodu zdecydowana większość słuchawek dla graczy proponuje przetworniki 40 mm. Membrany o tej średnicy zapewnią realistyczne odwzorowanie dźwięków bez zniekształceń oraz głębokie basy. Ta wielkość przetworników nie wpływa na masywność słuchawek, dzięki temu budowa pozostaje lekka i wygodna..

  Mikrofon na pałąku to zwykle spotykana opcja w słuchawkach dla graczy. Taka konstrukcja gwarantuje wygodę stosowania i możliwość przypasowania położenia mikrofonu do preferencji użytkownika. Gra w sieci będzie jeszcze bardziej komfortowa, a każdy komentarz zostanie zarejestrowany bez szumów i zakłóceń.

  obszerne pasmo przenoszenia zagwarantuje świetne wrażenia dźwiękowe. Ludzkie ucho jest w stanie zarejestrować dźwięki o paśmie przenoszenia od 20 do 20000 Hz, dlatego właśnie takie atrybuty doskonale sprawdzają się w słuchawkach klasy gamingowej.

  EAN: 192545432504
  Gwarancja: 24 m
  Kod Producenta: 4BX31AA#ABB
  Waga: 0.68 kg

☆ Samsung EO-IC100 ☆

Samsung EO-IC100 Najniższa Cena Online

☆ Samsung EO-IC100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung EO-IC100
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Studyjna jakość audio – gdziekolwiek jesteśCiesz się pozbawionym zniekształceń dźwiękiem studyjnej jakości. Słuchawki Samsung rodzaju C nawet 10-krotnie lepiej aniżeli słuchawki 3,5 mm rozdzielają sygnał na lewy i prawy kanał.

  A wbudowany DAC ulepsza jakość wszelkiego, czego słuchasz, aby Twoja playlista ożywała zgodnie z intencjami muzyków. Perfekcyjnie jednostajne brzmienieZa sprawą dwukierunkowych głośników słuchawki Samsung rodzaju C oferują bogaty, czysty i zbalansowany dźwięk.

  Dostrojona poprzez AKG technika zagwarantuje prawdziwie fachową jakość brzmienia. Zaprojektowane, by zapewnić nietrudne i wygodne słuchanieStworzone z lekkich tworzyw słuchawki zaprojektowano,wygodnie utrzymywały się w uszach, pozwalając Ci zapomnieć o otaczającym świecie i zatopić się w muzyce – starczy, że z dostępnych w komplecie nakładek dobierzesz te, które posiadają dla Ciebie stosowny wymiar.

  Z kolei materiałowy kabel zapobiega plątaniu się przewodów w torbie bądź kieszeni. Specyfikacja DźwiękGłośniki: 2Way(11mm/8mm)Impedancja: 32ΩZakres częstotliwości: 20~20kHzCzułość: 94.3dB±3dB(-10dBFS input) Funkcje ogólneActive Noise Cancellation: NieSterowanie: 3 przyciski (odtwarzanie / pauza, powiększanie / ograniczanie głośności)Mikrofon: Tak Zawartość opakowaniaSłuchawki douszne (S/M/L), ulotka Funkcje połączeńOdbieranie połączeń: TakOdrzucanie / Wyciszanie połączeń: Tak ŁącznośćRodzaj kabla: W oplocie atrybuty fizyczneWaga: 18,35 gKolor: Czarny, BiałyPodobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania przewodowe do 100 zł – Ranking marzec 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania przewodowe do 100 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania przewodowych do 100 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Tracer Dragon ☆

Tracer Dragon Najniższa Cena Online

☆ Tracer Dragon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tracer
 • Nazwa produktu: Tracer Dragon
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  GAMINGOWE SŁUCHAWKI PRZEWODOWE Z MIKROFONEM: TRACER GAMEZONE Dragon Blue LED
  NAJWAŻNIEJSZE właściwości MODELU:

  • Nauszniki z wysokiej jakości materiału
  • Podświetlenie LED
  • elastyczny mikrofon
  • znaczne przetworniki: 50 mm
  • Metalowy pałąk
  • Kontroler głośności zastosowany w nausznik
  SŁUCHAWKI TRACER GAMEZONE Dragon Blue LED - genialnA propozycja DLA KAŻDEGO GRACZA!

  • Słuchawki Tracer GAMEZONE Dragon LED to nieprzeciętna sugestia dla każdego gracza, szukającego zestawu o prawidłowych parametrach i w konkurencyjnej cenie.
  • Niebieskie podświetlenie LED, wytrzymały metalowy pałąk oraz nauszniki z wysokiej jakości materiału czynią go doskonałym towarzyszem wirtualnych przygód.
  • pakiet należy do lubianej linii GAMEZONE, stworzonej specjalnie dla graczy lubiących połączenie najwyższej jakości wykonania z zaawansowanymi funkcjami sprzętów gamingowych.
  wydajnE PODŚWIETLENIE LED:

  • Wyraź siebie przy pomocy koloru!
  • Niebieskie podświetlenie w technice LED znajdujące się na nausznikach nadaje słuchawkom Tracer GAMEZONE Dragon drapieżnego, gamingowego charakteru.
  • Twoje słuchawki za każdym razem będą wyglądać wyjątkowo i imponująco - bądź tego pewien, zaufaj nam!
  komfortowE I PROFILOWANE NAUSZNIKI - POSTAW NA KOMFORT:

  • Wytrzymałą, metalową konstrukcję słuchawek doceni każdy fan wielogodzinnych maratonów gamingowych.
  • Specjalnie wyprofilowane nauszniki obszyte wygodnym materiałem to gwarancja wygody.
  • Skuteczna izolacja rozpraszających dźwięków z otoczenia pozwoli skoncentrować się na toczącym się właśnie pojedynku albo ważnym dla nas wyścigu samochodowym!
  ROZMAWIAJ Z INNYMI - BEZ JAKICHKOLWIEK PRZESZKÓD:

  • elastyczny mikrofon wyposażono w technologię redukcji szumów otoczenia, aby już nic nie zakłóciło Twoich rozmów z pozostałymi graczami z drużyny.
  • Od dzisiaj Twój głos za każdym razem będzie transparentnie czysty, a każde wydane polecenie - bardzo wyraźne.
  nadzwyczajnA, rewelacyjnA JAKOŚĆ DŹWIEKU:

  • Odkryj niezwykłą jakość dźwięku, jaką oferuje pakiet Tracer GAMEZONE Dragon.
  • pokaźne i wydajne przetworniki o średnicy 50 mm gwarantują skrupulatne odwzorowanie dźwięków.
  • trafne dostrojenie zagwarantuje czystsze brzmienie i dostatek wysokich przeciętnych tonów.
  SPECYFIKACJA I informacje technologicznE produktu:

  • Długość przewodu (m): 2
  • ilość kanałów: Stereo
  • Impedancja (Ohm): 32
  • Mikrofon: Tak
  • Pasmo przenoszenia (Hz - kHz): 20 - 20
  • Regulacja głośności: Tak
  • Średnica przetwornika (mm): 50mm
  • Złącze: Mini-jack
  • Podświetlenie: Tak
  • wariant słuchawki: Nauszne
  • Transmisja danych: Mini-jack 3.5mm
  • seria: GameZone
  • wariant urządzenia audio: 2.0


☆ ModeCom MC-859 ☆

ModeCom MC-859 Najniższa Cena Online

☆ ModeCom MC-859 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ModeCom
 • Nazwa produktu: ModeCom MC-859
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  VOLCANO MC-859 BOW
  Słuchawki MODECOM Volcano Bow to jeden z kilku modeli słuchawek serii Volcano Gaming asygnowanej graczom. Wytworzone dla maksymalnego komfortu używania przy wielogodzinnej zabawie podczas wszelakich przygód w grach komputerowych. Lekkie i przyjemne w używaniu nie męczą uszu, a wykorzystane 50 milimetrowe przetworniki potęgują przyjemność ze słuchania muzyki i odgłosów wirtualnego świata. Dzięki MODECOM Volcano Bow Twój zmysł słuchu zostanie wypełniony szczegółami płynącymi z multimedialnej rozrywki.

  komfortowa budowa

  Słuchawki zaprojektowane zostały dla uzyskania maksymalnego komfortu stosowania.

  Jakość wykonania

  Miękkie i przyjemne w dotyku materiały pozwalają korzystać ze słuchawek poprzez mnóstwo godzin bez uczucia zmęczenia.
  Dźwięk stereo
  Dźwięk jest znaczny i czysty, 50 milimetrowe przetworniki maksymalizują przyjemne doznania płynące z gier komputerowych.

  Pilot na przewodzie

  Pilot sterowania głośnością dźwięku umieszczony jest na długim 2,2 metrowym przewodzie w oplocie.
  Przejściówka w zestawie
  Przejściówka z 4-pin 3.5mm mini-Jack na 2x3.5mm mini-Jack
  Mikrofon
  wbudowany mikrofon zezwala na prowadzenie rozmów podczas multimedialnej zabawy.
  Podświetlenie LED
  Słuchawki nie tylko oferują dobrą jakość dźwięku, ale także dobrze wyglądają. Podświetlenie LED podkreśla gamingowy styl.

  zestaw poduszek

  Do słuchawek załączony jest dodatkowy pakiet wygodnych poduszek.
  EAN: 5901885248745
  Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
  Kod dostawcy: S-MC-859-BOW
  Przeznaczenie: Gaming
  konstrukcja: Nauszne
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm jack 4-polowy
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 16 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Czułość: 114 dB
  Mikrofon: Na pałąku
  Długość przewodu: 2.2 m
  Kolor: Czarny
  Waga: 400 g
  Akcesoria w komplecie: - Przejściówka z 4-polowego min Jack 3.5mm na 2x 3-polowy mini-Jack 3.5mm- zestaw dodatkowych poduszek
  Pozostałe parametry: Średnica przetworników: 50mm

☆ HP Stereo Headset H2800 ☆

HP Stereo Headset H2800 Najniższa Cena Online

☆ HP Stereo Headset H2800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP Stereo Headset H2800
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Wygoda dla uszu, wrażenia dźwiękowe dla umysłu. Korzystaj z wygodnego, wbudowanego mikrofonu, opcji sterowania zestawem słuchawkowym i zgodności z różnorodnymi urządzeniami. Wysoka jakość dźwięku Bogatsze niskie dźwięki i pokaźne wysokie tony gwarantują pełnię wrażeń podczas odtwarzania filmów, muzyki i innych treści. Wrażenia dotykowe dorównują dźwiękowym Relaksuj się z dodatkowym komfortem zapewnianym przez miękkie, skórzane słuchawki i elastyczny, perfekcyjnie dopasowany, gumowy pałąk. Gotowość do podróży wystarczy obrócić i złożyć komplet słuchawkowy oraz zwinąć płaski przewód bez martwienia się o jego splątanie. Obsługa środowiska HP 2-letnia, ograniczona gwarancja HP w pakiecie z całodobową pomocą technologiczną. Pełny relaks zapewniany przez miękkie, skórzane słuchawki i rozciągliwy, wspaniale dostosowany, gumowy pałąk....

☆ SoundMAGIC ES30 ☆

SoundMAGIC ES30 Najniższa Cena Online

☆ SoundMAGIC ES30 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: SoundMAGIC ES30
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 12
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SoundMAGIC ES30C Słuchawki dokanałowe z pilotem i mikrofonem fachowe strojenie dla zbalansowanego, bogatego brzmienia Nasza ekipa specjalistów zadbała o precyzyjne dostrojenie modelu ES30C, tak aby słuchawki reprezentowały jednostajną, bogata sygnaturę dźwiękową, a każdy detal został odpowiednio czytelnie reprodukowany.

  Specjalnie dobrane przetworniki, wspaniała rozdzielczość Customowe przetworniki zaimplementowane w ES30C nieprzeciętną rozdzielczość, co stanowczo wpływa na jakość odtwarzanych plików bezstratnych.

  dostatek detali i zachowanie oryginalnego brzmienia daje całkiem nowe doznania odsłuchowe. Kompletnie metalowa konstrukcja Wysokiej klasy obudowa wyprodukowana z metalu jest nie tylko wytrzymała i prawidłowo się demonstruje,również wpływa na zmniejszenie interferencji akustycznych.

  polepsza zatem czystość dźwięku i powoduje, że basy są bardziej soczyste i lepiej ułożone. Wysokiej jakości materiały redukujące zniekształcenia dźwięku przewód audio został tworzony w oparciu o rdzeń z miedzi beztlenowej oraz zakończony pozłacaną wtyczką.

  Jest wytrzymały na gwałtowne pociąganie i zniża zniekształcenia dźwięku, zapewniając zrównoważony przekaz wysokiej jakości sygnałów dźwiękowych. Komfort w trakcie noszenia i poprawna izolacja akustyczna Korpus słuchawek jest stanowczo mały i lekki - pojedyncza słuchawka waży tylko 2,5 g.

  Przylega do ucha w trakcie noszenia i nie sprawia dyskomfortu podczas długookresowego stosowania. Dzięki wysokiej jakości wkładkom dousznym ES30C znamionują się jeszcze perfekcyjną izolacją dźwiękową. Wielofunkcyjny pilot na kablu z mikrofonem ES30C to także istotnie użyteczny pilot z mikrofonem HD.

  Dzięki niemu można prosto sterować funkcjami odtwarzania, korzystać z asystenta głosowego, jak ponadto prowadzić rozmowy głosowe w wysokiej jakości. Obfita kompatybilność Z uwagi na wtyczkę 3,5 mm, słuchawki można stosować praktycznie z każdym urządzeniem mającym złącze słuchawkowe 3,5 mm, w tym z telefonami Iphone i z Androidem.

  Wieloetapowe testy gwarancją zapewnienia jakości Każda para słuchawek SoundMAGIC poddawana jest serii rygorystycznych testów, które gwarantują ich wysoką jakość, bezpieczeństwo, a także odporność.


☆ Słuchawki dziecięce stereo KID3+ - blisko 700 punktów odbioru w całej Polsce! Szybka dostawa! Atrakcyjne raty! Dostawa w 2h - Warszawa Poznań ☆

Słuchawki dziecięce stereo KID3+ - blisko 700 punktów odbioru w całej Polsce! Szybka dostawa! Atrakcyjne raty! Dostawa w 2h - Warszawa Poznań Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dziecięce stereo KID3+ - blisko 700 punktów odbioru w całej Polsce! Szybka dostawa! Atrakcyjne raty! Dostawa w 2h - Warszawa Poznań - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Techly
 • Nazwa produktu: Słuchawki dziecięce stereo KID3+ - blisko 700 punktów odbioru w całej Polsce! Szybka dostawa! Atrakcyjne raty! Dostawa w 2h - Warszawa Poznań
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:


  EAN: 5055371618236
  Gwarancja: 24 m
  Głębokość: 65 cm
  Kod Producenta: DC0262
  Szerokość: 17 cm
  Waga: 65 kg
  Wysokość: 17 cm


Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania przewodowe do 100 zł najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania przewodowe do 100 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania przewodowe do 100 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane słuchawki przewodowe do biegania – Zestawienie marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania przewodowych do 100 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych słuchawek przewodowych do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania przewodowe do 100 zł opinie,
 • dobre słuchawki do biegania przewodowe do 100 zł cena,
 • ranking słuchawek do biegania przewodowych do 100 zł,
 • słuchawki do biegania przewodowe do 100 zł jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania przewodowych do 100 zł

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania przewodowych do 100 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania przewodowych do 100 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie słuchawki do biegania przewodowe do 100 zł najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania przewodowych do 100 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness przewodowymi do 100 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania przewodowe do 100 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness przewodowymi do 100 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania przewodowe do 100 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *